Startovka kategorie                                           12. 10. 2016 22:27:19
                                Podzimni pohar SOK
===ČSOS-TUV==========================================Orienteering Organiser 2010===
 
 
Startovka kategorie: D10         2.3km    0m 9k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Háková Eliska            OOB TJ Tatran Jablon TJN0654 C 2085580   2.00         
  2 Zaborilová Anna          OB Jenisovice        JEN0951 C 2060292   5.00         
  3 Baloghová Mile           OOB TJ Tatran Jablon TJN0750 C 2073663   8.00         
  4 Kocmanová Adéla          OK Jiskra Novy Bor   BOR0752 C    4359  11.00         
  5 Cerná Justina            TJ Sokol Hostivice   HCE0652 C 1417251  14.00         
  6 Pavlova Lenka            OOB TJ Tatran Jablon TJN0850 C 2070803  17.00         
  7 Waldhauserová Eliska     OK Jiskra Novy Bor   BOR0757 C    4393  20.00         
  8 Hubácková Lucie          OOB TJ Tatran Jablon TJN0651 C 2056298  23.00         
  9 Sklenárová Zuzana        OOB TJ Turnov        TUR0658 C 4406055  26.00         
 10 Malecková Pavlína        SK Praga             PGP0850 C 2067959  29.00         
 11 Houzvicková Daniela      OOB TJ Turnov        TUR0751 C 1403062  32.00         
 12 Rejmanová Nikola         OK Jiskra Novy Bor   BOR0656 C    4364  35.00         
 13 Skalová Jolana           OOB TJ Tatran Jablon TJN0653 C 2070854  38.00         
 14 Vejrazková Anna          SOOB TJ Sokol Kralup KPY0750 C 2091561  41.00         
 15 Hovorková Marie          KOB Decín            LDC0650 C 4406065  44.00         
 16 Gajdová Michaela         USK Praha            VSP0752 C   51730  47.00         
 17 Stemberová Bára          OOB TJ Tatran Jablon TJN0650 C  682375  50.00         
 18 Folprechtová Julie       USK Praha            VSP0653 C   51532  53.00         
 19 Dusková Viktorie         OOB TJ Tatran Jablon TJN0655 C 2102568  56.00         
 20 Lostáková Sára           OOB TJ Lokomotiva Te LTP0650 C 4616795  59.00         
 21 Nozicková Eva            OOB TJ Tatran Jablon TJN0852 C 2078479  62.00         
 22 Rejholcová Tereza        OK Jiskra Novy Bor   BOR0751 C 2067682  65.00         
 23 Vamberová Markéta        OOB TJ Turnov        TUR0657 C 4406052  68.00         
 24 Konáková Eliska          OOB TJ Tatran Jablon TJN0752 C 4408034  71.00         
 25 Lamacová Katerina        OOB TJ Turnov        TUR0660 C 1418757  74.00         
 26 Lipenská Barbora         OK Chrastava         CHA0753 C 2095948  77.00         
 27 Barbora Lamacová         OK Jiskra Novy Bor   BOR0750   7531975  80.00         
 28 Vakant                                                           83.00         
 29 Vakant                                                           86.00         
 30 Vakant                                                           89.00         
 31 Vakant                                                           92.00         
 32 Vakant                                                           95.00         
 33 Vakant                                                           98.00         
 
Startovka kategorie: D10L        1.8km    0m 7k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Míková Sofie             OOB TJ Tatran Jablon TJN0950 C 2069077   2.00         
  2 Ehlerová Anna            USK Praha            VSP0854 C 2081391   5.00         
  3 Rutová Amálka            OOB TJ Tatran Jablon TJN0951 C 2059775   8.00         
  4 Lostáková Ela            OOB TJ Lokomotiva Te LTP0951 C  682083  11.00         
  5 Podoubská Adéla          OOB TJ Tatran Jablon TJN0971   4622457  14.00         
  6 Klustová Tereza          OK Chrastava         CHA0751 C 2070848  17.00         
  7 Cerná Adéla              TJ Sokol Hostivice   HCE0850 C 1417259  20.00         
  8 Kottíková Lucka          OOB TJ Tatran Jablon TJN0969   4622455  23.00         
  9 Ekertová Jana            Slavia Liberec orien VLI0750 C 2080993  26.00         
 10 Ptácková Hana            SK Praga             PGP0750 C   51639  29.00         
 11 Pechová Alena            Slavia Liberec orien VLI0854 C 4402229  32.00         
 12 Holanová Lucie           OK Chrastava         CHA0655 C 4403301  35.00         
 13 Strynclová Johanka       Slavia Liberec orien VLI0654 C 4402221  38.00         
 14 Houzvicková Katerina     OOB TJ Turnov        TUR0952 C 4406051  41.00         
 15 Kucerová Katerina        USK Praha            VSP0950 C 1398983  44.00         
 16 Krejzová Markéta         OOB TJ Turnov        TUR0854 C 1403063  47.00         
 17 Brezinová Antonie        OK Chrastava         CHA0851 C    8169  50.00         
 18 Novotná Karolína         OOB TJ Turnov        TUR0853 C 2095926  53.00         
 19 Tomásková Matilda        SOK TJ Turnov        TUV0998 C          56.00         
 20 Konopácová Emma          OOB TJ Turnov        TUR0956 C    8208  59.00         
 21 Zakourilová Klára        USK Praha            VSP0850 C 2032113  62.00         
 22 Veronika Vokusová        Mery                 XX2       2085575  65.00         
 23 Savruková Adéla          OOB TJ Tatran Jablon TJN0968   4408054  68.00         
 24 Ferbasová Matylda        OOB TJ Turnov        TUR0762 C 2091520  71.00         
 25 Kolátorová Amálka        OOB TJ Tatran Jablon TJN0966   4408052  74.00         
 26 Vanourková Sára          OK Jiskra Novy Bor   BOR0759 C    4421  77.00         
 27 Vinsová Petra            OOB TJ Tatran Jablon TJN0967   4408053  80.00         
 28 Soukupová Marie          OK Jiskra Novy Bor   BOR0952 C    4424  83.00         
 29 Kostelníková Nikola      OOB TJ Tatran Jablon TJN0851 C 4406062  86.00         
 30 Nemsovská Magdalena      USK Praha            VSP0853 C 2073706  89.00         
 31 Krticková Ester          OK Chrastava         CHA0754 C    8908  92.00         
 32 Zappová Elisabeth        OOB TJ Tatran Jablon TJN0952 C 2027206  95.00         
 33 Vakant                                                           98.00         
 34 Vakant                                                          101.00         
 35 Vakant                                                          104.00         
 36 Vakant                                                          107.00         
 37 Nejedlová Karolína       TJ Loko Liberec      LLI0852 C 4406063 110.00         
 
Startovka kategorie: D12         2.2km    0m 11k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Hájková Tereza           SOK TJ Turnov        TUV0558 C  888626   0.00         
  2 Karpísková Katerina      OOB TJ Lokomotiva Te LTP0450 C  342046   3.00         
  3 Mellanová Judita         SOK TJ Turnov        TUV0559 B  411518   6.00         
  4 Menclová Anna            OB Jenisovice        JEN0452 C  411613   9.00         
  5 Malecková Hana           SK Praga             PGP0550 B 2067999  12.00         
  6 Beranová Hana            USK Praha            VSP0455 C 2021833  15.00         
  7 Matyásová Kristyna       OK Chrastava         CHA0555 B 2049590  18.00         
  8 Jakoubková Anna          TJ Stadion Novy Bor  STB0498 C  682369  21.00         
  9 Straitová Jolana         USK Praha            VSP0456 B 2021830  24.00         
 10 Stehlíková Adéla         OK Jiskra Novy Bor   BOR0554 C    4370  27.00         
 11 Novotná Barbora          OOB TJ Turnov        TUR0552 C 2095950  30.00         
 12 Cabanová Tereza          Jizersky klub OB Fry FYD0450 C    8327  33.00         
 13 Kopecká Valentyna        USK Praha            VSP0453 B 2021847  36.00         
 14 Ptácková Veronika        SK Praga             PGP0551 C   51666  39.00         
 15 Zoubková Sárka           OOB TJ Tatran Jablon TJN0554 C 2078475  42.00         
 16 Prusková Tereza          TJ Stadion Novy Bor  STB0499 C  446324  45.00         
 17 Marková Hana             TJ Loko Liberec      LLI0450 B 2060281  48.00         
 18 Andrlová Lea             Slavia Liberec orien VLI0453 C    4663  51.00         
 19 Konáková Martina         OOB TJ Tatran Jablon TJN0555 C 4408036  54.00         
 20 Podrábská Alzbeta        Slavia Liberec orien VLI0451 B 2078460  57.00         
 21 Tomanicová Sofie         OK Chrastava         CHA0450 B  436428  60.00         
 22 Nagyová Katerina         OOB TJ Tatran Jablon TJN0452 C 2088165  63.00         
 23 Hudská Stepánka          OOB TJ Turnov        TUR0450 C 1403054  66.00         
 24 Cihlárová Barbora        OK Chrastava         CHA0451 C 2049594  69.00         
 25 Sestáková Marie          Slavia Liberec orien VLI0452 C 2080991  72.00         
 26 Rumlenová Tereza         OK Jiskra Novy Bor   BOR0453 B    4367  75.00         
 27 Vilémová Eliska          Slavia Liberec orien VLI0655 C 2088161  78.00         
 28 Houdová Veronika         OK Chrastava         CHA0552 C 2070843  81.00         
 29 Novotná Michaela         OOB TJ Turnov        TUR0551 B 2095942  84.00         
 30 Richtrová Kamila         KOS Slavia VS Plzen  VPM0451 A 2097277  87.00         
 31 Pesnicáková Sona         OOB TJ Tatran Jablon TJN0451 C 2085567  90.00         
 32 Skácelová Adéla          Slavia Liberec orien VLI0454 C 2088143  93.00         
 33 Schröterová Adéla        OK Chrastava         CHA0551 C 2049596  96.00         
 34 Skácelová Katerina       Slavia Liberec orien VLI0550 C 2080848  99.00         
 35 Zanková Natálie          OOB TJ Tatran Jablon TJN0450 C 2069089 102.00         
 36 Vakant                                                          105.00         
 37 Vakant                                                          108.00         
 38 Vakant                                                          111.00         
 39 Vakant                                                          114.00         
 40 Vakant                                                          117.00         
 
Startovka kategorie: D14         2.4km    0m 12k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Mrkvicková Veronika      OOB TJ Tatran Jablon TJN0355 C 2069097 103.00         
  2 Ríhová Eliska            OK Chrastava         CHA0351 C  436417 106.00         
  3 Budská Anna              OOB TJ Tatran Jablon TJN0253 C 7201759 109.00         
  4 Nejedlová Josefína       TJ Loko Liberec      LLI0350 B 2800308 112.00         
  5 Mehammer Maria Gammelsaet19N                  19N0250   4616800 115.00         
  6 Podrábská Marie          Slavia Liberec orien VLI0251 B 2078462 118.00         
  7 Lisková Adélka           OK Chrastava         CHA0254 C 2049599 121.00         
  8 Beranová Eva             USK Praha            VSP0254 C 2021832 124.00         
  9 Pechácková Jana          Slavia Liberec orien VLI0351 C 2088155 127.00         
 10 Pekarová Jana            OOB TJ Turnov        TUR0252 A 2035709 130.00         
 11 Zejdlíková Eliska        OOB TJ Lokomotiva Te LTP0350 B 7202886 133.00         
 12 Jerábková Andrea         OK Chrastava         CHA0253 C    8181 136.00         
 13 Titzová Adéla            USK Praha            VSP0250 B 2035748 139.00         
 14 Janecková Josefína       VSTJ Ekonom Praha    EKP0351 B 2067977 142.00         
 15 Nedomlelová Lucie        OOB TJ Tatran Jablon TJN0256 A 2080843 145.00         
 16 Linková Lucie            OOB TJ Turnov        TUR0251 B 2032102 148.00         
 17 Vitebská Eliska          OOB TJ Tatran Jablon TJN0350 B 1398987 151.00         
 18 Vakant                                                          154.00         
 19 Vakant                                                          157.00         
 20 Vakant                                                          160.00         
 21 Vakant                                                          163.00         
 22 Vakant                                                          166.00         
 23 Vakant                                                          169.00         
 24 Vakant                                                          172.00         
 25 Vakant                                                          175.00         
 
Startovka kategorie: D16         3.0km    0m 15k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Reisingerová Eliska      KrOB Rozmaryn Litome DLT0151 C  440404  76.00         
  2 Vassend Hanne            19N                  19N0051    927808  79.00         
  3 Baloghová Lída           OOB TJ Tatran Jablon TJN0150 B 2027211  82.00         
  4 Koucká Barbora           VSTJ Ekonom Praha    EKP0050 C  361943  85.00         
  5 Míchalová Sárka          SOOB TJ Sokol Kralup KPY0050 C 2800315  88.00         
  6 Meen Anna                19N                  19N0050   4616798  91.00         
  7 Pavlová Martina          OOB TJ Lokomotiva Te LTP0151 B 7202857  94.00         
  8 Zapalacová Petra         OK Doksy             DOK0154 C   51496  97.00         
  9 Ausen Elise              19N                  19N0150   2077258 100.00         
 10 Vakant                                                          103.00         
 11 Vakant                                                          106.00         
 12 Vakant                                                          109.00         
 
Startovka kategorie: D18         3.2km    0m 16k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Zejdlíková Karolína      OOB TJ Lokomotiva Te LTP9950 B 7200332   0.00         
  2 Poloprutská Lucie        Slavia Liberec orien VLI9950 B   49951   6.00         
  3 Fürstová Anna            TJ Loko Liberec      LLI9854 B 2056306  12.00         
  4 Klinkerová Magdaléna     OK Roztoky           ROZ9950 C   49155  18.00         
  5 Thorová Markéta          OOB TJ Turnov        TUR9952 A 7206529  24.00         
  6 Rosenvold Camilla L.     19N                  19N9950   4616808  30.00         
  7 Vakant                                                           36.00         
  8 Vakant                                                           42.00         
  9 Vakant                                                           48.00         
 10 Vakant                                                           54.00         
 11 Vakant                                                           60.00         
 
Startovka kategorie: D20         3.6km    0m 16k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Pustaiová Zuzana         OOB TJ Tatran Jablon TJN9650 C  331527   1.00         
  2 Vakant                                                            7.00         
  3 Vakant                                                           13.00         
  4 Vakant                                                           19.00         
 
Startovka kategorie: D21K        3.6km    0m 16k  Ranking:0.0000 * 1.00
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Poláková Lucie           OOS TJ Spartak Vrchl VRL8254 C  331655  37.00         
  2 Kasková Eva              OK Chrastava         CHA4650 C    8152  40.00         
  3 Sákrová Michaela         OK Jiskra Novy Bor   BOR8850 C 7880102  43.00         
  4 Synková Petra            OK Doksy             DOK7950 C 7200372  46.00         
  5 Dolejsí Katerina         TJ Stadion Novy Bor  STB0199 A 7205007  49.00         
  6 Lipenská Eva             OK Chrastava         CHA7951 C 2084432  52.00         
  7 Vydrová Markéta          OK RECO Sport        PEN8950 C    8180  55.00         
  8 Cechlovská Jana          OK Chrastava         CHA6250 C    8175  58.00         
  9 Korejcíková Dáda         TJ Loko Liberec      LLI5550 C    8546  61.00         
 10 Matyásová Jana           OK Chrastava         CHA7652 C 2070836  64.00         
 11 Masínová Anna            OOB TJ Tatran Jablon TJN0152 A 2056303  67.00         
 12 Poláková Veronika        OK Chrastava         CHA8150 C    8186  70.00         
 13 Neradová Eva             KOB Chemopetrol Litv LIT8951 C    8115  73.00         
 14 Smetanová Alzbeta        OK Chrastava         CHA9450 C    8198  76.00         
 15 Kalousková Pavla         OB Jenisovice        JEN8451 C    7788  79.00         
 16 Svorcová Lenka           OK Chrastava         CHA7550 C 2084436  82.00         
 17 Sklíbová Mísa            OOB TJ Tatran Jablon TJN0153 A 2053560  85.00         
 18 Brezinová Michaela       OK Chrastava         CHA7751 C 2084448  88.00         
 19 Heinlová Iva             ZOOB Rumburk         RUM8551 C    5642  91.00         
 20 Bartáková Eva            OK Chrastava         CHA7051 C  331779  94.00         
 21 Forstereviczová Jana     OK Dobrís            DOR7653 C 2082934  97.00         
 22 Saffková Zuzana          OK Chrastava         CHA5150 C 2070837 100.00         
 23 Kopecká Johana           USK Praha            VSP9950 A 2021848 103.00         
 24 Kadavá Eva               OK Chrastava         CHA5750 C    8171 106.00         
 25 Kucerková Romana         TJ Stadion Novy Bor  STB8196 C  682355 109.00         
 26 Danková Irena            OK Chrastava         CHA7551 C 2070830 112.00         
 27 Slotová Jarmila          KOB TRETRA Praha     TAP8650 C 7778650 115.00         
 28 Bradnová Vera            OK Chrastava         CHA5550 C    8162 118.00         
 29 Stemberová Natálie       OOB TJ Tatran Jablon TJN9851 C 2800348 121.00         
 30 Sevcíková Alena          OK Chrastava         CHA5351 C    8165 124.00         
 31 Hanusová Petra           TJ Stadion Novy Bor  STB8297 C  682356 127.00         
 32 Lusková Olga             OK Chrastava         CHA5650 C    8170 130.00         
 33 Riby Rose                OOB TJ Lokomotiva Te LTP0051 A 7200323 133.00         
 34 Vokálová Pavla           OK Chrastava         CHA4951 C    8158 136.00         
 35 Jirku Martina            OOB TJ Turnov        TUR8750 C    8221 139.00         
 36 Pachnerová Dominika      OK Chrastava         CHA7750 C 7500077 142.00         
 37 Vakant                                                          145.00         
 38 Krticková Michaela       OK Chrastava         CHA7952 C    8897 148.00         
 39 Vakant                                                          151.00         
 40 Houdová Miloslava        OK Chrastava         CHA7653 C 2084431 154.00         
 41 Vakant                                                          157.00         
 42 Vakant                                                          160.00         
 43 Vakant                                                          163.00         
 44 Vakant                                                          166.00         
 45 Vakant                                                          169.00         
 46 Vakant                                                          172.00         
 
Startovka kategorie: D21L        4.0km    0m 17k  Ranking:0.0000 * 1.00
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Kopcová Michaela         KOS TJ Lokomotiva Kr KRN8456 C   52533  97.00         
  2 Westin Kjersti           SK Praga             PGP9255 C  997856 100.00         
  3 Svobodová Barbora        OOB TJ Tatran Jablon TJN8952 C    7719 103.00         
  4 Kozinová Jana            SK Praga             PGP6651 C  502089 106.00         
  5 Valesová Jana            OK 99 Hradec Králové PHK9154 C 1008144 109.00         
  6 Klinkerová Jitka         OK Roztoky           ROZ6450 C 7205037 112.00         
  7 Králová Vanda            BZP                  BZP8750 C 7260013 115.00         
  8 Poláková Ivana           8TX                  8TX7950   4406064 118.00         
  9 Zelená Markéta           SK Praga             PGP5850 C 2080958 121.00         
 10 Zamazalová Katerina      KOB TRETRA Praha     TAP9053 C  416010 124.00         
 11 Jirásková Katerina       SK Praga             PGP8852 C   53556 127.00         
 12 Kosárková Iva            Prátelé orientacního AOP8152 R 2082714 130.00         
 13 Burdová Adéla            OK Jiskra Novy Bor   BOR9161 C 7434894 133.00         
 14 Dundrová Lucie           OOB TJ Turnov        TUR8951 C 1416368 136.00         
 15 Setínková Eva            TJ Sportcentrum Jicí SJC8765 C    8946 139.00         
 16 Kozinová Anna            SK Praga             PGP9350 C 7200338 142.00         
 17 Westin Emilie            19N                  19N9850    997892 145.00         
 18 Mateju Katerina          Slavia Liberec orien VLI8054 C  336783 148.00         
 19 Sokolárová Sárka         OOB TJ Turnov        TUR9999 A 7202880 151.00         
 20 Kohlová Zuzana           SOOB TJ Sokol Kralup KPY8852 C  301347 154.00         
 21 Plochová Dominika        Oddíl OB Kotlárka    DKP8651 R 7207077 157.00         
 22 Freyová Michaela         SOOB TJ Sokol Kralup KPY6050 C  301394 160.00         
 23 Knoblochová Kamila       TJ Sportcentrum Jicí SJC8356 C    8952 163.00         
 24 Posseltová Tereza        OOB TJ Tatran Jablon TJN9252 C 9102088 166.00         
 25 Klinkerová Tereza        OK Roztoky           ROZ9350 C  930524 169.00         
 26 Vokurková Marta          OOB TJ Tatran Jablon TJN7950 C  253111 172.00         
 27 Nováková Zuzana          SK LOB Nová Paka     NPA9151 C  515421 175.00         
 28 Janecková Dagmar         VSTJ Ekonom Praha    EKP6550 C   51594 178.00         
 29 Henychová Zuzana         Slavia Liberec orien VLI6151 C    9061 181.00         
 30 Vakant                                                          184.00         
 31 Mokrá Julie              Slavia Liberec orien VLI8051 C 9102561 187.00         
 32 Vakant                                                          190.00         
 33 Vakant                                                          193.00         
 34 Vakant                                                          196.00         
 35 Vakant                                                          199.00         
 
Startovka kategorie: D35         4.0km    0m 17k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Smolková Alena           SK Praga             PGP6450 C   53567   2.00         
  2 Peterácová Hyxová Radka  Slavia Liberec orien VLI7755 C 2032117   8.00         
  3 Hoetzelová Zuzana        OB Jenisovice        JEN7754 C 2060294  14.00         
  4 Pohoralá Karolína        SKOB Roudnice nad La ROU6850 C 2023951  20.00         
  5 Vakant                                                           26.00         
  6 Vakant                                                           32.00         
  7 Vakant                                                           38.00         
  8 Vakant                                                           44.00         
 
Startovka kategorie: D40         3.2km    0m 15k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Nosek Martina            KrOB Rozmaryn Litome DLT7251 C  236061  83.00         
  2 Severynová Popková Klára Slavia Liberec orien VLI7455 C 2067951  86.00         
  3 Karpísková Gabriela      OOB TJ Lokomotiva Te LTP7351    232494  89.00         
  4 Mathisen Sara            19N                  19N7350   4616806  92.00         
  5 Rehorová Lenka           OOB TJ Tatran Jablon TJN7250 C 2073661  95.00         
  6 Zuková Marcela           Slavia Liberec orien VLI7351 C    8293  98.00         
  7 Peterková Viktorie       TJ Loko Liberec      LLI7551 C   51205 101.00         
  8 Malecková Iva            SK Praga             PGP7559 C 2067949 104.00         
  9 Pavlova Irena            OOB TJ Tatran Jablon TJN7650 C 2073667 107.00         
 10 Straitová Jitka          USK Praha            VSP7252 C  682665 110.00         
 11 Rutová Martina           OOB TJ Tatran Jablon TJN7652 C 2067314 113.00         
 12 Janousková Iveta         OK Jiskra Novy Bor   BOR7457 C    8431 116.00         
 13 Posseltová Romana        OOB TJ Tatran Jablon TJN7050 C  410359 119.00         
 14 Novotná Hedvika          OOB TJ Turnov        TUR7454 C  416139 122.00         
 15 Skácelová Marie          Slavia Liberec orien VLI7552 C 1400445 125.00         
 16 Houzvicková Karolína     OOB TJ Turnov        TUR7254 C 1403057 128.00         
 17 Podrábská Marie          Slavia Liberec orien VLI7451 C 1400433 131.00         
 18 Sasková Petra            SOBSA                SOB7451 C    4186 134.00         
 19 Riby Katerina            OOB TJ Lokomotiva Te LTP7252 C 7205009 137.00         
 20 Prusová Markéta          USK Praha            VSP7256 C   53160 140.00         
 21 Pesnicáková Kristyna     OOB TJ Tatran Jablon TJN7653 C 2085597 143.00         
 22 Smith Lucie              OOS TJ Spartak Vrchl VRL7353 C 2096241 146.00         
 23 Dejnozková Blanka        OOB TJ Tatran Jablon TJN7651 C 2049610 149.00         
 24 Kucerová Marie           USK Praha            VSP7551 C   53546 152.00         
 25 Vitebská Lenka           OOB TJ Tatran Jablon TJN7051 C 2059770 155.00         
 26 Novotná Jana             Slavia Liberec orien VLI7350 C 2058476 158.00         
 27 Mairichová Radka         OOB TJ Tatran Jablon TJN7450 C 2059728 161.00         
 28 Vrestálová Lucie         OOB TJ Turnov        TUR7450 C 7205025 164.00         
 29 Dvorská Marie            Slavia Liberec orien VLI7454 C 2058473 167.00         
 30 Tomandlová Radka         5IX                  5IX7550   2099521 170.00         
 31 Ferbasová Zdenka         OOB TJ Turnov        TUR7361 C 2103240 173.00         
 32 Míková Markéta           OOB TJ Tatran Jablon TJN7351 C  411593 176.00         
 33 Mestková Katerina        USK Praha            VSP7650 C   51746 179.00         
 34 Ptácková Katerina        SK Praga             PGP7350 C   51555 182.00         
 35 Zakourilová Helena       USK Praha            VSP7453 C  232401 185.00         
 36 Vakant                                                          188.00         
 37 Vakant                                                          191.00         
 
Startovka kategorie: D45         3.0km    0m 15k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Pustaiová Romana         OOB TJ Tatran Jablon TJN6851 C  434578   1.00         
  2 Marková Jana             TJ Loko Liberec      LLI7152 C 2049529   4.00         
  3 Zuzánková Ruzena         OOB TJ Tatran Jablon TJN6051 C    8256   7.00         
  4 Nejezchlebová Ivana      OOB TJ Turnov        TUR6851 C    8223  10.00         
  5 Nemecková Jarmila        USK Praha            VSP6650 C 2103280  13.00         
  6 Koucká Ivana             VSTJ Ekonom Praha    EKP6850 C  515195  16.00         
  7 Linková Iva              OOB TJ Turnov        TUR6850 C   51809  19.00         
  8 Svobodová Lucie          OK Jiskra Novy Bor   BOR7151 C    8519  22.00         
  9 Forstová Lenka           VSSK MFF UK Praha    MFP6850 C 2079501  25.00         
 10 Eichlerová Jana          KOB Kamenicky Senov  KAS7051 C  682641  28.00         
 11 Burdová Simona           KOB Decín            LDC6851 C  440493  31.00         
 12 Pokorná Hana             OOB TJ Tatran Jablon TJN6950 C 2073666  34.00         
 13 Nováková Irena           SK OK 24 Praha       OKP6651 C  236111  37.00         
 14 Fürstová Katka           TJ Loko Liberec      LLI6950 C 2032126  40.00         
 15 Westin Lenka             19N                  19N7150    997811  43.00         
 16 Míchalová Marcela        SOOB TJ Sokol Kralup KPY6850 C  682670  46.00         
 17 Vassend Hilde            19N                  19N6850    923401  49.00         
 18 Ulehlová Monika          KOB TRETRA Praha     TAP6950 C 2092376  52.00         
 19 Picková Helena           OOB TJ Tatran Jablon TJN6952 C  416843  55.00         
 20 Kyselová Jana            SKOB Roudnice nad La ROU7050 C 2043619  58.00         
 21 Vakant                                                           61.00         
 22 Vakant                                                           64.00         
 23 Vakant                                                           67.00         
 
Startovka kategorie: D50         2.4km    0m 12k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Kocibová Ivana           OOB TJ Tatran Jablon TJN6354 C  307418   1.00         
  2 Benesová Iva             TJ Sportcentrum Jicí SJC6151 C    9908   7.00         
  3 Svobodová Lenka          SKOB Roudnice nad La ROU6650 C 2043618  13.00         
  4 Poloscuková Monika       SKOB Sig-Mat Mladá B SMB6551 C    7722  19.00         
  5 Kábrtová Iva             OK RECO Sport        PEN6350 C  232387  25.00         
  6 Pávková Jana             OK Jiskra Novy Bor   BOR6550 C    8445  31.00         
  7 Rosenvold Hilde Kristine 19N                  19N6650   4616803  37.00         
  8 Vakant                                                           43.00         
  9 Vakant                                                           49.00         
 10 Vakant                                                           55.00         
 11 Vakant                                                           61.00         
 12 Vakant                                                           67.00         
 13 Vakant                                                           73.00         
 14 Vakant                                                           79.00         
 15 Vakant                                                           85.00         
 
Startovka kategorie: D55         2.6km    0m 13k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Vecerová Ivana           OOB TJ Tatran Jablon TJN6052 C 2027204 146.00         
  2 Sípová Sona              OK Jiskra Novy Bor   BOR6150 C  232182 152.00         
  3 Vakant                                                          158.00         
  4 Vakant                                                          164.00         
  5 Vakant                                                          170.00         
 
Startovka kategorie: D60         2.3km    0m 12k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Ulehlová Ivana           OK Jiskra Novy Bor   BOR5150 C 2090862 141.00         
  2 Neradová Alena           KOB Chemopetrol Litv LIT5051 C    8110 147.00         
  3 Tvrdková Eva             OOB TJ Turnov        TUR5151 C  303959 153.00         
  4 Richtrová Jaroslava      OB Jenisovice        JEN5251 C    7776 159.00         
  5 Böhmová Eva              OOB TJ Tatran Jablon TJN5450 C  232515 165.00         
  6 Bartonová Marie          OK Jiskra Novy Bor   BOR5351 C    8433 171.00         
  7 Malá Jitka               KOB Kamenicky Senov  KAS5451 C  682674 177.00         
  8 Matousková Marie         OOB TJ LIAZ Jablonec LJN5550 C    7742 183.00         
  9 Kadecková Jana           OB Jenisovice        JEN5651 C  411563 189.00         
 10 Vakant                                                          195.00         
 11 Vakant                                                          201.00         
 12 Vakant                                                          207.00         
 13 Vakant                                                          213.00         
 14 Vakant                                                          219.00         
 15 Vakant                                                          225.00         
 16 Vakant                                                          231.00         
 17 Vakant                                                          237.00         
 18 Vakant                                                          243.00         
 19 Vakant                                                          249.00         
 
Startovka kategorie: D65         2.3km    0m 12k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Kubíková Hela            TJ Loko Liberec      LLI4851 C    8242  99.00         
  2 Mestková Eva             Tempo Praha          TEP4851 C   51647 105.00         
  3 Karmazínová Ivana        Slavia Liberec orien VLI5150 C   51216 111.00         
  4 Kohoutová Jitrenka       Slovan Praha         UVP4850 C   51265 117.00         
  5 Bednaríková Olga Marie   Slavia Liberec orien VLI5151 C    8309 123.00         
 
Startovka kategorie: D70         2.3km    0m 12k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Pospísilová Jana         KOB Decín            LDC4451 C  232341  51.00         
  2 Nejezchlebová Vera       KOB Kamenicky Senov  KAS4551 C  682619  57.00         
  3 Folprechtová Marie       OOB TJ Turnov        TUR4250 C    8212  63.00         
  4 Strojsová Jaroslava      KOB Kamenicky Senov  KAS4350 C  682607  69.00         
  5 Krtenská Leontina        OK Jiskra Novy Bor   BOR4650 C    8549  75.00         
  6 Krausová Marie           TJ Loko Liberec      LLI4451 C   51214  81.00         
 
Startovka kategorie: H10         2.3km    0m 9k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Habán Eduard             Slavia Liberec orien VLI0800 C    4100 107.00         
  2 Dolejsí Jan              TJ Stadion Novy Bor  STB0601 C  838039 110.00         
  3 Vrestál Antonín          OOB TJ Turnov        TUR0604 C 1403051 113.00         
  4 Heczko Erik              Slavia Liberec orien VLI0804 C  302695 116.00         
  5 Skorpil Marek            TJ Sportcentrum Jicí SJC0901   4406066 119.00         
  6 Strait Vilém             USK Praha            VSP0701 C 2021829 122.00         
  7 Rehor Hynek              OOB TJ Tatran Jablon TJN0700 C 2053559 125.00         
  8 Riby Philip              OOB TJ Lokomotiva Te LTP0702 C  897359 128.00         
  9 Nozicka Jan              OOB TJ Tatran Jablon TJN0809 C 2088176 131.00         
 10 Simek Vojtech            OOB TJ Lokomotiva Te LTP0601 C  420454 134.00         
 11 Kouril Vojta             SOOB TJ Sokol Kralup KPY0700 C   52030 137.00         
 12 Saur Stepán              OOB TJ Tatran Jablon TJN0900 C 4408039 140.00         
 13 Mencl Josef              USK Praha            VSP0602 C 2021850 143.00         
 14 Mairich Martin           OOB TJ Tatran Jablon TJN0812 C 2096129 146.00         
 15 Sálek Richard            OOB TJ Turnov        TUR0702 C 1403058 149.00         
 16 Miklas Ondrej            Slavia Liberec orien VLI0701 C 4402223 152.00         
 17 Sychra Marek             OK Chrastava         CHA0604 C 2084433 155.00         
 18 Mestka Václav            USK Praha            VSP0600 C  416121 158.00         
 19 Bukvic Krystof           SOK TJ Turnov        TUV0802           161.00         
 20 Mertlík Vojtech          OOB TJ Turnov        TUR0704 C 1403056 164.00         
 21 Hyxa Jan                 Slavia Liberec orien VLI0702 C 4402224 167.00         
 22 Brezina Karel            OK Chrastava         CHA0605 C 2059765 170.00         
 23 Hubácek David            OOB TJ Tatran Jablon TJN0602 C 2056269 173.00         
 24 Vávra Tomás              OK Jiskra Novy Bor   BOR0700 C    4415 176.00         
 25 Vesely Václav            SOK TJ Turnov        TUV0601 C         179.00         
 26 Klust Jan                OK Chrastava         CHA0702 C 2070858 182.00         
 27 Tomásek Prokop           SOK TJ Turnov        TUV0701 C         185.00         
 28 Míka Albert              OOB TJ Tatran Jablon TJN0601 C 2067319 188.00         
 29 Strelba Antonín          SK Praga             PGP0605 C 2099508 191.00         
 30 Vakant                                                          194.00         
 31 Vakant                                                          197.00         
 32 Vakant                                                          200.00         
 33 Vakant                                                          203.00         
 34 Vakant                                                          206.00         
 35 Vakant                                                          209.00         
 36 Vakant                                                          212.00         
 37 Vakant                                                          215.00         
 
Startovka kategorie: H10L        1.8km    0m 7k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Skácel Jan               Slavia Liberec orien VLI0901 C 4402226 119.00         
  2 Jakubík Jaromír          OOB TJ Tatran Jablon TJN0912   4408043 122.00         
  3 Matous Marek             OB Jenisovice        JEN0602 C    7789 125.00         
  4 Zanka Albert             OOB TJ Tatran Jablon TJN0803 C 2067312 128.00         
  5 Houda Lukás              OK Chrastava         CHA0800 C 2049586 131.00         
  6 Stembera Vítek           OOB TJ Tatran Jablon TJN0801 C  682376 134.00         
  7 Válek Matej              OK Jiskra Novy Bor   BOR0703 C    4425 137.00         
  8 Folprecht Lukás          USK Praha            VSP0802 C 2058490 140.00         
  9 Krupka Daniel            OK Chrastava         CHA0703 C    5179 143.00         
 10 Harakal Antonín          OOB TJ Tatran Jablon TJN0911   4408042 146.00         
 11 Polák Tomás              OK Chrastava         CHA0801 C 2092428 149.00         
 12 Kolnik Petr              OOB TJ Tatran Jablon TJN0806 C 4408033 152.00         
 13 Kucera Radek             OK Chrastava         CHA0700 C 4403303 155.00         
 14 Horácek Jakub            OB Jenisovice        JEN0800 C 4406058 158.00         
 15 Gomolák Jan              OK Chrastava         CHA0603 C 4403302 161.00         
 16 Vrestál Frantisek        OOB TJ Turnov        TUR0906 C 1403052 164.00         
 17 Kucera Jakub             USK Praha            VSP0900 C 2032189 167.00         
 18 Drahonovsky Tomás        OOB TJ Turnov        TUR0701 C 1403065 170.00         
 19 Vacek Teodor             OOB TJ Tatran Jablon TJN0910   4400841 173.00         
 20 Horácek Dominik          OB Jenisovice        JEN0804 C 4406061 176.00         
 21 Vakant                                                          179.00         
 22 Vakant                                                          182.00         
 23 Vakant                                                          185.00         
 24 Vakant                                                          188.00         
 
Startovka kategorie: H12         2.5km    0m 11k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Vávra Jan                OK Jiskra Novy Bor   BOR0500 C    4389   1.00         
  2 Houzvicka David          OOB TJ Turnov        TUR0501 C 1403060   4.00         
  3 Vesely Jakub             OK Jiskra Novy Bor   BOR0406 C    4392   7.00         
  4 Nemsovsky Filip          USK Praha            VSP0500 C 2035710  10.00         
  5 Nejezchleb Vojtech       OOB TJ Turnov        TUR0503 C 1403061  13.00         
  6 Rokos Marek              OOB TJ Tatran Jablon TJN0500 C 2049534  16.00         
  7 Janousek Slávek          OK Jiskra Novy Bor   BOR0400 B    4360  19.00         
  8 Mairich Filip            OOB TJ Tatran Jablon TJN0603 C 2067316  22.00         
  9 Vakant                                                           25.00         
 10 Potmesil Matyás          OOB TJ Tatran Jablon TJN0434   4622459  28.00         
 11 Michálek Michal          SOOB TJ Sokol Kralup KPY0500 C 2060245  31.00         
 12 Zakouril Matyás          USK Praha            VSP0400 B  232616  34.00         
 13 Hoetzel Hugo             OB Jenisovice        JEN0503 C 2060291  37.00         
 14 Waldhauser Stepán        OK Jiskra Novy Bor   BOR0409 C    4443  40.00         
 15 Bicík Stepán             SOK TJ Turnov        TUV0405 C          43.00         
 16 Sasek Martin             SOBSA                SOB0501 C   53026  46.00         
 17 Sork Dominik             KOB TRETRA Praha     TAP0504 C 2092402  49.00         
 18 Sykora Oliver            OOB TJ Tatran Jablon TJN0504 C 2073664  52.00         
 19 Holiday Mathyas Olivier  OOB TJ Turnov        TUR0502   4406056  55.00         
 20 Kucera Filip             OK Chrastava         CHA0501 C 2059763  58.00         
 21 Blazkovan Matej          OK Jiskra Novy Bor   BOR0504 C    4399  61.00         
 22 Pokorny Jan              OOB TJ Tatran Jablon TJN0400 C 2056302  64.00         
 23 Bernat Matej             SOK TJ Turnov        TUV0400            67.00         
 24 Dejnozka Martin          OOB TJ Tatran Jablon TJN0600 C 2035718  70.00         
 25 Janousek Albert          OK Chrastava         CHA0400 C 2084434  73.00         
 26 Saur Filip               OOB TJ Tatran Jablon TJN0503 C 2070851  76.00         
 27 Titz Adam                USK Praha            VSP0401 C 2032183  79.00         
 28 Vakant                                                           82.00         
 29 Vakant                                                           85.00         
 30 Vakant                                                           88.00         
 31 Vakant                                                           91.00         
 32 Vakant                                                           94.00         
 33 Vakant                                                           97.00         
 34 Vakant                                                          100.00         
 35 Habán Oliver             Slavia Liberec orien VLI0600 C    4214 103.00         
 
Startovka kategorie: H14         3.0km    0m 15k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Ekert Tomás              Slavia Liberec orien VLI0302 C 2078461 118.00         
  2 Kozina Stepán            SK Praga             PGP0300 B 7260011 121.00         
  3 Danko Stepán             OK Chrastava         CHA0301 C  436449 124.00         
  4 Kolár Simon              TJ Jiskra Horice     HOR0400 B 7200597 127.00         
  5 Husák Martin             OK Chrastava         CHA0300 C    8173 130.00         
  6 Riby Thomas              OOB TJ Lokomotiva Te LTP0202 C  897367 133.00         
  7 Bradác David             TJ Loko Liberec      LLI0203 B 2032132 136.00         
  8 Matyás Vojtech           OK Chrastava         CHA0202 C 2049595 139.00         
  9 Kodejs Ondrej            USK Praha            VSP0200 C 2021827 142.00         
 10 Dejnozka Vojtech         OOB TJ Tatran Jablon TJN0300 B 2027224 145.00         
 11 Mathisen Tobias          19N                  19N0300   4616801 148.00         
 12 Zukov Jakub              OOB TJ Tatran Jablon TJN0305 C 2067345 151.00         
 13 Rosenvold Anders L.      19N                  19N0301   4616802 154.00         
 14 Sykora Adam              OOB TJ Tatran Jablon TJN0332   2080827 157.00         
 15 Ausen Martin             19N                  19N0302    902990 160.00         
 16 Tkác Matej               OOB TJ Tatran Jablon TJN0401 A 2027207 163.00         
 17 Krupka Stepán            OK Chrastava         CHA0201 C    8164 166.00         
 18 Hejna Hynek              TJ Loko Liberec      LLI0300    682626 169.00         
 19 Prusa Dominik            USK Praha            VSP0406 B 2032107 172.00         
 20 Novotny Jaromír          Slavia Liberec orien VLI0300 C 2058474 175.00         
 21 Mertlík Jakub            OOB TJ Turnov        TUR0307 C 1403055 178.00         
 22 Rehor Vojta              OOB TJ Tatran Jablon TJN0303 C 2080823 181.00         
 23 Synek Petr               OK Doksy             DOK0200 A 2053519 184.00         
 24 Lesák Ondrej             OOB TJ Tatran Jablon TJN0306 C 2085591 187.00         
 25 Zaboril Ondrej           OB Jenisovice        JEN0401 B    7780 190.00         
 26 Vitebsky Lukás           OOB TJ Tatran Jablon TJN0302 A 1398971 193.00         
 27 Hájek Krystof            SOK TJ Turnov        TUV0203 B 9102562 196.00         
 28 Kornmo Halvard           19N                  19N0200   4616799 199.00         
 29 Mellan Jonás             SOK TJ Turnov        TUV0308 C  888622 202.00         
 30 Peterka Jakub            TJ Loko Liberec      LLI0404 A 9101104 205.00         
 31 Jirman Filip             SOK TJ Turnov        TUV0212 C  231522 208.00         
 32 Mencl Jan                OB Jenisovice        JEN0201 C 2060293 211.00         
 33 Vakant                                                          214.00         
 34 Vakant                                                          217.00         
 35 Vakant                                                          220.00         
 
Startovka kategorie: H16         3.2km    0m 16k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Tománek Josef            OK Jiskra Novy Bor   BOR0102 C    8418  78.00         
  2 Bíly Jakub               OOB TJ Lokomotiva Te LTP0104 A 7200331  81.00         
  3 Budsky Ondrej            OOB TJ Tatran Jablon TJN0105 A 1398985  84.00         
  4 Zalaba Tomás             TJ Sportcentrum Jicí SJC0101 A 7839783  87.00         
  5 Pohoraly Hugo            SKOB Roudnice nad La ROU0103 B 2023957  90.00         
  6 Prusa Krystof            USK Praha            VSP0102 A 2020707  93.00         
  7 Pavel Martin             OOB TJ Tatran Jablon TJN0004 C 2045201  96.00         
  8 Zaboril Vojta            OB Jenisovice        JEN0101 C 2060290  99.00         
  9 Ruta Matyás              OOB TJ Tatran Jablon TJN0102 C 2032159 102.00         
 10 Storemyr Alexander Repsta19N                  19N0001   4616797 105.00         
 11 Puchalsky Jan            USK Praha            VSP0101 C 2021836 108.00         
 12 Forst Antonín            VSSK MFF UK Praha    MFP0101 B  218851 111.00         
 13 Mathisen Rasmus          19N                  19N0000   4616796 114.00         
 14 Nagy Josef               OOB TJ Tatran Jablon TJN0006 A 2069092 117.00         
 15 Vakant                                                          120.00         
 16 Vakant                                                          123.00         
 17 Vakant                                                          126.00         
 18 Vakant                                                          129.00         
 19 Vakant                                                          132.00         
 
Startovka kategorie: H20         4.3km    0m 17k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Kornmo Hakon             19N                  19N9900   4616807  30.00         
  2 Juren Lukás              OOB TJ Lokomotiva Te LTP9703 B  420447  36.00         
  3 Kadecka Adam             OB Jenisovice        JEN9601 C 2085627  42.00         
  4 Zukov Michal             OOB TJ Tatran Jablon TJN9701 C 2067343  48.00         
  5 Vakant                                                           54.00         
  6 Vakant                                                           60.00         
  7 Vakant                                                           66.00         
 
Startovka kategorie: H21K        4.1km    0m 15k  Ranking:0.0000 * 1.00
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Drahonovsky Ales         OOB TJ Turnov        TUR7201 C  888638   2.00         
  2 Janata Pavel             OOB TJ Tatran Jablon TJN8400 C 7200343   4.00         
  3 Vakant                                                            6.00         
  4 Vejstrk Daniel           OK Chrastava         CHA9105 C 2049588   8.00         
  5 Harom Tomás              6FX                  6FX8000   4406068  10.00         
  6 Vakant                                                           12.00         
  7 Kaska Rudolf             OK Chrastava         CHA5500 C 2080917  14.00         
  8 Svoboda Jakub            SKOB Roudnice nad La ROU9301 C  301695  16.00         
  9 Schröter Pavel           OK Chrastava         CHA7203 C  301545  18.00         
 10 Vakant                                                           20.00         
 11 Lusk Karel               OK Chrastava         CHA5002 C    8160  22.00         
 12 Synek Antonín            OK Doksy             DOK0001 A 2053518  24.00         
 13 Lankasová Barbora        OK Chrastava         CHA8050 C    4212  26.00         
 14 Hulha Lukás              OOB TJ Lokomotiva Te LTP9405 C  682116  28.00         
 15 Kasková Katerina         OK Chrastava         CHA7850 C  887906  30.00         
 16 Synek Antonín            OK Doksy             DOK7800 C 7200371  32.00         
 17 Vejstrková Zuzana        OK Chrastava         CHA8852 C    4662  34.00         
 18 Vakant                                                           36.00         
 19 Matyás Libor             OK Chrastava         CHA7603 C 2059767  38.00         
 20 Lepsík Petr              TJ Sportcentrum Jicí SJC8203 C  515133  40.00         
 21 Kadavy Zdenek            OK Chrastava         CHA4901 C    8155  42.00         
 22 Hájek Vojtech            OOB TJ Tatran Jablon TJN9502 C  896978  44.00         
 23 Sychra Zdenek            OK Chrastava         CHA7302 C 2085623  46.00         
 24 Vakant                                                           48.00         
 25 Pavlíková Pavla          OK Chrastava         CHA6551 C  436447  50.00         
 26 Kucerka Jan              KOB Chemopetrol Litv LIT8002 C 1418761  52.00         
 27 Hlavác Michal            OK Chrastava         CHA7902   2084438  54.00         
 28 Kubícek Zdenek           OK Mnichovo Hradiste 5BC7200     51811  56.00         
 29 Barton Jaroslav          SK Praga             PGP8708 C 2800298  58.00         
 30 Vakant                                                           60.00         
 31 Smolka Ondrej            TJ Sokol Troja       TJP9401 C   53502  62.00         
 32 Vakant                                                           64.00         
 33 Bek Ondrej               OK Chrastava         CHA9904 B 2049592  66.00         
 34 Vakant                                                           68.00         
 35 Kadavy Petr              OK Chrastava         CHA7800 C    8188  70.00         
 36 Mokry Pavel              Slavia Liberec orien VLI7501 C 2058479  72.00         
 37 Brezina Jan              OK Chrastava         CHA7604 C 2095960  74.00         
 38 Vakant                                                           76.00         
 39 Jirásek Milan            USK Praha            VSP7403 C 7205010  78.00         
 40 Tomanica Vojtech         OK Chrastava         CHA7601 C 2070857  80.00         
 41 Vakant                                                           82.00         
 42 Poloprutsky Tomás        Slavia Liberec orien VLI6205 C   51227  84.00         
 43 Král Lubos               VSS Prírodoveda Prah PVP8400   2103747  86.00         
 44 Holan Petr               OK Chrastava         CHA7001 C 2084435  88.00         
 45 Bradác Jakub             TJ Loko Liberec      LLI0002 B 2032105  90.00         
 46 Polák Jaroslav           OK Chrastava         CHA7500 C 7201775  92.00         
 47 Vakant                                                           94.00         
 48 Lipensky Robert          OK Chrastava         CHA7201 C 2084437  96.00         
 49 Vakant                                                           98.00         
 50 Barták Jirí              OK Chrastava         CHA5100 C    8161 100.00         
 51 Vakant                                                          102.00         
 52 Pavlíková Markéta        OK Chrastava         CHA0050 A 7208096 104.00         
 53 Pustai David             OOB TJ Tatran Jablon TJN9301 C  232645 106.00         
 54 Vydra Ivan               OK Chrastava         CHA6600 C    8185 108.00         
 55 Forst Jakub              OK Dobrís            DOR7501 C  236022 110.00         
 56 Bek Jirí                 OK Chrastava         CHA0103 B  436431 112.00         
 57 Vakant                                                          114.00         
 58 Danko Tomás              OK Chrastava         CHA7200 C  436410 116.00         
 59 Novotny Marek            OOB TJ Tatran Jablon TJN9901 A  232325 118.00         
 60 Pavlík Milan             OK Chrastava         CHA5400 C   51231 120.00         
 
Startovka kategorie: H21L        5.1km    0m 22k  Ranking:0.0000 * 1.00
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Polák Vlastimil          OOS TJ Spartak Vrchl VRL7702 C 2096239   0.00         
  2 Zaloudek Petr            TJ Sportcentrum Jicí SJC8309 C 7890000   3.00         
  3 Procházka Vít            SOOB TJ Sokol Kralup KPY8000 C 2067930   6.00         
  4 Sedivy Jan               SK Praga             PGP8409 E 1406172   9.00         
  5 Kosárek Pavel            Prátelé orientacního AOP7102 C   51568  12.00         
  6 Makovsky Jakub           KOB TRETRA Praha     TAP8511 C 7778511  15.00         
  7 Janecek Jura             VSTJ Ekonom Praha    EKP6701 C   51587  18.00         
  8 Eiselt Jan               OOB TJ Lokomotiva Te LTP8801 C  682092  21.00         
  9 Píchal Jan               USK Praha            VSP5202 C   52281  24.00         
 10 Hyka Jan                 OOB TJ Turnov        TUR9002 C 8627114  27.00         
 11 László David             OK Roztoky           ROZ9502 C  207854  30.00         
 12 Peterka Vojtech          TJ Loko Liberec      LLI7502 C  515503  33.00         
 13 Michek David             OOB TJ Tatran Jablon TJN9802 A 2027247  36.00         
 14 Farár Jaroslav           OOS TJ Spartak Vrchl VRL5002 C 2096242  39.00         
 15 Wagner Libor             Oddíl OB Kotlárka    DKP8511 C 7207349  42.00         
 16 Wolf Daniel              OOB TJ Turnov        TUR9100 R  515499  45.00         
 17 Kucerka David            KOB Chemopetrol Litv LIT8202 C 7703600  48.00         
 18 Nemecek Jan              USK Praha            VSP6201 C  682682  51.00         
 19 Vokurka Jan              OOB TJ Tatran Jablon TJN7501 C  253145  54.00         
 20 Koucky Martin            VSTJ Ekonom Praha    EKP9700 C 2032158  57.00         
 21 Kohl Jirí                SOOB TJ Sokol Kralup KPY6201 C  301391  60.00         
 22 Hanzl Tomás              TJ Sportcentrum Jicí SJC8205 C    9965  63.00         
 23 Peths Jan                KOS TJ Lokomotiva Kr KRN8101 C  446353  66.00         
 24 Hanslian David           OOB TJ Slovan Luhaco LCE7835 C  995852  69.00         
 25 Kobr Tomás               Slavia Liberec orien VLI8901 C 1969696  72.00         
 26 Ptácek Jan               VSS Prírodoveda Prah PVP7200 C 2087658  75.00         
 27 Bolehovsky Michal        VSTJ Ekonom Praha    EKP0200 B  601169  78.00         
 28 Cupák Jirí               OOS TJ Spartak Vrchl VRL7201 C    8972  81.00         
 29 Fürst Matous             TJ Loko Liberec      LLI9603 E 7003006  84.00         
 30 Hradec Pavel             OOB TJ Turnov        TUR8801 E  995821  87.00         
 31 Bolehovsky Pavel         VSTJ Ekonom Praha    EKP7103 C 7204488  90.00         
 32 Macek Jirí               KOB Chemopetrol Litv LIT8401 C    8107  93.00         
 33 Lusticky Martin          OOB TJ Turnov        TUR8700 R 7092626  96.00         
 34 Francke Jan              OK Doksy             DOK8400 C  688312  99.00         
 35 Krticka Jan              TJ Sokol Plumlov     PLU7931 C 2067929 102.00         
 36 Cech Jan                 VSTJ Stavební fakult FSP7900 C  416195 105.00         
 37 Habán Ivo                Slavia Liberec orien VLI7707 C   53226 108.00         
 38 Thor Tomás               OOB TJ Turnov        TUR9904 A 7201809 111.00         
 39 Galbavy Matej            OK Chrastava         CHA0000 B 2059764 114.00         
 40 Pospísil Vítek           SK Praga             PGP6803 C  681612 117.00         
 41 Cechlovsky Jan           OK Chrastava         CHA9300 C    8200 120.00         
 42 Svihovsky Jaromír        TJ Sportcentrum Jicí SJC8005 C 7654324 123.00         
 43 Karatsiolis Krystof      OOB TJ Turnov        TUR9901 A  888618 126.00         
 44 Nerad Jaroslav           KOB Chemopetrol Litv LIT9001 C    8108 129.00         
 45 Vondra Jirí              VSTJ Stavební fakult FSP7600 C 2092409 132.00         
 46 Masata Roman             OK 99 Hradec Králové PHK7107 C  515050 135.00         
 47 Vilém Stanislav          Slavia Liberec orien VLI7703 C 2080992 138.00         
 48 Krejcí Jaroslav          OK Jiskra Novy Bor   BOR6302 C 7630319 141.00         
 49 Strelba Ondrej           SK Kotnov Tábor      KTA7501 C 1400438 144.00         
 50 Kurfürst Pavel           VSTJ Stavební fakult FSP7400 C  207827 147.00         
 51 Novák Jirí               SK LOB Nová Paka     NPA7502 C  682098 150.00         
 52 Bernásek Jirí            TJ Stadion Novy Bor  STB8101 C  682354 153.00         
 53 Janata Martin            Oddíl OB Kotlárka    DKP8306 R  888608 156.00         
 54 Kucera Jan               USK Praha            VSP7302 C   51650 159.00         
 55 Koucky Roman             VSTJ Ekonom Praha    EKP6301 C 2035738 162.00         
 56 Semík Jan                USK Praha            VSP6507 C   53572 165.00         
 57 Hickethier Manfred       Slavia Liberec orien VLI5201 C 9005174 168.00         
 58 Holas Ondrej             OOB TJ Turnov        TUR8501 C  515048 171.00         
 59 Horácek Michal           Slavia Liberec orien VLI7700 R  500290 174.00         
 60 Vána Martin              OOB TJ Turnov        TUR8401 C 1840303 177.00         
 61 Henych Petr              Slavia Liberec orien VLI6001 C  515132 180.00         
 62 Uhlík Michal             TJ Sportcentrum Jicí SJC8007 C 7207702 183.00         
 63 Sedivy Jirí              VSTJ Ekonom Praha    EKP5500 C  682645 186.00         
 64 Kopec Tomás              KOS TJ Lokomotiva Kr KRN8203 C   52641 189.00         
 65 Bolehovsky Daniel        VSTJ Ekonom Praha    EKP0508 B 2073716 192.00         
 66 Basus Petr               OK Sparta Praha      SCP7400 C 7200592 195.00         
 67 Vakant                                                          198.00         
 68 Vakant                                                          201.00         
 69 Vakant                                                          204.00         
 70 Vakant                                                          207.00         
 71 Vakant                                                          210.00         
 72 Vakant                                                          213.00         
 73 Vakant                                                          216.00         
 74 Vakant                                                          219.00         
 75 Vakant                                                          222.00         
 
Startovka kategorie: H35         4.3km    0m 17k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Duda Miroslav            SKOB Roudnice nad La ROU8009 C 8631583  84.00         
  2 Zitny Tomás              SKOB Sig-Mat Mladá B SMB6401 C   49971  90.00         
  3 Balogh Jan               OOB TJ Tatran Jablon TJN7500 C 2032176  96.00         
  4 Pachner Pavel            OK Chrastava         CHA7501 C 7700075 102.00         
  5 Sasek Ludek              SOBSA                SOB6901 C    4189 108.00         
  6 Peterác Zdenek           Slavia Liberec orien VLI7802 C 2080914 114.00         
  7 Vakant                                                          120.00         
  8 Vakant                                                          126.00         
  9 Vakant                                                          132.00         
 10 Vakant                                                          138.00         
 
Startovka kategorie: H40         4.0km    0m 17k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Posselt Martin           OOB TJ Tatran Jablon TJN6802 C  232256   1.00         
  2 Prusa Michal             USK Praha            VSP7310 C  553437   4.00         
  3 Novotny Dusan            OOB TJ Tatran Jablon TJN7002 C  232502   7.00         
  4 Zakouril Václav          USK Praha            VSP7401 C   51724  10.00         
  5 Picek Jan                OOB TJ Tatran Jablon TJN6500 C  416839  13.00         
  6 Svoboda Jan              OK Jiskra Novy Bor   BOR7200 C    8536  16.00         
  7 Dejnozka Jirí            OOB TJ Tatran Jablon TJN7503 C 2027225  19.00         
  8 Vejrazka Jirí            SOOB TJ Sokol Kralup KPY7400 C 2091552  22.00         
  9 Stembera Jan             OOB TJ Tatran Jablon TJN7513 C 7300183  25.00         
 10 Vambera Filip            OOB TJ Turnov        TUR7305 C 2103248  28.00         
 11 Sesták Marek             Slavia Liberec orien VLI7403 C 2058471  31.00         
 12 Mathisen Magne W.        19N                  19N7200   4616809  34.00         
 13 Prucha Miloslav          OK Jiskra Novy Bor   BOR5800 C 1958242  37.00         
 14 Schindler Jirí           OOB TJ Tatran Jablon TJN6301 C  416828  40.00         
 15 Müller Marko             18D                  18D7500      9819  43.00         
 16 Kocman Jindrich          OK Jiskra Novy Bor   BOR7612 C    8479  46.00         
 17 Lamac Jaroslav           OOB TJ Turnov        TUR7203 C    8068  49.00         
 18 Zuzánek Zdenek           OOB TJ Tatran Jablon TJN5901 C    8255  52.00         
 19 Kolár Viktor             TJ Jiskra Horice     HOR7300 C 2049537  55.00         
 20 Sucharda Jirí            OK Jiskra Novy Bor   BOR5802 C   51542  58.00         
 21 Mrkvicka Jirí            OOB TJ Tatran Jablon TJN7101 C 2020748  61.00         
 22 Würz Bohuslav            OOB TJ Lokomotiva Te LTP7307 C 7200322  64.00         
 23 Severyn Otto             Slavia Liberec orien VLI7402   2067313  67.00         
 24 Bradác Stanislav         TJ Loko Liberec      LLI7201 C  434598  70.00         
 25 Ekert Vladimír           Slavia Liberec orien VLI7600 C 2058477  73.00         
 26 Vakant                                                           76.00         
 27 Vakant                                                           79.00         
 28 Vakant                                                           82.00         
 29 Vakant                                                           85.00         
 30 Vakant                                                           88.00         
 
Startovka kategorie: H45         4.0km    0m 17k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Nosek Petr               KrOB Rozmaryn Litome DLT6901 C  336778  62.00         
  2 Kozina Petr              SK Praga             PGP6000 C 1700084  65.00         
  3 Zaboril Michal           OB Jenisovice        JEN7101 C    7781  68.00         
  4 Dobes Václav             SOOB TJ Sokol Kralup KPY5701 C  301374  71.00         
  5 Pavel Jirí               OOB TJ Tatran Jablon TJN7100 C 2070804  74.00         
  6 Bíly Petr                OOB TJ Lokomotiva Te LTP6805 C   51279  77.00         
  7 Rehor Jirí               OOB TJ Tatran Jablon TJN7004 C 2059729  80.00         
  8 Eichler Petr             KOB Kamenicky Senov  KAS6900 C  682631  83.00         
  9 Skriubakken Jon          19N                  19N6701   4616804  86.00         
 10 Bukvic Martin            SOK TJ Turnov        TUV7000            89.00         
 11 Mehammer Jostein         19N                  19N6901   4616805  92.00         
 12 Hovorka Ladislav         KOB Decín            LDC6802 C  303922  95.00         
 13 Forst Libor              VSSK MFF UK Praha    MFP6301 C  303939  98.00         
 14 Malecek Vít              SK Praga             PGP6801 C 2067268 101.00         
 15 Pavel Petr               OOB TJ Lokomotiva Te LTP6806 C 7200337 104.00         
 16 Ausen Dag                19N                  19N6902    226766 107.00         
 17 Beránek Petr             OK Jiskra Novy Bor   BOR6701 C    8524 110.00         
 18 Houzvicka Jindrich       OOB TJ Turnov        TUR6912 C    8080 113.00         
 19 Skorpil Martin           TJ Jiskra Horice     HOR5700 C 2011900 116.00         
 20 Bruner Lubos             OOB TJ Lokomotiva Te LTP6501 C  682114 119.00         
 21 Westin Kjell             19N                  19N5600    997861 122.00         
 22 Kovár Boris              OOB TJ Lokomotiva Te LTP6710 C  899153 125.00         
 23 Cerny Radomír            TJ Sokol Hostivice   HCE6901 C 1417246 128.00         
 24 Prusek Petr              TJ Stadion Novy Bor  STB7000 C    8486 131.00         
 25 Tomandl Jan              5IX                  5IX7001   2090861 134.00         
 26 Hejna Stanislav          TJ Loko Liberec      LLI6900    682678 137.00         
 27 Kornmo Thore             19N                  19N6900    262676 140.00         
 28 Vakant                                                          143.00         
 29 Vakant                                                          146.00         
 30 Vakant                                                          149.00         
 31 Vakant                                                          152.00         
 32 Vakant                                                          155.00         
 
Startovka kategorie: H50         3.2km    0m 15k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Simek Stanislav          OOB TJ Lokomotiva Te LTP6602    887611  41.00         
  2 Svarc Jirí               OOB TJ Turnov        TUR6204 C  682108  44.00         
  3 Pustai Josef             OOB TJ Tatran Jablon TJN6300 C  232643  47.00         
  4 Vydra Pavel              OK RECO Sport        PEN6200 C   49998  50.00         
  5 Pohoraly Dobroslav       SKOB Roudnice nad La ROU6401 C 2023803  53.00         
  6 Smutny Martin            SOK TJ Turnov        TUV6303 C    5789  56.00         
  7 Subrt Pavel              SKOB Sig-Mat Mladá B SMB6301 C    7703  59.00         
  8 Richtr Ales              KOS Slavia VS Plzen  VPM6601 C   51686  62.00         
  9 Doskár Boris             OK Jiskra Novy Bor   BOR6400 C    8490  65.00         
 10 Vakant                                                           68.00         
 11 Vakant                                                           71.00         
 12 Vakant                                                           74.00         
 
Startovka kategorie: H55         3.2km    0m 15k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Böhm Karel               OOB TJ Tatran Jablon TJN5101 C  416833   2.00         
  2 Hoidekr Pavel            TJ Loko Liberec      LLI5901 C   51209   5.00         
  3 Benes Josef              TJ Sportcentrum Jicí SJC5801 C    9907   8.00         
  4 Hulha Karel              OOB TJ Lokomotiva Te LTP6001 C  682080  11.00         
  5 Konopác Jirí             OOB TJ Turnov        TUR5803 C    8220  14.00         
  6 Pávek Milos              OK Jiskra Novy Bor   BOR5801 C    8436  17.00         
  7 Mares Hynek              OOB TJ Turnov        TUR6100 C 2067342  20.00         
  8 Eiselt Milos             OOB TJ Lokomotiva Te LTP5802 C  682076  23.00         
  9 Hudsky Vlastimil         OOB TJ Turnov        TUR5100 C    8214  26.00         
 10 Vakant                                                           29.00         
 11 Vakant                                                           32.00         
 
Startovka kategorie: H60         2.6km    0m 13k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Jedlicka Miroslav        OB Jenisovice        JEN5301 C  336709  86.00         
  2 Sikola Alexej            OOB TJ LIAZ Jablonec LJN5301 C  446348  92.00         
  3 Bárta Miroslav           OB Jenisovice        JEN5201 C    7778  98.00         
  4 Pospísil Jaromír         KOB Decín            LDC5301 C 7410753 104.00         
  5 Horák Petr               OOB TJ Tatran Jablon TJN5602 C 2056301 110.00         
  6 Bednarík Libor           Slavia Liberec orien VLI5200 C    8296 116.00         
  7 Vakant                                                          122.00         
  8 Vakant                                                          128.00         
 
Startovka kategorie: H65         2.6km    0m 13k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Matousek Lubos           OOB TJ LIAZ Jablonec LJN4700 C    7741   2.00         
  2 Kadecka Jirí             OB Jenisovice        JEN5002 C  411580   8.00         
  3 Jakubec Jindrich         OOB TJ Turnov        TUR4801 C   51816  14.00         
  4 Babicky Tomás            ZOOB Rumburk         RUM5001 C    8890  20.00         
  5 Richtr Jirí              OB Jenisovice        JEN5001 C    7777  26.00         
  6 Jezek Ladislav           Slavia Liberec orien VLI4900 C  253372  32.00         
  7 Smetana Radim            OK Chrastava         CHA4700 C    8153  38.00         
  8 Svihovsky Jaroslav       OK Jiskra Novy Bor   BOR5003 C    8533  44.00         
  9 Hlavác Jaroslav          SKOB Sig-Mat Mladá B SMB4801 C    7718  50.00         
 10 Tvrdek Vojtech           OOB TJ Turnov        TUR4949 C   51283  56.00         
 11 Vakant                                                           62.00         
 12 Vakant                                                           68.00         
 
Startovka kategorie: H70         2.3km    0m 12k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Dohnal Josef             USK Praha            VSP4300 C   51743   0.00         
  2 Kraus Jan                TJ Loko Liberec      LLI4501 C   51213   3.00         
  3 Petrzelka Pavel          OOB TJ Tatran Jablon TJN3800 C   52900   6.00         
  4 Nejezchleba Jirí         KOB Kamenicky Senov  KAS4600 C  682613   9.00         
  5 Picek Jan                OOB TJ Tatran Jablon TJN4000 C  434577  12.00         
  6 Ulehla Zdenek            OK Jiskra Novy Bor   BOR4001 C 2090863  15.00         
  7 Novotny Frantisek        OOB USK Slavie Ustí  PUL4200 C  205614  18.00         
  8 Beránek Miroslav         OK Jiskra Novy Bor   BOR3900 C    4131  21.00         
  9 Folprecht Eduard         OOB TJ Turnov        TUR4301 C   51815  24.00         
 10 Krtensky Jaroslav        OK Jiskra Novy Bor   BOR3600 C 2090839  27.00         
 11 Kohout Tomás             Slovan Praha         UVP3700 C    7930  30.00         
 12 Masek Pavel              OK Jiskra Novy Bor   BOR3602 C    8544  33.00         
 13 Duda Frantisek           SOOB TJ Sokol Kralup KPY4600 C 2103786  36.00         
 14 Lukás Zdenek             TJ Loko Liberec      LLI4502 C    8243  39.00         
 15 Venus Jaroslav           OK Jiskra Novy Bor   BOR3800 C    8426  42.00         
 
Startovka kategorie: HDR         1.8km    0m 7k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Karásek Vojtech          OOB TJ Turnov        TUR0811 C 4406054                
  2 Votava Vojtech           Slavia Liberec orien VLI1201 C 2090845                
  3 Raisrová Sona            Slavia Liberec orien VLI1250 C 4411249                
  4 Raisrová Stepánka        Slavia Liberec orien VLI1054 C 4411248                
  5 Kvapilová Kristyna       SOK TJ Turnov        TUV0999 C  411591                
  6 Calounová Klára          Slavia Liberec orien VLI0950 C 4411233                
  7 Forst Albert             VSSK MFF UK Praha    MFP0901 C  410727                
  8 Kucerka Radek            TJ Stadion Novy Bor  STB1101 C   49984                
  9 Ehlerová Michaela        USK Praha            VSP1050 C 2085596                
 10 Hrdá Kristyna            Slavia Liberec orien VLI0953 C  434599                
 11 Horácek Jáchym           Slavia Liberec orien VLI1111 C 4402235                
 12 Pechová Marie            Slavia Liberec orien VLI1050 C 4402228                
 13 Mateju Eda               Slavia Liberec orien VLI1200 C    7981                
 14 Vilém Stepán             Slavia Liberec orien VLI0902 C 4411246                
 15 Svoboda Matej            OK Jiskra Novy Bor   BOR0600 C    4371                
 16 Kocman Lukás             OK Jiskra Novy Bor   BOR1102 C    4362                
 17 Drahonovsky Jakub        OOB TJ Turnov        TUR1006 C   53769                
 18 Hlavác Simon             OK Chrastava         CHA1002   4403305                
 19 Sychra Simon             OK Chrastava         CHA0802 C 4403304                
 20 Diener Jannik            OK Chrastava         CHA1001      8159                
 21 Jirásková Laura          USK Praha            VSP0952 C    8253                
 22 Jirásková Mia            USK Praha            VSP1150 C   51747                
 23 Jirásková Viola          USK Praha            VSP1151 C   52266                
 24 Pethsová Isabella        KOS TJ Lokomotiva Kr KRN1051 C   51933                
 25 Procházková Anicka       SOOB TJ Sokol Kralup KPY1550 C  515401                
 26 Kalousek Dominik         OB Jenisovice        JEN0901 C 4406059                
 27 Stryncl Vilda            Slavia Liberec orien VLI0806 C 4402220                
 28 Berka Tadeás             4UX                  4UX0900   2103255                
 29 Berková Leontyna         4UX                  4UX1150   2103275                
 30 Berka Ondrej             OOB TJ Tatran Jablon TJN1100 C    8252                
 31 Docekal Stepán           OOB TJ Tatran Jablon TJNxxx7   4408031                
 32 Lesák Marek              OOB TJ Tatran Jablon TJN0811 C 4408038                
 33 Stembera Oskar           OOB TJ Tatran Jablon TJN1201 C   51536                
 34 Zoubek Stepán            OOB TJ Tatran Jablon TJNxxx1      4124                
 35 Lederová Aneta           OOB TJ Tatran Jablon TJNxxx9   4408040                
 36 Grofová Barbora          OOB TJ Tatran Jablon TJNxx14   4408045                
 37 Rysavá Katerina          OOB TJ Tatran Jablon TJNxx15   4408051                
 38 Podoubská Klára          OOB TJ Tatran Jablon TJNxx20   4622456                
 39 Oravec Viktor            OOB TJ Tatran Jablon TJNxx22   4622458                
 40 Kopecky Oldrich          SOOB TJ Sokol Kralup KPY0900 C 2087668                
 41 Nováková Barborka        SOK TJ Turnov        TUV0852                          
 42 Válková Karolína         SOK TJ Turnov        TUV0951                          
 43 Zakouril Frantisek       SOK TJ Turnov        TUV1201 C                        
 44 Cabanová Eva             Jizersky klub OB Fry FYD0951 C    8329                
 45 Krticka Jáchym           OK Chrastava         CHA1000 C  553441                
 46 Kvapilová Klára          SOK TJ Turnov        TUV1199      7707                
 47 Vítek Lamac              OK Jiskra Novy Bor   BOR1100      8550                
 48 Vakant                                                                         
 49 Vakant                                                                         
 50 Vakant                                                                         
 51 Vakant                                                                         
 52 Vakant                                                                         
 53 Vakant                                                                         
 54 Vakant                                                                         
 55 Vakant                                                                         
 56 Vakant                                                                         
 57 Vakant                                                                         
 58 Vakant                                                                         
 59 Vakant                                                                         
 
Startovka kategorie: P2          2.2km    0m 10k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Nedvídková Jitka         ZOOB Rumburk         RUM5151 C    5991                
  2 Petrová Vera             Slavia Liberec orien VLI6251 C   51218                
  3 Vambera Matyás           OOB TJ Turnov        TUR0111 C 4406053                
  4 Miklasová Markéta        Slavia Liberec orien VLI6850 C 4402231                
  5 Rückerová Petra          18D                  18D9250     51132                
  6 Dolejsí Milos            TJ Stadion Novy Bor  STB6701 C   52907                
  7 Mencl Miloslav           USK Praha            VSP6505 C   52277                
  8 Heinl Ondrej             ZOOB Rumburk         RUM8501   4406060                
  9 Leníková Jana            KrOB Rozmaryn Litome DLT6151 C  440490                
 10 Waldhauser Vojtech       OK Jiskra Novy Bor   BOR0006 C    8407                
 11 Waldhauserová Irena      OK Jiskra Novy Bor   BOR7459      8410                
 12 Titzová Pavlína          USK Praha            VSP7463 C 2049522                
 13 Gomolák Jan              OK Chrastava         CHA7605   2084440                
 14 Kucerová Lucie           OK Chrastava         CHA7950   2049591                
 15 Kodejsová Alena          USK Praha            VSP7152 C 2061813                
 16 Kodejsová Markéta        USK Praha            VSP0458 C 2021828                
 17 Cerná Petra              TJ Sokol Hostivice   HCE7751 C 1413899                
 18 Budská Zuzana            OOB TJ Tatran Jablon TJNxxx8   2096117                
 19 Docekalová Pavlína       OOB TJ Tatran Jablon TJNxxx6   4408032                
 20 Potmesil Simon           OOB TJ Tatran Jablon TJNxxx3   4622460                
 21 Stemberová Iva           OOB TJ Tatran Jablon TJN7550 C  416039                
 22 Jakubíková Valerie       OOB TJ Tatran Jablon TJNxx13   4408044                
 23 Nejedlová Lucie          TJ Loko Liberec      LLI7350 C 2088713                
 24 Mencl Jan                OB Jenisovice        JEN7707    411599                
 25 Sálek Jaromír            OOB TJ Turnov        TUR65xx   4406057                
 26 Válková Martina          SOK TJ Turnov        TUV7051                          
 27 Cabanová Lenka           Jizersky klub OB Fry FYD0151 C    8332                
 28 Krupková Martina         OK Chrastava         CHA7552   2084450                
 29 Cihlár Robert            OK Chrastava         CHAXXX2                          
 30 Lamacová Dana            OOB TJ Turnov        TUR7451 C    8488                
 31 Dana Vokusová            Mery                 XX2          8307                
 32 Petra Drahonovská        Petra Drahonovská    XX4       1403064                
 33 Uhlikova Sarka           Uhlikova Sarka       XX5         51180                
 34 Lenka Oumrtová           Lenka Oumrtová       XX6       4406070                
 35 Vakant                                                                         
 36 Vakant                                                                         
 37 Vakant                                                                         
 38 Vakant                                                                         
 39 Vakant                                                                         
 40 Vakant                                                                         
 41 Vakant                                                                         
 42 Vakant                                                                         
 43 Vakant                                                                         
 44 Vakant                                                                         
 45 Vakant                                                                         
 46 Vakant                                                                         
 47 Vakant                                                                         
 48 Vakant                                                                         
 49 Vakant                                                                         
 50 Vakant                                                                         
 
Startovka kategorie: T4          3.0km    0m 15k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Gruncl Vojtech           Slavia Liberec orien VLI8601 C 2080994                
  2 Beranová Iva             USK Praha            VSP7150 C 2021834                
  3 Votava David             4HX                  4HX7100   2106735                
  4 Splíchal Jirí            SK OK 24 Praha       OKP4500 C 2087699                
  5 Charousková Lucie        OK Doksy             DOK9450 C 7200373                
  6 Petr Pavel               Slavia Liberec orien VLI9400 C    8288                
  7 Menclová Silvie          USK Praha            VSP7050 C   51749                
  8 Eichler Jan              KOB Kamenicky Senov  KAS9800     51381                
  9 Novotny Jirí             Slavia Liberec orien VLI7102 C 2078464                
 10 Waldhauser Martin        OK Jiskra Novy Bor   BOR7106 C    8408                
 11 Titz Pavel               USK Praha            VSP7400 C 1398992                
 12 Strait Martin            USK Praha            VSP7602 C  410393                
 13 Stryncl Pavel            Jizerky              92X7700   2095954                
 14 Kodejs Zdenek            USK Praha            VSP7202 C 2021822                
 15 Berková Kveta            OOB TJ Tatran Jablon TJN7350 C  232629                
 16 Kostelník Jan            OOB TJ Tatran Jablon TJNxxx5   2059734                
 17 Mairich Vít              OOB TJ Tatran Jablon TJN7200 C 2059726                
 18 Skal Jaroslav            OOB TJ Tatran Jablon TJN7504 C 2069076                
 19 Táborsky Ondrej          OOB TJ Tatran Jablon TJN5605 C    8250                
 20 Bradácová Marie          TJ Loko Liberec      LLI7550 C 2060204                
 21 Hnídek Stanislav         4DX                  4DX5500   2073662                
 22 Mikula Petr              OB Jenisovice        JEN8102 C   51547                
 23 Halková Jarka            5RC                  5RC7753   4406067                
 24 Pohoralá Anna            SKOB Roudnice nad La ROU9954 C 2023953                
 25 Katerina Cerná           Cerná                XX1         53527                
 26 David Pospísil           David Pospísil       XX3       4406069                
 27 Vakant                                                                         
 28 Vakant                                                                         
 29 Vakant                                                                         
 30 Vakant                                                                         
 31 Vakant                                                                         
 32 Vakant                                                                         
 33 Vakant                                                                         
 34 Vakant                                                                         
 35 Vakant                                                                         
 36 Vakant                                                                         
 37 Vakant                                                                         
 38 Vakant                                                                         
 39 Vakant                                                                         
 40 Vakant                                                                         
 41 Vakant                                                                         
 42 Vakant                                                                         
 43 Vakant                                                                         
 44 Vakant                                                                         
 45 Vakant                                                                         
 46 Vakant                                                                         
 47 Vakant                                                                         
 48 Vakant                                                                         
 49 Vakant                                                                         
 50 Vakant