Startovka oddílů                                               12. 10. 2016 22:31:11
                                 Podzimni pohar SOK
===ČSOS-TUV===========================================Orienteering Organiser 2010===
 
 
Startovka oddílu: 18D - 18D                                      Neděle 16.10.2016
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Müller Marko             18D7500    9819    H40     43.00            80,00Kč
  2 Rückerová Petra          18D9250   51132    P2                       55,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      135.00        0.00        0.00        0.00      135.00        0.00     -135.00
 
 
Startovka oddílu: 19N - 19N                                      Neděle 16.10.2016
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Mathisen Rasmus          19N0000 4616796 P  H16    114.00            80,00Kč
  2 Storemyr Alexander Repsta19N0001 4616797 P  H16    105.00            80,00Kč
  3 Meen Anna                19N0050 4616798 P  D16     91.00            80,00Kč
  4 Vassend Hanne            19N0051  927808    D16     79.00            80,00Kč
  5 Ausen Elise              19N0150 2077258    D16    100.00            80,00Kč
  6 Kornmo Halvard           19N0200 4616799 P  H14    199.00            55,00Kč
  7 Mehammer Maria Gammelsaet19N0250 4616800 P  D14    115.00            55,00Kč
  8 Mathisen Tobias          19N0300 4616801 P  H14    148.00            55,00Kč
  9 Rosenvold Anders L.      19N0301 4616802 P  H14    154.00            55,00Kč
 10 Ausen Martin             19N0302  902990    H14    160.00            55,00Kč
 11 Westin Kjell             19N5600  997861    H45    122.00            80,00Kč
 12 Rosenvold Hilde Kristine 19N6650 4616803 P  D50     37.00            80,00Kč
 13 Skriubakken Jon          19N6701 4616804 P  H45     86.00            80,00Kč
 14 Vassend Hilde            19N6850  923401    D45     49.00            80,00Kč
 15 Kornmo Thore             19N6900  262676    H45    140.00            80,00Kč
 16 Mehammer Jostein         19N6901 4616805 P  H45     92.00            80,00Kč
 17 Ausen Dag                19N6902  226766    H45    107.00            80,00Kč
 18 Westin Lenka             19N7150  997811    D45     43.00            80,00Kč
 19 Mathisen Magne W.        19N7200 4616809 P  H40     34.00            80,00Kč
 20 Mathisen Sara            19N7350 4616806 P  D40     92.00            80,00Kč
 21 Westin Emilie            19N9850  997892    D21L   145.00            80,00Kč
 22 Kornmo Hakon             19N9900 4616807 P  H20     30.00            80,00Kč
 23 Rosenvold Camilla L.     19N9950 4616808 P  D18     30.00            80,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1715.00      560.00        0.00        0.00     2275.00        0.00    -2275.00
Půjčeno čipů:14
 
 
Startovka oddílu: 4DX - 4DX                                      Neděle 16.10.2016
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hnídek Stanislav         4DX5500 2073662    T4                       80,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       80.00        0.00        0.00        0.00       80.00        0.00      -80.00
 
 
Startovka oddílu: 4HX - 4HX                                      Neděle 16.10.2016
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Votava David             4HX7100 2106735    T4                       80,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       80.00        0.00        0.00        0.00       80.00        0.00      -80.00
 
 
Startovka oddílu: 4UX - 4UX                                      Neděle 16.10.2016
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Berka Tadeás             4UX0900 2103255    HDR                      50,00Kč
  2 Berková Leontyna         4UX1150 2103275    HDR                      50,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      100.00        0.00        0.00        0.00      100.00        0.00     -100.00
 
 
Startovka oddílu: 5BC - OK Mnichovo Hradiste                     Neděle 16.10.2016
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kubícek Zdenek           5BC7200   51811    H21K    56.00            80,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       80.00        0.00        0.00        0.00       80.00        0.00      -80.00
 
 
Startovka oddílu: 5IX - 5IX                                      Neděle 16.10.2016
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Tomandl Jan              5IX7001 2090861    H45    134.00            80,00Kč
  2 Tomandlová Radka         5IX7550 2099521    D40    170.00            80,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      160.00        0.00        0.00        0.00      160.00        0.00     -160.00
 
 
Startovka oddílu: 5RC - 5RC                                      Neděle 16.10.2016
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Halková Jarka            5RC7753 4406067 P  T4                       80,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       80.00       40.00        0.00        0.00      120.00        0.00     -120.00
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: 6FX - 6FX                                      Neděle 16.10.2016
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Harom Tomás              6FX8000 4406068 P  H21K    10.00            80,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       80.00       40.00        0.00        0.00      120.00        0.00     -120.00
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: 8TX - 8TX                                      Neděle 16.10.2016
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Poláková Ivana           8TX7950 4406064 P  D21L   118.00            80,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       80.00       40.00        0.00        0.00      120.00        0.00     -120.00
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: 92X - Jizerky                                  Neděle 16.10.2016
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Stryncl Pavel            92X7700 2095954    T4                       80,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       80.00        0.00        0.00        0.00       80.00        0.00      -80.00
 
 
Startovka oddílu: AOP - Prátelé orientacního behu Opava          Neděle 16.10.2016
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kosárek Pavel            AOP7102   51568    H21L    12.00            80,00Kč
  2 Kosárková Iva            AOP8152 2082714    D21L   130.00            80,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      160.00        0.00        0.00        0.00      160.00        0.00     -160.00
 
 
Startovka oddílu: BOR - OK Jiskra Novy Bor                       Neděle 16.10.2016
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Waldhauser Vojtech       BOR0006    8407    P2                       55,00Kč
  2 Tománek Josef            BOR0102    8418    H16     78.00            80,00Kč
  3 Janousek Slávek          BOR0400    4360    H12     19.00            55,00Kč
  4 Vesely Jakub             BOR0406    4392    H12      7.00            55,00Kč
  5 Waldhauser Stepán        BOR0409    4443    H12     40.00            55,00Kč
  6 Rumlenová Tereza         BOR0453    4367    D12     75.00            55,00Kč
  7 Vávra Jan                BOR0500    4389    H12      1.00            55,00Kč
  8 Blazkovan Matej          BOR0504    4399    H12     61.00            55,00Kč
  9 Stehlíková Adéla         BOR0554    4370    D12     27.00            55,00Kč
 10 Svoboda Matej            BOR0600    4371    HDR                      50,00Kč
 11 Rejmanová Nikola         BOR0656    4364    D10     35.00            55,00Kč
 12 Vávra Tomás              BOR0700    4415    H10    176.00            55,00Kč
 13 Válek Matej              BOR0703    4425    H10L   137.00            50,00Kč
 14 Barbora Lamacová         BOR0750 7531975    D10     80.00            55,00Kč
 15 Rejholcová Tereza        BOR0751 2067682    D10     65.00            55,00Kč
 16 Kocmanová Adéla          BOR0752    4359    D10     11.00            55,00Kč
 17 Waldhauserová Eliska     BOR0757    4393    D10     20.00            55,00Kč
 18 Vanourková Sára          BOR0759    4421    D10L    77.00            50,00Kč
 19 Soukupová Marie          BOR0952    4424    D10L    83.00            50,00Kč
 20 Vítek Lamac              BOR1100    8550    HDR                      50,00Kč
 21 Kocman Lukás             BOR1102    4362    HDR                      50,00Kč
 22 Krtensky Jaroslav        BOR3600 2090839    H70     27.00            80,00Kč
 23 Masek Pavel              BOR3602    8544    H70     33.00            80,00Kč
 24 Venus Jaroslav           BOR3800    8426    H70     42.00            80,00Kč
 25 Beránek Miroslav         BOR3900    4131    H70     21.00            80,00Kč
 26 Ulehla Zdenek            BOR4001 2090863    H70     15.00            80,00Kč
 27 Krtenská Leontina        BOR4650    8549    D70     75.00            80,00Kč
 28 Svihovsky Jaroslav       BOR5003    8533    H65     44.00            80,00Kč
 29 Ulehlová Ivana           BOR5150 2090862    D60    141.00            80,00Kč
 30 Bartonová Marie          BOR5351    8433    D60    171.00            80,00Kč
 31 Prucha Miloslav          BOR5800 1958242    H40     37.00            80,00Kč
 32 Pávek Milos              BOR5801    8436    H55     17.00            80,00Kč
 33 Sucharda Jirí            BOR5802   51542    H40     58.00            80,00Kč
 34 Sípová Sona              BOR6150  232182    D55    152.00            80,00Kč
 35 Krejcí Jaroslav          BOR6302 7630319    H21L   141.00            80,00Kč
 36 Doskár Boris             BOR6400    8490    H50     65.00            80,00Kč
 37 Pávková Jana             BOR6550    8445    D50     31.00            80,00Kč
 38 Beránek Petr             BOR6701    8524    H45    110.00            80,00Kč
 39 Waldhauser Martin        BOR7106    8408    T4                       80,00Kč
 40 Svobodová Lucie          BOR7151    8519    D45     22.00            80,00Kč
 41 Svoboda Jan              BOR7200    8536    H40     16.00            80,00Kč
 42 Janousková Iveta         BOR7457    8431    D40    116.00            80,00Kč
 43 Waldhauserová Irena      BOR7459    8410    P2                       55,00Kč
 44 Kocman Jindrich          BOR7612    8479    H40     46.00            80,00Kč
 45 Sákrová Michaela         BOR8850 7880102    D21K    43.00            80,00Kč
 46 Burdová Adéla            BOR9161 7434894    D21L   133.00            80,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     3125.00        0.00        0.00        0.00     3125.00        0.00    -3125.00
 
 
Startovka oddílu: BZP - BZP                                      Neděle 16.10.2016
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Králová Vanda            BZP8750 7260013    D21L   115.00            80,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       80.00        0.00        0.00        0.00       80.00        0.00      -80.00
 
 
Startovka oddílu: DKP - Oddíl OB Kotlárka                        Neděle 16.10.2016
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Janata Martin            DKP8306  888608    H21L   156.00            80,00Kč
  2 Wagner Libor             DKP8511 7207349    H21L    42.00           120,00Kč
  3 Plochová Dominika        DKP8651 7207077    D21L   157.00            80,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      280.00        0.00        0.00        0.00      280.00        0.00     -280.00
 
 
Startovka oddílu: DLT - KrOB Rozmaryn Litomerice                 Neděle 16.10.2016
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Reisingerová Eliska      DLT0151  440404    D16     76.00            80,00Kč
  2 Leníková Jana            DLT6151  440490    P2                       55,00Kč
  3 Nosek Petr               DLT6901  336778    H45     62.00            80,00Kč
  4 Nosek Martina            DLT7251  236061    D40     83.00            80,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      295.00        0.00        0.00        0.00      295.00        0.00     -295.00
 
 
Startovka oddílu: DOK - OK Doksy                                 Neděle 16.10.2016
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Synek Antonín            DOK0001 2053518    H21K    24.00            80,00Kč
  2 Zapalacová Petra         DOK0154   51496    D16     97.00            80,00Kč
  3 Synek Petr               DOK0200 2053519    H14    184.00            55,00Kč
  4 Synek Antonín            DOK7800 7200371    H21K    32.00            80,00Kč
  5 Synková Petra            DOK7950 7200372    D21K    46.00            80,00Kč
  6 Francke Jan              DOK8400  688312    H21L    99.00            80,00Kč
  7 Charousková Lucie        DOK9450 7200373    T4                       80,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      535.00        0.00        0.00        0.00      535.00        0.00     -535.00
 
 
Startovka oddílu: DOR - OK Dobrís                                Neděle 16.10.2016
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Forst Jakub              DOR7501  236022    H21K   110.00            80,00Kč
  2 Forstereviczová Jana     DOR7653 2082934    D21K    97.00            80,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      160.00        0.00        0.00        0.00      160.00        0.00     -160.00
 
 
Startovka oddílu: EKP - VSTJ Ekonom Praha                        Neděle 16.10.2016
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Koucká Barbora           EKP0050  361943    D16     85.00            80,00Kč
  2 Bolehovsky Michal        EKP0200  601169    H21L    78.00            80,00Kč
  3 Janecková Josefína       EKP0351 2067977    D14    142.00            55,00Kč
  4 Bolehovsky Daniel        EKP0508 2073716    H21L   192.00            80,00Kč
  5 Sedivy Jirí              EKP5500  682645    H21L   186.00            80,00Kč
  6 Koucky Roman             EKP6301 2035738    H21L   162.00            80,00Kč
  7 Janecková Dagmar         EKP6550   51594    D21L   178.00            80,00Kč
  8 Janecek Jura             EKP6701   51587    H21L    18.00            80,00Kč
  9 Koucká Ivana             EKP6850  515195    D45     16.00            80,00Kč
 10 Bolehovsky Pavel         EKP7103 7204488    H21L    90.00            80,00Kč
 11 Koucky Martin            EKP9700 2032158    H21L    57.00            80,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      855.00        0.00        0.00        0.00      855.00        0.00     -855.00
 
 
Startovka oddílu: FSP - VSTJ Stavební fakulta Praha              Neděle 16.10.2016
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kurfürst Pavel           FSP7400  207827    H21L   147.00            80,00Kč
  2 Vondra Jirí              FSP7600 2092409    H21L   132.00            80,00Kč
  3 Cech Jan                 FSP7900  416195    H21L   105.00            80,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      240.00        0.00        0.00        0.00      240.00        0.00     -240.00
 
 
Startovka oddílu: FYD - Jizersky klub OB Frydlant                Neděle 16.10.2016
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Cabanová Lenka           FYD0151    8332    P2                       55,00Kč
  2 Cabanová Tereza          FYD0450    8327    D12     33.00            55,00Kč
  3 Cabanová Eva             FYD0951    8329    HDR                      50,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      160.00        0.00        0.00        0.00      160.00        0.00     -160.00
 
 
Startovka oddílu: HCE - TJ Sokol Hostivice                       Neděle 16.10.2016
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Cerná Justina            HCE0652 1417251    D10     14.00            55,00Kč
  2 Cerná Adéla              HCE0850 1417259    D10L    20.00            50,00Kč
  3 Cerny Radomír            HCE6901 1417246    H45    128.00            80,00Kč
  4 Cerná Petra              HCE7751 1413899    P2                       55,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      240.00        0.00        0.00        0.00      240.00        0.00     -240.00
 
 
Startovka oddílu: HOR - TJ Jiskra Horice                         Neděle 16.10.2016
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kolár Simon              HOR0400 7200597    H14    127.00            55,00Kč
  2 Skorpil Martin           HOR5700 2011900    H45    116.00            80,00Kč
  3 Kolár Viktor             HOR7300 2049537    H40     55.00            80,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      215.00        0.00        0.00        0.00      215.00        0.00     -215.00
 
 
Startovka oddílu: CHA - OK Chrastava                             Neděle 16.10.2016
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Galbavy Matej            CHA0000 2059764    H21L   114.00            80,00Kč
  2 Pavlíková Markéta        CHA0050 7208096    H21K   104.00            80,00Kč
  3 Bek Jirí                 CHA0103  436431    H21K   112.00            80,00Kč
  4 Krupka Stepán            CHA0201    8164    H14    166.00            55,00Kč
  5 Matyás Vojtech           CHA0202 2049595    H14    139.00            55,00Kč
  6 Jerábková Andrea         CHA0253    8181    D14    136.00            55,00Kč
  7 Lisková Adélka           CHA0254 2049599    D14    121.00            55,00Kč
  8 Husák Martin             CHA0300    8173    H14    130.00            55,00Kč
  9 Danko Stepán             CHA0301  436449    H14    124.00            55,00Kč
 10 Ríhová Eliska            CHA0351  436417    D14    106.00            55,00Kč
 11 Janousek Albert          CHA0400 2084434    H12     73.00            55,00Kč
 12 Tomanicová Sofie         CHA0450  436428    D12     60.00            55,00Kč
 13 Cihlárová Barbora        CHA0451 2049594    D12     69.00            55,00Kč
 14 Kucera Filip             CHA0501 2059763    H12     58.00            55,00Kč
 15 Schröterová Adéla        CHA0551 2049596    D12     96.00            55,00Kč
 16 Houdová Veronika         CHA0552 2070843    D12     81.00            55,00Kč
 17 Matyásová Kristyna       CHA0555 2049590    D12     18.00            55,00Kč
 18 Gomolák Jan              CHA0603 4403302    H10L   161.00            50,00Kč
 19 Sychra Marek             CHA0604 2084433    H10    155.00            55,00Kč
 20 Brezina Karel            CHA0605 2059765    H10    170.00            55,00Kč
 21 Holanová Lucie           CHA0655 4403301    D10L    35.00            50,00Kč
 22 Kucera Radek             CHA0700 4403303    H10L   155.00            50,00Kč
 23 Klust Jan                CHA0702 2070858    H10    182.00            55,00Kč
 24 Krupka Daniel            CHA0703    5179    H10L   143.00            50,00Kč
 25 Klustová Tereza          CHA0751 2070848    D10L    17.00            50,00Kč
 26 Lipenská Barbora         CHA0753 2095948    D10     77.00            55,00Kč
 27 Krticková Ester          CHA0754    8908    D10L    92.00            50,00Kč
 28 Houda Lukás              CHA0800 2049586    H10L   131.00            50,00Kč
 29 Polák Tomás              CHA0801 2092428    H10L   149.00            50,00Kč
 30 Sychra Simon             CHA0802 4403304    HDR                      50,00Kč
 31 Brezinová Antonie        CHA0851    8169    D10L    50.00            50,00Kč
 32 Krticka Jáchym           CHA1000  553441    HDR                      50,00Kč
 33 Diener Jannik            CHA1001    8159    HDR                      50,00Kč
 34 Hlavác Simon             CHA1002 4403305    HDR                      50,00Kč
 35 Kasková Eva              CHA4650    8152    D21K    40.00            80,00Kč
 36 Smetana Radim            CHA4700    8153    H65     38.00            80,00Kč
 37 Kadavy Zdenek            CHA4901    8155    H21K    42.00            80,00Kč
 38 Vokálová Pavla           CHA4951    8158    D21K   136.00            80,00Kč
 39 Lusk Karel               CHA5002    8160    H21K    22.00            80,00Kč
 40 Barták Jirí              CHA5100    8161    H21K   100.00            80,00Kč
 41 Saffková Zuzana          CHA5150 2070837    D21K   100.00            80,00Kč
 42 Sevcíková Alena          CHA5351    8165    D21K   124.00            80,00Kč
 43 Pavlík Milan             CHA5400   51231    H21K   120.00            80,00Kč
 44 Kaska Rudolf             CHA5500 2080917    H21K    14.00            80,00Kč
 45 Bradnová Vera            CHA5550    8162    D21K   118.00            80,00Kč
 46 Lusková Olga             CHA5650    8170    D21K   130.00            80,00Kč
 47 Kadavá Eva               CHA5750    8171    D21K   106.00            80,00Kč
 48 Cechlovská Jana          CHA6250    8175    D21K    58.00            80,00Kč
 49 Pavlíková Pavla          CHA6551  436447    H21K    50.00            80,00Kč
 50 Vydra Ivan               CHA6600    8185    H21K   108.00            80,00Kč
 51 Holan Petr               CHA7001 2084435    H21K    88.00            80,00Kč
 52 Bartáková Eva            CHA7051  331779    D21K    94.00            80,00Kč
 53 Danko Tomás              CHA7200  436410    H21K   116.00            80,00Kč
 54 Lipensky Robert          CHA7201 2084437    H21K    96.00            80,00Kč
 55 Schröter Pavel           CHA7203  301545    H21K    18.00            80,00Kč
 56 Sychra Zdenek            CHA7302 2085623    H21K    46.00            80,00Kč
 57 Polák Jaroslav           CHA7500 7201775    H21K    92.00            80,00Kč
 58 Pachner Pavel            CHA7501 7700075    H35    102.00            80,00Kč
 59 Svorcová Lenka           CHA7550 2084436    D21K    82.00            80,00Kč
 60 Danková Irena            CHA7551 2070830    D21K   112.00            80,00Kč
 61 Krupková Martina         CHA7552 2084450    P2                       55,00Kč
 62 Tomanica Vojtech         CHA7601 2070857    H21K    80.00            80,00Kč
 63 Matyás Libor             CHA7603 2059767    H21K    38.00            80,00Kč
 64 Brezina Jan              CHA7604 2095960    H21K    74.00            80,00Kč
 65 Gomolák Jan              CHA7605 2084440    P2                       55,00Kč
 66 Matyásová Jana           CHA7652 2070836    D21K    64.00            80,00Kč
 67 Houdová Miloslava        CHA7653 2084431    D21K   154.00            80,00Kč
 68 Pachnerová Dominika      CHA7750 7500077    D21K   142.00            80,00Kč
 69 Brezinová Michaela       CHA7751 2084448    D21K    88.00            80,00Kč
 70 Kadavy Petr              CHA7800    8188    H21K    70.00            80,00Kč
 71 Kasková Katerina         CHA7850  887906    H21K    30.00            80,00Kč
 72 Hlavác Michal            CHA7902 2084438    H21K    54.00            80,00Kč
 73 Kucerová Lucie           CHA7950 2049591    P2                       55,00Kč
 74 Lipenská Eva             CHA7951 2084432    D21K    52.00            80,00Kč
 75 Krticková Michaela       CHA7952    8897    D21K   148.00            80,00Kč
 76 Lankasová Barbora        CHA8050    4212    H21K    26.00            80,00Kč
 77 Poláková Veronika        CHA8150    8186    D21K    70.00            80,00Kč
 78 Vejstrková Zuzana        CHA8852    4662    H21K    34.00            80,00Kč
 79 Vejstrk Daniel           CHA9105 2049588    H21K     8.00            80,00Kč
 80 Cechlovsky Jan           CHA9300    8200    H21L   120.00            80,00Kč
 81 Smetanová Alzbeta        CHA9450    8198    D21K    76.00            80,00Kč
 82 Bek Ondrej               CHA9904 2049592    H21K    66.00            80,00Kč
 83 Cihlár Robert            CHAXXX2            P2                       55,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     5700.00        0.00        0.00        0.00     5700.00        0.00    -5700.00
 
 
Startovka oddílu: JEN - OB Jenisovice                            Neděle 16.10.2016
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Zaboril Vojta            JEN0101 2060290    H16     99.00            80,00Kč
  2 Mencl Jan                JEN0201 2060293    H14    211.00            55,00Kč
  3 Zaboril Ondrej           JEN0401    7780    H14    190.00            55,00Kč
  4 Menclová Anna            JEN0452  411613    D12      9.00            55,00Kč
  5 Hoetzel Hugo             JEN0503 2060291    H12     37.00            55,00Kč
  6 Matous Marek             JEN0602    7789    H10L   125.00            50,00Kč
  7 Horácek Jakub            JEN0800 4406058 P  H10L   158.00            50,00Kč
  8 Horácek Dominik          JEN0804 4406061 P  H10L   176.00            50,00Kč
  9 Kalousek Dominik         JEN0901 4406059 P  HDR                      50,00Kč
 10 Zaborilová Anna          JEN0951 2060292    D10      5.00            55,00Kč
 11 Richtr Jirí              JEN5001    7777    H65     26.00            80,00Kč
 12 Kadecka Jirí             JEN5002  411580    H65      8.00            80,00Kč
 13 Bárta Miroslav           JEN5201    7778    H60     98.00            80,00Kč
 14 Richtrová Jaroslava      JEN5251    7776    D60    159.00            80,00Kč
 15 Jedlicka Miroslav        JEN5301  336709    H60     86.00            80,00Kč
 16 Kadecková Jana           JEN5651  411563    D60    189.00            80,00Kč
 17 Zaboril Michal           JEN7101    7781    H45     68.00            80,00Kč
 18 Mencl Jan                JEN7707  411599    P2                       55,00Kč
 19 Hoetzelová Zuzana        JEN7754 2060294    D35     14.00            80,00Kč
 20 Mikula Petr              JEN8102   51547    T4                       80,00Kč
 21 Kalousková Pavla         JEN8451    7788    D21K    79.00            80,00Kč
 22 Kadecka Adam             JEN9601 2085627    H20     42.00            80,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1490.00      120.00        0.00        0.00     1610.00        0.00    -1610.00
Půjčeno čipů:3
 
 
Startovka oddílu: KAS - KOB Kamenicky Senov                      Neděle 16.10.2016
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Strojsová Jaroslava      KAS4350  682607    D70     69.00            80,00Kč
  2 Nejezchlebová Vera       KAS4551  682619    D70     57.00            80,00Kč
  3 Nejezchleba Jirí         KAS4600  682613    H70      9.00            80,00Kč
  4 Malá Jitka               KAS5451  682674    D60    177.00            80,00Kč
  5 Eichler Petr             KAS6900  682631    H45     83.00            80,00Kč
  6 Eichlerová Jana          KAS7051  682641    D45     28.00            80,00Kč
  7 Eichler Jan              KAS9800   51381    T4                       80,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      560.00        0.00        0.00        0.00      560.00        0.00     -560.00
 
 
Startovka oddílu: KPY - SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.             Neděle 16.10.2016
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Míchalová Sárka          KPY0050 2800315    D16     88.00            80,00Kč
  2 Michálek Michal          KPY0500 2060245    H12     31.00            55,00Kč
  3 Kouril Vojta             KPY0700   52030    H10    137.00            55,00Kč
  4 Vejrazková Anna          KPY0750 2091561    D10     41.00            55,00Kč
  5 Kopecky Oldrich          KPY0900 2087668    HDR                      50,00Kč
  6 Procházková Anicka       KPY1550  515401    HDR                      50,00Kč
  7 Duda Frantisek           KPY4600 2103786    H70     36.00            80,00Kč
  8 Dobes Václav             KPY5701  301374    H45     71.00            80,00Kč
  9 Freyová Michaela         KPY6050  301394    D21L   160.00            80,00Kč
 10 Kohl Jirí                KPY6201  301391    H21L    60.00            80,00Kč
 11 Míchalová Marcela        KPY6850  682670    D45     46.00            80,00Kč
 12 Vejrazka Jirí            KPY7400 2091552    H40     22.00            80,00Kč
 13 Procházka Vít            KPY8000 2067930    H21L     6.00            80,00Kč
 14 Kohlová Zuzana           KPY8852  301347    D21L   154.00            80,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      985.00        0.00        0.00        0.00      985.00        0.00     -985.00
 
 
Startovka oddílu: KRN - KOS TJ Lokomotiva Krnov                  Neděle 16.10.2016
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Pethsová Isabella        KRN1051   51933    HDR                      50,00Kč
  2 Peths Jan                KRN8101  446353    H21L    66.00            80,00Kč
  3 Kopec Tomás              KRN8203   52641    H21L   189.00            80,00Kč
  4 Kopcová Michaela         KRN8456   52533    D21L    97.00            80,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      290.00        0.00        0.00        0.00      290.00        0.00     -290.00
 
 
Startovka oddílu: KTA - SK Kotnov Tábor                          Neděle 16.10.2016
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Strelba Ondrej           KTA7501 1400438    H21L   144.00            80,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       80.00        0.00        0.00        0.00       80.00        0.00      -80.00
 
 
Startovka oddílu: LCE - OOB TJ Slovan Luhacovice                 Neděle 16.10.2016
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hanslian David           LCE7835  995852    H21L    69.00            80,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       80.00        0.00        0.00        0.00       80.00        0.00      -80.00
 
 
Startovka oddílu: LDC - KOB Decín                                Neděle 16.10.2016
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hovorková Marie          LDC0650 4406065 P  D10     44.00            55,00Kč
  2 Pospísilová Jana         LDC4451  232341    D70     51.00            80,00Kč
  3 Pospísil Jaromír         LDC5301 7410753    H60    104.00            80,00Kč
  4 Hovorka Ladislav         LDC6802  303922    H45     95.00            80,00Kč
  5 Burdová Simona           LDC6851  440493    D45     31.00            80,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      375.00       40.00        0.00        0.00      415.00        0.00     -415.00
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: LIT - KOB Chemopetrol Litvínov                 Neděle 16.10.2016
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Neradová Alena           LIT5051    8110    D60    147.00            80,00Kč
  2 Kucerka Jan              LIT8002 1418761    H21K    52.00            80,00Kč
  3 Kucerka David            LIT8202 7703600    H21L    48.00            80,00Kč
  4 Macek Jirí               LIT8401    8107    H21L    93.00            80,00Kč
  5 Neradová Eva             LIT8951    8115    D21K    73.00            80,00Kč
  6 Nerad Jaroslav           LIT9001    8108    H21L   129.00            80,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      480.00        0.00        0.00        0.00      480.00        0.00     -480.00
 
 
Startovka oddílu: LJN - OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou           Neděle 16.10.2016
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Matousek Lubos           LJN4700    7741    H65      2.00            80,00Kč
  2 Sikola Alexej            LJN5301  446348    H60     92.00            80,00Kč
  3 Matousková Marie         LJN5550    7742    D60    183.00            80,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      240.00        0.00        0.00        0.00      240.00        0.00     -240.00
 
 
Startovka oddílu: LLI - TJ Loko Liberec                          Neděle 16.10.2016
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Bradác Jakub             LLI0002 2032105    H21K    90.00            80,00Kč
  2 Bradác David             LLI0203 2032132    H14    136.00            55,00Kč
  3 Hejna Hynek              LLI0300  682626    H14    169.00            55,00Kč
  4 Nejedlová Josefína       LLI0350 2800308    D14    112.00            55,00Kč
  5 Peterka Jakub            LLI0404 9101104    H14    205.00            55,00Kč
  6 Marková Hana             LLI0450 2060281    D12     48.00            55,00Kč
  7 Nejedlová Karolína       LLI0852 4406063 P  D10L   110.00            50,00Kč
  8 Krausová Marie           LLI4451   51214    D70     81.00            80,00Kč
  9 Kraus Jan                LLI4501   51213    H70      3.00            80,00Kč
 10 Lukás Zdenek             LLI4502    8243    H70     39.00            80,00Kč
 11 Kubíková Hela            LLI4851    8242    D65     99.00            80,00Kč
 12 Korejcíková Dáda         LLI5550    8546    D21K    61.00            80,00Kč
 13 Hoidekr Pavel            LLI5901   51209    H55      5.00            80,00Kč
 14 Hejna Stanislav          LLI6900  682678    H45    137.00           120,00Kč
 15 Fürstová Katka           LLI6950 2032126    D45     40.00            80,00Kč
 16 Marková Jana             LLI7152 2049529    D45      4.00            80,00Kč
 17 Bradác Stanislav         LLI7201  434598    H40     70.00            80,00Kč
 18 Nejedlová Lucie          LLI7350 2088713    P2                       55,00Kč
 19 Peterka Vojtech          LLI7502  515503    H21L    33.00            80,00Kč
 20 Bradácová Marie          LLI7550 2060204    T4                       80,00Kč
 21 Peterková Viktorie       LLI7551   51205    D40    101.00            80,00Kč
 22 Fürst Matous             LLI9603 7003006    H21L    84.00            80,00Kč
 23 Fürstová Anna            LLI9854 2056306    D18     12.00            80,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1700.00       40.00        0.00        0.00     1740.00        0.00    -1740.00
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: LTP - OOB TJ Lokomotiva Teplice                Neděle 16.10.2016
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Riby Rose                LTP0051 7200323    D21K   133.00            80,00Kč
  2 Bíly Jakub               LTP0104 7200331    H16     81.00            80,00Kč
  3 Pavlová Martina          LTP0151 7202857    D16     94.00            80,00Kč
  4 Riby Thomas              LTP0202  897367    H14    133.00            55,00Kč
  5 Zejdlíková Eliska        LTP0350 7202886    D14    133.00            55,00Kč
  6 Karpísková Katerina      LTP0450  342046    D12      3.00            55,00Kč
  7 Simek Vojtech            LTP0601  420454    H10    134.00            55,00Kč
  8 Lostáková Sára           LTP0650 4616795 P  D10     59.00            55,00Kč
  9 Riby Philip              LTP0702  897359    H10    128.00            55,00Kč
 10 Lostáková Ela            LTP0951  682083    D10L    11.00            50,00Kč
 11 Eiselt Milos             LTP5802  682076    H55     23.00            80,00Kč
 12 Hulha Karel              LTP6001  682080    H55     11.00            80,00Kč
 13 Bruner Lubos             LTP6501  682114    H45    119.00            80,00Kč
 14 Simek Stanislav          LTP6602  887611    H50     41.00            80,00Kč
 15 Kovár Boris              LTP6710  899153    H45    125.00            80,00Kč
 16 Bíly Petr                LTP6805   51279    H45     77.00            80,00Kč
 17 Pavel Petr               LTP6806 7200337    H45    104.00            80,00Kč
 18 Riby Katerina            LTP7252 7205009    D40    137.00            80,00Kč
 19 Würz Bohuslav            LTP7307 7200322    H40     64.00            80,00Kč
 20 Karpísková Gabriela      LTP7351  232494    D40     89.00            80,00Kč
 21 Eiselt Jan               LTP8801  682092    H21L    21.00            80,00Kč
 22 Hulha Lukás              LTP9405  682116    H21K    28.00            80,00Kč
 23 Juren Lukás              LTP9703  420447    H20     36.00            80,00Kč
 24 Zejdlíková Karolína      LTP9950 7200332    D18      0.00            80,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1740.00       40.00        0.00        0.00     1780.00        0.00    -1780.00
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: MFP - VSSK MFF UK Praha                        Neděle 16.10.2016
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Forst Antonín            MFP0101  218851    H16    111.00            80,00Kč
  2 Forst Albert             MFP0901  410727    HDR                      50,00Kč
  3 Forst Libor              MFP6301  303939    H45     98.00            80,00Kč
  4 Forstová Lenka           MFP6850 2079501    D45     25.00            80,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      290.00        0.00        0.00        0.00      290.00        0.00     -290.00
 
 
Startovka oddílu: NPA - SK LOB Nová Paka                         Neděle 16.10.2016
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Novák Jirí               NPA7502  682098    H21L   150.00            80,00Kč
  2 Nováková Zuzana          NPA9151  515421    D21L   175.00            80,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      160.00        0.00        0.00        0.00      160.00        0.00     -160.00
 
 
Startovka oddílu: OKP - SK OK 24 Praha                           Neděle 16.10.2016
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Splíchal Jirí            OKP4500 2087699    T4                       80,00Kč
  2 Nováková Irena           OKP6651  236111    D45     37.00            80,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      160.00        0.00        0.00        0.00      160.00        0.00     -160.00
 
 
Startovka oddílu: PEN - OK RECO Sport                            Neděle 16.10.2016
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Vydra Pavel              PEN6200   49998    H50     50.00            80,00Kč
  2 Kábrtová Iva             PEN6350  232387    D50     25.00            80,00Kč
  3 Vydrová Markéta          PEN8950    8180    D21K    55.00            80,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      240.00        0.00        0.00        0.00      240.00        0.00     -240.00
 
 
Startovka oddílu: PGP - SK Praga                                 Neděle 16.10.2016
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kozina Stepán            PGP0300 7260011    H14    121.00            55,00Kč
  2 Malecková Hana           PGP0550 2067999    D12     12.00            55,00Kč
  3 Ptácková Veronika        PGP0551   51666    D12     39.00            55,00Kč
  4 Strelba Antonín          PGP0605 2099508    H10    191.00            55,00Kč
  5 Ptácková Hana            PGP0750   51639    D10L    29.00            50,00Kč
  6 Malecková Pavlína        PGP0850 2067959    D10     29.00            55,00Kč
  7 Zelená Markéta           PGP5850 2080958    D21L   121.00            80,00Kč
  8 Kozina Petr              PGP6000 1700084    H45     65.00            80,00Kč
  9 Smolková Alena           PGP6450   53567    D35      2.00            80,00Kč
 10 Kozinová Jana            PGP6651  502089    D21L   106.00            80,00Kč
 11 Malecek Vít              PGP6801 2067268    H45    101.00            80,00Kč
 12 Pospísil Vítek           PGP6803  681612    H21L   117.00            80,00Kč
 13 Ptácková Katerina        PGP7350   51555    D40    182.00            80,00Kč
 14 Malecková Iva            PGP7559 2067949    D40    104.00            80,00Kč
 15 Sedivy Jan               PGP8409 1406172    H21L     9.00            80,00Kč
 16 Barton Jaroslav          PGP8708 2800298    H21K    58.00            80,00Kč
 17 Jirásková Katerina       PGP8852   53556    D21L   127.00            80,00Kč
 18 Westin Kjersti           PGP9255  997856    D21L   100.00            80,00Kč
 19 Kozinová Anna            PGP9350 7200338    D21L   142.00            80,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1365.00        0.00        0.00        0.00     1365.00        0.00    -1365.00
 
 
Startovka oddílu: PHK - OK 99 Hradec Králové                     Neděle 16.10.2016
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Masata Roman             PHK7107  515050    H21L   135.00           120,00Kč
  2 Valesová Jana            PHK9154 1008144    D21L   109.00            80,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      200.00        0.00        0.00        0.00      200.00        0.00     -200.00
 
 
Startovka oddílu: PLU - TJ Sokol Plumlov                         Neděle 16.10.2016
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Krticka Jan              PLU7931 2067929    H21L   102.00            80,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       80.00        0.00        0.00        0.00       80.00        0.00      -80.00
 
 
Startovka oddílu: PUL - OOB USK Slavie Ustí n.L.                 Neděle 16.10.2016
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Novotny Frantisek        PUL4200  205614    H70     18.00            80,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       80.00        0.00        0.00        0.00       80.00        0.00      -80.00
 
 
Startovka oddílu: PVP - VSS Prírodoveda Praha                    Neděle 16.10.2016
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Ptácek Jan               PVP7200 2087658    H21L    75.00            80,00Kč
  2 Král Lubos               PVP8400 2103747    H21K    86.00            80,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      160.00        0.00        0.00        0.00      160.00        0.00     -160.00
 
 
Startovka oddílu: ROU - SKOB Roudnice nad Labem                  Neděle 16.10.2016
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Pohoraly Hugo            ROU0103 2023957    H16     90.00            80,00Kč
  2 Pohoraly Dobroslav       ROU6401 2023803    H50     53.00            80,00Kč
  3 Svobodová Lenka          ROU6650 2043618    D50     13.00            80,00Kč
  4 Pohoralá Karolína        ROU6850 2023951    D35     20.00            80,00Kč
  5 Kyselová Jana            ROU7050 2043619    D45     58.00            80,00Kč
  6 Duda Miroslav            ROU8009 8631583    H35     84.00            80,00Kč
  7 Svoboda Jakub            ROU9301  301695    H21K    16.00            80,00Kč
  8 Pohoralá Anna            ROU9954 2023953    T4                       80,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      640.00        0.00        0.00        0.00      640.00        0.00     -640.00
 
 
Startovka oddílu: ROZ - OK Roztoky                               Neděle 16.10.2016
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Klinkerová Jitka         ROZ6450 7205037    D21L   112.00            80,00Kč
  2 Klinkerová Tereza        ROZ9350  930524    D21L   169.00            80,00Kč
  3 László David             ROZ9502  207854    H21L    30.00            80,00Kč
  4 Klinkerová Magdaléna     ROZ9950   49155    D18     18.00            80,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      320.00        0.00        0.00        0.00      320.00        0.00     -320.00
 
 
Startovka oddílu: RUM - ZOOB Rumburk                             Neděle 16.10.2016
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Babicky Tomás            RUM5001    8890    H65     20.00            80,00Kč
  2 Nedvídková Jitka         RUM5151    5991    P2                       55,00Kč
  3 Heinl Ondrej             RUM8501 4406060 P  P2                       55,00Kč
  4 Heinlová Iva             RUM8551    5642    D21K    91.00            80,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      270.00       40.00        0.00        0.00      310.00        0.00     -310.00
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: SCP - OK Sparta Praha                          Neděle 16.10.2016
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Basus Petr               SCP7400 7200592    H21L   195.00            80,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       80.00        0.00        0.00        0.00       80.00        0.00      -80.00
 
 
Startovka oddílu: SJC - TJ Sportcentrum Jicín                    Neděle 16.10.2016
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Zalaba Tomás             SJC0101 7839783    H16     87.00            80,00Kč
  2 Skorpil Marek            SJC0901 4406066 P  H10    119.00            55,00Kč
  3 Benes Josef              SJC5801    9907    H55      8.00            80,00Kč
  4 Benesová Iva             SJC6151    9908    D50      7.00            80,00Kč
  5 Svihovsky Jaromír        SJC8005 7654324    H21L   123.00            80,00Kč
  6 Uhlík Michal             SJC8007 7207702    H21L   183.00            80,00Kč
  7 Lepsík Petr              SJC8203  515133    H21K    40.00            80,00Kč
  8 Hanzl Tomás              SJC8205    9965    H21L    63.00            80,00Kč
  9 Zaloudek Petr            SJC8309 7890000    H21L     3.00            80,00Kč
 10 Knoblochová Kamila       SJC8356    8952    D21L   163.00            80,00Kč
 11 Setínková Eva            SJC8765    8946    D21L   139.00            80,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      855.00       40.00        0.00        0.00      895.00        0.00     -895.00
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: SMB - SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav              Neděle 16.10.2016
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hlavác Jaroslav          SMB4801    7718    H65     50.00            80,00Kč
  2 Subrt Pavel              SMB6301    7703    H50     59.00            80,00Kč
  3 Zitny Tomás              SMB6401   49971    H35     90.00            80,00Kč
  4 Poloscuková Monika       SMB6551    7722    D50     19.00            80,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      320.00        0.00        0.00        0.00      320.00        0.00     -320.00
 
 
Startovka oddílu: SOB - SOBSA                                    Neděle 16.10.2016
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Sasek Martin             SOB0501   53026    H12     46.00            55,00Kč
  2 Sasek Ludek              SOB6901    4189    H35    108.00            80,00Kč
  3 Sasková Petra            SOB7451    4186    D40    134.00            80,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      215.00        0.00        0.00        0.00      215.00        0.00     -215.00
 
 
Startovka oddílu: STB - TJ Stadion Novy Bor                      Neděle 16.10.2016
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Dolejsí Katerina         STB0199 7205007    D21K    49.00            80,00Kč
  2 Jakoubková Anna          STB0498  682369    D12     21.00            55,00Kč
  3 Prusková Tereza          STB0499  446324    D12     45.00            55,00Kč
  4 Dolejsí Jan              STB0601  838039    H10    110.00            55,00Kč
  5 Kucerka Radek            STB1101   49984    HDR                      50,00Kč
  6 Dolejsí Milos            STB6701   52907    P2                       55,00Kč
  7 Prusek Petr              STB7000    8486    H45    131.00            80,00Kč
  8 Bernásek Jirí            STB8101  682354    H21L   153.00            80,00Kč
  9 Kucerková Romana         STB8196  682355    D21K   109.00            80,00Kč
 10 Hanusová Petra           STB8297  682356    D21K   127.00            80,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      670.00        0.00        0.00        0.00      670.00        0.00     -670.00
 
 
Startovka oddílu: TAP - KOB TRETRA Praha                         Neděle 16.10.2016
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Sork Dominik             TAP0504 2092402    H12     49.00            55,00Kč
  2 Ulehlová Monika          TAP6950 2092376    D45     52.00            80,00Kč
  3 Makovsky Jakub           TAP8511 7778511    H21L    15.00            80,00Kč
  4 Slotová Jarmila          TAP8650 7778650    D21K   115.00            80,00Kč
  5 Zamazalová Katerina      TAP9053  416010    D21L   124.00            80,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      375.00        0.00        0.00        0.00      375.00        0.00     -375.00
 
 
Startovka oddílu: TEP - Tempo Praha                              Neděle 16.10.2016
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Mestková Eva             TEP4851   51647    D65    105.00            80,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       80.00        0.00        0.00        0.00       80.00        0.00      -80.00
 
 
Startovka oddílu: TJN - OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou         Neděle 16.10.2016
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Pavel Martin             TJN0004 2045201    H16     96.00            80,00Kč
  2 Nagy Josef               TJN0006 2069092    H16    117.00            80,00Kč
  3 Ruta Matyás              TJN0102 2032159    H16    102.00            80,00Kč
  4 Budsky Ondrej            TJN0105 1398985    H16     84.00            80,00Kč
  5 Baloghová Lída           TJN0150 2027211    D16     82.00            80,00Kč
  6 Masínová Anna            TJN0152 2056303    D21K    67.00            80,00Kč
  7 Sklíbová Mísa            TJN0153 2053560    D21K    85.00            80,00Kč
  8 Budská Anna              TJN0253 7201759    D14    109.00            55,00Kč
  9 Nedomlelová Lucie        TJN0256 2080843    D14    145.00            55,00Kč
 10 Dejnozka Vojtech         TJN0300 2027224    H14    145.00            55,00Kč
 11 Vitebsky Lukás           TJN0302 1398971    H14    193.00            55,00Kč
 12 Rehor Vojta              TJN0303 2080823    H14    181.00            55,00Kč
 13 Zukov Jakub              TJN0305 2067345    H14    151.00            55,00Kč
 14 Lesák Ondrej             TJN0306 2085591    H14    187.00            55,00Kč
 15 Sykora Adam              TJN0332 2080827    H14    157.00            55,00Kč
 16 Vitebská Eliska          TJN0350 1398987    D14    151.00            55,00Kč
 17 Mrkvicková Veronika      TJN0355 2069097    D14    103.00            55,00Kč
 18 Pokorny Jan              TJN0400 2056302    H12     64.00            55,00Kč
 19 Tkác Matej               TJN0401 2027207    H14    163.00            55,00Kč
 20 Potmesil Matyás          TJN0434 4622459    H12     28.00            55,00Kč
 21 Zanková Natálie          TJN0450 2069089    D12    102.00            55,00Kč
 22 Pesnicáková Sona         TJN0451 2085567    D12     90.00            55,00Kč
 23 Nagyová Katerina         TJN0452 2088165    D12     63.00            55,00Kč
 24 Rokos Marek              TJN0500 2049534    H12     16.00            55,00Kč
 25 Saur Filip               TJN0503 2070851    H12     76.00            55,00Kč
 26 Sykora Oliver            TJN0504 2073664    H12     52.00            55,00Kč
 27 Zoubková Sárka           TJN0554 2078475    D12     42.00            55,00Kč
 28 Konáková Martina         TJN0555 4408036    D12     54.00            55,00Kč
 29 Dejnozka Martin          TJN0600 2035718    H12     70.00            55,00Kč
 30 Míka Albert              TJN0601 2067319    H10    188.00            55,00Kč
 31 Hubácek David            TJN0602 2056269    H10    173.00            55,00Kč
 32 Mairich Filip            TJN0603 2067316    H12     22.00            55,00Kč
 33 Stemberová Bára          TJN0650  682375    D10     50.00            55,00Kč
 34 Hubácková Lucie          TJN0651 2056298    D10     23.00            55,00Kč
 35 Skalová Jolana           TJN0653 2070854    D10     38.00            55,00Kč
 36 Háková Eliska            TJN0654 2085580    D10      2.00            55,00Kč
 37 Dusková Viktorie         TJN0655 2102568    D10     56.00            55,00Kč
 38 Rehor Hynek              TJN0700 2053559    H10    125.00            55,00Kč
 39 Baloghová Mile           TJN0750 2073663    D10      8.00            55,00Kč
 40 Konáková Eliska          TJN0752 4408034    D10     71.00            55,00Kč
 41 Stembera Vítek           TJN0801  682376    H10L   134.00            50,00Kč
 42 Zanka Albert             TJN0803 2067312    H10L   128.00            50,00Kč
 43 Kolnik Petr              TJN0806 4408033    H10L   152.00            50,00Kč
 44 Nozicka Jan              TJN0809 2088176    H10    131.00            55,00Kč
 45 Lesák Marek              TJN0811 4408038    HDR                      50,00Kč
 46 Mairich Martin           TJN0812 2096129    H10    146.00            55,00Kč
 47 Pavlova Lenka            TJN0850 2070803    D10     17.00            55,00Kč
 48 Kostelníková Nikola      TJN0851 4406062 P  D10L    86.00            50,00Kč
 49 Nozicková Eva            TJN0852 2078479    D10     62.00            55,00Kč
 50 Saur Stepán              TJN0900 4408039    H10    140.00            55,00Kč
 51 Vacek Teodor             TJN0910 4400841    H10L   173.00            50,00Kč
 52 Harakal Antonín          TJN0911 4408042    H10L   146.00            50,00Kč
 53 Jakubík Jaromír          TJN0912 4408043    H10L   122.00            50,00Kč
 54 Míková Sofie             TJN0950 2069077    D10L     2.00            50,00Kč
 55 Rutová Amálka            TJN0951 2059775    D10L     8.00            50,00Kč
 56 Zappová Elisabeth        TJN0952 2027206    D10L    95.00            50,00Kč
 57 Kolátorová Amálka        TJN0966 4408052    D10L    74.00            50,00Kč
 58 Vinsová Petra            TJN0967 4408053    D10L    80.00            50,00Kč
 59 Savruková Adéla          TJN0968 4408054    D10L    68.00            50,00Kč
 60 Kottíková Lucka          TJN0969 4622455    D10L    23.00            50,00Kč
 61 Podoubská Adéla          TJN0971 4622457    D10L    14.00            50,00Kč
 62 Berka Ondrej             TJN1100    8252    HDR                      50,00Kč
 63 Stembera Oskar           TJN1201   51536    HDR                      50,00Kč
 64 Petrzelka Pavel          TJN3800   52900    H70      6.00            80,00Kč
 65 Picek Jan                TJN4000  434577    H70     12.00            80,00Kč
 66 Böhm Karel               TJN5101  416833    H55      2.00            80,00Kč
 67 Böhmová Eva              TJN5450  232515    D60    165.00            80,00Kč
 68 Horák Petr               TJN5602 2056301    H60    110.00            80,00Kč
 69 Táborsky Ondrej          TJN5605    8250    T4                       80,00Kč
 70 Zuzánek Zdenek           TJN5901    8255    H40     52.00            80,00Kč
 71 Zuzánková Ruzena         TJN6051    8256    D45      7.00            80,00Kč
 72 Vecerová Ivana           TJN6052 2027204    D55    146.00            80,00Kč
 73 Pustai Josef             TJN6300  232643    H50     47.00            80,00Kč
 74 Schindler Jirí           TJN6301  416828    H40     40.00            80,00Kč
 75 Kocibová Ivana           TJN6354  307418    D50      1.00            80,00Kč
 76 Picek Jan                TJN6500  416839    H40     13.00            80,00Kč
 77 Posselt Martin           TJN6802  232256    H40      1.00            80,00Kč
 78 Pustaiová Romana         TJN6851  434578    D45      1.00            80,00Kč
 79 Pokorná Hana             TJN6950 2073666    D45     34.00            80,00Kč
 80 Picková Helena           TJN6952  416843    D45     55.00            80,00Kč
 81 Novotny Dusan            TJN7002  232502    H40      7.00            80,00Kč
 82 Rehor Jirí               TJN7004 2059729    H45     80.00            80,00Kč
 83 Posseltová Romana        TJN7050  410359    D40    119.00            80,00Kč
 84 Vitebská Lenka           TJN7051 2059770    D40    155.00            80,00Kč
 85 Pavel Jirí               TJN7100 2070804    H45     74.00            80,00Kč
 86 Mrkvicka Jirí            TJN7101 2020748    H40     61.00            80,00Kč
 87 Mairich Vít              TJN7200 2059726    T4                       80,00Kč
 88 Rehorová Lenka           TJN7250 2073661    D40     95.00            80,00Kč
 89 Berková Kveta            TJN7350  232629    T4                       80,00Kč
 90 Míková Markéta           TJN7351  411593    D40    176.00            80,00Kč
 91 Mairichová Radka         TJN7450 2059728    D40    161.00            80,00Kč
 92 Balogh Jan               TJN7500 2032176    H35     96.00            80,00Kč
 93 Vokurka Jan              TJN7501  253145    H21L    54.00            80,00Kč
 94 Dejnozka Jirí            TJN7503 2027225    H40     19.00            80,00Kč
 95 Skal Jaroslav            TJN7504 2069076    T4                       80,00Kč
 96 Stembera Jan             TJN7513 7300183    H40     25.00            80,00Kč
 97 Stemberová Iva           TJN7550  416039    P2                       55,00Kč
 98 Pavlova Irena            TJN7650 2073667    D40    107.00            80,00Kč
 99 Dejnozková Blanka        TJN7651 2049610    D40    149.00            80,00Kč
100 Rutová Martina           TJN7652 2067314    D40    113.00            80,00Kč
101 Pesnicáková Kristyna     TJN7653 2085597    D40    143.00            80,00Kč
102 Vokurková Marta          TJN7950  253111    D21L   172.00            80,00Kč
103 Janata Pavel             TJN8400 7200343    H21K     4.00            80,00Kč
104 Svobodová Barbora        TJN8952    7719    D21L   103.00            80,00Kč
105 Posseltová Tereza        TJN9252 9102088    D21L   166.00            80,00Kč
106 Pustai David             TJN9301  232645    H21K   106.00            80,00Kč
107 Hájek Vojtech            TJN9502  896978    H21K    44.00            80,00Kč
108 Pustaiová Zuzana         TJN9650  331527    D20      1.00            80,00Kč
109 Zukov Michal             TJN9701 2067343    H20     48.00            80,00Kč
110 Michek David             TJN9802 2027247    H21L    36.00            80,00Kč
111 Stemberová Natálie       TJN9851 2800348    D21K   121.00            80,00Kč
112 Novotny Marek            TJN9901  232325    H21K   118.00            80,00Kč
113 Jakubíková Valerie       TJNxx13 4408044    P2                       55,00Kč
114 Grofová Barbora          TJNxx14 4408045    HDR                      50,00Kč
115 Rysavá Katerina          TJNxx15 4408051    HDR                      50,00Kč
116 Podoubská Klára          TJNxx20 4622456    HDR                      50,00Kč
117 Oravec Viktor            TJNxx22 4622458    HDR                      50,00Kč
118 Zoubek Stepán            TJNxxx1    4124    HDR                      50,00Kč
119 Potmesil Simon           TJNxxx3 4622460    P2                       55,00Kč
120 Kostelník Jan            TJNxxx5 2059734    T4                       80,00Kč
121 Docekalová Pavlína       TJNxxx6 4408032    P2                       55,00Kč
122 Docekal Stepán           TJNxxx7 4408031    HDR                      50,00Kč
123 Budská Zuzana            TJNxxx8 2096117    P2                       55,00Kč
124 Lederová Aneta           TJNxxx9 4408040    HDR                      50,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     8095.00       40.00        0.00        0.00     8135.00        0.00    -8135.00
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: TJP - TJ Sokol Troja                           Neděle 16.10.2016
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Smolka Ondrej            TJP9401   53502    H21K    62.00            80,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       80.00        0.00        0.00        0.00       80.00        0.00      -80.00
 
 
Startovka oddílu: TUR - OOB TJ Turnov                            Neděle 16.10.2016
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Vambera Matyás           TUR0111 4406053    P2                       55,00Kč
  2 Linková Lucie            TUR0251 2032102    D14    148.00            55,00Kč
  3 Pekarová Jana            TUR0252 2035709    D14    130.00            55,00Kč
  4 Mertlík Jakub            TUR0307 1403055    H14    178.00            55,00Kč
  5 Hudská Stepánka          TUR0450 1403054    D12     66.00            55,00Kč
  6 Houzvicka David          TUR0501 1403060    H12      4.00            55,00Kč
  7 Holiday Mathyas Olivier  TUR0502 4406056    H12     55.00            55,00Kč
  8 Nejezchleb Vojtech       TUR0503 1403061    H12     13.00            55,00Kč
  9 Novotná Michaela         TUR0551 2095942    D12     84.00            55,00Kč
 10 Novotná Barbora          TUR0552 2095950    D12     30.00            55,00Kč
 11 Vrestál Antonín          TUR0604 1403051    H10    113.00            55,00Kč
 12 Vamberová Markéta        TUR0657 4406052    D10     68.00            55,00Kč
 13 Sklenárová Zuzana        TUR0658 4406055    D10     26.00            55,00Kč
 14 Lamacová Katerina        TUR0660 1418757    D10     74.00            55,00Kč
 15 Drahonovsky Tomás        TUR0701 1403065    H10L   170.00            50,00Kč
 16 Sálek Richard            TUR0702 1403058    H10    149.00            55,00Kč
 17 Mertlík Vojtech          TUR0704 1403056    H10    164.00            55,00Kč
 18 Houzvicková Daniela      TUR0751 1403062    D10     32.00            55,00Kč
 19 Ferbasová Matylda        TUR0762 2091520    D10L    71.00            50,00Kč
 20 Karásek Vojtech          TUR0811 4406054    HDR                      50,00Kč
 21 Novotná Karolína         TUR0853 2095926    D10L    53.00            50,00Kč
 22 Krejzová Markéta         TUR0854 1403063    D10L    47.00            50,00Kč
 23 Vrestál Frantisek        TUR0906 1403052    H10L   164.00            50,00Kč
 24 Houzvicková Katerina     TUR0952 4406051    D10L    41.00            50,00Kč
 25 Konopácová Emma          TUR0956    8208    D10L    59.00            50,00Kč
 26 Drahonovsky Jakub        TUR1006   53769    HDR                      50,00Kč
 27 Folprechtová Marie       TUR4250    8212    D70     63.00            80,00Kč
 28 Folprecht Eduard         TUR4301   51815    H70     24.00            80,00Kč
 29 Jakubec Jindrich         TUR4801   51816    H65     14.00            80,00Kč
 30 Tvrdek Vojtech           TUR4949   51283    H65     56.00            80,00Kč
 31 Hudsky Vlastimil         TUR5100    8214    H55     26.00            80,00Kč
 32 Tvrdková Eva             TUR5151  303959    D60    153.00            80,00Kč
 33 Konopác Jirí             TUR5803    8220    H55     14.00            80,00Kč
 34 Mares Hynek              TUR6100 2067342    H55     20.00            80,00Kč
 35 Svarc Jirí               TUR6204  682108    H50     44.00            80,00Kč
 36 Sálek Jaromír            TUR65xx 4406057    P2                       55,00Kč
 37 Linková Iva              TUR6850   51809    D45     19.00            80,00Kč
 38 Nejezchlebová Ivana      TUR6851    8223    D45     10.00            80,00Kč
 39 Houzvicka Jindrich       TUR6912    8080    H45    113.00            80,00Kč
 40 Drahonovsky Ales         TUR7201  888638    H21K     2.00            80,00Kč
 41 Lamac Jaroslav           TUR7203    8068    H40     49.00            80,00Kč
 42 Houzvicková Karolína     TUR7254 1403057    D40    128.00            80,00Kč
 43 Vambera Filip            TUR7305 2103248    H40     28.00            80,00Kč
 44 Ferbasová Zdenka         TUR7361 2103240    D40    173.00            80,00Kč
 45 Vrestálová Lucie         TUR7450 7205025    D40    164.00            80,00Kč
 46 Lamacová Dana            TUR7451    8488    P2                       55,00Kč
 47 Novotná Hedvika          TUR7454  416139    D40    122.00            80,00Kč
 48 Vána Martin              TUR8401 1840303    H21L   177.00            80,00Kč
 49 Holas Ondrej             TUR8501  515048    H21L   171.00            80,00Kč
 50 Lusticky Martin          TUR8700 7092626    H21L    96.00            80,00Kč
 51 Jirku Martina            TUR8750    8221    D21K   139.00            80,00Kč
 52 Hradec Pavel             TUR8801  995821    H21L    87.00            80,00Kč
 53 Dundrová Lucie           TUR8951 1416368    D21L   136.00            80,00Kč
 54 Hyka Jan                 TUR9002 8627114    H21L    27.00            80,00Kč
 55 Wolf Daniel              TUR9100  515499    H21L    45.00            80,00Kč
 56 Karatsiolis Krystof      TUR9901  888618    H21L   126.00            80,00Kč
 57 Thor Tomás               TUR9904 7201809    H21L   111.00            80,00Kč
 58 Thorová Markéta          TUR9952 7206529    D18     24.00            80,00Kč
 59 Sokolárová Sárka         TUR9999 7202880    D21L   151.00            80,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     3975.00        0.00        0.00        0.00     3975.00        0.00    -3975.00
 
 
Startovka oddílu: TUV - SOK TJ Turnov                            Neděle 16.10.2016
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hájek Krystof            TUV0203 9102562    H14    196.00            55,00Kč
  2 Jirman Filip             TUV0212  231522    H14    208.00            55,00Kč
  3 Mellan Jonás             TUV0308  888622    H14    202.00            55,00Kč
  4 Bernat Matej             TUV0400         P  H12     67.00            55,00Kč
  5 Bicík Stepán             TUV0405         P  H12     43.00            55,00Kč
  6 Hájková Tereza           TUV0558  888626    D12      0.00            55,00Kč
  7 Mellanová Judita         TUV0559  411518    D12      6.00            55,00Kč
  8 Vesely Václav            TUV0601         P  H10    179.00            55,00Kč
  9 Tomásek Prokop           TUV0701         P  H10    185.00            55,00Kč
 10 Bukvic Krystof           TUV0802         P  H10    161.00            55,00Kč
 11 Nováková Barborka        TUV0852         P  HDR                      50,00Kč
 12 Válková Karolína         TUV0951         P  HDR                      50,00Kč
 13 Tomásková Matilda        TUV0998         P  D10L    56.00            50,00Kč
 14 Kvapilová Kristyna       TUV0999  411591    HDR                      50,00Kč
 15 Kvapilová Klára          TUV1199    7707    HDR                      50,00Kč
 16 Zakouril Frantisek       TUV1201         P  HDR                      50,00Kč
 17 Smutny Martin            TUV6303    5789    H50     56.00            80,00Kč
 18 Bukvic Martin            TUV7000         P  H45     89.00            80,00Kč
 19 Válková Martina          TUV7051         P  P2                       55,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1065.00      440.00        0.00        0.00     1505.00        0.00    -1505.00
Půjčeno čipů:11
 
 
Startovka oddílu: UVP - Slovan Praha                             Neděle 16.10.2016
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kohout Tomás             UVP3700    7930    H70     30.00            80,00Kč
  2 Kohoutová Jitrenka       UVP4850   51265    D65    117.00            80,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      160.00        0.00        0.00        0.00      160.00        0.00     -160.00
 
 
Startovka oddílu: VLI - Slavia Liberec orienteering              Neděle 16.10.2016
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Podrábská Marie          VLI0251 2078462    D14    118.00            55,00Kč
  2 Novotny Jaromír          VLI0300 2058474    H14    175.00            55,00Kč
  3 Ekert Tomás              VLI0302 2078461    H14    118.00            55,00Kč
  4 Pechácková Jana          VLI0351 2088155    D14    127.00            55,00Kč
  5 Podrábská Alzbeta        VLI0451 2078460    D12     57.00            55,00Kč
  6 Sestáková Marie          VLI0452 2080991    D12     72.00            55,00Kč
  7 Andrlová Lea             VLI0453    4663    D12     51.00            55,00Kč
  8 Skácelová Adéla          VLI0454 2088143    D12     93.00            55,00Kč
  9 Skácelová Katerina       VLI0550 2080848    D12     99.00            55,00Kč
 10 Habán Oliver             VLI0600    4214    H12    103.00            55,00Kč
 11 Strynclová Johanka       VLI0654 4402221    D10L    38.00            50,00Kč
 12 Vilémová Eliska          VLI0655 2088161    D12     78.00            55,00Kč
 13 Miklas Ondrej            VLI0701 4402223    H10    152.00            55,00Kč
 14 Hyxa Jan                 VLI0702 4402224    H10    167.00            55,00Kč
 15 Ekertová Jana            VLI0750 2080993    D10L    26.00            50,00Kč
 16 Habán Eduard             VLI0800    4100    H10    107.00            55,00Kč
 17 Heczko Erik              VLI0804  302695    H10    116.00            55,00Kč
 18 Stryncl Vilda            VLI0806 4402220    HDR                      50,00Kč
 19 Pechová Alena            VLI0854 4402229    D10L    32.00            50,00Kč
 20 Skácel Jan               VLI0901 4402226    H10L   119.00            50,00Kč
 21 Vilém Stepán             VLI0902 4411246    HDR                      50,00Kč
 22 Calounová Klára          VLI0950 4411233    HDR                      50,00Kč
 23 Hrdá Kristyna            VLI0953  434599    HDR                      50,00Kč
 24 Pechová Marie            VLI1050 4402228    HDR                      50,00Kč
 25 Raisrová Stepánka        VLI1054 4411248    HDR                      50,00Kč
 26 Horácek Jáchym           VLI1111 4402235    HDR                      50,00Kč
 27 Mateju Eda               VLI1200    7981    HDR                      50,00Kč
 28 Votava Vojtech           VLI1201 2090845    HDR                      50,00Kč
 29 Raisrová Sona            VLI1250 4411249    HDR                      50,00Kč
 30 Jezek Ladislav           VLI4900  253372    H65     32.00            80,00Kč
 31 Karmazínová Ivana        VLI5150   51216    D65    111.00            80,00Kč
 32 Bednaríková Olga Marie   VLI5151    8309    D65    123.00            80,00Kč
 33 Bednarík Libor           VLI5200    8296    H60    116.00            80,00Kč
 34 Hickethier Manfred       VLI5201 9005174    H21L   168.00            80,00Kč
 35 Henych Petr              VLI6001  515132    H21L   180.00            80,00Kč
 36 Henychová Zuzana         VLI6151    9061    D21L   181.00            80,00Kč
 37 Poloprutsky Tomás        VLI6205   51227    H21K    84.00            80,00Kč
 38 Petrová Vera             VLI6251   51218    P2                       55,00Kč
 39 Miklasová Markéta        VLI6850 4402231    P2                       55,00Kč
 40 Novotny Jirí             VLI7102 2078464    T4                       80,00Kč
 41 Novotná Jana             VLI7350 2058476    D40    158.00            80,00Kč
 42 Zuková Marcela           VLI7351    8293    D40     98.00            80,00Kč
 43 Severyn Otto             VLI7402 2067313    H40     67.00            80,00Kč
 44 Sesták Marek             VLI7403 2058471    H40     31.00            80,00Kč
 45 Podrábská Marie          VLI7451 1400433    D40    131.00            80,00Kč
 46 Dvorská Marie            VLI7454 2058473    D40    167.00            80,00Kč
 47 Severynová Popková Klára VLI7455 2067951    D40     86.00            80,00Kč
 48 Mokry Pavel              VLI7501 2058479    H21K    72.00            80,00Kč
 49 Skácelová Marie          VLI7552 1400445    D40    125.00            80,00Kč
 50 Ekert Vladimír           VLI7600 2058477    H40     73.00            80,00Kč
 51 Horácek Michal           VLI7700  500290    H21L   174.00            80,00Kč
 52 Vilém Stanislav          VLI7703 2080992    H21L   138.00            80,00Kč
 53 Habán Ivo                VLI7707   53226    H21L   108.00            80,00Kč
 54 Peterácová Hyxová Radka  VLI7755 2032117    D35      8.00            80,00Kč
 55 Peterác Zdenek           VLI7802 2080914    H35    114.00            80,00Kč
 56 Mokrá Julie              VLI8051 9102561    D21L   187.00            80,00Kč
 57 Mateju Katerina          VLI8054  336783    D21L   148.00            80,00Kč
 58 Gruncl Vojtech           VLI8601 2080994    T4                       80,00Kč
 59 Kobr Tomás               VLI8901 1969696    H21L    72.00            80,00Kč
 60 Petr Pavel               VLI9400    8288    T4                       80,00Kč
 61 Poloprutská Lucie        VLI9950   49951    D18      6.00            80,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     4035.00        0.00        0.00        0.00     4035.00        0.00    -4035.00
 
 
Startovka oddílu: VPM - KOS Slavia VS Plzen                      Neděle 16.10.2016
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Richtrová Kamila         VPM0451 2097277    D12     87.00            55,00Kč
  2 Richtr Ales              VPM6601   51686    H50     62.00            80,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      135.00        0.00        0.00        0.00      135.00        0.00     -135.00
 
 
Startovka oddílu: VRL - OOS TJ Spartak Vrchlabí                  Neděle 16.10.2016
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Farár Jaroslav           VRL5002 2096242    H21L    39.00            80,00Kč
  2 Cupák Jirí               VRL7201    8972    H21L    81.00            80,00Kč
  3 Smith Lucie              VRL7353 2096241    D40    146.00            80,00Kč
  4 Polák Vlastimil          VRL7702 2096239    H21L     0.00            80,00Kč
  5 Poláková Lucie           VRL8254  331655    D21K    37.00            80,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      400.00        0.00        0.00        0.00      400.00        0.00     -400.00
 
 
Startovka oddílu: VSP - USK Praha                                Neděle 16.10.2016
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Puchalsky Jan            VSP0101 2021836    H16    108.00            80,00Kč
  2 Prusa Krystof            VSP0102 2020707    H16     93.00            80,00Kč
  3 Kodejs Ondrej            VSP0200 2021827    H14    142.00            55,00Kč
  4 Titzová Adéla            VSP0250 2035748    D14    139.00            55,00Kč
  5 Beranová Eva             VSP0254 2021832    D14    124.00            55,00Kč
  6 Zakouril Matyás          VSP0400  232616    H12     34.00            55,00Kč
  7 Titz Adam                VSP0401 2032183    H12     79.00            55,00Kč
  8 Prusa Dominik            VSP0406 2032107    H14    172.00            55,00Kč
  9 Kopecká Valentyna        VSP0453 2021847    D12     36.00            55,00Kč
 10 Beranová Hana            VSP0455 2021833    D12     15.00            55,00Kč
 11 Straitová Jolana         VSP0456 2021830    D12     24.00            55,00Kč
 12 Kodejsová Markéta        VSP0458 2021828    P2                       55,00Kč
 13 Nemsovsky Filip          VSP0500 2035710    H12     10.00            55,00Kč
 14 Mestka Václav            VSP0600  416121    H10    158.00            55,00Kč
 15 Mencl Josef              VSP0602 2021850    H10    143.00            55,00Kč
 16 Folprechtová Julie       VSP0653   51532    D10     53.00            55,00Kč
 17 Strait Vilém             VSP0701 2021829    H10    122.00            55,00Kč
 18 Gajdová Michaela         VSP0752   51730    D10     47.00            55,00Kč
 19 Folprecht Lukás          VSP0802 2058490    H10L   140.00            50,00Kč
 20 Zakourilová Klára        VSP0850 2032113    D10L    62.00            50,00Kč
 21 Nemsovská Magdalena      VSP0853 2073706    D10L    89.00            50,00Kč
 22 Ehlerová Anna            VSP0854 2081391    D10L     5.00            50,00Kč
 23 Kucera Jakub             VSP0900 2032189    H10L   167.00            50,00Kč
 24 Kucerová Katerina        VSP0950 1398983    D10L    44.00            50,00Kč
 25 Jirásková Laura          VSP0952    8253    HDR                      50,00Kč
 26 Ehlerová Michaela        VSP1050 2085596    HDR                      50,00Kč
 27 Jirásková Mia            VSP1150   51747    HDR                      50,00Kč
 28 Jirásková Viola          VSP1151   52266    HDR                      50,00Kč
 29 Dohnal Josef             VSP4300   51743    H70      0.00            80,00Kč
 30 Píchal Jan               VSP5202   52281    H21L    24.00            80,00Kč
 31 Nemecek Jan              VSP6201  682682    H21L    51.00            80,00Kč
 32 Mencl Miloslav           VSP6505   52277    P2                       55,00Kč
 33 Semík Jan                VSP6507   53572    H21L   165.00            80,00Kč
 34 Nemecková Jarmila        VSP6650 2103280    D45     13.00            80,00Kč
 35 Menclová Silvie          VSP7050   51749    T4                       80,00Kč
 36 Beranová Iva             VSP7150 2021834    T4                       80,00Kč
 37 Kodejsová Alena          VSP7152 2061813    P2                       55,00Kč
 38 Kodejs Zdenek            VSP7202 2021822    T4                       80,00Kč
 39 Straitová Jitka          VSP7252  682665    D40    110.00            80,00Kč
 40 Prusová Markéta          VSP7256   53160    D40    140.00            80,00Kč
 41 Kucera Jan               VSP7302   51650    H21L   159.00            80,00Kč
 42 Prusa Michal             VSP7310  553437    H40      4.00            80,00Kč
 43 Titz Pavel               VSP7400 1398992    T4                       80,00Kč
 44 Zakouril Václav          VSP7401   51724    H40     10.00            80,00Kč
 45 Jirásek Milan            VSP7403 7205010    H21K    78.00            80,00Kč
 46 Zakourilová Helena       VSP7453  232401    D40    185.00            80,00Kč
 47 Titzová Pavlína          VSP7463 2049522    P2                       55,00Kč
 48 Kucerová Marie           VSP7551   53546    D40    152.00            80,00Kč
 49 Strait Martin            VSP7602  410393    T4                       80,00Kč
 50 Mestková Katerina        VSP7650   51746    D40    179.00            80,00Kč
 51 Kopecká Johana           VSP9950 2021848    D21K   103.00            80,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     3305.00        0.00        0.00        0.00     3305.00        0.00    -3305.00
 
 
Startovka oddílu: XX1 - Cerná                                    Neděle 16.10.2016
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Katerina Cerná           XX1       53527    T4                       80,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       80.00        0.00        0.00        0.00       80.00        0.00      -80.00
 
 
Startovka oddílu: XX2 - Mery                                     Neděle 16.10.2016
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Veronika Vokusová        XX2     2085575    D10L    65.00            50,00Kč
  2 Dana Vokusová            XX2        8307    P2                       55,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      105.00        0.00        0.00        0.00      105.00        0.00     -105.00
 
 
Startovka oddílu: XX3 - David Pospísil                           Neděle 16.10.2016
------------------------------------------------------------------------------------
  1 David Pospísil           XX3     4406069 P  T4                       80,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       80.00       40.00        0.00        0.00      120.00        0.00     -120.00
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: XX4 - Petra Drahonovská                        Neděle 16.10.2016
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Petra Drahonovská        XX4     1403064    P2                       55,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       55.00        0.00        0.00        0.00       55.00        0.00      -55.00
 
 
Startovka oddílu: XX5 - Uhlikova Sarka                           Neděle 16.10.2016
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Uhlikova Sarka           XX5       51180    P2                       55,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       55.00        0.00        0.00        0.00       55.00        0.00      -55.00
 
 
Startovka oddílu: XX6 - Lenka Oumrtová                           Neděle 16.10.2016
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Lenka Oumrtová           XX6     4406070 P  P2                       55,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       55.00       40.00        0.00        0.00       95.00        0.00      -95.00
Půjčeno čipů:1