Konečné výsledky kategorie                                             16. 10. 2016 18:00:56
                                     Podzimni pohar SOK
===ČSOS-TUV===================================================Orienteering Organiser 2010===
 
 
Konečné výsledky kategorie: D10         2.3km    0m 9k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Háková Eliska            OOB TJ Tatran Jablon TJN0654 C     25.54  +      0.00
  2.Cerná Justina            TJ Sokol Hostivice   HCE0652 C     25.57  +      0.03
  3.Folprechtová Julie       USK Praha            VSP0653 C     26.13  +      0.19
  4.Kocmanová Adéla          OK Jiskra Novy Bor   BOR0752 C     27.35  +      1.41
  5.Baloghová Mile           OOB TJ Tatran Jablon TJN0750 C     27.54  +      2.00
  6.Barbora Lamacová         OK Jiskra Novy Bor   BOR0750       28.06  +      2.12
  7.Stemberová Bára          OOB TJ Tatran Jablon TJN0650 C     29.04  +      3.10
  8.Lamacová Katerina        OOB TJ Turnov        TUR0660 C     29.05  +      3.11
  9.Vamberová Markéta        OOB TJ Turnov        TUR0657 C     29.33  +      3.39
 10.Waldhauserová Eliska     OK Jiskra Novy Bor   BOR0757 C     30.40  +      4.46
 11.Malecková Pavlína        SK Praga             PGP0850 C     30.55  +      5.01
 12.Skalová Jolana           OOB TJ Tatran Jablon TJN0653 C     32.33  +      6.39
 13.Nozicková Eva            OOB TJ Tatran Jablon TJN0852 C     35.44  +      9.50
 14.Rejmanová Nikola         OK Jiskra Novy Bor   BOR0656 C     36.01  +     10.07
 15.Lipenská Barbora         OK Chrastava         CHA0753 C     36.19  +     10.25
 16.Konáková Eliska          OOB TJ Tatran Jablon TJN0752 C     37.42  +     11.48
 17.Houzvicková Daniela      OOB TJ Turnov        TUR0751 C     38.37  +     12.43
 18.Hovorková Marie          KOB Decín            LDC0650 C     42.20  +     16.26
 19.Vejrazková Anna          SOOB TJ Sokol Kralup KPY0750 C     45.48  +     19.54
 20.Pavlova Lenka            OOB TJ Tatran Jablon TJN0850 C     48.56  +     23.02
 21.Sklenárová Zuzana        OOB TJ Turnov        TUR0658 C     49.52  +     23.58
 22.Dusková Viktorie         OOB TJ Tatran Jablon TJN0655 C     52.43  +     26.49
 23.Hubácková Lucie          OOB TJ Tatran Jablon TJN0651 C     52.51  +     26.57
 
Konečné výsledky kategorie: D10L        1.8km    0m 7k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Klustová Tereza          OK Chrastava         CHA0751 C     19.47  +      0.00
  2.Ekertová Jana            Slavia Liberec orien VLI0750 C     21.31  +      1.44
  3.Krejzová Markéta         OOB TJ Turnov        TUR0854 C     22.04  +      2.17
  4.Ptácková Hana            SK Praga             PGP0750 C     24.40  +      4.53
  5.Novotná Karolína         OOB TJ Turnov        TUR0853 C     24.52  +      5.05
  6.Ferbasová Matylda        OOB TJ Turnov        TUR0762 C     26.20  +      6.33
  7.Kottíková Lucka          OOB TJ Tatran Jablon TJN0969       26.22  +      6.35
  8.Holanová Lucie           OK Chrastava         CHA0655 C     26.44  +      6.57
  9.Strynclová Johanka       Slavia Liberec orien VLI0654 C     28.41  +      8.54
 10.Zaborilová Anna          OB Jenisovice        JEN0951 C     29.11  +      9.24
 11.Vanourková Sára          OK Jiskra Novy Bor   BOR0759 C     30.26  +     10.39
 12.Brezinová Antonie        OK Chrastava         CHA0851 C     31.11  +     11.24
 13.Nejedlová Karolína       TJ Loko Liberec      LLI0852 C     31.19  +     11.32
 14.Ehlerová Anna            USK Praha            VSP0854 C     32.17  +     12.30
 15.Zakourilová Klára        USK Praha            VSP0850 C     32.39  +     12.52
 16.Houzvicková Katerina     OOB TJ Turnov        TUR0952 C     34.38  +     14.51
 17.Konopácová Emma          OOB TJ Turnov        TUR0956 C     37.34  +     17.47
 18.Pechová Alena            Slavia Liberec orien VLI0854 C     38.25  +     18.38
 19.Vinsová Petra            OOB TJ Tatran Jablon TJN0967       38.31  +     18.44
 20.Krticková Ester          OK Chrastava         CHA0754 C     38.55  +     19.08
 21.Tomásková Matilda        SOK TJ Turnov        TUV0998 C     39.36  +     19.49
 22.Soukupová Marie          OK Jiskra Novy Bor   BOR0952 C     39.44  +     19.57
 23.Podoubská Adéla          OOB TJ Tatran Jablon TJN0971       41.30  +     21.43
 24.Rutová Amálka            OOB TJ Tatran Jablon TJN0951 C     42.50  +     23.03
 24.Kolátorová Amálka        OOB TJ Tatran Jablon TJN0966       42.50  +     23.03
 26.Veronika Vokusová        Mery                 XX2           46.22  +     26.35
 27.Kostelníková Nikola      OOB TJ Tatran Jablon TJN0851 C     48.28  +     28.41
 28.Míková Sofie             OOB TJ Tatran Jablon TJN0950 C     48.34  +     28.47
 29.Kucerová Katerina        USK Praha            VSP0950 C     48.55  +     29.08
 30.Zappová Elisabeth        OOB TJ Tatran Jablon TJN0952 C     50.53  +     31.06
 31.Nemsovská Magdalena      USK Praha            VSP0853 C     83.43  +     63.56
    Savruková Adéla          OOB TJ Tatran Jablon TJN0968   DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D12         2.2km    0m 11k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Straitová Jolana         USK Praha            VSP0456 B     20.39  +      0.00
  2.Novotná Michaela         OOB TJ Turnov        TUR0551 B     25.01  +      4.22
  3.Richtrová Kamila         KOS Slavia VS Plzen  VPM0451 A     25.30  +      4.51
  4.Matyásová Kristyna       OK Chrastava         CHA0555 B     26.16  +      5.37
  5.Beranová Hana            USK Praha            VSP0455 C     29.13  +      8.34
  6.Malecková Hana           SK Praga             PGP0550 B     29.40  +      9.01
  7.Prusková Tereza          TJ Stadion Novy Bor  STB0499 C     31.16  +     10.37
  8.Vilémová Eliska          Slavia Liberec orien VLI0655 C     33.11  +     12.32
  9.Rumlenová Tereza         OK Jiskra Novy Bor   BOR0453 B     34.47  +     14.08
 10.Pesnicáková Sona         OOB TJ Tatran Jablon TJN0451 C     35.52  +     15.13
 11.Mellanová Judita         SOK TJ Turnov        TUV0559 B     38.20  +     17.41
 12.Podrábská Alzbeta        Slavia Liberec orien VLI0451 B     40.17  +     19.38
 13.Skácelová Katerina       Slavia Liberec orien VLI0550 C     41.07  +     20.28
 14.Nagyová Katerina         OOB TJ Tatran Jablon TJN0452 C     41.39  +     21.00
 15.Sestáková Marie          Slavia Liberec orien VLI0452 C     42.20  +     21.41
 16.Andrlová Lea             Slavia Liberec orien VLI0453 C     42.23  +     21.44
 17.Hudská Stepánka          OOB TJ Turnov        TUR0450 C     42.30  +     21.51
 18.Tomanicová Sofie         OK Chrastava         CHA0450 B     44.19  +     23.40
 19.Novotná Barbora          OOB TJ Turnov        TUR0552 C     44.20  +     23.41
 20.Hájková Tereza           SOK TJ Turnov        TUV0558 C     44.51  +     24.12
 21.Kopecká Valentyna        USK Praha            VSP0453 B     46.27  +     25.48
 22.Zoubková Sárka           OOB TJ Tatran Jablon TJN0554 C     47.18  +     26.39
 23.Zanková Natálie          OOB TJ Tatran Jablon TJN0450 C     49.37  +     28.58
 24.Ptácková Veronika        SK Praga             PGP0551 C     50.22  +     29.43
 25.Skácelová Adéla          Slavia Liberec orien VLI0454 C     54.21  +     33.42
 26.Jakoubková Anna          TJ Stadion Novy Bor  STB0498 C     55.17  +     34.38
 27.Cabanová Tereza          Jizersky klub OB Fry FYD0450 C     56.21  +     35.42
 28.Menclová Anna            OB Jenisovice        JEN0452 C     65.51  +     45.12
 29.Karpísková Katerina      OOB TJ Lokomotiva Te LTP0450 C     65.57  +     45.18
 30.Schröterová Adéla        OK Chrastava         CHA0551 C     67.18  +     46.39
 31.Konáková Martina         OOB TJ Tatran Jablon TJN0555 C     81.25  +     60.46
 32.Houdová Veronika         OK Chrastava         CHA0552 C     81.57  +     61.18
 33.Cihlárová Barbora        OK Chrastava         CHA0451 C     94.12  +     73.33
 34.Stehlíková Adéla         OK Jiskra Novy Bor   BOR0554 C     96.25  +     75.46
 
Konečné výsledky kategorie: D14         2.4km    0m 12k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Podrábská Marie          Slavia Liberec orien VLI0251 B     26.34  +      0.00
  2.Vitebská Eliska          OOB TJ Tatran Jablon TJN0350 B     33.25  +      6.51
  3.Pekarová Jana            OOB TJ Turnov        TUR0252 A     35.20  +      8.46
  4.Titzová Adéla            USK Praha            VSP0250 B     37.42  +     11.08
  5.Linková Lucie            OOB TJ Turnov        TUR0251 B     39.08  +     12.34
  6.Janecková Josefína       VSTJ Ekonom Praha    EKP0351 B     41.31  +     14.57
  7.Nejedlová Josefína       TJ Loko Liberec      LLI0350 B     43.20  +     16.46
  8.Budská Anna              OOB TJ Tatran Jablon TJN0253 C     45.35  +     19.01
  9.Zejdlíková Eliska        OOB TJ Lokomotiva Te LTP0350 B     46.22  +     19.48
 10.Beranová Eva             USK Praha            VSP0254 C     46.45  +     20.11
 11.Lisková Adélka           OK Chrastava         CHA0254 C     47.59  +     21.25
 12.Jerábková Andrea         OK Chrastava         CHA0253 C     48.20  +     21.46
 13.Mrkvicková Veronika      OOB TJ Tatran Jablon TJN0355 C     48.30  +     21.56
 14.Mehammer Maria Gammelsaet19N                  19N0250       49.00  +     22.26
 15.Ríhová Eliska            OK Chrastava         CHA0351 C     55.27  +     28.53
 
Konečné výsledky kategorie: D16         3.0km    0m 15k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Vassend Hanne            19N                  19N0051       31.46  +      0.00
  2.Ausen Elise              19N                  19N0150       38.08  +      6.22
  3.Pavlová Martina          OOB TJ Lokomotiva Te LTP0151 B     43.30  +     11.44
  4.Meen Anna                19N                  19N0050       53.01  +     21.15
  5.Baloghová Lída           OOB TJ Tatran Jablon TJN0150 B     53.38  +     21.52
  6.Míchalová Sárka          SOOB TJ Sokol Kralup KPY0050 C     53.56  +     22.10
  7.Koucká Barbora           VSTJ Ekonom Praha    EKP0050 C     81.10  +     49.24
 
Konečné výsledky kategorie: D18         3.2km    0m 16k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Zejdlíková Karolína      OOB TJ Lokomotiva Te LTP9950 B     43.52  +      0.00
  2.Poloprutská Lucie        Slavia Liberec orien VLI9950 B     45.20  +      1.28
  3.Fürstová Anna            TJ Loko Liberec      LLI9854 B     47.02  +      3.10
  4.Thorová Markéta          OOB TJ Turnov        TUR9952 A     48.25  +      4.33
  5.Rosenvold Camilla L.     19N                  19N9950       55.06  +     11.14
 
Konečné výsledky kategorie: D20         3.6km    0m 16k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Pustaiová Zuzana         OOB TJ Tatran Jablon TJN9650 C     71.40  +      0.00
 
Konečné výsledky kategorie: D21K        3.6km    0m 16k  Ranking:0.0000 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Krticková Michaela       OK Chrastava         CHA7952 C     44.09  +      0.00  R:    0b
  2.Pachnerová Dominika      OK Chrastava         CHA7750 C     47.52  +      3.43  R:    0b
  3.Kopecká Johana           USK Praha            VSP9950 A     48.52  +      4.43  R:    0b
  4.Masínová Anna            OOB TJ Tatran Jablon TJN0152 A     51.14  +      7.05  R:    0b
  5.Hanusová Petra           TJ Stadion Novy Bor  STB8297 C     56.05  +     11.56  R:    0b
  6.Riby Rose                OOB TJ Lokomotiva Te LTP0051 A     56.37  +     12.28  R:    0b
  7.Saffková Zuzana          OK Chrastava         CHA5150 C     57.20  +     13.11  R:    0b
  8.Sákrová Michaela         OK Jiskra Novy Bor   BOR8850 C     58.19  +     14.10  R:    0b
  9.Dolejsí Katerina         TJ Stadion Novy Bor  STB0199 A     59.02  +     14.53  R:    0b
 10.Sklíbová Mísa            OOB TJ Tatran Jablon TJN0153 A     61.18  +     17.09  R:    0b
 11.Stemberová Natálie       OOB TJ Tatran Jablon TJN9851 C     61.33  +     17.24  R:    0b
 12.Forstereviczová Jana     OK Dobrís            DOR7653 C     66.38  +     22.29  R:    0b
 13.Bartáková Eva            OK Chrastava         CHA7051 C     69.29  +     25.20  R:    0b
 14.Synková Petra            OK Doksy             DOK7950 C     70.02  +     25.53  R:    0b
 15.Poláková Veronika        OK Chrastava         CHA8150 C     71.21  +     27.12  R:    0b
 16.Jirku Martina            OOB TJ Turnov        TUR8750 C     71.38  +     27.29  R:    0b
 17.Kucerková Romana         TJ Stadion Novy Bor  STB8196 C     73.34  +     29.25  R:    0b
 18.Neradová Eva             KOB Chemopetrol Litv LIT8951 C     78.23  +     34.14  R:    0b
 19.Heinlová Iva             ZOOB Rumburk         RUM8551 C     79.47  +     35.38  R:    0b
 20.Matyásová Jana           OK Chrastava         CHA7652 C     83.57  +     39.48  R:    0b
 21.Kadavá Eva               OK Chrastava         CHA5750 C     84.40  +     40.31  R:    0b
 22.Sevcíková Alena          OK Chrastava         CHA5351 C     85.21  +     41.12  R:    0b
 23.Smetanová Alzbeta        OK Chrastava         CHA9450 C     87.15  +     43.06  R:    0b
 24.Korejcíková Dáda         TJ Loko Liberec      LLI5550 C     88.50  +     44.41  R:    0b
 25.Svorcová Lenka           OK Chrastava         CHA7550 C     88.53  +     44.44  R:    0b
 26.Lipenská Eva             OK Chrastava         CHA7951 C     89.17  +     45.08  R:    0b
 27.Houdová Miloslava        OK Chrastava         CHA7653 C     95.45  +     51.36  R:   -0b
 28.Poláková Lucie           OOS TJ Spartak Vrchl VRL8254 C    103.21  +     59.12  R:   -0b
 29.Vokálová Pavla           OK Chrastava         CHA4951 C    114.41  +     70.32  R:   -0b
 30.Lusková Olga             OK Chrastava         CHA5650 C    116.02  +     71.53  R:   -0b
 31.Brezinová Michaela       OK Chrastava         CHA7751 C    121.08  +     76.59  R:   -0b
 32.Danková Irena            OK Chrastava         CHA7551 C    122.20  +     78.11  R:   -0b
 33.Kasková Eva              OK Chrastava         CHA4650 C    155.10  +    111.01  R:   -0b
 
Konečné výsledky kategorie: D21L        4.0km    0m 17k  Ranking:0.0000 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Nováková Zuzana          SK LOB Nová Paka     NPA9151 C     41.04  +      0.00  R:    0b
  2.Svobodová Barbora        OOB TJ Tatran Jablon TJN8952 C     43.05  +      2.01  R:    0b
  3.Setínková Eva            TJ Sportcentrum Jicí SJC8765 C     43.35  +      2.31  R:    0b
  4.Kozinová Anna            SK Praga             PGP9350 C     44.51  +      3.47  R:    0b
  5.Mateju Katerina          Slavia Liberec orien VLI8054 C     45.44  +      4.40  R:    0b
  6.Plochová Dominika        Oddíl OB Kotlárka    DKP8651 R     47.00  +      5.56  R:    0b
  7.Klinkerová Tereza        OK Roztoky           ROZ9350 C     48.11  +      7.07  R:    0b
  8.Burdová Adéla            OK Jiskra Novy Bor   BOR9161 C     48.14  +      7.10  R:    0b
  9.Dundrová Lucie           OOB TJ Turnov        TUR8951 C     49.18  +      8.14  R:    0b
 10.Sokolárová Sárka         OOB TJ Turnov        TUR9999 A     49.49  +      8.45  R:    0b
 11.Kopcová Michaela         KOS TJ Lokomotiva Kr KRN8456 C     50.34  +      9.30  R:    0b
 12.Westin Emilie            19N                  19N9850       52.39  +     11.35  R:    0b
 13.Posseltová Tereza        OOB TJ Tatran Jablon TJN9252 C     54.41  +     13.37  R:    0b
 14.Kozinová Jana            SK Praga             PGP6651 C     55.09  +     14.05  R:    0b
 15.Klinkerová Jitka         OK Roztoky           ROZ6450 C     56.16  +     15.12  R:    0b
 16.Knoblochová Kamila       TJ Sportcentrum Jicí SJC8356 C     56.57  +     15.53  R:    0b
 17.Westin Kjersti           SK Praga             PGP9255 C     57.25  +     16.21  R:    0b
 18.Janecková Dagmar         VSTJ Ekonom Praha    EKP6550 C     63.00  +     21.56  R:    0b
 19.Kohlová Zuzana           SOOB TJ Sokol Kralup KPY8852 C     63.29  +     22.25  R:    0b
 20.Henychová Zuzana         Slavia Liberec orien VLI6151 C     63.42  +     22.38  R:    0b
 21.Jirásková Katerina       SK Praga             PGP8852 C     72.37  +     31.33  R:    0b
 22.Zelená Markéta           SK Praga             PGP5850 C     76.47  +     35.43  R:    0b
 23.Králová Vanda            BZP                  BZP8750 C     80.37  +     39.33  R:    0b
 24.Freyová Michaela         SOOB TJ Sokol Kralup KPY6050 C     99.27  +     58.23  R:   -0b
 25.Poláková Ivana           8TX                  8TX7950      124.43  +     83.39  R:   -0b
 
Konečné výsledky kategorie: D35         4.0km    0m 17k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Hoetzelová Zuzana        OB Jenisovice        JEN7754 C     64.31  +      0.00
  2.Smolková Alena           SK Praga             PGP6450 C     73.39  +      9.08
  3.Pohoralá Karolína        SKOB Roudnice nad La ROU6850 C    102.06  +     37.35
 
Konečné výsledky kategorie: D40         3.2km    0m 15k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Mestková Katerina        USK Praha            VSP7650 C     31.40  +      0.00
  2.Kucerová Marie           USK Praha            VSP7551 C     37.42  +      6.02
  3.Podrábská Marie          Slavia Liberec orien VLI7451 C     39.42  +      8.02
  4.Posseltová Romana        OOB TJ Tatran Jablon TJN7050 C     40.35  +      8.55
  5.Mathisen Sara            19N                  19N7350       41.09  +      9.29
  6.Skácelová Marie          Slavia Liberec orien VLI7552 C     41.36  +      9.56
  7.Zuková Marcela           Slavia Liberec orien VLI7351 C     42.57  +     11.17
  8.Houzvicková Karolína     OOB TJ Turnov        TUR7254 C     43.18  +     11.38
  9.Dvorská Marie            Slavia Liberec orien VLI7454 C     44.46  +     13.06
 10.Ptácková Katerina        SK Praga             PGP7350 C     44.49  +     13.09
 11.Prusová Markéta          USK Praha            VSP7256 C     46.38  +     14.58
 12.Vrestálová Lucie         OOB TJ Turnov        TUR7450 C     47.15  +     15.35
 13.Novotná Jana             Slavia Liberec orien VLI7350 C     47.20  +     15.40
 14.Mairichová Radka         OOB TJ Tatran Jablon TJN7450 C     50.05  +     18.25
 15.Novotná Hedvika          OOB TJ Turnov        TUR7454 C     50.14  +     18.34
 16.Riby Katerina            OOB TJ Lokomotiva Te LTP7252 C     52.05  +     20.25
 17.Míková Markéta           OOB TJ Tatran Jablon TJN7351 C     54.26  +     22.46
 18.Dejnozková Blanka        OOB TJ Tatran Jablon TJN7651 C     56.51  +     25.11
 19.Malecková Iva            SK Praga             PGP7559 C     58.38  +     26.58
 20.Pesnicáková Kristyna     OOB TJ Tatran Jablon TJN7653 C     62.01  +     30.21
 21.Janousková Iveta         OK Jiskra Novy Bor   BOR7457 C     62.02  +     30.22
 22.Smith Lucie              OOS TJ Spartak Vrchl VRL7353 C     65.58  +     34.18
 23.Rehorová Lenka           OOB TJ Tatran Jablon TJN7250 C     73.17  +     41.37
 24.Severynová Popková Klára Slavia Liberec orien VLI7455 C     77.54  +     46.14
 25.Vitebská Lenka           OOB TJ Tatran Jablon TJN7051 C     81.40  +     50.00
 26.Tomandlová Radka         5IX                  5IX7550       89.15  +     57.35
 27.Pavlova Irena            OOB TJ Tatran Jablon TJN7650 C    101.11  +     69.31
 28.Sasková Petra            SOBSA                SOB7451 C    107.31  +     75.51
    Peterková Viktorie       TJ Loko Liberec      LLI7551 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D45         3.0km    0m 15k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Eichlerová Jana          KOB Kamenicky Senov  KAS7051 C     44.14  +      0.00
  2.Marková Jana             TJ Loko Liberec      LLI7152 C     46.43  +      2.29
  3.Ulehlová Monika          KOB TRETRA Praha     TAP6950 C     48.04  +      3.50
  4.Linková Iva              OOB TJ Turnov        TUR6850 C     48.57  +      4.43
  5.Nemecková Jarmila        USK Praha            VSP6650 C     50.15  +      6.01
  6.Vassend Hilde            19N                  19N6850       50.58  +      6.44
  7.Westin Lenka             19N                  19N7150       52.05  +      7.51
  8.Pustaiová Romana         OOB TJ Tatran Jablon TJN6851 C     52.09  +      7.55
  9.Fürstová Katka           TJ Loko Liberec      LLI6950 C     54.41  +     10.27
 10.Zuzánková Ruzena         OOB TJ Tatran Jablon TJN6051 C     56.33  +     12.19
 11.Nováková Irena           SK OK 24 Praha       OKP6651 C     58.09  +     13.55
 12.Picková Helena           OOB TJ Tatran Jablon TJN6952 C     65.54  +     21.40
 13.Forstová Lenka           VSSK MFF UK Praha    MFP6850 C     70.00  +     25.46
 14.Koucká Ivana             VSTJ Ekonom Praha    EKP6850 C     70.08  +     25.54
 15.Burdová Simona           KOB Decín            LDC6851 C     74.27  +     30.13
 16.Nejezchlebová Ivana      OOB TJ Turnov        TUR6851 C     78.24  +     34.10
 17.Kyselová Jana            SKOB Roudnice nad La ROU7050 C     95.36  +     51.22
 18.Míchalová Marcela        SOOB TJ Sokol Kralup KPY6850 C     96.30  +     52.16
 19.Pokorná Hana             OOB TJ Tatran Jablon TJN6950 C    110.45  +     66.31
 
Konečné výsledky kategorie: D50         2.4km    0m 12k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Pávková Jana             OK Jiskra Novy Bor   BOR6550 C     35.02  +      0.00
  2.Rosenvold Hilde Kristine 19N                  19N6650       35.17  +      0.15
  3.Jedlicková Zdena         OK Jiskra Novy Bor   BOR           43.32  +      8.30
  4.Benesová Iva             TJ Sportcentrum Jicí SJC6151 C     45.51  +     10.49
  5.Kocibová Ivana           OOB TJ Tatran Jablon TJN6354 C     47.00  +     11.58
  6.Krákorová Iva            Krakorova Iva        XX7           70.55  +     35.53
  7.Svobodová Lenka          SKOB Roudnice nad La ROU6650 C    117.57  +     82.55
    Poloscuková Monika       SKOB Sig-Mat Mladá B SMB6551 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D55         2.6km    0m 13k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Sípová Sona              OK Jiskra Novy Bor   BOR6150 C     35.24  +      0.00
  2.Vecerová Ivana           OOB TJ Tatran Jablon TJN6052 C     62.12  +     26.48
 
Konečné výsledky kategorie: D60         2.3km    0m 12k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Ulehlová Ivana           OK Jiskra Novy Bor   BOR5150 C     38.24  +      0.00
  2.Tvrdková Eva             OOB TJ Turnov        TUR5151 C     40.24  +      2.00
  3.Neradová Alena           KOB Chemopetrol Litv LIT5051 C     46.24  +      8.00
  4.Malá Jitka               KOB Kamenicky Senov  KAS5451 C     55.50  +     17.26
  5.Matousková Marie         OOB TJ LIAZ Jablonec LJN5550 C     55.52  +     17.28
  6.Bartonová Marie          OK Jiskra Novy Bor   BOR5351 C     61.57  +     23.33
  7.Böhmová Eva              OOB TJ Tatran Jablon TJN5450 C     73.53  +     35.29
  8.Richtrová Jaroslava      OB Jenisovice        JEN5251 C     83.21  +     44.57
 
Konečné výsledky kategorie: D65         2.3km    0m 12k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kohoutová Jitrenka       Slovan Praha         UVP4850 C     39.57  +      0.00
  2.Karmazínová Ivana        Slavia Liberec orien VLI5150 C     43.04  +      3.07
  3.Mestková Eva             Tempo Praha          TEP4851 C     48.31  +      8.34
  4.Kubíková Hela            TJ Loko Liberec      LLI4851 C     54.50  +     14.53
  5.Bednaríková Olga Marie   Slavia Liberec orien VLI5151 C    103.03  +     63.06
 
Konečné výsledky kategorie: D70         2.3km    0m 12k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Krtenská Leontina        OK Jiskra Novy Bor   BOR4650 C     47.37  +      0.00
  2.Strojsová Jaroslava      KOB Kamenicky Senov  KAS4350 C     53.29  +      5.52
  3.Pospísilová Jana         KOB Decín            LDC4451 C     55.55  +      8.18
  4.Krausová Marie           TJ Loko Liberec      LLI4451 C     58.44  +     11.07
  5.Nejezchlebová Vera       KOB Kamenicky Senov  KAS4551 C     66.10  +     18.33
  6.Folprechtová Marie       OOB TJ Turnov        TUR4250 C     93.56  +     46.19
 
Konečné výsledky kategorie: H10         2.3km    0m 9k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Strait Vilém             USK Praha            VSP0701 C     15.50  +      0.00
  2.Míka Albert              OOB TJ Tatran Jablon TJN0601 C     20.40  +      4.50
  3.Mestka Václav            USK Praha            VSP0600 C     23.34  +      7.44
  4.Mairich Martin           OOB TJ Tatran Jablon TJN0812 C     23.39  +      7.49
  5.Tomásek Prokop           SOK TJ Turnov        TUV0701 C     24.30  +      8.40
  6.Strelba Antonín          SK Praga             PGP0605 C     26.35  +     10.45
  7.Brezina Karel            OK Chrastava         CHA0605 C     27.18  +     11.28
  8.Vávra Tomás              OK Jiskra Novy Bor   BOR0700 C     28.00  +     12.10
  9.Mertlík Vojtech          OOB TJ Turnov        TUR0704 C     28.20  +     12.30
 10.Skorpil Marek            TJ Sportcentrum Jicí SJC0901       28.27  +     12.37
 11.Vesely Václav            SOK TJ Turnov        TUV0601 C     28.41  +     12.51
 12.Dolejsí Jan              TJ Stadion Novy Bor  STB0601 C     28.45  +     12.55
 13.Riby Philip              OOB TJ Lokomotiva Te LTP0702 C     29.06  +     13.16
 14.Klust Jan                OK Chrastava         CHA0702 C     29.43  +     13.53
 15.Heczko Erik              Slavia Liberec orien VLI0804 C     29.58  +     14.08
 16.Habán Eduard             Slavia Liberec orien VLI0800 C     30.19  +     14.29
 17.Simek Vojtech            OOB TJ Lokomotiva Te LTP0601 C     31.16  +     15.26
 18.Kouril Vojta             SOOB TJ Sokol Kralup KPY0700 C     32.45  +     16.55
 19.Sálek Richard            OOB TJ Turnov        TUR0702 C     33.11  +     17.21
 20.Nozicka Jan              OOB TJ Tatran Jablon TJN0809 C     34.13  +     18.23
 21.Vrestál Antonín          OOB TJ Turnov        TUR0604 C     36.18  +     20.28
 22.Hubácek David            OOB TJ Tatran Jablon TJN0602 C     37.42  +     21.52
 23.Rehor Hynek              OOB TJ Tatran Jablon TJN0700 C     40.16  +     24.26
 24.Miklas Ondrej            Slavia Liberec orien VLI0701 C     63.52  +     48.02
    Sychra Marek             OK Chrastava         CHA0604 C DISK              
    Bukvic Krystof           SOK TJ Turnov        TUV0802   DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H10L        1.8km    0m 7k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Drahonovsky Tomás        OOB TJ Turnov        TUR0701 C     15.03  +      0.00
  2.Horácek Jakub            OB Jenisovice        JEN0800 C     24.10  +      9.07
  3.Stembera Vítek           OOB TJ Tatran Jablon TJN0801 C     24.54  +      9.51
  4.Matous Marek             OB Jenisovice        JEN0602 C     25.20  +     10.17
  5.Horácek Dominik          OB Jenisovice        JEN0804 C     27.09  +     12.06
  6.Kucera Radek             OK Chrastava         CHA0700 C     27.10  +     12.07
  7.Polák Tomás              OK Chrastava         CHA0801 C     28.04  +     13.01
  8.Válek Matej              OK Jiskra Novy Bor   BOR0703 C     29.07  +     14.04
  9.Kolnik Petr              OOB TJ Tatran Jablon TJN0806 C     30.05  +     15.02
 10.Zanka Albert             OOB TJ Tatran Jablon TJN0803 C     31.22  +     16.19
 11.Vacek Teodor             OOB TJ Tatran Jablon TJN0910       32.00  +     16.57
 12.Folprecht Lukás          USK Praha            VSP0802 C     32.43  +     17.40
 13.Skácel Jan               Slavia Liberec orien VLI0901 C     33.35  +     18.32
 14.Gomolák Jan              OK Chrastava         CHA0603 C     36.12  +     21.09
 15.Harakal Antonín          OOB TJ Tatran Jablon TJN0911       37.11  +     22.08
 16.Kucera Jakub             USK Praha            VSP0900 C     41.06  +     26.03
 17.Krupka Daniel            OK Chrastava         CHA0703 C     42.08  +     27.05
 18.Vrestál Frantisek        OOB TJ Turnov        TUR0906 C     45.34  +     30.31
 19.Houda Lukás              OK Chrastava         CHA0800 C     54.09  +     39.06
 
Konečné výsledky kategorie: H12         2.5km    0m 11k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Mairich Filip            OOB TJ Tatran Jablon TJN0603 C     22.56  +      0.00
  2.Waldhauser Stepán        OK Jiskra Novy Bor   BOR0409 C     23.56  +      1.00
  3.Dejnozka Martin          OOB TJ Tatran Jablon TJN0600 C     26.36  +      3.40
  4.Zakouril Matyás          USK Praha            VSP0400 B     27.00  +      4.04
  5.Titz Adam                USK Praha            VSP0401 C     27.05  +      4.09
  6.Sork Dominik             KOB TRETRA Praha     TAP0504 C     29.10  +      6.14
  7.Hoetzel Hugo             OB Jenisovice        JEN0503 C     29.44  +      6.48
  8.Bernat Matej             SOK TJ Turnov        TUV0400       30.04  +      7.08
  9.Pokorny Jan              OOB TJ Tatran Jablon TJN0400 C     32.50  +      9.54
 10.Janousek Slávek          OK Jiskra Novy Bor   BOR0400 B     35.20  +     12.24
 11.Habán Oliver             Slavia Liberec orien VLI0600 C     41.08  +     18.12
 12.Nemsovsky Filip          USK Praha            VSP0500 C     41.42  +     18.46
 13.Rokos Marek              OOB TJ Tatran Jablon TJN0500 C     42.06  +     19.10
 14.Michálek Michal          SOOB TJ Sokol Kralup KPY0500 C     43.31  +     20.35
 15.Sykora Oliver            OOB TJ Tatran Jablon TJN0504 C     44.46  +     21.50
 16.Vesely Jakub             OK Jiskra Novy Bor   BOR0406 C     44.51  +     21.55
 17.Sasek Martin             SOBSA                SOB0501 C     45.19  +     22.23
 18.Nejezchleb Vojtech       OOB TJ Turnov        TUR0503 C     47.45  +     24.49
 19.Vávra Jan                OK Jiskra Novy Bor   BOR0500 C     50.49  +     27.53
 20.Bicík Stepán             SOK TJ Turnov        TUV0405 C     54.06  +     31.10
 21.Houzvicka David          OOB TJ Turnov        TUR0501 C     56.17  +     33.21
 22.Blazkovan Matej          OK Jiskra Novy Bor   BOR0504 C     73.39  +     50.43
 23.Potmesil Matyás          OOB TJ Tatran Jablon TJN0434       78.07  +     55.11
 24.Janousek Albert          OK Chrastava         CHA0400 C    100.50  +     77.54
    Kucera Filip             OK Chrastava         CHA0501 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H14         3.0km    0m 15k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Synek Petr               OK Doksy             DOK0200 A     28.09  +      0.00
  2.Vitebsky Lukás           OOB TJ Tatran Jablon TJN0302 A     28.41  +      0.32
  3.Tkác Matej               OOB TJ Tatran Jablon TJN0401 A     32.48  +      4.39
  4.Dejnozka Vojtech         OOB TJ Tatran Jablon TJN0300 B     35.19  +      7.10
  5.Lesák Ondrej             OOB TJ Tatran Jablon TJN0306 C     35.40  +      7.31
  6.Kolár Simon              TJ Jiskra Horice     HOR0400 B     36.16  +      8.07
  7.Prusa Dominik            USK Praha            VSP0406 B     38.07  +      9.58
  8.Zaboril Ondrej           OB Jenisovice        JEN0401 B     38.17  +     10.08
  9.Mellan Jonás             SOK TJ Turnov        TUV0308 C     39.35  +     11.26
 10.Rehor Vojta              OOB TJ Tatran Jablon TJN0303 C     40.47  +     12.38
 11.Kozina Stepán            SK Praga             PGP0300 B     41.56  +     13.47
 12.Matyás Vojtech           OK Chrastava         CHA0202 C     44.40  +     16.31
 13.Hájek Krystof            SOK TJ Turnov        TUV0203 B     45.37  +     17.28
 14.Mathisen Tobias          19N                  19N0300       45.43  +     17.34
 15.Bradác David             TJ Loko Liberec      LLI0203 B     47.35  +     19.26
 16.Mencl Jan                OB Jenisovice        JEN0201 C     52.07  +     23.58
 17.Husák Martin             OK Chrastava         CHA0300 C     53.48  +     25.39
 18.Kornmo Halvard           19N                  19N0200       55.46  +     27.37
 19.Hejna Hynek              TJ Loko Liberec      LLI0300       59.17  +     31.08
 20.Rosenvold Anders L.      19N                  19N0301       60.15  +     32.06
 21.Ekert Tomás              Slavia Liberec orien VLI0302 C     61.19  +     33.10
 22.Mertlík Jakub            OOB TJ Turnov        TUR0307 C     74.48  +     46.39
 23.Riby Thomas              OOB TJ Lokomotiva Te LTP0202 C     79.44  +     51.35
 24.Danko Stepán             OK Chrastava         CHA0301 C     84.59  +     56.50
 25.Kodejs Ondrej            USK Praha            VSP0200 C     87.12  +     59.03
 26.Novotny Jaromír          Slavia Liberec orien VLI0300 C     89.09  +     61.00
    Ausen Martin             19N                  19N0302   DISK              
    Zukov Jakub              OOB TJ Tatran Jablon TJN0305 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H16         3.2km    0m 16k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Nagy Josef               OOB TJ Tatran Jablon TJN0006 A     28.57  +      0.00
  2.Bíly Jakub               OOB TJ Lokomotiva Te LTP0104 A     32.19  +      3.22
  3.Zalaba Tomás             TJ Sportcentrum Jicí SJC0101 A     34.30  +      5.33
  4.Storemyr Alexander Repsta19N                  19N0001       40.50  +     11.53
  5.Mathisen Rasmus          19N                  19N0000       44.42  +     15.45
  6.Ruta Matyás              OOB TJ Tatran Jablon TJN0102 C     45.04  +     16.07
  7.Pavel Martin             OOB TJ Tatran Jablon TJN0004 C     51.00  +     22.03
  8.Pohoraly Hugo            SKOB Roudnice nad La ROU0103 B     56.07  +     27.10
  9.Forst Antonín            VSSK MFF UK Praha    MFP0101 B     58.17  +     29.20
 10.Budsky Ondrej            OOB TJ Tatran Jablon TJN0105 A     59.15  +     30.18
 11.Zaboril Vojta            OB Jenisovice        JEN0101 C     61.21  +     32.24
 12.Tománek Josef            OK Jiskra Novy Bor   BOR0102 C     61.42  +     32.45
    Prusa Krystof            USK Praha            VSP0102 A DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H20         4.3km    0m 17k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kornmo Hakon             19N                  19N9900       50.30  +      0.00
  2.Kadecka Adam             OB Jenisovice        JEN9601 C     89.43  +     39.13
  3.Zukov Michal             OOB TJ Tatran Jablon TJN9701 C     99.31  +     49.01
  4.Juren Lukás              OOB TJ Lokomotiva Te LTP9703 B    110.17  +     59.47
 
Konečné výsledky kategorie: H21K        4.1km    0m 15k  Ranking:0.0000 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Drahonovsky Ales         OOB TJ Turnov        TUR7201 C     35.36  +      0.00  R:    0b
  2.Kadavy Petr              OK Chrastava         CHA7800 C     40.38  +      5.02  R:    0b
  3.Krafková Lucie           OOB TJ Turnov        TUR8650       40.53  +      5.17  R:    0b
  4.Vydra Ivan               OK Chrastava         CHA6600 C     43.28  +      7.52  R:    0b
  5.Bek Ondrej               OK Chrastava         CHA9904 B     44.23  +      8.47  R:    0b
  6.Poloprutsky Tomás        Slavia Liberec orien VLI6205 C     44.24  +      8.48  R:    0b
  7.Vejstrk Daniel           OK Chrastava         CHA9105 C     44.39  +      9.03  R:    0b
  8.Synek Antonín            OK Doksy             DOK0001 A     44.58  +      9.22  R:    0b
  9.Pustai David             OOB TJ Tatran Jablon TJN9301 C     46.20  +     10.44  R:    0b
 10.Polák Jaroslav           OK Chrastava         CHA7500 C     46.27  +     10.51  R:    0b
 11.Schröter Pavel           OK Chrastava         CHA7203 C     47.53  +     12.17  R:    0b
 12.Kasková Katerina         OK Chrastava         CHA7850 C     48.01  +     12.25  R:    0b
 13.Hlavác Michal            OK Chrastava         CHA7902       50.14  +     14.38  R:    0b
 14.Forst Jakub              OK Dobrís            DOR7501 C     51.14  +     15.38  R:    0b
 15.Vejstrková Zuzana        OK Chrastava         CHA8852 C     55.55  +     20.19  R:    0b
 16.Pavlíková Markéta        OK Chrastava         CHA0050 A     56.38  +     21.02  R:    0b
 17.Sychra Zdenek            OK Chrastava         CHA7302 C     58.14  +     22.38  R:    0b
 18.Bek Jirí                 OK Chrastava         CHA0103 B     58.37  +     23.01  R:    0b
 19.Smolka Ondrej            TJ Sokol Troja       TJP9401 C     58.40  +     23.04  R:    0b
 20.Tomanica Vojtech         OK Chrastava         CHA7601 C     58.49  +     23.13  R:    0b
 21.Král Lubos               VSS Prírodoveda Prah PVP8400       60.28  +     24.52  R:    0b
 22.Kucerka Jan              KOB Chemopetrol Litv LIT8002 C     61.03  +     25.27  R:    0b
 23.Synek Antonín            OK Doksy             DOK7800 C     61.46  +     26.10  R:    0b
 24.Hájek Vojtech            OOB TJ Tatran Jablon TJN9502 C     62.09  +     26.33  R:    0b
 25.Kaska Rudolf             OK Chrastava         CHA5500 C     65.21  +     29.45  R:    0b
 26.Mokry Pavel              Slavia Liberec orien VLI7501 C     67.54  +     32.18  R:    0b
 27.Pavlíková Pavla          OK Chrastava         CHA6551 C     69.28  +     33.52  R:    0b
 28.Kubícek Zdenek           OK Mnichovo Hradiste 5BC7200       69.34  +     33.58  R:    0b
 29.Brezina Jan              OK Chrastava         CHA7604 C     70.30  +     34.54  R:    0b
 30.Danko Tomás              OK Chrastava         CHA7200 C     75.03  +     39.27  R:    0b
 31.Barták Jirí              OK Chrastava         CHA5100 C     76.53  +     41.17  R:    0b
 32.Kadavy Zdenek            OK Chrastava         CHA4901 C     76.59  +     41.23  R:    0b
 33.Hulha Lukás              OOB TJ Lokomotiva Te LTP9405 C     78.07  +     42.31  R:   -0b
 34.Barton Jaroslav          SK Praga             PGP8708 C     80.28  +     44.52  R:   -0b
 35.Matyás Libor             OK Chrastava         CHA7603 C     81.04  +     45.28  R:   -0b
 36.Pavlík Milan             OK Chrastava         CHA5400 C     94.48  +     59.12  R:   -0b
 37.Lusk Karel               OK Chrastava         CHA5002 C     96.36  +     61.00  R:   -0b
    Lipensky Robert          OK Chrastava         CHA7201 C DISK              
    Bradác Jakub             TJ Loko Liberec      LLI0002 B DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H21L        5.1km    0m 22k  Ranking:0.0000 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Sedivy Jan               SK Praga             PGP8409 E     39.27  +      0.00  R:    0b
  2.Hradec Pavel             OOB TJ Turnov        TUR8801 E     41.24  +      1.57  R:    0b
  3.Janata Martin            Oddíl OB Kotlárka    DKP8306 R     42.51  +      3.24  R:    0b
  4.Fürst Matous             TJ Loko Liberec      LLI9603 E     43.48  +      4.21  R:    0b
  5.Svihovsky Jaromír        TJ Sportcentrum Jicí SJC8005 C     44.30  +      5.03  R:    0b
  6.Horácek Michal           Slavia Liberec orien VLI7700 R     45.13  +      5.46  R:    0b
  7.Holas Ondrej             OOB TJ Turnov        TUR8501 C     46.13  +      6.46  R:    0b
  8.Pospísil Vítek           SK Praga             PGP6803 C     47.59  +      8.32  R:    0b
  9.Novák Jirí               SK LOB Nová Paka     NPA7502 C     48.48  +      9.21  R:    0b
 10.Zaloudek Petr            TJ Sportcentrum Jicí SJC8309 C     49.00  +      9.33  R:    0b
 11.Peterka Vojtech          TJ Loko Liberec      LLI7502 C     50.00  +     10.33  R:    0b
 12.Henych Petr              Slavia Liberec orien VLI6001 C     50.36  +     11.09  R:    0b
 13.Thor Tomás               OOB TJ Turnov        TUR9904 A     50.43  +     11.16  R:    0b
 14.Wolf Daniel              OOB TJ Turnov        TUR9100 R     50.57  +     11.30  R:    0b
 15.Habán Ivo                Slavia Liberec orien VLI7707 C     51.07  +     11.40  R:    0b
 16.Kucera Jan               USK Praha            VSP7302 C     51.49  +     12.22  R:    0b
 17.Vána Martin              OOB TJ Turnov        TUR8401 C     51.51  +     12.24  R:    0b
 18.Kobr Tomás               Slavia Liberec orien VLI8901 C     52.29  +     13.02  R:    0b
 19.Cechlovsky Jan           OK Chrastava         CHA9300 C     54.19  +     14.52  R:    0b
 20.Polák Vlastimil          OOS TJ Spartak Vrchl VRL7702 C     56.02  +     16.35  R:    0b
 21.Leos Janecek             Neregistrovaní       NER           56.44  +     17.17  R:    0b
 22.Nemecek Jan              USK Praha            VSP6201 C     57.51  +     18.24  R:    0b
 23.Basus Petr               OK Sparta Praha      SCP7400 C     58.45  +     19.18  R:    0b
 23.Hanzl Tomás              TJ Sportcentrum Jicí SJC8205 C     58.45  +     19.18  R:    0b
 25.Krejcí Jaroslav          OK Jiskra Novy Bor   BOR6302 C     58.52  +     19.25  R:    0b
 26.Lusticky Martin          OOB TJ Turnov        TUR8700 R     59.32  +     20.05  R:    0b
 27.Macek Jirí               KOB Chemopetrol Litv LIT8401 C     59.41  +     20.14  R:    0b
 28.Michek David             OOB TJ Tatran Jablon TJN9802 A     60.09  +     20.42  R:    0b
 29.Cech Jan                 VSTJ Stavební fakult FSP7900 C     60.11  +     20.44  R:    0b
 30.Semík Jan                USK Praha            VSP6507 C     60.17  +     20.50  R:    0b
 31.László David             OK Roztoky           ROZ9502 C     60.20  +     20.53  R:    0b
 32.Masata Roman             OK 99 Hradec Králové PHK7107 C     61.32  +     22.05  R:    0b
 33.Sedivy Jirí              VSTJ Ekonom Praha    EKP5500 C     62.23  +     22.56  R:    0b
 34.Bolehovsky Pavel         VSTJ Ekonom Praha    EKP7103 C     62.52  +     23.25  R:    0b
 35.Vondra Jirí              VSTJ Stavební fakult FSP7600 C     63.01  +     23.34  R:    0b
 36.Hyka Jan                 OOB TJ Turnov        TUR9002 C     63.44  +     24.17  R:    0b
 37.Kurfürst Pavel           VSTJ Stavební fakult FSP7400 C     65.14  +     25.47  R:    0b
 38.Krticka Jan              TJ Sokol Plumlov     PLU7931 C     65.44  +     26.17  R:    0b
 39.Kopec Tomás              KOS TJ Lokomotiva Kr KRN8203 C     66.24  +     26.57  R:    0b
 40.Karatsiolis Krystof      OOB TJ Turnov        TUR9901 A     66.51  +     27.24  R:    0b
 41.Uhlík Michal             TJ Sportcentrum Jicí SJC8007 C     69.33  +     30.06  R:    0b
 42.Peths Jan                KOS TJ Lokomotiva Kr KRN8101 C     71.10  +     31.43  R:    0b
 43.Ptácek Jan               VSS Prírodoveda Prah PVP7200 C     72.33  +     33.06  R:    0b
 44.Bernásek Jirí            TJ Stadion Novy Bor  STB8101 C     72.50  +     33.23  R:    0b
 45.Vokurka Jan              OOB TJ Tatran Jablon TJN7501 C     73.59  +     34.32  R:    0b
 46.Eiselt Jan               OOB TJ Lokomotiva Te LTP8801 C     75.33  +     36.06  R:    0b
 47.Hickethier Manfred       Slavia Liberec orien VLI5201 C     75.49  +     36.22  R:    0b
 48.Kucerka David            KOB Chemopetrol Litv LIT8202 C     77.02  +     37.35  R:    0b
 49.Koucky Martin            VSTJ Ekonom Praha    EKP9700 C     84.51  +     45.24  R:   -0b
 50.Strelba Ondrej           SK Kotnov Tábor      KTA7501 C     87.34  +     48.07  R:   -0b
 51.Janecek Jura             VSTJ Ekonom Praha    EKP6701 C     92.21  +     52.54  R:   -0b
 52.Vilém Stanislav          Slavia Liberec orien VLI7703 C     93.21  +     53.54  R:   -0b
 53.Cupák Jirí               OOS TJ Spartak Vrchl VRL7201 C     95.55  +     56.28  R:   -0b
 54.Kohl Jirí                SOOB TJ Sokol Kralup KPY6201 C    101.06  +     61.39  R:   -0b
 55.Farár Jaroslav           OOS TJ Spartak Vrchl VRL5002 C    102.14  +     62.47  R:   -0b
 56.Francke Jan              OK Doksy             DOK8400 C    105.13  +     65.46  R:   -0b
 57.Hanslian David           OOB TJ Slovan Luhaco LCE7835 C    106.40  +     67.13  R:   -0b
 58.Wagner Libor             Oddíl OB Kotlárka    DKP8511 C    110.49  +     71.22  R:   -0b
 59.Procházka Vít            SOOB TJ Sokol Kralup KPY8000 C    111.06  +     71.39  R:   -0b
    Koucky Roman             VSTJ Ekonom Praha    EKP6301 C DISK              
    Galbavy Matej            OK Chrastava         CHA0000 B DISK              
    Nerad Jaroslav           KOB Chemopetrol Litv LIT9001 C DISK              
    Bolehovsky Daniel        VSTJ Ekonom Praha    EKP0508 B DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H35         4.3km    0m 17k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Balogh Jan               OOB TJ Tatran Jablon TJN7500 C     50.09  +      0.00
  2.Pachner Pavel            OK Chrastava         CHA7501 C     52.33  +      2.24
  3.Zitny Tomás              SKOB Sig-Mat Mladá B SMB6401 C     66.14  +     16.05
  4.Sasek Ludek              SOBSA                SOB6901 C     72.16  +     22.07
  5.Duda Miroslav            SKOB Roudnice nad La ROU8009 C     98.36  +     48.27
 
Konečné výsledky kategorie: H40         4.0km    0m 17k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Zuzánek Zdenek           OOB TJ Tatran Jablon TJN5901 C     38.30  +      0.00
  2.Mathisen Magne W.        19N                  19N7200       45.49  +      7.19
  3.Bradác Stanislav         TJ Loko Liberec      LLI7201 C     48.34  +     10.04
  4.Sesták Marek             Slavia Liberec orien VLI7403 C     48.46  +     10.16
  5.Novotny Dusan            OOB TJ Tatran Jablon TJN7002 C     50.27  +     11.57
  6.Schindler Jirí           OOB TJ Tatran Jablon TJN6301 C     52.03  +     13.33
  7.Posselt Martin           OOB TJ Tatran Jablon TJN6802 C     53.28  +     14.58
  8.Mrkvicka Jirí            OOB TJ Tatran Jablon TJN7101 C     58.09  +     19.39
  9.Prucha Miloslav          OK Jiskra Novy Bor   BOR5800 C     60.26  +     21.56
 10.Stembera Jan             OOB TJ Tatran Jablon TJN7513 C     60.38  +     22.08
 11.Kolár Viktor             TJ Jiskra Horice     HOR7300 C     60.41  +     22.11
 12.Würz Bohuslav            OOB TJ Lokomotiva Te LTP7307 C     64.05  +     25.35
 13.Dejnozka Jirí            OOB TJ Tatran Jablon TJN7503 C     66.21  +     27.51
 14.Picek Jan                OOB TJ Tatran Jablon TJN6500 C     67.47  +     29.17
 15.Severyn Otto             Slavia Liberec orien VLI7402       70.30  +     32.00
 16.Ekert Vladimír           Slavia Liberec orien VLI7600 C     74.00  +     35.30
 17.Müller Marko             18D                  18D7500       80.54  +     42.24
 18.Kocman Jindrich          OK Jiskra Novy Bor   BOR7612 C     87.34  +     49.04
 19.Vambera Filip            OOB TJ Turnov        TUR7305 C     96.12  +     57.42
 20.Vejrazka Jirí            SOOB TJ Sokol Kralup KPY7400 C     96.49  +     58.19
 21.Prusa Michal             USK Praha            VSP7310 C    136.37  +     98.07
    Lisy Ondrej              Neregistrovaní       NER       DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H45         4.0km    0m 17k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kornmo Thore             19N                  19N6900       32.13  +      0.00
  2.Westin Kjell             19N                  19N5600       39.26  +      7.13
  3.Ausen Dag                19N                  19N6902       40.22  +      8.09
  4.Skorpil Martin           TJ Jiskra Horice     HOR5700 C     43.39  +     11.26
  5.Bíly Petr                OOB TJ Lokomotiva Te LTP6805 C     47.09  +     14.56
  6.Kozina Petr              SK Praga             PGP6000 C     48.15  +     16.02
  7.Forst Libor              VSSK MFF UK Praha    MFP6301 C     56.25  +     24.12
  8.Bruner Lubos             OOB TJ Lokomotiva Te LTP6501 C     56.52  +     24.39
  9.Furst Ales               TJ Loko Liberec      LLI6801       58.34  +     26.21
 10.Prusek Petr              TJ Stadion Novy Bor  STB7000 C     59.59  +     27.46
 11.Skriubakken Jon          19N                  19N6701       61.24  +     29.11
 12.Tomandl Jan              5IX                  5IX7001       62.47  +     30.34
 13.Rehor Jirí               OOB TJ Tatran Jablon TJN7004 C     66.03  +     33.50
 14.Pavel Petr               OOB TJ Lokomotiva Te LTP6806 C     67.35  +     35.22
 15.Zaboril Michal           OB Jenisovice        JEN7101 C     70.38  +     38.25
 16.Cerny Radomír            TJ Sokol Hostivice   HCE6901 C     73.34  +     41.21
 16.Malecek Vít              SK Praga             PGP6801 C     73.34  +     41.21
 18.Pavel Jirí               OOB TJ Tatran Jablon TJN7100 C     73.59  +     41.46
 19.Hejna Stanislav          TJ Loko Liberec      LLI6900       74.02  +     41.49
 20.Hovorka Ladislav         KOB Decín            LDC6802 C     75.18  +     43.05
 21.Kovár Boris              OOB TJ Lokomotiva Te LTP6710 C     81.56  +     49.43
 22.Eichler Petr             KOB Kamenicky Senov  KAS6900 C     94.03  +     61.50
 23.Dobes Václav             SOOB TJ Sokol Kralup KPY5701 C    104.34  +     72.21
    Mehammer Jostein         19N                  19N6901   DISK              
    Bukvic Martin            SOK TJ Turnov        TUV7000   DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H50         3.2km    0m 15k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Richtr Ales              KOS Slavia VS Plzen  VPM6601 C     40.52  +      0.00
  2.Svarc Jirí               OOB TJ Turnov        TUR6204 C     41.16  +      0.24
  3.Subrt Pavel              SKOB Sig-Mat Mladá B SMB6301 C     51.29  +     10.37
  4.Smutny Martin            SOK TJ Turnov        TUV6303 C     53.13  +     12.21
  5.Pustai Josef             OOB TJ Tatran Jablon TJN6300 C     54.10  +     13.18
  6.Simek Stanislav          OOB TJ Lokomotiva Te LTP6602       72.13  +     31.21
  7.Pohoraly Dobroslav       SKOB Roudnice nad La ROU6401 C     80.27  +     39.35
 
Konečné výsledky kategorie: H55         3.2km    0m 15k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Hudsky Vlastimil         OOB TJ Turnov        TUR5100 C     33.20  +      0.00
  2.Konopác Jirí             OOB TJ Turnov        TUR5803 C     42.37  +      9.17
  3.Eiselt Milos             OOB TJ Lokomotiva Te LTP5802 C     45.29  +     12.09
  4.Hoidekr Pavel            TJ Loko Liberec      LLI5901 C     45.53  +     12.33
  5.Pávek Milos              OK Jiskra Novy Bor   BOR5801 C     47.05  +     13.45
  6.Benes Josef              TJ Sportcentrum Jicí SJC5801 C     47.57  +     14.37
  7.Mares Hynek              OOB TJ Turnov        TUR6100 C     48.23  +     15.03
  8.Böhm Karel               OOB TJ Tatran Jablon TJN5101 C     69.07  +     35.47
  9.Hulha Karel              OOB TJ Lokomotiva Te LTP6001 C     84.11  +     50.51
 
Konečné výsledky kategorie: H60         2.6km    0m 13k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Horák Petr               OOB TJ Tatran Jablon TJN5602 C     39.55  +      0.00
  2.Pospísil Jaromír         KOB Decín            LDC5301 C     42.17  +      2.22
  3.Sikola Alexej            OOB TJ LIAZ Jablonec LJN5301 C     52.08  +     12.13
  4.Jedlicka Miroslav        OB Jenisovice        JEN5301 C     69.55  +     30.00
  5.Bednarík Libor           Slavia Liberec orien VLI5200 C     74.36  +     34.41
 
Konečné výsledky kategorie: H65         2.6km    0m 13k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Jakubec Jindrich         OOB TJ Turnov        TUR4801 C     38.22  +      0.00
  2.Babicky Tomás            ZOOB Rumburk         RUM5001 C     39.35  +      1.13
  3.Smetana Radim            OK Chrastava         CHA4700 C     46.17  +      7.55
  4.Hlavác Jaroslav          SKOB Sig-Mat Mladá B SMB4801 C     51.35  +     13.13
  5.Jezek Ladislav           Slavia Liberec orien VLI4900 C     52.09  +     13.47
  6.Svihovsky Jaroslav       OK Jiskra Novy Bor   BOR5003 C     58.11  +     19.49
  7.Tvrdek Vojtech           OOB TJ Turnov        TUR4949 C     66.19  +     27.57
  8.Richtr Jirí              OB Jenisovice        JEN5001 C     68.32  +     30.10
  9.Matousek Lubos           OOB TJ LIAZ Jablonec LJN4700 C     73.36  +     35.14
 10.Kadecka Jirí             OB Jenisovice        JEN5002 C     90.15  +     51.53
 
Konečné výsledky kategorie: H70         2.3km    0m 12k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Ulehla Zdenek            OK Jiskra Novy Bor   BOR4001 C     42.49  +      0.00
  2.Krtensky Jaroslav        OK Jiskra Novy Bor   BOR3600 C     43.03  +      0.14
  3.Picek Jan                OOB TJ Tatran Jablon TJN4000 C     45.50  +      3.01
  4.Petrzelka Pavel          OOB TJ Tatran Jablon TJN3800 C     45.55  +      3.06
  5.Kraus Jan                TJ Loko Liberec      LLI4501 C     48.29  +      5.40
  6.Novotny Frantisek        OOB USK Slavie Ustí  PUL4200 C     49.39  +      6.50
  7.Beránek Miroslav         OK Jiskra Novy Bor   BOR3900 C     54.41  +     11.52
  8.Dohnal Josef             USK Praha            VSP4300 C     55.24  +     12.35
  9.Nejezchleba Jirí         KOB Kamenicky Senov  KAS4600 C     60.18  +     17.29
 10.Folprecht Eduard         OOB TJ Turnov        TUR4301 C     61.23  +     18.34
 11.Venus Jaroslav           OK Jiskra Novy Bor   BOR3800 C     61.33  +     18.44
 12.Lukás Zdenek             TJ Loko Liberec      LLI4502 C     68.58  +     26.09
 13.Duda Frantisek           SOOB TJ Sokol Kralup KPY4600 C     94.36  +     51.47
    Kohout Tomás             Slovan Praha         UVP3700 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: HDR         1.8km    0m 7k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Zoubek Stepán            OOB TJ Tatran Jablon TJNxxx1       20.35  +      0.00
  2.Votava Vojtech           Slavia Liberec orien VLI1201 C     20.42  +      0.07
  3.Berka Ondrej             OOB TJ Tatran Jablon TJN1100 C     22.21  +      1.46
  4.Vítek Lamac              OK Jiskra Novy Bor   BOR1100       22.56  +      2.21
  5.Kucerka Radek            TJ Stadion Novy Bor  STB1101 C     23.07  +      2.32
  6.Nagyová Zuzana           OOB TJ Tatran Jablon TJN           23.59  +      3.24
  7.Fertová Anezka           Neregistrovaní       NER           24.23  +      3.48
  8.Hrdá Kristyna            Slavia Liberec orien VLI0953 C     25.23  +      4.48
  9.Horácek Jáchym           Slavia Liberec orien VLI1111 C     26.10  +      5.35
 10.Kubant Krystof           Neregistrovaní       NER           26.40  +      6.05
 11.Drahonovsky Jakub        OOB TJ Turnov        TUR1006 C     27.33  +      6.58
 12.Válková Karolína         SOK TJ Turnov        TUV0951       27.39  +      7.04
 13.Fertová Eliska           Neregistrovaní       NER           27.49  +      7.14
 14.Kalousek Dominik         OB Jenisovice        JEN0901 C     29.08  +      8.33
 15.Nováková Barborka        SOK TJ Turnov        TUV0852       29.30  +      8.55
 16.Ehlerová Michaela        USK Praha            VSP1050 C     30.19  +      9.44
 17.Lazar David              Neregistrovaní       NER           30.52  +     10.17
 18.Rysavá Katerina          OOB TJ Tatran Jablon TJNxx15       31.20  +     10.45
 19.Krticka Jáchym           OK Chrastava         CHA1000 C     32.27  +     11.52
 20.Lazar Tomás              Neregistrovaní       NER           33.06  +     12.31
 21.Sychra Simon             OK Chrastava         CHA0802 C     33.07  +     12.32
 22.Berka Tadeás             4UX                  4UX0900       34.10  +     13.35
 23.Hlavác Simon             OK Chrastava         CHA1002       34.34  +     13.59
 24.Kocman Lukás             OK Jiskra Novy Bor   BOR1102 C     34.35  +     14.00
 25.Calounová Klára          Slavia Liberec orien VLI0950 C     34.36  +     14.01
 26.Diener Jannik            OK Chrastava         CHA1001       34.59  +     14.24
 27.Berková Leontyna         4UX                  4UX1150       36.44  +     16.09
 28.Pechová Marie            Slavia Liberec orien VLI1050 C     38.48  +     18.13
 28.Trojanová Vendula        Slavia Liberec orien VLI           38.48  +     18.13
 30.Procházková Anicka       SOOB TJ Sokol Kralup KPY1550 C     39.07  +     18.32
 31.Forst Albert             VSSK MFF UK Praha    MFP0901 C     39.26  +     18.51
 32.Dusková Denisa           Neregistrovaní       NER           39.47  +     19.12
 33.Oravec Viktor            OOB TJ Tatran Jablon TJNxx22       40.23  +     19.48
 34.Lederová Aneta           OOB TJ Tatran Jablon TJNxxx9       40.47  +     20.12
 35.Grofová Barbora          OOB TJ Tatran Jablon TJNxx14       41.07  +     20.32
 36.Podoubská Klára          OOB TJ Tatran Jablon TJNxx20       41.21  +     20.46
 37.Zakouril Frantisek       SOK TJ Turnov        TUV1201 C     41.36  +     21.01
 38.Cabanová Eva             Jizersky klub OB Fry FYD0951 C     42.03  +     21.28
 39.Mateju Eda               Slavia Liberec orien VLI1200 C     42.16  +     21.41
 40.Docekal Stepán           OOB TJ Tatran Jablon TJNxxx7       43.09  +     22.34
 41.Danesová Ivanka          SOOB TJ Sokol Kralup KPY0950       43.25  +     22.50
 42.Stryncl Vilda            Slavia Liberec orien VLI0806 C     46.14  +     25.39
 43.Vilém Stepán             Slavia Liberec orien VLI0902 C     46.47  +     26.12
 44.Jirásková Laura          USK Praha            VSP0952 C     48.52  +     28.17
 45.Jirásková Mia            USK Praha            VSP1150 C     48.55  +     28.20
 46.Jirásková Viola          USK Praha            VSP1151 C     48.57  +     28.22
 47.Cupáková Anicka          OOS TJ Spartak Vrchl VRL           66.06  +     45.31
 48.Pethsová Isabella        KOS TJ Lokomotiva Kr KRN1051 C     88.02  +     67.27
 49.Petra+Marek Adolph       Neregistrovaní       NER          106.18  +     85.43
 
Konečné výsledky kategorie: P2          2.2km    0m 10k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kubantová Marie          Neregistrovaní       NER           21.05  +      0.00
  2.Folprechtová Katerina    Neregistrovaní       NER           21.33  +      0.28
  3.Waldhauser Vojtech       OK Jiskra Novy Bor   BOR0006 C     22.18  +      1.13
  4.Waldhauserová Irena      OK Jiskra Novy Bor   BOR7459       25.16  +      4.11
  5.Dedek Martin             Neregistrovaní       NER           25.49  +      4.44
  6.Gomolák Jan              OK Chrastava         CHA7605       26.03  +      4.58
  7.Rejman Josef             Neregistrovaní       NER           26.26  +      5.21
  8.Berka Miroslav           Neregistrovaní       NER           27.01  +      5.56
  9.Vambera Matyás           OOB TJ Turnov        TUR0111 C     28.17  +      7.12
 10.Miklasová Markéta        Slavia Liberec orien VLI6850 C     28.24  +      7.19
 11.Petra Drahonovská        Petra Drahonovská    XX4           28.42  +      7.37
 12.Titzová Pavlína          USK Praha            VSP7463 C     28.43  +      7.38
 13.Válková Martina          SOK TJ Turnov        TUV7051       28.45  +      7.40
 14.Nagy Josef               OOB TJ Tatran Jablon TJN           29.30  +      8.25
 15.Vojácková Sárka          Neregistrovaní       NER           29.31  +      8.26
 16.Lukás Teply              OOS TJ Spartak Vrchl VRL8030       30.51  +      9.46
 17.Vejrazka David           SOOB TJ Sokol Kralup KPY           31.43  +     10.38
 18.Berková Monika           Neregistrovaní       NER           32.08  +     11.03
 19.Potmesil Simon           OOB TJ Tatran Jablon TJNxxx3       32.37  +     11.32
 20.Dana Vokusová            Mery                 XX2           33.00  +     11.55
 21.Lamacová Dana            OOB TJ Turnov        TUR7451 C     33.41  +     12.36
 22.Cimbál Bohumil           Neregistrovaní       NER           33.53  +     12.48
 23.Nejedlová Lucie          TJ Loko Liberec      LLI7350 C     33.56  +     12.51
 24.Fojt Antonín             Neregistrovaní       NER           34.06  +     13.01
 25.Krupková Martina         OK Chrastava         CHA7552       35.33  +     14.28
 26.Stemberová Iva           OOB TJ Tatran Jablon TJN7550 C     35.34  +     14.29
 27.Cimbálová Irena          Neregistrovaní       NER           38.34  +     17.29
 28.Cimbál Filip             Neregistrovaní       NER           38.44  +     17.39
 29.Kodejsová Alena          USK Praha            VSP7152 C     39.09  +     18.04
 30.Mencl Jan                OB Jenisovice        JEN7707       39.16  +     18.11
 31.Kodejsová Markéta        USK Praha            VSP0458 C     39.52  +     18.47
 32.Sucharda Jirí            Neregistrovaní       NER           40.22  +     19.17
 33.Kucerová Lucie           OK Chrastava         CHA7950       40.23  +     19.18
 34.Mencl Miloslav           USK Praha            VSP6505 C     41.29  +     20.24
 35.Uhlikova Sarka           Uhlikova Sarka       XX5           43.02  +     21.57
 36.Rückerová Petra          18D                  18D9250       43.45  +     22.40
 37.Sálek Jaromír            OOB TJ Turnov        TUR65xx       44.45  +     23.40
 38.Cabanová Lenka           Jizersky klub OB Fry FYD0151 C     51.26  +     30.21
 39.Cihlár Robert            OK Chrastava         CHAXXX2       51.32  +     30.27
 40.Dolejsí Milos            TJ Stadion Novy Bor  STB6701 C     52.29  +     31.24
 41.Sestáková Eva            Neregistrovaní       NER           62.35  +     41.30
 42.Cervenková Pavlína       Neregistrovaní       NER           67.29  +     46.24
 43.Gregorová Andrea         Neregistrovaní       NER           67.33  +     46.28
 44.Heinl Ondrej             ZOOB Rumburk         RUM8501       81.48  +     60.43
 45.Budská Zuzana            OOB TJ Tatran Jablon TJNxxx8       83.54  +     62.49
    Nedvídková Jitka         ZOOB Rumburk         RUM5151 C DISK              
    Docekalová Pavlína       OOB TJ Tatran Jablon TJNxxx6   DISK              
    Vokálová Markéta         Neregistrovaní       NER       DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: T4          3.0km    0m 15k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Stryncl Pavel            Jizerky              92X7700       34.05  +      0.00
  2.Titz Pavel               USK Praha            VSP7400 C     40.56  +      6.51
  3.Marek Martin             TJ Loko Liberec      LLI7000       43.12  +      9.07
  4.Táborsky Ondrej          OOB TJ Tatran Jablon TJN5605 C     44.31  +     10.26
  5.Wurzová Anna             Jizersky klub OB Fry FYD           45.47  +     11.42
  6.Smutná Katerina          OOB TJ Turnov        TUR           46.18  +     12.13
  7.Sedivá Mirka             VSTJ Ekonom Praha    EKP           46.33  +     12.28
  8.Novotny Jirí             Slavia Liberec orien VLI7102 C     49.08  +     15.03
  9.Veselá Jitka             Neregistrovaní       NER           53.45  +     19.40
 10.Vesely Pavel             Neregistrovaní       NER           58.51  +     24.46
 11.Kodejs Zdenek            USK Praha            VSP7202 C     59.00  +     24.55
 12.Machová Vera             Neregistrovaní       NER           59.04  +     24.59
 13.Skal Jaroslav            OOB TJ Tatran Jablon TJN7504 C     59.17  +     25.12
 14.Waldhauser Martin        OK Jiskra Novy Bor   BOR7106 C     60.04  +     25.59
 15.Kasse Jakub              Neregistrovaní       NER           60.51  +     26.46
 16.Votava David             4HX                  4HX7100       60.56  +     26.51
 17.Poloscuková Michaela     SKOB Sig-Mat Mladá B SMB9202       64.07  +     30.02
 18.Trojan Miroslav          Neregistrovaní       NER           64.47  +     30.42
 19.Beranová Iva             USK Praha            VSP7150 C     64.57  +     30.52
 20.Krejcí Lukás             Neregistrovaní       NER           67.17  +     33.12
 21.Eichler Jan              KOB Kamenicky Senov  KAS9800       67.53  +     33.48
 22.Novák Jirí               Neregistrovaní       NER           69.47  +     35.42
 23.Vokál David              Neregistrovaní       NER           74.29  +     40.24
 24.Mairich Vít              OOB TJ Tatran Jablon TJN7200 C     74.35  +     40.30
 25.Pohoralá Anna            SKOB Roudnice nad La ROU9954 C     76.51  +     42.46
 26.Mikula Petr              OB Jenisovice        JEN8102 C     78.35  +     44.30
 27.Jeff Adolph              Neregistrovaní       NER           78.44  +     44.39
 28.Karpísek Tomás           Neregistrovaní       NER           79.41  +     45.36
 29.Berková Kveta            OOB TJ Tatran Jablon TJN7350 C     80.54  +     46.49
 30.Thor Milos               SOK TJ Turnov        TUV           85.01  +     50.56
 31.Bradácová Marie          TJ Loko Liberec      LLI7550 C     85.39  +     51.34
 32.Lazar Jindrich           Neregistrovaní       NER           90.40  +     56.35
 33.David Pospísil           David Pospísil       XX3           96.47  +     62.42
 34.Katerina Cerná           Cerná                XX1           99.06  +     65.01
 35.Zdenka Adolph            Neregistrovaní       NER          106.36  +     72.31
 36.Subrtová Vendula         Neregistrovaní       NER          109.47  +     75.42
 37.Splíchal Jirí            SK OK 24 Praha       OKP4500 C    124.11  +     90.06
 38.Halková Jarka            5RC                  5RC7753      154.41  +    120.36
 39.Lenka Oumrtová           Lenka Oumrtová       XX6          171.29  +    137.24
    Knízek Milan             Neregistrovaní       NER       DISK              
    Ostrá Katerina           Neregistrovaní       NER       DISK              
    Caloun Michal            Neregistrovaní       NER       DISK              
    Kadecková Jana           Neregistrovaní       NER       DISK