Výsledky kategorií s mezičasy                                                                                                                                                                                                                                                               16. 10. 2016 18:20:10
                                                                                                                                                                 Podzimni pohar SOK
===ČSOS-TUV============================================Orienteering Organiser 2010===
 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D10         2.3km    0m 9k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-81      2-82      3-83      4-84      5-94      6-87      7-95      8-91      9-100   
  1 Háková Eliska                  25.54  3.28/2    7.56/2    8.51/1*  12.34/2   14.57/2   15.50/1*  18.44/1*  24.25/1*  25.43/1*  25.54/1* 
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      3.28/2    4.28/11   0.55/2    3.43/15   2.23/1*   0.53/3    2.54/9    5.41/5    1.18/16   0.11/3  
  2 Cerná Justina                  25.57  4.06/4    7.56/2   10.13/5   12.11/1*  14.51/1*  16.33/2   19.52/2   24.45/2   25.48/2   25.57/2  
    TJ Sokol Hostivice                    4.06/4    3.50/3    2.17/21   1.58/5    2.40/3    1.42/15   3.19/11   4.53/1*   1.03/9    0.09/1* 
  3 Folprechtová Julie             26.13  4.06/4    8.41/6   10.38/7   12.58/3   15.49/3   16.54/3   20.04/3   25.13/3   25.59/3   26.13/3  
    USK Praha                             4.06/4    4.35/14   1.57/18   2.20/11   2.51/5    1.05/7    3.10/10   5.09/3    0.46/2    0.14/15 
  4 Kocmanová Adéla                27.35  3.22/1*   7.19/1*   9.08/3   12.58/3   15.55/5   17.05/4   21.12/6   26.29/5   27.22/4   27.35/4  
    OK Jiskra Novy Bor                    3.22/1*   3.57/4    1.49/17   3.50/16   2.57/10   1.10/8    4.07/19   5.17/4    0.53/3    0.13/11 
  5 Baloghová Mile                 27.54  4.42/10   9.14/7   10.53/8   12.58/3   15.51/4   17.42/5   20.35/4   26.24/4   27.41/5   27.54/5  
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      4.42/10   4.32/12   1.39/13   2.05/6    2.53/8    1.51/17   2.53/7    5.49/6    1.17/13   0.13/11 
  6 Barbora Lamacová               28.06      /         /         /         /         /         /         /         /         /    28.06/   
    OK Jiskra Novy Bor                        /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
  7 Stemberová Bára                29.04  5.36/12   9.17/8   10.22/6   15.56/10  18.47/10  19.50/10  23.11/10  28.09/8   28.52/7   29.04/6  
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      5.36/12   3.41/1*   1.05/4    5.34/20   2.51/5    1.03/5    3.21/12   4.58/2    0.43/1*   0.12/6  
  8 Lamacová Katerina              29.05  6.27/15  10.15/13  11.29/9   14.09/8   16.46/6   18.22/7   21.53/7   27.49/6   28.51/6   29.05/7  
    OOB TJ Turnov                         6.27/15   3.48/2    1.14/6    2.40/12   2.37/2    1.36/14   3.31/15   5.56/7    1.02/7    0.14/15 
  9 Vamberová Markéta              29.33  4.31/6    8.31/5    9.37/4   13.53/7   16.46/6   18.11/6   20.45/5   27.58/7   29.19/8   29.33/8  
    OOB TJ Turnov                         4.31/6    4.00/5    1.06/5    4.16/17   2.53/8    1.25/11   2.34/3    7.13/12   1.21/17   0.14/15 
 10 Waldhauserová Eliska           30.40  5.45/13  10.06/12  11.36/12  13.17/6   17.10/8   19.26/8   23.02/9   29.15/10  30.27/9   30.40/9  
    OK Jiskra Novy Bor                    5.45/13   4.21/9    1.30/10   1.41/1*   3.53/18   2.16/20   3.36/16   6.13/8    1.12/12   0.13/11 
 11 Malecková Pavlína              30.55  4.31/6    9.50/10  11.33/10  14.39/9   18.05/9   19.30/9   22.57/8   29.10/9   30.45/10  30.55/10 
    SK Praga                              4.31/6    5.19/17   1.43/14   3.06/14   3.26/16   1.25/11   3.27/14   6.13/8    1.35/22   0.10/2  
 12 Skalová Jolana                 32.33  3.50/3    8.00/4    8.53/2   16.49/12  19.54/12  20.45/11  23.20/12  31.26/11  32.21/11  32.33/11 
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      3.50/3    4.10/7    0.53/1*   7.56/22   3.05/11   0.51/1*   2.35/4    8.06/15   0.55/5    0.12/6  
 13 Nozicková Eva                  35.44 10.11/20  14.36/16  15.39/15  19.58/19  22.49/16  24.09/14  26.48/14  34.04/12  35.29/12  35.44/12 
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou     10.11/20   4.25/10   1.03/3    4.19/18   2.51/5    1.20/10   2.39/6    7.16/13   1.25/19   0.15/20 
 14 Rejmanová Nikola               36.01  4.40/8   16.15/19  17.30/18  19.46/18  22.55/17  23.46/13  26.23/13  34.32/13  35.49/13  36.01/13 
    OK Jiskra Novy Bor                    4.40/8   11.35/22   1.15/7    2.16/10   3.09/14   0.51/1*   2.37/5    8.09/16   1.17/13   0.12/6  
 15 Lipenská Barbora               36.19  9.30/17  15.11/17  16.59/17  18.44/16  22.39/15  24.37/15  28.01/15  35.00/14  36.06/14  36.19/14 
    OK Chrastava                          9.30/17   5.41/19   1.48/16   1.45/3    3.55/19   1.58/18   3.24/13   6.59/11   1.06/10   0.13/11 
 16 Konáková Eliska                37.42  9.56/18  16.47/20  18.22/20  20.32/20  24.08/18  25.38/17  29.17/18  36.07/15  37.28/15  37.42/15 
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      9.56/18   6.51/21   1.35/12   2.10/8    3.36/17   1.30/13   3.39/17   6.50/10   1.21/17   0.14/15 
 17 Houzvicková Daniela            38.37 13.48/21  19.30/22  20.58/22  23.11/22  26.16/21  27.17/20  29.43/19  37.28/16  38.22/16  38.37/16 
    OOB TJ Turnov                        13.48/21   5.42/20   1.28/9    2.13/9    3.05/11   1.01/4    2.26/2    7.45/14   0.54/4    0.15/20 
 18 Hovorková Marie                42.20 14.23/22  18.38/21  20.22/21  22.12/21  25.01/20  26.15/19  29.08/17  40.43/17  42.09/17  42.20/17 
    KOB Decín                            14.23/22   4.15/8    1.44/15   1.50/4    2.49/4    1.14/9    2.53/7   11.35/20   1.26/20   0.11/3  
 19 Vejrazková Anna                45.48  8.13/16  12.55/15  14.27/14  17.24/13  22.14/14  24.37/15  28.32/16  44.25/18  45.34/18  45.48/18 
    SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.          8.13/16   4.42/15   1.32/11   2.57/13   4.50/20   2.23/21   3.55/18  15.53/21   1.09/11   0.14/15 
 20 Pavlova Lenka                  48.56  9.59/19  15.32/18  17.39/19  19.23/17  24.16/19  26.05/18  39.15/21  47.42/19  48.44/19  48.56/19 
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      9.59/19   5.33/18   2.07/20   1.44/2    4.53/21   1.49/16  13.10/22   8.27/18   1.02/7    0.12/6  
 21 Sklenárová Zuzana              49.52  4.40/8    9.58/11  16.36/16  18.43/15  21.49/13  29.23/21  39.14/20  48.20/20  49.37/20  49.52/20 
    OOB TJ Turnov                         4.40/8    5.18/16   6.38/22   2.07/7    3.06/13   7.34/22   9.51/20   9.06/19   1.17/13   0.15/20 
 22 Dusková Viktorie               52.43  6.05/14  10.39/14  12.06/13  16.27/11  19.52/11  20.56/12  23.15/11  51.32/22  52.31/21  52.43/21 
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      6.05/14   4.34/13   1.27/8    4.21/19   3.25/15   1.04/6    2.19/1*  28.17/22   0.59/6    0.12/6  
 23 Hubácková Lucie                52.51  5.30/11   9.34/9   11.35/11  18.33/14  28.54/22  31.06/22  42.56/22  51.13/21  52.40/22  52.51/22 
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      5.30/11   4.04/6    2.01/19   6.58/21  10.21/22   2.12/19  11.50/21   8.17/17   1.27/21   0.11/3  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D10L        1.8km    0m 7k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-78      2-76      3-80      4-85      5-88      6-90      7-100   
  1 Klustová Tereza                19.47  2.21/15   5.41/2    7.19/2    9.27/1*  11.55/1*  17.51/1*  19.33/1*  19.47/1* 
    OK Chrastava                          2.21/15   3.20/4    1.38/4    2.08/1*   2.28/4    5.56/2    1.42/1*   0.14/15 
  2 Ekertová Jana                  21.31  1.52/3    6.45/6    8.17/5   10.50/4   13.20/3   19.32/3   21.18/2   21.31/2  
    Slavia Liberec orienteering           1.52/3    4.53/9    1.32/2    2.33/3    2.30/5    6.12/7    1.46/2    0.13/8  
  3 Krejzová Markéta               22.04  2.35/21   5.49/3    8.07/4   10.52/5   12.58/2   19.23/2   21.52/3   22.04/3  
    OOB TJ Turnov                         2.35/21   3.14/2    2.18/9    2.45/4    2.06/1*   6.25/9    2.29/14   0.12/2  
  4 Ptácková Hana                  24.40  2.17/14   6.30/5    8.52/6   11.40/7   15.30/6   22.03/4   24.26/4   24.40/4  
    SK Praga                              2.17/14   4.13/6    2.22/10   2.48/5    3.50/13   6.33/11   2.23/12   0.14/15 
  5 Novotná Karolína               24.52  2.14/9    6.20/4    7.55/3   10.46/3   14.28/4   22.51/5   24.38/5   24.52/5  
    OOB TJ Turnov                         2.14/9    4.06/5    1.35/3    2.51/6    3.42/12   8.23/25   1.47/3    0.14/15 
  6 Ferbasová Matylda              26.20  2.21/15   5.35/1*   6.59/1*  10.07/2   16.04/7   22.57/6   26.07/6   26.20/6  
    OOB TJ Turnov                         2.21/15   3.14/2    1.24/1*   3.08/8    5.57/22   6.53/16   3.10/18   0.13/8  
  7 Kottíková Lucka                26.22  2.25/17  10.37/15  12.53/14  16.01/10  18.18/9   24.04/9   26.08/7   26.22/7  
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      2.25/17   8.12/16   2.16/8    3.08/8    2.17/2    5.46/1*   2.04/7    0.14/15 
  8 Holanová Lucie                 26.44  2.15/11   6.46/7    9.10/7   11.37/6   15.27/5   23.20/7   26.31/8   26.44/8  
    OK Chrastava                          2.15/11   4.31/7    2.24/11   2.27/2    3.50/13   7.53/22   3.11/19   0.13/8  
  9 Strynclová Johanka             28.41  2.01/5    9.52/13  12.18/13  16.29/11  19.55/11  26.03/10  28.26/9   28.41/9  
    Slavia Liberec orienteering           2.01/5    7.51/15   2.26/12   4.11/18   3.26/10   6.08/4    2.23/12   0.15/23 
 10 Zaborilová Anna                29.11  2.01/5    7.53/9    9.46/8   13.56/8   17.14/8   23.44/8   28.57/10  29.11/10 
    OB Jenisovice                         2.01/5    5.52/12   1.53/5    4.10/16   3.18/7    6.30/10   5.13/29   0.14/15 
 11 Vanourková Sára                30.26  2.08/7    9.36/12  12.06/11  17.36/14  21.35/12  27.59/11  30.16/11  30.26/11 
    OK Jiskra Novy Bor                    2.08/7    7.28/14   2.30/14   5.30/24   3.59/15   6.24/8    2.17/10   0.10/1* 
 12 Brezinová Antonie              31.11  1.43/1*   7.11/8   10.23/10  14.34/9   19.15/10  28.13/12  30.58/12  31.11/12 
    OK Chrastava                          1.43/1*   5.28/10   3.12/21   4.11/18   4.41/18   8.58/27   2.45/15   0.13/8  
 13 Nejedlová Karolína             31.19  1.51/2   10.38/16  13.54/16  19.30/17  22.51/14  28.58/13  31.03/13  31.19/13 
    TJ Loko Liberec                       1.51/2    8.47/18   3.16/23   5.36/25   3.21/9    6.07/3    2.05/8    0.16/25 
 14 Ehlerová Anna                  32.17  2.32/18  13.34/21  16.14/18  19.19/16  23.18/15  30.03/14  32.03/14  32.17/14 
    USK Praha                             2.32/18  11.02/23   2.40/16   3.05/7    3.59/15   6.45/13   2.00/5    0.14/15 
 15 Zakourilová Klára              32.39  2.14/9   11.06/17  16.59/22  21.21/20  24.00/17  30.10/15  32.26/15  32.39/15 
    USK Praha                             2.14/9    8.52/19   5.53/31   4.22/20   2.39/6    6.10/5    2.16/9    0.13/8  
 16 Houzvicková Katerina           34.38  3.20/27  12.50/20  16.48/20  20.48/19  24.07/18  30.18/16  34.17/16  34.38/16 
    OOB TJ Turnov                         3.20/27   9.30/21   3.58/26   4.00/14   3.19/8    6.11/6    3.59/27   0.21/29 
 17 Konopácová Emma                37.34  3.18/26   8.01/10  10.06/9   17.06/12  22.11/13  33.14/17  37.17/17  37.34/17 
    OOB TJ Turnov                         3.18/26   4.43/8    2.05/6    7.00/29   5.05/20  11.03/30   4.03/28   0.17/27 
 18 Pechová Alena                  38.25  3.13/25  15.20/24  17.25/24  21.53/22  26.57/20  34.59/18  38.13/18  38.25/18 
    Slavia Liberec orienteering           3.13/25  12.07/25   2.05/6    4.28/21   5.04/19   8.02/24   3.14/20   0.12/2  
 19 Vinsová Petra                  38.31  3.08/24  12.48/19  16.49/21  23.04/24  26.43/19  35.16/19  38.14/19  38.31/19 
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      3.08/24   9.40/22   4.01/28   6.15/27   3.39/11   8.33/26   2.58/16   0.17/27 
 20 Krticková Ester                38.55  2.12/8   14.03/22  16.47/19  21.53/22  28.20/21  35.16/19  38.41/20  38.55/20 
    OK Chrastava                          2.12/8   11.51/24   2.44/17   5.06/22   6.27/24   6.56/17   3.25/22   0.14/15 
 21 Tomásková Matilda              39.36  2.36/22   8.13/11  12.13/12  17.28/13  23.35/16  36.04/21  39.24/21  39.36/21 
    SOK TJ Turnov                         2.36/22   5.37/11   4.00/27   5.15/23   6.07/23  12.29/31   3.20/21   0.12/2  
 22 Soukupová Marie                39.44  2.38/23   9.53/14  13.25/15  20.40/18  28.26/22  37.31/23  39.30/22  39.44/22 
    OK Jiskra Novy Bor                    2.38/23   7.15/13   3.32/24   7.15/30   7.46/27   9.05/28   1.59/4    0.14/15 
 23 Podoubská Adéla                41.30  3.33/29  18.44/27  21.20/26  25.06/25  30.46/23  37.26/22  40.58/23  41.30/23 
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      3.33/29  15.11/28   2.36/15   3.46/13   5.40/21   6.40/12   3.32/23   0.32/31 
 24 Rutová Amálka                  42.50  2.15/11  19.28/28  22.33/28  25.43/26  32.39/25  40.12/25  42.34/24  42.50/24 
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      2.15/11  17.13/30   3.05/19   3.10/10   6.56/25   7.33/20   2.22/11   0.16/25 
 24 Kolátorová Amálka              42.50  5.21/30  14.03/22  17.15/23  21.25/21  31.36/24  39.37/24  42.35/25  42.50/24 
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      5.21/30   8.42/17   3.12/21   4.10/16  10.11/29   8.01/23   2.58/16   0.15/23 
 26 Veronika Vokusová              46.22  1.55/4   11.11/18  14.14/17  18.20/15  35.48/27  42.38/26  46.10/26  46.22/26 
    Mery                                  1.55/4    9.16/20   3.03/18   4.06/15  17.28/31   6.50/15   3.32/23   0.12/2  
 27 Kostelníková Nikola            48.28  2.34/20  16.33/26  22.12/27  30.10/29  34.26/26  44.34/27  48.06/27  48.28/27 
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      2.34/20  13.59/27   5.39/30   7.58/31   4.16/17  10.08/29   3.32/23   0.22/30 
 28 Míková Sofie                   48.34  2.32/18  25.26/30  28.31/30  31.44/30  38.43/30  46.20/30  48.21/28  48.34/28 
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      2.32/18  22.54/31   3.05/19   3.13/11   6.59/26   7.37/21   2.01/6    0.13/8  
 29 Kucerová Katerina              48.55  3.22/28  20.03/29  23.53/29  29.43/28  37.41/28  45.05/29  48.43/29  48.55/29 
    USK Praha                             3.22/28  16.41/29   3.50/25   5.50/26   7.58/28   7.24/19   3.38/26   0.12/2  
 30 Zappová Elisabeth              50.53  2.16/13  15.21/25  20.21/25  27.20/27  37.42/29  44.55/28  50.40/30  50.53/30 
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      2.16/13  13.05/26   5.00/29   6.59/28  10.22/30   7.13/18   5.45/30   0.13/8  
 31 Nemsovská Magdalena            83.43 59.31/31  62.33/31  65.01/31  68.26/31  70.53/31  77.42/31  83.31/31  83.43/31 
    USK Praha                            59.31/31   3.02/1*   2.28/13   3.25/12   2.27/3    6.49/14   5.49/31   0.12/2  
    Savruková Adéla            DISK       3.09/     8.30/     9.50/         /    14.57/    20.27/    22.32/    22.47/   
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      3.09/     5.21/     1.20/         /         /     5.30/     2.05/     0.15/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D12         2.2km    0m 11k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-63      2-53      3-54      4-55      5-65      6-79      7-87      8-95      9-90     10-93     11-100   
  1 Straitová Jolana               20.39  1.46/2    2.52/1*   5.21/1*   7.43/1*   8.46/1*  11.31/1*  13.10/1*  14.59/1*  17.54/1*  19.23/1*  20.27/1*  20.39/1* 
    USK Praha                             1.46/2    1.06/1*   2.29/3    2.22/1*   1.03/1*   2.45/7    1.39/1*   1.49/3    2.55/1*   1.29/2    1.04/1*   0.12/17 
  2 Novotná Michaela               25.01  2.16/4    4.21/4    6.52/2   10.10/2   11.27/2   14.06/3   16.20/2   18.26/2   21.39/2   23.20/2   24.50/2   25.01/2  
    OOB TJ Turnov                         2.16/4    2.05/10   2.31/4    3.18/7    1.17/10   2.39/5    2.14/7    2.06/7    3.13/3    1.41/9    1.30/12   0.11/7  
  3 Richtrová Kamila               25.30  1.58/3    5.11/9    8.36/8   12.08/8   13.11/7   15.00/4   17.15/3   19.07/3   22.29/3   23.58/3   25.21/3   25.30/3  
    KOS Slavia VS Plzen                   1.58/3    3.13/17   3.25/11   3.32/9    1.03/1*   1.49/1*   2.15/8    1.52/4    3.22/4    1.29/2    1.23/8    0.09/1* 
  4 Matyásová Kristyna             26.16  3.08/14   4.48/7    8.20/7   11.33/6   12.43/5   15.40/6   17.28/4   19.13/4   23.10/4   24.44/4   26.03/4   26.16/4  
    OK Chrastava                          3.08/14   1.40/8    3.32/13   3.13/6    1.10/6    2.57/11   1.48/2    1.45/2    3.57/9    1.34/6    1.19/6    0.13/24 
  5 Beranová Hana                  29.13  3.09/16   4.41/6    7.40/4   11.11/4   12.23/4   18.33/7   20.23/5   22.07/5   26.13/5   27.53/5   29.02/5   29.13/5  
    USK Praha                             3.09/16   1.32/5    2.59/7    3.31/8    1.12/7    6.10/25   1.50/3    1.44/1*   4.06/11   1.40/8    1.09/2    0.11/7  
  6 Malecková Hana                 29.40  2.36/8    7.43/15  11.02/11  14.13/9   15.25/9   18.37/8   20.56/8   23.04/7   26.27/6   28.05/6   29.28/6   29.40/6  
    SK Praga                              2.36/8    5.07/20   3.19/10   3.11/5    1.12/7    3.12/14   2.19/9    2.08/9    3.23/5    1.38/7    1.23/8    0.12/17 
  7 Prusková Tereza                31.16  3.02/13   4.21/4    7.59/5   10.36/3   11.40/3   13.52/2   20.26/6   23.22/8   27.13/7   29.25/7   31.06/7   31.16/7  
    TJ Stadion Novy Bor                   3.02/13   1.19/2    3.38/14   2.37/2    1.04/3    2.12/2    6.34/26   2.56/20   3.51/6    2.12/11   1.41/17   0.10/4  
  8 Vilémová Eliska                33.11  3.13/17   6.01/10  10.30/9   16.05/12  17.28/12  20.14/10  22.23/10  24.41/9   28.37/8   31.33/8   33.01/8   33.11/8  
    Slavia Liberec orienteering           3.13/17   2.48/13   4.29/17   5.35/23   1.23/13   2.46/8    2.09/5    2.18/13   3.56/8    2.56/19   1.28/10   0.10/4  
  9 Rumlenová Tereza               34.47  3.41/20   7.14/14  10.59/10  15.46/11  17.03/11  20.01/9   21.57/9   25.12/10  29.51/9   33.06/9   34.36/9   34.47/9  
    OK Jiskra Novy Bor                    3.41/20   3.33/18   3.45/15   4.47/18   1.17/10   2.58/12   1.56/4    3.15/26   4.39/17   3.15/22   1.30/12   0.11/7  
 10 Pesnicáková Sona               35.52  2.49/10   4.17/3    7.30/3   11.16/5   13.32/8   21.57/13  25.00/11  26.57/11  31.49/10  34.33/10  35.43/10  35.52/10 
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      2.49/10   1.28/3    3.13/9    3.46/11   2.16/21   8.25/27   3.03/12   1.57/6    4.52/20   2.44/18   1.10/3    0.09/1* 
 11 Mellanová Judita               38.20  2.22/5    9.22/20  11.36/13  16.11/13  18.02/13  20.46/11  27.39/13  29.53/12  35.14/13  36.47/11  38.06/11  38.20/11 
    SOK TJ Turnov                         2.22/5    7.00/24   2.14/1*   4.35/14   1.51/19   2.44/6    6.53/27   2.14/10   5.21/23   1.33/5    1.19/6    0.14/27 
 12 Podrábská Alzbeta              40.17  1.43/1*  15.43/29  20.34/28  23.17/24  24.26/23  28.13/22  31.54/20  34.12/20  37.13/15  38.33/12  40.02/12  40.17/12 
    Slavia Liberec orienteering           1.43/1*  14.00/31   4.51/19   2.43/3    1.09/5    3.47/19   3.41/15   2.18/13   3.01/2    1.20/1*   1.29/11   0.15/31 
 13 Skácelová Katerina             41.07  3.15/18   6.09/11  12.25/15  16.56/14  19.08/14  21.39/12  26.58/12  30.00/13  34.48/12  39.17/13  40.52/13  41.07/13 
    Slavia Liberec orienteering           3.15/18   2.54/14   6.16/28   4.31/13   2.12/20   2.31/4    5.19/21   3.02/22   4.48/19   4.29/26   1.35/14   0.15/31 
 14 Nagyová Katerina               41.39  4.10/21  12.18/23  15.00/19  20.00/18  21.20/18  24.55/16  30.27/16  32.41/15  37.45/18  40.09/16  41.27/14  41.39/14 
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      4.10/21   8.08/26   2.42/5    5.00/20   1.20/12   3.35/17   5.32/24   2.14/10   5.04/21   2.24/14   1.18/5    0.12/17 
 15 Sestáková Marie                42.20  3.08/14   5.02/8   14.09/18  18.44/15  20.00/15  23.20/14  28.36/14  30.42/14  36.37/14  39.56/14  42.09/15  42.20/15 
    Slavia Liberec orienteering           3.08/14   1.54/9    9.07/32   4.35/14   1.16/9    3.20/16   5.16/20   2.06/7    5.55/24   3.19/23   2.13/30   0.11/7  
 16 Andrlová Lea                   42.23  3.19/19   6.17/12  11.12/12  15.09/10  16.14/10  26.07/18  30.45/18  33.58/18  37.51/19  41.00/18  42.14/16  42.23/16 
    Slavia Liberec orienteering           3.19/19   2.58/16   4.55/20   3.57/12   1.05/4    9.53/28   4.38/19   3.13/25   3.53/7    3.09/21   1.14/4    0.09/1* 
 17 Hudská Stepánka                42.30  2.25/6    3.55/2    8.10/6   11.43/7   13.07/6   15.34/5   20.54/7   22.50/6   33.09/11  40.30/17  42.16/17  42.30/17 
    OOB TJ Turnov                         2.25/6    1.30/4    4.15/16   3.33/10   1.24/14   2.27/3    5.20/22   1.56/5   10.19/33   7.21/30   1.46/20   0.14/27 
 18 Tomanicová Sofie               44.19  2.30/7   12.45/24  17.19/22  20.15/19  22.00/19  28.05/20  30.40/17  33.14/17  37.27/16  40.06/15  44.08/18  44.19/18 
    OK Chrastava                          2.30/7   10.15/29   4.34/18   2.56/4    1.45/17   6.05/24   2.35/11   2.34/18   4.13/12   2.39/17   4.02/34   0.11/7  
 19 Novotná Barbora                44.20  2.44/9    9.00/18  11.51/14  22.56/23  25.17/24  28.10/21  31.36/19  34.03/19  40.00/20  42.24/19  44.09/19  44.20/19 
    OOB TJ Turnov                         2.44/9    6.16/23   2.51/6   11.05/33   2.21/23   2.53/10   3.26/14   2.27/15   5.57/25   2.24/14   1.45/19   0.11/7  
 20 Hájková Tereza                 44.51  4.15/22  15.21/28  17.38/24  22.24/22  24.09/21  26.58/19  33.52/23  36.06/22  41.20/22  42.49/20  44.39/20  44.51/20 
    SOK TJ Turnov                         4.15/22  11.06/30   2.17/2    4.46/17   1.45/17   2.49/9    6.54/28   2.14/10   5.14/22   1.29/2    1.50/22   0.12/17 
 21 Kopecká Valentyna              46.27  2.56/11   8.38/17  20.17/27  25.45/25  28.04/25  31.51/24  34.13/24  37.23/24  41.23/23  44.23/21  46.13/21  46.27/21 
    USK Praha                             2.56/11   5.42/21  11.39/33   5.28/22   2.19/22   3.47/19   2.22/10   3.10/24   4.00/10   3.00/20   1.50/22   0.14/27 
 22 Zoubková Sárka                 47.18  4.22/23   6.53/13  12.37/16  18.48/16  21.16/17  26.01/17  29.55/15  32.59/16  37.33/17  44.44/22  47.08/22  47.18/22 
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      4.22/23   2.31/11   5.44/23   6.11/25   2.28/25   4.45/22   3.54/18   3.04/23   4.34/14   7.11/29   2.24/33   0.10/4  
 23 Zanková Natálie                49.37  6.09/26   7.48/16  12.49/17  19.37/17  21.08/16  24.21/15  32.41/21  35.40/21  44.53/24  47.21/23  49.24/23  49.37/23 
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      6.09/26   1.39/7    5.01/21   6.48/27   1.31/15   3.13/15   8.20/30   2.59/21   9.13/31   2.28/16   2.03/26   0.13/24 
 24 Ptácková Veronika              50.22  7.24/29   9.56/21  15.42/20  21.55/21  24.19/22  29.08/23  32.57/22  36.13/23  40.48/21  47.50/24  50.11/24  50.22/24 
    SK Praga                              7.24/29   2.32/12   5.46/25   6.13/26   2.24/24   4.49/23   3.49/17   3.16/27   4.35/15   7.02/27   2.21/31   0.11/7  
 25 Skácelová Adéla                54.21  2.59/12  25.09/33  28.14/32  35.43/32  37.15/32  41.00/29  43.09/27  45.36/26  50.17/26  52.32/25  54.08/25  54.21/25 
    Slavia Liberec orienteering           2.59/12  22.10/34   3.05/8    7.29/29   1.32/16   3.45/18   2.09/5    2.27/15   4.41/18   2.15/12   1.36/16   0.13/24 
 26 Jakoubková Anna                55.17  5.17/24  11.19/22  19.21/25  31.58/29  34.59/30  38.02/27  44.35/28  47.20/27  51.37/27  53.31/26  55.06/26  55.17/26 
    TJ Stadion Novy Bor                   5.17/24   6.02/22   8.02/31  12.37/34   3.01/28   3.03/13   6.33/25   2.45/19   4.17/13   1.54/10   1.35/14   0.11/7  
 27 Cabanová Tereza                56.21  8.56/31  16.01/30  21.44/29  27.51/28  30.48/26  35.06/26  38.49/25  42.05/25  46.42/25  53.46/27  56.09/27  56.21/27 
    Jizersky klub OB Frydlant             8.56/31   7.05/25   5.43/22   6.07/24   2.57/27   4.18/21   3.43/16   3.16/27   4.37/16   7.04/28   2.23/32   0.12/17 
 28 Menclová Anna                  65.51 12.21/33  13.57/26  17.26/23  26.47/26  30.53/27  49.15/32  52.37/30  55.07/30  61.10/30  63.27/28  65.35/28  65.51/28 
    OB Jenisovice                        12.21/33   1.36/6    3.29/12   9.21/32   4.06/32  18.22/34   3.22/13   2.30/17   6.03/27   2.17/13   2.08/28   0.16/34 
 29 Karpísková Katerina            65.57  5.17/24  14.11/27  20.13/26  27.22/27  32.21/28  39.59/28  45.21/29  49.19/29  55.16/29  63.36/29  65.43/29  65.57/29 
    OOB TJ Lokomotiva Teplice             5.17/24   8.54/28   6.02/27   7.09/28   4.59/33   7.38/26   5.22/23   3.58/29   5.57/25   8.20/31   2.07/27   0.14/27 
 30 Schröterová Adéla              67.18  6.18/27   9.13/19  15.51/21  20.34/20  24.02/20  34.03/25  42.47/26  48.53/28  55.02/28  64.55/30  67.06/30  67.18/30 
    OK Chrastava                          6.18/27   2.55/15   6.38/29   4.43/16   3.28/31  10.01/29   8.44/31   6.06/34   6.09/30   9.53/32   2.11/29   0.12/17 
 31 Konáková Martina               81.25  8.55/30  12.46/25  27.03/31  32.24/30  34.52/29  48.58/30  56.45/31  61.17/31  75.40/32  79.18/31  81.13/31  81.25/31 
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      8.55/30   3.51/19  14.17/34   5.21/21   2.28/25  14.06/33   7.47/29   4.32/30  14.23/34   3.38/25   1.55/24   0.12/17 
 32 Houdová Veronika               81.57  6.27/28  23.42/32  30.58/33  35.45/33  38.56/33  49.03/31  57.53/32  63.55/32  70.01/31  79.58/32  81.46/32  81.57/32 
    OK Chrastava                          6.27/28  17.15/33   7.16/30   4.47/18   3.11/30  10.07/30   8.50/33   6.02/32   6.06/28   9.57/33   1.48/21   0.11/7  
 33 Cihlárová Barbora              94.12 13.54/34  30.15/34  35.59/34  44.28/34  49.37/34  61.04/34  69.52/33  75.56/33  82.03/33  92.01/33  94.01/33  94.12/33 
    OK Chrastava                         13.54/34  16.21/32   5.44/23   8.29/30   5.09/34  11.27/31   8.48/32   6.04/33   6.07/29   9.58/34   2.00/25   0.11/7  
 34 Stehlíková Adéla               96.25 10.57/32  19.16/31  25.04/30  33.58/31  37.08/31  50.20/33  75.51/34  81.04/34  90.56/34  94.27/34  96.10/34  96.25/34 
    OK Jiskra Novy Bor                   10.57/32   8.19/27   5.48/26   8.54/31   3.10/29  13.12/32  25.31/34   5.13/31   9.52/32   3.31/24   1.43/18   0.15/31 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D14         2.4km    0m 12k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-78      2-64      3-81      4-54      5-74      6-36      7-62      8-79      9-92     10-77     11-61     12-100   
  1 Podrábská Marie                26.34  1.26/6    3.24/7    5.02/4    7.08/3    8.17/2    9.55/1*  12.38/1*  16.18/1*  19.54/1*  21.53/1*  24.21/1*  26.25/1*  26.34/1* 
    Slavia Liberec orienteering           1.26/6    1.58/11   1.38/2    2.06/2    1.09/3    1.38/2    2.43/2    3.40/2    3.36/2    1.59/1*   2.28/3    2.04/3    0.09/1* 
  2 Vitebská Eliska                33.25  1.41/8    3.11/6    5.26/5    7.37/5    9.18/5   11.07/3   14.34/3   21.00/3   26.00/3   28.57/3   31.12/3   33.15/2   33.25/2  
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      1.41/8    1.30/6    2.15/6    2.11/4    1.41/7    1.49/3    3.27/3    6.26/10   5.00/6    2.57/5    2.15/1*   2.03/2    0.10/3  
  3 Pekarová Jana                  35.20  1.12/1*   3.42/8    7.11/9    9.04/6   10.08/6   11.26/4   13.44/2   17.19/2   20.17/2   22.28/2   25.39/2   35.09/3   35.20/3  
    OOB TJ Turnov                         1.12/1*   2.30/12   3.29/12   1.53/1*   1.04/1*   1.18/1*   2.18/1*   3.35/1*   2.58/1*   2.11/2    3.11/6    9.30/13   0.11/5  
  4 Titzová Adéla                  37.42  1.14/2    2.29/3    4.23/2    7.19/4    8.59/4   10.57/2   16.07/4   22.35/4   27.37/4   31.37/4   35.16/4   37.30/4   37.42/4  
    USK Praha                             1.14/2    1.15/3    1.54/3    2.56/9    1.40/6    1.58/5    5.10/8    6.28/11   5.02/7    4.00/8    3.39/8    2.14/5    0.12/10 
  5 Linková Lucie                  39.08  1.14/2    2.21/1*   3.57/1*   6.31/1*   7.36/1*  11.42/5   21.09/8   25.39/6   31.14/7   34.05/5   36.26/5   38.57/5   39.08/5  
    OOB TJ Turnov                         1.14/2    1.07/2    1.36/1*   2.34/8    1.05/2    4.06/12   9.27/13   4.30/3    5.35/9    2.51/4    2.21/2    2.31/8    0.11/5  
  6 Janecková Josefína             41.31  2.45/11   4.05/11   6.23/7    9.34/10  11.16/7   17.01/11  21.43/10  26.34/8   30.36/5   36.52/7   39.35/6   41.20/6   41.31/6  
    VSTJ Ekonom Praha                     2.45/11   1.20/5    2.18/7    3.11/12   1.42/8    5.45/13   4.42/6    4.51/5    4.02/3    6.16/11   2.43/4    1.45/1*   0.11/5  
  7 Nejedlová Josefína             43.20  1.58/10   3.51/10   5.59/6    9.07/7   11.20/8   15.25/7   19.37/6   26.55/9   32.19/8   36.14/6   40.03/7   43.05/7   43.20/7  
    TJ Loko Liberec                       1.58/10   1.53/8    2.08/4    3.08/11   2.13/9    4.05/11   4.12/4    7.18/13   5.24/8    3.55/7    3.49/9    3.02/11   0.15/12 
  8 Budská Anna                    45.35      /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /    45.35/   
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou          /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
  9 Zejdlíková Eliska              46.22      /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /    46.22/   
    OOB TJ Lokomotiva Teplice                 /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
 10 Beranová Eva                   46.45  1.46/9    3.43/9    7.11/9    9.33/9   14.16/11  16.57/10  21.30/9   27.37/10  34.11/9   37.55/9   44.05/8   46.30/8   46.45/8  
    USK Praha                             1.46/9    1.57/10   3.28/11   2.22/6    4.43/13   2.41/7    4.33/5    6.07/8    6.34/11   3.44/6    6.10/12   2.25/6    0.15/12 
 11 Lisková Adélka                 47.59  1.23/5    2.26/2    4.39/3    6.58/2    8.37/3   12.26/6   19.20/5   24.19/5   37.37/12  41.37/11  45.15/9   47.50/9   47.59/9  
    OK Chrastava                          1.23/5    1.03/1*   2.13/5    2.19/5    1.39/5    3.49/10   6.54/11   4.59/6   13.18/13   4.00/8    3.38/7    2.35/10   0.09/1* 
 12 Jerábková Andrea               48.20  1.17/4    2.32/4   10.33/13  13.02/12  15.23/12  17.33/12  23.15/11  29.32/11  36.46/11  42.49/12  45.40/10  48.09/10  48.20/10 
    OK Chrastava                          1.17/4    1.15/3    8.01/13   2.29/7    2.21/10   2.10/6    5.42/10   6.17/9    7.14/12   6.03/10   2.51/5    2.29/7    0.11/5  
 13 Mrkvicková Veronika            48.30  5.23/13   7.19/13   9.56/12  12.06/11  13.42/10  15.31/8   20.40/7   26.33/7   30.44/6   40.53/10  45.45/11  48.17/11  48.30/11 
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      5.23/13   1.56/9    2.37/8    2.10/3    1.36/4    1.49/3    5.09/7    5.53/7    4.11/4   10.09/13   4.52/10   2.32/9    0.13/11 
 14 Mehammer Maria Gammelsaet      49.00  1.33/7    3.05/5    6.24/8    9.25/8   13.19/9   16.40/9   25.22/12  30.08/12  34.56/10  37.36/8   46.37/12  48.49/12  49.00/12 
    19N                                   1.33/7    1.32/7    3.19/10   3.01/10   3.54/12   3.21/9    8.42/12   4.46/4    4.48/5    2.40/3    9.01/13   2.12/4    0.11/5  
 15 Ríhová Eliska                  55.27  3.47/12   6.46/12   9.52/11  14.22/13  17.36/13  20.36/13  25.51/13  33.02/13  39.35/13  46.34/13  51.27/13  55.17/13  55.27/13 
    OK Chrastava                          3.47/12   2.59/13   3.06/9    4.30/13   3.14/11   3.00/8    5.15/9    7.11/12   6.33/10   6.59/12   4.53/11   3.50/12   0.10/3  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D16         3.0km    0m 15k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-63      2-64      3-32      4-43      5-34      6-74      7-57      8-70      9-36     10-35     11-79     12-67     13-50     14-61     15-100   
  1 Vassend Hanne                  31.46  1.53/1*   3.06/1*   4.12/1*   6.02/1*   7.26/1*   8.52/1*  11.42/1*  13.06/1*  15.27/1*  17.01/1*  21.12/1*  24.58/1*  27.43/1*  29.49/1*  31.36/1*  31.46/1* 
    19N                                   1.53/1*   1.13/1*   1.06/1*   1.50/1*   1.24/1*   1.26/1*   2.50/1*   1.24/3    2.21/1*   1.34/1*   4.11/1*   3.46/1*   2.45/4    2.06/1*   1.47/1*   0.10/1* 
  2 Ausen Elise                    38.08  2.03/2    3.50/2    5.30/2    7.35/2    9.12/2   11.36/2   15.35/2   16.53/2   20.35/2   22.35/2   27.49/2   32.32/2   33.48/2   36.05/2   37.57/2   38.08/2  
    19N                                   2.03/2    1.47/3    1.40/2    2.05/2    1.37/2    2.24/5    3.59/2    1.18/2    3.42/2    2.00/2    5.14/3    4.43/2    1.16/1*   2.17/2    1.52/2    0.11/2  
  3 Pavlová Martina                43.30      /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /    43.30/   
    OOB TJ Lokomotiva Teplice                 /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
  4 Meen Anna                      53.01  2.32/3    4.04/3    9.00/4   12.46/4   14.37/4   16.08/4   21.00/4   22.15/4   26.03/3   28.18/3   32.32/3   40.41/3   42.41/3   49.34/3   52.48/3   53.01/3  
    19N                                   2.32/3    1.32/2    4.56/6    3.46/6    1.51/3    1.31/2    4.52/4    1.15/1*   3.48/3    2.15/3    4.14/2    8.09/6    2.00/2    6.53/6    3.14/6    0.13/5  
  5 Baloghová Lída                 53.38  2.33/4    4.38/4    6.19/3    8.44/3   13.35/3   15.54/3   20.23/3   22.08/3   26.24/4   29.08/4   37.24/4   42.53/4   46.50/4   51.08/5   53.26/4   53.38/4  
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      2.33/4    2.05/4    1.41/3    2.25/3    4.51/6    2.19/4    4.29/3    1.45/4    4.16/4    2.44/5    8.16/6    5.29/3    3.57/5    4.18/5    2.18/3    0.12/3  
  6 Míchalová Sárka                53.56  2.37/6    8.00/5   10.06/5   13.26/5   15.57/5   17.57/5   22.49/5   24.41/5   29.23/5   31.40/5   37.47/5   45.02/5   47.27/5   51.03/4   53.43/5   53.56/5  
    SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.          2.37/6    5.23/5    2.06/4    3.20/5    2.31/4    2.00/3    4.52/4    1.52/5    4.42/5    2.17/4    6.07/4    7.15/5    2.25/3    3.36/4    2.40/4    0.13/5  
  7 Koucká Barbora                 81.10  2.34/5   17.18/6   20.03/6   23.08/6   26.40/6   29.53/6   36.17/6   38.13/6   44.44/6   47.36/6   55.12/6   60.48/6   74.41/6   77.58/6   80.58/6   81.10/6  
    VSTJ Ekonom Praha                     2.34/5   14.44/6    2.45/5    3.05/4    3.32/5    3.13/6    6.24/6    1.56/6    6.31/6    2.52/6    7.36/5    5.36/4   13.53/6    3.17/3    3.00/5    0.12/3  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D18         3.2km    0m 16k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-31      2-53      3-72      4-60      5-34      6-74      7-57      8-70      9-56     10-62     11-79     12-49     13-77     14-51     15-71     16-100   
  1 Zejdlíková Karolína            43.52      /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /    43.52/   
    OOB TJ Lokomotiva Teplice                 /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
  2 Poloprutská Lucie              45.20  2.04/1*   4.37/3    6.42/2    8.46/3   10.22/1*  12.38/2   15.59/1*  21.41/2   25.54/2   28.36/2   32.37/2   36.01/2   39.02/1*  40.54/1*  41.54/1*  45.10/1*  45.20/1* 
    Slavia Liberec orienteering           2.04/1*   2.33/3    2.05/1*   2.04/2    1.36/1*   2.16/2    3.21/1*   5.42/3    4.13/3    2.42/3    4.01/1*   3.24/1*   3.01/1*   1.52/1*   1.00/2    3.16/1*   0.10/1* 
  3 Fürstová Anna                  47.02  2.33/2    3.38/2    6.20/1*   8.42/2   10.39/2   12.26/1*  16.29/2   18.28/1*  22.17/1*  24.51/1*  30.14/1*  35.52/1*  39.43/2   42.33/2   43.32/2   46.49/2   47.02/2  
    TJ Loko Liberec                       2.33/2    1.05/2    2.42/2    2.22/3    1.57/2    1.47/1*   4.03/2    1.59/1*   3.49/1*   2.34/2    5.23/2    5.38/2    3.51/2    2.50/3    0.59/1*   3.17/2    0.13/2  
  4 Thorová Markéta                48.25      /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /    48.25/   
    OOB TJ Turnov                             /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
  5 Rosenvold Camilla L.           55.06  2.37/3    3.37/1*   6.42/2    8.32/1*  10.54/3   16.27/3   21.31/3   23.57/3   28.05/3   30.04/3   35.37/3   42.12/3   47.14/3   50.03/3   51.08/3   54.52/3   55.06/3  
    19N                                   2.37/3    1.00/1*   3.05/3    1.50/1*   2.22/3    5.33/3    5.04/3    2.26/2    4.08/2    1.59/1*   5.33/3    6.35/3    5.02/3    2.49/2    1.05/3    3.44/3    0.14/3  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D20         3.6km    0m 16k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-31      2-53      3-54      4-33      5-35      6-36      7-70      8-37      9-59     10-75     11-48     12-49     13-77     14-71     15-52     16-100   
  1 Pustaiová Zuzana               71.40  2.49/1*   4.13/1*   7.22/1*   9.54/1*  12.02/1*  14.41/1*  23.01/1*  26.16/1*  29.38/1*  31.20/1*  47.56/1*  54.08/1*  57.27/1*  61.31/1*  68.59/1*  71.29/1*  71.40/1* 
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      2.49/1*   1.24/1*   3.09/1*   2.32/1*   2.08/1*   2.39/1*   8.20/1*   3.15/1*   3.22/1*   1.42/1*  16.36/1*   6.12/1*   3.19/1*   4.04/1*   7.28/1*   2.30/1*   0.11/1* 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D21K        3.6km    0m 16k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-31      2-53      3-54      4-33      5-35      6-36      7-70      8-37      9-59     10-75     11-48     12-49     13-77     14-71     15-52     16-100   
  1 Krticková Michaela             44.09  2.18/2    3.29/2    5.37/2    6.37/2    8.30/1*  10.22/1*  13.15/1*  15.59/1*  18.32/1*  20.28/1*  30.56/1*  35.19/1*  38.13/1*  40.53/1*  42.10/1*  43.55/1*  44.09/1* 
    OK Chrastava                          2.18/2    1.11/4    2.08/1*   1.00/4    1.53/3    1.52/3    2.53/1*   2.44/3    2.33/4    1.56/10  10.28/1*   4.23/2    2.54/4    2.40/1*   1.17/1*   1.45/1*   0.14/8  
  2 Pachnerová Dominika            47.52      /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /    47.52/   
    OK Chrastava                              /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
  3 Kopecká Johana                 48.52  2.47/5    5.40/13   7.53/7    8.48/6   10.38/5   12.28/4   15.33/4   18.09/3   20.17/3   21.58/3   35.12/3   39.18/3   41.35/2   44.16/2   45.57/2   48.43/2   48.52/2  
    USK Praha                             2.47/5    2.53/24   2.13/5    0.55/2    1.50/2    1.50/2    3.05/3    2.36/1*   2.08/1*   1.41/4   13.14/5    4.06/1*   2.17/1*   2.41/2    1.41/3    2.46/11   0.09/1* 
  4 Masínová Anna                  51.14  2.07/1*   3.29/2    6.18/3    7.19/3    9.13/3   11.21/3   14.24/2   17.07/2   19.26/2   21.07/2   34.07/2   38.31/2   41.41/3   46.54/3   48.47/3   51.01/3   51.14/3  
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      2.07/1*   1.22/9    2.49/8    1.01/6    1.54/4    2.08/4    3.03/2    2.43/2    2.19/2    1.41/4   13.00/4    4.24/3    3.10/5    5.13/15   1.53/5    2.14/5    0.13/6  
  5 Hanusová Petra                 56.05  2.24/3    3.16/1*   5.26/1*   6.33/1*   8.37/2   11.02/2   14.51/3   18.17/4   21.08/4   22.44/4   38.09/5   43.44/5   47.14/5   50.25/5   52.45/4   55.46/4   56.05/4  
    TJ Stadion Novy Bor                   2.24/3    0.52/1*   2.10/3    1.07/9    2.04/6    2.25/6    3.49/8    3.26/7    2.51/8    1.36/2   15.25/11   5.35/7    3.30/12   3.11/3    2.20/9    3.01/15   0.19/23 
  6 Riby Rose                      56.37      /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /    56.37/   
    OOB TJ Lokomotiva Teplice                 /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
  7 Saffková Zuzana                57.20  2.48/6    4.55/8    7.18/4    8.22/4   10.41/6   12.50/6   16.56/6   20.16/5   23.02/5   24.23/5   36.05/4   43.06/4   46.16/4   49.57/4   54.50/5   57.03/5   57.20/5  
    OK Chrastava                          2.48/6    2.07/19   2.23/6    1.04/7    2.19/7    2.09/5    4.06/11   3.20/6    2.46/6    1.21/1*  11.42/2    7.01/12   3.10/5    3.41/7    4.53/23   2.13/4    0.17/20 
  8 Sákrová Michaela               58.19      /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /    58.19/   
    OK Jiskra Novy Bor                        /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
  9 Dolejsí Katerina               59.02      /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /    59.02/   
    TJ Stadion Novy Bor                       /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
 10 Sklíbová Mísa                  61.18  4.30/22   6.23/17   8.35/10   9.30/8   11.04/7   12.46/5   19.15/7   24.41/10  27.27/8   29.50/8   41.54/6   46.29/6   49.47/6   55.22/6   59.18/7   61.07/6   61.18/6  
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      4.30/22   1.53/16   2.12/4    0.55/2    1.34/1*   1.42/1*   6.29/21   5.26/17   2.46/6    2.23/18  12.04/3    4.35/4    3.18/7    5.35/17   3.56/20   1.49/3    0.11/4  
 11 Stemberová Natálie             61.33  3.35/11   4.53/7   10.07/16  11.40/14  14.43/14  17.11/12  21.00/10  24.30/8   27.23/7   28.59/7   44.15/8   49.51/7   53.19/7   56.35/7   58.49/6   61.23/7   61.33/7  
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      3.35/11   1.18/7    5.14/24   1.33/12   3.03/19   2.28/8    3.49/8    3.30/8    2.53/9    1.36/2   15.16/10   5.36/8    3.28/10   3.16/5    2.14/7    2.34/9    0.10/2  
 12 Forstereviczová Jana           66.38  2.51/7    4.08/4    8.10/8    9.15/7   11.54/8   15.23/9   19.59/8   23.53/7   26.22/6   28.17/6   43.07/7   50.50/8   53.43/8   60.15/8   62.53/8   66.28/8   66.38/8  
    OK Dobrís                             2.51/7    1.17/6    4.02/19   1.05/8    2.39/11   3.29/21   4.36/14   3.54/9    2.29/3    1.55/9   14.50/8    7.43/16   2.53/3    6.32/20   2.38/13   3.35/23   0.10/2  
 13 Bartáková Eva                  69.29  3.52/15   5.00/10  12.49/21  14.04/21  16.39/17  19.28/18  23.01/12  26.57/11  30.30/10  33.01/10  47.12/9   53.40/9   56.10/9   63.16/9   65.47/9   69.15/9   69.29/9  
    OK Chrastava                          3.52/15   1.08/2    7.49/27   1.15/11   2.35/9    2.49/14   3.33/5    3.56/10   3.33/13   2.31/19  14.11/6    6.28/11   2.30/2    7.06/21   2.31/11   3.28/21   0.14/8  
 14 Synková Petra                  70.02      /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /    70.02/   
    OK Doksy                                  /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
 15 Poláková Veronika              71.21  3.39/13   4.48/6    7.45/6   10.03/9   12.46/9   15.14/8   20.04/9   23.02/6   32.51/12  34.45/11  49.22/10  55.38/10  59.11/10  64.21/10  68.52/10  71.06/10  71.21/10 
    OK Chrastava                          3.39/13   1.09/3    2.57/11   2.18/20   2.43/14   2.28/8    4.50/15   2.58/4    9.49/27   1.54/8   14.37/7    6.16/10   3.33/14   5.10/14   4.31/22   2.14/5    0.15/15 
 16 Jirku Martina                  71.38  2.30/4    7.29/22   9.38/14  10.31/11  13.34/10  17.38/14  21.32/11  24.33/9   28.39/9   30.24/9   51.22/11  56.34/11  60.45/11  68.05/11  69.36/11  71.24/11  71.38/11 
    OOB TJ Turnov                         2.30/4    4.59/26   2.09/2    0.53/1*   3.03/19   4.04/23   3.54/10   3.01/5    4.06/16   1.45/6   20.58/19   5.12/6    4.11/21   7.20/24   1.31/2    1.48/2    0.14/8  
 17 Kucerková Romana               73.34  3.05/9    4.28/5    7.24/5    8.31/5   10.27/4   13.04/7   16.30/5   30.15/14  32.49/11  35.08/12  56.28/13  61.39/12  65.10/12  68.24/12  70.42/12  73.19/12  73.34/12 
    TJ Stadion Novy Bor                   3.05/9    1.23/10   2.56/10   1.07/9    1.56/5    2.37/10   3.26/4   13.45/28   2.34/5    2.19/15  21.20/20   5.11/5    3.31/13   3.14/4    2.18/8    2.37/10   0.15/15 
 18 Neradová Eva                   78.23  3.00/8    5.06/11   9.19/12  11.35/13  14.10/12  17.35/13  24.15/17  29.23/13  33.04/13  35.54/13  54.02/12  62.29/13  67.34/13  72.58/13  74.50/13  78.09/13  78.23/13 
    KOB Chemopetrol Litvínov              3.00/8    2.06/18   4.13/21   2.16/18   2.35/9    3.25/20   6.40/23   5.08/15   3.41/14   2.50/21  18.08/15   8.27/18   5.05/23   5.24/16   1.52/4    3.19/20   0.14/8  
 19 Heinlová Iva                   79.47  3.41/14   8.02/23  10.47/18  11.47/15  14.34/13  17.00/10  23.58/16  31.51/17  40.36/20  42.55/19  58.01/16  63.58/14  68.05/14  74.31/15  76.35/14  79.33/14  79.47/14 
    ZOOB Rumburk                          3.41/14   4.21/25   2.45/7    1.00/4    2.47/15   2.26/7    6.58/24   7.53/24   8.45/25   2.19/15  15.06/9    5.57/9    4.07/20   6.26/19   2.04/6    2.58/13   0.14/8  
 20 Matyásová Jana                 83.57  9.32/26  11.10/25  14.08/24  16.30/23  19.11/22  22.45/21  28.46/20  34.44/21  38.55/19  43.02/20  60.20/18  67.56/17  71.23/16  77.23/16  81.18/15  83.42/15  83.57/15 
    OK Chrastava                          9.32/26   1.38/13   2.58/12   2.22/21   2.41/13   3.34/22   6.01/19   5.58/18   4.11/17   4.07/26  17.18/12   7.36/13   3.27/9    6.00/18   3.55/19   2.24/8    0.15/15 
 21 Kadavá Eva                     84.40  4.03/16   5.16/12   8.46/11  10.28/10  13.52/11  17.04/11  23.29/15  28.06/12  33.53/14  37.08/15  60.03/17  71.29/19  74.57/19  78.36/18  81.21/16  84.22/16  84.40/16 
    OK Chrastava                          4.03/16   1.13/5    3.30/15   1.42/14   3.24/22   3.12/18   6.25/20   4.37/13   5.47/19   3.15/24  22.55/21  11.26/25   3.28/10   3.39/6    2.45/15   3.01/15   0.18/22 
 22 Sevcíková Alena                85.21  3.27/10  11.48/26  14.37/25  16.54/24  19.22/23  22.28/19  26.39/19  30.59/15  34.30/15  36.38/14  61.37/19  69.24/18  73.15/17  77.48/17  81.24/17  85.06/17  85.21/17 
    OK Chrastava                          3.27/10   8.21/28   2.49/8    2.17/19   2.28/8    3.06/17   4.11/12   4.20/12   3.31/12   2.08/11  24.59/24   7.47/17   3.51/17   4.33/9    3.36/18   3.42/25   0.15/15 
 23 Smetanová Alzbeta              87.15  4.03/16   5.47/14   9.25/13  12.27/16  15.20/16  18.19/16  23.22/14  33.57/20  37.23/17  39.12/17  56.57/14  65.27/15  74.04/18  81.19/19  84.08/18  87.04/18  87.15/18 
    OK Chrastava                          4.03/16   1.44/14   3.38/16   3.02/24   2.53/16   2.59/15   5.03/16  10.35/26   3.26/11   1.49/7   17.45/14   8.30/19   8.37/27   7.15/23   2.49/16   2.56/12   0.11/4  
 24 Korejcíková Dáda               88.50  3.37/12   4.55/8    8.13/9   11.04/12  15.07/15  17.55/15  23.02/13  33.41/18  36.35/16  38.46/16  57.58/15  65.39/16  69.12/15  73.09/14  85.16/19  88.33/19  88.50/19 
    TJ Loko Liberec                       3.37/12   1.18/7    3.18/14   2.51/22   4.03/24   2.48/13   5.07/17  10.39/27   2.54/10   2.11/13  19.12/18   7.41/14   3.33/14   3.57/8   12.07/26   3.17/19   0.17/20 
 25 Svorcová Lenka                 88.53  4.04/18   5.48/15  10.46/17  13.38/19  16.40/18  19.18/17  24.46/18  31.15/16  37.50/18  40.03/18  62.59/21  71.44/20  75.08/20  82.33/21  85.39/20  88.39/20  88.53/20 
    OK Chrastava                          4.04/18   1.44/14   4.58/23   2.52/23   3.02/18   2.38/11   5.28/18   6.29/20   6.35/20   2.13/14  22.56/22   8.45/20   3.24/8    7.25/25   3.06/17   3.00/14   0.14/8  
 26 Lipenská Eva                   89.17  7.41/25   9.12/24  13.07/23  19.52/25  22.31/24  25.33/23  29.16/21  33.55/19  41.38/21  43.48/21  61.58/20  73.44/21  77.17/21  82.24/20  86.49/21  89.04/21  89.17/21 
    OK Chrastava                          7.41/25   1.31/12   3.55/18   6.45/27   2.39/11   3.02/16   3.43/6    4.39/14   7.43/24   2.10/12  18.10/16  11.46/27   3.33/14   5.07/13   4.25/21   2.15/7    0.13/6  
 27 Houdová Miloslava              95.45 10.32/28  12.46/27  17.23/26  21.57/27  25.09/27  28.24/25  35.01/25  41.13/25  50.52/25  54.23/25  71.48/22  79.29/22  83.52/22  88.53/22  91.25/22  95.22/22  95.45/22 
    OK Chrastava                         10.32/28   2.14/21   4.37/22   4.34/26   3.12/21   3.15/19   6.37/22   6.12/19   9.39/26   3.31/25  17.25/13   7.41/14   4.23/22   5.01/12   2.32/12   3.57/26   0.23/24 
 28 Poláková Lucie                103.21  5.10/24   6.39/19  19.28/27  21.06/26  24.01/25  26.46/24  31.00/23  38.10/24  42.41/23  45.55/23  72.12/23  82.43/23  86.41/23  96.59/23  99.39/23 102.51/23 103.21/23 
    OOS TJ Spartak Vrchlabí               5.10/24   1.29/11  12.49/28   1.38/13   2.55/17   2.45/12   4.14/13   7.10/23   4.31/18   3.14/23  26.17/25  10.31/23   3.58/19  10.18/28   2.40/14   3.12/17   0.30/25 
 29 Vokálová Pavla                114.41  4.25/21   6.33/18  11.56/20  13.49/20  18.12/20  22.36/20  30.17/22  35.28/22  42.35/22  45.43/22  76.09/25  86.38/25  93.33/24 102.17/25 107.32/24 114.08/24 114.41/24 
    OK Chrastava                          4.25/21   2.08/20   5.23/25   1.53/16   4.23/25   4.24/25   7.41/26   5.11/16   7.07/22   3.08/22  30.26/27  10.29/22   6.55/25   8.44/27   5.15/24   6.36/28   0.33/27 
 30 Lusková Olga                  116.02  4.24/20   6.45/20  10.56/19  12.47/17  18.31/21  23.39/22  31.20/24  38.09/23  45.02/24  51.18/24  74.15/24  85.31/24  93.41/25 100.48/24 111.53/25 115.30/25 116.02/25 
    OK Chrastava                          4.24/20   2.21/22   4.11/20   1.51/15   5.44/27   5.08/26   7.41/26   6.49/22   6.53/21   6.16/28  22.57/23  11.16/24   8.10/26   7.07/22  11.05/25   3.37/24   0.32/26 
 31 Brezinová Michaela            121.08 10.22/27  16.44/28  19.43/28  36.13/28  40.40/28  58.42/28  62.27/28  66.42/28  70.25/28  72.44/28  91.36/27 103.59/27 110.14/27 115.13/27 117.42/26 120.54/26 121.08/26 
    OK Chrastava                         10.22/27   6.22/27   2.59/13  16.30/28   4.27/26  18.02/28   3.45/7    4.15/11   3.43/15   2.19/15  18.52/17  12.23/28   6.15/24   4.59/11   2.29/10   3.12/17   0.14/8  
 32 Danková Irena                 122.20  4.10/19   6.03/16   9.48/15  12.51/18  16.48/19  29.05/27  43.40/27  50.17/27  57.35/26  60.13/26  86.39/26  96.52/26 100.47/26 105.36/26 118.31/27 122.05/27 122.20/27 
    OK Chrastava                          4.10/19   1.53/16   3.45/17   3.03/25   3.57/23  12.17/27  14.35/28   6.37/21   7.18/23   2.38/20  26.26/26  10.13/21   3.55/18   4.49/10  12.55/27   3.34/22   0.15/15 
 33 Kasková Eva                   155.10  4.57/23   7.18/21  12.53/22  14.58/22  24.19/26  28.31/26  36.05/26  44.11/26  60.27/27  65.20/27  98.31/28 110.05/28 119.34/28 127.58/28 148.22/28 154.18/28 155.10/28 
    OK Chrastava                          4.57/23   2.21/22   5.35/26   2.05/17   9.21/28   4.12/24   7.34/25   8.06/25  16.16/28   4.53/27  33.11/28  11.34/26   9.29/28   8.24/26  20.24/28   5.56/27   0.52/28 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D21L        4.0km    0m 17k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-64      2-54      3-60      4-55      5-62      6-70      7-58      8-69      9-59     10-75     11-72     12-48     13-67     14-77     15-51     16-71     17-100   
  1 Nováková Zuzana                41.04  1.55/1*   3.49/1*   5.23/1*   7.02/1*   8.00/1*  11.50/1*  16.46/2   17.45/2   19.49/2   21.08/2   29.20/1*  30.25/1*  34.35/1*  36.01/1*  37.44/1*  38.31/1*  40.52/1*  41.04/1* 
    SK LOB Nová Paka                      1.55/1*   1.54/1*   1.34/2    1.39/1*   0.58/4    3.50/1*   4.56/15   0.59/1*   2.04/3    1.19/5    8.12/1*   1.05/3    4.10/1*   1.26/2    1.43/1*   0.47/3    2.21/2    0.12/2  
  2 Svobodová Barbora              43.05  2.19/7    4.37/6    6.05/5    8.12/3   10.44/7   15.26/6   18.16/5   19.34/5   21.35/5   23.03/5   31.15/3   32.19/3   36.43/3   38.15/3   40.05/3   40.44/2   42.54/2   43.05/2  
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      2.19/7    2.18/6    1.28/1*   2.07/4    2.32/18   4.42/4    2.50/4    1.18/12   2.01/2    1.28/8    8.12/1*   1.04/2    4.24/3    1.32/6    1.50/2    0.39/1*   2.10/1*   0.11/1* 
  3 Setínková Eva                  43.35  1.59/2    4.15/2    5.50/2    7.53/2    8.51/2   13.13/2   15.48/1*  17.01/1*  19.17/1*  20.27/1*  29.48/2   31.04/2   36.09/2   37.40/2   39.57/2   40.44/2   43.22/3   43.35/3  
    TJ Sportcentrum Jicín                 1.59/2    2.16/4    1.35/3    2.03/3    0.58/4    4.22/2    2.35/1*   1.13/9    2.16/5    1.10/2    9.21/3    1.16/8    5.05/6    1.31/4    2.17/5    0.47/3    2.38/3    0.13/6  
  4 Kozinová Anna                  44.51      /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /    44.51/   
    SK Praga                                  /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
  5 Mateju Katerina                45.44  2.09/3    4.23/3    6.03/3    8.15/4    9.15/3   15.10/5   18.09/4   19.08/4   21.08/4   22.41/4   32.06/4   33.16/4   37.34/4   39.05/4   41.23/4   42.11/4   45.32/4   45.44/4  
    Slavia Liberec orienteering           2.09/3    2.14/3    1.40/5    2.12/7    1.00/6    5.55/10   2.59/5    0.59/1*   2.00/1*   1.33/11   9.25/4    1.10/6    4.18/2    1.31/4    2.18/7    0.48/5    3.21/13   0.12/2  
  6 Plochová Dominika              47.00      /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /    47.00/   
    Oddíl OB Kotlárka                         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
  7 Klinkerová Tereza              48.11  2.17/6    4.34/5    6.16/6    8.27/5    9.39/5   14.14/3   17.03/3   18.16/3   21.05/3   22.31/3   35.24/6   36.17/6   41.03/5   42.29/5   44.28/5   45.12/5   47.56/5   48.11/5  
    OK Roztoky                            2.17/6    2.17/5    1.42/7    2.11/6    1.12/12   4.35/3    2.49/3    1.13/9    2.49/10   1.26/7   12.53/13   0.53/1*   4.46/5    1.26/2    1.59/3    0.44/2    2.44/6    0.15/13 
  8 Burdová Adéla                  48.14      /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /    48.14/   
    OK Jiskra Novy Bor                        /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
  9 Dundrová Lucie                 49.18  2.21/8    4.49/7    6.45/7   10.08/9   11.10/9   16.00/7   19.01/6   20.12/6   22.51/6   24.19/6   34.50/5   36.01/5   41.07/6   43.03/6   45.24/6   46.21/6   49.02/6   49.18/6  
    OOB TJ Turnov                         2.21/8    2.28/7    1.56/12   3.23/13   1.02/8    4.50/6    3.01/6    1.11/8    2.39/8    1.28/8   10.31/9    1.11/7    5.06/7    1.56/8    2.21/9    0.57/7    2.41/4    0.16/14 
 10 Sokolárová Sárka               49.49      /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /    49.49/   
    OOB TJ Turnov                             /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
 11 Kopcová Michaela               50.34  2.13/4    4.26/4    6.04/4    8.30/6    9.20/4   16.26/8   19.12/8   20.25/8   24.31/9   26.02/8   35.45/7   36.50/7   42.05/7   43.29/7   46.28/7   47.25/7   50.21/7   50.34/7  
    KOS TJ Lokomotiva Krnov               2.13/4    2.13/2    1.38/4    2.26/9    0.50/1*   7.06/13   2.46/2    1.13/9    4.06/11   1.31/10   9.43/5    1.05/3    5.15/8    1.24/1*   2.59/15   0.57/7    2.56/8    0.13/6  
 12 Westin Emilie                  52.39  2.16/5    6.20/13   8.12/12  10.13/10  11.15/10  17.59/11  21.16/9   22.19/9   24.28/8   25.52/7   36.11/8   37.20/8   42.42/8   45.55/8   48.12/8   49.24/8   52.27/8   52.39/8  
    19N                                   2.16/5    4.04/14   1.52/8    2.01/2    1.02/8    6.44/12   3.17/7    1.03/4    2.09/4    1.24/6   10.19/8    1.09/5    5.22/9    3.13/13   2.17/5    1.12/12   3.03/9    0.12/2  
 13 Posseltová Tereza              54.41      /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /    54.41/   
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou          /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
 14 Kozinová Jana                  55.09  2.38/11   5.56/12   7.49/11  12.06/13  13.29/13  18.15/12  21.46/11  23.21/13  25.45/11  27.03/10  39.17/10  40.43/10  46.37/10  48.45/10  51.04/9   52.07/9   54.55/9   55.09/9  
    SK Praga                              2.38/11   3.18/13   1.53/9    4.17/15   1.23/14   4.46/5    3.31/10   1.35/15   2.24/6    1.18/4   12.14/12   1.26/13   5.54/12   2.08/11   2.19/8    1.03/11   2.48/7    0.14/11 
 15 Klinkerová Jitka               56.16      /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /    56.16/   
    OK Roztoky                                /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
 16 Knoblochová Kamila             56.57  2.53/13   5.30/10   7.29/10  10.16/11  11.23/11  17.25/9   21.37/10  22.57/12  27.53/12  29.28/12  40.56/12  42.15/12  48.08/11  50.11/11  52.33/11  53.31/10  56.41/10  56.57/10 
    TJ Sportcentrum Jicín                 2.53/13   2.37/9    1.59/13   2.47/11   1.07/11   6.02/11   4.12/14   1.20/13   4.56/15   1.35/12  11.28/11   1.19/9    5.53/11   2.03/10   2.22/10   0.58/10   3.10/10   0.16/14 
 17 Westin Kjersti                 57.25  2.27/9    4.58/8    6.52/8    9.50/8   10.55/8   18.30/13  21.50/13  22.55/11  25.33/10  27.18/11  38.35/9   39.55/9   44.32/9   48.24/9   51.18/10  53.41/11  57.13/11  57.25/11 
    SK Praga                              2.27/9    2.31/8    1.54/10   2.58/12   1.05/10   7.35/14   3.20/8    1.05/5    2.38/7    1.45/14  11.17/10   1.20/10   4.37/4    3.52/14   2.54/14   2.23/16   3.32/14   0.12/2  
 18 Janecková Dagmar               63.00  2.34/10   5.26/9    7.06/9    9.15/7   10.12/6   15.09/4   19.06/7   20.13/7   24.24/7   26.07/9   40.21/11  41.52/11  49.35/12  51.35/12  56.17/12  59.30/12  62.47/12  63.00/12 
    VSTJ Ekonom Praha                     2.34/10   2.52/10   1.40/5    2.09/5    0.57/3    4.57/7    3.57/12   1.07/6    4.11/13   1.43/13  14.14/15   1.31/14   7.43/14   2.00/9    4.42/17   3.13/17   3.17/12   0.13/6  
 19 Kohlová Zuzana                 63.29  4.23/16   9.45/16  11.40/16  14.02/14  15.24/14  27.37/16  31.02/16  32.10/16  36.59/16  38.14/15  48.20/14  50.06/14  55.42/14  57.26/14  59.41/14  60.35/14  63.16/13  63.29/13 
    SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.          4.23/16   5.22/17   1.55/11   2.22/8    1.22/13  12.13/17   3.25/9    1.08/7    4.49/14   1.15/3   10.06/6    1.46/17   5.36/10   1.44/7    2.15/4    0.54/6    2.41/4    0.13/6  
 20 Henychová Zuzana               63.42  2.49/12   5.48/11   9.07/13  11.43/12  12.43/12  17.53/10  21.49/12  22.51/10  30.31/13  31.31/13  41.38/13  42.58/13  51.12/13  56.44/13  59.18/13  60.15/13  63.28/14  63.42/14 
    Slavia Liberec orienteering           2.49/12   2.59/11   3.19/18   2.36/10   1.00/6    5.10/8    3.56/11   1.02/3    7.40/18   1.00/1*  10.07/7    1.20/10   8.14/15   5.32/16   2.34/11   0.57/7    3.13/11   0.14/11 
 21 Jirásková Katerina             72.37  4.28/17   8.49/14  10.59/14  15.26/15  16.19/15  25.39/15  29.46/15  31.29/15  35.36/15  39.10/16  53.09/16  54.34/16  60.30/15  63.38/15  66.15/15  68.19/15  72.21/15  72.37/15 
    SK Praga                              4.28/17   4.21/15   2.10/14   4.27/16   0.53/2    9.20/15   4.07/13   1.43/16   4.07/12   3.34/18  13.59/14   1.25/12   5.56/13   3.08/12   2.37/12   2.04/14   4.02/16   0.16/14 
 22 Zelená Markéta                 76.47  3.32/15   8.49/14  11.15/15  16.26/16  17.57/16  23.40/14  28.51/14  30.12/14  32.56/14  35.18/14  50.22/15  52.02/15  61.04/16  66.32/16  70.16/16  72.34/16  76.30/16  76.47/16 
    SK Praga                              3.32/15   5.17/16   2.26/15   5.11/18   1.31/16   5.43/9    5.11/16   1.21/14   2.44/9    2.22/16  15.04/17   1.40/16   9.02/16   5.28/15   3.44/16   2.18/15   3.56/15   0.17/17 
 23 Králová Vanda                  80.37      /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /    80.37/   
    BZP                                       /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
 24 Freyová Michaela               99.27  3.16/14  11.20/17  14.11/17  18.53/17  21.10/17  30.37/17  37.12/17  39.02/17  45.00/17  48.11/17  62.52/17  65.43/17  77.03/17  83.10/17  86.01/17  94.46/17  99.10/17  99.27/17 
    SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.          3.16/14   8.04/18   2.51/17   4.42/17   2.17/17   9.27/16   6.35/18   1.50/17   5.58/16   3.11/17  14.41/16   2.51/18  11.20/18   6.07/17   2.51/13   8.45/18   4.24/18   0.17/17 
 25 Poláková Ivana                124.43 17.27/18  20.31/18  23.16/18  26.45/18  28.15/18  49.16/18  55.17/18  63.40/18  71.13/18  73.21/18  89.04/18  90.36/18 101.00/18 111.22/18 118.48/18 120.10/18 124.30/18 124.43/18 
    8TX                                  17.27/18   3.04/12   2.45/16   3.29/14   1.30/15  21.01/18   6.01/17   8.23/18   7.33/17   2.08/15  15.43/18   1.32/15  10.24/17  10.22/18   7.26/18   1.22/13   4.20/17   0.13/6  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D35         4.0km    0m 17k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-31      2-54      3-43      4-34      5-62      6-70      7-75      8-59      9-73     10-46     11-47     12-48     13-67     14-50     15-51     16-61     17-100   
  1 Hoetzelová Zuzana              64.31  4.55/3    9.46/3   10.44/2   13.04/2   15.12/2   22.40/2   25.26/1*  27.15/1*  29.11/1*  31.16/1*  33.12/1*  45.54/1*  50.55/1*  54.04/1*  60.05/1*  62.49/1*  64.20/1*  64.31/1* 
    OB Jenisovice                         4.55/3    4.51/1*   0.58/1*   2.20/2    2.08/1*   7.28/1*   2.46/1*   1.49/1*   1.56/1*   2.05/1*   1.56/1*  12.42/1*   5.01/1*   3.09/3    6.01/3    2.44/2    1.31/1*   0.11/1* 
  2 Smolková Alena                 73.39  2.47/1*   7.42/1*   9.04/1*  11.12/1*  13.40/1*  21.26/1*  25.58/2   28.00/2   33.10/2   35.30/2   38.34/2   57.47/2   64.01/2   65.55/2   69.07/2   70.48/2   73.22/2   73.39/2  
    SK Praga                              2.47/1*   4.55/2    1.22/2    2.08/1*   2.28/2    7.46/2    4.32/2    2.02/2    5.10/2    2.20/2    3.04/2   19.13/3    6.14/2    1.54/1*   3.12/1*   1.41/1*   2.34/2    0.17/2  
  3 Pohoralá Karolína             102.06  4.09/2    9.29/2   11.23/3   15.27/3   19.43/3   28.23/3   33.41/3   41.50/3   48.08/3   54.04/3   57.21/3   75.05/3   86.14/3   89.01/3   93.35/3   99.09/3  101.47/3  102.06/3  
    SKOB Roudnice nad Labem               4.09/2    5.20/3    1.54/3    4.04/3    4.16/3    8.40/3    5.18/3    8.09/3    6.18/3    5.56/3    3.17/3   17.44/2   11.09/3    2.47/2    4.34/2    5.34/3    2.38/3    0.19/3  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D40         3.2km    0m 15k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-63      2-81      3-72      4-60      5-54      6-57      7-70      8-56      9-62     10-55     11-79     12-49     13-50     14-61     15-100   
  1 Mestková Katerina              31.40  1.37/1*   2.34/1*   5.18/1*   6.58/1*   9.25/1*  12.14/1*  13.25/1*  16.21/1*  18.26/1*  19.23/1*  22.23/1*  25.58/1*  27.33/1*  29.33/1*  31.29/1*  31.40/1* 
    USK Praha                             1.37/1*   0.57/5    2.44/1*   1.40/1*   2.27/9    2.49/1*   1.11/1*   2.56/1*   2.05/4    0.57/1*   3.00/1*   3.35/2    1.35/1*   2.00/1*   1.56/3    0.11/1* 
  2 Kucerová Marie                 37.42  2.00/4    2.59/2    6.37/2    8.38/2   10.50/2   14.39/2   15.58/2   19.56/3   21.45/3   22.54/3   26.38/3   30.52/3   32.54/2   35.16/2   37.28/2   37.42/2  
    USK Praha                             2.00/4    0.59/7    3.38/4    2.01/4    2.12/5    3.49/3    1.19/2    3.58/8    1.49/1*   1.09/5    3.44/8    4.14/9    2.02/6    2.22/3    2.12/6    0.14/16 
  3 Podrábská Marie                39.42  1.59/3    3.21/9    6.43/3    8.44/3   11.05/3   14.55/3   16.15/3   19.31/2   21.21/2   22.30/2   25.42/2   29.35/2   34.17/3   37.06/3   39.28/3   39.42/3  
    Slavia Liberec orienteering           1.59/3    1.22/20   3.22/2    2.01/4    2.21/8    3.50/4    1.20/3    3.16/2    1.50/2    1.09/5    3.12/4    3.53/3    4.42/23   2.49/6    2.22/15   0.14/16 
  4 Posseltová Romana              40.35  2.17/10   3.17/7    6.50/4    9.07/4   11.45/5   15.36/4   17.11/4   21.45/5   24.04/5   25.27/5   29.36/6   33.33/4   35.24/4   38.07/4   40.20/4   40.35/4  
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      2.17/10   1.00/9    3.33/3    2.17/8    2.38/10   3.51/5    1.35/9    4.34/15   2.19/6    1.23/11   4.09/17   3.57/4    1.51/4    2.43/4    2.13/7    0.15/22 
  5 Mathisen Sara                  41.09  1.57/2    3.12/5    8.30/12  10.17/10  12.28/7   16.07/6   17.47/6   21.21/4   23.28/4   24.33/4   27.43/4   33.35/5   36.54/6   39.06/5   40.58/5   41.09/5  
    19N                                   1.57/2    1.15/15   5.18/16   1.47/2    2.11/4    3.39/2    1.40/12   3.34/3    2.07/5    1.05/4    3.10/3    5.52/16   3.19/20   2.12/2    1.52/2    0.11/1* 
  6 Skácelová Marie                41.36  2.11/7    3.05/4    7.17/7   10.00/8   12.07/6   17.35/10  18.57/8   22.35/7   24.57/6   26.15/6   29.21/5   33.37/6   36.03/5   39.17/6   41.23/6   41.36/6  
    Slavia Liberec orienteering           2.11/7    0.54/3    4.12/11   2.43/17   2.07/3    5.28/17   1.22/6    3.38/4    2.22/8    1.18/10   3.06/2    4.16/10   2.26/10   3.14/9    2.06/5    0.13/10 
  7 Zuková Marcela                 42.57  2.45/16   3.38/13   7.33/9   10.00/8   13.21/11  17.31/9   18.51/7   22.55/8   24.58/7   26.35/7   31.05/9   35.16/9   37.07/7   40.24/7   42.41/7   42.57/7  
    Slavia Liberec orienteering           2.45/16   0.53/2    3.55/7    2.27/13   3.21/12   4.10/8    1.20/3    4.04/9    2.03/3    1.37/17   4.30/20   4.11/8    1.51/4    3.17/11   2.17/11   0.16/25 
  8 Houzvicková Karolína           43.18  2.15/9    3.34/11   7.36/10   9.40/7   12.58/9   16.57/7   19.23/10  23.17/9   25.43/9   27.18/9   31.03/8   34.18/7   37.25/9   40.46/8   43.02/8   43.18/8  
    OOB TJ Turnov                         2.15/9    1.19/17   4.02/10   2.04/6    3.18/11   3.59/6    2.26/22   3.54/6    2.26/10   1.35/15   3.45/9    3.15/1*   3.07/16   3.21/12   2.16/9    0.16/25 
  9 Dvorská Marie                  44.46  2.13/8    3.24/10   8.32/13  11.04/13  13.10/10  18.54/12  20.32/12  24.29/12  26.50/10  28.04/10  31.52/10  35.53/10  39.04/10  42.20/9   44.35/9   44.46/9  
    Slavia Liberec orienteering           2.13/8    1.11/12   5.08/15   2.32/14   2.06/1*   5.44/18   1.38/11   3.57/7    2.21/7    1.14/9    3.48/12   4.01/5    3.11/17   3.16/10   2.15/8    0.11/1* 
 10 Ptácková Katerina              44.49  2.03/5    3.01/3    6.59/5    9.17/5   12.56/8   17.02/8   19.03/9   23.30/10  28.25/12  29.25/12  33.14/12  37.23/11  39.35/11  42.20/9   44.36/10  44.49/10 
    SK Praga                              2.03/5    0.58/6    3.58/9    2.18/9    3.39/15   4.06/7    2.01/18   4.27/11   4.55/21   1.00/2    3.49/13   4.09/7    2.12/8    2.45/5    2.16/9    0.13/10 
 11 Prusová Markéta                46.38  2.03/5    3.17/7   10.06/19  12.22/16  14.35/13  19.11/13  20.36/13  24.27/11  26.53/11  28.06/11  32.04/11  38.31/12  40.10/12  44.06/11  46.26/11  46.38/11 
    USK Praha                             2.03/5    1.14/14   6.49/20   2.16/7    2.13/6    4.36/12   1.25/7    3.51/5    2.26/10   1.13/8    3.58/16   6.27/20   1.39/3    3.56/16   2.20/14   0.12/8  
 12 Vrestálová Lucie               47.15      /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /    47.15/   
    OOB TJ Turnov                             /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
 13 Novotná Jana                   47.20  2.25/12   3.15/6    7.02/6    9.28/6   11.42/4   15.56/5   17.26/5   22.08/6   25.33/8   26.57/8   30.38/7   34.42/8   37.20/8   44.32/12  47.06/12  47.20/12 
    Slavia Liberec orienteering           2.25/12   0.50/1*   3.47/5    2.26/11   2.14/7    4.14/10   1.30/8    4.42/18   3.25/18   1.24/12   3.41/6    4.04/6    2.38/14   7.12/21   2.34/20   0.14/16 
 14 Mairichová Radka               50.05  2.46/17   3.45/14   7.32/8   10.34/11  14.08/12  18.20/11  20.18/11  24.45/13  29.42/14  31.50/14  35.37/14  40.36/13  44.55/14  48.01/14  49.52/13  50.05/13 
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      2.46/17   0.59/7    3.47/5    3.02/20   3.34/14   4.12/9    1.58/16   4.27/11   4.57/22   2.08/19   3.47/10   4.59/13   4.19/22   3.06/7    1.51/1*   0.13/10 
 15 Novotná Hedvika                50.14  2.29/13   3.36/12   8.03/11  10.36/12  15.14/14  20.12/14  22.11/14  26.50/14  29.31/13  31.03/13  34.50/13  41.12/14  43.33/13  47.18/13  50.00/14  50.14/14 
    OOB TJ Turnov                         2.29/13   1.07/11   4.27/12   2.33/15   4.38/20   4.58/14   1.59/17   4.39/17   2.41/12   1.32/14   3.47/10   6.22/18   2.21/9    3.45/13   2.42/21   0.14/16 
 16 Riby Katerina                  52.05      /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /    52.05/   
    OOB TJ Lokomotiva Teplice                 /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
 17 Míková Markéta                 54.26  4.27/24   5.22/24  12.52/23  15.18/21  20.23/22  25.47/21  27.07/21  31.36/18  34.18/17  35.56/17  40.05/17  46.00/17  48.07/16  51.55/15  54.13/15  54.26/15 
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      4.27/24   0.55/4    7.30/22   2.26/11   5.05/23   5.24/16   1.20/3    4.29/14   2.42/13   1.38/18   4.09/17   5.55/17   2.07/7    3.48/15   2.18/13   0.13/10 
 18 Dejnozková Blanka              56.51  2.23/11   3.53/15  10.03/18  12.26/17  16.29/16  24.38/20  26.27/20  31.03/17  35.26/18  36.37/18  40.26/18  44.52/15  46.29/15  54.06/16  56.39/16  56.51/16 
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      2.23/11   1.30/21   6.10/18   2.23/10   4.03/17   8.09/24   1.49/13   4.36/16   4.23/19   1.11/7    3.49/13   4.26/11   1.37/2    7.37/22   2.33/19   0.12/8  
 19 Malecková Iva                  58.38  2.49/19   4.08/18  11.42/22  13.37/19  15.43/15  20.51/15  23.14/15  27.33/15  30.45/15  32.56/15  36.23/15  45.33/16  50.41/17  56.10/17  58.27/17  58.38/17 
    SK Praga                              2.49/19   1.19/17   7.34/23   1.55/3    2.06/1*   5.08/15   2.23/21   4.19/10   3.12/17   2.11/20   3.27/5    9.10/24   5.08/24   5.29/18   2.17/11   0.11/1* 
 20 Pesnicáková Kristyna           62.01  2.50/20   4.03/16  10.45/20  13.31/18  18.22/19  23.15/17  24.52/16  29.57/16  32.44/16  35.34/16  39.16/16  48.55/18  52.28/18  59.25/19  61.50/19  62.01/18 
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      2.50/20   1.13/13   6.42/19   2.46/18   4.51/21   4.53/13   1.37/10   5.05/19   2.47/14   2.50/25   3.42/7    9.39/26   3.33/21   6.57/20   2.25/16   0.11/1* 
 21 Janousková Iveta               62.02  3.17/23   4.21/22  11.29/21  14.03/20  18.11/18  24.06/19  25.58/18  38.02/20  41.09/20  43.24/20  48.08/20  53.39/20  56.12/19  59.19/18  61.47/18  62.02/19 
    OK Jiskra Novy Bor                    3.17/23   1.04/10   7.08/21   2.34/16   4.08/18   5.55/19   1.52/14  12.04/23   3.07/15   2.15/22   4.44/23   5.31/14   2.33/12   3.07/8    2.28/17   0.15/22 
 22 Smith Lucie                    65.58  3.00/22   4.56/23   8.52/15  16.24/22  19.47/21  27.55/22  29.47/22  36.55/19  39.20/19  40.50/19  45.22/19  51.47/19  59.58/20  63.43/20  65.44/20  65.58/20 
    OOS TJ Spartak Vrchlabí               3.00/22   1.56/24   3.56/8    7.32/25   3.23/13   8.08/23   1.52/14   7.08/20   2.25/9    1.30/13   4.32/21   6.25/19   8.11/25   3.45/13   2.01/4    0.14/16 
 23 Rehorová Lenka                 73.17  2.38/14   4.17/21  14.57/24  21.01/23  25.28/23  38.09/24  41.15/24  45.43/23  48.53/21  51.07/21  56.47/21  61.21/21  64.37/21  70.36/21  73.06/21  73.17/21 
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      2.38/14   1.39/23  10.40/24   6.04/23   4.27/19  12.41/26   3.06/24   4.28/13   3.10/16   2.14/21   5.40/25   4.34/12   3.16/19   5.59/19   2.30/18   0.11/1* 
 24 Severynová Popková Klára       77.54  4.55/25   8.06/25  19.25/25  22.29/24  26.30/24  35.01/23  37.17/23  44.49/22  53.16/22  55.33/22  61.50/24  67.22/23  70.35/23  74.56/22  77.39/22  77.54/22 
    Slavia Liberec orienteering           4.55/25   3.11/26  11.19/25   3.04/21   4.01/16   8.31/25   2.16/19   7.32/22   8.27/25   2.17/23   6.17/26   5.32/15   3.13/18   4.21/17   2.43/22   0.15/22 
 25 Vitebská Lenka                 81.40  2.54/21   4.12/19   8.50/14  11.36/14  16.39/17  23.36/18  26.23/19  47.47/24  55.28/24  56.28/24  61.06/23  67.47/24  70.20/22  78.20/23  81.27/23  81.40/23 
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      2.54/21   1.18/16   4.38/13   2.46/18   5.03/22   6.57/20   2.47/23  21.24/26   7.41/24   1.00/2    4.38/22   6.41/22   2.33/12   8.00/24   3.07/24   0.13/10 
 26 Tomandlová Radka               89.15  2.48/18   4.07/17   9.04/16  12.08/15  18.29/20  22.58/16  25.18/17  44.03/21  53.57/23  55.33/22  59.26/22  66.00/22  77.14/24  86.06/24  89.04/24  89.15/24 
    5IX                                   2.48/18   1.19/17   4.57/14   3.04/21   6.21/25   4.29/11   2.20/20  18.45/25   9.54/26   1.36/16   3.53/15   6.34/21  11.14/26   8.52/25   2.58/23   0.11/1* 
 27 Pavlova Irena                 101.11  2.42/15   4.16/20   9.39/17  33.23/25  39.26/25  46.29/25  50.25/25  62.49/26  69.03/26  71.49/25  77.27/25  86.56/26  89.22/26  97.20/25 100.58/25 101.11/25 
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      2.42/15   1.34/22   5.23/17  23.44/26   6.03/24   7.03/21   3.56/26  12.24/24   6.14/23   2.46/24   5.38/24   9.29/25   2.26/10   7.58/23   3.38/26   0.13/10 
 28 Sasková Petra                 107.31  7.09/26   9.07/26  27.19/26  33.38/26  44.10/26  52.01/26  55.18/26  62.35/25  67.00/25  73.17/26  77.38/26  86.06/25  89.02/25 103.49/26 107.17/26 107.31/26 
    SOBSA                                 7.09/26   1.58/25  18.12/26   6.19/24  10.32/26   7.51/22   3.17/25   7.17/21   4.25/20   6.17/26   4.21/19   8.28/23   2.56/15  14.47/26   3.28/25   0.14/16 
    Peterková Viktorie         DISK       3.11/     7.19/    17.01/    21.42/    28.36/    37.35/    41.15/    51.50/    58.37/    60.54/    66.10/    78.27/         /         /    94.20/    94.56/   
    TJ Loko Liberec                       3.11/     4.08/     9.42/     4.41/     6.54/     8.59/     3.40/    10.35/     6.47/     2.17/     5.16/    12.17/         /         /         /     0.36/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D45         3.0km    0m 15k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-63      2-64      3-32      4-43      5-34      6-74      7-57      8-70      9-36     10-35     11-79     12-67     13-50     14-61     15-100   
  1 Eichlerová Jana                44.14  2.12/2    3.52/2    7.47/7   10.15/7   12.11/6   13.53/5   17.28/2   19.05/3   22.42/1*  25.07/1*  29.59/1*  36.41/1*  38.47/1*  41.50/1*  44.01/1*  44.14/1* 
    KOB Kamenicky Senov                   2.12/2    1.40/2    3.55/11   2.28/4    1.56/3    1.42/1*   3.35/1*   1.37/4    3.37/4    2.25/2    4.52/2    6.42/5    2.06/9    3.03/5    2.11/4    0.13/5  
  2 Marková Jana                   46.43  2.12/2    4.29/4    6.38/4    9.16/4   11.16/3   13.11/2   17.16/1*  18.50/2   22.46/2   25.10/2   30.58/2   39.26/2   41.29/2   44.32/2   46.31/2   46.43/2  
    TJ Loko Liberec                       2.12/2    2.17/7    2.09/4    2.38/9    2.00/6    1.55/3    4.05/3    1.34/3    3.56/10   2.24/1*   5.48/5    8.28/12   2.03/7    3.03/5    1.59/1*   0.12/3  
  3 Ulehlová Monika                48.04  2.10/1*   3.51/1*   6.22/2    8.59/1*  10.57/1*  13.14/3   17.28/2   18.48/1*  23.27/3   28.03/5   34.58/5   40.41/5   42.23/3   45.35/3   47.52/3   48.04/3  
    KOB TRETRA Praha                      2.10/1*   1.41/4    2.31/8    2.37/8    1.58/4    2.17/7    4.14/5    1.20/2    4.39/15   4.36/17   6.55/11   5.43/2    1.42/3    3.12/10   2.17/6    0.12/3  
  4 Linková Iva                    48.57  2.13/4    4.39/7    6.12/1*   9.04/2   11.16/3   13.43/4   18.07/4   19.56/4   23.46/4   26.25/3   33.14/3   39.28/3   42.26/4   46.19/4   48.41/4   48.57/4  
    OOB TJ Turnov                         2.13/4    2.26/9    1.33/1*   2.52/12   2.12/12   2.27/8    4.24/6    1.49/7    3.50/8    2.39/5    6.49/10   6.14/4    2.58/15   3.53/17   2.22/7    0.16/13 
  5 Nemecková Jarmila              50.15  2.54/12   6.38/11  11.24/12  15.04/12  17.10/10  19.21/9   25.03/9   26.47/9   30.23/9   32.50/9   37.18/8   43.06/6   45.08/5   47.45/5   50.00/5   50.15/5  
    USK Praha                             2.54/12   3.44/11   4.46/14   3.40/15   2.06/9    2.11/6    5.42/12   1.44/5    3.36/3    2.27/3    4.28/1*   5.48/3    2.02/6    2.37/2    2.15/5    0.15/8  
  6 Vassend Hilde                  50.58  3.36/17   5.09/8    7.26/6    9.27/5   11.17/5   15.23/6   20.15/6   21.29/6   24.21/5   28.26/6   35.50/6   40.15/4   45.24/6   48.42/6   50.48/6   50.58/6  
    19N                                   3.36/17   1.33/1*   2.17/5    2.01/1*   1.50/1*   4.06/14   4.52/8    1.14/1*   2.52/1*   4.05/15   7.24/14   4.25/1*   5.09/18   3.18/12   2.06/3    0.10/1* 
  7 Westin Lenka                   52.05  2.31/9    4.11/3    6.39/5    9.04/2   11.14/2   13.09/1*  18.42/5   21.10/5   25.15/6   28.00/4   33.56/4   44.14/7   45.46/7   48.57/7   51.49/7   52.05/7  
    19N                                   2.31/9    1.40/2    2.28/7    2.25/3    2.10/11   1.55/3    5.33/10   2.28/16   4.05/13   2.45/7    5.56/6   10.18/17   1.32/2    3.11/9    2.52/14   0.16/13 
  8 Pustaiová Romana               52.09  3.13/13   6.57/12   9.34/9   14.08/10  16.06/9   18.58/8   23.02/8   24.55/8   28.45/8   31.42/8   37.24/9   45.00/8   46.44/8   49.33/8   51.55/8   52.09/8  
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      3.13/13   3.44/11   2.37/9    4.34/17   1.58/4    2.52/10   4.04/2    1.53/9    3.50/8    2.57/9    5.42/4    7.36/11   1.44/4    2.49/4    2.22/7    0.14/6  
  9 Fürstová Katka                 54.41  2.15/5    4.37/5    9.35/10  12.05/9   14.09/7   16.12/7   21.49/7   24.13/7   28.17/7   30.51/7   36.51/7   46.32/9   48.45/9   51.52/9   54.27/9   54.41/9  
    TJ Loko Liberec                       2.15/5    2.22/8    4.58/15   2.30/7    2.04/8    2.03/5    5.37/11   2.24/15   4.04/12   2.34/4    6.00/7    9.41/14   2.13/12   3.07/8    2.35/10   0.14/6  
 10 Zuzánková Ruzena               56.33  2.33/10   9.46/17  12.35/14  15.19/13  17.26/12  23.30/12  28.04/12  29.48/11  33.27/11  36.08/11  42.15/11  49.16/10  51.22/10  53.55/10  56.18/10  56.33/10 
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      2.33/10   7.13/19   2.49/10   2.44/10   2.07/10   6.04/18   4.34/7    1.44/5    3.39/5    2.41/6    6.07/8    7.01/7    2.06/9    2.33/1*   2.23/9    0.15/8  
 11 Nováková Irena                 58.09  4.25/18   6.24/9   12.33/13  15.01/11  17.13/11  20.05/10  25.54/10  27.49/10  31.47/10  35.08/10  40.48/10  49.47/11  51.50/11  55.11/11  57.53/11  58.09/11 
    SK OK 24 Praha                        4.25/18   1.59/5    6.09/16   2.28/4    2.12/12   2.52/10   5.49/13   1.55/10   3.58/11   3.21/12   5.40/3    8.59/13   2.03/7    3.21/14   2.42/12   0.16/13 
 12 Picková Helena                 65.54  2.30/7    9.10/16  17.05/16  19.29/16  21.22/13  25.52/13  31.22/14  33.41/14  37.24/13  41.38/13  49.28/13  56.43/12  59.47/12  63.07/12  65.43/12  65.54/12 
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      2.30/7    6.40/18   7.55/17   2.24/2    1.53/2    4.30/15   5.30/9    2.19/13   3.43/6    4.14/16   7.50/15   7.15/9    3.04/16   3.20/13   2.36/11   0.11/2  
 13 Forstová Lenka                 70.00  2.15/5    7.24/13  24.38/18  27.28/18  29.29/18  31.16/17  37.36/17  40.51/17  44.34/15  47.34/15  54.36/14  62.09/15  63.36/13  66.41/13  69.45/13  70.00/13 
    VSSK MFF UK Praha                     2.15/5    5.09/13  17.14/19   2.50/11   2.01/7    1.47/2    6.20/16   3.15/19   3.43/6    3.00/10   7.02/13   7.33/10   1.27/1*   3.05/7    3.04/16   0.15/8  
 14 Koucká Ivana                   70.08  2.46/11   8.31/14  13.01/15  15.30/14  23.26/14  26.33/14  30.43/13  32.34/13  36.05/12  38.55/12  45.41/12  60.07/13  65.08/14  67.51/14  69.53/14  70.08/14 
    VSTJ Ekonom Praha                     2.46/11   5.45/16   4.30/12   2.29/6    7.56/18   3.07/13   4.10/4    1.51/8    3.31/2    2.50/8    6.46/9   14.26/18   5.01/17   2.43/3    2.02/2    0.15/8  
 15 Burdová Simona                 74.27  2.30/7    4.38/6    6.37/3    9.32/6   24.30/15  27.00/15  32.57/15  35.03/15  44.49/16  47.57/16  55.56/16  66.03/16  67.53/15  71.22/15  74.10/15  74.27/15 
    KOB Decín                             2.30/7    2.08/6    1.59/3    2.55/13  14.58/19   2.30/9    5.57/14   2.06/11   9.46/18   3.08/11   7.59/16  10.07/16   1.50/5    3.29/15   2.48/13   0.17/17 
 16 Nejezchlebová Ivana            78.24  3.20/14   9.46/17  17.52/17  22.14/17  27.23/17  30.21/16  36.23/16  38.32/16  43.05/14  46.29/14  55.00/15  61.43/14  71.02/16  75.09/16  78.06/16  78.24/16 
    OOB TJ Turnov                         3.20/14   6.26/17   8.06/18   4.22/16   5.09/15   2.58/12   6.02/15   2.09/12   4.33/14   3.24/13   8.31/17   6.43/6    9.19/19   4.07/18   2.57/15   0.18/18 
 17 Kyselová Jana                  95.36 21.36/19  27.09/19  31.54/19  37.52/19  43.30/19  49.03/19  55.37/19  58.31/19  65.32/19  69.12/19  76.11/18  85.53/17  88.03/17  91.53/17  95.20/17  95.36/17 
    SKOB Roudnice nad Labem              21.36/19   5.33/15   4.45/13   5.58/18   5.38/16   5.33/16   6.34/17   2.54/17   7.01/17   3.40/14   6.59/12   9.42/15   2.10/11   3.50/16   3.27/18   0.16/13 
 18 Míchalová Marcela              96.30  3.24/15   8.41/15  11.02/11  18.36/15  26.08/16  32.56/18  44.36/18  46.57/18  53.18/18  64.03/18  79.59/19  87.06/18  89.43/18  93.00/18  96.15/18  96.30/18 
    SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.          3.24/15   5.17/14   2.21/6    7.34/19   7.32/17   6.48/19  11.40/19   2.21/14   6.21/16  10.45/19  15.56/19   7.07/8    2.37/13   3.17/11   3.15/17   0.15/8  
 19 Pokorná Hana                  110.45  3.30/16   6.29/10   8.21/8   11.23/8   14.39/8   20.30/11  27.57/11  31.08/12  47.49/17  53.52/17  64.55/17  99.16/19 101.57/19 106.33/19 110.21/19 110.45/19 
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      3.30/16   2.59/10   1.52/2    3.02/14   3.16/14   5.51/17   7.27/18   3.11/18  16.41/19   6.03/18  11.03/18  34.21/19   2.41/14   4.36/19   3.48/19   0.24/19 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D50         2.4km    0m 12k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-78      2-64      3-81      4-54      5-74      6-36      7-62      8-79      9-92     10-77     11-61     12-100   
  1 Pávková Jana                   35.02  1.44/3    3.07/2    5.05/2    7.48/2    9.09/1*  11.25/1*  15.20/1*  20.28/1*  26.20/1*  28.58/1*  32.16/1*  34.43/1*  35.02/1* 
    OK Jiskra Novy Bor                    1.44/3    1.23/2    1.58/2    2.43/4    1.21/1*   2.16/2    3.55/1*   5.08/3    5.52/4    2.38/2    3.18/5    2.27/4    0.19/4  
  2 Rosenvold Hilde Kristine       35.17  1.28/1*   2.45/1*   4.15/1*   6.16/1*   9.41/2   11.33/2   17.59/2   22.23/2   27.57/2   29.57/2   32.54/2   35.00/2   35.17/2  
    19N                                   1.28/1*   1.17/1*   1.30/1*   2.01/1*   3.25/7    1.52/1*   6.26/4    4.24/1*   5.34/2    2.00/1*   2.57/3    2.06/2    0.17/2  
  3 Jedlicková Zdena               43.32  2.06/5    4.09/4    6.39/4    9.30/4   11.12/4   14.27/4   19.22/3   25.16/3   32.54/3   37.01/3   40.05/3   43.13/3   43.32/3  
    OK Jiskra Novy Bor                    2.06/5    2.03/4    2.30/3    2.51/5    1.42/5    3.15/5    4.55/2    5.54/4    7.38/5    4.07/5    3.04/4    3.08/6    0.19/4  
  4 Benesová Iva                   45.51  1.41/2    3.31/3    6.02/3    8.24/3    9.45/3   20.40/6   26.14/5   31.12/4   37.00/5   40.56/4   43.29/4   45.33/4   45.51/4  
    TJ Sportcentrum Jicín                 1.41/2    1.50/3    2.31/4    2.22/2    1.21/1*  10.55/7    5.34/3    4.58/2    5.48/3    3.56/4    2.33/1*   2.04/1*   0.18/3  
  5 Kocibová Ivana                 47.00  2.01/4    4.33/5    7.11/5    9.44/5   11.21/5   13.59/3   22.41/4   31.22/5   36.37/4   41.54/5   44.43/5   46.49/5   47.00/5  
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      2.01/4    2.32/7    2.38/5    2.33/3    1.37/3    2.38/3    8.42/7    8.41/7    5.15/1*   5.17/6    2.49/2    2.06/2    0.11/1* 
  6 Krákorová Iva                  70.55  3.20/6    5.27/6   12.21/6   15.43/6   17.24/6   20.37/5   28.24/6   35.19/6   48.00/6   58.16/6   67.24/6   70.36/6   70.55/6  
    Krakorova Iva                         3.20/6    2.07/5    6.54/7    3.22/6    1.41/4    3.13/4    7.47/6    6.55/6   12.41/7   10.16/7    9.08/7    3.12/7    0.19/4  
  7 Svobodová Lenka               117.57 64.59/7   67.26/7   73.28/7   78.27/7   80.30/7   84.00/7   91.20/7   98.07/7  107.44/7  110.54/7  114.39/7  117.38/7  117.57/7  
    SKOB Roudnice nad Labem              64.59/7    2.27/6    6.02/6    4.59/7    2.03/6    3.30/6    7.20/5    6.47/5    9.37/6    3.10/3    3.45/6    2.59/5    0.19/4  
    Poloscuková Monika         DISK       2.07/     4.25/     6.49/     9.16/    10.47/    13.22/    18.58/    23.37/    45.31/    48.33/         /    58.30/    58.42/   
    SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav           2.07/     2.18/     2.24/     2.27/     1.31/     2.35/     5.36/     4.39/    21.54/     3.02/         /         /     0.12/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D55         2.6km    0m 13k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-64      2-32      3-43      4-34      5-74      6-36      7-62      8-79      9-67     10-50     11-92     12-61     13-100   
  1 Sípová Sona                    35.24  3.18/2    4.43/1*   6.54/1*   8.56/1*  10.48/1*  12.24/1*  15.15/1*  19.37/1*  26.03/1*  27.56/1*  29.43/1*  32.31/1*  35.10/1*  35.24/1* 
    OK Jiskra Novy Bor                    3.18/2    1.25/1*   2.11/1*   2.02/1*   1.52/1*   1.36/1*   2.51/1*   4.22/1*   6.26/1*   1.53/1*   1.47/1*   2.48/1*   2.39/1*   0.14/1* 
  2 Vecerová Ivana                 62.12  3.14/1*   5.10/2    8.13/2   10.49/2   15.06/2   17.41/2   30.24/2   36.12/2   45.11/2   49.34/2   51.47/2   58.19/2   61.57/2   62.12/2  
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      3.14/1*   1.56/2    3.03/2    2.36/2    4.17/2    2.35/2   12.43/2    5.48/2    8.59/2    4.23/2    2.13/2    6.32/2    3.38/2    0.15/2  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D60         2.3km    0m 12k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-78      2-63      3-53      4-43      5-74      6-56      7-55      8-87      9-92     10-50     11-61     12-100   
  1 Ulehlová Ivana                 38.24  1.34/1*   3.45/1*   5.17/1*   9.22/1*  11.20/1*  18.15/2   23.51/2   26.59/2   29.54/2   32.46/1*  35.55/1*  38.05/1*  38.24/1* 
    OK Jiskra Novy Bor                    1.34/1*   2.11/4    1.32/1*   4.05/2    1.58/1*   6.55/3    5.36/4    3.08/1*   2.55/3    2.52/1*   3.09/1*   2.10/1*   0.19/4  
  2 Tvrdková Eva                   40.24  2.53/5    4.15/2    8.23/3   12.08/2   14.44/2   18.05/1*  21.43/1*  25.39/1*  28.38/1*  33.22/2   37.24/2   40.08/2   40.24/2  
    OOB TJ Turnov                         2.53/5    1.22/1*   4.08/3    3.45/1*   2.36/2    3.21/1*   3.38/1*   3.56/3    2.59/4    4.44/5    4.02/2    2.44/2    0.16/2  
  3 Neradová Alena                 46.24  2.05/     4.20/    14.16/    17.59/    20.34/    24.01/    28.05/    31.35/    34.32/    39.26/    43.26/         /    46.24/   
    KOB Chemopetrol Litvínov              2.05/     2.15/     9.56/     3.43/     2.35/     3.27/     4.04/     3.30/     2.57/     4.54/     4.00/         /         /   
  4 Malá Jitka                     55.50  2.50/4    5.33/5    7.26/2   13.11/3   16.32/3   26.23/4   31.29/4   35.24/4   37.52/3   46.09/4   51.01/4   55.35/4   55.50/3  
    KOB Kamenicky Senov                   2.50/4    2.43/5    1.53/2    5.45/5    3.21/4    9.51/6    5.06/3    3.55/2    2.28/2    8.17/6    4.52/3    4.34/4    0.15/1* 
  5 Matousková Marie               55.52  2.33/2    4.36/4   10.10/4   15.20/4   18.03/4   24.25/3   28.47/3   33.43/3   41.29/4   44.48/3   50.23/3   55.32/3   55.52/4  
    OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou        2.33/2    2.03/3    5.34/4    5.10/4    2.43/3    6.22/2    4.22/2    4.56/5    7.46/6    3.19/3    5.35/7    5.09/6    0.20/5  
  6 Bartonová Marie                61.57  2.43/3    4.27/3   11.29/5   15.51/5   21.55/5   31.22/5   37.00/5   41.21/5   43.48/5   52.06/5   57.07/5   61.41/5   61.57/5  
    OK Jiskra Novy Bor                    2.43/3    1.44/2    7.02/5    4.22/3    6.04/7    9.27/5    5.38/5    4.21/4    2.27/1*   8.18/7    5.01/4    4.34/4    0.16/2  
  7 Böhmová Eva                    73.53  4.59/7    7.59/6   17.11/6   23.28/6   27.33/6   35.30/6   42.20/6   50.36/6   59.34/6   62.47/6   68.18/6   73.31/6   73.53/6  
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      4.59/7    3.00/6    9.12/6    6.17/7    4.05/5    7.57/4    6.50/6    8.16/6    8.58/7    3.13/2    5.31/6    5.13/7    0.22/6  
  8 Richtrová Jaroslava            83.21  4.52/6    8.33/7   24.10/7   30.23/7   35.38/7   46.23/7   53.55/7   63.21/7   69.01/7   73.28/7   78.56/7   82.56/7   83.21/7  
    OB Jenisovice                         4.52/6    3.41/7   15.37/7    6.13/6    5.15/6   10.45/7    7.32/7    9.26/7    5.40/5    4.27/4    5.28/5    4.00/3    0.25/7  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D65         2.3km    0m 12k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-78      2-63      3-53      4-43      5-74      6-56      7-55      8-87      9-92     10-50     11-61     12-100   
  1 Kohoutová Jitrenka             39.57  1.48/2    3.32/1*   5.08/1*   9.40/1*  12.03/1*  17.24/1*  21.35/1*  25.14/1*  27.35/1*  29.25/1*  37.02/1*  39.38/1*  39.57/1* 
    Slovan Praha                          1.48/2    1.44/1*   1.36/1*   4.32/4    2.23/1*   5.21/1*   4.11/1*   3.39/1*   2.21/1*   1.50/1*   7.37/4    2.36/1*   0.19/2  
  2 Karmazínová Ivana              43.04  2.20/3    5.14/3    6.59/2   11.28/2   17.43/2   23.11/2   27.46/2   31.31/2   33.54/2   35.57/2   39.27/2   42.34/2   43.04/2  
    Slavia Liberec orienteering           2.20/3    2.54/3    1.45/2    4.29/3    6.15/4    5.28/2    4.35/3    3.45/2    2.23/2    2.03/2    3.30/1*   3.07/2    0.30/5  
  3 Mestková Eva                   48.31  1.42/1*   4.22/2   11.06/3   14.45/3   18.06/3   25.38/3   30.08/3   34.37/3   37.12/3   40.06/3   44.56/3   48.14/3   48.31/3  
    Tempo Praha                           1.42/1*   2.40/2    6.44/3    3.39/2    3.21/3    7.32/4    4.30/2    4.29/4    2.35/3    2.54/4    4.50/2    3.18/3    0.17/1* 
  4 Kubíková Hela                  54.50  6.55/5   10.14/5   17.20/4   20.55/4   24.13/4   31.34/4   36.28/4   40.27/4   43.29/4   45.57/4   50.50/4   54.31/4   54.50/4  
    TJ Loko Liberec                       6.55/5    3.19/5    7.06/4    3.35/1*   3.18/2    7.21/3    4.54/4    3.59/3    3.02/4    2.28/3    4.53/3    3.41/4    0.19/2  
  5 Bednaríková Olga Marie        103.03  3.05/4    6.05/4   22.26/5   29.40/5   36.51/5   53.16/5   63.35/5   73.17/5   78.53/5   83.21/5   96.21/5  102.40/5  103.03/5  
    Slavia Liberec orienteering           3.05/4    3.00/4   16.21/5    7.14/5    7.11/5   16.25/5   10.19/5    9.42/5    5.36/5    4.28/5   13.00/5    6.19/5    0.23/4  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D70         2.3km    0m 12k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-78      2-63      3-53      4-43      5-74      6-56      7-55      8-87      9-92     10-50     11-61     12-100   
  1 Krtenská Leontina              47.37  2.13/2    4.13/2    6.38/2   10.42/2   14.14/2   20.05/2   26.34/2   32.37/2   35.54/1*  38.24/1*  43.01/1*  47.10/1*  47.37/1* 
    OK Jiskra Novy Bor                    2.13/2    2.00/2    2.25/3    4.04/1*   3.32/3    5.51/2    6.29/5    6.03/3    3.17/1*   2.30/1*   4.37/1*   4.09/4    0.27/3  
  2 Strojsová Jaroslava            53.29  2.45/4    5.48/4    8.25/4   13.31/3   18.06/4   23.38/3   28.59/4   34.32/4   38.45/3   43.03/2   49.12/2   53.04/2   53.29/2  
    KOB Kamenicky Senov                   2.45/4    3.03/6    2.37/4    5.06/3    4.35/4    5.32/1*   5.21/3    5.33/2    4.13/2    4.18/3    6.09/2    3.52/3    0.25/2  
  3 Pospísilová Jana               55.55  1.58/1*   3.29/1*   5.16/1*   9.35/1*  12.44/1*  18.48/1*  23.09/1*  32.13/1*  36.49/2   44.31/3   52.33/3   55.36/3   55.55/3  
    KOB Decín                             1.58/1*   1.31/1*   1.47/1*   4.19/2    3.09/2    6.04/3    4.21/2    9.04/6    4.36/3    7.42/6    8.02/5    3.03/2    0.19/1* 
  4 Krausová Marie                 58.44  2.34/3    5.01/3    7.01/3   14.11/4   17.18/3   24.36/4   28.49/3   33.37/3   41.00/4   47.38/4   55.27/4   58.17/4   58.44/4  
    TJ Loko Liberec                       2.34/3    2.27/3    2.00/2    7.10/5    3.07/1*   7.18/4    4.13/1*   4.48/1*   7.23/6    6.38/5    7.49/4    2.50/1*   0.27/3  
  5 Nejezchlebová Vera             66.10  3.30/5    6.06/5   10.38/5   15.49/5   22.11/5   30.55/5   37.12/5   43.51/5   50.55/5   55.01/5   61.24/5   65.40/5   66.10/5  
    KOB Kamenicky Senov                   3.30/5    2.36/4    4.32/6    5.11/4    6.22/6    8.44/5    6.17/4    6.39/4    7.04/5    4.06/2    6.23/3    4.16/5    0.30/5  
  6 Folprechtová Marie             93.56  9.12/6   12.04/6   15.41/6   23.52/6   28.34/6   48.32/6   57.32/6   66.04/6   71.41/6   78.07/6   87.36/6   93.18/6   93.56/6  
    OOB TJ Turnov                         9.12/6    2.52/5    3.37/5    8.11/6    4.42/5   19.58/6    9.00/6    8.32/5    5.37/4    6.26/4    9.29/6    5.42/6    0.38/6  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H10         2.3km    0m 9k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-81      2-82      3-83      4-84      5-94      6-87      7-95      8-91      9-100   
  1 Strait Vilém                   15.50  2.37/1*   5.22/1*   5.59/1*   7.18/1*   9.12/1*   9.51/1*  11.25/1*  14.49/1*  15.38/1*  15.50/1* 
    USK Praha                             2.37/1*   2.45/1*   0.37/1*   1.19/2    1.54/1*   0.39/1*   1.34/1*   3.24/1*   0.49/2    0.12/8  
  2 Míka Albert                    20.40  3.18/2    6.30/2    7.53/2    9.30/2   11.55/2   12.44/2   15.33/2   19.35/2   20.28/2   20.40/2  
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      3.18/2    3.12/2    1.23/13   1.37/5    2.25/2    0.49/3    2.49/12   4.02/2    0.53/9    0.12/8  
  3 Mestka Václav                  23.34  3.47/5    7.49/5    9.03/3   10.59/4   13.49/4   15.05/4   17.36/3   22.06/3   23.19/3   23.34/3  
    USK Praha                             3.47/5    4.02/9    1.14/10   1.56/10   2.50/7    1.16/14   2.31/6    4.30/5    1.13/21   0.15/21 
  4 Mairich Martin                 23.39  3.47/5    8.01/6    9.05/4   10.35/3   13.39/3   14.54/3   17.39/5   22.35/4   23.27/4   23.39/4  
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      3.47/5    4.14/10   1.04/8    1.30/4    3.04/10   1.15/13   2.45/10   4.56/8    0.52/7    0.12/8  
  5 Tomásek Prokop                 24.30  3.42/4    7.13/4   10.02/8   11.42/8   14.19/6   15.23/6   18.59/8   23.22/5   24.18/5   24.30/5  
    SOK TJ Turnov                         3.42/4    3.31/5    2.49/22   1.40/6    2.37/4    1.04/8    3.36/17   4.23/4    0.56/10   0.12/8  
  6 Strelba Antonín                26.35  4.03/7   10.26/14  11.26/13  13.35/14  16.29/13  18.02/14  20.55/14  25.35/6   26.24/6   26.35/6  
    SK Praga                              4.03/7    6.23/22   1.00/7    2.09/16   2.54/8    1.33/21   2.53/13   4.40/6    0.49/2    0.11/3  
  7 Brezina Karel                  27.18  4.10/8    8.58/9    9.56/6   12.00/9   15.11/9   16.17/9   20.01/10  26.06/7   27.06/7   27.18/7  
    OK Chrastava                          4.10/8    4.48/16   0.58/6    2.04/14   3.11/12   1.06/10   3.44/18   6.05/12   1.00/13   0.12/8  
  8 Vávra Tomás                    28.00  5.33/16   9.07/10   9.58/7   11.16/5   14.24/7   15.28/7   18.34/6   26.58/9   27.48/8   28.00/8  
    OK Jiskra Novy Bor                    5.33/16   3.34/7    0.51/4    1.18/1*   3.08/11   1.04/8    3.06/15   8.24/17   0.50/5    0.12/8  
  9 Mertlík Vojtech                28.20  4.10/8    8.37/7   10.07/10  12.42/11  16.45/14  17.29/12  20.15/12  26.53/8   28.09/9   28.20/9  
    OOB TJ Turnov                         4.10/8    4.27/13   1.30/15   2.35/19   4.03/23   0.44/2    2.46/11   6.38/14   1.16/22   0.11/3  
 10 Skorpil Marek                  28.27  5.35/17   9.31/12  11.06/12  12.49/12  16.16/12  17.35/13  21.57/15  27.15/11  28.15/10  28.27/10 
    TJ Sportcentrum Jicín                 5.35/17   3.56/8    1.35/16   1.43/7    3.27/14   1.19/18   4.22/21   5.18/10   1.00/13   0.12/8  
 11 Vesely Václav                  28.41  3.36/3    7.08/3   10.05/9   11.24/6   14.45/8   16.08/8   18.46/7   27.13/10  28.32/12  28.41/11 
    SOK TJ Turnov                         3.36/3    3.32/6    2.57/24   1.19/2    3.21/13   1.23/19   2.38/7    8.27/19   1.19/23   0.09/1* 
 12 Dolejsí Jan                    28.45  7.33/21  10.56/15  11.41/14  13.27/13  15.57/11  17.13/11  19.54/9   27.28/12  28.28/11  28.45/12 
    TJ Stadion Novy Bor                   7.33/21   3.23/4    0.45/2    1.46/8    2.30/3    1.16/14   2.41/8    7.34/15   1.00/13   0.17/23 
 13 Riby Philip                    29.06  4.22/10   9.28/11  10.16/11  12.15/10  15.51/10  16.47/10  20.09/11  27.45/13  28.52/13  29.06/13 
    OOB TJ Lokomotiva Teplice             4.22/10   5.06/17   0.48/3    1.59/12   3.36/16   0.56/7    3.22/16   7.36/16   1.07/19   0.14/17 
 14 Klust Jan                      29.43  4.33/11  12.51/21  14.18/20  18.36/21  21.13/20  22.39/20  24.32/19  28.44/14  29.33/14  29.43/14 
    OK Chrastava                          4.33/11   8.18/24   1.27/14   4.18/24   2.37/4    1.26/20   1.53/2    4.12/3    0.49/2    0.10/2  
 15 Heczko Erik                    29.58  6.50/19  11.13/17  13.00/18  15.11/17  18.11/16  19.45/16  22.40/16  28.55/15  29.46/15  29.58/15 
    Slavia Liberec orienteering           6.50/19   4.23/12   1.47/17   2.11/17   3.00/9    1.34/22   2.55/14   6.15/13   0.51/6    0.12/8  
 16 Habán Eduard                   30.19  7.57/22  11.17/18  12.34/17  15.18/19  18.55/18  20.32/18  24.18/18  29.05/16  30.05/16  30.19/16 
    Slavia Liberec orienteering           7.57/22   3.20/3    1.17/12   2.44/20   3.37/19   1.37/23   3.46/19   4.47/7    1.00/13   0.14/17 
 17 Simek Vojtech                  31.16  4.35/12   8.54/8    9.49/5   11.41/7   14.18/5   15.13/5   17.36/3   30.09/17  31.05/17  31.16/17 
    OOB TJ Lokomotiva Teplice             4.35/12   4.19/11   0.55/5    1.52/9    2.37/4    0.55/6    2.23/3   12.33/23   0.56/10   0.11/3  
 18 Kouril Vojta                   32.45  7.24/20  12.42/20  14.48/21  17.42/20  21.20/21  23.50/22  26.32/21  31.39/18  32.31/18  32.45/18 
    SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.          7.24/20   5.18/19   2.06/19   2.54/22   3.38/20   2.30/24   2.42/9    5.07/9    0.52/7    0.14/17 
 19 Sálek Richard                  33.11  5.00/14  10.59/16  12.14/16  15.10/16  18.42/17  20.00/17  23.48/17  32.13/19  33.00/19  33.11/19 
    OOB TJ Turnov                         5.00/14   5.59/21   1.15/11   2.56/23   3.32/15   1.18/16   3.48/20   8.25/18   0.47/1*   0.11/3  
 20 Nozicka Jan                    34.13  4.51/13   9.31/12  11.51/15  13.52/15  17.28/15  18.22/15  20.45/13  33.05/20  34.02/20  34.13/20 
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      4.51/13   4.40/15   2.20/20   2.01/13   3.36/16   0.54/5    2.23/3   12.20/22   0.57/12   0.11/3  
 21 Vrestál Antonín                36.18  5.21/15  11.18/19  13.08/19  15.16/18  19.48/19  21.06/19  25.38/20  34.28/21  36.01/21  36.18/21 
    OOB TJ Turnov                         5.21/15   5.57/20   1.50/18   2.08/15   4.32/24   1.18/16   4.32/22   8.50/20   1.33/24   0.17/23 
 22 Hubácek David                  37.42  6.33/18  13.20/22  16.13/22  19.01/22  22.37/22  23.49/21  30.57/23  36.28/22  37.28/22  37.42/22 
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      6.33/18   6.47/23   2.53/23   2.48/21   3.36/16   1.12/11   7.08/23   5.31/11   1.00/13   0.14/17 
 23 Rehor Hynek                    40.16 10.48/23  15.25/23  17.50/23  19.48/23  23.27/23  24.20/23  26.44/22  39.01/23  40.04/23  40.16/23 
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou     10.48/23   4.37/14   2.25/21   1.58/11   3.39/21   0.53/4    2.24/5   12.17/21   1.03/18   0.12/8  
 24 Miklas Ondrej                  63.52 17.08/24  22.18/24  23.29/24  25.50/24  29.51/24  31.05/24  43.36/24  62.25/24  63.37/24  63.52/24 
    Slavia Liberec orienteering          17.08/24   5.10/18   1.11/9    2.21/18   4.01/22   1.14/12  12.31/24  18.49/24   1.12/20   0.15/21 
    Sychra Marek               DISK       7.28/    16.02/         /    21.09/    28.25/    29.53/    35.11/    41.10/    42.10/    42.20/   
    OK Chrastava                          7.28/     8.34/         /         /     7.16/     1.28/     5.18/     5.59/     1.00/     0.10/   
    Bukvic Krystof             DISK           /    18.56/    24.16/    31.04/    34.39/    35.44/    42.45/    47.50/    49.20/    49.32/   
    SOK TJ Turnov                             /         /     5.20/     6.48/     3.35/     1.05/     7.01/     5.05/     1.30/     0.12/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H10L        1.8km    0m 7k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-78      2-76      3-80      4-85      5-88      6-90      7-100   
  1 Drahonovsky Tomás              15.03  1.30/1*   4.23/1*   5.30/1*   7.31/1*   9.30/1*  13.22/1*  14.52/1*  15.03/1* 
    OOB TJ Turnov                         1.30/1*   2.53/1*   1.07/1*   2.01/1*   1.59/1*   3.52/1*   1.30/1*   0.11/1* 
  2 Horácek Jakub                  24.10  2.02/4    7.57/4    9.56/3   13.03/3   16.01/3   22.13/2   23.55/2   24.10/2  
    OB Jenisovice                         2.02/4    5.55/7    1.59/7    3.07/4    2.58/5    6.12/7    1.42/3    0.15/14 
  3 Stembera Vítek                 24.54  1.46/3    6.37/2    7.54/2   11.00/2   14.59/2   23.08/3   24.40/3   24.54/3  
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      1.46/3    4.51/3    1.17/2    3.06/3    3.59/7    8.09/17   1.32/2    0.14/12 
  4 Matous Marek                   25.20  2.02/4    7.59/5   10.35/4   14.35/4   17.10/4   23.21/4   25.07/4   25.20/4  
    OB Jenisovice                         2.02/4    5.57/8    2.36/13   4.00/12   2.35/3    6.11/6    1.46/5    0.13/9  
  5 Horácek Dominik                27.09  1.42/2    9.13/7   11.29/6   15.10/5   19.38/6   25.03/6   26.53/5   27.09/5  
    OB Jenisovice                         1.42/2    7.31/11   2.16/10   3.41/9    4.28/10   5.25/4    1.50/6    0.16/16 
  6 Kucera Radek                   27.10  2.19/8    9.31/8   11.45/8   15.15/6   19.56/8   24.29/5   26.58/6   27.10/6  
    OK Chrastava                          2.19/8    7.12/10   2.14/9    3.30/6    4.41/12   4.33/2    2.29/9    0.12/5  
  7 Polák Tomás                    28.04  2.30/11  10.21/10  11.45/8   15.17/7   20.02/9   25.25/7   27.52/7   28.04/7  
    OK Chrastava                          2.30/11   7.51/12   1.24/4    3.32/7    4.45/13   5.23/3    2.27/8    0.12/5  
  8 Válek Matej                    29.07  2.06/6    7.59/5   11.22/5   16.14/9   19.00/5   26.17/8   28.54/8   29.07/8  
    OK Jiskra Novy Bor                    2.06/6    5.53/6    3.23/18   4.52/15   2.46/4    7.17/14   2.37/11   0.13/9  
  9 Kolnik Petr                    30.05  2.35/12  10.42/11  12.54/11  16.20/10  20.14/10  27.05/10  29.54/9   30.05/9  
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      2.35/12   8.07/13   2.12/8    3.26/5    3.54/6    6.51/13   2.49/13   0.11/1* 
 10 Zanka Albert                   31.22  7.26/18  12.42/15  14.04/13  17.06/11  21.16/12  29.21/12  31.05/10  31.22/10 
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      7.26/18   5.16/4    1.22/3    3.02/2    4.10/8    8.05/16   1.44/4    0.17/17 
 11 Vacek Teodor                   32.00  2.49/13   9.31/8   11.49/10  15.52/8   21.00/11  27.16/11  31.49/11  32.00/11 
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      2.49/13   6.42/9    2.18/11   4.03/13   5.08/14   6.16/9    4.33/16   0.11/1* 
 12 Folprecht Lukás                32.43  8.34/19  11.31/12  14.00/12  17.32/13  19.54/7   26.36/9   32.32/12  32.43/12 
    USK Praha                             8.34/19   2.57/2    2.29/12   3.32/7    2.22/2    6.42/10   5.56/19   0.11/1* 
 13 Skácel Jan                     33.35  3.34/17  11.45/13  14.46/15  19.23/15  23.39/13  31.20/13  33.20/13  33.35/13 
    Slavia Liberec orienteering           3.34/17   8.11/14   3.01/14   4.37/14   4.16/9    7.41/15   2.00/7    0.15/14 
 14 Gomolák Jan                    36.12  2.25/10   7.55/3   11.34/7   17.23/12  25.10/15  33.22/14  35.53/14  36.12/14 
    OK Chrastava                          2.25/10   5.30/5    3.39/19   5.49/19   7.47/17   8.12/18   2.31/10   0.19/19 
 15 Harakal Antonín                37.11  2.12/7   12.00/14  15.20/16  20.13/16  24.52/14  34.18/15  36.57/15  37.11/15 
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      2.12/7    9.48/15   3.20/16   4.53/16   4.39/11   9.26/19   2.39/12   0.14/12 
 16 Kucera Jakub                   41.06  2.21/9   12.54/16  14.29/14  18.15/14  31.59/17  37.38/17  40.48/16  41.06/16 
    USK Praha                             2.21/9   10.33/16   1.35/6    3.46/11  13.44/18   5.39/5    3.10/14   0.18/18 
 17 Krupka Daniel                  42.08  3.08/14  15.04/17  18.23/18  23.29/18  29.58/16  36.48/16  41.56/17  42.08/17 
    OK Chrastava                          3.08/14  11.56/17   3.19/15   5.06/17   6.29/16   6.50/12   5.08/17   0.12/5  
 18 Vrestál Frantisek              45.34  3.22/16  15.55/18  17.27/17  21.10/17  35.05/18  41.19/18  45.22/18  45.34/18 
    OOB TJ Turnov                         3.22/16  12.33/18   1.32/5    3.43/10  13.55/19   6.14/8    4.03/15   0.12/5  
 19 Houda Lukás                    54.09  3.11/15  27.02/19  30.24/19  35.32/19  42.00/19  48.44/19  53.56/19  54.09/19 
    OK Chrastava                          3.11/15  23.51/19   3.22/17   5.08/18   6.28/15   6.44/11   5.12/18   0.13/9  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H12         2.5km    0m 11k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-78      2-81      3-54      4-55      5-65      6-72      7-87      8-95      9-90     10-93     11-100   
  1 Mairich Filip                  22.56  1.19/1*   3.31/5    6.09/4    8.27/3    9.33/3   12.24/2   15.19/2   17.09/2   20.07/2   21.35/1*  22.45/1*  22.56/1* 
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      1.19/1*   2.12/12   2.38/10   2.18/1*   1.06/5    2.51/3    2.55/6    1.50/5    2.58/1*   1.28/3    1.10/5    0.11/2  
  2 Waldhauser Stepán              23.56  1.26/3    2.43/1*   4.54/2    7.38/1*   8.41/1*  11.12/1*  14.01/1*  15.45/1*  19.39/1*  22.31/2   23.44/2   23.56/2  
    OK Jiskra Novy Bor                    1.26/3    1.17/1*   2.11/6    2.44/4    1.03/2    2.31/1*   2.49/4    1.44/2    3.54/8    2.52/11   1.13/6    0.12/6  
  3 Dejnozka Martin                26.36  1.30/4    2.52/2    4.51/1*   8.42/4   10.02/4   12.50/3   16.05/3   17.53/3   21.50/3   25.19/3   26.24/3   26.36/3  
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      1.30/4    1.22/2    1.59/3    3.51/9    1.20/8    2.48/2    3.15/9    1.48/4    3.57/9    3.29/14   1.05/2    0.12/6  
  4 Zakouril Matyás                27.00  1.31/5    3.03/3    5.05/3    8.01/2    9.07/2   14.38/5   17.47/5   20.06/5   23.46/5   25.21/4   26.48/4   27.00/4  
    USK Praha                             1.31/5    1.32/3    2.02/5    2.56/5    1.06/5    5.31/13   3.09/8    2.19/12   3.40/7    1.35/4    1.27/12   0.12/6  
  5 Titz Adam                      27.05  4.24/21   6.07/16   8.00/14  11.56/10  12.59/10  16.19/7   18.52/6   20.45/6   24.05/6   25.30/5   26.54/5   27.05/5  
    USK Praha                             4.24/21   1.43/6    1.53/2    3.56/11   1.03/2    3.20/6    2.33/2    1.53/6    3.20/4    1.25/2    1.24/11   0.11/2  
  6 Sork Dominik                   29.10  2.02/10   4.07/10   7.19/12  11.25/9   12.50/8   15.43/6   19.06/7   21.08/7   25.59/8   27.46/6   29.01/6   29.10/6  
    KOB TRETRA Praha                      2.02/10   2.05/10   3.12/15   4.06/15   1.25/11   2.53/4    3.23/10   2.02/9    4.51/14   1.47/5    1.15/8    0.09/1* 
  7 Hoetzel Hugo                   29.44  4.14/20   6.11/17   7.59/13  10.37/6   11.34/5   14.36/4   17.02/4   18.40/4   21.53/4   28.13/7   29.32/7   29.44/7  
    OB Jenisovice                         4.14/20   1.57/8    1.48/1*   2.38/3    0.57/1*   3.02/5    2.26/1*   1.38/1*   3.13/2    6.20/23   1.19/9    0.12/6  
  8 Bernat Matej                   30.04  2.09/12   4.50/14   6.51/7   10.54/7   12.58/9   16.47/8   19.31/8   21.16/8   25.15/7   28.45/8   29.52/8   30.04/8  
    SOK TJ Turnov                         2.09/12   2.41/18   2.01/4    4.03/14   2.04/16   3.49/7    2.44/3    1.45/3    3.59/10   3.30/16   1.07/3    0.12/6  
  9 Pokorny Jan                    32.50  1.33/7    3.47/6    6.58/9   12.13/13  13.42/13  19.22/13  22.15/11  24.50/10  28.11/9   31.22/9   32.35/9   32.50/9  
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      1.33/7    2.14/14   3.11/14   5.15/20   1.29/12   5.40/14   2.53/5    2.35/13   3.21/5    3.11/13   1.13/6    0.15/18 
 10 Janousek Slávek                35.20  2.10/13   4.35/12   7.02/10  11.02/8   12.14/6   18.47/11  22.12/10  24.55/11  32.07/10  33.30/10  35.08/10  35.20/10 
    OK Jiskra Novy Bor                    2.10/13   2.25/16   2.27/9    4.00/13   1.12/7    6.33/18   3.25/11   2.43/15   7.12/18   1.23/1*   1.38/14   0.12/6  
 11 Habán Oliver                   41.08  2.47/17   4.49/13   9.01/16  12.08/12  13.39/12  17.50/10  22.56/12  24.56/12  36.20/13  39.15/12  40.57/12  41.08/11 
    Slavia Liberec orienteering           2.47/17   2.02/9    4.12/19   3.07/6    1.31/13   4.11/8    5.06/16   2.00/7   11.24/22   2.55/12   1.42/15   0.11/2  
 12 Nemsovsky Filip                41.42  1.57/9    4.27/11   7.17/11  12.20/14  14.29/14  19.21/12  24.19/13  27.27/13  36.41/14  39.02/11  40.30/11  41.42/12 
    USK Praha                             1.57/9    2.30/17   2.50/11   5.03/19   2.09/18   4.52/11   4.58/14   3.08/18   9.14/19   2.21/9    1.28/13   1.12/24 
 13 Rokos Marek                    42.06  1.56/8    4.06/9    6.24/5   12.03/11  13.27/11  17.39/9   21.26/9   23.26/9   35.12/11  40.31/13  41.53/13  42.06/13 
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      1.56/8    2.10/11   2.18/8    5.39/21   1.24/10   4.12/9    3.47/12   2.00/7   11.46/23   5.19/20   1.22/10   0.13/14 
 14 Michálek Michal                43.31  2.40/16   5.25/15   8.27/15  13.03/15  15.36/15  21.49/14  28.52/15  31.28/15  36.10/12  41.37/14  43.20/14  43.31/14 
    SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.          2.40/16   2.45/19   3.02/13   4.36/17   2.33/22   6.13/16   7.03/18   2.36/14   4.42/13   5.27/22   1.43/16   0.11/2  
 15 Sykora Oliver                  44.46  1.25/2    3.48/7   13.03/18  17.02/17  18.42/17  28.25/19  32.46/17  35.35/17  39.49/16  43.30/17  44.32/15  44.46/15 
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      1.25/2    2.23/15   9.15/24   3.59/12   1.40/14   9.43/20   4.21/13   2.49/16   4.14/12   3.41/17   1.02/1*   0.14/16 
 16 Vesely Jakub                   44.51  2.02/10   7.54/18  11.18/17  15.29/16  17.28/16  22.20/15  27.18/14  30.34/14  39.50/17  42.09/15  44.39/16  44.51/16 
    OK Jiskra Novy Bor                    2.02/10   5.52/21   3.24/17   4.11/16   1.59/15   4.52/11   4.58/14   3.16/19   9.16/20   2.19/8    2.30/21   0.12/6  
 17 Sasek Martin                   45.19  1.32/6    3.09/4    6.31/6   10.17/5   12.38/7   22.25/16  30.38/16  34.03/16  40.32/18  43.14/16  45.07/17  45.19/17 
    SOBSA                                 1.32/6    1.37/4    3.22/16   3.46/8    2.21/20   9.47/21   8.13/20   3.25/21   6.29/17   2.42/10   1.53/18   0.12/6  
 18 Nejezchleb Vojtech             47.45 11.06/24  12.52/21  15.07/21  17.37/18  18.59/18  25.05/17  33.47/19  36.02/18  39.34/15  43.37/18  47.30/18  47.45/18 
    OOB TJ Turnov                        11.06/24   1.46/7    2.15/7    2.30/2    1.22/9    6.06/15   8.42/21   2.15/11   3.32/6    4.03/19   3.53/24   0.15/18 
 19 Vávra Jan                      50.49  4.45/22  14.13/23  17.38/22  21.32/21  23.46/21  28.26/20  33.41/18  36.58/19  46.27/19  48.16/19  50.33/19  50.49/19 
    OK Jiskra Novy Bor                    4.45/22   9.28/23   3.25/18   3.54/10   2.14/19   4.40/10   5.15/17   3.17/20   9.29/21   1.49/6    2.17/19   0.16/22 
 20 Bicík Stepán                   54.06 10.40/23  12.52/21  19.29/23  23.06/23  24.09/22  40.52/21  43.50/20  45.58/20  49.17/20  52.46/20  53.53/20  54.06/20 
    SOK TJ Turnov                        10.40/23   2.12/12   6.37/23   3.37/7    1.03/2   16.43/22   2.58/7    2.08/10   3.19/3    3.29/14   1.07/3    0.13/14 
 21 Houzvicka David                56.17  2.15/14   9.05/20  13.32/20  19.29/19  21.55/19  28.19/18  44.47/21  47.47/21  51.59/21  54.17/21  56.02/21  56.17/21 
    OOB TJ Turnov                         2.15/14   6.50/22   4.27/20   5.57/22   2.26/21   6.24/17  16.28/23   3.00/17   4.12/11   2.18/7    1.45/17   0.15/18 
 22 Blazkovan Matej                73.39  2.23/15   4.03/8    6.57/8   20.24/20  22.30/20  46.41/23  54.50/22  59.43/22  65.43/22  71.07/22  73.25/22  73.39/22 
    OK Jiskra Novy Bor                    2.23/15   1.40/5    2.54/12  13.27/24   2.06/17  24.11/24   8.09/19   4.53/22   6.00/16   5.24/21   2.18/20   0.14/16 
 23 Potmesil Matyás                78.07  3.43/19  17.38/24  23.48/24  28.35/24  33.29/24  41.16/22  59.48/23  65.37/23  70.46/23  74.37/23  77.52/23  78.07/23 
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      3.43/19  13.55/24   6.10/22   4.47/18   4.54/23   7.47/19  18.32/24   5.49/23   5.09/15   3.51/18   3.15/23   0.15/18 
 24 Janousek Albert               100.50  2.50/18   8.04/19  13.03/18  22.42/22  29.01/23  51.27/24  63.04/24  71.29/24  90.06/24  97.59/24 100.33/24 100.50/24 
    OK Chrastava                          2.50/18   5.14/20   4.59/21   9.39/23   6.19/24  22.26/23  11.37/22   8.25/24  18.37/24   7.53/24   2.34/22   0.17/23 
    Kucera Filip               DISK       1.30/     3.25/     5.05/    10.57/    22.22/    35.18/    38.29/    40.44/    49.52/    51.25/         /    52.36/   
    OK Chrastava                          1.30/     1.55/     1.40/     5.52/    11.25/    12.56/     3.11/     2.15/     9.08/     1.33/         /         /   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H14         3.0km    0m 15k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-63      2-64      3-32      4-43      5-34      6-74      7-57      8-70      9-36     10-35     11-79     12-67     13-50     14-61     15-100   
  1 Synek Petr                     28.09  1.29/2    3.03/3    4.24/1*   5.55/2    7.09/1*   8.21/1*  10.42/1*  11.58/2   13.57/2   16.04/2   19.53/2   23.12/1*  24.37/1*  26.43/1*  27.59/1*  28.09/1* 
    OK Doksy                              1.29/2    1.34/6    1.21/2    1.31/3    1.14/1*   1.12/2    2.21/2    1.16/5    1.59/1*   2.07/6    3.49/5    3.19/1*   1.25/7    2.06/4    1.16/1*   0.10/9  
  2 Vitebsky Lukás                 28.41  1.31/4    3.46/8    4.56/4    6.16/3    7.38/2    8.43/2   11.02/2   11.55/1*  13.54/1*  15.42/1*  18.42/1*  23.22/2   25.17/2   27.03/2   28.34/2   28.41/2  
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      1.31/4    2.15/14   1.10/1*   1.20/1*   1.22/3    1.05/1*   2.19/1*   0.53/1*   1.59/1*   1.48/2    3.00/1*   4.40/8    1.55/9    1.46/1*   1.31/2    0.07/1* 
  3 Tkác Matej                     32.48  1.27/1*   2.49/1*   4.25/2    5.52/1*   9.14/6   10.44/6   13.06/3   15.59/6   18.10/6   19.43/5   23.09/4   27.29/3   28.51/3   31.07/3   32.39/3   32.48/3  
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      1.27/1*   1.22/1*   1.36/7    1.27/2    3.22/14   1.30/4    2.22/3    2.53/19   2.11/3    1.33/1*   3.26/2    4.20/5    1.22/6    2.16/5    1.32/3    0.09/4  
  4 Dejnozka Vojtech               35.19  1.30/3    2.59/2    5.08/7    7.04/7    8.38/5   10.00/4   13.16/5   14.59/5   17.39/5   20.02/6   24.52/6   29.26/6   30.42/4   33.15/5   35.07/4   35.19/4  
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      1.30/3    1.29/2    2.09/13   1.56/9    1.34/4    1.22/3    3.16/5    1.43/12   2.40/7    2.23/10   4.50/8    4.34/7    1.16/2    2.33/9    1.52/10   0.12/16 
  5 Lesák Ondrej                   35.40  1.39/5    3.10/4    4.57/5    6.44/5    8.05/3    9.39/3   13.11/4   14.11/3   16.47/3   19.01/3   22.44/3   29.14/5   31.19/5   33.09/4   35.12/5   35.40/5  
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      1.39/5    1.31/3    1.47/9    1.47/6    1.21/2    1.34/6    3.32/9    1.00/2    2.36/5    2.14/8    3.43/4    6.30/15   2.05/12   1.50/2    2.03/14   0.28/23 
  6 Kolár Simon                    36.16      /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /    36.16/   
    TJ Jiskra Horice                          /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
  7 Prusa Dominik                  38.07  1.45/7    3.18/5    4.47/3    6.18/4    8.36/4   10.36/5   13.27/6   14.28/4   17.28/4   19.21/4   24.17/5   28.09/4   34.12/7   36.15/6   37.55/6   38.07/6  
    USK Praha                             1.45/7    1.33/4    1.29/5    1.31/3    2.18/10   2.00/11   2.51/4    1.01/3    3.00/10   1.53/3    4.56/10   3.52/3    6.03/21   2.03/3    1.40/6    0.12/16 
  8 Zaboril Ondrej                 38.17  1.50/8    3.29/6    5.02/6    6.56/6   11.24/10  13.02/10  16.47/9   17.49/8   20.42/7   23.24/7   28.17/8   32.28/7   33.43/6   36.24/7   38.08/7   38.17/7  
    OB Jenisovice                         1.50/8    1.39/7    1.33/6    1.54/8    4.28/17   1.38/8    3.45/10   1.02/4    2.53/9    2.42/12   4.53/9    4.11/4    1.15/1*   2.41/10   1.44/8    0.09/4  
  9 Mellan Jonás                   39.35  2.02/11   3.43/7    5.44/9    8.12/10  10.18/9   12.21/8   16.43/8   20.03/11  22.23/11  24.29/9   29.38/10  33.28/9   35.28/9   37.46/8   39.25/8   39.35/8  
    SOK TJ Turnov                         2.02/11   1.41/8    2.01/12   2.28/11   2.06/8    2.03/12   4.22/14   3.20/22   2.20/4    2.06/5    5.09/11   3.50/2    2.00/10   2.18/6    1.39/4    0.10/9  
 10 Rehor Vojta                    40.47  1.54/10   3.47/9    5.26/8    7.45/8   10.06/7   11.39/7   14.56/7   16.16/7   20.43/8   25.05/10  28.45/9   33.14/8   35.23/8   38.36/9   40.35/9   40.47/9  
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      1.54/10   1.53/11   1.39/8    2.19/10   2.21/11   1.33/5    3.17/6    1.20/7    4.27/16   4.22/18   3.40/3    4.29/6    2.09/13   3.13/14   1.59/12   0.12/16 
 11 Kozina Stepán                  41.56      /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /    41.56/   
    SK Praga                                  /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
 12 Matyás Vojtech                 44.40  2.39/15   4.21/10   6.52/11  14.47/18  16.50/16  18.54/14  22.13/13  23.50/13  26.27/12  28.44/12  33.03/11  39.07/11  40.25/11  42.46/10  44.27/10  44.40/10 
    OK Chrastava                          2.39/15   1.42/9    2.31/15   7.55/23   2.03/7    2.04/13   3.19/7    1.37/9    2.37/6    2.17/9    4.19/7    6.04/11   1.18/4    2.21/7    1.41/7    0.13/20 
 13 Hájek Krystof                  45.37      /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /    45.37/   
    SOK TJ Turnov                             /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
 14 Mathisen Tobias                45.43  3.12/18   4.54/13   6.17/10   8.10/9   10.06/7   12.32/9   17.34/11  18.53/10  21.42/9   23.42/8   27.58/7   34.17/10  36.11/10  43.31/11  45.35/11  45.43/11 
    19N                                   3.12/18   1.42/9    1.23/4    1.53/7    1.56/5    2.26/16   5.02/17   1.19/6    2.49/8    2.00/4    4.16/6    6.19/12   1.54/8    7.20/22   2.04/15   0.08/3  
 15 Bradác David                   47.35  1.53/9   10.27/22  12.24/21  15.31/20  17.32/17  19.09/15  22.33/14  24.15/14  27.40/14  30.37/14  35.55/12  41.55/12  43.15/12  45.44/12  47.23/12  47.35/12 
    TJ Loko Liberec                       1.53/9    8.34/23   1.57/10   3.07/15   2.01/6    1.37/7    3.24/8    1.42/11   3.25/13   2.57/13   5.18/13   6.00/10   1.20/5    2.29/8    1.39/4    0.12/16 
 16 Mencl Jan                      52.07  2.16/12   5.05/14   7.05/12  10.08/12  13.48/12  15.55/12  21.00/12  23.16/12  26.43/13  29.13/13  37.30/13  43.23/13  45.35/13  49.56/13  51.57/13  52.07/13 
    OB Jenisovice                         2.16/12   2.49/17   2.00/11   3.03/14   3.40/15   2.07/14   5.05/18   2.16/15   3.27/14   2.30/11   8.17/20   5.53/9    2.12/14   4.21/18   2.01/13   0.10/9  
 17 Husák Martin                   53.48  2.26/14   4.26/11  11.03/18  13.36/17  16.22/15  18.14/13  23.36/16  26.15/17  30.11/15  33.08/15  39.15/14  46.33/14  48.37/14  51.48/14  53.37/14  53.48/14 
    OK Chrastava                          2.26/14   2.00/13   6.37/23   2.33/12   2.46/12   1.52/10   5.22/19   2.39/17   3.56/15   2.57/13   6.07/14   7.18/17   2.04/11   3.11/13   1.49/9    0.11/13 
 18 Kornmo Halvard                 55.46  1.43/6    7.05/18   8.27/15  11.48/14  19.07/19  21.33/18  26.11/18  29.17/18  32.28/18  34.38/17  39.53/15  49.03/16  50.19/15  53.39/15  55.37/15  55.46/15 
    19N                                   1.43/6    5.22/21   1.22/3    3.21/17   7.19/22   2.26/16   4.38/15   3.06/21   3.11/11   2.10/7    5.15/12   9.10/19   1.16/2    3.20/15   1.58/11   0.09/4  
 19 Hejna Hynek                    59.17  3.54/23   5.27/15   7.48/13   9.27/11  11.42/11  13.26/11  17.11/10  18.35/9   21.53/10  25.58/11  42.57/17  49.24/17  51.49/17  56.50/16  59.10/16  59.17/16 
    TJ Loko Liberec                       3.54/23   1.33/4    2.21/14   1.39/5    2.15/9    1.44/9    3.45/10   1.24/8    3.18/12   4.05/17  16.59/23   6.27/14   2.25/16   5.01/20   2.20/16   0.07/1* 
 20 Rosenvold Anders L.            60.15  2.51/16   4.48/12   9.04/17  13.24/16  16.17/14  19.19/16  23.14/15  25.57/15  31.51/17  34.56/18  43.07/18  52.13/18  54.36/18  57.40/17  60.06/17  60.15/17 
    19N                                   2.51/16   1.57/12   4.16/21   4.20/20   2.53/13   3.02/18   3.55/13   2.43/18   5.54/20   3.05/15   8.11/19   9.06/18   2.23/15   3.04/12   2.26/18   0.09/4  
 21 Ekert Tomás                    61.19  3.12/18   5.33/17   8.33/16  11.26/13  15.13/13  19.59/17  23.51/17  26.02/16  31.05/16  34.15/16  42.16/16  48.39/15  51.10/16  58.27/18  61.10/18  61.19/18 
    Slavia Liberec orienteering           3.12/18   2.21/15   3.00/18   2.53/13   3.47/16   4.46/20   3.52/12   2.11/14   5.03/19   3.10/16   8.01/17   6.23/13   2.31/17   7.17/21   2.43/22   0.09/4  
 22 Mertlík Jakub                  74.48  2.22/13  10.29/23  13.10/23  16.28/21  21.37/21  23.44/19  28.30/19  30.10/19  38.36/19  43.13/19  49.31/19  59.06/19  69.21/19  72.10/19  74.37/19  74.48/19 
    OOB TJ Turnov                         2.22/13   8.07/22   2.41/17   3.18/16   5.09/20   2.07/14   4.46/16   1.40/10   8.26/23   4.37/19   6.18/15   9.35/21  10.15/23   2.49/11   2.27/19   0.11/13 
 23 Riby Thomas                    79.44  3.12/18   7.10/19  11.11/19  16.48/22  21.28/20  26.14/21  38.35/21  40.25/21  45.25/21  50.07/21  57.05/20  63.47/20  73.31/21  76.53/20  79.31/20  79.44/20 
    OOB TJ Lokomotiva Teplice             3.12/18   3.58/18   4.01/20   5.37/21   4.40/18   4.46/20  12.21/22   1.50/13   5.00/18   4.42/20   6.58/16   6.42/16   9.44/22   3.22/16   2.38/20   0.13/20 
 24 Danko Stepán                   84.59  2.54/17   5.29/16   8.09/14  12.09/15  18.43/18  24.16/20  29.58/20  33.34/20  39.50/20  48.48/20  58.23/21  67.47/21  72.07/20  81.03/21  84.46/21  84.59/21 
    OK Chrastava                          2.54/17   2.35/16   2.40/16   4.00/19   6.34/21   5.33/23   5.42/20   3.36/23   6.16/21   8.58/23   9.35/21   9.24/20   4.20/19   8.56/23   3.43/23   0.13/20 
 25 Kodejs Ondrej                  87.12  3.35/22   7.59/20  12.24/21  18.54/23  23.43/22  27.18/22  48.29/23  50.45/23  55.20/23  60.31/23  68.33/23  78.18/23  81.12/22  84.41/22  87.02/22  87.12/22 
    USK Praha                             3.35/22   4.24/19   4.25/22   6.30/22   4.49/19   3.35/19  21.11/23   2.16/15   4.35/17   5.11/21   8.02/18   9.45/22   2.54/18   3.29/17   2.21/17   0.10/9  
 26 Novotny Jaromír                89.09  3.13/21   8.09/21  11.51/20  15.28/19  29.10/23  33.58/23  41.03/22  43.57/22  50.18/22  56.03/22  66.11/22  76.48/22  81.22/23  86.16/23  88.58/23  89.09/23 
    Slavia Liberec orienteering           3.13/21   4.56/20   3.42/19   3.37/18  13.42/23   4.48/22   7.05/21   2.54/20   6.21/22   5.45/22  10.08/22  10.37/23   4.34/20   4.54/19   2.42/21   0.11/13 
    Ausen Martin               DISK      15.33/         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    19N                                  15.33/         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    Zukov Jakub                DISK       6.00/    14.46/    17.59/    21.07/    23.59/    31.05/    37.48/    41.54/    50.36/    55.19/    65.14/    73.50/    76.33/         /         /         /   
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      6.00/     8.46/     3.13/     3.08/     2.52/     7.06/     6.43/     4.06/     8.42/     4.43/     9.55/     8.36/     2.43/         /         /         /   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H16         3.2km    0m 16k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-31      2-53      3-72      4-60      5-34      6-74      7-57      8-70      9-56     10-62     11-79     12-49     13-77     14-51     15-71     16-100   
  1 Nagy Josef                     28.57  1.27/2    2.05/1*   3.51/1*   5.22/1*   6.32/1*   7.36/1*   9.46/1*  10.46/1*  13.07/1*  14.19/1*  17.43/1*  20.50/1*  23.22/1*  26.24/1*  26.55/1*  28.50/1*  28.57/1* 
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      1.27/2    0.38/1*   1.46/1*   1.31/1*   1.10/1*   1.04/1*   2.10/1*   1.00/3    2.21/1*   1.12/1*   3.24/2    3.07/2    2.32/3    3.02/5    0.31/1*   1.55/1*   0.07/2  
  2 Bíly Jakub                     32.19      /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /    32.19/   
    OOB TJ Lokomotiva Teplice                 /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
  3 Zalaba Tomás                   34.30      /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /    34.30/   
    TJ Sportcentrum Jicín                     /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
  4 Storemyr Alexander Repsta      40.50  2.54/7    4.56/8    6.53/6    8.36/4    9.59/2   12.16/2   15.32/2   16.27/2   21.07/2   24.10/2   27.44/2   30.40/2   34.58/2   36.32/2   37.34/2   40.39/2   40.50/2  
    19N                                   2.54/7    2.02/9    1.57/2    1.43/2    1.23/3    2.17/4    3.16/3    0.55/1*   4.40/6    3.03/5    3.34/4    2.56/1*   4.18/9    1.34/1*   1.02/4    3.05/6    0.11/5  
  5 Mathisen Rasmus                44.42  2.13/4    3.45/4    6.24/4    8.45/5   10.18/4   14.26/4   18.32/4   20.00/4   23.39/3   25.46/3   30.58/3   35.38/3   38.31/4   40.22/3   41.28/3   44.32/3   44.42/3  
    19N                                   2.13/4    1.32/7    2.39/5    2.21/6    1.33/5    4.08/10   4.06/6    1.28/5    3.39/4    2.07/2    5.12/8    4.40/5    2.53/5    1.51/2    1.06/5    3.04/5    0.10/4  
  6 Ruta Matyás                    45.04  2.07/3    3.57/7    8.14/7   10.32/7   11.47/5   14.36/5   18.52/5   20.45/5   24.00/4   28.21/5   31.43/4   35.57/4   38.11/3   41.44/4   42.44/4   44.53/4   45.04/4  
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      2.07/3    1.50/8    4.17/8    2.18/4    1.15/2    2.49/7    4.16/9    1.53/8    3.15/2    4.21/9    3.22/1*   4.14/4    2.14/1*   3.33/8    1.00/3    2.09/2    0.11/5  
  7 Pavel Martin                   51.00  5.20/9    8.59/10  14.05/9   16.28/9   17.59/9   20.35/9   24.49/9   26.50/9   30.17/9   34.20/8   37.53/8   42.00/8   44.15/6   47.41/5   48.40/5   50.52/5   51.00/5  
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      5.20/9    3.39/10   5.06/9    2.23/7    1.31/4    2.36/6    4.14/8    2.01/9    3.27/3    4.03/8    3.33/3    4.07/3    2.15/2    3.26/7    0.59/2    2.12/3    0.08/3  
  8 Pohoraly Hugo                  56.07  5.29/10   6.28/9    9.22/8   12.32/8   15.34/8   17.45/7   21.21/8   22.52/7   27.35/7   30.43/7   36.34/7   41.34/6   45.19/7   49.45/7   52.19/6   55.53/6   56.07/6  
    SKOB Roudnice nad Labem               5.29/10   0.59/4    2.54/7    3.10/10   3.02/7    2.11/3    3.36/5    1.31/6    4.43/7    3.08/7    5.51/10   5.00/6    3.45/8    4.26/9    2.34/7    3.34/9    0.14/8  
  9 Forst Antonín                  58.17  2.38/6    3.53/6    6.35/5    8.58/6   12.00/6   15.46/6   20.42/6   22.25/6   26.53/6   29.36/6   34.27/6   41.37/7   46.15/8   48.28/6   54.09/7   58.02/7   58.17/7  
    VSSK MFF UK Praha                     2.38/6    1.15/6    2.42/6    2.23/7    3.02/7    3.46/9    4.56/10   1.43/7    4.28/5    2.43/3    4.51/6    7.10/10   4.38/10   2.13/4    5.41/10   3.53/10   0.15/9  
 10 Budsky Ondrej                  59.15  1.26/1*   2.10/2   14.57/10  17.15/10  23.38/10  25.02/10  27.16/10  28.13/10  34.42/10  37.28/10  41.35/10  47.08/9   50.52/9   52.53/8   56.08/8   59.09/8   59.15/8  
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      1.26/1*   0.44/2   12.47/10   2.18/4    6.23/10   1.24/2    2.14/2    0.57/2    6.29/10   2.46/4    4.07/5    5.33/7    3.44/7    2.01/3    3.15/8    3.01/4    0.06/1* 
 11 Zaboril Vojta                  61.21  2.28/5    3.28/3    5.55/2    8.31/3   10.14/3   12.37/3   16.43/3   18.03/3   24.27/5   27.30/4   32.27/5   38.33/5   41.07/5   56.26/10  57.39/9   61.10/9   61.21/9  
    OB Jenisovice                         2.28/5    1.00/5    2.27/3    2.36/9    1.43/6    2.23/5    4.06/6    1.20/4    6.24/9    3.03/5    4.57/7    6.06/8    2.34/4   15.19/10   1.13/6    3.31/8    0.11/5  
 12 Tománek Josef                  61.42  2.56/8    3.50/5    6.19/3    8.29/2   14.34/7   17.56/8   21.14/7   24.26/8   29.19/8   35.33/9   40.51/9   47.32/10  51.09/10  54.20/9   58.17/10  61.25/10  61.42/10 
    OK Jiskra Novy Bor                    2.56/8    0.54/3    2.29/4    2.10/3    6.05/9    3.22/8    3.18/4    3.12/10   4.53/8    6.14/10   5.18/9    6.41/9    3.37/6    3.11/6    3.57/9    3.08/7    0.17/10 
    Prusa Krystof              DISK       3.00/     9.29/    12.21/    15.04/         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /    45.03/    45.33/   
    USK Praha                             3.00/     6.29/     2.52/     2.43/         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /     0.30/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H20         4.3km    0m 17k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-63      2-32      3-72      4-41      5-62      6-56      7-70      8-58      9-69     10-46     11-47     12-48     13-67     14-77     15-71     16-52     17-100   
  1 Kornmo Hakon                   50.30  1.24/1*   3.42/1*   6.22/1*   8.43/1*  10.56/1*  12.43/1*  16.45/1*  19.04/1*  20.33/1*  24.07/1*  25.56/1*  35.19/1*  40.38/1*  43.59/1*  47.21/1*  48.46/1*  50.19/1*  50.30/1* 
    19N                                   1.24/1*   2.18/1*   2.40/1*   2.21/1*   2.13/1*   1.47/1*   4.02/2    2.19/1*   1.29/1*   3.34/1*   1.49/1*   9.23/1*   5.19/1*   3.21/2    3.22/1*   1.25/1*   1.33/1*   0.11/2  
  2 Kadecka Adam                   89.43  2.11/2    5.10/2    9.00/2   11.48/2   14.40/2   18.28/2   22.19/2   28.48/2   33.27/2   50.42/2   54.01/2   67.58/2   75.04/2   77.15/2   82.28/2   87.41/2   89.34/2   89.43/2  
    OB Jenisovice                         2.11/2    2.59/2    3.50/2    2.48/2    2.52/3    3.48/3    3.51/1*   6.29/4    4.39/3   17.15/4    3.19/4   13.57/2    7.06/2    2.11/1*   5.13/2    5.13/4    1.53/4    0.09/1* 
  3 Zukov Michal                   99.31  7.40/4   12.31/4   17.42/4   21.57/4   29.55/4   33.44/4   38.39/4   44.21/4   46.27/3   52.31/3   55.48/3   71.08/3   79.22/3   83.43/3   93.00/3   97.24/3   99.16/3   99.31/3  
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      7.40/4    4.51/4    5.11/4    4.15/3    7.58/4    3.49/4    4.55/3    5.42/3    2.06/2    6.04/2    3.17/3   15.20/3    8.14/3    4.21/3    9.17/4    4.24/3    1.52/3    0.15/4  
  4 Juren Lukás                   110.17  2.52/3    7.04/3   11.44/3   19.05/3   21.56/3   24.35/3   33.41/3   39.14/3   47.14/4   59.43/4   61.59/4   83.16/4   94.02/4   98.57/4  104.27/4  108.24/4  110.06/4  110.17/4  
    OOB TJ Lokomotiva Teplice             2.52/3    4.12/3    4.40/3    7.21/4    2.51/2    2.39/2    9.06/4    5.33/2    8.00/4   12.29/3    2.16/2   21.17/4   10.46/4    4.55/4    5.30/3    3.57/2    1.42/2    0.11/2  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H21K        4.1km    0m 15k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-53      2-54      3-34      4-35      5-36      6-57      7-58      8-45      9-73     10-46     11-48     12-50     13-51     14-61     15-100   
  1 Drahonovsky Ales               35.36  1.50/1*   3.28/1*   4.45/1*   5.39/1*   7.16/1*   9.36/1*  12.22/1*  13.46/1*  15.36/1*  17.32/1*  26.24/1*  30.27/1*  32.03/1*  34.01/1*  35.24/1*  35.36/1* 
    OOB TJ Turnov                         1.50/1*   1.38/1*   1.17/2    0.54/1*   1.37/5    2.20/4    2.46/1*   1.24/3    1.50/1*   1.56/16   8.52/1*   4.03/1*   1.36/1*   1.58/31   1.23/1*   0.12/16 
  2 Kadavy Petr                    40.38  2.16/5    4.48/6    6.11/6    7.07/6    8.36/5   10.48/3   14.12/3   15.44/2   17.54/2   19.23/2   29.59/2   35.05/2   37.32/2   38.46/2   40.24/2   40.38/2  
    OK Chrastava                          2.16/5    2.32/11   1.23/4    0.56/3    1.29/2    2.12/3    3.24/5    1.32/7    2.10/3    1.29/2   10.36/5    5.06/9    2.27/15   1.14/8    1.38/6    0.14/23 
  3 Krafková Lucie                 40.53  2.01/3    5.20/11   6.51/9    7.52/8    9.28/8   11.37/6   14.46/4   16.15/5   18.20/3   21.23/5   31.25/3   36.08/3   38.06/3   39.01/3   40.40/3   40.53/3  
    OOB TJ Turnov                         2.01/3    3.19/21   1.31/9    1.01/8    1.36/4    2.09/1*   3.09/3    1.29/5    2.05/2    3.03/32  10.02/2    4.43/3    1.58/7    0.55/1*   1.39/8    0.13/20 
  4 Vydra Ivan                     43.28  2.03/4    3.54/2    5.18/3    6.19/2    7.53/2   10.03/2   13.23/2   16.07/3   18.21/4   20.04/3   33.05/4   38.07/4   40.10/4   41.24/4   43.16/4   43.28/4  
    OK Chrastava                          2.03/4    1.51/5    1.24/5    1.01/8    1.34/3    2.10/2    3.20/4    2.44/20   2.14/5    1.43/8   13.01/11   5.02/8    2.03/10   1.14/8    1.52/14   0.12/16 
  5 Bek Ondrej                     44.23  2.16/5    7.43/26  10.02/22  11.10/22  12.30/17  14.50/14  18.15/10  19.32/9   21.57/8   23.55/9   34.05/5   39.01/5   41.25/5   42.44/7   44.13/6   44.23/5  
    OK Chrastava                          2.16/5    5.27/31   2.19/20   1.08/12   1.20/1*   2.20/4    3.25/6    1.17/2    2.25/6    1.58/17  10.10/3    4.56/6    2.24/14   1.19/15   1.29/4    0.10/7  
  6 Poloprutsky Tomás              44.24  2.50/13   5.18/10   6.48/8    9.29/15  11.11/11  13.42/11  16.49/7   18.35/7   21.26/6   24.15/10  34.40/8   39.39/8   41.46/6   42.41/5   44.11/5   44.24/6  
    Slavia Liberec orienteering           2.50/13   2.28/10   1.30/8    2.41/34   1.42/8    2.31/7    3.07/2    1.46/11   2.51/10   2.49/28  10.25/4    4.59/7    2.07/11   0.55/1*   1.30/5    0.13/20 
  7 Vejstrk Daniel                 44.39  2.27/9    4.35/5    6.20/7    7.15/7    9.00/7   11.55/7   18.38/12  20.09/10  22.22/10  23.49/8   34.25/7   39.18/6   41.46/6   42.42/6   44.31/7   44.39/7  
    OK Chrastava                          2.27/9    2.08/6    1.45/12   0.55/2    1.45/9    2.55/13   6.43/23   1.31/6    2.13/4    1.27/1*  10.36/5    4.53/5    2.28/16   0.56/3    1.49/12   0.08/2  
  8 Synek Antonín                  44.58  2.20/8    3.58/3    5.13/2    6.41/4    8.18/3   11.07/4   14.54/5   16.07/3   18.56/5   20.26/4   34.19/6   39.32/7   42.04/8   43.06/8   44.49/8   44.58/8  
    OK Doksy                              2.20/8    1.38/1*   1.15/1*   1.28/17   1.37/5    2.49/10   3.47/9    1.13/1*   2.49/9    1.30/3   13.53/15   5.13/11   2.32/18   1.02/4    1.43/10   0.09/4  
  9 Pustai David                   46.20  2.30/10   6.32/19   8.01/15   8.58/11  10.37/9   13.14/9   17.13/8   18.55/8   21.27/7   23.13/6   36.00/9   41.06/10  42.46/9   44.02/9   46.10/9   46.20/9  
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      2.30/10   4.02/25   1.29/7    0.57/4    1.39/7    2.37/8    3.59/10   1.42/10   2.32/8    1.46/10  12.47/10   5.06/9    1.40/3    1.16/12   2.08/20   0.10/7  
 10 Polák Jaroslav                 46.27      /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /    46.27/   
    OK Chrastava                              /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
 11 Schröter Pavel                 47.53  2.19/7    4.07/4    5.34/4    6.33/3    8.21/4   11.13/5   15.56/6   17.28/6   22.10/9   23.47/7   36.12/10  40.44/9   44.40/10  45.43/10  47.40/10  47.53/10 
    OK Chrastava                          2.19/7    1.48/4    1.27/6    0.59/7    1.48/11   2.52/11   4.43/15   1.32/7    4.42/32   1.37/4   12.25/9    4.32/2    3.56/31   1.03/5    1.57/17   0.13/20 
 12 Kasková Katerina               48.01  2.00/2    4.50/7    6.08/5    7.05/5    8.50/6   12.14/8   18.31/11  20.58/12  23.58/12  25.37/12  36.39/11  42.36/11  44.54/11  46.08/11  47.50/11  48.01/11 
    OK Chrastava                          2.00/2    2.50/15   1.18/3    0.57/4    1.45/9    3.24/20   6.17/20   2.27/17   3.00/14   1.39/5   11.02/7    5.57/12   2.18/12   1.14/8    1.42/9    0.11/10 
 13 Hlavác Michal                  50.14  3.31/26   5.50/14   7.48/12   9.06/13  10.57/10  13.39/10  20.06/14  21.38/14  24.53/14  26.32/13  38.34/12  45.35/13  47.19/12  48.40/12  50.07/12  50.14/12 
    OK Chrastava                          3.31/26   2.19/9    1.58/15   1.18/14   1.51/12   2.42/9    6.27/21   1.32/7    3.15/19   1.39/5   12.02/8    7.01/22   1.44/4    1.21/16   1.27/3    0.07/1* 
 14 Forst Jakub                    51.14  2.58/16   5.14/9    8.00/14   9.04/12  11.14/12  14.17/13  18.03/9   20.30/11  23.23/11  25.10/11  38.40/13  44.37/12  47.44/13  49.14/13  51.03/13  51.14/13 
    OK Dobrís                             2.58/16   2.16/8    2.46/29   1.04/10   2.10/18   3.03/14   3.46/8    2.27/17   2.53/11   1.47/11  13.30/14   5.57/12   3.07/27   1.30/21   1.49/12   0.11/10 
 15 Vejstrková Zuzana              55.55  3.06/18   6.32/19   8.27/17   9.52/17  12.06/15  15.17/16  19.41/13  21.27/13  24.37/13  26.45/14  44.26/16  50.29/14  52.19/14  53.25/14  55.44/14  55.55/14 
    OK Chrastava                          3.06/18   3.26/22   1.55/14   1.25/16   2.14/19   3.11/17   4.24/12   1.46/11   3.10/17   2.08/20  17.41/28   6.03/15   1.50/6    1.06/6    2.19/24   0.11/10 
 16 Pavlíková Markéta              56.38      /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /    56.38/   
    OK Chrastava                              /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
 17 Sychra Zdenek                  58.14  2.48/12   5.33/12   7.15/10   8.45/9   12.08/16  15.37/17  24.27/22  27.06/22  30.53/22  32.44/21  47.48/22  52.32/16  55.03/15  56.42/17  58.05/15  58.14/15 
    OK Chrastava                          2.48/12   2.45/13   1.42/10   1.30/19   3.23/28   3.29/21   8.50/30   2.39/19   3.47/23   1.51/12  15.04/21   4.44/4    2.31/17   1.39/23   1.23/1*   0.09/4  
 18 Bek Jirí                       58.37  3.24/25   5.09/8    7.22/11   9.22/14  11.26/13  13.50/12  22.13/19  25.02/18  27.28/16  29.09/15  42.38/14  53.16/17  55.05/16  56.51/18  58.29/16  58.37/16 
    OK Chrastava                          3.24/25   1.45/3    2.13/19   2.00/31   2.04/14   2.24/6    8.23/28   2.49/22   2.26/7    1.41/7   13.29/13  10.38/31   1.49/5    1.46/27   1.38/6    0.08/2  
 19 Smolka Ondrej                  58.40  6.43/32   9.51/28  11.59/27  13.12/27  15.16/25  18.56/23  23.51/21  26.13/20  29.07/18  31.50/19  46.29/18  52.27/15  55.09/17  56.16/15  58.29/16  58.40/17 
    TJ Sokol Troja                        6.43/32   3.08/20   2.08/18   1.13/13   2.04/14   3.40/24   4.55/16   2.22/16   2.54/12   2.43/27  14.39/20   5.58/14   2.42/20   1.07/7    2.13/22   0.11/10 
 20 Tomanica Vojtech               58.49  8.45/33  10.53/31  12.35/28  14.15/28  16.15/26  19.09/25  22.44/20  24.59/17  29.27/20  31.18/18  46.48/20  53.44/19  55.20/18  56.35/16  58.38/18  58.49/18 
    OK Chrastava                          8.45/33   2.08/6    1.42/10   1.40/24   2.00/13   2.54/12   3.35/7    2.15/15   4.28/31   1.51/12  15.30/22   6.56/21   1.36/1*   1.15/11   2.03/19   0.11/10 
 21 Král Lubos                     60.28  3.13/22   6.13/17   9.05/21  10.36/20  13.19/18  16.51/19  21.52/17  26.12/19  30.21/21  32.55/22  47.21/21  54.40/20  56.42/20  58.33/20  60.16/19  60.28/19 
    VSS Prírodoveda Praha                 3.13/22   3.00/19   2.52/32   1.31/21   2.43/25   3.32/22   5.01/17   4.20/29   4.09/27   2.34/25  14.26/17   7.19/23   2.02/9    1.51/30   1.43/10   0.12/16 
 22 Kucerka Jan                    61.03  2.50/13   6.20/18   8.14/16   9.35/16  11.39/14  14.56/15  21.03/15  22.58/15  26.48/15  29.12/16  45.01/17  53.20/18  56.22/19  58.22/19  60.48/20  61.03/20 
    KOB Chemopetrol Litvínov              2.50/13   3.30/23   1.54/13   1.21/15   2.04/14   3.17/18   6.07/19   1.55/13   3.50/25   2.24/24  15.49/23   8.19/27   3.02/26   2.00/32   2.26/29   0.15/27 
 23 Synek Antonín                  61.46      /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /    61.46/   
    OK Doksy                                  /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
 24 Hájek Vojtech                  62.09  2.40/11   7.37/24  10.16/26  11.21/23  13.28/21  16.33/18  21.10/16  23.16/16  27.35/17  29.19/17  43.52/15  55.59/21  58.41/21  60.05/21  62.00/21  62.09/21 
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      2.40/11   4.57/30   2.39/27   1.05/11   2.07/17   3.05/15   4.37/14   2.06/14   4.19/30   1.44/9   14.33/19  12.07/33   2.42/20   1.24/19   1.55/16   0.09/4  
 25 Kaska Rudolf                   65.21  5.50/31  10.30/30  13.19/29  14.55/29  17.27/27  20.32/27  24.50/23  26.18/21  29.22/19  32.43/20  46.38/19  58.46/22  61.08/22  62.31/22  65.04/22  65.21/22 
    OK Chrastava                          5.50/31   4.40/28   2.49/31   1.36/22   2.32/21   3.05/15   4.18/11   1.28/4    3.04/16   3.21/33  13.55/16  12.08/34   2.22/13   1.23/18   2.33/32   0.17/32 
 26 Mokry Pavel                    67.54  3.04/17   5.54/15   7.58/13   8.55/10  13.20/19  17.23/22  21.52/17  35.25/30  38.28/28  40.21/27  54.52/24  61.33/23  64.21/24  65.42/23  67.40/23  67.54/23 
    Slavia Liberec orienteering           3.04/17   2.50/15   2.04/17   0.57/4    4.25/30   4.03/27   4.29/13  13.33/34   3.03/15   1.53/15  14.31/18   6.41/19   2.48/25   1.21/16   1.58/18   0.14/23 
 27 Pavlíková Pavla                69.28  2.51/15  11.47/32  13.47/32  15.27/31  17.58/28  21.43/28  27.46/27  32.20/26  36.31/25  38.34/25  54.37/23  62.09/25  64.56/25  66.42/25  69.13/24  69.28/24 
    OK Chrastava                          2.51/15   8.56/33   2.00/16   1.40/24   2.31/20   3.45/25   6.03/18   4.34/30   4.11/28   2.03/18  16.03/25   7.32/26   2.47/24   1.46/27   2.31/31   0.15/27 
 28 Kubícek Zdenek                 69.34  3.34/27   7.37/24  10.05/23  11.52/24  14.42/23  19.48/26  30.22/29  34.07/27  37.23/26  39.59/26  55.58/26  63.22/26  65.23/26  66.40/24  69.15/25  69.34/25 
    OK Mnichovo Hradiste                  3.34/27   4.03/26   2.28/24   1.47/27   2.50/26   5.06/31  10.34/34   3.45/28   3.16/20   2.36/26  15.59/24   7.24/24   2.01/8    1.17/13   2.35/33   0.19/34 
 29 Brezina Jan                    70.30  3.20/23   6.07/16   8.28/18   9.58/18  13.41/22  17.13/21  26.15/24  29.12/23  32.06/23  35.38/23  55.06/25  61.37/24  64.13/23  68.26/26  70.20/26  70.30/26 
    OK Chrastava                          3.20/23   2.47/14   2.21/22   1.30/19   3.43/29   3.32/22   9.02/31   2.57/25   2.54/12   3.32/34  19.28/29   6.31/17   2.36/19   4.13/33   1.54/15   0.10/7  
 30 Danko Tomás                    75.03  3.08/19   5.49/13   8.37/19  10.35/19  27.26/34  31.40/34  38.45/34  41.52/34  45.02/33  46.53/33  60.06/27  66.43/27  71.12/27  72.30/27  74.52/27  75.03/27 
    OK Chrastava                          3.08/19   2.41/12   2.48/30   1.58/30  16.51/34   4.14/28   7.05/24   3.07/26   3.10/17   1.51/12  13.13/12   6.37/18   4.29/33   1.18/14   2.22/26   0.11/10 
 31 Barták Jirí                    76.53  9.50/34  12.43/33  15.13/33  16.42/33  21.34/31  27.51/33  35.55/33  39.22/31  43.00/31  45.19/31  62.07/29  69.02/28  72.34/28  74.17/28  76.35/28  76.53/28 
    OK Chrastava                          9.50/34   2.53/17   2.30/26   1.29/18   4.52/31   6.17/34   8.04/26   3.27/27   3.38/21   2.19/23  16.48/27   6.55/20   3.32/29   1.43/25   2.18/23   0.18/33 
 32 Kadavy Zdenek                  76.59  3.51/29  15.01/34  17.30/34  19.32/34  22.07/33  26.25/31  35.51/31  40.27/33  44.38/32  46.41/32  62.51/30  70.19/29  73.03/29  74.37/29  76.47/29  76.59/29 
    OK Chrastava                          3.51/29  11.10/34   2.29/25   2.02/32   2.35/22   4.18/29   9.26/32   4.36/32   4.11/28   2.03/18  16.10/26   7.28/25   2.44/22   1.34/22   2.10/21   0.12/16 
 33 Hulha Lukás                    78.07  3.09/21   7.26/23  10.11/24  12.04/26  14.42/23  19.01/24  26.17/25  34.17/28  38.14/27  41.09/29  60.46/28  70.22/30  73.42/30  75.23/30  77.53/30  78.07/30 
    OOB TJ Lokomotiva Teplice             3.09/21   4.17/27   2.45/28   1.53/29   2.38/24   4.19/30   7.16/25   8.00/33   3.57/26   2.55/30  19.37/30   9.36/29   3.20/28   1.41/24   2.30/30   0.14/23 
 34 Barton Jaroslav                80.28  3.45/28   6.41/21   9.04/20  10.48/21  13.23/20  17.10/20  26.36/26  29.31/24  33.20/24  36.10/24  63.50/31  72.25/31  76.10/31  77.54/31  80.13/31  80.28/31 
    SK Praga                              3.45/28   2.56/18   2.23/23   1.44/26   2.35/22   3.47/26   9.26/32   2.55/24   3.49/24   2.50/29  27.40/33   8.35/28   3.45/30   1.44/26   2.19/24   0.15/27 
 35 Matyás Libor                   81.04  3.08/19   7.56/27  10.15/25  11.53/25  18.33/30  23.41/30  32.26/30  35.11/29  38.50/29  41.01/28  68.11/33  74.15/32  77.00/32  78.27/32  80.49/32  81.04/32 
    OK Chrastava                          3.08/19   4.48/29   2.19/20   1.38/23   6.40/33   5.08/32   8.45/29   2.45/21   3.39/22   2.11/21  27.10/32   6.04/16   2.45/23   1.27/20   2.22/26   0.15/27 
 36 Pavlík Milan                   94.48  3.20/23   6.54/22  13.22/30  15.13/30  18.23/29  21.44/29  28.21/28  31.10/25  40.44/30  43.00/30  65.21/32  75.07/33  87.17/33  92.10/33  94.34/33  94.48/33 
    OK Chrastava                          3.20/23   3.34/24   6.28/34   1.51/28   3.10/27   3.21/19   6.37/22   2.49/22   9.34/34   2.16/22  22.21/31   9.46/30  12.10/34   4.53/34   2.24/28   0.14/23 
 37 Lusk Karel                     96.36  4.26/30  10.08/29  13.31/31  16.02/32  21.57/32  27.40/32  35.51/31  40.26/32  45.20/34  48.18/34  76.01/34  86.56/34  91.21/34  93.09/34  96.20/34  96.36/34 
    OK Chrastava                          4.26/30   5.42/32   3.23/33   2.31/33   5.55/32   5.43/33   8.11/27   4.35/31   4.54/33   2.58/31  27.43/34  10.55/32   4.25/32   1.48/29   3.11/34   0.16/31 
    Lipensky Robert            DISK       3.43/     6.13/     8.37/    10.32/    13.35/    19.48/         /    34.07/    43.32/    45.41/    68.43/    79.55/    86.19/    92.39/    94.53/    95.09/   
    OK Chrastava                          3.43/     2.30/     2.24/     1.55/     3.03/     6.13/         /         /     9.25/     2.09/    23.02/    11.12/     6.24/     6.20/     2.14/     0.16/   
    Bradác Jakub               DISK       9.49/    12.24/    14.31/    15.36/    17.28/    27.25/         /         /         /         /         /         /    46.56/    48.20/    51.12/    51.29/   
    TJ Loko Liberec                       9.49/     2.35/     2.07/     1.05/     1.52/     9.57/         /         /         /         /         /         /         /     1.24/     2.52/     0.17/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H21L        5.1km    0m 22k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-31      2-32      3-33      4-34      5-41      6-55      7-42      8-44      9-56     10-57     11-45     12-40     13-39     14-58     15-46     16-47     17-79     18-49     19-50     20-51     21-52     22-100   
  1 Sedivy Jan                     39.27  1.27/2    2.23/2    3.41/2    4.26/2    5.05/2    5.56/2    7.08/4    9.24/3   11.09/2   13.24/2   16.48/1*  17.45/1*  19.16/1*  21.03/1*  23.43/1*  24.56/1*  31.58/1*  34.14/1*  35.31/1*  36.50/1*  38.07/1*  39.18/1*  39.27/1* 
    SK Praga                              1.27/2    0.56/2    1.18/2    0.45/9    0.39/4    0.51/4    1.12/10   2.16/4    1.45/1*   2.15/2    3.24/1*   0.57/13   1.31/2    1.47/2    2.40/1*   1.13/1*   7.02/1*   2.16/2    1.17/11   1.19/3    1.17/1*   1.11/1*   0.09/3  
  2 Hradec Pavel                   41.24  1.13/1*   2.08/1*   3.25/1*   4.17/1*   4.54/1*   5.44/1*   6.35/1*   8.48/1*  10.59/1*  13.03/1*  17.43/2   18.32/3   20.03/2   21.39/2   24.30/2   25.54/2   33.13/2   36.02/2   37.17/2   38.29/2   40.02/2   41.16/2   41.24/2  
    OOB TJ Turnov                         1.13/1*   0.55/1*   1.17/1*   0.52/16   0.37/2    0.50/3    0.51/1*   2.13/2    2.11/2    2.04/1*   4.40/19   0.49/4    1.31/2    1.36/1*   2.51/2    1.24/3    7.19/2    2.49/9    1.15/9    1.12/1*   1.33/7    1.14/2    0.08/1* 
  3 Janata Martin                  42.51  1.30/5    2.33/3    3.54/4    4.30/3    5.16/4    6.00/3    7.00/3    9.25/4   11.48/3   14.15/3   17.45/3   18.30/2   20.03/2   22.20/3   25.44/3   27.13/3   35.04/3   37.17/3   38.17/3   39.52/3   41.16/3   42.40/3   42.51/3  
    Oddíl OB Kotlárka                     1.30/5    1.03/5    1.21/5    0.36/1*   0.46/8    0.44/1*   1.00/4    2.25/5    2.23/9    2.27/4    3.30/2    0.45/2    1.33/4    2.17/8    3.24/9    1.29/4    7.51/3    2.13/1*   1.00/1*   1.35/9    1.24/4    1.24/8    0.11/9  
  4 Fürst Matous                   43.48      /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /    43.48/   
    TJ Loko Liberec                           /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
  5 Svihovsky Jaromír              44.30      /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /    44.30/   
    TJ Sportcentrum Jicín                     /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
  6 Horácek Michal                 45.13  1.42/14   2.44/7    4.03/5    4.41/5    5.17/5    6.04/4    6.58/2    9.11/2   12.40/4   15.08/4   19.51/6   20.47/6   22.20/5   24.23/5   27.16/4   28.54/4   36.53/4   39.23/4   40.58/4   42.13/4   43.39/4   45.01/4   45.13/4  
    Slavia Liberec orienteering           1.42/14   1.02/4    1.19/3    0.38/2    0.36/1*   0.47/2    0.54/3    2.13/2    3.29/35   2.28/5    4.43/20   0.56/9    1.33/4    2.03/3    2.53/3    1.38/9    7.59/4    2.30/6    1.35/18   1.15/2    1.26/6    1.22/7    0.12/21 
  7 Holas Ondrej                   46.13  1.27/2    2.33/3    3.53/3    4.33/4    5.10/3    6.05/5    7.42/5    9.54/5   12.50/5   15.10/5   18.53/4   19.49/4   21.26/4   23.54/4   27.29/5   29.15/5   37.57/5   40.18/5   41.25/5   42.48/5   44.29/5   46.05/5   46.13/5  
    OOB TJ Turnov                         1.27/2    1.06/8    1.20/4    0.40/3    0.37/2    0.55/10   1.37/24   2.12/1*   2.56/22   2.20/3    3.43/4    0.56/9    1.37/8    2.28/14   3.35/13   1.46/14   8.42/8    2.21/3    1.07/3    1.23/4    1.41/11   1.36/20   0.08/1* 
  8 Pospísil Vítek                 47.59  1.47/17   2.58/12   4.32/9    5.23/11   6.13/11   7.10/8    8.11/7   10.41/6   12.59/6   15.44/6   19.42/5   20.40/5   22.33/6   25.10/6   28.23/6   30.25/6   39.15/6   41.53/6   43.04/6   44.27/6   46.18/6   47.50/6   47.59/6  
    SK Praga                              1.47/17   1.11/13   1.34/11   0.51/13   0.50/14   0.57/11   1.01/5    2.30/7    2.18/4    2.45/11   3.58/9    0.58/15   1.53/17   2.37/23   3.13/4    2.02/25   8.50/9    2.38/7    1.11/6    1.23/4    1.51/20   1.32/13   0.09/3  
  9 Novák Jirí                     48.48  1.40/11   2.41/6    4.14/6    4.56/6    6.33/14   7.24/14   8.15/8   13.11/21  15.47/19  18.17/18  21.53/11  22.37/10  24.41/11  27.14/11  30.36/10  32.30/12  40.59/9   43.21/8   44.31/7   45.57/7   47.14/7   48.35/7   48.48/7  
    SK LOB Nová Paka                      1.40/11   1.01/3    1.33/10   0.42/4    1.37/44   0.51/4    0.51/1*   4.56/40   2.36/14   2.30/6    3.36/3    0.44/1*   2.04/22   2.33/18   3.22/8    1.54/20   8.29/7    2.22/4    1.10/4    1.26/6    1.17/1*   1.21/6    0.13/27 
 10 Zaloudek Petr                  49.00      /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /    49.00/   
    TJ Sportcentrum Jicín                     /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
 11 Peterka Vojtech                50.00  1.31/6    3.23/21   4.58/21   5.41/15   6.29/13   7.23/13   9.41/18  12.50/19  15.12/15  17.49/13  21.58/13  22.53/12  24.28/10  26.44/9   30.14/8   31.56/7   40.18/7   43.26/9   45.07/8   46.33/8   48.15/8   49.49/8   50.00/8  
    TJ Loko Liberec                       1.31/6    1.52/34   1.35/13   0.43/5    0.48/9    0.54/8    2.18/32   3.09/26   2.22/8    2.37/9    4.09/11   0.55/7    1.35/6    2.16/7    3.30/11   1.42/10   8.22/6    3.08/12   1.41/23   1.26/6    1.42/14   1.34/16   0.11/9  
 12 Henych Petr                    50.36  1.48/19   3.08/17   4.50/17   5.46/17   6.38/18   8.15/21   9.33/16  12.13/13  15.10/14  18.06/15  21.49/10  22.45/11  24.44/12  27.05/10  30.34/9   32.16/10  41.20/10  44.24/10  45.35/9   47.14/9   49.06/9   50.25/9   50.36/9  
    Slavia Liberec orienteering           1.48/19   1.20/18   1.42/18   0.56/21   0.52/16   1.37/42   1.18/13   2.40/10   2.57/24   2.56/15   3.43/4    0.56/9    1.59/21   2.21/10   3.29/10   1.42/10   9.04/10   3.04/11   1.11/6    1.39/13   1.52/21   1.19/3    0.11/9  
 13 Thor Tomás                     50.43      /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /    50.43/   
    OOB TJ Turnov                             /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
 14 Wolf Daniel                    50.57  1.32/7    3.14/19   4.38/12   5.21/10   6.10/9    7.10/8    8.28/10  10.58/9   14.09/10  16.47/9   21.56/12  23.03/13  24.57/13  27.20/13  30.40/12  32.09/9   41.48/11  44.57/12  46.14/10  47.51/10  49.16/10  50.46/10  50.57/10 
    OOB TJ Turnov                         1.32/7    1.42/29   1.24/7    0.43/5    0.49/12   1.00/14   1.18/13   2.30/7    3.11/32   2.38/10   5.09/23   1.07/22   1.54/18   2.23/11   3.20/7    1.29/4    9.39/13   3.09/13   1.17/11   1.37/11   1.25/5    1.30/11   0.11/9  
 15 Habán Ivo                      51.07  1.48/19   2.53/9    4.20/7    5.11/7    6.07/8    7.00/7    8.07/6   10.56/8   13.36/8   16.12/7   20.03/7   20.49/7   22.40/7   27.42/15  30.56/14  32.18/11  40.19/8   42.45/7   46.20/11  48.13/11  49.36/11  50.56/11  51.07/11 
    Slavia Liberec orienteering           1.48/19   1.05/7    1.27/8    0.51/13   0.56/23   0.53/7    1.07/7    2.49/19   2.40/17   2.36/8    3.51/8    0.46/3    1.51/16   5.02/45   3.14/5    1.22/2    8.01/5    2.26/5    3.35/43   1.53/23   1.23/3    1.20/4    0.11/9  
 16 Kucera Jan                     51.49  1.35/8    3.24/23   4.53/18   5.43/16   6.34/16   7.28/15   8.40/11  11.22/10  13.59/9   17.14/10  22.29/16  23.26/15  25.02/14  27.16/12  30.54/13  32.37/13  42.02/12  44.41/11  46.51/12  48.26/12  50.08/12  51.38/12  51.49/12 
    USK Praha                             1.35/8    1.49/32   1.29/9    0.50/12   0.51/15   0.54/8    1.12/10   2.42/14   2.37/15   3.15/25   5.15/24   0.57/13   1.36/7    2.14/6    3.38/15   1.43/12   9.25/12   2.39/8    2.10/31   1.35/9    1.42/14   1.30/11   0.11/9  
 17 Vána Martin                    51.51  1.39/10   2.58/12   4.32/9    5.18/8    6.01/7    7.18/11   8.59/12  12.12/12  14.31/12  17.18/11  21.07/9   22.13/9   23.53/9   26.05/7   30.38/11  32.48/14  42.09/14  45.39/13  46.54/13  48.33/13  50.12/13  51.39/13  51.51/13 
    OOB TJ Turnov                         1.39/10   1.19/17   1.34/11   0.46/10   0.43/6    1.17/33   1.41/27   3.13/28   2.19/6    2.47/12   3.49/6    1.06/20   1.40/10   2.12/5    4.33/26   2.10/28   9.21/11   3.30/22   1.15/9    1.39/13   1.39/9    1.27/10   0.12/21 
 18 Kobr Tomás                     52.29  1.40/11   3.04/15   4.40/13   5.23/11   6.11/10   7.19/12   8.27/9   10.54/7   13.08/7   16.13/8   21.00/8   21.54/8   23.52/8   26.22/8   30.10/7   32.01/8   42.03/13  45.42/14  47.06/14  48.53/14  50.30/14  52.18/14  52.29/14 
    Slavia Liberec orienteering           1.40/11   1.24/19   1.36/14   0.43/5    0.48/9    1.08/24   1.08/8    2.27/6    2.14/3    3.05/19   4.47/21   0.54/6    1.58/19   2.30/15   3.48/17   1.51/17  10.02/16   3.39/26   1.24/15   1.47/19   1.37/8    1.48/31   0.11/9  
 19 Cechlovsky Jan                 54.19  1.47/17   2.54/10   5.56/31   6.48/27   7.47/26   8.44/25   9.47/20  12.32/16  15.37/17  18.29/19  22.18/15  23.14/14  25.03/15  27.26/14  31.23/15  33.23/16  44.09/15  47.05/15  48.52/15  50.35/15  52.35/15  54.07/15  54.19/15 
    OK Chrastava                          1.47/17   1.07/9    3.02/44   0.52/16   0.59/26   0.57/11   1.03/6    2.45/16   3.05/28   2.52/14   3.49/6    0.56/9    1.49/15   2.23/11   3.57/20   2.00/24  10.46/21   2.56/10   1.47/28   1.43/17   2.00/23   1.32/13   0.12/21 
 20 Polák Vlastimil                56.02  1.41/13   2.57/11   4.40/13   5.39/14   6.37/17   8.01/17   9.34/17  12.37/17  15.12/15  18.11/17  23.18/17  24.28/17  26.38/17  29.12/17  32.29/17  34.04/17  45.07/17  48.32/17  50.23/16  52.13/16  54.14/16  55.48/16  56.02/16 
    OOS TJ Spartak Vrchlabí               1.41/13   1.16/16   1.43/20   0.59/24   0.58/25   1.24/37   1.33/22   3.03/24   2.35/13   2.59/16   5.07/22   1.10/23   2.10/23   2.34/19   3.17/6    1.35/6   11.03/26   3.25/18   1.51/29   1.50/22   2.01/24   1.34/16   0.14/36 
 21 Leos Janecek                   56.44  1.55/27   3.09/18   4.54/20   6.06/21   7.06/20   8.11/20   9.44/19  12.25/14  14.44/13  17.32/12  22.09/14  23.43/16  25.29/16  27.55/16  31.34/16  33.10/15  44.33/16  48.02/16  51.30/19  53.27/18  55.11/17  56.31/17  56.44/17 
    Neregistrovaní                        1.55/27   1.14/14   1.45/22   1.12/33   1.00/27   1.05/20   1.33/22   2.41/12   2.19/6    2.48/13   4.37/16   1.34/37   1.46/12   2.26/13   3.39/16   1.36/8   11.23/29   3.29/21   3.28/42   1.57/26   1.44/16   1.20/4    0.13/27 
 22 Nemecek Jan                    57.51  1.49/23   2.59/14   4.41/16   5.56/20   7.09/21   8.10/19   9.23/15  12.29/15  16.28/26  20.10/26  24.32/21  25.27/19  27.25/19  30.21/19  34.27/20  37.01/22  47.21/22  50.40/21  52.15/20  53.55/19  55.59/18  57.39/18  57.51/18 
    USK Praha                             1.49/23   1.10/12   1.42/18   1.15/34   1.13/35   1.01/16   1.13/12   3.06/25   3.59/41   3.42/32   4.22/12   0.55/7    1.58/19   2.56/32   4.06/22   2.34/40  10.20/17   3.19/16   1.35/18   1.40/15   2.04/26   1.40/23   0.12/21 
 23 Basus Petr                     58.45      /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /    58.45/   
    OK Sparta Praha                           /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
 23 Hanzl Tomás                    58.45  2.13/34   4.21/34   6.01/32   6.58/30   8.12/29   9.33/31  10.56/29  13.36/26  16.15/23  19.28/22  24.05/18  25.27/19  27.43/20  30.29/21  34.33/21  36.20/20  47.19/21  50.31/20  52.47/21  54.48/20  56.49/19  58.31/19  58.45/19 
    TJ Sportcentrum Jicín                 2.13/34   2.08/38   1.40/16   0.57/22   1.14/36   1.21/35   1.23/16   2.40/10   2.39/16   3.13/23   4.37/16   1.22/32   2.16/27   2.46/25   4.04/21   1.47/15  10.59/25   3.12/14   2.16/33   2.01/29   2.01/24   1.42/26   0.14/36 
 25 Krejcí Jaroslav                58.52      /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /    58.52/   
    OK Jiskra Novy Bor                        /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
 26 Lusticky Martin                59.32      /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /    59.32/   
    OOB TJ Turnov                             /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
 27 Macek Jirí                     59.41  1.49/23   3.04/15   4.53/18   5.52/19   6.57/19   8.06/18   9.15/14  12.10/11  14.28/11  17.53/14  24.22/20  25.32/21  27.54/21  30.25/20  34.17/19  36.19/19  46.53/20  52.49/22  54.19/22  56.03/21  57.44/20  59.30/20  59.41/20 
    KOB Chemopetrol Litvínov              1.49/23   1.15/15   1.49/24   0.59/24   1.05/31   1.09/26   1.09/9    2.55/21   2.18/4    3.25/27   6.29/32   1.10/23   2.22/29   2.31/17   3.52/18   2.02/25  10.34/19   5.56/42   1.30/16   1.44/18   1.41/11   1.46/30   0.11/9  
 28 Michek David                   60.09  1.45/16   2.48/8    4.26/8    5.26/13   6.14/12   7.13/10  13.03/34  15.45/32  18.40/30  22.06/30  26.14/28  27.06/26  28.45/23  31.20/22  34.54/22  36.42/21  46.43/19  50.21/19  51.25/18  53.19/17  58.33/22  59.59/22  60.09/21 
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      1.45/16   1.03/5    1.38/15   1.00/27   0.48/9    0.59/13   5.50/42   2.42/14   2.55/21   3.26/28   4.08/10   0.52/5    1.39/9    2.35/21   3.34/12   1.48/16  10.01/15   3.38/25   1.04/2    1.54/24   5.14/42   1.26/9    0.10/6  
 29 Cech Jan                       60.11  1.51/26   3.35/28   5.34/26   6.23/25   7.28/25   8.46/26  11.48/32  14.40/28  17.12/28  20.21/27  26.01/27  27.14/27  29.53/27  32.40/27  36.34/23  39.14/24  50.04/24  53.44/24  54.54/24  56.34/23  58.21/21  59.58/21  60.11/22 
    VSTJ Stavební fakulta Praha           1.51/26   1.44/30   1.59/30   0.49/11   1.05/31   1.18/34   3.02/34   2.52/20   2.32/11   3.09/22   5.40/25   1.13/27   2.39/36   2.47/26   3.54/19   2.40/42  10.50/23   3.40/27   1.10/4    1.40/15   1.47/18   1.37/21   0.13/27 
 30 Semík Jan                      60.17  2.24/38   3.32/26   5.46/29   6.53/29   8.15/31   9.51/33  11.11/30  13.52/27  16.25/25  19.29/23  24.07/19  25.05/18  26.52/18  29.31/18  33.07/18  35.20/18  46.09/18  49.23/18  51.09/17  56.50/24  58.34/23  60.06/23  60.17/23 
    USK Praha                             2.24/38   1.08/10   2.14/33   1.07/30   1.22/41   1.36/41   1.20/15   2.41/12   2.33/12   3.04/18   4.38/18   0.58/15   1.47/13   2.39/24   3.36/14   2.13/31  10.49/22   3.14/15   1.46/27   5.41/46   1.44/16   1.32/13   0.11/9  
 31 László David                   60.20  1.48/19   3.49/31   5.48/30   7.25/31   8.14/30   9.14/29  10.38/26  13.24/24  16.08/21  19.15/20  25.29/23  26.35/23  29.15/26  31.49/24  36.40/24  38.23/23  48.49/23  52.59/23  54.37/23  56.14/22  58.36/24  60.10/24  60.20/24 
    OK Roztoky                            1.48/19   2.01/36   1.59/30   1.37/42   0.49/12   1.00/14   1.24/17   2.46/17   2.44/18   3.07/21   6.14/29   1.06/20   2.40/37   2.34/19   4.51/31   1.43/12  10.26/18   4.10/33   1.38/20   1.37/11   2.22/31   1.34/16   0.10/6  
 32 Masata Roman                   61.32  1.56/28   3.45/29   5.25/25   6.18/24   7.11/23   8.16/23   9.55/22  13.12/23  16.21/24  19.24/21  26.24/29  27.24/29  29.58/29  32.45/28  37.21/26  39.52/27  50.57/27  54.17/26  55.50/25  57.39/25  59.45/25  61.22/25  61.32/25 
    OK 99 Hradec Králové                  1.56/28   1.49/32   1.40/16   0.53/18   0.53/20   1.05/20   1.39/26   3.17/30   3.09/29   3.03/17   7.00/34   1.00/17   2.34/35   2.47/26   4.36/27   2.31/39  11.05/27   3.20/17   1.33/17   1.49/20   2.06/28   1.37/21   0.10/6  
 33 Sedivy Jirí                    62.23  2.17/35   4.33/36   6.49/36   7.43/36   8.45/35   9.53/35  13.20/35  16.36/34  20.07/33  23.21/32  27.46/31  29.01/30  31.15/30  33.50/30  38.05/28  40.18/28  51.12/28  55.29/28  57.14/27  58.42/27  60.23/26  62.11/26  62.23/26 
    VSTJ Ekonom Praha                     2.17/35   2.16/40   2.16/35   0.54/19   1.02/29   1.08/24   3.27/37   3.16/29   3.31/37   3.14/24   4.25/13   1.15/28   2.14/26   2.35/21   4.15/23   2.13/31  10.54/24   4.17/36   1.45/24   1.28/8    1.41/11   1.48/31   0.12/21 
 34 Bolehovsky Pavel               62.52      /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /    62.52/   
    VSTJ Ekonom Praha                         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
 35 Vondra Jirí                    63.01  2.01/31   3.31/25   5.22/24   6.17/23   7.09/21   8.15/21   9.52/21  13.11/21  16.41/27  20.01/25  25.41/24  26.56/25  29.07/25  31.57/25  37.26/27  39.34/26  50.19/25  53.44/24  56.23/26  58.38/26  61.04/27  62.45/27  63.01/27 
    VSTJ Stavební fakulta Praha           2.01/31   1.30/21   1.51/26   0.55/20   0.52/16   1.06/22   1.37/24   3.19/31   3.30/36   3.20/26   5.40/25   1.15/28   2.11/24   2.50/29   5.29/37   2.08/27  10.45/20   3.25/18   2.39/36   2.15/33   2.26/32   1.41/24   0.16/41 
 36 Hyka Jan                       63.44      /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /    63.44/   
    OOB TJ Turnov                             /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
 37 Kurfürst Pavel                 65.14  1.49/23   3.23/21   5.06/22   6.10/22   7.24/24   8.37/24  10.06/24  13.05/20  16.14/22  19.57/24  25.48/25  26.52/24  29.54/28  33.26/29  38.12/29  40.29/29  52.32/29  56.22/29  58.46/29  60.45/28  62.56/28  65.01/28  65.14/28 
    VSTJ Stavební fakulta Praha           1.49/23   1.34/24   1.43/20   1.04/29   1.14/36   1.13/28   1.29/20   2.59/22   3.09/29   3.43/34   5.51/27   1.04/19   3.02/42   3.32/42   4.46/29   2.17/33  12.03/33   3.50/29   2.24/35   1.59/28   2.11/30   2.05/40   0.13/27 
 38 Krticka Jan                    65.44  1.48/19   3.32/26   5.18/23   6.45/26   7.54/28   8.56/28  10.55/28  14.49/29  17.42/29  20.48/28  25.17/22  26.28/22  28.51/24  32.20/26  36.47/25  39.14/24  50.50/26  54.25/27  57.25/28  61.42/29  63.46/29  65.30/29  65.44/29 
    TJ Sokol Plumlov                      1.48/19   1.44/30   1.46/23   1.27/40   1.09/33   1.02/18   1.59/30   3.54/34   2.53/20   3.06/20   4.29/14   1.11/25   2.23/30   3.29/41   4.27/24   2.27/35  11.36/30   3.35/24   3.00/39   4.17/42   2.04/26   1.44/28   0.14/36 
 39 Kopec Tomás                    66.24  1.36/9    3.14/19   4.36/11   5.19/9    5.59/6    6.50/6   10.00/23  12.38/18  15.39/18  18.09/16  26.54/30  33.41/34  35.23/33  37.53/32  42.53/32  44.48/32  54.30/30  59.20/31  60.31/30  62.37/31  64.25/30  66.08/30  66.24/30 
    KOS TJ Lokomotiva Krnov               1.36/9    1.38/26   1.22/6    0.43/5    0.40/5    0.51/4    3.10/36   2.38/9    3.01/27   2.30/6    8.45/41   6.47/46   1.42/11   2.30/15   5.00/33   1.55/21   9.42/14   4.50/38   1.11/6    2.06/30   1.48/19   1.43/27   0.16/41 
 40 Karatsiolis Krystof            66.51  2.05/32   4.35/37   6.29/33   7.27/32   8.19/32   9.23/30  10.47/27  13.34/25  16.02/20  21.20/29  25.51/26  27.21/28  28.29/22  31.24/23  42.34/31  44.33/31  55.53/31  59.19/30  60.41/31  62.35/30  65.04/31  66.39/31  66.51/31 
    OOB TJ Turnov                         2.05/32   2.30/41   1.54/28   0.58/23   0.52/16   1.04/19   1.24/17   2.47/18   2.28/10   5.18/43   4.31/15   1.30/36   1.08/1*   2.55/31  11.10/46   1.59/22  11.20/28   3.26/20   1.22/14   1.54/24   2.29/33   1.35/19   0.12/21 
 41 Uhlík Michal                   69.33      /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /    69.33/   
    TJ Sportcentrum Jicín                     /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
 42 Peths Jan                      71.10  1.42/14   3.45/29   5.34/26   6.49/28   7.51/27   8.52/27  10.18/25  15.03/30  21.20/35  24.50/33  30.53/32  31.53/31  34.17/31  37.31/31  42.21/30  44.32/30  56.11/32  59.41/32  61.20/32  64.03/32  69.06/32  70.54/32  71.10/32 
    KOS TJ Lokomotiva Krnov               1.42/14   2.03/37   1.49/24   1.15/34   1.02/29   1.01/16   1.26/19   4.45/39   6.17/45   3.30/30   6.03/28   1.00/17   2.24/31   3.14/37   4.50/30   2.11/29  11.39/31   3.30/22   1.39/22   2.43/37   5.03/41   1.48/31   0.16/41 
 43 Ptácek Jan                     72.33  2.40/39   4.05/33   6.35/34   7.36/34   8.37/34   9.51/33  11.44/31  15.56/33  18.48/31  22.54/31  31.35/33  32.46/32  35.11/32  38.09/33  43.50/34  46.47/34  59.28/34  63.36/34  65.35/34  67.50/34  70.32/33  72.24/33  72.33/33 
    VSS Prírodoveda Praha                 2.40/39   1.25/20   2.30/40   1.01/28   1.01/28   1.14/30   1.53/29   4.12/36   2.52/19   4.06/38   8.41/40   1.11/25   2.25/32   2.58/33   5.41/38   2.57/43  12.41/35   4.08/32   1.59/30   2.15/33   2.42/34   1.52/34   0.09/3  
 44 Bernásek Jirí                  72.50  2.59/41   4.29/35   6.48/35   7.39/35   8.36/33   9.50/32  12.53/33  17.10/35  21.37/36  25.37/36  33.28/36  34.52/36  37.56/36  41.10/36  45.42/36  48.09/36  60.54/36  65.06/36  66.51/35  69.04/35  70.44/34  72.37/34  72.50/34 
    TJ Stadion Novy Bor                   2.59/41   1.30/21   2.19/37   0.51/13   0.57/24   1.14/30   3.03/35   4.17/37   4.27/43   4.00/37   7.51/37   1.24/33   3.04/43   3.14/37   4.32/25   2.27/35  12.45/36   4.12/35   1.45/24   2.13/31   1.40/10   1.53/36   0.13/27 
 45 Vokurka Jan                    73.59  4.40/45   6.18/42   9.03/41  10.32/40  11.43/41  12.54/39  14.38/37  17.49/37  21.39/37  25.33/35  31.50/35  33.06/33  36.04/34  39.12/34  43.49/33  45.42/33  59.34/35  63.58/35  65.19/33  67.17/33  71.55/35  73.48/35  73.59/35 
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      4.40/45   1.38/26   2.45/41   1.29/41   1.11/34   1.11/27   1.44/28   3.11/27   3.50/40   3.54/36   6.17/30   1.16/30   2.58/40   3.08/35   4.37/28   1.53/19  13.52/39   4.24/37   1.21/13   1.58/27   4.38/40   1.53/36   0.11/9  
 46 Eiselt Jan                     75.33  1.58/29   5.05/40   6.56/37   8.12/37   9.04/37  12.26/37  14.25/36  17.27/36  20.26/34  25.01/34  31.39/34  34.05/35  36.31/35  40.09/35  45.36/35  47.28/35  59.25/33  63.31/33  67.20/36  71.40/36  73.39/36  75.20/36  75.33/36 
    OOB TJ Lokomotiva Teplice             1.58/29   3.07/42   1.51/26   1.16/36   0.52/16   3.22/46   1.59/30   3.02/23   2.59/26   4.35/41   6.38/33   2.26/43   2.26/33   3.38/43   5.27/36   1.52/18  11.57/32   4.06/31   3.49/44   4.20/43   1.59/22   1.41/24   0.13/27 
 47 Hickethier Manfred             75.49      /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /    75.49/   
    Slavia Liberec orienteering               /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
 48 Kucerka David                  77.02      /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /    77.02/   
    KOB Chemopetrol Litvínov                  /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
 49 Koucky Martin                  84.51  1.58/29   3.28/24   5.43/28   7.28/33   9.00/36  10.22/36  16.44/38  20.16/38  23.13/38  30.19/40  39.06/39  40.26/39  42.55/38  46.14/38  51.17/38  53.56/38  68.00/37  74.03/37  76.43/37  79.50/37  82.55/37  84.40/37  84.51/37 
    VSTJ Ekonom Praha                     1.58/29   1.30/21   2.15/34   1.45/44   1.32/43   1.22/36   6.22/44   3.32/32   2.57/24   7.06/45   8.47/42   1.20/31   2.29/34   3.19/39   5.03/34   2.39/41  14.04/41   6.03/43   2.40/37   3.07/39   3.05/35   1.45/29   0.11/9  
 50 Strelba Ondrej                 87.34  2.06/33   9.38/45  12.05/45  13.12/45  14.33/45  16.18/45  19.51/44  23.56/44  28.45/44  34.48/44  43.15/44  45.47/44  48.05/42  50.59/42  57.24/41  61.25/41  74.47/39  78.49/39  81.05/39  83.19/38  85.29/38  87.21/38  87.34/38 
    SK Kotnov Tábor                       2.06/33   7.32/46   2.27/38   1.07/30   1.21/40   1.45/44   3.33/38   4.05/35   4.49/44   6.03/44   8.27/39   2.32/44   2.18/28   2.54/30   6.25/42   4.01/46  13.22/37   4.02/30   2.16/33   2.14/32   2.10/29   1.52/34   0.13/27 
 51 Janecek Jura                   92.21  2.20/36   7.59/44   9.55/43  10.54/43  11.48/42  13.01/41  19.26/43  22.58/39  26.08/39  29.35/37  38.47/38  40.16/38  42.56/39  53.49/45  58.59/42  61.26/42  74.50/40  80.10/40  81.48/40  83.37/39  89.53/39  92.08/39  92.21/39 
    VSTJ Ekonom Praha                     2.20/36   5.39/45   1.56/29   0.59/24   0.54/22   1.13/28   6.25/45   3.32/32   3.10/31   3.27/29   9.12/44   1.29/35   2.40/37  10.53/46   5.10/35   2.27/35  13.24/38   5.20/40   1.38/20   1.49/20   6.16/43   2.15/42   0.13/27 
 52 Vilém Stanislav                93.21  3.49/44   6.03/41   8.30/40  10.48/42  11.41/40  13.13/42  20.30/45  27.28/45  34.43/45  38.25/45  46.02/45  47.29/45  49.42/45  52.31/43  59.58/43  62.25/43  76.18/41  80.28/41  84.50/41  87.20/41  91.10/40  93.06/40  93.21/40 
    Slavia Liberec orienteering           3.49/44   2.14/39   2.27/38   2.18/46   0.53/20   1.32/39   7.17/46   6.58/45   7.15/46   3.42/32   7.37/35   1.27/34   2.13/25   2.49/28   7.27/43   2.27/35  13.53/40   4.10/33   4.22/46   2.30/36   3.50/38   1.56/39   0.15/40 
 53 Cupák Jirí                     95.55  3.14/42   4.48/38   7.33/39   8.52/38  11.23/39  13.00/40  18.34/42  23.14/40  26.40/41  31.09/41  40.02/40  41.48/40  45.14/40  48.26/39  54.36/39  56.48/39  72.57/38  77.57/38  79.42/38  84.18/40  93.11/41  95.41/41  95.55/41 
    OOS TJ Spartak Vrchlabí               3.14/42   1.34/24   2.45/41   1.19/37   2.31/46   1.37/42   5.34/41   4.40/38   3.26/33   4.29/40   8.53/43   1.46/39   3.26/45   3.12/36   6.10/41   2.12/30  16.09/43   5.00/39   1.45/24   4.36/44   8.53/45   2.30/44   0.14/36 
 54 Kohl Jirí                     101.06  3.25/43   7.30/43  10.17/44  11.58/44  13.23/44  15.30/44  18.14/40  23.23/41  27.02/42  32.04/43  40.26/41  42.27/41  45.53/41  49.15/40  55.12/40  57.37/40  79.35/42  86.02/42  88.46/42  94.13/43  98.14/42 100.49/42 101.06/42 
    SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.          3.25/43   4.05/43   2.47/43   1.41/43   1.25/42   2.07/45   2.44/33   5.09/42   3.39/38   5.02/42   8.22/38   2.01/40   3.26/45   3.22/40   5.57/40   2.25/34  21.58/45   6.27/45   2.44/38   5.27/45   4.01/39   2.35/45   0.17/45 
 55 Farár Jaroslav                102.14  2.56/40   4.53/39   9.17/42  10.41/41  12.01/43  13.34/43  17.48/39  23.41/43  27.23/43  31.49/42  43.14/43  45.35/42  48.39/43  52.43/44  61.06/44  64.36/44  80.25/43  86.50/43  89.57/43  93.23/42  99.44/43 101.58/43 102.14/43 
    OOS TJ Spartak Vrchlabí               2.56/40   1.57/35   4.24/46   1.24/38   1.20/39   1.33/40   4.14/39   5.53/43   3.42/39   4.26/39  11.25/45   2.21/42   3.04/43   4.04/44   8.23/44   3.30/44  15.49/42   6.25/44   3.07/40   3.26/41   6.21/44   2.14/41   0.16/41 
 56 Francke Jan                   105.13 28.04/46  32.19/46  34.36/46  36.47/46  38.03/46  39.18/46  43.57/46  51.22/46  54.50/46  58.34/46  64.53/46  67.12/46  68.59/46  71.06/46  76.01/46  77.36/46  89.55/46  93.41/45  97.05/46  99.57/46 103.08/45 105.02/44 105.13/44 
    OK Doksy                             28.04/46   4.15/44   2.17/36   2.11/45   1.16/38   1.15/32   4.39/40   7.25/46   3.28/34   3.44/35   6.19/31   2.19/41   1.47/13   2.07/4    4.55/32   1.35/6   12.19/34   3.46/28   3.24/41   2.52/38   3.11/36   1.54/38   0.11/9  
 57 Hanslian David                106.40  1.28/4    2.37/5    4.40/13   5.49/18   6.33/14   7.39/16   9.10/13  15.18/31  19.35/32  29.40/38  37.29/37  39.07/37  42.03/37  45.07/37  50.52/37  52.51/37  86.09/45  94.02/46  96.13/45  99.30/45 102.50/44 106.10/45 106.40/45 
    OOB TJ Slovan Luhacovice              1.28/4    1.09/11   2.03/32   1.09/32   0.44/7    1.06/22   1.31/21   6.08/44   4.17/42  10.05/46   7.49/36   1.38/38   2.56/39   3.04/34   5.45/39   1.59/22  33.18/46   7.53/46   2.11/32   3.17/40   3.20/37   3.20/46   0.30/46 
 58 Wagner Libor                  110.49      /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   110.49/   
    Oddíl OB Kotlárka                         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
 59 Procházka Vít                 111.06  2.23/37   4.01/32   7.30/38   8.54/39  11.07/38  12.35/38  18.33/41  23.39/42  26.35/40  30.10/39  42.20/42  45.39/43  48.39/43  50.56/41  61.37/45  65.14/45  84.19/44  90.00/44  94.12/44  96.32/44 108.38/46 110.53/46 111.06/46 
    SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.          2.23/37   1.38/26   3.29/45   1.24/38   2.13/45   1.28/38   5.58/43   5.06/41   2.56/22   3.35/31  12.10/46   3.19/45   3.00/41   2.17/8   10.41/45   3.37/45  19.05/44   5.41/41   4.12/45   2.20/35  12.06/46   2.15/42   0.13/27 
    Koucky Roman               DISK       5.18/     6.24/     8.57/     9.55/    12.04/    13.06/    14.16/    17.02/    19.19/    22.00/    27.00/    28.02/    29.40/    31.59/    39.22/         /    51.52/    56.00/    57.42/    59.57/    61.28/    62.55/    63.06/   
    VSTJ Ekonom Praha                     5.18/     1.06/     2.33/     0.58/     2.09/     1.02/     1.10/     2.46/     2.17/     2.41/     5.00/     1.02/     1.38/     2.19/     7.23/         /         /     4.08/     1.42/     2.15/     1.31/     1.27/     0.11/   
    Galbavy Matej              DISK       4.01/     5.15/     7.30/     8.44/     9.24/    10.18/    11.41/    19.57/    22.55/         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /    38.20/    38.37/   
    OK Chrastava                          4.01/     1.14/     2.15/     1.14/     0.40/     0.54/     1.23/     8.16/     2.58/         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /     0.17/   
    Nerad Jaroslav             DISK       2.22/     3.40/     6.26/     7.15/     8.15/     9.26/         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /    20.35/   
    KOB Chemopetrol Litvínov              2.22/     1.18/     2.46/     0.49/     1.00/     1.11/         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    Bolehovsky Daniel          DISK       2.54/     4.40/     7.33/     8.22/     9.16/    10.36/    11.47/    20.44/    23.46/    27.00/    32.05/    33.47/    36.19/         /         /         /    69.25/    74.02/    80.14/    83.02/    87.07/    89.22/    89.36/   
    VSTJ Ekonom Praha                     2.54/     1.46/     2.53/     0.49/     0.54/     1.20/     1.11/     8.57/     3.02/     3.14/     5.05/     1.42/     2.32/         /         /         /         /     4.37/     6.12/     2.48/     4.05/     2.15/     0.14/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H35         4.3km    0m 17k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-63      2-32      3-72      4-41      5-62      6-56      7-70      8-58      9-69     10-46     11-47     12-48     13-67     14-77     15-71     16-52     17-100   
  1 Balogh Jan                     50.09  1.37/1*   3.58/1*   6.31/1*   8.41/1*  10.08/1*  11.43/1*  14.40/1*  17.22/1*  18.46/1*  22.04/1*  24.52/1*  34.29/1*  43.36/1*  44.59/1*  47.09/1*  48.36/1*  50.02/1*  50.09/1* 
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      1.37/1*   2.21/1*   2.33/1*   2.10/1*   1.27/1*   1.35/1*   2.57/1*   2.42/1*   1.24/3    3.18/1*   2.48/3    9.37/1*   9.07/3    1.23/1*   2.10/1*   1.27/1*   1.26/1*   0.07/1* 
  2 Pachner Pavel                  52.33      /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /    52.33/   
    OK Chrastava                              /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
  3 Zitny Tomás                    66.14  2.55/3    6.41/3   10.23/3   13.19/3   15.46/2   17.48/2   21.35/2   24.44/2   25.55/2   29.43/2   31.58/2   51.57/2   57.32/2   59.06/2   61.36/2   63.19/2   66.04/2   66.14/2  
    SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav           2.55/3    3.46/3    3.42/3    2.56/3    2.27/2    2.02/3    3.47/2    3.09/2    1.11/1*   3.48/3    2.15/2   19.59/3    5.35/2    1.34/2    2.30/3    1.43/3    2.45/3    0.10/2  
  4 Sasek Ludek                    72.16  1.37/1*   4.23/2    7.22/2   10.02/2   21.19/3   23.03/3   28.08/3   35.52/3   37.04/3   40.30/3   42.19/3   58.02/3   62.35/3   66.06/3   68.23/3   70.02/3   72.04/3   72.16/3  
    SOBSA                                 1.37/1*   2.46/2    2.59/2    2.40/2   11.17/3    1.44/2    5.05/3    7.44/3    1.12/2    3.26/2    1.49/1*  15.43/2    4.33/1*   3.31/3    2.17/2    1.39/2    2.02/2    0.12/3  
  5 Duda Miroslav                  98.36      /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /    98.36/   
    SKOB Roudnice nad Labem                   /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H40         4.0km    0m 17k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-64      2-54      3-60      4-55      5-62      6-70      7-58      8-69      9-59     10-75     11-72     12-48     13-67     14-77     15-51     16-71     17-100   
  1 Zuzánek Zdenek                 38.30  1.53/1*   4.40/4    6.01/2    7.44/1*   8.39/1*  12.21/1*  14.58/1*  15.52/1*  18.49/1*  19.57/1*  27.12/1*  28.14/1*  31.49/1*  33.44/1*  35.12/1*  36.00/1*  38.18/1*  38.30/1* 
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      1.53/1*   2.47/13   1.21/1*   1.43/1*   0.55/6    3.42/1*   2.37/2    0.54/1*   2.57/7    1.08/1*   7.15/1*   1.02/1*   3.35/1*   1.55/9    1.28/1*   0.48/6    2.18/1*   0.12/5  
  2 Mathisen Magne W.              45.49  2.20/5    4.59/9    6.28/4    8.22/3    9.36/4   13.39/3   17.16/3   18.42/3   20.32/2   22.03/2   31.44/2   33.24/2   38.18/2   39.46/2   41.18/2   43.19/2   45.39/2   45.49/2  
    19N                                   2.20/5    2.39/8    1.29/2    1.54/2    1.14/12   4.03/3    3.37/11   1.26/8    1.50/1*   1.31/5    9.41/5    1.40/11   4.54/6    1.28/3    1.32/2    2.01/18   2.20/2    0.10/2  
  3 Bradác Stanislav               48.34  5.01/16   7.06/13   8.49/10  10.43/9   11.58/9   17.49/9   20.30/8   21.56/7   25.21/7   27.06/7   36.05/6   37.18/6   41.40/4   43.17/4   45.14/3   45.54/3   48.20/3   48.34/3  
    TJ Loko Liberec                       5.01/16   2.05/4    1.43/6    1.54/2    1.15/13   5.51/9    2.41/4    1.26/8    3.25/9    1.45/9    8.59/3    1.13/4    4.22/3    1.37/6    1.57/6    0.40/1*   2.26/3    0.14/14 
  4 Sesták Marek                   48.46  2.34/11   4.38/3    6.25/3    8.26/4    9.15/3   15.34/5   18.14/5   19.36/4   23.58/5   25.19/5   35.55/5   37.08/5   41.47/5   43.13/3   45.25/4   46.08/4   48.38/4   48.46/4  
    Slavia Liberec orienteering           2.34/11   2.04/2    1.47/8    2.01/4    0.49/1*   6.19/10   2.40/3    1.22/7    4.22/16   1.21/3   10.36/9    1.13/4    4.39/4    1.26/2    2.12/9    0.43/2    2.30/4    0.08/1* 
  5 Novotny Dusan                  50.27  2.11/2    4.57/7    6.44/7    9.16/7   10.09/7   15.46/6   18.42/6   19.52/5   21.55/4   24.07/4   34.54/4   36.18/4   40.58/3   44.11/5   46.14/5   47.25/5   50.14/5   50.27/5  
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      2.11/2    2.46/12   1.47/8    2.32/8    0.53/4    5.37/8    2.56/5    1.10/6    2.03/2    2.12/14  10.47/10   1.24/6    4.40/5    3.13/18   2.03/7    1.11/14   2.49/8    0.13/9  
  6 Schindler Jirí                 52.03  2.11/2    4.18/1*   5.53/1*   7.57/2    8.48/2   13.12/2   16.17/2   17.26/2   21.32/3   23.43/3   33.42/3   35.18/3   43.56/6   45.57/6   47.41/6   48.50/6   51.50/6   52.03/6  
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      2.11/2    2.07/5    1.35/4    2.04/5    0.51/3    4.24/4    3.05/7    1.09/5    4.06/15   2.11/13   9.59/7    1.36/9    8.38/14   2.01/10   1.44/3    1.09/13   3.00/11   0.13/9  
  7 Posselt Martin                 53.28  2.12/4    4.53/5    6.36/5    9.08/6   10.04/6   16.24/8   20.43/9   22.24/8   25.40/8   27.06/7   37.56/7   39.25/7   44.51/7   46.38/7   48.51/7   49.49/7   53.15/7   53.28/7  
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      2.12/4    2.41/10   1.43/6    2.32/8    0.56/7    6.20/11   4.19/13   1.41/10   3.16/8    1.26/4   10.50/11   1.29/8    5.26/7    1.47/7    2.13/10   0.58/11   3.26/14   0.13/9  
  8 Mrkvicka Jirí                  58.09  2.30/9    6.35/12  10.33/12  13.21/11  14.15/11  18.17/10  26.20/12  27.21/9   29.26/9   31.08/9   40.12/8   42.32/8   50.50/8   52.25/8   54.18/8   55.04/8   57.55/8   58.09/8  
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      2.30/9    4.05/17   3.58/17   2.48/13   0.54/5    4.02/2    8.03/18   1.01/3    2.05/3    1.42/7    9.04/4    2.20/17   8.18/12   1.35/5    1.53/5    0.46/3    2.51/10   0.14/14 
  9 Prucha Miloslav                60.26  2.26/7    5.06/10   7.00/9   10.43/9   12.00/10  19.38/11  23.10/10  27.22/10  30.02/10  33.11/10  43.08/9   46.24/11  52.11/11  54.17/11  56.20/9   57.31/10  60.14/9   60.26/9  
    OK Jiskra Novy Bor                    2.26/7    2.40/9    1.54/10   3.43/15   1.17/14   7.38/15   3.32/8    4.12/17   2.40/6    3.09/18   9.57/6    3.16/18   5.47/8    2.06/11   2.03/7    1.11/14   2.43/7    0.12/5  
 10 Stembera Jan                   60.38      /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /    60.38/   
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou          /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
 11 Kolár Viktor                   60.41  2.21/6    4.54/6    6.36/5    8.50/5    9.59/5   14.37/4   17.37/4   20.31/6   24.10/6   25.28/6   43.51/10  45.01/9   51.27/9   53.43/10  56.25/10  57.16/9   60.26/10  60.41/10 
    TJ Jiskra Horice                      2.21/6    2.33/7    1.42/5    2.14/6    1.09/10   4.38/5    3.00/6    2.54/16   3.39/11   1.18/2   18.23/19   1.10/3    6.26/11   2.16/14   2.42/12   0.51/7    3.10/13   0.15/18 
 12 Würz Bohuslav                  64.05      /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /    64.05/   
    OOB TJ Lokomotiva Teplice                 /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
 13 Dejnozka Jirí                  66.21  2.28/8    4.58/8    6.56/8    9.28/8   10.30/8   15.52/7   19.59/7   27.54/11  31.40/12  33.39/11  48.50/12  50.51/12  56.38/12  58.50/12  61.35/11  62.28/11  66.09/11  66.21/11 
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      2.28/8    2.30/6    1.58/11   2.32/8    1.02/8    5.22/7    4.07/12   7.55/19   3.46/12   1.59/11  15.11/17   2.01/16   5.47/8    2.12/13   2.45/13   0.53/9    3.41/16   0.12/5  
 14 Picek Jan                      67.47  6.54/18   9.36/17  11.38/15  14.27/15  16.03/13  22.27/12  26.02/11  28.41/12  31.09/11  33.45/12  44.17/11  46.01/10  51.48/10  53.42/9   62.14/12  63.31/12  67.34/12  67.47/12 
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      6.54/18   2.42/11   2.02/12   2.49/14   1.36/17   6.24/13   3.35/9    2.39/15   2.28/5    2.36/16  10.32/8    1.44/13   5.47/8    1.54/8    8.32/19   1.17/16   4.03/18   0.13/9  
 15 Severyn Otto                   70.30  5.34/17   8.55/16  11.12/14  13.54/13  15.21/12  25.01/14  30.28/15  32.19/14  34.38/13  36.26/13  49.31/13  51.18/13  60.14/13  62.23/13  65.21/13  67.27/13  70.16/13  70.30/13 
    Slavia Liberec orienteering           5.34/17   3.21/15   2.17/14   2.42/11   1.27/16   9.40/17   5.27/14   1.51/12   2.19/4    1.48/10  13.05/12   1.47/14   8.56/16   2.09/12   2.58/14   2.06/19   2.49/8    0.14/14 
 16 Ekert Vladimír                 74.00  2.33/10   4.37/2   11.54/16  18.30/17  19.37/17  25.59/15  29.35/13  31.23/13  38.50/14  41.47/14  55.40/14  57.08/14  66.29/14  68.03/14  70.31/14  71.18/14  73.49/14  74.00/14 
    Slavia Liberec orienteering           2.33/10   2.04/2    7.17/19   6.36/18   1.07/9    6.22/12   3.36/10   1.48/11   7.27/19   2.57/17  13.53/14   1.28/7    9.21/18   1.34/4    2.28/11   0.47/4    2.31/5    0.11/4  
 17 Müller Marko                   80.54  3.20/13   6.34/11  12.57/17  16.48/16  18.08/16  26.30/16  32.18/16  39.04/16  43.03/16  45.17/15  60.38/15  62.16/15  70.50/15  73.34/15  76.43/15  77.35/15  80.42/15  80.54/15 
    18D                                   3.20/13   3.14/14   6.23/18   3.51/17   1.20/15   8.22/16   5.48/15   6.46/18   3.59/14   2.14/15  15.21/18   1.38/10   8.34/13   2.44/17   3.09/16   0.52/8    3.07/12   0.12/5  
 18 Kocman Jindrich                87.34  3.27/14   8.30/15  10.45/13  13.31/12  16.15/15  27.56/17  43.12/17  44.11/17  47.37/17  49.42/16  64.13/16  65.54/16  74.57/16  77.17/16  82.43/16  83.30/16  87.14/16  87.34/16 
    OK Jiskra Novy Bor                    3.27/14   5.03/18   2.15/13   2.46/12   2.44/19  11.41/18  15.16/19   0.59/2    3.26/10   2.05/12  14.31/16   1.41/12   9.03/17   2.20/15   5.26/18   0.47/4    3.44/17   0.20/19 
 19 Vambera Filip                  96.12  2.37/12  12.15/18  16.10/18  30.24/18  31.35/18  46.39/18  53.04/18  55.19/18  60.03/18  61.45/18  75.31/18  77.23/18  86.03/18  88.23/18  91.29/18  92.33/18  96.02/17  96.12/17 
    OOB TJ Turnov                         2.37/12   9.38/19   3.55/16  14.14/19   1.11/11  15.04/19   6.25/16   2.15/13   4.44/17   1.42/7   13.46/13   1.52/15   8.40/15   2.20/15   3.06/15   1.04/12   3.29/15   0.10/2  
 20 Vejrazka Jirí                  96.49  3.54/15   7.55/14  10.28/11  14.16/14  16.11/14  22.36/13  30.27/14  32.56/15  39.17/15  50.12/17  64.37/17  71.15/17  82.05/17  86.36/17  90.25/17  92.05/17  96.35/18  96.49/18 
    SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.          3.54/15   4.01/16   2.33/15   3.48/16   1.55/18   6.25/14   7.51/17   2.29/14   6.21/18  10.55/19  14.25/15   6.38/19  10.50/19   4.31/19   3.49/17   1.40/17   4.30/19   0.14/14 
 21 Prusa Michal                  136.37 96.52/19  98.39/19 100.09/19 102.35/19 103.24/19 108.09/19 110.38/19 111.40/19 115.34/19 117.07/19 125.21/19 126.24/19 130.01/19 131.14/19 133.00/19 133.53/19 136.24/19 136.37/19 
    USK Praha                            96.52/19   1.47/1*   1.30/3    2.26/7    0.49/1*   4.45/6    2.29/1*   1.02/4    3.54/13   1.33/6    8.14/2    1.03/2    3.37/2    1.13/1*   1.46/4    0.53/9    2.31/5    0.13/9  
    Lisy Ondrej                DISK       2.37/     4.32/     6.07/    10.57/    12.53/    16.34/    18.51/    19.48/         /         /    34.09/    35.23/    39.09/    40.36/    43.46/    44.27/    46.35/    46.48/   
    Neregistrovaní                        2.37/     1.55/     1.35/     4.50/     1.56/     3.41/     2.17/     0.57/         /         /         /     1.14/     3.46/     1.27/     3.10/     0.41/     2.08/     0.13/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H45         4.0km    0m 17k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-31      2-54      3-43      4-34      5-62      6-70      7-75      8-59      9-73     10-46     11-47     12-48     13-67     14-50     15-51     16-61     17-100   
  1 Kornmo Thore                   32.13  1.28/1*   3.22/1*   4.02/1*   5.03/1*   6.03/1*   9.41/1*  11.48/1*  12.25/1*  13.18/1*  14.27/1*  16.05/1*  23.03/1*  26.24/1*  27.43/1*  29.53/1*  30.42/1*  32.02/1*  32.13/1* 
    19N                                   1.28/1*   1.54/1*   0.40/1*   1.01/1*   1.00/1*   3.38/1*   2.07/1*   0.37/1*   0.53/1*   1.09/1*   1.38/3    6.58/1*   3.21/1*   1.19/1*   2.10/7    0.49/1*   1.20/1*   0.11/5  
  2 Westin Kjell                   39.26  2.02/3    4.18/3    5.03/3    6.33/3    7.49/3   11.37/2   14.07/2   15.08/2   16.17/2   18.05/2   19.41/2   29.35/3   33.31/3   35.04/2   36.41/2   37.44/2   39.15/2   39.26/2  
    19N                                   2.02/3    2.16/4    0.45/2    1.30/7    1.16/4    3.48/2    2.30/3    1.01/5    1.09/3    1.48/6    1.36/2    9.54/3    3.56/3    1.33/3    1.37/1*   1.03/6    1.31/2    0.11/5  
  3 Ausen Dag                      40.22  1.52/2    4.02/2    4.53/2    6.10/2    7.25/2   11.44/3   14.31/3   15.14/3   16.41/3   18.09/3   19.44/3   29.27/2   33.16/2   35.43/3   37.28/3   38.27/3   40.12/3   40.22/3  
    19N                                   1.52/2    2.10/2    0.51/5    1.17/3    1.15/2    4.19/5    2.47/6    0.43/2    1.27/6    1.28/2    1.35/1*   9.43/2    3.49/2    2.27/11   1.45/3    0.59/2    1.45/6    0.10/3  
  4 Skorpil Martin                 43.39  2.08/5    4.30/5    6.15/4    7.31/4    9.00/4   13.15/4   15.50/4   16.44/4   17.56/4   19.32/4   21.31/4   32.48/4   36.51/4   38.28/4   40.18/4   41.20/4   43.25/4   43.39/4  
    TJ Jiskra Horice                      2.08/5    2.22/6    1.45/19   1.16/2    1.29/6    4.15/4    2.35/4    0.54/4    1.12/4    1.36/5    1.59/6   11.17/6    4.03/4    1.37/4    1.50/5    1.02/5    2.05/13   0.14/12 
  5 Bíly Petr                      47.09  3.54/19   6.11/9    7.01/9    8.36/8    9.51/5   14.01/5   16.57/5   17.49/5   18.50/5   20.42/5   22.28/5   33.39/5   40.48/5   42.15/5   44.03/5   45.04/5   46.56/5   47.09/5  
    OOB TJ Lokomotiva Teplice             3.54/19   2.17/5    0.50/4    1.35/9    1.15/2    4.10/3    2.56/7    0.52/3    1.01/2    1.52/7    1.46/4   11.11/5    7.09/13   1.27/2    1.48/4    1.01/4    1.52/8    0.13/10 
  6 Kozina Petr                    48.15  2.09/6    5.37/7    6.28/5    8.15/6   10.11/6   14.50/6   18.02/6   19.35/6   21.25/6   23.25/6   25.22/6   35.25/6   41.08/6   42.46/6   44.57/6   46.08/6   48.03/6   48.15/6  
    SK Praga                              2.09/6    3.28/10   0.51/5    1.47/10   1.56/10   4.39/7    3.12/9    1.33/11   1.50/14   2.00/10   1.57/5   10.03/4    5.43/9    1.38/5    2.11/9    1.11/9    1.55/9    0.12/8  
  7 Forst Libor                    56.25  2.53/12   5.52/8    6.48/6    8.36/8   10.13/7   15.45/7   19.10/7   20.16/7   22.08/7   24.40/8   27.45/8   41.58/8   47.34/8   49.12/7   52.17/7   53.57/7   56.12/7   56.25/7  
    VSSK MFF UK Praha                     2.53/12   2.59/8    0.56/8    1.48/11   1.37/7    5.32/9    3.25/14   1.06/6    1.52/15   2.32/17   3.05/15  14.13/12   5.36/8    1.38/5    3.05/14   1.40/15   2.15/17   0.13/10 
  8 Bruner Lubos                   56.52  2.03/4    7.29/16   8.17/14   9.40/11  11.00/9   16.14/8   19.31/8   20.47/8   22.20/8   24.22/7   27.19/7   41.37/7   47.07/7   49.49/8   53.10/8   54.34/8   56.40/8   56.52/8  
    OOB TJ Lokomotiva Teplice             2.03/4    5.26/21   0.48/3    1.23/5    1.20/5    5.14/8    3.17/10   1.16/7    1.33/9    2.02/13   2.57/14  14.18/14   5.30/7    2.42/13   3.21/17   1.24/11   2.06/14   0.12/8  
  9 Furst Ales                     58.34  2.11/7    4.22/4    6.53/7    8.12/5   10.28/8   18.25/9   20.47/9   22.29/9   24.44/9   26.18/9   28.46/9   44.03/10  48.29/9   52.24/9   54.34/9   56.34/9   58.25/9   58.34/9  
    TJ Loko Liberec                       2.11/7    2.11/3    2.31/21   1.19/4    2.16/12   7.57/19   2.22/2    1.42/16   2.15/17   1.34/3    2.28/12  15.17/16   4.26/5    3.55/17   2.10/7    2.00/17   1.51/7    0.09/2  
 10 Prusek Petr                    59.59  2.30/8    5.03/6    6.53/7    8.17/7   13.57/15  18.35/10  21.54/10  25.14/12  26.40/12  28.41/12  31.08/11  44.50/12  50.40/10  53.50/10  56.10/10  57.44/10  59.45/10  59.59/10 
    TJ Stadion Novy Bor                   2.30/8    2.33/7    1.50/20   1.24/6    5.40/22   4.38/6    3.19/12   3.20/21   1.26/5    2.01/12   2.27/11  13.42/11   5.50/11   3.10/15   2.20/10   1.34/13   2.01/10   0.14/12 
 11 Skriubakken Jon                61.24  2.36/9    6.50/13   7.42/12  10.21/13  13.12/11  19.08/12  23.08/12  24.46/11  26.24/11  27.58/11  30.03/10  43.36/9   52.58/12  56.49/12  58.31/11  59.30/11  61.10/11  61.24/11 
    19N                                   2.36/9    4.14/16   0.52/7    2.39/20   2.51/15   5.56/14   4.00/17   1.38/14   1.38/10   1.34/3    2.05/7   13.33/10   9.22/19   3.51/16   1.42/2    0.59/2    1.40/4    0.14/12 
 12 Tomandl Jan                    62.47  3.07/17   8.12/18   9.26/19  11.38/19  13.29/12  19.11/14  22.15/11  23.45/10  25.17/10  27.12/10  31.17/12  44.15/11  52.12/11  54.39/11  58.53/12  60.32/12  62.33/12  62.47/12 
    5IX                                   3.07/17   5.05/20   1.14/12   2.12/17   1.51/8    5.42/13   3.04/8    1.30/9    1.32/8    1.55/8    4.05/21  12.58/8    7.57/16   2.27/11   4.14/19   1.39/14   2.01/10   0.14/12 
 13 Rehor Jirí                     66.03  3.33/18   8.24/19   9.23/18  11.19/18  13.33/13  19.07/11  27.03/19  30.15/20  31.56/19  33.54/18  36.15/17  51.36/16  59.04/14  60.55/14  62.58/13  64.22/13  65.55/13  66.03/13 
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      3.33/18   4.51/19   0.59/9    1.56/13   2.14/11   5.34/11   7.56/20   3.12/20   1.41/11   1.58/9    2.21/10  15.21/17   7.28/14   1.51/8    2.03/6    1.24/11   1.33/3    0.08/1* 
 14 Pavel Petr                     67.35      /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /    67.35/   
    OOB TJ Lokomotiva Teplice                 /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
 15 Zaboril Michal                 70.38  2.41/10   6.39/12   7.59/13   9.50/12  14.05/16  20.14/16  23.59/14  25.33/14  27.32/14  29.41/13  32.15/13  53.38/17  59.26/15  61.10/15  64.17/14  68.06/14  70.21/14  70.38/14 
    OB Jenisovice                         2.41/10   3.58/13   1.20/15   1.51/12   4.15/18   6.09/15   3.45/16   1.34/12   1.59/16   2.09/14   2.34/13  21.23/21   5.48/10   1.44/7    3.07/15   3.49/21   2.15/17   0.17/21 
 16 Cerny Radomír                  73.34  4.17/20   7.29/16   8.34/16  10.57/15  15.45/18  25.08/20  27.48/20  29.07/19  41.00/20  43.21/20  47.00/20  58.40/20  63.17/18  67.14/18  69.38/16  71.42/17  73.24/16  73.34/15 
    TJ Sokol Hostivice                    4.17/20   3.12/9    1.05/10   2.23/18   4.48/19   9.23/21   2.40/5    1.19/8   11.53/22   2.21/16   3.39/20  11.40/7    4.37/6    3.57/18   2.24/11   2.04/18   1.42/5    0.10/3  
 16 Malecek Vít                    73.34  2.47/11   6.21/10   7.39/11  10.46/14  12.41/10  19.09/13  25.23/16  28.21/17  30.10/16  32.46/16  34.59/16  49.13/14  59.48/16  62.08/16  70.09/17  71.12/16  73.20/15  73.34/15 
    SK Praga                              2.47/11   3.34/11   1.18/14   3.07/22   1.55/9    6.28/17   6.14/19   2.58/19   1.49/13   2.36/19   2.13/9   14.14/13  10.35/20   2.20/10   8.01/21   1.03/6    2.08/15   0.14/12 
 18 Pavel Jirí                     73.59  8.08/22  12.06/22  13.39/22  15.10/21  17.46/20  23.24/19  26.42/18  28.43/18  31.00/18  35.06/19  42.24/19  57.27/19  65.07/19  67.59/19  70.34/19  71.47/18  73.48/17  73.59/17 
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      8.08/22   3.58/13   1.33/16   1.31/8    2.36/14   5.38/12   3.18/11   2.01/17   2.17/18   4.06/21   7.18/22  15.03/15   7.40/15   2.52/14   2.35/12   1.13/10   2.01/10   0.11/5  
 19 Hejna Stanislav                74.02  2.53/12   6.27/11   7.37/10   9.35/10  14.43/17  20.16/17  23.40/13  25.17/13  26.48/13  31.13/14  34.44/15  47.48/13  54.49/13  58.54/13  69.26/15  70.36/15  73.48/17  74.02/18 
    TJ Loko Liberec                       2.53/12   3.34/11   1.10/11   1.58/14   5.08/21   5.33/10   3.24/13   1.37/13   1.31/7    4.25/22   3.31/19  13.04/9    7.01/12   4.05/19  10.32/22   1.10/8    3.12/22   0.14/12 
 20 Hovorka Ladislav               75.18  2.59/14   7.19/15   8.59/17  11.03/16  15.59/19  22.41/18  26.23/17  27.55/16  29.43/15  31.56/15  34.01/14  51.03/15  59.48/16  65.36/17  70.22/18  72.55/19  75.03/19  75.18/19 
    KOB Decín                             2.59/14   4.20/17   1.40/18   2.04/15   4.56/20   6.42/18   3.42/15   1.32/10   1.48/12   2.13/15   2.05/7   17.02/18   8.45/18   5.48/22   4.46/20   2.33/19   2.08/15   0.15/19 
 21 Kovár Boris                    81.56  3.00/15   7.09/14   8.23/15  11.05/17  13.36/14  19.53/15  24.54/15  27.33/15  30.29/17  33.27/17  36.33/18  55.04/18  65.40/20  70.53/20  73.44/20  79.02/20  81.41/20  81.56/20 
    OOB TJ Lokomotiva Teplice             3.00/15   4.09/15   1.14/12   2.42/21   2.31/13   6.17/16   5.01/18   2.39/18   2.56/20   2.58/20   3.06/16  18.31/19  10.36/21   5.13/21   2.51/13   5.18/22   2.39/20   0.15/19 
 22 Eichler Petr                   94.03  3.00/15  10.55/21  12.30/20  14.37/20  17.53/21  26.51/21  39.20/21  40.58/21  47.07/21  49.07/21  52.23/21  72.45/21  84.15/21  86.09/21  89.37/21  91.28/21  93.49/21  94.03/21 
    KOB Kamenicky Senov                   3.00/15   7.55/22   1.35/17   2.07/16   3.16/17   8.58/20  12.29/21   1.38/14   6.09/21   2.00/10   3.16/17  20.22/20  11.30/22   1.54/9    3.28/18   1.51/16   2.21/19   0.14/12 
 23 Dobes Václav                  104.34  6.25/21  10.45/20  13.19/21  15.47/22  18.53/22  33.24/22  46.31/22  51.32/22  53.56/22  56.31/22  59.54/22  81.36/22  89.56/22  94.42/22  97.53/22 101.05/22 104.13/22 104.34/22 
    SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.          6.25/21   4.20/17   2.34/22   2.28/19   3.06/16  14.31/22  13.07/22   5.01/22   2.24/19   2.35/18   3.23/18  21.42/22   8.20/17   4.46/20   3.11/16   3.12/20   3.08/21   0.21/22 
    Mehammer Jostein           DISK       3.43/     8.19/     9.19/    11.14/    12.56/    20.21/    30.10/    31.09/    32.32/    34.30/    36.45/         /    57.21/    59.42/    63.29/    64.55/    67.15/    67.27/   
    19N                                   3.43/     4.36/     1.00/     1.55/     1.42/     7.25/     9.49/     0.59/     1.23/     1.58/     2.15/         /         /     2.21/     3.47/     1.26/     2.20/     0.12/   
    Bukvic Martin              DISK       4.09/    15.55/    17.32/    23.43/    30.25/    41.25/    56.18/    59.15/         /         /         /         /         /         /         /         /         /   115.10/   
    SOK TJ Turnov                         4.09/    11.46/     1.37/     6.11/     6.42/    11.00/    14.53/     2.57/         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H50         3.2km    0m 15k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-63      2-81      3-72      4-60      5-54      6-57      7-70      8-56      9-62     10-55     11-79     12-49     13-50     14-61     15-100   
  1 Richtr Ales                    40.52  2.20/3    3.07/2    6.03/2    7.49/1*   9.43/1*  13.23/1*  14.39/1*  19.48/1*  22.50/1*  23.52/1*  27.57/1*  32.10/1*  36.19/1*  38.32/1*  40.38/1*  40.52/1* 
    KOS Slavia VS Plzen                   2.20/3    0.47/1*   2.56/2    1.46/1*   1.54/1*   3.40/2    1.16/1*   5.09/4    3.02/4    1.02/2    4.05/4    4.13/2    4.09/6    2.13/2    2.06/4    0.14/5  
  2 Svarc Jirí                     41.16  1.44/1*   2.53/1*   5.33/1*  11.55/3   15.34/3   18.16/2   19.52/2   23.06/2   25.07/2   26.48/2   29.32/2   32.58/2   37.04/2   39.04/2   41.05/2   41.16/2  
    OOB TJ Turnov                         1.44/1*   1.09/4    2.40/7    6.22/7    3.39/5    2.42/1*   1.36/3    3.14/1*   2.01/1*   1.41/3    2.44/1*   3.26/1*   4.06/5    2.00/1*   2.01/2    0.11/1* 
  3 Subrt Pavel                    51.29  2.35/4    3.26/3    7.24/3   10.06/2   12.24/2   23.24/4   25.10/4   29.07/3   31.23/3   33.04/3   39.27/3   43.59/3   46.07/3   49.01/3   51.16/3   51.29/3  
    SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav           2.35/4    0.51/3    3.58/3    2.42/4    2.18/2   11.00/7    1.46/4    3.57/2    2.16/2    1.41/3    6.23/7    4.32/3    2.08/1*   2.54/3    2.15/5    0.13/4  
  4 Smutny Martin                  53.13  3.09/5    3.58/4   10.40/4   12.48/4   18.04/5   21.45/3   23.10/3   30.45/4   35.54/5   36.41/5   40.19/5   45.03/4   47.33/4   51.14/4   52.59/4   53.13/4  
    SOK TJ Turnov                         3.09/5    0.49/2    6.42/7    2.08/2    5.16/6    3.41/3    1.25/2    7.35/6    5.09/6    0.47/1*   3.38/2    4.44/4    2.30/2    3.41/6    1.45/1*   0.14/5  
  5 Pustai Josef                   54.10  2.11/2    4.51/5   10.52/6   13.28/5   16.11/4   25.10/5   27.34/5   32.22/5   34.51/4   36.37/4   40.16/4   45.57/5   48.37/5   51.57/5   53.58/5   54.10/5  
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      2.11/2    2.40/7    6.01/6    2.36/3    2.43/3    8.59/6    2.24/6    4.48/3    2.29/3    1.46/5    3.39/3    5.41/5    2.40/3    3.20/5    2.01/2    0.12/2  
  6 Simek Stanislav                72.13  3.24/6    4.52/6   10.48/5   15.17/6   21.43/7   28.24/6   31.15/6   38.29/6   46.19/7   50.18/7   54.41/7   62.18/7   66.05/6   69.20/6   72.01/6   72.13/6  
    OOB TJ Lokomotiva Teplice             3.24/6    1.28/5    5.56/5    4.29/5    6.26/7    6.41/4    2.51/7    7.14/5    7.50/7    3.59/7    4.23/5    7.37/6    3.47/4    3.15/4    2.41/6    0.12/2  
  7 Pohoraly Dobroslav             80.27  3.38/7    5.19/7   11.12/7   17.32/7   20.58/6   29.04/7   31.25/7   39.08/7   42.59/6   45.51/6   51.48/6   60.06/6   68.48/7   76.29/7   80.03/7   80.27/7  
    SKOB Roudnice nad Labem               3.38/7    1.41/6    5.53/4    6.20/6    3.26/4    8.06/5    2.21/5    7.43/7    3.51/5    2.52/6    5.57/6    8.18/7    8.42/7    7.41/7    3.34/7    0.24/7  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H55         3.2km    0m 15k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-63      2-81      3-72      4-60      5-54      6-57      7-70      8-56      9-62     10-55     11-79     12-49     13-50     14-61     15-100   
  1 Hudsky Vlastimil               33.20  1.46/1*   2.59/1*   6.09/1*   7.54/1*  10.26/1*  13.20/1*  14.36/1*  17.10/1*  18.47/1*  20.03/1*  22.55/1*  27.16/1*  28.49/1*  31.18/1*  33.06/1*  33.20/1* 
    OOB TJ Turnov                         1.46/1*   1.13/7    3.10/1*   1.45/1*   2.32/3    2.54/1*   1.16/1*   2.34/1*   1.37/1*   1.16/1*   2.52/1*   4.21/1*   1.33/2    2.29/1*   1.48/1*   0.14/1* 
  2 Konopác Jirí                   42.37  2.01/2    2.59/1*   6.47/2   10.04/6   12.45/6   16.12/3   17.58/4   22.02/3   23.48/2   25.06/2   28.44/2   33.29/2   36.17/2   40.30/2   42.22/2   42.37/2  
    OOB TJ Turnov                         2.01/2    0.58/2    3.48/4    3.17/9    2.41/5    3.27/2    1.46/5    4.04/5    1.46/2    1.18/2    3.38/2    4.45/2    2.48/3    4.13/7    1.52/2    0.15/4  
  3 Eiselt Milos                   45.29  2.06/3    3.05/4    6.53/4    9.17/4   11.54/4   17.35/6   19.18/5   23.17/4   25.53/4   27.34/4   31.44/4   36.31/4   39.26/3   42.52/3   45.15/3   45.29/3  
    OOB TJ Lokomotiva Teplice             2.06/3    0.59/3    3.48/4    2.24/5    2.37/4    5.41/6    1.43/4    3.59/4    2.36/7    1.41/8    4.10/6    4.47/3    2.55/5    3.26/5    2.23/7    0.14/1* 
  4 Hoidekr Pavel                  45.53  2.07/4    3.00/3    6.51/3    9.08/2   12.00/5   16.14/4   17.44/3   21.18/2   23.50/3   25.23/3   29.16/3   34.28/3   39.40/4   43.23/4   45.36/4   45.53/4  
    TJ Loko Liberec                       2.07/4    0.53/1*   3.51/6    2.17/4    2.52/6    4.14/4    1.30/2    3.34/2    2.32/6    1.33/5    3.53/4    5.12/5    5.12/8    3.43/6    2.13/3    0.17/6  
  5 Pávek Milos                    47.05  2.45/7    3.45/7    6.59/5    9.10/3   11.25/2   17.13/5   19.25/6   24.50/6   26.54/6   28.20/6   32.25/6   37.18/5   41.17/5   44.33/5   46.48/5   47.05/5  
    OK Jiskra Novy Bor                    2.45/7    1.00/4    3.14/2    2.11/2    2.15/1*   5.48/7    2.12/7    5.25/6    2.04/3    1.26/3    4.05/5    4.53/4    3.59/7    3.16/4    2.15/5    0.17/6  
  6 Benes Josef                    47.57  2.17/5    3.24/5    7.11/6    9.24/5   11.53/3   15.57/2   17.31/2   23.48/5   26.02/5   27.41/5   32.17/5   41.26/7   42.54/7   45.27/6   47.40/6   47.57/6  
    TJ Sportcentrum Jicín                 2.17/5    1.07/6    3.47/3    2.13/3    2.29/2    4.04/3    1.34/3    6.17/8    2.14/4    1.39/7    4.36/7    9.09/8    1.28/1*   2.33/2    2.13/3    0.17/6  
  7 Mares Hynek                    48.23  2.39/6    3.40/6    8.03/7   10.35/7   15.40/7   20.02/7   22.52/7   26.35/7   29.06/7   30.38/7   34.29/7   39.47/6   42.36/6   45.48/7   48.09/7   48.23/7  
    OOB TJ Turnov                         2.39/6    1.01/5    4.23/7    2.32/6    5.05/8    4.22/5    2.50/9    3.43/3    2.31/5    1.32/4    3.51/3    5.18/6    2.49/4    3.12/3    2.21/6    0.14/1* 
  8 Böhm Karel                     69.07  3.08/8    4.34/8   10.31/8   13.38/8   17.19/8   28.16/9   30.38/9   36.24/8   40.07/8   42.35/8   48.12/8   54.24/8   57.54/8   65.17/8   68.46/8   69.07/8  
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      3.08/8    1.26/8    5.57/8    3.07/8    3.41/7   10.57/9    2.22/8    5.46/7    3.43/9    2.28/9    5.37/9    6.12/7    3.30/6    7.23/9    3.29/9    0.21/9  
  9 Hulha Karel                    84.11  3.21/9    5.08/9   13.01/9   15.44/9   20.50/9   27.04/8   28.57/8   41.20/9   44.11/9   45.46/9   50.37/9   65.48/9   73.47/9   81.05/9   83.56/9   84.11/9  
    OOB TJ Lokomotiva Teplice             3.21/9    1.47/9    7.53/9    2.43/7    5.06/9    6.14/8    1.53/6   12.23/9    2.51/8    1.35/6    4.51/8   15.11/9    7.59/9    7.18/8    2.51/8    0.15/4  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H60         2.6km    0m 13k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-64      2-32      3-43      4-34      5-74      6-36      7-62      8-79      9-67     10-50     11-92     12-61     13-100   
  1 Horák Petr                     39.55  2.55/1*   4.25/1*   6.30/1*   9.03/1*  11.07/1*  13.08/1*  19.36/1*  23.48/1*  29.09/1*  31.52/1*  33.34/1*  36.39/1*  39.40/1*  39.55/1* 
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      2.55/1*   1.30/1*   2.05/1*   2.33/2    2.04/1*   2.01/1*   6.28/4    4.12/1*   5.21/1*   2.43/2    1.42/1*   3.05/1*   3.01/2    0.15/2  
  2 Pospísil Jaromír               42.17      /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /    42.17/   
    KOB Decín                                 /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
  3 Sikola Alexej                  52.08  9.16/3   10.58/2   14.21/2   16.44/2   19.44/2   22.03/2   25.54/2   30.21/2   40.50/2   43.15/2   45.50/2   49.17/2   51.56/2   52.08/2  
    OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou        9.16/3    1.42/2    3.23/2    2.23/1*   3.00/2    2.19/2    3.51/1*   4.27/2   10.29/3    2.25/1*   2.35/2    3.27/2    2.39/1*   0.12/1* 
  4 Jedlicka Miroslav              69.55  9.56/4   11.52/4   19.10/4   22.53/4   25.58/4   29.08/4   33.57/3   43.45/4   53.35/3   57.02/3   59.42/3   64.54/3   69.28/3   69.55/3  
    OB Jenisovice                         9.56/4    1.56/3    7.18/4    3.43/3    3.05/3    3.10/3    4.49/2    9.48/4    9.50/2    3.27/3    2.40/3    5.12/3    4.34/3    0.27/4  
  5 Bednarík Libor                 74.36  3.57/2   11.11/3   16.03/3   20.32/3   23.47/3   28.23/3   34.35/4   43.29/3   54.28/4   59.40/4   62.49/4   69.34/4   74.10/4   74.36/4  
    Slavia Liberec orienteering           3.57/2    7.14/4    4.52/3    4.29/4    3.15/4    4.36/4    6.12/3    8.54/3   10.59/4    5.12/4    3.09/4    6.45/4    4.36/4    0.26/3  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H65         2.6km    0m 13k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-64      2-32      3-43      4-34      5-74      6-36      7-62      8-79      9-67     10-50     11-92     12-61     13-100   
  1 Jakubec Jindrich               38.22  2.52/2    5.04/2    7.42/2    9.37/1*  11.41/1*  13.33/1*  19.28/2   24.30/2   29.22/2   31.12/1*  32.50/1*  35.47/1*  38.12/1*  38.22/1* 
    OOB TJ Turnov                         2.52/2    2.12/4    2.38/3    1.55/2    2.04/4    1.52/3    5.55/5    5.02/1*   4.52/1*   1.50/2    1.38/1*   2.57/1*   2.25/1*   0.10/1* 
  2 Babicky Tomás                  39.35  2.38/1*   5.24/4    7.42/2   10.32/2   12.26/2   14.09/2   17.21/1*  22.55/1*  28.19/1*  31.13/2   33.52/2   36.52/2   39.18/2   39.35/2  
    ZOOB Rumburk                          2.38/1*   2.46/6    2.18/1*   2.50/6    1.54/1*   1.43/2    3.12/1*   5.34/3    5.24/2    2.54/6    2.39/9    3.00/2    2.26/2    0.17/5  
  3 Smetana Radim                  46.17  3.02/3    4.28/1*   7.11/1*  10.32/2   13.35/3   15.14/3   20.38/3   27.16/3   35.34/3   37.21/3   39.15/3   43.18/3   46.02/3   46.17/3  
    OK Chrastava                          3.02/3    1.26/1*   2.43/4    3.21/9    3.03/8    1.39/1*   5.24/4    6.38/6    8.18/5    1.47/1*   1.54/3    4.03/5    2.44/3    0.15/3  
  4 Hlavác Jaroslav                51.35  3.25/5    5.04/2   11.18/6   13.50/5   15.44/4   18.20/4   25.21/5   31.56/4   39.27/4   41.33/4   43.57/4   48.37/4   51.21/4   51.35/4  
    SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav           3.25/5    1.39/3    6.14/9    2.32/4    1.54/1*   2.36/5    7.01/6    6.35/5    7.31/4    2.06/4    2.24/7    4.40/6    2.44/3    0.14/2  
  5 Jezek Ladislav                 52.09  3.23/4    8.00/6   11.07/4   13.43/4   16.22/6   19.10/6   23.19/4   33.04/5   40.00/5   43.00/5   45.10/5   48.50/5   51.51/5   52.09/5  
    Slavia Liberec orienteering           3.23/4    4.37/9    3.07/5    2.36/5    2.39/6    2.48/8    4.09/2    9.45/10   6.56/3    3.00/7    2.10/4    3.40/3    3.01/6    0.18/8  
  6 Svihovsky Jaroslav             58.11  8.31/9    9.58/8   12.34/7   14.24/7   16.21/5   18.55/5   28.58/6   34.31/6   45.21/6   47.26/6   49.14/6   55.05/6   57.55/6   58.11/6  
    OK Jiskra Novy Bor                    8.31/9    1.27/2    2.36/2    1.50/1*   1.57/3    2.34/4   10.03/7    5.33/2   10.50/9    2.05/3    1.48/2    5.51/8    2.50/5    0.16/4  
  7 Tvrdek Vojtech                 66.19 11.58/10  15.46/9   19.29/9   21.39/9   25.16/9   28.55/9   33.12/8   38.50/8   48.09/7   52.38/7   54.51/7   62.56/7   66.02/7   66.19/7  
    OOB TJ Turnov                        11.58/10   3.48/7    3.43/8    2.10/3    3.37/10   3.39/9    4.17/3    5.38/4    9.19/7    4.29/8    2.13/5    8.05/10   3.06/8    0.17/5  
  8 Richtr Jirí                    68.32  3.55/6    7.47/5   11.16/5   14.07/6   16.32/7   19.18/7   29.48/7   38.42/7   48.14/8   55.22/8   57.58/8   65.09/8   68.15/8   68.32/8  
    OB Jenisovice                         3.55/6    3.52/8    3.29/7    2.51/7    2.25/5    2.46/6   10.30/9    8.54/8    9.32/8    7.08/9    2.36/8    7.11/9    3.06/8    0.17/5  
  9 Matousek Lubos                 73.36  5.49/7    8.31/7   15.54/8   19.12/8   22.36/8   26.24/8   37.31/9   46.09/9   58.04/9   60.56/9   63.50/9   69.02/9   73.09/9   73.36/9  
    OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou        5.49/7    2.42/5    7.23/10   3.18/8    3.24/9    3.48/10  11.07/10   8.38/7   11.55/10   2.52/5    2.54/10   5.12/7    4.07/10   0.27/9  
 10 Kadecka Jirí                   90.15  7.40/8   18.36/10  21.59/10  31.21/10  34.18/10  37.04/10  47.29/10  56.46/10  66.03/10  80.32/10  82.50/10  86.43/10  89.48/10  90.15/10 
    OB Jenisovice                         7.40/8   10.56/10   3.23/6    9.22/10   2.57/7    2.46/6   10.25/8    9.17/9    9.17/6   14.29/10   2.18/6    3.53/4    3.05/7    0.27/9  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H70         2.3km    0m 12k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-78      2-63      3-53      4-43      5-74      6-56      7-55      8-87      9-92     10-50     11-61     12-100   
  1 Ulehla Zdenek                  42.49  2.09/2    4.25/5    6.29/3   12.06/3   14.37/3   19.14/2   24.17/2   28.23/2   32.11/3   35.37/2   39.20/2   42.29/1*  42.49/1* 
    OK Jiskra Novy Bor                    2.09/2    2.16/12   2.04/3    5.37/10   2.31/5    4.37/5    5.03/5    4.06/3    3.48/7    3.26/9    3.43/1*   3.09/7    0.20/9  
  2 Krtensky Jaroslav              43.03  2.34/6    4.28/6    6.11/2   10.19/2   13.37/2   17.31/1*  21.59/1*  26.43/1*  30.26/1*  33.28/1*  39.18/1*  42.39/2   43.03/2  
    OK Jiskra Novy Bor                    2.34/6    1.54/7    1.43/2    4.08/5    3.18/7    3.54/1*   4.28/3    4.44/5    3.43/6    3.02/8    5.50/9    3.21/8    0.24/11 
  3 Picek Jan                      45.50  2.55/8    6.05/12   9.23/7   14.32/6   17.54/8   22.37/4   27.11/4   31.33/5   34.56/5   38.30/3   42.34/3   45.35/4   45.50/3  
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      2.55/8    3.10/13   3.18/6    5.09/8    3.22/9    4.43/6    4.34/4    4.22/4    3.23/3    3.34/10   4.04/5    3.01/5    0.15/2  
  4 Petrzelka Pavel                45.55  2.45/7    4.32/7   11.16/10  14.56/8   16.47/4   21.16/3   24.43/3   28.32/3   31.57/2   38.59/4   42.49/4   45.33/3   45.55/4  
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      2.45/7    1.47/6    6.44/10   3.40/3    1.51/2    4.29/3    3.27/1*   3.49/2    3.25/4    7.02/11   3.50/3    2.44/4    0.22/10 
  5 Kraus Jan                      48.29  4.13/12   5.31/11  14.13/11  17.49/10  19.38/10  24.07/6   27.34/5   31.14/4   34.46/4   41.49/6   45.44/5   48.14/5   48.29/5  
    TJ Loko Liberec                       4.13/12   1.18/1*   8.42/12   3.36/2    1.49/1*   4.29/3    3.27/1*   3.40/1*   3.32/5    7.03/12   3.55/4    2.30/2    0.15/2  
  6 Novotny Frantisek              49.39  3.47/11   5.06/9   10.49/9   13.32/5   17.06/6   24.51/7   31.16/6   36.08/6   39.12/6   40.52/5   47.16/6   49.22/6   49.39/6  
    OOB USK Slavie Ustí n.L.              3.47/11   1.19/2    5.43/8    2.43/1*   3.34/11   7.45/8    6.25/9    4.52/6    3.04/2    1.40/1*   6.24/10   2.06/1*   0.17/5  
  7 Beránek Miroslav               54.41  2.11/3    4.15/3    5.56/1*  10.07/1*  13.25/1*  22.43/5   32.27/7   39.33/7   43.46/7   45.58/7   50.32/7   54.27/7   54.41/7  
    OK Jiskra Novy Bor                    2.11/3    2.04/9    1.41/1*   4.11/6    3.18/7    9.18/9    9.44/12   7.06/13   4.13/9    2.12/3    4.34/7    3.55/10   0.14/1* 
  8 Dohnal Josef                   55.24  6.06/13   8.13/13  15.16/12  21.08/11  23.35/11  27.32/8   34.52/8   40.17/8   44.31/8   47.04/8   50.53/8   54.54/8   55.24/8  
    USK Praha                             6.06/13   2.07/10   7.03/11   5.52/11   2.27/4    3.57/2    7.20/10   5.25/11   4.14/10   2.33/4    3.49/2    4.01/12   0.30/13 
  9 Nejezchleba Jirí               60.18  2.31/5    4.15/3   10.42/8   14.47/7   17.53/7   32.01/11  37.28/11  42.33/11  46.31/10  49.18/9   56.32/9   60.00/9   60.18/9  
    KOB Kamenicky Senov                   2.31/5    1.44/5    6.27/9    4.05/4    3.06/6   14.08/11   5.27/6    5.05/9    3.58/8    2.47/7    7.14/11   3.28/9    0.18/6  
 10 Folprecht Eduard               61.23  2.00/1*   3.27/1*   8.11/6   16.18/9   18.37/9   28.44/9   36.43/9   41.43/9   49.03/11  51.07/10  58.27/11  61.08/10  61.23/10 
    OOB TJ Turnov                         2.00/1*   1.27/3    4.44/7    8.07/12   2.19/3   10.07/10   7.59/11   5.00/8    7.20/12   2.04/2    7.20/12   2.41/3    0.15/2  
 11 Venus Jaroslav                 61.33  2.25/4    4.08/2    7.11/4   12.13/4   16.51/5   31.21/10  37.17/10  42.09/10  44.51/9   53.44/11  58.11/10  61.14/11  61.33/11 
    OK Jiskra Novy Bor                    2.25/4    1.43/4    3.03/5    5.02/7    4.38/12  14.30/12   5.56/7    4.52/6    2.42/1*   8.53/13   4.27/6    3.03/6    0.19/7  
 12 Lukás Zdenek                   68.58  3.11/10   5.20/10   7.28/5   25.32/13  33.36/13  40.59/12  47.05/12  52.26/12  57.14/12  59.47/12  64.39/12  68.39/12  68.58/12 
    TJ Loko Liberec                       3.11/10   2.09/11   2.08/4   18.04/13   8.04/13   7.23/7    6.06/8    5.21/10   4.48/11   2.33/4    4.52/8    4.00/11   0.19/7  
 13 Duda Frantisek                 94.36  2.57/9    4.56/8   19.29/13  25.01/12  28.25/12  43.32/13  55.26/13  60.53/13  76.40/13  79.20/13  89.37/13  94.09/13  94.36/13 
    SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.          2.57/9    1.59/8   14.33/13   5.32/9    3.24/10  15.07/13  11.54/13   5.27/12  15.47/13   2.40/6   10.17/13   4.32/13   0.27/12 
    Kohout Tomás               DISK       2.11/     3.35/     5.38/    17.34/    22.01/    30.18/    36.26/    46.24/         /         /         /    57.06/    57.39/   
    Slovan Praha                          2.11/     1.24/     2.03/    11.56/     4.27/     8.17/     6.08/     9.58/         /         /         /         /     0.33/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: HDR         1.8km    0m 7k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-78      2-76      3-80      4-85      5-88      6-90      7-100   
  1 Zoubek Stepán                  20.35  2.48/9    6.21/5    9.00/7   11.24/5   13.55/5   18.29/2   20.22/1*  20.35/1* 
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      2.48/9    3.33/4    2.39/23   2.24/2    2.31/3    4.34/1*   1.53/2    0.13/2  
  2 Votava Vojtech                 20.42  2.04/1*   5.15/1*   7.01/1*   9.38/1*  12.18/1*  18.28/1*  20.26/2   20.42/2  
    Slavia Liberec orienteering           2.04/1*   3.11/1*   1.46/5    2.37/4    2.40/5    6.10/4    1.58/4    0.16/13 
  3 Berka Ondrej                   22.21  2.28/3    6.33/6    8.01/3   10.17/2   13.01/2   19.39/3   22.04/3   22.21/3  
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      2.28/3    4.05/8    1.28/1*   2.16/1*   2.44/6    6.38/9    2.25/13   0.17/16 
  4 Vítek Lamac                    22.56  2.26/2    6.12/2    7.48/2   10.28/3   13.25/3   20.01/4   22.39/4   22.56/4  
    OK Jiskra Novy Bor                    2.26/2    3.46/6    1.36/3    2.40/5    2.57/11   6.36/7    2.38/16   0.17/16 
  5 Kucerka Radek                  23.07  3.14/19   6.38/7    8.06/4   10.37/4   13.30/4   20.40/5   22.48/5   23.07/5  
    TJ Stadion Novy Bor                   3.14/19   3.24/2    1.28/1*   2.31/3    2.53/9    7.10/13   2.08/8    0.19/29 
  6 Nagyová Zuzana                 23.59  3.04/13   7.42/12   9.45/11  12.44/8   15.13/6   21.27/7   23.41/6   23.59/6  
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      3.04/13   4.38/12   2.03/12   2.59/7    2.29/2    6.14/5    2.14/11   0.18/26 
  7 Fertová Anezka                 24.23  2.30/5    6.12/2    8.33/6   12.25/6   15.13/6   21.07/6   24.06/7   24.23/7  
    Neregistrovaní                        2.30/5    3.42/5    2.21/19   3.52/20   2.48/8    5.54/3    2.59/23   0.17/16 
  8 Hrdá Kristyna                  25.23  3.23/21   7.17/9    9.23/9   12.34/7   15.40/8   22.55/8   25.09/8   25.23/8  
    Slavia Liberec orienteering           3.23/21   3.54/7    2.06/13   3.11/8    3.06/13   7.15/14   2.14/11   0.14/5  
  9 Horácek Jáchym                 26.10  2.45/8    6.12/2    8.24/5   13.05/9   15.49/9   23.37/9   25.44/9   26.10/9  
    Slavia Liberec orienteering           2.45/8    3.27/3    2.12/15   4.41/30   2.44/6    7.48/17   2.07/5    0.26/45 
 10 Kubant Krystof                 26.40  4.50/35  10.56/26  12.49/22  16.34/19  19.02/17  24.40/10  26.25/10  26.40/10 
    Neregistrovaní                        4.50/35   6.06/25   1.53/7    3.45/15   2.28/1*   5.38/2    1.45/1*   0.15/9  
 11 Drahonovsky Jakub              27.33  2.40/6    7.15/8    9.13/8   13.13/10  16.36/10  25.02/12  27.12/11  27.33/11 
    OOB TJ Turnov                         2.40/6    4.35/11   1.58/9    4.00/22   3.23/14   8.26/21   2.10/10   0.21/37 
 12 Válková Karolína               27.39  2.28/3    7.48/13   9.32/10  13.17/11  16.46/11  24.57/11  27.24/12  27.39/12 
    SOK TJ Turnov                         2.28/3    5.20/19   1.44/4    3.45/15   3.29/16   8.11/18   2.27/15   0.15/9  
 13 Fertová Eliska                 27.49  2.43/7    7.41/11  11.35/17  14.54/15  18.34/15  25.26/13  27.33/13  27.49/13 
    Neregistrovaní                        2.43/7    4.58/13   3.54/35   3.19/10   3.40/18   6.52/10   2.07/5    0.16/13 
 14 Kalousek Dominik               29.08  3.02/11   7.26/10  10.06/12  13.43/12  17.10/12  25.29/14  28.51/14  29.08/14 
    OB Jenisovice                         3.02/11   4.24/9    2.40/24   3.37/14   3.27/15   8.19/19   3.22/30   0.17/16 
 15 Nováková Barborka              29.30  4.43/34   9.08/21  10.54/14  14.40/13  17.12/13  27.09/15  29.16/15  29.30/15 
    SOK TJ Turnov                         4.43/34   4.25/10   1.46/5    3.46/17   2.32/4    9.57/31   2.07/5    0.14/5  
 16 Ehlerová Michaela              30.19  3.03/12   8.37/17  11.36/18  16.51/22  20.47/19  28.08/16  30.05/16  30.19/16 
    USK Praha                             3.03/12   5.34/23   2.59/25   5.15/33   3.56/23   7.21/15   1.57/3    0.14/5  
 17 Lazar David                    30.52  4.13/30   9.15/23  11.12/15  14.40/13  18.12/14  28.28/19  30.36/17  30.52/17 
    Neregistrovaní                        4.13/30   5.02/14   1.57/8    3.28/12   3.32/17  10.16/32   2.08/8    0.16/13 
 18 Rysavá Katerina                31.20  5.02/38  12.35/31  16.04/32  18.45/28  21.38/25  28.14/17  31.00/18  31.20/18 
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      5.02/38   7.33/34   3.29/30   2.41/6    2.53/9    6.36/7    2.46/21   0.20/33 
 19 Krticka Jáchym                 32.27  3.20/20   8.33/16  11.54/19  16.12/18  20.51/20  29.35/20  32.14/19  32.27/19 
    OK Chrastava                          3.20/20   5.13/18   3.21/28   4.18/27   4.39/31   8.44/22   2.39/17   0.13/2  
 20 Lazar Tomás                    33.06      /         /         /         /         /         /         /    33.06/   
    Neregistrovaní                            /         /         /         /         /         /         /         /   
 21 Sychra Simon                   33.07  3.55/27  10.54/25  13.06/23  16.55/24  19.58/18  29.50/21  32.53/20  33.07/20 
    OK Chrastava                          3.55/27   6.59/28   2.12/15   3.49/18   3.03/12   9.52/30   3.03/25   0.14/5  
 22 Berka Tadeás                   34.10  3.38/25  11.08/27  14.41/29  18.30/26  22.22/26  30.44/22  33.52/21  34.10/21 
    4UX                                   3.38/25   7.30/33   3.33/31   3.49/18   3.52/20   8.22/20   3.08/26   0.18/26 
 23 Hlavác Simon                   34.34  3.07/14   8.17/15  12.37/21  16.37/20  20.54/21  31.33/23  34.17/22  34.34/22 
    OK Chrastava                          3.07/14   5.10/17   4.20/41   4.00/22   4.17/28  10.39/35   2.44/20   0.17/16 
 24 Kocman Lukás                   34.35  3.13/18   9.09/22  11.28/16  15.39/17  21.23/24  31.52/26  34.18/24  34.35/23 
    OK Jiskra Novy Bor                    3.13/18   5.56/24   2.19/18   4.11/26   5.44/38  10.29/34   2.26/14   0.17/16 
 25 Calounová Klára                34.36  7.04/46  12.27/30  14.26/28  18.35/27  22.31/27  31.38/24  34.17/22  34.36/24 
    Slavia Liberec orienteering           7.04/46   5.23/20   1.59/10   4.09/24   3.56/23   9.07/24   2.39/17   0.19/29 
 26 Diener Jannik                  34.59  3.12/17   8.16/14  13.20/24  16.39/21  21.00/22  31.45/25  34.36/25  34.59/25 
    OK Chrastava                          3.12/17   5.04/15   5.04/45   3.19/10   4.21/29  10.45/36   2.51/22   0.23/42 
 27 Berková Leontyna               36.44  4.06/29  13.08/37  17.13/38  22.03/35  26.03/32  33.26/28  36.27/26  36.44/26 
    4UX                                   4.06/29   9.02/41   4.05/36   4.50/31   4.00/26   7.23/16   3.01/24   0.17/16 
 28 Pechová Marie                  38.48  3.11/15  10.06/24  12.19/20  16.52/23  21.20/23  28.19/18  38.37/28  38.48/27 
    Slavia Liberec orienteering           3.11/15   6.55/27   2.13/17   4.33/29   4.28/30   6.59/11  10.18/48   0.11/1* 
 28 Trojanová Vendula              38.48  7.01/45  14.34/42  17.11/36  20.47/32  25.55/31  35.21/31  38.30/27  38.48/27 
    Slavia Liberec orienteering           7.01/45   7.33/34   2.37/22   3.36/13   5.08/34   9.26/26   3.09/27   0.18/26 
 30 Procházková Anicka             39.07  4.35/32  11.45/29  14.17/27  19.17/29  24.51/29  35.11/29  38.44/29  39.07/29 
    SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.          4.35/32   7.10/29   2.32/21   5.00/32   5.34/37  10.20/33   3.33/33   0.23/42 
 31 Forst Albert                   39.26  3.11/15   8.43/18  10.45/13  14.55/16  18.53/16  33.12/27  39.11/30  39.26/30 
    VSSK MFF UK Praha                     3.11/15   5.32/22   2.02/11   4.10/25   3.58/25  14.19/46   5.59/42   0.15/9  
 32 Dusková Denisa                 39.47  4.37/33  12.54/35  17.00/33  23.15/40  27.54/38  36.49/36  39.30/31  39.47/31 
    Neregistrovaní                        4.37/33   8.17/39   4.06/37   6.15/41   4.39/31   8.55/23   2.41/19   0.17/16 
 33 Oravec Viktor                  40.23  5.23/41  12.46/33  17.03/35  22.19/36  26.04/33  35.38/32  40.03/32  40.23/32 
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      5.23/41   7.23/31   4.17/38   5.16/34   3.45/19   9.34/28   4.25/40   0.20/33 
 34 Lederová Aneta                 40.47  5.35/42  12.58/36  17.17/40  22.43/37  26.36/35  36.04/33  40.25/33  40.47/33 
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      5.35/42   7.23/31   4.19/39   5.26/36   3.53/21   9.28/27   4.21/38   0.22/39 
 35 Grofová Barbora                41.07  5.58/44  13.17/38  17.36/42  22.53/38  27.01/36  36.48/35  40.48/34  41.07/34 
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      5.58/44   7.19/30   4.19/39   5.17/35   4.08/27   9.47/29   4.00/37   0.19/29 
 36 Podoubská Klára                41.21  3.33/22  19.00/44  21.29/44  25.23/43  31.08/44  37.34/38  41.01/35  41.21/35 
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      3.33/22  15.27/45   2.29/20   3.54/21   5.45/39   6.26/6    3.27/32   0.20/33 
 37 Zakouril Frantisek             41.36  3.36/24   8.59/19  13.47/26  19.34/30  25.23/30  37.19/37  41.15/36  41.36/36 
    SOK TJ Turnov                         3.36/24   5.23/20   4.48/44   5.47/37   5.49/40  11.56/44   3.56/36   0.21/37 
 38 Cabanová Eva                   42.03  3.35/23  12.43/32  14.54/31  18.07/25  23.35/28  35.11/29  41.43/37  42.03/37 
    Jizersky klub OB Frydlant             3.35/23   9.08/42   2.11/14   3.13/9    5.28/35  11.36/41   6.32/45   0.20/33 
 39 Mateju Eda                     42.16  4.57/36  11.22/28  14.42/30  21.14/33  26.20/34  38.21/39  41.57/38  42.16/38 
    Slavia Liberec orienteering           4.57/36   6.25/26   3.20/27   6.32/44   5.06/33  12.01/45   3.36/35   0.19/29 
 40 Docekal Stepán                 43.09  4.32/31  12.48/34  17.18/41  21.50/34  28.09/39  39.35/40  42.47/39  43.09/39 
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      4.32/31   8.16/37   4.30/42   4.32/28   6.19/41  11.26/40   3.12/28   0.22/39 
 41 Danesová Ivanka                43.25  3.57/28   9.06/20  13.36/25  20.45/31  27.14/37  36.34/34  42.54/40  43.25/40 
    SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.          3.57/28   5.09/16   4.30/42   7.09/45   6.29/42   9.20/25   6.20/44   0.31/46 
 42 Stryncl Vilda                  46.14  3.01/10  15.16/43  19.01/43  25.23/43  30.51/41  42.45/44  46.01/41  46.14/41 
    Slavia Liberec orienteering           3.01/10  12.15/43   3.45/34   6.22/42   5.28/35  11.54/43   3.16/29   0.13/2  
 43 Vilém Stepán                   46.47  3.44/26  22.26/45  26.05/45  32.16/45  36.11/45  43.10/45  46.32/42  46.47/42 
    Slavia Liberec orienteering           3.44/26  18.42/46   3.39/32   6.11/40   3.55/22   6.59/11   3.22/30   0.15/9  
 44 Jirásková Laura                48.52  5.14/40  13.49/40  17.14/39  23.44/42  30.17/40  41.29/41  48.35/45  48.52/43 
    USK Praha                             5.14/40   8.35/40   3.25/29   6.30/43   6.33/43  11.12/39   7.06/47   0.17/16 
 45 Jirásková Mia                  48.55  5.46/43  13.54/41  17.02/34  23.10/39  30.57/42  42.38/43  48.33/43  48.55/44 
    USK Praha                             5.46/43   8.08/36   3.08/26   6.08/38   7.47/45  11.41/42   5.55/41   0.22/39 
 46 Jirásková Viola                48.57  5.11/39  13.27/39  17.11/36  23.19/41  30.58/43  41.47/42  48.33/43  48.57/45 
    USK Praha                             5.11/39   8.16/37   3.44/33   6.08/38   7.39/44  10.49/38   6.46/46   0.24/44 
 47 Cupáková Anicka                66.06  4.58/37  24.07/46  30.02/46  38.52/46  50.39/46  61.25/46  65.49/46  66.06/46 
    OOS TJ Spartak Vrchlabí               4.58/37  19.09/47   5.55/46   8.50/48  11.47/48  10.46/37   4.24/39   0.17/16 
 48 Pethsová Isabella              88.02 26.56/48  41.05/47  47.33/47  55.12/47  63.41/47  83.55/47  87.30/47  88.02/47 
    KOS TJ Lokomotiva Krnov              26.56/48  14.09/44   6.28/47   7.39/46   8.29/47  20.14/47   3.35/34   0.32/47 
 49 Petra+Marek Adolph            106.18  8.25/47  49.53/48  57.12/48  65.54/48  74.22/48  99.15/48 105.20/48 106.18/48 
    Neregistrovaní                        8.25/47  41.28/48   7.19/48   8.42/47   8.28/46  24.53/48   6.05/43   0.58/48 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: P2          2.2km    0m 10k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-78      2-81      3-82      4-83      5-84      6-94      7-95      8-90      9-91     10-100   
  1 Kubantová Marie                21.05  3.56/28   5.13/13   8.04/4    8.56/3   10.19/2   12.34/2   15.10/1*  18.53/1*  19.48/1*  20.50/1*  21.05/1* 
    Neregistrovaní                        3.56/28   1.17/1*   2.51/2    0.52/1*   1.23/3    2.15/3    2.36/1*   3.43/2    0.55/7    1.02/14   0.15/17 
  2 Folprechtová Katerina          21.33  1.32/2    3.12/1*   6.50/1*   7.58/1*   9.37/1*  12.08/1*  15.49/2   19.17/2   20.12/2   21.18/2   21.33/2  
    Neregistrovaní                        1.32/2    1.40/2    3.38/8    1.08/7    1.39/6    2.31/7    3.41/5    3.28/1*   0.55/7    1.06/21   0.15/17 
  3 Waldhauser Vojtech             22.18  4.34/30   7.00/23   9.40/12  10.32/6   11.50/4   13.40/4   16.49/3   20.34/3   21.16/3   22.11/3   22.18/3  
    OK Jiskra Novy Bor                    4.34/30   2.26/11   2.40/1*   0.52/1*   1.18/2    1.50/1*   3.09/3    3.45/3    0.42/1*   0.55/4    0.07/1* 
  4 Waldhauserová Irena            25.16  2.50/16   5.36/18   9.11/8   10.11/5   12.29/6   15.16/6   19.12/6   23.09/5   24.04/4   25.05/4   25.16/4  
    OK Jiskra Novy Bor                    2.50/16   2.46/19   3.35/7    1.00/3    2.18/23   2.47/13   3.56/11   3.57/6    0.55/7    1.01/10   0.11/4  
  5 Dedek Martin                   25.49  2.57/19   6.35/22  10.03/17  11.48/18  13.26/13  16.22/12  19.20/7   23.24/6   24.35/5   25.34/5   25.49/5  
    Neregistrovaní                        2.57/19   3.38/30   3.28/4    1.45/29   1.38/5    2.56/17   2.58/2    4.04/7    1.11/21   0.59/6    0.15/17 
  6 Gomolák Jan                    26.03  2.26/11   5.09/11   9.54/14  11.07/12  12.50/8   15.41/7   19.23/8   23.48/7   24.46/6   25.47/6   26.03/6  
    OK Chrastava                          2.26/11   2.43/18   4.45/28   1.13/9    1.43/8    2.51/15   3.42/6    4.25/15   0.58/11   1.01/10   0.16/26 
  7 Rejman Josef                   26.26  2.58/20   5.00/9   10.01/16  11.27/14  13.14/11  15.46/9   19.39/9   24.00/8   25.05/7   26.11/7   26.26/7  
    Neregistrovaní                        2.58/20   2.02/5    5.01/32   1.26/20   1.47/10   2.32/8    3.53/10   4.21/12   1.05/16   1.06/21   0.15/17 
  8 Berka Miroslav                 27.01  1.38/3    4.01/4    7.35/3    8.58/4   10.27/3   12.51/3   17.19/4   21.13/4   25.48/8   26.47/8   27.01/8  
    Neregistrovaní                        1.38/3    2.23/9    3.34/6    1.23/16   1.29/4    2.24/5    4.28/17   3.54/5    4.35/45   0.59/6    0.14/12 
  9 Vambera Matyás                 28.17  1.26/1*   3.32/2    6.59/2    8.06/2   11.56/5   14.07/5   17.42/5   26.01/10  27.04/9   28.07/9   28.17/9  
    OOB TJ Turnov                         1.26/1*   2.06/6    3.27/3    1.07/6    3.50/35   2.11/2    3.35/4    8.19/41   1.03/14   1.03/16   0.10/2  
 10 Miklasová Markéta              28.24  5.53/33   8.57/29  12.35/25  13.36/21  15.16/20  18.08/19  21.52/14  26.15/13  27.19/12  28.08/10  28.24/10 
    Slavia Liberec orienteering           5.53/33   3.04/22   3.38/8    1.01/4    1.40/7    2.52/16   3.44/8    4.23/13   1.04/15   0.49/2    0.16/26 
 11 Petra Drahonovská              28.42  2.20/9    4.54/6    9.02/7   11.07/12  13.06/10  16.12/11  21.25/11  25.38/9   27.19/12  28.27/12  28.42/11 
    Petra Drahonovská                     2.20/9    2.34/12   4.08/16   2.05/34   1.59/16   3.06/22   5.13/28   4.13/9    1.41/35   1.08/26   0.15/17 
 12 Titzová Pavlína                28.43  2.12/8    5.39/19  10.11/18  11.31/15  13.36/14  16.39/14  21.25/11  26.01/10  27.10/10  28.26/11  28.43/12 
    USK Praha                             2.12/8    3.27/28   4.32/24   1.20/14   2.05/19   3.03/20   4.46/20   4.36/16   1.09/19   1.16/36   0.17/32 
 13 Válková Martina                28.45  1.55/5    4.56/7    9.30/10  10.55/9   12.47/7   15.56/10  21.29/13  26.08/12  27.13/11  28.27/12  28.45/13 
    SOK TJ Turnov                         1.55/5    3.01/21   4.34/26   1.25/19   1.52/11   3.09/23   5.33/30   4.39/17   1.05/16   1.14/32   0.18/37 
 14 Nagy Josef                     29.30  2.33/12   4.57/8   13.09/27  14.33/25  16.38/23  19.59/24  23.41/19  27.26/15  28.18/15  29.13/14  29.30/14 
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      2.33/12   2.24/10   8.12/41   1.24/18   2.05/19   3.21/28   3.42/6    3.45/3    0.52/4    0.55/4    0.17/32 
 15 Vojácková Sárka                29.31  2.46/15   4.45/5    8.39/5   10.41/8   13.25/12  16.29/13  20.52/10  27.17/14  28.11/14  29.15/15  29.31/15 
    Neregistrovaní                        2.46/15   1.59/4    3.54/12   2.02/32   2.44/27   3.04/21   4.23/16   6.25/36   0.54/6    1.04/17   0.16/26 
 16 Lukás Teply                    30.51  4.58/32   7.34/27  11.41/23  14.19/24  16.05/22  19.28/21  24.17/20  28.24/16  29.26/16  30.39/16  30.51/16 
    OOS TJ Spartak Vrchlabí               4.58/32   2.36/13   4.07/15   2.38/36   1.46/9    3.23/30   4.49/21   4.07/8    1.02/13   1.13/30   0.12/5  
 17 Vejrazka David                 31.43  2.24/10   5.06/10  11.02/20  12.40/19  15.13/19  18.35/20  23.38/18  29.08/17  30.19/17  31.27/17  31.43/17 
    SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.          2.24/10   2.42/17   5.56/36   1.38/26   2.33/26   3.22/29   5.03/24   5.30/31   1.11/21   1.08/26   0.16/26 
 18 Berková Monika                 32.08  2.02/6    5.34/15   9.18/9   10.33/7   17.24/25  19.39/22  24.45/23  29.58/20  30.55/18  31.54/18  32.08/18 
    Neregistrovaní                        2.02/6    3.32/29   3.44/10   1.15/10   6.51/42   2.15/3    5.06/26   5.13/23   0.57/10   0.59/6    0.14/12 
 19 Potmesil Simon                 32.37  7.30/42  10.08/34  14.38/32  15.57/30  18.50/29  21.24/27  25.09/24  29.33/18  31.11/19  32.19/19  32.37/19 
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      7.30/42   2.38/14   4.30/22   1.19/13   2.53/28   2.34/9    3.45/9    4.24/14   1.38/33   1.08/26   0.18/37 
 20 Dana Vokusová                  33.00  2.08/7    5.12/12   8.45/6   16.10/31  18.13/27  21.25/28  25.37/25  30.51/23  31.40/20  32.45/20  33.00/20 
    Mery                                  2.08/7    3.04/22   3.33/5    7.25/45   2.03/17   3.12/25   4.12/14   5.14/24   0.49/3    1.05/19   0.15/17 
 21 Lamacová Dana                  33.41  3.01/21   7.11/24  11.24/22  12.53/20  15.11/18  17.48/18  23.16/16  31.10/24  32.16/21  33.31/21  33.41/21 
    OOB TJ Turnov                         3.01/21   4.10/35   4.13/19   1.29/22   2.18/23   2.37/10   5.28/29   7.54/40   1.06/18   1.15/34   0.10/2  
 22 Cimbál Bohumil                 33.53  2.55/17   5.34/15   9.43/13  11.06/11  14.14/17  17.24/17  25.42/26  30.44/22  32.29/22  33.36/22  33.53/22 
    Neregistrovaní                        2.55/17   2.39/15   4.09/17   1.23/16   3.08/32   3.10/24   8.18/41   5.02/20   1.45/37   1.07/24   0.17/32 
 23 Nejedlová Lucie                33.56  2.41/14   5.35/17   9.59/15  11.45/16  13.49/16  16.51/16  22.00/15  30.28/21  32.40/23  33.41/23  33.56/23 
    TJ Loko Liberec                       2.41/14   2.54/20   4.24/21   1.46/30   2.04/18   3.02/19   5.09/27   8.28/42   2.12/39   1.01/10   0.15/17 
 24 Fojt Antonín                   34.06  1.39/4    3.36/3   12.58/26  14.13/23  15.30/21  19.50/23  24.18/21  29.38/19  33.11/24  33.53/24  34.06/24 
    Neregistrovaní                        1.39/4    1.57/3    9.22/43   1.15/10   1.17/1*   4.20/38   4.28/17   5.20/27   3.33/43   0.42/1*   0.13/6  
 25 Krupková Martina               35.33  6.47/38  11.18/36  16.02/35  17.22/33  19.14/30  22.04/29  26.44/27  31.40/25  34.27/26  35.20/25  35.33/25 
    OK Chrastava                          6.47/38   4.31/36   4.44/27   1.20/14   1.52/11   2.50/14   4.40/19   4.56/18   2.47/41   0.53/3    0.13/6  
 26 Stemberová Iva                 35.34  6.06/34   9.50/32  17.35/36  19.09/36  22.02/35  24.31/32  28.34/28  32.51/26  34.15/25  35.20/25  35.34/26 
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      6.06/34   3.44/34   7.45/40   1.34/25   2.53/28   2.29/6    4.03/12   4.17/11   1.24/31   1.05/19   0.14/12 
 27 Cimbálová Irena                38.34  3.01/21   5.17/14   9.33/11  11.05/10  13.01/9   15.41/7   23.27/17  35.13/27  37.11/27  38.17/27  38.34/27 
    Neregistrovaní                        3.01/21   2.16/8    4.16/20   1.32/24   1.56/15   2.40/11   7.46/35  11.46/44   1.58/38   1.06/21   0.17/32 
 28 Cimbál Filip                   38.44  3.10/25   6.15/20  10.16/19  11.47/17  13.42/15  16.42/15  24.35/22  36.16/28  37.30/28  38.31/28  38.44/28 
    Neregistrovaní                        3.10/25   3.05/24   4.01/13   1.31/23   1.55/14   3.00/18   7.53/37  11.41/43   1.14/27   1.01/10   0.13/6  
 29 Kodejsová Alena                39.09  2.37/13   6.19/21  11.14/21  15.53/29  20.13/31  23.50/30  31.10/29  36.39/29  37.39/29  38.54/29  39.09/29 
    USK Praha                             2.37/13   3.42/32   4.55/29   4.39/43   4.20/39   3.37/35   7.20/33   5.29/30   1.00/12   1.15/34   0.15/17 
 30 Mencl Jan                      39.16  2.56/18  13.19/38  17.52/37  19.20/37  23.12/36  26.56/36  31.49/31  37.17/30  38.03/30  39.02/30  39.16/30 
    OB Jenisovice                         2.56/18  10.23/42   4.33/25   1.28/21   3.52/36   3.44/36   4.53/22   5.28/29   0.46/2    0.59/6    0.14/12 
 31 Kodejsová Markéta              39.52  3.28/26   7.11/24  12.06/24  16.46/32  20.51/33  24.40/33  31.59/32  37.17/30  38.26/31  39.39/31  39.52/31 
    USK Praha                             3.28/26   3.43/33   4.55/29   4.40/44   4.05/37   3.49/37   7.19/32   5.18/26   1.09/19   1.13/30   0.13/6  
 32 Sucharda Jirí                  40.22  7.09/40   9.17/31  13.10/28  14.11/22  22.00/34  24.44/34  32.31/33  37.56/33  38.49/32  39.56/32  40.22/32 
    Neregistrovaní                        7.09/40   2.08/7    3.53/11   1.01/4    7.49/44   2.44/12   7.47/36   5.25/28   0.53/5    1.07/24   0.26/42 
 33 Kucerová Lucie                 40.23  6.22/35   9.03/30  13.34/29  14.52/26  17.10/24  20.30/25  33.30/35  37.45/32  38.56/33  40.08/33  40.23/33 
    OK Chrastava                          6.22/35   2.41/16   4.31/23   1.18/12   2.18/23   3.20/27  13.00/42   4.15/10   1.11/21   1.12/29   0.15/17 
 34 Mencl Miloslav                 41.29  6.52/39  10.30/35  16.01/34  18.40/35  26.07/37  29.37/37  33.54/36  38.57/35  40.09/34  41.13/34  41.29/34 
    USK Praha                             6.52/39   3.38/30   5.31/35   2.39/37   7.27/43   3.30/33   4.17/15   5.03/21   1.12/25   1.04/17   0.16/26 
 35 Uhlikova Sarka                 43.02  4.03/29   8.46/28  15.13/33  17.23/34  20.32/32  25.10/35  33.10/34  39.04/36  40.46/35  42.35/35  43.02/35 
    Uhlikova Sarka                        4.03/29   4.43/38   6.27/38   2.10/35   3.09/33   4.38/40   8.00/38   5.54/34   1.42/36   1.49/41   0.27/43 
 36 Rückerová Petra                43.45  3.48/27   7.11/24  14.02/30  15.46/28  18.39/28  23.56/31  31.30/30  38.16/34  41.01/36  43.15/36  43.45/36 
    18D                                   3.48/27   3.23/26   6.51/39   1.44/28   2.53/28   5.17/41   7.34/34   6.46/38   2.45/40   2.14/44   0.30/44 
 37 Sálek Jaromír                  44.45  6.37/37  10.03/33  14.09/31  15.21/27  17.32/26  20.51/26  36.30/37  42.03/37  43.14/37  44.31/37  44.45/37 
    OOB TJ Turnov                         6.37/37   3.26/27   4.06/14   1.12/8    2.11/22   3.19/26  15.39/44   5.33/33   1.11/21   1.17/37   0.14/12 
 38 Cabanová Lenka                 51.26  9.52/43  14.31/39  19.27/38  22.21/38  33.11/38  36.45/38  41.47/39  47.46/38  49.26/38  51.03/38  51.26/38 
    Jizersky klub OB Frydlant             9.52/43   4.39/37   4.56/31   2.54/38  10.50/45   3.34/34   5.02/23   5.59/35   1.40/34   1.37/39   0.23/40 
 39 Cihlár Robert                  51.32  4.44/31  17.53/41  26.08/39  27.48/39  33.56/40  37.22/39  41.28/38  48.28/39  49.40/39  51.19/39  51.32/39 
    OK Chrastava                          4.44/31  13.09/43   8.15/42   1.40/27   6.08/40   3.26/31   4.06/13   7.00/39   1.12/25   1.39/40   0.13/6  
 40 Dolejsí Milos                  52.29 19.40/44  22.52/42  29.14/41  31.16/40  33.22/39  37.55/40  43.51/40  49.21/40  50.44/40  52.16/40  52.29/40 
    TJ Stadion Novy Bor                  19.40/44   3.12/25   6.22/37   2.02/32   2.06/21   4.33/39   5.56/31   5.30/31   1.23/30   1.32/38   0.13/6  
 41 Sestáková Eva                  62.35 28.49/45  38.23/45  42.34/45  44.27/45  46.19/45  49.46/43  54.49/41  59.46/41  61.05/41  62.19/41  62.35/41 
    Neregistrovaní                       28.49/45   9.34/41   4.11/18   1.53/31   1.52/11   3.27/32   5.03/24   4.57/19   1.19/28   1.14/32   0.16/26 
 42 Cervenková Pavlína             67.29  3.01/21  32.30/43  37.52/43  41.13/43  44.28/44  50.32/44  58.39/42  63.55/43  65.17/42  67.09/43  67.29/42 
    Neregistrovaní                        3.01/21  29.29/45   5.22/34   3.21/40   3.15/34   6.04/43   8.07/40   5.16/25   1.22/29   1.52/43   0.20/39 
 43 Gregorová Andrea               67.33  3.09/24  32.35/44  37.55/44  41.18/44  44.24/43  50.34/45  58.40/43  63.49/42  65.17/42  67.08/42  67.33/43 
    Neregistrovaní                        3.09/24  29.26/44   5.20/33   3.23/41   3.06/31   6.10/44   8.06/39   5.09/22   1.28/32   1.51/42   0.25/41 
 44 Heinl Ondrej                   81.48  7.15/41  16.15/40  28.26/40  32.33/41  38.56/41  47.44/42  61.33/44  74.28/44  77.41/44  81.11/44  81.48/44 
    ZOOB Rumburk                          7.15/41   9.00/40  12.11/44   4.07/42   6.23/41   8.48/45  13.49/43  12.55/45   3.13/42   3.30/45   0.37/45 
 45 Budská Zuzana                  83.54  6.24/36  12.03/37  33.02/42  36.06/42  40.15/42  45.57/41  71.30/45  78.14/45  82.35/45  83.37/45  83.54/45 
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      6.24/36   5.39/39  20.59/45   3.04/39   4.09/38   5.42/42  25.33/45   6.44/37   4.21/44   1.02/14   0.17/32 
    Nedvídková Jitka           DISK       7.22/    16.11/         /    32.34/    38.57/    49.40/    61.38/    74.25/    78.46/    81.13/    81.47/   
    ZOOB Rumburk                          7.22/     8.49/         /         /     6.23/    10.43/    11.58/    12.47/     4.21/     2.27/     0.34/   
    Docekalová Pavlína         DISK       4.49/         /         /         /         /         /         /    39.12/         /    42.28/    42.43/   
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      4.49/         /         /         /         /         /         /         /         /         /     0.15/   
    Vokálová Markéta           DISK       2.17/     4.01/     8.16/    10.00/    11.56/         /    25.42/    30.23/    32.43/    33.52/    34.08/   
    Neregistrovaní                        2.17/     1.44/     4.15/     1.44/     1.56/         /         /     4.41/     2.20/     1.09/     0.16/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: T4          3.0km    0m 15k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-64      2-32      3-33      4-60      5-41      6-74      7-57      8-70      9-62     10-55     11-92     12-77     13-71     14-93     15-100   
  1 Stryncl Pavel                  34.05  5.24/27   6.41/10   8.24/4    9.15/4    9.57/4   12.19/2   14.45/1*  15.59/1*  19.59/1*  20.52/1*  25.11/1*  27.23/1*  30.51/1*  32.53/1*  33.57/1*  34.05/1* 
    Jizerky                               5.24/27   1.17/2    1.43/1*   0.51/1*   0.42/1*   2.22/1*   2.26/1*   1.14/1*   4.00/1*   0.53/2    4.19/1*   2.12/1*   3.28/7    2.02/2    1.04/2    0.08/1* 
  2 Titz Pavel                     40.56  4.19/20   5.32/7    7.35/3    8.37/2    9.32/2   12.13/1*  15.56/2   17.29/2   21.58/2   23.32/2   28.54/2   34.44/3   36.59/2   39.32/2   40.45/2   40.56/2  
    USK Praha                             4.19/20   1.13/1*   2.03/3    1.02/2    0.55/4    2.41/4    3.43/6    1.33/9    4.29/3    1.34/11   5.22/7    5.50/30   2.15/2    2.33/6    1.13/5    0.11/6  
  3 Marek Martin                   43.12  2.35/3    4.10/1*   6.49/2    8.30/1*   9.29/1*  12.49/4   16.21/3   17.37/3   22.27/3   23.37/3   30.02/3   33.34/2   39.23/5   41.47/3   43.03/3   43.12/3  
    TJ Loko Liberec                       2.35/3    1.35/4    2.39/7    1.41/17   0.59/5    3.20/10   3.32/4    1.16/3    4.50/4    1.10/4    6.25/16   3.32/12   5.49/23   2.24/3    1.16/7    0.09/2  
  4 Táborsky Ondrej                44.31  2.28/1*   4.29/3    8.24/4    9.58/5   11.16/5   14.15/5   18.44/5   20.23/5   26.12/6   27.54/6   33.30/6   36.21/6   40.01/6   42.35/4   44.17/4   44.31/4  
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      2.28/1*   2.01/10   3.55/14   1.34/13   1.18/19   2.59/7    4.29/18   1.39/12   5.49/10   1.42/17   5.36/9    2.51/5    3.40/11   2.34/7    1.42/26   0.14/23 
  5 Wurzová Anna                   45.47  3.19/12   5.15/5    9.15/6   10.38/6   11.59/6   14.31/6   19.04/6   20.33/6   25.43/5   27.40/5   32.40/5   35.44/4   38.49/3   43.58/5   45.36/5   45.47/5  
    Jizersky klub OB Frydlant             3.19/12   1.56/8    4.00/15   1.23/7    1.21/21   2.32/2    4.33/19   1.29/6    5.10/6    1.57/20   5.00/3    3.04/6    3.05/4    5.09/34   1.38/23   0.11/6  
  6 Smutná Katerina                46.18  2.29/2    7.37/17   9.47/7   11.04/7   12.59/8   15.43/7   19.05/7   20.21/4   27.04/7   28.35/7   33.49/7   36.54/7   38.58/4   44.31/6   46.04/6   46.18/6  
    OOB TJ Turnov                         2.29/2    5.08/27   2.10/4    1.17/3    1.55/29   2.44/6    3.22/2    1.16/3    6.43/14   1.31/9    5.14/4    3.05/7    2.04/1*   5.33/36   1.33/17   0.14/23 
  7 Sedivá Mirka                   46.33  3.31/14   6.04/9   10.12/8   11.37/8   12.47/7   16.11/8   19.59/8   21.41/8   27.37/8   28.57/8   35.28/8   38.06/8   41.44/7   44.37/7   46.17/7   46.33/7  
    VSTJ Ekonom Praha                     3.31/14   2.33/16   4.08/18   1.25/8    1.10/12   3.24/12   3.48/8    1.42/14   5.56/11   1.20/5    6.31/17   2.38/4    3.38/9    2.53/10   1.40/24   0.16/30 
  8 Novotny Jirí                   49.08  3.00/8    4.49/4    6.45/1*   8.50/3    9.54/3   12.35/3   18.41/4   20.41/7   25.09/4   27.09/4   31.34/4   36.04/5   45.54/8   47.51/8   48.58/8   49.08/8  
    Slavia Liberec orienteering           3.00/8    1.49/7    1.56/2    2.05/25   1.04/8    2.41/4    6.06/25   2.00/18   4.28/2    2.00/22   4.25/2    4.30/20   9.50/34   1.57/1*   1.07/4    0.10/5  
  9 Veselá Jitka                   53.45  3.20/13   7.23/15  14.30/20  15.52/17  16.56/16  23.03/17  26.39/14  28.09/14  33.21/12  34.48/11  41.32/11  44.46/10  47.38/9   52.12/9   53.33/9   53.45/9  
    Neregistrovaní                        3.20/13   4.03/22   7.07/31   1.22/6    1.04/8    6.07/28   3.36/5    1.30/8    5.12/7    1.27/7    6.44/20   3.14/9    2.52/3    4.34/30   1.21/11   0.12/11 
 10 Vesely Pavel                   58.51  6.02/31   9.30/24  12.06/15  13.44/14  14.56/12  18.19/10  22.45/10  24.05/10  36.41/14  39.17/13  45.30/12  47.55/12  54.40/13  57.08/11  58.40/10  58.51/10 
    Neregistrovaní                        6.02/31   3.28/20   2.36/6    1.38/15   1.12/14   3.23/11   4.26/16   1.20/5   12.36/32   2.36/29   6.13/14   2.25/2    6.45/25   2.28/5    1.32/16   0.11/6  
 11 Kodejs Zdenek                  59.00  5.16/25   7.42/18  10.50/9   12.42/11  16.54/15  19.56/12  26.50/15  29.27/15  38.38/17  40.16/16  45.47/14  48.56/13  52.05/10  57.05/10  58.48/11  59.00/11 
    USK Praha                             5.16/25   2.26/14   3.08/8    1.52/21   4.12/35   3.02/8    6.54/29   2.37/26   9.11/23   1.38/13   5.31/8    3.09/8    3.09/5    5.00/33   1.43/27   0.12/11 
 12 Machová Vera                   59.04  3.35/15   5.49/8   14.24/19  15.55/18  17.09/17  21.11/16  25.12/12  27.32/13  32.53/10  34.38/10  39.56/9   43.56/9   54.16/11  57.14/12  58.50/12  59.04/12 
    Neregistrovaní                        3.35/15   2.14/13   8.35/34   1.31/11   1.14/16   4.02/18   4.01/11   2.20/23   5.21/8    1.45/18   5.18/5    4.00/19  10.20/36   2.58/14   1.36/21   0.14/23 
 13 Skal Jaroslav                  59.17 13.25/37  16.08/34  19.34/31  21.00/30  21.52/25  24.31/19  28.37/18  30.06/17  37.31/16  39.51/14  45.34/13  51.01/15  54.39/12  57.32/13  59.08/13  59.17/13 
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou     13.25/37   2.43/18   3.26/11   1.26/10   0.52/3    2.39/3    4.06/12   1.29/6    7.25/19   2.20/25   5.43/11   5.27/28   3.38/9    2.53/10   1.36/21   0.09/2  
 14 Waldhauser Martin              60.04  4.41/22   7.32/16  11.02/11  12.41/9   13.54/10  17.19/9   21.43/9   23.17/9   32.57/11  34.21/9   41.11/10  44.57/11  55.35/14  58.22/14  59.55/14  60.04/14 
    OK Jiskra Novy Bor                    4.41/22   2.51/19   3.30/12   1.39/16   1.13/15   3.25/14   4.24/15   1.34/10   9.40/26   1.24/6    6.50/21   3.46/15  10.38/37   2.47/8    1.33/17   0.09/2  
 15 Kasse Jakub                    60.51  3.06/10  13.04/29  18.32/29  19.49/26  21.00/21  26.38/24  32.09/26  34.07/24  40.11/19  41.51/18  47.09/16  50.46/14  56.20/15  59.17/16  60.37/15  60.51/15 
    Neregistrovaní                        3.06/10   9.58/36   5.28/24   1.17/3    1.11/13   5.38/25   5.31/23   1.58/17   6.04/13   1.40/14   5.18/5    3.37/13   5.34/21   2.57/13   1.20/10   0.14/23 
 16 Votava David                   60.56  2.46/5    4.20/2   11.35/13  14.10/15  15.34/13  19.44/11  24.02/11  25.38/11  31.12/9   40.02/15  46.12/15  51.34/16  56.28/16  59.16/15  60.44/16  60.56/16 
    4HX                                   2.46/5    1.34/3    7.15/32   2.35/31   1.24/22   4.10/19   4.18/13   1.36/11   5.34/9    8.50/38   6.10/13   5.22/27   4.54/17   2.48/9    1.28/14   0.12/11 
 17 Poloscuková Michaela           64.07  3.13/11  14.41/33  20.38/34  22.41/32  23.42/31  27.18/26  31.40/25  35.23/25  42.47/22  44.28/21  50.24/19  54.14/17  58.45/17  62.36/17  63.55/17  64.07/17 
    SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav           3.13/11  11.28/38   5.57/26   2.03/24   1.01/7    3.36/16   4.22/14   3.43/37   7.24/18   1.41/15   5.56/12   3.50/16   4.31/13   3.51/24   1.19/9    0.12/11 
 18 Trojan Miroslav                64.47  3.35/15   7.56/21  11.21/12  12.46/12  17.35/18  27.21/27  31.10/21  33.51/22  42.16/21  43.49/20  50.30/20  54.15/18  59.08/18  63.31/19  64.34/18  64.47/18 
    Neregistrovaní                        3.35/15   4.21/25   3.25/9    1.25/8    4.49/38   9.46/37   3.49/9    2.41/27   8.25/22   1.33/10   6.41/18   3.45/14   4.53/16   4.23/29   1.03/1*   0.13/17 
 19 Beranová Iva                   64.57  4.25/21   6.57/13  15.33/23  16.50/19  18.37/19  25.44/22  30.11/20  31.54/19  38.43/18  40.41/17  50.00/18  54.41/19  59.52/19  63.13/18  64.44/19  64.57/19 
    USK Praha                             4.25/21   2.32/15   8.36/35   1.17/3    1.47/27   7.07/33   4.27/17   1.43/15   6.49/15   1.58/21   9.19/26   4.41/21   5.11/19   3.21/17   1.31/15   0.13/17 
 20 Krejcí Lukás                   67.17  2.43/4    6.50/11  16.14/24  18.48/22  22.37/28  26.01/23  31.39/24  33.43/21  42.56/23  45.39/22  55.34/24  59.02/21  62.22/21  65.33/20  67.06/20  67.17/20 
    Neregistrovaní                        2.43/4    4.07/23   9.24/36   2.34/30   3.49/33   3.24/12   5.38/24   2.04/20   9.13/24   2.43/32   9.55/29   3.28/10   3.20/6    3.11/15   1.33/17   0.11/6  
 21 Eichler Jan                    67.53  4.13/19   6.55/12  10.55/10  12.41/9   13.47/9   20.07/13  25.23/13  27.04/12  34.16/13  36.36/12  47.17/17  57.13/20  62.21/20  66.27/21  67.42/21  67.53/21 
    KOB Kamenicky Senov                   4.13/19   2.42/17   4.00/15   1.46/19   1.06/10   6.20/30   5.16/22   1.41/13   7.12/16   2.20/25  10.41/31   9.56/37   5.08/18   4.06/27   1.15/6    0.11/6  
 22 Novák Jirí                     69.47  5.20/26   7.18/14  12.29/16  19.26/23  23.27/29  27.01/25  31.34/23  35.41/26  41.41/20  45.46/23  51.22/21  61.37/25  65.13/22  68.09/22  69.34/22  69.47/22 
    Neregistrovaní                        5.20/26   1.58/9    5.11/22   6.57/36   4.01/34   3.34/15   4.33/19   4.07/38   6.00/12   4.05/36   5.36/9   10.15/38   3.36/8    2.56/12   1.25/12   0.13/17 
 23 Vokál David                    74.29  3.02/9   10.54/25  15.10/21  17.17/20  21.35/24  24.53/20  28.22/17  30.46/18  47.34/28  49.02/28  61.26/28  64.57/28  68.44/25  72.31/24  74.15/24  74.29/23 
    Neregistrovaní                        3.02/9    7.52/29   4.16/19   2.07/26   4.18/36   3.18/9    3.29/3    2.24/24  16.48/36   1.28/8   12.24/35   3.31/11   3.47/12   3.47/21   1.44/28   0.14/23 
 24 Mairich Vít                    74.35  2.52/6   10.59/26  13.24/18  24.56/34  25.39/33  35.04/33  39.01/31  40.16/31  45.19/26  46.53/25  56.07/25  60.59/23  65.38/23  73.04/25  74.22/25  74.35/24 
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      2.52/6    8.07/32   2.25/5   11.32/39   0.43/2    9.25/36   3.57/10   1.15/2    5.03/5    1.34/11   9.14/25   4.52/22   4.39/14   7.26/38   1.18/8    0.13/17 
 25 Pohoralá Anna                  76.51  3.38/17   5.22/6   18.01/27  19.46/25  21.32/23  25.29/21  32.51/27  36.14/28  44.11/25  47.37/26  57.54/26  62.49/26  71.05/27  74.28/26  76.39/26  76.51/25 
    SKOB Roudnice nad Labem               3.38/17   1.44/6   12.39/39   1.45/18   1.46/26   3.57/17   7.22/32   3.23/34   7.57/21   3.26/34  10.17/30   4.55/23   8.16/31   3.23/18   2.11/31   0.12/11 
 26 Mikula Petr                    78.35  5.14/24  16.22/35  23.52/37  30.26/36  31.42/36  35.54/34  39.38/32  42.20/32  49.36/30  51.21/29  62.55/29  66.50/29  72.25/28  76.18/28  78.10/27  78.35/26 
    OB Jenisovice                         5.14/24  11.08/37   7.30/33   6.34/34   1.16/17   4.12/20   3.44/7    2.42/28   7.16/17   1.45/18  11.34/32   3.55/17   5.35/22   3.53/25   1.52/29   0.25/35 
 27 Jeff Adolph                    78.44  6.33/32   8.11/22  11.36/14  13.07/13  14.32/11  20.10/14  27.39/16  29.49/16  37.28/15  43.24/19  53.06/22  61.31/24  71.02/26  76.13/27  78.28/28  78.44/27 
    Neregistrovaní                        6.33/32   1.38/5    3.25/9    1.31/11   1.25/23   5.38/25   7.29/33   2.10/21   7.39/20   5.56/37   9.42/28   8.25/36   9.31/33   5.11/35   2.15/32   0.16/30 
 28 Karpísek Tomás                 79.41  4.12/18  12.05/28  18.12/28  20.43/28  22.00/27  28.13/28  34.36/29  37.57/29  56.34/33  58.46/32  65.29/31  69.26/30  74.13/30  77.30/29  79.28/29  79.41/28 
    Neregistrovaní                        4.12/18   7.53/30   6.07/27   2.31/29   1.17/18   6.13/29   6.23/27   3.21/33  18.37/37   2.12/23   6.43/19   3.57/18   4.47/15   3.17/16   1.58/30   0.13/17 
 29 Berková Kveta                  80.54  5.13/23   8.53/23  15.26/22  17.36/21  19.31/20  24.19/18  31.18/22  34.06/23  45.29/27  48.09/27  59.54/27  64.53/27  73.27/29  77.44/30  80.34/30  80.54/29 
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      5.13/23   3.40/21   6.33/29   2.10/27   1.55/29   4.48/23   6.59/30   2.48/29  11.23/30   2.40/30  11.45/33   4.59/24   8.34/32   4.17/28   2.50/39   0.20/34 
 30 Thor Milos                     85.01  5.30/28  13.24/30  17.24/25  20.04/27  24.44/32  29.06/29  33.49/28  35.41/26  50.10/31  51.51/30  68.09/32  73.24/32  78.45/32  82.30/31  84.48/31  85.01/30 
    SOK TJ Turnov                         5.30/28   7.54/31   4.00/15   2.40/32   4.40/37   4.22/21   4.43/21   1.52/16  14.29/35   1.41/15  16.18/37   5.15/26   5.21/20   3.45/20   2.18/34   0.13/17 
 31 Bradácová Marie                85.39 11.45/36  13.46/31  20.01/33  21.55/31  23.34/30  30.09/30  36.33/30  39.43/30  49.29/29  52.36/31  64.58/30  70.49/31  77.57/31  82.38/32  85.14/32  85.39/31 
    TJ Loko Liberec                      11.45/36   2.01/10   6.15/28   1.54/22   1.39/25   6.35/31   6.24/28   3.10/32   9.46/27   3.07/33  12.22/34   5.51/31   7.08/27   4.41/31   2.36/37   0.25/35 
 32 Lazar Jindrich                 90.40  2.54/7    7.52/20  19.19/30  20.53/29  21.59/26  39.44/37  52.01/37  54.13/37  66.20/36  67.18/35  74.11/34  76.37/33  86.32/33  88.59/33  90.26/33  90.40/32 
    Neregistrovaní                        2.54/7    4.58/26  11.27/38   1.34/13   1.06/10  17.45/39  12.17/38   2.12/22  12.07/31   0.58/3    6.53/22   2.26/3    9.55/35   2.27/4    1.27/13   0.14/23 
 33 David Pospísil                 96.47  9.53/34  18.06/37  21.58/35  31.45/37  32.45/37  38.45/36  47.57/36  50.00/35  63.15/34  64.03/33  71.45/33  76.59/34  91.42/34  95.30/34  96.35/34  96.47/33 
    David Pospísil                        9.53/34   8.13/33   3.52/13   9.47/38   1.00/6    6.00/27   9.12/37   2.03/19  13.15/34   0.48/1*   7.42/23   5.14/25  14.43/38   3.48/23   1.05/3    0.12/11 
 34 Katerina Cerná                 99.06 11.22/35  17.15/36  22.19/36  24.43/33  26.02/34  34.21/31  41.38/34  45.13/34  56.28/32  67.30/36  76.58/35  85.16/35  92.48/35  96.35/35  98.50/35  99.06/34 
    Cerná                                11.22/35   5.53/28   5.04/21   2.24/28   1.19/20   8.19/35   7.17/31   3.35/36  11.15/29  11.02/39   9.28/27   8.18/34   7.32/29   3.47/21   2.15/32   0.16/30 
 35 Zdenka Adolph                 106.36  5.36/29   7.48/19  12.49/17  14.39/16  16.30/14  20.52/15  29.44/19  32.35/20  43.31/24  46.03/24  54.01/23  59.44/22  67.53/24  71.18/23  72.59/23 106.36/35 
    Neregistrovaní                        5.36/29   2.12/12   5.01/20   1.50/20   1.51/28   4.22/21   8.52/36   2.51/30  10.56/28   2.32/27   7.58/24   5.43/29   8.09/30   3.25/19   1.41/25  33.37/39 
 36 Subrtová Vendula              109.47  6.50/33  11.06/27  17.40/26  19.34/24  21.00/21  34.49/32  40.57/33  43.25/33  72.51/37  75.25/37  81.43/36  96.59/36 102.50/36 107.45/36 109.20/36 109.47/36 
    Neregistrovaní                        6.50/33   4.16/24   6.34/30   1.54/22   1.26/24  13.49/38   6.08/26   2.28/25  29.26/39   2.34/28   6.18/15  15.16/39   5.51/24   4.55/32   1.35/20   0.27/37 
 37 Splíchal Jirí                 124.11  5.38/30  13.52/32  19.34/31  27.49/35  30.19/35  38.17/35  46.42/35  50.50/36  63.45/35  67.16/34  91.10/37  99.34/37 114.49/37 120.55/37 123.44/37 124.11/37 
    SK OK 24 Praha                        5.38/30   8.14/34   5.42/25   8.15/37   2.30/31   7.58/34   8.25/35   4.08/39  12.55/33   3.31/35  23.54/38   8.24/35  15.15/39   6.06/37   2.49/38   0.27/37 
 38 Halková Jarka                 154.41      /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   154.41/   
    5RC                                       /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
 39 Lenka Oumrtová                171.29 15.58/38  24.12/38  33.55/38  37.43/38  77.02/38  82.36/38  95.04/38  98.38/38 107.51/38 110.32/38 143.38/38 149.41/38 156.55/38 168.56/38 171.15/38 171.29/38 
    Lenka Oumrtová                       15.58/38   8.14/34   9.43/37   3.48/33  39.19/39   5.34/24  12.28/39   3.34/35   9.13/24   2.41/31  33.06/39   6.03/32   7.14/28  12.01/39   2.19/35   0.14/23 
    Knízek Milan               DISK       6.12/     7.57/    12.25/    14.27/    16.03/    20.28/    28.04/    30.48/    39.07/    42.55/    51.36/    61.15/    76.47/         /    84.14/    84.37/   
    Neregistrovaní                        6.12/     1.45/     4.28/     2.02/     1.36/     4.25/     7.36/     2.44/     8.19/     3.48/     8.41/     9.39/    15.32/         /         /     0.23/   
    Ostrá Katerina             DISK       3.58/     6.07/    12.42/    14.53/    16.36/    20.31/    30.40/    35.45/    45.31/    48.52/    65.14/    70.59/    79.23/         /    85.01/    85.18/   
    Neregistrovaní                        3.58/     2.09/     6.35/     2.11/     1.43/     3.55/    10.09/     5.05/     9.46/     3.21/    16.22/     5.45/     8.24/         /         /     0.17/   
    Caloun Michal              DISK       3.58/    15.00/    22.25/         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /    73.02/    73.18/   
    Neregistrovaní                        3.58/    11.02/     7.25/         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /     0.16/   
    Kadecková Jana             DISK           /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    Neregistrovaní                            /    14.17/39   5.26/23   6.36/35   2.50/32   6.46/32   7.53/34   3.09/31  21.33/38   2.16/24  15.56/36   6.08/33   6.51/26   3.56/26   2.20/36   0.19/33