Konečné výsledky kategorie                                                17.3.2012 15:53:03
                                        Jarní skály
===ČSOB-TUV===================================================Orienteering Organiser 2006===
 
 
Konečné výsledky kategorie: D10         2.4km    0m 8k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1.Linková Lucie            OOB TJ Turnov        TUR0251 C     28.34  +      0.00
  2.Čechmánková Anna         VSK Přírodověda - or PVP0450 C     29.50  +      1.16
  3.Janků Anna               Sportcentrum Jičín   SJC0252 C     30.55  +      2.21
  4.Martanová Elin           VSK Slavia TU Libere VLI0252 C     31.16  +      2.42
  5.Boskovská Tereza         OK Doksy             DOK0250 C     33.13  +      4.39
  6.Šritrová Lenka           SOK TJ Turnov        TUV0252 C     49.59  +     21.25
 
Konečné výsledky kategorie: D12         3.0km    0m 10k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Macháčková Barbora       Jizerský klub OB Frý FYD0051 C     33.46  +      0.00
  2.Stará Tereza             OOS TJ Spartak Vrchl VRL0051       35.28  +      1.42
  3.Rückerová Šárka          TJ Jiskra Hořice     HOR0050 C     40.26  +      6.40
  4.Krejčí Zuzana             OB SK Zvole         ZVO0055 C     47.38  +     13.52
  5.Baloghová Lidunka        TJ Tatran Jablonec n TJN0150 C     48.39  +     14.53
  6.Pelikánová Máša          VŠSK MFF UK Praha    MFP0050 C     49.21  +     15.35
  7.Pavlová Martina          TJ Lokomotiva Teplic LTP0151 C     50.58  +     17.12
  8.Tumová Adela             Sportcentrum Jičín   SJC0154 C     52.58  +     19.12
  9.Riby Rose                TJ Lokomotiva Teplic LTP0051 C     54.09  +     20.23
 10.Míchalová Šárka          SKOB Kralupy n.Vlt.  KPY0050 C     57.37  +     23.51
 11.Hájková Anna             OB Jenišovice        JEN0051 C     88.42  +     54.56
    Zlesáková Adéla          SK Chrast            CHT0151 C DISK              
    Vejražková Róza          Sportcentrum Jičín   SJC0151 C DISK              
    Kochová Anna             Sportcentrum Jičín   SJC0153 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D14         3.1km    0m 11k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Janovská Kateřina        SK Praga Praha       PGP9850 A     26.24  +      0.00
  2.Kalenská Dominika        SK Studenec          STH9958 B     29.18  +      2.54
  3.Doubková Petra           VSK Slavia TU Libere VLI9853 B     33.02  +      6.38
  4.Jezdinská Natálie        SK Studenec          STH9954 B     33.40  +      7.16
  5.Thořová Markéta          SOK TJ Turnov        TUV9952 C     34.14  +      7.50
  6.Hana Voltrová            Orientační klub TOM  ROZ9752       34.49  +      8.25
  7.Illnerová Kateřina       SK Kotlářka Praha    DKP9950 B     34.57  +      8.33
  8.Macháčková Eliška        Jizerský klub OB Frý FYD9851 C     36.37  +     10.13
  9.Zlámalová Nikola         Sportcentrum Jičín   SJC9951 B     37.27  +     11.03
 10.Alena Voltrová           Orientační klub TOM  ROZ9951       38.48  +     12.24
 11.Sokolářová Šárka         SOK TJ Turnov        TUV9951 B     40.53  +     14.29
 12.Poloprutská Lucie        VSK Slavia TU Libere VLI9950 B     42.55  +     16.31
 13.Pohořalá Anna            SKOB Roudnice nad La ROU9954 C     45.44  +     19.20
 14.Kyselová Nela            SKOB Roudnice nad La ROU9951 C     56.43  +     30.19
    Krausová Hana            TJ Loko Liberec      LLI9853 C DISK              
    Matoušová Kateřina       OOS TJ Spartak Vrchl VRL9955 B DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D21A        8.4km    0m 19k  Ranking:0.0000 * 1.00
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Gregorová Kamila         SK Chotěboř          CTB8151 R     63.36  +      0.00  R:    0b
  2.Baldrianová Barbora      USK Praha            VSP7850 R     72.02  +      8.26  R:    0b
  3.Mádlová Věra             SK Žabovřesky Brno   ZBM8951 R     72.57  +      9.21  R:    0b
  4.Uvizlová Martina         Sportcentrum Jičín   SJC8665 R     73.33  +      9.57  R:    0b
  5.Krafková Lucie           OOB TJ Turnov        TUR8650 R     77.12  +     13.36  R:    0b
  6.Kašková Kateřina         OK Chrastava         CHA7850 R     78.21  +     14.45  R:    0b
  7.Mrázková Romana          Sportcentrum Jičín   SJC8351 C     81.12  +     17.36  R:    0b
  8.Neradová Alena           KOB Chemopetrol Litv LIT8551 C     83.20  +     19.44  R:    0b
  9.Horová Magda             USK Praha            VSP5450 C     83.21  +     19.45  R:    0b
 10.Hrobařová Lenka          Magnus Orienteering  ASU7751 C     84.20  +     20.44  R:    0b
 11.Petra Dankova            SK Prostějov         JPV8575       89.14  +     25.38  R:    0b
 12.Zamazalová Kateřina      KOB TRETRA Praha     TAP9053 A     90.47  +     27.11  R:    0b
 13.Kubátová Zuzana          OOS TJ Spartak Vrchl VRL9151 R     90.52  +     27.16  R:    0b
 14.Svobodová Jitka          TJ Sokol Dobřichovic DCE7450 C     91.48  +     28.12  R:    0b
 15.Matějková Hana           TJ Tesla Brno        TBM8954 C     93.03  +     29.27  R:    0b
 16.Klinkerová Jitka         SK Kamenice          KAM6450      101.58  +     38.22  R:    0b
 17.Piskáčková Zuzana        KOB TRETRA Praha     TAP8453 C    108.09  +     44.33  R:    0b
 18.Landovská Anna           SK Praga Praha       PGP9251 A    108.49  +     45.13  R:    0b
 19.Znamenáčková Helena      KOB TRETRA Praha     TAP8153 C    118.45  +     55.09  R:    0b
    Wagner Sophie            SG Zittau-Süd        ZIS9151   DISK              
    Hrstková Vladěna         SK Praga Praha       PGP8753 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D21B        5.8km    0m 16k  Ranking:0.0000 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Löfgren Kristin          OK Hällen            SWE           42.22  +      0.00  R:    0b
  2.Gustafsson Beatrice      OK Hällen            SWE           43.39  +      1.17  R:    0b
  3.Bouchet Charlotte        OK Hällen            SWE           43.44  +      1.22  R:    0b
  4.Svensson Johanna         OK Hällen            SWE           48.09  +      5.47  R:    0b
  5.Soukupová Lucie          Sportcentrum Jičín   SJC8951 C     50.24  +      8.02  R:    0b
  6.Andersson Lisa           OK Hällen            SWE           52.17  +      9.55  R:    0b
  7.Ryšavá Vendula           SK Praga Praha       PGP8153       52.33  +     10.11  R:    0b
  8.Pettersson Linn          OK Hällen            SWE           53.53  +     11.31  R:    0b
  9.Kožinová Zuzana          SK Praga Praha       PGP9650 A     53.55  +     11.33  R:    0b
 10.Kožinová Jana            SK Praga Praha       PGP6651 C     54.25  +     12.03  R:    0b
 11.Malá Věra                OK Jilemnice         JIL7752 C     54.54  +     12.32  R:    0b
 12.Andersson Emma           OK Hällen            SWE           55.51  +     13.29  R:    0b
 13.Ticháčková Magdalena     Sportcentrum Jičín   SJC7962 C     55.55  +     13.33  R:    0b
 14.Šimšová Jana             VŠSK MFF UK Praha    MFP7651 C     56.58  +     14.36  R:    0b
 15.Masopustová Eliška       SK Praga Praha       PGP8656 C     58.10  +     15.48  R:    0b
 16.Šmidrkalová Monika       SK lyžování a OB Nov NPA9051 C     58.25  +     16.03  R:    0b
 17.Píšová Monika            SK lyžování a OB Nov NPA8151 C     59.33  +     17.11  R:    0b
 18.Nedbalová Jana           VŠSK MFF UK Praha    MFP8050 C     60.19  +     17.57  R:    0b
 19.Neumannová Kateřina      VSK Přírodověda - or PVP9250 A     61.19  +     18.57  R:    0b
 20.Zabořilová Romana        OB Jenišovice        JEN7457 C     61.38  +     19.16  R:    0b
 21.Janovská Petra           SK Praga Praha       PGP7355 C     62.10  +     19.48  R:    0b
 22.Kohlová Zuzana           SKOB Kralupy n.Vlt.  KPY8852 C     63.27  +     21.05  R:    0b
 23.Křížová Vendula          AC Sparta Praha      SCP8355 C     63.28  +     21.06  R:    0b
 24.Krpatová Klára           TJ Tatran Jablonec n TJN9353 B     63.54  +     21.32  R:    0b
 25.Zákravská Šárka          TJ Start Náchod      SNA8951 C     65.05  +     22.43  R:    0b
 26.Pachnerová Dominika      OK Chrastava         CHA7750 C     65.54  +     23.32  R:    0b
 27.Smutná Anežka            SOK TJ Turnov        TUV9455 B     66.03  +     23.41  R:    0b
 28.Smutná Kateřina          SOK TJ Turnov        TUV9653 C     66.11  +     23.49  R:    0b
 29.Vobořilová Markéta       TJ Jiskra Hořice     HOR8850       66.23  +     24.01  R:    0b
 30.Posseltová Tereza        TJ Tatran Jablonec n TJN9252 B     66.40  +     24.18  R:    0b
 31.Izáková Ivana            VSK Přírodověda - or PVP7453 C     67.20  +     24.58  R:    0b
 32.Šmejcová Anna            Sportcentrum Jičín   SJC9552 B     67.40  +     25.18  R:    0b
 33.Forstová Lenka           VŠSK MFF UK Praha    MFP6850 C     69.02  +     26.40  R:    0b
 34.Žitná Jana               SKOB SIG-MAT Mladá B SMB9251 B     69.08  +     26.46  R:    0b
 35.Posseltová Romana        TJ Tatran Jablonec n TJN7050 C     69.22  +     27.00  R:    0b
 36.Markéta Zelená           SK Praga Praha       PGP5850       69.23  +     27.01  R:    0b
 37.Kettnerová Dana          TJ Slavia Hradec Krá SHK8950 C     71.50  +     29.28  R:    0b
 38.Poloprutská Tereza       VSK Slavia TU Libere VLI9450 B     75.34  +     33.12  R:    0b
 39.Švihovská Eva            Sportcentrum Jičín   SJC8352 C     83.53  +     41.31  R:    0b
 40.Žemlová Eva              AC Sparta Praha      SCP7550 C     84.01  +     41.39  R:    0b
 41.Pelikánová Lucie         VŠSK MFF UK Praha    MFP6950 C     84.45  +     42.23  R:    0b
 42.Korejčíková Dáďa         TJ Loko Liberec      LLI5550 C     85.00  +     42.38  R:    0b
 43.Hlavatá Andrea           OK Chrastava         CHA8753 C     94.50  +     52.28  R:   -0b
 MS Folprechtová Kateřina    SK OK 24 Praha       OKP7451  MS   57.21  +     14.59  R:    0b
 
Konečné výsledky kategorie: D21C        4.3km    0m 13k  Ranking:0.0000 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Janatová Lucie           SK Kotlářka Praha    DKP8154 C     41.08  +      0.00  R:    0b
  2.Hyxová Radka             VSK Slavia TU Libere VLI7755 C     41.55  +      0.47  R:    0b
  3.Gorčicová Barbora        OK Chrastava         CHA8850 C     42.28  +      1.20  R:    0b
  4.Knoblochová Kamila       OOS TJ Spartak Vrchl VRL8353 C     42.42  +      1.34  R:    0b
  5.Kopecká Anežka           USK Praha            VSP8150 C     42.48  +      1.40  R:    0b
  6.Alblová Lucie            VSK Přírodověda - or PVP7554 C     43.17  +      2.09  R:    0b
  7.Linková Alena            OOB TJ Turnov        TUR9751 A     44.31  +      3.23  R:    0b
  8.Horáčková Kateřina       VSK Slavia TU Libere VLI8150 C     45.55  +      4.47  R:    0b
  9.Ehlerová Jana            VSK Slavia TU Libere VLI8055 C     46.03  +      4.55  R:    0b
 10.Městková Kateřina        USK Praha            VSP7650 C     46.18  +      5.10  R:    0b
 11.Zlámalová Zdena          Sportcentrum Jičín   SJC7253 C     47.02  +      5.54  R:    0b
 12.Linková Iva              OOB TJ Turnov        TUR6850 C     47.30  +      6.22  R:    0b
 13.Uvizlová Radka           SK Studenec          STH8451 C     47.48  +      6.40  R:    0b
 14.Hanušová Michaela        OOB TJ Turnov        TUR9554 A     48.20  +      7.12  R:    0b
 15.Cincibusová Ivana        VŠTJ Stavební fakult FSP6651 C     50.03  +      8.55  R:    0b
 15.Kohlová Monika           OOB TJ Turnov        TUR9756 C     50.03  +      8.55  R:    0b
 17.Špicarová Michaela       Sportcentrum Jičín   SJC8754 C     50.39  +      9.31  R:    0b
 18.Pustaiová Romana         TJ Tatran Jablonec n TJN6851 C     52.37  +     11.29  R:    0b
 19.Šimková Markéta          VSK Přírodověda - or PVP7751 C     53.31  +     12.23  R:    0b
 20.Iva Klimešová            Gymnázium Jana Nerud GJN0003       54.06  +     12.58  R:    0b
 21.Novotná Markéta          USK Praha            VSP7051 C     54.33  +     13.25  R:    0b
 22.Fejková Marcela          Sportcentrum Jičín   SJC7751 C     55.08  +     14.00  R:    0b
 23.Štraitová Jitka          SK OK 24 Praha       OKP           55.52  +     14.44  R:    0b
 24.Charousková Lucie        OK Doksy             DOK9450 C     56.07  +     14.59  R:    0b
 25.Pološčuková Monika       SKOB SIG-MAT Mladá B SMB6551 C     56.37  +     15.29  R:    0b
 26.Kvapilová Jana           OOB TJ Turnov        TUR7850 C     56.45  +     15.37  R:    0b
 27.Kurfürstová Magdalena    VŠTJ Stavební fakult FSP7852 C     57.22  +     16.14  R:    0b
 28.Barbora Havelcová        Gymnázium Jana Nerud GJN0001       57.43  +     16.35  R:    0b
 29.Poloprutská Klára        VSK Slavia TU Libere VLI9750 B     59.01  +     17.53  R:    0b
 30.Smith Lucie              OOS TJ Spartak Vrchl VRL7353       60.48  +     19.40  R:    0b
 31.Kalenská Kateřina        SK Studenec          STH7351 C     61.22  +     20.14  R:    0b
 32.Zalabová Martina         Sportcentrum Jičín   SJC6657 C     61.23  +     20.15  R:    0b
 33.Pustaiová Zuzana         TJ Tatran Jablonec n TJN9650 C     62.26  +     21.18  R:    0b
 34.Zamrzlová Eva            Ekonom Praha Outdoor EPO           66.42  +     25.34  R:    0b
 35.Hančová Alice            OOS TJ Spartak Vrchl VRL7052 C     67.01  +     25.53  R:    0b
 36.Hartlová Blanka          TJ AERO Odolena Voda ODV6350 C     71.21  +     30.13  R:    0b
 37.Matoušová Petra          OOS TJ Spartak Vrchl VRL7154       71.42  +     30.34  R:    0b
 38.Petrová Věra             VSK Slavia TU Libere VLI6251 C     74.04  +     32.56  R:    0b
 39.Lucie Pološčuková        SKOB SIG-MAT Mladá B SMB9001 C     79.43  +     38.35  R:    0b
 40.Dostálová Jana           TJ Start Náchod      SNA8751 C     80.16  +     39.08  R:    0b
 41.Poláková Lucie           OOS TJ Spartak Vrchl VRL8254       84.40  +     43.32  R:   -0b
 42.Voborníková Tereza       Ekonom Praha Outdoor EPO           86.06  +     44.58  R:   -0b
 43.Dastychová Alexandra     OK RECO Sport        PEN7450 C    106.13  +     65.05  R:   -0b
    Kučerová Barbora         TJ Lokomotiva Beroun LBE9650 B DISK              
    Pavlíková Klára          KOB Chemopetrol Litv LIT7451   DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D35         6.7km    0m 16k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Škorpilová Jana          Sportcentrum Jičín   SJC7451 C     63.53  +      0.00
  2.Podrábská Marie          VSK Slavia TU Libere VLI7451 C     68.30  +      4.37
  3.Rychterová Dana          SK SNS Smržovka      SMR6950 C     70.29  +      6.36
  4.Macháčková Michaela      Jizerský klub OB Frý FYD7299 C     71.10  +      7.17
  5.Weislová Eva             OOB TJ Sokol Troja   TJP           73.09  +      9.16
  6.Zeijlon Maria            OK Hällen            SWE           75.35  +     11.42
  7.Bejčková Jana            TJ Sparta Doly Kladn DKL7150 C     81.54  +     18.01
  8.Nehasilová Zuzana        KOB Děčín            LDC7150 C     83.43  +     19.50
  9.Brabencová Alena         Sdruž. organizátorů  SOB7150 C     90.39  +     26.46
 10.Eichlerová Jana          KOB Kamenický Šenov  KAS7051 C     95.57  +     32.04
 11.Zlesáková Stanislava     SK Chrast            CHT7352 C     97.07  +     33.14
 12.Průšová Markéta          USK Praha            VSP7256 C     97.19  +     33.26
 13.Krejčí Pavla              OB SK Zvole         ZVO7251 C    104.21  +     40.28
 14.Radka Pěkná              Pěkní                XX2          112.09  +     48.16
 15.Kyselová Jana            SKOB Roudnice nad La ROU7050 C    133.32  +     69.39
 16.Pohořalá Karolína        SKOB Roudnice nad La ROU6850 C    135.32  +     71.39
    Martínková Kateřina      SKOB Kralupy n.Vlt.  KPY7350 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D45         5.5km    0m 16k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Neumannová Renata        VSK Přírodověda - or PVP6650 C     61.59  +      0.00
  2.Zuzánková Růžena         TJ Tatran Jablonec n TJN6051 C     62.22  +      0.23
  3.Kuncová Jiřina           TJ Tatran Jablonec n TJN5752 C     65.28  +      3.29
  4.Procházková Miluše       TJ Sokol Dobřichovic DCE5450 C     68.08  +      6.09
  5.Marešová Pavlína         OK Jiskra Nový Bor   BOR6651 C     69.30  +      7.31
  6.Műllerová Zorka          TJ Slavia Hradec Krá SHK6751       70.13  +      8.14
  7.Kettnerová Lenka         TJ Sokol Hostivice   HCE6450 C     71.56  +      9.57
  8.Kuchařová Ada            TJ Tesla Brno        TBM5855 C     72.05  +     10.06
  9.Hindráková Martina       Lokomotiva Trutnov   LTU6451 C     72.46  +     10.47
 10.Hrstková Dana            OK Jihlava           SJI6051 C     76.44  +     14.45
 11.Mádlová Iva              TJ Slavia Hradec Krá SHK6351       77.39  +     15.40
 12.Kohlová Alena            SKOB Kralupy n.Vlt.  KPY6051 C     84.50  +     22.51
 13.Nováková Irena           SK OK 24 Praha       OKP6651 C     86.30  +     24.31
 14.Larsson Camilla          OK Hällen            SWE           86.31  +     24.32
 15.Jedličková Zdena         OK Jiskra Nový Bor   BOR6250 C     87.58  +     25.59
 16.Veselská Kateřina        VSK Slavia TU Libere VLI6551 C     88.51  +     26.52
 17.Wagner Martina           SG Zittau-Süd        ZIS6450       95.26  +     33.27
 18.Kábrtová Iva             OK RECO Sport        PEN6350 C     97.55  +     35.56
 19.Reisingerová Martina     OB Rozmarýn Litoměři DLT7251 C    100.11  +     38.12
 20.Fencíková Vladislava     TJ Jiskra Havlíčkův  JHB6553 C    101.24  +     39.25
 21.Košková Vlasta           TJ Loko Liberec      LLI          103.00  +     41.01
 22.Klašková Kateřina        SK Kotlářka Praha    DKP6750 C    106.50  +     44.51
 23.Škapová Kamila           VSK Slavia TU Libere VLI6350 C    107.24  +     45.25
 24.Svobodová Lenka          SKOB Roudnice nad La ROU6650 C    107.25  +     45.26
 25.Kubátová Ivana           OK Jiskra Nový Bor   BOR6152 C    152.21  +     90.22
 
Konečné výsledky kategorie: D55         4.3km    0m 13k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Šedivá Miroslava         VŠTJ Ekonom Praha    EKP5750 C     53.17  +      0.00
  2.Omová Jana               OOB TJ Turnov        TUR5150 C     58.50  +      5.33
  3.Jahnová Helena           AC Sparta Praha      SCP5550 C     60.59  +      7.42
  4.Zlesáková Vlasta         OK Jilemnice         JIL5362 C     61.48  +      8.31
  5.Ševčíková Alena          OK Chrastava         CHA5351 C     66.18  +     13.01
  6.Horáčková Stanislava     VSK Slavia TU Libere VLI4950 C     69.42  +     16.25
  7.Štrossová Jiřinka        TJ Sokol Dobřichovic DCE5650 C     71.19  +     18.02
  8.Wolkerová Dagmar         OOB TJ Sokol Troja   TJP5250 C     74.41  +     21.24
  9.Bradnová Věra            OK Chrastava         CHA5550 C     75.20  +     22.03
 10.Městková Eva             Tempo Praha          TEP4851 C     76.21  +     23.04
 11.Kupcová Věroslava        Horizont klub Šumper HSU4850       76.43  +     23.26
 12.Šaffková Zuzana          OK Chrastava         CHA5150 C     78.38  +     25.21
 13.Zavadilová Naďa          AC Sparta Praha      SCP5450 C     80.21  +     27.04
 14.Havlová Jaroslava        OB Jenišovice        JEN5452 C     81.06  +     27.49
 15.Matoušková Marie         TJ LIAZ Jablonec nad LJN5550 C     85.00  +     31.43
 16.Lukavcová Lenka          TJ Tatran Jablonec n TJN5452 C     90.19  +     37.02
 17.Paulová Mirka            TJ Sokol Dobřichovic DCE5250 C     92.38  +     39.21
 18.Böhmová Eva              TJ Tatran Jablonec n TJN5450 C    122.59  +     69.42
 19.Nedvídková Jitka         OB Rozmarýn Litoměři DLT5151 C    127.10  +     73.53
    Pachnerová Jaroslava     VSK Slavia TU Libere VLI5152 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D65         4.1km    0m 12k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Haňkovská Jana           SK Praga Praha       PGP4050 C     50.05  +      0.00
  2.Pospíšilová Jana         KOB Děčín            LDC4451 C     60.26  +     10.21
  3.Kutáčková Stanislava     Lokomotiva Trutnov   LTU4751 C     63.31  +     13.26
  4.Krausová Marie           TJ Loko Liberec      LLI4451 C     65.46  +     15.41
  5.Dvořáková Ladislava      SK Praga Praha       PGP4451 C     66.48  +     16.43
  6.Štrojsová Jaroslava      KOB Kamenický Šenov  KAS4350 C     74.49  +     24.44
  7.Nejezchlebová Věra       KOB Kamenický Šenov  KAS4551 C     76.59  +     26.54
  8.Šlézrová Eva             OOB TJ Turnov        TUR4350 C     82.36  +     32.31
  9.Folprechtová Marie       OOB TJ Turnov        TUR4250 C     92.23  +     42.18
 10.Haufe Heiderose          HSG Turbine Zittau   ZIT           96.23  +     46.18
 11.Dolečková Míla           OOB TJ Sokol Troja   TJP3650 C    135.20  +     85.15
 
Konečné výsledky kategorie: H10         2.4km    0m 8k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Tuma Matěj               Sportcentrum Jičín   SJC0202 C     23.33  +      0.00
  2.Martínek Jaroslav        SKOB Kralupy n.Vlt.  KPY0300 C     23.54  +      0.21
  3.Šimša Martin             VŠSK MFF UK Praha    MFP0300 C     25.51  +      2.18
  4.Dejnožka Vojtěch         TJ Tatran Jablonec n TJN0300 C     28.33  +      5.00
  5.Kožina Štěpán            SK Praga Praha       PGP0300 C     28.51  +      5.18
  6.Zabořil Ondra            OB Jenišovice        JEN0401 C     29.26  +      5.53
  7.Marek Matyáš             SOK TJ Turnov        TUV0202 C     34.28  +     10.55
  8.Franta Jonáš             Sportcentrum Jičín   SJC0201 C     44.56  +     21.23
  9.Hanuš Miroslav           OOB TJ Turnov        TUR0401 C     51.04  +     27.31
    Jirman Filip             SOK TJ Turnov        TUV0212 C DISK              
    Průša Dominik            USK Praha            VSP0406 C DISK              
 MS Rokos Michal             TJ Tatran Jablonec n TJN0107 CMS   38.52  +     15.19
 
Konečné výsledky kategorie: H12         3.1km    0m 11k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Mareš Vít                OK Jiskra Nový Bor   BOR0000 B     26.34  +      0.00
  2.Pavlovec Dan             OK Jiskra Nový Bor   BOR0001       28.25  +      1.51
  3.Melichar Petr            TJ Loko Liberec      LLI0001 B     28.50  +      2.16
  4.Klaška Martin            SK Kotlářka Praha    DKP0100 C     35.26  +      8.52
  5.Janovský Tomáš           SK Praga Praha       PGP0101 B     35.31  +      8.57
  6.Hladík Jan               SOK TJ Turnov        TUV0002 C     37.24  +     10.50
  7.Plánička Viktor          SK Kotlářka Praha    DKP0002 B     40.49  +     14.15
  8.Valášek Václav           SK Kamenice          KAM           41.37  +     15.03
  9.Zabořil Vojta            OB Jenišovice        JEN0101 C     45.01  +     18.27
 10.Obuškevič Vojtěch        SK Praga Praha       PGP0002 C     50.26  +     23.52
 11.Karásek Matěj            Sportcentrum Jičín   SJC0001 B     50.28  +     23.54
 12.Pohořalý Hugo            SKOB Roudnice nad La ROU0103 C     51.15  +     24.41
 13.Zalaba Tomáš             Sportcentrum Jičín   SJC0101 C     53.25  +     26.51
 14.Zappe Nicholas           TJ Tatran Jablonec n TJN0003 C     53.42  +     27.08
 15.Forst Antonín            VŠSK MFF UK Praha    MFP0101 C     53.53  +     27.19
 16.Semík Jakub              USK Praha            VSP0000 C     59.01  +     32.27
 17.Krejčí Tomáš              OB SK Zvole         ZVO0005 C     73.45  +     47.11
 18.Pavlík Ondřej            KOB Chemopetrol Litv LIT0101 C     86.08  +     59.34
    Weisl Martin             OOB TJ Sokol Troja   TJP       DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H14         4.1km    0m 12k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Sundbue Gustaf           OK Hällen            SWE           30.00  +      0.00
  2.Larsson Simon            OK Hällen            SWE           32.26  +      2.26
  3.Koštejn Vít              OK Doksy             DOK9800       36.19  +      6.19
  4.Melichar Vojtěch         TJ Loko Liberec      LLI9802 B     37.55  +      7.55
  5.Killar Lukáš             Lokomotiva Trutnov   LTU9901 B     39.22  +      9.22
  6.Pelikán Lukáš            VŠSK MFF UK Praha    MFP9800 C     41.55  +     11.55
  7.Thoř Tomáš               SOK TJ Turnov        TUV9903 B     44.06  +     14.06
  8.Kalenský Aleš            SK Studenec          STH9801 C     45.25  +     15.25
  9.Killar Dominik           Lokomotiva Trutnov   LTU9902 C     48.08  +     18.08
 10.Ferbr Jan                Sportcentrum Jičín   SJC9902 B     50.45  +     20.45
 11.Doležal Vít              Sportcentrum Jičín   SJC9802 B     54.16  +     24.16
 12.Macko Lukáš              Sportcentrum Jičín   SJC9901 B     54.46  +     24.46
 13.Brož Dominik             Jizerský klub OB Frý FYD9801 C     55.06  +     25.06
 14.Neumann Jindřich         VSK Přírodověda - or PVP9900 C     55.52  +     25.52
 15.Novotný Marek            TJ Tatran Jablonec n TJN9901 C     55.53  +     25.53
 16.Horák Jan                KOB Děčín            LDC9800 C     57.34  +     27.34
 17.Koucký Martin            VŠTJ Ekonom Praha    EKP9700 C     59.49  +     29.49
 18.Kašpar Ludvík            OK Jiskra Nový Bor   BOR9805 C     65.45  +     35.45
 19.Machovič Jan             Jizerský klub OB Frý FYD9800      110.45  +     80.45
 
Konečné výsledky kategorie: H21A       11.2km    0m 27k  Ranking:0.0000 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Šedivý Jan               SK Praga Praha       PGP8409 E     65.30  +      0.00  R:    0b
  2.Dlabaja Tomáš            OOB TJ Turnov        TUR8303 E     67.43  +      2.13  R:    0b
  3.Mrázek Jan               AC Sparta Praha      SCP8102 E     71.46  +      6.16  R:    0b
  4.Zbranek Roman            Magnus Orienteering  ASU8808 E     73.11  +      7.41  R:    0b
  5.Matěj Klusáček           OOB Třebíč           TTR8901 C     74.04  +      8.34  R:    0b
  6.Horáček Michal           VSK Slavia TU Libere VLI7700 C     75.46  +     10.16  R:    0b
  7.Wolf Daniel              OOB TJ Turnov        TUR9100 E     75.48  +     10.18  R:    0b
  8.Miroslav Kovář           AC Sparta Praha      SCP8103 C     75.51  +     10.21  R:    0b
  9.Matějů Michal            VSK Slavia TU Libere VLI7702 C     76.52  +     11.22  R:    0b
 10.Janata Martin            SK Kotlářka Praha    DKP8306 E     77.46  +     12.16  R:    0b
 11.Suslov Sergej            VSK Slavia TU Libere VLI8801 R     78.13  +     12.43  R:    0b
 12.Holas Štěpán             Sportcentrum Jičín   SJC8702 R     78.19  +     12.49  R:    0b
 13.Košárek Pavel            NORD Slavia Minerva  AOP7102 C     78.26  +     12.56  R:    0b
 14.Beneš Jan                Sportcentrum Jičín   SJC8703 R     78.51  +     13.21  R:    0b
 15.Landovský Tomáš          SK Praga Praha       PGP9103 R     78.59  +     13.29  R:    0b
 16.Matějů Luboš             SK Praga Praha       PGP7601 R     79.31  +     14.01  R:    0b
 17.Makovský Jakub           KOB TRETRA Praha     TAP8511 R     80.12  +     14.42  R:    0b
 18.Hora Vojtěch             SK Praga Praha       PGP8301 C     81.14  +     15.44  R:    0b
 19.Mareš Martin             OK Jiskra Nový Bor   BOR6501 C     82.26  +     16.56  R:    0b
 20.Henych Petr              VSK Slavia TU Libere VLI6001 C     82.39  +     17.09  R:    0b
 21.Švihovský Jaromír        Sportcentrum Jičín   SJC8005 C     85.28  +     19.58  R:    0b
 22.Mrázek Jiří              SK Kotlářka Praha    DKP7911 C     86.12  +     20.42  R:    0b
 23.Peterka Vojtěch          TJ Loko Liberec      LLI7502 C     86.30  +     21.00  R:    0b
 24.Luštický Martin          TJ Jiskra Hořice     HOR8700       86.34  +     21.04  R:    0b
 25.Janovský Tomáš           SK Praga Praha       PGP6401 C     86.56  +     21.26  R:    0b
 26.Kobr Tomáš               TJ Tatran Jablonec n TJN8901 C     88.03  +     22.33  R:    0b
 27.Kondrát Martin           SK Praga Praha       PGP6501 C     88.52  +     23.22  R:    0b
 28.Skripnik Ondřej          VŠTJ Stavební fakult FSP7502 C     90.50  +     25.20  R:    0b
 29.Nehasil David            OK Jiskra Nový Bor   BOR7713 C     90.54  +     25.24  R:    0b
 30.Kučera Petr              VŠSK MFF UK Praha    MFP7602 C     93.50  +     28.20  R:    0b
 31.Zajíc Vítězslav          KOB TRETRA Praha     TAP8610 C     96.53  +     31.23  R:    0b
 32.Hodboď Jakub             VSK Slavia TU Libere VLI8500 C     97.39  +     32.09  R:    0b
 33.Veselý Marek             OK Chrastava         CHA8201 C     99.48  +     34.18  R:    0b
 34.Tomeš Jaroslav           SK Kotlářka Praha    DKP8109 C    103.39  +     38.09  R:    0b
 35.Pešík Michal             TJ Tatran Jablonec n TJN7701 C    104.40  +     39.10  R:    0b
 36.Hodek Michal             KOB TRETRA Praha     TAP8808 C    108.36  +     43.06  R:    0b
 37.Vokurka Jan              TJ Tatran Jablonec n TJN7501 C    128.32  +     63.02  R:    0b
 
Konečné výsledky kategorie: H21B        9.0km    0m 25k  Ranking:0.0000 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kantarp Robbin           OK Hällen            SWE           59.37  +      0.00  R:    0b
  2.Henych Martin            Sportcentrum Jičín   SJC8601 R     65.27  +      5.50  R:    0b
  3.Johansen Per Harald      OK Hällen            SWE           65.57  +      6.20  R:    0b
  4.Marek Minář              Magnus Orienteering  ASU9444       66.00  +      6.23  R:    0b
  5.Söderberg Tommy          OK Hällen            SWE           67.30  +      7.53  R:    0b
  6.Novák Jiří               SK lyžování a OB Nov NPA7502 C     69.12  +      9.35  R:    0b
  7.Polák Vlastimil          OOS TJ Spartak Vrchl VRL7702 C     69.17  +      9.40  R:    0b
  8.Dvořák Petr              Ekonom Praha Outdoor EPO           69.56  +     10.19  R:    0b
  9.Přinda Lukáš             VSK Slavia TU Libere VLI7701 C     70.28  +     10.51  R:    0b
 10.Engström Jonas           OK Hällen            SWE           72.27  +     12.50  R:    0b
 11.Martan Jiří              VSK Slavia TU Libere VLI7300 C     73.09  +     13.32  R:    0b
 12.Lukáš Kettner            SK Kamenice          KAM9403       73.18  +     13.41  R:    0b
 13.Kadavý Petr              OK Chrastava         CHA7800 C     73.49  +     14.12  R:    0b
 14.Karlsson Anders          OK Hällen            SWE           76.19  +     16.42  R:    0b
 15.Poloprutský Tomáš        VSK Slavia TU Libere VLI6205 C     76.59  +     17.22  R:    0b
 16.Novák Libor              SK OK 24 Praha       OKP6504 C     77.03  +     17.26  R:    0b
 17.Polák Jaroslav           OK Chrastava         CHA7500 C     77.10  +     17.33  R:    0b
 18.Kurfürst Pavel           VŠTJ Stavební fakult FSP7400 C     77.28  +     17.51  R:    0b
 19.Illner Jakub             SK Kotlářka Praha    DKP6601 C     78.09  +     18.32  R:    0b
 20.Svernestam Jonas         OK Hällen            SWE           78.44  +     19.07  R:    0b
 21.Pachner Pavel            VSK Slavia TU Libere VLI7503 C     78.50  +     19.13  R:    0b
 22.Hanzl Tomáš              Sportcentrum Jičín   SJC8205 C     79.15  +     19.38  R:    0b
 22.Pucherna Jan             KOB TRETRA Praha     TAP7701 C     79.15  +     19.38  R:    0b
 24.Havlíček Lukáš           OK Jilemnice         JIL9003 C     80.36  +     20.59  R:    0b
 25.Kužel Tomáš              VŠTJ Stavební fakult FSP7610 C     80.48  +     21.11  R:    0b
 26.Černý Martin             OK Jilemnice         JIL8703 C     83.13  +     23.36  R:    0b
 27.Gregor Martin            SK Chotěboř          CTB7701 C     83.16  +     23.39  R:    0b
 28.Klaška Pavel             SK Kotlářka Praha    DKP9301 B     83.20  +     23.43  R:    0b
 29.Wistrand Nils            OK Hällen            SWE           83.35  +     23.58  R:    0b
 30.Nehasil Vladislav        KOB Děčín            LDC7101 C     84.54  +     25.17  R:    0b
 31.Gálus Igor               KOB Děčín            LDC7302 C     85.25  +     25.48  R:    0b
 32.Klaška Pavel             SK Kotlářka Praha    DKP6500 C     85.58  +     26.21  R:    0b
 33.Horák Martin             KOB Děčín            LDC7100 C     86.12  +     26.35  R:    0b
 34.Bejr Zdeněk              SK lyžování a OB Nov NPA8401 C     87.23  +     27.46  R:    0b
 35.Blahuta Marek            VŠSK MFF UK Praha    MFP7301 C     87.32  +     27.55  R:    0b
 36.Zikmund Zdeněk           Sportcentrum Jičín   SJC9703 A     88.56  +     29.19  R:    0b
 37.Chrást Tomáš             SK Studenec          STH7401 C     91.07  +     31.30  R:    0b
 38.Štál Jan                 Sportcentrum Jičín   SJC9601 A     91.11  +     31.34  R:    0b
 39.Wistrand Björn           OK Hällen            SWE           91.12  +     31.35  R:    0b
 40.Pavlík Libor             KOB Chemopetrol Litv LIT7605 C     91.26  +     31.49  R:    0b
 41.Ondřej Klimeš            Gymnázium Jana Nerud GJN0002       92.59  +     33.22  R:    0b
 42.Schröter Pavel           OK Chrastava         CHA7203 C     93.37  +     34.00  R:    0b
 43.Mec Martin               Ekonom Praha Outdoor EPO           94.36  +     34.59  R:    0b
 44.Novák Libor              SK OK 24 Praha       OKP9100 C     95.29  +     35.52  R:    0b
 45.Němec Jan                OK Chrastava         CHA8606 C     95.56  +     36.19  R:    0b
 46.Šmejc Jakub              Sportcentrum Jičín   SJC9401 B     97.42  +     38.05  R:    0b
 47.Kohl Ondřej              SKOB Kralupy n.Vlt.  KPY8600 C     99.02  +     39.25  R:    0b
 48.Krausz Milan             VŠTJ Stavební fakult FSP6700 C    100.45  +     41.08  R:    0b
 49.Matějka Zbyněk           TJ Tesla Brno        TBM     C    105.10  +     45.33  R:    0b
 50.Ježek Lukáš              OK Chrastava         CHA8604 C    106.48  +     47.11  R:    0b
 51.Neumann Vojtěch          VSK Přírodověda - or PVP9400 C    114.42  +     55.05  R:    0b
 52.Hora Vladimír            USK Praha            VSP5100 C    114.44  +     55.07  R:    0b
 53.Nejman Stanislav         OK Chrastava         CHA9500 B    115.44  +     56.07  R:    0b
 54.Větrovský Tomáš          Ekonom Praha Outdoor EPO          142.02  +     82.25  R:   -0b
 55.Koč Zdeněk               SK Meteor Kačerov Pr MKP4700 C    143.43  +     84.06  R:   -0b
    Svensk Torbjörn          OK Hällen            SWE       DISK              
    Vančura Martin           TJ Tatran Jablonec n TJN8002 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H21C        7.8km    0m 19k  Ranking:0.0000 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Zakouřil Vít             OOB TJ Turnov        TUR9301 A     56.20  +      0.00  R:    0b
  2.Novák Zdeněk             SK lyžování a OB Nov NPA7701 C     58.19  +      1.59  R:    0b
  3.Oveander Tobias          OK Hällen            SWE           59.37  +      3.17  R:    0b
  4.Antoš Filip              SK lyžování a OB Nov NPA8001 C     60.01  +      3.41  R:    0b
  5.Šístek Daniel            AC Sparta Praha      SCP7507 C     60.50  +      4.30  R:    0b
  6.Kazda Jiří               Sportcentrum Jičín   SJC8006 C     61.17  +      4.57  R:    0b
  7.Fejk Zbyněk              Sportcentrum Jičín   SJC7501 C     61.28  +      5.08  R:    0b
  8.Hain Jan                 Sportcentrum Jičín   SJC7502 C     61.47  +      5.27  R:    0b
  9.Němeček Jan              USK Praha            VSP6201 C     63.39  +      7.19  R:    0b
 10.Zeijlon Andreas          OK Hällen            SWE           64.29  +      8.09  R:    0b
 11.Janata Jakub             SK Studenec          STH9205 B     65.59  +      9.39  R:    0b
 12.Albl Miloslav            VSK Přírodověda - or PVP7605 C     66.16  +      9.56  R:    0b
 13.Tomeš Petr               Sportcentrum Jičín   SJC7531 C     68.10  +     11.50  R:    0b
 14.Navrátil Šimon           SK Praga Praha       PGP9702 C     69.31  +     13.11  R:    0b
 15.Kunc Radovan             TJ Tatran Jablonec n TJN5549 C     69.34  +     13.14  R:    0b
 16.Hartman Aleš             USK Praha            VSP6506 C     71.54  +     15.34  R:    0b
 17.Karmazín Pavel           TJ Lokomotiva Beroun LBE6800 C     72.05  +     15.45  R:    0b
 18.Uher Petr                USK Praha            VSP5001 C     72.28  +     16.08  R:    0b
 19.Musil Pavel              Sportcentrum Jičín   SJC7705 C     74.13  +     17.53  R:    0b
 20.Rydl Jiří                TJ Tatran Jablonec n TJN7000 C     74.18  +     17.58  R:    0b
 21.Kubíček Zdeněk           OOB TJ Turnov        TUR7202       75.42  +     19.22  R:    0b
 22.Hájek Jan                OB Jenišovice        JEN9703 B     76.19  +     19.59  R:    0b
 23.Bílý Petr                TJ Lokomotiva Teplic LTP6805 C     76.52  +     20.32  R:    0b
 24.Cupák Jiří               OOS TJ Spartak Vrchl VRL7201       78.14  +     21.54  R:    0b
 25.Semík Jan                USK Praha            VSP6507 C     78.34  +     22.14  R:    0b
 26.Pruner Petr              Ekonom Praha Outdoor EPO           80.26  +     24.06  R:    0b
 27.Pesničák Jan             SK SNS Smržovka      SMR7902 C     80.41  +     24.21  R:    0b
 28.Žejdlík Michal           TJ Lokomotiva Teplic LTP7001 C     81.07  +     24.47  R:    0b
 29.Zlámal David             Sportcentrum Jičín   SJC9603 B     82.55  +     26.35  R:    0b
 29.Polák Zdeněk             USK Praha            VSP5203 C     82.55  +     26.35  R:    0b
 31.Šedivý Jiří              VŠTJ Ekonom Praha    EKP5500 C     83.24  +     27.04  R:    0b
 32.Landovský Jakub          SK Praga Praha       PGP9601 C     84.54  +     28.34  R:    0b
 33.Vaňkát Jan               Ekonom Praha Outdoor EPO           85.40  +     29.20  R:    0b
 34.Uhlíř Marek              TJ Lokomotiva Beroun LBE9400 B     85.51  +     29.31  R:    0b
 35.Novotný Dušan            TJ Tatran Jablonec n TJN7002 C     86.33  +     30.13  R:    0b
 36.Eiselt Jan               TJ Lokomotiva Teplic LTP8801 C     87.44  +     31.24  R:    0b
 37.Posselt Martin           TJ Tatran Jablonec n TJN9501 B     87.48  +     31.28  R:    0b
 38.Krajíček Vojtěch         Ekonom Praha Outdoor EPO           88.35  +     32.15  R:    0b
 39.Svoboda Jakub            SKOB Roudnice nad La ROU9301 C     91.10  +     34.50  R:    0b
 40.Borovička Milan          VŠTJ Stavební fakult FSP6104 C     91.39  +     35.19  R:    0b
 41.Filip Kunc               TJ Tatran Jablonec n TJN8249       93.08  +     36.48  R:    0b
 42.Pavel Petr               TJ Lokomotiva Teplic LTP6806 C     93.27  +     37.07  R:    0b
 43.Přeček Zdeněk            AC Sparta Praha      SCP5200 C     98.14  +     41.54  R:    0b
 44.Souček Michal            TJ Slavia Hradec Krá SHK9007      107.57  +     51.37  R:    0b
 45.Josef Vlček              Gymnázium Jana Nerud GJN0004      114.02  +     57.42  R:    0b
 46.Kočvara Oldřich          OB Jenišovice        JEN9705 C    120.21  +     64.01  R:   -0b
 47.Izák Pavel               VSK Přírodověda - or PVP7102 C    148.08  +     91.48  R:   -0b
 48.Jonáš Kratochvíl         Gymnázium Jana Nerud GJN0005      148.39  +     92.19  R:   -0b
    Karlsson Fredrik         OK Hällen            SWE       DISK              
    Kunc Štěpán              TJ Tatran Jablonec n TJN8449 C DISK              
    Vaniš Ondřej             TJ Tatran Jablonec n TJN9500 C DISK              
    Sokolář Ondřej           SOK TJ Turnov        TUV9601 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H21D        5.0km    0m 15k  Ranking:0.0000 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Lepšík Petr              OK Jiskra Nový Bor   BOR8202 C     38.25  +      0.00  R:    0b
  2.Hyka Jan                 OOB TJ Turnov        TUR9002 C     39.04  +      0.39  R:    0b
  3.Fürst Matouš             TJ Loko Liberec      LLI9603 A     39.23  +      0.58  R:    0b
  4.Boskovský Vojtěch        OK Doksy             DOK9601 B     40.50  +      2.25  R:    0b
  5.Killar Marek             Lokomotiva Trutnov   LTU6801 C     41.35  +      3.10  R:    0b
  6.Vydra Ivan               OK RECO Sport        PEN6600 C     43.05  +      4.40  R:    0b
  7.Šimša Jaromír            VŠSK MFF UK Praha    MFP7100 C     45.10  +      6.45  R:    0b
  8.Cincibus Pavel           VŠTJ Stavební fakult FSP6605 C     47.11  +      8.46  R:    0b
  9.Boskovský Tomáš          OK Doksy             DOK9400 C     47.46  +      9.21  R:    0b
 10.Sýkora Bohumil           KOB Choceň           CHC8601 C     49.24  +     10.59  R:    0b
 11.Bernášek Jiří            TJ Stadion Nový Bor  STB8101       49.43  +     11.18  R:    0b
 12.Dytrych Martin           SK lyžování a OB Nov NPA8501 C     50.57  +     12.32  R:    0b
 13.Petr Pavel               VSK Slavia TU Libere VLI9400 C     52.18  +     13.53  R:    0b
 14.Forst Libor              VŠSK MFF UK Praha    MFP6301 C     53.03  +     14.38  R:    0b
 15.Kašpar Ludvík            SK Netopýr Zákupy    ZAK7200 C     53.53  +     15.28  R:    0b
 16.Hájek Vojtěch            TJ Tatran Jablonec n TJN9502 C     54.55  +     16.30  R:    0b
 17.Charousek Jakub          OK Doksy             DOK9200 C     55.30  +     17.05  R:    0b
 18.Stuchlík Jaroslav        SK lyžování a OB Nov NPA8901 C     57.32  +     19.07  R:    0b
 19.Hanuš Pavel              Lokomotiva Trutnov   LTU6501 C     59.08  +     20.43  R:    0b
 20.Vydra Pavel              OK RECO Sport        PEN6200 C     60.00  +     21.35  R:    0b
 21.Labský Jan               TJ Loko Liberec      LLI9602 C     60.45  +     22.20  R:    0b
 22.Zalaba Jindřich          Sportcentrum Jičín   SJC6603 C     60.58  +     22.33  R:    0b
 23.Koštejn Pavel            OK Doksy             DOK7100 C     61.06  +     22.41  R:    0b
 24.Hulha Lukáš              TJ Lokomotiva Teplic LTP9405 C     61.17  +     22.52  R:    0b
 25.Hartl Zdeněk             TJ AERO Odolena Voda ODV6300 C     66.12  +     27.47  R:    0b
 26.Halíř Radim              VŠSK MFF UK Praha    MFP7000 C     67.17  +     28.52  R:    0b
 27.MICHAL ADAMOVSKÝ         TJ Slavia Hradec Krá SHK7203       68.09  +     29.44  R:    0b
 28.Procházka Dan            TJ Loko Liberec      LLI9703 C     71.34  +     33.09  R:    0b
 29.Albrecht Milan           SKOB SIG-MAT Mladá B SMB5901       78.25  +     40.00  R:   -0b
 30.Miller Jan               OB Jenišovice        JEN9707 C     83.34  +     45.09  R:   -0b
    Kadečka Adam             OB Jenišovice        JEN9601 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H35         8.4km    0m 19k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Zuzánek Zdeněk           TJ Tatran Jablonec n TJN5901 C     61.07  +      0.00
  2.Novotný Radek            OK 99 Hradec Králové PHK7402       70.56  +      9.49
  3.Procházka Antonín        TJ Sokol Dobřichovic DCE5500 C     75.19  +     14.12
  4.Průša Michal             USK Praha            VSP7310 C     75.32  +     14.25
  5.Baldrian Petr            SK Praga Praha       PGP7203 C     75.35  +     14.28
  6.Boudný Jan               AC Sparta Praha      SCP7417 C     77.21  +     16.14
  7.Obuškevič Jan            SK SNS Smržovka      SMR7000 C     79.04  +     17.57
  8.Macháček Aleš            Jizerský klub OB Frý FYD6400 C     80.38  +     19.31
  9.Nemšovský Petr           SK Praga Praha       PGP7602       80.51  +     19.44
 10.Žemla Tomáš              AC Sparta Praha      SCP7105 C     81.10  +     20.03
 11.Larsson Micke            OK Hällen            SWE           85.40  +     24.33
 12.Kočárek Michal           OK Chrastava         CHA7400 C     88.30  +     27.23
 13.Balogh Jan               TJ Tatran Jablonec n TJN7500 C     91.28  +     30.21
 14.Cerha Milan              OOB TJ Turnov        TUR7703 C     91.32  +     30.25
 15.Svoboda Ivan             SK SNS Smržovka      SMR6200 C     94.06  +     32.59
 16.Žitný Tomáš              SKOB SIG-MAT Mladá B SMB6401 C     97.10  +     36.03
 17.Zeijlon Mathias          OK Hällen            SWE           97.35  +     36.28
 18.Zlesák Martin            SK Chrast            CHT7302 C     98.03  +     36.56
 19.Gebouský Petr            Gebouský             XX6     C    103.58  +     42.51
 20.Jan Pichal               USK Praha            VSP5202      104.33  +     43.26
 21.Kohl Jiří                SKOB Kralupy n.Vlt.  KPY6201 C    108.38  +     47.31
 22.Eichler Petr             KOB Kamenický Šenov  KAS6900 C    110.05  +     48.58
 23.Krejčí Jan                OB SK Zvole         ZVO7001 C    111.40  +     50.33
 24.Cepek Pavel              TJ ČZ Strakonice     CST7301 C    119.58  +     58.51
 25.Rubáček Jan              VSK Slavia TU Libere VLI7302 C    135.33  +     74.26
    Jan Pěkný                Pěkní                XX2       DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H45         6.7km    0m 16k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Uvizl Ivan               SK Studenec          STH5801 C     53.07  +      0.00
  2.Dikoš Pavel              OK Jiskra Nový Bor   BOR6003 C     56.29  +      3.22
  3.Sucharda Jiří            OB Jenišovice        JEN5801 C     58.05  +      4.58
  4.Čechmánek Vladimír       SK OK 24 Praha       OKP5802 C     58.44  +      5.37
  5.Koucký Roman             VŠTJ Ekonom Praha    EKP6301 C     58.48  +      5.41
  6.Vávra Martin             TJ Jiskra Hořice     HOR6302 C     60.38  +      7.31
  7.Kettner Pavel            TJ Sokol Hostivice   HCE5900 C     62.56  +      9.49
  8.Mencl Miloslav           USK Praha            VSP6505 C     63.58  +     10.51
  9.Kožina Petr              SK Praga Praha       PGP6000 C     64.57  +     11.50
 10.Erlebach Josef           OK Jilemnice         JIL5201 C     65.43  +     12.36
 11.Frantisek Peterka        OOB TJ Sokol Troja   TJP4900       67.09  +     14.02
 12.Kudrass Peter            SG Zittau-Süd        ZIS           67.48  +     14.41
 13.Konopáč Jiří             OOB TJ Turnov        TUR           70.18  +     17.11
 14.Havlíček Libor           OK Jilemnice         JIL6103 C     71.40  +     18.33
 15.Starý Pavel              OOS TJ Spartak Vrchl VRL6301       73.01  +     19.54
 16.Jeřábek Luboš            SK Prostějov         JPV6112 C     73.51  +     20.44
 17.Eiselt Miloš             TJ Lokomotiva Teplic LTP5802 C     77.35  +     24.28
 18.Bruner Luboš             TJ Lokomotiva Teplic LTP6501 C     78.02  +     24.55
 19.Sobek Pavel              TJ Loko Liberec      LLI6302 C     79.12  +     26.05
 20.Pavlů Jaroslav           TJ Sokol Dobřichovic DCE6100       81.21  +     28.14
 21.Hošek Ladislav           AC Sparta Praha      SCP6001 C     84.17  +     31.10
 22.Šimek Miroslav           VŠSK MFF UK Praha    MFP6302 C     85.11  +     32.04
 23.Pustai Josef             TJ Tatran Jablonec n TJN6300 C     89.32  +     36.25
 24.Souček Karel             TJ Slavia Hradec Krá SHK6601       90.39  +     37.32
 25.Hanč Jaroslav            OOS TJ Spartak Vrchl VRL6702       90.59  +     37.52
 26.Šváb Jan                 USK Praha            VSP5801 C     91.09  +     38.02
 27.Doškář Boris             OK Jiskra Nový Bor   BOR6400 C     91.33  +     38.26
 28.Bláha Leoš               TJ Jiskra Havlíčkův  JHB6207 C    101.01  +     47.54
 29.Kovář Boris              TJ Lokomotiva Teplic LTP6710 C    102.20  +     49.13
 30.Kudrnáč Martin           SK Kamenice          KAM5901 C    104.20  +     51.13
 31.Nosek Petr               OB Rozmarýn Litoměři DLT6901 C    109.35  +     56.28
 32.Liška                    SKOB Kralupy n.Vlt.  KPY6700 C    131.51  +     78.44
 33.Pohořalý Dobroslav       SKOB Roudnice nad La ROU6401 C    162.35  +    109.28
    Sundbue Janne            OK Hällen            SWE       DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H55         5.5km    0m 16k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Karmazín Petr            VSK Slavia TU Libere VLI4901 C     55.57  +      0.00
  2.Hudský Vlastimil         OOB TJ Turnov        TUR5100 C     56.39  +      0.42
  3.Jakubec Jindřich         OOB TJ Turnov        TUR4801 C     58.01  +      2.04
  4.Škoda Přemek             VSK Slavia TU Libere VLI5301 C     59.33  +      3.36
  5.Knobloch Jindřich        OOS TJ Spartak Vrchl VRL4901 C     59.48  +      3.51
  6.Buriánek Jaromír         AC Sparta Praha      SCP4700 C     62.14  +      6.17
  7.Jaroš Vladimír           TJ Sokol Dobřichovic DCE5400 C     62.37  +      6.40
  8.Cedrych Karel            OOB TJ Sokol Troja   TJP5500 C     63.24  +      7.27
  9.Bílek Vratislav          Sportcentrum Jičín   SJC4801 C     66.06  +     10.09
 10.Čadil Jan                VŠTJ Stavební fakult FSP4300 C     66.26  +     10.29
 11.Valter Petr              KBP Praha            KBP4500 C     70.19  +     14.22
 12.Babický Tomáš            OB Rozmarýn Litoměři DLT5001 C     71.16  +     15.19
 13.Barták Jiří              OK Chrastava         CHA5100 C     72.53  +     16.56
 14.Lukavec Miloslav         TJ Tatran Jablonec n TJN4901 C     76.51  +     20.54
 15.Horák Petr               TJ Tatran Jablonec n TJN5602 C     77.06  +     21.09
 16.Horáček Miroslav         VSK Slavia TU Libere VLI5000 C     77.37  +     21.40
 17.Drobík Ivan              VSK Slavia TU Libere VLI5601       78.43  +     22.46
 18.Štregl Tomáš             OOS TJ Spartak Vrchl VRL5001       79.29  +     23.32
 19.Šikola Alexej            TJ LIAZ Jablonec nad LJN5301 C     79.39  +     23.42
 20.Pospíšil Jaromír         KOB Děčín            LDC5301 C     80.36  +     24.39
 21.Richtr Jiří              OB Jenišovice        JEN5001 C     81.43  +     25.46
 22.Bárta Miroslav           OB Jenišovice        JEN5201 C     82.07  +     26.10
 23.Mikan Vladimír           Sportcentrum Jičín   SJC4805 C     83.29  +     27.32
 24.Kraus Ota                OOB TJ Sokol Troja   TJP5700 C     84.03  +     28.06
 25.Kukla Jan                OOB TJ Sokol Troja   TJP5600 C     87.33  +     31.36
 26.Fransson Johnny          OK Hällen            SWE           88.09  +     32.12
 27.Ševčík Milan             OK Chrastava         CHA5003 C     89.45  +     33.48
 28.Hrstka Vladislav         TJ Jiskra Havlíčkův  JHB5702 C     89.59  +     34.02
 29.Böhm Karel               TJ Tatran Jablonec n TJN5101 C     90.31  +     34.34
 30.Koutný Ivan              TJ AERO Odolena Voda ODV5300 C     92.09  +     36.12
 31.Jahn Pavel               AC Sparta Praha      SCP5500 C     92.10  +     36.13
 32.Jedlička Miroslav        OB Jenišovice        JEN5301 C     96.45  +     40.48
 33.Vladimír Zelený          SK Praga Praha       PGP4800       98.52  +     42.55
 34.Fejk Zbyněk              TJ Jiskra Hořice     HOR4801 C    101.24  +     45.27
 35.Juřina Robert            Jizerský klub OB Frý FYD4900 C    107.55  +     51.58
    Manfred Hickethier       Planeta Radebeul     GE1       DISK              
    Hulha Karel              TJ Lokomotiva Teplic LTP6001 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H65         4.3km    0m 13k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Havlík Jaroslav          Sportcentrum Jičín   SJC3601 C     48.48  +      0.00
  2.Hlaváč Jaroslav          SKOB SIG-MAT Mladá B SMB4801 C     50.57  +      2.09
  3.Kraus Jan                TJ Loko Liberec      LLI4501 C     55.20  +      6.32
  4.Novotný František        USK Slavia UJEP Ústí PUL4200 C     56.41  +      7.53
  5.Smetana Radim            OK Chrastava         CHA4700 C     57.34  +      8.46
  6.Zlesák Zdeněk            OK Jilemnice         JIL4701 C     61.18  +     12.30
  7.Ryšavý Vít               OOB TJ Sokol Troja   TJP4700       68.43  +     19.55
  8.Štrojsa Josef            KOB Kamenický Šenov  KAS4000 C     71.47  +     22.59
  9.Folprecht Eduard         OOB TJ Turnov        TUR4301 C     73.34  +     24.46
 10.Rakovec Miloš            AC Sparta Praha      SCP4500 C     74.19  +     25.31
 11.Rejpal Petr              AC Sparta Praha      SCP4100 C     76.01  +     27.13
 12.Paul Josef               TJ Sokol Dobřichovic DCE4401 C     76.40  +     27.52
 13.Petrželka Pavel          TJ Tatran Jablonec n TJN3800 C     82.14  +     33.26
 14.Nejezchleba Jiří         KOB Kamenický Šenov  KAS4600 C     89.56  +     41.08
 15.Haufe Horst              HSG Turbine Zittau   ZIT           94.29  +     45.41
 16.Nosál Stanislav          TJ Lokomotiva Beroun LBE4600 C     95.53  +     47.05
 17.Picek Jan                TJ Tatran Jablonec n TJN4000 C     99.44  +     50.56
 18.Matoušek Luboš           TJ LIAZ Jablonec nad LJN4700 C    151.28  +    102.40
    Peterka Josef            TJ Loko Liberec      LLI4702 C DISK              
    Valášek Josef            AC Sparta Praha      SCP4501 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: HDR         2.4km    0m 8k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.David Houžvička          OOB TJ Turnov        TUR           27.22  +      0.00
  2.Kyselová Adéla           OB Jenišovice        JEN0351       27.23  +      0.01
  3.Peterka Jakub            TJ Loko Liberec      LLI0404 C     28.23  +      1.01
  4.Janků Štěpán             Sportcentrum Jičín   SJC           30.27  +      3.05
  5.Heřmánek Petr            OOB TJ Turnov        TUR0500       31.41  +      4.19
  6.Čechmánek Václav         VSK Přírodověda - or PVP0600 C     33.11  +      5.49
  7.Riby Thomas              TJ Lokomotiva Teplic LTP0202 C     34.55  +      7.33
  8.Horáková Kateřina        KOB Děčín            LDC0351 C     35.35  +      8.13
  9.WDÓWKA Jan Antonín       SK Kamenice          KAM0205       36.15  +      8.53
 10.Matoušová Gabriela       OOS TJ Spartak Vrchl VRL0352       36.40  +      9.18
 11.Daniela Houžvičková      OOB TJ Turnov        TUR           37.14  +      9.52
 12.Cincibusová Lenka        VŠTJ Stavební fakult FSP0450 C     37.45  +     10.23
 13.JANOUŠEK ŠIMON           SOK TJ Turnov        TUV     C     38.27  +     11.05
 14.Pavlík Matěj             KOB Chemopetrol Litv LIT0401 C     38.31  +     11.09
 15.Šimšová Pavla            VŠSK MFF UK Praha    MFP0551 C     40.20  +     12.58
 16.Nemšovský Filip          SK Praga Praha       PGP0500       40.21  +     12.59
 17.Městka Václav            USK Praha            VSP0600 C     41.30  +     14.08
 18.Malý Evžen               OK Jilemnice         JIL0301 C     42.44  +     15.22
 19.Janečková Kristýna       VŠSK MFF UK Praha    MFP1150 C     43.34  +     16.12
 20.Riby Philip              TJ Lokomotiva Teplic LTP0702 C     44.21  +     16.59
 21.Kalenský Adam            SK Studenec          STH0102 C     44.44  +     17.22
 22.Dejnožka Martin          TJ Lokomotiva Beroun LBE           45.37  +     18.15
 23.Baldrian Tomáš           USK Praha            VSP0405 C     47.26  +     20.04
 24.Škorpil Marek            Sportcentrum Jičín   SJC           47.37  +     20.15
 25.Kašpar Vojtěch           SK Netopýr Zákupy    ZAK0400 C     47.57  +     20.35
 26.WDÓWKOVÁ Ellen Sofie     SK Kamenice          KAM0352       51.11  +     23.49
 27.Baldrianová Eva          USK Praha            VSP0751 C     51.43  +     24.21
 28.Kašpar Štěpán            SK Netopýr Zákupy    ZAK0401 C     52.50  +     25.28
 29.Šašek Luděk              Sdruž. organizátorů  SOB           54.31  +     27.09
 30.Baloghová Milenka        TJ Tatran Jablonec n TJN           55.39  +     28.17
 31.Martanová Lea            VSK Slavia TU Libere VLI0555 C     55.46  +     28.24
 32.Lenka Matějčíková        Matějčík             XX7           56.04  +     28.42
 33.Bára Heřmánková          OOB TJ Turnov        TUR           56.11  +     28.49
 34.Polák Tomáš              OK Chrastava         CHA           56.38  +     29.16
 35.Gebouský Filip           Gebouský             XX6     C     59.38  +     32.16
 36.Michková Zuzana          Neregistrovaní       NER           64.05  +     36.43
 37.Michková Klára           Neregistrovaní       NER           64.08  +     36.46
 37.Folprechtová Julie       SOK TJ Turnov        TUV           64.08  +     36.46
 39.Zabořilová Anna          OB Jenišovice        JEN0951       67.09  +     39.47
 40.Andrea Honsová           SK SNS Smržovka      SMR           69.02  +     41.40
 41.Gebouská Kateřina        Gebouský             XX6     C     69.39  +     42.17
 42.Huková Petra             OOB TJ Sokol Troja   TJP           69.50  +     42.28
 43.Šimková Anežka           VSK Přírodověda - or PVP           72.47  +     45.25
 44.Gotlich Vítek            OK Jiskra Nový Bor   BOR           73.43  +     46.21
 45.Uhlířová Marie           TJ Lokomotiva Beroun LBE           74.07  +     46.45
 46.Kuželelová Ela           VŠTJ Stavební fakult FSP0401       74.18  +     46.56
 47.Kvapilová Kristýnka      SOK TJ Turnov        TUV0999 C     85.14  +     57.52
 48.Přinda Jan               VSK Slavia TU Libere VLI           86.01  +     58.39
 49.Junek Matouš             SK Studenec          STH           92.35  +     65.13
 50.Vedralovi                Vedralovi            XX5          105.58  +     78.36
    Krč Tobias               SG Zittau-Süd        ZIS       DISK              
    Nedbalová Klára          VŠSK MFF UK Praha    MFP0850 C DISK              
    Reisingerová Eliška      OB Rozmarýn Litoměři DLT       DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: P3          3.0km    0m 10k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kroupa Václav                                 VIP6104       23.08  +      0.00
  2.Šritr Martin             SOK TJ Turnov        TUV6802 C     25.42  +      2.34
  3.Ropek Rudolf             Sportcentrum Jičín   SJC           26.11  +      3.03
  4.Kroupa Tomáš                                  VIP9401       26.18  +      3.10
  5.JANOUŠEK JIŘÍ            SOK TJ Turnov        TUV     C     26.43  +      3.35
  6.Uhlíř Patrik             TJ Lokomotiva Beroun LBE7000       28.54  +      5.46
  7.Urbaník Robert           VSK Slavia TU Libere VLI7002       29.17  +      6.09
  8.Lenka Honsová            SK SNS Smržovka      SMR           30.20  +      7.12
  9.JEŽEK JOSEF              SOK TJ Turnov        TUV     C     30.52  +      7.44
 10.Melichar Jaromír         TJ Loko Liberec      LLI6301 C     32.20  +      9.12
 11.Tomešová Daniela         Sportcentrum Jičín   SJC8451 C     32.38  +      9.30
 12.Zapletalová Kateřina     Ekonom Praha Outdoor EPO           33.19  +     10.11
 13.Skoblová Markéta         USK Slavia UJEP Ústí PUL9152 C     33.24  +     10.16
 14.Sokolář J.               SOK TJ Turnov        TUV           33.34  +     10.26
 15.Košková Anna             TJ Loko Liberec      LLI           33.43  +     10.35
 16.Dejnožka Jiří            TJ Tatran Jablonec n TJN7503 C     34.19  +     11.11
 17.Balcarová Barča          TJ Loko Liberec      LLI9751 C     34.38  +     11.30
 18.Holzknecht Pavel         USK Slavia UJEP Ústí PUL8600 C     35.04  +     11.56
 19.Kolbeshkin Alexander     Neregistrovaní       NER           35.20  +     12.12
 20.Košek Ladislav           TJ Loko Liberec      LLI           36.17  +     13.09
 21.Müller Ota               OK Jiskra Nový Bor   BOR6101 C     37.17  +     14.09
 22.Illnerová Daniela        SK Kotlářka Praha    DKP6651 C     37.54  +     14.46
 23.JEŽKOVÁ JANA             SOK TJ Turnov        TUV     C     39.24  +     16.16
 24.Lettlová Michaela        TJ Loko Liberec      LLI9652 C     40.09  +     17.01
 25.Kašparová Marie          SK Netopýr Zákupy    ZAK7250       40.10  +     17.02
 26.Antonín Matějčík         Matějčík             XX7           40.22  +     17.14
 27.Zlesák Ondřej            OK Jilemnice         JIL7601 C     40.47  +     17.39
 28.Mudrová Martina          TJ Sokol Hostivice   HCE6451 C     41.12  +     18.04
 29.Spejchal Petr            OK Jiskra Nový Bor   BOR7512       41.33  +     18.25
 30.Blahutová Hana           VŠSK MFF UK Praha    MFP7953       41.35  +     18.27
 31.Mellan Martin            SOK TJ Turnov        TUV           41.40  +     18.32
 32.Kroupová Jana                                 VIP7052       41.43  +     18.35
 33.Pláničková Libuše        Sdruž. organizátorů  SOB7250 C     48.14  +     25.06
 34.Balcarová Alena          Neregistrovaní       NER           49.45  +     26.37
 35.Cetnar Tomáš             USK Slavia UJEP Ústí PUL     C     50.18  +     27.10
 36.Matějů Ivan              Slovan Praha         UVP4600 C     50.42  +     27.34
 37.Stará Petra              OOS TJ Spartak Vrchl VRL7354       50.52  +     27.44
 38.Holzknechtová Veronika   USK Slavia UJEP Ústí PUL9150 C     55.03  +     31.55
 39.Urban Jan                SK Netopýr Zákupy    ZAK8600 C     55.07  +     31.59
 40.Klašková Josefína        SK Kotlářka Praha    DKP           63.00  +     39.52
 41.Horáčková Klára          Neregistrovaní       NER           65.03  +     41.55
 42.Vydrová Markéta          OK RECO Sport        PEN8950 C     67.06  +     43.58
 43.Mrázová Pavla            TJ Sokol Dobřichovic DCE5550 C     69.18  +     46.10
 44.Florián Vratislav        USK Slavia UJEP Ústí PUL     C     70.49  +     47.41
 45.Petr Karoch              Karoch               XX3           72.44  +     49.36
 46.Plánička Jiří            Sdruž. organizátorů  SOB6800 C     74.36  +     51.28
 47.Cécile Enjalbal          Enjalbal             XX4           88.03  +     64.55
 48.Pláničková Eva           Sdruž. organizátorů  SOB9750 C     92.15  +     69.07
 49.Král Luděk               Jagerová+Král        XX1          106.01  +     82.53
    Korčák Marián            SKOB Baník Havířov   HAV6508 C DISK              
    Horáček Adam             USK Slavia UJEP Ústí PUL     C DISK              
    Jagerová Marcela         Jagerová+Král        XX1       DISK              
    Rücker Petr              TJ Jiskra Hořice     HOR6500 C DISK              
    Lišková Hana             SKOB Kralupy n.Vlt.  KPY9951 C DISK              
    Lukáš Król               SKOB Kralupy n.Vlt.  KPY9902   DISK              
    Košek Jan                TJ Loko Liberec      LLI       DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: T5          5.0km    0m 12k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Beránek Petr             OK Jiskra Nový Bor   BOR           46.44  +      0.00
  2.Mikan Petr               Neregistrovaní       NER           49.02  +      2.18
  3.Švihovský Jaroslav       OK Jiskra Nový Bor   BOR5003       53.18  +      6.34
  4.Bozděchová Lenka         SK Praga Praha       PGP8254       54.41  +      7.57