Startovka kategorie                                              14.3.2013 23:39:55
                                 Jarni Skaly 2013
===ČSOB-TUV==========================================Orienteering Organiser 2006===
 
 
Startovka kategorie: D10         2.3km    0m 7k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1 Martanová Lea            VSK Slavia TU Libere VLI0555 C 2043610  45.00         
  2 Vitebská Eliška          TJ Tatran Jablonec n TJN0350 C 1398987  47.00         
  3 Kándlová Ema             TJ Sokol Dobřichovic DCE0351 C  416316  49.00         
  4 Synková Barbora          OK Doksy             DOK0450 C          51.00         
  5 Čechmánková Anna         VSK Přírodověda - or PVP0450 C  347887  53.00         
  6 Hornychová Karolína      TJ Tatran Jablonec n TJN0254 C    4236  55.00         
  7 Hájková Tereza           SOK TJ Turnov        TUV0558 C  888656  57.00         
  8 Richtrová Kamila         KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM0451 C  331467  59.00         
  9 Matoušová Gabriela       OOS TJ Spartak Vrchl VRL0352 C 2035739  61.00         
 10 Kopecká Valentýna        USK Praha            VSP0453 C 2021847  63.00         
 11 Appeltová Míša           TJ Tatran Jablonec n TJN0354 C    4238  65.00         
 12 Žejdlíková Eliška        TJ Lokomotiva Teplic LTP0350 C  886252  67.00         
 13 Vakant                                                           69.00         
 14 Vakant                                                           71.00         
 
Startovka kategorie: D12         2.8km    0m 10k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Martanová Elin           VSK Slavia TU Libere VLI0252 C 2043603  47.00         
  2 Novotná Šárka            TJ Jiskra Havlíčkův  JHB0152 C    4776  49.00         
  3 Šritrová Lenka           SOK TJ Turnov        TUV0252 C   51808  51.00         
  4 Matějková Zuzana         TJ Lokomotiva Teplic LTP0153 C          53.00         
  5 Kochová Anna             Sportcentrum Jičín   SJC0153 B    4285  55.00         
  6 Baloghová Lída           TJ Tatran Jablonec n TJN0150 C 2027211  57.00         
  7 Šklíbová Veronika        SOOB Spartak Rychnov SRK0153 B  425600  59.00         
  8 Linková Lucie            OOB TJ Turnov        TUR0251 C 2032102  61.00         
  9 Budská Anna              TJ Tatran Jablonec n TJN0253 C  416830  63.00         
 10 Bejvlová Karolína        SK Los Mělník        LME0250 C    4228  65.00         
 11 Rydlová Adéla            TJ Tatran Jablonec n TJN0151 B 2035701  67.00         
 12 Pavlová Martina          TJ Lokomotiva Teplic LTP0151 B   52925  69.00         
 13 Štreglová Zuzana         OOS TJ Spartak Vrchl VRL0251 C 2020709  71.00         
 14 Držková Berenika         OK Lokomotiva Pardub LPU0151 B  425545  73.00         
 15 Vakant                                                           75.00         
 16 Vakant                                                           77.00         
 
Startovka kategorie: D14         3.5km    0m 11k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Straková Veronika        SKOB STAVIMAT Slaný  SLA0051 B  219276  31.00         
  2 Tomešková Monika         SKOB Kralupy n.Vlt.  KPY9950 C  301352  33.00         
  3 Poloprutská Lucie        VSK Slavia TU Libere VLI9950 B   49951  35.00         
  4 Klimešová Petra          Tempo Praha          TEP0050 C    4233  37.00         
  5 Illnerová Kateřina       SK Kotlářka Praha    DKP9950 B    9888  39.00         
  6 Wierzba Wiktoria                              29P9950   2053617  41.00         
  7 Stará Tereza             OOS TJ Spartak Vrchl VRL0051 B  426374  43.00         
  8 Míchalová Šárka          SKOB Kralupy n.Vlt.  KPY0050 C  515401  45.00         
  9 Waňková Martina          OOS TJ Spartak Vrchl VRL9951 A  425555  47.00         
 10 Kopecká Johana           USK Praha            VSP9950 C 2021848  49.00         
 11 Lišková Hana             SKOB Kralupy n.Vlt.  KPY9951 C  682095  51.00         
 12 Matoušová Kateřina       OOS TJ Spartak Vrchl VRL9955 B 2032127  53.00         
 13 Riby Rose                TJ Lokomotiva Teplic LTP0051 B  887611  55.00         
 14 Větříčková Andrea        TJ Slavia Hradec Krá SHK9951 B    9196  57.00         
 15 Macháčková Barbora       Jizerský klub OB Frý FYD0051 C   49994  59.00         
 16 Kubecová Kateřina        TJ Stadion Nový Bor  STB9999 A  303919  61.00         
 17 Žejdlíková Karolína      TJ Lokomotiva Teplic LTP9950 C  232494  63.00         
 18 Urbanová Markéta         SK Studenec          STH9953 B    9997  65.00         
 19 Rückerová Šárka          TJ Jiskra Hořice     HOR0050 B 2025352  67.00         
 20 Zlámalová Nikola         Sportcentrum Jičín   SJC9951 B    4297  69.00         
 21 Kalenská Dominika        SK Studenec          STH9958 A  253374  71.00         
 22 Thořová Markéta          SOK TJ Turnov        TUV9952 C  411521  73.00         
 23 Vakant                                                           75.00         
 24 Vakant                                                           77.00         
 25 Vakant                                                           79.00         
 
Startovka kategorie: D21A        8.0km    0m 18k  Ranking:0.0000 * 1.00
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Bochenková Ivana         Sportcentrum Jičín   SJC8952 E  897345  74.00         
  2 Heczková Bohdana         VSK Slavia TU Libere VLI7750 R    7752  76.00         
  3 Kovářová Kristýna        SK Kotlářka Praha    DKP8450 E 9000007  78.00         
  4 Hrobařová Lenka          TJ Tatran Jablonec n TJN7754 C    9482  80.00         
  5 Spurná Martina           SK Praga Praha       PGP8556 R  995832  82.00         
  6 Krausová Barbora         OOB TJ Sokol Troja   TJP9150 C   53504  84.00         
  7 Ježková Dominika         SK Praga Praha       PGP9053 C   51658  86.00         
  8 Kašková Kateřina         OK Chrastava         CHA7850 C  887906  88.00         
  9 Henychová Zuzana         VSK Slavia TU Libere VLI6151 C    9061  90.00         
 10 Zamazalová Kateřina      KOB TRETRA Praha     TAP9053 C  416010  92.00         
 11 Westin Kjersti           SK Praga Praha       PGP9255 C  997856  94.00         
 12 Choutková Magdalena      Sdruž. organizátorů  SOB8851 C    4183  96.00         
 13 Kanikowska Dominika      TJ Stadion Nový Bor  STB9597 C 1396728  98.00         
 14 Plochová Dominika        SK Kotlářka Praha    DKP8651 C   51798 100.00         
 15 Janovská Petra           SK Praga Praha       PGP7355 C  887632 102.00         
 16 Burdová Adéla            KOB Děčín            LDC9152 C 7434894 104.00         
 17 Krafková Lucie           OOB TJ Turnov        TUR8650 R  876522 106.00         
 18 Duchová Iveta            OK Lokomotiva Pardub LPU8654 E  515102 108.00         
 19 Soukupová Lucie          Sportcentrum Jičín   SJC8951 C   51180 110.00         
 20 Szeliga Malgorzata       TJ Stadion Nový Bor  STB9399 A 1394898 112.00         
 21 Gomzyk Omová Michaela    OOB TJ Turnov        TUR8153 E  515086 114.00         
 22 Haniszewska Angelika     TJ Stadion Nový Bor  STB9599 B 2028218 116.00         
 23 Košárková Iva            NORD Slavia Minerva  AOP8152 C   51568 118.00         
 24 Gregorová Kamila         SK Chotěboř          CTB8151 E  887165 120.00         
 25 Kilarská Marcela         USK Praha            VSP7151 C 1398972 122.00         
 26 Vakant                                                          124.00         
 27 Vakant                                                          126.00         
 28 Vakant                                                          128.00         
 
Startovka kategorie: D21B        6.0km    0m 15k  Ranking:0.0000 * 1.00
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Horáčková Kateřina       VSK Slavia TU Libere VLI8150 C    4211   1.00         
  2 Hančová Marie            TJ Start Náchod      SNA8255 C    9605   3.00         
  3 Držková Markéta          OK Lokomotiva Pardub LPU7670 C    9281   5.00         
  4 Procházková Zuzana       SKOB Kralupy n.Vlt.  KPY8650 C    8580   7.00         
  5 Forstová Lenka           VŠSK MFF UK Praha    MFP6850 C  410727   9.00         
  6 Hlavatá Andrea           OK Chrastava         CHA8753 C    4127  11.00         
  7 Krpatová Klára           TJ Tatran Jablonec n TJN9353 B  416846  13.00         
  8 Horáková Veronika        OOB TJ Turnov        TUR8751 C    7785  15.00         
  9 Mrázková Romana          Sportcentrum Jičín   SJC8351 R  500556  17.00         
 10 Neumannová Kateřina      VSK Přírodověda - or PVP9250 C    8565  19.00         
 11 Tschierschke Paulina     TJ Stadion Nový Bor  STB9850 C 1396727  21.00         
 12 Iva Klimešová            Gymnázium Jana Nerud GJN0002      4259  23.00         
 13 Prchalová Ivana          SK SNS Smržovka      SMR8754 C  416287  25.00         
 14 Matějková Hana           TJ Tesla Brno        TBM8954 C  416154  27.00         
 15 Gorčicová Eliška         OK Chrastava         CHA9150 C    8197  29.00         
 16 Korejčíková Dáďa         TJ Loko Liberec      LLI5550 C    8546  31.00         
 17 Junová Lenka             Klub vytrvalostních  KSU7653 C  887942  33.00         
 18 Šmidrkalová Monika       SK lyžování a OB Nov NPA9051 C    9711  35.00         
 19 Brozová Veronika         OK Chrastava         CHA8650 C    8193  37.00         
 20 Posseltová Romana        TJ Tatran Jablonec n TJN7050 C  410359  39.00         
 21 Kovářová Lenka           TJ Lokomotiva Teplic LTP9750 A  682088  41.00         
 22 Kateřina Doleželová      OK Lokomotiva Pardub LPU9558    220400  43.00         
 23 Fólová Martina           TJ Tatran Jablonec n TJN8853 C  416834  45.00         
 24 Nováková Anežka          Baník - FIZA Ostrava AOV9251 C  336722  47.00         
 25 Nikola Kochová           OOB TJ Turnov        TUR9358    515087  49.00         
 26 Hermanová Zuzana         OK Lokomotiva Pardub LPU8752 E  515136  51.00         
 27 Špicarová Michaela       Sportcentrum Jičín   SJC8754 C    9971  53.00         
 28 Posseltová Tereza        TJ Tatran Jablonec n TJN9252 C  411767  55.00         
 29 Štičková Anna            TJ Loko Liberec      LLI9651 A  253131  57.00         
 30 Vokurková Marta          TJ Tatran Jablonec n TJN7950 C  253111  59.00         
 31 Kovářová Josefa          TJ Lokomotiva Teplic LTP8653 C   52923  61.00         
 32 Puchernová Zuzana        KOB TRETRA Praha     TAP8453 C 7518567  63.00         
 33 Hoidekrová Lucie         TJ Loko Liberec      LLI9552 A  410734  65.00         
 34 Synková Petra            OK Doksy             DOK7950 C    7773  67.00         
 35 Kettnerová Dana          TJ Slavia Hradec Krá SHK8950 C   51986  69.00         
 36 Procházková Marie        SK Kamenice          KAM9554 A   51968  71.00         
 37 Vejrostová Lenka         SKOB Kralupy n.Vlt.  KPY8853 C  330691  73.00         
 38 Charousková Lucie        OK Doksy             DOK9450 B    7759  75.00         
 39 Kohlová Zuzana           SKOB Kralupy n.Vlt.  KPY8852 C  301347  77.00         
 40 Pelikánová Lucie         VŠSK MFF UK Praha    MFP6950 C  410387  79.00         
 41 Sehnalová Tereza         OOB TJ Turnov        TUR8852 C   51825  81.00         
 
Startovka kategorie: D21C        4.3km    0m 12k  Ranking:0.0000 * 1.00
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Kalinová Markéta         VŠTJ Ekonom Praha    EKP8259 C  515409   1.00         
  2 Novotná Martina          OK 99 Hradec Králové PHK8255 C  416264   3.00         
  3 Šimková Markéta          SK Los Mělník        LME7755 C 2045245   5.00         
  4 Balcarová Barbora        TJ Loko Liberec      LLI9751 C  434595   7.00         
  5 Křížová Vendula          Sportcentrum Jičín   SJC8355 C   51563   9.00         
  6 Pološčuková Monika       SKOB SIG-MAT Mladá B SMB6551 C    7722  11.00         
  7 Šiková Barbora           OK Lokomotiva Plzeň  LPM9650 A  361920  13.00         
  8 Dienerová Petra          SK Kotlářka Praha    DKP8159 C  420446  15.00         
  9 Bejvlová Martina         SK Los Mělník        LME7350 C    4232  17.00         
 10 Havlíčková Nikola        OK Jilemnice         JIL9352 C  438024  19.00         
 11 Šikolová Tereza          TJ Tatran Jablonec n TJN9850 C    4250  21.00         
 12 Kohlová Monika           OOB TJ Turnov        TUR9756 B  231929  23.00         
 13 Jankowska Joanna                              29P9650            25.00         
 14 Jedličková Zdena         OK Jiskra Nový Bor   BOR6250 C    8467  27.00         
 15 Fejková Marcela          Sportcentrum Jičín   SJC7751 C    9910  29.00         
 16 Waňková Dita             OOS TJ Spartak Vrchl VRL7151 C  331619  31.00         
 17 Pěluchová Daniela        KOB Choceň           CHC8851 C    9549  33.00         
 18 Burdová Simona           KOB Děčín            LDC6851 C  440493  35.00         
 19 Matoušová Petra          OOS TJ Spartak Vrchl VRL7154 C  331359  37.00         
 20 Picková Helena           TJ Tatran Jablonec n TJN6952 C  416843  39.00         
 21 Hudská Ludmila           OOB TJ Turnov        TUR9851 A  232726  41.00         
 22 Uhrová Zuzana            USK Praha            VSP8050 C  232062  43.00         
 23 Kolaja Ehlerová Jana     VSK Slavia TU Libere VLI8055 C 1398538  45.00         
 24 Linková Alena            OOB TJ Turnov        TUR9751 A   51537  47.00         
 25 Kazdová Lenka            Sportcentrum Jičín   SJC8484 R  995813  49.00         
 26 Linková Iva              OOB TJ Turnov        TUR6850 C   51809  51.00         
 27 Posoldová Eva            Sportcentrum Jičín   SJC7957 C    9979  53.00         
 28 Míková Markéta           TJ Tatran Jablonec n TJN7351 C  411593  55.00         
 29 Poloprutská Klára        VSK Slavia TU Libere VLI9750 B   49954  57.00         
 30 Zlámalová Zdena          Sportcentrum Jičín   SJC7253 C    4744  59.00         
 31 Hanušová Michaela        OOB TJ Turnov        TUR9554 B  411564  61.00         
 32 Rudolfová Jana           Sportcentrum Jičín   SJC7752 C 2020719  63.00         
 33 Alblová Lucie            SK Los Mělník        LME7555 C  420448  65.00         
 34 Kapounová Jitka          OK Doksy             DOK6050 C  886261  67.00         
 35 Kučerová Jana            VSK Slavia TU Libere VLI7651 C    4255  69.00         
 36 Švihovská Eva            Sportcentrum Jičín   SJC8352 C    9988  71.00         
 37 Vilimovská Miroslava     OK Doksy             DOK5750 C    7757  73.00         
 38 Kuncířová Jaroslava      NNN                  NNN9050     49836  75.00         
 39 Šebková Jana             AC Sparta Praha      SCP9250 C 2025359  77.00         
 40 Freyová Michaela         SKOB Kralupy n.Vlt.  KPY6050 C  301394  79.00         
 41 Petrvalská Olívia        SK Los Mělník        LME9150 C 2020723  81.00         
 42 Voborská Jana            SK Praga Praha       PGP8454 C   51582  83.00         
 43 Műllerová Petra          OOB Vamberk          VAM9098 C 2045224  85.00         
 44 Vakant                                                           87.00         
 45 Vakant                                                           89.00         
 46 Vakant                                                           91.00         
 47 Vakant                                                           93.00         
 48 Vakant                                                           95.00         
 49 Mellanová Veronika       SOK TJ Turnov        TUV7251 C  411597  97.00         
 50 Městková Kateřina        USK Praha            VSP7650 C   51746  99.00         
 
Startovka kategorie: D35         6.1km    0m 15k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Eichlerová Jana          KOB Kamenický Šenov  KAS7051 C    8229   0.00         
  2 Martanová Daniela        VSK Slavia TU Libere VLI7452 C    8126  84.00         
  3 Gabryšová Tereza         SK Los Mělník        LME6850 C  515051  86.00         
  4 Nehasilová Zuzana        KOB Děčín            LDC7150 C 7121314  88.00         
  5 Fencíková Vladislava     TJ Jiskra Havlíčkův  JHB6553 C   53614  90.00         
  6 Trnková Dana             USK Praha            VSP7351 C 2021823  92.00         
  7 Votočková Jaroslava      OK Jilemnice         JIL7255 C    9076  94.00         
  8 Zakouřilová Helena       USK Praha            VSP7453 C  232401  96.00         
  9 Štreglová Andrea         OOS TJ Spartak Vrchl VRL7552 C  206478  98.00         
 10 Mrskočová Dana           OK Lokomotiva Pardub LPU7356 C 2049512 100.00         
 11 Průšová Markéta          USK Praha            VSP7256 C   53160 102.00         
 12 Rychterová Dana          SK SNS Smržovka      SMR6950 C 1007552 104.00         
 13 Nováková Jana            OOB TJ Sokol Troja   TJP6551 C  446356 106.00         
 14 Reisingerová Martina     OB Rozmarýn Litoměři DLT7251 C  236061 108.00         
 15 Pohořalá Karolína        SKOB Roudnice nad La ROU6850 C 2023951 110.00         
 16 Weislová Eva             OOB TJ Sokol Troja   TJP6750 C   51326 112.00         
 17 Heřmánková Pavla         OOB TJ Turnov        TUR7777 C    8062 114.00         
 18 Vakant                                                          116.00         
 19 Vakant                                                          118.00         
 
Startovka kategorie: D45         5.2km    0m 13k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Bochenková Jana          VŠTJ Ekonom Praha    EKP6150 C  232174  56.00         
  2 Kuchařová Ada            TJ Tesla Brno        TBM5855 C   53261  58.00         
  3 Wagner Martina           Zittau               ZIT          6502  60.00         
  4 Klimešová Hana           Tempo Praha          TEP6150 C    4234  62.00         
  5 Illnerová Daniela        SK Kotlářka Praha    DKP6651 C  231939  64.00         
  6 Šebková Helena           AC Sparta Praha      SCP6750 C  889283  66.00         
  7 Mrázková Ivana           SK Kotlářka Praha    DKP5650 C   51795  68.00         
  8 Kavková Dana             AC Sparta Praha      SCP6150 C  446418  70.00         
  9 Kohlová Alena            SKOB Kralupy n.Vlt.  KPY6051 C   53182  72.00         
 10 Vajcová Hana             OK Chrastava         CHA5651 C    8566  74.00         
 11 Večeřová Ivana           TJ Tatran Jablonec n TJN6052 C  232618  76.00         
 12 Gorčicová Ivana          OK Chrastava         CHA6550 C    8179  78.00         
 13 Müllerová Zorka          OOB Vamberk          VAM6767 C  981805  80.00         
 14 Nováková Irena           SK OK 24 Praha       OKP6651 C  236111  82.00         
 15 Hrstková Dana            OK Jihlava           SJI6051 C   52358  84.00         
 16 Vlková Radka             TJ Jiskra Havlíčkův  JHB6554 C 2023954  86.00         
 17 Mrázová Pavla            TJ Sokol Dobřichovic DCE5550 C    7868  88.00         
 18 Ježková Regina           SK Praga Praha       PGP6352 C   51660  90.00         
 19 Procházková Miluše       TJ Sokol Dobřichovic DCE5450 C   51966  92.00         
 20 Zuzánková Růžena         TJ Tatran Jablonec n TJN6051 C    8256  94.00         
 21 Abelová Ivana            TJ Stadion Nový Bor  STB6798 C  682366  96.00         
 22 Rydlová Magda            TJ Tatran Jablonec n TJN6850 C    7726  98.00         
 23 Landovská Ivana          SK Praga Praha       PGP6251 C  416118 100.00         
 24 Kovářová Alena           TJ Lokomotiva Teplic LTP6151 C  232914 102.00         
 25 Neumannová Renata        VSK Přírodověda - or PVP6650 C   51580 104.00         
 26 Vakant                                                          106.00         
 27 Vakant                                                          108.00         
 
Startovka kategorie: D55         3.8km    0m 12k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Sládková Eva             Sokol Tehov          TEH5751 C   51398   0.00         
  2 Běhounová Jiřina         OK 99 Hradec Králové PHK5651 C    9401   2.00         
  3 Šumberová Zuzana         VSK Slavia TU Libere VLI5351 C   83040   4.00         
  4 Doležalová Vlasta        SK Praga Praha       PGP5550 C   52095   6.00         
  5 Štrossová Jiřina         TJ Sokol Dobřichovic DCE5650 C    7870   8.00         
  6 Omová Jana               OOB TJ Turnov        TUR5150 C 2025351  10.00         
  7 Havlová Jaroslava        OB Jenišovice        JEN5452 C    4631  12.00         
  8 Bradnová Věra            OK Chrastava         CHA5550 C    8168  14.00         
  9 Klimplová Alena          OK Lokomotiva Pardub LPU5551 C    9202  16.00         
 10 Zavadilová Naďa          AC Sparta Praha      SCP5450 C  336750  18.00         
 11 Kovářová Zdeňka          SK Kotlářka Praha    DKP5152 C          20.00         
 12 Novotná Jiřina           OK Lokomotiva Pardub LPU5654 C    9290  22.00         
 13 Fejlková Alice           TJ Slavia Hradec Krá SHK5351 C    9107  24.00         
 14 Ševčíková Alena          OK Chrastava         CHA5351 C    8165  26.00         
 15 Lukavcová Lenka          TJ Tatran Jablonec n TJN5452 C    8259  28.00         
 16 Zlesáková Vlasta         OK Jilemnice         JIL5362 C    9068  30.00         
 17 Wolkerová Dagmar         OOB TJ Sokol Troja   TJP5250 C   51289  32.00         
 18 Kadavá Eva               OK Chrastava         CHA5750 C    8171  34.00         
 19 Matoušková Marie         TJ LIAZ Jablonec nad LJN5550 C    7742  36.00         
 20 Šaffková Zuzana          OK Chrastava         CHA5150 C    8162  38.00         
 21 Karmazínová Ivana        VSK Slavia TU Libere VLI5150 C   51216  40.00         
 22 Nováková Jana            SK lyžování a OB Nov NPA5552 C    9690  42.00         
 23 Vakant                                                           44.00         
 24 Vakant                                                           46.00         
 25 Vakant                                                           48.00         
 
Startovka kategorie: D65         3.5km    0m 11k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Dolečková Míla           OOB TJ Sokol Troja   TJP3650 C   51325   1.00         
  2 Folprechtová Marie       OOB TJ Turnov        TUR4250 C    8212   3.00         
  3 Kutáčková Stanislava     Lokomotiva Trutnov   LTU4751 C  405955   5.00         
  4 Kašková Eva              OK Chrastava         CHA4650 C    8152   7.00         
  5 Dvořáková Ladislava      SK Praga Praha       PGP4451 C   52096   9.00         
  6 Lohrová Jarmila          AC Sparta Praha      SCP4650 C  219220  11.00         
  7 Kubíková Hela            TJ Loko Liberec      LLI4851 C    8242  13.00         
  8 Ryšavá Lubomíra          OOB TJ Sokol Troja   TJP4750 C   53540  15.00         
  9 Krausová Marie           TJ Loko Liberec      LLI4451 C   51214  17.00         
 10 Štrojsová Jaroslava      KOB Kamenický Šenov  KAS4350 C    8228  19.00         
 11 Městková Eva             Tempo Praha          TEP4851 C   51647  21.00         
 12 Pospíšilová Jana         KOB Děčín            LDC4451 C  232341  23.00         
 13 Vakant                                                           25.00         
 14 Vakant                                                           27.00         
 15 Vakant                                                           29.00         
 
Startovka kategorie: H10         2.3km    0m 7k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Bláha Vojtěch            Slavoj Praha         SJP0501 C  443072  73.00         
  2 Hanuš Miroslav           OOB TJ Turnov        TUR0401 C    4251  75.00         
  3 Tkáč Matěj               TJ Tatran Jablonec n TJN0401 C 2027207  77.00         
  4 Waněk Hubert             OOS TJ Spartak Vrchl VRL0302 C  219210  79.00         
  5 Bejvl Marek              SK Los Mělník        LME0400 C    4230  81.00         
  6 Hnízdil Matěj            KOB Kamenický Šenov  KAS0301 C   51382  83.00         
  7 Štregl Matyáš            OOS TJ Spartak Vrchl VRL0301 C 2017678  85.00         
  8 Dejnožka Vojtěch         TJ Tatran Jablonec n TJN0300 C 2027224  87.00         
  9 Bláha Matyáš             Slavoj Praha         SJP0500 C  443105  89.00         
 10 Novotný Marek            TJ Jiskra Havlíčkův  JHB0301 C   49814  91.00         
 11 Zakouřil Matyáš          USK Praha            VSP0400 C  232616  93.00         
 12 Wdówka Jan               TJ Tatran Jablonec n TJN0200 C  515188  95.00         
 13 Průša Dominik            USK Praha            VSP0406 C 2032107  97.00         
 14 Kolář Šimon              TJ Jiskra Hořice     HOR0400 C 2049536  99.00         
 15 Miřácký Adam             SKOB Kralupy n.Vlt.  KPY0301 C    4222 101.00         
 16 Mellan Jonáš             SOK TJ Turnov        TUV0308 C  888622 103.00         
 17 Řehoř Vojta              TJ Tatran Jablonec n TJN0303 C    4237 105.00         
 18 Novotný Jaromír          VSK Slavia TU Libere VLI0300 C    4252 107.00         
 19 Pachnik Stanislav        TJ Stadion Nový Bor  STB0303 C 2025001 109.00         
 20 Vitebský Lukáš           TJ Tatran Jablonec n TJN0302 C 1398971 111.00         
 21 Hallman Marek            SOK TJ Turnov        TUV0204 C         113.00         
 22 Vakant                                                          115.00         
 
Startovka kategorie: H12         2.8km    0m 10k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Bradáč David             TJ Loko Liberec      LLI0203 C 2032132  79.00         
  2 Mařádek Jiří             Sportcentrum Jičín   SJC0103 C     103  81.00         
  3 Janovský Tomáš           SK Praga Praha       PGP0101 B   51636  83.00         
  4 Weisl Martin             OOB TJ Sokol Troja   TJP0200 C  224898  85.00         
  5 Clark Oskar William      TJ Lokomotiva Teplic LTP0103 C          87.00         
  6 Průša Kryštof            USK Praha            VSP0102 C 2020707  89.00         
  7 Richtr Lukáš             KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM0204 B  331267  91.00         
  8 Langr Jan                TJ Slavia Hradec Krá SHK0101 B   51179  93.00         
  9 Růta Matyáš              TJ Tatran Jablonec n TJN0102 C 2032159  95.00         
 10 Jirman Filip             SOK TJ Turnov        TUV0212 C  231522  97.00         
 11 Forst Antonín            VŠSK MFF UK Praha    MFP0101 C  218851  99.00         
 12 Adamec Martin            TJ Tatran Jablonec n TJN0106 C 2045202 101.00         
 13 Hájek Kryštof            SOK TJ Turnov        TUV0203 C  886280 103.00         
 14 Rücker Jan               TJ Jiskra Hořice     HOR0201 C 2025353 105.00         
 15 Budský Ondřej            TJ Tatran Jablonec n TJN0105 C 1398985 107.00         
 16 Vakant                                                          109.00         
 17 Vakant                                                          111.00         
 
Startovka kategorie: H14         3.8km    0m 12k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Hladík Jan               SOK TJ Turnov        TUV0002 B  411538  50.00         
  2 Karásek Matěj            Sportcentrum Jičín   SJC0001 B 2025365  52.00         
  3 Ježek Josef              SOK TJ Turnov        TUV9901 C  411581  54.00         
  4 Pavel Martin             TJ Tatran Jablonec n TJN0004 B 2045201  56.00         
  5 Karatsiolis Kryštof      OOB TJ Turnov        TUR9901 C  888618  58.00         
  6 Novák Josef              SKOB Kralupy n.Vlt.  KPY0000 C   53731  60.00         
  7 Synek Antonín            OK Doksy             DOK0001 B    7758  62.00         
  8 Vakant                                                           64.00         
  9 Roudný Martin            OK Lokomotiva Pardub LPU0002 B  425543  66.00         
 10 Neumann Jindřich         VSK Přírodověda - or PVP9900 C   53124  68.00         
 11 Roudný Václav            OK Lokomotiva Pardub LPU0001 B    9884  70.00         
 12 Hajný Vojtěch            OK Jilemnice         JIL9902 B 2035313  72.00         
 13 Šklíba Michal            SOOB Spartak Rychnov SRK9900 B  416343  74.00         
 14 Lebiedziejewski Marcel                        29P9900    301313  76.00         
 15 Bradáč Jakub             TJ Loko Liberec      LLI0002 B 2032105  78.00         
 16 Mašata Metoděj           OK 99 Hradec Králové PHK9905 B  207870  80.00         
 17 Zappe Nicholas-Benjamin  TJ Tatran Jablonec n TJN0003 C 2027206  82.00         
 18 Šebek Petr               SK Kotlářka Praha    DKP9903 B  889292  84.00         
 19 Gabryš Lubomír           SK Los Mělník        LME0000 C  331076  86.00         
 20 Semík Jakub              USK Praha            VSP0000 C  446363  88.00         
 21 Thoř Tomáš               SOK TJ Turnov        TUV9903 B    2674  90.00         
 22 Melichar Petr            TJ Loko Liberec      LLI0001 B   51203  92.00         
 23 Vakant                                                           94.00         
 24 Vakant                                                           96.00         
 25 Vakant                                                           98.00         
 
Startovka kategorie: H21A       10.9km    0m 24k  Ranking:0.0000 * 1.00
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Košárek Pavel            NORD Slavia Minerva  AOP7102 C   52296   1.00         
  2 Horák Patrik             OOB TJ Turnov        TUR9502 A  888604   3.00         
  3 Tomeš Jaroslav           SK Kotlářka Praha    DKP8109 C  416025   5.00         
  4 Nykodým Miloš            SK Žabovřesky Brno   ZBM9005 E  515163   7.00         
  5 Klaška Pavel             SK Kotlářka Praha    DKP6500 C    8650   9.00         
  6 Koldinský Jan            SKOB Kralupy n.Vlt.  KPY8506 C  301149  11.00         
  7 Mostek Lukasz            TJ Stadion Nový Bor  STB9100 C 2025002  13.00         
  8 Kondrát Martin           SK Praga Praha       PGP6501 C   51840  15.00         
  9 Zakouřil Vít             OOB TJ Turnov        TUR9301 R  886823  17.00         
 10 Henych Petr              VSK Slavia TU Libere VLI6001 C  515132  19.00         
 11 Janda Martin             KOB Dobruška         DOB8002 C  920696  21.00         
 12 Neumann Vojtěch          VSK Přírodověda - or PVP9400 C  331313  23.00         
 13 Hyka Jan                 OOB TJ Turnov        TUR9002 C  410746  25.00         
 14 Holas Štěpán             Sportcentrum Jičín   SJC8702 C    4286  27.00         
 15 Oma Jakub                OOB TJ Turnov        TUR8002 C  800320  29.00         
 16 Nehasil David            OK Jiskra Nový Bor   BOR7713 C  995805  31.00         
 17 Hradec Pavel             OOB TJ Turnov        TUR8801 E  995821  33.00         
 18 Pachnik Wojciech         TJ Stadion Nový Bor  STB9101 C  504407  35.00         
 19 Matějů Luboš             SK Praga Praha       PGP7601 C  995838  37.00         
 20 Černý Martin             KOB TRETRA Praha     TAP8902 C  887637  39.00         
 21 Kořínek Tomáš            OK Jiskra Nový Bor   BOR9007 C    7761  41.00         
 22 Macháček Aleš            Jizerský klub OB Frý FYD6400 C    8333  43.00         
 23 Michal Argaláš           TJ TŽ Třinec         TRI9301            45.00         
 24 Kobr Tomáš               TJ Tatran Jablonec n TJN8901 C 1969696  47.00         
 25 Zajíc Vítězslav          KOB TRETRA Praha     TAP8610 C  515469  49.00         
 26 Wagner Libor             SK Kotlářka Praha    DKP8511 C  301369  51.00         
 27 Novák Daniel             OK Doksy             DOK8700 C  887924  53.00         
 28 Klaška Pavel             SK Kotlářka Praha    DKP9301 B 1700077  55.00         
 29 Janovský Tomáš           SK Praga Praha       PGP6401 C  515464  57.00         
 30 Wolf Daniel              OOB TJ Turnov        TUR9100 R  515499  59.00         
 31 Šedivý Jan               SK Praga Praha       PGP8409 E  515404  61.00         
 32 Zelinka Jiří             O-mikron             MBM8740 C  232019  63.00         
 33 Mrázek Jan               Sportcentrum Jičín   SJC8102 E  771771  65.00         
 34 Luštický Martin          TJ Jiskra Hořice     HOR8700 C 2035709  67.00         
 35 Prášil Ondřej            Sportcentrum Jičín   SJC8401 C    9705  69.00         
 36 Pucherna Jan             KOB TRETRA Praha     TAP7701 C 7151177  71.00         
 37 Pavel Štryncl            Štryncl              XX4          4264  73.00         
 38 Beneš Jan                Sportcentrum Jičín   SJC8703 C  886513  75.00         
 39 Vakant                                                           77.00         
 40 Vakant                                                           79.00         
 41 Mašata Roman             OK 99 Hradec Králové PHK7107 C  515050  81.00         
 42 Kazda Ondřej             Sportcentrum Jičín   SJC8202 C  886288  83.00         
 43 Mašata Matěj             OK 99 Hradec Králové PHK9601 A   53163  85.00         
 44 Peterka Vojtěch          TJ Loko Liberec      LLI7502 C  515503  87.00         
 45 Horáček Michal           VSK Slavia TU Libere VLI7700 E  500290  89.00         
 
Startovka kategorie: H21B        9.0km    0m 20k  Ranking:0.0000 * 1.00
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Držka Štěpán             OK Lokomotiva Pardub LPU7604 C    9324   1.00         
  2 Gregor Martin            SK Chotěboř          CTB7701 C   51663   3.00         
  3 Nejman Stanislav         OK Chrastava         CHA9500 B  330671   5.00         
  4 Ondřej Klimeš            Gymnázium Jana Nerud GJN0001      4258   7.00         
  5 Klomínský Václav         SKOB Kralupy n.Vlt.  KPY8700 C           9.00         
  6 Wolf Filip               OOB TJ Turnov        TUR9701 A  995840  11.00         
  7 Tomáš Bořil              SK Žabovřesky Brno   ZBM8833 C   52136  13.00         
  8 Procházka Vít            SKOB Kralupy n.Vlt.  KPY8000 C  301370  15.00         
  9 Koštejn Vít              OK Doksy             DOK9800 A  888634  17.00         
 10 Vávra Jaroslav           OK Lokomotiva Pardub LPU7308 C    9325  19.00         
 11 Jirků Roman              OK Jihlava           SJI8309 C  301273  21.00         
 12 Štregl Petr              OOS TJ Spartak Vrchl VRL7303 C 2017676  23.00         
 13 Illner Vojtěch           SK Kotlářka Praha    DKP9600 A  515498  25.00         
 14 Blahuta Marek            VŠSK MFF UK Praha    MFP7301 C  897349  27.00         
 15 Hodek Michal             KOB TRETRA Praha     TAP8808 C  515433  29.00         
 16 Koč Zdeněk               SK Meteor Kačerov Pr MKP4700 C   51706  31.00         
 17 Nowak Maciej                                  29P9600    886697  33.00         
 18 Kazda Jiří               Sportcentrum Jičín   SJC8006 C    4298  35.00         
 19 Gregoriades Zdeněk       SK Meteor Kačerov Pr MKP5400 C   51653  37.00         
 20 Ramba Jiří               SK Kotlářka Praha    DKP8606 C  231951  39.00         
 21 Zaoral Pedros            TJ Tatran Jablonec n TJN7904 C  232631  41.00         
 22 Leštínský Tomáš          KOB Dobruška         DOB7801 C 2027232  43.00         
 23 Vančura Martin           TJ Tatran Jablonec n TJN8002 C   51234  45.00         
 24 Martan Jiří              VSK Slavia TU Libere VLI7300 C    8129  47.00         
 25 Mrkvička Jiří            TJ Tatran Jablonec n TJN7101 C 2020748  49.00         
 26 Šístek Daniel            AC Sparta Praha      SCP7507 C   51566  51.00         
 27 Waněk Adam               OOS TJ Spartak Vrchl VRL9501 A 1602634  53.00         
 28 Dzioba Mateusz                                29P9500    886647  55.00         
 29 Navrátil Šimon           SK Praga Praha       PGP9702 B  681882  57.00         
 30 Synek Antonín            OK Doksy             DOK7800 C    7755  59.00         
 31 Zikmund Zdeněk           Sportcentrum Jičín   SJC9703 A 2045221  61.00         
 32 Kříž Libor               OK Lokomotiva Pardub LPU7804 C    8089  63.00         
 33 Kadavý Petr              OK Chrastava         CHA7800 C    8188  65.00         
 34 Nehasil Vladislav        KOB Děčín            LDC7101 C 7111213  67.00         
 35 Balogh Jan               TJ Tatran Jablonec n TJN7500 C 2032176  69.00         
 36 Burda Matěj              KOB Děčín            LDC9602 B 7667667  71.00         
 37 Němec Jan                OK Chrastava         CHA8606 C    4130  73.00         
 38 Zbyněk Matějka           Matějka              XX1          4262  75.00         
 39 Picek Jan                TJ Tatran Jablonec n TJN9101 C  416840  77.00         
 40 Polák Vlastimil          OOS TJ Spartak Vrchl VRL7702 C    9000  79.00         
 41 Přeček Zdeněk            AC Sparta Praha      SCP5200 C  500289  81.00         
 42 Szeliga Bartlomiej       TJ Stadion Nový Bor  STB9601 B 1396721  83.00         
 43 Vokurka Jan              TJ Tatran Jablonec n TJN7501 C  253145  85.00         
 44 Fürst Matouš             TJ Loko Liberec      LLI9603 A 7003006  87.00         
 45 Randík Jan               Sdruž. organizátorů  SOB8703 C   53643  89.00         
 46 Hanč Petr                OOS TJ Spartak Vrchl VRL8001 C  981811  91.00         
 47 Novotný Tomáš            OK 99 Hradec Králové PHK8101 C    9410  93.00         
 48 Musil Pavel              Sportcentrum Jičín   SJC7705 C  995817  95.00         
 49 Kalina Miroslav          VŠTJ Ekonom Praha    EKP8211 C  515458  97.00         
 50 Vakant                                                           99.00         
 
Startovka kategorie: H21C        7.2km    0m 16k  Ranking:0.0000 * 1.00
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Posselt Martin           TJ Tatran Jablonec n TJN9501 B  232512   1.00         
  2 Uher Petr                USK Praha            VSP5001 C   51741   3.00         
  3 Gorčica Pavel            OK Chrastava         CHA6200 C    8174   5.00         
  4 Vaniš Ondřej             TJ Tatran Jablonec n TJN9500 B 2027205   7.00         
  5 Kohl Jiří                SKOB Kralupy n.Vlt.  KPY6201 C  301391   9.00         
  6 Picek Štěpán             TJ Tatran Jablonec n TJN9601 A 1302800  11.00         
  7 Matoušek Petr            SK Kotlářka Praha    DKP8401 C 2049575  13.00         
  8 Žemlík Pavel             SKOB Zlín            TZL7135 C    8893  15.00         
  9 Melichar Vojtěch         TJ Loko Liberec      LLI9802 A   51207  17.00         
 10 Hartman Aleš             USK Praha            VSP6506 C   51620  19.00         
 11 Novák Zdeněk             SK lyžování a OB Nov NPA7701 C    9694  21.00         
 12 Hořínek Jaroslav         USK Praha            VSP5000 C   51643  23.00         
 13 Hanák Jan                SKOB STAVIMAT Slaný  SLA8002 C    8802  25.00         
 14 Kubec Pavel              TJ Stadion Nový Bor  STB6601 C  682367  27.00         
 15 Procházka Daniel         TJ Loko Liberec      LLI9703 C    8241  29.00         
 16 Píchal Jan               USK Praha            VSP5202 C   52281  31.00         
 17 Labský Jan               TJ Loko Liberec      LLI9602 B  428203  33.00         
 18 Novák Jiří               SK lyžování a OB Nov NPA7502 C  682098  35.00         
 19 Losman Petr              OK 99 Hradec Králové PHK7901 E  515420  37.00         
 20 Antoš Filip              SK lyžování a OB Nov NPA8001 C    9698  39.00         
 21 Fejk Zbyněk              Sportcentrum Jičín   SJC7501 C    9911  41.00         
 22 Bernášek Jiří            TJ Stadion Nový Bor  STB8101 C  682354  43.00         
 23 Kolaja Jan               VSK Slavia TU Libere VLI8100 C    4257  45.00         
 24 Nowak Michal                                  29P8800   2007554  47.00         
 25 Poloprutský Tomáš        VSK Slavia TU Libere VLI6205 C   51227  49.00         
 26 Hájek Vojtěch            TJ Tatran Jablonec n TJN9502 B  896978  51.00         
 27 Borovička Milan          VŠTJ Stavební fakult FSP6104 C  515097  53.00         
 28 Wieczorek Marcin         TJ Stadion Nový Bor  STB9701 C 1396722  55.00         
 29 Špicar Petr              Sportcentrum Jičín   SJC8801 C    9998  57.00         
 30 Havlíček Lukáš           OK Jilemnice         JIL9003 C   49363  59.00         
 31 Zlámal David             Sportcentrum Jičín   SJC9603 A    4239  61.00         
 32 Bořil Jan                OK Jihlava           SJI9700 A  232250  63.00         
 33 Albl Miloslav            SK Los Mělník        LME7600 C  420455  65.00         
 34 Janeček Mirek            TJ Tatran Jablonec n TJN9804 B 2027208  67.00         
 35 Kutílek Jakub            OK Lokomotiva Pardub LPU8609 C    9343  69.00         
 36 Stankiewicz Amadeusz                          29P9700   2053614  71.00         
 37 Cupák Jiří               OOS TJ Spartak Vrchl VRL7201 C    8972  73.00         
 38 Semík Jan                USK Praha            VSP6507 C   53572  75.00         
 39 Bořil Petr               OK Jihlava           SJI6207 C    6607  77.00         
 40 Loos Arnošt              OK Jiskra Nový Bor   BOR7808 C    8520  79.00         
 41 Lucerski Maciej                               29P9701    886698  81.00         
 42 Petr Pavel               VSK Slavia TU Libere VLI9400 A    8288  83.00         
 43 Vakant                                                           85.00         
 44 Vakant                                                           87.00         
 45 Vakant                                                           89.00         
 46 Vakant                                                           91.00         
 47 Vakant                                                           93.00         
 48 Vakant                                                           95.00         
 49 Vakant                                                           97.00         
 50 Horáček Matěj            SOK TJ Turnov        TUV8501 C    8067  99.00         
 
Startovka kategorie: H21D        5.3km    0m 13k  Ranking:0.0000 * 1.00
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Albrecht Milan           SKOB SIG-MAT Mladá B SMB5901      7717  60.00         
  2 Klimpl Petr              OK Lokomotiva Pardub LPU5401 C    9201  62.00         
  3 Domagala Marcel                               29P9800   2053633  64.00         
  4 Hudec Antonín            SK Praga Praha       PGP9805 C  246900  66.00         
  5 Ivan Sykorka             Sýkorka              XX3          4263  68.00         
  6 Ludvík Petr              TJ Stadion Nový Bor  STB5701 C  682361  70.00         
  7 Hulha Karel              TJ Lokomotiva Teplic LTP6001 C   52927  72.00         
  8 Synek Marcel             OK Doksy             DOK7600 C    7767  74.00         
  9 Kašpar Ludvík            OK Jiskra Nový Bor   BOR9805 C  331399  76.00         
 10 Charousek Jakub          OK Doksy             DOK9200 C          78.00         
 11 Černý Vojtěch            OK Jilemnice         JIL9006 C    9091  80.00         
 12 Sýkora Bohumil           KOB Choceň           CHC8601 C    9563  82.00         
 13 Vakant                                                           84.00         
 14 Hulha Lukáš              TJ Lokomotiva Teplic LTP9405 C  682116  86.00         
 15 Ludvík Matyáš            TJ Stadion Nový Bor  STB9801 B  682362  88.00         
 16 Červinka Jaroslav        SK OK 24 Praha       OKP9000 C  303935  90.00         
 17 Urbaník Robert           VSK Slavia TU Libere VLI7002 C    8292  92.00         
 18 Kučera Jiří                                   26C8700     51821  94.00         
 19 Gudowski Maciej                               29P9801    338902  96.00         
 20 Žejdlík Michal           TJ Lokomotiva Teplic LTP7001 C  682100  98.00         
 21 Suwada Kamil                                  29P9601    253493 100.00         
 22 Novotný Miroslav         OK Lokomotiva Pardub LPU5905 C  301183 102.00         
 23 Večeřa Martin            TJ Tatran Jablonec n TJN9105 C  232508 104.00         
 24 Pelikán Lukáš            VŠSK MFF UK Praha    MFP9800 C  232534 106.00         
 25 Hájek Jakub              TJ Slavia Hradec Krá SHK9802 B  232493 108.00         
 26 Killar Marek             Lokomotiva Trutnov   LTU6801 C  301646 110.00         
 27 Hájek Jan                SOK TJ Turnov        TUV7301 C    5788 112.00         
 28 Šimek Miroslav           SK Los Mělník        LME6300 C 2020717 114.00         
 29 Řezáč Pavel              VSK Slavia TU Libere VLI6900 C  301152 116.00         
 30 Vakant                                                          118.00         
 
Startovka kategorie: H35         8.0km    0m 18k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Vláčil Daniel            SK Prostějov         JPV7307 C  887622   0.00         
  2 Eichler Petr             KOB Kamenický Šenov  KAS6900 C   51385   2.00         
  3 Žemla Tomáš              SK Kamenice          KAM7105 C   51565   4.00         
  4 Průšek Petr              TJ Stadion Nový Bor  STB7000 C    8486   6.00         
  5 Nosek Petr               OB Rozmarýn Litoměři DLT6901 C  336778   8.00         
  6 Šklíba Jan               SOOB Spartak Rychnov SRK7501 C    9811  10.00         
  7 Müller Kamil             OOB Vamberk          VAM7501 C 2049538  12.00         
  8 Procházka Antonín        TJ Sokol Dobřichovic DCE5500 C   51965  14.00         
  9 Souček Karel             TJ Slavia Hradec Krá SHK6601 C  553452  16.00         
 10 Bláha Jan                Slavoj Praha         SJP6800 C  446359  18.00         
 11 Slovák Miroslav          TJ Slavia Hradec Krá SHK7704 C   51500  20.00         
 12 Štěpán Petr              KOB Děčín            LDC7301 C 7007007  22.00         
 13 Kolář Viktor             TJ Jiskra Hořice     HOR7300 C 2049537  24.00         
 14 Bílý Petr                TJ Lokomotiva Teplic LTP6805 C   51279  26.00         
 15 Lohr Ivo                 AC Sparta Praha      SCP6801 C  442853  28.00         
 16 Karmazín Pavel           TJ Lokomotiva Beroun LBE6800 C   52975  30.00         
 17 Straka Lukáš             SKOB STAVIMAT Slaný  SLA7002 C    8578  32.00         
 18 Choutka Jaroslav         Sdruž. organizátorů  SOB6301 C    4181  34.00         
 19 Zuzánek Zdeněk           TJ Tatran Jablonec n TJN5901 C 1302798  36.00         
 20 Zakouřil Václav          USK Praha            VSP7401 C   51724  38.00         
 21 Havlíček Libor           OK Jilemnice         JIL6103 C 2035747  40.00         
 22 Bejvl Jakub              SK Los Mělník        LME7100 C    4231  42.00         
 23 Richtr Aleš              KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM6601 C   51686  44.00         
 24 Pachnik Dariusz          TJ Stadion Nový Bor  STB6901 C  504408  46.00         
 25 Adamovský Michal         OOB Vamberk          VAM7200 C    9852  48.00         
 26 Cerha Milan              OOB TJ Turnov        TUR7703 C 1007531  50.00         
 27 Liška Jindřich           SKOB Kralupy n.Vlt.  KPY6700 C  682077  52.00         
 28 Müller Robert            OOB Vamberk          VAM6900 C  553456  54.00         
 29 Žitný Tomáš              SKOB SIG-MAT Mladá B SMB6401 C   49971  56.00         
 30 Votoček Tomáš            OK Jilemnice         JIL7041 C    9069  58.00         
 31 Halíř Radim              VŠSK MFF UK Praha    MFP7000 C    8073  60.00         
 32 Rubáček Jan              VSK Slavia TU Libere VLI7302 C   49963  62.00         
 33 Průša Michal             USK Praha            VSP7310 C  553437  64.00         
 34 Hnízdil Jan              KOB Kamenický Šenov  KAS7100 C  515023  66.00         
 35 Vakant                                                           68.00         
 36 Vakant                                                           70.00         
 37 Vakant                                                           72.00         
 
Startovka kategorie: H45         6.8km    0m 16k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Jeřábek Luboš            SK Prostějov         JPV6112 C   52498   0.00         
  2 Fürst Aleš               TJ Loko Liberec      LLI6801 C  436961   2.00         
  3 Picek Jan                TJ Tatran Jablonec n TJN6500 C  416839   4.00         
  4 Kovář Karel              TJ Lokomotiva Teplic LTP6102 C  682080   6.00         
  5 Vrabec Martin            AC Sparta Praha      SCP6100 C   51571   8.00         
  6 Kudrass Peter            Zittau               ZIT        660114  10.00         
  7 Kavka Jiří               AC Sparta Praha      SCP5900 C  301147  12.00         
  8 Posselt Martin           TJ Tatran Jablonec n TJN6802 C  232256  14.00         
  9 Šebek Martin             AC Sparta Praha      SCP6700 C  889282  16.00         
 10 Adrián Petr              VŠTJ Ekonom Praha    EKP5600 C   51314  18.00         
 11 Bruner Luboš             TJ Lokomotiva Teplic LTP6501 C  682114  20.00         
 12 Pavlů Jaroslav           TJ Sokol Dobřichovic DCE6100 C  232041  22.00         
 13 Bláha Leoš               TJ Jiskra Havlíčkův  JHB6207 C   52362  24.00         
 14 Dikoš Pavel              OK Jiskra Nový Bor   BOR6003 C   50000  26.00         
 15 Hošek Ladislav           AC Sparta Praha      SCP6001 C   52115  28.00         
 16 Sucharda Jiří            OK Jiskra Nový Bor   BOR5802 C   51542  30.00         
 17 Šubrt Pavel              SKOB SIG-MAT Mladá B SMB6301 C    7703  32.00         
 18 Dobeš Václav             SKOB Kralupy n.Vlt.  KPY5701 C  301374  34.00         
 19 Žucha Jiří               TJ Tatran Jablonec n TJN6603 C 2017687  36.00         
 20 Kovář Boris              TJ Lokomotiva Teplic LTP6710 C  899153  38.00         
 21 Vávra Martin             TJ Jiskra Hořice     HOR6302 C    9007  40.00         
 22 Doležal Miloš            OK Jiskra Nový Bor   BOR6601 C    8523  42.00         
 23 Klimeš Petr              Tempo Praha          TEP6300 C    4235  44.00         
 24 Koucký Roman             VŠTJ Ekonom Praha    EKP6301 C 2035738  46.00         
 25 Doškář Boris             OK Jiskra Nový Bor   BOR6400 C    8490  48.00         
 26 Pavel Petr               TJ Lokomotiva Teplic LTP6806 C  897351  50.00         
 27 Roudný Václav            OK Lokomotiva Pardub LPU6102 C    9277  52.00         
 28 Folprecht Miroslav       OOB TJ Turnov        TUR5501 C   51816  54.00         
 29 Vlk Josef                KOB Děčín            LDC5801 C 7700058  56.00         
 30 Vakant                                                           58.00         
 31 Vakant                                                           60.00         
 32 Vakant                                                           62.00         
 33 Vakant                                                           64.00         
 34 Vakant                                                           66.00         
 35 Vakant                                                           68.00         
 
Startovka kategorie: H55         6.1km    0m 15k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Ševčík Milan             OK Chrastava         CHA5003 C    8199   2.00         
  2 Babický Tomáš            OB Rozmarýn Litoměři DLT5001 C    8890   4.00         
  3 Novák Karel              SK lyžování a OB Nov NPA5001 C    9686   6.00         
  4 Pospíšil Jaromír         SKP Žďár nad Sázavou PZR4417 C   51994   8.00         
  5 Běhoun Pavel             OK 99 Hradec Králové PHK5701 C    9400  10.00         
  6 Karmazín Petr            VSK Slavia TU Libere VLI4901 C  361986  12.00         
  7 Paukert Milan            OOB TJ Sokol Troja   TJP5000 C   51329  14.00         
  8 Škoda Přemek             VSK Slavia TU Libere VLI5301 C    8302  16.00         
  9 Pospíšil Jaromír         KOB Děčín            LDC5301 C 7410753  18.00         
 10 Přinda Oldřich           VSK Slavia TU Libere VLI5101 C 1302773  20.00         
 11 Bárta Miroslav           OB Jenišovice        JEN5201 C    7778  22.00         
 12 Štregl Tomáš             OOS TJ Spartak Vrchl VRL5001 C    9001  24.00         
 13 Peterka František        OOB TJ Sokol Troja   TJP4900 C    8861  26.00         
 14 Junek Petr               SK Studenec          STH5501 C    9063  28.00         
 15 Hrobař Rudolf            SOOB Spartak Rychnov SRK4702 C    9798  30.00         
 16 Procházka Aleš           SK Kotlářka Praha    DKP4700 C   49885  32.00         
 17 Kraus Ota                OOB TJ Sokol Troja   TJP5700 C   53514  34.00         
 18 Lukavec Míla             TJ Tatran Jablonec n TJN4901 C    8258  36.00         
 19 Hrstka Vladislav         TJ Jiskra Havlíčkův  JHB5702 C   52357  38.00         
 20 Horák Petr               TJ Tatran Jablonec n TJN5602 C    8262  40.00         
 21 Kadavý Zdeněk            OK Chrastava         CHA4901 C    8155  42.00         
 22 Jaroš Vladimír           TJ Sokol Dobřichovic DCE5400 C   51973  44.00         
 23 Toušek Miloslav          SK Meteor Kačerov Pr MKP5000 C   51655  46.00         
 24 Fejlek Vojtěch           TJ Slavia Hradec Krá SHK5202 C    9104  48.00         
 25 Šikola Alexej            TJ LIAZ Jablonec nad LJN5301    446348  50.00         
 26 Konopáč Jiří             OOB TJ Turnov        TUR5803 C    8220  52.00         
 27 Červinka Jaroslav        SK OK 24 Praha       OKP5803 C   53558  54.00         
 28 Hudský Vlastimil         OOB TJ Turnov        TUR5100 C    8214  56.00         
 29 Doležal Miroslav         SK Praga Praha       PGP5501 C   51753  58.00         
 30 Jakubec Jindřich         OOB TJ Turnov        TUR4801 C    8351  60.00         
 31 Niemiec Janusz                                29P5700     54025  62.00         
 32 Kaška Rudolf             OK Chrastava         CHA5500 C    8167  64.00         
 33 Hickethier Manfred       VSK Slavia TU Libere VLI5201 C  336118  66.00         
 34 Jedlička Miroslav        OB Jenišovice        JEN5301 C  336709  68.00         
 35 Farář Václav             OK Lokomotiva Pardub LPU5201 C    9260  70.00         
 36 Richtr Jiří              OB Jenišovice        JEN5001 C    7777  72.00         
 37 Buriánek Jaromír         AC Sparta Praha      SCP4700 C   51562  74.00         
 38 Vakant                                                           76.00         
 39 Vakant                                                           78.00         
 40 Vakant                                                           80.00         
 41 Gurka Jiří               SOK TJ Turnov        TUV4601 C  501246  82.00         
 
Startovka kategorie: H65         5.2km    0m 13k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Fejk Zbyněk              TJ Jiskra Hořice     HOR4801 C   51178   0.00         
  2 Petrželka Pavel          TJ Tatran Jablonec n TJN3800 C   52900   2.00         
  3 Matoušek Luboš           TJ LIAZ Jablonec nad LJN4700 C    7741   4.00         
  4 Zlesák Zdeněk            OK Jilemnice         JIL4701 C    9066   6.00         
  5 Novák Miloš              AC Sparta Praha      SCP4600 C   52299   8.00         
  6 Bláha Svatopluk          Slavoj Praha         SJP3501 C    8797  10.00         
  7 Nejezchleba Jiří         KOB Kamenický Šenov  KAS4600 C    8235  12.00         
  8 Picek Jan                TJ Tatran Jablonec n TJN4000 C  434577  14.00         
  9 Mikulecký Jan            OK 99 Hradec Králové PHK3801 C    9102  16.00         
 10 Peterka Josef            TJ Loko Liberec      LLI4702 C   51204  18.00         
 11 Šerák Zdeněk             SK Meteor Kačerov Pr MKP4200 C   51705  20.00         
 12 Hlaváč Jaroslav          SKOB SIG-MAT Mladá B SMB4801 C    7718  22.00         
 13 Valášek Josef            AC Sparta Praha      SCP4501 C   49813  24.00         
 14 Novotný František        USK Slavia UJEP Ústí PUL4200 C   51215  26.00         
 15 Štrojsa Josef            KOB Kamenický Šenov  KAS4000 C    8230  28.00         
 16 Křtěnský Jaroslav        OK Jiskra Nový Bor   BOR3600 C    4132  30.00         
 17 Bogulak Adam                                  29P4800   2053630  32.00         
 18 Kraus Jan                TJ Loko Liberec      LLI4501 C   51213  34.00         
 19 Procházka Zdenko         SK Kotlářka Praha    DKP4300 C   51800  36.00         
 20 Ryšavý Vít               OOB TJ Sokol Troja   TJP4700 C   51332  38.00         
 21 Mikan Vladimír           Sportcentrum Jičín   SJC4805 C    9913  40.00         
 22 Smetana Radim            OK Chrastava         CHA4700 C    8153  42.00         
 23 Lukáš Zdeněk             TJ Loko Liberec      LLI4502 C    8243  44.00         
 24 Havlík Jaroslav          Sportcentrum Jičín   SJC3601 C  888630  46.00         
 25 Folprecht Eduard         OOB TJ Turnov        TUR4301 C   51815  48.00         
 26 Nosál Stanislav          TJ Lokomotiva Beroun LBE4600 C    8805  50.00         
 27 Vakant                                                           52.00         
 28 Vakant                                                           54.00         
 
Startovka kategorie: HDR         2.3km    0m 7k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Městka Václav            USK Praha            VSP0600 C  416121   1.00         
  2 Peterka Jakub            TJ Loko Liberec      LLI0404 C   51201   2.00         
  3 Kvapilová Kristýnka      SOK TJ Turnov        TUV0999      8322   3.00         
  4 Truhlářová Michala       TJ Loko Liberec      LLI9950 C           4.00         
  5 Kalinová Ella            VŠTJ Ekonom Praha    EKP0961 C 2035145   5.00         
  6 Vřešťál František        OOB TJ Turnov        TUR0906 C  416139   6.00         
  7 Wdówková Ellen           TJ Tatran Jablonec n TJN0353 C   52270   7.00         
  8 Tesař Zdeněk             Sportcentrum Jičín   SJC0401 C 2053544   8.00         
  9 Míka Bertík              TJ Tatran Jablonec n TJN0601 C    4240   9.00         
 10 Riby Philip              TJ Lokomotiva Teplic LTP0702 C  897359  10.00         
 11 Vakant                                                           11.00         
 12 Dejnožka Martin          TJ Tatran Jablonec n TJN0600 C 2035718  12.00         
 13 Vedral Vladimír                               16C7600      4217  13.00         
 14 Straková Denisa          SKOB STAVIMAT Slaný  SLA0750 C    8579  14.00         
 15 Folprechtová Julča+Lukáš SOK TJ Turnov        TUV         51532  15.00         
 16 Vláčilová Barbora        SK Prostějov         JPV0456 C   52859  16.00         
 17 Šimková Anežka           SK Los Mělník        LME0950 C  416325  17.00         
 18 Mellanová Judita         SOK TJ Turnov        TUV0559 C  888605  18.00         
 19 Čechmánek Václav         VSK Přírodověda - or PVP0600 C    8575  19.00         
 20 Řehoř Hynek              TJ Tatran Jablonec n TJN0700 C    4244  20.00         
 21 Vojtíková Klára                               32C0750      4220  21.00         
 22 Pavlova Lenka            TJ Tatran Jablonec n TJN0850 C    4247  22.00         
 23 Vojtíková Tereza                              32C0950      4221  23.00         
 24 Vařeková  Anna           SOK TJ Turnov        TUV0651 C          24.00         
 25 Baloghová Mile           TJ Tatran Jablonec n TJN0750 C    4246  25.00         
 26 Vřešťál Antonín          OOB TJ Turnov        TUR0604 C  416120  26.00         
 27 Hubáček David            TJ Tatran Jablonec n TJN0602 C    4242  27.00         
 28 Forst Albert             VŠSK MFF UK Praha    MFP0901 C  218782  28.00         
 29 Junek Matouš             SK Studenec          STH0801 C    9090  29.00         
 30 Hubáčková Lucie          TJ Tatran Jablonec n TJN0651 C    4243  30.00         
 31 Zakouřilová Klára        USK Praha            VSP0850 C 2032113  31.00         
 32 Bradáč Václav            TJ Loko Liberec      LLI0600 C    4227  32.00         
 33 Mencl Josef              USK Praha            VSP0602 C 2021850  33.00         
 34 Bláha Šimon              Slavoj Praha         SJP0700 C   51421  34.00         
 35 Heřmánek Petr            OOB TJ Turnov        TUR0500 C    8020  35.00         
 36 Kándl Matěj              TJ Sokol Dobřichovic DCE0500 C  224880  36.00         
 37 Zelenka Vincent          SKOB Kralupy n.Vlt.  KPY0400 C    4223  37.00         
 38 Vakant                                                           39.00         
 39 Vakant                                                           40.00         
 40 Vakant                                                           41.00         
 41 Vakant                                                           42.00         
 42 Albrechtová Zuzana+Filip SKOB SIG-MAT Mladá B SMB          7707  43.00         
 43 Žemlová Barbora          SK Kamenice          KAM0751     52122 113.00         
 
Startovka kategorie: P3          2.8km    0m 10k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Žihlová Anna             TJ Loko Liberec      LLI9852 C  428241   0.00         
  2 Kopecká Alena            USK Praha            VSP7250 C 2021849   1.00         
  3 Balcarová Alena          TJ Loko Liberec      LLI7150 C 1398994   2.00         
  4 Hák Petr                 SK lyžování a OB Nov NPA0301   2017685   3.00         
  5 Fürstová Anna            TJ Loko Liberec      LLI9854 C  436960   4.00         
  6 Pešík Angelika           TJ Tatran Jablonec n TJN8250 C  830519   5.00         
  7 Vokálová Pavla           OK Chrastava         CHA4951 C    8158   6.00         
  8 Červená Adéla            TJ Slavia Hradec Krá SHK9755 A  420436   7.00         
  9 Petr Karoch              Karoch               XX5          8649   8.00         
 10 Koucký Martin            VŠTJ Ekonom Praha    EKP9700 C 2032158   9.00         
 11 Riby Thomas              TJ Lokomotiva Teplic LTP0202 C  897367  10.00         
 12 Melichar Jaromír         TJ Loko Liberec      LLI6301 C    8503  11.00         
 13 Hájková Magdalena        SOK TJ Turnov        TUV7351 C  411543  12.00         
 14 Kalenský Aleš            SK Studenec          STH9801 B  331426  13.00         
 15 Brabencová Anna          Sdruž. organizátorů  SOB0450 C  887945  14.00         
 16 Krausová Hana            TJ Loko Liberec      LLI9853 C   51211  15.00         
 17 Klašková Josefina        SK Kotlářka Praha    DKP9651 C  443061  16.00         
 18 Petrová Věra             VSK Slavia TU Libere VLI6251 C   51218  17.00         
 19 Langrová Monika          TJ Slavia Hradec Krá SHK7251 C    9802  18.00         
 20 Labská Karolína          TJ Loko Liberec      LLI9952 C  428206  19.00         
 21 Žuchová Daniela          TJ Tatran Jablonec n TJN9750 C 2020749  20.00         
 22 Neumannová Kristýna      TJ Loko Liberec      LLI9850 C  253147  21.00         
 23 Háková Eva               SK lyžování a OB Nov NPA6951 C 2017684  22.00         
 24 Peterková Viktorie       TJ Loko Liberec      LLI7551 C   51205  23.00         
 25 Menclová Silvie          USK Praha            VSP7050 C   51749  24.00         
 26 Nováková Marie           SKOB Kralupy n.Vlt.  KPY9850 C    4224  25.00         
 27 Neyrinck Noel            USK Praha            VSP7012 C    7911  26.00         
 28 Melicharová Barbora      TJ Loko Liberec      LLI7252 C 1398996  27.00         
 29 Kalenská Kateřina        SK Studenec          STH7351 C  410777  28.00         
 30 Fürstová Katka           TJ Loko Liberec      LLI6950 C 2032126  29.00         
 31 Vakant                                                           30.00         
 32 Vakant                                                           31.00         
 33 Vakant                                                           32.00         
 34 Vakant                                                           33.00         
 35 Vakant                                                           34.00         
 36 Vakant                                                           35.00         
 37 Vakant                                                           36.00         
 38 Vakant                                                           37.00         
 39 Vakant                                                           38.00         
 40 Vakant                                                           39.00         
 41 Vakant                                                           40.00         
 42 Vakant                                                           41.00         
 43 Vakant                                                           42.00         
 44 Vakant                                                           43.00         
 45 Vakant                                                           44.00         
 46 Vakant                                                           45.00         
 47 Vakant                                                           46.00         
 
Startovka kategorie: P5          5.3km    0m 13k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Dejnožka Jiří            TJ Tatran Jablonec n TJN7503 C 2027225   0.00         
  2 Hejnalová Hana           OK 99 Hradec Králové PHK6151 C    8949   2.00         
  3 Mencl Miloslav           USK Praha            VSP6505 C   52277   4.00         
  4 Košková Vlasta           TJ Loko Liberec      LLI6351 C  410719   6.00         
  5 Vojtík Pavel                                  31C7500      4219   8.00         
  6 Šklíbová Jana            SOOB Spartak Rychnov SRK7651 C    9503  10.00         
  7 Pešík Marek              TJ Tatran Jablonec n TJN8301 C  830713  12.00         
  8 Wagner Thomas            Zittau               ZIT        411411  14.00         
  9 Chládek Milan                                 27C7900      4218  16.00         
 10 Jan Schulhof             Schulhof             XX6          4260  18.00         
 11 Kraus Jakub              TJ Loko Liberec      LLI9702 C   51208  20.00         
 12 Pohořalý Dobroslav       SKOB Roudnice nad La ROU6401 C 2023803  22.00         
 13 Ctirad Navratil          Navrátil             XX2          4261  24.00         
 14 Milan Bochenek           VŠTJ Ekonom Praha    EKP5601     51581  26.00         
 15 Švábková Anna            OOB TJ Turnov        TUR9352 C    7712  28.00         
 16 Hejnalová Eva            SK Kamenice          KAM9651 C    9356  30.00         
 17 Heřmánek Michal          OOB TJ Turnov        TUR7702 C   51124  32.00         
 18 Košek Ladislav           TJ Loko Liberec      LLI5903 C  410732  34.00         
 19 Berglová Lucie           Berglovi             ZUP         51841  36.00         
 20 Pešík Michal             TJ Tatran Jablonec n TJN7701 C 2025338  38.00         
 21 Bergl Tomáš              Berglovi             ZUP          7904  40.00         
 22 Vakant                                                           42.00         
 23 Vakant                                                           44.00         
 24 Vakant                                                           46.00         
 25 Vakant                                                           48.00         
 26 Vakant                                                           50.00         
 27 Vakant                                                           52.00         
 28 Vakant                                                           54.00         
 29 Vakant                                                           56.00         
 30 Vakant                                                           58.00