Startovka oddílů                                                  14.3.2013 23:39:26
                                  Jarni Skaly 2013
===ČSOB-TUV===========================================Orienteering Organiser 2006===
 
 
Startovka oddílu: 16C -                                          Sobota 16.3.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Vedral Vladimír          16C7600    4217 P  HDR     13.00            50.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       50.00       40.00        0.00        0.00       90.00        0.00      -90.00
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: 26C -                                          Sobota 16.3.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kučera Jiří              26C8700   51821    H21D    94.00           100.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      100.00        0.00        0.00        0.00      100.00        0.00     -100.00
 
 
Startovka oddílu: 27C -                                          Sobota 16.3.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Chládek Milan            27C7900    4218 P  P5      16.00           100.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      100.00       40.00        0.00        0.00      140.00        0.00     -140.00
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: 29P -                                          Sobota 16.3.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Bogulak Adam             29P4800 2053630    H65     32.00           100.00Kč
  2 Niemiec Janusz           29P5700   54025    H55     62.00           100.00Kč
  3 Nowak Michal             29P8800 2007554    H21C    47.00           100.00Kč
  4 Dzioba Mateusz           29P9500  886647    H21B    55.00           100.00Kč
  5 Nowak Maciej             29P9600  886697    H21B    33.00           100.00Kč
  6 Suwada Kamil             29P9601  253493    H21D   100.00           100.00Kč
  7 Jankowska Joanna         29P9650            D21C    25.00           100.00Kč
  8 Stankiewicz Amadeusz     29P9700 2053614    H21C    71.00           100.00Kč
  9 Lucerski Maciej          29P9701  886698    H21C    81.00           100.00Kč
 10 Domagala Marcel          29P9800 2053633    H21D    64.00           100.00Kč
 11 Gudowski Maciej          29P9801  338902    H21D    96.00           100.00Kč
 12 Lebiedziejewski Marcel   29P9900  301313    H14     76.00            70.00Kč
 13 Wierzba Wiktoria         29P9950 2053617    D14     41.00            70.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1240.00        0.00        0.00        0.00     1240.00        0.00    -1240.00
 
 
Startovka oddílu: 31C -                                          Sobota 16.3.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Vojtík Pavel             31C7500    4219 P  P5       8.00           100.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      100.00       40.00        0.00        0.00      140.00        0.00     -140.00
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: 32C -                                          Sobota 16.3.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Vojtíková Klára          32C0750    4220 P  HDR     21.00            50.00Kč
  2 Vojtíková Tereza         32C0950    4221 P  HDR     23.00            50.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      100.00       80.00        0.00        0.00      180.00        0.00     -180.00
Půjčeno čipů:2
 
 
Startovka oddílu: AOP - NORD Slavia Minerva Opava                Sobota 16.3.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Košárek Pavel            AOP7102   52296    H21A     1.00           100.00Kč
  2 Košárková Iva            AOP8152   51568    D21A   118.00           100.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      200.00        0.00        0.00        0.00      200.00        0.00     -200.00
 
 
Startovka oddílu: AOV - Baník - FIZA Ostrava                     Sobota 16.3.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Nováková Anežka          AOV9251  336722    D21B    47.00           100.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      100.00        0.00        0.00        0.00      100.00        0.00     -100.00
 
 
Startovka oddílu: BOR - OK Jiskra Nový Bor                       Sobota 16.3.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Křtěnský Jaroslav        BOR3600    4132    H65     30.00           100.00Kč
  2 Sucharda Jiří            BOR5802   51542    H45     30.00           100.00Kč
  3 Dikoš Pavel              BOR6003   50000    H45     26.00           100.00Kč
  4 Jedličková Zdena         BOR6250    8467    D21C    27.00           100.00Kč
  5 Doškář Boris             BOR6400    8490    H45     48.00           100.00Kč
  6 Doležal Miloš            BOR6601    8523    H45     42.00           100.00Kč
  7 Nehasil David            BOR7713  995805    H21A    31.00           100.00Kč
  8 Loos Arnošt              BOR7808    8520    H21C    79.00           100.00Kč
  9 Kořínek Tomáš            BOR9007    7761    H21A    41.00           100.00Kč
 10 Kašpar Ludvík            BOR9805  331399    H21D    76.00           100.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1000.00        0.00        0.00        0.00     1000.00        0.00    -1000.00
 
 
Startovka oddílu: CTB - SK Chotěboř                              Sobota 16.3.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Gregor Martin            CTB7701   51663    H21B     3.00           100.00Kč
  2 Gregorová Kamila         CTB8151  887165    D21A   120.00           100.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      200.00        0.00        0.00        0.00      200.00        0.00     -200.00
 
 
Startovka oddílu: DCE - TJ Sokol Dobřichovice                    Sobota 16.3.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kándlová Ema             DCE0351  416316    D10     49.00            50.00Kč
  2 Kándl Matěj              DCE0500  224880    HDR     36.00            50.00Kč
  3 Jaroš Vladimír           DCE5400   51973    H55     44.00           100.00Kč
  4 Procházková Miluše       DCE5450   51966    D45     92.00           100.00Kč
  5 Procházka Antonín        DCE5500   51965    H35     14.00           100.00Kč
  6 Mrázová Pavla            DCE5550    7868    D45     88.00           100.00Kč
  7 Štrossová Jiřina         DCE5650    7870    D55      8.00           100.00Kč
  8 Pavlů Jaroslav           DCE6100  232041    H45     22.00           100.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      700.00        0.00        0.00        0.00      700.00        0.00     -700.00
 
 
Startovka oddílu: DKP - SK Kotlářka Praha                        Sobota 16.3.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Procházka Zdenko         DKP4300   51800    H65     36.00           100.00Kč
  2 Procházka Aleš           DKP4700   49885    H55     32.00           100.00Kč
  3 Kovářová Zdeňka          DKP5152            D55     20.00           100.00Kč
  4 Mrázková Ivana           DKP5650   51795    D45     68.00           100.00Kč
  5 Klaška Pavel             DKP6500    8650    H21A     9.00           100.00Kč
  6 Illnerová Daniela        DKP6651  231939    D45     64.00           100.00Kč
  7 Tomeš Jaroslav           DKP8109  416025    H21A     5.00           100.00Kč
  8 Dienerová Petra          DKP8159  420446    D21C    15.00           100.00Kč
  9 Matoušek Petr            DKP8401 2049575    H21C    13.00           100.00Kč
 10 Kovářová Kristýna        DKP8450 9000007    D21A    78.00           100.00Kč
 11 Wagner Libor             DKP8511  301369    H21A    51.00           100.00Kč
 12 Ramba Jiří               DKP8606  231951    H21B    39.00           100.00Kč
 13 Plochová Dominika        DKP8651   51798    D21A   100.00           100.00Kč
 14 Klaška Pavel             DKP9301 1700077    H21A    55.00           100.00Kč
 15 Illner Vojtěch           DKP9600  515498    H21B    25.00           100.00Kč
 16 Klašková Josefina        DKP9651  443061    P3      16.00            70.00Kč
 17 Šebek Petr               DKP9903  889292    H14     84.00            70.00Kč
 18 Illnerová Kateřina       DKP9950    9888    D14     39.00            70.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1710.00        0.00        0.00        0.00     1710.00        0.00    -1710.00
 
 
Startovka oddílu: DLT - OB Rozmarýn Litoměřice                   Sobota 16.3.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Babický Tomáš            DLT5001    8890    H55      4.00           100.00Kč
  2 Nosek Petr               DLT6901  336778    H35      8.00           100.00Kč
  3 Reisingerová Martina     DLT7251  236061    D35    108.00           100.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      300.00        0.00        0.00        0.00      300.00        0.00     -300.00
 
 
Startovka oddílu: DOB - KOB Dobruška                             Sobota 16.3.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Leštínský Tomáš          DOB7801 2027232    H21B    43.00           100.00Kč
  2 Janda Martin             DOB8002  920696    H21A    21.00           100.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      200.00        0.00        0.00        0.00      200.00        0.00     -200.00
 
 
Startovka oddílu: DOK - OK Doksy                                 Sobota 16.3.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Synek Antonín            DOK0001    7758    H14     62.00            70.00Kč
  2 Synková Barbora          DOK0450            D10     51.00            50.00Kč
  3 Vilimovská Miroslava     DOK5750    7757    D21C    73.00           100.00Kč
  4 Kapounová Jitka          DOK6050  886261    D21C    67.00           100.00Kč
  5 Synek Marcel             DOK7600    7767    H21D    74.00           100.00Kč
  6 Synek Antonín            DOK7800    7755    H21B    59.00           100.00Kč
  7 Synková Petra            DOK7950    7773    D21B    67.00           100.00Kč
  8 Novák Daniel             DOK8700  887924    H21A    53.00           100.00Kč
  9 Charousek Jakub          DOK9200            H21D    78.00           100.00Kč
 10 Charousková Lucie        DOK9450    7759    D21B    75.00           100.00Kč
 11 Koštejn Vít              DOK9800  888634    H21B    17.00           100.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1020.00        0.00        0.00        0.00     1020.00        0.00    -1020.00
 
 
Startovka oddílu: EKP - VŠTJ Ekonom Praha                        Sobota 16.3.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kalinová Ella            EKP0961 2035145    HDR      5.00            50.00Kč
  2 Adrián Petr              EKP5600   51314    H45     18.00           100.00Kč
  3 Milan Bochenek           EKP5601   51581    P5      26.00           100.00Kč
  4 Bochenková Jana          EKP6150  232174    D45     56.00           100.00Kč
  5 Koucký Roman             EKP6301 2035738    H45     46.00           100.00Kč
  6 Kalina Miroslav          EKP8211  515458    H21B    97.00           100.00Kč
  7 Kalinová Markéta         EKP8259  515409    D21C     1.00           100.00Kč
  8 Koucký Martin            EKP9700 2032158    P3       9.00            70.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      720.00        0.00        0.00        0.00      720.00        0.00     -720.00
 
 
Startovka oddílu: FSP - VŠTJ Stavební fakulta Praha              Sobota 16.3.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Borovička Milan          FSP6104  515097    H21C    53.00           100.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      100.00        0.00        0.00        0.00      100.00        0.00     -100.00
 
 
Startovka oddílu: FYD - Jizerský klub OB Frýdlant                Sobota 16.3.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Macháčková Barbora       FYD0051   49994    D14     59.00            70.00Kč
  2 Macháček Aleš            FYD6400    8333    H21A    43.00           100.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      170.00        0.00        0.00        0.00      170.00        0.00     -170.00
 
 
Startovka oddílu: GJN - Gymnázium Jana Nerudy                    Sobota 16.3.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Ondřej Klimeš            GJN0001    4258 P  H21B     7.00           100.00Kč
  2 Iva Klimešová            GJN0002    4259 P  D21B    23.00           100.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      200.00       80.00        0.00        0.00      280.00        0.00     -280.00
Půjčeno čipů:2
 
 
Startovka oddílu: HOR - TJ Jiskra Hořice                         Sobota 16.3.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Rückerová Šárka          HOR0050 2025352    D14     67.00            70.00Kč
  2 Rücker Jan               HOR0201 2025353    H12    105.00            70.00Kč
  3 Kolář Šimon              HOR0400 2049536    H10     99.00            50.00Kč
  4 Fejk Zbyněk              HOR4801   51178    H65      0.00           100.00Kč
  5 Vávra Martin             HOR6302    9007    H45     40.00           100.00Kč
  6 Kolář Viktor             HOR7300 2049537    H35     24.00           100.00Kč
  7 Luštický Martin          HOR8700 2035709    H21A    67.00           100.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      590.00        0.00        0.00        0.00      590.00        0.00     -590.00
 
 
Startovka oddílu: CHA - OK Chrastava                             Sobota 16.3.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kašková Eva              CHA4650    8152    D65      7.00           100.00Kč
  2 Smetana Radim            CHA4700    8153    H65     42.00           100.00Kč
  3 Kadavý Zdeněk            CHA4901    8155    H55     42.00           100.00Kč
  4 Vokálová Pavla           CHA4951    8158    P3       6.00            70.00Kč
  5 Ševčík Milan             CHA5003    8199    H55      2.00           100.00Kč
  6 Šaffková Zuzana          CHA5150    8162    D55     38.00           100.00Kč
  7 Ševčíková Alena          CHA5351    8165    D55     26.00           100.00Kč
  8 Kaška Rudolf             CHA5500    8167    H55     64.00           100.00Kč
  9 Bradnová Věra            CHA5550    8168    D55     14.00           100.00Kč
 10 Vajcová Hana             CHA5651    8566    D45     74.00           100.00Kč
 11 Kadavá Eva               CHA5750    8171    D55     34.00           100.00Kč
 12 Gorčica Pavel            CHA6200    8174    H21C     5.00           100.00Kč
 13 Gorčicová Ivana          CHA6550    8179    D45     78.00           100.00Kč
 14 Kadavý Petr              CHA7800    8188    H21B    65.00           100.00Kč
 15 Kašková Kateřina         CHA7850  887906    D21A    88.00           100.00Kč
 16 Němec Jan                CHA8606    4130    H21B    73.00           100.00Kč
 17 Brozová Veronika         CHA8650    8193    D21B    37.00           100.00Kč
 18 Hlavatá Andrea           CHA8753    4127    D21B    11.00           100.00Kč
 19 Gorčicová Eliška         CHA9150    8197    D21B    29.00           100.00Kč
 20 Nejman Stanislav         CHA9500  330671    H21B     5.00           100.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1970.00        0.00        0.00        0.00     1970.00        0.00    -1970.00
 
 
Startovka oddílu: CHC - KOB Choceň                               Sobota 16.3.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Sýkora Bohumil           CHC8601    9563    H21D    82.00           100.00Kč
  2 Pěluchová Daniela        CHC8851    9549    D21C    33.00           100.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      200.00        0.00        0.00        0.00      200.00        0.00     -200.00
 
 
Startovka oddílu: JEN - OB Jenišovice                            Sobota 16.3.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Richtr Jiří              JEN5001    7777    H55     72.00           100.00Kč
  2 Bárta Miroslav           JEN5201    7778    H55     22.00           100.00Kč
  3 Jedlička Miroslav        JEN5301  336709    H55     68.00           100.00Kč
  4 Havlová Jaroslava        JEN5452    4631    D55     12.00           100.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      400.00        0.00        0.00        0.00      400.00        0.00     -400.00
 
 
Startovka oddílu: JHB - TJ Jiskra Havlíčkův Brod                 Sobota 16.3.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Novotná Šárka            JHB0152    4776    D12     49.00            70.00Kč
  2 Novotný Marek            JHB0301   49814    H10     91.00            50.00Kč
  3 Hrstka Vladislav         JHB5702   52357    H55     38.00           100.00Kč
  4 Bláha Leoš               JHB6207   52362    H45     24.00           100.00Kč
  5 Fencíková Vladislava     JHB6553   53614    D35     90.00           100.00Kč
  6 Vlková Radka             JHB6554 2023954    D45     86.00           100.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      520.00        0.00        0.00        0.00      520.00        0.00     -520.00
 
 
Startovka oddílu: JIL - OK Jilemnice                             Sobota 16.3.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Zlesák Zdeněk            JIL4701    9066    H65      6.00           100.00Kč
  2 Zlesáková Vlasta         JIL5362    9068    D55     30.00           100.00Kč
  3 Havlíček Libor           JIL6103 2035747    H35     40.00           100.00Kč
  4 Votoček Tomáš            JIL7041    9069    H35     58.00           100.00Kč
  5 Votočková Jaroslava      JIL7255    9076    D35     94.00           100.00Kč
  6 Havlíček Lukáš           JIL9003   49363    H21C    59.00           100.00Kč
  7 Černý Vojtěch            JIL9006    9091    H21D    80.00           100.00Kč
  8 Havlíčková Nikola        JIL9352  438024    D21C    19.00           100.00Kč
  9 Hajný Vojtěch            JIL9902 2035313    H14     72.00            70.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      870.00        0.00        0.00        0.00      870.00        0.00     -870.00
 
 
Startovka oddílu: JPV - SK Prostějov                             Sobota 16.3.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Vláčilová Barbora        JPV0456   52859    HDR     16.00            50.00Kč
  2 Jeřábek Luboš            JPV6112   52498    H45      0.00           100.00Kč
  3 Vláčil Daniel            JPV7307  887622    H35      0.00           100.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      250.00        0.00        0.00        0.00      250.00        0.00     -250.00
 
 
Startovka oddílu: KAM - SK Kamenice                              Sobota 16.3.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Žemlová Barbora          KAM0751   52122    HDR    113.00            50.00Kč
  2 Žemla Tomáš              KAM7105   51565    H35      4.00           100.00Kč
  3 Procházková Marie        KAM9554   51968    D21B    71.00           100.00Kč
  4 Hejnalová Eva            KAM9651    9356    P5      30.00           100.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      350.00        0.00        0.00        0.00      350.00        0.00     -350.00
 
 
Startovka oddílu: KAS - KOB Kamenický Šenov                      Sobota 16.3.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hnízdil Matěj            KAS0301   51382    H10     83.00            50.00Kč
  2 Štrojsa Josef            KAS4000    8230    H65     28.00           100.00Kč
  3 Štrojsová Jaroslava      KAS4350    8228    D65     19.00           100.00Kč
  4 Nejezchleba Jiří         KAS4600    8235    H65     12.00           100.00Kč
  5 Eichler Petr             KAS6900   51385    H35      2.00           100.00Kč
  6 Eichlerová Jana          KAS7051    8229    D35      0.00           100.00Kč
  7 Hnízdil Jan              KAS7100  515023    H35     66.00           100.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      650.00        0.00        0.00        0.00      650.00        0.00     -650.00
 
 
Startovka oddílu: KPY - SKOB Kralupy n.Vlt.                      Sobota 16.3.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Novák Josef              KPY0000   53731    H14     60.00            70.00Kč
  2 Míchalová Šárka          KPY0050  515401    D14     45.00            70.00Kč
  3 Miřácký Adam             KPY0301    4222 P  H10    101.00            50.00Kč
  4 Zelenka Vincent          KPY0400    4223 P  HDR     37.00            50.00Kč
  5 Dobeš Václav             KPY5701  301374    H45     34.00           100.00Kč
  6 Freyová Michaela         KPY6050  301394    D21C    79.00           100.00Kč
  7 Kohlová Alena            KPY6051   53182    D45     72.00           100.00Kč
  8 Kohl Jiří                KPY6201  301391    H21C     9.00           100.00Kč
  9 Liška Jindřich           KPY6700  682077    H35     52.00           100.00Kč
 10 Procházka Vít            KPY8000  301370    H21B    15.00           100.00Kč
 11 Koldinský Jan            KPY8506  301149    H21A    11.00           100.00Kč
 12 Procházková Zuzana       KPY8650    8580    D21B     7.00           100.00Kč
 13 Klomínský Václav         KPY8700            H21B     9.00           100.00Kč
 14 Kohlová Zuzana           KPY8852  301347    D21B    77.00           100.00Kč
 15 Vejrostová Lenka         KPY8853  330691    D21B    73.00           100.00Kč
 16 Nováková Marie           KPY9850    4224 P  P3      25.00            70.00Kč
 17 Tomešková Monika         KPY9950  301352    D14     33.00            70.00Kč
 18 Lišková Hana             KPY9951  682095    D14     51.00            70.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1550.00      120.00        0.00        0.00     1670.00        0.00    -1670.00
Půjčeno čipů:3
 
 
Startovka oddílu: KSU - Klub vytrvalostních sportů Šumperk       Sobota 16.3.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Junová Lenka             KSU7653  887942    D21B    33.00           100.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      100.00        0.00        0.00        0.00      100.00        0.00     -100.00
 
 
Startovka oddílu: LBE - TJ Lokomotiva Beroun                     Sobota 16.3.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Nosál Stanislav          LBE4600    8805    H65     50.00           100.00Kč
  2 Karmazín Pavel           LBE6800   52975    H35     30.00           100.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      200.00        0.00        0.00        0.00      200.00        0.00     -200.00
 
 
Startovka oddílu: LDC - KOB Děčín                                Sobota 16.3.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Pospíšilová Jana         LDC4451  232341    D65     23.00           100.00Kč
  2 Pospíšil Jaromír         LDC5301 7410753    H55     18.00           100.00Kč
  3 Vlk Josef                LDC5801 7700058    H45     56.00           100.00Kč
  4 Burdová Simona           LDC6851  440493    D21C    35.00           100.00Kč
  5 Nehasil Vladislav        LDC7101 7111213    H21B    67.00           100.00Kč
  6 Nehasilová Zuzana        LDC7150 7121314    D35     88.00           100.00Kč
  7 Štěpán Petr              LDC7301 7007007    H35     22.00           100.00Kč
  8 Burdová Adéla            LDC9152 7434894    D21A   104.00           100.00Kč
  9 Burda Matěj              LDC9602 7667667    H21B    71.00           100.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      900.00        0.00        0.00        0.00      900.00        0.00     -900.00
 
 
Startovka oddílu: LJN - TJ LIAZ Jablonec nad Nisou               Sobota 16.3.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Matoušek Luboš           LJN4700    7741    H65      4.00           100.00Kč
  2 Šikola Alexej            LJN5301  446348    H55     50.00           100.00Kč
  3 Matoušková Marie         LJN5550    7742    D55     36.00           100.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      300.00        0.00        0.00        0.00      300.00        0.00     -300.00
 
 
Startovka oddílu: LLI - TJ Loko Liberec                          Sobota 16.3.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Melichar Petr            LLI0001   51203    H14     92.00            70.00Kč
  2 Bradáč Jakub             LLI0002 2032105    H14     78.00            70.00Kč
  3 Bradáč David             LLI0203 2032132    H12     79.00            70.00Kč
  4 Peterka Jakub            LLI0404   51201    HDR      2.00            50.00Kč
  5 Bradáč Václav            LLI0600    4227 P  HDR     32.00            50.00Kč
  6 Krausová Marie           LLI4451   51214    D65     17.00           100.00Kč
  7 Kraus Jan                LLI4501   51213    H65     34.00           100.00Kč
  8 Lukáš Zdeněk             LLI4502    8243    H65     44.00           100.00Kč
  9 Peterka Josef            LLI4702   51204    H65     18.00           100.00Kč
 10 Kubíková Hela            LLI4851    8242    D65     13.00           100.00Kč
 11 Korejčíková Dáďa         LLI5550    8546    D21B    31.00           100.00Kč
 12 Košek Ladislav           LLI5903  410732    P5      34.00           100.00Kč
 13 Melichar Jaromír         LLI6301    8503    P3      11.00            70.00Kč
 14 Košková Vlasta           LLI6351  410719    P5       6.00           100.00Kč
 15 Fürst Aleš               LLI6801  436961    H45      2.00           100.00Kč
 16 Fürstová Katka           LLI6950 2032126    P3      29.00            70.00Kč
 17 Balcarová Alena          LLI7150 1398994    P3       2.00            70.00Kč
 18 Melicharová Barbora      LLI7252 1398996    P3      27.00            70.00Kč
 19 Peterka Vojtěch          LLI7502  515503    H21A    87.00           100.00Kč
 20 Peterková Viktorie       LLI7551   51205    P3      23.00            70.00Kč
 21 Hoidekrová Lucie         LLI9552  410734    D21B    65.00           100.00Kč
 22 Labský Jan               LLI9602  428203    H21C    33.00           100.00Kč
 23 Fürst Matouš             LLI9603 7003006    H21B    87.00           100.00Kč
 24 Štičková Anna            LLI9651  253131    D21B    57.00           100.00Kč
 25 Kraus Jakub              LLI9702   51208    P5      20.00           100.00Kč
 26 Procházka Daniel         LLI9703    8241    H21C    29.00           100.00Kč
 27 Balcarová Barbora        LLI9751  434595    D21C     7.00           100.00Kč
 28 Melichar Vojtěch         LLI9802   51207    H21C    17.00           100.00Kč
 29 Neumannová Kristýna      LLI9850  253147    P3      21.00            70.00Kč
 30 Žihlová Anna             LLI9852  428241    P3       0.00            70.00Kč
 31 Krausová Hana            LLI9853   51211    P3      15.00            70.00Kč
 32 Fürstová Anna            LLI9854  436960    P3       4.00            70.00Kč
 33 Truhlářová Michala       LLI9950            HDR      4.00            50.00Kč
 34 Labská Karolína          LLI9952  428206    P3      19.00            70.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     2860.00       40.00        0.00        0.00     2900.00        0.00    -2900.00
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: LME - SK Los Mělník                            Sobota 16.3.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Gabryš Lubomír           LME0000  331076    H14     86.00            70.00Kč
  2 Bejvlová Karolína        LME0250    4228 P  D12     65.00            70.00Kč
  3 Bejvl Marek              LME0400    4230 P  H10     81.00            50.00Kč
  4 Šimková Anežka           LME0950  416325    HDR     17.00            50.00Kč
  5 Šimek Miroslav           LME6300 2020717    H21D   114.00           100.00Kč
  6 Gabryšová Tereza         LME6850  515051    D35     86.00           100.00Kč
  7 Bejvl Jakub              LME7100    4231 P  H35     42.00           100.00Kč
  8 Bejvlová Martina         LME7350    4232 P  D21C    17.00           100.00Kč
  9 Alblová Lucie            LME7555  420448    D21C    65.00           100.00Kč
 10 Albl Miloslav            LME7600  420455    H21C    65.00           100.00Kč
 11 Šimková Markéta          LME7755 2045245    D21C     5.00           100.00Kč
 12 Petrvalská Olívia        LME9150 2020723    D21C    81.00           100.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1040.00      160.00        0.00        0.00     1200.00        0.00    -1200.00
Půjčeno čipů:4
 
 
Startovka oddílu: LPM - OK Lokomotiva Plzeň                      Sobota 16.3.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Šiková Barbora           LPM9650  361920    D21C    13.00           100.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      100.00        0.00        0.00        0.00      100.00        0.00     -100.00
 
 
Startovka oddílu: LPU - OK Lokomotiva Pardubice                  Sobota 16.3.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Roudný Václav            LPU0001    9884    H14     70.00            70.00Kč
  2 Roudný Martin            LPU0002  425543    H14     66.00            70.00Kč
  3 Držková Berenika         LPU0151  425545    D12     73.00            70.00Kč
  4 Farář Václav             LPU5201    9260    H55     70.00           100.00Kč
  5 Klimpl Petr              LPU5401    9201    H21D    62.00           100.00Kč
  6 Klimplová Alena          LPU5551    9202    D55     16.00           100.00Kč
  7 Novotná Jiřina           LPU5654    9290    D55     22.00           100.00Kč
  8 Novotný Miroslav         LPU5905  301183    H21D   102.00           100.00Kč
  9 Roudný Václav            LPU6102    9277    H45     52.00           100.00Kč
 10 Vávra Jaroslav           LPU7308    9325    H21B    19.00           100.00Kč
 11 Mrskočová Dana           LPU7356 2049512    D35    100.00           100.00Kč
 12 Držka Štěpán             LPU7604    9324    H21B     1.00           100.00Kč
 13 Držková Markéta          LPU7670    9281    D21B     5.00           100.00Kč
 14 Kříž Libor               LPU7804    8089    H21B    63.00           100.00Kč
 15 Kutílek Jakub            LPU8609    9343    H21C    69.00           100.00Kč
 16 Duchová Iveta            LPU8654  515102    D21A   108.00           100.00Kč
 17 Hermanová Zuzana         LPU8752  515136    D21B    51.00           100.00Kč
 18 Kateřina Doleželová      LPU9558  220400    D21B    43.00           100.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1710.00        0.00        0.00        0.00     1710.00        0.00    -1710.00
 
 
Startovka oddílu: LTP - TJ Lokomotiva Teplice                    Sobota 16.3.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Riby Rose                LTP0051  887611    D14     55.00            70.00Kč
  2 Clark Oskar William      LTP0103            H12     87.00            70.00Kč
  3 Pavlová Martina          LTP0151   52925    D12     69.00            70.00Kč
  4 Matějková Zuzana         LTP0153            D12     53.00            70.00Kč
  5 Riby Thomas              LTP0202  897367    P3      10.00            70.00Kč
  6 Žejdlíková Eliška        LTP0350  886252    D10     67.00            50.00Kč
  7 Riby Philip              LTP0702  897359    HDR     10.00            50.00Kč
  8 Hulha Karel              LTP6001   52927    H21D    72.00           100.00Kč
  9 Kovář Karel              LTP6102  682080    H45      6.00           100.00Kč
 10 Kovářová Alena           LTP6151  232914    D45    102.00           100.00Kč
 11 Bruner Luboš             LTP6501  682114    H45     20.00           100.00Kč
 12 Kovář Boris              LTP6710  899153    H45     38.00           100.00Kč
 13 Bílý Petr                LTP6805   51279    H35     26.00           100.00Kč
 14 Pavel Petr               LTP6806  897351    H45     50.00           100.00Kč
 15 Žejdlík Michal           LTP7001  682100    H21D    98.00           100.00Kč
 16 Kovářová Josefa          LTP8653   52923    D21B    61.00           100.00Kč
 17 Hulha Lukáš              LTP9405  682116    H21D    86.00           100.00Kč
 18 Kovářová Lenka           LTP9750  682088    D21B    41.00           100.00Kč
 19 Žejdlíková Karolína      LTP9950  232494    D14     63.00            70.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1620.00        0.00        0.00        0.00     1620.00        0.00    -1620.00
 
 
Startovka oddílu: LTU - Lokomotiva Trutnov                       Sobota 16.3.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kutáčková Stanislava     LTU4751  405955    D65      5.00           100.00Kč
  2 Killar Marek             LTU6801  301646    H21D   110.00           100.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      200.00        0.00        0.00        0.00      200.00        0.00     -200.00
 
 
Startovka oddílu: MBM - O-mikron                                 Sobota 16.3.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Zelinka Jiří             MBM8740  232019    H21A    63.00           100.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      100.00        0.00        0.00        0.00      100.00        0.00     -100.00
 
 
Startovka oddílu: MFP - VŠSK MFF UK Praha                        Sobota 16.3.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Forst Antonín            MFP0101  218851    H12     99.00            70.00Kč
  2 Forst Albert             MFP0901  218782    HDR     28.00            50.00Kč
  3 Forstová Lenka           MFP6850  410727    D21B     9.00           100.00Kč
  4 Pelikánová Lucie         MFP6950  410387    D21B    79.00           100.00Kč
  5 Halíř Radim              MFP7000    8073    H35     60.00           100.00Kč
  6 Blahuta Marek            MFP7301  897349    H21B    27.00           100.00Kč
  7 Pelikán Lukáš            MFP9800  232534    H21D   106.00           100.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      620.00        0.00        0.00        0.00      620.00        0.00     -620.00
 
 
Startovka oddílu: MKP - SK Meteor Kačerov Praha                  Sobota 16.3.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Šerák Zdeněk             MKP4200   51705    H65     20.00           100.00Kč
  2 Koč Zdeněk               MKP4700   51706    H21B    31.00           100.00Kč
  3 Toušek Miloslav          MKP5000   51655    H55     46.00           100.00Kč
  4 Gregoriades Zdeněk       MKP5400   51653    H21B    37.00           100.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      400.00        0.00        0.00        0.00      400.00        0.00     -400.00
 
 
Startovka oddílu: NNN - NNN                                      Sobota 16.3.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kuncířová Jaroslava      NNN9050   49836    D21C    75.00           100.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      100.00        0.00        0.00        0.00      100.00        0.00     -100.00
 
 
Startovka oddílu: NPA - SK lyžování a OB Nová Paka               Sobota 16.3.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hák Petr                 NPA0301 2017685    P3       3.00            70.00Kč
  2 Novák Karel              NPA5001    9686    H55      6.00           100.00Kč
  3 Nováková Jana            NPA5552    9690    D55     42.00           100.00Kč
  4 Háková Eva               NPA6951 2017684    P3      22.00            70.00Kč
  5 Novák Jiří               NPA7502  682098    H21C    35.00           100.00Kč
  6 Novák Zdeněk             NPA7701    9694    H21C    21.00           100.00Kč
  7 Antoš Filip              NPA8001    9698    H21C    39.00           100.00Kč
  8 Šmidrkalová Monika       NPA9051    9711    D21B    35.00           100.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      740.00        0.00        0.00        0.00      740.00        0.00     -740.00
 
 
Startovka oddílu: OKP - SK OK 24 Praha                           Sobota 16.3.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Červinka Jaroslav        OKP5803   53558    H55     54.00           100.00Kč
  2 Nováková Irena           OKP6651  236111    D45     82.00           100.00Kč
  3 Červinka Jaroslav        OKP9000  303935    H21D    90.00           100.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      300.00        0.00        0.00        0.00      300.00        0.00     -300.00
 
 
Startovka oddílu: PGP - SK Praga Praha                           Sobota 16.3.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Janovský Tomáš           PGP0101   51636    H12     83.00            70.00Kč
  2 Dvořáková Ladislava      PGP4451   52096    D65      9.00           100.00Kč
  3 Doležal Miroslav         PGP5501   51753    H55     58.00           100.00Kč
  4 Doležalová Vlasta        PGP5550   52095    D55      6.00           100.00Kč
  5 Landovská Ivana          PGP6251  416118    D45    100.00           100.00Kč
  6 Ježková Regina           PGP6352   51660    D45     90.00           100.00Kč
  7 Janovský Tomáš           PGP6401  515464    H21A    57.00           100.00Kč
  8 Kondrát Martin           PGP6501   51840    H21A    15.00           100.00Kč
  9 Janovská Petra           PGP7355  887632    D21A   102.00           100.00Kč
 10 Matějů Luboš             PGP7601  995838    H21A    37.00           100.00Kč
 11 Šedivý Jan               PGP8409  515404    H21A    61.00           100.00Kč
 12 Voborská Jana            PGP8454   51582    D21C    83.00           100.00Kč
 13 Spurná Martina           PGP8556  995832    D21A    82.00           100.00Kč
 14 Ježková Dominika         PGP9053   51658    D21A    86.00           100.00Kč
 15 Westin Kjersti           PGP9255  997856    D21A    94.00           100.00Kč
 16 Navrátil Šimon           PGP9702  681882    H21B    57.00           100.00Kč
 17 Hudec Antonín            PGP9805  246900    H21D    66.00           100.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1670.00        0.00        0.00        0.00     1670.00        0.00    -1670.00
 
 
Startovka oddílu: PHK - OK 99 Hradec Králové                     Sobota 16.3.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Mikulecký Jan            PHK3801    9102    H65     16.00           100.00Kč
  2 Běhounová Jiřina         PHK5651    9401    D55      2.00           100.00Kč
  3 Běhoun Pavel             PHK5701    9400    H55     10.00           100.00Kč
  4 Hejnalová Hana           PHK6151    8949    P5       2.00           100.00Kč
  5 Mašata Roman             PHK7107  515050    H21A    81.00           100.00Kč
  6 Losman Petr              PHK7901  515420    H21C    37.00           100.00Kč
  7 Novotný Tomáš            PHK8101    9410    H21B    93.00           100.00Kč
  8 Novotná Martina          PHK8255  416264    D21C     3.00           100.00Kč
  9 Mašata Matěj             PHK9601   53163    H21A    85.00           100.00Kč
 10 Mašata Metoděj           PHK9905  207870    H14     80.00            70.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      970.00        0.00        0.00        0.00      970.00        0.00     -970.00
 
 
Startovka oddílu: PUL - USK Slavia UJEP Ústí n.L.                Sobota 16.3.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Novotný František        PUL4200   51215    H65     26.00           100.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      100.00        0.00        0.00        0.00      100.00        0.00     -100.00
 
 
Startovka oddílu: PVP - VSK Přírodověda - orientační sporty      Sobota 16.3.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Čechmánková Anna         PVP0450  347887    D10     53.00            50.00Kč
  2 Čechmánek Václav         PVP0600    8575    HDR     19.00            50.00Kč
  3 Neumannová Renata        PVP6650   51580    D45    104.00           100.00Kč
  4 Neumannová Kateřina      PVP9250    8565    D21B    19.00           100.00Kč
  5 Neumann Vojtěch          PVP9400  331313    H21A    23.00           100.00Kč
  6 Neumann Jindřich         PVP9900   53124    H14     68.00            70.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      470.00        0.00        0.00        0.00      470.00        0.00     -470.00
 
 
Startovka oddílu: PZR - SKP Žďár nad Sázavou                     Sobota 16.3.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Pospíšil Jaromír         PZR4417   51994    H55      8.00           100.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      100.00        0.00        0.00        0.00      100.00        0.00     -100.00
 
 
Startovka oddílu: ROU - SKOB Roudnice nad Labem                  Sobota 16.3.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Pohořalý Dobroslav       ROU6401 2023803    P5      22.00           100.00Kč
  2 Pohořalá Karolína        ROU6850 2023951    D35    110.00           100.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      200.00        0.00        0.00        0.00      200.00        0.00     -200.00
 
 
Startovka oddílu: SCP - AC Sparta Praha                          Sobota 16.3.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Valášek Josef            SCP4501   49813    H65     24.00           100.00Kč
  2 Novák Miloš              SCP4600   52299    H65      8.00           100.00Kč
  3 Lohrová Jarmila          SCP4650  219220    D65     11.00           100.00Kč
  4 Buriánek Jaromír         SCP4700   51562    H55     74.00           100.00Kč
  5 Přeček Zdeněk            SCP5200  500289    H21B    81.00           100.00Kč
  6 Zavadilová Naďa          SCP5450  336750    D55     18.00           100.00Kč
  7 Kavka Jiří               SCP5900  301147    H45     12.00           100.00Kč
  8 Hošek Ladislav           SCP6001   52115    H45     28.00           100.00Kč
  9 Vrabec Martin            SCP6100   51571    H45      8.00           100.00Kč
 10 Kavková Dana             SCP6150  446418    D45     70.00           100.00Kč
 11 Šebek Martin             SCP6700  889282    H45     16.00           100.00Kč
 12 Šebková Helena           SCP6750  889283    D45     66.00           100.00Kč
 13 Lohr Ivo                 SCP6801  442853    H35     28.00           100.00Kč
 14 Šístek Daniel            SCP7507   51566    H21B    51.00           100.00Kč
 15 Šebková Jana             SCP9250 2025359    D21C    77.00           100.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1500.00        0.00        0.00        0.00     1500.00        0.00    -1500.00
 
 
Startovka oddílu: SHK - TJ Slavia Hradec Králové                 Sobota 16.3.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Langr Jan                SHK0101   51179    H12     93.00            70.00Kč
  2 Fejlek Vojtěch           SHK5202    9104    H55     48.00           100.00Kč
  3 Fejlková Alice           SHK5351    9107    D55     24.00           100.00Kč
  4 Souček Karel             SHK6601  553452    H35     16.00           100.00Kč
  5 Langrová Monika          SHK7251    9802    P3      18.00            70.00Kč
  6 Slovák Miroslav          SHK7704   51500    H35     20.00           100.00Kč
  7 Kettnerová Dana          SHK8950   51986    D21B    69.00           100.00Kč
  8 Červená Adéla            SHK9755  420436    P3       7.00            70.00Kč
  9 Hájek Jakub              SHK9802  232493    H21D   108.00           100.00Kč
 10 Větříčková Andrea        SHK9951    9196    D14     57.00            70.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      880.00        0.00        0.00        0.00      880.00        0.00     -880.00
 
 
Startovka oddílu: SJC - Sportcentrum Jičín                       Sobota 16.3.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Karásek Matěj            SJC0001 2025365    H14     52.00            70.00Kč
  2 Mařádek Jiří             SJC0103     103    H12     81.00            70.00Kč
  3 Kochová Anna             SJC0153    4285    D12     55.00            70.00Kč
  4 Tesař Zdeněk             SJC0401 2053544    HDR      8.00            50.00Kč
  5 Havlík Jaroslav          SJC3601  888630    H65     46.00           100.00Kč
  6 Mikan Vladimír           SJC4805    9913    H65     40.00           100.00Kč
  7 Zlámalová Zdena          SJC7253    4744    D21C    59.00           100.00Kč
  8 Fejk Zbyněk              SJC7501    9911    H21C    41.00           100.00Kč
  9 Musil Pavel              SJC7705  995817    H21B    95.00           100.00Kč
 10 Fejková Marcela          SJC7751    9910    D21C    29.00           100.00Kč
 11 Rudolfová Jana           SJC7752 2020719    D21C    63.00           100.00Kč
 12 Posoldová Eva            SJC7957    9979    D21C    53.00           100.00Kč
 13 Kazda Jiří               SJC8006    4298    H21B    35.00           100.00Kč
 14 Mrázek Jan               SJC8102  771771    H21A    65.00           100.00Kč
 15 Kazda Ondřej             SJC8202  886288    H21A    83.00           100.00Kč
 16 Mrázková Romana          SJC8351  500556    D21B    17.00           100.00Kč
 17 Švihovská Eva            SJC8352    9988    D21C    71.00           100.00Kč
 18 Křížová Vendula          SJC8355   51563    D21C     9.00           100.00Kč
 19 Prášil Ondřej            SJC8401    9705    H21A    69.00           100.00Kč
 20 Kazdová Lenka            SJC8484  995813    D21C    49.00           100.00Kč
 21 Holas Štěpán             SJC8702    4286    H21A    27.00           100.00Kč
 22 Beneš Jan                SJC8703  886513    H21A    75.00           100.00Kč
 23 Špicarová Michaela       SJC8754    9971    D21B    53.00           100.00Kč
 24 Špicar Petr              SJC8801    9998    H21C    57.00           100.00Kč
 25 Soukupová Lucie          SJC8951   51180    D21A   110.00           100.00Kč
 26 Bochenková Ivana         SJC8952  897345    D21A    74.00           100.00Kč
 27 Zlámal David             SJC9603    4239    H21C    61.00           100.00Kč
 28 Zikmund Zdeněk           SJC9703 2045221    H21B    61.00           100.00Kč
 29 Zlámalová Nikola         SJC9951    4297    D14     69.00            70.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     2730.00        0.00        0.00        0.00     2730.00        0.00    -2730.00
 
 
Startovka oddílu: SJI - OK Jihlava                               Sobota 16.3.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hrstková Dana            SJI6051   52358    D45     84.00           100.00Kč
  2 Bořil Petr               SJI6207    6607    H21C    77.00           100.00Kč
  3 Jirků Roman              SJI8309  301273    H21B    21.00           100.00Kč
  4 Bořil Jan                SJI9700  232250    H21C    63.00           100.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      400.00        0.00        0.00        0.00      400.00        0.00     -400.00
 
 
Startovka oddílu: SJP - Slavoj Praha                             Sobota 16.3.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Bláha Matyáš             SJP0500  443105    H10     89.00            50.00Kč
  2 Bláha Vojtěch            SJP0501  443072    H10     73.00            50.00Kč
  3 Bláha Šimon              SJP0700   51421    HDR     34.00            50.00Kč
  4 Bláha Svatopluk          SJP3501    8797    H65     10.00           100.00Kč
  5 Bláha Jan                SJP6800  446359    H35     18.00           100.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      350.00        0.00        0.00        0.00      350.00        0.00     -350.00
 
 
Startovka oddílu: SLA - SKOB STAVIMAT Slaný                      Sobota 16.3.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Straková Veronika        SLA0051  219276    D14     31.00            70.00Kč
  2 Straková Denisa          SLA0750    8579    HDR     14.00            50.00Kč
  3 Straka Lukáš             SLA7002    8578    H35     32.00           100.00Kč
  4 Hanák Jan                SLA8002    8802    H21C    25.00           100.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      320.00        0.00        0.00        0.00      320.00        0.00     -320.00
 
 
Startovka oddílu: SMB - SKOB SIG-MAT Mladá Boleslav              Sobota 16.3.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Albrechtová Zuzana+Filip SMB        7707    HDR     43.00            50.00Kč
  2 Hlaváč Jaroslav          SMB4801    7718    H65     22.00           100.00Kč
  3 Albrecht Milan           SMB5901    7717    H21D    60.00           100.00Kč
  4 Šubrt Pavel              SMB6301    7703    H45     32.00           100.00Kč
  5 Žitný Tomáš              SMB6401   49971    H35     56.00           100.00Kč
  6 Pološčuková Monika       SMB6551    7722    D21C    11.00           100.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      550.00        0.00        0.00        0.00      550.00        0.00     -550.00
 
 
Startovka oddílu: SMR - SK SNS Smržovka                          Sobota 16.3.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Rychterová Dana          SMR6950 1007552    D35    104.00           100.00Kč
  2 Prchalová Ivana          SMR8754  416287    D21B    25.00           100.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      200.00        0.00        0.00        0.00      200.00        0.00     -200.00
 
 
Startovka oddílu: SNA - TJ Start Náchod                          Sobota 16.3.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hančová Marie            SNA8255    9605    D21B     3.00           100.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      100.00        0.00        0.00        0.00      100.00        0.00     -100.00
 
 
Startovka oddílu: SOB - Sdruž. organizátorů bank. sport. akcí    Sobota 16.3.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Brabencová Anna          SOB0450  887945    P3      14.00            70.00Kč
  2 Choutka Jaroslav         SOB6301    4181    H35     34.00           100.00Kč
  3 Randík Jan               SOB8703   53643    H21B    89.00           100.00Kč
  4 Choutková Magdalena      SOB8851    4183    D21A    96.00           100.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      370.00        0.00        0.00        0.00      370.00        0.00     -370.00
 
 
Startovka oddílu: SRK - SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou         Sobota 16.3.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Šklíbová Veronika        SRK0153  425600    D12     59.00            70.00Kč
  2 Hrobař Rudolf            SRK4702    9798    H55     30.00           100.00Kč
  3 Šklíba Jan               SRK7501    9811    H35     10.00           100.00Kč
  4 Šklíbová Jana            SRK7651    9503    P5      10.00           100.00Kč
  5 Šklíba Michal            SRK9900  416343    H14     74.00            70.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      440.00        0.00        0.00        0.00      440.00        0.00     -440.00
 
 
Startovka oddílu: STB - TJ Stadion Nový Bor                      Sobota 16.3.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Pachnik Stanislav        STB0303 2025001    H10    109.00            50.00Kč
  2 Ludvík Petr              STB5701  682361    H21D    70.00           100.00Kč
  3 Kubec Pavel              STB6601  682367    H21C    27.00           100.00Kč
  4 Abelová Ivana            STB6798  682366    D45     96.00           100.00Kč
  5 Pachnik Dariusz          STB6901  504408    H35     46.00           100.00Kč
  6 Průšek Petr              STB7000    8486    H35      6.00           100.00Kč
  7 Bernášek Jiří            STB8101  682354    H21C    43.00           100.00Kč
  8 Mostek Lukasz            STB9100 2025002    H21A    13.00           100.00Kč
  9 Pachnik Wojciech         STB9101  504407    H21A    35.00           100.00Kč
 10 Szeliga Malgorzata       STB9399 1394898    D21A   112.00           100.00Kč
 11 Kanikowska Dominika      STB9597 1396728    D21A    98.00           100.00Kč
 12 Haniszewska Angelika     STB9599 2028218    D21A   116.00           100.00Kč
 13 Szeliga Bartlomiej       STB9601 1396721    H21B    83.00           100.00Kč
 14 Wieczorek Marcin         STB9701 1396722    H21C    55.00           100.00Kč
 15 Ludvík Matyáš            STB9801  682362    H21D    88.00           100.00Kč
 16 Tschierschke Paulina     STB9850 1396727    D21B    21.00           100.00Kč
 17 Kubecová Kateřina        STB9999  303919    D14     61.00            70.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1620.00        0.00        0.00        0.00     1620.00        0.00    -1620.00
 
 
Startovka oddílu: STH - SK Studenec                              Sobota 16.3.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Junek Matouš             STH0801    9090    HDR     29.00            50.00Kč
  2 Junek Petr               STH5501    9063    H55     28.00           100.00Kč
  3 Kalenská Kateřina        STH7351  410777    P3      28.00            70.00Kč
  4 Kalenský Aleš            STH9801  331426    P3      13.00            70.00Kč
  5 Urbanová Markéta         STH9953    9997    D14     65.00            70.00Kč
  6 Kalenská Dominika        STH9958  253374    D14     71.00            70.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      430.00        0.00        0.00        0.00      430.00        0.00     -430.00
 
 
Startovka oddílu: TAP - KOB TRETRA Praha                         Sobota 16.3.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Pucherna Jan             TAP7701 7151177    H21A    71.00           100.00Kč
  2 Puchernová Zuzana        TAP8453 7518567    D21B    63.00           100.00Kč
  3 Zajíc Vítězslav          TAP8610  515469    H21A    49.00           100.00Kč
  4 Hodek Michal             TAP8808  515433    H21B    29.00           100.00Kč
  5 Černý Martin             TAP8902  887637    H21A    39.00           100.00Kč
  6 Zamazalová Kateřina      TAP9053  416010    D21A    92.00           100.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      600.00        0.00        0.00        0.00      600.00        0.00     -600.00
 
 
Startovka oddílu: TBM - TJ Tesla Brno                            Sobota 16.3.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kuchařová Ada            TBM5855   53261    D45     58.00           100.00Kč
  2 Matějková Hana           TBM8954  416154    D21B    27.00           100.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      200.00        0.00        0.00        0.00      200.00        0.00     -200.00
 
 
Startovka oddílu: TEH - Sokol Tehov                              Sobota 16.3.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Sládková Eva             TEH5751   51398    D55      0.00           100.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      100.00        0.00        0.00        0.00      100.00        0.00     -100.00
 
 
Startovka oddílu: TEP - Tempo Praha                              Sobota 16.3.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Klimešová Petra          TEP0050    4233 P  D14     37.00            70.00Kč
  2 Městková Eva             TEP4851   51647    D65     21.00           100.00Kč
  3 Klimešová Hana           TEP6150    4234 P  D45     62.00           100.00Kč
  4 Klimeš Petr              TEP6300    4235 P  H45     44.00           100.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      370.00      120.00        0.00        0.00      490.00        0.00     -490.00
Půjčeno čipů:3
 
 
Startovka oddílu: TJN - TJ Tatran Jablonec nad Nisou             Sobota 16.3.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Zappe Nicholas-Benjamin  TJN0003 2027206    H14     82.00            70.00Kč
  2 Pavel Martin             TJN0004 2045201    H14     56.00            70.00Kč
  3 Růta Matyáš              TJN0102 2032159    H12     95.00            70.00Kč
  4 Budský Ondřej            TJN0105 1398985    H12    107.00            70.00Kč
  5 Adamec Martin            TJN0106 2045202    H12    101.00            70.00Kč
  6 Baloghová Lída           TJN0150 2027211    D12     57.00            70.00Kč
  7 Rydlová Adéla            TJN0151 2035701    D12     67.00            70.00Kč
  8 Wdówka Jan               TJN0200  515188    H10     95.00            50.00Kč
  9 Budská Anna              TJN0253  416830    D12     63.00            70.00Kč
 10 Hornychová Karolína      TJN0254    4236 P  D10     55.00            50.00Kč
 11 Dejnožka Vojtěch         TJN0300 2027224    H10     87.00            50.00Kč
 12 Vitebský Lukáš           TJN0302 1398971    H10    111.00            50.00Kč
 13 Řehoř Vojta              TJN0303    4237 P  H10    105.00            50.00Kč
 14 Vitebská Eliška          TJN0350 1398987    D10     47.00            50.00Kč
 15 Wdówková Ellen           TJN0353   52270    HDR      7.00            50.00Kč
 16 Appeltová Míša           TJN0354    4238 P  D10     65.00            50.00Kč
 17 Tkáč Matěj               TJN0401 2027207    H10     77.00            50.00Kč
 18 Dejnožka Martin          TJN0600 2035718    HDR     12.00            50.00Kč
 19 Míka Bertík              TJN0601    4240 P  HDR      9.00            50.00Kč
 20 Hubáček David            TJN0602    4242 P  HDR     27.00            50.00Kč
 21 Hubáčková Lucie          TJN0651    4243 P  HDR     30.00            50.00Kč
 22 Řehoř Hynek              TJN0700    4244 P  HDR     20.00            50.00Kč
 23 Baloghová Mile           TJN0750    4246 P  HDR     25.00            50.00Kč
 24 Pavlova Lenka            TJN0850    4247 P  HDR     22.00            50.00Kč
 25 Petrželka Pavel          TJN3800   52900    H65      2.00           100.00Kč
 26 Picek Jan                TJN4000  434577    H65     14.00           100.00Kč
 27 Lukavec Míla             TJN4901    8258    H55     36.00           100.00Kč
 28 Lukavcová Lenka          TJN5452    8259    D55     28.00           100.00Kč
 29 Horák Petr               TJN5602    8262    H55     40.00           100.00Kč
 30 Zuzánek Zdeněk           TJN5901 1302798    H35     36.00           100.00Kč
 31 Zuzánková Růžena         TJN6051    8256    D45     94.00           100.00Kč
 32 Večeřová Ivana           TJN6052  232618    D45     76.00           100.00Kč
 33 Picek Jan                TJN6500  416839    H45      4.00           100.00Kč
 34 Žucha Jiří               TJN6603 2017687    H45     36.00           100.00Kč
 35 Posselt Martin           TJN6802  232256    H45     14.00           100.00Kč
 36 Rydlová Magda            TJN6850    7726    D45     98.00           100.00Kč
 37 Picková Helena           TJN6952  416843    D21C    39.00           100.00Kč
 38 Posseltová Romana        TJN7050  410359    D21B    39.00           100.00Kč
 39 Mrkvička Jiří            TJN7101 2020748    H21B    49.00           100.00Kč
 40 Míková Markéta           TJN7351  411593    D21C    55.00           100.00Kč
 41 Balogh Jan               TJN7500 2032176    H21B    69.00           100.00Kč
 42 Vokurka Jan              TJN7501  253145    H21B    85.00           100.00Kč
 43 Dejnožka Jiří            TJN7503 2027225    P5       0.00           100.00Kč
 44 Pešík Michal             TJN7701 2025338    P5      38.00           100.00Kč
 45 Hrobařová Lenka          TJN7754    9482    D21A    80.00           100.00Kč
 46 Zaoral Pedros            TJN7904  232631    H21B    41.00           100.00Kč
 47 Vokurková Marta          TJN7950  253111    D21B    59.00           100.00Kč
 48 Vančura Martin           TJN8002   51234    H21B    45.00           100.00Kč
 49 Pešík Angelika           TJN8250  830519    P3       5.00            70.00Kč
 50 Pešík Marek              TJN8301  830713    P5      12.00           100.00Kč
 51 Fólová Martina           TJN8853  416834    D21B    45.00           100.00Kč
 52 Kobr Tomáš               TJN8901 1969696    H21A    47.00           100.00Kč
 53 Picek Jan                TJN9101  416840    H21B    77.00           100.00Kč
 54 Večeřa Martin            TJN9105  232508    H21D   104.00           100.00Kč
 55 Posseltová Tereza        TJN9252  411767    D21B    55.00           100.00Kč
 56 Krpatová Klára           TJN9353  416846    D21B    13.00           100.00Kč
 57 Vaniš Ondřej             TJN9500 2027205    H21C     7.00           100.00Kč
 58 Posselt Martin           TJN9501  232512    H21C     1.00           100.00Kč
 59 Hájek Vojtěch            TJN9502  896978    H21C    51.00           100.00Kč
 60 Picek Štěpán             TJN9601 1302800    H21C    11.00           100.00Kč
 61 Žuchová Daniela          TJN9750 2020749    P3      20.00            70.00Kč
 62 Janeček Mirek            TJN9804 2027208    H21C    67.00           100.00Kč
 63 Šikolová Tereza          TJN9850    4250 P  D21C    21.00           100.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     5200.00      400.00        0.00        0.00     5600.00        0.00    -5600.00
Půjčeno čipů:10
 
 
Startovka oddílu: TJP - OOB TJ Sokol Troja                       Sobota 16.3.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Weisl Martin             TJP0200  224898    H12     85.00            70.00Kč
  2 Dolečková Míla           TJP3650   51325    D65      1.00           100.00Kč
  3 Ryšavý Vít               TJP4700   51332    H65     38.00           100.00Kč
  4 Ryšavá Lubomíra          TJP4750   53540    D65     15.00           100.00Kč
  5 Peterka František        TJP4900    8861    H55     26.00           100.00Kč
  6 Paukert Milan            TJP5000   51329    H55     14.00           100.00Kč
  7 Wolkerová Dagmar         TJP5250   51289    D55     32.00           100.00Kč
  8 Kraus Ota                TJP5700   53514    H55     34.00           100.00Kč
  9 Nováková Jana            TJP6551  446356    D35    106.00           100.00Kč
 10 Weislová Eva             TJP6750   51326    D35    112.00           100.00Kč
 11 Krausová Barbora         TJP9150   53504    D21A    84.00           100.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1070.00        0.00        0.00        0.00     1070.00        0.00    -1070.00
 
 
Startovka oddílu: TRI - TJ TŽ Třinec                             Sobota 16.3.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Michal Argaláš           TRI9301            H21A    45.00           100.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      100.00        0.00        0.00        0.00      100.00        0.00     -100.00
 
 
Startovka oddílu: TUR - OOB TJ Turnov                            Sobota 16.3.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Linková Lucie            TUR0251 2032102    D12     61.00            70.00Kč
  2 Hanuš Miroslav           TUR0401    4251 P  H10     75.00            50.00Kč
  3 Heřmánek Petr            TUR0500    8020    HDR     35.00            50.00Kč
  4 Vřešťál Antonín          TUR0604  416120    HDR     26.00            50.00Kč
  5 Vřešťál František        TUR0906  416139    HDR      6.00            50.00Kč
  6 Folprechtová Marie       TUR4250    8212    D65      3.00           100.00Kč
  7 Folprecht Eduard         TUR4301   51815    H65     48.00           100.00Kč
  8 Jakubec Jindřich         TUR4801    8351    H55     60.00           100.00Kč
  9 Hudský Vlastimil         TUR5100    8214    H55     56.00           100.00Kč
 10 Omová Jana               TUR5150 2025351    D55     10.00           100.00Kč
 11 Folprecht Miroslav       TUR5501   51816    H45     54.00           100.00Kč
 12 Konopáč Jiří             TUR5803    8220    H55     52.00           100.00Kč
 13 Linková Iva              TUR6850   51809    D21C    51.00           100.00Kč
 14 Heřmánek Michal          TUR7702   51124    P5      32.00           100.00Kč
 15 Cerha Milan              TUR7703 1007531    H35     50.00           100.00Kč
 16 Heřmánková Pavla         TUR7777    8062    D35    114.00           100.00Kč
 17 Oma Jakub                TUR8002  800320    H21A    29.00           100.00Kč
 18 Gomzyk Omová Michaela    TUR8153  515086    D21A   114.00           100.00Kč
 19 Krafková Lucie           TUR8650  876522    D21A   106.00           100.00Kč
 20 Horáková Veronika        TUR8751    7785    D21B    15.00           100.00Kč
 21 Hradec Pavel             TUR8801  995821    H21A    33.00           100.00Kč
 22 Sehnalová Tereza         TUR8852   51825    D21B    81.00           100.00Kč
 23 Hyka Jan                 TUR9002  410746    H21A    25.00           100.00Kč
 24 Wolf Daniel              TUR9100  515499    H21A    59.00           100.00Kč
 25 Zakouřil Vít             TUR9301  886823    H21A    17.00           100.00Kč
 26 Švábková Anna            TUR9352    7712    P5      28.00           100.00Kč
 27 Nikola Kochová           TUR9358  515087    D21B    49.00           100.00Kč
 28 Horák Patrik             TUR9502  888604    H21A     3.00           100.00Kč
 29 Hanušová Michaela        TUR9554  411564    D21C    61.00           100.00Kč
 30 Wolf Filip               TUR9701  995840    H21B    11.00           100.00Kč
 31 Linková Alena            TUR9751   51537    D21C    47.00           100.00Kč
 32 Kohlová Monika           TUR9756  231929    D21C    23.00           100.00Kč
 33 Hudská Ludmila           TUR9851  232726    D21C    41.00           100.00Kč
 34 Karatsiolis Kryštof      TUR9901  888618    H14     58.00            70.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     3140.00       40.00        0.00        0.00     3180.00        0.00    -3180.00
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: TUV - SOK TJ Turnov                            Sobota 16.3.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Folprechtová Julča+Lukáš TUV       51532    HDR     15.00            50.00Kč
  2 Hladík Jan               TUV0002  411538    H14     50.00            70.00Kč
  3 Hájek Kryštof            TUV0203  886280    H12    103.00            70.00Kč
  4 Hallman Marek            TUV0204            H10    113.00            50.00Kč
  5 Jirman Filip             TUV0212  231522    H12     97.00            70.00Kč
  6 Šritrová Lenka           TUV0252   51808    D12     51.00            70.00Kč
  7 Mellan Jonáš             TUV0308  888622    H10    103.00            50.00Kč
  8 Hájková Tereza           TUV0558  888656    D10     57.00            50.00Kč
  9 Mellanová Judita         TUV0559  888605    HDR     18.00            50.00Kč
 10 Vařeková  Anna           TUV0651            HDR     24.00            50.00Kč
 11 Kvapilová Kristýnka      TUV0999    8322    HDR      3.00            50.00Kč
 12 Gurka Jiří               TUV4601  501246    H55     82.00           100.00Kč
 13 Mellanová Veronika       TUV7251  411597    D21C    97.00           100.00Kč
 14 Hájek Jan                TUV7301    5788    H21D   112.00           100.00Kč
 15 Hájková Magdalena        TUV7351  411543    P3      12.00            70.00Kč
 16 Horáček Matěj            TUV8501    8067    H21C    99.00           100.00Kč
 17 Ježek Josef              TUV9901  411581    H14     54.00            70.00Kč
 18 Thoř Tomáš               TUV9903    2674    H14     90.00            70.00Kč
 19 Thořová Markéta          TUV9952  411521    D14     73.00            70.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1310.00        0.00        0.00        0.00     1310.00        0.00    -1310.00
 
 
Startovka oddílu: TZL - SKOB Zlín                                Sobota 16.3.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Žemlík Pavel             TZL7135    8893    H21C    15.00           100.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      100.00        0.00        0.00        0.00      100.00        0.00     -100.00
 
 
Startovka oddílu: VAK - Vakant                                   Sobota 16.3.2013
------------------------------------------------------------------------------------
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
        0.00        0.00        0.00        0.00        0.00        0.00        0.00
 
 
Startovka oddílu: VAM - OOB Vamberk                              Sobota 16.3.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Müllerová Zorka          VAM6767  981805    D45     80.00           100.00Kč
  2 Müller Robert            VAM6900  553456    H35     54.00           100.00Kč
  3 Adamovský Michal         VAM7200    9852    H35     48.00           100.00Kč
  4 Müller Kamil             VAM7501 2049538    H35     12.00           100.00Kč
  5 Műllerová Petra          VAM9098 2045224    D21C    85.00           100.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      500.00        0.00        0.00        0.00      500.00        0.00     -500.00
 
 
Startovka oddílu: VLI - VSK Slavia TU Liberec                    Sobota 16.3.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Martanová Elin           VLI0252 2043603    D12     47.00            70.00Kč
  2 Novotný Jaromír          VLI0300    4252 P  H10    107.00            50.00Kč
  3 Martanová Lea            VLI0555 2043610    D10     45.00            50.00Kč
  4 Karmazín Petr            VLI4901  361986    H55     12.00           100.00Kč
  5 Přinda Oldřich           VLI5101 1302773    H55     20.00           100.00Kč
  6 Karmazínová Ivana        VLI5150   51216    D55     40.00           100.00Kč
  7 Hickethier Manfred       VLI5201  336118    H55     66.00           100.00Kč
  8 Škoda Přemek             VLI5301    8302    H55     16.00           100.00Kč
  9 Šumberová Zuzana         VLI5351   83040    D55      4.00           100.00Kč
 10 Henych Petr              VLI6001  515132    H21A    19.00           100.00Kč
 11 Henychová Zuzana         VLI6151    9061    D21A    90.00           100.00Kč
 12 Poloprutský Tomáš        VLI6205   51227    H21C    49.00           100.00Kč
 13 Petrová Věra             VLI6251   51218    P3      17.00            70.00Kč
 14 Řezáč Pavel              VLI6900  301152    H21D   116.00           100.00Kč
 15 Urbaník Robert           VLI7002    8292    H21D    92.00           100.00Kč
 16 Martan Jiří              VLI7300    8129    H21B    47.00           100.00Kč
 17 Rubáček Jan              VLI7302   49963    H35     62.00           100.00Kč
 18 Martanová Daniela        VLI7452    8126    D35     84.00           100.00Kč
 19 Kučerová Jana            VLI7651    4255 P  D21C    69.00           100.00Kč
 20 Horáček Michal           VLI7700  500290    H21A    89.00           100.00Kč
 21 Heczková Bohdana         VLI7750    7752    D21A    76.00           100.00Kč
 22 Kolaja Ehlerová Jana     VLI8055 1398538    D21C    45.00           100.00Kč
 23 Kolaja Jan               VLI8100    4257 P  H21C    45.00           100.00Kč
 24 Horáčková Kateřina       VLI8150    4211    D21B     1.00           100.00Kč
 25 Petr Pavel               VLI9400    8288    H21C    83.00           100.00Kč
 26 Poloprutská Klára        VLI9750   49954    D21C    57.00           100.00Kč
 27 Poloprutská Lucie        VLI9950   49951    D14     35.00            70.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     2510.00      120.00        0.00        0.00     2630.00        0.00    -2630.00
Půjčeno čipů:3
 
 
Startovka oddílu: VPM - KOS Slavia VŠ Plzeň                      Sobota 16.3.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Richtr Lukáš             VPM0204  331267    H12     91.00            70.00Kč
  2 Richtrová Kamila         VPM0451  331467    D10     59.00            50.00Kč
  3 Richtr Aleš              VPM6601   51686    H35     44.00           100.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      220.00        0.00        0.00        0.00      220.00        0.00     -220.00
 
 
Startovka oddílu: VRL - OOS TJ Spartak Vrchlabí                  Sobota 16.3.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Stará Tereza             VRL0051  426374    D14     43.00            70.00Kč
  2 Štreglová Zuzana         VRL0251 2020709    D12     71.00            70.00Kč
  3 Štregl Matyáš            VRL0301 2017678    H10     85.00            50.00Kč
  4 Waněk Hubert             VRL0302  219210    H10     79.00            50.00Kč
  5 Matoušová Gabriela       VRL0352 2035739    D10     61.00            50.00Kč
  6 Štregl Tomáš             VRL5001    9001    H55     24.00           100.00Kč
  7 Waňková Dita             VRL7151  331619    D21C    31.00           100.00Kč
  8 Matoušová Petra          VRL7154  331359    D21C    37.00           100.00Kč
  9 Cupák Jiří               VRL7201    8972    H21C    73.00           100.00Kč
 10 Štregl Petr              VRL7303 2017676    H21B    23.00           100.00Kč
 11 Štreglová Andrea         VRL7552  206478    D35     98.00           100.00Kč
 12 Polák Vlastimil          VRL7702    9000    H21B    79.00           100.00Kč
 13 Hanč Petr                VRL8001  981811    H21B    91.00           100.00Kč
 14 Waněk Adam               VRL9501 1602634    H21B    53.00           100.00Kč
 15 Waňková Martina          VRL9951  425555    D14     47.00            70.00Kč
 16 Matoušová Kateřina       VRL9955 2032127    D14     53.00            70.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1330.00        0.00        0.00        0.00     1330.00        0.00    -1330.00
 
 
Startovka oddílu: VSP - USK Praha                                Sobota 16.3.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Semík Jakub              VSP0000  446363    H14     88.00            70.00Kč
  2 Průša Kryštof            VSP0102 2020707    H12     89.00            70.00Kč
  3 Zakouřil Matyáš          VSP0400  232616    H10     93.00            50.00Kč
  4 Průša Dominik            VSP0406 2032107    H10     97.00            50.00Kč
  5 Kopecká Valentýna        VSP0453 2021847    D10     63.00            50.00Kč
  6 Městka Václav            VSP0600  416121    HDR      1.00            50.00Kč
  7 Mencl Josef              VSP0602 2021850    HDR     33.00            50.00Kč
  8 Zakouřilová Klára        VSP0850 2032113    HDR     31.00            50.00Kč
  9 Hořínek Jaroslav         VSP5000   51643    H21C    23.00           100.00Kč
 10 Uher Petr                VSP5001   51741    H21C     3.00           100.00Kč
 11 Píchal Jan               VSP5202   52281    H21C    31.00           100.00Kč
 12 Mencl Miloslav           VSP6505   52277    P5       4.00           100.00Kč
 13 Hartman Aleš             VSP6506   51620    H21C    19.00           100.00Kč
 14 Semík Jan                VSP6507   53572    H21C    75.00           100.00Kč
 15 Neyrinck Noel            VSP7012    7911    P3      26.00            70.00Kč
 16 Menclová Silvie          VSP7050   51749    P3      24.00            70.00Kč
 17 Kilarská Marcela         VSP7151 1398972    D21A   122.00           100.00Kč
 18 Kopecká Alena            VSP7250 2021849    P3       1.00            70.00Kč
 19 Průšová Markéta          VSP7256   53160    D35    102.00           100.00Kč
 20 Průša Michal             VSP7310  553437    H35     64.00           100.00Kč
 21 Trnková Dana             VSP7351 2021823    D35     92.00           100.00Kč
 22 Zakouřil Václav          VSP7401   51724    H35     38.00           100.00Kč
 23 Zakouřilová Helena       VSP7453  232401    D35     96.00           100.00Kč
 24 Městková Kateřina        VSP7650   51746    D21C    99.00           100.00Kč
 25 Uhrová Zuzana            VSP8050  232062    D21C    43.00           100.00Kč
 26 Kopecká Johana           VSP9950 2021848    D14     49.00            70.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     2120.00        0.00        0.00        0.00     2120.00        0.00    -2120.00
 
 
Startovka oddílu: XX1 - Matějka                                  Sobota 16.3.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Zbyněk Matějka           XX1        4262 P  H21B    75.00           100.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      100.00       40.00        0.00        0.00      140.00        0.00     -140.00
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: XX2 - Navrátil                                 Sobota 16.3.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Ctirad Navratil          XX2        4261 P  P5      24.00           100.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      100.00       40.00        0.00        0.00      140.00        0.00     -140.00
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: XX3 - Sýkorka                                  Sobota 16.3.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Ivan Sykorka             XX3        4263 P  H21D    68.00           100.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      100.00       40.00        0.00        0.00      140.00        0.00     -140.00
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: XX4 - Štryncl                                  Sobota 16.3.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Pavel Štryncl            XX4        4264 P  H21A    73.00           100.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      100.00       40.00        0.00        0.00      140.00        0.00     -140.00
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: XX5 - Karoch                                   Sobota 16.3.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Petr Karoch              XX5        8649    P3       8.00            70.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       70.00        0.00        0.00        0.00       70.00        0.00      -70.00
 
 
Startovka oddílu: XX6 - Schulhof                                 Sobota 16.3.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Jan Schulhof             XX6        4260 P  P5      18.00           100.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      100.00       40.00        0.00        0.00      140.00        0.00     -140.00
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: ZBM - SK Žabovřesky Brno                       Sobota 16.3.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Tomáš Bořil              ZBM8833   52136    H21B    13.00           100.00Kč
  2 Nykodým Miloš            ZBM9005  515163    H21A     7.00           100.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      200.00        0.00        0.00        0.00      200.00        0.00     -200.00
 
 
Startovka oddílu: ZIT - Zittau                                   Sobota 16.3.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Wagner Martina           ZIT        6502    D45     60.00           100.00Kč
  2 Kudrass Peter            ZIT      660114    H45     10.00           100.00Kč
  3 Wagner Thomas            ZIT      411411    P5      14.00           100.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      300.00        0.00        0.00        0.00      300.00        0.00     -300.00
 
 
Startovka oddílu: ZUP - Berglovi                                 Sobota 16.3.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Bergl Tomáš              ZUP        7904    P5      40.00           100.00Kč
  2 Berglová Lucie           ZUP       51841    P5      36.00           100.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      200.00        0.00        0.00        0.00      200.00        0.00     -200.00