Konečné výsledky kategorie                                                16.3.2013 18:05:21
                                      Jarni Skaly 2013
===ČSOB-TUV===================================================Orienteering Organiser 2006===
 
 
Konečné výsledky kategorie: D10         2.3km    0m 7k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1.Matoušová Gabriela       OOS TJ Spartak Vrchl VRL0352 C     31.03  +      0.00
  2.Martanová Lea            VSK Slavia TU Libere VLI0555 C     39.10  +      8.07
  3.Hájková Tereza           SOK TJ Turnov        TUV0558 C     42.10  +     11.07
  4.Čechmánková Anna         VSK Přírodověda - or PVP0450 C     57.23  +     26.20
  5.Synková Barbora          OK Doksy             DOK0450 C     59.25  +     28.22
  6.Kándlová Ema             TJ Sokol Dobřichovic DCE0351 C     66.14  +     35.11
 MS Hornychová Karolína      TJ Tatran Jablonec n TJN0254 CMS   55.21  +     24.18
 
Konečné výsledky kategorie: D12         2.8km    0m 10k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Kochová Anna             Sportcentrum Jičín   SJC0153 B     24.25  +      0.00
  2.Šklíbová Veronika        SOOB Spartak Rychnov SRK0153 B     29.47  +      5.22
  3.Držková Berenika         OK Lokomotiva Pardub LPU0151 B     30.55  +      6.30
  4.Rydlová Adéla            TJ Tatran Jablonec n TJN0151 B     32.07  +      7.42
  5.Štreglová Zuzana         OOS TJ Spartak Vrchl VRL0251 C     33.44  +      9.19
  6.Martanová Elin           VSK Slavia TU Libere VLI0252 C     34.43  +     10.18
  7.Linková Lucie            OOB TJ Turnov        TUR0251 C     37.24  +     12.59
  8.Pavlová Martina          TJ Lokomotiva Teplic LTP0151 B     40.23  +     15.58
  9.Baloghová Lída           TJ Tatran Jablonec n TJN0150 C     41.27  +     17.02
 10.Bejvlová Karolína        SK Los Mělník        LME0250 C     56.40  +     32.15
 11.Šritrová Lenka           SOK TJ Turnov        TUV0252 C     61.59  +     37.34
 12.Novotná Šárka            TJ Jiskra Havlíčkův  JHB0152 C     73.45  +     49.20
 
Konečné výsledky kategorie: D14         3.5km    0m 11k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Waňková Martina          OOS TJ Spartak Vrchl VRL9951 A     39.45  +      0.00
  2.Kubecová Kateřina        TJ Stadion Nový Bor  STB9999 A     41.31  +      1.46
  3.Urbanová Markéta         SK Studenec          STH9953 B     42.25  +      2.40
  4.Větříčková Andrea        TJ Slavia Hradec Krá SHK9951 B     48.38  +      8.53
  5.Rückerová Šárka          TJ Jiskra Hořice     HOR0050 B     49.34  +      9.49
  6.Poloprutská Lucie        VSK Slavia TU Libere VLI9950 B     49.49  +     10.04
  7.Riby Rose                TJ Lokomotiva Teplic LTP0051 B     52.49  +     13.04
  8.Kopecká Johana           USK Praha            VSP9950 C     53.36  +     13.51
  9.Matoušová Kateřina       OOS TJ Spartak Vrchl VRL9955 B     54.04  +     14.19
 10.Thořová Markéta          SOK TJ Turnov        TUV9952 C     54.57  +     15.12
 11.Stará Tereza             OOS TJ Spartak Vrchl VRL0051 B     59.52  +     20.07
 12.Wierzba Wiktoria                              29P9950       66.08  +     26.23
 13.Lišková Hana             SKOB Kralupy n.Vlt.  KPY9951 C     69.55  +     30.10
 14.Klimešová Petra          Tempo Praha          TEP0050 C    105.28  +     65.43
 15.Míchalová Šárka          SKOB Kralupy n.Vlt.  KPY0050 C    112.12  +     72.27
 16.Tomešková Monika         SKOB Kralupy n.Vlt.  KPY9950 C    125.00  +     85.15
 
Konečné výsledky kategorie: D21A        8.0km    0m 18k  Ranking:0.0000 * 1.00
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Gregorová Kamila         SK Chotěboř          CTB8151 E     67.09  +      0.00  R:    0b
  2.Bochenková Ivana         Sportcentrum Jičín   SJC8952 E     70.41  +      3.32  R:    0b
  3.Duchová Iveta            OK Lokomotiva Pardub LPU8654 E     71.04  +      3.55  R:    0b
  4.Kovářová Kristýna        SK Kotlářka Praha    DKP8450 E     78.33  +     11.24  R:    0b
  5.Kilarská Marcela         USK Praha            VSP7151 C     81.25  +     14.16  R:    0b
  6.Kašková Kateřina         OK Chrastava         CHA7850 C     82.27  +     15.18  R:    0b
  7.Košárková Iva            NORD Slavia Minerva  AOP8152 C     86.01  +     18.52  R:    0b
  8.Burdová Adéla            KOB Děčín            LDC9152 C     87.52  +     20.43  R:    0b
  9.Haniszewska Angelika     TJ Stadion Nový Bor  STB9599 B     93.49  +     26.40  R:    0b
 10.Soukupová Lucie          Sportcentrum Jičín   SJC8951 C     93.50  +     26.41  R:    0b
 11.Szeliga Malgorzata       TJ Stadion Nový Bor  STB9399 A     98.23  +     31.14  R:    0b
 12.Westin Kjersti           SK Praga Praha       PGP9255 C    104.30  +     37.21  R:    0b
 13.Janovská Petra           SK Praga Praha       PGP7355 C    107.02  +     39.53  R:    0b
 14.Ježková Dominika         SK Praga Praha       PGP9053 C    112.47  +     45.38  R:    0b
 15.Choutková Magdalena      Sdruž. organizátorů  SOB8851 C    116.13  +     49.04  R:    0b
 16.Henychová Zuzana         VSK Slavia TU Libere VLI6151 C    119.25  +     52.16  R:    0b
 17.Zamazalová Kateřina      KOB TRETRA Praha     TAP9053 C    125.52  +     58.43  R:    0b
 18.Hrobařová Lenka          TJ Tatran Jablonec n TJN7754 C    128.59  +     61.50  R:    0b
    Kanikowska Dominika      TJ Stadion Nový Bor  STB9597 C DISK              
    Krausová Barbora         OOB TJ Sokol Troja   TJP9150 C DISK              
    Gomzyk Omová Michaela    OOB TJ Turnov        TUR8153 E DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D21B        6.0km    0m 15k  Ranking:0.0000 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Nikola Kochová           OOB TJ Turnov        TUR9358       52.01  +      0.00  R:    0b
  2.Krafková Lucie           OOB TJ Turnov        TUR8650 R     55.42  +      3.41  R:    0b
  3.Štičková Anna            TJ Loko Liberec      LLI9651 A     56.31  +      4.30  R:    0b
  4.Prchalová Ivana          SK SNS Smržovka      SMR8754 C     62.21  +     10.20  R:    0b
  5.Kateřina Doleželová      OK Lokomotiva Pardub LPU9558       63.19  +     11.18  R:    0b
  6.Mrázková Romana          Sportcentrum Jičín   SJC8351 R     63.33  +     11.32  R:    0b
  7.Šmidrkalová Monika       SK lyžování a OB Nov NPA9051 C     66.53  +     14.52  R:    0b
  8.Horáčková Kateřina       VSK Slavia TU Libere VLI8150 C     68.20  +     16.19  R:    0b
  9.Kovářová Josefa          TJ Lokomotiva Teplic LTP8653 C     70.51  +     18.50  R:    0b
 10.Neumannová Kateřina      VSK Přírodověda - or PVP9250 C     71.10  +     19.09  R:    0b
 11.Kettnerová Dana          TJ Slavia Hradec Krá SHK8950 C     71.38  +     19.37  R:    0b
 12.Hoidekrová Lucie         TJ Loko Liberec      LLI9552 A     72.06  +     20.05  R:    0b
 13.Kohlová Zuzana           SKOB Kralupy n.Vlt.  KPY8852 C     72.23  +     20.22  R:    0b
 14.Junová Lenka             Klub vytrvalostních  KSU7653 C     72.45  +     20.44  R:    0b
 15.Kovářová Lenka           TJ Lokomotiva Teplic LTP9750 A     73.14  +     21.13  R:    0b
 16.Puchernová Zuzana        KOB TRETRA Praha     TAP8453 C     73.34  +     21.33  R:    0b
 17.Hermanová Zuzana         OK Lokomotiva Pardub LPU8752 E     73.46  +     21.45  R:    0b
 18.Špicarová Michaela       Sportcentrum Jičín   SJC8754 C     74.11  +     22.10  R:    0b
 19.Fólová Martina           TJ Tatran Jablonec n TJN8853 C     74.29  +     22.28  R:    0b
 20.Horáková Veronika        OOB TJ Turnov        TUR8751 C     74.44  +     22.43  R:    0b
 21.Charousková Lucie        OK Doksy             DOK9450 B     76.36  +     24.35  R:    0b
 22.Sehnalová Tereza         OOB TJ Turnov        TUR8852 C     77.07  +     25.06  R:    0b
 23.Gorčicová Eliška         OK Chrastava         CHA9150 C     78.17  +     26.16  R:    0b
 24.Posseltová Tereza        TJ Tatran Jablonec n TJN9252 C     81.09  +     29.08  R:    0b
 25.Posseltová Romana        TJ Tatran Jablonec n TJN7050 C     82.58  +     30.57  R:    0b
 26.Vokurková Marta          TJ Tatran Jablonec n TJN7950 C     83.49  +     31.48  R:    0b
 27.Matějková Hana           TJ Tesla Brno        TBM8954 C     84.12  +     32.11  R:    0b
 28.Hančová Marie            TJ Start Náchod      SNA8255 C     85.07  +     33.06  R:    0b
 29.Brozová Veronika         OK Chrastava         CHA8650 C     85.17  +     33.16  R:    0b
 30.Držková Markéta          OK Lokomotiva Pardub LPU7670 C     85.26  +     33.25  R:    0b
 31.Forstová Lenka           VŠSK MFF UK Praha    MFP6850 C     86.17  +     34.16  R:    0b
 32.Hlavatá Andrea           OK Chrastava         CHA8753 C     86.22  +     34.21  R:    0b
 33.Nováková Anežka          Baník - FIZA Ostrava AOV9251 C     95.32  +     43.31  R:    0b
 34.Iva Klimešová            Gymnázium Jana Nerud GJN0002      104.43  +     52.42  R:    0b
 35.Tschierschke Paulina     TJ Stadion Nový Bor  STB9850 C    106.14  +     54.13  R:    0b
 36.Synková Petra            OK Doksy             DOK7950 C    106.38  +     54.37  R:    0b
 37.Procházková Zuzana       SKOB Kralupy n.Vlt.  KPY8650 C    119.58  +     67.57  R:   -0b
 38.Pelikánová Lucie         VŠSK MFF UK Praha    MFP6950 C    124.26  +     72.25  R:   -0b
 39.Vejrostová Lenka         SKOB Kralupy n.Vlt.  KPY8853 C    147.08  +     95.07  R:   -0b
 
Konečné výsledky kategorie: D21C        4.3km    0m 12k  Ranking:0.0000 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Alblová Lucie            SK Los Mělník        LME7555 C     47.07  +      0.00  R:    0b
  2.Havlíčková Nikola        OK Jilemnice         JIL9352 C     49.36  +      2.29  R:    0b
  3.Novotná Martina          OK 99 Hradec Králové PHK8255 C     50.05  +      2.58  R:    0b
  4.Linková Alena            OOB TJ Turnov        TUR9751 A     50.34  +      3.27  R:    0b
  5.Švihovská Eva            Sportcentrum Jičín   SJC8352 C     52.46  +      5.39  R:    0b
  6.Hudská Ludmila           OOB TJ Turnov        TUR9851 A     53.00  +      5.53  R:    0b
  7.Křížová Vendula          Sportcentrum Jičín   SJC8355 C     53.54  +      6.47  R:    0b
  8.Kazdová Lenka            Sportcentrum Jičín   SJC8484 R     54.00  +      6.53  R:    0b
  9.Fejková Marcela          Sportcentrum Jičín   SJC7751 C     54.48  +      7.41  R:    0b
 10.Míková Markéta           TJ Tatran Jablonec n TJN7351 C     56.26  +      9.19  R:    0b
 11.Kuncířová Jaroslava      NNN                  NNN9050       57.34  +     10.27  R:    0b
 12.Šimková Markéta          SK Los Mělník        LME7755 C     58.32  +     11.25  R:    0b
 13.Picková Helena           TJ Tatran Jablonec n TJN6952 C     58.52  +     11.45  R:    0b
 14.Linková Iva              OOB TJ Turnov        TUR6850 C     59.01  +     11.54  R:    0b
 15.Dienerová Petra          SK Kotlářka Praha    DKP8159 C     60.14  +     13.07  R:    0b
 16.Waňková Dita             OOS TJ Spartak Vrchl VRL7151 C     64.13  +     17.06  R:    0b
 17.Balcarová Barbora        TJ Loko Liberec      LLI9751 C     65.28  +     18.21  R:    0b
 18.Rudolfová Jana           Sportcentrum Jičín   SJC7752 C     65.57  +     18.50  R:    0b
 19.Pěluchová Daniela        KOB Choceň           CHC8851 C     67.08  +     20.01  R:    0b
 20.Kalinová Markéta         VŠTJ Ekonom Praha    EKP8259 C     68.19  +     21.12  R:    0b
 21.Jedličková Zdena         OK Jiskra Nový Bor   BOR6250 C     68.35  +     21.28  R:    0b
 22.Kolaja Ehlerová Jana     VSK Slavia TU Libere VLI8055 C     71.08  +     24.01  R:    0b
 23.Burdová Simona           KOB Děčín            LDC6851 C     72.59  +     25.52  R:    0b
 24.Šikolová Tereza          TJ Tatran Jablonec n TJN9850 C     73.58  +     26.51  R:    0b
 25.Műllerová Petra          OOB Vamberk          VAM9098 C     74.44  +     27.37  R:    0b
 26.Freyová Michaela         SKOB Kralupy n.Vlt.  KPY6050 C     82.32  +     35.25  R:    0b
 27.Vilimovská Miroslava     OK Doksy             DOK5750 C     88.28  +     41.21  R:    0b
 28.Kapounová Jitka          OK Doksy             DOK6050 C     95.38  +     48.31  R:    0b
 29.Matoušová Petra          OOS TJ Spartak Vrchl VRL7154 C     99.05  +     51.58  R:   -0b
 30.Šebková Jana             AC Sparta Praha      SCP9250 C    102.07  +     55.00  R:   -0b
 31.Petrvalská Olívia        SK Los Mělník        LME9150 C    104.37  +     57.30  R:   -0b
 32.Bejvlová Martina         SK Los Mělník        LME7350 C    138.27  +     91.20  R:   -0b
    Voborská Jana            SK Praga Praha       PGP8454 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D35         6.1km    0m 15k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Trnková Dana             USK Praha            VSP7351 C     60.57  +      0.00
  2.Rychterová Dana          SK SNS Smržovka      SMR6950 C     65.42  +      4.45
  3.Zakouřilová Helena       USK Praha            VSP7453 C     65.45  +      4.48
  4.Heřmánková Pavla         OOB TJ Turnov        TUR7777 C     66.38  +      5.41
  5.Nováková Jana            OOB TJ Sokol Troja   TJP6551 C     70.23  +      9.26
  6.Weislová Eva             OOB TJ Sokol Troja   TJP6750 C     73.14  +     12.17
  7.Mrskočová Dana           OK Lokomotiva Pardub LPU7356 C     76.01  +     15.04
  8.Fencíková Vladislava     TJ Jiskra Havlíčkův  JHB6553 C     76.36  +     15.39
  9.Martanová Daniela        VSK Slavia TU Libere VLI7452 C     81.27  +     20.30
 10.Gabryšová Tereza         SK Los Mělník        LME6850 C     83.38  +     22.41
 11.Štreglová Andrea         OOS TJ Spartak Vrchl VRL7552 C     84.50  +     23.53
 12.Nehasilová Zuzana        KOB Děčín            LDC7150 C     86.59  +     26.02
 13.Průšová Markéta          USK Praha            VSP7256 C     90.00  +     29.03
 14.Reisingerová Martina     OB Rozmarýn Litoměři DLT7251 C    122.12  +     61.15
 
Konečné výsledky kategorie: D45         5.2km    0m 13k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Hrstková Dana            OK Jihlava           SJI6051 C     59.47  +      0.00
  2.Neumannová Renata        VSK Přírodověda - or PVP6650 C     60.43  +      0.56
  3.Bochenková Jana          VŠTJ Ekonom Praha    EKP6150 C     63.24  +      3.37
  4.Müllerová Zorka          OOB Vamberk          VAM6767 C     64.42  +      4.55
  5.Zuzánková Růžena         TJ Tatran Jablonec n TJN6051 C     65.40  +      5.53
  6.Abelová Ivana            TJ Stadion Nový Bor  STB6798 C     69.39  +      9.52
  7.Mrázová Pavla            TJ Sokol Dobřichovic DCE5550 C     70.33  +     10.46
  8.Vajcová Hana             OK Chrastava         CHA5651 C     70.42  +     10.55
  9.Gorčicová Ivana          OK Chrastava         CHA6550 C     72.33  +     12.46
 10.Procházková Miluše       TJ Sokol Dobřichovic DCE5450 C     74.30  +     14.43
 11.Mrázková Ivana           SK Kotlářka Praha    DKP5650 C     75.59  +     16.12
 12.Klimešová Hana           Tempo Praha          TEP6150 C     81.49  +     22.02
 13.Kavková Dana             AC Sparta Praha      SCP6150 C     82.45  +     22.58
 14.Ježková Regina           SK Praga Praha       PGP6352 C     86.46  +     26.59
 15.Kohlová Alena            SKOB Kralupy n.Vlt.  KPY6051 C     89.07  +     29.20
 16.Nováková Irena           SK OK 24 Praha       OKP6651 C     90.24  +     30.37
 17.Illnerová Daniela        SK Kotlářka Praha    DKP6651 C    102.37  +     42.50
 18.Šebková Helena           AC Sparta Praha      SCP6750 C    105.56  +     46.09
 19.Kovářová Alena           TJ Lokomotiva Teplic LTP6151 C    108.44  +     48.57
 20.Večeřová Ivana           TJ Tatran Jablonec n TJN6052 C    112.45  +     52.58
 21.Vlková Radka             TJ Jiskra Havlíčkův  JHB6554 C    113.31  +     53.44
    Rydlová Magda            TJ Tatran Jablonec n TJN6850 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D55         3.9km    0m 12k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Šaffková Zuzana          OK Chrastava         CHA5150 C     52.25  +      0.00
  2.Doležalová Vlasta        SK Praga Praha       PGP5550 C     58.45  +      6.20
  3.Omová Jana               OOB TJ Turnov        TUR5150 C     62.44  +     10.19
  4.Fejlková Alice           TJ Slavia Hradec Krá SHK5351 C     63.24  +     10.59
  5.Kadavá Eva               OK Chrastava         CHA5750 C     63.32  +     11.07
  6.Sládková Eva             Sokol Tehov          TEH5751 C     64.36  +     12.11
  7.Bradnová Věra            OK Chrastava         CHA5550 C     66.03  +     13.38
  8.Novotná Jiřina           OK Lokomotiva Pardub LPU5654 C     68.05  +     15.40
  9.Zlesáková Vlasta         OK Jilemnice         JIL5362 C     68.47  +     16.22
 10.Karmazínová Ivana        VSK Slavia TU Libere VLI5150 C     68.55  +     16.30
 11.Klimplová Alena          OK Lokomotiva Pardub LPU5551 C     70.17  +     17.52
 12.Havlová Jaroslava        OB Jenišovice        JEN5452 C     73.32  +     21.07
 13.Wolkerová Dagmar         OOB TJ Sokol Troja   TJP5250 C     76.56  +     24.31
 14.Kovářová Zdeňka          SK Kotlářka Praha    DKP5152 C     78.41  +     26.16
 15.Lukavcová Lenka          TJ Tatran Jablonec n TJN5452 C     84.09  +     31.44
 16.Nováková Jana            SK lyžování a OB Nov NPA5552 C     87.29  +     35.04
 17.Ševčíková Alena          OK Chrastava         CHA5351 C     87.34  +     35.09
 18.Zavadilová Naďa          AC Sparta Praha      SCP5450 C     90.51  +     38.26
 19.Matoušková Marie         TJ LIAZ Jablonec nad LJN5550 C    113.01  +     60.36
    Štrossová Jiřina         TJ Sokol Dobřichovic DCE5650 C DISK              
    Běhounová Jiřina         OK 99 Hradec Králové PHK5651 C DISK              
    Šumberová Zuzana         VSK Slavia TU Libere VLI5351 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D65         3.5km    0m 11k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kašková Eva              OK Chrastava         CHA4650 C     63.21  +      0.00
  2.Lohrová Jarmila          AC Sparta Praha      SCP4650 C     63.56  +      0.35
  3.Krausová Marie           TJ Loko Liberec      LLI4451 C     65.17  +      1.56
  4.Kutáčková Stanislava     Lokomotiva Trutnov   LTU4751 C     65.18  +      1.57
  5.Dvořáková Ladislava      SK Praga Praha       PGP4451 C     66.15  +      2.54
  6.Kubíková Hela            TJ Loko Liberec      LLI4851 C     69.47  +      6.26
  7.Štrojsová Jaroslava      KOB Kamenický Šenov  KAS4350 C     70.52  +      7.31
  8.Pospíšilová Jana         KOB Děčín            LDC4451 C     73.05  +      9.44
  9.Dolečková Míla           OOB TJ Sokol Troja   TJP3650 C    166.47  +    103.26
    Folprechtová Marie       OOB TJ Turnov        TUR4250 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H10         2.3km    0m 7k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Průša Dominik            USK Praha            VSP0406 C     23.45  +      0.00
  2.Dejnožka Vojtěch         TJ Tatran Jablonec n TJN0300 C     27.32  +      3.47
  3.Zakouřil Matyáš          USK Praha            VSP0400 C     27.59  +      4.14
  4.Štregl Matyáš            OOS TJ Spartak Vrchl VRL0301 C     28.12  +      4.27
  5.Pachnik Stanislav        TJ Stadion Nový Bor  STB0303 C     28.30  +      4.45
  6.Tkáč Matěj               TJ Tatran Jablonec n TJN0401 C     30.06  +      6.21
  7.Novotný Jaromír          VSK Slavia TU Libere VLI0300 C     31.14  +      7.29
  8.Řehoř Vojta              TJ Tatran Jablonec n TJN0303 C     33.21  +      9.36
  9.Waněk Hubert             OOS TJ Spartak Vrchl VRL0302 C     34.00  +     10.15
 10.Hanuš Miroslav           OOB TJ Turnov        TUR0401 C     35.19  +     11.34
 10.Mellan Jonáš             SOK TJ Turnov        TUV0308 C     35.19  +     11.34
 12.Nápravník Jiří           SK Los Mělník        LME0401       44.00  +     20.15
 13.Hallman Marek            SOK TJ Turnov        TUV0204 C     45.22  +     21.37
 14.Novotný Marek            TJ Jiskra Havlíčkův  JHB0301 C     47.17  +     23.32
 15.Miřácký Adam             SKOB Kralupy n.Vlt.  KPY0301 C     54.37  +     30.52
 16.Bejvl Marek              SK Los Mělník        LME0400 C     62.26  +     38.41
 17.Bláha Vojtěch            Slavoj Praha         SJP0501 C     77.44  +     53.59
    Kolář Šimon              TJ Jiskra Hořice     HOR0400 C DISK              
 MS Wdówka Jan               TJ Tatran Jablonec n TJN0200 CMS   37.09  +     13.24
 
Konečné výsledky kategorie: H12         2.8km    0m 10k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Janovský Tomáš           SK Praga Praha       PGP0101 B     26.39  +      0.00
  2.Rücker Jan               TJ Jiskra Hořice     HOR0201 C     26.57  +      0.18
  3.Hájek Kryštof            SOK TJ Turnov        TUV0203 C     29.09  +      2.30
  4.Bílý Jakub               TJ Lokomotiva Teplic LTP0102       30.44  +      4.05
  5.Bradáč David             TJ Loko Liberec      LLI0203 C     36.06  +      9.27
  6.Průša Kryštof            USK Praha            VSP0102 C     43.19  +     16.40
  7.Forst Antonín            VŠSK MFF UK Praha    MFP0101 C     43.47  +     17.08
  8.Adamec Martin            TJ Tatran Jablonec n TJN0106 C     51.03  +     24.24
  9.Clark Oskar William      TJ Lokomotiva Teplic LTP0103 C     55.23  +     28.44
 10.Weisl Martin             OOB TJ Sokol Troja   TJP0200 C     90.10  +     63.31
 
Konečné výsledky kategorie: H14         3.9km    0m 12k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Melichar Petr            TJ Loko Liberec      LLI0001 B     43.53  +      0.00
  2.Šebek Petr               SK Kotlářka Praha    DKP9903 B     46.24  +      2.31
  3.Šklíba Michal            SOOB Spartak Rychnov SRK9900 B     53.05  +      9.12
  4.Bradáč Jakub             TJ Loko Liberec      LLI0002 B     55.01  +     11.08
  5.Synek Antonín            OK Doksy             DOK0001 B     57.04  +     13.11
  6.Hajný Vojtěch            OK Jilemnice         JIL9902 B     58.37  +     14.44
  7.Neumann Jindřich         VSK Přírodověda - or PVP9900 C     59.37  +     15.44
  8.Thoř Tomáš               SOK TJ Turnov        TUV9903 B     61.15  +     17.22
  9.Mašata Metoděj           OK 99 Hradec Králové PHK9905 B     64.20  +     20.27
 10.Karatsiolis Kryštof      OOB TJ Turnov        TUR9901 C     69.03  +     25.10
 11.Gabryš Lubomír           SK Los Mělník        LME0000 C     83.33  +     39.40
 12.Semík Jakub              USK Praha            VSP0000 C     89.25  +     45.32
 13.Novák Josef              SKOB Kralupy n.Vlt.  KPY0000 C     94.25  +     50.32
    Lebiedziejewski Marcel                        29P9900   DISK              
    Roudný Martin            OK Lokomotiva Pardub LPU0002 B DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H21A       10.9km    0m 24k  Ranking:0.0000 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Šedivý Jan               SK Praga Praha       PGP8409 E     68.23  +      0.00  R:    0b
  2.Wolf Daniel              OOB TJ Turnov        TUR9100 R     76.31  +      8.08  R:    0b
  3.Hradec Pavel             OOB TJ Turnov        TUR8801 E     76.56  +      8.33  R:    0b
  4.Horáček Michal           VSK Slavia TU Libere VLI7700 E     78.06  +      9.43  R:    0b
  5.Nykodým Miloš            SK Žabovřesky Brno   ZBM9005 E     79.03  +     10.40  R:    0b
  6.Luštický Martin          TJ Jiskra Hořice     HOR8700 C     79.09  +     10.46  R:    0b
  7.Oma Jakub                OOB TJ Turnov        TUR8002 C     82.25  +     14.02  R:    0b
  8.Kořínek Tomáš            OK Jiskra Nový Bor   BOR9007 C     82.39  +     14.16  R:    0b
  9.Kazda Ondřej             Sportcentrum Jičín   SJC8202 C     84.11  +     15.48  R:    0b
 10.Košárek Pavel            NORD Slavia Minerva  AOP7102 C     84.35  +     16.12  R:    0b
 11.Kobr Tomáš               TJ Tatran Jablonec n TJN8901 C     86.00  +     17.37  R:    0b
 12.Beneš Jan                Sportcentrum Jičín   SJC8703 C     86.50  +     18.27  R:    0b
 13.Henych Petr              VSK Slavia TU Libere VLI6001 C     87.09  +     18.46  R:    0b
 14.Peterka Vojtěch          TJ Loko Liberec      LLI7502 C     88.08  +     19.45  R:    0b
 15.Mrázek Jan               Sportcentrum Jičín   SJC8102 E     88.17  +     19.54  R:    0b
 16.Zelinka Jiří             O-mikron             MBM8740 C     89.52  +     21.29  R:    0b
 17.Horák Patrik             OOB TJ Turnov        TUR9502 A     91.49  +     23.26  R:    0b
 18.Pucherna Jan             KOB TRETRA Praha     TAP7701 C     93.39  +     25.16  R:    0b
 19.Novák Daniel             OK Doksy             DOK8700 C     94.03  +     25.40  R:    0b
 20.Michal Argaláš           TJ TŽ Třinec         TRI9301       95.05  +     26.42  R:    0b
 21.Nehasil David            OK Jiskra Nový Bor   BOR7713 C     95.07  +     26.44  R:    0b
 22.Mašata Roman             OK 99 Hradec Králové PHK7107 C     98.11  +     29.48  R:    0b
 23.Zajíc Vítězslav          KOB TRETRA Praha     TAP8610 C     98.48  +     30.25  R:    0b
 24.Holas Štěpán             Sportcentrum Jičín   SJC8702 C    100.07  +     31.44  R:    0b
 25.Neumann Vojtěch          VSK Přírodověda - or PVP9400 C    103.16  +     34.53  R:    0b
 26.Tomeš Jaroslav           SK Kotlářka Praha    DKP8109 C    105.37  +     37.14  R:    0b
 27.Pavel Štryncl            Štryncl              XX4          106.02  +     37.39  R:    0b
 28.Mostek Lukasz            TJ Stadion Nový Bor  STB9100 C    107.33  +     39.10  R:    0b
 29.Kondrát Martin           SK Praga Praha       PGP6501 C    110.02  +     41.39  R:    0b
 30.Pachnik Wojciech         TJ Stadion Nový Bor  STB9101 C    111.14  +     42.51  R:    0b
 31.Janovský Tomáš           SK Praga Praha       PGP6401 C    113.27  +     45.04  R:    0b
 32.Koldinský Jan            SKOB Kralupy n.Vlt.  KPY8506 C    116.44  +     48.21  R:    0b
 33.Klaška Pavel             SK Kotlářka Praha    DKP9301 B    120.09  +     51.46  R:    0b
 34.Černý Martin             KOB TRETRA Praha     TAP8902 C    122.55  +     54.32  R:    0b
 35.Klaška Pavel             SK Kotlářka Praha    DKP6500 C    133.04  +     64.41  R:    0b
 36.Wagner Libor             SK Kotlářka Praha    DKP8511 C    133.56  +     65.33  R:    0b
    Prášil Ondřej            Sportcentrum Jičín   SJC8401 C DISK              
    Hyka Jan                 OOB TJ Turnov        TUR9002 C DISK              
    Zakouřil Vít             OOB TJ Turnov        TUR9301 R DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H21B        9.0km    0m 20k  Ranking:0.0000 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Fürst Matouš             TJ Loko Liberec      LLI9603 A     71.12  +      0.00  R:    0b
  2.Waněk Adam               OOS TJ Spartak Vrchl VRL9501 A     75.02  +      3.50  R:    0b
  3.Dzioba Mateusz                                29P9500       75.21  +      4.09  R:    0b
  4.Novotný Tomáš            OK 99 Hradec Králové PHK8101 C     75.59  +      4.47  R:    0b
  5.Polák Vlastimil          OOS TJ Spartak Vrchl VRL7702 C     77.10  +      5.58  R:    0b
  6.Kazda Jiří               Sportcentrum Jičín   SJC8006 C     77.16  +      6.04  R:    0b
  7.Tomáš Bořil              SK Žabovřesky Brno   ZBM8833 C     78.22  +      7.10  R:    0b
  8.Vávra Jaroslav           OK Lokomotiva Pardub LPU7308 C     79.04  +      7.52  R:    0b
  9.Martan Jiří              VSK Slavia TU Libere VLI7300 C     79.19  +      8.07  R:    0b
 10.Držka Štěpán             OK Lokomotiva Pardub LPU7604 C     79.59  +      8.47  R:    0b
 11.Illner Vojtěch           SK Kotlářka Praha    DKP9600 A     81.03  +      9.51  R:    0b
 12.Nowak Maciej                                  29P9600       81.07  +      9.55  R:    0b
 13.Hanč Petr                OOS TJ Spartak Vrchl VRL8001 C     82.43  +     11.31  R:    0b
 14.Wolf Filip               OOB TJ Turnov        TUR9701 A     84.31  +     13.19  R:    0b
 15.Kadavý Petr              OK Chrastava         CHA7800 C     84.43  +     13.31  R:    0b
 16.Rafal Matyja                                  29P           85.02  +     13.50  R:    0b
 17.Kříž Libor               OK Lokomotiva Pardub LPU7804 C     85.16  +     14.04  R:    0b
 18.Musil Pavel              Sportcentrum Jičín   SJC7705 C     85.26  +     14.14  R:    0b
 19.Šístek Daniel            AC Sparta Praha      SCP7507 C     85.42  +     14.30  R:    0b
 20.Picek Jan                TJ Tatran Jablonec n TJN9101 C     87.36  +     16.24  R:    0b
 21.Koštejn Vít              OK Doksy             DOK9800 A     88.58  +     17.46  R:    0b
 22.Hodek Michal             KOB TRETRA Praha     TAP8808 C     89.34  +     18.22  R:    0b
 23.Vokurka Jan              TJ Tatran Jablonec n TJN7501 C     89.56  +     18.44  R:    0b
 24.Burda Matěj              KOB Děčín            LDC9602 B     91.03  +     19.51  R:    0b
 25.Blahuta Marek            VŠSK MFF UK Praha    MFP7301 C     91.18  +     20.06  R:    0b
 26.Nehasil Vladislav        KOB Děčín            LDC7101 C     91.42  +     20.30  R:    0b
 27.Leštínský Tomáš          KOB Dobruška         DOB7801 C     94.14  +     23.02  R:    0b
 28.Zikmund Zdeněk           Sportcentrum Jičín   SJC9703 A     95.18  +     24.06  R:    0b
 29.Balogh Jan               TJ Tatran Jablonec n TJN7500 C     95.32  +     24.20  R:    0b
 30.Němec Jan                OK Chrastava         CHA8606 C    100.14  +     29.02  R:    0b
 31.Gregor Martin            SK Chotěboř          CTB7701 C    100.37  +     29.25  R:    0b
 32.Nejman Stanislav         OK Chrastava         CHA9500 B    101.41  +     30.29  R:    0b
 33.Ondřej Klimeš            Gymnázium Jana Nerud GJN0001      101.50  +     30.38  R:    0b
 34.Synek Antonín            OK Doksy             DOK7800 C    102.30  +     31.18  R:    0b
 35.Klomínský Václav         SKOB Kralupy n.Vlt.  KPY8700 C    104.03  +     32.51  R:    0b
 36.Procházka Vít            SKOB Kralupy n.Vlt.  KPY8000 C    105.41  +     34.29  R:    0b
 37.Navrátil Šimon           SK Praga Praha       PGP9702 B    106.12  +     35.00  R:    0b
 38.Ramba Jiří               SK Kotlářka Praha    DKP8606 C    111.07  +     39.55  R:    0b
 39.Kalina Miroslav          VŠTJ Ekonom Praha    EKP8211 C    111.39  +     40.27  R:    0b
 40.Randík Jan               Sdruž. organizátorů  SOB8703 C    111.44  +     40.32  R:    0b
 41.Vančura Martin           TJ Tatran Jablonec n TJN8002 C    113.59  +     42.47  R:    0b
 42.Mrkvička Jiří            TJ Tatran Jablonec n TJN7101 C    117.46  +     46.34  R:    0b
 43.Zaoral Pedros            TJ Tatran Jablonec n TJN7904 C    118.13  +     47.01  R:    0b
 44.Koč Zdeněk               SK Meteor Kačerov Pr MKP4700 C    119.27  +     48.15  R:    0b
 45.Gregoriades Zdeněk       SK Meteor Kačerov Pr MKP5400 C    122.33  +     51.21  R:    0b
 46.Přeček Zdeněk            AC Sparta Praha      SCP5200 C    144.14  +     73.02  R:    0b
 
Konečné výsledky kategorie: H21C        7.2km    0m 16k  Ranking:0.0000 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Losman Petr              OK 99 Hradec Králové PHK7901 E     50.25  +      0.00  R:    0b
  2.Antoš Filip              SK lyžování a OB Nov NPA8001 C     56.46  +      6.21  R:    0b
  3.Novák Jiří               SK lyžování a OB Nov NPA7502 C     57.16  +      6.51  R:    0b
  4.Žemlík Pavel             SKOB Zlín            TZL7135 C     57.27  +      7.02  R:    0b
  5.Novák Zdeněk             SK lyžování a OB Nov NPA7701 C     59.55  +      9.30  R:    0b
  6.Hanák Jan                SKOB STAVIMAT Slaný  SLA8002 C     61.42  +     11.17  R:    0b
  7.Fejk Zbyněk              Sportcentrum Jičín   SJC7501 C     63.24  +     12.59  R:    0b
  8.Bořil Jan                OK Jihlava           SJI9700 A     65.44  +     15.19  R:    0b
  9.Albl Miloslav            SK Los Mělník        LME7600 C     68.47  +     18.22  R:    0b
 10.Nowak Michal                                  29P8800       69.28  +     19.03  R:    0b
 11.Havlíček Lukáš           OK Jilemnice         JIL9003 C     69.39  +     19.14  R:    0b
 12.Picek Štěpán             TJ Tatran Jablonec n TJN9601 A     70.10  +     19.45  R:    0b
 13.Uher Petr                USK Praha            VSP5001 C     70.56  +     20.31  R:    0b
 14.Wieczorek Marcin         TJ Stadion Nový Bor  STB9701 C     73.39  +     23.14  R:    0b
 15.Vaniš Ondřej             TJ Tatran Jablonec n TJN9500 B     74.29  +     24.04  R:    0b
 16.Melichar Vojtěch         TJ Loko Liberec      LLI9802 A     74.39  +     24.14  R:    0b
 17.Petr Pavel               VSK Slavia TU Libere VLI9400 A     77.52  +     27.27  R:    0b
 18.Špicar Petr              Sportcentrum Jičín   SJC8801 C     79.43  +     29.18  R:    0b
 19.Hartman Aleš             USK Praha            VSP6506 C     80.42  +     30.17  R:    0b
 20.Kubec Pavel              TJ Stadion Nový Bor  STB6601 C     81.58  +     31.33  R:    0b
 21.Horáček Matěj            SOK TJ Turnov        TUV8501 C     83.00  +     32.35  R:    0b
 22.Cupák Jiří               OOS TJ Spartak Vrchl VRL7201 C     83.10  +     32.45  R:    0b
 23.Zlámal David             Sportcentrum Jičín   SJC9603 A     84.41  +     34.16  R:    0b
 24.Bernášek Jiří            TJ Stadion Nový Bor  STB8101 C     84.49  +     34.24  R:    0b
 25.Gorčica Pavel            OK Chrastava         CHA6200 C     85.12  +     34.47  R:    0b
 26.Posselt Martin           TJ Tatran Jablonec n TJN9501 B     85.27  +     35.02  R:    0b
 27.Janeček Mirek            TJ Tatran Jablonec n TJN9804 B     88.28  +     38.03  R:    0b
 28.Hájek Vojtěch            TJ Tatran Jablonec n TJN9502 B     93.54  +     43.29  R:    0b
 29.Kolaja Jan               VSK Slavia TU Libere VLI8100 C     95.51  +     45.26  R:    0b
 30.Píchal Jan               USK Praha            VSP5202 C    104.46  +     54.21  R:    0b
 31.Borovička Milan          VŠTJ Stavební fakult FSP6104 C    109.27  +     59.02  R:    0b
 32.Matoušek Petr            SK Kotlářka Praha    DKP8401 C    144.33  +     94.08  R:   -0b
    Kohl Jiří                SKOB Kralupy n.Vlt.  KPY6201 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H21D        5.3km    0m 13k  Ranking:0.0000 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Sýkora Bohumil           KOB Choceň           CHC8601 C     52.59  +      0.00  R:    0b
  2.Žejdlík Michal           TJ Lokomotiva Teplic LTP7001 C     53.16  +      0.17  R:    0b
  3.Kučera Jiří                                   26C8700       55.19  +      2.20  R:    0b
  4.Černý Vojtěch            OK Jilemnice         JIL9006 C     56.09  +      3.10  R:    0b
  5.Ludvík Matyáš            TJ Stadion Nový Bor  STB9801 B     57.44  +      4.45  R:    0b
  6.Ludvík Petr              TJ Stadion Nový Bor  STB5701 C     60.49  +      7.50  R:    0b
  7.Hájek Jakub              TJ Slavia Hradec Krá SHK9802 B     63.09  +     10.10  R:    0b
  8.Killar Marek             Lokomotiva Trutnov   LTU6801 C     64.07  +     11.08  R:    0b
  9.Ivan Sykorka             Sýkorka              XX3           66.53  +     13.54  R:    0b
 10.Kašpar Ludvík            OK Jiskra Nový Bor   BOR9805 C     66.57  +     13.58  R:    0b
 11.Charousek Jakub          OK Doksy             DOK9200 C     68.15  +     15.16  R:    0b
 12.Novotný Miroslav         OK Lokomotiva Pardub LPU5905 C     68.52  +     15.53  R:    0b
 13.Šimek Miroslav           SK Los Mělník        LME6300 C     77.30  +     24.31  R:    0b
 14.Urbaník Robert           VSK Slavia TU Libere VLI7002 C     80.13  +     27.14  R:    0b
 15.Hudec Antonín            SK Praga Praha       PGP9805 C     80.47  +     27.48  R:    0b
 16.Domagala Marcel                               29P9800       82.09  +     29.10  R:    0b
 17.Klimpl Petr              OK Lokomotiva Pardub LPU5401 C     84.44  +     31.45  R:    0b
 18.Řezáč Pavel              VSK Slavia TU Libere VLI6900 C     85.35  +     32.36  R:    0b
 19.Večeřa Martin            TJ Tatran Jablonec n TJN9105 C     87.09  +     34.10  R:    0b
 20.Hájek Jan                SOK TJ Turnov        TUV7301 C     88.56  +     35.57  R:    0b
 21.Hulha Lukáš              TJ Lokomotiva Teplic LTP9405 C     89.14  +     36.15  R:    0b
 22.Albrecht Milan           SKOB SIG-MAT Mladá B SMB5901       93.28  +     40.29  R:    0b
 23.Synek Marcel             OK Doksy             DOK7600 C     98.02  +     45.03  R:    0b
 24.Hulha Karel              TJ Lokomotiva Teplic LTP6001 C    103.28  +     50.29  R:    0b
 25.Červinka Jaroslav        SK OK 24 Praha       OKP9000 C    114.27  +     61.28  R:   -0b
 
Konečné výsledky kategorie: H35         8.0km    0m 18k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Zuzánek Zdeněk           TJ Tatran Jablonec n TJN5901 C     69.01  +      0.00
  2.Průša Michal             USK Praha            VSP7310 C     77.43  +      8.42
  3.Pachnik Dariusz          TJ Stadion Nový Bor  STB6901 C     85.05  +     16.04
  4.Štěpán Petr              KOB Děčín            LDC7301 C     89.38  +     20.37
  5.Procházka Antonín        TJ Sokol Dobřichovic DCE5500 C     89.47  +     20.46
  6.Žemla Tomáš              SK Kamenice          KAM7105 C     90.13  +     21.12
  7.Šklíba Jan               SOOB Spartak Rychnov SRK7501 C     90.59  +     21.58
  8.Vláčil Daniel            SK Prostějov         JPV7307 C     93.30  +     24.29
  9.Karmazín Pavel           TJ Lokomotiva Beroun LBE6800 C     96.44  +     27.43
 10.Cerha Milan              OOB TJ Turnov        TUR7703 C     98.48  +     29.47
 11.Eichler Petr             KOB Kamenický Šenov  KAS6900 C     99.02  +     30.01
 12.Průšek Petr              TJ Stadion Nový Bor  STB7000 C    102.18  +     33.17
 13.Žitný Tomáš              SKOB SIG-MAT Mladá B SMB6401 C    104.20  +     35.19
 14.Slovák Miroslav          TJ Slavia Hradec Krá SHK7704 C    105.00  +     35.59
 15.Kolář Viktor             TJ Jiskra Hořice     HOR7300 C    107.07  +     38.06
 16.Choutka Jaroslav         Sdruž. organizátorů  SOB6301 C    108.22  +     39.21
 17.Bílý Petr                TJ Lokomotiva Teplic LTP6805 C    111.58  +     42.57
 18.Votoček Tomáš            OK Jilemnice         JIL7041 C    112.59  +     43.58
 19.Havlíček Libor           OK Jilemnice         JIL6103 C    116.02  +     47.01
 20.Liška Jindřich           SKOB Kralupy n.Vlt.  KPY6700 C    121.56  +     52.55
 21.Adamovský Michal         OOB Vamberk          VAM7200 C    137.49  +     68.48
 22.Souček Karel             TJ Slavia Hradec Krá SHK6601 C    139.52  +     70.51
 23.Lohr Ivo                 AC Sparta Praha      SCP6801 C    143.20  +     74.19
 24.Bejvl Jakub              SK Los Mělník        LME7100 C    144.01  +     75.00
 25.Müller Kamil             OOB Vamberk          VAM7501 C    144.04  +     75.03
 26.Nosek Petr               OB Rozmarýn Litoměři DLT6901 C    157.58  +     88.57
 27.Halíř Radim              VŠSK MFF UK Praha    MFP7000 C    169.00  +     99.59
    Müller Robert            OOB Vamberk          VAM6900 C DISK              
    Zakouřil Václav          USK Praha            VSP7401 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H45         6.8km    0m 16k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Folprecht Miroslav       OOB TJ Turnov        TUR5501 C     65.32  +      0.00
  2.Sucharda Jiří            OK Jiskra Nový Bor   BOR5802 C     66.11  +      0.39
  3.Vydra Ivan               OK RECCO             PEN6600       67.22  +      1.50
  4.Vávra Martin             TJ Jiskra Hořice     HOR6302 C     68.53  +      3.21
  5.Dikoš Pavel              OK Jiskra Nový Bor   BOR6003 C     69.31  +      3.59
  6.Koucký Roman             VŠTJ Ekonom Praha    EKP6301 C     78.50  +     13.18
  7.Fürst Aleš               TJ Loko Liberec      LLI6801 C     83.29  +     17.57
  8.Doležal Miloš            OK Jiskra Nový Bor   BOR6601 C     86.04  +     20.32
  9.Roudný Václav            OK Lokomotiva Pardub LPU6102 C     86.10  +     20.38
 10.Jeřábek Luboš            SK Prostějov         JPV6112 C     88.03  +     22.31
 11.Kovář Karel              TJ Lokomotiva Teplic LTP6102 C     90.38  +     25.06
 12.Picek Jan                TJ Tatran Jablonec n TJN6500 C     91.35  +     26.03
 13.Pavel Petr               TJ Lokomotiva Teplic LTP6806 C     93.23  +     27.51
 14.Bruner Luboš             TJ Lokomotiva Teplic LTP6501 C     93.29  +     27.57
 15.Bláha Jan                Slavoj Praha         SJP6800 C     94.18  +     28.46
 16.Šebek Martin             AC Sparta Praha      SCP6700 C     95.31  +     29.59
 17.Vrabec Martin            AC Sparta Praha      SCP6100 C     96.21  +     30.49
 18.Adrián Petr              VŠTJ Ekonom Praha    EKP5600 C     97.40  +     32.08
 19.Posselt Martin           TJ Tatran Jablonec n TJN6802 C     97.41  +     32.09
 20.Kudrass Peter            Zittau               ZIT           98.07  +     32.35
 21.Šubrt Pavel              SKOB SIG-MAT Mladá B SMB6301 C    108.46  +     43.14
 22.Vlk Josef                KOB Děčín            LDC5801 C    111.12  +     45.40
 23.Kavka Jiří               AC Sparta Praha      SCP5900 C    112.20  +     46.48
 24.Doškář Boris             OK Jiskra Nový Bor   BOR6400 C    117.19  +     51.47
 25.Pavlů Jaroslav           TJ Sokol Dobřichovic DCE6100 C    117.44  +     52.12
 26.Dobeš Václav             SKOB Kralupy n.Vlt.  KPY5701 C    131.13  +     65.41
 27.Kovář Boris              TJ Lokomotiva Teplic LTP6710 C    137.14  +     71.42
 28.Klimeš Petr              Tempo Praha          TEP6300 C    157.11  +     91.39
    Hošek Ladislav           AC Sparta Praha      SCP6001 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H55         6.1km    0m 15k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Hickethier Manfred       VSK Slavia TU Libere VLI5201 C     56.43  +      0.00
  2.Hudský Vlastimil         OOB TJ Turnov        TUR5100 C     60.55  +      4.12
  3.Pospíšil Jaromír         SKP Žďár nad Sázavou PZR4417 C     61.58  +      5.15
  4.Karmazín Petr            VSK Slavia TU Libere VLI4901 C     63.34  +      6.51
  5.Škoda Přemek             VSK Slavia TU Libere VLI5301 C     64.02  +      7.19
  6.Přinda Oldřich           VSK Slavia TU Libere VLI5101 C     64.26  +      7.43
  7.Běhoun Pavel             OK 99 Hradec Králové PHK5701 C     64.38  +      7.55
  8.Konopáč Jiří             OOB TJ Turnov        TUR5803 C     65.07  +      8.24
  9.Kaška Rudolf             OK Chrastava         CHA5500 C     66.29  +      9.46
 10.Farář Václav             OK Lokomotiva Pardub LPU5201 C     66.53  +     10.10
 11.Jakubec Jindřich         OOB TJ Turnov        TUR4801 C     67.54  +     11.11
 12.Šikola Alexej            TJ LIAZ Jablonec nad LJN5301       69.09  +     12.26
 13.Peterka František        OOB TJ Sokol Troja   TJP4900 C     71.26  +     14.43
 14.Červinka Jaroslav        SK OK 24 Praha       OKP5803 C     72.04  +     15.21
 15.Hrstka Vladislav         TJ Jiskra Havlíčkův  JHB5702 C     73.09  +     16.26
 16.Hrobař Rudolf            SOOB Spartak Rychnov SRK4702 C     74.35  +     17.52
 17.Junek Petr               SK Studenec          STH5501 C     76.32  +     19.49
 18.Pospíšil Jaromír         KOB Děčín            LDC5301 C     76.55  +     20.12
 19.Kadavý Zdeněk            OK Chrastava         CHA4901 C     77.17  +     20.34
 20.Buriánek Jaromír         AC Sparta Praha      SCP4700 C     77.21  +     20.38
 21.Jaroš Vladimír           TJ Sokol Dobřichovic DCE5400 C     83.17  +     26.34
 22.Toušek Miloslav          SK Meteor Kačerov Pr MKP5000 C     85.12  +     28.29
 23.Doležal Miroslav         SK Praga Praha       PGP5501 C     85.34  +     28.51
 24.Lukavec Míla             TJ Tatran Jablonec n TJN4901 C     86.30  +     29.47
 25.Procházka Aleš           SK Kotlářka Praha    DKP4700 C     86.39  +     29.56
 26.Ševčík Milan             OK Chrastava         CHA5003 C     88.02  +     31.19
 27.Niemiec Janusz                                29P5700       89.34  +     32.51
 28.Babický Tomáš            OB Rozmarýn Litoměři DLT5001 C     90.11  +     33.28
 29.Novák Karel              SK lyžování a OB Nov NPA5001 C     90.43  +     34.00
 30.Štregl Tomáš             OOS TJ Spartak Vrchl VRL5001 C     97.52  +     41.09
 31.Paukert Milan            OOB TJ Sokol Troja   TJP5000 C     98.58  +     42.15
 32.Bárta Miroslav           OB Jenišovice        JEN5201 C    101.35  +     44.52
 33.Fejlek Vojtěch           TJ Slavia Hradec Krá SHK5202 C    102.20  +     45.37
 34.Jedlička Miroslav        OB Jenišovice        JEN5301 C    103.05  +     46.22
    Richtr Jiří              OB Jenišovice        JEN5001 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H65         5.2km    0m 13k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Smetana Radim            OK Chrastava         CHA4700 C     65.46  +      0.00
  2.Mikan Vladimír           Sportcentrum Jičín   SJC4805 C     68.05  +      2.19
  3.Havlík Jaroslav          Sportcentrum Jičín   SJC3601 C     68.59  +      3.13
  4.Hlaváč Jaroslav          SKOB SIG-MAT Mladá B SMB4801 C     74.40  +      8.54
  5.Peterka Josef            TJ Loko Liberec      LLI4702 C     76.33  +     10.47
  6.Procházka Zdenko         SK Kotlářka Praha    DKP4300 C     76.44  +     10.58
  7.Nejezchleba Jiří         KOB Kamenický Šenov  KAS4600 C     78.28  +     12.42
  8.Mikulecký Jan            OK 99 Hradec Králové PHK3801 C     78.51  +     13.05
  9.Bogulak Adam                                  29P4800       78.59  +     13.13
 10.Zlesák Zdeněk            OK Jilemnice         JIL4701 C     79.47  +     14.01
 11.Novák Miloš              AC Sparta Praha      SCP4600 C     83.31  +     17.45
 12.Nosál Stanislav          TJ Lokomotiva Beroun LBE4600 C     85.14  +     19.28
 13.Fejk Zbyněk              TJ Jiskra Hořice     HOR4801 C     85.53  +     20.07
 14.Ryšavý Vít               OOB TJ Sokol Troja   TJP4700 C     93.23  +     27.37
 15.Folprecht Eduard         OOB TJ Turnov        TUR4301 C     95.19  +     29.33
 16.Křtěnský Jaroslav        OK Jiskra Nový Bor   BOR3600 C     96.23  +     30.37
 17.Valášek Josef            AC Sparta Praha      SCP4501 C    105.31  +     39.45
 18.Lukáš Zdeněk             TJ Loko Liberec      LLI4502 C    105.36  +     39.50
 19.Štrojsa Josef            KOB Kamenický Šenov  KAS4000 C    108.17  +     42.31
 20.Picek Jan                TJ Tatran Jablonec n TJN4000 C    110.39  +     44.53
 21.Bláha Svatopluk          Slavoj Praha         SJP3501 C    113.17  +     47.31
 22.Matoušek Luboš           TJ LIAZ Jablonec nad LJN4700 C    156.40  +     90.54
 23.Šerák Zdeněk             SK Meteor Kačerov Pr MKP4200 C    158.19  +     92.33
    Petrželka Pavel          TJ Tatran Jablonec n TJN3800 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: HDR         2.3km    0m 7k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Peterka Jakub            TJ Loko Liberec      LLI0404 C     22.16  +      0.00
  2.Truhlářová Michala       TJ Loko Liberec      LLI9950 C     24.11  +      1.55
  3.Čechmánek Václav         VSK Přírodověda - or PVP0600 C     26.42  +      4.26
  4.Janoušek Šimon           SOK TJ Turnov        TUV           31.08  +      8.52
  5.Zelenka Vincent          SKOB Kralupy n.Vlt.  KPY0400 C     33.16  +     11.00
  6.Mencl Josef              USK Praha            VSP0602 C     34.48  +     12.32
  7.Wdówková Ellen           TJ Tatran Jablonec n TJN0353 C     38.08  +     15.52
  8.Míka Bertík              TJ Tatran Jablonec n TJN0601 C     39.27  +     17.11
  9.Mellanová Judita         SOK TJ Turnov        TUV0559 C     40.09  +     17.53
 10.Riby Philip              TJ Lokomotiva Teplic LTP0702 C     41.13  +     18.57
 11.Vařeková  Anna           SOK TJ Turnov        TUV0651 C     46.00  +     23.44
 12.Vřešťál František        OOB TJ Turnov        TUR0906 C     47.17  +     25.01
 13.Žemlová Barbora          SK Kamenice          KAM0751       47.29  +     25.13
 14.Kvapilová Kristýnka      SOK TJ Turnov        TUV0999       48.50  +     26.34
 15.Bláhová Blanka           Slavoj Praha         SJP           49.59  +     27.43
 16.Vřešťál Antonín          OOB TJ Turnov        TUR0604 C     51.07  +     28.51
 17.Kándl Matěj              TJ Sokol Dobřichovic DCE0500 C     54.19  +     32.03
 18.Šimková Anežka           SK Los Mělník        LME0950 C     56.01  +     33.45
 19.Bradáč Václav            TJ Loko Liberec      LLI0600 C     58.50  +     36.34
 20.Řehoř Hynek              TJ Tatran Jablonec n TJN0700 C     59.45  +     37.29
 21.Folprechtová Julča+Lukáš SOK TJ Turnov        TUV           61.51  +     39.35
 22.Kalinová Ella            VŠTJ Ekonom Praha    EKP0961 C     63.32  +     41.16
 23.Dejnožka Martin          TJ Tatran Jablonec n TJN0600 C     65.56  +     43.40
 24.Hubáčková Lucie          TJ Tatran Jablonec n TJN0651 C     67.16  +     45.00
 25.Hubáček David            TJ Tatran Jablonec n TJN0602 C     70.22  +     48.06
 26.Junek Matouš             SK Studenec          STH0801 C    102.14  +     79.58
 27.Forst Albert             VŠSK MFF UK Praha    MFP0901 C    106.37  +     84.21
 28.Bláha Šimon              Slavoj Praha         SJP0700 C    119.44  +     97.28
 
Konečné výsledky kategorie: P3          2.8km    0m 10k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Rucker Petr              TJ Jiskra Hořice     HOR6580       28.04  +      0.00
  2.Krausová Hana            TJ Loko Liberec      LLI9853 C     29.02  +      0.58
  3.Melichar Jaromír         TJ Loko Liberec      LLI6301 C     30.39  +      2.35
  3.Kalenský Aleš            SK Studenec          STH9801 B     30.39  +      2.35
  5.Ježek Josef              SOK TJ Turnov        TUV           32.11  +      4.07
  6.Koucký Martin            VŠTJ Ekonom Praha    EKP9700 C     32.18  +      4.14
  7.Tkáč Jan                 TJ Tatran Jablonec n TJN           33.35  +      5.31
  8.Zítková Michaela         Neregistrovaní       NER           33.37  +      5.33
  9.Fürstová Katka           TJ Loko Liberec      LLI6950 C     35.09  +      7.05
 10.Kalenská Kateřina        SK Studenec          STH7351 C     37.51  +      9.47
 11.Melicharová Barbora      TJ Loko Liberec      LLI7252 C     40.33  +     12.29
 12.Fürstová Anna            TJ Loko Liberec      LLI9854 C     40.39  +     12.35
 13.Balcarová Alena          TJ Loko Liberec      LLI7150 C     41.07  +     13.03
 14.Peterková Viktorie       TJ Loko Liberec      LLI7551 C     41.59  +     13.55
 15.Neyrinck Noel            USK Praha            VSP7012 C     43.35  +     15.31
 16.Vokálová Pavla           OK Chrastava         CHA4951 C     46.29  +     18.25
 17.Nováková Marie           SKOB Kralupy n.Vlt.  KPY9850 C     46.57  +     18.53
 18.Hornychová Helena        Neregistrovaní       NER           53.45  +     25.41
 19.Neumannová Kristýna      TJ Loko Liberec      LLI9850 C     54.03  +     25.59
 20.Petrová Věra             VSK Slavia TU Libere VLI6251 C     56.19  +     28.15
 21.Riby Thomas              TJ Lokomotiva Teplic LTP0202 C     61.16  +     33.12
 22.Kubátová Ivana           OK Jiskra Nový Bor   BOR           62.51  +     34.47
 23.Klašková Josefina        SK Kotlářka Praha    DKP9651 C     67.56  +     39.52
 24.Háková Eva               SK lyžování a OB Nov NPA6951 C     83.53  +     55.49
 25.Hák Petr                 SK lyžování a OB Nov NPA0301      102.51  +     74.47
    Ječná Tereza             OOB TJ Turnov        TUR       DISK              
    Křížek Tomáš             OOB TJ Turnov        TUR       DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: P5          5.3km    0m 13k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Pešík Marek              TJ Tatran Jablonec n TJN8301 C     53.05  +      0.00
  2.Lubomír Pavlíček         Neregistrovaní       NER           63.46  +     10.41
  3.Janoušek Jirka           SOK TJ Turnov        TUV           65.58  +     12.53
  4.Pešík Michal             TJ Tatran Jablonec n TJN7701 C     68.30  +     15.25
  5.Mencl Miloslav           USK Praha            VSP6505 C     69.02  +     15.57
  6.Heřmánek Michal          OOB TJ Turnov        TUR7702 C     71.51  +     18.46
  7.Kořínek Zdeněk           OK RECCO             PEN6201       72.16  +     19.11
  8.Červená Adéla            TJ Slavia Hradec Krá SHK9755 A     72.40  +     19.35
  9.Dejnožka Jiří            TJ Tatran Jablonec n TJN7503 C     73.03  +     19.58
 10.Milan Bochenek           VŠTJ Ekonom Praha    EKP5601       73.15  +     20.10
 11.Šklíbová Jana            SOOB Spartak Rychnov SRK7651 C     73.29  +     20.24
 12.Chládek Milan                                 27C7900       78.01  +     24.56
 13.Hejnalová Eva            SK Kamenice          KAM9651 C     79.53  +     26.48
 14.Ctirad Navratil          Navrátil             XX2           82.44  +     29.39
 15.Miller Jan               OB Jenišovice        JEN           96.00  +     42.55
 16.Kraus Jakub              TJ Loko Liberec      LLI9702 C    100.54  +     47.49
 17.Pohořalá Karolína        SKOB Roudnice nad La ROU6850 C    102.06  +     49.01
 18.Pohořalý Dobroslav       SKOB Roudnice nad La ROU6401 C    102.35  +     49.30
 19.Kadečka Adam             OB Jenišovice        JEN          104.27  +     51.22
 20.Jan Schulhof             Schulhof             XX6          126.44  +     73.39
 21.Hylenová Zlata           OOB TJ Turnov        TUR9352 C    129.34  +     76.29
 22.Hejnalová Hana           OK 99 Hradec Králové PHK6151 C    137.48  +     84.43