Startovka kategorie                                            14. 3. 2014 15:13:23
                                 Jarní pohár 2014
===ČSOS-TUR==========================================Orienteering Organiser 2013===
 
 
Startovka kategorie: D10         2.2km    0m 8k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Kopecká Valentýna        USK Praha            VSP0453 C 2021847  21.00         
  2 Huková Rebeka            SK Kotlářka Praha    DKP0456 C  411756  23.00         
  3 Synková Barbora          OK Doksy             DOK0450 C 2053515  25.00         
  4 VESELÁ PAVLA             SOK TJ Turnov        TUV0351    411348  27.00         
  5 Aschermannová Klára      USK Praha            VSP0454 C 2020713  29.00         
  6 Randáková Adéla          OOS TJ Spartak Vrchl VRL0452 C  425599  31.00         
  7 Beranová Hana            USK Praha            VSP0455 C 2021831  33.00         
  8 Marková Hana             TJ Loko Liberec      LLI0450 C 2060281  35.00         
  9 Podrábská Alžběta        Slavia Liberec orien VLI0451 C   49962  37.00         
 10 Haková Michaela          SK Praga Praha       PGP0451 C 2051549  39.00         
 11 Knobová Agáta            OOS TJ Spartak Vrchl VRL0453 C 2053583  41.00         
 12 Martanová Lea            Slavia Liberec orien VLI0555 C 2043610  43.00         
 13 Richtrová Kamila         KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM0451 C  331467  45.00         
 14 Nosková Barbora          USK Praha            VSP0457 C    4345  47.00         
 15 Čechmánková Anna         VSK Přírodověda - or PVP0450 C  347887  49.00         
 16 Štraitová Jolana         USK Praha            VSP0456 C 2021830  51.00         
 17 Vakant                                                           53.00         
 18 Vakant                                                           55.00         
 19 Vakant                                                           57.00         
 20 Vakant                                                           59.00         
 21 Vakant                                                           61.00         
 
Startovka kategorie: D12         2.9km    0m 9k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Aschermannová Tereza     USK Praha            VSP0253 C 2020712  30.00         
  2 Nehasilová Veronika      KOB Děčín            LDC0350 C  505131  32.00         
  3 Martanová Elin           Slavia Liberec orien VLI0252 B 2043603  34.00         
  4 Buková Anežka            SKOB Roudnice nad La ROU0351 C 2023967  36.00         
  5 Nosková Klára            USK Praha            VSP0255 C    4343  38.00         
  6 Štreglová Zuzana         OOS TJ Spartak Vrchl VRL0251 B 2020709  40.00         
  7 Linková Lucie            OOB TJ Turnov        TUR0251 B 2032102  42.00         
  8 Bejvlová Karolína        SK Los Mělník        LME0250 C 2058463  44.00         
  9 Pulda Aleksandra         TJ Stadion Nový Bor  STB0299 C 2016464  46.00         
 10 Thýnová Martina          TJ Slavia Hradec Krá SHK0350 C  410782  48.00         
 11 Janků Anna               Sportcentrum Jičín   SJC0252 B 2056293  50.00         
 12 ŠRITROVÁ LENKA           SOK TJ Turnov        TUV0252     51808  52.00         
 13 Kuchařová Rozálie        Sportcentrum Jičín   SJC0251 B 2056290  54.00         
 14 Beranová Eva             USK Praha            VSP0254 C 2021832  56.00         
 15 Kyselová Adéla           OB Jenišovice        JEN0351 C   51224  58.00         
 16 Randáková Alžběta        OOS TJ Spartak Vrchl VRL0252 C  416271  60.00         
 17 Titzová Adéla            USK Praha            VSP0250 C 2035748  62.00         
 18 Matoušová Gabriela       OOS TJ Spartak Vrchl VRL0352 C 2035739  64.00         
 19 Podrábská Marie          Slavia Liberec orien VLI0251 C  207860  66.00         
 20 Mašatová Eliška          OK 99 Hradec Králové PHK0251 C  425518  68.00         
 21 Bulířová Ema             KOB TRETRA Praha     TAP0452 B    4335  70.00         
 22 Vakant                                                           72.00         
 23 Vakant                                                           74.00         
 24 Vakant                                                           76.00         
 
Startovka kategorie: D14         3.4km    0m 10k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Držková Berenika         OK Lokomotiva Pardub LPU0151 B  425545  61.00         
  2 Hájková Anna             OOB TJ Turnov        TUR0051 C    7782  63.00         
  3 Kochová Anna             Sportcentrum Jičín   SJC0153 B 2059737  65.00         
  4 Klimešová Petra          Tempo Praha          TEP0050 C    4339  67.00         
  5 Vejražková Róza          Sportcentrum Jičín   SJC0151 B 2056270  69.00         
  6 Nováková Štěpánka        OK Doksy             DOK0150 C    7754  71.00         
  7 Świca Katarzyna          TJ Stadion Nový Bor  STB0099 C 2016469  73.00         
  8 Kosová Tereza            SOOB Spartak Rychnov SRK0151 A    9471  75.00         
  9 Stará Tereza             OOS TJ Spartak Vrchl VRL0051 C  426374  77.00         
 10 Horáková Barbora         USK Praha            VSP0150 C  331064  79.00         
 11 Pilná Bára               OOS TJ Spartak Vrchl VRL0052 C  426376  81.00         
 12 Zrníková Adéla           SK Orientační sporty OSN0099 C  416210  83.00         
 13 Machová Marie            SK Los Mělník        LME0050 C 2060278  85.00         
 14 Tumová Adéla             Sportcentrum Jičín   SJC0154 C 2056297  87.00         
 15 Riby Rose                TJ Lokomotiva Teplic LTP0051 B 7200323  89.00         
 16 Koštejnová Adéla         OK Doksy             DOK0152 C 2053517  91.00         
 17 Thýnová Nikola           TJ Slavia Hradec Krá SHK0051 A 2032191  93.00         
 18 Zlesáková Adéla          SK Chrast            CHT0151 C  206486  95.00         
 19 Míchalová Šárka          SKOB Kralupy n.Vlt.  KPY0050 C  682688  97.00         
 20 Blahová Pavla            VŠTJ Ekonom Praha    EKP0153 C  428253  99.00         
 21 Dolejší Kateřina         TJ Stadion Nový Bor  STB0199 B  434808 101.00         
 22 Pavlová Martina          TJ Lokomotiva Teplic LTP0151 B   52925 103.00         
 23 Semíková Lucie           SK Kamenice          KAM0250 B  515426 105.00         
 24 Gallová Veronika         SK Studenec          STH0053 C 2035745 107.00         
 25 Vakant                                                          109.00         
 26 Vakant                                                          111.00         
 27 Vakant                                                          113.00         
 28 Vakant                                                          115.00         
 29 Vakant                                                          117.00         
 30 Vakant                                                          119.00         
 
Startovka kategorie: D21A        7.8km    0m 20k  Ranking:0.0000 * 1.00
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Svobodová Jitka          USK Praha            VSP7450 C   53598 102.00         
  2 Štičková Anna            TJ Loko Liberec      LLI9651 A 7200361 104.00         
  3 Plochová Dominika        SK Kotlářka Praha    DKP8651 R   51798 106.00         
  4 Tichovská Martina        SK Praga Praha       PGP8658 C  920677 108.00         
  5 Wurzelová Hana           SK Orientační sporty OSN8972 C   52144 110.00         
  6 Balcarová Jana           OK 99 Hradec Králové PHK8753 C  897344 112.00         
  7 Paula Porkka             HIIDENKIERTAJAT      XX3          4220 114.00         
  8 Heczková Bohdana         Slavia Liberec orien VLI7750 R 7200363 116.00         
  9 Hrobařová Lenka          TJ Tatran Jablonec n TJN7754 C    9482 118.00         
 10 Ewa Haltof               SK při gymnáziu OOB  VRB9499   1436949 120.00         
 11 Jarošová Klára           TJ Sokol Dobřichovic DCE7950 C  416316 122.00         
 12 Kašková Kateřina         OK Chrastava         CHA7850 C  887906 124.00         
 13 Myslivcová Pavla         TJ Slavia Hradec Krá SHK9352 R 2051524 126.00         
 14 Svobodná Šárka           SK Kotlářka Praha    DKP8850 E  887612 128.00         
 15 Spurná Martina           SK Praga Praha       PGP8556 C  995832 130.00         
 16 Čepová Daniela           OK 99 Hradec Králové PHK8951 R 1400076 132.00         
 17 Knapová Jana             OK Lokomotiva Pardub LPU9053 E  906217 134.00         
 18 Valešová Jana            OK 99 Hradec Králové PHK9154 R 1008144 136.00         
 19 Charousková Lucie        OK Doksy             DOK9450 C 7200373 138.00         
 20 Matrasová Kateřina       SK Chrast            CHT8353 C 1007554 140.00         
 21 Poloprutská Markéta      OOB TJ Turnov        TUR9252 R 2020750 142.00         
 22 Košťálová Petra          SK Kotlářka Praha    DKP8256 C   51142 144.00         
 23 Fólová Martina           TJ Tatran Jablonec n TJN8853 C  416834 146.00         
 24 Haniszewska Angelika     TJ Stadion Nový Bor  STB9599 A 2028218 148.00         
 25 Burdová Adéla            OK Jiskra Nový Bor   BOR9161 C 7434894 150.00         
 26 Choutková Magdalena      Sdruž. organizátorů  SOB8851 C    4183 152.00         
 27 Masopustová Elis         SK Praga Praha       PGP8656     49844 154.00         
 28 Kosová Denisa            OK 99 Hradec Králové PHK9150 R  887904 156.00         
 29 Duchová Iveta            OK Lokomotiva Pardub LPU8654 E  515102 158.00         
 30 Prchalová Ivana          Smržovka             SMR8754 C 7201202 160.00         
 31 Gregorová Kamila         SK Chotěboř          CTB8151 E  887165 162.00         
 32 Zvěřinová Martina        OK Lokomotiva Pardub LPU8357 E  515126 164.00         
 33 Baldrianová Barbora      USK Praha            VSP7850 R    9784 166.00         
 34 Vakant                                                          168.00         
 35 Vakant                                                          170.00         
 36 Vakant                                                          172.00         
 37 Vakant                                                          174.00         
 38 Vakant                                                          176.00         
 
Startovka kategorie: D21B        6.8km    0m 18k  Ranking:0.0000 * 1.00
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Zelená Markéta           SK Praga Praha       PGP5850 C   51862   0.00         
  2 Novotná Martina          OK 99 Hradec Králové PHK8255 C  416264   2.00         
  3 Bozděchová Lenka         SK Praga Praha       PGP8254 C   51707   4.00         
  4 Tesařová Anna            AC Sparta Praha      SCP8257 C   51567   6.00         
  5 Kazdová Lenka            Sportcentrum Jičín   SJC8484 C  995813   8.00         
  6 Kolaja Ehlerová Jana     Slavia Liberec orien VLI8055 C 1398538  10.00         
  7 Hlavatá Andrea           OK Chrastava         CHA8753 C    4127  12.00         
  8 Zakouřilová Helena       USK Praha            VSP7453 C  232401  14.00         
  9 Pachnerová Dominika      OK Chrastava         CHA7750 C    5177  16.00         
 10 Větříčková Andrea        TJ Slavia Hradec Krá SHK9951 A    9196  18.00         
 11 Balcarová Barbora        TJ Loko Liberec      LLI9751 B  434595  20.00         
 12 Červená Adéla            TJ Slavia Hradec Krá SHK9755 A  420436  22.00         
 13 Ticháčková Magdalena     Sportcentrum Jičín   SJC7962 C    9940  24.00         
 14 Reslová Hana             SOOB Spartak Rychnov SRK9352 C  981839  26.00         
 15 Sedláčková Martina       OOB TJ Turnov        TUR7959 C   53816  28.00         
 16 Izydorczyk Urszula       65P                  65P9650    886647  30.00         
 17 Jebavá Lucie             OOS TJ Spartak Vrchl VRL9254 C  331285  32.00         
 18 Cych Weronika            OK 99 Hradec Králové PHK9696 A  504041  34.00         
 19 Ljuba Stanojkovičová     TJ Stadion Nový Bor  STB         49983  36.00         
 20 Chloupková Jana          SK Slavia Praha      SLP5951 C   51546  38.00         
 21 Lankašová Barbora        OK Chrastava         CHA8050 C    4212  40.00         
 22 Dolejší Lenka            TJ Stadion Nový Bor  STB7499 C  434839  42.00         
 23 Kettnerová Dana          TJ Slavia Hradec Krá SHK8950 C 7201193  44.00         
 24 Kameníková Andrea        OK Jiskra Nový Bor   BOR9751 A 2051536  46.00         
 25 Hanušová Petra           TJ Stadion Nový Bor  STB8297 C  682356  48.00         
 26 Kohoutová Barbora        OK Jiskra Nový Bor   BOR9850 A 2051481  50.00         
 27 Krpatová Klára           TJ Tatran Jablonec n TJN9353 C  416846  52.00         
 28 Pavlíková Klára          KOB Chemopetrol Litv LIT7451 C    8111  54.00         
 29 Klusáková Barbora        SK Kotlářka Praha    DKP9157 C  899157  56.00         
 30 Krausová Barbora         OOB TJ Sokol Troja   TJP9150 C   53504  58.00         
 31 Foglarová Kamila         SK Kotlářka Praha    DKP8655 C    8638  60.00         
 32 Staňová Karolína         OK Jiskra Nový Bor   BOR9853 A 2051475  62.00         
 33 Linková Alena            OOB TJ Turnov        TUR9751 A 1403419  64.00         
 34 Neumannová Kateřina      VSK Přírodověda - or PVP9250 C    8565  66.00         
 35 Hojná Silvie             AC Sparta Praha      SCP7950 C   51554  68.00         
 36 Ježková Dominika         SK Praga Praha       PGP9053 C   51658  70.00         
 37 Teplá Hana               TJ Slavia Hradec Krá SHK6561 C    9125  72.00         
 38 Gorčicová Eliška         OK Chrastava         CHA9150 C    8197  74.00         
 39 Ondřejová Dita Terezie   TJ Slavia Hradec Krá SHK8550 C    9915  76.00         
 40 Sokolářová Šárka         OOB TJ Turnov        TUR9999 B  411616  78.00         
 41 Randáková Helena         OOS TJ Spartak Vrchl VRL7452 C  515185  80.00         
 42 Lacigová Michaela        SK Praga Praha       PGP8150 C  887608  82.00         
 43 Zurynková Jana           VŠTJ Ekonom Praha    EKP7053 C  515496  84.00         
 44 Novotná Klára            OK 99 Hradec Králové PHK9751 A 1398990  86.00         
 45 Koderičová Tereza        Lokomotiva Trutnov   LTU9651 A  301640  88.00         
 46 Fundová Eliška           TJ Slavia Hradec Krá SHK9351 C   51176  90.00         
 47 Brožová Aneta            OOB TJ Turnov        TUR9453 B    8213  92.00         
 48 Volfová Julie            Slavia Liberec orien VLI8051 C    7710  94.00         
 49 Kovářová Lenka           TJ Lokomotiva Teplic LTP9750 A 7200344  96.00         
 50 Ježková Regina           SK Praga Praha       PGP6352 C   51660  98.00         
 51 Smutná Pavla             OOB Vamberk          VAM8651 C    9674 100.00         
 52 Klimplová Lenka          OK Lokomotiva Pardub LPU7951 C 1271279 102.00         
 53 Posseltová Tereza        TJ Tatran Jablonec n TJN9252 C  411767 104.00         
 54 Dundrová Lucie           OOB TJ Turnov        TUR8951 C    8059 106.00         
 55 Hoidekrová Lucie         TJ Loko Liberec      LLI9552 A  410734 108.00         
 56 Novotná Petra            OK 99 Hradec Králové PHK6651 C    4146 110.00         
 57 Kubecová Kateřina        OK Jiskra Nový Bor   BOR9959 A  303919 112.00         
 58 Uhrová Zuzana            USK Praha            VSP8050 C  232062 114.00         
 59 Myslivcová Markéta       TJ Slavia Hradec Krá SHK9650 B    9472 116.00         
 60 Chaloupská Barbora       OK 99 Hradec Králové PHK9951 A  224878 118.00         
 61 Soukupová Lucie          Sportcentrum Jičín   SJC8951 C   51180 120.00         
 62 Janatová Lucie           SK Kotlářka Praha    DKP8154 C 9999888 122.00         
 63 Krausová Martina         OOB TJ Sokol Troja   TJP9350 C   53512 124.00         
 64 Matějková Hana           SK Kotlářka Praha    DKP8954 C  416154 126.00         
 65 Synková Petra            OK Doksy             DOK7950 C 7200372 128.00         
 66 Mrázková Romana          Sportcentrum Jičín   SJC8351 C  500556 130.00         
 67 Vakant                                                          132.00         
 68 Vakant                                                          134.00         
 69 Vakant                                                          136.00         
 70 Vakant                                                          138.00         
 71 Vakant                                                          140.00         
 72 Vakant                                                          142.00         
 
Startovka kategorie: D21C        4.9km    0m 12k  Ranking:0.0000 * 1.00
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Čečková Martina          TJ Slavia Hradec Krá SHK7753 C    7753   0.00         
  2 Martínková Kateřina      SKOB Kralupy n.Vlt.  KPY7350 C  301347   2.00         
  3 Musilová Vendula         Sportcentrum Jičín   SJC8355 C   51563   4.00         
  4 Janků Radka              Sportcentrum Jičín   SJC7353 C 2056264   6.00         
  5 Svatošová Kateřina       VŠTJ Ekonom Praha    EKP8461 C 2061773   8.00         
  6 Linková Iva              OOB TJ Turnov        TUR6850 C   51809  10.00         
  7 Wierzba Wiktoria         65P                  65P9950   2007559  12.00         
  8 Špicarová Michaela       Sportcentrum Jičín   SJC8754 C    9971  14.00         
  9 Fürstová Anna            TJ Loko Liberec      LLI9854 B  436960  16.00         
 10 Ulahelová Jana           Lokomotiva Trutnov   LTU8451 C  888623  18.00         
 11 Reisingerová Martina     OB Rozmarýn Litoměři DLT7251 C  236061  20.00         
 12 Jedličková Zdena         OK Jiskra Nový Bor   BOR6250 C    8467  22.00         
 13 Zlámalová Nikola         Sportcentrum Jičín   SJC9951 C 2056287  24.00         
 14 Hančová Alice            OOS TJ Spartak Vrchl VRL7052 C  206480  26.00         
 15 Držková Markéta          OK Lokomotiva Pardub LPU7670 C    9281  28.00         
 16 Jankowska Joanna         65P                  65P9651   2028217  30.00         
 17 Zlesáková Stáňa          SK Chrast            CHT7352 C   52154  32.00         
 18 Pilná Libuše             OOS TJ Spartak Vrchl VRL7153 C  232639  34.00         
 19 Pološčuková Lucie        SKOB SIG-MAT Mladá B SMB9051 C   49977  36.00         
 20 Kalenská Dominika        SK Studenec          STH9958 A  253374  38.00         
 21 Marková Jana             TJ Loko Liberec      LLI7152 C 2049529  40.00         
 22 Smith Lucie              OOS TJ Spartak Vrchl VRL7353 C    8966  42.00         
 23 Votočková Eliška         OK Jilemnice         JIL9751 C   49345  44.00         
 24 Peterková Viktorie       TJ Loko Liberec      LLI7551 C   51205  46.00         
 25 Kalenská Kateřina        SK Studenec          STH7351 C  410777  48.00         
 26 Kohlová Monika           OOB TJ Turnov        TUR9756 B  231929  50.00         
 27 Šebková Jana             AC Sparta Praha      SCP9250 C 2025359  52.00         
 28 Vlachová Hana            OOS TJ Spartak Vrchl VRL6251 C    8962  54.00         
 29 Voborská Jana            SK Praga Praha       PGP8454 C   51582  56.00         
 30 Nováková Marie           SKOB Kralupy n.Vlt.  KPY9850 C 2060246  58.00         
 31 Ouhrabková Radka         VŠTJ Ekonom Praha    EKP8151   2031372  60.00         
 32 Waňková Dita             OOS TJ Spartak Vrchl VRL7151 C  331619  62.00         
 33 Městková Kateřina        USK Praha            VSP7650 C   51746  64.00         
 34 Fencíková Lucie          TJ Jiskra Havlíčkův  JHB9160 C   53444  66.00         
 35 Illnerová Kateřina       SK Kotlářka Praha    DKP9950 C    9888  68.00         
 36 Štefanyuková Eliška      TJ ČZ Strakonice     CST9851 C  436439  70.00         
 37 Matoušová Kateřina       OOS TJ Spartak Vrchl VRL9955 B 2032127  72.00         
 38 Blahová Markéta          VŠTJ Ekonom Praha    EKP6951    224915  74.00         
 39 Voltrová Hana            Orientační klub TOM  ROZ9752 B  438639  76.00         
 40 Alblová Lucie            SK Los Mělník        LME7555 C  420448  78.00         
 41 Alena Karmazínová        Karmazínová          XX4        301550  80.00         
 42 Štembergová Lucie        VŠTJ Ekonom Praha    EKP8851   2031372  82.00         
 43 Trčková Helena           VŠTJ Ekonom Praha    EKP8756      4312  84.00         
 44 Lišková Hana             SKOB Kralupy n.Vlt.  KPY9951 C  682077  86.00         
 45 Kubátová Ivana           OK Jiskra Nový Bor   BOR6152 C    8464  88.00         
 46 Havlíčková Nikola        OK Jilemnice         JIL9352 C  438024  90.00         
 47 Kavalírová Kateřina      OK 99 Hradec Králové PHK6756 C    9833  92.00         
 48 Waňková Martina          OOS TJ Spartak Vrchl VRL9951 A  425555  94.00         
 49 Hanušová Michaela        OOB TJ Turnov        TUR9554 B  411564  96.00         
 50 Zemanová Šárka           Slavia Liberec orien VLI8553 C 1396841  98.00         
 51 Vydrová Markéta           OK RECO Sport       PEN8950 C    8180 100.00         
 52 Loosová Lenka            Slavia Liberec orien VLI8152 C 2058470 102.00         
 53 Hančová Petra            OOS TJ Spartak Vrchl VRL9652 A 1398998 104.00         
 54 Smetanová Alžběta        OK Chrastava         CHA9450 C    8198 106.00         
 55 Jaroměřská Tereza        VŠTJ Ekonom Praha    EKP9353      4314 108.00         
 56 Poloprutská Klára        Slavia Liberec orien VLI9750 A   49954 110.00         
 57 Rusinová Alena           Ulita-HOBRA Orientee BRU7152 C  425507 112.00         
 58 Dienerová Petra          SK Kotlářka Praha    DKP8159 C  420446 114.00         
 59 Kalinová Markéta         VŠTJ Ekonom Praha    EKP8259 C 7201195 116.00         
 60 Voltrová Alena           Orientační klub TOM  ROZ9951 B  438638 118.00         
 61 Poloprutská Lucie        Slavia Liberec orien VLI9950 B   49951 120.00         
 62 Pološčuková Monika       SKOB SIG-MAT Mladá B SMB6551 C    7722 122.00         
 63 Zajícová Markéta         KOB TRETRA Praha     TAP9054 C  361934 124.00         
 64 Hausmannová Klára        VŠTJ Ekonom Praha    EKP8651 C 2067248 126.00         
 65 Kábrtová Iva              OK RECO Sport       PEN6350 C  232387 128.00         
 66 Zlámalová Zdena          Sportcentrum Jičín   SJC7253 C    9962 130.00         
 67 Žuchová Daniela          TJ Tatran Jablonec n TJN9750 C 2020749 132.00         
 68 Thořová Markéta          OOB TJ Turnov        TUR9952 C    6886 134.00         
 69 Kurfürstová Magdalena    VŠTJ Stavební fakult FSP7852 C  207837 136.00         
 70 Balusková Ida            SK OK 24 Praha       OKP7350 C  681852 138.00         
 71 Čivrná Karolína          OOS TJ Spartak Vrchl VRL7355 C  886273 140.00         
 72 Vakant                                                          142.00         
 73 Vakant                                                          144.00         
 74 Vakant                                                          146.00         
 75 Vakant                                                          148.00         
 76 Vakant                                                          150.00         
 77 Vakant                                                          152.00         
 78 Vakant                                                          154.00         
 79 Vakant                                                          156.00         
 80 Vakant                                                          158.00         
 
Startovka kategorie: D35         6.0km    0m 17k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Janečková Veronika       Sdruž. organizátorů  SOB7151 C   53017   0.00         
  2 Širůčková Daniela        73C                  73C7650   2056292   2.00         
  3 Chaloupská Pavlína       OK 99 Hradec Králové PHK7051 C  232255   4.00         
  4 Horáková Lenka           USK Praha            VSP7255 C   51728   6.00         
  5 Straková Jana            SKOB STAVIMAT Slaný  SLA7251 C    8579   8.00         
  6 Fencíková Vladislava     TJ Jiskra Havlíčkův  JHB6553 C   53614  10.00         
  7 Weislová Eva             OOB TJ Sokol Troja   TJP6750 C   51326  12.00         
  8 Štreglová Andrea         OOS TJ Spartak Vrchl VRL7552 C  206478  14.00         
  9 Nováková Jana            Slavoj Severotuk Úst SUL7351 C    8133  16.00         
 10 Beranová Iva             USK Praha            VSP7150 C 2021834  18.00         
 11 Malá Věra                OK Jilemnice         JIL7752 C    9077  20.00         
 12 Novotná Jana             Slavia Liberec orien VLI7350 C 2058476  22.00         
 13 Myslivcová Lenka         TJ Slavia Hradec Krá SHK7051 C  515465  24.00         
 14 Sieglová Dagmar          VŠSK MFF UK Praha    MFP7050 C  443075  26.00         
 15 Pelcová Pavla            TJ ČZ Strakonice     CST7454 C    7749  28.00         
 16 Trnková Dana             USK Praha            VSP7351 C 2021823  30.00         
 17 Andrade Milena           24C                  24C7550      4303  32.00         
 18 Průšová Markéta          USK Praha            VSP7256 C   53160  34.00         
 19 Izáková Ivana            VŠTJ Ekonom Praha    EKP7453 C  361968  36.00         
 20 Čtrnáctová Magdalena     SK Praga Praha       PGP7151 C  231924  38.00         
 21 Nehasilová Zuzana        KOB Děčín            LDC7150 C 7121314  40.00         
 22 Nosková Pavla            USK Praha            VSP7261 C    4746  42.00         
 23 Votočková Jaroslava      OK Jilemnice         JIL7255 C    9076  44.00         
 24 Háková Eva               SK lyžování a OB Nov NPA6951 C 2017684  46.00         
 25 Kroniková Jana           TJ Slavia Hradec Krá SHK7350 C 2049540  48.00         
 26 Pavelcová Gabriela       SK lyžování a OB Nov NPA7851 C   96960  50.00         
 27 Pohořalá Karolína        SKOB Roudnice nad La ROU6850 C 2023951  52.00         
 28 Rohanová Markéta         VSK Přírodověda - or PVP7251 C  446365  54.00         
 29 Machová Věra             TJ Tatran Jablonec n TJN7352 C 2049531  56.00         
 30 Solarová Zuzana          USK Praha            VSP7750 C 2032115  58.00         
 31 Šklíbová Jana            SOOB Spartak Rychnov SRK7651 C    9503  60.00         
 32 Heřmánková Pavla         OOB TJ Turnov        TUR7777 C    8062  62.00         
 33 Gajdová Kristina         USK Praha            VSP7752 C  515108  64.00         
 34 Huková Petra             OOB TJ Sokol Troja   TJP7350 C  411756  66.00         
 35 Nešporová Marie          OOB Třebíč           TTR7251 C   52242  68.00         
 36 Podrábská Marie          Slavia Liberec orien VLI7451 C    8307  70.00         
 37 Nováková Marie           SK OK 24 Praha       OKP6953 C   51681  72.00         
 38 Vlastníková Lucie        OK Jilemnice         JIL7554 C 2060258  74.00         
 39 Žuková Marcela           Slavia Liberec orien VLI7351 C    8293  76.00         
 40 Vakant                                                           80.00         
 41 Vakant                                                           82.00         
 42 Štraitová Jitka          USK Praha            VSP7252 C   51672 204.00         
 
Startovka kategorie: D45         5.4km    0m 13k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Thýnová Ivana            TJ Slavia Hradec Krá SHK6651 C 2017663 114.00         
  2 Klusáková Jitka          SK Kotlářka Praha    DKP5651 C    8558 116.00         
  3 Semíková Iva             SK Kamenice          KAM6850 C 2035702 118.00         
  4 Illnerová Daniela        SK Kotlářka Praha    DKP6651 C  231939 120.00         
  5 Zalabová Martina         Sportcentrum Jičín   SJC6657 C    9932 122.00         
  6 Martina Wagner           SG Zittau Süd        GE1          6502 124.00         
  7 Kosová Michaela          SOOB Spartak Rychnov SRK6752 C  438611 126.00         
  8 Fantová Libuše           VŠTJ Ekonom Praha    EKP5650 C   51583 128.00         
  9 Kapounová Jitka          OK Doksy             DOK6050 C  886261 130.00         
 10 Tihonová Jindra          KOB TRETRA Praha     TAP6253 C  232161 132.00         
 11 Neumannová Renata        VSK Přírodověda - or PVP6650 C   51580 134.00         
 12 Ivana Tiserova           Tiserovi             XX9          8282 136.00         
 13 Koucká Ivana             VŠTJ Ekonom Praha    EKP6850 C  515195 138.00         
 14 Čechlovská Jana          OK Chrastava         CHA6250 C    8175 140.00         
 15 Veljačiková Markéta      AC Sparta Praha      SCP6451 C  336735 142.00         
 16 Veverková Yveta          OOB Vamberk          VAM6452 C    9678 144.00         
 17 Mrázová Pavla            TJ Sokol Dobřichovic DCE5550 C    7868 146.00         
 18 Picková Helena           TJ Tatran Jablonec n TJN6952 C  416843 148.00         
 19 Forstová Lenka           VŠSK MFF UK Praha    MFP6850 C  410727 150.00         
 20 Gorčicová Ivana          OK Chrastava         CHA6550 C    8179 152.00         
 21 Nýdrlová Eva             OOS TJ Spartak Vrchl VRL5451 C    8954 154.00         
 22 Klapalová Jana           OOB Vamberk          VAM6451 C    9681 156.00         
 23 Cruse Katrin             SV Robotron Dresden  GE2       2035206 158.00         
 24 Kulová Jana              OOB Vamberk          VAM6550 C  416317 160.00         
 25 Doležalová Vlasta        SK Praga Praha       PGP5550 C   52095 162.00         
 26 Bendáková Jitka          Lokomotiva Trutnov   LTU6951 C  425571 164.00         
 27 Kavková Dana             AC Sparta Praha      SCP6150 C  446418 166.00         
 28 Kettnerová Lenka         TJ Sokol Hostivice   HCE6450 C  232490 168.00         
 29 Müllerová Zorka          OOB Vamberk          VAM6767 C  981805 170.00         
 30 Zelenková Eugenie        SK Kotlářka Praha    DKP5951 C    5300 172.00         
 31 Fürstová Katka           TJ Loko Liberec      LLI6950 C 2032126 174.00         
 32 Klimešová Hana           Tempo Praha          TEP6150 C    4340 176.00         
 33 Procházková Miluše       TJ Sokol Dobřichovic DCE5450 C   51966 178.00         
 34 Vajcová Hana             OK Chrastava         CHA5651 C    8566 180.00         
 35 Vilimovská Miroslava     OK Doksy             DOK5750 C    7757 182.00         
 36 Šebková Helena           AC Sparta Praha      SCP6750 C  889283 184.00         
 37 Hejnalová Hana           OK 99 Hradec Králové PHK6151 C    8949 186.00         
 38 Červinková Jitka         SK OK 24 Praha       OKP6451 C   53525 188.00         
 39 Cruse Katrin             24D                  24D6650   2035206 190.00         
 40 Cincibusová Ivana        VŠTJ Stavební fakult FSP6651 C    8668 192.00         
 41 Nováková Irena           SK OK 24 Praha       OKP6651 C  236111 194.00         
 42 Vakant                                                          196.00         
 43 Vakant                                                          198.00         
 44 Vakant                                                          200.00         
 45 Vakant                                                          202.00         
 46 Vakant                                                          204.00         
 47 Vakant                                                          206.00         
 48 Vakant                                                          208.00         
 
Startovka kategorie: D55         4.4km    0m 11k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Víchová Ladislava        OK Lokomotiva Pardub LPU5851 C  888601  77.00         
  2 Šaffková Zuzana          OK Chrastava         CHA5150 C    8162  79.00         
  3 Zavadilová Naďa          AC Sparta Praha      SCP5450 C 9540001  81.00         
  4 Zlesáková Vlasta         OK Jilemnice         JIL5362 C    9068  83.00         
  5 Štrossová Jiřina         TJ Sokol Dobřichovic DCE5650 C    7870  85.00         
  6 Pachnerová Jaroslava     Slavia Liberec orien VLI5152 C    8283  87.00         
  7 Lukavcová Lenka          TJ Tatran Jablonec n TJN5452 C    8259  89.00         
  8 Horáčková Stanislava     Slavia Liberec orien VLI4950 C    4100  91.00         
  9 Svobodová Hana           SKOB SIG-MAT Mladá B SMB5951 C    7705  93.00         
 10 Hančová Hana             OOS TJ Spartak Vrchl VRL5652 C    8980  95.00         
 11 Omová Jana               OOB TJ Turnov        TUR5150 C 2025351  97.00         
 12 Klímová Jitka            KOB Kamenický Šenov  KAS5451 C    8166  99.00         
 13 Korejčíková Dáďa         TJ Loko Liberec      LLI5550 C    8546 101.00         
 14 Iva Krákorová            Krákorová            XX5        887916 103.00         
 15 Hejtmánková Alena        KOB TRETRA Praha     TAP5452 C   53641 105.00         
 16 Syslová Drahomíra        SK Praga Praha       PGP5650 C   52108 107.00         
 17 Nováková Svatava         TJ Slovan Karlovy Va SKV5351     51135 109.00         
 18 Novotná Jiřina           OK Lokomotiva Pardub LPU5654 C    9290 111.00         
 19 Nedvídková Jitka         OB Rozmarýn Litoměři DLT5151 C    5991 113.00         
 20 Fejlková Alice           TJ Slavia Hradec Krá SHK5351 C    9107 115.00         
 21 Karmazínová Ivana        Slavia Liberec orien VLI5150 C   51216 117.00         
 22 Kalibánová Jiřina        SK lyžování a OB Nov NPA5351 C    9688 119.00         
 23 Kadečková Jana           OB Jenišovice        JEN5651 C  411563 121.00         
 24 Matoušková Marie         TJ LIAZ Jablonec nad LJN5550 C    7742 123.00         
 25 Ševčíková Alena          OK Chrastava         CHA5351 C    8165 125.00         
 26 Hušková Eva              SK lyžování a OB Nov NPA5754 C    9692 127.00         
 27 Wolkerová Dagmar         OOB TJ Sokol Troja   TJP5250 C   51289 129.00         
 28 Vakant                                                          131.00         
 29 Vakant                                                          133.00         
 
Startovka kategorie: D65         3.5km    0m 11k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Dvořáková Ladislava      SK Praga Praha       PGP4451 C   52096  31.00         
  2 Kubíková Hela            TJ Loko Liberec      LLI4851 C    8242  35.00         
  3 Lohrová Jarmila          AC Sparta Praha      SCP4650 C  219220  39.00         
  4 Folprechtová Marie       OOB TJ Turnov        TUR4250 C    8212  43.00         
  5 Nejezchlebová Věra       KOB Kamenický Šenov  KAS4551 C   51384  47.00         
  6 Kutáčková Stanislava     Lokomotiva Trutnov   LTU4751 C  405955  51.00         
  7 Štrojsová Jaroslava      KOB Kamenický Šenov  KAS4350 C    8228  55.00         
  8 Pospíšilová Jana         KOB Děčín            LDC4451 C  232341  59.00         
  9 Krausová Marie           TJ Loko Liberec      LLI4451 C   51214  63.00         
 10 Městková Eva             Tempo Praha          TEP4851 C   51647  67.00         
 11 Kašková Eva              OK Chrastava         CHA4650 C    8152  71.00         
 12 Vakant                                                           75.00         
 13 Vakant                                                           79.00         
 
Startovka kategorie: H10         2.2km    0m 8k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Městka Václav            USK Praha            VSP0600 C  416121  63.00         
  2 Bejvl Marek              SK Los Mělník        LME0400 C 2056261  65.00         
  3 Solar Adam               USK Praha            VSP0603 C 2021846  67.00         
  4 Zrník Tomáš              SK Orientační sporty OSN0606 C    9579  69.00         
  5 Průša Dominik            USK Praha            VSP0406 C 2032107  71.00         
  6 Žukov Jakub              TJ Tatran Jablonec n TJN0305 C 2067345  73.00         
  7 Jakub Adamec             ZŠ Stráž n.Nisou     XX7          4224  75.00         
  8 Pulda Eryk               TJ Stadion Nový Bor  STB0403 C 2016463  77.00         
  9 Pavelec Matěj            SK lyžování a OB Nov NPA0501 C    9702  79.00         
 10 Pelc Tadeáš              TJ ČZ Strakonice     CST0601 C   51330  81.00         
 11 Kolátor Vojtěch          TJ Jiskra Hořice     HOR0402 C    4315  83.00         
 12 Jan Hloušek              ZŠ Stráž n.Nisou     XX7          4223  85.00         
 13 Rind Matyáš              TJ Loko Liberec      LLI0400 C 2060282  87.00         
 14 Vřešťál Antonín          OOB TJ Turnov        TUR0604 C 1403051  89.00         
 15 Pavlík Matěj             KOB Chemopetrol Litv LIT0401 C    8112  91.00         
 16 Blaha Michal             VŠTJ Ekonom Praha    EKP0402 C    4311  93.00         
 17 Pelc Matyáš              TJ ČZ Strakonice     CST0401 C  436432  95.00         
 18 Bulíř Jáchym             KOB TRETRA Praha     TAP0602 C    4236  97.00         
 19 Heřmánek Petr            OOB TJ Turnov        TUR0500 C    8020  99.00         
 20 HALLMAN MAREK            SOK TJ Turnov        TUV0204      4235 101.00         
 21 Izák Daniel              VŠTJ Ekonom Praha    EKP0400 C  336137 103.00         
 22 Langer Lukáš             TJ LIAZ Jablonec nad LJN0800 C    7744 105.00         
 23 Trnka Marek              USK Praha            VSP0402 C 2021843 107.00         
 24 Tesař Zdeněk             Sportcentrum Jičín   SJC0401 C 2053544 109.00         
 25 Hanuš Miroslav           OOB TJ Turnov        TUR0401 C 1403061 111.00         
 26 Titz Adam                USK Praha            VSP0401 C 2032183 113.00         
 27 Kolář Šimon              TJ Jiskra Hořice     HOR0400 C 2049536 115.00         
 28 Kalous Tomáš             VŠTJ Ekonom Praha    EKP0601 C   51588 117.00         
 29 Janků Štěpán             Sportcentrum Jičín   SJC0501 C 2056294 119.00         
 30 Blaha Jiří               VŠTJ Ekonom Praha    EKP0401 C  428214 121.00         
 31 Nosek Daniel             USK Praha            VSP0409 C    4344 123.00         
 32 Zelenka Vincent          SKOB Kralupy n.Vlt.  KPY0400 C 2060245 125.00         
 33 Nápravník Jiří           SK Los Mělník        LME0401 C 2056282 127.00         
 34 Bláha Matyáš             Slavoj Praha         SJP0500 C  443105 129.00         
 35 Baldrián Tomáš           USK Praha            VSP0405 C 9200730 131.00         
 36 Bláha Vojtěch            Slavoj Praha         SJP0501 C  443072 133.00         
 37 Vakant                                                          135.00         
 38 Vakant                                                          137.00         
 39 Vakant                                                          139.00         
 40 Vakant                                                          141.00         
 41 Vakant                                                          143.00         
 
Startovka kategorie: H12         3.4km    0m 10k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Martínek Jaroslav        SKOB Kralupy n.Vlt.  KPY0300 C 2060244   1.00         
  2 Gajda Martin             SK Kamenice          KAM0405 C  436445   3.00         
  3 Kolář Matyáš             SKOB STAVIMAT Slaný  SLA0300 C  897393   5.00         
  4 Chaloupský Jakub         OK 99 Hradec Králové PHK0302 B  434594   7.00         
  5 Riby Thomas              TJ Lokomotiva Teplic LTP0202 C  897367   9.00         
  6 Hnízdil Matěj            KOB Kamenický Šenov  KAS0301 C   51382  11.00         
  7 Štregl Matyáš            OOS TJ Spartak Vrchl VRL0301 C 2017678  13.00         
  8 Rusin Vojtěch            Ulita-HOBRA Orientee BRU0301 C 2011812  15.00         
  9 Kříž Petr                TJ Lokomotiva Teplic LTP0205 C  232918  17.00         
 10 Malý Evžen ml.           OK Jilemnice         JIL0301 C   53224  19.00         
 11 Tuma Matěj               Sportcentrum Jičín   SJC0202 B 2056295  21.00         
 12 Novotný Jaromír          Slavia Liberec orien VLI0300 C 2058474  23.00         
 13 Franta Jonáš             Sportcentrum Jičín   SJC0201 B 2056299  25.00         
 14 Bradáč David             TJ Loko Liberec      LLI0203 B 2032132  27.00         
 15 Waněk Hubert             OOS TJ Spartak Vrchl VRL0302 B  219210  29.00         
 16 Trnka Martin jun         USK Praha            VSP0300 C 2021842  31.00         
 17 Miřácký Adam             SKOB Kralupy n.Vlt.  KPY0301 C  515401  33.00         
 18 Peterka Jakub            TJ Loko Liberec      LLI0404 C   51201  35.00         
 19 Hrůza Matěj              SKOB Kralupy n.Vlt.  KPY0302 C 2060247  37.00         
 20 Javůrek Tomáš            USK Praha            VSP0302 C 2032182  39.00         
 21 Mareček Šimon            SK Orientační sporty OSN0201 B  232029  41.00         
 22 Pachnik Stanislaw        TJ Stadion Nový Bor  STB0303 C  504407  43.00         
 23 Horák Pavel ml.          USK Praha            VSP0301 C  434600  45.00         
 24 Synek Petr               OK Doksy             DOK0200 C 2053519  47.00         
 25 Vakant                                                           49.00         
 26 Vakant                                                           51.00         
 27 Vakant                                                           53.00         
 28 Vakant                                                           55.00         
 29 Vakant                                                           57.00         
 30 Vakant                                                           59.00         
 
Startovka kategorie: H14         3.9km    0m 11k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Janeček Jiří             KOB TRETRA Praha     TAP0000 C 7201191  32.00         
  2 Klaška Martin            SK Kotlářka Praha    DKP0100 C    9889  34.00         
  3 Puchalský Jan            USK Praha            VSP0101 C 2021836  36.00         
  4 Drahoňovský Matouš       TJ Loko Liberec      LLI0100 C    4316  38.00         
  5 Lebiedziejewski Wiktor   65P                  65P0001    338893  40.00         
  6 Pavlík Ondřej            KOB Chemopetrol Litv LIT0101 C    8106  42.00         
  7 Pohořalý Hugo            SKOB Roudnice nad La ROU0103 B 2023957  44.00         
  8 Aschermann Martin        USK Praha            VSP0001 C 2020710  46.00         
  9 Šmol David               OK Doksy             DOK0100 C 2053509  48.00         
 10 Bradáč Jakub             TJ Loko Liberec      LLI0002 B 2032105  50.00         
 11 Gajda Jan                SK Kamenice          KAM0105 B   51730  52.00         
 12 Průša Kryštof            USK Praha            VSP0102 B 2020707  54.00         
 13 Roudný Václav            OK Lokomotiva Pardub LPU0001 B    9884  56.00         
 14 Pawłowicz Bruno          65P                  65P0000   2053617  58.00         
 15 Obuškevič Vojtěch        SK Praga Praha       PGP0002 B  416287  60.00         
 16 Buk Ondřej               SKOB Roudnice nad La ROU0102 C 2031368  62.00         
 17 Volák Ondřej             Ulita-HOBRA Orientee BRU0006 A 2011790  64.00         
 18 Roudný Martin            OK Lokomotiva Pardub LPU0002 A  425543  66.00         
 19 Mühlbach Aleš            SK Studenec          STH0104 C  303925  68.00         
 20 Bílý Jakub               TJ Lokomotiva Teplic LTP0104 B  434575  70.00         
 21 Melichar Petr            TJ Loko Liberec      LLI0001 B 1398996  72.00         
 22 Javůrek Emil             USK Praha            VSP0100 C  515064  74.00         
 23 Zalaba Tomáš             Sportcentrum Jičín   SJC0101 B 2053545  76.00         
 24 Žukov Michal             TJ Tatran Jablonec n TJN9701 C 2067343  78.00         
 25 Novák Josef              SKOB Kralupy n.Vlt.  KPY0000 C 2060248  80.00         
 26 Synek Antonín            OK Doksy             DOK0001 C 2053518  82.00         
 27 Vakant                                                           84.00         
 28 Vakant                                                           86.00         
 29 Vakant                                                           88.00         
 
Startovka kategorie: H21A       11.0km    0m 26k  Ranking:0.0000 * 1.00
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Janata Martin            SK Kotlářka Praha    DKP8306 E  888608   1.00         
  2 Zvěřina Petr             OK Lokomotiva Pardub LPU8208 E  887920   3.00         
  3 Mrázek Jan               Sportcentrum Jičín   SJC8102 E  771771   5.00         
  4 Pavel Štryncl            Štryncl              XX6          4222   7.00         
  5 Semík Ondřej             SK Kamenice          KAM9401 R  920683   9.00         
  6 Horáček Michal           Slavia Liberec orien VLI7700 R  500290  11.00         
  7 Ramba Jiří               SK Kotlářka Praha    DKP8606 C  231951  13.00         
  8 Janda Martin             KOB Dobruška         DOB8002 C  920696  15.00         
  9 Novák Daniel             OK Doksy             DOK8700 C  887924  17.00         
 10 Šedivý Jan               SK Praga Praha       PGP8409 E 1406172  19.00         
 11 Justa Pavel              OK 99 Hradec Králové PHK8701 C  995884  21.00         
 12 Luštický Martin          OOB TJ Turnov        TUR8700 C 2035709  23.00         
 13 Kadeřávek Petr           OK 99 Hradec Králové PHK7605 C    9399  25.00         
 14 Blaha Ondřej             VŠTJ Ekonom Praha    EKP7002 C 9700729  27.00         
 15 Mašata Roman             OK 99 Hradec Králové PHK7107 C  515050  29.00         
 16 Gonzalez de castilla Jose11M                  11M8500      4301  31.00         
 17 Fodor Petr               OOB TJ Turnov        TUR8103 R  981821  33.00         
 18 Matras Tomáš             SK Chrast            CHT8001 C   51980  35.00         
 19 Wagner Libor             SK Kotlářka Praha    DKP8511 C  301369  37.00         
 20 Štěrba Zbyněk            OK Lokomotiva Pardub LPU8304 C  500288  39.00         
 21 Uhlíř Marek              SK Praga Praha       PGP9405 B  331157  41.00         
 22 Horák Pavel (Starosta)   USK Praha            VSP7305 C 2032184  43.00         
 23 Lučan Vladimír           OK Lokomotiva Pardub LPU7710 C  515170  45.00         
 24 Sysel Ctibor             SK Praga Praha       PGP8700 R   52106  47.00         
 25 Kapal Tomáš              SK Kamenice          KAM9402 C  232267  49.00         
 26 Podsiadly Mateusz        17P                  17P9500    889183  51.00         
 27 Hradec Pavel             OOB TJ Turnov        TUR8801 E  995821  53.00         
 28 Sysel Ondřej             SK Praga Praha       PGP8302 C   52105  55.00         
 29 Pitra Martin             SK Chrast            CHT9204 C   52315  57.00         
 30 Illner Jakub             SK Kotlářka Praha    DKP6601 C  515448  59.00         
 31 Obuškevič Jan            Smržovka             SMR7000 C  896962  61.00         
 32 Komanec Václav           TJ Slavia Hradec Krá SHK8406 C  995807  63.00         
 33 Nejman Stanislav         OOB TJ Turnov        TUR9500 B  330671  65.00         
 34 Fürst Matouš             TJ Loko Liberec      LLI9603 A 7003006  67.00         
 35 Habán Ivo                Slavia Liberec orien VLI7707 C   53226  69.00         
 36 Kamenický Jakub          OK 99 Hradec Králové PHK9104 E  553445  71.00         
 37 Tomeš Jaroslav           SK Kotlářka Praha    DKP8109 C  416025  73.00         
 38 Wolf Filip               OOB TJ Turnov        TUR9701 A  995840  75.00         
 39 Nývlt Martin             SK Kotlářka Praha    DKP8200 C 1207407  77.00         
 40 Matějů Luboš             SK Praga Praha       PGP7601 C  682623  79.00         
 41 Klaška Pavel             SK Kotlářka Praha    DKP9301 C 1700077  81.00         
 42 Paclík Roman             TJ Slavia Hradec Krá SHK7801 C    9137  83.00         
 43 Svoboda Honza            Smržovka             SMR7901 C  995876  85.00         
 44 Hanslian David           TJ Slovan Luhačovice LCE7835 R  995852  87.00         
 45 Kolín Jan                SK Kotlářka Praha    DKP7701 C 9007701  89.00         
 46 Kondrát Martin           SK Praga Praha       PGP6501 C   51840  91.00         
 47 Zajíc Vítězslav          KOB TRETRA Praha     TAP8610 C  515469  93.00         
 48 Nývlt Petr               SK Kotlářka Praha    DKP8004 C 1207404  95.00         
 49 Beneš Jan                Sportcentrum Jičín   SJC8703 C  886513  97.00         
 50 Leibiger Jens            18D                  18D5900    591019  99.00         
 51 Trýzna Aleš              SK Kotlářka Praha    DKP9100 C 2060241 101.00         
 52 Krejsa Martin            SK Chrast            CHT9001 C   52161 103.00         
 53 Neumann Vojtěch          VSK Přírodověda - or PVP9400 C  331313 105.00         
 54 Pelc Václav              TJ ČZ Strakonice     CST6702 C 2027924 107.00         
 55 Mašata Matěj             OK 99 Hradec Králové PHK9601 A 2045215 109.00         
 56 Waněk Adam               OK Lokomotiva Pardub LPU9505 A 1602634 111.00         
 57 Petri Forsman            HIIDENKIERTAJAT      XX3          4221 113.00         
 58 Vakant                                                          117.00         
 59 Kalous Vladislav         VŠTJ Ekonom Praha    EKP7702 C 2058464 119.00         
 60 Vakant                                                          121.00         
 61 Vakant                                                          123.00         
 62 Vakant                                                          125.00         
 63 Vakant                                                          127.00         
 64 Vakant                                                          129.00         
 65 Vakant                                                          131.00         
 66 Vakant                                                          133.00         
 67 Zakouřil Vít             OOB TJ Turnov        TUR9301 R  886823 195.00         
 
Startovka kategorie: H21B        8.8km    0m 21k  Ranking:0.0000 * 1.00
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Gregor Martin            SK Chotěboř          CTB7701 C   51663   1.00         
  2 Matějka Zbyněk           SK Kotlářka Praha    DKP8403 C    4310   3.00         
  3 Gorčica Pavel            OK Chrastava         CHA6200 C    8174   5.00         
  4 Hanák Jan                SKOB STAVIMAT Slaný  SLA8002 C    8800   7.00         
  5 Potštejnský Jan          SOOB Spartak Rychnov SRK7807 C    9525   9.00         
  6 Podrábský Ctibor         Slavia Liberec orien VLI7001 C 2058472  11.00         
  7 Hanč Petr                KOB Dobruška         DOB8022 C  981811  13.00         
  8 Aschermann Jan           USK Praha            VSP6902 C   52284  15.00         
  9 Tomeš Petr               Sportcentrum Jičín   SJC7531 C  896967  17.00         
 10 Semík Vojtěch            SK Kamenice          KAM9100 C  995799  19.00         
 11 Bořil Jan                OK Jihlava           SJI9700 A 7200584  21.00         
 12 Čechlovský Jan           OK Chrastava         CHA9300 C    8200  23.00         
 13 Karvánek Matouš          OK Jiskra Nový Bor   BOR9006 C   52902  25.00         
 14 Koštejn Vít              OK Doksy             DOK9800 A  888634  27.00         
 15 Koč Zdeněk               SK Meteor Kačerov Pr MKP4700 C   51706  29.00         
 16 Netuka Vojtěch           TJ Slavia Hradec Krá SHK9701 A 1396847  31.00         
 17 Lucerski Maciek          OK 99 Hradec Králové PHK9700 C 2053617  33.00         
 18 Gregoriades Zdeněk       SK Meteor Kačerov Pr MKP5400 C   51653  35.00         
 19 Zlámal David             Sportcentrum Jičín   SJC9603 B 2053542  37.00         
 20 Sudre Frédéric           SK Chrast            CHT6701 C   52274  39.00         
 21 Pachner Pavel            Slavia Liberec orien VLI7503 C    8298  41.00         
 22 Posselt Martin           TJ Tatran Jablonec n TJN9501 B  232512  43.00         
 23 Schulhof Jan             OOB TJ Turnov        TUR8900 C   51225  45.00         
 24 Klaška Pavel             SK Kotlářka Praha    DKP6500 C    8650  47.00         
 25 Kříž Libor               OK Lokomotiva Pardub LPU7804 C  780722  49.00         
 26 Wieczorek Marcin         TJ Stadion Nový Bor  STB9701 B 1396722  51.00         
 27 Adam Růžička             OK 99 Hradec Králové PHK9704    682082  53.00         
 28 Burda Matěj              OK Jiskra Nový Bor   BOR9608 A 7667667  55.00         
 29 Picek Jan                TJ Tatran Jablonec n TJN9101 C  416840  57.00         
 30 Semík Luboš              SK Kamenice          KAM6201 C   52279  59.00         
 31 Dzioba Mateusz           OK 99 Hradec Králové PHK9500 A 7200176  61.00         
 32 Veverka Tomáš            OOB Vamberk          VAM8401 C    9669  63.00         
 33 Hladík František         SK Studenec          STH9203 C  405965  65.00         
 34 Zikmund Zdeněk           Sportcentrum Jičín   SJC9703 A 2045221  67.00         
 35 Vávra Jaroslav           OK Lokomotiva Pardub LPU7308 C    9325  69.00         
 36 Nehasil Vladislav        KOB Děčín            LDC7101 C 7111213  71.00         
 37 Němec Jan                OK Chrastava         CHA8606 C    4130  73.00         
 38 Hromádka Miroslav        Slavoj Severotuk Úst SUL6000 C    8138  75.00         
 39 Přinda Lukáš             Slavia Liberec orien VLI7701 C    8300  77.00         
 40 Martan Jiří              Slavia Liberec orien VLI7300 C    8129  79.00         
 41 Veselý Marek             OK Chrastava         CHA8201 C    8066  81.00         
 42 Kučerka David            KOB Chemopetrol Litv LIT8202 C    8105  83.00         
 43 Dneboský František       24C                  24C8000     51348  85.00         
 44 Vrabec Ondřej            AC Sparta Praha      SCP8303 C   51558  87.00         
 45 Nehasil David            OK Jiskra Nový Bor   BOR7713 C  995805  89.00         
 46 Vaniš Ondřej             TJ Tatran Jablonec n TJN9500 B 2027205  91.00         
 47 Synek Antonín            OK Doksy             DOK7800 C 7200371  93.00         
 48 Klimeš Ondřej            Tempo Praha          TEP9200 C    4342  95.00         
 49 Pavlík Libor             KOB Chemopetrol Litv LIT7605 C    8124  97.00         
 50 Neumann Tomáš            VSK Přírodověda - or PVP8900 C  301117  99.00         
 51 Držka Štěpán             OK Lokomotiva Pardub LPU7604 C    9324 101.00         
 52 Novák Ivo                SK OK 24 Praha       OKP6200 C   51679 103.00         
 53 Tesař Jan                AC Sparta Praha      SCP8501 C    4334 105.00         
 54 Kazda Ondřej             Sportcentrum Jičín   SJC8202 R  886288 107.00         
 55 Polák Vlastimil          OOS TJ Spartak Vrchl VRL7702 C    9000 109.00         
 56 Novák Libor              SK OK 24 Praha       OKP9100 C  426348 111.00         
 57 Vakant                                                          113.00         
 58 Vakant                                                          115.00         
 59 Vakant                                                          117.00         
 60 Vakant                                                          119.00         
 61 Vakant                                                          121.00         
 
Startovka kategorie: H21C        7.0km    0m 17k  Ranking:0.0000 * 1.00
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Mikan Petr               5HC                  5HC7700      4308   1.00         
  2 Izák Pavel               SK Los Mělník        LME7102 C 2061860   3.00         
  3 Mikan Tomáš              5HC                  5HC8900     51871   5.00         
  4 Bejvl Jakub              SK Los Mělník        LME7100 C 2060271   7.00         
  5 Uher Petr                USK Praha            VSP5001 C   51741   9.00         
  6 Vančura Martin           TJ Tatran Jablonec n TJN8002 C   51234  11.00         
  7 Antoš Filip              SK lyžování a OB Nov NPA8001 C    9698  13.00         
  8 Borovička Milan          VŠTJ Stavební fakult FSP6104 C  515097  15.00         
  9 Novotný Dušan            TJ Tatran Jablonec n TJN7002 C  232502  17.00         
 10 Chaloupský David         OK 99 Hradec Králové PHK7103 C  682359  19.00         
 11 Dubec Pavel              AC Sparta Praha      SCP8003 C   51561  21.00         
 12 Novák Zdeněk             SK lyžování a OB Nov NPA7701 C 7200594  23.00         
 13 Haering Jan              SK Los Mělník        LME7500 C 2045234  25.00         
 14 Fencl Jonáš              OK Lokomotiva Pardub LPU9902 A    9660  27.00         
 15 Krausz Milan             VŠTJ Stavební fakult FSP6700 C  682118  29.00         
 16 Novák Jaroslav           OK Doksy             DOK5501 C  897381  31.00         
 17 Svoboda Ivan             Smržovka             SMR6200 C  886815  33.00         
 18 Semík Jan                USK Praha            VSP6507 C   53572  35.00         
 19 Havlůj František         SK Kotlářka Praha    DKP8308 C  889278  37.00         
 20 Šmol Marcel              OK Doksy             DOK7300 C 2053516  39.00         
 21 Černý Martin             OK Jilemnice         JIL8703 C   49478  41.00         
 22 Koštejn Pavel            OK Doksy             DOK7100 C  887931  43.00         
 23 Sedlák Radek             SOOB Spartak Rychnov SRK7503 C  995872  45.00         
 24 Hlaváč Jaroslav          VŠTJ Ekonom Praha    EKP9205 C    4313  47.00         
 25 Bernášek Jiří            TJ Stadion Nový Bor  STB8101 C  682354  49.00         
 26 Čečka Jiří               TJ Slavia Hradec Krá SHK7600 C    7756  51.00         
 27 Neumann Jindřich         VSK Přírodověda - or PVP9900 C   53124  53.00         
 28 Blahuta Marek            VŠSK MFF UK Praha    MFP7301 C  897349  55.00         
 29 Štemberg Milan           VŠTJ Ekonom Praha    EKP8608 C  438648  57.00         
 30 Melichar Vojtěch         TJ Loko Liberec      LLI9802 A 7200375  59.00         
 31 Pešík Michal             TJ Tatran Jablonec n TJN7701 C 2025338  61.00         
 32 Pidrman Milan            VŠTJ Ekonom Praha    EKP8310 C 2067264  63.00         
 33 Kořínek Jindřich         OOB TJ Turnov        TUR8406 C  515082  65.00         
 34 Starý Ondra              OOS TJ Spartak Vrchl VRL9802 A 2025354  67.00         
 35 Hartman Aleš             USK Praha            VSP6506 C   51620  69.00         
 36 Albl Miloslav            SK Los Mělník        LME7600 C  420455  71.00         
 37 Marek Jakub              TJ Loko Liberec      LLI9900 C 2049589  73.00         
 38 Kavalír Karel            OK 99 Hradec Králové PHK6503 C    9378  75.00         
 39 Thoř Tomáš               OOB TJ Turnov        TUR9904 B    2674  77.00         
 40 Černý Vojtěch            OK Jilemnice         JIL9006 C    9091  79.00         
 41 Holas Ondřej             OOB TJ Turnov        TUR8501 C  515048  81.00         
 42 Kohl Jiří                SKOB Kralupy n.Vlt.  KPY6201 C  301391  83.00         
 43 Bartłomiej Szeliga       65P                  65P9601    889679  85.00         
 44 Zeman Tomáš              TJ Sokol Dobřichovic DCE7500 C  232129  87.00         
 45 Kavalír Jáchym           OK 99 Hradec Králové PHK9901 B    9830  89.00         
 46 Pesničák Jan             Smržovka             SMR7902 C    8266  91.00         
 47 Novotný Milan            OK 99 Hradec Králové PHK6502 C 2045248  93.00         
 48 Mikan Albert             VŠTJ Ekonom Praha    EKP8606 C 2031357  95.00         
 49 Oma Jakub                OOB TJ Turnov        TUR8002 C  800320  97.00         
 50 Slavík Pavel             TJ Start Náchod      SNA7349 C    9630  99.00         
 51 Mrkvička Jiří            TJ Tatran Jablonec n TJN7101 C 2020748 101.00         
 52 Nowak Maciej             65P                  65P9600   7200189 103.00         
 53 Bendák Jan               Lokomotiva Trutnov   LTU9801 A  681889 105.00         
 54 Rusin Jan                Ulita-HOBRA Orientee BRU0001 A 2032380 107.00         
 55 Cerha Milan              OOB TJ Turnov        TUR7703 C 1007531 109.00         
 56 Lukavec Petr             Smržovka             SMR7800 C  887930 111.00         
 57 Pešík Marek              TJ Tatran Jablonec n TJN8301    830713 113.00         
 58 Kalina Miroslav          VŠTJ Ekonom Praha    EKP8211 C 7201206 115.00         
 59 Schindler Jiří           TJ Tatran Jablonec n TJN6301 C  416828 117.00         
 60 Havlíček Lukáš           OK Jilemnice         JIL9003 C   49363 119.00         
 61 Fencl Jiří               OK Lokomotiva Pardub LPU6301 C    9649 121.00         
 62 Musil Pavel              Sportcentrum Jičín   SJC7705 C  995817 123.00         
 63 Kolaja Jan               Slavia Liberec orien VLI8100 C 2067313 125.00         
 64 Novotný Tomáš            OK 99 Hradec Králové PHK8101 C    9410 127.00         
 65 Vakant                                                          129.00         
 66 Vakant                                                          131.00         
 
Startovka kategorie: H21D        5.5km    0m 14k  Ranking:0.0000 * 1.00
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Čivrný Pavel             OOS TJ Spartak Vrchl VRL6306 C  995887   1.00         
  2 Melichar Jaromír         TJ Loko Liberec      LLI6301 C    8503   3.00         
  3 Šubrt Jiří               Tempo Praha          TEP6100 C    7986   5.00         
  4 Eiselt Jan               TJ Lokomotiva Teplic LTP8801 C  682092   7.00         
  5 Doležal Vít              Sportcentrum Jičín   SJC9802 B 2060206   9.00         
  6 Hanuš Pavel              Lokomotiva Trutnov   LTU6501 C    9632  11.00         
  7 Šklíba Michal            SOOB Spartak Rychnov SRK9900 A 7201758  13.00         
  8 Šimek Miroslav           SK Los Mělník        LME6300 C 2020717  15.00         
  9 Mencl Pavel              SK Kotlářka Praha    DKP7912 C  515416  17.00         
 10 Nosek Petr               OB Rozmarýn Litoměři DLT6901 C  336778  19.00         
 11 Mokrý Pavel              96C                  96C7500   2058470  21.00         
 12 Kadečka Adam             OB Jenišovice        JEN9601 C  411527  23.00         
 13 Matoušek Petr            SK Kotlářka Praha    DKP8401 C 2049575  25.00         
 14 Jeřábek Petr             OK Jiskra Nový Bor   BOR7105 C    8439  27.00         
 15 Bendák Petr              Lokomotiva Trutnov   LTU6500 C  416285  29.00         
 16 Pastuszek Jakub          USK Praha            VSP7500 C   53399  31.00         
 17 Marek Petreje            Orientační klub TOM  ROZ0001      4330  33.00         
 18 Šebek Petr               SK Kotlářka Praha    DKP9903 A 9903301  35.00         
 19 Heřmánek Michal          OOB TJ Turnov        TUR7702 C   51124  37.00         
 20 Lebedinský Aleš          NNN                  NNN7801      4319  39.00         
 21 Synek Marcel             OK Doksy             DOK7600 C 2056288  41.00         
 22 Řezáč Pavel              Slavia Liberec orien VLI6900 C  301152  43.00         
 23 Jan Baláček              Orientační klub TOM  ROZ9901    442843  45.00         
 24 Ivan Sykorka             Sykorka              XX2          4219  47.00         
 25 Killar Marek             Lokomotiva Trutnov   LTU6801 C  301646  49.00         
 26 Kurfürst Pavel           VŠTJ Stavební fakult FSP7400 C  207827  51.00         
 27 Zalaba Jindřich          Sportcentrum Jičín   SJC6603 C    9931  53.00         
 28 Meier Milan              Slavia Liberec orien VLI7301 C 7003010  55.00         
 29 Rind Pavel               TJ Loko Liberec      LLI7400 C 2060283  57.00         
 30 Hlaváč David             OK Jilemnice         JIL7501 C    9734  59.00         
 31 Vydra Pavel               OK RECO Sport       PEN6200 C   49998  61.00         
 32 Labský Jan               TJ Loko Liberec      LLI9602 C  428203  63.00         
 33 Lebiedziejewski Marcel   65P                  65P9900   2053614  65.00         
 34 Vícha Vladimír           OK Lokomotiva Pardub LPU5801 C    9228  67.00         
 35 Pohořalý Dobroslav       SKOB Roudnice nad La ROU6401 C 2022803  69.00         
 36 Spejchal Petr            OK Jiskra Nový Bor   BOR7512 C    8472  71.00         
 37 Tesař Zdeněk             Sportcentrum Jičín   SJC7401 C 2053543  73.00         
 38 Mašata Metoděj           OK 99 Hradec Králové PHK9905 A  207870  75.00         
 39 Vlastník Šimon           OK Jilemnice         JIL9904 C 2060257  77.00         
 40 Kalenský Aleš            SK Studenec          STH9801 B  331426  79.00         
 41 Červinka Jaroslav        SK OK 24 Praha       OKP9000 C  303935  81.00         
 42 Klimpl Petr              OK Lokomotiva Pardub LPU5401 C    9201  83.00         
 43 Urbaník Robert           Slavia Liberec orien VLI7002 C    8292  85.00         
 44 Domagała Marcel          65P                  65P9800   2007557  87.00         
 45 Bradáč Stanislav         TJ Loko Liberec      LLI7201 C  434598  89.00         
 46 Hajný Vojtěch            OK Jilemnice         JIL9902 B 2035713  91.00         
 47 Severýn Otto             4ZC                  4ZC7400      4306  93.00         
 48 Štrait Martin            USK Praha            VSP7602 C  410393  95.00         
 49 Forst Libor              VŠSK MFF UK Praha    MFP6301 C  303939  97.00         
 50 Vakant                                                           99.00         
 51 Vakant                                                          101.00         
 52 Vakant                                                          103.00         
 53 Vakant                                                          105.00         
 54 Vakant                                                          107.00         
 55 Vakant                                                          109.00         
 56 Vakant                                                          111.00         
 57 Vakant                                                          113.00         
 58 Vakant                                                          115.00         
 59 Vakant                                                          117.00         
 60 Vakant                                                          119.00         
 
Startovka kategorie: H35         7.8km    0m 20k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Cepek Pavel              TJ ČZ Strakonice     CST7301 C 2032133   0.00         
  2 Kolář Tomáš              SKOB STAVIMAT Slaný  SLA7103 C  887615   2.00         
  3 Janeček Ondřej           Sdruž. organizátorů  SOB7001 C   53016   4.00         
  4 Solar Jan                USK Praha            VSP7303 C 2032110   6.00         
  5 Kubíček Zdeněk           5BC                  5BC7200     51811   8.00         
  6 Javůrek Jaromír          USK Praha            VSP7110 C  515099  10.00         
  7 Bolehovský Pavel         VŠTJ Ekonom Praha    EKP7103 C  601169  12.00         
  8 Kohout Josef             TJ Slavia Hradec Krá SHK6902 C 2017669  14.00         
  9 Uhlíř Patrik             TJ Lokomotiva Beroun LBE7000 C  331179  16.00         
 10 Štěpán Petr              KOB Děčín            LDC7301   7007007  18.00         
 11 Zakouřil Václav          USK Praha            VSP7401 C   51724  20.00         
 12 Zlesák Ondřej            OK Jilemnice         JIL7601 C    9067  22.00         
 13 Titz Pavel               USK Praha            VSP7400 C 1398992  24.00         
 14 Baldrian Petr            SK Praga Praha       PGP7203 C    2460  26.00         
 15 Průšek Petr              TJ Stadion Nový Bor  STB7000 C    8486  28.00         
 16 Adamovský Michal         OOB Vamberk          VAM7200 C    9852  30.00         
 17 Kočárek Michal           OK Chrastava         CHA7400 C    4445  32.00         
 18 Gálus Igor               KOB Děčín            LDC7302 C 7400074  34.00         
 19 Švancar Martin           OK Chrastava         CHA7000 C    8178  36.00         
 20 Průša Michal             USK Praha            VSP7310 C  553437  38.00         
 21 Souček Karel             TJ Slavia Hradec Krá SHK6601 C  553452  40.00         
 22 Kučera Martin            TJ Lokomotiva Teplic LTP6500 C  232901  42.00         
 23 Cych Piotr               33P                  33P6800   1010100  44.00         
 24 Marek Martin             TJ Loko Liberec      LLI7000 C 2049593  46.00         
 25 Rubáček Jan              Slavia Liberec orien VLI7302 C   49963  48.00         
 26 Štregl Petr              OOS TJ Spartak Vrchl VRL7303 C 2017676  50.00         
 27 Choutka Jaroslav         Sdruž. organizátorů  SOB6301 C 1396839  52.00         
 28 Kolář Viktor             TJ Jiskra Hořice     HOR7300 C 2049537  54.00         
 29 Votoček Tomáš            OK Jilemnice         JIL7041 C    9069  56.00         
 30 Žitný Tomáš              SKOB SIG-MAT Mladá B SMB6401 C   49971  58.00         
 31 Dutkiewicz Damian        65P                  65P7700  72000190  60.00         
 32 Kubec Martin             KOB Dobruška         DOB7002 C    7259  62.00         
 33 Slovák Miroslav          TJ Slavia Hradec Krá SHK7704 C   51500  64.00         
 34 Píchal Jan               USK Praha            VSP5202 C   52281  66.00         
 35 Zrník Tomáš              SK Orientační sporty OSN7118 C 1398988  68.00         
 36 Myslivec Tomáš           TJ Slavia Hradec Krá SHK7002 C    9127  70.00         
 37 Šklíba Jan               SOOB Spartak Rychnov SRK7501 C    9811  72.00         
 38 Žemla Tomáš              SK Kamenice          KAM7105 C   51565  74.00         
 39 Širůček Jaromír          73C                  73C6200   2056273  76.00         
 40 Hnízdil Jan              KOB Kamenický Šenov  KAS7100 C  515023  78.00         
 41 Nešpor Jan               OOB Třebíč           TTR6101 C  995847  80.00         
 42 Straka Lukáš             SKOB STAVIMAT Slaný  SLA7002 C    8578  82.00         
 43 Műller Kamil             OOB Vamberk          VAM7501 C 2049538  84.00         
 44 Šístek Daniel            AC Sparta Praha      SCP7507 C  331566  86.00         
 45 Zlesák Martin            SK Chrast            CHT7302 C   52155  88.00         
 46 Rusin Jan                Ulita-HOBRA Orientee BRU7601 C  425510  90.00         
 47 Vakant                                                           92.00         
 48 Vakant                                                           94.00         
 49 Vakant                                                           96.00         
 50 Vakant                                                           98.00         
 51 Vakant                                                          100.00         
 
Startovka kategorie: H45         6.0km    0m 17k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Jeřábek Luboš            SK Prostějov         JPV6112 C   52498  84.00         
  2 Žukov Libor              Slavia Liberec orien VLI6803 C    8294  86.00         
  3 Malý Evžen               OK Jilemnice         JIL6102 C    9070  88.00         
  4 Bílý Petr                TJ Lokomotiva Teplic LTP6805 C   51279  90.00         
  5 Buriánek Jaromír         AC Sparta Praha      SCP4700 C   51562  92.00         
  6 Havlíček Libor           OK Jilemnice         JIL6103 C 2035747  94.00         
  7 Šubrt Pavel              SKOB SIG-MAT Mladá B SMB6301 C    7703  96.00         
  8 Bruner Luboš             TJ Lokomotiva Teplic LTP6501 C  682114  98.00         
  9 Hošek Ladislav           AC Sparta Praha      SCP6001 C   52115 100.00         
 10 Dikoš Pavel              OK Jiskra Nový Bor   BOR6003 C   50000 102.00         
 11 Peterka František        OOB TJ Sokol Troja   TJP4900 C    8861 104.00         
 12 Roudný Václav            OK Lokomotiva Pardub LPU6102 C    9277 106.00         
 13 Kettner Pavel            TJ Sokol Hostivice   HCE5900 C  515105 108.00         
 14 Hejtmánek Vladimír       KOB TRETRA Praha     TAP5802 C  682651 110.00         
 15 Eichler Petr             KOB Kamenický Šenov  KAS6900 C   51385 112.00         
 16 Tihon Jaroslav           KOB TRETRA Praha     TAP6102 C  515440 114.00         
 17 Novotný Otakar           TJ Tatran Jablonec n TJN5604 C    8260 116.00         
 18 Ivan Vydra                OK RECO Sport       PEN          8185 118.00         
 19 Vávra Martin             TJ Jiskra Hořice     HOR6302 C 2059759 120.00         
 20 Mencl Miloslav           USK Praha            VSP6505 C   52277 122.00         
 21 Novotný Miroslav         OK Lokomotiva Pardub LPU5905 C  301183 124.00         
 22 Linka Vladislav          Slavoj Severotuk Úst SUL5701 C    8141 126.00         
 23 Folprecht Miroslav       OOB TJ Turnov        TUR5501 C 1550616 128.00         
 24 Kavka Jiří               AC Sparta Praha      SCP5900 C  682630 130.00         
 25 Müller Robert            OOB Vamberk          VAM6900 C  553456 132.00         
 26 Vrabec Martin            AC Sparta Praha      SCP6100 C   51571 134.00         
 27 Robert Tiser             Tiserovi             XX9          8280 136.00         
 28 Pavlů Jaroslav           TJ Sokol Dobřichovic DCE6100 C  232041 138.00         
 29 Bláha Jan                Slavoj Praha         SJP6800 C  446359 140.00         
 30 Švarc Jiří               OOB TJ Turnov        TUR6204 C  682108 142.00         
 31 Nosek Jan                USK Praha            VSP6910 C    4348 144.00         
 32 Procházka Antonín        TJ Sokol Dobřichovic DCE5500 C   51965 146.00         
 33 Sucharda Jiří            OK Jiskra Nový Bor   BOR5802 C   51542 148.00         
 34 Bořil Petr               OK Jihlava           SJI6207 C    6607 150.00         
 35 Doškář Boris             OK Jiskra Nový Bor   BOR6400 C    8490 152.00         
 36 Šebek Martin             AC Sparta Praha      SCP6700 C  889282 154.00         
 37 Picek Jan                TJ Tatran Jablonec n TJN6500 C  416839 156.00         
 38 Cruse Kay                SV Robotron Dresden  GE2       2035204 158.00         
 39 Žucha Jiří               TJ Tatran Jablonec n TJN6603 C 2017687 160.00         
 40 Veljačik Pavel           AC Sparta Praha      SCP6200 C   49889 162.00         
 41 Janovič Ondřej           TJ Slovan Karlovy Va SKV5901 C   51133 164.00         
 42 Kovář Boris              TJ Lokomotiva Teplic LTP6710 C  899153 166.00         
 43 Karvánek Petr            OK Jiskra Nový Bor   BOR6600 C    8513 168.00         
 44 Dobeš Václav             SKOB Kralupy n.Vlt.  KPY5701 C  301374 170.00         
 45 Vlk Josef                KOB Děčín            LDC5801 C 7700058 172.00         
 46 Novák Libor              SK OK 24 Praha       OKP6504 C   51680 174.00         
 47 Cincibus Pavel           VŠTJ Stavební fakult FSP6605 C    8669 176.00         
 48 Pachnik Dariusz          TJ Stadion Nový Bor  STB6901 C  504408 178.00         
 49 Richtr Aleš              KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM6601 C   51686 180.00         
 50 Mareček Petr             SK Orientační sporty OSN6900 C   51991 182.00         
 51 Hanč Jaroslav            OOS TJ Spartak Vrchl VRL6702 C  438038 184.00         
 52 Cruse Kay                24D                  24D6600   2035204 186.00         
 53 Stehno Pavel             SK Kotlářka Praha    DKP4900 C   51760 188.00         
 54 Pavel Petr               TJ Lokomotiva Teplic LTP6806 C  897351 190.00         
 55 Buk Jiří                 SKOB Roudnice nad La ROU6901 C 2031369 192.00         
 56 Vakant                                                          194.00         
 57 Vakant                                                          196.00         
 58 Vakant                                                          198.00         
 59 Vakant                                                          200.00         
 60 Vakant                                                          202.00         
 61 Vakant                                                          204.00         
 
Startovka kategorie: H55         5.4km    0m 13k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Pospíšil Jaromír         KOB Děčín            LDC5301 C 7410753   0.00         
  2 Kaška Rudolf             OK Chrastava         CHA5500 C    8167   2.00         
  3 Kraus Ota                OOB TJ Sokol Troja   TJP5700 C   53514   4.00         
  4 Kadečka Jiří             OB Jenišovice        JEN5002 C  411580   6.00         
  5 Kadavý Zdeněk            OK Chrastava         CHA4901 C    8155   8.00         
  6 Erlebach Josef           OK Jilemnice         JIL5201 C    9774  10.00         
  7 Fejlek Vojtěch           TJ Slavia Hradec Krá SHK5202 C    9104  12.00         
  8 Niemiec Janusz           65P                  65P5400     54108  14.00         
  9 Farář Václav             OK Lokomotiva Pardub LPU5201 C    9260  16.00         
 10 Horáček Miroslav         Slavia Liberec orien VLI5000 C    4214  18.00         
 11 Holas Vladimír           OOB TJ Turnov        TUR5601 C    8219  20.00         
 12 Barták Jiří              OK Chrastava         CHA5100 C    8161  22.00         
 13 Zeman Jaroslav           SK Chrast            CHT5901 C   52337  24.00         
 14 Polák Zdeněk             USK Praha            VSP5203 C   51740  26.00         
 15 Červinka Jaroslav        SK OK 24 Praha       OKP5803 C   53558  28.00         
 16 Koč Lumír                SK Meteor Kačerov Pr MKP5401 C  336747  30.00         
 17 Horák Petr               TJ Tatran Jablonec n TJN5602 C 2056301  32.00         
 18 Hudský Vlastimil         OOB TJ Turnov        TUR5100 C    8214  34.00         
 19 Ježek Ladislav           Slavia Liberec orien VLI4900 C  253372  36.00         
 20 Běhoun Pavel             OK 99 Hradec Králové PHK5701 C    9400  38.00         
 21 Jun Drahomír             Sokol Kostelec n. Č. KNC5501 C   52255  40.00         
 22 Babický Tomáš            OB Rozmarýn Litoměři DLT5001 C    8890  42.00         
 23 Bárta Miroslav           OB Jenišovice        JEN5201 C    7778  44.00         
 24 Farář Jaroslav           OOS TJ Spartak Vrchl VRL5002 C    9261  46.00         
 25 Šikola Alexej            TJ LIAZ Jablonec nad LJN5301    446348  48.00         
 26 Konopáč Jiří             OOB TJ Turnov        TUR5803 C    8220  50.00         
 27 Hanč Pavel               OOS TJ Spartak Vrchl VRL5601 C    8996  52.00         
 28 Provazník Jiří           OOB TJ Turnov        TUR5102 C 1511127  54.00         
 29 Helmut Conrad            USV TU Dresden       GE3       7501901  56.00         
 30 Junek Petr               SK Studenec          STH5501 C    9063  58.00         
 31 Richtr Jiří              OB Jenišovice        JEN5001 C    7777  60.00         
 32 Kalibán Jaroslav         SK lyžování a OB Nov NPA5101 C 2059741  62.00         
 33 Adrián Petr              VŠTJ Ekonom Praha    EKP5600 C   51314  64.00         
 34 Přinda Oldřich           Slavia Liberec orien VLI5101 C 1302773  66.00         
 35 Kalibán Jaroslav         SK lyžování a OB Nov NPA5101 C    9687  68.00         
 36 Hickethier Manfred       Slavia Liberec orien VLI5201 C 9005174  70.00         
 37 Toušek Miloslav          SK Meteor Kačerov Pr MKP5000 C   51655  72.00         
 38 Chotětický Václav        KČT Aš               MAS5200 C    7886  74.00         
 39 Doležal Miroslav         SK Praga Praha       PGP5501 C   51753  76.00         
 40 Štregl Tomáš             OOS TJ Spartak Vrchl VRL5001 C    9001  78.00         
 41 Sysel Zdeněk             SK Praga Praha       PGP5200 C   52107  80.00         
 42 Jedlička Miroslav        OB Jenišovice        JEN5301 C  336709  82.00         
 43 Böhm Karel               TJ Tatran Jablonec n TJN5101 C  416833  84.00         
 44 Hojný Oldřich            AC Sparta Praha      SCP5201 C   52111  86.00         
 45 Jaroš Vladimír           TJ Sokol Dobřichovic DCE5400 C   51973  88.00         
 46 Škorpil Martin           TJ Jiskra Hořice     HOR5700 C 2011900  90.00         
 47 Přeček Zdeněk            AC Sparta Praha      SCP5200 C  500289  92.00         
 48 Našinec Jiří             TJ Stadion Nový Bor  STB5003 C   49982  94.00         
 49 Pilař Karel              KČT Aš               MAS5501 C 2026161  96.00         
 50 Hrobař Rudolf            SOOB Spartak Rychnov SRK4702 C    9798  98.00         
 51 Švihovský Jaroslav       OK Jiskra Nový Bor   BOR5003 C    8533 100.00         
 52 Vakant                                                          102.00         
 53 Vakant                                                          104.00         
 54 Vakant                                                          106.00         
 55 Vakant                                                          108.00         
 56 Vakant                                                          110.00         
 57 Vakant                                                          112.00         
 
Startovka kategorie: H65         4.4km    0m 11k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Zelený Vladimír          SK Praga Praha       PGP4800 C   51863   1.00         
  2 Novotný František        USK Slavia UJEP Ústí PUL4200     51215   3.00         
  3 Petrželka Pavel          TJ Tatran Jablonec n TJN3800 C   52900   5.00         
  4 Mikan Vladimír           Sportcentrum Jičín   SJC4805 C    9913   7.00         
  5 Picek Jan                TJ Tatran Jablonec n TJN4000 C  434577   9.00         
  6 Matoušek Luboš           TJ LIAZ Jablonec nad LJN4700 C    7741  11.00         
  7 Rakovec Miloš            AC Sparta Praha      SCP4500 C  443066  13.00         
  8 Štrojsa Josef            KOB Kamenický Šenov  KAS4000 C    8230  15.00         
  9 Jakubec Jindřich         OOB TJ Turnov        TUR4801 C    8351  17.00         
 10 Nosál Stanislav          TJ Lokomotiva Beroun LBE4600 C    8805  19.00         
 11 Mikulecký Jan            OK 99 Hradec Králové PHK3801 C    9102  21.00         
 12 Hlavatý Karel            Slavoj Praha         SJP4200 C   53507  23.00         
 13 Lukáš Zdeněk             TJ Loko Liberec      LLI4502 C    8243  25.00         
 14 Smetana Radim            OK Chrastava         CHA4700 C    8153  27.00         
 15 Folprecht Eduard         OOB TJ Turnov        TUR4301 C   51815  29.00         
 16 Valášek Josef            AC Sparta Praha      SCP4501 C   49813  31.00         
 17 Kraus Jan                TJ Loko Liberec      LLI4501 C   51213  33.00         
 18 Křtěnský Jaroslav        OK Jiskra Nový Bor   BOR3600 C    4132  35.00         
 19 Chloupek Radek           SK Slavia Praha      SLP4001 C   53555  37.00         
 20 Novák Miloš              AC Sparta Praha      SCP4600 C   52299  39.00         
 21 Hlaváč Jaroslav          SKOB SIG-MAT Mladá B SMB4801 C    7718  41.00         
 22 Paul Josef               TJ Sokol Dobřichovic DCE4401 C  301171  43.00         
 23 Zlesák Zdeněk            OK Jilemnice         JIL4701 C    9066  45.00         
 24 Pospíšil Jaromír         SKP Žďár nad Sázavou PZR4417 C   51994  47.00         
 25 Čadil Jan                VŠTJ Stavební fakult FSP4300 C   53267  49.00         
 26 Beránek Petr             TJ Stadion Nový Bor  STB4900 C  219204  51.00         
 27 Havlík Jaroslav          Sportcentrum Jičín   SJC3601 C 9005225  53.00         
 28 Duda František           SKOB Kralupy n.Vlt.  KPY4600 C   53731  55.00         
 29 Bláha Svatopluk          Slavoj Praha         SJP3501 C    8797  57.00         
 30 Rejpal Petr              AC Sparta Praha      SCP4100 C  410733  59.00         
 31 Lukavec Míla             TJ Tatran Jablonec n TJN4901 C 2060202  61.00         
 32 Krch Josef               Slovan Praha         UVP4300 C    7912  63.00         
 33 Nejezchleba Jiří         KOB Kamenický Šenov  KAS4600 C    8235  65.00         
 34 Bogulak Adam             65P                  65P4800     54094  67.00         
 35 Dubský Josef             Slavoj Severotuk Úst SUL4700 C    8135  69.00         
 36 Vakant                                                           71.00         
 37 Vakant                                                           73.00         
 38 Vakant                                                           75.00         
 
Startovka kategorie: HDR         2.2km    0m 8k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Andrade Miriam           24C                  24C0650    308380                
  2 Göttlich Vít             OK Jiskra Nový Bor   BOR0800 C    4379                
  3 Janatová Violka          SK Kotlářka Praha    DKP0950 C    9785                
  4 Novák Bořek              OK Doksy             DOK0800 C                        
  5 Izáková Eva              VŠTJ Ekonom Praha    EKP0651 C 2067230                
  6 Kalinová Ella            VŠTJ Ekonom Praha    EKP0961 C  515409                
  7 Ouhrabka Vít             VŠTJ Ekonom Praha    EKP1010 C 2035145                
  8 Cincibusová Lenka        VŠTJ Stavební fakult FSP0450 C    8666                
  9 Kurfürstová Marie        VŠTJ Stavební fakult FSP1050 C    8909                
 10 Zlesák Matyáš            SK Chrast            CHT0601 C  336786                
 11 Sudre Ondřej             SK Chrast            CHT1101 C    4134                
 12 Kadečka David            OB Jenišovice        JEN0801      7790                
 13 Žemlová Barbora          SK Kamenice          KAM0751 C   52118                
 14 Uhlířová Marie           TJ Lokomotiva Beroun LBE0950 C  218788                
 15 Bradáč Václav            TJ Loko Liberec      LLI0600 C 2049555                
 16 Balcarová Marie          TJ Loko Liberec      LLI0652 C    4317                
 17 Šimková Anežka           SK Los Mělník        LME0950 C  416325                
 18 Lučan Matěj              OK Lokomotiva Pardub LPU        515134                
 19 Riby Philip              TJ Lokomotiva Teplic LTP0702 C  897359                
 20 Pavelec Michal           SK lyžování a OB Nov NPA0801 C    9710                
 21 Vojta Bozděch            SK Praga Praha       PGP          4322                
 22 Novotná Vendula          OK 99 Hradec Králové PHK0777 C    4323                
 23 Čechmánek Václav         VSK Přírodověda - or PVP0600 C    8575                
 24 Rohan Vilém              VSK Přírodověda - or PVP0900 C    4325                
 25 Buková Hana              SKOB Roudnice nad La ROU0750 C    4327                
 26 Čečková Karolína         TJ Slavia Hradec Krá SHK     C    9142                
 27 Čečková Karolína         TJ Slavia Hradec Krá SHK0650 C  331315                
 28 Netuková Anežka          TJ Slavia Hradec Krá SHK0750 C   51405                
 29 Bláha Šimon              Slavoj Praha         SJP0700 C   51421                
 30 Straková Denisa          SKOB STAVIMAT Slaný  SLA0750 C  219276                
 31 Honsová Magda            Smržovka             SMR          8264                
 32 Honsová Andrea           Smržovka             SMR          8268                
 33 Štemberová Bára          TJ Tatran Jablonec n TJN0650 C  682375                
 34 Štembera Vítek           TJ Tatran Jablonec n TJN0801 C  682376                
 35 Dolečková Míla           OOB TJ Sokol Troja   TJP3650 C  446356                
 36 Heřmánková Bára          OOB TJ Turnov        TUR0850 C    9394                
 37 Krejzová Markéta         OOB TJ Turnov        TUR0854 C 1403063                
 38 Vřešťál František        OOB TJ Turnov        TUR0906 C 1403052                
 39 Podrábský Ctibor         Slavia Liberec orien VLI0700 C   51232                
 40 Přinda Jan               Slavia Liberec orien VLI0803 C    8299                
 41 Přinda Vojtěch           Slavia Liberec orien VLI1000 C    8281                
 42 Horáček Jáchym           Slavia Liberec orien VLI1111 C   51230                
 43 Smith Laura              OOS TJ Spartak Vrchl VRL     C 1396854                
 44 Čivrný Jan               OOS TJ Spartak Vrchl VRL0501 C  232649                
 45 Čivrná Eliška            OOS TJ Spartak Vrchl VRL0851 C 2045230                
 46 Polák Vlastimil          OOS TJ Spartak Vrchl VRL1001 C  331655                
 47 Horák Martin             USK Praha            VSP0601 C   51649                
 48 Meier David              USK Praha            VSP0606 C  232246                
 49 Pastuszková Laura        USK Praha            VSP0654 C    4347                
 50 Štrait Vilém             USK Praha            VSP0701 C 2021829                
 51 Baldriánová Eva          USK Praha            VSP0751 C  888639                
 52 Gajdová Michaela         USK Praha            VSP0752 C   51730                
 53 Zakouřilová Klára        USK Praha            VSP0850 C 2032113                
 54 Hejnová Barbora          USK Praha            VSP0851 C  411503                
 55 Ehlerová Anna            USK Praha            VSP0854 C   51597                
 56 Gajda Petr               USK Praha            VSP0903 C   52283                
 57 Lukáš Pohl               Pohlovi              XXD       2060250                
 58 Sandra Pohlová           Pohlovi              XXD          9527                
 59 HOFHANS TOBIÁŠ           SOK TJ Turnov        TUV0503    411521                
 60 HOFHANS LEONARD          SOK TJ Turnov        TUV0801    411516                
 61 TOMÁŠEK PROKOP           SOK TJ Turnov        TUV0701    411519                
 62 TOMÁŠKOVÁ MATILDA        SOK TJ Turnov        TUV0998    411598                
 63 VAŘEKOVÁ ANNA            SOK TJ Turnov        TUV0651                          
 64 POŠTULKOVÁ NATALIE       SOK TJ Turnov        TUV          4234                
 65 VESELÝ VÁCLAV            SOK TJ Turnov        TUV0601    411380                
 66 Kvapilová Kristýnka      SOK TJ Turnov        TUV0999      7707                
 67 Vakant                                                                         
 68 Vakant                                                                         
 69 Vakant                                                                         
 70 Vakant                                                                         
 71 Vakant                                                                         
 72 Vakant                                                                         
 73 Vakant                                                                         
 74 Vakant                                                                         
 75 Vakant                                                                         
 76 Vakant                                                                         
 77 Vakant                                                                         
 78 Vakant                                                                         
 79 Vakant                                                                         
 80 Vakant                                                                         
 81 Vakant                                                                         
 82 Vakant                                                                         
 83 Vakant                                                                         
 
Startovka kategorie: P3          2.9km    0m 9k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Ječná Tereza             11C                  11C8650      4300                
  2 Vamberová Pavla          11M                  11M8600      4302                
  3 Kazdová Dana             24C                  24C8150     51349                
  4 Ječný Ondřej             26C                  26C8300      4304                
  5 Kučera Jiří              26C                  26C8700     51821                
  6 Král Luděk               2MC                  2MC4900    981831                
  7 Tůmová Tereza            37C                  37C8750      4305                
  8 Popková Klára            4ZC                  4ZC7450      4307                
  9 Müller Ota               OK Jiskra Nový Bor   BOR6101 C    8449                
 10 Paulová Mirka            TJ Sokol Dobřichovic DCE5250 C   53597                
 11 Klašková Josefina        SK Kotlářka Praha    DKP9651 C  443061                
 12 Koucká Barbora           VŠTJ Ekonom Praha    EKP0050 C  361943                
 13 Koucký Martin            VŠTJ Ekonom Praha    EKP9700 C 2032158                
 14 Valkoun Jaroslav         OB Jenišovice        JEN0102 C  411599                
 15 Richtrová Jaroslava      OB Jenišovice        JEN5251 C    7776                
 16 Hatašová Hana            OB Jenišovice        JEN5252    411628                
 17 Zakouřilová Markéta      OB Jenišovice        JEN7459 C    7789                
 18 Převrátil Petr           SKOB Kralupy n.Vlt.  KPY0100 C  301370                
 19 Burdová Simona           KOB Děčín            LDC6851 C  440493                
 20 Linhart Miroslav         TJ LIAZ Jablonec nad LJN6700 C                        
 21 Labská Bohuslava         TJ Loko Liberec      LLI6951 C  428281                
 22 Žihlová Lucie            TJ Loko Liberec      LLI6952 C  434597                
 23 Hořáková Petra           TJ Loko Liberec      LLI6953 C    8547                
 24 Balcarová Alena          TJ Loko Liberec      LLI7150 C 1398994                
 25 Melicharová Barbora      TJ Loko Liberec      LLI7252 C   51203                
 26 Rindová Kateřina         TJ Loko Liberec      LLI7450 C 2060286                
 27 Bradáčová Marie          TJ Loko Liberec      LLI7550 C 2060204                
 28 Geislerová Blanka        TJ Loko Liberec      LLI8450 C   51207                
 29 Marek Lukáš              TJ Loko Liberec      LLI9800 C    4318                
 30 Krausová Hana            TJ Loko Liberec      LLI9853 C   51211                
 31 Labská Karolína          TJ Loko Liberec      LLI9952 C  428206                
 32 Žejdlíková Karolína      TJ Lokomotiva Teplic LTP9950 C  232494                
 33 Himmel Petr              SK OK 24 Praha       OKP6500      4321                
 34 Vydrová Anna              OK RECO Sport       PEN9850 C    8180                
 35 Čtrnáct Šimon            SK Praga Praha       PGP0001 C 2032143                
 36 Čtrnáct Jiří             SK Praga Praha       PGP7603 C 2045241                
 37 Haková Magda             SK Praga Praha       PGP7651 C 2051544                
 38 Silný Ondřej             OK 99 Hradec Králové PHK7906 C 2032168                
 39 Vladislav Vágner         Sportcentrum Jičín   SJC                              
 40 Bláhová Kateřina         Slavoj Praha         SJP7350 C   51148                
 41 Honsová Lenka            Smržovka             SMR7750      8269                
 42 Brabencová Alena         Sdruž. organizátorů  SOB7150 C  887945                
 43 Klimeš Petr              Tempo Praha          TEP6300 C    4341                
 44 Wdówka Jan Antonín       TJ Tatran Jablonec n TJN0200    515188                
 45 Wdówková Ellen Sofie     TJ Tatran Jablonec n TJN0353     52270                
 46 Böhmová Eva              TJ Tatran Jablonec n TJN5450 C  232515                
 47 Mareš Hynek              OOB TJ Turnov        TUR6100 C 2067342                
 48 Hejtmánková Věra         OOB TJ Turnov        TUR6260 C 1403062                
 49 Švarcová Lenka           OOB TJ Turnov        TUR6457 C  682110                
 50 Vřešťálová Lucie         OOB TJ Turnov        TUR7450 C  416139                
 51 Švarc Tomáš              OOB TJ Turnov        TUR9605 C  682096                
 52 Adamovská Kateřina       OOB Vamberk          VAM0350 C    9684                
 53 Martanová Daniela        Slavia Liberec orien VLI7452 C    8126                
 54 Mencl Josef              USK Praha            VSP0602 C 2021850                
 55 Neyrinck Noel            USK Praha            VSP7012 C    4376                
 56 Novotná Neyrinck Markéta USK Praha            VSP7051 C    7911                
 57 Beran Jiří               USK Praha            VSP7102 C 2021833                
 58 Kopecká Alena            USK Praha            VSP7250 C 2021849                
 59 Javůrková Gabriela       USK Praha            VSP7260 C  515041                
 60 Hejnová Martina          USK Praha            VSP7354 C  411502                
 61 Hejna Vladimír           USK Praha            VSP7404 C    5782                
 62 Augusta Jiří             USK Praha            VSP7421 C 2021838                
 63 Titzová Pavlína          USK Praha            VSP7470      4217                
 64 Kopecká Johana           USK Praha            VSP9950 C 2021848                
 65 Vendula Pannová          Pannová              XX1          4218                
 66 Wiky CERNOCHOVÁ          Cernochová           XXA        232349                
 67 Klára Horáčková          USK Slavie UL        XXB          4225                
 68 Michaela Cikánová        USK Slavie UL        XXB        682087                
 69 Nikola Černá             USK Slavie UL        XXB        682074                
 70 Pavel Holzknecht         USK Slavie UL        XXB        682107                
 71 Tomáš Cetnar             USK Slavie UL        XXB        682104                
 72 Novák Jiří               Novák+Štastná        XXC          4232                
 73 Šťastná Eva              Novák+Štastná        XXC          4233                
 74 PAVLA Švagerová          SOK TJ Turnov        TUV          4336                
 75 Zbyněk Hořejší           VŠTJ Stavební fakult FSP          4237                
 76 Vakant                                                                         
 77 Vakant                                                                         
 78 Vakant                                                                         
 79 Vakant                                                                         
 80 Vakant                                                                         
 81 Vakant                                                                         
 82 Vakant                                                                         
 83 Vakant                                                                         
 84 Vakant                                                                         
 85 Vakant                                                                         
 86 Vakant                                                                         
 87 Vakant                                                                         
 88 Vakant                                                                         
 89 Vakant                                                                         
 90 Vakant                                                                         
 91 Vakant                                                                         
 92 Vakant                                                                         
 93 Vakant                                                                         
 94 Vakant                                                                         
 95 Vakant                                                                         
 96 Vakant                                                                         
 97 Vakant                                                                         
 98 Vakant                                                                         
 99 Vakant                                                                         
100 Vakant                                                                         
101 Vakant                                                                         
102 Vakant                                                                         
103 Vakant                                                                         
104 Vakant                                                                         
105 Vakant                                                                         
106 Vakant                                                                         
 
Startovka kategorie: P5          5.5km    0m 14k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Vakant                   Vakant               VAK                              
  2 Vakant                                                                         
  3 Vakant                                                                         
  4 Vakant                                                                         
  5 Vakant                                                                         
  6 Vakant                                                                         
  7 Vakant                                                                         
  8 Vakant                                                                         
  9 Vakant                                                                         
 10 Vakant                                                                         
 11 Vakant                                                                         
 12 Vakant                                                                         
 13 Vakant                                                                         
 14 Vakant                                                                         
 15 Vakant                                                                         
 16 Vakant                                                                         
 17 Vakant                                                                         
 18 Vakant                                                                         
 19 Vakant                                                                         
 20 Vakant                                                                         
 21 Vakant                                                                         
 22 Vakant                                                                         
 23 Vakant                                                                         
 24 Vakant