Startovka oddílů                                                14. 3. 2014 15:13:47
                                  Jarní pohár 2014
===ČSOS-TUR===========================================Orienteering Organiser 2013===
 
 
Startovka oddílu: 11C - 11C                                       15.3.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Ječná Tereza             11C8650    4300 P  P3                       70,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       70.00       40.00        0.00        0.00      110.00        0.00     -110.00
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: 11M - 11M                                       15.3.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Gonzalez de castilla Jose11M8500    4301 P  H21A    31.00           120,00Kč
  2 Vamberová Pavla          11M8600    4302 P  P3                       70,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      190.00       80.00        0.00        0.00      270.00        0.00     -270.00
Půjčeno čipů:2
 
 
Startovka oddílu: 17P - 17P                                       15.3.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Podsiadly Mateusz        17P9500  889183    H21A    51.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      120.00        0.00        0.00        0.00      120.00        0.00     -120.00
 
 
Startovka oddílu: 18D - 18D                                       15.3.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Leibiger Jens            18D5900  591019    H21A    99.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      120.00        0.00        0.00        0.00      120.00        0.00     -120.00
 
 
Startovka oddílu: 24C - 24C                                       15.3.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Andrade Miriam           24C0650  308380    HDR                      50,00Kč
  2 Andrade Milena           24C7550    4303 P  D35     32.00           100,00Kč
  3 Dneboský František       24C8000   51348    H21B    85.00           120,00Kč
  4 Kazdová Dana             24C8150   51349    P3                       70,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      340.00       40.00        0.00        0.00      380.00        0.00     -380.00
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: 24D - 24D                                       15.3.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Cruse Kay                24D6600 2035204    H45    186.00           100,00Kč
  2 Cruse Katrin             24D6650 2035206    D45    190.00           100,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      200.00        0.00        0.00        0.00      200.00        0.00     -200.00
 
 
Startovka oddílu: 26C - 26C                                       15.3.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Ječný Ondřej             26C8300    4304 P  P3                       70,00Kč
  2 Kučera Jiří              26C8700   51821    P3                       70,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      140.00       40.00        0.00        0.00      180.00        0.00     -180.00
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: 2MC - 2MC                                       15.3.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Král Luděk               2MC4900  981831    P3                       70,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       70.00        0.00        0.00        0.00       70.00        0.00      -70.00
 
 
Startovka oddílu: 33P - 33P                                       15.3.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Cych Piotr               33P6800 1010100    H35     44.00           100,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      100.00        0.00        0.00        0.00      100.00        0.00     -100.00
 
 
Startovka oddílu: 37C - 37C                                       15.3.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Tůmová Tereza            37C8750    4305 P  P3                       70,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       70.00       40.00        0.00        0.00      110.00        0.00     -110.00
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: 4ZC - 4ZC                                       15.3.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Severýn Otto             4ZC7400    4306 P  H21D    93.00           120,00Kč
  2 Popková Klára            4ZC7450    4307 P  P3                       70,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      190.00       80.00        0.00        0.00      270.00        0.00     -270.00
Půjčeno čipů:2
 
 
Startovka oddílu: 5BC - 5BC                                       15.3.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kubíček Zdeněk           5BC7200   51811    H35      8.00           100,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      100.00        0.00        0.00        0.00      100.00        0.00     -100.00
 
 
Startovka oddílu: 5HC - 5HC                                       15.3.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Mikan Petr               5HC7700    4308 P  H21C     1.00           120,00Kč
  2 Mikan Tomáš              5HC8900   51871    H21C     5.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      240.00       40.00        0.00        0.00      280.00        0.00     -280.00
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: 65P - 65P                                       15.3.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Pawłowicz Bruno          65P0000 2053617    H14     58.00            70,00Kč
  2 Lebiedziejewski Wiktor   65P0001  338893    H14     40.00            70,00Kč
  3 Bogulak Adam             65P4800   54094    H65     67.00           100,00Kč
  4 Niemiec Janusz           65P5400   54108    H55     14.00           100,00Kč
  5 Dutkiewicz Damian        65P7700 72000190    H35     60.00           100,00Kč
  6 Nowak Maciej             65P9600 7200189    H21C   103.00           120,00Kč
  7 Bartłomiej Szeliga       65P9601  889679    H21C    85.00           120,00Kč
  8 Izydorczyk Urszula       65P9650  886647    D21B    30.00           120,00Kč
  9 Jankowska Joanna         65P9651 2028217    D21C    30.00           120,00Kč
 10 Domagała Marcel          65P9800 2007557    H21D    87.00           120,00Kč
 11 Lebiedziejewski Marcel   65P9900 2053614    H21D    65.00           120,00Kč
 12 Wierzba Wiktoria         65P9950 2007559    D21C    12.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1280.00        0.00        0.00        0.00     1280.00        0.00    -1280.00
 
 
Startovka oddílu: 73C - 73C                                       15.3.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Širůček Jaromír          73C6200 2056273    H35     76.00           100,00Kč
  2 Širůčková Daniela        73C7650 2056292    D35      2.00           100,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      200.00        0.00        0.00        0.00      200.00        0.00     -200.00
 
 
Startovka oddílu: 96C - 96C                                       15.3.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Mokrý Pavel              96C7500 2058470    H21D    21.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      120.00        0.00        0.00        0.00      120.00        0.00     -120.00
 
 
Startovka oddílu: BOR - OK Jiskra Nový Bor                        15.3.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Göttlich Vít             BOR0800    4379    HDR                      50,00Kč
  2 Křtěnský Jaroslav        BOR3600    4132    H65     35.00           100,00Kč
  3 Švihovský Jaroslav       BOR5003    8533    H55    100.00           100,00Kč
  4 Sucharda Jiří            BOR5802   51542    H45    148.00           100,00Kč
  5 Dikoš Pavel              BOR6003   50000    H45    102.00           100,00Kč
  6 Müller Ota               BOR6101    8449    P3                       70,00Kč
  7 Kubátová Ivana           BOR6152    8464    D21C    88.00           120,00Kč
  8 Jedličková Zdena         BOR6250    8467    D21C    22.00           120,00Kč
  9 Doškář Boris             BOR6400    8490    H45    152.00           100,00Kč
 10 Karvánek Petr            BOR6600    8513    H45    168.00           100,00Kč
 11 Jeřábek Petr             BOR7105    8439    H21D    27.00           120,00Kč
 12 Spejchal Petr            BOR7512    8472    H21D    71.00           120,00Kč
 13 Nehasil David            BOR7713  995805    H21B    89.00           120,00Kč
 14 Karvánek Matouš          BOR9006   52902    H21B    25.00           120,00Kč
 15 Burdová Adéla            BOR9161 7434894    D21A   150.00           120,00Kč
 16 Burda Matěj              BOR9608 7667667    H21B    55.00           120,00Kč
 17 Kameníková Andrea        BOR9751 2051536    D21B    46.00           120,00Kč
 18 Kohoutová Barbora        BOR9850 2051481    D21B    50.00           120,00Kč
 19 Staňová Karolína         BOR9853 2051475    D21B    62.00           120,00Kč
 20 Kubecová Kateřina        BOR9959  303919    D21B   112.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     2160.00        0.00        0.00        0.00     2160.00        0.00    -2160.00
 
 
Startovka oddílu: BRU - Ulita-HOBRA Orienteering Broumov          15.3.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Rusin Jan                BRU0001 2032380    H21C   107.00           120,00Kč
  2 Volák Ondřej             BRU0006 2011790    H14     64.00            70,00Kč
  3 Rusin Vojtěch            BRU0301 2011812    H12     15.00            70,00Kč
  4 Rusinová Alena           BRU7152  425507    D21C   112.00           120,00Kč
  5 Rusin Jan                BRU7601  425510    H35     90.00           100,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      480.00        0.00        0.00        0.00      480.00        0.00     -480.00
 
 
Startovka oddílu: CST - TJ ČZ Strakonice                          15.3.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Pelc Matyáš              CST0401  436432    H10     95.00            50,00Kč
  2 Pelc Tadeáš              CST0601   51330    H10     81.00            50,00Kč
  3 Pelc Václav              CST6702 2027924    H21A   107.00           120,00Kč
  4 Cepek Pavel              CST7301 2032133    H35      0.00           100,00Kč
  5 Pelcová Pavla            CST7454    7749    D35     28.00           100,00Kč
  6 Štefanyuková Eliška      CST9851  436439    D21C    70.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      540.00        0.00        0.00        0.00      540.00        0.00     -540.00
 
 
Startovka oddílu: CTB - SK Chotěboř                               15.3.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Gregor Martin            CTB7701   51663    H21B     1.00           120,00Kč
  2 Gregorová Kamila         CTB8151  887165    D21A   162.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      240.00        0.00        0.00        0.00      240.00        0.00     -240.00
 
 
Startovka oddílu: DCE - TJ Sokol Dobřichovice                     15.3.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Paul Josef               DCE4401  301171    H65     43.00           100,00Kč
  2 Paulová Mirka            DCE5250   53597    P3                       70,00Kč
  3 Jaroš Vladimír           DCE5400   51973    H55     88.00           100,00Kč
  4 Procházková Miluše       DCE5450   51966    D45    178.00           100,00Kč
  5 Procházka Antonín        DCE5500   51965    H45    146.00           100,00Kč
  6 Mrázová Pavla            DCE5550    7868    D45    146.00           100,00Kč
  7 Štrossová Jiřina         DCE5650    7870    D55     85.00           100,00Kč
  8 Pavlů Jaroslav           DCE6100  232041    H45    138.00           100,00Kč
  9 Zeman Tomáš              DCE7500  232129    H21C    87.00           120,00Kč
 10 Jarošová Klára           DCE7950  416316    D21A   122.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1010.00        0.00        0.00        0.00     1010.00        0.00    -1010.00
 
 
Startovka oddílu: DKP - SK Kotlářka Praha                         15.3.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Klaška Martin            DKP0100    9889    H14     34.00            70,00Kč
  2 Huková Rebeka            DKP0456  411756    D10     23.00            50,00Kč
  3 Janatová Violka          DKP0950    9785    HDR                      50,00Kč
  4 Stehno Pavel             DKP4900   51760    H45    188.00           100,00Kč
  5 Klusáková Jitka          DKP5651    8558    D45    116.00           100,00Kč
  6 Zelenková Eugenie        DKP5951    5300    D45    172.00           100,00Kč
  7 Klaška Pavel             DKP6500    8650    H21B    47.00           120,00Kč
  8 Illner Jakub             DKP6601  515448    H21A    59.00           120,00Kč
  9 Illnerová Daniela        DKP6651  231939    D45    120.00           100,00Kč
 10 Kolín Jan                DKP7701 9007701    H21A    89.00           120,00Kč
 11 Mencl Pavel              DKP7912  515416    H21D    17.00           120,00Kč
 12 Nývlt Petr               DKP8004 1207404    H21A    95.00           120,00Kč
 13 Tomeš Jaroslav           DKP8109  416025    H21A    73.00           120,00Kč
 14 Janatová Lucie           DKP8154 9999888    D21B   122.00           120,00Kč
 15 Dienerová Petra          DKP8159  420446    D21C   114.00           120,00Kč
 16 Nývlt Martin             DKP8200 1207407    H21A    77.00           120,00Kč
 17 Košťálová Petra          DKP8256   51142    D21A   144.00           120,00Kč
 18 Janata Martin            DKP8306  888608    H21A     1.00           120,00Kč
 19 Havlůj František         DKP8308  889278    H21C    37.00           120,00Kč
 20 Matoušek Petr            DKP8401 2049575    H21D    25.00           120,00Kč
 21 Matějka Zbyněk           DKP8403    4310 P  H21B     3.00           120,00Kč
 22 Wagner Libor             DKP8511  301369    H21A    37.00           120,00Kč
 23 Ramba Jiří               DKP8606  231951    H21A    13.00           120,00Kč
 24 Plochová Dominika        DKP8651   51798    D21A   106.00           120,00Kč
 25 Foglarová Kamila         DKP8655    8638    D21B    60.00           120,00Kč
 26 Svobodná Šárka           DKP8850  887612    D21A   128.00           120,00Kč
 27 Matějková Hana           DKP8954  416154    D21B   126.00           120,00Kč
 28 Trýzna Aleš              DKP9100 2060241    H21A   101.00           120,00Kč
 29 Klusáková Barbora        DKP9157  899157    D21B    56.00           120,00Kč
 30 Klaška Pavel             DKP9301 1700077    H21A    81.00           120,00Kč
 31 Klašková Josefina        DKP9651  443061    P3                       70,00Kč
 32 Šebek Petr               DKP9903 9903301    H21D    35.00           120,00Kč
 33 Illnerová Kateřina       DKP9950    9888    D21C    68.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     3640.00       40.00        0.00        0.00     3680.00        0.00    -3680.00
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: DLT - OB Rozmarýn Litoměřice                    15.3.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Babický Tomáš            DLT5001    8890    H55     42.00           100,00Kč
  2 Nedvídková Jitka         DLT5151    5991    D55    113.00           100,00Kč
  3 Nosek Petr               DLT6901  336778    H21D    19.00           120,00Kč
  4 Reisingerová Martina     DLT7251  236061    D21C    20.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      440.00        0.00        0.00        0.00      440.00        0.00     -440.00
 
 
Startovka oddílu: DOB - KOB Dobruška                              15.3.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kubec Martin             DOB7002    7259    H35     62.00           100,00Kč
  2 Janda Martin             DOB8002  920696    H21A    15.00           120,00Kč
  3 Hanč Petr                DOB8022  981811    H21B    13.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      340.00        0.00        0.00        0.00      340.00        0.00     -340.00
 
 
Startovka oddílu: DOK - OK Doksy                                  15.3.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Synek Antonín            DOK0001 2053518    H14     82.00            70,00Kč
  2 Šmol David               DOK0100 2053509    H14     48.00            70,00Kč
  3 Nováková Štěpánka        DOK0150    7754    D14     71.00            70,00Kč
  4 Koštejnová Adéla         DOK0152 2053517    D14     91.00            70,00Kč
  5 Synek Petr               DOK0200 2053519    H12     47.00            70,00Kč
  6 Synková Barbora          DOK0450 2053515    D10     25.00            50,00Kč
  7 Novák Bořek              DOK0800            HDR                      50,00Kč
  8 Novák Jaroslav           DOK5501  897381    H21C    31.00           120,00Kč
  9 Vilimovská Miroslava     DOK5750    7757    D45    182.00           100,00Kč
 10 Kapounová Jitka          DOK6050  886261    D45    130.00           100,00Kč
 11 Koštejn Pavel            DOK7100  887931    H21C    43.00           120,00Kč
 12 Šmol Marcel              DOK7300 2053516    H21C    39.00           120,00Kč
 13 Synek Marcel             DOK7600 2056288    H21D    41.00           120,00Kč
 14 Synek Antonín            DOK7800 7200371    H21B    93.00           120,00Kč
 15 Synková Petra            DOK7950 7200372    D21B   128.00           120,00Kč
 16 Novák Daniel             DOK8700  887924    H21A    17.00           120,00Kč
 17 Charousková Lucie        DOK9450 7200373    D21A   138.00           120,00Kč
 18 Koštejn Vít              DOK9800  888634    H21B    27.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1730.00        0.00        0.00        0.00     1730.00        0.00    -1730.00
 
 
Startovka oddílu: EKP - VŠTJ Ekonom Praha                         15.3.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Koucká Barbora           EKP0050  361943    P3                       70,00Kč
  2 Blahová Pavla            EKP0153  428253    D14     99.00            70,00Kč
  3 Izák Daniel              EKP0400  336137    H10    103.00            50,00Kč
  4 Blaha Jiří               EKP0401  428214    H10    121.00            50,00Kč
  5 Blaha Michal             EKP0402    4311 P  H10     93.00            50,00Kč
  6 Kalous Tomáš             EKP0601   51588    H10    117.00            50,00Kč
  7 Izáková Eva              EKP0651 2067230    HDR                      50,00Kč
  8 Kalinová Ella            EKP0961  515409    HDR                      50,00Kč
  9 Ouhrabka Vít             EKP1010 2035145    HDR                      50,00Kč
 10 Adrián Petr              EKP5600   51314    H55     64.00           100,00Kč
 11 Fantová Libuše           EKP5650   51583    D45    128.00           100,00Kč
 12 Koucká Ivana             EKP6850  515195    D45    138.00           100,00Kč
 13 Blahová Markéta          EKP6951  224915    D21C    74.00           120,00Kč
 14 Blaha Ondřej             EKP7002 9700729    H21A    27.00           120,00Kč
 15 Zurynková Jana           EKP7053  515496    D21B    84.00           120,00Kč
 16 Bolehovský Pavel         EKP7103  601169    H35     12.00           100,00Kč
 17 Izáková Ivana            EKP7453  361968    D35     36.00           100,00Kč
 18 Kalous Vladislav         EKP7702 2058464    H21A   119.00           120,00Kč
 19 Ouhrabková Radka         EKP8151 2031372    D21C    60.00           120,00Kč
 20 Kalina Miroslav          EKP8211 7201206    H21C   115.00           120,00Kč
 21 Kalinová Markéta         EKP8259 7201195    D21C   116.00           120,00Kč
 22 Pidrman Milan            EKP8310 2067264    H21C    63.00           120,00Kč
 23 Svatošová Kateřina       EKP8461 2061773    D21C     8.00           120,00Kč
 24 Mikan Albert             EKP8606 2031357    H21C    95.00           120,00Kč
 25 Štemberg Milan           EKP8608  438648    H21C    57.00           120,00Kč
 26 Hausmannová Klára        EKP8651 2067248    D21C   126.00           120,00Kč
 27 Trčková Helena           EKP8756    4312 P  D21C    84.00           120,00Kč
 28 Štembergová Lucie        EKP8851 2031372    D21C    82.00           120,00Kč
 29 Hlaváč Jaroslav          EKP9205    4313 P  H21C    47.00           120,00Kč
 30 Jaroměřská Tereza        EKP9353    4314 P  D21C   108.00           120,00Kč
 31 Koucký Martin            EKP9700 2032158    P3                       70,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     2980.00      160.00        0.00        0.00     3140.00        0.00    -3140.00
Půjčeno čipů:4
 
 
Startovka oddílu: FSP - VŠTJ Stavební fakulta Praha               15.3.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Zbyněk Hořejší           FSP        4237 P  P3                       70,00Kč
  2 Cincibusová Lenka        FSP0450    8666    HDR                      50,00Kč
  3 Kurfürstová Marie        FSP1050    8909    HDR                      50,00Kč
  4 Čadil Jan                FSP4300   53267    H65     49.00           100,00Kč
  5 Borovička Milan          FSP6104  515097    H21C    15.00           120,00Kč
  6 Cincibus Pavel           FSP6605    8669    H45    176.00           100,00Kč
  7 Cincibusová Ivana        FSP6651    8668    D45    192.00           100,00Kč
  8 Krausz Milan             FSP6700  682118    H21C    29.00           120,00Kč
  9 Kurfürst Pavel           FSP7400  207827    H21D    51.00           120,00Kč
 10 Kurfürstová Magdalena    FSP7852  207837    D21C   136.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      950.00       40.00        0.00        0.00      990.00        0.00     -990.00
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: GE1 - SG Zittau Süd                             15.3.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Martina Wagner           GE1        6502    D45    124.00           100,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      100.00        0.00        0.00        0.00      100.00        0.00     -100.00
 
 
Startovka oddílu: GE2 - SV Robotron Dresden                       15.3.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Cruse Katrin             GE2     2035206    D45    158.00           100,00Kč
  2 Cruse Kay                GE2     2035204    H45    158.00           100,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      200.00        0.00        0.00        0.00      200.00        0.00     -200.00
 
 
Startovka oddílu: GE3 - USV TU Dresden                            15.3.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Helmut Conrad            GE3     7501901    H55     56.00           100,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      100.00        0.00        0.00        0.00      100.00        0.00     -100.00
 
 
Startovka oddílu: HCE - TJ Sokol Hostivice                        15.3.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kettner Pavel            HCE5900  515105    H45    108.00           100,00Kč
  2 Kettnerová Lenka         HCE6450  232490    D45    168.00           100,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      200.00        0.00        0.00        0.00      200.00        0.00     -200.00
 
 
Startovka oddílu: HOR - TJ Jiskra Hořice                          15.3.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kolář Šimon              HOR0400 2049536    H10    115.00            50,00Kč
  2 Kolátor Vojtěch          HOR0402    4315 P  H10     83.00            50,00Kč
  3 Škorpil Martin           HOR5700 2011900    H55     90.00           100,00Kč
  4 Vávra Martin             HOR6302 2059759    H45    120.00           100,00Kč
  5 Kolář Viktor             HOR7300 2049537    H35     54.00           100,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      400.00       40.00        0.00        0.00      440.00        0.00     -440.00
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: CHA - OK Chrastava                              15.3.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kašková Eva              CHA4650    8152    D65     71.00           100,00Kč
  2 Smetana Radim            CHA4700    8153    H65     27.00           100,00Kč
  3 Kadavý Zdeněk            CHA4901    8155    H55      8.00           100,00Kč
  4 Barták Jiří              CHA5100    8161    H55     22.00           100,00Kč
  5 Šaffková Zuzana          CHA5150    8162    D55     79.00           100,00Kč
  6 Ševčíková Alena          CHA5351    8165    D55    125.00           100,00Kč
  7 Kaška Rudolf             CHA5500    8167    H55      2.00           100,00Kč
  8 Vajcová Hana             CHA5651    8566    D45    180.00           100,00Kč
  9 Gorčica Pavel            CHA6200    8174    H21B     5.00           120,00Kč
 10 Čechlovská Jana          CHA6250    8175    D45    140.00           100,00Kč
 11 Gorčicová Ivana          CHA6550    8179    D45    152.00           100,00Kč
 12 Švancar Martin           CHA7000    8178    H35     36.00           100,00Kč
 13 Kočárek Michal           CHA7400    4445    H35     32.00           100,00Kč
 14 Pachnerová Dominika      CHA7750    5177    D21B    16.00           120,00Kč
 15 Kašková Kateřina         CHA7850  887906    D21A   124.00           120,00Kč
 16 Lankašová Barbora        CHA8050    4212    D21B    40.00           120,00Kč
 17 Veselý Marek             CHA8201    8066    H21B    81.00           120,00Kč
 18 Němec Jan                CHA8606    4130    H21B    73.00           120,00Kč
 19 Hlavatá Andrea           CHA8753    4127    D21B    12.00           120,00Kč
 20 Gorčicová Eliška         CHA9150    8197    D21B    74.00           120,00Kč
 21 Čechlovský Jan           CHA9300    8200    H21B    23.00           120,00Kč
 22 Smetanová Alžběta        CHA9450    8198    D21C   106.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     2400.00        0.00        0.00        0.00     2400.00        0.00    -2400.00
 
 
Startovka oddílu: CHT - SK Chrast                                 15.3.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Zlesáková Adéla          CHT0151  206486    D14     95.00            70,00Kč
  2 Zlesák Matyáš            CHT0601  336786    HDR                      50,00Kč
  3 Sudre Ondřej             CHT1101    4134    HDR                      50,00Kč
  4 Zeman Jaroslav           CHT5901   52337    H55     24.00           100,00Kč
  5 Sudre Frédéric           CHT6701   52274    H21B    39.00           120,00Kč
  6 Zlesák Martin            CHT7302   52155    H35     88.00           100,00Kč
  7 Zlesáková Stáňa          CHT7352   52154    D21C    32.00           120,00Kč
  8 Matras Tomáš             CHT8001   51980    H21A    35.00           120,00Kč
  9 Matrasová Kateřina       CHT8353 1007554    D21A   140.00           120,00Kč
 10 Krejsa Martin            CHT9001   52161    H21A   103.00           120,00Kč
 11 Pitra Martin             CHT9204   52315    H21A    57.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1090.00        0.00        0.00        0.00     1090.00        0.00    -1090.00
 
 
Startovka oddílu: JEN - OB Jenišovice                             15.3.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Valkoun Jaroslav         JEN0102  411599    P3                       70,00Kč
  2 Kyselová Adéla           JEN0351   51224    D12     58.00            70,00Kč
  3 Kadečka David            JEN0801    7790    HDR                      50,00Kč
  4 Richtr Jiří              JEN5001    7777    H55     60.00           100,00Kč
  5 Kadečka Jiří             JEN5002  411580    H55      6.00           100,00Kč
  6 Bárta Miroslav           JEN5201    7778    H55     44.00           100,00Kč
  7 Richtrová Jaroslava      JEN5251    7776    P3                       70,00Kč
  8 Hatašová Hana            JEN5252  411628    P3                       70,00Kč
  9 Jedlička Miroslav        JEN5301  336709    H55     82.00           100,00Kč
 10 Kadečková Jana           JEN5651  411563    D55    121.00           100,00Kč
 11 Zakouřilová Markéta      JEN7459    7789    P3                       70,00Kč
 12 Kadečka Adam             JEN9601  411527    H21D    23.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1020.00        0.00        0.00        0.00     1020.00        0.00    -1020.00
 
 
Startovka oddílu: JHB - TJ Jiskra Havlíčkův Brod                  15.3.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Fencíková Vladislava     JHB6553   53614    D35     10.00           100,00Kč
  2 Fencíková Lucie          JHB9160   53444    D21C    66.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      220.00        0.00        0.00        0.00      220.00        0.00     -220.00
 
 
Startovka oddílu: JIL - OK Jilemnice                              15.3.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Malý Evžen ml.           JIL0301   53224    H12     19.00            70,00Kč
  2 Zlesák Zdeněk            JIL4701    9066    H65     45.00           100,00Kč
  3 Erlebach Josef           JIL5201    9774    H55     10.00           100,00Kč
  4 Zlesáková Vlasta         JIL5362    9068    D55     83.00           100,00Kč
  5 Malý Evžen               JIL6102    9070    H45     88.00           100,00Kč
  6 Havlíček Libor           JIL6103 2035747    H45     94.00           100,00Kč
  7 Votoček Tomáš            JIL7041    9069    H35     56.00           100,00Kč
  8 Votočková Jaroslava      JIL7255    9076    D35     44.00           100,00Kč
  9 Hlaváč David             JIL7501    9734    H21D    59.00           120,00Kč
 10 Vlastníková Lucie        JIL7554 2060258    D35     74.00           100,00Kč
 11 Zlesák Ondřej            JIL7601    9067    H35     22.00           100,00Kč
 12 Malá Věra                JIL7752    9077    D35     20.00           100,00Kč
 13 Černý Martin             JIL8703   49478    H21C    41.00           120,00Kč
 14 Havlíček Lukáš           JIL9003   49363    H21C   119.00           120,00Kč
 15 Černý Vojtěch            JIL9006    9091    H21C    79.00           120,00Kč
 16 Havlíčková Nikola        JIL9352  438024    D21C    90.00           120,00Kč
 17 Votočková Eliška         JIL9751   49345    D21C    44.00           120,00Kč
 18 Hajný Vojtěch            JIL9902 2035713    H21D    91.00           120,00Kč
 19 Vlastník Šimon           JIL9904 2060257    H21D    77.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     2030.00        0.00        0.00        0.00     2030.00        0.00    -2030.00
 
 
Startovka oddílu: JPV - SK Prostějov                              15.3.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Jeřábek Luboš            JPV6112   52498    H45     84.00           100,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      100.00        0.00        0.00        0.00      100.00        0.00     -100.00
 
 
Startovka oddílu: KAM - SK Kamenice                               15.3.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Gajda Jan                KAM0105   51730    H14     52.00            70,00Kč
  2 Semíková Lucie           KAM0250  515426    D14    105.00            70,00Kč
  3 Gajda Martin             KAM0405  436445    H12      3.00            70,00Kč
  4 Žemlová Barbora          KAM0751   52118    HDR                      50,00Kč
  5 Semík Luboš              KAM6201   52279    H21B    59.00           120,00Kč
  6 Semíková Iva             KAM6850 2035702    D45    118.00           100,00Kč
  7 Žemla Tomáš              KAM7105   51565    H35     74.00           100,00Kč
  8 Semík Vojtěch            KAM9100  995799    H21B    19.00           120,00Kč
  9 Semík Ondřej             KAM9401  920683    H21A     9.00           120,00Kč
 10 Kapal Tomáš              KAM9402  232267    H21A    49.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      940.00        0.00        0.00        0.00      940.00        0.00     -940.00
 
 
Startovka oddílu: KAS - KOB Kamenický Šenov                       15.3.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hnízdil Matěj            KAS0301   51382    H12     11.00            70,00Kč
  2 Štrojsa Josef            KAS4000    8230    H65     15.00           100,00Kč
  3 Štrojsová Jaroslava      KAS4350    8228    D65     55.00           100,00Kč
  4 Nejezchlebová Věra       KAS4551   51384    D65     47.00           100,00Kč
  5 Nejezchleba Jiří         KAS4600    8235    H65     65.00           100,00Kč
  6 Klímová Jitka            KAS5451    8166    D55     99.00           100,00Kč
  7 Eichler Petr             KAS6900   51385    H45    112.00           100,00Kč
  8 Hnízdil Jan              KAS7100  515023    H35     78.00           100,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      770.00        0.00        0.00        0.00      770.00        0.00     -770.00
 
 
Startovka oddílu: KNC - Sokol Kostelec n. Č.l.                    15.3.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Jun Drahomír             KNC5501   52255    H55     40.00           100,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      100.00        0.00        0.00        0.00      100.00        0.00     -100.00
 
 
Startovka oddílu: KPY - SKOB Kralupy n.Vlt.                       15.3.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Novák Josef              KPY0000 2060248    H14     80.00            70,00Kč
  2 Míchalová Šárka          KPY0050  682688    D14     97.00            70,00Kč
  3 Převrátil Petr           KPY0100  301370    P3                       70,00Kč
  4 Martínek Jaroslav        KPY0300 2060244    H12      1.00            70,00Kč
  5 Miřácký Adam             KPY0301  515401    H12     33.00            70,00Kč
  6 Hrůza Matěj              KPY0302 2060247    H12     37.00            70,00Kč
  7 Zelenka Vincent          KPY0400 2060245    H10    125.00            50,00Kč
  8 Duda František           KPY4600   53731    H65     55.00           100,00Kč
  9 Dobeš Václav             KPY5701  301374    H45    170.00           100,00Kč
 10 Kohl Jiří                KPY6201  301391    H21C    83.00           120,00Kč
 11 Martínková Kateřina      KPY7350  301347    D21C     2.00           120,00Kč
 12 Nováková Marie           KPY9850 2060246    D21C    58.00           120,00Kč
 13 Lišková Hana             KPY9951  682077    D21C    86.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1150.00        0.00        0.00        0.00     1150.00        0.00    -1150.00
 
 
Startovka oddílu: LBE - TJ Lokomotiva Beroun                      15.3.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Uhlířová Marie           LBE0950  218788    HDR                      50,00Kč
  2 Nosál Stanislav          LBE4600    8805    H65     19.00           100,00Kč
  3 Uhlíř Patrik             LBE7000  331179    H35     16.00           100,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      250.00        0.00        0.00        0.00      250.00        0.00     -250.00
 
 
Startovka oddílu: LCE - TJ Slovan Luhačovice                      15.3.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hanslian David           LCE7835  995852    H21A    87.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      120.00        0.00        0.00        0.00      120.00        0.00     -120.00
 
 
Startovka oddílu: LDC - KOB Děčín                                 15.3.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Nehasilová Veronika      LDC0350  505131    D12     32.00            70,00Kč
  2 Pospíšilová Jana         LDC4451  232341    D65     59.00           100,00Kč
  3 Pospíšil Jaromír         LDC5301 7410753    H55      0.00           100,00Kč
  4 Vlk Josef                LDC5801 7700058    H45    172.00           100,00Kč
  5 Burdová Simona           LDC6851  440493    P3                       70,00Kč
  6 Nehasil Vladislav        LDC7101 7111213    H21B    71.00           120,00Kč
  7 Nehasilová Zuzana        LDC7150 7121314    D35     40.00           100,00Kč
  8 Štěpán Petr              LDC7301 7007007    H35     18.00           100,00Kč
  9 Gálus Igor               LDC7302 7400074    H35     34.00           100,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      860.00        0.00        0.00        0.00      860.00        0.00     -860.00
 
 
Startovka oddílu: LIT - KOB Chemopetrol Litvínov                  15.3.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Pavlík Ondřej            LIT0101    8106    H14     42.00            70,00Kč
  2 Pavlík Matěj             LIT0401    8112    H10     91.00            50,00Kč
  3 Pavlíková Klára          LIT7451    8111    D21B    54.00           120,00Kč
  4 Pavlík Libor             LIT7605    8124    H21B    97.00           120,00Kč
  5 Kučerka David            LIT8202    8105    H21B    83.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      480.00        0.00        0.00        0.00      480.00        0.00     -480.00
 
 
Startovka oddílu: LJN - TJ LIAZ Jablonec nad Nisou                15.3.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Langer Lukáš             LJN0800    7744    H10    105.00            50,00Kč
  2 Matoušek Luboš           LJN4700    7741    H65     11.00           100,00Kč
  3 Šikola Alexej            LJN5301  446348    H55     48.00           100,00Kč
  4 Matoušková Marie         LJN5550    7742    D55    123.00           100,00Kč
  5 Linhart Miroslav         LJN6700            P3                       70,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      420.00        0.00        0.00        0.00      420.00        0.00     -420.00
 
 
Startovka oddílu: LLI - TJ Loko Liberec                           15.3.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Melichar Petr            LLI0001 1398996    H14     72.00            70,00Kč
  2 Bradáč Jakub             LLI0002 2032105    H14     50.00            70,00Kč
  3 Drahoňovský Matouš       LLI0100    4316 P  H14     38.00            70,00Kč
  4 Bradáč David             LLI0203 2032132    H12     27.00            70,00Kč
  5 Rind Matyáš              LLI0400 2060282    H10     87.00            50,00Kč
  6 Peterka Jakub            LLI0404   51201    H12     35.00            70,00Kč
  7 Marková Hana             LLI0450 2060281    D10     35.00            50,00Kč
  8 Bradáč Václav            LLI0600 2049555    HDR                      50,00Kč
  9 Balcarová Marie          LLI0652    4317 P  HDR                      50,00Kč
 10 Krausová Marie           LLI4451   51214    D65     63.00           100,00Kč
 11 Kraus Jan                LLI4501   51213    H65     33.00           100,00Kč
 12 Lukáš Zdeněk             LLI4502    8243    H65     25.00           100,00Kč
 13 Kubíková Hela            LLI4851    8242    D65     35.00           100,00Kč
 14 Korejčíková Dáďa         LLI5550    8546    D55    101.00           100,00Kč
 15 Melichar Jaromír         LLI6301    8503    H21D     3.00           120,00Kč
 16 Fürstová Katka           LLI6950 2032126    D45    174.00           100,00Kč
 17 Labská Bohuslava         LLI6951  428281    P3                       70,00Kč
 18 Žihlová Lucie            LLI6952  434597    P3                       70,00Kč
 19 Hořáková Petra           LLI6953    8547    P3                       70,00Kč
 20 Marek Martin             LLI7000 2049593    H35     46.00           100,00Kč
 21 Balcarová Alena          LLI7150 1398994    P3                       70,00Kč
 22 Marková Jana             LLI7152 2049529    D21C    40.00           120,00Kč
 23 Bradáč Stanislav         LLI7201  434598    H21D    89.00           120,00Kč
 24 Melicharová Barbora      LLI7252   51203    P3                       70,00Kč
 25 Rind Pavel               LLI7400 2060283    H21D    57.00           120,00Kč
 26 Rindová Kateřina         LLI7450 2060286    P3                       70,00Kč
 27 Bradáčová Marie          LLI7550 2060204    P3                       70,00Kč
 28 Peterková Viktorie       LLI7551   51205    D21C    46.00           120,00Kč
 29 Geislerová Blanka        LLI8450   51207    P3                       70,00Kč
 30 Hoidekrová Lucie         LLI9552  410734    D21B   108.00           120,00Kč
 31 Labský Jan               LLI9602  428203    H21D    63.00           120,00Kč
 32 Fürst Matouš             LLI9603 7003006    H21A    67.00           120,00Kč
 33 Štičková Anna            LLI9651 7200361    D21A   104.00           120,00Kč
 34 Balcarová Barbora        LLI9751  434595    D21B    20.00           120,00Kč
 35 Marek Lukáš              LLI9800    4318 P  P3                       70,00Kč
 36 Melichar Vojtěch         LLI9802 7200375    H21C    59.00           120,00Kč
 37 Krausová Hana            LLI9853   51211    P3                       70,00Kč
 38 Fürstová Anna            LLI9854  436960    D21C    16.00           120,00Kč
 39 Marek Jakub              LLI9900 2049589    H21C    73.00           120,00Kč
 40 Labská Karolína          LLI9952  428206    P3                       70,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     3580.00       80.00        0.00        0.00     3660.00        0.00    -3660.00
Půjčeno čipů:3
 
 
Startovka oddílu: LME - SK Los Mělník                             15.3.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Machová Marie            LME0050 2060278    D14     85.00            70,00Kč
  2 Bejvlová Karolína        LME0250 2058463    D12     44.00            70,00Kč
  3 Bejvl Marek              LME0400 2056261    H10     65.00            50,00Kč
  4 Nápravník Jiří           LME0401 2056282    H10    127.00            50,00Kč
  5 Šimková Anežka           LME0950  416325    HDR                      50,00Kč
  6 Šimek Miroslav           LME6300 2020717    H21D    15.00           120,00Kč
  7 Bejvl Jakub              LME7100 2060271    H21C     7.00           120,00Kč
  8 Izák Pavel               LME7102 2061860    H21C     3.00           120,00Kč
  9 Haering Jan              LME7500 2045234    H21C    25.00           120,00Kč
 10 Alblová Lucie            LME7555  420448    D21C    78.00           120,00Kč
 11 Albl Miloslav            LME7600  420455    H21C    71.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1010.00        0.00        0.00        0.00     1010.00        0.00    -1010.00
 
 
Startovka oddílu: LPU - OK Lokomotiva Pardubice                   15.3.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Lučan Matěj              LPU      515134    HDR                      50,00Kč
  2 Roudný Václav            LPU0001    9884    H14     56.00            70,00Kč
  3 Roudný Martin            LPU0002  425543    H14     66.00            70,00Kč
  4 Držková Berenika         LPU0151  425545    D14     61.00            70,00Kč
  5 Farář Václav             LPU5201    9260    H55     16.00           100,00Kč
  6 Klimpl Petr              LPU5401    9201    H21D    83.00           120,00Kč
  7 Novotná Jiřina           LPU5654    9290    D55    111.00           100,00Kč
  8 Vícha Vladimír           LPU5801    9228    H21D    67.00           120,00Kč
  9 Víchová Ladislava        LPU5851  888601    D55     77.00           100,00Kč
 10 Novotný Miroslav         LPU5905  301183    H45    124.00           100,00Kč
 11 Roudný Václav            LPU6102    9277    H45    106.00           100,00Kč
 12 Fencl Jiří               LPU6301    9649    H21C   121.00           120,00Kč
 13 Vávra Jaroslav           LPU7308    9325    H21B    69.00           120,00Kč
 14 Držka Štěpán             LPU7604    9324    H21B   101.00           120,00Kč
 15 Držková Markéta          LPU7670    9281    D21C    28.00           120,00Kč
 16 Lučan Vladimír           LPU7710  515170    H21A    45.00           120,00Kč
 17 Kříž Libor               LPU7804  780722    H21B    49.00           120,00Kč
 18 Klimplová Lenka          LPU7951 1271279    D21B   102.00           120,00Kč
 19 Zvěřina Petr             LPU8208  887920    H21A     3.00           120,00Kč
 20 Štěrba Zbyněk            LPU8304  500288    H21A    39.00           120,00Kč
 21 Zvěřinová Martina        LPU8357  515126    D21A   164.00           120,00Kč
 22 Duchová Iveta            LPU8654  515102    D21A   158.00           120,00Kč
 23 Knapová Jana             LPU9053  906217    D21A   134.00           120,00Kč
 24 Waněk Adam               LPU9505 1602634    H21A   111.00           120,00Kč
 25 Fencl Jonáš              LPU9902    9660    H21C    27.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     2680.00        0.00        0.00        0.00     2680.00        0.00    -2680.00
 
 
Startovka oddílu: LTP - TJ Lokomotiva Teplice                     15.3.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Riby Rose                LTP0051 7200323    D14     89.00            70,00Kč
  2 Bílý Jakub               LTP0104  434575    H14     70.00            70,00Kč
  3 Pavlová Martina          LTP0151   52925    D14    103.00            70,00Kč
  4 Riby Thomas              LTP0202  897367    H12      9.00            70,00Kč
  5 Kříž Petr                LTP0205  232918    H12     17.00            70,00Kč
  6 Riby Philip              LTP0702  897359    HDR                      50,00Kč
  7 Kučera Martin            LTP6500  232901    H35     42.00           100,00Kč
  8 Bruner Luboš             LTP6501  682114    H45     98.00           100,00Kč
  9 Kovář Boris              LTP6710  899153    H45    166.00           100,00Kč
 10 Bílý Petr                LTP6805   51279    H45     90.00           100,00Kč
 11 Pavel Petr               LTP6806  897351    H45    190.00           100,00Kč
 12 Eiselt Jan               LTP8801  682092    H21D     7.00           120,00Kč
 13 Kovářová Lenka           LTP9750 7200344    D21B    96.00           120,00Kč
 14 Žejdlíková Karolína      LTP9950  232494    P3                       70,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1210.00        0.00        0.00        0.00     1210.00        0.00    -1210.00
 
 
Startovka oddílu: LTU - Lokomotiva Trutnov                        15.3.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kutáčková Stanislava     LTU4751  405955    D65     51.00           100,00Kč
  2 Bendák Petr              LTU6500  416285    H21D    29.00           120,00Kč
  3 Hanuš Pavel              LTU6501    9632    H21D    11.00           120,00Kč
  4 Killar Marek             LTU6801  301646    H21D    49.00           120,00Kč
  5 Bendáková Jitka          LTU6951  425571    D45    164.00           100,00Kč
  6 Ulahelová Jana           LTU8451  888623    D21C    18.00           120,00Kč
  7 Koderičová Tereza        LTU9651  301640    D21B    88.00           120,00Kč
  8 Bendák Jan               LTU9801  681889    H21C   105.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      920.00        0.00        0.00        0.00      920.00        0.00     -920.00
 
 
Startovka oddílu: MAS - KČT Aš                                    15.3.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Chotětický Václav        MAS5200    7886    H55     74.00           100,00Kč
  2 Pilař Karel              MAS5501 2026161    H55     96.00           100,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      200.00        0.00        0.00        0.00      200.00        0.00     -200.00
 
 
Startovka oddílu: MFP - VŠSK MFF UK Praha                         15.3.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Forst Libor              MFP6301  303939    H21D    97.00           120,00Kč
  2 Forstová Lenka           MFP6850  410727    D45    150.00           100,00Kč
  3 Sieglová Dagmar          MFP7050  443075    D35     26.00           100,00Kč
  4 Blahuta Marek            MFP7301  897349    H21C    55.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      440.00        0.00        0.00        0.00      440.00        0.00     -440.00
 
 
Startovka oddílu: MKP - SK Meteor Kačerov Praha                   15.3.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Koč Zdeněk               MKP4700   51706    H21B    29.00           120,00Kč
  2 Toušek Miloslav          MKP5000   51655    H55     72.00           100,00Kč
  3 Gregoriades Zdeněk       MKP5400   51653    H21B    35.00           120,00Kč
  4 Koč Lumír                MKP5401  336747    H55     30.00           100,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      440.00        0.00        0.00        0.00      440.00        0.00     -440.00
 
 
Startovka oddílu: NER - Neregistrovaní                            15.3.2014
------------------------------------------------------------------------------------
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
        0.00        0.00        0.00        0.00        0.00        0.00        0.00
 
 
Startovka oddílu: NNN - NNN                                       15.3.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Lebedinský Aleš          NNN7801    4319 P  H21D    39.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      120.00       40.00        0.00        0.00      160.00        0.00     -160.00
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: NPA - SK lyžování a OB Nová Paka                15.3.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Pavelec Matěj            NPA0501    9702    H10     79.00            50,00Kč
  2 Pavelec Michal           NPA0801    9710    HDR                      50,00Kč
  3 Kalibán Jaroslav         NPA5101    9687    H55     68.00           100,00Kč
  4 Kalibán Jaroslav         NPA5101 2059741    H55     62.00           100,00Kč
  5 Kalibánová Jiřina        NPA5351    9688    D55    119.00           100,00Kč
  6 Hušková Eva              NPA5754    9692    D55    127.00           100,00Kč
  7 Háková Eva               NPA6951 2017684    D35     46.00           100,00Kč
  8 Novák Zdeněk             NPA7701 7200594    H21C    23.00           120,00Kč
  9 Pavelcová Gabriela       NPA7851   96960    D35     50.00           100,00Kč
 10 Antoš Filip              NPA8001    9698    H21C    13.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      940.00        0.00        0.00        0.00      940.00        0.00     -940.00
 
 
Startovka oddílu: OKP - SK OK 24 Praha                            15.3.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Červinka Jaroslav        OKP5803   53558    H55     28.00           100,00Kč
  2 Novák Ivo                OKP6200   51679    H21B   103.00           120,00Kč
  3 Červinková Jitka         OKP6451   53525    D45    188.00           100,00Kč
  4 Himmel Petr              OKP6500    4321 P  P3                       70,00Kč
  5 Novák Libor              OKP6504   51680    H45    174.00           100,00Kč
  6 Nováková Irena           OKP6651  236111    D45    194.00           100,00Kč
  7 Nováková Marie           OKP6953   51681    D35     72.00           100,00Kč
  8 Balusková Ida            OKP7350  681852    D21C   138.00           120,00Kč
  9 Červinka Jaroslav        OKP9000  303935    H21D    81.00           120,00Kč
 10 Novák Libor              OKP9100  426348    H21B   111.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1050.00       40.00        0.00        0.00     1090.00        0.00    -1090.00
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: OSN - SK Orientační sporty Nové Město n. M.     15.3.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Zrníková Adéla           OSN0099  416210    D14     83.00            70,00Kč
  2 Mareček Šimon            OSN0201  232029    H12     41.00            70,00Kč
  3 Zrník Tomáš              OSN0606    9579    H10     69.00            50,00Kč
  4 Mareček Petr             OSN6900   51991    H45    182.00           100,00Kč
  5 Zrník Tomáš              OSN7118 1398988    H35     68.00           100,00Kč
  6 Wurzelová Hana           OSN8972   52144    D21A   110.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      510.00        0.00        0.00        0.00      510.00        0.00     -510.00
 
 
Startovka oddílu: PEN -  OK RECO Sport                            15.3.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Ivan Vydra               PEN        8185    H45    118.00           100,00Kč
  2 Vydra Pavel              PEN6200   49998    H21D    61.00           120,00Kč
  3 Kábrtová Iva             PEN6350  232387    D21C   128.00           120,00Kč
  4 Vydrová Markéta          PEN8950    8180    D21C   100.00           120,00Kč
  5 Vydrová Anna             PEN9850    8180    P3                       70,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      530.00        0.00        0.00        0.00      530.00        0.00     -530.00
 
 
Startovka oddílu: PGP - SK Praga Praha                            15.3.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Vojta Bozděch            PGP        4322 P  HDR                      50,00Kč
  2 Čtrnáct Šimon            PGP0001 2032143    P3                       70,00Kč
  3 Obuškevič Vojtěch        PGP0002  416287    H14     60.00            70,00Kč
  4 Haková Michaela          PGP0451 2051549    D10     39.00            50,00Kč
  5 Dvořáková Ladislava      PGP4451   52096    D65     31.00           100,00Kč
  6 Zelený Vladimír          PGP4800   51863    H65      1.00           100,00Kč
  7 Sysel Zdeněk             PGP5200   52107    H55     80.00           100,00Kč
  8 Doležal Miroslav         PGP5501   51753    H55     76.00           100,00Kč
  9 Doležalová Vlasta        PGP5550   52095    D45    162.00           100,00Kč
 10 Syslová Drahomíra        PGP5650   52108    D55    107.00           100,00Kč
 11 Zelená Markéta           PGP5850   51862    D21B     0.00           120,00Kč
 12 Ježková Regina           PGP6352   51660    D21B    98.00           120,00Kč
 13 Kondrát Martin           PGP6501   51840    H21A    91.00           120,00Kč
 14 Čtrnáctová Magdalena     PGP7151  231924    D35     38.00           100,00Kč
 15 Baldrian Petr            PGP7203    2460    H35     26.00           100,00Kč
 16 Matějů Luboš             PGP7601  682623    H21A    79.00           120,00Kč
 17 Čtrnáct Jiří             PGP7603 2045241    P3                       70,00Kč
 18 Haková Magda             PGP7651 2051544    P3                       70,00Kč
 19 Lacigová Michaela        PGP8150  887608    D21B    82.00           120,00Kč
 20 Bozděchová Lenka         PGP8254   51707    D21B     4.00           120,00Kč
 21 Sysel Ondřej             PGP8302   52105    H21A    55.00           120,00Kč
 22 Šedivý Jan               PGP8409 1406172    H21A    19.00           120,00Kč
 23 Voborská Jana            PGP8454   51582    D21C    56.00           120,00Kč
 24 Spurná Martina           PGP8556  995832    D21A   130.00           120,00Kč
 25 Masopustová Elis         PGP8656   49844    D21A   154.00           120,00Kč
 26 Tichovská Martina        PGP8658  920677    D21A   108.00           120,00Kč
 27 Sysel Ctibor             PGP8700   52106    H21A    47.00           120,00Kč
 28 Ježková Dominika         PGP9053   51658    D21B    70.00           120,00Kč
 29 Uhlíř Marek              PGP9405  331157    H21A    41.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     2980.00        0.00        0.00        0.00     2980.00        0.00    -2980.00
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: PHK - OK 99 Hradec Králové                      15.3.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Mašatová Eliška          PHK0251  425518    D12     68.00            70,00Kč
  2 Chaloupský Jakub         PHK0302  434594    H12      7.00            70,00Kč
  3 Novotná Vendula          PHK0777    4323 P  HDR                      50,00Kč
  4 Mikulecký Jan            PHK3801    9102    H65     21.00           100,00Kč
  5 Běhoun Pavel             PHK5701    9400    H55     38.00           100,00Kč
  6 Hejnalová Hana           PHK6151    8949    D45    186.00           100,00Kč
  7 Novotný Milan            PHK6502 2045248    H21C    93.00           120,00Kč
  8 Kavalír Karel            PHK6503    9378    H21C    75.00           120,00Kč
  9 Novotná Petra            PHK6651    4146    D21B   110.00           120,00Kč
 10 Kavalírová Kateřina      PHK6756    9833    D21C    92.00           120,00Kč
 11 Chaloupská Pavlína       PHK7051  232255    D35      4.00           100,00Kč
 12 Chaloupský David         PHK7103  682359    H21C    19.00           120,00Kč
 13 Mašata Roman             PHK7107  515050    H21A    29.00           120,00Kč
 14 Kadeřávek Petr           PHK7605    9399    H21A    25.00           120,00Kč
 15 Silný Ondřej             PHK7906 2032168    P3                       70,00Kč
 16 Novotný Tomáš            PHK8101    9410    H21C   127.00           120,00Kč
 17 Novotná Martina          PHK8255  416264    D21B     2.00           120,00Kč
 18 Justa Pavel              PHK8701  995884    H21A    21.00           120,00Kč
 19 Balcarová Jana           PHK8753  897344    D21A   112.00           120,00Kč
 20 Čepová Daniela           PHK8951 1400076    D21A   132.00           120,00Kč
 21 Kamenický Jakub          PHK9104  553445    H21A    71.00           120,00Kč
 22 Kosová Denisa            PHK9150  887904    D21A   156.00           120,00Kč
 23 Valešová Jana            PHK9154 1008144    D21A   136.00           120,00Kč
 24 Dzioba Mateusz           PHK9500 7200176    H21B    61.00           120,00Kč
 25 Mašata Matěj             PHK9601 2045215    H21A   109.00           120,00Kč
 26 Cych Weronika            PHK9696  504041    D21B    34.00           120,00Kč
 27 Lucerski Maciek          PHK9700 2053617    H21B    33.00           120,00Kč
 28 Adam Růžička             PHK9704  682082    H21B    53.00           120,00Kč
 29 Novotná Klára            PHK9751 1398990    D21B    86.00           120,00Kč
 30 Kavalír Jáchym           PHK9901    9830    H21C    89.00           120,00Kč
 31 Mašata Metoděj           PHK9905  207870    H21D    75.00           120,00Kč
 32 Chaloupská Barbora       PHK9951  224878    D21B   118.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     3540.00        0.00        0.00        0.00     3540.00        0.00    -3540.00
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: PUL - USK Slavia UJEP Ústí n.L.                 15.3.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Novotný František        PUL4200   51215    H65      3.00           100,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      100.00        0.00        0.00        0.00      100.00        0.00     -100.00
 
 
Startovka oddílu: PVP - VSK Přírodověda - orientační sporty       15.3.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Čechmánková Anna         PVP0450  347887    D10     49.00            50,00Kč
  2 Čechmánek Václav         PVP0600    8575    HDR                      50,00Kč
  3 Rohan Vilém              PVP0900    4325 P  HDR                      50,00Kč
  4 Neumannová Renata        PVP6650   51580    D45    134.00           100,00Kč
  5 Rohanová Markéta         PVP7251  446365    D35     54.00           100,00Kč
  6 Neumann Tomáš            PVP8900  301117    H21B    99.00           120,00Kč
  7 Neumannová Kateřina      PVP9250    8565    D21B    66.00           120,00Kč
  8 Neumann Vojtěch          PVP9400  331313    H21A   105.00           120,00Kč
  9 Neumann Jindřich         PVP9900   53124    H21C    53.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      830.00        0.00        0.00        0.00      830.00        0.00     -830.00
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: PZR - SKP Žďár nad Sázavou                      15.3.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Pospíšil Jaromír         PZR4417   51994    H65     47.00           100,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      100.00        0.00        0.00        0.00      100.00        0.00     -100.00
 
 
Startovka oddílu: ROU - SKOB Roudnice nad Labem                   15.3.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Buk Ondřej               ROU0102 2031368    H14     62.00            70,00Kč
  2 Pohořalý Hugo            ROU0103 2023957    H14     44.00            70,00Kč
  3 Buková Anežka            ROU0351 2023967    D12     36.00            70,00Kč
  4 Buková Hana              ROU0750    4327 P  HDR                      50,00Kč
  5 Pohořalý Dobroslav       ROU6401 2022803    H21D    69.00           120,00Kč
  6 Pohořalá Karolína        ROU6850 2023951    D35     52.00           100,00Kč
  7 Buk Jiří                 ROU6901 2031369    H45    192.00           100,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      580.00        0.00        0.00        0.00      580.00        0.00     -580.00
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: ROZ - Orientační klub TOM Roztoky               15.3.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Marek Petreje            ROZ0001    4330 P  H21D    33.00           120,00Kč
  2 Voltrová Hana            ROZ9752  438639    D21C    76.00           120,00Kč
  3 Jan Baláček              ROZ9901  442843    H21D    45.00           120,00Kč
  4 Voltrová Alena           ROZ9951  438638    D21C   118.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      480.00       40.00        0.00        0.00      520.00        0.00     -520.00
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: SCP - AC Sparta Praha                           15.3.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Rejpal Petr              SCP4100  410733    H65     59.00           100,00Kč
  2 Rakovec Miloš            SCP4500  443066    H65     13.00           100,00Kč
  3 Valášek Josef            SCP4501   49813    H65     31.00           100,00Kč
  4 Novák Miloš              SCP4600   52299    H65     39.00           100,00Kč
  5 Lohrová Jarmila          SCP4650  219220    D65     39.00           100,00Kč
  6 Buriánek Jaromír         SCP4700   51562    H45     92.00           100,00Kč
  7 Přeček Zdeněk            SCP5200  500289    H55     92.00           100,00Kč
  8 Hojný Oldřich            SCP5201   52111    H55     86.00           100,00Kč
  9 Zavadilová Naďa          SCP5450 9540001    D55     81.00           100,00Kč
 10 Kavka Jiří               SCP5900  682630    H45    130.00           100,00Kč
 11 Hošek Ladislav           SCP6001   52115    H45    100.00           100,00Kč
 12 Vrabec Martin            SCP6100   51571    H45    134.00           100,00Kč
 13 Kavková Dana             SCP6150  446418    D45    166.00           100,00Kč
 14 Veljačik Pavel           SCP6200   49889    H45    162.00           100,00Kč
 15 Veljačiková Markéta      SCP6451  336735    D45    142.00           100,00Kč
 16 Šebek Martin             SCP6700  889282    H45    154.00           100,00Kč
 17 Šebková Helena           SCP6750  889283    D45    184.00           100,00Kč
 18 Šístek Daniel            SCP7507  331566    H35     86.00           100,00Kč
 19 Hojná Silvie             SCP7950   51554    D21B    68.00           120,00Kč
 20 Dubec Pavel              SCP8003   51561    H21C    21.00           120,00Kč
 21 Tesařová Anna            SCP8257   51567    D21B     6.00           120,00Kč
 22 Vrabec Ondřej            SCP8303   51558    H21B    87.00           120,00Kč
 23 Tesař Jan                SCP8501    4334 P  H21B   105.00           120,00Kč
 24 Šebková Jana             SCP9250 2025359    D21C    52.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     2520.00       40.00        0.00        0.00     2560.00        0.00    -2560.00
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: SHK - TJ Slavia Hradec Králové                  15.3.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Čečková Karolína         SHK        9142    HDR                      50,00Kč
  2 Thýnová Nikola           SHK0051 2032191    D14     93.00            70,00Kč
  3 Thýnová Martina          SHK0350  410782    D12     48.00            70,00Kč
  4 Čečková Karolína         SHK0650  331315    HDR                      50,00Kč
  5 Netuková Anežka          SHK0750   51405    HDR                      50,00Kč
  6 Fejlek Vojtěch           SHK5202    9104    H55     12.00           100,00Kč
  7 Fejlková Alice           SHK5351    9107    D55    115.00           100,00Kč
  8 Teplá Hana               SHK6561    9125    D21B    72.00           120,00Kč
  9 Souček Karel             SHK6601  553452    H35     40.00           100,00Kč
 10 Thýnová Ivana            SHK6651 2017663    D45    114.00           100,00Kč
 11 Kohout Josef             SHK6902 2017669    H35     14.00           100,00Kč
 12 Myslivec Tomáš           SHK7002    9127    H35     70.00           100,00Kč
 13 Myslivcová Lenka         SHK7051  515465    D35     24.00           100,00Kč
 14 Kroniková Jana           SHK7350 2049540    D35     48.00           100,00Kč
 15 Čečka Jiří               SHK7600    7756    H21C    51.00           120,00Kč
 16 Slovák Miroslav          SHK7704   51500    H35     64.00           100,00Kč
 17 Čečková Martina          SHK7753    7753    D21C     0.00           120,00Kč
 18 Paclík Roman             SHK7801    9137    H21A    83.00           120,00Kč
 19 Komanec Václav           SHK8406  995807    H21A    63.00           120,00Kč
 20 Ondřejová Dita Terezie   SHK8550    9915    D21B    76.00           120,00Kč
 21 Kettnerová Dana          SHK8950 7201193    D21B    44.00           120,00Kč
 22 Fundová Eliška           SHK9351   51176    D21B    90.00           120,00Kč
 23 Myslivcová Pavla         SHK9352 2051524    D21A   126.00           120,00Kč
 24 Myslivcová Markéta       SHK9650    9472    D21B   116.00           120,00Kč
 25 Netuka Vojtěch           SHK9701 1396847    H21B    31.00           120,00Kč
 26 Červená Adéla            SHK9755  420436    D21B    22.00           120,00Kč
 27 Větříčková Andrea        SHK9951    9196    D21B    18.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     2750.00        0.00        0.00        0.00     2750.00        0.00    -2750.00
 
 
Startovka oddílu: SJC - Sportcentrum Jičín                        15.3.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Vladislav Vágner         SJC                P3                       70,00Kč
  2 Zalaba Tomáš             SJC0101 2053545    H14     76.00            70,00Kč
  3 Vejražková Róza          SJC0151 2056270    D14     69.00            70,00Kč
  4 Kochová Anna             SJC0153 2059737    D14     65.00            70,00Kč
  5 Tumová Adéla             SJC0154 2056297    D14     87.00            70,00Kč
  6 Franta Jonáš             SJC0201 2056299    H12     25.00            70,00Kč
  7 Tuma Matěj               SJC0202 2056295    H12     21.00            70,00Kč
  8 Kuchařová Rozálie        SJC0251 2056290    D12     54.00            70,00Kč
  9 Janků Anna               SJC0252 2056293    D12     50.00            70,00Kč
 10 Tesař Zdeněk             SJC0401 2053544    H10    109.00            50,00Kč
 11 Janků Štěpán             SJC0501 2056294    H10    119.00            50,00Kč
 12 Havlík Jaroslav          SJC3601 9005225    H65     53.00           100,00Kč
 13 Mikan Vladimír           SJC4805    9913    H65      7.00           100,00Kč
 14 Zalaba Jindřich          SJC6603    9931    H21D    53.00           120,00Kč
 15 Zalabová Martina         SJC6657    9932    D45    122.00           100,00Kč
 16 Zlámalová Zdena          SJC7253    9962    D21C   130.00           120,00Kč
 17 Janků Radka              SJC7353 2056264    D21C     6.00           120,00Kč
 18 Tesař Zdeněk             SJC7401 2053543    H21D    73.00           120,00Kč
 19 Tomeš Petr               SJC7531  896967    H21B    17.00           120,00Kč
 20 Musil Pavel              SJC7705  995817    H21C   123.00           120,00Kč
 21 Ticháčková Magdalena     SJC7962    9940    D21B    24.00           120,00Kč
 22 Mrázek Jan               SJC8102  771771    H21A     5.00           120,00Kč
 23 Kazda Ondřej             SJC8202  886288    H21B   107.00           120,00Kč
 24 Mrázková Romana          SJC8351  500556    D21B   130.00           120,00Kč
 25 Musilová Vendula         SJC8355   51563    D21C     4.00           120,00Kč
 26 Kazdová Lenka            SJC8484  995813    D21B     8.00           120,00Kč
 27 Beneš Jan                SJC8703  886513    H21A    97.00           120,00Kč
 28 Špicarová Michaela       SJC8754    9971    D21C    14.00           120,00Kč
 29 Soukupová Lucie          SJC8951   51180    D21B   120.00           120,00Kč
 30 Zlámal David             SJC9603 2053542    H21B    37.00           120,00Kč
 31 Zikmund Zdeněk           SJC9703 2045221    H21B    67.00           120,00Kč
 32 Doležal Vít              SJC9802 2060206    H21D     9.00           120,00Kč
 33 Zlámalová Nikola         SJC9951 2056287    D21C    24.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     3310.00        0.00        0.00        0.00     3310.00        0.00    -3310.00
 
 
Startovka oddílu: SJI - OK Jihlava                                15.3.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Bořil Petr               SJI6207    6607    H45    150.00           100,00Kč
  2 Bořil Jan                SJI9700 7200584    H21B    21.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      220.00        0.00        0.00        0.00      220.00        0.00     -220.00
 
 
Startovka oddílu: SJP - Slavoj Praha                              15.3.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Bláha Matyáš             SJP0500  443105    H10    129.00            50,00Kč
  2 Bláha Vojtěch            SJP0501  443072    H10    133.00            50,00Kč
  3 Bláha Šimon              SJP0700   51421    HDR                      50,00Kč
  4 Bláha Svatopluk          SJP3501    8797    H65     57.00           100,00Kč
  5 Hlavatý Karel            SJP4200   53507    H65     23.00           100,00Kč
  6 Bláha Jan                SJP6800  446359    H45    140.00           100,00Kč
  7 Bláhová Kateřina         SJP7350   51148    P3                       70,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      520.00        0.00        0.00        0.00      520.00        0.00     -520.00
 
 
Startovka oddílu: SKV - TJ Slovan Karlovy Vary                    15.3.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Nováková Svatava         SKV5351   51135    D55    109.00           100,00Kč
  2 Janovič Ondřej           SKV5901   51133    H45    164.00           100,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      200.00        0.00        0.00        0.00      200.00        0.00     -200.00
 
 
Startovka oddílu: SLA - SKOB STAVIMAT Slaný                       15.3.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kolář Matyáš             SLA0300  897393    H12      5.00            70,00Kč
  2 Straková Denisa          SLA0750  219276    HDR                      50,00Kč
  3 Straka Lukáš             SLA7002    8578    H35     82.00           100,00Kč
  4 Kolář Tomáš              SLA7103  887615    H35      2.00           100,00Kč
  5 Straková Jana            SLA7251    8579    D35      8.00           100,00Kč
  6 Hanák Jan                SLA8002    8800    H21B     7.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      540.00        0.00        0.00        0.00      540.00        0.00     -540.00
 
 
Startovka oddílu: SLP - SK Slavia Praha                           15.3.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Chloupek Radek           SLP4001   53555    H65     37.00           100,00Kč
  2 Chloupková Jana          SLP5951   51546    D21B    38.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      220.00        0.00        0.00        0.00      220.00        0.00     -220.00
 
 
Startovka oddílu: SMB - SKOB SIG-MAT Mladá Boleslav               15.3.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hlaváč Jaroslav          SMB4801    7718    H65     41.00           100,00Kč
  2 Svobodová Hana           SMB5951    7705    D55     93.00           100,00Kč
  3 Šubrt Pavel              SMB6301    7703    H45     96.00           100,00Kč
  4 Žitný Tomáš              SMB6401   49971    H35     58.00           100,00Kč
  5 Pološčuková Monika       SMB6551    7722    D21C   122.00           120,00Kč
  6 Pološčuková Lucie        SMB9051   49977    D21C    36.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      640.00        0.00        0.00        0.00      640.00        0.00     -640.00
 
 
Startovka oddílu: SMR - Smržovka                                  15.3.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Honsová Magda            SMR        8264    HDR                      50,00Kč
  2 Honsová Andrea           SMR        8268    HDR                      50,00Kč
  3 Svoboda Ivan             SMR6200  886815    H21C    33.00           120,00Kč
  4 Obuškevič Jan            SMR7000  896962    H21A    61.00           120,00Kč
  5 Honsová Lenka            SMR7750    8269    P3                       70,00Kč
  6 Lukavec Petr             SMR7800  887930    H21C   111.00           120,00Kč
  7 Svoboda Honza            SMR7901  995876    H21A    85.00           120,00Kč
  8 Pesničák Jan             SMR7902    8266    H21C    91.00           120,00Kč
  9 Prchalová Ivana          SMR8754 7201202    D21A   160.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      890.00        0.00        0.00        0.00      890.00        0.00     -890.00
 
 
Startovka oddílu: SNA - TJ Start Náchod                           15.3.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Slavík Pavel             SNA7349    9630    H21C    99.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      120.00        0.00        0.00        0.00      120.00        0.00     -120.00
 
 
Startovka oddílu: SOB - Sdruž. organizátorů bank. sport. akcí     15.3.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Choutka Jaroslav         SOB6301 1396839    H35     52.00           100,00Kč
  2 Janeček Ondřej           SOB7001   53016    H35      4.00           100,00Kč
  3 Brabencová Alena         SOB7150  887945    P3                       70,00Kč
  4 Janečková Veronika       SOB7151   53017    D35      0.00           100,00Kč
  5 Choutková Magdalena      SOB8851    4183    D21A   152.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      490.00        0.00        0.00        0.00      490.00        0.00     -490.00
 
 
Startovka oddílu: SRK - SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou          15.3.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kosová Tereza            SRK0151    9471    D14     75.00            70,00Kč
  2 Hrobař Rudolf            SRK4702    9798    H55     98.00           100,00Kč
  3 Kosová Michaela          SRK6752  438611    D45    126.00           100,00Kč
  4 Šklíba Jan               SRK7501    9811    H35     72.00           100,00Kč
  5 Sedlák Radek             SRK7503  995872    H21C    45.00           120,00Kč
  6 Šklíbová Jana            SRK7651    9503    D35     60.00           100,00Kč
  7 Potštejnský Jan          SRK7807    9525    H21B     9.00           120,00Kč
  8 Reslová Hana             SRK9352  981839    D21B    26.00           120,00Kč
  9 Šklíba Michal            SRK9900 7201758    H21D    13.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      950.00        0.00        0.00        0.00      950.00        0.00     -950.00
 
 
Startovka oddílu: STB - TJ Stadion Nový Bor                       15.3.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Ljuba Stanojkovičová     STB       49983    D21B    36.00           120,00Kč
  2 Świca Katarzyna          STB0099 2016469    D14     73.00            70,00Kč
  3 Dolejší Kateřina         STB0199  434808    D14    101.00            70,00Kč
  4 Pulda Aleksandra         STB0299 2016464    D12     46.00            70,00Kč
  5 Pachnik Stanislaw        STB0303  504407    H12     43.00            70,00Kč
  6 Pulda Eryk               STB0403 2016463    H10     77.00            50,00Kč
  7 Beránek Petr             STB4900  219204    H65     51.00           100,00Kč
  8 Našinec Jiří             STB5003   49982    H55     94.00           100,00Kč
  9 Pachnik Dariusz          STB6901  504408    H45    178.00           100,00Kč
 10 Průšek Petr              STB7000    8486    H35     28.00           100,00Kč
 11 Dolejší Lenka            STB7499  434839    D21B    42.00           120,00Kč
 12 Bernášek Jiří            STB8101  682354    H21C    49.00           120,00Kč
 13 Hanušová Petra           STB8297  682356    D21B    48.00           120,00Kč
 14 Haniszewska Angelika     STB9599 2028218    D21A   148.00           120,00Kč
 15 Wieczorek Marcin         STB9701 1396722    H21B    51.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1450.00        0.00        0.00        0.00     1450.00        0.00    -1450.00
 
 
Startovka oddílu: STH - SK Studenec                               15.3.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Gallová Veronika         STH0053 2035745    D14    107.00            70,00Kč
  2 Mühlbach Aleš            STH0104  303925    H14     68.00            70,00Kč
  3 Junek Petr               STH5501    9063    H55     58.00           100,00Kč
  4 Kalenská Kateřina        STH7351  410777    D21C    48.00           120,00Kč
  5 Hladík František         STH9203  405965    H21B    65.00           120,00Kč
  6 Kalenský Aleš            STH9801  331426    H21D    79.00           120,00Kč
  7 Kalenská Dominika        STH9958  253374    D21C    38.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      720.00        0.00        0.00        0.00      720.00        0.00     -720.00
 
 
Startovka oddílu: SUL - Slavoj Severotuk Ústí nad Labem           15.3.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Dubský Josef             SUL4700    8135    H65     69.00           100,00Kč
  2 Linka Vladislav          SUL5701    8141    H45    126.00           100,00Kč
  3 Hromádka Miroslav        SUL6000    8138    H21B    75.00           120,00Kč
  4 Nováková Jana            SUL7351    8133    D35     16.00           100,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      420.00        0.00        0.00        0.00      420.00        0.00     -420.00
 
 
Startovka oddílu: TAP - KOB TRETRA Praha                          15.3.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Janeček Jiří             TAP0000 7201191    H14     32.00            70,00Kč
  2 Bulířová Ema             TAP0452    4335 P  D12     70.00            70,00Kč
  3 Bulíř Jáchym             TAP0602    4236 P  H10     97.00            50,00Kč
  4 Hejtmánková Alena        TAP5452   53641    D55    105.00           100,00Kč
  5 Hejtmánek Vladimír       TAP5802  682651    H45    110.00           100,00Kč
  6 Tihon Jaroslav           TAP6102  515440    H45    114.00           100,00Kč
  7 Tihonová Jindra          TAP6253  232161    D45    132.00           100,00Kč
  8 Zajíc Vítězslav          TAP8610  515469    H21A    93.00           120,00Kč
  9 Zajícová Markéta         TAP9054  361934    D21C   124.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      830.00       80.00        0.00        0.00      910.00        0.00     -910.00
Půjčeno čipů:2
 
 
Startovka oddílu: TEP - Tempo Praha                               15.3.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Klimešová Petra          TEP0050    4339 P  D14     67.00            70,00Kč
  2 Městková Eva             TEP4851   51647    D65     67.00           100,00Kč
  3 Šubrt Jiří               TEP6100    7986    H21D     5.00           120,00Kč
  4 Klimešová Hana           TEP6150    4340 P  D45    176.00           100,00Kč
  5 Klimeš Petr              TEP6300    4341 P  P3                       70,00Kč
  6 Klimeš Ondřej            TEP9200    4342 P  H21B    95.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      580.00      160.00        0.00        0.00      740.00        0.00     -740.00
Půjčeno čipů:4
 
 
Startovka oddílu: TJN - TJ Tatran Jablonec nad Nisou              15.3.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Wdówka Jan Antonín       TJN0200  515188    P3                       70,00Kč
  2 Žukov Jakub              TJN0305 2067345    H10     73.00            50,00Kč
  3 Wdówková Ellen Sofie     TJN0353   52270    P3                       70,00Kč
  4 Štemberová Bára          TJN0650  682375    HDR                      50,00Kč
  5 Štembera Vítek           TJN0801  682376    HDR                      50,00Kč
  6 Petrželka Pavel          TJN3800   52900    H65      5.00           100,00Kč
  7 Picek Jan                TJN4000  434577    H65      9.00           100,00Kč
  8 Lukavec Míla             TJN4901 2060202    H65     61.00           100,00Kč
  9 Böhm Karel               TJN5101  416833    H55     84.00           100,00Kč
 10 Böhmová Eva              TJN5450  232515    P3                       70,00Kč
 11 Lukavcová Lenka          TJN5452    8259    D55     89.00           100,00Kč
 12 Horák Petr               TJN5602 2056301    H55     32.00           100,00Kč
 13 Novotný Otakar           TJN5604    8260    H45    116.00           100,00Kč
 14 Schindler Jiří           TJN6301  416828    H21C   117.00           120,00Kč
 15 Picek Jan                TJN6500  416839    H45    156.00           100,00Kč
 16 Žucha Jiří               TJN6603 2017687    H45    160.00           100,00Kč
 17 Picková Helena           TJN6952  416843    D45    148.00           100,00Kč
 18 Novotný Dušan            TJN7002  232502    H21C    17.00           120,00Kč
 19 Mrkvička Jiří            TJN7101 2020748    H21C   101.00           120,00Kč
 20 Machová Věra             TJN7352 2049531    D35     56.00           100,00Kč
 21 Pešík Michal             TJN7701 2025338    H21C    61.00           120,00Kč
 22 Hrobařová Lenka          TJN7754    9482    D21A   118.00           120,00Kč
 23 Vančura Martin           TJN8002   51234    H21C    11.00           120,00Kč
 24 Pešík Marek              TJN8301  830713    H21C   113.00           120,00Kč
 25 Fólová Martina           TJN8853  416834    D21A   146.00           120,00Kč
 26 Picek Jan                TJN9101  416840    H21B    57.00           120,00Kč
 27 Posseltová Tereza        TJN9252  411767    D21B   104.00           120,00Kč
 28 Krpatová Klára           TJN9353  416846    D21B    52.00           120,00Kč
 29 Vaniš Ondřej             TJN9500 2027205    H21B    91.00           120,00Kč
 30 Posselt Martin           TJN9501  232512    H21B    43.00           120,00Kč
 31 Žukov Michal             TJN9701 2067343    H14     78.00            70,00Kč
 32 Žuchová Daniela          TJN9750 2020749    D21C   132.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     3210.00        0.00        0.00        0.00     3210.00        0.00    -3210.00
 
 
Startovka oddílu: TJP - OOB TJ Sokol Troja                        15.3.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Dolečková Míla           TJP3650  446356    HDR                      50,00Kč
  2 Peterka František        TJP4900    8861    H45    104.00           100,00Kč
  3 Wolkerová Dagmar         TJP5250   51289    D55    129.00           100,00Kč
  4 Kraus Ota                TJP5700   53514    H55      4.00           100,00Kč
  5 Weislová Eva             TJP6750   51326    D35     12.00           100,00Kč
  6 Huková Petra             TJP7350  411756    D35     66.00           100,00Kč
  7 Krausová Barbora         TJP9150   53504    D21B    58.00           120,00Kč
  8 Krausová Martina         TJP9350   53512    D21B   124.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      790.00        0.00        0.00        0.00      790.00        0.00     -790.00
 
 
Startovka oddílu: TTR - OOB Třebíč                                15.3.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Nešpor Jan               TTR6101  995847    H35     80.00           100,00Kč
  2 Nešporová Marie          TTR7251   52242    D35     68.00           100,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      200.00        0.00        0.00        0.00      200.00        0.00     -200.00
 
 
Startovka oddílu: TUR - OOB TJ Turnov                             15.3.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hájková Anna             TUR0051    7782    D14     63.00            70,00Kč
  2 Linková Lucie            TUR0251 2032102    D12     42.00            70,00Kč
  3 Hanuš Miroslav           TUR0401 1403061    H10    111.00            50,00Kč
  4 Heřmánek Petr            TUR0500    8020    H10     99.00            50,00Kč
  5 Vřešťál Antonín          TUR0604 1403051    H10     89.00            50,00Kč
  6 Heřmánková Bára          TUR0850    9394    HDR                      50,00Kč
  7 Krejzová Markéta         TUR0854 1403063    HDR                      50,00Kč
  8 Vřešťál František        TUR0906 1403052    HDR                      50,00Kč
  9 Folprechtová Marie       TUR4250    8212    D65     43.00           100,00Kč
 10 Folprecht Eduard         TUR4301   51815    H65     29.00           100,00Kč
 11 Jakubec Jindřich         TUR4801    8351    H65     17.00           100,00Kč
 12 Hudský Vlastimil         TUR5100    8214    H55     34.00           100,00Kč
 13 Provazník Jiří           TUR5102 1511127    H55     54.00           100,00Kč
 14 Omová Jana               TUR5150 2025351    D55     97.00           100,00Kč
 15 Folprecht Miroslav       TUR5501 1550616    H45    128.00           100,00Kč
 16 Holas Vladimír           TUR5601    8219    H55     20.00           100,00Kč
 17 Konopáč Jiří             TUR5803    8220    H55     50.00           100,00Kč
 18 Mareš Hynek              TUR6100 2067342    P3                       70,00Kč
 19 Švarc Jiří               TUR6204  682108    H45    142.00           100,00Kč
 20 Hejtmánková Věra         TUR6260 1403062    P3                       70,00Kč
 21 Švarcová Lenka           TUR6457  682110    P3                       70,00Kč
 22 Linková Iva              TUR6850   51809    D21C    10.00           120,00Kč
 23 Vřešťálová Lucie         TUR7450  416139    P3                       70,00Kč
 24 Heřmánek Michal          TUR7702   51124    H21D    37.00           120,00Kč
 25 Cerha Milan              TUR7703 1007531    H21C   109.00           120,00Kč
 26 Heřmánková Pavla         TUR7777    8062    D35     62.00           100,00Kč
 27 Sedláčková Martina       TUR7959   53816    D21B    28.00           120,00Kč
 28 Oma Jakub                TUR8002  800320    H21C    97.00           120,00Kč
 29 Fodor Petr               TUR8103  981821    H21A    33.00           120,00Kč
 30 Kořínek Jindřich         TUR8406  515082    H21C    65.00           120,00Kč
 31 Holas Ondřej             TUR8501  515048    H21C    81.00           120,00Kč
 32 Luštický Martin          TUR8700 2035709    H21A    23.00           120,00Kč
 33 Hradec Pavel             TUR8801  995821    H21A    53.00           120,00Kč
 34 Schulhof Jan             TUR8900   51225    H21B    45.00           120,00Kč
 35 Dundrová Lucie           TUR8951    8059    D21B   106.00           120,00Kč
 36 Poloprutská Markéta      TUR9252 2020750    D21A   142.00           120,00Kč
 37 Zakouřil Vít             TUR9301  886823    H21A   195.00           120,00Kč
 38 Brožová Aneta            TUR9453    8213    D21B    92.00           120,00Kč
 39 Nejman Stanislav         TUR9500  330671    H21A    65.00           120,00Kč
 40 Hanušová Michaela        TUR9554  411564    D21C    96.00           120,00Kč
 41 Švarc Tomáš              TUR9605  682096    P3                       70,00Kč
 42 Wolf Filip               TUR9701  995840    H21A    75.00           120,00Kč
 43 Linková Alena            TUR9751 1403419    D21B    64.00           120,00Kč
 44 Kohlová Monika           TUR9756  231929    D21C    50.00           120,00Kč
 45 Thoř Tomáš               TUR9904    2674    H21C    77.00           120,00Kč
 46 Thořová Markéta          TUR9952    6886    D21C   134.00           120,00Kč
 47 Sokolářová Šárka         TUR9999  411616    D21B    78.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     4650.00        0.00        0.00        0.00     4650.00        0.00    -4650.00
 
 
Startovka oddílu: TUV - SOK TJ Turnov                             15.3.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 POŠTULKOVÁ NATALIE       TUV        4234 P  HDR                      50,00Kč
  2 PAVLA Švagerová          TUV        4336 P  P3                       70,00Kč
  3 HALLMAN MAREK            TUV0204    4235 P  H10    101.00            50,00Kč
  4 ŠRITROVÁ LENKA           TUV0252   51808    D12     52.00            70,00Kč
  5 VESELÁ PAVLA             TUV0351  411348    D10     27.00            50,00Kč
  6 HOFHANS TOBIÁŠ           TUV0503  411521    HDR                      50,00Kč
  7 VESELÝ VÁCLAV            TUV0601  411380    HDR                      50,00Kč
  8 VAŘEKOVÁ ANNA            TUV0651            HDR                      50,00Kč
  9 TOMÁŠEK PROKOP           TUV0701  411519    HDR                      50,00Kč
 10 HOFHANS LEONARD          TUV0801  411516    HDR                      50,00Kč
 11 TOMÁŠKOVÁ MATILDA        TUV0998  411598    HDR                      50,00Kč
 12 Kvapilová Kristýnka      TUV0999    7707    HDR                      50,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      640.00       80.00        0.00        0.00      720.00        0.00     -720.00
Půjčeno čipů:3
 
 
Startovka oddílu: UVP - Slovan Praha                              15.3.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Krch Josef               UVP4300    7912    H65     63.00           100,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      100.00        0.00        0.00        0.00      100.00        0.00     -100.00
 
 
Startovka oddílu: VAK - Vakant                                    15.3.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Vakant                   VAK                P5                      100,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      100.00        0.00        0.00        0.00      100.00        0.00     -100.00
 
 
Startovka oddílu: VAM - OOB Vamberk                               15.3.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Adamovská Kateřina       VAM0350    9684    P3                       70,00Kč
  2 Klapalová Jana           VAM6451    9681    D45    156.00           100,00Kč
  3 Veverková Yveta          VAM6452    9678    D45    144.00           100,00Kč
  4 Kulová Jana              VAM6550  416317    D45    160.00           100,00Kč
  5 Müllerová Zorka          VAM6767  981805    D45    170.00           100,00Kč
  6 Müller Robert            VAM6900  553456    H45    132.00           100,00Kč
  7 Adamovský Michal         VAM7200    9852    H35     30.00           100,00Kč
  8 Műller Kamil             VAM7501 2049538    H35     84.00           100,00Kč
  9 Veverka Tomáš            VAM8401    9669    H21B    63.00           120,00Kč
 10 Smutná Pavla             VAM8651    9674    D21B   100.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1010.00        0.00        0.00        0.00     1010.00        0.00    -1010.00
 
 
Startovka oddílu: VLI - Slavia Liberec orienteering               15.3.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Podrábská Marie          VLI0251  207860    D12     66.00            70,00Kč
  2 Martanová Elin           VLI0252 2043603    D12     34.00            70,00Kč
  3 Novotný Jaromír          VLI0300 2058474    H12     23.00            70,00Kč
  4 Podrábská Alžběta        VLI0451   49962    D10     37.00            50,00Kč
  5 Martanová Lea            VLI0555 2043610    D10     43.00            50,00Kč
  6 Podrábský Ctibor         VLI0700   51232    HDR                      50,00Kč
  7 Přinda Jan               VLI0803    8299    HDR                      50,00Kč
  8 Přinda Vojtěch           VLI1000    8281    HDR                      50,00Kč
  9 Horáček Jáchym           VLI1111   51230    HDR                      50,00Kč
 10 Ježek Ladislav           VLI4900  253372    H55     36.00           100,00Kč
 11 Horáčková Stanislava     VLI4950    4100    D55     91.00           100,00Kč
 12 Horáček Miroslav         VLI5000    4214    H55     18.00           100,00Kč
 13 Přinda Oldřich           VLI5101 1302773    H55     66.00           100,00Kč
 14 Karmazínová Ivana        VLI5150   51216    D55    117.00           100,00Kč
 15 Pachnerová Jaroslava     VLI5152    8283    D55     87.00           100,00Kč
 16 Hickethier Manfred       VLI5201 9005174    H55     70.00           100,00Kč
 17 Žukov Libor              VLI6803    8294    H45     86.00           100,00Kč
 18 Řezáč Pavel              VLI6900  301152    H21D    43.00           120,00Kč
 19 Podrábský Ctibor         VLI7001 2058472    H21B    11.00           120,00Kč
 20 Urbaník Robert           VLI7002    8292    H21D    85.00           120,00Kč
 21 Martan Jiří              VLI7300    8129    H21B    79.00           120,00Kč
 22 Meier Milan              VLI7301 7003010    H21D    55.00           120,00Kč
 23 Rubáček Jan              VLI7302   49963    H35     48.00           100,00Kč
 24 Novotná Jana             VLI7350 2058476    D35     22.00           100,00Kč
 25 Žuková Marcela           VLI7351    8293    D35     76.00           100,00Kč
 26 Podrábská Marie          VLI7451    8307    D35     70.00           100,00Kč
 27 Martanová Daniela        VLI7452    8126    P3                       70,00Kč
 28 Pachner Pavel            VLI7503    8298    H21B    41.00           120,00Kč
 29 Horáček Michal           VLI7700  500290    H21A    11.00           120,00Kč
 30 Přinda Lukáš             VLI7701    8300    H21B    77.00           120,00Kč
 31 Habán Ivo                VLI7707   53226    H21A    69.00           120,00Kč
 32 Heczková Bohdana         VLI7750 7200363    D21A   116.00           120,00Kč
 33 Volfová Julie            VLI8051    7710    D21B    94.00           120,00Kč
 34 Kolaja Ehlerová Jana     VLI8055 1398538    D21B    10.00           120,00Kč
 35 Kolaja Jan               VLI8100 2067313    H21C   125.00           120,00Kč
 36 Loosová Lenka            VLI8152 2058470    D21C   102.00           120,00Kč
 37 Zemanová Šárka           VLI8553 1396841    D21C    98.00           120,00Kč
 38 Poloprutská Klára        VLI9750   49954    D21C   110.00           120,00Kč
 39 Poloprutská Lucie        VLI9950   49951    D21C   120.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     3820.00        0.00        0.00        0.00     3820.00        0.00    -3820.00
 
 
Startovka oddílu: VPM - KOS Slavia VŠ Plzeň                       15.3.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Richtrová Kamila         VPM0451  331467    D10     45.00            50,00Kč
  2 Richtr Aleš              VPM6601   51686    H45    180.00           100,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      150.00        0.00        0.00        0.00      150.00        0.00     -150.00
 
 
Startovka oddílu: VRB - SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.            15.3.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Ewa Haltof               VRB9499 1436949    D21A   120.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      120.00        0.00        0.00        0.00      120.00        0.00     -120.00
 
 
Startovka oddílu: VRL - OOS TJ Spartak Vrchlabí                   15.3.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Smith Laura              VRL     1396854    HDR                      50,00Kč
  2 Stará Tereza             VRL0051  426374    D14     77.00            70,00Kč
  3 Pilná Bára               VRL0052  426376    D14     81.00            70,00Kč
  4 Štreglová Zuzana         VRL0251 2020709    D12     40.00            70,00Kč
  5 Randáková Alžběta        VRL0252  416271    D12     60.00            70,00Kč
  6 Štregl Matyáš            VRL0301 2017678    H12     13.00            70,00Kč
  7 Waněk Hubert             VRL0302  219210    H12     29.00            70,00Kč
  8 Matoušová Gabriela       VRL0352 2035739    D12     64.00            70,00Kč
  9 Randáková Adéla          VRL0452  425599    D10     31.00            50,00Kč
 10 Knobová Agáta            VRL0453 2053583    D10     41.00            50,00Kč
 11 Čivrný Jan               VRL0501  232649    HDR                      50,00Kč
 12 Čivrná Eliška            VRL0851 2045230    HDR                      50,00Kč
 13 Polák Vlastimil          VRL1001  331655    HDR                      50,00Kč
 14 Štregl Tomáš             VRL5001    9001    H55     78.00           100,00Kč
 15 Farář Jaroslav           VRL5002    9261    H55     46.00           100,00Kč
 16 Nýdrlová Eva             VRL5451    8954    D45    154.00           100,00Kč
 17 Hanč Pavel               VRL5601    8996    H55     52.00           100,00Kč
 18 Hančová Hana             VRL5652    8980    D55     95.00           100,00Kč
 19 Vlachová Hana            VRL6251    8962    D21C    54.00           120,00Kč
 20 Čivrný Pavel             VRL6306  995887    H21D     1.00           120,00Kč
 21 Hanč Jaroslav            VRL6702  438038    H45    184.00           100,00Kč
 22 Hančová Alice            VRL7052  206480    D21C    26.00           120,00Kč
 23 Waňková Dita             VRL7151  331619    D21C    62.00           120,00Kč
 24 Pilná Libuše             VRL7153  232639    D21C    34.00           120,00Kč
 25 Štregl Petr              VRL7303 2017676    H35     50.00           100,00Kč
 26 Smith Lucie              VRL7353    8966    D21C    42.00           120,00Kč
 27 Čivrná Karolína          VRL7355  886273    D21C   140.00           120,00Kč
 28 Randáková Helena         VRL7452  515185    D21B    80.00           120,00Kč
 29 Štreglová Andrea         VRL7552  206478    D35     14.00           100,00Kč
 30 Polák Vlastimil          VRL7702    9000    H21B   109.00           120,00Kč
 31 Jebavá Lucie             VRL9254  331285    D21B    32.00           120,00Kč
 32 Hančová Petra            VRL9652 1398998    D21C   104.00           120,00Kč
 33 Starý Ondra              VRL9802 2025354    H21C    67.00           120,00Kč
 34 Waňková Martina          VRL9951  425555    D21C    94.00           120,00Kč
 35 Matoušová Kateřina       VRL9955 2032127    D21C    72.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     3270.00        0.00        0.00        0.00     3270.00        0.00    -3270.00
 
 
Startovka oddílu: VSP - USK Praha                                 15.3.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Aschermann Martin        VSP0001 2020710    H14     46.00            70,00Kč
  2 Javůrek Emil             VSP0100  515064    H14     74.00            70,00Kč
  3 Puchalský Jan            VSP0101 2021836    H14     36.00            70,00Kč
  4 Průša Kryštof            VSP0102 2020707    H14     54.00            70,00Kč
  5 Horáková Barbora         VSP0150  331064    D14     79.00            70,00Kč
  6 Titzová Adéla            VSP0250 2035748    D12     62.00            70,00Kč
  7 Aschermannová Tereza     VSP0253 2020712    D12     30.00            70,00Kč
  8 Beranová Eva             VSP0254 2021832    D12     56.00            70,00Kč
  9 Nosková Klára            VSP0255    4343 P  D12     38.00            70,00Kč
 10 Trnka Martin jun         VSP0300 2021842    H12     31.00            70,00Kč
 11 Horák Pavel ml.          VSP0301  434600    H12     45.00            70,00Kč
 12 Javůrek Tomáš            VSP0302 2032182    H12     39.00            70,00Kč
 13 Titz Adam                VSP0401 2032183    H10    113.00            50,00Kč
 14 Trnka Marek              VSP0402 2021843    H10    107.00            50,00Kč
 15 Baldrián Tomáš           VSP0405 9200730    H10    131.00            50,00Kč
 16 Průša Dominik            VSP0406 2032107    H10     71.00            50,00Kč
 17 Nosek Daniel             VSP0409    4344 P  H10    123.00            50,00Kč
 18 Kopecká Valentýna        VSP0453 2021847    D10     21.00            50,00Kč
 19 Aschermannová Klára      VSP0454 2020713    D10     29.00            50,00Kč
 20 Beranová Hana            VSP0455 2021831    D10     33.00            50,00Kč
 21 Štraitová Jolana         VSP0456 2021830    D10     51.00            50,00Kč
 22 Nosková Barbora          VSP0457    4345 P  D10     47.00            50,00Kč
 23 Městka Václav            VSP0600  416121    H10     63.00            50,00Kč
 24 Horák Martin             VSP0601   51649    HDR                      50,00Kč
 25 Mencl Josef              VSP0602 2021850    P3                       70,00Kč
 26 Solar Adam               VSP0603 2021846    H10     67.00            50,00Kč
 27 Meier David              VSP0606  232246    HDR                      50,00Kč
 28 Pastuszková Laura        VSP0654    4347 P  HDR                      50,00Kč
 29 Štrait Vilém             VSP0701 2021829    HDR                      50,00Kč
 30 Baldriánová Eva          VSP0751  888639    HDR                      50,00Kč
 31 Gajdová Michaela         VSP0752   51730    HDR                      50,00Kč
 32 Zakouřilová Klára        VSP0850 2032113    HDR                      50,00Kč
 33 Hejnová Barbora          VSP0851  411503    HDR                      50,00Kč
 34 Ehlerová Anna            VSP0854   51597    HDR                      50,00Kč
 35 Gajda Petr               VSP0903   52283    HDR                      50,00Kč
 36 Uher Petr                VSP5001   51741    H21C     9.00           120,00Kč
 37 Píchal Jan               VSP5202   52281    H35     66.00           100,00Kč
 38 Polák Zdeněk             VSP5203   51740    H55     26.00           100,00Kč
 39 Mencl Miloslav           VSP6505   52277    H45    122.00           100,00Kč
 40 Hartman Aleš             VSP6506   51620    H21C    69.00           120,00Kč
 41 Semík Jan                VSP6507   53572    H21C    35.00           120,00Kč
 42 Aschermann Jan           VSP6902   52284    H21B    15.00           120,00Kč
 43 Nosek Jan                VSP6910    4348 P  H45    144.00           100,00Kč
 44 Neyrinck Noel            VSP7012    4376 P  P3                       70,00Kč
 45 Novotná Neyrinck Markéta VSP7051    7911    P3                       70,00Kč
 46 Beran Jiří               VSP7102 2021833    P3                       70,00Kč
 47 Javůrek Jaromír          VSP7110  515099    H35     10.00           100,00Kč
 48 Beranová Iva             VSP7150 2021834    D35     18.00           100,00Kč
 49 Kopecká Alena            VSP7250 2021849    P3                       70,00Kč
 50 Štraitová Jitka          VSP7252   51672    D35    204.00           100,00Kč
 51 Horáková Lenka           VSP7255   51728    D35      6.00           100,00Kč
 52 Průšová Markéta          VSP7256   53160    D35     34.00           100,00Kč
 53 Javůrková Gabriela       VSP7260  515041    P3                       70,00Kč
 54 Nosková Pavla            VSP7261    4746 P  D35     42.00           100,00Kč
 55 Solar Jan                VSP7303 2032110    H35      6.00           100,00Kč
 56 Horák Pavel (Starosta)   VSP7305 2032184    H21A    43.00           120,00Kč
 57 Průša Michal             VSP7310  553437    H35     38.00           100,00Kč
 58 Trnková Dana             VSP7351 2021823    D35     30.00           100,00Kč
 59 Hejnová Martina          VSP7354  411502    P3                       70,00Kč
 60 Titz Pavel               VSP7400 1398992    H35     24.00           100,00Kč
 61 Zakouřil Václav          VSP7401   51724    H35     20.00           100,00Kč
 62 Hejna Vladimír           VSP7404    5782    P3                       70,00Kč
 63 Augusta Jiří             VSP7421 2021838    P3                       70,00Kč
 64 Svobodová Jitka          VSP7450   53598    D21A   102.00           120,00Kč
 65 Zakouřilová Helena       VSP7453  232401    D21B    14.00           120,00Kč
 66 Titzová Pavlína          VSP7470    4217 P  P3                       70,00Kč
 67 Pastuszek Jakub          VSP7500   53399    H21D    31.00           120,00Kč
 68 Štrait Martin            VSP7602  410393    H21D    95.00           120,00Kč
 69 Městková Kateřina        VSP7650   51746    D21C    64.00           120,00Kč
 70 Solarová Zuzana          VSP7750 2032115    D35     58.00           100,00Kč
 71 Gajdová Kristina         VSP7752  515108    D35     64.00           100,00Kč
 72 Baldrianová Barbora      VSP7850    9784    D21A   166.00           120,00Kč
 73 Uhrová Zuzana            VSP8050  232062    D21B   114.00           120,00Kč
 74 Kopecká Johana           VSP9950 2021848    P3                       70,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     5850.00      280.00        0.00        0.00     6130.00        0.00    -6130.00
Půjčeno čipů:8
 
 
Startovka oddílu: XX1 - Pannová                                   15.3.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Vendula Pannová          XX1        4218 P  P3                       70,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       70.00       40.00        0.00        0.00      110.00        0.00     -110.00
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: XX2 - Sykorka                                   15.3.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Ivan Sykorka             XX2        4219 P  H21D    47.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      120.00       40.00        0.00        0.00      160.00        0.00     -160.00
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: XX3 - HIIDENKIERTAJAT                           15.3.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Paula Porkka             XX3        4220 P  D21A   114.00           120,00Kč
  2 Petri Forsman            XX3        4221 P  H21A   113.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      240.00       80.00        0.00        0.00      320.00        0.00     -320.00
Půjčeno čipů:2
 
 
Startovka oddílu: XX4 - Karmazínová                               15.3.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Alena Karmazínová        XX4      301550    D21C    80.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      120.00        0.00        0.00        0.00      120.00        0.00     -120.00
 
 
Startovka oddílu: XX5 - Krákorová                                 15.3.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Iva Krákorová            XX5      887916    D55    103.00           100,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      100.00        0.00        0.00        0.00      100.00        0.00     -100.00
 
 
Startovka oddílu: XX6 - Štryncl                                   15.3.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Pavel Štryncl            XX6        4222 P  H21A     7.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      120.00       40.00        0.00        0.00      160.00        0.00     -160.00
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: XX7 - ZŠ Stráž n.Nisou                          15.3.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Jan Hloušek              XX7        4223 P  H10     85.00            50,00Kč
  2 Jakub Adamec             XX7        4224 P  H10     75.00            50,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      100.00       80.00        0.00        0.00      180.00        0.00     -180.00
Půjčeno čipů:2
 
 
Startovka oddílu: XX9 - Tiserovi                                  15.3.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Ivana Tiserova           XX9        8282    D45    136.00           100,00Kč
  2 Robert Tiser             XX9        8280    H45    136.00           100,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      200.00        0.00        0.00        0.00      200.00        0.00     -200.00
 
 
Startovka oddílu: XXA - Cernochová                                15.3.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Wiky CERNOCHOVÁ          XXA      232349    P3                       70,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       70.00        0.00        0.00        0.00       70.00        0.00      -70.00
 
 
Startovka oddílu: XXB - USK Slavie UL                             15.3.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Klára Horáčková          XXB        4225 P  P3                       70,00Kč
  2 Michaela Cikánová        XXB      682087    P3                       70,00Kč
  3 Nikola Černá             XXB      682074    P3                       70,00Kč
  4 Pavel Holzknecht         XXB      682107    P3                       70,00Kč
  5 Tomáš Cetnar             XXB      682104    P3                       70,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      350.00       40.00        0.00        0.00      390.00        0.00     -390.00
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: XXC - Novák+Štastná                             15.3.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Novák Jiří               XXC        4232 P  P3                       70,00Kč
  2 Šťastná Eva              XXC        4233 P  P3                       70,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      140.00       80.00        0.00        0.00      220.00        0.00     -220.00
Půjčeno čipů:2
 
 
Startovka oddílu: XXD - Pohlovi                                   15.3.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Lukáš Pohl               XXD     2060250    HDR                      50,00Kč
  2 Sandra Pohlová           XXD        9527    HDR                      50,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      100.00        0.00        0.00        0.00      100.00        0.00     -100.00