Konečné výsledky kategorie                                               2. 4. 2014 20:32:54
                                      Jarní pohár 2014
===ČSOS-TUR===================================================Orienteering Organiser 2013===
 
 
Konečné výsledky kategorie: D10         2.2km    0m 8k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Richtrová Kamila         KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM0451 C     23.41  +      0.00
  2.Martanová Lea            Slavia Liberec orien VLI0555 C     25.37  +      1.56
  3.Čechmánková Anna         VSK Přírodověda - or PVP0450 C     29.38  +      5.57
  4.Randáková Adéla          OOS TJ Spartak Vrchl VRL0452 C     30.49  +      7.08
  5.Nosková Barbora          USK Praha            VSP0457 C     33.21  +      9.40
  6.Podrábská Alžběta        Slavia Liberec orien VLI0451 C     36.31  +     12.50
  7.Štraitová Jolana         USK Praha            VSP0456 C     36.48  +     13.07
  8.Knobová Agáta            OOS TJ Spartak Vrchl VRL0453 C     39.12  +     15.31
  9.VESELÁ PAVLA             SOK TJ Turnov        TUV0351       41.49  +     18.08
 10.Haková Michaela          SK Praga Praha       PGP0451 C     42.34  +     18.53
 11.Synková Barbora          OK Doksy             DOK0450 C     55.49  +     32.08
 12.Kopecká Valentýna        USK Praha            VSP0453 C     57.27  +     33.46
 13.Marková Hana             TJ Loko Liberec      LLI0450 C     74.07  +     50.26
 14.Beranová Hana            USK Praha            VSP0455 C     76.19  +     52.38
    Huková Rebeka            SK Kotlářka Praha    DKP0456 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D12         2.9km    0m 9k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Štreglová Zuzana         OOS TJ Spartak Vrchl VRL0251 B     33.52  +      0.00
  2.Titzová Adéla            USK Praha            VSP0250 C     34.33  +      0.41
  3.Bejvlová Karolína        SK Los Mělník        LME0250 C     35.50  +      1.58
  4.Linková Lucie            OOB TJ Turnov        TUR0251 B     35.53  +      2.01
  5.ŠRITROVÁ LENKA           SOK TJ Turnov        TUV0252       36.25  +      2.33
  6.Janků Anna               Sportcentrum Jičín   SJC0252 B     38.43  +      4.51
  7.Kuchařová Rozálie        Sportcentrum Jičín   SJC0251 B     39.18  +      5.26
  8.Beranová Eva             USK Praha            VSP0254 C     40.54  +      7.02
  9.Randáková Alžběta        OOS TJ Spartak Vrchl VRL0252 C     41.27  +      7.35
 10.Martanová Elin           Slavia Liberec orien VLI0252 B     41.35  +      7.43
 11.Nosková Klára            USK Praha            VSP0255 C     42.10  +      8.18
 12.Aschermannová Tereza     USK Praha            VSP0253 C     42.12  +      8.20
 13.Nehasilová Veronika      KOB Děčín            LDC0350 C     43.26  +      9.34
 14.Pulda Aleksandra         TJ Stadion Nový Bor  STB0299 C     45.51  +     11.59
 15.Podrábská Marie          Slavia Liberec orien VLI0251 C     48.45  +     14.53
 16.Thýnová Martina          TJ Slavia Hradec Krá SHK0350 C     54.39  +     20.47
 17.Buková Anežka            SKOB Roudnice nad La ROU0351 C     66.33  +     32.41
 18.Matoušová Gabriela       OOS TJ Spartak Vrchl VRL0352 C     71.49  +     37.57
 19.Bulířová Ema             KOB TRETRA Praha     TAP0452 B     87.24  +     53.32
 
Konečné výsledky kategorie: D14         3.4km    0m 10k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kochová Anna             Sportcentrum Jičín   SJC0153 B     30.15  +      0.00
  2.Dolejší Kateřina         TJ Stadion Nový Bor  STB0199 B     31.02  +      0.47
  3.Kosová Tereza            SOOB Spartak Rychnov SRK0151 A     32.35  +      2.20
  4.Thýnová Nikola           TJ Slavia Hradec Krá SHK0051 A     35.13  +      4.58
  5.Zrníková Adéla           SK Orientační sporty OSN0099 C     39.18  +      9.03
  6.Držková Berenika         OK Lokomotiva Pardub LPU0151 B     40.52  +     10.37
  7.Machová Marie            SK Los Mělník        LME0050 C     43.13  +     12.58
  8.Riby Rose                TJ Lokomotiva Teplic LTP0051 B     43.19  +     13.04
  9.Hájková Anna             OOB TJ Turnov        TUR0051 C     47.12  +     16.57
 10.Vejražková Róza          Sportcentrum Jičín   SJC0151 B     49.28  +     19.13
 11.Stará Tereza             OOS TJ Spartak Vrchl VRL0051 C     55.15  +     25.00
 12.Pavlová Martina          TJ Lokomotiva Teplic LTP0151 B     55.40  +     25.25
 13.Świca Katarzyna          TJ Stadion Nový Bor  STB0099 C     59.09  +     28.54
 14.Pilná Bára               OOS TJ Spartak Vrchl VRL0052 C     62.18  +     32.03
 15.Horáková Barbora         USK Praha            VSP0150 C     64.26  +     34.11
 16.Míchalová Šárka          SKOB Kralupy n.Vlt.  KPY0050 C     70.38  +     40.23
 17.Klimešová Petra          Tempo Praha          TEP0050 C     76.06  +     45.51
 18.Zlesáková Adéla          SK Chrast            CHT0151 C     87.54  +     57.39
 19.Blahová Pavla            VŠTJ Ekonom Praha    EKP0153 C     92.00  +     61.45
 
Konečné výsledky kategorie: D21A        7.8km    0m 20k  Ranking:0.0000 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Gregorová Kamila         SK Chotěboř          CTB8151 E     63.36  +      0.00  R:    0b
  2.Svobodná Šárka           SK Kotlářka Praha    DKP8850 E     65.40  +      2.04  R:    0b
  3.Heczková Bohdana         Slavia Liberec orien VLI7750 R     66.57  +      3.21  R:    0b
  4.Duchová Iveta            OK Lokomotiva Pardub LPU8654 E     67.01  +      3.25  R:    0b
  5.Tichovská Martina        SK Praga Praha       PGP8658 C     68.20  +      4.44  R:    0b
  6.Kosová Denisa            OK 99 Hradec Králové PHK9150 R     69.07  +      5.31  R:    0b
  7.Zvěřinová Martina        OK Lokomotiva Pardub LPU8357 E     69.49  +      6.13  R:    0b
  8.Baldrianová Barbora      USK Praha            VSP7850 R     70.59  +      7.23  R:    0b
  9.Čepová Daniela           OK 99 Hradec Králové PHK8951 R     71.35  +      7.59  R:    0b
 10.Spurná Martina           SK Praga Praha       PGP8556 C     73.35  +      9.59  R:    0b
 11.Štičková Anna            TJ Loko Liberec      LLI9651 A     74.16  +     10.40  R:    0b
 12.Burdová Adéla            OK Jiskra Nový Bor   BOR9161 C     74.57  +     11.21  R:    0b
 13.Haniszewska Angelika     TJ Stadion Nový Bor  STB9599 A     77.00  +     13.24  R:    0b
 14.Myslivcová Pavla         TJ Slavia Hradec Krá SHK9352 R     77.28  +     13.52  R:    0b
 15.Plochová Dominika        SK Kotlářka Praha    DKP8651 R     78.22  +     14.46  R:    0b
 16.Svobodová Jitka          USK Praha            VSP7450 C     80.55  +     17.19  R:    0b
 17.Balcarová Jana           OK 99 Hradec Králové PHK8753 C     82.18  +     18.42  R:    0b
 18.Kašková Kateřina         OK Chrastava         CHA7850 C     82.35  +     18.59  R:    0b
 19.Valešová Jana            OK 99 Hradec Králové PHK9154 R     85.29  +     21.53  R:    0b
 20.Ewa Haltof               SK při gymnáziu OOB  VRB9499       87.01  +     23.25  R:    0b
 21.Masopustová Elis         SK Praga Praha       PGP8656       87.52  +     24.16  R:    0b
 22.Wurzelová Hana           SK Orientační sporty OSN8972 C     89.06  +     25.30  R:    0b
 23.Paula Porkka             HIIDENKIERTAJAT      XX3           92.25  +     28.49  R:    0b
 24.Košťálová Petra          SK Kotlářka Praha    DKP8256 C     93.08  +     29.32  R:    0b
 25.Fólová Martina           TJ Tatran Jablonec n TJN8853 C     94.19  +     30.43  R:    0b
 26.Prchalová Ivana          Smržovka             SMR8754 C     95.08  +     31.32  R:    0b
 27.Choutková Magdalena      Sdruž. organizátorů  SOB8851 C     95.35  +     31.59  R:    0b
 28.Jarošová Klára           TJ Sokol Dobřichovic DCE7950 C    110.26  +     46.50  R:    0b
 29.Hrobařová Lenka          TJ Tatran Jablonec n TJN7754 C    114.01  +     50.25  R:    0b
    Charousková Lucie        OK Doksy             DOK9450 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D21B        6.8km    0m 18k  Ranking:0.0000 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Randáková Helena         OOS TJ Spartak Vrchl VRL7452 C     62.33  +      0.00  R:    0b
  2.Novotná Klára            OK 99 Hradec Králové PHK9751 A     64.59  +      2.26  R:    0b
  3.Cych Weronika            OK 99 Hradec Králové PHK9696 A     65.50  +      3.17  R:    0b
  4.Staňová Karolína         OK Jiskra Nový Bor   BOR9853 A     66.07  +      3.34  R:    0b
  5.Chaloupská Barbora       OK 99 Hradec Králové PHK9951 A     66.13  +      3.40  R:    0b
  6.Janatová Lucie           SK Kotlářka Praha    DKP8154 C     66.23  +      3.50  R:    0b
  7.Klimplová Lenka          OK Lokomotiva Pardub LPU7951 C     67.54  +      5.21  R:    0b
  8.Soukupová Lucie          Sportcentrum Jičín   SJC8951 C     68.24  +      5.51  R:    0b
  9.Mrázková Romana          Sportcentrum Jičín   SJC8351 C     69.12  +      6.39  R:    0b
 10.Kazdová Lenka            Sportcentrum Jičín   SJC8484 C     69.45  +      7.12  R:    0b
 11.Hojná Silvie             AC Sparta Praha      SCP7950 C     69.50  +      7.17  R:    0b
 12.Kovářová Lenka           TJ Lokomotiva Teplic LTP9750 A     70.42  +      8.09  R:    0b
 13.Linková Alena            OOB TJ Turnov        TUR9751 A     71.41  +      9.08  R:    0b
 14.Neumannová Kateřina      VSK Přírodověda - or PVP9250 C     71.50  +      9.17  R:    0b
 15.Novotná Petra            OK 99 Hradec Králové PHK6651 C     71.53  +      9.20  R:    0b
 16.Volfová Julie            Slavia Liberec orien VLI8051 C     72.20  +      9.47  R:    0b
 17.Matějková Hana           SK Kotlářka Praha    DKP8954 C     74.41  +     12.08  R:    0b
 18.Reslová Hana             SOOB Spartak Rychnov SRK9352 C     75.39  +     13.06  R:    0b
 19.Foglarová Kamila         SK Kotlářka Praha    DKP8655 C     75.53  +     13.20  R:    0b
 20.Červená Adéla            TJ Slavia Hradec Krá SHK9755 A     76.12  +     13.39  R:    0b
 21.Gorčicová Eliška         OK Chrastava         CHA9150 C     76.50  +     14.17  R:    0b
 22.Ticháčková Magdalena     Sportcentrum Jičín   SJC7962 C     77.49  +     15.16  R:    0b
 23.Kohoutová Barbora        OK Jiskra Nový Bor   BOR9850 A     78.12  +     15.39  R:    0b
 23.Hoidekrová Lucie         TJ Loko Liberec      LLI9552 A     78.12  +     15.39  R:    0b
 25.Kettnerová Dana          TJ Slavia Hradec Krá SHK8950 C     78.23  +     15.50  R:    0b
 26.Dundrová Lucie           OOB TJ Turnov        TUR8951 C     78.25  +     15.52  R:    0b
 27.Větříčková Andrea        TJ Slavia Hradec Krá SHK9951 A     78.26  +     15.53  R:    0b
 28.Lacigová Michaela        SK Praga Praha       PGP8150 C     78.58  +     16.25  R:    0b
 29.Novotná Martina          OK 99 Hradec Králové PHK8255 C     79.14  +     16.41  R:    0b
 30.Brožová Aneta            OOB TJ Turnov        TUR9453 B     79.34  +     17.01  R:    0b
 31.Sokolářová Šárka         OOB TJ Turnov        TUR9999 B     79.41  +     17.08  R:    0b
 32.Kolaja Ehlerová Jana     Slavia Liberec orien VLI8055 C     79.48  +     17.15  R:    0b
 33.Zurynková Jana           VŠTJ Ekonom Praha    EKP7053 C     80.06  +     17.33  R:    0b
 34.Sedláčková Martina       OOB TJ Turnov        TUR7959 C     80.24  +     17.51  R:    0b
 35.Smutná Pavla             OOB Vamberk          VAM8651 C     80.42  +     18.09  R:    0b
 36.Ježková Dominika         SK Praga Praha       PGP9053 C     80.51  +     18.18  R:    0b
 37.Teplá Hana               TJ Slavia Hradec Krá SHK6561 C     81.19  +     18.46  R:    0b
 38.Tesařová Anna            AC Sparta Praha      SCP8257 C     82.00  +     19.27  R:    0b
 39.Ondřejová Dita Terezie   TJ Slavia Hradec Krá SHK8550 C     82.08  +     19.35  R:    0b
 40.Kameníková Andrea        OK Jiskra Nový Bor   BOR9751 A     82.11  +     19.38  R:    0b
 41.Posseltová Tereza        TJ Tatran Jablonec n TJN9252 C     82.25  +     19.52  R:    0b
 42.Hanušová Petra           TJ Stadion Nový Bor  STB8297 C     83.12  +     20.39  R:    0b
 43.Zakouřilová Helena       USK Praha            VSP7453 C     84.26  +     21.53  R:    0b
 44.Pachnerová Dominika      OK Chrastava         CHA7750 C     85.38  +     23.05  R:    0b
 45.Krausová Barbora         OOB TJ Sokol Troja   TJP9150 C     86.30  +     23.57  R:    0b
 46.Koderičová Tereza        Lokomotiva Trutnov   LTU9651 A     87.04  +     24.31  R:    0b
 47.Uhrová Zuzana            USK Praha            VSP8050 C     88.00  +     25.27  R:    0b
 48.Myslivcová Markéta       TJ Slavia Hradec Krá SHK9650 B     89.11  +     26.38  R:    0b
 49.Dolejší Lenka            TJ Stadion Nový Bor  STB7499 C     89.22  +     26.49  R:    0b
 50.Zelená Markéta           SK Praga Praha       PGP5850 C     91.08  +     28.35  R:    0b
 51.Ljuba Stanojkovičová     TJ Stadion Nový Bor  STB           92.34  +     30.01  R:    0b
 52.Balcarová Barbora        TJ Loko Liberec      LLI9751 B     93.02  +     30.29  R:    0b
 53.Krausová Martina         OOB TJ Sokol Troja   TJP9350 C     94.48  +     32.15  R:    0b
 54.Bozděchová Lenka         SK Praga Praha       PGP8254 C     97.57  +     35.24  R:    0b
 55.Krpatová Klára           TJ Tatran Jablonec n TJN9353 C     97.59  +     35.26  R:    0b
 56.Synková Petra            OK Doksy             DOK7950 C     99.52  +     37.19  R:    0b
 57.Pavlíková Klára          KOB Chemopetrol Litv LIT7451 C    103.21  +     40.48  R:    0b
 58.Chloupková Jana          SK Slavia Praha      SLP5951 C    107.41  +     45.08  R:    0b
 59.Ježková Regina           SK Praga Praha       PGP6352 C    121.51  +     59.18  R:    0b
 60.Hlavatá Andrea           OK Chrastava         CHA8753 C    122.20  +     59.47  R:    0b
 
Konečné výsledky kategorie: D21C        4.9km    0m 12k  Ranking:0.0000 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kalenská Dominika        SK Studenec          STH9958 A     43.40  +      0.00  R:    0b
  2.Ulahelová Jana           Lokomotiva Trutnov   LTU8451 C     48.57  +      5.17  R:    0b
  3.Matoušová Kateřina       OOS TJ Spartak Vrchl VRL9955 B     49.15  +      5.35  R:    0b
  4.Waňková Martina          OOS TJ Spartak Vrchl VRL9951 A     49.47  +      6.07  R:    0b
  5.Městková Kateřina        USK Praha            VSP7650 C     50.39  +      6.59  R:    0b
  6.Poloprutská Klára        Slavia Liberec orien VLI9750 A     52.24  +      8.44  R:    0b
  7.Špicarová Michaela       Sportcentrum Jičín   SJC8754 C     53.10  +      9.30  R:    0b
  8.Čivrná Karolína          OOS TJ Spartak Vrchl VRL7355 C     53.33  +      9.53  R:    0b
  9.Musilová Vendula         Sportcentrum Jičín   SJC8355 C     54.23  +     10.43  R:    0b
 10.Kalinová Markéta         VŠTJ Ekonom Praha    EKP8259 C     55.43  +     12.03  R:    0b
 11.Thořová Markéta          OOB TJ Turnov        TUR9952 C     55.54  +     12.14  R:    0b
 12.Alblová Lucie            SK Los Mělník        LME7555 C     55.59  +     12.19  R:    0b
 13.Zlámalová Nikola         Sportcentrum Jičín   SJC9951 C     56.19  +     12.39  R:    0b
 14.Kohlová Monika           OOB TJ Turnov        TUR9756 B     58.24  +     14.44  R:    0b
 15.Fürstová Anna            TJ Loko Liberec      LLI9854 B     58.37  +     14.57  R:    0b
 16.Voltrová Alena           Orientační klub TOM  ROZ9951 B     58.49  +     15.09  R:    0b
 17.Voltrová Hana            Orientační klub TOM  ROZ9752 B     60.16  +     16.36  R:    0b
 18.Žuchová Daniela          TJ Tatran Jablonec n TJN9750 C     60.28  +     16.48  R:    0b
 19.Zemanová Šárka           Slavia Liberec orien VLI8553 C     60.38  +     16.58  R:    0b
 20.Kalenská Kateřina        SK Studenec          STH7351 C     60.55  +     17.15  R:    0b
 21.Linková Iva              OOB TJ Turnov        TUR6850 C     61.58  +     18.18  R:    0b
 22.Fencíková Lucie          TJ Jiskra Havlíčkův  JHB9160 C     62.37  +     18.57  R:    0b
 23.Poloprutská Lucie        Slavia Liberec orien VLI9950 B     63.04  +     19.24  R:    0b
 24.Wierzba Wiktoria         65P                  65P9950       63.05  +     19.25  R:    0b
 25.Rusinová Alena           Ulita-HOBRA Orientee BRU7152 C     63.13  +     19.33  R:    0b
 26.Jedličková Zdena         OK Jiskra Nový Bor   BOR6250 C     63.19  +     19.39  R:    0b
 27.Waňková Dita             OOS TJ Spartak Vrchl VRL7151 C     63.43  +     20.03  R:    0b
 28.Jaroměřská Tereza        VŠTJ Ekonom Praha    EKP9353       63.44  +     20.04  R:    0b
 29.Držková Markéta          OK Lokomotiva Pardub LPU7670 C     64.00  +     20.20  R:    0b
 30.Pološčuková Monika       SKOB SIG-MAT Mladá B SMB6551 C     65.24  +     21.44  R:    0b
 31.Ouhrabková Radka         VŠTJ Ekonom Praha    EKP8151       65.28  +     21.48  R:    0b
 32.Štefanyuková Eliška      TJ ČZ Strakonice     CST9851 C     66.17  +     22.37  R:    0b
 33.Zlesáková Stáňa          SK Chrast            CHT7352 C     68.24  +     24.44  R:    0b
 34.Illnerová Kateřina       SK Kotlářka Praha    DKP9950 C     68.25  +     24.45  R:    0b
 35.Jankowska Joanna         65P                  65P9651       68.29  +     24.49  R:    0b
 36.Zajícová Markéta         KOB TRETRA Praha     TAP9054 C     68.33  +     24.53  R:    0b
 37.Janků Radka              Sportcentrum Jičín   SJC7353 C     69.00  +     25.20  R:    0b
 38.Marková Jana             TJ Loko Liberec      LLI7152 C     69.15  +     25.35  R:    0b
 39.Hančová Alice            OOS TJ Spartak Vrchl VRL7052 C     70.20  +     26.40  R:    0b
 40.Nováková Marie           SKOB Kralupy n.Vlt.  KPY9850 C     70.40  +     27.00  R:    0b
 41.Vlachová Hana            OOS TJ Spartak Vrchl VRL6251 C     71.33  +     27.53  R:    0b
 42.Loosová Lenka            Slavia Liberec orien VLI8152 C     72.16  +     28.36  R:    0b
 43.Dienerová Petra          SK Kotlářka Praha    DKP8159 C     73.01  +     29.21  R:    0b
 44.Kábrtová Iva              OK RECO Sport       PEN6350 C     73.07  +     29.27  R:    0b
 45.Hausmannová Klára        VŠTJ Ekonom Praha    EKP8651 C     74.46  +     31.06  R:    0b
 46.Pilná Libuše             OOS TJ Spartak Vrchl VRL7153 C     75.06  +     31.26  R:    0b
 47.Blahová Markéta          VŠTJ Ekonom Praha    EKP6951       77.22  +     33.42  R:    0b
 48.Peterková Viktorie       TJ Loko Liberec      LLI7551 C     80.02  +     36.22  R:    0b
 49.Smith Lucie              OOS TJ Spartak Vrchl VRL7353 C     80.04  +     36.24  R:    0b
 50.Vydrová Markéta           OK RECO Sport       PEN8950 C     83.03  +     39.23  R:    0b
 51.Svatošová Kateřina       VŠTJ Ekonom Praha    EKP8461 C     84.13  +     40.33  R:    0b
 52.Kavalírová Kateřina      OK 99 Hradec Králové PHK6756 C     87.05  +     43.25  R:    0b
 53.Štembergová Lucie        VŠTJ Ekonom Praha    EKP8851       87.23  +     43.43  R:    0b
 54.Štefková Lucie           Neregistrovaní       NER           90.03  +     46.23  R:    0b
 55.Šebková Jana             AC Sparta Praha      SCP9250 C     91.50  +     48.10  R:    0b
 56.Reisingerová Martina     OB Rozmarýn Litoměři DLT7251 C     93.24  +     49.44  R:    0b
 57.Zurynková Michaela       VŠTJ Ekonom Praha    EKP9851       95.24  +     51.44  R:   -0b
 58.Kubátová Ivana           OK Jiskra Nový Bor   BOR6152 C     99.33  +     55.53  R:   -0b
 59.Pološčuková Lucie        SKOB SIG-MAT Mladá B SMB9051 C     99.43  +     56.03  R:   -0b
 60.Balusková Ida            SK OK 24 Praha       OKP7350 C    108.41  +     65.01  R:   -0b
 61.Martínková Kateřina      SKOB Kralupy n.Vlt.  KPY7350 C    116.19  +     72.39  R:   -0b
    Čečková Martina          TJ Slavia Hradec Krá SHK7753 C DISK              
    Lišková Hana             SKOB Kralupy n.Vlt.  KPY9951 C DISK              
    Zlámalová Zdena          Sportcentrum Jičín   SJC7253 C DISK              
    Hančová Petra            OOS TJ Spartak Vrchl VRL9652 A DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D35         6.0km    0m 17k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Trnková Dana             USK Praha            VSP7351 C     63.17  +      0.00
  2.Chaloupská Pavlína       OK 99 Hradec Králové PHK7051 C     64.39  +      1.22
  3.Myslivcová Lenka         TJ Slavia Hradec Krá SHK7051 C     64.41  +      1.24
  4.Heřmánková Pavla         OOB TJ Turnov        TUR7777 C     67.35  +      4.18
  5.Pavelcová Gabriela       SK lyžování a OB Nov NPA7851 C     67.44  +      4.27
  6.Malá Věra                OK Jilemnice         JIL7752 C     69.52  +      6.35
  7.Gajdová Kristina         USK Praha            VSP7752 C     71.45  +      8.28
  8.Podrábská Marie          Slavia Liberec orien VLI7451 C     72.26  +      9.09
  9.Andrade Milena           24C                  24C7550       72.49  +      9.32
 10.Sieglová Dagmar          VŠSK MFF UK Praha    MFP7050 C     75.48  +     12.31
 11.Horáková Lenka           USK Praha            VSP7255 C     79.01  +     15.44
 12.Solarová Zuzana          USK Praha            VSP7750 C     80.03  +     16.46
 13.Nešporová Marie          OOB Třebíč           TTR7251 C     81.11  +     17.54
 14.Nehasilová Zuzana        KOB Děčín            LDC7150 C     81.40  +     18.23
 15.Weislová Eva             OOB TJ Sokol Troja   TJP6750 C     82.06  +     18.49
 16.Štreglová Andrea         OOS TJ Spartak Vrchl VRL7552 C     82.33  +     19.16
 17.Šklíbová Jana            SOOB Spartak Rychnov SRK7651 C     82.45  +     19.28
 18.Širůčková Daniela        73C                  73C7650       83.09  +     19.52
 19.Machová Věra             TJ Tatran Jablonec n TJN7352 C     83.15  +     19.58
 20.Průšová Markéta          USK Praha            VSP7256 C     83.52  +     20.35
 21.Huková Petra             OOB TJ Sokol Troja   TJP7350 C     84.03  +     20.46
 22.Žuková Marcela           Slavia Liberec orien VLI7351 C     84.33  +     21.16
 23.Fencíková Vladislava     TJ Jiskra Havlíčkův  JHB6553 C     86.16  +     22.59
 24.Pelcová Pavla            TJ ČZ Strakonice     CST7454 C     86.56  +     23.39
 25.Vlastníková Lucie        OK Jilemnice         JIL7554 C     87.16  +     23.59
 26.Izáková Ivana            VŠTJ Ekonom Praha    EKP7453 C     90.38  +     27.21
 27.Votočková Jaroslava      OK Jilemnice         JIL7255 C     91.48  +     28.31
 28.Štraitová Jitka          USK Praha            VSP7252 C     94.52  +     31.35
 29.Beranová Iva             USK Praha            VSP7150 C     99.51  +     36.34
 30.Novotná Jana             Slavia Liberec orien VLI7350 C    101.11  +     37.54
 31.Háková Eva               SK lyžování a OB Nov NPA6951 C    105.54  +     42.37
 32.Kroniková Jana           TJ Slavia Hradec Krá SHK7350 C    106.38  +     43.21
 33.Janečková Veronika       Sdruž. organizátorů  SOB7151 C    110.33  +     47.16
 34.Čtrnáctová Magdalena     SK Praga Praha       PGP7151 C    110.56  +     47.39
 35.Nosková Pavla            USK Praha            VSP7261 C    130.01  +     66.44
 36.Rohanová Markéta         VSK Přírodověda - or PVP7251 C    135.18  +     72.01
 
Konečné výsledky kategorie: D45         5.4km    0m 13k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kosová Michaela          SOOB Spartak Rychnov SRK6752 C     54.46  +      0.00
  2.Neumannová Renata        VSK Přírodověda - or PVP6650 C     59.25  +      4.39
  3.Klapalová Jana           OOB Vamberk          VAM6451 C     62.31  +      7.45
  4.Fantová Libuše           VŠTJ Ekonom Praha    EKP5650 C     64.15  +      9.29
  5.Ivana Tiserova           Tiserovi             XX9           64.50  +     10.04
  6.Cruse Katrin             SV Robotron Dresden  GE2           66.26  +     11.40
  7.Picková Helena           TJ Tatran Jablonec n TJN6952 C     66.45  +     11.59
  8.Gorčicová Ivana          OK Chrastava         CHA6550 C     67.21  +     12.35
  9.Forstová Lenka           VŠSK MFF UK Praha    MFP6850 C     68.27  +     13.41
 10.Müllerová Zorka          OOB Vamberk          VAM6767 C     68.38  +     13.52
 11.Mrázová Pavla            TJ Sokol Dobřichovic DCE5550 C     69.05  +     14.19
 12.Kettnerová Lenka         TJ Sokol Hostivice   HCE6450 C     70.33  +     15.47
 13.Klusáková Jitka          SK Kotlářka Praha    DKP5651 C     71.43  +     16.57
 14.Veverková Yveta          OOB Vamberk          VAM6452 C     71.59  +     17.13
 15.Kavková Dana             AC Sparta Praha      SCP6150 C     72.12  +     17.26
 16.Hejnalová Hana           OK 99 Hradec Králové PHK6151 C     73.34  +     18.48
 17.Zalabová Martina         Sportcentrum Jičín   SJC6657 C     74.55  +     20.09
 18.Zelenková Eugenie        SK Kotlářka Praha    DKP5951 C     76.08  +     21.22
 19.Nýdrlová Eva             OOS TJ Spartak Vrchl VRL5451 C     76.43  +     21.57
 20.Koucká Ivana             VŠTJ Ekonom Praha    EKP6850 C     76.44  +     21.58
 21.Thýnová Ivana            TJ Slavia Hradec Krá SHK6651 C     77.43  +     22.57
 22.Červinková Jitka         SK OK 24 Praha       OKP6451 C     77.54  +     23.08
 23.Fürstová Katka           TJ Loko Liberec      LLI6950 C     79.57  +     25.11
 24.Bendáková Jitka          Lokomotiva Trutnov   LTU6951 C     80.45  +     25.59
 25.Vajcová Hana             OK Chrastava         CHA5651 C     80.56  +     26.10
 26.Doležalová Vlasta        SK Praga Praha       PGP5550 C     81.25  +     26.39
 27.Nováková Irena           SK OK 24 Praha       OKP6651 C     82.27  +     27.41
 28.Tihonová Jindra          KOB TRETRA Praha     TAP6253 C     82.48  +     28.02
 29.Cincibusová Ivana        VŠTJ Stavební fakult FSP6651 C     83.44  +     28.58
 30.Klimešová Hana           Tempo Praha          TEP6150 C     84.54  +     30.08
 31.Procházková Miluše       TJ Sokol Dobřichovic DCE5450 C     86.26  +     31.40
 32.Illnerová Daniela        SK Kotlářka Praha    DKP6651 C     87.12  +     32.26
 33.Veljačiková Markéta      AC Sparta Praha      SCP6451 C     91.03  +     36.17
 34.Kulová Jana              OOB Vamberk          VAM6550 C     93.41  +     38.55
 35.Martina Wagner           SG Zittau Süd        GE1           95.22  +     40.36
 36.Šebková Helena           AC Sparta Praha      SCP6750 C    110.12  +     55.26
 
Konečné výsledky kategorie: D55         4.4km    0m 11k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Šaffková Zuzana          OK Chrastava         CHA5150 C     47.39  +      0.00
  2.Víchová Ladislava        OK Lokomotiva Pardub LPU5851 C     54.03  +      6.24
  3.Nováková Svatava         TJ Slovan Karlovy Va SKV5351       57.48  +     10.09
  4.Omová Jana               OOB TJ Turnov        TUR5150 C     60.43  +     13.04
  5.Kalibánová Jiřina        SK lyžování a OB Nov NPA5351 C     61.47  +     14.08
  6.Korejčíková Dáďa         TJ Loko Liberec      LLI5550 C     65.32  +     17.53
  7.Fejlková Alice           TJ Slavia Hradec Krá SHK5351 C     68.16  +     20.37
  8.Karmazínová Ivana        Slavia Liberec orien VLI5150 C     70.21  +     22.42
  9.Zlesáková Vlasta         OK Jilemnice         JIL5362 C     71.20  +     23.41
 10.Hančová Hana             OOS TJ Spartak Vrchl VRL5652 C     71.48  +     24.09
 11.Hušková Eva              SK lyžování a OB Nov NPA5754 C     72.01  +     24.22
 12.Wolkerová Dagmar         OOB TJ Sokol Troja   TJP5250 C     73.01  +     25.22
 13.Horáčková Stanislava     Slavia Liberec orien VLI4950 C     74.09  +     26.30
 14.Ševčíková Alena          OK Chrastava         CHA5351 C     75.29  +     27.50
 15.Syslová Drahomíra        SK Praga Praha       PGP5650 C     76.12  +     28.33
 16.Zavadilová Naďa          AC Sparta Praha      SCP5450 C     76.48  +     29.09
 17.Štrossová Jiřina         TJ Sokol Dobřichovic DCE5650 C     77.15  +     29.36
 18.Novotná Jiřina           OK Lokomotiva Pardub LPU5654 C     77.18  +     29.39
 19.Hejtmánková Alena        KOB TRETRA Praha     TAP5452 C     78.30  +     30.51
 20.Pachnerová Jaroslava     Slavia Liberec orien VLI5152 C     82.56  +     35.17
 21.Svobodová Hana           SKOB SIG-MAT Mladá B SMB5951 C     86.05  +     38.26
 22.Lukavcová Lenka          TJ Tatran Jablonec n TJN5452 C     86.42  +     39.03
 23.Klímová Jitka            KOB Kamenický Šenov  KAS5451 C     94.00  +     46.21
 24.Nedvídková Jitka         OB Rozmarýn Litoměři DLT5151 C    106.48  +     59.09
    Matoušková Marie         TJ LIAZ Jablonec nad LJN5550 C DISK              
 MS Iva Krákorová            Krákorová            XX5      MS   99.58  +     52.19
 
Konečné výsledky kategorie: D65         3.5km    0m 11k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Městková Eva             Tempo Praha          TEP4851 C     57.20  +      0.00
  2.Pospíšilová Jana         KOB Děčín            LDC4451 C     61.40  +      4.20
  3.Štrojsová Jaroslava      KOB Kamenický Šenov  KAS4350 C     67.14  +      9.54
  4.Kašková Eva              OK Chrastava         CHA4650 C     68.01  +     10.41
  5.Dvořáková Ladislava      SK Praga Praha       PGP4451 C     71.00  +     13.40
  6.Lohrová Jarmila          AC Sparta Praha      SCP4650 C     71.26  +     14.06
  7.Krausová Marie           TJ Loko Liberec      LLI4451 C     73.05  +     15.45
  8.Kutáčková Stanislava     Lokomotiva Trutnov   LTU4751 C     73.39  +     16.19
  9.Nejezchlebová Věra       KOB Kamenický Šenov  KAS4551 C     76.06  +     18.46
 10.Kubíková Hela            TJ Loko Liberec      LLI4851 C     76.38  +     19.18
    Folprechtová Marie       OOB TJ Turnov        TUR4250 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H10         2.2km    0m 8k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Nosek Daniel             USK Praha            VSP0409 C     25.24  +      0.00
  2.Průša Dominik            USK Praha            VSP0406 C     25.54  +      0.30
  3.Blaha Jiří               VŠTJ Ekonom Praha    EKP0401 C     27.17  +      1.53
  4.Zrník Tomáš              SK Orientační sporty OSN0606 C     28.35  +      3.11
  5.Kolář Šimon              TJ Jiskra Hořice     HOR0400 C     31.08  +      5.44
  6.Baldrián Tomáš           USK Praha            VSP0405 C     31.12  +      5.48
  7.Janků Štěpán             Sportcentrum Jičín   SJC0501 C     32.05  +      6.41
  8.Rind Matyáš              TJ Loko Liberec      LLI0400 C     32.55  +      7.31
  9.Tůma Šimon               Neregistrovaní       NER           34.56  +      9.32
 10.HALLMAN MAREK            SOK TJ Turnov        TUV0204       35.52  +     10.28
 11.Zelenka Vincent          SKOB Kralupy n.Vlt.  KPY0400 C     37.03  +     11.39
 12.Heřmánek Petr            OOB TJ Turnov        TUR0500 C     37.51  +     12.27
 13.Pelc Matyáš              TJ ČZ Strakonice     CST0401 C     38.33  +     13.09
 14.Solar Adam               USK Praha            VSP0603 C     43.59  +     18.35
 15.Pavelec Matěj            SK lyžování a OB Nov NPA0501 C     45.09  +     19.45
 16.Izák Daniel              VŠTJ Ekonom Praha    EKP0400 C     45.29  +     20.05
 17.Pavlík Matěj             KOB Chemopetrol Litv LIT0401 C     47.10  +     21.46
 18.Blaha Michal             VŠTJ Ekonom Praha    EKP0402 C     47.18  +     21.54
 19.Pulda Eryk               TJ Stadion Nový Bor  STB0403 C     48.40  +     23.16
 20.Titz Adam                USK Praha            VSP0401 C     49.02  +     23.38
 21.Pelc Tadeáš              TJ ČZ Strakonice     CST0601 C     52.36  +     27.12
 22.Nápravník Jiří           SK Los Mělník        LME0401 C     54.43  +     29.19
 23.Trnka Marek              USK Praha            VSP0402 C     55.26  +     30.02
 24.Jakub Adamec             ZŠ Stráž n.Nisou     XX7           56.33  +     31.09
 25.Vřešťál Antonín          OOB TJ Turnov        TUR0604 C     56.35  +     31.11
 26.Kolátor Vojtěch          TJ Jiskra Hořice     HOR0402 C     65.44  +     40.20
 27.Bejvl Marek              SK Los Mělník        LME0400 C     66.31  +     41.07
 28.Tesař Zdeněk             Sportcentrum Jičín   SJC0401 C     72.57  +     47.33
    Bulíř Jáchym             KOB TRETRA Praha     TAP0602 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H12         3.4km    0m 10k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Mareček Šimon            SK Orientační sporty OSN0201 B     31.41  +      0.00
  2.Tuma Matěj               Sportcentrum Jičín   SJC0202 B     35.40  +      3.59
  3.Gajda Martin             SK Kamenice          KAM0405 C     38.03  +      6.22
  4.Chaloupský Jakub         OK 99 Hradec Králové PHK0302 B     42.14  +     10.33
  5.Peterka Jakub            TJ Loko Liberec      LLI0404 C     44.49  +     13.08
  6.Bradáč David             TJ Loko Liberec      LLI0203 B     46.39  +     14.58
  7.Trnka Martin jun         USK Praha            VSP0300 C     49.29  +     17.48
  8.Rusin Vojtěch            Ulita-HOBRA Orientee BRU0301 C     51.33  +     19.52
  9.Martínek Jaroslav        SKOB Kralupy n.Vlt.  KPY0300 C     51.37  +     19.56
 10.Pachnik Stanislaw        TJ Stadion Nový Bor  STB0303 C     53.16  +     21.35
 11.Štregl Matyáš            OOS TJ Spartak Vrchl VRL0301 C     53.36  +     21.55
 12.Franta Jonáš             Sportcentrum Jičín   SJC0201 B     53.56  +     22.15
 13.Novotný Jaromír          Slavia Liberec orien VLI0300 C     57.07  +     25.26
 14.Malý Evžen ml.           OK Jilemnice         JIL0301 C     59.21  +     27.40
 15.Horák Pavel ml.          USK Praha            VSP0301 C     60.49  +     29.08
 16.Synek Petr               OK Doksy             DOK0200 C     61.55  +     30.14
 17.Waněk Hubert             OOS TJ Spartak Vrchl VRL0302 B     71.21  +     39.40
 18.Hrůza Matěj              SKOB Kralupy n.Vlt.  KPY0302 C     81.37  +     49.56
 19.Miřácký Adam             SKOB Kralupy n.Vlt.  KPY0301 C     85.05  +     53.24
 20.Kříž Petr                TJ Lokomotiva Teplic LTP0205 C     85.31  +     53.50
 21.Javůrek Tomáš            USK Praha            VSP0302 C     86.41  +     55.00
 22.Kolář Matyáš             SKOB STAVIMAT Slaný  SLA0300 C     97.46  +     66.05
    Riby Thomas              TJ Lokomotiva Teplic LTP0202 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H14         3.9km    0m 11k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Melichar Petr            TJ Loko Liberec      LLI0001 B     35.16  +      0.00
  2.Roudný Martin            OK Lokomotiva Pardub LPU0002 A     36.33  +      1.17
  3.Gajda Jan                SK Kamenice          KAM0105 B     37.38  +      2.22
  4.Bradáč Jakub             TJ Loko Liberec      LLI0002 B     40.17  +      5.01
  5.Šmol David               OK Doksy             DOK0100 C     42.10  +      6.54
  6.Roudný Václav            OK Lokomotiva Pardub LPU0001 B     47.14  +     11.58
  7.Bílý Jakub               TJ Lokomotiva Teplic LTP0104 B     48.10  +     12.54
  8.Synek Antonín            OK Doksy             DOK0001 C     49.10  +     13.54
  9.Obuškevič Vojtěch        SK Praga Praha       PGP0002 B     53.16  +     18.00
 10.Javůrek Emil             USK Praha            VSP0100 C     55.19  +     20.03
 11.Zalaba Tomáš             Sportcentrum Jičín   SJC0101 B     56.26  +     21.10
 12.Pawłowicz Bruno          65P                  65P0000       60.18  +     25.02
 13.Janeček Jiří             KOB TRETRA Praha     TAP0000 C     68.26  +     33.10
 14.Novák Josef              SKOB Kralupy n.Vlt.  KPY0000 C     75.43  +     40.27
 15.Klaška Martin            SK Kotlářka Praha    DKP0100 C    104.14  +     68.58
 16.Pavlík Ondřej            KOB Chemopetrol Litv LIT0101 C    107.15  +     71.59
    Buk Ondřej               SKOB Roudnice nad La ROU0102 C DISK              
    Mühlbach Aleš            SK Studenec          STH0104 C DISK              
 MS Žukov Michal             TJ Tatran Jablonec n TJN9701 CMSDISK             
 
Konečné výsledky kategorie: H21A       11.0km    0m 26k  Ranking:0.0000 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Šedivý Jan               SK Praga Praha       PGP8409 E     71.41  +      0.00  R:    0b
  2.Horáček Michal           Slavia Liberec orien VLI7700 R     77.56  +      6.15  R:    0b
  3.Lučan Vladimír           OK Lokomotiva Pardub LPU7710 C     78.14  +      6.33  R:    0b
  4.Beneš Jan                Sportcentrum Jičín   SJC8703 C     81.17  +      9.36  R:    0b
  5.Semík Ondřej             SK Kamenice          KAM9401 R     82.25  +     10.44  R:    0b
  6.Mrázek Jan               Sportcentrum Jičín   SJC8102 E     83.29  +     11.48  R:    0b
  7.Fürst Matouš             TJ Loko Liberec      LLI9603 A     83.31  +     11.50  R:    0b
  8.Fodor Petr               OOB TJ Turnov        TUR8103 R     84.13  +     12.32  R:    0b
  9.Štěrba Zbyněk            OK Lokomotiva Pardub LPU8304 C     84.22  +     12.41  R:    0b
 10.Matějů Luboš             SK Praga Praha       PGP7601 C     85.04  +     13.23  R:    0b
 11.Mašata Matěj             OK 99 Hradec Králové PHK9601 A     85.41  +     14.00  R:    0b
 12.Hanslian David           TJ Slovan Luhačovice LCE7835 R     85.45  +     14.04  R:    0b
 13.Hradec Pavel             OOB TJ Turnov        TUR8801 E     86.38  +     14.57  R:    0b
 14.Nývlt Martin             SK Kotlářka Praha    DKP8200 C     87.06  +     15.25  R:    0b
 15.Janata Martin            SK Kotlářka Praha    DKP8306 E     87.08  +     15.27  R:    0b
 16.Sysel Ctibor             SK Praga Praha       PGP8700 R     88.14  +     16.33  R:    0b
 17.Matras Tomáš             SK Chrast            CHT8001 C     88.43  +     17.02  R:    0b
 18.Kolín Jan                SK Kotlářka Praha    DKP7701 C     88.52  +     17.11  R:    0b
 19.Luštický Martin          OOB TJ Turnov        TUR8700 C     90.25  +     18.44  R:    0b
 20.Svoboda Honza            Smržovka             SMR7901 C     93.09  +     21.28  R:    0b
 21.Horák Pavel (Starosta)   USK Praha            VSP7305 C     93.29  +     21.48  R:    0b
 22.Waněk Adam               OK Lokomotiva Pardub LPU9505 A     94.17  +     22.36  R:    0b
 23.Petri Forsman            HIIDENKIERTAJAT      XX3           95.18  +     23.37  R:    0b
 24.Novák Daniel             OK Doksy             DOK8700 C     95.20  +     23.39  R:    0b
 25.Janda Martin             KOB Dobruška         DOB8002 C     96.54  +     25.13  R:    0b
 26.Krejsa Martin            SK Chrast            CHT9001 C     97.26  +     25.45  R:    0b
 27.Zajíc Vítězslav          KOB TRETRA Praha     TAP8610 C     97.57  +     26.16  R:    0b
 28.Kadeřávek Petr           OK 99 Hradec Králové PHK7605 C     98.04  +     26.23  R:    0b
 29.Wolf Filip               OOB TJ Turnov        TUR9701 A     99.17  +     27.36  R:    0b
 30.Leibiger Jens            18D                  18D5900       99.35  +     27.54  R:    0b
 31.Pelc Václav              TJ ČZ Strakonice     CST6702 C     99.50  +     28.09  R:    0b
 32.Podsiadly Mateusz        17P                  17P9500      100.36  +     28.55  R:    0b
 33.Neumann Vojtěch          VSK Přírodověda - or PVP9400 C    103.18  +     31.37  R:    0b
 34.Nývlt Petr               SK Kotlářka Praha    DKP8004 C    103.39  +     31.58  R:    0b
 34.Klaška Pavel             SK Kotlářka Praha    DKP9301 C    103.39  +     31.58  R:    0b
 36.Kondrát Martin           SK Praga Praha       PGP6501 C    104.08  +     32.27  R:    0b
 37.Mašata Roman             OK 99 Hradec Králové PHK7107 C    104.45  +     33.04  R:    0b
 38.Nejman Stanislav         OOB TJ Turnov        TUR9500 B    108.52  +     37.11  R:    0b
 39.Pavel Štryncl            Štryncl              XX6          110.36  +     38.55  R:    0b
 40.Obuškevič Jan            Smržovka             SMR7000 C    112.49  +     41.08  R:    0b
 41.Ramba Jiří               SK Kotlářka Praha    DKP8606 C    115.11  +     43.30  R:    0b
 42.Tomeš Jaroslav           SK Kotlářka Praha    DKP8109 C    120.14  +     48.33  R:    0b
 43.Blaha Ondřej             VŠTJ Ekonom Praha    EKP7002 C    121.15  +     49.34  R:    0b
 44.Sysel Ondřej             SK Praga Praha       PGP8302 C    125.12  +     53.31  R:    0b
 45.Uhlíř Marek              SK Praga Praha       PGP9405 B    126.07  +     54.26  R:    0b
 46.Kapal Tomáš              SK Kamenice          KAM9402 C    130.36  +     58.55  R:    0b
 47.Trýzna Aleš              SK Kotlářka Praha    DKP9100 C    136.42  +     65.01  R:    0b
 48.Pitra Martin             SK Chrast            CHT9204 C    140.59  +     69.18  R:    0b
 49.Wagner Libor             SK Kotlářka Praha    DKP8511 C    143.00  +     71.19  R:    0b
 50.Gonzalez de castilla Jose11M                  11M8500      222.29  +    150.48  R:   -0b
    Zvěřina Petr             OK Lokomotiva Pardub LPU8208 E DISK              
    Kamenický Jakub          OK 99 Hradec Králové PHK9104 E DISK              
    Paclík Roman             TJ Slavia Hradec Krá SHK7801 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H21B        8.8km    0m 21k  Ranking:0.0000 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Dzioba Mateusz           OK 99 Hradec Králové PHK9500 A     68.35  +      0.00  R:    0b
  2.Kazda Ondřej             Sportcentrum Jičín   SJC8202 R     68.52  +      0.17  R:    0b
  3.Polák Vlastimil          OOS TJ Spartak Vrchl VRL7702 C     71.03  +      2.28  R:    0b
  4.Zakouřil Vít             OOB TJ Turnov        TUR9301 R     74.08  +      5.33  R:    0b
  5.Karvánek Matouš          OK Jiskra Nový Bor   BOR9006 C     75.56  +      7.21  R:    0b
  6.Kalous Vladislav         VŠTJ Ekonom Praha    EKP7702 C     77.09  +      8.34  R:    0b
  7.Novák Ivo                SK OK 24 Praha       OKP6200 C     77.23  +      8.48  R:    0b
  8.Nehasil David            OK Jiskra Nový Bor   BOR7713 C     78.24  +      9.49  R:    0b
  9.Kříž Libor               OK Lokomotiva Pardub LPU7804 C     78.57  +     10.22  R:    0b
 10.Potštejnský Jan          SOOB Spartak Rychnov SRK7807 C     78.58  +     10.23  R:    0b
 11.Vrabec Ondřej            AC Sparta Praha      SCP8303 C     79.01  +     10.26  R:    0b
 12.Zikmund Zdeněk           Sportcentrum Jičín   SJC9703 A     79.19  +     10.44  R:    0b
 13.Koštejn Vít              OK Doksy             DOK9800 A     80.27  +     11.52  R:    0b
 14.Držka Štěpán             OK Lokomotiva Pardub LPU7604 C     80.40  +     12.05  R:    0b
 15.Schulhof Jan             OOB TJ Turnov        TUR8900 C     81.27  +     12.52  R:    0b
 16.Pachner Pavel            Slavia Liberec orien VLI7503 C     82.33  +     13.58  R:    0b
 17.Hanč Petr                KOB Dobruška         DOB8022 C     82.46  +     14.11  R:    0b
 18.Semík Luboš              SK Kamenice          KAM6201 C     83.17  +     14.42  R:    0b
 19.Burda Matěj              OK Jiskra Nový Bor   BOR9608 A     83.21  +     14.46  R:    0b
 20.Veverka Tomáš            OOB Vamberk          VAM8401 C     83.38  +     15.03  R:    0b
 21.Čechlovský Jan           OK Chrastava         CHA9300 C     83.55  +     15.20  R:    0b
 22.Netuka Vojtěch           TJ Slavia Hradec Krá SHK9701 A     84.19  +     15.44  R:    0b
 23.Klimeš Ondřej            Tempo Praha          TEP9200 C     85.18  +     16.43  R:    0b
 24.Wieczorek Marcin         TJ Stadion Nový Bor  STB9701 B     85.20  +     16.45  R:    0b
 25.Bořil Jan                OK Jihlava           SJI9700 A     85.38  +     17.03  R:    0b
 26.Picek Jan                TJ Tatran Jablonec n TJN9101 C     85.55  +     17.20  R:    0b
 27.Gregor Martin            SK Chotěboř          CTB7701 C     86.17  +     17.42  R:    0b
 28.Vávra Jaroslav           OK Lokomotiva Pardub LPU7308 C     86.39  +     18.04  R:    0b
 29.Podrábský Ctibor         Slavia Liberec orien VLI7001 C     86.41  +     18.06  R:    0b
 30.Vaniš Ondřej             TJ Tatran Jablonec n TJN9500 B     89.04  +     20.29  R:    0b
 31.Pavlík Libor             KOB Chemopetrol Litv LIT7605 C     89.57  +     21.22  R:    0b
 32.Hanák Jan                SKOB STAVIMAT Slaný  SLA8002 C     90.41  +     22.06  R:    0b
 33.Novák Libor              SK OK 24 Praha       OKP9100 C     90.49  +     22.14  R:    0b
 34.Adam Růžička             OK 99 Hradec Králové PHK9704       91.06  +     22.31  R:    0b
 35.Aschermann Jan           USK Praha            VSP6902 C     92.59  +     24.24  R:    0b
 36.Hladík František         SK Studenec          STH9203 C     93.49  +     25.14  R:    0b
 37.Zlámal David             Sportcentrum Jičín   SJC9603 B     94.14  +     25.39  R:    0b
 38.Dneboský František       24C                  24C8000       97.59  +     29.24  R:    0b
 39.Veselý Marek             OK Chrastava         CHA8201 C    101.39  +     33.04  R:    0b
 40.Kučerka David            KOB Chemopetrol Litv LIT8202 C    101.40  +     33.05  R:    0b
 41.Synek Antonín            OK Doksy             DOK7800 C    102.38  +     34.03  R:    0b
 42.Gorčica Pavel            OK Chrastava         CHA6200 C    105.29  +     36.54  R:    0b
 43.Němec Jan                OK Chrastava         CHA8606 C    107.13  +     38.38  R:    0b
 44.Gregoriades Zdeněk       SK Meteor Kačerov Pr MKP5400 C    109.18  +     40.43  R:    0b
 45.Posselt Martin           TJ Tatran Jablonec n TJN9501 B    110.06  +     41.31  R:    0b
 46.Matějka Zbyněk           SK Kotlářka Praha    DKP8403 C    119.51  +     51.16  R:    0b
 47.Koč Zdeněk               SK Meteor Kačerov Pr MKP4700 C    120.20  +     51.45  R:    0b
 48.Klaška Pavel             SK Kotlářka Praha    DKP6500 C    121.25  +     52.50  R:    0b
 49.Hromádka Miroslav        Slavoj Severotuk Úst SUL6000 C    139.48  +     71.13  R:   -0b
 50.Tesař Jan                AC Sparta Praha      SCP8501 C    162.20  +     93.45  R:   -0b
    Lucerski Maciek          OK 99 Hradec Králové PHK9700 C DISK              
    Neumann Tomáš            VSK Přírodověda - or PVP8900 C DISK              
    Martan Jiří              Slavia Liberec orien VLI7300 C DISK              
    Přinda Lukáš             Slavia Liberec orien VLI7701 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H21C        7.0km    0m 17k  Ranking:0.0000 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Oma Jakub                OOB TJ Turnov        TUR8002 C     50.21  +      0.00  R:    0b
  2.Holas Ondřej             OOB TJ Turnov        TUR8501 C     50.33  +      0.12  R:    0b
  3.Nowak Maciej             65P                  65P9600       54.12  +      3.51  R:    0b
  4.Kořínek Jindřich         OOB TJ Turnov        TUR8406 C     55.11  +      4.50  R:    0b
  5.Bendák Jan               Lokomotiva Trutnov   LTU9801 A     56.17  +      5.56  R:    0b
  6.Novotný Tomáš            OK 99 Hradec Králové PHK8101 C     56.26  +      6.05  R:    0b
  7.Novotný Milan            OK 99 Hradec Králové PHK6502 C     58.40  +      8.19  R:    0b
  8.Melichar Vojtěch         TJ Loko Liberec      LLI9802 A     59.38  +      9.17  R:    0b
  9.Albl Miloslav            SK Los Mělník        LME7600 C     60.48  +     10.27  R:    0b
 10.Rusin Jan                Ulita-HOBRA Orientee BRU0001 A     62.18  +     11.57  R:    0b
 11.Blahuta Marek            VŠSK MFF UK Praha    MFP7301 C     63.38  +     13.17  R:    0b
 12.Lukavec Petr             Smržovka             SMR7800 C     63.49  +     13.28  R:    0b
 13.Musil Pavel              Sportcentrum Jičín   SJC7705 C     64.44  +     14.23  R:    0b
 14.Bartłomiej Szeliga       65P                  65P9601       64.46  +     14.25  R:    0b
 15.Fencl Jonáš              OK Lokomotiva Pardub LPU9902 A     66.02  +     15.41  R:    0b
 16.Pidrman Milan            VŠTJ Ekonom Praha    EKP8310 C     66.24  +     16.03  R:    0b
 17.Novák Zdeněk             SK lyžování a OB Nov NPA7701 C     66.42  +     16.21  R:    0b
 18.Kavalír Karel            OK 99 Hradec Králové PHK6503 C     66.56  +     16.35  R:    0b
 19.Mrkvička Jiří            TJ Tatran Jablonec n TJN7101 C     67.34  +     17.13  R:    0b
 20.Schindler Jiří           TJ Tatran Jablonec n TJN6301 C     68.36  +     18.15  R:    0b
 21.Černý Martin             OK Jilemnice         JIL8703 C     68.40  +     18.19  R:    0b
 22.Fencl Jiří               OK Lokomotiva Pardub LPU6301 C     69.09  +     18.48  R:    0b
 23.Karmazín Pavel           TJ Lokomotiva Beroun LBE6800       69.47  +     19.26  R:    0b
 24.Chaloupský David         OK 99 Hradec Králové PHK7103 C     70.43  +     20.22  R:    0b
 25.Slavík Pavel             TJ Start Náchod      SNA7349 C     70.49  +     20.28  R:    0b
 26.Pešík Marek              TJ Tatran Jablonec n TJN8301       71.57  +     21.36  R:    0b
 27.Kalina Miroslav          VŠTJ Ekonom Praha    EKP8211 C     72.55  +     22.34  R:    0b
 28.Uher Petr                USK Praha            VSP5001 C     74.19  +     23.58  R:    0b
 29.Sedlák Radek             SOOB Spartak Rychnov SRK7503 C     75.05  +     24.44  R:    0b
 30.Kavalír Jáchym           OK 99 Hradec Králové PHK9901 B     75.29  +     25.08  R:    0b
 31.Dubec Pavel              AC Sparta Praha      SCP8003 C     75.37  +     25.16  R:    0b
 32.Cerha Milan              OOB TJ Turnov        TUR7703 C     75.58  +     25.37  R:    0b
 33.Thoř Tomáš               OOB TJ Turnov        TUR9904 B     76.13  +     25.52  R:    0b
 34.Hartman Aleš             USK Praha            VSP6506 C     76.25  +     26.04  R:    0b
 35.Vančura Martin           TJ Tatran Jablonec n TJN8002 C     76.34  +     26.13  R:    0b
 36.Čečka Jiří               TJ Slavia Hradec Krá SHK7600 C     76.59  +     26.38  R:    0b
 37.Pesničák Jan             Smržovka             SMR7902 C     79.05  +     28.44  R:    0b
 38.Bernášek Jiří            TJ Stadion Nový Bor  STB8101 C     79.09  +     28.48  R:    0b
 39.Hlaváč Jaroslav          VŠTJ Ekonom Praha    EKP9205 C     79.42  +     29.21  R:    0b
 40.Novotný Dušan            TJ Tatran Jablonec n TJN7002 C     81.12  +     30.51  R:    0b
 41.Černý Vojtěch            OK Jilemnice         JIL9006 C     82.02  +     31.41  R:    0b
 42.Mikan Petr               5HC                  5HC7700       84.06  +     33.45  R:    0b
 42.Krausz Milan             VŠTJ Stavební fakult FSP6700 C     84.06  +     33.45  R:    0b
 44.Kolaja Jan               Slavia Liberec orien VLI8100 C     84.52  +     34.31  R:    0b
 45.Štemberg Milan           VŠTJ Ekonom Praha    EKP8608 C     85.07  +     34.46  R:    0b
 46.Semík Jan                USK Praha            VSP6507 C     86.06  +     35.45  R:    0b
 47.Marek Jakub              TJ Loko Liberec      LLI9900 C     87.48  +     37.27  R:    0b
 48.Haering Jan              SK Los Mělník        LME7500 C     88.12  +     37.51  R:    0b
 49.Pešík Michal             TJ Tatran Jablonec n TJN7701 C     88.57  +     38.36  R:    0b
 50.Havlůj František         SK Kotlářka Praha    DKP8308 C     89.25  +     39.04  R:    0b
 51.Bejvl Jakub              SK Los Mělník        LME7100 C     90.18  +     39.57  R:    0b
 52.Mikan Albert             VŠTJ Ekonom Praha    EKP8606 C     92.22  +     42.01  R:    0b
 53.Kohl Jiří                SKOB Kralupy n.Vlt.  KPY6201 C     93.55  +     43.34  R:    0b
 54.Mikan Tomáš              5HC                  5HC8900      102.19  +     51.58  R:    0b
 55.Koštejn Pavel            OK Doksy             DOK7100 C    108.59  +     58.38  R:   -0b
 56.Šmol Marcel              OK Doksy             DOK7300 C    111.31  +     61.10  R:   -0b
 57.Neumann Jindřich         VSK Přírodověda - or PVP9900 C    113.33  +     63.12  R:   -0b
 58.Borovička Milan          VŠTJ Stavební fakult FSP6104 C    114.02  +     63.41  R:   -0b
 59.Izák Pavel               SK Los Mělník        LME7102 C    145.26  +     95.05  R:   -0b
    Zeman Tomáš              TJ Sokol Dobřichovic DCE7500 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H21D        5.5km    0m 14k  Ranking:0.0000 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Pastuszek Jakub          USK Praha            VSP7500 C     53.21  +      0.00  R:    0b
  2.Killar Marek             Lokomotiva Trutnov   LTU6801 C     54.50  +      1.29  R:    0b
  3.Kurfürst Pavel           VŠTJ Stavební fakult FSP7400 C     55.38  +      2.17  R:    0b
  4.Eiselt Jan               TJ Lokomotiva Teplic LTP8801 C     58.34  +      5.13  R:    0b
  5.Domagała Marcel          65P                  65P9800       62.15  +      8.54  R:    0b
  6.Štrait Martin            USK Praha            VSP7602 C     63.40  +     10.19  R:    0b
  7.Bradáč Stanislav         TJ Loko Liberec      LLI7201 C     65.35  +     12.14  R:    0b
  8.Šebek Petr               SK Kotlářka Praha    DKP9903 A     66.23  +     13.02  R:    0b
  9.Vydra Pavel               OK RECO Sport       PEN6200 C     69.52  +     16.31  R:    0b
 10.Bendák Petr              Lokomotiva Trutnov   LTU6500 C     70.30  +     17.09  R:    0b
 11.Hlaváč David             OK Jilemnice         JIL7501 C     71.04  +     17.43  R:    0b
 12.Forst Libor              VŠSK MFF UK Praha    MFP6301 C     72.12  +     18.51  R:    0b
 13.Rind Pavel               TJ Loko Liberec      LLI7400 C     73.26  +     20.05  R:    0b
 14.Kalenský Aleš            SK Studenec          STH9801 B     74.14  +     20.53  R:    0b
 15.Tesař Zdeněk             Sportcentrum Jičín   SJC7401 C     75.27  +     22.06  R:    0b
 16.Vícha Vladimír           OK Lokomotiva Pardub LPU5801 C     76.24  +     23.03  R:    0b
 17.Doležal Vít              Sportcentrum Jičín   SJC9802 B     77.07  +     23.46  R:    0b
 18.Hajný Vojtěch            OK Jilemnice         JIL9902 B     78.01  +     24.40  R:    0b
 19.Klimpl Petr              OK Lokomotiva Pardub LPU5401 C     80.04  +     26.43  R:    0b
 20.Hanuš Pavel              Lokomotiva Trutnov   LTU6501 C     85.42  +     32.21  R:    0b
 21.Meier Milan              Slavia Liberec orien VLI7301 C     87.54  +     34.33  R:    0b
 22.Nosek Petr               OB Rozmarýn Litoměři DLT6901 C     88.11  +     34.50  R:    0b
 23.Šimek Miroslav           SK Los Mělník        LME6300 C     88.32  +     35.11  R:    0b
 23.Čivrný Pavel             OOS TJ Spartak Vrchl VRL6306 C     88.32  +     35.11  R:    0b
 25.Heřmánek Michal          OOB TJ Turnov        TUR7702 C     89.05  +     35.44  R:    0b
 26.Jeřábek Petr             OK Jiskra Nový Bor   BOR7105 C     89.25  +     36.04  R:    0b
 27.Severýn Otto             4ZC                  4ZC7400       90.01  +     36.40  R:    0b
 28.Mokrý Pavel              96C                  96C7500       92.17  +     38.56  R:    0b
 29.Řezáč Pavel              Slavia Liberec orien VLI6900 C     93.37  +     40.16  R:    0b
 30.Matoušek Petr            SK Kotlářka Praha    DKP8401 C     94.36  +     41.15  R:    0b
 31.Červinka Jaroslav        SK OK 24 Praha       OKP9000 C     94.54  +     41.33  R:    0b
 32.Vlastník Šimon           OK Jilemnice         JIL9904 C     99.15  +     45.54  R:    0b
 33.Jan Baláček              Orientační klub TOM  ROZ9901      105.33  +     52.12  R:    0b
 34.Spejchal Petr            OK Jiskra Nový Bor   BOR7512 C    106.25  +     53.04  R:    0b
 35.Šklíba Michal            SOOB Spartak Rychnov SRK9900 A    108.06  +     54.45  R:    0b
 36.Synek Marcel             OK Doksy             DOK7600 C    109.47  +     56.26  R:   -0b
 37.Marek Petreje            Orientační klub TOM  ROZ0001      110.32  +     57.11  R:   -0b
 38.Šubrt Jiří               Tempo Praha          TEP6100 C    114.00  +     60.39  R:   -0b
 39.Zalaba Jindřich          Sportcentrum Jičín   SJC6603 C    125.24  +     72.03  R:   -0b
 40.Mencl Pavel              SK Kotlářka Praha    DKP7912 C    125.34  +     72.13  R:   -0b
 41.Lebedinský Aleš          NNN                  NNN7801      139.19  +     85.58  R:   -0b
    Urbaník Robert           Slavia Liberec orien VLI7002 C DISK              
                             Vakant               VAK       DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H35         7.8km    0m 20k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Cych Piotr               33P                  33P6800       67.49  +      0.00
  2.Zrník Tomáš              SK Orientační sporty OSN7118 C     72.18  +      4.29
  3.Šístek Daniel            AC Sparta Praha      SCP7507 C     72.36  +      4.47
  4.Průša Michal             USK Praha            VSP7310 C     73.37  +      5.48
  5.Baldrian Petr            SK Praga Praha       PGP7203 C     76.14  +      8.25
  6.Bolehovský Pavel         VŠTJ Ekonom Praha    EKP7103 C     76.27  +      8.38
  7.Štregl Petr              OOS TJ Spartak Vrchl VRL7303 C     76.54  +      9.05
  8.Šklíba Jan               SOOB Spartak Rychnov SRK7501 C     79.12  +     11.23
  9.Žemla Tomáš              SK Kamenice          KAM7105 C     80.54  +     13.05
 10.Štěpán Petr              KOB Děčín            LDC7301       81.29  +     13.40
 11.Kočárek Michal           OK Chrastava         CHA7400 C     81.40  +     13.51
 12.Hnízdil Jan              KOB Kamenický Šenov  KAS7100 C     84.07  +     16.18
 13.Zakouřil Václav          USK Praha            VSP7401 C     84.25  +     16.36
 14.Kubíček Zdeněk           5BC                  5BC7200       85.37  +     17.48
 15.Slovák Miroslav          TJ Slavia Hradec Krá SHK7704 C     86.26  +     18.37
 16.Zlesák Martin            SK Chrast            CHT7302 C     88.19  +     20.30
 17.Myslivec Tomáš           TJ Slavia Hradec Krá SHK7002 C     88.43  +     20.54
 18.Gálus Igor               KOB Děčín            LDC7302 C     88.44  +     20.55
 19.Votoček Tomáš            OK Jilemnice         JIL7041 C     89.21  +     21.32
 20.Nešpor Jan               OOB Třebíč           TTR6101 C     91.23  +     23.34
 21.Kolář Viktor             TJ Jiskra Hořice     HOR7300 C     94.10  +     26.21
 22.Rusin Jan                Ulita-HOBRA Orientee BRU7601 C     94.17  +     26.28
 23.Titz Pavel               USK Praha            VSP7400 C     94.26  +     26.37
 24.Žitný Tomáš              SKOB SIG-MAT Mladá B SMB6401 C     97.08  +     29.19
 25.Kučera Martin            TJ Lokomotiva Teplic LTP6500 C     98.34  +     30.45
 26.Solar Jan                USK Praha            VSP7303 C     99.14  +     31.25
 27.Choutka Jaroslav         Sdruž. organizátorů  SOB6301 C     99.33  +     31.44
 28.Kolář Tomáš              SKOB STAVIMAT Slaný  SLA7103 C    102.33  +     34.44
 29.Píchal Jan               USK Praha            VSP5202 C    104.47  +     36.58
 30.Souček Karel             TJ Slavia Hradec Krá SHK6601 C    108.33  +     40.44
 31.Műller Kamil             OOB Vamberk          VAM7501 C    113.05  +     45.16
 32.Marek Martin             TJ Loko Liberec      LLI7000 C    114.20  +     46.31
 33.Kohout Josef             TJ Slavia Hradec Krá SHK6902 C    117.07  +     49.18
 34.Janeček Ondřej           Sdruž. organizátorů  SOB7001 C    117.49  +     50.00
 35.Uhlíř Patrik             TJ Lokomotiva Beroun LBE7000 C    122.03  +     54.14
 36.Širůček Jaromír          73C                  73C6200      123.14  +     55.25
 37.Adamovský Michal         OOB Vamberk          VAM7200 C    124.44  +     56.55
 38.Cepek Pavel              TJ ČZ Strakonice     CST7301 C    131.41  +     63.52
 39.Rubáček Jan              Slavia Liberec orien VLI7302 C    133.25  +     65.36
 40.Švancar Martin           OK Chrastava         CHA7000 C    145.52  +     78.03
 41.Zlesák Ondřej            OK Jilemnice         JIL7601 C    156.19  +     88.30
    Dutkiewicz Damian        65P                  65P7700   DISK              
    Javůrek Jaromír          USK Praha            VSP7110 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H45         6.0km    0m 17k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Ivan Vydra                OK RECO Sport       PEN           52.28  +      0.00
  2.Cruse Kay                SV Robotron Dresden  GE2           55.57  +      3.29
  3.Novotný Otakar           TJ Tatran Jablonec n TJN5604 C     55.59  +      3.31
  4.Mareček Petr             SK Orientační sporty OSN6900 C     56.47  +      4.19
  5.Sucharda Jiří            OK Jiskra Nový Bor   BOR5802 C     56.59  +      4.31
  6.Novák Libor              SK OK 24 Praha       OKP6504 C     57.21  +      4.53
  7.Procházka Antonín        TJ Sokol Dobřichovic DCE5500 C     57.34  +      5.06
  8.Folprecht Miroslav       OOB TJ Turnov        TUR5501 C     58.04  +      5.36
  9.Pachnik Dariusz          TJ Stadion Nový Bor  STB6901 C     58.55  +      6.27
 10.Vávra Martin             TJ Jiskra Hořice     HOR6302 C     59.18  +      6.50
 11.Bílý Petr                TJ Lokomotiva Teplic LTP6805 C     60.09  +      7.41
 12.Richtr Aleš              KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM6601 C     60.29  +      8.01
 13.Veljačik Pavel           AC Sparta Praha      SCP6200 C     62.04  +      9.36
 14.Karvánek Petr            OK Jiskra Nový Bor   BOR6600 C     62.05  +      9.37
 15.Dikoš Pavel              OK Jiskra Nový Bor   BOR6003 C     62.53  +     10.25
 16.Jeřábek Luboš            SK Prostějov         JPV6112 C     64.38  +     12.10
 17.Peterka František        OOB TJ Sokol Troja   TJP4900 C     64.54  +     12.26
 18.Mencl Miloslav           USK Praha            VSP6505 C     65.50  +     13.22
 19.Malý Evžen               OK Jilemnice         JIL6102 C     69.26  +     16.58
 20.Kettner Pavel            TJ Sokol Hostivice   HCE5900 C     70.37  +     18.09
 21.Pavel Petr               TJ Lokomotiva Teplic LTP6806 C     70.57  +     18.29
 22.Cincibus Pavel           VŠTJ Stavební fakult FSP6605 C     72.20  +     19.52
 23.Müller Robert            OOB Vamberk          VAM6900 C     73.55  +     21.27
 24.Bruner Luboš             TJ Lokomotiva Teplic LTP6501 C     76.11  +     23.43
 25.Roudný Václav            OK Lokomotiva Pardub LPU6102 C     76.27  +     23.59
 26.Stehno Pavel             SK Kotlářka Praha    DKP4900 C     78.04  +     25.36
 27.Robert Tiser             Tiserovi             XX9           78.33  +     26.05
 28.Buriánek Jaromír         AC Sparta Praha      SCP4700 C     79.04  +     26.36
 29.Žucha Jiří               TJ Tatran Jablonec n TJN6603 C     80.35  +     28.07
 30.Pavlů Jaroslav           TJ Sokol Dobřichovic DCE6100 C     80.54  +     28.26
 30.Kavka Jiří               AC Sparta Praha      SCP5900 C     80.54  +     28.26
 32.Novotný Miroslav         OK Lokomotiva Pardub LPU5905 C     82.17  +     29.49
 33.Hošek Ladislav           AC Sparta Praha      SCP6001 C     82.43  +     30.15
 34.Bořil Petr               OK Jihlava           SJI6207 C     83.27  +     30.59
 35.Vrabec Martin            AC Sparta Praha      SCP6100 C     85.10  +     32.42
 36.Šebek Martin             AC Sparta Praha      SCP6700 C     85.25  +     32.57
 37.Žukov Libor              Slavia Liberec orien VLI6803 C     85.39  +     33.11
 38.Hejtmánek Vladimír       KOB TRETRA Praha     TAP5802 C     86.23  +     33.55
 39.Eichler Petr             KOB Kamenický Šenov  KAS6900 C     86.46  +     34.18
 40.Picek Jan                TJ Tatran Jablonec n TJN6500 C     87.01  +     34.33
 41.Doškář Boris             OK Jiskra Nový Bor   BOR6400 C     88.37  +     36.09
 42.Šubrt Pavel              SKOB SIG-MAT Mladá B SMB6301 C     89.45  +     37.17
 43.Linka Vladislav          Slavoj Severotuk Úst SUL5701 C     91.10  +     38.42
 44.Kovář Boris              TJ Lokomotiva Teplic LTP6710 C     91.17  +     38.49
 45.Tihon Jaroslav           KOB TRETRA Praha     TAP6102 C     93.00  +     40.32
 46.Hanč Jaroslav            OOS TJ Spartak Vrchl VRL6702 C    101.10  +     48.42
 47.Vlk Josef                KOB Děčín            LDC5801 C    119.34  +     67.06
    Dobeš Václav             SKOB Kralupy n.Vlt.  KPY5701 C DISK              
    Janovič Ondřej           TJ Slovan Karlovy Va SKV5901 C DISK              
    Nosek Jan                USK Praha            VSP6910 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H55         5.4km    0m 13k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Škorpil Martin           TJ Jiskra Hořice     HOR5700 C     46.13  +      0.00
  2.Červinka Jaroslav        SK OK 24 Praha       OKP5803 C     52.15  +      6.02
  3.Hickethier Manfred       Slavia Liberec orien VLI5201 C     52.33  +      6.20
  4.Helmut Conrad            USV TU Dresden       GE3           54.26  +      8.13
  5.Provazník Jiří           OOB TJ Turnov        TUR5102 C     56.02  +      9.49
  6.Zeman Jaroslav           SK Chrast            CHT5901 C     56.13  +     10.00
  7.Běhoun Pavel             OK 99 Hradec Králové PHK5701 C     57.30  +     11.17
  8.Kaška Rudolf             OK Chrastava         CHA5500 C     58.07  +     11.54
  9.Kalibán Jaroslav         SK lyžování a OB Nov NPA5101 C     60.22  +     14.09
 10.Konopáč Jiří             OOB TJ Turnov        TUR5803 C     60.37  +     14.24
 11.Přinda Oldřich           Slavia Liberec orien VLI5101 C     61.42  +     15.29
 12.Šikola Alexej            TJ LIAZ Jablonec nad LJN5301       62.06  +     15.53
 13.Erlebach Josef           OK Jilemnice         JIL5201 C     63.07  +     16.54
 14.Horáček Miroslav         Slavia Liberec orien VLI5000 C     63.17  +     17.04
 15.Holas Vladimír           OOB TJ Turnov        TUR5601 C     63.57  +     17.44
 16.Hudský Vlastimil         OOB TJ Turnov        TUR5100 C     64.00  +     17.47
 17.Farář Jaroslav           OOS TJ Spartak Vrchl VRL5002 C     64.07  +     17.54
 18.Polák Zdeněk             USK Praha            VSP5203 C     64.10  +     17.57
 19.Jun Drahomír             Sokol Kostelec n. Č. KNC5501 C     64.30  +     18.17
 20.Švihovský Jaroslav       OK Jiskra Nový Bor   BOR5003 C     64.56  +     18.43
 21.Babický Tomáš            OB Rozmarýn Litoměři DLT5001 C     65.48  +     19.35
 22.Štregl Tomáš             OOS TJ Spartak Vrchl VRL5001 C     66.33  +     20.20
 23.Hrobař Rudolf            SOOB Spartak Rychnov SRK4702 C     67.52  +     21.39
 24.Přeček Zdeněk            AC Sparta Praha      SCP5200 C     69.16  +     23.03
 25.Jaroš Vladimír           TJ Sokol Dobřichovic DCE5400 C     70.03  +     23.50
 26.Chotětický Václav        KČT Aš               MAS5200 C     70.38  +     24.25
 27.Ježek Ladislav           Slavia Liberec orien VLI4900 C     72.08  +     25.55
 28.Kadavý Zdeněk            OK Chrastava         CHA4901 C     72.44  +     26.31
 29.Horák Petr               TJ Tatran Jablonec n TJN5602 C     73.45  +     27.32
 30.Barták Jiří              OK Chrastava         CHA5100 C     73.47  +     27.34
 31.Farář Václav             OK Lokomotiva Pardub LPU5201 C     74.26  +     28.13
 32.Sysel Zdeněk             SK Praga Praha       PGP5200 C     75.06  +     28.53
 33.Kraus Ota                OOB TJ Sokol Troja   TJP5700 C     75.07  +     28.54
 34.Doležal Miroslav         SK Praga Praha       PGP5501 C     77.43  +     31.30
 35.Hanč Pavel               OOS TJ Spartak Vrchl VRL5601 C     78.13  +     32.00
 36.Koč Lumír                SK Meteor Kačerov Pr MKP5401 C     80.14  +     34.01
 37.Pospíšil Jaromír         KOB Děčín            LDC5301 C     80.47  +     34.34
 38.Bárta Miroslav           OB Jenišovice        JEN5201 C     81.51  +     35.38
 39.Böhm Karel               TJ Tatran Jablonec n TJN5101 C     83.37  +     37.24
 40.Junek Petr               SK Studenec          STH5501 C     86.35  +     40.22
 41.Fejlek Vojtěch           TJ Slavia Hradec Krá SHK5202 C     88.21  +     42.08
 42.Našinec Jiří             TJ Stadion Nový Bor  STB5003 C     93.18  +     47.05
 43.Jedlička Miroslav        OB Jenišovice        JEN5301 C     93.53  +     47.40
 44.Richtr Jiří              OB Jenišovice        JEN5001 C     97.21  +     51.08
 45.Hojný Oldřich            AC Sparta Praha      SCP5201 C    106.14  +     60.01
 46.Niemiec Janusz           65P                  65P5400      133.02  +     86.49
    Pilař Karel              KČT Aš               MAS5501 C DISK              
    Toušek Miloslav          SK Meteor Kačerov Pr MKP5000 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H65         4.4km    0m 11k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Pospíšil Jaromír         SKP Žďár nad Sázavou PZR4417 C     43.53  +      0.00
  2.Jakubec Jindřich         OOB TJ Turnov        TUR4801 C     50.19  +      6.26
  3.Havlík Jaroslav          Sportcentrum Jičín   SJC3601 C     51.41  +      7.48
  4.Čadil Jan                VŠTJ Stavební fakult FSP4300 C     53.40  +      9.47
  5.Smetana Radim            OK Chrastava         CHA4700 C     56.21  +     12.28
  6.Lukavec Míla             TJ Tatran Jablonec n TJN4901 C     60.29  +     16.36
  7.Novák Miloš              AC Sparta Praha      SCP4600 C     63.04  +     19.11
  8.Bogulak Adam             65P                  65P4800       64.24  +     20.31
  9.Nosál Stanislav          TJ Lokomotiva Beroun LBE4600 C     65.16  +     21.23
 10.Nejezchleba Jiří         KOB Kamenický Šenov  KAS4600 C     66.54  +     23.01
 11.Zlesák Zdeněk            OK Jilemnice         JIL4701 C     67.49  +     23.56
 12.Mikulecký Jan            OK 99 Hradec Králové PHK3801 C     68.58  +     25.05
 13.Kraus Jan                TJ Loko Liberec      LLI4501 C     69.05  +     25.12
 14.Beránek Petr             TJ Stadion Nový Bor  STB4900 C     69.30  +     25.37
 15.Hlaváč Jaroslav          SKOB SIG-MAT Mladá B SMB4801 C     69.32  +     25.39
 16.Paul Josef               TJ Sokol Dobřichovic DCE4401 C     69.36  +     25.43
 17.Křtěnský Jaroslav        OK Jiskra Nový Bor   BOR3600 C     73.43  +     29.50
 18.Mikan Vladimír           Sportcentrum Jičín   SJC4805 C     74.32  +     30.39
 19.Dubský Josef             Slavoj Severotuk Úst SUL4700 C     75.46  +     31.53
 20.Folprecht Eduard         OOB TJ Turnov        TUR4301 C     75.56  +     32.03
 21.Novotný František        USK Slavia UJEP Ústí PUL4200       77.06  +     33.13
 22.Picek Jan                TJ Tatran Jablonec n TJN4000 C     77.40  +     33.47
 23.Rakovec Miloš            AC Sparta Praha      SCP4500 C     77.51  +     33.58
 24.Lukáš Zdeněk             TJ Loko Liberec      LLI4502 C     78.27  +     34.34
 25.Duda František           SKOB Kralupy n.Vlt.  KPY4600 C     78.59  +     35.06
 26.Petrželka Pavel          TJ Tatran Jablonec n TJN3800 C     85.13  +     41.20
 27.Štrojsa Josef            KOB Kamenický Šenov  KAS4000 C     88.25  +     44.32
 28.Zelený Vladimír          SK Praga Praha       PGP4800 C     88.54  +     45.01
 29.Valášek Josef            AC Sparta Praha      SCP4501 C    101.58  +     58.05
 30.Rejpal Petr              AC Sparta Praha      SCP4100 C    114.03  +     70.10
 31.Matoušek Luboš           TJ LIAZ Jablonec nad LJN4700 C    167.14  +    123.21
    Bláha Svatopluk          Slavoj Praha         SJP3501 C DISK