Konečné výsledky kategorie                                              15. 3. 2014 16:28:20
                                      Jarní pohár 2014
===ČSOS-TUR===================================================Orienteering Organiser 2013===
 

Konečné výsledky kategorie: HDR         2.2km    0m 8k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Čechmánek Václav         VSK Přírodověda - or PVP0600 C     26.35  +      0.00
  2.Balcarová Marie          TJ Loko Liberec      LLI0652 C     27.59  +      1.24
  3.Heřmánková Bára          OOB TJ Turnov        TUR0850 C     31.45  +      5.10
  4.Přinda Jan               Slavia Liberec orien VLI0803 C     33.54  +      7.19
  5.Zakouřilová Klára        USK Praha            VSP0850 C     35.52  +      9.17
  6.Riby Philip              TJ Lokomotiva Teplic LTP0702 C     36.05  +      9.30
  7.Gajda Petr               USK Praha            VSP0903 C     36.07  +      9.32
  8.Gajdová Michaela         USK Praha            VSP0752 C     36.09  +      9.34
  9.Novotná Vendula          OK 99 Hradec Králové PHK0777 C     37.12  +     10.37
 10.Čečková Karolína         TJ Slavia Hradec Krá SHK0650 C     37.36  +     11.01
 11.Zlesák Matyáš            SK Chrast            CHT0601 C     37.50  +     11.15
 12.Štrait Vilém             USK Praha            VSP0701 C     38.19  +     11.44
 13.VESELÝ VÁCLAV            SOK TJ Turnov        TUV0601       38.27  +     11.52
 14.Plátková Eliška          Neregistrovaní       NER           39.28  +     12.53
 15.Pavelec Michal           SK lyžování a OB Nov NPA0801 C     41.28  +     14.53
 16.Hejnová Barbora          USK Praha            VSP0851 C     42.30  +     15.55
 17.Baldriánová Eva          USK Praha            VSP0751 C     42.31  +     15.56
 18.Honsová Andrea           Smržovka             SMR           43.33  +     16.58
 19.Horák Martin             USK Praha            VSP0601 C     43.35  +     17.00
 20.Městka Václav            USK Praha            VSP0600 C     43.38  +     17.03
 21.Dolečková Míla           OOB TJ Sokol Troja   TJP3650 C     44.14  +     17.39
 22.Vřešťál František        OOB TJ Turnov        TUR0906 C     45.58  +     19.23
 23.Kalinová Ella            VŠTJ Ekonom Praha    EKP0961 C     46.21  +     19.46
 24.Ouhrabka Vít             VŠTJ Ekonom Praha    EKP1010 C     46.47  +     20.12
 25.Meier David              USK Praha            VSP0606 C     49.26  +     22.51
 26.Procházková Ellen        Slavia Liberec orien VLI           50.02  +     23.27
 27.Kvapilová Kristýnka      SOK TJ Turnov        TUV0999       50.10  +     23.35
 28.Izáková Eva              VŠTJ Ekonom Praha    EKP0651 C     50.13  +     23.38
 29.Kvapilová Klárka         SOK TJ Turnov        TUV           50.27  +     23.52
 30.HOFHANS LEONARD          SOK TJ Turnov        TUV0801       52.52  +     26.17
 31.HOFHANS TOBIÁŠ           SOK TJ Turnov        TUV0503       52.54  +     26.19
 32.Žemlová Barbora          SK Kamenice          KAM0751 C     53.10  +     26.35
 33.Čivrný Jan               OOS TJ Spartak Vrchl VRL0501 C     53.45  +     27.10
 34.Plátek Vojta             Neregistrovaní       NER           54.10  +     27.35
 35.Čečka Matěj              TJ Slavia Hradec Krá SHK     C     54.23  +     27.48
 36.Čivrná Eliška            OOS TJ Spartak Vrchl VRL0851 C     56.08  +     29.33
 37.Netuková Anežka          TJ Slavia Hradec Krá SHK0750 C     57.42  +     31.07
 38.Horáček Jáchym           Slavia Liberec orien VLI1111 C     58.51  +     32.16
 39.Kalinová Lisa            VŠTJ Ekonom Praha    EKP1158       60.42  +     34.07
 40.VAŘEKOVÁ ANNA            SOK TJ Turnov        TUV0651       60.58  +     34.23
 41.Bulířová Žofie           Neregistrovaní       NER           63.51  +     37.16
 42.Buková Hana              SKOB Roudnice nad La ROU0750 C     64.55  +     38.20
 43.Krejzová Markéta         OOB TJ Turnov        TUR0854 C     66.37  +     40.02
 44.Přinda Vojtěch           Slavia Liberec orien VLI1000 C     67.19  +     40.44
 45.Procházková Aneta        Slavia Liberec orien VLI           67.41  +     41.06
 46.Sudre Ondřej             SK Chrast            CHT1101 C     73.51  +     47.16
 47.Uhlířová Marie           TJ Lokomotiva Beroun LBE0950 C     75.30  +     48.55
 48.Polák Vlastimil          OOS TJ Spartak Vrchl VRL1001 C     77.13  +     50.38
 49.Andrade Miriam           24C                  24C0650       77.41  +     51.06
 50.Mullerová Hana           HCK                  HCK0650       78.26  +     51.51
 51.Pastuszková Laura        USK Praha            VSP0654 C     78.49  +     52.14
 52.Forst Albert             VŠSK MFF UK Praha    MFP0901       79.53  +     53.18
 53.Rohan Vilém              VSK Přírodověda - or PVP0900 C     81.42  +     55.07
 54.Cincibusová Lenka        VŠTJ Stavební fakult FSP0450 C     85.29  +     58.54
 55.Šimková Anežka           SK Los Mělník        LME0950 C     90.16  +     63.41
 56.Vandonger Tim            Neregistrovaní       NER          100.35  +     74.00
 57.Lučan Matěj              OK Lokomotiva Pardub LPU          100.42  +     74.07
    Kurfürstová Marie        VŠTJ Stavební fakult FSP1050 C DISK              
    Vojta Bozděch            SK Praga Praha       PGP       DISK              
    Janatová Violka          SK Kotlářka Praha    DKP0950 C DISK              
    Honsová Magda            Smržovka             SMR       DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: P3          2.9km    0m 9k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Marek Lukáš              TJ Loko Liberec      LLI9800 C     29.38  +      0.00
  2.Veselá Jitka             Neregistrovaní       NER           30.08  +      0.30
  3.Veselý Pavel             SOK TJ Turnov        TUV           35.05  +      5.27
  4.Kučera Jiří              26C                  26C8700       36.30  +      6.52
  5.Honsová Lenka            Smržovka             SMR7750       37.26  +      7.48
  6.Žejdlíková Karolína      TJ Lokomotiva Teplic LTP9950 C     37.37  +      7.59
  7.Mareš Hynek              OOB TJ Turnov        TUR6100 C     38.43  +      9.05
  8.Kopecká Johana           USK Praha            VSP9950 C     39.06  +      9.28
  9.Kopecká Alena            USK Praha            VSP7250 C     39.08  +      9.30
 10.Vendula Pannová          Pannová              XX1           39.15  +      9.37
 11.Thoř Miloš               SOK TJ Turnov        TUV           39.19  +      9.41
 12.Koucký Martin            VŠTJ Ekonom Praha    EKP9700 C     39.46  +     10.08
 13.Knobloch Jindra          OOS TJ Spartak Vrchl VRL           39.50  +     10.12
 14.Pláničková Eva           Sdruž. organizátorů  SOB9750       39.55  +     10.17
 15.Müller Ota               OK Jiskra Nový Bor   BOR6101 C     39.56  +     10.18
 16.Hořáková Petra           TJ Loko Liberec      LLI6953 C     40.00  +     10.22
 17.Zbyněk Hořejší           VŠTJ Stavební fakult FSP           41.26  +     11.48
 18.Plánička Jiří            Sdruž. organizátorů  SOB6800       42.13  +     12.35
 19.Semík Jakub              USK Praha            VSP0000       42.40  +     13.02
 20.Melicharová Barbora      TJ Loko Liberec      LLI7252 C     42.43  +     13.05
 21.Tomáš Cetnar             USK Slavie UL        XXB           43.01  +     13.23
 22.Brabencová Alena         Sdruž. organizátorů  SOB7150 C     43.04  +     13.26
 23.Linhart Miroslav         TJ LIAZ Jablonec nad LJN6700 C     43.56  +     14.18
 24.Martanová Daniela        Slavia Liberec orien VLI7452 C     44.11  +     14.33
 25.Vřešťálová Lucie         OOB TJ Turnov        TUR7450 C     44.29  +     14.51
 26.Krausová Hana            TJ Loko Liberec      LLI9853 C     44.46  +     15.08
 27.PAVLA Švagerová          SOK TJ Turnov        TUV           44.54  +     15.16
 28.Geislerová Blanka        TJ Loko Liberec      LLI8450 C     45.27  +     15.49
 29.Hejnová Martina          USK Praha            VSP7354 C     45.29  +     15.51
 30.Balcarová Alena          TJ Loko Liberec      LLI7150 C     45.37  +     15.59
 31.Vladislav Vágner         Sportcentrum Jičín   SJC           46.18  +     16.40
 32.Burdová Simona           KOB Děčín            LDC6851 C     47.39  +     18.01
 33.Klimeš Petr              Tempo Praha          TEP6300 C     49.21  +     19.43
 34.Pláničková Libuše        Sdruž. organizátorů  SOB7250       51.05  +     21.27
 35.Adolph Zdenka            Neregistrovaní       NER           52.04  +     22.26
 36.Ječný Ondřej             26C                  26C8300       53.54  +     24.16
 37.Michaela Cikánová        USK Slavie UL        XXB           54.07  +     24.29
 38.Mencl Josef              USK Praha            VSP0602 C     55.53  +     26.15
 39.Haková Magda             SK Praga Praha       PGP7651 C     55.58  +     26.20
 40.Rindová Kateřina         TJ Loko Liberec      LLI7450 C     56.31  +     26.53
 41.Čtrnáct Jiří             SK Praga Praha       PGP7603 C     56.51  +     27.13
 42.Hejna Vladimír           USK Praha            VSP7404 C     57.02  +     27.24
 43.Valkoun Jaroslav         OB Jenišovice        JEN0102 C     57.05  +     27.27
 44.Nápravník Jiří           SK Los Mělník        LME6301       57.31  +     27.53
 45.Zakouřilová Markéta      OB Jenišovice        JEN7459 C     57.32  +     27.54
 46.Adolph Jeff              Neregistrovaní       NER           57.55  +     28.17
 47.Plátek Vladimír          Neregistrovaní       NER           58.14  +     28.36
 48.Vydrová Anna              OK RECO Sport       PEN9850 C     58.51  +     29.13
 49.Ježek Josef              SOK TJ Turnov        TUV           58.52  +     29.14
 50.Wdówka Jan Antonín       TJ Tatran Jablonec n TJN0200       59.01  +     29.23
 50.Titzová Pavlína          USK Praha            VSP7470       59.01  +     29.23
 52.Válková Marcela          VŠTJ Ekonom Praha    EKP           60.02  +     30.24
 53.Neyrinck Noel            USK Praha            VSP7012 C     60.33  +     30.55
 54.Paulová Mirka            TJ Sokol Dobřichovic DCE5250 C     61.19  +     31.41
 55.Zeithamlová Markéta      VŠTJ Ekonom Praha    EKP           62.03  +     32.25
 56.Klára Horáčková          USK Slavie UL        XXB           65.16  +     35.38
 57.Popková Klára            4ZC                  4ZC7450       67.10  +     37.32
 58.Novák Jiří               Novák+Štastná        XXC           67.30  +     37.52
 59.Šťastná Eva              Novák+Štastná        XXC           67.41  +     38.03
 60.Bolehovská Zdeňka        Neregistrovaní       NER           68.40  +     39.02
 61.Bradáčová Marie          TJ Loko Liberec      LLI7550 C     69.34  +     39.56
 62.Klašková Josefina        SK Kotlářka Praha    DKP9651 C     69.47  +     40.09
 63.Novák Jan                Neregistrovaní       NER           70.36  +     40.58
 64.Král Luděk               2MC                  2MC4900       73.06  +     43.28
 65.Kverek Tomáš             Neregistrovaní       NER           73.31  +     43.53
 66.Langr Jan                OK Jiskra Nový Bor   BOR           75.38  +     46.00
 67.Nikola Černá             USK Slavie UL        XXB           76.23  +     46.45
 68.Kazdová Dana             24C                  24C8150       76.48  +     47.10
 69.Langrová Marie           OK Jiskra Nový Bor   BOR           77.08  +     47.30
 70.Mach Ondřej              TJ Tatran Jablonec n TJN           78.13  +     48.35
 71.Tůmová Tereza            37C                  37C8750       85.36  +     55.58
 72.Chrz Pavel                                    KVL           86.25  +     56.47
 73.Hojný Antonín+Václav     Neregistrovaní       NER           88.51  +     59.13
 74.Adamovská Kateřina       OOB Vamberk          VAM0350 C     89.07  +     59.29
 75.Čtrnáct Šimon            SK Praga Praha       PGP0001 C     93.24  +     63.46
 76.Böhmová Eva              TJ Tatran Jablonec n TJN5450 C     93.58  +     64.20
 77.Vamberová Pavla          11M                  11M8600      132.25  +    102.47
 78.Wiky CERNOCHOVÁ          Cernochová           XXA          145.27  +    115.49
    Převrátil Petr           SKOB Kralupy n.Vlt.  KPY0100 C DISK              
    Pavel Holzknecht         USK Slavie UL        XXB       DISK              
    Ječná Tereza             11C                  11C8650   DISK              
    Koucká Barbora           VŠTJ Ekonom Praha    EKP0050 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: P5          5.5km    0m 14k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Jakub Lounek             Neregistrovaní       NER           79.37  +      0.00
  2.Bulíř Jiří               Neregistrovaní       NER           92.06  +     12.29
  3.Šmatla Jaromír           Neregistrovaní       NER           92.58  +     13.21
  4.Tomandl Jan              Neregistrovaní       NER          116.53  +     37.16