Výsledky kategorií s mezičasy                                                                                                                                                                                                                                                               15. 3. 2014 16:45:08
                                                                                                                                                                  Jarní pohár 2014
===ČSOS-TUR============================================Orienteering Organiser 2013===
 

Výsledky kategorie s mezičasy: HDR         2.2km    0m 8k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-77      2-79      3-81      4-82      5-83      6-65      7-75      8-100   
  1 Čechmánek Václav               26.35  1.38/1*   5.48/4    8.40/2   11.24/2   13.12/1*  19.28/1*  22.47/1*  25.58/1*  26.35/1* 
    VSK Přírodověda - orientační sporty   1.38/1*   4.10/16   2.52/1*   2.44/2    1.48/1*   6.16/1*   3.19/1*   3.11/4    0.37/2  
  2 Balcarová Marie                27.59  2.04/3    5.01/1*   8.09/1*  10.47/1*  13.53/2   20.47/2   24.07/2   27.14/2   27.59/2  
    TJ Loko Liberec                       2.04/3    2.57/1*   3.08/2    2.38/1*   3.06/10   6.54/2    3.20/2    3.07/3    0.45/6  
  3 Heřmánková Bára                31.45  2.09/5    5.58/5    9.50/4   13.48/6   16.24/4   23.20/3   27.21/3   30.54/3   31.45/3  
    OOB TJ Turnov                         2.09/5    3.49/10   3.52/6    3.58/13   2.36/4    6.56/3    4.01/4    3.33/6    0.51/17 
  4 Přinda Jan                     33.54  2.13/8    5.30/3   10.28/6   13.58/7   16.32/5   24.44/4   29.56/4   33.09/4   33.54/4  
    Slavia Liberec orienteering           2.13/8    3.17/5    4.58/20   3.30/6    2.34/3    8.12/8    5.12/8    3.13/5    0.45/6  
  5 Zakouřilová Klára              35.52  2.14/9    6.31/10  11.10/11  15.50/12  18.45/10  25.52/6   31.17/5   34.58/5   35.52/5  
    USK Praha                             2.14/9    4.17/20   4.39/14   4.40/24   2.55/9    7.07/4    5.25/13   3.41/7    0.54/21 
  6 Riby Philip                    36.05  2.47/13   6.23/7   10.15/5   15.27/11  18.49/11  26.45/11  31.18/6   35.08/6   36.05/6  
    TJ Lokomotiva Teplice                 2.47/13   3.36/9    3.52/6    5.12/30   3.22/12   7.56/7    4.33/5    3.50/11   0.57/26 
  7 Gajda Petr                     36.07  2.21/10   6.29/9   11.51/14  15.58/13  18.52/12  26.02/8   31.19/7   35.11/8   36.07/7  
    USK Praha                             2.21/10   4.08/15   5.22/28   4.07/16   2.54/8    7.10/5    5.17/12   3.52/12   0.56/25 
  8 Gajdová Michaela               36.09  2.22/11   6.37/11  11.40/13  16.04/14  18.55/13  26.14/10  31.27/9   35.09/7   36.09/8  
    USK Praha                             2.22/11   4.15/18   5.03/23   4.24/19   2.51/7    7.19/6    5.13/9    3.42/8    1.00/28 
  9 Novotná Vendula                37.12  3.08/21   6.22/6   10.33/7   13.19/4   16.58/6   25.43/5   31.20/8   36.17/9   37.12/9  
    OK 99 Hradec Králové                  3.08/21   3.14/3    4.11/10   2.46/3    3.39/16   8.45/11   5.37/16   4.57/27   0.55/23 
 10 Čečková Karolína               37.36  3.06/20   6.28/8   10.44/8   13.40/5   17.38/8   25.56/7   31.35/10  36.48/10  37.36/10 
    TJ Slavia Hradec Králové              3.06/20   3.22/6    4.16/11   2.56/4    3.58/23   8.18/9    5.39/17   5.13/29   0.48/12 
 11 Zlesák Matyáš                  37.50  1.59/2    5.29/2    9.29/3   13.14/3   15.57/3   26.09/9   33.20/12  37.07/11  37.50/11 
    SK Chrast                             1.59/2    3.30/8    4.00/8    3.45/7    2.43/6   10.12/17   7.11/35   3.47/10   0.43/5  
 12 Štrait Vilém                   38.19  2.12/7    6.40/12  10.47/9   14.49/8   18.12/9   30.13/14  35.08/14  37.45/12  38.19/12 
    USK Praha                             2.12/7    4.28/21   4.07/9    4.02/15   3.23/13  12.01/28   4.55/6    2.37/2    0.34/1* 
 13 VESELÝ VÁCLAV                  38.27  2.22/11   7.51/21  11.21/12  15.07/9   17.31/7   27.32/12  33.04/11  37.48/13  38.27/13 
    SOK TJ Turnov                         2.22/11   5.29/33   3.30/3    3.46/8    2.24/2   10.01/15   5.32/14   4.44/25   0.39/3  
 14 Plátková Eliška                39.28  3.30/26   7.26/17  12.10/16  15.07/9   20.06/14  28.28/13  34.45/13  38.29/14  39.28/14 
    Neregistrovaní                        3.30/26   3.56/13   4.44/16   2.57/5    4.59/36   8.22/10   6.17/27   3.44/9    0.59/27 
 15 Pavelec Michal                 41.28  3.18/24   7.34/18  12.46/20  16.40/15  21.14/18  30.49/15  36.04/15  40.27/15  41.28/15 
    SK lyžování a OB Nová Paka            3.18/24   4.16/19   5.12/24   3.54/10   4.34/31   9.35/13   5.15/10   4.23/18   1.01/29 
 16 Hejnová Barbora                42.30  4.00/35   9.10/37  13.59/29  17.55/21  21.56/21  32.10/18  37.12/16  41.41/16  42.30/16 
    USK Praha                             4.00/35   5.10/29   4.49/17   3.56/11   4.01/26  10.14/19   5.02/7    4.29/21   0.49/14 
 17 Baldriánová Eva                42.31  3.08/21   7.04/14  12.48/21  17.15/17  22.10/22  31.30/17  37.17/17  41.41/16  42.31/17 
    USK Praha                             3.08/21   3.56/13   5.44/34   4.27/20   4.55/33   9.20/12   5.47/20   4.24/19   0.50/16 
 18 Honsová Andrea                 43.33  2.52/15   6.47/13  12.06/15  17.29/20  21.19/19  32.42/21  38.31/18  42.38/18  43.33/18 
    Smržovka                              2.52/15   3.55/12   5.19/27   5.23/33   3.50/21  11.23/25   5.49/21   4.07/17   0.55/23 
 19 Horák Martin                   43.35  5.04/45   8.19/22  13.12/24  17.27/19  20.57/16  32.33/19  38.53/19  42.50/19  43.35/19 
    USK Praha                             5.04/45   3.15/4    4.53/18   4.15/17   3.30/14  11.36/27   6.20/28   3.57/14   0.45/6  
 20 Městka Václav                  43.38  4.58/44   8.20/23  13.17/25  17.16/18  21.04/17  32.34/20  38.55/20  42.51/20  43.38/20 
    USK Praha                             4.58/44   3.22/6    4.57/19   3.59/14   3.48/20  11.30/26   6.21/29   3.56/13   0.47/11 
 21 Dolečková Míla                 44.14  2.11/6    7.07/15  12.33/19  19.30/30  23.23/31  33.46/25  39.25/21  43.25/21  44.14/21 
    OOB TJ Sokol Troja                    2.11/6    4.56/28   5.26/29   6.57/47   3.53/22  10.23/20   5.39/17   4.00/15   0.49/14 
 22 Vřešťál František              45.58  3.02/18   7.49/20  12.49/22  18.33/25  21.47/20  35.02/26  40.17/24  44.54/24  45.58/22 
    OOB TJ Turnov                         3.02/18   4.47/25   5.00/22   5.44/36   3.14/11  13.15/34   5.15/10   4.37/22   1.04/31 
 23 Kalinová Ella                  46.21  3.44/29   9.09/36  14.27/32  18.56/27  22.57/25  33.10/22  39.41/23  44.46/22  46.21/23 
    VŠTJ Ekonom Praha                     3.44/29   5.25/32   5.18/25   4.29/22   4.01/26  10.13/18   6.31/31   5.05/28   1.35/45 
 24 Ouhrabka Vít                   46.47  3.47/31   9.02/34  14.47/34  18.44/26  22.57/25  33.20/23  39.29/22  44.48/23  46.47/24 
    VŠTJ Ekonom Praha                     3.47/31   5.15/31   5.45/35   3.57/12   4.13/29  10.23/20   6.09/25   5.19/30   1.59/51 
 25 Meier David                    49.26  5.21/47   8.25/26  12.52/23  16.42/16  20.41/15  31.07/16  43.08/28  48.32/25  49.26/25 
    USK Praha                             5.21/47   3.04/2    4.27/12   3.50/9    3.59/24  10.26/22  12.01/54   5.24/32   0.54/21 
 26 Procházková Ellen              50.02  4.22/38   9.01/33  14.40/33  19.01/29  22.40/23  33.33/24  42.28/25  48.41/27  50.02/26 
    Slavia Liberec orienteering           4.22/38   4.39/24   5.39/33   4.21/18   3.39/16  10.53/23   8.55/42   6.13/41   1.21/38 
 27 Kvapilová Kristýnka            50.10  3.48/32   8.38/30  14.54/37  19.34/32  23.13/30  36.25/27  42.48/27  48.36/26  50.10/27 
    SOK TJ Turnov                         3.48/32   4.50/26   6.16/38   4.40/24   3.39/16  13.12/33   6.23/30   5.48/34   1.34/43 
 28 Izáková Eva                    50.13  3.03/19   9.03/35  13.44/27  20.31/34  25.44/34  38.30/31  44.33/29  49.28/29  50.13/28 
    VŠTJ Ekonom Praha                     3.03/19   6.00/36   4.41/15   6.47/43   5.13/41  12.46/30   6.03/22   4.55/26   0.45/6  
 29 Kvapilová Klárka               50.27  3.46/30   8.24/24  14.50/35  19.30/30  23.08/27  36.29/28  42.45/26  48.44/28  50.27/29 
    SOK TJ Turnov                         3.46/30   4.38/23   6.26/41   4.40/24   3.38/15  13.21/36   6.16/26   5.59/37   1.43/47 
 30 HOFHANS LEONARD                52.52  2.52/15   9.15/38  14.50/35  20.19/33  24.05/33  39.22/33  46.01/31  52.07/32  52.52/30 
    SOK TJ Turnov                         2.52/15   6.23/41   5.35/32   5.29/34   3.46/19  15.17/44   6.39/32   6.06/39   0.45/6  
 31 HOFHANS TOBIÁŠ                 52.54  2.59/17   8.31/28  14.01/31  18.56/27  24.01/32  39.10/32  45.57/30  52.01/31  52.54/31 
    SOK TJ Turnov                         2.59/17   5.32/34   5.30/31   4.55/28   5.05/38  15.09/41   6.47/34   6.04/38   0.53/19 
 32 Žemlová Barbora                53.10  4.47/42  11.29/44  18.02/41  24.06/39  28.08/37  39.29/34  47.16/35  51.56/30  53.10/32 
    SK Kamenice                           4.47/42   6.42/45   6.33/42   6.04/38   4.02/28  11.21/24   7.47/38   4.40/24   1.14/36 
 33 Čivrný Jan                     53.45  2.48/14   8.24/24  12.15/18  18.11/23  23.12/29  40.50/36  46.26/33  52.37/33  53.45/33 
    OOS TJ Spartak Vrchlabí               2.48/14   5.36/35   3.51/5    5.56/37   5.01/37  17.38/47   5.36/15   6.11/40   1.08/35 
 34 Plátek Vojta                   54.10  4.04/37   8.38/30  13.56/28  18.23/24  23.09/28  38.17/30  46.18/32  52.50/34  54.10/34 
    Neregistrovaní                        4.04/37   4.34/22   5.18/25   4.27/20   4.46/32  15.08/40   8.01/39   6.32/43   1.20/37 
 35 Čečka Matěj                    54.23  4.03/36  11.44/46  20.04/47  24.44/41  29.56/40  43.01/39  48.42/36  53.21/35  54.23/35 
    TJ Slavia Hradec Králové              4.03/36   7.41/50   8.20/51   4.40/24   5.12/40  13.05/32   5.41/19   4.39/23   1.02/30 
 36 Čivrná Eliška                  56.08  3.15/23   8.26/27  13.24/26  17.58/22  22.55/24  41.03/38  47.09/34  53.22/36  56.08/36 
    OOS TJ Spartak Vrchlabí               3.15/23   5.11/30   4.58/20   4.34/23   4.57/35  18.08/48   6.06/24   6.13/41   2.46/54 
 37 Netuková Anežka                57.42  3.58/33   8.51/32  15.07/38  20.44/35  25.55/35  40.55/37  49.15/37  56.09/37  57.42/37 
    TJ Slavia Hradec Králové              3.58/33   4.53/27   6.16/38   5.37/35   5.11/39  15.00/39   8.20/41   6.54/46   1.33/42 
 38 Horáček Jáchym                 58.51  4.36/40  10.48/40  17.43/40  22.40/37  27.04/36  39.57/35  49.36/38  56.50/38  58.51/38 
    Slavia Liberec orienteering           4.36/40   6.12/38   6.55/43   4.57/29   4.24/30  12.53/31   9.39/45   7.14/47   2.01/52 
 39 Kalinová Lisa                  60.42  3.59/34  13.50/51  19.53/46  26.00/46  29.59/41  45.10/40  51.52/39  57.43/39  60.42/39 
    VŠTJ Ekonom Praha                     3.59/34   9.51/52   6.03/37   6.07/39   3.59/24  15.11/43   6.42/33   5.51/35   2.59/55 
 40 VAŘEKOVÁ ANNA                  60.58  3.24/25   7.13/16  10.49/10  21.58/36  28.14/38  38.16/29  57.33/42  60.05/40  60.58/40 
    SOK TJ Turnov                         3.24/25   3.49/10   3.36/4   11.09/55   6.16/44  10.02/16  19.17/57   2.32/1*   0.53/19 
 41 Bulířová Žofie                 63.51  2.07/4    8.33/29  14.00/30  37.15/55  39.56/50  55.16/46  59.10/45  63.11/41  63.51/41 
    Neregistrovaní                        2.07/4    6.26/42   5.27/30  23.15/57   2.41/5   15.20/45   3.54/3    4.01/16   0.40/4  
 42 Buková Hana                    64.55  3.30/26   7.40/19  12.14/17  28.33/49  39.52/49  51.57/45  59.38/46  64.03/42  64.55/42 
    SKOB Roudnice nad Labem               3.30/26   4.10/16   4.34/13  16.19/56  11.19/56  12.05/29   7.41/37   4.25/20   0.52/18 
 43 Krejzová Markéta               66.37  5.42/48  11.43/45  18.02/41  23.22/38  29.16/39  50.35/44  57.59/44  64.39/43  66.37/43 
    OOB TJ Turnov                         5.42/48   6.01/37   6.19/40   5.20/32   5.54/42  21.19/53   7.24/36   6.40/45   1.58/50 
 44 Přinda Vojtěch                 67.19  4.41/41  11.13/43  18.42/44  25.36/43  32.43/44  47.25/42  57.30/41  65.38/44  67.19/44 
    Slavia Liberec orienteering           4.41/41   6.32/43   7.29/46   6.54/45   7.07/45  14.42/38  10.05/47   8.08/50   1.41/46 
 45 Procházková Aneta              67.41  4.33/39  11.12/42  18.54/45  25.28/42  32.36/43  47.45/43  57.21/40  65.51/45  67.41/45 
    Slavia Liberec orienteering           4.33/39   6.39/44   7.42/48   6.34/41   7.08/47  15.09/41   9.36/44   8.30/51   1.50/49 
 46 Sudre Ondřej                   73.51  6.32/53  13.30/48  20.40/48  25.52/45  32.06/42  46.44/41  57.40/43  72.17/46  73.51/46 
    SK Chrast                             6.32/53   6.58/48   7.10/45   5.12/30   6.14/43  14.38/37  10.56/51  14.37/57   1.34/43 
 47 Uhlířová Marie                 75.30  6.54/55  13.44/50  22.57/51  31.02/50  38.12/47  56.57/49  68.16/48  74.09/47  75.30/47 
    TJ Lokomotiva Beroun                  6.54/55   6.50/47   9.13/54   8.05/50   7.10/48  18.45/49  11.19/53   5.53/36   1.21/38 
 48 Polák Vlastimil                77.13  4.49/43  11.03/41  18.41/43  25.37/44  34.48/45  55.32/47  66.31/47  75.52/48  77.13/48 
    OOS TJ Spartak Vrchlabí               4.49/43   6.14/39   7.38/47   6.56/46   9.11/52  20.44/52  10.59/52   9.21/54   1.21/38 
 49 Andrade Miriam                 77.41  6.19/51  34.49/57  41.57/57  48.07/57  53.03/57  62.41/52  70.51/51  76.11/49  77.41/49 
    24C                                   6.19/51  28.30/57   7.08/44   6.10/40   4.56/34   9.38/14   8.10/40   5.20/31   1.30/41 
 50 Mullerová Hana                 78.26  5.43/49  12.25/47  21.13/49  27.48/47  35.47/46  56.15/48  69.54/50  77.38/50  78.26/50 
    HCK                                   5.43/49   6.42/45   8.48/52   6.35/42   7.59/50  20.28/51  13.39/55   7.44/48   0.48/12 
 51 Pastuszková Laura              78.49  3.41/28   9.58/39  15.49/39  24.24/40  52.57/56  66.14/53  72.17/53  77.45/51  78.49/51 
    USK Praha                             3.41/28   6.17/40   5.51/36   8.35/51  28.33/57  13.17/35   6.03/22   5.28/33   1.04/31 
 52 Forst Albert                   79.53  5.55/50  14.41/52  25.08/52  33.44/51  43.37/52  59.55/51  68.55/49  78.07/52  79.53/52 
    VŠSK MFF UK Praha                     5.55/50   8.46/51  10.27/57   8.36/52   9.53/53  16.18/46   9.00/43   9.12/53   1.46/48 
 53 Rohan Vilém                    81.42  6.22/52  13.31/49  21.38/50  28.25/48  38.19/48  57.26/50  71.59/52  80.35/53  81.42/53 
    VSK Přírodověda - orientační sporty   6.22/52   7.09/49   8.07/49   6.47/43   9.54/54  19.07/50  14.33/56   8.36/52   1.07/34 
 54 Cincibusová Lenka              85.29  5.16/46  18.33/55  27.42/54  35.19/52  42.32/51  67.54/54  77.44/54  84.23/54  85.29/54 
    VŠTJ Stavební fakulta Praha           5.16/46  13.17/55   9.09/53   7.37/48   7.13/49  25.22/55   9.50/46   6.39/44   1.06/33 
 55 Šimková Anežka                 90.16  6.51/54  17.12/53  27.36/53  36.39/53  45.03/54  68.00/55  78.43/55  86.42/55  90.16/55 
    SK Los Mělník                         6.51/54  10.21/53  10.24/56   9.03/53   8.24/51  22.57/54  10.43/49   7.59/49   3.34/57 
 56 Vandonger Tim                 100.35  7.00/56  20.57/56  29.04/56  36.49/54  47.58/55  73.52/56  84.43/56  97.02/56 100.35/56 
    Neregistrovaní                        7.00/56  13.57/56   8.07/49   7.45/49  11.09/55  25.54/56  10.51/50  12.19/56   3.33/56 
 57 Lučan Matěj                   100.42  7.14/57  18.04/54  28.07/55  37.34/56  44.41/53  78.27/57  88.33/57  98.08/57 100.42/57 
    OK Lokomotiva Pardubice               7.14/57  10.50/54  10.03/55   9.27/54   7.07/45  33.46/57  10.06/48   9.35/55   2.34/53 
    Kurfürstová Marie          DISK       5.15/    12.50/    23.44/    31.09/    40.48/         /    59.35/    67.56/    69.46/   
    VŠTJ Stavební fakulta Praha           5.15/     7.35/    10.54/     7.25/     9.39/         /         /     8.21/     1.50/   
    Vojta Bozděch              DISK       7.38/    13.54/    22.46/    31.14/         /         /    36.19/    44.21/    46.27/   
    SK Praga Praha                        7.38/     6.16/     8.52/     8.28/         /         /         /     8.02/     2.06/   
    Janatová Violka            DISK       7.22/    18.46/    32.03/    48.46/         /         /    54.13/    61.57/    64.02/   
    SK Kotlářka Praha                     7.22/    11.24/    13.17/    16.43/         /         /         /     7.44/     2.05/   
    Honsová Magda              DISK       5.58/    14.11/    23.56/    28.58/         /         /    35.13/    45.08/    49.27/   
    Smržovka                              5.58/     8.13/     9.45/     5.02/         /         /         /     9.55/     4.19/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: P3          2.9km    0m 9k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-78      2-34      3-79      4-40      5-85      6-84      7-65      8-75      9-100   
  1 Marek Lukáš                    29.38  1.47/5    5.15/4   12.13/2   16.03/2   18.23/1*  21.43/1*  23.27/1*  26.49/1*  29.11/1*  29.38/1* 
    TJ Loko Liberec                       1.47/5    3.28/11   6.58/3    3.50/1*   2.20/1*   3.20/1*   1.44/1*   3.22/22   2.22/5    0.27/1* 
  2 Veselá Jitka                   30.08  2.28/18   5.38/7   11.32/1*  15.43/1*  18.58/2   23.17/2   25.10/2   27.29/2   29.30/2   30.08/2  
    Neregistrovaní                        2.28/18   3.10/8    5.54/1*   4.11/2    3.15/14   4.19/17   1.53/3    2.19/1*   2.01/1*   0.38/22 
  3 Veselý Pavel                   35.05  3.22/43   6.29/15  14.30/7   19.12/3   21.53/3   26.46/3   29.03/3   31.51/3   34.26/3   35.05/3  
    SOK TJ Turnov                         3.22/43   3.07/6    8.01/10   4.42/4    2.41/3    4.53/34   2.17/6    2.48/3    2.35/11   0.39/24 
  4 Kučera Jiří                    36.30  1.21/2    3.47/1*  13.51/3   19.52/4   23.19/5   27.30/5   30.26/5   33.17/4   35.42/4   36.30/4  
    26C                                   1.21/2    2.26/1*  10.04/23   6.01/27   3.27/18   4.11/15   2.56/29   2.51/4    2.25/7    0.48/44 
  5 Honsová Lenka                  37.26  2.27/17   6.07/11  15.25/13  20.58/9   23.56/7   27.27/4   29.51/4   34.22/6   36.43/5   37.26/5  
    Smržovka                              2.27/17   3.40/14   9.18/18   5.33/15   2.58/7    3.31/2    2.24/9    4.31/49   2.21/3    0.43/33 
  6 Žejdlíková Karolína            37.37  2.53/30   6.37/16  14.24/6   20.11/6   23.48/6   27.43/6   31.20/8   34.25/7   37.06/6   37.37/6  
    TJ Lokomotiva Teplice                 2.53/30   3.44/15   7.47/7    5.47/20   3.37/23   3.55/9    3.37/41   3.05/14   2.41/12   0.31/5  
  7 Mareš Hynek                    38.43  1.45/4    4.26/2   16.12/17  21.37/15  25.15/17  29.19/12  31.39/9   34.36/8   38.03/7   38.43/7  
    OOB TJ Turnov                         1.45/4    2.41/3   11.46/35   5.25/11   3.38/24   4.04/12   2.20/8    2.57/7    3.27/32   0.40/27 
  8 Kopecká Johana                 39.06  1.56/7    6.41/17  14.34/8   21.26/11  24.55/13  29.52/16  32.38/14  36.05/13  38.33/9   39.06/8  
    USK Praha                             1.56/7    4.45/31   7.53/9    6.52/39   3.29/19   4.57/36   2.46/22   3.27/25   2.28/8    0.33/9  
  9 Kopecká Alena                  39.08  2.08/9    6.49/20  14.37/9   21.30/13  24.52/11  29.47/15  32.41/15  36.02/12  38.36/10  39.08/9  
    USK Praha                             2.08/9    4.41/30   7.48/8    6.53/40   3.22/15   4.55/35   2.54/27   3.21/21   2.34/10   0.32/8  
 10 Vendula Pannová                39.15  3.04/32   6.12/13  13.57/4   20.30/7   24.09/8   29.26/14  32.07/13  35.17/10  38.15/8   39.15/10 
    Pannová                               3.04/32   3.08/7    7.45/6    6.33/38   3.39/25   5.17/39   2.41/19   3.10/17   2.58/23   1.00/63 
 11 Thoř Miloš                     39.19  1.44/3    5.35/6   15.31/14  21.29/12  24.27/9   28.15/7   31.06/7   33.58/5   38.36/10  39.19/11 
    SOK TJ Turnov                         1.44/3    3.51/16   9.56/21   5.58/25   2.58/7    3.48/7    2.51/25   2.52/5    4.38/56   0.43/33 
 12 Koucký Martin                  39.46  2.21/13   6.21/14  17.15/23  22.13/18  24.52/11  28.34/8   30.39/6   36.49/16  39.13/13  39.46/12 
    VŠTJ Ekonom Praha                     2.21/13   4.00/17  10.54/28   4.58/5    2.39/2    3.42/5    2.05/5    6.10/71   2.24/6    0.33/9  
 13 Knobloch Jindra                39.50  2.50/24   6.08/12  15.18/12  21.36/14  25.12/16  29.21/13  31.56/12  35.29/11  38.49/12  39.50/13 
    OOS TJ Spartak Vrchlabí               2.50/24   3.18/9    9.10/16   6.18/32   3.36/22   4.09/14   2.35/16   3.33/28   3.20/29   1.01/66 
 14 Pláničková Eva                 39.55  2.03/8    6.04/10  16.25/19  22.13/18  25.07/15  28.45/9   31.46/10  34.52/9   39.26/16  39.55/14 
    Sdruž. organizátorů bank. sport. akc  2.03/8    4.01/19  10.21/25   5.48/22   2.54/5    3.38/3    3.01/31   3.06/15   4.34/55   0.29/2  
 15 Müller Ota                     39.56  2.51/27   7.26/24  15.37/15  22.02/17  25.45/18  30.03/17  32.56/16  36.20/14  39.17/14  39.56/15 
    OK Jiskra Nový Bor                    2.51/27   4.35/29   8.11/11   6.25/35   3.43/27   4.18/16   2.53/26   3.24/24   2.57/22   0.39/24 
 16 Hořáková Petra                 40.00  2.18/11   6.41/17  15.16/11  20.50/8   24.34/10  29.04/11  31.47/11  36.28/15  39.18/15  40.00/16 
    TJ Loko Liberec                       2.18/11   4.23/27   8.35/13   5.34/16   3.44/28   4.30/23   2.43/20   4.41/51   2.50/18   0.42/29 
 17 Zbyněk Hořejší                 41.26  4.08/51   9.27/48  15.49/16  21.20/10  26.43/20  31.32/19  34.59/17  38.01/17  40.46/17  41.26/17 
    VŠTJ Stavební fakulta Praha           4.08/51   5.19/42   6.22/2    5.31/14   5.23/53   4.49/28   3.27/40   3.02/11   2.45/15   0.40/27 
 18 Plánička Jiří                  42.13  3.11/38   7.35/27  19.39/30  25.26/28  28.50/27  32.50/23  35.23/19  38.39/18  41.38/18  42.13/18 
    Sdruž. organizátorů bank. sport. akc  3.11/38   4.24/28  12.04/38   5.47/20   3.24/16   4.00/11   2.33/12   3.16/20   2.59/24   0.35/13 
 19 Semík Jakub                    42.40  1.19/1*   5.27/5   13.58/5   20.00/5   22.58/4   33.02/24  35.52/22  38.49/19  42.11/20  42.40/19 
    USK Praha                             1.19/1*   4.08/21   8.31/12   6.02/28   2.58/7   10.04/75   2.50/24   2.57/7    3.22/30   0.29/2  
 20 Melicharová Barbora            42.43  2.52/29   8.05/31  17.19/24  23.26/23  26.55/21  31.37/20  35.43/20  38.49/19  42.01/19  42.43/20 
    TJ Loko Liberec                       2.52/29   5.13/40   9.14/17   6.07/30   3.29/19   4.42/25   4.06/52   3.06/15   3.12/28   0.42/29 
 21 Tomáš Cetnar                   43.01  3.06/33   7.06/21  22.05/42  26.40/32  29.40/28  33.28/25  35.46/21  39.33/22  42.22/21  43.01/21 
    USK Slavie UL                         3.06/33   4.00/17  14.59/58   4.35/3    3.00/10   3.48/7    2.18/7    3.47/30   2.49/17   0.39/24 
 22 Brabencová Alena               43.04  4.23/56   9.15/44  20.36/35  25.49/29  28.42/24  32.22/21  37.09/26  39.48/24  42.29/22  43.04/22 
    Sdruž. organizátorů bank. sport. akc  4.23/56   4.52/35  11.21/31   5.13/8    2.53/4    3.40/4    4.47/62   2.39/2    2.41/12   0.35/13 
 23 Linhart Miroslav               43.56  2.13/10   7.12/22  18.38/27  24.46/25  28.45/25  33.36/27  36.35/23  40.11/26  43.12/23  43.56/23 
    TJ LIAZ Jablonec nad Nisou            2.13/10   4.59/37  11.26/33   6.08/31   3.59/33   4.51/30   2.59/30   3.36/29   3.01/26   0.44/37 
 24 Martanová Daniela              44.11  2.23/16   7.48/29  18.08/26  24.28/24  28.14/23  32.38/22  35.12/18  39.27/21  43.18/24  44.11/24 
    Slavia Liberec orienteering           2.23/16   5.25/44  10.20/24   6.20/33   3.46/30   4.24/21   2.34/13   4.15/44   3.51/45   0.53/55 
 25 Vřešťálová Lucie               44.29  2.54/31   5.50/9   19.24/29  25.02/26  28.48/26  33.34/26  36.35/23  40.04/25  43.41/25  44.29/25 
    OOB TJ Turnov                         2.54/31   2.56/4   13.34/50   5.38/18   3.46/30   4.46/26   3.01/31   3.29/26   3.37/37   0.48/44 
 26 Krausová Hana                  44.46  5.24/68   9.00/42  20.40/36  26.28/31  29.52/30  33.56/28  36.41/25  39.40/23  44.12/27  44.46/26 
    TJ Loko Liberec                       5.24/68   3.36/13  11.40/34   5.48/22   3.24/16   4.04/12   2.45/21   2.59/10   4.32/54   0.34/12 
 27 PAVLA Švagerová                44.54  3.16/39  10.51/56  20.18/33  27.23/34  31.33/33  36.06/32  38.31/29  41.33/27  44.06/26  44.54/27 
    SOK TJ Turnov                         3.16/39   7.35/64   9.27/20   7.05/42   4.10/37   4.33/24   2.25/10   3.02/11   2.33/9    0.48/44 
 28 Geislerová Blanka              45.27  2.22/14   6.43/19  16.45/21  22.48/20  26.56/22  34.20/29  38.59/31  41.57/30  44.49/29  45.27/28 
    TJ Loko Liberec                       2.22/14   4.21/26  10.02/22   6.03/29   4.08/36   7.24/62   4.39/60   2.58/9    2.52/20   0.38/22 
 29 Hejnová Martina                45.29  2.44/22   7.29/25  21.45/40  28.07/36  31.56/34  36.46/34  38.39/30  41.51/29  44.43/28  45.29/29 
    USK Praha                             2.44/22   4.45/31  14.16/52   6.22/34   3.49/32   4.50/29   1.53/3    3.12/19   2.52/20   0.46/40 
 30 Balcarová Alena                45.37  3.10/37   8.28/36  20.51/37  26.40/32  30.22/31  34.45/31  37.23/27  42.02/31  45.02/30  45.37/30 
    TJ Loko Liberec                       3.10/37   5.18/41  12.23/41   5.49/24   3.42/26   4.23/19   2.38/17   4.39/50   3.00/25   0.35/13 
 31 Vladislav Vágner               46.18  3.08/35   8.40/38  19.48/31  25.24/27  29.44/29  34.44/30  37.51/28  41.50/28  45.28/31  46.18/31 
    Sportcentrum Jičín                    3.08/35   5.32/46  11.08/30   5.36/17   4.20/39   5.00/37   3.07/35   3.59/33   3.38/40   0.50/52 
 32 Burdová Simona                 47.39  4.08/51   8.24/34  18.45/28  26.21/30  31.05/32  36.41/33  39.11/32  43.13/32  46.43/32  47.39/32 
    KOB Děčín                             4.08/51   4.16/24  10.21/25   7.36/47   4.44/44   5.36/43   2.30/11   4.02/35   3.30/34   0.56/62 
 33 Klimeš Petr                    49.21  3.08/35   8.00/30  20.16/32  27.50/35  32.41/36  38.09/36  41.03/33  45.09/33  48.38/33  49.21/33 
    Tempo Praha                           3.08/35   4.52/35  12.16/39   7.34/46   4.51/47   5.28/41   2.54/27   4.06/37   3.29/33   0.43/33 
 34 Pláničková Libuše              51.05  2.49/23   7.34/26  15.01/10  29.49/41  33.33/40  38.42/38  42.21/35  46.26/35  50.28/34  51.05/34 
    Sdruž. organizátorů bank. sport. akc  2.49/23   4.45/31   7.27/5   14.48/75   3.44/28   5.09/38   3.39/43   4.05/36   4.02/50   0.37/19 
 35 Adolph Zdenka                  52.04  2.29/19   7.17/23  16.16/18  23.16/22  32.35/35  37.27/35  41.56/34  46.17/34  51.22/35  52.04/35 
    Neregistrovaní                        2.29/19   4.48/34   8.59/15   7.00/41   9.19/75   4.52/33   4.29/58   4.21/45   5.05/63   0.42/29 
 36 Ječný Ondřej                   53.54  1.47/5    4.26/2   29.01/59  33.59/47  41.41/54  45.23/48  47.08/40  50.58/38  53.19/36  53.54/36 
    26C                                   1.47/5    2.39/2   24.35/69   4.58/5    7.42/72   3.42/5    1.45/2    3.50/32   2.21/3    0.35/13 
 37 Michaela Cikánová              54.07  3.36/47  10.16/53  24.34/47  29.48/40  33.19/38  39.41/39  44.03/38  48.46/36  53.30/37  54.07/37 
    USK Slavie UL                         3.36/47   6.40/57  14.18/54   5.14/9    3.31/21   6.22/47   4.22/56   4.43/52   4.44/59   0.37/19 
 38 Mencl Josef                    55.53  3.30/44  10.02/51  20.26/34  28.10/37  33.28/39  40.44/40  47.35/41  51.46/40  55.18/39  55.53/38 
    USK Praha                             3.30/44   6.32/56  10.24/27   7.44/49   5.18/51   7.16/59   6.51/65   4.11/42   3.32/35   0.35/13 
 39 Haková Magda                   55.58  2.19/12   8.40/38  23.03/44  33.55/46  39.43/48  44.34/46  47.37/42  50.47/37  55.11/38  55.58/39 
    SK Praga Praha                        2.19/12   6.21/54  14.23/55  10.52/67   5.48/59   4.51/30   3.03/33   3.10/17   4.24/53   0.47/42 
 40 Rindová Kateřina               56.31  5.03/65   8.32/37  17.53/25  23.11/21  26.20/19  31.11/18  42.28/36  53.32/46  55.43/40  56.31/40 
    TJ Loko Liberec                       5.03/65   3.29/12   9.21/19   5.18/10   3.09/13   4.51/30  11.17/75  11.04/76   2.11/2    0.48/44 
 41 Čtrnáct Jiří                   56.51  2.50/24   8.16/33  17.10/22  37.10/57  42.27/57  46.48/52  49.27/48  52.30/42  56.02/41  56.51/41 
    SK Praga Praha                        2.50/24   5.26/45   8.54/14  20.00/77   5.17/50   4.21/18   2.39/18   3.03/13   3.32/35   0.49/49 
 42 Hejna Vladimír                 57.02  3.20/41  10.03/52  24.20/46  30.20/43  37.03/43  41.26/41  45.03/39  51.03/39  56.15/42  57.02/42 
    USK Praha                             3.20/41   6.43/58  14.17/53   6.00/26   6.43/68   4.23/19   3.37/41   6.00/67   5.12/65   0.47/42 
 43 Valkoun Jaroslav               57.05  3.37/48   9.16/45  21.50/41  29.52/42  35.22/42  43.10/43  50.27/51  53.22/44  56.29/44  57.05/43 
    OB Jenišovice                         3.37/48   5.39/47  12.34/44   8.02/52   5.30/55   7.48/67   7.17/70   2.55/6    3.07/27   0.36/18 
 44 Nápravník Jiří                 57.31  4.59/63   9.17/46  27.48/54  34.20/49  38.23/45  44.30/45  48.16/44  53.23/45  56.45/46  57.31/44 
    SK Los Mělník                         4.59/63   4.18/25  18.31/62   6.32/36   4.03/34   6.07/44   3.46/45   5.07/57   3.22/30   0.46/40 
 45 Zakouřilová Markéta            57.32  2.50/24   9.00/42  21.01/38  29.03/39  35.02/41  42.21/42  49.25/47  52.48/43  56.37/45  57.32/45 
    OB Jenišovice                         2.50/24   6.10/52  12.01/36   8.02/52   5.59/61   7.19/60   7.04/68   3.23/23   3.49/43   0.55/60 
 46 Adolph Jeff                    57.55  4.25/57  10.45/55  28.46/56  34.31/50  38.54/47  44.27/44  48.10/43  52.09/41  56.23/43  57.55/46 
    Neregistrovaní                        4.25/57   6.20/53  18.01/61   5.45/19   4.23/40   5.33/42   3.43/44   3.59/33   4.14/51   1.32/73 
 47 Plátek Vladimír                58.14  4.12/53   8.27/35  31.05/62  36.33/55  41.07/53  45.34/50  49.22/46  53.48/47  57.29/47  58.14/47 
    Neregistrovaní                        4.12/53   4.15/23  22.38/67   5.28/13   4.34/42   4.27/22   3.48/47   4.26/46   3.41/42   0.45/38 
 48 Vydrová Anna                   58.51  4.02/50  11.39/58  22.37/43  33.14/45  38.44/46  45.10/47  49.01/45  54.19/49  58.18/50  58.51/48 
     OK RECO Sport                        4.02/50   7.37/65  10.58/29  10.37/66   5.30/55   6.26/48   3.51/48   5.18/58   3.59/48   0.33/9  
 49 Ježek Josef                    58.52  4.19/55   9.19/47  16.32/20  21.57/16  25.02/14  28.58/10  42.44/37  55.23/51  58.07/48  58.52/49 
    SOK TJ Turnov                         4.19/55   5.00/38   7.13/4    5.25/11   3.05/12   3.56/10  13.46/77  12.39/78   2.44/14   0.45/38 
 50 Wdówka Jan Antonín             59.01  8.43/76  13.54/66  31.16/63  38.23/59  43.09/58  49.40/57  52.14/56  55.44/53  58.31/51  59.01/50 
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          8.43/76   5.11/39  17.22/60   7.07/43   4.46/45   6.31/50   2.34/13   3.30/27   2.47/16   0.30/4  
 50 Titzová Pavlína                59.01  2.39/20   8.46/40  21.10/39  28.21/38  32.56/37  38.19/37  50.05/50  54.15/48  58.12/49  59.01/50 
    USK Praha                             2.39/20   6.07/51  12.24/42   7.11/44   4.35/43   5.23/40  11.46/76   4.10/41   3.57/46   0.49/49 
 52 Válková Marcela                60.02  6.57/72  14.29/69  28.52/57  36.49/56  40.53/52  48.38/56  51.24/53  55.30/52  59.07/52  60.02/52 
    VŠTJ Ekonom Praha                     6.57/72   7.32/63  14.23/55   7.57/50   4.04/35   7.45/66   2.46/22   4.06/37   3.37/37   0.55/60 
 53 Neyrinck Noel                  60.33  2.51/27   8.12/32  35.08/67  40.10/63  43.14/59  48.00/54  50.34/52  57.11/56  60.02/53  60.33/53 
    USK Praha                             2.51/27   5.21/43  26.56/72   5.02/7    3.04/11   4.46/26   2.34/13   6.37/73   2.51/19   0.31/5  
 54 Paulová Mirka                  61.19  5.06/66  11.06/57  25.38/51  34.18/48  39.43/48  46.04/51  49.51/49  54.46/50  60.08/54  61.19/54 
    TJ Sokol Dobřichovice                 5.06/66   6.00/50  14.32/57   8.40/55   5.25/54   6.21/46   3.47/46   4.55/55   5.22/66   1.11/68 
 55 Zeithamlová Markéta            62.03  7.17/74  14.08/68  25.31/50  35.54/54  40.49/50  48.21/55  51.44/54  55.52/54  61.03/55  62.03/55 
    VŠTJ Ekonom Praha                     7.17/74   6.51/59  11.23/32  10.23/63   4.55/48   7.32/65   3.23/39   4.08/39   5.11/64   1.00/63 
 56 Klára Horáčková                65.16  4.49/61   8.58/41  23.04/45  30.20/43  37.26/44  45.24/49  54.20/57  60.21/57  64.22/56  65.16/56 
    USK Slavie UL                         4.49/61   4.09/22  14.06/51   7.16/45   7.06/71   7.58/68   8.56/72   6.01/68   4.01/49   0.54/58 
 57 Popková Klára                  67.10  3.21/42  13.54/66  28.56/58  35.28/51  40.49/50  47.40/53  52.10/55  56.19/55  66.20/59  67.10/57 
    4ZC                                   3.21/42  10.33/72  15.02/59   6.32/36   5.21/52   6.51/56   4.30/59   4.09/40  10.01/77   0.50/52 
 58 Novák Jiří                     67.30  3.17/40  12.38/64  25.41/52  35.48/53  42.10/56  50.28/59  54.34/59  60.26/58  66.08/58  67.30/58 
    Novák+Štastná                         3.17/40   9.21/71  13.03/47  10.07/62   6.22/66   8.18/70   4.06/52   5.52/63   5.42/70   1.22/69 
 59 Šťastná Eva                    67.41  4.26/58  12.32/63  25.45/53  35.47/52  42.00/55  50.17/58  54.25/58  60.29/59  66.04/57  67.41/59 
    Novák+Štastná                         4.26/58   8.06/67  13.13/48  10.02/61   6.13/63   8.17/69   4.08/54   6.04/69   5.35/68   1.37/74 
 60 Bolehovská Zdeňka              68.40  3.35/46   7.41/28  35.57/69  44.08/67  48.26/64  54.58/63  58.14/62  62.42/61  67.40/60  68.40/60 
    Neregistrovaní                        3.35/46   4.06/20  28.16/74   8.11/54   4.18/38   6.32/52   3.16/37   4.28/48   4.58/61   1.00/63 
 61 Bradáčová Marie                69.34  4.32/59  12.23/62  24.57/48  37.43/58  43.32/60  50.56/60  55.17/60  61.11/60  68.07/61  69.34/61 
    TJ Loko Liberec                       4.32/59   7.51/66  12.34/44  12.46/72   5.49/60   7.24/62   4.21/55   5.54/66   6.56/74   1.27/71 
 62 Klašková Josefina              69.47  5.21/67  11.49/59  33.35/66  44.05/66  48.52/65  55.34/65  58.55/63  64.39/63  68.55/62  69.47/62 
    SK Kotlářka Praha                     5.21/67   6.28/55  21.46/66  10.30/64   4.47/46   6.42/55   3.21/38   5.44/62   4.16/52   0.52/54 
 63 Novák Jan                      70.36  6.11/70  13.03/65  25.23/49  38.59/60  45.18/62  53.51/61  57.53/61  63.35/62  68.57/63  70.36/63 
    Neregistrovaní                        6.11/70   6.52/60  12.20/40  13.36/74   6.19/65   8.33/71   4.02/51   5.42/61   5.22/66   1.39/75 
 64 Král Luděk                     73.06  3.48/49   9.38/50  33.22/65  43.07/65  49.23/66  55.54/66  60.40/64  66.16/64  71.16/64  73.06/64 
    2MC                                   3.48/49   5.50/48  23.44/68   9.45/58   6.16/64   6.31/50   4.46/61   5.36/60   5.00/62   1.50/77 
 65 Kverek Tomáš                   73.31  2.42/21   5.47/8   42.48/73  51.52/72  54.49/68  61.23/68  64.28/67  68.40/67  72.38/65  73.31/65 
    Neregistrovaní                        2.42/21   3.05/5   37.01/77   9.04/56   2.57/6    6.34/54   3.05/34   4.12/43   3.58/47   0.53/55 
 66 Langr Jan                      75.38  4.12/53  15.32/71  28.05/55  39.24/61  44.57/61  54.15/62  61.16/65  67.28/65  74.15/66  75.38/66 
    OK Jiskra Nový Bor                    4.12/53  11.20/74  12.33/43  11.19/71   5.33/57   9.18/73   7.01/67   6.12/72   6.47/73   1.23/70 
 67 Nikola Černá                   76.23  7.29/75  29.01/78  41.03/72  49.03/69  55.58/69  62.25/69  66.25/68  71.26/69  75.16/68  76.23/67 
    USK Slavie UL                         7.29/75  21.32/78  12.02/37   8.00/51   6.55/70   6.27/49   4.00/50   5.01/56   3.50/44   1.07/67 
 68 Kazdová Dana                   76.48  4.43/60  10.33/54  44.54/75  52.30/73  57.00/71  63.32/70  66.47/69  71.14/68  76.00/69  76.48/68 
    24C                                   4.43/60   5.50/48  34.21/76   7.36/47   4.30/41   6.32/52   3.15/36   4.27/47   4.46/60   0.48/44 
 69 Langrová Marie                 77.08  4.56/62  16.20/73  29.05/60  40.13/64  45.46/63  55.10/64  62.22/66  68.27/66  75.02/67  77.08/69 
    OK Jiskra Nový Bor                    4.56/62  11.24/75  12.45/46  11.08/69   5.33/57   9.24/74   7.12/69   6.05/70   6.35/72   2.06/78 
 70 Mach Ondřej                    78.13  3.30/44  19.25/75  32.53/64  53.54/75  58.56/74  66.16/73  70.15/72  74.03/70  77.42/70  78.13/70 
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          3.30/44  15.55/77  13.28/49  21.01/78   5.02/49   7.20/61   3.59/49   3.48/31   3.39/41   0.31/5  
 71 Tůmová Tereza                  85.36  2.22/14   9.33/49  29.57/61  39.42/62  57.28/72  63.45/71  68.33/70  80.04/72  84.47/71  85.36/71 
    37C                                   2.22/14   7.11/61  20.24/65   9.45/58  17.46/78   6.17/45   4.48/63  11.31/77   4.43/58   0.49/49 
 72 Chrz Pavel                     86.25  5.00/64  12.11/60  37.16/70  46.50/68  52.57/67  60.10/67  68.55/71  74.48/71  85.42/72  86.25/72 
                                          5.00/64   7.11/61  25.05/70   9.34/57   6.07/62   7.13/58   8.45/71   5.53/65  10.54/78   0.43/33 
 73 Hojný Antonín+Václav           88.51  9.25/77  24.03/77  42.50/74  53.23/74  61.13/75  68.37/74  77.39/73  82.24/73  88.09/73  88.51/73 
    Neregistrovaní                        9.25/77  14.38/76  18.47/64  10.33/65   7.50/73   7.24/62   9.02/73   4.45/54   5.45/71   0.42/29 
 74 Adamovská Kateřina             89.07  3.07/34  12.12/61  40.03/71  51.17/71  57.49/73  65.01/72  80.10/75  84.53/74  88.30/74  89.07/74 
    OOB Vamberk                           3.07/34   9.05/69  27.51/73  11.14/70   6.32/67   7.12/57  15.09/78   4.43/52   3.37/37   0.37/19 
 75 Čtrnáct Šimon                  93.24  6.32/71  17.08/74  35.52/68  49.09/70  55.58/69  75.28/76  82.27/76  87.51/76  92.30/76  93.24/75 
    SK Praga Praha                        6.32/71  10.36/73  18.44/63  13.17/73   6.49/69  19.30/77   6.59/66   5.24/59   4.39/57   0.54/58 
 76 Böhmová Eva                    93.58  7.05/73  15.37/72  45.37/76  56.29/76  65.32/76  74.41/75  79.04/74  84.56/75  92.15/75  93.58/76 
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          7.05/73   8.32/68  30.00/75  10.52/67   9.03/74   9.09/72   4.23/57   5.52/63   7.19/75   1.43/76 
 77 Vamberová Pavla               132.25  5.57/69  15.16/70  73.53/78  83.46/78  93.44/78 110.27/77 116.46/77 125.20/77 130.55/77 132.25/77 
    11M                                   5.57/69   9.19/70  58.37/78   9.53/60   9.58/76  16.43/76   6.19/64   8.34/74   5.35/68   1.30/72 
 78 Wiky CERNOCHOVÁ               145.27 19.15/78  22.40/76  48.31/77  63.55/77  81.39/77 117.01/78 127.42/78 136.45/78 144.34/78 145.27/78 
    Cernochová                           19.15/78   3.25/10  25.51/71  15.24/76  17.44/77  35.22/78  10.41/74   9.03/75   7.49/76   0.53/55 
    Převrátil Petr             DISK       2.01/     6.25/         /    35.30/    38.28/    44.31/    60.57/    64.27/    69.31/    69.56/   
    SKOB Kralupy n.Vlt.                   2.01/     4.24/         /         /     2.58/     6.03/    16.26/     3.30/     5.04/     0.25/   
    Pavel Holzknecht           DISK       3.24/         /    23.27/    29.59/    33.52/    42.12/    46.36/    51.07/    54.15/    54.56/   
    USK Slavie UL                         3.24/         /         /     6.32/     3.53/     8.20/     4.24/     4.31/     3.08/     0.41/   
    Ječná Tereza               DISK       2.28/     7.08/    19.20/         /         /         /         /         /         /    50.46/   
    11C                                   2.28/     4.40/    12.12/         /         /         /         /         /         /         /   
    Koucká Barbora             DISK           /         /         /         /         /         /         /         /   122.19/   122.59/   
    VŠTJ Ekonom Praha                         /         /         /         /         /         /         /         /         /     0.40/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: P5          5.5km    0m 14k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-36      2-37      3-74      4-49      5-41      6-43      7-72      8-59      9-86     10-63     11-81     12-80     13-67     14-100   
  1 Jakub Lounek                   79.37  2.37/2   11.44/3   20.28/2   26.01/1*  29.35/1*  33.50/1*  45.23/1*  57.32/1*  62.06/1*  66.28/1*  69.12/1*  71.28/1*  77.07/1*  78.56/1*  79.37/1* 
    Neregistrovaní                        2.37/2    9.07/3    8.44/1*   5.33/1*   3.34/2    4.15/3   11.33/2   12.09/3    4.34/1*   4.22/1*   2.44/1*   2.16/2    5.39/4    1.49/1*   0.41/3  
  2 Bulíř Jiří                     92.06  2.43/3   10.26/1*  28.21/3   39.17/3   43.16/3   47.30/3   56.19/3   68.26/3   73.22/3   79.52/3   82.38/3   84.50/3   89.10/3   91.34/2   92.06/2  
    Neregistrovaní                        2.43/3    7.43/1*  17.55/4   10.56/3    3.59/3    4.14/2    8.49/1*  12.07/2    4.56/2    6.30/4    2.46/2    2.12/1*   4.20/2    2.24/2    0.32/2  
  3 Šmatla Jaromír                 92.58  2.25/1*  10.36/2   20.22/1*  27.10/2   30.33/2   34.11/2   47.57/2   61.00/2   71.08/2   76.52/2   80.04/2   82.22/2   86.45/2   92.33/3   92.58/3  
    Neregistrovaní                        2.25/1*   8.11/2    9.46/2    6.48/2    3.23/1*   3.38/1*  13.46/4   13.03/4   10.08/4    5.44/2    3.12/3    2.18/3    4.23/3    5.48/4    0.25/1* 
  4 Tomandl Jan                   116.53  3.27/4   19.22/4   33.45/4   52.01/4   61.26/4   69.09/4   81.51/4   90.37/4   95.40/4  101.30/4  105.15/4  109.09/4  113.24/4  115.57/4  116.53/4  
    Neregistrovaní                        3.27/4   15.55/4   14.23/3   18.16/4    9.25/4    7.43/4   12.42/3    8.46/1*   5.03/3    5.50/3    3.45/4    3.54/4    4.15/1*   2.33/3    0.56/4