Startovka kategorie                                             9. 3. 2015 20:13:55
                                 Jarni skaly 2015
===SOK Turnov========================================Orienteering Organiser 2013===
 
 
Startovka kategorie: D10         2.1km    0m 9k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Mrskocová Markéta        OK Lokomotiva Pardub LPU0553 C 2049520  41.00         
  2 Hájková Tereza           SOK TJ Turnov        TUV0558 C  888626  43.00         
  3 Kadaníková Tereza        OK Lokomotiva Pardub LPU0552 C 2025374  45.00         
  4 Hubácková Lucie          TJ Tatran Jablonec n TJN0651 C 2056298  47.00         
  5 Mellanová Judita         SOK TJ Turnov        TUV0559 C  411518  49.00         
  6 Cincibusová Lenka        VSTJ Stavební fakult FSP0450 C    8666  51.00         
  7 Lostáková Ela            TJ Lokomotiva Teplic LTP0951 C  682083  53.00         
  8 Benesová Michaela        TJ Slovan Jindrichuv SJH0651 C  553451  55.00         
  9 Lostáková Sára           TJ Lokomotiva Teplic LTP0650 C  420434  57.00         
 10 Baldrianová Eva          USK Praha            VSP0751 C  888639  59.00         
 11 Skalová Jolana           TJ Tatran Jablonec n TJN0653 C 2070854  61.00         
 12 Vakant                                                           63.00         
 13 Vakant                                                           65.00         
 14 Vakant                                                           67.00         
 15 Vakant                                                           69.00         
 16 Vakant                                                           71.00         
 17 Vakant                                                           73.00         
 18 Vakant                                                           75.00         
 19 Vakant                                                           77.00         
 20 Vakant                                                           79.00         
 
Startovka kategorie: D12         3.1km    0m 11k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Marková Hana             TJ Loko Liberec      LLI0450 C 2060281  81.00         
  2 Gladisová Karolína       Mango Shake          88C0450      4260  83.00         
  3 Karlová Anna             OK Jilemnice         JIL0352 B 2078470  85.00         
  4 Cechmánková Anna         VSK Prírodoveda - or PVP0450 C  347887  87.00         
  5 Beranová Hana            USK Praha            VSP0455 C 2021831  89.00         
  6 Nehasilová Veronika      KOB Decín            LDC0350 C  505131  91.00         
  7 Hrncírová Ivana          SK Studenec          STH0351 C  425585  93.00         
  8 Kyselová Adéla           OOB TJ Turnov        TUR0351 C   51224  95.00         
  9 Pusová Bára              OK Lokomotiva Pardub LPU0357 B 2032180  97.00         
 10 Pilná Natálie            OOS TJ Spartak Vrchl VRL0351 B  438036  99.00         
 11 Stoklasová Zuzana        SK Orientacní sporty OSN0454 C 2080908 101.00         
 12 Huková Rebeka            SK Kotlárka Praha    DKP0456 C    4246 103.00         
 13 Podrábská Alzbeta        Slavia Liberec orien VLI0451 C   49962 105.00         
 14 Zejdlíková Eliska        TJ Lokomotiva Teplic LTP0350 B  886252 107.00         
 15 Thynová Martina          TJ Slavia Hradec Krá SHK0350 B  410782 109.00         
 16 Mrkvicková Veronika      TJ Tatran Jablonec n TJN0355 C 2069097 111.00         
 17 Procházková Katerina     Sportcentrum Jicín   SJC0351 C    4285 113.00         
 18 Cabanová Tereza          Jizersky klub OB Fry FYD0450 C    8327 115.00         
 19 Tomanicová Sofie         OK Chrastava         CHA0450 C  436428 117.00         
 20 Nosková Barbora          USK Praha            VSP0457 C 2058488 119.00         
 21 Kándlová Ema             TJ Sokol Dobrichovic DCE0351 C    4230 121.00         
 22 Nejedlová Josefína       TJ Loko Liberec      LLI0350 C    4247 123.00         
 23 Veselá Pavla             SOK TJ Turnov        TUV0351 C  411516 125.00         
 24 Dítková Markéta          TJ Slovan Karlovy Va SKV0451 C  682652 127.00         
 25 Karpísková Katerina      TJ Lokomotiva Teplic LTP0450 C  232915 129.00         
 26 Richtrová Kamila         KOS Slavia VS Plzen  VPM0451 B  331467 131.00         
 27 Vakant                                                          133.00         
 28 Vakant                                                          135.00         
 29 Vakant                                                          137.00         
 30 Vakant                                                          139.00         
 31 Vakant                                                          141.00         
 32 Vakant                                                          143.00         
 33 Vakant                                                          145.00         
 34 Vakant                                                          147.00         
 35 Vakant                                                          149.00         
 
Startovka kategorie: D14         3.5km    0m 8k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Dolejsí Katerina         TJ Stadion Novy Bor  STB0199 A  434808 141.00         
  2 Masínová Anna            TJ Tatran Jablonec n TJN0152 B 2056303 143.00         
  3 Drzková Berenika         OK Lokomotiva Pardub LPU0151 B  425545 145.00         
  4 Podrábská Marie          Slavia Liberec orien VLI0251 B  207860 147.00         
  5 Budská Anna              TJ Tatran Jablonec n TJN0253 C  416830 149.00         
  6 Kochová Anna             Sportcentrum Jicín   SJC0153 A 2059737 151.00         
  7 Rydlová Adéla            TJ Tatran Jablonec n TJN0151 B 2035701 153.00         
  8 Ruzicková Vendula        OK Chrastava         CHA0252 C 2070839 155.00         
  9 Beranová Eva             USK Praha            VSP0254 C 2021832 157.00         
 10 Nedomlelová Lucie        TJ Tatran Jablonec n TJN0256 B 2069091 159.00         
 11 Lisková Adélka           OK Chrastava         CHA0254 C 2049599 161.00         
 12 Matejková Barbora        Sportcentrum Jicín   SJC0156 C 2075653 163.00         
 13 Sklíbová Mísa            TJ Tatran Jablonec n TJN0153 C 2053560 165.00         
 14 Linková Lucie            OOB TJ Turnov        TUR0251 B 2032102 167.00         
 15 Baloghová Lída           TJ Tatran Jablonec n TJN0150 C 2027211 169.00         
 16 Vejrazková Róza          Sportcentrum Jicín   SJC0151 B 2056270 171.00         
 17 Rydlová Magdaléna        TJ Tatran Jablonec n TJN0251 B 2035725 173.00         
 18 Janku Anna               Sportcentrum Jicín   SJC0252 B 2056293 175.00         
 19 Hornychová Karolína      TJ Tatran Jablonec n TJN0254 B  232506 177.00         
 20 Mullerová Anicka         SOK TJ Turnov        TUV0051 C   21645 179.00         
 21 Novotná Viktorie         TJ Tatran Jablonec n TJN0250 C  425591 181.00         
 22 Rusá Vendula             TJ Sokol Dobrichovic DCE0150 C  232737 183.00         
 23 Vakant                                                          185.00         
 24 Vakant                                                          187.00         
 25 Vakant                                                          189.00         
 26 Vakant                                                          191.00         
 27 Vakant                                                          193.00         
 28 Vakant                                                          195.00         
 29 Vakant                                                          197.00         
 30 Vakant                                                          199.00         
 
Startovka kategorie: D21A        9.0km    0m 22k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Choutková Magdaléna      Sdruz. organizátoru  SOB8851 C 2067886  70.00         
  2 Drobníková Markéta       KOB TRETRA Praha     TAP8463 C 1985821  72.00         
  3 Dundrová Lucie           OOB TJ Turnov        TUR8951 C    8059  74.00         
  4 Kozinová Jana            SK Praga Praha       PGP6651 C  502089  76.00         
  5 Myslivcová Pavla         TJ Slavia Hradec Krá SHK9352 C 2051524  78.00         
  6 Masopustová Elis         SK Praga Praha       PGP8656 C   49844  80.00         
  7 Miettinen Tiia           (FIN) MS Parma       36F9150    553319  82.00         
  8 Hirsová Gabriela         SK Zabovresky Brno   ZBM9651 A 7200367  84.00         
  9 Kozinová Anna            SK Praga Praha       PGP9350 C 7200338  86.00         
 10 Plochová Dominika        SK Kotlárka Praha    DKP8651 R 7203326  88.00         
 11 Mateju Martina           SK Praga Praha       PGP8556 E  995832  90.00         
 12 Kosová Stepánka          OK Lokomotiva Pardub LPU9460 R 2073750  92.00         
 13 Kasková Katerina         OK Chrastava         CHA7850 C  887906  94.00         
 14 Kosárková Iva            NORD Slavia Minerva  AOP8152 R   51568  96.00         
 15 Kamererová Valerie       SK Kamenice          KAM9452 C  428250  98.00         
 16 Poloprutská Markéta      OOB TJ Turnov        TUR9252 C 2020750 100.00         
 17 Procházková Klára        OK Lokomotiva Pardub LPU9451 R  940318 102.00         
 18 Hrobarová Lenka          TJ Tatran Jablonec n TJN7754 C    9482 104.00         
 19 Neradová Alena           KOB Chemopetrol Litv LIT8551 C  886283 106.00         
 20 Novotná Barbora          TJ Slavia Hradec Krá SHK8658 C 9101107 108.00         
 21 Jarosová Klára           TJ Sokol Dobrichovic DCE7950 C  416316 110.00         
 22 Omová Michaela           OOB TJ Turnov        TUR8153 E  515086 112.00         
 23 Teplá Karolína           TJ Slavia Hradec Krá SHK9251 C 1008174 114.00         
 24 Kochová Nikola           OOB TJ Turnov        TUR9358 C 9935817 116.00         
 25 Nováková Katerina        SK OK 24 Praha       OKP9450 C  887935 118.00         
 26 Zamazalová Katerina      KOB TRETRA Praha     TAP9053 C  416010 120.00         
 27 Knapová Lenka            OK Lokomotiva Pardub LPU9351 E 2011864 122.00         
 28 Rusá Sárka               SK Kamenice          KAM9157 C  331162 124.00         
 29 Bolechová Anezka         OK Lokomotiva Pardub LPU9051 C   51104 126.00         
 30 Novotná Klára            OK 99 Hradec Králové PHK9751 A 1398990 128.00         
 31 Kostálová Petra          SK Kotlárka Praha    DKP8256 C 1407425 130.00         
 32 Svobodová Lenka          OK 99 Hradec Králové PHK9551 R  995893 132.00         
 33 Dolezelová Katerina      OK Lokomotiva Pardub LPU9558 R 7200598 134.00         
 34 Izydorczyk Urszula       (POL) MKS Jelenia Gó 88P9650    886699 136.00         
 35 Neumannová Katerina      VSK Prírodoveda - or PVP9250 C    8565 138.00         
 36 Nováková Tereza          SK Kotlárka Praha    DKP9751 A  886271 140.00         
 37 Hlubucková Kristyna      SK Kamenice          KAM9551 R 7003009 142.00         
 38 Bochenková Martina       SK Kotlárka Praha    DKP8758 C  434840 144.00         
 39 Kozinová Zuzana          SK Praga Praha       PGP9650 A 7003042 146.00         
 40 Rufferová Iva            OOB TJ Turnov        TUR8354 R  822282 148.00         
 41 Hancová Petra            OK Lokomotiva Pardub LPU9659 A 1398998 150.00         
 42 Sticková Anna            TJ Loko Liberec      LLI9651 A 7200361 152.00         
 43 Horáková Veronika        OOB TJ Turnov        TUR8751 C    7785 154.00         
 44 Procházková Marie        SK Kamenice          KAM9554 A 7200333 156.00         
 45 Svobodná Sárka           SK Kotlárka Praha    DKP8850 R  887612 158.00         
 46 Boránková Karolína       SK Kamenice          KAM9550 E   53599 160.00         
 47 Gregorová Kamila         SK Chotebor          CTB8151 E  887165 162.00         
 48 Matrasová Katerina       SK Chrast            CHT8353 C 1007554 164.00         
 49 Baldrianová Barbora      USK Praha            VSP7850 C    9784 166.00         
 50 Dlouhá Marie             SK Kotlárka Praha    DKP8756 R 7875600 168.00         
 51 Horová Klára             SK Praga Praha       PGP8455 C   51659 170.00         
 52 Vakant                                                          172.00         
 53 Vakant                                                          174.00         
 54 Vakant                                                          176.00         
 55 Vakant                                                          178.00         
 56 Vakant                                                          180.00         
 57 Vakant                                                          182.00         
 58 Vakant                                                          184.00         
 59 Vakant                                                          186.00         
 60 Vakant                                                          188.00         
 61 Vakant                                                          190.00         
 62 Vakant                                                          192.00         
 63 Vakant                                                          194.00         
 64 Vakant                                                          196.00         
 65 Vakant                                                          198.00         
 
Startovka kategorie: D21B        6.5km    0m 19k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Zelená Markéta           SK Praga Praha       PGP5850 C 2080958   0.00         
  2 Burdová Adéla            OK Jiskra Novy Bor   BOR9161 C 7434894   2.00         
  3 Bozdechová Lenka         SK Praga Praha       PGP8254 C 2080966   4.00         
  4 Posseltová Tereza        TJ Tatran Jablonec n TJN9252 C  411767   6.00         
  5 Krausová Barbora         OOB TJ Sokol Troja   TJP9150 C   53504   8.00         
  6 Matejková Hana           SK Kotlárka Praha    DKP8954 C  416154  10.00         
  7 Klimplová Lenka          OK Lokomotiva Pardub LPU7951 C 1271279  12.00         
  8 Mrázová Pavla            NORD Slavia Minerva  AOP9350 C  515447  14.00         
  9 Westin Kjersti           SK Praga Praha       PGP9255 C  997856  16.00         
 10 Matousová Katerina       OOS TJ Spartak Vrchl VRL9955 B 2032127  18.00         
 11 Hanusová Michaela        OOB TJ Turnov        TUR9554 C  411564  20.00         
 12 Nováková Anezka          Baník - FIZA Ostrava AOV9251 C  336722  22.00         
 13 Balcarová Barbora        TJ Loko Liberec      LLI9751 B  434595  24.00         
 14 Knoblochová Kamila       OOS TJ Spartak Vrchl VRL8353 C    8952  26.00         
 15 Krpatová Klára           TJ Tatran Jablonec n TJN9353 C  416846  28.00         
 16 Jezková Regina           SK Praga Praha       PGP6352 C   51660  30.00         
 17 Stoklasová Daniela       SK Orientacní sporty OSN0055 B 7203325  32.00         
 18 Lostáková Ivana          TJ Lokomotiva Teplic LTP7758 C 7202864  34.00         
 19 Volfová Julie            Slavia Liberec orien VLI8051 C    7710  36.00         
 20 Skyvová Kristyna         SK SKI-OB Sternberk  STE7054 C 1007548  38.00         
 21 Stará Tereza             OOS TJ Spartak Vrchl VRL0051 C  426374  40.00         
 22 Sokolárová Sárka         OOB TJ Turnov        TUR9999 A 7202880  42.00         
 23 Jancová Jana             SK pri gymnáziu OOB  VRB9450 C  232186  44.00         
 24 Mrskocová Dana           OK Lokomotiva Pardub LPU7356 C 2049512  46.00         
 25 Vokurková Marta          TJ Tatran Jablonec n TJN7950 C  253111  48.00         
 26 Linková Alena            OOB TJ Turnov        TUR9751 A 1403419  50.00         
 27 Jezková Dominika         SK Praga Praha       PGP9053 C   51658  52.00         
 28 Sedlácková Martina       OOB TJ Turnov        TUR7959 C   53816  54.00         
 29 Novotná Martina          OK 99 Hradec Králové PHK8255 C  416264  56.00         
 30 Svíglerová Pavla         OK Lokomotiva Pardub LPU7658 C  889272  58.00         
 31 Pohoralá Anna            SKOB Roudnice nad La ROU9954 C 2023953  60.00         
 32 Mrázková Romana          Sportcentrum Jicín   SJC8351 C  500556  62.00         
 33 Fürstová Anna            TJ Loko Liberec      LLI9854 A 2056306  64.00         
 34 Soukupová Lucie          Sportcentrum Jicín   SJC8951 C   51180  66.00         
 35 Foglarová Kamila         SK Kotlárka Praha    DKP8655 C    8638  68.00         
 36 Zamrzlová Eva            Sportcentrum Jicín   SJC8759 C 2067255  70.00         
 37 Prchalová Ivana          SK SNS Smrzovka      SMR8754 C 7201202  72.00         
 38 Kolaja Ehlerová Jana     Slavia Liberec orien VLI8055 C 1398538  74.00         
 39 Zrníková Adéla           SK Orientacní sporty OSN0099 B  416210  76.00         
 40 Knapová Iva              OK Lokomotiva Pardub LPU6052 C    9316  78.00         
 41 Hoidekrová Lucie         TJ Loko Liberec      LLI9552 A  410734  80.00         
 42 Kubátová Zuzka           SK lyzování a OB Nov NPA9151 C  515421  82.00         
 43 Pavlíková Markéta        OK Chrastava         CHA0050 A  436447  84.00         
 44 Radana Kavková           VSK Prírodoveda - or PVP9999   7202869  86.00         
 45 Kalenská Dominika        SK Studenec          STH9958 A 7201776  88.00         
 46 Uhrová Zuzana            USK Praha            VSP8050 C  232062  90.00         
 47 Sirucková Daniela        xxx                  73C7650   2056292  92.00         
 48 Wagner Sophie            (GER) SG Zittau Süd  22D9110      6528  94.00         
 49 Fencíková Vladislava     TJ Jiskra Havlíckuv  JHB6553 C 7204508  96.00         
 50 Havlínová Zuzana         AC Sparta Praha      SCP8150 C   51574  98.00         
 51 Juracková Jana           OK Lokomotiva Pardub LPU6051 C    9237 100.00         
 52 Klíchová Jana            SK Severka Sumperk   SSU8151 C    9480 102.00         
 53 Fejková Marcela          Sportcentrum Jicín   SJC7751 C    9910 104.00         
 54 Kofrová Michaela         Mango Shake          88C9050      4264 106.00         
 55 Vakant                                                          108.00         
 56 Vakant                                                          110.00         
 57 Vakant                                                          112.00         
 58 Vakant                                                          114.00         
 59 Vakant                                                          116.00         
 60 Vakant                                                          118.00         
 61 Vakant                                                          120.00         
 62 Vakant                                                          122.00         
 
Startovka kategorie: D21C        4.5km    0m 11k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Alblová Lucie            SK Los Melník        LME7555 C  420448   1.00         
  2 Kulová Jana              OOB Vamberk          VAM6550 C  416317   3.00         
  3 Tomesová Daniela         Sportcentrum Jicín   SJC8451 C  981842   5.00         
  4 Stulíková Barbora        TJ Slavia Hradec Krá SHK8552 C    9161   7.00         
  5 Tesarová Anna            AC Sparta Praha      SCP8257 C   51567   9.00         
  6 Svátková Anna            SK Slavia Praha      SLP9951 C  436435  11.00         
  7 Lisková Hana             SKOB Kralupy n.Vlt.  KPY9951 C  682095  13.00         
  8 Kopecká Johana           USK Praha            VSP9950 B 2021848  15.00         
  9 Ondrejová Dita Terezie   TJ Slavia Hradec Krá SHK8550 C    9915  17.00         
 10 Zuchová Daniela          TJ Tatran Jablonec n TJN9750 B 2020749  19.00         
 11 Pilná Libuse             OOS TJ Spartak Vrchl VRL7153 C  232639  21.00         
 12 Hrncírová Lenka          SK Studenec          STH7251 C  410775  23.00         
 13 Zejdlíková Karolína      TJ Lokomotiva Teplic LTP9950 B 7200332  25.00         
 14 Kalenská Katerina        SK Studenec          STH7351 C  410777  27.00         
 15 Rutová Martina           TJ Tatran Jablonec n TJN7652 C 2067314  29.00         
 16 Kasparová Eva            OK Lokomotiva Pardub LPU7854 C 2059754  31.00         
 17 Kosková Anicka           TJ Loko Liberec      LLI9550 B 1398995  33.00         
 18 Thynová Nikola           TJ Slavia Hradec Krá SHK0051 A 2032191  35.00         
 19 Klimplová Zuzana         OK Lokomotiva Pardub LPU8151 C    9333  37.00         
 20 Hrncírová Magda          SK Studenec          STH0051 C    9044  39.00         
 21 Vydrová Markéta          OK RECO Sport        PEN8950 C    8180  41.00         
 22 Poloprutská Klára        Slavia Liberec orien VLI9750 B   49954  43.00         
 23 Freyová Michaela         SKOB Kralupy n.Vlt.  KPY6050 C  301394  45.00         
 24 Drzková Markéta          OK Lokomotiva Pardub LPU7670 C    9281  47.00         
 25 Kosková Vlasta           TJ Loko Liberec      LLI6351 C  410719  49.00         
 26 Streglová Andrea         OOS TJ Spartak Vrchl VRL7552 C  206478  51.00         
 27 Kyselová Nela            SKOB Roudnice nad La ROU9951 C  434804  53.00         
 28 Nosková Pavla            USK Praha            VSP7261 C 2058494  55.00         
 29 Vlastníková Lucie        OK Jilemnice         JIL7554 C 2060258  57.00         
 30 Spicarová Michaela       Sportcentrum Jicín   SJC8754 C    9971  59.00         
 31 Richtrová Lucie          KOS Slavia VS Plzen  VPM7451 C  331267  61.00         
 32 Pustaiová Romana         TJ Tatran Jablonec n TJN6851 C  434578  63.00         
 33 Pipková Tána             OK Lokomotiva Pardub LPU7156 C 2049550  65.00         
 34 Thorová Markéta          OOB TJ Turnov        TUR9952 B    6886  67.00         
 35 Müllerová Petra          OOB Vamberk          VAM9098 C 2045224  69.00         
 36 Hanusová Zdena           Sportcentrum Jicín   SJC7253 C    9962  71.00         
 37 Hancová Alice            OOS TJ Spartak Vrchl VRL7052 C  206480  73.00         
 38 Zlámalová Nikola         Sportcentrum Jicín   SJC9951 B 2056287  75.00         
 39 Piwko Gabiela            (POL) MKS Jelenia Gó 88P0050   2076143  77.00         
 40 Krpatová Zuzana          OK Lokomotiva Pardub LPU7558 C  253351  79.00         
 41 Wanková Dita             OOS TJ Spartak Vrchl VRL7151 C  331619  81.00         
 42 Brozová Aneta            OOB TJ Turnov        TUR9453 C    8213  83.00         
 43 Jankowska Joanna         (POL) MKS Jelenia Gó 88P9651   2028217  85.00         
 44 Hájková Anna             OOB TJ Turnov        TUR0051 C    7782  87.00         
 45 Novotná Jirina           OK Lokomotiva Pardub LPU5654 C    9290  89.00         
 46 Sebková Jana             SK Kotlárka Praha    DKP9250 C 2025359  91.00         
 47 Matousová Petra          OOS TJ Spartak Vrchl VRL7154 C  331359  93.00         
 48 Synková Petra            OK Doksy             DOK7950 C 7200372  95.00         
 49 Smith Lucie              OOS TJ Spartak Vrchl VRL7353 C    8966  97.00         
 50 Penicková Martina        TJ Tatran Jablonec n TJN0052 C 2069075  99.00         
 51 Stará Petra              OOS TJ Spartak Vrchl VRL7354 C  425562 101.00         
 52 Svihovská Eva            Sportcentrum Jicín   SJC8352 C    9988 103.00         
 53 Lennerová Hana           OK Lokomotiva Pardub LPU8952 C    9278 105.00         
 54 Vejrostová Lenka         SKOB Kralupy n.Vlt.  KPY8853 C  330691 107.00         
 55 Janku Radka              Sportcentrum Jicín   SJC7353 C 2056264 109.00         
 56 Poloprutská Lucie        Slavia Liberec orien VLI9950 B   49951 111.00         
 57 Pachnerová Dominika      OK Chrastava         CHA7750 C 7500077 113.00         
 58 Eliska Sieglová          SK Praga Praha       PGP9954   7201197 115.00         
 59 Vakant                                                          117.00         
 60 Vakant                                                          119.00         
 61 Vakant                                                          121.00         
 62 Vakant                                                          123.00         
 63 Vakant                                                          125.00         
 64 Vakant                                                          127.00         
 65 Vakant                                                          129.00         
 66 Vakant                                                          131.00         
 67 Vakant                                                          133.00         
 68 Vakant                                                          135.00         
 69 Vakant                                                          137.00         
 70 Vakant                                                          139.00         
 
Startovka kategorie: D35         7.1km    0m 19k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Izáková Ivana            VSTJ Ekonom Praha    EKP7453 C  361968 110.00         
  2 Novotná Jana             Slavia Liberec orien VLI7350 C 2058476 112.00         
  3 Asterová Jana            SKOB STAVIMAT Slany  SLA7451 C  442858 114.00         
  4 Nosek Martina            OB Rozmaryn Litomeri DLT7251 C  236061 116.00         
  5 Jezková Romana           OK Jilemnice         JIL7552 C 2075623 118.00         
  6 Nehasilová Zuzana        KOB Decín            LDC7150 C 7121314 120.00         
  7 Dítkova Jitka            TJ Slovan Karlovy Va SKV7752 C  682676 122.00         
  8 Simerková Olga           SK Praga Praha       PGP7551 C  682094 124.00         
  9 Myslivcová Lenka         TJ Slavia Hradec Krá SHK7051 C  515465 126.00         
 10 Podrábská Marie          Slavia Liberec orien VLI7451 C 1400433 128.00         
 11 Skorpilová Jana          Sportcentrum Jicín   SJC7451 C  211303 130.00         
 12 Pannová Vendula          NORD Slavia Minerva  AOP7750 C 2075664 132.00         
 13 Prusová Markéta          USK Praha            VSP7256 C   53160 134.00         
 14 Haková Magda             SK Praga Praha       PGP7651 C 2051544 136.00         
 15 Beranová Iva             USK Praha            VSP7150 C 2021834 138.00         
 16 Dolejsí Lenka            TJ Stadion Novy Bor  STB7499 C  434839 140.00         
 17 Folprechtová Katerina    SOK TJ Turnov        TUV7499    416221 142.00         
 18 Sklíbová Jana            SOOB Spartak Rychnov SRK7651 C    9503 144.00         
 19 Teplá Hana               TJ Slavia Hradec Krá SHK6561 C    9125 146.00         
 20 Huková Petra             OOB TJ Sokol Troja   TJP7350 C  411756 148.00         
 21 Kroniková Jana           TJ Slavia Hradec Krá SHK7350 C 2049540 150.00         
 22 Karlová Katerina         OK Jilemnice         JIL7553 C  425574 152.00         
 23 Pavlíková Klára          KOB Chemopetrol Litv LIT7451 C    8111 154.00         
 24 Malá Vera                OK Jilemnice         JIL7752 C    9077 156.00         
 25 Marková Jana             TJ Loko Liberec      LLI7152 C 2049529 158.00         
 26 Ctrnáctová Magdalena     SK Praga Praha       PGP7151 C  231924 160.00         
 27 Mestková Lucie           Tempo Praha          TEP7850 C   49546 162.00         
 28 Hermánková Pavla         OOB TJ Turnov        TUR7777 C    8062 164.00         
 29 Pohoralá Karolína        SKOB Roudnice nad La ROU6850 C 2023951 166.00         
 30 Sitrová Lucie            OK Lokomotiva Plzen  LPM7857   2080976 168.00         
 31 Hoetzelová Zuzana        OB Jenisovice        JEN7754 C 2060294 170.00         
 32 Ida Balusková            SK OK 24 Praha       OKP7350    232750 172.00         
 33 Vakant                                                          174.00         
 34 Vakant                                                          176.00         
 35 Vakant                                                          178.00         
 36 Vakant                                                          180.00         
 37 Vakant                                                          182.00         
 38 Vakant                                                          184.00         
 39 Vakant                                                          186.00         
 40 Vakant                                                          188.00         
 41 Vakant                                                          190.00         
 42 Vakant                                                          192.00         
 
Startovka kategorie: D45         5.2km    0m 16k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Kábrtová Iva             OK RECO Sport        PEN6350 C  232387 100.00         
  2 Tichovská Hana           SK Praga Praha       PGP6652 C   51676 102.00         
  3 Tihonová Jindra          KOB TRETRA Praha     TAP6253 C  232161 104.00         
  4 Pavlíková Pavla          OK Chrastava         CHA6551 C   51533 106.00         
  5 Picková Helena           TJ Tatran Jablonec n TJN6952 C  416843 108.00         
  6 Mudrová Martina          TJ Sokol Hostivice   HCE6451 C   51984 110.00         
  7 Klasková Katerina        SK Kotlárka Praha    DKP6750 C   49806 112.00         
  8 Kavková Dana             AC Sparta Praha      SCP6150 C  446418 114.00         
  9 Sebková Helena           SK Kotlárka Praha    DKP6751 C  889283 116.00         
 10 Zdimerová Monika         SK Los Melník        LME6950 C  232357 118.00         
 11 Illnerová Daniela        SK Kotlárka Praha    DKP6651 C  231939 120.00         
 12 Burdová Simona           KOB Decín            LDC6851 C  440493 122.00         
 13 Thynová Ivana            TJ Slavia Hradec Krá SHK6651 C 2017663 124.00         
 14 Forstová Lenka           VSSK MFF UK Praha    MFP6850 C 2079501 126.00         
 15 Posseltová Romana        TJ Tatran Jablonec n TJN7050 C  410359 128.00         
 16 Sieglová Dagmar          VSSK MFF UK Praha    MFP7050 C  443075 130.00         
 17 Kettnerová Lenka         TJ Sokol Hostivice   HCE6450 C 7202877 132.00         
 18 Hlavatá Pavla            PAT Praha            45X7050    253812 134.00         
 19 Novotná Neyrinck Markéta USK Praha            VSP7051 C    7911 136.00         
 20 Horáková Petra           TJ Loko Liberec      LLI6953 C    8547 138.00         
 21 Zalabová Martina         Sportcentrum Jicín   SJC6657 C    9932 140.00         
 22 Jermanová Eva            TJ Tatran Jablonec n TJN6150 C  425590 142.00         
 23 Hindráková Martina       Lokomotiva Trutnov   LTU6451 C 7201808 144.00         
 24 Wagner Martina           (GER) SG Zittau Süd  22D6404      6502 146.00         
 25 Poloscuková Monika       SKOB SIG-MAT Mladá B SMB6551 C    7722 148.00         
 26 Procházková Miluse       TJ Sokol Dobrichovic DCE5450 C   51966 150.00         
 27 Nováková Irena           SK OK 24 Praha       OKP6651 C  236111 152.00         
 28 Mrázová Pavla            TJ Sokol Dobrichovic DCE5550 C    7868 154.00         
 29 Zuzánková Ruzena         TJ Tatran Jablonec n TJN6051 C    8256 156.00         
 30 Svobodová Lenka          SKOB Roudnice nad La ROU6650 C 2043618 158.00         
 31 Linková Iva              OOB TJ Turnov        TUR6850 C   51809 160.00         
 32 Müllerová Zorka          OOB Vamberk          VAM6767 C  981805 162.00         
 33 Gorcicová Ivana          OK Chrastava         CHA6550 C    8179 164.00         
 34 Cincibusová Ivana        VSTJ Stavební fakult FSP6651 C    8668 166.00         
 35 Neumannová Renata        VSK Prírodoveda - or PVP6650 C   51580 168.00         
 36 Perinková Irena          KPKS BETA Brno       BBM6550 C  331257 170.00         
 37 Nováková Marie           SK OK 24 Praha       OKP6953 C   51681 172.00         
 38 Benesová Iva             TJ Slovan Jindrichuv SJH7051 C     109 174.00         
 39 Veljaciková Markéta      AC Sparta Praha      SCP6451 C  336735 176.00         
 40 Benesová Iva             Sportcentrum Jicín   SJC6151 C    9908 178.00         
 41 Pelikánová Lucie         VSSK MFF UK Praha    MFP6950 C  410387 180.00         
 42 Fürstová Katka           TJ Loko Liberec      LLI6950 C 2032126 182.00         
 43 Kyselová Jana            SKOB Roudnice nad La ROU7050 C 2043619 184.00         
 44 Rydlová Magda            TJ Tatran Jablonec n TJN6850 C    7726 186.00         
 45 Vakant                                                          188.00         
 46 Vakant                                                          190.00         
 47 Vakant                                                          192.00         
 48 Vakant                                                          194.00         
 49 Vakant                                                          196.00         
 50 Vakant                                                          198.00         
 51 Vakant                                                          200.00         
 52 Vakant                                                          202.00         
 
Startovka kategorie: D55         4.4km    0m 13k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Sevcíková Alena          OK Chrastava         CHA5351 C    8165  84.00         
  2 Strossová Jirina         TJ Sokol Dobrichovic DCE5650 C    7870  86.00         
  3 Korejcíková Dáda         TJ Loko Liberec      LLI5550 C    8546  88.00         
  4 Bradnová Vera            OK Chrastava         CHA5550 C    8168  90.00         
  5 Omová Jana               OOB TJ Turnov        TUR5150 C 2025351  92.00         
  6 Lukavcová Lenka          TJ Tatran Jablonec n TJN5452 C    8259  94.00         
  7 Wolkerová Dagmar         OOB TJ Sokol Troja   TJP5250 C   51289  96.00         
  8 Kadavá Eva               OK Chrastava         CHA5750 C    8171  98.00         
  9 Konopácová Jana          OOB TJ Turnov        TUR5650 C    8208 100.00         
 10 Böhmová Eva              TJ Tatran Jablonec n TJN5450 C  232515 102.00         
 11 Matousková Marie         TJ LIAZ Jablonec nad LJN5550      7742 104.00         
 12 Kadecková Jana           OB Jenisovice        JEN5651 C  411563 106.00         
 13 Nedvídková Jitka         OB Rozmaryn Litomeri DLT5151 C    5991 108.00         
 14 Zavadilová Nada          AC Sparta Praha      SCP5450 C  336750 110.00         
 15 Kalibánová Jirina        SK lyzování a OB Nov NPA5351 C 2060217 112.00         
 16 Vakant                   Vakant               VAK               114.00         
 17 Saffková Zuzana          OK Chrastava         CHA5150 C    8162 116.00         
 18 Fejlková Alice           TJ Slavia Hradec Krá SHK5351 C    9107 118.00         
 19 Vajcová Hana             OK Chrastava         CHA5651 C    8566 120.00         
 20 Karmazínová Ivana        Slavia Liberec orien VLI5150 C   51216 122.00         
 21 Malá Jitka               KOB Kamenicky Senov  KAS5451 C    8166 124.00         
 22 Zlesáková Vlasta         OK Jilemnice         JIL5362 C    9068 126.00         
 23 Vakant                                                          128.00         
 24 Vakant                                                          130.00         
 25 Vakant                                                          132.00         
 26 Vakant                                                          134.00         
 27 Vakant                                                          136.00         
 28 Vakant                                                          138.00         
 29 Vakant                                                          140.00         
 30 Vakant                                                          142.00         
 
Startovka kategorie: D65         3.5km    0m 8k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Kubíková Hela            TJ Loko Liberec      LLI4851 C    8242 101.00         
  2 Dohnalová Dana           USK Praha            VSP5050 C   51645 103.00         
  3 Kutácková Stanislava     Lokomotiva Trutnov   LTU4751 C  405955 105.00         
  4 Hankovská Jana           SK Praga Praha       PGP4050 C   51698 107.00         
  5 Rysavá Lubomíra          OOB TJ Sokol Troja   TJP4750 C   53540 109.00         
  6 Pospísilová Jana         KOB Decín            LDC4451 C  232341 111.00         
  7 Folprechtová Marie       OOB TJ Turnov        TUR4250 C    8212 113.00         
  8 Strojsová Jaroslava      KOB Kamenicky Senov  KAS4350 C    8228 115.00         
  9 Dvoráková Ladislava      SK Praga Praha       PGP4451 C   52096 117.00         
 10 Nejezchlebová Vera       KOB Kamenicky Senov  KAS4551 C   51384 119.00         
 11 Krausová Marie           TJ Loko Liberec      LLI4451 C   51214 121.00         
 12 Kasková Eva              OK Chrastava         CHA4650 C    8152 123.00         
 13 Vakant                                                          125.00         
 14 Vakant                                                          127.00         
 15 Vakant                                                          129.00         
 16 Vakant                                                          131.00         
 17 Vakant                                                          133.00         
 18 Vakant                                                          135.00         
 19 Vakant                                                          137.00         
 20 Vakant                                                          139.00         
 
Startovka kategorie: H10         2.1km    0m 9k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Maly Antonín             OK Jilemnice         JIL0501 C   53225  81.00         
  2 Hoetzel Hugo             OB Jenisovice        JEN0503 C 2060291  83.00         
  3 Dejnozka Martin          TJ Tatran Jablonec n TJN0600 C 2035718  85.00         
  4 Tomásek Prokop           SOK TJ Turnov        TUV0701 C   23770  87.00         
  5 Kándl Matej              TJ Sokol Dobrichovic DCE0500 C    4228  89.00         
  6 Hermánek Petr            OOB TJ Turnov        TUR0500 C    8020  91.00         
  7 Milota Jakub             SK Kamenice          KAM0503 C    4231  93.00         
  8 Klust Jan                OK Chrastava         CHA0702 C 2070858  95.00         
  9 Simerka Ondrej           SK Praga Praha       PGP0800 C 2067935  97.00         
 10 Hubácek David            TJ Tatran Jablonec n TJN0602 C 2056269  99.00         
 11 Kucera Filip             OK Chrastava         CHA0501 C    4213 101.00         
 12 Míka Bertík              TJ Tatran Jablonec n TJN0601 C 2067319 103.00         
 13 Janku Stepán             Sportcentrum Jicín   SJC0501 C 2056294 105.00         
 14 Stichhauer Adam          OK Lokomotiva Pardub LPU0603 C 2035729 107.00         
 15 Vrestál Antonín          OOB TJ Turnov        TUR0604 C 1403051 109.00         
 16 Cechmánek Václav         VSK Prírodoveda - or PVP0600 C    8575 111.00         
 17 Zrník Tomás              SK Orientacní sporty OSN0606 C    9579 113.00         
 18 Mencl Josef              USK Praha            VSP0602 C 2021850 115.00         
 19 Vesely Václav            SOK TJ Turnov        TUV0601 C  411598 117.00         
 20 Rokos Marek              TJ Tatran Jablonec n TJN0500 C 2049534 119.00         
 21 Vakant                                                          121.00         
 22 Vakant                                                          123.00         
 23 Vakant                                                          125.00         
 24 Vakant                                                          127.00         
 25 Vakant                                                          129.00         
 26 Vakant                                                          131.00         
 27 Vakant                                                          133.00         
 28 Vakant                                                          135.00         
 29 Vakant                                                          137.00         
 30 Vakant                                                          139.00         
 
Startovka kategorie: H12         3.1km    0m 11k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Izák Daniel              VSTJ Ekonom Praha    EKP0400 C  336137   1.00         
  2 Krpata Michal            OK Lokomotiva Pardub LPU0403 C 2035734   3.00         
  3 Tuma Simon               KOB TRETRA Praha     TAP0400 C 2075696   5.00         
  4 Hejna Igor               USK Praha            VSP0407 C  411602   7.00         
  5 Ekert Tomás              Slavia Liberec orien VLI0302 C 2078461   9.00         
  6 Hejna Viktor             USK Praha            VSP0408 C  411604  11.00         
  7 Novotny Jaromír          Slavia Liberec orien VLI0300 C 2058474  13.00         
  8 Bolehovsky Daniel        VSTJ Ekonom Praha    EKP0508 B 2073716  15.00         
  9 Dejnozka Vojtech         TJ Tatran Jablonec n TJN0300 B 2027224  17.00         
 10 Tichy Lubomír            TJ Slavia Hradec Krá SHK0303 B    9828  19.00         
 11 Rehor Vojta              TJ Tatran Jablonec n TJN0303 B 2056291  21.00         
 12 Zakouril Matyás          USK Praha            VSP0400 C  232616  23.00         
 13 Hejna Hynek              TJ Loko Liberec      LLI0300 C    4220  25.00         
 14 Ruzicka Jan              Slavia Liberec orien VLI0303 C    4222  27.00         
 15 Cerník Adam              TJ Slavia Hradec Krá SHK0404 C 2073723  29.00         
 16 Rind Matyás              TJ Loko Liberec      LLI0400 C 2060282  31.00         
 17 Procinger Jakub          OOS TJ Spartak Vrchl VRL0305 C    4234  33.00         
 18 Mellan Jonás             SOK TJ Turnov        TUV0308 B  888622  35.00         
 19 Stichhauer Daniel        OK Lokomotiva Pardub LPU0405 C 2049515  37.00         
 20 Baldrian Tomás           USK Praha            VSP0405 C 9200730  39.00         
 21 Dohnálek Tomás           TJ Slavia Hradec Krá SHK0403 C 1400421  41.00         
 22 Prusa Dominik            USK Praha            VSP0406 C 2032107  43.00         
 23 Pavlík Matej             KOB Chemopetrol Litv LIT0401 C    8112  45.00         
 24 Bicík Stepán             SOK TJ Turnov        TUV0405 C  411519  47.00         
 25 Zaboril Ondrej           OB Jenisovice        JEN0401 C    7780  49.00         
 26 Fábera David             TJ Slavia Hradec Krá SHK0305 C   51500  51.00         
 27 Stregl Matyás            OOS TJ Spartak Vrchl VRL0301 B 2017678  53.00         
 28 Nosek Daniel             USK Praha            VSP0409 C  446366  55.00         
 29 Tesar Zdenek             Sportcentrum Jicín   SJC0401 C 2053544  57.00         
 30 Peterka Jakub            TJ Loko Liberec      LLI0404 B 9101104  59.00         
 31 Vakant                                                           61.00         
 32 Kabát Martin             VSTJ Ekonom Praha    EKP0412 C  232189  63.00         
 33 Tkác Matej               TJ Tatran Jablonec n TJN0401 C 2027207  65.00         
 34 Vakant                                                           67.00         
 35 Vakant                                                           69.00         
 36 Vakant                                                           71.00         
 37 Vakant                                                           73.00         
 38 Vakant                                                           75.00         
 39 Vakant                                                           77.00         
 40 Maly Evzen ml.           OK Jilemnice         JIL0301 C   53224  79.00         
 
Startovka kategorie: H14         4.0km    0m 10k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Puchalsky Jan            USK Praha            VSP0101 C 2021836  41.00         
  2 Rokos Michal             TJ Tatran Jablonec n TJN0107 C 2027215  43.00         
  3 Bradác David             TJ Loko Liberec      LLI0203 B 2032132  45.00         
  4 Procinger Jan            OOS TJ Spartak Vrchl VRL0102 C    4233  47.00         
  5 Melisík Martin           KOB TRETRA Praha     TAP0200 C 2080913  49.00         
  6 Klaska Martin            SK Kotlárka Praha    DKP0100 C    9889  51.00         
  7 Jirman Filip             SOK TJ Turnov        TUV0212 C  231522  53.00         
  8 Pipek Ondrej             OK Lokomotiva Pardub LPU0203 B 2032156  55.00         
  9 Synek Petr               OK Doksy             DOK0200 B 2053519  57.00         
 10 Adamec Martin            TJ Tatran Jablonec n TJN0106 B 2045202  59.00         
 11 Kríz Petr                TJ Lokomotiva Teplic LTP0205 C  232918  61.00         
 12 Jezek Jakub              OK Jilemnice         JIL0104 B 2035716  63.00         
 13 Krampera Tomás           OOS TJ Spartak Vrchl VRL0103 C    4271  65.00         
 14 Smol David               OK Doksy             DOK0100 B 2053509  67.00         
 15 Ruta Matyás              TJ Tatran Jablonec n TJN0102 C 2032159  69.00         
 16 Muller Ondra             SOK TJ Turnov        TUV0214 C   23777  71.00         
 17 Bolehovsky Michal        VSTJ Ekonom Praha    EKP0200 C  301169  73.00         
 18 Burgr Jan                TJ Loko Liberec      LLI0202 C 2070859  75.00         
 19 Pavlík Ondrej            KOB Chemopetrol Litv LIT0101 C    8106  77.00         
 20 Forst Antonín            VSSK MFF UK Praha    MFP0101 B  218851  79.00         
 21 Bíly Jakub               TJ Lokomotiva Teplic LTP0104 B  434575  81.00         
 22 Kozina Stepán            SK Praga Praha       PGP0300 B    9877  83.00         
 23 Zalaba Tomás             Sportcentrum Jicín   SJC0101 B 2053545  85.00         
 24 Prusa Krystof            USK Praha            VSP0102 C 2020707  87.00         
 25 Mrskoc Marek             OK Lokomotiva Pardub LPU0205 B 2049513  89.00         
 26 Tuma Matej               Sportcentrum Jicín   SJC0202 B 2056295  91.00         
 27 Horák Jaroslav           TJ Loko Liberec      LLI0102 C 2032134  93.00         
 28 Richtr Lukás             KOS Slavia VS Plzen  VPM0204 A 2042518  95.00         
 29 Janas Petr               SK Praga Praha       PGP0200 B 2060249  97.00         
 30 Hájek Krystof            SOK TJ Turnov        TUV0203 B  886280  99.00         
 31 Kruk Wojciech            (POL) MKS Jelenia Gó 88P0100   2053614 101.00         
 32 Budsky Ondrej            TJ Tatran Jablonec n TJN0105 B 1398985 103.00         
 33 Pohoraly Hugo            SKOB Roudnice nad La ROU0103 C 2023957 105.00         
 34 Sedlácek Filip           TJ Tatran Jablonec n TJN0110 C 2067344 107.00         
 35 Vakant                                                          109.00         
 36 Mühlbach Ales            SK Studenec          STH0104 C  303925 111.00         
 37 Matyás Siegl             SK Praga Praha       PGP0104   7201196 113.00         
 38 Vakant                                                          115.00         
 39 Vakant                                                          117.00         
 40 Vakant                                                          119.00         
 41 Vakant                                                          121.00         
 42 Vakant                                                          123.00         
 43 Vakant                                                          125.00         
 44 Vakant                                                          127.00         
 45 Hallman Marek            SOK TJ Turnov        TUV0204 C   22779 129.00         
 
Startovka kategorie: H21A       11.4km    0m 26k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Habán Ivo                Slavia Liberec orien VLI7707 C   53226   0.00         
  2 Paclík Roman             TJ Slavia Hradec Krá SHK7801 C 7202780   2.00         
  3 Masata Roman             OK 99 Hradec Králové PHK7107 C  515050   4.00         
  4 Netuka Vojtech           TJ Slavia Hradec Krá SHK9701 A 1396847   6.00         
  5 Henych Petr              Slavia Liberec orien VLI6001 C  515132   8.00         
  6 Procházka David          OK Lokomotiva Pardub LPU9113 E  515162  10.00         
  7 Horák Patrik             OOB TJ Turnov        TUR9502 R 9001001  12.00         
  8 Rusy Tomás               SK Kamenice          KAM9301 C 2051509  14.00         
  9 Hora Vojtech             SK Praga Praha       PGP8301 C 1006283  16.00         
 10 Mateju Michal            Slavia Liberec orien VLI7702 C  887154  18.00         
 11 Prásil Ondrej            Sportcentrum Jicín   SJC8401 C    9705  20.00         
 12 Ptácek Pavel             KPKS BETA Brno       BBM9600 A  886286  22.00         
 13 Smol Marcel              OK Doksy             DOK7300 C 2053516  24.00         
 14 Tomes Jaroslav           SK Kotlárka Praha    DKP8109 C  416025  26.00         
 15 Glonek Jakub             NORD Slavia Minerva  AOP9602 A 1625050  28.00         
 16 Cech Jan                 OK Jihlava           SJI9601 A 7003044  30.00         
 17 Matras Tomás             SK Chrast            CHT8001 C   51980  32.00         
 18 Wolf Filip               OOB TJ Turnov        TUR9701 A 9101181  34.00         
 19 Kettner Vojtech          SK Kamenice          KAM9601 A  897360  36.00         
 20 Navrátil Boris           NORD Slavia Minerva  AOP9202 C  515444  38.00         
 21 Zrník Tomás              SK Orientacní sporty OSN7118 C 1398988  40.00         
 22 Fiala Petr               OK Lokomotiva Pardub LPU8701 C 7201198  42.00         
 23 Nyvlt Martin             SK Kotlárka Praha    DKP8200 C 1207407  44.00         
 24 Kopecky Tomás            OOB TJ Turnov        TUR8901 C   51539  46.00         
 25 Semerád Antonín          SK Kotlárka Praha    DKP9801 A 1394693  48.00         
 26 Melichar Vojtech         TJ Loko Liberec      LLI9802 A 7200375  50.00         
 27 Kobr Tomás               Slavia Liberec orien VLI8901 C 1969696  52.00         
 28 Svihovsky Jaromír        Sportcentrum Jicín   SJC8005 C  500263  54.00         
 29 Losman Petr              OK 99 Hradec Králové PHK7901 E  515420  56.00         
 30 Kabát Jan                VSTJ Ekonom Praha    EKP6912 C  886298  58.00         
 31 Kazda Ondrej             Sportcentrum Jicín   SJC8202 C  886288  60.00         
 32 Fodor Petr               OOB TJ Turnov        TUR8103 R  981821  62.00         
 33 Mrázek Jan               Sportcentrum Jicín   SJC8102 E  771771  64.00         
 34 Pavlovec Jan             OK Jiskra Novy Bor   BOR9503 R 9200728  66.00         
 35 Istolahti Tuomo          (FIN) Finland - non  31F8900    340802  68.00         
 36 Mateju Lubos             SK Praga Praha       PGP7601 R  682623  70.00         
 37 Holas Ondrej             OOB TJ Turnov        TUR8501 C  515048  72.00         
 38 Sabatka Zdenek           OK 99 Hradec Králové PHK8900 C    9189  74.00         
 39 Lenner Miroslav          OK Lokomotiva Pardub LPU8605 C 1403417  76.00         
 40 Dzioba Mateusz           (POL) MKS Jelenia Gó 88P9500   7200176  78.00         
 41 Semík Ondrej             SK Kamenice          KAM9401 E  920683  80.00         
 42 Zajíc Vítezslav          KOB TRETRA Praha     TAP8610 C  515469  82.00         
 43 Pospísil Ondrej          SK Kotlárka Praha    DKP8717 C 7202874  84.00         
 44 Kozák Petr               SK Kamenice          KAM6501 C   51733  86.00         
 45 Mudrák Stepán            TJ Slovan Luhacovice LCE9601 A  889308  88.00         
 46 Schulhof Jan             OOB TJ Turnov        TUR8900 C   51225  90.00         
 47 Kettner Lukás            SK Kamenice          KAM9403 R  887640  92.00         
 48 Cahel Marek              TJ Slovan Luhacovice LCE8803 C  889288  94.00         
 49 Pasek Frantisek          SK Kamenice          KAM7600 C  523000  96.00         
 50 Zakouril Vít             OOB TJ Turnov        TUR9301 C  886823  98.00         
 51 Synek Antonín            OK Doksy             DOK7800 C 7200371 100.00         
 52 Kosárek Pavel            NORD Slavia Minerva  AOP7102 C   52296 102.00         
 53 Lusticky Martin          OOB TJ Turnov        TUR8700 R 2035709 104.00         
 54 Janda Martin             KOB Dobruska         DOB8002 C  920696 106.00         
 55 Benes Jan                Sportcentrum Jicín   SJC8703 R  886513 108.00         
 56 Horácek Michal           Slavia Liberec orien VLI7700 R  500290 110.00         
 57 Maciej Hewelt            (POL) UKS Azymut 45  63P9999    500662 112.00         
 58 Wanek Adam               OK Lokomotiva Pardub LPU9505 R 1602634 114.00         
 59 Neumann Vojtech          VSK Prírodoveda - or PVP9400 C 1403421 116.00         
 60 Sabatka Petr             OK Lokomotiva Pardub LPU8106 C    9269 118.00         
 61 Nykodym Milos            SK Zabovresky Brno   ZBM9005 E 1003623 120.00         
 62 Fürst Matous             TJ Loko Liberec      LLI9603 A 7003006 122.00         
 63 Masata Matej             OK 99 Hradec Králové PHK9601 A 2045215 124.00         
 64 Kostejn Vít              OK Doksy             DOK9800 A  888634 126.00         
 65 Dlabaja Tomás            OOB TJ Turnov        TUR8303 R  500850 128.00         
 66 Weiner Jakub             TJ Slavia Hradec Krá SHK7911 C    9140 130.00         
 67 Vakant                                                          132.00         
 68 Vakant                                                          134.00         
 69 Vakant                                                          136.00         
 70 Vakant                                                          138.00         
 71 Vakant                                                          140.00         
 72 Vakant                                                          142.00         
 73 Vakant                                                          144.00         
 74 Vakant                                                          146.00         
 75 Vakant                                                          148.00         
 76 Vakant                                                          150.00         
 77 Vakant                                                          152.00         
 78 Vakant                                                          154.00         
 
Startovka kategorie: H21B        9.4km    0m 23k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Nehasil Vladislav        KOB Decín            LDC7101 C 7111213   1.00         
  2 Gregoriades Zdenek       SK Meteor Kacerov Pr MKP5400 C   51653   3.00         
  3 Mrkvicka Jirí            TJ Tatran Jablonec n TJN7101 C 2020748   5.00         
  4 Hladík Frantisek         SK Studenec          STH9203 C  405965   7.00         
  5 Drzka Stepán             OK Lokomotiva Pardub LPU7604 C 2073755   9.00         
  6 Lucerski Maciej          (POL) MKS Jelenia Gó 88P9700   2076142  11.00         
  7 Kondrát Martin           SK Praga Praha       PGP6501 C 2067946  13.00         
  8 Melichar Petr            TJ Loko Liberec      LLI0001 A 1398996  15.00         
  9 Jirku Roman              OK Jihlava           SJI8309 C  301273  17.00         
 10 Hopanyuk Anatoliy        SK Kotlárka Praha    DKP7900 C  682700  19.00         
 11 Forejt Michal            SKOB Roudnice nad La ROU9002 C   51437  21.00         
 12 Polák Jaroslav           OK Chrastava         CHA7500 C 7201775  23.00         
 13 Vokurka Jan              TJ Tatran Jablonec n TJN7501 C  253145  25.00         
 14 Lohr Ivo                 AC Sparta Praha      SCP6801 C  442853  27.00         
 15 Nagy Josef               TJ Tatran Jablonec n TJN0006 B 2069092  29.00         
 16 Skyva Petr               SK SKI-OB Sternberk  STE6501 C 1007547  31.00         
 17 Severyn Otto             HO Komorní vytah     4ZC7400      4218  33.00         
 18 Vrabec Ondrej            AC Sparta Praha      SCP8303 C   51558  35.00         
 19 Pavlík Libor             KOB Chemopetrol Litv LIT7605 C    8124  37.00         
 20 Oma Jakub                OOB TJ Turnov        TUR8002 C  800320  39.00         
 21 Lestínsky Tomás          KOB Dobruska         DOB7801 C 2027232  41.00         
 22 Balogh Jan               TJ Tatran Jablonec n TJN7500 C 2032176  43.00         
 23 Cechlovsky Jan           OK Chrastava         CHA9300 C    8200  45.00         
 24 Antos Filip              SK lyzování a OB Nov NPA8001 C    9698  47.00         
 25 Kríz Libor               OK Lokomotiva Pardub LPU7804 C  780722  49.00         
 26 Pitra Martin             SK Chrast            CHT9204 C   52315  51.00         
 27 Novotny Tomás            OK 99 Hradec Králové PHK8101 C    9410  53.00         
 28 Zlámal David             Sportcentrum Jicín   SJC9603 A 2053542  55.00         
 29 Klaska Pavel             SK Kotlárka Praha    DKP9301 C 1700077  57.00         
 30 Szeliga Bartosz          (POL) MKS Jelenia Gó 88P9600   2053614  59.00         
 31 Novák Jirí               SK lyzování a OB Nov NPA7502 C  682098  61.00         
 32 Kutílek Jakub            OK Lokomotiva Pardub LPU8609 C 2079499  63.00         
 33 Nejman Stanislav         OOB TJ Turnov        TUR9500 A  330671  65.00         
 34 Nehasil David            OK Jiskra Novy Bor   BOR7713 C  995805  67.00         
 35 Janecek Mirek            TJ Tatran Jablonec n TJN9804 A 2027208  69.00         
 36 Burda Matej              OK Jiskra Novy Bor   BOR9608 A 7667667  71.00         
 37 Picek Jan                TJ Tatran Jablonec n TJN9101 C  416840  73.00         
 38 Silhavy Jakub            OK Lokomotiva Plzen  LPM8500 C   51151  75.00         
 39 Neumann Tomás            VSK Prírodoveda - or PVP8900 C  301117  77.00         
 40 Sedlák Radek             SOOB Spartak Rychnov SRK7503 C  995872  79.00         
 41 Krejsa Martin            SK Chrast            CHT9001 C   52161  81.00         
 42 Khel Richard             AC Sparta Praha      SCP7500 C 7202899  83.00         
 43 Janas Petr               SK Praga Praha       PGP7106 C 7201200  85.00         
 44 Vakant                                                           87.00         
 45 Vakant                                                           89.00         
 46 Vakant                                                           91.00         
 47 Vakant                                                           93.00         
 48 Vakant                                                           95.00         
 49 Vakant                                                           97.00         
 50 Vakant                                                           99.00         
 51 Vakant                                                          101.00         
 52 Vakant                                                          103.00         
 53 Vakant                                                          105.00         
 54 Vakant                                                          107.00         
 55 Vakant                                                          109.00         
 
Startovka kategorie: H21C        7.7km    0m 20k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Pesnicák Jan             SK SNS Smrzovka      SMR7902 C    8266   1.00         
  2 Precek Zdenek            AC Sparta Praha      SCP5200 C  500289   3.00         
  3 Izák Pavel               SK Los Melník        LME7102 C 2061860   5.00         
  4 Koc Zdenek               SK Meteor Kacerov Pr MKP4700 C   51706   7.00         
  5 Cerny Vojtech            OK Jilemnice         JIL9006 C    9091   9.00         
  6 Spicar Petr              Sportcentrum Jicín   SJC8801 C    9998  11.00         
  7 Lehár Adam               OK Lokomotiva Pardub LPU9114 C 2067258  13.00         
  8 Koucky Roman             VSTJ Ekonom Praha    EKP6301 C 2035738  15.00         
  9 Jána Michal              SK Kotlárka Praha    DKP8400 C  207852  17.00         
 10 Semík Jan                USK Praha            VSP6507 C   53572  19.00         
 11 Bruner Lubos             TJ Lokomotiva Teplic LTP6501 C  682114  21.00         
 12 Masata Metodej           OK 99 Hradec Králové PHK9905 B  207870  23.00         
 13 Marek Jakub              TJ Loko Liberec      LLI9900 B 2049589  25.00         
 14 Junek Martin             SK Studenec          STH8101 C   51114  27.00         
 15 Kapal Tomás              SK Kamenice          KAM9402 C  232267  29.00         
 16 Neumann Jindrich         VSK Prírodoveda - or PVP9900 C  336081  31.00         
 17 Rozkosny Karel           VSTJ Ekonom Praha    EKP7900 C 2067964  33.00         
 18 Polák Vlastimil          OOS TJ Spartak Vrchl VRL7702 C    9000  35.00         
 19 Kaspar Ludvík            OK Jiskra Novy Bor   BOR9805 B 7200544  37.00         
 20 Hlubucek Tomás           OK Chrastava         CHA9704 C    5176  39.00         
 21 Hájek Jan                OB Jenisovice        JEN9703 C  411526  41.00         
 22 Tryzna Ales              SK Kotlárka Praha    DKP9100 C 2060241  43.00         
 23 Eiselt Jan               TJ Lokomotiva Teplic LTP8801 C  682092  45.00         
 24 Havluj Frantisek         SK Kotlárka Praha    DKP8308 C 9200529  47.00         
 25 Pesík Marek              Jizerky              92X8301    830713  49.00         
 26 Pipek Kamil              OK Lokomotiva Pardub LPU7310 C 2049532  51.00         
 27 Zdimera Jan              SK Praga Praha       PGP9903 C  336710  53.00         
 28 Pesík Michal             Jizerky              92X7701   2025338  55.00         
 29 Dnebosky Frantisek       OK Vrsovice          24C8000   7200582  57.00         
 30 Svoboda Jakub            SKOB Roudnice nad La ROU9301 C  301695  59.00         
 31 Poloprutsky Tomás        Slavia Liberec orien VLI6205 C   51227  61.00         
 32 Lán Filip                TJ Slavia Hradec Krá SHK8003 C 2049544  63.00         
 33 Vydra Martin             SK Studenec          STH9902 C   51111  65.00         
 34 Kosek Jan                TJ Loko Liberec      LLI9801 C  253141  67.00         
 35 Novotny Milan            OK 99 Hradec Králové PHK6502 C 2045248  69.00         
 36 Sebek Petr               SK Kotlárka Praha    DKP9903 B 9903301  71.00         
 37 Bendák Jan               OK 99 Hradec Králové PHK9800 A  681889  73.00         
 38 Pek Daniel               TJ Slavia Hradec Krá SHK9803 A 1400436  75.00         
 39 Ochmann Jens             (GER) SG Zittau Süd  22D7507    411418  77.00         
 40 Novotny Dusan            TJ Tatran Jablonec n TJN7002 C  232502  79.00         
 41 Kalensky Ales            SK Studenec          STH9801 B  331426  81.00         
 42 Karmazín Pavel           TJ Lokomotiva Beroun LBE6800 C   52975  83.00         
 43 Uher Petr                USK Praha            VSP5001 C   52269  85.00         
 44 Novák Libor              SK OK 24 Praha       OKP6504 C   51680  87.00         
 45 Hartman Ales             USK Praha            VSP6506 C   51620  89.00         
 46 Domagala Marcel          (POL) MKS Jelenia Gó 88P9800   2053617  91.00         
 47 Semík Jakub              USK Praha            VSP0000 B  446363  93.00         
 48 Galbavy Matej            OK Chrastava         CHA0000 B 2059764  95.00         
 49 Prásek Premysl           SK Kamenice          KAM9305 C  410392  97.00         
 50 Jan Picka                VSK Prírodoveda - or PVP7007    899178  99.00         
 51 Hájek Vojtech            TJ Tatran Jablonec n TJN9502 C  896978 101.00         
 52 Gorcica Pavel            OK Chrastava         CHA6200 C    8174 103.00         
 53 Synek Marcel             OK Doksy             DOK7600 C 2056288 105.00         
 54 Posselt Martin           TJ Tatran Jablonec n TJN9501 B  232512 107.00         
 55 Soucek Tomás             TJ Slavia Hradec Krá SHK8200 C 7203456 109.00         
 56 Novotny Marek            TJ Tatran Jablonec n TJN9901 B  232325 111.00         
 57 Novák Libor              SK OK 24 Praha       OKP9100 C  426348 113.00         
 58 Kohl Jirí                SKOB Kralupy n.Vlt.  KPY6201 C  301391 115.00         
 59 Thor Tomás               OOB TJ Turnov        TUR9904 B    2674 117.00         
 60 Pavlícek Lubomír         SKOB Kralupy n.Vlt.  KPY7800 C 1470170 119.00         
 61 Ondra Buchar             Buchar               XX1       2078464 121.00         
 62 Bolech Filip             OK Lokomotiva Pardub LPU8602 C   49634 123.00         
 63 Vancura Martin           TJ Tatran Jablonec n TJN8002 C   51234 125.00         
 64 Lukavec Petr             SK SNS Smrzovka      SMR7800 C  887930 127.00         
 65 Stregl Petr              OOS TJ Spartak Vrchl VRL7303 C 2017676 129.00         
 66 Bek Ondrej               OK Chrastava         CHA9904 B 2049592 131.00         
 67 Albl Miloslav            SK Los Melník        LME7600 C  420455 133.00         
 68 Bernásek Jirí            TJ Stadion Novy Bor  STB8101 C  682354 135.00         
 69 Tesar Jan                AC Sparta Praha      SCP8501 C    4243 137.00         
 70 Vakant                                                          139.00         
 71 Vakant                                                          141.00         
 72 Vakant                                                          143.00         
 73 Vakant                                                          145.00         
 74 Vakant                                                          147.00         
 75 Vakant                                                          149.00         
 76 Vakant                                                          151.00         
 77 Vakant                                                          153.00         
 
Startovka kategorie: H21D        4.9km    0m 11k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Beran Pavel              SKOB Zlín            TZL7920 C   52220  21.00         
  2 Forst Libor              VSSK MFF UK Praha    MFP6301 C  303939  23.00         
  3 Vydra Pavel              OK RECO Sport        PEN6200 C   49998  25.00         
  4 Milota Jan               SK Kamenice          KAM7200 C  682629  27.00         
  5 Pastuszek Jakub          USK Praha            VSP7500 C   53399  29.00         
  6 Vondra Jirí              VSTJ Stavební fakult FSP7600 C   51864  31.00         
  7 Urbaník Robert           Slavia Liberec orien VLI7002 C    8292  33.00         
  8 Spejchal Petr            OK Jiskra Novy Bor   BOR7512 C    8472  35.00         
  9 Klimpl Petr              OK Lokomotiva Pardub LPU5401 C  301633  37.00         
 10 Hlavác David             OK Jilemnice         JIL7501 C 1621975  39.00         
 11 Zeman Tomás              TJ Sokol Dobrichovic DCE7500 C  232129  41.00         
 12 Zukiewicz Grzegorz       (POL) MKS Jelenia Gó 88P0001   2053633  43.00         
 13 Kadaník Libor            OK 99 Hradec Králové PHK7204 C    4224  45.00         
 14 Pelikán Lukás            VSSK MFF UK Praha    MFP9800 C 2051546  47.00         
 15 Bradác Stanislav         TJ Loko Liberec      LLI7201 C  434598  49.00         
 16 Knap Jan                 OK Lokomotiva Pardub LPU5101 C   51105  51.00         
 17 Pawlowicz Bruno          (POL) MKS Jelenia Gó 88P0000   2076141  53.00         
 18 Koucky Martin            VSTJ Ekonom Praha    EKP9700 C 2032158  55.00         
 19 Vágner Vladislav         Lenochodi Zlín       49A8600      4261  57.00         
 20 Killar Marek             Lokomotiva Trutnov   LTU6801 C  301646  59.00         
 21 Subrt Jirí               Tempo Praha          TEP6100 C    7986  61.00         
 22 Bradác Jakub             TJ Loko Liberec      LLI0002 B 2032105  63.00         
 23 Rezác Pavel              Slavia Liberec orien VLI6900 C  301152  65.00         
 24 Kubícek Zdenek           OK Mnichovo Hradiste 5BC7200     51811  67.00         
 25 Hrouda Matej             OK Jilemnice         JIL9804 C 2035717  69.00         
 26 Novotny Miroslav         OK Lokomotiva Pardub LPU5905 C  301183  71.00         
 27 Tichy Radomír            TJ Slavia Hradec Krá SHK0000 B  405954  73.00         
 28 Vícha Vladimír           OK Lokomotiva Pardub LPU5801 C    9228  75.00         
 29 Dejnozka Jirí            TJ Tatran Jablonec n TJN7503 C 2027225  77.00         
 30 Tesar Zdenek             Sportcentrum Jicín   SJC7401 C 2053543  79.00         
 31 Vlastník Simon           OK Jilemnice         JIL9904 B 2060257  81.00         
 32 Mares Hynek              OOB TJ Turnov        TUR6100 C 2067342  83.00         
 33 Doskár Boris             OK Jiskra Novy Bor   BOR6400 C    8490  85.00         
 34 Cerha Milan              OOB TJ Turnov        TUR7703 C 1007531  87.00         
 35 Václavu Jan              TJ Tatran Jablonec n TJN0005 C 2056267  89.00         
 36 Juracka Vojtech          OK Lokomotiva Pardub LPU5404 C    9234  91.00         
 37 Krenek Tomás             TJ Loko Liberec      LLI8300 C 1409872  93.00         
 38 Pohoraly Dobroslav       SKOB Roudnice nad La ROU6401 C 2023803  95.00         
 39 Lach Kacper              (POL) MKS Jelenia Gó 88P0002    889679  97.00         
 40 Silny Ondrej             OK 99 Hradec Králové PHK7906 C 2032168  99.00         
 41 Albrecht Miloslav        SKOB SIG-MAT Mladá B SMB5901      7707 101.00         
 42 Vakant                                                          103.00         
 43 Vakant                                                          105.00         
 44 Vakant                                                          107.00         
 45 Vakant                                                          109.00         
 46 Vakant                                                          111.00         
 47 Vakant                                                          113.00         
 48 Vakant                                                          115.00         
 49 Vakant                                                          117.00         
 50 Vakant                                                          119.00         
 
Startovka kategorie: H35         9.0km    0m 22k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Cepek Pavel              TJ CZ Strakonice     CST7301 C 2032133   0.00         
  2 Pachner Pavel            OK Chrastava         CHA7501 C 7700075   2.00         
  3 Gladis David             Mango Shake          88C7400      4263   4.00         
  4 Baldrian Petr            SK Praga Praha       PGP7203 C    2460   6.00         
  5 Zuzánek Zdenek           TJ Tatran Jablonec n TJN5901 C    8255   8.00         
  6 Zlesák Ondrej            OK Jilemnice         JIL7601 C    9067  10.00         
  7 Ekert Vladimír           Slavia Liberec orien VLI7600 C 2058477  12.00         
  8 Sirucek Jaromír          xxx                  73C6200   2056273  14.00         
  9 Slovák Miroslav          TJ Slavia Hradec Krá SHK7704 C 9101117  16.00         
 10 Pecka Vlastimil          TJ Loko Liberec      LLI7501 C  682640  18.00         
 11 Sklíba Jan               SOOB Spartak Rychnov SRK7501 C 7204489  20.00         
 12 Kándl Filip              TJ Sokol Dobrichovic DCE7400 C    4225  22.00         
 13 Cerny Miroslav           OK Lokomotiva Plzen  LPM7504 C 2081365  24.00         
 14 Stepán Petr              KOB Decín            LDC7301 C 7007007  26.00         
 15 Choutka Jaroslav         Sdruz. organizátoru  SOB6301 C 1396839  28.00         
 16 Dítko Jan                TJ Slovan Karlovy Va SKV7301 C  682634  30.00         
 17 Zitny Tomás              SKOB SIG-MAT Mladá B SMB6401 C   49971  32.00         
 18 Gregor Martin            SK Chotebor          CTB7701 C   51663  34.00         
 19 Mokry Pavel              Slavia Liberec orien VLI7501 C 2058479  36.00         
 20 Sístek Daniel            AC Sparta Praha      SCP7507 C 1406141  38.00         
 21 Sesták Marek             Slavia Liberec orien VLI7403 C 2058471  40.00         
 22 Myslivec Tomás           TJ Slavia Hradec Krá SHK7002 C    9127  42.00         
 23 Simr Pavel               SKOB Roudnice nad La ROU7504 C 2031351  44.00         
 24 Rubácek Jan              Slavia Liberec orien VLI7302 C   49963  46.00         
 25 Soucek Karel             TJ Slavia Hradec Krá SHK6601 C  553452  48.00         
 26 Liska Jindrich           SKOB Kralupy n.Vlt.  KPY6700 C  682077  50.00         
 27 Tomanica Vojtech         OK Chrastava         CHA7601 C 2070857  52.00         
 28 Prusa Michal             USK Praha            VSP7310 C  553437  54.00         
 29 Vakant                                                           56.00         
 30 Vakant                                                           58.00         
 31 Vakant                                                           60.00         
 32 Vakant                                                           62.00         
 33 Vakant                                                           64.00         
 34 Vakant                                                           66.00         
 35 Vakant                                                           68.00         
 
Startovka kategorie: H45         7.1km    0m 19k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Erlebach Josef           OK Jilemnice         JIL5201 C    9774   0.00         
  2 Posselt Martin           TJ Tatran Jablonec n TJN6802 C  232256   2.00         
  3 Zdimera Zdenek           SK Los Melník        LME7000 C  303908   4.00         
  4 Kanák Petr               OK Jihlava           SJI6115 C 7003047   6.00         
  5 Zucha Jirí               TJ Tatran Jablonec n TJN6603 C 2017687   8.00         
  6 Kavka Jirí               AC Sparta Praha      SCP5900 C  682630  10.00         
  7 Klaska Pavel             SK Kotlárka Praha    DKP6500 C    8650  12.00         
  8 Rydl Jirí                TJ Tatran Jablonec n TJN7000 C    7750  14.00         
  9 Stary Pavel              OOS TJ Spartak Vrchl VRL6301 C    9005  16.00         
 10 Veljacik Pavel           AC Sparta Praha      SCP6200 C   49889  18.00         
 11 Picek Jan                TJ Tatran Jablonec n TJN6500 C  416839  20.00         
 12 Borovicka Milan          VSTJ Stavební fakult FSP6104 C  515097  22.00         
 13 Novotny Otakar           TJ Tatran Jablonec n TJN5604 C    8260  24.00         
 14 Procházka Radek          OK Lokomotiva Pardub LPU6504 C 2060272  26.00         
 15 Hejna Stanislav          TJ Loko Liberec      LLI6900 C    4219  28.00         
 16 Bendák Petr              Lokomotiva Trutnov   LTU6500 C  416285  30.00         
 17 Buriánek Jaromír         AC Sparta Praha      SCP4700 C   51562  32.00         
 18 Kamerer Marek            SK Kamenice          KAM6200 C  439106  34.00         
 19 Folprecht Miroslav       OOB TJ Turnov        TUR5501 C 1550616  36.00         
 20 Illner Jakub             SK Kotlárka Praha    DKP6601 C  515448  38.00         
 21 Richtr Ales              KOS Slavia VS Plzen  VPM6601 C   51686  40.00         
 22 Eichler Petr             KOB Kamenicky Senov  KAS6900 C   51385  42.00         
 23 Svarc Jirí               OOB TJ Turnov        TUR6204 C  682108  44.00         
 24 Subrt Pavel              SKOB SIG-MAT Mladá B SMB6301 C    7703  46.00         
 25 Svátek Vojtech           SK Slavia Praha      SLP6701 C  420421  48.00         
 26 Hosek Ladislav           AC Sparta Praha      SCP6001 C   52115  50.00         
 27 Sebek Martin             SK Kotlárka Praha    DKP6705 C  889282  52.00         
 28 Dobes Václav             SKOB Kralupy n.Vlt.  KPY5701 C  301374  54.00         
 29 Vrabec Martin            AC Sparta Praha      SCP6100 C   51571  56.00         
 30 Kubát Miroslav           OOS TJ Spartak Vrchl VRL6701 C    8977  58.00         
 31 Vlastník Zdenek          OK Jilemnice         JIL6901 C 2060259  60.00         
 32 Hadac Miroslav           NORD Slavia Minerva  AOP6501 C  682679  62.00         
 33 Gernert Alan             OK Jilemnice         JIL7001 C   49414  64.00         
 34 Rakovec Michal           AC Sparta Praha      SCP6901 C 1700085  66.00         
 35 Procházka Antonín        TJ Sokol Dobrichovic DCE5500 C   51965  68.00         
 36 Schindler Jirí           TJ Tatran Jablonec n TJN6301 C  416828  70.00         
 37 Bíly Petr                TJ Lokomotiva Teplic LTP6805 C   51279  72.00         
 38 Sucharda Jirí            OK Jiskra Novy Bor   BOR5802 C   51542  74.00         
 39 Müller Robert            OOB Vamberk          VAM6900 C  553456  76.00         
 40 Vlk Josef                KOB Decín            LDC5801 C 7700058  78.00         
 41 Pustai Josef             TJ Tatran Jablonec n TJN6300 C  232643  80.00         
 42 Benes Jan                TJ Slovan Jindrichuv SJH7001 C  336767  82.00         
 43 Marek Martin             TJ Loko Liberec      LLI7000 C 2049593  84.00         
 44 Tichovsky Martin         SK Praga Praha       PGP6100 C   51682  86.00         
 45 Aster Vladimír           SKOB STAVIMAT Slany  SLA6500 C 2045227  88.00         
 46 Tihon Jaroslav           KOB TRETRA Praha     TAP6102 C  515440  90.00         
 47 Bláha Leos               TJ Jiskra Havlíckuv  JHB6207 C   52362  92.00         
 48 Petrácek Ales            OK Jihlava           SJI6301 C   53631  94.00         
 49 Nosek Petr               OB Rozmaryn Litomeri DLT6901 C  336778  96.00         
 50 Ivo Novák                SK OK 24 Praha       OKP6200     51679  98.00         
 51 Vakant                                                          100.00         
 52 Vakant                                                          102.00         
 53 Vakant                                                          104.00         
 54 Vakant                                                          106.00         
 55 Vakant                                                          108.00         
 
Startovka kategorie: H55         5.2km    0m 16k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Jirka Jirí               KOB Zelezárny Proste ZPV5501 C   52428   0.00         
  2 Kaska Rudolf             OK Chrastava         CHA5500 C 2080917   2.00         
  3 Pilar Karel              KCT As               MAS5501 C 7003021   4.00         
  4 Neumann Zbynek           SK Los Melník        LME5300 C   51579   6.00         
  5 Sikola Alexej            TJ LIAZ Jablonec nad LJN5301    446348   8.00         
  6 Prinda Oldrich           Slavia Liberec orien VLI5101 C 1302773  10.00         
  7 Hojny Oldrich            AC Sparta Praha      SCP5201 C   52111  12.00         
  8 Farár Václav             OK Lokomotiva Pardub LPU5201 C    9260  14.00         
  9 Hudsky Vlastimil         OOB TJ Turnov        TUR5100 C    8214  16.00         
 10 Kadavy Zdenek            OK Chrastava         CHA4901 C    8155  18.00         
 11 Paukert Milan            OOB TJ Sokol Troja   TJP5000 C   51329  20.00         
 12 Svihovsky Jaroslav       OK Jiskra Novy Bor   BOR5003 C    8533  22.00         
 13 Bárta Miroslav           OB Jenisovice        JEN5201 C    7778  24.00         
 14 Benes Josef              Sportcentrum Jicín   SJC5801 C    9907  26.00         
 15 Peterka Frantisek        OOB TJ Sokol Troja   TJP4900 C    8861  28.00         
 16 Pospísil Jaromír         KOB Decín            LDC5301 C 7410753  30.00         
 17 Böhm Karel               TJ Tatran Jablonec n TJN5101 C  416833  32.00         
 18 Fejlek Vojtech           TJ Slavia Hradec Krá SHK5202 C    9104  34.00         
 19 Provazník Jirí           OOB TJ Turnov        TUR5102 C 1511127  36.00         
 20 Janovic Ondrej           TJ Slovan Karlovy Va SKV5901 C   51133  38.00         
 21 Jaros Vladimír           TJ Sokol Dobrichovic DCE5400 C   51973  40.00         
 22 Pavlík Milan             OK Chrastava         CHA5400 C   51231  42.00         
 23 Skorpil Martin           TJ Jiskra Horice     HOR5700 C 2011900  44.00         
 24 Dikos Pavel              OK Jiskra Novy Bor   BOR6003 C   50000  46.00         
 25 Karel Milos              OK Jilemnice         JIL6004 C  682091  48.00         
 26 Kosek Ladislav           TJ Loko Liberec      LLI5903 C  410732  50.00         
 27 Novák Karel              SK lyzování a OB Nov NPA5001 C 2060215  52.00         
 28 Karmazín Petr            Slavia Liberec orien VLI4901 C  361986  54.00         
 29 Horínek Jaroslav         USK Praha            VSP5000 C   51643  56.00         
 30 Kalibán Jaroslav         SK lyzování a OB Nov NPA5101 C 2059741  58.00         
 31 Adrián Petr              VSTJ Ekonom Praha    EKP5600 C   51314  60.00         
 32 Dolezal Miroslav         SK Praga Praha       PGP5501 C   51753  62.00         
 33 Kraus Ota                OOB TJ Sokol Troja   TJP5700 C   53514  64.00         
 34 Blecha Ladislav          SK Free Jihlava      FJI5106 C   51989  66.00         
 35 Valter Petr              KBP Praha            KBP4500 C    6645  68.00         
 36 Denemarek Oldrich        KPKS BETA Brno       BBM5100 C  410398  70.00         
 37 Junek Petr               SK Studenec          STH5501 C 9200530  72.00         
 38 Horák Petr               TJ Tatran Jablonec n TJN5602 C 2056301  74.00         
 39 Konopác Jirí             OOB TJ Turnov        TUR5803 C    8220  76.00         
 40 Vakant                                                           78.00         
 41 Jakubec Jindrich         OOB TJ Turnov        TUR4801 C   51816  80.00         
 42 Vakant                                                           82.00         
 43 Vakant                                                           84.00         
 44 Vakant                                                           86.00         
 45 Vakant                                                           88.00         
 46 Vakant                                                           90.00         
 47 Vakant                                                           92.00         
 48 Vakant                                                           94.00         
 49 Vakant                                                           96.00         
 50 Vakant                                                           98.00         
 
Startovka kategorie: H65         4.4km    0m 13k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Pospísil Jaromír         SKP Zdár nad Sázavou PZR4417 C   51994   0.00         
  2 Vykysaly Frantisek       OK 99 Hradec Králové PHK3002 C    9455   2.00         
  3 Tvrdek Vojtech           OOB TJ Turnov        TUR4949 C   51283   4.00         
  4 Nosál Stanislav          TJ Lokomotiva Beroun LBE4600 C    8805   6.00         
  5 Attl Vladimír            SK Praga Praha       PGP3800 C  682666   8.00         
  6 Zlesák Zdenek            OK Jilemnice         JIL4701 C    9066  10.00         
  7 Jurina Robert            Jizersky klub OB Fry FYD4900 C    8332  12.00         
  8 Matousek Lubos           TJ LIAZ Jablonec nad LJN4700      7741  14.00         
  9 Stregl Tomás             OOS TJ Spartak Vrchl VRL5001 C    9001  16.00         
 10 Picek Jan                TJ Tatran Jablonec n TJN4000 C  434577  18.00         
 11 Rysavy Vít               OOB TJ Sokol Troja   TJP4700 C   51332  20.00         
 12 Folprecht Eduard         OOB TJ Turnov        TUR4301 C   51815  22.00         
 13 Babicky Tomás            OB Rozmaryn Litomeri DLT5001 C    8890  24.00         
 14 Semorád Milos            AC Sparta Praha      SCP3300 C   49404  26.00         
 15 Novotny Frantisek        USK Slavia UJEP Ustí PUL4200 C  205614  28.00         
 16 Lukavec Míla             TJ Tatran Jablonec n TJN4901 C 2060202  30.00         
 17 Bogulak Adam             (POL) MKS Jelenia Gó 88P4800   2053630  32.00         
 18 Havlík Jaroslav          Sportcentrum Jicín   SJC3601 C 9005225  34.00         
 19 Lukás Zdenek             TJ Loko Liberec      LLI4502 C    8243  36.00         
 20 Cadil Jan                VSTJ Stavební fakult FSP4300 C   53267  38.00         
 21 Nejezchleba Jirí         KOB Kamenicky Senov  KAS4600 C    8235  40.00         
 22 Kraus Jan                TJ Loko Liberec      LLI4501 C   51213  42.00         
 23 Petrzelka Pavel          TJ Tatran Jablonec n TJN3800 C   52900  44.00         
 24 Kadecka Jirí             OB Jenisovice        JEN5002 C  411580  46.00         
 25 Grundel Ivan             TJ Slovan Jindrichuv SJH4201 C  331289  48.00         
 26 Smetana Radim            OK Chrastava         CHA4700 C    8153  50.00         
 27 Mikulecky Jan            OK 99 Hradec Králové PHK3801 C 9005137  52.00         
 28 Mikan Vladimír           Sportcentrum Jicín   SJC4805      9913  54.00         
 29 Hlavác Jaroslav          SKOB SIG-MAT Mladá B SMB4801 C    7718  56.00         
 30 Vakant                                                           58.00         
 31 Dohnal Josef             USK Praha            VSP4300 C   51743  60.00         
 32 Richtr Jirí              OB Jenisovice        JEN5001 C    7777  62.00         
 33 Rychly Rudolf            OK 99 Hradec Králové PHK4101 C    9823  64.00         
 34 Novák Milos              AC Sparta Praha      SCP4600 C   52299  66.00         
 35 Vakant                                                           68.00         
 36 Valásek Josef            AC Sparta Praha      SCP4501 C 2084946  70.00         
 37 Vakant                                                           72.00         
 38 Vakant                                                           74.00         
 39 Vakant                                                           76.00         
 40 Vakant                                                           78.00         
 41 Vakant                                                           80.00         
 42 Zeleny Vladimír          SK Praga Praha       PGP4800 C   51863  82.00         
 
Startovka kategorie: HDR         2.2km    0m 9k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Müllerová Hana           TJ Sokol Hostivice   HCE0650 C  410247                
  2 Forst Albert             VSSK MFF UK Praha    MFP0901 C  218782                
  3 Bradác Václav            TJ Loko Liberec      LLI0600 C 2049555                
  4 Veljacik Jonás           AC Sparta Praha      SCP0800 C    4217                
  5 Malá Anezka              OK Jilemnice         JIL0751 C    9099                
  6 Pipková Karolína         OK Lokomotiva Pardub LPU0756 C 2075619                
  7 Jacysina Andrea          SOK TJ Turnov        TUV0551 C  411348                
  8 Mullerová Markéta        SOK TJ Turnov        TUV0752 C  411380                
  9 Izáková Eva              VSTJ Ekonom Praha    EKP0651 C 2067230                
 10 Burgrová Zuzana          TJ Loko Liberec      LLI0650 C 2070846                
 11 Tomásková Matilda        SOK TJ Turnov        TUV0998 C   20758                
 12 Folprechtová Julie + LukáSOK TJ Turnov        TUV9999     51532                
 13 Horácek Jáchym           Slavia Liberec orien VLI1111 C 4402217                
 14 Podrábsky Ctibor         Slavia Liberec orien VLI0700 C   51232                
 15 Müller Karel             TJ Sokol Hostivice   HCE1000 C    4223                
 16 Mares Matej              OOB TJ Turnov        TUR0100 C 1403053                
 17 Vrestál Frantisek        OOB TJ Turnov        TUR0906 C 1403052                
 18 Strynclová Johanka       Slavia Liberec orien VLI0654 C 4402221                
 19 Stryncl Vilda            Slavia Liberec orien VLI0806 C 4402220                
 20 Polák Tomás              OK Chrastava         CHA0801   4403301                
 21 Klustová Tereza          OK Chrastava         CHA0751 C 2070848                
 22 Milotová Barbora         SK Kamenice          KAM0753 C    4232                
 23 Kadaník Petr             OK Lokomotiva Pardub LPU0802 C    9820                
 24 Finco Veronica Grace     VSK Prírodoveda - or PVP1150 C  301137                
 25 Hermánková Bára          OOB TJ Turnov        TUR0850 C    9394                
 26 Simerka Jakub            SK Praga Praha       PGP0407 C  682658                
 27 Skorpil Marek            Sportcentrum Jicín   SJC0901 C    4235                
 28 Hlavácová Ema            OK Jilemnice         JIL1451 C 1211014                
 29 Vakant                   Vakant               VAK                              
 30 Háková Eliska            TJ Tatran Jablonec n TJN1060      4236                
 31 Míková Sofie             TJ Tatran Jablonec n TJN0950 C 2069077                
 32 Penicka Jan              TJ Tatran Jablonec n TJN0501 C 2070823                
 33 Rutová Amálka            TJ Tatran Jablonec n TJN0951 C 2059775                
 34 Rehor Hynek              TJ Tatran Jablonec n TJN0700 C 2053559                
 35 Skal Antonín             TJ Tatran Jablonec n TJN1010      4237                
 36 Sykora Oliver            TJ Tatran Jablonec n TJN0504 C    4238                
 37 Tkác Jakub               TJ Tatran Jablonec n TJN1011      4239                
 38 Vajskebrová Petra        TJ Tatran Jablonec n TJN0751 C 2067315                
 39 Zaborilová Anna          OB Jenisovice        JEN0951 C    7776                
 40 Hudská Stepánka          OOB TJ Turnov        TUR0450 C 1403054                
 41 Hejnová Barbora          USK Praha            VSP0851 C    4244                
 42 Pastuszková Laura        USK Praha            VSP0654 C   53374                
 43 Nejedlová Karolína       TJ Loko Liberec      LLI0852 C    4250                
 44 Rindová Adriana          TJ Loko Liberec      LLI0653 C 2060289                
 45 Dutkiewicz Wiktoria      (POL) MKS Jelenia Gó 88P0850   4402255                
 46 Hoetzel Jirí             OB Jenisovice        JEN0701 C 2060292                
 47 Melisík Jan              KOB TRETRA Praha     TAP0502 C 2081357                
 48 Gladisová Laura          Mango Shake          88C0850      4262                
 49 Cabanová   Eva           Jizersky klub OB Fry FYD0901      4265                
 50 Fábel Teo                Mango Shake          88C1100      4266                
 51 Josef Baldrian           SK Praga Praha       PGP1199   2075606                
 52 Linda+Katerina RakoncajovRakoncajovi          1EX0899      4270                
 53 Zakourilová Klára        USK Praha            VSP0850 C 2032113                
 54 Vondrová Eliska          VSTJ Stavební fakult FSP0850 C 7200315                
 55 Vakant                                                                         
 56 Vakant                                                                         
 57 Vakant                                                                         
 58 Vakant                                                                         
 59 Vakant                                                                         
 60 Vakant                                                                         
 61 Vakant                                                                         
 62 Vakant                                                                         
 63 Vakant                                                                         
 64 Vakant                                                                         
 65 Vakant                                                                         
 66 Vakant                                                                         
 67 Vakant                                                                         
 68 Vakant                                                                         
 69 Vakant                                                                         
 70 Vakant                                                                         
 71 Vakant                                                                         
 72 Vakant                                                                         
 73 Vakant                                                                         
 74 Vakant                                                                         
 75 Vakant                                                                         
 76 Vakant                                                                         
 77 Vakant                                                                         
 78 Vakant                                                                         
 79 Vakant                                                                         
 80 Vakant                                                                         
 81 Vakant                                                                         
 82 Vakant                                                                         
 83 Vakant                                                                         
 84 Vakant                                                                         
 85 Vakant                                                                         
 86 Vakant                                                                         
 87 Vakant                                                                         
 88 Vakant                                                                         
 89 Vakant                                                                         
 90 Vakant                                                                         
 
Startovka kategorie: P3          3.1km    0m 9k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Hladíková Gabriela       SK Kotlárka Praha    DKP9551 C  410773                
  2 Krausová Hana            TJ Loko Liberec      LLI9853 C   51211                
  3 Beranová Kristína        SKOB Zlín            TZL8553 C 2083393                
  4 Karpísková Gabriela      TJ Lokomotiva Teplic LTP7351    232494                
  5 Podhorská Vera           SK Free Jihlava      FJI5252 C  232900                
  6 Bradácová Marie          TJ Loko Liberec      LLI7550 C 2060204                
  7 Brabencová Alena         Sdruz. organizátoru  SOB7150 C  887945                
  8 Vrabcová Romana          AC Sparta Praha      SCP8250 C  232028                
  9 Balcarová Alena          TJ Loko Liberec      LLI7150 C 1398994                
 10 Ctrnáct Jirí             SK Praga Praha       PGP7603 C 2045241                
 11 Ctrnáct Simon            SK Praga Praha       PGP0001 C 2032143                
 12 Hartl Zdenek             TJ AERO Odolena Voda ODV6300 C   52121                
 13 Hartlová Blanka          TJ AERO Odolena Voda ODV6350 C   51356                
 14 Melichar Jaromír         TJ Loko Liberec      LLI6301 C    8503                
 15 Melicharová Barbora      TJ Loko Liberec      LLI7252 C   51203                
 16 Popková Klára            HO Komorní vytah     4ZC7450   2067951                
 17 Pejsková Eva             TJ Jiskra Havlíckuv  JHB9953 C   53614                
 18 Jezek Josef              SOK TJ Turnov        TUV6701    411364                
 19 Charousková Lucie        OK Doksy             DOK9450 C 7200373                
 20 Sykorka Ivan             Sykorka Ivan         99X          4221                
 21 Kudraß Peter             (GER) SG Zittau Süd  22D6601    660114                
 22 Gernert Marek            OK Jilemnice         JIL9801 C  232623                
 23 Pesík Angelika           Jizerky              92X8250    830519                
 24 Davidová Anezka          OK Jilemnice         JIL9752 C 2078452                
 25 Kándlová Adéla           TJ Sokol Dobrichovic DCE7550 C    4227                
 26 Poláková Veronika        OK Chrastava         CHA8150      8186                
 27 Kucerová Lucie           OK Chrastava         CHA7950   2049588                
 28 Dejnozková Blanka        TJ Tatran Jablonec n TJN7651 C 2049610                
 29 Hornychová Helena        TJ Tatran Jablonec n TJN7150 C 2070802                
 30 Kocibová Ivana           TJ Tatran Jablonec n TJN6354 C  307418                
 31 Míka Zdenek              TJ Tatran Jablonec n TJN6700 C  411582                
 32 Míková Markéta           TJ Tatran Jablonec n TJN7351 C  411593                
 33 Penicka Libor            TJ Tatran Jablonec n TJN6000 C 2060231                
 34 Ruta Jarda               TJ Tatran Jablonec n TJN7600 C 2027204                
 35 Rehor Jirí               TJ Tatran Jablonec n TJN7004 C 2059729                
 36 Vajskebrová Markéta      TJ Tatran Jablonec n TJN7451 C    4242                
 37 Voboril Tomás            TJ Tatran Jablonec n TJN5011    416836                
 38 Poláková Lucie           OOS TJ Spartak Vrchl VRL8254 C  331655                
 39 Kadecka Adam             OB Jenisovice        JEN9601 C  411527                
 40 Kocvara Oldrich          OB Jenisovice        JEN9705 C    7786                
 41 Kadecka David            OB Jenisovice        JEN0801 C    7790                
 42 Tous Jan                 OB Jenisovice        JEN6901 C    7774                
 43 Kadecková Jitka          OB Jenisovice        JEN8151 C    7788                
 44 Hronová Katarína         USK Praha            VSP7570 C 2081375                
 45 Augusta Jirí             USK Praha            VSP7421 C 2021838                
 46 Dolezalová Alena         USK Praha            VSP6060 C 2080915                
 47 Hejna Vladimír           USK Praha            VSP7404 C    5782                
 48 Hejnová Martina          USK Praha            VSP7354 C  411502                
 49 Kopecká Alena            USK Praha            VSP7250 C 2021849                
 50 Menclová Silvie          USK Praha            VSP7050 C   51749                
 51 Neyrinck Noel            USK Praha            VSP7012 C 2067921                
 52 Nosek Jan                USK Praha            VSP6910 C  446367                
 53 Puchalsky Jakub          USK Praha            VSP6911 C 2081353                
 54 Nejedlo David            TJ Loko Liberec      LLI7100 C    4251                
 55 Rind Pavel               TJ Loko Liberec      LLI7400 C 2060283                
 56 Rindová Katerina         TJ Loko Liberec      LLI7450 C 2060286                
 57 Svátková Jana            SK Slavia Praha      SLP0250 C    4252                
 58 Swiatkowska Bogumila     (POL) MKS Jelenia Gó 88P6050    412287                
 59 Kazdová Dana             OK Vrsovice          24C8150     51349                
 60 Klasková Josefina        SK Kotlárka Praha    DKP9651 C  443061                
 61 Himmel Petr              SK OK 24 Praha       OKP6500 C    4255                
 62 Prusa Josef              OB Rozmaryn Litomeri DLT0401      4256                
 63 Prusa Josef              OB Rozmaryn Litomeri DLT7301      4258                
 64 Tumová Tereza            Bez registrace       37C8750      4259                
 65 Jan Zemlík               SOK TJ Turnov        TUV4325   1394310                
 66 Tomás CETNAR             Cetnar               1CX9999    682104                
 67 Pavlína CEBAKOVA         Cetnar               1CX9998      4267                
 68 Klára HORACKOVA          Cetnar               1CX9997    682087                
 69 Tomás Nejedlo            Nejedlovi            1DX9998      4268                
 70 Matous Nejedlo           Nejedlovi            1DX9997      4269                
 71 Balatková Barbora        Slavia Liberec orien VLI0150 C 2078462                
 72 Simonová Magdaléna       Slavia Liberec orien VLI0350 C 2078463                
 73 Turek Martin             Slavia Liberec orien VLI0102 C 2078464                
 74 Zakouril Václav          USK Praha            VSP7401 C   51724                
 75 Pelikánová Mása          VSSK MFF UK Praha    MFP0050 C  428223                
 76 Reisingerová Eliska      Reisingerová         1FX9999    440404                
 77 Nikola Cerná             Holzknecht           1GX9999    682074                
 78 Pavel Holzknecht         Holzknecht           1GX9998    682107                
 79 Martina Maresová         Holzknecht           1GX9997      4273                
 80 Vakant                                                                         
 81 Vakant                                                                         
 82 Vakant                                                                         
 83 Vakant                                                                         
 84 Vakant                                                                         
 85 Vakant                                                                         
 86 Vakant                                                                         
 87 Vakant                                                                         
 88 Vakant                                                                         
 89 Vakant                                                                         
 90 Vakant                                                                         
 91 Vakant                                                                         
 92 Vakant                                                                         
 93 Vakant                                                                         
 94 Vakant                                                                         
 95 Vakant                                                                         
 96 Vakant                                                                         
 97 Vakant                                                                         
 98 Vakant                                                                         
 99 Vakant                                                                         
100 Vakant                                                                         
101 Vakant                                                                         
102 Vakant                                                                         
103 Vakant                                                                         
104 Vakant                                                                         
105 Vakant                                                                         
106 Vakant                                                                         
107 Vakant                                                                         
108 Vakant                                                                         
109 Vakant                                                                         
110 Vakant