Startovka oddílů                                                 9. 3. 2015 20:14:19
                                  Jarni skaly 2015
===SOK Turnov=========================================Orienteering Organiser 2013===
 
 
Startovka oddílu: 1CX - Cetnar                                   Sobota 14.3.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Klára HORACKOVA          1CX9997  682087    P3                       70,00Kč
  2 Pavlína CEBAKOVA         1CX9998    4267 P  P3                       70,00Kč
  3 Tomás CETNAR             1CX9999  682104    P3                       70,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      210.00       40.00        0.00        0.00      250.00        0.00     -250.00
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: 1DX - Nejedlovi                                Sobota 14.3.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Matous Nejedlo           1DX9997    4269 P  P3                       70,00Kč
  2 Tomás Nejedlo            1DX9998    4268 P  P3                       70,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      140.00       80.00        0.00        0.00      220.00        0.00     -220.00
Půjčeno čipů:2
 
 
Startovka oddílu: 1EX - Rakoncajovi                              Sobota 14.3.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Linda+Katerina Rakoncajov1EX0899    4270 P  HDR                      50,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       50.00        0.00        0.00        0.00       50.00        0.00      -50.00
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: 1FX - Reisingerová                             Sobota 14.3.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Reisingerová Eliska      1FX9999  440404    P3                       70,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       70.00        0.00        0.00        0.00       70.00        0.00      -70.00
 
 
Startovka oddílu: 1GX - Holzknecht                               Sobota 14.3.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Martina Maresová         1GX9997    4273 P  P3                       70,00Kč
  2 Pavel Holzknecht         1GX9998  682107    P3                       70,00Kč
  3 Nikola Cerná             1GX9999  682074    P3                       70,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      210.00       40.00        0.00        0.00      250.00        0.00     -250.00
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: 22D - (GER) SG Zittau Süd                      Sobota 14.3.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Wagner Martina           22D6404    6502    D45    146.00           100,00Kč
  2 Kudraß Peter             22D6601  660114    P3                       70,00Kč
  3 Ochmann Jens             22D7507  411418    H21C    77.00           120,00Kč
  4 Wagner Sophie            22D9110    6528    D21B    94.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      410.00        0.00        0.00        0.00      410.00        0.00     -410.00
 
 
Startovka oddílu: 24C - OK Vrsovice                              Sobota 14.3.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Dnebosky Frantisek       24C8000 7200582    H21C    57.00           120,00Kč
  2 Kazdová Dana             24C8150   51349    P3                       70,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      190.00        0.00        0.00        0.00      190.00        0.00     -190.00
 
 
Startovka oddílu: 31F - (FIN) Finland - non registered           Sobota 14.3.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Istolahti Tuomo          31F8900  340802    H21A    68.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      120.00        0.00        0.00        0.00      120.00        0.00     -120.00
 
 
Startovka oddílu: 36F - (FIN) MS Parma                           Sobota 14.3.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Miettinen Tiia           36F9150  553319    D21A    82.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      120.00        0.00        0.00        0.00      120.00        0.00     -120.00
 
 
Startovka oddílu: 37C - Bez registrace                           Sobota 14.3.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Tumová Tereza            37C8750    4259 P  P3                       70,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       70.00       40.00        0.00        0.00      110.00        0.00     -110.00
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: 45X - PAT Praha                                Sobota 14.3.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hlavatá Pavla            45X7050  253812    D45    134.00           100,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      100.00        0.00        0.00        0.00      100.00        0.00     -100.00
 
 
Startovka oddílu: 49A - Lenochodi Zlín                           Sobota 14.3.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Vágner Vladislav         49A8600    4261 P  H21D    57.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      120.00       40.00        0.00        0.00      160.00        0.00     -160.00
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: 4ZC - HO Komorní vytah                         Sobota 14.3.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Severyn Otto             4ZC7400    4218 P  H21B    33.00           120,00Kč
  2 Popková Klára            4ZC7450 2067951    P3                       70,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      190.00       40.00        0.00        0.00      230.00        0.00     -230.00
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: 5BC - OK Mnichovo Hradiste                     Sobota 14.3.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kubícek Zdenek           5BC7200   51811    H21D    67.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      120.00        0.00        0.00        0.00      120.00        0.00     -120.00
 
 
Startovka oddílu: 63P - (POL) UKS Azymut 45 Gdynia               Sobota 14.3.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Maciej Hewelt            63P9999  500662    H21A   112.00           180,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      180.00        0.00        0.00        0.00      180.00        0.00     -180.00
 
 
Startovka oddílu: 73C - xxx                                      Sobota 14.3.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Sirucek Jaromír          73C6200 2056273    H35     14.00           100,00Kč
  2 Sirucková Daniela        73C7650 2056292    D21B    92.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      220.00        0.00        0.00        0.00      220.00        0.00     -220.00
 
 
Startovka oddílu: 88C - Mango Shake                              Sobota 14.3.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Gladisová Karolína       88C0450    4260 P  D12     83.00            70,00Kč
  2 Gladisová Laura          88C0850    4262 P  HDR                      50,00Kč
  3 Fábel Teo                88C1100    4266 P  HDR                      50,00Kč
  4 Gladis David             88C7400    4263 P  H35      4.00           100,00Kč
  5 Kofrová Michaela         88C9050    4264 P  D21B   106.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      390.00      120.00        0.00        0.00      510.00        0.00     -510.00
Půjčeno čipů:5
 
 
Startovka oddílu: 88P - (POL) MKS Jelenia Góra                   Sobota 14.3.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Pawlowicz Bruno          88P0000 2076141    H21D    53.00           120,00Kč
  2 Zukiewicz Grzegorz       88P0001 2053633    H21D    43.00           120,00Kč
  3 Lach Kacper              88P0002  889679    H21D    97.00           120,00Kč
  4 Piwko Gabiela            88P0050 2076143    D21C    77.00           120,00Kč
  5 Kruk Wojciech            88P0100 2053614    H14    101.00            70,00Kč
  6 Dutkiewicz Wiktoria      88P0850 4402255    HDR                      50,00Kč
  7 Bogulak Adam             88P4800 2053630    H65     32.00           100,00Kč
  8 Swiatkowska Bogumila     88P6050  412287    P3                       70,00Kč
  9 Dzioba Mateusz           88P9500 7200176    H21A    78.00           120,00Kč
 10 Szeliga Bartosz          88P9600 2053614    H21B    59.00           120,00Kč
 11 Izydorczyk Urszula       88P9650  886699    D21A   136.00           120,00Kč
 12 Jankowska Joanna         88P9651 2028217    D21C    85.00           120,00Kč
 13 Lucerski Maciej          88P9700 2076142    H21B    11.00           120,00Kč
 14 Domagala Marcel          88P9800 2053617    H21C    91.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1490.00        0.00        0.00        0.00     1490.00        0.00    -1490.00
 
 
Startovka oddílu: 92X - Jizerky                                  Sobota 14.3.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Pesík Michal             92X7701 2025338    H21C    55.00           120,00Kč
  2 Pesík Angelika           92X8250  830519    P3                       70,00Kč
  3 Pesík Marek              92X8301  830713    H21C    49.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      310.00        0.00        0.00        0.00      310.00        0.00     -310.00
 
 
Startovka oddílu: 99X - Sykorka Ivan                             Sobota 14.3.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Sykorka Ivan             99X        4221 P  P3                       70,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       70.00       40.00        0.00        0.00      110.00        0.00     -110.00
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: AOP - NORD Slavia Minerva Opava                Sobota 14.3.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hadac Miroslav           AOP6501  682679    H45     62.00           100,00Kč
  2 Kosárek Pavel            AOP7102   52296    H21A   102.00           120,00Kč
  3 Pannová Vendula          AOP7750 2075664    D35    132.00           100,00Kč
  4 Kosárková Iva            AOP8152   51568    D21A    96.00           120,00Kč
  5 Navrátil Boris           AOP9202  515444    H21A    38.00           120,00Kč
  6 Mrázová Pavla            AOP9350  515447    D21B    14.00           120,00Kč
  7 Glonek Jakub             AOP9602 1625050    H21A    28.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      800.00        0.00        0.00        0.00      800.00        0.00     -800.00
 
 
Startovka oddílu: AOV - Baník - FIZA Ostrava                     Sobota 14.3.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Nováková Anezka          AOV9251  336722    D21B    22.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      120.00        0.00        0.00        0.00      120.00        0.00     -120.00
 
 
Startovka oddílu: BBM - KPKS BETA Brno                           Sobota 14.3.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Denemarek Oldrich        BBM5100  410398    H55     70.00           100,00Kč
  2 Perinková Irena          BBM6550  331257    D45    170.00           100,00Kč
  3 Ptácek Pavel             BBM9600  886286    H21A    22.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      320.00        0.00        0.00        0.00      320.00        0.00     -320.00
 
 
Startovka oddílu: BOR - OK Jiskra Novy Bor                       Sobota 14.3.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Svihovsky Jaroslav       BOR5003    8533    H55     22.00           100,00Kč
  2 Sucharda Jirí            BOR5802   51542    H45     74.00           100,00Kč
  3 Dikos Pavel              BOR6003   50000    H55     46.00           100,00Kč
  4 Doskár Boris             BOR6400    8490    H21D    85.00           120,00Kč
  5 Spejchal Petr            BOR7512    8472    H21D    35.00           120,00Kč
  6 Nehasil David            BOR7713  995805    H21B    67.00           120,00Kč
  7 Burdová Adéla            BOR9161 7434894    D21B     2.00           120,00Kč
  8 Pavlovec Jan             BOR9503 9200728    H21A    66.00           120,00Kč
  9 Burda Matej              BOR9608 7667667    H21B    71.00           120,00Kč
 10 Kaspar Ludvík            BOR9805 7200544    H21C    37.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1140.00        0.00        0.00        0.00     1140.00        0.00    -1140.00
 
 
Startovka oddílu: CST - TJ CZ Strakonice                         Sobota 14.3.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Cepek Pavel              CST7301 2032133    H35      0.00           100,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      100.00        0.00        0.00        0.00      100.00        0.00     -100.00
 
 
Startovka oddílu: CTB - SK Chotebor                              Sobota 14.3.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Gregor Martin            CTB7701   51663    H35     34.00           100,00Kč
  2 Gregorová Kamila         CTB8151  887165    D21A   162.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      220.00        0.00        0.00        0.00      220.00        0.00     -220.00
 
 
Startovka oddílu: DCE - TJ Sokol Dobrichovice                    Sobota 14.3.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Rusá Vendula             DCE0150  232737    D14    183.00            70,00Kč
  2 Kándlová Ema             DCE0351    4230 P  D12    121.00            70,00Kč
  3 Kándl Matej              DCE0500    4228 P  H10     89.00            50,00Kč
  4 Jaros Vladimír           DCE5400   51973    H55     40.00           100,00Kč
  5 Procházková Miluse       DCE5450   51966    D45    150.00           100,00Kč
  6 Procházka Antonín        DCE5500   51965    H45     68.00           100,00Kč
  7 Mrázová Pavla            DCE5550    7868    D45    154.00           100,00Kč
  8 Strossová Jirina         DCE5650    7870    D55     86.00           100,00Kč
  9 Kándl Filip              DCE7400    4225 P  H35     22.00           100,00Kč
 10 Zeman Tomás              DCE7500  232129    H21D    41.00           120,00Kč
 11 Kándlová Adéla           DCE7550    4227 P  P3                       70,00Kč
 12 Jarosová Klára           DCE7950  416316    D21A   110.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1100.00      160.00        0.00        0.00     1260.00        0.00    -1260.00
Půjčeno čipů:4
 
 
Startovka oddílu: DKP - SK Kotlárka Praha                        Sobota 14.3.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Klaska Martin            DKP0100    9889    H14     51.00            70,00Kč
  2 Huková Rebeka            DKP0456    4246 P  D12    103.00            70,00Kč
  3 Klaska Pavel             DKP6500    8650    H45     12.00           100,00Kč
  4 Illner Jakub             DKP6601  515448    H45     38.00           100,00Kč
  5 Illnerová Daniela        DKP6651  231939    D45    120.00           100,00Kč
  6 Sebek Martin             DKP6705  889282    H45     52.00           100,00Kč
  7 Klasková Katerina        DKP6750   49806    D45    112.00           100,00Kč
  8 Sebková Helena           DKP6751  889283    D45    116.00           100,00Kč
  9 Hopanyuk Anatoliy        DKP7900  682700    H21B    19.00           120,00Kč
 10 Tomes Jaroslav           DKP8109  416025    H21A    26.00           120,00Kč
 11 Nyvlt Martin             DKP8200 1207407    H21A    44.00           120,00Kč
 12 Kostálová Petra          DKP8256 1407425    D21A   130.00           120,00Kč
 13 Havluj Frantisek         DKP8308 9200529    H21C    47.00           120,00Kč
 14 Jána Michal              DKP8400  207852    H21C    17.00           120,00Kč
 15 Plochová Dominika        DKP8651 7203326    D21A    88.00           120,00Kč
 16 Foglarová Kamila         DKP8655    8638    D21B    68.00           120,00Kč
 17 Pospísil Ondrej          DKP8717 7202874    H21A    84.00           120,00Kč
 18 Dlouhá Marie             DKP8756 7875600    D21A   168.00           120,00Kč
 19 Bochenková Martina       DKP8758  434840    D21A   144.00           120,00Kč
 20 Svobodná Sárka           DKP8850  887612    D21A   158.00           120,00Kč
 21 Matejková Hana           DKP8954  416154    D21B    10.00           120,00Kč
 22 Tryzna Ales              DKP9100 2060241    H21C    43.00           120,00Kč
 23 Sebková Jana             DKP9250 2025359    D21C    91.00           120,00Kč
 24 Klaska Pavel             DKP9301 1700077    H21B    57.00           120,00Kč
 25 Hladíková Gabriela       DKP9551  410773    P3                       70,00Kč
 26 Klasková Josefina        DKP9651  443061    P3                       70,00Kč
 27 Nováková Tereza          DKP9751  886271    D21A   140.00           120,00Kč
 28 Semerád Antonín          DKP9801 1394693    H21A    48.00           120,00Kč
 29 Sebek Petr               DKP9903 9903301    H21C    71.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     3160.00       40.00        0.00        0.00     3200.00        0.00    -3200.00
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: DLT - OB Rozmaryn Litomerice                   Sobota 14.3.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Prusa Josef              DLT0401    4256 P  P3                       70,00Kč
  2 Babicky Tomás            DLT5001    8890    H65     24.00           100,00Kč
  3 Nedvídková Jitka         DLT5151    5991    D55    108.00           100,00Kč
  4 Nosek Petr               DLT6901  336778    H45     96.00           100,00Kč
  5 Nosek Martina            DLT7251  236061    D35    116.00           100,00Kč
  6 Prusa Josef              DLT7301    4258 P  P3                       70,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      540.00       80.00        0.00        0.00      620.00        0.00     -620.00
Půjčeno čipů:2
 
 
Startovka oddílu: DOB - KOB Dobruska                             Sobota 14.3.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Lestínsky Tomás          DOB7801 2027232    H21B    41.00           120,00Kč
  2 Janda Martin             DOB8002  920696    H21A   106.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      240.00        0.00        0.00        0.00      240.00        0.00     -240.00
 
 
Startovka oddílu: DOK - OK Doksy                                 Sobota 14.3.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Smol David               DOK0100 2053509    H14     67.00            70,00Kč
  2 Synek Petr               DOK0200 2053519    H14     57.00            70,00Kč
  3 Smol Marcel              DOK7300 2053516    H21A    24.00           120,00Kč
  4 Synek Marcel             DOK7600 2056288    H21C   105.00           120,00Kč
  5 Synek Antonín            DOK7800 7200371    H21A   100.00           120,00Kč
  6 Synková Petra            DOK7950 7200372    D21C    95.00           120,00Kč
  7 Charousková Lucie        DOK9450 7200373    P3                       70,00Kč
  8 Kostejn Vít              DOK9800  888634    H21A   126.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      810.00        0.00        0.00        0.00      810.00        0.00     -810.00
 
 
Startovka oddílu: EKP - VSTJ Ekonom Praha                        Sobota 14.3.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Bolehovsky Michal        EKP0200  301169    H14     73.00            70,00Kč
  2 Izák Daniel              EKP0400  336137    H12      1.00            70,00Kč
  3 Kabát Martin             EKP0412  232189    H12     63.00            70,00Kč
  4 Bolehovsky Daniel        EKP0508 2073716    H12     15.00            70,00Kč
  5 Izáková Eva              EKP0651 2067230    HDR                      50,00Kč
  6 Adrián Petr              EKP5600   51314    H55     60.00           100,00Kč
  7 Koucky Roman             EKP6301 2035738    H21C    15.00           120,00Kč
  8 Kabát Jan                EKP6912  886298    H21A    58.00           120,00Kč
  9 Izáková Ivana            EKP7453  361968    D35    110.00           100,00Kč
 10 Rozkosny Karel           EKP7900 2067964    H21C    33.00           120,00Kč
 11 Koucky Martin            EKP9700 2032158    H21D    55.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1010.00        0.00        0.00        0.00     1010.00        0.00    -1010.00
 
 
Startovka oddílu: FJI - SK Free Jihlava                          Sobota 14.3.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Blecha Ladislav          FJI5106   51989    H55     66.00           100,00Kč
  2 Podhorská Vera           FJI5252  232900    P3                       70,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      170.00        0.00        0.00        0.00      170.00        0.00     -170.00
 
 
Startovka oddílu: FSP - VSTJ Stavební fakulta Praha              Sobota 14.3.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Cincibusová Lenka        FSP0450    8666    D10     51.00            50,00Kč
  2 Vondrová Eliska          FSP0850 7200315    HDR                      50,00Kč
  3 Cadil Jan                FSP4300   53267    H65     38.00           100,00Kč
  4 Borovicka Milan          FSP6104  515097    H45     22.00           100,00Kč
  5 Cincibusová Ivana        FSP6651    8668    D45    166.00           100,00Kč
  6 Vondra Jirí              FSP7600   51864    H21D    31.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      520.00        0.00        0.00        0.00      520.00        0.00     -520.00
 
 
Startovka oddílu: FYD - Jizersky klub OB Frydlant                Sobota 14.3.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Cabanová Tereza          FYD0450    8327    D12    115.00            70,00Kč
  2 Cabanová   Eva           FYD0901    4265 P  HDR                      50,00Kč
  3 Jurina Robert            FYD4900    8332    H65     12.00           100,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      220.00        0.00        0.00        0.00      220.00        0.00     -220.00
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: HCE - TJ Sokol Hostivice                       Sobota 14.3.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Müllerová Hana           HCE0650  410247    HDR                      50,00Kč
  2 Müller Karel             HCE1000    4223 P  HDR                      50,00Kč
  3 Kettnerová Lenka         HCE6450 7202877    D45    132.00           100,00Kč
  4 Mudrová Martina          HCE6451   51984    D45    110.00           100,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      300.00        0.00        0.00        0.00      300.00        0.00     -300.00
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: HOR - TJ Jiskra Horice                         Sobota 14.3.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Skorpil Martin           HOR5700 2011900    H55     44.00           100,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      100.00        0.00        0.00        0.00      100.00        0.00     -100.00
 
 
Startovka oddílu: CHA - OK Chrastava                             Sobota 14.3.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Galbavy Matej            CHA0000 2059764    H21C    95.00           120,00Kč
  2 Pavlíková Markéta        CHA0050  436447    D21B    84.00           120,00Kč
  3 Ruzicková Vendula        CHA0252 2070839    D14    155.00            70,00Kč
  4 Lisková Adélka           CHA0254 2049599    D14    161.00            70,00Kč
  5 Tomanicová Sofie         CHA0450  436428    D12    117.00            70,00Kč
  6 Kucera Filip             CHA0501    4213    H10    101.00            50,00Kč
  7 Klust Jan                CHA0702 2070858    H10     95.00            50,00Kč
  8 Klustová Tereza          CHA0751 2070848    HDR                      50,00Kč
  9 Polák Tomás              CHA0801 4403301    HDR                      50,00Kč
 10 Kasková Eva              CHA4650    8152    D65    123.00           100,00Kč
 11 Smetana Radim            CHA4700    8153    H65     50.00           100,00Kč
 12 Kadavy Zdenek            CHA4901    8155    H55     18.00           100,00Kč
 13 Saffková Zuzana          CHA5150    8162    D55    116.00           100,00Kč
 14 Sevcíková Alena          CHA5351    8165    D55     84.00           100,00Kč
 15 Pavlík Milan             CHA5400   51231    H55     42.00           100,00Kč
 16 Kaska Rudolf             CHA5500 2080917    H55      2.00           100,00Kč
 17 Bradnová Vera            CHA5550    8168    D55     90.00           100,00Kč
 18 Vajcová Hana             CHA5651    8566    D55    120.00           100,00Kč
 19 Kadavá Eva               CHA5750    8171    D55     98.00           100,00Kč
 20 Gorcica Pavel            CHA6200    8174    H21C   103.00           120,00Kč
 21 Gorcicová Ivana          CHA6550    8179    D45    164.00           100,00Kč
 22 Pavlíková Pavla          CHA6551   51533    D45    106.00           100,00Kč
 23 Polák Jaroslav           CHA7500 7201775    H21B    23.00           120,00Kč
 24 Pachner Pavel            CHA7501 7700075    H35      2.00           100,00Kč
 25 Tomanica Vojtech         CHA7601 2070857    H35     52.00           100,00Kč
 26 Pachnerová Dominika      CHA7750 7500077    D21C   113.00           120,00Kč
 27 Kasková Katerina         CHA7850  887906    D21A    94.00           120,00Kč
 28 Kucerová Lucie           CHA7950 2049588    P3                       70,00Kč
 29 Poláková Veronika        CHA8150    8186    P3                       70,00Kč
 30 Cechlovsky Jan           CHA9300    8200    H21B    45.00           120,00Kč
 31 Hlubucek Tomás           CHA9704    5176    H21C    39.00           120,00Kč
 32 Bek Ondrej               CHA9904 2049592    H21C   131.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     3030.00        0.00        0.00        0.00     3030.00        0.00    -3030.00
 
 
Startovka oddílu: CHT - SK Chrast                                Sobota 14.3.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Matras Tomás             CHT8001   51980    H21A    32.00           120,00Kč
  2 Matrasová Katerina       CHT8353 1007554    D21A   164.00           120,00Kč
  3 Krejsa Martin            CHT9001   52161    H21B    81.00           120,00Kč
  4 Pitra Martin             CHT9204   52315    H21B    51.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      480.00        0.00        0.00        0.00      480.00        0.00     -480.00
 
 
Startovka oddílu: JEN - OB Jenisovice                            Sobota 14.3.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Zaboril Ondrej           JEN0401    7780    H12     49.00            70,00Kč
  2 Hoetzel Hugo             JEN0503 2060291    H10     83.00            50,00Kč
  3 Hoetzel Jirí             JEN0701 2060292    HDR                      50,00Kč
  4 Kadecka David            JEN0801    7790    P3                       70,00Kč
  5 Zaborilová Anna          JEN0951    7776    HDR                      50,00Kč
  6 Richtr Jirí              JEN5001    7777    H65     62.00           100,00Kč
  7 Kadecka Jirí             JEN5002  411580    H65     46.00           100,00Kč
  8 Bárta Miroslav           JEN5201    7778    H55     24.00           100,00Kč
  9 Kadecková Jana           JEN5651  411563    D55    106.00           100,00Kč
 10 Tous Jan                 JEN6901    7774    P3                       70,00Kč
 11 Hoetzelová Zuzana        JEN7754 2060294    D35    170.00           100,00Kč
 12 Kadecková Jitka          JEN8151    7788    P3                       70,00Kč
 13 Kadecka Adam             JEN9601  411527    P3                       70,00Kč
 14 Hájek Jan                JEN9703  411526    H21C    41.00           120,00Kč
 15 Kocvara Oldrich          JEN9705    7786    P3                       70,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1190.00        0.00        0.00        0.00     1190.00        0.00    -1190.00
 
 
Startovka oddílu: JHB - TJ Jiskra Havlíckuv Brod                 Sobota 14.3.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Bláha Leos               JHB6207   52362    H45     92.00           100,00Kč
  2 Fencíková Vladislava     JHB6553 7204508    D21B    96.00           120,00Kč
  3 Pejsková Eva             JHB9953   53614    P3                       70,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      290.00        0.00        0.00        0.00      290.00        0.00     -290.00
 
 
Startovka oddílu: JIL - OK Jilemnice                             Sobota 14.3.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Jezek Jakub              JIL0104 2035716    H14     63.00            70,00Kč
  2 Maly Evzen ml.           JIL0301   53224    H12     79.00            70,00Kč
  3 Karlová Anna             JIL0352 2078470    D12     85.00            70,00Kč
  4 Maly Antonín             JIL0501   53225    H10     81.00            50,00Kč
  5 Malá Anezka              JIL0751    9099    HDR                      50,00Kč
  6 Hlavácová Ema            JIL1451 1211014    HDR                      50,00Kč
  7 Zlesák Zdenek            JIL4701    9066    H65     10.00           100,00Kč
  8 Erlebach Josef           JIL5201    9774    H45      0.00           100,00Kč
  9 Zlesáková Vlasta         JIL5362    9068    D55    126.00           100,00Kč
 10 Karel Milos              JIL6004  682091    H55     48.00           100,00Kč
 11 Vlastník Zdenek          JIL6901 2060259    H45     60.00           100,00Kč
 12 Gernert Alan             JIL7001   49414    H45     64.00           100,00Kč
 13 Hlavác David             JIL7501 1621975    H21D    39.00           120,00Kč
 14 Jezková Romana           JIL7552 2075623    D35    118.00           100,00Kč
 15 Karlová Katerina         JIL7553  425574    D35    152.00           100,00Kč
 16 Vlastníková Lucie        JIL7554 2060258    D21C    57.00           120,00Kč
 17 Zlesák Ondrej            JIL7601    9067    H35     10.00           100,00Kč
 18 Malá Vera                JIL7752    9077    D35    156.00           100,00Kč
 19 Cerny Vojtech            JIL9006    9091    H21C     9.00           120,00Kč
 20 Davidová Anezka          JIL9752 2078452    P3                       70,00Kč
 21 Gernert Marek            JIL9801  232623    P3                       70,00Kč
 22 Hrouda Matej             JIL9804 2035717    H21D    69.00           120,00Kč
 23 Vlastník Simon           JIL9904 2060257    H21D    81.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     2100.00        0.00        0.00        0.00     2100.00        0.00    -2100.00
 
 
Startovka oddílu: KAM - SK Kamenice                              Sobota 14.3.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Milota Jakub             KAM0503    4231 P  H10     93.00            50,00Kč
  2 Milotová Barbora         KAM0753    4232 P  HDR                      50,00Kč
  3 Kamerer Marek            KAM6200  439106    H45     34.00           100,00Kč
  4 Kozák Petr               KAM6501   51733    H21A    86.00           120,00Kč
  5 Milota Jan               KAM7200  682629    H21D    27.00           120,00Kč
  6 Pasek Frantisek          KAM7600  523000    H21A    96.00           120,00Kč
  7 Rusá Sárka               KAM9157  331162    D21A   124.00           120,00Kč
  8 Rusy Tomás               KAM9301 2051509    H21A    14.00           120,00Kč
  9 Prásek Premysl           KAM9305  410392    H21C    97.00           120,00Kč
 10 Semík Ondrej             KAM9401  920683    H21A    80.00           120,00Kč
 11 Kapal Tomás              KAM9402  232267    H21C    29.00           120,00Kč
 12 Kettner Lukás            KAM9403  887640    H21A    92.00           120,00Kč
 13 Kamererová Valerie       KAM9452  428250    D21A    98.00           120,00Kč
 14 Boránková Karolína       KAM9550   53599    D21A   160.00           120,00Kč
 15 Hlubucková Kristyna      KAM9551 7003009    D21A   142.00           120,00Kč
 16 Procházková Marie        KAM9554 7200333    D21A   156.00           120,00Kč
 17 Kettner Vojtech          KAM9601  897360    H21A    36.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1880.00       40.00        0.00        0.00     1920.00        0.00    -1920.00
Půjčeno čipů:2
 
 
Startovka oddílu: KAS - KOB Kamenicky Senov                      Sobota 14.3.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Strojsová Jaroslava      KAS4350    8228    D65    115.00           100,00Kč
  2 Nejezchlebová Vera       KAS4551   51384    D65    119.00           100,00Kč
  3 Nejezchleba Jirí         KAS4600    8235    H65     40.00           100,00Kč
  4 Malá Jitka               KAS5451    8166    D55    124.00           100,00Kč
  5 Eichler Petr             KAS6900   51385    H45     42.00           100,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      500.00        0.00        0.00        0.00      500.00        0.00     -500.00
 
 
Startovka oddílu: KBP - KBP Praha                                Sobota 14.3.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Valter Petr              KBP4500    6645    H55     68.00           100,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      100.00        0.00        0.00        0.00      100.00        0.00     -100.00
 
 
Startovka oddílu: KPY - SKOB Kralupy n.Vlt.                      Sobota 14.3.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Dobes Václav             KPY5701  301374    H45     54.00           100,00Kč
  2 Freyová Michaela         KPY6050  301394    D21C    45.00           120,00Kč
  3 Kohl Jirí                KPY6201  301391    H21C   115.00           120,00Kč
  4 Liska Jindrich           KPY6700  682077    H35     50.00           100,00Kč
  5 Pavlícek Lubomír         KPY7800 1470170    H21C   119.00           120,00Kč
  6 Vejrostová Lenka         KPY8853  330691    D21C   107.00           120,00Kč
  7 Lisková Hana             KPY9951  682095    D21C    13.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      800.00        0.00        0.00        0.00      800.00        0.00     -800.00
 
 
Startovka oddílu: LBE - TJ Lokomotiva Beroun                     Sobota 14.3.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Nosál Stanislav          LBE4600    8805    H65      6.00           100,00Kč
  2 Karmazín Pavel           LBE6800   52975    H21C    83.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      220.00        0.00        0.00        0.00      220.00        0.00     -220.00
 
 
Startovka oddílu: LCE - TJ Slovan Luhacovice                     Sobota 14.3.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Cahel Marek              LCE8803  889288    H21A    94.00           120,00Kč
  2 Mudrák Stepán            LCE9601  889308    H21A    88.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      240.00        0.00        0.00        0.00      240.00        0.00     -240.00
 
 
Startovka oddílu: LDC - KOB Decín                                Sobota 14.3.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Nehasilová Veronika      LDC0350  505131    D12     91.00            70,00Kč
  2 Pospísilová Jana         LDC4451  232341    D65    111.00           100,00Kč
  3 Pospísil Jaromír         LDC5301 7410753    H55     30.00           100,00Kč
  4 Vlk Josef                LDC5801 7700058    H45     78.00           100,00Kč
  5 Burdová Simona           LDC6851  440493    D45    122.00           100,00Kč
  6 Nehasil Vladislav        LDC7101 7111213    H21B     1.00           120,00Kč
  7 Nehasilová Zuzana        LDC7150 7121314    D35    120.00           100,00Kč
  8 Stepán Petr              LDC7301 7007007    H35     26.00           100,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      790.00        0.00        0.00        0.00      790.00        0.00     -790.00
 
 
Startovka oddílu: LIT - KOB Chemopetrol Litvínov                 Sobota 14.3.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Pavlík Ondrej            LIT0101    8106    H14     77.00            70,00Kč
  2 Pavlík Matej             LIT0401    8112    H12     45.00            70,00Kč
  3 Pavlíková Klára          LIT7451    8111    D35    154.00           100,00Kč
  4 Pavlík Libor             LIT7605    8124    H21B    37.00           120,00Kč
  5 Neradová Alena           LIT8551  886283    D21A   106.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      480.00        0.00        0.00        0.00      480.00        0.00     -480.00
 
 
Startovka oddílu: LJN - TJ LIAZ Jablonec nad Nisou               Sobota 14.3.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Matousek Lubos           LJN4700    7741    H65     14.00           100,00Kč
  2 Sikola Alexej            LJN5301  446348    H55      8.00           100,00Kč
  3 Matousková Marie         LJN5550    7742    D55    104.00           100,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      300.00        0.00        0.00        0.00      300.00        0.00     -300.00
 
 
Startovka oddílu: LLI - TJ Loko Liberec                          Sobota 14.3.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Melichar Petr            LLI0001 1398996    H21B    15.00           120,00Kč
  2 Bradác Jakub             LLI0002 2032105    H21D    63.00           120,00Kč
  3 Horák Jaroslav           LLI0102 2032134    H14     93.00            70,00Kč
  4 Burgr Jan                LLI0202 2070859    H14     75.00            70,00Kč
  5 Bradác David             LLI0203 2032132    H14     45.00            70,00Kč
  6 Hejna Hynek              LLI0300    4220 P  H12     25.00            70,00Kč
  7 Nejedlová Josefína       LLI0350    4247 P  D12    123.00            70,00Kč
  8 Rind Matyás              LLI0400 2060282    H12     31.00            70,00Kč
  9 Peterka Jakub            LLI0404 9101104    H12     59.00            70,00Kč
 10 Marková Hana             LLI0450 2060281    D12     81.00            70,00Kč
 11 Bradác Václav            LLI0600 2049555    HDR                      50,00Kč
 12 Burgrová Zuzana          LLI0650 2070846    HDR                      50,00Kč
 13 Rindová Adriana          LLI0653 2060289    HDR                      50,00Kč
 14 Nejedlová Karolína       LLI0852    4250 P  HDR                      50,00Kč
 15 Krausová Marie           LLI4451   51214    D65    121.00           100,00Kč
 16 Kraus Jan                LLI4501   51213    H65     42.00           100,00Kč
 17 Lukás Zdenek             LLI4502    8243    H65     36.00           100,00Kč
 18 Kubíková Hela            LLI4851    8242    D65    101.00           100,00Kč
 19 Korejcíková Dáda         LLI5550    8546    D55     88.00           100,00Kč
 20 Kosek Ladislav           LLI5903  410732    H55     50.00           100,00Kč
 21 Melichar Jaromír         LLI6301    8503    P3                       70,00Kč
 22 Kosková Vlasta           LLI6351  410719    D21C    49.00           120,00Kč
 23 Hejna Stanislav          LLI6900    4219 P  H45     28.00           100,00Kč
 24 Fürstová Katka           LLI6950 2032126    D45    182.00           100,00Kč
 25 Horáková Petra           LLI6953    8547    D45    138.00           100,00Kč
 26 Marek Martin             LLI7000 2049593    H45     84.00           100,00Kč
 27 Nejedlo David            LLI7100    4251 P  P3                       70,00Kč
 28 Balcarová Alena          LLI7150 1398994    P3                       70,00Kč
 29 Marková Jana             LLI7152 2049529    D35    158.00           100,00Kč
 30 Bradác Stanislav         LLI7201  434598    H21D    49.00           120,00Kč
 31 Melicharová Barbora      LLI7252   51203    P3                       70,00Kč
 32 Rind Pavel               LLI7400 2060283    P3                       70,00Kč
 33 Rindová Katerina         LLI7450 2060286    P3                       70,00Kč
 34 Pecka Vlastimil          LLI7501  682640    H35     18.00           100,00Kč
 35 Bradácová Marie          LLI7550 2060204    P3                       70,00Kč
 36 Krenek Tomás             LLI8300 1409872    H21D    93.00           120,00Kč
 37 Kosková Anicka           LLI9550 1398995    D21C    33.00           120,00Kč
 38 Hoidekrová Lucie         LLI9552  410734    D21B    80.00           120,00Kč
 39 Fürst Matous             LLI9603 7003006    H21A   122.00           120,00Kč
 40 Sticková Anna            LLI9651 7200361    D21A   152.00           120,00Kč
 41 Balcarová Barbora        LLI9751  434595    D21B    24.00           120,00Kč
 42 Kosek Jan                LLI9801  253141    H21C    67.00           120,00Kč
 43 Melichar Vojtech         LLI9802 7200375    H21A    50.00           120,00Kč
 44 Krausová Hana            LLI9853   51211    P3                       70,00Kč
 45 Fürstová Anna            LLI9854 2056306    D21B    64.00           120,00Kč
 46 Marek Jakub              LLI9900 2049589    H21C    25.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     4200.00      160.00        0.00        0.00     4360.00        0.00    -4360.00
Půjčeno čipů:5
 
 
Startovka oddílu: LME - SK Los Melník                            Sobota 14.3.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Neumann Zbynek           LME5300   51579    H55      6.00           100,00Kč
  2 Zdimerová Monika         LME6950  232357    D45    118.00           100,00Kč
  3 Zdimera Zdenek           LME7000  303908    H45      4.00           100,00Kč
  4 Izák Pavel               LME7102 2061860    H21C     5.00           120,00Kč
  5 Alblová Lucie            LME7555  420448    D21C     1.00           120,00Kč
  6 Albl Miloslav            LME7600  420455    H21C   133.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      660.00        0.00        0.00        0.00      660.00        0.00     -660.00
 
 
Startovka oddílu: LPM - OK Lokomotiva Plzen                      Sobota 14.3.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Cerny Miroslav           LPM7504 2081365    H35     24.00           100,00Kč
  2 Sitrová Lucie            LPM7857 2080976    D35    168.00           100,00Kč
  3 Silhavy Jakub            LPM8500   51151    H21B    75.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      320.00        0.00        0.00        0.00      320.00        0.00     -320.00
 
 
Startovka oddílu: LPU - OK Lokomotiva Pardubice                  Sobota 14.3.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Drzková Berenika         LPU0151  425545    D14    145.00            70,00Kč
  2 Pipek Ondrej             LPU0203 2032156    H14     55.00            70,00Kč
  3 Mrskoc Marek             LPU0205 2049513    H14     89.00            70,00Kč
  4 Pusová Bára              LPU0357 2032180    D12     97.00            70,00Kč
  5 Krpata Michal            LPU0403 2035734    H12      3.00            70,00Kč
  6 Stichhauer Daniel        LPU0405 2049515    H12     37.00            70,00Kč
  7 Kadaníková Tereza        LPU0552 2025374    D10     45.00            50,00Kč
  8 Mrskocová Markéta        LPU0553 2049520    D10     41.00            50,00Kč
  9 Stichhauer Adam          LPU0603 2035729    H10    107.00            50,00Kč
 10 Pipková Karolína         LPU0756 2075619    HDR                      50,00Kč
 11 Kadaník Petr             LPU0802    9820    HDR                      50,00Kč
 12 Knap Jan                 LPU5101   51105    H21D    51.00           120,00Kč
 13 Farár Václav             LPU5201    9260    H55     14.00           100,00Kč
 14 Klimpl Petr              LPU5401  301633    H21D    37.00           120,00Kč
 15 Juracka Vojtech          LPU5404    9234    H21D    91.00           120,00Kč
 16 Novotná Jirina           LPU5654    9290    D21C    89.00           120,00Kč
 17 Vícha Vladimír           LPU5801    9228    H21D    75.00           120,00Kč
 18 Novotny Miroslav         LPU5905  301183    H21D    71.00           120,00Kč
 19 Juracková Jana           LPU6051    9237    D21B   100.00           120,00Kč
 20 Knapová Iva              LPU6052    9316    D21B    78.00           120,00Kč
 21 Procházka Radek          LPU6504 2060272    H45     26.00           100,00Kč
 22 Pipková Tána             LPU7156 2049550    D21C    65.00           120,00Kč
 23 Pipek Kamil              LPU7310 2049532    H21C    51.00           120,00Kč
 24 Mrskocová Dana           LPU7356 2049512    D21B    46.00           120,00Kč
 25 Krpatová Zuzana          LPU7558  253351    D21C    79.00           120,00Kč
 26 Drzka Stepán             LPU7604 2073755    H21B     9.00           120,00Kč
 27 Svíglerová Pavla         LPU7658  889272    D21B    58.00           120,00Kč
 28 Drzková Markéta          LPU7670    9281    D21C    47.00           120,00Kč
 29 Kríz Libor               LPU7804  780722    H21B    49.00           120,00Kč
 30 Kasparová Eva            LPU7854 2059754    D21C    31.00           120,00Kč
 31 Klimplová Lenka          LPU7951 1271279    D21B    12.00           120,00Kč
 32 Sabatka Petr             LPU8106    9269    H21A   118.00           120,00Kč
 33 Klimplová Zuzana         LPU8151    9333    D21C    37.00           120,00Kč
 34 Bolech Filip             LPU8602   49634    H21C   123.00           120,00Kč
 35 Lenner Miroslav          LPU8605 1403417    H21A    76.00           120,00Kč
 36 Kutílek Jakub            LPU8609 2079499    H21B    63.00           120,00Kč
 37 Fiala Petr               LPU8701 7201198    H21A    42.00           120,00Kč
 38 Lennerová Hana           LPU8952    9278    D21C   105.00           120,00Kč
 39 Bolechová Anezka         LPU9051   51104    D21A   126.00           120,00Kč
 40 Procházka David          LPU9113  515162    H21A    10.00           120,00Kč
 41 Lehár Adam               LPU9114 2067258    H21C    13.00           120,00Kč
 42 Knapová Lenka            LPU9351 2011864    D21A   122.00           120,00Kč
 43 Procházková Klára        LPU9451  940318    D21A   102.00           120,00Kč
 44 Kosová Stepánka          LPU9460 2073750    D21A    92.00           120,00Kč
 45 Wanek Adam               LPU9505 1602634    H21A   114.00           120,00Kč
 46 Dolezelová Katerina      LPU9558 7200598    D21A   134.00           120,00Kč
 47 Hancová Petra            LPU9659 1398998    D21A   150.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     4950.00        0.00        0.00        0.00     4950.00        0.00    -4950.00
 
 
Startovka oddílu: LTP - TJ Lokomotiva Teplice                    Sobota 14.3.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Bíly Jakub               LTP0104  434575    H14     81.00            70,00Kč
  2 Kríz Petr                LTP0205  232918    H14     61.00            70,00Kč
  3 Zejdlíková Eliska        LTP0350  886252    D12    107.00            70,00Kč
  4 Karpísková Katerina      LTP0450  232915    D12    129.00            70,00Kč
  5 Lostáková Sára           LTP0650  420434    D10     57.00            50,00Kč
  6 Lostáková Ela            LTP0951  682083    D10     53.00            50,00Kč
  7 Bruner Lubos             LTP6501  682114    H21C    21.00           120,00Kč
  8 Bíly Petr                LTP6805   51279    H45     72.00           100,00Kč
  9 Karpísková Gabriela      LTP7351  232494    P3                       70,00Kč
 10 Lostáková Ivana          LTP7758 7202864    D21B    34.00           120,00Kč
 11 Eiselt Jan               LTP8801  682092    H21C    45.00           120,00Kč
 12 Zejdlíková Karolína      LTP9950 7200332    D21C    25.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1030.00        0.00        0.00        0.00     1030.00        0.00    -1030.00
 
 
Startovka oddílu: LTU - Lokomotiva Trutnov                       Sobota 14.3.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kutácková Stanislava     LTU4751  405955    D65    105.00           100,00Kč
  2 Hindráková Martina       LTU6451 7201808    D45    144.00           100,00Kč
  3 Bendák Petr              LTU6500  416285    H45     30.00           100,00Kč
  4 Killar Marek             LTU6801  301646    H21D    59.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      420.00        0.00        0.00        0.00      420.00        0.00     -420.00
 
 
Startovka oddílu: MAS - KCT As                                   Sobota 14.3.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Pilar Karel              MAS5501 7003021    H55      4.00           100,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      100.00        0.00        0.00        0.00      100.00        0.00     -100.00
 
 
Startovka oddílu: MFP - VSSK MFF UK Praha                        Sobota 14.3.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Pelikánová Mása          MFP0050  428223    P3                       70,00Kč
  2 Forst Antonín            MFP0101  218851    H14     79.00            70,00Kč
  3 Forst Albert             MFP0901  218782    HDR                      50,00Kč
  4 Forst Libor              MFP6301  303939    H21D    23.00           120,00Kč
  5 Forstová Lenka           MFP6850 2079501    D45    126.00           100,00Kč
  6 Pelikánová Lucie         MFP6950  410387    D45    180.00           100,00Kč
  7 Sieglová Dagmar          MFP7050  443075    D45    130.00           100,00Kč
  8 Pelikán Lukás            MFP9800 2051546    H21D    47.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      730.00        0.00        0.00        0.00      730.00        0.00     -730.00
 
 
Startovka oddílu: MKP - SK Meteor Kacerov Praha                  Sobota 14.3.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Koc Zdenek               MKP4700   51706    H21C     7.00           120,00Kč
  2 Gregoriades Zdenek       MKP5400   51653    H21B     3.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      240.00        0.00        0.00        0.00      240.00        0.00     -240.00
 
 
Startovka oddílu: NPA - SK lyzování a OB Nová Paka               Sobota 14.3.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Novák Karel              NPA5001 2060215    H55     52.00           100,00Kč
  2 Kalibán Jaroslav         NPA5101 2059741    H55     58.00           100,00Kč
  3 Kalibánová Jirina        NPA5351 2060217    D55    112.00           100,00Kč
  4 Novák Jirí               NPA7502  682098    H21B    61.00           120,00Kč
  5 Antos Filip              NPA8001    9698    H21B    47.00           120,00Kč
  6 Kubátová Zuzka           NPA9151  515421    D21B    82.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      660.00        0.00        0.00        0.00      660.00        0.00     -660.00
 
 
Startovka oddílu: ODV - TJ AERO Odolena Voda                     Sobota 14.3.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hartl Zdenek             ODV6300   52121    P3                       70,00Kč
  2 Hartlová Blanka          ODV6350   51356    P3                       70,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      140.00        0.00        0.00        0.00      140.00        0.00     -140.00
 
 
Startovka oddílu: OKP - SK OK 24 Praha                           Sobota 14.3.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Ivo Novák                OKP6200   51679    H45     98.00           150,00Kč
  2 Himmel Petr              OKP6500    4255 P  P3                       70,00Kč
  3 Novák Libor              OKP6504   51680    H21C    87.00           120,00Kč
  4 Nováková Irena           OKP6651  236111    D45    152.00           100,00Kč
  5 Nováková Marie           OKP6953   51681    D45    172.00           100,00Kč
  6 Ida Balusková            OKP7350  232750    D35    172.00           150,00Kč
  7 Novák Libor              OKP9100  426348    H21C   113.00           120,00Kč
  8 Nováková Katerina        OKP9450  887935    D21A   118.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      930.00       40.00        0.00        0.00      970.00        0.00     -970.00
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: OSN - SK Orientacní sporty Nové Mesto n. M.    Sobota 14.3.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Stoklasová Daniela       OSN0055 7203325    D21B    32.00           120,00Kč
  2 Zrníková Adéla           OSN0099  416210    D21B    76.00           120,00Kč
  3 Stoklasová Zuzana        OSN0454 2080908    D12    101.00            70,00Kč
  4 Zrník Tomás              OSN0606    9579    H10    113.00            50,00Kč
  5 Zrník Tomás              OSN7118 1398988    H21A    40.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      480.00        0.00        0.00        0.00      480.00        0.00     -480.00
 
 
Startovka oddílu: PEN - OK RECO Sport                            Sobota 14.3.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Vydra Pavel              PEN6200   49998    H21D    25.00           120,00Kč
  2 Kábrtová Iva             PEN6350  232387    D45    100.00           100,00Kč
  3 Vydrová Markéta          PEN8950    8180    D21C    41.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      340.00        0.00        0.00        0.00      340.00        0.00     -340.00
 
 
Startovka oddílu: PGP - SK Praga Praha                           Sobota 14.3.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Ctrnáct Simon            PGP0001 2032143    P3                       70,00Kč
  2 Matyás Siegl             PGP0104 7201196    H14    113.00            70,00Kč
  3 Janas Petr               PGP0200 2060249    H14     97.00            70,00Kč
  4 Kozina Stepán            PGP0300    9877    H14     83.00            70,00Kč
  5 Simerka Jakub            PGP0407  682658    HDR                      50,00Kč
  6 Simerka Ondrej           PGP0800 2067935    H10     97.00            50,00Kč
  7 Josef Baldrian           PGP1199 2075606    HDR                      50,00Kč
  8 Attl Vladimír            PGP3800  682666    H65      8.00           100,00Kč
  9 Hankovská Jana           PGP4050   51698    D65    107.00           100,00Kč
 10 Dvoráková Ladislava      PGP4451   52096    D65    117.00           100,00Kč
 11 Zeleny Vladimír          PGP4800   51863    H65     82.00           100,00Kč
 12 Dolezal Miroslav         PGP5501   51753    H55     62.00           100,00Kč
 13 Zelená Markéta           PGP5850 2080958    D21B     0.00           120,00Kč
 14 Tichovsky Martin         PGP6100   51682    H45     86.00           100,00Kč
 15 Jezková Regina           PGP6352   51660    D21B    30.00           120,00Kč
 16 Kondrát Martin           PGP6501 2067946    H21B    13.00           120,00Kč
 17 Kozinová Jana            PGP6651  502089    D21A    76.00           120,00Kč
 18 Tichovská Hana           PGP6652   51676    D45    102.00           100,00Kč
 19 Janas Petr               PGP7106 7201200    H21B    85.00           120,00Kč
 20 Ctrnáctová Magdalena     PGP7151  231924    D35    160.00           100,00Kč
 21 Baldrian Petr            PGP7203    2460    H35      6.00           100,00Kč
 22 Simerková Olga           PGP7551  682094    D35    124.00           100,00Kč
 23 Mateju Lubos             PGP7601  682623    H21A    70.00           120,00Kč
 24 Ctrnáct Jirí             PGP7603 2045241    P3                       70,00Kč
 25 Haková Magda             PGP7651 2051544    D35    136.00           100,00Kč
 26 Bozdechová Lenka         PGP8254 2080966    D21B     4.00           120,00Kč
 27 Hora Vojtech             PGP8301 1006283    H21A    16.00           120,00Kč
 28 Horová Klára             PGP8455   51659    D21A   170.00           120,00Kč
 29 Mateju Martina           PGP8556  995832    D21A    90.00           120,00Kč
 30 Masopustová Elis         PGP8656   49844    D21A    80.00           120,00Kč
 31 Jezková Dominika         PGP9053   51658    D21B    52.00           120,00Kč
 32 Westin Kjersti           PGP9255  997856    D21B    16.00           120,00Kč
 33 Kozinová Anna            PGP9350 7200338    D21A    86.00           120,00Kč
 34 Kozinová Zuzana          PGP9650 7003042    D21A   146.00           120,00Kč
 35 Zdimera Jan              PGP9903  336710    H21C    53.00           120,00Kč
 36 Eliska Sieglová          PGP9954 7201197    D21C   115.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     3640.00        0.00        0.00        0.00     3640.00        0.00    -3640.00
 
 
Startovka oddílu: PHK - OK 99 Hradec Králové                     Sobota 14.3.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Vykysaly Frantisek       PHK3002    9455    H65      2.00           100,00Kč
  2 Mikulecky Jan            PHK3801 9005137    H65     52.00           100,00Kč
  3 Rychly Rudolf            PHK4101    9823    H65     64.00           100,00Kč
  4 Novotny Milan            PHK6502 2045248    H21C    69.00           120,00Kč
  5 Masata Roman             PHK7107  515050    H21A     4.00           120,00Kč
  6 Kadaník Libor            PHK7204    4224 P  H21D    45.00           120,00Kč
  7 Losman Petr              PHK7901  515420    H21A    56.00           120,00Kč
  8 Silny Ondrej             PHK7906 2032168    H21D    99.00           120,00Kč
  9 Novotny Tomás            PHK8101    9410    H21B    53.00           120,00Kč
 10 Novotná Martina          PHK8255  416264    D21B    56.00           120,00Kč
 11 Sabatka Zdenek           PHK8900    9189    H21A    74.00           120,00Kč
 12 Svobodová Lenka          PHK9551  995893    D21A   132.00           120,00Kč
 13 Masata Matej             PHK9601 2045215    H21A   124.00           120,00Kč
 14 Novotná Klára            PHK9751 1398990    D21A   128.00           120,00Kč
 15 Bendák Jan               PHK9800  681889    H21C    73.00           120,00Kč
 16 Masata Metodej           PHK9905  207870    H21C    23.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1860.00       40.00        0.00        0.00     1900.00        0.00    -1900.00
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: PUL - USK Slavia UJEP Ustí n.L.                Sobota 14.3.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Novotny Frantisek        PUL4200  205614    H65     28.00           100,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      100.00        0.00        0.00        0.00      100.00        0.00     -100.00
 
 
Startovka oddílu: PVP - VSK Prírodoveda - orientacní sporty      Sobota 14.3.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Cechmánková Anna         PVP0450  347887    D12     87.00            70,00Kč
  2 Cechmánek Václav         PVP0600    8575    H10    111.00            50,00Kč
  3 Finco Veronica Grace     PVP1150  301137    HDR                      50,00Kč
  4 Neumannová Renata        PVP6650   51580    D45    168.00           100,00Kč
  5 Jan Picka                PVP7007  899178    H21C    99.00           120,00Kč
  6 Neumann Tomás            PVP8900  301117    H21B    77.00           120,00Kč
  7 Neumannová Katerina      PVP9250    8565    D21A   138.00           120,00Kč
  8 Neumann Vojtech          PVP9400 1403421    H21A   116.00           120,00Kč
  9 Neumann Jindrich         PVP9900  336081    H21C    31.00           120,00Kč
 10 Radana Kavková           PVP9999 7202869    D21B    86.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      990.00        0.00        0.00        0.00      990.00        0.00     -990.00
 
 
Startovka oddílu: PZR - SKP Zdár nad Sázavou                     Sobota 14.3.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Pospísil Jaromír         PZR4417   51994    H65      0.00           100,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      100.00        0.00        0.00        0.00      100.00        0.00     -100.00
 
 
Startovka oddílu: ROU - SKOB Roudnice nad Labem                  Sobota 14.3.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Pohoraly Hugo            ROU0103 2023957    H14    105.00            70,00Kč
  2 Pohoraly Dobroslav       ROU6401 2023803    H21D    95.00           120,00Kč
  3 Svobodová Lenka          ROU6650 2043618    D45    158.00           100,00Kč
  4 Pohoralá Karolína        ROU6850 2023951    D35    166.00           100,00Kč
  5 Kyselová Jana            ROU7050 2043619    D45    184.00           100,00Kč
  6 Simr Pavel               ROU7504 2031351    H35     44.00           100,00Kč
  7 Forejt Michal            ROU9002   51437    H21B    21.00           120,00Kč
  8 Svoboda Jakub            ROU9301  301695    H21C    59.00           120,00Kč
  9 Kyselová Nela            ROU9951  434804    D21C    53.00           120,00Kč
 10 Pohoralá Anna            ROU9954 2023953    D21B    60.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1070.00        0.00        0.00        0.00     1070.00        0.00    -1070.00
 
 
Startovka oddílu: SCP - AC Sparta Praha                          Sobota 14.3.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Veljacik Jonás           SCP0800    4217 P  HDR                      50,00Kč
  2 Semorád Milos            SCP3300   49404    H65     26.00           100,00Kč
  3 Valásek Josef            SCP4501 2084946    H65     70.00           100,00Kč
  4 Novák Milos              SCP4600   52299    H65     66.00           100,00Kč
  5 Buriánek Jaromír         SCP4700   51562    H45     32.00           100,00Kč
  6 Precek Zdenek            SCP5200  500289    H21C     3.00           120,00Kč
  7 Hojny Oldrich            SCP5201   52111    H55     12.00           100,00Kč
  8 Zavadilová Nada          SCP5450  336750    D55    110.00           100,00Kč
  9 Kavka Jirí               SCP5900  682630    H45     10.00           100,00Kč
 10 Hosek Ladislav           SCP6001   52115    H45     50.00           100,00Kč
 11 Vrabec Martin            SCP6100   51571    H45     56.00           100,00Kč
 12 Kavková Dana             SCP6150  446418    D45    114.00           100,00Kč
 13 Veljacik Pavel           SCP6200   49889    H45     18.00           100,00Kč
 14 Veljaciková Markéta      SCP6451  336735    D45    176.00           100,00Kč
 15 Lohr Ivo                 SCP6801  442853    H21B    27.00           120,00Kč
 16 Rakovec Michal           SCP6901 1700085    H45     66.00           100,00Kč
 17 Khel Richard             SCP7500 7202899    H21B    83.00           120,00Kč
 18 Sístek Daniel            SCP7507 1406141    H35     38.00           100,00Kč
 19 Havlínová Zuzana         SCP8150   51574    D21B    98.00           120,00Kč
 20 Vrabcová Romana          SCP8250  232028    P3                       70,00Kč
 21 Tesarová Anna            SCP8257   51567    D21C     9.00           120,00Kč
 22 Vrabec Ondrej            SCP8303   51558    H21B    35.00           120,00Kč
 23 Tesar Jan                SCP8501    4243 P  H21C   137.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     2360.00       40.00        0.00        0.00     2400.00        0.00    -2400.00
Půjčeno čipů:2
 
 
Startovka oddílu: SHK - TJ Slavia Hradec Králové                 Sobota 14.3.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Tichy Radomír            SHK0000  405954    H21D    73.00           120,00Kč
  2 Thynová Nikola           SHK0051 2032191    D21C    35.00           120,00Kč
  3 Tichy Lubomír            SHK0303    9828    H12     19.00            70,00Kč
  4 Fábera David             SHK0305   51500    H12     51.00            70,00Kč
  5 Thynová Martina          SHK0350  410782    D12    109.00            70,00Kč
  6 Dohnálek Tomás           SHK0403 1400421    H12     41.00            70,00Kč
  7 Cerník Adam              SHK0404 2073723    H12     29.00            70,00Kč
  8 Fejlek Vojtech           SHK5202    9104    H55     34.00           100,00Kč
  9 Fejlková Alice           SHK5351    9107    D55    118.00           100,00Kč
 10 Teplá Hana               SHK6561    9125    D35    146.00           100,00Kč
 11 Soucek Karel             SHK6601  553452    H35     48.00           100,00Kč
 12 Thynová Ivana            SHK6651 2017663    D45    124.00           100,00Kč
 13 Myslivec Tomás           SHK7002    9127    H35     42.00           100,00Kč
 14 Myslivcová Lenka         SHK7051  515465    D35    126.00           100,00Kč
 15 Kroniková Jana           SHK7350 2049540    D35    150.00           100,00Kč
 16 Slovák Miroslav          SHK7704 9101117    H35     16.00           100,00Kč
 17 Paclík Roman             SHK7801 7202780    H21A     2.00           120,00Kč
 18 Weiner Jakub             SHK7911    9140    H21A   130.00           120,00Kč
 19 Lán Filip                SHK8003 2049544    H21C    63.00           120,00Kč
 20 Soucek Tomás             SHK8200 7203456    H21C   109.00           120,00Kč
 21 Ondrejová Dita Terezie   SHK8550    9915    D21C    17.00           120,00Kč
 22 Stulíková Barbora        SHK8552    9161    D21C     7.00           120,00Kč
 23 Novotná Barbora          SHK8658 9101107    D21A   108.00           120,00Kč
 24 Teplá Karolína           SHK9251 1008174    D21A   114.00           120,00Kč
 25 Myslivcová Pavla         SHK9352 2051524    D21A    78.00           120,00Kč
 26 Netuka Vojtech           SHK9701 1396847    H21A     6.00           120,00Kč
 27 Pek Daniel               SHK9803 1400436    H21C    75.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     2810.00        0.00        0.00        0.00     2810.00        0.00    -2810.00
 
 
Startovka oddílu: SJC - Sportcentrum Jicín                       Sobota 14.3.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Zalaba Tomás             SJC0101 2053545    H14     85.00            70,00Kč
  2 Vejrazková Róza          SJC0151 2056270    D14    171.00            70,00Kč
  3 Kochová Anna             SJC0153 2059737    D14    151.00            70,00Kč
  4 Matejková Barbora        SJC0156 2075653    D14    163.00            70,00Kč
  5 Tuma Matej               SJC0202 2056295    H14     91.00            70,00Kč
  6 Janku Anna               SJC0252 2056293    D14    175.00            70,00Kč
  7 Procházková Katerina     SJC0351    4285    D12    113.00            70,00Kč
  8 Tesar Zdenek             SJC0401 2053544    H12     57.00            70,00Kč
  9 Janku Stepán             SJC0501 2056294    H10    105.00            50,00Kč
 10 Skorpil Marek            SJC0901    4235 P  HDR                      50,00Kč
 11 Havlík Jaroslav          SJC3601 9005225    H65     34.00           100,00Kč
 12 Mikan Vladimír           SJC4805    9913    H65     54.00           100,00Kč
 13 Benes Josef              SJC5801    9907    H55     26.00           100,00Kč
 14 Benesová Iva             SJC6151    9908    D45    178.00           100,00Kč
 15 Zalabová Martina         SJC6657    9932    D45    140.00           100,00Kč
 16 Hanusová Zdena           SJC7253    9962    D21C    71.00           120,00Kč
 17 Janku Radka              SJC7353 2056264    D21C   109.00           120,00Kč
 18 Tesar Zdenek             SJC7401 2053543    H21D    79.00           120,00Kč
 19 Skorpilová Jana          SJC7451  211303    D35    130.00           100,00Kč
 20 Fejková Marcela          SJC7751    9910    D21B   104.00           120,00Kč
 21 Svihovsky Jaromír        SJC8005  500263    H21A    54.00           120,00Kč
 22 Mrázek Jan               SJC8102  771771    H21A    64.00           120,00Kč
 23 Kazda Ondrej             SJC8202  886288    H21A    60.00           120,00Kč
 24 Mrázková Romana          SJC8351  500556    D21B    62.00           120,00Kč
 25 Svihovská Eva            SJC8352    9988    D21C   103.00           120,00Kč
 26 Prásil Ondrej            SJC8401    9705    H21A    20.00           120,00Kč
 27 Tomesová Daniela         SJC8451  981842    D21C     5.00           120,00Kč
 28 Benes Jan                SJC8703  886513    H21A   108.00           120,00Kč
 29 Spicarová Michaela       SJC8754    9971    D21C    59.00           120,00Kč
 30 Zamrzlová Eva            SJC8759 2067255    D21B    70.00           120,00Kč
 31 Spicar Petr              SJC8801    9998    H21C    11.00           120,00Kč
 32 Soukupová Lucie          SJC8951   51180    D21B    66.00           120,00Kč
 33 Zlámal David             SJC9603 2053542    H21B    55.00           120,00Kč
 34 Zlámalová Nikola         SJC9951 2056287    D21C    75.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     3420.00        0.00        0.00        0.00     3420.00        0.00    -3420.00
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: SJH - TJ Slovan Jindrichuv Hradec              Sobota 14.3.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Benesová Michaela        SJH0651  553451    D10     55.00            50,00Kč
  2 Grundel Ivan             SJH4201  331289    H65     48.00           100,00Kč
  3 Benes Jan                SJH7001  336767    H45     82.00           100,00Kč
  4 Benesová Iva             SJH7051     109    D45    174.00           100,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      350.00        0.00        0.00        0.00      350.00        0.00     -350.00
 
 
Startovka oddílu: SJI - OK Jihlava                               Sobota 14.3.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kanák Petr               SJI6115 7003047    H45      6.00           100,00Kč
  2 Petrácek Ales            SJI6301   53631    H45     94.00           100,00Kč
  3 Jirku Roman              SJI8309  301273    H21B    17.00           120,00Kč
  4 Cech Jan                 SJI9601 7003044    H21A    30.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      440.00        0.00        0.00        0.00      440.00        0.00     -440.00
 
 
Startovka oddílu: SKV - TJ Slovan Karlovy Vary                   Sobota 14.3.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Dítková Markéta          SKV0451  682652    D12    127.00            70,00Kč
  2 Janovic Ondrej           SKV5901   51133    H55     38.00           100,00Kč
  3 Dítko Jan                SKV7301  682634    H35     30.00           100,00Kč
  4 Dítkova Jitka            SKV7752  682676    D35    122.00           100,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      370.00        0.00        0.00        0.00      370.00        0.00     -370.00
 
 
Startovka oddílu: SLA - SKOB STAVIMAT Slany                      Sobota 14.3.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Aster Vladimír           SLA6500 2045227    H45     88.00           100,00Kč
  2 Asterová Jana            SLA7451  442858    D35    114.00           100,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      200.00        0.00        0.00        0.00      200.00        0.00     -200.00
 
 
Startovka oddílu: SLP - SK Slavia Praha                          Sobota 14.3.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Svátková Jana            SLP0250    4252 P  P3                       70,00Kč
  2 Svátek Vojtech           SLP6701  420421    H45     48.00           100,00Kč
  3 Svátková Anna            SLP9951  436435    D21C    11.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      290.00       40.00        0.00        0.00      330.00        0.00     -330.00
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: SMB - SKOB SIG-MAT Mladá Boleslav              Sobota 14.3.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hlavác Jaroslav          SMB4801    7718    H65     56.00           100,00Kč
  2 Albrecht Miloslav        SMB5901    7707    H21D   101.00           120,00Kč
  3 Subrt Pavel              SMB6301    7703    H45     46.00           100,00Kč
  4 Zitny Tomás              SMB6401   49971    H35     32.00           100,00Kč
  5 Poloscuková Monika       SMB6551    7722    D45    148.00           100,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      520.00        0.00        0.00        0.00      520.00        0.00     -520.00
 
 
Startovka oddílu: SMR - SK SNS Smrzovka                          Sobota 14.3.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Lukavec Petr             SMR7800  887930    H21C   127.00           120,00Kč
  2 Pesnicák Jan             SMR7902    8266    H21C     1.00           120,00Kč
  3 Prchalová Ivana          SMR8754 7201202    D21B    72.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      360.00        0.00        0.00        0.00      360.00        0.00     -360.00
 
 
Startovka oddílu: SOB - Sdruz. organizátoru bank. sport. akcí    Sobota 14.3.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Choutka Jaroslav         SOB6301 1396839    H35     28.00           100,00Kč
  2 Brabencová Alena         SOB7150  887945    P3                       70,00Kč
  3 Choutková Magdaléna      SOB8851 2067886    D21A    70.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      290.00        0.00        0.00        0.00      290.00        0.00     -290.00
 
 
Startovka oddílu: SRK - SOOB Spartak Rychnov nad Kneznou         Sobota 14.3.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Sklíba Jan               SRK7501 7204489    H35     20.00           100,00Kč
  2 Sedlák Radek             SRK7503  995872    H21B    79.00           120,00Kč
  3 Sklíbová Jana            SRK7651    9503    D35    144.00           100,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      320.00        0.00        0.00        0.00      320.00        0.00     -320.00
 
 
Startovka oddílu: SSU - SK Severka Sumperk                       Sobota 14.3.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Klíchová Jana            SSU8151    9480    D21B   102.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      120.00        0.00        0.00        0.00      120.00        0.00     -120.00
 
 
Startovka oddílu: STB - TJ Stadion Novy Bor                      Sobota 14.3.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Dolejsí Katerina         STB0199  434808    D14    141.00            70,00Kč
  2 Dolejsí Lenka            STB7499  434839    D35    140.00           100,00Kč
  3 Bernásek Jirí            STB8101  682354    H21C   135.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      290.00        0.00        0.00        0.00      290.00        0.00     -290.00
 
 
Startovka oddílu: STE - SK SKI-OB Sternberk                      Sobota 14.3.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Skyva Petr               STE6501 1007547    H21B    31.00           120,00Kč
  2 Skyvová Kristyna         STE7054 1007548    D21B    38.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      240.00        0.00        0.00        0.00      240.00        0.00     -240.00
 
 
Startovka oddílu: STH - SK Studenec                              Sobota 14.3.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hrncírová Magda          STH0051    9044    D21C    39.00           120,00Kč
  2 Mühlbach Ales            STH0104  303925    H14    111.00            70,00Kč
  3 Hrncírová Ivana          STH0351  425585    D12     93.00            70,00Kč
  4 Junek Petr               STH5501 9200530    H55     72.00           100,00Kč
  5 Hrncírová Lenka          STH7251  410775    D21C    23.00           120,00Kč
  6 Kalenská Katerina        STH7351  410777    D21C    27.00           120,00Kč
  7 Junek Martin             STH8101   51114    H21C    27.00           120,00Kč
  8 Hladík Frantisek         STH9203  405965    H21B     7.00           120,00Kč
  9 Kalensky Ales            STH9801  331426    H21C    81.00           120,00Kč
 10 Vydra Martin             STH9902   51111    H21C    65.00           120,00Kč
 11 Kalenská Dominika        STH9958 7201776    D21B    88.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1200.00        0.00        0.00        0.00     1200.00        0.00    -1200.00
 
 
Startovka oddílu: TAP - KOB TRETRA Praha                         Sobota 14.3.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Melisík Martin           TAP0200 2080913    H14     49.00            70,00Kč
  2 Tuma Simon               TAP0400 2075696    H12      5.00            70,00Kč
  3 Melisík Jan              TAP0502 2081357    HDR                      50,00Kč
  4 Tihon Jaroslav           TAP6102  515440    H45     90.00           100,00Kč
  5 Tihonová Jindra          TAP6253  232161    D45    104.00           100,00Kč
  6 Drobníková Markéta       TAP8463 1985821    D21A    72.00           120,00Kč
  7 Zajíc Vítezslav          TAP8610  515469    H21A    82.00           120,00Kč
  8 Zamazalová Katerina      TAP9053  416010    D21A   120.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      750.00        0.00        0.00        0.00      750.00        0.00     -750.00
 
 
Startovka oddílu: TEP - Tempo Praha                              Sobota 14.3.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Subrt Jirí               TEP6100    7986    H21D    61.00           120,00Kč
  2 Mestková Lucie           TEP7850   49546    D35    162.00           100,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      220.00        0.00        0.00        0.00      220.00        0.00     -220.00
 
 
Startovka oddílu: TJN - TJ Tatran Jablonec nad Nisou             Sobota 14.3.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Václavu Jan              TJN0005 2056267    H21D    89.00           120,00Kč
  2 Nagy Josef               TJN0006 2069092    H21B    29.00           120,00Kč
  3 Penicková Martina        TJN0052 2069075    D21C    99.00           120,00Kč
  4 Ruta Matyás              TJN0102 2032159    H14     69.00            70,00Kč
  5 Budsky Ondrej            TJN0105 1398985    H14    103.00            70,00Kč
  6 Adamec Martin            TJN0106 2045202    H14     59.00            70,00Kč
  7 Rokos Michal             TJN0107 2027215    H14     43.00            70,00Kč
  8 Sedlácek Filip           TJN0110 2067344    H14    107.00            70,00Kč
  9 Baloghová Lída           TJN0150 2027211    D14    169.00            70,00Kč
 10 Rydlová Adéla            TJN0151 2035701    D14    153.00            70,00Kč
 11 Masínová Anna            TJN0152 2056303    D14    143.00            70,00Kč
 12 Sklíbová Mísa            TJN0153 2053560    D14    165.00            70,00Kč
 13 Novotná Viktorie         TJN0250  425591    D14    181.00            70,00Kč
 14 Rydlová Magdaléna        TJN0251 2035725    D14    173.00            70,00Kč
 15 Budská Anna              TJN0253  416830    D14    149.00            70,00Kč
 16 Hornychová Karolína      TJN0254  232506    D14    177.00            70,00Kč
 17 Nedomlelová Lucie        TJN0256 2069091    D14    159.00            70,00Kč
 18 Dejnozka Vojtech         TJN0300 2027224    H12     17.00            70,00Kč
 19 Rehor Vojta              TJN0303 2056291    H12     21.00            70,00Kč
 20 Mrkvicková Veronika      TJN0355 2069097    D12    111.00            70,00Kč
 21 Tkác Matej               TJN0401 2027207    H12     65.00            70,00Kč
 22 Rokos Marek              TJN0500 2049534    H10    119.00            50,00Kč
 23 Penicka Jan              TJN0501 2070823    HDR                      50,00Kč
 24 Sykora Oliver            TJN0504    4238 P  HDR                      50,00Kč
 25 Dejnozka Martin          TJN0600 2035718    H10     85.00            50,00Kč
 26 Míka Bertík              TJN0601 2067319    H10    103.00            50,00Kč
 27 Hubácek David            TJN0602 2056269    H10     99.00            50,00Kč
 28 Hubácková Lucie          TJN0651 2056298    D10     47.00            50,00Kč
 29 Skalová Jolana           TJN0653 2070854    D10     61.00            50,00Kč
 30 Rehor Hynek              TJN0700 2053559    HDR                      50,00Kč
 31 Vajskebrová Petra        TJN0751 2067315    HDR                      50,00Kč
 32 Míková Sofie             TJN0950 2069077    HDR                      50,00Kč
 33 Rutová Amálka            TJN0951 2059775    HDR                      50,00Kč
 34 Skal Antonín             TJN1010    4237 P  HDR                      50,00Kč
 35 Tkác Jakub               TJN1011    4239 P  HDR                      50,00Kč
 36 Háková Eliska            TJN1060    4236 P  HDR                      50,00Kč
 37 Petrzelka Pavel          TJN3800   52900    H65     44.00           100,00Kč
 38 Picek Jan                TJN4000  434577    H65     18.00           100,00Kč
 39 Lukavec Míla             TJN4901 2060202    H65     30.00           100,00Kč
 40 Voboril Tomás            TJN5011  416836    P3                       70,00Kč
 41 Böhm Karel               TJN5101  416833    H55     32.00           100,00Kč
 42 Böhmová Eva              TJN5450  232515    D55    102.00           100,00Kč
 43 Lukavcová Lenka          TJN5452    8259    D55     94.00           100,00Kč
 44 Horák Petr               TJN5602 2056301    H55     74.00           100,00Kč
 45 Novotny Otakar           TJN5604    8260    H45     24.00           100,00Kč
 46 Zuzánek Zdenek           TJN5901    8255    H35      8.00           100,00Kč
 47 Penicka Libor            TJN6000 2060231    P3                       70,00Kč
 48 Zuzánková Ruzena         TJN6051    8256    D45    156.00           100,00Kč
 49 Jermanová Eva            TJN6150  425590    D45    142.00           100,00Kč
 50 Pustai Josef             TJN6300  232643    H45     80.00           100,00Kč
 51 Schindler Jirí           TJN6301  416828    H45     70.00           100,00Kč
 52 Kocibová Ivana           TJN6354  307418    P3                       70,00Kč
 53 Picek Jan                TJN6500  416839    H45     20.00           100,00Kč
 54 Zucha Jirí               TJN6603 2017687    H45      8.00           100,00Kč
 55 Míka Zdenek              TJN6700  411582    P3                       70,00Kč
 56 Posselt Martin           TJN6802  232256    H45      2.00           100,00Kč
 57 Rydlová Magda            TJN6850    7726    D45    186.00           100,00Kč
 58 Pustaiová Romana         TJN6851  434578    D21C    63.00           120,00Kč
 59 Picková Helena           TJN6952  416843    D45    108.00           100,00Kč
 60 Rydl Jirí                TJN7000    7750    H45     14.00           100,00Kč
 61 Novotny Dusan            TJN7002  232502    H21C    79.00           120,00Kč
 62 Rehor Jirí               TJN7004 2059729    P3                       70,00Kč
 63 Posseltová Romana        TJN7050  410359    D45    128.00           100,00Kč
 64 Mrkvicka Jirí            TJN7101 2020748    H21B     5.00           120,00Kč
 65 Hornychová Helena        TJN7150 2070802    P3                       70,00Kč
 66 Míková Markéta           TJN7351  411593    P3                       70,00Kč
 67 Vajskebrová Markéta      TJN7451    4242 P  P3                       70,00Kč
 68 Balogh Jan               TJN7500 2032176    H21B    43.00           120,00Kč
 69 Vokurka Jan              TJN7501  253145    H21B    25.00           120,00Kč
 70 Dejnozka Jirí            TJN7503 2027225    H21D    77.00           120,00Kč
 71 Ruta Jarda               TJN7600 2027204    P3                       70,00Kč
 72 Dejnozková Blanka        TJN7651 2049610    P3                       70,00Kč
 73 Rutová Martina           TJN7652 2067314    D21C    29.00           120,00Kč
 74 Hrobarová Lenka          TJN7754    9482    D21A   104.00           120,00Kč
 75 Vokurková Marta          TJN7950  253111    D21B    48.00           120,00Kč
 76 Vancura Martin           TJN8002   51234    H21C   125.00           120,00Kč
 77 Picek Jan                TJN9101  416840    H21B    73.00           120,00Kč
 78 Posseltová Tereza        TJN9252  411767    D21B     6.00           120,00Kč
 79 Krpatová Klára           TJN9353  416846    D21B    28.00           120,00Kč
 80 Posselt Martin           TJN9501  232512    H21C   107.00           120,00Kč
 81 Hájek Vojtech            TJN9502  896978    H21C   101.00           120,00Kč
 82 Zuchová Daniela          TJN9750 2020749    D21C    19.00           120,00Kč
 83 Janecek Mirek            TJN9804 2027208    H21B    69.00           120,00Kč
 84 Novotny Marek            TJN9901  232325    H21C   111.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     7230.00       40.00        0.00        0.00     7270.00        0.00    -7270.00
Půjčeno čipů:5
 
 
Startovka oddílu: TJP - OOB TJ Sokol Troja                       Sobota 14.3.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Rysavy Vít               TJP4700   51332    H65     20.00           100,00Kč
  2 Rysavá Lubomíra          TJP4750   53540    D65    109.00           100,00Kč
  3 Peterka Frantisek        TJP4900    8861    H55     28.00           100,00Kč
  4 Paukert Milan            TJP5000   51329    H55     20.00           100,00Kč
  5 Wolkerová Dagmar         TJP5250   51289    D55     96.00           100,00Kč
  6 Kraus Ota                TJP5700   53514    H55     64.00           100,00Kč
  7 Huková Petra             TJP7350  411756    D35    148.00           100,00Kč
  8 Krausová Barbora         TJP9150   53504    D21B     8.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      820.00        0.00        0.00        0.00      820.00        0.00     -820.00
 
 
Startovka oddílu: TUR - OOB TJ Turnov                            Sobota 14.3.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hájková Anna             TUR0051    7782    D21C    87.00           120,00Kč
  2 Mares Matej              TUR0100 1403053    HDR                      50,00Kč
  3 Linková Lucie            TUR0251 2032102    D14    167.00            70,00Kč
  4 Kyselová Adéla           TUR0351   51224    D12     95.00            70,00Kč
  5 Hudská Stepánka          TUR0450 1403054    HDR                      50,00Kč
  6 Hermánek Petr            TUR0500    8020    H10     91.00            50,00Kč
  7 Vrestál Antonín          TUR0604 1403051    H10    109.00            50,00Kč
  8 Hermánková Bára          TUR0850    9394    HDR                      50,00Kč
  9 Vrestál Frantisek        TUR0906 1403052    HDR                      50,00Kč
 10 Folprechtová Marie       TUR4250    8212    D65    113.00           100,00Kč
 11 Folprecht Eduard         TUR4301   51815    H65     22.00           100,00Kč
 12 Jakubec Jindrich         TUR4801   51816    H55     80.00           100,00Kč
 13 Tvrdek Vojtech           TUR4949   51283    H65      4.00           100,00Kč
 14 Hudsky Vlastimil         TUR5100    8214    H55     16.00           100,00Kč
 15 Provazník Jirí           TUR5102 1511127    H55     36.00           100,00Kč
 16 Omová Jana               TUR5150 2025351    D55     92.00           100,00Kč
 17 Folprecht Miroslav       TUR5501 1550616    H45     36.00           100,00Kč
 18 Konopácová Jana          TUR5650    8208    D55    100.00           100,00Kč
 19 Konopác Jirí             TUR5803    8220    H55     76.00           100,00Kč
 20 Mares Hynek              TUR6100 2067342    H21D    83.00           120,00Kč
 21 Svarc Jirí               TUR6204  682108    H45     44.00           100,00Kč
 22 Linková Iva              TUR6850   51809    D45    160.00           100,00Kč
 23 Cerha Milan              TUR7703 1007531    H21D    87.00           120,00Kč
 24 Hermánková Pavla         TUR7777    8062    D35    164.00           100,00Kč
 25 Sedlácková Martina       TUR7959   53816    D21B    54.00           120,00Kč
 26 Oma Jakub                TUR8002  800320    H21B    39.00           120,00Kč
 27 Fodor Petr               TUR8103  981821    H21A    62.00           120,00Kč
 28 Omová Michaela           TUR8153  515086    D21A   112.00           120,00Kč
 29 Dlabaja Tomás            TUR8303  500850    H21A   128.00           120,00Kč
 30 Rufferová Iva            TUR8354  822282    D21A   148.00           120,00Kč
 31 Holas Ondrej             TUR8501  515048    H21A    72.00           120,00Kč
 32 Lusticky Martin          TUR8700 2035709    H21A   104.00           120,00Kč
 33 Horáková Veronika        TUR8751    7785    D21A   154.00           120,00Kč
 34 Schulhof Jan             TUR8900   51225    H21A    90.00           120,00Kč
 35 Kopecky Tomás            TUR8901   51539    H21A    46.00           120,00Kč
 36 Dundrová Lucie           TUR8951    8059    D21A    74.00           120,00Kč
 37 Poloprutská Markéta      TUR9252 2020750    D21A   100.00           120,00Kč
 38 Zakouril Vít             TUR9301  886823    H21A    98.00           120,00Kč
 39 Kochová Nikola           TUR9358 9935817    D21A   116.00           120,00Kč
 40 Brozová Aneta            TUR9453    8213    D21C    83.00           120,00Kč
 41 Nejman Stanislav         TUR9500  330671    H21B    65.00           120,00Kč
 42 Horák Patrik             TUR9502 9001001    H21A    12.00           120,00Kč
 43 Hanusová Michaela        TUR9554  411564    D21B    20.00           120,00Kč
 44 Wolf Filip               TUR9701 9101181    H21A    34.00           120,00Kč
 45 Linková Alena            TUR9751 1403419    D21B    50.00           120,00Kč
 46 Thor Tomás               TUR9904    2674    H21C   117.00           120,00Kč
 47 Thorová Markéta          TUR9952    6886    D21C    67.00           120,00Kč
 48 Sokolárová Sárka         TUR9999 7202880    D21B    42.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     4980.00        0.00        0.00        0.00     4980.00        0.00    -4980.00
 
 
Startovka oddílu: TUV - SOK TJ Turnov                            Sobota 14.3.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Mullerová Anicka         TUV0051   21645    D14    179.00            70,00Kč
  2 Hájek Krystof            TUV0203  886280    H14     99.00            70,00Kč
  3 Hallman Marek            TUV0204   22779    H14    129.00            70,00Kč
  4 Jirman Filip             TUV0212  231522    H14     53.00            70,00Kč
  5 Muller Ondra             TUV0214   23777    H14     71.00            70,00Kč
  6 Mellan Jonás             TUV0308  888622    H12     35.00            70,00Kč
  7 Veselá Pavla             TUV0351  411516    D12    125.00            70,00Kč
  8 Bicík Stepán             TUV0405  411519    H12     47.00            70,00Kč
  9 Jacysina Andrea          TUV0551  411348    HDR                      50,00Kč
 10 Hájková Tereza           TUV0558  888626    D10     43.00            50,00Kč
 11 Mellanová Judita         TUV0559  411518    D10     49.00            50,00Kč
 12 Vesely Václav            TUV0601  411598    H10    117.00            50,00Kč
 13 Tomásek Prokop           TUV0701   23770    H10     87.00            50,00Kč
 14 Mullerová Markéta        TUV0752  411380    HDR                      50,00Kč
 15 Tomásková Matilda        TUV0998   20758    HDR                      50,00Kč
 16 Jan Zemlík               TUV4325 1394310    P3                       70,00Kč
 17 Jezek Josef              TUV6701  411364    P3                       70,00Kč
 18 Folprechtová Katerina    TUV7499  416221    D35    142.00           100,00Kč
 19 Folprechtová Julie + LukáTUV9999   51532    HDR                      50,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1200.00        0.00        0.00        0.00     1200.00        0.00    -1200.00
 
 
Startovka oddílu: TZL - SKOB Zlín                                Sobota 14.3.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Beran Pavel              TZL7920   52220    H21D    21.00           120,00Kč
  2 Beranová Kristína        TZL8553 2083393    P3                       70,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      190.00        0.00        0.00        0.00      190.00        0.00     -190.00
 
 
Startovka oddílu: VAK - Vakant                                   Sobota 14.3.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Vakant                   VAK                D55    114.00           100,00Kč
  2 Vakant                   VAK                HDR                      50,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      150.00        0.00        0.00        0.00      150.00        0.00     -150.00
 
 
Startovka oddílu: VAM - OOB Vamberk                              Sobota 14.3.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kulová Jana              VAM6550  416317    D21C     3.00           120,00Kč
  2 Müllerová Zorka          VAM6767  981805    D45    162.00           100,00Kč
  3 Müller Robert            VAM6900  553456    H45     76.00           100,00Kč
  4 Müllerová Petra          VAM9098 2045224    D21C    69.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      440.00        0.00        0.00        0.00      440.00        0.00     -440.00
 
 
Startovka oddílu: VLI - Slavia Liberec orienteering              Sobota 14.3.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Turek Martin             VLI0102 2078464    P3                       70,00Kč
  2 Balatková Barbora        VLI0150 2078462    P3                       70,00Kč
  3 Podrábská Marie          VLI0251  207860    D14    147.00            70,00Kč
  4 Novotny Jaromír          VLI0300 2058474    H12     13.00            70,00Kč
  5 Ekert Tomás              VLI0302 2078461    H12      9.00            70,00Kč
  6 Ruzicka Jan              VLI0303    4222 P  H12     27.00            70,00Kč
  7 Simonová Magdaléna       VLI0350 2078463    P3                       70,00Kč
  8 Podrábská Alzbeta        VLI0451   49962    D12    105.00            70,00Kč
  9 Strynclová Johanka       VLI0654 4402221    HDR                      50,00Kč
 10 Podrábsky Ctibor         VLI0700   51232    HDR                      50,00Kč
 11 Stryncl Vilda            VLI0806 4402220    HDR                      50,00Kč
 12 Horácek Jáchym           VLI1111 4402217    HDR                      50,00Kč
 13 Karmazín Petr            VLI4901  361986    H55     54.00           100,00Kč
 14 Prinda Oldrich           VLI5101 1302773    H55     10.00           100,00Kč
 15 Karmazínová Ivana        VLI5150   51216    D55    122.00           100,00Kč
 16 Henych Petr              VLI6001  515132    H21A     8.00           120,00Kč
 17 Poloprutsky Tomás        VLI6205   51227    H21C    61.00           120,00Kč
 18 Rezác Pavel              VLI6900  301152    H21D    65.00           120,00Kč
 19 Urbaník Robert           VLI7002    8292    H21D    33.00           120,00Kč
 20 Rubácek Jan              VLI7302   49963    H35     46.00           100,00Kč
 21 Novotná Jana             VLI7350 2058476    D35    112.00           100,00Kč
 22 Sesták Marek             VLI7403 2058471    H35     40.00           100,00Kč
 23 Podrábská Marie          VLI7451 1400433    D35    128.00           100,00Kč
 24 Mokry Pavel              VLI7501 2058479    H35     36.00           100,00Kč
 25 Ekert Vladimír           VLI7600 2058477    H35     12.00           100,00Kč
 26 Horácek Michal           VLI7700  500290    H21A   110.00           120,00Kč
 27 Mateju Michal            VLI7702  887154    H21A    18.00           120,00Kč
 28 Habán Ivo                VLI7707   53226    H21A     0.00           120,00Kč
 29 Volfová Julie            VLI8051    7710    D21B    36.00           120,00Kč
 30 Kolaja Ehlerová Jana     VLI8055 1398538    D21B    74.00           120,00Kč
 31 Kobr Tomás               VLI8901 1969696    H21A    52.00           120,00Kč
 32 Poloprutská Klára        VLI9750   49954    D21C    43.00           120,00Kč
 33 Poloprutská Lucie        VLI9950   49951    D21C   111.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     3100.00       40.00        0.00        0.00     3140.00        0.00    -3140.00
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: VPM - KOS Slavia VS Plzen                      Sobota 14.3.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Richtr Lukás             VPM0204 2042518    H14     95.00            70,00Kč
  2 Richtrová Kamila         VPM0451  331467    D12    131.00            70,00Kč
  3 Richtr Ales              VPM6601   51686    H45     40.00           100,00Kč
  4 Richtrová Lucie          VPM7451  331267    D21C    61.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      360.00        0.00        0.00        0.00      360.00        0.00     -360.00
 
 
Startovka oddílu: VRB - SK pri gymnáziu OOB Vrbno p.P.           Sobota 14.3.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Jancová Jana             VRB9450  232186    D21B    44.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      120.00        0.00        0.00        0.00      120.00        0.00     -120.00
 
 
Startovka oddílu: VRL - OOS TJ Spartak Vrchlabí                  Sobota 14.3.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Stará Tereza             VRL0051  426374    D21B    40.00           120,00Kč
  2 Procinger Jan            VRL0102    4233 P  H14     47.00            70,00Kč
  3 Krampera Tomás           VRL0103    4271 P  H14     65.00            70,00Kč
  4 Stregl Matyás            VRL0301 2017678    H12     53.00            70,00Kč
  5 Procinger Jakub          VRL0305    4234 P  H12     33.00            70,00Kč
  6 Pilná Natálie            VRL0351  438036    D12     99.00            70,00Kč
  7 Stregl Tomás             VRL5001    9001    H65     16.00           100,00Kč
  8 Stary Pavel              VRL6301    9005    H45     16.00           100,00Kč
  9 Kubát Miroslav           VRL6701    8977    H45     58.00           100,00Kč
 10 Hancová Alice            VRL7052  206480    D21C    73.00           120,00Kč
 11 Wanková Dita             VRL7151  331619    D21C    81.00           120,00Kč
 12 Pilná Libuse             VRL7153  232639    D21C    21.00           120,00Kč
 13 Matousová Petra          VRL7154  331359    D21C    93.00           120,00Kč
 14 Stregl Petr              VRL7303 2017676    H21C   129.00           120,00Kč
 15 Smith Lucie              VRL7353    8966    D21C    97.00           120,00Kč
 16 Stará Petra              VRL7354  425562    D21C   101.00           120,00Kč
 17 Streglová Andrea         VRL7552  206478    D21C    51.00           120,00Kč
 18 Polák Vlastimil          VRL7702    9000    H21C    35.00           120,00Kč
 19 Poláková Lucie           VRL8254  331655    P3                       70,00Kč
 20 Knoblochová Kamila       VRL8353    8952    D21B    26.00           120,00Kč
 21 Matousová Katerina       VRL9955 2032127    D21B    18.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     2160.00      120.00        0.00        0.00     2280.00        0.00    -2280.00
Půjčeno čipů:3
 
 
Startovka oddílu: VSP - USK Praha                                Sobota 14.3.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Semík Jakub              VSP0000  446363    H21C    93.00           120,00Kč
  2 Puchalsky Jan            VSP0101 2021836    H14     41.00            70,00Kč
  3 Prusa Krystof            VSP0102 2020707    H14     87.00            70,00Kč
  4 Beranová Eva             VSP0254 2021832    D14    157.00            70,00Kč
  5 Zakouril Matyás          VSP0400  232616    H12     23.00            70,00Kč
  6 Baldrian Tomás           VSP0405 9200730    H12     39.00            70,00Kč
  7 Prusa Dominik            VSP0406 2032107    H12     43.00            70,00Kč
  8 Hejna Igor               VSP0407  411602    H12      7.00            70,00Kč
  9 Hejna Viktor             VSP0408  411604    H12     11.00            70,00Kč
 10 Nosek Daniel             VSP0409  446366    H12     55.00            70,00Kč
 11 Beranová Hana            VSP0455 2021831    D12     89.00            70,00Kč
 12 Nosková Barbora          VSP0457 2058488    D12    119.00            70,00Kč
 13 Mencl Josef              VSP0602 2021850    H10    115.00            50,00Kč
 14 Pastuszková Laura        VSP0654   53374    HDR                      50,00Kč
 15 Baldrianová Eva          VSP0751  888639    D10     59.00            50,00Kč
 16 Zakourilová Klára        VSP0850 2032113    HDR                      50,00Kč
 17 Hejnová Barbora          VSP0851    4244 P  HDR                      50,00Kč
 18 Dohnal Josef             VSP4300   51743    H65     60.00           100,00Kč
 19 Horínek Jaroslav         VSP5000   51643    H55     56.00           100,00Kč
 20 Uher Petr                VSP5001   52269    H21C    85.00           120,00Kč
 21 Dohnalová Dana           VSP5050   51645    D65    103.00           100,00Kč
 22 Dolezalová Alena         VSP6060 2080915    P3                       70,00Kč
 23 Hartman Ales             VSP6506   51620    H21C    89.00           120,00Kč
 24 Semík Jan                VSP6507   53572    H21C    19.00           120,00Kč
 25 Nosek Jan                VSP6910  446367    P3                       70,00Kč
 26 Puchalsky Jakub          VSP6911 2081353    P3                       70,00Kč
 27 Neyrinck Noel            VSP7012 2067921    P3                       70,00Kč
 28 Menclová Silvie          VSP7050   51749    P3                       70,00Kč
 29 Novotná Neyrinck Markéta VSP7051    7911    D45    136.00           100,00Kč
 30 Beranová Iva             VSP7150 2021834    D35    138.00           100,00Kč
 31 Kopecká Alena            VSP7250 2021849    P3                       70,00Kč
 32 Prusová Markéta          VSP7256   53160    D35    134.00           100,00Kč
 33 Nosková Pavla            VSP7261 2058494    D21C    55.00           120,00Kč
 34 Prusa Michal             VSP7310  553437    H35     54.00           100,00Kč
 35 Hejnová Martina          VSP7354  411502    P3                       70,00Kč
 36 Zakouril Václav          VSP7401   51724    P3                       70,00Kč
 37 Hejna Vladimír           VSP7404    5782    P3                       70,00Kč
 38 Augusta Jirí             VSP7421 2021838    P3                       70,00Kč
 39 Pastuszek Jakub          VSP7500   53399    H21D    29.00           120,00Kč
 40 Hronová Katarína         VSP7570 2081375    P3                       70,00Kč
 41 Baldrianová Barbora      VSP7850    9784    D21A   166.00           120,00Kč
 42 Uhrová Zuzana            VSP8050  232062    D21B    90.00           120,00Kč
 43 Kopecká Johana           VSP9950 2021848    D21C    15.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     3570.00        0.00        0.00        0.00     3570.00        0.00    -3570.00
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: XX1 - Buchar                                   Sobota 14.3.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Ondra Buchar             XX1     2078464    H21C   121.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      120.00        0.00        0.00        0.00      120.00        0.00     -120.00
 
 
Startovka oddílu: ZBM - SK Zabovresky Brno                       Sobota 14.3.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Nykodym Milos            ZBM9005 1003623    H21A   120.00           120,00Kč
  2 Hirsová Gabriela         ZBM9651 7200367    D21A    84.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      240.00        0.00        0.00        0.00      240.00        0.00     -240.00
 
 
Startovka oddílu: ZPV - KOB Zelezárny Prostejov                  Sobota 14.3.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Jirka Jirí               ZPV5501   52428    H55      0.00           100,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      100.00        0.00        0.00        0.00      100.00        0.00     -100.00