Konečné výsledky kategorie                                    11. 3. 2015 15:25:37
                                 Jarni skaly 2015
===SOK Turnov=======================================Orienteering Organiser 2013===
 
 
Konečné výsledky kategorie: D10         2.1km    0m 9k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Mellanová Judita         SOK TJ Turnov        TUV0559 C     28.51  +      0.00
  2.Hájková Tereza           SOK TJ Turnov        TUV0558 C     32.34  +      3.43
  3.Benesová Michaela        TJ Slovan Jindrichuv SJH0651 C     35.25  +      6.34
  4.Baldrianová Eva          USK Praha            VSP0751 C     39.09  +     10.18
  5.Kadaníková Tereza        OK Lokomotiva Pardub LPU0552 C     45.16  +     16.25
  6.Skalová Jolana           TJ Tatran Jablonec n TJN0653 C     51.36  +     22.45
 MS Cincibusová Lenka        VSTJ Stavební fakult FSP0450 CMS   36.03  +      7.12
 
Konečné výsledky kategorie: D12         3.1km    0m 11k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Karlová Anna             OK Jilemnice         JIL0352 B     31.01  +      0.00
  2.Thynová Martina          TJ Slavia Hradec Krá SHK0350 B     31.29  +      0.28
  3.Kyselová Adéla           OOB TJ Turnov        TUR0351 C     35.35  +      4.34
  4.Pilná Natálie            OOS TJ Spartak Vrchl VRL0351 B     37.06  +      6.05
  5.Pusová Bára              OK Lokomotiva Pardub LPU0357 B     39.08  +      8.07
  6.Zejdlíková Eliska        TJ Lokomotiva Teplic LTP0350 B     39.19  +      8.18
  7.Richtrová Kamila         KOS Slavia VS Plzen  VPM0451 B     40.16  +      9.15
  8.Podrábská Alzbeta        Slavia Liberec orien VLI0451 C     41.12  +     10.11
  9.Procházková Katerina     Sportcentrum Jicín   SJC0351 C     42.28  +     11.27
 10.Hrncírová Ivana          SK Studenec          STH0351 C     43.07  +     12.06
 11.Cechmánková Anna         VSK Prírodoveda - or PVP0450 C     43.28  +     12.27
 12.Stoklasová Zuzana        SK Orientacní sporty OSN0454 C     43.58  +     12.57
 13.Tomanicová Sofie         OK Chrastava         CHA0450 C     45.27  +     14.26
 14.Marková Hana             TJ Loko Liberec      LLI0450 C     51.34  +     20.33
 15.Nehasilová Veronika      KOB Decín            LDC0350 C     55.19  +     24.18
 16.Dítková Markéta          TJ Slovan Karlovy Va SKV0451 C     56.37  +     25.36
 17.Gladisová Karolína       Mango Shake          88C0450       63.27  +     32.26
 18.Nejedlová Josefína       TJ Loko Liberec      LLI0350 C     64.42  +     33.41
 19.Nosková Barbora          USK Praha            VSP0457 C     65.26  +     34.25
 20.Beranová Hana            USK Praha            VSP0455 C     68.16  +     37.15
 21.Cabanová Tereza          Jizersky klub OB Fry FYD0450 C     71.16  +     40.15
 22.Kándlová Ema             TJ Sokol Dobrichovic DCE0351 C     92.54  +     61.53
 23.Karpísková Katerina      TJ Lokomotiva Teplic LTP0450 C     96.10  +     65.09
 24.Veselá Pavla             SOK TJ Turnov        TUV0351 C     99.58  +     68.57
    Mrkvicková Veronika      TJ Tatran Jablonec n TJN0355 C DISK              
    Natálka Zanková          TJ Tatran Jablonec n TJN       DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D14         3.5km    0m 8k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Kochová Anna             Sportcentrum Jicín   SJC0153 A     24.48  +      0.00
  2.Vejrazková Róza          Sportcentrum Jicín   SJC0151 B     27.13  +      2.25
  3.Sklíbová Mísa            TJ Tatran Jablonec n TJN0153 C     29.36  +      4.48
  4.Rydlová Adéla            TJ Tatran Jablonec n TJN0151 B     31.25  +      6.37
  5.Rydlová Magdaléna        TJ Tatran Jablonec n TJN0251 B     31.27  +      6.39
  6.Matejková Barbora        Sportcentrum Jicín   SJC0156 C     31.40  +      6.52
  7.Masínová Anna            TJ Tatran Jablonec n TJN0152 B     32.31  +      7.43
  8.Rusá Vendula             TJ Sokol Dobrichovic DCE0150 C     32.44  +      7.56
  9.Linková Lucie            OOB TJ Turnov        TUR0251 B     33.40  +      8.52
 10.Janku Anna               Sportcentrum Jicín   SJC0252 B     35.31  +     10.43
 11.Nedomlelová Lucie        TJ Tatran Jablonec n TJN0256 B     35.38  +     10.50
 12.Drzková Berenika         OK Lokomotiva Pardub LPU0151 B     39.41  +     14.53
 13.Ruzicková Vendula        OK Chrastava         CHA0252 C     41.48  +     17.00
 14.Lisková Adélka           OK Chrastava         CHA0254 C     42.10  +     17.22
 15.Mullerová Anicka         SOK TJ Turnov        TUV0051 C     43.45  +     18.57
 16.Hornychová Karolína      TJ Tatran Jablonec n TJN0254 B     49.03  +     24.15
 17.Budská Anna              TJ Tatran Jablonec n TJN0253 C     49.55  +     25.07
 18.Podrábská Marie          Slavia Liberec orien VLI0251 B     50.51  +     26.03
 19.Baloghová Lída           TJ Tatran Jablonec n TJN0150 C     54.20  +     29.32
 
Konečné výsledky kategorie: D21A        9.0km    0m 22k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Gregorová Kamila         SK Chotebor          CTB8151 E     61.25  +      0.00
  2.Omová Michaela           OOB TJ Turnov        TUR8153 E     61.59  +      0.34
  3.Poloprutská Markéta      OOB TJ Turnov        TUR9252 C     65.29  +      4.04
  4.Rufferová Iva            OOB TJ Turnov        TUR8354 R     65.44  +      4.19
  5.Nováková Tereza          SK Kotlárka Praha    DKP9751 A     66.50  +      5.25
  5.Svobodná Sárka           SK Kotlárka Praha    DKP8850 R     66.50  +      5.25
  7.Plochová Dominika        SK Kotlárka Praha    DKP8651 R     67.59  +      6.34
  8.Procházková Marie        SK Kamenice          KAM9554 A     69.20  +      7.55
  9.Novotná Barbora          TJ Slavia Hradec Krá SHK8658 C     69.37  +      8.12
 10.Neradová Alena           KOB Chemopetrol Litv LIT8551 C     70.37  +      9.12
 11.Knapová Lenka            OK Lokomotiva Pardub LPU9351 E     71.15  +      9.50
 12.Kasková Katerina         OK Chrastava         CHA7850 C     71.24  +      9.59
 13.Myslivcová Pavla         TJ Slavia Hradec Krá SHK9352 C     72.12  +     10.47
 14.Sticková Anna            TJ Loko Liberec      LLI9651 A     72.52  +     11.27
 15.Hlubucková Kristyna      SK Kamenice          KAM9551 R     73.47  +     12.22
 15.Procházková Klára        OK Lokomotiva Pardub LPU9451 R     73.47  +     12.22
 17.Kosárková Iva            NORD Slavia Minerva  AOP8152 R     74.08  +     12.43
 18.Horáková Veronika        OOB TJ Turnov        TUR8751 C     74.22  +     12.57
 19.Hirsová Gabriela         SK Zabovresky Brno   ZBM9651 A     74.40  +     13.15
 19.Baldrianová Barbora      USK Praha            VSP7850 C     74.40  +     13.15
 21.Mateju Martina           SK Praga Praha       PGP8556 E     77.24  +     15.59
 22.Kamererová Valerie       SK Kamenice          KAM9452 C     77.25  +     16.00
 23.Kozinová Jana            SK Praga Praha       PGP6651 C     77.41  +     16.16
 24.Novotná Klára            OK 99 Hradec Králové PHK9751 A     78.43  +     17.18
 25.Dlouhá Marie             SK Kotlárka Praha    DKP8756 R     78.50  +     17.25
 26.Drobníková Markéta       KOB TRETRA Praha     TAP8463 C     80.16  +     18.51
 27.Kochová Nikola           OOB TJ Turnov        TUR9358 C     80.50  +     19.25
 28.Bochenková Martina       SK Kotlárka Praha    DKP8758 C     82.24  +     20.59
 29.Neumannová Katerina      VSK Prírodoveda - or PVP9250 C     83.50  +     22.25
 30.Svobodová Lenka          OK 99 Hradec Králové PHK9551 R     86.01  +     24.36
 31.Kostálová Petra          SK Kotlárka Praha    DKP8256 C     86.10  +     24.45
 32.Kozinová Zuzana          SK Praga Praha       PGP9650 A     86.57  +     25.32
 33.Kozinová Anna            SK Praga Praha       PGP9350 C     88.08  +     26.43
 34.Teplá Karolína           TJ Slavia Hradec Krá SHK9251 C     89.23  +     27.58
 35.Dundrová Lucie           OOB TJ Turnov        TUR8951 C     90.33  +     29.08
 36.Izydorczyk Urszula       (POL) MKS Jelenia Gó 88P9650       90.47  +     29.22
 37.Zamazalová Katerina      KOB TRETRA Praha     TAP9053 C     90.51  +     29.26
 38.Nováková Katerina        SK OK 24 Praha       OKP9450 C     92.54  +     31.29
 39.Hrobarová Lenka          TJ Tatran Jablonec n TJN7754 C     93.33  +     32.08
 40.Masopustová Elis         SK Praga Praha       PGP8656 C     94.35  +     33.10
 41.Bolechová Anezka         OK Lokomotiva Pardub LPU9051 C     96.36  +     35.11
 42.Rusá Sárka               SK Kamenice          KAM9157 C     99.05  +     37.40
 43.Choutková Magdaléna      Sdruz. organizátoru  SOB8851 C    103.56  +     42.31
 44.Horová Klára             SK Praga Praha       PGP8455 C    111.48  +     50.23
 45.Jarosová Klára           TJ Sokol Dobrichovic DCE7950 C    112.58  +     51.33
    Kosová Stepánka          OK Lokomotiva Pardub LPU9460 R DISK              
    Miettinen Tiia           (FIN) MS Parma       36F9150   DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D21B        6.5km    0m 19k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Sokolárová Sárka         OOB TJ Turnov        TUR9999 A     51.05  +      0.00
  2.Mrázková Romana          Sportcentrum Jicín   SJC8351 C     51.18  +      0.13
  3.Volfová Julie            Slavia Liberec orien VLI8051 C     51.28  +      0.23
  4.Burdová Adéla            OK Jiskra Novy Bor   BOR9161 C     51.43  +      0.38
  5.Linková Alena            OOB TJ Turnov        TUR9751 A     52.28  +      1.23
  6.Skyvová Kristyna         SK SKI-OB Sternberk  STE7054 C     55.29  +      4.24
  7.Klimplová Lenka          OK Lokomotiva Pardub LPU7951 C     57.24  +      6.19
  8.Knapová Iva              OK Lokomotiva Pardub LPU6052 C     57.34  +      6.29
  9.Soukupová Lucie          Sportcentrum Jicín   SJC8951 C     57.35  +      6.30
 10.Pavlíková Markéta        OK Chrastava         CHA0050 A     57.53  +      6.48
 11.Foglarová Kamila         SK Kotlárka Praha    DKP8655 C     58.02  +      6.57
 12.Svíglerová Pavla         OK Lokomotiva Pardub LPU7658 C     58.10  +      7.05
 13.Kubátová Zuzka           SK lyzování a OB Nov NPA9151 C     58.43  +      7.38
 14.Sedlácková Martina       OOB TJ Turnov        TUR7959 C     58.55  +      7.50
 15.Novotná Martina          OK 99 Hradec Králové PHK8255 C     59.58  +      8.53
 16.Juracková Jana           OK Lokomotiva Pardub LPU6051 C     60.55  +      9.50
 17.Prchalová Ivana          SK SNS Smrzovka      SMR8754 C     61.26  +     10.21
 18.Westin Kjersti           SK Praga Praha       PGP9255 C     61.30  +     10.25
 19.Havlínová Zuzana         AC Sparta Praha      SCP8150 C     63.03  +     11.58
 20.Matousová Katerina       OOS TJ Spartak Vrchl VRL9955 B     63.15  +     12.10
 21.Jancová Jana             SK pri gymnáziu OOB  VRB9450 C     63.41  +     12.36
 22.Klíchová Jana            SK Severka Sumperk   SSU8151 C     63.56  +     12.51
 23.Kalenská Dominika        SK Studenec          STH9958 A     63.59  +     12.54
 24.Vokurková Marta          TJ Tatran Jablonec n TJN7950 C     65.13  +     14.08
 25.Mrázová Pavla            NORD Slavia Minerva  AOP9350 C     65.21  +     14.16
 26.Jezková Dominika         SK Praga Praha       PGP9053 C     65.38  +     14.33
 27.Mrskocová Dana           OK Lokomotiva Pardub LPU7356 C     67.38  +     16.33
 28.Balcarová Barbora        TJ Loko Liberec      LLI9751 B     68.23  +     17.18
 29.Zrníková Adéla           SK Orientacní sporty OSN0099 B     69.13  +     18.08
 30.Sirucková Daniela        xxx                  73C7650       69.30  +     18.25
 31.Fencíková Vladislava     TJ Jiskra Havlíckuv  JHB6553 C     69.43  +     18.38
 32.Fürstová Anna            TJ Loko Liberec      LLI9854 A     70.05  +     19.00
 33.Posseltová Tereza        TJ Tatran Jablonec n TJN9252 C     70.15  +     19.10
 34.Hoidekrová Lucie         TJ Loko Liberec      LLI9552 A     71.00  +     19.55
 35.Bozdechová Lenka         SK Praga Praha       PGP8254 C     73.50  +     22.45
 36.Lostáková Ivana          TJ Lokomotiva Teplic LTP7758 C     73.52  +     22.47
 37.Uhrová Zuzana            USK Praha            VSP8050 C     73.54  +     22.49
 38.Krpatová Klára           TJ Tatran Jablonec n TJN9353 C     74.34  +     23.29
 39.Matejková Hana           SK Kotlárka Praha    DKP8954 C     74.47  +     23.42
 40.Wagner Sophie            (GER) SG Zittau Süd  22D9110       75.05  +     24.00
 41.Radana Kavková           VSK Prírodoveda - or PVP9999       75.49  +     24.44
 42.Fejková Marcela          Sportcentrum Jicín   SJC7751 C     77.13  +     26.08
 43.Zelená Markéta           SK Praga Praha       PGP5850 C     79.10  +     28.05
 44.Kolaja Ehlerová Jana     Slavia Liberec orien VLI8055 C     79.54  +     28.49
 45.Hanusová Michaela        OOB TJ Turnov        TUR9554 C     81.20  +     30.15
 46.Krausová Barbora         OOB TJ Sokol Troja   TJP9150 C     83.04  +     31.59
 47.Zamrzlová Eva            Sportcentrum Jicín   SJC8759 C     84.00  +     32.55
 48.Nováková Anezka          Baník - FIZA Ostrava AOV9251 C     87.15  +     36.10
 49.Stoklasová Daniela       SK Orientacní sporty OSN0055 B     87.39  +     36.34
 50.Pohoralá Anna            SKOB Roudnice nad La ROU9954 C     94.16  +     43.11
 51.Stará Tereza             OOS TJ Spartak Vrchl VRL0051 C    104.43  +     53.38
 52.Jezková Regina           SK Praga Praha       PGP6352 C    115.16  +     64.11
 53.Marecková Edita          Neregistrovaní       NER          122.08  +     71.03
    Kofrová Michaela         Mango Shake          88C9050   DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D21C        4.5km    0m 11k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Eliska Sieglová          SK Praga Praha       PGP9954       35.11  +      0.00
  2.Thynová Nikola           TJ Slavia Hradec Krá SHK0051 A     36.24  +      1.13
  3.Kosková Anicka           TJ Loko Liberec      LLI9550 B     41.23  +      6.12
  4.Tesarová Anna            AC Sparta Praha      SCP8257 C     41.29  +      6.18
  5.Poloprutská Lucie        Slavia Liberec orien VLI9950 B     41.38  +      6.27
  6.Brozová Aneta            OOB TJ Turnov        TUR9453 C     41.49  +      6.38
  7.Lennerová Hana           OK Lokomotiva Pardub LPU8952 C     42.26  +      7.15
  8.Poloprutská Klára        Slavia Liberec orien VLI9750 B     42.34  +      7.23
  9.Tomesová Daniela         Sportcentrum Jicín   SJC8451 C     44.21  +      9.10
 10.Hanusová Zdena           Sportcentrum Jicín   SJC7253 C     45.18  +     10.07
 11.Hájková Anna             OOB TJ Turnov        TUR0051 C     45.44  +     10.33
 12.Ondrejová Dita Terezie   TJ Slavia Hradec Krá SHK8550 C     45.54  +     10.43
 13.Pipková Tána             OK Lokomotiva Pardub LPU7156 C     45.55  +     10.44
 14.Kasparová Eva            OK Lokomotiva Pardub LPU7854 C     46.40  +     11.29
 15.Streglová Andrea         OOS TJ Spartak Vrchl VRL7552 C     46.47  +     11.36
 16.Thorová Markéta          OOB TJ Turnov        TUR9952 B     46.52  +     11.41
 17.Kosková Vlasta           TJ Loko Liberec      LLI6351 C     47.05  +     11.54
 18.Spicarová Michaela       Sportcentrum Jicín   SJC8754 C     47.48  +     12.37
 19.Stulíková Barbora        TJ Slavia Hradec Krá SHK8552 C     48.14  +     13.03
 20.Zlámalová Nikola         Sportcentrum Jicín   SJC9951 B     48.44  +     13.33
 21.Hrncírová Magda          SK Studenec          STH0051 C     48.53  +     13.42
 22.Synková Petra            OK Doksy             DOK7950 C     49.51  +     14.40
 23.Hancová Alice            OOS TJ Spartak Vrchl VRL7052 C     49.52  +     14.41
 24.Zejdlíková Karolína      TJ Lokomotiva Teplic LTP9950 B     50.18  +     15.07
 25.Drzková Markéta          OK Lokomotiva Pardub LPU7670 C     50.56  +     15.45
 26.Klimplová Zuzana         OK Lokomotiva Pardub LPU8151 C     51.36  +     16.25
 27.Janku Radka              Sportcentrum Jicín   SJC7353 C     52.29  +     17.18
 28.Pachnerová Dominika      OK Chrastava         CHA7750 C     52.36  +     17.25
 29.Freyová Michaela         SKOB Kralupy n.Vlt.  KPY6050 C     53.47  +     18.36
 30.Pustaiová Romana         TJ Tatran Jablonec n TJN6851 C     54.27  +     19.16
 31.Krpatová Zuzana          OK Lokomotiva Pardub LPU7558 C     54.41  +     19.30
 32.Smith Lucie              OOS TJ Spartak Vrchl VRL7353 C     56.12  +     21.01
 33.Novotná Jirina           OK Lokomotiva Pardub LPU5654 C     58.43  +     23.32
 34.Kalenská Katerina        SK Studenec          STH7351 C     59.16  +     24.05
 35.Richtrová Lucie          KOS Slavia VS Plzen  VPM7451 C     60.08  +     24.57
 36.Kyselová Nela            SKOB Roudnice nad La ROU9951 C     60.50  +     25.39
 37.Lisková Hana             SKOB Kralupy n.Vlt.  KPY9951 C     61.04  +     25.53
 38.Pilná Libuse             OOS TJ Spartak Vrchl VRL7153 C     61.59  +     26.48
 39.Vydrová Markéta          OK RECO Sport        PEN8950 C     63.06  +     27.55
 40.Wanková Dita             OOS TJ Spartak Vrchl VRL7151 C     64.51  +     29.40
 41.Zuchová Daniela          TJ Tatran Jablonec n TJN9750 B     65.07  +     29.56
 42.Hrncírová Lenka          SK Studenec          STH7251 C     65.50  +     30.39
 43.Nosková Pavla            USK Praha            VSP7261 C     67.19  +     32.08
 44.Kopecká Johana           USK Praha            VSP9950 B     68.14  +     33.03
 45.Alblová Lucie            SK Los Melník        LME7555 C     68.31  +     33.20
 46.Vejrostová Lenka         SKOB Kralupy n.Vlt.  KPY8853 C     72.58  +     37.47
 47.Müllerová Petra          OOB Vamberk          VAM9098 C     74.11  +     39.00
 48.Matousová Petra          OOS TJ Spartak Vrchl VRL7154 C     78.07  +     42.56
 49.Katerina Skarková        SK Praga Praha       PGP           79.14  +     44.03
 50.Penicková Martina        TJ Tatran Jablonec n TJN0052 C     82.35  +     47.24
 51.Sebková Jana             SK Kotlárka Praha    DKP9250 C     83.33  +     48.22
 52.Piwko Gabiela            (POL) MKS Jelenia Gó 88P0050       92.06  +     56.55
 53.Svátková Anna            SK Slavia Praha      SLP9951 C     92.07  +     56.56
 54.Stará Petra              OOS TJ Spartak Vrchl VRL7354 C     96.38  +     61.27
    Svihovská Eva            Sportcentrum Jicín   SJC8352 C DISK              
 MS Jezek Zdenek             OK Jilemnice         JIL      MS   42.25  +      7.14
 
Konečné výsledky kategorie: D35         7.1km    0m 19k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Skorpilová Jana          Sportcentrum Jicín   SJC7451 C     60.11  +      0.00
  2.Podrábská Marie          Slavia Liberec orien VLI7451 C     60.55  +      0.44
  3.Malá Vera                OK Jilemnice         JIL7752 C     61.11  +      1.00
  4.Myslivcová Lenka         TJ Slavia Hradec Krá SHK7051 C     65.02  +      4.51
  5.Folprechtová Katerina    SOK TJ Turnov        TUV7499       66.19  +      6.08
  6.Mestková Lucie           Tempo Praha          TEP7850 C     68.39  +      8.28
  7.Teplá Hana               TJ Slavia Hradec Krá SHK6561 C     71.50  +     11.39
  8.Sklíbová Jana            SOOB Spartak Rychnov SRK7651 C     74.15  +     14.04
  9.Novotná Jana             Slavia Liberec orien VLI7350 C     75.47  +     15.36
 10.Marková Jana             TJ Loko Liberec      LLI7152 C     78.47  +     18.36
 10.Dolejsí Lenka            TJ Stadion Novy Bor  STB7499 C     78.47  +     18.36
 12.Izáková Ivana            VSTJ Ekonom Praha    EKP7453 C     79.18  +     19.07
 13.Pavlíková Klára          KOB Chemopetrol Litv LIT7451 C     79.49  +     19.38
 14.Karlová Katerina         OK Jilemnice         JIL7553 C     81.45  +     21.34
 15.Kroniková Jana           TJ Slavia Hradec Krá SHK7350 C     83.36  +     23.25
 16.Nehasilová Zuzana        KOB Decín            LDC7150 C     87.36  +     27.25
 17.Dítkova Jitka            TJ Slovan Karlovy Va SKV7752 C     87.50  +     27.39
 18.Ctrnáctová Magdalena     SK Praga Praha       PGP7151 C     91.17  +     31.06
 19.Jezková Romana           OK Jilemnice         JIL7552 C     94.32  +     34.21
 20.Ida Balusková            SK OK 24 Praha       OKP7350      102.44  +     42.33
 21.Asterová Jana            SKOB STAVIMAT Slany  SLA7451 C    109.36  +     49.25
 22.Haková Magda             SK Praga Praha       PGP7651 C    110.54  +     50.43
 23.Nosek Martina            OB Rozmaryn Litomeri DLT7251 C    112.32  +     52.21
 24.Pannová Vendula          NORD Slavia Minerva  AOP7750 C    119.31  +     59.20
 25.Sitrová Lucie            OK Lokomotiva Plzen  LPM7857      129.14  +     69.03
    Hoetzelová Zuzana        OB Jenisovice        JEN7754 C DISK              
    Pohoralá Karolína        SKOB Roudnice nad La ROU6850 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D45         5.2km    0m 16k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Sieglová Dagmar          VSSK MFF UK Praha    MFP7050 C     42.44  +      0.00
  2.Tichovská Hana           SK Praga Praha       PGP6652 C     48.51  +      6.07
  3.Neumannová Renata        VSK Prírodoveda - or PVP6650 C     49.45  +      7.01
  4.Benesová Iva             TJ Slovan Jindrichuv SJH7051 C     52.12  +      9.28
  5.Kavková Dana             AC Sparta Praha      SCP6150 C     53.05  +     10.21
  6.Müllerová Zorka          OOB Vamberk          VAM6767 C     53.25  +     10.41
  7.Posseltová Romana        TJ Tatran Jablonec n TJN7050 C     53.28  +     10.44
  8.Rydlová Magda            TJ Tatran Jablonec n TJN6850 C     53.38  +     10.54
  9.Linková Iva              OOB TJ Turnov        TUR6850 C     54.15  +     11.31
 10.Mrázová Pavla            TJ Sokol Dobrichovic DCE5550 C     55.35  +     12.51
 11.Benesová Iva             Sportcentrum Jicín   SJC6151 C     56.02  +     13.18
 12.Forstová Lenka           VSSK MFF UK Praha    MFP6850 C     56.29  +     13.45
 13.Cincibusová Ivana        VSTJ Stavební fakult FSP6651 C     56.32  +     13.48
 14.Pavlíková Pavla          OK Chrastava         CHA6551 C     57.40  +     14.56
 15.Zuzánková Ruzena         TJ Tatran Jablonec n TJN6051 C     58.20  +     15.36
 16.Zalabová Martina         Sportcentrum Jicín   SJC6657 C     59.13  +     16.29
 17.Kettnerová Lenka         TJ Sokol Hostivice   HCE6450 C     60.55  +     18.11
 18.Novotná Neyrinck Markéta USK Praha            VSP7051 C     61.00  +     18.16
 19.Hindráková Martina       Lokomotiva Trutnov   LTU6451 C     61.41  +     18.57
 20.Procházková Miluse       TJ Sokol Dobrichovic DCE5450 C     62.50  +     20.06
 21.Gorcicová Ivana          OK Chrastava         CHA6550 C     63.08  +     20.24
 22.Picková Helena           TJ Tatran Jablonec n TJN6952 C     63.38  +     20.54
 23.Jermanová Eva            TJ Tatran Jablonec n TJN6150 C     63.50  +     21.06
 24.Wagner Martina           (GER) SG Zittau Süd  22D6404       64.12  +     21.28
 25.Nováková Marie           SK OK 24 Praha       OKP6953 C     65.40  +     22.56
 26.Fürstová Katka           TJ Loko Liberec      LLI6950 C     66.27  +     23.43
 27.Poloscuková Monika       SKOB SIG-MAT Mladá B SMB6551 C     66.42  +     23.58
 28.Thynová Ivana            TJ Slavia Hradec Krá SHK6651 C     70.15  +     27.31
 29.Klasková Katerina        SK Kotlárka Praha    DKP6750 C     70.33  +     27.49
 30.Burdová Simona           KOB Decín            LDC6851 C     71.40  +     28.56
 31.Tihonová Jindra          KOB TRETRA Praha     TAP6253 C     72.01  +     29.17
 32.Hlavatá Pavla            PAT Praha            45X7050       72.11  +     29.27
 33.Nováková Irena           SK OK 24 Praha       OKP6651 C     75.20  +     32.36
 34.Zdimerová Monika         SK Los Melník        LME6950 C     76.14  +     33.30
 35.Svobodová Lenka          SKOB Roudnice nad La ROU6650 C     76.41  +     33.57
 36.Veljaciková Markéta      AC Sparta Praha      SCP6451 C     78.38  +     35.54
 37.Perinková Irena          KPKS BETA Brno       BBM6550 C     78.40  +     35.56
 38.Mudrová Martina          TJ Sokol Hostivice   HCE6451 C     87.39  +     44.55
 39.Kyselová Jana            SKOB Roudnice nad La ROU7050 C     88.11  +     45.27
 40.Kábrtová Iva             OK RECO Sport        PEN6350 C     89.25  +     46.41
 41.Sebková Helena           SK Kotlárka Praha    DKP6751 C     93.19  +     50.35
 42.Pelikánová Lucie         VSSK MFF UK Praha    MFP6950 C    104.33  +     61.49
 
Konečné výsledky kategorie: D55         4.4km    0m 13k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Saffková Zuzana          OK Chrastava         CHA5150 C     47.51  +      0.00
  2.Fejlková Alice           TJ Slavia Hradec Krá SHK5351 C     53.29  +      5.38
  3.Kalibánová Jirina        SK lyzování a OB Nov NPA5351 C     54.08  +      6.17
  4.Omová Jana               OOB TJ Turnov        TUR5150 C     54.17  +      6.26
  5.Korejcíková Dáda         TJ Loko Liberec      LLI5550 C     55.00  +      7.09
  6.Bradnová Vera            OK Chrastava         CHA5550 C     55.19  +      7.28
  7.Zlesáková Vlasta         OK Jilemnice         JIL5362 C     55.50  +      7.59
  8.Strossová Jirina         TJ Sokol Dobrichovic DCE5650 C     56.25  +      8.34
  9.Konopácová Jana          OOB TJ Turnov        TUR5650 C     56.53  +      9.02
 10.Kadavá Eva               OK Chrastava         CHA5750 C     58.43  +     10.52
 11.Karmazínová Ivana        Slavia Liberec orien VLI5150 C     59.34  +     11.43
 12.Sevcíková Alena          OK Chrastava         CHA5351 C     61.05  +     13.14
 13.Wolkerová Dagmar         OOB TJ Sokol Troja   TJP5250 C     62.27  +     14.36
 14.Lukavcová Lenka          TJ Tatran Jablonec n TJN5452 C     71.34  +     23.43
 15.Matousková Marie         TJ LIAZ Jablonec nad LJN5550       76.28  +     28.37
 16.Malá Jitka               KOB Kamenicky Senov  KAS5451 C     76.37  +     28.46
 17.Kadecková Jana           OB Jenisovice        JEN5651 C     77.20  +     29.29
 18.Zavadilová Nada          AC Sparta Praha      SCP5450 C     79.02  +     31.11
 19.Böhmová Eva              TJ Tatran Jablonec n TJN5450 C    105.02  +     57.11
 
Konečné výsledky kategorie: D65         3.5km    0m 8k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Dohnalová Dana           USK Praha            VSP5050 C     42.38  +      0.00
  2.Strojsová Jaroslava      KOB Kamenicky Senov  KAS4350 C     50.37  +      7.59
  3.Pospísilová Jana         KOB Decín            LDC4451 C     51.56  +      9.18
  4.Krausová Marie           TJ Loko Liberec      LLI4451 C     53.01  +     10.23
  5.Dvoráková Ladislava      SK Praga Praha       PGP4451 C     53.14  +     10.36
  6.Kasková Eva              OK Chrastava         CHA4650 C     53.41  +     11.03
  7.Nejezchlebová Vera       KOB Kamenicky Senov  KAS4551 C     60.12  +     17.34
  8.Rysavá Lubomíra          OOB TJ Sokol Troja   TJP4750 C     61.50  +     19.12
  9.Kutácková Stanislava     Lokomotiva Trutnov   LTU4751 C     63.14  +     20.36
 10.Hankovská Jana           SK Praga Praha       PGP4050 C     65.19  +     22.41
 11.Folprechtová Marie       OOB TJ Turnov        TUR4250 C     74.39  +     32.01
 
Konečné výsledky kategorie: H10         2.1km    0m 9k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Rokos Marek              TJ Tatran Jablonec n TJN0500 C     21.53  +      0.00
  2.Milota Jakub             SK Kamenice          KAM0503 C     23.00  +      1.07
  3.Hoetzel Hugo             OB Jenisovice        JEN0503 C     23.50  +      1.57
  4.Vesely Václav            SOK TJ Turnov        TUV0601 C     23.58  +      2.05
  5.Tomásek Prokop           SOK TJ Turnov        TUV0701 C     25.39  +      3.46
  6.Maly Antonín             OK Jilemnice         JIL0501 C     25.46  +      3.53
  7.Mencl Josef              USK Praha            VSP0602 C     26.03  +      4.10
  8.Janku Stepán             Sportcentrum Jicín   SJC0501 C     26.10  +      4.17
  9.Kucera Filip             OK Chrastava         CHA0501 C     26.23  +      4.30
 10.Dejnozka Martin          TJ Tatran Jablonec n TJN0600 C     27.38  +      5.45
 11.Cechmánek Václav         VSK Prírodoveda - or PVP0600 C     29.53  +      8.00
 12.Zrník Tomás              SK Orientacní sporty OSN0606 C     30.04  +      8.11
 13.Hermánek Petr            OOB TJ Turnov        TUR0500 C     35.05  +     13.12
 14.Klust Jan                OK Chrastava         CHA0702 C     36.03  +     14.10
 15.Míka Bertík              TJ Tatran Jablonec n TJN0601 C     36.11  +     14.18
 16.Kándl Matej              TJ Sokol Dobrichovic DCE0500 C     47.33  +     25.40
 
Konečné výsledky kategorie: H12         3.1km    0m 11k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Prusa Dominik            USK Praha            VSP0406 C     26.31  +      0.00
  2.Tkác Matej               TJ Tatran Jablonec n TJN0401 C     26.59  +      0.28
  3.Fábera David             TJ Slavia Hradec Krá SHK0305 C     28.52  +      2.21
  4.Tichy Lubomír            TJ Slavia Hradec Krá SHK0303 B     28.57  +      2.26
  5.Maly Evzen ml.           OK Jilemnice         JIL0301 C     29.13  +      2.42
  6.Dejnozka Vojtech         TJ Tatran Jablonec n TJN0300 B     31.58  +      5.27
  7.Krpata Michal            OK Lokomotiva Pardub LPU0403 C     36.08  +      9.37
  8.Procinger Jakub          OOS TJ Spartak Vrchl VRL0305 C     37.24  +     10.53
  9.Baldrian Tomás           USK Praha            VSP0405 C     37.39  +     11.08
 10.Rind Matyás              TJ Loko Liberec      LLI0400 C     37.45  +     11.14
 11.Zakouril Matyás          USK Praha            VSP0400 C     38.09  +     11.38
 12.Dohnálek Tomás           TJ Slavia Hradec Krá SHK0403 C     39.26  +     12.55
 13.Mellan Jonás             SOK TJ Turnov        TUV0308 B     40.58  +     14.27
 14.Tuma Simon               KOB TRETRA Praha     TAP0400 C     43.17  +     16.46
 15.Nosek Daniel             USK Praha            VSP0409 C     43.26  +     16.55
 16.Zaboril Ondrej           OB Jenisovice        JEN0401 C     43.35  +     17.04
 17.Hejna Hynek              TJ Loko Liberec      LLI0300 C     44.04  +     17.33
 18.Novotny Jaromír          Slavia Liberec orien VLI0300 C     44.08  +     17.37
 19.Bicík Stepán             SOK TJ Turnov        TUV0405 C     46.07  +     19.36
 20.Stichhauer Daniel        OK Lokomotiva Pardub LPU0405 C     47.55  +     21.24
 21.Rehor Vojta              TJ Tatran Jablonec n TJN0303 B     48.41  +     22.10
 22.Bolehovsky Daniel        VSTJ Ekonom Praha    EKP0508 B     48.49  +     22.18
 23.Kabát Martin             VSTJ Ekonom Praha    EKP0412 C     53.13  +     26.42
 24.Pavlík Matej             KOB Chemopetrol Litv LIT0401 C     57.49  +     31.18
 25.Hejna Viktor             USK Praha            VSP0408 C     65.23  +     38.52
 26.Tesar Zdenek             Sportcentrum Jicín   SJC0401 C     66.47  +     40.16
 27.Hejna Igor               USK Praha            VSP0407 C     92.47  +     66.16
    Izák Daniel              VSTJ Ekonom Praha    EKP0400 C DISK              
    Ruzicka Jan              Slavia Liberec orien VLI0303 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H14         4.0km    0m 10k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Adamec Martin            TJ Tatran Jablonec n TJN0106 B     31.40  +      0.00
  2.Synek Petr               OK Doksy             DOK0200 B     32.49  +      1.09
  3.Smol David               OK Doksy             DOK0100 B     34.07  +      2.27
  4.Richtr Lukás             KOS Slavia VS Plzen  VPM0204 A     35.37  +      3.57
  5.Bíly Jakub               TJ Lokomotiva Teplic LTP0104 B     36.59  +      5.19
  6.Matyás Siegl             SK Praga Praha       PGP0104       38.18  +      6.38
  7.Zalaba Tomás             Sportcentrum Jicín   SJC0101 B     38.42  +      7.02
  8.Budsky Ondrej            TJ Tatran Jablonec n TJN0105 B     38.46  +      7.06
  9.Janas Petr               SK Praga Praha       PGP0200 B     40.03  +      8.23
 10.Tuma Matej               Sportcentrum Jicín   SJC0202 B     40.09  +      8.29
 11.Muller Ondra             SOK TJ Turnov        TUV0214 C     42.21  +     10.41
 11.Mrskoc Marek             OK Lokomotiva Pardub LPU0205 B     42.21  +     10.41
 13.Pipek Ondrej             OK Lokomotiva Pardub LPU0203 B     42.51  +     11.11
 14.Sedlácek Filip           TJ Tatran Jablonec n TJN0110 C     43.17  +     11.37
 15.Forst Antonín            VSSK MFF UK Praha    MFP0101 B     43.57  +     12.17
 16.Ruta Matyás              TJ Tatran Jablonec n TJN0102 C     44.19  +     12.39
 17.Prusa Krystof            USK Praha            VSP0102 C     44.41  +     13.01
 18.Kruk Wojciech            (POL) MKS Jelenia Gó 88P0100       45.36  +     13.56
 19.Bolehovsky Michal        VSTJ Ekonom Praha    EKP0200 C     46.40  +     15.00
 20.Puchalsky Jan            USK Praha            VSP0101 C     46.58  +     15.18
 21.Rokos Michal             TJ Tatran Jablonec n TJN0107 C     47.59  +     16.19
 22.Mühlbach Ales            SK Studenec          STH0104 C     48.58  +     17.18
 23.Jirman Filip             SOK TJ Turnov        TUV0212 C     50.27  +     18.47
 24.Hájek Krystof            SOK TJ Turnov        TUV0203 B     51.32  +     19.52
 25.Kozina Stepán            SK Praga Praha       PGP0300 B     51.45  +     20.05
 26.Klaska Martin            SK Kotlárka Praha    DKP0100 C     54.28  +     22.48
 27.Pohoraly Hugo            SKOB Roudnice nad La ROU0103 C     54.40  +     23.00
 28.Procinger Jan            OOS TJ Spartak Vrchl VRL0102 C     57.25  +     25.45
 29.Hallman Marek            SOK TJ Turnov        TUV0204 C     62.10  +     30.30
 30.Melisík Martin           KOB TRETRA Praha     TAP0200 C     62.43  +     31.03
 31.Krampera Tomás           OOS TJ Spartak Vrchl VRL0103 C     73.35  +     41.55
    Jezek Jakub              OK Jilemnice         JIL0104 B DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H21A       11.4km    0m 26k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Nykodym Milos            SK Zabovresky Brno   ZBM9005 E     64.41  +      0.00
  2.Dlabaja Tomás            OOB TJ Turnov        TUR8303 R     69.11  +      4.30
  3.Horák Patrik             OOB TJ Turnov        TUR9502 R     69.28  +      4.47
  4.Procházka David          OK Lokomotiva Pardub LPU9113 E     71.10  +      6.29
  5.Istolahti Tuomo          (FIN) Finland - non  31F8900       71.14  +      6.33
  6.Navrátil Boris           NORD Slavia Minerva  AOP9202 C     71.47  +      7.06
  7.Benes Jan                Sportcentrum Jicín   SJC8703 R     71.55  +      7.14
  8.Horácek Michal           Slavia Liberec orien VLI7700 R     72.49  +      8.08
  9.Kettner Vojtech          SK Kamenice          KAM9601 A     73.44  +      9.03
 10.Losman Petr              OK 99 Hradec Králové PHK7901 E     74.06  +      9.25
 11.Sabatka Zdenek           OK 99 Hradec Králové PHK8900 C     74.36  +      9.55
 12.Mrázek Jan               Sportcentrum Jicín   SJC8102 E     75.01  +     10.20
 13.Lusticky Martin          OOB TJ Turnov        TUR8700 R     75.06  +     10.25
 14.Fürst Matous             TJ Loko Liberec      LLI9603 A     75.13  +     10.32
 15.Semík Ondrej             SK Kamenice          KAM9401 E     75.33  +     10.52
 16.Wolf Filip               OOB TJ Turnov        TUR9701 A     75.34  +     10.53
 17.Kettner Lukás            SK Kamenice          KAM9403 R     75.55  +     11.14
 18.Maciej Hewelt            (POL) UKS Azymut 45  63P9999       76.57  +     12.16
 19.Kozák Petr               SK Kamenice          KAM6501 C     77.24  +     12.43
 20.Masata Matej             OK 99 Hradec Králové PHK9601 A     77.41  +     13.00
 21.Kosárek Pavel            NORD Slavia Minerva  AOP7102 C     77.58  +     13.17
 22.Mateju Michal            Slavia Liberec orien VLI7702 C     78.03  +     13.22
 23.Rusy Tomás               SK Kamenice          KAM9301 C     78.45  +     14.04
 24.Kazda Ondrej             Sportcentrum Jicín   SJC8202 C     79.04  +     14.23
 25.Mateju Lubos             SK Praga Praha       PGP7601 R     79.40  +     14.59
 26.Cech Jan                 OK Jihlava           SJI9601 A     80.12  +     15.31
 27.Holas Ondrej             OOB TJ Turnov        TUR8501 C     81.02  +     16.21
 28.Kobr Tomás               Slavia Liberec orien VLI8901 C     81.10  +     16.29
 29.Cahel Marek              TJ Slovan Luhacovice LCE8803 C     81.14  +     16.33
 30.Netuka Vojtech           TJ Slavia Hradec Krá SHK9701 A     81.39  +     16.58
 31.Henych Petr              Slavia Liberec orien VLI6001 C     81.41  +     17.00
 32.Nyvlt Martin             SK Kotlárka Praha    DKP8200 C     82.54  +     18.13
 33.Kostejn Vít              OK Doksy             DOK9800 A     85.23  +     20.42
 34.Paclík Roman             TJ Slavia Hradec Krá SHK7801 C     85.48  +     21.07
 35.Janda Martin             KOB Dobruska         DOB8002 C     86.38  +     21.57
 36.Pasek Frantisek          SK Kamenice          KAM7600 C     86.58  +     22.17
 37.Hora Vojtech             SK Praga Praha       PGP8301 C     87.02  +     22.21
 38.Pavlovec Jan             OK Jiskra Novy Bor   BOR9503 R     87.14  +     22.33
 39.Pospísil Ondrej          SK Kotlárka Praha    DKP8717 C     88.22  +     23.41
 40.Glonek Jakub             NORD Slavia Minerva  AOP9602 A     88.44  +     24.03
 41.Schulhof Jan             OOB TJ Turnov        TUR8900 C     89.00  +     24.19
 42.Zajíc Vítezslav          KOB TRETRA Praha     TAP8610 C     89.10  +     24.29
 43.Svihovsky Jaromír        Sportcentrum Jicín   SJC8005 C     89.54  +     25.13
 44.Masata Roman             OK 99 Hradec Králové PHK7107 C     92.39  +     27.58
 45.Lenner Miroslav          OK Lokomotiva Pardub LPU8605 C     92.43  +     28.02
 46.Sabatka Petr             OK Lokomotiva Pardub LPU8106 C     93.16  +     28.35
 47.Weiner Jakub             TJ Slavia Hradec Krá SHK7911 C     94.00  +     29.19
 48.Neumann Vojtech          VSK Prírodoveda - or PVP9400 C     94.43  +     30.02
 49.Semerád Antonín          SK Kotlárka Praha    DKP9801 A    101.42  +     37.01
 50.Synek Antonín            OK Doksy             DOK7800 C    106.49  +     42.08
 51.Zrník Tomás              SK Orientacní sporty OSN7118 C    114.55  +     50.14
 52.Kabát Jan                VSTJ Ekonom Praha    EKP6912 C    148.36  +     83.55
    Mudrák Stepán            TJ Slovan Luhacovice LCE9601 A DISK              
    Zakouril Vít             OOB TJ Turnov        TUR9301 C DISK              
    Wanek Adam               OK Lokomotiva Pardub LPU9505 R DISK              
    Smol Marcel              OK Doksy             DOK7300 C DISK              
    Kopecky Tomás            OOB TJ Turnov        TUR       DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H21B        9.4km    0m 23k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Oma Jakub                OOB TJ Turnov        TUR8002 C     56.29  +      0.00
  2.Antos Filip              SK lyzování a OB Nov NPA8001 C     64.56  +      8.27
  3.Nehasil David            OK Jiskra Novy Bor   BOR7713 C     66.13  +      9.44
  4.Kríz Libor               OK Lokomotiva Pardub LPU7804 C     66.55  +     10.26
  5.Vrabec Ondrej            AC Sparta Praha      SCP8303 C     69.15  +     12.46
  6.Kondrát Martin           SK Praga Praha       PGP6501 C     70.06  +     13.37
  7.Zlámal David             Sportcentrum Jicín   SJC9603 A     70.21  +     13.52
  8.Janecek Mirek            TJ Tatran Jablonec n TJN9804 A     70.29  +     14.00
  9.Cechlovsky Jan           OK Chrastava         CHA9300 C     70.49  +     14.20
 10.Lestínsky Tomás          KOB Dobruska         DOB7801 C     71.12  +     14.43
 11.Burda Matej              OK Jiskra Novy Bor   BOR9608 A     72.27  +     15.58
 12.Janas Petr               SK Praga Praha       PGP7106 C     73.10  +     16.41
 13.Skyva Petr               SK SKI-OB Sternberk  STE6501 C     73.21  +     16.52
 14.Polák Jaroslav           OK Chrastava         CHA7500 C     73.45  +     17.16
 15.Picek Jan                TJ Tatran Jablonec n TJN9101 C     74.49  +     18.20
 16.Vokurka Jan              TJ Tatran Jablonec n TJN7501 C     79.33  +     23.04
 17.Balogh Jan               TJ Tatran Jablonec n TJN7500 C     80.13  +     23.44
 18.Pavlík Libor             KOB Chemopetrol Litv LIT7605 C     80.30  +     24.01
 19.Melichar Petr            TJ Loko Liberec      LLI0001 A     81.46  +     25.17
 20.Nehasil Vladislav        KOB Decín            LDC7101 C     82.13  +     25.44
 21.Silhavy Jakub            OK Lokomotiva Plzen  LPM8500 C     82.18  +     25.49
 22.Klaska Pavel             SK Kotlárka Praha    DKP9301 C     83.13  +     26.44
 23.Hladík Frantisek         SK Studenec          STH9203 C     84.33  +     28.04
 24.Neumann Tomás            VSK Prírodoveda - or PVP8900 C     88.47  +     32.18
 25.Mrkvicka Jirí            TJ Tatran Jablonec n TJN7101 C     89.44  +     33.15
 26.Kutílek Jakub            OK Lokomotiva Pardub LPU8609 C     92.10  +     35.41
 27.Nagy Josef               TJ Tatran Jablonec n TJN0006 B     92.28  +     35.59
 28.Nejman Stanislav         OOB TJ Turnov        TUR9500 A     93.13  +     36.44
 29.Sedlák Radek             SOOB Spartak Rychnov SRK7503 C     93.16  +     36.47
 30.Lohr Ivo                 AC Sparta Praha      SCP6801 C    100.46  +     44.17
 31.Hopanyuk Anatoliy        SK Kotlárka Praha    DKP7900 C    107.48  +     51.19
 32.Egert Michal             Neregistrovaní       NER          109.24  +     52.55
 33.Gregoriades Zdenek       SK Meteor Kacerov Pr MKP5400 C    114.56  +     58.27
    Drzka Stepán             OK Lokomotiva Pardub LPU7604 C DISK              
    Severyn Otto             HO Komorní vytah     4ZC7400   DISK              
    Novotny Tomás            OK 99 Hradec Králové PHK8101 C DISK              
    Jirku Roman              OK Jihlava           SJI8309 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H21C        7.7km    0m 20k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Bendák Jan               OK 99 Hradec Králové PHK9800 A     47.14  +      0.00
  2.Polák Vlastimil          OOS TJ Spartak Vrchl VRL7702 C     50.21  +      3.07
  3.Poloprutsky Tomás        Slavia Liberec orien VLI6205 C     56.14  +      9.00
  4.Novák Libor              SK OK 24 Praha       OKP9100 C     56.52  +      9.38
  5.Stregl Petr              OOS TJ Spartak Vrchl VRL7303 C     57.08  +      9.54
  6.Novotny Milan            OK 99 Hradec Králové PHK6502 C     57.20  +     10.06
  7.Svoboda Jakub            SKOB Roudnice nad La ROU9301 C     58.16  +     11.02
  8.Novák Libor              SK OK 24 Praha       OKP6504 C     58.38  +     11.24
  9.Junek Martin             SK Studenec          STH8101 C     59.58  +     12.44
 10.Pek Daniel               TJ Slavia Hradec Krá SHK9803 A     60.45  +     13.31
 11.Tryzna Ales              SK Kotlárka Praha    DKP9100 C     60.49  +     13.35
 12.Albl Miloslav            SK Los Melník        LME7600 C     61.30  +     14.16
 13.Hartman Ales             USK Praha            VSP6506 C     61.59  +     14.45
 14.Ondra Buchar             Buchar               XX1           62.07  +     14.53
 15.Thor Tomás               OOB TJ Turnov        TUR9904 B     62.14  +     15.00
 16.Lán Filip                TJ Slavia Hradec Krá SHK8003 C     63.34  +     16.20
 17.Kaspar Ludvík            OK Jiskra Novy Bor   BOR9805 B     64.07  +     16.53
 18.Hájek Vojtech            TJ Tatran Jablonec n TJN9502 C     64.21  +     17.07
 19.Gorcica Pavel            OK Chrastava         CHA6200 C     64.27  +     17.13
 20.Pesík Marek              Jizerky              92X8301       64.28  +     17.14
 21.Dnebosky Frantisek       OK Vrsovice          24C8000       64.59  +     17.45
 22.Kapal Tomás              SK Kamenice          KAM9402 C     65.42  +     18.28
 23.Spicar Petr              Sportcentrum Jicín   SJC8801 C     65.53  +     18.39
 24.Uher Petr                USK Praha            VSP5001 C     66.28  +     19.14
 25.Novotny Marek            TJ Tatran Jablonec n TJN9901 B     66.41  +     19.27
 26.Hájek Jan                OB Jenisovice        JEN9703 C     66.42  +     19.28
 27.Hlubucek Tomás           OK Chrastava         CHA9704 C     66.43  +     19.29
 28.Semík Jan                USK Praha            VSP6507 C     67.12  +     19.58
 29.Cerny Vojtech            OK Jilemnice         JIL9006 C     68.24  +     21.10
 30.Vancura Martin           TJ Tatran Jablonec n TJN8002 C     68.48  +     21.34
 31.Lukavec Petr             SK SNS Smrzovka      SMR7800 C     68.57  +     21.43
 32.Pesnicák Jan             SK SNS Smrzovka      SMR7902 C     69.00  +     21.46
 33.Bruner Lubos             TJ Lokomotiva Teplic LTP6501 C     70.12  +     22.58
 34.Galbavy Matej            OK Chrastava         CHA0000 B     70.27  +     23.13
 35.Koucky Roman             VSTJ Ekonom Praha    EKP6301 C     70.56  +     23.42
 36.Posselt Martin           TJ Tatran Jablonec n TJN9501 B     71.10  +     23.56
 37.Eiselt Jan               TJ Lokomotiva Teplic LTP8801 C     71.19  +     24.05
 38.Rozkosny Karel           VSTJ Ekonom Praha    EKP7900 C     71.27  +     24.13
 39.Lehár Adam               OK Lokomotiva Pardub LPU9114 C     71.31  +     24.17
 40.Bernásek Jirí            TJ Stadion Novy Bor  STB8101 C     72.58  +     25.44
 41.Novotny Dusan            TJ Tatran Jablonec n TJN7002 C     73.10  +     25.56
 42.Jána Michal              SK Kotlárka Praha    DKP8400 C     73.39  +     26.25
 43.Soucek Tomás             TJ Slavia Hradec Krá SHK8200 C     75.03  +     27.49
 44.Karmazín Pavel           TJ Lokomotiva Beroun LBE6800 C     76.09  +     28.55
 45.Tesar Jan                AC Sparta Praha      SCP8501 C     76.28  +     29.14
 46.Bolech Filip             OK Lokomotiva Pardub LPU8602 C     76.55  +     29.41
 47.Koc Zdenek               SK Meteor Kacerov Pr MKP4700 C     77.51  +     30.37
 48.Marek Jakub              TJ Loko Liberec      LLI9900 B     79.02  +     31.48
 49.Synek Marcel             OK Doksy             DOK7600 C     79.16  +     32.02
 50.Havluj Frantisek         SK Kotlárka Praha    DKP8308 C     79.27  +     32.13
 51.Sebek Petr               SK Kotlárka Praha    DKP9903 B     79.49  +     32.35
 52.Vydra Martin             SK Studenec          STH9902 C     81.37  +     34.23
 53.Prásek Premysl           SK Kamenice          KAM9305 C     81.41  +     34.27
 54.Kohl Jirí                SKOB Kralupy n.Vlt.  KPY6201 C     83.46  +     36.32
 55.Zdimera Jan              SK Praga Praha       PGP9903 C     84.40  +     37.26
 56.Precek Zdenek            AC Sparta Praha      SCP5200 C     84.41  +     37.27
 57.Kalensky Ales            SK Studenec          STH9801 B     87.16  +     40.02
 58.Masata Metodej           OK 99 Hradec Králové PHK9905 B     92.55  +     45.41
 59.Domagala Marcel          (POL) MKS Jelenia Gó 88P9800       93.21  +     46.07
 60.Bek Ondrej               OK Chrastava         CHA9904 B     93.25  +     46.11
 61.Neumann Jindrich         VSK Prírodoveda - or PVP9900 C     94.49  +     47.35
 62.Pipek Kamil              OK Lokomotiva Pardub LPU7310 C    105.04  +     57.50
 63.Ochmann Jens             (GER) SG Zittau Süd  22D7507      108.16  +     61.02
 64.Izák Pavel               SK Los Melník        LME7102 C    168.10  +    120.56
    Pesík Michal             Jizerky              92X7701   DISK              
    Semík Jakub              USK Praha            VSP0000 B DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H21D        4.9km    0m 11k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Pastuszek Jakub          USK Praha            VSP7500 C     40.36  +      0.00
  2.Cerha Milan              OOB TJ Turnov        TUR7703 C     44.25  +      3.49
  3.Kubícek Zdenek           OK Mnichovo Hradiste 5BC7200       44.33  +      3.57
  4.Knap Jan                 OK Lokomotiva Pardub LPU5101 C     49.20  +      8.44
  5.Vondra Jirí              VSTJ Stavební fakult FSP7600 C     50.04  +      9.28
  6.Tesar Zdenek             Sportcentrum Jicín   SJC7401 C     50.14  +      9.38
  7.Pelikán Lukás            VSSK MFF UK Praha    MFP9800 C     50.44  +     10.08
  8.Pawlowicz Bruno          (POL) MKS Jelenia Gó 88P0000       51.09  +     10.33
  9.Koucky Martin            VSTJ Ekonom Praha    EKP9700 C     51.39  +     11.03
 10.Juracka Vojtech          OK Lokomotiva Pardub LPU5404 C     51.52  +     11.16
 11.Tichy Radomír            TJ Slavia Hradec Krá SHK0000 B     52.49  +     12.13
 12.Milota Jan               SK Kamenice          KAM7200 C     52.51  +     12.15
 13.Hlavác David             OK Jilemnice         JIL7501 C     52.55  +     12.19
 14.Forst Libor              VSSK MFF UK Praha    MFP6301 C     54.06  +     13.30
 15.Vydra Pavel              OK RECO Sport        PEN6200 C     54.25  +     13.49
 16.Doskár Boris             OK Jiskra Novy Bor   BOR6400 C     55.51  +     15.15
 17.Killar Marek             Lokomotiva Trutnov   LTU6801 C     56.38  +     16.02
 18.Vícha Vladimír           OK Lokomotiva Pardub LPU5801 C     56.44  +     16.08
 19.Hrouda Matej             OK Jilemnice         JIL9804 C     56.45  +     16.09
 20.Krenek Tomás             TJ Loko Liberec      LLI8300 C     57.34  +     16.58
 21.Kadaník Libor            OK 99 Hradec Králové PHK7204 C     58.56  +     18.20
 22.Beran Pavel              SKOB Zlín            TZL7920 C     59.37  +     19.01
 23.Klimpl Petr              OK Lokomotiva Pardub LPU5401 C     60.03  +     19.27
 24.Dejnozka Jirí            TJ Tatran Jablonec n TJN7503 C     60.12  +     19.36
 25.Novotny Miroslav         OK Lokomotiva Pardub LPU5905 C     62.34  +     21.58
 26.Vesely Pavel             SOK TJ Turnov        TUV           62.40  +     22.04
 27.Vlastník Simon           OK Jilemnice         JIL9904 B     66.11  +     25.35
 28.Mares Hynek              OOB TJ Turnov        TUR6100 C     67.27  +     26.51
 29.Václavu Jan              TJ Tatran Jablonec n TJN0005 C     70.54  +     30.18
 30.Urbaník Robert           Slavia Liberec orien VLI7002 C     71.57  +     31.21
 31.Rezác Pavel              Slavia Liberec orien VLI6900 C     73.15  +     32.39
 32.Subrt Jirí               Tempo Praha          TEP6100 C     74.11  +     33.35
 33.Vágner Vladislav         Lenochodi Zlín       49A8600       76.19  +     35.43
 34.Spejchal Petr            OK Jiskra Novy Bor   BOR7512 C     78.02  +     37.26
 35.Zeman Tomás              TJ Sokol Dobrichovic DCE7500 C     81.45  +     41.09
 36.Zukiewicz Grzegorz       (POL) MKS Jelenia Gó 88P0001       90.14  +     49.38
 37.Albrecht Miloslav        SKOB SIG-MAT Mladá B SMB5901       94.16  +     53.40
 
Konečné výsledky kategorie: H35         9.0km    0m 22k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Prusa Michal             USK Praha            VSP7310 C     73.29  +      0.00
  2.Pachner Pavel            OK Chrastava         CHA7501 C     75.35  +      2.06
  3.Baldrian Petr            SK Praga Praha       PGP7203 C     76.39  +      3.10
  4.Myslivec Tomás           TJ Slavia Hradec Krá SHK7002 C     80.14  +      6.45
  5.Sklíba Jan               SOOB Spartak Rychnov SRK7501 C     81.12  +      7.43
  6.Simr Pavel               SKOB Roudnice nad La ROU7504 C     83.36  +     10.07
  7.Sístek Daniel            AC Sparta Praha      SCP7507 C     86.29  +     13.00
  8.Choutka Jaroslav         Sdruz. organizátoru  SOB6301 C     90.10  +     16.41
  9.Zitny Tomás              SKOB SIG-MAT Mladá B SMB6401 C     95.02  +     21.33
 10.Dítko Jan                TJ Slovan Karlovy Va SKV7301 C     99.22  +     25.53
 11.Gladis David             Mango Shake          88C7400      100.12  +     26.43
 12.Stepán Petr              KOB Decín            LDC7301 C    100.20  +     26.51
 13.Sesták Marek             Slavia Liberec orien VLI7403 C    102.40  +     29.11
 14.Kándl Filip              TJ Sokol Dobrichovic DCE7400 C    103.55  +     30.26
 15.Liska Jindrich           SKOB Kralupy n.Vlt.  KPY6700 C    106.19  +     32.50
 16.Mokry Pavel              Slavia Liberec orien VLI7501 C    106.39  +     33.10
 17.Soucek Karel             TJ Slavia Hradec Krá SHK6601 C    108.58  +     35.29
 18.Rubácek Jan              Slavia Liberec orien VLI7302 C    110.46  +     37.17
 19.Slovák Miroslav          TJ Slavia Hradec Krá SHK7704 C    114.59  +     41.30
 20.Tomanica Vojtech         OK Chrastava         CHA7601 C    118.48  +     45.19
 21.Sirucek Jaromír          xxx                  73C6200      119.10  +     45.41
 22.Cerny Miroslav           OK Lokomotiva Plzen  LPM7504 C    134.58  +     61.29
 23.Zlesák Ondrej            OK Jilemnice         JIL7601 C    156.37  +     83.08
    Gregor Martin            SK Chotebor          CTB7701 C DISK              
    Cepek Pavel              TJ CZ Strakonice     CST7301 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H45         7.1km    0m 19k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Ivo Novák                SK OK 24 Praha       OKP6200       51.17  +      0.00
  2.Sucharda Jirí            OK Jiskra Novy Bor   BOR5802 C     52.30  +      1.13
  3.Hadac Miroslav           NORD Slavia Minerva  AOP6501 C     52.59  +      1.42
  4.Folprecht Miroslav       OOB TJ Turnov        TUR5501 C     54.58  +      3.41
  5.Schindler Jirí           TJ Tatran Jablonec n TJN6301 C     55.47  +      4.30
  6.Rydl Jirí                TJ Tatran Jablonec n TJN7000 C     56.59  +      5.42
  7.Rakovec Michal           AC Sparta Praha      SCP6901 C     58.32  +      7.15
  8.Bíly Petr                TJ Lokomotiva Teplic LTP6805 C     58.43  +      7.26
  9.Procházka Antonín        TJ Sokol Dobrichovic DCE5500 C     58.52  +      7.35
 10.Vlastník Zdenek          OK Jilemnice         JIL6901 C     59.04  +      7.47
 11.Veljacik Pavel           AC Sparta Praha      SCP6200 C     60.15  +      8.58
 12.Richtr Ales              KOS Slavia VS Plzen  VPM6601 C     60.39  +      9.22
 13.Klaska Pavel             SK Kotlárka Praha    DKP6500 C     60.50  +      9.33
 14.Bendák Petr              Lokomotiva Trutnov   LTU6500 C     61.00  +      9.43
 15.Benes Jan                TJ Slovan Jindrichuv SJH7001 C     62.15  +     10.58
 16.Marek Martin             TJ Loko Liberec      LLI7000 C     63.36  +     12.19
 17.Kanák Petr               OK Jihlava           SJI6115 C     64.23  +     13.06
 18.Posselt Martin           TJ Tatran Jablonec n TJN6802 C     67.14  +     15.57
 19.Kubát Miroslav           OOS TJ Spartak Vrchl VRL6701 C     67.56  +     16.39
 20.Stary Pavel              OOS TJ Spartak Vrchl VRL6301 C     69.33  +     18.16
 21.Petrácek Ales            OK Jihlava           SJI6301 C     70.39  +     19.22
 22.Erlebach Josef           OK Jilemnice         JIL5201 C     71.14  +     19.57
 23.Sebek Martin             SK Kotlárka Praha    DKP6705 C     71.31  +     20.14
 24.Müller Robert            OOB Vamberk          VAM6900 C     72.41  +     21.24
 25.Buriánek Jaromír         AC Sparta Praha      SCP4700 C     74.01  +     22.44
 26.Tihon Jaroslav           KOB TRETRA Praha     TAP6102 C     74.24  +     23.07
 27.Hosek Ladislav           AC Sparta Praha      SCP6001 C     74.35  +     23.18
 28.Kavka Jirí               AC Sparta Praha      SCP5900 C     76.18  +     25.01
 29.Picek Jan                TJ Tatran Jablonec n TJN6500 C     78.01  +     26.44
 30.Zucha Jirí               TJ Tatran Jablonec n TJN6603 C     78.21  +     27.04
 31.Procházka Radek          OK Lokomotiva Pardub LPU6504 C     83.08  +     31.51
 32.Pustai Josef             TJ Tatran Jablonec n TJN6300 C     85.59  +     34.42
 33.Nosek Petr               OB Rozmaryn Litomeri DLT6901 C     86.38  +     35.21
 34.Vrabec Martin            AC Sparta Praha      SCP6100 C     86.40  +     35.23
 35.Borovicka Milan          VSTJ Stavební fakult FSP6104 C     87.34  +     36.17
 36.Zdimera Zdenek           SK Los Melník        LME7000 C     87.44  +     36.27
 37.Vlk Josef                KOB Decín            LDC5801 C     90.00  +     38.43
 38.Aster Vladimír           SKOB STAVIMAT Slany  SLA6500 C     94.09  +     42.52
 39.Subrt Pavel              SKOB SIG-MAT Mladá B SMB6301 C     96.11  +     44.54
 40.Svátek Vojtech           SK Slavia Praha      SLP6701 C     98.19  +     47.02
 41.Kamerer Marek            SK Kamenice          KAM6200 C    110.43  +     59.26
 42.Dobes Václav             SKOB Kralupy n.Vlt.  KPY5701 C    111.55  +     60.38
 43.Bláha Leos               TJ Jiskra Havlíckuv  JHB6207 C    120.37  +     69.20
 44.Hejna Stanislav          TJ Loko Liberec      LLI6900 C    141.39  +     90.22
    Tichovsky Martin         SK Praga Praha       PGP6100 C DISK              
    Eichler Petr             KOB Kamenicky Senov  KAS6900 C DISK              
    Gernert Alan             OK Jilemnice         JIL7001 C DISK              
    Novotny Otakar           TJ Tatran Jablonec n TJN5604 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H55         5.2km    0m 16k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Skorpil Martin           TJ Jiskra Horice     HOR5700 C     39.00  +      0.00
  2.Dikos Pavel              OK Jiskra Novy Bor   BOR6003 C     43.17  +      4.17
  3.Hudsky Vlastimil         OOB TJ Turnov        TUR5100 C     46.10  +      7.10
  4.Karmazín Petr            Slavia Liberec orien VLI4901 C     47.21  +      8.21
  5.Kalibán Jaroslav         SK lyzování a OB Nov NPA5101 C     48.13  +      9.13
  6.Pospísil Jaromír         KOB Decín            LDC5301 C     48.14  +      9.14
  7.Pilar Karel              KCT As               MAS5501 C     50.19  +     11.19
  8.Sikola Alexej            TJ LIAZ Jablonec nad LJN5301       51.09  +     12.09
  9.Konopác Jirí             OOB TJ Turnov        TUR5803 C     51.13  +     12.13
 10.Valter Petr              KBP Praha            KBP4500 C     51.34  +     12.34
 11.Jakubec Jindrich         OOB TJ Turnov        TUR4801 C     52.11  +     13.11
 12.Jirka Jirí               KOB Zelezárny Proste ZPV5501 C     52.33  +     13.33
 13.Peterka Frantisek        OOB TJ Sokol Troja   TJP4900 C     54.13  +     15.13
 14.Pavlík Milan             OK Chrastava         CHA5400 C     55.46  +     16.46
 15.Jaros Vladimír           TJ Sokol Dobrichovic DCE5400 C     56.19  +     17.19
 16.Kaska Rudolf             OK Chrastava         CHA5500 C     57.17  +     18.17
 17.Benes Josef              Sportcentrum Jicín   SJC5801 C     57.44  +     18.44
 18.Farár Václav             OK Lokomotiva Pardub LPU5201 C     58.19  +     19.19
 19.Adrián Petr              VSTJ Ekonom Praha    EKP5600 C     59.41  +     20.41
 20.Provazník Jirí           OOB TJ Turnov        TUR5102 C     61.13  +     22.13
 21.Svihovsky Jaroslav       OK Jiskra Novy Bor   BOR5003 C     61.31  +     22.31
 22.Blecha Ladislav          SK Free Jihlava      FJI5106 C     62.06  +     23.06
 23.Bárta Miroslav           OB Jenisovice        JEN5201 C     64.40  +     25.40
 24.Kraus Ota                OOB TJ Sokol Troja   TJP5700 C     65.14  +     26.14
 25.Dolezal Miroslav         SK Praga Praha       PGP5501 C     65.37  +     26.37
 26.Böhm Karel               TJ Tatran Jablonec n TJN5101 C     67.22  +     28.22
 27.Paukert Milan            OOB TJ Sokol Troja   TJP5000 C     67.24  +     28.24
 28.Junek Petr               SK Studenec          STH5501 C     68.13  +     29.13
 29.Novák Karel              SK lyzování a OB Nov NPA5001 C     68.51  +     29.51
 30.Karel Milos              OK Jilemnice         JIL6004 C     70.21  +     31.21
 31.Kosek Ladislav           TJ Loko Liberec      LLI5903 C     71.09  +     32.09
 32.Janovic Ondrej           TJ Slovan Karlovy Va SKV5901 C     74.34  +     35.34
 33.Fejlek Vojtech           TJ Slavia Hradec Krá SHK5202 C     75.44  +     36.44
 34.Neumann Zbynek           SK Los Melník        LME5300 C     76.28  +     37.28
 35.Denemarek Oldrich        KPKS BETA Brno       BBM5100 C     81.49  +     42.49
 36.Kadavy Zdenek            OK Chrastava         CHA4901 C     83.33  +     44.33
 37.Hojny Oldrich            AC Sparta Praha      SCP5201 C     98.04  +     59.04
 
Konečné výsledky kategorie: H65         4.4km    0m 13k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Cadil Jan                VSTJ Stavební fakult FSP4300 C     46.56  +      0.00
  2.Smetana Radim            OK Chrastava         CHA4700 C     48.58  +      2.02
  3.Havlík Jaroslav          Sportcentrum Jicín   SJC3601 C     49.37  +      2.41
  4.Bogulak Adam             (POL) MKS Jelenia Gó 88P4800       52.13  +      5.17
  5.Hlavác Jaroslav          SKOB SIG-MAT Mladá B SMB4801 C     53.32  +      6.36
  6.Stregl Tomás             OOS TJ Spartak Vrchl VRL5001 C     53.36  +      6.40
  7.Novák Milos              AC Sparta Praha      SCP4600 C     53.54  +      6.58
  8.Richtr Jirí              OB Jenisovice        JEN5001 C     54.52  +      7.56
  9.Lukavec Míla             TJ Tatran Jablonec n TJN4901 C     56.20  +      9.24
 10.Tvrdek Vojtech           OOB TJ Turnov        TUR4949 C     56.52  +      9.56
 11.Kraus Jan                TJ Loko Liberec      LLI4501 C     56.58  +     10.02
 12.Picek Jan                TJ Tatran Jablonec n TJN4000 C     59.28  +     12.32
 13.Attl Vladimír            SK Praga Praha       PGP3800 C     59.33  +     12.37
 14.Zlesák Zdenek            OK Jilemnice         JIL4701 C     59.58  +     13.02
 15.Grundel Ivan             TJ Slovan Jindrichuv SJH4201 C     61.22  +     14.26
 16.Mikulecky Jan            OK 99 Hradec Králové PHK3801 C     61.41  +     14.45
 17.Jurina Robert            Jizersky klub OB Fry FYD4900 C     66.46  +     19.50
 18.Novotny Frantisek        USK Slavia UJEP Ustí PUL4200 C     67.00  +     20.04
 19.Rysavy Vít               OOB TJ Sokol Troja   TJP4700 C     67.02  +     20.06
 19.Petrzelka Pavel          TJ Tatran Jablonec n TJN3800 C     67.02  +     20.06
 21.Folprecht Eduard         OOB TJ Turnov        TUR4301 C     68.59  +     22.03
 22.Nejezchleba Jirí         KOB Kamenicky Senov  KAS4600 C     69.22  +     22.26
 23.Nosál Stanislav          TJ Lokomotiva Beroun LBE4600 C     70.19  +     23.23
 24.Vykysaly Frantisek       OK 99 Hradec Králové PHK3002 C     71.01  +     24.05
 25.Kadecka Jirí             OB Jenisovice        JEN5002 C     71.20  +     24.24
 26.Dohnal Josef             USK Praha            VSP4300 C     73.14  +     26.18
 27.Matousek Lubos           TJ LIAZ Jablonec nad LJN4700       74.11  +     27.15
 28.Zeleny Vladimír          SK Praga Praha       PGP4800 C     78.35  +     31.39
 29.Semorád Milos            AC Sparta Praha      SCP3300 C     86.31  +     39.35
 30.Valásek Josef            AC Sparta Praha      SCP4501 C     96.27  +     49.31
    Babicky Tomás            OB Rozmaryn Litomeri DLT5001 C DISK              
    Pospísil Jaromír         SKP Zdár nad Sázavou PZR4417 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: HDR         2.2km    0m 9k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Strynclová Johanka       Slavia Liberec orien VLI0654 C     27.58  +      0.00
  2.Polák Tomás              OK Chrastava         CHA0801       29.22  +      1.24
  3.Melisík Jan              KOB TRETRA Praha     TAP0502 C     31.23  +      3.25
  4.Stryncl Vilda            Slavia Liberec orien VLI0806 C     31.48  +      3.50
  5.Tomásková Matilda        SOK TJ Turnov        TUV0998 C     32.20  +      4.22
  6.Hoetzel Jirí             OB Jenisovice        JEN0701 C     32.50  +      4.52
  7.Stichhauer Adam          OK Lokomotiva Pardub LPU0603 C     32.56  +      4.58
  8.Tkác Jakub               TJ Tatran Jablonec n TJN1011       33.54  +      5.56
  9.Burgrová Zuzana          TJ Loko Liberec      LLI0650 C     34.19  +      6.21
 10.Izáková Eva              VSTJ Ekonom Praha    EKP0651 C     35.10  +      7.12
 11.Mullerová Markéta        SOK TJ Turnov        TUV0752 C     35.22  +      7.24
 12.Nejedlová Karolína       TJ Loko Liberec      LLI0852 C     35.40  +      7.42
 13.Mares Matej              OOB TJ Turnov        TUR0100 C     35.54  +      7.56
 14.Rindová Adriana          TJ Loko Liberec      LLI0653 C     36.11  +      8.13
 15.Klustová Tereza          OK Chrastava         CHA0751 C     36.54  +      8.56
 16.Penicka Jan              TJ Tatran Jablonec n TJN0501 C     38.19  +     10.21
 17.Zaborilová Anna          OB Jenisovice        JEN0951 C     39.28  +     11.30
 18.Skal Antonín             TJ Tatran Jablonec n TJN1010       39.40  +     11.42
 19.Míková Sofie             TJ Tatran Jablonec n TJN0950 C     39.55  +     11.57
 20.Kadaník Petr             OK Lokomotiva Pardub LPU0802 C     40.14  +     12.16
 21.Milotová Barbora         SK Kamenice          KAM0753 C     40.39  +     12.41
 22.Pipková Karolína         OK Lokomotiva Pardub LPU0756 C     40.42  +     12.44
 23.Rehor Hynek              TJ Tatran Jablonec n TJN0700 C     41.55  +     13.57
 24.Hudská Stepánka          OOB TJ Turnov        TUR0450 C     42.29  +     14.31
 25.Dutkiewicz Wiktoria      (POL) MKS Jelenia Gó 88P0850       42.31  +     14.33
 26.Hejnová Barbora          USK Praha            VSP0851 C     43.28  +     15.30
 27.Skorpil Marek            Sportcentrum Jicín   SJC0901 C     43.56  +     15.58
 28.Gladisová Laura          Mango Shake          88C0850       45.04  +     17.06
 29.Fábel Teo                Mango Shake          88C1100       45.19  +     17.21
 30.Josef Baldrian           SK Praga Praha       PGP1199       45.28  +     17.30
 31.Sladká Karolína          Neregistrovaní       NER           46.51  +     18.53
 32.Sykora Oliver            TJ Tatran Jablonec n TJN0504 C     47.02  +     19.04
 33.Háková Eliska            TJ Tatran Jablonec n TJN1060       47.24  +     19.26
 34.Veljacik Jonás           AC Sparta Praha      SCP0800 C     47.44  +     19.46
 35.Vajskebrová Petra        TJ Tatran Jablonec n TJN0751 C     49.20  +     21.22
 36.Vrestál Frantisek        OOB TJ Turnov        TUR0906 C     49.25  +     21.27
 37.Kvapilová Kristynka      SOK TJ Turnov        TUV           51.21  +     23.23
 38.Rubácková Katerina       Neregistrovaní       NER           51.25  +     23.27
 39.Kvapilová Klárka         SOK TJ Turnov        TUV           51.46  +     23.48
 40.Maruska Uhlírová         TJ Lokomotiva Beroun LBE0950       52.47  +     24.49
 41.Eliska Uhlírová          TJ Lokomotiva Beroun LBE1150       52.58  +     25.00
 42.Pastuszková Laura        USK Praha            VSP0654 C     53.17  +     25.19
 43.Jacysina Andrea          SOK TJ Turnov        TUV0551 C     53.43  +     25.45
 44.Hermánková Bára          OOB TJ Turnov        TUR0850 C     54.01  +     26.03
 45.Horácek Jáchym           Slavia Liberec orien VLI1111 C     55.16  +     27.18
 46.Mokrí Markéta+Lukás      Slavia Liberec orien VLI           58.26  +     30.28
 47.Cabanová   Eva           Jizersky klub OB Fry FYD0901       59.04  +     31.06
 48.Gregorová Alice          SK Chotebor          CTB0751       61.08  +     33.10
 49.Malá Anezka              OK Jilemnice         JIL0751 C     63.30  +     35.32
 50.Forst Albert             VSSK MFF UK Praha    MFP0901 C     64.20  +     36.22
 51.Pepca Havelka            Sportcentrum Jicín   SJC           66.45  +     38.47
 52.Beranová Anezka          Neregistrovaní       NER           70.17  +     42.19
 53.Folprechtová Julie + LukáSOK TJ Turnov        TUV9999       71.38  +     43.40
 54.Sitrová Stepánka         Neregistrovaní       NER           74.33  +     46.35
 55.Tereza Adamcová          TJ Tatran Jablonec n TJN           76.23  +     48.25
 56.Vondrová Eliska          VSTJ Stavební fakult FSP0850 C     76.25  +     48.27
 57.Müllerová Hana           TJ Sokol Hostivice   HCE0650 C     81.16  +     53.18
 58.Müller Karel             TJ Sokol Hostivice   HCE1000 C     88.14  +     60.16
 59.Finco Veronica Grace     VSK Prírodoveda - or PVP1150 C     91.00  +     63.02
    Zakourilová Klára        USK Praha            VSP0850 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: P3          3.1km    0m 9k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Ekert Vladimír           Slavia Liberec orien VLI7600 C     30.18  +      0.00
  2.Patrik Uhlír             TJ Lokomotiva Beroun LBE7000       31.19  +      1.01
  3.Rozkosná Tatána          AKP                  AKP8150       32.42  +      2.24
  4.Melichar Jaromír         TJ Loko Liberec      LLI6301 C     32.52  +      2.34
  5.Tomás CETNAR             Cetnar               1CX9999       33.10  +      2.52
  6.Sykorka Ivan             Sykorka Ivan         99X           33.16  +      2.58
  7.Milena Andrade           Neregistrovaní       NER           33.50  +      3.32
  8.Míková Markéta           TJ Tatran Jablonec n TJN7351 C     34.34  +      4.16
  9.Míka Zdenek              TJ Tatran Jablonec n TJN6700 C     35.10  +      4.52
 10.Lukás Sopík              Sopík                XX3           35.39  +      5.21
 11.Gernert Marek            OK Jilemnice         JIL9801 C     36.23  +      6.05
 12.Zakouril Václav          USK Praha            VSP7401 C     37.13  +      6.55
 13.Pavel Holzknecht         Holzknecht           1GX9998       37.26  +      7.08
 14.Matous Nejedlo           Nejedlovi            1DX9997       38.23  +      8.05
 15.Neyrinck Noel            USK Praha            VSP7012 C     38.29  +      8.11
 16.Prusová Markéta          USK Praha            VSP7256 C     38.34  +      8.16
 17.Hartlová Blanka          TJ AERO Odolena Voda ODV6350 C     38.51  +      8.33
 18.Rind Pavel               TJ Loko Liberec      LLI7400 C     39.08  +      8.50
 19.Hartl Zdenek             TJ AERO Odolena Voda ODV6300 C     39.10  +      8.52
 20.Tomás Nejedlo            Nejedlovi            1DX9998       39.22  +      9.04
 21.Beranová Iva             USK Praha            VSP7150 C     39.27  +      9.09
 22.Kudraß Peter             (GER) SG Zittau Süd  22D6601       39.52  +      9.34
 23.Tous Jan                 OB Jenisovice        JEN6901 C     40.26  +     10.08
 24.Hejnová Martina          USK Praha            VSP7354 C     41.07  +     10.49
 25.Rindová Katerina         TJ Loko Liberec      LLI7450 C     41.23  +     11.05
 26.Brabencová Alena         Sdruz. organizátoru  SOB7150 C     42.20  +     12.02
 27.Nosek Jan                USK Praha            VSP6910 C     42.35  +     12.17
 28.Penicka Libor            TJ Tatran Jablonec n TJN6000 C     42.39  +     12.21
 29.Vajskebrová Markéta      TJ Tatran Jablonec n TJN7451 C     42.42  +     12.24
 30.Davidová Anezka          OK Jilemnice         JIL9752 C     43.17  +     12.59
 31.Kocibová Ivana           TJ Tatran Jablonec n TJN6354 C     43.47  +     13.29
 31.Kadecka Adam             OB Jenisovice        JEN9601 C     43.47  +     13.29
 33.Beranová Kristína        SKOB Zlín            TZL8553 C     44.26  +     14.08
 34.Hejna Vladimír           USK Praha            VSP7404 C     44.57  +     14.39
 35.Rehor Jirí               TJ Tatran Jablonec n TJN7004 C     45.59  +     15.41
 36.Veselá Jitka             SOK TJ Turnov        TUV           46.11  +     15.53
 37.Turek Martin             Slavia Liberec orien VLI0102 C     46.49  +     16.31
 38.Klára HORACKOVA          Cetnar               1CX9997       47.17  +     16.59
 39.Dejnozková Blanka        TJ Tatran Jablonec n TJN7651 C     48.06  +     17.48
 40.Voves Pavel              Neregistrovaní       NER           48.13  +     17.55
 41.Kadecka David            OB Jenisovice        JEN0801 C     48.16  +     17.58
 42.Beranová Eva             USK Praha            VSP0254 C     48.18  +     18.00
 43.Puchalsky Jakub          USK Praha            VSP6911 C     48.25  +     18.07
 44.Pelikánová Mása          VSSK MFF UK Praha    MFP0050 C     48.32  +     18.14
 45.Kazdová Dana             OK Vrsovice          24C8150       49.15  +     18.57
 46.Nejedlo David            TJ Loko Liberec      LLI7100 C     49.30  +     19.12
 47.Kyselová Lenka           Neregistrovaní       NER           49.31  +     19.13
 48.Poláková Lucie           OOS TJ Spartak Vrchl VRL8254 C     50.56  +     20.38
 49.Voboril Tomás            TJ Tatran Jablonec n TJN5011       51.24  +     21.06
 50.Jezek Josef              SOK TJ Turnov        TUV6701       51.25  +     21.07
 51.Hornychová Helena        TJ Tatran Jablonec n TJN7150 C     52.16  +     21.58
 52.Himmel Petr              SK OK 24 Praha       OKP6500 C     53.25  +     23.07
 53.Balcarová Alena          TJ Loko Liberec      LLI7150 C     53.39  +     23.21
 54.Popková Klára            HO Komorní vytah     4ZC7450       53.48  +     23.30
 55.Pejsková Eva             TJ Jiskra Havlíckuv  JHB9953 C     54.26  +     24.08
 56.Balatková Barbora        Slavia Liberec orien VLI0150 C     54.53  +     24.35
 57.Pavlína CEBAKOVA         Cetnar               1CX9998       55.51  +     25.33
 58.Hronová Katarína         USK Praha            VSP7570 C     56.14  +     25.56
 59.Kándlová Adéla           TJ Sokol Dobrichovic DCE7550 C     56.52  +     26.34
 59.Lisková Hana             SKOB Kralupy n.Vlt.  KPY6650       56.52  +     26.34
 61.Hladíková Gabriela       SK Kotlárka Praha    DKP9551 C     57.46  +     27.28
 62.Jan Zemlík               SOK TJ Turnov        TUV4325       59.18  +     29.00
 63.Ctrnáct Jirí             SK Praga Praha       PGP7603 C     59.20  +     29.02
 64.Penicka Tomás            TJ Tatran Jablonec n TJN           59.46  +     29.28
 65.Klasková Josefina        SK Kotlárka Praha    DKP9651 C     62.06  +     31.48
 66.Kocvara Oldrich          OB Jenisovice        JEN9705 C     64.21  +     34.03
 67.Rubácková Katerina       Neregistrovaní       NER           65.16  +     34.58
 68.Augusta Jirí             USK Praha            VSP7421 C     69.21  +     39.03
 69.Nikola Cerná             Holzknecht           1GX9999       72.41  +     42.23
 70.Tumová Tereza            Bez registrace       37C8750       73.35  +     43.17
 71.Kucerová Lucie           OK Chrastava         CHA7950       75.07  +     44.49
 72.Podhorská Vera           SK Free Jihlava      FJI5252 C     75.24  +     45.06
 73.Kaspar Vojtech           OK Jiskra Novy Bor   BOR           75.37  +     45.19
 74.Iva Krákorová            Nejedlo              XX2           76.16  +     45.58
 75.Amoráci                  Nejedlo              XX2           77.19  +     47.01
 76.Pesík Angelika           Jizerky              92X8250       77.49  +     47.31
 77.Swiatkowska Bogumila     (POL) MKS Jelenia Gó 88P6050       79.47  +     49.29
 78.Reisingerová Eliska      Reisingerová         1FX9999       80.11  +     49.53
 79.Svátková Jana            SK Slavia Praha      SLP0250 C     84.11  +     53.53
 80.Kadecková Jitka          OB Jenisovice        JEN8151 C     84.13  +     53.55
 81.Kopecká Alena            USK Praha            VSP7250 C     87.02  +     56.44
 82.Dolezalová Alena         USK Praha            VSP6060 C     87.16  +     56.58
 83.Klára Tyfová             Neregistrovaní       NER           88.10  +     57.52
    Karpísková Gabriela      TJ Lokomotiva Teplic LTP7351   DISK              
    Ctrnáct Simon            SK Praga Praha       PGP0001 C DISK