Startovka kategorie                                            10. 3. 2016 23:10:35
                                 Jarni skaly 2016
===SOK Turnov========================================Orienteering Organiser 2010===
 
 
Startovka kategorie: D10         2.1km    0m 8k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1 Pastuszková Laura        USK Praha            VSP0654 C   53374   0.00         
  2 Lošťáková Sára           OOB TJ Lokomotiva Te LTP0650 C  420434   2.00         
  3 Heřmánková Bára          OOB TJ Turnov        TUR0850 C    9394   4.00         
  4 Lošťáková Ela            OOB TJ Lokomotiva Te LTP0951 C  682083   6.00         
  5 Pitrmucová Lucie         OK Jilemnice         JIL0651 C  426343   8.00         
  6 Baloghová Mile           OOB TJ Tatran Jablon TJN0750 C 2073663  10.00         
  7 Žemlová Barbora          SK Kamenice          KAM0751 C   52122  12.00         
  8 Alblová Zuzana           SK Los Mělník        LME0660 C  206359  14.00         
  9 Novotná Karolína         OOB TJ Turnov        TUR0853 C 2095926  16.00         
 10 Resslová Veronika        Jizerský klub OB Frý FYD0651 C    4312  18.00         
 11 Skalová Jolana           OOB TJ Tatran Jablon TJN0653 C 2070854  20.00         
 12 Folprechtová Julie       SOK TJ Turnov        TUV         51532  22.00         
 13 Bartalošová Ada          SK Praga             PGP1050 C 2085003  24.00         
 14 Baldrianová Eva          USK Praha            VSP0751 C  888639  26.00         
 15 Vilémová Eliška          Slavia Liberec orien VLI0655 C 2088161  28.00         
 16 Štemberová Bára          OOB TJ Tatran Jablon TJN0650 C  682375  30.00         
 17 Mullerová Markéta        SOK TJ Turnov        TUV0752 C          32.00         
 18 Hubáčková Lucie          OOB TJ Tatran Jablon TJN0651 C 2056298  34.00         
 19 Houžvičková Kateřina     OOB TJ Turnov        TUR0952 C 1403059  36.00         
 20 Rindová Adriana          TJ Loko Liberec      LLI0653 C 2060289  38.00         
 21 Háková Eliška            OOB TJ Tatran Jablon TJN0654 C 2085580  40.00         
 22 Vakant                                                           42.00         
 23 Vakant                                                           44.00         
 24 Vakant                                                           46.00         
 25 Vakant                                                           48.00         
 
Startovka kategorie: D12         2.5km    0m 11k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Hájková Tereza           SOK TJ Turnov        TUV0558 C  888626   0.00         
  2 Pavlíčková Hana          SOOB TJ Sokol Kralup KPY0450 B 1470170   2.00         
  3 Mellanová Judita         SOK TJ Turnov        TUV0559 C  411518   4.00         
  4 Berounská Adéla          USK Praha            VSP0352 C 7202884   6.00         
  5 Marková Hana             TJ Loko Liberec      LLI0450 B 2060281   8.00         
  6 Kadaníková Tereza        OK Lokomotiva Pardub LPU0552 C 2025374  10.00         
  7 Štraitová Jolana         USK Praha            VSP0456 B 2021830  12.00         
  8 Hudská Štěpánka          OOB TJ Turnov        TUR0450 C 1403054  14.00         
  9 Čabanová Tereza          Jizerský klub OB Frý FYD0450 C    8327  16.00         
 10 Haková Michaela          SK Praga             PGP0451 C 2051549  18.00         
 11 Novotná Michaela         OOB TJ Turnov        TUR0551 C 2095942  20.00         
 12 Zaňková Natálie          OOB TJ Tatran Jablon TJN0450 C 2069089  22.00         
 13 Staňková Radka           KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM0452 B 2035169  24.00         
 14 Blahutová Martina        VŠSK MFF UK Praha    MFP0550 C   53611  26.00         
 15 Richtrová Kamila         KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM0451 B  331467  28.00         
 16 Čechmánková Anna         SK Praga             PGP0452 C  347887  30.00         
 17 Schröterová Adéla        OK Chrastava         CHA0551 C 2049596  32.00         
 18 Novotná Barbora          OOB TJ Turnov        TUR0552 C 2095950  34.00         
 19 Matyášová Kristýna       OK Chrastava         CHA0555 C 2049590  36.00         
 20 Šauli Kateřina           KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM0456 B 2060388  38.00         
 21 Beranová Hana            USK Praha            VSP0455 C 2021833  40.00         
 22 Gottsteinová Ema         OK Jilemnice         JIL0451 B 2078459  42.00         
 23 Tomanicová Sofie         OK Chrastava         CHA0450 B  436428  44.00         
 24 Cincibusová Lenka        VŠTJ Stavební fakult FSP0450 C    8666  46.00         
 25 Dítková Markéta          TJ Slovan Karlovy Va SKV0451 C  682652  48.00         
 26 Šestáková Marie          Slavia Liberec orien VLI0452 C 2080991  50.00         
 27 Beránková Šárka          KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM0551 C 9101182  52.00         
 28 Vakant                                                           54.00         
 29 Vakant                                                           56.00         
 30 Vakant                                                           58.00         
 
Startovka kategorie: D14         3.9km    0m 11k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Berounská Anna           USK Praha            VSP0256 C 7202895   0.00         
  2 Nejedlová Josefína       TJ Loko Liberec      LLI0350 B 2800308   2.00         
  3 Horáková Veronika        OK 99 Hradec Králové PHK0353 C 2087682   4.00         
  4 Matoušová Gabriela       OOS TJ Spartak Vrchl VRL0352 C 2035739   6.00         
  5 Rydlová Magdaléna        OOB TJ Tatran Jablon TJN0251 B 2035725   8.00         
  6 Pušová Bára              OK Lokomotiva Pardub LPU0357 B 2032180  10.00         
  7 Beranová Eva             USK Praha            VSP0254 C 2021832  12.00         
  8 Thýnová Martina          OK Slavia Hradec Krá SHK0350 B 7206547  14.00         
  9 Kuříková Zuzana          OK Jilemnice         JIL0353 C 2078457  16.00         
 10 Kodytková Denisa         OK Slavia Hradec Krá SHK0252 C 2058528  18.00         
 11 Kovářová Lucie           KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM0350 B  347914  20.00         
 12 Karlová Anna             OK Jilemnice         JIL0352 B 2078470  22.00         
 13 Linková Lucie            OOB TJ Turnov        TUR0251 B 2032102  24.00         
 14 Pitrmucová Antonie       OK Jilemnice         JIL0251 C 2078456  26.00         
 15 Pekařová Jana            OOB TJ Turnov        TUR0252 B 2035709  28.00         
 16 Mrkvičková Veronika      OOB TJ Tatran Jablon TJN0355 C 2069097  30.00         
 17 Štreglová Zuzana         OOS TJ Spartak Vrchl VRL0251 A 2020709  32.00         
 18 Budská Anna              OOB TJ Tatran Jablon TJN0253 C 7201759  34.00         
 19 Nosková Klára            USK Praha            VSP0255 C 2058493  36.00         
 20 Nehasilová Veronika      KOB Děčín            LDC0350 C  505131  38.00         
 21 Barešová Anna            OK Slavia Hradec Krá SHK0353 C   51403  40.00         
 22 Nedomlelová Lucie        OOB TJ Tatran Jablon TJN0256 B 2069091  42.00         
 23 Suchá Simona             OK Slavia Hradec Krá SHK0351 B 2049543  44.00         
 24 Vakant                                                           46.00         
 25 Vakant                                                           48.00         
 26 Vakant                                                           50.00         
 27 Vakant                                                           52.00         
 28 Vakant                                                           54.00         
 29 Vakant                                                           56.00         
 30 Vakant                                                           58.00         
 
Startovka kategorie: D21A        8.2km    0m 21k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Kudrnáčová Lucie         TJ Sokol Hostivice   HCE8850 C 2800345   0.00         
  2 Kazdová Lenka            TJ Sportcentrum Jičí SJC8484 C  995813   2.00         
  3 Nováková Kateřina        SK OK 24 Praha       OKP9450 C  887935   4.00         
  4 Kolaja Ehlerová Jana     Slavia Liberec orien VLI8055 C 1398538   6.00         
  5 Štičková Anna            TJ Loko Liberec      LLI9651 E 7200361   8.00         
  6 Kopcová Michaela         KOS TJ Lokomotiva Kr KRN8456 C   52533  10.00         
  7 Hrobařová Lenka          Magnus Orienteering  ASU7751 C    9482  12.00         
  8 Bochenková Ivana         TJ Sportcentrum Jičí SJC8952 C  897345  14.00         
  9 Plochová Dominika        Oddíl OB Kotlářka    DKP8651 R 7207077  16.00         
 10 Kettnerová Dana          SK Kamenice          KAM8952 C 7201193  18.00         
 11 Čepová Daniela           OK 99 Hradec Králové PHK8951 E 1700076  20.00         
 12 Baldrianová Barbora      USK Praha            VSP7850 C    9784  22.00         
 13 Kopáčková Iva            OOB SK Chrast        CHT8851 C 2059736  24.00         
 14 Albrechtová Eva          SK Kamenice          KAM7850 C  515490  26.00         
 15 Hradecká Petra           OK Doksy             DOK6850 C  897368  28.00         
 16 Kohlová Zuzana           SOOB TJ Sokol Kralup KPY8852 C  301347  30.00         
 17 Valešová Jana            OK 99 Hradec Králové PHK9154 C 1008144  32.00         
 18 Nešetřilová Markéta      BZP                  8RC8650      4306  34.00         
 19 Krafková Lucie           OOB TJ Turnov        TUR8650 R  876522  36.00         
 20 Neumannová Kateřina      VSS Přírodověda Prah PVP9250 C    8565  38.00         
 21 Teplá Karolína           OK Slavia Hradec Krá SHK9251 C 1008174  40.00         
 22 Kašková Kateřina         OK Chrastava         CHA7850 C  887906  42.00         
 23 Dundrová Lucie           OOB TJ Turnov        TUR8951 C 1416368  44.00         
 24 Choutková Magdaléna      SOBSA                SOB8851 C 2067886  46.00         
 25 Vakant                                                           48.00         
 26 Vakant                                                           50.00         
 27 Vakant                                                           52.00         
 28 Vakant                                                           54.00         
 29 Vakant                                                           56.00         
 30 Vakant                                                           58.00         
 
Startovka kategorie: D21B        6.5km    0m 19k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Zelená Markéta           SK Praga             PGP5850 C 2080958   1.00         
  2 Horáčková Kateřina       Slavia Liberec orien VLI8150 C   51230   3.00         
  3 Bartalošová Jana         SK Praga             PGP8154 C 2084985   5.00         
  4 Korejčíková Dáďa         TJ Loko Liberec      LLI5550 C    8546   7.00         
  5 Lukavcová Ivana          SK SNS Smržovka      SMR8754 C 7201202   9.00         
  6 Thořová Markéta          OOB TJ Turnov        TUR9952 A 7206529  11.00         
  7 Freyová Michaela         SOOB TJ Sokol Kralup KPY6050 C  301394  13.00         
  8 Šklíbová Veronika        SOOB Spartak Rychnov SRK0153 A 7203465  15.00         
  9 Sedláčková Linda         OK Roztoky           ROZ0050 C  232535  17.00         
 10 Boumová Irena            USK Praha            VSP7751 C   51739  19.00         
 11 Voltrová Alena           OK Roztoky           ROZ9951 B 7205027  21.00         
 12 Ježková Dominika         SK Praga             PGP9053 C   51658  23.00         
 13 Valášková Šárka          SK Kamenice          KAM6951 C  232393  25.00         
 14 Fencíková Vladislava     TJ Jiskra Havlíčkův  JHB6553 C 7204508  27.00         
 15 Albrechtová Iveta        SK Kamenice          KAM9950 B  515491  29.00         
 16 Žáčková Radka            SK Praga             PGP8751 C   51861  31.00         
 17 Linková Alena            OOB TJ Turnov        TUR9751 A 1403419  33.00         
 18 Ondřejová Dita Terezie   OK Slavia Hradec Krá SHK8550 C    9915  35.00         
 19 Vakant                   Vakant               VAK                37.00         
 20 Lišková Hana             SOOB TJ Sokol Kralup KPY9951 C  682095  39.00         
 21 Sokolářová Šárka         OOB TJ Turnov        TUR9999 A 7202880  41.00         
 22 Matějů Martina           SK Praga             PGP8556 R  995832  43.00         
 23 Hájková Eliška           SK Kamenice          KAM9851 A  515001  45.00         
 24 Ježková Regina           SK Praga             PGP6352 C   51660  47.00         
 25 Škáchová Magdalena       SK Kamenice          KAM0151 A  434818  49.00         
 26 Sedláčková Petra         OK Roztoky           ROZ7050 C    7921  51.00         
 27 Soukupová Lucie          TJ Sportcentrum Jičí SJC8951 C   51180  53.00         
 28 Cych Weronika            OK 99 Hradec Králové PHK9696 R  504041  55.00         
 29 Tichovská Hana           SK Praga             PGP8251 C   51688  57.00         
 30 Loosová Lenka            Slavia Liberec orien VLI8152 C 2058470  59.00         
 31 Míchalová Šárka          SOOB TJ Sokol Kralup KPY0050 C 2800315  61.00         
 32 Kubátová Zuzka           SK LOB Nová Paka     NPA9151 C  515421  63.00         
 33 Havlínová Zuzana         OK Sparta Praha      SCP8150 C   51574  65.00         
 34 Roškotová Lucie          OOB TJ Turnov        TUR9753 A 1403414  67.00         
 35 Aschermannová Karolína   SK Kamenice          KAM0051 B  232425  69.00         
 36 Dolejší Kateřina         TJ Stadion Nový Bor  STB0199 A 7205007  71.00         
 37 Procházková Zuzana       SOOB TJ Sokol Kralup KPY8650 C    8580  73.00         
 38 Posseltová Tereza        OOB TJ Tatran Jablon TJN9252 C 9102088  75.00         
 39 Fürstová Anna            TJ Loko Liberec      LLI9854 B 2056306  77.00         
 40 Lankašová Barbora        OK Chrastava         CHA8050 C    4212  79.00         
 41 Kovářová Lenka           SJH Jindřichův Hrade SJH8651 C 7201828  81.00         
 42 Linková Kateřina         OOB TJ Slavoj Severo SUL9250 C    8131  83.00         
 43 Zimmerová Kateřina       SK Kamenice          KAM9850 A  886274  85.00         
 44 Bozděchová Lenka         SK Praga             PGP8254 C 2080966  87.00         
 45 Rydlová Eva              VŠTJ Stavební fakult FSP8989 C  889669  89.00         
 46 Jiřištová Zuzana         Oddíl OB Kotlářka    DKP8254 C    9054  91.00         
 47 Zvěřinová Martina        OK Lokomotiva Pardub LPU8357 R 7202878  93.00         
 48 Vaňková Saša             KOB Děčín            LDC8550 C   51239  95.00         
 49 Vakant                                                           97.00         
 50 Vakant                                                           99.00         
 51 Vakant                                                          101.00         
 52 Vakant                                                          103.00         
 53 Vakant                                                          105.00         
 54 Vakant                                                          107.00         
 55 Vakant                                                          109.00         
 
Startovka kategorie: D21C        5.0km    0m 12k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Hyxová Radka             Slavia Liberec orien VLI7755 C 2032117   1.00         
  2 Haltof Ewa               SK OK 24 Praha       OKP9499 C 1436949   3.00         
  3 Riby Rose                OOB TJ Lokomotiva Te LTP0051 B 7200323   5.00         
  4 Hanušová Petra           TJ Stadion Nový Bor  STB8297 C  682356   7.00         
  5 Müllerová Petra          OOB Vamberk          VAM9098 C 2045224   9.00         
  6 Víchová Ladislava        OK Lokomotiva Pardub LPU5851 C  888601  11.00         
  7 Švihovská Eva            TJ Sportcentrum Jičí SJC8352 C    9988  13.00         
  8 Hančová Alice            OOS TJ Spartak Vrchl VRL7052 C  206480  15.00         
  9 Rydlová Adéla            OOB TJ Tatran Jablon TJN0151 A 2035701  17.00         
 10 Smith Lucie              OOS TJ Spartak Vrchl VRL7353 C    8966  19.00         
 11 Mašínová Anna            OOB TJ Tatran Jablon TJN0152 B 2056303  21.00         
 12 Matoušová Petra          OOS TJ Spartak Vrchl VRL7154 C  331359  23.00         
 13 Staňková Markéta         KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM0153 C 2035165  25.00         
 14 Uhrová Zuzana            USK Praha            VSP8050 C  232062  27.00         
 15 Blahová Pavla            VŠTJ Ekonom Praha    EKP0153 C  428253  29.00         
 16 Musilová Vendula         TJ Sportcentrum Jičí SJC8355 C   51563  31.00         
 17 Štemberová Natálie       OOB TJ Tatran Jablon TJN9851 C 2800348  33.00         
 18 Alblová Lucie            SK Los Mělník        LME7555 C  420448  35.00         
 19 Myslivcová Markéta       OK Slavia Hradec Krá SHK9650 A    9472  37.00         
 20 Pološčuková Lucie        SKOB Sig-Mat Mladá B SMB9051     49977  39.00         
 21 Pavlová Martina          OOB TJ Lokomotiva Te LTP0151 B 7202857  41.00         
 22 Klimplová Zuzana         OK Lokomotiva Pardub LPU8151 C    9333  43.00         
 23 Veverková Yveta          OOB Vamberk          VAM6452 C    9678  45.00         
 24 Šklíbová Míša            OOB TJ Tatran Jablon TJN0153 B 2053560  47.00         
 25 Waňková Dita             OK Lokomotiva Pardub LPU7158 C  331619  49.00         
 26 Stránská Dominika        OK Doksy             DOK0051 C 2056239  51.00         
 27 Riby Kateřina            OOB TJ Lokomotiva Te LTP7252 C 7202898  53.00         
 28 Wagner Sophie            (GER) SG Zittau Süd  22DXXX2      6528  55.00         
 29 Pěničková Martina        OOB TJ Tatran Jablon TJN0052 C 2069075  57.00         
 30 Novotná Jiřina           OK Lokomotiva Pardub LPU5654 C    9290  59.00         
 31 Hápová Petra             OK 99 Hradec Králové PHK0051 B 2075681  61.00         
 32 Krpatová Zuzana          OK Lokomotiva Pardub LPU7558 C 2035734  63.00         
 33 Pelikánová Máša          VŠSK MFF UK Praha    MFP0050 B  428223  65.00         
 34 Šašková Petra            SOBSA                SOB7451 C    4186  67.00         
 35 Macháčková Barbora       Jizerský klub OB Frý FYD0051 C   49994  69.00         
 36 Fencíková Lucie          TJ Jiskra Havlíčkův  JHB9160 C  682632  71.00         
 37 Vakant                   Vakant               VAK                73.00         
 38 Zakouřilová Helena       USK Praha            VSP7453 C  232401  75.00         
 39 Poloprutská Lucie        Slavia Liberec orien VLI9950 B   49951  77.00         
 40 Baloghová Lída           OOB TJ Tatran Jablon TJN0150 C 2027211  79.00         
 41 Benešová Iveta           SJH Jindřichův Hrade SJH9351 C  553451  81.00         
 42 Dejnožková Blanka        OOB TJ Tatran Jablon TJN7651 C 2049610  83.00         
 43 Lošťáková Ivana          OOB TJ Lokomotiva Te LTP7758 C 7202864  85.00         
 44 Davidová Anežka          OK Jilemnice         JIL9752 C 2078452  87.00         
 45 Držková Markéta          OK Lokomotiva Pardub LPU7670 C    9281  89.00         
 46 Tomešová Daniela         TJ Sportcentrum Jičí SJC8451 C  981842  91.00         
 47 Šimková Markéta          SK Los Mělník        LME7755 C 2045245  93.00         
 48 Brzáková Kristýna        Slavia Liberec orien VLI8650 C 2058475  95.00         
 49 Doležalová Dorotka       KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM9950 C    4305  97.00         
 50 Kalenská Dominika        SK Studenec          STH9958 B 7201776  99.00         
 51 Udržalová Pavla          OK Lokomotiva Pardub LPU8552 R 2053588 101.00         
 52 Pološčuková Monika       SKOB Sig-Mat Mladá B SMB6551      7722 103.00         
 53 Štreglová Andrea         OOS TJ Spartak Vrchl VRL7552 C  206478 105.00         
 54 Rydlová Magda            OOB TJ Tatran Jablon TJN6850 C    7726 107.00         
 55 Jarošová Klára           KOB Dobřichovice     DCE7950           109.00         
 56 Vakant                                                          111.00         
 57 Vakant                                                          113.00         
 58 Vakant                                                          115.00         
 59 Vakant                                                          117.00         
 60 Vakant                                                          119.00         
 
Startovka kategorie: D35         5.5km    0m 17k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Balusková Ida            SK OK 24 Praha       OKP7350 C  681852  84.00         
  2 Mědílková Iva            KOB Kladno           DKL7152 C 7204522  86.00         
  3 Švíglerová Pavla         OK Lokomotiva Pardub LPU7658 C  889272  88.00         
  4 Asterová Jana            SKOB Slaný           SLA7451 C  442858  90.00         
  5 Konečná Marcela          VŠTJ Ekonom Praha    EKP7257 C  725724  92.00         
  6 Tomandlová Radka         Tomandlovi           44C7550      4303  94.00         
  7 Karlová Kateřina         OK Jilemnice         JIL7553 C  425574  96.00         
  8 Podrábská Marie          Slavia Liberec orien VLI7451 C 1400433  98.00         
  9 Malá Věra                OK Jilemnice         JIL7752 C    9077 100.00         
 10 Žemlová Eva              SK Kamenice          KAM7550 C   52118 102.00         
 11 Šauli Iva                KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM7852 C 2060395 104.00         
 12 Myslivcová Lenka         OK Slavia Hradec Krá SHK7051 C  515465 106.00         
 13 Ježková Romana           OK Jilemnice         JIL7552 C 2075623 108.00         
 14 Škorpilová Jana          TJ Sportcentrum Jičí SJC7451 C  211303 110.00         
 15 Vokurková Marta          OOB TJ Tatran Jablon TJN7950 C  253111 112.00         
 16 Suchá Eva                OK Slavia Hradec Krá SHK7851 C    9192 114.00         
 17 Kovářová Jitka           KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM7350 C 2067329 116.00         
 18 Heřmánková Pavla         OOB TJ Turnov        TUR7777 C    8062 118.00         
 19 Trnková Dana             USK Praha            VSP7351 C 2021823 120.00         
 20 Růtová Martina           OOB TJ Tatran Jablon TJN7652 C 2067314 122.00         
 21 Městková Lucie           Tempo Praha          TEP7850 C   49546 124.00         
 22 Lenka Dolejší            TJ Stadion Nový Bor  STB        434839 126.00         
 23 Rohanová Markéta         VSS Přírodověda Prah PVP7251 C  446365 128.00         
 24 Štraitová Jitka          USK Praha            VSP7252 C   51672 130.00         
 25 Dítkova Jitka            TJ Slovan Karlovy Va SKV7752 C  682676 132.00         
 26 Richtrová Lucie          KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM7451 C  331267 134.00         
 27 Vlastníková Lucie        OK Jilemnice         JIL7554 C 2060258 136.00         
 28 Teplá Hana               OK Slavia Hradec Krá SHK6561 C    9125 138.00         
 29 Šklíbová Jana            SOOB Spartak Rychnov SRK7651 C 7204991 140.00         
 30 Haková Magda             SK Praga             PGP7651 C 2051544 142.00         
 31 Vakant                                                          144.00         
 32 Vakant                                                          146.00         
 33 Vakant                                                          148.00         
 34 Vakant                                                          150.00         
 35 Vakant                                                          152.00         
 
Startovka kategorie: D45         4.7km    0m 13k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Kábrtová Iva             OK RECO Sport        PEN6350 C  232387  29.00         
  2 Linková Iva              OOB TJ Turnov        TUR6850 C   51809  31.00         
  3 Thýnová Ivana            OK Slavia Hradec Krá SHK6651 C 2017663  33.00         
  4 Nováková Irena           SK OK 24 Praha       OKP6651 C  236111  35.00         
  5 Klašková Kateřina        Oddíl OB Kotlářka    DKP6750 C   49806  37.00         
  6 Zalabová Martina         TJ Sportcentrum Jičí SJC6657 C    9932  39.00         
  7 Fürstová Katka           TJ Loko Liberec      LLI6950 C 2032126  41.00         
  8 Julínková Dana           OK Lokomotiva Pardub LPU6555 C  425573  43.00         
  9 Cincibusová Ivana        VŠTJ Stavební fakult FSP6651 C    8668  45.00         
 10 Mudrová Martina          TJ Sokol Hostivice   HCE6451 C   51984  47.00         
 11 Lazáková Šárka           OOB TJ Lokomotiva Tr LTU6952 C 2057594  49.00         
 12 Klusáková Jitka          Oddíl OB Kotlářka    DKP5651 C    8558  51.00         
 13 Nehasilová Zuzana        KOB Děčín            LDC7150 C 7121314  53.00         
 14 Blahová Markéta          VŠTJ Ekonom Praha    EKP6951 C  224915  55.00         
 15 Tichovská Hana           SK Praga             PGP6652 C   51676  57.00         
 16 Rychterová Dana          SK SNS Smržovka      SMR6950 C 7203339  59.00         
 17 Tihonová Jindra          KOB TRETRA Praha     TAP6253 C  232161  61.00         
 18 Svobodová Lucie          OK Jiskra Nový Bor   BOR7151 C    8519  63.00         
 19 Svobodná Eva             Oddíl OB Kotlářka    DKP5851 C  301365  65.00         
 20 Hubáčková Jana           VŠTJ Ekonom Praha    EKP6250 C   51295  67.00         
 21 Illnerová Daniela        Oddíl OB Kotlářka    DKP6651 C  231939  69.00         
 22 Čtrnáctová Magdalena     SK Praga             PGP7151 C  231924  71.00         
 23 Staňková Marcela         KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM6951 C  888641  73.00         
 24 Novotná Ivana            OK 99 Hradec Králové PHK6354 C  219239  75.00         
 25 Wagner Martina           (GER) SG Zittau Süd  22DXXX1      6502  77.00         
 26 Linková Alena            OOB TJ Slavoj Severo SUL6750 C    8142  79.00         
 27 Marková Jana             TJ Loko Liberec      LLI7152 C 2049529  81.00         
 28 Neumannová Renata        VSS Přírodověda Prah PVP6650 C   51580  83.00         
 29 Kosová Michaela          SOOB Spartak Rychnov SRK6752 C  438611  85.00         
 30 Němečková Jarmila        USK Praha            VSP6650 C    7965  87.00         
 31 Gorčicová Ivana          OK Chrastava         CHA6550 C    8179  89.00         
 32 Zuzánková Růžena         OOB TJ Tatran Jablon TJN6051 C    8256  91.00         
 33 Červinková Jitka         SK OK 24 Praha       OKP6451 C   53525  93.00         
 34 Müllerová Zorka          POT                  3XX6700    981805  95.00         
 35 Benešová Iva             SJH Jindřichův Hrade SJH7051 C 9101672  97.00         
 36 Hindráková Martina       OOB TJ Lokomotiva Tr LTU6451 C 7201808  99.00         
 37 Kavková Dana             OK Sparta Praha      SCP6150 C  446418 101.00         
 38 Kavalírová Kateřina      OK 99 Hradec Králové PHK6756 C    9833 103.00         
 39 Mrázková Ivana           Oddíl OB Kotlářka    DKP5650 C 2095936 105.00         
 40 Vakant                                                          107.00         
 41 Vakant                                                          109.00         
 42 Vakant                                                          111.00         
 
Startovka kategorie: D55         4.2km    0m 11k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Kubátová Ivana           OK Jiskra Nový Bor   BOR6152 C    8464   1.00         
  2 Malá Jitka               KOB Kamenický Šenov  KAS5451 C  682674   3.00         
  3 Štrossová Jiřina         KOB Dobřichovice     DCE5650 C    7870   5.00         
  4 Lusková Olga             OK Chrastava         CHA5650 C    8170   7.00         
  5 Omová Jana               OOB TJ Turnov        TUR5150 C 2025351   9.00         
  6 Šaffková Zuzana          OK Chrastava         CHA5150 C 2070837  11.00         
  7 Böhmová Eva              OOB TJ Tatran Jablon TJN5450 C  232515  13.00         
  8 Bradnová Věra            OK Chrastava         CHA5550 C    8162  15.00         
  9 Kadečková Jana           OB Jenišovice        JEN5651 C  411563  17.00         
 10 Zavadilová Naďa          OK Sparta Praha      SCP5450 C  336750  19.00         
 11 Sládková Eva             Sokol Tehov          TEH5751 C   51398  21.00         
 12 Hepnerová Dagmar         OK Slavia Hradec Krá SHK5451 C    9108  23.00         
 13 Nýdrlová Eva             OOS TJ Spartak Vrchl VRL5451 C    8954  25.00         
 14 Běhounová Jiřina         OK 99 Hradec Králové PHK5651 C    9401  27.00         
 15 Mrázová Pavla            KOB Dobřichovice     DCE5550 C    7868  29.00         
 16 Kovářová Milena          SJH Jindřichův Hrade SJH5350 C  232411  31.00         
 17 Matoušková Marie         OOB TJ LIAZ Jablonec LJN5550 C    7742  33.00         
 18 Kadavá Eva               OK Chrastava         CHA5750 C    8171  35.00         
 19 Nováková Jana            SK LOB Nová Paka     NPA5552 C 2060214  37.00         
 20 Konopáčová Jana          OOB TJ Turnov        TUR5650      8208  39.00         
 21 Beranová Vlasta          Slovan Praha         UVP5450 C    7917  41.00         
 22 Zlesáková Vlasta         OK Jilemnice         JIL5362 C    9068  43.00         
 23 Benešová Iva             TJ Sportcentrum Jičí SJC6151 C    9908  45.00         
 24 Vajcová Hana             OK Chrastava         CHA5651 C    8566  47.00         
 25 Hušková Eva              SK LOB Nová Paka     NPA5754 C 7203468  49.00         
 26 Vakant                                                           51.00         
 27 Vakant                                                           53.00         
 28 Vakant                                                           55.00         
 
Startovka kategorie: D65         3.1km    0m 10k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Nejezchlebová Věra       KOB Kamenický Šenov  KAS4551 C  682619   1.00         
  2 Dvořáková Ladislava      SK Praga             PGP4451 C   52096   3.00         
  3 Pospíšilová Jana         KOB Děčín            LDC4451 C  232341   5.00         
  4 Kutáčková Stanislava     OOB TJ Lokomotiva Tr LTU4751 C  405955   7.00         
  5 Ryšavá Lubomíra          TJ Sokol Troja       TJP4750 C   53540   9.00         
  6 Karmazínová Ivana        Slavia Liberec orien VLI5150 C   51216  11.00         
  7 Kašková Eva              OK Chrastava         CHA4650 C    8152  13.00         
  8 Krausová Marie           TJ Loko Liberec      LLI4451 C   51214  15.00         
  9 Vakant                                                           17.00         
 10 Vakant                                                           19.00         
 11 Vakant                                                           21.00         
 12 Vakant                                                           23.00         
 
Startovka kategorie: H10         2.1km    0m 8k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Přinda Jan               Slavia Liberec orien VLI0803 C    8299  54.00         
  2 Štichhauer Adam          OK Lokomotiva Pardub LPU0603 C 2035729  56.00         
  3 Čechmánek Václav         VSS Přírodověda Prah PVP0600 C    8575  58.00         
  4 Kadaník Petr             OK Lokomotiva Pardub LPU0802 C    9820  60.00         
  5 Riby Philip              OOB TJ Lokomotiva Te LTP0702 C  897359  62.00         
  6 Mairich Filip            OOB TJ Tatran Jablon TJN0603 C 2067316  64.00         
  7 Kouřil Vojta             SOOB TJ Sokol Kralup KPY0700 C    4300  66.00         
  8 Hubáček David            OOB TJ Tatran Jablon TJN0602 C 2056269  68.00         
  9 Přinda Vojtěch           Slavia Liberec orien VLI1000 C   49967  70.00         
 10 Dolejší Jan              TJ Stadion Nový Bor  STB0601 C  438039  72.00         
 11 Štembera Vítek           OOB TJ Tatran Jablon TJN0801 C  682376  74.00         
 12 Mertlík Vojtěch          OOB TJ Turnov        TUR0704 C 1403056  76.00         
 13 Kutáček Ondřej           OOB TJ Lokomotiva Tr LTU0700 C  425561  78.00         
 14 Bukvic Kryštof           SOK TJ Turnov        TUV0802            80.00         
 15 Štrait Vilém             USK Praha            VSP0701 C 2021829  82.00         
 16 Sedláček Patrik          OK Roztoky           ROZ0800 C   52300  84.00         
 17 Dejnožka Martin          OOB TJ Tatran Jablon TJN0600 C 2035718  86.00         
 18 Horák Filip              OK 99 Hradec Králové PHK0701 C 2088727  88.00         
 19 Hyxa Jan                 Slavia Liberec orien VLI0702 C 4402224  90.00         
 20 Kuc David                OK Sparta Praha      SCP0600 C 1007532  92.00         
 21 Vakant                                                           94.00         
 22 Vakant                                                           96.00         
 
Startovka kategorie: H12         2.5km    0m 11k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Müller Jáchym            TJ Sokol Hostivice   HCE0500 C    4308  64.00         
  2 Tkáč Matěj               OOB TJ Tatran Jablon TJN0401 B 2027207  66.00         
  3 Houžvička David          OOB TJ Turnov        TUR0501 C 1403057  68.00         
  4 Jíra Filip               OK Roztoky           ROZ0500 C    7941  70.00         
  5 Heřmánek Petr            OOB TJ Turnov        TUR0500 C    8020  72.00         
  6 Baldrian Tomáš           USK Praha            VSP0405 C 9200730  74.00         
  7 Vejražka David           SOOB TJ Sokol Kralup KPY0401 C    4302  76.00         
  8 Černík Adam              OK Slavia Hradec Krá SHK0404 B 2073723  78.00         
  9 Pěnička Jan              OOB TJ Tatran Jablon TJN0501 C 2070823  80.00         
 10 Zakouřil Matyáš          USK Praha            VSP0400 B  232616  82.00         
 11 Malý Antonín             OK Jilemnice         JIL0501 C   53225  84.00         
 12 Hejna Igor               USK Praha            VSP0407    411602  86.00         
 13 Pokorný Jan              OOB TJ Tatran Jablon TJN0400 C 2056302  88.00         
 14 Háp Matěj                OK 99 Hradec Králové PHK0501 C 2017670  90.00         
 15 Šašek Martin             SOBSA                SOB0501 C   53026  92.00         
 16 Kodytek Adam             OK Slavia Hradec Krá SHK0402 C 2073745  94.00         
 17 Krpata Michal            OK Lokomotiva Pardub LPU0403 B 7200906  96.00         
 18 Dohnálek Tomáš           OK Slavia Hradec Krá SHK0403 B 1400421  98.00         
 19 Málek David              OK 99 Hradec Králové PHK0504 C 2070847 100.00         
 20 Kuc Radim                OK Sparta Praha      SCP0400 C  682668 102.00         
 21 Hejna Viktor             USK Praha            VSP0408    411604 104.00         
 22 Pompach Lukáš            OK 99 Hradec Králové PHK0500 C 2035735 106.00         
 23 Lazák Jan                OOB TJ Lokomotiva Tr LTU0500 C 2057590 108.00         
 24 Bartaloš Matyáš          SK Praga             PGP0503 C 2084972 110.00         
 25 Štichhauer Daniel        OK Lokomotiva Pardub LPU0405 B 9102564 112.00         
 26 Rind Matyáš              TJ Loko Liberec      LLI0400 C 2060282 114.00         
 27 Milota Jakub             SK Kamenice          KAM0503 C 2099497 116.00         
 28 Sýkora Oliver            OOB TJ Tatran Jablon TJN0504 C 2073664 118.00         
 29 Vakant                   Vakant               VAK               120.00         
 30 Kabát Martin             VŠTJ Ekonom Praha    EKP0412 B  232189 122.00         
 31 Bernat Matěj             SOK TJ Turnov        TUV0400           124.00         
 32 Rokos Marek              OOB TJ Tatran Jablon TJN0500 C 2049534 126.00         
 33 Vakant                                                          128.00         
 
Startovka kategorie: H14         4.2km    0m 12k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Mellan Jonáš             SOK TJ Turnov        TUV0308 C  888622   2.00         
  2 Riby Thomas              OOB TJ Lokomotiva Te LTP0202 C  897367   5.00         
  3 Muller Ondra             SOK TJ Turnov        TUV0214 C   23777   8.00         
  4 Vakant                   Vakant               VAK                11.00         
  5 Sedláček Jaroslav        OK Roztoky           ROZ0300 B    9982  14.00         
  6 Pěnička Tomáš            OOB TJ Tatran Jablon TJN0202 C 2069079  17.00         
  7 Jończy Jakub             (POL) MKS Jelenia Gó 88P0300   7200176  20.00         
  8 Řehoř Vojta              OOB TJ Tatran Jablon TJN0303 C 2073661  23.00         
  9 Albrecht Adam            SK Kamenice          KAM0203 C  995899  26.00         
 10 Mertlík Jakub            OOB TJ Turnov        TUR0307 C 1403055  29.00         
 11 Bradáč David             TJ Loko Liberec      LLI0203 B 2032132  32.00         
 12 Štregl Matyáš            OOS TJ Spartak Vrchl VRL0301 B 2017678  35.00         
 13 Kovář Ondřej             KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM0200 B  347913  38.00         
 14 Hnízdil Matěj            KOB Kamenický Šenov  KAS0301 C  682685  41.00         
 15 Tichý Lubomír            OK Slavia Hradec Krá SHK0303 B    9828  44.00         
 16 Jurczak Szymon           (POL) MKS Jelenia Gó 88P0301   2076141  47.00         
 17 Peterka Jakub            TJ Loko Liberec      LLI0404 B 9101104  50.00         
 18 Dejnožka Vojtěch         OOB TJ Tatran Jablon TJN0300 B 2027224  53.00         
 19 Fábera David             OK Slavia Hradec Krá SHK0305 B 2088201  56.00         
 20 Waněk Hubert             OK Lokomotiva Pardub LPU0309 B 7200595  59.00         
 21 Trnka Martin jun         USK Praha            VSP0300 C 2021842  62.00         
 22 Synek Petr               OK Doksy             DOK0200 B 2053519  65.00         
 23 Vlastník Matouš          OK Jilemnice         JIL0201 B 2073749  68.00         
 24 Zaleski Jakub            (POL) MKS Jelenia Gó 88P0302   2076142  71.00         
 25 Kolář Matyáš             SK Praga             PGP0304 B  897393  74.00         
 26 Trojan Tomáš             SOK TJ Turnov        TUV0215 C   24491  77.00         
 27 Matyáš Vojtěch           OK Chrastava         CHA0202 C 2049595  80.00         
 28 Malý Evžen ml.           OK Jilemnice         JIL0301 C   53224  83.00         
 29 Ekert Tomáš              Slavia Liberec orien VLI0302 C 2078461  86.00         
 30 Vakant                                                           89.00         
 31 Vakant                                                           92.00         
 32 Vakant                                                           95.00         
 33 Vakant                                                           98.00         
 34 Vakant                                                          101.00         
 35 Vakant                                                          104.00         
 
Startovka kategorie: H21A       11.1km    0m 28k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Mrázek Jiří              Oddíl OB Kotlářka    DKP7911 C 7922111   0.00         
  2 Štryncl Pavel            Jizerky              92X7700   2095954   2.00         
  3 Kazda Ondřej             TJ Sportcentrum Jičí SJC8202 C  886288   4.00         
  4 Zvěřina Petr             OK Lokomotiva Pardub LPU8208 R  887920   6.00         
  5 Dlabaja Tomáš            OOB TJ Turnov        TUR8303 E  500850   8.00         
  6 Jalový Vlastimil         SK Radioklub Blansko RBK8604 C   52024  10.00         
  7 Matějka Lukáš            OOB TJ Lokomotiva Te LTP9802 C 7200336  12.00         
  8 Kafka Miloš              OK Lokomotiva Pardub LPU8608 C  886290  14.00         
  9 Luštický Martin          OOB TJ Turnov        TUR8700 R 7092626  16.00         
 10 Johanovský Tomáš         Oddíl OB Kotlářka    DKP8500 C  889286  18.00         
 11 Štěrba Zbyněk            OK Lokomotiva Pardub LPU8304 C  500288  20.00         
 12 Zikmund Zdeněk           TJ Sportcentrum Jičí SJC9703 A 2045221  22.00         
 13 Horák Patrik             OOB TJ Turnov        TUR9502 E 9001001  24.00         
 14 Habán Ivo                Slavia Liberec orien VLI7707 C   53226  26.00         
 15 Waněk Adam               OK Lokomotiva Pardub LPU9505 R 1602634  28.00         
 16 Kopec Tomáš              KOS TJ Lokomotiva Kr KRN8203 C   52641  30.00         
 17 Malý Aleš                OK Jilemnice         JIL8702 C 1155115  32.00         
 18 Tomeš Jaroslav           Oddíl OB Kotlářka    DKP8109 C 2080999  34.00         
 19 Hausenblas Šimon         SK Kamenice          KAM9803 A  361923  36.00         
 20 Neumann Vojtěch          VSS Přírodověda Prah PVP9400 C 1403421  38.00         
 21 Holas Ondřej             OOB TJ Turnov        TUR8501 C  515048  40.00         
 22 Ramba Jiří               Oddíl OB Kotlářka    DKP8606 C  231951  42.00         
 23 Zakouřil Vít             OOB TJ Turnov        TUR9301 C  886823  44.00         
 24 Illner Jakub             Oddíl OB Kotlářka    DKP6601 C  515448  46.00         
 25 Remeš Petr               OK Slavia Hradec Krá SHK9403 C    9199  48.00         
 26 Mašata Matěj             OK 99 Hradec Králové PHK9601 R 2045215  50.00         
 27 Procházka Jan            SK Praga             PGP8206 C  886265  52.00         
 28 Klaška Pavel             Oddíl OB Kotlářka    DKP9301 C 1700077  54.00         
 29 Mašata Roman             OK 99 Hradec Králové PHK7107 C  515050  56.00         
 30 Valášek Jiří             SK Kamenice          KAM9700 A  232403  58.00         
 31 Udržal Tomáš             OK Lokomotiva Pardub LPU8002 E  886715  60.00         
 32 Červinka Jan             SK OK 24 Praha       OKP8901 C  436949  62.00         
 33 Švihovský Jaromír        TJ Sportcentrum Jičí SJC8005 C  500263  64.00         
 34 Kapal Tomáš              SK Kamenice          KAM9402 C  232267  66.00         
 35 Nosek Jakub              NER                  49C8700      4307  68.00         
 36 Falta Ondřej             Oddíl OB Kotlářka    DKP8502 C    9750  70.00         
 37 Jíra Tomáš               SK Kamenice          KAM9802 A 9005139  72.00         
 38 Schulhof Jan             OOB TJ Turnov        TUR8900 C   51225  74.00         
 39 Kettner Lukáš            SK Kamenice          KAM9403 C  887640  76.00         
 40 Kohl Ondřej              SOOB TJ Sokol Kralup KPY8600 C  301370  78.00         
 41 Hradec Pavel             OOB TJ Turnov        TUR8801 E  995821  80.00         
 42 Francke Jan              OK Doksy             DOK8400 C  688312  82.00         
 43 Vrabec Ondřej            OK Sparta Praha      SCP8303 C   51558  84.00         
 44 Kazda Jiří               TJ Sportcentrum Jičí SJC8006 C    4298  86.00         
 45 Oma Jakub                OOB TJ Turnov        TUR8002 C  800320  88.00         
 46 Koldinský Jan            SOOB TJ Sokol Kralup KPY8506 C  301149  90.00         
 47 Horáček Michal           Slavia Liberec orien VLI7700 R  500290  92.00         
 48 Beneš Jan                TJ Sportcentrum Jičí SJC8703 C  886513  94.00         
 49 Paclík Roman             OK Slavia Hradec Krá SHK7801 C 7202780  96.00         
 50 Vakant                                                           98.00         
 51 Vakant                                                          100.00         
 52 Vakant                                                          102.00         
 53 Vakant                                                          104.00         
 54 Vakant                                                          106.00         
 55 Vakant                                                          108.00         
 
Startovka kategorie: H21B        8.7km    0m 21k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Zavřel Michal            KOS TJ Lokomotiva Kr KRN6804 C   52643   1.00         
  2 Lohr Ivo                 OK Sparta Praha      SCP6801 C  442853   3.00         
  3 Šabatka Zdeněk           OK 99 Hradec Králové PHK8900 C    9189   5.00         
  4 Lucerski Maciej          (POL) MKS Jelenia Gó 88P9700   1411016   7.00         
  5 Janata Pavel             OOB TJ Tatran Jablon TJN8400 C 7200343   9.00         
  6 Novák Libor              SK OK 24 Praha       OKP6504 C   51680  11.00         
  7 Palfi Štefan             Akademik TU Košice   84S8900      4304  13.00         
  8 Synek Antonín            OK Doksy             DOK0001 B 2053518  15.00         
  9 Neumann Tomáš            VSS Přírodověda Prah PVP8900 C  336081  17.00         
 10 Melichar Vojtěch         TJ Loko Liberec      LLI9802 A 7200375  19.00         
 11 Držka Štěpán             OK Lokomotiva Pardub LPU7604 C 2073755  21.00         
 12 Beran Jaroslav           ÚOOZ SKPV            2CX8800      4313  23.00         
 13 Blaha Ondřej             VŠTJ Ekonom Praha    EKP7002 C 9700729  25.00         
 14 Nowak Maciej             (POL) MKS Jelenia Gó 88P9601   7200189  27.00         
 15 Peterka Vojtěch          TJ Loko Liberec      LLI7502 C  515503  29.00         
 16 Pesničák Jan             SK SNS Smržovka      SMR7902 C    8266  31.00         
 17 Pitra Martin             OOB SK Chrast        CHT9204 C 7206543  33.00         
 18 Albl Miloslav            SK Los Mělník        LME7600 C  420455  35.00         
 19 Schröter Pavel           OK Chrastava         CHA7203 C  301545  37.00         
 20 Lucerski Maciek          OK 99 Hradec Králové PHK9700 A 1411016  39.00         
 21 Hnízdil Jan              KOB Kamenický Šenov  KAS7100 C  515023  41.00         
 22 Kamenický Jakub          OK 99 Hradec Králové PHK9104 R  553445  43.00         
 23 Lukavec Petr             SK SNS Smržovka      SMR7800 C 7204495  45.00         
 24 Bradáč Jakub             TJ Loko Liberec      LLI0002 B 2032105  47.00         
 25 Antoš Filip              SK LOB Nová Paka     NPA8001 C    9698  49.00         
 26 Novák Libor              SK OK 24 Praha       OKP9100 C  426348  51.00         
 27 Klaška Pavel             Oddíl OB Kotlářka    DKP6500 C    8650  53.00         
 28 Procházka Vít            SOOB TJ Sokol Kralup KPY8000 C 2067930  55.00         
 29 Němeček Jan              USK Praha            VSP6201 C  682682  57.00         
 30 Poloprutský Tomáš        Slavia Liberec orien VLI6205 C   51227  59.00         
 31 Semík Jan                USK Praha            VSP6507 C   53572  61.00         
 32 Thoř Tomáš               OOB TJ Turnov        TUR9904 A 7201809  63.00         
 33 Lán Filip                OK Slavia Hradec Krá SHK8003 C 2049544  65.00         
 34 Gorčica Pavel            OK Chrastava         CHA6200 C    8174  67.00         
 35 Brož Marek               OOB TJ Turnov        TUR8402 C  887618  69.00         
 36 Randík Jan               SOBSA                SOB8703 C   53643  71.00         
 37 Bek Ondřej               OK Chrastava         CHA9904 B 2049592  73.00         
 38 Krejsa Martin            OOB SK Chrast        CHT9001 C   52161  75.00         
 39 Kovář Jaroslav           SJH Jindřichův Hrade SJH8901 C 7201821  77.00         
 40 Vávra Jaroslav           OK Lokomotiva Pardub LPU7308 C 7203457  79.00         
 41 Galbavý Matěj            OK Chrastava         CHA0000 B 2059764  81.00         
 42 Karmazín Petr            Slavia Liberec orien VLI4901 C  361986  83.00         
 43 Novák Ivo                SK OK 24 Praha       OKP6200 C   51679  85.00         
 44 Vančura Martin           Magnus Orienteering  ASU8049 C   51234  87.00         
 45 Bartaloš Tomáš           SK Praga             PGP8010 C 2084951  89.00         
 46 Szeliga Bartosz          (POL) MKS Jelenia Gó 88P9600    886647  91.00         
 47 Kohl Jiří                SOOB TJ Sokol Kralup KPY6201 C  301391  93.00         
 48 Khel Richard             OK Sparta Praha      SCP7500 C 7202899  95.00         
 49 Bek Jiří                 OK Chrastava         CHA0103 B  436431  97.00         
 50 Kučerka Jan              KOB Chemopetrol Litv LIT8002 C  682506  99.00         
 51 Posselt Martin           OOB TJ Tatran Jablon TJN9501 C 9102087 101.00         
 52 Hausvater Karel          OK Slavia Hradec Krá SHK5801 C  301648 103.00         
 53 Synek Antonín            OK Doksy             DOK7800 C 7200371 105.00         
 54 Kadavý Petr              OK Chrastava         CHA7800 C    8188 107.00         
 55 Folprecht Miroslav       OOB TJ Turnov        TUR5501 C 1550616 109.00         
 56 Pelikán Lukáš            KOB Kladno           DKL9802 C 2051546 111.00         
 57 Melichar Petr            TJ Loko Liberec      LLI0001 A 1398996 113.00         
 58 Špicar Petr              TJ Sportcentrum Jičí SJC8801 C    9998 115.00         
 59 Koč Zdeněk               SK Meteor Kačerov Pr MKP4700 C 9101102 117.00         
 60 Hrouda Martin            VŠTJ Stavební fakult FSP7612 C  232957 119.00         
 61 Filičko Marek            OK Lokomotiva Pardub LPU7102 C  301168 121.00         
 62 Šimík Daniel             OK Roztoky           ROZ6900 C   51262 123.00         
 63 Novák Jiří               SK LOB Nová Paka     NPA7502 C  682098 125.00         
 64 Karatsiolis Kryštof      OOB TJ Turnov        TUR9901 A  888618 127.00         
 65 Azem Karim               OK 99 Hradec Králové PHK9110    553448 129.00         
 66 Vakant                                                          131.00         
 67 Vakant                                                          133.00         
 68 Vakant                                                          135.00         
 69 Vakant                                                          137.00         
 70 Vakant                                                          139.00         
 
Startovka kategorie: H21C        6.8km    0m 15k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Vydra Pavel              OK RECO Sport        PEN6200 C   49998   0.00         
  2 Beran Pavel              SKOB Zlín            TZL7920 C   52220   2.00         
  3 Cupák Jiří               OOS TJ Spartak Vrchl VRL7201 C    8972   4.00         
  4 Milota Jan               SK Kamenice          KAM7200 C  682629   6.00         
  5 Besta Lukáš              OOB TJ Sokol Kostele KNC8101 C  303945   8.00         
  6 Farář Václav             OK Lokomotiva Pardub LPU5201 C    9260  10.00         
  7 Hulha Lukáš              OOB TJ Lokomotiva Te LTP9405 C  682116  12.00         
  8 Szenczi Gabriel          TJ Sportcentrum Jičí SJC8705 C    4311  14.00         
  9 Pavel Martin             OOB TJ Tatran Jablon TJN0004 C 2045201  16.00         
 10 Burket Tomáš             OK Jilemnice         JIL9805 C  425537  18.00         
 11 Kadečka Adam             OB Jenišovice        JEN9601 C  411527  20.00         
 12 Pawłowicz Bruno          (POL) MKS Jelenia Gó 88P0000   2053617  22.00         
 13 Kadaník Libor            OK 99 Hradec Králové PHK7204 C 2025375  24.00         
 14 Ježek Vít                OK Jilemnice         JIL9903 C  425529  26.00         
 15 Dikoš Pavel              OK Jiskra Nový Bor   BOR6003 C   50000  28.00         
 16 Bartoň Jaroslav          SK Praga             PGP8708 C 2800298  30.00         
 17 Budský Ondřej            OOB TJ Tatran Jablon TJN0105 B 1398985  32.00         
 18 Vlastník Šimon           OK Jilemnice         JIL9904 B 2060257  34.00         
 19 Bílý Jakub               OOB TJ Lokomotiva Te LTP0104 B 7200331  36.00         
 20 Kruk Wojciech            (POL) MKS Jelenia Gó 88P0100   2076144  38.00         
 21 Kunc Štěpán              OOB TJ Tatran Jablon TJN8449 C    4314  40.00         
 22 Buriánek Jaromír         OK Sparta Praha      SCP4700 C 7206545  42.00         
 23 Petr Jan                 OOB TJ Tatran Jablon TJN8200 C 2800222  44.00         
 24 Červinka Jaroslav        SK OK 24 Praha       OKP9000 C  303935  46.00         
 25 Domagała Marcel          (POL) MKS Jelenia Gó 88P9800    889676  48.00         
 26 Valášek Václav           SK Kamenice          KAM0100 B  336743  50.00         
 27 Synek Marcel             OK Doksy             DOK7600 C 2056288  52.00         
 28 Kobr Tomáš               Slavia Liberec orien VLI8901 C 1969696  54.00         
 29 Klimpl Petr              OK Lokomotiva Pardub LPU5401 C  301633  56.00         
 30 Adamec Martin            OOB TJ Tatran Jablon TJN0106 A 2045202  58.00         
 31 Roudný Václav            OK Lokomotiva Pardub LPU6102 C    9277  60.00         
 32 Klaška Martin            Oddíl OB Kotlářka    DKP0100 B    9889  62.00         
 33 Burket Vojtěch           OK Jilemnice         JIL0105 C  425519  64.00         
 34 Čtrnáct Jiří             SK Praga             PGP7603 C 2045241  66.00         
 35 Řezáč Pavel              Slavia Liberec orien VLI6900 C  301152  68.00         
 36 Rod Jan                  USK Praha            VSP7423 C 2081382  70.00         
 37 Jończy Daniel            (POL) MKS Jelenia Gó 88P7500   1411017  72.00         
 38 Valášek Jan              SK Kamenice          KAM9400 C  232245  74.00         
 39 Zalaba Tomáš             TJ Sportcentrum Jičí SJC0101 A 2053545  76.00         
 40 Tichý Radomír            OK Slavia Hradec Krá SHK0000 B 7300181  78.00         
 41 Hyka Jan                 OOB TJ Turnov        TUR9002 C 7003032  80.00         
 42 Dítko Jan                TJ Slovan Karlovy Va SKV7301 C  682634  82.00         
 43 Vícha Vladimír           OK Lokomotiva Pardub LPU5801 C    9228  84.00         
 44 Gernert Marek            OK Jilemnice         JIL9801 C  232623  86.00         
 45 Kula Tadeáš              OOB Vamberk          VAM9749 C 2095977  88.00         
 46 Nejman Stanislav         OOB TJ Turnov        TUR9500 C 7205012  90.00         
 47 Hartman Aleš             USK Praha            VSP6506 C   51620  92.00         
 48 Sedláček Jaroslav        OK Roztoky           ROZ6801 C   51894  94.00         
 49 Uher Petr                USK Praha            VSP5001 C   52269  96.00         
 50 Dejnožka Jiří            OOB TJ Tatran Jablon TJN7503 C 2027225  98.00         
 51 Přeček Zdeněk            OK Sparta Praha      SCP5200 C  500289 100.00         
 52 Vakant                   Vakant               VAK               102.00         
 53 Růta Matyáš              OOB TJ Tatran Jablon TJN0102 C 2032159 104.00         
 54 Blahuta Marek            VŠSK MFF UK Praha    MFP7301 C  897349 106.00         
 55 Hrouda Matěj             OK Jilemnice         JIL9804 B 2035717 108.00         
 56 Doškář Boris             OK Jiskra Nový Bor   BOR6400 C    8490 110.00         
 57 Ježek Jakub              OK Jilemnice         JIL0104 B 2035716 112.00         
 58 Samulski Trystian        (POL) MKS Jelenia Gó 88P0003    338248 114.00         
 59 Gottstein Jonáš          OK Jilemnice         JIL0107 B 2078455 116.00         
 60 Šimek Miroslav           SK Los Mělník        LME6300 C 2020717 118.00         
 61 Novotný Miroslav         OK Lokomotiva Pardub LPU5905 C  301183 120.00         
 62 Černý Vojtěch            OK Jilemnice         JIL9006 C    9091 122.00         
 63 Novotný Jiří             SKOB Zlín            TZL8001 C  515192 124.00         
 64 Cerha Milan              OOB TJ Turnov        TUR7703 C 1007531 126.00         
 65 Křenek Tomáš             TJ Loko Liberec      LLI8300 C 1409872 128.00         
 66 Pastuszek Jakub          USK Praha            VSP7500 C   53399 130.00         
 67 Vakant                                                          132.00         
 68 Vakant                                                          134.00         
 69 Vakant                                                          136.00         
 70 Vakant                                                          138.00         
 
Startovka kategorie: H35         8.2km    0m 21k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Šesták Marek             Slavia Liberec orien VLI7403 C 2058471  64.00         
  2 Műller Kamil             OOB Vamberk          VAM7501 C 2049538  66.00         
  3 Pešík Michal             Jizerky              92X7701   2025338  68.00         
  4 Dvořák František         KOB Děčín            LDC7701 C 7204485  70.00         
  5 Keltner Marek            Jizerky              92X7600   2019216  72.00         
  6 Zlesák Ondřej            OK Jilemnice         JIL7601 C    9067  74.00         
  7 Kolář Tomáš              SKOB Slaný           SLA7103 C  887615  76.00         
  8 Choutka Jaroslav         SOBSA                SOB6301 C 1396839  78.00         
  9 Macháček Aleš            Jizerský klub OB Frý FYD6400 C    8333  80.00         
 10 Svoboda Jan              OK Jiskra Nový Bor   BOR7200 C    8536  82.00         
 11 Liška Jindřich           SOOB TJ Sokol Kralup KPY6700 C  682077  84.00         
 12 Ekert Vladimír           Slavia Liberec orien VLI7600 C 2058477  86.00         
 13 Myslivec Tomáš           OK Slavia Hradec Krá SHK7002 C    9127  88.00         
 14 Boudný Jan               OK Sparta Praha      SCP7417 C   51773  90.00         
 15 Vejražka Jiří            SOOB TJ Sokol Kralup KPY7400 C    4301  92.00         
 16 Slovák Miroslav          OK Slavia Hradec Krá SHK7704 C 9101117  94.00         
 17 Baldrian Petr            SK Praga             PGP7203 C    2460  96.00         
 18 Šklíba Jan               SOOB Spartak Rychnov SRK7501 C 7204489  98.00         
 19 Štěpán Petr              KOB Děčín            LDC7301 C 7007007 100.00         
 20 Paulů Robert             BZP                  8RC7300      4310 102.00         
 21 Koťátko Zdeněk           TJ Sportcentrum Jičí SJC7701 C  500264 104.00         
 22 Adamovský Michal         OOB Vamberk          VAM7200 C    9852 106.00         
 23 Píchal Jan               USK Praha            VSP5202 C   52281 108.00         
 24 Morávek Martin           SOOB Spartak Rychnov SRK7701 C  301106 110.00         
 25 Dubec Pavel              OK Sparta Praha      SCP8003 C 7260025 112.00         
 26 Kos Michal               SOOB Spartak Rychnov SRK6802 C  434581 114.00         
 27 Ježek Zdenek             OK Jilemnice         JIL7301 C 2075668 116.00         
 28 Žitný Tomáš              SKOB Sig-Mat Mladá B SMB6401     49971 118.00         
 29 Ochmann Jens             (GER) SG Zittau Süd  22DXXX4    411418 120.00         
 30 Vokurka Jan              OOB TJ Tatran Jablon TJN7501 C  253145 122.00         
 31 Kabát Jan                VŠTJ Ekonom Praha    EKP6912 C  886298 124.00         
 32 Tomanica Vojtěch         OK Chrastava         CHA7601 C 2070857 126.00         
 33 Žemla Tomáš              SK Kamenice          KAM7105 C   51565 128.00         
 34 Musil Pavel              TJ Sportcentrum Jičí SJC7705 C  995817 130.00         
 35 Peteráč Zdeněk           Slavia Liberec orien VLI7802 C 2080914 132.00         
 36 Balogh Jan               OOB TJ Tatran Jablon TJN7500 C 2032176 134.00         
 37 Tomeš Petr               TJ Sportcentrum Jičí SJC7531 C  896967 136.00         
 38 Vakant                                                          138.00         
 39 Vakant                                                          140.00         
 40 Vakant                                                          142.00         
 41 Vakant                                                          144.00         
 42 Vakant                                                          146.00         
 43 Vakant                                                          148.00         
 
Startovka kategorie: H45         7.0km    0m 18k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Nosek Petr               KrOB Rozmarýn Litomě DLT6901 C  336778   1.00         
  2 Jeřábek Luboš            Oddíl OS SK Prostějo JPV6112 C 2092403   4.00         
  3 Würz Jiří                OOB TJ Lokomotiva Te LTP6502 C 7204992   7.00         
  4 Koucký Roman             VŠTJ Ekonom Praha    EKP6301 C 2035738  10.00         
  5 Kavalír Karel            OK 99 Hradec Králové PHK6503 C 9650526  13.00         
  6 Mrkvička Jiří            OOB TJ Tatran Jablon TJN7101 C 2020748  16.00         
  7 Eichler Petr             KOB Kamenický Šenov  KAS6900 C  682631  19.00         
  8 Kovář Karel              OOB TJ Lokomotiva Te LTP6102 C 7205033  22.00         
  9 Švarc Jiří               OOB TJ Turnov        TUR6204 C  682108  25.00         
 10 Kohout Josef             OK Slavia Hradec Krá SHK6902 C 2017669  28.00         
 11 Šašek Luděk              SOBSA                SOB6901 C    4189  31.00         
 12 Bílý Petr                OOB TJ Lokomotiva Te LTP6805 C   51279  34.00         
 13 Rydl Jiří                OOB TJ Tatran Jablon TJN7000 C    7750  37.00         
 14 Valášek Petr             SK Kamenice          KAM6600 C   52276  40.00         
 15 Linka Vladislav          OOB TJ Slavoj Severo SUL5701 C    8141  43.00         
 16 Müller Robert            POT                  3XX6900    553456  46.00         
 17 Nehasil Vladislav        KOB Děčín            LDC7101 C 7111213  49.00         
 18 Hošek Ladislav           OK Sparta Praha      SCP6001 C 1413715  52.00         
 19 Pavel Petr               OOB TJ Lokomotiva Te LTP6806 C 7200337  55.00         
 20 Lazák Jan                OOB TJ Lokomotiva Tr LTU6900 C  416282  58.00         
 21 Posselt Martin           OOB TJ Tatran Jablon TJN6802 C  232256  61.00         
 22 Tomandl Jan              Tomandlovi           44C7000   2090861  64.00         
 23 Richtr Aleš              KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM6601 C   51686  67.00         
 24 Širůček Jaromír          xxx                  73C6200   2085650  70.00         
 25 Vydra Ivan               OK Chrastava         CHA6600 C    8185  73.00         
 26 Schindler Jiří           OOB TJ Tatran Jablon TJN6301 C  416828  76.00         
 27 Bruner Luboš             OOB TJ Lokomotiva Te LTP6501 C  682114  79.00         
 28 Aster Vladimír           SKOB Slaný           SLA6500 C 2045227  82.00         
 29 Vlastník Zdeněk          OK Jilemnice         JIL6901 C 2060259  85.00         
 30 Kudrass Peter            (GER) SG Zittau Süd  22DXXX3    660114  88.00         
 31 Gernert Alan             OK Jilemnice         JIL7001 C   49414  91.00         
 32 Rohan Pavel              VSS Přírodověda Prah PVP6700 C  232342  94.00         
 33 Pavel Jiří               OOB TJ Tatran Jablon TJN7100 C 2070804  97.00         
 34 Kovář Boris              OOB TJ Lokomotiva Te LTP6710 C  899153 100.00         
 35 Zuzánek Zdeněk           OOB TJ Tatran Jablon TJN5901 C    8255 103.00         
 36 Vakant                                                          106.00         
 37 Vakant                                                          109.00         
 38 Vakant                                                          112.00         
 39 Vakant                                                          115.00         
 40 Vakant                                                          118.00         
 41 Vakant                                                          121.00         
 
Startovka kategorie: H55         5.5km    0m 17k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Šubrt Jiří               Tempo Praha          TEP6100 C    7986   0.00         
  2 Vondrouš Jaroslav        OK 99 Hradec Králové PHK5201 C    9453   2.00         
  3 Chotětický Václav        KČT Aš               MAS5200 C    7886   4.00         
  4 Karel Miloš              OK Jilemnice         JIL6004 C  682091   6.00         
  5 Niemiec Janusz           (POL) MKS Jelenia Gó 88P5400   1411018   8.00         
  6 Hnídek Stanislav         OB Tanvald           4DX5500   2073662  10.00         
  7 Hrstka Vladislav         TJ Jiskra Havlíčkův  JHB5702 C   52357  12.00         
  8 Mareš Hynek              OOB TJ Turnov        TUR6100 C 2067342  14.00         
  9 Machálek Miloslav        Slavia Liberec orien VLI5701 C   49997  16.00         
 10 Hudský Vlastimil         OOB TJ Turnov        TUR5100 C    8214  18.00         
 11 Škoda Přemek             Slavia Liberec orien VLI5301 C 9201066  20.00         
 12 Ptáček Ladislav          BETA URSUS Orienteer BBM5300 C  219273  22.00         
 13 Běhoun Pavel             OK 99 Hradec Králové PHK5701 C    9400  24.00         
 14 Pospíšil Jaromír         KOB Děčín            LDC5301 C 7410753  26.00         
 15 Paukert Milan            TJ Sokol Troja       TJP5000 C   51329  28.00         
 16 Provazník Jiří           OOB TJ Turnov        TUR5102 C 1511127  30.00         
 17 Ludvík Petr              TJ Stadion Nový Bor  STB5701 C  682361  32.00         
 18 Holas Vladimír           OOB TJ Turnov        TUR5601 C    8219  34.00         
 19 Hojný Oldřich            OK Sparta Praha      SCP5201 C   52111  36.00         
 20 Beneš Josef              TJ Sportcentrum Jičí SJC5801 C    9907  38.00         
 21 Pěnička Libor            OOB TJ Tatran Jablon TJN6000 C 2060231  40.00         
 22 Kaška Rudolf             OK Chrastava         CHA5500 C 2080917  42.00         
 23 Müller Ota               OK Jiskra Nový Bor   BOR6101 C    8449  44.00         
 24 Škorpil Martin           TJ Jiskra Hořice     HOR5700 C 2011900  46.00         
 25 Vlk Josef                KOB Děčín            LDC5801 C 7700058  48.00         
 26 Jaroš Vladimír           KOB Dobřichovice     DCE5400 C   51973  50.00         
 27 Hořínek Jaroslav         USK Praha            VSP5000 C   51643  52.00         
 28 Přinda Oldřich           Slavia Liberec orien VLI5101 C 1302773  54.00         
 29 Horák Petr               OOB TJ Tatran Jablon TJN5602 C 2056301  56.00         
 30 Tichovský Martin         SK Praga             PGP6100 C   51682  58.00         
 31 Tihon Jaroslav           KOB TRETRA Praha     TAP6102 C  515440  60.00         
 32 Pilař Karel              KČT Aš               MAS5501 C 7003021  62.00         
 33 Borovička Milan          VŠTJ Stavební fakult FSP6104 C  515097  64.00         
 34 Červinka Jaroslav        SK OK 24 Praha       OKP5803 C   53558  66.00         
 35 Konopáč Jiří             OOB TJ Turnov        TUR5803 C    8220  68.00         
 36 Šikola Alexej            OOB TJ LIAZ Jablonec LJN5301 C  446348  70.00         
 37 Hulha Karel              OOB TJ Lokomotiva Te LTP6001 C   52927  72.00         
 38 Bárta Miroslav           OB Jenišovice        JEN5201 C    7778  74.00         
 39 Pavlů Jaroslav           KOB Dobřichovice     DCE6100 C  232041  76.00         
 40 Vakant                                                           78.00         
 
Startovka kategorie: H65         4.2km    0m 14k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Matoušek Luboš           OOB TJ LIAZ Jablonec LJN4700 C    7741   0.00         
  2 Pospíšil Jaromír         UNITOP SKP Žďár nad  PZR4417 C   51994   3.00         
  3 Zelený Vladimír          SK Praga             PGP4800 C   51863   6.00         
  4 Novotný František        OOB USK Slavie Ústí  PUL4200 C  205614   9.00         
  5 Matějů Ivan              Slovan Praha         UVP4600 C  995838  12.00         
  6 Hrobař Rudolf            SOOB Spartak Rychnov SRK4702 C    9798  15.00         
  7 Gřunděl Ivan             SJH Jindřichův Hrade SJH4201 C 9200531  18.00         
  8 Nosál Stanislav          TJ Lokomotiva Beroun LBE4600 C    8805  21.00         
  9 Peterka Josef            TJ Loko Liberec      LLI4702 C   51204  24.00         
 10 Mikan Vladimír           TJ Sportcentrum Jičí SJC4805 C    9913  27.00         
 11 Hlaváč Jaroslav          SKOB Sig-Mat Mladá B SMB4801      7718  30.00         
 12 Ryšavý Vít               TJ Sokol Troja       TJP4700 C   51332  33.00         
 13 Kadavý Zdeněk            OK Chrastava         CHA4901 C    8155  36.00         
 14 Novák Miloš              OK Sparta Praha      SCP4600 C   52299  39.00         
 15 Kadečka Jiří             OB Jenišovice        JEN5002 C  411580  42.00         
 16 Blecha Ladislav          SK FREE Jihlava      FJI5106 C   51989  45.00         
 17 Procházka Zdenko         Oddíl OB Kotlářka    DKP4300 C   51800  48.00         
 18 Paul Josef               KOB Dobřichovice     DCE4401 C  301171  51.00         
 19 Attl Vladimír            SK Praga             PGP3800 C  682666  54.00         
 20 Lukavec Míla             OOB TJ Tatran Jablon TJN4901 C 2060202  57.00         
 21 Jakubec Jindřich         OOB TJ Turnov        TUR4801 C   51816  60.00         
 22 Denemarek Oldřich        BETA URSUS Orienteer BBM5100 C  410398  63.00         
 23 Juřina Robert            Jizerský klub OB Frý FYD4900 C    8332  66.00         
 24 Babický Tomáš            ZOOB Rumburk         RUM5001 C    8890  69.00         
 25 Richtr Jiří              OB Jenišovice        JEN5001 C    7777  72.00         
 26 Lusk Karel               OK Chrastava         CHA5002 C    8160  75.00         
 27 Mikulecký Jan            OK 99 Hradec Králové PHK3801 C 9005137  78.00         
 28 Picek Jan                OOB TJ Tatran Jablon TJN4000 C  434577  81.00         
 29 Rakovec Miloš            OK Sparta Praha      SCP4500 C  443066  84.00         
 30 Smetana Radim            OK Chrastava         CHA4700 C    8153  87.00         
 31 Böhm Karel               OOB TJ Tatran Jablon TJN5101 C  416833  90.00         
 32 Toušek Miloslav          SK Meteor Kačerov Pr MKP5000 C   51655  93.00         
 33 Čadil Jan                VŠTJ Stavební fakult FSP4300 C   53267  96.00         
 34 Petrželka Pavel          OOB TJ Tatran Jablon TJN3800 C   52900  99.00         
 35 Zlesák Zdeněk            OK Jilemnice         JIL4701 C    9066 102.00         
 36 Štregl Tomáš             OOS TJ Spartak Vrchl VRL5001 C    9001 105.00         
 37 Valášek Josef            OK Sparta Praha      SCP4501 C 2084946 108.00         
 38 Tvrdek Vojtěch           OOB TJ Turnov        TUR4949 C   51283 111.00         
 39 Havlík Jaroslav          TJ Sportcentrum Jičí SJC3601 C 9005225 114.00         
 40 Novák Karel              SK LOB Nová Paka     NPA5001 C 2060215 117.00         
 41 Novotný Petr             OK 99 Hradec Králové PHK3802 C    9422 120.00         
 42 Kraus Jan                TJ Loko Liberec      LLI4501 C   51213 123.00         
 43 Nejezchleba Jiří         KOB Kamenický Šenov  KAS4600 C  682613 126.00         
 44 Vakant                                                          129.00         
 45 Vakant                                                          132.00         
 
Startovka kategorie: HDR         2.1km    0m 9k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Müller Karel             TJ Sokol Hostivice   HCE1000 C  232490                
  2 Vejražková Anna          SOOB TJ Sokol Kralup KPY0750 C                        
  3 Albl Matouš              SK Los Mělník        LME1111 C                        
  4 Šestáková Johana         Slavia Liberec orien VLI0853 C 4402234                
  5 Raisrová Soňa            Slavia Liberec orien VLI1250 C 4411249                
  6 Raisrová Štěpánka        Slavia Liberec orien VLI1054 C 4411248                
  7 Hančová Karolína         OOS TJ Spartak Vrchl VRL0952 C    9246                
  8 Zakouřil František       SOK TJ Turnov        TUV1201 C   51238                
  9 Matouš Beran             SKOB Zlín            TZL                              
 10 Smith Laura              OOS TJ Spartak Vrchl VRL     C 1396854                
 11 Jáchym Snopek            OOS TJ Spartak Vrchl VRL     C 2049598                
 12 Kučerka Radek            TJ Stadion Nový Bor  STB1101 C   49984                
 13 Kučerková Adéla          TJ Stadion Nový Bor  STB1450 C    8118                
 14 Kruschinová Jana         OOB TJ Lokomotiva Te LTP0551 C  232536                
 15 Krejzová Markéta         OOB TJ Turnov        TUR0854 C 1403063                
 16 Bozděch Vojta            SK Praga             PGP1000 C   51707                
 17 Synková Elena            OK Doksy             DOK0850 C 2056280                
 18 Rohan Vilém              VSS Přírodověda Prah PVP0900 C   53124                
 19 Šimková Anežka           SK Los Mělník        LME0950 C  416325                
 20 Šimková Šárka            SK Los Mělník        LME1150 C                        
 21 Müller František         TJ Sokol Hostivice   HCE0801 C                        
 22 Matějů Eda               Slavia Liberec orien VLI1200 C    7981                
 23 Zuzánková Karolína       SOK TJ Turnov        TUV0953                          
 24 Milotová Barbora         SK Kamenice          KAM0753 C                        
 25 Žemlová Magdalena        SK Kamenice          KAM0950 C 2084931                
 26 Votava Vojtěch           DSVJ                 4HX1200   2090845                
 27 Vrabcová Olívie          OK Sparta Praha      SCP1450 C   51571                
 28 Čabanová Eva             Jizerský klub OB Frý FYD0951 C                        
 29 Kostelníková Nikola      OOB TJ Tatran Jablon TJN0851 C 4408031                
 30 Pavlova Lenka            OOB TJ Tatran Jablon TJN0850 C 2070803                
 31 Řehoř Hynek              OOB TJ Tatran Jablon TJN0700 C 2053559                
 32 Štembera Oskar           OOB TJ Tatran Jablon TJN1201 C   51536                
 33 Tkáč Jakub               OOB TJ Tatran Jablon TJN1001 C 4408032                
 34 Zappová Elisabeth        OOB TJ Tatran Jablon TJN0952 C 2027206                
 35 Růtová Amálka            OOB TJ Tatran Jablon TJN0951 C 4408033                
 36 Baldrian Josef           USK Praha            VSP1100 C 2075606                
 37 Zakouřilová Klára        USK Praha            VSP0850 C 2032113                
 38 Dutkiewicz Wiktoria      (POL) MKS Jelenia Gó 88P0850   7200190                
 39 Nejedlová Karolína       TJ Loko Liberec      LLI0852 C 2088712                
 40 Vakant                   Vakant               VAK                              
 41 Vakant                   Vakant               VAK                              
 42 Žemlík Eduard            SOK TJ Turnov        TUV0901 C                        
 43 Barbora Nováková         Nováková             XX4                              
 44 Folprecht Lukáš          SOK TJ Turnov        TUV                              
 45 Kvapilová Kristýnka      SOK TJ Turnov        TUV0999                          
 46 Tereza Bestová           OOB TJ Sokol Kostele KNC                              
 47 Radek Besta              OOB TJ Sokol Kostele KNC                              
 48 Vakant                                                                         
 49 Vakant                                                                         
 50 Vakant                                                                         
 51 Vakant                                                                         
 52 Vakant                                                                         
 53 Vakant                                                                         
 54 Vakant                                                                         
 55 Vakant                                                                         
 56 Vakant                                                                         
 57 Vakant                                                                         
 58 Vakant                                                                         
 59 Vakant                                                                         
 60 Vakant                                                                         
 61 Vakant                                                                         
 62 Vakant                                                                         
 63 Vakant                                                                         
 64 Vakant                                                                         
 65 Vakant                                                                         
 66 Vakant                                                                         
 67 Vakant                                                                         
 68 Vakant                                                                         
 69 Vakant                                                                         
 70 Vakant                                                                         
 71 Vakant                                                                         
 72 Vakant                                                                         
 73 Vakant                                                                         
 74 Vakant                                                                         
 75 Vakant                                                                         
 76 Vakant                                                                         
 77 Vakant                                                                         
 78 Vakant                                                                         
 79 Vakant                                                                         
 80 Vakant                                                                         
 81 Vakant                                                                         
 82 Vakant                                                                         
 83 Vakant                                                                         
 84 Vakant                                                                         
 85 Vakant                                                                         
 86 Vakant                                                                         
 87 Vakant                                                                         
 88 Vakant                                                                         
 89 Vakant                                                                         
 90 Vakant                                                                         
 91 Vakant                                                                         
 92 Vakant                                                                         
 93 Vakant                                                                         
 94 Vakant                                                                         
 95 Vakant                                                                         
 96 Vakant                                                                         
 97 Vakant                                                                         
 98 Vakant                                                                         
 99 Vakant                                                                         
100 Vakant                                                                         
 
Startovka kategorie: P2          2.2km    0m 8k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Melicharová Barbora      TJ Loko Liberec      LLI7252 C   51203                
  2 Beránková Markéta        KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM7452      9129                
  3 Štičková Eva             TJ Loko Liberec      LLI6051 C  253133                
  4 Kadavá Pavlína           OK Jilemnice         JIL0355 C  425528                
  5 Balcarová Marie          TJ Loko Liberec      LLI0652 C 1398994                
  6 Pitrmucová Šárka         OK Jilemnice         JIL7852 C  301611                
  7 Bičík Miroslav           SOK TJ Turnov        TUV6101                          
  8 Čabanová Lenka           Jizerský klub OB Frý FYD0151 C                        
  9 Pokorná Hana             OOB TJ Tatran Jablon TJN6950 C 2073666                
 10 Trnka Marek              USK Praha            VSP0402 C 2021843                
 11 Vakant                                                                         
 12 Vakant                                                                         
 13 Vakant                                                                         
 14 Vakant                                                                         
 15 Vakant                                                                         
 16 Vakant                                                                         
 17 Vakant                                                                         
 18 Vakant                                                                         
 19 Vakant                                                                         
 20 Vakant                                                                         
 21 Vakant                                                                         
 22 Vakant                                                                         
 23 Vakant                                                                         
 24 Vakant                                                                         
 25 Vakant                                                                         
 26 Vakant                                                                         
 27 Vakant                                                                         
 28 Vakant                                                                         
 29 Vakant                                                                         
 30 Vakant                                                                         
 31 Vakant                                                                         
 32 Vakant                                                                         
 33 Vakant                                                                         
 34 Vakant                                                                         
 35 Vakant                                                                         
 36 Vakant                                                                         
 37 Vakant                                                                         
 38 Vakant                                                                         
 39 Vakant                                                                         
 40 Vakant                                                                         
 41 Vakant                                                                         
 42 Vakant                                                                         
 43 Vakant                                                                         
 44 Vakant                                                                         
 45 Vakant                                                                         
 46 Vakant                                                                         
 47 Vakant                                                                         
 48 Vakant                                                                         
 49 Vakant                                                                         
 50 Vakant                                                                         
 
Startovka kategorie: P4          3.7km    0m 13k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Peterková Viktorie       TJ Loko Liberec      LLI7551 C   51205                
  2 Melichar Jaromír         TJ Loko Liberec      LLI6301 C 2092413                
  3 Beranová Kristína        SKOB Zlín            TZL8553 C 2083393                
  4 Bradáčová Marie          TJ Loko Liberec      LLI7550 C 2060204                
  5 Novák Jiří               Neregistrovaný       6KC8000                          
  6 Christl Ivan             OOB TJ Turnov        TUR7310 C   53769                
  7 Synková Šárka            OK Doksy             DOK7650 C 2053515                
  8 Míchalová Marcela        SOOB TJ Sokol Kralup KPY6850 C  682670                
  9 Malý Evžen               OK Jilemnice         JIL6102 C    9070                
 10 Pelikánová Lucie         VŠSK MFF UK Praha    MFP6950 C  410387                
 11 Mullerová Anna           SOK TJ Turnov        TUV0051 C   21645                
 12 Paulová Mirka            KOB Dobřichovice     DCE5250 C   53597                
 13 Čtrnáct Šimon            SK Praga             PGP0001 C 2032143                
 14 Popková Klára            Slavia Liberec orien VLI7455 C 2067951                
 15 Rindová Kateřina         TJ Loko Liberec      LLI7450 C 2060286                
 16 Suchý Petr               OK Slavia Hradec Krá SHK7800 C 2069098                
 17 Klašková Josefina        Oddíl OB Kotlářka    DKP9651 C  443061                
 18 Štichhauerová Kateřina   OK Lokomotiva Pardub LPU7468 C 2070813                
 19 Kočibová Ivana           OOB TJ Tatran Jablon TJN6354 C  307418                
 20 Mairichová Radka         OOB TJ Tatran Jablon TJN7450 C 2059728                
 21 Rokos Michal             OOB TJ Tatran Jablon TJN0107 C 2027215                
 22 Řehoř Jiří               OOB TJ Tatran Jablon TJN7004 C 2059729                
 23 Štembera Jan             OOB TJ Tatran Jablon TJN7513 C 7300183                
 24 Štemberová Iva           OOB TJ Tatran Jablon TJN7550 C  416039                
 25 Skal Jaroslav            OOB TJ Tatran Jablon TJN7504 C 2069076                
 26 Beranová Iva             USK Praha            VSP7150 C 2021834                
 27 Rogalski Filip           (POL) MKS Jelenia Gó 88P0102     54094                
 28 Zalewski Bartłomiej      (POL) MKS Jelenia Gó 88P0103    253493                
 29 Nejedlo Matouš           TJ Loko Liberec      LLI0101 C 2088713                
 30 Vrabcová Jindra          OK Sparta Praha      SCP6151 C   51570                
 31 Valešová Martina         TJ Loko Liberec      LLI9650 C    8194                
 32 Nejedlo Radek            Nejedlovi            XX1                              
 33 Nejedlová Dita           Nejedlovi            XX1                              
 34 Eisler Dominik           Eisler               XX2                              
 35 Jírová Monika            Jírová               XX3        207856                
 36 Miloš Dolejší            TJ Stadion Nový Bor  STB         52907                
 37 Vakant                                                                         
 38 Vakant                                                                         
 39 Vakant                                                                         
 40 Vakant                                                                         
 41 Vakant                                                                         
 42 Vakant                                                                         
 43 Vakant                                                                         
 44 Vakant                                                                         
 45 Vakant                                                                         
 46 Vakant                                                                         
 47 Vakant                                                                         
 48 Vakant                                                                         
 49 Vakant                                                                         
 50 Vakant                                                                         
 51 Vakant                                                                         
 52 Vakant                                                                         
 53 Vakant                                                                         
 54 Vakant                                                                         
 55 Vakant                                                                         
 56 Vakant                                                                         
 57 Vakant                                                                         
 58 Vakant                                                                         
 59 Vakant                                                                         
 60 Vakant                                                                         
 
Startovka kategorie: T5          4.8km    0m 16k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Reisingerová Eliška      KrOB Rozmarýn Litomě DLT0151 C  440404                
  2 Nosek Martina            KrOB Rozmarýn Litomě DLT7251 C  236061                
  3 Müller Jan               TJ Sokol Hostivice   HCE6800 C   49152                
  4 Bradáč Stanislav         TJ Loko Liberec      LLI7201 C  434598                
  5 Svoboda Ivan             SK SNS Smržovka      SMR6200    886815                
  6 Gruncl Vojtěch           Slavia Liberec orien VLI8601 C 2080994                
  7 Kruschina Jan            OOB TJ Lokomotiva Te LTP7202 C  682112                
  8 Blín Oldřich             Jizerky              92X6900   2051500                
  9 Killar Marek             OOB TJ Lokomotiva Tr LTU6801 C  301646                
 10 Brabencová Alena         SOBSA                SOB7150 C  887945                
 11 Hanuš Pavel              OOB TJ Lokomotiva Tr LTU6501 C 2085618                
 12 Matyášová Jana           OK Chrastava         CHA7652 C 2070836                
 13 Danko Tomáš              OK Chrastava         CHA7200 C  436410                
 14 Matyáš Libor             OK Chrastava         CHA7603 C 2084444                
 15 Březina Jan              OK Chrastava         CHA7604 C 2095960                
 16 Puš Roman                SK Studenec          STH7501 C  425587                
 17 Hons Miši                SK SNS Smržovka      SMR7700 C 7203329                
 18 Heřmánek Michal          OOB TJ Turnov        TUR7702 C   51124                
 19 Háp Pavel                OK 99 Hradec Králové PHK7101 C    9395                
 20 Pavlíček Lubomír         SOOB TJ Sokol Kralup KPY7800 C 2800320                
 21 Rind Pavel               TJ Loko Liberec      LLI7400 C 2060283                
 22 Kostelník Jan            OOB TJ Tatran Jablon TJNxxx1   2078479                
 23 Posseltová Romana        OOB TJ Tatran Jablon TJN7050 C  410359                
 24 Nosek Jan                USK Praha            VSP6910 C  446367                
 25 Nosková Pavla            USK Praha            VSP7261 C 2058494                
 26 Semík Jakub              USK Praha            VSP0000 B  446363                
 27 Štrait Martin            USK Praha            VSP7602 C  410393                
 28 Zakouřil Václav          USK Praha            VSP7401 C   51724                
 29 Nejedlo David            TJ Loko Liberec      LLI7100 C 1414510                
 30 Košková Vlasta           TJ Loko Liberec      LLI6351 C 2085634                
 31 Košková Anička           TJ Loko Liberec      LLI9550 C 1398995                
 32 Košek Jan                TJ Loko Liberec      LLI9801 C 7205022                
 33 Košek Ladislav           TJ Loko Liberec      LLI5903 C  410732                
 34 Pohořalý Dobroslav       SKOB Roudnice nad La ROU6401 C 2023803                
 35 Pohořalý Hugo            SKOB Roudnice nad La ROU0103 B 2023957                
 36 Pohořalá Karolína        SKOB Roudnice nad La ROU6850 C 2023951                
 37 Pohořalá Anna            SKOB Roudnice nad La ROU9954 C 2023953                
 38 Šklíba Michal            SOOB Spartak Rychnov SRK9900 A 7201758                
 39 Koucký Martin            VŠTJ Ekonom Praha    EKP9700 C 2032158                
 40 Zeman Tomáš              KOB Dobřichovice     DCE                              
 41 Vakant                                                                         
 42 Vakant                                                                         
 43 Vakant                                                                         
 44 Vakant                                                                         
 45 Vakant                                                                         
 46 Vakant                                                                         
 47 Vakant                                                                         
 48 Vakant                                                                         
 49 Vakant                                                                         
 50 Vakant                                                                         
 51 Vakant                                                                         
 52 Vakant                                                                         
 53 Vakant                                                                         
 54 Vakant                                                                         
 55 Vakant                                                                         
 56 Vakant                                                                         
 57 Vakant                                                                         
 58 Vakant                                                                         
 59 Vakant                                                                         
 60 Vakant                                                                         
 61 Vakant                                                                         
 62 Vakant                                                                         
 63 Vakant                                                                         
 64 Vakant                                                                         
 65 Vakant                                                                         
 66 Vakant                                                                         
 67 Vakant                                                                         
 68 Vakant                                                                         
 69 Vakant                                                                         
 70 Vakant                                                                         
 71 Vakant                                                                         
 72 Vakant                                                                         
 73 Vakant                                                                         
 74 Vakant                                                                         
 75 Vakant                                                                         
 76 Vakant                                                                         
 77 Vakant                                                                         
 78 Vakant                                                                         
 79 Vakant                                                                         
 80 Vakant