Startovka oddílů                                                10. 3. 2016 23:10:58
                                  Jarni skaly 2016
===SOK Turnov=========================================Orienteering Organiser 2010===
 
 
Startovka oddílu: 22D - (GER) SG Zittau Süd                      Sobota 12.3.2016
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Wagner Martina           22DXXX1    6502    D45     77.00           120,00Kč
  2 Wagner Sophie            22DXXX2    6528    D21C    55.00           120,00Kč
  3 Kudrass Peter            22DXXX3  660114    H45     88.00           120,00Kč
  4 Ochmann Jens             22DXXX4  411418    H35    120.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      480.00        0.00        0.00        0.00      480.00        0.00     -480.00
 
 
Startovka oddílu: 2CX - ÚOOZ SKPV                                Sobota 12.3.2016
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Beran Jaroslav           2CX8800    4313 P  H21B    23.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      120.00       40.00        0.00        0.00      160.00        0.00     -160.00
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: 3XX - POT                                      Sobota 12.3.2016
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Müllerová Zorka          3XX6700  981805    D45     95.00           120,00Kč
  2 Müller Robert            3XX6900  553456    H45     46.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      240.00        0.00        0.00        0.00      240.00        0.00     -240.00
 
 
Startovka oddílu: 44C - Tomandlovi                               Sobota 12.3.2016
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Tomandl Jan              44C7000 2090861    H45     64.00           120,00Kč
  2 Tomandlová Radka         44C7550    4303 P  D35     94.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      240.00       40.00        0.00        0.00      280.00        0.00     -280.00
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: 49C - NER                                      Sobota 12.3.2016
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Nosek Jakub              49C8700    4307 P  H21A    68.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      120.00       40.00        0.00        0.00      160.00        0.00     -160.00
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: 4DX - OB Tanvald                               Sobota 12.3.2016
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hnídek Stanislav         4DX5500 2073662    H55     10.00           100,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      100.00        0.00        0.00        0.00      100.00        0.00     -100.00
 
 
Startovka oddílu: 4HX - DSVJ                                     Sobota 12.3.2016
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Votava Vojtěch           4HX1200 2090845    HDR                      70,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       70.00        0.00        0.00        0.00       70.00        0.00      -70.00
 
 
Startovka oddílu: 6KC - Neregistrovaný                           Sobota 12.3.2016
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Novák Jiří               6KC8000            P4                      100,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      100.00        0.00        0.00        0.00      100.00        0.00     -100.00
 
 
Startovka oddílu: 73C - xxx                                      Sobota 12.3.2016
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Širůček Jaromír          73C6200 2085650    H45     70.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      120.00        0.00        0.00        0.00      120.00        0.00     -120.00
 
 
Startovka oddílu: 84S - Akademik TU Košice                       Sobota 12.3.2016
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Palfi Štefan             84S8900    4304 P  H21B    13.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      120.00       40.00        0.00        0.00      160.00        0.00     -160.00
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: 88P - (POL) MKS Jelenia Góra                   Sobota 12.3.2016
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Pawłowicz Bruno          88P0000 2053617    H21C    22.00           120,00Kč
  2 Samulski Trystian        88P0003  338248    H21C   114.00           120,00Kč
  3 Kruk Wojciech            88P0100 2076144    H21C    38.00           120,00Kč
  4 Rogalski Filip           88P0102   54094    P4                      100,00Kč
  5 Zalewski Bartłomiej      88P0103  253493    P4                      100,00Kč
  6 Jończy Jakub             88P0300 7200176    H14     20.00            70,00Kč
  7 Jurczak Szymon           88P0301 2076141    H14     47.00            70,00Kč
  8 Zaleski Jakub            88P0302 2076142    H14     71.00            70,00Kč
  9 Dutkiewicz Wiktoria      88P0850 7200190    HDR                      70,00Kč
 10 Niemiec Janusz           88P5400 1411018    H55      8.00           100,00Kč
 11 Jończy Daniel            88P7500 1411017    H21C    72.00           120,00Kč
 12 Szeliga Bartosz          88P9600  886647    H21B    91.00           120,00Kč
 13 Nowak Maciej             88P9601 7200189    H21B    27.00           120,00Kč
 14 Lucerski Maciej          88P9700 1411016    H21B     7.00           120,00Kč
 15 Domagała Marcel          88P9800  889676    H21C    48.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1540.00        0.00        0.00        0.00     1540.00        0.00    -1540.00
 
 
Startovka oddílu: 8RC - BZP                                      Sobota 12.3.2016
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Paulů Robert             8RC7300    4310 P  H35    102.00           120,00Kč
  2 Nešetřilová Markéta      8RC8650    4306 P  D21A    34.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      240.00       80.00        0.00        0.00      320.00        0.00     -320.00
Půjčeno čipů:2
 
 
Startovka oddílu: 92X - Jizerky                                  Sobota 12.3.2016
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Blín Oldřich             92X6900 2051500    T5                      120,00Kč
  2 Keltner Marek            92X7600 2019216    H35     72.00           120,00Kč
  3 Štryncl Pavel            92X7700 2095954    H21A     2.00           120,00Kč
  4 Pešík Michal             92X7701 2025338    H35     68.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      480.00        0.00        0.00        0.00      480.00        0.00     -480.00
 
 
Startovka oddílu: ASU - Magnus Orienteering                      Sobota 12.3.2016
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hrobařová Lenka          ASU7751    9482    D21A    12.00           120,00Kč
  2 Vančura Martin           ASU8049   51234    H21B    87.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      240.00        0.00        0.00        0.00      240.00        0.00     -240.00
 
 
Startovka oddílu: BBM - BETA URSUS Orienteering                  Sobota 12.3.2016
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Denemarek Oldřich        BBM5100  410398    H65     63.00           100,00Kč
  2 Ptáček Ladislav          BBM5300  219273    H55     22.00           100,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      200.00        0.00        0.00        0.00      200.00        0.00     -200.00
 
 
Startovka oddílu: BOR - OK Jiskra Nový Bor                       Sobota 12.3.2016
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Dikoš Pavel              BOR6003   50000    H21C    28.00           120,00Kč
  2 Müller Ota               BOR6101    8449    H55     44.00           100,00Kč
  3 Kubátová Ivana           BOR6152    8464    D55      1.00           100,00Kč
  4 Doškář Boris             BOR6400    8490    H21C   110.00           120,00Kč
  5 Svobodová Lucie          BOR7151    8519    D45     63.00           120,00Kč
  6 Svoboda Jan              BOR7200    8536    H35     82.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      680.00        0.00        0.00        0.00      680.00        0.00     -680.00
 
 
Startovka oddílu: BRU - Ulita-HOBRA Orienteering Broumov         Sobota 12.3.2016
------------------------------------------------------------------------------------
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
        0.00        0.00        0.00        0.00        0.00        0.00        0.00
 
 
Startovka oddílu: DCE - KOB Dobřichovice                         Sobota 12.3.2016
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Zeman Tomáš              DCE                T5                      120,00Kč
  2 Paul Josef               DCE4401  301171    H65     51.00           100,00Kč
  3 Paulová Mirka            DCE5250   53597    P4                      100,00Kč
  4 Jaroš Vladimír           DCE5400   51973    H55     50.00           100,00Kč
  5 Mrázová Pavla            DCE5550    7868    D55     29.00           100,00Kč
  6 Štrossová Jiřina         DCE5650    7870    D55      5.00           100,00Kč
  7 Pavlů Jaroslav           DCE6100  232041    H55     76.00           100,00Kč
  8 Jarošová Klára           DCE7950            D21C   109.00           180,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      900.00        0.00        0.00        0.00      900.00        0.00     -900.00
 
 
Startovka oddílu: DKL - KOB Kladno                               Sobota 12.3.2016
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Mědílková Iva            DKL7152 7204522    D35     86.00           120,00Kč
  2 Pelikán Lukáš            DKL9802 2051546    H21B   111.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      240.00        0.00        0.00        0.00      240.00        0.00     -240.00
 
 
Startovka oddílu: DKP - Oddíl OB Kotlářka                        Sobota 12.3.2016
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Klaška Martin            DKP0100    9889    H21C    62.00           120,00Kč
  2 Procházka Zdenko         DKP4300   51800    H65     48.00           100,00Kč
  3 Mrázková Ivana           DKP5650 2095936    D45    105.00           120,00Kč
  4 Klusáková Jitka          DKP5651    8558    D45     51.00           120,00Kč
  5 Svobodná Eva             DKP5851  301365    D45     65.00           120,00Kč
  6 Klaška Pavel             DKP6500    8650    H21B    53.00           120,00Kč
  7 Illner Jakub             DKP6601  515448    H21A    46.00           120,00Kč
  8 Illnerová Daniela        DKP6651  231939    D45     69.00           120,00Kč
  9 Klašková Kateřina        DKP6750   49806    D45     37.00           120,00Kč
 10 Mrázek Jiří              DKP7911 7922111    H21A     0.00           120,00Kč
 11 Tomeš Jaroslav           DKP8109 2080999    H21A    34.00           120,00Kč
 12 Jiřištová Zuzana         DKP8254    9054    D21B    91.00           120,00Kč
 13 Johanovský Tomáš         DKP8500  889286    H21A    18.00           120,00Kč
 14 Falta Ondřej             DKP8502    9750    H21A    70.00           120,00Kč
 15 Ramba Jiří               DKP8606  231951    H21A    42.00           120,00Kč
 16 Plochová Dominika        DKP8651 7207077    D21A    16.00           120,00Kč
 17 Klaška Pavel             DKP9301 1700077    H21A    54.00           120,00Kč
 18 Klašková Josefina        DKP9651  443061    P4                      100,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     2120.00        0.00        0.00        0.00     2120.00        0.00    -2120.00
 
 
Startovka oddílu: DLT - KrOB Rozmarýn Litoměřice                 Sobota 12.3.2016
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Reisingerová Eliška      DLT0151  440404    T5                      120,00Kč
  2 Nosek Petr               DLT6901  336778    H45      1.00           120,00Kč
  3 Nosek Martina            DLT7251  236061    T5                      120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      360.00        0.00        0.00        0.00      360.00        0.00     -360.00
 
 
Startovka oddílu: DOK - OK Doksy                                 Sobota 12.3.2016
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Synek Antonín            DOK0001 2053518    H21B    15.00           120,00Kč
  2 Stránská Dominika        DOK0051 2056239    D21C    51.00           120,00Kč
  3 Synek Petr               DOK0200 2053519    H14     65.00            70,00Kč
  4 Synková Elena            DOK0850 2056280    HDR                      70,00Kč
  5 Hradecká Petra           DOK6850  897368    D21A    28.00           120,00Kč
  6 Synek Marcel             DOK7600 2056288    H21C    52.00           120,00Kč
  7 Synková Šárka            DOK7650 2053515    P4                      100,00Kč
  8 Synek Antonín            DOK7800 7200371    H21B   105.00           120,00Kč
  9 Francke Jan              DOK8400  688312    H21A    82.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      960.00        0.00        0.00        0.00      960.00        0.00     -960.00
 
 
Startovka oddílu: EKP - VŠTJ Ekonom Praha                        Sobota 12.3.2016
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Blahová Pavla            EKP0153  428253    D21C    29.00           120,00Kč
  2 Kabát Martin             EKP0412  232189    H12    122.00            70,00Kč
  3 Hubáčková Jana           EKP6250   51295    D45     67.00           120,00Kč
  4 Koucký Roman             EKP6301 2035738    H45     10.00           120,00Kč
  5 Kabát Jan                EKP6912  886298    H35    124.00           120,00Kč
  6 Blahová Markéta          EKP6951  224915    D45     55.00           120,00Kč
  7 Blaha Ondřej             EKP7002 9700729    H21B    25.00           120,00Kč
  8 Konečná Marcela          EKP7257  725724    D35     92.00           120,00Kč
  9 Koucký Martin            EKP9700 2032158    T5                      120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1030.00        0.00        0.00        0.00     1030.00        0.00    -1030.00
 
 
Startovka oddílu: FJI - SK FREE Jihlava                          Sobota 12.3.2016
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Blecha Ladislav          FJI5106   51989    H65     45.00           100,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      100.00        0.00        0.00        0.00      100.00        0.00     -100.00
 
 
Startovka oddílu: FSP - VŠTJ Stavební fakulta Praha              Sobota 12.3.2016
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Cincibusová Lenka        FSP0450    8666    D12     46.00            70,00Kč
  2 Čadil Jan                FSP4300   53267    H65     96.00           100,00Kč
  3 Borovička Milan          FSP6104  515097    H55     64.00           100,00Kč
  4 Cincibusová Ivana        FSP6651    8668    D45     45.00           120,00Kč
  5 Hrouda Martin            FSP7612  232957    H21B   119.00           120,00Kč
  6 Rydlová Eva              FSP8989  889669    D21B    89.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      630.00        0.00        0.00        0.00      630.00        0.00     -630.00
 
 
Startovka oddílu: FYD - Jizerský klub OB Frýdlant                Sobota 12.3.2016
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Macháčková Barbora       FYD0051   49994    D21C    69.00           120,00Kč
  2 Čabanová Lenka           FYD0151            P2                       70,00Kč
  3 Čabanová Tereza          FYD0450    8327    D12     16.00            70,00Kč
  4 Resslová Veronika        FYD0651    4312 P  D10     18.00            70,00Kč
  5 Čabanová Eva             FYD0951            HDR                      70,00Kč
  6 Juřina Robert            FYD4900    8332    H65     66.00           100,00Kč
  7 Macháček Aleš            FYD6400    8333    H35     80.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      620.00       40.00        0.00        0.00      660.00        0.00     -660.00
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: HCE - TJ Sokol Hostivice                       Sobota 12.3.2016
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Müller Jáchym            HCE0500    4308 P  H12     64.00            70,00Kč
  2 Müller František         HCE0801            HDR                      70,00Kč
  3 Müller Karel             HCE1000  232490    HDR                      70,00Kč
  4 Mudrová Martina          HCE6451   51984    D45     47.00           120,00Kč
  5 Müller Jan               HCE6800   49152    T5                      120,00Kč
  6 Kudrnáčová Lucie         HCE8850 2800345    D21A     0.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      570.00       40.00        0.00        0.00      610.00        0.00     -610.00
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: HOR - TJ Jiskra Hořice                         Sobota 12.3.2016
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Škorpil Martin           HOR5700 2011900    H55     46.00           100,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      100.00        0.00        0.00        0.00      100.00        0.00     -100.00
 
 
Startovka oddílu: CHA - OK Chrastava                             Sobota 12.3.2016
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Galbavý Matěj            CHA0000 2059764    H21B    81.00           120,00Kč
  2 Bek Jiří                 CHA0103  436431    H21B    97.00           120,00Kč
  3 Matyáš Vojtěch           CHA0202 2049595    H14     80.00            70,00Kč
  4 Tomanicová Sofie         CHA0450  436428    D12     44.00            70,00Kč
  5 Schröterová Adéla        CHA0551 2049596    D12     32.00            70,00Kč
  6 Matyášová Kristýna       CHA0555 2049590    D12     36.00            70,00Kč
  7 Kašková Eva              CHA4650    8152    D65     13.00           100,00Kč
  8 Smetana Radim            CHA4700    8153    H65     87.00           100,00Kč
  9 Kadavý Zdeněk            CHA4901    8155    H65     36.00           100,00Kč
 10 Lusk Karel               CHA5002    8160    H65     75.00           100,00Kč
 11 Šaffková Zuzana          CHA5150 2070837    D55     11.00           100,00Kč
 12 Kaška Rudolf             CHA5500 2080917    H55     42.00           100,00Kč
 13 Bradnová Věra            CHA5550    8162    D55     15.00           100,00Kč
 14 Lusková Olga             CHA5650    8170    D55      7.00           100,00Kč
 15 Vajcová Hana             CHA5651    8566    D55     47.00           100,00Kč
 16 Kadavá Eva               CHA5750    8171    D55     35.00           100,00Kč
 17 Gorčica Pavel            CHA6200    8174    H21B    67.00           120,00Kč
 18 Gorčicová Ivana          CHA6550    8179    D45     89.00           120,00Kč
 19 Vydra Ivan               CHA6600    8185    H45     73.00           120,00Kč
 20 Danko Tomáš              CHA7200  436410    T5                      120,00Kč
 21 Schröter Pavel           CHA7203  301545    H21B    37.00           120,00Kč
 22 Tomanica Vojtěch         CHA7601 2070857    H35    126.00           120,00Kč
 23 Matyáš Libor             CHA7603 2084444    T5                      120,00Kč
 24 Březina Jan              CHA7604 2095960    T5                      120,00Kč
 25 Matyášová Jana           CHA7652 2070836    T5                      120,00Kč
 26 Kadavý Petr              CHA7800    8188    H21B   107.00           120,00Kč
 27 Kašková Kateřina         CHA7850  887906    D21A    42.00           120,00Kč
 28 Lankašová Barbora        CHA8050    4212    D21B    79.00           120,00Kč
 29 Bek Ondřej               CHA9904 2049592    H21B    73.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     3080.00        0.00        0.00        0.00     3080.00        0.00    -3080.00
 
 
Startovka oddílu: CHT - OOB SK Chrast                            Sobota 12.3.2016
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kopáčková Iva            CHT8851 2059736    D21A    24.00           120,00Kč
  2 Krejsa Martin            CHT9001   52161    H21B    75.00           120,00Kč
  3 Pitra Martin             CHT9204 7206543    H21B    33.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      360.00        0.00        0.00        0.00      360.00        0.00     -360.00
 
 
Startovka oddílu: JEN - OB Jenišovice                            Sobota 12.3.2016
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Richtr Jiří              JEN5001    7777    H65     72.00           100,00Kč
  2 Kadečka Jiří             JEN5002  411580    H65     42.00           100,00Kč
  3 Bárta Miroslav           JEN5201    7778    H55     74.00           100,00Kč
  4 Kadečková Jana           JEN5651  411563    D55     17.00           100,00Kč
  5 Kadečka Adam             JEN9601  411527    H21C    20.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      520.00        0.00        0.00        0.00      520.00        0.00     -520.00
 
 
Startovka oddílu: JHB - TJ Jiskra Havlíčkův Brod                 Sobota 12.3.2016
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hrstka Vladislav         JHB5702   52357    H55     12.00           100,00Kč
  2 Fencíková Vladislava     JHB6553 7204508    D21B    27.00           120,00Kč
  3 Fencíková Lucie          JHB9160  682632    D21C    71.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      340.00        0.00        0.00        0.00      340.00        0.00     -340.00
 
 
Startovka oddílu: JIL - OK Jilemnice                             Sobota 12.3.2016
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Ježek Jakub              JIL0104 2035716    H21C   112.00           120,00Kč
  2 Burket Vojtěch           JIL0105  425519    H21C    64.00           120,00Kč
  3 Gottstein Jonáš          JIL0107 2078455    H21C   116.00           120,00Kč
  4 Vlastník Matouš          JIL0201 2073749    H14     68.00            70,00Kč
  5 Pitrmucová Antonie       JIL0251 2078456    D14     26.00            70,00Kč
  6 Malý Evžen ml.           JIL0301   53224    H14     83.00            70,00Kč
  7 Karlová Anna             JIL0352 2078470    D14     22.00            70,00Kč
  8 Kuříková Zuzana          JIL0353 2078457    D14     16.00            70,00Kč
  9 Kadavá Pavlína           JIL0355  425528    P2                       70,00Kč
 10 Gottsteinová Ema         JIL0451 2078459    D12     42.00            70,00Kč
 11 Malý Antonín             JIL0501   53225    H12     84.00            70,00Kč
 12 Pitrmucová Lucie         JIL0651  426343    D10      8.00            70,00Kč
 13 Zlesák Zdeněk            JIL4701    9066    H65    102.00           100,00Kč
 14 Zlesáková Vlasta         JIL5362    9068    D55     43.00           100,00Kč
 15 Karel Miloš              JIL6004  682091    H55      6.00           100,00Kč
 16 Malý Evžen               JIL6102    9070    P4                      100,00Kč
 17 Vlastník Zdeněk          JIL6901 2060259    H45     85.00           120,00Kč
 18 Gernert Alan             JIL7001   49414    H45     91.00           120,00Kč
 19 Ježek Zdenek             JIL7301 2075668    H35    116.00           120,00Kč
 20 Ježková Romana           JIL7552 2075623    D35    108.00           120,00Kč
 21 Karlová Kateřina         JIL7553  425574    D35     96.00           120,00Kč
 22 Vlastníková Lucie        JIL7554 2060258    D35    136.00           120,00Kč
 23 Zlesák Ondřej            JIL7601    9067    H35     74.00           120,00Kč
 24 Malá Věra                JIL7752    9077    D35    100.00           120,00Kč
 25 Pitrmucová Šárka         JIL7852  301611    P2                       70,00Kč
 26 Malý Aleš                JIL8702 1155115    H21A    32.00           120,00Kč
 27 Černý Vojtěch            JIL9006    9091    H21C   122.00           120,00Kč
 28 Davidová Anežka          JIL9752 2078452    D21C    87.00           120,00Kč
 29 Gernert Marek            JIL9801  232623    H21C    86.00           120,00Kč
 30 Hrouda Matěj             JIL9804 2035717    H21C   108.00           120,00Kč
 31 Burket Tomáš             JIL9805  425537    H21C    18.00           120,00Kč
 32 Ježek Vít                JIL9903  425529    H21C    26.00           120,00Kč
 33 Vlastník Šimon           JIL9904 2060257    H21C    34.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     3380.00        0.00        0.00        0.00     3380.00        0.00    -3380.00
 
 
Startovka oddílu: JPV - Oddíl OS SK Prostějov                    Sobota 12.3.2016
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Jeřábek Luboš            JPV6112 2092403    H45      4.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      120.00        0.00        0.00        0.00      120.00        0.00     -120.00
 
 
Startovka oddílu: KAM - SK Kamenice                              Sobota 12.3.2016
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Aschermannová Karolína   KAM0051  232425    D21B    69.00           120,00Kč
  2 Valášek Václav           KAM0100  336743    H21C    50.00           120,00Kč
  3 Škáchová Magdalena       KAM0151  434818    D21B    49.00           120,00Kč
  4 Albrecht Adam            KAM0203  995899    H14     26.00            70,00Kč
  5 Milota Jakub             KAM0503 2099497    H12    116.00            70,00Kč
  6 Žemlová Barbora          KAM0751   52122    D10     12.00            70,00Kč
  7 Milotová Barbora         KAM0753            HDR                      70,00Kč
  8 Žemlová Magdalena        KAM0950 2084931    HDR                      70,00Kč
  9 Valášek Petr             KAM6600   52276    H45     40.00           120,00Kč
 10 Valášková Šárka          KAM6951  232393    D21B    25.00           120,00Kč
 11 Žemla Tomáš              KAM7105   51565    H35    128.00           120,00Kč
 12 Milota Jan               KAM7200  682629    H21C     6.00           120,00Kč
 13 Žemlová Eva              KAM7550   52118    D35    102.00           120,00Kč
 14 Albrechtová Eva          KAM7850  515490    D21A    26.00           120,00Kč
 15 Kettnerová Dana          KAM8952 7201193    D21A    18.00           120,00Kč
 16 Valášek Jan              KAM9400  232245    H21C    74.00           120,00Kč
 17 Kapal Tomáš              KAM9402  232267    H21A    66.00           120,00Kč
 18 Kettner Lukáš            KAM9403  887640    H21A    76.00           120,00Kč
 19 Valášek Jiří             KAM9700  232403    H21A    58.00           120,00Kč
 20 Jíra Tomáš               KAM9802 9005139    H21A    72.00           120,00Kč
 21 Hausenblas Šimon         KAM9803  361923    H21A    36.00           120,00Kč
 22 Zimmerová Kateřina       KAM9850  886274    D21B    85.00           120,00Kč
 23 Hájková Eliška           KAM9851  515001    D21B    45.00           120,00Kč
 24 Albrechtová Iveta        KAM9950  515491    D21B    29.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     2630.00        0.00        0.00        0.00     2630.00        0.00    -2630.00
 
 
Startovka oddílu: KAS - KOB Kamenický Šenov                      Sobota 12.3.2016
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hnízdil Matěj            KAS0301  682685    H14     41.00            70,00Kč
  2 Nejezchlebová Věra       KAS4551  682619    D65      1.00           100,00Kč
  3 Nejezchleba Jiří         KAS4600  682613    H65    126.00           100,00Kč
  4 Malá Jitka               KAS5451  682674    D55      3.00           100,00Kč
  5 Eichler Petr             KAS6900  682631    H45     19.00           120,00Kč
  6 Hnízdil Jan              KAS7100  515023    H21B    41.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      610.00        0.00        0.00        0.00      610.00        0.00     -610.00
 
 
Startovka oddílu: KNC - OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l.            Sobota 12.3.2016
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Tereza Bestová           KNC                HDR                      70,00Kč
  2 Radek Besta              KNC                HDR                      70,00Kč
  3 Besta Lukáš              KNC8101  303945    H21C     8.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      260.00        0.00        0.00        0.00      260.00        0.00     -260.00
 
 
Startovka oddílu: KPY - SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.             Sobota 12.3.2016
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Míchalová Šárka          KPY0050 2800315    D21B    61.00           120,00Kč
  2 Vejražka David           KPY0401    4302 P  H12     76.00            70,00Kč
  3 Pavlíčková Hana          KPY0450 1470170    D12      2.00            70,00Kč
  4 Kouřil Vojta             KPY0700    4300 P  H10     66.00            70,00Kč
  5 Vejražková Anna          KPY0750            HDR                      70,00Kč
  6 Freyová Michaela         KPY6050  301394    D21B    13.00           120,00Kč
  7 Kohl Jiří                KPY6201  301391    H21B    93.00           120,00Kč
  8 Liška Jindřich           KPY6700  682077    H35     84.00           120,00Kč
  9 Míchalová Marcela        KPY6850  682670    P4                      100,00Kč
 10 Vejražka Jiří            KPY7400    4301 P  H35     92.00           120,00Kč
 11 Pavlíček Lubomír         KPY7800 2800320    T5                      120,00Kč
 12 Procházka Vít            KPY8000 2067930    H21B    55.00           120,00Kč
 13 Koldinský Jan            KPY8506  301149    H21A    90.00           120,00Kč
 14 Kohl Ondřej              KPY8600  301370    H21A    78.00           120,00Kč
 15 Procházková Zuzana       KPY8650    8580    D21B    73.00           120,00Kč
 16 Kohlová Zuzana           KPY8852  301347    D21A    30.00           120,00Kč
 17 Lišková Hana             KPY9951  682095    D21B    39.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1820.00      120.00        0.00        0.00     1940.00        0.00    -1940.00
Půjčeno čipů:3
 
 
Startovka oddílu: KRN - KOS TJ Lokomotiva Krnov                  Sobota 12.3.2016
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Zavřel Michal            KRN6804   52643    H21B     1.00           120,00Kč
  2 Kopec Tomáš              KRN8203   52641    H21A    30.00           120,00Kč
  3 Kopcová Michaela         KRN8456   52533    D21A    10.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      360.00        0.00        0.00        0.00      360.00        0.00     -360.00
 
 
Startovka oddílu: LBE - TJ Lokomotiva Beroun                     Sobota 12.3.2016
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Nosál Stanislav          LBE4600    8805    H65     21.00           100,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      100.00        0.00        0.00        0.00      100.00        0.00     -100.00
 
 
Startovka oddílu: LDC - KOB Děčín                                Sobota 12.3.2016
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Nehasilová Veronika      LDC0350  505131    D14     38.00            70,00Kč
  2 Pospíšilová Jana         LDC4451  232341    D65      5.00           100,00Kč
  3 Pospíšil Jaromír         LDC5301 7410753    H55     26.00           100,00Kč
  4 Vlk Josef                LDC5801 7700058    H55     48.00           100,00Kč
  5 Nehasil Vladislav        LDC7101 7111213    H45     49.00           120,00Kč
  6 Nehasilová Zuzana        LDC7150 7121314    D45     53.00           120,00Kč
  7 Štěpán Petr              LDC7301 7007007    H35    100.00           120,00Kč
  8 Dvořák František         LDC7701 7204485    H35     70.00           120,00Kč
  9 Vaňková Saša             LDC8550   51239    D21B    95.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      970.00        0.00        0.00        0.00      970.00        0.00     -970.00
 
 
Startovka oddílu: LIT - KOB Chemopetrol Litvínov                 Sobota 12.3.2016
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kučerka Jan              LIT8002  682506    H21B    99.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      120.00        0.00        0.00        0.00      120.00        0.00     -120.00
 
 
Startovka oddílu: LJN - OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou           Sobota 12.3.2016
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Matoušek Luboš           LJN4700    7741    H65      0.00           100,00Kč
  2 Šikola Alexej            LJN5301  446348    H55     70.00           100,00Kč
  3 Matoušková Marie         LJN5550    7742    D55     33.00           100,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      300.00        0.00        0.00        0.00      300.00        0.00     -300.00
 
 
Startovka oddílu: LLI - TJ Loko Liberec                          Sobota 12.3.2016
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Melichar Petr            LLI0001 1398996    H21B   113.00           120,00Kč
  2 Bradáč Jakub             LLI0002 2032105    H21B    47.00           120,00Kč
  3 Nejedlo Matouš           LLI0101 2088713    P4                      100,00Kč
  4 Bradáč David             LLI0203 2032132    H14     32.00            70,00Kč
  5 Nejedlová Josefína       LLI0350 2800308    D14      2.00            70,00Kč
  6 Rind Matyáš              LLI0400 2060282    H12    114.00            70,00Kč
  7 Peterka Jakub            LLI0404 9101104    H14     50.00            70,00Kč
  8 Marková Hana             LLI0450 2060281    D12      8.00            70,00Kč
  9 Balcarová Marie          LLI0652 1398994    P2                       70,00Kč
 10 Rindová Adriana          LLI0653 2060289    D10     38.00            70,00Kč
 11 Nejedlová Karolína       LLI0852 2088712    HDR                      70,00Kč
 12 Krausová Marie           LLI4451   51214    D65     15.00           100,00Kč
 13 Kraus Jan                LLI4501   51213    H65    123.00           100,00Kč
 14 Peterka Josef            LLI4702   51204    H65     24.00           100,00Kč
 15 Korejčíková Dáďa         LLI5550    8546    D21B     7.00           120,00Kč
 16 Košek Ladislav           LLI5903  410732    T5                      120,00Kč
 17 Štičková Eva             LLI6051  253133    P2                       70,00Kč
 18 Melichar Jaromír         LLI6301 2092413    P4                      100,00Kč
 19 Košková Vlasta           LLI6351 2085634    T5                      120,00Kč
 20 Fürstová Katka           LLI6950 2032126    D45     41.00           120,00Kč
 21 Nejedlo David            LLI7100 1414510    T5                      120,00Kč
 22 Marková Jana             LLI7152 2049529    D45     81.00           120,00Kč
 23 Bradáč Stanislav         LLI7201  434598    T5                      120,00Kč
 24 Melicharová Barbora      LLI7252   51203    P2                       70,00Kč
 25 Rind Pavel               LLI7400 2060283    T5                      120,00Kč
 26 Rindová Kateřina         LLI7450 2060286    P4                      100,00Kč
 27 Peterka Vojtěch          LLI7502  515503    H21B    29.00           120,00Kč
 28 Bradáčová Marie          LLI7550 2060204    P4                      100,00Kč
 29 Peterková Viktorie       LLI7551   51205    P4                      100,00Kč
 30 Křenek Tomáš             LLI8300 1409872    H21C   128.00           120,00Kč
 31 Košková Anička           LLI9550 1398995    T5                      120,00Kč
 32 Valešová Martina         LLI9650    8194    P4                      100,00Kč
 33 Štičková Anna            LLI9651 7200361    D21A     8.00           120,00Kč
 34 Košek Jan                LLI9801 7205022    T5                      120,00Kč
 35 Melichar Vojtěch         LLI9802 7200375    H21B    19.00           120,00Kč
 36 Fürstová Anna            LLI9854 2056306    D21B    77.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     3640.00        0.00        0.00        0.00     3640.00        0.00    -3640.00
 
 
Startovka oddílu: LME - SK Los Mělník                            Sobota 12.3.2016
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Alblová Zuzana           LME0660  206359    D10     14.00            70,00Kč
  2 Šimková Anežka           LME0950  416325    HDR                      70,00Kč
  3 Albl Matouš              LME1111            HDR                      70,00Kč
  4 Šimková Šárka            LME1150            HDR                      70,00Kč
  5 Šimek Miroslav           LME6300 2020717    H21C   118.00           120,00Kč
  6 Alblová Lucie            LME7555  420448    D21C    35.00           120,00Kč
  7 Albl Miloslav            LME7600  420455    H21B    35.00           120,00Kč
  8 Šimková Markéta          LME7755 2045245    D21C    93.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      760.00        0.00        0.00        0.00      760.00        0.00     -760.00
 
 
Startovka oddílu: LPU - OK Lokomotiva Pardubice                  Sobota 12.3.2016
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Waněk Hubert             LPU0309 7200595    H14     59.00            70,00Kč
  2 Pušová Bára              LPU0357 2032180    D14     10.00            70,00Kč
  3 Krpata Michal            LPU0403 7200906    H12     96.00            70,00Kč
  4 Štichhauer Daniel        LPU0405 9102564    H12    112.00            70,00Kč
  5 Kadaníková Tereza        LPU0552 2025374    D12     10.00            70,00Kč
  6 Štichhauer Adam          LPU0603 2035729    H10     56.00            70,00Kč
  7 Kadaník Petr             LPU0802    9820    H10     60.00            70,00Kč
  8 Farář Václav             LPU5201    9260    H21C    10.00           120,00Kč
  9 Klimpl Petr              LPU5401  301633    H21C    56.00           120,00Kč
 10 Novotná Jiřina           LPU5654    9290    D21C    59.00           120,00Kč
 11 Vícha Vladimír           LPU5801    9228    H21C    84.00           120,00Kč
 12 Víchová Ladislava        LPU5851  888601    D21C    11.00           120,00Kč
 13 Novotný Miroslav         LPU5905  301183    H21C   120.00           120,00Kč
 14 Roudný Václav            LPU6102    9277    H21C    60.00           120,00Kč
 15 Julínková Dana           LPU6555  425573    D45     43.00           120,00Kč
 16 Filičko Marek            LPU7102  301168    H21B   121.00           120,00Kč
 17 Waňková Dita             LPU7158  331619    D21C    49.00           120,00Kč
 18 Vávra Jaroslav           LPU7308 7203457    H21B    79.00           120,00Kč
 19 Štichhauerová Kateřina   LPU7468 2070813    P4                      100,00Kč
 20 Krpatová Zuzana          LPU7558 2035734    D21C    63.00           120,00Kč
 21 Držka Štěpán             LPU7604 2073755    H21B    21.00           120,00Kč
 22 Švíglerová Pavla         LPU7658  889272    D35     88.00           120,00Kč
 23 Držková Markéta          LPU7670    9281    D21C    89.00           120,00Kč
 24 Udržal Tomáš             LPU8002  886715    H21A    60.00           120,00Kč
 25 Klimplová Zuzana         LPU8151    9333    D21C    43.00           120,00Kč
 26 Zvěřina Petr             LPU8208  887920    H21A     6.00           120,00Kč
 27 Štěrba Zbyněk            LPU8304  500288    H21A    20.00           120,00Kč
 28 Zvěřinová Martina        LPU8357 7202878    D21B    93.00           120,00Kč
 29 Udržalová Pavla          LPU8552 2053588    D21C   101.00           120,00Kč
 30 Kafka Miloš              LPU8608  886290    H21A    14.00           120,00Kč
 31 Waněk Adam               LPU9505 1602634    H21A    28.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     3350.00        0.00        0.00        0.00     3350.00        0.00    -3350.00
 
 
Startovka oddílu: LTP - OOB TJ Lokomotiva Teplice                Sobota 12.3.2016
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Riby Rose                LTP0051 7200323    D21C     5.00           120,00Kč
  2 Bílý Jakub               LTP0104 7200331    H21C    36.00           120,00Kč
  3 Pavlová Martina          LTP0151 7202857    D21C    41.00           120,00Kč
  4 Riby Thomas              LTP0202  897367    H14      5.00            70,00Kč
  5 Kruschinová Jana         LTP0551  232536    HDR                      70,00Kč
  6 Lošťáková Sára           LTP0650  420434    D10      2.00            70,00Kč
  7 Riby Philip              LTP0702  897359    H10     62.00            70,00Kč
  8 Lošťáková Ela            LTP0951  682083    D10      6.00            70,00Kč
  9 Hulha Karel              LTP6001   52927    H55     72.00           100,00Kč
 10 Kovář Karel              LTP6102 7205033    H45     22.00           120,00Kč
 11 Bruner Luboš             LTP6501  682114    H45     79.00           120,00Kč
 12 Würz Jiří                LTP6502 7204992    H45      7.00           120,00Kč
 13 Kovář Boris              LTP6710  899153    H45    100.00           120,00Kč
 14 Bílý Petr                LTP6805   51279    H45     34.00           120,00Kč
 15 Pavel Petr               LTP6806 7200337    H45     55.00           120,00Kč
 16 Kruschina Jan            LTP7202  682112    T5                      120,00Kč
 17 Riby Kateřina            LTP7252 7202898    D21C    53.00           120,00Kč
 18 Lošťáková Ivana          LTP7758 7202864    D21C    85.00           120,00Kč
 19 Hulha Lukáš              LTP9405  682116    H21C    12.00           120,00Kč
 20 Matějka Lukáš            LTP9802 7200336    H21A    12.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     2130.00        0.00        0.00        0.00     2130.00        0.00    -2130.00
 
 
Startovka oddílu: LTU - OOB TJ Lokomotiva Trutnov                Sobota 12.3.2016
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Lazák Jan                LTU0500 2057590    H12    108.00            70,00Kč
  2 Kutáček Ondřej           LTU0700  425561    H10     78.00            70,00Kč
  3 Kutáčková Stanislava     LTU4751  405955    D65      7.00           100,00Kč
  4 Hindráková Martina       LTU6451 7201808    D45     99.00           120,00Kč
  5 Hanuš Pavel              LTU6501 2085618    T5                      120,00Kč
  6 Killar Marek             LTU6801  301646    T5                      120,00Kč
  7 Lazák Jan                LTU6900  416282    H45     58.00           120,00Kč
  8 Lazáková Šárka           LTU6952 2057594    D45     49.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      840.00        0.00        0.00        0.00      840.00        0.00     -840.00
 
 
Startovka oddílu: MAS - KČT Aš                                   Sobota 12.3.2016
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Chotětický Václav        MAS5200    7886    H55      4.00           100,00Kč
  2 Pilař Karel              MAS5501 7003021    H55     62.00           100,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      200.00        0.00        0.00        0.00      200.00        0.00     -200.00
 
 
Startovka oddílu: MFP - VŠSK MFF UK Praha                        Sobota 12.3.2016
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Pelikánová Máša          MFP0050  428223    D21C    65.00           120,00Kč
  2 Blahutová Martina        MFP0550   53611    D12     26.00            70,00Kč
  3 Pelikánová Lucie         MFP6950  410387    P4                      100,00Kč
  4 Blahuta Marek            MFP7301  897349    H21C   106.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      410.00        0.00        0.00        0.00      410.00        0.00     -410.00
 
 
Startovka oddílu: MKP - SK Meteor Kačerov Praha                  Sobota 12.3.2016
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Koč Zdeněk               MKP4700 9101102    H21B   117.00           120,00Kč
  2 Toušek Miloslav          MKP5000   51655    H65     93.00           100,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      220.00        0.00        0.00        0.00      220.00        0.00     -220.00
 
 
Startovka oddílu: NPA - SK LOB Nová Paka                         Sobota 12.3.2016
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Novák Karel              NPA5001 2060215    H65    117.00           100,00Kč
  2 Nováková Jana            NPA5552 2060214    D55     37.00           100,00Kč
  3 Hušková Eva              NPA5754 7203468    D55     49.00           100,00Kč
  4 Novák Jiří               NPA7502  682098    H21B   125.00           120,00Kč
  5 Antoš Filip              NPA8001    9698    H21B    49.00           120,00Kč
  6 Kubátová Zuzka           NPA9151  515421    D21B    63.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      660.00        0.00        0.00        0.00      660.00        0.00     -660.00
 
 
Startovka oddílu: OKP - SK OK 24 Praha                           Sobota 12.3.2016
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Červinka Jaroslav        OKP5803   53558    H55     66.00           100,00Kč
  2 Novák Ivo                OKP6200   51679    H21B    85.00           120,00Kč
  3 Červinková Jitka         OKP6451   53525    D45     93.00           120,00Kč
  4 Novák Libor              OKP6504   51680    H21B    11.00           120,00Kč
  5 Nováková Irena           OKP6651  236111    D45     35.00           120,00Kč
  6 Balusková Ida            OKP7350  681852    D35     84.00           120,00Kč
  7 Červinka Jan             OKP8901  436949    H21A    62.00           120,00Kč
  8 Červinka Jaroslav        OKP9000  303935    H21C    46.00           120,00Kč
  9 Novák Libor              OKP9100  426348    H21B    51.00           120,00Kč
 10 Nováková Kateřina        OKP9450  887935    D21A     4.00           120,00Kč
 11 Haltof Ewa               OKP9499 1436949    D21C     3.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1300.00        0.00        0.00        0.00     1300.00        0.00    -1300.00
 
 
Startovka oddílu: PEN - OK RECO Sport                            Sobota 12.3.2016
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Vydra Pavel              PEN6200   49998    H21C     0.00           120,00Kč
  2 Kábrtová Iva             PEN6350  232387    D45     29.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      240.00        0.00        0.00        0.00      240.00        0.00     -240.00
 
 
Startovka oddílu: PGP - SK Praga                                 Sobota 12.3.2016
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Čtrnáct Šimon            PGP0001 2032143    P4                      100,00Kč
  2 Kolář Matyáš             PGP0304  897393    H14     74.00            70,00Kč
  3 Haková Michaela          PGP0451 2051549    D12     18.00            70,00Kč
  4 Čechmánková Anna         PGP0452  347887    D12     30.00            70,00Kč
  5 Bartaloš Matyáš          PGP0503 2084972    H12    110.00            70,00Kč
  6 Bozděch Vojta            PGP1000   51707    HDR                      70,00Kč
  7 Bartalošová Ada          PGP1050 2085003    D10     24.00            70,00Kč
  8 Attl Vladimír            PGP3800  682666    H65     54.00           100,00Kč
  9 Dvořáková Ladislava      PGP4451   52096    D65      3.00           100,00Kč
 10 Zelený Vladimír          PGP4800   51863    H65      6.00           100,00Kč
 11 Zelená Markéta           PGP5850 2080958    D21B     1.00           120,00Kč
 12 Tichovský Martin         PGP6100   51682    H55     58.00           100,00Kč
 13 Ježková Regina           PGP6352   51660    D21B    47.00           120,00Kč
 14 Tichovská Hana           PGP6652   51676    D45     57.00           120,00Kč
 15 Čtrnáctová Magdalena     PGP7151  231924    D45     71.00           120,00Kč
 16 Baldrian Petr            PGP7203    2460    H35     96.00           120,00Kč
 17 Čtrnáct Jiří             PGP7603 2045241    H21C    66.00           120,00Kč
 18 Haková Magda             PGP7651 2051544    D35    142.00           120,00Kč
 19 Bartaloš Tomáš           PGP8010 2084951    H21B    89.00           120,00Kč
 20 Bartalošová Jana         PGP8154 2084985    D21B     5.00           120,00Kč
 21 Procházka Jan            PGP8206  886265    H21A    52.00           120,00Kč
 22 Tichovská Hana           PGP8251   51688    D21B    57.00           120,00Kč
 23 Bozděchová Lenka         PGP8254 2080966    D21B    87.00           120,00Kč
 24 Matějů Martina           PGP8556  995832    D21B    43.00           120,00Kč
 25 Bartoň Jaroslav          PGP8708 2800298    H21C    30.00           120,00Kč
 26 Žáčková Radka            PGP8751   51861    D21B    31.00           120,00Kč
 27 Ježková Dominika         PGP9053   51658    D21B    23.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     2840.00        0.00        0.00        0.00     2840.00        0.00    -2840.00
 
 
Startovka oddílu: PHK - OK 99 Hradec Králové                     Sobota 12.3.2016
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hápová Petra             PHK0051 2075681    D21C    61.00           120,00Kč
  2 Horáková Veronika        PHK0353 2087682    D14      4.00            70,00Kč
  3 Pompach Lukáš            PHK0500 2035735    H12    106.00            70,00Kč
  4 Háp Matěj                PHK0501 2017670    H12     90.00            70,00Kč
  5 Málek David              PHK0504 2070847    H12    100.00            70,00Kč
  6 Horák Filip              PHK0701 2088727    H10     88.00            70,00Kč
  7 Mikulecký Jan            PHK3801 9005137    H65     78.00           100,00Kč
  8 Novotný Petr             PHK3802    9422    H65    120.00           100,00Kč
  9 Vondrouš Jaroslav        PHK5201    9453    H55      2.00           100,00Kč
 10 Běhounová Jiřina         PHK5651    9401    D55     27.00           100,00Kč
 11 Běhoun Pavel             PHK5701    9400    H55     24.00           100,00Kč
 12 Novotná Ivana            PHK6354  219239    D45     75.00           120,00Kč
 13 Kavalír Karel            PHK6503 9650526    H45     13.00           120,00Kč
 14 Kavalírová Kateřina      PHK6756    9833    D45    103.00           120,00Kč
 15 Háp Pavel                PHK7101    9395    T5                      120,00Kč
 16 Mašata Roman             PHK7107  515050    H21A    56.00           120,00Kč
 17 Kadaník Libor            PHK7204 2025375    H21C    24.00           120,00Kč
 18 Šabatka Zdeněk           PHK8900    9189    H21B     5.00           120,00Kč
 19 Čepová Daniela           PHK8951 1700076    D21A    20.00           120,00Kč
 20 Kamenický Jakub          PHK9104  553445    H21B    43.00           120,00Kč
 21 Azem Karim               PHK9110  553448    H21B   129.00           180,00Kč
 22 Valešová Jana            PHK9154 1008144    D21A    32.00           120,00Kč
 23 Mašata Matěj             PHK9601 2045215    H21A    50.00           120,00Kč
 24 Cych Weronika            PHK9696  504041    D21B    55.00           120,00Kč
 25 Lucerski Maciek          PHK9700 1411016    H21B    39.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     2710.00        0.00        0.00        0.00     2710.00        0.00    -2710.00
 
 
Startovka oddílu: PUL - OOB USK Slavie Ústí n.L.                 Sobota 12.3.2016
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Novotný František        PUL4200  205614    H65      9.00           100,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      100.00        0.00        0.00        0.00      100.00        0.00     -100.00
 
 
Startovka oddílu: PVP - VSS Přírodověda Praha                    Sobota 12.3.2016
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Čechmánek Václav         PVP0600    8575    H10     58.00            70,00Kč
  2 Rohan Vilém              PVP0900   53124    HDR                      70,00Kč
  3 Neumannová Renata        PVP6650   51580    D45     83.00           120,00Kč
  4 Rohan Pavel              PVP6700  232342    H45     94.00           120,00Kč
  5 Rohanová Markéta         PVP7251  446365    D35    128.00           120,00Kč
  6 Neumann Tomáš            PVP8900  336081    H21B    17.00           120,00Kč
  7 Neumannová Kateřina      PVP9250    8565    D21A    38.00           120,00Kč
  8 Neumann Vojtěch          PVP9400 1403421    H21A    38.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      860.00        0.00        0.00        0.00      860.00        0.00     -860.00
 
 
Startovka oddílu: PZR - UNITOP SKP Žďár nad Sázavou              Sobota 12.3.2016
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Pospíšil Jaromír         PZR4417   51994    H65      3.00           100,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      100.00        0.00        0.00        0.00      100.00        0.00     -100.00
 
 
Startovka oddílu: RBK - SK Radioklub Blansko                     Sobota 12.3.2016
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Jalový Vlastimil         RBK8604   52024    H21A    10.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      120.00        0.00        0.00        0.00      120.00        0.00     -120.00
 
 
Startovka oddílu: ROU - SKOB Roudnice nad Labem                  Sobota 12.3.2016
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Pohořalý Hugo            ROU0103 2023957    T5                      120,00Kč
  2 Pohořalý Dobroslav       ROU6401 2023803    T5                      120,00Kč
  3 Pohořalá Karolína        ROU6850 2023951    T5                      120,00Kč
  4 Pohořalá Anna            ROU9954 2023953    T5                      120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      480.00        0.00        0.00        0.00      480.00        0.00     -480.00
 
 
Startovka oddílu: ROZ - OK Roztoky                               Sobota 12.3.2016
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Sedláčková Linda         ROZ0050  232535    D21B    17.00           120,00Kč
  2 Sedláček Jaroslav        ROZ0300    9982    H14     14.00            70,00Kč
  3 Jíra Filip               ROZ0500    7941    H12     70.00            70,00Kč
  4 Sedláček Patrik          ROZ0800   52300    H10     84.00            70,00Kč
  5 Sedláček Jaroslav        ROZ6801   51894    H21C    94.00           120,00Kč
  6 Šimík Daniel             ROZ6900   51262    H21B   123.00           120,00Kč
  7 Sedláčková Petra         ROZ7050    7921    D21B    51.00           120,00Kč
  8 Voltrová Alena           ROZ9951 7205027    D21B    21.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      810.00        0.00        0.00        0.00      810.00        0.00     -810.00
 
 
Startovka oddílu: RUM - ZOOB Rumburk                             Sobota 12.3.2016
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Babický Tomáš            RUM5001    8890    H65     69.00           100,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      100.00        0.00        0.00        0.00      100.00        0.00     -100.00
 
 
Startovka oddílu: SCP - OK Sparta Praha                          Sobota 12.3.2016
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kuc Radim                SCP0400  682668    H12    102.00            70,00Kč
  2 Kuc David                SCP0600 1007532    H10     92.00            70,00Kč
  3 Vrabcová Olívie          SCP1450   51571    HDR                      70,00Kč
  4 Rakovec Miloš            SCP4500  443066    H65     84.00           100,00Kč
  5 Valášek Josef            SCP4501 2084946    H65    108.00           100,00Kč
  6 Novák Miloš              SCP4600   52299    H65     39.00           100,00Kč
  7 Buriánek Jaromír         SCP4700 7206545    H21C    42.00           120,00Kč
  8 Přeček Zdeněk            SCP5200  500289    H21C   100.00           120,00Kč
  9 Hojný Oldřich            SCP5201   52111    H55     36.00           100,00Kč
 10 Zavadilová Naďa          SCP5450  336750    D55     19.00           100,00Kč
 11 Hošek Ladislav           SCP6001 1413715    H45     52.00           120,00Kč
 12 Kavková Dana             SCP6150  446418    D45    101.00           120,00Kč
 13 Vrabcová Jindra          SCP6151   51570    P4                      100,00Kč
 14 Lohr Ivo                 SCP6801  442853    H21B     3.00           120,00Kč
 15 Boudný Jan               SCP7417   51773    H35     90.00           120,00Kč
 16 Khel Richard             SCP7500 7202899    H21B    95.00           120,00Kč
 17 Dubec Pavel              SCP8003 7260025    H35    112.00           120,00Kč
 18 Havlínová Zuzana         SCP8150   51574    D21B    65.00           120,00Kč
 19 Vrabec Ondřej            SCP8303   51558    H21A    84.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     2010.00        0.00        0.00        0.00     2010.00        0.00    -2010.00
 
 
Startovka oddílu: SHK - OK Slavia Hradec Králové                 Sobota 12.3.2016
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Tichý Radomír            SHK0000 7300181    H21C    78.00           120,00Kč
  2 Kodytková Denisa         SHK0252 2058528    D14     18.00            70,00Kč
  3 Tichý Lubomír            SHK0303    9828    H14     44.00            70,00Kč
  4 Fábera David             SHK0305 2088201    H14     56.00            70,00Kč
  5 Thýnová Martina          SHK0350 7206547    D14     14.00            70,00Kč
  6 Suchá Simona             SHK0351 2049543    D14     44.00            70,00Kč
  7 Barešová Anna            SHK0353   51403    D14     40.00            70,00Kč
  8 Kodytek Adam             SHK0402 2073745    H12     94.00            70,00Kč
  9 Dohnálek Tomáš           SHK0403 1400421    H12     98.00            70,00Kč
 10 Černík Adam              SHK0404 2073723    H12     78.00            70,00Kč
 11 Hepnerová Dagmar         SHK5451    9108    D55     23.00           100,00Kč
 12 Hausvater Karel          SHK5801  301648    H21B   103.00           120,00Kč
 13 Teplá Hana               SHK6561    9125    D35    138.00           120,00Kč
 14 Thýnová Ivana            SHK6651 2017663    D45     33.00           120,00Kč
 15 Kohout Josef             SHK6902 2017669    H45     28.00           120,00Kč
 16 Myslivec Tomáš           SHK7002    9127    H35     88.00           120,00Kč
 17 Myslivcová Lenka         SHK7051  515465    D35    106.00           120,00Kč
 18 Slovák Miroslav          SHK7704 9101117    H35     94.00           120,00Kč
 19 Suchý Petr               SHK7800 2069098    P4                      100,00Kč
 20 Paclík Roman             SHK7801 7202780    H21A    96.00           120,00Kč
 21 Suchá Eva                SHK7851    9192    D35    114.00           120,00Kč
 22 Lán Filip                SHK8003 2049544    H21B    65.00           120,00Kč
 23 Ondřejová Dita Terezie   SHK8550    9915    D21B    35.00           120,00Kč
 24 Teplá Karolína           SHK9251 1008174    D21A    40.00           120,00Kč
 25 Remeš Petr               SHK9403    9199    H21A    48.00           120,00Kč
 26 Myslivcová Markéta       SHK9650    9472    D21C    37.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     2630.00        0.00        0.00        0.00     2630.00        0.00    -2630.00
 
 
Startovka oddílu: SJC - TJ Sportcentrum Jičín                    Sobota 12.3.2016
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Zalaba Tomáš             SJC0101 2053545    H21C    76.00           120,00Kč
  2 Havlík Jaroslav          SJC3601 9005225    H65    114.00           100,00Kč
  3 Mikan Vladimír           SJC4805    9913    H65     27.00           100,00Kč
  4 Beneš Josef              SJC5801    9907    H55     38.00           100,00Kč
  5 Benešová Iva             SJC6151    9908    D55     45.00           100,00Kč
  6 Zalabová Martina         SJC6657    9932    D45     39.00           120,00Kč
  7 Škorpilová Jana          SJC7451  211303    D35    110.00           120,00Kč
  8 Tomeš Petr               SJC7531  896967    H35    136.00           120,00Kč
  9 Koťátko Zdeněk           SJC7701  500264    H35    104.00           120,00Kč
 10 Musil Pavel              SJC7705  995817    H35    130.00           120,00Kč
 11 Švihovský Jaromír        SJC8005  500263    H21A    64.00           120,00Kč
 12 Kazda Jiří               SJC8006    4298    H21A    86.00           120,00Kč
 13 Kazda Ondřej             SJC8202  886288    H21A     4.00           120,00Kč
 14 Švihovská Eva            SJC8352    9988    D21C    13.00           120,00Kč
 15 Musilová Vendula         SJC8355   51563    D21C    31.00           120,00Kč
 16 Tomešová Daniela         SJC8451  981842    D21C    91.00           120,00Kč
 17 Kazdová Lenka            SJC8484  995813    D21A     2.00           120,00Kč
 18 Beneš Jan                SJC8703  886513    H21A    94.00           120,00Kč
 19 Szenczi Gabriel          SJC8705    4311 P  H21C    14.00           120,00Kč
 20 Špicar Petr              SJC8801    9998    H21B   115.00           120,00Kč
 21 Soukupová Lucie          SJC8951   51180    D21B    53.00           120,00Kč
 22 Bochenková Ivana         SJC8952  897345    D21A    14.00           120,00Kč
 23 Zikmund Zdeněk           SJC9703 2045221    H21A    22.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     2680.00       40.00        0.00        0.00     2720.00        0.00    -2720.00
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: SJH - SJH Jindřichův Hradec                    Sobota 12.3.2016
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Gřunděl Ivan             SJH4201 9200531    H65     18.00           100,00Kč
  2 Kovářová Milena          SJH5350  232411    D55     31.00           100,00Kč
  3 Benešová Iva             SJH7051 9101672    D45     97.00           120,00Kč
  4 Kovářová Lenka           SJH8651 7201828    D21B    81.00           120,00Kč
  5 Kovář Jaroslav           SJH8901 7201821    H21B    77.00           120,00Kč
  6 Benešová Iveta           SJH9351  553451    D21C    81.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      680.00        0.00        0.00        0.00      680.00        0.00     -680.00
 
 
Startovka oddílu: SKV - TJ Slovan Karlovy Vary                   Sobota 12.3.2016
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Dítková Markéta          SKV0451  682652    D12     48.00            70,00Kč
  2 Dítko Jan                SKV7301  682634    H21C    82.00           120,00Kč
  3 Dítkova Jitka            SKV7752  682676    D35    132.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      310.00        0.00        0.00        0.00      310.00        0.00     -310.00
 
 
Startovka oddílu: SLA - SKOB Slaný                               Sobota 12.3.2016
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Aster Vladimír           SLA6500 2045227    H45     82.00           120,00Kč
  2 Kolář Tomáš              SLA7103  887615    H35     76.00           120,00Kč
  3 Asterová Jana            SLA7451  442858    D35     90.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      360.00        0.00        0.00        0.00      360.00        0.00     -360.00
 
 
Startovka oddílu: SMB - SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav              Sobota 12.3.2016
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hlaváč Jaroslav          SMB4801    7718    H65     30.00           100,00Kč
  2 Žitný Tomáš              SMB6401   49971    H35    118.00           120,00Kč
  3 Pološčuková Monika       SMB6551    7722    D21C   103.00           120,00Kč
  4 Pološčuková Lucie        SMB9051   49977    D21C    39.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      460.00        0.00        0.00        0.00      460.00        0.00     -460.00
 
 
Startovka oddílu: SMR - SK SNS Smržovka                          Sobota 12.3.2016
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Svoboda Ivan             SMR6200  886815    T5                      120,00Kč
  2 Rychterová Dana          SMR6950 7203339    D45     59.00           120,00Kč
  3 Hons Miši                SMR7700 7203329    T5                      120,00Kč
  4 Lukavec Petr             SMR7800 7204495    H21B    45.00           120,00Kč
  5 Pesničák Jan             SMR7902    8266    H21B    31.00           120,00Kč
  6 Lukavcová Ivana          SMR8754 7201202    D21B     9.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      720.00        0.00        0.00        0.00      720.00        0.00     -720.00
 
 
Startovka oddílu: SOB - SOBSA                                    Sobota 12.3.2016
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Šašek Martin             SOB0501   53026    H12     92.00            70,00Kč
  2 Choutka Jaroslav         SOB6301 1396839    H35     78.00           120,00Kč
  3 Šašek Luděk              SOB6901    4189    H45     31.00           120,00Kč
  4 Brabencová Alena         SOB7150  887945    T5                      120,00Kč
  5 Šašková Petra            SOB7451    4186    D21C    67.00           120,00Kč
  6 Randík Jan               SOB8703   53643    H21B    71.00           120,00Kč
  7 Choutková Magdaléna      SOB8851 2067886    D21A    46.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      790.00        0.00        0.00        0.00      790.00        0.00     -790.00
 
 
Startovka oddílu: SRK - SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou         Sobota 12.3.2016
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Šklíbová Veronika        SRK0153 7203465    D21B    15.00           120,00Kč
  2 Hrobař Rudolf            SRK4702    9798    H65     15.00           100,00Kč
  3 Kosová Michaela          SRK6752  438611    D45     85.00           120,00Kč
  4 Kos Michal               SRK6802  434581    H35    114.00           120,00Kč
  5 Šklíba Jan               SRK7501 7204489    H35     98.00           120,00Kč
  6 Šklíbová Jana            SRK7651 7204991    D35    140.00           120,00Kč
  7 Morávek Martin           SRK7701  301106    H35    110.00           120,00Kč
  8 Šklíba Michal            SRK9900 7201758    T5                      120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      940.00        0.00        0.00        0.00      940.00        0.00     -940.00
 
 
Startovka oddílu: STB - TJ Stadion Nový Bor                      Sobota 12.3.2016
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Miloš Dolejší            STB       52907    P4                      100,00Kč
  2 Lenka Dolejší            STB      434839    D35    126.00           120,00Kč
  3 Dolejší Kateřina         STB0199 7205007    D21B    71.00           120,00Kč
  4 Dolejší Jan              STB0601  438039    H10     72.00            70,00Kč
  5 Kučerka Radek            STB1101   49984    HDR                      70,00Kč
  6 Kučerková Adéla          STB1450    8118    HDR                      70,00Kč
  7 Ludvík Petr              STB5701  682361    H55     32.00           100,00Kč
  8 Hanušová Petra           STB8297  682356    D21C     7.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      770.00        0.00        0.00        0.00      770.00        0.00     -770.00
 
 
Startovka oddílu: STH - SK Studenec                              Sobota 12.3.2016
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Puš Roman                STH7501  425587    T5                      120,00Kč
  2 Kalenská Dominika        STH9958 7201776    D21C    99.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      240.00        0.00        0.00        0.00      240.00        0.00     -240.00
 
 
Startovka oddílu: SUL - OOB TJ Slavoj Severotuk Ústí n. L.       Sobota 12.3.2016
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Linka Vladislav          SUL5701    8141    H45     43.00           120,00Kč
  2 Linková Alena            SUL6750    8142    D45     79.00           120,00Kč
  3 Linková Kateřina         SUL9250    8131    D21B    83.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      360.00        0.00        0.00        0.00      360.00        0.00     -360.00
 
 
Startovka oddílu: TAP - KOB TRETRA Praha                         Sobota 12.3.2016
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Tihon Jaroslav           TAP6102  515440    H55     60.00           100,00Kč
  2 Tihonová Jindra          TAP6253  232161    D45     61.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      220.00        0.00        0.00        0.00      220.00        0.00     -220.00
 
 
Startovka oddílu: TEH - Sokol Tehov                              Sobota 12.3.2016
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Sládková Eva             TEH5751   51398    D55     21.00           100,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      100.00        0.00        0.00        0.00      100.00        0.00     -100.00
 
 
Startovka oddílu: TEP - Tempo Praha                              Sobota 12.3.2016
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Šubrt Jiří               TEP6100    7986    H55      0.00           100,00Kč
  2 Městková Lucie           TEP7850   49546    D35    124.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      220.00        0.00        0.00        0.00      220.00        0.00     -220.00
 
 
Startovka oddílu: TJN - OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou         Sobota 12.3.2016
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Pavel Martin             TJN0004 2045201    H21C    16.00           120,00Kč
  2 Pěničková Martina        TJN0052 2069075    D21C    57.00           120,00Kč
  3 Růta Matyáš              TJN0102 2032159    H21C   104.00           120,00Kč
  4 Budský Ondřej            TJN0105 1398985    H21C    32.00           120,00Kč
  5 Adamec Martin            TJN0106 2045202    H21C    58.00           120,00Kč
  6 Rokos Michal             TJN0107 2027215    P4                      100,00Kč
  7 Baloghová Lída           TJN0150 2027211    D21C    79.00           120,00Kč
  8 Rydlová Adéla            TJN0151 2035701    D21C    17.00           120,00Kč
  9 Mašínová Anna            TJN0152 2056303    D21C    21.00           120,00Kč
 10 Šklíbová Míša            TJN0153 2053560    D21C    47.00           120,00Kč
 11 Pěnička Tomáš            TJN0202 2069079    H14     17.00            70,00Kč
 12 Rydlová Magdaléna        TJN0251 2035725    D14      8.00            70,00Kč
 13 Budská Anna              TJN0253 7201759    D14     34.00            70,00Kč
 14 Nedomlelová Lucie        TJN0256 2069091    D14     42.00            70,00Kč
 15 Dejnožka Vojtěch         TJN0300 2027224    H14     53.00            70,00Kč
 16 Řehoř Vojta              TJN0303 2073661    H14     23.00            70,00Kč
 17 Mrkvičková Veronika      TJN0355 2069097    D14     30.00            70,00Kč
 18 Pokorný Jan              TJN0400 2056302    H12     88.00            70,00Kč
 19 Tkáč Matěj               TJN0401 2027207    H12     66.00            70,00Kč
 20 Zaňková Natálie          TJN0450 2069089    D12     22.00            70,00Kč
 21 Rokos Marek              TJN0500 2049534    H12    126.00            70,00Kč
 22 Pěnička Jan              TJN0501 2070823    H12     80.00            70,00Kč
 23 Sýkora Oliver            TJN0504 2073664    H12    118.00            70,00Kč
 24 Dejnožka Martin          TJN0600 2035718    H10     86.00            70,00Kč
 25 Hubáček David            TJN0602 2056269    H10     68.00            70,00Kč
 26 Mairich Filip            TJN0603 2067316    H10     64.00            70,00Kč
 27 Štemberová Bára          TJN0650  682375    D10     30.00            70,00Kč
 28 Hubáčková Lucie          TJN0651 2056298    D10     34.00            70,00Kč
 29 Skalová Jolana           TJN0653 2070854    D10     20.00            70,00Kč
 30 Háková Eliška            TJN0654 2085580    D10     40.00            70,00Kč
 31 Řehoř Hynek              TJN0700 2053559    HDR                      70,00Kč
 32 Baloghová Mile           TJN0750 2073663    D10     10.00            70,00Kč
 33 Štembera Vítek           TJN0801  682376    H10     74.00            70,00Kč
 34 Pavlova Lenka            TJN0850 2070803    HDR                      70,00Kč
 35 Kostelníková Nikola      TJN0851 4408031    HDR                      70,00Kč
 36 Růtová Amálka            TJN0951 4408033    HDR                      70,00Kč
 37 Zappová Elisabeth        TJN0952 2027206    HDR                      70,00Kč
 38 Tkáč Jakub               TJN1001 4408032    HDR                      70,00Kč
 39 Štembera Oskar           TJN1201   51536    HDR                      70,00Kč
 40 Petrželka Pavel          TJN3800   52900    H65     99.00           100,00Kč
 41 Picek Jan                TJN4000  434577    H65     81.00           100,00Kč
 42 Lukavec Míla             TJN4901 2060202    H65     57.00           100,00Kč
 43 Böhm Karel               TJN5101  416833    H65     90.00           100,00Kč
 44 Böhmová Eva              TJN5450  232515    D55     13.00           100,00Kč
 45 Horák Petr               TJN5602 2056301    H55     56.00           100,00Kč
 46 Zuzánek Zdeněk           TJN5901    8255    H45    103.00           120,00Kč
 47 Pěnička Libor            TJN6000 2060231    H55     40.00           100,00Kč
 48 Zuzánková Růžena         TJN6051    8256    D45     91.00           120,00Kč
 49 Schindler Jiří           TJN6301  416828    H45     76.00           120,00Kč
 50 Kočibová Ivana           TJN6354  307418    P4                      100,00Kč
 51 Posselt Martin           TJN6802  232256    H45     61.00           120,00Kč
 52 Rydlová Magda            TJN6850    7726    D21C   107.00           120,00Kč
 53 Pokorná Hana             TJN6950 2073666    P2                       70,00Kč
 54 Rydl Jiří                TJN7000    7750    H45     37.00           120,00Kč
 55 Řehoř Jiří               TJN7004 2059729    P4                      100,00Kč
 56 Posseltová Romana        TJN7050  410359    T5                      120,00Kč
 57 Pavel Jiří               TJN7100 2070804    H45     97.00           120,00Kč
 58 Mrkvička Jiří            TJN7101 2020748    H45     16.00           120,00Kč
 59 Mairichová Radka         TJN7450 2059728    P4                      100,00Kč
 60 Balogh Jan               TJN7500 2032176    H35    134.00           120,00Kč
 61 Vokurka Jan              TJN7501  253145    H35    122.00           120,00Kč
 62 Dejnožka Jiří            TJN7503 2027225    H21C    98.00           120,00Kč
 63 Skal Jaroslav            TJN7504 2069076    P4                      100,00Kč
 64 Štembera Jan             TJN7513 7300183    P4                      100,00Kč
 65 Štemberová Iva           TJN7550  416039    P4                      100,00Kč
 66 Dejnožková Blanka        TJN7651 2049610    D21C    83.00           120,00Kč
 67 Růtová Martina           TJN7652 2067314    D35    122.00           120,00Kč
 68 Vokurková Marta          TJN7950  253111    D35    112.00           120,00Kč
 69 Petr Jan                 TJN8200 2800222    H21C    44.00           120,00Kč
 70 Janata Pavel             TJN8400 7200343    H21B     9.00           120,00Kč
 71 Kunc Štěpán              TJN8449    4314 P  H21C    40.00           120,00Kč
 72 Posseltová Tereza        TJN9252 9102088    D21B    75.00           120,00Kč
 73 Posselt Martin           TJN9501 9102087    H21B   101.00           120,00Kč
 74 Štemberová Natálie       TJN9851 2800348    D21C    33.00           120,00Kč
 75 Kostelník Jan            TJNxxx1 2078479    T5                      120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     7220.00       40.00        0.00        0.00     7260.00        0.00    -7260.00
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: TJP - TJ Sokol Troja                           Sobota 12.3.2016
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Ryšavý Vít               TJP4700   51332    H65     33.00           100,00Kč
  2 Ryšavá Lubomíra          TJP4750   53540    D65      9.00           100,00Kč
  3 Paukert Milan            TJP5000   51329    H55     28.00           100,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      300.00        0.00        0.00        0.00      300.00        0.00     -300.00
 
 
Startovka oddílu: TUR - OOB TJ Turnov                            Sobota 12.3.2016
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Linková Lucie            TUR0251 2032102    D14     24.00            70,00Kč
  2 Pekařová Jana            TUR0252 2035709    D14     28.00            70,00Kč
  3 Mertlík Jakub            TUR0307 1403055    H14     29.00            70,00Kč
  4 Hudská Štěpánka          TUR0450 1403054    D12     14.00            70,00Kč
  5 Heřmánek Petr            TUR0500    8020    H12     72.00            70,00Kč
  6 Houžvička David          TUR0501 1403057    H12     68.00            70,00Kč
  7 Novotná Michaela         TUR0551 2095942    D12     20.00            70,00Kč
  8 Novotná Barbora          TUR0552 2095950    D12     34.00            70,00Kč
  9 Mertlík Vojtěch          TUR0704 1403056    H10     76.00            70,00Kč
 10 Heřmánková Bára          TUR0850    9394    D10      4.00            70,00Kč
 11 Novotná Karolína         TUR0853 2095926    D10     16.00            70,00Kč
 12 Krejzová Markéta         TUR0854 1403063    HDR                      70,00Kč
 13 Houžvičková Kateřina     TUR0952 1403059    D10     36.00            70,00Kč
 14 Jakubec Jindřich         TUR4801   51816    H65     60.00           100,00Kč
 15 Tvrdek Vojtěch           TUR4949   51283    H65    111.00           100,00Kč
 16 Hudský Vlastimil         TUR5100    8214    H55     18.00           100,00Kč
 17 Provazník Jiří           TUR5102 1511127    H55     30.00           100,00Kč
 18 Omová Jana               TUR5150 2025351    D55      9.00           100,00Kč
 19 Folprecht Miroslav       TUR5501 1550616    H21B   109.00           120,00Kč
 20 Holas Vladimír           TUR5601    8219    H55     34.00           100,00Kč
 21 Konopáčová Jana          TUR5650    8208    D55     39.00           100,00Kč
 22 Konopáč Jiří             TUR5803    8220    H55     68.00           100,00Kč
 23 Mareš Hynek              TUR6100 2067342    H55     14.00           100,00Kč
 24 Švarc Jiří               TUR6204  682108    H45     25.00           120,00Kč
 25 Linková Iva              TUR6850   51809    D45     31.00           120,00Kč
 26 Christl Ivan             TUR7310   53769    P4                      100,00Kč
 27 Heřmánek Michal          TUR7702   51124    T5                      120,00Kč
 28 Cerha Milan              TUR7703 1007531    H21C   126.00           120,00Kč
 29 Heřmánková Pavla         TUR7777    8062    D35    118.00           120,00Kč
 30 Oma Jakub                TUR8002  800320    H21A    88.00           120,00Kč
 31 Dlabaja Tomáš            TUR8303  500850    H21A     8.00           120,00Kč
 32 Brož Marek               TUR8402  887618    H21B    69.00           120,00Kč
 33 Holas Ondřej             TUR8501  515048    H21A    40.00           120,00Kč
 34 Krafková Lucie           TUR8650  876522    D21A    36.00           120,00Kč
 35 Luštický Martin          TUR8700 7092626    H21A    16.00           120,00Kč
 36 Hradec Pavel             TUR8801  995821    H21A    80.00           120,00Kč
 37 Schulhof Jan             TUR8900   51225    H21A    74.00           120,00Kč
 38 Dundrová Lucie           TUR8951 1416368    D21A    44.00           120,00Kč
 39 Hyka Jan                 TUR9002 7003032    H21C    80.00           120,00Kč
 40 Zakouřil Vít             TUR9301  886823    H21A    44.00           120,00Kč
 41 Nejman Stanislav         TUR9500 7205012    H21C    90.00           120,00Kč
 42 Horák Patrik             TUR9502 9001001    H21A    24.00           120,00Kč
 43 Linková Alena            TUR9751 1403419    D21B    33.00           120,00Kč
 44 Roškotová Lucie          TUR9753 1403414    D21B    67.00           120,00Kč
 45 Karatsiolis Kryštof      TUR9901  888618    H21B   127.00           120,00Kč
 46 Thoř Tomáš               TUR9904 7201809    H21B    63.00           120,00Kč
 47 Thořová Markéta          TUR9952 7206529    D21B    11.00           120,00Kč
 48 Sokolářová Šárka         TUR9999 7202880    D21B    41.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     4910.00        0.00        0.00        0.00     4910.00        0.00    -4910.00
 
 
Startovka oddílu: TUV - SOK TJ Turnov                            Sobota 12.3.2016
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Folprecht Lukáš          TUV                HDR                      70,00Kč
  2 Folprechtová Julie       TUV       51532    D10     22.00            70,00Kč
  3 Mullerová Anna           TUV0051   21645    P4                      100,00Kč
  4 Muller Ondra             TUV0214   23777    H14      8.00            70,00Kč
  5 Trojan Tomáš             TUV0215   24491    H14     77.00            70,00Kč
  6 Mellan Jonáš             TUV0308  888622    H14      2.00            70,00Kč
  7 Bernat Matěj             TUV0400         P  H12    124.00            70,00Kč
  8 Hájková Tereza           TUV0558  888626    D12      0.00            70,00Kč
  9 Mellanová Judita         TUV0559  411518    D12      4.00            70,00Kč
 10 Mullerová Markéta        TUV0752         P  D10     32.00            70,00Kč
 11 Bukvic Kryštof           TUV0802            H10     80.00            70,00Kč
 12 Žemlík Eduard            TUV0901            HDR                      70,00Kč
 13 Zuzánková Karolína       TUV0953            HDR                      70,00Kč
 14 Kvapilová Kristýnka      TUV0999            HDR                      70,00Kč
 15 Zakouřil František       TUV1201   51238    HDR                      70,00Kč
 16 Bičík Miroslav           TUV6101            P2                       70,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1150.00       80.00        0.00        0.00     1230.00        0.00    -1230.00
Půjčeno čipů:2
 
 
Startovka oddílu: TZL - SKOB Zlín                                Sobota 12.3.2016
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Matouš Beran             TZL                HDR                      70,00Kč
  2 Beran Pavel              TZL7920   52220    H21C     2.00           120,00Kč
  3 Novotný Jiří             TZL8001  515192    H21C   124.00           120,00Kč
  4 Beranová Kristína        TZL8553 2083393    P4                      100,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      410.00        0.00        0.00        0.00      410.00        0.00     -410.00
 
 
Startovka oddílu: UVP - Slovan Praha                             Sobota 12.3.2016
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Matějů Ivan              UVP4600  995838    H65     12.00           100,00Kč
  2 Beranová Vlasta          UVP5450    7917    D55     41.00           100,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      200.00        0.00        0.00        0.00      200.00        0.00     -200.00
 
 
Startovka oddílu: VAK - Vakant                                   Sobota 12.3.2016
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Vakant                   VAK                H12    120.00            70,00Kč
  2 Vakant                   VAK                D21B    37.00           120,00Kč
  3 Vakant                   VAK                D21C    73.00           120,00Kč
  4 Vakant                   VAK                H14     11.00            70,00Kč
  5 Vakant                   VAK                H21C   102.00           120,00Kč
  6 Vakant                   VAK                HDR                      70,00Kč
  7 Vakant                   VAK                HDR                      70,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      640.00        0.00        0.00        0.00      640.00        0.00     -640.00
 
 
Startovka oddílu: VAM - OOB Vamberk                              Sobota 12.3.2016
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Veverková Yveta          VAM6452    9678    D21C    45.00           120,00Kč
  2 Adamovský Michal         VAM7200    9852    H35    106.00           120,00Kč
  3 Műller Kamil             VAM7501 2049538    H35     66.00           120,00Kč
  4 Müllerová Petra          VAM9098 2045224    D21C     9.00           120,00Kč
  5 Kula Tadeáš              VAM9749 2095977    H21C    88.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      600.00        0.00        0.00        0.00      600.00        0.00     -600.00
 
 
Startovka oddílu: VLI - Slavia Liberec orienteering              Sobota 12.3.2016
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Ekert Tomáš              VLI0302 2078461    H14     86.00            70,00Kč
  2 Šestáková Marie          VLI0452 2080991    D12     50.00            70,00Kč
  3 Vilémová Eliška          VLI0655 2088161    D10     28.00            70,00Kč
  4 Hyxa Jan                 VLI0702 4402224    H10     90.00            70,00Kč
  5 Přinda Jan               VLI0803    8299    H10     54.00            70,00Kč
  6 Šestáková Johana         VLI0853 4402234    HDR                      70,00Kč
  7 Přinda Vojtěch           VLI1000   49967    H10     70.00            70,00Kč
  8 Raisrová Štěpánka        VLI1054 4411248    HDR                      70,00Kč
  9 Matějů Eda               VLI1200    7981    HDR                      70,00Kč
 10 Raisrová Soňa            VLI1250 4411249    HDR                      70,00Kč
 11 Karmazín Petr            VLI4901  361986    H21B    83.00           120,00Kč
 12 Přinda Oldřich           VLI5101 1302773    H55     54.00           100,00Kč
 13 Karmazínová Ivana        VLI5150   51216    D65     11.00           100,00Kč
 14 Škoda Přemek             VLI5301 9201066    H55     20.00           100,00Kč
 15 Machálek Miloslav        VLI5701   49997    H55     16.00           100,00Kč
 16 Poloprutský Tomáš        VLI6205   51227    H21B    59.00           120,00Kč
 17 Řezáč Pavel              VLI6900  301152    H21C    68.00           120,00Kč
 18 Šesták Marek             VLI7403 2058471    H35     64.00           120,00Kč
 19 Podrábská Marie          VLI7451 1400433    D35     98.00           120,00Kč
 20 Popková Klára            VLI7455 2067951    P4                      100,00Kč
 21 Ekert Vladimír           VLI7600 2058477    H35     86.00           120,00Kč
 22 Horáček Michal           VLI7700  500290    H21A    92.00           120,00Kč
 23 Habán Ivo                VLI7707   53226    H21A    26.00           120,00Kč
 24 Hyxová Radka             VLI7755 2032117    D21C     1.00           120,00Kč
 25 Peteráč Zdeněk           VLI7802 2080914    H35    132.00           120,00Kč
 26 Kolaja Ehlerová Jana     VLI8055 1398538    D21A     6.00           120,00Kč
 27 Horáčková Kateřina       VLI8150   51230    D21B     3.00           120,00Kč
 28 Loosová Lenka            VLI8152 2058470    D21B    59.00           120,00Kč
 29 Gruncl Vojtěch           VLI8601 2080994    T5                      120,00Kč
 30 Brzáková Kristýna        VLI8650 2058475    D21C    95.00           120,00Kč
 31 Kobr Tomáš               VLI8901 1969696    H21C    54.00           120,00Kč
 32 Poloprutská Lucie        VLI9950   49951    D21C    77.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     3240.00        0.00        0.00        0.00     3240.00        0.00    -3240.00
 
 
Startovka oddílu: VPM - KOS Slavia VŠ Plzeň                      Sobota 12.3.2016
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Staňková Markéta         VPM0153 2035165    D21C    25.00           120,00Kč
  2 Kovář Ondřej             VPM0200  347913    H14     38.00            70,00Kč
  3 Kovářová Lucie           VPM0350  347914    D14     20.00            70,00Kč
  4 Richtrová Kamila         VPM0451  331467    D12     28.00            70,00Kč
  5 Staňková Radka           VPM0452 2035169    D12     24.00            70,00Kč
  6 Šauli Kateřina           VPM0456 2060388    D12     38.00            70,00Kč
  7 Beránková Šárka          VPM0551 9101182    D12     52.00            70,00Kč
  8 Richtr Aleš              VPM6601   51686    H45     67.00           120,00Kč
  9 Staňková Marcela         VPM6951  888641    D45     73.00           120,00Kč
 10 Kovářová Jitka           VPM7350 2067329    D35    116.00           120,00Kč
 11 Richtrová Lucie          VPM7451  331267    D35    134.00           120,00Kč
 12 Beránková Markéta        VPM7452    9129    P2                       70,00Kč
 13 Šauli Iva                VPM7852 2060395    D35    104.00           120,00Kč
 14 Doležalová Dorotka       VPM9950    4305 P  D21C    97.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1330.00       40.00        0.00        0.00     1370.00        0.00    -1370.00
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: VRL - OOS TJ Spartak Vrchlabí                  Sobota 12.3.2016
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Smith Laura              VRL     1396854    HDR                      70,00Kč
  2 Jáchym Snopek            VRL     2049598    HDR                      70,00Kč
  3 Štreglová Zuzana         VRL0251 2020709    D14     32.00            70,00Kč
  4 Štregl Matyáš            VRL0301 2017678    H14     35.00            70,00Kč
  5 Matoušová Gabriela       VRL0352 2035739    D14      6.00            70,00Kč
  6 Hančová Karolína         VRL0952    9246    HDR                      70,00Kč
  7 Štregl Tomáš             VRL5001    9001    H65    105.00           100,00Kč
  8 Nýdrlová Eva             VRL5451    8954    D55     25.00           100,00Kč
  9 Hančová Alice            VRL7052  206480    D21C    15.00           120,00Kč
 10 Matoušová Petra          VRL7154  331359    D21C    23.00           120,00Kč
 11 Cupák Jiří               VRL7201    8972    H21C     4.00           120,00Kč
 12 Smith Lucie              VRL7353    8966    D21C    19.00           120,00Kč
 13 Štreglová Andrea         VRL7552  206478    D21C   105.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1220.00        0.00        0.00        0.00     1220.00        0.00    -1220.00
 
 
Startovka oddílu: VSP - USK Praha                                Sobota 12.3.2016
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Semík Jakub              VSP0000  446363    T5                      120,00Kč
  2 Beranová Eva             VSP0254 2021832    D14     12.00            70,00Kč
  3 Nosková Klára            VSP0255 2058493    D14     36.00            70,00Kč
  4 Berounská Anna           VSP0256 7202895    D14      0.00            70,00Kč
  5 Trnka Martin jun         VSP0300 2021842    H14     62.00            70,00Kč
  6 Berounská Adéla          VSP0352 7202884    D12      6.00            70,00Kč
  7 Zakouřil Matyáš          VSP0400  232616    H12     82.00            70,00Kč
  8 Trnka Marek              VSP0402 2021843    P2                       70,00Kč
  9 Baldrian Tomáš           VSP0405 9200730    H12     74.00            70,00Kč
 10 Hejna Igor               VSP0407  411602    H12     86.00            70,00Kč
 11 Hejna Viktor             VSP0408  411604    H12    104.00            70,00Kč
 12 Beranová Hana            VSP0455 2021833    D12     40.00            70,00Kč
 13 Štraitová Jolana         VSP0456 2021830    D12     12.00            70,00Kč
 14 Pastuszková Laura        VSP0654   53374    D10      0.00            70,00Kč
 15 Štrait Vilém             VSP0701 2021829    H10     82.00            70,00Kč
 16 Baldrianová Eva          VSP0751  888639    D10     26.00            70,00Kč
 17 Zakouřilová Klára        VSP0850 2032113    HDR                      70,00Kč
 18 Baldrian Josef           VSP1100 2075606    HDR                      70,00Kč
 19 Hořínek Jaroslav         VSP5000   51643    H55     52.00           100,00Kč
 20 Uher Petr                VSP5001   52269    H21C    96.00           120,00Kč
 21 Píchal Jan               VSP5202   52281    H35    108.00           120,00Kč
 22 Němeček Jan              VSP6201  682682    H21B    57.00           120,00Kč
 23 Hartman Aleš             VSP6506   51620    H21C    92.00           120,00Kč
 24 Semík Jan                VSP6507   53572    H21B    61.00           120,00Kč
 25 Němečková Jarmila        VSP6650    7965    D45     87.00           120,00Kč
 26 Nosek Jan                VSP6910  446367    T5                      120,00Kč
 27 Beranová Iva             VSP7150 2021834    P4                      100,00Kč
 28 Štraitová Jitka          VSP7252   51672    D35    130.00           120,00Kč
 29 Nosková Pavla            VSP7261 2058494    T5                      120,00Kč
 30 Trnková Dana             VSP7351 2021823    D35    120.00           120,00Kč
 31 Zakouřil Václav          VSP7401   51724    T5                      120,00Kč
 32 Rod Jan                  VSP7423 2081382    H21C    70.00           120,00Kč
 33 Zakouřilová Helena       VSP7453  232401    D21C    75.00           120,00Kč
 34 Pastuszek Jakub          VSP7500   53399    H21C   130.00           120,00Kč
 35 Štrait Martin            VSP7602  410393    T5                      120,00Kč
 36 Boumová Irena            VSP7751   51739    D21B    19.00           120,00Kč
 37 Baldrianová Barbora      VSP7850    9784    D21A    22.00           120,00Kč
 38 Uhrová Zuzana            VSP8050  232062    D21C    27.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     3670.00        0.00        0.00        0.00     3670.00        0.00    -3670.00
 
 
Startovka oddílu: XX1 - Nejedlovi                                Sobota 12.3.2016
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Nejedlo Radek            XX1                P4                      100,00Kč
  2 Nejedlová Dita           XX1                P4                      100,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      200.00        0.00        0.00        0.00      200.00        0.00     -200.00
 
 
Startovka oddílu: XX2 - Eisler                                   Sobota 12.3.2016
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Eisler Dominik           XX2                P4                      100,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      100.00        0.00        0.00        0.00      100.00        0.00     -100.00
 
 
Startovka oddílu: XX3 - Jírová                                   Sobota 12.3.2016
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Jírová Monika            XX3      207856    P4                      100,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      100.00        0.00        0.00        0.00      100.00        0.00     -100.00
 
 
Startovka oddílu: XX4 - Nováková                                 Sobota 12.3.2016
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Barbora Nováková         XX4                HDR                      70,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       70.00        0.00        0.00        0.00       70.00        0.00      -70.00