Konečné výsledky kategorie                                    12. 3. 2016 17:04:17
                                 Jarni skaly 2016
===SOK Turnov=======================================Orienteering Organiser 2010===
 
 
Konečné výsledky kategorie: D10         2.1km    0m 8k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1.Folprechtová Julie       SOK TJ Turnov        TUV           16.49  +      0.00
  2.Háková Eliška            OOB TJ Tatran Jablon TJN0654 C     18.45  +      1.56
  3.Baldrianová Eva          USK Praha            VSP0751 C     19.50  +      3.01
  4.Julie Chramostová        SK Kamenice          KAM           20.50  +      4.01
  5.Pitrmucová Lucie         OK Jilemnice         JIL0651 C     21.47  +      4.58
  6.Štemberová Bára          OOB TJ Tatran Jablon TJN0650 C     22.18  +      5.29
  7.Hubáčková Lucie          OOB TJ Tatran Jablon TJN0651 C     22.27  +      5.38
  8.Alblová Zuzana           SK Los Mělník        LME0660 C     24.15  +      7.26
  9.Heřmánková Bára          OOB TJ Turnov        TUR0850 C     25.12  +      8.23
 10.Žemlová Barbora          SK Kamenice          KAM0751 C     29.03  +     12.14
 11.Skalová Jolana           OOB TJ Tatran Jablon TJN0653 C     32.18  +     15.29
 12.Pastuszková Laura        USK Praha            VSP0654 C     34.46  +     17.57
 13.Bartalošová Ada          SK Praga             PGP1050 C     49.51  +     33.02
 14.Resslová Veronika        Jizerský klub OB Frý FYD0651 C     52.47  +     35.58
 
Konečné výsledky kategorie: D12         2.5km    0m 11k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Richtrová Kamila         KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM0451 B     24.00  +      0.00
  2.Štraitová Jolana         USK Praha            VSP0456 B     24.33  +      0.33
  3.Šestáková Marie          Slavia Liberec orien VLI0452 C     27.48  +      3.48
  4.Šauli Kateřina           KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM0456 B     27.50  +      3.50
  5.Staňková Radka           KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM0452 B     28.01  +      4.01
  6.Novotná Michaela         OOB TJ Turnov        TUR0551 C     28.55  +      4.55
  7.Dítková Markéta          TJ Slovan Karlovy Va SKV0451 C     30.49  +      6.49
  8.Hájková Tereza           SOK TJ Turnov        TUV0558 C     31.11  +      7.11
  9.Novotná Barbora          OOB TJ Turnov        TUR0552 C     31.59  +      7.59
 10.Gottsteinová Ema         OK Jilemnice         JIL0451 B     32.33  +      8.33
 11.Matyášová Kristýna       OK Chrastava         CHA0555 C     32.48  +      8.48
 12.Zaňková Natálie          OOB TJ Tatran Jablon TJN0450 C     35.24  +     11.24
 13.Pavlíčková Hana          SOOB TJ Sokol Kralup KPY0450 B     35.27  +     11.27
 14.Čechmánková Anna         SK Praga             PGP0452 C     37.05  +     13.05
 15.Beranová Hana            USK Praha            VSP0455 C     38.44  +     14.44
 16.Tomanicová Sofie         OK Chrastava         CHA0450 B     39.06  +     15.06
 17.Blahutová Martina        VŠSK MFF UK Praha    MFP0550 C     39.21  +     15.21
 18.Cincibusová Lenka        VŠTJ Stavební fakult FSP0450 C     39.45  +     15.45
 19.Hudská Štěpánka          OOB TJ Turnov        TUR0450 C     40.40  +     16.40
 20.Kadaníková Tereza        OK Lokomotiva Pardub LPU0552 C     40.46  +     16.46
 21.Schröterová Adéla        OK Chrastava         CHA0551 C     58.48  +     34.48
 22.Čabanová Tereza          Jizerský klub OB Frý FYD0450 C     64.45  +     40.45
 MS Berounská Adéla          USK Praha            VSP0352 CMS   89.21  +     65.21
 
Konečné výsledky kategorie: D14         3.9km    0m 11k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Karlová Anna             OK Jilemnice         JIL0352 B     35.56  +      0.00
  2.Rydlová Magdaléna        OOB TJ Tatran Jablon TJN0251 B     39.07  +      3.11
  3.Thýnová Martina          OK Slavia Hradec Krá SHK0350 B     40.01  +      4.05
  4.Štreglová Zuzana         OOS TJ Spartak Vrchl VRL0251 A     43.55  +      7.59
  5.Pušová Bára              OK Lokomotiva Pardub LPU0357 B     44.08  +      8.12
  6.Nedomlelová Lucie        OOB TJ Tatran Jablon TJN0256 B     44.16  +      8.20
  7.Pekařová Jana            OOB TJ Turnov        TUR0252 B     50.10  +     14.14
  8.Kodytková Denisa         OK Slavia Hradec Krá SHK0252 C     50.15  +     14.19
  9.Suchá Simona             OK Slavia Hradec Krá SHK0351 B     54.10  +     18.14
 10.Linková Lucie            OOB TJ Turnov        TUR0251 B     56.03  +     20.07
 11.Berounská Anna           USK Praha            VSP0256 C     56.14  +     20.18
 12.Pitrmucová Antonie       OK Jilemnice         JIL0251 C     57.05  +     21.09
 13.Horáková Veronika        OK 99 Hradec Králové PHK0353 C     59.57  +     24.01
 14.Nejedlová Josefína       TJ Loko Liberec      LLI0350 B     61.58  +     26.02
 15.Nosková Klára            USK Praha            VSP0255 C     62.24  +     26.28
 16.Kovářová Lucie           KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM0350 B     73.06  +     37.10
 17.Beranová Eva             USK Praha            VSP0254 C     73.43  +     37.47
 18.Mrkvičková Veronika      OOB TJ Tatran Jablon TJN0355 C     78.19  +     42.23
 19.Kuříková Zuzana          OK Jilemnice         JIL0353 C     79.28  +     43.32
 20.Matoušová Gabriela       OOS TJ Spartak Vrchl VRL0352 C     86.38  +     50.42
 21.Nehasilová Veronika      KOB Děčín            LDC0350 C     87.03  +     51.07
 22.Chramostová Amálie       SK Kamenice          KAM          112.52  +     76.56
    Barešová Anna            OK Slavia Hradec Krá SHK0353 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D21A        8.2km    0m 21k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Bochenková Ivana         TJ Sportcentrum Jičí SJC8952 C     69.18  +      0.00
  2.Čepová Daniela           OK 99 Hradec Králové PHK8951 E     70.25  +      1.07
  3.Štičková Anna            TJ Loko Liberec      LLI9651 E     73.28  +      4.10
  4.Kašková Kateřina         OK Chrastava         CHA7850 C     74.50  +      5.32
  5.Valešová Jana            OK 99 Hradec Králové PHK9154 C     76.13  +      6.55
  6.Plochová Dominika        Oddíl OB Kotlářka    DKP8651 R     79.12  +      9.54
  7.Neumannová Kateřina      VSS Přírodověda Prah PVP9250 C     80.21  +     11.03
  8.Baldrianová Barbora      USK Praha            VSP7850 C     85.13  +     15.55
  9.Dundrová Lucie           OOB TJ Turnov        TUR8951 C     86.24  +     17.06
 10.Kazdová Lenka            TJ Sportcentrum Jičí SJC8484 C     90.14  +     20.56
 11.Hrobařová Lenka          Magnus Orienteering  ASU7751 C     90.31  +     21.13
 12.Kopcová Michaela         KOS TJ Lokomotiva Kr KRN8456 C     94.29  +     25.11
 13.Nováková Kateřina        SK OK 24 Praha       OKP9450 C     94.34  +     25.16
 14.Choutková Magdaléna      SOBSA                SOB8851 C     96.22  +     27.04
 15.Kolaja Ehlerová Jana     Slavia Liberec orien VLI8055 C     98.31  +     29.13
 16.Albrechtová Eva          SK Kamenice          KAM7850 C     99.04  +     29.46
 17.Kettnerová Dana          SK Kamenice          KAM8952 C    114.00  +     44.42
 18.Kudrnáčová Lucie         TJ Sokol Hostivice   HCE8850 C    125.48  +     56.30
 19.Kohlová Zuzana           SOOB TJ Sokol Kralup KPY8852 C    131.50  +     62.32
 20.Nešetřilová Markéta      BZP                  8RC8650      158.46  +     89.28
    Mesiarkinová Kamila      Magnus Orienteering  ASU8282   DISK              
    Kopáčková Iva            OOB SK Chrast        CHT8851 C DISK              
    Hradecká Petra           OK Doksy             DOK6850 C DISK              
    Teplá Karolína           OK Slavia Hradec Krá SHK9251 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D21B        6.5km    0m 19k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Zvěřinová Martina        OK Lokomotiva Pardub LPU8357 R     59.33  +      0.00
  2.Sokolářová Šárka         OOB TJ Turnov        TUR9999 A     63.35  +      4.02
  3.Matějů Martina           SK Praga             PGP8556 R     64.50  +      5.17
  4.Dolejší Kateřina         TJ Stadion Nový Bor  STB0199 A     66.02  +      6.29
  5.Linková Alena            OOB TJ Turnov        TUR9751 A     67.43  +      8.10
  6.Soukupová Lucie          TJ Sportcentrum Jičí SJC8951 C     68.53  +      9.20
  7.Kubátová Zuzka           SK LOB Nová Paka     NPA9151 C     71.58  +     12.25
  8.Roškotová Lucie          OOB TJ Turnov        TUR9753 A     75.03  +     15.30
  9.Lankašová Barbora        OK Chrastava         CHA8050 C     75.33  +     16.00
 10.Thořová Markéta          OOB TJ Turnov        TUR9952 A     75.36  +     16.03
 11.Ondřejová Dita Terezie   OK Slavia Hradec Krá SHK8550 C     75.55  +     16.22
 12.Posseltová Tereza        OOB TJ Tatran Jablon TJN9252 C     76.19  +     16.46
 13.Hájková Eliška           SK Kamenice          KAM9851 A     79.01  +     19.28
 14.Lukavcová Ivana          SK SNS Smržovka      SMR8754 C     79.27  +     19.54
 15.Tichovská Hana           SK Praga             PGP8251 C     80.31  +     20.58
 16.Aschermannová Karolína   SK Kamenice          KAM0051 B     80.46  +     21.13
 17.Šklíbová Veronika        SOOB Spartak Rychnov SRK0153 A     80.56  +     21.23
 18.Havlínová Zuzana         OK Sparta Praha      SCP8150 C     82.16  +     22.43
 19.Jiřištová Zuzana         Oddíl OB Kotlářka    DKP8254 C     84.34  +     25.01
 20.Žáčková Radka            SK Praga             PGP8751 C     86.06  +     26.33
 21.Voltrová Alena           OK Roztoky           ROZ9951 B     87.08  +     27.35
 22.Kovářová Lenka           SJH Jindřichův Hrade SJH8651 C     88.50  +     29.17
 23.Procházková Zuzana       SOOB TJ Sokol Kralup KPY8650 C     89.11  +     29.38
 24.Fencíková Vladislava     TJ Jiskra Havlíčkův  JHB6553 C     89.55  +     30.22
 25.Bozděchová Lenka         SK Praga             PGP8254 C     93.27  +     33.54
 26.Zimmerová Kateřina       SK Kamenice          KAM9850 A     94.10  +     34.37
 27.Bartalošová Jana         SK Praga             PGP8154 C     96.46  +     37.13
 28.Škáchová Magdalena       SK Kamenice          KAM0151 A     98.01  +     38.28
 29.Linková Kateřina         OOB TJ Slavoj Severo SUL9250 C    101.49  +     42.16
 30.Rydlová Eva              VŠTJ Stavební fakult FSP8989 C    103.38  +     44.05
 31.Ježková Dominika         SK Praga             PGP9053 C    103.42  +     44.09
 32.Korejčíková Dáďa         TJ Loko Liberec      LLI5550 C    110.21  +     50.48
 33.Sedláčková Petra         OK Roztoky           ROZ7050 C    110.29  +     50.56
 34.Sedláčková Linda         OK Roztoky           ROZ0050 C    110.47  +     51.14
 35.Míchalová Šárka          SOOB TJ Sokol Kralup KPY0050 C    115.50  +     56.17
 36.Ježková Regina           SK Praga             PGP6352 C    127.42  +     68.09
 37.Lišková Hana             SOOB TJ Sokol Kralup KPY9951 C    150.06  +     90.33
    Zelená Markéta           SK Praga             PGP5850 C DISK              
    Horáčková Kateřina       Slavia Liberec orien VLI8150 C DISK              
    Albrechtová Iveta        SK Kamenice          KAM9950 B DISK              
    Cych Weronika            OK 99 Hradec Králové PHK9696 R DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D21C        5.0km    0m 12k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Udržalová Pavla          OK Lokomotiva Pardub LPU8552 R     52.59  +      0.00
  2.Jarošová Klára           KOB Dobřichovice     DCE7950       57.12  +      4.13
  3.Švihovská Eva            TJ Sportcentrum Jičí SJC8352 C     57.51  +      4.52
  4.Stránská Dominika        OK Doksy             DOK0051 C     59.15  +      6.16
  5.Zakouřilová Helena       USK Praha            VSP7453 C     59.43  +      6.44
  6.Haltof Ewa               SK OK 24 Praha       OKP9499 C     60.56  +      7.57
  7.Hápová Petra             OK 99 Hradec Králové PHK0051 B     61.04  +      8.05
  8.Riby Rose                OOB TJ Lokomotiva Te LTP0051 B     62.01  +      9.02
  8.Štreglová Andrea         OOS TJ Spartak Vrchl VRL7552 C     62.01  +      9.02
 10.Šklíbová Míša            OOB TJ Tatran Jablon TJN0153 B     63.32  +     10.33
 11.Myslivcová Markéta       OK Slavia Hradec Krá SHK9650 A     63.46  +     10.47
 12.Alblová Lucie            SK Los Mělník        LME7555 C     63.57  +     10.58
 13.Macháčková Barbora       Jizerský klub OB Frý FYD0051 C     64.18  +     11.19
 14.Mašínová Anna            OOB TJ Tatran Jablon TJN0152 B     65.58  +     12.59
 15.Hanušová Petra           TJ Stadion Nový Bor  STB8297 C     66.06  +     13.07
 16.Baloghová Lída           OOB TJ Tatran Jablon TJN0150 C     66.28  +     13.29
 17.Držková Markéta          OK Lokomotiva Pardub LPU7670 C     67.54  +     14.55
 18.Víchová Ladislava        OK Lokomotiva Pardub LPU5851 C     67.58  +     14.59
 19.Benešová Iveta           SJH Jindřichův Hrade SJH9351 C     68.10  +     15.11
 20.Waňková Dita             OK Lokomotiva Pardub LPU7158 C     69.25  +     16.26
 21.Hyxová Radka             Slavia Liberec orien VLI7755 C     70.34  +     17.35
 22.Hančová Alice            OOS TJ Spartak Vrchl VRL7052 C     72.24  +     19.25
 23.Fencíková Lucie          TJ Jiskra Havlíčkův  JHB9160 C     72.39  +     19.40
 24.Wagner Sophie            (GER) SG Zittau Süd  22DXXX2       72.40  +     19.41
 25.Veverková Yveta          OOB Vamberk          VAM6452 C     73.29  +     20.30
 26.Štemberová Natálie       OOB TJ Tatran Jablon TJN9851 C     74.23  +     21.24
 27.Uhrová Zuzana            USK Praha            VSP8050 C     76.59  +     24.00
 28.Pavlová Martina          OOB TJ Lokomotiva Te LTP0151 B     78.35  +     25.36
 29.Riby Kateřina            OOB TJ Lokomotiva Te LTP7252 C     78.43  +     25.44
 30.Pološčuková Monika       SKOB Sig-Mat Mladá B SMB6551       79.01  +     26.02
 31.Staňková Markéta         KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM0153 C     79.08  +     26.09
 32.Smith Lucie              OOS TJ Spartak Vrchl VRL7353 C     81.41  +     28.42
 33.Dejnožková Blanka        OOB TJ Tatran Jablon TJN7651 C     81.42  +     28.43
 34.Pěničková Martina        OOB TJ Tatran Jablon TJN0052 C     85.19  +     32.20
 35.Pološčuková Lucie        SKOB Sig-Mat Mladá B SMB9051       85.48  +     32.49
 36.Müllerová Petra          OOB Vamberk          VAM9098 C     86.25  +     33.26
 37.Novotná Jiřina           OK Lokomotiva Pardub LPU5654 C     89.36  +     36.37
 38.Klimplová Zuzana         OK Lokomotiva Pardub LPU8151 C     90.48  +     37.49
 39.Blahová Pavla            VŠTJ Ekonom Praha    EKP0153 C     94.29  +     41.30
 40.Šimková Markéta          SK Los Mělník        LME7755 C     95.16  +     42.17
 41.Davidová Anežka          OK Jilemnice         JIL9752 C     96.47  +     43.48
 42.Růtová Martina           OOB TJ Tatran Jablon TJN7652 C    102.22  +     49.23
 43.Doležalová Dorotka       KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM9950      103.44  +     50.45
 44.Pelikánová Máša          VŠSK MFF UK Praha    MFP0050 B    104.24  +     51.25
 45.Šašková Petra            SOBSA                SOB7451 C    115.21  +     62.22
    Matoušová Petra          OOS TJ Spartak Vrchl VRL7154 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D35         5.5km    0m 17k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Malá Věra                OK Jilemnice         JIL7752 C     54.32  +      0.00
  2.Škorpilová Jana          TJ Sportcentrum Jičí SJC7451 C     55.08  +      0.36
  3.Městková Lucie           Tempo Praha          TEP7850 C     55.33  +      1.01
  4.Podrábská Marie          Slavia Liberec orien VLI7451 C     56.27  +      1.55
  5.Karlová Kateřina         OK Jilemnice         JIL7553 C     58.51  +      4.19
  6.Myslivcová Lenka         OK Slavia Hradec Krá SHK7051 C     59.30  +      4.58
  7.Švíglerová Pavla         OK Lokomotiva Pardub LPU7658 C     60.21  +      5.49
  8.Kovářová Jitka           KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM7350 C     64.13  +      9.41
  9.Trnková Dana             USK Praha            VSP7351 C     65.43  +     11.11
 10.Štraitová Jitka          USK Praha            VSP7252 C     66.00  +     11.28
 11.Vokurková Marta          OOB TJ Tatran Jablon TJN7950 C     66.44  +     12.12
 12.Konečná Marcela          VŠTJ Ekonom Praha    EKP7257 C     68.13  +     13.41
 13.Šauli Iva                KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM7852 C     68.16  +     13.44
 14.Ježková Romana           OK Jilemnice         JIL7552 C     68.46  +     14.14
 15.Vlastníková Lucie        OK Jilemnice         JIL7554 C     68.54  +     14.22
 16.Suchá Eva                OK Slavia Hradec Krá SHK7851 C     71.54  +     17.22
 17.Dítkova Jitka            TJ Slovan Karlovy Va SKV7752 C     72.39  +     18.07
 18.Lenka Dolejší            TJ Stadion Nový Bor  STB           72.41  +     18.09
 19.Asterová Jana            SKOB Slaný           SLA7451 C     74.47  +     20.15
 20.Žemlová Eva              SK Kamenice          KAM7550 C     78.17  +     23.45
 21.Tomandlová Radka         Tomandlovi           44C7550       86.07  +     31.35
 22.Balusková Ida            SK OK 24 Praha       OKP7350 C     87.54  +     33.22
 23.Mědílková Iva            KOB Kladno           DKL7152 C     91.24  +     36.52
 24.Haková Magda             SK Praga             PGP7651 C     97.29  +     42.57
 25.Rohanová Markéta         VSS Přírodověda Prah PVP7251 C    102.05  +     47.33
    Richtrová Lucie          KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM7451 C DISK              
    Teplá Hana               OK Slavia Hradec Krá SHK6561 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D45         4.7km    0m 13k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Tichovská Hana           SK Praga             PGP6652 C     42.05  +      0.00
  2.Benešová Iva             SJH Jindřichův Hrade SJH7051 C     47.36  +      5.31
  3.Rychterová Dana          SK SNS Smržovka      SMR6950 C     48.19  +      6.14
  4.Staňková Marcela         KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM6951 C     48.49  +      6.44
  5.Kavková Dana             OK Sparta Praha      SCP6150 C     50.06  +      8.01
  6.Kosová Michaela          SOOB Spartak Rychnov SRK6752 C     50.27  +      8.22
  7.Zalabová Martina         TJ Sportcentrum Jičí SJC6657 C     50.51  +      8.46
  8.Zuzánková Růžena         OOB TJ Tatran Jablon TJN6051 C     51.24  +      9.19
  9.Červinková Jitka         SK OK 24 Praha       OKP6451 C     52.11  +     10.06
 10.Novotná Ivana            OK 99 Hradec Králové PHK6354 C     52.39  +     10.34
 11.Klusáková Jitka          Oddíl OB Kotlářka    DKP5651 C     54.16  +     12.11
 12.Nehasilová Zuzana        KOB Děčín            LDC7150 C     54.18  +     12.13
 13.Müllerová Zorka          POT                  3XX6700       54.23  +     12.18
 14.Neumannová Renata        VSS Přírodověda Prah PVP6650 C     54.29  +     12.24
 15.Hindráková Martina       OOB TJ Lokomotiva Tr LTU6451 C     55.36  +     13.31
 16.Němečková Jarmila        USK Praha            VSP6650 C     56.29  +     14.24
 17.Cincibusová Ivana        VŠTJ Stavební fakult FSP6651 C     57.43  +     15.38
 18.Mrázková Ivana           Oddíl OB Kotlářka    DKP5650 C     58.47  +     16.42
 19.Illnerová Daniela        Oddíl OB Kotlářka    DKP6651 C     59.36  +     17.31
 20.Kavalírová Kateřina      OK 99 Hradec Králové PHK6756 C     59.37  +     17.32
 21.Linková Iva              OOB TJ Turnov        TUR6850 C     60.05  +     18.00
 22.Thýnová Ivana            OK Slavia Hradec Krá SHK6651 C     61.16  +     19.11
 22.Julínková Dana           OK Lokomotiva Pardub LPU6555 C     61.16  +     19.11
 24.Hubáčková Jana           VŠTJ Ekonom Praha    EKP6250 C     61.50  +     19.45
 25.Čtrnáctová Magdalena     SK Praga             PGP7151 C     62.42  +     20.37
 26.Sokolářová Jitka         SOK TJ Turnov        TUV           62.46  +     20.41
 27.Klašková Kateřina        Oddíl OB Kotlářka    DKP6750 C     63.08  +     21.03
 28.Gorčicová Ivana          OK Chrastava         CHA6550 C     63.10  +     21.05
 29.Fürstová Katka           TJ Loko Liberec      LLI6950 C     63.48  +     21.43
 30.Tihonová Jindra          KOB TRETRA Praha     TAP6253 C     66.03  +     23.58
 31.Nováková Irena           SK OK 24 Praha       OKP6651 C     69.21  +     27.16
 32.Lazáková Šárka           OOB TJ Lokomotiva Tr LTU6952 C     69.30  +     27.25
 33.Wagner Martina           (GER) SG Zittau Süd  22DXXX1       70.36  +     28.31
 34.Svobodná Eva             Oddíl OB Kotlářka    DKP5851 C     73.41  +     31.36
 35.Svobodová Lucie          OK Jiskra Nový Bor   BOR7151 C     74.18  +     32.13
 36.Kábrtová Iva             OK RECO Sport        PEN6350 C     78.44  +     36.39
 37.Mudrová Martina          TJ Sokol Hostivice   HCE6451 C     93.42  +     51.37
 
Konečné výsledky kategorie: D55         4.2km    0m 11k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Benešová Iva             TJ Sportcentrum Jičí SJC6151 C     47.34  +      0.00
  2.Běhounová Jiřina         OK 99 Hradec Králové PHK5651 C     51.13  +      3.39
  3.Mrázová Pavla            KOB Dobřichovice     DCE5550 C     52.42  +      5.08
  4.Hušková Eva              SK LOB Nová Paka     NPA5754 C     53.27  +      5.53
  5.Šaffková Zuzana          OK Chrastava         CHA5150 C     53.50  +      6.16
  6.Hepnerová Dagmar         OK Slavia Hradec Krá SHK5451 C     55.07  +      7.33
  7.Nýdrlová Eva             OOS TJ Spartak Vrchl VRL5451 C     55.55  +      8.21
  8.Zlesáková Vlasta         OK Jilemnice         JIL5362 C     56.32  +      8.58
  9.Vajcová Hana             OK Chrastava         CHA5651 C     56.51  +      9.17
 10.Sládková Eva             Sokol Tehov          TEH5751 C     59.35  +     12.01
 11.Omová Jana               OOB TJ Turnov        TUR5150 C     66.46  +     19.12
 12.Konopáčová Jana          OOB TJ Turnov        TUR5650       67.21  +     19.47
 13.Bradnová Věra            OK Chrastava         CHA5550 C     68.10  +     20.36
 14.Nováková Jana            SK LOB Nová Paka     NPA5552 C     73.07  +     25.33
 15.Zavadilová Naďa          OK Sparta Praha      SCP5450 C     74.21  +     26.47
 16.Beranová Vlasta          Slovan Praha         UVP5450 C     75.01  +     27.27
 17.Malá Jitka               KOB Kamenický Šenov  KAS5451 C     76.07  +     28.33
 18.Štrossová Jiřina         KOB Dobřichovice     DCE5650 C     77.33  +     29.59
 19.Lusková Olga             OK Chrastava         CHA5650 C     79.29  +     31.55
 20.Matoušková Marie         OOB TJ LIAZ Jablonec LJN5550 C     83.43  +     36.09
 21.Kubátová Ivana           OK Jiskra Nový Bor   BOR6152 C     88.10  +     40.36
 22.Böhmová Eva              OOB TJ Tatran Jablon TJN5450 C    108.55  +     61.21
 23.Kovářová Milena          SJH Jindřichův Hrade SJH5350 C    132.47  +     85.13
    Kadečková Jana           OB Jenišovice        JEN5651 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D65         3.1km    0m 10k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Karmazínová Ivana        Slavia Liberec orien VLI5150 C     48.45  +      0.00
  2.Pospíšilová Jana         KOB Děčín            LDC4451 C     49.25  +      0.40
  3.Ryšavá Lubomíra          TJ Sokol Troja       TJP4750 C     49.48  +      1.03
  4.Kutáčková Stanislava     OOB TJ Lokomotiva Tr LTU4751 C     53.19  +      4.34
  5.Kašková Eva              OK Chrastava         CHA4650 C     62.49  +     14.04
  6.Krausová Marie           TJ Loko Liberec      LLI4451 C     64.34  +     15.49
  7.Dvořáková Ladislava      SK Praga             PGP4451 C     64.45  +     16.00
  8.Nejezchlebová Věra       KOB Kamenický Šenov  KAS4551 C     69.13  +     20.28
 
Konečné výsledky kategorie: H10         2.1km    0m 8k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Štrait Vilém             USK Praha            VSP0701 C     12.41  +      0.00
  2.Dejnožka Martin          OOB TJ Tatran Jablon TJN0600 C     12.47  +      0.06
  3.Mairich Filip            OOB TJ Tatran Jablon TJN0603 C     13.27  +      0.46
  4.Čechmánek Václav         VSS Přírodověda Prah PVP0600 C     16.03  +      3.22
  5.Dolejší Jan              TJ Stadion Nový Bor  STB0601 C     16.15  +      3.34
  6.Hyxa Jan                 Slavia Liberec orien VLI0702 C     16.40  +      3.59
  7.Hubáček David            OOB TJ Tatran Jablon TJN0602 C     18.22  +      5.41
  8.Štichhauer Adam          OK Lokomotiva Pardub LPU0603 C     18.30  +      5.49
  9.Horák Filip              OK 99 Hradec Králové PHK0701 C     19.05  +      6.24
 10.Sedláček Patrik          OK Roztoky           ROZ0800 C     19.21  +      6.40
 11.Mertlík Vojtěch          OOB TJ Turnov        TUR0704 C     19.31  +      6.50
 12.Kouřil Vojta             SOOB TJ Sokol Kralup KPY0700 C     19.56  +      7.15
 13.Přinda Jan               Slavia Liberec orien VLI0803 C     20.51  +      8.10
 14.Kutáček Ondřej           OOB TJ Lokomotiva Tr LTU0700 C     21.09  +      8.28
 15.Riby Philip              OOB TJ Lokomotiva Te LTP0702 C     27.37  +     14.56
 16.Štembera Vítek           OOB TJ Tatran Jablon TJN0801 C     29.07  +     16.26
 17.Kadaník Petr             OK Lokomotiva Pardub LPU0802 C     30.50  +     18.09
 18.Přinda Vojtěch           Slavia Liberec orien VLI1000 C     43.15  +     30.34
 
Konečné výsledky kategorie: H12         2.5km    0m 11k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Tkáč Matěj               OOB TJ Tatran Jablon TJN0401 B     20.23  +      0.00
  2.Černík Adam              OK Slavia Hradec Krá SHK0404 B     21.56  +      1.33
  3.Štichhauer Daniel        OK Lokomotiva Pardub LPU0405 B     23.32  +      3.09
  4.Zakouřil Matyáš          USK Praha            VSP0400 B     23.34  +      3.11
  5.Kabát Martin             VŠTJ Ekonom Praha    EKP0412 B     25.23  +      5.00
  6.Dohnálek Tomáš           OK Slavia Hradec Krá SHK0403 B     25.50  +      5.27
  7.Baldrian Tomáš           USK Praha            VSP0405 C     26.14  +      5.51
  8.Pompach Lukáš            OK 99 Hradec Králové PHK0500 C     26.26  +      6.03
  9.Bernat Matěj             SOK TJ Turnov        TUV0400       27.38  +      7.15
 10.Hejna Viktor             USK Praha            VSP0408       28.28  +      8.05
 11.Kodytek Adam             OK Slavia Hradec Krá SHK0402 C     29.51  +      9.28
 12.Heřmánek Petr            OOB TJ Turnov        TUR0500 C     31.04  +     10.41
 13.Bartaloš Matyáš          SK Praga             PGP0503 C     33.39  +     13.16
 14.Lazák Jan                OOB TJ Lokomotiva Tr LTU0500 C     35.44  +     15.21
 15.Rokos Marek              OOB TJ Tatran Jablon TJN0500 C     36.34  +     16.11
 16.Hejna Igor               USK Praha            VSP0407       36.52  +     16.29
 17.Málek David              OK 99 Hradec Králové PHK0504 C     38.19  +     17.56
 18.Šašek Martin             SOBSA                SOB0501 C     39.47  +     19.24
 19.Háp Matěj                OK 99 Hradec Králové PHK0501 C     40.10  +     19.47
 20.Jíra Filip               OK Roztoky           ROZ0500 C     40.37  +     20.14
 21.Milota Jakub             SK Kamenice          KAM0503 C     41.49  +     21.26
 22.Pěnička Jan              OOB TJ Tatran Jablon TJN0501 C     42.20  +     21.57
 23.Pokorný Jan              OOB TJ Tatran Jablon TJN0400 C     42.39  +     22.16
    Vejražka David           SOOB TJ Sokol Kralup KPY0401 C DISK              
    Müller Jáchym            TJ Sokol Hostivice   HCE0500 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H14         4.2km    0m 12k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Synek Petr               OK Doksy             DOK0200 B     37.23  +      0.00
  2.Dejnožka Vojtěch         OOB TJ Tatran Jablon TJN0300 B     42.46  +      5.23
  3.Štregl Matyáš            OOS TJ Spartak Vrchl VRL0301 B     47.06  +      9.43
  4.Sedláček Jaroslav        OK Roztoky           ROZ0300 B     47.26  +     10.03
  5.Fábera David             OK Slavia Hradec Krá SHK0305 B     48.18  +     10.55
  6.Waněk Hubert             OK Lokomotiva Pardub LPU0309 B     51.14  +     13.51
  7.Ekert Tomáš              Slavia Liberec orien VLI0302 C     54.36  +     17.13
  8.Bradáč David             TJ Loko Liberec      LLI0203 B     56.13  +     18.50
  9.Trnka Martin jun         USK Praha            VSP0300 C     56.25  +     19.02
 10.Kovář Ondřej             KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM0200 B     57.29  +     20.06
 11.Vlastník Matouš          OK Jilemnice         JIL0201 B     57.33  +     20.10
 12.Mellan Jonáš             SOK TJ Turnov        TUV0308 C     59.27  +     22.04
 13.Tichý Lubomír            OK Slavia Hradec Krá SHK0303 B     60.00  +     22.37
 14.Muller Ondra             SOK TJ Turnov        TUV0214 C     60.22  +     22.59
 15.Řehoř Vojta              OOB TJ Tatran Jablon TJN0303 C     60.48  +     23.25
 16.Kolář Matyáš             SK Praga             PGP0304 B     62.35  +     25.12
 17.Hnízdil Matěj            KOB Kamenický Šenov  KAS0301 C     64.26  +     27.03
 18.Matyáš Vojtěch           OK Chrastava         CHA0202 C     67.46  +     30.23
 19.Riby Thomas              OOB TJ Lokomotiva Te LTP0202 C     73.56  +     36.33
 20.Jurczak Szymon           (POL) MKS Jelenia Gó 88P0301       75.59  +     38.36
 21.Pěnička Tomáš            OOB TJ Tatran Jablon TJN0202 C     76.53  +     39.30
 22.Albrecht Adam            SK Kamenice          KAM0203 C     79.17  +     41.54
 23.Malý Evžen ml.           OK Jilemnice         JIL0301 C     85.44  +     48.21
 24.Zaleski Jakub            (POL) MKS Jelenia Gó 88P0302       99.40  +     62.17
 25.Mertlík Jakub            OOB TJ Turnov        TUR0307 C    103.15  +     65.52
    Peterka Jakub            TJ Loko Liberec      LLI0404 B DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H21A       11.1km    0m 28k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Luštický Martin          OOB TJ Turnov        TUR8700 R     71.37  +      0.00
  2.Horáček Michal           Slavia Liberec orien VLI7700 R     74.40  +      3.03
  3.Horák Patrik             OOB TJ Turnov        TUR9502 E     75.30  +      3.53
  4.Udržal Tomáš             OK Lokomotiva Pardub LPU8002 E     76.16  +      4.39
  5.Zikmund Zdeněk           TJ Sportcentrum Jičí SJC9703 A     77.15  +      5.38
  6.Hradec Pavel             OOB TJ Turnov        TUR8801 E     77.34  +      5.57
  7.Hausenblas Šimon         SK Kamenice          KAM9803 A     78.01  +      6.24
  8.Zvěřina Petr             OK Lokomotiva Pardub LPU8208 R     78.04  +      6.27
  9.Schulhof Jan             OOB TJ Turnov        TUR8900 C     78.14  +      6.37
 10.Oma Jakub                OOB TJ Turnov        TUR8002 C     78.37  +      7.00
 11.Beneš Jan                TJ Sportcentrum Jičí SJC8703 C     81.41  +     10.04
 12.Procházka Jan            SK Praga             PGP8206 C     81.54  +     10.17
 13.Štěrba Zbyněk            OK Lokomotiva Pardub LPU8304 C     82.22  +     10.45
 14.Červinka Jan             SK OK 24 Praha       OKP8901 C     82.39  +     11.02
 15.Kazda Ondřej             TJ Sportcentrum Jičí SJC8202 C     83.03  +     11.26
 16.Kettner Lukáš            SK Kamenice          KAM9403 C     83.30  +     11.53
 17.Holas Ondřej             OOB TJ Turnov        TUR8501 C     83.33  +     11.56
 18.Falta Ondřej             Oddíl OB Kotlářka    DKP8502 C     85.45  +     14.08
 19.Švihovský Jaromír        TJ Sportcentrum Jičí SJC8005 C     85.58  +     14.21
 20.Zakouřil Vít             OOB TJ Turnov        TUR9301 C     88.33  +     16.56
 21.Johanovský Tomáš         Oddíl OB Kotlářka    DKP8500 C     90.02  +     18.25
 22.Mašata Matěj             OK 99 Hradec Králové PHK9601 R     90.59  +     19.22
 23.Paclík Roman             OK Slavia Hradec Krá SHK7801 C     91.49  +     20.12
 24.Klaška Pavel             Oddíl OB Kotlářka    DKP9301 C     93.34  +     21.57
 25.Kafka Miloš              OK Lokomotiva Pardub LPU8608 C     94.14  +     22.37
 26.Waněk Adam               OK Lokomotiva Pardub LPU9505 R     95.28  +     23.51
 27.Mrázek Jiří              Oddíl OB Kotlářka    DKP7911 C     95.47  +     24.10
 28.Illner Jakub             Oddíl OB Kotlářka    DKP6601 C     97.15  +     25.38
 29.Mašata Roman             OK 99 Hradec Králové PHK7107 C     97.53  +     26.16
 30.Kapal Tomáš              SK Kamenice          KAM9402 C     98.44  +     27.07
 31.Jíra Tomáš               SK Kamenice          KAM9802 A     99.13  +     27.36
 32.Remeš Petr               OK Slavia Hradec Krá SHK9403 C     99.39  +     28.02
 33.Ramba Jiří               Oddíl OB Kotlářka    DKP8606 C    101.20  +     29.43
 34.Valášek Jiří             SK Kamenice          KAM9700 A    101.22  +     29.45
 35.Čechlovský Jan           OK Chrastava         CHA9300      102.40  +     31.03
 36.Koldinský Jan            SOOB TJ Sokol Kralup KPY8506 C    103.44  +     32.07
 37.Neumann Vojtěch          VSS Přírodověda Prah PVP9400 C    104.54  +     33.17
 38.Šrubař Michal            Magnus Orienteering  ASU8606      107.33  +     35.56
 39.Francke Jan              OK Doksy             DOK8400 C    116.09  +     44.32
 40.Kopec Tomáš              KOS TJ Lokomotiva Kr KRN8203 C    116.25  +     44.48
 41.Kohl Ondřej              SOOB TJ Sokol Kralup KPY8600 C    122.07  +     50.30
 42.Wagner Libor             Oddíl OB Kotlářka    DKP8511 C    129.39  +     58.02
 43.Nosek Jakub              NER                  49C8700      165.24  +     93.47
    Matějka Lukáš            OOB TJ Lokomotiva Te LTP9802 C DISK              
    Jalový Vlastimil         SK Radioklub Blansko RBK8604 C DISK              
    Habán Ivo                Slavia Liberec orien VLI7707 C DISK              
    Štryncl Pavel            Jizerky              92X7700   DISK              
    Malý Aleš                OK Jilemnice         JIL8702 C DISK              
    Kazda Jiří               TJ Sportcentrum Jičí SJC8006 C DISK              
    Vrabec Ondřej            OK Sparta Praha      SCP8303 C DISK              
    Dlabaja Tomáš            OOB TJ Turnov        TUR8303 E DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H21B        8.7km    0m 21k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Nowak Maciej             (POL) MKS Jelenia Gó 88P9601       62.00  +      0.00
  2.Azem Karim               OK 99 Hradec Králové PHK9110       65.50  +      3.50
  3.Špicar Petr              TJ Sportcentrum Jičí SJC8801 C     69.36  +      7.36
  4.Držka Štěpán             OK Lokomotiva Pardub LPU7604 C     70.13  +      8.13
  5.Brož Marek               OOB TJ Turnov        TUR8402 C     72.15  +     10.15
  6.Kadavý Petr              OK Chrastava         CHA7800 C     72.39  +     10.39
  7.Peterka Vojtěch          TJ Loko Liberec      LLI7502 C     73.06  +     11.06
  8.Vávra Jaroslav           OK Lokomotiva Pardub LPU7308 C     73.38  +     11.38
  9.Novák Ivo                SK OK 24 Praha       OKP6200 C     74.28  +     12.28
 10.Poloprutský Tomáš        Slavia Liberec orien VLI6205 C     75.38  +     13.38
 11.Thoř Tomáš               OOB TJ Turnov        TUR9904 A     75.55  +     13.55
 12.Antoš Filip              SK LOB Nová Paka     NPA8001 C     76.49  +     14.49
 13.Folprecht Miroslav       OOB TJ Turnov        TUR5501 C     77.21  +     15.21
 14.Krejsa Martin            OOB SK Chrast        CHT9001 C     78.04  +     16.04
 15.Šabatka Zdeněk           OK 99 Hradec Králové PHK8900 C     78.25  +     16.25
 16.Neumann Tomáš            VSS Přírodověda Prah PVP8900 C     78.34  +     16.34
 17.Filičko Marek            OK Lokomotiva Pardub LPU7102 C     80.20  +     18.20
 18.Synek Antonín            OK Doksy             DOK0001 B     80.22  +     18.22
 19.Kovář Jaroslav           SJH Jindřichův Hrade SJH8901 C     80.44  +     18.44
 20.Hrouda Martin            VŠTJ Stavební fakult FSP7612 C     81.47  +     19.47
 21.Synek Antonín            OK Doksy             DOK7800 C     81.48  +     19.48
 22.Němeček Jan              USK Praha            VSP6201 C     82.29  +     20.29
 23.Zavřel Michal            KOS TJ Lokomotiva Kr KRN6804 C     82.40  +     20.40
 24.Albl Miloslav            SK Los Mělník        LME7600 C     83.23  +     21.23
 25.Semík Jan                USK Praha            VSP6507 C     84.19  +     22.19
 26.Gorčica Pavel            OK Chrastava         CHA6200 C     87.21  +     25.21
 27.Novák Libor              SK OK 24 Praha       OKP9100 C     88.00  +     26.00
 28.Karatsiolis Kryštof      OOB TJ Turnov        TUR9901 A     88.59  +     26.59
 29.Blaha Ondřej             VŠTJ Ekonom Praha    EKP7002 C     91.43  +     29.43
 30.Hausvater Karel          OK Slavia Hradec Krá SHK5801 C     94.24  +     32.24
 31.Karmazín Petr            Slavia Liberec orien VLI4901 C     94.40  +     32.40
 32.Randík Jan               SOBSA                SOB8703 C     95.16  +     33.16
 33.Pesničák Jan             SK SNS Smržovka      SMR7902 C     95.20  +     33.20
 34.Bek Ondřej               OK Chrastava         CHA9904 B     96.02  +     34.02
 35.Bek Jiří                 OK Chrastava         CHA0103 B     96.18  +     34.18
 36.Lán Filip                OK Slavia Hradec Krá SHK8003 C     97.05  +     35.05
 37.Palfi Štefan             Akademik TU Košice   84S8900       98.16  +     36.16
 38.Galbavý Matěj            OK Chrastava         CHA0000 B     98.51  +     36.51
 39.Pitra Martin             OOB SK Chrast        CHT9204 C    100.38  +     38.38
 40.Lohr Ivo                 OK Sparta Praha      SCP6801 C    100.49  +     38.49
 41.Posselt Martin           OOB TJ Tatran Jablon TJN9501 C    100.59  +     38.59
 42.Šimík Daniel             OK Roztoky           ROZ6900 C    101.03  +     39.03
 43.Klaška Pavel             Oddíl OB Kotlářka    DKP6500 C    104.04  +     42.04
 44.Koč Zdeněk               SK Meteor Kačerov Pr MKP4700 C    106.12  +     44.12
 45.Pelikán Lukáš            KOB Kladno           DKL9802 C    115.00  +     53.00
 46.Beran Jaroslav           ÚOOZ SKPV            2CX8800      123.14  +     61.14
 47.Bradáč Jakub             TJ Loko Liberec      LLI0002 B    124.09  +     62.09
 48.Kohl Jiří                SOOB TJ Sokol Kralup KPY6201 C    124.11  +     62.11
    Hnízdil Jan              KOB Kamenický Šenov  KAS7100 C DISK              
    Melichar Vojtěch         TJ Loko Liberec      LLI9802 A DISK              
    Lucerski Maciek          OK 99 Hradec Králové PHK9700 A DISK              
    Procházka Vít            SOOB TJ Sokol Kralup KPY8000 C DISK              
    Bartaloš Tomáš           SK Praga             PGP8010 C DISK              
    Novák Libor              SK OK 24 Praha       OKP6504 C DISK              
    Schröter Pavel           OK Chrastava         CHA7203 C DISK              
    Kamenický Jakub          OK 99 Hradec Králové PHK9104 R DISK              
    Janata Pavel             OOB TJ Tatran Jablon TJN8400 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H21C        6.8km    0m 15k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Kobr Tomáš               Slavia Liberec orien VLI8901 C     52.07  +      0.00
  2.Novotný Jiří             SKOB Zlín            TZL8001 C     53.28  +      1.21
  3.Valášek Jan              SK Kamenice          KAM9400 C     54.40  +      2.33
  4.Jończy Daniel            (POL) MKS Jelenia Gó 88P7500       57.04  +      4.57
  5.Blahuta Marek            VŠSK MFF UK Praha    MFP7301 C     58.52  +      6.45
  6.Petr Jan                 OOB TJ Tatran Jablon TJN8200 C     58.59  +      6.52
  7.Černý Vojtěch            OK Jilemnice         JIL9006 C     59.31  +      7.24
  8.Adamec Martin            OOB TJ Tatran Jablon TJN0106 A     59.43  +      7.36
  9.Dikoš Pavel              OK Jiskra Nový Bor   BOR6003 C     60.01  +      7.54
 10.Zalaba Tomáš             TJ Sportcentrum Jičí SJC0101 A     61.22  +      9.15
 11.Tichý Radomír            OK Slavia Hradec Krá SHK0000 B     62.27  +     10.20
 12.Budský Ondřej            OOB TJ Tatran Jablon TJN0105 B     63.23  +     11.16
 13.Hartman Aleš             USK Praha            VSP6506 C     63.34  +     11.27
 14.Besta Lukáš              OOB TJ Sokol Kostele KNC8101 C     65.46  +     13.39
 15.Hrouda Matěj             OK Jilemnice         JIL9804 B     68.10  +     16.03
 16.Uher Petr                USK Praha            VSP5001 C     68.25  +     16.18
 17.Gottstein Jonáš          OK Jilemnice         JIL0107 B     68.46  +     16.39
 18.Burket Vojtěch           OK Jilemnice         JIL0105 C     69.25  +     17.18
 19.Roudný Václav            OK Lokomotiva Pardub LPU6102 C     71.26  +     19.19
 20.Bílý Jakub               OOB TJ Lokomotiva Te LTP0104 B     72.49  +     20.42
 21.Hyka Jan                 OOB TJ Turnov        TUR9002 C     73.08  +     21.01
 22.Klaška Martin            Oddíl OB Kotlářka    DKP0100 B     75.23  +     23.16
 23.Cupák Jiří               OOS TJ Spartak Vrchl VRL7201 C     76.07  +     24.00
 24.Rod Jan                  USK Praha            VSP7423 C     76.56  +     24.49
 25.Pastuszek Jakub          USK Praha            VSP7500 C     77.25  +     25.18
 26.Ježek Vít                OK Jilemnice         JIL9903 C     78.25  +     26.18
 27.Ježek Jakub              OK Jilemnice         JIL0104 B     80.58  +     28.51
 28.Burket Tomáš             OK Jilemnice         JIL9805 C     81.48  +     29.41
 29.Farář Václav             OK Lokomotiva Pardub LPU5201 C     82.16  +     30.09
 30.Dítko Jan                TJ Slovan Karlovy Va SKV7301 C     82.34  +     30.27
 31.Pawłowicz Bruno          (POL) MKS Jelenia Gó 88P0000       83.33  +     31.26
 32.Milota Jan               SK Kamenice          KAM7200 C     87.13  +     35.06
 33.Gernert Marek            OK Jilemnice         JIL9801 C     89.07  +     37.00
 34.Červinka Jaroslav        SK OK 24 Praha       OKP9000 C     89.31  +     37.24
 35.Kadaník Libor            OK 99 Hradec Králové PHK7204 C     89.44  +     37.37
 36.Bartoň Jaroslav          SK Praga             PGP8708 C     90.11  +     38.04
 37.Vícha Vladimír           OK Lokomotiva Pardub LPU5801 C     90.18  +     38.11
 38.Beran Pavel              SKOB Zlín            TZL7920 C     90.39  +     38.32
 39.Přeček Zdeněk            OK Sparta Praha      SCP5200 C     91.38  +     39.31
 40.Vydra Pavel              OK RECO Sport        PEN6200 C     93.02  +     40.55
 41.Klimpl Petr              OK Lokomotiva Pardub LPU5401 C     93.22  +     41.15
 42.Kruk Wojciech            (POL) MKS Jelenia Gó 88P0100       94.06  +     41.59
 43.Dejnožka Jiří            OOB TJ Tatran Jablon TJN7503 C     96.23  +     44.16
 44.Synek Marcel             OK Doksy             DOK7600 C     98.14  +     46.07
 45.Pavel Martin             OOB TJ Tatran Jablon TJN0004 C     99.21  +     47.14
 46.Křenek Tomáš             TJ Loko Liberec      LLI8300 C    101.57  +     49.50
 47.Řezáč Pavel              Slavia Liberec orien VLI6900 C    107.39  +     55.32
 48.Novotný Miroslav         OK Lokomotiva Pardub LPU5905 C    110.51  +     58.44
 49.Hulha Lukáš              OOB TJ Lokomotiva Te LTP9405 C    118.35  +     66.28
 50.Sedláček Jaroslav        OK Roztoky           ROZ6801 C    122.43  +     70.36
 51.Čtrnáct Jiří             SK Praga             PGP7603 C    129.40  +     77.33
 52.Růta Matyáš              OOB TJ Tatran Jablon TJN0102 C    141.35  +     89.28
    Szenczi Gabriel          TJ Sportcentrum Jičí SJC8705 C DISK              
    Samulski Trystian        (POL) MKS Jelenia Gó 88P0003   DISK              
    Kadečka Adam             OB Jenišovice        JEN9601 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H35         8.2km    0m 21k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Koťátko Zdeněk           TJ Sportcentrum Jičí SJC7701 C     69.02  +      0.00
  2.Tomeš Petr               TJ Sportcentrum Jičí SJC7531 C     74.09  +      5.07
  3.Musil Pavel              TJ Sportcentrum Jičí SJC7705 C     74.33  +      5.31
  4.Baldrian Petr            SK Praga             PGP7203 C     78.21  +      9.19
  5.Boudný Jan               OK Sparta Praha      SCP7417 C     79.35  +     10.33
  6.Žemla Tomáš              SK Kamenice          KAM7105 C     79.49  +     10.47
  7.Myslivec Tomáš           OK Slavia Hradec Krá SHK7002 C     81.34  +     12.32
  8.Balogh Jan               OOB TJ Tatran Jablon TJN7500 C     82.17  +     13.15
  9.Šklíba Jan               SOOB Spartak Rychnov SRK7501 C     82.58  +     13.56
 10.Svoboda Jan              OK Jiskra Nový Bor   BOR7200 C     87.54  +     18.52
 11.Macháček Aleš            Jizerský klub OB Frý FYD6400 C     87.58  +     18.56
 12.Kolář Tomáš              SKOB Slaný           SLA7103 C     93.02  +     24.00
 13.Peteráč Zdeněk           Slavia Liberec orien VLI7802 C     93.39  +     24.37
 14.Dubec Pavel              OK Sparta Praha      SCP8003 C     95.37  +     26.35
 15.Šesták Marek             Slavia Liberec orien VLI7403 C     95.43  +     26.41
 16.Liška Jindřich           SOOB TJ Sokol Kralup KPY6700 C     96.11  +     27.09
 17.Kos Michal               SOOB Spartak Rychnov SRK6802 C     96.55  +     27.53
 18.Žitný Tomáš              SKOB Sig-Mat Mladá B SMB6401       97.59  +     28.57
 19.Műller Kamil             OOB Vamberk          VAM7501 C    102.17  +     33.15
 20.Píchal Jan               USK Praha            VSP5202 C    108.03  +     39.01
 21.Ježek Zdenek             OK Jilemnice         JIL7301 C    108.30  +     39.28
 22.Slovák Miroslav          OK Slavia Hradec Krá SHK7704 C    110.47  +     41.45
 23.Tomanica Vojtěch         OK Chrastava         CHA7601 C    119.42  +     50.40
 24.Ochmann Jens             (GER) SG Zittau Süd  22DXXX4      133.43  +     64.41
 25.Morávek Martin           SOOB Spartak Rychnov SRK7701 C    140.59  +     71.57
 26.Vejražka Jiří            SOOB TJ Sokol Kralup KPY7400 C    146.01  +     76.59
 27.Dvořák František         KOB Děčín            LDC7701 C    156.33  +     87.31
 28.Zlesák Ondřej            OK Jilemnice         JIL7601 C    158.56  +     89.54
    Štěpán Petr              KOB Děčín            LDC7301 C DISK              
    Choutka Jaroslav         SOBSA                SOB6301 C DISK              
    Ekert Vladimír           Slavia Liberec orien VLI7600 C DISK              
    Kabát Jan                VŠTJ Ekonom Praha    EKP6912 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H45         7.0km    0m 18k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Zuzánek Zdeněk           OOB TJ Tatran Jablon TJN5901 C     51.17  +      0.00
  2.Vydra Ivan               OK Chrastava         CHA6600 C     59.30  +      8.13
  3.Kavalír Karel            OK 99 Hradec Králové PHK6503 C     59.55  +      8.38
  4.Kamenický Jan            OK 99 Hradec Králové PHK6601       60.42  +      9.25
  5.Koucký Roman             VŠTJ Ekonom Praha    EKP6301 C     60.49  +      9.32
  6.Nehasil Vladislav        KOB Děčín            LDC7101 C     61.15  +      9.58
  7.Rydl Jiří                OOB TJ Tatran Jablon TJN7000 C     63.19  +     12.02
  8.Bílý Petr                OOB TJ Lokomotiva Te LTP6805 C     67.10  +     15.53
  9.Richtr Aleš              KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM6601 C     68.03  +     16.46
 10.Schindler Jiří           OOB TJ Tatran Jablon TJN6301 C     68.28  +     17.11
 11.Jeřábek Luboš            Oddíl OS SK Prostějo JPV6112 C     69.55  +     18.38
 12.Vlastník Zdeněk          OK Jilemnice         JIL6901 C     73.13  +     21.56
 13.Valášek Petr             SK Kamenice          KAM6600 C     76.48  +     25.31
 14.Posselt Martin           OOB TJ Tatran Jablon TJN6802 C     77.21  +     26.04
 15.Bruner Luboš             OOB TJ Lokomotiva Te LTP6501 C     79.18  +     28.01
 16.Kovář Karel              OOB TJ Lokomotiva Te LTP6102 C     80.37  +     29.20
 17.Würz Jiří                OOB TJ Lokomotiva Te LTP6502 C     81.10  +     29.53
 18.Šašek Luděk              SOBSA                SOB6901 C     81.20  +     30.03
 19.Pavel Petr               OOB TJ Lokomotiva Te LTP6806 C     81.46  +     30.29
 20.Tomandl Jan              Tomandlovi           44C7000       85.35  +     34.18
 21.Kudrass Peter            (GER) SG Zittau Süd  22DXXX3       88.32  +     37.15
 22.Linka Vladislav          OOB TJ Slavoj Severo SUL5701 C     89.41  +     38.24
 23.Kohout Josef             OK Slavia Hradec Krá SHK6902 C     90.50  +     39.33
 24.Eichler Petr             KOB Kamenický Šenov  KAS6900 C     91.52  +     40.35
 25.Uhlíř Patrik             TJ Lokomotiva Beroun LBE7000       94.10  +     42.53
 26.Aster Vladimír           SKOB Slaný           SLA6500 C     94.32  +     43.15
 27.Hošek Ladislav           OK Sparta Praha      SCP6001 C     95.34  +     44.17
 28.Lazák Jan                OOB TJ Lokomotiva Tr LTU6900 C     95.59  +     44.42
 29.Kovář Boris              OOB TJ Lokomotiva Te LTP6710 C     96.22  +     45.05
 30.Širůček Jaromír          xxx                  73C6200       99.10  +     47.53
 31.Müller Robert            POT                  3XX6900      101.33  +     50.16
 32.Nosek Petr               KrOB Rozmarýn Litomě DLT6901 C    106.14  +     54.57
 33.Gernert Alan             OK Jilemnice         JIL7001 C    122.05  +     70.48
 34.Rohan Pavel              VSS Přírodověda Prah PVP6700 C    127.12  +     75.55
 35.Pavel Jiří               OOB TJ Tatran Jablon TJN7100 C    130.34  +     79.17
 
Konečné výsledky kategorie: H55         5.5km    0m 17k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Přinda Oldřich           Slavia Liberec orien VLI5101 C     51.55  +      0.00
  2.Tichovský Martin         SK Praga             PGP6100 C     53.49  +      1.54
  3.Pilař Karel              KČT Aš               MAS5501 C     55.14  +      3.19
  4.Škoda Přemek             Slavia Liberec orien VLI5301 C     56.48  +      4.53
  5.Škorpil Martin           TJ Jiskra Hořice     HOR5700 C     57.08  +      5.13
  6.Běhoun Pavel             OK 99 Hradec Králové PHK5701 C     59.37  +      7.42
  7.Konopáč Jiří             OOB TJ Turnov        TUR5803 C     59.50  +      7.55
  8.Hořínek Jaroslav         USK Praha            VSP5000 C     61.00  +      9.05
  9.Červinka Jaroslav        SK OK 24 Praha       OKP5803 C     61.51  +      9.56
 10.Ludvík Petr              TJ Stadion Nový Bor  STB5701 C     63.46  +     11.51
 11.Hudský Vlastimil         OOB TJ Turnov        TUR5100 C     65.35  +     13.40
 12.Vondrouš Jaroslav        OK 99 Hradec Králové PHK5201 C     66.28  +     14.33
 13.Holas Vladimír           OOB TJ Turnov        TUR5601 C     66.48  +     14.53
 14.Hrstka Vladislav         TJ Jiskra Havlíčkův  JHB5702 C     71.56  +     20.01
 15.Paukert Milan            TJ Sokol Troja       TJP5000 C     73.13  +     21.18
 16.Jaroš Vladimír           KOB Dobřichovice     DCE5400 C     73.28  +     21.33
 17.Pospíšil Jaromír         KOB Děčín            LDC5301 C     74.39  +     22.44
 18.Provazník Jiří           OOB TJ Turnov        TUR5102 C     75.41  +     23.46
 19.Mareš Hynek              OOB TJ Turnov        TUR6100 C     77.34  +     25.39
 20.Beneš Josef              TJ Sportcentrum Jičí SJC5801 C     79.24  +     27.29
 21.Horák Petr               OOB TJ Tatran Jablon TJN5602 C     81.40  +     29.45
 22.Šulc Miroslav            OOB TJ Turnov        TUR5804       82.27  +     30.32
 23.Pěnička Libor            OOB TJ Tatran Jablon TJN6000 C     83.48  +     31.53
 24.Karel Miloš              OK Jilemnice         JIL6004 C     85.10  +     33.15
 25.Vlk Josef                KOB Děčín            LDC5801 C     87.09  +     35.14
 26.Chotětický Václav        KČT Aš               MAS5200 C     89.58  +     38.03
 27.Bárta Miroslav           OB Jenišovice        JEN5201 C     90.16  +     38.21
 28.Tihon Jaroslav           KOB TRETRA Praha     TAP6102 C     91.21  +     39.26
 29.Pavlů Jaroslav           KOB Dobřichovice     DCE6100 C     94.18  +     42.23
 30.Machálek Miloslav        Slavia Liberec orien VLI5701 C     96.15  +     44.20
 31.Niemiec Janusz           (POL) MKS Jelenia Gó 88P5400       97.13  +     45.18
 32.Borovička Milan          VŠTJ Stavební fakult FSP6104 C     97.26  +     45.31
 33.Šubrt Jiří               Tempo Praha          TEP6100 C    103.20  +     51.25
 34.Hulha Karel              OOB TJ Lokomotiva Te LTP6001 C    109.55  +     58.00
 35.Hojný Oldřich            OK Sparta Praha      SCP5201 C    126.00  +     74.05
    Ptáček Ladislav          BETA URSUS Orienteer BBM5300 C DISK              
    Kaška Rudolf             OK Chrastava         CHA5500 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H65         4.2km    0m 14k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Hrobař Rudolf            SOOB Spartak Rychnov SRK4702 C     50.41  +      0.00
  2.Jakubec Jindřich         OOB TJ Turnov        TUR4801 C     50.53  +      0.12
  3.Pospíšil Jaromír         UNITOP SKP Žďár nad  PZR4417 C     51.12  +      0.31
  4.Peterka Josef            TJ Loko Liberec      LLI4702 C     55.29  +      4.48
  5.Babický Tomáš            ZOOB Rumburk         RUM5001 C     55.57  +      5.16
  6.Čadil Jan                VŠTJ Stavební fakult FSP4300 C     56.15  +      5.34
  7.Štregl Tomáš             OOS TJ Spartak Vrchl VRL5001 C     56.23  +      5.42
  8.Blecha Ladislav          SK FREE Jihlava      FJI5106 C     56.50  +      6.09
  9.Novotný František        OOB USK Slavie Ústí  PUL4200 C     58.03  +      7.22
 10.Smetana Radim            OK Chrastava         CHA4700 C     61.51  +     11.10
 11.Zlesák Zdeněk            OK Jilemnice         JIL4701 C     61.59  +     11.18
 12.Tvrdek Vojtěch           OOB TJ Turnov        TUR4949 C     62.06  +     11.25
 13.Novák Miloš              OK Sparta Praha      SCP4600 C     63.39  +     12.58
 14.Toušek Miloslav          SK Meteor Kačerov Pr MKP5000 C     63.59  +     13.18
 15.Mikan Vladimír           TJ Sportcentrum Jičí SJC4805 C     64.22  +     13.41
 16.Havlík Jaroslav          TJ Sportcentrum Jičí SJC3601 C     66.22  +     15.41
 17.Kraus Jan                TJ Loko Liberec      LLI4501 C     67.08  +     16.27
 18.Hlaváč Jaroslav          SKOB Sig-Mat Mladá B SMB4801       67.40  +     16.59
 19.Lukavec Míla             OOB TJ Tatran Jablon TJN4901 C     67.45  +     17.04
 20.Novák Karel              SK LOB Nová Paka     NPA5001 C     69.26  +     18.45
 21.Juřina Robert            Jizerský klub OB Frý FYD4900 C     69.52  +     19.11
 22.Zelený Vladimír          SK Praga             PGP4800 C     72.56  +     22.15
 23.Böhm Karel               OOB TJ Tatran Jablon TJN5101 C     73.37  +     22.56
 24.Lusk Karel               OK Chrastava         CHA5002 C     74.20  +     23.39
 25.Picek Jan                OOB TJ Tatran Jablon TJN4000 C     74.36  +     23.55
 26.Kadečka Jiří             OB Jenišovice        JEN5002 C     74.39  +     23.58
 27.Kadavý Zdeněk            OK Chrastava         CHA4901 C     75.12  +     24.31
 28.Procházka Zdenko         Oddíl OB Kotlářka    DKP4300 C     75.37  +     24.56
 29.Richtr Jiří              OB Jenišovice        JEN5001 C     75.49  +     25.08
 30.Paul Josef               KOB Dobřichovice     DCE4401 C     76.48  +     26.07
 31.Ryšavý Vít               TJ Sokol Troja       TJP4700 C     77.43  +     27.02
 32.Attl Vladimír            SK Praga             PGP3800 C     78.24  +     27.43
 33.Novotný Petr             OK 99 Hradec Králové PHK3802 C     80.01  +     29.20
 34.Gřunděl Ivan             SJH Jindřichův Hrade SJH4201 C     81.20  +     30.39
 35.Petrželka Pavel          OOB TJ Tatran Jablon TJN3800 C     82.07  +     31.26
 36.Nejezchleba Jiří         KOB Kamenický Šenov  KAS4600 C     84.04  +     33.23
 37.Rakovec Miloš            OK Sparta Praha      SCP4500 C     84.55  +     34.14
 38.Matějů Ivan              Slovan Praha         UVP4600 C     85.10  +     34.29
 39.Nosál Stanislav          TJ Lokomotiva Beroun LBE4600 C     87.49  +     37.08
 40.Mikulecký Jan            OK 99 Hradec Králové PHK3801 C     90.16  +     39.35
 41.Matoušek Luboš           OOB TJ LIAZ Jablonec LJN4700 C    107.00  +     56.19
 
Konečné výsledky kategorie: T5          4.8km    0m 16k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Ryšavá Magdalena         SK Praga             PGP           47.32  +      0.00
  2.Killar Marek             OOB TJ Lokomotiva Tr LTU6801 C     50.21  +      2.49
  3.Sokolář Ondra            SOK TJ Turnov        TUV           52.30  +      4.58
  3.Semík Jakub              USK Praha            VSP0000 B     52.30  +      4.58
  5.Háp Pavel                OK 99 Hradec Králové PHK7101 C     52.36  +      5.04
  6.Štrait Martin            USK Praha            VSP7602 C     53.45  +      6.13
  7.Košek Jan                TJ Loko Liberec      LLI9801 C     54.44  +      7.12
  8.Pavlíček Lubomír         SOOB TJ Sokol Kralup KPY7800 C     55.48  +      8.16
  9.Svoboda Ivan             SK SNS Smržovka      SMR6200       56.38  +      9.06
 10.Zakouřil Václav          USK Praha            VSP7401 C     57.54  +     10.22
 11.Pešík Michal             Jizerky              92X7701       58.42  +     11.10
 12.Koucký Martin            VŠTJ Ekonom Praha    EKP9700 C     59.19  +     11.47
 13.Danko Tomáš              OK Chrastava         CHA7200 C     60.33  +     13.01
 14.Březina Jan              OK Chrastava         CHA7604 C     60.48  +     13.16
 15.Jerowicz Roman           Neregistrovaní       NER           61.38  +     14.06
 16.Košková Anička           TJ Loko Liberec      LLI9550 C     62.03  +     14.31
 17.Posseltová Romana        OOB TJ Tatran Jablon TJN7050 C     62.48  +     15.16
 18.Košek Ladislav           TJ Loko Liberec      LLI5903 C     65.15  +     17.43
 19.Prevužňák Martin         SK SNS Smržovka      SMR           65.30  +     17.58
 20.Puš Roman                SK Studenec          STH7501 C     66.41  +     19.09
 21.Kvapilová Jana           OOB TJ Turnov        TUR           68.36  +     21.04
 22.Keltner Marek            Jizerky              92X7600       69.19  +     21.47
 23.Matyáš Libor             OK Chrastava         CHA7603 C     70.37  +     23.05
 24.Nejedlo David            TJ Loko Liberec      LLI7100 C     72.53  +     25.21
 25.Kruschina Jan            OOB TJ Lokomotiva Te LTP7202 C     75.54  +     28.22
 26.Kostelník Jan            OOB TJ Tatran Jablon TJNxxx1       76.09  +     28.37
 27.Blín Oldřich             Jizerky              92X6900       76.14  +     28.42
 28.Pohořalý Hugo            SKOB Roudnice nad La ROU0103 B     77.38  +     30.06
 29.Hanuš Pavel              OOB TJ Lokomotiva Tr LTU6501 C     79.11  +     31.39
 30.Zeman Tomáš              KOB Dobřichovice     DCE           82.07  +     34.35
 31.Brabencová Alena         SOBSA                SOB7150 C     85.44  +     38.12
 32.Matyášová Jana           OK Chrastava         CHA7652 C     86.09  +     38.37
 33.Reisingerová Eliška      KrOB Rozmarýn Litomě DLT0151 C     88.51  +     41.19
 34.Nosek Martina            KrOB Rozmarýn Litomě DLT7251 C     89.42  +     42.10
 35.Pohořalá Karolína        SKOB Roudnice nad La ROU6850 C     90.01  +     42.29
 36.Müller Jan               TJ Sokol Hostivice   HCE6800 C     91.15  +     43.43
 37.Nosková Pavla            USK Praha            VSP7261 C     93.36  +     46.04
 38.Pohořalá Anna            SKOB Roudnice nad La ROU9954 C     95.27  +     47.55
 39.Gruncl Vojtěch           Slavia Liberec orien VLI8601 C     97.44  +     50.12
 40.Pohořalý Dobroslav       SKOB Roudnice nad La ROU6401 C    117.16  +     69.44
    Košková Vlasta           TJ Loko Liberec      LLI6351 C DISK