Startovka kategorie                                             9. 3. 2017 21:36:12
                                    Jarni skaly
===ČSOS-TUV==========================================Orienteering Organiser 2013===
 
 
Startovka kategorie: D10         2.3km    0m 9k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Nejedlová Karolína       TJ Loko Liberec      LLI0852 C 2088712   1.00         
  2 Malečková Pavlína        USK Praha            VSP0855 C 2067959   3.00         
  3 Žemlová Barbora          SK Kamenice          KAM0751 C   52122   5.00         
  4 Kottíková Lucie          OOB TJ Tatran Jablon TJN0657 C 4408038   7.00         
  5 Ferbasová Matylda        OOB TJ Turnov        TUR0762 C 2091520   9.00         
  6 Mácová Natálie           KOB Dobruška         DOB0770 C 2088194  11.00         
  7 Štveráková Zuzana        OK Chrastava         CHA0750 C 4616805  13.00         
  8 Houžvičková Daniela      OOB TJ Turnov        TUR0751 C   51225  15.00         
  9 Buková Hana              SKOB Roudnice nad La ROU0750 C 4616803  17.00         
 10 Nešporová Terezie        OOB Třebíč           TTR0852 C   49689  19.00         
 11 Vejražková Anna          SOOB TJ Sokol Kralup KPY0750 C  515401  21.00         
 12 Szeliga Sonia            TJ Stadion Nový Bor  STB0754 C 2025002  23.00         
 13 Dostálová Judita         TJ Sokol Hostivice   HCE0750 C 2113504  25.00         
 14 Krejzová Markéta         OOB TJ Turnov        TUR0854 C 1403063  27.00         
 15 Vokušová Veronika        OOB TJ Tatran Jablon TJN0756 C 2104600  29.00         
 16 Malá Anežka              OK Jilemnice         JIL0751 C    9099  31.00         
 17 Baloghová Mile           OOB TJ Tatran Jablon TJN0750 C 2073663  33.00         
 18 Halewicz Julia           TJ Stadion Nový Bor  STB0753 C 2025001  35.00         
 19 Nožičková Eva            OOB TJ Tatran Jablon TJN0852 C 2078479  37.00         
 20 Zabořilová Anna          OB Jenišovice        JEN0951 C 2060292  39.00         
 21 Savruková Adéla          OOB TJ Tatran Jablon TJN0656 C 4408037  41.00         
 22 Janatová Violka          Oddíl OB Kotlářka    DKP0950 C    9785  43.00         
 23 Zawada Marcelina         TJ Stadion Nový Bor  STB0752 C 2025012  45.00         
 24 Novotná Karolína         OOB TJ Turnov        TUR0853 C 2095926  47.00         
 25 Ekertová Jana            Slavia Liberec orien VLI0750 C 2080993  49.00         
 
Startovka kategorie: D12         3.0km    0m 11k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Mellanová Judita         SOK TJ Turnov        TUV0559 B 1418087   1.00         
  2 Balcarová Marie          TJ Loko Liberec      LLI0652 C   51201   3.00         
  3 Hájková Tereza           SOK TJ Turnov        TUV0558 C  888626   5.00         
  4 Kotková Adéla            OB Říčany            RIC0655 C 2049632   7.00         
  5 Izáková Eva              VŠTJ Ekonom Praha    EKP0651 C 2067230   9.00         
  6 Štveráková Eliška        OK Chrastava         CHA0553 C 4616807  11.00         
  7 Štemberová Bára          OOB TJ Tatran Jablon TJN0650 C  682375  13.00         
  8 Neuerová Anna            OK Dobříš            DOR0656 C 2080954  15.00         
  9 Zoubková Šárka           OOB TJ Tatran Jablon TJN0554 C 2078475  17.00         
 10 Novotná Barbora          OOB TJ Turnov        TUR0552 B 2095950  19.00         
 11 Waldhauserová Eliška     OK Jiskra Nový Bor   BOR0757 C    4393  21.00         
 12 Alblová Zuzana           SK Los Mělník        LME0660 C  206359  23.00         
 13 Andrade Miriam           OK Vršovice          24C0650   2800322  25.00         
 14 Blahutová Martina        VŠSK MFF UK Praha    MFP0550 C   53611  27.00         
 15 Schröterová Adéla        OK Chrastava         CHA0551 C 2049596  29.00         
 16 Sklenářová Zuzana        OOB TJ Turnov        TUR0658 C 2106729  31.00         
 17 Matyášová Kristýna       OK Chrastava         CHA0555 B 2049590  33.00         
 18 Novotná Michaela         OOB TJ Turnov        TUR0551 B 2095942  35.00         
 19 Malečková Hana           USK Praha            VSP0553 B 2067999  37.00         
 20 Kowalczyk Honorata       TJ Stadion Nový Bor  STB0651 C 2025013  39.00         
 21 Skácelová Kateřina       Slavia Liberec orien VLI0550 C 2080848  41.00         
 22 Vanková Anna             SK OK 24 Praha       OKP0550 C  887947  43.00         
 23 Kosková Adéla            Slavia Liberec orien VLI0656 C 2080995  45.00         
 24 Lamačová Kateřina        OOB TJ Turnov        TUR0660 C 1418757  47.00         
 25 Tichá Petra              Tichá (Chlumec n.Cid XX5       4616808  49.00         
 26 Skalová Jolana           OOB TJ Tatran Jablon TJN0653 C 2070854  51.00         
 27 Vilémová Eliška          Slavia Liberec orien VLI0655 C 2088161  53.00         
 28 Háková Eliška            OOB TJ Tatran Jablon TJN0654 C 2085580  55.00         
 29 Müllerová Hana           TJ Sokol Hostivice   HCE0650 C 7208098  57.00         
 30 Hovorková Marie          KOB Děčín            LDC0650 C  347916  59.00         
 31 Mácová Štěpánka          KOB Dobruška         DOB0661 C 2088190  61.00         
 32 Zawada Karolina          TJ Stadion Nový Bor  STB0552 C 2025015  63.00         
 33 Folprechtová Julie       USK Praha            VSP0653 C   51532  65.00         
 34 Vakant                                                           67.00         
 35 Vakant                                                           69.00         
 36 Vakant                                                           71.00         
 
Startovka kategorie: D14         4.6km    0m 14k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Nejedlová Josefína       TJ Loko Liberec      LLI0350 C 2800308   1.00         
  2 Nešporová Marie          OOB Třebíč           TTR0351 C   52239   3.00         
  3 Hudská Štěpánka          OOB TJ Turnov        TUR0450 C 1403054   5.00         
  4 Štraitová Jolana         USK Praha            VSP0456 B 2021830   7.00         
  5 Tomanicová Sofie         OK Chrastava         CHA0450 C  436428   9.00         
  6 Kopecká Valentýna        USK Praha            VSP0453 B 2021847  11.00         
  7 Huková Rebeka            Oddíl OB Kotlářka    DKP0456 C  224898  13.00         
  8 Čechmánková Anna         SK Praga             PGP0452 B  347887  15.00         
  9 Horáková Veronika        OK 99 Hradec Králové PHK0353 B 2087682  17.00         
 10 Bulířová Ema             KOB TRETRA Praha     TAP0452 B 2088202  19.00         
 11 Skácelová Adéla          Slavia Liberec orien VLI0454 B 2088143  21.00         
 12 Beranová Hana            USK Praha            VSP0455 C 2021833  23.00         
 13 Podrábská Alžběta        Slavia Liberec orien VLI0451 B 2078460  25.00         
 14 Kowalczyk Wiktoria       TJ Stadion Nový Bor  STB0450 C 2025014  27.00         
 15 Thýnová Martina          OK Slavia Hradec Krá SHK0350 A 7206547  29.00         
 16 Cincibusová Lenka        VŠTJ Stavební fakult FSP0450 B    8666  31.00         
 17 Černá Ema                SKOB Roudnice nad La ROU0451 B 2080901  33.00         
 18 Šestáková Marie          Slavia Liberec orien VLI0452 C 2080991  35.00         
 19 Piecek Emilia            TJ Stadion Nový Bor  STB0351 C 2025004  37.00         
 20 Zaňková Natálie          OOB TJ Tatran Jablon TJN0450 C 2069089  39.00         
 21 Čermáková Klára          SK Praga             PGP0352 C 2099498  41.00         
 22 Suchá Simona             OK Slavia Hradec Krá SHK0351 B 2049543  43.00         
 23 Buková Anežka            SKOB Roudnice nad La ROU0351 C 2059749  45.00         
 24 Kociánová Hana           OK Slavia Hradec Krá SHK0453 C    9837  47.00         
 25 Nehasilová Veronika      KOB Děčín            LDC0350 C  505131  49.00         
 26 Kadavá Pavlína           OK Jilemnice         JIL0355 C  425528  51.00         
 27 Menclová Anna            OB Jenišovice        JEN0452 C 2103259  53.00         
 28 Haková Michaela          SK Praga             PGP0451 C 2051549  55.00         
 29 Bednaříková Emma         Slavia Liberec orien VLI0359 B 9201326  57.00         
 30 Vakant                                                           59.00         
 
Startovka kategorie: D21A        8.0km    0m 19k  Ranking:0.0000 * 1.00
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Randíková Magdaléna      SOBSA                SOB8851 C 2067886  81.00         
  2 Kohlová Zuzana           SOOB TJ Sokol Kralup KPY8852 C  301347  83.00         
  3 Kudrnáčová Lucie         TJ Sokol Hostivice   HCE8850 C 2800345  85.00         
  4 Veljačiková Hana         SK Praga             PGP9756 A 7202891  87.00         
  5 Szeliga Malgorzata       KOB Dobruška         DOB9399 C 1394898  89.00         
  6 Hrabánková Klára         SK Praga             PGP9654 C  232050  91.00         
  7 Horáková Veronika        OOB TJ Turnov        TUR8751 C    7785  93.00         
  8 Burdová Adéla            OK Jiskra Nový Bor   BOR9161 C 7434894  95.00         
  9 Kochová Nikola           OOB TJ Turnov        TUR9358 C 9935817  97.00         
 10 Burešová Lenka           Oddíl OB Kotlářka    DKP8351 C 2099482  99.00         
 11 Teplá Karolína           OK Slavia Hradec Krá SHK9251 R 1008174 101.00         
 12 Neradová Alena           KOB Chemopetrol Litv LIT8551 C  886283 103.00         
 13 Novotná Barbora          OK Slavia Hradec Krá SHK8658 C 9101107 105.00         
 14 Zrníková Adéla           SK Orientační sporty OSN0099 A  416210 107.00         
 15 Dolejší Kateřina         TJ Stadion Nový Bor  STB0199 A 7205007 109.00         
 16 Karochová Simona         Oddíl OB Kotlářka    DKP8853 C 9944499 111.00         
 17 Pavlíková Markéta        OK Chrastava         CHA0050 A 7208096 113.00         
 18 Neumannová Kateřina      VSS Přírodověda Prah PVP9250 C    8565 115.00         
 19 Kopcová Michaela         Slavia Liberec orien VLI8456 C   52533 117.00         
 20 Masopustová Elis         SK Praga             PGP8656 C    7858 119.00         
 21 Novotná Barbora          OOB TJ Tatran Jablon TJN8951 C    8263 121.00         
 22 Krafková Lucie           OOB TJ Turnov        TUR8650 E  876522 123.00         
 23 Bochenková Martina       Oddíl OB Kotlářka    DKP8758 C  434840 125.00         
 24 Novotná Markéta          OK 99 Hradec Králové PHK9451 C 2058530 127.00         
 25 Kolaja Ehlerová Jana     Slavia Liberec orien VLI8055 C 8629817 129.00         
 26 Westin Kjersti           SK Praga             PGP9255 C  997856 131.00         
 27 Charousková Lucie        OK Doksy             DOK9450 C 7200373 133.00         
 28 Valešová Jana            OK 99 Hradec Králové PHK9154 C 1008144 135.00         
 29 Kašková Kateřina         OK Chrastava         CHA7850 R  887906 137.00         
 30 Gregorová Kamila         SK OB Chotěboř       CTB8151 E 7208080 139.00         
 31 Svobodová Barbora        OOB TJ Tatran Jablon TJN8952 C    7719 141.00         
 32 Vakant                                                          143.00         
 
Startovka kategorie: D21B        6.3km    0m 15k  Ranking:0.0000 * 1.00
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Havlínová Zuzana         OK Sparta Praha      SCP8150 C   51574   1.00         
  2 Ondráčková Veronika      VŠTJ Ekonom Praha    EKP7850 C 2045231   3.00         
  3 Bozděchová Lenka         SK Praga             PGP8254 C 2080966   5.00         
  4 Linková Alena            OOB TJ Turnov        TUR9751 R 1403419   7.00         
  5 Setínková Eva            TJ Sportcentrum Jičí SJC8765 C    8946   9.00         
  6 Riby Rose                OOB TJ Lokomotiva Te LTP0051 A 7200323  11.00         
  7 Świca Katarzyna          TJ Stadion Nový Bor  STB0099 C 2016469  13.00         
  8 Nováková Kateřina        SK OK 24 Praha       OKP9450 C  887935  15.00         
  9 Pospíšilová Marie        Oddíl OB Kotlářka    DKP8756 R 7875600  17.00         
 10 Huková Petra             TJ Sokol Troja       TJP7350 C   51326  19.00         
 11 Ježková Regina           SK Praga             PGP6352 C   51660  21.00         
 12 Svobodová Jitka          USK Praha            VSP7450 C 9102142  23.00         
 13 Pavlíková Klára          KOB Chemopetrol Litv LIT7451 C    8111  25.00         
 14 Benešová Lucie           TJ Sportcentrum Jičí SJC8951 C 2102079  27.00         
 15 Fencíková Vladislava     TJ Jiskra Havlíčkův  JHB6553 C 7204508  29.00         
 16 Janatová Lucie           Oddíl OB Kotlářka    DKP8154 C 9999888  31.00         
 17 Nejezchlebová Barbora    OOB TJ Turnov        TUR9755 C  231920  33.00         
 18 Fólová Martina           SK SNS Smržovka      SMR8850 C 7260003  35.00         
 19 Tihonová Martina         OK 99 Hradec Králové PHK8651 C    9088  37.00         
 20 Sokolářová Šárka         OOB TJ Turnov        TUR9999 A 7202880  39.00         
 21 Rydlová Adéla            OOB TJ Tatran Jablon TJN0151 A 2035701  41.00         
 22 Jebavá Lucie             OOS TJ Spartak Vrchl VRL9254 C  331285  43.00         
 23 Thořová Markéta          OOB TJ Turnov        TUR9952 B 7206529  45.00         
 24 Štemberová Natálie       OOB TJ Tatran Jablon TJN9851 C 2800348  47.00         
 25 Zatloukalová Jana        OOB TJ Turnov        TUR8651 C    7791  49.00         
 26 Rambová Kamila           Oddíl OB Kotlářka    DKP8655 C 1413714  51.00         
 27 Jirků Martina            OOB TJ Turnov        TUR8750 C    8221  53.00         
 28 Posseltová Tereza        OOB TJ Tatran Jablon TJN9252 C  411767  55.00         
 29 Vildmonová Pavla         SK Praga             PGP7454 C 7207787  57.00         
 30 Hanajová Káťa            SK SNS Smržovka      SMR8451 C  428294  59.00         
 31 Budská Anna              OOB TJ Tatran Jablon TJN0253 C 7201759  61.00         
 32 Roškotová Lucie          OOB TJ Turnov        TUR9753 R 1403414  63.00         
 33 Janovská Petra           SK Praga             PGP7355 C 1470169  65.00         
 34 Klusáková Barbora        Oddíl OB Kotlářka    DKP9157 C  899157  67.00         
 35 Poláková Ivana           OOB TJ Slovan Luhačo LCE7953 C 4616802  69.00         
 36 Synková Petra            OK Doksy             DOK7950 C 7200372  71.00         
 37 Kopecká Johana           USK Praha            VSP9950 A 2021848  73.00         
 38 Kettnerová Dana          SK Kamenice          KAM8952 C 7201193  75.00         
 39 Hradecká Petra           OK Doksy             DOK6850 C  897368  77.00         
 40 Knoblochová Kamila       TJ Sportcentrum Jičí SJC8356 C    8952  79.00         
 41 Míchalová Šárka          SOOB TJ Sokol Kralup KPY0050 B 2800315  81.00         
 42 Švihovská Eva            TJ Sportcentrum Jičí SJC8352 C 7770109  83.00         
 43 Knapová Iva              OK Lokomotiva Pardub LPU6052 C    9316  85.00         
 44 Bartalošová Jana         SK Praga             PGP8154 C 2084985  87.00         
 45 Píšová Monika            SK LOB Nová Paka     NPA8151 C 7201810  89.00         
 46 Mašínová Anna            OOB TJ Tatran Jablon TJN0152 A 2056303  91.00         
 47 Dolejší Lenka            TJ Stadion Nový Bor  STB7499 C  434839  93.00         
 48 Rydlová Magdaléna        OOB TJ Tatran Jablon TJN0251 A 2035725  95.00         
 49 Procházková Zuzana       SOOB TJ Sokol Kralup KPY8650 C    8580  97.00         
 50 Šklíbová Míša            OOB TJ Tatran Jablon TJN0153 A 2053560  99.00         
 51 Zelená Markéta           SK Praga             PGP5850 C 2080958 101.00         
 52 Rydlová Eva              VŠTJ Stavební fakult FSP8989 C  889669 103.00         
 53 Mokrá Julie              Slavia Liberec orien VLI8051 C 9102561 105.00         
 
Startovka kategorie: D21C        4.6km    0m 13k  Ranking:0.0000 * 1.00
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Kalinová Lucie           ZOOB Rumburk         RUM8750 C  301543  59.00         
  2 Alblová Lucie            SK Los Mělník        LME7555 C  420448  61.00         
  3 Škodová Šárka            OOB TJ Lokomotiva Tr LTU8951 C  410778  63.00         
  4 Šimková Markéta          SK Los Mělník        LME7755 C 2045245  65.00         
  5 Ledinská Leona           Oddíl OB Kotlářka    DKP8161 C 2102803  67.00         
  6 Veverková Yveta          OOB Vamberk          VAM6452 C    9678  69.00         
  7 Vaňková Saša             KOB Děčín            LDC8550 C   51239  71.00         
  8 Vejrostová Lenka         SOOB TJ Sokol Kralup KPY8853 C  330691  73.00         
  9 Buková Zdeňka            SKOB Roudnice nad La ROU7051 C 2059753  75.00         
 10 Lásková Šárka            Slavia Liberec orien VLI8553 C 1396841  77.00         
 11 Linková Lucie            OOB TJ Tatran Jablon TJN0257 B 2032102  79.00         
 12 Novotná Jiřina           OK Lokomotiva Pardub LPU5654 C    9290  81.00         
 13 Černá Eliška             OK Sparta Praha      SCP9050 C 2088205  83.00         
 14 Kodytková Denisa         OK Slavia Hradec Krá SHK0252 B 2058528  85.00         
 15 Pavlová Martina          OOB TJ Lokomotiva Te LTP0151 B 7202857  87.00         
 16 Klašková Josefina        Oddíl OB Kotlářka    DKP9651 C  443061  89.00         
 17 Pekařová Jana            OOB TJ Turnov        TUR0252 A 2035709  91.00         
 18 Trdá Lucie               HO Humanita          69X8651     52063  93.00         
 19 Kurfürstová Magdalena    VŠTJ Stavební fakult FSP7852 C  207837  95.00         
 20 Davidová Anežka          OK Jilemnice         JIL9752 C 2078452  97.00         
 21 Freyová Michaela         SOOB TJ Sokol Kralup KPY6050 C  301394  99.00         
 22 Žuchová Daniela          OOB TJ Tatran Jablon TJN9750 B 2020749 101.00         
 23 Bejvlová Martina         SK Los Mělník        LME7350 C 2060273 103.00         
 24 Paříková Iva             OOB TJ Turnov        TUR0061 C 1403053 105.00         
 25 Trávníčková Hana         Slavia Liberec orien VLI8250 C  307414 107.00         
 26 Baloghová Lída           OOB TJ Tatran Jablon TJN0150 B 2027211 109.00         
 27 Navrátilová Anna         OK Slavia Hradec Krá SHK0253 C    9136 111.00         
 28 Jeřábková Tereza         OK Jiskra Nový Bor   BOR7563 C    8438 113.00         
 29 Držková Berenika         OK Lokomotiva Pardub LPU0151 B 7200905 115.00         
 30 Bejvlová Karolína        SK Praga             PGP0256 A 2058463 117.00         
 31 Zeman Klára              KOB Dobřichovice     DCE7950 C  416316 119.00         
 32 Míchalová Marcela        SOOB TJ Sokol Kralup KPY6850 C  682670 121.00         
 33 Balusková Ida            SK OK 24 Praha       OKP7350 C  681852 123.00         
 34 Blahutová Hanka          VŠSK MFF UK Praha    MFP7953 C   51928 125.00         
 35 Beranová Eva             USK Praha            VSP0254 C 2021832 127.00         
 36 Štemberová Iva           OOB TJ Tatran Jablon TJN7550 C  416039 129.00         
 37 Nováková Irena           SK OK 24 Praha       OKP6651 C  236111 131.00         
 38 Hančová Alice            OOS TJ Spartak Vrchl VRL7052 C  206480 133.00         
 39 Držková Markéta          OK Lokomotiva Pardub LPU7670 C 2073755 135.00         
 40 Müllerová Petra          Báječné ženy v orien BZP9050 C 2045224 137.00         
 41 Kmentová Lenka           OB T.J. Sokol Žamber ZAM8552 C 2108886 139.00         
 42 Dejnožková Blanka        OOB TJ Tatran Jablon TJN7651 C 2049610 141.00         
 43 Piwko Gabiela            (POL) MKS Jelenia Gó 88P0050   2076143 143.00         
 44 Horáková Barbora         USK Praha            VSP0150 B  331064 145.00         
 45 Zámečníková Jitka        Zámečníci            3VX7450   2103763 147.00         
 46 Podrábská Marie          Slavia Liberec orien VLI0251 B 2078462 149.00         
 47 Šritrová Lenka           OOB TJ Turnov        TUR0250 B   51808 151.00         
 48 Raková Petra             OK Slavia Hradec Krá SHK0251 B 2049526 153.00         
 49 Kosková Třísková Lenka   Slavia Liberec orien VLI7554 C 2080997 155.00         
 50 Dvořáková Anna           OK Jilemnice         JIL0154 C 2035715 157.00         
 51 Waňková Dita             OK Lokomotiva Pardub LPU7158 C  331619 159.00         
 52 Brabencová Alena         SOBSA                SOB7150 C  887945 161.00         
 53 Dušková Pavla            OB DDM Kostelec nad  KOR9050 C 2051498 163.00         
 54 Choutková Lenka          SOBSA                SOB6350 C    4183 165.00         
 55 Nováková Zuzana          SK LOB Nová Paka     NPA9151 R  515421 167.00         
 56 Koucká Ivana             VŠTJ Ekonom Praha    EKP6850 C  515195 169.00         
 57 Hrabánková Zuzana        SK Praga             PGP9950 B  331147 171.00         
 58 Poláková Lucie           OOS TJ Spartak Vrchl VRL8254 C  331655 173.00         
 59 Bednaříková Daniela      Slavia Liberec orien VLI7759 C 2049576 175.00         
 60 Lukavcová Ivana          SK SNS Smržovka      SMR8754 C 7201202 177.00         
 61 Bednaříková Adéla        Slavia Liberec orien VLI0059 C 2049577 179.00         
 62 Heinlová Iva             ZOOB Rumburk         RUM8551 C    5642 181.00         
 63 Bartoňová Radka          SK Praga             PGP8751 C   51861 183.00         
 64 Tesařová Anna            OK Sparta Praha      SCP8257 C   51567 185.00         
 65 Smetanová Alžběta        OK Chrastava         CHA9450 C    8198 187.00         
 66 Koucká Barbora           VŠTJ Ekonom Praha    EKP0050 C  361943 189.00         
 67 Vakant                                                          191.00         
 
Startovka kategorie: D35         6.0km    0m 12k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Tomandlová Radka         NOK HoRa             5IX7550   2099521   0.00         
  2 Chumová Jana             OOB Slavia Praha     SLP7451 C   51354   2.00         
  3 Kotková Lenka            OB Říčany            RIC7352 C 2085603   4.00         
  4 Peteráčová Hyxová Radka  Slavia Liberec orien VLI7755 C 2032117   6.00         
  5 Haková Magda             SK Praga             PGP7651 C 2051544   8.00         
  6 Suchá Eva                OK Slavia Hradec Krá SHK7851 C 2102707  10.00         
  7 Žemlová Eva              SK Kamenice          KAM7550 C   52118  12.00         
  8 Izáková Ivana            VŠTJ Ekonom Praha    EKP7453 C  361968  14.00         
  9 Hanušová Petra           TJ Stadion Nový Bor  STB8297 C  682356  16.00         
 10 Malá Věra                OK Jilemnice         JIL7752 C    9077  18.00         
 11 Nešporová Marie          OOB Třebíč           TTR7251 C   52242  20.00         
 12 Šašková Petra            SOBSA                SOB7451 C    4186  22.00         
 13 Waldhauserová Irena      OK Jiskra Nový Bor   BOR7459 C    8410  24.00         
 14 Vokušová Dana            OOB TJ Tatran Jablon TJN7750 C 2104591  26.00         
 15 Stanojkovičová Ljuba     TJ Stadion Nový Bor  STB8099 C   49983  28.00         
 16 Smith Lucie              OOS TJ Spartak Vrchl VRL7353 C 2096241  30.00         
 17 Vokurková Marta          OOB TJ Tatran Jablon TJN7950 C  253111  32.00         
 18 Novotná Petra            OK 99 Hradec Králové PHK6651 C    4146  34.00         
 19 Houžvičková Karolína     OOB TJ Turnov        TUR7254 C   53705  36.00         
 20 Slavíčková Petra         Fóglíci              9FX8250   4616799  38.00         
 21 Sedláčková Martina       OOB TJ Turnov        TUR7959 C   53816  40.00         
 22 Vanková Jana             SK OK 24 Praha       OKP7750 C 7207344  42.00         
 23 Horáková Lenka           USK Praha            VSP7255 C   51728  44.00         
 24 Škvorová Zuzana          SK Kamenice          KAM7350 C   52273  46.00         
 25 Škorpilová Jana          TJ Sportcentrum Jičí SJC7451 C  211303  48.00         
 26 Andrade Milena           OK Vršovice          24C7550   2081371  50.00         
 27 Podrábská Marie          Slavia Liberec orien VLI7451 C 1400433  52.00         
 28 Mácová Martina           Cirkus Čakovice      81C0050   1400418  54.00         
 29 Šklíbová Jana            SOOB Spartak Rychnov SRK7651 C 7204991  56.00         
 30 Zabořilová Romana        OB Jenišovice        JEN7457 C    7775  58.00         
 31 Konečná Marcela          VŠTJ Ekonom Praha    EKP7257 C  725724  60.00         
 32 Karlová Kateřina         OK Jilemnice         JIL7553 C 2096130  62.00         
 33 Licková Dana             OOB TJ Lokomotiva Tr LTU7350 C 2057595  64.00         
 34 Asterová Jana            SKOB Slaný           SLA7451 C  442858  66.00         
 35 Vakant                                                           68.00         
 36 Vakant                                                           70.00         
 
Startovka kategorie: D45         5.5km    0m 15k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Kábrtová Iva             OK RECO Sport        PEN6350 C  232387   0.00         
  2 Mědílková Iva            SPORTICUS team       SPC7160 C 7204522   2.00         
  3 Balcarová Alena          TJ Loko Liberec      LLI7150 C 1398994   4.00         
  4 Valentová Helena         SK OK 24 Praha       OKP6550 C   52099   6.00         
  5 Kettnerová Lenka         TJ Sokol Hostivice   HCE6450 C 7202877   8.00         
  6 Douchová Jaroslava       TJ START Náchod      SNA7155 C    9606  10.00         
  7 Riby Kateřina            OOB TJ Lokomotiva Te LTP7252 C 7205009  12.00         
  8 Klašková Kateřina        Oddíl OB Kotlářka    DKP6750 C   49806  14.00         
  9 Burdová Simona           KOB Děčín            LDC6851 C  440493  16.00         
 10 Veljačiková Markéta      OK Sparta Praha      SCP6451 C 2800325  18.00         
 11 Foglarová Naďa           Oddíl OB Kotlářka    DKP6553 C 2060251  20.00         
 12 Benešová Iva             SJH Jindřichův Hrade SJH7051 C 9101672  22.00         
 13 Mudrová Martina          TJ Sokol Hostivice   HCE6451 C   51984  24.00         
 14 Jana Koudelková          Koudelková           XX2       4616806  26.00         
 15 Illnerová Daniela        Oddíl OB Kotlářka    DKP6651 C  231939  28.00         
 16 Lohrová Hana             OK Sparta Praha      SCP6550 C   51556  30.00         
 17 Zuzánková Růžena         OOB TJ Tatran Jablon TJN6051 C    8256  32.00         
 18 Pavlíková Pavla          OK Chrastava         CHA6551 C  436447  34.00         
 19 Rychterová Dana          SK SNS Smržovka      SMR6950 C 7203339  36.00         
 20 Thýnová Ivana            OK Slavia Hradec Krá SHK6651 C 2017663  38.00         
 21 Linková Iva              OOB TJ Turnov        TUR6850 C   51809  40.00         
 22 Marková Jana             TJ Loko Liberec      LLI7152 C 2049529  42.00         
 23 Teplá Hana               OK Slavia Hradec Krá SHK6561 C    9125  44.00         
 24 Zalabová Martina         TJ Sportcentrum Jičí SJC6657 C 2053545  46.00         
 25 Eichlerová Jana          KOB Kamenický Šenov  KAS7051 C  682641  48.00         
 26 Melišíková Radka         KOB TRETRA Praha     TAP7152 C 2081352  50.00         
 27 Myslivcová Lenka         OK Slavia Hradec Krá SHK7051 C  515465  52.00         
 28 Rohanová Markéta         VSS Přírodověda Prah PVP7251 C  446365  54.00         
 29 Nehasilová Zuzana        KOB Děčín            LDC7150 C 7121314  56.00         
 30 Červinková Jitka         SK OK 24 Praha       OKP6451 C   53525  58.00         
 31 Kavalírová Kateřina      OK 99 Hradec Králové PHK6756 C    9833  60.00         
 32 Novotná Neyrinck Markéta USK Praha            VSP7051 C    7911  62.00         
 33 Müllerová Zorka          Báječné ženy v orien BZP6750 C  981805  64.00         
 34 Wagner Martina           SG Zittau Süd        1VD6450      6502  66.00         
 35 Kavková Dana             OK Sparta Praha      SCP6150 C  446418  68.00         
 36 Novotná Ivana            OK 99 Hradec Králové PHK6354 C  219239  70.00         
 37 Neumannová Renata        VSS Přírodověda Prah PVP6650 C   51580  72.00         
 38 Lazáková Šárka           OOB TJ Lokomotiva Tr LTU6952 C 2057594  74.00         
 39 Benešová Iva             TJ Sportcentrum Jičí SJC6151 C    9908  76.00         
 40 Cincibusová Ivana        VŠTJ Stavební fakult FSP6651 C    8668  78.00         
 41 Klapalová Jana           OOB Vamberk          VAM6451 C 1416361  80.00         
 42 Korejčíková Dáďa         TJ Loko Liberec      LLI5550 C    8546  82.00         
 43 Úlehlová Monika          KOB TRETRA Praha     TAP6950 C 2092376  84.00         
 
Startovka kategorie: D55         4.4km    0m 14k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Sládková Eva             Sokol Tehov          TEH5751 C   51398   0.00         
  2 Vlachová Hana            OOS TJ Spartak Vrchl VRL6251 C    8962   2.00         
  3 Jahnová Helena           OK Sparta Praha      SCP5550 C   52760   4.00         
  4 Beranová Vlasta          Slovan Praha         UVP5450 C    7917   6.00         
  5 Ševčíková Alena          OK Chrastava         CHA5351 C    8165   8.00         
  6 Böhmová Eva              OOB TJ Tatran Jablon TJN5450 C  232515  10.00         
  7 Běhounová Jiřina         OK 99 Hradec Králové PHK5651 C 2102552  12.00         
  8 Iva Krákorová            Krákorová            XX6        887916  14.00         
  9 Šámalová Hana            SK OK 24 Praha       OKP6151 C  502090  16.00         
 10 Matoušková Marie         OOB TJ LIAZ Jablonec LJN5550 C    7742  18.00         
 11 Bradnová Věra            OK Chrastava         CHA5550 C    8162  20.00         
 12 Zlesáková Vlasta         OK Jilemnice         JIL5362 C 2096111  22.00         
 13 Jermanová Eva            OOB TJ Tatran Jablon TJN6150 C  425590  24.00         
 14 Zavadilová Naďa          OK Sparta Praha      SCP5450 C  336750  26.00         
 15 Wolkerová Dagmar         TJ Sokol Troja       TJP5250 C   51289  28.00         
 16 Kuncová Jiřina           OOB TJ Tatran Jablon TJN5752 C    8257  30.00         
 17 Jedličková Zdena         OK Jiskra Nový Bor   BOR6250 C    8423  32.00         
 18 Mrázová Pavla            KOB Dobřichovice     DCE5550 C    7868  34.00         
 19 Lusková Olga             OK Chrastava         CHA5650 C    8170  36.00         
 20 Tvrdková Eva             OOB TJ Turnov        TUR5151 C  303959  38.00         
 21 Filipová Dagmar          OK Slavia Hradec Krá SHK5651 C    9111  40.00         
 22 Vajcová Hana             OK Chrastava         CHA5651 C    8566  42.00         
 23 Kapounová Jitka          OK Doksy             DOK6050 C  886261  44.00         
 24 Hrabánková Ilona         SK Praga             PGP6250 C  232184  46.00         
 25 Konopáčová Jana          OOB TJ Turnov        TUR5650 C    8208  48.00         
 26 Fejlková Alice           OK Slavia Hradec Krá SHK5351 C    9107  50.00         
 27 Tihonová Jindra          KOB TRETRA Praha     TAP6253 C  232161  52.00         
 28 Malá Jitka               KOB Kamenický Šenov  KAS5451 C  682674  54.00         
 29 Nováková Jana            SK LOB Nová Paka     NPA5552 C 2060214  56.00         
 30 Janská Iva               TJ Lokomotiva Ingsta LBM5795 C  219280  58.00         
 31 Procházková Miluše       KOB Dobřichovice     DCE5450 C 1954721  60.00         
 32 Kadavá Eva               OK Chrastava         CHA5750 C    8171  62.00         
 33 Vakant                                                           64.00         
 
Startovka kategorie: D65         3.6km    0m 11k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Karmazínová Ivana        Slavia Liberec orien VLI5150 C   51216  93.00         
  2 Šaffková Zuzana          OK Chrastava         CHA5150 C 2070837  95.00         
  3 Pospíšilová Jana         KOB Děčín            LDC4451 C  232341  97.00         
  4 Kupcová Věroslava        Horizont klub Šumper HSU4850 C   51595  99.00         
  5 Omová Jana               OOB TJ Turnov        TUR5150 C 2025351 101.00         
  6 Dvořáková Ladislava      SK Praga             PGP4451 C   52096 103.00         
  7 Folprechtová Marie       OOB TJ Turnov        TUR4250 C    8212 105.00         
  8 Krausová Marie           TJ Loko Liberec      LLI4451 C   51214 107.00         
  9 Kašková Eva              OK Chrastava         CHA4650 C    8152 109.00         
 10 Haňkovská Jana           SK Praga             PGP4050 C   51698 111.00         
 11 Vakant                                                          113.00         
 
Startovka kategorie: H10         2.3km    0m 9k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Rohan Vilém              VSS Přírodověda Prah PVP0900 C   53124  55.00         
  2 Doucha Tomáš             TJ START Náchod      SNA0801 C    9616  57.00         
  3 Hyxa Jan                 Slavia Liberec orien VLI0702 C 4402224  59.00         
  4 Řehoř Hynek              OOB TJ Tatran Jablon TJN0700 C 2053559  61.00         
  5 Šálek Richard            OOB TJ Turnov        TUR0702 C 1403058  63.00         
  6 Ježek Martin             OK Lokomotiva Pardub LPU0701 C 2091558  65.00         
  7 Nožička Jan              OOB TJ Tatran Jablon TJN0809 C 2088176  67.00         
  8 Vilém Štěpán             Slavia Liberec orien VLI0902 C 4411246  69.00         
  9 Štembera Vítek           OOB TJ Tatran Jablon TJN0801 C  682376  71.00         
 10 Mertlík Vojtěch          OOB TJ Turnov        TUR0704 C 2108913  73.00         
 11 Horák Filip              OK 99 Hradec Králové PHK0701 C 2088727  75.00         
 12 Vanka Matouš             SK OK 24 Praha       OKP0701 C  253129  77.00         
 13 Riby Philip              OOB TJ Lokomotiva Te LTP0702 C  897359  79.00         
 14 Bukvic Kryštof           SOK TJ Turnov        TUV0802 C          81.00         
 15 Třešňák Matěj            OK Jilemnice         JIL0701 C  426380  83.00         
 16 Kunt Martin              OB T.J. Sokol Žamber ZAM0701 C 2102873  85.00         
 17 Veljačik Jonáš           OK Sparta Praha      SCP0800 C  336785  87.00         
 18 Kouřil Vojta             SOOB TJ Sokol Kralup KPY0700 C   52030  89.00         
 19 Rod Matyáš               USK Praha            VSP0803 C 2075699  91.00         
 20 Škorpil Marek            TJ Jiskra Hořice     HOR0900 C   52275  93.00         
 21 Šebelka Matěj            Slavia Liberec orien VLI0805 C 4402218  95.00         
 22 Horáček Jakub            OB Jenišovice        JEN0800 C 2060293  97.00         
 23 Zaňka Albert             OOB TJ Tatran Jablon TJN0803 C 2067312  99.00         
 24 Horáček Dominik          OB Jenišovice        JEN0804 C 2103239 101.00         
 25 Vakant                                                          103.00         
 
Startovka kategorie: H12         3.0km    0m 11k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Městka Václav            USK Praha            VSP0600 C  416121  77.00         
  2 Malý Antonín             OK Jilemnice         JIL0501 C   53225  79.00         
  3 Pachnik Jedrzej          TJ Stadion Nový Bor  STB0602 C 1396725  81.00         
  4 Sork Dominik             KOB TRETRA Praha     TAP0504 C 2092402  83.00         
  5 Dejnožka Martin          OOB TJ Tatran Jablon TJN0600 C 2035718  85.00         
  6 Nešpor Jiří              OOB Třebíč           TTR0502 C   52248  87.00         
  7 Mencl Josef              USK Praha            VSP0602 C 2021850  89.00         
  8 Rokos Marek              OOB TJ Tatran Jablon TJN0500 C 2049534  91.00         
  9 Matouš Marek             OB Jenišovice        JEN0602 C 2104596  93.00         
 10 Zrník Tomáš              SK Orientační sporty OSN0606 C    9579  95.00         
 11 Čechmánek Václav         VSS Přírodověda Prah PVP0600 C    8575  97.00         
 12 Horák Martin             USK Praha            VSP0601 C   51649  99.00         
 13 Kuc David                OK Sparta Praha      SCP0600 C 1007532 101.00         
 14 Štrait Vilém             USK Praha            VSP0701 B 2021829 103.00         
 15 Houžvička David          OOB TJ Turnov        TUR0501 C 4406051 105.00         
 16 Doucha Martin            TJ START Náchod      SNA0501 C    9636 107.00         
 17 Nejezchleb Vojtěch       OOB TJ Turnov        TUR0503 C 1403061 109.00         
 18 Bartaloš Matyáš          SK Praga             PGP0503 B 2084972 111.00         
 19 Sýkora Oliver            OOB TJ Tatran Jablon TJN0504 C 2073664 113.00         
 20 Šašek Martin             TJ Loko Liberec      LLI0501 C 2112779 115.00         
 21 Březina Karel            OK Chrastava         CHA0605 C 2059765 117.00         
 22 Hoetzel Hugo             OB Jenišovice        JEN0503 B 2060291 119.00         
 23 Bednařík Vilém           Slavia Liberec orien VLI0509 B 9201561 121.00         
 24 Milota Jakub             SK Kamenice          KAM0503 C 2099497 123.00         
 25 Vakant                                                          125.00         
 26 Vakant                                                          127.00         
 
Startovka kategorie: H14         4.6km    0m 14k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Ekert Tomáš              Slavia Liberec orien VLI0302 C 2078461  65.00         
  2 Jończy Jakub             (POL) MKS Jelenia Gó 88P0300   7200176  67.00         
  3 Ježek Vojtěch            OK Lokomotiva Pardub LPU0408 C 2096141  69.00         
  4 Bolehovský Daniel        USK Praha            VSP0508 B 2073716  71.00         
  5 Pachnik Stanislaw        TJ Stadion Nový Bor  STB0303 C 1396724  73.00         
  6 Mellan Jonáš             OOB TJ Turnov        TUR0308 C  888622  75.00         
  7 Vejražka David           SOOB TJ Sokol Kralup KPY0401 C 2087668  77.00         
  8 Waněk Hubert             OK Lokomotiva Pardub LPU0309 B 7200595  79.00         
  9 Malý Evžen ml.           OK Jilemnice         JIL0301 C   53224  81.00         
 10 Zabořil Ondřej           OB Jenišovice        JEN0401 B    7780  83.00         
 11 Hejna Hynek              TJ Loko Liberec      LLI0300 C  682626  85.00         
 12 Zaleski Jakub            (POL) MKS Jelenia Gó 88P0302   2076142  87.00         
 13 Kolář Šimon              OK Slavia Hradec Krá SHK0405 B 7200597  89.00         
 14 Staszak Tomasz           (POL) MKS Jelenia Gó 88P0400   2103947  91.00         
 15 Řehoř Vojta              OOB TJ Tatran Jablon TJN0303 C 2080823  93.00         
 16 Hejna Igor               USK Praha            VSP0407 C  411602  95.00         
 17 Bičík Štěpán             SOK TJ Turnov        TUV0405 C          97.00         
 18 Hejna Viktor             USK Praha            VSP0408 C  411604  99.00         
 19 Pavlík Matěj             KOB Chemopetrol Litv LIT0401 C    8112 101.00         
 20 Dejnožka Vojtěch         OOB TJ Tatran Jablon TJN0300 B 2027224 103.00         
 21 Kunt Stanislav           OB T.J. Sokol Žamber ZAM0401 C 2102818 105.00         
 22 Kuc Radim                OK Sparta Praha      SCP0400 B  682668 107.00         
 23 Tkáč Matěj               OOB TJ Tatran Jablon TJN0401 C 2027207 109.00         
 24 Černík Adam              OK Slavia Hradec Krá SHK0404 B 2073723 111.00         
 25 Mertlík Jakub            OOB TJ Turnov        TUR0307 C 2108912 113.00         
 26 Rak Tomáš                OK Slavia Hradec Krá SHK0400 B 2049527 115.00         
 27 Průša Josef              KrOB Rozmarýn Litomě DLT0401 C 2111711 117.00         
 28 Tichý Lubomír            OK Slavia Hradec Krá SHK0303 B 7206348 119.00         
 29 Sýkora Adam              OOB TJ Tatran Jablon TJN0203 C 2103735 121.00         
 30 Kodytek Adam             OK Slavia Hradec Krá SHK0402 B 2073745 123.00         
 31 Pokorný Jan              OOB TJ Tatran Jablon TJN0400 B 2056302 125.00         
 32 Bejvl Marek              SK Los Mělník        LME0400 B 2056261 127.00         
 33 Lesák Ondřej             OOB TJ Tatran Jablon TJN0306 C 2085591 129.00         
 34 Horák Pavel ml.          USK Praha            VSP0301 C  434600 131.00         
 35 Hnízdil Matěj            KOB Kamenický Šenov  KAS0301 C  682685 133.00         
 36 Kabát Martin             SK Praga             PGP0408 B 2099511 135.00         
 
Startovka kategorie: H21A       11.2km    0m 26k  Ranking:0.0000 * 1.00
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Francke Jan              OK Doksy             DOK8400 C  688312   1.00         
  2 Illner Vojtěch           Oddíl OB Kotlářka    DKP9600 C  899156   3.00         
  3 Škoda Jáchym             OOB TJ Lokomotiva Tr LTU8700 C 1420240   5.00         
  4 Janata Martin            Oddíl OB Kotlářka    DKP8306 R  888608   7.00         
  5 Prášil Ondřej            TJ Sportcentrum Jičí SJC8401 C 7207016   9.00         
  6 Vejstrk Daniel           OK Chrastava         CHA9105 C 2049588  11.00         
  7 Moravec Jakub            SK Kamenice          KAM9702 A 7201811  13.00         
  8 Zajíc Vítězslav          KOB TRETRA Praha     TAP8610 C  515469  15.00         
  9 Zikmund Zdeněk           TJ Sportcentrum Jičí SJC9703 A 2045221  17.00         
 10 Zrník Tomáš              SK Orientační sporty OSN7118 C 1398988  19.00         
 11 Kazda Adam               SK Žabovřesky Brno   ZBM9104 C  232343  21.00         
 12 Dlabaja Tomáš            OOB TJ Turnov        TUR8303 R  500850  23.00         
 13 Pachnik Wojciech         KOB Dobruška         DOB9101 C  504407  25.00         
 14 Čechlovský Jan           OK Chrastava         CHA9300 C    8200  27.00         
 15 Jirka Mikuláš            SK SKI-OB Šternberk  STE0000 A 7202871  29.00         
 16 Neumann Vojtěch          VSS Přírodověda Prah PVP9400 C 1403421  31.00         
 17 Kopec Tomáš              Slavia Liberec orien VLI8203 C   52641  33.00         
 18 Doucha Jiří              TJ START Náchod      SNA7105 C    9626  35.00         
 19 Henych Petr              Slavia Liberec orien VLI6001 C  515132  37.00         
 20 Wolf Daniel              OOB TJ Turnov        TUR9100 C 8086808  39.00         
 21 Pospíšil Ondřej          Oddíl OB Kotlářka    DKP8717 C 7202874  41.00         
 22 Holas Ondřej             OOB TJ Turnov        TUR8501 C  515048  43.00         
 23 Svoboda Honza            SK SNS Smržovka      SMR7901 C  995876  45.00         
 24 Matějů Luboš             SK Praga             PGP7601 C  682623  47.00         
 25 Luštický Martin          OOB TJ Turnov        TUR8700 C 7092626  49.00         
 26 Švihovský Jaromír        TJ Sportcentrum Jičí SJC8005 C 7654324  51.00         
 27 Kohl Ondřej              SOOB TJ Sokol Kralup KPY8600 C  301370  53.00         
 28 Thoř Tomáš               OOB TJ Turnov        TUR9904 A 7201809  55.00         
 29 Kettner Lukáš            SK Kamenice          KAM9403 R  887640  57.00         
 30 Beran Jaroslav           Slovan Praha         UVP8800 C 2099488  59.00         
 31 Procházka Jan            SK Praga             PGP8206 C  886265  61.00         
 32 Karatsiolis Kryštof      OOB TJ Turnov        TUR9901 B  888618  63.00         
 33 Novotný Jiří             SKOB Zlín            TZL8001 C  515192  65.00         
 34 Klaška Pavel             Oddíl OB Kotlářka    DKP9301 C 1700077  67.00         
 35 Kobr Tomáš               OOB TJ Tatran Jablon TJN8901 C 1969696  69.00         
 36 Habán Ivo                Slavia Liberec orien VLI7707 C   53226  71.00         
 37 Kala Matěj               SK Haná orienteering OOL8901 C 7260029  73.00         
 38 Makovský Jakub           KOB TRETRA Praha     TAP8511 C 7778511  75.00         
 39 Janovský Tomáš           SK Praga             PGP6401 C  515464  77.00         
 40 Beneš Jan                TJ Sportcentrum Jičí SJC8703 C  886513  79.00         
 41 Vakant                                                           81.00         
 42 Vakant                                                           83.00         
 43 Veselý Jakub             SK Praga             PGP9503 C 7209346  85.00         
 44 Ondráček Radim           VŠTJ Ekonom Praha    EKP7414 C 2045232  87.00         
 
Startovka kategorie: H21B        8.5km    0m 16k  Ranking:0.0000 * 1.00
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Vrabec Ondřej            OK Sparta Praha      SCP8303 C   51558   0.00         
  2 Petr Jan                 OOB TJ Tatran Jablon TJN8200 C 2800222   2.00         
  3 Klomínský Václav         SOOB TJ Sokol Kralup KPY8700 C 2059735   4.00         
  4 Hradecký Jaroslav        OK Doksy             DOK6300 C  886258   6.00         
  5 Přinda Lukáš             Slavia Liberec orien VLI7701 C    8300   8.00         
  6 Polák Vlastimil          OOS TJ Spartak Vrchl VRL7702 C 2096239  10.00         
  7 Kadavý Petr              OK Chrastava         CHA7800 C    8188  12.00         
  8 Novák Jiří               SK LOB Nová Paka     NPA7502 C  682098  14.00         
  9 Leštínský Tomáš          KOB Dobruška         DOB7801 C 2027232  16.00         
 10 Novák Libor              SK OK 24 Praha       OKP6504 C   51680  18.00         
 11 Galbavý Matěj            OK Chrastava         CHA0000 B 2059764  20.00         
 12 Filičko Marek            OK Lokomotiva Pardub LPU7102 C  301168  22.00         
 13 Antoš Filip              SK LOB Nová Paka     NPA8001 C    9698  24.00         
 14 Koucký Martin            VŠTJ Ekonom Praha    EKP9700 C 2032158  26.00         
 15 Uhlíř Marek              SK Praga             PGP9405 C  331157  28.00         
 16 Koč Zdeněk               SK Meteor Kačerov Pr MKP4700 C   51706  30.00         
 17 Držka Štěpán             OK Lokomotiva Pardub LPU7604 C 7209354  32.00         
 18 Lederer Pavel            OK Doksy             DOK6600 C 7150266  34.00         
 19 Černý Vojtěch            OK Jilemnice         JIL9006 C    9091  36.00         
 20 Lohr Ivo                 OK Sparta Praha      SCP6801 C  442853  38.00         
 21 Kurfürst Pavel           VŠTJ Stavební fakult FSP7400 C  207827  40.00         
 22 Čermák Radek             SK Praga             PGP6405 C 1413333  42.00         
 23 Illner Jakub             Oddíl OB Kotlářka    DKP6601 C  515448  44.00         
 24 Souček Tomáš             OK Slavia Hradec Krá SHK8200 C 7203456  46.00         
 25 Škvor Ota                SK Kamenice          KAM9900 A  981828  48.00         
 26 Hanák Jan                SKOB Slaný           SLA8002 C 9201329  50.00         
 27 Ramba Jiří               Oddíl OB Kotlářka    DKP8606 C  231951  52.00         
 28 Švadlena Pavel           K.O.B. Choceň        CHC7502 C 2011854  54.00         
 29 Křenek Tomáš             TJ Loko Liberec      LLI8300 C 1409872  56.00         
 30 Jíra Tomáš               SK Kamenice          KAM9802 A 9005139  58.00         
 31 Klusák Martin            Oddíl OB Kotlářka    DKP8704 C    8557  60.00         
 32 Veselý Marek             OK Chrastava         CHA8201 C    8066  62.00         
 33 Synek Antonín            OK Doksy             DOK7800 C 7200371  64.00         
 34 Tomalík Ondřej           OK Slavia Hradec Krá SHK8904 C 1404034  66.00         
 35 Špicar Petr              TJ Sportcentrum Jičí SJC8801 C 7106922  68.00         
 36 Neumann Tomáš            VSS Přírodověda Prah PVP8900 C  331313  70.00         
 37 Palfi Štefan             Akademik TU Košice   84S8900   4616800  72.00         
 38 Beneš Miroslav           SK Praga             PGP8108 C 7203451  74.00         
 39 Lehár Adam               OK Lokomotiva Pardub LPU9114 C 2088721  76.00         
 40 Ždimera Jan              SK Praga             PGP9903 B  336710  78.00         
 41 Žáček Martin             VŠTJ Stavební fakult FSP6803 C 1396842  80.00         
 42 Balogh Jan               OOB TJ Tatran Jablon TJN7500 C 2032176  82.00         
 43 Bek Jiří                 OK Chrastava         CHA0103 B  436431  84.00         
 44 Randík Jan               SOBSA                SOB8703 C   53643  86.00         
 45 Bartaloš Tomáš           SK Praga             PGP8010 C 2084951  88.00         
 46 Novák Libor              SK OK 24 Praha       OKP9100 C  426348  90.00         
 47 Kavalír Jáchym           OK 99 Hradec Králové PHK9901 A 7202866  92.00         
 48 Vávra Jaroslav           OK Lokomotiva Pardub LPU7308 C 7203457  94.00         
 49 Švadlena Michal          K.O.B. Choceň        CHC0101 A 9990101  96.00         
 50 Synek Antonín            OK Doksy             DOK0001 A 2053518  98.00         
 51 Hájek Kryštof            OOB TJ Turnov        TUR0212 B 9102562 100.00         
 52 Krejsa Martin            OOB SK Chrast        CHT9001 C   52161 102.00         
 53 Vrabec Tomáš             OK Sparta Praha      SCP8700 C  232028 104.00         
 54 Klaška Pavel             Oddíl OB Kotlářka    DKP6500 C    8650 106.00         
 55 Pavlík Libor             KOB Chemopetrol Litv LIT7605 C    8124 108.00         
 56 Šesták Marek             Slavia Liberec orien VLI7403 C 2058471 110.00         
 57 Synek Petr               OK Doksy             DOK0200 A 2053519 112.00         
 58 Šabatka Petr             OK Lokomotiva Pardub LPU8106 C    9269 114.00         
 59 Nehasil David            OK Jiskra Nový Bor   BOR7713 C  995805 116.00         
 60 Koldinský Jan            SOOB TJ Sokol Kralup KPY8506 C 7207361 118.00         
 61 Matějka Zbyněk           Oddíl OB Kotlářka    DKP8403 C 2087646 120.00         
 62 Pašek František          SK Kamenice          KAM7600 C  523000 122.00         
 63 Hrouda Martin            VŠTJ Stavební fakult FSP7612 C  232957 124.00         
 64 Novák Ivo                SK OK 24 Praha       OKP6200 C   51679 126.00         
 65 Kalina Miroslav          SPORTICUS team       SPC8211 C 7201206 128.00         
 66 Koucký Roman             VŠTJ Ekonom Praha    EKP6301 C 2035738 130.00         
 67 Vakant                                                          132.00         
 68 Vakant                                                          134.00         
 
Startovka kategorie: H21C        6.0km    0m 16k  Ranking:0.0000 * 1.00
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Lukavec Petr             SK SNS Smržovka      SMR7800 C 7204495   0.00         
  2 Kameník Jan              SOOB TJ Sokol Kralup KPY7900 C 2091547   2.00         
  3 Bartoň Jaroslav          SK Praga             PGP8708 C 2800298   4.00         
  4 Mokrý Pavel              Slavia Liberec orien VLI7501 C 2058479   6.00         
  5 Izák Pavel               SK Los Mělník        LME7102 C 2061860   8.00         
  6 Tesař Jan                OK Sparta Praha      SCP8501 C 1400437  10.00         
  7 Harazin Martin           Slavia Liberec orien VLI7400 C  899176  12.00         
  8 Vokurka Jan              OOB TJ Tatran Jablon TJN7501 C  253145  14.00         
  9 Hájek Jan                OB Jenišovice        JEN9703 C  411526  16.00         
 10 Bolehovský Michal        USK Praha            VSP0202 B  601169  18.00         
 11 Buk Petr                 SKOB Roudnice nad La ROU0001 A 2075666  20.00         
 12 Kautský Jiří             NNN                  9BC8200   7260018  22.00         
 13 Buk Michal               SKOB Roudnice nad La ROU9601 C 2075669  24.00         
 14 Kadečka Adam             OB Jenišovice        JEN9601 C 2085627  26.00         
 15 Bernášek Jiří            TJ Stadion Nový Bor  STB8101 C  682354  28.00         
 16 Trávníček Tomáš          Slavia Liberec orien VLI8202 C    8275  30.00         
 17 Červinka Jaroslav        SK OK 24 Praha       OKP9000 C  303935  32.00         
 18 Zahradník Jakub          TJ Sportcentrum Jičí SJC8604 C 7207701  34.00         
 19 Bílý Jakub               OOB TJ Lokomotiva Te LTP0104 A 7200331  36.00         
 20 Hopanyuk Anatoliy        Oddíl OB Kotlářka    DKP7900 C  682700  38.00         
 21 Zámečník ml. Pavel       Zámečníci            3VX9600   7300189  40.00         
 22 Kubíček Zdeněk           OK Mnichovo Hradiště 5BC7200     51811  42.00         
 23 Vejražka Jiří            SOOB TJ Sokol Kralup KPY7400 C 2091563  44.00         
 24 Buk Jiří                 SKOB Roudnice nad La ROU6901 C 2031369  46.00         
 25 Staszak Wiktor           (POL) MKS Jelenia Gó 88P9802   2090687  48.00         
 26 Lepšík Petr              TJ Sportcentrum Jičí SJC8203 C  515133  50.00         
 27 Zimoń Paweł              (POL) MKS Jelenia Gó 88P8951    889678  52.00         
 28 Štembera Jan             OOB TJ Tatran Jablon TJN7513 C 7300183  54.00         
 29 Zlesák Ondřej            OK Jilemnice         JIL7601 C    9067  56.00         
 30 Čtrnáct Jiří             SK Praga             PGP7603 C 2045241  58.00         
 31 Růta Matyáš              OOB TJ Tatran Jablon TJN0102 B 2032159  60.00         
 32 Dzioba Mateusz           (POL) MKS Jelenia Gó 88P9500   9101295  62.00         
 33 Hájek Vojtěch            OOB TJ Tatran Jablon TJN9502 C  896978  64.00         
 34 Zalaba Tomáš             TJ Sportcentrum Jičí SJC0101 A 7839783  66.00         
 35 Škvor Martin             SK Kamenice          KAM6700 C   52267  68.00         
 36 Jeřábek Petr             OK Jiskra Nový Bor   BOR7105 C    8439  70.00         
 37 Liška Petr               SOOB TJ Sokol Kralup KPY8601 C 7207705  72.00         
 38 Sloma Grzegorz           TJ Stadion Nový Bor  STB0103 C 2016464  74.00         
 39 Tichý Radomír            OK Slavia Hradec Krá SHK0000 A 7300181  76.00         
 40 Kočvara Oldřich          OB Jenišovice        JEN9705 C    7786  78.00         
 41 Andrš Petr               OB T.J. Sokol Žamber ZAM8401 C 2083373  80.00         
 42 Urbaník Robert           Slavia Liberec orien VLI7002      8292  82.00         
 43 Horák Jan                KOB Děčín            LDC9800   7404404  84.00         
 44 Mencl Jan                OB Jenišovice        JEN0201 C 2108873  86.00         
 45 Cupák Jiří               OOS TJ Spartak Vrchl VRL7201 C    8972  88.00         
 46 Procházka Vít            SOOB TJ Sokol Kralup KPY8000 C 2067930  90.00         
 47 Drábek Vojtěch           OOB Třebíč           TTR0103 C 2092400  92.00         
 48 Pawłowicz Bruno          (POL) MKS Jelenia Gó 88P0000   2053617  94.00         
 49 Beran Pavel              SKOB Zlín            TZL7920 C   52220  96.00         
 50 Janata Pavel             OOB TJ Tatran Jablon TJN8400 C 7200343  98.00         
 51 Moravec Jan              OB T.J. Sokol Žamber ZAM0205 C 8629818 100.00         
 52 Posselt Martin           OOB TJ Tatran Jablon TJN9501 C 9102087 102.00         
 53 Kárník Jan               OK Lokomotiva Pardub LPU7811 C  920672 104.00         
 54 Dejnožka Jiří            OOB TJ Tatran Jablon TJN7503 C 2027225 106.00         
 55 Bejvl Jakub              SK Los Mělník        LME7100 C 2060271 108.00         
 56 Jirka Matyáš             KOB ZPV Prostějov    ZPV0201 C  206496 110.00         
 57 Nešpor Jan               OOB Třebíč           TTR0101 B 7300192 112.00         
 58 Zalewski Bartłomiej      (POL) MKS Jelenia Gó 88P0103   2090692 114.00         
 59 Zámečník Pavel           Zámečníci            3VX7200   2801012 116.00         
 60 Riby Thomas              OOB TJ Lokomotiva Te LTP0202 C  897367 118.00         
 61 Blahuta Marek            VŠSK MFF UK Praha    MFP7301 C  897349 120.00         
 62 Farář Jaroslav           OOS TJ Spartak Vrchl VRL5002 C 2096242 122.00         
 63 Řezáč Pavel              Slavia Liberec orien VLI6900 C  301152 124.00         
 64 Škvor Adam               SK Kamenice          KAM0202 A  425596 126.00         
 65 Romaniuk Vojtěch         OOB TJ Tatran Jablon TJN0205 C 2070856 128.00         
 66 Neumann Jindřich         VSS Přírodověda Prah PVP9900 C  336081 130.00         
 67 Khel Richard             OK Sparta Praha      SCP7500 C 7202899 132.00         
 68 Sedlák Radek             SOS Mamuti z Lipovky LIP7500 C 8629812 134.00         
 69 Buk Jindřich             SKOB Roudnice nad La ROU9303 C 1602625 136.00         
 70 Kohl Jiří                SOOB TJ Sokol Kralup KPY6201 C  301391 138.00         
 71 Beránek Petr             OK Jiskra Nový Bor   BOR6701 C    8524 140.00         
 72 Buk Ondřej               SKOB Roudnice nad La ROU0102 C 2031368 142.00         
 73 Bednařík Aleš            Slavia Liberec orien VLI7309 C 2049578 144.00         
 74 Albl Miloslav            SK Los Mělník        LME7600 C  420455 146.00         
 75 Pitra Martin             OOB SK Chrast        CHT9204 C 7206543 148.00         
 76 Vakant                                                          150.00         
 77 Vakant                                                          152.00         
 78 Vakant                                                          154.00         
 
Startovka kategorie: H35         8.0km    0m 19k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Poloprutský Tomáš        Slavia Liberec orien VLI6205 C   51227   1.00         
  2 Műller Kamil             OOB SK Týniště nad O TYN7500 C 2049538   3.00         
  3 Ježek Vladimír           OK Lokomotiva Pardub LPU7311 C 2070817   5.00         
  4 Kočárek Michal           OK Chrastava         CHA7400 C    4445   7.00         
  5 Lán Filip                OK Slavia Hradec Krá SHK8003 C 2049544   9.00         
  6 Rada Pavel               KOB Moira Brno       ABM7401 C    8004  11.00         
  7 Šklíba Jan               SOOB Spartak Rychnov SRK7501 C 7204489  13.00         
  8 Žitný Tomáš              SKOB Sig-Mat Mladá B SMB6401 C   49971  15.00         
  9 Koťátko Zdeněk           TJ Sportcentrum Jičí SJC7701 C  500264  17.00         
 10 Dubec Pavel              OK Sparta Praha      SCP8003 C 7260025  19.00         
 11 Kadečka Jakub            OB Jenišovice        JEN7901 C 2085628  21.00         
 12 Gálus Igor               KOB Děčín            LDC7302 C 7400074  23.00         
 13 Tomanica Vojtěch         OK Chrastava         CHA7601 C 2070857  25.00         
 14 Lisý Ondřej              Slavia Liberec orien VLI7100 C   52179  27.00         
 15 Slovák Miroslav          OK Slavia Hradec Krá SHK7704 C 9101117  29.00         
 16 Kolář Viktor             TJ Jiskra Hořice     HOR7300 C 2049537  31.00         
 17 Kolář Tomáš              SKOB Slaný           SLA7103 C  887615  33.00         
 18 Slavíček Petr            Fóglíci              9FX7500   4616796  35.00         
 19 Gregor Martin            SK OB Chotěboř       CTB7701 C  887165  37.00         
 20 Tihon Michal             OK 99 Hradec Králové PHK7905 C 2078454  39.00         
 21 Šístek Daniel            OK Sparta Praha      SCP7507 C 1406141  41.00         
 22 Máca Petr                Cirkus Čakovice      81C8000   1416364  43.00         
 23 Kučerka Jan              KOB Chemopetrol Litv LIT8002 C 1418761  45.00         
 24 Žemla Tomáš              SK Kamenice          KAM7105 C   51565  47.00         
 25 Peteráč Zdeněk           Slavia Liberec orien VLI7802 C 2080914  49.00         
 26 Boudný Jan               OK Sparta Praha      SCP7417 C   51773  51.00         
 27 Ekert Vladimír           Slavia Liberec orien VLI7600 C 2058477  53.00         
 28 Vilém Stanislav          Slavia Liberec orien VLI7703 C 2080992  55.00         
 29 Zuzánek Zdeněk           OOB TJ Tatran Jablon TJN5901 C    8255  57.00         
 30 Kučera Martin            OOB TJ Lokomotiva Te LTP6500 C  232901  59.00         
 31 Milota Jan               SK Kamenice          KAM7200 C  682629  61.00         
 32 Šašek Luděk              SOBSA                SOB6901 C    4189  63.00         
 33 Březina Jan              OK Chrastava         CHA7604 C 2095960  65.00         
 34 Kunt Stanislav           OB T.J. Sokol Žamber ZAM7401 C 2800295  67.00         
 35 Štěpán Petr              KOB Děčín            LDC7301 C 7007007  69.00         
 36 Ledinský Martin          Oddíl OB Kotlářka    DKP7901 C 2087675  71.00         
 37 Choutka Jaroslav         SOBSA                SOB6301 C 1396839  73.00         
 38 Vakant                                                           75.00         
 
Startovka kategorie: H45         7.0km    0m 19k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Müller Jan               TJ Sokol Hostivice   HCE6800 C 7208085  76.00         
  2 Jeřábek Luboš            Oddíl OS SK Prostějo JPV6112 C 2092403  78.00         
  3 Strnad Pavel             TJ Sokol Hostivice   HCE7100 C 4616798  80.00         
  4 Aster Vladimír           SKOB Slaný           SLA6500 C 2045227  82.00         
  5 Podivínský Tomáš         OK Sparta Praha      SCP7201 C   51557  84.00         
  6 Maleček Vít              SK Praga             PGP6801 C 2067268  86.00         
  7 Nehasil Vladislav        KOB Děčín            LDC7101 C 7111213  88.00         
  8 Hejna Stanislav          TJ Loko Liberec      LLI6900 C  682678  90.00         
  9 Bílý Petr                OOB TJ Lokomotiva Te LTP6805 C   51279  92.00         
 10 Mrkvička Jiří            OOB TJ Tatran Jablon TJN7101 C 2020748  94.00         
 11 Horák Martin             KOB Děčín            LDC7100 C 7000004  96.00         
 12 Teplý Jiří               OK Slavia Hradec Krá SHK6401 C    9123  98.00         
 13 Sucharda Jiří            OK Jiskra Nový Bor   BOR5802 C   51542 100.00         
 14 Kettner Pavel            TJ Sokol Hostivice   HCE5900 C  515105 102.00         
 15 Waldhauser Martin        OK Jiskra Nový Bor   BOR7106 C    8408 104.00         
 16 Adamovský Michal         OOB SK Týniště nad O TYN7200 C    9852 106.00         
 17 Reichl Michal            SK Meteor Kačerov Pr MKP6402 C   51701 108.00         
 18 sykorka ivan             Akademik TU Košice   84S7200   4622374 110.00         
 19 Žucha Jiří               OOB TJ Tatran Jablon TJN6603 C 2017687 112.00         
 20 Smutný Martin            SOK TJ Turnov        TUV6303 C    5789 114.00         
 21 Drábek Petr              OOB Třebíč           TTR6701 C 2801047 116.00         
 22 Würz Jiří                OOB TJ Lokomotiva Te LTP6502 C 7204992 118.00         
 23 Hovorka Ladislav         KOB Děčín            LDC6802 C  303922 120.00         
 24 Suk Jiří                 VŠSK MFF UK Praha    MFP6401 C  515016 122.00         
 25 Müller Robert            POT                  3XX6900    553456 124.00         
 26 Rydl Jiří                OOB TJ Tatran Jablon TJN7000 C 2096117 126.00         
 27 Doubek Petr              SKOB Slaný           SLA7000 C  426378 128.00         
 28 Vydra Ivan               OK Chrastava         CHA6600 C    8185 130.00         
 29 Bruner Luboš             OOB TJ Lokomotiva Te LTP6501 C  682114 132.00         
 30 Hnízdil Jan              KOB Kamenický Šenov  KAS7100 C 7300172 134.00         
 31 Kubec Martin             KOB Dobruška         DOB7002 C 1400420 136.00         
 32 Danko Tomáš              OK Chrastava         CHA7200 C  436410 138.00         
 33 Veljačik Pavel           OK Sparta Praha      SCP6200 C 2800319 140.00         
 34 Pavel Petr               OOB TJ Lokomotiva Te LTP6806 C 7200337 142.00         
 35 Apeltauer Milan          OK Sparta Praha      SCP6802 C 2102546 144.00         
 36 Kovář Boris              OOB TJ Lokomotiva Te LTP6710 C  899153 146.00         
 37 Tomandl Jan              NOK HoRa             5IX7001   2090861 148.00         
 38 Kabát Jan                VŠTJ Ekonom Praha    EKP6912 C  886298 150.00         
 39 Pachnik Dariusz          TJ Stadion Nový Bor  STB6901 C  504408 152.00         
 40 Karmazín Pavel           TJ Lokomotiva Beroun LBE6800 C   52975 154.00         
 41 Nešpor Jan               OOB Třebíč           TTR6101 C  995847 156.00         
 42 Eichler Petr             KOB Kamenický Šenov  KAS6900 C  682631 158.00         
 43 Myslivec Tomáš           OK Slavia Hradec Krá SHK7002 C    9127 160.00         
 44 Posselt Martin           OOB TJ Tatran Jablon TJN6802 C  232256 162.00         
 45 Vanka Petr               SK OK 24 Praha       OKP6801 C 7207352 164.00         
 46 Rohan Pavel              VSS Přírodověda Prah PVP6700 C  232342 166.00         
 47 Chum Jaroslav            OOB Slavia Praha     SLP6601 C   51613 168.00         
 48 Souček Karel             OK Slavia Hradec Krá SHK6601 C  553452 170.00         
 49 Řehoř Jiří               OOB TJ Tatran Jablon TJN7004 C 2059729 172.00         
 50 Vakant                                                          174.00         
 
Startovka kategorie: H55         5.5km    0m 15k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Vydra Pavel              OK RECO Sport        PEN6200 C   49998  90.00         
  2 Kudrnáč Martin           TJ Sokol Hostivice   HCE5901 C  301371  92.00         
  3 Škorpil Martin           TJ Jiskra Hořice     HOR5700 C 2011900  94.00         
  4 Vávra Petr               StillAliveCZ         7VX5400   4616795  96.00         
  5 Šubrt Jiří               Tempo Praha          TEP6100 C    7986  98.00         
  6 Vlk Josef                KOB Děčín            LDC5801 C 7700058 100.00         
  7 Jedlička Miroslav        OB Jenišovice        JEN5301 C  336709 102.00         
  8 Zákostelecký František   SOBSA                SOB5501 C 7207854 104.00         
  9 Karel Miloš              OK Jilemnice         JIL6004 C  682091 106.00         
 10 Kovář Karel              OOB TJ Lokomotiva Te LTP6102 C 7205033 108.00         
 11 Novotný Miroslav         OK Lokomotiva Pardub LPU5905 C  301183 110.00         
 12 Paukert Milan            TJ Sokol Troja       TJP5000 C   51329 112.00         
 13 Fiala Zdeněk             KOB TRETRA Praha     TAP5501 C  232177 114.00         
 14 Ludvík Petr              TJ Stadion Nový Bor  STB5701 C  682361 116.00         
 15 Pospíšil Jaromír         KOB Děčín            LDC5301 C 7410753 118.00         
 16 Novotný Otakar           OOB TJ Tatran Jablon TJN5604 C    8260 120.00         
 17 Běhoun Pavel             OK 99 Hradec Králové PHK5701 C 2102525 122.00         
 18 Kunc Radovan             OOB TJ Tatran Jablon TJN5549 C    8249 124.00         
 19 Borovička Milan          VŠTJ Stavební fakult FSP6104 C  515097 126.00         
 20 Hořínek Jaroslav         USK Praha            VSP5000 C   51643 128.00         
 21 Kraus Ota                TJ Sokol Troja       TJP5700 C   53514 130.00         
 22 Klimpl Petr              OK Lokomotiva Pardub LPU5401 C  301633 132.00         
 23 Jirka Jiří               KOB ZPV Prostějov    ZPV5501 C  301599 134.00         
 24 Filip Aleš               OK Slavia Hradec Krá SHK5501 C 2058468 136.00         
 25 Beneš Josef              TJ Sportcentrum Jičí SJC5801 C    9907 138.00         
 26 Šámal Václav             SK OK 24 Praha       OKP5600 C  436401 140.00         
 27 Horák Petr               OOB TJ Tatran Jablon TJN5602 C 2056301 142.00         
 28 Kukla Jan                TJ Sokol Troja       TJP5600 C   51327 144.00         
 29 Pavlů Jaroslav           KOB Dobřichovice     DCE6100 C  232041 146.00         
 30 Kavka Jiří               OK Sparta Praha      SCP5900 C  682630 148.00         
 31 Červinka Jaroslav        SK OK 24 Praha       OKP5803 C   53558 150.00         
 32 Jahn Pavel               OK Sparta Praha      SCP5500 C  682101 152.00         
 33 Konopáč Jiří             OOB TJ Turnov        TUR5803 C    8220 154.00         
 34 Hrobař Rudolf            SOOB Spartak Rychnov SRK4702 C    9798 156.00         
 35 Pavlík Milan             OK Chrastava         CHA5400 C   51231 158.00         
 36 Dikoš Pavel              OK Jiskra Nový Bor   BOR6003 C   50000 160.00         
 37 Erlebach Josef           OK Jilemnice         JIL5201 C    9774 162.00         
 38 Böhm Karel               OOB TJ Tatran Jablon TJN5101 C  416833 164.00         
 39 Hrabánek David           SK Praga             PGP6003 C  303940 166.00         
 40 Tihon Jaroslav           KOB TRETRA Praha     TAP6102 C  515440 168.00         
 41 Kaška Rudolf             OK Chrastava         CHA5500 C 2080917 170.00         
 42 Hošek Ladislav           OK Sparta Praha      SCP6001 C 1413715 172.00         
 43 Jaroš Vladimír           KOB Dobřichovice     DCE5400 C   51973 174.00         
 44 Šikola Alexej            OOB TJ LIAZ Jablonec LJN5301 C  446348 176.00         
 45 Šváb Jan                 USK Praha            VSP5801 C  886277 178.00         
 46 Fejlek Vojtěch           OK Slavia Hradec Krá SHK5202 C    9104 180.00         
 47 Koč Lumír                SK Meteor Kačerov Pr MKP5401 C  336747 182.00         
 48 Zeman Jaroslav           OK Jihlava           SJI5901 C   52337 184.00         
 49 Švarc Jiří               OOB TJ Turnov        TUR6204 C  682108 186.00         
 50 Machálek Miloslav        Slavia Liberec orien VLI5701 C   49997 188.00         
 51 Jaromír Širůček          OK Slavia Hradec Krá SHK6200   2085650 190.00         
 52 Vakant                                                          192.00         
 
Startovka kategorie: H65         4.4km    0m 14k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Matoušek Luboš           OOB TJ LIAZ Jablonec LJN4700 C    7741  70.00         
  2 Přinda Oldřich           Slavia Liberec orien VLI5101 C 1302773  72.00         
  3 Buriánek Jaromír         OK Sparta Praha      SCP4700 C 7206545  74.00         
  4 Hlaváč Jaroslav          SKOB Sig-Mat Mladá B SMB4801 C    7718  76.00         
  5 Bárta Miroslav           OB Jenišovice        JEN5201 C    7778  78.00         
  6 Jakubec Jindřich         OOB TJ Turnov        TUR4801 C   51816  80.00         
  7 Knap Jan                 OK Lokomotiva Pardub LPU5101 C   51105  82.00         
  8 Novák Karel              SK LOB Nová Paka     NPA5001 C 2060215  84.00         
  9 Valášek Josef            OK Sparta Praha      SCP4501 C 2084946  86.00         
 10 Hudský Vlastimil         OOB TJ Turnov        TUR5100 C    8214  88.00         
 11 Novák Miloš              OK Sparta Praha      SCP4600 C   52299  90.00         
 12 Novotný Petr             OK 99 Hradec Králové PHK3802 C    9422  92.00         
 13 Blecha Ladislav          KOS Třešť            TRT5100 C   51989  94.00         
 14 Folprecht Eduard         OOB TJ Turnov        TUR4301 C   51815  96.00         
 15 Bednařík Libor           Slavia Liberec orien VLI5200 C    8296  98.00         
 16 Havlík Jaroslav          TJ Sportcentrum Jičí SJC3601 C 9005225 100.00         
 17 Richtr Jiří              OB Jenišovice        JEN5001 C    7777 102.00         
 18 Smetana Radim            OK Chrastava         CHA4700 C    8153 104.00         
 19 Kraus Jan                TJ Loko Liberec      LLI4501 C   51213 106.00         
 20 Karmazín Petr            Slavia Liberec orien VLI4901 C  361986 108.00         
 21 Semorád Miloš            OK Sparta Praha      SCP3300 C   49404 110.00         
 22 Nosál Stanislav          TJ Lokomotiva Beroun LBE4600 C    8805 112.00         
 23 Čadil Jan                VŠTJ Stavební fakult FSP4300 C   53267 114.00         
 24 Farář Václav             OK Lokomotiva Pardub LPU5201 C    9260 116.00         
 25 Gřunděl Ivan             SJH Jindřichův Hrade SJH4201 C 9200531 118.00         
 26 Pospíšil Jaromír         UNITOP SKP Žďár nad  PZR4417 C   51994 120.00         
 27 Lusk Karel               OK Chrastava         CHA5002 C    8160 122.00         
 28 Zlesák Zdeněk            OK Jilemnice         JIL4701 C    9066 124.00         
 29 Bogulak Adam             (POL) MKS Jelenia Gó 88P4800   2053630 126.00         
 30 Picek Jan                OOB TJ Tatran Jablon TJN4000 C  434577 128.00         
 31 Attl Vladimír            SK Praga             PGP3800 C  682666 130.00         
 32 Lukavec Míla             OOB TJ Tatran Jablon TJN4901 C 2060202 132.00         
 33 Kadavý Zdeněk            OK Chrastava         CHA4901 C    8155 134.00         
 34 Procházka Zdenko         Oddíl OB Kotlářka    DKP4300 C   51800 136.00         
 35 Petrželka Pavel          OOB TJ Tatran Jablon TJN3800 C   52900 138.00         
 36 Rakovec Miloš            OK Sparta Praha      SCP4500 C  443066 140.00         
 37 Vakant                                                          142.00         
 
Startovka kategorie: HDR         1.8km    0m 7k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Beran Matouš             SKOB Zlín            TZL1301 C                        
  2 Šestáková Johana         Slavia Liberec orien VLI0853 C 4402234                
  3 Andrea Honsová           SK SNS Smržovka      SMR                              
  4 Krč Tobias               SG Zittau Süd        1VD0900    300904                
  5 Hančová Karolína         OOS TJ Spartak Vrchl VRL0952 C    9246                
  6 Albl Matouš              SK Los Mělník        LME1111 C                        
  7 Průšová Hana             KrOB Rozmarýn Litomě DLT7451 C                        
  8 Kučerková Adéla          TJ Stadion Nový Bor  STB1450 C    8118                
  9 Houžvičková Kateřina     OOB TJ Turnov        TUR0952 C 4406052                
 10 Krejzová Jana            OOB TJ Turnov        TUR0950 C 4406056                
 11 Matějka Václav           Oddíl OB Kotlářka    DKP1300 C                        
 12 Lankaš Antonín           OK Chrastava         CHA1200      8167                
 13 Jelínková Eva            OK 99 Hradec Králové PHK0953 C                        
 14 Müllerová Kateřina       OOB SK Týniště nad O TYN0750 C 2060239                
 15 Jelínek František        OK 99 Hradec Králové PHK0900 C                        
 16 Chumová Adéla            OOB Slavia Praha     SLP0950 C   51287                
 17 Chumová Lada             OOB Slavia Praha     SLP1250 C  301528                
 18 Štryncl Vilém            Jizerky              92X0800   4402220                
 19 Mácová Barbora           Cirkus Čakovice      81C1050                          
 20 Bartalošová Ada          SK Praga             PGP1050 C 2085003                
 21 Janata Matěj             Oddíl OB Kotlářka    DKP1111 C    8277                
 22 Kubec Adam               KOB Dobruška         DOB0900 C    7259                
 23 Válková Karolína         SOK TJ Turnov        TUV0951 C                        
 24 Lazar Matyáš             SOK TJ Turnov        TUV1000                          
 25 Andrade Telmo            OK Vršovice          24C7400    308380                
 26 Müller František         TJ Sokol Hostivice   HCE0801 C 1413898                
 27 Podlipný Filip           SK LOB Nová Paka     NPA1202 C 2082905                
 28 Skácel Jan               Slavia Liberec orien VLI0901 C 4402226                
 29 Müller Karel             TJ Sokol Hostivice   HCE1000 C  232490                
 30 Zahradník Václav         TJ Sportcentrum Jičí SJC1200 C 2102799                
 31 Kárník Štěpán            OK Lokomotiva Pardub LPU1002 C 2049542                
 32 Horáková Eliška          Horáková             2UX1150   2099496                
 33 Držka Filip              OK Lokomotiva Pardub LPU0901 C    9324                
 34 Rodová Anežka            USK Praha            VSP1152 C 2081382                
 35 Neuerová Eliška          OK Dobříš            DOR1051 C 2050493                
 36 Šebelka Jakub            Slavia Liberec orien VLI1002 C 4402219                
 37 Žemlová Magdalena        SK Kamenice          KAM0950 C 2084931                
 38 Kořenský Mikuláš         SK Los Mělník        LME0805   2056272                
 39 Dutkiewicz Wiktoria      (POL) MKS Jelenia Gó 88P0850   7200190                
 40 Blahutová Lucie          VŠSK MFF UK Praha    MFP0950 C  405999                
 41 Havel Antonín            OOB TJ Tatran Jablon TJN0813 C                        
 42 Lesák Marek              OOB TJ Tatran Jablon TJN0811 C 2104590                
 43 Oravec Viktor            OOB TJ Tatran Jablon TJN0814 C 2111800                
 44 Ryšavá Kateřina          OOB TJ Tatran Jablon TJN0754 C 4408036                
 45 Štembera Oskar           OOB TJ Tatran Jablon TJN1201 C   51536                
 46 Zappová Elisabeth        OOB TJ Tatran Jablon TJN0952 C 2027206                
 47 Oravcová Amálie          OOB TJ Tatran Jablon TJNxxx1   4408031                
 48 Jończy Michał            (POL) MKS Jelenia Gó 88P0801   1411015                
 49 Šimková Anežka           SK Los Mělník        LME0950 C  416325                
 50 Matyáš Lazar             SOK TJ Turnov        TUV                              
 51 Rysová Barunka           SOK TJ Turnov        TUV                              
 52 Pavel Lochman            SOK TJ Turnov        TUV                              
 53 Lukáš Lochman            SOK TJ Turnov        TUV                              
 54 Matěj Semerák            SOK TJ Turnov        TUV                              
 55 Kateřina Semeráková      SOK TJ Turnov        TUV                              
 56 Šimková Šárka            SK Los Mělník        LME1150                          
 57 Vojta Bozděch            SK Praga             PGP                              
 58 Sára Adamovská           SOK TJ Turnov        TUV                              
 59 Debora Bacharová         SOK TJ Turnov        TUV                              
 60 Magda Honsová            SK SNS Smržovka      SMR                              
 61 Kvapilová Kristýnka      SOK TJ Turnov        TUV0999    411591                
 62 Vakant                                                                         
 63 Vakant                                                                         
 64 Vakant                                                                         
 65 Vakant                                                                         
 66 Vakant                                                                         
 67 Vakant                                                                         
 68 Vakant                                                                         
 69 Vakant                                                                         
 70 Vakant                                                                         
 71 Vakant                                                                         
 72 Vakant                                                                         
 73 Vakant                                                                         
 74 Vakant                                                                         
 75 Vakant                                                                         
 
Startovka kategorie: P2          2.2km    0m 8k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Drahoňovská Veronika     ZOOB Rumburk         RUM8451                          
  2 Vrtalová Gabriela        SK UP Olomouc        UOL7050 C 2060253                
  3 Přeček Zdeněk            OK Sparta Praha      SCP5200 C  500289                
  4 Ševčík Milan             OK Chrastava         CHA5003 C    8199                
  5 Čtrnáctová Magdalena     SK Praga             PGP7151 C  231924                
  6 Bednaříková Olga Marie   Slavia Liberec orien VLI5151 C    8309                
  7 Lohrová Jarmila          OK Sparta Praha      SCP4650 C  219220                
  8 Šálek Jaromír            OOB TJ Turnov        TUR6502 C 4406055                
  9 Válková Martina          SOK TJ Turnov        TUV7051 C                        
 10 Bukvic Martin            SOK TJ Turnov        TUV7000 C                        
 11 Müller Jáchym            TJ Sokol Hostivice   HCE0500 C 1417250                
 12 Lamačová Pavlína         OOB TJ Turnov        TUR0451 C 2109762                
 13 Zbořil Ctirad            SK UP Olomouc        UOL7200 C 2060254                
 14 Neuer Pavel              OK Dobříš            DOR7502   2104692                
 15 Neuerová Kateřina        OK Dobříš            DOR7852   2104697                
 16 Lukavcová Lenka          OOB TJ Tatran Jablon TJN5452 C    8259                
 17 Potměšil Matyáš          OOB TJ Tatran Jablon TJN0204 C                        
 18 Řehořová Lenka           OOB TJ Tatran Jablon TJN7250 C 2073661                
 19 Potměšil Šimon           OOB TJ Tatran Jablon TJNxxx2   4408033                
 20 Špringlová Irena         OOB TJ Tatran Jablon TJNxxx3   4408034                
 21 Świątkowska Bogumiła     (POL) MKS Jelenia Gó 88P6050   4402295                
 22 Nožičková Renata         OOB TJ Tatran Jablon TJN6953 C 2070806                
 23 Sobiński Adrian          (POL) MKS Jelenia Gó 88P0800   2099922                
 24 Jitka Vokálová           Vokálovi             XX1                              
 25 Petra Novotná            SKOB Zlín            TZL                              
 26 Vakant                                                                         
 27 Vakant                                                                         
 28 Vakant                                                                         
 29 Vakant                                                                         
 30 Vakant                                                                         
 31 Vakant                                                                         
 32 Vakant                                                                         
 33 Vakant                                                                         
 34 Vakant                                                                         
 35 Vakant                                                                         
 36 Vakant                                                                         
 37 Vakant                                                                         
 38 Vakant                                                                         
 39 Vakant                                                                         
 40 Vakant                                                                         
 41 Vakant                                                                         
 42 Vakant                                                                         
 43 Vakant                                                                         
 44 Vakant                                                                         
 
Startovka kategorie: P4          4.0km    0m 11k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Vrabec Martin            OK Sparta Praha      SCP6100 C   51571                
  2 Novotný František        OOB USK Slavie Ústí  PUL4200 C  205614                
  3 Hanč Jaroslav            OOS TJ Spartak Vrchl VRL6702 C  438038                
  4 Hartl Zdeněk             TJ Aero Odolena Voda ODV6300 C   52121                
  5 Vrabcová Jindra          OK Sparta Praha      SCP6151 C   51570                
  6 Jíra Filip               OK Roztoky           ROZ0500 B    7941                
  7 Beranová Iva             USK Praha            VSP7150 C 2021834                
  8 Kučerka Radek            TJ Stadion Nový Bor  STB1101 C   49984                
  9 Nejedlová Lucie          TJ Loko Liberec      LLI7350 C 2088713                
 10 Hejnová Martina          USK Praha            VSP7354 C  411502                
 11 Oulická Hana             KOS Třešť            TRT5350 C 2102564                
 12 Čtrnáct Šimon            SK Praga             PGP0001 C 2032143                
 13 Horčičková Linda         SK UP Olomouc        UOL8650 C  301553                
 14 Hrdličková Ludmila       SKOB Slaný           SLA6950 C  224894                
 15 Husák Ondřej             SKOB Slaný           SLA0600 C 2067945                
 16 Husáková Petra           SKOB Slaný           SLA7452 C 2056309                
 17 Třešňák Miloš            OK Jilemnice         JIL6902 C 2096118                
 18 Třešňáková Blanka        OK Jilemnice         JIL7051 C                        
 19 Jirman Filip             SOK TJ Turnov        TUV0212 C  231522                
 20 Matějů Ivan              Slovan Praha         UVP4600 C  995838                
 21 Müller Vladimír          TJ Sokol Hostivice   HCE7700 C 1417253                
 22 Menclová Silvie          USK Praha            VSP7050 C   51749                
 23 Mencl Miloslav           USK Praha            VSP6505 C   52277                
 24 Waněk Hubert             OK Lokomotiva Pardub LPU6506 C    8990                
 25 Lamačová Dana            OOB TJ Turnov        TUR7451 C 2111603                
 26 Malečková Iva            SK Praga             PGP7559 C 2067949                
 27 Zeman Tomáš              KOB Dobřichovice     DCE7500 C  232129                
 28 Ferbasová Zdeňka         OOB TJ Turnov        TUR7361 C 2103240                
 29 Vambera Filip            OOB TJ Turnov        TUR7305 C 4406057                
 30 Kočibová Ivana           OOB TJ Tatran Jablon TJN6354 C  307418                
 31 Pokorná Hana             OOB TJ Tatran Jablon TJN6950 C 2073666                
 32 Zaňka Tomáš              OOB TJ Tatran Jablon TJNxxx4    232618                
 33 Klusáková Jitka          Oddíl OB Kotlářka    DKP5651 C    8558                
 34 Petr Plichta             Plichta              XX3                              
 35 Ivana Havlová            Plichta              XX3                              
 36 Řádová Jana              Řádová               XX4                              
 37 Richard Samohýl          SK Praga             PGP2800                          
 38 Vladislav Vágner         TJ Sportcentrum Jičí SJC8602   2083384                
 39 Jaroslava Hlaváčová      Hlaváčová            XX7                              
 40 Vakant                                                                         
 41 Vakant                                                                         
 42 Vakant                                                                         
 43 Vakant                                                                         
 44 Vakant                                                                         
 45 Vakant                                                                         
 46 Vakant                                                                         
 47 Vakant                                                                         
 48 Vakant                                                                         
 49 Vakant                                                                         
 50 Vakant                                                                         
 51 Vakant                                                                         
 52 Vakant                                                                         
 53 Vakant                                                                         
 54 Vakant                                                                         
 55 Vakant                                                                         
 56 Vakant                                                                         
 57 Vakant                                                                         
 58 Vakant                                                                         
 
Startovka kategorie: T5          5.0km    0m 14k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Nosek Petr               KrOB Rozmarýn Litomě DLT6901 C  336778                
  2 Nosek Martina            KrOB Rozmarýn Litomě DLT7251 C  236061                
  3 Reisingerová Eliška      KrOB Rozmarýn Litomě DLT0151 C  440404                
  4 Honsová Lenka            SK SNS Smržovka      SMR     C 7203329                
  5 Svoboda Ivan             SK SNS Smržovka      SMR6200    886815                
  6 Kudrass Peter            SG Zittau Süd        1VD6600    660114                
  7 Ochmann Jens             SG Zittau Süd        1VD7500    411418                
  8 Průša Josef              KrOB Rozmarýn Litomě DLT7301 C 2111710                
  9 Schröter Pavel           OK Chrastava         CHA7203 C  301545                
 10 Jírová Monika            OK Roztoky           ROZ7350 C 1415713                
 11 Matyášová Jana           OK Chrastava         CHA7652 C 2070836                
 12 Matyáš Libor             OK Chrastava         CHA7603 C 2059767                
 13 Matyáš Vojtěch           OK Chrastava         CHA0202 C 2049595                
 14 Killar Marek             OOB TJ Lokomotiva Tr LTU6801 C  301646                
 15 Kohout Pavel             OK Jilemnice         JIL7502 C 7202888                
 16 Christl Ivan             OOB TJ Turnov        TUR7310 C    8056                
 17 Pohořalý Dobroslav       SKOB Roudnice nad La ROU6401 C 2023803                
 18 Pohořalá Karolína        SKOB Roudnice nad La ROU6850 C 2023951                
 19 Matějková Hana           Oddíl OB Kotlářka    DKP8954 C  416154                
 20 Štryncl Pavel            Jizerky              92X7700   2095954                
 21 Černý Michal             SKOB Roudnice nad La ROU7505 C 2085613                
 22 Lamač Jaroslav           OOB TJ Turnov        TUR7203 C    8068                
 23 Filip Filip              OK Slavia Hradec Krá SHK9000 C    9192                
 24 Suchý Petr               OK Slavia Hradec Krá SHK7800 C 2069098                
 25 Kohout Josef             OK Slavia Hradec Krá SHK6902 C 2017669                
 26 Štrait Martin            USK Praha            VSP7602 C  410393                
 27 Štraitová Jitka          USK Praha            VSP7252 C  682665                
 28 Zabořil Michal           OB Jenišovice        JEN7101 C    7781                
 29 Zabořil Vojtěch          OB Jenišovice        JEN0101 B 2060290                
 30 Štverák Jan              OK Chrastava         CHA7301 C 2059762                
 31 Městková Kateřina        USK Praha            VSP7650 C   51746                
 32 Rod Jan                  USK Praha            VSP7423 C 2088220                
 33 Ježková Dominika         SK Praga             PGP9053 C   51658                
 34 Mencl Pavel              Oddíl OB Kotlářka    DKP7912 C  515416                
 35 Morvay Tomáš             OK 99 Hradec Králové PHK0000 C 4616801                
 36 Buková Jana              SKOB Roudnice nad La ROU7150 C  331208                
 37 Jończy Daniel            (POL) MKS Jelenia Gó 88P7500   1411017                
 38 Samulski Trystian        (POL) MKS Jelenia Gó 88P0003   2053633                
 39 Oravec Tomáš             OOB TJ Tatran Jablon TJN7505 C 2059775                
 40 Posseltová Romana        OOB TJ Tatran Jablon TJN7050 C  410359                
 41 Skal Jaroslav            OOB TJ Tatran Jablon TJN7504 C 2069076                
 42 Valter Petr              KBP Praha            KBP4500 C    6645                
 43 David Vokál              Vokálovi             XX1        232514                
 44 Michaela Špicarová       TJ Sportcentrum Jičí SJC8754      9971                
 45 Štveráková Monika        OK Chrastava         CHA7852   2059761                
 46 Vakant                                                                         
 47 Vakant                                                                         
 48 Vakant                                                                         
 49 Vakant                                                                         
 50 Vakant                                                                         
 51 Vakant                                                                         
 52 Vakant                                                                         
 53 Vakant                                                                         
 54 Vakant                                                                         
 55 Vakant                                                                         
 56 Vakant                                                                         
 57 Vakant                                                                         
 58 Vakant                                                                         
 59 Vakant                                                                         
 60 Vakant