Startovka oddílů                                                 9. 3. 2017 21:36:41
                                    Jarni skaly
===ČSOS-TUV===========================================Orienteering Organiser 2013===
 
 
Startovka oddílu: 1VD - SG Zittau Süd                            Sobota 11.3.2017
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Krč Tobias               1VD0900  300904    HDR                      80,00Kč
  2 Wagner Martina           1VD6450    6502    D45     66.00           120,00Kč
  3 Kudrass Peter            1VD6600  660114    T5                      120,00Kč
  4 Ochmann Jens             1VD7500  411418    T5                      120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      440.00        0.00        0.00        0.00      440.00        0.00     -440.00
 
 
Startovka oddílu: 24C - OK Vršovice                              Sobota 11.3.2017
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Andrade Miriam           24C0650 2800322    D12     25.00            80,00Kč
  2 Andrade Telmo            24C7400  308380    HDR                      80,00Kč
  3 Andrade Milena           24C7550 2081371    D35     50.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      280.00        0.00        0.00        0.00      280.00        0.00     -280.00
 
 
Startovka oddílu: 2UX - Horáková                                 Sobota 11.3.2017
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Horáková Eliška          2UX1150 2099496    HDR                      80,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       80.00        0.00        0.00        0.00       80.00        0.00      -80.00
 
 
Startovka oddílu: 3VX - Zámečníci                                Sobota 11.3.2017
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Zámečník Pavel           3VX7200 2801012    H21C   116.00           120,00Kč
  2 Zámečníková Jitka        3VX7450 2103763    D21C   147.00           120,00Kč
  3 Zámečník ml. Pavel       3VX9600 7300189    H21C    40.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      360.00        0.00        0.00        0.00      360.00        0.00     -360.00
 
 
Startovka oddílu: 3XX - POT                                      Sobota 11.3.2017
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Müller Robert            3XX6900  553456    H45    124.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      120.00        0.00        0.00        0.00      120.00        0.00     -120.00
 
 
Startovka oddílu: 5BC - OK Mnichovo Hradiště                     Sobota 11.3.2017
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kubíček Zdeněk           5BC7200   51811    H21C    42.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      120.00        0.00        0.00        0.00      120.00        0.00     -120.00
 
 
Startovka oddílu: 5IX - NOK HoRa                                 Sobota 11.3.2017
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Tomandl Jan              5IX7001 2090861    H45    148.00           120,00Kč
  2 Tomandlová Radka         5IX7550 2099521    D35      0.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      240.00        0.00        0.00        0.00      240.00        0.00     -240.00
 
 
Startovka oddílu: 69X - HO Humanita                              Sobota 11.3.2017
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Trdá Lucie               69X8651   52063    D21C    93.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      120.00        0.00        0.00        0.00      120.00        0.00     -120.00
 
 
Startovka oddílu: 7VX - StillAliveCZ                             Sobota 11.3.2017
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Vávra Petr               7VX5400 4616795 P  H55     96.00           100,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      100.00       50.00        0.00        0.00      150.00        0.00     -150.00
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: 81C - Cirkus Čakovice                          Sobota 11.3.2017
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Mácová Martina           81C0050 1400418    D35     54.00           120,00Kč
  2 Mácová Barbora           81C1050            HDR                      80,00Kč
  3 Máca Petr                81C8000 1416364    H35     43.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      320.00        0.00        0.00        0.00      320.00        0.00     -320.00
 
 
Startovka oddílu: 84S - Akademik TU Košice                       Sobota 11.3.2017
------------------------------------------------------------------------------------
  1 sykorka ivan             84S7200 4622374    H45    110.00           120,00Kč
  2 Palfi Štefan             84S8900 4616800 P  H21B    72.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      240.00       50.00        0.00        0.00      290.00        0.00     -290.00
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: 88P - (POL) MKS Jelenia Góra                   Sobota 11.3.2017
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Pawłowicz Bruno          88P0000 2053617    H21C    94.00           120,00Kč
  2 Samulski Trystian        88P0003 2053633    T5                      120,00Kč
  3 Piwko Gabiela            88P0050 2076143    D21C   143.00           120,00Kč
  4 Zalewski Bartłomiej      88P0103 2090692    H21C   114.00           120,00Kč
  5 Jończy Jakub             88P0300 7200176    H14     67.00            80,00Kč
  6 Zaleski Jakub            88P0302 2076142    H14     87.00            80,00Kč
  7 Staszak Tomasz           88P0400 2103947    H14     91.00            80,00Kč
  8 Sobiński Adrian          88P0800 2099922    P2                       80,00Kč
  9 Jończy Michał            88P0801 1411015    HDR                      80,00Kč
 10 Dutkiewicz Wiktoria      88P0850 7200190    HDR                      80,00Kč
 11 Bogulak Adam             88P4800 2053630    H65    126.00           100,00Kč
 12 Świątkowska Bogumiła     88P6050 4402295    P2                       80,00Kč
 13 Jończy Daniel            88P7500 1411017    T5                      120,00Kč
 14 Zimoń Paweł              88P8951  889678    H21C    52.00           120,00Kč
 15 Dzioba Mateusz           88P9500 9101295    H21C    62.00           120,00Kč
 16 Staszak Wiktor           88P9802 2090687    H21C    48.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1620.00        0.00        0.00        0.00     1620.00        0.00    -1620.00
 
 
Startovka oddílu: 92X - Jizerky                                  Sobota 11.3.2017
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Štryncl Vilém            92X0800 4402220    HDR                      80,00Kč
  2 Štryncl Pavel            92X7700 2095954    T5                      120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      200.00        0.00        0.00        0.00      200.00        0.00     -200.00
 
 
Startovka oddílu: 9BC - NNN                                      Sobota 11.3.2017
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kautský Jiří             9BC8200 7260018    H21C    22.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      120.00        0.00        0.00        0.00      120.00        0.00     -120.00
 
 
Startovka oddílu: 9FX - Fóglíci                                  Sobota 11.3.2017
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Slavíček Petr            9FX7500 4616796 P  H35     35.00           120,00Kč
  2 Slavíčková Petra         9FX8250 4616799 P  D35     38.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      240.00      100.00        0.00        0.00      340.00        0.00     -340.00
Půjčeno čipů:2
 
 
Startovka oddílu: ABM - KOB Moira Brno                           Sobota 11.3.2017
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Rada Pavel               ABM7401    8004    H35     11.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      120.00        0.00        0.00        0.00      120.00        0.00     -120.00
 
 
Startovka oddílu: BOR - OK Jiskra Nový Bor                       Sobota 11.3.2017
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Waldhauserová Eliška     BOR0757    4393    D12     21.00            80,00Kč
  2 Sucharda Jiří            BOR5802   51542    H45    100.00           120,00Kč
  3 Dikoš Pavel              BOR6003   50000    H55    160.00           100,00Kč
  4 Jedličková Zdena         BOR6250    8423    D55     32.00           100,00Kč
  5 Beránek Petr             BOR6701    8524    H21C   140.00           120,00Kč
  6 Jeřábek Petr             BOR7105    8439    H21C    70.00           120,00Kč
  7 Waldhauser Martin        BOR7106    8408    H45    104.00           120,00Kč
  8 Waldhauserová Irena      BOR7459    8410    D35     24.00           120,00Kč
  9 Jeřábková Tereza         BOR7563    8438    D21C   113.00           120,00Kč
 10 Nehasil David            BOR7713  995805    H21B   116.00           120,00Kč
 11 Burdová Adéla            BOR9161 7434894    D21A    95.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1240.00        0.00        0.00        0.00     1240.00        0.00    -1240.00
 
 
Startovka oddílu: BZP - Báječné ženy v orientačním běhu          Sobota 11.3.2017
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Müllerová Zorka          BZP6750  981805    D45     64.00           120,00Kč
  2 Müllerová Petra          BZP9050 2045224    D21C   137.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      240.00        0.00        0.00        0.00      240.00        0.00     -240.00
 
 
Startovka oddílu: CTB - SK OB Chotěboř                           Sobota 11.3.2017
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Gregor Martin            CTB7701  887165    H35     37.00           120,00Kč
  2 Gregorová Kamila         CTB8151 7208080    D21A   139.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      240.00        0.00        0.00        0.00      240.00        0.00     -240.00
 
 
Startovka oddílu: DCE - KOB Dobřichovice                         Sobota 11.3.2017
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Jaroš Vladimír           DCE5400   51973    H55    174.00           100,00Kč
  2 Procházková Miluše       DCE5450 1954721    D55     60.00           100,00Kč
  3 Mrázová Pavla            DCE5550    7868    D55     34.00           100,00Kč
  4 Pavlů Jaroslav           DCE6100  232041    H55    146.00           100,00Kč
  5 Zeman Tomáš              DCE7500  232129    P4                       80,00Kč
  6 Zeman Klára              DCE7950  416316    D21C   119.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      600.00        0.00        0.00        0.00      600.00        0.00     -600.00
 
 
Startovka oddílu: DKP - Oddíl OB Kotlářka                        Sobota 11.3.2017
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Huková Rebeka            DKP0456  224898    D14     13.00            80,00Kč
  2 Janatová Violka          DKP0950    9785    D10     43.00            80,00Kč
  3 Janata Matěj             DKP1111    8277    HDR                      80,00Kč
  4 Matějka Václav           DKP1300            HDR                      80,00Kč
  5 Procházka Zdenko         DKP4300   51800    H65    136.00           100,00Kč
  6 Klusáková Jitka          DKP5651    8558    P4                       80,00Kč
  7 Klaška Pavel             DKP6500    8650    H21B   106.00           120,00Kč
  8 Foglarová Naďa           DKP6553 2060251    D45     20.00           120,00Kč
  9 Illner Jakub             DKP6601  515448    H21B    44.00           120,00Kč
 10 Illnerová Daniela        DKP6651  231939    D45     28.00           120,00Kč
 11 Klašková Kateřina        DKP6750   49806    D45     14.00           120,00Kč
 12 Hopanyuk Anatoliy        DKP7900  682700    H21C    38.00           120,00Kč
 13 Ledinský Martin          DKP7901 2087675    H35     71.00           120,00Kč
 14 Mencl Pavel              DKP7912  515416    T5                      120,00Kč
 15 Janatová Lucie           DKP8154 9999888    D21B    31.00           120,00Kč
 16 Ledinská Leona           DKP8161 2102803    D21C    67.00           120,00Kč
 17 Janata Martin            DKP8306  888608    H21A     7.00           120,00Kč
 18 Burešová Lenka           DKP8351 2099482    D21A    99.00           120,00Kč
 19 Matějka Zbyněk           DKP8403 2087646    H21B   120.00           120,00Kč
 20 Ramba Jiří               DKP8606  231951    H21B    52.00           120,00Kč
 21 Rambová Kamila           DKP8655 1413714    D21B    51.00           120,00Kč
 22 Klusák Martin            DKP8704    8557    H21B    60.00           120,00Kč
 23 Pospíšil Ondřej          DKP8717 7202874    H21A    41.00           120,00Kč
 24 Pospíšilová Marie        DKP8756 7875600    D21B    17.00           120,00Kč
 25 Bochenková Martina       DKP8758  434840    D21A   125.00           120,00Kč
 26 Karochová Simona         DKP8853 9944499    D21A   111.00           120,00Kč
 27 Matějková Hana           DKP8954  416154    T5                      120,00Kč
 28 Klusáková Barbora        DKP9157  899157    D21B    67.00           120,00Kč
 29 Klaška Pavel             DKP9301 1700077    H21A    67.00           120,00Kč
 30 Illner Vojtěch           DKP9600  899156    H21A     3.00           120,00Kč
 31 Klašková Josefina        DKP9651  443061    D21C    89.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     3500.00        0.00        0.00        0.00     3500.00        0.00    -3500.00
 
 
Startovka oddílu: DLT - KrOB Rozmarýn Litoměřice                 Sobota 11.3.2017
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Reisingerová Eliška      DLT0151  440404    T5                      120,00Kč
  2 Průša Josef              DLT0401 2111711    H14    117.00            80,00Kč
  3 Nosek Petr               DLT6901  336778    T5                      120,00Kč
  4 Nosek Martina            DLT7251  236061    T5                      120,00Kč
  5 Průša Josef              DLT7301 2111710    T5                      120,00Kč
  6 Průšová Hana             DLT7451            HDR                      80,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      640.00        0.00        0.00        0.00      640.00        0.00     -640.00
 
 
Startovka oddílu: DOB - KOB Dobruška                             Sobota 11.3.2017
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Mácová Štěpánka          DOB0661 2088190    D12     61.00            80,00Kč
  2 Mácová Natálie           DOB0770 2088194    D10     11.00            80,00Kč
  3 Kubec Adam               DOB0900    7259    HDR                      80,00Kč
  4 Kubec Martin             DOB7002 1400420    H45    136.00           120,00Kč
  5 Leštínský Tomáš          DOB7801 2027232    H21B    16.00           120,00Kč
  6 Pachnik Wojciech         DOB9101  504407    H21A    25.00           120,00Kč
  7 Szeliga Malgorzata       DOB9399 1394898    D21A    89.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      720.00        0.00        0.00        0.00      720.00        0.00     -720.00
 
 
Startovka oddílu: DOK - OK Doksy                                 Sobota 11.3.2017
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Synek Antonín            DOK0001 2053518    H21B    98.00           120,00Kč
  2 Synek Petr               DOK0200 2053519    H21B   112.00           120,00Kč
  3 Kapounová Jitka          DOK6050  886261    D55     44.00           100,00Kč
  4 Hradecký Jaroslav        DOK6300  886258    H21B     6.00           120,00Kč
  5 Lederer Pavel            DOK6600 7150266    H21B    34.00           120,00Kč
  6 Hradecká Petra           DOK6850  897368    D21B    77.00           120,00Kč
  7 Synek Antonín            DOK7800 7200371    H21B    64.00           120,00Kč
  8 Synková Petra            DOK7950 7200372    D21B    71.00           120,00Kč
  9 Francke Jan              DOK8400  688312    H21A     1.00           120,00Kč
 10 Charousková Lucie        DOK9450 7200373    D21A   133.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1180.00        0.00        0.00        0.00     1180.00        0.00    -1180.00
 
 
Startovka oddílu: DOR - OK Dobříš                                Sobota 11.3.2017
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Neuerová Anna            DOR0656 2080954    D12     15.00            80,00Kč
  2 Neuerová Eliška          DOR1051 2050493    HDR                      80,00Kč
  3 Neuer Pavel              DOR7502 2104692    P2                       80,00Kč
  4 Neuerová Kateřina        DOR7852 2104697    P2                       80,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      320.00        0.00        0.00        0.00      320.00        0.00     -320.00
 
 
Startovka oddílu: EKP - VŠTJ Ekonom Praha                        Sobota 11.3.2017
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Koucká Barbora           EKP0050  361943    D21C   189.00           120,00Kč
  2 Izáková Eva              EKP0651 2067230    D12      9.00            80,00Kč
  3 Koucký Roman             EKP6301 2035738    H21B   130.00           120,00Kč
  4 Koucká Ivana             EKP6850  515195    D21C   169.00           120,00Kč
  5 Kabát Jan                EKP6912  886298    H45    150.00           120,00Kč
  6 Konečná Marcela          EKP7257  725724    D35     60.00           120,00Kč
  7 Ondráček Radim           EKP7414 2045232    H21A    87.00           120,00Kč
  8 Izáková Ivana            EKP7453  361968    D35     14.00           120,00Kč
  9 Ondráčková Veronika      EKP7850 2045231    D21B     3.00           120,00Kč
 10 Koucký Martin            EKP9700 2032158    H21B    26.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1160.00        0.00        0.00        0.00     1160.00        0.00    -1160.00
 
 
Startovka oddílu: FSP - VŠTJ Stavební fakulta Praha              Sobota 11.3.2017
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Cincibusová Lenka        FSP0450    8666    D14     31.00            80,00Kč
  2 Čadil Jan                FSP4300   53267    H65    114.00           100,00Kč
  3 Borovička Milan          FSP6104  515097    H55    126.00           100,00Kč
  4 Cincibusová Ivana        FSP6651    8668    D45     78.00           120,00Kč
  5 Žáček Martin             FSP6803 1396842    H21B    80.00           120,00Kč
  6 Kurfürst Pavel           FSP7400  207827    H21B    40.00           120,00Kč
  7 Hrouda Martin            FSP7612  232957    H21B   124.00           120,00Kč
  8 Kurfürstová Magdalena    FSP7852  207837    D21C    95.00           120,00Kč
  9 Rydlová Eva              FSP8989  889669    D21B   103.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1000.00        0.00        0.00        0.00     1000.00        0.00    -1000.00
 
 
Startovka oddílu: HCE - TJ Sokol Hostivice                       Sobota 11.3.2017
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Müller Jáchym            HCE0500 1417250    P2                       80,00Kč
  2 Müllerová Hana           HCE0650 7208098    D12     57.00            80,00Kč
  3 Dostálová Judita         HCE0750 2113504    D10     25.00            80,00Kč
  4 Müller František         HCE0801 1413898    HDR                      80,00Kč
  5 Müller Karel             HCE1000  232490    HDR                      80,00Kč
  6 Kettner Pavel            HCE5900  515105    H45    102.00           120,00Kč
  7 Kudrnáč Martin           HCE5901  301371    H55     92.00           100,00Kč
  8 Kettnerová Lenka         HCE6450 7202877    D45      8.00           120,00Kč
  9 Mudrová Martina          HCE6451   51984    D45     24.00           120,00Kč
 10 Müller Jan               HCE6800 7208085    H45     76.00           120,00Kč
 11 Strnad Pavel             HCE7100 4616798 P  H45     80.00           120,00Kč
 12 Müller Vladimír          HCE7700 1417253    P4                       80,00Kč
 13 Kudrnáčová Lucie         HCE8850 2800345    D21A    85.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1300.00       50.00        0.00        0.00     1350.00        0.00    -1350.00
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: HOR - TJ Jiskra Hořice                         Sobota 11.3.2017
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Škorpil Marek            HOR0900   52275    H10     93.00            80,00Kč
  2 Škorpil Martin           HOR5700 2011900    H55     94.00           100,00Kč
  3 Kolář Viktor             HOR7300 2049537    H35     31.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      300.00        0.00        0.00        0.00      300.00        0.00     -300.00
 
 
Startovka oddílu: HSU - Horizont klub Šumperk                    Sobota 11.3.2017
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kupcová Věroslava        HSU4850   51595    D65     99.00           100,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      100.00        0.00        0.00        0.00      100.00        0.00     -100.00
 
 
Startovka oddílu: CHA - OK Chrastava                             Sobota 11.3.2017
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Galbavý Matěj            CHA0000 2059764    H21B    20.00           120,00Kč
  2 Pavlíková Markéta        CHA0050 7208096    D21A   113.00           120,00Kč
  3 Bek Jiří                 CHA0103  436431    H21B    84.00           120,00Kč
  4 Matyáš Vojtěch           CHA0202 2049595    T5                      120,00Kč
  5 Tomanicová Sofie         CHA0450  436428    D14      9.00            80,00Kč
  6 Schröterová Adéla        CHA0551 2049596    D12     29.00            80,00Kč
  7 Štveráková Eliška        CHA0553 4616807 P  D12     11.00            80,00Kč
  8 Matyášová Kristýna       CHA0555 2049590    D12     33.00            80,00Kč
  9 Březina Karel            CHA0605 2059765    H12    117.00            80,00Kč
 10 Štveráková Zuzana        CHA0750 4616805 P  D10     13.00            80,00Kč
 11 Lankaš Antonín           CHA1200    8167    HDR                      80,00Kč
 12 Kašková Eva              CHA4650    8152    D65    109.00           100,00Kč
 13 Smetana Radim            CHA4700    8153    H65    104.00           100,00Kč
 14 Kadavý Zdeněk            CHA4901    8155    H65    134.00           100,00Kč
 15 Lusk Karel               CHA5002    8160    H65    122.00           100,00Kč
 16 Ševčík Milan             CHA5003    8199    P2                       80,00Kč
 17 Šaffková Zuzana          CHA5150 2070837    D65     95.00           100,00Kč
 18 Ševčíková Alena          CHA5351    8165    D55      8.00           100,00Kč
 19 Pavlík Milan             CHA5400   51231    H55    158.00           100,00Kč
 20 Kaška Rudolf             CHA5500 2080917    H55    170.00           100,00Kč
 21 Bradnová Věra            CHA5550    8162    D55     20.00           100,00Kč
 22 Lusková Olga             CHA5650    8170    D55     36.00           100,00Kč
 23 Vajcová Hana             CHA5651    8566    D55     42.00           100,00Kč
 24 Kadavá Eva               CHA5750    8171    D55     62.00           100,00Kč
 25 Pavlíková Pavla          CHA6551  436447    D45     34.00           120,00Kč
 26 Vydra Ivan               CHA6600    8185    H45    130.00           120,00Kč
 27 Danko Tomáš              CHA7200  436410    H45    138.00           120,00Kč
 28 Schröter Pavel           CHA7203  301545    T5                      120,00Kč
 29 Štverák Jan              CHA7301 2059762    T5                      120,00Kč
 30 Kočárek Michal           CHA7400    4445    H35      7.00           120,00Kč
 31 Tomanica Vojtěch         CHA7601 2070857    H35     25.00           120,00Kč
 32 Matyáš Libor             CHA7603 2059767    T5                      120,00Kč
 33 Březina Jan              CHA7604 2095960    H35     65.00           120,00Kč
 34 Matyášová Jana           CHA7652 2070836    T5                      120,00Kč
 35 Kadavý Petr              CHA7800    8188    H21B    12.00           120,00Kč
 36 Kašková Kateřina         CHA7850  887906    D21A   137.00           120,00Kč
 37 Štveráková Monika        CHA7852 2059761    T5                      120,00Kč
 38 Veselý Marek             CHA8201    8066    H21B    62.00           120,00Kč
 39 Vejstrk Daniel           CHA9105 2049588    H21A    11.00           120,00Kč
 40 Čechlovský Jan           CHA9300    8200    H21A    27.00           120,00Kč
 41 Smetanová Alžběta        CHA9450    8198    D21C   187.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     4360.00      100.00        0.00        0.00     4460.00        0.00    -4460.00
Půjčeno čipů:2
 
 
Startovka oddílu: CHC - K.O.B. Choceň                            Sobota 11.3.2017
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Švadlena Michal          CHC0101 9990101    H21B    96.00           120,00Kč
  2 Švadlena Pavel           CHC7502 2011854    H21B    54.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      240.00        0.00        0.00        0.00      240.00        0.00     -240.00
 
 
Startovka oddílu: CHT - OOB SK Chrast                            Sobota 11.3.2017
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Krejsa Martin            CHT9001   52161    H21B   102.00           120,00Kč
  2 Pitra Martin             CHT9204 7206543    H21C   148.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      240.00        0.00        0.00        0.00      240.00        0.00     -240.00
 
 
Startovka oddílu: JEN - OB Jenišovice                            Sobota 11.3.2017
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Zabořil Vojtěch          JEN0101 2060290    T5                      120,00Kč
  2 Mencl Jan                JEN0201 2108873    H21C    86.00           120,00Kč
  3 Zabořil Ondřej           JEN0401    7780    H14     83.00            80,00Kč
  4 Menclová Anna            JEN0452 2103259    D14     53.00            80,00Kč
  5 Hoetzel Hugo             JEN0503 2060291    H12    119.00            80,00Kč
  6 Matouš Marek             JEN0602 2104596    H12     93.00            80,00Kč
  7 Horáček Jakub            JEN0800 2060293    H10     97.00            80,00Kč
  8 Horáček Dominik          JEN0804 2103239    H10    101.00            80,00Kč
  9 Zabořilová Anna          JEN0951 2060292    D10     39.00            80,00Kč
 10 Richtr Jiří              JEN5001    7777    H65    102.00           100,00Kč
 11 Bárta Miroslav           JEN5201    7778    H65     78.00           100,00Kč
 12 Jedlička Miroslav        JEN5301  336709    H55    102.00           100,00Kč
 13 Zabořil Michal           JEN7101    7781    T5                      120,00Kč
 14 Zabořilová Romana        JEN7457    7775    D35     58.00           120,00Kč
 15 Kadečka Jakub            JEN7901 2085628    H35     21.00           120,00Kč
 16 Kadečka Adam             JEN9601 2085627    H21C    26.00           120,00Kč
 17 Hájek Jan                JEN9703  411526    H21C    16.00           120,00Kč
 18 Kočvara Oldřich          JEN9705    7786    H21C    78.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1820.00        0.00        0.00        0.00     1820.00        0.00    -1820.00
 
 
Startovka oddílu: JHB - TJ Jiskra Havlíčkův Brod                 Sobota 11.3.2017
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Fencíková Vladislava     JHB6553 7204508    D21B    29.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      120.00        0.00        0.00        0.00      120.00        0.00     -120.00
 
 
Startovka oddílu: JIL - OK Jilemnice                             Sobota 11.3.2017
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Dvořáková Anna           JIL0154 2035715    D21C   157.00           120,00Kč
  2 Malý Evžen ml.           JIL0301   53224    H14     81.00            80,00Kč
  3 Kadavá Pavlína           JIL0355  425528    D14     51.00            80,00Kč
  4 Malý Antonín             JIL0501   53225    H12     79.00            80,00Kč
  5 Třešňák Matěj            JIL0701  426380    H10     83.00            80,00Kč
  6 Malá Anežka              JIL0751    9099    D10     31.00            80,00Kč
  7 Zlesák Zdeněk            JIL4701    9066    H65    124.00           100,00Kč
  8 Erlebach Josef           JIL5201    9774    H55    162.00           100,00Kč
  9 Zlesáková Vlasta         JIL5362 2096111    D55     22.00           100,00Kč
 10 Karel Miloš              JIL6004  682091    H55    106.00           100,00Kč
 11 Třešňák Miloš            JIL6902 2096118    P4                       80,00Kč
 12 Třešňáková Blanka        JIL7051            P4                       80,00Kč
 13 Kohout Pavel             JIL7502 7202888    T5                      120,00Kč
 14 Karlová Kateřina         JIL7553 2096130    D35     62.00           120,00Kč
 15 Zlesák Ondřej            JIL7601    9067    H21C    56.00           120,00Kč
 16 Malá Věra                JIL7752    9077    D35     18.00           120,00Kč
 17 Černý Vojtěch            JIL9006    9091    H21B    36.00           120,00Kč
 18 Davidová Anežka          JIL9752 2078452    D21C    97.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1800.00        0.00        0.00        0.00     1800.00        0.00    -1800.00
 
 
Startovka oddílu: JPV - Oddíl OS SK Prostějov                    Sobota 11.3.2017
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Jeřábek Luboš            JPV6112 2092403    H45     78.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      120.00        0.00        0.00        0.00      120.00        0.00     -120.00
 
 
Startovka oddílu: KAM - SK Kamenice                              Sobota 11.3.2017
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Škvor Adam               KAM0202  425596    H21C   126.00           120,00Kč
  2 Milota Jakub             KAM0503 2099497    H12    123.00            80,00Kč
  3 Žemlová Barbora          KAM0751   52122    D10      5.00            80,00Kč
  4 Žemlová Magdalena        KAM0950 2084931    HDR                      80,00Kč
  5 Škvor Martin             KAM6700   52267    H21C    68.00           120,00Kč
  6 Žemla Tomáš              KAM7105   51565    H35     47.00           120,00Kč
  7 Milota Jan               KAM7200  682629    H35     61.00           120,00Kč
  8 Škvorová Zuzana          KAM7350   52273    D35     46.00           120,00Kč
  9 Žemlová Eva              KAM7550   52118    D35     12.00           120,00Kč
 10 Pašek František          KAM7600  523000    H21B   122.00           120,00Kč
 11 Kettnerová Dana          KAM8952 7201193    D21B    75.00           120,00Kč
 12 Kettner Lukáš            KAM9403  887640    H21A    57.00           120,00Kč
 13 Moravec Jakub            KAM9702 7201811    H21A    13.00           120,00Kč
 14 Jíra Tomáš               KAM9802 9005139    H21B    58.00           120,00Kč
 15 Škvor Ota                KAM9900  981828    H21B    48.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1680.00        0.00        0.00        0.00     1680.00        0.00    -1680.00
 
 
Startovka oddílu: KAS - KOB Kamenický Šenov                      Sobota 11.3.2017
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hnízdil Matěj            KAS0301  682685    H14    133.00            80,00Kč
  2 Malá Jitka               KAS5451  682674    D55     54.00           100,00Kč
  3 Eichler Petr             KAS6900  682631    H45    158.00           120,00Kč
  4 Eichlerová Jana          KAS7051  682641    D45     48.00           120,00Kč
  5 Hnízdil Jan              KAS7100 7300172    H45    134.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      540.00        0.00        0.00        0.00      540.00        0.00     -540.00
 
 
Startovka oddílu: KBP - KBP Praha                                Sobota 11.3.2017
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Valter Petr              KBP4500    6645    T5                      120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      120.00        0.00        0.00        0.00      120.00        0.00     -120.00
 
 
Startovka oddílu: KOR - OB DDM Kostelec nad Orlicí               Sobota 11.3.2017
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Dušková Pavla            KOR9050 2051498    D21C   163.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      120.00        0.00        0.00        0.00      120.00        0.00     -120.00
 
 
Startovka oddílu: KPY - SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.             Sobota 11.3.2017
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Míchalová Šárka          KPY0050 2800315    D21B    81.00           120,00Kč
  2 Vejražka David           KPY0401 2087668    H14     77.00            80,00Kč
  3 Kouřil Vojta             KPY0700   52030    H10     89.00            80,00Kč
  4 Vejražková Anna          KPY0750  515401    D10     21.00            80,00Kč
  5 Freyová Michaela         KPY6050  301394    D21C    99.00           120,00Kč
  6 Kohl Jiří                KPY6201  301391    H21C   138.00           120,00Kč
  7 Míchalová Marcela        KPY6850  682670    D21C   121.00           120,00Kč
  8 Vejražka Jiří            KPY7400 2091563    H21C    44.00           120,00Kč
  9 Kameník Jan              KPY7900 2091547    H21C     2.00           120,00Kč
 10 Procházka Vít            KPY8000 2067930    H21C    90.00           120,00Kč
 11 Koldinský Jan            KPY8506 7207361    H21B   118.00           120,00Kč
 12 Kohl Ondřej              KPY8600  301370    H21A    53.00           120,00Kč
 13 Liška Petr               KPY8601 7207705    H21C    72.00           120,00Kč
 14 Procházková Zuzana       KPY8650    8580    D21B    97.00           120,00Kč
 15 Klomínský Václav         KPY8700 2059735    H21B     4.00           120,00Kč
 16 Kohlová Zuzana           KPY8852  301347    D21A    83.00           120,00Kč
 17 Vejrostová Lenka         KPY8853  330691    D21C    73.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1920.00        0.00        0.00        0.00     1920.00        0.00    -1920.00
 
 
Startovka oddílu: LBE - TJ Lokomotiva Beroun                     Sobota 11.3.2017
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Nosál Stanislav          LBE4600    8805    H65    112.00           100,00Kč
  2 Karmazín Pavel           LBE6800   52975    H45    154.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      220.00        0.00        0.00        0.00      220.00        0.00     -220.00
 
 
Startovka oddílu: LBM - TJ Lokomotiva Ingstav Brno               Sobota 11.3.2017
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Janská Iva               LBM5795  219280    D55     58.00           100,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      100.00        0.00        0.00        0.00      100.00        0.00     -100.00
 
 
Startovka oddílu: LCE - OOB TJ Slovan Luhačovice                 Sobota 11.3.2017
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Poláková Ivana           LCE7953 4616802 P  D21B    69.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      120.00       50.00        0.00        0.00      170.00        0.00     -170.00
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: LDC - KOB Děčín                                Sobota 11.3.2017
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Nehasilová Veronika      LDC0350  505131    D14     49.00            80,00Kč
  2 Hovorková Marie          LDC0650  347916    D12     59.00            80,00Kč
  3 Pospíšilová Jana         LDC4451  232341    D65     97.00           100,00Kč
  4 Pospíšil Jaromír         LDC5301 7410753    H55    118.00           100,00Kč
  5 Vlk Josef                LDC5801 7700058    H55    100.00           100,00Kč
  6 Hovorka Ladislav         LDC6802  303922    H45    120.00           120,00Kč
  7 Burdová Simona           LDC6851  440493    D45     16.00           120,00Kč
  8 Horák Martin             LDC7100 7000004    H45     96.00           120,00Kč
  9 Nehasil Vladislav        LDC7101 7111213    H45     88.00           120,00Kč
 10 Nehasilová Zuzana        LDC7150 7121314    D45     56.00           120,00Kč
 11 Štěpán Petr              LDC7301 7007007    H35     69.00           120,00Kč
 12 Gálus Igor               LDC7302 7400074    H35     23.00           120,00Kč
 13 Vaňková Saša             LDC8550   51239    D21C    71.00           120,00Kč
 14 Horák Jan                LDC9800 7404404    H21C    84.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1540.00        0.00        0.00        0.00     1540.00        0.00    -1540.00
 
 
Startovka oddílu: LIP - SOS Mamuti z Lipovky                     Sobota 11.3.2017
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Sedlák Radek             LIP7500 8629812    H21C   134.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      120.00        0.00        0.00        0.00      120.00        0.00     -120.00
 
 
Startovka oddílu: LIT - KOB Chemopetrol Litvínov                 Sobota 11.3.2017
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Pavlík Matěj             LIT0401    8112    H14    101.00            80,00Kč
  2 Pavlíková Klára          LIT7451    8111    D21B    25.00           120,00Kč
  3 Pavlík Libor             LIT7605    8124    H21B   108.00           120,00Kč
  4 Kučerka Jan              LIT8002 1418761    H35     45.00           120,00Kč
  5 Neradová Alena           LIT8551  886283    D21A   103.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      560.00        0.00        0.00        0.00      560.00        0.00     -560.00
 
 
Startovka oddílu: LJN - OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou           Sobota 11.3.2017
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Matoušek Luboš           LJN4700    7741    H65     70.00           100,00Kč
  2 Šikola Alexej            LJN5301  446348    H55    176.00           100,00Kč
  3 Matoušková Marie         LJN5550    7742    D55     18.00           100,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      300.00        0.00        0.00        0.00      300.00        0.00     -300.00
 
 
Startovka oddílu: LLI - TJ Loko Liberec                          Sobota 11.3.2017
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hejna Hynek              LLI0300  682626    H14     85.00            80,00Kč
  2 Nejedlová Josefína       LLI0350 2800308    D14      1.00            80,00Kč
  3 Šašek Martin             LLI0501 2112779    H12    115.00            80,00Kč
  4 Balcarová Marie          LLI0652   51201    D12      3.00            80,00Kč
  5 Nejedlová Karolína       LLI0852 2088712    D10      1.00            80,00Kč
  6 Krausová Marie           LLI4451   51214    D65    107.00           100,00Kč
  7 Kraus Jan                LLI4501   51213    H65    106.00           100,00Kč
  8 Korejčíková Dáďa         LLI5550    8546    D45     82.00           120,00Kč
  9 Hejna Stanislav          LLI6900  682678    H45     90.00           120,00Kč
 10 Balcarová Alena          LLI7150 1398994    D45      4.00           120,00Kč
 11 Marková Jana             LLI7152 2049529    D45     42.00           120,00Kč
 12 Nejedlová Lucie          LLI7350 2088713    P4                       80,00Kč
 13 Křenek Tomáš             LLI8300 1409872    H21B    56.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1280.00        0.00        0.00        0.00     1280.00        0.00    -1280.00
 
 
Startovka oddílu: LME - SK Los Mělník                            Sobota 11.3.2017
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Bejvl Marek              LME0400 2056261    H14    127.00            80,00Kč
  2 Alblová Zuzana           LME0660  206359    D12     23.00            80,00Kč
  3 Kořenský Mikuláš         LME0805 2056272    HDR                      80,00Kč
  4 Šimková Anežka           LME0950  416325    HDR                      80,00Kč
  5 Albl Matouš              LME1111            HDR                      80,00Kč
  6 Šimková Šárka            LME1150            HDR                      80,00Kč
  7 Bejvl Jakub              LME7100 2060271    H21C   108.00           120,00Kč
  8 Izák Pavel               LME7102 2061860    H21C     8.00           120,00Kč
  9 Bejvlová Martina         LME7350 2060273    D21C   103.00           120,00Kč
 10 Alblová Lucie            LME7555  420448    D21C    61.00           120,00Kč
 11 Albl Miloslav            LME7600  420455    H21C   146.00           120,00Kč
 12 Šimková Markéta          LME7755 2045245    D21C    65.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1200.00        0.00        0.00        0.00     1200.00        0.00    -1200.00
 
 
Startovka oddílu: LPU - OK Lokomotiva Pardubice                  Sobota 11.3.2017
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Držková Berenika         LPU0151 7200905    D21C   115.00           120,00Kč
  2 Waněk Hubert             LPU0309 7200595    H14     79.00            80,00Kč
  3 Ježek Vojtěch            LPU0408 2096141    H14     69.00            80,00Kč
  4 Ježek Martin             LPU0701 2091558    H10     65.00            80,00Kč
  5 Držka Filip              LPU0901    9324    HDR                      80,00Kč
  6 Kárník Štěpán            LPU1002 2049542    HDR                      80,00Kč
  7 Knap Jan                 LPU5101   51105    H65     82.00           100,00Kč
  8 Farář Václav             LPU5201    9260    H65    116.00           100,00Kč
  9 Klimpl Petr              LPU5401  301633    H55    132.00           100,00Kč
 10 Novotná Jiřina           LPU5654    9290    D21C    81.00           120,00Kč
 11 Novotný Miroslav         LPU5905  301183    H55    110.00           100,00Kč
 12 Knapová Iva              LPU6052    9316    D21B    85.00           120,00Kč
 13 Waněk Hubert             LPU6506    8990    P4                       80,00Kč
 14 Filičko Marek            LPU7102  301168    H21B    22.00           120,00Kč
 15 Waňková Dita             LPU7158  331619    D21C   159.00           120,00Kč
 16 Vávra Jaroslav           LPU7308 7203457    H21B    94.00           120,00Kč
 17 Ježek Vladimír           LPU7311 2070817    H35      5.00           120,00Kč
 18 Držka Štěpán             LPU7604 7209354    H21B    32.00           120,00Kč
 19 Držková Markéta          LPU7670 2073755    D21C   135.00           120,00Kč
 20 Kárník Jan               LPU7811  920672    H21C   104.00           120,00Kč
 21 Šabatka Petr             LPU8106    9269    H21B   114.00           120,00Kč
 22 Lehár Adam               LPU9114 2088721    H21B    76.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     2320.00        0.00        0.00        0.00     2320.00        0.00    -2320.00
 
 
Startovka oddílu: LTP - OOB TJ Lokomotiva Teplice                Sobota 11.3.2017
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Riby Rose                LTP0051 7200323    D21B    11.00           120,00Kč
  2 Bílý Jakub               LTP0104 7200331    H21C    36.00           120,00Kč
  3 Pavlová Martina          LTP0151 7202857    D21C    87.00           120,00Kč
  4 Riby Thomas              LTP0202  897367    H21C   118.00           120,00Kč
  5 Riby Philip              LTP0702  897359    H10     79.00            80,00Kč
  6 Kovář Karel              LTP6102 7205033    H55    108.00           100,00Kč
  7 Kučera Martin            LTP6500  232901    H35     59.00           120,00Kč
  8 Bruner Luboš             LTP6501  682114    H45    132.00           120,00Kč
  9 Würz Jiří                LTP6502 7204992    H45    118.00           120,00Kč
 10 Kovář Boris              LTP6710  899153    H45    146.00           120,00Kč
 11 Bílý Petr                LTP6805   51279    H45     92.00           120,00Kč
 12 Pavel Petr               LTP6806 7200337    H45    142.00           120,00Kč
 13 Riby Kateřina            LTP7252 7205009    D45     12.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1500.00        0.00        0.00        0.00     1500.00        0.00    -1500.00
 
 
Startovka oddílu: LTU - OOB TJ Lokomotiva Trutnov                Sobota 11.3.2017
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Killar Marek             LTU6801  301646    T5                      120,00Kč
  2 Lazáková Šárka           LTU6952 2057594    D45     74.00           120,00Kč
  3 Licková Dana             LTU7350 2057595    D35     64.00           120,00Kč
  4 Škoda Jáchym             LTU8700 1420240    H21A     5.00           120,00Kč
  5 Škodová Šárka            LTU8951  410778    D21C    63.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      600.00        0.00        0.00        0.00      600.00        0.00     -600.00
 
 
Startovka oddílu: MFP - VŠSK MFF UK Praha                        Sobota 11.3.2017
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Blahutová Martina        MFP0550   53611    D12     27.00            80,00Kč
  2 Blahutová Lucie          MFP0950  405999    HDR                      80,00Kč
  3 Suk Jiří                 MFP6401  515016    H45    122.00           120,00Kč
  4 Blahuta Marek            MFP7301  897349    H21C   120.00           120,00Kč
  5 Blahutová Hanka          MFP7953   51928    D21C   125.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      520.00        0.00        0.00        0.00      520.00        0.00     -520.00
 
 
Startovka oddílu: MKP - SK Meteor Kačerov Praha                  Sobota 11.3.2017
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Koč Zdeněk               MKP4700   51706    H21B    30.00           120,00Kč
  2 Koč Lumír                MKP5401  336747    H55    182.00           100,00Kč
  3 Reichl Michal            MKP6402   51701    H45    108.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      340.00        0.00        0.00        0.00      340.00        0.00     -340.00
 
 
Startovka oddílu: NPA - SK LOB Nová Paka                         Sobota 11.3.2017
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Podlipný Filip           NPA1202 2082905    HDR                      80,00Kč
  2 Novák Karel              NPA5001 2060215    H65     84.00           100,00Kč
  3 Nováková Jana            NPA5552 2060214    D55     56.00           100,00Kč
  4 Novák Jiří               NPA7502  682098    H21B    14.00           120,00Kč
  5 Antoš Filip              NPA8001    9698    H21B    24.00           120,00Kč
  6 Píšová Monika            NPA8151 7201810    D21B    89.00           120,00Kč
  7 Nováková Zuzana          NPA9151  515421    D21C   167.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      760.00        0.00        0.00        0.00      760.00        0.00     -760.00
 
 
Startovka oddílu: ODV - TJ Aero Odolena Voda                     Sobota 11.3.2017
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hartl Zdeněk             ODV6300   52121    P4                       80,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       80.00        0.00        0.00        0.00       80.00        0.00      -80.00
 
 
Startovka oddílu: OKP - SK OK 24 Praha                           Sobota 11.3.2017
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Vanková Anna             OKP0550  887947    D12     43.00            80,00Kč
  2 Vanka Matouš             OKP0701  253129    H10     77.00            80,00Kč
  3 Šámal Václav             OKP5600  436401    H55    140.00           100,00Kč
  4 Červinka Jaroslav        OKP5803   53558    H55    150.00           100,00Kč
  5 Šámalová Hana            OKP6151  502090    D55     16.00           100,00Kč
  6 Novák Ivo                OKP6200   51679    H21B   126.00           120,00Kč
  7 Červinková Jitka         OKP6451   53525    D45     58.00           120,00Kč
  8 Novák Libor              OKP6504   51680    H21B    18.00           120,00Kč
  9 Valentová Helena         OKP6550   52099    D45      6.00           120,00Kč
 10 Nováková Irena           OKP6651  236111    D21C   131.00           120,00Kč
 11 Vanka Petr               OKP6801 7207352    H45    164.00           120,00Kč
 12 Balusková Ida            OKP7350  681852    D21C   123.00           120,00Kč
 13 Vanková Jana             OKP7750 7207344    D35     42.00           120,00Kč
 14 Červinka Jaroslav        OKP9000  303935    H21C    32.00           120,00Kč
 15 Novák Libor              OKP9100  426348    H21B    90.00           120,00Kč
 16 Nováková Kateřina        OKP9450  887935    D21B    15.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1780.00        0.00        0.00        0.00     1780.00        0.00    -1780.00
 
 
Startovka oddílu: OOL - SK Haná orienteering                     Sobota 11.3.2017
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kala Matěj               OOL8901 7260029    H21A    73.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      120.00        0.00        0.00        0.00      120.00        0.00     -120.00
 
 
Startovka oddílu: OSN - SK Orientační sporty Nové Město na Morav Sobota 11.3.2017
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Zrníková Adéla           OSN0099  416210    D21A   107.00           120,00Kč
  2 Zrník Tomáš              OSN0606    9579    H12     95.00            80,00Kč
  3 Zrník Tomáš              OSN7118 1398988    H21A    19.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      320.00        0.00        0.00        0.00      320.00        0.00     -320.00
 
 
Startovka oddílu: PEN - OK RECO Sport                            Sobota 11.3.2017
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Vydra Pavel              PEN6200   49998    H55     90.00           100,00Kč
  2 Kábrtová Iva             PEN6350  232387    D45      0.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      220.00        0.00        0.00        0.00      220.00        0.00     -220.00
 
 
Startovka oddílu: PGP - SK Praga                                 Sobota 11.3.2017
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Vojta Bozděch            PGP                HDR                      80,00Kč
  2 Čtrnáct Šimon            PGP0001 2032143    P4                       80,00Kč
  3 Bejvlová Karolína        PGP0256 2058463    D21C   117.00           120,00Kč
  4 Čermáková Klára          PGP0352 2099498    D14     41.00            80,00Kč
  5 Kabát Martin             PGP0408 2099511    H14    135.00            80,00Kč
  6 Haková Michaela          PGP0451 2051549    D14     55.00            80,00Kč
  7 Čechmánková Anna         PGP0452  347887    D14     15.00            80,00Kč
  8 Bartaloš Matyáš          PGP0503 2084972    H12    111.00            80,00Kč
  9 Bartalošová Ada          PGP1050 2085003    HDR                      80,00Kč
 10 Richard Samohýl          PGP2800            P4                       80,00Kč
 11 Attl Vladimír            PGP3800  682666    H65    130.00           100,00Kč
 12 Haňkovská Jana           PGP4050   51698    D65    111.00           100,00Kč
 13 Dvořáková Ladislava      PGP4451   52096    D65    103.00           100,00Kč
 14 Zelená Markéta           PGP5850 2080958    D21B   101.00           120,00Kč
 15 Hrabánek David           PGP6003  303940    H55    166.00           100,00Kč
 16 Hrabánková Ilona         PGP6250  232184    D55     46.00           100,00Kč
 17 Ježková Regina           PGP6352   51660    D21B    21.00           120,00Kč
 18 Janovský Tomáš           PGP6401  515464    H21A    77.00           120,00Kč
 19 Čermák Radek             PGP6405 1413333    H21B    42.00           120,00Kč
 20 Maleček Vít              PGP6801 2067268    H45     86.00           120,00Kč
 21 Čtrnáctová Magdalena     PGP7151  231924    P2                       80,00Kč
 22 Janovská Petra           PGP7355 1470169    D21B    65.00           120,00Kč
 23 Vildmonová Pavla         PGP7454 7207787    D21B    57.00           120,00Kč
 24 Malečková Iva            PGP7559 2067949    P4                       80,00Kč
 25 Matějů Luboš             PGP7601  682623    H21A    47.00           120,00Kč
 26 Čtrnáct Jiří             PGP7603 2045241    H21C    58.00           120,00Kč
 27 Haková Magda             PGP7651 2051544    D35      8.00           120,00Kč
 28 Bartaloš Tomáš           PGP8010 2084951    H21B    88.00           120,00Kč
 29 Beneš Miroslav           PGP8108 7203451    H21B    74.00           120,00Kč
 30 Bartalošová Jana         PGP8154 2084985    D21B    87.00           120,00Kč
 31 Procházka Jan            PGP8206  886265    H21A    61.00           120,00Kč
 32 Bozděchová Lenka         PGP8254 2080966    D21B     5.00           120,00Kč
 33 Masopustová Elis         PGP8656    7858    D21A   119.00           120,00Kč
 34 Bartoň Jaroslav          PGP8708 2800298    H21C     4.00           120,00Kč
 35 Bartoňová Radka          PGP8751   51861    D21C   183.00           120,00Kč
 36 Ježková Dominika         PGP9053   51658    T5                      120,00Kč
 37 Westin Kjersti           PGP9255  997856    D21A   131.00           120,00Kč
 38 Uhlíř Marek              PGP9405  331157    H21B    28.00           120,00Kč
 39 Veselý Jakub             PGP9503 7209346    H21A    85.00           120,00Kč
 40 Hrabánková Klára         PGP9654  232050    D21A    91.00           120,00Kč
 41 Veljačiková Hana         PGP9756 7202891    D21A    87.00           120,00Kč
 42 Ždimera Jan              PGP9903  336710    H21B    78.00           120,00Kč
 43 Hrabánková Zuzana        PGP9950  331147    D21C   171.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     4620.00        0.00        0.00        0.00     4620.00        0.00    -4620.00
 
 
Startovka oddílu: PHK - OK 99 Hradec Králové                     Sobota 11.3.2017
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Morvay Tomáš             PHK0000 4616801 P  T5                      120,00Kč
  2 Horáková Veronika        PHK0353 2087682    D14     17.00            80,00Kč
  3 Horák Filip              PHK0701 2088727    H10     75.00            80,00Kč
  4 Jelínek František        PHK0900            HDR                      80,00Kč
  5 Jelínková Eva            PHK0953            HDR                      80,00Kč
  6 Novotný Petr             PHK3802    9422    H65     92.00           100,00Kč
  7 Běhounová Jiřina         PHK5651 2102552    D55     12.00           100,00Kč
  8 Běhoun Pavel             PHK5701 2102525    H55    122.00           100,00Kč
  9 Novotná Ivana            PHK6354  219239    D45     70.00           120,00Kč
 10 Novotná Petra            PHK6651    4146    D35     34.00           120,00Kč
 11 Kavalírová Kateřina      PHK6756    9833    D45     60.00           120,00Kč
 12 Tihon Michal             PHK7905 2078454    H35     39.00           120,00Kč
 13 Tihonová Martina         PHK8651    9088    D21B    37.00           120,00Kč
 14 Valešová Jana            PHK9154 1008144    D21A   135.00           120,00Kč
 15 Novotná Markéta          PHK9451 2058530    D21A   127.00           120,00Kč
 16 Kavalír Jáchym           PHK9901 7202866    H21B    92.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1700.00       50.00        0.00        0.00     1750.00        0.00    -1750.00
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: PUL - OOB USK Slavie Ústí n.L.                 Sobota 11.3.2017
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Novotný František        PUL4200  205614    P4                       80,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       80.00        0.00        0.00        0.00       80.00        0.00      -80.00
 
 
Startovka oddílu: PVP - VSS Přírodověda Praha                    Sobota 11.3.2017
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Čechmánek Václav         PVP0600    8575    H12     97.00            80,00Kč
  2 Rohan Vilém              PVP0900   53124    H10     55.00            80,00Kč
  3 Neumannová Renata        PVP6650   51580    D45     72.00           120,00Kč
  4 Rohan Pavel              PVP6700  232342    H45    166.00           120,00Kč
  5 Rohanová Markéta         PVP7251  446365    D45     54.00           120,00Kč
  6 Neumann Tomáš            PVP8900  331313    H21B    70.00           120,00Kč
  7 Neumannová Kateřina      PVP9250    8565    D21A   115.00           120,00Kč
  8 Neumann Vojtěch          PVP9400 1403421    H21A    31.00           120,00Kč
  9 Neumann Jindřich         PVP9900  336081    H21C   130.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1000.00        0.00        0.00        0.00     1000.00        0.00    -1000.00
 
 
Startovka oddílu: PZR - UNITOP SKP Žďár nad Sázavou              Sobota 11.3.2017
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Pospíšil Jaromír         PZR4417   51994    H65    120.00           100,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      100.00        0.00        0.00        0.00      100.00        0.00     -100.00
 
 
Startovka oddílu: RIC - OB Říčany                                Sobota 11.3.2017
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kotková Adéla            RIC0655 2049632    D12      7.00            80,00Kč
  2 Kotková Lenka            RIC7352 2085603    D35      4.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      200.00        0.00        0.00        0.00      200.00        0.00     -200.00
 
 
Startovka oddílu: ROU - SKOB Roudnice nad Labem                  Sobota 11.3.2017
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Buk Petr                 ROU0001 2075666    H21C    20.00           120,00Kč
  2 Buk Ondřej               ROU0102 2031368    H21C   142.00           120,00Kč
  3 Buková Anežka            ROU0351 2059749    D14     45.00            80,00Kč
  4 Černá Ema                ROU0451 2080901    D14     33.00            80,00Kč
  5 Buková Hana              ROU0750 4616803 P  D10     17.00            80,00Kč
  6 Pohořalý Dobroslav       ROU6401 2023803    T5                      120,00Kč
  7 Pohořalá Karolína        ROU6850 2023951    T5                      120,00Kč
  8 Buk Jiří                 ROU6901 2031369    H21C    46.00           120,00Kč
  9 Buková Zdeňka            ROU7051 2059753    D21C    75.00           120,00Kč
 10 Buková Jana              ROU7150  331208    T5                      120,00Kč
 11 Černý Michal             ROU7505 2085613    T5                      120,00Kč
 12 Buk Jindřich             ROU9303 1602625    H21C   136.00           120,00Kč
 13 Buk Michal               ROU9601 2075669    H21C    24.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1440.00       50.00        0.00        0.00     1490.00        0.00    -1490.00
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: ROZ - OK Roztoky                               Sobota 11.3.2017
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Jíra Filip               ROZ0500    7941    P4                       80,00Kč
  2 Jírová Monika            ROZ7350 1415713    T5                      120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      200.00        0.00        0.00        0.00      200.00        0.00     -200.00
 
 
Startovka oddílu: RUM - ZOOB Rumburk                             Sobota 11.3.2017
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Drahoňovská Veronika     RUM8451            P2                       80,00Kč
  2 Heinlová Iva             RUM8551    5642    D21C   181.00           120,00Kč
  3 Kalinová Lucie           RUM8750  301543    D21C    59.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      320.00        0.00        0.00        0.00      320.00        0.00     -320.00
 
 
Startovka oddílu: SCP - OK Sparta Praha                          Sobota 11.3.2017
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kuc Radim                SCP0400  682668    H14    107.00            80,00Kč
  2 Kuc David                SCP0600 1007532    H12    101.00            80,00Kč
  3 Veljačik Jonáš           SCP0800  336785    H10     87.00            80,00Kč
  4 Semorád Miloš            SCP3300   49404    H65    110.00           100,00Kč
  5 Rakovec Miloš            SCP4500  443066    H65    140.00           100,00Kč
  6 Valášek Josef            SCP4501 2084946    H65     86.00           100,00Kč
  7 Novák Miloš              SCP4600   52299    H65     90.00           100,00Kč
  8 Lohrová Jarmila          SCP4650  219220    P2                       80,00Kč
  9 Buriánek Jaromír         SCP4700 7206545    H65     74.00           100,00Kč
 10 Přeček Zdeněk            SCP5200  500289    P2                       80,00Kč
 11 Zavadilová Naďa          SCP5450  336750    D55     26.00           100,00Kč
 12 Jahn Pavel               SCP5500  682101    H55    152.00           100,00Kč
 13 Jahnová Helena           SCP5550   52760    D55      4.00           100,00Kč
 14 Kavka Jiří               SCP5900  682630    H55    148.00           100,00Kč
 15 Hošek Ladislav           SCP6001 1413715    H55    172.00           100,00Kč
 16 Vrabec Martin            SCP6100   51571    P4                       80,00Kč
 17 Kavková Dana             SCP6150  446418    D45     68.00           120,00Kč
 18 Vrabcová Jindra          SCP6151   51570    P4                       80,00Kč
 19 Veljačik Pavel           SCP6200 2800319    H45    140.00           120,00Kč
 20 Veljačiková Markéta      SCP6451 2800325    D45     18.00           120,00Kč
 21 Lohrová Hana             SCP6550   51556    D45     30.00           120,00Kč
 22 Lohr Ivo                 SCP6801  442853    H21B    38.00           120,00Kč
 23 Apeltauer Milan          SCP6802 2102546    H45    144.00           120,00Kč
 24 Podivínský Tomáš         SCP7201   51557    H45     84.00           120,00Kč
 25 Boudný Jan               SCP7417   51773    H35     51.00           120,00Kč
 26 Khel Richard             SCP7500 7202899    H21C   132.00           120,00Kč
 27 Šístek Daniel            SCP7507 1406141    H35     41.00           120,00Kč
 28 Dubec Pavel              SCP8003 7260025    H35     19.00           120,00Kč
 29 Havlínová Zuzana         SCP8150   51574    D21B     1.00           120,00Kč
 30 Tesařová Anna            SCP8257   51567    D21C   185.00           120,00Kč
 31 Vrabec Ondřej            SCP8303   51558    H21B     0.00           120,00Kč
 32 Tesař Jan                SCP8501 1400437    H21C    10.00           120,00Kč
 33 Vrabec Tomáš             SCP8700  232028    H21B   104.00           120,00Kč
 34 Černá Eliška             SCP9050 2088205    D21C    83.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     3600.00        0.00        0.00        0.00     3600.00        0.00    -3600.00
 
 
Startovka oddílu: SHK - OK Slavia Hradec Králové                 Sobota 11.3.2017
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Tichý Radomír            SHK0000 7300181    H21C    76.00           120,00Kč
  2 Raková Petra             SHK0251 2049526    D21C   153.00           120,00Kč
  3 Kodytková Denisa         SHK0252 2058528    D21C    85.00           120,00Kč
  4 Navrátilová Anna         SHK0253    9136    D21C   111.00           120,00Kč
  5 Tichý Lubomír            SHK0303 7206348    H14    119.00            80,00Kč
  6 Thýnová Martina          SHK0350 7206547    D14     29.00            80,00Kč
  7 Suchá Simona             SHK0351 2049543    D14     43.00            80,00Kč
  8 Rak Tomáš                SHK0400 2049527    H14    115.00            80,00Kč
  9 Kodytek Adam             SHK0402 2073745    H14    123.00            80,00Kč
 10 Černík Adam              SHK0404 2073723    H14    111.00            80,00Kč
 11 Kolář Šimon              SHK0405 7200597    H14     89.00            80,00Kč
 12 Kociánová Hana           SHK0453    9837    D14     47.00            80,00Kč
 13 Fejlek Vojtěch           SHK5202    9104    H55    180.00           100,00Kč
 14 Fejlková Alice           SHK5351    9107    D55     50.00           100,00Kč
 15 Filip Aleš               SHK5501 2058468    H55    136.00           100,00Kč
 16 Filipová Dagmar          SHK5651    9111    D55     40.00           100,00Kč
 17 Jaromír Širůček          SHK6200 2085650    H55    190.00           150,00Kč
 18 Teplý Jiří               SHK6401    9123    H45     98.00           120,00Kč
 19 Teplá Hana               SHK6561    9125    D45     44.00           120,00Kč
 20 Souček Karel             SHK6601  553452    H45    170.00           120,00Kč
 21 Thýnová Ivana            SHK6651 2017663    D45     38.00           120,00Kč
 22 Kohout Josef             SHK6902 2017669    T5                      120,00Kč
 23 Myslivec Tomáš           SHK7002    9127    H45    160.00           120,00Kč
 24 Myslivcová Lenka         SHK7051  515465    D45     52.00           120,00Kč
 25 Slovák Miroslav          SHK7704 9101117    H35     29.00           120,00Kč
 26 Suchý Petr               SHK7800 2069098    T5                      120,00Kč
 27 Suchá Eva                SHK7851 2102707    D35     10.00           120,00Kč
 28 Lán Filip                SHK8003 2049544    H35      9.00           120,00Kč
 29 Souček Tomáš             SHK8200 7203456    H21B    46.00           120,00Kč
 30 Novotná Barbora          SHK8658 9101107    D21A   105.00           120,00Kč
 31 Tomalík Ondřej           SHK8904 1404034    H21B    66.00           120,00Kč
 32 Filip Filip              SHK9000    9192    T5                      120,00Kč
 33 Teplá Karolína           SHK9251 1008174    D21A   101.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     3590.00        0.00        0.00        0.00     3590.00        0.00    -3590.00
 
 
Startovka oddílu: SJC - TJ Sportcentrum Jičín                    Sobota 11.3.2017
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Zalaba Tomáš             SJC0101 7839783    H21C    66.00           120,00Kč
  2 Zahradník Václav         SJC1200 2102799    HDR                      80,00Kč
  3 Havlík Jaroslav          SJC3601 9005225    H65    100.00           100,00Kč
  4 Beneš Josef              SJC5801    9907    H55    138.00           100,00Kč
  5 Benešová Iva             SJC6151    9908    D45     76.00           120,00Kč
  6 Zalabová Martina         SJC6657 2053545    D45     46.00           120,00Kč
  7 Škorpilová Jana          SJC7451  211303    D35     48.00           120,00Kč
  8 Koťátko Zdeněk           SJC7701  500264    H35     17.00           120,00Kč
  9 Švihovský Jaromír        SJC8005 7654324    H21A    51.00           120,00Kč
 10 Lepšík Petr              SJC8203  515133    H21C    50.00           120,00Kč
 11 Švihovská Eva            SJC8352 7770109    D21B    83.00           120,00Kč
 12 Knoblochová Kamila       SJC8356    8952    D21B    79.00           120,00Kč
 13 Prášil Ondřej            SJC8401 7207016    H21A     9.00           120,00Kč
 14 Vladislav Vágner         SJC8602 2083384    P4                       80,00Kč
 15 Zahradník Jakub          SJC8604 7207701    H21C    34.00           120,00Kč
 16 Beneš Jan                SJC8703  886513    H21A    79.00           120,00Kč
 17 Michaela Špicarová       SJC8754    9971    T5                      120,00Kč
 18 Setínková Eva            SJC8765    8946    D21B     9.00           120,00Kč
 19 Špicar Petr              SJC8801 7106922    H21B    68.00           120,00Kč
 20 Benešová Lucie           SJC8951 2102079    D21B    27.00           120,00Kč
 21 Zikmund Zdeněk           SJC9703 2045221    H21A    17.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     2400.00        0.00        0.00        0.00     2400.00        0.00    -2400.00
 
 
Startovka oddílu: SJH - SJH Jindřichův Hradec                    Sobota 11.3.2017
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Gřunděl Ivan             SJH4201 9200531    H65    118.00           100,00Kč
  2 Benešová Iva             SJH7051 9101672    D45     22.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      220.00        0.00        0.00        0.00      220.00        0.00     -220.00
 
 
Startovka oddílu: SJI - OK Jihlava                               Sobota 11.3.2017
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Zeman Jaroslav           SJI5901   52337    H55    184.00           100,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      100.00        0.00        0.00        0.00      100.00        0.00     -100.00
 
 
Startovka oddílu: SLA - SKOB Slaný                               Sobota 11.3.2017
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Husák Ondřej             SLA0600 2067945    P4                       80,00Kč
  2 Aster Vladimír           SLA6500 2045227    H45     82.00           120,00Kč
  3 Hrdličková Ludmila       SLA6950  224894    P4                       80,00Kč
  4 Doubek Petr              SLA7000  426378    H45    128.00           120,00Kč
  5 Kolář Tomáš              SLA7103  887615    H35     33.00           120,00Kč
  6 Asterová Jana            SLA7451  442858    D35     66.00           120,00Kč
  7 Husáková Petra           SLA7452 2056309    P4                       80,00Kč
  8 Hanák Jan                SLA8002 9201329    H21B    50.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      840.00        0.00        0.00        0.00      840.00        0.00     -840.00
 
 
Startovka oddílu: SLP - OOB Slavia Praha                         Sobota 11.3.2017
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Chumová Adéla            SLP0950   51287    HDR                      80,00Kč
  2 Chumová Lada             SLP1250  301528    HDR                      80,00Kč
  3 Chum Jaroslav            SLP6601   51613    H45    168.00           120,00Kč
  4 Chumová Jana             SLP7451   51354    D35      2.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      400.00        0.00        0.00        0.00      400.00        0.00     -400.00
 
 
Startovka oddílu: SMB - SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav              Sobota 11.3.2017
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hlaváč Jaroslav          SMB4801    7718    H65     76.00           100,00Kč
  2 Žitný Tomáš              SMB6401   49971    H35     15.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      220.00        0.00        0.00        0.00      220.00        0.00     -220.00
 
 
Startovka oddílu: SMR - SK SNS Smržovka                          Sobota 11.3.2017
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Honsová Lenka            SMR     7203329    T5                      120,00Kč
  2 Andrea Honsová           SMR                HDR                      80,00Kč
  3 Magda Honsová            SMR                HDR                      80,00Kč
  4 Svoboda Ivan             SMR6200  886815    T5                      120,00Kč
  5 Rychterová Dana          SMR6950 7203339    D45     36.00           120,00Kč
  6 Lukavec Petr             SMR7800 7204495    H21C     0.00           120,00Kč
  7 Svoboda Honza            SMR7901  995876    H21A    45.00           120,00Kč
  8 Hanajová Káťa            SMR8451  428294    D21B    59.00           120,00Kč
  9 Lukavcová Ivana          SMR8754 7201202    D21C   177.00           120,00Kč
 10 Fólová Martina           SMR8850 7260003    D21B    35.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1120.00        0.00        0.00        0.00     1120.00        0.00    -1120.00
 
 
Startovka oddílu: SNA - TJ START Náchod                          Sobota 11.3.2017
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Doucha Martin            SNA0501    9636    H12    107.00            80,00Kč
  2 Doucha Tomáš             SNA0801    9616    H10     57.00            80,00Kč
  3 Doucha Jiří              SNA7105    9626    H21A    35.00           120,00Kč
  4 Douchová Jaroslava       SNA7155    9606    D45     10.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      400.00        0.00        0.00        0.00      400.00        0.00     -400.00
 
 
Startovka oddílu: SOB - SOBSA                                    Sobota 11.3.2017
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Zákostelecký František   SOB5501 7207854    H55    104.00           100,00Kč
  2 Choutka Jaroslav         SOB6301 1396839    H35     73.00           120,00Kč
  3 Choutková Lenka          SOB6350    4183    D21C   165.00           120,00Kč
  4 Šašek Luděk              SOB6901    4189    H35     63.00           120,00Kč
  5 Brabencová Alena         SOB7150  887945    D21C   161.00           120,00Kč
  6 Šašková Petra            SOB7451    4186    D35     22.00           120,00Kč
  7 Randík Jan               SOB8703   53643    H21B    86.00           120,00Kč
  8 Randíková Magdaléna      SOB8851 2067886    D21A    81.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      940.00        0.00        0.00        0.00      940.00        0.00     -940.00
 
 
Startovka oddílu: SPC - SPORTICUS team                           Sobota 11.3.2017
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Mědílková Iva            SPC7160 7204522    D45      2.00           120,00Kč
  2 Kalina Miroslav          SPC8211 7201206    H21B   128.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      240.00        0.00        0.00        0.00      240.00        0.00     -240.00
 
 
Startovka oddílu: SRK - SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou         Sobota 11.3.2017
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hrobař Rudolf            SRK4702    9798    H55    156.00           100,00Kč
  2 Šklíba Jan               SRK7501 7204489    H35     13.00           120,00Kč
  3 Šklíbová Jana            SRK7651 7204991    D35     56.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      340.00        0.00        0.00        0.00      340.00        0.00     -340.00
 
 
Startovka oddílu: STB - TJ Stadion Nový Bor                      Sobota 11.3.2017
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Świca Katarzyna          STB0099 2016469    D21B    13.00           120,00Kč
  2 Sloma Grzegorz           STB0103 2016464    H21C    74.00           120,00Kč
  3 Dolejší Kateřina         STB0199 7205007    D21A   109.00           120,00Kč
  4 Pachnik Stanislaw        STB0303 1396724    H14     73.00            80,00Kč
  5 Piecek Emilia            STB0351 2025004    D14     37.00            80,00Kč
  6 Kowalczyk Wiktoria       STB0450 2025014    D14     27.00            80,00Kč
  7 Zawada Karolina          STB0552 2025015    D12     63.00            80,00Kč
  8 Pachnik Jedrzej          STB0602 1396725    H12     81.00            80,00Kč
  9 Kowalczyk Honorata       STB0651 2025013    D12     39.00            80,00Kč
 10 Zawada Marcelina         STB0752 2025012    D10     45.00            80,00Kč
 11 Halewicz Julia           STB0753 2025001    D10     35.00            80,00Kč
 12 Szeliga Sonia            STB0754 2025002    D10     23.00            80,00Kč
 13 Kučerka Radek            STB1101   49984    P4                       80,00Kč
 14 Kučerková Adéla          STB1450    8118    HDR                      80,00Kč
 15 Ludvík Petr              STB5701  682361    H55    116.00           100,00Kč
 16 Pachnik Dariusz          STB6901  504408    H45    152.00           120,00Kč
 17 Dolejší Lenka            STB7499  434839    D21B    93.00           120,00Kč
 18 Stanojkovičová Ljuba     STB8099   49983    D35     28.00           120,00Kč
 19 Bernášek Jiří            STB8101  682354    H21C    28.00           120,00Kč
 20 Hanušová Petra           STB8297  682356    D35     16.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1940.00        0.00        0.00        0.00     1940.00        0.00    -1940.00
 
 
Startovka oddílu: STE - SK SKI-OB Šternberk                      Sobota 11.3.2017
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Jirka Mikuláš            STE0000 7202871    H21A    29.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      120.00        0.00        0.00        0.00      120.00        0.00     -120.00
 
 
Startovka oddílu: TAP - KOB TRETRA Praha                         Sobota 11.3.2017
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Bulířová Ema             TAP0452 2088202    D14     19.00            80,00Kč
  2 Sork Dominik             TAP0504 2092402    H12     83.00            80,00Kč
  3 Fiala Zdeněk             TAP5501  232177    H55    114.00           100,00Kč
  4 Tihon Jaroslav           TAP6102  515440    H55    168.00           100,00Kč
  5 Tihonová Jindra          TAP6253  232161    D55     52.00           100,00Kč
  6 Úlehlová Monika          TAP6950 2092376    D45     84.00           120,00Kč
  7 Melišíková Radka         TAP7152 2081352    D45     50.00           120,00Kč
  8 Makovský Jakub           TAP8511 7778511    H21A    75.00           120,00Kč
  9 Zajíc Vítězslav          TAP8610  515469    H21A    15.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      940.00        0.00        0.00        0.00      940.00        0.00     -940.00
 
 
Startovka oddílu: TEH - Sokol Tehov                              Sobota 11.3.2017
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Sládková Eva             TEH5751   51398    D55      0.00           100,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      100.00        0.00        0.00        0.00      100.00        0.00     -100.00
 
 
Startovka oddílu: TEP - Tempo Praha                              Sobota 11.3.2017
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Šubrt Jiří               TEP6100    7986    H55     98.00           100,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      100.00        0.00        0.00        0.00      100.00        0.00     -100.00
 
 
Startovka oddílu: TJN - OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou         Sobota 11.3.2017
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Růta Matyáš              TJN0102 2032159    H21C    60.00           120,00Kč
  2 Baloghová Lída           TJN0150 2027211    D21C   109.00           120,00Kč
  3 Rydlová Adéla            TJN0151 2035701    D21B    41.00           120,00Kč
  4 Mašínová Anna            TJN0152 2056303    D21B    91.00           120,00Kč
  5 Šklíbová Míša            TJN0153 2053560    D21B    99.00           120,00Kč
  6 Sýkora Adam              TJN0203 2103735    H14    121.00            80,00Kč
  7 Potměšil Matyáš          TJN0204            P2                       80,00Kč
  8 Romaniuk Vojtěch         TJN0205 2070856    H21C   128.00           120,00Kč
  9 Rydlová Magdaléna        TJN0251 2035725    D21B    95.00           120,00Kč
 10 Budská Anna              TJN0253 7201759    D21B    61.00           120,00Kč
 11 Linková Lucie            TJN0257 2032102    D21C    79.00           120,00Kč
 12 Dejnožka Vojtěch         TJN0300 2027224    H14    103.00            80,00Kč
 13 Řehoř Vojta              TJN0303 2080823    H14     93.00            80,00Kč
 14 Lesák Ondřej             TJN0306 2085591    H14    129.00            80,00Kč
 15 Pokorný Jan              TJN0400 2056302    H14    125.00            80,00Kč
 16 Tkáč Matěj               TJN0401 2027207    H14    109.00            80,00Kč
 17 Zaňková Natálie          TJN0450 2069089    D14     39.00            80,00Kč
 18 Rokos Marek              TJN0500 2049534    H12     91.00            80,00Kč
 19 Sýkora Oliver            TJN0504 2073664    H12    113.00            80,00Kč
 20 Zoubková Šárka           TJN0554 2078475    D12     17.00            80,00Kč
 21 Dejnožka Martin          TJN0600 2035718    H12     85.00            80,00Kč
 22 Štemberová Bára          TJN0650  682375    D12     13.00            80,00Kč
 23 Skalová Jolana           TJN0653 2070854    D12     51.00            80,00Kč
 24 Háková Eliška            TJN0654 2085580    D12     55.00            80,00Kč
 25 Savruková Adéla          TJN0656 4408037    D10     41.00            80,00Kč
 26 Kottíková Lucie          TJN0657 4408038    D10      7.00            80,00Kč
 27 Řehoř Hynek              TJN0700 2053559    H10     61.00            80,00Kč
 28 Baloghová Mile           TJN0750 2073663    D10     33.00            80,00Kč
 29 Ryšavá Kateřina          TJN0754 4408036    HDR                      80,00Kč
 30 Vokušová Veronika        TJN0756 2104600    D10     29.00            80,00Kč
 31 Štembera Vítek           TJN0801  682376    H10     71.00            80,00Kč
 32 Zaňka Albert             TJN0803 2067312    H10     99.00            80,00Kč
 33 Nožička Jan              TJN0809 2088176    H10     67.00            80,00Kč
 34 Lesák Marek              TJN0811 2104590    HDR                      80,00Kč
 35 Havel Antonín            TJN0813            HDR                      80,00Kč
 36 Oravec Viktor            TJN0814 2111800    HDR                      80,00Kč
 37 Nožičková Eva            TJN0852 2078479    D10     37.00            80,00Kč
 38 Zappová Elisabeth        TJN0952 2027206    HDR                      80,00Kč
 39 Štembera Oskar           TJN1201   51536    HDR                      80,00Kč
 40 Petrželka Pavel          TJN3800   52900    H65    138.00           100,00Kč
 41 Picek Jan                TJN4000  434577    H65    128.00           100,00Kč
 42 Lukavec Míla             TJN4901 2060202    H65    132.00           100,00Kč
 43 Böhm Karel               TJN5101  416833    H55    164.00           100,00Kč
 44 Böhmová Eva              TJN5450  232515    D55     10.00           100,00Kč
 45 Lukavcová Lenka          TJN5452    8259    P2                       80,00Kč
 46 Kunc Radovan             TJN5549    8249    H55    124.00           100,00Kč
 47 Horák Petr               TJN5602 2056301    H55    142.00           100,00Kč
 48 Novotný Otakar           TJN5604    8260    H55    120.00           100,00Kč
 49 Kuncová Jiřina           TJN5752    8257    D55     30.00           100,00Kč
 50 Zuzánek Zdeněk           TJN5901    8255    H35     57.00           120,00Kč
 51 Zuzánková Růžena         TJN6051    8256    D45     32.00           120,00Kč
 52 Jermanová Eva            TJN6150  425590    D55     24.00           100,00Kč
 53 Kočibová Ivana           TJN6354  307418    P4                       80,00Kč
 54 Žucha Jiří               TJN6603 2017687    H45    112.00           120,00Kč
 55 Posselt Martin           TJN6802  232256    H45    162.00           120,00Kč
 56 Pokorná Hana             TJN6950 2073666    P4                       80,00Kč
 57 Nožičková Renata         TJN6953 2070806    P2                       80,00Kč
 58 Rydl Jiří                TJN7000 2096117    H45    126.00           120,00Kč
 59 Řehoř Jiří               TJN7004 2059729    H45    172.00           120,00Kč
 60 Posseltová Romana        TJN7050  410359    T5                      120,00Kč
 61 Mrkvička Jiří            TJN7101 2020748    H45     94.00           120,00Kč
 62 Řehořová Lenka           TJN7250 2073661    P2                       80,00Kč
 63 Balogh Jan               TJN7500 2032176    H21B    82.00           120,00Kč
 64 Vokurka Jan              TJN7501  253145    H21C    14.00           120,00Kč
 65 Dejnožka Jiří            TJN7503 2027225    H21C   106.00           120,00Kč
 66 Skal Jaroslav            TJN7504 2069076    T5                      120,00Kč
 67 Oravec Tomáš             TJN7505 2059775    T5                      120,00Kč
 68 Štembera Jan             TJN7513 7300183    H21C    54.00           120,00Kč
 69 Štemberová Iva           TJN7550  416039    D21C   129.00           120,00Kč
 70 Dejnožková Blanka        TJN7651 2049610    D21C   141.00           120,00Kč
 71 Vokušová Dana            TJN7750 2104591    D35     26.00           120,00Kč
 72 Vokurková Marta          TJN7950  253111    D35     32.00           120,00Kč
 73 Petr Jan                 TJN8200 2800222    H21B     2.00           120,00Kč
 74 Janata Pavel             TJN8400 7200343    H21C    98.00           120,00Kč
 75 Kobr Tomáš               TJN8901 1969696    H21A    69.00           120,00Kč
 76 Novotná Barbora          TJN8951    8263    D21A   121.00           120,00Kč
 77 Svobodová Barbora        TJN8952    7719    D21A   141.00           120,00Kč
 78 Posseltová Tereza        TJN9252  411767    D21B    55.00           120,00Kč
 79 Posselt Martin           TJN9501 9102087    H21C   102.00           120,00Kč
 80 Hájek Vojtěch            TJN9502  896978    H21C    64.00           120,00Kč
 81 Žuchová Daniela          TJN9750 2020749    D21C   101.00           120,00Kč
 82 Štemberová Natálie       TJN9851 2800348    D21B    47.00           120,00Kč
 83 Oravcová Amálie          TJNxxx1 4408031    HDR                      80,00Kč
 84 Potměšil Šimon           TJNxxx2 4408033    P2                       80,00Kč
 85 Špringlová Irena         TJNxxx3 4408034    P2                       80,00Kč
 86 Zaňka Tomáš              TJNxxx4  232618    P4                       80,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     8560.00        0.00        0.00        0.00     8560.00        0.00    -8560.00
 
 
Startovka oddílu: TJP - TJ Sokol Troja                           Sobota 11.3.2017
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Paukert Milan            TJP5000   51329    H55    112.00           100,00Kč
  2 Wolkerová Dagmar         TJP5250   51289    D55     28.00           100,00Kč
  3 Kukla Jan                TJP5600   51327    H55    144.00           100,00Kč
  4 Kraus Ota                TJP5700   53514    H55    130.00           100,00Kč
  5 Huková Petra             TJP7350   51326    D21B    19.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      520.00        0.00        0.00        0.00      520.00        0.00     -520.00
 
 
Startovka oddílu: TRT - KOS Třešť                                Sobota 11.3.2017
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Blecha Ladislav          TRT5100   51989    H65     94.00           100,00Kč
  2 Oulická Hana             TRT5350 2102564    P4                       80,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      180.00        0.00        0.00        0.00      180.00        0.00     -180.00
 
 
Startovka oddílu: TTR - OOB Třebíč                               Sobota 11.3.2017
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Nešpor Jan               TTR0101 7300192    H21C   112.00           120,00Kč
  2 Drábek Vojtěch           TTR0103 2092400    H21C    92.00           120,00Kč
  3 Nešporová Marie          TTR0351   52239    D14      3.00            80,00Kč
  4 Nešpor Jiří              TTR0502   52248    H12     87.00            80,00Kč
  5 Nešporová Terezie        TTR0852   49689    D10     19.00            80,00Kč
  6 Nešpor Jan               TTR6101  995847    H45    156.00           120,00Kč
  7 Drábek Petr              TTR6701 2801047    H45    116.00           120,00Kč
  8 Nešporová Marie          TTR7251   52242    D35     20.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      840.00        0.00        0.00        0.00      840.00        0.00     -840.00
 
 
Startovka oddílu: TUR - OOB TJ Turnov                            Sobota 11.3.2017
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Paříková Iva             TUR0061 1403053    D21C   105.00           120,00Kč
  2 Hájek Kryštof            TUR0212 9102562    H21B   100.00           120,00Kč
  3 Šritrová Lenka           TUR0250   51808    D21C   151.00           120,00Kč
  4 Pekařová Jana            TUR0252 2035709    D21C    91.00           120,00Kč
  5 Mertlík Jakub            TUR0307 2108912    H14    113.00            80,00Kč
  6 Mellan Jonáš             TUR0308  888622    H14     75.00            80,00Kč
  7 Hudská Štěpánka          TUR0450 1403054    D14      5.00            80,00Kč
  8 Lamačová Pavlína         TUR0451 2109762    P2                       80,00Kč
  9 Houžvička David          TUR0501 4406051    H12    105.00            80,00Kč
 10 Nejezchleb Vojtěch       TUR0503 1403061    H12    109.00            80,00Kč
 11 Novotná Michaela         TUR0551 2095942    D12     35.00            80,00Kč
 12 Novotná Barbora          TUR0552 2095950    D12     19.00            80,00Kč
 13 Sklenářová Zuzana        TUR0658 2106729    D12     31.00            80,00Kč
 14 Lamačová Kateřina        TUR0660 1418757    D12     47.00            80,00Kč
 15 Šálek Richard            TUR0702 1403058    H10     63.00            80,00Kč
 16 Mertlík Vojtěch          TUR0704 2108913    H10     73.00            80,00Kč
 17 Houžvičková Daniela      TUR0751   51225    D10     15.00            80,00Kč
 18 Ferbasová Matylda        TUR0762 2091520    D10      9.00            80,00Kč
 19 Novotná Karolína         TUR0853 2095926    D10     47.00            80,00Kč
 20 Krejzová Markéta         TUR0854 1403063    D10     27.00            80,00Kč
 21 Krejzová Jana            TUR0950 4406056    HDR                      80,00Kč
 22 Houžvičková Kateřina     TUR0952 4406052    HDR                      80,00Kč
 23 Folprechtová Marie       TUR4250    8212    D65    105.00           100,00Kč
 24 Folprecht Eduard         TUR4301   51815    H65     96.00           100,00Kč
 25 Jakubec Jindřich         TUR4801   51816    H65     80.00           100,00Kč
 26 Hudský Vlastimil         TUR5100    8214    H65     88.00           100,00Kč
 27 Omová Jana               TUR5150 2025351    D65    101.00           100,00Kč
 28 Tvrdková Eva             TUR5151  303959    D55     38.00           100,00Kč
 29 Konopáčová Jana          TUR5650    8208    D55     48.00           100,00Kč
 30 Konopáč Jiří             TUR5803    8220    H55    154.00           100,00Kč
 31 Švarc Jiří               TUR6204  682108    H55    186.00           100,00Kč
 32 Šálek Jaromír            TUR6502 4406055    P2                       80,00Kč
 33 Linková Iva              TUR6850   51809    D45     40.00           120,00Kč
 34 Lamač Jaroslav           TUR7203    8068    T5                      120,00Kč
 35 Houžvičková Karolína     TUR7254   53705    D35     36.00           120,00Kč
 36 Vambera Filip            TUR7305 4406057    P4                       80,00Kč
 37 Christl Ivan             TUR7310    8056    T5                      120,00Kč
 38 Ferbasová Zdeňka         TUR7361 2103240    P4                       80,00Kč
 39 Lamačová Dana            TUR7451 2111603    P4                       80,00Kč
 40 Sedláčková Martina       TUR7959   53816    D35     40.00           120,00Kč
 41 Dlabaja Tomáš            TUR8303  500850    H21A    23.00           120,00Kč
 42 Holas Ondřej             TUR8501  515048    H21A    43.00           120,00Kč
 43 Krafková Lucie           TUR8650  876522    D21A   123.00           120,00Kč
 44 Zatloukalová Jana        TUR8651    7791    D21B    49.00           120,00Kč
 45 Luštický Martin          TUR8700 7092626    H21A    49.00           120,00Kč
 46 Jirků Martina            TUR8750    8221    D21B    53.00           120,00Kč
 47 Horáková Veronika        TUR8751    7785    D21A    93.00           120,00Kč
 48 Wolf Daniel              TUR9100 8086808    H21A    39.00           120,00Kč
 49 Kochová Nikola           TUR9358 9935817    D21A    97.00           120,00Kč
 50 Linková Alena            TUR9751 1403419    D21B     7.00           120,00Kč
 51 Roškotová Lucie          TUR9753 1403414    D21B    63.00           120,00Kč
 52 Nejezchlebová Barbora    TUR9755  231920    D21B    33.00           120,00Kč
 53 Karatsiolis Kryštof      TUR9901  888618    H21A    63.00           120,00Kč
 54 Thoř Tomáš               TUR9904 7201809    H21A    55.00           120,00Kč
 55 Thořová Markéta          TUR9952 7206529    D21B    45.00           120,00Kč
 56 Sokolářová Šárka         TUR9999 7202880    D21B    39.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     5660.00        0.00        0.00        0.00     5660.00        0.00    -5660.00
 
 
Startovka oddílu: TUV - SOK TJ Turnov                            Sobota 11.3.2017
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Matyáš Lazar             TUV                HDR                      80,00Kč
  2 Rysová Barunka           TUV                HDR                      80,00Kč
  3 Pavel Lochman            TUV                HDR                      80,00Kč
  4 Lukáš Lochman            TUV                HDR                      80,00Kč
  5 Matěj Semerák            TUV                HDR                      80,00Kč
  6 Kateřina Semeráková      TUV                HDR                      80,00Kč
  7 Sára Adamovská           TUV                HDR                      80,00Kč
  8 Debora Bacharová         TUV                HDR                      80,00Kč
  9 Jirman Filip             TUV0212  231522    P4                       80,00Kč
 10 Bičík Štěpán             TUV0405            H14     97.00            80,00Kč
 11 Hájková Tereza           TUV0558  888626    D12      5.00            80,00Kč
 12 Mellanová Judita         TUV0559 1418087    D12      1.00            80,00Kč
 13 Bukvic Kryštof           TUV0802            H10     81.00            80,00Kč
 14 Válková Karolína         TUV0951            HDR                      80,00Kč
 15 Kvapilová Kristýnka      TUV0999  411591    HDR                      80,00Kč
 16 Lazar Matyáš             TUV1000            HDR                      80,00Kč
 17 Smutný Martin            TUV6303    5789    H45    114.00           120,00Kč
 18 Bukvic Martin            TUV7000            P2                       80,00Kč
 19 Válková Martina          TUV7051            P2                       80,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1560.00        0.00        0.00        0.00     1560.00        0.00    -1560.00
 
 
Startovka oddílu: TYN - OOB SK Týniště nad Orlicí                Sobota 11.3.2017
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Müllerová Kateřina       TYN0750 2060239    HDR                      80,00Kč
  2 Adamovský Michal         TYN7200    9852    H45    106.00           120,00Kč
  3 Műller Kamil             TYN7500 2049538    H35      3.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      320.00        0.00        0.00        0.00      320.00        0.00     -320.00
 
 
Startovka oddílu: TZL - SKOB Zlín                                Sobota 11.3.2017
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Petra Novotná            TZL                P2                       80,00Kč
  2 Beran Matouš             TZL1301            HDR                      80,00Kč
  3 Beran Pavel              TZL7920   52220    H21C    96.00           120,00Kč
  4 Novotný Jiří             TZL8001  515192    H21A    65.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      400.00        0.00        0.00        0.00      400.00        0.00     -400.00
 
 
Startovka oddílu: UOL - SK UP Olomouc                            Sobota 11.3.2017
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Vrtalová Gabriela        UOL7050 2060253    P2                       80,00Kč
  2 Zbořil Ctirad            UOL7200 2060254    P2                       80,00Kč
  3 Horčičková Linda         UOL8650  301553    P4                       80,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      240.00        0.00        0.00        0.00      240.00        0.00     -240.00
 
 
Startovka oddílu: UVP - Slovan Praha                             Sobota 11.3.2017
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Matějů Ivan              UVP4600  995838    P4                       80,00Kč
  2 Beranová Vlasta          UVP5450    7917    D55      6.00           100,00Kč
  3 Beran Jaroslav           UVP8800 2099488    H21A    59.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      300.00        0.00        0.00        0.00      300.00        0.00     -300.00
 
 
Startovka oddílu: VAM - OOB Vamberk                              Sobota 11.3.2017
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Klapalová Jana           VAM6451 1416361    D45     80.00           120,00Kč
  2 Veverková Yveta          VAM6452    9678    D21C    69.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      240.00        0.00        0.00        0.00      240.00        0.00     -240.00
 
 
Startovka oddílu: VLI - Slavia Liberec orienteering              Sobota 11.3.2017
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Bednaříková Adéla        VLI0059 2049577    D21C   179.00           120,00Kč
  2 Podrábská Marie          VLI0251 2078462    D21C   149.00           120,00Kč
  3 Ekert Tomáš              VLI0302 2078461    H14     65.00            80,00Kč
  4 Bednaříková Emma         VLI0359 9201326    D14     57.00            80,00Kč
  5 Podrábská Alžběta        VLI0451 2078460    D14     25.00            80,00Kč
  6 Šestáková Marie          VLI0452 2080991    D14     35.00            80,00Kč
  7 Skácelová Adéla          VLI0454 2088143    D14     21.00            80,00Kč
  8 Bednařík Vilém           VLI0509 9201561    H12    121.00            80,00Kč
  9 Skácelová Kateřina       VLI0550 2080848    D12     41.00            80,00Kč
 10 Vilémová Eliška          VLI0655 2088161    D12     53.00            80,00Kč
 11 Kosková Adéla            VLI0656 2080995    D12     45.00            80,00Kč
 12 Hyxa Jan                 VLI0702 4402224    H10     59.00            80,00Kč
 13 Ekertová Jana            VLI0750 2080993    D10     49.00            80,00Kč
 14 Šebelka Matěj            VLI0805 4402218    H10     95.00            80,00Kč
 15 Šestáková Johana         VLI0853 4402234    HDR                      80,00Kč
 16 Skácel Jan               VLI0901 4402226    HDR                      80,00Kč
 17 Vilém Štěpán             VLI0902 4411246    H10     69.00            80,00Kč
 18 Šebelka Jakub            VLI1002 4402219    HDR                      80,00Kč
 19 Karmazín Petr            VLI4901  361986    H65    108.00           100,00Kč
 20 Přinda Oldřich           VLI5101 1302773    H65     72.00           100,00Kč
 21 Karmazínová Ivana        VLI5150   51216    D65     93.00           100,00Kč
 22 Bednaříková Olga Marie   VLI5151    8309    P2                       80,00Kč
 23 Bednařík Libor           VLI5200    8296    H65     98.00           100,00Kč
 24 Machálek Miloslav        VLI5701   49997    H55    188.00           100,00Kč
 25 Henych Petr              VLI6001  515132    H21A    37.00           120,00Kč
 26 Poloprutský Tomáš        VLI6205   51227    H35      1.00           120,00Kč
 27 Řezáč Pavel              VLI6900  301152    H21C   124.00           120,00Kč
 28 Urbaník Robert           VLI7002    8292    H21C    82.00           120,00Kč
 29 Lisý Ondřej              VLI7100   52179    H35     27.00           120,00Kč
 30 Bednařík Aleš            VLI7309 2049578    H21C   144.00           120,00Kč
 31 Harazin Martin           VLI7400  899176    H21C    12.00           120,00Kč
 32 Šesták Marek             VLI7403 2058471    H21B   110.00           120,00Kč
 33 Podrábská Marie          VLI7451 1400433    D35     52.00           120,00Kč
 34 Mokrý Pavel              VLI7501 2058479    H21C     6.00           120,00Kč
 35 Kosková Třísková Lenka   VLI7554 2080997    D21C   155.00           120,00Kč
 36 Ekert Vladimír           VLI7600 2058477    H35     53.00           120,00Kč
 37 Přinda Lukáš             VLI7701    8300    H21B     8.00           120,00Kč
 38 Vilém Stanislav          VLI7703 2080992    H35     55.00           120,00Kč
 39 Habán Ivo                VLI7707   53226    H21A    71.00           120,00Kč
 40 Peteráčová Hyxová Radka  VLI7755 2032117    D35      6.00           120,00Kč
 41 Bednaříková Daniela      VLI7759 2049576    D21C   175.00           120,00Kč
 42 Peteráč Zdeněk           VLI7802 2080914    H35     49.00           120,00Kč
 43 Mokrá Julie              VLI8051 9102561    D21B   105.00           120,00Kč
 44 Kolaja Ehlerová Jana     VLI8055 8629817    D21A   129.00           120,00Kč
 45 Trávníček Tomáš          VLI8202    8275    H21C    30.00           120,00Kč
 46 Kopec Tomáš              VLI8203   52641    H21A    33.00           120,00Kč
 47 Trávníčková Hana         VLI8250  307414    D21C   107.00           120,00Kč
 48 Kopcová Michaela         VLI8456   52533    D21A   117.00           120,00Kč
 49 Lásková Šárka            VLI8553 1396841    D21C    77.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     5100.00        0.00        0.00        0.00     5100.00        0.00    -5100.00
 
 
Startovka oddílu: VRL - OOS TJ Spartak Vrchlabí                  Sobota 11.3.2017
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hančová Karolína         VRL0952    9246    HDR                      80,00Kč
  2 Farář Jaroslav           VRL5002 2096242    H21C   122.00           120,00Kč
  3 Vlachová Hana            VRL6251    8962    D55      2.00           100,00Kč
  4 Hanč Jaroslav            VRL6702  438038    P4                       80,00Kč
  5 Hančová Alice            VRL7052  206480    D21C   133.00           120,00Kč
  6 Cupák Jiří               VRL7201    8972    H21C    88.00           120,00Kč
  7 Smith Lucie              VRL7353 2096241    D35     30.00           120,00Kč
  8 Polák Vlastimil          VRL7702 2096239    H21B    10.00           120,00Kč
  9 Poláková Lucie           VRL8254  331655    D21C   173.00           120,00Kč
 10 Jebavá Lucie             VRL9254  331285    D21B    43.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1100.00        0.00        0.00        0.00     1100.00        0.00    -1100.00
 
 
Startovka oddílu: VSP - USK Praha                                Sobota 11.3.2017
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Horáková Barbora         VSP0150  331064    D21C   145.00           120,00Kč
  2 Bolehovský Michal        VSP0202  601169    H21C    18.00           120,00Kč
  3 Beranová Eva             VSP0254 2021832    D21C   127.00           120,00Kč
  4 Horák Pavel ml.          VSP0301  434600    H14    131.00            80,00Kč
  5 Hejna Igor               VSP0407  411602    H14     95.00            80,00Kč
  6 Hejna Viktor             VSP0408  411604    H14     99.00            80,00Kč
  7 Kopecká Valentýna        VSP0453 2021847    D14     11.00            80,00Kč
  8 Beranová Hana            VSP0455 2021833    D14     23.00            80,00Kč
  9 Štraitová Jolana         VSP0456 2021830    D14      7.00            80,00Kč
 10 Bolehovský Daniel        VSP0508 2073716    H14     71.00            80,00Kč
 11 Malečková Hana           VSP0553 2067999    D12     37.00            80,00Kč
 12 Městka Václav            VSP0600  416121    H12     77.00            80,00Kč
 13 Horák Martin             VSP0601   51649    H12     99.00            80,00Kč
 14 Mencl Josef              VSP0602 2021850    H12     89.00            80,00Kč
 15 Folprechtová Julie       VSP0653   51532    D12     65.00            80,00Kč
 16 Štrait Vilém             VSP0701 2021829    H12    103.00            80,00Kč
 17 Rod Matyáš               VSP0803 2075699    H10     91.00            80,00Kč
 18 Malečková Pavlína        VSP0855 2067959    D10      3.00            80,00Kč
 19 Rodová Anežka            VSP1152 2081382    HDR                      80,00Kč
 20 Hořínek Jaroslav         VSP5000   51643    H55    128.00           100,00Kč
 21 Šváb Jan                 VSP5801  886277    H55    178.00           100,00Kč
 22 Mencl Miloslav           VSP6505   52277    P4                       80,00Kč
 23 Menclová Silvie          VSP7050   51749    P4                       80,00Kč
 24 Novotná Neyrinck Markéta VSP7051    7911    D45     62.00           120,00Kč
 25 Beranová Iva             VSP7150 2021834    P4                       80,00Kč
 26 Štraitová Jitka          VSP7252  682665    T5                      120,00Kč
 27 Horáková Lenka           VSP7255   51728    D35     44.00           120,00Kč
 28 Hejnová Martina          VSP7354  411502    P4                       80,00Kč
 29 Rod Jan                  VSP7423 2088220    T5                      120,00Kč
 30 Svobodová Jitka          VSP7450 9102142    D21B    23.00           120,00Kč
 31 Štrait Martin            VSP7602  410393    T5                      120,00Kč
 32 Městková Kateřina        VSP7650   51746    T5                      120,00Kč
 33 Kopecká Johana           VSP9950 2021848    D21B    73.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     3120.00        0.00        0.00        0.00     3120.00        0.00    -3120.00
 
 
Startovka oddílu: XX1 - Vokálovi                                 Sobota 11.3.2017
------------------------------------------------------------------------------------
  1 David Vokál              XX1      232514    T5                      120,00Kč
  2 Jitka Vokálová           XX1                P2                       80,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      200.00        0.00        0.00        0.00      200.00        0.00     -200.00
 
 
Startovka oddílu: XX2 - Koudelková                               Sobota 11.3.2017
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Jana Koudelková          XX2     4616806 P  D45     26.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      120.00       50.00        0.00        0.00      170.00        0.00     -170.00
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: XX3 - Plichta                                  Sobota 11.3.2017
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Petr Plichta             XX3                P4                       80,00Kč
  2 Ivana Havlová            XX3                P4                       80,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      160.00        0.00        0.00        0.00      160.00        0.00     -160.00
 
 
Startovka oddílu: XX4 - Řádová                                   Sobota 11.3.2017
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Řádová Jana              XX4                P4                       80,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       80.00        0.00        0.00        0.00       80.00        0.00      -80.00
 
 
Startovka oddílu: XX5 - Tichá (Chlumec n.Cidlinou)               Sobota 11.3.2017
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Tichá Petra              XX5     4616808 P  D12     49.00            80,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       80.00       50.00        0.00        0.00      130.00        0.00     -130.00
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: XX6 - Krákorová                                Sobota 11.3.2017
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Iva Krákorová            XX6      887916    D55     14.00           100,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      100.00        0.00        0.00        0.00      100.00        0.00     -100.00
 
 
Startovka oddílu: XX7 - Hlaváčová                                Sobota 11.3.2017
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Jaroslava Hlaváčová      XX7                P4                       80,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       80.00        0.00        0.00        0.00       80.00        0.00      -80.00
 
 
Startovka oddílu: ZAM - OB T.J. Sokol Žamberk                    Sobota 11.3.2017
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Moravec Jan              ZAM0205 8629818    H21C   100.00           120,00Kč
  2 Kunt Stanislav           ZAM0401 2102818    H14    105.00            80,00Kč
  3 Kunt Martin              ZAM0701 2102873    H10     85.00            80,00Kč
  4 Kunt Stanislav           ZAM7401 2800295    H35     67.00           120,00Kč
  5 Andrš Petr               ZAM8401 2083373    H21C    80.00           120,00Kč
  6 Kmentová Lenka           ZAM8552 2108886    D21C   139.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      640.00        0.00        0.00        0.00      640.00        0.00     -640.00
 
 
Startovka oddílu: ZBM - SK Žabovřesky Brno                       Sobota 11.3.2017
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kazda Adam               ZBM9104  232343    H21A    21.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      120.00        0.00        0.00        0.00      120.00        0.00     -120.00
 
 
Startovka oddílu: ZPV - KOB ZPV Prostějov                        Sobota 11.3.2017
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Jirka Matyáš             ZPV0201  206496    H21C   110.00           120,00Kč
  2 Jirka Jiří               ZPV5501  301599    H55    134.00           100,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      220.00        0.00        0.00        0.00      220.00        0.00     -220.00