Konečné výsledky kategorie                                              11. 3. 2017 17:37:08
                                        Jarni skaly
===ČSOS-TUV===================================================Orienteering Organiser 2013===
 
 
Konečné výsledky kategorie: D10         2.3km    0m 9k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Zabořilová Anna          OB Jenišovice        JEN0951 C     32.47  +      0.00
  2.Novotná Karolína         OOB TJ Turnov        TUR0853 C     34.13  +      1.26
  3.Malá Anežka              OK Jilemnice         JIL0751 C     34.43  +      1.56
  4.Houžvičková Daniela      OOB TJ Turnov        TUR0751 C     35.43  +      2.56
  5.Zawada Marcelina         TJ Stadion Nový Bor  STB0752 C     36.11  +      3.24
  6.Malečková Pavlína        USK Praha            VSP0855 C     37.24  +      4.37
  7.Štveráková Zuzana        OK Chrastava         CHA0750 C     37.48  +      5.01
  8.Vejražková Anna          SOOB TJ Sokol Kralup KPY0750 C     38.17  +      5.30
  9.Dostálová Judita         TJ Sokol Hostivice   HCE0750 C     46.42  +     13.55
 10.Nožičková Eva            OOB TJ Tatran Jablon TJN0852 C     46.57  +     14.10
 11.Krejzová Markéta         OOB TJ Turnov        TUR0854 C     47.18  +     14.31
 12.Halewicz Julia           TJ Stadion Nový Bor  STB0753 C     48.21  +     15.34
 13.Nejedlová Karolína       TJ Loko Liberec      LLI0852 C     49.39  +     16.52
 14.Buková Hana              SKOB Roudnice nad La ROU0750 C     50.49  +     18.02
 15.Ferbasová Matylda        OOB TJ Turnov        TUR0762 C     51.06  +     18.19
 16.Mácová Natálie           KOB Dobruška         DOB0770 C     53.05  +     20.18
 17.Szeliga Sonia            TJ Stadion Nový Bor  STB0754 C     54.07  +     21.20
 18.Žemlová Barbora          SK Kamenice          KAM0751 C     54.34  +     21.47
 19.Vokušová Veronika        OOB TJ Tatran Jablon TJN0756 C     55.04  +     22.17
 20.Nešporová Terezie        OOB Třebíč           TTR0852 C     63.51  +     31.04
 21.Janatová Violka          Oddíl OB Kotlářka    DKP0950 C     64.46  +     31.59
    Ekertová Jana            Slavia Liberec orien VLI0750 C DISK              
 MS Kottíková Lucie          OOB TJ Tatran Jablon TJN0657 CMS   67.20  +     34.33
 MS Savruková Adéla          OOB TJ Tatran Jablon TJN0656 CMS   33.20  +      0.33
 
Konečné výsledky kategorie: D12         3.0km    0m 11k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Novotná Michaela         OOB TJ Turnov        TUR0551 B     29.17  +      0.00
  2.Malečková Hana           USK Praha            VSP0553 B     30.11  +      0.54
  3.Matyášová Kristýna       OK Chrastava         CHA0555 B     31.16  +      1.59
  4.Zawada Karolina          TJ Stadion Nový Bor  STB0552 C     34.12  +      4.55
  5.Mellanová Judita         SOK TJ Turnov        TUV0559 B     36.10  +      6.53
  6.Háková Eliška            OOB TJ Tatran Jablon TJN0654 C     39.07  +      9.50
  7.Novotná Barbora          OOB TJ Turnov        TUR0552 B     40.44  +     11.27
  8.Blahutová Martina        VŠSK MFF UK Praha    MFP0550 C     41.30  +     12.13
  9.Vilémová Eliška          Slavia Liberec orien VLI0655 C     41.54  +     12.37
 10.Hájková Tereza           SOK TJ Turnov        TUV0558 C     42.21  +     13.04
 11.Skalová Jolana           OOB TJ Tatran Jablon TJN0653 C     49.41  +     20.24
 12.Kosková Adéla            Slavia Liberec orien VLI0656 C     50.27  +     21.10
 13.Kotková Adéla            OB Říčany            RIC0655 C     50.44  +     21.27
 14.Vanková Anna             SK OK 24 Praha       OKP0550 C     52.14  +     22.57
 15.Štveráková Eliška        OK Chrastava         CHA0553 C     52.29  +     23.12
 16.Zoubková Šárka           OOB TJ Tatran Jablon TJN0554 C     53.28  +     24.11
 17.Skácelová Kateřina       Slavia Liberec orien VLI0550 C     54.02  +     24.45
 18.Balcarová Marie          TJ Loko Liberec      LLI0652 C     54.40  +     25.23
 19.Schröterová Adéla        OK Chrastava         CHA0551 C     57.11  +     27.54
 20.Lamačová Kateřina        OOB TJ Turnov        TUR0660 C     58.14  +     28.57
 21.Kowalczyk Honorata       TJ Stadion Nový Bor  STB0651 C     58.21  +     29.04
 22.Mácová Štěpánka          KOB Dobruška         DOB0661 C     62.55  +     33.38
 23.Alblová Zuzana           SK Los Mělník        LME0660 C     63.09  +     33.52
 24.Izáková Eva              VŠTJ Ekonom Praha    EKP0651 C     64.16  +     34.59
 25.Waldhauserová Eliška     OK Jiskra Nový Bor   BOR0757 C     69.19  +     40.02
 26.Hovorková Marie          KOB Děčín            LDC0650 C     89.12  +     59.55
 27.Neuerová Anna            OK Dobříš            DOR0656 C     90.26  +     61.09
 28.Folprechtová Julie       USK Praha            VSP0653 C     99.36  +     70.19
 29.Andrade Miriam           OK Vršovice          24C0650      111.05  +     81.48
    Müllerová Hana           TJ Sokol Hostivice   HCE0650 C DISK              
    Tichá Petra              Tichá (Chlumec n.Cid XX5       DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D14         4.5km    0m 13k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Thýnová Martina          OK Slavia Hradec Krá SHK0350 A     44.17  +      0.00
  2.Podrábská Alžběta        Slavia Liberec orien VLI0451 B     48.26  +      4.09
  3.Černá Ema                SKOB Roudnice nad La ROU0451 B     53.17  +      9.00
  4.Štraitová Jolana         USK Praha            VSP0456 B     58.30  +     14.13
  5.Bulířová Ema             KOB TRETRA Praha     TAP0452 B     60.57  +     16.40
  6.Horáková Veronika        OK 99 Hradec Králové PHK0353 B     62.40  +     18.23
  7.Beranová Hana            USK Praha            VSP0455 C     63.27  +     19.10
  8.Bednaříková Emma         Slavia Liberec orien VLI0359 B     64.51  +     20.34
  9.Čechmánková Anna         SK Praga             PGP0452 B     64.59  +     20.42
 10.Kowalczyk Wiktoria       TJ Stadion Nový Bor  STB0450 C     65.25  +     21.08
 11.Čermáková Klára          SK Praga             PGP0352 C     66.24  +     22.07
 12.Suchá Simona             OK Slavia Hradec Krá SHK0351 B     67.27  +     23.10
 13.Kopecká Valentýna        USK Praha            VSP0453 B     67.42  +     23.25
 14.Nejedlová Josefína       TJ Loko Liberec      LLI0350 C     69.15  +     24.58
 15.Piecek Emilia            TJ Stadion Nový Bor  STB0351 C     70.13  +     25.56
 15.Zaňková Natálie          OOB TJ Tatran Jablon TJN0450 C     70.13  +     25.56
 17.Tomanicová Sofie         OK Chrastava         CHA0450 C     72.08  +     27.51
 18.Nehasilová Veronika      KOB Děčín            LDC0350 C     72.53  +     28.36
 19.Buková Anežka            SKOB Roudnice nad La ROU0351 C     73.29  +     29.12
 20.Skácelová Adéla          Slavia Liberec orien VLI0454 B     74.23  +     30.06
 21.Hudská Štěpánka          OOB TJ Turnov        TUR0450 C     76.11  +     31.54
 22.Haková Michaela          SK Praga             PGP0451 C     94.53  +     50.36
 23.Šestáková Marie          Slavia Liberec orien VLI0452 C    100.13  +     55.56
 24.Kociánová Hana           OK Slavia Hradec Krá SHK0453 C    111.07  +     66.50
 25.Cincibusová Lenka        VŠTJ Stavební fakult FSP0450 B    127.02  +     82.45
 26.Nešporová Marie          OOB Třebíč           TTR0351 C    136.47  +     92.30
 27.Huková Rebeka            Oddíl OB Kotlářka    DKP0456 C    161.49  +    117.32
    Menclová Anna            OB Jenišovice        JEN0452 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D21A        8.0km    0m 19k  Ranking:0.0000 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Gregorová Kamila         SK OB Chotěboř       CTB8151 E     67.22  +      0.00  R:    0b
  2.Krafková Lucie           OOB TJ Turnov        TUR8650 E     68.30  +      1.08  R:    0b
  3.Novotná Markéta          OK 99 Hradec Králové PHK9451 C     70.14  +      2.52  R:    0b
  4.Kašková Kateřina         OK Chrastava         CHA7850 R     70.26  +      3.04  R:    0b
  5.Valešová Jana            OK 99 Hradec Králové PHK9154 C     72.04  +      4.42  R:    0b
  6.Bochenková Martina       Oddíl OB Kotlářka    DKP8758 C     72.05  +      4.43  R:    0b
  7.Neradová Alena           KOB Chemopetrol Litv LIT8551 C     72.45  +      5.23  R:    0b
  8.Karochová Simona         Oddíl OB Kotlářka    DKP8853 C     73.02  +      5.40  R:    0b
  9.Burdová Adéla            OK Jiskra Nový Bor   BOR9161 C     73.17  +      5.55  R:    0b
 10.Teplá Karolína           OK Slavia Hradec Krá SHK9251 R     73.51  +      6.29  R:    0b
 11.Neumannová Kateřina      VSS Přírodověda Prah PVP9250 C     78.17  +     10.55  R:    0b
 12.Pavlíková Markéta        OK Chrastava         CHA0050 A     79.55  +     12.33  R:    0b
 13.Horáková Veronika        OOB TJ Turnov        TUR8751 C     85.52  +     18.30  R:    0b
 14.Kochová Nikola           OOB TJ Turnov        TUR9358 C     86.16  +     18.54  R:    0b
 15.Novotná Barbora          OOB TJ Tatran Jablon TJN8951 C     86.19  +     18.57  R:    0b
 16.Szeliga Malgorzata       KOB Dobruška         DOB9399 C     87.15  +     19.53  R:    0b
 17.Novotná Barbora          OK Slavia Hradec Krá SHK8658 C     88.13  +     20.51  R:    0b
 18.Dolejší Kateřina         TJ Stadion Nový Bor  STB0199 A     88.45  +     21.23  R:    0b
 19.Kopcová Michaela         Slavia Liberec orien VLI8456 C     90.07  +     22.45  R:    0b
 20.Kudrnáčová Lucie         TJ Sokol Hostivice   HCE8850 C     91.13  +     23.51  R:    0b
 21.Svobodová Barbora        OOB TJ Tatran Jablon TJN8952 C     92.38  +     25.16  R:    0b
 22.Kolaja Ehlerová Jana     Slavia Liberec orien VLI8055 C     92.53  +     25.31  R:    0b
 23.Westin Kjersti           SK Praga             PGP9255 C     94.27  +     27.05  R:    0b
 24.Veljačiková Hana         SK Praga             PGP9756 A     94.32  +     27.10  R:    0b
 25.Hrabánková Klára         SK Praga             PGP9654 C     95.08  +     27.46  R:    0b
 26.Randíková Magdaléna      SOBSA                SOB8851 C     95.41  +     28.19  R:    0b
 27.Masopustová Elis         SK Praga             PGP8656 C     99.12  +     31.50  R:    0b
 28.Kohlová Zuzana           SOOB TJ Sokol Kralup KPY8852 C    104.19  +     36.57  R:    0b
 29.Zrníková Adéla           SK Orientační sporty OSN0099 A    107.34  +     40.12  R:    0b
 30.Charousková Lucie        OK Doksy             DOK9450 C    119.26  +     52.04  R:    0b
 31.Burešová Lenka           Oddíl OB Kotlářka    DKP8351 C    122.01  +     54.39  R:    0b
 
Konečné výsledky kategorie: D21B        6.3km    0m 15k  Ranking:0.0000 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Benešová Lucie           TJ Sportcentrum Jičí SJC8951 C     57.54  +      0.00  R:    0b
  2.Janatová Lucie           Oddíl OB Kotlářka    DKP8154 C     62.13  +      4.19  R:    0b
  3.Rydlová Adéla            OOB TJ Tatran Jablon TJN0151 A     65.35  +      7.41  R:    0b
  4.Svobodová Jitka          USK Praha            VSP7450 C     66.04  +      8.10  R:    0b
  5.Rambová Kamila           Oddíl OB Kotlářka    DKP8655 C     68.06  +     10.12  R:    0b
  6.Sokolářová Šárka         OOB TJ Turnov        TUR9999 A     68.16  +     10.22  R:    0b
  7.Linková Alena            OOB TJ Turnov        TUR9751 R     68.34  +     10.40  R:    0b
  8.Šklíbová Míša            OOB TJ Tatran Jablon TJN0153 A     69.09  +     11.15  R:    0b
  9.Nováková Kateřina        SK OK 24 Praha       OKP9450 C     69.31  +     11.37  R:    0b
 10.Mokrá Julie              Slavia Liberec orien VLI8051 C     71.36  +     13.42  R:    0b
 11.Jebavá Lucie             OOS TJ Spartak Vrchl VRL9254 C     71.49  +     13.55  R:    0b
 12.Setínková Eva            TJ Sportcentrum Jičí SJC8765 C     72.17  +     14.23  R:    0b
 13.Huková Petra             TJ Sokol Troja       TJP7350 C     72.58  +     15.04  R:    0b
 14.Píšová Monika            SK LOB Nová Paka     NPA8151 C     74.29  +     16.35  R:    0b
 15.Kopecká Johana           USK Praha            VSP9950 A     75.20  +     17.26  R:    0b
 16.Hradecká Petra           OK Doksy             DOK6850 C     75.38  +     17.44  R:    0b
 17.Tihonová Martina         OK 99 Hradec Králové PHK8651 C     75.39  +     17.45  R:    0b
 18.Procházková Zuzana       SOOB TJ Sokol Kralup KPY8650 C     75.40  +     17.46  R:    0b
 19.Bozděchová Lenka         SK Praga             PGP8254 C     76.23  +     18.29  R:    0b
 20.Havlínová Zuzana         OK Sparta Praha      SCP8150 C     76.38  +     18.44  R:    0b
 21.Pospíšilová Marie        Oddíl OB Kotlářka    DKP8756 R     77.53  +     19.59  R:    0b
 22.Fólová Martina           SK SNS Smržovka      SMR8850 C     77.54  +     20.00  R:    0b
 23.Roškotová Lucie          OOB TJ Turnov        TUR9753 R     77.59  +     20.05  R:    0b
 24.Thořová Markéta          OOB TJ Turnov        TUR9952 B     78.05  +     20.11  R:    0b
 25.Riby Rose                OOB TJ Lokomotiva Te LTP0051 A     78.56  +     21.02  R:    0b
 26.Knapová Iva              OK Lokomotiva Pardub LPU6052 C     80.33  +     22.39  R:    0b
 27.Vildmonová Pavla         SK Praga             PGP7454 C     82.32  +     24.38  R:    0b
 28.Nejezchlebová Barbora    OOB TJ Turnov        TUR9755 C     82.48  +     24.54  R:    0b
 29.Ondráčková Veronika      VŠTJ Ekonom Praha    EKP7850 C     82.59  +     25.05  R:    0b
 30.Mašínová Anna            OOB TJ Tatran Jablon TJN0152 A     83.10  +     25.16  R:    0b
 31.Janovská Petra           SK Praga             PGP7355 C     83.12  +     25.18  R:    0b
 32.Posseltová Tereza        OOB TJ Tatran Jablon TJN9252 C     83.44  +     25.50  R:    0b
 33.Knoblochová Kamila       TJ Sportcentrum Jičí SJC8356 C     84.32  +     26.38  R:    0b
 34.Bartalošová Jana         SK Praga             PGP8154 C     85.41  +     27.47  R:    0b
 35.Hanajová Káťa            SK SNS Smržovka      SMR8451 C     85.50  +     27.56  R:    0b
 36.Kettnerová Dana          SK Kamenice          KAM8952 C     89.04  +     31.10  R:    0b
 37.Synková Petra            OK Doksy             DOK7950 C     89.13  +     31.19  R:    0b
 38.Dolejší Lenka            TJ Stadion Nový Bor  STB7499 C     89.26  +     31.32  R:    0b
 39.Švihovská Eva            TJ Sportcentrum Jičí SJC8352 C     89.47  +     31.53  R:    0b
 40.Rydlová Eva              VŠTJ Stavební fakult FSP8989 C     90.12  +     32.18  R:    0b
 41.Pavlíková Klára          KOB Chemopetrol Litv LIT7451 C     90.43  +     32.49  R:    0b
 42.Klusáková Barbora        Oddíl OB Kotlářka    DKP9157 C     91.01  +     33.07  R:    0b
 43.Zelená Markéta           SK Praga             PGP5850 C     91.05  +     33.11  R:    0b
 44.Zatloukalová Jana        OOB TJ Turnov        TUR8651 C     96.46  +     38.52  R:    0b
 45.Jirků Martina            OOB TJ Turnov        TUR8750 C     99.43  +     41.49  R:    0b
 46.Fencíková Vladislava     TJ Jiskra Havlíčkův  JHB6553 C    110.12  +     52.18  R:    0b
 47.Poláková Ivana           OOB TJ Slovan Luhačo LCE7953 C    112.12  +     54.18  R:    0b
 48.Ježková Regina           SK Praga             PGP6352 C    117.56  +     60.02  R:    0b
 49.Míchalová Šárka          SOOB TJ Sokol Kralup KPY0050 B    127.41  +     69.47  R:   -0b
 
Konečné výsledky kategorie: D21C        4.6km    0m 13k  Ranking:0.0000 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Bejvlová Karolína        SK Praga             PGP0256 A     45.32  +      0.00  R:    0b
  2.Tesařová Anna            OK Sparta Praha      SCP8257 C     46.56  +      1.24  R:    0b
  3.Pekařová Jana            OOB TJ Turnov        TUR0252 A     47.00  +      1.28  R:    0b
  4.Kodytková Denisa         OK Slavia Hradec Krá SHK0252 B     49.36  +      4.04  R:    0b
  5.Jahn-Odvody Dana         OK Lokomotiva Pardub LPU8355       49.42  +      4.10  R:    0b
  6.Držková Berenika         OK Lokomotiva Pardub LPU0151 B     49.50  +      4.18  R:    0b
  7.Raková Petra             OK Slavia Hradec Krá SHK0251 B     51.00  +      5.28  R:    0b
  8.Hrabánková Zuzana        SK Praga             PGP9950 B     53.14  +      7.42  R:    0b
  9.Linková Lucie            OOB TJ Tatran Jablon TJN0257 B     55.13  +      9.41  R:    0b
 10.Piwko Gabiela            (POL) MKS Jelenia Gó 88P0050       57.44  +     12.12  R:    0b
 11.Trávníčková Hana         Slavia Liberec orien VLI8250 C     57.52  +     12.20  R:    0b
 12.Podrábská Marie          Slavia Liberec orien VLI0251 B     58.27  +     12.55  R:    0b
 13.Brabencová Alena         SOBSA                SOB7150 C     58.43  +     13.11  R:    0b
 14.Držková Markéta          OK Lokomotiva Pardub LPU7670 C     58.50  +     13.18  R:    0b
 15.Lásková Šárka            Slavia Liberec orien VLI8553 C     59.15  +     13.43  R:    0b
 16.Pavlová Martina          OOB TJ Lokomotiva Te LTP0151 B     59.27  +     13.55  R:    0b
 17.Lukavcová Ivana          SK SNS Smržovka      SMR8754 C     59.46  +     14.14  R:    0b
 18.Nováková Zuzana          SK LOB Nová Paka     NPA9151 R     59.49  +     14.17  R:    0b
 19.Bejvlová Martina         SK Los Mělník        LME7350 C     60.02  +     14.30  R:    0b
 20.Alblová Lucie            SK Los Mělník        LME7555 C     60.59  +     15.27  R:    0b
 21.Bartoňová Radka          SK Praga             PGP8751 C     61.20  +     15.48  R:    0b
 22.Dušková Pavla            OB DDM Kostelec nad  KOR9050 C     61.34  +     16.02  R:    0b
 23.Škodová Šárka            OOB TJ Lokomotiva Tr LTU8951 C     62.10  +     16.38  R:    0b
 24.Horáková Barbora         USK Praha            VSP0150 B     63.02  +     17.30  R:    0b
 25.Žuchová Daniela          OOB TJ Tatran Jablon TJN9750 B     63.32  +     18.00  R:    0b
 26.Zeman Klára              KOB Dobřichovice     DCE7950 C     63.42  +     18.10  R:    0b
 27.Dvořáková Anna           OK Jilemnice         JIL0154 C     64.02  +     18.30  R:    0b
 28.Jeřábková Tereza         OK Jiskra Nový Bor   BOR7563 C     66.11  +     20.39  R:    0b
 29.Zurynková Michaela       VŠTJ Ekonom Praha    EKP           67.15  +     21.43  R:    0b
 30.Davidová Anežka          OK Jilemnice         JIL9752 C     67.47  +     22.15  R:    0b
 31.Veverková Yveta          OOB Vamberk          VAM6452 C     67.57  +     22.25  R:    0b
 32.Balusková Ida            SK OK 24 Praha       OKP7350 C     68.06  +     22.34  R:    0b
 33.Folprechtová Kateřinka   USK Praha            VSP7460       68.39  +     23.07  R:    0b
 34.Šimková Markéta          SK Los Mělník        LME7755 C     69.12  +     23.40  R:    0b
 35.Blahutová Hanka          VŠSK MFF UK Praha    MFP7953 C     70.54  +     25.22  R:    0b
 36.Freyová Michaela         SOOB TJ Sokol Kralup KPY6050 C     72.07  +     26.35  R:    0b
 37.Beranová Eva             USK Praha            VSP0254 C     72.33  +     27.01  R:    0b
 38.Smetanová Alžběta        OK Chrastava         CHA9450 C     74.47  +     29.15  R:    0b
 39.Kurfürstová Magdalena    VŠTJ Stavební fakult FSP7852 C     75.35  +     30.03  R:    0b
 40.Novotná Jiřina           OK Lokomotiva Pardub LPU5654 C     77.26  +     31.54  R:    0b
 41.Müllerová Petra          Báječné ženy v orien BZP9050 C     78.37  +     33.05  R:    0b
 42.Kalinová Lucie           ZOOB Rumburk         RUM8750 C     79.36  +     34.04  R:    0b
 43.Klašková Josefina        Oddíl OB Kotlářka    DKP9651 C     81.27  +     35.55  R:    0b
 44.Černá Eliška             OK Sparta Praha      SCP9050 C     81.33  +     36.01  R:    0b
 45.Hančová Alice            OOS TJ Spartak Vrchl VRL7052 C     82.59  +     37.27  R:    0b
 46.Koucká Ivana             VŠTJ Ekonom Praha    EKP6850 C     84.04  +     38.32  R:    0b
 47.Choutková Lenka          SOBSA                SOB6350 C     89.27  +     43.55  R:    0b
 48.Navrátilová Anna         OK Slavia Hradec Krá SHK0253 C     90.14  +     44.42  R:    0b
 49.Kosková Třísková Lenka   Slavia Liberec orien VLI7554 C     90.34  +     45.02  R:    0b
 50.Bednaříková Daniela      Slavia Liberec orien VLI7759 C     94.17  +     48.45  R:   -0b
 51.Vejrostová Lenka         SOOB TJ Sokol Kralup KPY8853 C     94.19  +     48.47  R:   -0b
 52.Ledinská Leona           Oddíl OB Kotlářka    DKP8161 C     98.42  +     53.10  R:   -0b
 53.Paříková Iva             OOB TJ Turnov        TUR0061 C    101.08  +     55.36  R:   -0b
 54.Dejnožková Blanka        OOB TJ Tatran Jablon TJN7651 C    102.06  +     56.34  R:   -0b
 55.Koucká Barbora           VŠTJ Ekonom Praha    EKP0050 C    104.01  +     58.29  R:   -0b
 56.Vaňková Saša             KOB Děčín            LDC8550 C    111.43  +     66.11  R:   -0b
 57.Míchalová Marcela        SOOB TJ Sokol Kralup KPY6850 C    114.21  +     68.49  R:   -0b
 58.Poláková Lucie           OOS TJ Spartak Vrchl VRL8254 C    119.16  +     73.44  R:   -0b
    Bednaříková Adéla        Slavia Liberec orien VLI0059 C DISK              
    Waňková Dita             OK Lokomotiva Pardub LPU7158 C DISK              
    Buková Zdeňka            SKOB Roudnice nad La ROU7051 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D35         6.0km    0m 12k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Zabořilová Romana        OB Jenišovice        JEN7457 C     55.43  +      0.00
  2.Novotná Petra            OK 99 Hradec Králové PHK6651 C     56.18  +      0.35
  3.Škorpilová Jana          TJ Sportcentrum Jičí SJC7451 C     60.06  +      4.23
  4.Malá Věra                OK Jilemnice         JIL7752 C     61.33  +      5.50
  5.Podrábská Marie          Slavia Liberec orien VLI7451 C     61.52  +      6.09
  6.Stanojkovičová Ljuba     TJ Stadion Nový Bor  STB8099 C     64.36  +      8.53
  7.Škvorová Zuzana          SK Kamenice          KAM7350 C     65.12  +      9.29
  8.Žemlová Eva              SK Kamenice          KAM7550 C     66.13  +     10.30
  9.Andrade Milena           OK Vršovice          24C7550       66.31  +     10.48
 10.Suchá Eva                OK Slavia Hradec Krá SHK7851 C     67.29  +     11.46
 11.Houžvičková Karolína     OOB TJ Turnov        TUR7254 C     68.16  +     12.33
 12.Konečná Marcela          VŠTJ Ekonom Praha    EKP7257 C     72.54  +     17.11
 13.Vokurková Marta          OOB TJ Tatran Jablon TJN7950 C     74.49  +     19.06
 14.Nešporová Marie          OOB Třebíč           TTR7251 C     75.55  +     20.12
 15.Hanušová Petra           TJ Stadion Nový Bor  STB8297 C     76.24  +     20.41
 16.Horáková Lenka           USK Praha            VSP7255 C     77.10  +     21.27
 17.Izáková Ivana            VŠTJ Ekonom Praha    EKP7453 C     80.43  +     25.00
 18.Mácová Martina           Cirkus Čakovice      81C0050       80.49  +     25.06
 19.Licková Dana             OOB TJ Lokomotiva Tr LTU7350 C     80.51  +     25.08
 20.Karlová Kateřina         OK Jilemnice         JIL7553 C     82.42  +     26.59
 21.Peteráčová Hyxová Radka  Slavia Liberec orien VLI7755 C     83.15  +     27.32
 22.Smith Lucie              OOS TJ Spartak Vrchl VRL7353 C     84.46  +     29.03
 23.Kotková Lenka            OB Říčany            RIC7352 C     88.38  +     32.55
 24.Waldhauserová Irena      OK Jiskra Nový Bor   BOR7459 C     96.40  +     40.57
 25.Haková Magda             SK Praga             PGP7651 C     96.52  +     41.09
 26.Asterová Jana            SKOB Slaný           SLA7451 C     98.01  +     42.18
 27.Tomandlová Radka         NOK HoRa             5IX7550       99.40  +     43.57
 28.Slavíčková Petra         Fóglíci              9FX8250      106.41  +     50.58
 29.Vokušová Dana            OOB TJ Tatran Jablon TJN7750 C    123.15  +     67.32
 30.Šašková Petra            SOBSA                SOB7451 C    127.39  +     71.56
    Šklíbová Jana            SOOB Spartak Rychnov SRK7651 C DISK              
    Chumová Jana             OOB Slavia Praha     SLP7451 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D45         5.5km    0m 15k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Myslivcová Lenka         OK Slavia Hradec Krá SHK7051 C     57.32  +      0.00
  2.Rychterová Dana          SK SNS Smržovka      SMR6950 C     59.41  +      2.09
  3.Kavková Dana             OK Sparta Praha      SCP6150 C     62.06  +      4.34
  4.Neumannová Renata        VSS Přírodověda Prah PVP6650 C     62.32  +      5.00
  5.Benešová Iva             SJH Jindřichův Hrade SJH7051 C     62.46  +      5.14
  6.Valentová Helena         SK OK 24 Praha       OKP6550 C     63.48  +      6.16
  7.Teplá Hana               OK Slavia Hradec Krá SHK6561 C     64.50  +      7.18
  8.Pavlíková Pavla          OK Chrastava         CHA6551 C     64.54  +      7.22
  9.Eichlerová Jana          KOB Kamenický Šenov  KAS7051 C     64.55  +      7.23
 10.Kavalírová Kateřina      OK 99 Hradec Králové PHK6756 C     66.41  +      9.09
 11.Nehasilová Zuzana        KOB Děčín            LDC7150 C     67.49  +     10.17
 12.Novotná Neyrinck Markéta USK Praha            VSP7051 C     68.09  +     10.37
 13.Novotná Ivana            OK 99 Hradec Králové PHK6354 C     68.13  +     10.41
 14.Klapalová Jana           OOB Vamberk          VAM6451 C     68.39  +     11.07
 15.Linková Iva              OOB TJ Turnov        TUR6850 C     69.05  +     11.33
 16.Červinková Jitka         SK OK 24 Praha       OKP6451 C     70.08  +     12.36
 17.Marková Jana             TJ Loko Liberec      LLI7152 C     70.50  +     13.18
 18.Zuzánková Růžena         OOB TJ Tatran Jablon TJN6051 C     71.01  +     13.29
 19.Benešová Iva             TJ Sportcentrum Jičí SJC6151 C     72.42  +     15.10
 20.Cincibusová Ivana        VŠTJ Stavební fakult FSP6651 C     74.24  +     16.52
 21.Úlehlová Monika          KOB TRETRA Praha     TAP6950 C     75.19  +     17.47
 22.Kettnerová Lenka         TJ Sokol Hostivice   HCE6450 C     78.14  +     20.42
 23.Zalabová Martina         TJ Sportcentrum Jičí SJC6657 C     80.55  +     23.23
 24.Thýnová Ivana            OK Slavia Hradec Krá SHK6651 C     82.37  +     25.05
 25.Mědílková Iva            SPORTICUS team       SPC7160 C     83.18  +     25.46
 26.Korejčíková Dáďa         TJ Loko Liberec      LLI5550 C     86.55  +     29.23
 27.Wagner Martina           SG Zittau Süd        1VD6450       88.15  +     30.43
 28.Lohrová Hana             OK Sparta Praha      SCP6550 C     88.48  +     31.16
 29.Klašková Kateřina        Oddíl OB Kotlářka    DKP6750 C     90.48  +     33.16
 30.Burdová Simona           KOB Děčín            LDC6851 C     92.03  +     34.31
 31.Illnerová Daniela        Oddíl OB Kotlářka    DKP6651 C     93.09  +     35.37
 32.Riby Kateřina            OOB TJ Lokomotiva Te LTP7252 C     93.15  +     35.43
 33.Balcarová Alena          TJ Loko Liberec      LLI7150 C     93.17  +     35.45
 34.Melišíková Radka         KOB TRETRA Praha     TAP7152 C     93.30  +     35.58
 35.Foglarová Naďa           Oddíl OB Kotlářka    DKP6553 C     93.50  +     36.18
 36.Rohanová Markéta         VSS Přírodověda Prah PVP7251 C     94.51  +     37.19
 37.Kábrtová Iva             OK RECO Sport        PEN6350 C     95.45  +     38.13
 38.Jana Koudelková          Koudelková           XX2          104.15  +     46.43
 39.Lazáková Šárka           OOB TJ Lokomotiva Tr LTU6952 C    108.56  +     51.24
 40.Douchová Jaroslava       TJ START Náchod      SNA7155 C    128.32  +     71.00
    Müllerová Zorka          Báječné ženy v orien BZP6750 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D55         4.3km    0m 13k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Mrázová Pavla            KOB Dobřichovice     DCE5550 C     52.22  +      0.00
  2.Tihonová Jindra          KOB TRETRA Praha     TAP6253 C     56.59  +      4.37
  3.Janská Iva               TJ Lokomotiva Ingsta LBM5795 C     60.15  +      7.53
  4.Ševčíková Alena          OK Chrastava         CHA5351 C     61.16  +      8.54
  5.Procházková Miluše       KOB Dobřichovice     DCE5450 C     61.27  +      9.05
  6.Bradnová Věra            OK Chrastava         CHA5550 C     61.32  +      9.10
  7.Konopáčová Jana          OOB TJ Turnov        TUR5650 C     61.38  +      9.16
  8.Zlesáková Vlasta         OK Jilemnice         JIL5362 C     61.59  +      9.37
  9.Sládková Eva             Sokol Tehov          TEH5751 C     62.12  +      9.50
 10.Jermanová Eva            OOB TJ Tatran Jablon TJN6150 C     62.44  +     10.22
 11.Běhounová Jiřina         OK 99 Hradec Králové PHK5651 C     62.57  +     10.35
 12.Jahnová Helena           OK Sparta Praha      SCP5550 C     64.41  +     12.19
 13.Kuncová Jiřina           OOB TJ Tatran Jablon TJN5752 C     64.42  +     12.20
 14.Fejlková Alice           OK Slavia Hradec Krá SHK5351 C     65.19  +     12.57
 15.Vajcová Hana             OK Chrastava         CHA5651 C     67.23  +     15.01
 16.Malá Jitka               KOB Kamenický Šenov  KAS5451 C     67.34  +     15.12
 17.Jedličková Zdena         OK Jiskra Nový Bor   BOR6250 C     67.38  +     15.16
 18.Tvrdková Eva             OOB TJ Turnov        TUR5151 C     68.05  +     15.43
 19.Vlachová Hana            OOS TJ Spartak Vrchl VRL6251 C     69.11  +     16.49
 20.Hrabánková Ilona         SK Praga             PGP6250 C     69.13  +     16.51
 21.Wolkerová Dagmar         TJ Sokol Troja       TJP5250 C     78.20  +     25.58
 22.Kadavá Eva               OK Chrastava         CHA5750 C     78.52  +     26.30
 23.Nováková Jana            SK LOB Nová Paka     NPA5552 C     82.47  +     30.25
 24.Iva Krákorová            Krákorová            XX6           86.56  +     34.34
 25.Filipová Dagmar          OK Slavia Hradec Krá SHK5651 C     87.06  +     34.44
 26.Zavadilová Naďa          OK Sparta Praha      SCP5450 C     89.26  +     37.04
 27.Šámalová Hana            SK OK 24 Praha       OKP6151 C     89.38  +     37.16
 28.Kapounová Jitka          OK Doksy             DOK6050 C     96.40  +     44.18
 29.Beranová Vlasta          Slovan Praha         UVP5450 C     99.28  +     47.06
 30.Lusková Olga             OK Chrastava         CHA5650 C    112.23  +     60.01
 31.Böhmová Eva              OOB TJ Tatran Jablon TJN5450 C    115.05  +     62.43
 
Konečné výsledky kategorie: D65         3.6km    0m 11k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Šaffková Zuzana          OK Chrastava         CHA5150 C     42.41  +      0.00
  2.Karmazínová Ivana        Slavia Liberec orien VLI5150 C     56.33  +     13.52
  3.Kupcová Věroslava        Horizont klub Šumper HSU4850 C     58.29  +     15.48
  4.Haňkovská Jana           SK Praga             PGP4050 C     59.45  +     17.04
  5.Omová Jana               OOB TJ Turnov        TUR5150 C     69.17  +     26.36
  6.Dvořáková Ladislava      SK Praga             PGP4451 C     71.26  +     28.45
  7.Krausová Marie           TJ Loko Liberec      LLI4451 C     72.38  +     29.57
  8.Pospíšilová Jana         KOB Děčín            LDC4451 C     81.40  +     38.59
  9.Kašková Eva              OK Chrastava         CHA4650 C     84.12  +     41.31
 10.Folprechtová Marie       OOB TJ Turnov        TUR4250 C    118.19  +     75.38
 
Konečné výsledky kategorie: H10         2.3km    0m 9k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Hyxa Jan                 Slavia Liberec orien VLI0702 C     23.21  +      0.00
  2.Třešňák Matěj            OK Jilemnice         JIL0701 C     23.49  +      0.28
  3.Horák Filip              OK 99 Hradec Králové PHK0701 C     29.50  +      6.29
  4.Riby Philip              OOB TJ Lokomotiva Te LTP0702 C     32.24  +      9.03
  5.Mertlík Vojtěch          OOB TJ Turnov        TUR0704 C     34.31  +     11.10
  6.Šálek Richard            OOB TJ Turnov        TUR0702 C     34.37  +     11.16
  7.Škorpil Marek            TJ Jiskra Hořice     HOR0900 C     40.06  +     16.45
  8.Kouřil Vojta             SOOB TJ Sokol Kralup KPY0700 C     40.58  +     17.37
  9.Rod Matyáš               USK Praha            VSP0803 C     43.27  +     20.06
 10.Veljačik Jonáš           OK Sparta Praha      SCP0800 C     46.08  +     22.47
 11.Horáček Dominik          OB Jenišovice        JEN0804 C     51.16  +     27.55
 12.Nožička Jan              OOB TJ Tatran Jablon TJN0809 C     51.29  +     28.08
 13.Zaňka Albert             OOB TJ Tatran Jablon TJN0803 C     53.12  +     29.51
 14.Ježek Martin             OK Lokomotiva Pardub LPU0701 C     53.51  +     30.30
 15.Doucha Tomáš             TJ START Náchod      SNA0801 C     61.32  +     38.11
 16.Kunt Martin              OB T.J. Sokol Žamber ZAM0701 C     67.39  +     44.18
 17.Horáček Jakub            OB Jenišovice        JEN0800 C     68.45  +     45.24
 18.Vanka Matouš             SK OK 24 Praha       OKP0701 C     71.58  +     48.37
 19.Rohan Vilém              VSS Přírodověda Prah PVP0900 C     93.50  +     70.29
    Vilém Štěpán             Slavia Liberec orien VLI0902 C DISK              
    Bukvic Kryštof           SOK TJ Turnov        TUV0802 C DISK              
    Šebelka Matěj            Slavia Liberec orien VLI0805 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H12         3.0km    0m 11k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Bednařík Vilém           Slavia Liberec orien VLI0509 B     27.24  +      0.00
  2.Dejnožka Martin          OOB TJ Tatran Jablon TJN0600 C     30.50  +      3.26
  3.Bartaloš Matyáš          SK Praga             PGP0503 B     31.53  +      4.29
  4.Sork Dominik             KOB TRETRA Praha     TAP0504 C     33.00  +      5.36
  5.Čechmánek Václav         VSS Přírodověda Prah PVP0600 C     34.17  +      6.53
  6.Pachnik Jedrzej          TJ Stadion Nový Bor  STB0602 C     34.51  +      7.27
  7.Hoetzel Hugo             OB Jenišovice        JEN0503 B     35.43  +      8.19
  8.Zrník Tomáš              SK Orientační sporty OSN0606 C     36.24  +      9.00
  9.Nejezchleb Vojtěch       OOB TJ Turnov        TUR0503 C     39.34  +     12.10
 10.Městka Václav            USK Praha            VSP0600 C     41.10  +     13.46
 11.Milota Jakub             SK Kamenice          KAM0503 C     41.32  +     14.08
 12.Sýkora Oliver            OOB TJ Tatran Jablon TJN0504 C     41.43  +     14.19
 13.Kuc David                OK Sparta Praha      SCP0600 C     43.33  +     16.09
 14.Štrait Vilém             USK Praha            VSP0701 B     44.47  +     17.23
 15.Rokos Marek              OOB TJ Tatran Jablon TJN0500 C     45.10  +     17.46
 16.Horák Martin             USK Praha            VSP0601 C     48.39  +     21.15
 17.Šašek Martin             TJ Loko Liberec      LLI0501 C     50.50  +     23.26
 18.Malý Antonín             OK Jilemnice         JIL0501 C     50.54  +     23.30
 19.Doucha Martin            TJ START Náchod      SNA0501 C     51.16  +     23.52
 20.Březina Karel            OK Chrastava         CHA0605 C     55.51  +     28.27
 21.Mencl Josef              USK Praha            VSP0602 C     57.08  +     29.44
 22.Houžvička David          OOB TJ Turnov        TUR0501 C     60.35  +     33.11
 23.Matouš Marek             OB Jenišovice        JEN0602 C     65.06  +     37.42
 24.Nešpor Jiří              OOB Třebíč           TTR0502 C    139.48  +    112.24
 
Konečné výsledky kategorie: H14         4.5km    0m 13k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Tkáč Matěj               OOB TJ Tatran Jablon TJN0401 C     37.10  +      0.00
  2.Waněk Hubert             OK Lokomotiva Pardub LPU0309 B     38.36  +      1.26
  3.Dejnožka Vojtěch         OOB TJ Tatran Jablon TJN0300 B     42.59  +      5.49
  4.Zabořil Ondřej           OB Jenišovice        JEN0401 B     44.36  +      7.26
  5.Kabát Martin             SK Praga             PGP0408 B     45.20  +      8.10
  6.Lesák Ondřej             OOB TJ Tatran Jablon TJN0306 C     47.13  +     10.03
  7.Bolehovský Daniel        USK Praha            VSP0508 B     47.58  +     10.48
  8.Mellan Jonáš             OOB TJ Turnov        TUR0308 C     49.22  +     12.12
  9.Tichý Lubomír            OK Slavia Hradec Krá SHK0303 B     50.44  +     13.34
 10.Kolář Šimon              OK Slavia Hradec Krá SHK0405 B     51.51  +     14.41
 11.Pachnik Stanislaw        TJ Stadion Nový Bor  STB0303 C     54.30  +     17.20
 12.Malý Evžen ml.           OK Jilemnice         JIL0301 C     55.23  +     18.13
 13.Hnízdil Matěj            KOB Kamenický Šenov  KAS0301 C     55.38  +     18.28
 14.Černík Adam              OK Slavia Hradec Krá SHK0404 B     58.41  +     21.31
 15.Ekert Tomáš              Slavia Liberec orien VLI0302 C     59.37  +     22.27
 16.Řehoř Vojta              OOB TJ Tatran Jablon TJN0303 C     60.30  +     23.20
 17.Jończy Jakub             (POL) MKS Jelenia Gó 88P0300       60.57  +     23.47
 18.Pokorný Jan              OOB TJ Tatran Jablon TJN0400 B     61.30  +     24.20
 19.Rak Tomáš                OK Slavia Hradec Krá SHK0400 B     64.06  +     26.56
 20.Kuc Radim                OK Sparta Praha      SCP0400 B     64.50  +     27.40
 21.Bejvl Marek              SK Los Mělník        LME0400 B     65.04  +     27.54
 22.Hejna Hynek              TJ Loko Liberec      LLI0300 C     69.20  +     32.10
 23.Hejna Viktor             USK Praha            VSP0408 C     70.04  +     32.54
 24.Bičík Štěpán             SOK TJ Turnov        TUV0405 C     72.10  +     35.00
 25.Horák Pavel ml.          USK Praha            VSP0301 C     73.40  +     36.30
 26.Hejna Igor               USK Praha            VSP0407 C     74.20  +     37.10
 27.Mertlík Jakub            OOB TJ Turnov        TUR0307 C     78.59  +     41.49
 28.Kunt Stanislav           OB T.J. Sokol Žamber ZAM0401 C     83.49  +     46.39
 29.Staszak Tomasz           (POL) MKS Jelenia Gó 88P0400       85.18  +     48.08
 30.Ježek Vojtěch            OK Lokomotiva Pardub LPU0408 C     92.30  +     55.20
 31.Průša Josef              KrOB Rozmarýn Litomě DLT0401 C    102.58  +     65.48
 32.Pavlík Matěj             KOB Chemopetrol Litv LIT0401 C    118.19  +     81.09
 33.Vejražka David           SOOB TJ Sokol Kralup KPY0401 C    119.40  +     82.30
 MS Sýkora Adam              OOB TJ Tatran Jablon TJN0203 CMS   82.54  +     45.44
 
Konečné výsledky kategorie: H21A       11.2km    0m 26k  Ranking:0.0000 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Dlabaja Tomáš            OOB TJ Turnov        TUR8303 R     74.09  +      0.00  R:    0b
  2.Ondráček Radim           VŠTJ Ekonom Praha    EKP7414 C     77.24  +      3.15  R:    0b
  3.Janata Martin            Oddíl OB Kotlářka    DKP8306 R     78.04  +      3.55  R:    0b
  4.Kettner Lukáš            SK Kamenice          KAM9403 R     79.09  +      5.00  R:    0b
  5.Veselý Jakub             SK Praga             PGP9503 C     79.27  +      5.18  R:    0b
  6.Habán Ivo                Slavia Liberec orien VLI7707 C     80.01  +      5.52  R:    0b
  7.Holas Ondřej             OOB TJ Turnov        TUR8501 C     80.12  +      6.03  R:    0b
  8.Makovský Jakub           KOB TRETRA Praha     TAP8511 C     80.50  +      6.41  R:    0b
  9.Beneš Jan                TJ Sportcentrum Jičí SJC8703 C     81.56  +      7.47  R:    0b
 10.Wolf Daniel              OOB TJ Turnov        TUR9100 C     82.08  +      7.59  R:    0b
 11.Thoř Tomáš               OOB TJ Turnov        TUR9904 A     82.30  +      8.21  R:    0b
 11.Luštický Martin          OOB TJ Turnov        TUR8700 C     82.30  +      8.21  R:    0b
 13.Matějů Luboš             SK Praga             PGP7601 C     82.32  +      8.23  R:    0b
 13.Švihovský Jaromír        TJ Sportcentrum Jičí SJC8005 C     82.32  +      8.23  R:    0b
 15.Malý Aleš                OK Jilemnice         JIL8702       83.23  +      9.14  R:    0b
 16.Svoboda Honza            SK SNS Smržovka      SMR7901 C     85.38  +     11.29  R:    0b
 17.Henych Petr              Slavia Liberec orien VLI6001 C     85.39  +     11.30  R:    0b
 18.Jirka Mikuláš            SK SKI-OB Šternberk  STE0000 A     86.29  +     12.20  R:    0b
 19.Procházka Jan            SK Praga             PGP8206 C     87.31  +     13.22  R:    0b
 20.Pospíšil Ondřej          Oddíl OB Kotlářka    DKP8717 C     88.10  +     14.01  R:    0b
 21.Janovský Tomáš           SK Praga             PGP6401 C     90.31  +     16.22  R:    0b
 22.Damir Kurmakaev          Damir Kurmakaev      XXB           91.30  +     17.21  R:    0b
 23.Neumann Vojtěch          VSS Přírodověda Prah PVP9400 C     93.22  +     19.13  R:    0b
 24.Novotný Jiří             SKOB Zlín            TZL8001 C     93.41  +     19.32  R:    0b
 25.Kopec Tomáš              Slavia Liberec orien VLI8203 C     93.52  +     19.43  R:    0b
 26.Kazda Adam               SK Žabovřesky Brno   ZBM9104 C     94.37  +     20.28  R:    0b
 27.Adam Waněk               OK Lokomotiva Pardub LPU9505       94.38  +     20.29  R:    0b
 28.Karatsiolis Kryštof      OOB TJ Turnov        TUR9901 B     95.09  +     21.00  R:    0b
 29.Prášil Ondřej            TJ Sportcentrum Jičí SJC8401 C     95.35  +     21.26  R:    0b
 30.Zajíc Vítězslav          KOB TRETRA Praha     TAP8610 C     96.44  +     22.35  R:    0b
 31.Pachnik Wojciech         KOB Dobruška         DOB9101 C     96.59  +     22.50  R:    0b
 32.Moravec Jakub            SK Kamenice          KAM9702 A     98.10  +     24.01  R:    0b
 33.Klaška Pavel             Oddíl OB Kotlářka    DKP9301 C     98.59  +     24.50  R:    0b
 34.Zikmund Zdeněk           TJ Sportcentrum Jičí SJC9703 A    101.08  +     26.59  R:    0b
 35.Illner Vojtěch           Oddíl OB Kotlářka    DKP9600 C    101.33  +     27.24  R:    0b
 36.Doucha Jiří              TJ START Náchod      SNA7105 C    101.57  +     27.48  R:    0b
 37.Zrník Tomáš              SK Orientační sporty OSN7118 C    110.57  +     36.48  R:    0b
 38.Francke Jan              OK Doksy             DOK8400 C    120.41  +     46.32  R:    0b
 39.Vejstrk Daniel           OK Chrastava         CHA9105 C    126.25  +     52.16  R:    0b
 40.Kohl Ondřej              SOOB TJ Sokol Kralup KPY8600 C    149.32  +     75.23  R:    0b
    Škoda Jáchym             OOB TJ Lokomotiva Tr LTU8700 C DISK              
    Beran Jaroslav           Slovan Praha         UVP8800 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H21B        8.5km    0m 16k  Ranking:0.0000 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Polák Vlastimil          OOS TJ Spartak Vrchl VRL7702 C     65.36  +      0.00  R:    0b
  2.Illner Jakub             Oddíl OB Kotlářka    DKP6601 C     65.52  +      0.16  R:    0b
  2.Kavalír Jáchym           OK 99 Hradec Králové PHK9901 A     65.52  +      0.16  R:    0b
  4.Přinda Lukáš             Slavia Liberec orien VLI7701 C     66.05  +      0.29  R:    0b
  5.Galbavý Matěj            OK Chrastava         CHA0000 B     66.40  +      1.04  R:    0b
  6.Pašek František          SK Kamenice          KAM7600 C     66.59  +      1.23  R:    0b
  7.Švadlena Pavel           K.O.B. Choceň        CHC7502 C     67.07  +      1.31  R:    0b
  8.Kadavý Petr              OK Chrastava         CHA7800 C     68.50  +      3.14  R:    0b
  9.Špicar Petr              TJ Sportcentrum Jičí SJC8801 C     69.00  +      3.24  R:    0b
 10.Jíra Tomáš               SK Kamenice          KAM9802 A     69.29  +      3.53  R:    0b
 11.Novák Ivo                SK OK 24 Praha       OKP6200 C     69.44  +      4.08  R:    0b
 12.Novák Jiří               SK LOB Nová Paka     NPA7502 C     70.01  +      4.25  R:    0b
 12.Držka Štěpán             OK Lokomotiva Pardub LPU7604 C     70.01  +      4.25  R:    0b
 14.Vávra Jaroslav           OK Lokomotiva Pardub LPU7308 C     70.30  +      4.54  R:    0b
 15.Antoš Filip              SK LOB Nová Paka     NPA8001 C     70.37  +      5.01  R:    0b
 16.Škvor Ota                SK Kamenice          KAM9900 A     71.37  +      6.01  R:    0b
 17.Němeček Jan              USK Praha            VSP6201       72.16  +      6.40  R:    0b
 18.Ramba Jiří               Oddíl OB Kotlářka    DKP8606 C     72.38  +      7.02  R:    0b
 19.Novák Libor              SK OK 24 Praha       OKP6504 C     72.46  +      7.10  R:    0b
 20.Bek Jiří                 OK Chrastava         CHA0103 B     73.01  +      7.25  R:    0b
 21.Šabatka Petr             OK Lokomotiva Pardub LPU8106 C     73.08  +      7.32  R:    0b
 22.Synek Petr               OK Doksy             DOK0200 A     73.15  +      7.39  R:    0b
 23.Koucký Roman             VŠTJ Ekonom Praha    EKP6301 C     73.20  +      7.44  R:    0b
 24.Krejsa Martin            OOB SK Chrast        CHT9001 C     73.36  +      8.00  R:    0b
 25.Hanák Jan                SKOB Slaný           SLA8002 C     74.19  +      8.43  R:    0b
 26.Petr Jan                 OOB TJ Tatran Jablon TJN8200 C     75.02  +      9.26  R:    0b
 27.Šesták Marek             Slavia Liberec orien VLI7403 C     75.22  +      9.46  R:    0b
 28.Švadlena Michal          K.O.B. Choceň        CHC0101 A     76.04  +     10.28  R:    0b
 29.Čermák Radek             SK Praga             PGP6405 C     77.57  +     12.21  R:    0b
 30.Vrabec Ondřej            OK Sparta Praha      SCP8303 C     78.03  +     12.27  R:    0b
 31.Synek Antonín            OK Doksy             DOK7800 C     78.38  +     13.02  R:    0b
 32.Nehasil David            OK Jiskra Nový Bor   BOR7713 C     79.14  +     13.38  R:    0b
 33.Veselý Marek             OK Chrastava         CHA8201 C     79.24  +     13.48  R:    0b
 34.Klusák Martin            Oddíl OB Kotlářka    DKP8704 C     79.34  +     13.58  R:    0b
 35.Hrouda Martin            VŠTJ Stavební fakult FSP7612 C     80.24  +     14.48  R:    0b
 36.Novák Libor              SK OK 24 Praha       OKP9100 C     81.03  +     15.27  R:    0b
 37.Leštínský Tomáš          KOB Dobruška         DOB7801 C     81.22  +     15.46  R:    0b
 38.Filičko Marek            OK Lokomotiva Pardub LPU7102 C     82.32  +     16.56  R:    0b
 39.Klomínský Václav         SOOB TJ Sokol Kralup KPY8700 C     83.47  +     18.11  R:    0b
 40.Synek Antonín            OK Doksy             DOK0001 A     84.13  +     18.37  R:    0b
 41.Beneš Miroslav           SK Praga             PGP8108 C     84.17  +     18.41  R:    0b
 42.Koldinský Jan            SOOB TJ Sokol Kralup KPY8506 C     84.31  +     18.55  R:    0b
 43.Hájek Kryštof            OOB TJ Turnov        TUR0212 B     85.10  +     19.34  R:    0b
 44.Neumann Tomáš            VSS Přírodověda Prah PVP8900 C     85.27  +     19.51  R:    0b
 45.Hradecký Jaroslav        OK Doksy             DOK6300 C     85.52  +     20.16  R:    0b
 46.Tomalík Ondřej           OK Slavia Hradec Krá SHK8904 C     86.04  +     20.28  R:    0b
 47.Pavlík Libor             KOB Chemopetrol Litv LIT7605 C     87.43  +     22.07  R:    0b
 48.Uhlíř Marek              SK Praga             PGP9405 C     90.08  +     24.32  R:    0b
 49.Kurfürst Pavel           VŠTJ Stavební fakult FSP7400 C     91.22  +     25.46  R:    0b
 50.Souček Tomáš             OK Slavia Hradec Krá SHK8200 C     91.44  +     26.08  R:    0b
 51.Černý Vojtěch            OK Jilemnice         JIL9006 C     92.03  +     26.27  R:    0b
 52.Lehár Adam               OK Lokomotiva Pardub LPU9114 C     92.47  +     27.11  R:    0b
 53.Palfi Štefan             Akademik TU Košice   84S8900       93.05  +     27.29  R:    0b
 54.Lederer Pavel            OK Doksy             DOK6600 C     93.21  +     27.45  R:    0b
 55.Koucký Martin            VŠTJ Ekonom Praha    EKP9700 C     94.01  +     28.25  R:    0b
 56.Vrabec Tomáš             OK Sparta Praha      SCP8700 C     94.34  +     28.58  R:    0b
 57.Klaška Pavel             Oddíl OB Kotlářka    DKP6500 C     94.38  +     29.02  R:    0b
 58.Kalina Miroslav          SPORTICUS team       SPC8211 C     96.48  +     31.12  R:    0b
 59.Lohr Ivo                 OK Sparta Praha      SCP6801 C     99.34  +     33.58  R:    0b
 60.Bartaloš Tomáš           SK Praga             PGP8010 C     99.54  +     34.18  R:    0b
 61.Randík Jan               SOBSA                SOB8703 C    100.27  +     34.51  R:    0b
 62.Matějka Zbyněk           Oddíl OB Kotlářka    DKP8403 C    100.28  +     34.52  R:    0b
 63.Koč Zdeněk               SK Meteor Kačerov Pr MKP4700 C    102.48  +     37.12  R:    0b
 64.Žáček Martin             VŠTJ Stavební fakult FSP6803 C    103.01  +     37.25  R:    0b
 65.Křenek Tomáš             TJ Loko Liberec      LLI8300 C    110.44  +     45.08  R:    0b
 
Konečné výsledky kategorie: H21C        6.0km    0m 16k  Ranking:0.0000 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Dzioba Mateusz           (POL) MKS Jelenia Gó 88P9500       49.52  +      0.00  R:    0b
  2.Škvor Martin             SK Kamenice          KAM6700 C     52.33  +      2.41  R:    0b
  3.Tichý Radomír            OK Slavia Hradec Krá SHK0000 A     53.16  +      3.24  R:    0b
  4.Bejvl Jakub              SK Los Mělník        LME7100 C     53.17  +      3.25  R:    0b
  5.Albl Miloslav            SK Los Mělník        LME7600 C     53.38  +      3.46  R:    0b
  6.Staszak Wiktor           (POL) MKS Jelenia Gó 88P9802       53.57  +      4.05  R:    0b
  7.Janata Pavel             OOB TJ Tatran Jablon TJN8400 C     53.58  +      4.06  R:    0b
  8.Bílý Jakub               OOB TJ Lokomotiva Te LTP0104 A     55.40  +      5.48  R:    0b
  9.Buk Michal               SKOB Roudnice nad La ROU9601 C     56.07  +      6.15  R:    0b
 10.Zimoń Paweł              (POL) MKS Jelenia Gó 88P8951       56.34  +      6.42  R:    0b
 11.Zalaba Tomáš             TJ Sportcentrum Jičí SJC0101 A     56.51  +      6.59  R:    0b
 12.Pawłowicz Bruno          (POL) MKS Jelenia Gó 88P0000       57.48  +      7.56  R:    0b
 13.Lepšík Petr              TJ Sportcentrum Jičí SJC8203 C     57.50  +      7.58  R:    0b
 14.Trávníček Tomáš          Slavia Liberec orien VLI8202 C     59.25  +      9.33  R:    0b
 15.Vokurka Jan              OOB TJ Tatran Jablon TJN7501 C     60.06  +     10.14  R:    0b
 16.Beránek Petr             OK Jiskra Nový Bor   BOR6701 C     60.15  +     10.23  R:    0b
 17.Blahuta Marek            VŠSK MFF UK Praha    MFP7301 C     62.56  +     13.04  R:    0b
 18.Khel Richard             OK Sparta Praha      SCP7500 C     63.19  +     13.27  R:    0b
 19.Cupák Jiří               OOS TJ Spartak Vrchl VRL7201 C     64.40  +     14.48  R:    0b
 20.Kubíček Zdeněk           OK Mnichovo Hradiště 5BC7200       65.56  +     16.04  R:    0b
 21.Pitra Martin             OOB SK Chrast        CHT9204 C     66.21  +     16.29  R:    0b
 22.Horák Jan                KOB Děčín            LDC9800       68.19  +     18.27  R:    0b
 23.Hopanyuk Anatoliy        Oddíl OB Kotlářka    DKP7900 C     69.06  +     19.14  R:    0b
 24.Jahn Petr                                     SCJ8400       69.26  +     19.34  R:    0b
 25.Škvor Adam               SK Kamenice          KAM0202 A     69.48  +     19.56  R:    0b
 26.Procházka Vít            SOOB TJ Sokol Kralup KPY8000 C     70.47  +     20.55  R:    0b
 27.Buk Petr                 SKOB Roudnice nad La ROU0001 A     70.49  +     20.57  R:    0b
 28.Růta Matyáš              OOB TJ Tatran Jablon TJN0102 B     71.05  +     21.13  R:    0b
 29.Jirka Matyáš             KOB ZPV Prostějov    ZPV0201 C     71.48  +     21.56  R:    0b
 30.Hájek Vojtěch            OOB TJ Tatran Jablon TJN9502 C     72.46  +     22.54  R:    0b
 31.Bolehovský Michal        USK Praha            VSP0202 B     73.03  +     23.11  R:    0b
 32.Lukavec Petr             SK SNS Smržovka      SMR7800 C     74.43  +     24.51  R:    0b
 33.Sloma Grzegorz           TJ Stadion Nový Bor  STB0103 C     74.44  +     24.52  R:    0b
 34.Bernášek Jiří            TJ Stadion Nový Bor  STB8101 C     74.46  +     24.54  R:    0b
 35.Sedlák Radek             SOS Mamuti z Lipovky LIP7500 C     74.53  +     25.01  R:    0b
 36.Mokrý Pavel              Slavia Liberec orien VLI7501 C     75.01  +     25.09  R:    0b
 37.Kameník Jan              SOOB TJ Sokol Kralup KPY7900 C     77.43  +     27.51  R:    0b
 38.Posselt Martin           OOB TJ Tatran Jablon TJN9501 C     78.33  +     28.41  R:    0b
 39.Kohl Jiří                SOOB TJ Sokol Kralup KPY6201 C     81.08  +     31.16  R:    0b
 40.Kadečka Adam             OB Jenišovice        JEN9601 C     81.39  +     31.47  R:    0b
 41.Zahradník Jakub          TJ Sportcentrum Jičí SJC8604 C     85.33  +     35.41  R:    0b
 42.Beran Pavel              SKOB Zlín            TZL7920 C     86.16  +     36.24  R:    0b
 43.Bednařík Aleš            Slavia Liberec orien VLI7309 C     88.12  +     38.20  R:    0b
 44.Kautský Jiří             NNN                  9BC8200       89.30  +     39.38  R:    0b
 45.Dejnožka Jiří            OOB TJ Tatran Jablon TJN7503 C     90.53  +     41.01  R:    0b
 46.Farář Jaroslav           OOS TJ Spartak Vrchl VRL5002 C     91.00  +     41.08  R:    0b
 47.Jeřábek Petr             OK Jiskra Nový Bor   BOR7105 C     91.55  +     42.03  R:    0b
 48.Červinka Jaroslav        SK OK 24 Praha       OKP9000 C     92.34  +     42.42  R:    0b
 49.Mencl Jan                OB Jenišovice        JEN0201 C     93.19  +     43.27  R:    0b
 50.Urbaník Robert           Slavia Liberec orien VLI7002       94.02  +     44.10  R:    0b
 51.Tesař Jan                OK Sparta Praha      SCP8501 C     96.10  +     46.18  R:    0b
 52.Nešpor Jan               OOB Třebíč           TTR0101 B     96.24  +     46.32  R:    0b
 53.Vejražka Jiří            SOOB TJ Sokol Kralup KPY7400 C     98.39  +     48.47  R:    0b
 54.Řezáč Pavel              Slavia Liberec orien VLI6900 C    103.41  +     53.49  R:    0b
 55.Neumann Jindřich         VSS Přírodověda Prah PVP9900 C    105.33  +     55.41  R:   -0b
 56.Buk Ondřej               SKOB Roudnice nad La ROU0102 C    106.29  +     56.37  R:   -0b
 57.Buk Jiří                 SKOB Roudnice nad La ROU6901 C    107.43  +     57.51  R:   -0b
 58.Drábek Vojtěch           OOB Třebíč           TTR0103 C    117.00  +     67.08  R:   -0b
 59.Bartoň Jaroslav          SK Praga             PGP8708 C    118.16  +     68.24  R:   -0b
 60.Zalewski Bartłomiej      (POL) MKS Jelenia Gó 88P0103      131.09  +     81.17  R:   -0b
 61.Izák Pavel               SK Los Mělník        LME7102 C    134.33  +     84.41  R:   -0b
 62.Liška Petr               SOOB TJ Sokol Kralup KPY8601 C    135.14  +     85.22  R:   -0b
 63.Čtrnáct Jiří             SK Praga             PGP7603 C    148.05  +     98.13  R:   -0b
 64.Zlesák Ondřej            OK Jilemnice         JIL7601 C    153.54  +    104.02  R:   -0b
    Riby Thomas              OOB TJ Lokomotiva Te LTP0202 C DISK              
    Moravec Jan              OB T.J. Sokol Žamber ZAM0205 C DISK              
    Kočvara Oldřich          OB Jenišovice        JEN9705 C DISK              
    Buk Jindřich             SKOB Roudnice nad La ROU9303 C DISK              
    Romaniuk Vojtěch         OOB TJ Tatran Jablon TJN0205 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H35         8.0km    0m 19k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Zuzánek Zdeněk           OOB TJ Tatran Jablon TJN5901 C     60.55  +      0.00
  2.Tihon Michal             OK 99 Hradec Králové PHK7905 C     64.25  +      3.30
  3.Koťátko Zdeněk           TJ Sportcentrum Jičí SJC7701 C     68.08  +      7.13
  4.Gregor Martin            SK OB Chotěboř       CTB7701 C     70.38  +      9.43
  5.Lisý Ondřej              Slavia Liberec orien VLI7100 C     73.45  +     12.50
  6.Dubec Pavel              OK Sparta Praha      SCP8003 C     75.24  +     14.29
  7.Poloprutský Tomáš        Slavia Liberec orien VLI6205 C     76.09  +     15.14
  8.Lán Filip                OK Slavia Hradec Krá SHK8003 C     78.20  +     17.25
  9.Kočárek Michal           OK Chrastava         CHA7400 C     80.25  +     19.30
 10.Žemla Tomáš              SK Kamenice          KAM7105 C     80.28  +     19.33
 11.Šístek Daniel            OK Sparta Praha      SCP7507 C     81.56  +     21.01
 12.Kolář Viktor             TJ Jiskra Hořice     HOR7300 C     83.22  +     22.27
 13.Boudný Jan               OK Sparta Praha      SCP7417 C     84.11  +     23.16
 14.Slovák Miroslav          OK Slavia Hradec Krá SHK7704 C     85.46  +     24.51
 15.Žitný Tomáš              SKOB Sig-Mat Mladá B SMB6401 C     85.51  +     24.56
 16.Peteráč Zdeněk           Slavia Liberec orien VLI7802 C     86.56  +     26.01
 17.Šklíba Jan               SOOB Spartak Rychnov SRK7501 C     87.27  +     26.32
 18.Štěpán Petr              KOB Děčín            LDC7301 C     88.06  +     27.11
 19.Tomanica Vojtěch         OK Chrastava         CHA7601 C     89.26  +     28.31
 20.Šašek Luděk              SOBSA                SOB6901 C     91.23  +     30.28
 21.Milota Jan               SK Kamenice          KAM7200 C     91.28  +     30.33
 22.Vilém Stanislav          Slavia Liberec orien VLI7703 C     91.29  +     30.34
 23.Gálus Igor               KOB Děčín            LDC7302 C     91.35  +     30.40
 24.Ledinský Martin          Oddíl OB Kotlářka    DKP7901 C     91.38  +     30.43
 25.Škrabálek Jan            Neregistrovaní       NER           91.40  +     30.45
 26.Kučera Martin            OOB TJ Lokomotiva Te LTP6500 C     93.40  +     32.45
 27.Choutka Jaroslav         SOBSA                SOB6301 C     94.16  +     33.21
 28.Műller Kamil             OOB SK Týniště nad O TYN7500 C     95.52  +     34.57
 29.Ježek Vladimír           OK Lokomotiva Pardub LPU7311 C     97.29  +     36.34
 30.Kadečka Jakub            OB Jenišovice        JEN7901 C     98.47  +     37.52
 31.Kolář Tomáš              SKOB Slaný           SLA7103 C    101.22  +     40.27
 32.Máca Petr                Cirkus Čakovice      81C8000      106.10  +     45.15
 33.Kučerka Jan              KOB Chemopetrol Litv LIT8002 C    109.04  +     48.09
 34.Březina Jan              OK Chrastava         CHA7604 C    111.49  +     50.54
 35.Ekert Vladimír           Slavia Liberec orien VLI7600 C    113.40  +     52.45
 36.Kunt Stanislav           OB T.J. Sokol Žamber ZAM7401 C    125.23  +     64.28
 37.Slavíček Petr            Fóglíci              9FX7500      134.18  +     73.23
 
Konečné výsledky kategorie: H45         7.0km    0m 19k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Vanka Petr               SK OK 24 Praha       OKP6801 C     63.46  +      0.00
  2.Sucharda Jiří            OK Jiskra Nový Bor   BOR5802 C     64.22  +      0.36
  3.Rydl Jiří                OOB TJ Tatran Jablon TJN7000 C     66.02  +      2.16
  4.Nehasil Vladislav        KOB Děčín            LDC7101 C     66.03  +      2.17
  4.Vydra Ivan               OK Chrastava         CHA6600 C     66.03  +      2.17
  6.Hnízdil Jan              KOB Kamenický Šenov  KAS7100 C     66.10  +      2.24
  7.Mrkvička Jiří            OOB TJ Tatran Jablon TJN7101 C     70.58  +      7.12
  8.Suk Jiří                 VŠSK MFF UK Praha    MFP6401 C     71.19  +      7.33
  9.Myslivec Tomáš           OK Slavia Hradec Krá SHK7002 C     71.58  +      8.12
 10.Pachnik Dariusz          TJ Stadion Nový Bor  STB6901 C     72.03  +      8.17
 11.Nešpor Jan               OOB Třebíč           TTR6101 C     73.59  +     10.13
 12.Veljačik Pavel           OK Sparta Praha      SCP6200 C     74.55  +     11.09
 13.Eichler Petr             KOB Kamenický Šenov  KAS6900 C     75.23  +     11.37
 14.Horák Martin             KOB Děčín            LDC7100 C     76.52  +     13.06
 15.Kubec Martin             KOB Dobruška         DOB7002 C     79.12  +     15.26
 16.Karmazín Pavel           TJ Lokomotiva Beroun LBE6800 C     79.18  +     15.32
 17.Posselt Martin           OOB TJ Tatran Jablon TJN6802 C     80.06  +     16.20
 18.Doubek Petr              SKOB Slaný           SLA7000 C     81.28  +     17.42
 19.Tomandl Jan              NOK HoRa             5IX7001       81.44  +     17.58
 20.Chum Jaroslav            OOB Slavia Praha     SLP6601 C     83.06  +     19.20
 21.Jeřábek Luboš            Oddíl OS SK Prostějo JPV6112 C     86.38  +     22.52
 22.Danko Tomáš              OK Chrastava         CHA7200 C     89.28  +     25.42
 23.Kabát Jan                VŠTJ Ekonom Praha    EKP6912 C     90.56  +     27.10
 24.Teplý Jiří               OK Slavia Hradec Krá SHK6401 C     91.31  +     27.45
 25.Kettner Pavel            TJ Sokol Hostivice   HCE5900 C     91.57  +     28.11
 26.Reichl Michal            SK Meteor Kačerov Pr MKP6402 C     92.22  +     28.36
 27.Bruner Luboš             OOB TJ Lokomotiva Te LTP6501 C     93.12  +     29.26
 28.Waldhauser Martin        OK Jiskra Nový Bor   BOR7106 C     93.36  +     29.50
 29.Würz Jiří                OOB TJ Lokomotiva Te LTP6502 C     94.13  +     30.27
 30.Aster Vladimír           SKOB Slaný           SLA6500 C     96.09  +     32.23
 31.Pavel Petr               OOB TJ Lokomotiva Te LTP6806 C     97.35  +     33.49
 32.Müller Robert            POT                  3XX6900      100.40  +     36.54
 33.Hovorka Ladislav         KOB Děčín            LDC6802 C    104.27  +     40.41
 34.Maleček Vít              SK Praga             PGP6801 C    105.01  +     41.15
 35.Adamovský Michal         OOB SK Týniště nad O TYN7200 C    107.03  +     43.17
 36.Souček Karel             OK Slavia Hradec Krá SHK6601 C    108.30  +     44.44
 37.Hejna Stanislav          TJ Loko Liberec      LLI6900 C    110.29  +     46.43
 38.Žucha Jiří               OOB TJ Tatran Jablon TJN6603 C    113.15  +     49.29
 39.Strnad Pavel             TJ Sokol Hostivice   HCE7100 C    118.01  +     54.15
 40.Kovář Boris              OOB TJ Lokomotiva Te LTP6710 C    121.08  +     57.22
 41.Apeltauer Milan          OK Sparta Praha      SCP6802 C    123.11  +     59.25
 42.Drábek Petr              OOB Třebíč           TTR6701 C    177.03  +    113.17
    Bílý Petr                OOB TJ Lokomotiva Te LTP6805 C DISK              
    sykorka ivan             Akademik TU Košice   84S7200   DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H55         5.5km    0m 15k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Škorpil Martin           TJ Jiskra Hořice     HOR5700 C     49.48  +      0.00
  2.Kunc Radovan             OOB TJ Tatran Jablon TJN5549 C     51.41  +      1.53
  3.Novotný Otakar           OOB TJ Tatran Jablon TJN5604 C     54.00  +      4.12
  4.Červinka Jaroslav        SK OK 24 Praha       OKP5803 C     54.22  +      4.34
  5.Hrabánek David           SK Praga             PGP6003 C     55.04  +      5.16
  6.Konopáč Jiří             OOB TJ Turnov        TUR5803 C     57.22  +      7.34
  7.Jirka Jiří               KOB ZPV Prostějov    ZPV5501 C     57.54  +      8.06
  8.Ludvík Petr              TJ Stadion Nový Bor  STB5701 C     58.05  +      8.17
  9.Běhoun Pavel             OK 99 Hradec Králové PHK5701 C     59.53  +     10.05
 10.Jaroš Vladimír           KOB Dobřichovice     DCE5400 C     63.39  +     13.51
 11.Tihon Jaroslav           KOB TRETRA Praha     TAP6102 C     64.01  +     14.13
 12.Beneš Josef              TJ Sportcentrum Jičí SJC5801 C     64.04  +     14.16
 13.Hrobař Rudolf            SOOB Spartak Rychnov SRK4702 C     64.07  +     14.19
 14.Zeman Jaroslav           OK Jihlava           SJI5901 C     64.14  +     14.26
 15.Šámal Václav             SK OK 24 Praha       OKP5600 C     64.26  +     14.38
 16.Fiala Zdeněk             KOB TRETRA Praha     TAP5501 C     65.03  +     15.15
 17.Erlebach Josef           OK Jilemnice         JIL5201 C     65.45  +     15.57
 18.Filip Aleš               OK Slavia Hradec Krá SHK5501 C     65.47  +     15.59
 19.Kovář Karel              OOB TJ Lokomotiva Te LTP6102 C     67.07  +     17.19
 20.Hořínek Jaroslav         USK Praha            VSP5000 C     68.01  +     18.13
 21.Novotný Miroslav         OK Lokomotiva Pardub LPU5905 C     68.56  +     19.08
 22.Pospíšil Jaromír         KOB Děčín            LDC5301 C     69.07  +     19.19
 23.Jaromír Širůček          OK Slavia Hradec Krá SHK6200       70.25  +     20.37
 24.Hošek Ladislav           OK Sparta Praha      SCP6001 C     70.28  +     20.40
 25.Paukert Milan            TJ Sokol Troja       TJP5000 C     71.07  +     21.19
 26.Jahn Pavel               OK Sparta Praha      SCP5500 C     72.06  +     22.18
 27.Šikola Alexej            OOB TJ LIAZ Jablonec LJN5301 C     73.41  +     23.53
 28.Šváb Jan                 USK Praha            VSP5801 C     74.23  +     24.35
 29.Pavlů Jaroslav           KOB Dobřichovice     DCE6100 C     75.16  +     25.28
 30.Borovička Milan          VŠTJ Stavební fakult FSP6104 C     75.45  +     25.57
 31.Vydra Pavel              OK RECO Sport        PEN6200 C     76.27  +     26.39
 32.Pavlík Milan             OK Chrastava         CHA5400 C     77.31  +     27.43
 33.Koč Lumír                SK Meteor Kačerov Pr MKP5401 C     78.43  +     28.55
 34.Klimpl Petr              OK Lokomotiva Pardub LPU5401 C     81.15  +     31.27
 35.Kraus Ota                TJ Sokol Troja       TJP5700 C     82.23  +     32.35
 36.Šulc Miroslav            OOB TJ Turnov        TUR           83.17  +     33.29
 37.Karel Miloš              OK Jilemnice         JIL6004 C     84.29  +     34.41
 38.Kudrnáč Martin           TJ Sokol Hostivice   HCE5901 C     84.39  +     34.51
 39.Böhm Karel               OOB TJ Tatran Jablon TJN5101 C     87.01  +     37.13
 40.Zákostelecký František   SOBSA                SOB5501 C     89.44  +     39.56
 41.Vlk Josef                KOB Děčín            LDC5801 C     92.44  +     42.56
 42.Machálek Miloslav        Slavia Liberec orien VLI5701 C     95.57  +     46.09
 43.Fejlek Vojtěch           OK Slavia Hradec Krá SHK5202 C    102.11  +     52.23
 44.Vávra Petr               StillAliveCZ         7VX5400      108.54  +     59.06
    Kavka Jiří               OK Sparta Praha      SCP5900 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H65         4.3km    0m 13k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Hudský Vlastimil         OOB TJ Turnov        TUR5100 C     41.34  +      0.00
  2.Pospíšil Jaromír         UNITOP SKP Žďár nad  PZR4417 C     44.05  +      2.31
  3.Přinda Oldřich           Slavia Liberec orien VLI5101 C     45.05  +      3.31
  4.Farář Václav             OK Lokomotiva Pardub LPU5201 C     46.48  +      5.14
  5.Jakubec Jindřich         OOB TJ Turnov        TUR4801 C     49.58  +      8.24
  6.Karmazín Petr            Slavia Liberec orien VLI4901 C     52.12  +     10.38
  7.Knap Jan                 OK Lokomotiva Pardub LPU5101 C     55.48  +     14.14
  8.Čadil Jan                VŠTJ Stavební fakult FSP4300 C     58.16  +     16.42
  9.Smetana Radim            OK Chrastava         CHA4700 C     62.19  +     20.45
 10.Novák Miloš              OK Sparta Praha      SCP4600 C     63.03  +     21.29
 11.Novák Karel              SK LOB Nová Paka     NPA5001 C     63.20  +     21.46
 12.Buriánek Jaromír         OK Sparta Praha      SCP4700 C     63.26  +     21.52
 13.Attl Vladimír            SK Praga             PGP3800 C     64.19  +     22.45
 14.Richtr Jiří              OB Jenišovice        JEN5001 C     64.32  +     22.58
 15.Kraus Jan                TJ Loko Liberec      LLI4501 C     64.48  +     23.14
 16.Bárta Miroslav           OB Jenišovice        JEN5201 C     64.53  +     23.19
 17.Blecha Ladislav          KOS Třešť            TRT5100 C     67.34  +     26.00
 18.Zlesák Zdeněk            OK Jilemnice         JIL4701 C     67.41  +     26.07
 19.Lukavec Míla             OOB TJ Tatran Jablon TJN4901 C     68.54  +     27.20
 20.Folprecht Eduard         OOB TJ Turnov        TUR4301 C     69.58  +     28.24
 21.Procházka Zdenko         Oddíl OB Kotlářka    DKP4300 C     70.03  +     28.29
 22.Petrželka Pavel          OOB TJ Tatran Jablon TJN3800 C     71.05  +     29.31
 23.Kadavý Zdeněk            OK Chrastava         CHA4901 C     71.20  +     29.46
 24.Novotný Petr             OK 99 Hradec Králové PHK3802 C     72.18  +     30.44
 25.Gřunděl Ivan             SJH Jindřichův Hrade SJH4201 C     75.04  +     33.30
 26.Nosál Stanislav          TJ Lokomotiva Beroun LBE4600 C     78.10  +     36.36
 27.Picek Jan                OOB TJ Tatran Jablon TJN4000 C     78.16  +     36.42
 28.Bogulak Adam             (POL) MKS Jelenia Gó 88P4800       80.23  +     38.49
 29.Lusk Karel               OK Chrastava         CHA5002 C     83.48  +     42.14
 30.Rakovec Miloš            OK Sparta Praha      SCP4500 C     87.05  +     45.31
 31.Semorád Miloš            OK Sparta Praha      SCP3300 C     92.45  +     51.11
 32.Bednařík Libor           Slavia Liberec orien VLI5200 C    101.44  +     60.10
 33.Matoušek Luboš           OOB TJ LIAZ Jablonec LJN4700 C    110.13  +     68.39
 34.Valášek Josef            OK Sparta Praha      SCP4501 C    110.42  +     69.08
 
Konečné výsledky kategorie: T5          5.0km    0m 14k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Štryncl Pavel            Jizerky              92X7700       39.43  +      0.00
  2.Budský Ondřej            OOB TJ Tatran Jablon TJN           41.30  +      1.47
  3.Rod Jan                  USK Praha            VSP7423 C     43.04  +      3.21
  4.Jończy Daniel            (POL) MKS Jelenia Gó 88P7500       46.12  +      6.29
  5.Zéharová Alžběta         OK Lokomotiva Pardub LPU           46.21  +      6.38
  6.Schröter Pavel           OK Chrastava         CHA7203 C     48.45  +      9.02
  7.Tichovská Hana           SK Praga             PGP6652       48.50  +      9.07
  8.Killar Marek             OOB TJ Lokomotiva Tr LTU6801 C     49.04  +      9.21
  9.Městková Kateřina        USK Praha            VSP7650 C     49.52  +     10.09
  9.Titz Pavel               USK Praha            VSP           49.52  +     10.09
 11.Lamač Jaroslav           OOB TJ Turnov        TUR7203 C     51.15  +     11.32
 12.Christl Ivan             OOB TJ Turnov        TUR7310 C     52.26  +     12.43
 13.Svoboda Ivan             SK SNS Smržovka      SMR6200       54.18  +     14.35
 14.Štrait Martin            USK Praha            VSP7602 C     55.21  +     15.38
 15.Matyáš Libor             OK Chrastava         CHA7603 C     56.17  +     16.34
 16.Matyáš Vojtěch           OK Chrastava         CHA0202 C     56.52  +     17.09
 17.Němečková Hana           USK Praha            VSP           58.05  +     18.22
 18.Kudrass Peter            SG Zittau Süd        1VD6600       58.36  +     18.53
 19.Petr Hanovec             Hanovec              XX9           59.03  +     19.20
 20.Štverák Jan              OK Chrastava         CHA7301 C     59.10  +     19.27
 21.Matějková Hana           Oddíl OB Kotlářka    DKP8954 C     59.26  +     19.43
 22.Skal Jaroslav            OOB TJ Tatran Jablon TJN7504 C     60.21  +     20.38
 23.Kohout Pavel             OK Jilemnice         JIL7502 C     60.42  +     20.59
 24.Machová Marie            SK Los Mělník        LME           61.35  +     21.52
 25.Michaela Špicarová       TJ Sportcentrum Jičí SJC8754       61.40  +     21.57
 26.Zabořil Vojtěch          OB Jenišovice        JEN0101 B     62.04  +     22.21
 27.Posseltová Romana        OOB TJ Tatran Jablon TJN7050 C     63.06  +     23.23
 28.Honsová Lenka            SK SNS Smržovka      SMR     C     64.53  +     25.10
 29.Samek Jakub              USK Praha            VSP           65.49  +     26.06
 30.Titzová Adéla            USK Praha            VSP           66.06  +     26.23
 31.David Vokál              Vokálovi             XX1           66.56  +     27.13
 32.Samulski Trystian        (POL) MKS Jelenia Gó 88P0003       67.46  +     28.03
 33.Kruk Wojciech            Neregistrovaní       NER           67.51  +     28.08
 34.Černý Michal             SKOB Roudnice nad La ROU7505 C     67.59  +     28.16
 35.Tichovský Martin         SK Praga             PGP6100       68.10  +     28.27
 36.Štraitová Jitka          USK Praha            VSP7252 C     69.19  +     29.36
 37.Kauber Martin            Neregistrovaní       NER           69.39  +     29.56
 38.Němečková Jarmila        USK Praha            VSP           70.14  +     30.31
 39.Buková Jana              SKOB Roudnice nad La ROU7150 C     71.05  +     31.22
 40.Nosek Petr               KrOB Rozmarýn Litomě DLT6901 C     71.51  +     32.08
 41.Filip Filip              OK Slavia Hradec Krá SHK9000 C     79.07  +     39.24
 42.Jírová Monika            OK Roztoky           ROZ7350 C     83.19  +     43.36
 43.Oravec Tomáš             OOB TJ Tatran Jablon TJN7505 C     84.51  +     45.08
 44.Matyášová Jana           OK Chrastava         CHA7652 C     85.43  +     46.00
 45.Pohořalá Karolína        SKOB Roudnice nad La ROU6850 C     86.53  +     47.10
 46.Štveráková Monika        OK Chrastava         CHA7852       87.20  +     47.37
 47.Nosek Martina            KrOB Rozmarýn Litomě DLT7251 C     90.16  +     50.33
 48.Suchý Petr               OK Slavia Hradec Krá SHK7800 C     90.30  +     50.47
 49.Reisingerová Eliška      KrOB Rozmarýn Litomě DLT0151 C     91.09  +     51.26
 50.Skácel Dalibor           Neregistrovaní       NER           91.28  +     51.45
 51.Dostálová Jana           TJ START Náchod      SNA           92.55  +     53.12
 52.Nová Eva                 Neregistrovaní       NER           94.39  +     54.56
 53.Mencl Pavel              Oddíl OB Kotlářka    DKP7912 C     99.46  +     60.03
 54.Izák Daniel              Neregistrovaní       NER          100.26  +     60.43
 55.Svatopluk Bláha          KČT Slavoj Praha     SJP          108.51  +     69.08
 56.Pohořalý Dobroslav       SKOB Roudnice nad La ROU6401 C    113.33  +     73.50
 57.Průša Josef              KrOB Rozmarýn Litomě DLT7301 C    113.45  +     74.02
 58.Ježková Dominika         SK Praga             PGP9053 C    120.33  +     80.50
 59.Svobodová Hana           SKOB Sig-Mat Mladá B SMB          128.25  +     88.42
    Kohout Josef             OK Slavia Hradec Krá SHK6902 C DISK              
    Zabořil Michal           OB Jenišovice        JEN7101 C DISK              
    Valter Petr              KBP Praha            KBP4500 C DISK