Startovka kategorie                                             22.10.2011 21:46:46
                                  Pohár SOK 2011
===ČSOB-TUV==========================================Orienteering Organiser 2006===
 
 
Startovka kategorie: D10         1.7km   40m 9k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1 Dolejší Kateřina         TJ Stadion Nový Bor  STB0199 C  434808   0.00         
  2 Baloghová Lidunka        TJ Tatran Jablonec n TJN0150 C 2027211   3.00         
  3 Chrástová Tereza         SK Studenec          STH0251 C    9048   6.00         
  4 Šmolová Kateřina         OK Doksy             DOK0151 C    7766   9.00         
  5 Jeřábková Nina           OK Jiskra Nový Bor   BOR0151 C    4366  12.00         
  6 Boskovská Tereza         OK Doksy             DOK0250 C    7759  15.00         
  7 Linková Lucie            OOB TJ Turnov        TUR0251 C 2032102  18.00         
  8 Rýdlová Magdaléna        TJ Tatran Jablonec n TJN0251 C    4309  21.00         
  9 Šritrová Lenka           SOK TJ Turnov        TUV0252 C   51805  24.00         
 10 Rýdlová Adéla            TJ Tatran Jablonec n TJN0151 C    4308  27.00         
 11 Aschermannova Tereza     USK Praha            VSP0253   2020712  30.00         
 12 Vakant                                                           33.00         
 13 Mašatová Eliška          OK 99 Hradec Králové PHK0201 C  425518  36.00         
 14 Vakant                                                           39.00         
 
Startovka kategorie: D10L        1.7km   50m 8k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Beranová Eva             USK Praha            VSP0254 C 2021832   1.00         
  2 Nováková Marie           TJ Tatran Jablonec n TJN0351 C    4312   4.00         
  3 Beranová Hana            USK Praha            VSP0455 C 2021831   7.00         
  4 Kodejšová Markéta        USK Praha            VSP0451 C 2021828  10.00         
  5 Vitebská Eliška          TJ Tatran Jablonec n TJN0350 C    4311  13.00         
  6 Štrajtová Jolana         USK Praha            VSP0456 C 2021830  16.00         
  7 Adéla Kuželová           Kužel                XX1          4321  19.00         
  8 Aschermannova Klara      USK Praha            VSP0454   2020713  22.00         
  9 Valentyna Kopecka        USK Praha            VSP0453   2021847  25.00         
 10 Vakant                                                           28.00         
 
Startovka kategorie: D12         2.3km   60m 10k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Rychlá Kateřina          OOB TJ Turnov        TUR0050 C    4313   0.00         
  2 Lejsková Barbora         TJ Tatran Jablonec n TJN0051 C  361924   3.00         
  3 Nejezchlebová Martina    OOB TJ Turnov        TUR9951 C    8223   6.00         
  4 Žejdlíková Karolína      TJ Lokomotiva Teplic LTP9950 C  232494   9.00         
  5 Sokolářová Šárka         SOK TJ Turnov        TUV9951 C  411616  12.00         
  6 Riby Rose                TJ Lokomotiva Teplic LTP0051 C  887611  15.00         
  7 Vakant                                                           18.00         
  8 Pavlíková Markéta        OK Chrastava         CHA0050 C  436447  21.00         
  9 Janoušková Lucie         OK Jiskra Nový Bor   BOR9954 B    4356  24.00         
 10 Hájková Anna             OB Jenišovice        JEN0051 C    7782  27.00         
 11 Jeřábková Ema            OK Jiskra Nový Bor   BOR9957 C    4363  30.00         
 12 Johana Kopecka           USK Praha            VSP9950   2021848  33.00         
 13 Vakant                                                           36.00         
 14 Thořová Markéta          SOK TJ Turnov        TUV9952 C  411521  39.00         
 
Startovka kategorie: D14         2.2km   95m 11k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Labská Karolína          TJ Loko Liberec      LLI9952 B  428206   0.00         
  2 Schmidtová Tereza        OOB TJ Turnov        TUR9854 C  888638   3.00         
  3 Němečková Eliška         TJ Tatran Jablonec n TJN9752   2027250   6.00         
  4 Žihlová Anna             TJ Loko Liberec      LLI9852 C  428241   9.00         
  5 Staňová Karolína         OK Jiskra Nový Bor   BOR9853 B    4376  12.00         
  6 Žuchová Daniela          TJ Tatran Jablonec n TJN9750 C 2020749  15.00         
  7 Krausová Hana            TJ Loko Liberec      LLI9853 C   51211  18.00         
  8 Kohlová Monika           OOB TJ Turnov        TUR9756 C  231929  21.00         
  9 Valkounová Markéta       OB Jenišovice        JEN9851 C  411613  24.00         
 10 Doubková Petra           VSK Slavia TU Libere VLI9853 B  426323  27.00         
 11 Nováková Lucie           OK Jiskra Nový Bor   BOR9854 C    4368  30.00         
 12 Nejezchlebová Barbora    OOB TJ Turnov        TUR9755 C  231920  33.00         
 13 Vakant                                                           36.00         
 14 Vakant                                                           39.00         
 15 Vakant                                                           42.00         
 
Startovka kategorie: D16         2.9km  110m 15k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Linková Alena            OOB TJ Turnov        TUR9751 B   51537   2.00         
  2 Kameníková Andrea        OK Jiskra Nový Bor   BOR9751 B    6885   5.00         
  3 Hudská Ludmila           OOB TJ Turnov        TUR9851 B  232726   8.00         
  4 Gotvaldová Dominika      OK Jiskra Nový Bor   BOR9551 B    8443  11.00         
  5 Kohoutová Barbora        OK Jiskra Nový Bor   BOR9850 B    4362  14.00         
  6 Lettlová Michaela        TJ Loko Liberec      LLI9652 C   52899  17.00         
  7 Vakant                                                           20.00         
  8 Smutná Kateřina          SOK TJ Turnov        TUV9653 B  411561  23.00         
  9 Vakant                                                           26.00         
 10 Zakouřilová Štěpánka     SOK TJ Turnov        TUV9551 B   51238  29.00         
 11 Vakant                                                           32.00         
 
Startovka kategorie: D18         3.0km  155m 15k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Švábková Anna            OOB TJ Turnov        TUR9352 B    7712  65.00         
  2 Smutná Anežka            SOK TJ Turnov        TUV9455 A  411625  71.00         
  3 Vakant                                                           77.00         
 
Startovka kategorie: D20         3.0km  165m 14k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Žitná Jana               SKOB SIG-MAT Mladá B SMB9251 B   49973  69.00         
  2 Vakant                                                           75.00         
 
Startovka kategorie: D21K        3.0km  165m 14k  Ranking:0.0000 * 1.00
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Vokálová Pavla           OK Chrastava         CHA4951 C    8158   0.00         
  2 Kovářová Lenka           TJ Lokomotiva Teplic LTP9750 A  232915   3.00         
  3 Kašková Eva              OK Chrastava         CHA4650 C    8152   6.00         
  4 Pavlíková Klára          KOB Chemopetrol Litv LIT7451 C    8111   9.00         
  5 Pavlíková Pavla          OK Chrastava         CHA6551 C   51533  12.00         
  6 Fejková Marcela          Sportcentrum Jičín   SJC7751 C    9910  15.00         
  7 Ševčíková Alena          OK Chrastava         CHA5351 C    8165  18.00         
  8 Pavlíková Jitka          KOB Chemopetrol Litv LIT8352 C    8113  21.00         
  9 Kadavá Eva               OK Chrastava         CHA5750 C    8171  24.00         
 10 Jeřábková Tereza         OK Jiskra Nový Bor   BOR7563 C    8438  27.00         
 11 Šaffková Zuzana          OK Chrastava         CHA5150 C    8162  30.00         
 12 Kochová Nikola           OOB TJ Turnov        TUR9358 A  515087  33.00         
 13 Vajcová Hana             OK Chrastava         CHA5651 C    8566  36.00         
 14 Štičková Anna            TJ Loko Liberec      LLI9651 A  253131  39.00         
 15 Bradnová Věra            OK Chrastava         CHA5550 C    8168  42.00         
 16 Kameníková Kateřina      OK Jiskra Nový Bor   BOR7758 C    8441  45.00         
 17 Čechlovská Jana          OK Chrastava         CHA6250 C    8175  48.00         
 18 Kučerková Romana         TJ Stadion Nový Bor  STB8196 C   49983  51.00         
 19 Neradová Eva             KOB Chemopetrol Litv LIT8951 C    8115  54.00         
 20 Lusková Olga             OK Chrastava         CHA5650 C    8170  57.00         
 21 Vakant                                                           60.00         
 22 Vakant                                                           63.00         
 23 Vakant                                                           66.00         
 
Startovka kategorie: D21L        4.2km  220m 17k  Ranking:0.0000 * 1.00
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Mezníková Lenka          Sportcentrum Jičín   SJC8484 C  995813   1.00         
  2 Kurfürstová Magdalena    VŠTJ Stavební fakult FSP7852 C  207837   4.00         
  3 Heczková Bohdana         VSK Slavia TU Libere VLI7750 E    7752   7.00         
  4 Neradová Alena           KOB Chemopetrol Litv LIT8551 C  886283  10.00         
  5 Krpatová Klára           TJ Tatran Jablonec n TJN9353 B  416846  13.00         
  6 Šmidrkalová Monika       SK lyžování a OB Nov NPA9051 C    9711  16.00         
  7 Rypáčková Dana           VŠSK MFF UK Praha    MFP7952 C  218783  19.00         
  8 Kvapilová Jana           OOB TJ Turnov        TUR7850 C    8206  22.00         
  9 Korejčíková Dáďa         TJ Loko Liberec      LLI5550 C    8546  25.00         
 10 Hrobařová Lenka          Magnus Orienteering  ASU7751 C    9482  28.00         
 11 Hradecká Lucie           OK Jiskra Nový Bor   BOR9253 B    7764  31.00         
 12 Svobodová Jana           SKOB SIG-MAT Mladá B SMB8753 C  897344  34.00         
 13 Bernášková Petra         TJ Stadion Nový Bor  STB8297 C   49987  37.00         
 14 Klíchová Jana            SK Severka Šumperk   SSU8151      9480  40.00         
 15 Píšová Monika            SK lyžování a OB Nov NPA8151 C    9699  43.00         
 16 Gomzyk Omová  Michaela   OOB TJ Turnov        TUR8153 E  515086  46.00         
 17 Fólová Martina           TJ Tatran Jablonec n TJN8853 C  416834  49.00         
 18 Henychová Zuzana         VSK Slavia TU Libere VLI6151 C    9061  52.00         
 19 Posseltová Tereza        TJ Tatran Jablonec n TJN9252 B  411767  55.00         
 20 Vakant                                                           58.00         
 21 Vakant                                                           61.00         
 22 Vakant                                                           64.00         
 
Startovka kategorie: D35         3.0km  120m 14k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Kučerová  Marie          USK Praha            VSP7551 C   53546   1.00         
  2 Škorpilová Jana          Sportcentrum Jičín   SJC7451 C  211303   4.00         
  3 Beranová Iva             USK Praha            VSP7150 C 2021834   7.00         
  4 Kateřina Folprechtová    SOK TJ Turnov        TUV7451    416221  10.00         
  5 Posseltová Romana        TJ Tatran Jablonec n TJN7050 C  410359  13.00         
  6 Dolejší Lenka            TJ Stadion Nový Bor  STB7499 C  434839  16.00         
  7 Průšová Markéta          SK Praga Praha       PGP7255 C   53160  19.00         
  8 Podrábská Marie          VSK Slavia TU Libere VLI7451 C    8307  22.00         
  9 Linková Iva              OOB TJ Turnov        TUR6850 C   51809  25.00         
 10 Zabořilová Romana        OB Jenišovice        JEN7457 C    7775  28.00         
 11 Vakant                                                           31.00         
 12 Vakant                                                           34.00         
 13 Vakant                                                           37.00         
 
Startovka kategorie: D40         3.0km  120m 14k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Večeřová Ivana           TJ Tatran Jablonec n TJN6052 C  232618  37.00         
  2 Fürstová Kateřina        TJ Loko Liberec      LLI6954 C 2032126  40.00         
  3 Fólová Hana              TJ Tatran Jablonec n TJN6353 C  232501  43.00         
  4 Eichlerová Jana          KOB Kamenický Šenov  KAS7051 C    8229  46.00         
  5 Šmausová Dana            TJ Tatran Jablonec n TJN6750    307416  49.00         
  6 Žihlová Lucie            TJ Loko Liberec      LLI6952 C  434597  52.00         
  7 Šmausová Gabriela        TJ Tatran Jablonec n TJN6951    232510  55.00         
  8 Labská Bohuslava         TJ Loko Liberec      LLI6951 C  428281  58.00         
  9 Semíková Iva             SK OK 24 Praha       OKP6852 C 2035702  61.00         
 10 Picková Helena           TJ Tatran Jablonec n TJN6952 C  416843  64.00         
 11 Vakant                                                           67.00         
 12 Vakant                                                           70.00         
 13 Rydlová Magda            TJ Tatran Jablonec n TJN6850 C    7726  73.00         
 14 Vakant                                                           76.00         
 
Startovka kategorie: D45         2.9km  110m 15k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Pološčuková Monika       SKOB SIG-MAT Mladá B SMB6551 C    7722  35.00         
  2 Jedličková Zdena         OK Jiskra Nový Bor   BOR6250 C    8467  38.00         
  3 Kovářová Alena           TJ Lokomotiva Teplic LTP6151 C  232914  41.00         
  4 Jana Ledvinová           Ledvina              XX4          4340  44.00         
  5 Kábrtová Iva             OK RECO Sport        PEN6350 C  232387  47.00         
  6 Košková Vlasta           TJ Loko Liberec      LLI6351 C  410719  50.00         
  7 Marešová Pavlína         OK Jiskra Nový Bor   BOR6651 C    8465  53.00         
  8 Hindráková Martina       Lokomotiva Trutnov   LTU6451 C 2017662  56.00         
  9 Švábková Šárka           OOB TJ Turnov        TUR6552 C    7724  59.00         
 10 Pávková Jana             OK Jiskra Nový Bor   BOR6550 C    8445  62.00         
 11 Petrová Věra             VSK Slavia TU Libere VLI6251 C   51218  65.00         
 12 Kuncová Jiřina           TJ Tatran Jablonec n TJN5752 C    8257  68.00         
 13 Vakant                                                           71.00         
 14 Vakant                                                           74.00         
 
Startovka kategorie: D50         2.9km  110m 15k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Benešová Iva             Sportcentrum Jičín   SJC6151 C    9908  77.00         
  2 Libuše Franckeová        Divoký Astma team    XX2          4335  83.00         
  3 Šípová Soňa              OK Jiskra Nový Bor   BOR6150 C  232182  89.00         
  4 Konopáčová Jana          OOB TJ Turnov        TUR5650 C    8208  95.00         
  5 Vakant                                                          101.00         
  6 Vakant                                                          107.00         
 
Startovka kategorie: D55         2.8km  110m 12k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Úlehlová Ivana           OK Jiskra Nový Bor   BOR5150 C    8553   0.00         
  2 Havlová Jaroslava        OB Jenišovice        JEN5452 C    4631   3.00         
  3 Böhmová Eva              TJ Tatran Jablonec n TJN5450 C  232515   6.00         
  4 Richtrová Jaroslava      OB Jenišovice        JEN5251 C    7776   9.00         
  5 Matoušková Marie         TJ LIAZ Jablonec nad LJN5550 C    7742  12.00         
  6 Ondrůjová Anna           KOB Chemopetrol Litv LIT5351 C  336715  15.00         
  7 Kadečková Jana           OB Jenišovice        JEN5651 C  411563  18.00         
  8 Klímová Jitka            KOB Kamenický Šenov  KAS5451 C    8166  21.00         
  9 Bartoňová Marie          OK Jiskra Nový Bor   BOR5351 C    8433  24.00         
 10 Neradová Alena           KOB Chemopetrol Litv LIT5051 C    8110  27.00         
 11 Vakant                                                           30.00         
 12 Vakant                                                           33.00         
 13 Vakant                                                           36.00         
 
Startovka kategorie: D60         2.8km  110m 12k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Karmazínová Ivana        VSK Slavia TU Libere VLI5150 C   51216  39.00         
  2 Kohoutová Jitřenka       Slovan Praha         UVP4850 C   51265  42.00         
  3 Bednaříková Olga Marie   VSK Slavia TU Libere VLI5151 C    8309  45.00         
  4 Omová Jana               OOB TJ Turnov        TUR5150 C 2025351  48.00         
  5 Vakant                                                           51.00         
 
Startovka kategorie: D65         2.8km  110m 12k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Dvořáková Ladislava      SK Praga Praha       PGP4451 C   52096  54.00         
  2 Haufe Heiderose          HSG Turbine Zittau   ZIT4351      6391  57.00         
  3 Štrojsová Jaroslava      KOB Kamenický Šenov  KAS4350 C    8228  60.00         
  4 Šlézrová Eva             OOB TJ Turnov        TUR4350 C    8211  63.00         
  5 Nejezchlebová Věra       KOB Kamenický Šenov  KAS4551 C   51384  66.00         
  6 Langrová Marie           OK Jiskra Nový Bor   BOR3750 C    8542  69.00         
  7 Krausová Marie           TJ Loko Liberec      LLI4451 C   51214  72.00         
  8 Horčíková Marie          OK Chrastava         CHA4350 C    8151  75.00         
  9 Vakant                                                           78.00         
 
Startovka kategorie: H10         1.7km   40m 9k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Růta Matyáš              TJ Tatran Jablonec n TJN0102 C    4305  42.00         
  2 Bradáč David             TJ Loko Liberec      LLI0203 C 2032132  45.00         
  3 Pavlík Ondřej            KOB Chemopetrol Litv LIT0101 C    8106  48.00         
  4 JIRMAN FILIP             SOK TJ Turnov        TUV     C    4315  51.00         
  5 Vávra Pavel              OK Jiskra Nový Bor   BOR0101 C    4369  54.00         
  6 Hořák Jaroslav           TJ Loko Liberec      LLI0102 C 2032134  57.00         
  7 Valkoun Jaroslav         OB Jenišovice        JEN0102 C  411599  60.00         
  8 Marek Matyáš             SOK TJ Turnov        TUV0202 C    4318  63.00         
  9 Zabořil Ondra            OB Jenišovice        JEN0401 C    7780  66.00         
 10 Adamec Martin            TJ Tatran Jablonec n TJN0106 C    4306  69.00         
 11 Průša Kryštof            SK Praga Praha       PGP0103 C 2020707  72.00         
 12 Zabořil Vojta            OB Jenišovice        JEN0101 C   51543  75.00         
 13 Pavel Martin             TJ Tatran Jablonec n TJN0004 C    4304  78.00         
 14 Franta Jonáš             Sportcentrum Jičín   SJC0201 C    4300  81.00         
 15 Rokos Michal             TJ Tatran Jablonec n TJN0107 C    4307  84.00         
 16 Vakant                                                           87.00         
 17 Vakant                                                           90.00         
 18 Vakant                                                           93.00         
 
Startovka kategorie: H10L        1.7km   50m 8k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Gajda Martin             USK Praha            VSP0404 C  436445  31.00         
  2 Dejnožka Vojtěch         TJ Tatran Jablonec n TJN0300 C 2027224  34.00         
  3 Pavlík Matěj             KOB Chemopetrol Litv LIT0401 C    8112  37.00         
  4 Vitebský Lukáš           TJ Tatran Jablonec n TJN0302 C    4310  40.00         
  5 Zakouřil Matyáš          USK Praha            VSP0400    232616  43.00         
  6 Adamec Lukáš             TJ Tatran Jablonec n TJN     C    4302  46.00         
  7 Riby Thomas              TJ Lokomotiva Teplic LTP0202 C  897367  49.00         
  8 Matyáš Jirásek           Kužel                XX1          4323  52.00         
  9 MIKULE JAN               SOK TJ Turnov        TUV     C    4316  55.00         
 10 Kodejš Ondřej            USK Praha            VSP0200 C 2021827  58.00         
 11 Lange André              TJ Tatran Jablonec n TJN0201 C 2027212  61.00         
 12 Vakant                                                           64.00         
 13 Jiří Kužel               Kužel                XX1          4322  67.00         
 14 Burgr Honza              TJ Loko Liberec      LLI0202 C   51202  70.00         
 15 Vakant                                                           73.00         
 16 Průša Dominik            SK Praga Praha       PGP0402 C 2032107  76.00         
 17 Tkáč Matěj               TJ Tatran Jablonec n TJN0401 C 2027207  79.00         
 18 Vakant                                                           82.00         
 19 HÁJEK KRYŠTOF            SOK TJ Turnov        TUV     C  886280  85.00         
 20 MELLAN  JONÁŠ            SOK TJ Turnov        TUV     C  888622  88.00         
 
Startovka kategorie: H12         2.2km   95m 11k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Gajda Jan jun            USK Praha            VSP0100 C   51730  45.00         
  2 Mašata Metoděj           OK 99 Hradec Králové PHK9905 C  207870  48.00         
  3 Marek Kryštof            SOK TJ Turnov        TUV0003 C    4317  51.00         
  4 Kubec Jan                OK Jiskra Nový Bor   BOR0004 C    4380  54.00         
  5 ZAKOUŘIL JONÁŠ           SOK TJ Turnov        TUV     C    8324  57.00         
  6 Zappe Nicholas           TJ Tatran Jablonec n TJN0003 C 2027206  60.00         
  7 Kosina Matouš            OK Jiskra Nový Bor   BOR9901 C    4361  63.00         
  8 Thoř Tomáš               SOK TJ Turnov        TUV9903 B    2674  66.00         
  9 Novotný Marek            TJ Tatran Jablonec n TJN9901 C 2027226  69.00         
 10 Mareš Vít                OK Jiskra Nový Bor   BOR0000 C    4370  72.00         
 11 Meduna Jakub             OK Doksy             DOK0000 C    8133  75.00         
 12 Pavlovec Dan             OK Jiskra Nový Bor   BOR0001 B    4372  78.00         
 13 Šilar Adam               TJ Stadion Nový Bor  STB0001 C  446362  81.00         
 14 Melichar Petr            TJ Loko Liberec      LLI0001 B   51203  84.00         
 15 Němeček Josef            TJ Tatran Jablonec n TJN0002    436942  87.00         
 16 Bradáč Jakub             TJ Loko Liberec      LLI0002 C 2032105  90.00         
 17 Ježek Josef              SOK TJ Turnov        TUV9901 C  411581  93.00         
 18 Ullrich Jakub            OK Jiskra Nový Bor   BOR9900 B    4359  96.00         
 19 Synek Antonín            OK Doksy             DOK0001 C    7767  99.00         
 20 Karatsiolis Kryštof      OOB TJ Turnov        TUR9901 C    4314 102.00         
 21 Šmol Martin              OK Doksy             DOK0002 C    7758 105.00         
 22 Šmaus Antonín            TJ Tatran Jablonec n TJN0001   2025357 108.00         
 23 Vakant                                                          111.00         
 24 Aschermann Martin        USK Praha            VSP0001   2020710 114.00         
 25 Vakant                                                          117.00         
 
Startovka kategorie: H14         2.9km  110m 15k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Procházka Daniel         TJ Loko Liberec      LLI9703 C    8241  34.00         
  2 Birnbaum Adam            OK Jiskra Nový Bor   BOR9802 B    4378  37.00         
  3 Novák Filip              TJ Tatran Jablonec n TJN9801 C 2027217  40.00         
  4 Koutský Pavel            OB Jenišovice        JEN9706 C  411617  43.00         
  5 Kraus Jakub              TJ Loko Liberec      LLI9702 C   51208  46.00         
  6 Kočvara Oldřich          OB Jenišovice        JEN9705 C    7786  49.00         
  7 Melichar Vojtěch         TJ Loko Liberec      LLI9802 B   51207  52.00         
  8 Šmaus Jan                TJ Tatran Jablonec n TJN9700    232505  55.00         
  9 Vakant                                                           58.00         
 10 Vakant                                                           61.00         
 11 Vakant                                                           64.00         
 
Startovka kategorie: H16         3.0km  155m 15k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Buchar Ondřej            VSK Slavia TU Libere VLI9600      8306   2.00         
  2 Labský Jan               TJ Loko Liberec      LLI9602 C  428203   5.00         
  3 Koštejn Vít              OK Doksy             DOK9800 B  888634   8.00         
  4 Hájek Jan                OB Jenišovice        JEN9703 B  411526  11.00         
  5 Hájek Vojtěch            TJ Tatran Jablonec n TJN9502 C  896978  14.00         
  6 Kadečka Adam             OB Jenišovice        JEN9601 C  411527  17.00         
  7 Boskovský Vojtěch        OK Doksy             DOK9601 B    7768  20.00         
  8 Vakant                                                           23.00         
  9 Vakant                                                           26.00         
 10 Vakant                                                           29.00         
 11 Sokolář Ondřej           SOK TJ Turnov        TUV9601 B  411412  32.00         
 
Startovka kategorie: H18         3.4km  170m 17k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Mašata Matěj             OK 99 Hradec Králové PHK9601 C   53163  61.00         
  2 Žaloudek Matěj           TJ Lokomotiva Teplic LTP9505 C  232917  67.00         
  3 Čechlovský Jan           OK Chrastava         CHA9300 C    8200  73.00         
  4 Hulha Lukáš              TJ Lokomotiva Teplic LTP9405 B   52931  79.00         
  5 Boskovský Tomáš          OK Doksy             DOK9400 C    7755  85.00         
  6 Vakant                                                           91.00         
  7 Vakant                                                           97.00         
 
Startovka kategorie: H21K        4.0km  190m 16k  Ranking:0.0000 * 1.00
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Nejman Stanislav         OK Chrastava         CHA9500 C  330671   0.00         
  2 Pavlík Bronislav         KOB Chemopetrol Litv LIT8201 C    8119   2.00         
  3 Veselý Marek             OK Chrastava         CHA8201 C    8066   4.00         
  4 Fejk Zbyněk              Sportcentrum Jičín   SJC7501 C    9911   6.00         
  5 Kadavý Zdeněk            OK Chrastava         CHA4901 C    8155   8.00         
  6 Chrást Tomáš             SK Studenec          STH7401 C    9974  10.00         
  7 Kašková Kateřina         OK Chrastava         CHA7850 R  887906  12.00         
  8 Kunc Radovan             TJ Tatran Jablonec n TJN5549 C    8249  14.00         
  9 Vajc Jan                 OK Chrastava         CHA8605 C    8247  16.00         
 10 Procházka Jakub          OOB TJ Turnov        TUR9005 C  410747  18.00         
 11 Picek Štěpán             TJ Tatran Jablonec n TJN9601 A  232509  20.00         
 12 Valter Petr              KBP Praha            KBP4500 C    6645  22.00         
 13 Kučerka Jan              KOB Chemopetrol Litv LIT8002 C    8118  24.00         
 14 Stránský Michal          OK Jiskra Nový Bor   BOR8900 C   52901  26.00         
 15 Švancar Martin           OK Chrastava         CHA7000 C    8178  28.00         
 16 Merkun Richard           USK Praha            VSP       2020746  30.00         
 17 Vejstrková Zuzana        OK Chrastava         CHA8852 C    4662  32.00         
 18 Kraus Petr               Sportcentrum Jičín   SJC7303 C    9898  34.00         
 19 Lusk Karel               OK Chrastava         CHA5002 C    8160  36.00         
 20 Cerha Milan              OOB TJ Turnov        TUR7703 C 1007531  38.00         
 21 Kaška Rudolf             OK Chrastava         CHA5500 C    8167  40.00         
 22 Fürst Matouš             TJ Loko Liberec      LLI9603 A  436960  42.00         
 23 Brozová Zuzana           OK Chrastava         CHA8950 A    4664  44.00         
 24 Večeřa Martin            TJ Tatran Jablonec n TJN9105 C  232508  46.00         
 25 Čechlovský Josef         OK Chrastava         CHA5900 C    8172  48.00         
 26 Nerad Jaroslav           KOB Chemopetrol Litv LIT9001 C    8108  50.00         
 27 Hlavatá Andrea           OK Chrastava         CHA8753 C    4127  52.00         
 28 Moravec Jan              OOB TJ Turnov        TUR     C   53759  54.00         
 29 Němec Jan                OK Chrastava         CHA8606 C    4130  56.00         
 30 Karel Francke            Divoký Astma team    XX2          4334  58.00         
 31 Vejstrk Daniel           OK Chrastava         CHA9105 C    8177  60.00         
 32 Wolf Filip               OOB TJ Turnov        TUR9701 A  995840  62.00         
 33 Pavlík Milan             OK Chrastava         CHA5400 C   51231  64.00         
 34 Petr Pavel               VSK Slavia TU Libere VLI9400 C    8288  66.00         
 35 Lankašová Barbora        OK Chrastava         CHA8050 C    4212  68.00         
 36 Franců Adam              OOB TJ Turnov        TUR9004 C   51822  70.00         
 37 Pachnerová Dominika      OK Chrastava         CHA7750 C    5177  72.00         
 38 Michal Francke           Divoký Astma team    XX2          4330  74.00         
 39 Polák Jaroslav           OK Chrastava         CHA7500 C    8186  76.00         
 40 Beránek Petr             OK Jiskra Nový Bor   BOR6701 C    8524  78.00         
 41 Honzík Tomáš             VSK Slavia TU Libere VLI7000 C   51232  80.00         
 42 Kubíček Zdeněk.          OOB TJ Turnov        TUR7202 C   51811  82.00         
 43 Ševčík Milan             OK Chrastava         CHA5003 C    8199  84.00         
 44 Zaoral Petr              TJ Tatran Jablonec n TJN7904 C  232631  86.00         
 45 Kadavý Petr              OK Chrastava         CHA7800 C    8188  88.00         
 46 Pavlík Libor             KOB Chemopetrol Litv LIT7605 C    8124  90.00         
 47 Jan Francke              Divoký Astma team    XX2          4325  92.00         
 48 Slavík Pavel             TJ Start Náchod      SNA7349 C    9630  94.00         
 49 Vakant                                                           96.00         
 50 Vakant                                                           98.00         
 51 Vakant                                                          100.00         
 52 Vakant                                                          102.00         
 
Startovka kategorie: H21L        5.1km  240m 20k  Ranking:0.0000 * 1.00
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Píchal Jan               USK Praha            VSP5202 C   52281   2.00         
  2 Kazda Ondřej             Sportcentrum Jičín   SJC8202 C  886288   4.00         
  3 Dlabaja Tomáš            OOB TJ Turnov        TUR8303 E  500850   6.00         
  4 Horák Jan                SK lyžování a OB Nov NPA8902 C    9707   8.00         
  5 Gomzyk Andriy            OOB TJ Turnov        TUR8001 C    5599  10.00         
  6 Suslov Sergej            VSK Slavia TU Libere VLI8801 C 1301635  12.00         
  7 Jan Pecka                VŠTJ Ekonom Praha    EKP6800    515152  14.00         
  8 Váňa Martin              OOB TJ Turnov        TUR8401 C 1840303  16.00         
  9 Pachner Pavel            VSK Slavia TU Libere VLI7503 C    8298  18.00         
 10 Oma Jakub                OOB TJ Turnov        TUR8002 C  800320  20.00         
 11 Mrázek Jiří              SK Kotlářka Praha    DKP7911 C   51797  22.00         
 12 Bejr Zdeněk              SK lyžování a OB Nov NPA8401 C    9700  24.00         
 13 Hradec Pavel             OOB TJ Turnov        TUR8801 E  995821  26.00         
 14 Antoš Filip              SK lyžování a OB Nov NPA8001 C    9698  28.00         
 15 Hostaš Petr              OOB TJ Turnov        TUR9001 C  887159  30.00         
 16 Rypáček Miroslav         VŠSK MFF UK Praha    MFP7502 C  426455  32.00         
 17 Nitsch Karel             VŠTJ Stavební fakult FSP7611 C    8914  34.00         
 18 Kolařík Tomáš            OK Jiskra Nový Bor   BOR7809 R 1302816  36.00         
 19 Picek Jan                TJ Tatran Jablonec n TJN9101 A  416840  38.00         
 20 Fodor Petr               OOB TJ Turnov        TUR8103 E  981821  40.00         
 21 Hanzl Tomáš              Sportcentrum Jičín   SJC8205 C    9965  42.00         
 22 Mareš Martin             OK Jiskra Nový Bor   BOR6501 C    8487  44.00         
 23 Mašata Roman             OK 99 Hradec Králové PHK7107 C  515050  46.00         
 24 Kobr Tomáš               TJ Tatran Jablonec n TJN8901 C 1969696  48.00         
 25 Semík Luboš              SK OK 24 Praha       OKP6204 C   52279  50.00         
 26 Švihovský Jaromír        Sportcentrum Jičín   SJC8005 C  500263  52.00         
 27 Udržal Tomáš             OK Lokomotiva Pardub LPU8002 R  886715  54.00         
 28 Novák Zdeněk             SK lyžování a OB Nov NPA7701 C    9694  56.00         
 29 IVAN SVOBODA             SK SNS Smržovka      SMR6200 C  886815  58.00         
 30 Vlček Martin             OOB TJ Turnov        TUR8702 C  515047  60.00         
 31 Svoboda Jan              SK SNS Smržovka      SMR7901 C  995876  62.00         
 32 Beneš Jan                Sportcentrum Jičín   SJC8703 R  886513  64.00         
 33 Hyka Jan                 OOB TJ Turnov        TUR9002 C  410746  66.00         
 34 Kučera Jan               USK Praha            VSP7302 R   51650  68.00         
 35 Henych Martin            Sportcentrum Jičín   SJC8601 R  886514  70.00         
 36 Henych Petr              VSK Slavia TU Libere VLI6001 C  515132  72.00         
 37 Kurfürst Pavel           VŠTJ Stavební fakult FSP7400 C  207827  74.00         
 38 Zuzánek Zdeněk           TJ Tatran Jablonec n TJN5901      8255  76.00         
 39 Vakant                                                           78.00         
 40 Vakant                                                           80.00         
 41 Vakant                                                           82.00         
 
Startovka kategorie: H35         4.2km  220m 18k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Štrait Martin            SK OK 24 Praha       OKP7602 C  410393   1.00         
  2 Ježek Ladislav           VSK Slavia TU Libere VLI4900 C  253372   4.00         
  3 Vácha Tomáš              OK Jiskra Nový Bor   BOR7409 C    8534   7.00         
  4 Balogh Jan               TJ Tatran Jablonec n TJN     C 2032176  10.00         
  5 Žitný Tomáš              SKOB SIG-MAT Mladá B SMB6401 C   49971  13.00         
  6 Novotný Dušan            TJ Tatran Jablonec n TJN7002 C  232502  16.00         
  7 Šašek Luděk              Sdruž. organizátorů  SOB6901 C    4189  19.00         
  8 Šmaus Ivan               TJ Tatran Jablonec n TJN6249      8270  22.00         
  9 Kodejš Zdeněk            USK Praha            VSP7202 C 2021822  25.00         
 10 Škorpil Martin           TJ Jiskra Hořice     HOR5700 C 2011900  28.00         
 11 Svoboda Jan              OK Jiskra Nový Bor   BOR7200 C    8536  31.00         
 12 Bradáč Stanislav         TJ Loko Liberec      LLI7203 C  434598  34.00         
 13 Koucký Roman             VŠTJ Ekonom Praha    EKP6301 C  515195  37.00         
 14 Průša Michal             SK Praga Praha       PGP7301 C  553437  40.00         
 15 Rulc Zdeněk              TJ LIAZ Jablonec nad LJN7201 C    7745  43.00         
 16 Vakant                                                           46.00         
 17 Vakant                                                           49.00         
 18 Vakant                                                           52.00         
 
Startovka kategorie: H40         4.2km  220m 18k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Rydl Jiří                TJ Tatran Jablonec n TJN7000 C    7750  55.00         
  2 Pavel Petr               TJ Lokomotiva Teplic LTP6806 C  420408  58.00         
  3 Eichler Petr             KOB Kamenický Šenov  KAS6900 C   51385  61.00         
  4 Žejdlík Michal           TJ Lokomotiva Teplic LTP7001 C   51331  64.00         
  5 Mencl Miloslav           USK Praha            VSP6505 C   52277  67.00         
  6 Průšek Petr              OK Jiskra Nový Bor   BOR7003 C    8486  70.00         
  7 Kovář Karel              TJ Lokomotiva Teplic LTP6102 C  420454  73.00         
  8 Koštejn Pavel            OK Doksy             DOK7100 C  887931  76.00         
  9 Fürst Aleš               TJ Loko Liberec      LLI6801 C  436961  79.00         
 10 Bruner Luboš             TJ Lokomotiva Teplic LTP6501 C  420430  82.00         
 11 ŠRITR MARTIN             SOK TJ Turnov        TUV     C  232388  85.00         
 12 Vakant                                                           88.00         
 13 Vakant                                                           91.00         
 14 Vakant                                                           94.00         
 
Startovka kategorie: H45         3.4km  170m 17k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Šubrt Pavel              SKOB SIG-MAT Mladá B SMB6301 C    7703   1.00         
  2 Picek Jan                TJ Tatran Jablonec n TJN6500 C  416839   4.00         
  3 Vydra Pavel              OK RECO Sport        PEN6200 C   49998   7.00         
  4 Fól Jiří                 TJ Tatran Jablonec n TJN5600 C  416844  10.00         
  5 Tomas Ledvina            Ledvina              XX4          4341  13.00         
  6 Kavalek Miroslav         OK Chrastava         CHA6300 C    8176  16.00         
  7 Žucha Jiří               TJ Tatran Jablonec n TJN6603 C 2017687  19.00         
  8 Vakant                                                           22.00         
  9 Vakant                                                           25.00         
 10 Vakant                                                           28.00         
 
Startovka kategorie: H50         3.4km  170m 17k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Provazník Jiří           OOB TJ Turnov        TUR5102 C    8221  31.00         
  2 Hulha Karel              TJ Lokomotiva Teplic LTP6001 C   52927  34.00         
  3 Beneš Josef              Sportcentrum Jičín   SJC5801 C    9907  37.00         
  4 Swoboda Petr             TJ Lokomotiva Teplic LTP5913 C  232499  40.00         
  5 Konopáč Jiří             OOB TJ Turnov        TUR5803 C    8220  43.00         
  6 Eiselt Miloš             TJ Lokomotiva Teplic LTP5802 C   52917  46.00         
  7 Janata Petr              TJ Tatran Jablonec n TJN5603 C  232507  49.00         
  8 Pávek Miloš              OK Jiskra Nový Bor   BOR5801 C    8436  52.00         
  9 Vakant                                                           55.00         
 10 Vakant                                                           58.00         
 
Startovka kategorie: H55         3.0km  155m 15k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Bednařík Libor           VSK Slavia TU Libere VLI5200 C    8296  35.00         
  2 Bárta Miroslav           OB Jenišovice        JEN5201 C    7778  38.00         
  3 Drobník Ivan             VSK Slavia TU Libere VLI5601 C    9902  41.00         
  4 Böhm Karel               TJ Tatran Jablonec n TJN5101 C  416833  44.00         
  5 Jakubec Jindřich         OOB TJ Turnov        TUR4801 C    8351  47.00         
  6 Jedlička Miroslav        OB Jenišovice        JEN5301 C  336709  50.00         
  7 Hudský Vlastimil         OOB TJ Turnov        TUR5100 C    8214  53.00         
  8 Horák Petr               TJ Tatran Jablonec n TJN5602 C    8262  56.00         
  9 Vakant                                                           59.00         
 10 Vakant                                                           62.00         
 
Startovka kategorie: H60         3.0km  120m 14k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Bílek Vratislav          Sportcentrum Jičín   SJC4801 C    9948   0.00         
  2 Kadečka Jiří             OB Jenišovice        JEN5002 C  411580   3.00         
  3 Zlesák Zdeněk            OK Jilemnice         JIL4701 C    9066   6.00         
  4 Juřina Robert            Jizerský klub OB Frý FYD4900 C    8332   9.00         
  5 Smetana Radim            OK Chrastava         CHA4700 C    8153  12.00         
  6 Franců Jaromír           OOB TJ Turnov        TUR5110 C   51823  15.00         
  7 Barták Jiří              OK Chrastava         CHA5100 C    8161  18.00         
  8 Lukavec Miloslav         TJ Tatran Jablonec n TJN4901 C    8258  21.00         
  9 Richtr Jiří              OB Jenišovice        JEN5001 C    7777  24.00         
 10 Hlaváč Jaroslav          SKOB SIG-MAT Mladá B SMB4801 C    7718  27.00         
 11 Matoušek Luboš           TJ LIAZ Jablonec nad LJN4700 C    7741  30.00         
 12 Vakant                                                           33.00         
 13 Vakant                                                           36.00         
 14 Vakant                                                           39.00         
 
Startovka kategorie: H65         3.0km  120m 14k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Havlík Jaroslav          Sportcentrum Jičín   SJC3601 C  888630  39.00         
  2 Kraus Jan                TJ Loko Liberec      LLI4501 C   51213  45.00         
  3 Malý Bohumil             KOB Kamenický Šenov  KAS4500 C          51.00         
  4 Lukáš Zdeněk             TJ Loko Liberec      LLI4502 C    8243  57.00         
  5 Kohout Tomáš             Slovan Praha         UVP3700 C    7930  63.00         
  6 Nejezchleba Jiří         KOB Kamenický Šenov  KAS4600 C    8235  69.00         
  7 Vakant                                                           75.00         
  8 Vakant                                                           81.00         
 
Startovka kategorie: H70         2.8km  110m 12k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Balcar Miroslav          OK Chrastava         CHA3200 C   53531  29.00         
  2 Beránek Miroslav         OK Jiskra Nový Bor   BOR3900 C    4131  35.00         
  3 Haufe Horst              HSG Turbine Zittau   ZIT3401     51342  41.00         
  4 Petrželka Pavel          TJ Tatran Jablonec n TJN3800 C   52900  47.00         
  5 Langr Jan                OK Jiskra Nový Bor   BOR3601 C    8541  53.00         
  6 Štrojsa Josef            KOB Kamenický Šenov  KAS4000 C    8230  59.00         
  7 Úlehla Zdeněk            OK Jiskra Nový Bor   BOR4001 C    8552  65.00         
  8 Vakant                                                           71.00         
  9 Vakant                                                           77.00         
 
Startovka kategorie: HDR         1.7km   50m 8k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Julinka Folprechtova     SOK TJ Turnov        TUV          4344   2.00         
  2 Růžičková Vendy          OK Chrastava         CHA        436431   5.00         
  3 Mencl Josef              USK Praha            VSP0602 C 2021850   8.00         
  4 Dolejší Jan              TJ Stadion Nový Bor  STB     C  438039  11.00         
  5 Petr Heřmánek            OOB TJ Turnov        TUR0500      8020  14.00         
  6 MELLANOVÁ JUDITA         SOK TJ Turnov        TUV     C  888605  17.00         
  7 Riby Philip              TJ Lokomotiva Teplic LTP0702 C  897359  20.00         
  8 HÁJKOVÁ TEREZA           SOK TJ Turnov        TUV     C  888626  23.00         
  9 Rajn Filip               OK Chrastava         CHA     C  436414  26.00         
 10 Kvapilová Kristýnka      SOK TJ Turnov        TUV0999      8322  29.00         
 11 Houdová Verunka          OK Chrastava         CHA        436449  32.00         
 12 Prokop Tomasek           SOK TJ Turnov        TUV          4342  35.00         
 13 Jakoubková Anička        TJ Stadion Nový Bor  STB     C   52911  38.00         
 14 Natalka Postulkova       SOK TJ Turnov        TUV          4343  41.00         
 15 Svobodová Tereza         OK Jiskra Nový Bor   BOR0150 C    4374  44.00         
 16 Šašková Petra            Sdruž. organizátorů  SOB7451 C    4186  47.00         
 17 Zakouřilová Klára        USK Praha            VSP0850   2032113  50.00         
 18 Janoušek Slávek          OK Jiskra Nový Bor   BOR0400 C    4360  53.00         
 19 Průšková Terezka         TJ Stadion Nový Bor  STB     C  446324  56.00         
 20 Šašek Adam               Sdruž. organizátorů  SOB          4301  59.00         
 21 Žejdlíková Eliška        TJ Lokomotiva Teplic LTP0350 C  886252  62.00         
 22 Vraný Filip              VSK Slavia TU Libere VLI0802 C  232249  65.00         
 23 Vakant                   Vakant               VAK                68.00         
 24 Mašek Matěj              TJ Stadion Nový Bor  STB     C  446338  71.00         
 25 Štrait Vilém             SK OK 24 Praha       OKP0700 C 2021829  74.00         
 26 Vakant                                                           77.00         
 27 Vakant                                                           80.00         
 28 Vakant                                                           83.00         
 29 Vakant                                                           86.00         
 30 Vakant                                                           89.00         
 31 Vakant                                                           92.00         
 
Startovka kategorie: P2          2.3km   60m 10k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Dolejší Miloš            TJ Stadion Nový Bor  STB     C   52906   2.00         
  2 JEŽKOVÁ  JANA            SOK TJ Turnov        TUV     C  411430   5.00         
  3 Hořáková Petra           TJ Loko Liberec      LLI6953 C    8547   8.00         
  4 Lange Robert             TJ Tatran Jablonec n TJN     C 2027213  11.00         
  5 Růžička Martin           OK Chrastava         CHA          4213  14.00         
  6 Jiří Kužel               Kužel                XX1          4324  17.00         
  7 Borufková Lenka          SK SNS Smržovka      SMR     C    8264  20.00         
  8 Tkáč Jan                 TJ Tatran Jablonec n TJN     C 2027227  23.00         
  9 Zakouřilová Markéta      OB Jenišovice        JEN7459 C    7789  26.00         
 10 Menclová Silvie          USK Praha            VSP7050 C   51749  29.00         
 11 Dejnožka Jiří            TJ Tatran Jablonec n TJN     C 2027225  32.00         
 12 Aschermannova Irena      USK Praha            VSP7350    232024  35.00         
 13 Vakant                                                           38.00         
 14 Vakant                                                           41.00         
 15 Vakant                                                           44.00         
 16 Vakant                                                           47.00         
 
Startovka kategorie: P4          4.2km  220m 17k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Melichar Jaromír         TJ Loko Liberec      LLI6301 C    8503   2.00         
  2 Merkunová Olga           USK Praha            VSP       2020745   5.00         
  3 Košek Ladislav           TJ Loko Liberec      LLI5903 C  410732   8.00         
  4 Vakant                                                           11.00         
  5 Vakant                                                           14.00         
  6 Vakant                                                           17.00         
  7 Vakant                                                           20.00         
  8 Vakant                                                           23.00