Startovka oddílů                                                 22.10.2011 21:47:04
                                   Pohár SOK 2011
===ČSOB-TUV===========================================Orienteering Organiser 2006===
 
 
Startovka oddílu: ASU - Magnus Orienteering                      Neděle 23.10.2011
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hrobařová Lenka          ASU7751    9482    D21L    28.00            60.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       60.00        0.00        0.00        0.00       60.00        0.00      -60.00
 
 
Startovka oddílu: BOR - OK Jiskra Nový Bor                       Neděle 23.10.2011
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Mareš Vít                BOR0000    4370    H12     72.00            35.00Kč
  2 Pavlovec Dan             BOR0001    4372    H12     78.00            35.00Kč
  3 Kubec Jan                BOR0004    4380    H12     54.00            35.00Kč
  4 Vávra Pavel              BOR0101    4369    H10     54.00            35.00Kč
  5 Svobodová Tereza         BOR0150    4374    HDR     44.00            30.00Kč
  6 Jeřábková Nina           BOR0151    4366    D10     12.00            35.00Kč
  7 Janoušek Slávek          BOR0400    4360    HDR     53.00            30.00Kč
  8 Langr Jan                BOR3601    8541    H70     53.00            60.00Kč
  9 Langrová Marie           BOR3750    8542    D65     69.00            60.00Kč
 10 Beránek Miroslav         BOR3900    4131    H70     35.00            60.00Kč
 11 Úlehla Zdeněk            BOR4001    8552    H70     65.00            60.00Kč
 12 Úlehlová Ivana           BOR5150    8553    D55      0.00            60.00Kč
 13 Bartoňová Marie          BOR5351    8433    D55     24.00            60.00Kč
 14 Pávek Miloš              BOR5801    8436    H50     52.00            60.00Kč
 15 Šípová Soňa              BOR6150  232182    D50     89.00            60.00Kč
 16 Jedličková Zdena         BOR6250    8467    D45     38.00            60.00Kč
 17 Mareš Martin             BOR6501    8487    H21L    44.00            60.00Kč
 18 Pávková Jana             BOR6550    8445    D45     62.00            60.00Kč
 19 Marešová Pavlína         BOR6651    8465    D45     53.00            60.00Kč
 20 Beránek Petr             BOR6701    8524    H21K    78.00            60.00Kč
 21 Průšek Petr              BOR7003    8486    H40     70.00            60.00Kč
 22 Svoboda Jan              BOR7200    8536    H35     31.00            60.00Kč
 23 Vácha Tomáš              BOR7409    8534    H35      7.00            60.00Kč
 24 Jeřábková Tereza         BOR7563    8438    D21K    27.00            60.00Kč
 25 Kameníková Kateřina      BOR7758    8441    D21K    45.00            60.00Kč
 26 Kolařík Tomáš            BOR7809 1302816    H21L    36.00            60.00Kč
 27 Stránský Michal          BOR8900   52901    H21K    26.00            60.00Kč
 28 Hradecká Lucie           BOR9253    7764    D21L    31.00            60.00Kč
 29 Gotvaldová Dominika      BOR9551    8443    D16     11.00            60.00Kč
 30 Kameníková Andrea        BOR9751    6885    D16      5.00            60.00Kč
 31 Birnbaum Adam            BOR9802    4378    H14     37.00            35.00Kč
 32 Kohoutová Barbora        BOR9850    4362    D16     14.00            60.00Kč
 33 Staňová Karolína         BOR9853    4376    D14     12.00            35.00Kč
 34 Nováková Lucie           BOR9854    4368    D14     30.00            35.00Kč
 35 Ullrich Jakub            BOR9900    4359    H12     96.00            35.00Kč
 36 Kosina Matouš            BOR9901    4361    H12     63.00            35.00Kč
 37 Janoušková Lucie         BOR9954    4356    D12     24.00            35.00Kč
 38 Jeřábková Ema            BOR9957    4363    D12     30.00            35.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1920.00        0.00        0.00        0.00     1920.00        0.00    -1920.00
 
 
Startovka oddílu: DKP - SK Kotlářka Praha                        Neděle 23.10.2011
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Mrázek Jiří              DKP7911   51797    H21L    22.00            60.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       60.00        0.00        0.00        0.00       60.00        0.00      -60.00
 
 
Startovka oddílu: DOK - OK Doksy                                 Neděle 23.10.2011
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Meduna Jakub             DOK0000    8133    H12     75.00            35.00Kč
  2 Synek Antonín            DOK0001    7767    H12     99.00            35.00Kč
  3 Šmol Martin              DOK0002    7758    H12    105.00            35.00Kč
  4 Šmolová Kateřina         DOK0151    7766    D10      9.00            35.00Kč
  5 Boskovská Tereza         DOK0250    7759    D10     15.00            35.00Kč
  6 Koštejn Pavel            DOK7100  887931    H40     76.00            60.00Kč
  7 Boskovský Tomáš          DOK9400    7755    H18     85.00            60.00Kč
  8 Boskovský Vojtěch        DOK9601    7768    H16     20.00            60.00Kč
  9 Koštejn Vít              DOK9800  888634    H16      8.00            60.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      415.00        0.00        0.00        0.00      415.00        0.00     -415.00
 
 
Startovka oddílu: EKP - VŠTJ Ekonom Praha                        Neděle 23.10.2011
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Koucký Roman             EKP6301  515195    H35     37.00            60.00Kč
  2 Jan Pecka                EKP6800  515152    H21L    14.00            60.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      120.00        0.00        0.00        0.00      120.00        0.00     -120.00
 
 
Startovka oddílu: FSP - VŠTJ Stavební fakulta Praha              Neděle 23.10.2011
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kurfürst Pavel           FSP7400  207827    H21L    74.00            60.00Kč
  2 Nitsch Karel             FSP7611    8914    H21L    34.00            60.00Kč
  3 Kurfürstová Magdalena    FSP7852  207837    D21L     4.00            60.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      180.00        0.00        0.00        0.00      180.00        0.00     -180.00
 
 
Startovka oddílu: FYD - Jizerský klub OB Frýdlant                Neděle 23.10.2011
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Juřina Robert            FYD4900    8332    H60      9.00            60.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       60.00        0.00        0.00        0.00       60.00        0.00      -60.00
 
 
Startovka oddílu: HOR - TJ Jiskra Hořice                         Neděle 23.10.2011
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Škorpil Martin           HOR5700 2011900    H35     28.00            60.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       60.00        0.00        0.00        0.00       60.00        0.00      -60.00
 
 
Startovka oddílu: CHA - OK Chrastava                             Neděle 23.10.2011
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Růžička Martin           CHA        4213    P2      14.00            50.00Kč
  2 Růžičková Vendy          CHA      436431    HDR      5.00            30.00Kč
  3 Houdová Verunka          CHA      436449    HDR     32.00            30.00Kč
  4 Rajn Filip               CHA      436414    HDR     26.00            30.00Kč
  5 Pavlíková Markéta        CHA0050  436447    D12     21.00            35.00Kč
  6 Balcar Miroslav          CHA3200   53531    H70     29.00            60.00Kč
  7 Horčíková Marie          CHA4350    8151    D65     75.00            60.00Kč
  8 Kašková Eva              CHA4650    8152    D21K     6.00            60.00Kč
  9 Smetana Radim            CHA4700    8153    H60     12.00            60.00Kč
 10 Kadavý Zdeněk            CHA4901    8155    H21K     8.00            60.00Kč
 11 Vokálová Pavla           CHA4951    8158    D21K     0.00            60.00Kč
 12 Lusk Karel               CHA5002    8160    H21K    36.00            60.00Kč
 13 Ševčík Milan             CHA5003    8199    H21K    84.00            60.00Kč
 14 Barták Jiří              CHA5100    8161    H60     18.00            60.00Kč
 15 Šaffková Zuzana          CHA5150    8162    D21K    30.00            60.00Kč
 16 Ševčíková Alena          CHA5351    8165    D21K    18.00            60.00Kč
 17 Pavlík Milan             CHA5400   51231    H21K    64.00            60.00Kč
 18 Kaška Rudolf             CHA5500    8167    H21K    40.00            60.00Kč
 19 Bradnová Věra            CHA5550    8168    D21K    42.00            60.00Kč
 20 Lusková Olga             CHA5650    8170    D21K    57.00            60.00Kč
 21 Vajcová Hana             CHA5651    8566    D21K    36.00            60.00Kč
 22 Kadavá Eva               CHA5750    8171    D21K    24.00            60.00Kč
 23 Čechlovský Josef         CHA5900    8172    H21K    48.00            60.00Kč
 24 Čechlovská Jana          CHA6250    8175    D21K    48.00            60.00Kč
 25 Kavalek Miroslav         CHA6300    8176    H45     16.00            60.00Kč
 26 Pavlíková Pavla          CHA6551   51533    D21K    12.00            60.00Kč
 27 Švancar Martin           CHA7000    8178    H21K    28.00            60.00Kč
 28 Polák Jaroslav           CHA7500    8186    H21K    76.00            60.00Kč
 29 Pachnerová Dominika      CHA7750    5177    H21K    72.00            60.00Kč
 30 Kadavý Petr              CHA7800    8188    H21K    88.00            60.00Kč
 31 Kašková Kateřina         CHA7850  887906    H21K    12.00            60.00Kč
 32 Lankašová Barbora        CHA8050    4212    H21K    68.00            60.00Kč
 33 Veselý Marek             CHA8201    8066    H21K     4.00            60.00Kč
 34 Vajc Jan                 CHA8605    8247    H21K    16.00            60.00Kč
 35 Němec Jan                CHA8606    4130    H21K    56.00            60.00Kč
 36 Hlavatá Andrea           CHA8753    4127    H21K    52.00            60.00Kč
 37 Vejstrková Zuzana        CHA8852    4662    H21K    32.00            60.00Kč
 38 Brozová Zuzana           CHA8950    4664    H21K    44.00            60.00Kč
 39 Vejstrk Daniel           CHA9105    8177    H21K    60.00            60.00Kč
 40 Čechlovský Jan           CHA9300    8200    H18     73.00            60.00Kč
 41 Nejman Stanislav         CHA9500  330671    H21K     0.00            60.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     2335.00        0.00        0.00        0.00     2335.00        0.00    -2335.00
 
 
Startovka oddílu: JEN - OB Jenišovice                            Neděle 23.10.2011
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hájková Anna             JEN0051    7782    D12     27.00            35.00Kč
  2 Zabořil Vojta            JEN0101   51543    H10     75.00            35.00Kč
  3 Valkoun Jaroslav         JEN0102  411599    H10     60.00            35.00Kč
  4 Zabořil Ondra            JEN0401    7780    H10     66.00            35.00Kč
  5 Richtr Jiří              JEN5001    7777    H60     24.00            60.00Kč
  6 Kadečka Jiří             JEN5002  411580    H60      3.00            60.00Kč
  7 Bárta Miroslav           JEN5201    7778    H55     38.00            60.00Kč
  8 Richtrová Jaroslava      JEN5251    7776    D55      9.00            60.00Kč
  9 Jedlička Miroslav        JEN5301  336709    H55     50.00            60.00Kč
 10 Havlová Jaroslava        JEN5452    4631    D55      3.00            60.00Kč
 11 Kadečková Jana           JEN5651  411563    D55     18.00            60.00Kč
 12 Zabořilová Romana        JEN7457    7775    D35     28.00            60.00Kč
 13 Zakouřilová Markéta      JEN7459    7789    P2      26.00            50.00Kč
 14 Kadečka Adam             JEN9601  411527    H16     17.00            60.00Kč
 15 Hájek Jan                JEN9703  411526    H16     11.00            60.00Kč
 16 Kočvara Oldřich          JEN9705    7786    H14     49.00            35.00Kč
 17 Koutský Pavel            JEN9706  411617    H14     43.00            35.00Kč
 18 Valkounová Markéta       JEN9851  411613    D14     24.00            35.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      895.00        0.00        0.00        0.00      895.00        0.00     -895.00
 
 
Startovka oddílu: JIL - OK Jilemnice                             Neděle 23.10.2011
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Zlesák Zdeněk            JIL4701    9066    H60      6.00            60.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       60.00        0.00        0.00        0.00       60.00        0.00      -60.00
 
 
Startovka oddílu: KAS - KOB Kamenický Šenov                      Neděle 23.10.2011
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Štrojsa Josef            KAS4000    8230    H70     59.00            60.00Kč
  2 Štrojsová Jaroslava      KAS4350    8228    D65     60.00            60.00Kč
  3 Malý Bohumil             KAS4500            H65     51.00            60.00Kč
  4 Nejezchlebová Věra       KAS4551   51384    D65     66.00            60.00Kč
  5 Nejezchleba Jiří         KAS4600    8235    H65     69.00            60.00Kč
  6 Klímová Jitka            KAS5451    8166    D55     21.00            60.00Kč
  7 Eichler Petr             KAS6900   51385    H40     61.00            60.00Kč
  8 Eichlerová Jana          KAS7051    8229    D40     46.00            60.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      480.00        0.00        0.00        0.00      480.00        0.00     -480.00
 
 
Startovka oddílu: KBP - KBP Praha                                Neděle 23.10.2011
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Valter Petr              KBP4500    6645    H21K    22.00            60.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       60.00        0.00        0.00        0.00       60.00        0.00      -60.00
 
 
Startovka oddílu: LIT - KOB Chemopetrol Litvínov                 Neděle 23.10.2011
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Pavlík Ondřej            LIT0101    8106    H10     48.00            35.00Kč
  2 Pavlík Matěj             LIT0401    8112    H10L    37.00            30.00Kč
  3 Neradová Alena           LIT5051    8110    D55     27.00            60.00Kč
  4 Ondrůjová Anna           LIT5351  336715    D55     15.00            60.00Kč
  5 Pavlíková Klára          LIT7451    8111    D21K     9.00            60.00Kč
  6 Pavlík Libor             LIT7605    8124    H21K    90.00            60.00Kč
  7 Kučerka Jan              LIT8002    8118    H21K    24.00            60.00Kč
  8 Pavlík Bronislav         LIT8201    8119    H21K     2.00            60.00Kč
  9 Pavlíková Jitka          LIT8352    8113    D21K    21.00            60.00Kč
 10 Neradová Alena           LIT8551  886283    D21L    10.00            60.00Kč
 11 Neradová Eva             LIT8951    8115    D21K    54.00            60.00Kč
 12 Nerad Jaroslav           LIT9001    8108    H21K    50.00            60.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      665.00        0.00        0.00        0.00      665.00        0.00     -665.00
 
 
Startovka oddílu: LJN - TJ LIAZ Jablonec nad Nisou               Neděle 23.10.2011
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Matoušek Luboš           LJN4700    7741    H60     30.00            60.00Kč
  2 Matoušková Marie         LJN5550    7742    D55     12.00            60.00Kč
  3 Rulc Zdeněk              LJN7201    7745    H35     43.00            60.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      180.00        0.00        0.00        0.00      180.00        0.00     -180.00
 
 
Startovka oddílu: LLI - TJ Loko Liberec                          Neděle 23.10.2011
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Melichar Petr            LLI0001   51203    H12     84.00            35.00Kč
  2 Bradáč Jakub             LLI0002 2032105    H12     90.00            35.00Kč
  3 Hořák Jaroslav           LLI0102 2032134    H10     57.00            35.00Kč
  4 Burgr Honza              LLI0202   51202    H10L    70.00            30.00Kč
  5 Bradáč David             LLI0203 2032132    H10     45.00            35.00Kč
  6 Krausová Marie           LLI4451   51214    D65     72.00            60.00Kč
  7 Kraus Jan                LLI4501   51213    H65     45.00            60.00Kč
  8 Lukáš Zdeněk             LLI4502    8243    H65     57.00            60.00Kč
  9 Korejčíková Dáďa         LLI5550    8546    D21L    25.00            60.00Kč
 10 Košek Ladislav           LLI5903  410732    P4       8.00             0.00Kč
 11 Melichar Jaromír         LLI6301    8503    P4       2.00             0.00Kč
 12 Košková Vlasta           LLI6351  410719    D45     50.00            60.00Kč
 13 Fürst Aleš               LLI6801  436961    H40     79.00            60.00Kč
 14 Labská Bohuslava         LLI6951  428281    D40     58.00            60.00Kč
 15 Žihlová Lucie            LLI6952  434597    D40     52.00            60.00Kč
 16 Hořáková Petra           LLI6953    8547    P2       8.00            50.00Kč
 17 Fürstová Kateřina        LLI6954 2032126    D40     40.00            60.00Kč
 18 Bradáč Stanislav         LLI7203  434598    H35     34.00            60.00Kč
 19 Labský Jan               LLI9602  428203    H16      5.00            60.00Kč
 20 Fürst Matouš             LLI9603  436960    H21K    42.00            60.00Kč
 21 Štičková Anna            LLI9651  253131    D21K    39.00            60.00Kč
 22 Lettlová Michaela        LLI9652   52899    D16     17.00            60.00Kč
 23 Kraus Jakub              LLI9702   51208    H14     46.00            35.00Kč
 24 Procházka Daniel         LLI9703    8241    H14     34.00            35.00Kč
 25 Melichar Vojtěch         LLI9802   51207    H14     52.00            35.00Kč
 26 Žihlová Anna             LLI9852  428241    D14      9.00            35.00Kč
 27 Krausová Hana            LLI9853   51211    D14     18.00            35.00Kč
 28 Labská Karolína          LLI9952  428206    D14      0.00            35.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1270.00        0.00        0.00        0.00     1270.00        0.00    -1270.00
 
 
Startovka oddílu: LPU - OK Lokomotiva Pardubice                  Neděle 23.10.2011
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Udržal Tomáš             LPU8002  886715    H21L    54.00            60.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       60.00        0.00        0.00        0.00       60.00        0.00      -60.00
 
 
Startovka oddílu: LTP - TJ Lokomotiva Teplice                    Neděle 23.10.2011
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Riby Rose                LTP0051  887611    D12     15.00            35.00Kč
  2 Riby Thomas              LTP0202  897367    H10L    49.00            30.00Kč
  3 Žejdlíková Eliška        LTP0350  886252    HDR     62.00            30.00Kč
  4 Riby Philip              LTP0702  897359    HDR     20.00            30.00Kč
  5 Eiselt Miloš             LTP5802   52917    H50     46.00            60.00Kč
  6 Swoboda Petr             LTP5913  232499    H50     40.00            60.00Kč
  7 Hulha Karel              LTP6001   52927    H50     34.00            60.00Kč
  8 Kovář Karel              LTP6102  420454    H40     73.00            60.00Kč
  9 Kovářová Alena           LTP6151  232914    D45     41.00            60.00Kč
 10 Bruner Luboš             LTP6501  420430    H40     82.00            60.00Kč
 11 Pavel Petr               LTP6806  420408    H40     58.00            60.00Kč
 12 Žejdlík Michal           LTP7001   51331    H40     64.00            60.00Kč
 13 Hulha Lukáš              LTP9405   52931    H18     79.00            60.00Kč
 14 Žaloudek Matěj           LTP9505  232917    H18     67.00            60.00Kč
 15 Kovářová Lenka           LTP9750  232915    D21K     3.00            60.00Kč
 16 Žejdlíková Karolína      LTP9950  232494    D12      9.00            35.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      820.00        0.00        0.00        0.00      820.00        0.00     -820.00
 
 
Startovka oddílu: LTU - Lokomotiva Trutnov                       Neděle 23.10.2011
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hindráková Martina       LTU6451 2017662    D45     56.00            60.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       60.00        0.00        0.00        0.00       60.00        0.00      -60.00
 
 
Startovka oddílu: MFP - VŠSK MFF UK Praha                        Neděle 23.10.2011
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Rypáček Miroslav         MFP7502  426455    H21L    32.00            60.00Kč
  2 Rypáčková Dana           MFP7952  218783    D21L    19.00            60.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      120.00        0.00        0.00        0.00      120.00        0.00     -120.00
 
 
Startovka oddílu: NPA - SK lyžování a OB Nová Paka               Neděle 23.10.2011
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Novák Zdeněk             NPA7701    9694    H21L    56.00            60.00Kč
  2 Antoš Filip              NPA8001    9698    H21L    28.00            60.00Kč
  3 Píšová Monika            NPA8151    9699    D21L    43.00            60.00Kč
  4 Bejr Zdeněk              NPA8401    9700    H21L    24.00            60.00Kč
  5 Horák Jan                NPA8902    9707    H21L     8.00            60.00Kč
  6 Šmidrkalová Monika       NPA9051    9711    D21L    16.00            60.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      360.00        0.00        0.00        0.00      360.00        0.00     -360.00
 
 
Startovka oddílu: OKP - SK OK 24 Praha                           Neděle 23.10.2011
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Štrait Vilém             OKP0700 2021829    HDR     74.00            30.00Kč
  2 Semík Luboš              OKP6204   52279    H21L    50.00            60.00Kč
  3 Semíková Iva             OKP6852 2035702    D40     61.00            60.00Kč
  4 Štrait Martin            OKP7602  410393    H35      1.00            60.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      210.00        0.00        0.00        0.00      210.00        0.00     -210.00
 
 
Startovka oddílu: PEN - OK RECO Sport                            Neděle 23.10.2011
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Vydra Pavel              PEN6200   49998    H45      7.00            60.00Kč
  2 Kábrtová Iva             PEN6350  232387    D45     47.00            60.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      120.00        0.00        0.00        0.00      120.00        0.00     -120.00
 
 
Startovka oddílu: PGP - SK Praga Praha                           Neděle 23.10.2011
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Průša Kryštof            PGP0103 2020707    H10     72.00            35.00Kč
  2 Průša Dominik            PGP0402 2032107    H10L    76.00            30.00Kč
  3 Dvořáková Ladislava      PGP4451   52096    D65     54.00            60.00Kč
  4 Průšová Markéta          PGP7255   53160    D35     19.00            60.00Kč
  5 Průša Michal             PGP7301  553437    H35     40.00            60.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      245.00        0.00        0.00        0.00      245.00        0.00     -245.00
 
 
Startovka oddílu: PHK - OK 99 Hradec Králové                     Neděle 23.10.2011
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Mašatová Eliška          PHK0201  425518    D10     36.00            35.00Kč
  2 Mašata Roman             PHK7107  515050    H21L    46.00            60.00Kč
  3 Mašata Matěj             PHK9601   53163    H18     61.00            60.00Kč
  4 Mašata Metoděj           PHK9905  207870    H12     48.00            35.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      190.00        0.00        0.00        0.00      190.00        0.00     -190.00
 
 
Startovka oddílu: SJC - Sportcentrum Jičín                       Neděle 23.10.2011
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Franta Jonáš             SJC0201    4300 P  H10     81.00            35.00Kč
  2 Havlík Jaroslav          SJC3601  888630    H65     39.00            60.00Kč
  3 Bílek Vratislav          SJC4801    9948    H60      0.00            60.00Kč
  4 Beneš Josef              SJC5801    9907    H50     37.00            60.00Kč
  5 Benešová Iva             SJC6151    9908    D50     77.00            60.00Kč
  6 Kraus Petr               SJC7303    9898    H21K    34.00            60.00Kč
  7 Škorpilová Jana          SJC7451  211303    D35      4.00            60.00Kč
  8 Fejk Zbyněk              SJC7501    9911    H21K     6.00            60.00Kč
  9 Fejková Marcela          SJC7751    9910    D21K    15.00            60.00Kč
 10 Švihovský Jaromír        SJC8005  500263    H21L    52.00            60.00Kč
 11 Kazda Ondřej             SJC8202  886288    H21L     4.00            60.00Kč
 12 Hanzl Tomáš              SJC8205    9965    H21L    42.00            60.00Kč
 13 Mezníková Lenka          SJC8484  995813    D21L     1.00            60.00Kč
 14 Henych Martin            SJC8601  886514    H21L    70.00            60.00Kč
 15 Beneš Jan                SJC8703  886513    H21L    64.00            60.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      875.00        0.00        0.00        0.00      875.00        0.00     -875.00
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: SMB - SKOB SIG-MAT Mladá Boleslav              Neděle 23.10.2011
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hlaváč Jaroslav          SMB4801    7718    H60     27.00            60.00Kč
  2 Šubrt Pavel              SMB6301    7703    H45      1.00            60.00Kč
  3 Žitný Tomáš              SMB6401   49971    H35     13.00            60.00Kč
  4 Pološčuková Monika       SMB6551    7722    D45     35.00            60.00Kč
  5 Svobodová Jana           SMB8753  897344    D21L    34.00            60.00Kč
  6 Žitná Jana               SMB9251   49973    D20     69.00            60.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      360.00        0.00        0.00        0.00      360.00        0.00     -360.00
 
 
Startovka oddílu: SMR - SK SNS Smržovka                          Neděle 23.10.2011
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Borufková Lenka          SMR        8264    P2      20.00            50.00Kč
  2 IVAN SVOBODA             SMR6200  886815    H21L    58.00            60.00Kč
  3 Svoboda Jan              SMR7901  995876    H21L    62.00            60.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      170.00        0.00        0.00        0.00      170.00        0.00     -170.00
 
 
Startovka oddílu: SNA - TJ Start Náchod                          Neděle 23.10.2011
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Slavík Pavel             SNA7349    9630    H21K    94.00            60.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       60.00        0.00        0.00        0.00       60.00        0.00      -60.00
 
 
Startovka oddílu: SOB - Sdruž. organizátorů bank. sport. akcí    Neděle 23.10.2011
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Šašek Adam               SOB        4301 P  HDR     59.00            30.00Kč
  2 Šašek Luděk              SOB6901    4189    H35     19.00            60.00Kč
  3 Šašková Petra            SOB7451    4186    HDR     47.00            30.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      120.00        0.00        0.00        0.00      120.00        0.00     -120.00
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: SSU - SK Severka Šumperk                       Neděle 23.10.2011
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Klíchová Jana            SSU8151    9480    D21L    40.00            60.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       60.00        0.00        0.00        0.00       60.00        0.00      -60.00
 
 
Startovka oddílu: STB - TJ Stadion Nový Bor                      Neděle 23.10.2011
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Dolejší Jan              STB      438039    HDR     11.00            30.00Kč
  2 Jakoubková Anička        STB       52911    HDR     38.00            30.00Kč
  3 Mašek Matěj              STB      446338    HDR     71.00            30.00Kč
  4 Průšková Terezka         STB      446324    HDR     56.00            30.00Kč
  5 Dolejší Miloš            STB       52906    P2       2.00            50.00Kč
  6 Šilar Adam               STB0001  446362    H12     81.00            35.00Kč
  7 Dolejší Kateřina         STB0199  434808    D10      0.00            35.00Kč
  8 Dolejší Lenka            STB7499  434839    D35     16.00            60.00Kč
  9 Kučerková Romana         STB8196   49983    D21K    51.00            60.00Kč
 10 Bernášková Petra         STB8297   49987    D21L    37.00            60.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      420.00        0.00        0.00        0.00      420.00        0.00     -420.00
 
 
Startovka oddílu: STH - SK Studenec                              Neděle 23.10.2011
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Chrástová Tereza         STH0251    9048    D10      6.00            35.00Kč
  2 Chrást Tomáš             STH7401    9974    H21K    10.00            60.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       95.00        0.00        0.00        0.00       95.00        0.00      -95.00
 
 
Startovka oddílu: TJN - TJ Tatran Jablonec nad Nisou             Neděle 23.10.2011
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Adamec Lukáš             TJN        4302 P  H10L    46.00            30.00Kč
  2 Balogh Jan               TJN     2032176    H35     10.00            60.00Kč
  3 Dejnožka Jiří            TJN     2027225    P2      32.00            50.00Kč
  4 Lange Robert             TJN     2027213    P2      11.00            50.00Kč
  5 Tkáč Jan                 TJN     2027227    P2      23.00            50.00Kč
  6 Šmaus Antonín            TJN0001 2025357    H12    108.00            35.00Kč
  7 Němeček Josef            TJN0002  436942    H12     87.00            35.00Kč
  8 Zappe Nicholas           TJN0003 2027206    H12     60.00            35.00Kč
  9 Pavel Martin             TJN0004    4304 P  H10     78.00            35.00Kč
 10 Lejsková Barbora         TJN0051  361924    D12      3.00            35.00Kč
 11 Růta Matyáš              TJN0102    4305 P  H10     42.00            35.00Kč
 12 Adamec Martin            TJN0106    4306 P  H10     69.00            35.00Kč
 13 Rokos Michal             TJN0107    4307 P  H10     84.00            35.00Kč
 14 Baloghová Lidunka        TJN0150 2027211    D10      3.00            35.00Kč
 15 Rýdlová Adéla            TJN0151    4308 P  D10     27.00            35.00Kč
 16 Lange André              TJN0201 2027212    H10L    61.00            30.00Kč
 17 Rýdlová Magdaléna        TJN0251    4309 P  D10     21.00            35.00Kč
 18 Dejnožka Vojtěch         TJN0300 2027224    H10L    34.00            30.00Kč
 19 Vitebský Lukáš           TJN0302    4310 P  H10L    40.00            30.00Kč
 20 Vitebská Eliška          TJN0350    4311 P  D10L    13.00            30.00Kč
 21 Nováková Marie           TJN0351    4312 P  D10L     4.00            30.00Kč
 22 Tkáč Matěj               TJN0401 2027207    H10L    79.00            30.00Kč
 23 Petrželka Pavel          TJN3800   52900    H70     47.00            60.00Kč
 24 Lukavec Miloslav         TJN4901    8258    H60     21.00            60.00Kč
 25 Böhm Karel               TJN5101  416833    H55     44.00            60.00Kč
 26 Böhmová Eva              TJN5450  232515    D55      6.00            60.00Kč
 27 Kunc Radovan             TJN5549    8249    H21K    14.00            60.00Kč
 28 Fól Jiří                 TJN5600  416844    H45     10.00            60.00Kč
 29 Horák Petr               TJN5602    8262    H55     56.00            60.00Kč
 30 Janata Petr              TJN5603  232507    H50     49.00            60.00Kč
 31 Kuncová Jiřina           TJN5752    8257    D45     68.00            60.00Kč
 32 Zuzánek Zdeněk           TJN5901    8255    H21L    76.00            60.00Kč
 33 Večeřová Ivana           TJN6052  232618    D40     37.00            60.00Kč
 34 Šmaus Ivan               TJN6249    8270    H35     22.00            60.00Kč
 35 Fólová Hana              TJN6353  232501    D40     43.00            60.00Kč
 36 Picek Jan                TJN6500  416839    H45      4.00            60.00Kč
 37 Žucha Jiří               TJN6603 2017687    H45     19.00            60.00Kč
 38 Šmausová Dana            TJN6750  307416    D40     49.00            60.00Kč
 39 Rydlová Magda            TJN6850    7726    D40     73.00            60.00Kč
 40 Šmausová Gabriela        TJN6951  232510    D40     55.00            60.00Kč
 41 Picková Helena           TJN6952  416843    D40     64.00            60.00Kč
 42 Rydl Jiří                TJN7000    7750    H40     55.00            60.00Kč
 43 Novotný Dušan            TJN7002  232502    H35     16.00            60.00Kč
 44 Posseltová Romana        TJN7050  410359    D35     13.00            60.00Kč
 45 Zaoral Petr              TJN7904  232631    H21K    86.00            60.00Kč
 46 Fólová Martina           TJN8853  416834    D21L    49.00            60.00Kč
 47 Kobr Tomáš               TJN8901 1969696    H21L    48.00            60.00Kč
 48 Picek Jan                TJN9101  416840    H21L    38.00            60.00Kč
 49 Večeřa Martin            TJN9105  232508    H21K    46.00            60.00Kč
 50 Posseltová Tereza        TJN9252  411767    D21L    55.00            60.00Kč
 51 Krpatová Klára           TJN9353  416846    D21L    13.00            60.00Kč
 52 Hájek Vojtěch            TJN9502  896978    H16     14.00            60.00Kč
 53 Picek Štěpán             TJN9601  232509    H21K    20.00            60.00Kč
 54 Šmaus Jan                TJN9700  232505    H14     55.00            35.00Kč
 55 Žuchová Daniela          TJN9750 2020749    D14     15.00            35.00Kč
 56 Němečková Eliška         TJN9752 2027250    D14      6.00            35.00Kč
 57 Novák Filip              TJN9801 2027217    H14     40.00            35.00Kč
 58 Novotný Marek            TJN9901 2027226    H12     69.00            35.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     2840.00        0.00        0.00        0.00     2840.00        0.00    -2840.00
Půjčeno čipů:10
 
 
Startovka oddílu: TUR - OOB TJ Turnov                            Neděle 23.10.2011
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Moravec Jan              TUR       53759    H21K    54.00            60.00Kč
  2 Rychlá Kateřina          TUR0050    4313 P  D12      0.00            35.00Kč
  3 Linková Lucie            TUR0251 2032102    D10     18.00            35.00Kč
  4 Petr Heřmánek            TUR0500    8020    HDR     14.00            30.00Kč
  5 Šlézrová Eva             TUR4350    8211    D65     63.00            60.00Kč
  6 Jakubec Jindřich         TUR4801    8351    H55     47.00            60.00Kč
  7 Hudský Vlastimil         TUR5100    8214    H55     53.00            60.00Kč
  8 Provazník Jiří           TUR5102    8221    H50     31.00            60.00Kč
  9 Franců Jaromír           TUR5110   51823    H60     15.00            60.00Kč
 10 Omová Jana               TUR5150 2025351    D60     48.00            60.00Kč
 11 Konopáčová Jana          TUR5650    8208    D50     95.00            60.00Kč
 12 Konopáč Jiří             TUR5803    8220    H50     43.00            60.00Kč
 13 Švábková Šárka           TUR6552    7724    D45     59.00            60.00Kč
 14 Linková Iva              TUR6850   51809    D35     25.00            60.00Kč
 15 Kubíček Zdeněk.          TUR7202   51811    H21K    82.00            60.00Kč
 16 Cerha Milan              TUR7703 1007531    H21K    38.00            60.00Kč
 17 Kvapilová Jana           TUR7850    8206    D21L    22.00            60.00Kč
 18 Gomzyk Andriy            TUR8001    5599    H21L    10.00            60.00Kč
 19 Oma Jakub                TUR8002  800320    H21L    20.00            60.00Kč
 20 Fodor Petr               TUR8103  981821    H21L    40.00            60.00Kč
 21 Gomzyk Omová  Michaela   TUR8153  515086    D21L    46.00            60.00Kč
 22 Dlabaja Tomáš            TUR8303  500850    H21L     6.00            60.00Kč
 23 Váňa Martin              TUR8401 1840303    H21L    16.00            60.00Kč
 24 Vlček Martin             TUR8702  515047    H21L    60.00            60.00Kč
 25 Hradec Pavel             TUR8801  995821    H21L    26.00            60.00Kč
 26 Hostaš Petr              TUR9001  887159    H21L    30.00            60.00Kč
 27 Hyka Jan                 TUR9002  410746    H21L    66.00            60.00Kč
 28 Franců Adam              TUR9004   51822    H21K    70.00            60.00Kč
 29 Procházka Jakub          TUR9005  410747    H21K    18.00            60.00Kč
 30 Švábková Anna            TUR9352    7712    D18     65.00            60.00Kč
 31 Kochová Nikola           TUR9358  515087    D21K    33.00            60.00Kč
 32 Wolf Filip               TUR9701  995840    H21K    62.00            60.00Kč
 33 Linková Alena            TUR9751   51537    D16      2.00            60.00Kč
 34 Nejezchlebová Barbora    TUR9755  231920    D14     33.00            35.00Kč
 35 Kohlová Monika           TUR9756  231929    D14     21.00            35.00Kč
 36 Hudská Ludmila           TUR9851  232726    D16      8.00            60.00Kč
 37 Schmidtová Tereza        TUR9854  888638    D14      3.00            35.00Kč
 38 Karatsiolis Kryštof      TUR9901    4314 P  H12    102.00            35.00Kč
 39 Nejezchlebová Martina    TUR9951    8223    D12      6.00            35.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     2135.00       80.00        0.00        0.00     2215.00        0.00    -2215.00
Půjčeno čipů:2
 
 
Startovka oddílu: TUV - SOK TJ Turnov                            Neděle 23.10.2011
------------------------------------------------------------------------------------
  1 JIRMAN FILIP             TUV        4315 P  H10     51.00            35.00Kč
  2 HÁJEK KRYŠTOF            TUV      886280    H10L    85.00            30.00Kč
  3 MELLAN  JONÁŠ            TUV      888622    H10L    88.00            30.00Kč
  4 MIKULE JAN               TUV        4316 P  H10L    55.00            30.00Kč
  5 ZAKOUŘIL JONÁŠ           TUV        8324    H12     57.00            35.00Kč
  6 ŠRITR MARTIN             TUV      232388    H40     85.00            60.00Kč
  7 HÁJKOVÁ TEREZA           TUV      888626    HDR     23.00            30.00Kč
  8 MELLANOVÁ JUDITA         TUV      888605    HDR     17.00            30.00Kč
  9 JEŽKOVÁ  JANA            TUV      411430    P2       5.00            50.00Kč
 10 Prokop Tomasek           TUV        4342 P  HDR     35.00            30.00Kč
 11 Natalka Postulkova       TUV        4343 P  HDR     41.00            30.00Kč
 12 Julinka Folprechtova     TUV        4344 P  HDR      2.00            30.00Kč
 13 Marek Kryštof            TUV0003    4317 P  H12     51.00            35.00Kč
 14 Marek Matyáš             TUV0202    4318 P  H10     63.00            35.00Kč
 15 Šritrová Lenka           TUV0252   51805    D10     24.00            35.00Kč
 16 Kvapilová Kristýnka      TUV0999    8322    HDR     29.00            30.00Kč
 17 Kateřina Folprechtová    TUV7451  416221    D35     10.00            60.00Kč
 18 Smutná Anežka            TUV9455  411625    D18     71.00            60.00Kč
 19 Zakouřilová Štěpánka     TUV9551   51238    D16     29.00            60.00Kč
 20 Sokolář Ondřej           TUV9601  411412    H16     32.00            60.00Kč
 21 Smutná Kateřina          TUV9653  411561    D16     23.00            60.00Kč
 22 Ježek Josef              TUV9901  411581    H12     93.00            35.00Kč
 23 Thoř Tomáš               TUV9903    2674    H12     66.00            35.00Kč
 24 Sokolářová Šárka         TUV9951  411616    D12     12.00            35.00Kč
 25 Thořová Markéta          TUV9952  411521    D12     39.00            35.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      995.00       40.00        0.00        0.00     1035.00        0.00    -1035.00
Půjčeno čipů:7
 
 
Startovka oddílu: UVP - Slovan Praha                             Neděle 23.10.2011
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kohout Tomáš             UVP3700    7930    H65     63.00            60.00Kč
  2 Kohoutová Jitřenka       UVP4850   51265    D60     42.00            60.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      120.00        0.00        0.00        0.00      120.00        0.00     -120.00
 
 
Startovka oddílu: VAK - Vakant                                   Neděle 23.10.2011
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Vakant                   VAK                HDR     68.00            30.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       30.00        0.00        0.00        0.00       30.00        0.00      -30.00
 
 
Startovka oddílu: VLI - VSK Slavia TU Liberec                    Neděle 23.10.2011
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Vraný Filip              VLI0802  232249    HDR     65.00            30.00Kč
  2 Ježek Ladislav           VLI4900  253372    H35      4.00            60.00Kč
  3 Karmazínová Ivana        VLI5150   51216    D60     39.00            60.00Kč
  4 Bednaříková Olga Marie   VLI5151    8309    D60     45.00            60.00Kč
  5 Bednařík Libor           VLI5200    8296    H55     35.00            60.00Kč
  6 Drobník Ivan             VLI5601    9902    H55     41.00            60.00Kč
  7 Henych Petr              VLI6001  515132    H21L    72.00            60.00Kč
  8 Henychová Zuzana         VLI6151    9061    D21L    52.00            60.00Kč
  9 Petrová Věra             VLI6251   51218    D45     65.00            60.00Kč
 10 Honzík Tomáš             VLI7000   51232    H21K    80.00            60.00Kč
 11 Podrábská Marie          VLI7451    8307    D35     22.00            60.00Kč
 12 Pachner Pavel            VLI7503    8298    H21L    18.00            60.00Kč
 13 Heczková Bohdana         VLI7750    7752    D21L     7.00            60.00Kč
 14 Suslov Sergej            VLI8801 1301635    H21L    12.00            60.00Kč
 15 Petr Pavel               VLI9400    8288    H21K    66.00            60.00Kč
 16 Buchar Ondřej            VLI9600    8306    H16      2.00            60.00Kč
 17 Doubková Petra           VLI9853  426323    D14     27.00            35.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      965.00        0.00        0.00        0.00      965.00        0.00     -965.00
 
 
Startovka oddílu: VSP - USK Praha                                Neděle 23.10.2011
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Merkunová Olga           VSP     2020745    P4       5.00             0.00Kč
  2 Merkun Richard           VSP     2020746    H21K    30.00            60.00Kč
  3 Aschermann Martin        VSP0001 2020710    H12    114.00            35.00Kč
  4 Gajda Jan jun            VSP0100   51730    H12     45.00            35.00Kč
  5 Kodejš Ondřej            VSP0200 2021827    H10L    58.00            30.00Kč
  6 Aschermannova Tereza     VSP0253 2020712    D10     30.00            35.00Kč
  7 Beranová Eva             VSP0254 2021832    D10L     1.00            30.00Kč
  8 Zakouřil Matyáš          VSP0400  232616    H10L    43.00            30.00Kč
  9 Gajda Martin             VSP0404  436445    H10L    31.00            30.00Kč
 10 Kodejšová Markéta        VSP0451 2021828    D10L    10.00            30.00Kč
 11 Valentyna Kopecka        VSP0453 2021847    D10L    25.00            30.00Kč
 12 Aschermannova Klara      VSP0454 2020713    D10L    22.00            30.00Kč
 13 Beranová Hana            VSP0455 2021831    D10L     7.00            30.00Kč
 14 Štrajtová Jolana         VSP0456 2021830    D10L    16.00            30.00Kč
 15 Mencl Josef              VSP0602 2021850    HDR      8.00            30.00Kč
 16 Zakouřilová Klára        VSP0850 2032113    HDR     50.00            30.00Kč
 17 Píchal Jan               VSP5202   52281    H21L     2.00            60.00Kč
 18 Mencl Miloslav           VSP6505   52277    H40     67.00            60.00Kč
 19 Menclová Silvie          VSP7050   51749    P2      29.00            50.00Kč
 20 Beranová Iva             VSP7150 2021834    D35      7.00            60.00Kč
 21 Kodejš Zdeněk            VSP7202 2021822    H35     25.00            60.00Kč
 22 Kučera Jan               VSP7302   51650    H21L    68.00            60.00Kč
 23 Aschermannova Irena      VSP7350  232024    P2      35.00            50.00Kč
 24 Kučerová  Marie          VSP7551   53546    D35      1.00            60.00Kč
 25 Johana Kopecka           VSP9950 2021848    D12     33.00            35.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      990.00        0.00        0.00        0.00      990.00        0.00     -990.00
 
 
Startovka oddílu: XX1 - Kužel                                    Neděle 23.10.2011
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Adéla Kuželová           XX1        4321 P  D10L    19.00            30.00Kč
  2 Jiří Kužel               XX1        4322 P  H10L    67.00            30.00Kč
  3 Matyáš Jirásek           XX1        4323 P  H10L    52.00            30.00Kč
  4 Jiří Kužel               XX1        4324 P  P2      17.00            50.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      140.00       40.00        0.00        0.00      180.00        0.00     -180.00
Půjčeno čipů:4
 
 
Startovka oddílu: XX2 - Divoký Astma team                        Neděle 23.10.2011
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Jan Francke              XX2        4325 P  H21K    92.00            60.00Kč
  2 Michal Francke           XX2        4330 P  H21K    74.00            60.00Kč
  3 Karel Francke            XX2        4334 P  H21K    58.00            60.00Kč
  4 Libuše Franckeová        XX2        4335 P  D50     83.00            60.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      240.00      160.00        0.00        0.00      400.00        0.00     -400.00
Půjčeno čipů:4
 
 
Startovka oddílu: XX4 - Ledvina                                  Neděle 23.10.2011
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Jana Ledvinová           XX4        4340 P  D45     44.00            60.00Kč
  2 Tomas Ledvina            XX4        4341 P  H45     13.00            60.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      120.00       80.00        0.00        0.00      200.00        0.00     -200.00
Půjčeno čipů:2
 
 
Startovka oddílu: ZIT - HSG Turbine Zittau                       Neděle 23.10.2011
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Haufe Horst              ZIT3401   51342    H70     41.00            60.00Kč
  2 Haufe Heiderose          ZIT4351    6391    D65     57.00            60.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      120.00        0.00        0.00        0.00      120.00        0.00     -120.00