Konečné výsledky kategorie                                               23.10.2011 21:02:54
                                       Pohár SOK 2011
===ČSOB-TUV===================================================Orienteering Organiser 2006===
 
 
Konečné výsledky kategorie: D10         1.7km   40m 9k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1.Kochová Anna             Sportcentrum Jičín   SJC0152       13.49  +      0.00
  2.Dolejší Kateřina         TJ Stadion Nový Bor  STB0199 C     17.50  +      4.01
  3.Semíková Lucie           SK Kamenice          KAM0251       20.04  +      6.15
  4.Jeřábková Nina           OK Jiskra Nový Bor   BOR0151 C     20.24  +      6.35
  5.Aschermannova Tereza     USK Praha            VSP0253       20.36  +      6.47
  6.Linková Lucie            OOB TJ Turnov        TUR0251 C     20.43  +      6.54
  7.Baloghová Lidunka        TJ Tatran Jablonec n TJN0150 C     21.46  +      7.57
  8.Chrástová Tereza         SK Studenec          STH0251 C     24.12  +     10.23
  9.Boskovská Tereza         OK Doksy             DOK0250 C     26.59  +     13.10
 10.Rýdlová Magdaléna        TJ Tatran Jablonec n TJN0251 C     29.50  +     16.01
 11.Šmolová Kateřina         OK Doksy             DOK0151 C     35.32  +     21.43
    Adamcová Tereza          TJ Tatran Jablonec n TJN       DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D10L        1.7km   50m 8k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Štrajtová Jolana         USK Praha            VSP0456 C     17.46  +      0.00
  2.Lejsková Irena           TJ Tatran Jablonec n TJN0351 C     21.41  +      3.55
  3.Podrábská Alžběta        VSK Slavia TU Libere VLI0451       23.18  +      5.32
  4.Vitebská Eliška          TJ Tatran Jablonec n TJN0350 C     25.03  +      7.17
  5.Podrábská Marie          VSK Slavia TU Libere VLI0251       27.07  +      9.21
  6.Beranová Hana            USK Praha            VSP0455 C     28.29  +     10.43
  7.Valentyna Kopecka        USK Praha            VSP0453       29.08  +     11.22
  8.Aschermannova Klara      USK Praha            VSP0454       32.04  +     14.18
  9.Beranová Eva             USK Praha            VSP0254 C     33.04  +     15.18
    Adéla Kuželová           Kužel                XX1       DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D12         2.3km   60m 10k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Janoušková Lucie         OK Jiskra Nový Bor   BOR9954 B     21.44  +      0.00
  2.Pavlíková Markéta        OK Chrastava         CHA0050 C     23.46  +      2.02
  3.Riby Rose                TJ Lokomotiva Teplic LTP0051 C     23.50  +      2.06
  4.Johana Kopecka           USK Praha            VSP9950       24.44  +      3.00
  5.Sokolářová Šárka         SOK TJ Turnov        TUV9951 C     26.35  +      4.51
  6.Žejdlíková Karolína      TJ Lokomotiva Teplic LTP9950 C     26.49  +      5.05
  7.Hájková Anna             OB Jenišovice        JEN0051 C     27.49  +      6.05
  8.Thořová Markéta          SOK TJ Turnov        TUV9952 C     27.51  +      6.07
  9.Jeřábková Ema            OK Jiskra Nový Bor   BOR9957 C     29.03  +      7.19
 10.Rychlá Kateřina          OOB TJ Turnov        TUR0050 C     35.53  +     14.09
 
Konečné výsledky kategorie: D14         2.2km   95m 11k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Doubková Petra           VSK Slavia TU Libere VLI9853 B     20.51  +      0.00
  2.Němečková Eliška         TJ Tatran Jablonec n TJN9752       22.32  +      1.41
  3.Nováková Lucie           OK Jiskra Nový Bor   BOR9854 C     24.52  +      4.01
  4.Kohlová Monika           OOB TJ Turnov        TUR9756 C     26.49  +      5.58
  5.Nejezchlebová Barbora    OOB TJ Turnov        TUR9755 C     27.00  +      6.09
  6.Staňová Karolína         OK Jiskra Nový Bor   BOR9853 B     28.31  +      7.40
  7.Valkounová Markéta       OB Jenišovice        JEN9851 C     31.52  +     11.01
  8.Žuchová Daniela          TJ Tatran Jablonec n TJN9750 C     33.09  +     12.18
  9.Labská Karolína          TJ Loko Liberec      LLI9952 B     36.52  +     16.01
 10.Krausová Hana            TJ Loko Liberec      LLI9853 C     39.51  +     19.00
 11.Žihlová Anna             TJ Loko Liberec      LLI9852 C     41.57  +     21.06
    Schmidtová Tereza        OOB TJ Turnov        TUR9854 C DISK              
 MS Fajstavrová Pavla        VŠTJ Ekonom Praha    EKP8899  MS   26.26  +      5.35
 
Konečné výsledky kategorie: D16         2.9km  110m 15k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Kameníková Andrea        OK Jiskra Nový Bor   BOR9751 B     28.56  +      0.00
  2.Kohoutová Barbora        OK Jiskra Nový Bor   BOR9850 B     34.50  +      5.54
  3.Linková Alena            OOB TJ Turnov        TUR9751 B     35.57  +      7.01
  4.Košková Anna             TJ Loko Liberec      LLI           40.35  +     11.39
  5.Lettlová Michaela        TJ Loko Liberec      LLI9652 C     57.18  +     28.22
 
Konečné výsledky kategorie: D18         3.0km  155m 15k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Smutná Anežka            SOK TJ Turnov        TUV9455 A     44.41  +      0.00
  2.Švábková Anna            OOB TJ Turnov        TUR9352 B     56.26  +     11.45
 
Konečné výsledky kategorie: D21K        3.0km  165m 14k  Ranking:0.0000 * 1.00
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Kochová Nikola           OOB TJ Turnov        TUR9358 A     34.08  +      0.00  R:    0b
  2.Kovářová Lenka           TJ Lokomotiva Teplic LTP9750 A     34.20  +      0.12  R:    0b
  3.Žitná Jana               SKOB SIG-MAT Mladá B SMB9251 B     43.42  +      9.34  R:    0b
  4.Pavlíková Pavla          OK Chrastava         CHA6551 C     44.20  +     10.12  R:    0b
  5.Šaffková Zuzana          OK Chrastava         CHA5150 C     45.08  +     11.00  R:    0b
  6.Pavlíková Klára          KOB Chemopetrol Litv LIT7451 C     47.00  +     12.52  R:    0b
  7.Čechlovská Jana          OK Chrastava         CHA6250 C     47.32  +     13.24  R:    0b
  8.Kučerková Romana         TJ Stadion Nový Bor  STB8196 C     48.02  +     13.54  R:    0b
  9.Pavlíková Jitka          KOB Chemopetrol Litv LIT8352 C     48.26  +     14.18  R:    0b
 10.Kameníková Kateřina      OK Jiskra Nový Bor   BOR7758 C     49.45  +     15.37  R:    0b
 11.Fejková Marcela          Sportcentrum Jičín   SJC7751 C     49.52  +     15.44  R:    0b
 12.Kadavá Eva               OK Chrastava         CHA5750 C     53.16  +     19.08  R:    0b
 13.Vajcová Hana             OK Chrastava         CHA5651 C     54.04  +     19.56  R:    0b
 14.Bradnová Věra            OK Chrastava         CHA5550 C     54.51  +     20.43  R:    0b
 15.Ševčíková Alena          OK Chrastava         CHA5351 C     58.09  +     24.01  R:    0b
 16.Jeřábková Tereza         OK Jiskra Nový Bor   BOR7563 C     62.54  +     28.46  R:    0b
 17.Janatová Markéta         OB Jenišovice        JEN7499       69.52  +     35.44  R:    0b
 18.Vokálová Pavla           OK Chrastava         CHA4951 C     70.49  +     36.41  R:    0b
 19.Kašková Eva              OK Chrastava         CHA4650 C     73.49  +     39.41  R:    0b
 20.Lusková Olga             OK Chrastava         CHA5650 C     77.48  +     43.40  R:   -0b
 
Konečné výsledky kategorie: D21L        4.2km  220m 17k  Ranking:0.0000 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Gomzyk Omová  Michaela   OOB TJ Turnov        TUR8153 E     35.37  +      0.00  R:    0b
  2.Heczková Bohdana         VSK Slavia TU Libere VLI7750 E     46.11  +     10.34  R:    0b
  3.Neradová Alena           KOB Chemopetrol Litv LIT8551 C     46.37  +     11.00  R:    0b
  4.Svobodová Jana           SKOB SIG-MAT Mladá B SMB8753 C     46.49  +     11.12  R:    0b
  5.Mezníková Lenka          Sportcentrum Jičín   SJC8484 C     47.12  +     11.35  R:    0b
  6.Hrobařová Lenka          Magnus Orienteering  ASU7751 C     48.09  +     12.32  R:    0b
  7.Henychová Zuzana         VSK Slavia TU Libere VLI6151 C     51.00  +     15.23  R:    0b
  8.Kvapilová Jana           OOB TJ Turnov        TUR7850 C     52.10  +     16.33  R:    0b
  9.Bernášková Petra         TJ Stadion Nový Bor  STB8297 C     52.52  +     17.15  R:    0b
 10.Krpatová Klára           TJ Tatran Jablonec n TJN9353 B     54.36  +     18.59  R:    0b
 11.Píšová Monika            SK lyžování a OB Nov NPA8151 C     55.28  +     19.51  R:    0b
 12.Klíchová Jana            SK Severka Šumperk   SSU8151       56.18  +     20.41  R:    0b
 13.Šmidrkalová Monika       SK lyžování a OB Nov NPA9051 C     56.22  +     20.45  R:    0b
 14.Posseltová Tereza        TJ Tatran Jablonec n TJN9252 B     57.18  +     21.41  R:    0b
 15.Rypáčková Dana           VŠSK MFF UK Praha    MFP7952 C     58.14  +     22.37  R:    0b
 16.Fólová Martina           TJ Tatran Jablonec n TJN8853 C     61.58  +     26.21  R:    0b
 17.Korejčíková Dáďa         TJ Loko Liberec      LLI5550 C     76.47  +     41.10  R:    0b
 
Konečné výsledky kategorie: D35         3.0km  120m 14k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Škorpilová Jana          Sportcentrum Jičín   SJC7451 C     31.31  +      0.00
  2.Podrábská Marie          VSK Slavia TU Libere VLI7451 C     33.45  +      2.14
  3.Kučerová  Marie          USK Praha            VSP7551 C     37.36  +      6.05
  4.Linková Iva              OOB TJ Turnov        TUR6850 C     38.17  +      6.46
  5.Zabořilová Romana        OB Jenišovice        JEN7457 C     42.21  +     10.50
  6.Posseltová Romana        TJ Tatran Jablonec n TJN7050 C     42.42  +     11.11
  7.Rychterová Dana          SK SNS Smržovka      SMR6950       43.26  +     11.55
  8.Kateřina Folprechtová    SOK TJ Turnov        TUV7451       43.58  +     12.27
  9.Dolejší Lenka            TJ Stadion Nový Bor  STB7499 C     44.54  +     13.23
 10.Průšová Markéta          SK Praga Praha       PGP7255 C     59.55  +     28.24
 11.Beranová Iva             USK Praha            VSP7150 C     65.42  +     34.11
 
Konečné výsledky kategorie: D40         3.0km  120m 14k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Eichlerová Jana          KOB Kamenický Šenov  KAS7051 C     37.36  +      0.00
  2.Rydlová Magda            TJ Tatran Jablonec n TJN6850 C     40.41  +      3.05
  3.Semíková Iva             SK OK 24 Praha       OKP6852 C     43.39  +      6.03
  4.Šmausová Dana            TJ Tatran Jablonec n TJN6750       45.04  +      7.28
  5.Picková Helena           TJ Tatran Jablonec n TJN6952 C     47.32  +      9.56
  6.Šmausová Gabriela        TJ Tatran Jablonec n TJN6951       48.23  +     10.47
  7.Fólová Hana              TJ Tatran Jablonec n TJN6353 C     60.40  +     23.04
  8.Fürstová Kateřina        TJ Loko Liberec      LLI6954 C     63.02  +     25.26
  9.Žihlová Lucie            TJ Loko Liberec      LLI6952 C     68.34  +     30.58
 10.Labská Bohuslava         TJ Loko Liberec      LLI6951 C     72.34  +     34.58
 11.Večeřová Ivana           TJ Tatran Jablonec n TJN6052 C     74.18  +     36.42
 
Konečné výsledky kategorie: D45         2.9km  110m 15k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Marešová Pavlína         OK Jiskra Nový Bor   BOR6651 C     31.45  +      0.00
  2.Košková Vlasta           TJ Loko Liberec      LLI6351 C     40.12  +      8.27
  3.Petrová Věra             VSK Slavia TU Libere VLI6251 C     40.54  +      9.09
  4.Pávková Jana             OK Jiskra Nový Bor   BOR6550 C     41.55  +     10.10
  5.Švábková Šárka           OOB TJ Turnov        TUR6552 C     44.24  +     12.39
  6.Jedličková Zdena         OK Jiskra Nový Bor   BOR6250 C     46.39  +     14.54
  7.Hindráková Martina       Lokomotiva Trutnov   LTU6451 C     47.22  +     15.37
  8.Kuncová Jiřina           TJ Tatran Jablonec n TJN5752 C     48.55  +     17.10
  9.Kábrtová Iva             OK RECO Sport        PEN6350 C     50.11  +     18.26
 10.Kovářová Alena           TJ Lokomotiva Teplic LTP6151 C     51.15  +     19.30
 11.Jana Ledvinová           Ledvina              XX4           52.42  +     20.57
 
Konečné výsledky kategorie: D50         2.9km  110m 15k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Konopáčová Jana          OOB TJ Turnov        TUR5650 C     35.04  +      0.00
  2.Benešová Iva             Sportcentrum Jičín   SJC6151 C     40.00  +      4.56
  3.Šípová Soňa              OK Jiskra Nový Bor   BOR6150 C     40.24  +      5.20
  4.Libuše Franckeová        Divoký Astma team    XX2           70.47  +     35.43
  5.Kubátová Iva             OK Jiskra Nový Bor   BOR6199       93.29  +     58.25
    Hniková Eva              TJ Tatran Jablonec n TJN5499   DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D55         2.8km  110m 12k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Úlehlová Ivana           OK Jiskra Nový Bor   BOR5150 C     45.21  +      0.00
  2.Neradová Alena           KOB Chemopetrol Litv LIT5051 C     50.13  +      4.52
  3.Klímová Jitka            KOB Kamenický Šenov  KAS5451 C     50.59  +      5.38
  4.Bartoňová Marie          OK Jiskra Nový Bor   BOR5351 C     53.19  +      7.58
  5.Havlová Jaroslava        OB Jenišovice        JEN5452 C     55.35  +     10.14
  6.Richtrová Jaroslava      OB Jenišovice        JEN5251 C     62.23  +     17.02
  7.Ondrůjová Anna           KOB Chemopetrol Litv LIT5351 C     80.32  +     35.11
  8.Matoušková Marie         TJ LIAZ Jablonec nad LJN5550 C     83.10  +     37.49
  9.Böhmová Eva              TJ Tatran Jablonec n TJN5450 C     86.08  +     40.47
    Kadečková Jana           OB Jenišovice        JEN5651 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D60         2.8km  110m 12k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Omová Jana               OOB TJ Turnov        TUR5150 C     39.32  +      0.00
  2.Kohoutová Jitřenka       Slovan Praha         UVP4850 C     46.03  +      6.31
  3.Karmazínová Ivana        VSK Slavia TU Libere VLI5150 C     48.46  +      9.14
    Bednaříková Olga Marie   VSK Slavia TU Libere VLI5151 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D65         2.8km  110m 12k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Krausová Marie           TJ Loko Liberec      LLI4451 C     53.41  +      0.00
  2.Dvořáková Ladislava      SK Praga Praha       PGP4451 C     57.40  +      3.59
  3.Štrojsová Jaroslava      KOB Kamenický Šenov  KAS4350 C     62.45  +      9.04
  4.Nejezchlebová Věra       KOB Kamenický Šenov  KAS4551 C     63.40  +      9.59
  5.Horčíková Marie          OK Chrastava         CHA4350 C     81.36  +     27.55
  6.Šlézrová Eva             OOB TJ Turnov        TUR4350 C     93.38  +     39.57
  7.Haufe Heiderose          HSG Turbine Zittau   ZIT4351      137.19  +     83.38
    Folprechtová Marie       SOK TJ Turnov        TUV       DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H10         1.7km   40m 9k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Hořák Jaroslav           TJ Loko Liberec      LLI0102 C     15.51  +      0.00
  2.JIRMAN FILIP             SOK TJ Turnov        TUV     C     16.26  +      0.35
  3.Valkoun Jaroslav         OB Jenišovice        JEN0102 C     18.45  +      2.54
  4.Rokos Michal             TJ Tatran Jablonec n TJN0107 C     20.30  +      4.39
  5.Zabořil Vojta            OB Jenišovice        JEN0101 C     21.24  +      5.33
  6.Vávra Pavel              OK Jiskra Nový Bor   BOR0101 C     23.43  +      7.52
  7.Marek Matyáš             SOK TJ Turnov        TUV0202 C     25.15  +      9.24
  8.Pavel Martin             TJ Tatran Jablonec n TJN0004 C     26.22  +     10.31
  9.Franta Jonáš             Sportcentrum Jičín   SJC0201 C     29.02  +     13.11
 10.Adamec Martin            TJ Tatran Jablonec n TJN0106 C     29.38  +     13.47
 11.Bradáč David             TJ Loko Liberec      LLI0203 C     29.55  +     14.04
 12.Růta Matyáš              TJ Tatran Jablonec n TJN0102 C     30.49  +     14.58
 13.Pavlík Ondřej            KOB Chemopetrol Litv LIT0101 C     42.16  +     26.25
    Zabořil Ondra            OB Jenišovice        JEN0401 C DISK              
    Průša Kryštof            SK Praga Praha       PGP0103 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H10L        1.7km   50m 8k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Tůma Matěj               Sportcentrum Jičín   SJC0202       16.26  +      0.00
  2.Tkáč Matěj               TJ Tatran Jablonec n TJN0401 C     16.27  +      0.01
  3.Dejnožka Vojtěch         TJ Tatran Jablonec n TJN0300 C     17.19  +      0.53
  4.MELLAN  JONÁŠ            SOK TJ Turnov        TUV     C     20.23  +      3.57
  5.Gajda Martin             USK Praha            VSP0404 C     20.30  +      4.04
  6.Kodejš Ondřej            USK Praha            VSP0200 C     21.33  +      5.07
  7.Vitebský Lukáš           TJ Tatran Jablonec n TJN0302 C     22.55  +      6.29
  8.HÁJEK KRYŠTOF            SOK TJ Turnov        TUV     C     24.02  +      7.36
  9.Průša Dominik            SK Praga Praha       PGP0402 C     24.32  +      8.06
 10.Jiří Kužel               Kužel                XX1           25.14  +      8.48
 11.Riby Thomas              TJ Lokomotiva Teplic LTP0202 C     26.03  +      9.37
 12.Lange André              TJ Tatran Jablonec n TJN0201 C     26.42  +     10.16
 13.Adamec Lukáš             TJ Tatran Jablonec n TJN     C     28.58  +     12.32
 14.Zakouřil Matyáš          USK Praha            VSP0400       32.21  +     15.55
 15.Pavlík Matěj             KOB Chemopetrol Litv LIT0401 C     38.44  +     22.18
 16.Matyáš Jirásek           Kužel                XX1           46.37  +     30.11
 
Konečné výsledky kategorie: H12         2.2km   95m 11k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Ullrich Jakub            OK Jiskra Nový Bor   BOR9900 B     18.14  +      0.00
  2.Němeček Josef            TJ Tatran Jablonec n TJN0002       18.57  +      0.43
  3.Mareš Vít                OK Jiskra Nový Bor   BOR0000 C     21.39  +      3.25
  4.Šmaus Antonín            TJ Tatran Jablonec n TJN0001       22.38  +      4.24
  5.Synek Antonín            Neregistrovaní       YYY0007       22.57  +      4.43
  6.Pavlovec Dan             OK Jiskra Nový Bor   BOR0001 B     26.07  +      7.53
  7.Kosina Matouš            OK Jiskra Nový Bor   BOR9901 C     27.02  +      8.48
  8.Thoř Tomáš               SOK TJ Turnov        TUV9903 B     27.51  +      9.37
  9.Bradáč Jakub             TJ Loko Liberec      LLI0002 C     29.00  +     10.46
 10.Gajda Jan jun            USK Praha            VSP0100 C     29.14  +     11.00
 11.Ježek Josef              SOK TJ Turnov        TUV9901 C     29.35  +     11.21
 12.Synek Antonín            OK Doksy             DOK0001 C     31.37  +     13.23
 13.Aschermann Martin        USK Praha            VSP0001       32.44  +     14.30
 14.ZAKOUŘIL JONÁŠ           SOK TJ Turnov        TUV     C     36.53  +     18.39
 15.Šilar Adam               TJ Stadion Nový Bor  STB0001 C     38.05  +     19.51
 16.Novotný Marek            TJ Tatran Jablonec n TJN9901 C     40.11  +     21.57
 17.Šmol Martin              OK Doksy             DOK0002 C     41.57  +     23.43
 18.Marek Kryštof            SOK TJ Turnov        TUV0003 C     42.55  +     24.41
 19.Zappe Nicholas           TJ Tatran Jablonec n TJN0003 C     44.41  +     26.27
 20.Rychtera Ivan            SK SNS Smržovka      SMR9849       57.10  +     38.56
 21.Meduna Jakub             OK Doksy             DOK0000 C    101.28  +     83.14
    Melichar Petr            TJ Loko Liberec      LLI0001 B DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H14         2.9km  110m 15k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Melichar Vojtěch         TJ Loko Liberec      LLI9802 B     26.18  +      0.00
  2.Novák Filip              TJ Tatran Jablonec n TJN9801 C     27.59  +      1.41
  3.Kočvara Oldřich          OB Jenišovice        JEN9705 C     29.28  +      3.10
  4.Kraus Jakub              TJ Loko Liberec      LLI9702 C     32.21  +      6.03
  5.Šmaus Jan                TJ Tatran Jablonec n TJN9700       32.29  +      6.11
  6.Birnbaum Adam            OK Jiskra Nový Bor   BOR9802 B     34.02  +      7.44
  7.Procházka Daniel         TJ Loko Liberec      LLI9703 C     39.18  +     13.00
  8.Košek Jan                TJ Loko Liberec      LLI           53.18  +     27.00
    Miller Jan               OB Jenišovice        JEN9749 C DISK              
 MS Vitebský Miroslav        TJ Tatran Jablonec n TJN6049  MS   92.49  +     66.31
 
Konečné výsledky kategorie: H16         3.0km  155m 15k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Sokolář Ondřej           SOK TJ Turnov        TUV9601 B     38.21  +      0.00
  2.Hájek Jan                OB Jenišovice        JEN9703 B     39.32  +      1.11
  3.Boskovský Vojtěch        OK Doksy             DOK9601 B     39.33  +      1.12
  4.Koštejn Vít              OK Doksy             DOK9800 B     42.30  +      4.09
  5.Buchar Ondřej            VSK Slavia TU Libere VLI9600       48.48  +     10.27
  6.Hájek Vojtěch            TJ Tatran Jablonec n TJN9502 C     55.15  +     16.54
  7.Kadečka Adam             OB Jenišovice        JEN9601 C     71.37  +     33.16
  8.Labský Jan               TJ Loko Liberec      LLI9602 C     72.48  +     34.27
  9.Kout Matyáš              SOK TJ Turnov        TUV           95.25  +     57.04
 MS Burgr Jan                TJ Loko Liberec      LLI      MS  117.34  +     79.13
 
Konečné výsledky kategorie: H18         3.4km  170m 17k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Mašata Matěj             OK 99 Hradec Králové PHK9601 C     31.51  +      0.00
  2.Čechlovský Jan           OK Chrastava         CHA9300 C     38.11  +      6.20
  3.Žaloudek Matěj           TJ Lokomotiva Teplic LTP9505 C     44.34  +     12.43
  4.Boskovský Tomáš          OK Doksy             DOK9400 C     45.38  +     13.47
  5.Hulha Lukáš              TJ Lokomotiva Teplic LTP9405 B     55.04  +     23.13
 
Konečné výsledky kategorie: H21K        4.0km  190m 16k  Ranking:0.0000 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kadavý Petr              OK Chrastava         CHA7800 C     32.14  +      0.00  R:    0b
  2.Polák Jaroslav           OK Chrastava         CHA7500 C     33.05  +      0.51  R:    0b
  3.Beránek Petr             OK Jiskra Nový Bor   BOR6701 C     35.37  +      3.23  R:    0b
  4.Kašková Kateřina         OK Chrastava         CHA7850 R     37.46  +      5.32  R:    0b
  5.Picek Štěpán             TJ Tatran Jablonec n TJN9601 A     37.48  +      5.34  R:    0b
  6.Němec Jan                OK Chrastava         CHA8606 C     38.43  +      6.29  R:    0b
  7.Fejk Zbyněk              Sportcentrum Jičín   SJC7501 C     38.46  +      6.32  R:    0b
  8.Wolf Filip               OOB TJ Turnov        TUR9701 A     39.02  +      6.48  R:    0b
  9.Kubíček Zdeněk.          OOB TJ Turnov        TUR7202 C     39.20  +      7.06  R:    0b
 10.Franců Adam              OOB TJ Turnov        TUR9004 C     39.21  +      7.07  R:    0b
 11.Kraus Petr               Sportcentrum Jičín   SJC7303 C     39.22  +      7.08  R:    0b
 12.Honzík Tomáš             VSK Slavia TU Libere VLI7000 C     39.51  +      7.37  R:    0b
 13.Lomič Šimon              OK Jiskra Nový Bor   BOR9303       40.10  +      7.56  R:    0b
 14.Kučerka Jan              KOB Chemopetrol Litv LIT8002 C     41.55  +      9.41  R:    0b
 15.Kunc Radovan             TJ Tatran Jablonec n TJN5549 C     41.56  +      9.42  R:    0b
 16.Cerha Milan              OOB TJ Turnov        TUR7703 C     42.35  +     10.21  R:    0b
 17.Slavík Pavel             TJ Start Náchod      SNA7349 C     43.05  +     10.51  R:    0b
 18.Veselý Marek             OK Chrastava         CHA8201 C     43.22  +     11.08  R:    0b
 19.Jan Francke              Divoký Astma team    XX2           43.28  +     11.14  R:    0b
 20.Lankašová Barbora        OK Chrastava         CHA8050 C     44.07  +     11.53  R:    0b
 21.Vajc Jan                 OK Chrastava         CHA8605 C     44.29  +     12.15  R:    0b
 22.Vejstrk Daniel           OK Chrastava         CHA9105 C     44.44  +     12.30  R:    0b
 23.Brozová Zuzana           OK Chrastava         CHA8950 A     44.48  +     12.34  R:    0b
 24.Pavlík Libor             KOB Chemopetrol Litv LIT7605 C     45.48  +     13.34  R:    0b
 25.Chrást Tomáš             SK Studenec          STH7401 C     45.49  +     13.35  R:    0b
 26.Nerad Jaroslav           KOB Chemopetrol Litv LIT9001 C     45.50  +     13.36  R:    0b
 27.Nejman Stanislav         OK Chrastava         CHA9500 C     45.59  +     13.45  R:    0b
 28.Michal Francke           Divoký Astma team    XX2           46.20  +     14.06  R:    0b
 29.Pachnerová Dominika      OK Chrastava         CHA7750 C     47.08  +     14.54  R:    0b
 30.Večeřa Martin            TJ Tatran Jablonec n TJN9105 C     48.33  +     16.19  R:    0b
 31.Procházka Jakub          OOB TJ Turnov        TUR9005 C     49.29  +     17.15  R:    0b
 32.Kaška Rudolf             OK Chrastava         CHA5500 C     49.56  +     17.42  R:    0b
 33.Pavlík Milan             OK Chrastava         CHA5400 C     51.39  +     19.25  R:    0b
 34.Vejstrková Zuzana        OK Chrastava         CHA8852 C     51.54  +     19.40  R:    0b
 35.Karel Francke            Divoký Astma team    XX2           52.42  +     20.28  R:    0b
 36.Kadavý Zdeněk            OK Chrastava         CHA4901 C     52.48  +     20.34  R:    0b
 37.Valter Petr              KBP Praha            KBP4500 C     53.12  +     20.58  R:    0b
 38.Hlavatá Andrea           OK Chrastava         CHA8753 C     55.04  +     22.50  R:    0b
 39.Petr Pavel               VSK Slavia TU Libere VLI9400 C     55.30  +     23.16  R:    0b
 40.Švancar Martin           OK Chrastava         CHA7000 C     56.04  +     23.50  R:    0b
 41.Pavlík Bronislav         KOB Chemopetrol Litv LIT8201 C     59.08  +     26.54  R:    0b
 42.Stránský Michal          OK Jiskra Nový Bor   BOR8900 C     63.48  +     31.34  R:    0b
 43.Moravec Jan              OOB TJ Turnov        TUR     C     64.14  +     32.00  R:    0b
 44.Ševčík Milan             OK Chrastava         CHA5003 C     67.10  +     34.56  R:    0b
 45.Lusk Karel               OK Chrastava         CHA5002 C     71.28  +     39.14  R:   -0b
 46.Merkun Richard           USK Praha            VSP           75.26  +     43.12  R:   -0b
 
Konečné výsledky kategorie: H21L        5.1km  240m 20k  Ranking:0.0000 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Udržal Tomáš             OK Lokomotiva Pardub LPU8002 R     38.55  +      0.00  R:    0b
  2.Hradec Pavel             OOB TJ Turnov        TUR8801 E     39.38  +      0.43  R:    0b
  3.Henych Martin            Sportcentrum Jičín   SJC8601 R     39.47  +      0.52  R:    0b
  4.Švihovský Jaromír        Sportcentrum Jičín   SJC8005 C     41.00  +      2.05  R:    0b
  5.Kazda Ondřej             Sportcentrum Jičín   SJC8202 C     42.29  +      3.34  R:    0b
  6.Kučera Jan               USK Praha            VSP7302 R     42.31  +      3.36  R:    0b
  7.Oma Jakub                OOB TJ Turnov        TUR8002 C     42.35  +      3.40  R:    0b
  8.Mareš Martin             OK Jiskra Nový Bor   BOR6501 C     42.37  +      3.42  R:    0b
  9.Kobr Tomáš               TJ Tatran Jablonec n TJN8901 C     43.15  +      4.20  R:    0b
 10.Váňa Martin              OOB TJ Turnov        TUR8401 C     43.22  +      4.27  R:    0b
 11.Beneš Jan                Sportcentrum Jičín   SJC8703 R     43.55  +      5.00  R:    0b
 12.Mrázek Jiří              SK Kotlářka Praha    DKP7911 C     44.01  +      5.06  R:    0b
 13.Hyka Jan                 OOB TJ Turnov        TUR9002 C     44.10  +      5.15  R:    0b
 14.Antoš Filip              SK lyžování a OB Nov NPA8001 C     45.13  +      6.18  R:    0b
 15.Novák Zdeněk             SK lyžování a OB Nov NPA7701 C     45.16  +      6.21  R:    0b
 16.Svoboda Jan              SK SNS Smržovka      SMR7901 C     45.56  +      7.01  R:    0b
 17.Picek Jan                TJ Tatran Jablonec n TJN9101 A     47.16  +      8.21  R:    0b
 18.Pachner Pavel            VSK Slavia TU Libere VLI7503 C     47.35  +      8.40  R:    0b
 19.Gomzyk Andriy            OOB TJ Turnov        TUR8001 C     47.41  +      8.46  R:    0b
 20.Zuzánek Zdeněk           TJ Tatran Jablonec n TJN5901       47.43  +      8.48  R:    0b
 21.Henych Petr              VSK Slavia TU Libere VLI6001 C     48.59  +     10.04  R:    0b
 22.Mašata Roman             OK 99 Hradec Králové PHK7107 C     49.36  +     10.41  R:    0b
 23.Semík Luboš              SK OK 24 Praha       OKP6204 C     49.42  +     10.47  R:    0b
 24.Hostaš Petr              OOB TJ Turnov        TUR9001 C     50.31  +     11.36  R:    0b
 25.Kurfürst Pavel           VŠTJ Stavební fakult FSP7400 C     51.55  +     13.00  R:    0b
 26.Jan Pecka                VŠTJ Ekonom Praha    EKP6800       53.44  +     14.49  R:    0b
 27.Nitsch Karel             VŠTJ Stavební fakult FSP7611 C     56.17  +     17.22  R:    0b
 28.Dlabaja Tomáš            OOB TJ Turnov        TUR8303 E     56.51  +     17.56  R:    0b
 29.Hanzl Tomáš              Sportcentrum Jičín   SJC8205 C     57.04  +     18.09  R:    0b
 30.Suslov Sergej            VSK Slavia TU Libere VLI8801 C     57.15  +     18.20  R:    0b
 31.Horák Jan                SK lyžování a OB Nov NPA8902 C     58.09  +     19.14  R:    0b
 32.Rypáček Miroslav         VŠSK MFF UK Praha    MFP7502 C     58.20  +     19.25  R:    0b
 33.Bejr Zdeněk              SK lyžování a OB Nov NPA8401 C     60.24  +     21.29  R:    0b
 34.Karásek Zbyněk           TJ Tatran Jablonec n TJN7905       70.57  +     32.02  R:    0b
 35.IVAN SVOBODA             SK SNS Smržovka      SMR6200 C     78.57  +     40.02  R:   -0b
 36.Píchal Jan               USK Praha            VSP5202 C    116.51  +     77.56  R:   -0b
 
Konečné výsledky kategorie: H35         4.2km  220m 18k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Průša Michal             SK Praga Praha       PGP7301 C     43.17  +      0.00
  2.Koucký Roman             VŠTJ Ekonom Praha    EKP6301 C     45.19  +      2.02
  3.Vácha Tomáš              OK Jiskra Nový Bor   BOR7409 C     46.17  +      3.00
  4.Peterka František        OOB TJ Sokol Troja   TJP4900       47.35  +      4.18
  5.Škorpil Martin           TJ Jiskra Hořice     HOR5700 C     49.57  +      6.40
  6.Šmaus Ivan               TJ Tatran Jablonec n TJN6249       51.16  +      7.59
  7.Novotný Dušan            TJ Tatran Jablonec n TJN7002 C     52.13  +      8.56
  8.Šašek Luděk              Sdruž. organizátorů  SOB6901 C     54.29  +     11.12
  9.Sucharda Jiří            OB Jenišovice        JEN5801       54.52  +     11.35
 10.Svoboda Jan              OK Jiskra Nový Bor   BOR7200 C     58.14  +     14.57
 11.Balogh Jan               TJ Tatran Jablonec n TJN     C     63.31  +     20.14
 12.Žitný Tomáš              SKOB SIG-MAT Mladá B SMB6401 C     63.58  +     20.41
 13.Kodejš Zdeněk            USK Praha            VSP7202 C     71.16  +     27.59
 14.Ježek Ladislav           VSK Slavia TU Libere VLI4900 C     75.44  +     32.27
 15.Rulc Zdeněk              TJ LIAZ Jablonec nad LJN7201 C     98.04  +     54.47
    Bradáč Stanislav         TJ Loko Liberec      LLI7203 C DISK              
    Štrait Martin            SK OK 24 Praha       OKP7602 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H40         4.2km  220m 18k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Rydl Jiří                TJ Tatran Jablonec n TJN7000 C     46.33  +      0.00
  2.Žejdlík Michal           TJ Lokomotiva Teplic LTP7001 C     47.51  +      1.18
  3.Bílý Petr                KOS Jesenice         JES6805       49.37  +      3.04
  4.Mencl Miloslav           USK Praha            VSP6505 C     55.36  +      9.03
  5.Kovář Karel              TJ Lokomotiva Teplic LTP6102 C     62.38  +     16.05
  6.Pavel Petr               TJ Lokomotiva Teplic LTP6806 C     63.12  +     16.39
  7.Eichler Petr             KOB Kamenický Šenov  KAS6900 C     64.35  +     18.02
  8.Bruner Luboš             TJ Lokomotiva Teplic LTP6501 C     68.53  +     22.20
  9.ŠRITR MARTIN             SOK TJ Turnov        TUV     C     70.36  +     24.03
 10.Průšek Petr              OK Jiskra Nový Bor   BOR7003 C     71.22  +     24.49
 11.Koštejn Pavel            OK Doksy             DOK7100 C     73.14  +     26.41
 12.Zabořil Michal           OB Jenišovice        JEN7101       79.42  +     33.09
 
Konečné výsledky kategorie: H45         3.4km  170m 17k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kout Radoslav            SOK TJ Turnov        TUV           41.24  +      0.00
  2.Vydra Pavel              OK RECO Sport        PEN6200 C     45.22  +      3.58
  3.Picek Jan                TJ Tatran Jablonec n TJN6500 C     48.27  +      7.03
  4.Ullrich Petr             OK Jiskra Nový Bor   BOR6300       48.40  +      7.16
  5.Žucha Jiří               TJ Tatran Jablonec n TJN6603 C     51.35  +     10.11
  6.Šubrt Pavel              SKOB SIG-MAT Mladá B SMB6301 C     57.22  +     15.58
  7.Tomas Ledvina            Ledvina              XX4           65.18  +     23.54
  8.Kavalek Miroslav         OK Chrastava         CHA6300 C     74.49  +     33.25
  9.Fól Jiří                 TJ Tatran Jablonec n TJN5600 C    103.13  +     61.49
 
Konečné výsledky kategorie: H50         3.4km  170m 17k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Konopáč Jiří             OOB TJ Turnov        TUR5803 C     45.34  +      0.00
  2.Eiselt Miloš             TJ Lokomotiva Teplic LTP5802 C     51.25  +      5.51
  3.Provazník Jiří           OOB TJ Turnov        TUR5102 C     52.32  +      6.58
  4.Pávek Miloš              OK Jiskra Nový Bor   BOR5801 C     53.45  +      8.11
  5.Beneš Josef              Sportcentrum Jičín   SJC5801 C     59.37  +     14.03
  6.Hulha Karel              TJ Lokomotiva Teplic LTP6001 C     63.49  +     18.15
  7.Janata Petr              TJ Tatran Jablonec n TJN5603 C     76.23  +     30.49
  8.Swoboda Petr             TJ Lokomotiva Teplic LTP5913 C     93.30  +     47.56
 
Konečné výsledky kategorie: H55         3.0km  155m 15k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Hudský Vlastimil         OOB TJ Turnov        TUR5100 C     33.13  +      0.00
  2.Jakubec Jindřich         OOB TJ Turnov        TUR4801 C     39.00  +      5.47
  3.Drobník Ivan             VSK Slavia TU Libere VLI5601 C     49.24  +     16.11
  4.Bárta Miroslav           OB Jenišovice        JEN5201 C     51.08  +     17.55
  5.Böhm Karel               TJ Tatran Jablonec n TJN5101 C     53.15  +     20.02
  6.Jedlička Miroslav        OB Jenišovice        JEN5301 C     54.39  +     21.26
  7.Soukup Václav            USK Praha            VSP5600       59.25  +     26.12
  8.Bednařík Libor           VSK Slavia TU Libere VLI5200 C     79.07  +     45.54
  9.Horák Petr               TJ Tatran Jablonec n TJN5602 C     80.23  +     47.10
 
Konečné výsledky kategorie: H60         3.0km  120m 14k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Lukavec Miloslav         TJ Tatran Jablonec n TJN4901 C     35.16  +      0.00
  2.Bílek Vratislav          Sportcentrum Jičín   SJC4801 C     41.59  +      6.43
  3.Barták Jiří              OK Chrastava         CHA5100 C     44.30  +      9.14
  4.Smetana Radim            OK Chrastava         CHA4700 C     46.30  +     11.14
  5.Richtr Jiří              OB Jenišovice        JEN5001 C     51.29  +     16.13
  6.Zlesák Zdeněk            OK Jilemnice         JIL4701 C     54.47  +     19.31
  7.Hlaváč Jaroslav          SKOB SIG-MAT Mladá B SMB4801 C     56.52  +     21.36
  8.Juřina Robert            Jizerský klub OB Frý FYD4900 C     61.32  +     26.16
  9.Kadečka Jiří             OB Jenišovice        JEN5002 C     64.01  +     28.45
 10.Matoušek Luboš           TJ LIAZ Jablonec nad LJN4700 C     95.03  +     59.47
 11.Franců Jaromír           OOB TJ Turnov        TUR5110 C    109.43  +     74.27
 
Konečné výsledky kategorie: H65         3.0km  120m 14k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kraus Jan                TJ Loko Liberec      LLI4501 C     38.41  +      0.00
  2.Havlík Jaroslav          Sportcentrum Jičín   SJC3601 C     41.46  +      3.05
  3.Kohout Tomáš             Slovan Praha         UVP3700 C     48.42  +     10.01
  4.Nejezchleba Jiří         KOB Kamenický Šenov  KAS4600 C     49.27  +     10.46
  5.Lukáš Zdeněk             TJ Loko Liberec      LLI4502 C     73.42  +     35.01
    Malý Bohumil             KOB Kamenický Šenov  KAS4500 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H70         2.8km  110m 12k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Úlehla Zdeněk            OK Jiskra Nový Bor   BOR4001 C     50.47  +      0.00
  2.Beránek Miroslav         OK Jiskra Nový Bor   BOR3900 C     55.25  +      4.38
  3.Štrojsa Josef            KOB Kamenický Šenov  KAS4000 C     63.31  +     12.44
  4.Petrželka Pavel          TJ Tatran Jablonec n TJN3800 C     69.11  +     18.24
  5.Haufe Horst              HSG Turbine Zittau   ZIT3401       69.54  +     19.07
 
Konečné výsledky kategorie: HDR         1.7km   50m 8k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Hájková Tereza           SOK TJ Turnov        TUV           18.35  +      0.00
  2.Rokos Marek              TJ Tatran Jablonec n TJN           19.37  +      1.02
  3.Růžičková Vendy          OK Chrastava         CHA           19.58  +      1.23
  4.Petr Heřmánek            OOB TJ Turnov        TUR0500       20.07  +      1.32
  5.Průšková Terezka         TJ Stadion Nový Bor  STB     C     20.14  +      1.39
  6.Štrait Vilém             SK OK 24 Praha       OKP0700 C     20.33  +      1.58
  7.Mašek Matěj              TJ Stadion Nový Bor  STB     C     21.24  +      2.49
  8.Horák Vojta              TJ Stadion Nový Bor  STB     C     21.45  +      3.10
  9.Mellanová Judita         SOK TJ Turnov        TUV           23.31  +      4.56
 10.Šašek Adam               Sdruž. organizátorů  SOB           25.13  +      6.38
 11.Riby Philip              TJ Lokomotiva Teplic LTP0702 C     26.14  +      7.39
 12.Mencl Josef              USK Praha            VSP0602 C     28.10  +      9.35
 13.Lejsek Antonín           TJ Tatran Jablonec n TJN0848       28.50  +     10.15
 14.Janoušek Slávek          OK Jiskra Nový Bor   BOR0400 C     29.21  +     10.46
 15.Rajn Filip               OK Chrastava         CHA     C     31.08  +     12.33
 15.Zappeová Elisabeth       TJ Tatran Jablonec n TJN           31.08  +     12.33
 17.Kučera Filip             OK Chrastava         CHA           31.21  +     12.46
 18.Natalka Postulkova       SOK TJ Turnov        TUV           33.51  +     15.16
 19.Pavlová Lenka            TJ Tatran Jablonec n TJN0849       36.07  +     17.32
 20.Baloghová Milena         TJ Tatran Jablonec n TJN0751       38.01  +     19.26
 21.Prokop Tomasek           SOK TJ Turnov        TUV           39.43  +     21.08
 22.Ullrichová Tereza        OK Jiskra Nový Bor   BOR0999       42.38  +     24.03
 23.Dolejší Jan              TJ Stadion Nový Bor  STB     C     42.51  +     24.16
 24.Kvapilová Kristýnka      SOK TJ Turnov        TUV0999       42.58  +     24.23
 25.Houdová Verunka          OK Chrastava         CHA           43.02  +     24.27
 26.Vraný Filip              VSK Slavia TU Libere VLI0802 C     45.53  +     27.18
 27.Vojtíková Klára          Neregistrovaní       YYY0004       49.24  +     30.49
 28.Zakouřilová Klára        USK Praha            VSP0850       51.12  +     32.37
 29.Julinka Folprechtova     SOK TJ Turnov        TUV           59.21  +     40.46
    Honsová Andrea           SK SNS Smržovka      SMR0899   DISK              
    Šašková Petra            Sdruž. organizátorů  SOB7451 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: P2          2.3km   60m 10k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Jiří Kužel               Kužel                XX1           18.47  +      0.00
  2.Sokolář Jiří             SOK TJ Turnov        TUV           21.29  +      2.42
  3.Aschermannova Irena      USK Praha            VSP7350       21.58  +      3.11
  4.Hájek Jan                SOK TJ Turnov        TUV           23.50  +      5.03
  5.Balcarová Barbora        TJ Loko Liberec      LLI9799       26.16  +      7.29
  6.Dejnožka Jiří            TJ Tatran Jablonec n TJN     C     26.37  +      7.50
  7.Tkáč Jan                 TJ Tatran Jablonec n TJN     C     27.03  +      8.16
  8.Zakouřilová Markéta      OB Jenišovice        JEN7459 C     29.41  +     10.54
  9.Balcarová Alena          TJ Loko Liberec      LLI7999       30.07  +     11.20
 10.Hořáková Petra           TJ Loko Liberec      LLI6953 C     34.01  +     15.14
 11.JEŽKOVÁ  JANA            SOK TJ Turnov        TUV     C     34.22  +     15.35
 12.Dolejší Miloš            TJ Stadion Nový Bor  STB     C     34.43  +     15.56
 13.Mellan Martin            SOK TJ Turnov        TUV           38.21  +     19.34
 14.Růžička Martin           OK Chrastava         CHA           41.14  +     22.27
 15.Lange Robert             TJ Tatran Jablonec n TJN     C     46.03  +     27.16
 16.Borufková Lenka          SK SNS Smržovka      SMR     C     71.50  +     53.03
 17.Merkunová Olga           USK Praha            VSP           80.13  +     61.26
 
Konečné výsledky kategorie: P4          4.2km  220m 17k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Vojtík Pavel             Neregistrovaní       YYY0005       46.45  +      0.00
  2.Mikan Petr               Sportcentrum Jičín   SJC7749       49.03  +      2.18
  3.Charousek Jakub          Neregistrovaní       YYY0001       57.02  +     10.17
  4.Košek Ladislav           TJ Loko Liberec      LLI5903 C     65.35  +     18.50
  5.Zlesáková Vlasta         OK Jilemnice         JIL5362       68.23  +     21.38
  6.Melichar Jaromír         TJ Loko Liberec      LLI6301 C     71.31  +     24.46
  7.Mikan Vladimír           Sportcentrum Jičín   SJC4805       76.27  +     29.42
  8.Charousková Lucie        Neregistrovaní       YYY0002       89.03  +     42.18
  9.Berková Květa            TJ Tatran Jablonec n TJN7751      135.32  +     88.47
 10.Vlachová Michaela        Sportcentrum Jičín   SJC7399      137.14  +     90.29
    Táborský Ondřej          TJ Tatran Jablonec n TJN5605   DISK