Startovka kategorie                                             10.10.2009 23:57:36
                                   Pohar SOK 09
===ČSOB-TUV==========================================Orienteering Organiser 2006===
 
 
Startovka kategorie: D10         1.9km   40m 8k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1 Lejsková Barbora         TJ Tatran Jablonec n TJN0051 C  361924   0.00         
  2 Vakant                   Vakant               VAK                 6.00         
  3 Doležalová Eliška        OK Jiskra Nový Bor   BOR9955 C    4358  12.00         
  4 Stárková Johana          OOB TJ Turnov        TUR9950 C    8218  18.00         
  5 Thořová Markéta          SOK TJ Turnov        TUV9952 C    4428  24.00         
  6 Řezáčová Veronika        OK Jiskra Nový Bor   BOR9950 C    4365  30.00         
  7 Sokolářová Šárka         SOK TJ Turnov        TUV9951 C    4427  36.00         
  8 Loudová Leona            OOB TJ Turnov        TUR9956 C    4420  42.00         
  9 Macháčková Barbora       Jizerský klub OB Frý FYD0051 C   49995  48.00         
 10 Janoušková Lucie         OK Jiskra Nový Bor   BOR9954 C    4356  54.00         
 
Startovka kategorie: D10L        1.6km   40m 5k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Šikolová Zuzana          TJ LIAZ Jablonec nad LJN9898 C    4406  42.00         
  2 Rýdlová Magdaléna        TJ Tatran Jablonec n TJN0251 C    4411  45.00         
  3 Šikolová Tereza          TJ LIAZ Jablonec nad LJN9899 C    4407  48.00         
  4 Dolejší Kateřina         TJ Stadion Nový Bor  STB0199 C  434808  51.00         
  5 Hájková Anna             OB Jenišovice        JEN0051      7782  54.00         
  6 Coubalová Gabriela       OK Jiskra Nový Bor   BOR     C    4386  57.00         
  7 Koucká Barbora           VŠTJ Ekonom Praha    EKP0050 C  887929  60.00         
  8 Rýdlová Adéla            TJ Tatran Jablonec n TJN0151 C    4410  63.00         
 
Startovka kategorie: D12         2.1km    0m 9k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Kohoutová Barbora        OK Jiskra Nový Bor   BOR9850 B    4362  28.00         
  2 Kubecová Kateřina        TJ Stadion Nový Bor  STB9999 C  303919  31.00         
  3 Kohlová Monika           OOB TJ Turnov        TUR9756 C  231929  34.00         
  4 Valkounová Markéta       OB Jenišovice        JEN9851    411613  37.00         
  5 Berková Monika           TJ Tatran Jablonec n TJN9851 C  425592  40.00         
  6 Nováková Lucie           OK Jiskra Nový Bor   BOR9854 C    4368  43.00         
  7 Kopková Michaela         OOB TJ Turnov        TUR9752 C    4417  46.00         
  8 Vydrová Anna             OK RECCO             PEN9850 C    8180  49.00         
  9 Schmidtová Tereza        OOB TJ Turnov        TUR9854 C    4418  52.00         
 10 Petra Doubková           SKOB STAVIMAT Slaný  SLA9853    426323  55.00         
 11 Macháčková Eliška        Jizerský klub OB Frý FYD9851 C   49994  58.00         
 12 Poloprutská Klára        VSK Slavia TU Libere VLI9750 C   49954  61.00         
 13 Linková Alena            OOB TJ Turnov        TUR9751 C   51537  64.00         
 14 Staňová Karolína         OK Jiskra Nový Bor   BOR9853 C    4376  67.00         
 15 Hudská Ludmila           OOB TJ Turnov        TUR9851 C  232726  70.00         
 16 Kameníková Andrea        OK Jiskra Nový Bor   BOR9751 B    6885  73.00         
 17 Roškotová Lucie          OOB TJ Turnov        TUR9753 B   51539  76.00         
 18 Balcarová Barbora        TJ Loko Liberec      LLI9751 C  434595  79.00         
 19 Tomková Jana             OK Jiskra Nový Bor   BOR9855 C    4385  82.00         
 
Startovka kategorie: D14         2.4km   60m 9k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Gotvaldová Dominika      OK Jiskra Nový Bor   BOR9551 B    4367  34.00         
  2 Hoidekrová Lucie         TJ Loko Liberec      LLI9552 C  410734  40.00         
  3 Čepelková Nikola         OOB TJ Turnov        TUR9551 B  232378  46.00         
  4 Hrochová Tereza          OK Jiskra Nový Bor   BOR9656 C    4382  52.00         
  5 Kočí Barbora             TJ Stadion Nový Bor  STB9599 C   52906  58.00         
  6 Barkmanová Marie         OK Jiskra Nový Bor   BOR9650 B    4373  64.00         
  7 Smutná Kateřina          SOK TJ Turnov        TUV9653 C  411561  70.00         
  8 Hanušová Michaela        OOB TJ Turnov        TUR9554 B  411564  76.00         
  9 Bohatá Jana              USK Praha            VSP9551 B   63416  82.00         
 10 Zakouřilová Štěpánka     SOK TJ Turnov        TUV9551 B   51238  88.00         
 
Startovka kategorie: D16         3.1km  110m 13k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Krpatová Klára           TJ Tatran Jablonec n TJN9353 C  416846  67.00         
  2 Brožová Aneta            OOB TJ Turnov        TUR9453 B    8213  73.00         
  3 Žuchová Nikola           TJ Tatran Jablonec n TJN9352 C  232503  79.00         
  4 Körberová Andrea         OOB TJ Turnov        TUR9455 B  410728  85.00         
  5 Göttlichová Adéla        OK Jiskra Nový Bor   BOR9452 C    8448  91.00         
  6 Smutná Anežka            SOK TJ Turnov        TUV9455 A  411625  97.00         
 
Startovka kategorie: D18         3.7km  110m 13k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Vlčková Klára            KOB Děčín            LDC9250 B   53554  91.00         
  2 Žitná Jana               SKOB SIG-MAT Mladá B SMB9251 C   49973  97.00         
  3 Posseltová Tereza        TJ Tatran Jablonec n TJN9252 B  411767 103.00         
  4 Dubnová Kateřina         KOB Děčín            LDC9151 C  416134 109.00         
  5 Hradecká Lucie           OK Jiskra Nový Bor   BOR9253 C    7764 115.00         
  6 Švábková Anna            OOB TJ Turnov        TUR9352 B    7712 121.00         
 
Startovka kategorie: D20         3.7km  110m 13k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Pološčuková Lucie        SKOB SIG-MAT Mladá B SMB9001 C   49977  79.00         
 
Startovka kategorie: D21K        3.7km  110m 13k  Ranking:0.0000 * 1.00
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Kvapilová Lenka          SKOB SIG-MAT Mladá B SMB8151 C    7707   1.00         
  2 Kurfürstová Magdalena    VŠTJ Stavební fakult FSP7852 C  207837   7.00         
  3 Kučerková Romana         TJ Stadion Nový Bor  STB8196 C   49983  13.00         
  4 Heřmánková Pavla         OOB TJ Turnov        TUR7777 C    8062  19.00         
  5 Šákrová Michaela         OK Jiskra Nový Bor   BOR8850 C    8481  25.00         
  6 Neradová Alena           KOB Chemopetrol Litv LIT8551 R    8114  31.00         
  7 Peterková Viktorie       TJ Loko Liberec      LLI7551 C   51205  37.00         
  8 Bakovská Jitka           KOB Chemopetrol Litv LIT8352 C    8113  43.00         
  9 Kvapilová Jana           OOB TJ Turnov        TUR7850      8206  49.00         
 10 Marešová Pavlína         OK Jiskra Nový Bor   BOR6651 C    8465  55.00         
 11 Havrdová Barbora         VSK Slavia TU Libere VLI9150 C   49961  61.00         
 12 Havlová Pavla            SOK TJ Turnov        TUV7550 C  302948  67.00         
 13 Hanáková Zuzana          SKOB STAVIMAT Slaný  SLA8151      8800  73.00         
 
Startovka kategorie: D21L        4.9km  180m 17k  Ranking:0.0000 * 1.00
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Králová Michaela         SK Chotěboř          CTB7959 C   52139   1.00         
  2 Škorpilová Jana          USK Praha            VSP7455 C  211303   4.00         
  3 Gregorová Kamila         SK Chotěboř          CTB8151 E   51138   7.00         
  4 Janatová Lucie           SK Kotlářka Praha    DKP8154 C    9785  10.00         
  5 Kašková Barbora          OK Chrastava         CHA8050 C    4212  13.00         
  6 Uhlíková Tereza          OOB TJ Turnov        TUR9151    995836  16.00         
  7 Mezníková Lenka          Sportcentrum Jičín   SJC8484 R  995813  19.00         
  8 Poloprutská Markéta      VSK Slavia TU Libere VLI9251 A   49951  22.00         
  9 Zelená Radka             SK Praga Praha       PGP8751 C   51861  25.00         
 10 Rydlová Magda            TJ Tatran Jablonec n TJN6850 C    7726  28.00         
 11 Vlažná Lucie             TJ Slovan Luhačovice LCE8762     52675  31.00         
 12 Korejčíková Dáďa         TJ Loko Liberec      LLI5550 C    8546  34.00         
 13 Neradová Eva             KOB Chemopetrol Litv LIT8951 B    8115  37.00         
 14 Mrázková Romana          Sportcentrum Jičín   SJC8351 R  500556  40.00         
 15 Bernášková Petra         TJ Stadion Nový Bor  STB8297 C   49987  43.00         
 16 Veronika Horáková        OOB TJ Turnov        TUR8751      7785  46.00         
 17 Bozděchová Lenka         SK Praga Praha       PGP8254 C   51707  49.00         
 18 Svobodová Jana           SKOB SIG-MAT Mladá B SMB8753 C    7721  52.00         
 19 Jana Hradilová           OOB TJ Turnov        TUR8651      7791  55.00         
 20 Hradecká Petra           OK Doksy             DOK6850 C    7768  58.00         
 21 Valešová Jana            OK Chrastava         CHA9152 A    8190  61.00         
 22 Zelená Markéta           SK Praga Praha       PGP5850 C   51862  64.00         
 23 Henychová Zuzana         VSK Slavia TU Libere VLI6151 C    9061  67.00         
 24 Gajdová Magdalena        KBP Praha            KBP7450 C    8696  70.00         
 
Startovka kategorie: D35         3.7km  110m 16k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Posseltová Romana        TJ Tatran Jablonec n TJN7050 C  410359 102.00         
  2 Podrábská Marie          VSK Slavia TU Libere VLI7451 C    8307 105.00         
  3 Pustaiová Romana         TJ Tatran Jablonec n TJN6851 C  416844 108.00         
  4 Dolejší Lenka            TJ Stadion Nový Bor  STB7499 C  434839 111.00         
  5 Dastychová Alexandra     OK RECCO             PEN7450 C  428299 114.00         
  6 Linková Iva              OOB TJ Turnov        TUR6850 C   51809 117.00         
  7 Eichlerová Jana          KOB Kamenický Šenov  KAS7051 C    8229 120.00         
  8 Picková Helena           TJ Tatran Jablonec n TJN6952 C  416843 123.00         
  9 Menclová Silvie          USK Praha            VSP7050 C   51749 126.00         
 10 Macháčková Michaela      Jizerský klub OB Frý FYD7299 C    8328 129.00         
 
Startovka kategorie: D40         3.7km  110m 16k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Rejholcová Andrea        OK Jiskra Nový Bor   BOR6951 C    8514  54.00         
  2 Švábková Šárka           OOB TJ Turnov        TUR6552 C    7724  60.00         
  3 Pološčuková Monika       SKOB SIG-MAT Mladá B SMB6551 C    7722  66.00         
  4 Koucká Ivana             VŠTJ Ekonom Praha    EKP6850 C  361943  72.00         
  5 Pávková Jana             OK Jiskra Nový Bor   BOR6550 C    8445  78.00         
  6 Večeřová Ivana           TJ Tatran Jablonec n TJN6052 C  232618  84.00         
  7 Vlčková Jindra           KOB Děčín            LDC6451 C    8347  90.00         
 
Startovka kategorie: D45         3.9km  100m 14k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Kratochvílová Zdena      OK Jiskra Nový Bor   BOR6250 C    8467 108.00         
  2 Benešová Iva             Sportcentrum Jičín   SJC6151 C    9908 111.00         
  3 Kočíbová Iva             TJ Tatran Jablonec n TJN6354 C  307418 114.00         
  4 Šípová Soňa              OK Jiskra Nový Bor   BOR6150 C  232182 117.00         
  5 Ivana Tiserova           VSK Slavia TU Libere VLI          8282 120.00         
  6 Sluková Hana             TJ Loko Liberec      LLI5951 C    8241 123.00         
  7 Petrová Věra             VSK Slavia TU Libere VLI6251 C   51218 126.00         
  8 Svobodová Hana           SKOB SIG-MAT Mladá B SMB5951 C    7705 129.00         
  9 Kábrtová Iva             OK RECCO             PEN6350 C  232387 132.00         
 
Startovka kategorie: D50         3.9km  100m 14k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Holasová Jaroslava       OOB TJ Turnov        TUR5750 C    8207  54.00         
  2 Kadečková Jana           OB Jenišovice        JEN5651    411563  60.00         
  3 Konopáčová Jana          OOB TJ Turnov        TUR5650 C    8208  66.00         
  4 Šaffková Zuzana          OK Chrastava         CHA5150 C    8162  72.00         
  5 Neradová Alena           KOB Chemopetrol Litv LIT5051 C    8110  78.00         
  6 Havlová Jaroslava        OB Jenišovice        JEN5452      4631  84.00         
  7 Bradnová Věra            OK Chrastava         CHA5550 C    8168  90.00         
  8 Úlehlová Ivana           OK Jiskra Nový Bor   BOR5150 C    8553  96.00         
  9 Ševčíková Alena          OK Chrastava         CHA5351 C    8165 102.00         
 
Startovka kategorie: D55         2.4km   70m 11k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Křtěnská Leontina        OK Jiskra Nový Bor   BOR4650 C    8549  84.00         
  2 Karmazínová Ivana        VSK Slavia TU Libere VLI5150 C   51216  90.00         
  3 Ondrůjová Anna           KOB Chemopetrol Litv LIT5351 C  336715  96.00         
  4 Klímová Jitka            KOB Kamenický Šenov  KAS5451 C    8166 102.00         
  5 Nedvídková Jitka         OB Rozmarýn Litoměři DLT5151      5991 114.00         
 
Startovka kategorie: D60         2.4km   70m 11k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Haufe Heiderose          HSG Turbine Zittau   ZIT4351      6391  42.00         
  2 Štrojsová Jaroslava      KOB Kamenický Šenov  KAS4350 C    8228  48.00         
  3 Kubíková Hela            TJ Loko Liberec      LLI4851 C    8242  54.00         
  4 Šlézrová Eva             OOB TJ Turnov        TUR4350 C    8211  60.00         
  5 Jitřenka Kohoutová       Slovan Praha         UVP4850 C   51265  66.00         
  6 Nejezchlebová Věra       KOB Kamenický Šenov  KAS4551 C   51384  72.00         
  7 Langrová Marie           OK Jiskra Nový Bor   BOR3750      8542  78.00         
 
Startovka kategorie: H10         1.9km   40m 8k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Zakouřil Jonáš           SOK TJ Turnov        TUV0001 C    4431  72.00         
  2 Novotný Marek            TJ Tatran Jablonec n TJN9901 C  232325  78.00         
  3 Thoř Tomáš               SOK TJ Turnov        TUV9903 C    4426  84.00         
  4 Hudeček Daniel           OOB TJ Turnov        TUR0003 C    4413  90.00         
  5 Mareš Vít                OK Jiskra Nový Bor   BOR0000 C    4370  96.00         
  6 Hladík Jan               SOK TJ Turnov        TUV0002 C    4429 102.00         
  7 Kolombo Kryštof          OOB TJ Turnov        TUR9905 C    4419 108.00         
  8 Ullrich Jakub            OK Jiskra Nový Bor   BOR9900 C    4359 114.00         
  9 Ježek Josef              SOK TJ Turnov        TUV9901 C    4425 120.00         
 10 Hroch Matyáš             OK Jiskra Nový Bor   BOR0002 C    4379 126.00         
 11 Marek Kryštof            SOK TJ Turnov        TUV0003 C    4430 132.00         
 
Startovka kategorie: H10L        1.6km   40m 5k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Dastych Petr             OK RECCO             PEN0000 C    4408  69.00         
  2 Marek Matyáš             SOK TJ Turnov        TUV0202 C    4433  72.00         
  3 Zabořil Vojta            OB Jenišovice        JEN0101     51543  75.00         
  4 Janoušek Jakub           SOK TJ Turnov        TUV0004 C    4435  78.00         
  5 Valkoun Jaroslav         OB Jenišovice        JEN0102    411599  81.00         
  6 Gajda Jan jun            USK Praha            VSP0100 C   51730  84.00         
  7 Stárek Matěj             OOB TJ Turnov        TUR0101 C    4414  87.00         
  8 Német Michal             OK Jiskra Nový Bor   BOR     C    4387  90.00         
 
Startovka kategorie: H12         2.4km   60m 9k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Solfronk Martin          TJ Tatran Jablonec n TJN9701 C    4412   1.00         
  2 Eichler Jan              KOB Kamenický Šenov  KAS9800 C    8239   4.00         
  3 Koštejn Vít              OK Doksy             DOK9800 C    7758   7.00         
  4 Kadečka Adam             OB Jenišovice        JEN9601    411527  10.00         
  5 Hodík Daniel             SOK TJ Turnov        TUV9801 C  411581  13.00         
  6 Kočvara Oldřich          OB Jenišovice        JEN9705      7786  16.00         
  7 Birnbaum Adam            OK Jiskra Nový Bor   BOR9802 C    4378  19.00         
  8 Hájek Jan                OB Jenišovice        JEN9703    411526  22.00         
  9 Wolf Filip               OOB TJ Turnov        TUR9701 B  995840  25.00         
 10 Brož Dominik             Jizerský klub OB Frý FYD     C    8327  28.00         
 11 Maršál Jiří              VSK Slavia TU Libere VLI9701      8308 100.00         
 
Startovka kategorie: H14         3.1km  110m 13k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Průcha Petr              OK Jiskra Nový Bor   BOR9601 B    4357   1.00         
  2 Jan Třmínek              VSK Slavia TU Libere VLI9504      8306   7.00         
  3 Kočíb Jiří               TJ Tatran Jablonec n TJN9602 C  416836  13.00         
  4 Ondra Buchar             VSK Slavia TU Libere VLI9600    217860  19.00         
  5 Nejman Stanislav         OK Chrastava         CHA9500 C  330671  25.00         
  6 Malina Ondřej            SOK TJ Turnov        TUV9607 C  411521  31.00         
  7 Rybář Leon               VSK Slavia TU Libere VLI9502 C    9927  37.00         
  8 Sokolář Ondřej           SOK TJ Turnov        TUV9601 C  411412  43.00         
  9 Šebor Lukáš              VSK Slavia TU Libere VLI9601 C    4421  49.00         
 10 Posselt Martin           TJ Tatran Jablonec n TJN9501 B  232512  55.00         
 
Startovka kategorie: H16         3.9km  130m 17k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Stránský Martin          OK Jiskra Nový Bor   BOR9400 C    8526  90.00         
  2 Kočíb Jan                TJ Tatran Jablonec n TJN9303 B  232511  96.00         
  3 Lomič Šimon              OK Jiskra Nový Bor   BOR9303 B    8456 102.00         
  4 Picek Štěpán             TJ Tatran Jablonec n TJN9601 B  232509 108.00         
  5 Průcha Pavel             OK Jiskra Nový Bor   BOR9304 B  307057 114.00         
  6 Svoboda Václav           SKOB SIG-MAT Mladá B SMB9302 C    7716 120.00         
  7 Pustai David             TJ Tatran Jablonec n TJN9301 B  232645 126.00         
  8 Rychlý Michal            OOB TJ Turnov        TUR9402 B  995842 132.00         
  9 Švábek Jan               SKOB SIG-MAT Mladá B SMB          7723 135.00         
 
Startovka kategorie: H18         5.1km  170m 18k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Škara Vojtěch            OK Jiskra Nový Bor   BOR9110 B   52928  97.00         
  2 Večeřa Martin            TJ Tatran Jablonec n TJN9105 B  232508 103.00         
 
Startovka kategorie: H21K        5.0km  160m 16k  Ranking:0.0000 * 1.00
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Heřmánek Michal          OOB TJ Turnov        TUR7702 C   51124   0.00         
  2 Honzík Tomáš             VSK Slavia TU Libere VLI7000 C   51232   3.00         
  3 Kubíček Zdeněk           OOB TJ Turnov        TUR7202 C   51811   6.00         
  4 Macek Jiří               KOB Chemopetrol Litv LIT8401 C    8107   9.00         
  5 Hnízdil Jan              KOB Kamenický Šenov  KAS7100 C  515023  12.00         
  6 Procházka Jakub          OOB TJ Turnov        TUR9005 C  410747  15.00         
  7 Vácha Tomáš              OK Jiskra Nový Bor   BOR7409 C    8534  18.00         
  8 Rydl Jiří                TJ Tatran Jablonec n TJN7000 C    7750  21.00         
  9 Pávek Petr               OK Jiskra Nový Bor   BOR9008 C    8466  24.00         
 10 Koštejn Pavel            OK Doksy             DOK7100 C    4403  27.00         
 11 Mencl Miloslav           USK Praha            VSP6505 C   52277  30.00         
 12 Nerad Jaroslav           KOB Chemopetrol Litv LIT9001 C    8108  33.00         
 13 Franců Adam              OOB TJ Turnov        TUR9004 B   51822  36.00         
 14 Stránský Michal          OK Jiskra Nový Bor   BOR8900 C   52901  39.00         
 15 Špak Zdeněk              VSK Slavia TU Libere VLI8001 C  428279  42.00         
 16 Šikola Alexej            TJ LIAZ Jablonec nad LJN5301 C    7744  45.00         
 17 Janás Jiří               OK Jiskra Nový Bor   BOR6201 C    8478  48.00         
 18 Vydra Ivan               OK RECCO             PEN6600 C    8185  51.00         
 19 Přinda Oldřich           VSK Slavia TU Libere VLI5101      8299  54.00         
 20 Matoušek Jan             TJ LIAZ Jablonec nad LJN8900 C    7746  57.00         
 21 Kučerka Jan              KOB Chemopetrol Litv LIT8002 C    8118  60.00         
 22 Balák Otakar             OK Jiskra Nový Bor   BOR8101 C    8525  63.00         
 23 Hyka Jan                 OOB TJ Turnov        TUR9002 C  410746  66.00         
 24 Pavlík Bronislav         KOB Chemopetrol Litv LIT8201 C    8119  69.00         
 25 Bajer Jiří               USK Praha            VSP7900 C    4424  72.00         
 26 Karmazín Petr            VSK Slavia TU Libere VLI4901    361986  75.00         
 
Startovka kategorie: H21L        5.6km  230m 21k  Ranking:0.0000 * 1.00
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Vančura Martin           TJ Tatran Jablonec n TJN8002 C   51234   1.00         
  2 Kazda Ondřej             Sportcentrum Jičín   SJC8202 R    9982   4.00         
  3 Hodboď Jakub             VSK Slavia TU Libere VLI8500 C    8286   7.00         
  4 Janeček Oldřich          SK Kotlářka Praha    DKP8211 C  515015  10.00         
  5 Novák Daniel             OK Doksy             DOK8700 C    7767  13.00         
  6 Martan Jiří              OK Harcov            HAR7301 C    8129  16.00         
  7 Mareš Martin             OK Jiskra Nový Bor   BOR6501 C    8487  19.00         
  8 Polák Zdeněk             USK Praha            VSP5203 C   51740  22.00         
  9 Holas Ondřej             OOB TJ Turnov        TUR8501 C  515048  25.00         
 10 Přinda Lukáš             VSK Slavia TU Libere VLI7701      8300  28.00         
 11 Nitsch Karel             VŠTJ Stavební fakult FSP7611 C    8914  31.00         
 12 Vlček Martin             OOB TJ Turnov        TUR8702 C  515047  34.00         
 13 Kobr Tomáš               TJ Tatran Jablonec n TJN8901 B  416837  37.00         
 14 Poloprutský Tomáš        VSK Slavia TU Libere VLI6205 C   51227  40.00         
 15 Krejčí Jaroslav ml.      OK Jiskra Nový Bor   BOR9300 B    8454  43.00         
 16 Novák Tom                OK Doksy             DOK                46.00         
 17 Svihovsky Jaromir        Sportcentrum Jičín   SJC8005 R  500263  49.00         
 18 Kužel Tomáš              VŠTJ Stavební fakult FSP7610 C  515098  52.00         
 19 Vojtěch Vokál            OK Chrastava         CHA7900      5180  55.00         
 20 Kučera Jan               USK Praha            VSP7302 R   51650  58.00         
 21 Picek Jan                TJ Tatran Jablonec n TJN9101 A  416840  61.00         
 22 Kurfürst Pavel           VŠTJ Stavební fakult FSP7400 C  207827  64.00         
 23 Lepšík Petr              OK Jiskra Nový Bor   BOR8202 C    8508  67.00         
 24 Hostaš Petr              TJ Tatran Jablonec n TJN9001 B  416830  70.00         
 25 Mrázek Jan               AC Sparta Praha      SCP8102 E  771771  73.00         
 26 Karvánek Matouš          OK Jiskra Nový Bor   BOR9006 B   52902  76.00         
 27 Semík Luboš              SK OK 24 Praha       OKP6204     52279  79.00         
 28 Váňa Martin              OOB TJ Turnov        TUR8401 C   53759  82.00         
 29 Henych Petr              VSK Slavia TU Libere VLI6001 E  515132  85.00         
 30 Král Aleš                SK Chotěboř          CTB7801 C  887613  88.00         
 31 Janata Martin            SK Kotlářka Praha    DKP8306 R    8277  91.00         
 32 Gregor Martin            SK Chotěboř          CTB7701 C   51663  94.00         
 33 Petr Jelínek             JELAS Turnov         TUN7801      8100  97.00         
 34 Žemlík Pavel             SKOB Zlín            TZL7135      8893 100.00         
 35 Radek Novotny            OK 99 Hradec Králové PHK7402     52211 103.00         
 36 Hanák Jan                SKOB STAVIMAT Slaný  SLA8002      8802 106.00         
 37 Peterka Vojtěch          TJ Loko Liberec      LLI7502 C  515503 109.00         
 38 Hradecký Jaroslav        OK Doksy             DOK               112.00         
 
Startovka kategorie: H35         5.1km  170m 18k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Žitný Tomáš              SKOB SIG-MAT Mladá B SMB6401 C   49971  43.00         
  2 Picek Jan                TJ Tatran Jablonec n TJN6500 C  416839  49.00         
  3 Gálus Igor               KOB Děčín            LDC7302 C  336784  55.00         
  4 Posselt Martin           TJ Tatran Jablonec n TJN6802 C  232256  61.00         
  5 Macháček Aleš            Jizerský klub OB Frý FYD6400 C    8333  67.00         
  6 Novotný Dušan            TJ Tatran Jablonec n TJN7002 C  232502  73.00         
  7 Průšek Petr              OK Jiskra Nový Bor   BOR7003 C    8486  79.00         
  8 Žejdlík Michal           TJ Lokomotiva Teplic LTP7001 C   51331  85.00         
 
Startovka kategorie: H40         5.1km  170m 18k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Vlček Petr               KOB Děčín            LDC6401 C  435220   1.00         
  2 Karvánek Petr            OK Jiskra Nový Bor   BOR6600 C    8485   7.00         
  3 Kovář Karel              TJ Lokomotiva Teplic LTP6102 C  420454  13.00         
  4 Eichler Petr             KOB Kamenický Šenov  KAS6900 C   51389  19.00         
  5 Kubec Pavel              TJ Stadion Nový Bor  STB6601 C   49985  25.00         
  6 Švábek Karel             OOB TJ Turnov        TUR6501 C    7735  31.00         
 
Startovka kategorie: H45         3.9km  130m 17k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Robert Tiser             VSK Slavia TU Libere VLI          8280  57.00         
  2 Vydra Pavel              OK RECCO             PEN6200 C   49998  60.00         
  3 Doškář Boris             OK Jiskra Nový Bor   BOR6400 C    8490  63.00         
  4 Hoidekr Pavel            TJ Loko Liberec      LLI5901 C    8240  66.00         
  5 Šubrt Pavel              SKOB SIG-MAT Mladá B SMB6301 C    7703  69.00         
  6 Pliska Miloš             SK Praga Praha       PGP6304 C  420405  72.00         
  7 Müller Ota               OK Jiskra Nový Bor   BOR6101 C    8449  75.00         
  8 Ježek Ladislav           VSK Slavia TU Libere VLI4900 C  253372  78.00         
  9 Dikoš Pavel              OK Jiskra Nový Bor   BOR6003 C   50000  81.00         
 10 Smutný Martin            SOK TJ Turnov        TUV6301 C  411430  84.00         
 
Startovka kategorie: H50         3.9km  130m 17k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Horák Petr               TJ Tatran Jablonec n TJN5602 C    8262  15.00         
  2 Škorpil Martin           USK Praha            VSP5700 C 2011900  18.00         
  3 Provazník Jiří           OOB TJ Turnov        TUR5102 C    8221  21.00         
  4 Eiselt Miloš             TJ Lokomotiva Teplic LTP5802 C   52917  24.00         
  5 Valter Petr              KBP Praha            KBP4500 C    6645  27.00         
  6 Holas Vladimír           OOB TJ Turnov        TUR5601 C    8219  30.00         
  7 Sucharda Jiří            OB Jenišovice        JEN5801     51542  33.00         
  8 Konopáč Jiří             OOB TJ Turnov        TUR5803 C    8220  36.00         
  9 Janata Petr              TJ Tatran Jablonec n TJN5603 C  232507  39.00         
 10 Beneš Josef              Sportcentrum Jičín   SJC5801 C    9907  42.00         
 11 Berka Miroslav           TJ Tatran Jablonec n TJN5902 C  426314  45.00         
 12 Havrda Jan               VSK Slavia TU Libere VLI5900 C   49960  48.00         
 13 Hudský Vlastimil         OOB TJ Turnov        TUR5100 C    8214  51.00         
 
Startovka kategorie: H55         3.7km  110m 16k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Richtr Jiří              OB Jenišovice        JEN5001      7777   0.00         
  2 Lukavec Miloslav         TJ Tatran Jablonec n TJN4901 C    8258   6.00         
  3 Kadečka Jiří             OB Jenišovice        JEN5002    411580  12.00         
  4 Jakubec Jindřich         OOB TJ Turnov        TUR4801 C    8351  18.00         
  5 Vlček Vladislav          TJ Sokol Rovensko po ROT5001 C    7793  24.00         
  6 Jedlička Miroslav        OB Jenišovice        JEN5301    336709  30.00         
  7 Juřina Robert            Jizerský klub OB Frý FYD4900 C    8332  36.00         
  8 Bárta Miroslav           OB Jenišovice        JEN5201      7778  42.00         
  9 Babický Tomáš            OB Rozmarýn Litoměři DLT5001      8890  48.00         
 
Startovka kategorie: H60         3.9km  100m 14k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Folprecht Eduard         OOB TJ Turnov        TUR4301 C   51815   0.00         
  2 Matoušek Luboš           TJ LIAZ Jablonec nad LJN4700 C    7741   6.00         
  3 Nejezchleba Jiří         KOB Kamenický Šenov  KAS4600 C    8235  12.00         
  4 Hlaváč Jaroslav          SKOB SIG-MAT Mladá B SMB4801 C    7718  18.00         
  5 Tomáš Kohout             Slovan Praha         UVP3700 C    7930  24.00         
  6 Lukáš Zdeněk             TJ Loko Liberec      LLI4502 C    8243  30.00         
  7 Smetana Radim            OK Chrastava         CHA4700 C    8153  36.00         
  8 Zelený Vladimír          SK Praga Praha       PGP4800 C   51863  42.00         
 
Startovka kategorie: H65         2.4km   70m 11k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Petrželka Pavel          TJ Tatran Jablonec n TJN3800 C    4439  18.00         
  2 Křtěnský Jaroslav        OK Jiskra Nový Bor   BOR3600 C    4132  24.00         
  3 Picek Jan                TJ Tatran Jablonec n TJN4000 C    4440  30.00         
 
Startovka kategorie: H70         2.4km   70m 11k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Haufe Horst              HSG Turbine Zittau   ZIT3401     51342   0.00         
  2 Beránek Miroslav         OK Jiskra Nový Bor   BOR3900 C    4131   6.00         
  3 Langr Jan                OK Jiskra Nový Bor   BOR3601      8541  12.00         
 
Startovka kategorie: HDR         1.6km   40m 5k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Gajda Martin             USK Praha            VSP0404 C    4423   0.00         
  2 Melich Daniel            OOB TJ Turnov        TUR0200 C    4415   3.00         
  3 Peterka Jakub            TJ Loko Liberec      LLI0404 C   51201   6.00         
  4 Linková Lucie            OOB TJ Turnov        TUR0251 C    4416   9.00         
  5 Šritrová Lenka           SOK TJ Turnov        TUV0252 C    4436  12.00         
  6 Zabořil Ondra            OB Jenišovice        JEN0401      7780  15.00         
  7 Zakouřil Matyáš          SOK TJ Turnov        TUV     C    4434  18.00         
  8 Rychlý Jakub             Rychlý               XX1          9823  21.00         
  9 Havel Tomáš              SOK TJ Turnov        TUV0201 C    2219  24.00         
 10 Vydrová Zuzana           OK RECCO             PEN0250 C    4409  27.00         
 11 Mikule Jan               SOK TJ Turnov        TUV     C    4437  30.00         
 12 Janoušek Slávek          OK Jiskra Nový Bor   BOR     C    4388  33.00         
 13 Hodíková Anna            SOK TJ Turnov        TUV     C    4438  36.00         
 14 Štraitová Jolana         SK OK 24 Praha       OKP0451     51672  39.00         
 15 Hnízdil Matěj            KOB Kamenický Šenov  KAS0301 C   51381  66.00         
 
Startovka kategorie: P2          2.1km    0m 9k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Spejchal Petr            OK Jiskra Nový Bor   BOR7512 C    8472   1.00         
  2 Zakouřilová Markéta      OB Jenišovice        JEN7459      7789   4.00         
  3 Průchová Elena           OK Jiskra Nový Bor   BOR6850 C  205615   7.00         
  4 Merkunová Olga           Vašek ml.            XX2        232616  10.00         
  5 Ježková Jana             SOK TJ Turnov        TUV     C  411616 112.00         
  6 Ježek Josef              SOK TJ Turnov        TUV     C  411516 115.00         
 
Startovka kategorie: P4          3.9km  130m 17k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Janoušek Jiří            SOK TJ Turnov        TUV     C  411538   0.00         
  2 Rulc Zdeněk              TJ LIAZ Jablonec nad LJN7201 C    7745   3.00         
  3 Thoř Miloš               SOK TJ Turnov        TUV     C    2674   6.00         
  4 Šritr Martin             SOK TJ Turnov        TUV     C  411591   9.00         
  5 Merkun Richard           Vašek ml.            XX2        232401  12.00