Startovka oddílů                                                 10.10.2009 23:57:51
                                    Pohar SOK 09
===ČSOB-TUV===========================================Orienteering Organiser 2006===
 
 
Startovka oddílu: BOR - OK Jiskra Nový Bor                       Neděle 11.10.2009
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Coubalová Gabriela       BOR        4386    D10L    57.00            30.00Kč
  2 Német Michal             BOR        4387    H10L    90.00            30.00Kč
  3 Janoušek Slávek          BOR        4388    HDR     33.00            30.00Kč
  4 Mareš Vít                BOR0000    4370    H10     96.00            35.00Kč
  5 Hroch Matyáš             BOR0002    4379    H10    126.00            35.00Kč
  6 Křtěnský Jaroslav        BOR3600    4132    H65     24.00            60.00Kč
  7 Langr Jan                BOR3601    8541    H70     12.00            60.00Kč
  8 Langrová Marie           BOR3750    8542    D60     78.00            60.00Kč
  9 Beránek Miroslav         BOR3900    4131    H70      6.00            60.00Kč
 10 Křtěnská Leontina        BOR4650    8549    D55     84.00            60.00Kč
 11 Úlehlová Ivana           BOR5150    8553    D50     96.00            60.00Kč
 12 Dikoš Pavel              BOR6003   50000    H45     81.00            60.00Kč
 13 Müller Ota               BOR6101    8449    H45     75.00            60.00Kč
 14 Šípová Soňa              BOR6150  232182    D45    117.00            60.00Kč
 15 Janás Jiří               BOR6201    8478    H21K    48.00            60.00Kč
 16 Kratochvílová Zdena      BOR6250    8467    D45    108.00            60.00Kč
 17 Doškář Boris             BOR6400    8490    H45     63.00            60.00Kč
 18 Mareš Martin             BOR6501    8487    H21L    19.00            60.00Kč
 19 Pávková Jana             BOR6550    8445    D40     78.00            60.00Kč
 20 Karvánek Petr            BOR6600    8485    H40      7.00            60.00Kč
 21 Marešová Pavlína         BOR6651    8465    D21K    55.00            60.00Kč
 22 Průchová Elena           BOR6850  205615    P2       7.00            50.00Kč
 23 Rejholcová Andrea        BOR6951    8514    D40     54.00            60.00Kč
 24 Průšek Petr              BOR7003    8486    H35     79.00            60.00Kč
 25 Vácha Tomáš              BOR7409    8534    H21K    18.00            60.00Kč
 26 Spejchal Petr            BOR7512    8472    P2       1.00            50.00Kč
 27 Balák Otakar             BOR8101    8525    H21K    63.00            60.00Kč
 28 Lepšík Petr              BOR8202    8508    H21L    67.00            60.00Kč
 29 Šákrová Michaela         BOR8850    8481    D21K    25.00            60.00Kč
 30 Stránský Michal          BOR8900   52901    H21K    39.00            60.00Kč
 31 Karvánek Matouš          BOR9006   52902    H21L    76.00            60.00Kč
 32 Pávek Petr               BOR9008    8466    H21K    24.00            60.00Kč
 33 Škara Vojtěch            BOR9110   52928    H18     97.00            60.00Kč
 34 Hradecká Lucie           BOR9253    7764    D18    115.00            60.00Kč
 35 Krejčí Jaroslav ml.      BOR9300    8454    H21L    43.00            60.00Kč
 36 Lomič Šimon              BOR9303    8456    H16    102.00            60.00Kč
 37 Průcha Pavel             BOR9304  307057    H16    114.00            60.00Kč
 38 Stránský Martin          BOR9400    8526    H16     90.00            60.00Kč
 39 Göttlichová Adéla        BOR9452    8448    D16     91.00            60.00Kč
 40 Gotvaldová Dominika      BOR9551    4367    D14     34.00            35.00Kč
 41 Průcha Petr              BOR9601    4357    H14      1.00            35.00Kč
 42 Barkmanová Marie         BOR9650    4373    D14     64.00            35.00Kč
 43 Hrochová Tereza          BOR9656    4382    D14     52.00            35.00Kč
 44 Kameníková Andrea        BOR9751    6885    D12     73.00            35.00Kč
 45 Birnbaum Adam            BOR9802    4378    H12     19.00            35.00Kč
 46 Kohoutová Barbora        BOR9850    4362    D12     28.00            35.00Kč
 47 Staňová Karolína         BOR9853    4376    D12     67.00            35.00Kč
 48 Nováková Lucie           BOR9854    4368    D12     43.00            35.00Kč
 49 Tomková Jana             BOR9855    4385    D12     82.00            35.00Kč
 50 Ullrich Jakub            BOR9900    4359    H10    114.00            35.00Kč
 51 Řezáčová Veronika        BOR9950    4365    D10     30.00            35.00Kč
 52 Janoušková Lucie         BOR9954    4356    D10     54.00            35.00Kč
 53 Doležalová Eliška        BOR9955    4358    D10     12.00            35.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     2670.00        0.00        0.00        0.00     2670.00        0.00    -2670.00
 
 
Startovka oddílu: CTB - SK Chotěboř                              Neděle 11.10.2009
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Gregor Martin            CTB7701   51663    H21L    94.00            60.00Kč
  2 Král Aleš                CTB7801  887613    H21L    88.00            60.00Kč
  3 Králová Michaela         CTB7959   52139    D21L     1.00            60.00Kč
  4 Gregorová Kamila         CTB8151   51138    D21L     7.00            60.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      240.00        0.00        0.00        0.00      240.00        0.00     -240.00
 
 
Startovka oddílu: DKP - SK Kotlářka Praha                        Neděle 11.10.2009
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Janatová Lucie           DKP8154    9785    D21L    10.00            60.00Kč
  2 Janeček Oldřich          DKP8211  515015    H21L    10.00            60.00Kč
  3 Janata Martin            DKP8306    8277    H21L    91.00            60.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      180.00        0.00        0.00        0.00      180.00        0.00     -180.00
 
 
Startovka oddílu: DLT - OB Rozmarýn Litoměřice                   Neděle 11.10.2009
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Babický Tomáš            DLT5001    8890    H55     48.00            60.00Kč
  2 Nedvídková Jitka         DLT5151    5991    D55    114.00            60.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      120.00        0.00        0.00        0.00      120.00        0.00     -120.00
 
 
Startovka oddílu: DOK - OK Doksy                                 Neděle 11.10.2009
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Novák Tom                DOK                H21L    46.00            60.00Kč
  2 Hradecký Jaroslav        DOK                H21L   112.00            60.00Kč
  3 Hradecká Petra           DOK6850    7768    D21L    58.00            60.00Kč
  4 Koštejn Pavel            DOK7100    4403 P  H21K    27.00            60.00Kč
  5 Novák Daniel             DOK8700    7767    H21L    13.00            60.00Kč
  6 Koštejn Vít              DOK9800    7758    H12      7.00            35.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      335.00       40.00        0.00        0.00      375.00        0.00     -375.00
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: EKP - VŠTJ Ekonom Praha                        Neděle 11.10.2009
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Koucká Barbora           EKP0050  887929    D10L    60.00            30.00Kč
  2 Koucká Ivana             EKP6850  361943    D40     72.00            60.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       90.00        0.00        0.00        0.00       90.00        0.00      -90.00
 
 
Startovka oddílu: FSP - VŠTJ Stavební fakulta Praha              Neděle 11.10.2009
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kurfürst Pavel           FSP7400  207827    H21L    64.00            60.00Kč
  2 Kužel Tomáš              FSP7610  515098    H21L    52.00            60.00Kč
  3 Nitsch Karel             FSP7611    8914    H21L    31.00            60.00Kč
  4 Kurfürstová Magdalena    FSP7852  207837    D21K     7.00            60.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      240.00        0.00        0.00        0.00      240.00        0.00     -240.00
 
 
Startovka oddílu: FYD - Jizerský klub OB Frýdlant                Neděle 11.10.2009
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Brož Dominik             FYD        8327    H12     28.00            35.00Kč
  2 Macháčková Barbora       FYD0051   49995    D10     48.00            35.00Kč
  3 Juřina Robert            FYD4900    8332    H55     36.00            60.00Kč
  4 Macháček Aleš            FYD6400    8333    H35     67.00            60.00Kč
  5 Macháčková Michaela      FYD7299    8328    D35    129.00            60.00Kč
  6 Macháčková Eliška        FYD9851   49994    D12     58.00            35.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      285.00        0.00        0.00        0.00      285.00        0.00     -285.00
 
 
Startovka oddílu: HAR - OK Harcov                                Neděle 11.10.2009
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Martan Jiří              HAR7301    8129    H21L    16.00            60.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       60.00        0.00        0.00        0.00       60.00        0.00      -60.00
 
 
Startovka oddílu: CHA - OK Chrastava                             Neděle 11.10.2009
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Smetana Radim            CHA4700    8153    H60     36.00            60.00Kč
  2 Šaffková Zuzana          CHA5150    8162    D50     72.00            60.00Kč
  3 Ševčíková Alena          CHA5351    8165    D50    102.00            60.00Kč
  4 Bradnová Věra            CHA5550    8168    D50     90.00            60.00Kč
  5 Vojtěch Vokál            CHA7900    5180    H21L    55.00            60.00Kč
  6 Kašková Barbora          CHA8050    4212    D21L    13.00            60.00Kč
  7 Valešová Jana            CHA9152    8190    D21L    61.00            60.00Kč
  8 Nejman Stanislav         CHA9500  330671    H14     25.00            35.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      455.00        0.00        0.00        0.00      455.00        0.00     -455.00
 
 
Startovka oddílu: JEN - OB Jenišovice                            Neděle 11.10.2009
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hájková Anna             JEN0051    7782    D10L    54.00            30.00Kč
  2 Zabořil Vojta            JEN0101   51543    H10L    75.00            30.00Kč
  3 Valkoun Jaroslav         JEN0102  411599    H10L    81.00            30.00Kč
  4 Zabořil Ondra            JEN0401    7780    HDR     15.00            30.00Kč
  5 Richtr Jiří              JEN5001    7777    H55      0.00            60.00Kč
  6 Kadečka Jiří             JEN5002  411580    H55     12.00            60.00Kč
  7 Bárta Miroslav           JEN5201    7778    H55     42.00            60.00Kč
  8 Jedlička Miroslav        JEN5301  336709    H55     30.00            60.00Kč
  9 Havlová Jaroslava        JEN5452    4631    D50     84.00            60.00Kč
 10 Kadečková Jana           JEN5651  411563    D50     60.00            60.00Kč
 11 Sucharda Jiří            JEN5801   51542    H50     33.00            60.00Kč
 12 Zakouřilová Markéta      JEN7459    7789    P2       4.00            50.00Kč
 13 Kadečka Adam             JEN9601  411527    H12     10.00            35.00Kč
 14 Hájek Jan                JEN9703  411526    H12     22.00            35.00Kč
 15 Kočvara Oldřich          JEN9705    7786    H12     16.00            35.00Kč
 16 Valkounová Markéta       JEN9851  411613    D12     37.00            35.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      730.00        0.00        0.00        0.00      730.00        0.00     -730.00
 
 
Startovka oddílu: KAS - KOB Kamenický Šenov                      Neděle 11.10.2009
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hnízdil Matěj            KAS0301   51381    HDR     66.00            30.00Kč
  2 Štrojsová Jaroslava      KAS4350    8228    D60     48.00            60.00Kč
  3 Nejezchlebová Věra       KAS4551   51384    D60     72.00            60.00Kč
  4 Nejezchleba Jiří         KAS4600    8235    H60     12.00            60.00Kč
  5 Klímová Jitka            KAS5451    8166    D55    102.00            60.00Kč
  6 Eichler Petr             KAS6900   51389    H40     19.00            60.00Kč
  7 Eichlerová Jana          KAS7051    8229    D35    120.00            60.00Kč
  8 Hnízdil Jan              KAS7100  515023    H21K    12.00            60.00Kč
  9 Eichler Jan              KAS9800    8239    H12      4.00            35.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      485.00        0.00        0.00        0.00      485.00        0.00     -485.00
 
 
Startovka oddílu: KBP - KBP Praha                                Neděle 11.10.2009
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Valter Petr              KBP4500    6645    H50     27.00            60.00Kč
  2 Gajdová Magdalena        KBP7450    8696    D21L    70.00            60.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      120.00        0.00        0.00        0.00      120.00        0.00     -120.00
 
 
Startovka oddílu: LCE - TJ Slovan Luhačovice                     Neděle 11.10.2009
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Vlažná Lucie             LCE8762   52675    D21L    31.00            60.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       60.00        0.00        0.00        0.00       60.00        0.00      -60.00
 
 
Startovka oddílu: LDC - KOB Děčín                                Neděle 11.10.2009
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Vlček Petr               LDC6401  435220    H40      1.00            60.00Kč
  2 Vlčková Jindra           LDC6451    8347    D40     90.00            60.00Kč
  3 Gálus Igor               LDC7302  336784    H35     55.00            60.00Kč
  4 Dubnová Kateřina         LDC9151  416134    D18    109.00            60.00Kč
  5 Vlčková Klára            LDC9250   53554    D18     91.00            60.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      300.00        0.00        0.00        0.00      300.00        0.00     -300.00
 
 
Startovka oddílu: LIT - KOB Chemopetrol Litvínov                 Neděle 11.10.2009
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Neradová Alena           LIT5051    8110    D50     78.00            60.00Kč
  2 Ondrůjová Anna           LIT5351  336715    D55     96.00            60.00Kč
  3 Kučerka Jan              LIT8002    8118    H21K    60.00            60.00Kč
  4 Pavlík Bronislav         LIT8201    8119    H21K    69.00            60.00Kč
  5 Bakovská Jitka           LIT8352    8113    D21K    43.00            60.00Kč
  6 Macek Jiří               LIT8401    8107    H21K     9.00            60.00Kč
  7 Neradová Alena           LIT8551    8114    D21K    31.00            60.00Kč
  8 Neradová Eva             LIT8951    8115    D21L    37.00            60.00Kč
  9 Nerad Jaroslav           LIT9001    8108    H21K    33.00            60.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      540.00        0.00        0.00        0.00      540.00        0.00     -540.00
 
 
Startovka oddílu: LJN - TJ LIAZ Jablonec nad Nisou               Neděle 11.10.2009
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Matoušek Luboš           LJN4700    7741    H60      6.00            60.00Kč
  2 Šikola Alexej            LJN5301    7744    H21K    45.00            60.00Kč
  3 Rulc Zdeněk              LJN7201    7745    P4       3.00            50.00Kč
  4 Matoušek Jan             LJN8900    7746    H21K    57.00            60.00Kč
  5 Šikolová Zuzana          LJN9898    4406 P  D10L    42.00            30.00Kč
  6 Šikolová Tereza          LJN9899    4407 P  D10L    48.00            30.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      290.00        0.00        0.00        0.00      290.00        0.00     -290.00
Půjčeno čipů:2
 
 
Startovka oddílu: LLI - TJ Loko Liberec                          Neděle 11.10.2009
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Peterka Jakub            LLI0404   51201    HDR      6.00            30.00Kč
  2 Lukáš Zdeněk             LLI4502    8243    H60     30.00            60.00Kč
  3 Kubíková Hela            LLI4851    8242    D60     54.00            60.00Kč
  4 Korejčíková Dáďa         LLI5550    8546    D21L    34.00            60.00Kč
  5 Hoidekr Pavel            LLI5901    8240    H45     66.00            60.00Kč
  6 Sluková Hana             LLI5951    8241    D45    123.00            60.00Kč
  7 Peterka Vojtěch          LLI7502  515503    H21L   109.00            60.00Kč
  8 Peterková Viktorie       LLI7551   51205    D21K    37.00            60.00Kč
  9 Hoidekrová Lucie         LLI9552  410734    D14     40.00            35.00Kč
 10 Balcarová Barbora        LLI9751  434595    D12     79.00            35.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      520.00        0.00        0.00        0.00      520.00        0.00     -520.00
 
 
Startovka oddílu: LTP - TJ Lokomotiva Teplice                    Neděle 11.10.2009
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Eiselt Miloš             LTP5802   52917    H50     24.00            60.00Kč
  2 Kovář Karel              LTP6102  420454    H40     13.00            60.00Kč
  3 Žejdlík Michal           LTP7001   51331    H35     85.00            60.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      180.00        0.00        0.00        0.00      180.00        0.00     -180.00
 
 
Startovka oddílu: OKP - SK OK 24 Praha                           Neděle 11.10.2009
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Štraitová Jolana         OKP0451   51672    HDR     39.00            30.00Kč
  2 Semík Luboš              OKP6204   52279    H21L    79.00            60.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       90.00        0.00        0.00        0.00       90.00        0.00      -90.00
 
 
Startovka oddílu: PEN - OK RECCO                                 Neděle 11.10.2009
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Dastych Petr             PEN0000    4408 P  H10L    69.00            30.00Kč
  2 Vydrová Zuzana           PEN0250    4409 P  HDR     27.00            30.00Kč
  3 Vydra Pavel              PEN6200   49998    H45     60.00            60.00Kč
  4 Kábrtová Iva             PEN6350  232387    D45    132.00            60.00Kč
  5 Vydra Ivan               PEN6600    8185    H21K    51.00            60.00Kč
  6 Dastychová Alexandra     PEN7450  428299    D35    114.00            60.00Kč
  7 Vydrová Anna             PEN9850    8180    D12     49.00            35.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      335.00        0.00        0.00        0.00      335.00        0.00     -335.00
Půjčeno čipů:2
 
 
Startovka oddílu: PGP - SK Praga Praha                           Neděle 11.10.2009
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Zelený Vladimír          PGP4800   51863    H60     42.00            60.00Kč
  2 Zelená Markéta           PGP5850   51862    D21L    64.00            60.00Kč
  3 Pliska Miloš             PGP6304  420405    H45     72.00            60.00Kč
  4 Bozděchová Lenka         PGP8254   51707    D21L    49.00            60.00Kč
  5 Zelená Radka             PGP8751   51861    D21L    25.00            60.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      300.00        0.00        0.00        0.00      300.00        0.00     -300.00
 
 
Startovka oddílu: PHK - OK 99 Hradec Králové                     Neděle 11.10.2009
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Radek Novotny            PHK7402   52211    H21L   103.00            60.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       60.00        0.00        0.00        0.00       60.00        0.00      -60.00
 
 
Startovka oddílu: ROT - TJ Sokol Rovensko pod Troskami           Neděle 11.10.2009
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Vlček Vladislav          ROT5001    7793    H55     24.00            60.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       60.00        0.00        0.00        0.00       60.00        0.00      -60.00
 
 
Startovka oddílu: SCP - AC Sparta Praha                          Neděle 11.10.2009
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Mrázek Jan               SCP8102  771771    H21L    73.00            60.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       60.00        0.00        0.00        0.00       60.00        0.00      -60.00
 
 
Startovka oddílu: SJC - Sportcentrum Jičín                       Neděle 11.10.2009
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Beneš Josef              SJC5801    9907    H50     42.00            60.00Kč
  2 Benešová Iva             SJC6151    9908    D45    111.00            60.00Kč
  3 Svihovsky Jaromir        SJC8005  500263    H21L    49.00            60.00Kč
  4 Kazda Ondřej             SJC8202    9982    H21L     4.00            60.00Kč
  5 Mrázková Romana          SJC8351  500556    D21L    40.00            60.00Kč
  6 Mezníková Lenka          SJC8484  995813    D21L    19.00            60.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      360.00        0.00        0.00        0.00      360.00        0.00     -360.00
 
 
Startovka oddílu: SLA - SKOB STAVIMAT Slaný                      Neděle 11.10.2009
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hanák Jan                SLA8002    8802    H21L   106.00            60.00Kč
  2 Hanáková Zuzana          SLA8151    8800    D21K    73.00            60.00Kč
  3 Petra Doubková           SLA9853  426323    D12     55.00            35.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      155.00        0.00        0.00        0.00      155.00        0.00     -155.00
 
 
Startovka oddílu: SMB - SKOB SIG-MAT Mladá Boleslav              Neděle 11.10.2009
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Švábek Jan               SMB        7723    H16    135.00            60.00Kč
  2 Hlaváč Jaroslav          SMB4801    7718    H60     18.00            60.00Kč
  3 Svobodová Hana           SMB5951    7705    D45    129.00            60.00Kč
  4 Šubrt Pavel              SMB6301    7703    H45     69.00            60.00Kč
  5 Žitný Tomáš              SMB6401   49971    H35     43.00            60.00Kč
  6 Pološčuková Monika       SMB6551    7722    D40     66.00            60.00Kč
  7 Kvapilová Lenka          SMB8151    7707    D21K     1.00            60.00Kč
  8 Svobodová Jana           SMB8753    7721    D21L    52.00            60.00Kč
  9 Pološčuková Lucie        SMB9001   49977    D20     79.00            60.00Kč
 10 Žitná Jana               SMB9251   49973    D18     97.00            60.00Kč
 11 Svoboda Václav           SMB9302    7716    H16    120.00            60.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      660.00        0.00        0.00        0.00      660.00        0.00     -660.00
 
 
Startovka oddílu: STB - TJ Stadion Nový Bor                      Neděle 11.10.2009
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Dolejší Kateřina         STB0199  434808    D10L    51.00            30.00Kč
  2 Kubec Pavel              STB6601   49985    H40     25.00            60.00Kč
  3 Dolejší Lenka            STB7499  434839    D35    111.00            60.00Kč
  4 Kučerková Romana         STB8196   49983    D21K    13.00            60.00Kč
  5 Bernášková Petra         STB8297   49987    D21L    43.00            60.00Kč
  6 Kočí Barbora             STB9599   52906    D14     58.00            35.00Kč
  7 Kubecová Kateřina        STB9999  303919    D12     31.00            35.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      340.00        0.00        0.00        0.00      340.00        0.00     -340.00
 
 
Startovka oddílu: TJN - TJ Tatran Jablonec nad Nisou             Neděle 11.10.2009
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Lejsková Barbora         TJN0051  361924    D10      0.00            35.00Kč
  2 Rýdlová Adéla            TJN0151    4410 P  D10L    63.00            30.00Kč
  3 Rýdlová Magdaléna        TJN0251    4411 P  D10L    45.00            30.00Kč
  4 Petrželka Pavel          TJN3800    4439 P  H65     18.00            60.00Kč
  5 Picek Jan                TJN4000    4440 P  H65     30.00            60.00Kč
  6 Lukavec Miloslav         TJN4901    8258    H55      6.00            60.00Kč
  7 Horák Petr               TJN5602    8262    H50     15.00            60.00Kč
  8 Janata Petr              TJN5603  232507    H50     39.00            60.00Kč
  9 Berka Miroslav           TJN5902  426314    H50     45.00            60.00Kč
 10 Večeřová Ivana           TJN6052  232618    D40     84.00            60.00Kč
 11 Kočíbová Iva             TJN6354  307418    D45    114.00            60.00Kč
 12 Picek Jan                TJN6500  416839    H35     49.00            60.00Kč
 13 Posselt Martin           TJN6802  232256    H35     61.00            60.00Kč
 14 Rydlová Magda            TJN6850    7726    D21L    28.00            60.00Kč
 15 Pustaiová Romana         TJN6851  416844    D35    108.00            60.00Kč
 16 Picková Helena           TJN6952  416843    D35    123.00            60.00Kč
 17 Rydl Jiří                TJN7000    7750    H21K    21.00            60.00Kč
 18 Novotný Dušan            TJN7002  232502    H35     73.00            60.00Kč
 19 Posseltová Romana        TJN7050  410359    D35    102.00            60.00Kč
 20 Vančura Martin           TJN8002   51234    H21L     1.00            60.00Kč
 21 Kobr Tomáš               TJN8901  416837    H21L    37.00            60.00Kč
 22 Hostaš Petr              TJN9001  416830    H21L    70.00            60.00Kč
 23 Picek Jan                TJN9101  416840    H21L    61.00            60.00Kč
 24 Večeřa Martin            TJN9105  232508    H18    103.00            60.00Kč
 25 Posseltová Tereza        TJN9252  411767    D18    103.00            60.00Kč
 26 Pustai David             TJN9301  232645    H16    126.00            60.00Kč
 27 Kočíb Jan                TJN9303  232511    H16     96.00            60.00Kč
 28 Žuchová Nikola           TJN9352  232503    D16     79.00            60.00Kč
 29 Krpatová Klára           TJN9353  416846    D16     67.00            60.00Kč
 30 Posselt Martin           TJN9501  232512    H14     55.00            35.00Kč
 31 Picek Štěpán             TJN9601  232509    H16    108.00            60.00Kč
 32 Kočíb Jiří               TJN9602  416836    H14     13.00            35.00Kč
 33 Solfronk Martin          TJN9701    4412 P  H12      1.00            35.00Kč
 34 Berková Monika           TJN9851  425592    D12     40.00            35.00Kč
 35 Novotný Marek            TJN9901  232325    H10     78.00            35.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1890.00      120.00        0.00        0.00     2010.00        0.00    -2010.00
Půjčeno čipů:5
 
 
Startovka oddílu: TUN - JELAS Turnov                             Neděle 11.10.2009
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Petr Jelínek             TUN7801    8100    H21L    97.00            60.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       60.00        0.00        0.00        0.00       60.00        0.00      -60.00
 
 
Startovka oddílu: TUR - OOB TJ Turnov                            Neděle 11.10.2009
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hudeček Daniel           TUR0003    4413 P  H10     90.00            35.00Kč
  2 Stárek Matěj             TUR0101    4414 P  H10L    87.00            30.00Kč
  3 Melich Daniel            TUR0200    4415 P  HDR      3.00            30.00Kč
  4 Linková Lucie            TUR0251    4416 P  HDR      9.00            30.00Kč
  5 Folprecht Eduard         TUR4301   51815    H60      0.00            60.00Kč
  6 Šlézrová Eva             TUR4350    8211    D60     60.00            60.00Kč
  7 Jakubec Jindřich         TUR4801    8351    H55     18.00            60.00Kč
  8 Hudský Vlastimil         TUR5100    8214    H50     51.00            60.00Kč
  9 Provazník Jiří           TUR5102    8221    H50     21.00            60.00Kč
 10 Holas Vladimír           TUR5601    8219    H50     30.00            60.00Kč
 11 Konopáčová Jana          TUR5650    8208    D50     66.00            60.00Kč
 12 Holasová Jaroslava       TUR5750    8207    D50     54.00            60.00Kč
 13 Konopáč Jiří             TUR5803    8220    H50     36.00            60.00Kč
 14 Švábek Karel             TUR6501    7735    H40     31.00            60.00Kč
 15 Švábková Šárka           TUR6552    7724    D40     60.00            60.00Kč
 16 Linková Iva              TUR6850   51809    D35    117.00            60.00Kč
 17 Kubíček Zdeněk           TUR7202   51811    H21K     6.00            60.00Kč
 18 Heřmánek Michal          TUR7702   51124    H21K     0.00            60.00Kč
 19 Heřmánková Pavla         TUR7777    8062    D21K    19.00            60.00Kč
 20 Kvapilová Jana           TUR7850    8206    D21K    49.00            60.00Kč
 21 Váňa Martin              TUR8401   53759    H21L    82.00            60.00Kč
 22 Holas Ondřej             TUR8501  515048    H21L    25.00            60.00Kč
 23 Jana Hradilová           TUR8651    7791    D21L    55.00            60.00Kč
 24 Vlček Martin             TUR8702  515047    H21L    34.00            60.00Kč
 25 Veronika Horáková        TUR8751    7785    D21L    46.00            60.00Kč
 26 Hyka Jan                 TUR9002  410746    H21K    66.00            60.00Kč
 27 Franců Adam              TUR9004   51822    H21K    36.00            60.00Kč
 28 Procházka Jakub          TUR9005  410747    H21K    15.00            60.00Kč
 29 Uhlíková Tereza          TUR9151  995836    D21L    16.00            60.00Kč
 30 Švábková Anna            TUR9352    7712    D18    121.00            60.00Kč
 31 Rychlý Michal            TUR9402  995842    H16    132.00            60.00Kč
 32 Brožová Aneta            TUR9453    8213    D16     73.00            60.00Kč
 33 Körberová Andrea         TUR9455  410728    D16     85.00            60.00Kč
 34 Čepelková Nikola         TUR9551  232378    D14     46.00            35.00Kč
 35 Hanušová Michaela        TUR9554  411564    D14     76.00            35.00Kč
 36 Wolf Filip               TUR9701  995840    H12     25.00            35.00Kč
 37 Linková Alena            TUR9751   51537    D12     64.00            35.00Kč
 38 Kopková Michaela         TUR9752    4417 P  D12     46.00            35.00Kč
 39 Roškotová Lucie          TUR9753   51539    D12     76.00            35.00Kč
 40 Kohlová Monika           TUR9756  231929    D12     34.00            35.00Kč
 41 Hudská Ludmila           TUR9851  232726    D12     70.00            35.00Kč
 42 Schmidtová Tereza        TUR9854    4418 P  D12     52.00            35.00Kč
 43 Kolombo Kryštof          TUR9905    4419 P  H10    108.00            35.00Kč
 44 Stárková Johana          TUR9950    8218    D10     18.00            35.00Kč
 45 Loudová Leona            TUR9956    4420 P  D10     42.00            35.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     2285.00       80.00        0.00        0.00     2365.00        0.00    -2365.00
Půjčeno čipů:8
 
 
Startovka oddílu: TUV - SOK TJ Turnov                            Neděle 11.10.2009
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Ježková Jana             TUV      411616    P2     112.00            50.00Kč
  2 Ježek Josef              TUV      411516    P2     115.00            50.00Kč
  3 Thoř Miloš               TUV        2674    P4       6.00            50.00Kč
  4 Zakouřil Matyáš          TUV        4434 P  HDR     18.00            30.00Kč
  5 Janoušek Jiří            TUV      411538    P4       0.00            50.00Kč
  6 Šritr Martin             TUV      411591    P4       9.00            50.00Kč
  7 Mikule Jan               TUV        4437 P  HDR     30.00            30.00Kč
  8 Hodíková Anna            TUV        4438 P  HDR     36.00            30.00Kč
  9 Zakouřil Jonáš           TUV0001    4431 P  H10     72.00            35.00Kč
 10 Hladík Jan               TUV0002    4429 P  H10    102.00            35.00Kč
 11 Marek Kryštof            TUV0003    4430 P  H10    132.00            35.00Kč
 12 Janoušek Jakub           TUV0004    4435 P  H10L    78.00            30.00Kč
 13 Havel Tomáš              TUV0201    2219    HDR     24.00            30.00Kč
 14 Marek Matyáš             TUV0202    4433 P  H10L    72.00            30.00Kč
 15 Šritrová Lenka           TUV0252    4436 P  HDR     12.00            30.00Kč
 16 Smutný Martin            TUV6301  411430    H45     84.00            60.00Kč
 17 Havlová Pavla            TUV7550  302948    D21K    67.00            60.00Kč
 18 Smutná Anežka            TUV9455  411625    D16     97.00            60.00Kč
 19 Zakouřilová Štěpánka     TUV9551   51238    D14     88.00            35.00Kč
 20 Sokolář Ondřej           TUV9601  411412    H14     43.00            35.00Kč
 21 Malina Ondřej            TUV9607  411521    H14     31.00            35.00Kč
 22 Smutná Kateřina          TUV9653  411561    D14     70.00            35.00Kč
 23 Hodík Daniel             TUV9801  411581    H12     13.00            35.00Kč
 24 Ježek Josef              TUV9901    4425 P  H10    120.00            35.00Kč
 25 Thoř Tomáš               TUV9903    4426 P  H10     84.00            35.00Kč
 26 Sokolářová Šárka         TUV9951    4427 P  D10     36.00            35.00Kč
 27 Thořová Markéta          TUV9952    4428 P  D10     24.00            35.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1060.00        0.00        0.00        0.00     1060.00        0.00    -1060.00
Půjčeno čipů:13
 
 
Startovka oddílu: TZL - SKOB Zlín                                Neděle 11.10.2009
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Žemlík Pavel             TZL7135    8893    H21L   100.00            60.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       60.00        0.00        0.00        0.00       60.00        0.00      -60.00
 
 
Startovka oddílu: UVP - Slovan Praha                             Neděle 11.10.2009
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Tomáš Kohout             UVP3700    7930    H60     24.00            60.00Kč
  2 Jitřenka Kohoutová       UVP4850   51265    D60     66.00            60.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      120.00        0.00        0.00        0.00      120.00        0.00     -120.00
 
 
Startovka oddílu: VAK - Vakant                                   Neděle 11.10.2009
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Vakant                   VAK                D10      6.00            35.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       35.00        0.00        0.00        0.00       35.00        0.00      -35.00
 
 
Startovka oddílu: VLI - VSK Slavia TU Liberec                    Neděle 11.10.2009
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Ivana Tiserova           VLI        8282    D45    120.00            60.00Kč
  2 Robert Tiser             VLI        8280    H45     57.00            60.00Kč
  3 Ježek Ladislav           VLI4900  253372    H45     78.00            60.00Kč
  4 Karmazín Petr            VLI4901  361986    H21K    75.00            60.00Kč
  5 Přinda Oldřich           VLI5101    8299    H21K    54.00            60.00Kč
  6 Karmazínová Ivana        VLI5150   51216    D55     90.00            60.00Kč
  7 Havrda Jan               VLI5900   49960    H50     48.00            60.00Kč
  8 Henych Petr              VLI6001  515132    H21L    85.00            60.00Kč
  9 Henychová Zuzana         VLI6151    9061    D21L    67.00            60.00Kč
 10 Poloprutský Tomáš        VLI6205   51227    H21L    40.00            60.00Kč
 11 Petrová Věra             VLI6251   51218    D45    126.00            60.00Kč
 12 Honzík Tomáš             VLI7000   51232    H21K     3.00            60.00Kč
 13 Podrábská Marie          VLI7451    8307    D35    105.00            60.00Kč
 14 Přinda Lukáš             VLI7701    8300    H21L    28.00            60.00Kč
 15 Špak Zdeněk              VLI8001  428279    H21K    42.00            60.00Kč
 16 Hodboď Jakub             VLI8500    8286    H21L     7.00            60.00Kč
 17 Havrdová Barbora         VLI9150   49961    D21K    61.00            60.00Kč
 18 Poloprutská Markéta      VLI9251   49951    D21L    22.00            60.00Kč
 19 Rybář Leon               VLI9502    9927    H14     37.00            35.00Kč
 20 Jan Třmínek              VLI9504    8306    H14      7.00            35.00Kč
 21 Ondra Buchar             VLI9600  217860    H14     19.00            35.00Kč
 22 Šebor Lukáš              VLI9601    4421 P  H14     49.00            35.00Kč
 23 Maršál Jiří              VLI9701    8308    H12    100.00            35.00Kč
 24 Poloprutská Klára        VLI9750   49954    D12     61.00            35.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1290.00       40.00        0.00        0.00     1330.00        0.00    -1330.00
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: VSP - USK Praha                                Neděle 11.10.2009
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Gajda Jan jun            VSP0100   51730    H10L    84.00            30.00Kč
  2 Gajda Martin             VSP0404    4423 P  HDR      0.00            30.00Kč
  3 Polák Zdeněk             VSP5203   51740    H21L    22.00            60.00Kč
  4 Škorpil Martin           VSP5700 2011900    H50     18.00            60.00Kč
  5 Mencl Miloslav           VSP6505   52277    H21K    30.00            60.00Kč
  6 Menclová Silvie          VSP7050   51749    D35    126.00            60.00Kč
  7 Kučera Jan               VSP7302   51650    H21L    58.00            60.00Kč
  8 Škorpilová Jana          VSP7455  211303    D21L     4.00            60.00Kč
  9 Bajer Jiří               VSP7900    4424 P  H21K    72.00            60.00Kč
 10 Bohatá Jana              VSP9551   63416    D14     82.00            35.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      515.00       40.00        0.00        0.00      555.00        0.00     -555.00
Půjčeno čipů:2
 
 
Startovka oddílu: XX1 - Rychlý                                   Neděle 11.10.2009
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Rychlý Jakub             XX1        9823    HDR     21.00            30.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       30.00        0.00        0.00        0.00       30.00        0.00      -30.00
 
 
Startovka oddílu: XX2 - Vašek ml.                                Neděle 11.10.2009
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Merkunová Olga           XX2      232616    P2      10.00            50.00Kč
  2 Merkun Richard           XX2      232401    P4      12.00            50.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      100.00        0.00        0.00        0.00      100.00        0.00     -100.00
 
 
Startovka oddílu: ZIT - HSG Turbine Zittau                       Neděle 11.10.2009
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Haufe Horst              ZIT3401   51342    H70      0.00            60.00Kč
  2 Haufe Heiderose          ZIT4351    6391    D60     42.00            60.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      120.00        0.00        0.00        0.00      120.00        0.00     -120.00