Konečné výsledky kategorie                                               13.10.2009 22:22:56
                                        Pohar SOK 09
===ČSOB-TUV===================================================Orienteering Organiser 2006===
 
 
Konečné výsledky kategorie: D10         1.9km   40m 8k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1.Sokolářová Šárka         SOK TJ Turnov        TUV9951 C     18.34  +      0.00
  2.Janoušková Lucie         OK Jiskra Nový Bor   BOR9954 C     19.00  +      0.26
  3.Řezáčová Veronika        OK Jiskra Nový Bor   BOR9950 C     22.57  +      4.23
  4.Macháčková Barbora       Jizerský klub OB Frý FYD0051 C     28.03  +      9.29
  5.Thořová Markéta          SOK TJ Turnov        TUV9952 C     28.57  +     10.23
  6.Loudová Leona            OOB TJ Turnov        TUR9956 C     34.12  +     15.38
  7.Lejsková Barbora         TJ Tatran Jablonec n TJN0051 C     40.08  +     21.34
 
Konečné výsledky kategorie: D10L        1.6km   40m 5k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Dolejší Kateřina         TJ Stadion Nový Bor  STB0199 C     18.38  +      0.00
  2.Hájková Anna             OB Jenišovice        JEN0051       19.14  +      0.36
  3.Coubalová Gabriela       OK Jiskra Nový Bor   BOR     C     25.19  +      6.41
  4.Rýdlová Magdaléna        TJ Tatran Jablonec n TJN0251 C     25.41  +      7.03
  5.Rýdlová Adéla            TJ Tatran Jablonec n TJN0151 C     26.40  +      8.02
  6.Šikolová Zuzana          TJ LIAZ Jablonec nad LJN9898 C     28.21  +      9.43
  7.Koucká Barbora           VŠTJ Ekonom Praha    EKP0050 C     29.11  +     10.33
    Šikolová Tereza          TJ LIAZ Jablonec nad LJN9899 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D12         2.1km    0m 9k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Linková Alena            OOB TJ Turnov        TUR9751 C     20.05  +      0.00
  2.Kameníková Andrea        OK Jiskra Nový Bor   BOR9751 B     22.55  +      2.50
  3.Roškotová Lucie          OOB TJ Turnov        TUR9753 B     24.07  +      4.02
  4.Hudská Ludmila           OOB TJ Turnov        TUR9851 C     25.33  +      5.28
  5.Kohlová Monika           OOB TJ Turnov        TUR9756 C     27.24  +      7.19
  6.Staňová Karolína         OK Jiskra Nový Bor   BOR9853 C     28.39  +      8.34
  7.Petra Doubková           SKOB STAVIMAT Slaný  SLA9853       29.17  +      9.12
  8.Schmidtová Tereza        OOB TJ Turnov        TUR9854 C     32.04  +     11.59
  9.Kohoutová Barbora        OK Jiskra Nový Bor   BOR9850 B     33.40  +     13.35
 10.Tomášová Lucie           OK Jiskra Nový Bor   BOR     C     36.07  +     16.02
 11.Kubecová Kateřina        TJ Stadion Nový Bor  STB9999 C     37.42  +     17.37
 12.Berková Monika           TJ Tatran Jablonec n TJN9851 C     39.09  +     19.04
 13.Tomková Jana             OK Jiskra Nový Bor   BOR9855 C     40.31  +     20.26
 14.Kopková Michaela         OOB TJ Turnov        TUR9752 C     63.11  +     43.06
 15.Vydrová Anna             OK RECCO             PEN9850 C     68.58  +     48.53
 
Konečné výsledky kategorie: D14         2.4km   60m 9k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Hanušová Michaela        OOB TJ Turnov        TUR9554 B     22.00  +      0.00
  2.Bohatá Jana              USK Praha            VSP9551 B     24.46  +      2.46
  3.Gotvaldová Dominika      OK Jiskra Nový Bor   BOR9551 B     25.41  +      3.41
  4.Barkmanová Marie         OK Jiskra Nový Bor   BOR9650 B     31.55  +      9.55
  5.Smutná Kateřina          SOK TJ Turnov        TUV9653 C     34.20  +     12.20
  6.Hrochová Tereza          OK Jiskra Nový Bor   BOR9656 C     37.38  +     15.38
  7.Kočí Barbora             TJ Stadion Nový Bor  STB9599 C     65.58  +     43.58
 
Konečné výsledky kategorie: D16         3.1km  110m 13k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Smutná Anežka            SOK TJ Turnov        TUV9455 A     32.50  +      0.00
  2.Brožová Aneta            OOB TJ Turnov        TUR9453 B     48.09  +     15.19
  3.Žuchová Nikola           TJ Tatran Jablonec n TJN9352 C     51.22  +     18.32
  4.Krpatová Klára           TJ Tatran Jablonec n TJN9353 C     54.06  +     21.16
  5.Göttlichová Adéla        OK Jiskra Nový Bor   BOR9452 C     82.39  +     49.49
 
Konečné výsledky kategorie: D18         3.7km  110m 13k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Dubnová Kateřina         KOB Děčín            LDC9151 C     42.32  +      0.00
  2.Vlčková Klára            KOB Děčín            LDC9250 B     47.09  +      4.37
  3.Posseltová Tereza        TJ Tatran Jablonec n TJN9252 B     49.44  +      7.12
  4.Švábková Anna            OOB TJ Turnov        TUR9352 B     51.07  +      8.35
  5.Hradecká Lucie           OK Jiskra Nový Bor   BOR9253 C     57.06  +     14.34
    Žitná Jana               SKOB SIG-MAT Mladá B SMB9251 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D20         3.7km  110m 13k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Pološčuková Lucie        SKOB SIG-MAT Mladá B SMB9001 C     84.21  +      0.00
 
Konečné výsledky kategorie: D21K        3.7km  110m 13k  Ranking:0.0000 * 1.00
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Heřmánková Pavla         OOB TJ Turnov        TUR7777 C     42.11  +      0.00  R:    0b
  2.Kvapilová Jana           OOB TJ Turnov        TUR7850       46.28  +      4.17  R:    0b
  3.Kvapilová Lenka          SKOB SIG-MAT Mladá B SMB8151 C     48.19  +      6.08  R:    0b
  4.Havlová Pavla            SOK TJ Turnov        TUV7550 C     49.02  +      6.51  R:    0b
  5.Marešová Pavlína         OK Jiskra Nový Bor   BOR6651 C     53.40  +     11.29  R:    0b
  6.Neradová Alena           KOB Chemopetrol Litv LIT8551 R     54.32  +     12.21  R:    0b
  7.Kurfürstová Magdalena    VŠTJ Stavební fakult FSP7852 C     55.07  +     12.56  R:    0b
  8.Kučerková Romana         TJ Stadion Nový Bor  STB8196 C     62.27  +     20.16  R:    0b
  9.Bakovská Jitka           KOB Chemopetrol Litv LIT8352 C     62.46  +     20.35  R:    0b
 10.Hanáková Zuzana          SKOB STAVIMAT Slaný  SLA8151       66.42  +     24.31  R:    0b
 11.Švihovská Eva            Sportcentrum Jičín   SJC8352       66.56  +     24.45  R:    0b
 12.Peterková Viktorie       TJ Loko Liberec      LLI7551 C     72.51  +     30.40  R:    0b
 
Konečné výsledky kategorie: D21L        4.9km  180m 17k  Ranking:0.0000 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Valešová Jana            OK Chrastava         CHA9152 A     46.23  +      0.00  R:    0b
  2.Kašková Barbora          OK Chrastava         CHA8050 C     52.12  +      5.49  R:    0b
  3.Mezníková Lenka          Sportcentrum Jičín   SJC8484 R     55.58  +      9.35  R:    0b
  4.Mrázková Romana          Sportcentrum Jičín   SJC8351 R     56.30  +     10.07  R:    0b
  5.Janatová Lucie           SK Kotlářka Praha    DKP8154 C     57.16  +     10.53  R:    0b
  6.Bozděchová Lenka         SK Praga Praha       PGP8254 C     59.26  +     13.03  R:    0b
  7.Rydlová Magda            TJ Tatran Jablonec n TJN6850 C     61.44  +     15.21  R:    0b
  8.Veronika Horáková        OOB TJ Turnov        TUR8751       62.15  +     15.52  R:    0b
  9.Bernášková Petra         TJ Stadion Nový Bor  STB8297 C     63.02  +     16.39  R:    0b
 10.Vlažná Lucie             TJ Slovan Luhačovice LCE8762       64.19  +     17.56  R:    0b
 11.Uhlíková Tereza          OOB TJ Turnov        TUR9151       65.14  +     18.51  R:    0b
 12.Svobodová Jana           SKOB SIG-MAT Mladá B SMB8753 C     65.25  +     19.02  R:    0b
 13.Králová Michaela         SK Chotěboř          CTB7959 C     65.51  +     19.28  R:    0b
 14.Henychová Zuzana         VSK Slavia TU Libere VLI6151 C     72.41  +     26.18  R:    0b
 15.Neradová Eva             KOB Chemopetrol Litv LIT8951 B     73.37  +     27.14  R:    0b
 16.Zelená Markéta           SK Praga Praha       PGP5850 C     74.19  +     27.56  R:    0b
 17.Hradecká Petra           OK Doksy             DOK6850 C     75.04  +     28.41  R:    0b
 18.Škorpilová Jana          USK Praha            VSP7455 C     76.34  +     30.11  R:    0b
 19.Jana Hradilová           OOB TJ Turnov        TUR8651       85.44  +     39.21  R:    0b
 20.Korejčíková Dáďa         TJ Loko Liberec      LLI5550 C     88.46  +     42.23  R:    0b
 
Konečné výsledky kategorie: D35         3.7km  110m 16k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Podrábská Marie          VSK Slavia TU Libere VLI7451 C     42.56  +      0.00
  2.Macháčková Michaela      Jizerský klub OB Frý FYD7299 C     44.04  +      1.08
  3.Linková Iva              OOB TJ Turnov        TUR6850 C     46.57  +      4.01
  4.Menclová Silvie          USK Praha            VSP7050 C     47.52  +      4.56
  5.Posseltová Romana        TJ Tatran Jablonec n TJN7050 C     48.32  +      5.36
  6.Eichlerová Jana          KOB Kamenický Šenov  KAS7051 C     53.33  +     10.37
  7.Dolejší Lenka            TJ Stadion Nový Bor  STB7499 C     65.06  +     22.10
  8.Picková Helena           TJ Tatran Jablonec n TJN6952 C     83.57  +     41.01
  9.Dastychová Alexandra     OK RECCO             PEN7450 C    101.45  +     58.49
 
Konečné výsledky kategorie: D40         3.7km  110m 16k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Rejholcová Andrea        OK Jiskra Nový Bor   BOR6951 C     49.07  +      0.00
  2.Švábková Šárka           OOB TJ Turnov        TUR6552 C     54.35  +      5.28
  3.Vlčková Jindra           KOB Děčín            LDC6451 C     55.01  +      5.54
  4.Pávková Jana             OK Jiskra Nový Bor   BOR6550 C     56.20  +      7.13
  5.Koucká Ivana             VŠTJ Ekonom Praha    EKP6850 C     66.01  +     16.54
  6.Večeřová Ivana           TJ Tatran Jablonec n TJN6052 C     81.50  +     32.43
    Pološčuková Monika       SKOB SIG-MAT Mladá B SMB6551 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D45         3.9km  100m 14k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Šípová Soňa              OK Jiskra Nový Bor   BOR6150 C     41.18  +      0.00
  2.Benešová Iva             Sportcentrum Jičín   SJC6151 C     48.04  +      6.46
  3.Ivana Tiserova           VSK Slavia TU Libere VLI           48.34  +      7.16
  4.Kratochvílová Zdena      OK Jiskra Nový Bor   BOR6250 C     58.45  +     17.27
  5.Kábrtová Iva             OK RECCO             PEN6350 C     71.30  +     30.12
  6.Petrová Věra             VSK Slavia TU Libere VLI6251 C     77.48  +     36.30
  7.Sluková Hana             TJ Loko Liberec      LLI5951 C     85.27  +     44.09
  8.Svobodová Hana           SKOB SIG-MAT Mladá B SMB5951 C     89.03  +     47.45
 
Konečné výsledky kategorie: D50         3.9km  100m 14k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Šaffková Zuzana          OK Chrastava         CHA5150 C     44.24  +      0.00
  2.Konopáčová Jana          OOB TJ Turnov        TUR5650 C     50.52  +      6.28
  3.Úlehlová Ivana           OK Jiskra Nový Bor   BOR5150 C     53.47  +      9.23
  4.Neradová Alena           KOB Chemopetrol Litv LIT5051 C     57.40  +     13.16
  5.Ševčíková Alena          OK Chrastava         CHA5351 C     58.33  +     14.09
  6.Holasová Jaroslava       OOB TJ Turnov        TUR5750 C     66.21  +     21.57
  7.Havlová Jaroslava        OB Jenišovice        JEN5452       76.24  +     32.00
  8.Kadečková Jana           OB Jenišovice        JEN5651       77.00  +     32.36
 
Konečné výsledky kategorie: D55         2.4km   70m 11k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Klímová Jitka            KOB Kamenický Šenov  KAS5451 C     46.30  +      0.00
  2.Křtěnská Leontina        OK Jiskra Nový Bor   BOR4650 C     49.17  +      2.47
  3.Karmazínová Ivana        VSK Slavia TU Libere VLI5150 C     60.27  +     13.57
  4.Nedvídková Jitka         OB Rozmarýn Litoměři DLT5151       66.01  +     19.31
  5.Ondrůjová Anna           KOB Chemopetrol Litv LIT5351 C     80.38  +     34.08
 
Konečné výsledky kategorie: D60         2.4km   70m 11k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Jitřenka Kohoutová       Slovan Praha         UVP4850 C     45.56  +      0.00
  2.Kubíková Hela            TJ Loko Liberec      LLI4851 C     51.31  +      5.35
  3.Štrojsová Jaroslava      KOB Kamenický Šenov  KAS4350 C     52.17  +      6.21
  4.Šlézrová Eva             OOB TJ Turnov        TUR4350 C     57.41  +     11.45
  5.Haufe Heiderose          HSG Turbine Zittau   ZIT4351       58.20  +     12.24
  6.Langrová Marie           OK Jiskra Nový Bor   BOR3750       62.55  +     16.59
  7.Nejezchlebová Věra       KOB Kamenický Šenov  KAS4551 C     68.55  +     22.59
 
Konečné výsledky kategorie: H10         1.9km   40m 8k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Ježek Josef              SOK TJ Turnov        TUV9901 C     17.41  +      0.00
  2.Ullrich Jakub            OK Jiskra Nový Bor   BOR9900 C     19.05  +      1.24
  3.Mareš Vít                OK Jiskra Nový Bor   BOR0000 C     21.03  +      3.22
  4.Thoř Tomáš               SOK TJ Turnov        TUV9903 C     24.15  +      6.34
  5.Hroch Matyáš             OK Jiskra Nový Bor   BOR0002 C     25.35  +      7.54
  6.Němeček Josef            TJ Tatran Jablonec n TJN           28.42  +     11.01
  7.Hladík Jan               SOK TJ Turnov        TUV0002 C     29.49  +     12.08
  8.Novotný Marek            TJ Tatran Jablonec n TJN9901 C     33.15  +     15.34
  9.Šmaus Antonín            TJ Tatran Jablonec n TJN0001       36.04  +     18.23
 10.Marek Kryštof            SOK TJ Turnov        TUV0003 C     37.44  +     20.03
 11.Urbanec Hugo             Přátelé evrop. vrcho EZL9905       50.27  +     32.46
 
Konečné výsledky kategorie: H10L        1.6km   40m 5k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Dastych Petr             OK RECCO             PEN0000 C     19.48  +      0.00
  2.Gajda Jan jun            USK Praha            VSP0100 C     20.05  +      0.17
  3.Valkoun Jaroslav         OB Jenišovice        JEN0102       20.45  +      0.57
  4.Janoušek Jakub           SOK TJ Turnov        TUV0004 C     23.24  +      3.36
  5.Marek Matyáš             SOK TJ Turnov        TUV0202 C     29.25  +      9.37
    Heinl Ondřej             TJ Tatran Jablonec n TJN       DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H12         2.4km   60m 9k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Wolf Filip               OOB TJ Turnov        TUR9701 B     26.38  +      0.00
  2.Hájek Jan                OB Jenišovice        JEN9703       30.03  +      3.25
  3.Maršál Jiří              VSK Slavia TU Libere VLI9701       33.38  +      7.00
  4.Birnbaum Adam            OK Jiskra Nový Bor   BOR9802 C     37.10  +     10.32
  5.Hodík Daniel             SOK TJ Turnov        TUV9801 C     38.09  +     11.31
  6.Kadečka Adam             OB Jenišovice        JEN9601       42.04  +     15.26
  7.Kočvara Oldřich          OB Jenišovice        JEN9705       43.12  +     16.34
  8.Šmaus Jan                TJ Tatran Jablonec n TJN9700       45.43  +     19.05
  9.Koštejn Vít              OK Doksy             DOK9800 C     49.10  +     22.32
 10.Német Michal             OK Jiskra Nový Bor   BOR     C     50.53  +     24.15
 11.Eichler Jan              KOB Kamenický Šenov  KAS9800 C     55.18  +     28.40
 12.Brož Dominik             Jizerský klub OB Frý FYD     C     62.25  +     35.47
 13.Solfronk Martin          TJ Tatran Jablonec n TJN9701 C     65.03  +     38.25
 
Konečné výsledky kategorie: H14         3.1km  110m 13k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Sokolář Ondřej           SOK TJ Turnov        TUV9601 C     41.18  +      0.00
  2.Rybář Leon               VSK Slavia TU Libere VLI9502 C     45.39  +      4.21
  3.Nejman Stanislav         OK Chrastava         CHA9500 C     46.07  +      4.49
  4.Kočíb Jiří               TJ Tatran Jablonec n TJN9602 C     53.37  +     12.19
  5.Průcha Petr              OK Jiskra Nový Bor   BOR9601 B     65.36  +     24.18
  6.Malina Ondřej            SOK TJ Turnov        TUV9607 C     73.38  +     32.20
  7.Ondra Buchar             VSK Slavia TU Libere VLI9600       75.47  +     34.29
  8.Jan Třmínek              VSK Slavia TU Libere VLI9504       96.08  +     54.50
 
Konečné výsledky kategorie: H16         3.9km  130m 17k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Rychlý Michal            OOB TJ Turnov        TUR9402 B     42.51  +      0.00
  2.Picek Štěpán             TJ Tatran Jablonec n TJN9601 B     49.22  +      6.31
  3.Lomič Šimon              OK Jiskra Nový Bor   BOR9303 B     55.19  +     12.28
  4.Pustai David             TJ Tatran Jablonec n TJN9301 B     55.59  +     13.08
  4.Švábek Jan               OOB TJ Turnov        TUR           55.59  +     13.08
  6.Průcha Pavel             OK Jiskra Nový Bor   BOR9304 B     58.38  +     15.47
  7.Stránský Martin          OK Jiskra Nový Bor   BOR9400 C     86.08  +     43.17
    Svoboda Václav           SKOB SIG-MAT Mladá B SMB9302 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H18         5.1km  170m 18k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Škara Vojtěch            OK Jiskra Nový Bor   BOR9110 B     49.16  +      0.00
  2.Večeřa Martin            TJ Tatran Jablonec n TJN9105 B     61.24  +     12.08
 
Konečné výsledky kategorie: H21K        5.0km  160m 16k  Ranking:0.0000 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Vácha Tomáš              OK Jiskra Nový Bor   BOR7409 C     40.26  +      0.00  R:    0b
  2.Franců Adam              OOB TJ Turnov        TUR9004 B     41.59  +      1.33  R:    0b
  3.Kučerka Jan              KOB Chemopetrol Litv LIT8002 C     43.51  +      3.25  R:    0b
  4.Vydra Ivan               OK RECCO             PEN6600 C     43.54  +      3.28  R:    0b
  5.Nerad Jaroslav           KOB Chemopetrol Litv LIT9001 C     46.13  +      5.47  R:    0b
  5.Špak Zdeněk              VSK Slavia TU Libere VLI8001 C     46.13  +      5.47  R:    0b
  7.Pávek Petr               OK Jiskra Nový Bor   BOR9008 C     46.15  +      5.49  R:    0b
  8.Macek Jiří               KOB Chemopetrol Litv LIT8401 C     47.53  +      7.27  R:    0b
  9.Balák Otakar             OK Jiskra Nový Bor   BOR8101 C     47.54  +      7.28  R:    0b
 10.Mencl Miloslav           USK Praha            VSP6505 C     48.01  +      7.35  R:    0b
 11.Přinda Oldřich           VSK Slavia TU Libere VLI5101       48.26  +      8.00  R:    0b
 12.Hyka Jan                 OOB TJ Turnov        TUR9002 C     48.52  +      8.26  R:    0b
 13.Rydl Jiří                TJ Tatran Jablonec n TJN7000 C     49.24  +      8.58  R:    0b
 14.Honzík Tomáš             VSK Slavia TU Libere VLI7000 C     50.38  +     10.12  R:    0b
 15.Hnízdil Jan              KOB Kamenický Šenov  KAS7100 C     51.13  +     10.47  R:    0b
 16.Pavlík Bronislav         KOB Chemopetrol Litv LIT8201 C     54.59  +     14.33  R:    0b
 17.Šikola Alexej            TJ LIAZ Jablonec nad LJN5301 C     55.25  +     14.59  R:    0b
 18.Procházka Jakub          OOB TJ Turnov        TUR9005 C     55.30  +     15.04  R:    0b
 19.Stránský Michal          OK Jiskra Nový Bor   BOR8900 C     61.13  +     20.47  R:    0b
 20.Karmazín Petr            VSK Slavia TU Libere VLI4901       63.01  +     22.35  R:    0b
 21.Heřmánek Michal          OOB TJ Turnov        TUR7702 C     72.26  +     32.00  R:    0b
 22.Koštejn Pavel            OK Doksy             DOK7100 C     97.27  +     57.01  R:   -0b
 23.Bajer Jiří               USK Praha            VSP7900 C    102.00  +     61.34  R:   -0b
    Matoušek Jan             TJ LIAZ Jablonec nad LJN8900 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H21L        5.6km  230m 21k  Ranking:0.0000 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Janata Martin            SK Kotlářka Praha    DKP8306 R     43.54  +      0.00  R:    0b
  2.Mrázek Jan               AC Sparta Praha      SCP8102 E     46.04  +      2.10  R:    0b
  3.Vlček Martin             OOB TJ Turnov        TUR8702 C     47.10  +      3.16  R:    0b
  4.Svihovsky Jaromir        Sportcentrum Jičín   SJC8005 R     48.00  +      4.06  R:    0b
  4.Radek Novotny            OK 99 Hradec Králové PHK7402       48.00  +      4.06  R:    0b
  6.Žemlík Pavel             SKOB Zlín            TZL7135       48.27  +      4.33  R:    0b
  7.Mareš Martin             OK Jiskra Nový Bor   BOR6501 C     48.41  +      4.47  R:    0b
  8.Kučera Jan               USK Praha            VSP7302 R     50.35  +      6.41  R:    0b
  9.Váňa Martin              OOB TJ Turnov        TUR8401 C     51.29  +      7.35  R:    0b
 10.Holas Ondřej             OOB TJ Turnov        TUR8501 C     52.35  +      8.41  R:    0b
 11.Martan Jiří              OK Harcov            HAR7301 C     53.13  +      9.19  R:    0b
 12.Přinda Lukáš             VSK Slavia TU Libere VLI7701       54.16  +     10.22  R:    0b
 13.Novák Daniel             OK Doksy             DOK8700 C     55.21  +     11.27  R:    0b
 14.Kazda Ondřej             Sportcentrum Jičín   SJC8202 R     56.29  +     12.35  R:    0b
 15.Picek Jan                TJ Tatran Jablonec n TJN9101 A     57.42  +     13.48  R:    0b
 16.Kužel Tomáš              VŠTJ Stavební fakult FSP7610 C     57.57  +     14.03  R:    0b
 17.Henych Petr              VSK Slavia TU Libere VLI6001 E     59.07  +     15.13  R:    0b
 18.Janeček Oldřich          SK Kotlářka Praha    DKP8211 C     59.19  +     15.25  R:    0b
 19.Hradecký Jaroslav        OK Doksy             DOK6300       60.05  +     16.11  R:    0b
 20.Král Aleš                SK Chotěboř          CTB7801 C     61.08  +     17.14  R:    0b
 21.Kobr Tomáš               TJ Tatran Jablonec n TJN8901 B     61.17  +     17.23  R:    0b
 22.Hostaš Petr              TJ Tatran Jablonec n TJN9001 B     61.47  +     17.53  R:    0b
 23.Hodboď Jakub             VSK Slavia TU Libere VLI8500 C     62.06  +     18.12  R:    0b
 24.Semík Luboš              SK OK 24 Praha       OKP6204       63.31  +     19.37  R:    0b
 25.Novák Tom                OK Doksy             DOK5500       64.45  +     20.51  R:    0b
 26.Karvánek Matouš          OK Jiskra Nový Bor   BOR9006 B     67.51  +     23.57  R:    0b
 27.Hanák Jan                SKOB STAVIMAT Slaný  SLA8002       72.29  +     28.35  R:    0b
 28.Vojtěch Vokál            OK Chrastava         CHA7900       82.30  +     38.36  R:    0b
    Kurfürst Pavel           VŠTJ Stavební fakult FSP7400 C DISK              
    Polák Zdeněk             USK Praha            VSP5203 C DISK              
    Petr Jelínek             JELAS Turnov         TUN7801   DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H35         5.1km  170m 18k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Žejdlík Michal           TJ Lokomotiva Teplic LTP7001 C     53.43  +      0.00
  2.Gálus Igor               KOB Děčín            LDC7302 C     56.54  +      3.11
  3.Macháček Aleš            Jizerský klub OB Frý FYD6400 C     61.15  +      7.32
  4.Urbanec Vít              Přátelé evrop. vrcho EZL7010       63.20  +      9.37
  5.Průšek Petr              OK Jiskra Nový Bor   BOR7003 C     63.27  +      9.44
  6.Novotný Dušan            TJ Tatran Jablonec n TJN7002 C     68.11  +     14.28
  7.Picek Jan                TJ Tatran Jablonec n TJN6500 C     69.52  +     16.09
  8.Posselt Martin           TJ Tatran Jablonec n TJN6802 C     76.41  +     22.58
  9.Žitný Tomáš              SKOB SIG-MAT Mladá B SMB6401 C     83.58  +     30.15
 
Konečné výsledky kategorie: H40         5.1km  170m 18k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kovář Karel              TJ Lokomotiva Teplic LTP6102 C     58.28  +      0.00
  2.Kubec Pavel              TJ Stadion Nový Bor  STB6601 C     60.42  +      2.14
  3.Karvánek Petr            OK Jiskra Nový Bor   BOR6600 C     64.00  +      5.32
  4.Švábek Karel             OOB TJ Turnov        TUR6501 C     68.27  +      9.59
  5.Vlček Petr               KOB Děčín            LDC6401 C     69.45  +     11.17
  6.Eichler Petr             KOB Kamenický Šenov  KAS6900 C     82.05  +     23.37
 
Konečné výsledky kategorie: H45         3.9km  130m 17k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Dikoš Pavel              OK Jiskra Nový Bor   BOR6003 C     48.36  +      0.00
  2.Robert Tiser             VSK Slavia TU Libere VLI           57.31  +      8.55
  3.Smutný Martin            SOK TJ Turnov        TUV6301 C     59.59  +     11.23
  4.Šubrt Pavel              SKOB SIG-MAT Mladá B SMB6301 C     60.49  +     12.13
  5.Hoidekr Pavel            TJ Loko Liberec      LLI5901 C     61.26  +     12.50
  6.Ježek Ladislav           VSK Slavia TU Libere VLI4900 C     66.47  +     18.11
  7.Doškář Boris             OK Jiskra Nový Bor   BOR6400 C     66.56  +     18.20
  8.Müller Ota               OK Jiskra Nový Bor   BOR6101 C     75.30  +     26.54
    Vydra Pavel              OK RECCO             PEN6200 C DISK              
    Pliska Miloš             SK Praga Praha       PGP6304 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H50         3.9km  130m 17k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Škorpil Martin           USK Praha            VSP5700 C     47.41  +      0.00
  2.Hudský Vlastimil         OOB TJ Turnov        TUR5100 C     50.20  +      2.39
  3.Sucharda Jiří            OB Jenišovice        JEN5801       52.44  +      5.03
  4.Konopáč Jiří             OOB TJ Turnov        TUR5803 C     54.18  +      6.37
  5.Holas Vladimír           OOB TJ Turnov        TUR5601 C     60.19  +     12.38
  6.Beneš Josef              Sportcentrum Jičín   SJC5801 C     61.16  +     13.35
  7.Janata Petr              TJ Tatran Jablonec n TJN5603 C     65.05  +     17.24
  8.Eiselt Miloš             TJ Lokomotiva Teplic LTP5802 C     65.29  +     17.48
  9.Havrda Jan               VSK Slavia TU Libere VLI5900 C     66.33  +     18.52
 10.Horák Petr               TJ Tatran Jablonec n TJN5602 C     67.30  +     19.49
 11.Provazník Jiří           OOB TJ Turnov        TUR5102 C     68.09  +     20.28
 12.Berka Miroslav           TJ Tatran Jablonec n TJN5902 C     69.33  +     21.52
 13.Valter Petr              KBP Praha            KBP4500 C     71.35  +     23.54
 
Konečné výsledky kategorie: H55         3.7km  110m 16k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Vlček Vladislav          TJ Sokol Rovensko po ROT5001 C     43.07  +      0.00
  2.Jakubec Jindřich         OOB TJ Turnov        TUR4801 C     43.18  +      0.11
  3.Lukavec Miloslav         TJ Tatran Jablonec n TJN4901 C     46.24  +      3.17
  4.Richtr Jiří              OB Jenišovice        JEN5001       55.11  +     12.04
  5.Babický Tomáš            OB Rozmarýn Litoměři DLT5001       55.18  +     12.11
  6.Bárta Miroslav           OB Jenišovice        JEN5201       57.19  +     14.12
  7.Jedlička Miroslav        OB Jenišovice        JEN5301       64.46  +     21.39
  8.Juřina Robert            Jizerský klub OB Frý FYD4900 C     72.33  +     29.26
  9.Kadečka Jiří             OB Jenišovice        JEN5002       79.46  +     36.39
 
Konečné výsledky kategorie: H60         3.9km  100m 14k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Hlaváč Jaroslav          SKOB SIG-MAT Mladá B SMB4801 C     51.22  +      0.00
  2.Tomáš Kohout             Slovan Praha         UVP3700 C     55.16  +      3.54
  3.Smetana Radim            OK Chrastava         CHA4700 C     57.54  +      6.32
  4.Lukáš Zdeněk             TJ Loko Liberec      LLI4502 C     60.30  +      9.08
  5.Folprecht Eduard         OOB TJ Turnov        TUR4301 C     66.41  +     15.19
  6.Nejezchleba Jiří         KOB Kamenický Šenov  KAS4600 C     76.15  +     24.53
  7.Matoušek Luboš           TJ LIAZ Jablonec nad LJN4700 C    117.36  +     66.14
 
Konečné výsledky kategorie: H65         2.4km   70m 11k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Křtěnský Jaroslav        OK Jiskra Nový Bor   BOR3600 C     45.15  +      0.00
  2.Picek Jan                TJ Tatran Jablonec n TJN4000 C     49.34  +      4.19
  3.Petrželka Pavel          TJ Tatran Jablonec n TJN3800 C     51.53  +      6.38
 
Konečné výsledky kategorie: H70         2.4km   70m 11k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Beránek Miroslav         OK Jiskra Nový Bor   BOR3900 C     44.54  +      0.00
  2.Haufe Horst              HSG Turbine Zittau   ZIT3401       50.29  +      5.35
  3.Langr Jan                OK Jiskra Nový Bor   BOR3601       55.23  +     10.29
 
Konečné výsledky kategorie: HDR         1.6km   40m 5k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Zikmundová Anita         Sportcentrum Jičín   SJC           17.45  +      0.00
  2.Linková Lucie            OOB TJ Turnov        TUR0251 C     18.15  +      0.30
  3.Havel Tomáš              SOK TJ Turnov        TUV0201 C     19.17  +      1.32
  4.Zakouřil Matyáš          SOK TJ Turnov        TUV     C     21.44  +      3.59
  5.Hnízdil Matěj            KOB Kamenický Šenov  KAS0301 C     23.44  +      5.59
  6.Peterka Jakub            TJ Loko Liberec      LLI0404 C     26.38  +      8.53
  7.Blaschke Bára            Neregistrovaní       XXX           30.42  +     12.57
  8.Polmová Eliška           Neregistrovaní       XXX           30.53  +     13.08
  9.Hodíková Anna            SOK TJ Turnov        TUV     C     31.51  +     14.06
 10.Šritrová Lenka           SOK TJ Turnov        TUV0252 C     31.58  +     14.13
 11.Štraitová Jolana         SK OK 24 Praha       OKP0451       34.57  +     17.12
 12.Janoušek Slávek          OK Jiskra Nový Bor   BOR     C     36.05  +     18.20
 13.Gajda Martin             USK Praha            VSP0404 C     39.38  +     21.53
 
Konečné výsledky kategorie: P2          2.1km    0m 9k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Ježková Jana             SOK TJ Turnov        TUV     C     22.49  +      0.00
  2.Ježek Josef              SOK TJ Turnov        TUV     C     25.06  +      2.17
  3.Spejchal Petr            OK Jiskra Nový Bor   BOR7512 C     31.44  +      8.55
  4.Průchová Elena           OK Jiskra Nový Bor   BOR6850 C     34.15  +     11.26
  5.Dastychová Vendula       OK RECCO             PEN           37.11  +     14.22
  6.Maxová Klára             OK RECCO             PEN           39.48  +     16.59
  7.Merkunová Olga           Vašek ml.            XX2           90.56  +     68.07
 
Konečné výsledky kategorie: P4          3.9km  130m 17k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Šmaus Ivan               TJ Tatran Jablonec n TJN6249       61.49  +      0.00
  2.Ullrich Petr             OK Jiskra Nový Bor   BOR           76.34  +     14.45
  3.Šmausová Dana            TJ Tatran Jablonec n TJN           81.13  +     19.24
  4.Šmausová Gabriela        TJ Tatran Jablonec n TJN6951       83.11  +     21.22
  5.Ledvina Tomáš            Neregistrovaní       XXX           87.13  +     25.24
  6.Merkun Richard           Vašek ml.            XX2           89.14  +     27.25
  7.Zít Jan                  KOB Děčín            LDC           89.28  +     27.39
  8.Stibalová Pavla          KOB Děčín            LDC           91.27  +     29.38
  9.Kořínek Zdeněk           OK Doksy             DOK6200       95.50  +     34.01
 10.Rulc Zdeněk              TJ LIAZ Jablonec nad LJN7201 C    100.07  +     38.18
 11.Ledvinová Jana           Neregistrovaní       XXX          105.05  +     43.16
 12.Nedvídek Martin          Neregistrovaní       XXX          113.34  +     51.45
    Šimon de la Pánka        OK Doksy             DOK       DISK              
    Janoušek Jiří            SOK TJ Turnov        TUV     C DISK              
    Šritr Martin             SOK TJ Turnov        TUV     C DISK              
    Hradecká Pavla           TJ Tatran Jablonec n TJN       DISK