Výsledky kategorií s mezičasy                                                                                                                                                                                                                                                               13.10.2009 22:22:42
                                                                                                                                                                    Pohar SOK 09
===ČSOB-TUV============================================Orienteering Organiser 2006===
 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D10         1.9km   40m 8k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-106     2-101     3-117     4-102     5-138     6-140     7-139     8-100   
  1 Sokolářová Šárka               18.34  1.52/2    3.33/2    5.56/2    7.43/1*  12.06/1*  14.09/1*  15.57/1*  17.56/1*  18.34/1* 
    SOK TJ Turnov                         1.52/2    1.41/4    2.23/2    1.47/1*   4.23/1*   2.03/3    1.48/4    1.59/5    0.38/5  
  2 Janoušková Lucie               19.00  1.45/1*   3.11/1*   5.18/1*   7.52/2   12.22/2   14.46/2   16.32/2   18.23/2   19.00/2  
    OK Jiskra Nový Bor                    1.45/1*   1.26/1*   2.07/1*   2.34/3    4.30/2    2.24/4    1.46/3    1.51/3    0.37/4  
  3 Řezáčová Veronika              22.57  2.18/4    3.52/3    6.36/4    8.58/3   14.21/3   16.22/3   20.27/3   22.22/3   22.57/3  
    OK Jiskra Nový Bor                    2.18/4    1.34/2    2.44/6    2.22/2    5.23/6    2.01/1*   4.05/7    1.55/4    0.35/2  
  4 Macháčková Barbora             28.03  2.13/3    4.00/4    6.27/3    9.40/4   14.32/4   24.20/5   25.44/4   27.27/4   28.03/4  
    Jizerský klub OB Frýdlant             2.13/3    1.47/6    2.27/5    3.13/4    4.52/3    9.48/5    1.24/1*   1.43/2    0.36/3  
  5 Thořová Markéta                28.57  5.57/7    7.39/7   10.04/6   14.57/6   20.18/6   22.19/4   26.19/5   28.18/5   28.57/5  
    SOK TJ Turnov                         5.57/7    1.42/5    2.25/4    4.53/7    5.21/5    2.01/1*   4.00/6    1.59/5    0.39/7  
  6 Loudová Leona                  34.12  3.39/6    5.17/6   11.50/7   15.41/7   20.34/7   30.24/6   31.54/6   33.34/6   34.12/6  
    OOB TJ Turnov                         3.39/6    1.38/3    6.33/7    3.51/5    4.53/4    9.50/6    1.30/2    1.40/1*   0.38/5  
  7 Lejsková Barbora               40.08  3.06/5    5.02/5    7.25/5   12.06/5   18.51/5   35.17/7   37.11/7   39.34/7   40.08/7  
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          3.06/5    1.56/7    2.23/2    4.41/6    6.45/7   16.26/7    1.54/5    2.23/7    0.34/1* 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D10L        1.6km   40m 5k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-101     2-102     3-138     4-139     5-100   
  1 Dolejší Kateřina               18.38  3.31/1*   6.45/2   12.13/1*  16.01/1*  17.53/1*  18.38/1* 
    TJ Stadion Nový Bor                   3.31/1*   3.14/2    5.28/1*   3.48/1*   1.52/2    0.45/4  
  2 Hájková Anna                   19.14  3.48/2    6.37/1*  12.31/2   16.46/2   18.35/2   19.14/2  
    OB Jenišovice                         3.48/2    2.49/1*   5.54/2    4.15/5    1.49/1*   0.39/3  
  3 Coubalová Gabriela             25.19  4.10/3    7.44/3   15.49/3   22.13/3   24.41/3   25.19/3  
    OK Jiskra Nový Bor                    4.10/3    3.34/3    8.05/5    6.24/7    2.28/4    0.38/2  
  4 Rýdlová Magdaléna              25.41  5.53/6   10.35/5   18.25/4   22.17/4   24.55/4   25.41/4  
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          5.53/6    4.42/5    7.50/3    3.52/2    2.38/7    0.46/5  
  5 Rýdlová Adéla                  26.40  6.03/7   10.26/4   19.09/5   23.22/5   25.54/5   26.40/5  
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          6.03/7    4.23/4    8.43/7    4.13/4    2.32/5    0.46/5  
  6 Šikolová Zuzana                28.21  4.49/5   12.30/7   21.06/7   25.14/6   27.31/6   28.21/6  
    TJ LIAZ Jablonec nad Nisou            4.49/5    7.41/7    8.36/6    4.08/3    2.17/3    0.50/7  
  7 Koucká Barbora                 29.11  4.45/4   12.22/6   20.18/6   25.58/7   28.34/7   29.11/7  
    VŠTJ Ekonom Praha                     4.45/4    7.37/6    7.56/4    5.40/6    2.36/6    0.37/1* 
    Šikolová Tereza            DISK       3.57/     7.10/    15.04/    19.12/         /    21.54/   
    TJ LIAZ Jablonec nad Nisou            3.57/     3.13/     7.54/     4.08/         /         /   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D12         2.1km    0m 9k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-106     2-108     3-102     4-117     5-113     6-104     7-140     8-139     9-100   
  1 Linková Alena                  20.05  1.34/4    3.56/1*   5.20/1*   7.05/1*   9.01/1*  11.22/1*  15.40/1*  17.30/1*  19.31/1*  20.05/1* 
    OOB TJ Turnov                         1.34/4    2.22/2    1.24/8    1.45/4    1.56/2    2.21/7    4.18/2    1.50/5    2.01/8    0.34/6  
  2 Kameníková Andrea              22.55  1.27/1*   4.56/3    6.00/3    7.30/3    9.31/2   11.23/2   18.58/2   20.27/2   22.21/2   22.55/2  
    OK Jiskra Nový Bor                    1.27/1*   3.29/5    1.04/1*   1.30/1*   2.01/3    1.52/1*   7.35/6    1.29/1*   1.54/5    0.34/6  
  3 Roškotová Lucie                24.07  1.32/2    4.40/2    5.46/2    7.29/2   11.14/3   13.24/3   19.27/3   21.47/3   23.35/3   24.07/3  
    OOB TJ Turnov                         1.32/2    3.08/4    1.06/2    1.43/3    3.45/10   2.10/5    6.03/3    2.20/12   1.48/4    0.32/3  
  4 Hudská Ludmila                 25.33  5.39/13   7.53/9    9.03/8   10.42/7   12.30/7   14.30/6   21.46/4   23.22/4   24.56/4   25.33/4  
    OOB TJ Turnov                         5.39/13   2.14/1*   1.10/3    1.39/2    1.48/1*   2.00/2    7.16/5    1.36/3    1.34/1*   0.37/11 
  5 Kohlová Monika                 27.24  2.07/6    5.48/6    7.14/5    9.28/5   12.12/6   14.15/5   22.53/5   25.11/5   26.51/5   27.24/5  
    OOB TJ Turnov                         2.07/6    3.41/7    1.26/9    2.14/9    2.44/8    2.03/4    8.38/9    2.18/10   1.40/3    0.33/4  
  6 Staňová Karolína               28.39  2.39/10   6.54/8    9.04/9   11.20/9   14.02/8   16.30/8   24.55/7   26.25/6   28.02/6   28.39/6  
    OK Jiskra Nový Bor                    2.39/10   4.15/8    2.10/13   2.16/10   2.42/7    2.28/9    8.25/8    1.30/2    1.37/2    0.37/11 
  7 Petra Doubková                 29.17  1.40/5    9.33/11  10.49/11  13.33/11  15.37/11  18.27/11  24.47/6   26.44/7   28.44/7   29.17/7  
    SKOB STAVIMAT Slaný                   1.40/5    7.53/14   1.16/7    2.44/11   2.04/4    2.50/13   6.20/4    1.57/7    2.00/7    0.33/4  
  8 Schmidtová Tereza              32.04  4.43/12  11.25/12  13.47/12  18.42/13  21.08/12  23.27/12  27.43/8   29.28/8   31.33/8   32.04/8  
    OOB TJ Turnov                         4.43/12   6.42/13   2.22/14   4.55/13   2.26/6    2.19/6    4.16/1*   1.45/4    2.05/9    0.31/1* 
  9 Kohoutová Barbora              33.40  1.32/2    6.08/7    7.22/7    9.29/6   11.34/4   13.56/4   29.05/9   31.13/9   33.09/9   33.40/9  
    OK Jiskra Nový Bor                    1.32/2    4.36/9    1.14/6    2.07/8    2.05/5    2.22/8   15.09/13   2.08/8    1.56/6    0.31/1* 
 10 Tomášová Lucie                 36.07  2.29/8    4.57/4    6.10/4    7.57/4   12.10/5   14.54/7   29.21/10  32.54/10  35.31/10  36.07/10 
    OK Jiskra Nový Bor                    2.29/8    2.28/3    1.13/5    1.47/6    4.13/11   2.44/11  14.27/11   3.33/14   2.37/13   0.36/9  
 11 Kubecová Kateřina              37.42  2.10/7    5.46/5    7.18/6   11.58/10  15.14/10  17.16/9   33.05/12  34.56/11  37.02/11  37.42/11 
    TJ Stadion Nový Bor                   2.10/7    3.36/6    1.32/10   4.40/12   3.16/9    2.02/3   15.49/14   1.51/6    2.06/10   0.40/14 
 12 Berková Monika                 39.09  2.58/11   8.00/10   9.12/10  10.59/8   15.12/9   17.57/10  32.26/11  35.58/12  38.34/12  39.09/12 
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          2.58/11   5.02/10   1.12/4    1.47/6    4.13/11   2.45/12  14.29/12   3.32/13   2.36/12   0.35/8  
 13 Tomková Jana                   40.31  2.36/9   14.12/13  16.01/13  17.47/12  22.36/13  27.00/13  35.21/13  37.29/13  39.55/13  40.31/13 
    OK Jiskra Nový Bor                    2.36/9   11.36/15   1.49/12   1.46/5    4.49/14   4.24/15   8.21/7    2.08/8    2.26/11   0.36/9  
 14 Kopková Michaela               63.11  9.03/14  15.16/14  18.12/14  30.34/15  35.08/15  37.43/15  48.48/14  58.44/14  62.25/14  63.11/14 
    OOB TJ Turnov                         9.03/14   6.13/12   2.56/15  12.22/15   4.34/13   2.35/10  11.05/10   9.56/15   3.41/15   0.46/15 
 15 Vydrová Anna                   68.58 13.38/15  19.13/15  20.48/15  25.43/14  32.55/14  35.48/14  62.43/15  65.01/15  68.20/15  68.58/15 
    OK RECCO                             13.38/15   5.35/11   1.35/11   4.55/13   7.12/15   2.53/14  26.55/15   2.18/10   3.19/14   0.38/13 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D14         2.4km   60m 9k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-103     2-110     3-117     4-113     5-108     6-107     7-140     8-139     9-100   
  1 Hanušová Michaela              22.00  1.30/2    5.25/1*   8.04/1*   9.15/1*  12.53/1*  14.48/1*  18.17/1*  19.51/1*  21.27/1*  22.00/1* 
    OOB TJ Turnov                         1.30/2    3.55/1*   2.39/1*   1.11/1*   3.38/2    1.55/1*   3.29/1*   1.34/1*   1.36/1*   0.33/3  
  2 Bohatá Jana                    24.46  1.48/3    6.33/3   10.00/3   11.22/3   14.25/2   16.33/2   20.22/2   22.07/2   24.08/2   24.46/2  
    USK Praha                             1.48/3    4.45/2    3.27/3    1.22/2    3.03/1*   2.08/3    3.49/2    1.45/4    2.01/6    0.38/5  
  3 Gotvaldová Dominika            25.41  1.27/1*   6.12/2    9.11/2   10.47/2   15.06/3   17.24/3   21.50/3   23.31/3   25.13/3   25.41/3  
    OK Jiskra Nový Bor                    1.27/1*   4.45/2    2.59/2    1.36/3    4.19/6    2.18/5    4.26/4    1.41/3    1.42/2    0.28/1* 
  4 Barkmanová Marie               31.55  2.05/4   10.21/6   15.03/5   17.03/5   20.57/5   23.09/5   27.21/4   29.26/4   31.15/4   31.55/4  
    OK Jiskra Nový Bor                    2.05/4    8.16/6    4.42/5    2.00/4    3.54/3    2.12/4    4.12/3    2.05/6    1.49/5    0.40/6  
  5 Smutná Kateřina                34.20  2.53/6    8.57/5   13.09/4   15.23/4   19.36/4   21.38/4   30.26/5   32.00/5   33.48/5   34.20/5  
    SOK TJ Turnov                         2.53/6    6.04/5    4.12/4    2.14/5    4.13/4    2.02/2    8.48/6    1.34/1*   1.48/4    0.32/2  
  6 Hrochová Tereza                37.38  2.39/5    7.41/4   16.17/6   18.40/6   22.54/6   25.44/6   33.23/6   35.20/6   37.03/6   37.38/6  
    OK Jiskra Nový Bor                    2.39/5    5.02/4    8.36/7    2.23/6    4.14/5    2.50/7    7.39/5    1.57/5    1.43/3    0.35/4  
  7 Kočí Barbora                   65.58  3.08/7   32.25/7   37.34/7   41.02/7   46.23/7   48.51/7   60.28/7   62.42/7   65.15/7   65.58/7  
    TJ Stadion Nový Bor                   3.08/7   29.17/7    5.09/6    3.28/7    5.21/7    2.28/6   11.37/7    2.14/7    2.33/7    0.43/7  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D16         3.1km  110m 13k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-105     2-113     3-124     4-112     5-119     6-109     7-108     8-104     9-107    10-142    11-111    12-143    13-100   
  1 Smutná Anežka                  32.50  1.31/1*   3.32/1*   8.16/1*   8.50/1*  11.46/1*  18.00/1*  19.54/1*  21.27/1*  22.40/1*  27.49/1*  28.56/1*  31.49/1*  32.18/1*  32.50/1* 
    SOK TJ Turnov                         1.31/1*   2.01/1*   4.44/1*   0.34/1*   2.56/1*   6.14/1*   1.54/1*   1.33/1*   1.13/1*   5.09/4    1.07/2    2.53/1*   0.29/1*   0.32/1* 
  2 Brožová Aneta                  48.09  3.21/4    6.04/3   17.00/4   17.42/4   21.22/2   31.43/2   33.47/2   35.35/2   37.09/2   42.06/2   43.22/2   46.50/2   47.37/2   48.09/2  
    OOB TJ Turnov                         3.21/4    2.43/2   10.56/4    0.42/2    3.40/2   10.21/3    2.04/3    1.48/3    1.34/4    4.57/1*   1.16/4    3.28/4    0.47/5    0.32/1* 
  3 Žuchová Nikola                 51.22  1.57/2    5.35/2   11.58/2   12.53/2   28.03/4   35.57/3   37.57/3   39.38/3   40.55/3   46.03/3   47.07/3   50.04/3   50.42/3   51.22/3  
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          1.57/2    3.38/3    6.23/2    0.55/3   15.10/5    7.54/2    2.00/2    1.41/2    1.17/2    5.08/3    1.04/1*   2.57/2    0.38/2    0.40/5  
  4 Krpatová Klára                 54.06  2.01/3    6.17/4   13.44/3   15.27/3   22.59/3   37.46/4   39.52/4   41.45/4   43.12/4   48.19/4   49.27/4   52.48/4   53.34/4   54.06/4  
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          2.01/3    4.16/4    7.27/3    1.43/4    7.32/3   14.47/4    2.06/4    1.53/4    1.27/3    5.07/2    1.08/3    3.21/3    0.46/4    0.32/1* 
  5 Göttlichová Adéla              82.39  4.52/5    9.51/5   22.52/5   25.02/5   33.54/5   54.45/5   58.38/5   61.42/5   64.50/5   75.14/5   77.18/5   81.24/5   82.03/5   82.39/5  
    OK Jiskra Nový Bor                    4.52/5    4.59/5   13.01/5    2.10/5    8.52/4   20.51/5    3.53/5    3.04/5    3.08/5   10.24/5    2.04/5    4.06/5    0.39/3    0.36/4  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D18         3.7km  110m 13k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-104     2-110     3-119     4-118     5-120     6-112     7-124     8-113     9-108    10-107    11-140    12-142    13-100   
  1 Dubnová Kateřina               42.32  3.14/2    5.57/1*  10.40/1*  12.41/1*  15.10/1*  19.07/1*  20.38/1*  27.49/1*  32.36/1*  34.30/1*  37.42/1*  39.38/1*  41.56/1*  42.32/1* 
    KOB Děčín                             3.14/2    2.43/1*   4.43/3    2.01/3    2.29/5    3.57/1*   1.31/2    7.11/1*   4.47/4    1.54/1*   3.12/1*   1.56/1*   2.18/1*   0.36/4  
  2 Vlčková Klára                  47.09  3.29/4    6.12/2   10.56/2   14.21/2   16.26/2   20.58/3   22.18/2   30.34/2   34.22/2   36.36/2   41.13/2   43.20/2   46.38/2   47.09/2  
    KOB Děčín                             3.29/4    2.43/1*   4.44/4    3.25/4    2.05/4    4.32/4    1.20/1*   8.16/2    3.48/1*   2.14/3    4.37/5    2.07/5    3.18/3    0.31/1* 
  3 Posseltová Tereza              49.44  3.09/1*   8.30/3   12.59/3   14.28/3   16.29/3   20.43/2   22.45/3   32.25/3   39.07/3   41.26/3   44.48/3   46.50/3   49.12/3   49.44/3  
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          3.09/1*   5.21/3    4.29/2    1.29/1*   2.01/2    4.14/2    2.02/5    9.40/5    6.42/5    2.19/5    3.22/2    2.02/3    2.22/2    0.32/2  
  4 Švábková Anna                  51.07  3.19/3   10.56/4   15.59/4   17.41/4   19.45/4   24.31/4   26.15/4   34.40/4   39.15/4   41.32/4   44.58/4   46.59/4   50.31/4   51.07/4  
    OOB TJ Turnov                         3.19/3    7.37/4    5.03/5    1.42/2    2.04/3    4.46/5    1.44/4    8.25/3    4.35/2    2.17/4    3.26/4    2.01/2    3.32/4    0.36/4  
  5 Hradecká Lucie                 57.06  3.36/5   16.07/5   20.20/5   24.10/5   26.08/5   30.29/5   32.07/5   40.42/5   45.17/5   47.29/5   50.53/5   52.56/5   56.32/5   57.06/5  
    OK Jiskra Nový Bor                    3.36/5   12.31/5    4.13/1*   3.50/5    1.58/1*   4.21/3    1.38/3    8.35/4    4.35/2    2.12/2    3.24/3    2.03/4    3.36/5    0.34/3  
    Žitná Jana                 DISK       3.13/     5.15/    10.19/    12.48/         /         /         /         /         /         /         /         /    48.08/    48.48/   
    SKOB SIG-MAT Mladá Boleslav           3.13/     2.02/     5.04/     2.29/         /         /         /         /         /         /         /         /         /     0.40/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D20         3.7km  110m 13k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-104     2-110     3-119     4-118     5-120     6-112     7-124     8-113     9-108    10-107    11-140    12-142    13-100   
  1 Pološčuková Lucie              84.21  4.51/1*  25.49/1*  32.11/1*  36.59/1*  41.03/1*  48.03/1*  50.17/1*  62.28/1*  67.49/1*  70.58/1*  76.29/1*  79.27/1*  83.34/1*  84.21/1* 
    SKOB SIG-MAT Mladá Boleslav           4.51/1*  20.58/1*   6.22/1*   4.48/1*   4.04/1*   7.00/1*   2.14/1*  12.11/1*   5.21/1*   3.09/1*   5.31/1*   2.58/1*   4.07/1*   0.47/1* 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D21K        3.7km  110m 13k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-104     2-110     3-119     4-118     5-120     6-112     7-124     8-113     9-108    10-107    11-140    12-142    13-100   
  1 Heřmánková Pavla               42.11  2.58/1*   6.30/2   10.40/1*  12.15/1*  15.56/2   19.40/1*  20.41/1*  27.16/1*  30.12/1*  32.04/1*  37.48/1*  39.26/1*  41.34/1*  42.11/1* 
    OOB TJ Turnov                         2.58/1*   3.32/2    4.10/2    1.35/1*   3.41/10   3.44/1*   1.01/1*   6.35/1*   2.56/2    1.52/2    5.44/10   1.38/1*   2.08/1*   0.37/2  
  2 Kvapilová Jana                 46.28  3.14/4   10.14/7   14.50/5   16.43/4   18.43/4   23.10/3   24.34/3   31.36/2   35.02/2   37.18/2   41.17/2   43.13/2   45.50/2   46.28/2  
    OOB TJ Turnov                         3.14/4    7.00/8    4.36/3    1.53/3    2.00/2    4.27/2    1.24/8    7.02/2    3.26/3    2.16/5    3.59/4    1.56/2    2.37/3    0.38/4  
  3 Kvapilová Lenka                48.19  3.13/3    8.16/4   12.17/3   13.54/2   15.49/1*  24.35/4   25.51/4   34.31/4   37.24/4   39.08/4   42.55/3   45.28/3   47.44/3   48.19/3  
    SKOB SIG-MAT Mladá Boleslav           3.13/3    5.03/5    4.01/1*   1.37/2    1.55/1*   8.46/12   1.16/4    8.40/5    2.53/1*   1.44/1*   3.47/2    2.33/9    2.16/2    0.35/1* 
  4 Havlová Pavla                  49.02  3.26/5    6.27/1*  11.50/2   14.06/3   16.25/3   21.54/2   23.12/2   31.58/3   36.18/3   39.04/3   43.05/4   45.28/3   48.18/4   49.02/4  
    SOK TJ Turnov                         3.26/5    3.01/1*   5.23/5    2.16/4    2.19/3    5.29/8    1.18/5    8.46/7    4.20/7    2.46/9    4.01/5    2.23/4    2.50/6    0.44/7  
  5 Marešová Pavlína               53.40  3.54/8   12.31/10  17.49/9   20.26/8   23.12/7   27.46/8   29.45/7   38.02/7   41.41/7   43.56/7   47.38/5   50.14/5   52.57/5   53.40/5  
    OK Jiskra Nový Bor                    3.54/8    8.37/10   5.18/4    2.37/6    2.46/6    4.34/5    1.59/10   8.17/3    3.39/4    2.15/4    3.42/1*   2.36/11   2.43/5    0.43/5  
  6 Neradová Alena                 54.32  3.34/6   11.40/8   17.35/7   19.55/7   22.16/6   26.49/6   28.10/6   36.33/5   40.34/5   43.16/6   48.04/6   50.36/6   53.41/6   54.32/6  
    KOB Chemopetrol Litvínov              3.34/6    8.06/9    5.55/6    2.20/5    2.21/4    4.33/4    1.21/7    8.23/4    4.01/6    2.42/8    4.48/6    2.32/8    3.05/9    0.51/9  
  7 Kurfürstová Magdalena          55.07  3.38/7    7.59/3   14.15/4   17.17/5   19.55/5   24.48/5   26.28/5   36.49/6   40.47/6   43.09/5   48.52/7   51.21/7   54.24/7   55.07/7  
    VŠTJ Stavební fakulta Praha           3.38/7    4.21/4    6.16/7    3.02/7    2.38/5    4.53/6    1.40/9   10.21/9    3.58/5    2.22/6    5.43/9    2.29/7    3.03/8    0.43/5  
  8 Kučerková Romana               62.27  3.57/9   10.01/5   16.21/6   19.44/6   23.16/8   27.45/7   29.52/8   43.58/9   48.25/9   50.33/9   55.50/9   58.40/9   61.39/9   62.27/8  
    TJ Stadion Nový Bor                   3.57/9    6.04/6    6.20/8    3.23/9    3.32/9    4.29/3    2.07/11  14.06/12   4.27/9    2.08/3    5.17/8    2.50/12   2.59/7    0.48/8  
  9 Bakovská Jitka                 62.46  5.56/11  10.07/6   17.47/8   21.19/9   25.22/9   31.02/9   32.17/9   41.44/8   46.23/8   49.37/8   54.29/8   56.57/8   61.24/8   62.46/9  
    KOB Chemopetrol Litvínov              5.56/11   4.11/3    7.40/10   3.32/10   4.03/11   5.40/9    1.15/3    9.27/8    4.39/10   3.14/12   4.52/7    2.28/6    4.27/12   1.22/12 
 10 Hanáková Zuzana                66.42  3.03/2   17.21/12  25.56/12  31.33/12  34.57/12  40.18/12  41.36/12  50.20/11  54.46/11  57.33/11  61.25/11  63.26/11  66.05/11  66.42/10 
    SKOB STAVIMAT Slaný                   3.03/2   14.18/12   8.35/12   5.37/12   3.24/8    5.21/7    1.18/5    8.44/6    4.26/8    2.47/10   3.52/3    2.01/3    2.39/4    0.37/2  
 11 Švihovská Eva                  66.56  5.52/10  12.17/9   19.20/10  22.39/10  25.37/10  33.01/10  34.12/10  46.23/10  51.48/10  54.21/10  60.09/10  62.43/10  65.59/10  66.56/11 
    Sportcentrum Jičín                    5.52/10   6.25/7    7.03/9    3.19/8    2.58/7    7.24/11   1.11/2   12.11/11   5.25/12   2.33/7    5.48/11   2.34/10   3.16/10   0.57/11 
 12 Peterková Viktorie             72.51  6.17/12  14.57/11  22.44/11  26.49/11  31.24/11  38.06/11  40.19/11  51.47/12  56.44/12  59.32/12  66.07/12  68.34/12  71.58/12  72.51/12 
    TJ Loko Liberec                       6.17/12   8.40/11   7.47/11   4.05/11   4.35/12   6.42/10   2.13/12  11.28/10   4.57/11   2.48/11   6.35/12   2.27/5    3.24/11   0.53/10 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D21L        4.9km  180m 17k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-116     2-118     3-121     4-126     5-123     6-122     7-127     8-130     9-129    10-128    11-125    12-135    13-134    14-136    15-137    16-142    17-100   
  1 Valešová Jana                  46.23  3.33/3    5.08/3    7.36/3    9.40/3   11.08/1*  13.19/1*  16.19/1*  20.31/1*  22.23/1*  23.47/1*  27.52/1*  30.00/1*  32.33/1*  35.47/1*  40.27/1*  43.58/1*  45.52/1*  46.23/1* 
    OK Chrastava                          3.33/3    1.35/4    2.28/1*   2.04/1*   1.28/1*   2.11/9    3.00/1*   4.12/1*   1.52/3    1.24/15   4.05/1*   2.08/1*   2.33/2    3.14/1*   4.40/1*   3.31/4    1.54/2    0.31/2  
  2 Kašková Barbora                52.12  3.16/2    4.46/2    7.20/2    9.29/2   11.40/3   13.32/3   16.56/2   21.33/2   23.11/2   24.18/2   29.46/2   32.39/2   35.34/2   39.06/2   45.54/2   49.20/2   51.39/2   52.12/2  
    OK Chrastava                          3.16/2    1.30/1*   2.34/4    2.09/2    2.11/13   1.52/2    3.24/4    4.37/5    1.38/1*   1.07/6    5.28/8    2.53/11   2.55/5    3.32/2    6.48/8    3.26/2    2.19/11   0.33/3  
  3 Mezníková Lenka                55.58  2.36/1*   4.06/1*   6.34/1*   9.21/1*  11.38/2   13.22/2   17.54/3   23.17/4   24.58/3   26.24/3   31.23/3   33.54/3   36.49/3   44.24/4   49.55/3   53.39/3   55.30/3   55.58/3  
    Sportcentrum Jičín                    2.36/1*   1.30/1*   2.28/1*   2.47/9    2.17/17   1.44/1*   4.32/12   5.23/12   1.41/2    1.26/17   4.59/3    2.31/2    2.55/5    7.35/19   5.31/2    3.44/7    1.51/1*   0.28/1* 
  4 Mrázková Romana                56.30  4.16/8    5.55/8    9.02/8   11.17/7   12.51/4   14.43/4   18.20/4   23.12/3   25.33/4   26.53/5   33.23/4   36.00/4   39.17/4   42.54/3   50.16/4   53.42/4   55.52/4   56.30/4  
    Sportcentrum Jičín                    4.16/8    1.39/7    3.07/12   2.15/4    1.34/3    1.52/2    3.37/8    4.52/8    2.21/7    1.20/12   6.30/12   2.37/5    3.17/12   3.37/5    7.22/12   3.26/2    2.10/3    0.38/10 
  5 Janatová Lucie                 57.16  3.39/5    5.17/4    8.36/6   10.51/4   12.52/5   15.45/8   21.25/9   26.15/8   28.36/8   29.42/8   34.57/9   37.29/6   40.35/5   44.49/5   50.36/5   54.21/5   56.37/5   57.16/5  
    SK Kotlářka Praha                     3.39/5    1.38/5    3.19/14   2.15/4    2.01/7    2.53/14   5.40/13   4.50/6    2.21/7    1.06/4    5.15/5    2.32/3    3.06/11   4.14/9    5.47/4    3.45/9    2.16/7    0.39/14 
  6 Bozděchová Lenka               59.26  3.36/4    5.19/5    8.26/5   11.06/5   13.11/6   15.10/5   18.37/5   23.39/6   26.59/6   28.24/6   34.51/8   37.47/8   41.31/10  46.09/9   52.52/6   56.36/6   58.51/6   59.26/6  
    SK Praga Praha                        3.36/4    1.43/9    3.07/12   2.40/7    2.05/10   1.59/5    3.27/5    5.02/9    3.20/15   1.25/16   6.27/11   2.56/12   3.44/17   4.38/13   6.43/7    3.44/7    2.15/6    0.35/4  
  7 Rydlová Magda                  61.44  4.31/10   6.53/10   9.37/9   12.31/10  14.36/9   16.37/9   20.21/7   25.27/7   27.57/7   29.03/7   34.29/6   37.14/5   40.46/7   45.59/8   55.19/7   58.51/7   61.09/7   61.44/7  
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          4.31/10   2.22/17   2.44/7    2.54/13   2.05/10   2.01/6    3.44/9    5.06/10   2.30/11   1.06/4    5.26/7    2.45/10   3.32/15   5.13/15   9.20/16   3.32/5    2.18/10   0.35/4  
  8 Veronika Horáková              62.15  3.53/6    5.35/6    8.16/4   11.08/6   13.18/7   15.13/6   19.12/6   23.35/5   25.46/5   26.47/4   34.12/5   38.29/9   41.19/8   45.27/7   55.59/10  59.21/8   61.35/8   62.15/8  
    OOB TJ Turnov                         3.53/6    1.42/8    2.41/6    2.52/10   2.10/12   1.55/4    3.59/11   4.23/2    2.11/4    1.01/2    7.25/19   4.17/20   2.50/4    4.08/8   10.32/18   3.22/1*   2.14/5    0.40/15 
  9 Bernášková Petra               63.02  6.26/17   8.29/18  11.27/14  14.23/14  16.27/14  18.29/11  21.43/10  27.07/11  30.49/11  31.54/11  37.55/11  41.25/11  44.44/11  48.58/11  55.54/9   59.49/9   62.18/9   63.02/9  
    TJ Stadion Nový Bor                   6.26/17   2.03/13   2.58/9    2.56/15   2.04/9    2.02/7    3.14/3    5.24/13   3.42/18   1.05/3    6.01/10   3.30/18   3.19/13   4.14/9    6.56/10   3.55/11   2.29/15   0.44/18 
 10 Vlažná Lucie                   64.19  4.07/7    5.45/7    8.39/7   11.22/8   15.54/12  18.34/12  22.03/11  30.12/12  33.03/13  34.23/13  39.47/13  42.28/13  46.06/13  51.23/13  57.39/12  61.33/10  63.43/10  64.19/10 
    TJ Slovan Luhačovice                  4.07/7    1.38/5    2.54/8    2.43/8    4.32/20   2.40/12   3.29/6    8.09/19   2.51/12   1.20/12   5.24/6    2.41/6    3.38/16   5.17/16   6.16/6    3.54/10   2.10/3    0.36/7  
 11 Uhlíková Tereza                65.14  6.55/20   9.08/19  12.13/16  17.03/18  19.14/18  22.18/18  25.27/13  30.17/13  32.45/12  34.03/12  39.14/12  42.21/12  45.26/12  49.22/12  58.10/13  62.19/11  64.36/11  65.14/11 
    OOB TJ Turnov                         6.55/20   2.13/16   3.05/11   4.50/20   2.11/13   3.04/15   3.09/2    4.50/6    2.28/9    1.18/10   5.11/4    3.07/15   3.05/10   3.56/6    8.48/15   4.09/12   2.17/8    0.38/10 
 12 Svobodová Jana                 65.25  5.05/12   7.02/11  10.02/11  12.56/11  14.51/10  17.31/10  21.23/8   26.40/9   29.08/10  30.18/10  35.49/10  38.30/10  41.28/9   45.04/6   56.57/11  62.31/12  64.48/12  65.25/12 
    SKOB SIG-MAT Mladá Boleslav           5.05/12   1.57/11   3.00/10   2.54/13   1.55/6    2.40/12   3.52/10   5.17/11   2.28/9    1.10/8    5.31/9    2.41/6    2.58/8    3.36/3   11.53/19   5.34/17   2.17/8    0.37/8  
 13 Králová Michaela               65.51  5.12/13   7.10/12   9.40/10  11.51/9   13.28/8   15.31/7   22.10/12  26.43/10  28.54/9   29.54/9   34.43/7   37.40/7   40.39/6   48.32/10  55.26/8   62.46/13  65.10/13  65.51/13 
    SK Chotěboř                           5.12/13   1.58/12   2.30/3    2.11/3    1.37/5    2.03/8    6.39/15   4.33/3    2.11/4    1.00/1*   4.49/2    2.57/13   2.59/9    7.53/20   6.54/9    7.20/19   2.24/13   0.41/16 
 14 Henychová Zuzana               72.41  4.34/11   7.12/13  11.11/13  15.43/17  17.11/15  20.17/15  28.49/16  39.19/19  42.30/17  43.42/17  50.50/17  53.33/17  56.30/17  60.27/17  66.05/17  69.38/14  72.03/14  72.41/14 
    VSK Slavia TU Liberec                 4.34/11   2.38/19   3.59/17   4.32/19   1.28/1*   3.06/16   8.32/17  10.30/20   3.11/14   1.12/9    7.08/17   2.43/9    2.57/7    3.57/7    5.38/3    3.33/6    2.25/14   0.38/10 
 15 Neradová Eva                   73.37  6.06/16   8.17/15  12.14/17  15.06/15  17.56/17  21.42/17  27.29/14  34.04/14  37.08/14  38.30/14  45.08/14  48.26/14  52.16/15  57.33/15  65.50/16  70.13/15  73.00/15  73.37/15 
    KOB Chemopetrol Litvínov              6.06/16   2.11/15   3.57/16   2.52/10   2.50/19   3.46/17   5.47/14   6.35/16   3.04/13   1.22/14   6.38/13   3.18/16   3.50/18   5.17/16   8.17/13   4.23/13   2.47/19   0.37/8  
 16 Zelená Markéta                 74.19  5.57/15   8.21/16  12.23/18  15.25/16  17.46/16  20.22/16  28.55/17  35.02/16  38.29/15  40.12/16  47.12/16  50.18/16  54.10/16  58.43/16  65.41/15  70.36/16  73.37/16  74.19/16 
    SK Praga Praha                        5.57/15   2.24/18   4.02/18   3.02/17   2.21/18   2.36/11   8.33/18   6.07/14   3.27/16   1.43/20   7.00/16   3.06/14   3.52/19   4.33/12   6.58/11   4.55/15   3.01/20   0.42/17 
 17 Hradecká Petra                 75.04  6.53/19   8.26/17  11.03/12  13.56/12  16.09/13  18.44/13  27.57/15  35.01/15  38.39/16  39.46/15  46.41/15  49.23/15  51.54/14  56.12/14  64.48/14  72.10/17  74.29/17  75.04/17 
    OK Doksy                              6.53/19   1.33/3    2.37/5    2.53/12   2.13/15   2.35/10   9.13/19   7.04/17   3.38/17   1.07/6    6.55/14   2.42/8    2.31/1*   4.18/11   8.36/14   7.22/20   2.19/11   0.35/4  
 18 Škorpilová Jana                76.34  5.12/13   7.17/14  11.35/15  14.13/13  15.49/11  20.06/14  37.36/20  42.12/20  44.25/18  45.44/18  52.43/18  55.15/18  57.59/18  61.35/18  67.50/18  73.24/18  75.56/18  76.34/18 
    USK Praha                             5.12/13   2.05/14   4.18/19   2.38/6    1.36/4    4.17/19  17.30/20   4.36/4    2.13/6    1.19/11   6.59/15   2.32/3    2.44/3    3.36/3    6.15/5    5.34/17   2.32/16   0.38/10 
 19 Jana Hradilová                 85.44  4.18/9    6.10/9   15.31/20  18.27/19  20.28/19  26.28/20  29.59/18  37.50/17  44.49/19  46.15/19  54.04/19  57.59/20  62.22/20  67.21/20  77.06/19  82.14/19  84.56/19  85.44/19 
    OOB TJ Turnov                         4.18/9    1.52/10   9.21/20   2.56/15   2.01/7    6.00/20   3.31/7    7.51/18   6.59/19   1.26/17   7.49/20   3.55/19   4.23/20   4.59/14   9.45/17   5.08/16   2.42/17   0.48/20 
 20 Korejčíková Dáďa               88.46  6.32/18  11.30/20  15.23/19  18.40/20  20.54/20  24.47/19  31.56/19  38.09/18  45.17/20  46.53/20  54.16/20  57.40/19  61.07/19  66.42/19  80.44/20  85.17/20  88.02/20  88.46/20 
    TJ Loko Liberec                       6.32/18   4.58/20   3.53/15   3.17/18   2.14/16   3.53/18   7.09/16   6.13/15   7.08/20   1.36/19   7.23/18   3.24/17   3.27/14   5.35/18  14.02/20   4.33/14   2.45/18   0.44/18 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D35         3.7km  110m 16k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-115     2-118     3-120     4-112     5-123     6-122     7-119     8-113     9-104    10-110    11-109    12-107    13-138    14-142    15-143    16-100   
  1 Podrábská Marie                42.56  3.17/2    5.44/2    8.10/2   11.39/1*  13.20/1*  15.37/1*  19.06/1*  23.26/1*  25.21/1*  27.24/1*  29.55/1*  33.48/1*  35.15/1*  38.27/1*  41.48/1*  42.21/1*  42.56/1* 
    VSK Slavia TU Liberec                 3.17/2    2.27/2    2.26/3    3.29/1*   1.41/1*   2.17/1*   3.29/8    4.20/4    1.55/1*   2.03/1*   2.31/2    3.53/1*   1.27/1*   3.12/4    3.21/2    0.33/2    0.35/1* 
  2 Macháčková Michaela            44.04  3.12/1*   5.21/1*   8.18/3   12.11/2   14.04/2   18.07/4   20.31/4   24.32/3   26.34/3   28.38/2   31.10/2   35.16/2   36.49/2   39.47/2   42.59/2   43.28/2   44.04/2  
    Jizerský klub OB Frýdlant             3.12/1*   2.09/1*   2.57/7    3.53/2    1.53/4    4.03/5    2.24/2    4.01/1*   2.02/2    2.04/2    2.32/3    4.06/2    1.33/3    2.58/1*   3.12/1*   0.29/1*   0.36/3  
  3 Linková Iva                    46.57  3.55/6    6.32/6    9.04/6   13.02/5   14.45/4   17.19/3   19.53/2   23.58/2   26.26/2   28.57/3   31.47/3   36.09/3   38.22/3   41.55/3   45.31/3   46.16/3   46.57/3  
    OOB TJ Turnov                         3.55/6    2.37/7    2.32/4    3.58/3    1.43/2    2.34/3    2.34/3    4.05/2    2.28/7    2.31/5    2.50/5    4.22/3    2.13/8    3.33/6    3.36/5    0.45/7    0.41/7  
  4 Menclová Silvie                47.52  3.40/5    6.13/5    8.47/5   12.49/4   14.52/5   17.16/2   20.11/3   26.24/5   28.34/4   31.09/5   33.53/4   38.25/4   39.57/4   43.08/4   46.34/4   47.12/4   47.52/4  
    USK Praha                             3.40/5    2.33/5    2.34/5    4.02/4    2.03/6    2.24/2    2.55/5    6.13/7    2.10/3    2.35/6    2.44/4    4.32/5    1.32/2    3.11/3    3.26/4    0.38/5    0.40/6  
  5 Posseltová Romana              48.32  3.18/3    5.47/3    8.25/4   12.37/3   14.27/3   18.29/5   21.53/5   26.22/4   28.37/5   30.58/4   34.08/5   38.42/5   40.19/5   43.33/5   47.24/5   47.57/5   48.32/5  
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          3.18/3    2.29/4    2.38/6    4.12/5    1.50/3    4.02/4    3.24/7    4.29/5    2.15/6    2.21/4    3.10/6    4.34/6    1.37/5    3.14/5    3.51/6    0.33/2    0.35/1* 
  6 Eichlerová Jana                53.33  6.30/8    9.06/8   10.54/7   16.17/7   18.26/7   26.24/7   29.06/7   33.23/6   35.35/6   37.46/6   40.04/6   44.27/6   46.01/6   48.59/6   52.20/6   52.57/6   53.33/6  
    KOB Kamenický Šenov                   6.30/8    2.36/6    1.48/1*   5.23/7    2.09/7    7.58/8    2.42/4    4.17/3    2.12/4    2.11/3    2.18/1*   4.23/4    1.34/4    2.58/1*   3.21/2    0.37/4    0.36/3  
  7 Dolejší Lenka                  65.06  4.44/7    7.46/7   11.00/8   16.21/8   21.58/8   27.54/8   31.10/8   36.05/7   41.08/7   44.26/7   48.03/7   53.11/7   55.20/7   59.09/7   63.31/7   64.18/7   65.06/7  
    TJ Stadion Nový Bor                   4.44/7    3.02/8    3.14/8    5.21/6    5.37/9    5.56/6    3.16/6    4.55/6    5.03/9    3.18/7    3.37/7    5.08/7    2.09/7    3.49/8    4.22/7    0.47/8    0.48/9  
  8 Picková Helena                 83.57  3.36/4    6.03/4    7.56/1*  13.40/6   15.33/6   25.12/6   27.35/6   40.07/8   42.21/8   58.20/8   62.07/8   70.20/8   72.15/8   75.51/8   82.34/8   83.18/8   83.57/8  
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          3.36/4    2.27/2    1.53/2    5.44/8    1.53/4    9.39/9    2.23/1*  12.32/9    2.14/5   15.59/9    3.47/8    8.13/8    1.55/6    3.36/7    6.43/9    0.44/6    0.39/5  
  9 Dastychová Alexandra          101.45  6.53/9   13.19/9   24.24/9   33.10/9   36.09/9   42.18/9   48.30/9   55.57/9   60.20/9   67.51/9   72.58/9   82.55/9   86.23/9   93.04/9   99.46/9  101.03/9  101.45/9  
    OK RECCO                              6.53/9    6.26/9   11.05/9    8.46/9    2.59/8    6.09/7    6.12/9    7.27/8    4.23/8    7.31/8    5.07/9    9.57/9    3.28/9    6.41/9    6.42/8    1.17/9    0.42/8  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D40         3.7km  110m 16k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-115     2-118     3-120     4-112     5-123     6-122     7-119     8-113     9-104    10-110    11-109    12-107    13-138    14-142    15-143    16-100   
  1 Rejholcová Andrea              49.07  3.39/1*   6.08/1*   8.44/1*  12.36/1*  14.34/1*  16.49/1*  20.19/1*  24.53/1*  27.03/1*  29.38/1*  32.54/1*  37.39/1*  39.57/1*  43.49/1*  47.43/1*  48.29/1*  49.07/1* 
    OK Jiskra Nový Bor                    3.39/1*   2.29/1*   2.36/2    3.52/1*   1.58/2    2.15/1*   3.30/4    4.34/2    2.10/1*   2.35/1*   3.16/2    4.45/4    2.18/3    3.52/4    3.54/3    0.46/5    0.38/4  
  2 Švábková Šárka                 54.35  4.44/4    7.33/3    9.58/3   14.49/3   17.22/3   19.54/3   23.16/3   27.56/2   30.21/2   34.03/3   37.17/2   42.29/2   45.41/2   49.24/2   53.15/2   53.56/2   54.35/2  
    OOB TJ Turnov                         4.44/4    2.49/4    2.25/1*   4.51/4    2.33/5    2.32/3    3.22/3    4.40/3    2.25/4    3.42/5    3.14/1*   5.12/5    3.12/6    3.43/2    3.51/2    0.41/2    0.39/5  
  3 Vlčková Jindra                 55.01  3.55/2    7.36/4   10.42/4   15.12/4   17.22/3   21.54/4   24.32/4   32.06/4   34.41/4   37.34/4   41.01/4   45.06/4   47.17/4   50.16/4   53.52/3   54.26/3   55.01/3  
    KOB Děčín                             3.55/2    3.41/5    3.06/4    4.30/3    2.10/4    4.32/5    2.38/1*   7.34/6    2.35/5    2.53/3    3.27/3    4.05/1*   2.11/2    2.59/1*   3.36/1*   0.34/1*   0.35/1* 
  4 Pávková Jana                   56.20  4.14/3    6.59/2    9.41/2   13.48/2   15.53/2   18.16/2   21.49/2   28.03/3   30.59/3   33.38/2   39.42/3   44.20/3   46.22/3   50.11/3   54.59/4   55.43/4   56.20/4  
    OK Jiskra Nový Bor                    4.14/3    2.45/2    2.42/3    4.07/2    2.05/3    2.23/2    3.33/5    6.14/5    2.56/6    2.39/2    6.04/5    4.38/2    2.02/1*   3.49/3    4.48/4    0.44/3    0.37/2  
  5 Koucká Ivana                   66.01 10.16/5   13.01/5   17.22/5   25.06/5   26.47/5   30.46/5   34.02/5   38.35/5   40.59/5   44.42/5   48.38/5   53.21/5   55.41/5   59.35/5   64.40/5   65.24/5   66.01/5  
    VŠTJ Ekonom Praha                    10.16/5    2.45/2    4.21/5    7.44/6    1.41/1*   3.59/4    3.16/2    4.33/1*   2.24/3    3.43/6    3.56/4    4.43/3    2.20/4    3.54/5    5.05/5    0.44/3    0.37/2  
  6 Večeřová Ivana                 81.50 10.48/6   15.21/6   19.49/6   25.27/6   30.55/6   35.31/6   39.20/6   44.32/6   46.48/6   49.46/6   58.53/6   65.05/6   67.53/6   72.33/6   80.09/6   81.06/6   81.50/6  
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou         10.48/6    4.33/6    4.28/6    5.38/5    5.28/6    4.36/6    3.49/6    5.12/4    2.16/2    2.58/4    9.07/6    6.12/6    2.48/5    4.40/6    7.36/6    0.57/6    0.44/6  
    Pološčuková Monika         DISK           /    15.15/    18.20/    23.20/    25.51/    30.07/    36.16/    43.07/    46.30/    49.40/    54.26/    59.25/    62.14/    66.19/    72.15/    73.10/    73.52/   
    SKOB SIG-MAT Mladá Boleslav               /         /     3.05/     5.00/     2.31/     4.16/     6.09/     6.51/     3.23/     3.10/     4.46/     4.59/     2.49/     4.05/     5.56/     0.55/     0.42/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D45         3.9km  100m 14k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-103     2-104     3-114     4-119     5-123     6-112     7-117     8-110     9-108    10-106    11-140    12-142    13-111    14-100   
  1 Šípová Soňa                    41.18  2.04/3    4.22/2    7.19/1*  10.15/1*  15.12/1*  16.29/1*  21.47/1*  24.42/1*  28.02/1*  30.23/1*  34.21/1*  36.55/1*  38.15/1*  40.42/1*  41.18/1* 
    OK Jiskra Nový Bor                    2.04/3    2.18/1*   2.57/1*   2.56/1*   4.57/1*   1.17/1*   5.18/1*   2.55/1*   3.20/2    2.21/1*   3.58/1*   2.34/5    1.20/2    2.27/1*   0.36/1* 
  2 Benešová Iva                   48.04  2.31/8    5.27/5    8.48/4   13.53/3   19.17/3   20.58/3   27.53/3   30.50/3   34.16/3   36.41/3   40.47/2   43.00/2   44.27/2   47.16/2   48.04/2  
    Sportcentrum Jičín                    2.31/8    2.56/5    3.21/2    5.05/3    5.24/3    1.41/3    6.55/3    2.57/2    3.26/3    2.25/2    4.06/2    2.13/2    1.27/4    2.49/2    0.48/6  
  3 Ivana Tiserova                 48.34  1.41/1*   4.15/1*   8.00/2   11.19/2   16.25/2   18.07/2   23.35/2   28.07/2   31.24/2   33.50/2   41.22/3   43.00/2   45.01/3   47.51/3   48.34/3  
    VSK Slavia TU Liberec                 1.41/1*   2.34/3    3.45/3    3.19/2    5.06/2    1.42/4    5.28/2    4.32/5    3.17/1*   2.26/3    7.32/8    1.38/1*   2.01/8    2.50/3    0.43/4  
  4 Kratochvílová Zdena            58.45  1.58/2    4.29/3    8.47/3   16.51/5   22.33/4   24.00/4   32.22/4   38.07/4   42.40/4   45.48/4   50.32/4   52.57/4   54.30/4   57.55/4   58.45/4  
    OK Jiskra Nový Bor                    1.58/2    2.31/2    4.18/4    8.04/7    5.42/4    1.27/2    8.22/4    5.45/6    4.33/4    3.08/5    4.44/3    2.25/3    1.33/6    3.25/5    0.50/7  
  5 Kábrtová Iva                   71.30  2.20/6    5.51/7   11.35/7   19.26/6   26.18/6   29.02/6   46.42/6   49.57/5   54.33/5   57.46/5   63.14/5   65.49/5   67.15/5   70.48/5   71.30/5  
    OK RECCO                              2.20/6    3.31/7    5.44/7    7.51/6    6.52/5    2.44/7   17.40/7    3.15/3    4.36/5    3.13/6    5.28/5    2.35/6    1.26/3    3.33/8    0.42/3  
  6 Petrová Věra                   77.48  2.24/7    4.59/4    9.22/5   15.11/4   22.42/5   24.35/5   37.32/5   55.43/6   60.31/6   63.49/6   69.19/6   72.05/6   73.24/6   76.56/6   77.48/6  
    VSK Slavia TU Liberec                 2.24/7    2.35/4    4.23/5    5.49/4    7.31/6    1.53/5   12.57/5   18.11/8    4.48/6    3.18/8    5.30/6    2.46/8    1.19/1*   3.32/7    0.52/8  
  7 Sluková Hana                   85.27  2.19/5    8.23/8   15.22/8   22.25/8   31.12/7   35.02/8   59.09/8   62.51/7   67.58/7   70.44/7   77.25/7   79.53/7   81.22/7   84.48/7   85.27/7  
    TJ Loko Liberec                       2.19/5    6.04/8    6.59/8    7.03/5    8.47/7    3.50/8   24.07/8    3.42/4    5.07/7    2.46/4    6.41/7    2.28/4    1.29/5    3.26/6    0.39/2  
  8 Svobodová Hana                 89.03  2.14/4    5.37/6   10.39/6   22.14/7   31.34/8   33.55/7   48.28/7   64.21/8   72.07/8   75.24/8   80.33/8   83.12/8   84.56/8   88.20/8   89.03/8  
    SKOB SIG-MAT Mladá Boleslav           2.14/4    3.23/6    5.02/6   11.35/8    9.20/8    2.21/6   14.33/6   15.53/7    7.46/8    3.17/7    5.09/4    2.39/7    1.44/7    3.24/4    0.43/4  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D50         3.9km  100m 14k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-103     2-104     3-114     4-119     5-123     6-112     7-117     8-110     9-108    10-106    11-140    12-142    13-111    14-100   
  1 Šaffková Zuzana                44.24  1.43/1*   3.52/1*   8.20/2   12.29/2   16.32/1*  17.45/1*  25.52/1*  29.32/1*  32.13/1*  34.23/1*  37.38/1*  39.50/1*  41.11/1*  43.48/1*  44.24/1* 
    OK Chrastava                          1.43/1*   2.09/1*   4.28/7    4.09/3    4.03/1*   1.13/1*   8.07/3    3.40/3    2.41/1*   2.10/1*   3.15/1*   2.12/4    1.21/4    2.37/2    0.36/1* 
  2 Konopáčová Jana                50.52  2.12/5    4.41/5    8.17/1*  11.41/1*  17.39/2   19.04/2   27.58/2   30.36/2   33.59/2   36.51/2   43.29/2   45.51/2   47.07/2   50.03/2   50.52/2  
    OOB TJ Turnov                         2.12/5    2.29/5    3.36/1*   3.24/1*   5.58/4    1.25/2    8.54/4    2.38/1*   3.23/3    2.52/5    6.38/6    2.22/6    1.16/1*   2.56/5    0.49/8  
  3 Úlehlová Ivana                 53.47  2.03/3    4.30/4   10.37/8   16.18/7   22.41/5   24.09/5   30.28/3   35.00/4   38.30/4   41.02/4   46.48/4   48.55/4   50.15/3   53.05/3   53.47/3  
    OK Jiskra Nový Bor                    2.03/3    2.27/4    6.07/8    5.41/6    6.23/5    1.28/3    6.19/1*   4.32/5    3.30/4    2.32/2    5.46/5    2.07/3    1.20/3    2.50/4    0.42/3  
  4 Neradová Alena                 57.40  3.06/6    5.45/6    9.35/5   14.10/4   20.01/4   21.29/4   35.28/5   38.41/5   42.27/5   46.36/5   50.53/5   52.56/5   54.15/4   57.00/4   57.40/4  
    KOB Chemopetrol Litvínov              3.06/6    2.39/7    3.50/2    4.35/4    5.51/3    1.28/3   13.59/7    3.13/2    3.46/6    4.09/8    4.17/2    2.03/2    1.19/2    2.45/3    0.40/2  
  5 Ševčíková Alena                58.33  2.09/4    4.24/2    8.47/3   12.41/3   17.49/3   20.00/3   30.41/4   34.21/3   37.37/3   40.18/3   44.41/3   46.53/3   55.27/5   57.50/5   58.33/5  
    OK Chrastava                          2.09/4    2.15/2    4.23/5    3.54/2    5.08/2    2.11/6   10.41/5    3.40/3    3.16/2    2.41/3    4.23/3    2.12/4    8.34/8    2.23/1*   0.43/4  
  6 Holasová Jaroslava             66.21  2.01/2    4.26/3    8.53/4   15.24/6   29.57/8   31.28/8   38.10/6   42.51/6   46.21/6   49.04/6   56.35/6   58.59/6   62.19/6   65.38/6   66.21/6  
    OOB TJ Turnov                         2.01/2    2.25/3    4.27/6    6.31/7   14.33/8    1.31/5    6.42/2    4.41/6    3.30/4    2.43/4    7.31/7    2.24/7    3.20/7    3.19/6    0.43/4  
  7 Havlová Jaroslava              76.24  3.48/8    6.19/8   10.18/7   17.55/8   26.53/7   30.27/7   43.22/7   49.11/7   53.21/7   57.10/7   68.31/7   70.31/7   72.05/7   75.36/7   76.24/7  
    OB Jenišovice                         3.48/8    2.31/6    3.59/3    7.37/8    8.58/6    3.34/8   12.55/6    5.49/7    4.10/8    3.49/7   11.21/8    2.00/1*   1.34/6    3.31/7    0.48/7  
  8 Kadečková Jana                 77.00  3.28/7    6.10/7   10.10/6   14.45/5   26.41/6   29.07/6   49.37/8   55.29/8   59.31/8   63.05/8   68.32/8   71.04/8   72.30/8   76.13/8   77.00/8  
    OB Jenišovice                         3.28/7    2.42/8    4.00/4    4.35/4   11.56/7    2.26/7   20.30/8    5.52/8    4.02/7    3.34/6    5.27/4    2.32/8    1.26/5    3.43/8    0.47/6  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D55         2.4km   70m 11k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-105     2-104     3-113     4-117     5-110     6-109     7-106     8-140     9-142    10-111    11-100   
  1 Klímová Jitka                  46.30  6.18/5    8.43/3   10.48/3   13.08/3   22.27/2   27.33/2   32.52/1*  37.43/1*  40.11/1*  42.41/1*  45.50/1*  46.30/1* 
    KOB Kamenický Šenov                   6.18/5    2.25/1*   2.05/1*   2.20/2    9.19/4    5.06/3    5.19/1*   4.51/1*   2.28/2    2.30/3    3.09/2    0.40/1* 
  2 Křtěnská Leontina              49.17  2.27/2    6.12/1*   8.48/1*  11.36/2   20.21/1*  24.05/1*  33.58/2   39.28/2   43.03/2   44.50/2   48.21/2   49.17/2  
    OK Jiskra Nový Bor                    2.27/2    3.45/2    2.36/3    2.48/3    8.45/3    3.44/2    9.53/4    5.30/2    3.35/4    1.47/2    3.31/3    0.56/5  
  3 Karmazínová Ivana              60.27  2.15/1*   6.17/2    8.49/2   10.52/1*  37.18/5   40.58/5   47.08/4   52.43/4   55.08/3   56.30/3   59.38/3   60.27/3  
    VSK Slavia TU Liberec                 2.15/1*   4.02/3    2.32/2    2.03/1*  26.26/5    3.40/1*   6.10/2    5.35/3    2.25/1*   1.22/1*   3.08/1*   0.49/2  
  4 Nedvídková Jitka               66.01  4.48/4   10.08/4   14.34/4   17.37/4   25.04/3   36.18/4   43.30/3   52.03/3   55.42/4   58.16/4   65.09/4   66.01/4  
    OB Rozmarýn Litoměřice                4.48/4    5.20/4    4.26/5    3.03/4    7.27/2   11.14/5    7.12/3    8.33/4    3.39/5    2.34/4    6.53/5    0.52/3  
  5 Ondrůjová Anna                 80.38  3.36/3   12.13/5   16.13/5   20.39/5   25.08/4   33.26/3   48.31/5   68.52/5   71.41/5   75.19/5   79.45/5   80.38/5  
    KOB Chemopetrol Litvínov              3.36/3    8.37/5    4.00/4    4.26/5    4.29/1*   8.18/4   15.05/5   20.21/5    2.49/3    3.38/5    4.26/4    0.53/4  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D60         2.4km   70m 11k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-105     2-104     3-113     4-117     5-110     6-109     7-106     8-140     9-142    10-111    11-100   
  1 Jitřenka Kohoutová             45.56  2.12/1*   6.01/1*   8.30/1*  10.37/1*  16.26/1*  21.02/1*  31.20/1*  36.52/1*  39.09/1*  41.55/1*  45.08/1*  45.56/1* 
    Slovan Praha                          2.12/1*   3.49/2    2.29/1*   2.07/1*   5.49/4    4.36/2   10.18/7    5.32/1*   2.17/1*   2.46/6    3.13/1*   0.48/1* 
  2 Kubíková Hela                  51.31  3.56/6    9.11/6   14.51/7   17.45/7   21.07/4   25.30/2   33.29/2   43.07/3   45.26/2   47.11/2   50.43/2   51.31/2  
    TJ Loko Liberec                       3.56/6    5.15/7    5.40/7    2.54/4    3.22/1*   4.23/1*   7.59/3    9.38/6    2.19/2    1.45/1*   3.32/2    0.48/1* 
  3 Štrojsová Jaroslava            52.17  2.52/2    6.35/2    9.36/2   12.26/2   18.42/2   29.30/5   35.57/4   42.34/2   45.40/3   47.25/3   51.23/3   52.17/3  
    KOB Kamenický Šenov                   2.52/2    3.43/1*   3.01/2    2.50/2    6.16/5   10.48/7    6.27/1*   6.37/2    3.06/3    1.45/1*   3.58/4    0.54/3  
  4 Šlézrová Eva                   57.41  3.43/5    7.40/4   10.48/3   15.28/5   21.09/5   27.09/4   37.12/5   44.27/5   47.51/5   52.07/5   56.42/5   57.41/4  
    OOB TJ Turnov                         3.43/5    3.57/3    3.08/3    4.40/7    5.41/3    6.00/3   10.03/6    7.15/3    3.24/5    4.16/7    4.35/5    0.59/4  
  5 Haufe Heiderose                58.20  3.22/3    7.54/5   12.00/5   14.53/4   19.16/3   26.43/3   33.30/3   44.24/4   47.43/4   49.45/4   53.39/4   58.20/5  
    HSG Turbine Zittau                    3.22/3    4.32/5    4.06/5    2.53/3    4.23/2    7.27/4    6.47/2   10.54/7    3.19/4    2.02/3    3.54/3    4.41/7  
  6 Langrová Marie                 62.55  4.58/7    9.38/7   14.43/6   17.44/6   26.31/6   34.28/6   42.38/6   50.51/6   54.24/6   56.33/6   61.36/6   62.55/6  
    OK Jiskra Nový Bor                    4.58/7    4.40/6    5.05/6    3.01/5    8.47/6    7.57/6    8.10/4    8.13/4    3.33/7    2.09/5    5.03/6    1.19/5  
  7 Nejezchlebová Věra             68.55  3.34/4    7.39/3   11.12/4   14.16/3   32.39/7   40.13/7   48.36/7   56.49/7   60.21/7   62.25/7   67.36/7   68.55/7  
    KOB Kamenický Šenov                   3.34/4    4.05/4    3.33/4    3.04/6   18.23/7    7.34/5    8.23/5    8.13/4    3.32/6    2.04/4    5.11/7    1.19/5  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H10         1.9km   40m 8k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-106     2-101     3-117     4-102     5-138     6-140     7-139     8-100   
  1 Ježek Josef                    17.41  1.24/2    2.47/2    5.00/2    6.27/1*  10.58/1*  13.10/1*  14.43/1*  17.09/1*  17.41/1* 
    SOK TJ Turnov                         1.24/2    1.23/4    2.13/5    1.27/1*   4.31/1*   2.12/1*   1.33/2    2.26/8    0.32/2  
  2 Ullrich Jakub                  19.05  1.23/1*   2.43/1*   4.33/1*   6.31/2   12.00/2   14.39/2   16.46/2   18.31/2   19.05/2  
    OK Jiskra Nový Bor                    1.23/1*   1.20/3    1.50/1*   1.58/4    5.29/4    2.39/7    2.07/4    1.45/3    0.34/6  
  3 Mareš Vít                      21.03  1.40/3    3.12/4    5.10/4    7.03/3   12.46/3   15.23/3   17.51/3   20.26/3   21.03/3  
    OK Jiskra Nový Bor                    1.40/3    1.32/8    1.58/2    1.53/3    5.43/5    2.37/6    2.28/6    2.35/11   0.37/7  
  4 Thoř Tomáš                     24.15  1.51/4    3.09/3    5.07/3   11.11/5   17.12/4   19.24/4   21.42/4   23.42/4   24.15/4  
    SOK TJ Turnov                         1.51/4    1.18/2    1.58/2    6.04/9    6.01/6    2.12/1*   2.18/5    2.00/6    0.33/4  
  5 Hroch Matyáš                   25.35  2.42/7    6.31/9   11.38/10  13.23/9   17.59/6   20.40/5   23.13/5   24.58/5   25.35/5  
    OK Jiskra Nový Bor                    2.42/7    3.49/11   5.07/10   1.45/2    4.36/2    2.41/8    2.33/7    1.45/3    0.37/7  
  6 Němeček Josef                  28.42  1.58/5    3.28/5    9.35/8   12.14/7   17.34/5   25.19/7   26.32/6   28.13/6   28.42/6  
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          1.58/5    1.30/6    6.07/11   2.39/6    5.20/3    7.45/9    1.13/1*   1.41/1*   0.29/1* 
  7 Hladík Jan                     29.49  2.10/6    3.47/6    6.30/5    8.44/4   21.09/9   23.23/6   27.13/7   29.07/7   29.49/7  
    SOK TJ Turnov                         2.10/6    1.37/9    2.43/8    2.14/5   12.25/11   2.14/3    3.50/10   1.54/5    0.42/10 
  8 Novotný Marek                  33.15  3.45/9    5.35/8    8.14/6   11.45/6   19.13/7   27.10/8   30.03/8   32.29/8   33.15/8  
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          3.45/9    1.50/10   2.39/7    3.31/8    7.28/8    7.57/10   2.53/8    2.26/8    0.46/11 
  9 Šmaus Antonín                  36.04  6.09/10   7.38/10  10.10/9   12.49/8   19.27/8   29.58/9   33.03/9   35.31/9   36.04/9  
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          6.09/10   1.29/5    2.32/6    2.39/6    6.38/7   10.31/11   3.05/9    2.28/10   0.33/4  
 10 Marek Kryštof                  37.44  2.56/8    4.26/7    9.14/7   19.42/10  30.51/10  33.13/10  35.04/10  37.12/10  37.44/10 
    SOK TJ Turnov                         2.56/8    1.30/6    4.48/9   10.28/11  11.09/10   2.22/5    1.51/3    2.08/7    0.32/2  
 11 Urbanec Hugo                   50.27 20.26/11  21.38/11  23.49/11  31.53/11  41.57/11  44.17/11  48.08/11  49.49/11  50.27/11 
    Přátelé evrop. vrcholů Zlín          20.26/11   1.12/1*   2.11/4    8.04/10  10.04/9    2.20/4    3.51/11   1.41/1*   0.38/9  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H10L        1.6km   40m 5k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-101     2-102     3-138     4-139     5-100   
  1 Dastych Petr                   19.48  3.46/1*   8.05/3   13.20/2   16.48/1*  19.04/1*  19.48/1* 
    OK RECCO                              3.46/1*   4.19/4    5.15/1*   3.28/1*   2.16/5    0.44/5  
  2 Gajda Jan jun                  20.05  4.49/4    7.38/2   13.17/1*  17.17/2   19.31/2   20.05/2  
    USK Praha                             4.49/4    2.49/1*   5.39/2    4.00/2    2.14/4    0.34/1* 
  3 Valkoun Jaroslav               20.45  3.54/2    6.54/1*  13.22/3   18.01/3   20.06/3   20.45/3  
    OB Jenišovice                         3.54/2    3.00/2    6.28/3    4.39/3    2.05/3    0.39/3  
  4 Janoušek Jakub                 23.24  4.23/3    8.27/4   16.03/4   20.49/4   22.45/4   23.24/4  
    SOK TJ Turnov                         4.23/3    4.04/3    7.36/4    4.46/5    1.56/1*   0.39/3  
  5 Marek Matyáš                   29.25  7.48/5   14.29/5   22.09/5   26.51/5   28.49/5   29.25/5  
    SOK TJ Turnov                         7.48/5    6.41/5    7.40/5    4.42/4    1.58/2    0.36/2  
    Heinl Ondřej               DISK       6.33/    10.59/    20.04/    27.31/         /    31.53/   
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          6.33/     4.26/     9.05/     7.27/         /         /   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H12         2.4km   60m 9k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-103     2-110     3-117     4-113     5-108     6-107     7-140     8-139     9-100   
  1 Wolf Filip                     26.38  1.56/2    8.03/1*  10.34/1*  12.14/1*  15.12/1*  17.00/1*  23.09/1*  24.38/1*  26.06/1*  26.38/1* 
    OOB TJ Turnov                         1.56/2    6.07/2    2.31/2    1.40/2    2.58/1*   1.48/1*   6.09/9    1.29/1*   1.28/1*   0.32/3  
  2 Hájek Jan                      30.03  1.27/1*  11.06/4   13.38/2   15.16/2   18.14/2   20.04/2   26.13/2   27.44/2   29.22/2   30.03/2  
    OB Jenišovice                         1.27/1*   9.39/8    2.32/3    1.38/1*   2.58/1*   1.50/2    6.09/9    1.31/3    1.38/3    0.41/10 
  3 Maršál Jiří                    33.38  5.36/8   14.36/7   16.48/4   18.42/4   22.17/3   24.43/3   29.11/3   31.17/3   33.08/3   33.38/3  
    VSK Slavia TU Liberec                 5.36/8    9.00/6    2.12/1*   1.54/4    3.35/6    2.26/6    4.28/2    2.06/6    1.51/5    0.30/2  
  4 Birnbaum Adam                  37.10  3.54/5   14.44/8   18.37/5   20.46/5   24.08/4   26.14/4   31.06/4   34.39/4   36.35/4   37.10/4  
    OK Jiskra Nový Bor                    3.54/5   10.50/9    3.53/6    2.09/7    3.22/5    2.06/5    4.52/4    3.33/12   1.56/7    0.35/6  
  5 Hodík Daniel                   38.09  5.58/9   11.30/5   21.10/7   24.17/8   27.20/5   29.17/5   33.17/5   35.29/5   37.33/5   38.09/5  
    SOK TJ Turnov                         5.58/9    5.32/1*   9.40/12   3.07/10   3.03/3    1.57/4    4.00/1*   2.12/7    2.04/9    0.36/7  
  6 Kadečka Adam                   42.04  4.10/7   13.04/6   20.59/6   23.35/6   30.18/7   32.09/7   38.15/7   39.57/7   41.26/6   42.04/6  
    OB Jenišovice                         4.10/7    8.54/5    7.55/11   2.36/8    6.43/11   1.51/3    6.06/8    1.42/4    1.29/2    0.38/8  
  7 Kočvara Oldřich                43.12  7.17/10  18.42/9   21.59/8   24.01/7   27.45/6   31.32/6   36.00/6   38.28/6   42.43/7   43.12/7  
    OB Jenišovice                         7.17/10  11.25/10   3.17/4    2.02/6    3.44/8    3.47/10   4.28/2    2.28/9    4.15/13   0.29/1* 
  8 Šmaus Jan                      45.43  2.08/3   10.44/3   14.56/3   16.47/3   31.25/8   34.40/8   40.56/8   43.11/8   45.09/8   45.43/8  
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          2.08/3    8.36/4    4.12/7    1.51/3   14.38/13   3.15/9    6.16/11   2.15/8    1.58/8    0.34/5  
  9 Koštejn Vít                    49.10  2.17/4    9.04/2   26.59/9   32.24/10  35.41/10  38.11/9   43.04/9   46.47/9   48.38/9   49.10/9  
    OK Doksy                              2.17/4    6.47/3   17.55/13   5.25/13   3.17/4    2.30/7    4.53/5    3.43/13   1.51/5    0.32/3  
 10 Német Michal                   50.53 10.42/11  24.01/11  28.22/10  31.13/9   34.48/9   39.15/10  47.02/10  48.31/10  50.12/10  50.53/10 
    OK Jiskra Nový Bor                   10.42/11  13.19/12   4.21/8    2.51/9    3.35/6    4.27/12   7.47/12   1.29/1*   1.41/4    0.41/10 
 11 Eichler Jan                    55.18 18.58/12  30.30/12  33.51/12  35.51/12  39.35/11  43.23/11  48.17/11  51.49/11  54.34/11  55.18/11 
    KOB Kamenický Šenov                  18.58/12  11.32/11   3.21/5    2.00/5    3.44/8    3.48/11   4.54/6    3.32/11   2.45/11   0.44/12 
 12 Brož Dominik                   62.25  4.02/6   23.31/10  29.08/11  33.00/11  40.44/12  46.56/12  57.36/13  59.27/12  61.33/12  62.25/12 
    Jizerský klub OB Frýdlant             4.02/6   19.29/13   5.37/10   3.52/12   7.44/12   6.12/13  10.40/13   1.51/5    2.06/10   0.52/13 
 13 Solfronk Martin                65.03 26.06/13  35.31/13  40.33/13  43.44/13  49.11/13  51.55/13  57.31/12  60.51/13  64.23/13  65.03/13 
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou         26.06/13   9.25/7    5.02/9    3.11/11   5.27/10   2.44/8    5.36/7    3.20/10   3.32/12   0.40/9  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H14         3.1km  110m 13k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-105     2-113     3-124     4-112     5-119     6-109     7-108     8-104     9-107    10-142    11-111    12-143    13-100   
  1 Sokolář Ondřej                 41.18  1.39/2    4.34/2   11.59/1*  12.45/1*  16.34/1*  24.34/1*  26.38/1*  28.47/1*  30.04/1*  35.27/1*  36.52/1*  40.03/1*  40.44/1*  41.18/1* 
    SOK TJ Turnov                         1.39/2    2.55/4    7.25/1*   0.46/5    3.49/2    8.00/1*   2.04/2    2.09/1*   1.17/1*   5.23/1*   1.25/2    3.11/3    0.41/6    0.34/5  
  2 Rybář Leon                     45.39  1.42/3    4.40/3   12.17/2   13.39/4   17.36/4   26.13/2   28.45/3   31.21/2   32.49/2   39.32/2   41.16/2   44.30/2   45.07/2   45.39/2  
    VSK Slavia TU Liberec                 1.42/3    2.58/5    7.37/2    1.22/8    3.57/3    8.37/2    2.32/4    2.36/4    1.28/3    6.43/4    1.44/4    3.14/4    0.37/4    0.32/4  
  3 Nejman Stanislav               46.07  2.54/6    5.10/4   12.47/4   13.31/3   17.02/2   26.56/3   28.36/2   31.34/3   32.54/3   39.47/3   41.34/3   45.07/3   45.43/3   46.07/3  
    OK Chrastava                          2.54/6    2.16/1*   7.37/2    0.44/4    3.31/1*   9.54/3    1.40/1*   2.58/6    1.20/2    6.53/5    1.47/6    3.33/5    0.36/3    0.24/1* 
  4 Kočíb Jiří                     53.37  1.37/1*   4.12/1*  12.18/3   12.54/2   17.31/3   33.48/4   35.53/4   38.02/4   39.47/4   45.25/4   49.38/4   52.39/4   53.07/4   53.37/4  
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          1.37/1*   2.35/2    8.06/4    0.36/1*   4.37/4   16.17/5    2.05/3    2.09/1*   1.45/4    5.38/2    4.13/8    3.01/2    0.28/1*   0.30/3  
  5 Průcha Petr                    65.36  2.39/5    5.16/5   16.50/5   17.30/5   31.19/7   43.38/5   46.44/5   51.56/5   54.12/5   60.24/5   61.35/5   64.35/5   65.07/5   65.36/5  
    OK Jiskra Nový Bor                    2.39/5    2.37/3   11.34/6    0.40/2   13.49/8   12.19/4    3.06/5    5.12/7    2.16/7    6.12/3    1.11/1*   3.00/1*   0.32/2    0.29/2  
  6 Malina Ondřej                  73.38  5.20/8    8.36/7   17.49/6   18.32/6   23.44/5   46.14/7   54.01/7   56.31/7   58.40/7   66.05/7   67.45/7   72.21/6   72.59/6   73.38/6  
    SOK TJ Turnov                         5.20/8    3.16/7    9.13/5    0.43/3    5.12/5   22.30/8    7.47/8    2.30/3    2.09/5    7.25/6    1.40/3    4.36/6    0.38/5    0.39/6  
  7 Ondra Buchar                   75.47  2.18/4    5.27/6   18.39/7   19.40/7   27.04/6   45.25/6   50.02/6   52.56/6   55.10/6   62.44/6   64.28/6   74.14/7   75.08/7   75.47/7  
    VSK Slavia TU Liberec                 2.18/4    3.09/6   13.12/7    1.01/7    7.24/7   18.21/7    4.37/7    2.54/5    2.14/6    7.34/7    1.44/4    9.46/8    0.54/7    0.39/6  
  8 Jan Třmínek                    96.08  4.21/7   17.32/8   32.26/8   33.12/8   39.17/8   57.27/8   61.47/8   69.08/8   76.36/8   86.06/8   88.13/8   94.19/8   95.15/8   96.08/8  
    VSK Slavia TU Liberec                 4.21/7   13.11/8   14.54/8    0.46/5    6.05/6   18.10/6    4.20/6    7.21/8    7.28/8    9.30/8    2.07/7    6.06/7    0.56/8    0.53/8  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H16         3.9km  130m 17k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-104     2-114     3-122     4-123     5-126     6-121     7-127     8-125     9-131    10-132    11-133    12-134    13-136    14-137    15-111    16-143    17-100   
  1 Rychlý Michal                  42.51  2.11/2    3.58/1*   8.07/1*   9.40/1*  10.52/1*  12.26/1*  14.40/1*  18.14/1*  20.57/1*  23.31/1*  24.13/1*  27.19/1*  30.05/1*  36.06/1*  39.36/1*  42.00/1*  42.21/1*  42.51/1* 
    OOB TJ Turnov                         2.11/2    1.47/1*   4.09/1*   1.33/4    1.12/1*   1.34/2    2.14/2    3.34/6    2.43/1*   2.34/7    0.42/2    3.06/1*   2.46/1*   6.01/3    3.30/2    2.24/1*   0.21/1*   0.30/6  
  2 Picek Štěpán                   49.22  2.25/4    4.31/2    9.12/2   10.31/2   11.51/2   13.47/2   20.00/3   21.43/2   25.03/2   26.45/2   30.32/4   33.45/3   37.11/2   42.18/2   45.46/2   48.31/2   48.57/2   49.22/2  
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          2.25/4    2.06/2    4.41/2    1.19/2    1.20/5    1.56/5    6.13/5    1.43/3    3.20/6    1.42/1*   3.47/7    3.13/3    3.26/3    5.07/1*   3.28/1*   2.45/3    0.26/2    0.25/2  
  3 Lomič Šimon                    55.19  2.08/1*  10.34/7   15.15/6   16.28/6   17.54/6   19.44/6   26.04/6   27.36/6   30.43/6   32.53/6   36.29/6   39.35/6   42.56/6   48.14/5   51.51/4   54.28/3   54.55/3   55.19/3  
    OK Jiskra Nový Bor                    2.08/1*   8.26/7    4.41/2    1.13/1*   1.26/6    1.50/4    6.20/6    1.32/1*   3.07/2    2.10/6    3.36/5    3.06/1*   3.21/2    5.18/2    3.37/3    2.37/2    0.27/3    0.24/1* 
  4 Pustai David                   55.59  2.57/6    9.00/6   14.12/5   15.44/4   16.58/4   18.27/4   20.44/4   24.15/4   27.34/4   29.39/4   30.24/3   33.42/2   39.53/4   46.50/4   51.45/3   54.52/4   55.33/5   55.59/4  
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          2.57/6    6.03/6    5.12/4    1.32/3    1.14/3    1.29/1*   2.17/3    3.31/5    3.19/5    2.05/5    0.45/4    3.18/4    6.11/6    6.57/4    4.55/6    3.07/6    0.41/6    0.26/3  
  4 Švábek Jan                     55.59  2.15/3    4.32/3   12.32/4   15.49/5   17.01/5   19.04/5   21.25/5   23.24/3   26.40/3   28.28/3   29.01/2   35.20/4   39.27/3   46.47/3   52.17/5   55.02/5   55.32/4   55.59/4  
    OOB TJ Turnov                         2.15/3    2.17/4    8.00/6    3.17/6    1.12/1*   2.03/6    2.21/4    1.59/4    3.16/3    1.48/2    0.33/1*   6.19/7    4.07/4    7.20/5    5.30/7    2.45/3    0.30/4    0.27/4  
  6 Průcha Pavel                   58.38  2.47/5    4.57/4   10.16/3   12.20/3   13.39/3   15.17/3   17.27/2   25.28/5   29.32/5   31.32/5   32.16/5   37.06/5   41.50/5   49.34/6   54.02/6   57.33/6   58.10/6   58.38/6  
    OK Jiskra Nový Bor                    2.47/5    2.10/3    5.19/5    2.04/5    1.19/4    1.38/3    2.10/1*   8.01/7    4.04/7    2.00/3    0.44/3    4.50/6    4.44/5    7.44/6    4.28/5    3.31/7    0.37/5    0.28/5  
  7 Stránský Martin                86.08  3.30/7    8.52/5   18.09/7   22.13/7   25.53/7   28.13/7   38.13/7   39.46/7   43.02/7   45.02/7   48.44/7   52.17/7   67.15/7   78.08/7   81.45/7   84.38/7   85.26/7   86.08/7  
    OK Jiskra Nový Bor                    3.30/7    5.22/5    9.17/7    4.04/7    3.40/7    2.20/7   10.00/7    1.33/2    3.16/3    2.00/3    3.42/6    3.33/5   14.58/7   10.53/7    3.37/3    2.53/5    0.48/7    0.42/7  
    Svoboda Václav             DISK       2.43/     4.43/    10.02/    11.36/    12.41/    20.08/    22.27/    24.38/    28.19/    30.24/    35.16/    39.03/         /    54.00/         /         /    60.26/    61.13/   
    SKOB SIG-MAT Mladá Boleslav           2.43/     2.00/     5.19/     1.34/     1.05/     7.27/     2.19/     2.11/     3.41/     2.05/     4.52/     3.47/         /         /         /         /         /     0.47/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H18         5.1km  170m 18k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-114     2-116     3-120     4-124     5-123     6-122     7-127     8-128     9-129    10-130    11-132    12-131    13-135    14-134    15-136    16-137    17-111    18-100   
  1 Škara Vojtěch                  49.16  3.59/2    4.47/2    7.21/1*  11.27/1*  12.12/1*  13.34/1*  16.20/1*  19.28/1*  21.38/1*  23.53/1*  26.13/1*  27.51/1*  30.08/1*  32.41/1*  37.31/1*  42.30/1*  47.04/1*  48.46/1*  49.16/1* 
    OK Jiskra Nový Bor                    3.59/2    0.48/1*   2.34/1*   4.06/2    0.45/1*   1.22/1*   2.46/1*   3.08/1*   2.10/1*   2.15/2    2.20/1*   1.38/2    2.17/1*   2.33/1*   4.50/2    4.59/1*   4.34/1*   1.42/1*   0.30/1* 
  2 Večeřa Martin                  61.24  3.30/1*   4.46/1*   8.04/2   11.57/2   13.16/2   15.40/2   19.45/2   24.18/2   26.33/2   29.16/2   33.54/2   35.29/2   39.33/2   42.50/2   47.16/2   53.40/2   58.14/2   60.37/2   61.24/2  
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          3.30/1*   1.16/2    3.18/2    3.53/1*   1.19/2    2.24/2    4.05/2    4.33/2    2.15/2    2.43/2    4.38/2    1.35/1*   4.04/2    3.17/2    4.26/1*   6.24/2    4.34/1*   2.23/2    0.47/2  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H21K        5.0km  160m 16k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-114     2-120     3-121     4-127     5-128     6-129     7-125     8-126     9-124    10-117    11-110    12-104    13-107    14-140    15-111    16-100   
  1 Vácha Tomáš                    40.26  3.10/8    6.11/3    7.07/2    9.20/2   12.38/2   14.59/3   19.27/1*  21.06/1*  22.54/2   27.04/1*  29.21/1*  31.42/1*  32.50/1*  35.28/1*  37.48/1*  39.52/1*  40.26/1* 
    OK Jiskra Nový Bor                    3.10/8    3.01/4    0.56/7    2.13/7    3.18/4    2.21/16   4.28/2    1.39/6    1.48/15   4.10/1*   2.17/10   2.21/6    1.08/3    2.38/4    2.20/7    2.04/12   0.34/11 
  2 Franců Adam                    41.59  2.34/1*   6.16/4    7.07/2    9.14/1*  12.20/1*  14.40/2   19.29/2   21.06/1*  22.47/1*  27.53/2   30.02/2   32.24/2   33.36/2   36.55/2   39.26/2   41.32/2   41.59/2  
    OOB TJ Turnov                         2.34/1*   3.42/11   0.51/3    2.07/4    3.06/2    2.20/15   4.49/3    1.37/5    1.41/12   5.06/5    2.09/6    2.22/7    1.12/5    3.19/15   2.31/12   2.06/13   0.27/1* 
  3 Kučerka Jan                    43.51  3.24/10   7.01/11   7.53/7    9.48/4   13.23/5   15.41/5   20.58/5   23.11/5   24.17/5   29.13/3   31.29/3   33.55/3   36.04/3   39.15/4   41.26/3   43.21/3   43.51/3  
    KOB Chemopetrol Litvínov              3.24/10   3.37/10   0.52/5    1.55/2    3.35/9    2.18/14   5.17/8    2.13/18   1.06/3    4.56/4    2.16/7    2.26/8    2.09/23   3.11/13   2.11/2    1.55/5    0.30/3  
  4 Vydra Ivan                     43.54  2.41/3    7.31/13   8.15/12   9.54/5   12.42/3   14.03/1*  20.12/4   21.38/3   23.09/3   31.43/5   33.24/4   35.27/5   36.33/5   39.03/3   41.38/4   43.23/4   43.54/4  
    OK RECCO                              2.41/3    4.50/21   0.44/1*   1.39/1*   2.48/1*   1.21/1*   6.09/13   1.26/1*   1.31/10   8.34/18   1.41/1*   2.03/2    1.06/2    2.30/1*   2.35/13   1.45/1*   0.31/5  
  5 Nerad Jaroslav                 46.13  3.00/5    6.27/6    7.53/7   12.12/12  15.18/11  17.52/12  22.43/9   24.26/9   25.29/10  32.04/6   34.42/6   37.15/6   38.38/6   41.41/6   43.53/7   45.41/5   46.13/5  
    KOB Chemopetrol Litvínov              3.00/5    3.27/8    1.26/16   4.19/15   3.06/2    2.34/21   4.51/4    1.43/7    1.03/2    6.35/12   2.38/12   2.33/11   1.23/14   3.03/10   2.12/3    1.48/2    0.32/7  
  5 Špak Zdeněk                    46.13  3.08/6    6.20/5    7.39/5   10.45/7   14.39/9   16.07/6   22.44/10  24.29/10  25.28/9   31.30/4   33.26/5   35.06/4   36.18/4   41.57/7   43.45/5   45.43/6   46.13/5  
    VSK Slavia TU Liberec                 3.08/6    3.12/6    1.19/14   3.06/12   3.54/12   1.28/2    6.37/19   1.45/9    0.59/1*   6.02/9    1.56/3    1.40/1*   1.12/5    5.39/19   1.48/1*   1.58/6    0.30/3  
  7 Pávek Petr                     46.15  3.37/14   7.58/16   8.51/14  10.47/8   14.33/7   16.09/7   22.35/8   24.04/8   25.18/8   33.02/10  35.18/8   37.33/7   38.42/7   41.25/5   43.45/5   45.47/7   46.15/7  
    OK Jiskra Nový Bor                    3.37/14   4.21/18   0.53/6    1.56/3    3.46/11   1.36/3    6.26/18   1.29/3    1.14/5    7.44/15   2.16/7    2.15/5    1.09/4    2.43/7    2.20/7    2.02/11   0.28/2  
  8 Macek Jiří                     47.53  2.41/3    5.33/2    6.20/1*  11.02/9   14.33/7   16.26/9   22.02/7   23.32/7   24.38/7   32.20/7   35.51/9   38.00/8   39.21/8   42.07/8   45.08/8   47.17/8   47.53/8  
    KOB Chemopetrol Litvínov              2.41/3    2.52/2    0.47/2    4.42/16   3.31/7    1.53/8    5.36/10   1.30/4    1.06/3    7.42/14   3.31/20   2.09/4    1.21/10   2.46/9    3.01/19   2.09/17   0.36/17 
  9 Balák Otakar                   47.54  3.24/10   6.28/7    8.08/11  10.16/6   14.31/6   16.14/8   21.10/6   23.15/6   24.35/6   32.42/9   34.58/7   38.59/12  40.17/11  42.58/9   45.21/9   47.19/9   47.54/9  
    OK Jiskra Nový Bor                    3.24/10   3.04/5    1.40/18   2.08/5    4.15/16   1.43/4    4.56/6    2.05/16   1.20/7    8.07/16   2.16/7    4.01/21   1.18/8    2.41/6    2.23/10   1.58/6    0.35/14 
 10 Mencl Miloslav                 48.01  3.44/16   7.38/15   8.50/13  11.11/10  15.33/12  17.19/11  23.13/12  26.18/13  27.59/13  33.28/11  36.23/12  38.58/11  40.23/12  43.08/10  45.34/10  47.28/10  48.01/10 
    USK Praha                             3.44/16   3.54/13   1.12/12   2.21/9    4.22/18   1.46/5    5.54/11   3.05/22   1.41/12   5.29/6    2.55/17   2.35/13   1.25/15   2.45/8    2.26/11   1.54/4    0.33/9  
 11 Přinda Oldřich                 48.26  3.17/9    6.47/9    8.00/10  11.33/11  15.03/10  17.13/10  26.08/15  28.00/15  29.21/14  34.15/12  36.16/11  38.50/10  40.09/10  43.27/11  45.44/11  47.50/11  48.26/11 
    VSK Slavia TU Liberec                 3.17/9    3.30/9    1.13/13   3.33/14   3.30/6    2.10/12   8.55/22   1.52/14   1.21/8    4.54/3    2.01/4    2.34/12   1.19/9    3.18/14   2.17/5    2.06/13   0.36/17 
 12 Hyka Jan                       48.52  3.35/13   6.33/8    7.24/4    9.34/3   13.10/4   14.59/3   19.55/3   21.44/4   23.28/4   32.26/8   35.51/9   38.17/9   39.22/9   44.01/12  46.16/12  48.17/12  48.52/12 
    OOB TJ Turnov                         3.35/13   2.58/3    0.51/3    2.10/6    3.36/10   1.49/7    4.56/6    1.49/11   1.44/14   8.58/19   3.25/19   2.26/8    1.05/1*   4.39/18   2.15/4    2.01/9    0.35/14 
 13 Rydl Jiří                      49.24  3.38/15   6.51/10   7.56/9   13.34/16  16.59/15  18.45/13  23.12/11  24.56/11  27.54/12  36.06/13  38.00/13  40.28/13  41.53/13  44.32/13  46.52/13  48.50/13  49.24/13 
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          3.38/15   3.13/7    1.05/9    5.38/18   3.25/5    1.46/5    4.27/1*   1.44/8    2.58/20   8.12/17   1.54/2    2.28/10   1.25/15   2.39/5    2.20/7    1.58/6    0.34/11 
 14 Honzík Tomáš                   50.38  2.40/2    5.26/1*   7.39/5   14.20/17  17.53/17  20.27/17  28.01/17  29.28/17  31.52/17  36.35/14  38.42/14  40.50/14  42.05/14  44.35/14  48.17/14  50.05/14  50.38/14 
    VSK Slavia TU Liberec                 2.40/2    2.46/1*   2.13/21   6.41/20   3.33/8    2.34/21   7.34/21   1.27/2    2.24/17   4.43/2    2.07/5    2.08/3    1.15/7    2.30/1*   3.42/23   1.48/2    0.33/9  
 15 Hnízdil Jan                    51.13  3.24/10   7.12/12   9.27/16  12.17/13  16.50/14  18.54/14  23.48/13  25.34/12  26.52/11  36.57/16  39.39/16  42.14/15  43.35/15  46.12/15  48.29/15  50.36/15  51.13/15 
    KOB Kamenický Šenov                   3.24/10   3.48/12   2.15/22   2.50/11   4.33/20   2.04/10   4.54/5    1.46/10   1.18/6   10.05/20   2.42/13   2.35/13   1.21/10   2.37/3    2.17/5    2.07/15   0.37/19 
 16 Pavlík Bronislav               54.59  3.09/7    7.36/14   9.13/15  15.53/19  20.20/19  22.49/19  28.47/19  31.03/19  32.30/18  37.59/18  41.30/18  44.38/17  46.00/17  49.10/16  51.58/16  54.20/16  54.59/16 
    KOB Chemopetrol Litvínov              3.09/7    4.27/20   1.37/17   6.40/19   4.27/19   2.29/18   5.58/12   2.16/19   1.27/9    5.29/6    3.31/20   3.08/19   1.22/12   3.10/12   2.48/15   2.22/19   0.39/20 
 17 Šikola Alexej                  55.25  4.51/19   9.14/19  10.24/19  13.32/15  17.35/16  20.06/16  26.22/16  28.13/16  31.35/16  37.58/17  40.47/17  45.16/18  46.51/18  49.54/17  52.43/17  54.51/17  55.25/17 
    TJ LIAZ Jablonec nad Nisou            4.51/19   4.23/19   1.10/10   3.08/13   4.03/13   2.31/19   6.16/15   1.51/13   3.22/22   6.23/11   2.49/14   4.29/22   1.35/21   3.03/10   2.49/16   2.08/16   0.34/11 
 18 Procházka Jakub                55.30  4.09/17   8.16/17  10.08/17  12.25/14  16.42/13  18.54/14  25.17/14  27.24/14  30.35/15  36.47/15  39.22/15  42.24/16  43.51/16  50.14/18  52.58/18  54.59/18  55.30/18 
    OOB TJ Turnov                         4.09/17   4.07/15   1.52/20   2.17/8    4.17/17   2.12/13   6.23/17   2.07/17   3.11/21   6.12/10   2.35/11   3.02/17   1.27/17   6.23/20   2.44/14   2.01/9    0.31/5  
 19 Stránský Michal                61.13  4.17/18   8.23/18  10.11/18  15.30/18  19.33/18  21.38/18  28.40/18  31.02/18  33.40/19  44.26/19  47.29/19  50.17/19  51.46/19  55.11/19  58.31/19  60.41/19  61.13/19 
    OK Jiskra Nový Bor                    4.17/18   4.06/14   1.48/19   5.19/17   4.03/13   2.05/11   7.02/20   2.22/20   2.38/18  10.46/21   3.03/18   2.48/15   1.29/19   3.25/16   3.20/21   2.10/18   0.32/7  
 20 Karmazín Petr                  63.01 11.15/22  15.25/22  16.36/21  23.22/21  27.33/20  29.31/20  35.44/20  37.39/20  40.31/20  46.10/20  49.03/20  51.53/20  53.27/20  57.05/20  59.58/20  62.26/20  63.01/20 
    VSK Slavia TU Liberec                11.15/22   4.10/16   1.11/11   6.46/21   4.11/15   1.58/9    6.13/14   1.55/15   2.52/19   5.39/8    2.53/16   2.50/16   1.34/20   3.38/17   2.53/17   2.28/20   0.35/14 
 21 Heřmánek Michal                72.26  7.18/20  13.08/20  14.11/20  22.17/20  29.53/21  32.15/21  37.38/21  39.28/21  41.28/21  49.00/21  54.29/21  57.34/21  59.02/21  65.39/21  69.00/21  71.43/21  72.26/21 
    OOB TJ Turnov                         7.18/20   5.50/22   1.03/8    8.06/22   7.36/23   2.22/17   5.23/9    1.50/12   2.00/16   7.32/13   5.29/23   3.05/18   1.28/18   6.37/21   3.21/22   2.43/22   0.43/23 
 22 Koštejn Pavel                  97.27  9.20/21  15.15/21  16.37/22  32.13/23  38.16/23  40.48/23  53.04/23  55.56/23  57.35/23  70.04/22  74.41/23  78.38/22  80.29/22  90.49/22  94.05/22  96.46/22  97.27/22 
    OK Doksy                              9.20/21   5.55/23   1.22/15  15.36/23   6.03/21   2.32/20  12.16/23   2.52/21   1.39/11  12.29/22   4.37/22   3.57/20   1.51/22  10.20/23   3.16/20   2.41/21   0.41/21 
 23 Bajer Jiří                    102.00 11.31/23  15.47/23  21.55/23  24.38/22  31.06/22  33.56/22  40.14/22  43.34/22  48.34/22  71.49/23  74.39/22  82.48/23  84.10/23  94.27/23  97.27/23 101.18/23 102.00/23 
    USK Praha                            11.31/23   4.16/17   6.08/23   2.43/10   6.28/22   2.50/23   6.18/16   3.20/23   5.00/23  23.15/23   2.50/15   8.09/23   1.22/12  10.17/22   3.00/18   3.51/23   0.42/22 
    Matoušek Jan               DISK       6.02/    13.21/    16.14/    21.09/         /         /    25.25/    28.13/    31.59/    41.01/         /    43.56/    47.00/    52.17/    57.18/    60.51/    61.33/   
    TJ LIAZ Jablonec nad Nisou            6.02/     7.19/     2.53/     4.55/         /         /         /     2.48/     3.46/     9.02/         /         /     3.04/     5.17/     5.01/     3.33/     0.42/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H21L        5.6km  230m 21k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-115     2-118     3-121     4-130     5-129     6-128     7-125     8-126     9-124    10-122    11-110    12-109    13-135    14-131    15-133    16-134    17-136    18-137    19-142    20-143    21-100   
  1 Janata Martin                  43.54  1.48/1*   3.10/1*   5.10/1*   9.40/1*  10.51/1*  11.36/1*  15.15/1*  16.39/1*  17.46/2   20.00/2   23.30/1*  25.18/1*  27.12/1*  28.42/1*  29.28/1*  32.08/1*  34.23/1*  38.13/1*  40.23/1*  43.04/1*  43.26/1*  43.54/1* 
    SK Kotlářka Praha                     1.48/1*   1.22/1*   2.00/1*   4.30/8    1.11/1*   0.45/1*   3.39/4    1.24/11   1.07/7    2.14/16   3.30/1*   1.48/4    1.54/1*   1.30/1*   0.46/2    2.40/13   2.15/1*   3.50/1*   2.10/1*   2.41/13   0.22/1*   0.28/10 
  2 Mrázek Jan                     46.04  2.30/11   4.08/8    6.16/6    9.57/2   11.35/2   12.27/2   15.47/2   16.53/2   17.45/1*  19.20/1*  24.24/2   26.02/2   28.05/2   29.39/2   30.22/2   32.47/2   35.37/2   40.08/2   42.27/2   45.13/2   45.38/2   46.04/2  
    AC Sparta Praha                       2.30/11   1.38/9    2.08/5    3.41/1*   1.38/7    0.52/9    3.20/1*   1.06/1*   0.52/2    1.35/4    5.04/23   1.38/1*   2.03/4    1.34/3    0.43/1*   2.25/8    2.50/7    4.31/6    2.19/5    2.46/15   0.25/5    0.26/5  
  3 Vlček Martin                   47.10  2.40/17   4.17/13   6.28/9   10.50/9   12.50/9   13.50/9   17.49/10  19.12/9   20.19/8   21.46/7   25.27/6   27.16/5   29.34/6   31.09/5   32.02/3   34.41/3   37.20/3   41.36/3   43.51/3   46.19/3   46.46/3   47.10/3  
    OOB TJ Turnov                         2.40/17   1.37/8    2.11/7    4.22/7    2.00/21   1.00/17   3.59/10   1.23/9    1.07/7    1.27/2    3.41/3    1.49/5    2.18/12   1.35/4    0.53/7    2.39/12   2.39/4    4.16/3    2.15/3    2.28/8    0.27/6    0.24/2  
  4 Svihovsky Jaromir              48.00  2.30/11   4.06/6    6.16/6   10.29/6   12.06/6   12.52/6   16.54/7   18.17/7   19.29/6   21.31/4   25.23/5   27.45/7   29.42/7   32.04/7   32.54/4   35.11/5   37.50/5   42.16/4   44.43/4   47.05/5   47.29/4   48.00/4  
    Sportcentrum Jičín                    2.30/11   1.36/6    2.10/6    4.13/4    1.37/6    0.46/2    4.02/12   1.23/9    1.12/10   2.02/14   3.52/7    2.22/18   1.57/2    2.22/21   0.50/5    2.17/4    2.39/4    4.26/4    2.27/6    2.22/6    0.24/4    0.31/16 
  4 Radek Novotny                  48.00  2.19/5    3.54/5    6.00/3   10.18/5   11.56/4   12.46/5   16.32/5   17.53/5   20.41/9   22.02/8   25.43/7   27.25/6   29.25/5   31.07/4   33.25/6   35.48/7   38.34/6   42.35/5   44.47/5   47.01/4   47.30/5   48.00/4  
    OK 99 Hradec Králové                  2.19/5    1.35/5    2.06/3    4.18/6    1.38/7    0.50/6    3.46/7    1.21/5    2.48/25   1.21/1*   3.41/3    1.42/2    2.00/3    1.42/6    2.18/23   2.23/5    2.46/6    4.01/2    2.12/2    2.14/3    0.29/11   0.30/12 
  6 Žemlík Pavel                   48.27  2.15/4    3.48/4    6.01/4   10.32/7   12.17/8   13.33/8   17.31/8   18.53/8   20.12/7   21.40/6   26.15/8   28.02/8   30.45/8   32.18/8   33.36/7   35.44/6   38.36/7   43.02/7   45.18/6   47.32/6   48.00/6   48.27/6  
    SKOB Zlín                             2.15/4    1.33/3    2.13/8    4.31/9    1.45/12   1.16/27   3.58/9    1.22/6    1.19/13   1.28/3    4.35/15   1.47/3    2.43/22   1.33/2    1.18/16   2.08/2    2.52/8    4.26/4    2.16/4    2.14/3    0.28/8    0.27/7  
  7 Mareš Martin                   48.41  2.39/16   4.28/15   6.29/11  10.35/8   12.07/7   12.58/7   16.37/6   18.07/6   18.58/5   21.32/5   25.16/4   27.11/4   29.20/4   31.05/3   32.59/5   35.02/4   37.25/4   42.37/6   45.28/7   47.47/7   48.14/7   48.41/7  
    OK Jiskra Nový Bor                    2.39/16   1.49/16   2.01/2    4.06/3    1.32/3    0.51/7    3.39/4    1.30/15   0.51/1*   2.34/20   3.44/5    1.55/7    2.09/7    1.45/7    1.54/20   2.03/1*   2.23/2    5.12/14   2.51/16   2.19/5    0.27/6    0.27/7  
  8 Kučera Jan                     50.35  2.09/2    3.45/2    6.23/8   11.18/10  13.08/11  13.55/10  17.45/9   19.12/9   21.29/11  23.27/10  28.23/12  30.19/11  32.25/9   34.19/9   35.11/9   37.34/9   40.30/9   45.01/8   47.29/8   49.41/8   50.04/8   50.35/8  
    USK Praha                             2.09/2    1.36/6    2.38/23   4.55/12   1.50/16   0.47/3    3.50/8    1.27/14   2.17/24   1.58/10   4.56/19   1.56/9    2.06/5    1.54/10   0.52/6    2.23/5    2.56/10   4.31/6    2.28/7    2.12/2    0.23/3    0.31/16 
  9 Váňa Martin                    51.29  2.36/14   4.08/8    6.14/5   10.12/3   11.58/5   12.45/4   16.19/4   17.41/4   18.44/3   23.13/9   28.14/10  30.10/9   32.36/10  34.22/10  35.09/8   37.45/10  40.56/10  45.45/9   48.22/9   50.31/9   50.59/9   51.29/9  
    OOB TJ Turnov                         2.36/14   1.32/2    2.06/3    3.58/2    1.46/13   0.47/3    3.34/2    1.22/6    1.03/4    4.29/27   5.01/21   1.56/9    2.26/17   1.46/8    0.47/3    2.36/10   3.11/14   4.49/10   2.37/9    2.09/1*   0.28/8    0.30/12 
 10 Holas Ondřej                   52.35  2.12/3    3.45/2    5.59/2   10.13/4   11.51/3   12.39/3   16.13/3   17.39/3   18.55/4   21.16/3   25.06/3   27.08/3   29.14/3   31.57/6   35.12/10  37.27/8   40.05/8   46.04/10  48.37/10  51.26/10  51.55/10  52.35/10 
    OOB TJ Turnov                         2.12/3    1.33/3    2.14/9    4.14/5    1.38/7    0.48/5    3.34/2    1.26/12   1.16/11   2.21/18   3.50/6    2.02/12   2.06/5    2.43/28   3.15/25   2.15/3    2.38/3    5.59/24   2.33/8    2.49/17   0.29/11   0.40/28 
 11 Martan Jiří                    53.13  2.30/11   4.11/10   6.33/13  11.18/10  13.07/10  13.59/11  18.33/11  20.26/12  21.28/10  23.28/11  27.25/9   30.42/12  32.52/12  34.47/11  36.26/11  38.54/11  41.55/11  46.47/11  49.42/11  52.13/11  52.41/11  53.13/11 
    OK Harcov                             2.30/11   1.41/10   2.22/14   4.45/10   1.49/15   0.52/9    4.34/19   1.53/23   1.02/3    2.00/13   3.57/8    3.17/27   2.10/8    1.55/11   1.39/18   2.28/9    3.01/11   4.52/11   2.55/17   2.31/10   0.28/8    0.32/19 
 12 Přinda Lukáš                   54.16  2.29/9    4.13/12   6.46/15  12.00/14  13.54/13  14.45/12  19.13/15  20.45/15  21.50/13  23.49/12  28.20/11  30.14/10  32.50/11  34.48/12  36.33/12  39.42/12  42.45/12  47.56/12  50.46/12  53.16/12  53.46/12  54.16/12 
    VSK Slavia TU Liberec                 2.29/9    1.44/12   2.33/22   5.14/15   1.54/19   0.51/7    4.28/17   1.32/16   1.05/5    1.59/11   4.31/13   1.54/6    2.36/20   1.58/12   1.45/19   3.09/21   3.03/13   5.11/13   2.50/14   2.30/9    0.30/16   0.30/12 
 13 Novák Daniel                   55.21  3.03/23   5.11/24   7.42/23  12.28/18  14.22/16  15.19/16  19.48/16  21.05/16  22.31/15  24.56/13  29.07/13  31.25/14  33.41/14  35.51/14  36.49/13  39.47/13  43.06/13  48.42/13  51.38/13  54.18/13  54.51/13  55.21/13 
    OK Doksy                              3.03/23   2.08/24   2.31/20   4.46/11   1.54/19   0.57/13   4.29/18   1.17/3    1.26/17   2.25/19   4.11/10   2.18/16   2.16/10   2.10/18   0.58/12   2.58/17   3.19/19   5.36/21   2.56/18   2.40/12   0.33/21   0.30/12 
 14 Kazda Ondřej                   56.29  2.24/7    4.07/7    6.31/12  11.32/13  13.37/12  14.49/13  18.53/12  20.28/13  21.35/12  25.44/15  29.24/14  31.23/13  33.36/13  35.41/13  37.36/15  40.34/15  45.13/15  49.59/15  52.38/14  55.42/14  56.04/14  56.29/14 
    Sportcentrum Jičín                    2.24/7    1.43/11   2.24/15   5.01/14   2.05/23   1.12/26   4.04/13   1.35/18   1.07/7    4.09/26   3.40/2    1.59/11   2.13/9    2.05/16   1.55/21   2.58/17   4.39/28   4.46/8    2.39/10   3.04/21   0.22/1*   0.25/3  
 15 Picek Jan                      57.42  2.19/5    4.11/10   6.28/9   11.25/12  14.23/17  15.29/17  19.51/17  21.41/17  23.00/16  24.56/13  29.27/15  31.40/15  34.01/15  36.32/15  37.21/14  40.22/14  44.05/14  49.55/14  52.45/15  56.45/16  57.14/15  57.42/15 
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          2.19/5    1.52/18   2.17/12   4.57/13   2.58/25   1.06/23   4.22/16   1.50/22   1.19/13   1.56/9    4.31/13   2.13/14   2.21/13   2.31/25   0.49/4    3.01/19   3.43/25   5.50/23   2.50/14   4.00/26   0.29/11   0.28/10 
 16 Kužel Tomáš                    57.57  2.37/15   4.39/17   7.11/19  13.34/21  14.55/18  16.03/18  21.15/19  22.33/19  24.40/19  26.39/18  31.41/17  33.36/17  36.05/17  37.51/16  39.49/16  42.41/16  45.53/16  50.55/16  53.38/16  56.43/15  57.21/16  57.57/16 
    VŠTJ Stavební fakulta Praha           2.37/15   2.02/23   2.32/21   6.23/25   1.21/2    1.08/25   5.12/26   1.18/4    2.07/21   1.59/11   5.02/22   1.55/7    2.29/18   1.46/8    1.58/22   2.52/16   3.12/15   5.02/12   2.43/12   3.05/23   0.38/25   0.36/23 
 17 Henych Petr                    59.07  3.28/26   5.38/25   8.19/25  14.12/22  17.16/24  18.14/24  22.57/23  24.29/23  25.50/21  27.40/20  32.15/20  34.50/19  37.24/19  39.40/19  40.37/18  43.47/18  46.59/18  52.15/18  54.57/17  57.57/17  58.28/17  59.07/17 
    VSK Slavia TU Liberec                 3.28/26   2.10/25   2.41/25   5.53/22   3.04/26   0.58/16   4.43/21   1.32/16   1.21/16   1.50/7    4.35/15   2.35/20   2.34/19   2.16/19   0.57/11   3.10/22   3.12/15   5.16/15   2.42/11   3.00/19   0.31/17   0.39/27 
 18 Janeček Oldřich                59.19  2.29/9    4.39/17   6.53/17  12.12/15  13.54/13  14.56/14  18.56/13  20.05/11  23.36/17  26.21/17  31.58/18  34.14/18  36.36/18  38.42/18  39.56/17  42.45/17  46.10/17  52.12/17  55.28/18  58.16/18  58.48/18  59.19/18 
    SK Kotlářka Praha                     2.29/9    2.10/25   2.14/9    5.19/16   1.42/11   1.02/18   4.00/11   1.09/2    3.31/26   2.45/22   5.37/27   2.16/15   2.22/14   2.06/17   1.14/13   2.49/15   3.25/21   6.02/25   3.16/23   2.48/16   0.32/19   0.31/16 
 19 Hradecký Jaroslav              60.05  6.22/28   8.20/28  10.48/28  16.35/27  18.26/27  19.31/27  24.28/27  26.23/27  27.28/25  29.09/22  33.37/22  35.42/21  38.07/21  39.47/20  42.27/21  44.50/19  47.42/19  53.04/19  56.43/19  59.07/19  59.39/19  60.05/19 
    OK Doksy                              6.22/28   1.58/20   2.28/18   5.47/21   1.51/17   1.05/22   4.57/24   1.55/24   1.05/5    1.41/5    4.28/12   2.05/13   2.25/15   1.40/5    2.40/24   2.23/5    2.52/8    5.22/16   3.39/24   2.24/7    0.32/19   0.26/5  
 20 Král Aleš                      61.08  3.07/24   5.08/22   7.33/20  13.19/20  15.19/20  16.22/20  21.17/20  23.27/21  24.44/20  26.58/19  32.14/19  34.50/19  37.37/20  39.59/21  41.26/19  44.52/20  48.33/20  53.59/20  57.03/20  60.00/20  60.33/20  61.08/20 
    SK Chotěboř                           3.07/24   2.01/22   2.25/17   5.46/20   2.00/21   1.03/21   4.55/22   2.10/27   1.17/12   2.14/16   5.16/25   2.36/22   2.47/23   2.22/21   1.27/17   3.26/24   3.41/24   5.26/18   3.04/22   2.57/18   0.33/21   0.35/22 
 21 Kobr Tomáš                     61.17  2.46/18   4.33/16   6.48/16  12.21/17  14.02/15  14.56/14  19.11/14  20.37/14  21.57/14  25.46/16  29.43/16  32.50/16  35.56/16  37.57/17  42.12/20  45.28/21  48.52/22  54.27/21  57.16/21  60.19/21  60.50/21  61.17/21 
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          2.46/18   1.47/14   2.15/11   5.33/19   1.41/10   0.54/11   4.15/15   1.26/12   1.20/15   3.49/25   3.57/8    3.07/26   3.06/26   2.01/13   4.15/27   3.16/23   3.24/20   5.35/20   2.49/13   3.03/20   0.31/17   0.27/7  
 22 Hostaš Petr                    61.47  4.27/27   6.15/27   8.43/26  14.50/25  16.38/22  17.35/22  23.40/25  25.56/26  27.49/26  29.30/24  34.45/23  37.17/23  39.53/24  41.56/24  42.51/23  45.28/21  48.42/21  54.31/22  57.33/22  60.48/22  61.24/22  61.47/22 
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          4.27/27   1.48/15   2.28/18   6.07/23   1.48/14   0.57/13   6.05/28   2.16/28   1.53/20   1.41/5    5.15/24   2.32/19   2.36/20   2.03/15   0.55/10   2.37/11   3.14/17   5.49/22   3.02/20   3.15/24   0.36/24   0.23/1* 
 23 Hodboď Jakub                   62.06  2.27/8    4.18/14   6.42/14  15.33/26  17.09/23  18.05/23  21.49/21  23.11/20  26.43/23  29.27/23  34.53/24  37.28/24  39.44/23  41.46/23  43.01/24  45.48/23  49.02/23  54.34/23  58.33/23  61.12/23  61.41/23  62.06/23 
    VSK Slavia TU Liberec                 2.27/8    1.51/17   2.24/15   8.51/28   1.36/4    0.56/12   3.44/6    1.22/6    3.32/27   2.44/21   5.26/26   2.35/20   2.16/10   2.02/14   1.15/14   2.47/14   3.14/17   5.32/19   3.59/26   2.39/11   0.29/11   0.25/3  
 24 Semík Luboš                    63.31  2.55/20   5.09/23   8.14/24  14.33/23  18.00/25  19.02/25  24.00/26  25.42/25  27.20/24  30.32/26  35.26/25  37.45/25  40.32/25  43.02/25  43.55/25  47.28/25  51.08/25  56.30/24  59.32/24  62.17/24  62.55/24  63.31/24 
    SK OK 24 Praha                        2.55/20   2.14/27   3.05/27   6.19/24   3.27/27   1.02/18   4.58/25   1.42/20   1.38/19   3.12/23   4.54/18   2.19/17   2.47/23   2.30/24   0.53/7    3.33/25   3.40/22   5.22/16   3.02/20   2.45/14   0.38/25   0.36/23 
 25 Novák Tom                      64.45  3.01/22   5.00/21   7.38/22  14.37/24  16.13/21  17.34/21  22.29/22  24.18/22  26.26/22  28.37/21  33.23/21  36.06/22  39.11/22  41.31/22  42.46/22  46.46/24  50.26/24  57.14/25  60.15/25  63.37/25  64.12/25  64.45/25 
    OK Doksy                              3.01/22   1.59/21   2.38/23   6.59/26   1.36/4    1.21/28   4.55/22   1.49/21   2.08/22   2.11/15   4.46/17   2.43/23   3.05/25   2.20/20   1.15/14   4.00/27   3.40/22   6.48/27   3.01/19   3.22/25   0.35/23   0.33/21 
 26 Karvánek Matouš                67.51  2.55/20   4.41/19   6.58/18  12.20/16  18.22/26  19.24/26  23.35/24  25.34/24  30.14/27  32.04/27  36.27/27  41.16/27  43.41/27  46.04/27  46.58/26  51.45/27  54.47/26  59.33/26  63.42/26  66.46/26  67.15/26  67.51/26 
    OK Jiskra Nový Bor                    2.55/20   1.46/13   2.17/12   5.22/17   6.02/28   1.02/18   4.11/14   1.59/25   4.40/28   1.50/7    4.23/11   4.49/28   2.25/15   2.23/23   0.54/9    4.47/28   3.02/12   4.46/8    4.09/27   3.04/21   0.29/11   0.36/23 
 27 Hanák Jan                      72.29  2.47/19   4.42/20   7.35/21  13.05/19  15.12/19  16.09/19  20.44/18  22.24/18  23.51/18  30.31/25  35.31/26  38.34/26  41.52/26  44.32/26  48.36/27  51.41/26  55.30/27  61.54/27  66.20/27  71.11/27  71.52/27  72.29/27 
    SKOB STAVIMAT Slaný                   2.47/19   1.55/19   2.53/26   5.30/18   2.07/24   0.57/13   4.35/20   1.40/19   1.27/18   6.40/28   5.00/20   3.03/25   3.18/27   2.40/27   4.04/26   3.05/20   3.49/26   6.24/26   4.26/28   4.51/27   0.41/27   0.37/26 
 28 Vojtěch Vokál                  82.30  3.23/25   6.01/26   9.24/27  17.35/28  19.26/28  20.33/28  26.28/28  28.31/28  30.39/28  34.04/28  40.54/28  43.52/28  47.56/28  50.28/28  55.18/28  59.01/28  62.51/28  71.33/28  75.30/28  81.09/28  81.58/28  82.30/28 
    OK Chrastava                          3.23/25   2.38/28   3.23/28   8.11/27   1.51/17   1.07/24   5.55/27   2.03/26   2.08/22   3.25/24   6.50/28   2.58/24   4.04/28   2.32/26   4.50/28   3.43/26   3.50/27   8.42/28   3.57/25   5.39/28   0.49/28   0.32/19 
    Kurfürst Pavel             DISK           /     5.44/         /         /         /         /         /    12.24/    13.47/    16.29/    20.40/    23.22/    25.44/    27.43/    29.23/    31.55/    35.33/    41.34/    45.01/    48.22/    48.49/    49.21/   
    VŠTJ Stavební fakulta Praha               /         /         /         /         /         /         /         /     1.23/     2.42/     4.11/     2.42/     2.22/     1.59/     1.40/     2.32/     3.38/     6.01/     3.27/     3.21/     0.27/     0.32/   
    Polák Zdeněk               DISK       8.57/    11.39/    15.09/    22.11/    25.08/    26.30/    32.42/    34.51/    36.14/    39.11/    47.21/    51.58/         /         /         /         /         /    65.22/         /         /    71.56/    72.39/   
    USK Praha                             8.57/     2.42/     3.30/     7.02/     2.57/     1.22/     6.12/     2.09/     1.23/     2.57/     8.10/     4.37/         /         /         /         /         /         /         /         /         /     0.43/   
    Petr Jelínek               DISK       2.46/     4.43/         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /    37.50/    38.34/   
    JELAS Turnov                          2.46/     1.57/         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /     0.44/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H35         5.1km  170m 18k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-114     2-116     3-120     4-124     5-123     6-122     7-127     8-128     9-129    10-130    11-132    12-131    13-135    14-134    15-136    16-137    17-111    18-100   
  1 Žejdlík Michal                 53.43  3.45/3    4.58/3    8.12/2   13.25/2   14.48/2   16.31/2   19.19/2   23.33/2   25.27/1*  28.20/1*  31.13/1*  32.52/1*  35.13/1*  37.49/1*  41.33/1*  47.01/1*  51.07/1*  53.13/1*  53.43/1* 
    TJ Lokomotiva Teplice                 3.45/3    1.13/3    3.14/3    5.13/4    1.23/8    1.43/1*   2.48/1*   4.14/3    1.54/4    2.53/4    2.53/1*   1.39/6    2.21/3    2.36/2    3.44/4    5.28/1*   4.06/2    2.06/2    0.30/2  
  2 Gálus Igor                     56.54  3.22/2    4.25/1*   7.09/1*  11.57/1*  12.42/1*  15.16/1*  18.35/1*  23.09/1*  26.23/2   29.13/2   32.06/2   33.27/2   37.53/2   40.02/2   43.10/2   49.45/2   54.43/2   56.29/2   56.54/2  
    KOB Děčín                             3.22/2    1.03/2    2.44/1*   4.48/3    0.45/3    2.34/4    3.19/2    4.34/6    3.14/8    2.50/3    2.53/1*   1.21/2    4.26/9    2.09/1*   3.08/1*   6.35/5    4.58/4    1.46/1*   0.25/1* 
  3 Macháček Aleš                  61.15  6.49/5    8.02/6   11.39/6   17.24/6   18.15/6   20.13/5   24.40/5   28.27/4   30.08/4   32.44/3   35.45/3   37.22/3   40.42/3   43.35/3   47.37/3   53.16/3   58.03/3   60.34/3   61.15/3  
    Jizerský klub OB Frýdlant             6.49/5    1.13/3    3.37/5    5.45/6    0.51/4    1.58/2    4.27/6    3.47/1*   1.41/1*   2.36/2    3.01/3    1.37/3    3.20/7    2.53/4    4.02/6    5.39/2    4.47/3    2.31/8    0.41/9  
  4 Urbanec Vít                    63.20  6.56/6    7.54/5   11.05/5   15.32/4   16.31/4   20.12/4   23.42/3   28.18/3   30.05/3   33.17/4   36.29/4   38.07/4   41.32/5   45.54/5   49.49/5   56.44/5   60.26/4   62.44/4   63.20/4  
    Přátelé evrop. vrcholů Zlín           6.56/6    0.58/1*   3.11/2    4.27/2    0.59/6    3.41/7    3.30/3    4.36/7    1.47/3    3.12/8    3.12/5    1.38/5    3.25/8    4.22/8    3.55/5    6.55/7    3.42/1*   2.18/4    0.36/6  
  5 Průšek Petr                    63.27  5.17/4    7.18/4   10.34/4   17.04/5   18.01/5   21.46/6   26.00/6   30.07/6   32.08/6   34.23/6   37.39/6   38.58/5   41.17/4   44.23/4   47.52/4   53.49/4   60.41/5   62.48/5   63.27/5  
    OK Jiskra Nový Bor                    5.17/4    2.01/9    3.16/4    6.30/7    0.57/5    3.45/8    4.14/5    4.07/2    2.01/5    2.15/1*   3.16/6    1.19/1*   2.19/2    3.06/5    3.29/2    5.57/4    6.52/9    2.07/3    0.39/7  
  6 Novotný Dušan                  68.11  7.59/7    9.41/7   16.25/8   23.10/8   23.47/8   25.45/8   29.32/7   34.00/7   36.40/7   39.42/7   43.18/7   44.55/7   47.09/7   49.45/7   53.27/7   59.12/6   65.14/6   67.32/6   68.11/6  
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          7.59/7    1.42/8    6.44/8    6.45/8    0.37/1*   1.58/2    3.47/4    4.28/5    2.40/6    3.02/5    3.36/7    1.37/3    2.14/1*   2.36/2    3.42/3    5.45/3    6.02/8    2.18/4    0.39/7  
  7 Picek Jan                      69.52  3.14/1*   4.38/2    9.45/3   14.03/3   15.04/3   19.00/3   24.17/4   28.39/5   30.24/5   34.10/5   37.19/5   39.25/6   42.27/6   47.06/6   51.31/6   62.00/7   67.00/7   69.22/7   69.52/7  
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          3.14/1*   1.24/6    5.07/7    4.18/1*   1.01/7    3.56/9    5.17/7    4.22/4    1.45/2    3.46/9    3.09/4    2.06/8    3.02/6    4.39/9    4.25/7   10.29/9    5.00/5    2.22/6    0.30/2  
  8 Posselt Martin                 76.41  8.55/8   10.27/8   14.30/7   19.56/7   22.06/7   25.02/7   31.52/8   36.30/8   39.27/8   42.36/8   46.19/8   48.43/8   51.27/8   54.42/8   60.37/8   67.31/8   73.30/8   76.11/8   76.41/8  
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          8.55/8    1.32/7    4.03/6    5.26/5    2.10/9    2.56/6    6.50/8    4.38/8    2.57/7    3.09/6    3.43/9    2.24/9    2.44/4    3.15/7    5.55/9    6.54/6    5.59/7    2.41/9    0.30/2  
  9 Žitný Tomáš                    83.58  9.08/9   10.30/9   17.53/9   25.23/9   26.02/9   28.46/9   38.33/9   43.13/9   46.27/9   49.36/9   53.12/9   54.53/9   57.47/9   61.01/9   65.34/9   75.14/9   80.59/9   83.23/9   83.58/9  
    SKOB SIG-MAT Mladá Boleslav           9.08/9    1.22/5    7.23/9    7.30/9    0.39/2    2.44/5    9.47/9    4.40/9    3.14/8    3.09/6    3.36/7    1.41/7    2.54/5    3.14/6    4.33/8    9.40/8    5.45/6    2.24/7    0.35/5  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H40         5.1km  170m 18k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-114     2-116     3-120     4-124     5-123     6-122     7-127     8-128     9-129    10-130    11-132    12-131    13-135    14-134    15-136    16-137    17-111    18-100   
  1 Kovář Karel                    58.28  3.50/4    5.03/3    8.14/1*  12.46/1*  14.46/1*  16.37/1*  20.49/1*  24.31/1*  26.47/1*  29.26/1*  32.33/1*  35.06/1*  37.42/1*  40.58/1*  44.39/1*  50.03/1*  55.49/1*  57.52/1*  58.28/1* 
    TJ Lokomotiva Teplice                 3.50/4    1.13/2    3.11/1*   4.32/3    2.00/6    1.51/1*   4.12/4    3.42/1*   2.16/5    2.39/2    3.07/4    2.33/5    2.36/2    3.16/6    3.41/4    5.24/1*   5.46/4    2.03/2    0.36/3  
  2 Kubec Pavel                    60.42  3.20/2    4.39/2    9.44/3   14.10/2   15.55/2   18.48/3   22.39/3   26.42/3   28.35/3   32.43/3   35.40/2   37.38/2   40.31/2   43.03/2   46.40/2   52.43/2   57.37/2   60.00/2   60.42/2  
    TJ Stadion Nový Bor                   3.20/2    1.19/4    5.05/6    4.26/1*   1.45/4    2.53/4    3.51/3    4.03/4    1.53/3    4.08/6    2.57/2    1.58/2    2.53/4    2.32/1*   3.37/3    6.03/4    4.54/1*   2.23/5    0.42/6  
  3 Karvánek Petr                  64.00  9.51/6   11.07/6   14.24/6   18.57/5   20.52/6   23.07/5   26.41/4   30.24/4   32.42/4   35.23/4   38.29/4   40.58/4   43.52/3   47.05/3   50.33/3   56.00/3   61.07/3   63.23/3   64.00/3  
    OK Jiskra Nový Bor                    9.51/6    1.16/3    3.17/2    4.33/4    1.55/5    2.15/3    3.34/1*   3.43/2    2.18/6    2.41/3    3.06/3    2.29/4    2.54/5    3.13/4    3.28/2    5.27/2    5.07/2    2.16/4    0.37/4  
  4 Švábek Karel                   68.27  3.16/1*   4.17/1*   8.58/2   14.56/4   15.56/3   18.04/2   21.51/2   25.36/2   27.17/2   29.59/2   36.12/3   39.16/3   44.44/4   47.22/4   51.17/4   59.21/4   65.11/4   67.54/4   68.27/4  
    OOB TJ Turnov                         3.16/1*   1.01/1*   4.41/5    5.58/5    1.00/2    2.08/2    3.47/2    3.45/3    1.41/1*   2.42/4    6.13/5    3.04/6    5.28/6    2.38/2    3.55/5    8.04/6    5.50/5    2.43/6    0.33/2  
  5 Vlček Petr                     69.45  3.40/3    5.19/4    9.54/4   19.16/6   20.01/5   24.03/6   33.06/6   37.49/6   39.40/6   42.02/5   44.56/5   47.04/5   49.55/5   53.10/5   56.08/5   61.57/5   67.09/5   69.07/5   69.45/5  
    KOB Děčín                             3.40/3    1.39/6    4.35/4    9.22/6    0.45/1*   4.02/5    9.03/5    4.43/5    1.51/2    2.22/1*   2.54/1*   2.08/3    2.51/3    3.15/5    2.58/1*   5.49/3    5.12/3    1.58/1*   0.38/5  
  6 Eichler Petr                   82.05  4.27/5    6.01/5   10.28/5   14.54/3   16.17/4   21.57/4   31.49/5   37.04/5   39.04/5   42.04/6   49.53/6   51.49/6   54.16/6   57.19/6   67.14/6   73.27/6   79.32/6   81.36/6   82.05/6  
    KOB Kamenický Šenov                   4.27/5    1.34/5    4.27/3    4.26/1*   1.23/3    5.40/6    9.52/6    5.15/6    2.00/4    3.00/5    7.49/6    1.56/1*   2.27/1*   3.03/3    9.55/6    6.13/5    6.05/6    2.04/3    0.29/1* 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H45         3.9km  130m 17k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-104     2-114     3-122     4-123     5-126     6-121     7-127     8-125     9-131    10-132    11-133    12-134    13-136    14-137    15-111    16-143    17-100   
  1 Dikoš Pavel                    48.36  2.34/1*   4.34/1*   9.42/1*  14.46/1*  15.42/1*  17.13/1*  19.31/1*  21.41/1*  24.49/1*  26.40/1*  28.43/1*  31.24/1*  34.42/1*  40.41/1*  44.42/1*  47.39/1*  48.08/1*  48.36/1* 
    OK Jiskra Nový Bor                    2.34/1*   2.00/1*   5.08/1*   5.04/8    0.56/1*   1.31/1*   2.18/2    2.10/1*   3.08/1*   1.51/1*   2.03/4    2.41/1*   3.18/1*   5.59/1*   4.01/1*   2.57/4    0.29/1*   0.28/1* 
  2 Robert Tiser                   57.31  3.13/5    5.47/4   11.53/2   15.02/3   17.16/3   19.04/3   21.08/2   23.31/2   26.52/2   28.50/2   30.47/2   33.45/2   37.28/2   45.08/2   53.19/2   56.00/2   57.02/2   57.31/2  
    VSK Slavia TU Liberec                 3.13/5    2.34/3    6.06/3    3.09/7    2.14/5    1.48/3    2.04/1*   2.23/2    3.21/2    1.58/3    1.57/3    2.58/2    3.43/3    7.40/6    8.11/7    2.41/2    1.02/8    0.29/2  
  3 Smutný Martin                  59.59  3.11/4    6.40/6   15.34/5   17.46/6   20.50/6   23.57/6   28.04/8   31.42/7   35.26/7   37.33/7   38.11/6   41.32/5   45.08/4   51.25/4   56.10/3   58.53/3   59.24/3   59.59/3  
    SOK TJ Turnov                         3.11/4    3.29/6    8.54/5    2.12/4    3.04/8    3.07/8    4.07/8    3.38/6    3.44/5    2.07/6    0.38/1*   3.21/3    3.36/2    6.17/3    4.45/2    2.43/3    0.31/3    0.35/4  
  4 Šubrt Pavel                    60.49  2.57/3    6.49/7   12.44/3   14.47/2   17.08/2   18.40/2   21.16/3   23.52/3   27.23/3   29.26/3   33.34/3   37.35/3   43.02/3   50.39/3   57.11/5   59.50/4   60.19/4   60.49/4  
    SKOB SIG-MAT Mladá Boleslav           2.57/3    3.52/7    5.55/2    2.03/3    2.21/7    1.32/2    2.36/5    2.36/3    3.31/4    2.03/5    4.08/7    4.01/5    5.27/6    7.37/5    6.32/5    2.39/1*   0.29/1*   0.30/3  
  5 Hoidekr Pavel                  61.26  2.54/2    5.41/2   15.52/6   17.11/5   19.29/5   21.35/5   24.07/5   27.16/5   30.39/4   32.32/4   36.55/4   40.45/4   45.20/5   51.36/5   56.50/4   60.18/5   60.51/5   61.26/5  
    TJ Loko Liberec                       2.54/2    2.47/4   10.11/7    1.19/1*   2.18/6    2.06/5    2.32/4    3.09/5    3.23/3    1.53/2    4.23/8    3.50/4    4.35/4    6.16/2    5.14/3    3.28/6    0.33/5    0.35/4  
  6 Ježek Ladislav                 66.47  3.28/7    6.34/5   13.51/4   16.14/4   18.24/4   20.28/4   22.58/4   26.36/4   31.03/5   35.08/5   37.59/5   42.44/6   48.41/6   55.38/6   62.20/7   65.24/6   66.03/6   66.47/6  
    VSK Slavia TU Liberec                 3.28/7    3.06/5    7.17/4    2.23/6    2.10/4    2.04/4    2.30/3    3.38/6    4.27/8    4.05/8    2.51/5    4.45/8    5.57/7    6.57/4    6.42/6    3.04/5    0.39/6    0.44/8  
  7 Doškář Boris                   66.56  3.15/6    5.43/3   18.49/8   20.38/7   22.25/8   24.34/7   27.12/6   29.53/6   33.47/6   35.46/6   39.53/7   44.03/7   48.49/7   56.31/7   62.08/6   65.46/7   66.17/7   66.56/7  
    OK Jiskra Nový Bor                    3.15/6    2.28/2   13.06/8    1.49/2    1.47/3    2.09/6    2.38/6    2.41/4    3.54/6    1.59/4    4.07/6    4.10/6    4.46/5    7.42/7    5.37/4    3.38/7    0.31/3    0.39/7  
  8 Müller Ota                     75.30  4.00/8    9.23/8   18.35/7   20.52/8   22.11/7   25.04/8   28.01/7   32.45/8   37.08/8   39.47/8   40.45/8   45.29/8   52.22/8   60.44/8   69.51/8   74.14/8   74.54/8   75.30/8  
    OK Jiskra Nový Bor                    4.00/8    5.23/8    9.12/6    2.17/5    1.19/2    2.53/7    2.57/7    4.44/8    4.23/7    2.39/7    0.58/2    4.44/7    6.53/8    8.22/8    9.07/8    4.23/8    0.40/7    0.36/6  
    Vydra Pavel                DISK       3.13/     6.29/    12.39/    14.25/    16.16/    18.08/    20.53/    23.50/    28.30/    30.51/    31.53/    35.24/         /    44.53/    50.36/    53.23/    54.00/    54.30/   
    OK RECCO                              3.13/     3.16/     6.10/     1.46/     1.51/     1.52/     2.45/     2.57/     4.40/     2.21/     1.02/     3.31/         /         /     5.43/     2.47/     0.37/     0.30/   
    Pliska Miloš               DISK       3.33/     9.09/    17.18/    20.18/    29.46/    32.42/    36.43/    39.39/    43.47/    47.40/    48.58/    53.27/         /    61.53/    67.59/    71.16/    71.59/    72.44/   
    SK Praga Praha                        3.33/     5.36/     8.09/     3.00/     9.28/     2.56/     4.01/     2.56/     4.08/     3.53/     1.18/     4.29/         /         /     6.06/     3.17/     0.43/     0.45/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H50         3.9km  130m 17k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-104     2-114     3-122     4-123     5-126     6-121     7-127     8-125     9-131    10-132    11-133    12-134    13-136    14-137    15-111    16-143    17-100   
  1 Škorpil Martin                 47.41  2.56/4    5.06/2   10.42/3   12.37/2   14.03/1*  15.40/1*  17.26/1*  19.30/1*  22.58/1*  26.50/1*  28.02/1*  31.01/1*  34.18/1*  39.31/1*  44.17/1*  46.37/1*  47.11/1*  47.41/1* 
    USK Praha                             2.56/4    2.10/1*   5.36/3    1.55/4    1.26/3    1.37/2    1.46/1*   2.04/1*   3.28/3    3.52/11   1.12/8    2.59/2    3.17/2    5.13/1*   4.46/4    2.20/1*   0.34/1*   0.30/2  
  2 Hudský Vlastimil               50.20  3.07/7    6.36/11  12.34/5   14.07/4   15.55/4   17.28/4   19.24/3   22.52/3   26.10/3   28.43/2   29.39/2   32.07/2   35.18/2   41.15/2   46.19/2   49.10/2   49.48/2   50.20/2  
    OOB TJ Turnov                         3.07/7    3.29/11   5.58/4    1.33/3    1.48/7    1.33/1*   1.56/3    3.28/10   3.18/1*   2.33/3    0.56/2    2.28/1*   3.11/1*   5.57/4    5.04/5    2.51/3    0.38/4    0.32/4  
  3 Sucharda Jiří                  52.44  2.43/1*   4.57/1*  10.05/1*  13.52/3   15.17/3   16.58/2   20.17/4   22.34/2   26.05/2   29.13/3   30.16/3   34.24/3   38.02/3   44.26/3   48.25/3   51.36/3   52.12/3   52.44/3  
    OB Jenišovice                         2.43/1*   2.14/2    5.08/2    3.47/13   1.25/2    1.41/3    3.19/13   2.17/2    3.31/5    3.08/7    1.03/4    4.08/9    3.38/4    6.24/6    3.59/2    3.11/6    0.36/3    0.32/4  
  4 Konopáč Jiří                   54.18  3.10/9    8.17/12  14.46/8   17.00/8   18.22/7   20.13/7   22.44/5   25.43/4   29.12/4   32.18/5   33.10/4   36.40/4   40.23/4   46.12/4   50.17/4   53.05/4   53.50/4   54.18/4  
    OOB TJ Turnov                         3.10/9    5.07/12   6.29/5    2.14/8    1.22/1*   1.51/5    2.31/8    2.59/8    3.29/4    3.06/6    0.52/1*   3.30/5    3.43/6    5.49/3    4.05/3    2.48/2    0.45/7    0.28/1* 
  5 Holas Vladimír                 60.19  3.09/8    5.54/6   13.46/6   15.43/6   22.11/11  24.18/11  26.51/11  29.11/10  33.00/9   36.35/9   37.41/9   42.17/8   46.30/6   52.04/6   55.58/5   59.00/5   59.48/5   60.19/5  
    OOB TJ Turnov                         3.09/8    2.45/7    7.52/9    1.57/5    6.28/13   2.07/7    2.33/9    2.20/3    3.49/7    3.35/10   1.06/6    4.36/10   4.13/7    5.34/2    3.54/1*   3.02/5    0.48/9    0.31/3  
  6 Beneš Josef                    61.16  3.39/13   6.17/8   13.50/7   15.58/7   17.40/5   20.08/6   22.54/6   25.43/4   29.24/5   31.58/4   34.18/5   38.11/5   42.40/5   50.44/5   56.24/6   59.49/6   60.40/6   61.16/6  
    Sportcentrum Jičín                    3.39/13   2.38/5    7.33/8    2.08/7    1.42/6    2.28/10   2.46/10   2.49/6    3.41/6    2.34/4    2.20/13   3.53/8    4.29/10   8.04/11   5.40/7    3.25/8    0.51/11   0.36/8  
  7 Janata Petr                    65.05  2.52/2    5.37/4   12.29/4   15.06/5   17.46/6   20.07/5   23.10/7   25.58/6   30.52/7   34.14/7   35.27/7   44.27/10  48.09/10  54.40/9   60.07/7   63.40/7   64.28/7   65.05/7  
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          2.52/2    2.45/7    6.52/7    2.37/10   2.40/9    2.21/9    3.03/12   2.48/5    4.54/12   3.22/8    1.13/10   9.00/13   3.42/5    6.31/8    5.27/6    3.33/11   0.48/9    0.37/9  
  8 Eiselt Miloš                   65.29  3.19/10   6.21/9   15.25/10  17.30/10  18.56/8   21.33/8   23.50/8   26.11/7   30.06/6   33.31/6   34.47/6   38.13/6   47.19/7   53.58/8   60.26/8   63.56/8   64.49/8   65.29/8  
    TJ Lokomotiva Teplice                 3.19/10   3.02/9    9.04/11   2.05/6    1.26/3    2.37/11   2.17/6    2.21/4    3.55/9    3.25/9    1.16/11   3.26/4    9.06/13   6.39/9    6.28/10   3.30/10   0.53/13   0.40/12 
  9 Havrda Jan                     66.33  3.20/11   5.52/5   18.45/13  20.04/11  22.48/12  25.08/12  27.28/12  31.58/11  36.04/11  38.09/11  39.16/11  43.06/9   47.27/8   53.55/7   62.11/9   65.04/9   65.56/9   66.33/9  
    VSK Slavia TU Liberec                 3.20/11   2.32/3   12.53/13   1.19/1*   2.44/10   2.20/8    2.20/7    4.30/12   4.06/11   2.05/1*   1.07/7    3.50/7    4.21/9    6.28/7    8.16/13   2.53/4    0.52/12   0.37/9  
 10 Horák Petr                     67.30  2.59/6    6.23/10  14.53/9   17.29/9   19.08/9   22.19/9   25.16/9   29.06/9   33.00/9   36.01/8   37.13/8   42.04/7   47.58/9   56.08/10  62.21/10  65.47/10  66.32/10  67.30/10 
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          2.59/6    3.24/10   8.30/10   2.36/9    1.39/5    3.11/13   2.57/11   3.50/11   3.54/8    3.01/5    1.12/8    4.51/11   5.54/12   8.10/12   6.13/9    3.26/9    0.45/7    0.58/13 
 11 Provazník Jiří                 68.09  2.53/3    5.30/3   10.12/2   11.39/1*  15.04/2   17.02/3   18.53/2   35.09/13  38.35/12  42.38/13  43.39/13  46.38/12  50.03/12  57.49/11  63.50/11  67.02/11  67.37/11  68.09/11 
    OOB TJ Turnov                         2.53/3    2.37/4    4.42/1*   1.27/2    3.25/11   1.58/6    1.51/2   16.16/13   3.26/2    4.03/12   1.01/3    2.59/2    3.25/3    7.46/10   6.01/8    3.12/7    0.35/2    0.32/4  
 12 Berka Miroslav                 69.33  3.30/12   6.08/7   17.33/11  20.14/12  22.02/10  23.47/10  25.59/10  28.54/8   32.53/8   37.40/10  39.05/10  44.42/11  48.59/11  57.52/12  64.41/12  68.20/12  68.58/12  69.33/12 
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          3.30/12   2.38/5   11.25/12   2.41/11   1.48/7    1.45/4    2.12/4    2.55/7    3.59/10   4.47/13   1.25/12   5.37/12   4.17/8    8.53/13   6.49/11   3.39/12   0.38/4    0.35/7  
 13 Valter Petr                    71.35  2.57/5   11.06/13  17.42/12  20.28/13  24.26/13  27.05/13  29.21/13  32.42/12  40.07/13  42.16/12  43.21/12  47.04/13  52.55/13  59.10/13  66.36/13  70.17/13  70.57/13  71.35/13 
    KBP Praha                             2.57/5    8.09/13   6.36/6    2.46/12   3.58/12   2.39/12   2.16/5    3.21/9    7.25/13   2.09/2    1.05/5    3.43/6    5.51/11   6.15/5    7.26/12   3.41/13   0.40/6    0.38/11 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H55         3.7km  110m 16k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-115     2-118     3-120     4-112     5-123     6-122     7-119     8-113     9-104    10-110    11-109    12-107    13-138    14-142    15-143    16-100   
  1 Vlček Vladislav                43.07  3.07/2    5.29/1*   7.26/1*  10.40/1*  12.19/1*  15.31/1*  17.45/1*  21.47/1*  24.24/2   27.43/3   30.33/2   34.00/2   35.46/2   38.34/1*  41.50/1*  42.27/1*  43.07/1* 
    TJ Sokol Rovensko pod Troskami        3.07/2    2.22/1*   1.57/1*   3.14/1*   1.39/1*   3.12/6    2.14/1*   4.02/3    2.37/3    3.19/8    2.50/2    3.27/1*   1.46/1*   2.48/1*   3.16/1*   0.37/1*   0.40/5  
  2 Jakubec Jindřich               43.18  3.02/1*   5.36/2    8.06/2   11.49/2   13.33/2   15.53/2   18.12/2   21.49/2   24.04/1*  26.34/1*  29.16/1*  33.15/1*  35.08/1*  38.36/2   42.13/2   42.50/2   43.18/2  
    OOB TJ Turnov                         3.02/1*   2.34/3    2.30/4    3.43/3    1.44/2    2.20/2    2.19/2    3.37/1*   2.15/2    2.30/3    2.42/1*   3.59/2    1.53/4    3.28/4    3.37/2    0.37/1*   0.28/1* 
  3 Lukavec Miloslav               46.24  3.59/4    6.21/4    8.27/4   12.02/3   13.54/3   16.49/3   19.22/3   23.04/3   25.16/3   27.28/2   31.59/3   36.07/3   37.56/3   41.11/3   45.03/3   45.45/3   46.24/3  
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          3.59/4    2.22/1*   2.06/2    3.35/2    1.52/3    2.55/4    2.33/3    3.42/2    2.12/1*   2.12/1*   4.31/5    4.08/3    1.49/3    3.15/3    3.52/3    0.42/3    0.39/4  
  4 Richtr Jiří                    55.11  5.08/6    8.02/6   11.18/6   15.02/5   17.12/5   19.28/5   22.43/4   26.56/4   29.45/4   32.49/4   36.29/4   41.23/4   43.39/4   47.17/4   53.24/4   54.23/4   55.11/4  
    OB Jenišovice                         5.08/6    2.54/5    3.16/6    3.44/4    2.10/5    2.16/1*   3.15/4    4.13/4    2.49/6    3.04/7    3.40/3    4.54/6    2.16/7    3.38/5    6.07/9    0.59/7    0.48/8  
  5 Babický Tomáš                  55.18  3.38/3    6.12/3    8.20/3   12.33/4   15.44/4   18.55/4   23.07/5   28.11/5   30.51/5   33.16/5   39.48/5   44.01/5   45.56/5   49.08/5   53.57/5   54.43/5   55.18/5  
    OB Rozmarýn Litoměřice                3.38/3    2.34/3    2.08/3    4.13/5    3.11/9    3.11/5    4.12/8    5.04/7    2.40/4    2.25/2    6.32/9    4.13/4    1.55/5    3.12/2    4.49/5    0.46/4    0.35/2  
  6 Bárta Miroslav                 57.19  4.24/5    7.20/5   10.49/5   16.08/6   18.28/6   21.09/6   25.06/6   29.43/6   33.37/6   36.38/6   40.49/6   45.16/6   47.23/6   51.03/6   55.49/6   56.38/6   57.19/6  
    OB Jenišovice                         4.24/5    2.56/6    3.29/7    5.19/6    2.20/7    2.41/3    3.57/7    4.37/5    3.54/8    3.01/6    4.11/4    4.27/5    2.07/6    3.40/6    4.46/4    0.49/5    0.41/6  
  7 Jedlička Miroslav              64.46  7.26/8   11.10/8   13.51/8   21.16/8   23.12/8   28.55/9   32.23/9   37.01/8   39.48/8   42.27/7   47.06/7   52.40/7   54.27/7   58.14/7   63.07/7   64.04/7   64.46/7  
    OB Jenišovice                         7.26/8    3.44/8    2.41/5    7.25/9    1.56/4    5.43/9    3.28/5    4.38/6    2.47/5    2.39/4    4.39/6    5.34/8    1.47/2    3.47/7    4.53/6    0.57/6    0.42/7  
  8 Juřina Robert                  72.33  7.49/9   12.52/9   16.27/9   21.47/9   24.16/9   27.49/8   31.37/8   37.12/9   42.48/9   45.47/8   52.13/8   57.42/8   60.21/8   64.46/8   70.51/8   71.55/8   72.33/8  
    Jizerský klub OB Frýdlant             7.49/9    5.03/9    3.35/8    5.20/7    2.29/8    3.33/8    3.48/6    5.35/8    5.36/9    2.59/5    6.26/8    5.29/7    2.39/8    4.25/8    6.05/8    1.04/8    0.38/3  
  9 Kadečka Jiří                   79.46  5.41/7    9.06/7   13.21/7   18.58/7   21.14/7   24.43/7   30.19/7   36.03/7   39.27/7   48.04/9   54.10/9   62.41/9   66.37/9   71.54/9   77.35/9   78.49/9   79.46/9  
    OB Jenišovice                         5.41/7    3.25/7    4.15/9    5.37/8    2.16/6    3.29/7    5.36/9    5.44/9    3.24/7    8.37/9    6.06/7    8.31/9    3.56/9    5.17/9    5.41/7    1.14/9    0.57/9  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H60         3.9km  100m 14k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-103     2-104     3-114     4-119     5-123     6-112     7-117     8-110     9-108    10-106    11-140    12-142    13-111    14-100   
  1 Hlaváč Jaroslav                51.22  1.46/1*   3.46/1*   6.32/1*  14.22/3   18.37/1*  20.10/1*  32.13/1*  34.43/1*  37.51/1*  40.06/1*  43.51/1*  45.40/1*  48.28/1*  50.43/1*  51.22/1* 
    SKOB SIG-MAT Mladá Boleslav           1.46/1*   2.00/1*   2.46/3    7.50/6    4.15/1*   1.33/2   12.03/6    2.30/1*   3.08/1*   2.15/1*   3.45/1*   1.49/1*   2.48/3    2.15/1*   0.39/3  
  2 Tomáš Kohout                   55.16  3.18/6    5.35/4    8.17/3   12.54/1*  23.12/5   26.53/4   33.09/3   36.47/2   40.39/2   43.46/2   48.31/2   50.24/2   52.06/2   54.43/2   55.16/2  
    Slovan Praha                          3.18/6    2.17/2    2.42/2    4.37/1*  10.18/6    3.41/6    6.16/1*   3.38/3    3.52/3    3.07/4    4.45/4    1.53/2    1.42/1*   2.37/3    0.33/1* 
  3 Smetana Radim                  57.54  1.55/2    4.33/3    7.14/2   14.31/4   20.27/3   21.41/2   32.24/2   38.28/4   41.55/4   45.07/3   49.04/3   51.38/3   54.39/3   57.14/3   57.54/3  
    OK Chrastava                          1.55/2    2.38/4    2.41/1*   7.17/5    5.56/3    1.14/1*  10.43/5    6.04/6    3.27/2    3.12/5    3.57/2    2.34/4    3.01/4    2.35/2    0.40/4  
  4 Lukáš Zdeněk                   60.30  2.40/5    5.55/5   10.12/5   14.57/5   21.50/4   24.29/3   33.19/4   37.18/3   41.44/3   45.25/4   51.15/4   54.18/4   56.03/4   59.46/4   60.30/4  
    TJ Loko Liberec                       2.40/5    3.15/6    4.17/6    4.45/2    6.53/4    2.39/5    8.50/3    3.59/4    4.26/6    3.41/6    5.50/6    3.03/6    1.45/2    3.43/6    0.44/6  
  5 Folprecht Eduard               66.41  2.12/3    4.30/2    8.18/4   13.54/2   19.30/2   30.44/5   41.26/5   44.46/5   48.45/5   51.37/5   56.10/5   58.23/5   63.04/5   66.03/5   66.41/5  
    OOB TJ Turnov                         2.12/3    2.18/3    3.48/5    5.36/3    5.36/2   11.14/7   10.42/4    3.20/2    3.59/5    2.52/2    4.33/3    2.13/3    4.41/7    2.59/4    0.38/2  
  6 Nejezchleba Jiří               76.15  6.40/7    9.30/7   12.42/7   32.08/7   40.22/7   42.26/7   49.29/6   54.18/6   58.14/6   61.20/6   66.06/6   68.46/6   72.16/6   75.33/6   76.15/6  
    KOB Kamenický Šenov                   6.40/7    2.50/5    3.12/4   19.26/7    8.14/5    2.04/3    7.03/2    4.49/5    3.56/4    3.06/3    4.46/5    2.40/5    3.30/6    3.17/5    0.42/5  
  7 Matoušek Luboš                117.36  2.39/4    6.04/6   11.09/6   17.34/6   34.03/6   36.40/6   51.37/7   74.06/7   80.54/7   85.23/7  104.18/7  107.37/7  110.55/7  116.18/7  117.36/7  
    TJ LIAZ Jablonec nad Nisou            2.39/4    3.25/7    5.05/7    6.25/4   16.29/7    2.37/4   14.57/7   22.29/7    6.48/7    4.29/7   18.55/7    3.19/7    3.18/5    5.23/7    1.18/7  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H65         2.4km   70m 11k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-105     2-104     3-113     4-117     5-110     6-109     7-106     8-140     9-142    10-111    11-100   
  1 Křtěnský Jaroslav              45.15  2.11/1*   7.26/2    9.14/1*  11.24/1*  18.50/2   23.25/1*  32.41/2   37.06/1*  39.30/1*  41.26/1*  44.32/1*  45.15/1* 
    OK Jiskra Nový Bor                    2.11/1*   5.15/3    1.48/1*   2.10/2    7.26/2    4.35/2    9.16/2    4.25/1*   2.24/2    1.56/1*   3.06/2    0.43/1* 
  2 Picek Jan                      49.34  3.11/2    6.57/1*   9.15/2   12.00/2   21.46/3   26.14/2   32.32/1*  38.21/2   41.30/2   45.08/2   48.42/2   49.34/2  
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          3.11/2    3.46/2    2.18/3    2.45/3    9.46/3    4.28/1*   6.18/1*   5.49/3    3.09/3    3.38/3    3.34/3    0.52/2  
  3 Petrželka Pavel                51.53  7.05/3    9.50/3   12.07/3   14.16/3   18.18/1*  28.59/3   38.46/3   43.20/3   45.38/3   48.00/3   50.58/3   51.53/3  
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          7.05/3    2.45/1*   2.17/2    2.09/1*   4.02/1*  10.41/3    9.47/3    4.34/2    2.18/1*   2.22/2    2.58/1*   0.55/3  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H70         2.4km   70m 11k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-105     2-104     3-113     4-117     5-110     6-109     7-106     8-140     9-142    10-111    11-100   
  1 Beránek Miroslav               44.54  2.24/1*   5.33/1*   8.13/1*  12.02/1*  20.03/1*  24.18/1*  30.15/1*  35.09/1*  37.46/1*  40.07/1*  44.07/1*  44.54/1* 
    OK Jiskra Nový Bor                    2.24/1*   3.09/3    2.40/1*   3.49/3    8.01/2    4.15/1*   5.57/1*   4.54/1*   2.37/2    2.21/2    4.00/3    0.47/2  
  2 Haufe Horst                    50.29  3.05/2    6.53/2   11.52/2   14.25/2   25.08/3   30.02/3   36.13/3   41.33/3   44.04/2   46.10/2   49.43/2   50.29/2  
    HSG Turbine Zittau                    3.05/2    3.48/2    4.59/2    2.33/1*  10.43/3    4.54/2    6.11/2    5.20/2    2.31/1*   2.06/1*   3.33/1*   0.46/1* 
  3 Langr Jan                      55.23  3.09/3    7.36/3   14.00/3   17.08/3   21.41/2   27.43/2   34.11/2   39.33/2   44.04/2   50.33/3   54.31/3   55.23/3  
    OK Jiskra Nový Bor                    3.09/3    4.27/3    6.24/3    3.08/2    4.33/1*   6.02/3    6.28/3    5.22/3    4.31/3    6.29/3    3.58/2    0.52/3  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: HDR         1.6km   40m 5k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-101     2-102     3-138     4-139     5-100   
  1 Zikmundová Anita               17.45  3.00/1*   5.57/1*  11.12/2   14.45/2   17.05/1*  17.45/1* 
    Sportcentrum Jičín                    3.00/1*   2.57/2    5.15/2    3.33/3    2.20/1*   0.40/1* 
  2 Linková Lucie                  18.15  3.33/2    6.17/2   10.59/1*  14.43/1*  17.30/2   18.15/2  
    OOB TJ Turnov                         3.33/2    2.44/1*   4.42/1*   3.44/4    2.47/6    0.45/4  
  3 Havel Tomáš                    19.17  3.49/3    6.59/3   13.08/3   16.11/3   18.36/3   19.17/3  
    SOK TJ Turnov                         3.49/3    3.10/3    6.09/4    3.03/1*   2.25/2    0.41/2  
  4 Zakouřil Matyáš                21.44  4.24/5    8.11/4   13.36/4   18.00/4   20.51/4   21.44/4  
    SOK TJ Turnov                         4.24/5    3.47/4    5.25/3    4.24/6    2.51/7    0.53/8  
  5 Hnízdil Matěj                  23.44  4.06/4    8.21/5   16.04/6   20.31/5   22.56/5   23.44/5  
    KOB Kamenický Šenov                   4.06/4    4.15/6    7.43/8    4.27/7    2.25/2    0.48/7  
  6 Peterka Jakub                  26.38  4.40/6    8.35/6   15.46/5   21.51/6   25.40/6   26.38/6  
    TJ Loko Liberec                       4.40/6    3.55/5    7.11/7    6.05/9    3.49/11   0.58/10 
  7 Blaschke Bára                  30.42  5.23/9   10.19/8   17.15/7   27.02/7   30.00/7   30.42/7  
    Neregistrovaní                        5.23/9    4.56/9    6.56/5    9.47/11   2.58/9    0.42/3  
  8 Polmová Eliška                 30.53  5.29/10  10.22/9   17.18/8   27.12/8   30.07/8   30.53/8  
    Neregistrovaní                        5.29/10   4.53/8    6.56/5    9.54/12   2.55/8    0.46/6  
  9 Hodíková Anna                  31.51  6.42/11  14.39/12  23.56/11  27.40/9   30.53/9   31.51/9  
    SOK TJ Turnov                         6.42/11   7.57/12   9.17/10   3.44/4    3.13/10   0.58/10 
 10 Šritrová Lenka                 31.58  4.58/8   13.06/11  24.42/12  28.13/10  30.59/10  31.58/10 
    SOK TJ Turnov                         4.58/8    8.08/13  11.36/13   3.31/2    2.46/5    0.59/12 
 11 Štraitová Jolana               34.57  7.04/12  12.57/10  23.15/10  29.05/11  34.12/11  34.57/11 
    SK OK 24 Praha                        7.04/12   5.53/10  10.18/11   5.50/8    5.07/13   0.45/4  
 12 Janoušek Slávek                36.05  4.53/7    9.28/7   18.08/9   32.30/12  35.12/12  36.05/12 
    OK Jiskra Nový Bor                    4.53/7    4.35/7    8.40/9   14.22/13   2.42/4    0.53/8  
 13 Gajda Martin                   39.38  8.14/13  15.56/13  26.29/13  33.28/13  38.04/13  39.38/13 
    USK Praha                             8.14/13   7.42/11  10.33/12   6.59/10   4.36/12   1.34/13 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: P2          2.1km    0m 9k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-106     2-108     3-102     4-117     5-113     6-104     7-140     8-139     9-100   
  1 Ježková Jana                   22.49  1.29/1*   3.48/1*   5.01/1*   8.44/1*  10.35/1*  13.06/1*  17.22/1*  19.57/1*  22.05/1*  22.49/1* 
    SOK TJ Turnov                         1.29/1*   2.19/1*   1.13/2    3.43/4    1.51/1*   2.31/2    4.16/2    2.35/5    2.08/2    0.44/3  
  2 Ježek Josef                    25.06  1.58/3    4.39/2    5.47/2    9.14/3   12.25/2   16.10/2   20.24/2   22.17/2   24.20/2   25.06/2  
    SOK TJ Turnov                         1.58/3    2.41/2    1.08/1*   3.27/3    3.11/5    3.45/5    4.14/1*   1.53/1*   2.03/1*   0.46/4  
  3 Spejchal Petr                  31.44  1.57/2    5.15/3    6.37/3    8.52/2   13.38/4   18.03/4   26.17/3   28.42/3   30.58/3   31.44/3  
    OK Jiskra Nový Bor                    1.57/2    3.18/4    1.22/3    2.15/1*   4.46/6    4.25/6    8.14/5    2.25/4    2.16/3    0.46/4  
  4 Průchová Elena                 34.15  2.35/6    6.03/5    7.40/4    9.58/4   12.49/3   16.12/3   27.44/4   30.40/4   33.33/4   34.15/4  
    OK Jiskra Nový Bor                    2.35/6    3.28/5    1.37/4    2.18/2    2.51/4    3.23/4   11.32/6    2.56/6    2.53/6    0.42/2  
  5 Dastychová Vendula             37.11  2.24/4    5.25/4   12.55/6   20.38/5   22.53/5   25.22/5   31.50/5   33.55/5   36.25/5   37.11/5  
    OK RECCO                              2.24/4    3.01/3    7.30/7    7.43/6    2.15/2    2.29/1*   6.28/4    2.05/3    2.30/5    0.46/4  
  6 Maxová Klára                   39.48  2.33/5    6.38/6    8.39/5   23.30/6   25.51/6   28.24/6   34.48/6   36.41/6   39.10/6   39.48/6  
    OK RECCO                              2.33/5    4.05/6    2.01/5   14.51/7    2.21/3    2.33/3    6.24/3    1.53/1*   2.29/4    0.38/1* 
  7 Merkunová Olga                 90.56  8.46/7   18.25/7   22.39/7   26.59/7   34.12/7   47.23/7   74.45/7   83.04/7   89.13/7   90.56/7  
    Vašek ml.                             8.46/7    9.39/7    4.14/6    4.20/5    7.13/7   13.11/7   27.22/7    8.19/7    6.09/7    1.43/7  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: P4          3.9km  130m 17k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-104     2-114     3-122     4-123     5-126     6-121     7-127     8-125     9-131    10-132    11-133    12-134    13-136    14-137    15-111    16-143    17-100   
  1 Šmaus Ivan                     61.49  2.52/1*   5.19/1*  14.28/3   16.09/1*  17.36/1*  19.51/1*  22.44/1*  25.20/1*  29.14/1*  31.33/1*  35.22/1*  41.38/1*  46.09/1*  52.59/1*  57.20/1*  60.37/1*  61.12/1*  61.49/1* 
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          2.52/1*   2.27/1*   9.09/6    1.41/2    1.27/1*   2.15/3    2.53/3    2.36/1*   3.54/1*   2.19/2    3.49/11   6.16/9    4.31/1*   6.50/3    4.21/1*   3.17/2    0.35/2    0.37/5  
  2 Ullrich Petr                   76.34  5.54/10   8.39/8   19.13/7   21.03/5   34.47/8   36.36/6   38.48/6   41.54/5   45.59/4   48.25/3   49.24/3   52.45/2   57.20/2   65.45/2   71.24/2   74.56/2   75.46/2   76.34/2  
    OK Jiskra Nový Bor                    5.54/10   2.45/4   10.34/8    1.50/3   13.44/11   1.49/1*   2.12/1*   3.06/3    4.05/4    2.26/4    0.59/2    3.21/1*   4.35/3    8.25/4    5.39/3    3.32/3    0.50/6    0.48/10 
  3 Šmausová Dana                  81.13  3.24/2    6.08/3   17.24/6   25.10/8   32.58/7   35.00/5   38.33/5   41.59/6   46.41/6   49.09/4   50.00/4   55.17/4   60.05/3   68.39/3   76.53/3   79.49/3   80.34/3   81.13/3  
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          3.24/2    2.44/3   11.16/9    7.46/12   7.48/10   2.02/2    3.33/4    3.26/5    4.42/7    2.28/6    0.51/1*   5.17/6    4.48/5    8.34/5    8.14/10   2.56/1*   0.45/3    0.39/6  
  4 Šmausová Gabriela              83.11  4.31/9    8.39/8   17.08/5   21.11/6   25.09/5   27.56/2   32.00/2   36.16/2   40.59/2   47.42/2   49.00/2   54.59/3   60.28/4   70.45/4   77.37/4   81.36/4   82.30/4   83.11/4  
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          4.31/9    4.08/9    8.29/4    4.03/8    3.58/8    2.47/5    4.04/7    4.16/9    4.43/8    6.43/11   1.18/4    5.59/8    5.29/8   10.17/8    6.52/7    3.59/4    0.54/8    0.41/7  
  5 Ledvina Tomáš                  87.13  3.26/3    6.06/2   12.46/1*  18.14/4   19.46/2   37.47/8   44.40/7   50.44/10  54.47/9   57.00/7   58.35/7   62.01/6   70.27/8   76.45/6   82.04/5   86.05/5   86.38/5   87.13/5  
    Neregistrovaní                        3.26/3    2.40/2    6.40/1*   5.28/10   1.32/2   18.01/12   6.53/9    6.04/12   4.03/3    2.13/1*   1.35/9    3.26/2    8.26/12   6.18/1*   5.19/2    4.01/5    0.33/1*   0.35/3  
  6 Merkun Richard                 89.14  4.09/7   10.56/10  22.24/9   27.30/9   30.08/6   33.18/4   37.17/4   40.58/4   46.19/5   49.41/5   51.05/5   57.47/5   63.34/5   75.01/5   82.44/6   87.39/6   88.28/6   89.14/6  
    Vašek ml.                             4.09/7    6.47/10  11.28/10   5.06/9    2.38/5    3.10/6    3.59/6    3.41/7    5.21/9    3.22/9    1.24/5    6.42/11   5.47/9   11.27/12   7.43/8    4.55/10   0.49/4    0.46/9  
  7 Zít Jan                        89.28  3.31/4    6.30/4   15.17/4   16.50/3   38.03/10  43.21/10  46.11/10  48.47/7   53.06/7   55.30/6   56.45/6   62.06/7   67.13/6   78.04/7   83.45/7   88.13/7   89.02/7   89.28/7  
    KOB Děčín                             3.31/4    2.59/5    8.47/5    1.33/1*  21.13/12   5.18/9    2.50/2    2.36/1*   4.19/5    2.24/3    1.15/3    5.21/7    5.07/6   10.51/10   5.41/4    4.28/8    0.49/4    0.26/1* 
  8 Stibalová Pavla                91.27  3.34/6    7.20/6   19.33/8   21.57/7   23.59/4   29.02/3   32.38/3   36.22/3   42.26/3   57.27/8   58.53/8   64.00/8   69.19/7   80.10/8   85.51/8   89.56/8   90.52/8   91.27/8  
    KOB Děčín                             3.34/6    3.46/8   12.13/11   2.24/5    2.02/4    5.03/8    3.36/5    3.44/8    6.04/12  15.01/12   1.26/6    5.07/5    5.19/7   10.51/10   5.41/4    4.05/7    0.56/9    0.35/3  
  9 Kořínek Zdeněk                 95.50 21.51/11  30.47/11  41.06/11  42.59/11  44.34/11  47.07/11  54.22/11  57.41/11  61.43/11  64.09/11  65.41/11  70.21/10  74.53/10  81.25/9   89.38/9   93.40/9   94.53/9   95.50/9  
    OK Doksy                             21.51/11   8.56/11  10.19/7    1.53/4    1.35/3    2.33/4    7.15/10   3.19/4    4.02/2    2.26/4    1.32/7    4.40/4    4.32/2    6.32/2    8.13/9    4.02/6    1.13/11   0.57/11 
 10 Rulc Zdeněk                   100.07  4.18/8    7.57/7   27.14/10  33.21/10  37.37/9   41.30/9   45.37/8   50.30/9   55.03/10  57.59/10  59.32/9   66.44/9   73.02/9   83.02/10  92.11/10  97.24/10  98.42/10 100.07/10 
    TJ LIAZ Jablonec nad Nisou            4.18/8    3.39/7   19.17/12   6.07/11   4.16/9    3.53/7    4.07/8    4.53/10   4.33/6    2.56/7    1.33/8    7.12/12   6.18/10  10.00/7    9.09/11   5.13/11   1.18/12   1.25/12 
 11 Ledvinová Jana                105.05  3.32/5    6.47/5   13.59/2   16.49/2   19.51/3   37.44/7   45.38/9   49.10/8   54.32/8   57.58/9   63.59/10  70.25/11  77.19/11  88.01/11  97.22/11 103.08/11 104.20/11 105.05/11 
    Neregistrovaní                        3.32/5    3.15/6    7.12/2    2.50/7    3.02/6   17.53/11   7.54/12   3.32/6    5.22/10   3.26/10   6.01/12   6.26/10   6.54/11  10.42/9    9.21/12   5.46/12   1.12/10   0.45/8  
 12 Nedvídek Martin               113.34 26.49/12  37.21/12  44.44/12  47.18/12  50.42/12  59.30/12  67.23/12  72.32/12  78.11/12  81.29/12  83.35/12  87.59/12  92.36/12 101.26/12 107.22/12 112.11/12 113.01/12 113.34/12 
    Neregistrovaní                       26.49/12  10.32/12   7.23/3    2.34/6    3.24/7    8.48/10   7.53/11   5.09/11   5.39/11   3.18/8    2.06/10   4.24/3    4.37/4    8.50/6    5.56/6    4.49/9    0.50/6    0.33/2  
    Šimon de la Pánka          DISK       2.25/     4.23/     9.02/    10.33/         /    13.51/    15.42/    17.23/    20.38/    22.21/    23.15/    26.21/    30.36/    36.00/    39.31/    42.14/    42.41/    43.06/   
    OK Doksy                              2.25/     1.58/     4.39/     1.31/         /         /     1.51/     1.41/     3.15/     1.43/     0.54/     3.06/     4.15/     5.24/     3.31/     2.43/     0.27/     0.25/   
    Janoušek Jiří              DISK           /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    SOK TJ Turnov                             /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    Šritr Martin               DISK      29.25/         /    18.41/    15.45/         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /    48.49/    49.26/    50.06/   
    SOK TJ Turnov                        29.25/         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /     0.37/     0.40/   
    Hradecká Pavla             DISK       4.01/     8.15/    20.08/    22.39/    44.49/    56.54/    64.49/    68.37/    74.25/    77.27/    82.10/    87.19/   102.23/   110.03/   117.37/         /   120.48/   121.31/   
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          4.01/     4.14/    11.53/     2.31/    22.10/    12.05/     7.55/     3.48/     5.48/     3.02/     4.43/     5.09/    15.04/     7.40/     7.34/         /         /     0.43/