Startovka kategorie                                              16.4.2010 19:46:23
                                   Radčice 2010
===ČSOB-TUV==========================================Orienteering Organiser 2006===
 
 
Startovka kategorie: D10         1.9km   60m 7k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1 Macháčková Barbora       Jizerský klub OB Frý FYD0051 C   49994   0.00         
  2 Lejsková Barbora         TJ Tatran Jablonec n TJN0051 C  361924   6.00         
  3 Dolejší Kateřina         TJ Stadion Nový Bor  STB0199 C  434808  12.00         
  4 Rýdlová Adéla            TJ Tatran Jablonec n TJN0151 C    4344  18.00         
  5 Hájková Anna             OB Jenišovice        JEN0051      7782  24.00         
  6 Jeřábková Nina           OK Jiskra Nový Bor   BOR0151 C    4366  30.00         
 
Startovka kategorie: D10L        2.4km   50m 5k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Linková Lucie            OOB TJ Turnov        TUR0251 C    4325  40.00         
  2 Vitebská Eliška          TJ Tatran Jablonec n TJN0350 C          58.00         
  3 Reisingerová Radka       OB Rozmarýn Litoměři DLT9651 C    4301  61.00         
  4 Koucká Barbora           VŠTJ Ekonom Praha    EKP0050 C  887929  64.00         
  5 Reisingerová Eliška      OB Rozmarýn Litoměři DLT0151 C    4300  67.00         
  6 Rýdlová Magdaléna        TJ Tatran Jablonec n TJN0251 C    4345  70.00         
  7 Baloghová Lidunka        TJ Tatran Jablonec n TJN0150            73.00         
 
Startovka kategorie: D12         2.2km   80m 9k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Žejdlíková Karolína      TJ Lokomotiva Teplic LTP9950 C  232494  43.00         
  2 Zdhanovich Marina        PS Výři              STZ9954 C    4312  46.00         
  3 Nejezchlebová Martina    OOB TJ Turnov        TUR9951 C    8223  49.00         
  4 Janoušková Lucie         OK Jiskra Nový Bor   BOR9954 C    4356  52.00         
  5 Labská Karolína          TJ Loko Liberec      LLI9952 C  428206  55.00         
  6 Doubková Petra           VSK Slavia TU Libere VLI9853 B  426323  58.00         
  7 Sokolářová Šárka         SOK TJ Turnov        TUV9951 C          61.00         
  8 Jeřábková Ema            OK Jiskra Nový Bor   BOR9957 C    4387  64.00         
  9 Berková Monika           TJ Tatran Jablonec n TJN9850 C  425592  67.00         
 10 Thořová Markéta          SOK TJ Turnov        TUV9952 C  411521  70.00         
 11 Stárková Johana          OOB TJ Turnov        TUR9950 C    4332  73.00         
 12 Vydrová Anna             OK RECCO             PEN9850 C    8180  76.00         
 13 Kubecová Kateřina        TJ Stadion Nový Bor  STB9999 C  303919  79.00         
 14 Krausová Hanička         TJ Loko Liberec      LLI9853 C   51211  82.00         
 15 Staňová Karolína         OK Jiskra Nový Bor   BOR9853 C    4376  85.00         
 16 Valkounová Markéta       OB Jenišovice        JEN9851 C  411613  88.00         
 17 Bartáková ml. Eva        OK Chrastava         CHA9950 C  331491  91.00         
 18 Hudská Ludmila           OOB TJ Turnov        TUR9851 C  232726  94.00         
 19 Tomková Jana             OK Jiskra Nový Bor   BOR9855 C    4385  97.00         
 20 Schmidtová Tereza        OOB TJ Turnov        TUR9854 C    4331 100.00         
 21 Kohoutová Barbora        OK Jiskra Nový Bor   BOR9850 B    4362 103.00         
 22 Žihlová Anna             TJ Loko Liberec      LLI9852 C  428241 106.00         
 23 Coubalová Gabriela       OK Jiskra Nový Bor   BOR9956 C    4386 109.00         
 24 Loudová Leona            OOB TJ Turnov        TUR9956 C    4334 112.00         
 25 Řezáčová Veronika        OK Jiskra Nový Bor   BOR9950 C    4365 115.00         
 26 Macháčková Eliška        Jizerský klub OB Frý FYD9851 B   49995 118.00         
 27 Poloprutská Lucie        VSK Slavia TU Libere VLI9950 C    4313 121.00         
 28 Nováková Lucie           OK Jiskra Nový Bor   BOR9854 C    4368 124.00         
 29 Würzová Karolína         Jizerský klub OB Frý FYD9852 C  515004 127.00         
 
Startovka kategorie: D14         2.7km  100m 11k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Roškotová Lucie          OOB TJ Turnov        TUR9753 B   51539  49.00         
  2 Kovářová Lenka           TJ Lokomotiva Teplic LTP9750 B  232915  52.00         
  3 Kohlová Monika           OOB TJ Turnov        TUR9756 C  231929  55.00         
  4 Balcarová Barbora        TJ Loko Liberec      LLI9751 C  434595  58.00         
  5 Tomášová Lucie           OK Jiskra Nový Bor   BOR9752 C    4384  61.00         
  6 Poloprutská Klára        VSK Slavia TU Libere VLI9750 C   49954  64.00         
  7 Maxová Klára             OK RECCO             PEN9750 C    4310  67.00         
  8 Pustaiová Zuzana         TJ Tatran Jablonec n TJN9650 C  331527  70.00         
  9 Kameníková Andrea        OK Jiskra Nový Bor   BOR9751 B    6885  73.00         
 10 Kochanová Julie          Jizerský klub OB Frý FYD9751 C    4305  76.00         
 11 Hrochová Tereza          OK Jiskra Nový Bor   BOR9656 C    4369  79.00         
 12 Lettlová Michala         TJ Loko Liberec      LLI9652 C   52899  82.00         
 13 Honzíková Lucie          VSK Slavia TU Libere VLI9752 C  416117  85.00         
 14 Němečková Eliška         TJ Tatran Jablonec n TJN9750 C  436942  88.00         
 15 Nejezchlebová Barbora    OOB TJ Turnov        TUR9755 C  231920  91.00         
 16 Smutná Kačka             SOK TJ Turnov        TUV9653    411561  94.00         
 17 Linková Alena            OOB TJ Turnov        TUR9751 B   51537  97.00         
 
Startovka kategorie: D16         3.8km  110m 11k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Kočí Barbora             TJ Stadion Nový Bor  STB9599 C   52906  64.00         
  2 Gotvaldová Dominika      OK Jiskra Nový Bor   BOR9551 B    8443  67.00         
  3 Poloprutská Tereza       VSK Slavia TU Libere VLI9450 B   49952  70.00         
  4 Brožová Aneta            OOB TJ Turnov        TUR9453 B    8213  73.00         
  5 Lejsková Martina         TJ Tatran Jablonec n TJN9451 B  416850  76.00         
  6 Hanušová Michaela        OOB TJ Turnov        TUR9554 A  411564  79.00         
  7 Göttlichová Adéla        OK Jiskra Nový Bor   BOR9452 C    8448  82.00         
  8 Čepelková Nikola         OOB TJ Turnov        TUR9551 B  232378  85.00         
  9 Hoidekrová Lucie         TJ Loko Liberec      LLI9552 C  410734  88.00         
 10 Würzová Anna             Jizerský klub OB Frý FYD9451 C  515182  91.00         
 11 Smutná Anežka            SOK TJ Turnov        TUV9455    411625  94.00         
 
Startovka kategorie: D18         3.8km  120m 13k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Veselská Gabriela        VSK Slavia TU Libere VLI9250      8281  52.00         
  2 Hradecká Pavla           TJ Tatran Jablonec n TJN9253 C  426324  58.00         
  3 Hradecká Lucie           OK Jiskra Nový Bor   BOR9253 C    7764  64.00         
  4 Krpatová Klára           TJ Tatran Jablonec n TJN9353 C  416846  70.00         
  5 Žitná Jana               SKOB SIG-MAT Mladá B SMB9251 B   49973  76.00         
  6 Posseltová Tereza        TJ Tatran Jablonec n TJN9252 B  411767  82.00         
  7 Švábková Anna            OOB TJ Turnov        TUR9352 B    7712  88.00         
 
Startovka kategorie: D20         3.8km  120m 13k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Pološčuková Lucie        SKOB SIG-MAT Mladá B SMB9001 C   49977  34.00         
 
Startovka kategorie: D21K        3.8km  120m 13k  Ranking:0.0000 * 1.00
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Štičková Anna            TJ Loko Liberec      LLI9651 A  253131   1.00         
  2 Marešová Pavlína         OK Jiskra Nový Bor   BOR6651 C    8465   4.00         
  3 Šedivá Petra             SK Studenec          STH7751 C  253377   7.00         
  4 Doškářová Tereza         OK Jiskra Nový Bor   BOR9150 A    8494  10.00         
  5 Heřmánková Pavla         OOB TJ Turnov        TUR7777      8062  13.00         
  6 Kučerková Romana         TJ Stadion Nový Bor  STB8196 C   49983  16.00         
  7 Knoblochová Kamila       OOS TJ Spartak Vrchl VRL8353 C    8952  19.00         
  8 Kvapilová Lenka          SKOB SIG-MAT Mladá B SMB8151 C    7707  22.00         
  9 Lošťáková Ivana          TJ Lokomotiva Teplic LTP7758 C  232536 100.00         
 
Startovka kategorie: D21L        4.5km  130m 17k  Ranking:0.0000 * 1.00
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Vokurková Marta          TJ Tatran Jablonec n TJN7950 C  253111   0.00         
  2 Matějů Kateřina          VSK Slavia TU Libere VLI8054    336783   3.00         
  3 Mezníková Lenka          Sportcentrum Jičín   SJC8484 C  995813   6.00         
  4 Uhlíková Tereza          OOB TJ Turnov        TUR9151 A  995836   9.00         
  5 Bernášková Petra         TJ Stadion Nový Bor  STB8297 C   49987  12.00         
  6 Gomzyk Omová  Michaela   OOB TJ Turnov        TUR8153 R  515086  15.00         
  7 Kašková Kateřina         OK Chrastava         CHA7850 R  887906  18.00         
  8 Hradecká Petra           OK Doksy             DOK6850 C    7768  21.00         
  9 Brozová Zuzana           OK Chrastava         CHA8950 A    4664  24.00         
 10 Kynčlová Martina         OK Jilemnice         JIL8651 C    9088  27.00         
 11 Brožková Radka           Sportcentrum Jičín   SJC8456 E  500265  30.00         
 12 Gorčicová Barbora        OK Chrastava         CHA8850 C    4126  33.00         
 13 Svobodová Jana           SKOB SIG-MAT Mladá B SMB8753 C  897344  36.00         
 14 Šaffková Kateřina        VSK Slavia TU Libere VLI8150      4211  39.00         
 15 Malá Věra                OK Jilemnice         JIL7752 R    9077  42.00         
 16 Heczková Bohdana         VSK Slavia TU Libere VLI7750 E    7752  45.00         
 17 Alblová Lucie            VSK Přírodověda - or PVP7554 C  420448  48.00         
 18 Rydlová Magda            TJ Tatran Jablonec n TJN6850 C    7726  51.00         
 19 Šákrová Michaela         OK Jiskra Nový Bor   BOR8850 C    8481  54.00         
 20 Svobodová Barbora        TJ Tatran Jablonec n TJN8952 R    7719  57.00         
 21 Poloprutská Markéta      VSK Slavia TU Libere VLI9251 A   49951  60.00         
 22 Rufferová Iva            OOB TJ Turnov        TUR8354 E    9394  63.00         
 23 Krafková Ita             OK Jiskra Nový Bor   BOR8156 C    8532  66.00         
 24 Kovářová Kristýna        SK Kotlářka Praha    DKP8450 R   51755  69.00         
 25 Korejčíková Dáďa         TJ Loko Liberec      LLI5550 C    8546  72.00         
 26 Gorčicová Eliška         OK Chrastava         CHA9150 B    8197  75.00         
 27 Wurzelová Hana           SK Orientační sporty OSN8972 C   52144  78.00         
 28 Lucie Krafková           OOB TJ Turnov        TUR8650      8537  81.00         
 
Startovka kategorie: D35         3.9km  130m 14k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Dolejší Lenka            TJ Stadion Nový Bor  STB7499 C  434839  64.00         
  2 Dastychová Alexandra     OK RECCO             PEN7450 C  428299  67.00         
  3 Šašková Petra            Sdruž. organizátorů  SOB7451 C    4186  70.00         
  4 Reisingerová Martina     OB Rozmarýn Litoměři DLT7251 C  236061  73.00         
  5 Podrábská Marie          VSK Slavia TU Libere VLI7451      8307  76.00         
  6 Linková Iva              OOB TJ Turnov        TUR6850     51809  79.00         
  7 Picková Helena           TJ Tatran Jablonec n TJN6952 C  416843  82.00         
  8 Eichlerová Jana          KOB Kamenický Šenov  KAS7051 C    8229  85.00         
  9 Posseltová Romana        TJ Tatran Jablonec n TJN7050 C  410359  88.00         
 10 Macháčková Michaela      Jizerský klub OB Frý FYD7299 C    8328  91.00         
 11 Pustaiová Romana         TJ Tatran Jablonec n TJN6851 C  434578  94.00         
 12 Mičková Lenka            TJ Lokomotiva Teplic LTP7461 C   51281  97.00         
 
Startovka kategorie: D40         3.9km  130m 14k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Vajcová Hana             OK Chrastava         CHA5651 C    8566  34.00         
  2 Abelová Ivana            TJ Stadion Nový Bor  STB6798 C   49988  37.00         
  3 Gorčicová Ivana          OK Chrastava         CHA6550 C    8179  40.00         
  4 Šmausová Dana            TJ Tatran Jablonec n TJN7060 C  307416  43.00         
  5 Bartáková Eva            OK Chrastava         CHA7051 C  331779  46.00         
  6 Šmausová Gabriela        TJ Tatran Jablonec n TJN6951 C  232510  49.00         
  7 Koucká Ivana             VŠTJ Ekonom Praha    EKP6850 C  361943  52.00         
  8 Večeřová Ivana           TJ Tatran Jablonec n TJN6052 C  232618  55.00         
 
Startovka kategorie: D45         3.4km  110m 12k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Pološčuková Monika       SKOB SIG-MAT Mladá B SMB6551 C    7722  81.00         
  2 Švábková Šárka           OOB TJ Turnov        TUR6552      7724  84.00         
  3 Kábrtová Iva             OK RECCO             PEN6350 C  232387  87.00         
  4 Štičková Eva             TJ Loko Liberec      LLI6051 C  253133  90.00         
  5 Pávková Jana             OK Jiskra Nový Bor   BOR6550 C    8445  93.00         
  6 Veselská Kateřina        VSK Slavia TU Libere VLI6551      7711  96.00         
  7 Svobodová Hana           SKOB SIG-MAT Mladá B SMB5951 C    7705  99.00         
  8 Kočíbová Iva             TJ Tatran Jablonec n TJN6354 C  307418 102.00         
  9 Jedličková Zdena         OK Jiskra Nový Bor   BOR6250 C    8467 105.00         
 10 Petrová Věra             VSK Slavia TU Libere VLI6251     51218 108.00         
 11 Šípová Soňa              OK Jiskra Nový Bor   BOR6150 C  232182 111.00         
 
Startovka kategorie: D50         3.4km  110m 12k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Ševčíková Alena          OK Chrastava         CHA5351 C    8165  51.00         
  2 Konopáčová Jana          OOB TJ Turnov        TUR5650      8208  54.00         
  3 Lusková Olga             OK Chrastava         CHA5650 C    8170  57.00         
  4 Kadečková Jana           OB Jenišovice        JEN5651    411563  60.00         
  5 Bradnová Věra            OK Chrastava         CHA5550 C    8168  63.00         
  6 Šaffková Zuzana          OK Chrastava         CHA5150 C    8162  66.00         
  7 Úlehlová Ivana           OK Jiskra Nový Bor   BOR5150 C    8553  69.00         
  8 Kadavá Eva               OK Chrastava         CHA5750 C    8171  72.00         
 
Startovka kategorie: D55         2.8km  100m 11k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Nedvídková Jitka         OB Rozmarýn Litoměři DLT5151 C    5991  99.00         
  2 Klusáčková Radka         OK Jiskra Nový Bor   BOR4850 C    8515 102.00         
  3 Bednaříková Olga         VSK Slavia TU Libere VLI5151      8309 105.00         
  4 Lukavcová Lenka          TJ Tatran Jablonec n TJN5452 C    8259 108.00         
  5 Pachnerová Jaroslava     VSK Slavia TU Libere VLI5152      8283 111.00         
  6 Matoušková Marie         TJ LIAZ Jablonec nad LJN5550 C    7742 114.00         
  7 Klímová Jitka            KOB Kamenický Šenov  KAS5451 C    8166 117.00         
  8 Böhmová Eva              TJ Tatran Jablonec n TJN5450 C  232515 120.00         
  9 Havlová Jaroslava        OB Jenišovice        JEN5452      4631 123.00         
 10 Křtěnská Leontina        OK Jiskra Nový Bor   BOR4650 C    8549 126.00         
 
Startovka kategorie: D60         2.8km  100m 11k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Kohoutová Jitřenka       Slovan Praha         UVP4850 C   51265  75.00         
  2 Kubíková Hela            TJ Loko Liberec      LLI4851 C    8242  81.00         
  3 Ender Irina              HSG Turbine Zittau   ZIT5052      6424  87.00         
 
Startovka kategorie: D65         2.8km  100m 11k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Nejezchlebová Věra       KOB Kamenický Šenov  KAS4551 C   51384  39.00         
  2 Krausová Marie           TJ Loko Liberec      LLI4451 C   51214  45.00         
  3 Štrojsová Jaroslava      KOB Kamenický Šenov  KAS4350 C    8228  51.00         
  4 Šlézrová Eva             OOB TJ Turnov        TUR4350      8211  57.00         
  5 Haufe Heiderose          HSG Turbine Zittau   ZIT4351      6391  63.00         
 
Startovka kategorie: H10         1.9km   60m 7k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Stárek Matěj             OOB TJ Turnov        TUR0101 C    4324  48.00         
  2 Šmaus Antonín            TJ Tatran Jablonec n TJN0001 C          51.00         
  3 Hladík Jan               SOK TJ Turnov        TUV0002 C          54.00         
  4 Valkoun Jaroslav         OB Jenišovice        JEN0102    411599  57.00         
  5 Schindler Pavel          TJ Tatran Jablonec n TJN0000 C    4340  60.00         
  6 Hroch Matyáš             OK Jiskra Nový Bor   BOR0002 C    4379  63.00         
  7 Němeček Josef            TJ Tatran Jablonec n TJN0002 C          66.00         
  8 Pavlovec Dan             OK Jiskra Nový Bor   BOR0001 C    4372  69.00         
  9 Heinl Ondřej             TJ Tatran Jablonec n TJN0100 C    4342  72.00         
 10 Jeřábková Nina           OK Jiskra Nový Bor   BOR0151 C    4370  75.00         
 11 Zappe Nicholas           TJ Tatran Jablonec n TJN0003 C    4341  78.00         
 12 Kochan Filip             Jizerský klub OB Frý FYD0100 C    4303  81.00         
 
Startovka kategorie: H10L        2.4km   50m 5k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Pašek Petr               TJ Tatran Jablonec n TJN0101 C    4343  79.00         
  2 Zabořil Vojta            OB Jenišovice        JEN0101     51543  82.00         
  3 Vitebský Lukáš           TJ Tatran Jablonec n TJN0302 C    4348  85.00         
  4 Dastych Petr             OK RECCO             PEN0000 C    4308  88.00         
  5 Pašek Jakub              TJ Tatran Jablonec n TJN0301 C    4347  91.00         
  6 Gilich Kryštof           TJ Lokomotiva Teplic LTP0101    232908  94.00         
  7 Růta Matyáš              TJ Tatran Jablonec n TJN0102            97.00         
 
Startovka kategorie: H12         2.7km  100m 11k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Pilař Daniel             PS Výři              STZ9803 C  897389   1.00         
  2 Marek Pavel              TJ Stadion Nový Bor  STB9800 C   52907   4.00         
  3 Valsa Václav             PS Výři              STZ9901 C  897373   7.00         
  4 Hodík Daniel             SOK TJ Turnov        TUV     C  411516  10.00         
  5 Ludvík Matyáš            TJ Stadion Nový Bor  STB9801 B   52904  13.00         
  6 Hlavatý Jan              OK Jiskra Nový Bor   BOR9804 C    4371  16.00         
  7 Thoř Tomáš               SOK TJ Turnov        TUV9903 C  411538  19.00         
  8 Birnbaum Adam            OK Jiskra Nový Bor   BOR9802 C    4378  22.00         
  9 Ježek Josef              SOK TJ Turnov        TUV9901 C  411581  25.00         
 10 Ullrich Jakub            OK Jiskra Nový Bor   BOR9900 C    4359  28.00         
 11 Koštejn Vít              OK Doksy             DOK9800 C    7758  31.00         
 12 Arnold Ondřej            OK Jiskra Nový Bor   BOR9801 C    4377  34.00         
 13 Eichler Jan              KOB Kamenický Šenov  KAS9800 C    8239  37.00         
 14 Novotný Marek            TJ Tatran Jablonec n TJN9901 C  232325  40.00         
 15 Filip Zadražil           TJ Tatran Jablonec n TJN9800            43.00         
 
Startovka kategorie: H14         3.8km  110m 11k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Pacholík Tomáš           OOB TJ Turnov        TUR9600 C    4327   1.00         
  2 Žaloudek Jan             TJ Lokomotiva Teplic LTP9605 C  232918   4.00         
  3 Koutský Pavel            OB Jenišovice        JEN9706 C  411617   7.00         
  4 Kraus Jakub              TJ Loko Liberec      LLI9702 C   51208  10.00         
  5 Kočvara Oldřich          OB Jenišovice        JEN9705 C    7786  13.00         
  6 Průcha Petr              OK Jiskra Nový Bor   BOR9601 B    4357  16.00         
  7 Matějka Lukáš            TJ Lokomotiva Teplic LTP9802 C  420417  19.00         
  8 Kočíb Jiří               TJ Tatran Jablonec n TJN9602 C  416836  22.00         
  9 Hradecký Jaroslav        OK Doksy             DOK9600 C    7773  25.00         
 10 Solfronk Martin          TJ Tatran Jablonec n TJN9701 C          28.00         
 11 Kadečka Adam             OB Jenišovice        JEN9601 C  411527  31.00         
 12 Šmaus Jan                TJ Tatran Jablonec n TJN9700 C  232505  34.00         
 13 Hájek Jan                OB Jenišovice        JEN9703 B  411526  37.00         
 14 Hanuš  Tomáš             OOB TJ Turnov        TUR9702 C    4330  40.00         
 15 Német Michal             OK Jiskra Nový Bor   BOR9705 C    4383  43.00         
 16 Labský Jan               TJ Loko Liberec      LLI9602 C  428203  46.00         
 17 Sokolář Ondřej           SOK TJ Turnov        TUV9601    411412  49.00         
 18 Fürst Matouš             TJ Loko Liberec      LLI9603 C  436960  52.00         
 19 Koucký Martin            VŠTJ Ekonom Praha    EKP9700 C   53179  55.00         
 
Startovka kategorie: H16         4.8km  150m 15k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Višňák Kryštof           PS Výři              STZ9401 C  887634   1.00         
  2 Hulha Lukáš              TJ Lokomotiva Teplic LTP9405 C   52931   4.00         
  3 Posselt Martin           TJ Tatran Jablonec n TJN9501 B  232512   7.00         
  4 Musil Petr               PS Výři              STZ9402 C  886297  10.00         
  5 Kučera Jindřich          TJ Lokomotiva Teplic LTP9600 B  232904  13.00         
  6 Nejman Stanislav         OK Chrastava         CHA9500 C  330671  16.00         
  7 Picek Štěpán             TJ Tatran Jablonec n TJN9601 B  232509  19.00         
  8 Stránský Martin          OK Jiskra Nový Bor   BOR9400 C    8526  22.00         
  9 Petr Pavel               VSK Slavia TU Libere VLI9400      8288  25.00         
 10 Wolf Filip               OOB TJ Turnov        TUR9701 B  995840  28.00         
 11 Žaloudek Matěj           TJ Lokomotiva Teplic LTP9505 C  232917  31.00         
 12 Rybář Leon               VSK Slavia TU Libere VLI9502      9927  34.00         
 
Startovka kategorie: H18         4.7km  140m 17k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Průcha Pavel             OK Jiskra Nový Bor   BOR9304 B  307057  79.00         
  2 Pustai David             TJ Tatran Jablonec n TJN9301 B  232645  85.00         
  3 Pavlovec Jan             OK Jiskra Nový Bor   BOR9503 A  887936  91.00         
  4 Šákr Vít                 OK Jiskra Nový Bor   BOR9301 A    8458  97.00         
  5 Lomič Šimon              OK Jiskra Nový Bor   BOR9303 A    8456 103.00         
 
Startovka kategorie: H20         5.4km  180m 18k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Musil Jiří               PS Výři              STZ9101 C  897379  96.00         
  2 Hyka Jan                 OOB TJ Turnov        TUR9002    410746 102.00         
  3 Průša Václav             PS Výři              STZ9102 C  886285 108.00         
  4 Franců Adam              OOB TJ Turnov        TUR9004     51822 114.00         
  5 Škara Vojtěch            OK Jiskra Nový Bor   BOR9110 B   52928 120.00         
 
Startovka kategorie: H21K        4.8km  150m 15k  Ranking:0.0000 * 1.00
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Šedivý Josef             SK Studenec          STH8001 C  253376  43.00         
  2 Klusáček Radim           OK Jiskra Nový Bor   BOR7710 C    8516  46.00         
  3 Šikola Alexej            TJ LIAZ Jablonec nad LJN5301 C    7744  49.00         
  4 Bernášek Jiří            TJ Stadion Nový Bor  STB8101 C   49986  52.00         
  5 Koucký Roman             VŠTJ Ekonom Praha    EKP6301 C  515195  55.00         
  6 Heřmánek Michal          OOB TJ Turnov        TUR7702     51124  58.00         
  7 Ludvík Petr              TJ Stadion Nový Bor  STB5701 C   49990  61.00         
  8 Rychlý Michal            OOB TJ Turnov        TUR9402 B  995842  64.00         
  9 Lusk Zdeněk              OK Chrastava         CHA7901 C    8189  67.00         
 10 Kubíček Zdeněk.          OOB TJ Turnov        TUR7202     51811  70.00         
 11 Matoušek Jan             TJ LIAZ Jablonec nad LJN8900 C    7746  73.00         
 12 Veselý Marek             OOB TJ Turnov        TUR8201      8066  76.00         
 13 Lepšík Petr              OK Jiskra Nový Bor   BOR8202 C    8508  79.00         
 14 Provazník Jiří           OOB TJ Turnov        TUR5102      8221  82.00         
 15 Honzík Tomáš             VSK Slavia TU Libere VLI7000     51232  85.00         
 16 Večeřa Martin            TJ Tatran Jablonec n TJN9105 B  232508  88.00         
 17 Škoda Přemek             VSK Slavia TU Libere VLI5301      8302  91.00         
 18 Slavík Pavel             TJ Start Náchod      SNA7349 C    9630  94.00         
 19 Eiselt Jan               TJ Lokomotiva Teplic LTP8801 C   52916  97.00         
 20 Horák Patrik             SOK TJ Turnov        TUV9501    411609 100.00         
 
Startovka kategorie: H21L        6.6km  200m 20k  Ranking:0.0000 * 1.00
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Pospíšil Vít             AC Sparta Praha      SCP6800 E  995798   0.00         
  2 Lukavec Petr             Borci ze Smržofky    SMR7800 C  887930   3.00         
  3 Kazda Ondřej             Sportcentrum Jičín   SJC8202 R    9982   6.00         
  4 Vácha Tomáš              OK Jiskra Nový Bor   BOR7409 C    8534   9.00         
  5 Kobr Tomáš               TJ Tatran Jablonec n TJN8901 B  416837  12.00         
  6 Zaoral Petr              Borci ze Smržofky    SMR7903 C  232631  15.00         
  7 Kučerka Jan              KOB Chemopetrol Litv LIT8002 C    8118  18.00         
  8 Škoda Jakub              VSK Slavia TU Libere VLI8800 C 1302790  21.00         
  9 Kučerka David            KOB Chemopetrol Litv LIT8202 C    8105  24.00         
 10 Kolařík Tomáš            OK Jiskra Nový Bor   BOR7809 C 1302816  27.00         
 11 Habán Ivo                VSK Slavia TU Libere VLI7707     53226  30.00         
 12 Najman Jaroslav          OK Jiskra Nový Bor   BOR7909 C    8489  33.00         
 13 Picek Jan                TJ Tatran Jablonec n TJN9101 A  416840  36.00         
 14 Gomzyk Andriy            OOB TJ Turnov        TUR8001      5599  39.00         
 15 Vančura Martin           TJ Tatran Jablonec n TJN8002 C   51234  42.00         
 16 Vejstrk Daniel           OK Chrastava         CHA9105 C    8177  45.00         
 17 Albl Miloslav            VSK Přírodověda - or PVP7605 C  420455  48.00         
 18 Zakouřil Vít             OOB TJ Turnov        TUR9301 A    8080  51.00         
 19 Matějů Michal            VSK Slavia TU Libere VLI7702 R    7981  54.00         
 20 Kolín Jan                OK Jilemnice         JIL7701 C   51590  57.00         
 21 Přinda Lukáš             VSK Slavia TU Libere VLI7701      8300  60.00         
 22 Ježek Lukáš              OK Chrastava         CHA8604 C   51534  63.00         
 23 Hlaváček Arnošt          VSK Slavia TU Libere VLI8704 C   51535  66.00         
 24 Hradec Pavel             OK Chrastava         CHA8801 R  995821  69.00         
 25 Hradecký Jaroslav        OK Doksy             DOK6300 C    7763  72.00         
 26 Tihon Michal             OK 99 Hradec Králové PHK7905 C    9359  75.00         
 27 Krejčí Jaroslav ml.      OK Jiskra Nový Bor   BOR9300 A    8454  78.00         
 28 Ondřej Holas             OOB TJ Turnov        TUR8501    515048  81.00         
 29 Pávek Petr               OK Jiskra Nový Bor   BOR9008 C    8466  84.00         
 30 Hanovec Petr             TJ Slavia Hradec Krá SHK7101 C    9849  87.00         
 31 Krejčí Jaroslav          OK Jiskra Nový Bor   BOR6302 C    8512  90.00         
 32 Wolf Daniel              OOB TJ Turnov        TUR9100 A  515499  93.00         
 33 Martan Jiří              VSK Slavia TU Libere VLI7300      8129  96.00         
 34 Oma Jakub                OOB TJ Turnov        TUR8002 R  800320  99.00         
 35 Voráček Michal           SK Praga Praha       PGP8009 C    8009 102.00         
 36 Poloprutský Tomáš        VSK Slavia TU Libere VLI6205     51227 105.00         
 37 Kadavý Petr              OK Chrastava         CHA7800 C    8188 108.00         
 38 Ludvík Vojtěch           TJ Stadion Nový Bor  STB9301 A  920668 111.00         
 39 Pesničák Jan             Borci ze Smržofky    SMR7902 C    8266 114.00         
 40 Hostaš Petr              TJ Tatran Jablonec n TJN9001 B  416830 117.00         
 41 Kořínek Jindřich         OOB TJ Turnov        TUR8406 C  515082 120.00         
 42 Horáček Michal           VSK Slavia TU Libere VLI7700 E  500290 123.00         
 43 Baier Martin             OOB TJ Turnov        TUR7603 R    8020 126.00         
 44 Vokurka Jan              TJ Tatran Jablonec n TJN7501 C  253145 129.00         
 
Startovka kategorie: H35         5.4km  180m 18k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Mička Jan                TJ Lokomotiva Teplic LTP7201 C   51280  45.00         
  2 Picek Jan                TJ Tatran Jablonec n TJN6500 C  416839  48.00         
  3 Kočárek Michal           OK Chrastava         CHA7400 C    4445  51.00         
  4 Rydl Jiří                TJ Tatran Jablonec n TJN7000 C    7750  54.00         
  5 Šašek Luděk              Sdruž. organizátorů  SOB6901 C    4189  57.00         
  6 Šmaus Ivan               TJ Tatran Jablonec n TJN6249 C    8270  60.00         
  7 Pecka Jan                VŠTJ Ekonom Praha    EKP6800 C   51600  63.00         
  8 Schindler Jiří           TJ Tatran Jablonec n TJN6301 C  416828  66.00         
  9 Macháček Aleš            Jizerský klub OB Frý FYD6400 C    8333  69.00         
 10 Posselt Martin           TJ Tatran Jablonec n TJN6802 C  232256  72.00         
 11 Kučera Martin            TJ Lokomotiva Teplic LTP6500 C  232901  75.00         
 12 Novotný Dušan            TJ Tatran Jablonec n TJN7002 C  232502  78.00         
 13 Žitný Tomáš              SKOB SIG-MAT Mladá B SMB6401 C   49971  81.00         
 14 Pecka Vlastimil          TJ Tatran Jablonec n TJN7502 C    8297  84.00         
 15 Harazin Martin           VSK Slavia TU Libere VLI7400      8291  87.00         
 16 Jan Rubáček              VSK Slavia TU Libere VLI        207860  90.00         
 
Startovka kategorie: H40         5.4km  180m 18k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Kovář Karel              TJ Lokomotiva Teplic LTP6102 C  420454   0.00         
  2 Karvánek Petr            OK Jiskra Nový Bor   BOR6600 C    8485   3.00         
  3 Vydra Ivan               OK RECCO             PEN6600 C    8185   6.00         
  4 Bruner Luboš             TJ Lokomotiva Teplic LTP6501 C  420430   9.00         
  5 Průšek Petr              OK Jiskra Nový Bor   BOR7003 C    8486  12.00         
  6 Pustai Josef             TJ Tatran Jablonec n TJN6300 C  232643  15.00         
  7 Stárek Filip             OOB TJ Turnov        TUR6602      8218  18.00         
  8 Eichler Petr             KOB Kamenický Šenov  KAS6900 C   51385  21.00         
  9 Kubec Pavel              TJ Stadion Nový Bor  STB6601 C   49985  24.00         
 10 Štefanyuk Luboš          TJ Tatran Jablonec n TJN6602 C    7748  27.00         
 11 Nosek Petr               OB Rozmarýn Litoměři DLT6901 C  336778  30.00         
 12 Doležal Miloš            OK Jiskra Nový Bor   BOR6601 C    8523  33.00         
 13 Žejdlík Michal           TJ Lokomotiva Teplic LTP7001 C   51331  36.00         
 
Startovka kategorie: H45         4.7km  140m 17k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Rychtařík Tomáš          PS Výři              STZ6401 C  886294  40.00         
  2 Vobořil Aleš             TJ Loko Liberec      LLI6303 C    8547  43.00         
  3 Malý Evžen               OK Jilemnice         JIL6102 C    9070  46.00         
  4 Janás Jiří               OK Jiskra Nový Bor   BOR6201 C    8478  49.00         
  5 Kořínek Zdeněk           OK RECCO             PEN6201 C    7762  52.00         
  6 Šubrt Pavel              SKOB SIG-MAT Mladá B SMB6301 C    7703  55.00         
  7 Doškář Boris             OK Jiskra Nový Bor   BOR6400 C    8490  58.00         
  8 Vydra Pavel              OK RECCO             PEN6200 C   49998  61.00         
  9 Gorčica Pavel            OK Chrastava         CHA6200 C    8174  64.00         
 10 Marek Jiří               SK Studenec          STH5601 C    9096  67.00         
 11 Sobek Pavel              TJ Loko Liberec      LLI6302 C   51210  70.00         
 
Startovka kategorie: H50         4.7km  140m 17k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Swoboda Petr             TJ Lokomotiva Teplic LTP5913 C  232499   1.00         
  2 Bartkowiak Edward        "Grunwald" Poznan    POL4800    412412   4.00         
  3 Janata Petr              TJ Tatran Jablonec n TJN5603 C  232507   7.00         
  4 Průcha Miloslav          OK Jiskra Nový Bor   BOR5800 C 1958242  10.00         
  5 Horák Petr               TJ Tatran Jablonec n TJN5602 C    8262  13.00         
  6 Hulha Karel              TJ Lokomotiva Teplic LTP6001 C   52927  16.00         
  7 Böhm Karel               TJ Tatran Jablonec n TJN5101 C  416833  19.00         
  8 Konopáč Jiří             OOB TJ Turnov        TUR5803      8220  22.00         
  9 Berka Miroslav           TJ Tatran Jablonec n TJN5902 C  426314  25.00         
 10 Hudský Vlastimil         OOB TJ Turnov        TUR5100      8214  28.00         
 11 Eiselt Miloš             TJ Lokomotiva Teplic LTP5802 C   52917  31.00         
 
Startovka kategorie: H55         3.9km  130m 14k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Barták Jiří              OK Chrastava         CHA5100 C    8161   1.00         
  2 Vlček Josef              OOB TJ Turnov        TUR4703     51808   4.00         
  3 Lukavec Miloslav         TJ Tatran Jablonec n TJN4901 C    8258   7.00         
  4 Jakubec Jindřich         OOB TJ Turnov        TUR4801      8351  10.00         
  5 Bárta Miroslav           OB Jenišovice        JEN5201      7778  13.00         
  6 Lusk Karel               OK Chrastava         CHA5002 C    8160  16.00         
  7 Jedlička Miroslav        OB Jenišovice        JEN5301    336709  19.00         
  8 Bednařík Libor           VSK Slavia TU Libere VLI5200      8296  22.00         
  9 Kadavý Zdeněk            OK Chrastava         CHA4901 C    8155  25.00         
 
Startovka kategorie: H60         3.4km  110m 12k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Babický Tomáš            OB Rozmarýn Litoměři DLT5001 C    8890   0.00         
  2 Nejezchleba Jiří         KOB Kamenický Šenov  KAS4600 C    8235   3.00         
  3 Hlaváč Jaroslav          SKOB SIG-MAT Mladá B SMB4801 C    7718   6.00         
  4 Kadečka Jiří             OB Jenišovice        JEN5002    411580   9.00         
  5 Našinec Jiří             TJ Stadion Nový Bor  STB5003 C   49982  12.00         
  6 Smetana Radim            OK Chrastava         CHA4700 C    8153  15.00         
  7 Beránek Petr             TJ Stadion Nový Bor  STB     C  219204  18.00         
  8 Mikule Václav            OOB TJ Turnov        TUR4702      8227  21.00         
  9 Kraus Jan                TJ Loko Liberec      LLI4501 C   51213  24.00         
 10 Pachner Jan              VSK Slavia TU Libere VLI4600      8280  27.00         
 11 Lukáš Zdeněk             TJ Loko Liberec      LLI4502 C    8243  30.00         
 12 Bílek Vratislav          Sportcentrum Jičín   SJC4801 C    9948  33.00         
 13 Ender Volker             HSG Turbine Zittau   ZIT5004      6488  36.00         
 14 Richtr Jiří              OB Jenišovice        JEN5001      7777  39.00         
 15 Matoušek Luboš           TJ LIAZ Jablonec nad LJN4700 C    7741  42.00         
 
Startovka kategorie: H65         2.8km  100m 11k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Kohout Tomáš             Slovan Praha         UVP3700 C    7930  27.00         
 
Startovka kategorie: H70         2.8km  100m 11k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Úlehla Zdeněk            OK Jiskra Nový Bor   BOR4001 C    8552   0.00         
  2 Havlík Jaroslav          Sportcentrum Jičín   SJC3601 C  500268   3.00         
  3 Štrojsa Josef            KOB Kamenický Šenov  KAS4000 C    8230   6.00         
  4 Glaser Wolfgang          HSG Turbine Zittau   ZIT4002      4805   9.00         
  5 Mašek Pavel              OK Jiskra Nový Bor   BOR3602 C    8544  12.00         
  6 Picek Jan                TJ Tatran Jablonec n TJN4000 C  434577  15.00         
  7 Haufe Horst              HSG Turbine Zittau   ZIT3401     51342  18.00         
  8 Petrželka Pavel          TJ Tatran Jablonec n TJN3800 C          21.00         
 
Startovka kategorie: HDR         2.4km   50m 5k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Honzík Vít               VSK Slavia TU Libere VLI0200 C  253371   1.00         
  2 Lošťáková Sára           TJ Lokomotiva Teplic LTP     C  420434   4.00         
  3 Dolejší Jan              TJ Stadion Nový Bor  STB     C  438039   7.00         
  4 Mičková Markéta          TJ Lokomotiva Teplic LTP0150 C  420447  10.00         
  5 Zuzana Alblová           VSK Přírodověda - or PVP0000 C  232342  13.00         
  6 Burgr Honzík             TJ Loko Liberec      LLI0202 C   51202  16.00         
  7 Merglová Klára           TJ Stadion Nový Bor  STB     C   52908  19.00         
  8 Frnka Jan                NEREG3 - Frnkovi     XX3          4319  22.00         
  9 Frnka Matěj              NEREG3 - Frnkovi     XX3          4321  25.00         
 10 Hodíková Anna            SOK TJ Turnov        TUV     C          28.00         
 11 Zabořil Ondra            OB Jenišovice        JEN0401      7780  31.00         
 12 Šašek Martin             Sdruž. organizátorů  SOB0000 C    4311  34.00         
 13 Karolína Foldová         Jizerský klub OB Frý FYD     C    4302  37.00         
 14 Vydrová Zuzana           OK RECCO             PEN0250 C    4309  43.00         
 15 Janoušek Slávek          OK Jiskra Nový Bor   BOR0400 C    4360  46.00         
 16 Šritrová Lenka           SOK TJ Turnov        TUV     C          49.00         
 17 Jan Matějčík             NEREG5 - Matějčíkovi XX5          4336  52.00         
 
Startovka kategorie: P2          2.2km   80m 9k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Mrňák Josef              TJ Stadion Nový Bor  STB3301 C  411774   1.00         
  2 Tichánková Dana          OB Jenišovice        JEN          4307   4.00         
  3 Ježková Jana             SOK TJ Turnov        TUV     C  411591   7.00         
  4 Tichánek Tomáš           OB Jenišovice        JEN          4306  10.00         
  5 Žihlová Lucie            TJ Loko Liberec      LLI6952    434597  13.00         
  6 Zakouřilová Markéta      OB Jenišovice        JEN7459      7789  16.00         
  7 Pašková Katka            TJ Tatran Jablonec n TJN     C    4339  19.00         
  8 Ježek Josef              SOK TJ Turnov        TUV     C  411598  22.00         
  9 Věra Pospíšílová         TJ Tatran Jablonec n TJN                25.00         
 10 Alexandra Trojáková      TJ Tatran Jablonec n TJN                28.00         
 11 Barbora Mullerová        TJ Tatran Jablonec n TJN                31.00         
 12 Karolína Pospíšilová     TJ Tatran Jablonec n TJN                34.00         
 
Startovka kategorie: P4          4.4km  120m 13k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Spejchal Petr            OK Jiskra Nový Bor   BOR7512 C    8472   1.00         
  2 Košek Ladislav           TJ Loko Liberec      LLI5903 C  410732   4.00         
  3 Ivana Tomšíková          NEREG4 - Nalezenec   XX4          4323   7.00         
  4 Aleš Kožnar              NEREG1 - Roman Kouck XX1          4315  10.00         
  5 Beránek Daniel           TJ Stadion Nový Bor  STB     C   52910  13.00         
  6 Lukáš Nalezenec          NEREG4 - Nalezenec   XX4          4322  16.00         
  7 Jan Kožnar               NEREG1 - Roman Kouck XX1          4314  19.00         
  8 Ondřej Samek             NEREG2 - Samek       XX2          4318  22.00         
  9 Pavel Koudelka           NEREG1 - Roman Kouck XX1          4317  25.00         
 10 Košková Vlasta           TJ Loko Liberec      LLI6351 C  410719  28.00         
 11 Kochanová Milada         Jizerský klub OB Frý FYD7450 C    4304  31.00         
 12 Lucie Středová           NEREG1 - Roman Kouck XX1          4316  34.00         
 13 Thoř Miloš               SOK TJ Turnov        TUV     C    2674  37.00         
 14 Jaroslava Mullerová      TJ Tatran Jablonec n TJN                40.00         
 15 Lukáš Muller             TJ Tatran Jablonec n TJN                43.00         
 16 Balogh Jan               TJ Tatran Jablonec n TJN                46.00         
 17 Antonín Matějčík         NEREG5 - Matějčíkovi XX5          4335  52.00