Startovka oddílů                                                  16.4.2010 19:25:12
                                    Radčice 2010
===ČSOB-TUV===========================================Orienteering Organiser 2006===
 
 
Startovka oddílu: BOR - OK Jiskra Nový Bor                       Neděle 18.4.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Pavlovec Dan             BOR0001    4372    H10     69.00            35.00Kč
  2 Hroch Matyáš             BOR0002    4379    H10     63.00            35.00Kč
  3 Jeřábková Nina           BOR0151    4370    H10     75.00            35.00Kč
  4 Jeřábková Nina           BOR0151    4366    D10     30.00            35.00Kč
  5 Janoušek Slávek          BOR0400    4360    HDR     46.00            30.00Kč
  6 Mašek Pavel              BOR3602    8544    H70     12.00            60.00Kč
  7 Úlehla Zdeněk            BOR4001    8552    H70      0.00            60.00Kč
  8 Křtěnská Leontina        BOR4650    8549    D55    126.00            60.00Kč
  9 Klusáčková Radka         BOR4850    8515    D55    102.00            60.00Kč
 10 Úlehlová Ivana           BOR5150    8553    D50     69.00            60.00Kč
 11 Průcha Miloslav          BOR5800 1958242    H50     10.00            60.00Kč
 12 Šípová Soňa              BOR6150  232182    D45    111.00            60.00Kč
 13 Janás Jiří               BOR6201    8478    H45     49.00            60.00Kč
 14 Jedličková Zdena         BOR6250    8467    D45    105.00            60.00Kč
 15 Krejčí Jaroslav          BOR6302    8512    H21L    90.00            60.00Kč
 16 Doškář Boris             BOR6400    8490    H45     58.00            60.00Kč
 17 Pávková Jana             BOR6550    8445    D45     93.00            60.00Kč
 18 Karvánek Petr            BOR6600    8485    H40      3.00            60.00Kč
 19 Doležal Miloš            BOR6601    8523    H40     33.00            60.00Kč
 20 Marešová Pavlína         BOR6651    8465    D21K     4.00            60.00Kč
 21 Průšek Petr              BOR7003    8486    H40     12.00            60.00Kč
 22 Vácha Tomáš              BOR7409    8534    H21L     9.00            60.00Kč
 23 Spejchal Petr            BOR7512    8472    P4       1.00            50.00Kč
 24 Klusáček Radim           BOR7710    8516    H21K    46.00            60.00Kč
 25 Kolařík Tomáš            BOR7809 1302816    H21L    27.00            60.00Kč
 26 Najman Jaroslav          BOR7909    8489    H21L    33.00            60.00Kč
 27 Krafková Ita             BOR8156    8532    D21L    66.00            60.00Kč
 28 Lepšík Petr              BOR8202    8508    H21K    79.00            60.00Kč
 29 Šákrová Michaela         BOR8850    8481    D21L    54.00            60.00Kč
 30 Pávek Petr               BOR9008    8466    H21L    84.00            60.00Kč
 31 Škara Vojtěch            BOR9110   52928    H20    120.00            60.00Kč
 32 Doškářová Tereza         BOR9150    8494    D21K    10.00            60.00Kč
 33 Hradecká Lucie           BOR9253    7764    D18     64.00            60.00Kč
 34 Krejčí Jaroslav ml.      BOR9300    8454    H21L    78.00            60.00Kč
 35 Šákr Vít                 BOR9301    8458    H18     97.00            60.00Kč
 36 Lomič Šimon              BOR9303    8456    H18    103.00            60.00Kč
 37 Průcha Pavel             BOR9304  307057    H18     79.00            60.00Kč
 38 Stránský Martin          BOR9400    8526    H16     22.00            60.00Kč
 39 Göttlichová Adéla        BOR9452    8448    D16     82.00            60.00Kč
 40 Pavlovec Jan             BOR9503  887936    H18     91.00            60.00Kč
 41 Gotvaldová Dominika      BOR9551    8443    D16     67.00            60.00Kč
 42 Průcha Petr              BOR9601    4357    H14     16.00            35.00Kč
 43 Hrochová Tereza          BOR9656    4369    D14     79.00            35.00Kč
 44 Német Michal             BOR9705    4383    H14     43.00            35.00Kč
 45 Kameníková Andrea        BOR9751    6885    D14     73.00            35.00Kč
 46 Tomášová Lucie           BOR9752    4384    D14     61.00            35.00Kč
 47 Arnold Ondřej            BOR9801    4377    H12     34.00            35.00Kč
 48 Birnbaum Adam            BOR9802    4378    H12     22.00            35.00Kč
 49 Hlavatý Jan              BOR9804    4371    H12     16.00            35.00Kč
 50 Kohoutová Barbora        BOR9850    4362    D12    103.00            35.00Kč
 51 Staňová Karolína         BOR9853    4376    D12     85.00            35.00Kč
 52 Nováková Lucie           BOR9854    4368    D12    124.00            35.00Kč
 53 Tomková Jana             BOR9855    4385    D12     97.00            35.00Kč
 54 Ullrich Jakub            BOR9900    4359    H12     28.00            35.00Kč
 55 Řezáčová Veronika        BOR9950    4365    D12    115.00            35.00Kč
 56 Janoušková Lucie         BOR9954    4356    D12     52.00            35.00Kč
 57 Coubalová Gabriela       BOR9956    4386    D12    109.00            35.00Kč
 58 Jeřábková Ema            BOR9957    4387    D12     64.00            35.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     2915.00        0.00        0.00        0.00     2915.00        0.00    -2915.00
 
 
Startovka oddílu: DKP - SK Kotlářka Praha                        Neděle 18.4.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kovářová Kristýna        DKP8450   51755    D21L    69.00            60.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       60.00        0.00        0.00        0.00       60.00        0.00      -60.00
 
 
Startovka oddílu: DLT - OB Rozmarýn Litoměřice                   Neděle 18.4.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Reisingerová Eliška      DLT0151    4300 P  D10L    67.00            30.00Kč
  2 Babický Tomáš            DLT5001    8890    H60      0.00            60.00Kč
  3 Nedvídková Jitka         DLT5151    5991    D55     99.00            60.00Kč
  4 Nosek Petr               DLT6901  336778    H40     30.00            60.00Kč
  5 Reisingerová Martina     DLT7251  236061    D35     73.00            60.00Kč
  6 Reisingerová Radka       DLT9651    4301 P  D10L    61.00            30.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      300.00        0.00        0.00        0.00      300.00        0.00     -300.00
Půjčeno čipů:2
 
 
Startovka oddílu: DOK - OK Doksy                                 Neděle 18.4.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hradecký Jaroslav        DOK6300    7763    H21L    72.00            60.00Kč
  2 Hradecká Petra           DOK6850    7768    D21L    21.00            60.00Kč
  3 Hradecký Jaroslav        DOK9600    7773    H14     25.00            35.00Kč
  4 Koštejn Vít              DOK9800    7758    H12     31.00            35.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      190.00        0.00        0.00        0.00      190.00        0.00     -190.00
 
 
Startovka oddílu: EKP - VŠTJ Ekonom Praha                        Neděle 18.4.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Koucká Barbora           EKP0050  887929    D10L    64.00            30.00Kč
  2 Koucký Roman             EKP6301  515195    H21K    55.00            60.00Kč
  3 Pecka Jan                EKP6800   51600    H35     63.00            60.00Kč
  4 Koucká Ivana             EKP6850  361943    D40     52.00            60.00Kč
  5 Koucký Martin            EKP9700   53179    H14     55.00            35.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      245.00        0.00        0.00        0.00      245.00        0.00     -245.00
 
 
Startovka oddílu: FYD - Jizerský klub OB Frýdlant                Neděle 18.4.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Karolína Foldová         FYD        4302 P  HDR     37.00            30.00Kč
  2 Macháčková Barbora       FYD0051   49994    D10      0.00            35.00Kč
  3 Kochan Filip             FYD0100    4303 P  H10     81.00            35.00Kč
  4 Macháček Aleš            FYD6400    8333    H35     69.00            60.00Kč
  5 Macháčková Michaela      FYD7299    8328    D35     91.00            60.00Kč
  6 Kochanová Milada         FYD7450    4304 P  P4      31.00            50.00Kč
  7 Würzová Anna             FYD9451  515182    D16     91.00            60.00Kč
  8 Kochanová Julie          FYD9751    4305 P  D14     76.00            35.00Kč
  9 Macháčková Eliška        FYD9851   49995    D12    118.00            35.00Kč
 10 Würzová Karolína         FYD9852  515004    D12    127.00            35.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      435.00       80.00        0.00        0.00      515.00        0.00     -515.00
Půjčeno čipů:4
 
 
Startovka oddílu: CHA - OK Chrastava                             Neděle 18.4.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Smetana Radim            CHA4700    8153    H60     15.00            60.00Kč
  2 Kadavý Zdeněk            CHA4901    8155    H55     25.00            60.00Kč
  3 Lusk Karel               CHA5002    8160    H55     16.00            60.00Kč
  4 Barták Jiří              CHA5100    8161    H55      1.00            60.00Kč
  5 Šaffková Zuzana          CHA5150    8162    D50     66.00            60.00Kč
  6 Ševčíková Alena          CHA5351    8165    D50     51.00            60.00Kč
  7 Bradnová Věra            CHA5550    8168    D50     63.00            60.00Kč
  8 Lusková Olga             CHA5650    8170    D50     57.00            60.00Kč
  9 Vajcová Hana             CHA5651    8566    D40     34.00            60.00Kč
 10 Kadavá Eva               CHA5750    8171    D50     72.00            60.00Kč
 11 Gorčica Pavel            CHA6200    8174    H45     64.00            60.00Kč
 12 Gorčicová Ivana          CHA6550    8179    D40     40.00            60.00Kč
 13 Bartáková Eva            CHA7051  331779    D40     46.00            60.00Kč
 14 Kočárek Michal           CHA7400    4445    H35     51.00            60.00Kč
 15 Kadavý Petr              CHA7800    8188    H21L   108.00            60.00Kč
 16 Kašková Kateřina         CHA7850  887906    D21L    18.00            60.00Kč
 17 Lusk Zdeněk              CHA7901    8189    H21K    67.00            60.00Kč
 18 Ježek Lukáš              CHA8604   51534    H21L    63.00            60.00Kč
 19 Hradec Pavel             CHA8801  995821    H21L    69.00            60.00Kč
 20 Gorčicová Barbora        CHA8850    4126    D21L    33.00            60.00Kč
 21 Brozová Zuzana           CHA8950    4664    D21L    24.00            60.00Kč
 22 Vejstrk Daniel           CHA9105    8177    H21L    45.00            60.00Kč
 23 Gorčicová Eliška         CHA9150    8197    D21L    75.00            60.00Kč
 24 Nejman Stanislav         CHA9500  330671    H16     16.00            60.00Kč
 25 Bartáková ml. Eva        CHA9950  331491    D12     91.00            35.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1475.00        0.00        0.00        0.00     1475.00        0.00    -1475.00
 
 
Startovka oddílu: JEN - OB Jenišovice                            Neděle 18.4.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Tichánek Tomáš           JEN        4306 P  P2      10.00            50.00Kč
  2 Tichánková Dana          JEN        4307 P  P2       4.00            50.00Kč
  3 Hájková Anna             JEN0051    7782    D10     24.00            35.00Kč
  4 Zabořil Vojta            JEN0101   51543    H10L    82.00            30.00Kč
  5 Valkoun Jaroslav         JEN0102  411599    H10     57.00            35.00Kč
  6 Zabořil Ondra            JEN0401    7780    HDR     31.00            30.00Kč
  7 Richtr Jiří              JEN5001    7777    H60     39.00            60.00Kč
  8 Kadečka Jiří             JEN5002  411580    H60      9.00            60.00Kč
  9 Bárta Miroslav           JEN5201    7778    H55     13.00            60.00Kč
 10 Jedlička Miroslav        JEN5301  336709    H55     19.00            60.00Kč
 11 Havlová Jaroslava        JEN5452    4631    D55    123.00            60.00Kč
 12 Kadečková Jana           JEN5651  411563    D50     60.00            60.00Kč
 13 Zakouřilová Markéta      JEN7459    7789    P2      16.00            50.00Kč
 14 Kadečka Adam             JEN9601  411527    H14     31.00            35.00Kč
 15 Hájek Jan                JEN9703  411526    H14     37.00            35.00Kč
 16 Kočvara Oldřich          JEN9705    7786    H14     13.00            35.00Kč
 17 Koutský Pavel            JEN9706  411617    H14      7.00            35.00Kč
 18 Valkounová Markéta       JEN9851  411613    D12     88.00            35.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      815.00       80.00        0.00        0.00      895.00        0.00     -895.00
Půjčeno čipů:2
 
 
Startovka oddílu: JIL - OK Jilemnice                             Neděle 18.4.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Malý Evžen               JIL6102    9070    H45     46.00            60.00Kč
  2 Kolín Jan                JIL7701   51590    H21L    57.00            60.00Kč
  3 Malá Věra                JIL7752    9077    D21L    42.00            60.00Kč
  4 Kynčlová Martina         JIL8651    9088    D21L    27.00            60.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      240.00        0.00        0.00        0.00      240.00        0.00     -240.00
 
 
Startovka oddílu: KAS - KOB Kamenický Šenov                      Neděle 18.4.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Štrojsa Josef            KAS4000    8230    H70      6.00            60.00Kč
  2 Štrojsová Jaroslava      KAS4350    8228    D65     51.00            60.00Kč
  3 Nejezchlebová Věra       KAS4551   51384    D65     39.00            60.00Kč
  4 Nejezchleba Jiří         KAS4600    8235    H60      3.00            60.00Kč
  5 Klímová Jitka            KAS5451    8166    D55    117.00            60.00Kč
  6 Eichler Petr             KAS6900   51385    H40     21.00            60.00Kč
  7 Eichlerová Jana          KAS7051    8229    D35     85.00            60.00Kč
  8 Eichler Jan              KAS9800    8239    H12     37.00            35.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      455.00        0.00        0.00        0.00      455.00        0.00     -455.00
 
 
Startovka oddílu: LIT - KOB Chemopetrol Litvínov                 Neděle 18.4.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kučerka Jan              LIT8002    8118    H21L    18.00            60.00Kč
  2 Kučerka David            LIT8202    8105    H21L    24.00            60.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      120.00        0.00        0.00        0.00      120.00        0.00     -120.00
 
 
Startovka oddílu: LJN - TJ LIAZ Jablonec nad Nisou               Neděle 18.4.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Matoušek Luboš           LJN4700    7741    H60     42.00            60.00Kč
  2 Šikola Alexej            LJN5301    7744    H21K    49.00            60.00Kč
  3 Matoušková Marie         LJN5550    7742    D55    114.00            60.00Kč
  4 Matoušek Jan             LJN8900    7746    H21K    73.00            60.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      240.00        0.00        0.00        0.00      240.00        0.00     -240.00
 
 
Startovka oddílu: LLI - TJ Loko Liberec                          Neděle 18.4.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Burgr Honzík             LLI0202   51202    HDR     16.00            30.00Kč
  2 Krausová Marie           LLI4451   51214    D65     45.00            60.00Kč
  3 Kraus Jan                LLI4501   51213    H60     24.00            60.00Kč
  4 Lukáš Zdeněk             LLI4502    8243    H60     30.00            60.00Kč
  5 Kubíková Hela            LLI4851    8242    D60     81.00            60.00Kč
  6 Korejčíková Dáďa         LLI5550    8546    D21L    72.00            60.00Kč
  7 Košek Ladislav           LLI5903  410732    P4       4.00            50.00Kč
  8 Štičková Eva             LLI6051  253133    D45     90.00            60.00Kč
  9 Sobek Pavel              LLI6302   51210    H45     70.00            60.00Kč
 10 Vobořil Aleš             LLI6303    8547    H45     43.00            60.00Kč
 11 Košková Vlasta           LLI6351  410719    P4      28.00            50.00Kč
 12 Žihlová Lucie            LLI6952  434597    P2      13.00            50.00Kč
 13 Hoidekrová Lucie         LLI9552  410734    D16     88.00            60.00Kč
 14 Labský Jan               LLI9602  428203    H14     46.00            35.00Kč
 15 Fürst Matouš             LLI9603  436960    H14     52.00            35.00Kč
 16 Štičková Anna            LLI9651  253131    D21K     1.00            60.00Kč
 17 Lettlová Michala         LLI9652   52899    D14     82.00            35.00Kč
 18 Kraus Jakub              LLI9702   51208    H14     10.00            35.00Kč
 19 Balcarová Barbora        LLI9751  434595    D14     58.00            35.00Kč
 20 Žihlová Anna             LLI9852  428241    D12    106.00            35.00Kč
 21 Krausová Hanička         LLI9853   51211    D12     82.00            35.00Kč
 22 Labská Karolína          LLI9952  428206    D12     55.00            35.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1060.00        0.00        0.00        0.00     1060.00        0.00    -1060.00
 
 
Startovka oddílu: LTP - TJ Lokomotiva Teplice                    Neděle 18.4.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Lošťáková Sára           LTP      420434    HDR      4.00            30.00Kč
  2 Gilich Kryštof           LTP0101  232908    H10L    94.00            30.00Kč
  3 Mičková Markéta          LTP0150  420447    HDR     10.00            30.00Kč
  4 Eiselt Miloš             LTP5802   52917    H50     31.00            60.00Kč
  5 Swoboda Petr             LTP5913  232499    H50      1.00            60.00Kč
  6 Hulha Karel              LTP6001   52927    H50     16.00            60.00Kč
  7 Kovář Karel              LTP6102  420454    H40      0.00            60.00Kč
  8 Kučera Martin            LTP6500  232901    H35     75.00            60.00Kč
  9 Bruner Luboš             LTP6501  420430    H40      9.00            60.00Kč
 10 Žejdlík Michal           LTP7001   51331    H40     36.00            60.00Kč
 11 Mička Jan                LTP7201   51280    H35     45.00            60.00Kč
 12 Mičková Lenka            LTP7461   51281    D35     97.00            60.00Kč
 13 Lošťáková Ivana          LTP7758  232536    D21K   100.00            60.00Kč
 14 Eiselt Jan               LTP8801   52916    H21K    97.00            60.00Kč
 15 Hulha Lukáš              LTP9405   52931    H16      4.00            60.00Kč
 16 Žaloudek Matěj           LTP9505  232917    H16     31.00            60.00Kč
 17 Kučera Jindřich          LTP9600  232904    H16     13.00            60.00Kč
 18 Žaloudek Jan             LTP9605  232918    H14      4.00            35.00Kč
 19 Kovářová Lenka           LTP9750  232915    D14     52.00            35.00Kč
 20 Matějka Lukáš            LTP9802  420417    H14     19.00            35.00Kč
 21 Žejdlíková Karolína      LTP9950  232494    D12     43.00            35.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1070.00        0.00        0.00        0.00     1070.00        0.00    -1070.00
 
 
Startovka oddílu: OSN - SK Orientační sporty Nové Město n. M.    Neděle 18.4.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Wurzelová Hana           OSN8972   52144    D21L    78.00            60.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       60.00        0.00        0.00        0.00       60.00        0.00      -60.00
 
 
Startovka oddílu: PEN - OK RECCO                                 Neděle 18.4.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Dastych Petr             PEN0000    4308 P  H10L    88.00            30.00Kč
  2 Vydrová Zuzana           PEN0250    4309 P  HDR     43.00            30.00Kč
  3 Vydra Pavel              PEN6200   49998    H45     61.00            60.00Kč
  4 Kořínek Zdeněk           PEN6201    7762    H45     52.00            60.00Kč
  5 Kábrtová Iva             PEN6350  232387    D45     87.00            60.00Kč
  6 Vydra Ivan               PEN6600    8185    H40      6.00            60.00Kč
  7 Dastychová Alexandra     PEN7450  428299    D35     67.00            60.00Kč
  8 Maxová Klára             PEN9750    4310 P  D14     67.00            35.00Kč
  9 Vydrová Anna             PEN9850    8180    D12     76.00            35.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      430.00       40.00        0.00        0.00      470.00        0.00     -470.00
Půjčeno čipů:3
 
 
Startovka oddílu: PGP - SK Praga Praha                           Neděle 18.4.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Voráček Michal           PGP8009    8009    H21L   102.00            60.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       60.00        0.00        0.00        0.00       60.00        0.00      -60.00
 
 
Startovka oddílu: PHK - OK 99 Hradec Králové                     Neděle 18.4.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Tihon Michal             PHK7905    9359    H21L    75.00            60.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       60.00        0.00        0.00        0.00       60.00        0.00      -60.00
 
 
Startovka oddílu: POL - "Grunwald" Poznan                        Neděle 18.4.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Bartkowiak Edward        POL4800  412412    H50      4.00            60.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       60.00        0.00        0.00        0.00       60.00        0.00      -60.00
 
 
Startovka oddílu: PVP - VSK Přírodověda - orientační sporty      Neděle 18.4.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Zuzana Alblová           PVP0000  232342    HDR     13.00            30.00Kč
  2 Alblová Lucie            PVP7554  420448    D21L    48.00            60.00Kč
  3 Albl Miloslav            PVP7605  420455    H21L    48.00            60.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      150.00        0.00        0.00        0.00      150.00        0.00     -150.00
 
 
Startovka oddílu: SCP - AC Sparta Praha                          Neděle 18.4.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Pospíšil Vít             SCP6800  995798    H21L     0.00            60.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       60.00        0.00        0.00        0.00       60.00        0.00      -60.00
 
 
Startovka oddílu: SHK - TJ Slavia Hradec Králové                 Neděle 18.4.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hanovec Petr             SHK7101    9849    H21L    87.00            60.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       60.00        0.00        0.00        0.00       60.00        0.00      -60.00
 
 
Startovka oddílu: SJC - Sportcentrum Jičín                       Neděle 18.4.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Havlík Jaroslav          SJC3601  500268    H70      3.00            60.00Kč
  2 Bílek Vratislav          SJC4801    9948    H60     33.00            60.00Kč
  3 Kazda Ondřej             SJC8202    9982    H21L     6.00            60.00Kč
  4 Brožková Radka           SJC8456  500265    D21L    30.00            60.00Kč
  5 Mezníková Lenka          SJC8484  995813    D21L     6.00            60.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      300.00        0.00        0.00        0.00      300.00        0.00     -300.00
 
 
Startovka oddílu: SMB - SKOB SIG-MAT Mladá Boleslav              Neděle 18.4.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hlaváč Jaroslav          SMB4801    7718    H60      6.00            60.00Kč
  2 Svobodová Hana           SMB5951    7705    D45     99.00            60.00Kč
  3 Šubrt Pavel              SMB6301    7703    H45     55.00            60.00Kč
  4 Žitný Tomáš              SMB6401   49971    H35     81.00            60.00Kč
  5 Pološčuková Monika       SMB6551    7722    D45     81.00            60.00Kč
  6 Kvapilová Lenka          SMB8151    7707    D21K    22.00            60.00Kč
  7 Svobodová Jana           SMB8753  897344    D21L    36.00            60.00Kč
  8 Pološčuková Lucie        SMB9001   49977    D20     34.00            60.00Kč
  9 Žitná Jana               SMB9251   49973    D18     76.00            60.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      540.00        0.00        0.00        0.00      540.00        0.00     -540.00
 
 
Startovka oddílu: SMR - Borci ze Smržofky                        Neděle 18.4.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Lukavec Petr             SMR7800  887930    H21L     3.00            60.00Kč
  2 Pesničák Jan             SMR7902    8266    H21L   114.00            60.00Kč
  3 Zaoral Petr              SMR7903  232631    H21L    15.00            60.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      180.00        0.00        0.00        0.00      180.00        0.00     -180.00
 
 
Startovka oddílu: SNA - TJ Start Náchod                          Neděle 18.4.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Slavík Pavel             SNA7349    9630    H21K    94.00            60.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       60.00        0.00        0.00        0.00       60.00        0.00      -60.00
 
 
Startovka oddílu: SOB - Sdruž. organizátorů bank. sport. akcí    Neděle 18.4.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Šašek Martin             SOB0000    4311 P  HDR     34.00            30.00Kč
  2 Šašek Luděk              SOB6901    4189    H35     57.00            60.00Kč
  3 Šašková Petra            SOB7451    4186    D35     70.00            60.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      150.00        0.00        0.00        0.00      150.00        0.00     -150.00
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: STB - TJ Stadion Nový Bor                      Neděle 18.4.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Beránek Petr             STB      219204    H60     18.00            60.00Kč
  2 Dolejší Jan              STB      438039    HDR      7.00            30.00Kč
  3 Merglová Klára           STB       52908    HDR     19.00            30.00Kč
  4 Beránek Daniel           STB       52910    P4      13.00            50.00Kč
  5 Dolejší Kateřina         STB0199  434808    D10     12.00            35.00Kč
  6 Mrňák Josef              STB3301  411774    P2       1.00            50.00Kč
  7 Našinec Jiří             STB5003   49982    H60     12.00            60.00Kč
  8 Ludvík Petr              STB5701   49990    H21K    61.00            60.00Kč
  9 Kubec Pavel              STB6601   49985    H40     24.00            60.00Kč
 10 Abelová Ivana            STB6798   49988    D40     37.00            60.00Kč
 11 Dolejší Lenka            STB7499  434839    D35     64.00            60.00Kč
 12 Bernášek Jiří            STB8101   49986    H21K    52.00            60.00Kč
 13 Kučerková Romana         STB8196   49983    D21K    16.00            60.00Kč
 14 Bernášková Petra         STB8297   49987    D21L    12.00            60.00Kč
 15 Ludvík Vojtěch           STB9301  920668    H21L   111.00            60.00Kč
 16 Kočí Barbora             STB9599   52906    D16     64.00            60.00Kč
 17 Marek Pavel              STB9800   52907    H12      4.00            35.00Kč
 18 Ludvík Matyáš            STB9801   52904    H12     13.00            35.00Kč
 19 Kubecová Kateřina        STB9999  303919    D12     79.00            35.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      960.00        0.00        0.00        0.00      960.00        0.00     -960.00
 
 
Startovka oddílu: STH - SK Studenec                              Neděle 18.4.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Marek Jiří               STH5601    9096    H45     67.00            60.00Kč
  2 Šedivá Petra             STH7751  253377    D21K     7.00            60.00Kč
  3 Šedivý Josef             STH8001  253376    H21K    43.00            60.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      180.00        0.00        0.00        0.00      180.00        0.00     -180.00
 
 
Startovka oddílu: STZ - PS Výři                                  Neděle 18.4.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Rychtařík Tomáš          STZ6401  886294    H45     40.00            60.00Kč
  2 Musil Jiří               STZ9101  897379    H20     96.00            60.00Kč
  3 Průša Václav             STZ9102  886285    H20    108.00            60.00Kč
  4 Višňák Kryštof           STZ9401  887634    H16      1.00            60.00Kč
  5 Musil Petr               STZ9402  886297    H16     10.00            60.00Kč
  6 Pilař Daniel             STZ9803  897389    H12      1.00            35.00Kč
  7 Valsa Václav             STZ9901  897373    H12      7.00            35.00Kč
  8 Zdhanovich Marina        STZ9954    4312 P  D12     46.00            35.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      405.00       40.00        0.00        0.00      445.00        0.00     -445.00
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: TJN - TJ Tatran Jablonec nad Nisou             Neděle 18.4.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Pašková Katka            TJN        4339 P  P2      19.00            50.00Kč
  2 Věra Pospíšílová         TJN             P  P2      25.00            50.00Kč
  3 Alexandra Trojáková      TJN             P  P2      28.00            50.00Kč
  4 Barbora Mullerová        TJN             P  P2      31.00            50.00Kč
  5 Karolína Pospíšilová     TJN             P  P2      34.00            50.00Kč
  6 Jaroslava Mullerová      TJN             P  P4      40.00            50.00Kč
  7 Lukáš Muller             TJN             P  P4      43.00            50.00Kč
  8 Balogh Jan               TJN             P  P4      46.00            50.00Kč
  9 Schindler Pavel          TJN0000    4340 P  H10     60.00            35.00Kč
 10 Šmaus Antonín            TJN0001         P  H10     51.00            35.00Kč
 11 Němeček Josef            TJN0002         P  H10     66.00            35.00Kč
 12 Zappe Nicholas           TJN0003    4341 P  H10     78.00            35.00Kč
 13 Lejsková Barbora         TJN0051  361924    D10      6.00            35.00Kč
 14 Heinl Ondřej             TJN0100    4342 P  H10     72.00            35.00Kč
 15 Pašek Petr               TJN0101    4343 P  H10L    79.00            30.00Kč
 16 Růta Matyáš              TJN0102         P  H10L    97.00            30.00Kč
 17 Baloghová Lidunka        TJN0150         P  D10L    73.00            30.00Kč
 18 Rýdlová Adéla            TJN0151    4344 P  D10     18.00            35.00Kč
 19 Rýdlová Magdaléna        TJN0251    4345 P  D10L    70.00            30.00Kč
 20 Pašek Jakub              TJN0301    4347 P  H10L    91.00            30.00Kč
 21 Vitebský Lukáš           TJN0302    4348 P  H10L    85.00            30.00Kč
 22 Vitebská Eliška          TJN0350         P  D10L    58.00            30.00Kč
 23 Petrželka Pavel          TJN3800         P  H70     21.00            60.00Kč
 24 Picek Jan                TJN4000  434577    H70     15.00            60.00Kč
 25 Lukavec Miloslav         TJN4901    8258    H55      7.00            60.00Kč
 26 Böhm Karel               TJN5101  416833    H50     19.00            60.00Kč
 27 Böhmová Eva              TJN5450  232515    D55    120.00            60.00Kč
 28 Lukavcová Lenka          TJN5452    8259    D55    108.00            60.00Kč
 29 Horák Petr               TJN5602    8262    H50     13.00            60.00Kč
 30 Janata Petr              TJN5603  232507    H50      7.00            60.00Kč
 31 Berka Miroslav           TJN5902  426314    H50     25.00            60.00Kč
 32 Večeřová Ivana           TJN6052  232618    D40     55.00            60.00Kč
 33 Šmaus Ivan               TJN6249    8270    H35     60.00            60.00Kč
 34 Pustai Josef             TJN6300  232643    H40     15.00            60.00Kč
 35 Schindler Jiří           TJN6301  416828    H35     66.00            60.00Kč
 36 Kočíbová Iva             TJN6354  307418    D45    102.00            60.00Kč
 37 Picek Jan                TJN6500  416839    H35     48.00            60.00Kč
 38 Štefanyuk Luboš          TJN6602    7748    H40     27.00            60.00Kč
 39 Posselt Martin           TJN6802  232256    H35     72.00            60.00Kč
 40 Rydlová Magda            TJN6850    7726    D21L    51.00            60.00Kč
 41 Pustaiová Romana         TJN6851  434578    D35     94.00            60.00Kč
 42 Šmausová Gabriela        TJN6951  232510    D40     49.00            60.00Kč
 43 Picková Helena           TJN6952  416843    D35     82.00            60.00Kč
 44 Rydl Jiří                TJN7000    7750    H35     54.00            60.00Kč
 45 Novotný Dušan            TJN7002  232502    H35     78.00            60.00Kč
 46 Posseltová Romana        TJN7050  410359    D35     88.00            60.00Kč
 47 Šmausová Dana            TJN7060  307416    D40     43.00            60.00Kč
 48 Vokurka Jan              TJN7501  253145    H21L   129.00            60.00Kč
 49 Pecka Vlastimil          TJN7502    8297    H35     84.00            60.00Kč
 50 Vokurková Marta          TJN7950  253111    D21L     0.00            60.00Kč
 51 Vančura Martin           TJN8002   51234    H21L    42.00            60.00Kč
 52 Kobr Tomáš               TJN8901  416837    H21L    12.00            60.00Kč
 53 Svobodová Barbora        TJN8952    7719    D21L    57.00            60.00Kč
 54 Hostaš Petr              TJN9001  416830    H21L   117.00            60.00Kč
 55 Picek Jan                TJN9101  416840    H21L    36.00            60.00Kč
 56 Večeřa Martin            TJN9105  232508    H21K    88.00            60.00Kč
 57 Posseltová Tereza        TJN9252  411767    D18     82.00            60.00Kč
 58 Hradecká Pavla           TJN9253  426324    D18     58.00            60.00Kč
 59 Pustai David             TJN9301  232645    H18     85.00            60.00Kč
 60 Krpatová Klára           TJN9353  416846    D18     70.00            60.00Kč
 61 Lejsková Martina         TJN9451  416850    D16     76.00            60.00Kč
 62 Posselt Martin           TJN9501  232512    H16      7.00            60.00Kč
 63 Picek Štěpán             TJN9601  232509    H16     19.00            60.00Kč
 64 Kočíb Jiří               TJN9602  416836    H14     22.00            35.00Kč
 65 Pustaiová Zuzana         TJN9650  331527    D14     70.00            35.00Kč
 66 Šmaus Jan                TJN9700  232505    H14     34.00            35.00Kč
 67 Solfronk Martin          TJN9701         P  H14     28.00            35.00Kč
 68 Němečková Eliška         TJN9750  436942    D14     88.00            35.00Kč
 69 Filip Zadražil           TJN9800         P  H12     43.00            35.00Kč
 70 Berková Monika           TJN9850  425592    D12     67.00            35.00Kč
 71 Novotný Marek            TJN9901  232325    H12     40.00            35.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     3595.00      440.00        0.00        0.00     4035.00        0.00    -4035.00
Půjčeno čipů:24
 
 
Startovka oddílu: TUR - OOB TJ Turnov                            Neděle 18.4.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Stárek Matěj             TUR0101    4324 P  H10     48.00            35.00Kč
  2 Linková Lucie            TUR0251    4325 P  D10L    40.00            30.00Kč
  3 Šlézrová Eva             TUR4350    8211    D65     57.00            60.00Kč
  4 Mikule Václav            TUR4702    8227    H60     21.00            60.00Kč
  5 Vlček Josef              TUR4703   51808    H55      4.00            60.00Kč
  6 Jakubec Jindřich         TUR4801    8351    H55     10.00            60.00Kč
  7 Hudský Vlastimil         TUR5100    8214    H50     28.00            60.00Kč
  8 Provazník Jiří           TUR5102    8221    H21K    82.00            60.00Kč
  9 Konopáčová Jana          TUR5650    8208    D50     54.00            60.00Kč
 10 Konopáč Jiří             TUR5803    8220    H50     22.00            60.00Kč
 11 Švábková Šárka           TUR6552    7724    D45     84.00            60.00Kč
 12 Stárek Filip             TUR6602    8218    H40     18.00            60.00Kč
 13 Linková Iva              TUR6850   51809    D35     79.00            60.00Kč
 14 Kubíček Zdeněk.          TUR7202   51811    H21K    70.00            60.00Kč
 15 Baier Martin             TUR7603    8020    H21L   126.00            60.00Kč
 16 Heřmánek Michal          TUR7702   51124    H21K    58.00            60.00Kč
 17 Heřmánková Pavla         TUR7777    8062    D21K    13.00            60.00Kč
 18 Gomzyk Andriy            TUR8001    5599    H21L    39.00            60.00Kč
 19 Oma Jakub                TUR8002  800320    H21L    99.00            60.00Kč
 20 Gomzyk Omová  Michaela   TUR8153  515086    D21L    15.00            60.00Kč
 21 Veselý Marek             TUR8201    8066    H21K    76.00            60.00Kč
 22 Rufferová Iva            TUR8354    9394    D21L    63.00            60.00Kč
 23 Kořínek Jindřich         TUR8406  515082    H21L   120.00            60.00Kč
 24 Ondřej Holas             TUR8501  515048    H21L    81.00            60.00Kč
 25 Lucie Krafková           TUR8650    8537    D21L    81.00            60.00Kč
 26 Hyka Jan                 TUR9002  410746    H20    102.00            60.00Kč
 27 Franců Adam              TUR9004   51822    H20    114.00            60.00Kč
 28 Wolf Daniel              TUR9100  515499    H21L    93.00            60.00Kč
 29 Uhlíková Tereza          TUR9151  995836    D21L     9.00            60.00Kč
 30 Zakouřil Vít             TUR9301    8080    H21L    51.00            60.00Kč
 31 Švábková Anna            TUR9352    7712    D18     88.00            60.00Kč
 32 Rychlý Michal            TUR9402  995842    H21K    64.00            60.00Kč
 33 Brožová Aneta            TUR9453    8213    D16     73.00            60.00Kč
 34 Čepelková Nikola         TUR9551  232378    D16     85.00            60.00Kč
 35 Hanušová Michaela        TUR9554  411564    D16     79.00            60.00Kč
 36 Pacholík Tomáš           TUR9600    4327 P  H14      1.00            35.00Kč
 37 Wolf Filip               TUR9701  995840    H16     28.00            60.00Kč
 38 Hanuš  Tomáš             TUR9702    4330 P  H14     40.00            35.00Kč
 39 Linková Alena            TUR9751   51537    D14     97.00            35.00Kč
 40 Roškotová Lucie          TUR9753   51539    D14     49.00            35.00Kč
 41 Nejezchlebová Barbora    TUR9755  231920    D14     91.00            35.00Kč
 42 Kohlová Monika           TUR9756  231929    D14     55.00            35.00Kč
 43 Hudská Ludmila           TUR9851  232726    D12     94.00            35.00Kč
 44 Schmidtová Tereza        TUR9854    4331 P  D12    100.00            35.00Kč
 45 Stárková Johana          TUR9950    4332 P  D12     73.00            35.00Kč
 46 Nejezchlebová Martina    TUR9951    8223    D12     49.00            35.00Kč
 47 Loudová Leona            TUR9956    4334 P  D12    112.00            35.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     2490.00      200.00        0.00        0.00     2690.00        0.00    -2690.00
Půjčeno čipů:7
 
 
Startovka oddílu: TUV - SOK TJ Turnov                            Neděle 18.4.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hodík Daniel             TUV      411516    H12     10.00            35.00Kč
  2 Hodíková Anna            TUV             P  HDR     28.00            30.00Kč
  3 Šritrová Lenka           TUV             P  HDR     49.00            30.00Kč
  4 Ježek Josef              TUV      411598    P2      22.00            50.00Kč
  5 Ježková Jana             TUV      411591    P2       7.00            50.00Kč
  6 Thoř Miloš               TUV        2674    P4      37.00            50.00Kč
  7 Hladík Jan               TUV0002         P  H10     54.00            35.00Kč
  8 Smutná Anežka            TUV9455  411625    D16     94.00            60.00Kč
  9 Horák Patrik             TUV9501  411609    H21K   100.00            60.00Kč
 10 Sokolář Ondřej           TUV9601  411412    H14     49.00            35.00Kč
 11 Smutná Kačka             TUV9653  411561    D14     94.00            35.00Kč
 12 Ježek Josef              TUV9901  411581    H12     25.00            35.00Kč
 13 Thoř Tomáš               TUV9903  411538    H12     19.00            35.00Kč
 14 Sokolářová Šárka         TUV9951         P  D12     61.00            35.00Kč
 15 Thořová Markéta          TUV9952  411521    D12     70.00            35.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      610.00       40.00        0.00        0.00      650.00        0.00     -650.00
Půjčeno čipů:4
 
 
Startovka oddílu: UVP - Slovan Praha                             Neděle 18.4.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kohout Tomáš             UVP3700    7930    H65     27.00            60.00Kč
  2 Kohoutová Jitřenka       UVP4850   51265    D60     75.00            60.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      120.00        0.00        0.00        0.00      120.00        0.00     -120.00
 
 
Startovka oddílu: VAK - Vakanti                                  Neděle 18.4.2010
------------------------------------------------------------------------------------
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
        0.00        0.00        0.00        0.00        0.00        0.00        0.00
 
 
Startovka oddílu: VLI - VSK Slavia TU Liberec                    Neděle 18.4.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Jan Rubáček              VLI      207860    H35     90.00            90.00Kč
  2 Honzík Vít               VLI0200  253371    HDR      1.00            30.00Kč
  3 Pachner Jan              VLI4600    8280    H60     27.00            60.00Kč
  4 Bednaříková Olga         VLI5151    8309    D55    105.00            60.00Kč
  5 Pachnerová Jaroslava     VLI5152    8283    D55    111.00            60.00Kč
  6 Bednařík Libor           VLI5200    8296    H55     22.00            60.00Kč
  7 Škoda Přemek             VLI5301    8302    H21K    91.00            60.00Kč
  8 Poloprutský Tomáš        VLI6205   51227    H21L   105.00            60.00Kč
  9 Petrová Věra             VLI6251   51218    D45    108.00            60.00Kč
 10 Veselská Kateřina        VLI6551    7711    D45     96.00            60.00Kč
 11 Honzík Tomáš             VLI7000   51232    H21K    85.00            60.00Kč
 12 Martan Jiří              VLI7300    8129    H21L    96.00            60.00Kč
 13 Harazin Martin           VLI7400    8291    H35     87.00            60.00Kč
 14 Podrábská Marie          VLI7451    8307    D35     76.00            60.00Kč
 15 Horáček Michal           VLI7700  500290    H21L   123.00            60.00Kč
 16 Přinda Lukáš             VLI7701    8300    H21L    60.00            60.00Kč
 17 Matějů Michal            VLI7702    7981    H21L    54.00            60.00Kč
 18 Habán Ivo                VLI7707   53226    H21L    30.00            60.00Kč
 19 Heczková Bohdana         VLI7750    7752    D21L    45.00            60.00Kč
 20 Matějů Kateřina          VLI8054  336783    D21L     3.00            60.00Kč
 21 Šaffková Kateřina        VLI8150    4211    D21L    39.00            60.00Kč
 22 Hlaváček Arnošt          VLI8704   51535    H21L    66.00            60.00Kč
 23 Škoda Jakub              VLI8800 1302790    H21L    21.00            60.00Kč
 24 Veselská Gabriela        VLI9250    8281    D18     52.00            60.00Kč
 25 Poloprutská Markéta      VLI9251   49951    D21L    60.00            60.00Kč
 26 Petr Pavel               VLI9400    8288    H16     25.00            60.00Kč
 27 Poloprutská Tereza       VLI9450   49952    D16     70.00            60.00Kč
 28 Rybář Leon               VLI9502    9927    H16     34.00            60.00Kč
 29 Poloprutská Klára        VLI9750   49954    D14     64.00            35.00Kč
 30 Honzíková Lucie          VLI9752  416117    D14     85.00            35.00Kč
 31 Doubková Petra           VLI9853  426323    D12     58.00            35.00Kč
 32 Poloprutská Lucie        VLI9950    4313 P  D12    121.00            35.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1820.00       40.00        0.00        0.00     1860.00        0.00    -1860.00
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: VRL - OOS TJ Spartak Vrchlabí                  Neděle 18.4.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Knoblochová Kamila       VRL8353    8952    D21K    19.00            60.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       60.00        0.00        0.00        0.00       60.00        0.00      -60.00
 
 
Startovka oddílu: XX1 - NEREG1 - Roman Koucký                    Neděle 18.4.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Jan Kožnar               XX1        4314 P  P4      19.00            50.00Kč
  2 Aleš Kožnar              XX1        4315 P  P4      10.00            50.00Kč
  3 Lucie Středová           XX1        4316 P  P4      34.00            50.00Kč
  4 Pavel Koudelka           XX1        4317 P  P4      25.00            50.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      200.00      160.00        0.00        0.00      360.00        0.00     -360.00
Půjčeno čipů:4
 
 
Startovka oddílu: XX2 - NEREG2 - Samek                           Neděle 18.4.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Ondřej Samek             XX2        4318 P  P4      22.00            50.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       50.00       40.00        0.00        0.00       90.00        0.00      -90.00
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: XX3 - NEREG3 - Frnkovi                         Neděle 18.4.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Frnka Jan                XX3        4319 P  HDR     22.00            30.00Kč
  2 Frnka Matěj              XX3        4321 P  HDR     25.00            30.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       60.00        0.00        0.00        0.00       60.00        0.00      -60.00
Půjčeno čipů:2
 
 
Startovka oddílu: XX4 - NEREG4 - Nalezenec                       Neděle 18.4.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Lukáš Nalezenec          XX4        4322 P  P4      16.00            50.00Kč
  2 Ivana Tomšíková          XX4        4323 P  P4       7.00            50.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      100.00       80.00        0.00        0.00      180.00        0.00     -180.00
Půjčeno čipů:2
 
 
Startovka oddílu: XX5 - NEREG5 - Matějčíkovi                     Neděle 18.4.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Antonín Matějčík         XX5        4335 P  P4      52.00            50.00Kč
  2 Jan Matějčík             XX5        4336 P  HDR     52.00            30.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       80.00       40.00        0.00        0.00      120.00        0.00     -120.00
Půjčeno čipů:2
 
 
Startovka oddílu: ZIT - HSG Turbine Zittau                       Neděle 18.4.2010
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Haufe Horst              ZIT3401   51342    H70     18.00            60.00Kč
  2 Glaser Wolfgang          ZIT4002    4805    H70      9.00            60.00Kč
  3 Haufe Heiderose          ZIT4351    6391    D65     63.00            60.00Kč
  4 Ender Volker             ZIT5004    6488    H60     36.00            60.00Kč
  5 Ender Irina              ZIT5052    6424    D60     87.00            60.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      300.00        0.00        0.00        0.00      300.00        0.00     -300.00