Konečné výsledky kategorie                                                18.4.2010 20:34:11
                                        Radčice 2010
===ČSOB-TUV===================================================Orienteering Organiser 2006===
 
 
Konečné výsledky kategorie: D10         1.9km   60m 7k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1.Dolejší Kateřina         TJ Stadion Nový Bor  STB0199 C     36.47  +      0.00
  2.Hájková Anna             OB Jenišovice        JEN0051       37.31  +      0.44
  3.Macháčková Barbora       Jizerský klub OB Frý FYD0051 C     44.28  +      7.41
  4.Lejsková Barbora         TJ Tatran Jablonec n TJN0051 C     48.04  +     11.17
  5.Rýdlová Adéla            TJ Tatran Jablonec n TJN0151 C     54.33  +     17.46
 
Konečné výsledky kategorie: D10L        2.4km   50m 5k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Dudová Pavlína           TJ Stadion Nový Bor  STB9958       21.15  +      0.00
  2.Reisingerová Radka       OB Rozmarýn Litoměři DLT9651 C     31.34  +     10.19
  3.Linková Lucie            OOB TJ Turnov        TUR0251 C     32.52  +     11.37
  4.Šritrová Lenka           SOK TJ Turnov        TUV     C     37.28  +     16.13
  5.Baloghová Lidunka        TJ Tatran Jablonec n TJN0150       38.10  +     16.55
  6.Vitebská Eliška          TJ Tatran Jablonec n TJN0350 C     53.23  +     32.08
    Rychlá Kateřina          OOB TJ Turnov        TUR       DISK              
    Reisingerová Eliška      OB Rozmarýn Litoměři DLT0151 C DISK              
    Rýdlová Magdaléna        TJ Tatran Jablonec n TJN0251 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D12         2.2km   80m 9k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Doubková Petra           VSK Slavia TU Libere VLI9853 B     30.02  +      0.00
  2.Hudská Ludmila           OOB TJ Turnov        TUR9851 C     30.45  +      0.43
  3.Kohoutová Barbora        OK Jiskra Nový Bor   BOR9850 B     31.24  +      1.22
  4.Macháčková Eliška        Jizerský klub OB Frý FYD9851 B     33.38  +      3.36
  5.Stárková Johana          OOB TJ Turnov        TUR9950 C     33.56  +      3.54
  6.Schmidtová Tereza        OOB TJ Turnov        TUR9854 C     34.05  +      4.03
  7.Thořová Markéta          SOK TJ Turnov        TUV9952 C     37.03  +      7.01
  8.Tomková Jana             OK Jiskra Nový Bor   BOR9855 C     38.57  +      8.55
  9.Berková Monika           TJ Tatran Jablonec n TJN9850 C     39.10  +      9.08
 10.Staňová Karolína         OK Jiskra Nový Bor   BOR9853 C     39.20  +      9.18
 11.Nováková Lucie           OK Jiskra Nový Bor   BOR9854 C     39.58  +      9.56
 12.Labská Karolína          TJ Loko Liberec      LLI9952 C     40.19  +     10.17
 13.Kubecová Kateřina        TJ Stadion Nový Bor  STB9999 C     42.41  +     12.39
 14.Janoušková Lucie         OK Jiskra Nový Bor   BOR9954 C     43.07  +     13.05
 15.Sokolářová Šárka         SOK TJ Turnov        TUV9951 C     45.50  +     15.48
 16.Řezáčová Veronika        OK Jiskra Nový Bor   BOR9950 C     49.53  +     19.51
 17.Loudová Leona            OOB TJ Turnov        TUR9956 C     51.55  +     21.53
 18.Žejdlíková Karolína      TJ Lokomotiva Teplic LTP9950 C     52.07  +     22.05
 19.Štefanyuková Eliška      TJ Tatran Jablonec n TJN           52.45  +     22.43
 20.Vydrová Anna             OK RECCO             PEN9850 C     59.10  +     29.08
 21.Žihlová Anna             TJ Loko Liberec      LLI9852 C     64.12  +     34.10
 22.Bartáková ml. Eva        OK Chrastava         CHA9950 C     65.37  +     35.35
 23.Coubalová Gabriela       OK Jiskra Nový Bor   BOR9956 C     65.59  +     35.57
 24.Jeřábková Ema            OK Jiskra Nový Bor   BOR9957 C     74.10  +     44.08
 25.Zdhanovich Marina        PS Výři              STZ9954 C     88.23  +     58.21
    Nejezchlebová Martina    OOB TJ Turnov        TUR9951 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D14         2.7km  100m 11k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Kovářová Lenka           TJ Lokomotiva Teplic LTP9750 B     27.17  +      0.00
  2.Linková Alena            OOB TJ Turnov        TUR9751 B     29.30  +      2.13
  3.Poloprutská Klára        VSK Slavia TU Libere VLI9750 C     29.58  +      2.41
  4.Roškotová Lucie          OOB TJ Turnov        TUR9753 B     30.19  +      3.02
  5.Kameníková Andrea        OK Jiskra Nový Bor   BOR9751 B     34.36  +      7.19
  6.Smutná Kačka             SOK TJ Turnov        TUV9653       34.39  +      7.22
  7.Balcarová Barbora        TJ Loko Liberec      LLI9751 C     35.48  +      8.31
  8.Pustaiová Zuzana         TJ Tatran Jablonec n TJN9650 C     37.07  +      9.50
  9.Kohlová Monika           OOB TJ Turnov        TUR9756 C     39.20  +     12.03
 10.Nejezchlebová Barbora    OOB TJ Turnov        TUR9755 C     61.59  +     34.42
 11.Němečková Eliška         TJ Tatran Jablonec n TJN9750 C     64.57  +     37.40
 12.Maxová Klára             OK RECCO             PEN9750 C     68.44  +     41.27
 13.Lettlová Michala         TJ Loko Liberec      LLI9652 C     70.51  +     43.34
 14.Kochanová Julie          Jizerský klub OB Frý FYD9751 C     73.59  +     46.42
    Honzíková Lucie          VSK Slavia TU Libere VLI9752 C DISK              
    Dastychová Vendula       OK RECCO             PEN       DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D16         3.8km  110m 11k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Smutná Anežka            SOK TJ Turnov        TUV9455       34.13  +      0.00
  2.Hanušová Michaela        OOB TJ Turnov        TUR9554 A     36.33  +      2.20
  3.Würzová Anna             Jizerský klub OB Frý FYD9451 C     37.43  +      3.30
  4.Brožová Aneta            OOB TJ Turnov        TUR9453 B     42.33  +      8.20
  5.Gotvaldová Dominika      OK Jiskra Nový Bor   BOR9551 B     48.46  +     14.33
  6.Hoidekrová Lucie         TJ Loko Liberec      LLI9552 C     64.04  +     29.51
  7.Kočí Barbora             TJ Stadion Nový Bor  STB9599 C     88.43  +     54.30
 MS Kochová Nikola           OOB TJ Turnov        TUR      MS   35.29  +      1.16
 
Konečné výsledky kategorie: D18         3.8km  120m 13k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Žitná Jana               SKOB SIG-MAT Mladá B SMB9251 B     40.16  +      0.00
  2.Posseltová Tereza        TJ Tatran Jablonec n TJN9252 B     45.20  +      5.04
  3.Švábková Anna            OOB TJ Turnov        TUR9352 B     47.50  +      7.34
  4.Krpatová Klára           TJ Tatran Jablonec n TJN9353 C     53.49  +     13.33
  5.Veselská Gabriela        VSK Slavia TU Libere VLI9250       56.53  +     16.37
  6.Hradecká Pavla           TJ Tatran Jablonec n TJN9253 C     68.52  +     28.36
 
Konečné výsledky kategorie: D20         3.8km  120m 13k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Pološčuková Lucie        SKOB SIG-MAT Mladá B SMB9001 C     76.06  +      0.00
 
Konečné výsledky kategorie: D21K        3.8km  120m 13k  Ranking:0.0000 * 1.00
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Kvapilová Lenka          SKOB SIG-MAT Mladá B SMB8151 C     38.31  +      0.00  R:    0b
  2.Heřmánková Pavla         OOB TJ Turnov        TUR7777       39.50  +      1.19  R:    0b
  3.Štičková Anna            TJ Loko Liberec      LLI9651 A     42.22  +      3.51  R:    0b
  4.Kučerková Romana         TJ Stadion Nový Bor  STB8196 C     44.46  +      6.15  R:    0b
  5.Marešová Pavlína         OK Jiskra Nový Bor   BOR6651 C     45.21  +      6.50  R:    0b
  6.Knoblochová Kamila       OOS TJ Spartak Vrchl VRL8353 C     51.44  +     13.13  R:    0b
  7.Lošťáková Ivana          TJ Lokomotiva Teplic LTP7758 C     55.24  +     16.53  R:    0b
  8.Šedivá Petra             SK Studenec          STH7751 C     68.46  +     30.15  R:    0b
 
Konečné výsledky kategorie: D21L        4.5km  130m 17k  Ranking:0.0000 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Heczková Bohdana         VSK Slavia TU Libere VLI7750 E     40.03  +      0.00  R:    0b
  2.Rufferová Iva            OOB TJ Turnov        TUR8354 E     40.59  +      0.56  R:    0b
  3.Gomzyk Omová  Michaela   OOB TJ Turnov        TUR8153 R     42.48  +      2.45  R:    0b
  4.Kovářová Kristýna        SK Kotlářka Praha    DKP8450 R     46.12  +      6.09  R:    0b
  5.Matějů Kateřina          VSK Slavia TU Libere VLI8054       47.29  +      7.26  R:    0b
  6.Kynčlová Martina         OK Jilemnice         JIL8651 C     50.06  +     10.03  R:    0b
  7.Šaffková Kateřina        VSK Slavia TU Libere VLI8150       51.19  +     11.16  R:    0b
  8.Poloprutská Markéta      VSK Slavia TU Libere VLI9251 A     52.07  +     12.04  R:    0b
  9.Hradecká Petra           OK Doksy             DOK6850 C     52.25  +     12.22  R:    0b
 10.Lucie Krafková           OOB TJ Turnov        TUR8650       52.41  +     12.38  R:    0b
 11.Kašková Kateřina         OK Chrastava         CHA7850 R     56.29  +     16.26  R:    0b
 12.Mezníková Lenka          Sportcentrum Jičín   SJC8484 C     56.35  +     16.32  R:    0b
 13.Svobodová Barbora        TJ Tatran Jablonec n TJN8952 R     57.42  +     17.39  R:    0b
 14.Šákrová Michaela         OK Jiskra Nový Bor   BOR8850 C     58.08  +     18.05  R:    0b
 15.Svobodová Jana           SKOB SIG-MAT Mladá B SMB8753 C     58.13  +     18.10  R:    0b
 16.Wurzelová Hana           SK Orientační sporty OSN8972 C     58.54  +     18.51  R:    0b
 17.Rydlová Magda            TJ Tatran Jablonec n TJN6850 C     60.02  +     19.59  R:    0b
 18.Krafková Ita             OK Jiskra Nový Bor   BOR8156 C     60.53  +     20.50  R:    0b
 19.Bernášková Petra         TJ Stadion Nový Bor  STB8297 C     62.59  +     22.56  R:    0b
 20.Gorčicová Eliška         OK Chrastava         CHA9150 B     63.27  +     23.24  R:    0b
 21.Alblová Lucie            VSK Přírodověda - or PVP7554 C     64.06  +     24.03  R:    0b
 22.Brozová Zuzana           OK Chrastava         CHA8950 A     66.38  +     26.35  R:    0b
 23.Vokurková Marta          TJ Tatran Jablonec n TJN7950 C     68.50  +     28.47  R:    0b
 24.Gorčicová Barbora        OK Chrastava         CHA8850 C     78.07  +     38.04  R:    0b
 25.Korejčíková Dáďa         TJ Loko Liberec      LLI5550 C     80.33  +     40.30  R:    0b
 
Konečné výsledky kategorie: D35         3.9km  130m 14k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Macháčková Michaela      Jizerský klub OB Frý FYD7299 C     45.03  +      0.00
  2.Podrábská Marie          VSK Slavia TU Libere VLI7451       45.08  +      0.05
  3.Linková Iva              OOB TJ Turnov        TUR6850       53.49  +      8.46
  4.Posseltová Romana        TJ Tatran Jablonec n TJN7050 C     57.56  +     12.53
  5.Eichlerová Jana          KOB Kamenický Šenov  KAS7051 C     62.16  +     17.13
  6.Picková Helena           TJ Tatran Jablonec n TJN6952 C     63.50  +     18.47
  7.Dolejší Lenka            TJ Stadion Nový Bor  STB7499 C     64.13  +     19.10
  8.Pustaiová Romana         TJ Tatran Jablonec n TJN6851 C     73.07  +     28.04
  9.Šašková Petra            Sdruž. organizátorů  SOB7451 C     86.56  +     41.53
 10.Reisingerová Martina     OB Rozmarýn Litoměři DLT7251 C     97.47  +     52.44
 11.Dastychová Alexandra     OK RECCO             PEN7450 C    107.47  +     62.44
    Mičková Lenka            TJ Lokomotiva Teplic LTP7461 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D40         3.9km  130m 14k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Rejholcová Andrea        OK Jiskra Nový Bor   BOR6951       50.08  +      0.00
  2.Šmausová Dana            TJ Tatran Jablonec n TJN7060 C     51.07  +      0.59
  3.Gorčicová Ivana          OK Chrastava         CHA6550 C     51.34  +      1.26
  4.Abelová Ivana            TJ Stadion Nový Bor  STB6798 C     54.00  +      3.52
  5.Koucká Ivana             VŠTJ Ekonom Praha    EKP6850 C     66.08  +     16.00
  6.Šmausová Gabriela        TJ Tatran Jablonec n TJN6951 C     81.43  +     31.35
  7.Bartáková Eva            OK Chrastava         CHA7051 C     90.07  +     39.59
  8.Večeřová Ivana           TJ Tatran Jablonec n TJN6052 C     94.08  +     44.00
 
Konečné výsledky kategorie: D45         3.4km  110m 12k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Šípová Soňa              OK Jiskra Nový Bor   BOR6150 C     44.55  +      0.00
  2.Švábková Šárka           OOB TJ Turnov        TUR6552       48.40  +      3.45
  3.Pološčuková Monika       SKOB SIG-MAT Mladá B SMB6551 C     50.07  +      5.12
  4.Jedličková Zdena         OK Jiskra Nový Bor   BOR6250 C     50.50  +      5.55
  5.Pávková Jana             OK Jiskra Nový Bor   BOR6550 C     52.48  +      7.53
  6.Kábrtová Iva             OK RECCO             PEN6350 C     70.51  +     25.56
  7.Svobodová Hana           SKOB SIG-MAT Mladá B SMB5951 C     72.53  +     27.58
  8.Petrová Věra             VSK Slavia TU Libere VLI6251       76.00  +     31.05
    Kočíbová Iva             TJ Tatran Jablonec n TJN6354 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D50         3.4km  110m 12k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Úlehlová Ivana           OK Jiskra Nový Bor   BOR5150 C     46.04  +      0.00
  2.Konopáčová Jana          OOB TJ Turnov        TUR5650       47.56  +      1.52
  3.Šaffková Zuzana          OK Chrastava         CHA5150 C     48.21  +      2.17
  4.Ševčíková Alena          OK Chrastava         CHA5351 C     49.59  +      3.55
  5.Bradnová Věra            OK Chrastava         CHA5550 C     50.05  +      4.01
  6.Lusková Olga             OK Chrastava         CHA5650 C     60.12  +     14.08
  7.Kadavá Eva               OK Chrastava         CHA5750 C     64.32  +     18.28
    Kadečková Jana           OB Jenišovice        JEN5651   DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D55         2.8km  100m 11k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Klímová Jitka            KOB Kamenický Šenov  KAS5451 C     27.43  +      0.00
  2.Křtěnská Leontina        OK Jiskra Nový Bor   BOR4650 C     28.20  +      0.37
  3.Havlová Jaroslava        OB Jenišovice        JEN5452       31.23  +      3.40
  4.Lukavcová Lenka          TJ Tatran Jablonec n TJN5452 C     31.44  +      4.01
  5.Matoušková Marie         TJ LIAZ Jablonec nad LJN5550 C     41.24  +     13.41
  6.Pachnerová Jaroslava     VSK Slavia TU Libere VLI5152       44.31  +     16.48
  7.Bednaříková Olga         VSK Slavia TU Libere VLI5151       50.20  +     22.37
  8.Böhmová Eva              TJ Tatran Jablonec n TJN5450 C     50.59  +     23.16
  9.Nedvídková Jitka         OB Rozmarýn Litoměři DLT5151 C     55.56  +     28.13
 
Konečné výsledky kategorie: D60         2.8km  100m 11k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Ender Irina              HSG Turbine Zittau   ZIT5052       30.07  +      0.00
  2.Kubíková Hela            TJ Loko Liberec      LLI4851 C     36.04  +      5.57
 
Konečné výsledky kategorie: D65         2.8km  100m 11k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Štrojsová Jaroslava      KOB Kamenický Šenov  KAS4350 C     29.39  +      0.00
  2.Krausová Marie           TJ Loko Liberec      LLI4451 C     35.28  +      5.49
  3.Šlézrová Eva             OOB TJ Turnov        TUR4350       38.32  +      8.53
  4.Nejezchlebová Věra       KOB Kamenický Šenov  KAS4551 C     45.53  +     16.14
  5.Haufe Heiderose          HSG Turbine Zittau   ZIT4351       54.11  +     24.32
 
Konečné výsledky kategorie: H10         1.9km   60m 7k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Mareš Vít                OK Jiskra Nový Bor   BOR0000 C     16.28  +      0.00
  2.Pavlovec Dan             OK Jiskra Nový Bor   BOR0001 C     20.30  +      4.02
  3.Hladík Jan               SOK TJ Turnov        TUV0002 C     32.24  +     15.56
  4.Valkoun Jaroslav         OB Jenišovice        JEN0102       35.43  +     19.15
  5.Kochan Filip             Jizerský klub OB Frý FYD0100 C     38.01  +     21.33
  6.Stárek Matěj             OOB TJ Turnov        TUR0101 C     38.25  +     21.57
  7.Šmaus Antonín            TJ Tatran Jablonec n TJN0001 C     40.21  +     23.53
  8.Zappe Nicholas           TJ Tatran Jablonec n TJN0003 C     41.03  +     24.35
  9.Hroch Matyáš             OK Jiskra Nový Bor   BOR0002 C     43.45  +     27.17
 10.Schindler Pavel          TJ Tatran Jablonec n TJN0000 C     46.41  +     30.13
 11.Němeček Josef            TJ Tatran Jablonec n TJN0002 C     50.41  +     34.13
 12.Heinl Ondřej             TJ Tatran Jablonec n TJN0100 C    107.58  +     91.30
 
Konečné výsledky kategorie: H10L        2.4km   50m 5k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Havel Tomáš              SOK TJ Turnov        TUV           28.20  +      0.00
  2.Pašek Petr               TJ Tatran Jablonec n TJN0101 C     32.00  +      3.40
  3.Zabořil Vojta            OB Jenišovice        JEN0101       34.32  +      6.12
  4.Růta Matyáš              TJ Tatran Jablonec n TJN0102       42.03  +     13.43
  5.Pašek Jakub              TJ Tatran Jablonec n TJN0301 C     53.37  +     25.17
    Vitebský Lukáš           TJ Tatran Jablonec n TJN0302 C DISK              
    Gilich Kryštof           TJ Lokomotiva Teplic LTP0101   DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H12         2.7km  100m 11k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Ludvík Matyáš            TJ Stadion Nový Bor  STB9801 B     31.11  +      0.00
  2.Ullrich Jakub            OK Jiskra Nový Bor   BOR9900 C     35.27  +      4.16
  3.Ježek Josef              SOK TJ Turnov        TUV9901 C     39.02  +      7.51
  4.Birnbaum Adam            OK Jiskra Nový Bor   BOR9802 C     41.32  +     10.21
  5.Eichler Jan              KOB Kamenický Šenov  KAS9800 C     53.45  +     22.34
  6.Koštejn Vít              OK Doksy             DOK9800 C     56.41  +     25.30
  7.Marek Pavel              TJ Stadion Nový Bor  STB9800 C     63.16  +     32.05
  8.Novotný Marek            TJ Tatran Jablonec n TJN9901 C     63.23  +     32.12
  9.Thoř Tomáš               SOK TJ Turnov        TUV9903 C     63.55  +     32.44
 10.Filip Zadražil           TJ Tatran Jablonec n TJN9800      139.12  +    108.01
    Hlavatý Jan              OK Jiskra Nový Bor   BOR9804 C DISK              
    Pilař Daniel             PS Výři              STZ9803 C DISK              
    Hodík Daniel             SOK TJ Turnov        TUV     C DISK              
    Valsa Václav             PS Výři              STZ9901 C DISK-LIM.         
 
Konečné výsledky kategorie: H14         3.8km  110m 11k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kočíb Jiří               TJ Tatran Jablonec n TJN9602 C     38.15  +      0.00
  2.Hájek Jan                OB Jenišovice        JEN9703 B     47.19  +      9.04
  3.Matějka Lukáš            TJ Lokomotiva Teplic LTP9802 C     48.09  +      9.54
  4.Sokolář Ondřej           SOK TJ Turnov        TUV9601       49.23  +     11.08
  5.Hanuš  Tomáš             OOB TJ Turnov        TUR9702 C     49.33  +     11.18
  6.Kraus Jakub              TJ Loko Liberec      LLI9702 C     57.11  +     18.56
  7.Pacholík Tomáš           OOB TJ Turnov        TUR9600 C     59.14  +     20.59
  8.Kadečka Adam             OB Jenišovice        JEN9601 C     59.33  +     21.18
  9.Průcha Petr              OK Jiskra Nový Bor   BOR9601 B     73.32  +     35.17
 10.Kočvara Oldřich          OB Jenišovice        JEN9705 C     77.29  +     39.14
 11.Šmaus Jan                TJ Tatran Jablonec n TJN9700 C     77.51  +     39.36
 12.Solfronk Martin          TJ Tatran Jablonec n TJN9701 C     83.57  +     45.42
 13.Német Michal             OK Jiskra Nový Bor   BOR9705 C     89.52  +     51.37
 14.Koutský Pavel            OB Jenišovice        JEN9706 C     91.33  +     53.18
    Hradecký Jaroslav        OK Doksy             DOK9600 C DISK              
    Žaloudek Jan             TJ Lokomotiva Teplic LTP9605 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H16         4.8km  150m 15k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kučera Jindřich          TJ Lokomotiva Teplic LTP9600 B     33.51  +      0.00
  2.Picek Štěpán             TJ Tatran Jablonec n TJN9601 B     36.23  +      2.32
  3.Stránský Martin          OK Jiskra Nový Bor   BOR9400 C     40.07  +      6.16
  4.Petr Pavel               VSK Slavia TU Libere VLI9400       41.04  +      7.13
  5.Wolf Filip               OOB TJ Turnov        TUR9701 B     43.43  +      9.52
  6.Posselt Martin           TJ Tatran Jablonec n TJN9501 B     46.18  +     12.27
  7.Žaloudek Matěj           TJ Lokomotiva Teplic LTP9505 C     47.19  +     13.28
  8.Rybář Leon               VSK Slavia TU Libere VLI9502       48.59  +     15.08
  9.Nejman Stanislav         OK Chrastava         CHA9500 C     49.38  +     15.47
 10.Hulha Lukáš              TJ Lokomotiva Teplic LTP9405 C    101.52  +     68.01
 11.Višňák Kryštof           PS Výři              STZ9401 C    111.05  +     77.14
    Musil Petr               PS Výři              STZ9402 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H18         4.7km  140m 17k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Pavlovec Jan             OK Jiskra Nový Bor   BOR9503 A     41.04  +      0.00
  2.Lomič Šimon              OK Jiskra Nový Bor   BOR9303 A     45.48  +      4.44
  3.Průcha Pavel             OK Jiskra Nový Bor   BOR9304 B     49.42  +      8.38
  4.Šákr Vít                 OK Jiskra Nový Bor   BOR9301 A     51.45  +     10.41
  5.Pustai David             TJ Tatran Jablonec n TJN9301 B     57.20  +     16.16
 
Konečné výsledky kategorie: H20         5.4km  180m 18k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Škara Vojtěch            OK Jiskra Nový Bor   BOR9110 B     50.55  +      0.00
  2.Hyka Jan                 OOB TJ Turnov        TUR9002       52.37  +      1.42
  3.Franců Adam              OOB TJ Turnov        TUR9004       53.00  +      2.05
    Musil Jiří               PS Výři              STZ9101 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H21K        4.8km  150m 15k  Ranking:0.0000 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Rychlý Michal            OOB TJ Turnov        TUR9402 B     25.32  +      0.00  R:    0b
  2.Horák Patrik             SOK TJ Turnov        TUV9501       26.14  +      0.42  R:    0b
  3.Slavík Pavel             TJ Start Náchod      SNA7349 C     29.19  +      3.47  R:    0b
  4.Lepšík Petr              OK Jiskra Nový Bor   BOR8202 C     30.26  +      4.54  R:    0b
  5.Koucký Roman             VŠTJ Ekonom Praha    EKP6301 C     31.23  +      5.51  R:    0b
  6.Škoda Přemek             VSK Slavia TU Libere VLI5301       31.32  +      6.00  R:    0b
  7.Kubíček Zdeněk.          OOB TJ Turnov        TUR7202       34.47  +      9.15  R:    0b
  8.Veselý Marek             OOB TJ Turnov        TUR8201       34.52  +      9.20  R:    0b
  9.Ludvík Petr              TJ Stadion Nový Bor  STB5701 C     35.31  +      9.59  R:    0b
 10.Honzík Tomáš             VSK Slavia TU Libere VLI7000       36.58  +     11.26  R:    0b
 11.Bernášek Jiří            TJ Stadion Nový Bor  STB8101 C     41.02  +     15.30  R:    0b
 12.Provazník Jiří           OOB TJ Turnov        TUR5102       41.24  +     15.52  R:    0b
 13.Šikola Alexej            TJ LIAZ Jablonec nad LJN5301 C     41.30  +     15.58  R:    0b
 14.Eiselt Jan               TJ Lokomotiva Teplic LTP8801 C     44.34  +     19.02  R:    0b
 15.Lusk Zdeněk              OK Chrastava         CHA7901 C     44.55  +     19.23  R:    0b
 16.Šedivý Josef             SK Studenec          STH8001 C     64.23  +     38.51  R:   -0b
    Matoušek Jan             TJ LIAZ Jablonec nad LJN8900 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H21L        6.6km  200m 20k  Ranking:0.0000 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Hradec Pavel             OK Chrastava         CHA8801 R     41.48  +      0.00  R:    0b
  2.Baier Martin             OOB TJ Turnov        TUR7603 R     43.08  +      1.20  R:    0b
  3.Oma Jakub                OOB TJ Turnov        TUR8002 R     43.18  +      1.30  R:    0b
  4.Kolařík Tomáš            OK Jiskra Nový Bor   BOR7809 C     43.32  +      1.44  R:    0b
  5.Wolf Daniel              OOB TJ Turnov        TUR9100 A     44.06  +      2.18  R:    0b
  6.Kazda Ondřej             Sportcentrum Jičín   SJC8202 R     44.17  +      2.29  R:    0b
  7.Habán Ivo                VSK Slavia TU Libere VLI7707       45.42  +      3.54  R:    0b
  8.Pospíšil Vít             AC Sparta Praha      SCP6800 E     45.43  +      3.55  R:    0b
  9.Horáček Michal           VSK Slavia TU Libere VLI7700 E     45.48  +      4.00  R:    0b
 10.Přinda Lukáš             VSK Slavia TU Libere VLI7701       46.24  +      4.36  R:    0b
 11.Ondřej Holas             OOB TJ Turnov        TUR8501       46.42  +      4.54  R:    0b
 12.Matějů Michal            VSK Slavia TU Libere VLI7702 R     47.20  +      5.32  R:    0b
 13.Lukavec Petr             Borci ze Smržofky    SMR7800 C     47.25  +      5.37  R:    0b
 14.Tihon Michal             OK 99 Hradec Králové PHK7905 C     47.57  +      6.09  R:    0b
 15.Kolín Jan                OK Jilemnice         JIL7701 C     49.11  +      7.23  R:    0b
 16.Gomzyk Andriy            OOB TJ Turnov        TUR8001       51.56  +     10.08  R:    0b
 17.Kadavý Petr              OK Chrastava         CHA7800 C     52.27  +     10.39  R:    0b
 18.Picek Jan                TJ Tatran Jablonec n TJN9101 A     53.14  +     11.26  R:    0b
 19.Martan Jiří              VSK Slavia TU Libere VLI7300       53.48  +     12.00  R:    0b
 20.Poloprutský Tomáš        VSK Slavia TU Libere VLI6205       55.25  +     13.37  R:    0b
 21.Škoda Jakub              VSK Slavia TU Libere VLI8800 C     55.40  +     13.52  R:    0b
 22.Hradecký Jaroslav        OK Doksy             DOK6300 C     56.26  +     14.38  R:    0b
 23.Najman Jaroslav          OK Jiskra Nový Bor   BOR7909 C     56.49  +     15.01  R:    0b
 24.Zakouřil Vít             OOB TJ Turnov        TUR9301 A     60.26  +     18.38  R:    0b
 25.Voráček Michal           SK Praga Praha       PGP8009 C     60.59  +     19.11  R:    0b
 26.Hanovec Petr             TJ Slavia Hradec Krá SHK7101 C     61.27  +     19.39  R:    0b
 27.Vácha Tomáš              OK Jiskra Nový Bor   BOR7409 C     61.39  +     19.51  R:    0b
 28.Hostaš Petr              TJ Tatran Jablonec n TJN9001 B     61.57  +     20.09  R:    0b
 29.Albl Miloslav            VSK Přírodověda - or PVP7605 C     62.10  +     20.22  R:    0b
 30.Zaoral Petr              Borci ze Smržofky    SMR7903 C     65.21  +     23.33  R:    0b
 31.Pávek Petr               OK Jiskra Nový Bor   BOR9008 C     67.27  +     25.39  R:    0b
 32.Kobr Tomáš               TJ Tatran Jablonec n TJN8901 B     68.17  +     26.29  R:    0b
 33.Kučerka Jan              KOB Chemopetrol Litv LIT8002 C     72.10  +     30.22  R:    0b
 34.Vančura Martin           TJ Tatran Jablonec n TJN8002 C     74.07  +     32.19  R:    0b
 35.Pesničák Jan             Borci ze Smržofky    SMR7902 C     75.51  +     34.03  R:    0b
 36.Ježek Lukáš              OK Chrastava         CHA8604 C     76.25  +     34.37  R:    0b
 37.Vokurka Jan              TJ Tatran Jablonec n TJN7501 C     84.06  +     42.18  R:    0b
 38.Vejstrk Daniel           OK Chrastava         CHA9105 C     87.07  +     45.19  R:   -0b
 39.Krejčí Jaroslav ml.      OK Jiskra Nový Bor   BOR9300 A     89.04  +     47.16  R:   -0b
 40.Kučerka David            KOB Chemopetrol Litv LIT8202 C     95.51  +     54.03  R:   -0b
 41.Hlaváček Arnošt          VSK Slavia TU Libere VLI8704 C     97.32  +     55.44  R:   -0b
 
Konečné výsledky kategorie: H35         5.4km  180m 18k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Pecka Jan                VŠTJ Ekonom Praha    EKP6800 C     51.09  +      0.00
  2.Rydl Jiří                TJ Tatran Jablonec n TJN7000 C     51.58  +      0.49
  3.Schindler Jiří           TJ Tatran Jablonec n TJN6301 C     54.24  +      3.15
  4.Šmaus Ivan               TJ Tatran Jablonec n TJN6249 C     54.25  +      3.16
  5.Zaydlar Michal           TJ Slavia Hradec Krá SHK7102       56.00  +      4.51
  6.Macháček Aleš            Jizerský klub OB Frý FYD6400 C     56.04  +      4.55
  7.Kočárek Michal           OK Chrastava         CHA7400 C     56.47  +      5.38
  8.Posselt Martin           TJ Tatran Jablonec n TJN6802 C     60.11  +      9.02
  9.Kučera Martin            TJ Lokomotiva Teplic LTP6500 C     60.21  +      9.12
 10.Šašek Luděk              Sdruž. organizátorů  SOB6901 C     62.59  +     11.50
 11.Novotný Dušan            TJ Tatran Jablonec n TJN7002 C     64.37  +     13.28
 12.Žitný Tomáš              SKOB SIG-MAT Mladá B SMB6401 C     72.03  +     20.54
 13.Pecka Vlastimil          TJ Tatran Jablonec n TJN7502 C     88.24  +     37.15
    Harazin Martin           VSK Slavia TU Libere VLI7400   DISK              
    Jan Rubáček              VSK Slavia TU Libere VLI       DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H40         5.4km  180m 18k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Stárek Filip             OOB TJ Turnov        TUR6602       45.27  +      0.00
  2.Vydra Ivan               OK RECCO             PEN6600 C     50.17  +      4.50
  3.Žejdlík Michal           TJ Lokomotiva Teplic LTP7001 C     57.48  +     12.21
  4.Kubec Pavel              TJ Stadion Nový Bor  STB6601 C     59.48  +     14.21
  5.Kovář Karel              TJ Lokomotiva Teplic LTP6102 C     61.24  +     15.57
  6.Bruner Luboš             TJ Lokomotiva Teplic LTP6501 C     65.19  +     19.52
  7.Průšek Petr              OK Jiskra Nový Bor   BOR7003 C     66.00  +     20.33
  8.Karvánek Petr            OK Jiskra Nový Bor   BOR6600 C     72.18  +     26.51
  9.Pustai Josef             TJ Tatran Jablonec n TJN6300 C     78.57  +     33.30
 10.Nosek Petr               OB Rozmarýn Litoměři DLT6901 C     83.58  +     38.31
 11.Štefanyuk Luboš          TJ Tatran Jablonec n TJN6602 C     86.20  +     40.53
 12.Eichler Petr             KOB Kamenický Šenov  KAS6900 C     93.46  +     48.19
 
Konečné výsledky kategorie: H45         4.7km  140m 17k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Marek Jiří               SK Studenec          STH5601 C     52.35  +      0.00
  2.Gorčica Pavel            OK Chrastava         CHA6200 C     53.12  +      0.37
  3.Vydra Pavel              OK RECCO             PEN6200 C     60.20  +      7.45
  4.Vobořil Aleš             TJ Loko Liberec      LLI6303 C     65.24  +     12.49
  5.Sobek Pavel              TJ Loko Liberec      LLI6302 C     65.32  +     12.57
  6.Kořínek Zdeněk           OK RECCO             PEN6201 C     65.45  +     13.10
  7.Šubrt Pavel              SKOB SIG-MAT Mladá B SMB6301 C     80.27  +     27.52
    Rychtařík Tomáš          PS Výři              STZ6401 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H50         4.7km  140m 17k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Průcha Miloslav          OK Jiskra Nový Bor   BOR5800 C     53.23  +      0.00
  2.Hudský Vlastimil         OOB TJ Turnov        TUR5100       59.38  +      6.15
  3.Konopáč Jiří             OOB TJ Turnov        TUR5803       61.34  +      8.11
  4.Eiselt Miloš             TJ Lokomotiva Teplic LTP5802 C     64.32  +     11.09
  5.Horák Petr               TJ Tatran Jablonec n TJN5602 C     65.01  +     11.38
  6.Berka Miroslav           TJ Tatran Jablonec n TJN5902 C     69.16  +     15.53
  7.Bartkowiak Edward        "Grunwald" Poznan    POL4800       72.34  +     19.11
  8.Böhm Karel               TJ Tatran Jablonec n TJN5101 C     74.04  +     20.41
  9.Janata Petr              TJ Tatran Jablonec n TJN5603 C     76.32  +     23.09
 10.Swoboda Petr             TJ Lokomotiva Teplic LTP5913 C    125.50  +     72.27
    Hulha Karel              TJ Lokomotiva Teplic LTP6001 C DISK-LIM.         
 
Konečné výsledky kategorie: H55         3.9km  130m 14k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Lukavec Miloslav         TJ Tatran Jablonec n TJN4901 C     51.10  +      0.00
  2.Jakubec Jindřich         OOB TJ Turnov        TUR4801       58.05  +      6.55
  3.Kadavý Zdeněk            OK Chrastava         CHA4901 C     58.55  +      7.45
  4.Barták Jiří              OK Chrastava         CHA5100 C     62.13  +     11.03
  5.Vlček Josef              OOB TJ Turnov        TUR4703       64.40  +     13.30
  6.Bárta Miroslav           OB Jenišovice        JEN5201       65.27  +     14.17
  7.Lusk Karel               OK Chrastava         CHA5002 C     72.31  +     21.21
  8.Jedlička Miroslav        OB Jenišovice        JEN5301       77.32  +     26.22
  9.Bednařík Libor           VSK Slavia TU Libere VLI5200       97.41  +     46.31
 
Konečné výsledky kategorie: H60         3.4km  110m 12k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Bílek Vratislav          Sportcentrum Jičín   SJC4801 C     36.53  +      0.00
  2.Babický Tomáš            OB Rozmarýn Litoměři DLT5001 C     43.00  +      6.07
  3.Kraus Jan                TJ Loko Liberec      LLI4501 C     44.39  +      7.46
  4.Mikule Václav            OOB TJ Turnov        TUR4702       47.45  +     10.52
  5.Ender Volker             HSG Turbine Zittau   ZIT5004       49.59  +     13.06
  6.Hlaváč Jaroslav          SKOB SIG-MAT Mladá B SMB4801 C     55.14  +     18.21
  7.Richtr Jiří              OB Jenišovice        JEN5001       58.26  +     21.33
  8.Nejezchleba Jiří         KOB Kamenický Šenov  KAS4600 C     58.59  +     22.06
  9.Beránek Petr             TJ Stadion Nový Bor  STB     C     59.10  +     22.17
 10.Kadečka Jiří             OB Jenišovice        JEN5002       61.09  +     24.16
 11.Našinec Jiří             TJ Stadion Nový Bor  STB5003 C     66.43  +     29.50
 12.Lukáš Zdeněk             TJ Loko Liberec      LLI4502 C     70.18  +     33.25
 13.Pachner Jan              VSK Slavia TU Libere VLI4600       74.31  +     37.38
 14.Matoušek Luboš           TJ LIAZ Jablonec nad LJN4700 C    109.14  +     72.21
    Smetana Radim            OK Chrastava         CHA4700 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H70         2.8km  100m 11k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Havlík Jaroslav          Sportcentrum Jičín   SJC3601 C     19.48  +      0.00
  2.Úlehla Zdeněk            OK Jiskra Nový Bor   BOR4001 C     26.56  +      7.08
  3.Glaser Wolfgang          HSG Turbine Zittau   ZIT4002       29.25  +      9.37
  4.Petrželka Pavel          TJ Tatran Jablonec n TJN3800 C     30.29  +     10.41
  5.Haufe Horst              HSG Turbine Zittau   ZIT3401       31.20  +     11.32
  6.Picek Jan                TJ Tatran Jablonec n TJN4000 C     36.31  +     16.43
  7.Štrojsa Josef            KOB Kamenický Šenov  KAS4000 C     36.56  +     17.08
  8.Mašek Pavel              OK Jiskra Nový Bor   BOR3602 C     37.27  +     17.39
 
Konečné výsledky kategorie: HDR         2.4km   50m 5k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Zabořil Ondra            OB Jenišovice        JEN0401       23.09  +      0.00
  2.Zikmundová Anita         Sportcentrum Jičín   SJC           23.32  +      0.23
  3.Jan Matějčík             NEREG5 - Matějčíkovi XX5           26.02  +      2.53
  4.Pecina František         Pecinovi             XX6           27.40  +      4.31
  5.Burgr Honzík             TJ Loko Liberec      LLI0202 C     27.49  +      4.40
  6.Honzík Vít               VSK Slavia TU Libere VLI0200 C     29.14  +      6.05
  7.Vydrová Zuzana           OK RECCO             PEN0250 C     29.25  +      6.16
  8.Frnka Matěj              NEREG3 - Frnkovi     XX3           29.32  +      6.23
  9.Hodíková Anna            SOK TJ Turnov        TUV     C     30.26  +      7.17
 10.Havel Jan                SOK TJ Turnov        TUV           33.39  +     10.30
 11.Koštejnová Adélka        OK Doksy             DOK           33.47  +     10.38
 12.Frnka Jan                NEREG3 - Frnkovi     XX3           34.37  +     11.28
 13.Kočárek Michal           OK Chrastava         CHA           35.18  +     12.09
 14.Merglová Klára           TJ Stadion Nový Bor  STB     C     35.51  +     12.42
 15.Kubecová Magdalena       TJ Stadion Nový Bor  STB           37.44  +     14.35
 16.Šašek Martin             Sdruž. organizátorů  SOB0000 C     40.29  +     17.20
 17.Janoušek Slávek          OK Jiskra Nový Bor   BOR0400 C     40.30  +     17.21
 18.Karolína Foldová         Jizerský klub OB Frý FYD     C     43.08  +     19.59
 19.Heřmánek Péťa+Barča      OOB TJ Turnov        TUR           56.22  +     33.13
 20.Hanuš Miroslav           OOB TJ Turnov        TUR           58.25  +     35.16
 21.Zuzana Alblová           VSK Přírodověda - or PVP0000 C     69.33  +     46.24
    Nejezchleb Vojtěch       OOB TJ Turnov        TUR       DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: P2          2.2km   80m 9k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Zabořil Michal           OB Jenišovice        JEN7101       26.34  +      0.00
  2.Ježková Jana             SOK TJ Turnov        TUV     C     30.25  +      3.51
  3.Brožová Tereza           SOK TJ Turnov        TUV           36.06  +      9.32
  4.Ochec Jan                SOK TJ Turnov        TUV           37.24  +     10.50
  5.Ježek Josef              SOK TJ Turnov        TUV     C     39.03  +     12.29
  6.Tichánková Dana          OB Jenišovice        JEN           42.39  +     16.05
  7.Tichánek Tomáš           OB Jenišovice        JEN           51.31  +     24.57
  8.Gruliová Michala         TJ Loko Liberec      LLI9851       56.07  +     29.33
  9.Karolína Pospíšilová     TJ Tatran Jablonec n TJN           58.11  +     31.37
 10.Barbora Mullerová        TJ Tatran Jablonec n TJN           61.14  +     34.40
 11.Alexandra Trojáková      TJ Tatran Jablonec n TJN           65.39  +     39.05
 12.Mrňák Josef              TJ Stadion Nový Bor  STB3301 C     67.34  +     41.00
 13.Věra Pospíšílová         TJ Tatran Jablonec n TJN           68.36  +     42.02
 14.Žihlová Lucie            TJ Loko Liberec      LLI6952       69.28  +     42.54
 15.Zakouřilová Markéta      OB Jenišovice        JEN7459       73.34  +     47.00
 16.Pašková Katka            TJ Tatran Jablonec n TJN     C    102.07  +     75.33
 
Konečné výsledky kategorie: P4          4.4km  120m 13k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Ropek Rudolf             Sportcentrum Jičín   SJC           45.23  +      0.00
  2.Karvánek Matouš          OK Jiskra Nový Bor   BOR           46.25  +      1.02
  3.Lucie Středová           NEREG1 - Roman Kouck XX1           56.08  +     10.45
  4.Petr Josef               VSK Slavia TU Libere VLI6300       56.45  +     11.22
  5.Gebouský Petr            Gebouský             XX8           64.49  +     19.26
  6.Linhart Miroslav         TJ LIAZ Jablonec nad LJN           72.17  +     26.54
  7.Prevužňák Martin         Borci ze Smržofky    SMR           75.55  +     30.32
  8.Jelínková Lenka          Jelínková            XX7           77.44  +     32.21
  9.Jan Kožnar               NEREG1 - Roman Kouck XX1           80.27  +     35.04
 10.Hnídek Stanislav         TJ Tatran Jablonec n TJN           82.55  +     37.32
 11.Antonín Matějčík         NEREG5 - Matějčíkovi XX5           88.42  +     43.19
 12.Thoř Miloš               SOK TJ Turnov        TUV     C     89.01  +     43.38
 13.Aleš Kožnar              NEREG1 - Roman Kouck XX1           89.17  +     43.54
 14.Tomsová Pavla            TJ Tatran Jablonec n TJN           93.53  +     48.30
 15.Košková Vlasta           TJ Loko Liberec      LLI6351 C     98.20  +     52.57
 16.Jelínek Radek            Jelínková            XX7           98.21  +     52.58
 17.Lukáš Muller             TJ Tatran Jablonec n TJN           99.47  +     54.24
 18.Jaroslava Mullerová      TJ Tatran Jablonec n TJN          102.13  +     56.50
 19.Ondřej Samek             NEREG2 - Samek       XX2          104.10  +     58.47
 20.Pavel Koudelka           NEREG1 - Roman Kouck XX1          105.44  +     60.21
 21.Ivana Tomšíková          NEREG4 - Nalezenec   XX4          108.00  +     62.37
 22.Lukáš Nalezenec          NEREG4 - Nalezenec   XX4          112.59  +     67.36
 23.Košek Ladislav           TJ Loko Liberec      LLI5903 C    114.20  +     68.57
 24.Spejchal Petr            OK Jiskra Nový Bor   BOR7512 C    139.21  +     93.58
    Kochanová Milada         Jizerský klub OB Frý FYD7450 C DISK              
    Beránek Daniel           TJ Stadion Nový Bor  STB     C DISK              
    Nejezchlebová Ivana      OOB TJ Turnov        TUR       DISK              
    Reisnerová Veronika      AC Sparta Praha      SCP       DISK              
    Balogh Jan               TJ Tatran Jablonec n TJN       DISK-LIM.