Výsledky kategorií s mezičasy                                                                                                                                                                                                                                                               18.4.2010 20:33:12
                                                                                                                                                                    Radčice 2010
===ČSOB-TUV============================================Orienteering Organiser 2006===
 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D10         1.9km   60m 7k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-31      2-58      3-32      4-33      5-34      6-59      7-100   
  1 Dolejší Kateřina               36.47  6.59/1*   8.54/1*  10.45/1*  16.51/1*  21.04/1*  31.59/1*  36.12/1*  36.47/1* 
    TJ Stadion Nový Bor                   6.59/1*   1.55/1*   1.51/1*   6.06/4    4.13/4   10.55/2    4.13/2    0.35/4  
  2 Hájková Anna                   37.31 12.48/3   14.54/3   17.27/2   21.06/2   25.26/2   32.30/2   37.05/2   37.31/2  
    OB Jenišovice                        12.48/3    2.06/3    2.33/4    3.39/2    4.20/5    7.04/1*   4.35/3    0.26/2  
  3 Macháčková Barbora             44.28  9.27/2   14.17/2   19.18/4   26.16/4   28.55/4   40.33/3   43.57/3   44.28/3  
    Jizerský klub OB Frýdlant             9.27/2    4.50/5    5.01/5    6.58/5    2.39/1*  11.38/3    3.24/1*   0.31/3  
  4 Lejsková Barbora               48.04 14.50/4   16.54/4   18.53/3   22.19/3   25.31/3   42.21/4   47.40/4   48.04/4  
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou         14.50/4    2.04/2    1.59/2    3.26/1*   3.12/3   16.50/5    5.19/4    0.24/1* 
  5 Rýdlová Adéla                  54.33 19.03/5   21.29/5   23.38/5   29.20/5   32.06/5   48.17/5   53.56/5   54.33/5  
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou         19.03/5    2.26/4    2.09/3    5.42/3    2.46/2   16.11/4    5.39/5    0.37/5  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D10L        2.4km   50m 5k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-31      2-32      3-33      4-34      5-100   
  1 Dudová Pavlína                 21.15  4.13/1*   7.28/1*  13.36/1*  15.59/1*  20.38/1*  21.15/1* 
    TJ Stadion Nový Bor                   4.13/1*   3.15/1*   6.08/2    2.23/1*   4.39/1*   0.37/4  
  2 Reisingerová Radka             31.34  6.08/2   10.36/2   19.25/2   23.35/2   30.59/2   31.34/2  
    OB Rozmarýn Litoměřice                6.08/2    4.28/2    8.49/5    4.10/4    7.24/3    0.35/3  
  3 Linková Lucie                  32.52  6.11/3   12.27/3   22.38/4   25.43/3   32.15/3   32.52/3  
    OOB TJ Turnov                         6.11/3    6.16/5   10.11/6    3.05/2    6.32/2    0.37/4  
  4 Šritrová Lenka                 37.28 11.16/4   17.15/4   22.33/3   27.35/4   36.32/4   37.28/4  
    SOK TJ Turnov                        11.16/4    5.59/4    5.18/1*   5.02/5    8.57/5    0.56/6  
  5 Baloghová Lidunka              38.10 12.47/5   18.36/5   26.21/5   30.03/5   37.36/5   38.10/5  
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou         12.47/5    5.49/3    7.45/4    3.42/3    7.33/4    0.34/2  
  6 Vitebská Eliška                53.23 15.13/6   21.40/6   28.26/6   40.37/6   52.50/6   53.23/6  
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou         15.13/6    6.27/6    6.46/3   12.11/6   12.13/6    0.33/1* 
    Rychlá Kateřina            DISK           /    37.57/    43.11/    45.56/    50.40/    51.15/   
    OOB TJ Turnov                             /         /     5.14/     2.45/     4.44/     0.35/   
    Reisingerová Eliška        DISK           /     9.17/    16.10/    19.10/    25.12/    25.52/   
    OB Rozmarýn Litoměřice                    /         /     6.53/     3.00/     6.02/     0.40/   
    Rýdlová Magdaléna          DISK           /    15.34/    24.50/    29.05/    40.47/    41.22/   
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou              /         /     9.16/     4.15/    11.42/     0.35/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D12         2.2km   80m 9k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-56      2-31      3-58      4-60      5-41      6-57      7-61      8-59      9-100   
  1 Doubková Petra                 30.02  2.17/7    4.55/3    6.31/3   13.40/6   15.49/2   18.29/2   21.45/1*  25.04/1*  29.22/1*  30.02/1* 
    VSK Slavia TU Liberec                 2.17/7    2.38/8    1.36/6    7.09/15   2.09/1*   2.40/1*   3.16/1*   3.19/10   4.18/13   0.40/21 
  2 Hudská Ludmila                 30.45  2.35/9    5.00/4    6.45/4   11.52/2   14.58/1*  18.14/1*  22.57/2   26.45/2   30.10/2   30.45/2  
    OOB TJ Turnov                         2.35/9    2.25/4    1.45/13   5.07/8    3.06/4    3.16/6    4.43/15   3.48/18   3.25/5    0.35/15 
  3 Kohoutová Barbora              31.24  2.03/5    3.49/1*   5.21/1*  13.49/7   17.35/4   20.42/3   24.14/3   27.06/3   31.00/3   31.24/3  
    OK Jiskra Nový Bor                    2.03/5    1.46/1*   1.32/3    8.28/19   3.46/15   3.07/3    3.32/5    2.52/5    3.54/10   0.24/1* 
  4 Macháčková Eliška              33.38  3.02/13   6.05/8    7.49/7   11.28/1*  18.00/6   21.31/4   25.23/4   28.42/4   33.12/4   33.38/4  
    Jizerský klub OB Frýdlant             3.02/13   3.03/11   1.44/12   3.39/1*   6.32/23   3.31/8    3.52/9    3.19/10   4.30/16   0.26/3  
  5 Stárková Johana                33.56  4.45/18   7.20/11   8.59/11  13.23/5   18.00/6   23.04/6   26.55/5   29.41/5   33.24/5   33.56/5  
    OOB TJ Turnov                         4.45/18   2.35/7    1.39/8    4.24/6    4.37/20   5.04/11   3.51/8    2.46/3    3.43/8    0.32/12 
  6 Schmidtová Tereza              34.05  2.48/11   4.36/2    6.07/2   16.55/13  20.40/12  23.45/8   27.12/6   30.08/6   33.37/6   34.05/6  
    OOB TJ Turnov                         2.48/11   1.48/2    1.31/1*  10.48/21   3.45/13   3.05/2    3.27/2    2.56/7    3.29/6    0.28/8  
  7 Thořová Markéta                37.03  7.50/23  10.24/14  12.05/13  16.25/12  20.58/13  26.01/10  29.58/8   32.39/8   36.38/7   37.03/7  
    SOK TJ Turnov                         7.50/23   2.34/6    1.41/10   4.20/3    4.33/17   5.03/10   3.57/12   2.41/1*   3.59/12   0.25/2  
  8 Tomková Jana                   38.57  6.22/22  11.23/15  13.01/15  19.52/15  23.37/14  26.47/11  30.17/9   33.12/9   38.17/8   38.57/8  
    OK Jiskra Nový Bor                    6.22/22   5.01/15   1.38/7    6.51/13   3.45/13   3.10/4    3.30/3    2.55/6    5.05/19   0.40/21 
  9 Berková Monika                 39.10 11.09/25  13.35/19  15.14/18  19.34/14  24.08/16  29.16/14  33.10/13  35.52/12  38.43/9   39.10/9  
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou         11.09/25   2.26/5    1.39/8    4.20/3    4.34/18   5.08/12   3.54/10   2.42/2    2.51/1*   0.27/5  
 10 Staňová Karolína               39.20  4.05/15   7.00/10   8.46/10  12.56/4   18.38/9   27.44/13  32.00/10  35.47/11  38.54/10  39.20/10 
    OK Jiskra Nový Bor                    4.05/15   2.55/10   1.46/14   4.10/2    5.42/22   9.06/20   4.16/13   3.47/17   3.07/3    0.26/3  
 11 Nováková Lucie                 39.58  1.59/3    6.19/9    7.50/8   15.44/11  19.07/11  27.08/12  32.33/12  36.14/13  39.22/11  39.58/11 
    OK Jiskra Nový Bor                    1.59/3    4.20/13   1.31/1*   7.54/18   3.23/8    8.01/17   5.25/19   3.41/16   3.08/4    0.36/18 
 12 Labská Karolína                40.19  2.34/8    5.23/6    7.37/6   14.24/8   18.03/8   22.42/5   32.12/11  35.18/10  39.45/12  40.19/12 
    TJ Loko Liberec                       2.34/8    2.49/9    2.14/20   6.47/12   3.39/11   4.39/9    9.30/23   3.06/9    4.27/14   0.34/13 
 13 Kubecová Kateřina              42.41  3.09/14   5.06/5    7.12/5   11.54/3   15.59/3   23.11/7   27.54/7   32.20/7   42.05/13  42.41/13 
    TJ Stadion Nový Bor                   3.09/14   1.57/3    2.06/18   4.42/7    4.05/16   7.12/15   4.43/15   4.26/21   9.45/25   0.36/18 
 14 Janoušková Lucie               43.07  1.58/2    7.27/12   9.15/12  15.25/10  17.55/5   30.25/15  34.14/14  37.47/14  42.40/14  43.07/14 
    OK Jiskra Nový Bor                    1.58/2    5.29/17   1.48/15   6.10/10   2.30/2   12.30/22   3.49/6    3.33/14   4.53/17   0.27/5  
 15 Sokolářová Šárka               45.50  2.09/6   19.26/23  21.01/23  25.21/20  29.55/19  35.03/16  38.52/15  41.38/15  45.19/15  45.50/15 
    SOK TJ Turnov                         2.09/6   17.17/23   1.35/5    4.20/3    4.34/18   5.08/12   3.49/6    2.46/3    3.41/7    0.31/10 
 16 Řezáčová Veronika              49.53  4.30/17  11.37/17  13.39/16  24.47/19  28.05/18  36.10/17  41.26/16  45.25/16  49.10/16  49.53/16 
    OK Jiskra Nový Bor                    4.30/17   7.07/19   2.02/17  11.08/22   3.18/7    8.05/19   5.16/17   3.59/19   3.45/9    0.43/24 
 17 Loudová Leona                  51.55  5.53/21  14.32/21  16.24/20  27.55/22  31.09/20  39.07/18  44.31/19  48.30/19  51.21/17  51.55/17 
    OOB TJ Turnov                         5.53/21   8.39/20   1.52/16  11.31/24   3.14/5    7.58/16   5.24/18   3.59/19   2.51/1*   0.34/13 
 18 Žejdlíková Karolína            52.07  4.24/16   8.47/13  12.47/14  24.32/18  27.03/17  39.27/19  43.44/18  46.44/17  51.40/18  52.07/18 
    TJ Lokomotiva Teplice                 4.24/16   4.23/14   4.00/23  11.45/25   2.31/3   12.24/21   4.17/14   3.00/8    4.56/18   0.27/5  
 19 Štefanyuková Eliška            52.45  1.59/3    5.49/7    8.00/9   15.13/9   18.51/10  24.25/9   42.39/17  48.21/18  52.17/19  52.45/19 
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          1.59/3    3.50/12   2.11/19   7.13/16   3.38/10   5.34/14  18.14/25   5.42/23   3.56/11   0.28/8  
 20 Vydrová Anna                   59.10  4.47/19  11.32/16  13.56/17  20.50/16  24.07/15  40.50/20  50.37/21  54.10/20  58.39/20  59.10/20 
    OK RECCO                              4.47/19   6.45/18   2.24/21   6.54/14   3.17/6   16.43/24   9.47/24   3.33/14   4.29/15   0.31/10 
 21 Žihlová Anna                   64.12  3.00/12  29.52/24  32.31/24  38.33/24  46.16/24  49.35/23  53.30/23  56.55/22  63.37/21  64.12/21 
    TJ Loko Liberec                       3.00/12  26.52/24   2.39/22   6.02/9    7.43/24   3.19/7    3.55/11   3.25/13   6.42/21   0.35/15 
 22 Bartáková ml. Eva              65.37  8.10/24  13.13/18  17.25/21  26.26/21  31.40/21  46.24/22  52.40/22  57.51/23  64.58/22  65.37/22 
    OK Chrastava                          8.10/24   5.03/16   4.12/24   9.01/20   5.14/21  14.44/23   6.16/21   5.11/22   7.07/23   0.39/20 
 23 Coubalová Gabriela             65.59  2.36/10  18.01/22  19.42/22  30.51/23  34.14/22  42.15/21  48.22/20  56.01/21  64.58/22  65.59/23 
    OK Jiskra Nový Bor                    2.36/10  15.25/22   1.41/10  11.09/23   3.23/8    8.01/17   6.07/20   7.39/24   8.57/24   1.01/25 
 24 Jeřábková Ema                  74.10  5.09/20  36.18/25  46.22/25  52.57/25  56.38/25  59.49/25  63.20/24  66.43/24  73.29/24  74.10/24 
    OK Jiskra Nový Bor                    5.09/20  31.09/25  10.04/25   6.35/11   3.41/12   3.11/5    3.31/4    3.23/12   6.46/22   0.41/23 
 25 Zdhanovich Marina              88.23  1.53/1*  13.49/20  15.22/19  23.15/17  41.25/23  58.57/24  66.43/25  81.33/25  87.48/25  88.23/25 
    PS Výři                               1.53/1*  11.56/21   1.33/4    7.53/17  18.10/25  17.32/25   7.46/22  14.50/25   6.15/20   0.35/15 
    Nejezchlebová Martina      DISK       2.27/     9.20/    14.04/    22.54/    35.13/    42.01/    51.21/         /    64.02/    64.45/   
    OOB TJ Turnov                         2.27/     6.53/     4.44/     8.50/    12.19/     6.48/     9.20/         /         /     0.43/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D14         2.7km  100m 11k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-55      2-35      3-54      4-60      5-32      6-69      7-34      8-59      9-51     10-63     11-100   
  1 Kovářová Lenka                 27.17  1.40/2    6.12/1*  10.11/2   11.26/1*  12.43/1*  15.20/1*  17.33/1*  21.03/1*  23.05/1*  25.23/1*  26.49/1*  27.17/1* 
    TJ Lokomotiva Teplice                 1.40/2    4.32/1*   3.59/4    1.15/1*   1.17/4    2.37/1*   2.13/1*   3.30/7    2.02/7    2.18/5    1.26/11   0.28/5  
  2 Linková Alena                  29.30  2.23/7    7.11/4   10.31/3   12.40/2   13.56/2   17.02/2   20.26/2   23.53/2   25.45/2   28.04/2   29.05/2   29.30/2  
    OOB TJ Turnov                         2.23/7    4.48/2    3.20/2    2.09/8    1.16/3    3.06/4    3.24/8    3.27/6    1.52/4    2.19/6    1.01/2    0.25/2  
  3 Poloprutská Klára              29.58  1.39/1*   7.53/6   11.58/5   13.28/3   15.01/3   18.38/4   21.11/4   24.07/3   25.58/3   28.28/4   29.33/3   29.58/3  
    VSK Slavia TU Liberec                 1.39/1*   6.14/11   4.05/5    1.30/4    1.33/8    3.37/9    2.33/5    2.56/1*   1.51/3    2.30/8    1.05/3    0.25/2  
  4 Roškotová Lucie                30.19  2.50/9    8.19/9   13.05/8   14.29/6   15.41/4   18.23/3   20.37/3   24.09/4   25.58/3   28.20/3   29.51/4   30.19/4  
    OOB TJ Turnov                         2.50/9    5.29/5    4.46/9    1.24/3    1.12/1*   2.42/2    2.14/2    3.32/8    1.49/2    2.22/7    1.31/12   0.28/5  
  5 Kameníková Andrea              34.36  5.23/13  11.00/11  16.08/11  17.40/10  19.04/10  22.08/7   25.17/7   28.42/6   30.42/6   32.46/6   34.08/6   34.36/5  
    OK Jiskra Nový Bor                    5.23/13   5.37/6    5.08/10   1.32/5    1.24/6    3.04/3    3.09/7    3.25/5    2.00/6    2.04/2    1.22/8    0.28/5  
  6 Smutná Kačka                   34.39  1.50/4    7.30/5   10.50/4   15.30/8   16.45/7   19.57/6   23.36/5   26.55/5   28.19/5   31.11/5   32.05/5   34.39/6  
    SOK TJ Turnov                         1.50/4    5.40/7    3.20/2    4.40/13   1.15/2    3.12/5    3.39/9    3.19/3    1.24/1*   2.52/9    0.54/1*   2.34/14 
  7 Balcarová Barbora              35.48  3.13/11  12.36/13  17.05/12  19.33/11  20.54/11  24.25/11  26.51/8   30.13/8   32.10/8   34.18/7   35.28/7   35.48/7  
    TJ Loko Liberec                       3.13/11   9.23/14   4.29/7    2.28/11   1.21/5    3.31/7    2.26/3    3.22/4    1.57/5    2.08/4    1.10/4    0.20/1* 
  8 Pustaiová Zuzana               37.07  2.25/8    8.18/8   14.22/9   15.41/9   17.41/9   22.08/7   24.49/6   28.57/7   31.32/7   35.29/8   36.42/8   37.07/8  
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          2.25/8    5.53/8    6.04/12   1.19/2    2.00/12   4.27/11   2.41/6    4.08/9    2.35/10   3.57/11   1.13/5    0.25/2  
  9 Kohlová Monika                 39.20  8.48/14  15.38/14  20.07/13  22.30/13  23.56/13  27.27/12  29.53/9   33.11/9   35.25/9   37.30/9   38.52/9   39.20/9  
    OOB TJ Turnov                         8.48/14   6.50/12   4.29/7    2.23/10   1.26/7    3.31/7    2.26/3    3.18/2    2.14/8    2.05/3    1.22/8    0.28/5  
 10 Nejezchlebová Barbora          61.59  2.12/5    8.13/7   12.23/7   14.44/7   16.35/6   19.48/5   36.24/11  51.41/10  54.45/10  60.01/10  61.25/10  61.59/10 
    OOB TJ Turnov                         2.12/5    6.01/10   4.10/6    2.21/9    1.51/11   3.13/6   16.36/13  15.17/10   3.04/11   5.16/12   1.24/10   0.34/12 
 11 Němečková Eliška               64.57  2.14/6    7.06/3   10.09/1*  14.23/5   15.59/5   23.10/10  39.20/12  54.38/11  57.47/11  63.06/11  64.26/11  64.57/11 
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          2.14/6    4.52/3    3.03/1*   4.14/12   1.36/9    7.11/14  16.10/12  15.18/12   3.09/13   5.19/13   1.20/7    0.31/11 
 12 Maxová Klára                   68.44  3.07/10  11.26/12  22.54/14  24.55/14  26.37/14  32.04/14  39.48/13  60.17/13  62.44/12  66.07/12  68.16/12  68.44/12 
    OK RECCO                              3.07/10   8.19/13  11.28/14   2.01/7    1.42/10   5.27/12   7.44/11  20.29/13   2.27/9    3.23/10   2.09/13   0.28/5  
 13 Lettlová Michala               70.51  1.41/3    6.42/2   12.11/6   13.45/4   17.03/8   23.07/9   45.18/14  60.35/14  63.40/13  69.04/13  70.23/13  70.51/13 
    TJ Loko Liberec                       1.41/3    5.01/4    5.29/11   1.34/6    3.18/14   6.04/13  22.11/14  15.17/10   3.05/12   5.24/14   1.19/6    0.28/5  
 14 Kochanová Julie                73.59  3.42/12   9.42/10  16.04/10  21.26/12  23.36/12  27.43/13  32.42/10  56.31/12  67.38/14  69.30/14  73.25/14  73.59/14 
    Jizerský klub OB Frýdlant             3.42/12   6.00/9    6.22/13   5.22/14   2.10/13   4.07/10   4.59/10  23.49/14  11.07/14   1.52/1*   3.55/14   0.34/12 
    Honzíková Lucie            DISK       2.04/    13.24/    30.40/    31.58/    34.34/         /    44.58/    62.53/    79.33/    82.16/    84.28/    85.14/   
    VSK Slavia TU Liberec                 2.04/    11.20/    17.16/     1.18/     2.36/         /         /    17.55/    16.40/     2.43/     2.12/     0.46/   
    Dastychová Vendula         DISK       5.24/    12.41/         /         /    38.08/    45.42/    50.46/    64.08/         /    71.23/    73.31/    74.32/   
    OK RECCO                              5.24/     7.17/         /         /         /     7.34/     5.04/    13.22/         /         /     2.08/     1.01/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D16         3.8km  110m 11k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-58      2-39      3-36      4-37      5-38      6-35      7-54      8-43      9-34     10-59     11-100   
  1 Smutná Anežka                  34.13  3.13/4    7.32/3    9.41/3   11.24/2   13.43/2   17.09/2   20.06/2   23.59/2   28.10/1*  30.39/1*  33.44/1*  34.13/1* 
    SOK TJ Turnov                         3.13/4    4.19/2    2.09/2    1.43/1*   2.19/3    3.26/4    2.57/3    3.53/2    4.11/2    2.29/4    3.05/1*   0.29/4  
  2 Hanušová Michaela              36.33  3.04/2    7.25/2    9.38/2   11.45/3   14.30/3   17.39/3   21.41/3   26.01/3   30.25/3   32.42/3   36.07/3   36.33/3  
    OOB TJ Turnov                         3.04/2    4.21/3    2.13/4    2.07/4    2.45/7    3.09/3    4.02/6    4.20/5    4.24/3    2.17/2    3.25/4    0.26/2  
  3 Würzová Anna                   37.43  6.11/8   10.43/7   12.55/6   14.40/6   16.57/6   20.25/6   23.21/5   27.12/4   31.22/4   33.49/4   37.13/4   37.43/4  
    Jizerský klub OB Frýdlant             6.11/8    4.32/4    2.12/3    1.45/2    2.17/2    3.28/5    2.56/2    3.51/1*   4.10/1*   2.27/3    3.24/3    0.30/6  
  4 Brožová Aneta                  42.33  3.55/6    8.46/5   11.03/5   13.37/5   16.00/5   19.56/5   23.15/4   28.46/5   35.31/5   39.00/5   42.08/5   42.33/5  
    OOB TJ Turnov                         3.55/6    4.51/6    2.17/5    2.34/6    2.23/4    3.56/6    3.19/4    5.31/6    6.45/6    3.29/6    3.08/2    0.25/1* 
  5 Gotvaldová Dominika            48.46  3.12/3    7.51/4   10.29/4   12.40/4   15.13/4   18.20/4   33.52/7   38.11/6   42.44/6   44.45/6   48.17/6   48.46/6  
    OK Jiskra Nový Bor                    3.12/3    4.39/5    2.38/6    2.11/5    2.33/5    3.07/2   15.32/8    4.19/4    4.33/4    2.01/1*   3.32/5    0.29/4  
  6 Hoidekrová Lucie               64.04  3.41/5    9.17/6   18.47/8   21.59/8   24.43/7   28.57/7   33.44/6   45.13/7   55.30/7   59.26/7   63.34/7   64.04/7  
    TJ Loko Liberec                       3.41/5    5.36/8    9.30/8    3.12/7    2.44/6    4.14/7    4.47/7   11.29/7   10.17/8    3.56/7    4.08/7    0.30/6  
  7 Kočí Barbora                   88.43  6.10/7   11.30/8   15.33/7   20.27/7   34.59/8   40.16/8   44.02/8   69.19/8   79.34/8   83.30/8   88.00/8   88.43/8  
    TJ Stadion Nový Bor                   6.10/7    5.20/7    4.03/7    4.54/8   14.32/8    5.17/8    3.46/5   25.17/8   10.15/7    3.56/7    4.30/8    0.43/8  
  8 Kochová Nikola            MS   35.29  2.48/1*   6.39/1*   8.43/1*  10.40/1*  12.42/1*  15.42/1*  18.27/1*  22.44/1*  28.39/2   31.24/2   35.03/2   35.29/2  
    OOB TJ Turnov                         2.48/1*   3.51/1*   2.04/1*   1.57/3    2.02/1*   3.00/1*   2.45/1*   4.17/3    5.55/5    2.45/5    3.39/6    0.26/2  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D18         3.8km  120m 13k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-35      2-38      3-36      4-39      5-32      6-40      7-41      8-45      9-46     10-59     11-51     12-65     13-100   
  1 Žitná Jana                     40.16  5.49/2    9.26/2   11.29/2   13.53/2   19.41/2   21.36/2   24.33/2   28.05/1*  30.35/1*  33.40/1*  35.50/1*  38.13/1*  39.50/1*  40.16/1* 
    SKOB SIG-MAT Mladá Boleslav           5.49/2    3.37/3    2.03/3    2.24/1*   5.48/4    1.55/4    2.57/1*   3.32/2    2.30/1*   3.05/2    2.10/4    2.23/5    1.37/2    0.26/1* 
  2 Posseltová Tereza              45.20  8.23/5   12.35/5   14.29/5   17.34/5   22.59/4   24.47/4   28.31/4   30.43/3   35.05/2   39.08/2   41.13/2   43.25/2   44.53/2   45.20/2  
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          8.23/5    4.12/4    1.54/2    3.05/4    5.25/3    1.48/1*   3.44/4    2.12/1*   4.22/4    4.03/3    2.05/2    2.12/3    1.28/1*   0.27/3  
  3 Švábková Anna                  47.50  5.51/3   11.32/4   13.13/4   16.27/4   21.42/3   23.42/3   27.13/3   35.38/5   38.25/3   41.14/3   43.22/3   45.43/3   47.21/3   47.50/3  
    OOB TJ Turnov                         5.51/3    5.41/5    1.41/1*   3.14/5    5.15/1*   2.00/5    3.31/3    8.25/6    2.47/2    2.49/1*   2.08/3    2.21/4    1.38/3    0.29/4  
  4 Krpatová Klára                 53.49  5.45/1*   9.04/1*  11.09/1*  13.44/1*  19.08/1*  21.01/1*  24.30/1*  30.00/2   43.09/5   47.42/5   49.35/4   51.41/4   53.23/4   53.49/4  
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          5.45/1*   3.19/1*   2.05/4    2.35/2    5.24/2    1.53/2    3.29/2    5.30/5   13.09/6    4.33/4    1.53/1*   2.06/2    1.42/5    0.26/1* 
  5 Veselská Gabriela              56.53  6.09/4    9.44/3   12.26/3   15.17/3   23.23/5   25.16/5   31.50/5   35.22/4   38.45/4   45.12/4   52.48/5   54.37/5   56.15/5   56.53/5  
    VSK Slavia TU Liberec                 6.09/4    3.35/2    2.42/5    2.51/3    8.06/5    1.53/2    6.34/6    3.32/2    3.23/3    6.27/5    7.36/6    1.49/1*   1.38/3    0.38/5  
  6 Hradecká Pavla                 68.52  9.49/6   16.26/6   19.54/6   24.41/6   32.59/6   36.34/6   41.50/6   47.14/6   53.03/6   60.06/6   63.14/6   66.11/6   68.08/6   68.52/6  
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          9.49/6    6.37/6    3.28/6    4.47/6    8.18/6    3.35/6    5.16/5    5.24/4    5.49/5    7.03/6    3.08/5    2.57/6    1.57/6    0.44/6  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D20         3.8km  120m 13k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-35      2-38      3-36      4-39      5-32      6-40      7-41      8-45      9-46     10-59     11-51     12-65     13-100   
  1 Pološčuková Lucie              76.06  8.37/1*  15.01/1*  17.26/1*  22.54/1*  40.59/1*  43.29/1*  47.44/1*  53.34/1*  58.39/1*  63.21/1*  69.31/1*  73.08/1*  75.22/1*  76.06/1* 
    SKOB SIG-MAT Mladá Boleslav           8.37/1*   6.24/1*   2.25/1*   5.28/1*  18.05/1*   2.30/1*   4.15/1*   5.50/1*   5.05/1*   4.42/1*   6.10/1*   3.37/1*   2.14/1*   0.44/1* 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D21K        3.8km  120m 13k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-35      2-38      3-36      4-39      5-32      6-40      7-41      8-45      9-46     10-59     11-51     12-65     13-100   
  1 Kvapilová Lenka                38.31  5.50/5    9.09/3   10.55/2   13.52/2   18.09/2   19.43/2   23.07/2   26.29/2   29.28/1*  31.49/1*  33.43/1*  35.46/1*  38.05/1*  38.31/1* 
    SKOB SIG-MAT Mladá Boleslav           5.50/5    3.19/3    1.46/2    2.57/3    4.17/1*   1.34/2    3.24/4    3.22/4    2.59/2    2.21/1*   1.54/3    2.03/2    2.19/7    0.26/1* 
  2 Heřmánková Pavla               39.50  5.37/3    8.50/2   13.49/7   16.07/4   20.37/4   22.05/4   24.51/3   29.18/3   31.52/2   34.29/2   36.17/2   38.03/2   39.21/2   39.50/2  
    OOB TJ Turnov                         5.37/3    3.13/2    4.59/7    2.18/2    4.30/3    1.28/1*   2.46/2    4.27/6    2.34/1*   2.37/3    1.48/1*   1.46/1*   1.18/1*   0.29/2  
  3 Štičková Anna                  42.22  4.43/1*   7.54/1*   9.30/1*  11.35/1*  16.02/1*  17.46/1*  20.28/1*  22.42/1*  32.42/3   35.28/3   37.52/3   40.12/3   41.51/3   42.22/3  
    TJ Loko Liberec                       4.43/1*   3.11/1*   1.36/1*   2.05/1*   4.27/2    1.44/5    2.42/1*   2.14/1*  10.00/8    2.46/4    2.24/5    2.20/5    1.39/2    0.31/3  
  4 Kučerková Romana               44.46  6.02/6   10.43/6   12.50/4   17.12/7   24.16/7   25.54/7   29.09/6   32.26/5   35.39/5   38.04/4   39.55/4   42.02/4   44.13/4   44.46/4  
    TJ Stadion Nový Bor                   6.02/6    4.41/8    2.07/5    4.22/7    7.04/7    1.38/3    3.15/3    3.17/3    3.13/4    2.25/2    1.51/2    2.07/3    2.11/6    0.33/4  
  5 Marešová Pavlína               45.21  5.36/2    9.13/4   13.26/6   16.42/6   21.28/5   23.32/5   27.09/4   30.17/4   35.19/4   38.27/5   40.48/5   43.05/5   44.45/5   45.21/5  
    OK Jiskra Nový Bor                    5.36/2    3.37/4    4.13/6    3.16/6    4.46/4    2.04/7    3.37/5    3.08/2    5.02/5    3.08/5    2.21/4    2.17/4    1.40/3    0.36/5  
  6 Knoblochová Kamila             51.44  7.05/7   11.14/7   13.17/5   16.17/5   21.49/6   23.42/6   28.32/5   36.37/7   39.46/6   43.18/6   45.48/6   49.08/6   51.08/6   51.44/6  
    OOS TJ Spartak Vrchlabí               7.05/7    4.09/6    2.03/4    3.00/4    5.32/5    1.53/6    4.50/7    8.05/8    3.09/3    3.32/6    2.30/6    3.20/8    2.00/5    0.36/5  
  7 Lošťáková Ivana                55.24  5.47/4    9.47/5   11.33/3   14.36/3   20.10/3   21.52/3   31.25/7   35.40/6   43.57/7   47.46/7   50.24/7   52.59/7   54.46/7   55.24/7  
    TJ Lokomotiva Teplice                 5.47/4    4.00/5    1.46/2    3.03/5    5.34/6    1.42/4    9.33/8    4.15/5    8.17/7    3.49/7    2.38/7    2.35/6    1.47/4    0.38/7  
  8 Šedivá Petra                   68.46  9.26/8   14.02/8   20.10/8   27.57/8   36.47/8   39.41/8   43.38/8   48.16/8   54.19/8   58.59/8   62.18/8   65.36/8   67.57/8   68.46/8  
    SK Studenec                           9.26/8    4.36/7    6.08/8    7.47/8    8.50/8    2.54/8    3.57/6    4.38/7    6.03/6    4.40/8    3.19/8    3.18/7    2.21/8    0.49/8  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D21L        4.5km  130m 17k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-55      2-52      3-58      4-35      5-54      6-40      7-43      8-44      9-67     10-57     11-61     12-47     13-48     14-49     15-62     16-63     17-100   
  1 Heczková Bohdana               40.03  1.25/3    2.32/1*   3.45/1*   5.21/1*   7.42/1*   9.33/1*  12.58/1*  13.45/1*  15.56/1*  18.12/1*  19.38/1*  21.31/1*  24.32/1*  28.01/1*  32.33/1*  38.40/1*  39.31/1*  40.03/1* 
    VSK Slavia TU Liberec                 1.25/3    1.07/2    1.13/2    1.36/1*   2.21/1*   1.51/1*   3.25/1*   0.47/1*   2.11/1*   2.16/1*   1.26/1*   1.53/1*   3.01/2    3.29/4    4.32/13   6.07/8    0.51/1*   0.32/14 
  2 Rufferová Iva                  40.59  1.28/4    2.40/3    4.10/5    5.49/3    8.28/3   10.26/3   14.29/3   15.20/3   18.35/3   21.15/3   22.46/3   25.17/3   28.03/2   31.14/2   34.52/2   39.40/2   40.34/2   40.59/2  
    OOB TJ Turnov                         1.28/4    1.12/4    1.30/9    1.39/4    2.39/3    1.58/2    4.03/3    0.51/2    3.15/15   2.40/4    1.31/2    2.31/7    2.46/1*   3.11/1*   3.38/3    4.48/2    0.54/4    0.25/2  
  3 Gomzyk Omová  Michaela         42.48  1.29/5    2.44/4    3.53/2    5.29/2    7.54/2    9.53/2   13.56/2   14.47/2   17.38/2   19.56/2   22.24/2   24.35/2   29.11/3   33.10/3   36.47/3   41.27/3   42.21/3   42.48/3  
    OOB TJ Turnov                         1.29/5    1.15/6    1.09/1*   1.36/1*   2.25/2    1.59/3    4.03/3    0.51/2    2.51/10   2.18/2    2.28/17   2.11/2    4.36/15   3.59/9    3.37/2    4.40/1*   0.54/4    0.27/5  
  4 Kovářová Kristýna              46.12  1.31/8    2.48/5    4.07/3    5.54/4    8.34/4   11.04/4   15.29/4   16.28/4   19.13/4   21.47/4   23.21/4   26.06/4   30.19/4   33.42/4   37.59/4   44.41/4   45.41/4   46.12/4  
    SK Kotlářka Praha                     1.31/8    1.17/7    1.19/3    1.47/5    2.40/4    2.30/14   4.25/7    0.59/6    2.45/9    2.34/3    1.34/3    2.45/9    4.13/11   3.23/3    4.17/7    6.42/12   1.00/6    0.31/11 
  5 Matějů Kateřina                47.29  1.32/9    2.53/6    4.25/6    6.20/6    9.06/6   11.34/6   15.54/5   17.10/5   19.41/5   22.29/5   25.23/5   27.47/5   31.19/5   37.14/5   41.08/5   46.13/5   47.04/5   47.29/5  
    VSK Slavia TU Liberec                 1.32/9    1.21/9    1.32/11   1.55/7    2.46/7    2.28/12   4.20/5    1.16/20   2.31/2    2.48/5    2.54/20   2.24/5    3.32/5    5.55/25   3.54/4    5.05/3    0.51/1*   0.25/2  
  6 Kynčlová Martina               50.06  1.45/14   3.15/11   4.55/12   7.00/11  10.35/13  12.53/12  17.17/9   18.37/9   21.45/9   25.29/7   27.15/7   30.04/6   33.55/7   37.55/7   42.18/6   48.13/6   49.32/6   50.06/6  
    OK Jilemnice                          1.45/14   1.30/12   1.40/16   2.05/16   3.35/18   2.18/4    4.24/6    1.20/21   3.08/14   3.44/10   1.46/8    2.49/11   3.51/6    4.00/10   4.23/8    5.55/7    1.19/17   0.34/18 
  7 Šaffková Kateřina              51.19  1.24/1*   2.57/7    4.30/7    6.32/8    9.17/7   11.44/7   16.45/7   18.00/7   20.33/6   25.48/9   27.28/8   30.35/8   33.40/6   37.44/6   43.48/8   49.35/7   50.50/7   51.19/7  
    VSK Slavia TU Liberec                 1.24/1*   1.33/15   1.33/12   2.02/12   2.45/6    2.27/9    5.01/12   1.15/19   2.33/3    5.15/20   1.40/6    3.07/15   3.05/3    4.04/11   6.04/23   5.47/5    1.15/15   0.29/8  
  8 Poloprutská Markéta            52.07  1.44/13   3.10/10   4.53/11   6.51/10   9.42/9   12.50/11  17.46/10  18.58/10  21.40/8   24.47/6   27.03/6   30.07/7   34.24/8   38.19/8   42.48/7   50.28/8   51.34/8   52.07/8  
    VSK Slavia TU Liberec                 1.44/13   1.26/11   1.43/19   1.58/9    2.51/8    3.08/21   4.56/10   1.12/15   2.42/8    3.07/8    2.16/15   3.04/14   4.17/13   3.55/8    4.29/11   7.40/18   1.06/11   0.33/16 
  9 Hradecká Petra                 52.25  2.04/16   3.36/14   5.17/14   7.18/14  10.17/11  12.43/10  18.53/15  20.07/15  22.42/12  27.23/13  29.30/12  32.40/11  36.55/9   41.06/9   45.00/9   50.51/9   51.54/9   52.25/9  
    OK Doksy                              2.04/16   1.32/14   1.41/18   2.01/10   2.59/11   2.26/8    6.10/18   1.14/18   2.35/4    4.41/17   2.07/14   3.10/16   4.15/12   4.11/14   3.54/4    5.51/6    1.03/9    0.31/11 
 10 Lucie Krafková                 52.41  2.39/23   3.45/16   9.25/25  11.01/25  14.29/23  16.56/22  20.57/17  21.50/17  24.30/16  31.37/18  33.17/17  35.35/14  38.53/13  42.22/10  45.50/10  51.23/10  52.14/10  52.41/10 
    OOB TJ Turnov                         2.39/23   1.06/1*   5.40/25   1.36/1*   3.28/17   2.27/9    4.01/2    0.53/4    2.40/5    7.07/24   1.40/6    2.18/4    3.18/4    3.29/4    3.28/1*   5.33/4    0.51/1*   0.27/5  
 11 Kašková Kateřina               56.29  1.24/1*   2.36/2    4.09/4    5.59/5    8.41/5   11.22/5   16.24/6   17.25/6   21.55/10  27.18/12  29.12/11  31.24/10  39.34/14  44.15/15  48.41/14  54.58/11  56.00/11  56.29/11 
    OK Chrastava                          1.24/1*   1.12/4    1.33/12   1.50/6    2.42/5    2.41/19   5.02/14   1.01/8    4.30/22   5.23/21   1.54/10   2.12/3    8.10/24   4.41/17   4.26/9    6.17/9    1.02/8    0.29/8  
 12 Mezníková Lenka                56.35  2.32/21   3.40/15   5.07/13   7.11/13  11.08/15  13.47/15  18.48/14  19.54/14  23.01/15  26.49/11  30.44/13  33.44/13  37.38/10  42.33/12  47.14/11  55.04/12  56.09/12  56.35/12 
    Sportcentrum Jičín                    2.32/21   1.08/3    1.27/8    2.04/14   3.57/20   2.39/16   5.01/12   1.06/11   3.07/13   3.48/11   3.55/22   3.00/13   3.54/7    4.55/19   4.41/15   7.50/20   1.05/10   0.26/4  
 13 Svobodová Barbora              57.42  2.29/19   4.16/20   5.42/19   7.43/16  11.02/14  13.29/14  18.16/11  19.28/11  22.43/13  25.36/8   28.01/9   33.04/12  37.51/11  42.24/11  47.45/12  56.00/13  57.08/13  57.42/13 
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          2.29/19   1.47/20   1.26/6    2.01/10   3.19/14   2.27/9    4.47/8    1.12/15   3.15/15   2.53/7    2.25/16   5.03/22   4.47/16   4.33/16   5.21/18   8.15/23   1.08/13   0.34/18 
 14 Šákrová Michaela               58.08  1.38/10   3.15/11   4.37/10   7.07/12  10.30/12  13.01/13  18.38/12  19.38/12  22.56/14  27.37/14  31.43/15  35.35/14  39.47/15  43.54/14  48.36/13  56.23/14  57.39/14  58.08/14 
    OK Jiskra Nový Bor                    1.38/10   1.37/17   1.22/4    2.30/23   3.23/16   2.31/15   5.37/17   1.00/7    3.18/18   4.41/17   4.06/23   3.52/19   4.12/10   4.07/13   4.42/16   7.47/19   1.16/16   0.29/8  
 15 Svobodová Jana                 58.13  1.30/6    3.01/8    4.31/9    6.35/9    9.54/10  12.17/9   17.15/8   18.35/8   21.39/7   26.42/10  28.46/10  31.20/9   38.08/12  42.36/13  49.16/15  56.32/15  57.41/15  58.13/15 
    SKOB SIG-MAT Mladá Boleslav           1.30/6    1.31/13   1.30/9    2.04/14   3.19/14   2.23/5    4.58/11   1.20/21   3.04/12   5.03/19   2.04/13   2.34/8    6.48/23   4.28/15   6.40/24   7.16/15   1.09/14   0.32/14 
 16 Wurzelová Hana                 58.54  1.30/6    3.04/9    4.30/7    6.25/7    9.19/8   11.59/8   18.39/13  19.42/13  22.23/11  32.34/21  34.08/19  36.55/16  42.05/16  46.11/16  50.27/16  57.16/16  58.23/16  58.54/16 
    SK Orientační sporty Nové Město n. M  1.30/6    1.34/16   1.26/6    1.55/7    2.54/10   2.40/18   6.40/20   1.03/9    2.41/7   10.11/25   1.34/3    2.47/10   5.10/18   4.06/12   4.16/6    6.49/13   1.07/12   0.31/11 
 17 Rydlová Magda                  60.02  3.43/25   5.02/23   6.47/21   9.02/21  11.54/16  14.17/16  22.32/20  23.41/20  28.57/21  31.46/19  33.45/18  37.21/17  43.15/19  46.49/17  51.19/17  57.58/17  59.24/17  60.02/17 
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          3.43/25   1.19/8    1.45/20   2.15/19   2.52/9    2.23/5    8.15/23   1.09/14   5.16/23   2.49/6    1.59/12   3.36/18   5.54/20   3.34/6    4.30/12   6.39/11   1.26/20   0.38/23 
 18 Krafková Ita                   60.53  1.41/12   7.25/25   8.50/24  11.00/24  15.29/24  17.52/24  22.43/21  23.50/21  27.05/20  30.28/16  32.21/16  38.33/19  44.49/20  48.01/19  52.38/19  59.15/18  60.16/18  60.53/18 
    OK Jiskra Nový Bor                    1.41/12   5.44/25   1.25/5    2.10/17   4.29/22   2.23/5    4.51/9    1.07/13   3.15/15   3.23/9    1.53/9    6.12/24   6.16/21   3.12/2    4.37/14   6.37/10   1.01/7    0.37/22 
 19 Bernášková Petra               62.59  2.33/22   6.45/24   8.25/23  10.42/23  13.58/22  17.35/23  24.03/24  25.16/24  29.02/23  33.27/22  35.21/21  37.50/18  42.43/17  47.31/18  53.11/20  60.45/19  62.14/19  62.59/19 
    TJ Stadion Nový Bor                   2.33/22   4.12/24   1.40/16   2.17/20   3.16/12   3.37/24   6.28/19   1.13/17   3.46/20   4.25/16   1.54/10   2.29/6    4.53/17   4.48/18   5.40/20   7.34/17   1.29/23   0.45/25 
 20 Gorčicová Eliška               63.27  3.05/24   4.27/22   6.30/20   8.58/20  12.15/19  14.44/17  21.32/19  22.37/18  25.38/18  32.32/20  34.09/20  39.06/21  43.06/18  48.08/20  52.35/18  61.27/20  62.54/20  63.27/20 
    OK Chrastava                          3.05/24   1.22/10   2.03/22   2.28/21   3.17/13   2.29/13   6.48/21   1.05/10   3.01/11   6.54/23   1.37/5    4.57/21   4.00/9    5.02/20   4.27/10   8.52/25   1.27/22   0.33/16 
 21 Alblová Lucie                  64.06  1.38/10   3.21/13   5.31/15   7.45/17  12.08/17  15.41/20  21.04/18  22.38/19  29.43/24  33.54/23  39.07/23  42.02/22  45.58/21  49.52/21  54.43/21  62.05/21  63.31/21  64.06/21 
    VSK Přírodověda - orientační sporty   1.38/10   1.43/19   2.10/23   2.14/18   4.23/21   3.33/23   5.23/15   1.34/24   7.05/24   4.11/15   5.13/24   2.55/12   3.56/8    3.54/7    4.51/17   7.22/16   1.26/20   0.35/20 
 22 Brozová Zuzana                 66.38  2.20/18   3.58/18   5.33/16   7.35/15  12.17/20  14.56/19  20.22/16  21.28/16  24.48/17  28.48/15  31.22/14  38.44/20  47.01/23  52.17/22  57.43/22  64.48/22  66.10/22  66.38/22 
    OK Chrastava                          2.20/18   1.38/18   1.35/14   2.02/12   4.42/24   2.39/16   5.26/16   1.06/11   3.20/19   4.00/12   2.34/19   7.22/25   8.17/25   5.16/22   5.26/19   7.05/14   1.22/18   0.28/7  
 23 Vokurková Marta                68.50  2.06/17   3.59/19   5.36/17   8.24/19  12.13/18  14.54/18  23.33/23  25.11/23  29.00/22  35.16/24  37.45/22  42.22/23  46.47/22  52.37/23  58.40/23  66.51/23  68.15/23  68.50/23 
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          2.06/17   1.53/21   1.37/15   2.48/25   3.49/19   2.41/19   8.39/25   1.38/25   3.49/21   6.16/22   2.29/18   4.37/20   4.25/14   5.50/24   6.03/22   8.11/22   1.24/19   0.35/20 
 24 Gorčicová Barbora              78.07  1.58/15   3.52/17   5.40/18   8.08/18  12.44/21  16.07/21  23.13/22  24.10/22  26.50/19  30.51/17  39.41/24  44.56/24  51.40/24  56.53/24  68.18/24  76.15/24  77.44/24  78.07/24 
    OK Chrastava                          1.58/15   1.54/23   1.48/21   2.28/21   4.36/23   3.23/22   7.06/22   0.57/5    2.40/5    4.01/13   8.50/25   5.15/23   6.44/22   5.13/21  11.25/25   7.57/21   1.29/23   0.23/1* 
 25 Korejčíková Dáďa               80.33  2.29/19   4.22/21   7.14/22   9.48/22  16.27/25  20.26/25  28.58/25  30.21/25  41.56/25  46.01/25  49.05/25  52.15/25  57.56/25  63.36/25  69.30/25  78.19/25  79.49/25  80.33/25 
    TJ Loko Liberec                       2.29/19   1.53/21   2.52/24   2.34/24   6.39/25   3.59/25   8.32/24   1.23/23  11.35/25   4.05/14   3.04/21   3.10/16   5.41/19   5.40/23   5.54/21   8.49/24   1.30/25   0.44/24 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D35         3.9km  130m 14k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-64      2-58      3-35      4-54      5-40      6-67      7-44      8-47      9-46     10-49     11-50     12-51     13-65     14-100   
  1 Macháčková Michaela            45.03  3.15/2    4.34/1*   6.44/1*  10.47/3   13.20/3   17.10/2   19.44/2   21.34/1*  25.03/1*  29.43/1*  31.57/1*  40.19/1*  42.50/2   44.26/1*  45.03/1* 
    Jizerský klub OB Frýdlant             3.15/2    1.19/1*   2.10/2    4.03/8    2.33/1*   3.50/2    2.34/2    1.50/2    3.29/1*   4.40/1*   2.14/1*   8.22/5    2.31/4    1.36/5    0.37/4  
  2 Podrábská Marie                45.08  3.08/1*   4.43/2    7.00/3   10.19/2   13.01/1*  16.38/1*  19.35/1*  21.57/2   25.51/2   30.48/2   33.08/2   40.47/2   42.44/1*  44.28/2   45.08/2  
    VSK Slavia TU Liberec                 3.08/1*   1.35/4    2.17/4    3.19/2    2.42/2    3.37/1*   2.57/4    2.22/5    3.54/2    4.57/4    2.20/2    7.39/4    1.57/1*   1.44/7    0.40/7  
  3 Linková Iva                    53.49  4.24/8    6.15/8    9.33/8   12.54/7   16.12/7   21.06/5   23.40/4   26.24/4   31.54/3   37.26/3   40.50/3   49.32/3   51.39/3   53.12/3   53.49/3  
    OOB TJ Turnov                         4.24/8    1.51/9    3.18/9    3.21/3    3.18/5    4.54/4    2.34/2    2.44/6    5.30/7    5.32/6    3.24/3    8.42/7    2.07/2    1.33/4    0.37/4  
  4 Posseltová Romana              57.56  3.18/3    4.54/3    7.09/4   10.17/1*  13.12/2   17.25/3   21.25/3   23.31/3   32.55/4   37.51/4   45.50/4   53.20/4   55.32/4   57.17/4   57.56/4  
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          3.18/3    1.36/5    2.15/3    3.08/1*   2.55/3    4.13/3    4.00/6    2.06/4    9.24/9    4.56/3    7.59/8    7.30/3    2.12/3    1.45/9    0.39/6  
  5 Eichlerová Jana                62.16  3.22/4    4.58/4    6.59/2   10.50/4   14.29/4   19.37/4   24.29/5   26.32/5   36.09/7   40.58/5   48.40/6   55.44/5   60.10/5   61.40/5   62.16/5  
    KOB Kamenický Šenov                   3.22/4    1.36/5    2.01/1*   3.51/6    3.39/6    5.08/6    4.52/10   2.03/3    9.37/11   4.49/2    7.42/6    7.04/1*   4.26/11   1.30/3    0.36/2  
  6 Picková Helena                 63.50  3.44/5    5.15/5    8.15/5   12.02/5   15.07/5   25.26/8   27.42/7   29.29/6   39.02/8   44.09/7   52.04/7   59.12/7   61.53/7   63.20/6   63.50/6  
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          3.44/5    1.31/3    3.00/8    3.47/5    3.05/4   10.19/9    2.16/1*   1.47/1*   9.33/10   5.07/5    7.55/7    7.08/2    2.41/5    1.27/1*   0.30/1* 
  7 Dolejší Lenka                  64.13  4.21/7    6.06/7    8.49/7   13.24/8   17.37/8   23.25/7   27.59/8   31.00/8   36.02/6   45.02/8   48.39/5   58.28/6   61.46/6   63.30/7   64.13/7  
    TJ Stadion Nový Bor                   4.21/7    1.45/8    2.43/7    4.35/9    4.13/9    5.48/7    4.34/7    3.01/9    5.02/5    9.00/9    3.37/5    9.49/8    3.18/6    1.44/7    0.43/9  
  8 Pustaiová Romana               73.07  4.05/6    5.47/6    8.20/6   12.14/6   16.02/6   21.07/6   27.01/6   30.04/7   35.29/5   41.04/6   58.35/8   67.09/8   70.45/8   72.27/8   73.07/8  
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          4.05/6    1.42/7    2.33/6    3.54/7    3.48/7    5.05/5    5.54/11   3.03/10   5.25/6    5.35/7   17.31/9    8.34/6    3.36/8    1.42/6    0.40/7  
  9 Šašková Petra                  86.56  6.49/10   8.17/9   11.53/9   17.22/10  25.43/10  44.09/11  49.00/11  53.03/11  58.35/11  65.55/11  69.20/9   79.59/9   83.59/9   86.10/9   86.56/9  
    Sdruž. organizátorů bank. sport. akc  6.49/10   1.28/2    3.36/10   5.29/10   8.21/11  18.26/11   4.51/9    4.03/11   5.32/8    7.20/8    3.25/4   10.39/9    4.00/10   2.11/10   0.46/11 
 10 Reisingerová Martina           97.47  7.35/11  10.17/11  12.46/10  16.30/9   20.26/9   33.01/9   36.49/9   39.40/9   43.45/9   58.10/9   80.49/10  92.07/10  95.42/10  97.11/10  97.47/10 
    OB Rozmarýn Litoměřice                7.35/11   2.42/10   2.29/5    3.44/4    3.56/8   12.35/10   3.48/5    2.51/7    4.05/3   14.25/11  22.39/10  11.18/10   3.35/7    1.29/2    0.36/2  
 11 Dastychová Alexandra          107.47  5.43/9    8.53/10  15.42/11  22.26/11  28.41/11  37.51/10  42.39/10  45.30/10  50.21/10  59.45/10  87.16/11 100.35/11 104.11/11 107.04/11 107.47/11 
    OK RECCO                              5.43/9    3.10/11   6.49/11   6.44/11   6.15/10   9.10/8    4.48/8    2.51/7    4.51/4    9.24/10  27.31/11  13.19/11   3.36/8    2.53/11   0.43/9  
    Mičková Lenka              DISK       4.45/     6.29/     8.58/    13.10/    17.48/    22.34/    29.43/    32.36/         /         /         /    44.08/    47.34/    49.12/    49.53/   
    TJ Lokomotiva Teplice                 4.45/     1.44/     2.29/     4.12/     4.38/     4.46/     7.09/     2.53/         /         /         /         /     3.26/     1.38/     0.41/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D40         3.9km  130m 14k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-64      2-58      3-35      4-54      5-40      6-67      7-44      8-47      9-46     10-49     11-50     12-51     13-65     14-100   
  1 Rejholcová Andrea              50.08  3.16/1*   4.50/1*   6.59/1*  10.13/1*  13.07/1*  16.51/1*  19.35/1*  21.50/1*  28.02/1*  33.46/1*  36.11/2   44.44/1*  48.05/1*  49.34/1*  50.08/1* 
    OK Jiskra Nový Bor                    3.16/1*   1.34/3    2.09/1*   3.14/2    2.54/2    3.44/1*   2.44/1*   2.15/3    6.12/5    5.44/5    2.25/3    8.33/2    3.21/6    1.29/1*   0.34/1* 
  2 Šmausová Dana                  51.07  3.53/3    5.24/3    8.55/5   12.17/5   15.04/2   19.50/3   23.21/3   25.45/3   30.32/3   35.24/3   38.04/3   46.14/2   48.53/2   50.31/2   51.07/2  
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          3.53/3    1.31/2    3.31/5    3.22/3    2.47/1*   4.46/5    3.31/4    2.24/4    4.47/3    4.52/1*   2.40/4    8.10/1*   2.39/4    1.38/4    0.36/2  
  3 Gorčicová Ivana                51.34  4.04/4    5.34/4    8.03/3   12.00/4   15.06/3   19.36/2   22.51/2   24.56/2   28.48/2   34.02/2   36.08/1*  46.24/3   48.56/3   50.50/3   51.34/3  
    OK Chrastava                          4.04/4    1.30/1*   2.29/4    3.57/5    3.06/3    4.30/4    3.15/3    2.05/1*   3.52/2    5.14/2    2.06/1*  10.16/5    2.32/3    1.54/6    0.44/5  
  4 Abelová Ivana                  54.00  3.26/2    5.02/2    7.21/2   11.01/2   15.28/4   22.54/4   25.44/4   27.52/4   31.31/4   36.52/4   39.02/4   49.42/4   51.45/4   53.22/4   54.00/4  
    TJ Stadion Nový Bor                   3.26/2    1.36/4    2.19/3    3.40/4    4.27/7    7.26/8    2.50/2    2.08/2    3.39/1*   5.21/3    2.10/2   10.40/6    2.03/2    1.37/3    0.38/3  
  5 Koucká Ivana                   66.08  4.10/5    5.51/5    8.04/4   11.10/3   19.47/5   23.51/5   33.17/6   37.49/6   43.32/5   49.11/5   52.48/5   62.08/5   63.59/5   65.29/5   66.08/5  
    VŠTJ Ekonom Praha                     4.10/5    1.41/5    2.13/2    3.06/1*   8.37/8    4.04/2    9.26/7    4.32/8    5.43/4    5.39/4    3.37/5    9.20/4    1.51/1*   1.30/2    0.39/4  
  6 Šmausová Gabriela              81.43  4.53/6    6.42/6   18.40/8   22.49/8   26.49/8   31.12/8   35.41/7   39.24/7   45.37/6   52.21/6   66.11/6   75.21/6   78.32/6   80.52/6   81.43/6  
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          4.53/6    1.49/6   11.58/8    4.09/6    4.00/5    4.23/3    4.29/5    3.43/6    6.13/6    6.44/6   13.50/8    9.10/3    3.11/5    2.20/8    0.51/8  
  7 Bartáková Eva                  90.07  5.23/7    7.12/7   12.33/6   16.50/6   21.09/7   27.09/7   36.53/8   39.52/8   53.28/7   61.33/7   72.34/7   83.53/7   87.42/7   89.20/7   90.07/7  
    OK Chrastava                          5.23/7    1.49/6    5.21/7    4.17/7    4.19/6    6.00/6    9.44/8    2.59/5   13.36/7    8.05/7   11.01/7   11.19/7    3.49/8    1.38/4    0.47/7  
  8 Večeřová Ivana                 94.08  5.28/8    8.35/8   12.44/7   17.11/7   21.07/6   27.07/6   31.39/5   36.05/5   59.10/8   67.48/8   74.50/8   87.48/8   91.28/8   93.22/8   94.08/8  
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          5.28/8    3.07/8    4.09/6    4.27/8    3.56/4    6.00/6    4.32/6    4.26/7   23.05/8    8.38/8    7.02/6   12.58/8    3.40/7    1.54/6    0.46/6  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D45         3.4km  110m 12k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-64      2-53      3-60      4-42      5-45      6-57      7-40      8-44      9-47     10-46     11-63     12-100   
  1 Šípová Soňa                    44.55  4.04/2    6.22/1*  10.10/1*  14.01/1*  17.56/1*  21.52/1*  23.31/1*  31.29/1*  33.40/1*  43.52/1*  49.31/1*  50.39/1*  51.17/1* 
    OK Jiskra Nový Bor                    4.04/2    2.18/1*   3.48/2    3.51/2    3.55/1*   3.56/1*   1.39/1*   7.58/4    2.11/1*  10.12/5    5.39/1*   1.08/1*   0.38/1* 
  2 Švábková Šárka                 48.40  4.34/4    6.56/2   13.45/4   19.25/4   25.06/4   29.55/2   31.43/2   39.29/2   41.44/2   47.22/2   53.35/2   54.55/2   55.36/2  
    OOB TJ Turnov                         4.34/4    2.22/2    6.49/7    5.40/5    5.41/3    4.49/3    1.48/3    7.46/2    2.15/2    5.38/3    6.13/4    1.20/2    0.41/4  
  3 Pološčuková Monika             50.07  4.49/5    8.32/5   15.08/5   22.23/6   28.19/5   32.59/5   34.53/5   42.39/5   44.59/3   50.32/4   56.27/3   57.58/3   58.39/3  
    SKOB SIG-MAT Mladá Boleslav           4.49/5    3.43/7    6.36/4    7.15/7    5.56/4    4.40/2    1.54/5    7.46/2    2.20/3    5.33/2    5.55/2    1.31/4    0.41/4  
  4 Jedličková Zdena               50.50  4.12/3    8.20/4   12.04/2   16.33/2   22.05/2   32.07/3   33.57/3   42.18/4   45.24/4   50.22/3   56.46/4   58.19/4   59.10/4  
    OK Jiskra Nový Bor                    4.12/3    4.08/8    3.44/1*   4.29/3    5.32/2   10.02/8    1.50/4    8.21/5    3.06/4    4.58/1*   6.24/5    1.33/5    0.51/6  
  5 Pávková Jana                   52.48  3.54/1*   7.08/3   12.58/3   16.46/3   24.17/3   32.16/4   34.02/4   41.10/3   46.00/5   51.52/5   57.55/5   59.16/5   59.56/5  
    OK Jiskra Nový Bor                    3.54/1*   3.14/5    5.50/3    3.48/1*   7.31/6    7.59/6    1.46/2    7.08/1*   4.50/8    5.52/4    6.03/3    1.21/3    0.40/2  
  6 Kábrtová Iva                   70.51  5.19/6    8.55/7   15.35/6   23.48/7   30.01/7   39.08/7   42.43/7   54.47/7   58.01/7   68.13/7   75.58/6   78.38/6   79.46/6  
    OK RECCO                              5.19/6    3.36/6    6.40/5    8.13/8    6.13/5    9.07/7    3.35/8   12.04/8    3.14/5   10.12/5    7.45/7    2.40/8    1.08/8  
  7 Svobodová Hana                 72.53  6.13/8    9.09/8   15.55/7   20.47/5   29.05/6   36.35/6   39.01/6   49.20/6   52.44/6   67.29/6   79.06/7   80.59/7   82.02/7  
    SKOB SIG-MAT Mladá Boleslav           6.13/8    2.56/3    6.46/6    4.52/4    8.18/7    7.30/5    2.26/6   10.19/6    3.24/6   14.45/7   11.37/8    1.53/7    1.03/7  
  8 Petrová Věra                   76.00  5.27/7    8.35/6   20.23/8   26.13/8   36.39/8   43.13/8   45.57/8   56.26/8   60.24/8   75.27/8   82.11/8   83.55/8   84.35/8  
    VSK Slavia TU Liberec                 5.27/7    3.08/4   11.48/8    5.50/6   10.26/8    6.34/4    2.44/7   10.29/7    3.58/7   15.03/8    6.44/6    1.44/6    0.40/2  
    Kočíbová Iva               DISK       6.55/    11.15/    26.35/    31.53/    37.48/    44.30/    47.14/         /         /         /         /    79.38/    80.27/   
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          6.55/     4.20/    15.20/     5.18/     5.55/     6.42/     2.44/         /         /         /         /         /     0.49/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D50         3.4km  110m 12k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-64      2-53      3-60      4-42      5-45      6-57      7-40      8-44      9-47     10-46     11-63     12-100   
  1 Úlehlová Ivana                 46.04  3.39/1*   6.31/2   10.45/1*  14.52/1*  19.42/2   26.28/1*  28.28/1*  36.43/1*  39.39/2   45.21/1*  50.34/1*  51.48/1*  52.35/1* 
    OK Jiskra Nový Bor                    3.39/1*   2.52/4    4.14/3    4.07/3    4.50/2    6.46/5    2.00/3    8.15/4    2.56/4    5.42/4    5.13/1*   1.14/2    0.47/6  
  2 Konopáčová Jana                47.56  4.17/3    6.56/3   11.04/2   15.03/2   19.16/1*  27.36/3   29.47/2   37.44/3   40.39/3   45.59/2   52.32/2   54.08/3   54.52/3  
    OOB TJ Turnov                         4.17/3    2.39/2    4.08/2    3.59/2    4.13/1*   8.20/7    2.11/4    7.57/3    2.55/3    5.20/3    6.33/3    1.36/4    0.44/3  
  3 Šaffková Zuzana                48.21  3.51/2    6.12/1*  11.24/3   15.08/3   21.25/3   28.45/4   30.21/3   36.47/2   38.55/1*  46.35/3   52.50/3   53.52/2   54.33/2  
    OK Chrastava                          3.51/2    2.21/1*   5.12/5    3.44/1*   6.17/4    7.20/6    1.36/1*   6.26/1*   2.08/1*   7.40/7    6.15/2    1.02/1*   0.41/2  
  4 Ševčíková Alena                49.59  4.43/4    7.39/4   13.55/6   18.19/6   23.16/4   27.29/2   31.35/4   40.51/5   43.41/4   48.29/4   55.12/4   56.58/4   57.38/4  
    OK Chrastava                          4.43/4    2.56/5    6.16/7    4.24/5    4.57/3    4.13/1*   4.06/7    9.16/5    2.50/2    4.48/1*   6.43/4    1.46/6    0.40/1* 
  5 Bradnová Věra                  50.05  4.59/5    8.32/6   12.10/4   16.25/4   25.58/5   31.40/5   33.32/5   40.40/4   44.43/5   49.46/5   56.36/5   57.53/5   58.37/5  
    OK Chrastava                          4.59/5    3.33/7    3.38/1*   4.15/4    9.33/6    5.42/3    1.52/2    7.08/2    4.03/7    5.03/2    6.50/5    1.17/3    0.44/3  
  6 Lusková Olga                   60.12  9.48/7   12.37/7   18.37/7   24.24/7   30.47/7   36.09/7   38.40/7   49.30/6   53.20/6   59.36/6   69.53/6   71.30/6   72.49/7  
    OK Chrastava                          9.48/7    2.49/3    6.00/6    5.47/7    6.23/5    5.22/2    2.31/5   10.50/6    3.50/6    6.16/5   10.17/7    1.37/5    1.19/7  
  7 Kadavá Eva                     64.32  5.07/6    8.16/5   13.00/5   17.50/5   27.51/6   33.49/6   36.38/6   51.56/7   55.23/7   62.42/7   70.13/7   72.03/7   72.48/6  
    OK Chrastava                          5.07/6    3.09/6    4.44/4    4.50/6   10.01/7    5.58/4    2.49/6   15.18/7    3.27/5    7.19/6    7.31/6    1.50/7    0.45/5  
    Kadečková Jana             DISK       6.40/     9.54/    17.23/    22.50/    36.31/    43.13/    46.26/         /         /         /    78.27/    80.33/    81.38/   
    OB Jenišovice                         6.40/     3.14/     7.29/     5.27/    13.41/     6.42/     3.13/         /         /         /         /     2.06/     1.05/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D55         2.8km  100m 11k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-56      2-52      3-35      4-54      5-60      6-42      7-45      8-57      9-61     10-63     11-100   
  1 Klímová Jitka                  27.43  3.04/3    4.56/3    9.47/2   15.20/3   16.48/2   22.28/2   27.43/1*  34.05/1*  38.22/1*  43.47/1*  45.12/1*  45.46/1* 
    KOB Kamenický Šenov                   3.04/3    1.52/1*   4.51/2    5.33/4    1.28/1*   5.40/2    5.15/2    6.22/1*   4.17/2    5.25/1*   1.25/1*   0.34/1* 
  2 Křtěnská Leontina              28.20  2.48/1*   4.54/2    9.59/3   15.04/2   17.04/3   22.26/1*  28.20/2   43.37/3   50.34/3   60.43/3   63.15/3   64.36/3  
    OK Jiskra Nový Bor                    2.48/1*   2.06/4    5.05/3    5.05/3    2.00/3    5.22/1*   5.54/3   15.17/6    6.57/6   10.09/7    2.32/5    1.21/8  
  3 Havlová Jaroslava              31.23  3.05/4    5.07/4    9.46/1*  14.22/1*  15.56/1*  25.03/3   31.23/3   47.00/4   64.06/5   72.54/5   75.38/5   76.50/5  
    OB Jenišovice                         3.05/4    2.02/3    4.39/1*   4.36/1*   1.34/2    9.07/7    6.20/4   15.37/7   17.06/7    8.48/4    2.44/8    1.12/6  
  4 Lukavcová Lenka                31.44  3.08/5    5.31/5   11.00/4   16.04/4   20.48/4   26.33/4   31.44/4   38.26/2   42.18/2   49.48/2   51.41/2   52.39/2  
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          3.08/5    2.23/5    5.29/4    5.04/2    4.44/5    5.45/3    5.11/1*   6.42/2    3.52/1*   7.30/2    1.53/3    0.58/3  
  5 Matoušková Marie               41.24  4.26/7    7.28/6   14.12/6   20.53/6   26.05/5   34.21/5   41.24/5   56.22/5   63.15/4   72.37/4   75.16/4   76.31/4  
    TJ LIAZ Jablonec nad Nisou            4.26/7    3.02/6    6.44/6    6.41/5    5.12/7    8.16/5    7.03/6   14.58/4    6.53/4    9.22/5    2.39/6    1.15/7  
  6 Pachnerová Jaroslava           44.31  2.50/2    4.51/1*  11.05/5   18.13/5   29.00/6   36.09/6   44.31/6   59.07/6   65.06/6   76.23/6   78.13/6   79.04/6  
    VSK Slavia TU Liberec                 2.50/2    2.01/2    6.14/5    7.08/6   10.47/8    7.09/4    8.22/7   14.36/3    5.59/3   11.17/8    1.50/2    0.51/2  
  7 Bednaříková Olga               50.20  4.19/6   12.54/8   22.01/8   29.54/8   35.03/8   43.24/8   50.20/7   65.19/7   72.12/7   81.49/7   84.18/7   85.24/7  
    VSK Slavia TU Liberec                 4.19/6    8.35/8    9.07/8    7.53/7    5.09/6    8.21/6    6.56/5   14.59/5    6.53/4    9.37/6    2.29/4    1.06/4  
  8 Böhmová Eva                    50.59  4.35/     8.21/    15.13/    20.52/    23.32/    33.04/    50.59/         /         /         /    78.01/    79.11/   
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          4.35/     3.46/     6.52/     5.39/     2.40/     9.32/    17.55/         /         /         /         /     1.10/   
  9 Nedvídková Jitka               55.56  4.49/8   11.08/7   18.14/7   27.16/7   30.30/7   40.20/7   55.56/8   71.43/8   90.08/8   98.46/8  101.26/8  102.36/8  
    OB Rozmarýn Litoměřice                4.49/8    6.19/7    7.06/7    9.02/8    3.14/4    9.50/8   15.36/8   15.47/8   18.25/8    8.38/3    2.40/7    1.10/5  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D60         2.8km  100m 11k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-56      2-52      3-35      4-54      5-60      6-42      7-45      8-57      9-61     10-63     11-100   
  1 Ender Irina                    30.07  3.40/2    5.53/2   11.59/2   16.21/1*  18.54/1*  24.04/1*  30.07/1*  53.50/2   63.20/2   71.34/2   73.24/2   74.13/2  
    HSG Turbine Zittau                    3.40/2    2.13/1*   6.06/2    4.22/1*   2.33/1*   5.10/1*   6.03/1*  23.43/2    9.30/2    8.14/2    1.50/1*   0.49/1* 
  2 Kubíková Hela                  36.04  2.48/1*   5.14/1*  11.18/1*  16.54/2   21.15/2   29.39/2   36.04/2   44.24/1*  48.51/1*  56.52/1*  59.30/1*  60.26/1* 
    TJ Loko Liberec                       2.48/1*   2.26/2    6.04/1*   5.36/2    4.21/2    8.24/2    6.25/2    8.20/1*   4.27/1*   8.01/1*   2.38/2    0.56/2  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D65         2.8km  100m 11k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-56      2-52      3-35      4-54      5-60      6-42      7-45      8-57      9-61     10-63     11-100   
  1 Štrojsová Jaroslava            29.39  2.45/2    5.00/1*  10.29/1*  16.21/1*  18.12/1*  23.19/1*  29.39/1*  36.04/1*  43.01/1*  50.47/1*  52.36/1*  53.39/1* 
    KOB Kamenický Šenov                   2.45/2    2.15/1*   5.29/2    5.52/2    1.51/1*   5.07/2    6.20/4    6.25/1*   6.57/1*   7.46/3    1.49/2    1.03/3  
  2 Krausová Marie                 35.28  2.41/1*  10.04/4   14.41/4   19.59/3   24.27/3   29.14/2   35.28/2   41.56/2   48.55/2   56.37/2   58.17/2   59.09/2  
    TJ Loko Liberec                       2.41/1*   7.23/4    4.37/1*   5.18/1*   4.28/3    4.47/1*   6.14/2    6.28/2    6.59/2    7.42/2    1.40/1*   0.52/1* 
  3 Šlézrová Eva                   38.32  4.40/4    7.05/3   14.13/3   20.20/4   22.32/2   30.14/3   38.32/3   46.36/3   55.37/3   62.12/3   64.19/3   65.14/3  
    OOB TJ Turnov                         4.40/4    2.25/2    7.08/4    6.07/4    2.12/2    7.42/4    8.18/5    8.04/4    9.01/3    6.35/1*   2.07/4    0.55/2  
  4 Nejezchlebová Věra             45.53  3.18/3    5.43/2   11.34/2   17.32/2   33.52/4   39.50/4   45.53/4   53.56/4   67.56/4   76.23/4   78.35/4   79.52/4  
    KOB Kamenický Šenov                   3.18/3    2.25/2    5.51/3    5.58/3   16.20/5    5.58/3    6.03/1*   8.03/3   14.00/5    8.27/4    2.12/5    1.17/5  
  5 Haufe Heiderose                54.11  5.20/5   14.17/5   22.48/5   33.17/5   39.37/5   47.55/5   54.11/5   78.08/5   87.39/5   96.21/5   98.26/5   99.35/5  
    HSG Turbine Zittau                    5.20/5    8.57/5    8.31/5   10.29/5    6.20/4    8.18/5    6.16/3   23.57/5    9.31/4    8.42/5    2.05/3    1.09/4  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H10         1.9km   60m 7k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-31      2-58      3-32      4-33      5-34      6-59      7-100   
  1 Mareš Vít                      16.28  3.26/1*   4.58/1*   6.22/1*   8.49/1*  10.17/1*  12.43/1*  16.02/1*  16.28/1* 
    OK Jiskra Nový Bor                    3.26/1*   1.32/1*   1.24/2    2.27/1*   1.28/1*   2.26/1*   3.19/2    0.26/3  
  2 Pavlovec Dan                   20.30  3.37/2    5.53/2    7.13/2   10.02/2   12.58/2   17.04/2   20.03/2   20.30/2  
    OK Jiskra Nový Bor                    3.37/2    2.16/5    1.20/1*   2.49/2    2.56/4    4.06/3    2.59/1*   0.27/4  
  3 Hladík Jan                     32.24  6.30/4    8.16/3    9.58/3   17.03/4   20.02/3   27.47/3   31.52/3   32.24/3  
    SOK TJ Turnov                         6.30/4    1.46/2    1.42/4    7.05/10   2.59/5    7.45/7    4.05/5    0.32/8  
  4 Valkoun Jaroslav               35.43  6.52/6    9.51/5   11.55/5   18.35/5   23.59/6   31.06/4   35.14/4   35.43/4  
    OB Jenišovice                         6.52/6    2.59/7    2.04/9    6.40/8    5.24/8    7.07/5    4.08/6    0.29/5  
  5 Kochan Filip                   38.01  7.43/7   10.37/7   12.34/7   21.29/8   23.22/5   32.26/5   37.26/5   38.01/5  
    Jizerský klub OB Frýdlant             7.43/7    2.54/6    1.57/7    8.55/12   1.53/2    9.04/8    5.00/10   0.35/9  
  6 Stárek Matěj                   38.25 12.28/11  14.18/9   16.00/9   23.06/10  26.05/8   33.49/7   37.50/6   38.25/6  
    OOB TJ Turnov                        12.28/11   1.50/3    1.42/4    7.06/11   2.59/5    7.44/6    4.01/4    0.35/9  
  7 Šmaus Antonín                  40.21  6.07/3   10.32/6   12.10/6   18.44/6   22.11/4   33.30/6   39.50/7   40.21/7  
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          6.07/3    4.25/10   1.38/3    6.34/6    3.27/7   11.19/9    6.20/11   0.31/7  
  8 Zappe Nicholas                 41.03  8.22/8   12.06/8   14.18/8   21.16/7   24.04/7   35.34/8   40.28/8   41.03/8  
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          8.22/8    3.44/8    2.12/11   6.58/9    2.48/3   11.30/11   4.54/9    0.35/9  
  9 Hroch Matyáš                   43.45 10.06/10  14.33/10  16.35/10  22.59/9   34.33/9   38.47/9   43.16/9   43.45/9  
    OK Jiskra Nový Bor                   10.06/10   4.27/11   2.02/8    6.24/4   11.34/9    4.14/4    4.29/7    0.29/5  
 10 Schindler Pavel                46.41 13.14/12  17.21/11  19.32/11  26.06/11  38.27/11  41.46/10  46.17/10  46.41/10 
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou         13.14/12   4.07/9    2.11/10   6.34/6   12.21/10   3.19/2    4.31/8    0.24/2  
 11 Němeček Josef                  50.41  6.49/5    9.00/4   10.44/4   15.28/3   35.31/10  46.58/11  50.18/11  50.41/11 
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          6.49/5    2.11/4    1.44/6    4.44/3   20.03/12  11.27/10   3.20/3    0.23/1* 
 12 Heinl Ondřej                  107.58  8.23/9   37.00/12  40.01/12  46.34/12  66.34/12  93.53/12 107.04/12 107.58/12 
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          8.23/9   28.37/12   3.01/12   6.33/5   20.00/11  27.19/12  13.11/12   0.54/12 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H10L        2.4km   50m 5k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-31      2-32      3-33      4-34      5-100   
  1 Havel Tomáš                    28.20  7.21/3   12.15/1*  18.08/1*  21.59/1*  27.55/1*  28.20/1* 
    SOK TJ Turnov                         7.21/3    4.54/1*   5.53/1*   3.51/3    5.56/1*   0.25/1* 
  2 Pašek Petr                     32.00  7.19/2   12.32/2   20.19/2   24.01/2   31.26/2   32.00/2  
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          7.19/2    5.13/2    7.47/3    3.42/2    7.25/3    0.34/3  
  3 Zabořil Vojta                  34.32  7.07/1*  15.15/4   22.23/3   26.33/3   33.54/3   34.32/3  
    OB Jenišovice                         7.07/1*   8.08/5    7.08/2    4.10/4    7.21/2    0.38/5  
  4 Růta Matyáš                    42.03 11.01/5   17.32/5   27.54/5   31.33/4   41.31/4   42.03/4  
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou         11.01/5    6.31/4   10.22/5    3.39/1*   9.58/5    0.32/2  
  5 Pašek Jakub                    53.37  9.16/4   14.29/3   22.39/4   43.08/5   53.03/5   53.37/5  
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          9.16/4    5.13/2    8.10/4   20.29/5    9.55/4    0.34/3  
    Vitebský Lukáš             DISK           /    10.36/    18.32/    22.01/    28.36/    29.18/   
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou              /         /     7.56/     3.29/     6.35/     0.42/   
    Gilich Kryštof             DISK           /     9.34/    17.41/    22.10/    30.15/    30.46/   
    TJ Lokomotiva Teplice                     /         /     8.07/     4.29/     8.05/     0.31/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H12         2.7km  100m 11k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-55      2-35      3-54      4-60      5-32      6-69      7-34      8-59      9-51     10-63     11-100   
  1 Ludvík Matyáš                  31.11  2.44/6    7.51/4   11.45/1*  13.14/1*  14.47/1*  17.54/1*  20.02/1*  23.48/1*  26.03/1*  28.36/1*  30.36/1*  31.11/1* 
    TJ Stadion Nový Bor                   2.44/6    5.07/2    3.54/2    1.29/2    1.33/1*   3.07/3    2.08/1*   3.46/3    2.15/3    2.33/1*   2.00/8    0.35/7  
  2 Ullrich Jakub                  35.27  2.05/2    7.06/1*  11.49/2   14.54/2   16.30/2   19.10/2   21.59/2   28.00/2   30.15/2   33.43/2   35.00/2   35.27/2  
    OK Jiskra Nový Bor                    2.05/2    5.01/1*   4.43/3    3.05/5    1.36/3    2.40/1*   2.49/3    6.01/6    2.15/3    3.28/4    1.17/4    0.27/2  
  3 Ježek Josef                    39.02  2.09/3    7.30/2   13.18/4   15.57/4   17.55/4   20.36/3   23.12/3   30.21/3   32.26/3   36.44/3   38.28/3   39.02/3  
    SOK TJ Turnov                         2.09/3    5.21/4    5.48/5    2.39/4    1.58/9    2.41/2    2.36/2    7.09/8    2.05/2    4.18/6    1.44/7    0.34/6  
  4 Birnbaum Adam                  41.32  2.21/4    7.34/3   13.31/5   14.56/3   16.47/3   20.58/4   31.44/4   34.22/4   36.17/4   39.51/4   41.08/4   41.32/4  
    OK Jiskra Nový Bor                    2.21/4    5.13/3    5.57/6    1.25/1*   1.51/5    4.11/5   10.46/10   2.38/1*   1.55/1*   3.34/5    1.17/4    0.24/1* 
  5 Eichler Jan                    53.45  2.35/5   12.59/8   20.20/8   27.16/8   29.06/8   34.00/6   37.12/6   43.07/5   45.39/5   49.02/5   53.12/5   53.45/5  
    KOB Kamenický Šenov                   2.35/5   10.24/9    7.21/8    6.56/7    1.50/4    4.54/7    3.12/5    5.55/4    2.32/6    3.23/3    4.10/9    0.33/5  
  6 Koštejn Vít                    56.41 13.21/9   18.54/9   26.11/9   33.08/9   34.59/9   39.55/9   42.57/8   48.55/8   51.22/7   54.43/6   56.13/6   56.41/6  
    OK Doksy                             13.21/9    5.33/5    7.17/7    6.57/8    1.51/5    4.56/8    3.02/4    5.58/5    2.27/5    3.21/2    1.30/6    0.28/3  
  7 Marek Pavel                    63.16  5.00/8   12.37/7   17.28/7   24.13/5   26.09/5   34.44/7   42.47/7   49.41/9   52.53/8   61.03/8   62.13/7   63.16/7  
    TJ Stadion Nový Bor                   5.00/8    7.37/8    4.51/4    6.45/6    1.56/8    8.35/10   8.03/8    6.54/7    3.12/7    8.10/9    1.10/3    1.03/10 
  8 Novotný Marek                  63.23  3.55/7    9.56/6   17.22/6   24.25/6   26.20/6   30.39/5   34.09/5   44.39/6   47.59/6   55.21/7   62.43/8   63.23/8  
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          3.55/7    6.01/6    7.26/9    7.03/9    1.55/7    4.19/6    3.30/6   10.30/9    3.20/8    7.22/8    7.22/10   0.40/8  
  9 Thoř Tomáš                     63.55  1.54/1*   9.05/5   12.53/3   26.42/7   28.17/7   35.46/8   44.48/9   47.27/7   56.43/9   62.18/9   63.23/9   63.55/9  
    SOK TJ Turnov                         1.54/1*   7.11/7    3.48/1*  13.49/10   1.35/2    7.29/9    9.02/9    2.39/2    9.16/10   5.35/7    1.05/2    0.32/4  
 10 Filip Zadražil                139.12 16.27/10  31.34/10  41.24/10  43.31/10  83.59/10  87.56/10  94.01/10 122.37/10 127.33/10 137.23/10 138.22/10 139.12/10 
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou         16.27/10  15.07/10   9.50/10   2.07/3   40.28/10   3.57/4    6.05/7   28.36/10   4.56/9    9.50/10   0.59/1*   0.50/9  
    Hlavatý Jan                DISK       5.27/    12.07/    15.57/    29.45/    31.19/    38.48/    47.50/    50.21/    59.45/         /    64.02/    64.27/   
    OK Jiskra Nový Bor                    5.27/     6.40/     3.50/    13.48/     1.34/     7.29/     9.02/     2.31/     9.24/         /         /     0.25/   
    Pilař Daniel               DISK      43.23/    49.24/    64.04/    64.49/    66.57/    94.44/   115.09/   143.40/   148.31/         /   155.30/   156.01/   
    PS Výři                              43.23/     6.01/    14.40/     0.45/     2.08/    27.47/    20.25/    28.31/     4.51/         /         /     0.31/   
    Hodík Daniel               DISK       2.07/     8.43/    14.55/    16.06/    17.44/    21.02/    23.22/    37.45/         /         /    44.29/    45.00/   
    SOK TJ Turnov                         2.07/     6.36/     6.12/     1.11/     1.38/     3.18/     2.20/    14.23/         /         /         /     0.31/   
    Valsa Václav               DISK-LIM.  2.19/    24.55/    36.30/    58.53/    61.10/    89.43/   108.58/   138.08/   143.00/   154.16/   155.29/   156.03/   
    PS Výři                               2.19/    22.36/    11.35/    22.23/     2.17/    28.33/    19.15/    29.10/     4.52/    11.16/     1.13/     0.34/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H14         3.8km  110m 11k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-58      2-39      3-36      4-37      5-38      6-35      7-54      8-43      9-34     10-59     11-100   
  1 Kočíb Jiří                     38.15  3.16/1*   7.22/1*  10.08/1*  12.46/2   15.09/1*  18.16/1*  22.20/1*  27.08/1*  31.17/1*  34.34/1*  37.55/1*  38.15/1* 
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          3.16/1*   4.06/2    2.46/2    2.38/3    2.23/2    3.07/1*   4.04/6    4.48/4    4.09/1*   3.17/2    3.21/8    0.20/1* 
  2 Hájek Jan                      47.19  3.40/4    8.11/5   12.46/4   16.52/4   19.12/4   22.28/4   26.05/3   31.41/3   37.26/2   44.04/2   46.53/2   47.19/2  
    OB Jenišovice                         3.40/4    4.31/5    4.35/7    4.06/8    2.20/1*   3.16/4    3.37/3    5.36/6    5.45/7    6.38/6    2.49/3    0.26/6  
  3 Matějka Lukáš                  48.09  4.13/5    8.04/4   11.15/3   14.05/3   17.08/3   20.41/3   29.02/4   33.14/4   37.36/3   44.26/3   47.14/3   48.09/3  
    TJ Lokomotiva Teplice                 4.13/5    3.51/1*   3.11/3    2.50/5    3.03/8    3.33/6    8.21/13   4.12/1*   4.22/4    6.50/8    2.48/1*   0.55/12 
  4 Sokolář Ondřej                 49.23  3.20/2    7.49/3   10.15/2   12.40/1*  15.16/2   19.18/2   23.14/2   30.22/2   38.52/4   45.42/4   48.56/4   49.23/4  
    SOK TJ Turnov                         3.20/2    4.29/4    2.26/1*   2.25/2    2.36/5    4.02/9    3.56/5    7.08/8    8.30/11   6.50/8    3.14/5    0.27/9  
  5 Hanuš  Tomáš                   49.33  3.24/3    7.44/2   17.32/7   19.52/7   22.20/6   25.39/6   29.14/5   37.59/6   42.11/5   45.54/5   49.07/5   49.33/5  
    OOB TJ Turnov                         3.24/3    4.20/3    9.48/13   2.20/1*   2.28/4    3.19/5    3.35/2    8.45/9    4.12/3    3.43/4    3.13/4    0.26/6  
  6 Kraus Jakub                    57.11  9.07/11  16.56/13  20.17/10  23.06/9   26.09/9   29.43/8   38.00/8   42.17/8   46.40/7   53.28/6   56.16/6   57.11/6  
    TJ Loko Liberec                       9.07/11   7.49/13   3.21/4    2.49/4    3.03/8    3.34/7    8.17/12   4.17/2    4.23/5    6.48/7    2.48/1*   0.55/12 
  7 Pacholík Tomáš                 59.14 12.37/14  17.48/14  24.18/13  32.55/14  36.07/14  39.17/9   43.22/9   48.09/9   52.19/8   55.35/8   58.53/7   59.14/7  
    OOB TJ Turnov                        12.37/14   5.11/6    6.30/9    8.37/13   3.12/10   3.10/2    4.05/7    4.47/3    4.10/2    3.16/1*   3.18/7    0.21/2  
  8 Kadečka Adam                   59.33  7.57/10  13.29/9   18.49/9   22.56/8   25.21/8   28.34/7   32.14/6   37.51/5   44.13/6   55.00/7   59.08/8   59.33/8  
    OB Jenišovice                         7.57/10   5.32/9    5.20/8    4.07/9    2.25/3    3.13/3    3.40/4    5.37/7    6.22/8   10.47/13   4.08/11   0.25/5  
  9 Průcha Petr                    73.32 10.03/13  15.42/11  27.12/14  31.43/13  34.42/13  39.30/10  46.15/11  61.57/12  66.21/12  69.53/9   73.10/9   73.32/9  
    OK Jiskra Nový Bor                   10.03/13   5.39/10  11.30/14   4.31/10   2.59/7    4.48/10   6.45/10  15.42/14   4.24/6    3.32/3    3.17/6    0.22/3  
 10 Kočvara Oldřich                77.29  9.31/12  14.47/10  22.55/12  25.50/10  29.32/10  46.45/13  50.17/13  55.49/11  62.22/10  72.58/11  77.03/10  77.29/10 
    OB Jenišovice                         9.31/12   5.16/8    8.08/11   2.55/6    3.42/12  17.13/13   3.32/1*   5.32/5    6.33/9   10.36/12   4.05/10   0.26/6  
 11 Šmaus Jan                      77.51  4.56/8   10.08/6   18.34/8   30.27/12  34.02/12  40.17/12  44.46/10  53.44/10  64.14/11  72.53/10  77.29/11  77.51/11 
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          4.56/8    5.12/7    8.26/12  11.53/14   3.35/11   6.15/11   4.29/8    8.58/10  10.30/12   8.39/10   4.36/12   0.22/3  
 12 Solfronk Martin                83.57  4.29/6   10.55/8   14.19/5   19.38/6   23.52/7   49.11/14  54.11/14  66.47/14  75.08/13  79.33/12  83.29/12  83.57/12 
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          4.29/6    6.26/12   3.24/5    5.19/12   4.14/13  25.19/14   5.00/9   12.36/12   8.21/10   4.25/5    3.56/9    0.28/10 
 13 Német Michal                   89.52  4.41/7   10.52/7   14.55/6   18.35/5   21.24/5   25.24/5   32.33/7   41.48/7   61.04/9   83.43/13  89.08/13  89.52/13 
    OK Jiskra Nový Bor                    4.41/7    6.11/11   4.03/6    3.40/7    2.49/6    4.00/8    7.09/11   9.15/11  19.16/14  22.39/14   5.25/13   0.44/11 
 14 Koutský Pavel                  91.33  7.19/9   15.54/12  22.24/11  27.16/11  31.41/11  39.55/11  49.03/12  62.23/13  75.34/14  84.49/14  90.27/14  91.33/14 
    OB Jenišovice                         7.19/9    8.35/14   6.30/9    4.52/11   4.25/14   8.14/12   9.08/14  13.20/13  13.11/13   9.15/11   5.38/14   1.06/14 
    Hradecký Jaroslav          DISK       6.01/    14.14/    24.20/    39.21/    44.24/    51.06/    60.19/         /         /         /   110.13/   110.49/   
    OK Doksy                              6.01/     8.13/    10.06/    15.01/     5.03/     6.42/     9.13/         /         /         /         /     0.36/   
    Žaloudek Jan               DISK      10.02/    23.40/    28.14/    34.05/    40.48/    48.26/    58.17/   128.11/   152.58/         /   178.14/   178.55/   
    TJ Lokomotiva Teplice                10.02/    13.38/     4.34/     5.51/     6.43/     7.38/     9.51/    69.54/    24.47/         /         /     0.41/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H16         4.8km  150m 15k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-55      2-53      3-38      4-36      5-39      6-54      7-42      8-57      9-40     10-67     11-44     12-47     13-61     14-63     15-100   
  1 Kučera Jindřich                33.51  1.35/1*   4.39/1*   8.40/1*  10.28/1*  12.41/1*  15.57/1*  19.31/1*  23.44/1*  25.19/1*  28.56/1*  31.48/1*  33.51/1*  41.17/2   47.48/2   49.07/2   49.35/2  
    TJ Lokomotiva Teplice                 1.35/1*   3.04/3    4.01/2    1.48/3    2.13/3    3.16/2    3.34/4    4.13/2    1.35/3    3.37/2    2.52/2    2.03/2    7.26/7    6.31/6    1.19/9    0.28/7  
  2 Picek Štěpán                   36.23  7.41/10  10.17/10  14.08/9   15.25/9   17.22/8   20.35/6   23.15/5   27.17/3   28.37/3   32.10/3   34.36/2   36.23/2   40.22/1*  44.50/1*  45.57/1*  46.21/1* 
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          7.41/10   2.36/1*   3.51/1*   1.17/1*   1.57/1*   3.13/1*   2.40/2    4.02/1*   1.20/1*   3.33/1*   2.26/1*   1.47/1*   3.59/1*   4.28/1*   1.07/3    0.24/4  
  3 Stránský Martin                40.07  2.24/7    5.31/7   10.23/5   11.48/3   13.58/2   17.41/2   20.21/2   24.38/2   26.26/2   31.23/2   34.37/3   40.07/3   48.00/4   55.36/5   56.34/4   57.03/4  
    OK Jiskra Nový Bor                    2.24/7    3.07/4    4.52/5    1.25/2    2.10/2    3.43/4    2.40/2    4.17/3    1.48/6    4.57/6    3.14/7    5.30/9    7.53/9    7.36/9    0.58/1*   0.29/9  
  4 Petr Pavel                     41.04  2.05/5    5.12/3    9.31/2   11.35/2   15.10/3   18.54/3   22.57/3   28.58/5   30.35/5   35.20/5   38.28/4   41.04/4   47.42/3   54.52/3   55.53/3   56.16/3  
    VSK Slavia TU Liberec                 2.05/5    3.07/4    4.19/3    2.04/6    3.35/7    3.44/5    4.03/6    6.01/5    1.37/4    4.45/5    3.08/5    2.36/4    6.38/5    7.10/7    1.01/2    0.23/2  
  5 Wolf Filip                     43.43  1.52/3    5.22/5   11.13/7   13.08/6   17.07/7   20.31/5   23.10/4   28.47/4   30.20/4   34.28/4   39.04/5   43.43/5   49.40/5   55.29/4   56.45/5   57.18/5  
    OOB TJ Turnov                         1.52/3    3.30/9    5.51/8    1.55/5    3.59/8    3.24/3    2.39/1*   5.37/4    1.33/2    4.08/3    4.36/9    4.39/8    5.57/2    5.49/4    1.16/8    0.33/10 
  6 Posselt Martin                 46.18  1.56/4    5.14/4   11.32/8   14.55/8   17.31/9   21.16/8   26.22/8   33.59/7   35.54/8   40.06/6   42.59/6   46.18/6   52.16/6   56.54/6   58.02/6   58.30/6  
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          1.56/4    3.18/7    6.18/10   3.23/10   2.36/4    3.45/6    5.06/9    7.37/7    1.55/7    4.12/4    2.53/3    3.19/6    5.58/3    4.38/2    1.08/5    0.28/7  
  7 Žaloudek Matěj                 47.19  2.18/6    5.28/6   10.21/4   12.10/5   16.50/5   20.49/7   25.44/7   33.42/6   35.37/6   41.05/7   44.57/7   47.19/7   54.29/7   68.42/9   69.49/9   70.13/9  
    TJ Lokomotiva Teplice                 2.18/6    3.10/6    4.53/6    1.49/4    4.40/9    3.59/7    4.55/7    7.58/8    1.55/7    5.28/7    3.52/8    2.22/3    7.10/6   14.13/10   1.07/3    0.24/4  
  8 Rybář Leon                     48.59  3.07/8    6.05/8   11.04/6   13.35/7   16.52/6   21.40/9   26.35/9   33.59/7   35.45/7   42.17/8   45.24/8   48.59/8   60.00/9   65.03/8   66.18/8   66.41/8  
    VSK Slavia TU Liberec                 3.07/8    2.58/2    4.59/7    2.31/8    3.17/5    4.48/9    4.55/7    7.24/6    1.46/5    6.32/9    3.07/4    3.35/7   11.01/10   5.03/3    1.15/7    0.23/2  
  9 Nejman Stanislav               49.38  1.36/2    5.05/2    9.54/3   12.05/4   15.26/4   19.50/4   23.35/6   35.56/9   38.14/9   43.43/9   46.53/9   49.38/9   56.12/8   63.43/7   64.54/7   65.14/7  
    OK Chrastava                          1.36/2    3.29/8    4.49/4    2.11/7    3.21/6    4.24/8    3.45/5   12.21/10   2.18/10   5.29/8    3.10/6    2.45/5    6.34/4    7.31/8    1.11/6    0.20/1* 
 10 Hulha Lukáš                   101.52  4.50/9    8.52/9   14.51/10  17.45/10  23.22/10  28.22/10  52.43/10  60.51/10  62.49/10  76.47/10  84.29/10 101.52/10 109.38/10 115.30/10 117.06/10 117.33/10 
    TJ Lokomotiva Teplice                 4.50/9    4.02/10   5.59/9    2.54/9    5.37/10   5.00/10  24.21/10   8.08/9    1.58/9   13.58/10   7.42/10  17.23/10   7.46/8    5.52/5    1.36/10   0.27/6  
 11 Višňák Kryštof                111.05  9.01/    14.29/    28.50/    36.28/    39.32/    46.58/    54.02/    75.05/    77.23/   102.07/   108.40/   111.05/   145.36/         /         /   164.39/   
    PS Výři                               9.01/     5.28/    14.21/     7.38/     3.04/     7.26/     7.04/    21.03/     2.18/    24.44/     6.33/     2.25/    34.31/         /         /         /   
    Musil Petr                 DISK      34.23/         /         /         /         /    55.04/         /         /         /         /         /         /         /         /   146.30/    97.32/   
    PS Výři                              34.23/         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H18         4.7km  140m 17k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-52      2-35      3-54      4-57      5-43      6-42      7-41      8-45      9-44     10-47     11-61     12-49     13-50     14-62     15-51     16-65     17-100   
  1 Pavlovec Jan                   41.04  2.05/2    4.30/2    7.06/2   10.37/2   15.09/1*  16.20/1*  18.12/1*  19.53/1*  21.45/1*  23.10/1*  25.58/1*  29.49/1*  31.19/1*  34.44/1*  38.28/1*  39.42/1*  40.42/1*  41.04/1* 
    OK Jiskra Nový Bor                    2.05/2    2.25/2    2.36/4    3.31/3    4.32/1*   1.11/5    1.52/1*   1.41/1*   1.52/2    1.25/1*   2.48/1*   3.51/1*   1.30/1*   3.25/3    3.44/2    1.14/2    1.00/2    0.22/2  
  2 Lomič Šimon                    45.48  1.59/1*   4.17/1*   6.30/1*   9.30/1*  15.55/3   17.05/4   19.35/4   22.10/4   23.58/4   25.27/4   28.49/2   34.10/2   36.59/2   39.33/2   43.11/2   44.24/2   45.22/2   45.48/2  
    OK Jiskra Nový Bor                    1.59/1*   2.18/1*   2.13/1*   3.00/2    6.25/5    1.10/3    2.30/5    2.35/4    1.48/1*   1.29/2    3.22/2    5.21/4    2.49/3    2.34/1*   3.38/1*   1.13/1*   0.58/1*   0.26/4  
  3 Průcha Pavel                   49.42  2.09/3    4.52/3    7.26/3   11.00/4   15.41/2   16.40/2   18.45/2   20.56/2   23.01/2   25.05/2   31.31/4   35.50/3   38.20/3   41.46/3   45.59/3   48.09/3   49.19/3   49.42/3  
    OK Jiskra Nový Bor                    2.09/3    2.43/3    2.34/3    3.34/4    4.41/3    0.59/1*   2.05/2    2.11/2    2.05/3    2.04/4    6.26/5    4.19/3    2.30/2    3.26/4    4.13/3    2.10/3    1.10/4    0.23/3  
  4 Šákr Vít                       51.45  2.27/5    5.14/4    7.46/4   10.43/3   15.59/4   16.59/3   19.08/3   21.23/3   23.42/3   25.17/3   30.07/3   35.59/4   40.20/4   43.29/4   47.56/4   50.16/4   51.19/4   51.45/4  
    OK Jiskra Nový Bor                    2.27/5    2.47/4    2.32/2    2.57/1*   5.16/4    1.00/2    2.09/3    2.15/3    2.19/4    1.35/3    4.50/4    5.52/5    4.21/4    3.09/2    4.27/4    2.20/4    1.03/3    0.26/4  
  5 Pustai David                   57.20  2.19/4    5.30/5    8.41/5   12.47/5   17.25/5   18.35/5   20.53/5   24.16/5   26.47/5   29.14/5   33.42/5   37.53/5   44.16/5   48.23/5   53.01/5   55.42/5   57.02/5   57.20/5  
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          2.19/4    3.11/5    3.11/5    4.06/5    4.38/2    1.10/3    2.18/4    3.23/5    2.31/5    2.27/5    4.28/3    4.11/2    6.23/5    4.07/5    4.38/5    2.41/5    1.20/5    0.18/1* 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H20         5.4km  180m 18k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-53      2-39      3-38      4-36      5-60      6-69      7-57      8-43      9-44     10-45     11-46     12-47     13-48     14-49     15-62     16-51     17-65     18-100   
  1 Škara Vojtěch                  50.55  2.56/2    6.15/3    7.39/2    8.51/1*  13.14/1*  15.04/1*  15.48/1*  20.05/1*  21.12/1*  23.57/1*  28.50/1*  32.41/1*  37.33/2   41.13/2   44.55/1*  48.17/1*  49.31/1*  50.28/1*  50.55/1* 
    OK Jiskra Nový Bor                    2.56/2    3.19/2    1.24/2    1.12/1*   4.23/1*   1.50/2    0.44/1*   4.17/1*   1.07/2    2.45/2    4.53/3    3.51/3    4.52/3    3.40/1*   3.42/1*   3.22/1*   1.14/1*   0.57/1*   0.27/1* 
  2 Hyka Jan                       52.37  2.47/1*   6.11/2    7.28/1*  11.11/3   15.36/3   17.25/3   18.11/3   23.52/3   24.41/3   27.19/2   30.01/2   33.11/3   37.50/3   42.14/3   45.59/3   49.41/3   51.02/2   52.09/2   52.37/2  
    OOB TJ Turnov                         2.47/1*   3.24/3    1.17/1*   3.43/3    4.25/2    1.49/1*   0.46/2    5.41/3    0.49/1*   2.38/1*   2.42/2    3.10/2    4.39/2    4.24/2    3.45/2    3.42/2    1.21/2    1.07/3    0.28/2  
  3 Franců Adam                    53.00  3.01/3    6.06/1*   7.40/3    9.12/2   14.33/2   16.53/2   17.50/2   22.18/2   23.37/2   27.25/3   30.03/3   33.05/2   36.27/1*  41.03/1*  45.33/2   49.39/2   51.25/3   52.31/3   53.00/3  
    OOB TJ Turnov                         3.01/3    3.05/1*   1.34/3    1.32/2    5.21/3    2.20/3    0.57/3    4.28/2    1.19/3    3.48/3    2.38/1*   3.02/1*   3.22/1*   4.36/3    4.30/3    4.06/3    1.46/3    1.06/2    0.29/3  
    Musil Jiří                 DISK       5.26/     8.18/    10.05/    13.20/    22.13/    23.47/    24.31/    39.20/    40.09/    48.49/         /         /         /         /         /         /         /    70.04/    70.50/   
    PS Výři                               5.26/     2.52/     1.47/     3.15/     8.53/     1.34/     0.44/    14.49/     0.49/     8.40/         /         /         /         /         /         /         /         /     0.46/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H21K        4.8km  150m 15k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-55      2-53      3-38      4-36      5-39      6-54      7-42      8-57      9-40     10-67     11-44     12-47     13-61     14-63     15-100   
  1 Rychlý Michal                  25.32  1.54/9    4.02/2    7.12/2    8.43/2   10.26/2   13.10/2   15.20/1*  18.49/1*  19.55/1*  22.24/1*  24.07/1*  25.32/1*  30.13/1*  35.34/1*  36.22/1*  36.45/1* 
    OOB TJ Turnov                         1.54/9    2.08/1*   3.10/1*   1.31/6    1.43/1*   2.44/1*   2.10/1*   3.29/1*   1.06/1*   2.29/2    1.43/1*   1.25/1*   4.41/3    5.21/13   0.48/2    0.23/1* 
  2 Horák Patrik                   26.14  1.11/1*   3.35/1*   6.59/1*   8.11/1*  10.04/1*  13.00/1*  15.30/2   18.59/2   20.06/2   22.30/2   24.30/2   26.14/2   31.46/2   36.17/2   37.03/2   37.27/2  
    SOK TJ Turnov                         1.11/1*   2.24/3    3.24/2    1.12/1*   1.53/2    2.56/4    2.30/2    3.29/1*   1.07/3    2.24/1*   2.00/2    1.44/5    5.32/7    4.31/8    0.46/1*   0.24/3  
  3 Slavík Pavel                   29.19  1.27/3    4.04/4    7.59/5    9.29/5   11.44/6   14.48/6   17.45/6   21.18/5   22.36/5   25.30/4   27.36/3   29.19/3   34.46/3   38.21/3   39.21/3   39.50/3  
    TJ Start Náchod                       1.27/3    2.37/5    3.55/8    1.30/5    2.15/6    3.04/6    2.57/4    3.33/3    1.18/5    2.54/3    2.06/6    1.43/4    5.27/6    3.35/4    1.00/7    0.29/7  
  4 Lepšík Petr                    30.26  1.24/2    4.03/3    7.41/3    9.01/3   11.13/4   14.02/3   16.55/3   20.46/3   21.55/3   25.28/3   27.58/4   30.26/4   36.27/5   40.00/5   40.57/5   41.29/5  
    OK Jiskra Nový Bor                    1.24/2    2.39/6    3.38/6    1.20/2    2.12/5    2.49/2    2.53/3    3.51/6    1.09/4    3.33/6    2.30/8    2.28/11   6.01/11   3.33/3    0.57/6    0.32/13 
  5 Koucký Roman                   31.23  2.27/12   4.45/7    8.21/6    9.42/6   11.35/5   14.27/5   17.27/4   21.14/4   22.20/4   27.12/5   29.18/5   31.23/5   36.42/6   39.43/4   40.36/4   41.06/4  
    VŠTJ Ekonom Praha                     2.27/12   2.18/2    3.36/5    1.21/3    1.53/2    2.52/3    3.00/5    3.47/5    1.06/1*   4.52/11   2.06/6    2.05/8    5.19/4    3.01/1*   0.53/4    0.30/10 
  6 Škoda Přemek                   31.32  1.40/4    4.43/6    8.47/8   10.19/8   12.34/7   15.51/7   18.52/7   22.46/6   24.07/6   27.12/5   29.50/6   31.32/6   36.06/4   41.26/6   42.18/6   42.45/6  
    VSK Slavia TU Liberec                 1.40/4    3.03/10   4.04/10   1.32/7    2.15/6    3.17/9    3.01/6    3.54/7    1.21/7    3.05/5    2.38/9    1.42/3    4.34/2    5.20/12   0.52/3    0.27/5  
  7 Kubíček Zdeněk.                34.47  2.57/15   5.36/13   9.11/11  10.53/11  13.10/8   16.12/8   19.26/8   23.38/8   25.33/8   29.22/7   32.44/7   34.47/7   40.37/7   44.05/7   45.00/7   45.23/7  
    OOB TJ Turnov                         2.57/15   2.39/6    3.35/3    1.42/9    2.17/8    3.02/5    3.14/8    4.12/8    1.55/12   3.49/7    3.22/14   2.03/7    5.50/10   3.28/2    0.55/5    0.23/1* 
  8 Veselý Marek                   34.52  1.47/6    4.21/5    7.56/4    9.17/4   11.11/3   14.24/4   17.32/5   23.04/7   24.29/7   31.20/9   33.22/9   34.52/8   41.48/9   45.52/9   46.59/9   47.28/9  
    OOB TJ Turnov                         1.47/6    2.34/4    3.35/3    1.21/3    1.54/4    3.13/8    3.08/7    5.32/11   1.25/9    6.51/15   2.02/5    1.30/2    6.56/12   4.04/7    1.07/10   0.29/7  
  9 Ludvík Petr                    35.31  2.00/10   4.52/8    8.51/9   10.45/9   14.24/12  17.29/9   21.15/9   25.42/9   27.00/9   30.54/8   32.55/8   35.31/9   41.12/8   44.53/8   45.56/8   46.27/8  
    TJ Stadion Nový Bor                   2.00/10   2.52/9    3.59/9    1.54/11   3.39/14   3.05/7    3.46/10   4.27/10   1.18/5    3.54/8    2.01/3    2.36/12   5.41/8    3.41/6    1.03/9    0.31/12 
 10 Honzík Tomáš                   36.58  1.59/    12.15/    15.50/    17.07/    19.33/    22.20/    25.22/    28.45/    30.02/    32.53/    35.29/    36.58/         /    45.39/    46.30/    47.00/   
    VSK Slavia TU Liberec                 1.59/    10.16/     3.35/     1.17/     2.26/     2.47/     3.02/     3.23/     1.17/     2.51/     2.36/     1.29/         /         /     0.51/     0.30/   
 11 Bernášek Jiří                  41.02  1.52/8    5.01/11   9.31/13  13.10/13  15.30/13  19.14/13  22.46/12  27.12/10  28.44/10  35.11/10  38.06/10  41.02/10  44.59/10  49.44/10  50.53/10  51.26/10 
    TJ Stadion Nový Bor                   1.52/8    3.09/12   4.30/13   3.39/14   2.20/9    3.44/11   3.32/9    4.26/9    1.32/10   6.27/14   2.55/10   2.56/14   3.57/1*   4.45/10   1.09/11   0.33/14 
 12 Provazník Jiří                 41.24  1.51/7    4.59/10   8.46/7   10.18/7   14.18/11  18.50/12  29.37/14  33.21/14  34.42/13  37.37/13  39.38/12  41.24/11  46.48/11  50.25/11  51.25/11  51.54/11 
    OOB TJ Turnov                         1.51/7    3.08/11   3.47/7    1.32/7    4.00/15   4.32/13  10.47/15   3.44/4    1.21/7    2.55/4    2.01/3    1.46/6    5.24/5    3.37/5    1.00/7    0.29/7  
 13 Šikola Alexej                  41.30  1.46/5    4.58/9    9.02/10  10.45/9   13.53/10  17.29/9   21.23/10  28.19/11  31.10/11  36.21/11  39.19/11  41.30/12  47.15/12  52.14/12  53.44/12  54.17/12 
    TJ LIAZ Jablonec nad Nisou            1.46/5    3.12/13   4.04/10   1.43/10   3.08/12   3.36/10   3.54/11   6.56/13   2.51/15   5.11/13   2.58/11   2.11/10   5.45/9    4.59/11   1.30/15   0.33/14 
 14 Eiselt Jan                     44.34  2.11/11   5.02/12   9.14/12  11.08/12  13.46/9   17.51/11  22.43/11  30.40/12  32.29/12  37.28/12  40.44/13  44.34/13  52.55/13  60.37/14  61.50/14  62.20/14 
    TJ Lokomotiva Teplice                 2.11/11   2.51/8    4.12/12   1.54/11   2.38/11   4.05/12   4.52/13   7.57/15   1.49/11   4.59/12   3.16/13   3.50/15   8.21/13   7.42/15   1.13/12   0.30/10 
 15 Lusk Zdeněk                    44.55  2.47/14   6.26/14  12.09/14  14.19/14  17.29/14  22.15/14  26.39/13  32.55/13  35.01/14  39.39/14  42.45/14  44.55/14  54.07/14  59.39/13  60.58/13  61.25/13 
    OK Chrastava                          2.47/14   3.39/14   5.43/15   2.10/13   3.10/13   4.46/15   4.24/12   6.16/12   2.06/13   4.38/9    3.06/12   2.10/9    9.12/15   5.32/14   1.19/14   0.27/5  
 16 Šedivý Josef                   64.23  2.38/13   7.24/15  13.06/15  21.24/15  23.54/15  28.32/15  34.00/15  41.19/15  44.08/15  48.58/15  61.34/15  64.23/15  72.45/15  77.21/15  78.38/15  79.02/15 
    SK Studenec                           2.38/13   4.46/15   5.42/14   8.18/15   2.30/10   4.38/14   5.28/14   7.19/14   2.49/14   4.50/10  12.36/15   2.49/13   8.22/14   4.36/9    1.17/13   0.24/3  
    Matoušek Jan               DISK       2.56/     8.02/         /         /         /    15.07/    23.16/    41.09/    44.16/    33.28/         /         /         /         /    51.12/    51.39/   
    TJ LIAZ Jablonec nad Nisou            2.56/     5.06/         /         /         /         /     8.09/    17.53/     3.07/         /         /         /         /         /         /     0.27/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H21L        6.6km  200m 20k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-52      2-35      3-38      4-37      5-36      6-39      7-40      8-45      9-46     10-57     11-43     12-42     13-41     14-44     15-47     16-48     17-49     18-50     19-51     20-100   
  1 Hradec Pavel                   41.48  1.38/1*   3.44/1*   5.46/1*   6.51/1*   8.36/3   10.07/2   14.44/5   17.32/6   19.03/4   20.57/4   24.16/4   24.54/4   26.19/4   27.59/4   29.08/4   31.37/1*  33.59/1*  35.17/1*  39.52/1*  41.28/1*  41.48/1* 
    OK Chrastava                          1.38/1*   2.06/2    2.02/1*   1.05/5    1.45/10   1.31/1*   4.37/12   2.48/15   1.31/1*   1.54/1*   3.19/3    0.38/1*   1.25/2    1.40/8    1.09/2    2.29/5    2.22/1*   1.18/5    4.35/5    1.36/1*   0.20/4  
  2 Baier Martin                   43.08  1.53/11   3.57/5    6.03/5    7.08/4    8.41/4   10.21/4   14.00/2   16.00/1*  17.59/3   19.53/1*  23.30/3   24.20/3   25.51/2   27.25/2   28.33/2   33.13/4   35.39/4   36.44/3   40.59/2   42.43/2   43.08/2  
    OOB TJ Turnov                         1.53/11   2.04/1*   2.06/3    1.05/5    1.33/2    1.40/5    3.39/1*   2.00/2    1.59/13   1.54/1*   3.37/6    0.50/4    1.31/4    1.34/5    1.08/1*   4.40/35   2.26/2    1.05/2    4.15/1*   1.44/3    0.25/18 
  3 Oma Jakub                      43.18  1.42/3    3.50/3    5.56/3    6.58/3    8.32/2   10.07/2   13.56/1*  16.05/2   17.58/2   20.02/3   23.25/2   24.15/2   25.51/2   27.47/3   29.03/3   32.29/2   35.13/2   36.37/2   41.02/3   42.54/3   43.18/3  
    OOB TJ Turnov                         1.42/3    2.08/4    2.06/3    1.02/2    1.34/3    1.35/2    3.49/2    2.09/4    1.53/9    2.04/4    3.23/4    0.50/4    1.36/9    1.56/19   1.16/4    3.26/25   2.44/8    1.24/10   4.25/2    1.52/5    0.24/15 
  4 Kolařík Tomáš                  43.32      /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /    43.32/4  
    OK Jiskra Nový Bor                        /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
  5 Wolf Daniel                    44.06  1.40/2    3.49/2    5.58/4    7.13/5    8.49/5   10.53/7   14.49/6   16.53/4   19.15/6   21.59/7   25.14/6   26.09/6   27.49/6   29.22/6   30.47/6   33.18/5   35.55/5   37.23/5   41.58/5   43.46/4   44.06/5  
    OOB TJ Turnov                         1.40/2    2.09/5    2.09/5    1.15/17   1.36/5    2.04/18   3.56/3    2.04/3    2.22/19   2.44/23   3.15/2    0.55/11   1.40/12   1.33/4    1.25/12   2.31/6    2.37/5    1.28/11   4.35/5    1.48/4    0.20/4  
  6 Kazda Ondřej                   44.17  1.51/10   4.06/10   6.16/7    7.25/6    9.00/6   10.41/5   14.38/4   16.59/5   19.06/5   21.13/5   24.54/5   25.45/5   27.22/5   29.00/5   30.26/5   32.39/3   35.16/3   36.48/4   41.49/4   43.54/5   44.17/6  
    Sportcentrum Jičín                    1.51/10   2.15/9    2.10/7    1.09/8    1.35/4    1.41/6    3.57/4    2.21/10   2.07/15   2.07/5    3.41/8    0.51/8    1.37/10   1.38/6    1.26/13   2.13/1*   2.37/5    1.32/15   5.01/8    2.05/7    0.23/10 
  7 Habán Ivo                      45.42  2.32/25   4.52/19   7.01/15   8.12/13   9.48/12  11.42/12  16.06/12  18.18/12  19.59/10  22.11/10  26.14/11  26.59/8   28.32/8   30.17/8   31.39/8   33.59/6   37.03/8   38.39/8   43.11/7   45.20/7   45.42/7  
    VSK Slavia TU Liberec                 2.32/25   2.20/12   2.09/5    1.11/9    1.36/5    1.54/10   4.24/10   2.12/7    1.41/3    2.12/9    4.03/14   0.45/2    1.33/5    1.45/11   1.22/8    2.20/3    3.04/16   1.36/17   4.32/3    2.09/10   0.22/7  
  8 Pospíšil Vít                   45.43  2.01/14   4.22/13   6.42/12   7.46/11   9.49/13  11.45/13  16.00/11  18.15/11  19.50/9   22.07/9   25.56/8   27.01/9   28.38/9   30.18/9   31.40/9   34.28/8   37.02/7   38.22/7   42.55/6   45.19/6   45.43/8  
    AC Sparta Praha                       2.01/14   2.21/13   2.20/14   1.04/3    2.03/19   1.56/14   4.15/8    2.15/8    1.35/2    2.17/12   3.49/10   1.05/23   1.37/10   1.40/8    1.22/8    2.48/8    2.34/3    1.20/7    4.33/4    2.24/23   0.24/15 
  9 Horáček Michal                 45.48  1.43/5    3.52/4    5.54/2    6.54/2    8.26/1*  10.03/1*  14.09/3   16.05/2   17.48/1*  19.58/2   23.06/1*  23.56/1*  25.20/1*  26.50/1*  28.01/1*  34.53/10  37.50/11  38.47/9   43.42/8   45.25/8   45.48/9  
    VSK Slavia TU Liberec                 1.43/5    2.09/5    2.02/1*   1.00/1*   1.32/1*   1.37/4    4.06/6    1.56/1*   1.43/5    2.10/6    3.08/1*   0.50/4    1.24/1*   1.30/2    1.11/3    6.52/39   2.57/15   0.57/1*   4.55/7    1.43/2    0.23/10 
 10 Přinda Lukáš                   46.24  1.47/6    4.04/9    6.26/10   7.30/10   9.23/9   11.33/10  15.39/8   18.02/8   19.44/8   21.59/7   25.31/7   26.34/7   28.07/7   29.36/7   30.59/7   34.00/7   36.55/6   38.09/6   43.48/9   46.02/9   46.24/10 
    VSK Slavia TU Liberec                 1.47/6    2.17/10   2.22/15   1.04/3    1.53/13   2.10/23   4.06/6    2.23/12   1.42/4    2.15/10   3.32/5    1.03/21   1.33/5    1.29/1*   1.23/11   3.01/12   2.55/12   1.14/3    5.39/17   2.14/14   0.22/7  
 11 Ondřej Holas                   46.42  1.42/3    4.01/7    6.16/7    7.28/8    9.08/8   11.03/8   15.25/7   17.35/7   19.27/7   21.37/6   26.04/10  27.05/11  28.51/11  30.32/10  31.49/10  34.55/11  37.49/10  39.06/10  44.08/10  46.15/10  46.42/11 
    OOB TJ Turnov                         1.42/3    2.19/11   2.15/9    1.12/10   1.40/8    1.55/11   4.22/9    2.10/5    1.52/8    2.10/6    4.27/18   1.01/19   1.46/14   1.41/10   1.17/5    3.06/15   2.54/11   1.17/4    5.02/9    2.07/8    0.27/22 
 12 Matějů Michal                  47.20  1.55/13   4.01/7    6.12/6    7.25/6    9.44/11  11.20/9   15.44/10  18.05/9   20.02/12  22.18/12  26.14/11  27.12/12  28.46/10  30.38/11  32.14/11  34.42/9   37.37/9   39.14/11  44.34/11  46.54/11  47.20/12 
    VSK Slavia TU Liberec                 1.55/13   2.06/2    2.11/8    1.13/13   2.19/28   1.36/3    4.24/10   2.21/10   1.57/11   2.16/11   3.56/12   0.58/13   1.34/8    1.52/15   1.36/22   2.28/4    2.55/12   1.37/18   5.20/14   2.20/20   0.26/20 
 13 Lukavec Petr                   47.25  1.50/9    4.11/12   6.27/11   9.40/24  11.50/25  13.43/24  17.41/17  20.05/14  22.03/14  24.21/14  28.02/13  28.54/13  30.27/13  32.06/13  33.37/13  35.50/13  38.26/12  39.45/12  44.53/12  47.02/12  47.25/13 
    Borci ze Smržofky                     1.50/9    2.21/13   2.16/10   3.13/37   2.10/24   1.53/9    3.58/5    2.24/13   1.58/12   2.18/13   3.41/8    0.52/9    1.33/5    1.39/7    1.31/17   2.13/1*   2.36/4    1.19/6    5.08/11   2.09/10   0.23/10 
 14 Tihon Michal                   47.57  1.49/8    3.59/6    6.16/7    7.28/8    9.06/7   10.49/6   15.42/9   18.13/10  20.01/11  22.12/11  26.02/9   27.02/10  29.07/12  31.11/12  32.33/12  35.14/12  38.28/13  39.51/13  45.02/13  47.30/13  47.57/14 
    OK 99 Hradec Králové                  1.49/8    2.10/7    2.17/11   1.12/10   1.38/7    1.43/7    4.53/14   2.31/14   1.48/6    2.11/8    3.50/11   1.00/16   2.05/25   2.04/23   1.22/8    2.41/7    3.14/22   1.23/9    5.11/13   2.28/25   0.27/22 
 15 Kolín Jan                      49.11  2.07/18   4.44/17   7.06/17   8.20/16  10.13/14  12.36/18  18.10/20  21.00/18  22.48/15  24.51/15  28.53/15  29.40/15  31.09/14  32.41/14  34.02/14  36.52/14  39.38/14  41.06/14  46.39/14  48.49/14  49.11/15 
    OK Jilemnice                          2.07/18   2.37/24   2.22/15   1.14/15   1.53/13   2.23/29   5.34/27   2.50/17   1.48/6    2.03/3    4.02/13   0.47/3    1.29/3    1.32/3    1.21/7    2.50/9    2.46/9    1.28/11   5.33/16   2.10/12   0.22/7  
 16 Gomzyk Andriy                  51.56  3.21/33   5.53/30   8.34/29   9.52/27  11.50/25  13.50/25  18.54/22  21.43/21  23.38/18  26.02/18  29.42/16  30.41/16  32.21/16  34.11/16  35.58/16  39.12/15  42.28/15  44.01/15  49.21/15  51.29/15  51.56/16 
    OOB TJ Turnov                         3.21/33   2.32/17   2.41/29   1.18/21   1.58/15   2.00/17   5.04/16   2.49/16   1.55/10   2.24/17   3.40/7    0.59/15   1.40/12   1.50/12   1.47/28   3.14/20   3.16/23   1.33/16   5.20/14   2.08/9    0.27/22 
 17 Kadavý Petr                    52.27  2.16/21   4.52/19   7.11/19   8.18/15  10.16/16  12.15/15  17.37/16  20.32/16  22.58/16  25.31/17  29.51/18  30.59/18  32.58/18  35.11/18  36.38/18  39.45/18  42.37/16  44.45/16  49.53/16  52.03/16  52.27/17 
    OK Chrastava                          2.16/21   2.36/23   2.19/13   1.07/7    1.58/15   1.59/16   5.22/22   2.55/20   2.26/22   2.33/19   4.20/15   1.08/25   1.59/20   2.13/30   1.27/14   3.07/17   2.52/10   2.08/24   5.08/11   2.10/12   0.24/15 
 18 Picek Jan                      53.14  1.48/7    4.10/11   6.45/13   8.01/12   9.43/10  11.41/11  16.47/13  19.03/13  21.07/13  23.32/13  28.07/14  29.07/14  32.10/15  34.03/15  35.35/15  39.38/16  42.43/17  44.50/17  50.39/17  52.53/17  53.14/18 
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          1.48/7    2.22/15   2.35/24   1.16/18   1.42/9    1.58/15   5.06/18   2.16/9    2.04/14   2.25/18   4.35/20   1.00/16   3.03/36   1.53/18   1.32/19   4.03/26   3.05/17   2.07/23   5.49/22   2.14/14   0.21/6  
 19 Martan Jiří                    53.48  2.03/16   4.38/15   7.07/18   8.28/18  10.14/15  12.09/14  17.23/15  20.53/17  23.05/17  25.27/16  29.48/17  30.57/17  32.56/17  34.54/17  36.35/17  39.44/17  43.22/18  45.16/18  51.02/18  53.18/18  53.48/19 
    VSK Slavia TU Liberec                 2.03/16   2.35/20   2.29/20   1.21/24   1.46/11   1.55/11   5.14/21   3.30/29   2.12/17   2.22/15   4.21/16   1.09/27   1.59/20   1.58/20   1.41/25   3.09/18   3.38/24   1.54/21   5.46/21   2.16/18   0.30/30 
 20 Poloprutský Tomáš              55.25  2.10/19   4.45/18   7.17/20   8.29/19  10.51/19  12.46/19  17.53/18  21.03/19  23.55/19  26.36/21  31.19/20  32.22/20  34.37/19  36.48/19  39.53/24  42.58/23  45.41/20  47.51/21  52.55/19  54.58/19  55.25/20 
    VSK Slavia TU Liberec                 2.10/19   2.35/20   2.32/22   1.12/10   2.22/29   1.55/11   5.07/19   3.10/22   2.52/27   2.41/20   4.43/24   1.03/21   2.15/28   2.11/25   3.05/36   3.05/14   2.43/7    2.10/25   5.04/10   2.03/6    0.27/22 
 21 Škoda Jakub                    55.40      /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /    55.40/21 
    VSK Slavia TU Liberec                     /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
 22 Hradecký Jaroslav              56.26  2.01/14   4.40/16   7.05/16   8.22/17  10.27/18  12.34/16  17.21/14  20.11/15  24.16/22  26.35/20  32.19/24  33.29/24  35.18/22  37.21/21  38.50/20  42.03/19  45.15/19  47.41/20  53.47/20  56.01/20  56.26/22 
    OK Doksy                              2.01/14   2.39/25   2.25/18   1.17/20   2.05/20   2.07/21   4.47/13   2.50/17   4.05/35   2.19/14   5.44/32   1.10/30   1.49/16   2.03/21   1.29/16   3.13/19   3.12/21   2.26/27   6.06/25   2.14/14   0.25/18 
 23 Najman Jaroslav                56.49  2.40/29   5.27/27   9.02/31  10.39/30  12.37/29  14.45/28  19.50/26  22.01/23  24.12/21  26.34/19  31.12/19  32.12/19  35.17/21  37.07/20  38.38/19  42.41/22  45.51/22  48.05/22  53.56/21  56.21/21  56.49/23 
    OK Jiskra Nový Bor                    2.40/29   2.47/30   3.35/37   1.37/30   1.58/15   2.08/22   5.05/17   2.11/6    2.11/16   2.22/15   4.38/21   1.00/16   3.05/37   1.50/12   1.31/17   4.03/26   3.10/18   2.14/26   5.51/23   2.25/24   0.28/26 
 24 Zakouřil Vít                   60.26  2.04/17   4.36/14   6.58/14   8.14/14  10.16/16  12.35/17  17.59/19  21.18/20  24.11/20  27.20/22  32.18/23  33.26/23  35.25/23  37.37/23  39.15/22  42.32/21  45.43/21  47.13/19  56.43/22  60.11/22  60.26/24 
    OOB TJ Turnov                         2.04/17   2.32/17   2.22/15   1.16/18   2.02/18   2.19/28   5.24/23   3.19/27   2.53/28   3.09/29   4.58/25   1.08/25   1.59/20   2.12/28   1.38/24   3.17/21   3.11/19   1.30/14   9.30/36   3.28/35   0.15/1* 
 25 Voráček Michal                 60.59  2.33/26   5.29/28   8.28/27   9.49/26  11.55/27  14.37/26  20.34/28  24.30/30  26.54/26  30.09/27  35.21/28  36.54/28  39.01/28  41.18/27  42.46/26  46.04/27  49.53/28  51.46/26  57.51/24  60.31/23  60.59/25 
    SK Praga Praha                        2.33/26   2.56/32   2.59/33   1.21/24   2.06/22   2.42/34   5.57/30   3.56/33   2.24/21   3.15/30   5.12/28   1.33/38   2.07/26   2.17/31   1.28/15   3.18/22   3.49/25   1.53/20   6.05/24   2.40/26   0.28/26 
 26 Hanovec Petr                   61.27  2.11/20   4.53/21   7.32/22   8.50/20  10.55/20  13.06/20  18.34/21  21.50/22  24.31/24  27.34/23  32.02/21  33.25/22  35.29/24  37.40/24  39.33/23  44.04/24  48.57/23  50.52/25  57.49/23  60.54/24  61.27/26 
    TJ Slavia Hradec Králové              2.11/20   2.42/27   2.39/27   1.18/21   2.05/20   2.11/24   5.28/25   3.16/26   2.41/25   3.03/27   4.28/19   1.23/34   2.04/24   2.11/25   1.53/29   4.31/32   4.53/31   1.55/22   6.57/27   3.05/29   0.33/33 
 27 Vácha Tomáš                    61.39  2.30/24   5.15/24   7.55/25   9.09/23  11.23/22  13.35/23  18.59/23  22.05/25  24.37/25  27.41/24  32.05/22  33.18/21  35.15/20  37.26/22  38.58/21  42.22/20  49.02/25  50.30/24  58.16/25  61.05/25  61.39/27 
    OK Jiskra Nový Bor                    2.30/24   2.45/29   2.40/28   1.14/15   2.14/26   2.12/25   5.24/23   3.06/21   2.32/24   3.04/28   4.24/17   1.13/31   1.57/19   2.11/25   1.32/19   3.24/24   6.40/39   1.28/11   7.46/31   2.49/28   0.34/34 
 28 Hostaš Petr                    61.57  2.49/31   5.15/24   7.49/24   9.08/22  11.45/24  14.40/27  19.53/27  24.18/29  27.18/30  30.00/26  34.42/26  35.55/27  38.11/26  40.01/25  41.33/25  46.40/28  49.51/26  53.34/27  59.18/27  61.38/26  61.57/28 
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          2.49/31   2.26/16   2.34/23   1.19/23   2.37/33   2.55/37   5.13/20   4.25/37   3.00/30   2.42/22   4.42/23   1.13/31   2.16/30   1.50/12   1.32/19   5.07/38   3.11/19   3.43/31   5.44/19   2.20/20   0.19/3  
 29 Albl Miloslav                  62.10  2.40/29   5.19/26   7.44/23   8.57/21  11.11/21  13.17/21  19.05/24  22.19/26  27.14/29  30.13/28  34.52/27  35.50/26  39.00/27  41.03/26  42.56/27  46.02/25  48.58/24  50.18/23  58.31/26  61.41/27  62.10/29 
    VSK Přírodověda - orientační sporty   2.40/29   2.39/25   2.25/18   1.13/13   2.14/26   2.06/20   5.48/29   3.14/24   4.55/37   2.59/26   4.39/22   0.58/13   3.10/38   2.03/21   1.53/29   3.06/15   2.56/14   1.20/7    8.13/32   3.10/32   0.29/29 
 30 Zaoral Petr                    65.21  2.25/23   5.08/23   7.57/26   9.41/25  11.29/23  13.34/22  19.11/25  22.04/24  24.27/23  31.54/30  37.45/30  38.38/30  40.28/30  42.33/30  45.46/30  48.42/30  55.05/30  56.57/28  62.41/28  64.58/28  65.21/30 
    Borci ze Smržofky                     2.25/23   2.43/28   2.49/30   1.44/34   1.48/12   2.05/19   5.37/28   2.53/19   2.23/20   7.27/39   5.51/35   0.53/10   1.50/17   2.05/24   3.13/37   2.56/11   6.23/38   1.52/19   5.44/19   2.17/19   0.23/10 
 31 Pávek Petr                     67.27  5.22/38   7.54/38  10.12/35  11.39/33  13.47/31  15.39/31  24.14/34  28.14/34  32.07/34  36.44/35  42.02/34  42.52/33  44.46/33  46.58/32  48.40/32  51.35/31  55.58/31  59.07/30  64.50/29  67.04/29  67.27/31 
    OK Jiskra Nový Bor                    5.22/38   2.32/17   2.18/12   1.27/26   2.08/23   1.52/8    8.35/38   4.00/34   3.53/34   4.37/35   5.18/29   0.50/4    1.54/18   2.12/28   1.42/26   2.55/10   4.23/27   3.09/29   5.43/18   2.14/14   0.23/10 
 32 Kobr Tomáš                     68.17  1.54/12   4.59/22   7.30/21  10.14/28  13.21/30  15.38/30  20.35/29  23.46/27  27.05/28  31.45/29  37.05/29  38.01/29  39.48/29  41.40/29  43.00/28  46.02/25  49.52/27  58.13/29  65.20/30  67.43/30  68.17/32 
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          1.54/12   3.05/33   2.31/21   2.44/36   3.07/38   2.17/27   4.57/15   3.11/23   3.19/31   4.40/36   5.20/30   0.56/12   1.47/15   1.52/15   1.20/6    3.02/13   3.50/26   8.21/36   7.07/28   2.23/22   0.34/34 
 33 Kučerka Jan                    72.10  3.21/33   6.10/32   8.48/30  10.15/29  12.27/28  15.10/29  20.40/30  24.07/28  26.58/27  29.39/25  34.37/25  35.46/25  37.53/25  41.25/28  43.58/29  48.24/29  53.11/29  60.03/31  68.52/31  71.40/31  72.10/33 
    KOB Chemopetrol Litvínov              3.21/33   2.49/31   2.38/26   1.27/26   2.12/25   2.43/35   5.30/26   3.27/28   2.51/26   2.41/20   4.58/25   1.09/27   2.07/26   3.32/35   2.33/34   4.26/29   4.47/30   6.52/35   8.49/35   2.48/27   0.30/30 
 34 Vančura Martin                 74.07  2.37/28   5.51/29   8.28/27  11.45/34  14.21/33  17.12/33  23.22/31  27.03/32  33.31/35  36.23/34  42.27/35  43.52/35  45.54/35  47.46/33  49.22/33  53.50/33  58.44/33  62.26/33  70.10/32  73.39/32  74.07/34 
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          2.37/28   3.14/35   2.37/25   3.17/38   2.36/32   2.51/36   6.10/32   3.41/31   6.28/38   2.52/24   6.04/36   1.25/35   2.02/23   1.52/15   1.36/22   4.28/31   4.54/33   3.42/30   7.44/30   3.29/36   0.28/26 
 35 Pesničák Jan                   75.51  3.56/35   7.09/35  10.28/36  12.00/35  14.57/34  17.21/34  23.47/33  28.11/33  31.41/33  35.43/33  41.54/33  43.12/34  45.37/34  48.54/35  51.07/34  55.54/35  60.29/34  64.45/34  72.11/33  75.25/33  75.51/35 
    Borci ze Smržofky                     3.56/35   3.13/34   3.19/36   1.32/29   2.57/36   2.24/30   6.26/35   4.24/36   3.30/32   4.02/34   6.11/37   1.18/33   2.25/32   3.17/34   2.13/32   4.47/37   4.35/28   4.16/32   7.26/29   3.14/34   0.26/20 
 36 Ježek Lukáš                    76.25  2.35/27   5.54/31  10.01/34  11.38/32  14.03/32  17.04/32  23.23/32  26.55/31  29.25/31  33.05/31  38.33/31  40.04/31  42.48/31  46.20/31  48.18/31  52.50/32  57.33/32  62.06/32  72.14/34  75.44/34  76.25/36 
    OK Chrastava                          2.35/27   3.19/36   4.07/38   1.37/30   2.25/30   3.01/38   6.19/34   3.32/30   2.30/23   3.40/32   5.28/31   1.31/37   2.44/34   3.32/35   1.58/31   4.32/33   4.43/29   4.33/33  10.08/37   3.30/37   0.41/38 
 37 Vokurka Jan                    84.06  2.24/22   7.35/36  12.07/38  13.58/37  16.52/36  19.26/36  25.39/35  28.53/35  31.13/32  34.10/32  40.00/32  41.25/32  43.40/32  48.06/34  51.37/35  56.04/36  61.35/36  67.55/35  80.22/35  83.31/35  84.06/37 
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          2.24/22   5.11/39   4.32/39   1.51/35   2.54/35   2.34/31   6.13/33   3.14/24   2.20/18   2.57/25   5.50/34   1.25/35   2.15/28   4.26/39   3.31/39   4.27/30   5.31/35   6.20/34  12.27/39   3.09/30   0.35/36 
 38 Vejstrk Daniel                 87.07  2.49/31   7.35/36  10.49/37  12.32/36  15.18/35  18.23/35  25.44/36  30.30/36  37.08/37  41.50/38  49.14/38  50.23/38  53.16/37  57.31/37  60.27/38  65.11/38  71.29/38  74.34/36  82.48/36  86.37/36  87.07/38 
    OK Chrastava                          2.49/31   4.46/38   3.14/34   1.43/33   2.46/34   3.05/39   7.21/36   4.46/38   6.38/39   4.42/37   7.24/39   1.09/27   2.53/35   4.15/38   2.56/35   4.44/36   6.18/37   3.05/28   8.14/33   3.49/38   0.30/30 
 39 Krejčí Jaroslav ml.            89.04  4.00/36   6.35/33   9.30/32  10.57/31  18.42/39  20.57/39  26.57/37  30.41/37  33.38/36  37.09/36  42.58/36  44.04/36  46.26/36  48.55/36  52.15/36  55.38/34  60.31/35  75.00/37  83.45/37  88.00/37  89.04/39 
    OK Jiskra Nový Bor                    4.00/36   2.35/20   2.55/32   1.27/26   7.45/39   2.15/26   6.00/31   3.44/32   2.57/29   3.31/31   5.49/33   1.06/24   2.22/31   2.29/32   3.20/38   3.23/23   4.53/31  14.29/38   8.45/34   4.15/39   1.04/39 
 40 Kučerka David                  95.51  6.03/39   9.37/39  12.51/39  14.32/38  17.36/38  20.15/38  28.31/38  32.53/38  37.11/38  41.06/37  48.29/37  50.05/37  54.58/38  57.37/38  60.03/37  64.36/37  70.12/37  80.10/38  92.02/38  95.15/38  95.51/40 
    KOB Chemopetrol Litvínov              6.03/39   3.34/37   3.14/34   1.41/32   3.04/37   2.39/32   8.16/37   4.22/35   4.18/36   3.55/33   7.23/38   1.36/39   4.53/39   2.39/33   2.26/33   4.33/34   5.36/36   9.58/37  11.52/38   3.13/33   0.36/37 
 41 Hlaváček Arnošt                97.32  4.47/37   7.00/34   9.52/33  14.46/39  17.11/37  19.51/37  29.58/39  37.02/39  40.49/39  48.05/39  53.14/39  54.15/39  56.44/39  60.57/39  62.40/39  67.05/39  71.59/39  87.13/39  94.05/39  97.14/39  97.32/41 
    VSK Slavia TU Liberec                 4.47/37   2.13/8    2.52/31   4.54/39   2.25/30   2.40/33  10.07/39   7.04/39   3.47/33   7.16/38   5.09/27   1.01/19   2.29/33   4.13/37   1.43/27   4.25/28   4.54/33  15.14/39   6.52/26   3.09/30   0.18/2  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H35         5.4km  180m 18k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-53      2-39      3-38      4-36      5-60      6-69      7-57      8-43      9-44     10-45     11-46     12-47     13-48     14-49     15-62     16-51     17-65     18-100   
  1 Pecka Jan                      51.09  3.30/4    6.39/6    8.06/4    9.38/3   14.30/2   16.02/1*  16.53/1*  21.25/1*  22.20/1*  25.37/1*  28.02/1*  30.50/1*  34.58/2   38.43/2   43.35/1*  47.43/1*  49.13/1*  50.41/1*  51.09/1* 
    VŠTJ Ekonom Praha                     3.30/4    3.09/5    1.27/4    1.32/8    4.52/3    1.32/1*   0.51/5    4.32/2    0.55/1*   3.17/8    2.25/3    2.48/4    4.08/9    3.45/4    4.52/4    4.08/3    1.30/1*   1.28/8    0.28/2  
  2 Rydl Jiří                      51.58  3.30/4    6.09/2    7.34/2   10.01/6   15.30/5   17.16/4   18.05/4   22.28/2   23.33/2   26.19/2   28.25/2   31.16/2   34.27/1*  37.43/1*  43.58/2   48.26/2   50.06/2   51.32/2   51.58/2  
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          3.30/4    2.39/2    1.25/3    2.27/11   5.29/6    1.46/5    0.49/3    4.23/1*   1.05/7    2.46/2    2.06/1*   2.51/5    3.11/3    3.16/2    6.15/12   4.28/6    1.40/4    1.26/6    0.26/1* 
  3 Schindler Jiří                 54.24  3.13/2    6.22/3    7.59/3    9.34/2   14.19/1*  16.37/3   17.27/3   22.57/3   23.59/3   29.14/7   32.31/5   34.42/5   37.50/5   41.28/3   45.58/3   50.14/3   52.33/4   53.55/3   54.24/3  
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          3.13/2    3.09/5    1.37/6    1.35/9    4.45/1*   2.18/8    0.50/4    5.30/8    1.02/6    5.15/12   3.17/8    2.11/1*   3.08/2    3.38/3    4.30/2    4.16/4    2.19/11   1.22/5    0.29/3  
  4 Šmaus Ivan                     54.25  5.25/13   8.41/12  10.16/12  11.43/11  17.26/10  19.11/8   19.56/8   24.34/7   25.30/7   28.34/6   30.58/3   33.55/4   37.40/4   41.28/3   46.47/4   50.50/4   52.21/3   53.55/3   54.25/4  
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          5.25/13   3.16/8    1.35/5    1.27/5    5.43/7    1.45/4    0.45/1*   4.38/3    0.56/2    3.04/5    2.24/2    2.57/8    3.45/7    3.48/5    5.19/9    4.03/2    1.31/2    1.34/11   0.30/6  
  5 Zaydlar Michal                 56.00  3.29/3    7.35/9    9.23/9   10.48/8   16.49/8   18.27/6   19.19/5   24.02/5   24.58/5   27.41/3   32.37/6   35.35/6   38.50/6   42.50/6   47.39/6   52.06/5   54.19/6   55.31/6   56.00/5  
    TJ Slavia Hradec Králové              3.29/3    4.06/11   1.48/8    1.25/4    6.01/9    1.38/2    0.52/7    4.43/4    0.56/2    2.43/1*   4.56/12   2.58/9    3.15/4    4.00/7    4.49/3    4.27/5    2.13/10   1.12/2    0.29/3  
  6 Macháček Aleš                  56.04  3.30/4    6.59/7    8.23/5    9.45/4   14.35/3   16.30/2   17.21/2   23.27/4   24.39/4   27.47/4   31.29/4   33.43/3   36.36/3   41.31/5   47.19/5   52.11/6   53.53/5   55.25/5   56.04/6  
    Jizerský klub OB Frýdlant             3.30/4    3.29/9    1.24/2    1.22/3    4.50/2    1.55/6    0.51/5    6.06/9    1.12/9    3.08/6    3.42/9    2.14/2    2.53/1*   4.55/12   5.48/11   4.52/10   1.42/5    1.32/10   0.39/13 
  7 Kočárek Michal                 56.47  3.09/1*   5.44/1*   7.03/1*   8.17/1*  16.21/7   18.40/7   19.26/6   24.11/6   25.08/6   28.07/5   33.15/7   36.11/7   40.13/7   43.28/7   47.50/7   52.28/7   55.00/7   56.15/7   56.47/7  
    OK Chrastava                          3.09/1*   2.35/1*   1.19/1*   1.14/1*   8.04/11   2.19/9    0.46/2    4.45/5    0.57/4    2.59/4    5.08/13   2.56/6    4.02/8    3.15/1*   4.22/1*   4.38/7    2.32/12   1.15/3    0.32/10 
  8 Posselt Martin                 60.11  4.04/10   7.19/8    9.15/8   11.16/10  17.16/9   19.17/9   20.27/9   26.39/9   27.58/9   31.22/8   34.32/8   37.18/8   41.30/8   45.28/8   50.43/8   56.11/8   58.13/8   59.41/8   60.11/8  
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          4.04/10   3.15/7    1.56/10   2.01/10   6.00/8    2.01/7    1.10/10   6.12/10   1.19/11   3.24/10   3.10/6    2.46/3    4.12/11   3.58/6    5.15/8    5.28/12   2.02/6    1.28/8    0.30/6  
  9 Kučera Martin                  60.21  3.43/8    6.34/4    8.52/7   10.21/7   17.27/11  20.02/11  21.11/11  28.35/11  29.50/10  33.00/10  35.46/10  38.42/9   42.59/9   47.32/9   52.36/9   56.37/9   58.47/9   59.52/9   60.21/9  
    TJ Lokomotiva Teplice                 3.43/8    2.51/3    2.18/13   1.29/6    7.06/10   2.35/10   1.09/9    7.24/12   1.15/10   3.10/7    2.46/5    2.56/6    4.17/12   4.33/9    5.04/7    4.01/1*   2.10/8    1.05/1*   0.29/3  
 10 Šašek Luděk                    62.59  3.50/9    7.58/11   9.36/11  11.06/9   16.15/6   19.23/10  20.37/10  25.49/8   27.32/8   32.51/9   35.27/9   41.10/11  44.52/11  49.45/11  54.45/11  59.23/10  60.58/10  62.25/10  62.59/10 
    Sdruž. organizátorů bank. sport. akc  3.50/9    4.08/12   1.38/7    1.30/7    5.09/4    3.08/13   1.14/11   5.12/7    1.43/13   5.19/13   2.36/4    5.43/13   3.42/5    4.53/10   5.00/5    4.38/7    1.35/3    1.27/7    0.34/11 
 11 Novotný Dušan                  64.37  3.36/7    6.36/5    8.29/6    9.49/5   15.17/4   17.53/5   19.51/7   28.16/10  29.53/11  34.03/11  37.16/11  40.24/10  44.32/10  48.32/10  54.10/10  59.37/11  62.45/11  64.06/11  64.37/11 
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          3.36/7    3.00/4    1.53/9    1.20/2    5.28/5    2.36/11   1.58/12   8.25/13   1.37/12   4.10/11   3.13/7    3.08/10   4.08/9    4.00/7    5.38/10   5.27/11   3.08/13   1.21/4    0.31/8  
 12 Žitný Tomáš                    72.03  4.15/12  10.24/13  12.32/13  16.45/12  24.56/12  27.35/13  29.37/13  35.57/13  37.04/13  40.21/13  44.13/13  49.21/13  53.03/13  57.57/13  62.59/12  67.37/12  69.43/12  71.32/12  72.03/12 
    SKOB SIG-MAT Mladá Boleslav           4.15/12   6.09/13   2.08/12   4.13/12   8.11/12   2.39/12   2.02/13   6.20/11   1.07/8    3.17/8    3.52/10   5.08/12   3.42/5    4.54/11   5.02/6    4.38/7    2.06/7    1.49/13   0.31/8  
 13 Pecka Vlastimil                88.24  4.07/11   7.37/10   9.34/10  17.30/13  25.41/13  27.24/12  28.23/12  33.11/12  34.10/12  37.08/12  41.17/12  44.46/12  49.08/12  54.45/12  75.29/13  83.50/13  86.02/13  87.46/13  88.24/13 
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          4.07/11   3.30/10   1.57/11   7.56/13   8.11/12   1.43/3    0.59/8    4.48/6    0.59/5    2.58/3    4.09/11   3.29/11   4.22/13   5.37/13  20.44/13   8.21/13   2.12/9    1.44/12   0.38/12 
    Harazin Martin             DISK       3.49/     6.48/     8.26/    10.04/    15.31/    18.01/    19.07/    26.32/    28.04/    30.54/         /         /         /         /         /         /         /         /    46.44/   
    VSK Slavia TU Liberec                 3.49/     2.59/     1.38/     1.38/     5.27/     2.30/     1.06/     7.25/     1.32/     2.50/         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    Jan Rubáček                DISK      10.19/    13.29/    16.03/    18.16/    26.43/    30.32/    32.00/    40.51/    43.01/    86.42/         /         /         /         /         /         /   114.59/   116.53/   117.52/   
    VSK Slavia TU Liberec                10.19/     3.10/     2.34/     2.13/     8.27/     3.49/     1.28/     8.51/     2.10/    43.41/         /         /         /         /         /         /         /     1.54/     0.59/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H40         5.4km  180m 18k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-53      2-39      3-38      4-36      5-60      6-69      7-57      8-43      9-44     10-45     11-46     12-47     13-48     14-49     15-62     16-51     17-65     18-100   
  1 Stárek Filip                   45.27  2.52/1*   5.25/1*   6.47/1*   8.06/1*  14.20/2   16.04/2   16.50/2   21.01/1*  21.58/1*  24.39/1*  26.42/1*  28.44/1*  31.32/1*  35.14/1*  38.45/1*  42.21/1*  43.54/1*  45.03/1*  45.27/1* 
    OOB TJ Turnov                         2.52/1*   2.33/1*   1.22/2    1.19/1*   6.14/6    1.44/2    0.46/2    4.11/1*   0.57/3    2.41/1*   2.03/1*   2.02/1*   2.48/2    3.42/1*   3.31/1*   3.36/1*   1.33/2    1.09/1*   0.24/2  
  2 Vydra Ivan                     50.17  2.53/2    5.51/2    7.10/2    9.15/2   13.56/1*  15.34/1*  16.16/1*  21.37/2   22.28/2   27.06/2   29.10/2   31.30/2   34.04/2   37.58/2   41.53/2   47.13/2   48.35/2   49.51/2   50.17/2  
    OK RECCO                              2.53/2    2.58/6    1.19/1*   2.05/10   4.41/1*   1.38/1*   0.42/1*   5.21/5    0.51/2    4.38/9    2.04/2    2.20/3    2.34/1*   3.54/2    3.55/2    5.20/8    1.22/1*   1.16/2    0.26/4  
  3 Žejdlík Michal                 57.48  3.39/3    6.22/3    8.07/4    9.51/4   16.03/4   18.04/3   18.53/3   25.33/5   26.34/4   30.38/5   33.35/5   36.48/4   40.33/4   45.12/4   49.55/3   54.13/3   56.00/3   57.21/3   57.48/3  
    TJ Lokomotiva Teplice                 3.39/3    2.43/3    1.45/8    1.44/5    6.12/4    2.01/3    0.49/3    6.40/7    1.01/4    4.04/8    2.57/3    3.13/7    3.45/4    4.39/4    4.43/4    4.18/3    1.47/5    1.21/4    0.27/5  
  4 Kubec Pavel                    59.48  3.46/6    6.23/4    8.00/3    9.36/3   15.45/3   18.54/4   21.22/7   26.27/6   28.23/6   31.26/6   34.50/6   37.56/6   42.18/6   46.59/5   51.32/4   56.21/4   58.00/4   59.17/4   59.48/4  
    TJ Stadion Nový Bor                   3.46/6    2.37/2    1.37/3    1.36/3    6.09/3    3.09/11   2.28/12   5.05/3    1.56/12   3.03/2    3.24/5    3.06/6    4.22/8    4.41/5    4.33/3    4.49/5    1.39/4    1.17/3    0.31/6  
  5 Kovář Karel                    61.24  3.58/8    7.01/7    8.38/7   10.43/7   16.19/5   19.27/5   20.18/4   25.30/4   26.41/5   30.03/3   33.27/4   36.02/3   39.15/3   44.28/3   52.09/5   56.40/5   59.26/5   60.51/5   61.24/5  
    TJ Lokomotiva Teplice                 3.58/8    3.03/8    1.37/3    2.05/10   5.36/2    3.08/9    0.51/4    5.12/4    1.11/6    3.22/3    3.24/5    2.35/4    3.13/3    5.13/8    7.41/9    4.31/4    2.46/8    1.25/5    0.33/7  
  6 Bruner Luboš                   65.19  3.39/3    6.27/5    8.07/4    9.56/5   17.15/6   19.29/6   20.32/6   25.22/3   26.24/3   30.13/4   33.24/3   36.53/5   41.38/5   47.18/6   54.40/6   59.42/6   63.17/6   64.45/6   65.19/6  
    TJ Lokomotiva Teplice                 3.39/3    2.48/4    1.40/7    1.49/7    7.19/8    2.14/5    1.03/8    4.50/2    1.02/5    3.49/7    3.11/4    3.29/8    4.45/9    5.40/10   7.22/8    5.02/6    3.35/11   1.28/6    0.34/8  
  7 Průšek Petr                    66.00  3.41/5    6.42/6    8.20/6   10.07/6   17.19/7   19.29/6   20.24/5   27.38/8   28.28/7   31.53/7   38.27/8   40.34/7   45.54/7   50.48/7   56.05/7   61.37/7   63.39/7   65.26/7   66.00/7  
    OK Jiskra Nový Bor                    3.41/5    3.01/7    1.38/5    1.47/6    7.12/7    2.10/4    0.55/6    7.14/10   0.50/1*   3.25/4    6.34/11   2.07/2    5.20/11   4.54/6    5.17/5    5.32/9    2.02/6    1.47/10   0.34/8  
  8 Karvánek Petr                  72.18  4.05/9    7.02/8    8.54/8   10.45/8   18.18/9   21.38/9   22.40/10  29.49/10  31.15/9   36.06/10  39.54/9   42.56/8   47.41/8   53.34/8   60.37/8   67.04/8   69.39/8   71.27/8   72.18/8  
    OK Jiskra Nový Bor                    4.05/9    2.57/5    1.52/10   1.51/8    7.33/9    3.20/12   1.02/7    7.09/8    1.26/9    4.51/10   3.48/7    3.02/5    4.45/9    5.53/12   7.03/7    6.27/12   2.35/7    1.48/11   0.51/12 
  9 Pustai Josef                   78.57  4.52/11   7.58/10  10.00/10  11.53/10  18.06/8   20.49/8   21.52/8   27.35/7   28.58/8   34.00/8   38.21/7   46.49/9   50.45/9   55.55/9   68.43/9   73.58/9   76.55/9   78.35/9   78.57/9  
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          4.52/11   3.06/9    2.02/12   1.53/9    6.13/5    2.43/6    1.03/8    5.43/6    1.23/7    5.02/11   4.21/8    8.28/11   3.56/7    5.10/7   12.48/11   5.15/7    2.57/10   1.40/8    0.22/1* 
 10 Nosek Petr                     83.58  6.18/12  10.06/11  11.59/11  15.49/11  25.07/12  28.15/12  29.18/12  39.01/11  40.36/11  44.19/11  51.55/11  56.04/10  59.56/10  65.27/11  72.16/10  78.33/10  81.28/10  83.14/10  83.58/10 
    OB Rozmarýn Litoměřice                6.18/12   3.48/11   1.53/11   3.50/12   9.18/12   3.08/9    1.03/8    9.43/11   1.35/10   3.43/6    7.36/12   4.09/10   3.52/6    5.31/9    6.49/6    6.17/11   2.55/9    1.46/9    0.44/11 
 11 Štefanyuk Luboš                86.20  4.35/10   7.43/9    9.29/9   11.09/9   18.55/10  21.38/9   22.31/9   29.40/9   31.28/10  35.06/9   41.38/10  57.27/11  61.13/11  65.13/10  74.22/11  80.03/11  83.53/11  85.45/11  86.20/11 
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          4.35/10   3.08/10   1.46/9    1.40/4    7.46/11   2.43/6    0.53/5    7.09/8    1.48/11   3.38/5    6.32/10  15.49/12   3.46/5    4.00/3    9.09/10   5.41/10   3.50/12   1.52/12   0.35/10 
 12 Eichler Petr                   93.46  3.46/6   14.00/12  15.38/12  17.11/12  24.46/11  27.44/11  28.55/11  39.55/12  41.19/12  49.14/12  54.19/12  57.53/12  65.12/12  70.55/12  85.57/12  90.06/12  91.44/12  93.21/12  93.46/12 
    KOB Kamenický Šenov                   3.46/6   10.14/12   1.38/5    1.33/2    7.35/10   2.58/8    1.11/11  11.00/12   1.24/8    7.55/12   5.05/9    3.34/9    7.19/12   5.43/11  15.02/12   4.09/2    1.38/3    1.37/7    0.25/3  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H45         4.7km  140m 17k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-52      2-35      3-54      4-57      5-43      6-42      7-41      8-45      9-44     10-47     11-61     12-49     13-50     14-62     15-51     16-65     17-100   
  1 Marek Jiří                     52.35  2.26/1*   5.37/1*   8.35/1*  11.44/1*  17.36/2   18.57/2   20.57/1*  23.03/1*  25.39/1*  27.36/1*  33.07/2   36.59/1*  40.17/2   44.01/2   48.56/2   50.36/1*  52.00/1*  52.35/1* 
    SK Studenec                           2.26/1*   3.11/1*   2.58/1*   3.09/2    5.52/2    1.21/5    2.00/1*   2.06/1*   2.36/1*   1.57/1*   5.31/5    3.52/1*   3.18/5    3.44/1*   4.55/5    1.40/1*   1.24/3    0.35/4  
  2 Gorčica Pavel                  53.12  2.35/2    6.13/2    9.21/2   12.24/2   17.23/1*  18.43/1*  21.12/2   23.30/2   26.07/2   28.51/2   32.35/1*  37.00/2   39.13/1*  43.14/1*  48.05/1*  51.09/2   52.34/2   53.12/2  
    OK Chrastava                          2.35/2    3.38/4    3.08/3    3.03/1*   4.59/1*   1.20/4    2.29/5    2.18/3    2.37/2    2.44/6    3.44/1*   4.25/2    2.13/1*   4.01/4    4.51/4    3.04/7    1.25/4    0.38/6  
  3 Vydra Pavel                    60.20  3.07/5    6.42/5   10.24/5   14.53/5   21.54/5   23.04/5   25.58/5   28.54/4   31.46/4   33.50/4   39.03/4   43.32/4   46.35/3   50.30/3   55.58/3   58.07/3   59.43/3   60.20/3  
    OK RECCO                              3.07/5    3.35/2    3.42/6    4.29/6    7.01/5    1.10/2    2.54/7    2.56/5    2.52/4    2.04/2    5.13/3    4.29/3    3.03/4    3.55/3    5.28/7    2.09/5    1.36/7    0.37/5  
  4 Vobořil Aleš                   65.24  4.59/7    8.56/7   12.21/7   15.52/6   23.36/6   24.45/6   27.12/6   29.54/5   33.06/5   35.40/5   42.16/5   46.58/5   51.41/4   56.26/4   61.13/4   63.16/4   64.45/4   65.24/4  
    TJ Loko Liberec                       4.59/7    3.57/7    3.25/4    3.31/4    7.44/6    1.09/1*   2.27/4    2.42/4    3.12/6    2.34/5    6.36/6    4.42/5    4.43/6    4.45/7    4.47/3    2.03/4    1.29/5    0.39/7  
  5 Sobek Pavel                    65.32  3.50/6    7.26/6   11.23/6   18.57/7   25.39/7   26.55/7   29.08/7   32.10/6   35.34/6   38.20/6   45.16/6   49.54/6   52.51/6   57.16/6   61.54/5   63.52/6   65.00/5   65.32/5  
    TJ Loko Liberec                       3.50/6    3.36/3    3.57/7    7.34/7    6.42/4    1.16/3    2.13/3    3.02/6    3.24/7    2.46/7    6.56/7    4.38/4    2.57/3    4.25/6    4.38/2    1.58/3    1.08/1*   0.32/3  
  6 Kořínek Zdeněk                 65.45  2.48/3    6.29/3   10.08/4   14.07/4   20.23/3   21.47/3   23.58/3   26.10/3   29.08/3   31.19/3   36.30/3   42.01/3   52.42/5   56.47/5   61.58/6   63.46/5   65.17/6   65.45/6  
    OK RECCO                              2.48/3    3.41/5    3.39/5    3.59/5    6.16/3    1.24/6    2.11/2    2.12/2    2.58/5    2.11/3    5.11/2    5.31/6   10.41/7    4.05/5    5.11/6    1.48/2    1.31/6    0.28/1* 
  7 Šubrt Pavel                    80.27  2.59/4    6.40/4    9.47/3   13.01/3   20.50/4   22.17/4   24.59/4   47.18/7   49.56/7   52.16/7   57.39/7   65.40/7   68.16/7   72.09/7   76.29/7   78.38/7   79.58/7   80.27/7  
    SKOB SIG-MAT Mladá Boleslav           2.59/4    3.41/5    3.07/2    3.14/3    7.49/7    1.27/7    2.42/6   22.19/7    2.38/3    2.20/4    5.23/4    8.01/7    2.36/2    3.53/2    4.20/1*   2.09/5    1.20/2    0.29/2  
    Rychtařík Tomáš            DISK       6.42/    10.41/    24.06/    31.32/    54.46/    56.51/    60.02/    65.00/    75.50/    78.47/         /         /         /         /         /         /   127.02/         /   
    PS Výři                               6.42/     3.59/    13.25/     7.26/    23.14/     2.05/     3.11/     4.58/    10.50/     2.57/         /         /         /         /         /         /         /         /   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H50         4.7km  140m 17k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-52      2-35      3-54      4-57      5-43      6-42      7-41      8-45      9-44     10-47     11-61     12-49     13-50     14-62     15-51     16-65     17-100   
  1 Průcha Miloslav                53.23      /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /    53.23/1* 
    OK Jiskra Nový Bor                        /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
  2 Hudský Vlastimil               59.38  2.37/1*   5.26/1*   8.14/1*  12.17/1*  16.56/1*  17.57/1*  19.57/1*  27.52/3   34.49/5   36.39/5   41.32/4   45.21/3   47.05/1*  51.43/2   56.12/1*  57.49/1*  59.03/1*  59.38/2  
    OOB TJ Turnov                         2.37/1*   2.49/1*   2.48/1*   4.03/2    4.39/1*   1.01/1*   2.00/1*   7.55/8    6.57/9    1.50/1*   4.53/3    3.49/1*   1.44/1*   4.38/7    4.29/1*   1.37/1*   1.14/1*   0.35/4  
  3 Konopáč Jiří                   61.34  2.57/5    6.41/5    9.48/5   13.49/2   20.07/3   21.39/3   24.06/3   26.32/1*  30.06/1*  32.27/1*  37.17/1*  42.52/1*  47.13/2   51.25/1*  56.46/2   59.22/2   61.01/2   61.34/3  
    OOB TJ Turnov                         2.57/5    3.44/6    3.07/2    4.01/1*   6.18/4    1.32/6    2.27/2    2.26/2    3.34/3    2.21/4    4.50/2    5.35/5    4.21/4    4.12/2    5.21/4    2.36/5    1.39/5    0.33/3  
  4 Eiselt Miloš                   64.32  2.56/4    6.52/6   10.49/6   16.52/6   23.22/5   24.33/5   27.35/5   30.23/5   34.05/4   36.31/4   41.46/5   47.34/5   50.18/4   54.33/4   60.01/3   62.03/3   63.53/3   64.32/4  
    TJ Lokomotiva Teplice                 2.56/4    3.56/7    3.57/7    6.03/7    6.30/5    1.11/2    3.02/7    2.48/3    3.42/4    2.26/5    5.15/4    5.48/7    2.44/3    4.15/6    5.28/5    2.02/3    1.50/7    0.39/6  
  5 Horák Petr                     65.01  2.41/2    5.57/2    9.27/2   13.56/3   19.54/2   21.14/2   23.51/2   27.12/2   31.04/2   34.59/2   40.22/2   45.09/2   50.15/3   54.16/3   60.15/4   62.35/4   64.25/4   65.01/5  
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          2.41/2    3.16/3    3.30/4    4.29/5    5.58/3    1.20/5    2.37/4    3.21/5    3.52/6    3.55/6    5.23/5    4.47/3    5.06/7    4.01/1*   5.59/7    2.20/4    1.50/7    0.36/5  
  6 Berka Miroslav                 69.16  3.07/6    6.30/4    9.39/3   15.08/5   21.02/4   22.20/4   25.44/4   29.17/4   33.05/3   35.15/3   40.58/3   46.42/4   52.56/5   57.08/5   62.28/5   67.21/5   68.36/5   69.16/6  
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          3.07/6    3.23/5    3.09/3    5.29/6    5.54/2    1.18/4    3.24/8    3.33/6    3.48/5    2.10/3    5.43/7    5.44/6    6.14/8    4.12/2    5.20/3    4.53/8    1.15/2    0.40/7  
  7 Bartkowiak Edward              72.34  2.46/3    6.02/3    9.43/4   14.03/4   25.47/7   27.27/7   29.56/7   34.45/7   37.57/7   39.56/6   44.21/6   48.57/6   59.00/7   63.14/7   68.45/6   70.31/6   72.09/6   72.34/7  
    "Grunwald" Poznan                     2.46/3    3.16/3    3.41/5    4.20/3   11.44/8    1.40/8    2.29/3    4.49/7    3.12/2    1.59/2    4.25/1*   4.36/2   10.03/9    4.14/4    5.31/6    1.46/2    1.38/4    0.25/1* 
  8 Böhm Karel                     74.04  4.47/8    9.19/8   13.02/7   17.25/7   25.20/6   26.55/6   29.36/6   32.34/6   36.43/6   42.44/7   48.18/7   54.19/7   56.51/6   62.54/6   69.01/7   71.39/7   73.22/7   74.04/8  
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          4.47/8    4.32/8    3.43/6    4.23/4    7.55/6    1.35/7    2.41/6    2.58/4    4.09/7    6.01/9    5.34/6    6.01/8    2.32/2    6.03/8    6.07/8    2.38/6    1.43/6    0.42/8  
  9 Janata Petr                    76.32  4.32/7    7.35/7   13.44/8   20.55/8   31.58/8   33.15/8   35.53/8   38.15/8   41.17/8   45.27/8   52.11/8   57.43/8   62.21/8   66.35/8   71.37/8   74.29/8   76.02/8   76.32/9  
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          4.32/7    3.03/2    6.09/8    7.11/8   11.03/7    1.17/3    2.38/5    2.22/1*   3.02/1*   4.10/8    6.44/8    5.32/4    4.38/5    4.14/4    5.02/2    2.52/7    1.33/3    0.30/2  
 10 Swoboda Petr                  125.50  5.15/9   11.18/9   17.58/9   25.52/9   38.14/9   40.53/9   45.12/9   56.56/9   62.25/9   66.28/9   76.48/9   89.52/9   94.45/9  105.40/9  116.05/9  121.43/9  124.52/9  125.50/10 
    TJ Lokomotiva Teplice                 5.15/9    6.03/9    6.40/9    7.54/9   12.22/9    2.39/9    4.19/9   11.44/9    5.29/8    4.03/7   10.20/9   13.04/9    4.53/6   10.55/9   10.25/9    5.38/9    3.09/9    0.58/9  
    Hulha Karel                DISK-LIM. 22.17/    28.58/    35.41/    47.03/    62.24/    64.48/    68.20/    86.08/    89.53/    93.10/   125.25/   135.04/   154.48/   167.11/   174.00/   178.33/   181.05/   182.09/   
    TJ Lokomotiva Teplice                22.17/     6.41/     6.43/    11.22/    15.21/     2.24/     3.32/    17.48/     3.45/     3.17/    32.15/     9.39/    19.44/    12.23/     6.49/     4.33/     2.32/     1.04/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H55         3.9km  130m 14k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-64      2-58      3-35      4-54      5-40      6-67      7-44      8-47      9-46     10-49     11-50     12-51     13-65     14-100   
  1 Lukavec Miloslav               51.10  3.56/4    5.29/4    8.07/3   11.52/3   14.39/3   18.28/1*  21.08/1*  23.07/1*  28.07/1*  33.33/1*  36.38/1*  46.29/2   48.42/1*  50.34/1*  51.10/1* 
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          3.56/4    1.33/2    2.38/2    3.45/2    2.47/2    3.49/1*   2.40/1*   1.59/1*   5.00/4    5.26/4    3.05/3    9.51/4    2.13/2    1.52/5    0.36/3  
  2 Jakubec Jindřich               58.05  3.31/1*   4.56/1*   7.11/1*  11.00/1*  13.54/2   18.55/3   21.36/2   23.59/2   29.45/2   34.18/2   36.54/2   45.37/1*  56.07/2   57.38/2   58.05/2  
    OOB TJ Turnov                         3.31/1*   1.25/1*   2.15/1*   3.49/3    2.54/3    5.01/5    2.41/2    2.23/2    5.46/6    4.33/1*   2.36/2    8.43/3   10.30/7    1.31/2    0.27/1* 
  3 Kadavý Zdeněk                  58.55  3.33/2    5.17/3    8.53/4   13.09/4   16.29/4   21.15/4   32.06/7   34.43/7   39.18/7   44.57/6   47.24/5   55.31/4   57.08/3   58.25/3   58.55/3  
    OK Chrastava                          3.33/2    1.44/5    3.36/7    4.16/7    3.20/6    4.46/3   10.51/9    2.37/3    4.35/3    5.39/5    2.27/1*   8.07/1*   1.37/1*   1.17/1*   0.30/2  
  4 Barták Jiří                    62.13  3.42/3    5.16/2    8.01/2   11.17/2   13.39/1*  18.29/2   27.00/4   30.01/4   33.59/4   39.10/4   45.59/4   56.11/5   59.17/4   61.15/4   62.13/4  
    OK Chrastava                          3.42/3    1.34/3    2.45/4    3.16/1*   2.22/1*   4.50/4    8.31/8    3.01/5    3.58/1*   5.11/3    6.49/8   10.12/6    3.06/5    1.58/6    0.58/8  
  5 Vlček Josef                    64.40  4.44/7    6.38/8    9.21/6   13.31/5   16.43/5   21.23/5   24.17/3   27.07/3   31.13/3   36.17/3   43.31/3   51.41/3   62.20/5   64.00/5   64.40/5  
    OOB TJ Turnov                         4.44/7    1.54/8    2.43/3    4.10/5    3.12/4    4.40/2    2.54/3    2.50/4    4.06/2    5.04/2    7.14/9    8.10/2   10.39/8    1.40/4    0.40/4  
  6 Bárta Miroslav                 65.27  4.31/5    6.24/5    9.19/5   13.32/6   17.23/6   24.08/6   28.26/5   31.34/5   38.03/6   45.25/7   50.07/7   60.05/7   62.25/6   64.40/6   65.27/6  
    OB Jenišovice                         4.31/5    1.53/7    2.55/5    4.13/6    3.51/7    6.45/8    4.18/4    3.08/6    6.29/8    7.22/8    4.42/6    9.58/5    2.20/3    2.15/8    0.47/7  
  7 Lusk Karel                     72.31  4.37/6    6.29/6   10.24/7   15.16/7   18.35/7   24.11/7   28.36/6   32.00/6   37.29/5   43.30/5   47.59/6   58.43/6   70.11/7   71.48/7   72.31/7  
    OK Chrastava                          4.37/6    1.52/6    3.55/8    4.52/8    3.19/5    5.36/6    4.25/5    3.24/8    5.29/5    6.01/6    4.29/5   10.44/7   11.28/9    1.37/3    0.43/5  
  8 Jedlička Miroslav              77.32  4.48/8    6.29/6   17.47/9   21.53/9   25.51/8   31.57/8   40.07/8   43.27/8   49.21/8   56.41/8   60.22/8   72.11/8   74.47/8   76.49/8   77.32/8  
    OB Jenišovice                         4.48/8    1.41/4   11.18/9    4.06/4    3.58/8    6.06/7    8.10/7    3.20/7    5.54/7    7.20/7    3.41/4   11.49/8    2.36/4    2.02/7    0.43/5  
  9 Bednařík Libor                 97.41  7.25/9   10.28/9   13.54/8   21.28/8   28.19/9   35.10/9   40.29/9   44.16/9   51.41/9   64.06/9   69.20/9   90.17/9   94.04/9   96.39/9   97.41/9  
    VSK Slavia TU Liberec                 7.25/9    3.03/9    3.26/6    7.34/9    6.51/9    6.51/9    5.19/6    3.47/9    7.25/9   12.25/9    5.14/7   20.57/9    3.47/6    2.35/9    1.02/9  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H60         3.4km  110m 12k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-64      2-53      3-60      4-42      5-45      6-57      7-40      8-44      9-47     10-46     11-63     12-100   
  1 Bílek Vratislav                36.53  3.09/1*   5.18/1*   8.22/1*  11.42/1*  16.25/1*  19.44/1*  21.31/1*  27.59/1*  29.54/1*  35.34/1*  40.25/1*  41.35/1*  42.11/1* 
    Sportcentrum Jičín                    3.09/1*   2.09/2    3.04/1*   3.20/1*   4.43/4    3.19/1*   1.47/2    6.28/1*   1.55/1*   5.40/5    4.51/1*   1.10/1*   0.36/4  
  2 Babický Tomáš                  43.00  3.40/2    6.43/2   13.59/9   17.47/6   21.57/4   26.45/3   28.31/3   35.59/2   38.28/2   42.34/2   47.42/2   49.08/2   49.43/2  
    OB Rozmarýn Litoměřice                3.40/2    3.03/8    7.16/14   3.48/2    4.10/3    4.48/4    1.46/1*   7.28/2    2.29/3    4.06/3    5.08/2    1.26/7    0.35/3  
  3 Kraus Jan                      44.39  4.35/7    7.25/7   11.53/4   16.03/5   19.55/2   27.41/4   29.35/4   38.14/5   40.54/3   44.51/3   50.04/3   51.27/3   52.04/3  
    TJ Loko Liberec                       4.35/7    2.50/6    4.28/5    4.10/5    3.52/1*   7.46/11   1.54/3    8.39/6    2.40/4    3.57/1*   5.13/3    1.23/6    0.37/5  
  4 Mikule Václav                  47.45  4.05/5    6.53/3   11.51/3   15.48/3   21.17/3   25.44/2   27.38/2   37.40/3   40.54/3   45.22/4   52.37/4   53.59/4   54.38/4  
    OOB TJ Turnov                         4.05/5    2.48/5    4.58/6    3.57/4    5.29/7    4.27/2    1.54/3   10.02/8    3.14/8    4.28/4    7.15/8    1.22/5    0.39/7  
  5 Ender Volker                   49.59  5.31/12   8.13/9   11.53/4   15.48/3   22.26/5   27.59/5   29.55/5   37.41/4   42.30/5   48.49/5   56.15/5   57.32/5   58.12/5  
    HSG Turbine Zittau                    5.31/12   2.42/3    3.40/3    3.55/3    6.38/9    5.33/7    1.56/5    7.46/3    4.49/13   6.19/9    7.26/9    1.17/3    0.40/8  
  6 Hlaváč Jaroslav                55.14  4.22/6    7.04/4   13.30/8   18.36/9   22.30/6   29.30/6   31.33/6   40.36/6   43.21/6   54.58/6   60.29/6   61.47/6   62.18/6  
    SKOB SIG-MAT Mladá Boleslav           4.22/6    2.42/3    6.26/11   5.06/9    3.54/2    7.00/9    2.03/6    9.03/7    2.45/6   11.37/12   5.31/5    1.18/4    0.31/2  
  7 Richtr Jiří                    58.26  4.02/3    7.06/5   13.14/7   20.46/11  26.14/9   30.52/8   32.56/8   40.48/7   44.25/7   57.13/8   63.21/7   64.55/7   65.32/7  
    OB Jenišovice                         4.02/3    3.04/9    6.08/9    7.32/13   5.28/6    4.38/3    2.04/7    7.52/4    3.37/9   12.48/13   6.08/6    1.34/8    0.37/5  
  8 Nejezchleba Jiří               58.59  4.04/4    8.50/11  15.48/13  20.06/10  25.27/7   30.36/7   32.54/7   45.09/8   48.19/8   57.51/9   64.29/8   67.07/8   67.49/8  
    KOB Kamenický Šenov                   4.04/4    4.46/13   6.58/13   4.18/7    5.21/5    5.09/6    2.18/10  12.15/12   3.10/7    9.32/10   6.38/7    2.38/13   0.42/9  
  9 Beránek Petr                   59.10  6.01/13   9.19/13  15.03/12  25.16/13  30.53/12  35.47/10  37.54/10  46.02/10  48.46/9   55.01/7   65.53/9   67.35/9   68.29/9  
    TJ Stadion Nový Bor                   6.01/13   3.18/10   5.44/8   10.13/14   5.37/8    4.54/5    2.07/9    8.08/5    2.44/5    6.15/8   10.52/13   1.42/9    0.54/13 
 10 Kadečka Jiří                   61.09  5.16/10   9.14/12  14.38/11  20.53/12  30.51/11  36.40/12  39.23/12  50.04/11  53.41/11  59.44/10  67.44/10  69.31/10  70.23/10 
    OB Jenišovice                         5.16/10   3.58/12   5.24/7    6.15/11   9.58/12   5.49/8    2.43/12  10.41/10   3.37/9    6.03/6    8.00/10   1.47/10   0.52/11 
 11 Našinec Jiří                   66.43  5.03/9    7.59/8   14.17/10  18.33/8   26.44/10  36.08/11  38.54/11  51.23/12  55.06/12  61.18/11  71.58/11  73.50/11  74.42/11 
    TJ Stadion Nový Bor                   5.03/9    2.56/7    6.18/10   4.16/6    8.11/11   9.24/13   2.46/13  12.29/13   3.43/11   6.12/7   10.40/12   1.52/11   0.52/11 
 12 Lukáš Zdeněk                   70.18  5.01/8    8.25/10  12.50/6   18.31/7   25.49/8   33.00/9   35.26/9   45.35/9   49.58/10  66.21/12  76.00/12  77.57/12  78.43/12 
    TJ Loko Liberec                       5.01/8    3.24/11   4.25/4    5.41/10   7.18/10   7.11/10   2.26/11  10.09/9    4.23/12  16.23/14   9.39/11   1.57/12   0.46/10 
 13 Pachner Jan                    74.31  5.17/11   7.23/6   10.42/2   15.11/2   47.40/14  55.33/13  57.38/13  68.31/13  70.53/13  74.58/13  80.15/13  81.25/13  81.54/13 
    VSK Slavia TU Liberec                 5.17/11   2.06/1*   3.19/2    4.29/8   32.29/14   7.53/12   2.05/8   10.53/11   2.22/2    4.05/2    5.17/4    1.10/1*   0.29/1* 
 14 Matoušek Luboš                109.14  7.09/14  21.22/14  28.08/14  35.34/14  45.43/13  72.41/14  76.01/14  89.55/14 103.10/14 113.34/14 126.04/14 129.04/14 130.36/14 
    TJ LIAZ Jablonec nad Nisou            7.09/14  14.13/14   6.46/12   7.26/12  10.09/13  26.58/14   3.20/14  13.54/14  13.15/14  10.24/11  12.30/14   3.00/14   1.32/14 
    Smetana Radim              DISK       4.40/     7.56/    13.03/    18.52/    23.08/         /         /         /         /         /         /         /    43.56/   
    OK Chrastava                          4.40/     3.16/     5.07/     5.49/     4.16/         /         /         /         /         /         /         /         /   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H70         2.8km  100m 11k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-56      2-52      3-35      4-54      5-60      6-42      7-45      8-57      9-61     10-63     11-100   
  1 Havlík Jaroslav                19.48  2.02/1*   3.42/1*   7.24/1*  11.29/1*  12.30/1*  16.28/1*  19.48/1*  35.32/1*  38.59/1*  52.55/2   54.29/2   55.11/2  
    Sportcentrum Jičín                    2.02/1*   1.40/1*   3.42/1*   4.05/1*   1.01/1*   3.58/1*   3.20/1*  15.44/6    3.27/2   13.56/7    1.34/2    0.42/4  
  2 Úlehla Zdeněk                  26.56  2.28/2    5.31/3   10.10/4   14.44/3   16.05/3   21.57/3   26.56/2   38.25/3   41.49/2   55.48/4   57.26/3   58.15/3  
    OK Jiskra Nový Bor                    2.28/2    3.03/6    4.39/4    4.34/2    1.21/2    5.52/5    4.59/2   11.29/4    3.24/1*  13.59/8    1.38/3    0.49/6  
  3 Glaser Wolfgang                29.25  3.48/5    5.43/4    9.59/3   15.27/4   17.04/4   21.38/2   29.25/3   48.56/7   52.35/6   58.09/6   59.11/6   59.46/6  
    HSG Turbine Zittau                    3.48/5    1.55/3    4.16/2    5.28/5    1.37/6    4.34/2    7.47/7   19.31/7    3.39/3    5.34/1*   1.02/1*   0.35/1* 
  4 Petrželka Pavel                30.29  2.31/3    4.21/2    9.28/2   14.35/2   16.00/2   23.17/4   30.29/4   36.53/2   42.58/3   49.23/1*  52.25/1*  53.09/1* 
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          2.31/3    1.50/2    5.07/5    5.07/3    1.25/3    7.17/7    7.12/4    6.24/1*   6.05/6    6.25/3    3.02/8    0.44/5  
  5 Haufe Horst                    31.20  3.55/7    5.58/5   11.30/5   17.38/5   19.06/5   24.08/5   31.20/5   46.13/6   51.02/5   56.56/5   58.36/5   59.15/5  
    HSG Turbine Zittau                    3.55/7    2.03/4    5.32/7    6.08/6    1.28/4    5.02/3    7.12/4   14.53/5    4.49/4    5.54/2    1.40/4    0.39/2  
  6 Picek Jan                      36.31  3.53/6    9.00/7   13.38/7   19.49/6   21.21/6   29.28/7   36.31/6   43.42/4   49.02/4   55.35/3   58.25/4   59.05/4  
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          3.53/6    5.07/8    4.38/3    6.11/7    1.32/5    8.07/8    7.03/3    7.11/2    5.20/5    6.33/4    2.50/7    0.40/3  
  7 Štrojsa Josef                  36.56  7.13/8    9.37/8   15.05/8   20.29/7   22.25/7   29.36/8   36.56/7   46.01/5   54.51/7   62.00/7   64.31/7   65.30/7  
    KOB Kamenický Šenov                   7.13/8    2.24/5    5.28/6    5.24/4    1.56/8    7.11/6    7.20/6    9.05/3    8.50/7    7.09/6    2.31/6    0.59/7  
  8 Mašek Pavel                    37.27  2.54/4    6.55/6   12.42/6   21.05/8   22.51/8   28.30/6   37.27/8   58.13/8   67.28/8   74.22/8   76.55/8   77.57/8  
    OK Jiskra Nový Bor                    2.54/4    4.01/7    5.47/8    8.23/8    1.46/7    5.39/4    8.57/8   20.46/8    9.15/8    6.54/5    2.33/5    1.02/8  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: HDR         2.4km   50m 5k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-31      2-32      3-33      4-34      5-100   
  1 Zabořil Ondra                  23.09  4.55/1*   8.32/1*  12.35/1*  14.58/1*  22.37/1*  23.09/1* 
    OB Jenišovice                         4.55/1*   3.37/5    4.03/4    2.23/1*   7.39/9    0.32/1* 
  2 Zikmundová Anita               23.32  7.01/10  10.24/4   14.18/2   17.16/2   22.55/2   23.32/2  
    Sportcentrum Jičín                    7.01/10   3.23/2    3.54/3    2.58/3    5.39/6    0.37/4  
  3 Jan Matějčík                   26.02  6.19/5    9.54/2   15.49/6   19.47/5   25.20/3   26.02/3  
    NEREG5 - Matějčíkovi                  6.19/5    3.35/4    5.55/9    3.58/8    5.33/3    0.42/8  
  4 Pecina František               27.40  5.19/2   10.11/3   14.29/3   18.40/3   26.42/4   27.40/4  
    Pecinovi                              5.19/2    4.52/10   4.18/5    4.11/11   8.02/14   0.58/18 
  5 Burgr Honzík                   27.49  6.25/6   11.06/7   15.48/5   19.40/4   27.09/5   27.49/5  
    TJ Loko Liberec                       6.25/6    4.41/8    4.42/7    3.52/7    7.29/8    0.40/6  
  6 Honzík Vít                     29.14  6.01/3   10.53/6   18.12/7   21.20/6   28.17/6   29.14/6  
    VSK Slavia TU Liberec                 6.01/3    4.52/10   7.19/16   3.08/4    6.57/7    0.57/17 
  7 Vydrová Zuzana                 29.25  6.41/8   10.27/5   15.25/4   23.00/8   28.34/7   29.25/7  
    OK RECCO                              6.41/8    3.46/6    4.58/8    7.35/20   5.34/4    0.51/14 
  8 Frnka Matěj                    29.32  6.12/4   16.15/13  19.56/10  23.18/9   28.54/8   29.32/8  
    NEREG3 - Frnkovi                      6.12/4   10.03/21   3.41/2    3.22/5    5.36/5    0.38/5  
  9 Hodíková Anna                  30.26  6.54/9   13.10/10  19.17/9   22.05/7   29.45/9   30.26/9  
    SOK TJ Turnov                         6.54/9    6.16/15   6.07/11   2.48/2    7.40/10   0.41/7  
 10 Havel Jan                      33.39  8.12/12  14.38/11  20.33/12  25.12/12  32.55/11  33.39/10 
    SOK TJ Turnov                         8.12/12   6.26/16   5.55/9    4.39/14   7.43/11   0.44/10 
 11 Koštejnová Adélka              33.47  7.19/11  12.08/9   20.30/11  24.44/11  32.43/10  33.47/11 
    OK Doksy                              7.19/11   4.49/9    8.22/17   4.14/12   7.59/13   1.04/19 
 12 Frnka Jan                      34.37  8.25/13  17.58/15  21.23/13  28.55/15  34.04/12  34.37/12 
    NEREG3 - Frnkovi                      8.25/13   9.33/20   3.25/1*   7.32/19   5.09/2    0.33/3  
 13 Kočárek Michal                 35.18  6.39/7   11.42/8   18.30/8   24.15/10  34.27/13  35.18/13 
    OK Chrastava                          6.39/7    5.03/12   6.48/15   5.45/17  10.12/19   0.51/14 
 14 Merglová Klára                 35.51 11.44/16  15.12/12  21.31/14  27.15/14  35.01/14  35.51/14 
    TJ Stadion Nový Bor                  11.44/16   3.28/3    6.19/12   5.44/16   7.46/12   0.50/13 
 15 Kubecová Magdalena             37.44 10.10/14  16.15/13  22.41/15  27.04/13  36.52/15  37.44/15 
    TJ Stadion Nový Bor                  10.10/14   6.05/14   6.26/13   4.23/13   9.48/18   0.52/16 
 16 Šašek Martin                   40.29 13.09/17  22.07/19  26.37/17  30.41/16  39.41/16  40.29/16 
    Sdruž. organizátorů bank. sport. akc 13.09/17   8.58/19   4.30/6    4.04/10   9.00/17   0.48/11 
 17 Janoušek Slávek                40.30 14.11/18  19.17/18  25.58/16  31.03/17  39.42/17  40.30/17 
    OK Jiskra Nový Bor                   14.11/18   5.06/13   6.41/14   5.05/15   8.39/16   0.48/11 
 18 Karolína Foldová               43.08 20.02/21  24.02/21  33.49/19  37.48/18  42.26/18  43.08/18 
    Jizerský klub OB Frýdlant            20.02/21   4.00/7    9.47/18   3.59/9    4.38/1*   0.42/8  
 19 Heřmánek Péťa+Barča            56.22 11.40/15  18.42/16  31.47/18  38.26/19  53.52/19  56.22/19 
    OOB TJ Turnov                        11.40/15   7.02/17  13.05/20   6.39/18  15.26/20   2.30/21 
 20 Hanuš Miroslav                 58.25 15.56/20  19.12/17  45.39/21  49.17/21  57.53/20  58.25/20 
    OOB TJ Turnov                        15.56/20   3.16/1*  26.27/21   3.38/6    8.36/15   0.32/1* 
 21 Zuzana Alblová                 69.33 14.31/19  22.30/20  35.17/20  44.57/20  67.54/21  69.33/21 
    VSK Přírodověda - orientační sporty  14.31/19   7.59/18  12.47/19   9.40/21  22.57/21   1.39/20 
    Nejezchleb Vojtěch         DISK           /    18.42/    24.42/    29.30/    38.33/    39.53/   
    OOB TJ Turnov                             /         /     6.00/     4.48/     9.03/     1.20/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: P2          2.2km   80m 9k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-56      2-31      3-58      4-60      5-41      6-57      7-61      8-59      9-100   
  1 Zabořil Michal                 26.34  2.17/2    4.23/1*   6.07/1*  11.00/1*  13.28/2   16.40/1*  19.48/1*  22.26/1*  26.00/1*  26.34/1* 
    OB Jenišovice                         2.17/2    2.06/1*   1.44/4    4.53/4    2.28/4    3.12/1*   3.08/3    2.38/1*   3.34/2    0.34/5  
  2 Ježková Jana                   30.25  2.41/6    4.55/2    6.54/2   11.13/2   13.18/1*  20.03/2   22.53/2   25.44/2   29.49/2   30.25/2  
    SOK TJ Turnov                         2.41/6    2.14/2    1.59/5    4.19/3    2.05/1*   6.45/15   2.50/1*   2.51/2    4.05/4    0.36/6  
  3 Brožová Tereza                 36.06  2.44/7    6.29/4    8.30/3   15.05/3   17.53/4   21.48/3   26.20/3   29.47/3   35.40/3   36.06/3  
    SOK TJ Turnov                         2.44/7    3.45/7    2.01/7    6.35/9    2.48/5    3.55/3    4.32/5    3.27/5    5.53/11   0.26/1* 
  4 Ochec Jan                      37.24 10.32/16  13.52/14  15.01/11  19.00/9   21.18/7   25.45/7   28.52/4   31.58/4   36.44/4   37.24/4  
    SOK TJ Turnov                        10.32/16   3.20/6    1.09/1*   3.59/1*   2.18/3    4.27/5    3.07/2    3.06/3    4.46/7    0.40/9  
  5 Ježek Josef                    39.03  2.23/4    8.50/9   10.50/7   17.37/6   21.07/6   25.01/6   30.22/5   33.45/5   38.27/5   39.03/5  
    SOK TJ Turnov                         2.23/4    6.27/13   2.00/6    6.47/10   3.30/8    3.54/2    5.21/6    3.23/4    4.42/6    0.36/6  
  6 Tichánková Dana                42.39  3.40/8    6.50/5   11.25/8   15.38/4   17.50/3   24.26/5   33.35/6   38.31/6   42.02/6   42.39/6  
    OB Jenišovice                         3.40/8    3.10/5    4.35/13   4.13/2    2.12/2    6.36/14   9.09/13   4.56/8    3.31/1*   0.37/8  
  7 Tichánek Tomáš                 51.31  9.59/15  12.27/13  14.43/10  20.51/10  24.43/9   31.04/9   37.57/7   46.32/7   51.03/7   51.31/7  
    OB Jenišovice                         9.59/15   2.28/3    2.16/10   6.08/8    3.52/9    6.21/12   6.53/8    8.35/16   4.31/5    0.28/2  
  8 Gruliová Michala               56.07  2.27/5    8.18/7   10.19/6   18.25/8   21.54/8   27.24/8   45.43/9   51.30/8   55.27/8   56.07/8  
    TJ Loko Liberec                       2.27/5    5.51/10   2.01/7    8.06/12   3.29/7    5.30/9   18.19/15   5.47/9    3.57/3    0.40/9  
  9 Karolína Pospíšilová           58.11  2.10/1*   7.44/6    9.17/5   18.09/7   32.30/10  38.17/10  45.30/8   52.21/9   57.39/9   58.11/9  
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          2.10/1*   5.34/8    1.33/3    8.52/14  14.21/14   5.47/11   7.13/10   6.51/12   5.18/10   0.32/4  
 10 Barbora Mullerová              61.14  5.11/12  10.48/10  12.19/9   21.10/11  35.42/12  41.20/12  48.34/10  55.27/10  60.44/10  61.14/10 
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          5.11/12   5.37/9    1.31/2    8.51/13  14.32/15   5.38/10   7.14/11   6.53/13   5.17/9    0.30/3  
 11 Alexandra Trojáková            65.39  2.18/3    8.21/8   23.50/14  29.17/13  39.08/13  44.31/13  51.41/12  58.34/12  64.46/11  65.39/11 
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          2.18/3    6.03/11  15.29/15   5.27/7    9.51/12   5.23/8    7.10/9    6.53/13   6.12/13   0.53/13 
 12 Mrňák Josef                    67.34  4.12/11  12.06/12  15.55/12  25.30/12  34.26/11  40.56/11  50.38/11  56.43/11  66.18/12  67.34/12 
    TJ Stadion Nový Bor                   4.12/11   7.54/14   3.49/12   9.35/15   8.56/11   6.30/13   9.42/14   6.05/10   9.35/15   1.16/16 
 13 Věra Pospíšílová               68.36  5.13/13  11.16/11  26.48/15  32.09/14  42.13/14  47.28/14  54.44/14  61.37/14  67.37/13  68.36/13 
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          5.13/13   6.03/11  15.32/16   5.21/6   10.04/13   5.15/7    7.16/12   6.53/13   6.00/12   0.59/14 
 14 Žihlová Lucie                  69.28  7.30/14  30.05/16  41.13/16  46.08/15  50.10/15  54.38/15  58.15/15  62.01/15  68.47/14  69.28/14 
    TJ Loko Liberec                       7.30/14  22.35/16  11.08/14   4.55/5    4.02/10   4.28/6    3.37/4    3.46/6    6.46/14   0.41/11 
 15 Zakouřilová Markéta            73.34  3.53/9    6.21/3    8.46/4   16.50/5   19.59/5   24.05/4   53.22/13  59.50/13  72.22/15  73.34/15 
    OB Jenišovice                         3.53/9    2.28/3    2.25/11   8.04/11   3.09/6    4.06/4   29.17/16   6.28/11  12.32/16   1.12/15 
 16 Pašková Katka                 102.07  4.03/10  21.15/15  23.26/13  46.34/16  61.29/16  85.24/16  91.41/16  96.34/16 101.23/16 102.07/16 
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          4.03/10  17.12/15   2.11/9   23.08/16  14.55/16  23.55/16   6.17/7    4.53/7    4.49/8    0.44/12 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: P4          4.4km  120m 13k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-53      2-54      3-60      4-42      5-61      6-69      7-44      8-47      9-49     10-50     11-62     12-65     13-100   
  1 Ropek Rudolf                   45.23  3.56/4    6.12/4    7.01/2   10.23/2   15.04/1*  19.37/1*  24.34/1*  26.34/1*  31.54/1*  33.53/1*  37.25/1*  43.18/1*  44.53/1*  45.23/1* 
    Sportcentrum Jičín                    3.56/4    2.16/4    0.49/2    3.22/2    4.41/1*   4.33/7    4.57/1*   2.00/1*   5.20/5    1.59/1*   3.32/1*   5.53/3    1.35/12   0.30/9  
  2 Karvánek Matouš                46.25  2.40/1*   4.19/1*   5.05/1*   7.45/1*  16.25/2   19.38/2   25.58/2   28.44/2   33.16/2   36.37/2   40.20/2   44.51/2   45.58/2   46.25/2  
    OK Jiskra Nový Bor                    2.40/1*   1.39/1*   0.46/1*   2.40/1*   8.40/7    3.13/1*   6.20/3    2.46/7    4.32/1*   3.21/6    3.43/2    4.31/1*   1.07/1*   0.27/3  
  3 Lucie Středová                 56.08  4.21/6    6.41/5    7.33/3   13.45/8   20.21/6   25.08/5   32.38/4   35.00/4   39.55/4   42.22/4   46.50/3   54.27/3   55.34/3   56.08/3  
    NEREG1 - Roman Koucký                 4.21/6    2.20/5    0.52/3    6.12/16   6.36/4    4.47/8    7.30/5    2.22/4    4.55/3    2.27/3    4.28/6    7.37/7    1.07/1*   0.34/13 
  4 Petr Josef                     56.45  3.30/2    5.42/3    7.49/4   11.55/4   18.07/3   22.06/3   27.45/3   30.10/3   34.43/3   40.13/3   47.58/4   54.51/4   56.19/4   56.45/4  
    VSK Slavia TU Liberec                 3.30/2    2.12/3    2.07/13   4.06/5    6.12/3    3.59/2    5.39/2    2.25/5    4.33/2    5.30/14   7.45/18   6.53/6    1.28/11   0.26/2  
  5 Gebouský Petr                  64.49  3.40/3    5.36/2    9.17/9   12.49/5   18.57/4   24.39/4   35.16/6   38.22/6   43.55/6   52.09/6   58.04/5   63.12/5   64.22/5   64.49/5  
    Gebouský                              3.40/3    1.56/2    3.41/19   3.32/3    6.08/2    5.42/15  10.37/12   3.06/11   5.33/9    8.14/17   5.55/15   5.08/2    1.10/6    0.27/3  
  6 Linhart Miroslav               72.17  4.28/7    7.03/7    8.51/8   13.06/6   20.44/7   28.06/7   40.22/7   44.08/7   50.17/7   57.32/7   61.52/6   70.00/6   71.44/6   72.17/6  
    TJ LIAZ Jablonec nad Nisou            4.28/7    2.35/8    1.48/11   4.15/7    7.38/5    7.22/21  12.16/14   3.46/17   6.09/12   7.15/16   4.20/4    8.08/10   1.44/17   0.33/12 
  7 Prevužňák Martin               75.55  4.15/5    6.42/6    8.03/5   11.37/3   19.46/5   25.17/6   33.09/5   36.03/5   41.33/5   47.59/5   62.55/7   74.19/7   75.27/7   75.55/7  
    Borci ze Smržofky                     4.15/5    2.27/7    1.21/7    3.34/4    8.09/6    5.31/14   7.52/6    2.54/9    5.30/7    6.26/15  14.56/23  11.24/15   1.08/4    0.28/6  
  8 Jelínková Lenka                77.44  5.44/15   9.15/13  11.38/13  16.13/10  28.03/10  36.55/10  45.09/10  49.42/10  56.28/11  60.43/9   66.11/9   75.35/8   77.12/8   77.44/8  
    Jelínková                             5.44/15   3.31/14   2.23/15   4.35/8   11.50/10   8.52/22   8.14/7    4.33/23   6.46/14   4.15/10   5.28/12   9.24/12   1.37/16   0.32/11 
  9 Jan Kožnar                     80.27  5.31/13   8.42/12   9.43/10  14.44/9   34.12/13  38.37/11  48.13/11  50.21/11  55.47/10  58.22/8   63.24/8   78.21/9   79.45/9   80.27/9  
    NEREG1 - Roman Koucký                 5.31/13   3.11/11   1.01/4    5.01/12  19.28/20   4.25/3    9.36/11   2.08/2    5.26/6    2.35/4    5.02/8   14.57/21   1.24/10   0.42/21 
 10 Hnídek Stanislav               82.55  4.45/9    7.39/10  10.10/11  17.10/12  27.24/9   32.45/9   41.16/8   45.35/8   53.26/8   64.29/10  70.02/10  80.21/10  82.18/10  82.55/10 
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          4.45/9    2.54/9    2.31/18   7.00/19  10.14/9    5.21/12   8.31/8    4.19/19   7.51/18  11.03/19   5.33/13  10.19/13   1.57/20   0.37/16 
 11 Antonín Matějčík               88.42  5.39/14  13.06/18  18.28/20  22.37/19  41.52/19  46.22/19  53.27/12  57.01/12  65.12/13  73.42/12  77.59/12  86.48/11  88.04/11  88.42/11 
    NEREG5 - Matějčíkovi                  5.39/14   7.27/24   5.22/22   4.09/6   19.15/19   4.30/6    7.05/4    3.34/15   8.11/19   8.30/18   4.17/3    8.49/11   1.16/8    0.38/17 
 12 Thoř Miloš                     89.01  4.38/8    7.32/9    8.49/7   13.39/7   25.30/8   30.51/8   44.46/9   49.11/9   55.04/9   75.02/14  80.04/14  86.55/12  88.30/12  89.01/12 
    SOK TJ Turnov                         4.38/8    2.54/9    1.17/6    4.50/10  11.51/11   5.21/12  13.55/17   4.25/21   5.53/11  19.58/24   5.02/8    6.51/5    1.35/12   0.31/10 
 13 Aleš Kožnar                    89.17  6.41/17  12.56/17  19.22/23  33.04/23  43.15/20  47.42/20  57.10/15  59.24/15  64.41/12  67.17/11  72.21/11  87.17/13  88.36/13  89.17/13 
    NEREG1 - Roman Koucký                 6.41/17   6.15/22   6.26/23  13.42/24  10.11/8    4.27/4    9.28/10   2.14/3    5.17/4    2.36/5    5.04/10  14.56/20   1.19/9    0.41/20 
 14 Tomsová Pavla                  93.53  9.47/19  13.11/19  15.39/18  23.21/20  35.42/15  40.45/14  58.42/17  63.01/17  70.19/15  73.44/13  78.55/13  91.49/14  93.24/14  93.53/14 
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          9.47/19   3.24/13   2.28/16   7.42/21  12.21/12   5.03/10  17.57/24   4.19/19   7.18/15   3.25/7    5.11/11  12.54/18   1.35/12   0.29/8  
 15 Košková Vlasta                 98.20  4.55/10   8.33/11  12.22/15  18.42/15  34.09/12  38.38/12  54.29/14  57.50/14  65.18/14  79.57/17  84.42/16  96.05/16  97.41/16  98.20/15 
    TJ Loko Liberec                       4.55/10   3.38/15   3.49/20   6.20/18  15.27/17   4.29/5   15.51/23   3.21/12   7.28/16  14.39/22   4.45/7   11.23/14   1.36/15   0.39/18 
 16 Jelínek Radek                  98.21  5.04/11   7.30/8    8.42/6   18.33/13  40.00/18  45.16/16  60.10/18  72.44/23  81.04/23  83.16/20  87.37/19  95.38/15  97.39/15  98.21/16 
    Jelínková                             5.04/11   2.26/6    1.12/5    9.51/23  21.27/22   5.16/11  14.54/19  12.34/24   8.20/20   2.12/2    4.21/5    8.01/9    2.01/21   0.42/21 
 17 Lukáš Muller                   99.47 10.14/21  14.16/21  15.46/19  22.04/18  36.10/16  42.55/15  58.08/16  62.03/16  72.39/17  77.03/15  83.39/15  98.14/17  99.22/17  99.47/17 
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou         10.14/21   4.02/19   1.30/10   6.18/17  14.06/13   6.45/19  15.13/20   3.55/18  10.36/21   4.24/13   6.36/16  14.35/19   1.08/4    0.25/1* 
 18 Jaroslava Mullerová           102.13 13.31/23  17.10/23  19.04/22  25.15/21  39.36/17  46.00/17  61.35/20  65.16/19  75.53/22  80.14/19  86.52/18  99.26/18 101.27/18 102.13/18 
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou         13.31/23   3.39/16   1.54/12   6.11/15  14.21/15   6.24/17  15.35/22   3.41/16  10.37/22   4.21/12   6.38/17  12.34/17   2.01/21   0.46/23 
 19 Ondřej Samek                  104.10 10.00/20  13.22/20  14.46/17  19.44/16  45.41/21  51.46/22  65.30/21  67.59/20  73.38/18  85.30/21  95.10/21 101.37/19 103.43/19 104.10/19 
    NEREG2 - Samek                       10.00/20   3.22/12   1.24/8    4.58/11  25.57/23   6.05/16  13.44/16   2.29/6    5.39/10  11.52/20   9.40/22   6.27/4    2.06/23   0.27/3  
 20 Pavel Koudelka                105.44 10.22/22  14.19/22  18.48/21  26.18/22  47.24/23  57.30/23  66.26/22  69.29/21  75.41/21  79.57/17  85.47/17 103.57/20 105.04/20 105.44/20 
    NEREG1 - Roman Koucký                10.22/22   3.57/18   4.29/21   7.30/20  21.06/21  10.06/23   8.56/9    3.03/10   6.12/13   4.16/11   5.50/14  18.10/23   1.07/1*   0.40/19 
 21 Ivana Tomšíková               108.00 14.19/24  20.54/24  31.18/24  35.54/24  50.58/24  57.39/24  69.21/24  72.47/24  84.51/24  88.32/23  97.48/22 105.40/21 107.25/21 108.00/21 
    NEREG4 - Nalezenec                   14.19/24   6.35/23  10.24/24   4.36/9   15.04/16   6.41/18  11.42/13   3.26/14  12.04/23   3.41/8    9.16/21   7.52/8    1.45/19   0.35/14 
 22 Lukáš Nalezenec               112.59  6.42/18  10.50/16  13.18/16  18.36/14  46.46/22  51.45/21  67.08/23  69.56/22  75.26/20  79.30/16  88.10/20 111.16/22 112.31/22 112.59/22 
    NEREG4 - Nalezenec                    6.42/18   4.08/20   2.28/16   5.18/14  28.10/24   4.59/9   15.23/21   2.48/8    5.30/7    4.04/9    8.40/19  23.06/24   1.15/7    0.28/6  
 23 Košek Ladislav                114.20  6.16/16  10.04/15  12.15/14  20.40/17  34.49/14  46.13/18  60.11/19  64.41/18  72.13/16  91.10/24 100.18/23 112.00/23 113.44/23 114.20/23 
    TJ Loko Liberec                       6.16/16   3.48/17   2.11/14   8.25/22  14.09/14  11.24/24  13.58/18   4.30/22   7.32/17  18.57/23   9.08/20  11.42/16   1.44/17   0.36/15 
 24 Spejchal Petr                 139.21  5.16/12   9.53/14  11.21/12  16.35/11  33.35/11  40.22/13  53.59/13  57.20/13  73.46/19  87.35/22 117.25/24 133.35/24 138.12/24 139.21/24 
    OK Jiskra Nový Bor                    5.16/12   4.37/21   1.28/9    5.14/13  17.00/18   6.47/20  13.37/15   3.21/12  16.26/24  13.49/21  29.50/24  16.10/22   4.37/24   1.09/24 
    Kochanová Milada           DISK      15.03/    26.14/    32.37/    46.26/    75.06/    90.04/   103.28/   110.05/         /         /         /   145.01/   149.42/   150.51/   
    Jizerský klub OB Frýdlant            15.03/    11.11/     6.23/    13.49/    28.40/    14.58/    13.24/     6.37/         /         /         /         /     4.41/     1.09/   
    Beránek Daniel             DISK       9.20/    12.03/    16.36/    30.10/    40.36/    54.33/    68.34/    73.16/    84.50/         /   106.49/   120.59/   122.34/   123.00/   
    TJ Stadion Nový Bor                   9.20/     2.43/     4.33/    13.34/    10.26/    13.57/    14.01/     4.42/    11.34/         /         /    14.10/     1.35/     0.26/   
    Nejezchlebová Ivana        DISK       5.26/     8.15/     9.43/    15.34/    26.02/    31.46/    41.59/    45.13/    52.45/         /    84.48/    97.51/   101.05/   101.59/   
    OOB TJ Turnov                         5.26/     2.49/     1.28/     5.51/    10.28/     5.44/    10.13/     3.14/     7.32/         /         /    13.03/     3.14/     0.54/   
    Reisnerová Veronika        DISK       6.11/    14.28/    15.46/    22.42/    41.21/    69.30/         /         /         /         /         /         /    72.58/    74.13/   
    AC Sparta Praha                       6.11/     8.17/     1.18/     6.56/    18.39/    28.09/         /         /         /         /         /         /         /     1.15/   
    Balogh Jan                 DISK-LIM.  8.07/    10.44/    21.30/    29.31/    58.00/    61.56/    70.50/    73.39/    79.50/    87.58/   137.04/   148.45/   150.35/   151.12/   
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          8.07/     2.37/    10.46/     8.01/    28.29/     3.56/     8.54/     2.49/     6.11/     8.08/    49.06/    11.41/     1.50/     0.37/