Startovka kategorie                                              28.9.2012 17:41:33
                                 Setrilovsko 2012
===ČSOB-TUV==========================================Orienteering Organiser 2006===
 
 
Startovka kategorie: D10         1.4km   23m 8k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1 Vitebská Eliška          TJ Tatran Jablonec n TJN0350 C 1398987  13.00         
  2 Linková Lucie            OOB TJ Turnov        TUR0251 C 2032102  14.00         
  3 Budská Anna              TJ Tatran Jablonec n TJN0253 C          15.00         
  4 Rýdlová Magdaléna        TJ Tatran Jablonec n TJN0251 C 2035725  16.00         
  5 Nováková Marie           TJ Tatran Jablonec n TJN0351 C          18.00         
  6 Vakant                                                           19.00         
  7 Vakant                                                           20.00         
  8 Šritrová Lenka           SOK TJ Turnov        TUV0252 C   51808  60.00         
 
Startovka kategorie: D10L        1.3km   40m 6k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Podrábská Marie          VSK Slavia TU Libere VLI0251 C  207860  33.00         
  2 Mellanová Judita         SOK TJ Turnov        TUV0559 C  411591  34.00         
  3 Podrábská Bětka          VSK Slavia TU Libere VLI0451 C   49962  35.00         
  4 Hájková Tereza           SOK TJ Turnov        TUV     C  888626  36.00         
  5 Vodrážková Markéta       VSK Slavia TU Libere VLI0353 C  300645  37.00         
  6 Žejdlíková Eliška        TJ Lokomotiva Teplic LTP0350 C  886252  38.00         
  7 Bednaříková Emma         VSK Slavia TU Libere VLI0359 C 2049578  39.00         
  8 Folprechtová Julie       SOK TJ Turnov        TUV         51532  40.00         
  9 Hronkova Barbora         USK Praha            VSP                41.00         
 
Startovka kategorie: D12         1.5km   45m 10k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Martanová Elin           VSK Slavia TU Libere VLI0252 C 2043603  32.00         
  2 Kalousková Marie         SK Kotlářka Praha    DKP0151 B  443091  33.00         
  3 Matějková Zuzana         TJ Lokomotiva Teplic LTP0153 C  420453  34.00         
  4 Rýdlová Adéla            TJ Tatran Jablonec n TJN0151 C 2035701  35.00         
  5 Pavlová Martina          TJ Lokomotiva Teplic LTP0151 B   52925  36.00         
  6 Baloghová Lída           TJ Tatran Jablonec n TJN0150 C 2027211  37.00         
  7 Riby Rose                TJ Lokomotiva Teplic LTP0051 C  887611  38.00         
  8 Jeřábková Nina           OK Jiskra Nový Bor   BOR0151 C    4366  39.00         
  9 Vakant                                                           40.00         
 10 Vakant                                                           41.00         
 
Startovka kategorie: D14         0.0km    0m 10k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Janoušková Lucie         OK Jiskra Nový Bor   BOR9954 B    4357  10.00         
  2 Labská Karolína          TJ Loko Liberec      LLI9952 B  428206  11.00         
  3 Nováková Lucie           OK Jiskra Nový Bor   BOR9854 B    4368  12.00         
  4 Žihlová Anna             TJ Loko Liberec      LLI9852 C  428241  13.00         
  5 Kohoutová Barbora        OK Jiskra Nový Bor   BOR9850 A    4362  15.00         
  6 Doubková Petra           VSK Slavia TU Libere VLI9853 B  426323  16.00         
  7 Staňová Karolína         OK Jiskra Nový Bor   BOR9853 A    4367  17.00         
  8 Štemberová Natálie       TJ Tatran Jablonec n TJN9851 C  416039  18.00         
  9 Žejdlíková Karolína      TJ Lokomotiva Teplic LTP9950 C  232494  20.00         
 10 Jeřábková Ema            OK Jiskra Nový Bor   BOR9957 C    4363  21.00         
 11 Vakant                                                           22.00         
 12 Vakant                                                           23.00         
 13 Sokolářová Šárka         SOK TJ Turnov        TUV9951 B  411616  60.00         
 14 Thořová Markéta          SOK TJ Turnov        TUV9952 C  411521  65.00         
 
Startovka kategorie: D16         2.0km   68m 10k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Linková Alena            OOB TJ Turnov        TUR9751 A   51537  31.00         
  2 Tereza Nováková          SK Kotlářka Praha    DKP        886271  32.00         
  3 Kohlová Monika           OOB TJ Turnov        TUR9756 B  231929  33.00         
  4 Nováková Adéla           SK OK 24 Praha       OKP9750 C  232750  34.00         
  5 Žuchová Daniela          TJ Tatran Jablonec n TJN9750 C 2020749  35.00         
  6 Vavrysová Barbara        TJ Slovan Luhačovice LCE9751 A  889309  36.00         
  7 Roškotová Lucie          OOB TJ Turnov        TUR9753 A   51539  37.00         
  8 Kameníková Andrea        OK Jiskra Nový Bor   BOR9751 B    8435  38.00         
  9 Vakant                                                           39.00         
 10 Vakant                                                           40.00         
 
Startovka kategorie: D18         0.0km    0m 12k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Patricia Nieke           TU USV Dresden       GE1       1210495  23.00         
  2 Štičková Anna            OOB TJ Turnov        TUR9650 A  253131  24.00         
  3 Hoidekrová Lucie         TJ Loko Liberec      LLI9552 B  410734  25.00         
  4 Vakant                                                           26.00         
  5 Vakant                                                           27.00         
 
Startovka kategorie: D20         0.0km    0m 12k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Kukolová Šárka           TJ Slovan Luhačovice LCE9251 A  889304  18.00         
  2 Pařízková Anežka         TJ Tatran Jablonec n TJN9350 C 2011824  19.00         
  3 Corinna Nieke            TU USV Dresden       GE1       1280593  20.00         
  4 Vakant                                                           21.00         
  5 Vakant                                                           22.00         
 
Startovka kategorie: D21         0.0km    0m 10k  Ranking:0.0000 * 1.00
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Burdová Adéla            KOB Děčín            LDC9152 C  434894  35.00         
  2 Folbrechtová Šárka       OK Jiskra Nový Bor   BOR9051 R 1602628  36.00         
  3 Kuchařová Ada            TJ Tesla Brno        TBM5855 C   53261  37.00         
  4 Krpatová Klára           TJ Tatran Jablonec n TJN9353 B  416846  38.00         
  5 Tomešová Daniela         Sportcentrum Jičín   SJC8451 C  981842  39.00         
  6 Hlavatá Andrea           OK Chrastava         CHA8753 C    4127  40.00         
  7 Karochová Simona         SK Kotlářka Praha    DKP8853 R  887919  41.00         
  8 Hrstková Vladěna         SK Praga Praha       PGP8753 C  995881  42.00         
  9 Hyxová Radka             VSK Slavia TU Libere VLI7755 C 2032117  43.00         
 10 Hermanová Zuzana         OK Lokomotiva Pardub LPU8752 E  515136  44.00         
 11 Horáková Veronika        OOB TJ Turnov        TUR8751 C    7785  45.00         
 12 Šmidrkalová Monika       SK lyžování a OB Nov NPA9051 C    9711  46.00         
 13 Matějů Kateřina          VSK Slavia TU Libere VLI8054 C  336783  47.00         
 14 Doškářová Tereza         OK Jiskra Nový Bor   BOR9150 C    8494  48.00         
 15 Masopustová Eliška       SK Praga Praha       PGP8656 C   49844  49.00         
 16 Mrázková Romana          Sportcentrum Jičín   SJC8351 C  500556  50.00         
 17 Kučerková Romana         TJ Stadion Nový Bor  STB8196 C   49983  51.00         
 18 Sedláčková Martina       OOB TJ Turnov        TUR7959 C   53816  52.00         
 19 Kazdová Lenka            Sportcentrum Jičín   SJC8484 C  995813  53.00         
 20 Pachnerová Dominika      OK Chrastava         CHA7750 C    5177  54.00         
 21 Kuncová Eliška           SK Severka Šumperk   SSU8951 R  301474  55.00         
 22 Myslivcová Pavla         TJ Slavia Hradec Krá SHK9352 A    9472  56.00         
 23 Šákrová Michaela         OK Jiskra Nový Bor   BOR8850 C    8481  57.00         
 24 Hubáčková Pavla          TJ Slovan Luhačovice LCE9052 C   52710  58.00         
 25 Gabrovská Lucie          KOB TRETRA Praha     TAP8854 C  888854  59.00         
 26 Monika Topinkova         OK 99 Hradec Králové PHK8051    515494  60.00         
 27 Labašová Katarína        ASU                  ASU8351 R  920656  61.00         
 28 Švihovská Eva            Sportcentrum Jičín   SJC8352 C    9988  62.00         
 29 Pavlíková Jitka          KOB Chemopetrol Litv LIT8352 C    8113  63.00         
 30 Vakant                                                           64.00         
 31 Vakant                                                           65.00         
 
Startovka kategorie: D35         0.0km    0m 12k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Podrábská Marie          VSK Slavia TU Libere VLI7451 C    8307   9.00         
  2 Šimková Markéta          VSK Přírodověda - or PVP7751 C 2045245  10.00         
  3 Nováková Marie           SK OK 24 Praha       OKP6953 C   51681  11.00         
  4 Vřešťálová Lucie         OOB TJ Turnov        TUR7450 C  416139  12.00         
  5 Jeřábková Tereza         OK Jiskra Nový Bor   BOR7563 C    8438  13.00         
  6 Heřmánková Pavla         OOB TJ Turnov        TUR7777 C    8062  14.00         
  7 Lošťáková Ivana          TJ Lokomotiva Teplic LTP7758 C  232536  15.00         
  8 Vakant                                                           16.00         
  9 Vakant                                                           17.00         
 
Startovka kategorie: D40         0.0km    0m 12k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Kašparová Marie          SK Netopýr Zákupy    ZAK7250 C  219333   0.00         
  2 Linková Iva              OOB TJ Turnov        TUR6850 C   51809   1.00         
  3 Sedláčková Jana          Sokol Holešov        HLV7060 C  416084   2.00         
  4 Rejholcová Andrea        OK Jiskra Nový Bor   BOR6951 C    8514   3.00         
  5 Matějková Martina        TJ Lokomotiva Teplic LTP6850 C  420454   4.00         
  6 Rydlová Magda            TJ Tatran Jablonec n TJN6850 C    7726   5.00         
  7 Svobodová Lucie          OK Jiskra Nový Bor   BOR7151 C    8519   6.00         
  8 Vakant                                                            7.00         
  9 Vakant                                                            8.00         
 
Startovka kategorie: D45         2.0km   68m 10k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Sládková Eva             Sokol Tehov          TEH5751 C   51398  21.00         
  2 Šnajdarová Ivana         VŠTJ Ekonom Praha    EKP6350 C  515008  22.00         
  3 Peřinková Irena          KPKS BETA Brno       BBM6550 C  331257  23.00         
  4 Slezáčková Věra          KOB Kamenický Šenov  KAS6550 C   51381  24.00         
  5 Mrázová Pavla            TJ Sokol Dobřichovic DCE5550 C    7868  25.00         
  6 Hindráková Martina       Lokomotiva Trutnov   LTU6451 C 2017662  26.00         
  7 Procházková Miluše       TJ Sokol Dobřichovic DCE5450 C   51966  27.00         
  8 Kábrtová Iva             OK RECCO             PEN6350 C  232387  28.00         
  9 Vakant                                                           29.00         
 10 Vakant                                                           30.00         
 
Startovka kategorie: D50         2.0km   68m 10k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Kubátová Ivana           OK Jiskra Nový Bor   BOR6152 C    8464  15.00         
  2 Zdenka Králová           SK Severka Šumperk   SSU6091     52553  16.00         
  3 Jedličková Zdena         OK Jiskra Nový Bor   BOR6250 C    8467  17.00         
  4 Šípová Soňa              OK Jiskra Nový Bor   BOR6150 C  232182  18.00         
  5 Vakant                                                           19.00         
  6 Vakant                                                           20.00         
 
Startovka kategorie: D55         0.0km    0m 10k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Matoušková Marie         TJ LIAZ Jablonec nad LJN5550 C    7742  57.00         
  2 Klímová Jitka            KOB Kamenický Šenov  KAS5451 C    8166  59.00         
  3 Nováková Svatava         TJ Slovan Karlovy Va SKV5351 C   51135  61.00         
  4 Vakant                                                           63.00         
  5 Vakant                                                           65.00         
 
Startovka kategorie: D60         0.0km    0m 10k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Paulová Mirka            TJ Sokol Dobřichovic DCE5250 C   53597  47.00         
  2 Bednaříková Olga Marie   VSK Slavia TU Libere VLI5151 C    8309  49.00         
  3 Stehnová Hana            SK Kotlářka Praha    DKP5150 C   51799  51.00         
  4 Vakant                                                           53.00         
  5 Vakant                                                           55.00         
 
Startovka kategorie: H10         1.4km   23m 8k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Tkáč Matěj               TJ Tatran Jablonec n TJN0401 C 2027207   0.00         
  2 Staňa Ondřej             OK Jiskra Nový Bor   BOR0301 C    4377   1.00         
  3 Jirman Filip             SOK TJ Turnov        TUV0212 C  231522   2.00         
  4 Riby Thomas              TJ Lokomotiva Teplic LTP0202 C  897367   3.00         
  5 Hájek Kryštof            SOK TJ Turnov        TUV0203 C  886280   4.00         
  6 Vitebský Lukáš           TJ Tatran Jablonec n TJN0302 C 1398971   5.00         
  7 Janoušek Slávek          OK Jiskra Nový Bor   BOR0400 C    4360   6.00         
  8 Dejnožka Vojtěch         TJ Tatran Jablonec n TJN0300 C 2027224   7.00         
  9 Marek Himmel             SK OK 24 Praha       OKP     C    4218   8.00         
 10 Limberg Filip            TJ Lokomotiva Teplic LTP0105 C   52916   9.00         
 11 Mellan Jonáš             SOK TJ Turnov        TUV0308 C  888622  10.00         
 12 Vakant                                                           11.00         
 13 Vakant                                                           12.00         
 
Startovka kategorie: H10L        1.3km   40m 6k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Bláha Matyáš             Slavoj Praha         SJP0500    443105  25.00         
  2 Zakouřil Matyáš          USK Praha            VSP0400 C  232616  26.00         
  3 Urbanczyk Petr           TJ Lokomotiva Teplic LTP0201 C  342046  27.00         
  4 Bednařík Vilém           VSK Slavia TU Libere VLI0509 C 2049579  28.00         
  5 Hnízdil Matěj            KOB Kamenický Šenov  KAS0301 C   51382  29.00         
  6 Bláha Vojtěch            Slavoj Praha         SJP0501    443072  30.00         
  7 Vakant                                                           31.00         
  8 Vakant                                                           32.00         
 
Startovka kategorie: H12         1.5km   45m 10k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Hladík Jan               SOK TJ Turnov        TUV0002 B  411538  15.00         
  2 Šnajdar Filip            VŠTJ Ekonom Praha    EKP0000 C  515091  16.00         
  3 Pavel Martin             TJ Tatran Jablonec n TJN0004 C          17.00         
  4 Gilich Kryštof           TJ Lokomotiva Teplic LTP0101 C  232908  18.00         
  5 Zappe Nicholas           TJ Tatran Jablonec n TJN0003 C 2027206  19.00         
  6 Bílý Jakub               TJ Lokomotiva Teplic LTP0104 C  434575  20.00         
  7 Adamec Martin            TJ Tatran Jablonec n TJN0106 C 2045202  21.00         
  8 Clark Oskar William      TJ Lokomotiva Teplic LTP0103 C  420417  22.00         
  9 Budský Ondřej            TJ Tatran Jablonec n TJN0105 C 1398985  23.00         
 10 Vávra Pavel              OK Jiskra Nový Bor   BOR0101 B    4369  24.00         
 11 Horák Tomáš              TJ Tatran Jablonec n TJN0109 C          25.00         
 12 Kučera Tomáš             TJ Lokomotiva Teplic LTP0000 C  420429  26.00         
 13 Rokos Michal             TJ Tatran Jablonec n TJN0107 C 2027215  27.00         
 14 Jelínek Jakub            TJ Lokomotiva Teplic LTP0002 C  232917  28.00         
 15 Růta Matyáš              TJ Tatran Jablonec n TJN0102 C 2032159  29.00         
 16 Vakant                                                           30.00         
 17 Vakant                                                           31.00         
 
Startovka kategorie: H14         2.0km   68m 10k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Kašpar Ludvík            OK Jiskra Nový Bor   BOR9805 C  331399  41.00         
  2 Novotný Marek            TJ Tatran Jablonec n TJN9901 C  232325  42.00         
  3 Birnbaum Adam            OK Jiskra Nový Bor   BOR9802 B    4378  43.00         
  4 Císař Radim              TJ Tatran Jablonec n TJN9803 C 2027204  44.00         
  5 Mareš Vít                OK Jiskra Nový Bor   BOR0000 B    4370  45.00         
  6 Novák Filip              TJ Tatran Jablonec n TJN9801 C 2027217  46.00         
  7 Brož Dominik             Jizerský klub OB Frý FYD9801 C          47.00         
  8 Ullrich Jakub            OK Jiskra Nový Bor   BOR9900 B    4359  48.00         
  9 Sýkora Vojtěch           TJ Slovan Luhačovice LCE9801 B  889311  49.00         
 10 Jíra Tomáš               Orientační klub TOM  ROZ9800 B  207856  50.00         
 11 Kosina Matouš            OK Jiskra Nový Bor   BOR9901 C    4361  51.00         
 12 Kryštof Karatsiolis      OOB TJ Turnov        TUR9901    888618  52.00         
 13 Thoř Tomáš               SOK TJ Turnov        TUV9903 B    2674  53.00         
 14 Vakant                                                           54.00         
 15 Vakant                                                           55.00         
 
Startovka kategorie: H16         2.2km   75m 12k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Burda Matěj              KOB Děčín            LDC9602 B  435212  51.00         
  2 Peřinka Šimon            KPKS BETA Brno       BBM9700 C  331797  52.00         
  3 Hlubuček Tomáš           OK Chrastava         CHA9704 C    5176  53.00         
  4 Mudrák Štěpán            TJ Slovan Luhačovice LCE9601 A  889308  54.00         
  5 Drozd Michal             KPKS BETA Brno       BBM9701 B  331262  55.00         
  6 Hájek Jan                OB Jenišovice        JEN9703 B  411526  56.00         
  7 Wolf Filip               OOB TJ Turnov        TUR9701 A  995840  57.00         
  8 Sedláček Ondřej          Sokol Holešov        HLV9732 A   53833  58.00         
  9 Labský Jan               TJ Loko Liberec      LLI9602 C  428203  59.00         
 10 Vakant                                                           60.00         
 11 Vakant                                                           61.00         
 
Startovka kategorie: H18         2.3km   95m 11k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Nejman Stanislav         OK Chrastava         CHA9500 B  330671  52.00         
  2 Hulha Lukáš              TJ Lokomotiva Teplic LTP9405 C  682116  53.00         
  3 Vakant                                                           54.00         
  4 Vakant                                                           55.00         
 
Startovka kategorie: H20         2.3km   95m 11k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Pustai David             TJ Tatran Jablonec n TJN9301 C  232645  49.00         
  2 Vakant                                                           50.00         
  3 Vakant                                                           51.00         
 
Startovka kategorie: H21         2.7km  118m 15k  Ranking:0.0000 * 1.00
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Pavlík Bronislav         KOB Chemopetrol Litv LIT8201 C    8119   0.00         
  2 Kadavý Petr              OK Chrastava         CHA7800 C    8188   1.00         
  3 Martan Jiří              VSK Slavia TU Libere VLI7300 C    8129   2.00         
  4 Mazal Zdeněk             VSK MZLU Brno        VBM8103 C  553285   3.00         
  5 Žaloudek Petr            Sportcentrum Jičín   SJC8309 C   51803   4.00         
  6 Koucký Roman             VŠTJ Ekonom Praha    EKP6301 C 2035738   5.00         
  7 Záděra Pavel             KPKS BETA Brno       BBM9500 A  980371   6.00         
  8 Němec Jan                OK Chrastava         CHA8606 C    4130   7.00         
  9 Kamaryt Tomáš            KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM8807 C 2042527   8.00         
 10 Jan Francke              Francke              XX1        688312   9.00         
 11 Tomaščin Jaroslav        SK Meteor Kačerov Pr MKP5800 C   51691  10.00         
 12 Suslov Sergej            VSK Slavia TU Libere VLI8801 R 1301635  11.00         
 13 Svoboda Jan              Smržovka             SMR7901 C  995876  12.00         
 14 Hyka Jan                 OOB TJ Turnov        TUR9002 C  410746  13.00         
 15 Losman Petr              OK 99 Hradec Králové PHK7901 E  515420  14.00         
 16 Eiselt Jan               TJ Lokomotiva Teplic LTP8801 C  682092  15.00         
 17 Janda Martin             KOB Dobruška         DOB8002 C  920696  16.00         
 18 Cahel Marek              TJ Slovan Luhačovice LCE8803 R  889288  17.00         
 19 Tomáš Hanzl              Sportcentrum Jičín   SJC8205      9965  18.00         
 20 Šákr Vít                 OK Jiskra Nový Bor   BOR9301 A 2032136  19.00         
 21 Klomínský Václav         SKOB Kralupy n.Vlt.  KPY8700 C          20.00         
 22 Kučerka Jan              KOB Chemopetrol Litv LIT8002 C    8118  21.00         
 23 Bravený Adam             VSK MZLU Brno        VBM8801 C  866998  22.00         
 24 Lžíčař Martin            KOB Dobruška         DOB8803 C    7230  23.00         
 25 Prášil Ondřej            Sportcentrum Jičín   SJC8401 C    9705  24.00         
 26 Schröter Pavel           OK Chrastava         CHA7203 C  301545  25.00         
 27 Matějka Lukáš            TJ Lokomotiva Teplic LTP9802 B  682083  26.00         
 28 Michal Hubáček           TJ Slovan Luhačovice LCE9301    886716  27.00         
 29 Černý Martin             KOB TRETRA Praha     TAP8902 C  887637  28.00         
 30 Macek Jiří               KOB Chemopetrol Litv LIT8401 C    8107  29.00         
 31 Koč Zdeněk               SK Meteor Kačerov Pr MKP4700 C   51706  30.00         
 32 Štembera Jan             TJ Tatran Jablonec n TJN7513 C   51536  31.00         
 33 Hnízdil Jan              KOB Kamenický Šenov  KAS7100 C  515023  32.00         
 34 Stránský Michal          OK Jiskra Nový Bor   BOR8900 C   52901  33.00         
 35 Tomeš Petr               Sportcentrum Jičín   SJC7531 C  896967  34.00         
 36 Pašek František          SK Kamenice          KAM7600 C  523000  35.00         
 37 Makovský Jakub           KOB TRETRA Praha     TAP8511 R  442864  36.00         
 38 Baptiste Rollier         OK 99 Hradec Králové PHK8200   1394262  37.00         
 39 Ptáček Pavel             KPKS BETA Brno       BBM9600 A  886286  38.00         
 40 Wolf Daniel              OOB TJ Turnov        TUR9100 E  515499  39.00         
 41 Patočka Petr             KPKS BETA Brno       BBM6300 C  553436  40.00         
 42 Folprecht Miroslav       OOB TJ Turnov        TUR5501 C   51816  41.00         
 43 Rozkošný Karel           VŠTJ Ekonom Praha    EKP7900 C   51603  42.00         
 44 Zakouřil Vít             OOB TJ Turnov        TUR9301 A  886823  43.00         
 45 Šmehlík Eduard           TJ Slavia Hradec Krá SHK8702 E  515483  44.00         
 46 Karsten Leideck          TU USV Dresden       GE1       1986035  45.00         
 47 Šabatka Zdeněk           TJ Slavia Hradec Krá SHK8902      9189  46.00         
 48 Martin Krajčovič         SK Žabovřesky Brno   ZBM9109    920654  47.00         
 49 Špicar Petr              Sportcentrum Jičín   SJC8801 C    9998  48.00         
 50 Ondřej Švirák            SK Žabovřesky Brno   ZBM9103    995802  49.00         
 51 Nerad Jaroslav           KOB Chemopetrol Litv LIT9001 C    8108  50.00         
 52 Stránský Matěj           VŠSK MFF UK Praha    MFP7802 C  232248  51.00         
 53 Vodrážka  Jakub          VSK Slavia TU Libere VLI7604 C 2043604  52.00         
 54 Hostaš Petr              OOB TJ Turnov        TUR9001 C  887159  53.00         
 55 Mrázek Jan               AC Sparta Praha      SCP8102 E  771771  54.00         
 56 Bernášek Jiří            TJ Stadion Nový Bor  STB8101 C   49986  55.00         
 57 Jakub Kamenický          OK 99 Hradec Králové PHK9104    553445  56.00         
 58 Otrusina Jiří            SK Prostějov         JPV8201 C 1602629  57.00         
 59 Vavrys Johan             TJ Slovan Luhačovice LCE9302 A  553457  58.00         
 60 Nehasil David            OK Jiskra Nový Bor   BOR7713 C  995805  59.00         
 61 Martin Kočí              VSK MZLU Brno        VBM8702    929929  60.00         
 62 Švihovský Jaromír        Sportcentrum Jičín   SJC8005 C  500263  61.00         
 63 Ptáček Pavel             KPKS BETA Brno       BBM6508 C  980377  62.00         
 64 Urban Jan                SK Netopýr Zákupy    ZAK8600 C  448939  63.00         
 65 Pachner Pavel            VSK Slavia TU Libere VLI7503 C    8298  64.00         
 66 Pesničák Jan             Smržovka             SMR7902 C    8266  65.00         
 67 Svoboda Ondřej           TJ Slavia Hradec Krá SHK7605 C    9135  66.00         
 68 Kašpar Ludvík            SK Netopýr Zákupy    ZAK7200 C  410399  67.00         
 69 Vakant                                                           68.00         
 70 Vakant                                                           69.00         
 
Startovka kategorie: H35         2.3km   95m 11k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Vřešťál Jan              OOB TJ Turnov        TUR7301 C  416120  43.00         
  2 Valenta Jiří             TJ Slovan Luhačovice LCE6301 C   51508  44.00         
  3 Cerha Milan              OOB TJ Turnov        TUR7703 C 1007531  45.00         
  4 Heřmánek Michal          OOB TJ Turnov        TUR7702 C   51124  46.00         
  5 Vakant                                                           47.00         
  6 Vakant                                                           48.00         
 
Startovka kategorie: H40         2.3km   95m 11k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Kalousek Jiří            SK Kotlářka Praha    DKP6901 C  443079  30.00         
  2 Podrábský Ctibor         VSK Slavia TU Libere VLI7001 C    8306  31.00         
  3 Kučera Martin            TJ Lokomotiva Teplic LTP6500 C  232901  32.00         
  4 Novotný Dušan            TJ Tatran Jablonec n TJN7002 C  232502  33.00         
  5 Průšek Petr              OK Jiskra Nový Bor   BOR7003 C    8486  34.00         
  6 Pavel Petr               TJ Lokomotiva Teplic LTP6806 C  897351  35.00         
  7 Jeřábek Petr             OK Jiskra Nový Bor   BOR7105 C    8439  36.00         
  8 Žejdlík Michal           TJ Lokomotiva Teplic LTP7001 C  682100  37.00         
  9 Mrkvička Jiří            TJ Tatran Jablonec n TJN7101 C 2020748  38.00         
 10 Mička Jan                TJ Lokomotiva Teplic LTP7201 C   51280  39.00         
 11 Pecka Jan                VŠTJ Ekonom Praha    EKP6800 C  515152  40.00         
 12 Vakant                                                           41.00         
 13 Vakant                                                           42.00         
 
Startovka kategorie: H45         2.2km   75m 12k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Vydra Ivan               OK RECCO             PEN6600 C    8185  43.00         
  2 Kovář Boris              TJ Lokomotiva Teplic LTP6710 C  899153  44.00         
  3 Žucha Jiří               TJ Tatran Jablonec n TJN6603 C 2017687  45.00         
  4 Šimek Miroslav           VŠSK MFF UK Praha    MFP6302 C 2020717  46.00         
  5 Hagen Nieke              TU USV Dresden       GE1        630617  47.00         
  6 Krejčí Jaroslav          OK Jiskra Nový Bor   BOR6302 C    8512  48.00         
  7 Vakant                                                           49.00         
  8 Vakant                                                           50.00         
 
Startovka kategorie: H50         2.2km   75m 12k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Hulha Karel              TJ Lokomotiva Teplic LTP6001 C   52927  36.00         
  2 Hoidekr Pavel            TJ Loko Liberec      LLI5901 C   51209  37.00         
  3 Eiselt Miloš             TJ Lokomotiva Teplic LTP5802 C  682076  38.00         
  4 Arne Kristensen          Herlufsholm OK       DK1        213996  39.00         
  5 Vydra Pavel              OK RECCO             PEN6200 C   49998  40.00         
  6 Vakant                                                           41.00         
  7 Vakant                                                           42.00         
 
Startovka kategorie: H55         2.0km   68m 10k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Horák Petr               TJ Tatran Jablonec n TJN5602 C    8262   9.00         
  2 Šikola Alexej            TJ LIAZ Jablonec nad LJN5301 C  446348  10.00         
  3 Hudský Vlastimil         OOB TJ Turnov        TUR5100 C    8214  11.00         
  4 Jedlička Miroslav        OB Jenišovice        JEN5301 C  336709  12.00         
  5 Vakant                                                           13.00         
  6 Vakant                                                           14.00         
 
Startovka kategorie: H60         2.0km   68m 10k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Jakubec Jindřich         OOB TJ Turnov        TUR4801 C    8351   0.00         
  2 Mikan Vladimír           Sportcentrum Jičín   SJC4805 C    9913   1.00         
  3 Juřina Robert            Jizerský klub OB Frý FYD4900 C    8332   2.00         
  4 Stehno Pavel             SK Kotlářka Praha    DKP4900 C   51760   3.00         
  5 Bednařík Libor           VSK Slavia TU Libere VLI5200 C    8296   4.00         
  6 Denemarek Oldřich        KPKS BETA Brno       BBM5100 C  410398   5.00         
  7 Přinda Oldřich           VSK Slavia TU Libere VLI5101 C 1302773   6.00         
  8 Vakant                                                            7.00         
  9 Vakant                                                            8.00         
 
Startovka kategorie: H65         0.0km    0m 10k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Matoušek Luboš           TJ LIAZ Jablonec nad LJN4700 C    7741  33.00         
  2 Paul Josef               TJ Sokol Dobřichovic DCE4401 C  301171  35.00         
  3 Procházka Zdenko         SK Kotlářka Praha    DKP4300 C   51800  37.00         
  4 Vakant                                                           39.00         
  5 Vakant                                                           41.00         
 
Startovka kategorie: H70         0.0km    0m 10k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Bláha Svatopluk          Slavoj Praha         SJP3501 C    8797  25.00         
  2 Karel Hlavaty            Slavoj Praha         SJP4200     53507  27.00         
  3 Vakant                                                           29.00         
  4 Vakant                                                           31.00         
 
Startovka kategorie: HDR         1.3km   40m 6k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Pecková Tereza           VŠTJ Ekonom Praha    EKP0551 C   51600   0.00         
  2 Kvapilová Kristýna       SOK TJ Turnov        TUV0999      7707   1.00         
  3 Martanová Lea            VSK Slavia TU Libere VLI0555 C 2043610   2.00         
  4 Jíra Filip               Orientační klub TOM  ROZ0500 C    7941   3.00         
  5 Míka Albert              TJ Tatran Jablonec n TJN     C    4221   4.00         
  6 Lošťáková Sára           TJ Lokomotiva Teplic LTP0650 C  420434   5.00         
  7 Štembera Vítek           TJ Tatran Jablonec n TJN0801 C           6.00         
  8 Clark Arthur             TJ Lokomotiva Teplic LTP0401 C  420408   7.00         
  9 Zakouřilová Klára        USK Praha            VSP0850 C 2032113   8.00         
 10 Bláha Šimon              Slavoj Praha         SJP0700     51421   9.00         
 11 Vřešťál Antonín          OOB TJ Turnov        TUR0604 C          10.00         
 12 Riby Philip              TJ Lokomotiva Teplic LTP0702 C  897359  11.00         
 13 Rokos Marek              TJ Tatran Jablonec n TJN0500 C          12.00         
 14 Podrábský Ctiborek       VSK Slavia TU Libere VLI0700 C    8304  13.00         
 15 Heřmánek Petr            OOB TJ Turnov        TUR0500 C    8020  14.00         
 16 Pavlová Lenka            TJ Tatran Jablonec n TJN     C    4220  15.00         
 17 Dejnožka Martin          TJ Tatran Jablonec n TJN0600 C 2035718  16.00         
 18 Kašpar Vojtěch           SK Netopýr Zákupy    ZAK0400 C  448931  17.00         
 19 Štemberová Bára          TJ Tatran Jablonec n TJN0650 C          18.00         
 20 Urbanczyková Jana        TJ Lokomotiva Teplic LTP0550 C  436962  19.00         
 21 Rejholcová Tereza        OK Jiskra Nový Bor   BOR0751 C    4390  20.00         
 22 Kašpar Štěpán            SK Netopýr Zákupy    ZAK0401 C  448932  21.00         
 23 Svobodová Tereza         OK Jiskra Nový Bor   BOR0150 C    4374  22.00         
 24 Hlava Michal             SK Netopýr Zákupy    ZAK0402 C    4223  23.00         
 25 Vakant                                                           24.00         
 
Startovka kategorie: P2          1.5km   45m 10k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Vydrová Markéta          OK RECCO             PEN8950 C    8180   0.00         
  2 Pavel Jiří               TJ Tatran Jablonec n TJN     C    4222   1.00         
  3 Bednaříková Daniela      VSK Slavia TU Libere VLI7759 C 2049576   2.00         
  4 Tkáč Jan                 TJ Tatran Jablonec n TJN     C 2027227   3.00         
  5 Janoušková Iveta         OK Jiskra Nový Bor   BOR7457 C    8431   4.00         
  6 Bednaříková Adéla        VSK Slavia TU Libere VLI0059 C 2049577   5.00         
  7 Vakant                                                            6.00         
  8 Vakant                                                            7.00         
  9 Vakant                                                            8.00         
 10 Vakant                                                            9.00         
 11 Vakant                                                           10.00         
 12 Vakant                                                           11.00         
 13 Vakant                                                           12.00         
 14 Vakant                                                           13.00         
 15 Vakant                                                           14.00         
 16 Vakant                                                           15.00         
 
Startovka kategorie: P4          2.2km   75m 12k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Bednařík Aleš            VSK Slavia TU Libere VLI7309 C  500568   0.00         
  2 Horák Martin             TJ Tatran Jablonec n TJN9603 C           1.00         
  3 Vitebský Mirek           TJ Tatran Jablonec n TJN     C 1398973   2.00         
  4 Petr Himmel              SK OK 24 Praha       OKP     C    4219   3.00         
  5 Dejnožka Jiří            TJ Tatran Jablonec n TJN7503 C 2027225   4.00         
  6 Šnajdar Luděk            VŠTJ Ekonom Praha    EKP6100 C    4217   5.00         
  7 Nestereva Natallia       SK Meteor Kačerov Pr MKP9250 C 2042544   6.00         
  8 Vakant                                                            7.00         
  9 Vakant                                                            8.00         
 10 Vakant                                                            9.00         
 11 Vakant                                                           10.00         
 12 Vakant                                                           11.00         
 13 Vakant                                                           12.00         
 14 Vakant                                                           13.00         
 15 Vakant                                                           14.00         
 16 Vakant                                                           15.00         
 17 Vakant                                                           16.00