Startovka oddílů                                                  28.9.2012 17:42:01
                                  Setrilovsko 2012
===ČSOB-TUV===========================================Orienteering Organiser 2006===
 
 
Startovka oddílu: ASU - ASU                                      Neděle 30.9.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Labašová Katarína        ASU8351  920656    D21     61.00            60.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       60.00        0.00        0.00        0.00       60.00        0.00      -60.00
 
 
Startovka oddílu: BBM - KPKS BETA Brno                           Neděle 30.9.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Denemarek Oldřich        BBM5100  410398    H60      5.00            60.00Kč
  2 Patočka Petr             BBM6300  553436    H21     40.00            60.00Kč
  3 Ptáček Pavel             BBM6508  980377    H21     62.00            60.00Kč
  4 Peřinková Irena          BBM6550  331257    D45     23.00            60.00Kč
  5 Záděra Pavel             BBM9500  980371    H21      6.00            60.00Kč
  6 Ptáček Pavel             BBM9600  886286    H21     38.00            60.00Kč
  7 Peřinka Šimon            BBM9700  331797    H16     52.00            60.00Kč
  8 Drozd Michal             BBM9701  331262    H16     55.00            60.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      480.00        0.00        0.00        0.00      480.00        0.00     -480.00
 
 
Startovka oddílu: BOR - OK Jiskra Nový Bor                       Neděle 30.9.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Mareš Vít                BOR0000    4370    H14     45.00            45.00Kč
  2 Vávra Pavel              BOR0101    4369    H12     24.00            45.00Kč
  3 Svobodová Tereza         BOR0150    4374    HDR     22.00            40.00Kč
  4 Jeřábková Nina           BOR0151    4366    D12     39.00            45.00Kč
  5 Staňa Ondřej             BOR0301    4377    H10      1.00            45.00Kč
  6 Janoušek Slávek          BOR0400    4360    H10      6.00            45.00Kč
  7 Rejholcová Tereza        BOR0751    4390    HDR     20.00            40.00Kč
  8 Šípová Soňa              BOR6150  232182    D50     18.00            60.00Kč
  9 Kubátová Ivana           BOR6152    8464    D50     15.00            60.00Kč
 10 Jedličková Zdena         BOR6250    8467    D50     17.00            60.00Kč
 11 Krejčí Jaroslav          BOR6302    8512    H45     48.00            60.00Kč
 12 Rejholcová Andrea        BOR6951    8514    D40      3.00            60.00Kč
 13 Průšek Petr              BOR7003    8486    H40     34.00            60.00Kč
 14 Jeřábek Petr             BOR7105    8439    H40     36.00            60.00Kč
 15 Svobodová Lucie          BOR7151    8519    D40      6.00            60.00Kč
 16 Janoušková Iveta         BOR7457    8431    P2       4.00            50.00Kč
 17 Jeřábková Tereza         BOR7563    8438    D35     13.00            60.00Kč
 18 Nehasil David            BOR7713  995805    H21     59.00            60.00Kč
 19 Šákrová Michaela         BOR8850    8481    D21     57.00            60.00Kč
 20 Stránský Michal          BOR8900   52901    H21     33.00            60.00Kč
 21 Folbrechtová Šárka       BOR9051 1602628    D21     36.00            60.00Kč
 22 Doškářová Tereza         BOR9150    8494    D21     48.00            60.00Kč
 23 Šákr Vít                 BOR9301 2032136    H21     19.00            60.00Kč
 24 Kameníková Andrea        BOR9751    8435    D16     38.00            60.00Kč
 25 Birnbaum Adam            BOR9802    4378    H14     43.00            45.00Kč
 26 Kašpar Ludvík            BOR9805  331399    H14     41.00            45.00Kč
 27 Kohoutová Barbora        BOR9850    4362    D14     15.00            45.00Kč
 28 Staňová Karolína         BOR9853    4367    D14     17.00            45.00Kč
 29 Nováková Lucie           BOR9854    4368    D14     12.00            45.00Kč
 30 Ullrich Jakub            BOR9900    4359    H14     48.00            45.00Kč
 31 Kosina Matouš            BOR9901    4361    H14     51.00            45.00Kč
 32 Janoušková Lucie         BOR9954    4357    D14     10.00            45.00Kč
 33 Jeřábková Ema            BOR9957    4363    D14     21.00            45.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1720.00        0.00        0.00        0.00     1720.00        0.00    -1720.00
 
 
Startovka oddílu: DCE - TJ Sokol Dobřichovice                    Neděle 30.9.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Paul Josef               DCE4401  301171    H65     35.00            60.00Kč
  2 Paulová Mirka            DCE5250   53597    D60     47.00            60.00Kč
  3 Procházková Miluše       DCE5450   51966    D45     27.00            60.00Kč
  4 Mrázová Pavla            DCE5550    7868    D45     25.00            60.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      240.00        0.00        0.00        0.00      240.00        0.00     -240.00
 
 
Startovka oddílu: DK1 - Herlufsholm OK                           Neděle 30.9.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Arne Kristensen          DK1      213996    H50     39.00            60.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       60.00        0.00        0.00        0.00       60.00        0.00      -60.00
 
 
Startovka oddílu: DKP - SK Kotlářka Praha                        Neděle 30.9.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Tereza Nováková          DKP      886271    D16     32.00            60.00Kč
  2 Kalousková Marie         DKP0151  443091    D12     33.00            45.00Kč
  3 Procházka Zdenko         DKP4300   51800    H65     37.00            60.00Kč
  4 Stehno Pavel             DKP4900   51760    H60      3.00            60.00Kč
  5 Stehnová Hana            DKP5150   51799    D60     51.00            60.00Kč
  6 Kalousek Jiří            DKP6901  443079    H40     30.00            60.00Kč
  7 Karochová Simona         DKP8853  887919    D21     41.00            60.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      405.00        0.00        0.00        0.00      405.00        0.00     -405.00
 
 
Startovka oddílu: DOB - KOB Dobruška                             Neděle 30.9.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Janda Martin             DOB8002  920696    H21     16.00            60.00Kč
  2 Lžíčař Martin            DOB8803    7230    H21     23.00            60.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      120.00        0.00        0.00        0.00      120.00        0.00     -120.00
 
 
Startovka oddílu: EKP - VŠTJ Ekonom Praha                        Neděle 30.9.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Šnajdar Filip            EKP0000  515091    H12     16.00            45.00Kč
  2 Pecková Tereza           EKP0551   51600    HDR      0.00            40.00Kč
  3 Šnajdar Luděk            EKP6100    4217 P  P4       5.00            50.00Kč
  4 Koucký Roman             EKP6301 2035738    H21      5.00            60.00Kč
  5 Šnajdarová Ivana         EKP6350  515008    D45     22.00            60.00Kč
  6 Pecka Jan                EKP6800  515152    H40     40.00            60.00Kč
  7 Rozkošný Karel           EKP7900   51603    H21     42.00            60.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      375.00       40.00        0.00        0.00      415.00        0.00     -415.00
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: FYD - Jizerský klub OB Frýdlant                Neděle 30.9.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Juřina Robert            FYD4900    8332    H60      2.00            60.00Kč
  2 Brož Dominik             FYD9801         P  H14     47.00            45.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      105.00       40.00        0.00        0.00      145.00        0.00     -145.00
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: GE1 - TU USV Dresden                           Neděle 30.9.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Patricia Nieke           GE1     1210495    D18     23.00            60.00Kč
  2 Corinna Nieke            GE1     1280593    D20     20.00            60.00Kč
  3 Hagen Nieke              GE1      630617    H45     47.00            60.00Kč
  4 Karsten Leideck          GE1     1986035    H21     45.00            60.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      240.00        0.00        0.00        0.00      240.00        0.00     -240.00
 
 
Startovka oddílu: HLV - Sokol Holešov                            Neděle 30.9.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Sedláčková Jana          HLV7060  416084    D40      2.00            60.00Kč
  2 Sedláček Ondřej          HLV9732   53833    H16     58.00            60.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      120.00        0.00        0.00        0.00      120.00        0.00     -120.00
 
 
Startovka oddílu: CHA - OK Chrastava                             Neděle 30.9.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Schröter Pavel           CHA7203  301545    H21     25.00            60.00Kč
  2 Pachnerová Dominika      CHA7750    5177    D21     54.00            60.00Kč
  3 Kadavý Petr              CHA7800    8188    H21      1.00            60.00Kč
  4 Němec Jan                CHA8606    4130    H21      7.00            60.00Kč
  5 Hlavatá Andrea           CHA8753    4127    D21     40.00            60.00Kč
  6 Nejman Stanislav         CHA9500  330671    H18     52.00            60.00Kč
  7 Hlubuček Tomáš           CHA9704    5176    H16     53.00            60.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      420.00        0.00        0.00        0.00      420.00        0.00     -420.00
 
 
Startovka oddílu: JEN - OB Jenišovice                            Neděle 30.9.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Jedlička Miroslav        JEN5301  336709    H55     12.00            60.00Kč
  2 Hájek Jan                JEN9703  411526    H16     56.00            60.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      120.00        0.00        0.00        0.00      120.00        0.00     -120.00
 
 
Startovka oddílu: JPV - SK Prostějov                             Neděle 30.9.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Otrusina Jiří            JPV8201 1602629    H21     57.00            60.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       60.00        0.00        0.00        0.00       60.00        0.00      -60.00
 
 
Startovka oddílu: KAM - SK Kamenice                              Neděle 30.9.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Pašek František          KAM7600  523000    H21     35.00            60.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       60.00        0.00        0.00        0.00       60.00        0.00      -60.00
 
 
Startovka oddílu: KAS - KOB Kamenický Šenov                      Neděle 30.9.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hnízdil Matěj            KAS0301   51382    H10L    29.00            40.00Kč
  2 Klímová Jitka            KAS5451    8166    D55     59.00            60.00Kč
  3 Slezáčková Věra          KAS6550   51381    D45     24.00            60.00Kč
  4 Hnízdil Jan              KAS7100  515023    H21     32.00            60.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      220.00        0.00        0.00        0.00      220.00        0.00     -220.00
 
 
Startovka oddílu: KPY - SKOB Kralupy n.Vlt.                      Neděle 30.9.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Klomínský Václav         KPY8700         P  H21     20.00            60.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       60.00       40.00        0.00        0.00      100.00        0.00     -100.00
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: LCE - TJ Slovan Luhačovice                     Neděle 30.9.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Valenta Jiří             LCE6301   51508    H35     44.00            60.00Kč
  2 Cahel Marek              LCE8803  889288    H21     17.00            60.00Kč
  3 Hubáčková Pavla          LCE9052   52710    D21     58.00            60.00Kč
  4 Kukolová Šárka           LCE9251  889304    D20     18.00            60.00Kč
  5 Michal Hubáček           LCE9301  886716    H21     27.00           120.00Kč
  6 Vavrys Johan             LCE9302  553457    H21     58.00            60.00Kč
  7 Mudrák Štěpán            LCE9601  889308    H16     54.00            60.00Kč
  8 Vavrysová Barbara        LCE9751  889309    D16     36.00            60.00Kč
  9 Sýkora Vojtěch           LCE9801  889311    H14     49.00            45.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      585.00        0.00        0.00        0.00      585.00        0.00     -585.00
 
 
Startovka oddílu: LDC - KOB Děčín                                Neděle 30.9.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Burdová Adéla            LDC9152  434894    D21     35.00            60.00Kč
  2 Burda Matěj              LDC9602  435212    H16     51.00            60.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      120.00        0.00        0.00        0.00      120.00        0.00     -120.00
 
 
Startovka oddílu: LIT - KOB Chemopetrol Litvínov                 Neděle 30.9.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kučerka Jan              LIT8002    8118    H21     21.00            60.00Kč
  2 Pavlík Bronislav         LIT8201    8119    H21      0.00            60.00Kč
  3 Pavlíková Jitka          LIT8352    8113    D21     63.00            60.00Kč
  4 Macek Jiří               LIT8401    8107    H21     29.00            60.00Kč
  5 Nerad Jaroslav           LIT9001    8108    H21     50.00            60.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      300.00        0.00        0.00        0.00      300.00        0.00     -300.00
 
 
Startovka oddílu: LJN - TJ LIAZ Jablonec nad Nisou               Neděle 30.9.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Matoušek Luboš           LJN4700    7741    H65     33.00            60.00Kč
  2 Šikola Alexej            LJN5301  446348    H55     10.00            60.00Kč
  3 Matoušková Marie         LJN5550    7742    D55     57.00            60.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      180.00        0.00        0.00        0.00      180.00        0.00     -180.00
 
 
Startovka oddílu: LLI - TJ Loko Liberec                          Neděle 30.9.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hoidekr Pavel            LLI5901   51209    H50     37.00            60.00Kč
  2 Hoidekrová Lucie         LLI9552  410734    D18     25.00            60.00Kč
  3 Labský Jan               LLI9602  428203    H16     59.00            60.00Kč
  4 Žihlová Anna             LLI9852  428241    D14     13.00            45.00Kč
  5 Labská Karolína          LLI9952  428206    D14     11.00            45.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      270.00        0.00        0.00        0.00      270.00        0.00     -270.00
 
 
Startovka oddílu: LPU - OK Lokomotiva Pardubice                  Neděle 30.9.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hermanová Zuzana         LPU8752  515136    D21     44.00            60.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       60.00        0.00        0.00        0.00       60.00        0.00      -60.00
 
 
Startovka oddílu: LTP - TJ Lokomotiva Teplice                    Neděle 30.9.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kučera Tomáš             LTP0000  420429    H12     26.00            45.00Kč
  2 Jelínek Jakub            LTP0002  232917    H12     28.00            45.00Kč
  3 Riby Rose                LTP0051  887611    D12     38.00            45.00Kč
  4 Gilich Kryštof           LTP0101  232908    H12     18.00            45.00Kč
  5 Clark Oskar William      LTP0103  420417    H12     22.00            45.00Kč
  6 Bílý Jakub               LTP0104  434575    H12     20.00            45.00Kč
  7 Limberg Filip            LTP0105   52916    H10      9.00            45.00Kč
  8 Pavlová Martina          LTP0151   52925    D12     36.00            45.00Kč
  9 Matějková Zuzana         LTP0153  420453    D12     34.00            45.00Kč
 10 Urbanczyk Petr           LTP0201  342046    H10L    27.00            40.00Kč
 11 Riby Thomas              LTP0202  897367    H10      3.00            45.00Kč
 12 Žejdlíková Eliška        LTP0350  886252    D10L    38.00            40.00Kč
 13 Clark Arthur             LTP0401  420408    HDR      7.00            40.00Kč
 14 Urbanczyková Jana        LTP0550  436962    HDR     19.00            40.00Kč
 15 Lošťáková Sára           LTP0650  420434    HDR      5.00            40.00Kč
 16 Riby Philip              LTP0702  897359    HDR     11.00            40.00Kč
 17 Eiselt Miloš             LTP5802  682076    H50     38.00            60.00Kč
 18 Hulha Karel              LTP6001   52927    H50     36.00            60.00Kč
 19 Kučera Martin            LTP6500  232901    H40     32.00            60.00Kč
 20 Kovář Boris              LTP6710  899153    H45     44.00            60.00Kč
 21 Pavel Petr               LTP6806  897351    H40     35.00            60.00Kč
 22 Matějková Martina        LTP6850  420454    D40      4.00            60.00Kč
 23 Žejdlík Michal           LTP7001  682100    H40     37.00            60.00Kč
 24 Mička Jan                LTP7201   51280    H40     39.00            60.00Kč
 25 Lošťáková Ivana          LTP7758  232536    D35     15.00            60.00Kč
 26 Eiselt Jan               LTP8801  682092    H21     15.00            60.00Kč
 27 Hulha Lukáš              LTP9405  682116    H18     53.00            60.00Kč
 28 Matějka Lukáš            LTP9802  682083    H21     26.00            60.00Kč
 29 Žejdlíková Karolína      LTP9950  232494    D14     20.00            45.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1455.00        0.00        0.00        0.00     1455.00        0.00    -1455.00
 
 
Startovka oddílu: LTU - Lokomotiva Trutnov                       Neděle 30.9.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hindráková Martina       LTU6451 2017662    D45     26.00            60.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       60.00        0.00        0.00        0.00       60.00        0.00      -60.00
 
 
Startovka oddílu: MFP - VŠSK MFF UK Praha                        Neděle 30.9.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Šimek Miroslav           MFP6302 2020717    H45     46.00            60.00Kč
  2 Stránský Matěj           MFP7802  232248    H21     51.00            60.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      120.00        0.00        0.00        0.00      120.00        0.00     -120.00
 
 
Startovka oddílu: MKP - SK Meteor Kačerov Praha                  Neděle 30.9.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Koč Zdeněk               MKP4700   51706    H21     30.00            60.00Kč
  2 Tomaščin Jaroslav        MKP5800   51691    H21     10.00            60.00Kč
  3 Nestereva Natallia       MKP9250 2042544    P4       6.00            50.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      170.00        0.00        0.00        0.00      170.00        0.00     -170.00
 
 
Startovka oddílu: NPA - SK lyžování a OB Nová Paka               Neděle 30.9.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Šmidrkalová Monika       NPA9051    9711    D21     46.00            60.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       60.00        0.00        0.00        0.00       60.00        0.00      -60.00
 
 
Startovka oddílu: OKP - SK OK 24 Praha                           Neděle 30.9.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Marek Himmel             OKP        4218 P  H10      8.00            45.00Kč
  2 Petr Himmel              OKP        4219 P  P4       3.00            50.00Kč
  3 Nováková Marie           OKP6953   51681    D35     11.00            60.00Kč
  4 Nováková Adéla           OKP9750  232750    D16     34.00            60.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      215.00       40.00        0.00        0.00      255.00        0.00     -255.00
Půjčeno čipů:2
 
 
Startovka oddílu: PEN - OK RECCO                                 Neděle 30.9.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Vydra Pavel              PEN6200   49998    H50     40.00            60.00Kč
  2 Kábrtová Iva             PEN6350  232387    D45     28.00            60.00Kč
  3 Vydra Ivan               PEN6600    8185    H45     43.00            60.00Kč
  4 Vydrová Markéta          PEN8950    8180    P2       0.00            50.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      230.00        0.00        0.00        0.00      230.00        0.00     -230.00
 
 
Startovka oddílu: PGP - SK Praga Praha                           Neděle 30.9.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Masopustová Eliška       PGP8656   49844    D21     49.00            60.00Kč
  2 Hrstková Vladěna         PGP8753  995881    D21     42.00            60.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      120.00        0.00        0.00        0.00      120.00        0.00     -120.00
 
 
Startovka oddílu: PHK - OK 99 Hradec Králové                     Neděle 30.9.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Losman Petr              PHK7901  515420    H21     14.00            60.00Kč
  2 Monika Topinkova         PHK8051  515494    D21     60.00           120.00Kč
  3 Baptiste Rollier         PHK8200 1394262    H21     37.00           120.00Kč
  4 Jakub Kamenický          PHK9104  553445    H21     56.00           120.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      420.00        0.00        0.00        0.00      420.00        0.00     -420.00
 
 
Startovka oddílu: PVP - VSK Přírodověda - orientační sporty      Neděle 30.9.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Šimková Markéta          PVP7751 2045245    D35     10.00            60.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       60.00        0.00        0.00        0.00       60.00        0.00      -60.00
 
 
Startovka oddílu: ROZ - Orientační klub TOM Roztoky              Neděle 30.9.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Jíra Filip               ROZ0500    7941    HDR      3.00            40.00Kč
  2 Jíra Tomáš               ROZ9800  207856    H14     50.00            45.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       85.00        0.00        0.00        0.00       85.00        0.00      -85.00
 
 
Startovka oddílu: SCP - AC Sparta Praha                          Neděle 30.9.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Mrázek Jan               SCP8102  771771    H21     54.00            60.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       60.00        0.00        0.00        0.00       60.00        0.00      -60.00
 
 
Startovka oddílu: SHK - TJ Slavia Hradec Králové                 Neděle 30.9.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Svoboda Ondřej           SHK7605    9135    H21     66.00            60.00Kč
  2 Šmehlík Eduard           SHK8702  515483    H21     44.00            60.00Kč
  3 Šabatka Zdeněk           SHK8902    9189    H21     46.00            60.00Kč
  4 Myslivcová Pavla         SHK9352    9472    D21     56.00            60.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      240.00        0.00        0.00        0.00      240.00        0.00     -240.00
 
 
Startovka oddílu: SJC - Sportcentrum Jičín                       Neděle 30.9.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Mikan Vladimír           SJC4805    9913    H60      1.00            60.00Kč
  2 Tomeš Petr               SJC7531  896967    H21     34.00            60.00Kč
  3 Švihovský Jaromír        SJC8005  500263    H21     61.00            60.00Kč
  4 Tomáš Hanzl              SJC8205    9965    H21     18.00           120.00Kč
  5 Žaloudek Petr            SJC8309   51803    H21      4.00            60.00Kč
  6 Mrázková Romana          SJC8351  500556    D21     50.00            60.00Kč
  7 Švihovská Eva            SJC8352    9988    D21     62.00            60.00Kč
  8 Prášil Ondřej            SJC8401    9705    H21     24.00            60.00Kč
  9 Tomešová Daniela         SJC8451  981842    D21     39.00            60.00Kč
 10 Kazdová Lenka            SJC8484  995813    D21     53.00            60.00Kč
 11 Špicar Petr              SJC8801    9998    H21     48.00            60.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      720.00        0.00        0.00        0.00      720.00        0.00     -720.00
 
 
Startovka oddílu: SJP - Slavoj Praha                             Neděle 30.9.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Bláha Matyáš             SJP0500  443105    H10L    25.00            40.00Kč
  2 Bláha Vojtěch            SJP0501  443072    H10L    30.00            40.00Kč
  3 Bláha Šimon              SJP0700   51421    HDR      9.00            40.00Kč
  4 Bláha Svatopluk          SJP3501    8797    H70     25.00            60.00Kč
  5 Karel Hlavaty            SJP4200   53507    H70     27.00            60.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      240.00        0.00        0.00        0.00      240.00        0.00     -240.00
 
 
Startovka oddílu: SKV - TJ Slovan Karlovy Vary                   Neděle 30.9.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Nováková Svatava         SKV5351   51135    D55     61.00            60.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       60.00        0.00        0.00        0.00       60.00        0.00      -60.00
 
 
Startovka oddílu: SMR - Smržovka                                 Neděle 30.9.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Svoboda Jan              SMR7901  995876    H21     12.00            60.00Kč
  2 Pesničák Jan             SMR7902    8266    H21     65.00            60.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      120.00        0.00        0.00        0.00      120.00        0.00     -120.00
 
 
Startovka oddílu: SSU - SK Severka Šumperk                       Neděle 30.9.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Zdenka Králová           SSU6091   52553    D50     16.00            60.00Kč
  2 Kuncová Eliška           SSU8951  301474    D21     55.00            60.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      120.00        0.00        0.00        0.00      120.00        0.00     -120.00
 
 
Startovka oddílu: STB - TJ Stadion Nový Bor                      Neděle 30.9.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Bernášek Jiří            STB8101   49986    H21     55.00            60.00Kč
  2 Kučerková Romana         STB8196   49983    D21     51.00            60.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      120.00        0.00        0.00        0.00      120.00        0.00     -120.00
 
 
Startovka oddílu: TAP - KOB TRETRA Praha                         Neděle 30.9.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Makovský Jakub           TAP8511  442864    H21     36.00           120.00Kč
  2 Gabrovská Lucie          TAP8854  888854    D21     59.00           120.00Kč
  3 Černý Martin             TAP8902  887637    H21     28.00           120.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      360.00        0.00        0.00        0.00      360.00        0.00     -360.00
 
 
Startovka oddílu: TBM - TJ Tesla Brno                            Neděle 30.9.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kuchařová Ada            TBM5855   53261    D21     37.00            60.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       60.00        0.00        0.00        0.00       60.00        0.00      -60.00
 
 
Startovka oddílu: TEH - Sokol Tehov                              Neděle 30.9.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Sládková Eva             TEH5751   51398    D45     21.00            60.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       60.00        0.00        0.00        0.00       60.00        0.00      -60.00
 
 
Startovka oddílu: TJN - TJ Tatran Jablonec nad Nisou             Neděle 30.9.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Míka Albert              TJN        4221 P  HDR      4.00            40.00Kč
  2 Pavlová Lenka            TJN        4220 P  HDR     15.00            40.00Kč
  3 Pavel Jiří               TJN        4222 P  P2       1.00            50.00Kč
  4 Tkáč Jan                 TJN     2027227    P2       3.00            50.00Kč
  5 Vitebský Mirek           TJN     1398973    P4       2.00            50.00Kč
  6 Zappe Nicholas           TJN0003 2027206    H12     19.00            45.00Kč
  7 Pavel Martin             TJN0004         P  H12     17.00            45.00Kč
  8 Růta Matyáš              TJN0102 2032159    H12     29.00            45.00Kč
  9 Budský Ondřej            TJN0105 1398985    H12     23.00            45.00Kč
 10 Adamec Martin            TJN0106 2045202    H12     21.00            45.00Kč
 11 Rokos Michal             TJN0107 2027215    H12     27.00            45.00Kč
 12 Horák Tomáš              TJN0109         P  H12     25.00            45.00Kč
 13 Baloghová Lída           TJN0150 2027211    D12     37.00            45.00Kč
 14 Rýdlová Adéla            TJN0151 2035701    D12     35.00            45.00Kč
 15 Rýdlová Magdaléna        TJN0251 2035725    D10     16.00            45.00Kč
 16 Budská Anna              TJN0253         P  D10     15.00            45.00Kč
 17 Dejnožka Vojtěch         TJN0300 2027224    H10      7.00            45.00Kč
 18 Vitebský Lukáš           TJN0302 1398971    H10      5.00            45.00Kč
 19 Vitebská Eliška          TJN0350 1398987    D10     13.00            45.00Kč
 20 Nováková Marie           TJN0351         P  D10     18.00            45.00Kč
 21 Tkáč Matěj               TJN0401 2027207    H10      0.00            45.00Kč
 22 Rokos Marek              TJN0500         P  HDR     12.00            40.00Kč
 23 Dejnožka Martin          TJN0600 2035718    HDR     16.00            40.00Kč
 24 Štemberová Bára          TJN0650         P  HDR     18.00            40.00Kč
 25 Štembera Vítek           TJN0801         P  HDR      6.00            40.00Kč
 26 Horák Petr               TJN5602    8262    H55      9.00            60.00Kč
 27 Žucha Jiří               TJN6603 2017687    H45     45.00            60.00Kč
 28 Rydlová Magda            TJN6850    7726    D40      5.00            60.00Kč
 29 Novotný Dušan            TJN7002  232502    H40     33.00            60.00Kč
 30 Mrkvička Jiří            TJN7101 2020748    H40     38.00            60.00Kč
 31 Dejnožka Jiří            TJN7503 2027225    P4       4.00            50.00Kč
 32 Štembera Jan             TJN7513   51536    H21     31.00            60.00Kč
 33 Pustai David             TJN9301  232645    H20     49.00            60.00Kč
 34 Pařízková Anežka         TJN9350 2011824    D20     19.00            60.00Kč
 35 Krpatová Klára           TJN9353  416846    D21     38.00            60.00Kč
 36 Horák Martin             TJN9603         P  P4       1.00            50.00Kč
 37 Žuchová Daniela          TJN9750 2020749    D16     35.00            60.00Kč
 38 Novák Filip              TJN9801 2027217    H14     46.00            45.00Kč
 39 Císař Radim              TJN9803 2027204    H14     44.00            45.00Kč
 40 Štemberová Natálie       TJN9851  416039    D14     18.00            45.00Kč
 41 Novotný Marek            TJN9901  232325    H14     42.00            45.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1990.00      160.00        0.00        0.00     2150.00        0.00    -2150.00
Půjčeno čipů:11
 
 
Startovka oddílu: TUR - OOB TJ Turnov                            Neděle 30.9.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Linková Lucie            TUR0251 2032102    D10     14.00            45.00Kč
  2 Heřmánek Petr            TUR0500    8020    HDR     14.00            40.00Kč
  3 Vřešťál Antonín          TUR0604         P  HDR     10.00            40.00Kč
  4 Jakubec Jindřich         TUR4801    8351    H60      0.00            60.00Kč
  5 Hudský Vlastimil         TUR5100    8214    H55     11.00            60.00Kč
  6 Folprecht Miroslav       TUR5501   51816    H21     41.00            60.00Kč
  7 Linková Iva              TUR6850   51809    D40      1.00            60.00Kč
  8 Vřešťál Jan              TUR7301  416120    H35     43.00            60.00Kč
  9 Vřešťálová Lucie         TUR7450  416139    D35     12.00            60.00Kč
 10 Heřmánek Michal          TUR7702   51124    H35     46.00            60.00Kč
 11 Cerha Milan              TUR7703 1007531    H35     45.00            60.00Kč
 12 Heřmánková Pavla         TUR7777    8062    D35     14.00            60.00Kč
 13 Sedláčková Martina       TUR7959   53816    D21     52.00            60.00Kč
 14 Horáková Veronika        TUR8751    7785    D21     45.00            60.00Kč
 15 Hostaš Petr              TUR9001  887159    H21     53.00            60.00Kč
 16 Hyka Jan                 TUR9002  410746    H21     13.00            60.00Kč
 17 Wolf Daniel              TUR9100  515499    H21     39.00            60.00Kč
 18 Zakouřil Vít             TUR9301  886823    H21     43.00            60.00Kč
 19 Štičková Anna            TUR9650  253131    D18     24.00            60.00Kč
 20 Wolf Filip               TUR9701  995840    H16     57.00            60.00Kč
 21 Linková Alena            TUR9751   51537    D16     31.00            60.00Kč
 22 Roškotová Lucie          TUR9753   51539    D16     37.00            60.00Kč
 23 Kohlová Monika           TUR9756  231929    D16     33.00            60.00Kč
 24 Kryštof Karatsiolis      TUR9901  888618    H14     52.00            45.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1370.00        0.00        0.00        0.00     1370.00        0.00    -1370.00
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: TUV - SOK TJ Turnov                            Neděle 30.9.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hájková Tereza           TUV      888626    D10L    36.00            40.00Kč
  2 Folprechtová Julie       TUV       51532    D10L    40.00            40.00Kč
  3 Hladík Jan               TUV0002  411538    H12     15.00            45.00Kč
  4 Hájek Kryštof            TUV0203  886280    H10      4.00            45.00Kč
  5 Jirman Filip             TUV0212  231522    H10      2.00            45.00Kč
  6 Šritrová Lenka           TUV0252   51808    D10     60.00            45.00Kč
  7 Mellan Jonáš             TUV0308  888622    H10     10.00            45.00Kč
  8 Mellanová Judita         TUV0559  411591    D10L    34.00            40.00Kč
  9 Kvapilová Kristýna       TUV0999    7707    HDR      1.00            40.00Kč
 10 Thoř Tomáš               TUV9903    2674    H14     53.00            45.00Kč
 11 Sokolářová Šárka         TUV9951  411616    D14     60.00            45.00Kč
 12 Thořová Markéta          TUV9952  411521    D14     65.00            45.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      520.00        0.00        0.00        0.00      520.00        0.00     -520.00
 
 
Startovka oddílu: VBM - VSK MZLU Brno                            Neděle 30.9.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Mazal Zdeněk             VBM8103  553285    H21      3.00            60.00Kč
  2 Martin Kočí              VBM8702  929929    H21     60.00           120.00Kč
  3 Bravený Adam             VBM8801  866998    H21     22.00            60.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      240.00        0.00        0.00        0.00      240.00        0.00     -240.00
 
 
Startovka oddílu: VLI - VSK Slavia TU Liberec                    Neděle 30.9.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Bednaříková Adéla        VLI0059 2049577    P2       5.00            50.00Kč
  2 Podrábská Marie          VLI0251  207860    D10L    33.00            40.00Kč
  3 Martanová Elin           VLI0252 2043603    D12     32.00            45.00Kč
  4 Vodrážková Markéta       VLI0353  300645    D10L    37.00            40.00Kč
  5 Bednaříková Emma         VLI0359 2049578    D10L    39.00            40.00Kč
  6 Podrábská Bětka          VLI0451   49962    D10L    35.00            40.00Kč
  7 Bednařík Vilém           VLI0509 2049579    H10L    28.00            40.00Kč
  8 Martanová Lea            VLI0555 2043610    HDR      2.00            40.00Kč
  9 Podrábský Ctiborek       VLI0700    8304    HDR     13.00            40.00Kč
 10 Přinda Oldřich           VLI5101 1302773    H60      6.00            60.00Kč
 11 Bednaříková Olga Marie   VLI5151    8309    D60     49.00            60.00Kč
 12 Bednařík Libor           VLI5200    8296    H60      4.00            60.00Kč
 13 Podrábský Ctibor         VLI7001    8306    H40     31.00            60.00Kč
 14 Martan Jiří              VLI7300    8129    H21      2.00            60.00Kč
 15 Bednařík Aleš            VLI7309  500568    P4       0.00            50.00Kč
 16 Podrábská Marie          VLI7451    8307    D35      9.00            60.00Kč
 17 Pachner Pavel            VLI7503    8298    H21     64.00            60.00Kč
 18 Vodrážka  Jakub          VLI7604 2043604    H21     52.00            60.00Kč
 19 Hyxová Radka             VLI7755 2032117    D21     43.00            60.00Kč
 20 Bednaříková Daniela      VLI7759 2049576    P2       2.00            50.00Kč
 21 Matějů Kateřina          VLI8054  336783    D21     47.00            60.00Kč
 22 Suslov Sergej            VLI8801 1301635    H21     11.00            60.00Kč
 23 Doubková Petra           VLI9853  426323    D14     16.00            45.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1180.00        0.00        0.00        0.00     1180.00        0.00    -1180.00
 
 
Startovka oddílu: VPM - KOS Slavia VŠ Plzeň                      Neděle 30.9.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kamaryt Tomáš            VPM8807 2042527    H21      8.00            60.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       60.00        0.00        0.00        0.00       60.00        0.00      -60.00
 
 
Startovka oddílu: VSP - USK Praha                                Neděle 30.9.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hronkova Barbora         VSP                D10L    41.00            40.00Kč
  2 Zakouřil Matyáš          VSP0400  232616    H10L    26.00            40.00Kč
  3 Zakouřilová Klára        VSP0850 2032113    HDR      8.00            40.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      120.00        0.00        0.00        0.00      120.00        0.00     -120.00
 
 
Startovka oddílu: XX1 - Francke                                  Neděle 30.9.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Jan Francke              XX1      688312    H21      9.00            60.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       60.00        0.00        0.00        0.00       60.00        0.00      -60.00
 
 
Startovka oddílu: ZAK - SK Netopýr Zákupy                        Neděle 30.9.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kašpar Vojtěch           ZAK0400  448931    HDR     17.00            40.00Kč
  2 Kašpar Štěpán            ZAK0401  448932    HDR     21.00            40.00Kč
  3 Hlava Michal             ZAK0402    4223 P  HDR     23.00            40.00Kč
  4 Kašpar Ludvík            ZAK7200  410399    H21     67.00            60.00Kč
  5 Kašparová Marie          ZAK7250  219333    D40      0.00            60.00Kč
  6 Urban Jan                ZAK8600  448939    H21     63.00            60.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      300.00        0.00        0.00        0.00      300.00        0.00     -300.00
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: ZBM - SK Žabovřesky Brno                       Neděle 30.9.2012
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Ondřej Švirák            ZBM9103  995802    H21     49.00            60.00Kč
  2 Martin Krajčovič         ZBM9109  920654    H21     47.00           120.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      180.00        0.00        0.00        0.00      180.00        0.00     -180.00