Konečné výsledky kategorie                                                30.9.2012 13:56:18
                                      Setrilovsko 2012
===ČSOB-TUV===================================================Orienteering Organiser 2006===
 
 
Konečné výsledky kategorie: D10         1.4km   23m 8k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1.Rýdlová Magdaléna        TJ Tatran Jablonec n TJN0251 C     11.07  +      0.00
  2.Linková Lucie            OOB TJ Turnov        TUR0251 C     11.29  +      0.22
  3.Šritrová Lenka           SOK TJ Turnov        TUV0252 C     13.40  +      2.33
  4.Nováková Marie           TJ Tatran Jablonec n TJN0351 C     21.39  +     10.32
  5.Vitebská Eliška          TJ Tatran Jablonec n TJN0350 C     26.39  +     15.32
 
Konečné výsledky kategorie: D10L        1.3km   40m 6k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Podrábská Marie          VSK Slavia TU Libere VLI0251 C     12.22  +      0.00
  2.Žejdlíková Eliška        TJ Lokomotiva Teplic LTP0350 C     15.29  +      3.07
  3.Podrábská Bětka          VSK Slavia TU Libere VLI0451 C     15.30  +      3.08
  4.Tereza Čabanová          Jizerský klub OB Frý FYD           15.36  +      3.14
  5.Lejsková Irena           TJ Tatran Jablonec n TJN           16.14  +      3.52
  6.Hronkova Barbora         USK Praha            VSP           17.28  +      5.06
  7.Folprechtová Julie       SOK TJ Turnov        TUV           18.30  +      6.08
  8.Bednaříková Emma         VSK Slavia TU Libere VLI0359 C     19.40  +      7.18
  9.Hájková Tereza           SOK TJ Turnov        TUV     C     23.15  +     10.53
 10.Mellanová Judita         SOK TJ Turnov        TUV0559 C     25.14  +     12.52
 
Konečné výsledky kategorie: D12         1.5km   45m 10k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Matějková Zuzana         TJ Lokomotiva Teplic LTP0153 C     11.29  +      0.00
  2.Riby Rose                TJ Lokomotiva Teplic LTP0051 C     13.05  +      1.36
  3.Kalousková Marie         SK Kotlářka Praha    DKP0151 B     13.21  +      1.52
  4.Rychlá Kateřina          OOB TJ Turnov        TUR           13.47  +      2.18
  5.Pavlová Martina          TJ Lokomotiva Teplic LTP0151 B     13.48  +      2.19
  6.Rýdlová Adéla            TJ Tatran Jablonec n TJN0151 C     15.16  +      3.47
  7.Martanová Elin           VSK Slavia TU Libere VLI0252 C     16.52  +      5.23
  8.Jeřábková Nina           OK Jiskra Nový Bor   BOR0151 C     18.20  +      6.51
  9.Baloghová Lída           TJ Tatran Jablonec n TJN0150 C     19.25  +      7.56
 
Konečné výsledky kategorie: D14         0.0km    0m 10k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Staňová Karolína         OK Jiskra Nový Bor   BOR9853 A     13.59  +      0.00
  2.Doubková Petra           VSK Slavia TU Libere VLI9853 B     15.10  +      1.11
  3.Kohoutová Barbora        OK Jiskra Nový Bor   BOR9850 A     16.02  +      2.03
  4.Sokolářová Šárka         SOK TJ Turnov        TUV9951 B     16.07  +      2.08
  5.Jeřábková Ema            OK Jiskra Nový Bor   BOR9957 C     16.21  +      2.22
  6.Žejdlíková Karolína      TJ Lokomotiva Teplic LTP9950 C     17.50  +      3.51
  7.Janoušková Lucie         OK Jiskra Nový Bor   BOR9954 B     19.02  +      5.03
  8.Labská Karolína          TJ Loko Liberec      LLI9952 B     20.01  +      6.02
  9.Thořová Markéta          SOK TJ Turnov        TUV9952 C     20.59  +      7.00
 10.Žihlová Anna             TJ Loko Liberec      LLI9852 C     26.31  +     12.32
 
Konečné výsledky kategorie: D16         2.0km   68m 10k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Linková Alena            OOB TJ Turnov        TUR9751 A     14.36  +      0.00
  2.Tereza Nováková          SK Kotlářka Praha    DKP           14.50  +      0.14
  3.Roškotová Lucie          OOB TJ Turnov        TUR9753 A     15.24  +      0.48
  4.Kohlová Monika           OOB TJ Turnov        TUR9756 B     16.14  +      1.38
  5.Vavrysová Barbara        TJ Slovan Luhačovice LCE9751 A     16.39  +      2.03
  6.Kameníková Andrea        OK Jiskra Nový Bor   BOR9751 B     19.40  +      5.04
  7.Žuchová Daniela          TJ Tatran Jablonec n TJN9750 C     22.22  +      7.46
  8.Nováková Adéla           SK OK 24 Praha       OKP9750 C     31.47  +     17.11
 
Konečné výsledky kategorie: D18         0.0km    0m 12k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Patricia Nieke           TU USV Dresden       GE1           15.57  +      0.00
  2.Hoidekrová Lucie         TJ Loko Liberec      LLI9552 B     18.42  +      2.45
 
Konečné výsledky kategorie: D20         0.0km    0m 12k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Corinna Nieke            TU USV Dresden       GE1           16.08  +      0.00
  2.Kukolová Šárka           TJ Slovan Luhačovice LCE9251 A     18.50  +      2.42
 
Konečné výsledky kategorie: D21         0.0km    0m 10k  Ranking:0.0000 * 1.00
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Monika Topinkova         OK 99 Hradec Králové PHK8051       14.15  +      0.00  R:    0b
  2.Gomzyk Omová Miška       OOB TJ Turnov        TUR8153       15.40  +      1.25  R:    0b
  3.Kazdová Lenka            Sportcentrum Jičín   SJC8484 C     16.20  +      2.05  R:    0b
  4.Labašová Katarína        ASU                  ASU8351 R     16.50  +      2.35  R:    0b
  5.Karochová Simona         SK Kotlářka Praha    DKP8853 R     17.00  +      2.45  R:    0b
  6.Hermanová Zuzana         OK Lokomotiva Pardub LPU8752 E     17.26  +      3.11  R:    0b
  7.Folbrechtová Šárka       OK Jiskra Nový Bor   BOR9051 R     17.29  +      3.14  R:    0b
  8.Burdová Adéla            KOB Děčín            LDC9152 C     17.57  +      3.42  R:    0b
  9.Sedláčková Martina       OOB TJ Turnov        TUR7959 C     18.11  +      3.56  R:    0b
 10.Doškářová Tereza         OK Jiskra Nový Bor   BOR9150 C     18.20  +      4.05  R:    0b
 11.Neradová Alena           KOB Chemopetrol Litv LIT8551       18.53  +      4.38  R:    0b
 12.Myslivcová Pavla         TJ Slavia Hradec Krá SHK9352 A     19.07  +      4.52  R:    0b
 13.Matějů Kateřina          VSK Slavia TU Libere VLI8054 C     19.12  +      4.57  R:    0b
 14.Gabrovská Lucie          KOB TRETRA Praha     TAP8854 C     19.16  +      5.01  R:    0b
 15.Masopustová Eliška       SK Praga Praha       PGP8656 C     19.18  +      5.03  R:    0b
 16.Pavlíková Jitka          KOB Chemopetrol Litv LIT8352 C     19.29  +      5.14  R:    0b
 17.Šmidrkalová Monika       SK lyžování a OB Nov NPA9051 C     19.57  +      5.42  R:    0b
 18.Pachnerová Dominika      OK Chrastava         CHA7750 C     20.12  +      5.57  R:    0b
 19.Kučerková Romana         TJ Stadion Nový Bor  STB8196 C     20.13  +      5.58  R:    0b
 20.Švihovská Eva            Sportcentrum Jičín   SJC8352 C     20.18  +      6.03  R:    0b
 21.Hubáčková Pavla          TJ Slovan Luhačovice LCE9052 C     20.25  +      6.10  R:    0b
 22.Kuncová Eliška           SK Severka Šumperk   SSU8951 R     21.18  +      7.03  R:    0b
 23.Šákrová Michaela         OK Jiskra Nový Bor   BOR8850 C     21.25  +      7.10  R:    0b
 24.Tomešová Daniela         Sportcentrum Jičín   SJC8451 C     22.19  +      8.04  R:    0b
 25.Krpatová Klára           TJ Tatran Jablonec n TJN9353 B     22.29  +      8.14  R:    0b
 26.Hyxová Radka             VSK Slavia TU Libere VLI7755 C     22.40  +      8.25  R:    0b
 27.Hlavatá Andrea           OK Chrastava         CHA8753 C     23.50  +      9.35  R:    0b
 28.Neradová Eva             KOB Chemopetrol Litv LIT8951       25.51  +     11.36  R:    0b
 29.Kuchařová Ada            TJ Tesla Brno        TBM5855 C     26.48  +     12.33  R:    0b
 30.Hrstková Vladěna         SK Praga Praha       PGP8753 C     34.45  +     20.30  R:   -0b
 
Konečné výsledky kategorie: D35         0.0km    0m 12k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Podrábská Marie          VSK Slavia TU Libere VLI7451 C     16.56  +      0.00
  2.Škorpilová Jana          Sportcentrum Jičín   SJC           16.59  +      0.03
  3.Heřmánková Pavla         OOB TJ Turnov        TUR7777 C     18.08  +      1.12
  4.Lošťáková Ivana          TJ Lokomotiva Teplic LTP7758 C     18.17  +      1.21
  5.Nováková Marie           SK OK 24 Praha       OKP6953 C     21.36  +      4.40
  6.Šimková Markéta          VSK Přírodověda - or PVP7751 C     21.40  +      4.44
  7.Vřešťálová Lucie         OOB TJ Turnov        TUR7450 C     21.45  +      4.49
  8.Jeřábková Tereza         OK Jiskra Nový Bor   BOR7563 C     23.11  +      6.15
 
Konečné výsledky kategorie: D40         0.0km    0m 12k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Rydlová Magda            TJ Tatran Jablonec n TJN6850 C     17.29  +      0.00
  2.Lenka Forstova           VŠSK MFF UK Praha    MFP6850       17.53  +      0.24
  3.Linková Iva              OOB TJ Turnov        TUR6850 C     18.47  +      1.18
  4.Rejholcová Andrea        OK Jiskra Nový Bor   BOR6951 C     19.36  +      2.07
  5.Matějková Martina        TJ Lokomotiva Teplic LTP6850 C     20.14  +      2.45
  6.Svobodová Lucie          OK Jiskra Nový Bor   BOR7151 C     22.32  +      5.03
  7.Sedláčková Jana          Sokol Holešov        HLV7060 C     23.07  +      5.38
  8.Kašparová Marie          SK Netopýr Zákupy    ZAK7250 C     27.18  +      9.49
 
Konečné výsledky kategorie: D45         2.0km   68m 10k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Hindráková Martina       Lokomotiva Trutnov   LTU6451 C     20.44  +      0.00
  2.Šnajdarová Ivana         VŠTJ Ekonom Praha    EKP6350 C     22.00  +      1.16
  3.Sládková Eva             Sokol Tehov          TEH5751 C     23.13  +      2.29
  4.Kábrtová Iva             OK RECCO             PEN6350 C     26.10  +      5.26
 
Konečné výsledky kategorie: D50         2.0km   68m 10k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Šípová Soňa              OK Jiskra Nový Bor   BOR6150 C     18.21  +      0.00
  2.Zdenka Králová           SK Severka Šumperk   SSU6091       20.19  +      1.58
  3.Jedličková Zdena         OK Jiskra Nový Bor   BOR6250 C     24.29  +      6.08
  4.Kubátová Ivana           OK Jiskra Nový Bor   BOR6152 C     29.27  +     11.06
 
Konečné výsledky kategorie: D55         0.0km    0m 10k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Nováková Svatava         TJ Slovan Karlovy Va SKV5351 C     21.00  +      0.00
  2.Neradová Alena           KOB Chemopetrol Litv LIT5051       29.17  +      8.17
  3.Klímová Jitka            KOB Kamenický Šenov  KAS5451 C     31.51  +     10.51
 
Konečné výsledky kategorie: D60         0.0km    0m 10k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Stehnová Hana            SK Kotlářka Praha    DKP5150 C     24.24  +      0.00
  2.Paulová Mirka            TJ Sokol Dobřichovic DCE5250 C     31.30  +      7.06
    Bednaříková Olga Marie   VSK Slavia TU Libere VLI5151 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H10         1.4km   23m 8k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Vitebský Lukáš           TJ Tatran Jablonec n TJN0302 C     12.04  +      0.00
  2.Dejnožka Vojtěch         TJ Tatran Jablonec n TJN0300 C     12.42  +      0.38
  3.Hájek Kryštof            SOK TJ Turnov        TUV0203 C     14.13  +      2.09
  4.Mellan Jonáš             SOK TJ Turnov        TUV0308 C     15.54  +      3.50
  5.Riby Thomas              TJ Lokomotiva Teplic LTP0202 C     19.43  +      7.39
  6.Limberg Filip            TJ Lokomotiva Teplic LTP0105 C     23.58  +     11.54
  7.Marek Himmel             SK OK 24 Praha       OKP     C     28.21  +     16.17
    Janoušek Slávek          OK Jiskra Nový Bor   BOR0400 C DISK              
    Jirman Filip             SOK TJ Turnov        TUV0212 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H10L        1.3km   40m 6k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Tkáč Matěj               TJ Tatran Jablonec n TJN0401 C     11.50  +      0.00
  2.Bláha Matyáš             Slavoj Praha         SJP0500       16.49  +      4.59
  3.Bláha Vojtěch            Slavoj Praha         SJP0501       17.31  +      5.41
  4.Zakouřil Matyáš          USK Praha            VSP0400 C     21.37  +      9.47
  5.Urbanczyk Petr           TJ Lokomotiva Teplic LTP0201 C     26.05  +     14.15
  6.Bednařík Vilém           VSK Slavia TU Libere VLI0509 C     30.24  +     18.34
 
Konečné výsledky kategorie: H12         1.5km   45m 10k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Hladík Jan               SOK TJ Turnov        TUV0002 B     11.35  +      0.00
  2.Bílý Jakub               TJ Lokomotiva Teplic LTP0104 C     13.09  +      1.34
  3.Růta Matyáš              TJ Tatran Jablonec n TJN0102 C     15.06  +      3.31
  4.Kučera Tomáš             TJ Lokomotiva Teplic LTP0000 C     15.19  +      3.44
  5.Rokos Michal             TJ Tatran Jablonec n TJN0107 C     18.56  +      7.21
  6.Gilich Kryštof           TJ Lokomotiva Teplic LTP0101 C     19.00  +      7.25
  7.Vávra Pavel              OK Jiskra Nový Bor   BOR0101 B     19.38  +      8.03
  8.Zappe Nicholas           TJ Tatran Jablonec n TJN0003 C     20.13  +      8.38
  9.Adamec Martin            TJ Tatran Jablonec n TJN0106 C     23.08  +     11.33
 10.Pavel Martin             TJ Tatran Jablonec n TJN0004 C     23.14  +     11.39
 11.Clark Oskar William      TJ Lokomotiva Teplic LTP0103 C     24.51  +     13.16
 12.Antonin Forst            VŠSK MFF UK Praha    MFP0101       27.07  +     15.32
 13.Šnajdar Filip            VŠTJ Ekonom Praha    EKP0000 C     27.42  +     16.07
 14.Horák Tomáš              TJ Tatran Jablonec n TJN0109 C     28.34  +     16.59
 
Konečné výsledky kategorie: H14         2.0km   68m 10k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Sýkora Vojtěch           TJ Slovan Luhačovice LCE9801 B     11.47  +      0.00
  2.Jíra Tomáš               Orientační klub TOM  ROZ9800 B     14.16  +      2.29
  3.Ullrich Jakub            OK Jiskra Nový Bor   BOR9900 B     14.19  +      2.32
  4.Thoř Tomáš               SOK TJ Turnov        TUV9903 B     14.23  +      2.36
  5.Birnbaum Adam            OK Jiskra Nový Bor   BOR9802 B     14.44  +      2.57
  6.Novák Filip              TJ Tatran Jablonec n TJN9801 C     14.59  +      3.12
  7.Mareš Vít                OK Jiskra Nový Bor   BOR0000 B     15.50  +      4.03
  8.Kašpar Ludvík            OK Jiskra Nový Bor   BOR9805 C     15.51  +      4.04
  9.Kosina Matouš            OK Jiskra Nový Bor   BOR9901 C     16.24  +      4.37
 10.Novotný Marek            TJ Tatran Jablonec n TJN9901 C     19.09  +      7.22
 11.Brož Dominik             Jizerský klub OB Frý FYD9801 C     26.30  +     14.43
    Kryštof Karatsiolis      OOB TJ Turnov        TUR9901   DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H16         2.2km   75m 12k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Mudrák Štěpán            TJ Slovan Luhačovice LCE9601 A     12.44  +      0.00
  2.Burda Matěj              KOB Děčín            LDC9602 B     14.45  +      2.01
  3.Mielec Jaromír           Baník - FIZA Ostrava AOV9701       15.05  +      2.21
  4.Hájek Jan                OB Jenišovice        JEN9703 B     16.13  +      3.29
  5.Sedláček Ondřej          Sokol Holešov        HLV9732 A     18.40  +      5.56
  6.Hlubuček Tomáš           OK Chrastava         CHA9704 C     21.50  +      9.06
  7.Labský Jan               TJ Loko Liberec      LLI9602 C     23.29  +     10.45
 
Konečné výsledky kategorie: H18         2.3km   95m 11k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Nejman Stanislav         OK Chrastava         CHA9500 B     16.36  +      0.00
  2.Hulha Lukáš              TJ Lokomotiva Teplic LTP9405 C     25.38  +      9.02
 
Konečné výsledky kategorie: H20         2.3km   95m 11k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Pustai David             TJ Tatran Jablonec n TJN9301 C     18.14  +      0.00
 
Konečné výsledky kategorie: H21         2.7km  118m 15k  Ranking:0.0000 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Baptiste Rollier         OK 99 Hradec Králové PHK8200       14.17  +      0.00  R:    0b
  2.Zakouřil Vít             OOB TJ Turnov        TUR9301 A     15.39  +      1.22  R:    0b
  3.Jakub Kamenický          OK 99 Hradec Králové PHK9104       15.57  +      1.40  R:    0b
  4.Wolf Daniel              OOB TJ Turnov        TUR9100 E     16.11  +      1.54  R:    0b
  5.Vavrys Johan             TJ Slovan Luhačovice LCE9302 A     16.25  +      2.08  R:    0b
  6.Losman Petr              OK 99 Hradec Králové PHK7901 E     16.34  +      2.17  R:    0b
  7.Suslov Sergej            VSK Slavia TU Libere VLI8801 R     16.38  +      2.21  R:    0b
  8.Ondřej Švirák            SK Žabovřesky Brno   ZBM9103       16.45  +      2.28  R:    0b
  9.Hostaš Petr              OOB TJ Turnov        TUR9001 C     17.05  +      2.48  R:    0b
 10.Bravený Adam             VSK MZLU Brno        VBM8801 C     17.06  +      2.49  R:    0b
 11.Pašek František          SK Kamenice          KAM7600 C     17.28  +      3.11  R:    0b
 12.Otrusina Jiří            SK Prostějov         JPV8201 C     17.36  +      3.19  R:    0b
 13.Janda Martin             KOB Dobruška         DOB8002 C     17.37  +      3.20  R:    0b
 14.Macek Jiří               KOB Chemopetrol Litv LIT8401 C     17.46  +      3.29  R:    0b
 15.Hyka Jan                 OOB TJ Turnov        TUR9002 C     17.47  +      3.30  R:    0b
 16.Švihovský Jaromír        Sportcentrum Jičín   SJC8005 C     17.49  +      3.32  R:    0b
 17.Karsten Leideck          TU USV Dresden       GE1           17.52  +      3.35  R:    0b
 17.Makovský Jakub           KOB TRETRA Praha     TAP8511 R     17.52  +      3.35  R:    0b
 19.Vodrážka  Jakub          VSK Slavia TU Libere VLI7604 C     18.10  +      3.53  R:    0b
 20.Martin Krajčovič         SK Žabovřesky Brno   ZBM9109       18.51  +      4.34  R:    0b
 21.Ptáček Pavel             KPKS BETA Brno       BBM9600 A     19.01  +      4.44  R:    0b
 22.Matějka Lukáš            TJ Lokomotiva Teplic LTP9802 B     19.22  +      5.05  R:    0b
 23.Svoboda Jan              Smržovka             SMR7901 C     19.26  +      5.09  R:    0b
 23.Pachner Pavel            VSK Slavia TU Libere VLI7503 C     19.26  +      5.09  R:    0b
 25.Šabatka Zdeněk           TJ Slavia Hradec Krá SHK8902       19.48  +      5.31  R:    0b
 26.Šákr Vít                 OK Jiskra Nový Bor   BOR9301 A     19.53  +      5.36  R:    0b
 26.Kamaryt Tomáš            KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM8807 C     19.53  +      5.36  R:    0b
 28.Nehasil David            OK Jiskra Nový Bor   BOR7713 C     19.57  +      5.40  R:    0b
 29.Černý Martin             KOB TRETRA Praha     TAP8902 C     20.02  +      5.45  R:    0b
 30.Mazal Zdeněk             VSK MZLU Brno        VBM8103 C     20.07  +      5.50  R:    0b
 31.Kadavý Petr              OK Chrastava         CHA7800 C     20.19  +      6.02  R:    0b
 32.Ptáček Pavel             KPKS BETA Brno       BBM6508 C     20.20  +      6.03  R:    0b
 33.Martan Jiří              VSK Slavia TU Libere VLI7300 C     20.23  +      6.06  R:    0b
 34.Záděra Pavel             KPKS BETA Brno       BBM9500 A     20.24  +      6.07  R:    0b
 35.Schröter Pavel           OK Chrastava         CHA7203 C     20.38  +      6.21  R:    0b
 36.Prášil Ondřej            Sportcentrum Jičín   SJC8401 C     20.53  +      6.36  R:    0b
 37.Tomáš Hanzl              Sportcentrum Jičín   SJC8205       21.19  +      7.02  R:    0b
 38.Eiselt Jan               TJ Lokomotiva Teplic LTP8801 C     21.46  +      7.29  R:    0b
 39.Cahel Marek              TJ Slovan Luhačovice LCE8803 R     21.54  +      7.37  R:    0b
 40.Nerad Jaroslav           KOB Chemopetrol Litv LIT9001 C     22.21  +      8.04  R:    0b
 41.Martin Kočí              VSK MZLU Brno        VBM8702       22.23  +      8.06  R:    0b
 42.Koucký Roman             VŠTJ Ekonom Praha    EKP6301 C     22.49  +      8.32  R:    0b
 43.Hanák Jan                SKOB STAVIMAT Slaný  SLA8002       22.56  +      8.39  R:    0b
 44.Klomínský Václav         SKOB Kralupy n.Vlt.  KPY8700 C     23.01  +      8.44  R:    0b
 45.Bernášek Jiří            TJ Stadion Nový Bor  STB8101 C     23.04  +      8.47  R:    0b
 46.Tomeš Petr               Sportcentrum Jičín   SJC7531 C     23.06  +      8.49  R:    0b
 47.Svoboda Ondřej           TJ Slavia Hradec Krá SHK7605 C     23.20  +      9.03  R:    0b
 48.Kučerka Jan              KOB Chemopetrol Litv LIT8002 C     24.04  +      9.47  R:    0b
 49.Pesničák Jan             Smržovka             SMR7902 C     24.14  +      9.57  R:    0b
 50.Kašpar Ludvík            SK Netopýr Zákupy    ZAK7200 C     25.02  +     10.45  R:    0b
 51.Němec Jan                OK Chrastava         CHA8606 C     25.12  +     10.55  R:    0b
 52.Vokál Vojtěch            OK Chrastava         CHA7900       26.16  +     11.59  R:    0b
 53.Koč Zdeněk               SK Meteor Kačerov Pr MKP4700 C     26.49  +     12.32  R:    0b
 54.Drozd Michal             KPKS BETA Brno       BBM9701 B     27.15  +     12.58  R:    0b
 55.Pavlík Bronislav         KOB Chemopetrol Litv LIT8201 C     27.44  +     13.27  R:    0b
 56.Tomaščin Jaroslav        SK Meteor Kačerov Pr MKP5800 C     28.01  +     13.44  R:    0b
 57.Rozkošný Karel           VŠTJ Ekonom Praha    EKP7900 C     30.34  +     16.17  R:    0b
 58.Podhrázký Zbyšek         SKOB STAVIMAT Slaný  SLA           31.41  +     17.24  R:   -0b
    Jan Francke              Francke              XX1       DISK              
    Lžíčař Martin            KOB Dobruška         DOB8803 C DISK              
    Michal Hubáček           TJ Slovan Luhačovice LCE9301   DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H35         2.3km   95m 11k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Vřešťál Jan              OOB TJ Turnov        TUR7301 C     16.15  +      0.00
  2.Cerha Milan              OOB TJ Turnov        TUR7703 C     17.11  +      0.56
  3.Valenta Jiří             TJ Slovan Luhačovice LCE6301 C     19.36  +      3.21
  4.Heřmánek Michal          OOB TJ Turnov        TUR7702 C     22.28  +      6.13
 
Konečné výsledky kategorie: H40         2.3km   95m 11k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Podrábský Ctibor         VSK Slavia TU Libere VLI7001 C     15.23  +      0.00
  2.Žejdlík Michal           TJ Lokomotiva Teplic LTP7001 C     16.40  +      1.17
  3.Pecka Jan                VŠTJ Ekonom Praha    EKP6800 C     17.37  +      2.14
  4.Novotný Dušan            TJ Tatran Jablonec n TJN7002 C     19.04  +      3.41
  5.Kučera Martin            TJ Lokomotiva Teplic LTP6500 C     20.08  +      4.45
  6.Kalousek Jiří            SK Kotlářka Praha    DKP6901 C     20.53  +      5.30
  6.Pavel Petr               TJ Lokomotiva Teplic LTP6806 C     20.53  +      5.30
  8.Průšek Petr              OK Jiskra Nový Bor   BOR7003 C     21.35  +      6.12
  9.Jeřábek Petr             OK Jiskra Nový Bor   BOR7105 C     24.47  +      9.24
    Mrkvička Jiří            TJ Tatran Jablonec n TJN7101 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H45         2.2km   75m 12k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Krejčí Jaroslav          OK Jiskra Nový Bor   BOR6302 C     14.09  +      0.00
  2.Vydra Ivan               OK RECCO             PEN6600 C     15.06  +      0.57
  3.Hagen Nieke              TU USV Dresden       GE1           17.24  +      3.15
  4.Libor Forst              VŠSK MFF UK Praha    MFP6301       18.28  +      4.19
  5.Žucha Jiří               TJ Tatran Jablonec n TJN6603 C     22.29  +      8.20
  6.Šimek Miroslav           VŠSK MFF UK Praha    MFP6302 C     23.59  +      9.50
  7.Kovář Boris              TJ Lokomotiva Teplic LTP6710 C     26.05  +     11.56
 
Konečné výsledky kategorie: H50         2.2km   75m 12k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Arne Kristensen          Herlufsholm OK       DK1           16.20  +      0.00
  2.Eiselt Miloš             TJ Lokomotiva Teplic LTP5802 C     18.59  +      2.39
  3.Vydra Pavel              OK RECCO             PEN6200 C     19.47  +      3.27
  4.Hoidekr Pavel            TJ Loko Liberec      LLI5901 C     24.19  +      7.59
  5.Albrecht Miloslav        SKOB SIG-MAT Mladá B SMB5901       26.26  +     10.06
  6.Hulha Karel              TJ Lokomotiva Teplic LTP6001 C     29.04  +     12.44
 
Konečné výsledky kategorie: H55         2.0km   68m 10k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Škorpil Martin           TJ Jiskra Hořice     HOR           14.48  +      0.00
  2.Hudský Vlastimil         OOB TJ Turnov        TUR5100 C     15.43  +      0.55
  3.Šikola Alexej            TJ LIAZ Jablonec nad LJN5301 C     17.59  +      3.11
  4.Horák Petr               TJ Tatran Jablonec n TJN5602 C     19.01  +      4.13
  5.Jedlička Miroslav        OB Jenišovice        JEN5301 C     24.35  +      9.47
 
Konečné výsledky kategorie: H60         2.0km   68m 10k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Přinda Oldřich           VSK Slavia TU Libere VLI5101 C     15.00  +      0.00
  2.Jakubec Jindřich         OOB TJ Turnov        TUR4801 C     17.14  +      2.14
  3.Stehno Pavel             SK Kotlářka Praha    DKP4900 C     18.22  +      3.22
  4.Peška Antonín            Sokol Holešov        HLV4801       20.01  +      5.01
  5.Hlaváč Jaroslav          SKOB SIG-MAT Mladá B SMB4801       21.05  +      6.05
  6.Denemarek Oldřich        KPKS BETA Brno       BBM5100 C     22.59  +      7.59
  7.Juřina Robert            Jizerský klub OB Frý FYD4900 C     23.13  +      8.13
  8.Bednařík Libor           VSK Slavia TU Libere VLI5200 C     25.41  +     10.41
    Mikan Vladimír           Sportcentrum Jičín   SJC4805 C VZDAL             
 
Konečné výsledky kategorie: H65         0.0km    0m 10k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Procházka Zdenko         SK Kotlářka Praha    DKP4300 C     18.23  +      0.00
  2.Paul Josef               TJ Sokol Dobřichovic DCE4401 C     21.12  +      2.49
 
Konečné výsledky kategorie: H70         0.0km    0m 10k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Bláha Svatopluk          Slavoj Praha         SJP3501 C     31.53  +      0.00
  2.Karel Hlavaty            Slavoj Praha         SJP4200       35.09  +      3.16
 
Konečné výsledky kategorie: HDR         1.3km   40m 6k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Pecková Tereza           VŠTJ Ekonom Praha    EKP0551 C     11.45  +      0.00
  2.Podrábský Ctiborek       VSK Slavia TU Libere VLI0700 C     12.33  +      0.48
  3.Svobodová Matěj          OK Jiskra Nový Bor   BOR0150 C     13.52  +      2.07
  4.Jíra Filip               Orientační klub TOM  ROZ0500 C     14.59  +      3.14
  5.Vařeková Anna            SOK TJ Turnov        TUV           16.51  +      5.06
  6.Urbanczyková Jana        TJ Lokomotiva Teplic LTP0550 C     17.14  +      5.29
  7.Rejholcová Tereza        OK Jiskra Nový Bor   BOR0751 C     17.30  +      5.45
  8.Nováková Dorotka         TJ Tatran Jablonec n TJN           17.49  +      6.04
  9.Lejsek Antonín           TJ Tatran Jablonec n TJN           17.53  +      6.08
 10.Kašpar Vojtěch           SK Netopýr Zákupy    ZAK0400 C     18.52  +      7.07
 11.Hudská Štěpánka          SOK TJ Turnov        TUV           18.58  +      7.13
 12.Zakouřilová Klára        USK Praha            VSP0850 C     19.43  +      7.58
 13.Rokos Marek              TJ Tatran Jablonec n TJN0500 C     19.52  +      8.07
 14.Dejnožka Martin          TJ Tatran Jablonec n TJN0600 C     20.04  +      8.19
 15.Vřešťál Antonín          OOB TJ Turnov        TUR0604 C     20.32  +      8.47
 16.Riby Philip              TJ Lokomotiva Teplic LTP0702 C     21.19  +      9.34
 17.Blažková Petra           OOB TJ Turnov        TUR           21.37  +      9.52
 18.Pavlová Lenka            TJ Tatran Jablonec n TJN     C     21.39  +      9.54
 19.Škorpil Marek            Sportcentrum Jičín   SJC           22.25  +     10.40
 20.Šašek Martin             Sdruž. organizátorů  SOB           22.29  +     10.44
 21.Šašek Adam               Sdruž. organizátorů  SOB           23.20  +     11.35
 22.Hronek Štěpán            USK Praha            VSP           23.45  +     12.00
 23.Bláha Šimon              Slavoj Praha         SJP0700       23.51  +     12.06
 24.Dotlačil Mary            Sportcentrum Jičín   SJC           23.53  +     12.08
 25.Kvapilová Kristýna       SOK TJ Turnov        TUV0999       24.04  +     12.19
 26.Hlava Michal             SK Netopýr Zákupy    ZAK0402 C     24.14  +     12.29
 27.Drahoňovský Tomáš        OOB TJ Turnov        TUR0701       24.17  +     12.32
 28.Kašpar Štěpán            SK Netopýr Zákupy    ZAK0401 C     26.10  +     14.25
 29.Lošťáková Sára           TJ Lokomotiva Teplic LTP0650 C     27.23  +     15.38
 30.Míka Albert              TJ Tatran Jablonec n TJN     C     27.34  +     15.49
 31.Ulrichová Tereza         OK Jiskra Nový Bor   BOR           28.22  +     16.37
 32.Šimková Anežka           VSK Přírodověda - or PVP0950       43.56  +     32.11
    Heřmánek Petr            OOB TJ Turnov        TUR0500 C DISK              
    Dotlačil Filda           Sportcentrum Jičín   SJC       VZDAL             
 
Konečné výsledky kategorie: P2          1.5km   45m 10k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Tkáč Jan                 TJ Tatran Jablonec n TJN     C     13.56  +      0.00
  2.Janoušková Iveta         OK Jiskra Nový Bor   BOR7457 C     15.24  +      1.28
  3.Vydrová Markéta          OK RECCO             PEN8950 C     18.39  +      4.43
  4.Šašková Petra            Sdruž. organizátorů  SOB7401       21.12  +      7.16
  5.Pavel Jiří               TJ Tatran Jablonec n TJN     C     22.10  +      8.14
  6.Hronková Milada          USK Praha            VSP           26.35  +     12.39
  7.Bednaříková Daniela      VSK Slavia TU Libere VLI7759 C     27.49  +     13.53
  8.Bednaříková Adéla        VSK Slavia TU Libere VLI0059 C     32.55  +     18.59
 
Konečné výsledky kategorie: P4          2.2km   75m 12k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Drahokoupil Aleš         SK Chrast            CHT8501       14.05  +      0.00
  2.Folprecht Eda            SOK TJ Turnov        TUV7304       16.09  +      2.04
  3.Šašek Luděk              Sdruž. organizátorů  SOB6901       18.27  +      4.22
  4.Folprechtová Katka       SK OK 24 Praha       OKP7451       19.36  +      5.31
  5.Bílý Petr                TJ Lokomotiva Teplic LTP6805       21.06  +      7.01
  6.Míková Markéta           Nerigistrování       XX2           22.08  +      8.03
  7.Bednařík Aleš            VSK Slavia TU Libere VLI7309 C     23.35  +      9.30
  8.Šulc Miroslav            OOB TJ Turnov        TUR5804       24.47  +     10.42
  9.Linhart Miroslav         TJ LIAZ Jablonec nad LJN6700       25.51  +     11.46
 10.Dejnožka Jiří            TJ Tatran Jablonec n TJN7503 C     26.02  +     11.57
 11.Moutvička Ondřej         KOB Chemopetrol Litv LIT8301       27.06  +     13.01
 12.Rudolfová Jana           Sportcentrum Jičín   SJC7752       27.37  +     13.32
 13.Hronek Jan               USK Praha            VSP           28.01  +     13.56
 14.Šnajdar Luděk            VŠTJ Ekonom Praha    EKP6100 C     31.22  +     17.17
 15.Horák Martin             TJ Tatran Jablonec n TJN9603 C     32.00  +     17.55
 16.Nestereva Natallia       SK Meteor Kačerov Pr MKP9250 C     32.15  +     18.10
 17.Petr Himmel              SK OK 24 Praha       OKP     C     36.10  +     22.05
 18.Vitebský Mirek           TJ Tatran Jablonec n TJN     C     37.18  +     23.13
 19.Hostinská Petra          Francke              XX1           37.22  +     23.17