Výsledky kategorií s mezičasy                                                                                                                                                                                                                                                               30.9.2012 13:56:37
                                                                                                                                                                  Setrilovsko 2012
===ČSOB-TUV============================================Orienteering Organiser 2006===
 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D10         1.4km   23m 8k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-135     2-111     3-129     4-128     5-130     6-134     7-132     8-100   
  1 Rýdlová Magdaléna              11.07  1.15/2    2.06/2    2.33/1*   3.53/1*   5.24/1*   6.59/1*   8.31/1*  10.29/1*  11.07/1* 
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          1.15/2    0.51/2    0.27/1*   1.20/2    1.31/1*   1.35/3    1.32/1*   1.58/1*   0.38/2  
  2 Linková Lucie                  11.29  1.14/1*   2.04/1*   2.38/2    3.56/2    5.39/2    7.01/2    8.33/2   10.47/2   11.29/2  
    OOB TJ Turnov                         1.14/1*   0.50/1*   0.34/4    1.18/1*   1.43/2    1.22/1*   1.32/1*   2.14/2    0.42/5  
  3 Šritrová Lenka                 13.40  1.34/3    2.43/3    3.19/3    4.47/3    7.16/3    8.50/3   10.35/3   13.03/3   13.40/3  
    SOK TJ Turnov                         1.34/3    1.09/5    0.36/5    1.28/3    2.29/3    1.34/2    1.45/3    2.28/3    0.37/1* 
  4 Nováková Marie                 21.39  2.37/4    3.31/4    4.03/4    6.01/4    8.45/4   10.57/4   15.27/4   20.59/4   21.39/4  
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          2.37/4    0.54/3    0.32/2    1.58/5    2.44/5    2.12/4    4.30/4    5.32/4    0.40/4  
  5 Vitebská Eliška                26.39  7.34/5    8.29/5    9.01/5   10.57/5   13.40/5   15.55/5   20.28/5   26.00/5   26.39/5  
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          7.34/5    0.55/4    0.32/2    1.56/4    2.43/4    2.15/5    4.33/5    5.32/4    0.39/3  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D10L        1.3km   40m 6k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-128     2-129     3-130     4-131     5-132     6-133   
  1 Podrábská Marie                12.22  0.50/1*   2.52/1*   5.51/1*   7.47/1*   9.28/1*  11.51/1*  12.22/1* 
    VSK Slavia TU Liberec                 0.50/1*   2.02/1*   2.59/1*   1.56/2    1.41/1*   2.23/10   0.31/1* 
  2 Žejdlíková Eliška              15.29  1.13/5    3.57/5    7.48/4   10.10/2   12.33/2   14.50/4   15.29/2  
    TJ Lokomotiva Teplice                 1.13/5    2.44/8    3.51/2    2.22/6    2.23/5    2.17/8    0.39/5  
  3 Podrábská Bětka                15.30  1.10/4    4.17/8    8.34/5   10.26/3   12.50/3   14.49/3   15.30/3  
    VSK Slavia TU Liberec                 1.10/4    3.07/10   4.17/5    1.52/1*   2.24/6    1.59/7    0.41/6  
  4 Tereza Čabanová                15.36  1.26/6    4.25/9    8.58/6   11.03/6   12.55/4   14.46/2   15.36/4  
    Jizerský klub OB Frýdlant             1.26/6    2.59/9    4.33/6    2.05/3    1.52/2    1.51/4    0.50/9  
  5 Lejsková Irena                 16.14  0.55/2    3.11/2    7.22/2   10.57/5   14.05/5   15.38/5   16.14/5  
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          0.55/2    2.16/3    4.11/4    3.35/10   3.08/7    1.33/2    0.36/2  
  6 Hronkova Barbora               17.28  1.30/7    3.54/4   10.12/9   12.32/7   14.36/6   16.34/6   17.28/6  
    USK Praha                             1.30/7    2.24/6    6.18/9    2.20/5    2.04/4    1.58/6    0.54/10 
  7 Folprechtová Julie             18.30  2.19/10   4.56/10  11.18/10  13.34/10  15.29/7   17.48/7   18.30/7  
    SOK TJ Turnov                         2.19/10   2.37/7    6.22/10   2.16/4    1.55/3    2.19/9    0.42/7  
  8 Bednaříková Emma               19.40  1.52/8    4.11/6   10.01/8   13.27/9   17.04/8   18.58/8   19.40/8  
    VSK Slavia TU Liberec                 1.52/8    2.19/5    5.50/8    3.26/9    3.37/8    1.54/5    0.42/7  
  9 Hájková Tereza                 23.15  1.06/3    3.19/3    7.27/3   10.31/4   21.02/9   22.38/9   23.15/9  
    SOK TJ Turnov                         1.06/3    2.13/2    4.08/3    3.04/7   10.31/10   1.36/3    0.37/3  
 10 Mellanová Judita               25.14  1.56/9    4.12/7    9.30/7   12.38/8   23.07/10  24.37/10  25.14/10 
    SOK TJ Turnov                         1.56/9    2.16/3    5.18/7    3.08/8   10.29/9    1.30/1*   0.37/3  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D12         1.5km   45m 10k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-128     2-110     3-129     4-112     5-135     6-130     7-131     8-132     9-126    10-100   
  1 Matějková Zuzana               11.29  0.43/2    1.57/1*   3.21/1*   3.37/1*   4.30/1*   5.45/1*   6.59/1*   8.57/1*  10.02/1*  10.57/1*  11.29/1* 
    TJ Lokomotiva Teplice                 0.43/2    1.14/1*   1.24/7    0.16/1*   0.53/1*   1.15/1*   1.14/1*   1.58/7    1.05/4    0.55/1*   0.32/3  
  2 Riby Rose                      13.05  0.59/7    2.42/5    3.53/5    4.18/3    5.49/3    7.28/3    9.04/3   10.31/3   11.21/2   12.35/2   13.05/2  
    TJ Lokomotiva Teplice                 0.59/7    1.43/5    1.11/4    0.25/4    1.31/5    1.39/5    1.36/5    1.27/2    0.50/2    1.14/2    0.30/1* 
  3 Kalousková Marie               13.21  0.43/2    2.14/2    3.33/2    3.57/2    5.18/2    6.41/2    8.02/2   10.03/2   11.21/2   12.38/3   13.21/3  
    SK Kotlářka Praha                     0.43/2    1.31/2    1.19/6    0.24/2    1.21/2    1.23/2    1.21/3    2.01/8    1.18/8    1.17/3    0.43/9  
  4 Rychlá Kateřina                13.47  0.42/1*   2.33/4    3.33/2    5.03/6    6.24/6    8.05/5    9.27/5   10.47/5   11.29/4   13.17/5   13.47/4  
    OOB TJ Turnov                         0.42/1*   1.51/6    1.00/1*   1.30/7    1.21/2    1.41/6    1.22/4    1.20/1*   0.42/1*   1.48/5    0.30/1* 
  5 Pavlová Martina                13.48  0.51/6    2.59/7    4.03/6    4.38/5    6.05/4    7.28/3    9.14/4   10.45/4   11.48/5   13.12/4   13.48/5  
    TJ Lokomotiva Teplice                 0.51/6    2.08/7    1.04/3    0.35/6    1.27/4    1.23/2    1.46/7    1.31/4    1.03/3    1.24/4    0.36/7  
  6 Rýdlová Adéla                  15.16  0.50/5    2.32/3    3.48/4    4.21/4    6.07/5    8.07/6    9.49/6   11.29/6   12.45/6   14.41/6   15.16/6  
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          0.50/5    1.42/4    1.16/5    0.33/5    1.46/8    2.00/9    1.42/6    1.40/6    1.16/7    1.56/6    0.35/5  
  7 Martanová Elin                 16.52  1.02/9    2.42/5    5.07/8    5.31/7    7.41/8    9.23/8   11.09/8   12.48/8   14.03/8   16.16/7   16.52/7  
    VSK Slavia TU Liberec                 1.02/9    1.40/3    2.25/9    0.24/2    2.10/9    1.42/7    1.46/7    1.39/5    1.15/6    2.13/7    0.36/7  
  8 Jeřábková Nina                 18.20  0.45/4    3.24/8    4.26/7    5.59/8    7.30/7    9.12/7   10.32/7   12.37/7   13.43/7   17.45/8   18.20/8  
    OK Jiskra Nový Bor                    0.45/4    2.39/8    1.02/2    1.33/8    1.31/5    1.42/7    1.20/2    2.05/9    1.06/5    4.02/9    0.35/5  
  9 Baloghová Lída                 19.25  1.00/8    4.10/9    6.32/9    8.06/9    9.39/9   11.14/9   13.26/9   14.55/9   16.38/9   18.51/9   19.25/9  
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          1.00/8    3.10/9    2.22/8    1.34/9    1.33/7    1.35/4    2.12/9    1.29/3    1.43/9    2.13/7    0.34/4  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D14         0.0km    0m 10k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-123     2-110     3-113     4-112     5-135     6-128     7-130     8-131     9-127    10-100   
  1 Staňová Karolína               13.59  1.37/3    3.13/2    5.00/1*   5.48/1*   7.09/1*   7.34/1*   8.47/1*  10.06/1*  11.54/1*  13.31/1*  13.59/1* 
    OK Jiskra Nový Bor                    1.37/3    1.36/2    1.47/1*   0.48/4    1.21/6    0.25/3    1.13/3    1.19/3    1.48/2    1.37/3    0.28/1* 
  2 Doubková Petra                 15.10  2.23/8    4.18/8    6.16/6    7.03/4    8.22/4    8.48/4    9.53/4   11.10/4   12.56/3   14.34/2   15.10/2  
    VSK Slavia TU Liberec                 2.23/8    1.55/7    1.58/3    0.47/2    1.19/3    0.26/5    1.05/2    1.17/2    1.46/1*   1.38/4    0.36/6  
  3 Kohoutová Barbora              16.02  1.25/1*   2.58/1*   5.15/3    6.14/3    7.33/3    7.55/3    9.20/2   10.51/2   12.47/2   15.28/3   16.02/3  
    OK Jiskra Nový Bor                    1.25/1*   1.33/1*   2.17/5    0.59/7    1.19/3    0.22/1*   1.25/4    1.31/5    1.56/3    2.41/10   0.34/5  
  4 Sokolářová Šárka               16.07  1.42/4    3.18/3    6.21/7    7.09/5    8.26/5    8.50/5    9.48/3   10.57/3   14.23/5   15.39/4   16.07/4  
    SOK TJ Turnov                         1.42/4    1.36/2    3.03/9    0.48/4    1.17/2    0.24/2    0.58/1*   1.09/1*   3.26/7    1.16/1*   0.28/1* 
  5 Jeřábková Ema                  16.21  1.52/6    3.50/6    6.15/5    7.13/6    8.45/6    9.12/6   10.38/5   12.11/5   14.14/4   15.44/5   16.21/5  
    OK Jiskra Nový Bor                    1.52/6    1.58/8    2.25/7    0.58/6    1.32/8    0.27/6    1.26/5    1.33/6    2.03/4    1.30/2    0.37/8  
  6 Žejdlíková Karolína            17.50  2.22/7    4.21/9    6.28/8    7.31/8    8.51/7    9.18/7   10.48/6   12.21/7   15.08/6   17.09/6   17.50/6  
    TJ Lokomotiva Teplice                 2.22/7    1.59/9    2.07/4    1.03/8    1.20/5    0.27/6    1.30/6    1.33/6    2.47/6    2.01/5    0.41/10 
  7 Janoušková Lucie               19.02  2.25/9    4.17/7    7.42/9    8.29/9    9.41/9   10.06/9   12.17/9   13.57/9   16.32/7   18.33/7   19.02/7  
    OK Jiskra Nový Bor                    2.25/9    1.52/5    3.25/10   0.47/2    1.12/1*   0.25/3    2.11/9    1.40/8    2.35/5    2.01/5    0.29/3  
  8 Labská Karolína                20.01  1.46/5    3.39/5    6.00/4    7.16/7    8.57/8    9.26/8   11.09/8   13.18/8   17.05/8   19.25/8   20.01/8  
    TJ Loko Liberec                       1.46/5    1.53/6    2.21/6    1.16/9    1.41/9    0.29/9    1.43/8    2.09/9    3.47/8    2.20/8    0.36/6  
  9 Thořová Markéta                20.59  1.30/2    3.18/3    5.13/2    5.57/2    7.22/2    7.50/2   10.53/7   12.19/6   18.22/9   20.29/9   20.59/9  
    SOK TJ Turnov                         1.30/2    1.48/4    1.55/2    0.44/1*   1.25/7    0.28/8    3.03/10   1.26/4    6.03/10   2.07/7    0.30/4  
 10 Žihlová Anna                   26.31  2.42/10   5.44/10   8.38/10  10.22/10  12.44/10  13.34/10  15.14/10  17.28/10  23.23/10  25.53/10  26.31/10 
    TJ Loko Liberec                       2.42/10   3.02/10   2.54/8    1.44/10   2.22/10   0.50/10   1.40/7    2.14/10   5.55/9    2.30/9    0.38/9  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D16         2.0km   68m 10k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-122     2-110     3-116     4-118     5-112     6-136     7-130     8-131     9-126    10-100   
  1 Linková Alena                  14.36  1.04/3    2.26/1*   4.55/1*   5.35/1*   7.34/1*   8.58/1*  10.14/1*  11.24/1*  13.09/1*  14.06/1*  14.36/1* 
    OOB TJ Turnov                         1.04/3    1.22/2    2.29/1*   0.40/3    1.59/6    1.24/1*   1.16/1*   1.10/1*   1.45/3    0.57/1*   0.30/2  
  2 Tereza Nováková                14.50  1.13/5    2.35/4    5.24/3    5.58/2    7.40/3    9.05/2   10.23/2   11.37/2   13.20/2   14.17/2   14.50/2  
    SK Kotlářka Praha                     1.13/5    1.22/2    2.49/3    0.34/1*   1.42/2    1.25/2    1.18/2    1.14/2    1.43/2    0.57/1*   0.33/5  
  3 Roškotová Lucie                15.24  1.00/1*   2.30/2    5.18/2    6.01/3    7.39/2    9.13/3   10.41/3   12.02/3   13.48/3   14.53/3   15.24/3  
    OOB TJ Turnov                         1.00/1*   1.30/6    2.48/2    0.43/4    1.38/1*   1.34/4    1.28/3    1.21/3    1.46/4    1.05/6    0.31/3  
  4 Kohlová Monika                 16.14  1.01/2    2.30/2    5.28/4    6.19/4    8.10/4    9.45/4   11.19/4   12.51/4   14.39/4   15.41/4   16.14/4  
    OOB TJ Turnov                         1.01/2    1.29/5    2.58/5    0.51/6    1.51/5    1.35/5    1.34/5    1.32/6    1.48/5    1.02/4    0.33/5  
  5 Vavrysová Barbara              16.39  1.12/4    2.38/5    6.14/6    7.10/6    8.59/6   10.29/5   11.59/5   13.25/5   15.03/5   16.04/5   16.39/5  
    TJ Slovan Luhačovice                  1.12/4    1.26/4    3.36/7    0.56/7    1.49/4    1.30/3    1.30/4    1.26/5    1.38/1*   1.01/3    0.35/7  
  6 Kameníková Andrea              19.40  1.29/6    2.49/6    5.46/5    6.24/5    8.10/4   10.46/6   14.43/7   16.06/6   18.04/6   19.08/6   19.40/6  
    OK Jiskra Nový Bor                    1.29/6    1.20/1*   2.57/4    0.38/2    1.46/3    2.36/8    3.57/8    1.23/4    1.58/6    1.04/5    0.32/4  
  7 Žuchová Daniela                22.22  1.54/8    3.32/7    8.00/8    8.59/8   11.46/8   13.53/8   15.31/8   17.48/8   20.39/7   21.55/7   22.22/7  
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          1.54/8    1.38/7    4.28/8    0.59/8    2.47/7    2.07/7    1.38/6    2.17/8    2.51/7    1.16/7    0.27/1* 
  8 Nováková Adéla                 31.47  1.53/7    3.44/8    7.19/7    8.08/7   11.04/7   12.49/7   14.41/6   16.22/7   28.01/8   31.11/8   31.47/8  
    SK OK 24 Praha                        1.53/7    1.51/8    3.35/6    0.49/5    2.56/8    1.45/6    1.52/7    1.41/7   11.39/8    3.10/8    0.36/8  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D18         0.0km    0m 12k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-110     2-116     3-118     4-113     5-129     6-128     7-122     8-123     9-131    10-126    11-125    12-100   
  1 Patricia Nieke                 15.57  2.05/2    4.26/1*   5.09/1*   6.27/1*   7.08/1*   8.14/1*   9.17/1*  10.03/1*  12.20/1*  13.53/1*  14.29/1*  15.29/1*  15.57/1* 
    TU USV Dresden                        2.05/2    2.21/1*   0.43/1*   1.18/2    0.41/1*   1.06/1*   1.03/1*   0.46/2    2.17/1*   1.33/1*   0.36/1*   1.00/1*   0.28/1* 
  2 Hoidekrová Lucie               18.42  1.58/1*   4.55/2    5.40/2    6.53/2    7.41/2    8.48/2    9.59/2   10.30/2   13.15/2   15.08/2   16.04/2   18.07/2   18.42/2  
    TJ Loko Liberec                       1.58/1*   2.57/2    0.45/2    1.13/1*   0.48/2    1.07/2    1.11/2    0.31/1*   2.45/2    1.53/2    0.56/2    2.03/2    0.35/2  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D20         0.0km    0m 12k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-110     2-116     3-118     4-113     5-129     6-128     7-122     8-123     9-131    10-126    11-125    12-100   
  1 Corinna Nieke                  16.08  1.51/1*   4.20/1*   4.58/1*   6.06/1*   7.14/1*   8.18/1*   9.18/1*   9.57/1*  12.17/1*  13.54/1*  14.30/1*  15.35/1*  16.08/1* 
    TU USV Dresden                        1.51/1*   2.29/1*   0.38/1*   1.08/1*   1.08/2    1.04/1*   1.00/1*   0.39/2    2.20/2    1.37/1*   0.36/1*   1.05/1*   0.33/1* 
  2 Kukolová Šárka                 18.50  2.59/2    6.17/2    7.05/2    8.23/2    9.15/2   10.26/2   11.35/2   12.13/2   14.31/2   16.20/2   17.03/2   18.14/2   18.50/2  
    TJ Slovan Luhačovice                  2.59/2    3.18/2    0.48/2    1.18/2    0.52/1*   1.11/2    1.09/2    0.38/1*   2.18/1*   1.49/2    0.43/2    1.11/2    0.36/2  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D21         0.0km    0m 10k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-114     2-117     3-121     4-116     5-112     6-122     7-123     8-124     9-125    10-100   
  1 Monika Topinkova               14.15  2.04/1*   4.18/1*   4.35/1*   5.35/1*   7.14/1*   8.41/1*   9.07/1*  11.21/1*  12.49/1*  13.46/1*  14.15/1* 
    OK 99 Hradec Králové                  2.04/1*   2.14/2    0.17/1*   1.00/2    1.39/3    1.27/1*   0.26/6    2.14/1*   1.28/1*   0.57/1*   0.29/5  
  2 Gomzyk Omová Miška             15.40  2.22/3    4.40/3    5.02/3    6.07/3    7.44/3    9.27/2    9.51/2   12.18/2   14.06/2   15.10/2   15.40/2  
    OOB TJ Turnov                         2.22/3    2.18/3    0.22/3    1.05/5    1.37/1*   1.43/2    0.24/3    2.27/3    1.48/6    1.04/9    0.30/6  
  3 Kazdová Lenka                  16.20  2.13/2    4.33/2    4.54/2    5.51/2    7.32/2    9.32/3   10.01/3   12.45/3   14.32/3   15.54/3   16.20/3  
    Sportcentrum Jičín                    2.13/2    2.20/4    0.21/2    0.57/1*   1.41/4    2.00/9    0.29/12   2.44/6    1.47/5    1.22/21   0.26/1* 
  4 Labašová Katarína              16.50  2.38/9    4.51/4    5.19/4    6.33/4    8.18/4   10.31/5   11.01/6   13.24/4   15.23/4   16.22/4   16.50/4  
    ASU                                   2.38/9    2.13/1*   0.28/11   1.14/13   1.45/6    2.13/19   0.30/14   2.23/2    1.59/13   0.59/4    0.28/2  
  5 Karochová Simona               17.00  2.38/9    5.15/5    5.39/5    6.43/5    8.26/5   10.25/4   10.56/4   13.37/5   15.28/5   16.27/5   17.00/5  
    SK Kotlářka Praha                     2.38/9    2.37/5    0.24/6    1.04/3    1.43/5    1.59/6    0.31/19   2.41/4    1.51/8    0.59/4    0.33/12 
  6 Hermanová Zuzana               17.26  3.12/21   5.56/16   6.19/12   7.24/9    9.01/8   11.00/7   11.33/8   14.17/7   15.57/7   16.54/6   17.26/6  
    OK Lokomotiva Pardubice               3.12/21   2.44/6    0.23/4    1.05/5    1.37/1*   1.59/6    0.33/21   2.44/6    1.40/2    0.57/1*   0.32/8  
  7 Folbrechtová Šárka             17.29  2.34/4    5.22/6    5.48/6    6.55/6    8.49/6   10.37/6   11.00/5   13.53/6   15.41/6   16.55/7   17.29/7  
    OK Jiskra Nový Bor                    2.34/4    2.48/8    0.26/9    1.07/7    1.54/9    1.48/4    0.23/2    2.53/12   1.48/6    1.14/16   0.34/14 
  8 Burdová Adéla                  17.57  2.50/15   6.04/19   6.29/17   7.49/14   9.41/10  11.24/10  11.54/9   14.38/9   16.21/8   17.25/8   17.57/8  
    KOB Děčín                             2.50/15   3.14/22   0.25/7    1.20/16   1.52/8    1.43/2    0.30/14   2.44/6    1.43/3    1.04/9    0.32/8  
  9 Sedláčková Martina             18.11  2.36/7    5.23/7    5.52/8    6.56/7    8.52/7   11.00/7   11.24/7   14.31/8   16.38/9   17.43/9   18.11/9  
    OOB TJ Turnov                         2.36/7    2.47/7    0.29/13   1.04/3    1.56/10   2.08/15   0.24/3    3.07/20   2.07/16   1.05/13   0.28/2  
 10 Doškářová Tereza               18.20  2.36/7    5.27/8    5.50/7    7.00/8    9.08/9   11.18/9   12.01/10  15.02/10  16.48/10  17.48/10  18.20/10 
    OK Jiskra Nový Bor                    2.36/7    2.51/10   0.23/4    1.10/9    2.08/18   2.10/18   0.43/29   3.01/19   1.46/4    1.00/6    0.32/8  
 11 Neradová Alena                 18.53  2.44/12   5.46/11   6.20/13   7.43/12   9.43/12  11.42/11  12.11/11  15.06/11  17.11/12  18.12/11  18.53/11 
    KOB Chemopetrol Litvínov              2.44/12   3.02/18   0.34/25   1.23/17   2.00/12   1.59/6    0.29/12   2.55/16   2.05/15   1.01/7    0.41/29 
 12 Myslivcová Pavla               19.07  2.42/11   5.47/13   6.20/13   8.10/21   9.58/16  12.19/19  12.55/20  15.36/16  17.31/14  18.32/12  19.07/12 
    TJ Slavia Hradec Králové              2.42/11   3.05/19   0.33/24   1.50/24   1.48/7    2.21/21   0.36/24   2.41/4    1.55/11   1.01/7    0.35/18 
 13 Matějů Kateřina                19.12  2.53/18   5.49/15   6.23/15   7.58/18  10.15/21  12.21/21  12.57/21  15.51/17  17.46/16  18.44/15  19.12/13 
    VSK Slavia TU Liberec                 2.53/18   2.56/11   0.34/25   1.35/22   2.17/21   2.06/13   0.36/24   2.54/14   1.55/11   0.58/3    0.28/2  
 14 Gabrovská Lucie                19.16  2.35/6    5.42/10   6.14/10   7.24/9    9.51/14  12.00/14  12.26/13  15.21/13  17.34/15  18.38/13  19.16/14 
    KOB TRETRA Praha                      2.35/6    3.07/20   0.32/20   1.10/9    2.27/24   2.09/16   0.26/6    2.55/16   2.13/18   1.04/9    0.38/24 
 15 Masopustová Eliška             19.18  3.09/20   6.05/20   6.36/20   7.49/14  10.02/17  11.56/12  12.17/12  15.11/12  17.02/11  18.43/14  19.18/15 
    SK Praga Praha                        3.09/20   2.56/11   0.31/17   1.13/12   2.13/20   1.54/5    0.21/1*   2.54/14   1.51/8    1.41/26   0.35/18 
 16 Pavlíková Jitka                19.29  2.44/12   5.32/9    6.03/9    8.00/19  10.02/17  12.11/16  12.38/15  15.28/14  17.27/13  18.55/16  19.29/16 
    KOB Chemopetrol Litvínov              2.44/12   2.48/8    0.31/17   1.57/26   2.02/13   2.09/16   0.27/9    2.50/9    1.59/13   1.28/24   0.34/14 
 17 Šmidrkalová Monika             19.57  2.34/4    6.03/18   6.28/16   7.39/11   9.42/11  12.10/15  12.40/16  15.32/15  18.00/17  19.23/17  19.57/17 
    SK lyžování a OB Nová Paka            2.34/4    3.29/26   0.25/7    1.11/11   2.03/15   2.28/25   0.30/14   2.52/10   2.28/22   1.23/22   0.34/14 
 18 Pachnerová Dominika            20.12  2.51/16   6.14/22   6.44/22   7.53/17  10.04/19  12.11/16  12.45/17  16.09/19  18.26/20  19.34/18  20.12/18 
    OK Chrastava                          2.51/16   3.23/25   0.30/16   1.09/8    2.11/19   2.07/14   0.34/22   3.24/24   2.17/20   1.08/14   0.38/24 
 19 Kučerková Romana               20.13  2.52/17   5.48/14   6.31/18   7.49/14   9.47/13  12.14/18  12.48/19  16.11/20  18.19/18  19.37/19  20.13/19 
    TJ Stadion Nový Bor                   2.52/17   2.56/11   0.43/29   1.18/14   1.58/11   2.27/24   0.34/22   3.23/23   2.08/17   1.18/18   0.36/23 
 20 Švihovská Eva                  20.18  3.33/26   6.29/24   7.00/23   9.02/24  11.09/23  13.10/22  13.34/22  16.26/21  18.19/18  19.45/20  20.18/20 
    Sportcentrum Jičín                    3.33/26   2.56/11   0.31/17   2.02/27   2.07/16   2.01/10   0.24/3    2.52/10   1.53/10   1.26/23   0.33/12 
 21 Hubáčková Pavla                20.25  2.49/14   5.46/11   6.14/10   7.45/13   9.52/15  11.57/13  12.27/14  15.56/18  18.43/21  19.47/21  20.25/21 
    TJ Slovan Luhačovice                  2.49/14   2.57/15   0.28/11   1.31/19   2.07/16   2.05/12   0.30/14   3.29/25   2.47/26   1.04/9    0.38/24 
 22 Kuncová Eliška                 21.18  3.12/21   6.12/21   6.39/21   9.02/24  11.44/26  13.46/24  14.12/23  17.05/23  19.28/22  20.44/22  21.18/22 
    SK Severka Šumperk                    3.12/21   3.00/17   0.27/10   2.23/28   2.42/28   2.02/11   0.26/6    2.53/12   2.23/21   1.16/17   0.34/14 
 23 Šákrová Michaela               21.25  3.03/19   6.02/17   6.31/18   8.02/20  10.04/19  12.19/19  12.46/18  16.49/22  19.40/23  20.50/23  21.25/23 
    OK Jiskra Nový Bor                    3.03/19   2.59/16   0.29/13   1.31/19   2.02/13   2.15/20   0.27/9    4.03/28   2.51/27   1.10/15   0.35/18 
 24 Tomešová Daniela               22.19  3.21/25   7.47/28   8.19/28   9.37/27  12.03/27  14.27/27  14.55/26  17.52/25  20.24/26  21.44/24  22.19/24 
    Sportcentrum Jičín                    3.21/25   4.26/29   0.32/20   1.18/14   2.26/23   2.24/23   0.28/11   2.57/18   2.32/24   1.20/19   0.35/18 
 25 Krpatová Klára                 22.29  3.15/23   6.22/23   7.04/24   8.48/23  11.12/24  14.02/25  14.38/25  17.57/26  20.12/24  21.50/25  22.29/25 
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          3.15/23   3.07/20   0.42/28   1.44/23   2.24/22   2.50/28   0.36/24   3.19/22   2.15/19   1.38/25   0.39/27 
 26 Hyxová Radka                   22.40  3.15/23   6.32/25   7.04/24   8.28/22  11.03/22  13.38/23  14.14/24  17.30/24  20.21/25  22.08/26  22.40/26 
    VSK Slavia TU Liberec                 3.15/23   3.17/23   0.32/20   1.24/18   2.35/26   2.35/26   0.36/24   3.16/21   2.51/27   1.47/28   0.32/8  
 27 Hlavatá Andrea                 23.50  3.45/27   7.04/26   7.33/26   9.07/26  11.41/25  14.21/26  15.02/27  18.35/27  21.16/27  23.10/27  23.50/27 
    OK Chrastava                          3.45/27   3.19/24   0.29/13   1.34/21   2.34/25   2.40/27   0.41/28   3.33/26   2.41/25   1.54/29   0.40/28 
 28 Neradová Eva                   25.51  3.55/28   7.34/27   8.06/27  10.39/28  14.07/28  16.29/28  16.59/28  21.02/28  23.56/28  25.16/28  25.51/28 
    KOB Chemopetrol Litvínov              3.55/28   3.39/27   0.32/20   2.33/29   3.28/30   2.22/22   0.30/14   4.03/28   2.54/29   1.20/19   0.35/18 
 29 Kuchařová Ada                  26.48  3.59/29   8.12/29   8.59/29  11.32/29  14.11/29  17.01/29  17.55/29  21.53/29  24.24/29  26.05/29  26.48/29 
    TJ Tesla Brno                         3.59/29   4.13/28   0.47/30   2.33/29   2.39/27   2.50/28   0.54/30   3.58/27   2.31/23   1.41/26   0.43/30 
 30 Hrstková Vladěna               34.45  6.22/30  12.01/30  12.35/30  14.28/30  17.55/30  21.06/30  21.38/30  25.46/30  28.46/30  34.14/30  34.45/30 
    SK Praga Praha                        6.22/30   5.39/30   0.34/25   1.53/25   3.27/29   3.11/30   0.32/20   4.08/30   3.00/30   5.28/30   0.31/7  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D35         0.0km    0m 12k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-110     2-116     3-118     4-113     5-129     6-128     7-122     8-123     9-131    10-126    11-125    12-100   
  1 Podrábská Marie                16.56  1.51/1*   4.29/1*   5.21/2    6.35/2    7.20/2    8.33/2    9.33/1*  10.03/1*  12.40/2   14.20/2   15.02/2   16.20/1*  16.56/1* 
    VSK Slavia TU Liberec                 1.51/1*   2.38/2    0.52/4    1.14/3    0.45/4    1.13/3    1.00/3    0.30/1*   2.37/3    1.40/2    0.42/3    1.18/1*   0.36/3  
  2 Škorpilová Jana                16.59  2.10/3    4.39/2    5.20/1*   6.32/1*   7.15/1*   8.22/1*   9.41/2   10.23/2   12.37/1*  14.14/1*  14.55/1*  16.24/2   16.59/2  
    Sportcentrum Jičín                    2.10/3    2.29/1*   0.41/2    1.12/2    0.43/3    1.07/1*   1.19/7    0.42/4    2.14/1*   1.37/1*   0.41/1*   1.29/3    0.35/2  
  3 Heřmánková Pavla               18.08  2.31/6    5.22/4    6.01/4    7.12/4    7.52/4    9.04/4   10.01/3   10.59/4   13.22/3   15.08/3   15.49/3   17.34/3   18.08/3  
    OOB TJ Turnov                         2.31/6    2.51/3    0.39/1*   1.11/1*   0.40/1*   1.12/2    0.57/1*   0.58/8    2.23/2    1.46/4    0.41/1*   1.45/6    0.34/1* 
  4 Lošťáková Ivana                18.17  1.51/1*   4.59/3    5.42/3    6.58/3    7.40/3    8.53/3   10.05/4   10.42/3   13.23/4   15.08/3   15.51/4   17.34/3   18.17/4  
    TJ Lokomotiva Teplice                 1.51/1*   3.08/6    0.43/3    1.16/4    0.42/2    1.13/3    1.12/4    0.37/3    2.41/4    1.45/3    0.43/4    1.43/5    0.43/7  
  5 Nováková Marie                 21.36  2.55/7    5.56/7    6.49/7    8.22/6   10.06/6   11.31/6   12.30/5   13.03/5   15.59/5   18.10/5   18.57/5   20.50/5   21.36/5  
    SK OK 24 Praha                        2.55/7    3.01/4    0.53/5    1.33/5    1.44/7    1.25/7    0.59/2    0.33/2    2.56/6    2.11/6    0.47/7    1.53/7    0.46/8  
  6 Šimková Markéta                21.40  3.40/8    6.43/8    8.03/8    9.36/8   10.52/8   12.16/8   13.29/8   14.20/8   17.08/7   18.54/7   19.39/7   20.58/6   21.40/6  
    VSK Přírodověda - orientační sporty   3.40/8    3.03/5    1.20/8    1.33/5    1.16/5    1.24/6    1.13/5    0.51/6    2.48/5    1.46/4    0.45/5    1.19/2    0.42/6  
  7 Vřešťálová Lucie               21.45  2.10/3    5.22/4    6.18/5    7.52/5    9.37/5   10.59/5   12.30/5   13.17/6   16.21/6   18.42/6   19.28/6   21.06/7   21.45/7  
    OOB TJ Turnov                         2.10/3    3.12/7    0.56/7    1.34/7    1.45/8    1.22/5    1.31/8    0.47/5    3.04/7    2.21/8    0.46/6    1.38/4    0.39/4  
  8 Jeřábková Tereza               23.11  2.21/5    5.36/6    6.31/6    8.43/7   10.09/7   11.38/7   12.55/7   13.47/7   17.10/8   19.25/8   20.18/8   22.30/8   23.11/8  
    OK Jiskra Nový Bor                    2.21/5    3.15/8    0.55/6    2.12/8    1.26/6    1.29/8    1.17/6    0.52/7    3.23/8    2.15/7    0.53/8    2.12/8    0.41/5  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D40         0.0km    0m 12k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-110     2-116     3-118     4-113     5-129     6-128     7-122     8-123     9-131    10-126    11-125    12-100   
  1 Rydlová Magda                  17.29  2.09/3    4.44/2    5.28/2    6.36/1*   7.13/1*   8.25/1*   9.21/1*  10.14/1*  12.42/1*  14.35/1*  15.17/1*  16.52/1*  17.29/1* 
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          2.09/3    2.35/1*   0.44/2    1.08/1*   0.37/1*   1.12/2    0.56/1*   0.53/5    2.28/2    1.53/2    0.42/3    1.35/6    0.37/3  
  2 Lenka Forstova                 17.53  1.53/1*   4.54/3    5.45/3    6.58/2    7.53/2    9.02/2   10.07/2   10.50/2   13.31/2   15.28/2   16.07/2   17.18/2   17.53/2  
    VŠSK MFF UK Praha                     1.53/1*   3.01/4    0.51/5    1.13/2    0.55/4    1.09/1*   1.05/2    0.43/3    2.41/5    1.57/3    0.39/1*   1.11/1*   0.35/1* 
  3 Linková Iva                    18.47  2.13/4    5.02/4    5.48/4    7.10/3    7.58/3    9.17/3   10.43/3   11.23/3   13.51/3   15.53/3   16.38/3   18.03/3   18.47/3  
    OOB TJ Turnov                         2.13/4    2.49/3    0.46/3    1.22/3    0.48/2    1.19/4    1.26/5    0.40/2    2.28/2    2.02/5    0.45/4    1.25/3    0.44/5  
  4 Rejholcová Andrea              19.36  1.58/2    4.39/1*   5.25/1*   8.30/5    9.27/5   10.49/5   11.59/5   12.37/5   15.01/5   16.50/4   17.29/4   19.00/4   19.36/4  
    OK Jiskra Nový Bor                    1.58/2    2.41/2    0.46/3    3.05/8    0.57/6    1.22/5    1.10/3    0.38/1*   2.24/1*   1.49/1*   0.39/1*   1.31/5    0.36/2  
  5 Matějková Martina              20.14  2.20/5    5.34/5    6.13/5    7.35/4    8.30/4    9.44/4   11.22/4   12.19/4   14.56/4   16.54/5   17.47/5   19.37/5   20.14/5  
    TJ Lokomotiva Teplice                 2.20/5    3.14/5    0.39/1*   1.22/3    0.55/4    1.14/3    1.38/7    0.57/6    2.37/4    1.58/4    0.53/8    1.50/7    0.37/3  
  6 Svobodová Lucie                22.32  2.46/7    6.15/6    7.13/6    8.43/6    9.55/6   11.23/6   12.51/6   14.07/6   17.13/6   19.26/6   20.18/6   21.45/6   22.32/6  
    OK Jiskra Nový Bor                    2.46/7    3.29/6    0.58/7    1.30/5    1.12/8    1.28/6    1.28/6    1.16/8    3.06/7    2.13/7    0.52/7    1.27/4    0.47/8  
  7 Sedláčková Jana                23.07  3.04/8    6.49/7    7.45/7    9.58/7   10.57/7   12.29/7   14.14/7   15.15/8   18.02/7   20.13/7   21.01/7   22.23/7   23.07/7  
    Sokol Holešov                         3.04/8    3.45/7    0.56/6    2.13/7    0.59/7    1.32/7    1.45/8    1.01/7    2.47/6    2.11/6    0.48/5    1.22/2    0.44/5  
  8 Kašparová Marie                27.18  2.44/6    7.46/8    9.02/8   10.33/8   11.24/8   13.02/8   14.14/7   15.01/7   20.04/8   22.25/8   23.16/8   26.33/8   27.18/8  
    SK Netopýr Zákupy                     2.44/6    5.02/8    1.16/8    1.31/6    0.51/3    1.38/8    1.12/4    0.47/4    5.03/8    2.21/8    0.51/6    3.17/8    0.45/7  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D45         2.0km   68m 10k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-122     2-110     3-116     4-118     5-112     6-136     7-130     8-131     9-126    10-100   
  1 Hindráková Martina             20.44  1.44/1*   3.35/1*   9.03/3    9.51/3   12.03/3   13.31/1*  15.37/1*  17.00/1*  18.58/1*  20.09/1*  20.44/1* 
    Lokomotiva Trutnov                    1.44/1*   1.51/1*   5.28/4    0.48/2    2.12/1*   1.28/1*   2.06/2    1.23/1*   1.58/1*   1.11/1*   0.35/2  
  2 Šnajdarová Ivana               22.00  1.57/2    3.48/2    7.39/1*   8.29/1*  11.34/1*  13.59/2   15.39/2   17.21/2   19.35/2   21.26/2   22.00/2  
    VŠTJ Ekonom Praha                     1.57/2    1.51/1*   3.51/1*   0.50/3    3.05/4    2.25/3    1.40/1*   1.42/2    2.14/3    1.51/2    0.34/1* 
  3 Sládková Eva                   23.13  2.37/3    4.53/3    8.45/2    9.27/2   11.43/2   14.22/3   16.32/3   18.17/3   20.29/3   22.32/3   23.13/3  
    Sokol Tehov                           2.37/3    2.16/3    3.52/2    0.42/1*   2.16/2    2.39/4    2.10/3    1.45/3    2.12/2    2.03/3    0.41/3  
  4 Kábrtová Iva                   26.10  2.59/4    5.38/4   10.06/4   11.26/4   13.55/4   16.16/4   18.34/4   20.27/4   23.08/4   25.22/4   26.10/4  
    OK RECCO                              2.59/4    2.39/4    4.28/3    1.20/4    2.29/3    2.21/2    2.18/4    1.53/4    2.41/4    2.14/4    0.48/4  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D50         2.0km   68m 10k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-122     2-110     3-116     4-118     5-112     6-136     7-130     8-131     9-126    10-100   
  1 Šípová Soňa                    18.21  1.45/2    3.25/2    6.21/1*   7.08/1*   9.49/1*  11.23/1*  12.59/1*  14.29/1*  16.29/1*  17.40/1*  18.21/1* 
    OK Jiskra Nový Bor                    1.45/2    1.40/1*   2.56/1*   0.47/2    2.41/3    1.34/1*   1.36/2    1.30/2    2.00/2    1.11/1*   0.41/2  
  2 Zdenka Králová                 20.19  1.21/1*   3.10/1*   9.18/3    9.54/3   11.40/2   13.49/2   15.14/2   16.33/2   18.17/2   19.43/2   20.19/2  
    SK Severka Šumperk                    1.21/1*   1.49/2    6.08/4    0.36/1*   1.46/1*   2.09/2    1.25/1*   1.19/1*   1.44/1*   1.26/2    0.36/1* 
  3 Jedličková Zdena               24.29  1.53/3    4.35/3    8.29/2    9.19/2   11.51/3   15.02/3   17.07/3   18.50/3   21.51/3   23.41/3   24.29/3  
    OK Jiskra Nový Bor                    1.53/3    2.42/4    3.54/2    0.50/3    2.32/2    3.11/4    2.05/3    1.43/3    3.01/3    1.50/3    0.48/3  
  4 Kubátová Ivana                 29.27  2.49/4    5.29/4    9.49/4   11.08/4   14.34/4   17.43/4   20.17/4   22.57/4   26.23/4   28.35/4   29.27/4  
    OK Jiskra Nový Bor                    2.49/4    2.40/3    4.20/3    1.19/4    3.26/4    3.09/3    2.34/4    2.40/4    3.26/4    2.12/4    0.52/4  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D55         0.0km    0m 10k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-110     2-114     3-113     4-112     5-122     6-123     7-134     8-132     9-126    10-100   
  1 Nováková Svatava               21.00  2.38/1*   4.48/1*   6.56/1*   8.19/1*  11.05/1*  11.45/1*  14.28/1*  17.45/2   18.25/1*  20.08/1*  21.00/1* 
    TJ Slovan Karlovy Vary                2.38/1*   2.10/1*   2.08/2    1.23/2    2.46/1*   0.40/1*   2.43/1*   3.17/2    0.40/1*   1.43/1*   0.52/3  
  2 Neradová Alena                 29.17  2.49/3    5.16/2    7.16/2    9.04/2   12.08/2   13.06/2   15.52/2   17.27/1*  18.32/2   28.29/2   29.17/2  
    KOB Chemopetrol Litvínov              2.49/3    2.27/2    2.00/1*   1.48/3    3.04/2    0.58/3    2.46/2    1.35/1*   1.05/3    9.57/3    0.48/2  
  3 Klímová Jitka                  31.51  2.45/2    5.17/3    9.46/3   11.00/3   15.23/3   16.19/3   19.45/3   26.13/3   27.00/3   31.11/3   31.51/3  
    KOB Kamenický Šenov                   2.45/2    2.32/3    4.29/3    1.14/1*   4.23/3    0.56/2    3.26/3    6.28/3    0.47/2    4.11/2    0.40/1* 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D60         0.0km    0m 10k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-110     2-114     3-113     4-112     5-122     6-123     7-134     8-132     9-126    10-100   
  1 Stehnová Hana                  24.24  2.19/1*   5.09/1*   7.31/1*   9.10/1*  13.15/1*  14.15/1*  17.17/1*  19.02/1*  22.06/1*  23.37/1*  24.24/1* 
    SK Kotlářka Praha                     2.19/1*   2.50/1*   2.22/1*   1.39/2    4.05/2    1.00/2    3.02/1*   1.45/1*   3.04/2    1.31/1*   0.47/1* 
  2 Paulová Mirka                  31.30  2.57/2    7.11/2   12.32/2   13.37/2   17.37/2   18.20/2   21.48/2   25.48/2   26.47/2   30.35/2   31.30/2  
    TJ Sokol Dobřichovice                 2.57/2    4.14/2    5.21/2    1.05/1*   4.00/1*   0.43/1*   3.28/2    4.00/2    0.59/1*   3.48/2    0.55/2  
    Bednaříková Olga Marie     DISK       4.43/     7.24/    14.43/    17.49/    23.01/    24.45/    29.35/         /    34.18/    36.31/    37.34/   
    VSK Slavia TU Liberec                 4.43/     2.41/     7.19/     3.06/     5.12/     1.44/     4.50/         /         /     2.13/     1.03/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H10         1.4km   23m 8k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-135     2-111     3-129     4-128     5-130     6-134     7-132     8-100   
  1 Vitebský Lukáš                 12.04  1.28/2    2.21/3    2.56/3    4.23/1*   6.01/1*   7.26/1*   9.00/1*  11.30/1*  12.04/1* 
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          1.28/2    0.53/3    0.35/4    1.27/1*   1.38/1*   1.25/1*   1.34/1*   2.30/3    0.34/2  
  2 Dejnožka Vojtěch               12.42  1.24/1*   2.14/1*   2.40/1*   4.51/3    6.29/2    8.10/2   10.35/2   12.05/2   12.42/2  
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          1.24/1*   0.50/2    0.26/1*   2.11/6    1.38/1*   1.41/2    2.25/4    1.30/2    0.37/3  
  3 Hájek Kryštof                  14.13  1.30/3    2.19/2    2.46/2    4.42/2    6.39/3    8.29/3   11.06/3   13.43/3   14.13/3  
    SOK TJ Turnov                         1.30/3    0.49/1*   0.27/2    1.56/4    1.57/3    1.50/4    2.37/5    2.37/5    0.30/1* 
  4 Mellan Jonáš                   15.54  2.33/5    3.35/5    4.08/4    6.50/4    8.54/4   10.36/4   12.39/4   15.12/4   15.54/4  
    SOK TJ Turnov                         2.33/5    1.02/5    0.33/3    2.42/7    2.04/4    1.42/3    2.03/2    2.33/4    0.42/6  
  5 Riby Thomas                    19.43  4.11/6    5.10/6    5.50/5    7.24/5   10.03/5   12.31/5   14.48/5   18.56/5   19.43/5  
    TJ Lokomotiva Teplice                 4.11/6    0.59/4    0.40/5    1.34/3    2.39/5    2.28/5    2.17/3    4.08/7    0.47/7  
  6 Limberg Filip                  23.58  2.17/4    3.20/4    6.07/6    8.12/6   11.27/6   15.11/6   19.23/6   23.20/6   23.58/6  
    TJ Lokomotiva Teplice                 2.17/4    1.03/6    2.47/7    2.05/5    3.15/6    3.44/6    4.12/7    3.57/6    0.38/4  
  7 Marek Himmel                   28.21  4.53/7    6.14/7    6.58/7    8.25/7   12.14/7   23.36/7   26.36/7   27.42/7   28.21/7  
    SK OK 24 Praha                        4.53/7    1.21/7    0.44/6    1.27/1*   3.49/7   11.22/7    3.00/6    1.06/1*   0.39/5  
    Janoušek Slávek            DISK       2.26/     3.16/     3.41/     5.26/     7.47/    13.01/    15.19/         /    17.40/   
    OK Jiskra Nový Bor                    2.26/     0.50/     0.25/     1.45/     2.21/     5.14/     2.18/         /         /   
    Jirman Filip               DISK           /     2.36/     3.03/     4.40/     5.46/     7.05/     9.09/    11.42/    12.15/   
    SOK TJ Turnov                             /         /     0.27/     1.37/     1.06/     1.19/     2.04/     2.33/     0.33/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H10L        1.3km   40m 6k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-128     2-129     3-130     4-131     5-132     6-133   
  1 Tkáč Matěj                     11.50  0.54/1*   2.45/1*   5.21/1*   7.17/1*   8.41/1*  11.22/1*  11.50/1* 
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          0.54/1*   1.51/1*   2.36/1*   1.56/2    1.24/1*   2.41/6    0.28/1* 
  2 Bláha Matyáš                   16.49  1.24/3    3.24/2    9.16/2   11.00/2   14.05/2   16.18/2   16.49/2  
    Slavoj Praha                          1.24/3    2.00/3    5.52/3    1.44/1*   3.05/5    2.13/5    0.31/2  
  3 Bláha Vojtěch                  17.31  1.26/4    4.18/4    9.34/3   12.55/3   15.23/3   17.00/3   17.31/3  
    Slavoj Praha                          1.26/4    2.52/4    5.16/2    3.21/5    2.28/4    1.37/1*   0.31/2  
  4 Zakouřil Matyáš                21.37  1.29/5    5.24/5   11.29/4   17.52/4   19.20/4   20.59/4   21.37/4  
    USK Praha                             1.29/5    3.55/5    6.05/5    6.23/6    1.28/2    1.39/2    0.38/5  
  5 Urbanczyk Petr                 26.05  1.22/2   13.21/6   19.15/5   21.38/5   23.24/5   25.24/5   26.05/5  
    TJ Lokomotiva Teplice                 1.22/2   11.59/6    5.54/4    2.23/3    1.46/3    2.00/4    0.41/6  
  6 Bednařík Vilém                 30.24  2.15/6    4.14/3   20.59/6   23.48/6   27.52/6   29.50/6   30.24/6  
    VSK Slavia TU Liberec                 2.15/6    1.59/2   16.45/6    2.49/4    4.04/6    1.58/3    0.34/4  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H12         1.5km   45m 10k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-128     2-110     3-129     4-112     5-135     6-130     7-131     8-132     9-126    10-100   
  1 Hladík Jan                     11.35  0.34/1*   2.02/1*   3.11/1*   3.37/1*   4.47/1*   6.08/1*   7.37/1*   8.51/1*   9.46/1*  11.03/1*  11.35/1* 
    SOK TJ Turnov                         0.34/1*   1.28/1*   1.09/1*   0.26/1*   1.10/1*   1.21/1*   1.29/2    1.14/1*   0.55/5    1.17/3    0.32/1* 
  2 Bílý Jakub                     13.09  0.56/5    2.28/2    3.39/2    4.07/2    5.38/2    7.11/2    8.48/2   10.18/2   11.07/2   12.32/2   13.09/2  
    TJ Lokomotiva Teplice                 0.56/5    1.32/2    1.11/2    0.28/3    1.31/5    1.33/3    1.37/4    1.30/3    0.49/3    1.25/4    0.37/8  
  3 Růta Matyáš                    15.06  0.45/2    3.48/6    5.05/5    5.47/6    7.06/4    8.31/4   10.30/4   12.06/4   12.56/4   14.33/3   15.06/3  
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          0.45/2    3.03/8    1.17/3    0.42/9    1.19/2    1.25/2    1.59/8    1.36/4    0.50/4    1.37/8    0.33/3  
  4 Kučera Tomáš                   15.19  0.46/3    2.46/3    4.29/3    4.58/3    6.26/3    8.05/3    9.41/3   11.09/3   12.23/3   14.42/4   15.19/4  
    TJ Lokomotiva Teplice                 0.46/3    2.00/3    1.43/10   0.29/4    1.28/4    1.39/4    1.36/3    1.28/2    1.14/7    2.19/11   0.37/8  
  5 Rokos Michal                   18.56  1.51/11   5.46/11   7.08/10   7.43/10   9.19/8   11.12/8   13.19/8   14.59/7   16.33/6   18.20/5   18.56/5  
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          1.51/11   3.55/11   1.22/6    0.35/6    1.36/7    1.53/9    2.07/9    1.40/5    1.34/10   1.47/9    0.36/6  
  6 Gilich Kryštof                 19.00  0.58/7    3.59/7    5.17/7    6.25/7    8.28/7   10.11/7   12.00/7   15.08/8   16.52/7   18.24/6   19.00/6  
    TJ Lokomotiva Teplice                 0.58/7    3.01/7    1.18/4    1.08/12   2.03/11   1.43/5    1.49/5    3.08/7    1.44/11   1.32/6    0.36/6  
  7 Vávra Pavel                    19.38  1.01/8    3.07/4    5.00/4    5.30/4    7.27/6    9.27/6   11.40/6   14.31/6   16.04/5   18.57/7   19.38/7  
    OK Jiskra Nový Bor                    1.01/8    2.06/4    1.53/11   0.30/5    1.57/9    2.00/11   2.13/11   2.51/6    1.33/9    2.53/12   0.41/11 
  8 Zappe Nicholas                 20.13  0.56/5    3.34/5    5.14/6    5.41/5    7.19/5    9.04/5   10.54/5   14.03/5   18.08/8   19.34/8   20.13/8  
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          0.56/5    2.38/6    1.40/9    0.27/2    1.38/8    1.45/6    1.50/6    3.09/8    4.05/14   1.26/5    0.39/10 
  9 Adamec Martin                  23.08  0.52/4    8.08/14   9.40/14  11.08/14  12.43/13  14.35/12  16.29/12  20.53/11  21.24/10  22.36/9   23.08/9  
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          0.52/4    7.16/14   1.32/8    1.28/13   1.35/6    1.52/8    1.54/7    4.24/13   0.31/1*   1.12/1*   0.32/1* 
 10 Pavel Martin                   23.14  2.07/13   7.23/12   8.42/12  10.44/13  12.08/11  13.58/11  15.25/10  19.15/9   19.47/9   22.40/10  23.14/10 
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          2.07/13   5.16/12   1.19/5    2.02/14   1.24/3    1.50/7    1.27/1*   3.50/10   0.32/2    2.53/12   0.34/4  
 11 Clark Oskar William            24.51  1.09/9    4.16/8    6.20/8    6.59/8   11.24/10  13.51/10  16.23/11  20.15/10  22.35/11  24.07/11  24.51/11 
    TJ Lokomotiva Teplice                 1.09/9    3.07/9    2.04/12   0.39/8    4.25/13   2.27/13   2.32/13   3.52/11   2.20/12   1.32/6    0.44/13 
 12 Antonin Forst                  27.07  3.16/14   5.35/10   8.00/11   8.49/11  12.13/12  15.39/13  18.57/14  22.22/12  23.49/12  26.02/12  27.07/12 
    VŠSK MFF UK Praha                     3.16/14   2.19/5    2.25/14   0.49/11   3.24/12   3.26/14   3.18/14   3.25/9    1.27/8    2.13/10   1.05/14 
 13 Šnajdar Filip                  27.42  1.14/10   4.51/9    6.55/9    7.42/9    9.40/9   11.40/9   14.05/9   23.01/14  24.01/13  27.01/13  27.42/13 
    VŠTJ Ekonom Praha                     1.14/10   3.37/10   2.04/12   0.47/10   1.58/10   2.00/11   2.25/12   8.56/14   1.00/6    3.00/14   0.41/11 
 14 Horák Tomáš                    28.34  1.53/12   7.57/13   9.21/13   9.56/12  14.42/14  16.39/14  18.48/13  22.45/13  26.47/14  27.59/14  28.34/14 
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          1.53/12   6.04/13   1.24/7    0.35/6    4.46/14   1.57/10   2.09/10   3.57/12   4.02/13   1.12/1*   0.35/5  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H14         2.0km   68m 10k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-122     2-110     3-116     4-118     5-112     6-136     7-130     8-131     9-126    10-100   
  1 Sýkora Vojtěch                 11.47  0.49/2    1.55/2    4.18/2    4.48/1*   6.02/1*   7.03/1*   8.09/1*   9.11/1*  10.39/1*  11.24/1*  11.47/1* 
    TJ Slovan Luhačovice                  0.49/2    1.06/1*   2.23/2    0.30/4    1.14/1*   1.01/1*   1.06/1*   1.02/1*   1.28/1*   0.45/1*   0.23/1* 
  2 Jíra Tomáš                     14.16  0.43/1*   1.52/1*   4.16/1*   4.55/3    6.21/2    7.24/2    8.54/2   10.03/2   12.55/3   13.51/4   14.16/2  
    Orientační klub TOM Roztoky           0.43/1*   1.09/3    2.24/3    0.39/7    1.26/3    1.03/2    1.30/6    1.09/3    2.52/11   0.56/6    0.25/2  
  3 Ullrich Jakub                  14.19  1.18/6    2.28/4    5.35/8    6.01/6    7.23/5    8.37/5   10.10/5   11.15/5   12.44/2   13.48/2   14.19/3  
    OK Jiskra Nový Bor                    1.18/6    1.10/4    3.07/9    0.26/1*   1.22/2    1.14/3    1.33/9    1.05/2    1.29/2    1.04/9    0.31/6  
  4 Thoř Tomáš                     14.23  1.15/4    2.30/6    5.07/4    5.34/4    7.01/4    8.25/3    9.44/3   10.57/3   12.56/4   13.50/3   14.23/4  
    SOK TJ Turnov                         1.15/4    1.15/7    2.37/5    0.27/2    1.27/4    1.24/6    1.19/3    1.13/4    1.59/7    0.54/3    0.33/10 
  5 Birnbaum Adam                  14.44  0.51/3    1.58/3    4.19/3    4.54/2    6.46/3    8.35/4    9.52/4   11.05/4   13.17/5   14.12/5   14.44/5  
    OK Jiskra Nový Bor                    0.51/3    1.07/2    2.21/1*   0.35/5    1.52/7    1.49/10   1.17/2    1.13/4    2.12/9    0.55/4    0.32/9  
  6 Novák Filip                    14.59  1.24/8    2.36/7    5.14/6    5.54/5    7.52/7    9.18/7   10.42/6   11.57/6   13.37/6   14.32/6   14.59/6  
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          1.24/8    1.12/5    2.38/6    0.40/8    1.58/9    1.26/7    1.24/4    1.15/7    1.40/3    0.55/4    0.27/3  
  7 Mareš Vít                      15.50  1.26/9    2.58/8    5.23/7    6.01/6    7.47/6    9.35/8   11.00/8   12.21/8   14.11/7   15.22/8   15.50/7  
    OK Jiskra Nový Bor                    1.26/9    1.32/9    2.25/4    0.38/6    1.46/5    1.48/9    1.25/5    1.21/8    1.50/5    1.11/10   0.28/4  
  8 Kašpar Ludvík                  15.51  1.16/5    2.29/5    5.12/5    6.07/8    7.55/8    9.14/6   10.46/7   12.14/7   14.18/8   15.21/7   15.51/8  
    OK Jiskra Nový Bor                    1.16/5    1.13/6    2.43/7    0.55/10   1.48/6    1.19/4    1.32/8    1.28/9    2.04/8    1.03/8    0.30/5  
  9 Kosina Matouš                  16.24  1.57/11   3.23/10   6.31/10   6.58/10   9.03/10  10.23/9   11.54/9   13.08/9   15.00/9   15.53/9   16.24/9  
    OK Jiskra Nový Bor                    1.57/11   1.26/8    3.08/10   0.27/2    2.05/10   1.20/5    1.31/7    1.14/6    1.52/6    0.53/2    0.31/6  
 10 Novotný Marek                  19.09  1.32/10   3.05/9    5.50/9    6.32/9    8.29/9   10.29/10  14.19/10  15.48/10  17.36/10  18.35/10  19.09/10 
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          1.32/10   1.33/10   2.45/8    0.42/9    1.57/8    2.00/11   3.50/11   1.29/10   1.48/4    0.59/7    0.34/11 
 11 Brož Dominik                   26.30  1.18/6    4.27/11  11.22/11  12.22/11  15.45/11  17.27/11  19.32/11  21.24/11  23.56/11  25.59/11  26.30/11 
    Jizerský klub OB Frýdlant             1.18/6    3.09/11   6.55/11   1.00/11   3.23/11   1.42/8    2.05/10   1.52/11   2.32/10   2.03/11   0.31/6  
    Kryštof Karatsiolis        DISK       2.19/     3.40/     6.19/     6.59/    10.42/    12.16/    13.47/    15.19/         /    17.46/    18.21/   
    OOB TJ Turnov                         2.19/     1.21/     2.39/     0.40/     3.43/     1.34/     1.31/     1.32/         /         /     0.35/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H16         2.2km   75m 12k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-111     2-112     3-121     4-116     5-115     6-114     7-122     8-123     9-134    10-131    11-126    12-100   
  1 Mudrák Štěpán                  12.44  1.06/1*   1.39/1*   4.01/1*   4.53/1*   5.18/1*   6.07/1*   7.59/1*   8.26/1*   9.57/1*  10.06/1*  11.25/1*  12.22/1*  12.44/1* 
    TJ Slovan Luhačovice                  1.06/1*   0.33/1*   2.22/1*   0.52/1*   0.25/1*   0.49/2    1.52/1*   0.27/4    1.31/1*   0.09/1*   1.19/1*   0.57/2    0.22/1* 
  2 Burda Matěj                    14.45  1.20/5    2.04/5    4.43/3    5.41/3    6.11/3    6.53/3    9.11/2    9.34/2   11.29/2   11.40/2   13.03/2   14.19/2   14.45/2  
    KOB Děčín                             1.20/5    0.44/6    2.39/4    0.58/3    0.30/3    0.42/1*   2.18/3    0.23/2    1.55/2    0.11/4    1.23/2    1.16/5    0.26/3  
  3 Mielec Jaromír                 15.05  1.17/3    1.51/3    4.25/2    5.19/2    5.48/2    6.37/2    9.17/3    9.39/3   11.49/3   11.59/3   13.25/3   14.35/3   15.05/3  
    Baník - FIZA Ostrava                  1.17/3    0.34/2    2.34/2    0.54/2    0.29/2    0.49/2    2.40/5    0.22/1*   2.10/4    0.10/2    1.26/3    1.10/3    0.30/6  
  4 Hájek Jan                      16.13  1.11/2    1.46/2    4.45/5    5.55/4    6.26/4    8.05/4   10.15/4   10.40/4   12.46/4   12.58/4   14.30/4   15.44/4   16.13/4  
    OB Jenišovice                         1.11/2    0.35/3    2.59/7    1.10/4    0.31/4    1.39/6    2.10/2    0.25/3    2.06/3    0.12/6    1.32/4    1.14/4    0.29/5  
  5 Sedláček Ondřej                18.40  1.17/3    1.54/4    4.44/4    6.46/5    7.43/5    8.51/5   11.15/5   11.51/5   14.36/5   14.50/5   16.54/5   18.13/5   18.40/5  
    Sokol Holešov                         1.17/3    0.37/4    2.50/6    2.02/6    0.57/6    1.08/4    2.24/4    0.36/5    2.45/5    0.14/7    2.04/6    1.19/6    0.27/4  
  6 Hlubuček Tomáš                 21.50  1.42/7    2.25/6    4.59/6    8.23/7    9.46/7   11.03/6   14.13/6   15.37/7   18.38/6   18.48/6   20.32/6   21.27/6   21.50/6  
    OK Chrastava                          1.42/7    0.43/5    2.34/2    3.24/7    1.23/7    1.17/5    3.10/6    1.24/7    3.01/6    0.10/2    1.44/5    0.55/1*   0.23/2  
  7 Labský Jan                     23.29  1.27/6    2.40/7    5.24/7    7.20/6    8.13/6   11.07/7   14.33/7   15.19/6   18.44/7   18.55/7   21.31/7   22.53/7   23.29/7  
    TJ Loko Liberec                       1.27/6    1.13/7    2.44/5    1.56/5    0.53/5    2.54/7    3.26/7    0.46/6    3.25/7    0.11/4    2.36/7    1.22/7    0.36/7  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H18         2.3km   95m 11k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-129     2-113     3-115     4-121     5-117     6-114     7-136     8-123     9-131    10-126    11-100   
  1 Nejman Stanislav               16.36  1.32/1*   2.07/1*   3.07/1*   5.08/1*   5.45/1*   7.38/1*  10.10/1*  11.41/1*  13.41/1*  15.11/1*  16.14/1*  16.36/1* 
    OK Chrastava                          1.32/1*   0.35/1*   1.00/1*   2.01/1*   0.37/1*   1.53/1*   2.32/1*   1.31/1*   2.00/1*   1.30/1*   1.03/1*   0.22/1* 
  2 Hulha Lukáš                    25.38  1.50/2    2.39/2    4.26/2    7.19/2    8.06/2   11.46/2   15.27/2   17.49/2   20.49/2   23.39/2   24.58/2   25.38/2  
    TJ Lokomotiva Teplice                 1.50/2    0.49/2    1.47/2    2.53/2    0.47/2    3.40/2    3.41/2    2.22/2    3.00/2    2.50/2    1.19/2    0.40/2  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H20         2.3km   95m 11k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-129     2-113     3-115     4-121     5-117     6-114     7-136     8-123     9-131    10-126    11-100   
  1 Pustai David                   18.14  1.39/1*   2.12/1*   3.36/1*   5.55/1*   6.35/1*   8.31/1*  11.03/1*  12.32/1*  15.04/1*  16.41/1*  17.38/1*  18.14/1* 
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          1.39/1*   0.33/1*   1.24/1*   2.19/1*   0.40/1*   1.56/1*   2.32/1*   1.29/1*   2.32/1*   1.37/1*   0.57/1*   0.36/1* 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H21         2.7km  118m 15k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-136     2-112     3-115     4-117     5-119     6-120     7-118     8-113     9-114    10-110    11-122    12-123    13-124    14-125    15-100   
  1 Baptiste Rollier               14.17  0.50/1*   1.42/1*   2.43/1*   4.13/1*   4.54/1*   5.15/1*   6.26/1*   7.10/1*   7.44/1*   8.34/1*   9.41/1*   9.58/1*  11.52/1*  13.07/1*  13.51/1*  14.17/1* 
    OK 99 Hradec Králové                  0.50/1*   0.52/1*   1.01/1*   1.30/1*   0.41/1*   0.21/2    1.11/1*   0.44/1*   0.34/1*   0.50/1*   1.07/10   0.17/1*   1.54/1*   1.15/1*   0.44/1*   0.26/11 
  2 Zakouřil Vít                   15.39  0.52/3    1.56/5    3.07/6    4.57/6    5.41/5    6.04/5    7.17/5    8.07/5    8.43/4    9.47/5   10.47/3   11.08/3   13.07/2   14.26/2   15.14/2   15.39/2  
    OOB TJ Turnov                         0.52/3    1.04/9    1.11/9    1.50/8    0.44/3    0.23/5    1.13/6    0.50/9    0.36/2    1.04/13   1.00/2    0.21/11   1.59/2    1.19/3    0.48/3    0.25/6  
  3 Jakub Kamenický                15.57  0.52/3    1.50/2    2.55/2    4.37/2    5.22/2    5.52/3    7.05/3    7.51/2    8.36/3    9.41/3   10.40/2   11.04/2   13.13/3   14.30/3   15.33/3   15.57/3  
    OK 99 Hradec Králové                  0.52/3    0.58/3    1.05/2    1.42/5    0.45/4    0.30/31   1.13/6    0.46/2    0.45/13   1.05/16   0.59/1*   0.24/22   2.09/9    1.17/2    1.03/31   0.24/3  
  4 Wolf Daniel                    16.11  0.54/5    1.54/3    3.03/5    4.44/4    5.31/4    5.57/4    7.10/4    7.58/4    8.47/5    9.45/4   10.48/4   11.17/4   13.36/5   14.56/4   15.45/4   16.11/4  
    OOB TJ Turnov                         0.54/5    1.00/7    1.09/8    1.41/2    0.47/9    0.26/16   1.13/6    0.48/5    0.49/19   0.58/5    1.03/5    0.29/41   2.19/15   1.20/4    0.49/4    0.26/11 
  5 Vavrys Johan                   16.25  1.06/27   2.12/16   3.23/11   5.26/12   6.09/9    6.30/8    7.49/9    8.37/7    9.15/7   10.11/7   11.13/6   11.42/7   13.46/7   15.12/6   16.05/5   16.25/5  
    TJ Slovan Luhačovice                  1.06/27   1.06/12   1.11/9    2.03/16   0.43/2    0.21/2    1.19/14   0.48/5    0.38/3    0.56/2    1.02/3    0.29/41   2.04/3    1.26/7    0.53/10   0.20/1* 
  6 Losman Petr                    16.34  0.56/8    1.54/3    3.02/3    4.43/3    5.29/3    5.51/2    7.02/2    7.51/2    8.32/2    9.37/2   10.58/5   11.23/5   13.28/4   14.57/5   16.06/6   16.34/6  
    OK 99 Hradec Králové                  0.56/8    0.58/3    1.08/6    1.41/2    0.46/7    0.22/4    1.11/1*   0.49/8    0.41/5    1.05/16   1.21/36   0.25/33   2.05/4    1.29/14   1.09/37   0.28/24 
  7 Suslov Sergej                  16.38  0.58/12   1.56/5    3.02/3    4.56/5    5.45/6    6.08/6    7.19/6    8.09/6    8.56/6    9.58/6   11.19/7   11.40/6   13.45/6   15.13/7   16.13/7   16.38/7  
    VSK Slavia TU Liberec                 0.58/12   0.58/3    1.06/3    1.54/12   0.49/10   0.23/5    1.11/1*   0.50/9    0.47/16   1.02/11   1.21/36   0.21/11   2.05/4    1.28/11   1.00/25   0.25/6  
  8 Ondřej Švirák                  16.45  1.06/27   2.19/22   3.31/17   5.19/10   6.16/12   6.44/14   7.58/11   8.45/9    9.33/10  10.37/10  11.42/10  12.11/10  14.16/8   15.36/8   16.22/8   16.45/8  
    SK Žabovřesky Brno                    1.06/27   1.13/27   1.12/11   1.48/7    0.57/31   0.28/26   1.14/9    0.47/3    0.48/17   1.04/13   1.05/6    0.29/41   2.05/4    1.20/4    0.46/2    0.23/2  
  9 Hostaš Petr                    17.05  0.56/8    1.59/7    3.14/8    5.14/9    6.11/10   6.35/9    7.47/8    8.38/8    9.21/8   10.28/8   11.36/8   11.54/8   14.16/8   15.50/10  16.41/10  17.05/9  
    OOB TJ Turnov                         0.56/8    1.03/8    1.15/17   2.00/13   0.57/31   0.24/9    1.12/5    0.51/15   0.43/10   1.07/21   1.08/13   0.18/2    2.22/18   1.34/19   0.51/6    0.24/3  
 10 Bravený Adam                   17.06  1.03/20   2.24/28   3.31/17   5.33/16   6.18/15   6.43/13   7.58/11   8.48/12   9.33/10  10.34/9   11.39/9   12.03/9   14.17/10  15.49/9   16.39/9   17.06/10 
    VSK MZLU Brno                         1.03/20   1.21/36   1.07/4    2.02/15   0.45/4    0.25/11   1.15/10   0.50/9    0.45/13   1.01/9    1.05/6    0.24/22   2.14/11   1.32/16   0.50/5    0.27/17 
 11 Pašek František                17.28  1.01/15   2.10/14   3.23/11   5.26/12   6.18/15   6.44/14   8.10/16   9.02/16   9.46/14  10.46/13  11.57/11  12.17/11  14.34/11  16.06/11  17.00/11  17.28/11 
    SK Kamenice                           1.01/15   1.09/17   1.13/13   2.03/16   0.52/17   0.26/16   1.26/24   0.52/18   0.44/11   1.00/7    1.11/23   0.20/9    2.17/14   1.32/16   0.54/12   0.28/24 
 12 Otrusina Jiří                  17.36  0.57/11   2.46/43   4.04/33   6.08/24   6.58/21   7.25/21   8.46/22   9.39/22  10.17/19  11.14/18  12.16/17  12.43/18  14.50/15  16.16/13  17.10/13  17.36/12 
    SK Prostějov                          0.57/11   1.49/52   1.18/20   2.04/19   0.50/13   0.27/21   1.21/17   0.53/21   0.38/3    0.57/3    1.02/3    0.27/37   2.07/7    1.26/7    0.54/12   0.26/11 
 13 Janda Martin                   17.37  1.15/45   2.14/18   3.27/16   5.20/11   6.17/14   6.36/10   7.53/10   8.46/10   9.40/13  10.57/15  12.03/15  12.23/12  14.37/12  16.14/12  17.09/12  17.37/13 
    KOB Dobruška                          1.15/45   0.59/6    1.13/13   1.53/10   0.57/31   0.19/1*   1.17/12   0.53/21   0.54/27   1.17/34   1.06/8    0.20/9    2.14/11   1.37/27   0.55/15   0.28/24 
 14 Macek Jiří                     17.46  1.02/17   1.59/7    3.13/7    5.05/7    5.56/7    6.23/7    7.45/7    8.50/13   9.36/12  10.38/11  11.59/13  12.23/12  14.50/15  16.17/14  17.21/16  17.46/14 
    KOB Chemopetrol Litvínov              1.02/17   0.57/2    1.14/15   1.52/9    0.51/16   0.27/21   1.22/20   1.05/44   0.46/15   1.02/11   1.21/36   0.24/22   2.27/23   1.27/10   1.04/32   0.25/6  
 15 Hyka Jan                       17.47  0.54/5    2.14/18   3.26/15   5.31/15   6.16/12   6.41/12   8.00/13   8.47/11   9.28/9   10.40/12  12.01/14  12.25/14  14.49/14  16.25/16  17.16/14  17.47/15 
    OOB TJ Turnov                         0.54/5    1.20/35   1.12/11   2.05/20   0.45/4    0.25/11   1.19/14   0.47/3    0.41/5    1.12/27   1.21/36   0.24/22   2.24/21   1.36/24   0.51/6    0.31/39 
 16 Švihovský Jaromír              17.49  0.55/7    1.59/7    3.20/10   5.50/19   6.47/19   7.11/19   8.37/19   9.27/18  10.09/17  11.08/17  12.15/16  12.36/16  14.57/17  16.25/16  17.17/15  17.49/16 
    Sportcentrum Jičín                    0.55/7    1.04/9    1.21/21   2.30/39   0.57/31   0.24/9    1.26/24   0.50/9    0.42/9    0.59/6    1.07/10   0.21/11   2.21/16   1.28/11   0.52/8    0.32/45 
 17 Karsten Leideck                17.52  0.51/2    1.59/7    3.23/11   5.09/8    6.05/8    6.37/11   8.05/14   9.00/15   9.55/16  11.03/16  12.22/18  12.41/17  14.48/13  16.23/15  17.24/17  17.52/17 
    TU USV Dresden                        0.51/2    1.08/15   1.24/24   1.46/6    0.56/24   0.32/36   1.28/28   0.55/29   0.55/29   1.08/22   1.19/33   0.19/4    2.07/7    1.35/20   1.01/27   0.28/24 
 17 Makovský Jakub                 17.52  1.29/50   2.38/41   3.45/22   5.26/12   6.15/11   6.45/16   8.06/15   8.59/14   9.49/15  10.50/14  11.57/11  12.33/15  15.02/18  16.30/18  17.25/18  17.52/17 
    KOB TRETRA Praha                      1.29/50   1.09/17   1.07/4    1.41/2    0.49/10   0.30/31   1.21/17   0.53/21   0.50/20   1.01/9    1.07/10   0.36/50   2.29/25   1.28/11   0.55/15   0.27/17 
 19 Vodrážka  Jakub                18.10  1.02/17   2.21/26   3.53/28   6.07/23   7.03/24   7.29/23   8.44/21   9.37/21  10.18/20  11.22/19  12.31/19  12.50/19  15.06/19  16.46/19  17.44/19  18.10/19 
    VSK Slavia TU Liberec                 1.02/17   1.19/33   1.32/33   2.14/29   0.56/24   0.26/16   1.15/10   0.53/21   0.41/5    1.04/13   1.09/18   0.19/4    2.16/13   1.40/30   0.58/22   0.26/11 
 20 Martin Krajčovič               18.51  0.56/8    2.03/11   3.18/9    5.56/21   6.49/20   7.24/20   8.42/20   9.35/20  10.25/21  11.48/22  13.05/22  13.29/21  15.56/20  17.31/20  18.24/20  18.51/20 
    SK Žabovřesky Brno                    0.56/8    1.07/14   1.15/17   2.38/44   0.53/18   0.35/42   1.18/13   0.53/21   0.50/20   1.23/41   1.17/30   0.24/22   2.27/23   1.35/20   0.53/10   0.27/17 
 21 Ptáček Pavel                   19.01  1.02/17   2.11/15   3.25/14   5.35/17   6.34/17   6.59/17   8.24/17   9.16/17  10.12/18  11.35/20  12.55/20  13.20/20  15.58/21  17.36/21  18.32/21  19.01/21 
    KPKS BETA Brno                        1.02/17   1.09/17   1.14/15   2.10/23   0.59/40   0.25/11   1.25/23   0.52/18   0.56/33   1.23/41   1.20/34   0.25/33   2.38/35   1.38/29   0.56/19   0.29/31 
 22 Matějka Lukáš                  19.22  1.04/22   2.31/33   3.56/30   6.33/35   7.27/32   8.00/30   9.30/29  10.31/30  11.32/30  12.41/30  13.47/28  14.09/28  16.21/23  17.47/23  18.55/23  19.22/22 
    TJ Lokomotiva Teplice                 1.04/22   1.27/42   1.25/27   2.37/43   0.54/20   0.33/40   1.30/32   1.01/36   1.01/42   1.09/24   1.06/8    0.22/14   2.12/10   1.26/7    1.08/35   0.27/17 
 23 Svoboda Jan                    19.26  1.03/20   2.08/12   3.42/19   5.45/18   6.34/17   7.02/18   8.34/18   9.32/19  10.25/21  11.47/21  13.02/21  13.29/21  16.00/22  17.37/22  18.54/22  19.26/23 
    Smržovka                              1.03/20   1.05/11   1.34/38   2.03/16   0.49/10   0.28/26   1.32/35   0.58/34   0.53/23   1.22/40   1.15/27   0.27/37   2.31/27   1.37/27   1.17/43   0.32/45 
 23 Pachner Pavel                  19.26  1.12/42   2.31/33   4.34/42   6.35/36   7.44/36   8.10/31   9.31/30  10.26/29  11.10/25  12.16/24  13.24/23  13.59/24  16.30/24  18.01/24  18.57/24  19.26/23 
    VSK Slavia TU Liberec                 1.12/42   1.19/33   2.03/50   2.01/14   1.09/51   0.26/16   1.21/17   0.55/29   0.44/11   1.06/18   1.08/13   0.35/48   2.31/27   1.31/15   0.56/19   0.29/31 
 25 Šabatka Zdeněk                 19.48  1.10/37   2.39/42   4.01/32   6.23/28   7.20/28   8.25/35   9.53/33  10.41/32  11.37/32  12.56/31  14.04/31  14.26/31  16.47/27  18.22/26  19.20/25  19.48/25 
    TJ Slavia Hradec Králové              1.10/37   1.29/44   1.22/22   2.22/33   0.57/31   1.05/54   1.28/28   0.48/5    0.56/33   1.19/37   1.08/13   0.22/14   2.21/16   1.35/20   0.58/22   0.28/24 
 26 Šákr Vít                       19.53  1.06/27   2.27/30   3.49/24   6.53/39   7.43/35   8.14/32   9.37/31  10.32/31  11.31/29  12.39/29  13.47/28  14.10/29  16.47/27  18.22/26  19.24/26  19.53/26 
    OK Jiskra Nový Bor                    1.06/27   1.21/36   1.22/22   3.04/51   0.50/13   0.31/35   1.23/21   0.55/29   0.59/38   1.08/22   1.08/13   0.23/18   2.37/33   1.35/20   1.02/30   0.29/31 
 26 Kamaryt Tomáš                  19.53  2.17/56   3.27/50   5.38/53   7.31/42   8.48/45   9.11/42  10.22/39  11.13/37  12.01/35  13.01/33  14.17/34  14.42/35  17.06/33  18.31/30  19.26/28  19.53/26 
    KOS Slavia VŠ Plzeň                   2.17/56   1.10/21   2.11/53   1.53/10   1.17/56   0.23/5    1.11/1*   0.51/15   0.48/17   1.00/7    1.16/29   0.25/33   2.24/21   1.25/6    0.55/15   0.27/17 
 28 Nehasil David                  19.57  1.19/46   4.13/55   5.21/49   7.51/46   8.51/46   9.14/43  10.41/42  11.31/40  12.12/37  13.09/35  14.19/35  14.38/33  17.01/32  18.33/31  19.25/27  19.57/28 
    OK Jiskra Nový Bor                    1.19/46   2.54/57   1.08/6    2.30/39   1.00/42   0.23/5    1.27/27   0.50/9    0.41/5    0.57/3    1.10/21   0.19/4    2.23/19   1.32/16   0.52/8    0.32/45 
 29 Černý Martin                   20.02  1.10/37   2.20/25   3.44/20   6.11/26   7.04/25   7.29/23   8.59/24  10.00/23  10.55/23  12.09/23  13.36/25  13.55/23  16.32/25  18.13/25  19.33/29  20.02/29 
    KOB TRETRA Praha                      1.10/37   1.10/21   1.24/24   2.27/36   0.53/18   0.25/11   1.30/32   1.01/36   0.55/29   1.14/29   1.27/46   0.19/4    2.37/33   1.41/33   1.20/47   0.29/31 
 30 Mazal Zdeněk                   20.07  1.07/31   2.29/32   4.04/33   6.29/30   7.25/30   7.53/28   9.22/28  10.20/27  11.15/27  12.26/26  13.44/27  14.07/27  16.49/29  18.38/32  19.34/30  20.07/30 
    VSK MZLU Brno                         1.07/31   1.22/38   1.35/39   2.25/34   0.56/24   0.28/26   1.29/30   0.58/34   0.55/29   1.11/26   1.18/31   0.23/18   2.42/38   1.49/38   0.56/19   0.33/49 
 31 Kadavý Petr                    20.19  2.00/54   3.15/48   4.48/43   7.01/40   7.56/39   8.46/38  10.15/37  11.05/36  11.55/34  13.01/33  14.09/32  14.33/32  16.56/31  18.47/33  19.52/33  20.19/31 
    OK Chrastava                          2.00/54   1.15/31   1.33/35   2.13/26   0.55/23   0.50/52   1.29/30   0.50/9    0.50/20   1.06/18   1.08/13   0.24/22   2.23/19   1.51/40   1.05/33   0.27/17 
 32 Ptáček Pavel                   20.20  1.10/37   2.21/26   3.51/26   6.20/27   7.16/27   7.43/26   9.17/25  10.12/25  11.10/25  12.27/27  13.41/26  14.05/26  16.41/26  18.26/28  19.46/31  20.20/32 
    KPKS BETA Brno                        1.10/37   1.11/25   1.30/32   2.29/38   0.56/24   0.27/21   1.34/36   0.55/29   0.58/37   1.17/34   1.14/26   0.24/22   2.36/30   1.45/36   1.20/47   0.34/51 
 33 Martan Jiří                    20.23  0.59/13   2.09/13   3.54/29   6.10/25   7.06/26   7.38/25   9.20/26  10.17/26  11.18/28  12.24/25  13.35/24  13.59/24  16.50/30  18.30/29  19.49/32  20.23/33 
    VSK Slavia TU Liberec                 0.59/13   1.10/21   1.45/43   2.16/30   0.56/24   0.32/36   1.42/42   0.57/33   1.01/42   1.06/18   1.11/23   0.24/22   2.51/45   1.40/30   1.19/44   0.34/51 
 34 Záděra Pavel                   20.24  1.14/43   2.28/31   3.45/22   5.54/20   7.01/23   8.44/37  10.27/40  11.20/38  12.13/38  13.23/37  14.33/36  14.52/36  17.23/36  18.59/35  19.59/34  20.24/34 
    KPKS BETA Brno                        1.14/43   1.14/29   1.17/19   2.09/21   1.07/49   1.43/57   1.43/45   0.53/21   0.53/23   1.10/25   1.10/21   0.19/4    2.31/27   1.36/24   1.00/25   0.25/6  
 35 Schröter Pavel                 20.38  1.21/48   2.47/44   4.11/36   6.31/32   7.25/30   7.54/29   9.44/32  10.48/33  11.41/33  12.57/32  14.15/33  14.39/34  17.17/35  18.53/34  20.02/35  20.38/35 
    OK Chrastava                          1.21/48   1.26/41   1.24/24   2.20/31   0.54/20   0.29/30   1.50/50   1.04/42   0.53/23   1.16/33   1.18/31   0.24/22   2.38/35   1.36/24   1.09/37   0.36/57 
 36 Prášil Ondřej                  20.53  1.08/33   2.17/21   3.50/25   6.03/22   7.00/22   7.28/22   8.58/23  10.00/23  10.59/24  12.27/27  13.47/28  14.25/30  17.07/34  19.00/36  20.22/36  20.53/36 
    Sportcentrum Jičín                    1.08/33   1.09/17   1.33/35   2.13/26   0.57/31   0.28/26   1.30/32   1.02/40   0.59/38   1.28/45   1.20/34   0.38/55   2.42/38   1.53/42   1.22/49   0.31/39 
 37 Tomáš Hanzl                    21.19  1.07/31   2.19/22   3.51/26   6.32/33   7.29/33   8.15/33   9.57/34  11.04/35  12.10/36  13.30/38  14.51/37  15.13/37  18.02/37  19.44/37  20.45/37  21.19/37 
    Sportcentrum Jičín                    1.07/31   1.12/26   1.32/33   2.41/45   0.57/31   0.46/50   1.42/42   1.07/45   1.06/45   1.20/38   1.21/36   0.22/14   2.49/41   1.42/35   1.01/27   0.34/51 
 38 Eiselt Jan                     21.46  1.09/34   2.19/22   3.44/20   6.27/29   7.21/29   7.47/27   9.21/27  10.24/28  11.34/31  13.13/36  14.57/39  15.24/39  18.14/39  20.17/38  21.18/38  21.46/38 
    TJ Lokomotiva Teplice                 1.09/34   1.10/21   1.25/27   2.43/47   0.54/20   0.26/16   1.34/36   1.03/41   1.10/50   1.39/51   1.44/55   0.27/37   2.50/43   2.03/46   1.01/27   0.28/24 
 39 Cahel Marek                    21.54  1.10/37   2.16/20   6.50/56   9.02/55   9.52/53  10.19/52  11.45/48  12.39/48  13.38/48  14.51/45  16.03/45  16.27/44  18.56/42  20.36/40  21.30/39  21.54/39 
    TJ Slovan Luhačovice                  1.10/37   1.06/12   4.34/58   2.12/25   0.50/13   0.27/21   1.26/24   0.54/27   0.59/38   1.13/28   1.12/25   0.24/22   2.29/25   1.40/30   0.54/12   0.24/3  
 40 Nerad Jaroslav                 22.21  1.05/23   2.32/35   5.24/51   8.06/48   9.02/47   9.38/45  11.01/44  11.52/42  12.59/42  14.17/41  15.26/40  15.56/40  18.47/40  20.32/39  21.56/41  22.21/40 
    KOB Chemopetrol Litvínov              1.05/23   1.27/42   2.52/57   2.42/46   0.56/24   0.36/44   1.23/21   0.51/15   1.07/47   1.18/36   1.09/18   0.30/45   2.51/45   1.45/36   1.24/50   0.25/6  
 41 Martin Kočí                    22.23  0.59/13   2.13/17   4.25/41   8.01/47   9.06/48   9.38/45  11.13/45  12.17/45  13.12/44  14.36/44  15.45/42  16.08/41  18.47/40  20.39/42  21.54/40  22.23/41 
    VSK MZLU Brno                         0.59/13   1.14/29   2.12/54   3.36/56   1.05/47   0.32/36   1.35/39   1.04/42   0.55/29   1.24/43   1.09/18   0.23/18   2.39/37   1.52/41   1.15/41   0.29/31 
 42 Koucký Roman                   22.49  1.20/47   2.33/36   4.23/39   6.32/33   8.07/40   9.42/47  11.33/47  12.34/47  13.31/46  14.51/45  16.13/46  16.45/46  19.21/45  21.11/43  22.19/42  22.49/42 
    VŠTJ Ekonom Praha                     1.20/47   1.13/27   1.50/46   2.09/21   1.35/58   1.35/56   1.51/51   1.01/36   0.57/36   1.20/38   1.22/41   0.32/47   2.36/30   1.50/39   1.08/35   0.30/37 
 43 Hanák Jan                      22.56  1.09/34   2.24/28   5.02/45   7.32/43   8.29/43   9.01/40  10.35/41  12.05/43  13.01/43  14.27/43  16.00/44  16.37/45  19.13/44  21.13/44  22.28/43  22.56/43 
    SKOB STAVIMAT Slaný                   1.09/34   1.15/31   2.38/56   2.30/39   0.57/31   0.32/36   1.34/36   1.30/57   0.56/33   1.26/44   1.33/48   0.37/51   2.36/30   2.00/44   1.15/41   0.28/24 
 44 Klomínský Václav               23.01  1.01/15   3.30/52   5.22/50   7.35/44   8.21/41   8.46/38  10.06/35  11.00/34  12.15/39  13.30/38  14.54/38  15.23/38  18.13/38  20.38/41  22.35/45  23.01/44 
    SKOB Kralupy n.Vlt.                   1.01/15   2.29/56   1.52/48   2.13/26   0.46/7    0.25/11   1.20/16   0.54/27   1.15/55   1.15/32   1.24/44   0.29/41   2.50/43   2.25/55   1.57/56   0.26/11 
 45 Bernášek Jiří                  23.04  1.11/41   2.34/37   4.00/31   6.49/37   7.52/38   8.31/36  10.18/38  11.32/41  12.25/40  13.56/40  15.40/41  16.17/42  19.10/43  21.27/45  22.32/44  23.04/45 
    TJ Stadion Nový Bor                   1.11/41   1.23/39   1.26/29   2.49/49   1.03/43   0.39/45   1.47/47   1.14/49   0.53/23   1.31/48   1.44/55   0.37/51   2.53/47   2.17/51   1.05/33   0.32/45 
 46 Tomeš Petr                     23.06  1.44/51   5.11/58   7.00/57   9.32/57  10.28/57  10.55/55  12.33/54  13.25/51  14.19/50  15.33/50  16.48/49  17.12/49  19.59/49  21.40/46  22.35/45  23.06/46 
    Sportcentrum Jičín                    1.44/51   3.27/58   1.49/45   2.32/42   0.56/24   0.27/21   1.38/40   0.52/18   0.54/27   1.14/29   1.15/27   0.24/22   2.47/40   1.41/33   0.55/15   0.31/39 
 47 Svoboda Ondřej                 23.20  1.47/52   3.29/51   5.02/45   7.22/41   8.28/42   9.03/41  10.57/43  12.09/44  13.29/45  14.57/47  16.21/47  17.05/48  19.54/46  21.51/47  22.49/47  23.20/47 
    TJ Slavia Hradec Králové              1.47/52   1.42/47   1.33/35   2.20/31   1.06/48   0.35/42   1.54/53   1.12/48   1.20/57   1.28/45   1.24/44   0.44/56   2.49/41   1.57/43   0.58/22   0.31/39 
 48 Kučerka Jan                    24.04  1.05/23   2.56/45   4.23/39   6.50/38   7.49/37   8.23/34  10.12/36  11.27/39  12.36/41  14.18/42  15.53/43  16.23/43  19.55/47  21.56/48  23.29/48  24.04/48 
    KOB Chemopetrol Litvínov              1.05/23   1.51/53   1.27/30   2.27/36   0.59/40   0.34/41   1.49/49   1.15/50   1.09/49   1.42/52   1.35/50   0.30/45   3.32/56   2.01/45   1.33/53   0.35/55 
 49 Pesničák Jan                   24.14  1.05/23   2.37/40   4.15/37   7.38/45   8.41/44   9.31/44  11.19/46  12.28/46  13.34/47  15.06/48  16.37/48  17.02/47  19.56/48  22.00/49  23.47/49  24.14/49 
    Smržovka                              1.05/23   1.32/46   1.38/40   3.23/55   1.03/43   0.50/52   1.48/48   1.09/46   1.06/45   1.32/50   1.31/47   0.25/33   2.54/48   2.04/48   1.47/55   0.27/17 
 50 Kašpar Ludvík                  25.02  1.56/53   3.44/53   5.26/52   8.13/50   9.22/49  10.03/48  11.45/48  13.03/49  14.03/49  15.31/49  17.10/51  17.47/51  21.06/51  23.12/50  24.31/50  25.02/50 
    SK Netopýr Zákupy                     1.56/53   1.48/50   1.42/41   2.47/48   1.09/51   0.41/46   1.42/42   1.18/53   1.00/41   1.28/45   1.39/52   0.37/51   3.19/54   2.06/49   1.19/44   0.31/39 
 51 Němec Jan                      25.12  3.33/58   4.41/56   6.49/55   8.59/54   9.56/54  10.26/53  12.06/50  13.07/50  14.29/51  15.43/51  17.06/50  17.43/50  20.53/50  23.21/51  24.46/51  25.12/51 
    OK Chrastava                          3.33/58   1.08/15   2.08/52   2.10/23   0.57/31   0.30/31   1.40/41   1.01/36   1.22/58   1.14/29   1.23/43   0.37/51   3.10/52   2.28/56   1.25/51   0.26/11 
 52 Vokál Vojtěch                  26.16  1.14/43   3.02/46   5.08/47   8.16/51   9.29/51  10.13/50  12.19/53  13.34/53  14.46/53  16.32/53  18.12/52  18.47/52  22.09/52  24.33/52  25.46/52  26.16/52 
    OK Chrastava                          1.14/43   1.48/50   2.06/51   3.08/53   1.13/54   0.44/47   2.06/55   1.15/50   1.12/51   1.46/54   1.40/53   0.35/48   3.22/55   2.24/54   1.13/40   0.30/37 
 53 Koč Zdeněk                     26.49  1.24/49   3.10/47   5.00/44   8.06/48   9.26/50  10.10/49  12.11/51  13.38/54  14.43/52  16.58/54  18.33/53  19.37/54  22.46/54  24.59/54  26.18/53  26.49/53 
    SK Meteor Kačerov Praha               1.24/49   1.46/48   1.50/46   3.06/52   1.20/57   0.44/47   2.01/54   1.27/56   1.05/44   2.15/57   1.35/50   1.04/58   3.09/51   2.13/50   1.19/44   0.31/39 
 54 Drozd Michal                   27.15  1.09/34   2.34/37   4.17/38   8.22/52   9.32/52  10.18/51  12.11/51  13.32/52  14.47/54  16.18/52  18.34/54  18.57/53  22.40/53  24.43/53  26.40/54  27.15/54 
    KPKS BETA Brno                        1.09/34   1.25/40   1.43/42   4.05/58   1.10/53   0.46/50   1.53/52   1.21/54   1.15/55   1.31/48   2.16/57   0.23/18   3.43/57   2.03/46   1.57/56   0.35/55 
 55 Pavlík Bronislav               27.44  1.05/23   2.35/39   4.04/33   6.30/31   7.33/34  12.45/58  14.30/58  15.45/58  16.59/58  19.00/57  20.22/56  20.44/56  23.49/56  26.06/56  27.15/55  27.44/55 
    KOB Chemopetrol Litvínov              1.05/23   1.30/45   1.29/31   2.26/35   1.03/43   5.12/58   1.45/46   1.15/50   1.14/53   2.01/56   1.22/41   0.22/14   3.05/50   2.17/51   1.09/37   0.29/31 
 56 Tomaščin Jaroslav              28.01  2.58/57   4.44/57   7.09/58  10.05/58  11.13/58  11.58/57  14.09/56  15.35/56  16.48/56  18.32/55  20.06/55  20.33/55  23.34/55  25.54/55  27.28/56  28.01/56 
    SK Meteor Kačerov Praha               2.58/57   1.46/48   2.25/55   2.56/50   1.08/50   0.45/49   2.11/56   1.26/55   1.13/52   1.44/53   1.34/49   0.27/37   3.01/49   2.20/53   1.34/54   0.33/49 
 57 Rozkošný Karel                 30.34  1.06/27   3.15/48   5.14/48   8.54/53   9.57/55  10.27/54  12.58/55  15.30/55  16.38/55  19.16/58  20.59/57  21.17/57  25.04/57  28.16/57  29.47/57  30.34/57 
    VŠTJ Ekonom Praha                     1.06/27   2.09/55   1.59/49   3.40/57   1.03/43   0.30/31   2.31/57   2.32/58   1.08/48   2.38/58   1.43/54   0.18/2    3.47/58   3.12/58   1.31/52   0.47/58 
 58 Podhrázký Zbyšek               31.41  2.04/55   4.05/54   5.53/54   9.08/56  10.23/56  11.44/56  14.28/57  15.39/57  16.53/57  18.48/56  21.44/58  22.35/58  25.50/58  28.23/58  31.07/58  31.41/58 
    SKOB STAVIMAT Slaný                   2.04/55   2.01/54   1.48/44   3.15/54   1.15/55   1.21/55   2.44/58   1.11/47   1.14/53   1.55/55   2.56/58   0.51/57   3.15/53   2.33/57   2.44/58   0.34/51 
    Jan Francke                DISK       2.25/     3.40/     5.05/         /     8.35/     9.10/    10.53/    11.49/    13.22/    15.04/    16.35/    17.13/    19.40/    21.27/    22.45/    23.10/   
    Francke                               2.25/     1.15/     1.25/         /         /     0.35/     1.43/     0.56/     1.33/     1.42/     1.31/     0.38/     2.27/     1.47/     1.18/     0.25/   
    Lžíčař Martin              DISK       2.27/         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /    15.42/    16.24/   
    KOB Dobruška                          2.27/         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /     0.42/   
    Michal Hubáček             DISK           /     6.03/         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    TJ Slovan Luhačovice                      /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H35         2.3km   95m 11k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-129     2-113     3-115     4-121     5-117     6-114     7-136     8-123     9-131    10-126    11-100   
  1 Vřešťál Jan                    16.15  1.21/1*   1.57/1*   3.13/1*   5.16/1*   5.54/1*   7.44/1*   9.55/1*  11.11/1*  13.13/1*  14.42/1*  15.43/1*  16.15/1* 
    OOB TJ Turnov                         1.21/1*   0.36/2    1.16/1*   2.03/1*   0.38/1*   1.50/1*   2.11/2    1.16/2    2.02/1*   1.29/1*   1.01/4    0.32/3  
  2 Cerha Milan                    17.11  1.43/2    2.13/2    3.33/2    6.04/2    6.51/2    8.49/2   10.51/2   11.57/2   14.03/2   15.52/2   16.46/2   17.11/2  
    OOB TJ Turnov                         1.43/2    0.30/1*   1.20/2    2.31/2    0.47/3    1.58/2    2.02/1*   1.06/1*   2.06/2    1.49/3    0.54/1*   0.25/1* 
  3 Valenta Jiří                   19.36  1.48/3    3.11/4    4.41/4    7.30/3    8.13/3   10.18/3   12.35/3   13.54/3   16.21/3   18.14/3   19.09/3   19.36/3  
    TJ Slovan Luhačovice                  1.48/3    1.23/4    1.30/3    2.49/3    0.43/2    2.05/3    2.17/3    1.19/3    2.27/3    1.53/4    0.55/2    0.27/2  
  4 Heřmánek Michal                22.28  1.51/4    2.29/3    4.21/3    8.41/4    9.43/4   12.08/4   14.54/4   16.38/4   19.20/4   21.00/4   21.56/4   22.28/4  
    OOB TJ Turnov                         1.51/4    0.38/3    1.52/4    4.20/4    1.02/4    2.25/4    2.46/4    1.44/4    2.42/4    1.40/2    0.56/3    0.32/3  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H40         2.3km   95m 11k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-129     2-113     3-115     4-121     5-117     6-114     7-136     8-123     9-131    10-126    11-100   
  1 Podrábský Ctibor               15.23  1.24/3    1.53/2    3.02/2    5.22/2    5.57/1*   7.29/1*   9.38/1*  10.44/1*  12.38/1*  13.59/1*  14.53/1*  15.23/1* 
    VSK Slavia TU Liberec                 1.24/3    0.29/2    1.09/1*   2.20/2    0.35/1*   1.32/2    2.09/2    1.06/1*   1.54/1*   1.21/1*   0.54/2    0.30/3  
  2 Žejdlík Michal                 16.40  1.18/1*   1.43/1*   2.57/1*   4.56/1*   6.23/2    7.48/2    9.59/2   11.41/2   13.37/2   15.19/2   16.11/2   16.40/2  
    TJ Lokomotiva Teplice                 1.18/1*   0.25/1*   1.14/2    1.59/1*   1.27/9    1.25/1*   2.11/3    1.42/7    1.56/2    1.42/3    0.52/1*   0.29/1* 
  3 Pecka Jan                      17.37  1.23/2    2.01/3    4.08/6    6.39/4    7.16/3    9.16/3   11.23/3   12.31/3   14.31/3   16.09/3   17.06/3   17.37/3  
    VŠTJ Ekonom Praha                     1.23/2    0.38/3    2.07/9    2.31/3    0.37/2    2.00/5    2.07/1*   1.08/2    2.00/3    1.38/2    0.57/4    0.31/4  
  4 Novotný Dušan                  19.04  1.37/6    2.32/7    4.01/5    6.32/3    7.19/4    9.20/4   11.52/4   13.18/4   15.46/4   17.30/4   18.32/4   19.04/4  
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          1.37/6    0.55/8    1.29/5    2.31/3    0.47/6    2.01/7    2.32/5    1.26/4    2.28/5    1.44/4    1.02/6    0.32/6  
  5 Kučera Martin                  20.08  1.41/7    2.24/6    4.00/4    7.23/7    8.07/6   10.25/7   12.48/6   14.23/5   16.52/5   18.36/5   19.35/5   20.08/5  
    TJ Lokomotiva Teplice                 1.41/7    0.43/4    1.36/6    3.23/7    0.44/4    2.18/8    2.23/4    1.35/6    2.29/6    1.44/4    0.59/5    0.33/7  
  6 Kalousek Jiří                  20.53  1.27/4    2.20/5    3.36/3    6.43/5    7.26/5    9.26/5   12.42/5   14.42/7   16.52/5   19.00/6   20.24/7   20.53/6  
    SK Kotlářka Praha                     1.27/4    0.53/7    1.16/3    3.07/6    0.43/3    2.00/5    3.16/9    2.00/9    2.10/4    2.08/9    1.24/8    0.29/1* 
  6 Pavel Petr                     20.53  2.18/9    3.03/8    4.26/8    7.12/6    8.36/7   10.22/6   13.05/7   14.38/6   17.25/7   19.16/7   20.19/6   20.53/6  
    TJ Lokomotiva Teplice                 2.18/9    0.45/6    1.23/4    2.46/5    1.24/7    1.46/3    2.43/7    1.33/5    2.47/9    1.51/6    1.03/7    0.34/8  
  8 Průšek Petr                    21.35  1.34/5    2.18/4    4.16/7    8.09/8    9.33/8   11.32/8   14.12/8   15.33/8   18.07/8   20.00/8   20.56/8   21.35/8  
    OK Jiskra Nový Bor                    1.34/5    0.44/5    1.58/8    3.53/8    1.24/7    1.59/4    2.40/6    1.21/3    2.34/7    1.53/7    0.56/3    0.39/9  
  9 Jeřábek Petr                   24.47  1.53/8    3.05/9    4.58/9    9.37/9   10.22/9   12.52/9   15.57/9   17.45/9   20.28/9   22.29/9   24.16/9   24.47/9  
    OK Jiskra Nový Bor                    1.53/8    1.12/9    1.53/7    4.39/9    0.45/5    2.30/9    3.05/8    1.48/8    2.43/8    2.01/8    1.47/9    0.31/4  
    Mrkvička Jiří              DISK       1.32/     2.06/     3.27/     9.38/     5.39/    15.29/    17.46/    19.11/    21.27/    22.55/    23.56/    24.30/   
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          1.32/     0.34/     1.21/     6.11/         /     9.50/     2.17/     1.25/     2.16/     1.28/     1.01/     0.34/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H45         2.2km   75m 12k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-111     2-112     3-121     4-116     5-115     6-114     7-122     8-123     9-134    10-131    11-126    12-100   
  1 Krejčí Jaroslav                14.09  1.22/3    1.59/3    4.25/2    5.33/2    6.06/2    7.02/1*   9.19/2    9.38/2   11.15/1*  11.26/1*  12.48/1*  13.43/1*  14.09/1* 
    OK Jiskra Nový Bor                    1.22/3    0.37/2    2.26/1*   1.08/2    0.33/1*   0.56/2    2.17/3    0.19/1*   1.37/1*   0.11/1*   1.22/1*   0.55/1*   0.26/1* 
  2 Vydra Ivan                     15.06  1.12/1*   1.46/1*   4.22/1*   5.23/1*   5.56/1*   7.06/2    9.09/1*   9.34/1*  11.33/2   11.46/2   13.29/2   14.33/2   15.06/2  
    OK RECCO                              1.12/1*   0.34/1*   2.36/2    1.01/1*   0.33/1*   1.10/4    2.03/1*   0.25/4    1.59/3    0.13/2    1.43/4    1.04/3    0.33/3  
  3 Hagen Nieke                    17.24  1.19/2    1.58/2    6.27/5    7.48/4    8.26/4    9.20/3   11.27/3   12.05/3   13.55/3   14.09/3   15.59/3   16.57/3   17.24/3  
    TU USV Dresden                        1.19/2    0.39/3    4.29/5    1.21/4    0.38/4    0.54/1*   2.07/2    0.38/5    1.50/2    0.14/4    1.50/5    0.58/2    0.27/2  
  4 Libor Forst                    18.28  1.26/4    2.51/5    6.15/3    7.33/3    8.08/3    9.26/4   12.01/4   12.22/4   14.42/4   14.55/4   16.32/4   17.43/4   18.28/4  
    VŠSK MFF UK Praha                     1.26/4    1.25/7    3.24/3    1.18/3    0.35/3    1.18/6    2.35/4    0.21/2    2.20/5    0.13/2    1.37/3    1.11/5    0.45/7  
  5 Žucha Jiří                     22.29  2.48/7    3.37/7    9.05/7   10.28/6   12.10/7   13.08/6   16.06/6   16.30/6   18.47/6   19.01/6   20.37/5   21.47/5   22.29/5  
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          2.48/7    0.49/4    5.28/7    1.23/5    1.42/7    0.58/3    2.58/5    0.24/3    2.17/4    0.14/4    1.36/2    1.10/4    0.42/6  
  6 Šimek Miroslav                 23.59  1.55/5    2.46/4    6.19/4   10.10/5   10.50/5   12.03/5   15.19/5   15.57/5   18.27/5   18.46/5   21.01/6   23.20/6   23.59/6  
    VŠSK MFF UK Praha                     1.55/5    0.51/5    3.33/4    3.51/7    0.40/5    1.13/5    3.16/6    0.38/5    2.30/6    0.19/6    2.15/6    2.19/7    0.39/4  
  7 Kovář Boris                    26.05  2.01/6    2.55/6    8.16/6   10.52/7   11.57/6   13.47/7   17.10/7   17.54/7   20.43/7   21.05/7   23.56/7   25.26/7   26.05/7  
    TJ Lokomotiva Teplice                 2.01/6    0.54/6    5.21/6    2.36/6    1.05/6    1.50/7    3.23/7    0.44/7    2.49/7    0.22/7    2.51/7    1.30/6    0.39/4  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H50         2.2km   75m 12k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-111     2-112     3-121     4-116     5-115     6-114     7-122     8-123     9-134    10-131    11-126    12-100   
  1 Arne Kristensen                16.20  1.22/1*   1.59/1*   4.50/1*   6.08/1*   6.52/1*   8.13/1*  10.25/1*  10.54/1*  12.37/1*  12.49/1*  14.51/1*  15.50/1*  16.20/1* 
    Herlufsholm OK                        1.22/1*   0.37/1*   2.51/1*   1.18/1*   0.44/3    1.21/5    2.12/1*   0.29/1*   1.43/1*   0.12/1*   2.02/2    0.59/2    0.30/1* 
  2 Eiselt Miloš                   18.59  1.36/4    2.36/5    5.43/4    7.13/3    8.03/3    9.02/2   11.42/2   12.23/2   14.52/2   15.07/2   17.09/2   18.17/2   18.59/2  
    TJ Lokomotiva Teplice                 1.36/4    1.00/6    3.07/3    1.30/2    0.50/6    0.59/2    2.40/2    0.41/2    2.29/3    0.15/3    2.02/2    1.08/3    0.42/5  
  3 Vydra Pavel                    19.47  1.27/2    2.09/2    5.29/3    7.07/2    7.55/2    9.06/3   11.53/3   12.41/3   15.13/3   15.26/3   17.33/3   19.08/3   19.47/3  
    OK RECCO                              1.27/2    0.42/2    3.20/4    1.38/4    0.48/5    1.11/4    2.47/3    0.48/3    2.32/4    0.13/2    2.07/4    1.35/4    0.39/3  
  4 Hoidekr Pavel                  24.19  1.31/3    2.16/3    5.07/2   13.20/6   13.58/6   14.41/6   17.30/5   18.38/6   20.48/5   21.07/5   22.51/4   23.44/4   24.19/4  
    TJ Loko Liberec                       1.31/3    0.45/3    2.51/1*   8.13/6    0.38/1*   0.43/1*   2.49/4    1.08/5    2.10/2    0.19/6    1.44/1*   0.53/1*   0.35/2  
  5 Albrecht Miloslav              26.26  1.43/5    2.35/4    7.27/5   10.43/5   11.24/5   13.03/5   17.37/6   18.31/5   21.34/6   21.49/6   24.07/5   25.45/5   26.26/5  
    SKOB SIG-MAT Mladá Boleslav           1.43/5    0.52/4    4.52/6    3.16/5    0.41/2    1.39/6    4.34/6    0.54/4    3.03/5    0.15/3    2.18/5    1.38/5    0.41/4  
  6 Hulha Karel                    29.04  2.45/6    3.38/6    7.47/6    9.23/4   10.09/4   11.19/4   14.16/4   16.20/4   19.23/4   19.40/4   24.25/6   28.11/6   29.04/6  
    TJ Lokomotiva Teplice                 2.45/6    0.53/5    4.09/5    1.36/3    0.46/4    1.10/3    2.57/5    2.04/6    3.03/5    0.17/5    4.45/6    3.46/6    0.53/6  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H55         2.0km   68m 10k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-122     2-110     3-116     4-118     5-112     6-136     7-130     8-131     9-126    10-100   
  1 Škorpil Martin                 14.48  1.09/2    2.35/2    4.58/1*   5.42/2    7.12/1*   8.24/1*  10.28/1*  11.41/1*  13.19/1*  14.14/1*  14.48/1* 
    TJ Jiskra Hořice                      1.09/2    1.26/2    2.23/1*   0.44/3    1.30/1*   1.12/1*   2.04/1*   1.13/2    1.38/2    0.55/1*   0.34/2  
  2 Hudský Vlastimil               15.43  1.06/1*   2.27/1*   4.58/1*   5.39/1*   7.23/2    8.49/2   11.15/2   12.22/2   13.53/2   15.11/2   15.43/2  
    OOB TJ Turnov                         1.06/1*   1.21/1*   2.31/2    0.41/1*   1.44/2    1.26/3    2.26/3    1.07/1*   1.31/1*   1.18/2    0.32/1* 
  3 Šikola Alexej                  17.59  1.25/3    2.55/3    5.41/3    6.24/3    8.11/3    9.36/3   12.39/3   13.55/3   15.42/3   17.25/3   17.59/3  
    TJ LIAZ Jablonec nad Nisou            1.25/3    1.30/3    2.46/3    0.43/2    1.47/3    1.25/2    3.03/5    1.16/3    1.47/3    1.43/3    0.34/2  
  4 Horák Petr                     19.01  1.27/4    3.16/4    6.19/4    7.14/4    9.09/4   10.35/4   13.23/4   14.43/4   16.34/4   18.22/4   19.01/4  
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          1.27/4    1.49/4    3.03/4    0.55/5    1.55/4    1.26/3    2.48/4    1.20/4    1.51/4    1.48/5    0.39/4  
  5 Jedlička Miroslav              24.35  2.18/5    4.57/5    8.49/5    9.41/5   12.10/5   15.29/5   17.43/5   19.36/5   22.00/5   23.47/5   24.35/5  
    OB Jenišovice                         2.18/5    2.39/5    3.52/5    0.52/4    2.29/5    3.19/5    2.14/2    1.53/5    2.24/5    1.47/4    0.48/5  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H60         2.0km   68m 10k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-122     2-110     3-116     4-118     5-112     6-136     7-130     8-131     9-126    10-100   
  1 Přinda Oldřich                 15.00  0.56/1*   2.16/1*   4.44/1*   5.32/1*   7.26/1*   8.54/1*  10.16/1*  11.37/1*  13.21/1*  14.28/1*  15.00/1* 
    VSK Slavia TU Liberec                 0.56/1*   1.20/1*   2.28/1*   0.48/3    1.54/1*   1.28/1*   1.22/1*   1.21/1*   1.44/1*   1.07/1*   0.32/3  
  2 Jakubec Jindřich               17.14  1.14/2    2.48/2    5.26/2    6.16/2    8.20/2   10.15/2   12.21/2   13.43/2   15.40/2   16.47/2   17.14/2  
    OOB TJ Turnov                         1.14/2    1.34/3    2.38/2    0.50/5    2.04/3    1.55/5    2.06/3    1.22/2    1.57/4    1.07/1*   0.27/1* 
  3 Stehno Pavel                   18.22  1.24/3    2.55/3    5.52/3    6.41/3    9.08/3   10.37/3   12.48/3   14.12/3   16.41/3   17.50/3   18.22/3  
    SK Kotlářka Praha                     1.24/3    1.31/2    2.57/3    0.49/4    2.27/5    1.29/2    2.11/5    1.24/3    2.29/5    1.09/3    0.32/3  
  4 Peška Antonín                  20.01  1.27/4    3.25/5    7.05/5    7.43/5    9.43/4   11.25/4   14.37/4   16.02/4   17.47/4   19.23/4   20.01/4  
    Sokol Holešov                         1.27/4    1.58/7    3.40/6    0.38/2    2.00/2    1.42/4    3.12/8    1.25/4    1.45/2    1.36/5    0.38/5  
  5 Hlaváč Jaroslav                21.05  2.06/7    3.52/6    7.53/7    8.29/7   10.45/6   12.20/5   15.30/5   16.59/5   18.54/5   20.21/5   21.05/5  
    SKOB SIG-MAT Mladá Boleslav           2.06/7    1.46/6    4.01/7    0.36/1*   2.16/4    1.35/3    3.10/7    1.29/5    1.55/3    1.27/4    0.44/6  
  6 Denemarek Oldřich              22.59  1.41/6    3.19/4    6.32/4    7.30/4   10.13/5   13.41/6   15.50/6   17.41/6   20.15/6   22.29/7   22.59/6  
    KPKS BETA Brno                        1.41/6    1.38/4    3.13/4    0.58/6    2.43/6    3.28/8    2.09/4    1.51/7    2.34/6    2.14/8    0.30/2  
  7 Juřina Robert                  23.13  2.20/8    4.02/7    7.22/6    8.21/6   11.43/7   13.57/7   15.58/7   17.47/7   20.33/7   22.28/6   23.13/7  
    Jizerský klub OB Frýdlant             2.20/8    1.42/5    3.20/5    0.59/7    3.22/8    2.14/6    2.01/2    1.49/6    2.46/7    1.55/7    0.45/7  
  8 Bednařík Libor                 25.41  1.35/5    4.09/8    8.22/8    9.36/8   12.39/8   15.23/8   17.52/8   20.07/8   23.00/8   24.50/8   25.41/8  
    VSK Slavia TU Liberec                 1.35/5    2.34/8    4.13/8    1.14/8    3.03/7    2.44/7    2.29/6    2.15/8    2.53/8    1.50/6    0.51/8  
    Mikan Vladimír             VZDAL      3.28/     9.55/    17.05/    18.38/    25.10/    29.45/    34.20/    38.24/    44.35/    50.41/         /   
    Sportcentrum Jičín                    3.28/     6.27/     7.10/     1.33/     6.32/     4.35/     4.35/     4.04/     6.11/     6.06/         /   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H65         0.0km    0m 10k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-110     2-114     3-113     4-112     5-122     6-123     7-134     8-132     9-126    10-100   
  1 Procházka Zdenko               18.23  2.33/1*   4.27/1*   6.23/1*   7.18/1*   9.39/1*  10.14/1*  12.59/1*  15.30/1*  16.31/1*  17.42/1*  18.23/1* 
    SK Kotlářka Praha                     2.33/1*   1.54/1*   1.56/1*   0.55/1*   2.21/1*   0.35/2    2.45/2    2.31/1*   1.01/1*   1.11/2    0.41/1* 
  2 Paul Josef                     21.12  2.35/2    4.48/2    7.03/2    8.38/2   11.47/2   12.18/2   14.55/2   17.49/2   19.17/2   20.26/2   21.12/2  
    TJ Sokol Dobřichovice                 2.35/2    2.13/2    2.15/2    1.35/2    3.09/2    0.31/1*   2.37/1*   2.54/2    1.28/2    1.09/1*   0.46/2  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H70         0.0km    0m 10k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-110     2-114     3-113     4-112     5-122     6-123     7-134     8-132     9-126    10-100   
  1 Bláha Svatopluk                31.53  3.30/1*  12.08/1*  15.01/1*  16.26/1*  20.09/1*  21.13/1*  24.44/1*  26.35/1*  27.36/1*  31.07/1*  31.53/1* 
    Slavoj Praha                          3.30/1*   8.38/2    2.53/1*   1.25/2    3.43/1*   1.04/1*   3.31/1*   1.51/1*   1.01/1*   3.31/2    0.46/1* 
  2 Karel Hlavaty                  35.09  7.22/2   13.21/2   16.36/2   17.53/2   23.49/2   25.12/2   29.04/2   31.13/2   32.29/2   34.20/2   35.09/2  
    Slavoj Praha                          7.22/2    5.59/1*   3.15/2    1.17/1*   5.56/2    1.23/2    3.52/2    2.09/2    1.16/2    1.51/1*   0.49/2  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: HDR         1.3km   40m 6k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-128     2-129     3-130     4-131     5-132     6-133   
  1 Pecková Tereza                 11.45  0.58/2    2.31/1*   5.22/1*   7.30/1*   9.17/1*  11.01/1*  11.45/1* 
    VŠTJ Ekonom Praha                     0.58/2    1.33/1*   2.51/1*   2.08/2    1.47/2    1.44/4    0.44/7  
  2 Podrábský Ctiborek             12.33  0.58/2    2.36/2    5.50/2    8.07/3    9.49/2   11.46/2   12.33/2  
    VSK Slavia TU Liberec                 0.58/2    1.38/2    3.14/3    2.17/3    1.42/1*   1.57/8    0.47/12 
  3 Svobodová Matěj                13.52  1.16/6    2.54/4    6.06/3    7.57/2   10.39/3   13.03/3   13.52/3  
    OK Jiskra Nový Bor                    1.16/6    1.38/2    3.12/2    1.51/1*   2.42/10   2.24/13   0.49/14 
  4 Jíra Filip                     14.59  1.43/12   4.09/13   8.11/7   10.42/7   12.35/4   14.15/4   14.59/4  
    Orientační klub TOM Roztoky           1.43/12   2.26/14   4.02/6    2.31/9    1.53/3    1.40/3    0.44/7  
  5 Vařeková Anna                  16.51  1.07/4    3.19/5    8.16/8   11.21/8   13.46/5   15.52/5   16.51/5  
    SOK TJ Turnov                         1.07/4    2.12/9    4.57/11   3.05/20   2.25/7    2.06/11   0.59/17 
  6 Urbanczyková Jana              17.14  1.13/5    3.51/9    8.03/5   10.20/5   14.22/8   16.25/6   17.14/6  
    TJ Lokomotiva Teplice                 1.13/5    2.38/17   4.12/9    2.17/3    4.02/22   2.03/9    0.49/14 
  7 Rejholcová Tereza              17.30  2.35/24   4.57/21   8.59/9   11.35/9   14.17/7   16.44/7   17.30/7  
    OK Jiskra Nový Bor                    2.35/24   2.22/11   4.02/6    2.36/11   2.42/10   2.27/14   0.46/9  
  8 Nováková Dorotka               17.49  1.28/10   3.57/10   7.26/4    9.57/4   13.58/6   17.11/9   17.49/8  
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          1.28/10   2.29/16   3.29/4    2.31/9    4.01/21   3.13/23   0.38/2  
  9 Lejsek Antonín                 17.53  1.52/15   4.15/14   8.59/9   12.02/11  15.18/10  16.47/8   17.53/9  
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          1.52/15   2.23/13   4.44/10   3.03/17   3.16/16   1.29/2    1.06/25 
 10 Kašpar Vojtěch                 18.52  2.47/25   5.46/24  11.21/20  13.50/19  16.01/12  17.55/11  18.52/10 
    SK Netopýr Zákupy                     2.47/25   2.59/23   5.35/18   2.29/7    2.11/4    1.54/7    0.57/16 
 11 Hudská Štěpánka                18.58  2.09/21   4.06/12   9.28/11  12.25/12  14.40/9   17.53/10  18.58/11 
    SOK TJ Turnov                         2.09/21   1.57/5    5.22/13   2.57/15   2.15/6    3.13/23   1.05/24 
 12 Zakouřilová Klára              19.43  1.16/6    4.53/20   9.52/15  13.17/17  16.06/13  18.44/12  19.43/12 
    USK Praha                             1.16/6    3.37/28   4.59/12   3.25/24   2.49/12   2.38/16   0.59/17 
 13 Rokos Marek                    19.52  2.05/20   5.28/22   9.31/12  12.00/10  15.59/11  19.13/13  19.52/13 
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          2.05/20   3.23/26   4.03/8    2.29/7    3.59/20   3.14/25   0.39/3  
 14 Dejnožka Martin                20.04  1.43/12   3.45/8    9.57/16  13.18/18  16.48/15  19.28/15  20.04/14 
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          1.43/12   2.02/6    6.12/26   3.21/23   3.30/18   2.40/18   0.36/1* 
 15 Vřešťál Antonín                20.32  1.52/15   4.39/16  10.16/17  12.59/14  16.56/16  19.26/14  20.32/15 
    OOB TJ Turnov                         1.52/15   2.47/21   5.37/19   2.43/12   3.57/19   2.30/15   1.06/25 
 16 Riby Philip                    21.19  1.55/17   4.17/15   9.50/14  12.54/13  17.30/17  20.15/16  21.19/16 
    TJ Lokomotiva Teplice                 1.55/17   2.22/11   5.33/17   3.04/19   4.36/26   2.45/20   1.04/23 
 17 Blažková Petra                 21.37  1.59/18   4.43/17  10.37/19  14.45/20  17.55/18  20.38/17  21.37/17 
    OOB TJ Turnov                         1.59/18   2.44/19   5.54/25   4.08/30   3.10/15   2.43/19   0.59/17 
 18 Pavlová Lenka                  21.39  1.18/8    9.50/31  13.30/25  15.47/24  17.59/19  20.38/17  21.39/18 
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          1.18/8    8.32/32   3.40/5    2.17/3    2.12/5    2.39/17   1.01/20 
 19 Škorpil Marek                  22.25  2.10/23   4.48/18  10.25/18  13.12/16  16.28/14  20.51/19  22.25/19 
    Sportcentrum Jičín                    2.10/23   2.38/17   5.37/19   2.47/13   3.16/16   4.23/31   1.34/31 
 20 Šašek Martin                   22.29  1.31/11   3.35/6   13.55/27  17.09/26  19.50/23  21.43/20  22.29/20 
    Sdruž. organizátorů bank. sport. akc  1.31/11   2.04/7   10.20/31   3.14/22   2.41/9    1.53/6    0.46/9  
 21 Šašek Adam                     23.20  1.50/14   3.57/10  14.12/29  18.00/29  20.52/25  22.39/22  23.20/21 
    Sdruž. organizátorů bank. sport. akc  1.50/14   2.07/8   10.15/30   3.48/27   2.52/13   1.47/5    0.41/4  
 22 Hronek Štěpán                  23.45  2.09/21   5.35/23  11.26/21  14.52/21  18.57/20  22.37/21  23.45/22 
    USK Praha                             2.09/21   3.26/27   5.51/23   3.26/25   4.05/23   3.40/27   1.08/27 
 23 Bláha Šimon                    23.51  3.45/28   6.29/25  11.59/23  14.52/21  19.06/21  22.48/23  23.51/23 
    Slavoj Praha                          3.45/28   2.44/19   5.30/16   2.53/14   4.14/24   3.42/28   1.03/21 
 24 Dotlačil Mary                  23.53  1.25/9    3.39/7    9.31/12  13.10/15  19.31/22  23.10/25  23.53/24 
    Sportcentrum Jičín                    1.25/9    2.14/10   5.52/24   3.39/26   6.21/31   3.39/26   0.43/6  
 25 Kvapilová Kristýna             24.04  3.52/30   6.59/27  12.49/24  17.13/27  19.52/24  22.56/24  24.04/25 
    SOK TJ Turnov                         3.52/30   3.07/25   5.50/22   4.24/31   2.39/8    3.04/22   1.08/27 
 26 Hlava Michal                   24.14  2.04/19   4.51/19  11.54/22  15.05/23  21.21/26  23.27/26  24.14/26 
    SK Netopýr Zákupy                     2.04/19   2.47/21   7.03/27   3.11/21   6.16/30   2.06/11   0.47/12 
 27 Drahoňovský Tomáš              24.17  0.57/1*   2.41/3    8.04/6   10.23/6   22.10/27  23.36/27  24.17/27 
    OOB TJ Turnov                         0.57/1*   1.44/4    5.23/14   2.19/6   11.47/32   1.26/1*   0.41/4  
 28 Kašpar Štěpán                  26.10  3.46/29   6.45/26  14.03/28  17.06/25  23.19/30  25.24/28  26.10/28 
    SK Netopýr Zákupy                     3.46/29   2.59/23   7.18/28   3.03/17   6.13/29   2.05/10   0.46/9  
 29 Lošťáková Sára                 27.23  7.53/32  10.20/32  15.49/31  18.50/30  23.28/31  26.20/29  27.23/29 
    TJ Lokomotiva Teplice                 7.53/32   2.27/15   5.29/15   3.01/16   4.38/27   2.52/21   1.03/21 
 30 Míka Albert                    27.34  4.13/31   8.16/29  13.54/26  17.47/28  22.17/28  26.24/30  27.34/30 
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          4.13/31   4.03/29   5.38/21   3.53/28   4.30/25   4.07/29   1.10/29 
 31 Ulrichová Tereza               28.22  3.00/26   8.13/28  15.45/30  19.44/31  22.44/29  26.54/31  28.22/31 
    OK Jiskra Nový Bor                    3.00/26   5.13/30   7.32/29   3.59/29   3.00/14   4.10/30   1.28/30 
 32 Šimková Anežka                 43.56  3.15/27   9.32/30  24.27/32  31.17/32  36.13/32  42.20/32  43.56/32 
    VSK Přírodověda - orientační sporty   3.15/27   6.17/31  14.55/32   6.50/32   4.56/28   6.07/32   1.36/32 
    Heřmánek Petr              DISK       1.12/     2.36/     9.30/         /    15.33/    17.41/    18.28/   
    OOB TJ Turnov                         1.12/     1.24/     6.54/         /         /     2.08/     0.47/   
    Dotlačil Filda             VZDAL          /    12.15/    19.53/    22.27/    25.04/    27.01/         /   
    Sportcentrum Jičín                        /         /     7.38/     2.34/     2.37/     1.57/         /   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: P2          1.5km   45m 10k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-128     2-110     3-129     4-112     5-135     6-130     7-131     8-132     9-126    10-100   
  1 Tkáč Jan                       13.56  0.41/1*   3.21/4    4.44/4    5.13/3    6.40/3    7.54/1*   9.24/1*  10.57/1*  12.19/1*  13.22/1*  13.56/1* 
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          0.41/1*   2.40/4    1.23/2    0.29/2    1.27/1*   1.14/1*   1.30/2    1.33/3    1.22/6    1.03/1*   0.34/3  
  2 Janoušková Iveta               15.24  0.53/3    2.37/1*   4.06/1*   4.33/1*   6.30/1*   7.59/2    9.47/2   11.16/2   12.25/2   14.51/2   15.24/2  
    OK Jiskra Nový Bor                    0.53/3    1.44/1*   1.29/3    0.27/1*   1.57/2    1.29/2    1.48/3    1.29/1*   1.09/3    2.26/3    0.33/2  
  3 Vydrová Markéta                18.39  0.47/2    2.55/2    4.33/3    5.14/4    7.27/4    9.32/3   11.35/3   14.19/3   15.12/3   17.51/3   18.39/3  
    OK RECCO                              0.47/2    2.08/3    1.38/5    0.41/4    2.13/5    2.05/4    2.03/5    2.44/5    0.53/2    2.39/5    0.48/7  
  4 Šašková Petra                  21.12  1.01/5    4.19/5    6.04/5    6.47/5    9.09/5   10.56/4   12.52/5   17.28/5   18.12/4   20.27/4   21.12/4  
    Sdruž. organizátorů bank. sport. akc  1.01/5    3.18/5    1.45/7    0.43/5    2.22/7    1.47/3    1.56/4    4.36/7    0.44/1*   2.15/2    0.45/5  
  5 Pavel Jiří                     22.10  0.54/4    3.00/3    4.06/1*   4.35/2    6.36/2   10.56/4   12.22/4   14.25/4   18.55/5   21.38/5   22.10/5  
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          0.54/4    2.06/2    1.06/1*   0.29/2    2.01/4    4.20/7    1.26/1*   2.03/4    4.30/8    2.43/6    0.32/1* 
  6 Hronková Milada                26.35  1.07/7    4.58/6    6.42/6    8.29/6   10.26/6   12.31/6   20.31/8   22.02/7   23.17/7   25.44/6   26.35/6  
    USK Praha                             1.07/7    3.51/7    1.44/6    1.47/8    1.57/2    2.05/4    8.00/8    1.31/2    1.15/5    2.27/4    0.51/8  
  7 Bednaříková Daniela            27.49  1.40/8    5.28/7    7.43/7    8.34/7   11.23/8   13.39/7   17.05/6   21.53/6   23.03/6   27.03/7   27.49/7  
    VSK Slavia TU Liberec                 1.40/8    3.48/6    2.15/8    0.51/6    2.49/8    2.16/6    3.26/7    4.48/8    1.10/4    4.00/7    0.46/6  
  8 Bednaříková Adéla              32.55  1.01/5    6.10/8    7.46/8    9.05/8   11.21/7   16.32/8   19.36/7   23.10/8   25.51/8   32.13/8   32.55/8  
    VSK Slavia TU Liberec                 1.01/5    5.09/8    1.36/4    1.19/7    2.16/6    5.11/8    3.04/6    3.34/6    2.41/7    6.22/8    0.42/4  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: P4          2.2km   75m 12k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-111     2-112     3-121     4-116     5-115     6-114     7-122     8-123     9-134    10-131    11-126    12-100   
  1 Drahokoupil Aleš               14.05  1.03/1*   1.34/1*   5.00/1*   5.48/1*   6.18/1*   7.27/1*   9.34/1*   9.56/1*  11.29/1*  11.39/1*  12.50/1*  13.35/1*  14.05/1* 
    SK Chrast                             1.03/1*   0.31/1*   3.26/3    0.48/1*   0.30/1*   1.09/3    2.07/1*   0.22/1*   1.33/1*   0.10/1*   1.11/1*   0.45/1*   0.30/1* 
  2 Folprecht Eda                  16.09  1.32/2    2.12/2    5.02/2    6.41/2    7.23/2    8.13/2   10.25/2   10.48/2   12.49/2   13.03/2   14.33/2   15.37/2   16.09/2  
    SOK TJ Turnov                         1.32/2    0.40/2    2.50/1*   1.39/7    0.42/2    0.50/1*   2.12/2    0.23/2    2.01/2    0.14/6    1.30/2    1.04/5    0.32/2  
  3 Šašek Luděk                    18.27  2.10/15   2.52/9    5.57/4    7.37/3    8.22/3    9.17/3   12.06/3   12.46/3   15.00/3   15.12/3   16.52/3   17.55/3   18.27/3  
    Sdruž. organizátorů bank. sport. akc  2.10/15   0.42/3    3.05/2    1.40/8    0.45/4    0.55/2    2.49/5    0.40/6    2.14/5    0.12/4    1.40/4    1.03/4    0.32/2  
  4 Folprechtová Katka             19.36  1.35/4    2.18/3    5.45/3    8.57/8    9.41/8   10.50/6   13.20/4   13.59/5   16.06/4   16.20/4   17.58/4   18.57/4   19.36/4  
    SK OK 24 Praha                        1.35/4    0.43/4    3.27/4    3.12/16   0.44/3    1.09/3    2.30/3    0.39/5    2.07/3    0.14/6    1.38/3    0.59/3    0.39/11 
  5 Bílý Petr                      21.06  2.00/12   2.53/10   6.27/6    8.03/5    9.22/5   10.33/5   13.20/4   13.56/4   16.16/5   16.31/5   18.27/5   20.22/5   21.06/5  
    TJ Lokomotiva Teplice                 2.00/12   0.53/7    3.34/5    1.36/6    1.19/14   1.11/6    2.47/4    0.36/4    2.20/6    0.15/10   1.56/5    1.55/12   0.44/17 
  6 Míková Markéta                 22.08  1.46/6    2.38/5    6.21/5    7.44/4    8.32/4    9.41/4   13.54/6   14.21/6   16.31/6   16.44/6   18.43/6   21.30/6   22.08/6  
    Nerigistrování                        1.46/6    0.52/6    3.43/6    1.23/3    0.48/7    1.09/3    4.13/14   0.27/3    2.10/4    0.13/5    1.59/6    2.47/17   0.38/10 
  7 Bednařík Aleš                  23.35  1.33/3    3.10/13   6.56/7    8.38/6    9.27/6   11.05/8   14.26/8   15.10/7   18.21/7   18.43/7   21.11/7   22.56/7   23.35/7  
    VSK Slavia TU Liberec                 1.33/3    1.37/17   3.46/7    1.42/9    0.49/8    1.38/9    3.21/7    0.44/8    3.11/11   0.22/16   2.28/11   1.45/10   0.39/11 
  8 Šulc Miroslav                  24.47  1.46/6    3.39/17   8.12/13  10.01/9   10.55/9   12.19/9   15.44/9   16.35/9   19.39/9   19.58/9   22.11/8   24.04/8   24.47/8  
    OOB TJ Turnov                         1.46/6    1.53/19   4.33/12   1.49/10   0.54/10   1.24/8    3.25/9    0.51/9    3.04/8    0.19/14   2.13/8    1.53/11   0.43/16 
  9 Linhart Miroslav               25.51  1.50/8    2.45/6    7.19/8   10.29/11  11.34/10  13.13/10  17.09/10  18.06/10  21.11/10  21.29/10  23.34/10  25.10/9   25.51/9  
    TJ LIAZ Jablonec nad Nisou            1.50/8    0.55/8    4.34/13   3.10/15   1.05/12   1.39/10   3.56/13   0.57/13   3.05/9    0.18/13   2.05/7    1.36/8    0.41/13 
 10 Dejnožka Jiří                  26.02  1.38/5    2.21/4   10.01/17  11.30/15  12.15/14  14.18/13  17.24/11  18.18/11  21.36/11  21.47/11  24.08/11  25.25/10  26.02/10 
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          1.38/5    0.43/4    7.40/18   1.29/4    0.45/4    2.03/13   3.06/6    0.54/12   3.18/12   0.11/3    2.21/9    1.17/7    0.37/7  
 11 Moutvička Ondřej               27.06  2.02/14   3.03/12   7.22/10   8.51/7    9.37/7   10.58/7   14.19/7   15.10/7   19.28/8   19.50/8   22.35/9   26.31/11  27.06/11 
    KOB Chemopetrol Litvínov              2.02/14   1.01/12   4.19/10   1.29/4    0.46/6    1.21/7    3.21/7    0.51/9    4.18/18   0.22/16   2.45/14   3.56/19   0.35/5  
 12 Rudolfová Jana                 27.37  2.01/13   3.01/11   8.41/14  10.44/12  11.41/13  14.29/14  19.03/14  20.01/14  23.06/13  23.20/13  25.46/13  26.52/12  27.37/12 
    Sportcentrum Jičín                    2.01/13   1.00/11   5.40/15   2.03/11   0.57/11   2.48/15   4.34/16   0.58/14   3.05/9    0.14/6    2.26/10   1.06/6    0.45/18 
 13 Hronek Jan                     28.01  1.58/11   3.26/16   7.23/11  10.46/13  11.37/12  13.39/12  17.34/12  18.36/12  22.14/12  22.28/12  25.03/12  27.24/13  28.01/13 
    USK Praha                             1.58/11   1.28/16   3.57/9    3.23/17   0.51/9    2.02/12   3.55/12   1.02/16   3.38/15   0.14/6    2.35/12   2.21/16   0.37/7  
 14 Šnajdar Luděk                  31.22  2.24/17   3.25/15   7.55/12  10.09/10  11.35/11  13.38/11  18.39/13  19.58/13  23.32/14  23.54/14  27.02/14  30.26/14  31.22/14 
    VŠTJ Ekonom Praha                     2.24/17   1.01/12   4.30/11   2.14/12   1.26/15   2.03/13   5.01/18   1.19/19   3.34/14   0.22/16   3.08/15   3.24/18   0.56/19 
 15 Horák Martin                   32.00  2.21/16   3.23/14   7.19/8   10.51/14  12.26/15  16.32/15  22.01/16  22.44/16  26.27/17  26.43/17  29.21/15  31.27/15  32.00/15 
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          2.21/16   1.02/14   3.56/8    3.32/18   1.35/17   4.06/17   5.29/19   0.43/7    3.43/16   0.16/11   2.38/13   2.06/15   0.33/4  
 16 Nestereva Natallia             32.15  1.50/8    2.47/8    9.03/15  11.50/16  13.21/16  17.27/16  21.01/15  22.16/15  25.39/15  25.49/15  29.35/16  31.39/16  32.15/16 
    SK Meteor Kačerov Praha               1.50/8    0.57/10   6.16/16   2.47/13   1.31/16   4.06/17   3.34/11   1.15/18   3.23/13   0.10/1*   3.46/17   2.04/14   0.36/6  
 17 Petr Himmel                    36.10  1.51/10   2.46/7   11.08/18  12.27/17  14.03/17  19.34/18  23.50/18  24.43/18  28.37/18  28.58/18  34.35/17  35.33/17  36.10/17 
    SK OK 24 Praha                        1.51/10   0.55/8    8.22/19   1.19/2    1.36/18   5.31/19   4.16/15   0.53/11   3.54/17   0.21/15   5.37/18   0.58/2    0.37/7  
 18 Vitebský Mirek                 37.18  2.48/19   3.56/18  11.17/19  18.02/19  19.08/19  21.02/19  25.37/19  26.35/19  31.10/19  31.26/19  34.57/19  36.37/18  37.18/18 
    TJ Tatran Jablonec nad Nisou          2.48/19   1.08/15   7.21/17   6.45/19   1.06/13   1.54/11   4.35/17   0.58/14   4.35/19   0.16/11   3.31/16   1.40/9    0.41/13 
 19 Hostinská Petra                37.22  2.33/18   4.11/19   9.33/16  12.27/17  14.39/18  18.43/17  22.10/17  23.17/17  26.18/16  26.41/16  34.44/18  36.41/19  37.22/19 
    Francke                               2.33/18   1.38/18   5.22/14   2.54/14   2.12/19   4.04/16   3.27/10   1.07/17   3.01/7    0.23/19   8.03/19   1.57/13   0.41/13