Startovka kategorie                                             18.10.2013 21:57:26
                                     Pohar SOK
===ČSOS-TUR==========================================Orienteering Organiser 2010===
 
 
Startovka kategorie: D10         2.3km   80m 8k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Martanová Lea            Slavia Liberec orien VLI0555 C 2043610  10.00         
  2 Amálie Halamová          OK Doksy             DOK         51496  13.00         
  3 Nováková Marie           OOB TJ Tatran Jablon TJN0351      4261  16.00         
  4 Schacherlová Anna        OK Doksy             DOK0350 C    7769  19.00         
  5 Podrábská Alžběta        Slavia Liberec orien VLI0451 C   49962  22.00         
  6 Štraitová Jolana         USK Praha            VSP0456 C 2021830  25.00         
  7 Kopecká Tamara           OOB TJ Tatran Jablon TJN0352 C    4336  28.00         
  8 Vávrová Vanda            TJ Jiskra Hořice     HOR0350 C 2032104  31.00         
  9 Vitebská Eliška          OOB TJ Tatran Jablon TJN0350 C 1398987  34.00         
 10 Vakant                                                           37.00         
 11 Vakant                                                           40.00         
 
Startovka kategorie: D10L        3.0km   80m 7k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Žejdlíková Eliška        OOB TJ Lokomotiva Te LTP0350 C  886252   0.00         
  2 Tomanicová Sofie         OK Chrastava         CHA0450 C  436428   3.00         
  3 Mrkvičková Veronika      OOB TJ Tatran Jablon TJN1054      4330   6.00         
  4 Matyášová Kristýna       OK Chrastava         CHA0555   2049590   9.00         
  5 Hájková Tereza           SOK TJ Turnov        TUV0558 C  888626  12.00         
  6 Říhová Eliška            OK Chrastava         CHA0351 C  436417  15.00         
  7 Lošťáková Sára           OOB TJ Lokomotiva Te LTP0650 C  420434  18.00         
  8 Folprechtová Julie       SOK TJ Turnov        TUV         51532  21.00         
  9 Nedvídková Katka         KrOB Rozmarýn Litomě DLT0451 C  336704  24.00         
 10 Hubáčková Lucie          OOB TJ Tatran Jablon TJN0651 C 2056298  27.00         
 11 Pecková Tereza           VŠTJ Ekonom Praha    EKP0551 C   51600  30.00         
 12 Zaňková Natálie          OOB TJ Tatran Jablon TJN          4262  33.00         
 13 Průšková Tereza          TJ Stadion Nový Bor  STB0499 C  446324  36.00         
 14 Mellanová Judita         SOK TJ Turnov        TUV0559 C  411518  39.00         
 15 Chrástová Magdaléna      SK Studenec          STH0551 C  425586  42.00         
 16 Jakoubková Anna          TJ Stadion Nový Bor  STB0498 C  682369  45.00         
 17 Sedláková Martina        SOK TJ Turnov        TUV          4263  48.00         
 18 Vakant                                                           51.00         
 19 Vakant                                                           54.00         
 
Startovka kategorie: D12         2.5km   80m 8k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Martanová Elin           Slavia Liberec orien VLI0252 B 2043603  21.00         
  2 Vejražková Róza          Sportcentrum Jičín   SJC0151 B 2056270  24.00         
  3 Pavlová Martina          OOB TJ Lokomotiva Te LTP0151 B   52925  27.00         
  4 Růžičková Vendula        OK Chrastava         CHA0252 C    4666  30.00         
  5 Dolejší Kateřina         TJ Stadion Nový Bor  STB0199 B  434808  33.00         
  6 Linková Lucie            OOB TJ Turnov        TUR0251 B 2032102  36.00         
  7 Rydlová Magdaléna        OOB TJ Tatran Jablon TJN0251 C 2035725  39.00         
  8 Podrábská Marie          Slavia Liberec orien VLI0251 C  207860  42.00         
  9 Rydlová Adéla            OOB TJ Tatran Jablon TJN0151 B 2035701  45.00         
 10 Kuchařová Rozálie        Sportcentrum Jičín   SJC0251 C 2056290  48.00         
 11 Lišková Adélka           OK Chrastava         CHA0254 C 2049599  51.00         
 12 Hornychová Karolína      OOB TJ Tatran Jablon TJN0254 C  232506  54.00         
 13 Fantová Kateřina         VŠTJ Ekonom Praha    EKP0256 C   49632  57.00         
 14 Budská Anna              OOB TJ Tatran Jablon TJN0253 C  416830  60.00         
 15 Jeřábková Nina           OK Jiskra Nový Bor   BOR0151 B    4366  63.00         
 16 Šklíbová Míša            OOB TJ Tatran Jablon TJN0153 C 2053560  66.00         
 17 Janků Anna               Sportcentrum Jičín   SJC0252 C 2056293  69.00         
 18 Jeřábková Andrea         OK Chrastava         CHA0253 C    8181  72.00         
 19 Boskovská Tereza         OK Doksy             DOK0250 C    7766  75.00         
 20 Šritrová Lenka           SOK TJ Turnov        TUV0252 C   51808  78.00         
 21 Horáková Barbora         USK Praha            VSP0150 B  331064  81.00         
 22 Mullerová Anička         SOK TJ Turnov        TUV          4265  84.00         
 23 Vakant                                                           87.00         
 24 Vakant                                                           90.00         
 
Startovka kategorie: D14         2.7km  100m 9k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Baloghová Lída           OOB TJ Tatran Jablon TJN0150 C 2027211  96.00         
  2 Labská Karolína          TJ Loko Liberec      LLI9952 C  428206  99.00         
  3 Lejsková Barbora         OOB TJ Tatran Jablon TJN0051 B  361924 102.00         
  4 Jeřábková Ema            OK Jiskra Nový Bor   BOR9957 C    4363 105.00         
  5 Kochová Anna             Sportcentrum Jičín   SJC0153 B 2059737 108.00         
  6 Rückerová Šárka          TJ Jiskra Hořice     HOR0050 B 2025352 111.00         
  7 Bartáková Eva            OK Chrastava         CHA9950 C  331491 114.00         
  8 Žejdlíková Karolína      OOB TJ Lokomotiva Te LTP9950 C  232494 117.00         
  9 Pavlíková Markéta        OK Chrastava         CHA0050 B  436447 120.00         
 10 Riby Rose                OOB TJ Lokomotiva Te LTP0051 B 7200323 123.00         
 11 Chrástová Tereza         SK Studenec          STH0251 B    9048 126.00         
 12 Janoušková Lucie         OK Jiskra Nový Bor   BOR9954 A    4357 129.00         
 13 Rychlá Kateřina          OOB TJ Turnov        TUR0050 C 1403054 132.00         
 14 Jezdinská Natálie        SK Studenec          STH9954 A  330520 135.00         
 15 Sokolářová Šárka         SOK TJ Turnov        TUV9951 A  411616 138.00         
 16 Urbanová Markéta         SK Studenec          STH9953 B    9997 141.00         
 17 Thořová Markéta          SOK TJ Turnov        TUV9952 C  411521 144.00         
 18 Vakant                                                          147.00         
 
Startovka kategorie: D16         2.9km  130m 12k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Šikolová Tereza          OOB TJ Tatran Jablon TJN9850 C 2056286  42.00         
  2 Fürstová Anna            TJ Loko Liberec      LLI9854 C  436960  45.00         
  3 Žuchová Daniela          OOB TJ Tatran Jablon TJN9750 C 2020749  48.00         
  4 Krausová Hana            TJ Loko Liberec      LLI9853 C   51211  51.00         
  5 Kohoutová Barbora        OK Jiskra Nový Bor   BOR9850 A 2051481  54.00         
  6 Žihlová Anna             TJ Loko Liberec      LLI9852 C  428241  57.00         
  7 Nováková Lucie           OK Jiskra Nový Bor   BOR9854 A 2051502  60.00         
  8 Doubková Petra           Slavia Liberec orien VLI9853 A  426323  63.00         
  9 Staňová Karolína         OK Jiskra Nový Bor   BOR9853 A 2051475  66.00         
 10 Štemberová Natálie       OOB TJ Tatran Jablon TJN9851 C  416039  69.00         
 11 Kameníková Andrea        OK Jiskra Nový Bor   BOR9751 A 2051536  72.00         
 12 Balcarová Barbora        TJ Loko Liberec      LLI9751 B  434595  75.00         
 13 Vakant                                                           78.00         
 14 Vakant                                                           81.00         
 
Startovka kategorie: D18         3.0km  150m 12k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Košková Anička           TJ Loko Liberec      LLI9550 B 1398995  39.00         
  2 Vakant                                                           45.00         
 
Startovka kategorie: D20         3.0km  150m 12k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Lejsková Martina         OOB TJ Tatran Jablon TJN9451 B  416850  21.00         
 
Startovka kategorie: D21K        2.9km  130m 12k  Ranking:0.0000 * 1.00
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Pološčuková Lucie        SKOB Sig-Mat Mladá B SMB9051 C   49977   0.00         
  2 Stanojkovičová Ljuba     TJ Stadion Nový Bor  STB8099 C   49983   3.00         
  3 Kalinová Markéta         VŠTJ Ekonom Praha    EKP8259 C 7201195   6.00         
  4 Tučková Monika           OK Jiskra Nový Bor   BOR7650 C    8550   9.00         
  5 Pavlíková Klára          KOB Chemopetrol Litv LIT7451 C    8111  12.00         
  6 Šedivá Petra             SK Studenec          STH7751 C  253377  15.00         
  7 Synková Petra            OK Doksy             DOK7950 C 7200372  18.00         
  8 Peterková Viktorie       TJ Loko Liberec      LLI7551 C   51205  21.00         
  9 Mesiarkinová Kamila      O-mikron             MBM8282 C 7200319  24.00         
 10 Hyxová Radka             Slavia Liberec orien VLI7755 C 2032117  27.00         
 11 Lankašová Barbora        OK Chrastava         CHA8050 C    4212  30.00         
 12 Posoldová Eva            Sportcentrum Jičín   SJC7957 C    9979  33.00         
 13 Vakant                                                           36.00         
 
Startovka kategorie: D21L        4.0km  240m 17k  Ranking:0.0000 * 1.00
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Zápotocká Anna           Slavia Liberec orien VLI7250 C   51217  42.00         
  2 Kvapilová Jana           OOB TJ Turnov        TUR7850 C    8206  45.00         
  3 Posseltová Tereza        OOB TJ Tatran Jablon TJN9252 C  411767  48.00         
  4 Žitná Jana               SKOB Sig-Mat Mladá B SMB9251 C   49973  51.00         
  5 Vlažná Lucie             OOB TJ Slovan Luhačo LCE8751 C   52675  54.00         
  6 Fólová Martina           OOB TJ Tatran Jablon TJN8853 C  416834  57.00         
  7 Bochenková Martina       Oddíl OB Kotlářka    DKP8758 C  434840  60.00         
  8 Burdová Adéla            KOB Děčín            LDC9152 C 7434894  63.00         
  9 Kovářová Lenka           OOB TJ Lokomotiva Te LTP9750 A 7200344  66.00         
 10 Heczková Bohdana         Slavia Liberec orien VLI7750 R    7752  69.00         
 11 Smolková Kateřina        SK Praga             PGP8852 C   53556  72.00         
 12 Vokurková Marta          OOB TJ Tatran Jablon TJN7950 C  253111  75.00         
 13 Nedvídková Iva           KrOB Rozmarýn Litomě DLT8551      5642  78.00         
 14 Tichovská Hana           SK Praga             PGP6652 C   51676  81.00         
 15 Švihovská Eva            Sportcentrum Jičín   SJC8352 C    9988  84.00         
 16 Charousková Lucie        OK Doksy             DOK9450 B 7200373  87.00         
 17 Neradová Alena           KOB Chemopetrol Litv LIT8551 C  886283  90.00         
 18 Prchalová Ivana          SK SNS Smržovka      SMR8754 C  416287  93.00         
 19 Čechová Jana             VŠTJ Stavební fakult FSP8353 C    8476  96.00         
 20 Pavla Francke            Francke Pavla        XX4          4255  99.00         
 21 Ticháčková Magdalena     Sportcentrum Jičín   SJC7962 C    9940 102.00         
 22 Janatová Lucie           Oddíl OB Kotlářka    DKP8154 C 9999888 105.00         
 23 Gregorová Kamila         SK OB Chotěboř       CTB8151 E  887165 108.00         
 24 Horáčková Kateřina       Slavia Liberec orien VLI8150 C    4211 111.00         
 25 Krafková Ita             OK Jiskra Nový Bor   BOR8156 C    8532 114.00         
 26 Košárková Iva            Přátelé orientačního AOP8152 R   51568 117.00         
 27 Vakant                                                          120.00         
 28 Vakant                                                          123.00         
 29 Vakant                                                          126.00         
 30 Vakant                                                          129.00         
 
Startovka kategorie: D35         3.5km  160m 13k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Lenka Honsová            SK SNS Smržovka      SMR7750      8269  74.00         
  2 Zakouřilová Helena       USK Praha            VSP7453 C  232401  77.00         
  3 Kameníková Kateřina      OK Jiskra Nový Bor   BOR7758 C    8441  80.00         
  4 Smolková Alena           SK Praga             PGP6450 C   53567  83.00         
  5 Jeřábková Tereza         OK Jiskra Nový Bor   BOR7563 C    8438  86.00         
  6 Lošťáková Ivana          OOB TJ Lokomotiva Te LTP7758 C  232536  89.00         
  7 Janoušková Iveta         OK Jiskra Nový Bor   BOR7457 C    8431  92.00         
  8 Dolejší Lenka            TJ Stadion Nový Bor  STB7499 C  434839  95.00         
  9 Městková Kateřina        USK Praha            VSP7650 C   51746  98.00         
 10 Šašková Petra            SOBSA                SOB7451 C    4186 101.00         
 11 Zabořilová Romana        OB Jenišovice        JEN7457 C    7775 104.00         
 12 Škorpilová Jana          Sportcentrum Jičín   SJC7451 C  211303 107.00         
 13 Loskotová Daniela        73C                  73C7650   2056292 110.00         
 14 Folprechtová Kateřina    SOK TJ Turnov        TUV        416221 113.00         
 15 Kučerová Marie           USK Praha            VSP7551 C   53546 116.00         
 16 Vakant                                                          119.00         
 
Startovka kategorie: D40         3.0km  150m 12k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Zuzánková Růžena         OOB TJ Tatran Jablon TJN6051 C    8256  88.00         
  2 Reisingerová Martina     KrOB Rozmarýn Litomě DLT7251 C  236061  90.00         
  3 Svobodová Lucie          OK Jiskra Nový Bor   BOR7151 C    8519  92.00         
  4 Rydlová Magda            OOB TJ Tatran Jablon TJN6850 C    7726  94.00         
  5 Hejnalová Hana           OK 99 Hradec Králové PHK6151 C    8949  96.00         
  6 Eichlerová Jana          KOB Kamenický Šenov  KAS7051 C    8229  98.00         
  7 Kašparová Marie          SK Netopýr Zákupy    ZAK7250 C  331399 100.00         
  8 Hořáková Petra           TJ Loko Liberec      LLI6953 C    8547 102.00         
  9 Rejholcová Andrea        OK Jiskra Nový Bor   BOR6951 C 2051490 104.00         
 10 Žihlová Lucie            TJ Loko Liberec      LLI6952 C  434597 106.00         
 11 Horáková Lenka           USK Praha            VSP7255 C   51728 108.00         
 12 Posseltová Romana        OOB TJ Tatran Jablon TJN7050 C  410359 110.00         
 13 Pavlíková Pavla          OK Chrastava         CHA6551 C   51533 112.00         
 14 Fürstová Katka           TJ Loko Liberec      LLI6950 C 2032126 114.00         
 15 Šmausová Gabriela        OOB TJ Tatran Jablon TJN6951 C  232510 116.00         
 16 Bartáková Eva            OK Chrastava         CHA7051 C  331779 118.00         
 17 Průšová Markéta          USK Praha            VSP7256 C   53160 120.00         
 18 Pařízková Věrka          OOB TJ Tatran Jablon TJN7151 C    8254 122.00         
 19 Rychterová Dana          SK SNS Smržovka      SMR6950 C 1007552 124.00         
 20 Čechlovská Jana          OK Chrastava         CHA6250 C    8175 126.00         
 21 Riby Kateřina            OOB TJ Lokomotiva Te LTP7252 C  342046 128.00         
 22 Vakant                                                          130.00         
 23 Vakant                                                          132.00         
 
Startovka kategorie: D45         3.0km  150m 12k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Kuncová Jiřina           OOB TJ Tatran Jablon TJN5752 C    8257  54.00         
  2 Vlčková Jindra           KOB Děčín            LDC6451 C    8347  56.00         
  3 Hindráková Martina       OOB TJ Lokomotiva Tr LTU6451 C 2017662  58.00         
  4 Marešová Pavlína         OK Jiskra Nový Bor   BOR6651 C    8465  60.00         
  5 Zalabová Martina         Sportcentrum Jičín   SJC6657 C    9932  62.00         
  6 Pološčuková Monika       SKOB Sig-Mat Mladá B SMB6551 C    7722  64.00         
  7 Němečková Jarmila        SK OK 24 Praha       OKP6650 C   51677  66.00         
  8 Pecková Ivana            VŠTJ Ekonom Praha    EKP6252 C   51601  68.00         
  9 Jaklová Olga             OOB TJ Lokomotiva Tr LTU6751 C 2058467  70.00         
 10 Abelová Ivana            TJ Stadion Nový Bor  STB6798 C  682366  72.00         
 11 Pávková Jana             OK Jiskra Nový Bor   BOR6550 C    8445  74.00         
 12 Burdová Simona           KOB Děčín            LDC6851 C  440493  76.00         
 13 Koucká Ivana             VŠTJ Ekonom Praha    EKP6850 C  515195  78.00         
 14 Vakant                                                           80.00         
 15 Vakant                                                           82.00         
 
Startovka kategorie: D50         2.7km  100m 11k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Petrová Věra             Slavia Liberec orien VLI6251 C   51218 129.00         
  2 Kábrtová Iva             OK RECO Sport        PEN6350 C  232387 132.00         
  3 Šípová Soňa              OK Jiskra Nový Bor   BOR6150 C  232182 135.00         
  4 Benešová Iva             Sportcentrum Jičín   SJC6151 C    9908 138.00         
  5 Kubátová Ivana           OK Jiskra Nový Bor   BOR6152 C    8464 141.00         
  6 Fantová Libuše           VŠTJ Ekonom Praha    EKP5650 C   51583 144.00         
  7 Kovářová Alena           OOB TJ Lokomotiva Te LTP6151 C  232914 147.00         
  8 Jedličková Zdena         OK Jiskra Nový Bor   BOR6250 C    8467 150.00         
  9 Košková Vlasta           TJ Loko Liberec      LLI6351 C  410719 153.00         
 10 Večeřová Ivana           OOB TJ Tatran Jablon TJN6052 C  232618 156.00         
 11 Vakant                                                          159.00         
 
Startovka kategorie: D55         2.7km  100m 11k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Šaffková Zuzana          OK Chrastava         CHA5150 C    8162  81.00         
  2 Klímová Jitka            KOB Kamenický Šenov  KAS5451 C    8166  84.00         
  3 Ševčíková Alena          OK Chrastava         CHA5351 C    8165  87.00         
  4 Svatava Nováková         TJ Slovan Karlovy Va SKV5351     51135  90.00         
  5 Kadečková Jana           OB Jenišovice        JEN5651 C  411563  93.00         
  6 Neradová Alena           KOB Chemopetrol Litv LIT5051 C    8110  96.00         
  7 Lukavcová Lenka          OOB TJ Tatran Jablon TJN5452 C    8259  99.00         
  8 Havlová Jaroslava        OB Jenišovice        JEN5452 C    4631 102.00         
  9 Lusková Olga             OK Chrastava         CHA5650 C    8170 105.00         
 10 Konopáčová Jana          OOB TJ Turnov        TUR5650 C    8208 108.00         
 11 Bartoňová Marie          OK Jiskra Nový Bor   BOR5351 C    8433 111.00         
 12 Matoušková Marie         OOB TJ LIAZ Jablonec LJN5550 C    7742 114.00         
 13 Bradnová Věra            OK Chrastava         CHA5550 C    8168 117.00         
 14 Vakant                                                          120.00         
 
Startovka kategorie: D60         2.6km   90m 9k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Ondrůjová Anna           KOB Chemopetrol Litv LIT5351 C  336715  55.00         
  2 Bednaříková Olga Marie   Slavia Liberec orien VLI5151 C    8309  61.00         
  3 Nedvídková Jitka         KrOB Rozmarýn Litomě DLT5151 C    5991  67.00         
  4 Vakant                                                           73.00         
 
Startovka kategorie: D65         2.6km   90m 9k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Provazníková Svatava     TJ Sokol Troja       TJP4250 C   53532   1.00         
  2 Nejezchlebová Věra       KOB Kamenický Šenov  KAS4551 C   51384   7.00         
  3 Křtěnská Leontina        OK Jiskra Nový Bor   BOR4650 C    8549  13.00         
  4 Štrojsová Jaroslava      KOB Kamenický Šenov  KAS4350 C    8228  19.00         
  5 Kutáčková Stanislava     OOB TJ Lokomotiva Tr LTU4751 C  405955  25.00         
  6 Krausová Marie           TJ Loko Liberec      LLI4451 C   51214  31.00         
  7 Vakant                                                           37.00         
 
Startovka kategorie: H10         2.3km   80m 8k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Kalous Tomáš             VŠTJ Ekonom Praha    EKP0601 C   51588  49.00         
  2 Pavlík Matěj             KOB Chemopetrol Litv LIT0401 C    8112  52.00         
  3 Pěnička Tomáš            OOB TJ Tatran Jablon TJN1014      4325  55.00         
  4 Staňa Ondřej             OK Jiskra Nový Bor   BOR0301 C    4377  58.00         
  5 Vitebský Lukáš           OOB TJ Tatran Jablon TJN0302 C 1398971  61.00         
  6 Tomáš Ekert              Slavia Liberec orien VLI       2058477  64.00         
  7 Tkáč Matěj               OOB TJ Tatran Jablon TJN0401 C 2027207  67.00         
  8 Šašek Martin             SOBSA                SOB0501      4746  70.00         
  9 Novotný Jaromír          Slavia Liberec orien VLI0300 C 2058474  73.00         
 10 Kolář Šimon              TJ Jiskra Hořice     HOR0400 C 2049536  76.00         
 11 Zabořil Ondřej           OB Jenišovice        JEN0401 C    7780  79.00         
 12 Janas Adam               SK Praga             PGP0404 C  443090  82.00         
 13 Mellan Jonáš             SOK TJ Turnov        TUV0308 C  888622  85.00         
 14 Peterka Jakub            TJ Loko Liberec      LLI0404 C   51201  88.00         
 15 Zakouřil Matyáš          USK Praha            VSP0400 C  232616  91.00         
 16 Danko Štěpán             OK Chrastava         CHA0301 C  436449  94.00         
 17 Horák Pavel ml.          USK Praha            VSP0301 C  434600  97.00         
 18 Socha Ondřej             OK Jiskra Nový Bor   BOR0302 C  361279 100.00         
 19 Řehoř Vojta              OOB TJ Tatran Jablon TJN0303 C 2056291 103.00         
 20 Vakant                                                          106.00         
 
Startovka kategorie: H10L        3.0km   80m 7k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Hubáček David            OOB TJ Tatran Jablon TJN0602 C 2056269  63.00         
  2 Hanuš Miroslav           OOB TJ Turnov        TUR0401 C    4274  66.00         
  3 Rokos Marek              OOB TJ Tatran Jablon TJN0500 C 2049534  69.00         
  4 Kučera Filip             OK Chrastava         CHA0501 C    4213  72.00         
  5 Mašek Matěj              TJ Stadion Nový Bor  STB0401 C  446338  75.00         
  6 Houžvička David          SOK TJ Turnov        TUV0501 C  411519  78.00         
  7 Horák Martin             USK Praha            VSP0601 C   51649  81.00         
  8 Zoubek Viktor            OOB TJ Tatran Jablon TJN1011   2049580  84.00         
  9 Rind Matyáš              TJ Loko Liberec      LLI0400 C    4304  87.00         
 10 Štrait Vilém             USK Praha            VSP0701 C 2021829  90.00         
 11 Jan Patka                Slavia Liberec orien VLI       2058472  93.00         
 12 Bičík Štěpán             SOK TJ Turnov        TUV0405    411380  96.00         
 13 Heřmánek Petr            OOB TJ Turnov        TUR0500 C    8020  99.00         
 14 Hallman Marek            SOK TJ Turnov        TUV0204 C  411348 102.00         
 15 Hnízdil Matěj            KOB Kamenický Šenov  KAS0301 C   51382 105.00         
 16 Janoušek Slávek          OK Jiskra Nový Bor   BOR0400 C    4360 108.00         
 17 TROJAN TOMÁŠ             SOK TJ Turnov        TUV          2122 111.00         
 18 Mairich Filip            OOB TJ Tatran Jablon TJN1013      4334 114.00         
 19 Nejezchleb Vojtěch       OOB TJ Turnov        TUR0501   1403061 117.00         
 20 Dejnožka Martin          OOB TJ Tatran Jablon TJN0600 C 2035718 120.00         
 21 Janoušek Albert          OK Chrastava         CHA0400 C 2059765 123.00         
 22 Muller Ondra             SOK TJ Turnov        TUV          4266 126.00         
 23 Vřešťál Antonín          OOB TJ Turnov        TUR0604 C 1403051 129.00         
 24 Žukov Jakub              OOB TJ Tatran Jablon TJN1012      8293 132.00         
 25 Mencl Josef              USK Praha            VSP0602 C 2021850 135.00         
 26 Zápotocký František      Slavia Liberec orien VLI0500 C    4348 138.00         
 27 Vakant                                                          141.00         
 28 Vakant                                                          144.00         
 
Startovka kategorie: H12         2.7km  100m 9k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Kuneš Vojtěch            TJ Jiskra Hořice     HOR0200 C 2032181   0.00         
  2 Tuma Matěj               Sportcentrum Jičín   SJC0202 B 2056295   3.00         
  3 Matyáš Vojtěch           OK Chrastava         CHA0202 C 2049595   6.00         
  4 Václavů Jan              OOB TJ Tatran Jablon TJN0005 C 2056267   9.00         
  5 Bradáč David             TJ Loko Liberec      LLI0203 B 2032132  12.00         
  6 Kodejš Ondřej            USK Praha            VSP0200 C 2021827  15.00         
  7 Zabořil Vojta            OB Jenišovice        JEN0101 C   51543  18.00         
  8 Šmol David               OK Doksy             DOK0100 C    7773  21.00         
  9 Pavlík Ondřej            KOB Chemopetrol Litv LIT0101 C    8106  24.00         
 10 Riby Thomas              OOB TJ Lokomotiva Te LTP0202 C  897367  27.00         
 11 Adamec Martin            OOB TJ Tatran Jablon TJN0106 B 2045202  30.00         
 12 Šašek Adam               SOBSA                SOB0200      4376  33.00         
 13 Budský Ondřej            OOB TJ Tatran Jablon TJN0105 B 1398985  36.00         
 14 Průša Dominik            USK Praha            VSP0406 C 2032107  39.00         
 15 Pavel Martin             OOB TJ Tatran Jablon TJN0004 B 2045201  42.00         
 16 Vávra Pavel              OK Jiskra Nový Bor   BOR0101 B    4369  45.00         
 17 Jirman Filip             SOK TJ Turnov        TUV0212 C  231522  48.00         
 18 Horna Lukáš              OK Chrastava         CHA0105 C 2049588  51.00         
 19 Rokos Michal             OOB TJ Tatran Jablon TJN0107 B 2027215  54.00         
 20 Stárek Matěj             OOB TJ Turnov        TUR0101   1403060  57.00         
 21 Průša Kryštof            USK Praha            VSP0102 B 2020707  60.00         
 22 Vávra Jakub              TJ Jiskra Hořice     HOR0202 C 2032106  63.00         
 23 Růta Matyáš              OOB TJ Tatran Jablon TJN0102 C 2032159  66.00         
 24 Zalaba Tomáš             Sportcentrum Jičín   SJC0101 B 2053545  69.00         
 25 Dejnožka Vojtěch         OOB TJ Tatran Jablon TJN0300 C 2027224  72.00         
 26 Hájek Kryštof            SOK TJ Turnov        TUV0203 C  886280  75.00         
 27 Rajn Filip               OK Chrastava         CHA0102 C  436414  78.00         
 28 Janas Petr               SK Praga             PGP0200 C 2060249  81.00         
 29 Vakant                                                           84.00         
 30 Vakant                                                           87.00         
 
Startovka kategorie: H14         2.9km  130m 12k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Šmaus Antonín            OOB TJ Tatran Jablon TJN0001 B 2025357  87.00         
  2 Semiginovský Šimon       Sportcentrum Jičín   SJC0005 C 2056271  90.00         
  3 Marek Jakub              TJ Loko Liberec      LLI9900 C 2049589  93.00         
  4 Hradecký Ondřej          OK Chrastava         CHA9903 C  436430  96.00         
  5 Melichar Petr            TJ Loko Liberec      LLI0001 B 1398996  99.00         
  6 Mareš Vít                OK Jiskra Nový Bor   BOR0000 A    4370 102.00         
  7 Schindler Pavel          OOB TJ Tatran Jablon TJN0000 C    4323 105.00         
  8 Šmol Martin              OK Doksy             DOK0002 C    7771 108.00         
  9 Hořák Jaroslav           TJ Loko Liberec      LLI0102 B 2032134 111.00         
 10 Kavalír Jáchym           OK 99 Hradec Králové PHK9901 A    9830 114.00         
 11 Karatsiolis Kryštof      OOB TJ Turnov        TUR9901 C  888618 117.00         
 12 Kubec Jan                OK Jiskra Nový Bor   BOR0004 B    4380 120.00         
 13 Drobník Michal           OOB TJ Turnov        TUR9903 C 1403053 123.00         
 14 Novotný Marek            OOB TJ Tatran Jablon TJN9901 C  232325 126.00         
 15 Synek Antonín            OK Doksy             DOK0001 B    7755 129.00         
 16 Vojtěch Obuškevič        SK Praga             PGP0002      4258 132.00         
 17 Bek Ondřej               OK Chrastava         CHA9904 C 2049592 135.00         
 18 Mašata Metoděj           OK 99 Hradec Králové PHK9905 A  207870 138.00         
 19 Pavlovec Dan             OK Jiskra Nový Bor   BOR0001 A    4372 141.00         
 20 Hladík Jan               SOK TJ Turnov        TUV0002 B  411538 144.00         
 21 Ullrich Jakub            OK Jiskra Nový Bor   BOR9900 A    4359 147.00         
 22 Ježek Josef              SOK TJ Turnov        TUV9901 C  411581 150.00         
 23 Bradáč Jakub             TJ Loko Liberec      LLI0002 B 2032105 153.00         
 24 Thoř Tomáš               SOK TJ Turnov        TUV9903 B    2674 156.00         
 25 Němeček Josef            OOB TJ Tatran Jablon TJN0002 B  436942 159.00         
 26 Vakant                                                          162.00         
 27 Vakant                                                          165.00         
 28 Vakant                                                          168.00         
 
Startovka kategorie: H16         3.0km  150m 12k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Žukov Michal             OOB TJ Tatran Jablon TJN1015      8294  63.00         
  2 Kašpar Ludvík            OK Jiskra Nový Bor   BOR9805 C 7200544  69.00         
  3 Michek David             OOB TJ Tatran Jablon TJN9802 C 2027247  75.00         
  4 Ludvík Matyáš            TJ Stadion Nový Bor  STB9801 B  682362  81.00         
  5 Rychtera Ivan            SK SNS Smržovka      SMR9800    436938  87.00         
  6 Novák Filip              OOB TJ Tatran Jablon TJN9801 B 2027217  93.00         
  7 Kraus Jakub              TJ Loko Liberec      LLI9702 C   51208  99.00         
  8 Brož Dominik             Jizerský klub OB Frý FYD9801 C    8327 105.00         
  9 Procházka Daniel         TJ Loko Liberec      LLI9703 C    8241 111.00         
 10 Birnbaum Adam            OK Jiskra Nový Bor   BOR9802 B  682332 117.00         
 11 Vakant                                                          123.00         
 
Startovka kategorie: H18         3.6km  210m 15k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Posselt Martin           OOB TJ Tatran Jablon TJN9501 B  232512  54.00         
  2 Labský Jan               TJ Loko Liberec      LLI9602 B  428203  60.00         
  3 Hájek Vojtěch            OOB TJ Tatran Jablon TJN9502 B  896978  66.00         
  4 Vakant                                                           72.00         
  5 Vakant                                                           78.00         
 
Startovka kategorie: H21K        3.8km  200m 14k  Ranking:0.0000 * 1.00
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Rázek Aleš               Slavia Liberec orien VLI7800 C   51602   0.00         
  2 Folprechtová Marie       OOB TJ Turnov        TUR4250 C    8212   2.00         
  3 Vřešťálová Lucie         OOB TJ Turnov        TUR7450 C  416139   4.00         
  4 Švábková Šárka           OOB TJ Turnov        TUR6552 C    7724   6.00         
  5 Nejezchlebová Ivana      OOB TJ Turnov        TUR6851    231920   8.00         
  6 Konopáč Jiří             OOB TJ Turnov        TUR5803 C    8220  10.00         
  7 Klouček Martin           SK Studenec          STH9301 C   51112  12.00         
  8 Folprecht Eduard         OOB TJ Turnov        TUR4301 C   51815  14.00         
  9 Beránek Petr             OK Jiskra Nový Bor   BOR6701 C    8524  16.00         
 10 Linková Alena            OOB TJ Turnov        TUR9751 A   51537  18.00         
 11 Jakubec Jindřich         OOB TJ Turnov        TUR4801 C    8351  20.00         
 12 Heřmánková Pavla         OOB TJ Turnov        TUR7777 C    8062  22.00         
 13 Sehnalová Tereza         OOB TJ Turnov        TUR8852 C   51825  24.00         
 14 Hradec Pavel             OOB TJ Turnov        TUR8801 E  995821  26.00         
 15 Heřmánek Michal          OOB TJ Turnov        TUR7702 C   51124  28.00         
 16 Luštický Martin          TJ Jiskra Hořice     HOR8700 C 2035709  30.00         
 17 Oma Jakub                OOB TJ Turnov        TUR8002 C  800320  32.00         
 18 Janeček Mirek            OOB TJ Tatran Jablon TJN9804 B 2027208  34.00         
 19 Hulha Lukáš              OOB TJ Lokomotiva Te LTP9405 C  682116  36.00         
 20 Kučera Jiří              Sobotka              26C8700     51821  38.00         
 21 Cerha Milan              OOB TJ Turnov        TUR7703 C 1007531  40.00         
 22 Krafková Lucie           OOB TJ Turnov        TUR8650 R  876522  42.00         
 23 Holas Vladimír           OOB TJ Turnov        TUR5601 C    8219  44.00         
 24 Chrást Tomáš             SK Studenec          STH7401 C    9974  46.00         
 25 Kvapilová Věra           OOB TJ Turnov        TUR7650 C    8204  48.00         
 26 Procházka Martin         OOB TJ Lokomotiva Tr LTU8101 C   49631  50.00         
 27 Koštejn Pavel            OK Doksy             DOK7100 C  887931  52.00         
 28 Kunc Radovan             OOB TJ Tatran Jablon TJN5549 C    8249  54.00         
 29 Moutvička Ondřej         KOB Chemopetrol Litv LIT8301 C    8125  56.00         
 30 Kohlová Monika           OOB TJ Turnov        TUR9756 B  231929  58.00         
 31 Fodor Petr               OOB TJ Turnov        TUR8103 R  981821  60.00         
 32 Smolka Ondřej            TJ Sokol Troja       TJP9401 C   53502  62.00         
 33 Jirků Martina            OOB TJ Turnov        TUR8750 C    8221  64.00         
 34 Šrubař Michal            O-mikron             MBM8606 C 2051488  66.00         
 35 Francke Karel            Francke Karel        XX6          4256  68.00         
 36 Holas Ondřej             OOB TJ Turnov        TUR8501 C  515048  70.00         
 37 Večeřa Martin            OOB TJ Tatran Jablon TJN9105 C  232641  72.00         
 38 Linková Iva              OOB TJ Turnov        TUR6850 C   51809  74.00         
 39 Synek Antonín            OK Doksy             DOK7800 C 7200371  76.00         
 40 Petr Pavel               Slavia Liberec orien VLI9400 A    8288  78.00         
 41 Stárek Filip             OOB TJ Turnov        TUR6602      8218  80.00         
 42 Kobr Tomáš               OOB TJ Tatran Jablon TJN8901 C 1969696  82.00         
 43 Baier Martin             OOB TJ Turnov        TUR7603 R 1403057  84.00         
 44 Švarc Jiří               OOB TJ Turnov        TUR6204    682108  86.00         
 45 Brožová Aneta            OOB TJ Turnov        TUR9453 A    8213  88.00         
 46 Provazník Jiří           OOB TJ Turnov        TUR5102 C 1511127  90.00         
 47 Rychlý Michal            OOB TJ Turnov        TUR9402    995842  92.00         
 48 Ježek Ladislav           Slavia Liberec orien VLI4900 C  253372  94.00         
 49 Kořínek Jindřich         OOB TJ Turnov        TUR8406 C  515082  96.00         
 50 Sedlák Radek             TJ START Náchod      SNA7501 C  995872  98.00         
 51 Hanušová Michaela        OOB TJ Turnov        TUR9554 B  411564 100.00         
 52 Wolf Filip               OOB TJ Turnov        TUR9701 A  995840 102.00         
 53 Klusáček Radim           OK Jiskra Nový Bor   BOR7710 C    8516 104.00         
 54 Dlabaja Tomáš            OOB TJ Turnov        TUR8303 E  500850 106.00         
 55 Horák Patrik             OOB TJ Turnov        TUR9502 A  888604 108.00         
 56 Kučerka Jan              KOB Chemopetrol Litv LIT8002 C    8118 110.00         
 57 Rufferová Iva            OOB TJ Turnov        TUR8354 E  822282 112.00         
 58 Hanzl Tomáš              Sportcentrum Jičín   SJC8205 C    9965 114.00         
 59 Šmaus Jan                OOB TJ Tatran Jablon TJN9700 A  232505 116.00         
 60 Hudská Ludmila           OOB TJ Turnov        TUR9851 A  232726 118.00         
 61 Hickethier Manfred       Slavia Liberec orien VLI5201 C  336118 120.00         
 62 Pavlík Bronislav         KOB Chemopetrol Litv LIT8201 C    8119 122.00         
 63 Hudský Vlastimil         OOB TJ Turnov        TUR5100 C    8214 124.00         
 64 Nejezchlebová Martina    OOB TJ Turnov        TUR9951 C    8223 126.00         
 65 Kochová Nikola           OOB TJ Turnov        TUR9358   1403062 128.00         
 66 Vlček Martin             OOB TJ Turnov        TUR8702 R  515047 130.00         
 67 Kubíček Zdeněk.          OOB TJ Turnov        TUR7202 C   51811 132.00         
 68 Šmaus Ivan               OOB TJ Tatran Jablon TJN6249 C    8270 134.00         
 69 Veronika Horáková        OOB TJ Turnov        TUR8751      7785 136.00         
 70 Nedvídek Martin          KrOB Rozmarýn Litomě DLT7501    301541 138.00         
 71 Wolf Daniel              OOB TJ Turnov        TUR9100 E  515499 140.00         
 72 Švábek Karel             OOB TJ Turnov        TUR6501 C    7735 142.00         
 73 Švábková Anna            OOB TJ Turnov        TUR9352 C    7712 144.00         
 74 Váňa Martin              OOB TJ Turnov        TUR8401 C 1840303 146.00         
 75 Schulhof Jan             OOB TJ Turnov        TUR8900 C   51225 148.00         
 76 Urbaník Robert           Slavia Liberec orien VLI7002 C    8292 150.00         
 77 Nejezchlebová Barbora    OOB TJ Turnov        TUR9755 B    4280 152.00         
 78 Šmol Marcel              OK Doksy             DOK7300 C    7759 154.00         
 79 Vřešťál Jan              OOB TJ Turnov        TUR7301 C  416120 156.00         
 80 Kučerka David            KOB Chemopetrol Litv LIT8202 C    8105 158.00         
 81 Kašpar Ludvík            SK Netopýr Zákupy    ZAK7200 C  410399 160.00         
 82 Folprecht Miroslav       OOB TJ Turnov        TUR5501 C 1550616 162.00         
 83 Vakant                                                          164.00         
 84 Vakant                                                          166.00         
 
Startovka kategorie: H21L        5.0km  280m 22k  Ranking:0.0000 * 1.00
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Janata Martin            Oddíl OB Kotlářka    DKP8306 E  888608   1.00         
  2 Gregor Martin            SK OB Chotěboř       CTB7701 C   51663   3.00         
  3 Košárek Pavel            Přátelé orientačního AOP7102 C   52296   5.00         
  4 Horáček Michal           Slavia Liberec orien VLI7700 E  500290   7.00         
  5 Kolařík Tomáš            OK Jiskra Nový Bor   BOR7809 R 1302816   9.00         
  6 Mrázek Jiří              Oddíl OB Kotlářka    DKP7911 C 7922111  11.00         
  7 Kučera Jan               USK Praha            VSP7302 C   51650  13.00         
  8 Martan Jiří              Slavia Liberec orien VLI7300 C    8129  15.00         
  9 Hanák Jan                SKOB Slaný           SLA8002 C    8800  17.00         
 10 Žemlík Pavel             SKOB Zlín            TZL7135 C    8893  19.00         
 11 Matějů Michal            Slavia Liberec orien VLI7702 C  887154  21.00         
 12 Peths Jan                KOS TJ Lokomotiva Kr KRN8101 C   51933  23.00         
 13 Fišer Jiří               OOB Slavia Praha     SLP8503 C 7111117  25.00         
 14 Koštejn Vít              OK Doksy             DOK9800 A  888634  27.00         
 15 Bendák Jan               OOB TJ Lokomotiva Tr LTU9801 A  681889  29.00         
 16 Čech Jan                 VŠTJ Stavební fakult FSP7900 C  416195  31.00         
 17 Čechlovský Jan           OK Chrastava         CHA9300 B    8200  33.00         
 18 Kavalír Karel            OK 99 Hradec Králové PHK6503 C    9378  35.00         
 19 Kadavý Petr              OK Chrastava         CHA7800 C    8188  37.00         
 20 Eiselt Jan               OOB TJ Lokomotiva Te LTP8801 C  682092  39.00         
 21 Kalina Miroslav          VŠTJ Ekonom Praha    EKP8211 C 7201206  41.00         
 22 Mašata Matěj             OK 99 Hradec Králové PHK9601 A 2045215  43.00         
 23 Macek Jiří               KOB Chemopetrol Litv LIT8401 C    8107  45.00         
 24 Mašata Roman             OK 99 Hradec Králové PHK7107 C  515050  47.00         
 25 Nerad Jaroslav           KOB Chemopetrol Litv LIT9001 C    8108  49.00         
 26 Kalous Vladislav         VŠTJ Ekonom Praha    EKP7702 C 2058464  51.00         
 27 Wohanka Petr             OOS TJ Spartak Vrchl VRL7305 C    8973  53.00         
 28 Svoboda Honza            SK SNS Smržovka      SMR7901 C  995876  55.00         
 29 Novák Daniel             OK Doksy             DOK8700 C  887924  57.00         
 30 Beneš Jan                Sportcentrum Jičín   SJC8703 C  886513  59.00         
 31 Pohl Zdeněk              SOOB Spartak Rychnov SRK7606 C    9527  61.00         
 32 Němeček Jan              USK Praha            VSP6201 C   52282  63.00         
 33 Vokurka Jan              OOB TJ Tatran Jablon TJN7501 C  253145  65.00         
 34 Horák Pavel (Starosta)   USK Praha            VSP7305 C 2032184  67.00         
 35 Pachner Pavel            Slavia Liberec orien VLI7503 C    8298  69.00         
 36 Kořínek Tomáš            OK Jiskra Nový Bor   BOR9007 C 7003001  71.00         
 37 Pesničák Jan             SK SNS Smržovka      SMR7902 C    8266  73.00         
 38 Hnízdil Jan              KOB Kamenický Šenov  KAS7100 C  515023  75.00         
 39 Jan Obuškevič            SK SNS Smržovka      SMR7000    896962  77.00         
 40 Burda Matěj              KOB Děčín            LDC9602 A 7667667  79.00         
 41 Tichovský Martin         SK Praga             PGP6100 C   51682  81.00         
 42 Švihovský Jaromír        Sportcentrum Jičín   SJC8005 C  500263  83.00         
 43 Janas Petr               PELL’S MTBO TEAM     XBM7103 C 7201200  85.00         
 44 Matějka Lukáš            OOB TJ Lokomotiva Te LTP9802 A 7200336  87.00         
 45 Melichar Vojtěch         TJ Loko Liberec      LLI9802 A 7200375  89.00         
 46 Schröter Pavel           OK Chrastava         CHA7203 C  301545  91.00         
 47 Francke Michal           OOB TJ Tatran Jablon TJN8600 C 2045203  93.00         
 48 Pavlík Libor             KOB Chemopetrol Litv LIT7605 C    8124  95.00         
 49 Koucký Roman             VŠTJ Ekonom Praha    EKP6301 C 2035738  97.00         
 50 Nejman Stanislav         OK Chrastava         CHA9500 B  330671  99.00         
 51 Vrabec Ondřej            OK Sparta Praha      SCP8303 C   51558 101.00         
 52 Vakant                                                          103.00         
 53 Vakant                                                          105.00         
 54 Vakant                                                          107.00         
 55 Vakant                                                          109.00         
 56 Vakant                                                          111.00         
 
Startovka kategorie: H35         4.0km  240m 17k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Spejchal Petr            OK Jiskra Nový Bor   BOR7512 C    8472   0.00         
  2 Pecka Vlastimil          OOB TJ Tatran Jablon TJN7502 C  682640   3.00         
  3 Průša Michal             USK Praha            VSP7310 C  553437   6.00         
  4 Dejnožka Jiří            OOB TJ Tatran Jablon TJN7503 C 2027225   9.00         
  5 Zakouřil Václav          USK Praha            VSP7401 C   51724  12.00         
  6 Žitný Tomáš              SKOB Sig-Mat Mladá B SMB6401 C   49971  15.00         
  7 Polák Jaroslav           OK Chrastava         CHA7500 C    8186  18.00         
  8 Zuzánek Zdeněk           OOB TJ Tatran Jablon TJN5901 C    8255  21.00         
  9 Štrait Martin            SK OK 24 Praha       OKP7602 C  410393  24.00         
 10 Balogh Jan               OOB TJ Tatran Jablon TJN7500 C 2032176  27.00         
 11 Vakant                                                           30.00         
 12 Vakant                                                           33.00         
 
Startovka kategorie: H40         3.8km  220m 16k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Šašek Luděk              SOBSA                SOB6901 C    4189   1.00         
  2 Průšek Petr              TJ Stadion Nový Bor  STB7000 C    8486   4.00         
  3 Mencl Miloslav           USK Praha            VSP6505 C   52277   7.00         
  4 Dikoš Pavel              OK Jiskra Nový Bor   BOR6003 C   50000  10.00         
  5 Švancar Martin           OK Chrastava         CHA7000 C    8178  13.00         
  6 Sucharda Jiří            OK Jiskra Nový Bor   BOR5802 C   51542  16.00         
  7 Pařízek Petr             OOB TJ Tatran Jablon TJN7001 C    8253  19.00         
  8 Jeřábek Petr             OK Jiskra Nový Bor   BOR7105 C    8439  22.00         
  9 Novotný Dušan            OOB TJ Tatran Jablon TJN7002 C  232502  25.00         
 10 Krejčí Jaroslav          OK Jiskra Nový Bor   BOR6302 C    8512  28.00         
 11 Bradáč Stanislav         TJ Loko Liberec      LLI7201 C  434598  31.00         
 12 Ivan Sykorka             Sykorka              XX2          2119  34.00         
 13 Vávra Martin             TJ Jiskra Hořice     HOR6302 C 2059759  37.00         
 14 Rulc Zdeněk              OOB TJ LIAZ Jablonec LJN7201 C    7745  40.00         
 15 Svoboda Ivan             SK SNS Smržovka      SMR6200 C  886815  43.00         
 16 Řezáč Pavel              Slavia Liberec orien VLI6900 C  301152  46.00         
 17 Kolář Viktor             TJ Jiskra Hořice     HOR7300 C 2049537  49.00         
 18 Mrkvička Jiří            OOB TJ Tatran Jablon TJN7101 C 2020748  52.00         
 19 Tuma Jaroslav            Sportcentrum Jičín   SJC7305      4311  55.00         
 20 Vávra Radek              TJ Jiskra Hořice     HOR6301 C 2049528  58.00         
 21 Eichler Petr             KOB Kamenický Šenov  KAS6900 C   51385  61.00         
 22 Killar Marek             OOB TJ Lokomotiva Tr LTU6801 C  301646  64.00         
 23 Žejdlík Michal           OOB TJ Lokomotiva Te LTP7001 C  682100  67.00         
 24 Marek Martin             TJ Loko Liberec      LLI7000 C 2049593  70.00         
 25 Nosek Petr               KrOB Rozmarýn Litomě DLT6901 C  336778  73.00         
 26 Vakant                                                           76.00         
 27 Vakant                                                           79.00         
 
Startovka kategorie: H45         3.6km  210m 15k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Kavalek Miroslav         OK Chrastava         CHA6300 C    8176  10.00         
  2 Fürst Aleš               TJ Loko Liberec      LLI6801 C  436961  12.00         
  3 Schindler Jiří           OOB TJ Tatran Jablon TJN6301 C  416828  14.00         
  4 Doškář Boris             OK Jiskra Nový Bor   BOR6400 C    8490  16.00         
  5 Pavel Petr               OOB TJ Lokomotiva Te LTP6806 C  897351  18.00         
  6 Škorpil Martin           TJ Jiskra Hořice     HOR5700 C 2011900  20.00         
  7 Posselt Martin           OOB TJ Tatran Jablon TJN6802 C  232256  22.00         
  8 Rücker Petr              TJ Jiskra Hořice     HOR6500 C 2035741  24.00         
  9 Kovář Karel              OOB TJ Lokomotiva Te LTP6102 C  682080  26.00         
 10 Hanuš Pavel              OOB TJ Lokomotiva Tr LTU6501 C    9632  28.00         
 11 Žucha Jiří               OOB TJ Tatran Jablon TJN6603 C 2017687  30.00         
 12 Adrián Petr              VŠTJ Ekonom Praha    EKP5600 C   51314  32.00         
 13 Kovář Boris              OOB TJ Lokomotiva Te LTP6710 C  899153  34.00         
 14 Vlček Petr               KOB Děčín            LDC6401 C  435220  36.00         
 15 Bruner Luboš             OOB TJ Lokomotiva Te LTP6501 C  682114  38.00         
 16 Širůček Jaromír          73C                  73C6200   2056273  40.00         
 17 Bílý Petr                OOB TJ Lokomotiva Te LTP6805 C   51279  42.00         
 18 Vakant                                                           44.00         
 19 Vakant                                                           46.00         
 20 Vakant                                                           48.00         
 
Startovka kategorie: H50         3.5km  160m 13k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Šubrt Pavel              SKOB Sig-Mat Mladá B SMB6301 C    7703  44.00         
  2 Kořínek Zdeněk           OK RECO Sport        PEN6201 C    7762  47.00         
  3 Vitebský Mirek           OOB TJ Tatran Jablon TJN5011   1398973  50.00         
  4 Vydra Pavel              OK RECO Sport        PEN6200 C   49998  53.00         
  5 Vrabec Martin            OK Sparta Praha      SCP6100 C   51571  56.00         
  6 Hulha Karel              OOB TJ Lokomotiva Te LTP6001 C   52927  59.00         
  7 Ullrich Petr             OK Jiskra Nový Bor   BOR6300 C    8446  62.00         
  8 Vakant                                                           65.00         
 
Startovka kategorie: H55         3.5km  160m 13k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Eiselt Miloš             OOB TJ Lokomotiva Te LTP5802 C  682076  11.00         
  2 Horák Petr               OOB TJ Tatran Jablon TJN5602 C 2056301  14.00         
  3 Pávek Miloš              OK Jiskra Nový Bor   BOR5801 C    8436  17.00         
  4 Ševčík Milan             OK Chrastava         CHA5003 C    8199  20.00         
  5 Procházka Jiří           OOB TJ Lokomotiva Tr LTU4802 C    9778  23.00         
  6 Junek Petr               SK Studenec          STH5501 C    9063  26.00         
  7 Beneš Josef              Sportcentrum Jičín   SJC5801 C    9907  29.00         
  8 Pavlík Milan             OK Chrastava         CHA5400 C   51231  32.00         
  9 Vakant                                                           35.00         
 
Startovka kategorie: H60         3.0km  150m 12k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Babický Tomáš            KrOB Rozmarýn Litomě DLT5001 C    8890  20.00         
  2 Jedlička Miroslav        OB Jenišovice        JEN5301 C  336709  22.00         
  3 Barták Jiří              OK Chrastava         CHA5100 C    8161  24.00         
  4 Kadečka Jiří             OB Jenišovice        JEN5002 C  411580  26.00         
  5 Lusk Karel               OK Chrastava         CHA5002 C    8160  28.00         
  6 Lukavec Míla             OOB TJ Tatran Jablon TJN4901 C 2060202  30.00         
  7 Bárta Miroslav           OB Jenišovice        JEN5201 C    7778  32.00         
  8 Našinec Jiří             TJ Stadion Nový Bor  STB5003 C   49982  34.00         
  9 Bednařík Libor           Slavia Liberec orien VLI5200 C    8296  36.00         
 10 Kadavý Zdeněk            OK Chrastava         CHA4901 C    8155  38.00         
 11 Juřina Robert            Jizerský klub OB Frý FYD4900 C    8332  40.00         
 12 Vladislav Vlček          Vladislav Vlček      XX3          7793  42.00         
 13 Šikola Alexej            OOB TJ LIAZ Jablonec LJN5301    446348  44.00         
 14 Richtr Jiří              OB Jenišovice        JEN5001 C    7777  46.00         
 15 Vakant                                                           48.00         
 
Startovka kategorie: H65         2.7km  100m 11k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Kraus Jan                TJ Loko Liberec      LLI4501 C   51213  33.00         
  2 Hlaváč Jaroslav          SKOB Sig-Mat Mladá B SMB4801 C    7718  39.00         
  3 Smetana Radim            OK Chrastava         CHA4700 C    8153  45.00         
  4 Nejezchleba Jiří         KOB Kamenický Šenov  KAS4600 C    8235  51.00         
  5 Matoušek Luboš           OOB TJ LIAZ Jablonec LJN4700 C    7741  57.00         
  6 Havlík Jaroslav          Sportcentrum Jičín   SJC3601 C 9005225  63.00         
 
Startovka kategorie: H70         2.7km  100m 11k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Maceček Karel            Slavia Liberec orien VLI4100 C  513800   0.00         
  2 Beránek Miroslav         OK Jiskra Nový Bor   BOR3900 C    4131   3.00         
  3 Picek Jan                OOB TJ Tatran Jablon TJN4000 C  434577   6.00         
  4 Mašek Pavel              OK Jiskra Nový Bor   BOR3602 C    8544   9.00         
  5 Štrojsa Josef            KOB Kamenický Šenov  KAS4000 C    8230  12.00         
  6 Křtěnský Jaroslav        OK Jiskra Nový Bor   BOR3600 C    4132  15.00         
  7 Mikulecký Jan            OK 99 Hradec Králové PHK3801 C    9102  18.00         
  8 Úlehla Zdeněk            OK Jiskra Nový Bor   BOR4001 C    8552  21.00         
  9 Petrželka Pavel          OOB TJ Tatran Jablon TJN3800 C   52900  24.00         
 
Startovka kategorie: HDR         3.0km   80m 7k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Kašpar Vojtěch           SK Netopýr Zákupy    ZAK0400 C  448931                
  2 Kašpar Štěpán            SK Netopýr Zákupy    ZAK0401 C  448932                
  3 Riby Philip              OOB TJ Lokomotiva Te LTP0702 C  897359                
  4 Lošťáková Ela            OOB TJ Lokomotiva Te LTP0951 C  232918                
  5 Kvapilová Kristýna       SOK TJ Turnov        TUV0999 C  411591                
  6 Langer Lukáš             OOB TJ LIAZ Jablonec LJN0800 C    7744                
  7 Žemlík Eduard            SKOB Zlín            TZL0901      4306                
  8 Rázková Helena           Slavia Liberec orien VLI0651 C    4308                
  9 Vraný Filip              Slavia Liberec orien VLI0802 C  232249                
 10 Slámová Barbora          OOB TJ Turnov        TUR0859      4273                
 11 Vřešťál František        OOB TJ Turnov        TUR0906 C 1403052                
 12 Řehák Jan                Sportcentrum Jičín   SJC1001      9916                
 13 Sychra Marek             OK Chrastava         CHA0604      4310                
 14 Danková Alice            OK Chrastava         CHA0650 C 2059768                
 15 Lusk Zdeněk              OK Chrastava         CHA0600 C 2059766                
 16 Houda Lukáš              OK Chrastava         CHA0800      4312                
 17 Houdová Veronika         OK Chrastava         CHA0552 C 2049596                
 18 Klust Jan                OK Chrastava         CHA0702 C    4313                
 19 Klustová Tereza          OK Chrastava         CHA0751 C    4314                
 20 Polák Tomáš              OK Chrastava         CHA0801      4315                
 21 Kučera Radek             OK Chrastava         CHA0700 C    4316                
 22 Vařeková  Anna           SOK TJ Turnov        TUV0651 C  411516                
 23 Houžvičková Daniela      SOK TJ Turnov        TUV0751    411598                
 24 Houžvičková Kateřina     SOK TJ Turnov        TUV0952      4317                
 25 Pethsová Isabella        KOS TJ Lokomotiva Kr KRN1051 C    4318                
 26 Sochová Anna             OK Jiskra Nový Bor   BOR0550 C    4386                
 27 Göttlich Vít             OK Jiskra Nový Bor   BOR0800 C    4379                
 28 Svoboda Matěj            OK Jiskra Nový Bor   BOR0600 C    4371                
 29 Rejholcová Tereza        OK Jiskra Nový Bor   BOR0751 C    6885                
 30 Lamačová Barbora         OK Jiskra Nový Bor   BOR0750 C    4124                
 31 Marková Hana             TJ Loko Liberec      LLI0450      4319                
 32 Pavlík Tobiáš            KOB Chemopetrol Litv LIT1111 C    8109                
 33 Zabořilová Anna          OB Jenišovice        JEN0951      7776                
 34 Trnková Anna             OB Jenišovice        JEN0651      4321                
 35 Trnková Tereza           OB Jenišovice        JEN0353 C    4322                
 36 Zakouřilová Klára        USK Praha            VSP0850 C 2032113                
 37 Kučera Jakub             USK Praha            VSP0900 C 2032189                
 38 Kučerová Kateřina        USK Praha            VSP0950 C 1398983                
 39 Růtová Amálka            OOB TJ Tatran Jablon TJN1055      4324                
 40 Pavlová Lenka            OOB TJ Tatran Jablon TJN1052      4327                
 41 Štemberová Bára          OOB TJ Tatran Jablon TJN0650 C  682375                
 42 Řehoř Hynek              OOB TJ Tatran Jablon TJN0700 C 2053559                
 43 Vokurka Antonín          OOB TJ Tatran Jablon TJN0800 C    4342                
 44 Štembera Vítek           OOB TJ Tatran Jablon TJN0801 C  682376                
 45 Pavlova Lenka            OOB TJ Tatran Jablon TJN0850 C    4343                
 46 Pecka Matěj              OOB TJ Tatran Jablon TJN0901 C    8297                
 47 Vokurka Václav           OOB TJ Tatran Jablon TJN1000 C    4345                
 48 Pěnička Jan              OOB TJ Tatran Jablon TJN1010      4347                
 49 Podrábský Ctibor         Slavia Liberec orien VLI0700 C   51232                
 50 Dolejší Jan              TJ Stadion Nový Bor  STB0601 C  438039                
 51 Mašková Lucie            TJ Stadion Nový Bor  STB0751 C  682368                
 52 Jakoubek Jiří            TJ Stadion Nový Bor  STB0800     52912                
 53 Kalinová Ella            VŠTJ Ekonom Praha    EKP0961 C  438641                
 54 Kučerka Radek            TJ Stadion Nový Bor  STB1101 C   49984                
 55 Bradáč Václav            TJ Loko Liberec      LLI0600 C 2049555                
 56 Průša Josef              KrOB Rozmarýn Litomě DLT0401 C    2118                
 57 MEIER TOMÁŠ              SOK TJ Turnov        TUV          2120                
 58 MEIER VAŠEK              SOK TJ Turnov        TUV          2121                
 59 MULLEROVÁ Markétka       SOK TJ Turnov        TUV          2123                
 60 TOMÁŠEK PROKOP           SOK TJ Turnov        TUV          2124                
 61 TOMÁŠKOVÁ MATILDA        SOK TJ Turnov        TUV          2125                
 62 VESELÁ                   SOK TJ Turnov        TUV          2127                
 63 VESELÝ                   SOK TJ Turnov        TUV          4230                
 64 Honsová Andrea           SK SNS Smržovka      SMR          8268                
 65 Folprecht Lukáš          SOK TJ Turnov        TUV       2058490                
 66 Oliver Habán             Slavia Liberec orien VLI0600     49333                
 67 Eduard Habán             Slavia Liberec orien VLI0800     53226                
 68 Sedláková Kateřina       SOK TJ Turnov        TUV          4264                
 69 Laura Jiraskova          USK Praha            VSP0952      4267                
 70 Vakant                                                                         
 71 Vakant                                                                         
 72 Vakant                                                                         
 73 Vakant                                                                         
 74 Vakant                                                                         
 75 Vakant                                                                         
 76 Vakant                                                                         
 77 Vakant                                                                         
 78 Vakant                                                                         
 79 Vakant                                                                         
 
Startovka kategorie: P2          2.5km   80m 8k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Kalinová Lucie           KrOB Rozmarýn Litomě DLT8750      4300                
  2 Ječná Tereza             Sobotka              26C8650      4301                
  3 Císařová Martina         KrOB Rozmarýn Litomě DLT8550      4302                
  4 Rindová Kateřina         TJ Loko Liberec      LLI7450 C    4305                
  5 Hanušová Jitka           OOB TJ Lokomotiva Tr LTU6352 C    9609                
  6 Savelieva Natalia        OOB TJ Slovan Luhačo LCE7853 C    4307                
  7 Melicharová Barbora      TJ Loko Liberec      LLI7252 C   51203                
  8 Matyáš Libor             OK Chrastava         CHA7603   2059767                
  9 Matyášová Jana           OK Chrastava         CHA7652   2059764                
 10 Poláková Veronika        OK Chrastava         CHA8150   2049591                
 11 Kučerová Lucie           OK Chrastava         CHA7950   2049586                
 12 Tomanicová Petra         OK Chrastava         CHA7651    760913                
 13 Švorcová Lenka           OK Chrastava         CHA7550   2049594                
 14 Reisingerová Eliška      KrOB Rozmarýn Litomě DLT0151 C  440490                
 15 Reisingerová Radka       KrOB Rozmarýn Litomě DLT9651    440404                
 16 Úlehlová Ivana           OK Jiskra Nový Bor   BOR5150 C    8553                
 17 Kodejšová Alena          USK Praha            VSP7152 C 2021828                
 18 Hornychová Helena        OOB TJ Tatran Jablon TJN5061      4335                
 19 Kopecká Mirka            OOB TJ Tatran Jablon TJN5060      4339                
 20 Mach Ondra               OOB TJ Tatran Jablon TJN0402 C    4340                
 21 Mach Aleš                OOB TJ Tatran Jablon TJN5010      4341                
 22 Dejnožková Blanka        OOB TJ Tatran Jablon TJN7651 C 2049610                
 23 Dolejší Miloš            TJ Stadion Nový Bor  STB6701 C   52907                
 24 Bradáčová Marie          TJ Loko Liberec      LLI7550   2060204                
 25 Vladimír Ekert           Slavia Liberec orien VLI       2058479                
 26 Helena Steinbauerová     SOK TJ Turnov        TUV          4259                
 27 Barbora Hamáčková        Barbora Hamáčková    XX7          4260                
 28 Lenka Švarcová           Švarcovi             XX8          4268                
 29 Tomáš Švarc              Švarcovi             XX8          4269                
 30 Věra Hejtmánková         Švarcovi             XX8          4270                
 31 Vakant                                                                         
 32 Vakant                                                                         
 33 Vakant                                                                         
 34 Vakant                                                                         
 35 Vakant                                                                         
 36 Vakant                                                                         
 37 Vakant                                                                         
 38 Vakant                                                                         
 39 Vakant                                                                         
 40 Vakant                                                                         
 41 Vakant                                                                         
 42 Vakant                                                                         
 43 Vakant                                                                         
 44 Vakant                                                                         
 45 Vakant                                                                         
 46 Vakant                                                                         
 47 Vakant                                                                         
 48 Vakant                                                                         
 49 Vakant                                                                         
 50 Vakant                                                                         
 51 Vakant                                                                         
 52 Vakant                                                                         
 53 Vakant                                                                         
 54 Vakant                                                                         
 55 Vakant                                                                         
 
Startovka kategorie: P4          3.6km  150m 14k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Heinl Ondřej             KrOB Rozmarýn Litomě DLT8501    301543                
  2 Košek Ladislav           TJ Loko Liberec      LLI5903 C  410732                
  3 Labská Bohuslava         TJ Loko Liberec      LLI6951 C  428281                
  4 Rind Pavel               TJ Loko Liberec      LLI7400 C    4303                
  5 Melichar Jaromír         TJ Loko Liberec      LLI6301 C    8503                
  6 Rajn Aleš                OK Chrastava         CHA          8158                
  7 Danko Tomáš              OK Chrastava         CHA7200 C  436410                
  8 Ježek Josef              SOK TJ Turnov        TUV6701    411364                
  9 Koucký Martin            VŠTJ Ekonom Praha    EKP9700 C 2032158                
 10 Marková Jana             TJ Loko Liberec      LLI7152 C 2049529                
 11 Zabořil Michal           OB Jenišovice        JEN7101 C    7781                
 12 Kadečka Adam             OB Jenišovice        JEN9601 C  411527                
 13 Kočvara Oldřich          OB Jenišovice        JEN9705 B    7786                
 14 Menclová Silvie          USK Praha            VSP7050 C   51749                
 15 Kodejš Zdeněk            USK Praha            VSP7202 C 2021822                
 16 Pěnička Libor            OOB TJ Tatran Jablon TJN          4344                
 17 Pešík Michal             OOB TJ Tatran Jablon TJN7701 C 2025338                
 18 Pešík Marek              OOB TJ Tatran Jablon TJN8301 C  830713                
 19 Vaniš Ondřej             OOB TJ Tatran Jablon TJN9500 B 2027205                
 20 Kolář Jan                TJ Jiskra Hořice     HOR8100 C    2117                
 21 Táborský Ondřej          OOB TJ Tatran Jablon TJN5605 C    8250                
 22 Berková Květa            OOB TJ Tatran Jablon TJN7350 C  232629                
 23 Oldřich Blín             Blínovi              XX1       2051500                
 24 Vendula Blínová          Blínovi              XX1       2051478                
 25 Benda Lukáš              VSK HUMANITA PRAHA   HUM7701      4231                
 26 Hladíková Zuzana         VSK HUMANITA PRAHA   HUM7801      4232                
 27 Hladík Zdeněk            VSK HUMANITA PRAHA   HUM7802      4233                
 28 Hlaváč Jaroslav          VSK HUMANITA PRAHA   HUM9201      4234                
 29 Klusáková Barbora        VSK HUMANITA PRAHA   HUM9101      4235                
 30 Kurz Pavel               VSK HUMANITA PRAHA   HUM7401   2042503                
 31 Ouhrabková Radka         VSK HUMANITA PRAHA   HUM8101   2031372                
 32 Ouhrabka Jakub           VSK HUMANITA PRAHA   HUM8001   2035145                
 33 Pačáková Michaela        VSK HUMANITA PRAHA   HUM8601    443109                
 34 Pidrman Milan            VSK HUMANITA PRAHA   HUM8301      4236                
 35 Schlosariková Eva        VSK HUMANITA PRAHA   HUM8602      4237                
 36 Šic Libor                VSK HUMANITA PRAHA   HUM9102      4239                
 37 Slouka Martin            VSK HUMANITA PRAHA   HUM7901      4240                
 38 Slouková Marie           VSK HUMANITA PRAHA   HUM7902      4242                
 39 Strašrybková Eva         VSK HUMANITA PRAHA   HUM8701      4243                
 40 Svatošová Kateřina       VSK HUMANITA PRAHA   HUM8401   2061773                
 41 Vrabcová Tereza          VSK HUMANITA PRAHA   HUM9001   2031367                
 42 Wurst David              VSK HUMANITA PRAHA   HUM8901      4244                
 43 Jakub Voves              EKP2 - Roman Koucký  XX5        361943                
 44 Katka Smlsalová          EKP2 - Roman Koucký  XX5          4246                
 45 Eva Chudějová            EKP2 - Roman Koucký  XX5          4247                
 46 Bára Dědková             EKP2 - Roman Koucký  XX5          4250                
 47 Senta Mullerová          EKP2 - Roman Koucký  XX5          4251                
 48 Vojta Muller             EKP2 - Roman Koucký  XX5          4252                
 49 Franckeová Libuše        Francke Karel        XX6          4257                
 50 Hynek Mareš              Švarcovi             XX8          4271                
 51 Vakant                                                                         
 52 Vakant                                                                         
 53 Vakant                                                                         
 54 Vakant                                                                         
 55 Vakant                                                                         
 56 Vakant                                                                         
 57 Vakant                                                                         
 58 Vakant                                                                         
 59 Vakant                                                                         
 60 Vakant