Startovka oddílů                                                 18.10.2013 21:58:31
                                     Pohar SOK
===ČSOS-TUR===========================================Orienteering Organiser 2010===
 
 
Startovka oddílu: 26C - Sobotka                                  Neděle 20.10.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Ječná Tereza             26C8650    4301 P  P2                       60.00Kč
  2 Kučera Jiří              26C8700   51821    H21K    38.00            70.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      130.00       40.00        0.00        0.00      170.00        0.00     -170.00
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: 73C - 73C                                      Neděle 20.10.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Širůček Jaromír          73C6200 2056273    H45     40.00            70.00Kč
  2 Loskotová Daniela        73C7650 2056292    D35    110.00            70.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      140.00        0.00        0.00        0.00      140.00        0.00     -140.00
 
 
Startovka oddílu: AOP - Přátelé orientačního běhu Opava          Neděle 20.10.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Košárek Pavel            AOP7102   52296    H21L     5.00            70.00Kč
  2 Košárková Iva            AOP8152   51568    D21L   117.00            70.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      140.00        0.00        0.00        0.00      140.00        0.00     -140.00
 
 
Startovka oddílu: BOR - OK Jiskra Nový Bor                       Neděle 20.10.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Mareš Vít                BOR0000    4370    H14    102.00            45.00Kč
  2 Pavlovec Dan             BOR0001    4372    H14    141.00            45.00Kč
  3 Kubec Jan                BOR0004    4380    H14    120.00            45.00Kč
  4 Vávra Pavel              BOR0101    4369    H12     45.00            45.00Kč
  5 Jeřábková Nina           BOR0151    4366    D12     63.00            45.00Kč
  6 Staňa Ondřej             BOR0301    4377    H10     58.00            45.00Kč
  7 Socha Ondřej             BOR0302  361279    H10    100.00            45.00Kč
  8 Janoušek Slávek          BOR0400    4360    H10L   108.00            40.00Kč
  9 Sochová Anna             BOR0550    4386    HDR                      40.00Kč
 10 Svoboda Matěj            BOR0600    4371    HDR                      40.00Kč
 11 Lamačová Barbora         BOR0750    4124    HDR                      40.00Kč
 12 Rejholcová Tereza        BOR0751    6885    HDR                      40.00Kč
 13 Göttlich Vít             BOR0800    4379    HDR                      40.00Kč
 14 Křtěnský Jaroslav        BOR3600    4132    H70     15.00            70.00Kč
 15 Mašek Pavel              BOR3602    8544    H70      9.00            70.00Kč
 16 Beránek Miroslav         BOR3900    4131    H70      3.00            70.00Kč
 17 Úlehla Zdeněk            BOR4001    8552    H70     21.00            70.00Kč
 18 Křtěnská Leontina        BOR4650    8549    D65     13.00            70.00Kč
 19 Úlehlová Ivana           BOR5150    8553    P2                       60.00Kč
 20 Bartoňová Marie          BOR5351    8433    D55    111.00            70.00Kč
 21 Pávek Miloš              BOR5801    8436    H55     17.00            70.00Kč
 22 Sucharda Jiří            BOR5802   51542    H40     16.00            70.00Kč
 23 Dikoš Pavel              BOR6003   50000    H40     10.00            70.00Kč
 24 Šípová Soňa              BOR6150  232182    D50    135.00            70.00Kč
 25 Kubátová Ivana           BOR6152    8464    D50    141.00            70.00Kč
 26 Jedličková Zdena         BOR6250    8467    D50    150.00            70.00Kč
 27 Ullrich Petr             BOR6300    8446    H50     62.00            70.00Kč
 28 Krejčí Jaroslav          BOR6302    8512    H40     28.00            70.00Kč
 29 Doškář Boris             BOR6400    8490    H45     16.00            70.00Kč
 30 Pávková Jana             BOR6550    8445    D45     74.00            70.00Kč
 31 Marešová Pavlína         BOR6651    8465    D45     60.00            70.00Kč
 32 Beránek Petr             BOR6701    8524    H21K    16.00            70.00Kč
 33 Rejholcová Andrea        BOR6951 2051490    D40    104.00            70.00Kč
 34 Jeřábek Petr             BOR7105    8439    H40     22.00            70.00Kč
 35 Svobodová Lucie          BOR7151    8519    D40     92.00            70.00Kč
 36 Janoušková Iveta         BOR7457    8431    D35     92.00            70.00Kč
 37 Spejchal Petr            BOR7512    8472    H35      0.00            70.00Kč
 38 Jeřábková Tereza         BOR7563    8438    D35     86.00            70.00Kč
 39 Tučková Monika           BOR7650    8550    D21K     9.00            70.00Kč
 40 Klusáček Radim           BOR7710    8516    H21K   104.00            70.00Kč
 41 Kameníková Kateřina      BOR7758    8441    D35     80.00            70.00Kč
 42 Kolařík Tomáš            BOR7809 1302816    H21L     9.00            70.00Kč
 43 Krafková Ita             BOR8156    8532    D21L   114.00            70.00Kč
 44 Kořínek Tomáš            BOR9007 7003001    H21L    71.00            70.00Kč
 45 Kameníková Andrea        BOR9751 2051536    D16     72.00            70.00Kč
 46 Birnbaum Adam            BOR9802  682332    H16    117.00            70.00Kč
 47 Kašpar Ludvík            BOR9805 7200544    H16     69.00            70.00Kč
 48 Kohoutová Barbora        BOR9850 2051481    D16     54.00            70.00Kč
 49 Staňová Karolína         BOR9853 2051475    D16     66.00            70.00Kč
 50 Nováková Lucie           BOR9854 2051502    D16     60.00            70.00Kč
 51 Ullrich Jakub            BOR9900    4359    H14    147.00            45.00Kč
 52 Janoušková Lucie         BOR9954    4357    D14    129.00            45.00Kč
 53 Jeřábková Ema            BOR9957    4363    D14    105.00            45.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     3270.00        0.00        0.00        0.00     3270.00        0.00    -3270.00
 
 
Startovka oddílu: CTB - SK OB Chotěboř                           Neděle 20.10.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Gregor Martin            CTB7701   51663    H21L     3.00            70.00Kč
  2 Gregorová Kamila         CTB8151  887165    D21L   108.00            70.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      140.00        0.00        0.00        0.00      140.00        0.00     -140.00
 
 
Startovka oddílu: DKP - Oddíl OB Kotlářka                        Neděle 20.10.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Mrázek Jiří              DKP7911 7922111    H21L    11.00            70.00Kč
  2 Janatová Lucie           DKP8154 9999888    D21L   105.00            70.00Kč
  3 Janata Martin            DKP8306  888608    H21L     1.00            70.00Kč
  4 Bochenková Martina       DKP8758  434840    D21L    60.00            70.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      280.00        0.00        0.00        0.00      280.00        0.00     -280.00
 
 
Startovka oddílu: DLT - KrOB Rozmarýn Litoměřice                 Neděle 20.10.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Reisingerová Eliška      DLT0151  440490    P2                       60.00Kč
  2 Průša Josef              DLT0401    2118 P  HDR                      40.00Kč
  3 Nedvídková Katka         DLT0451  336704    D10L    24.00            40.00Kč
  4 Babický Tomáš            DLT5001    8890    H60     20.00            70.00Kč
  5 Nedvídková Jitka         DLT5151    5991    D60     67.00            70.00Kč
  6 Nosek Petr               DLT6901  336778    H40     73.00            70.00Kč
  7 Reisingerová Martina     DLT7251  236061    D40     90.00            70.00Kč
  8 Nedvídek Martin          DLT7501  301541    H21K   138.00            70.00Kč
  9 Heinl Ondřej             DLT8501  301543    P4                       60.00Kč
 10 Císařová Martina         DLT8550    4302    P2                       60.00Kč
 11 Nedvídková Iva           DLT8551    5642    D21L    78.00            70.00Kč
 12 Kalinová Lucie           DLT8750    4300 P  P2                       60.00Kč
 13 Reisingerová Radka       DLT9651  440404    P2                       60.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      800.00       40.00        0.00        0.00      840.00        0.00     -840.00
Půjčeno čipů:2
 
 
Startovka oddílu: DOK - OK Doksy                                 Neděle 20.10.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Amálie Halamová          DOK       51496    D10     13.00            45.00Kč
  2 Synek Antonín            DOK0001    7755    H14    129.00            45.00Kč
  3 Šmol Martin              DOK0002    7771    H14    108.00            45.00Kč
  4 Šmol David               DOK0100    7773    H12     21.00            45.00Kč
  5 Boskovská Tereza         DOK0250    7766    D12     75.00            45.00Kč
  6 Schacherlová Anna        DOK0350    7769    D10     19.00            45.00Kč
  7 Koštejn Pavel            DOK7100  887931    H21K    52.00            70.00Kč
  8 Šmol Marcel              DOK7300    7759    H21K   154.00            70.00Kč
  9 Synek Antonín            DOK7800 7200371    H21K    76.00            70.00Kč
 10 Synková Petra            DOK7950 7200372    D21K    18.00            70.00Kč
 11 Novák Daniel             DOK8700  887924    H21L    57.00            70.00Kč
 12 Charousková Lucie        DOK9450 7200373    D21L    87.00            70.00Kč
 13 Koštejn Vít              DOK9800  888634    H21L    27.00            70.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      760.00        0.00        0.00        0.00      760.00        0.00     -760.00
 
 
Startovka oddílu: EKP - VŠTJ Ekonom Praha                        Neděle 20.10.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Fantová Kateřina         EKP0256   49632    D12     57.00            45.00Kč
  2 Pecková Tereza           EKP0551   51600    D10L    30.00            40.00Kč
  3 Kalous Tomáš             EKP0601   51588    H10     49.00            45.00Kč
  4 Kalinová Ella            EKP0961  438641    HDR                      40.00Kč
  5 Adrián Petr              EKP5600   51314    H45     32.00            70.00Kč
  6 Fantová Libuše           EKP5650   51583    D50    144.00            70.00Kč
  7 Pecková Ivana            EKP6252   51601    D45     68.00            70.00Kč
  8 Koucký Roman             EKP6301 2035738    H21L    97.00            70.00Kč
  9 Koucká Ivana             EKP6850  515195    D45     78.00            70.00Kč
 10 Kalous Vladislav         EKP7702 2058464    H21L    51.00            70.00Kč
 11 Kalina Miroslav          EKP8211 7201206    H21L    41.00            70.00Kč
 12 Kalinová Markéta         EKP8259 7201195    D21K     6.00            70.00Kč
 13 Koucký Martin            EKP9700 2032158    P4                       60.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      790.00        0.00        0.00        0.00      790.00        0.00     -790.00
 
 
Startovka oddílu: FSP - VŠTJ Stavební fakulta Praha              Neděle 20.10.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Čech Jan                 FSP7900  416195    H21L    31.00            70.00Kč
  2 Čechová Jana             FSP8353    8476    D21L    96.00            70.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      140.00        0.00        0.00        0.00      140.00        0.00     -140.00
 
 
Startovka oddílu: FYD - Jizerský klub OB Frýdlant                Neděle 20.10.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Juřina Robert            FYD4900    8332    H60     40.00            70.00Kč
  2 Brož Dominik             FYD9801    8327    H16    105.00            70.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      140.00        0.00        0.00        0.00      140.00        0.00     -140.00
 
 
Startovka oddílu: HOR - TJ Jiskra Hořice                         Neděle 20.10.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Rückerová Šárka          HOR0050 2025352    D14    111.00            45.00Kč
  2 Kuneš Vojtěch            HOR0200 2032181    H12      0.00            45.00Kč
  3 Vávra Jakub              HOR0202 2032106    H12     63.00            45.00Kč
  4 Vávrová Vanda            HOR0350 2032104    D10     31.00            45.00Kč
  5 Kolář Šimon              HOR0400 2049536    H10     76.00            45.00Kč
  6 Škorpil Martin           HOR5700 2011900    H45     20.00            70.00Kč
  7 Vávra Radek              HOR6301 2049528    H40     58.00            70.00Kč
  8 Vávra Martin             HOR6302 2059759    H40     37.00            70.00Kč
  9 Rücker Petr              HOR6500 2035741    H45     24.00            70.00Kč
 10 Kolář Viktor             HOR7300 2049537    H40     49.00            70.00Kč
 11 Kolář Jan                HOR8100    2117 P  P4                       60.00Kč
 12 Luštický Martin          HOR8700 2035709    H21K    30.00            70.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      705.00       40.00        0.00        0.00      745.00        0.00     -745.00
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: HUM - VSK HUMANITA PRAHA                       Neděle 20.10.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kurz Pavel               HUM7401 2042503    P4                       60.00Kč
  2 Benda Lukáš              HUM7701    4231 P  P4                       60.00Kč
  3 Hladíková Zuzana         HUM7801    4232 P  P4                       60.00Kč
  4 Hladík Zdeněk            HUM7802    4233 P  P4                       60.00Kč
  5 Slouka Martin            HUM7901    4240 P  P4                       60.00Kč
  6 Slouková Marie           HUM7902    4242 P  P4                       60.00Kč
  7 Ouhrabka Jakub           HUM8001 2035145    P4                       60.00Kč
  8 Ouhrabková Radka         HUM8101 2031372    P4                       60.00Kč
  9 Pidrman Milan            HUM8301    4236 P  P4                       60.00Kč
 10 Svatošová Kateřina       HUM8401 2061773    P4                       60.00Kč
 11 Pačáková Michaela        HUM8601  443109    P4                       60.00Kč
 12 Schlosariková Eva        HUM8602    4237 P  P4                       60.00Kč
 13 Strašrybková Eva         HUM8701    4243 P  P4                       60.00Kč
 14 Wurst David              HUM8901    4244 P  P4                       60.00Kč
 15 Vrabcová Tereza          HUM9001 2031367    P4                       60.00Kč
 16 Klusáková Barbora        HUM9101    4235 P  P4                       60.00Kč
 17 Šic Libor                HUM9102    4239 P  P4                       60.00Kč
 18 Hlaváč Jaroslav          HUM9201    4234 P  P4                       60.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1080.00      480.00        0.00        0.00     1560.00        0.00    -1560.00
Půjčeno čipů:12
 
 
Startovka oddílu: CHA - OK Chrastava                             Neděle 20.10.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Rajn Aleš                CHA        8158    P4                       60.00Kč
  2 Pavlíková Markéta        CHA0050  436447    D14    120.00            45.00Kč
  3 Rajn Filip               CHA0102  436414    H12     78.00            45.00Kč
  4 Horna Lukáš              CHA0105 2049588    H12     51.00            45.00Kč
  5 Matyáš Vojtěch           CHA0202 2049595    H12      6.00            45.00Kč
  6 Růžičková Vendula        CHA0252    4666    D12     30.00            45.00Kč
  7 Jeřábková Andrea         CHA0253    8181    D12     72.00            45.00Kč
  8 Lišková Adélka           CHA0254 2049599    D12     51.00            45.00Kč
  9 Danko Štěpán             CHA0301  436449    H10     94.00            45.00Kč
 10 Říhová Eliška            CHA0351  436417    D10L    15.00            40.00Kč
 11 Janoušek Albert          CHA0400 2059765    H10L   123.00            40.00Kč
 12 Tomanicová Sofie         CHA0450  436428    D10L     3.00            40.00Kč
 13 Kučera Filip             CHA0501    4213    H10L    72.00            40.00Kč
 14 Houdová Veronika         CHA0552 2049596    HDR                      40.00Kč
 15 Matyášová Kristýna       CHA0555 2049590    D10L     9.00            40.00Kč
 16 Lusk Zdeněk              CHA0600 2059766    HDR                      40.00Kč
 17 Sychra Marek             CHA0604    4310 P  HDR                      40.00Kč
 18 Danková Alice            CHA0650 2059768    HDR                      40.00Kč
 19 Kučera Radek             CHA0700    4316 P  HDR                      40.00Kč
 20 Klust Jan                CHA0702    4313 P  HDR                      40.00Kč
 21 Klustová Tereza          CHA0751    4314 P  HDR                      40.00Kč
 22 Houda Lukáš              CHA0800    4312 P  HDR                      40.00Kč
 23 Polák Tomáš              CHA0801    4315 P  HDR                      40.00Kč
 24 Smetana Radim            CHA4700    8153    H65     45.00            70.00Kč
 25 Kadavý Zdeněk            CHA4901    8155    H60     38.00            70.00Kč
 26 Lusk Karel               CHA5002    8160    H60     28.00            70.00Kč
 27 Ševčík Milan             CHA5003    8199    H55     20.00            70.00Kč
 28 Barták Jiří              CHA5100    8161    H60     24.00            70.00Kč
 29 Šaffková Zuzana          CHA5150    8162    D55     81.00            70.00Kč
 30 Ševčíková Alena          CHA5351    8165    D55     87.00            70.00Kč
 31 Pavlík Milan             CHA5400   51231    H55     32.00            70.00Kč
 32 Bradnová Věra            CHA5550    8168    D55    117.00            70.00Kč
 33 Lusková Olga             CHA5650    8170    D55    105.00            70.00Kč
 34 Čechlovská Jana          CHA6250    8175    D40    126.00            70.00Kč
 35 Kavalek Miroslav         CHA6300    8176    H45     10.00            70.00Kč
 36 Pavlíková Pavla          CHA6551   51533    D40    112.00            70.00Kč
 37 Švancar Martin           CHA7000    8178    H40     13.00            70.00Kč
 38 Bartáková Eva            CHA7051  331779    D40    118.00            70.00Kč
 39 Danko Tomáš              CHA7200  436410    P4                       60.00Kč
 40 Schröter Pavel           CHA7203  301545    H21L    91.00            70.00Kč
 41 Polák Jaroslav           CHA7500    8186    H35     18.00            70.00Kč
 42 Švorcová Lenka           CHA7550 2049594    P2                       60.00Kč
 43 Matyáš Libor             CHA7603 2059767    P2                       60.00Kč
 44 Tomanicová Petra         CHA7651  760913    P2                       60.00Kč
 45 Matyášová Jana           CHA7652 2059764    P2                       60.00Kč
 46 Kadavý Petr              CHA7800    8188    H21L    37.00            70.00Kč
 47 Kučerová Lucie           CHA7950 2049586    P2                       60.00Kč
 48 Lankašová Barbora        CHA8050    4212    D21K    30.00            70.00Kč
 49 Poláková Veronika        CHA8150 2049591    P2                       60.00Kč
 50 Čechlovský Jan           CHA9300    8200    H21L    33.00            70.00Kč
 51 Nejman Stanislav         CHA9500  330671    H21L    99.00            70.00Kč
 52 Hradecký Ondřej          CHA9903  436430    H14     96.00            45.00Kč
 53 Bek Ondřej               CHA9904 2049592    H14    135.00            45.00Kč
 54 Bartáková Eva            CHA9950  331491    D14    114.00            45.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     3005.00        0.00        0.00        0.00     3005.00        0.00    -3005.00
Půjčeno čipů:6
 
 
Startovka oddílu: JEN - OB Jenišovice                            Neděle 20.10.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Zabořil Vojta            JEN0101   51543    H12     18.00            45.00Kč
  2 Trnková Tereza           JEN0353    4322 P  HDR                      40.00Kč
  3 Zabořil Ondřej           JEN0401    7780    H10     79.00            45.00Kč
  4 Trnková Anna             JEN0651    4321 P  HDR                      40.00Kč
  5 Zabořilová Anna          JEN0951    7776    HDR                      40.00Kč
  6 Richtr Jiří              JEN5001    7777    H60     46.00            70.00Kč
  7 Kadečka Jiří             JEN5002  411580    H60     26.00            70.00Kč
  8 Bárta Miroslav           JEN5201    7778    H60     32.00            70.00Kč
  9 Jedlička Miroslav        JEN5301  336709    H60     22.00            70.00Kč
 10 Havlová Jaroslava        JEN5452    4631    D55    102.00            70.00Kč
 11 Kadečková Jana           JEN5651  411563    D55     93.00            70.00Kč
 12 Zabořil Michal           JEN7101    7781    P4                       60.00Kč
 13 Zabořilová Romana        JEN7457    7775    D35    104.00            70.00Kč
 14 Kadečka Adam             JEN9601  411527    P4                       60.00Kč
 15 Kočvara Oldřich          JEN9705    7786    P4                       60.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      880.00        0.00        0.00        0.00      880.00        0.00     -880.00
Půjčeno čipů:2
 
 
Startovka oddílu: KAS - KOB Kamenický Šenov                      Neděle 20.10.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hnízdil Matěj            KAS0301   51382    H10L   105.00            40.00Kč
  2 Štrojsa Josef            KAS4000    8230    H70     12.00            70.00Kč
  3 Štrojsová Jaroslava      KAS4350    8228    D65     19.00            70.00Kč
  4 Nejezchlebová Věra       KAS4551   51384    D65      7.00            70.00Kč
  5 Nejezchleba Jiří         KAS4600    8235    H65     51.00            70.00Kč
  6 Klímová Jitka            KAS5451    8166    D55     84.00            70.00Kč
  7 Eichler Petr             KAS6900   51385    H40     61.00            70.00Kč
  8 Eichlerová Jana          KAS7051    8229    D40     98.00            70.00Kč
  9 Hnízdil Jan              KAS7100  515023    H21L    75.00            70.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      600.00        0.00        0.00        0.00      600.00        0.00     -600.00
 
 
Startovka oddílu: KRN - KOS TJ Lokomotiva Krnov                  Neděle 20.10.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Pethsová Isabella        KRN1051    4318 P  HDR                      40.00Kč
  2 Peths Jan                KRN8101   51933    H21L    23.00            70.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      110.00        0.00        0.00        0.00      110.00        0.00     -110.00
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: LCE - OOB TJ Slovan Luhačovice                 Neděle 20.10.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Savelieva Natalia        LCE7853    4307 P  P2                       60.00Kč
  2 Vlažná Lucie             LCE8751   52675    D21L    54.00            70.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      130.00       40.00        0.00        0.00      170.00        0.00     -170.00
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: LDC - KOB Děčín                                Neděle 20.10.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Vlček Petr               LDC6401  435220    H45     36.00            70.00Kč
  2 Vlčková Jindra           LDC6451    8347    D45     56.00            70.00Kč
  3 Burdová Simona           LDC6851  440493    D45     76.00            70.00Kč
  4 Burdová Adéla            LDC9152 7434894    D21L    63.00            70.00Kč
  5 Burda Matěj              LDC9602 7667667    H21L    79.00            70.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      350.00        0.00        0.00        0.00      350.00        0.00     -350.00
 
 
Startovka oddílu: LIT - KOB Chemopetrol Litvínov                 Neděle 20.10.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Pavlík Ondřej            LIT0101    8106    H12     24.00            45.00Kč
  2 Pavlík Matěj             LIT0401    8112    H10     52.00            45.00Kč
  3 Pavlík Tobiáš            LIT1111    8109    HDR                      40.00Kč
  4 Neradová Alena           LIT5051    8110    D55     96.00            70.00Kč
  5 Ondrůjová Anna           LIT5351  336715    D60     55.00            70.00Kč
  6 Pavlíková Klára          LIT7451    8111    D21K    12.00            70.00Kč
  7 Pavlík Libor             LIT7605    8124    H21L    95.00            70.00Kč
  8 Kučerka Jan              LIT8002    8118    H21K   110.00            70.00Kč
  9 Pavlík Bronislav         LIT8201    8119    H21K   122.00            70.00Kč
 10 Kučerka David            LIT8202    8105    H21K   158.00            70.00Kč
 11 Moutvička Ondřej         LIT8301    8125    H21K    56.00            70.00Kč
 12 Macek Jiří               LIT8401    8107    H21L    45.00            70.00Kč
 13 Neradová Alena           LIT8551  886283    D21L    90.00            70.00Kč
 14 Nerad Jaroslav           LIT9001    8108    H21L    49.00            70.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      900.00        0.00        0.00        0.00      900.00        0.00     -900.00
 
 
Startovka oddílu: LJN - OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou           Neděle 20.10.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Langer Lukáš             LJN0800    7744    HDR                      40.00Kč
  2 Matoušek Luboš           LJN4700    7741    H65     57.00            70.00Kč
  3 Šikola Alexej            LJN5301  446348    H60     44.00            70.00Kč
  4 Matoušková Marie         LJN5550    7742    D55    114.00            70.00Kč
  5 Rulc Zdeněk              LJN7201    7745    H40     40.00            70.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      320.00        0.00        0.00        0.00      320.00        0.00     -320.00
 
 
Startovka oddílu: LLI - TJ Loko Liberec                          Neděle 20.10.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Melichar Petr            LLI0001 1398996    H14     99.00            45.00Kč
  2 Bradáč Jakub             LLI0002 2032105    H14    153.00            45.00Kč
  3 Hořák Jaroslav           LLI0102 2032134    H14    111.00            45.00Kč
  4 Bradáč David             LLI0203 2032132    H12     12.00            45.00Kč
  5 Rind Matyáš              LLI0400    4304 P  H10L    87.00            40.00Kč
  6 Peterka Jakub            LLI0404   51201    H10     88.00            45.00Kč
  7 Marková Hana             LLI0450    4319 P  HDR                      40.00Kč
  8 Bradáč Václav            LLI0600 2049555    HDR                      40.00Kč
  9 Krausová Marie           LLI4451   51214    D65     31.00            70.00Kč
 10 Kraus Jan                LLI4501   51213    H65     33.00            70.00Kč
 11 Košek Ladislav           LLI5903  410732    P4                       60.00Kč
 12 Melichar Jaromír         LLI6301    8503    P4                       60.00Kč
 13 Košková Vlasta           LLI6351  410719    D50    153.00            70.00Kč
 14 Fürst Aleš               LLI6801  436961    H45     12.00            70.00Kč
 15 Fürstová Katka           LLI6950 2032126    D40    114.00            70.00Kč
 16 Labská Bohuslava         LLI6951  428281    P4                       60.00Kč
 17 Žihlová Lucie            LLI6952  434597    D40    106.00            70.00Kč
 18 Hořáková Petra           LLI6953    8547    D40    102.00            70.00Kč
 19 Marek Martin             LLI7000 2049593    H40     70.00            70.00Kč
 20 Marková Jana             LLI7152 2049529    P4                       60.00Kč
 21 Bradáč Stanislav         LLI7201  434598    H40     31.00            70.00Kč
 22 Melicharová Barbora      LLI7252   51203    P2                       60.00Kč
 23 Rind Pavel               LLI7400    4303 P  P4                       60.00Kč
 24 Rindová Kateřina         LLI7450    4305 P  P2                       60.00Kč
 25 Bradáčová Marie          LLI7550 2060204    P2                       60.00Kč
 26 Peterková Viktorie       LLI7551   51205    D21K    21.00            70.00Kč
 27 Košková Anička           LLI9550 1398995    D18     39.00            70.00Kč
 28 Labský Jan               LLI9602  428203    H18     60.00            70.00Kč
 29 Kraus Jakub              LLI9702   51208    H16     99.00            70.00Kč
 30 Procházka Daniel         LLI9703    8241    H16    111.00            70.00Kč
 31 Balcarová Barbora        LLI9751  434595    D16     75.00            70.00Kč
 32 Melichar Vojtěch         LLI9802 7200375    H21L    89.00            70.00Kč
 33 Žihlová Anna             LLI9852  428241    D16     57.00            70.00Kč
 34 Krausová Hana            LLI9853   51211    D16     51.00            70.00Kč
 35 Fürstová Anna            LLI9854  436960    D16     45.00            70.00Kč
 36 Marek Jakub              LLI9900 2049589    H14     93.00            45.00Kč
 37 Labská Karolína          LLI9952  428206    D14     99.00            45.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     2245.00       80.00        0.00        0.00     2325.00        0.00    -2325.00
Půjčeno čipů:4
 
 
Startovka oddílu: LTP - OOB TJ Lokomotiva Teplice                Neděle 20.10.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Riby Rose                LTP0051 7200323    D14    123.00            45.00Kč
  2 Pavlová Martina          LTP0151   52925    D12     27.00            45.00Kč
  3 Riby Thomas              LTP0202  897367    H12     27.00            45.00Kč
  4 Žejdlíková Eliška        LTP0350  886252    D10L     0.00            40.00Kč
  5 Lošťáková Sára           LTP0650  420434    D10L    18.00            40.00Kč
  6 Riby Philip              LTP0702  897359    HDR                      40.00Kč
  7 Lošťáková Ela            LTP0951  232918    HDR                      40.00Kč
  8 Eiselt Miloš             LTP5802  682076    H55     11.00            70.00Kč
  9 Hulha Karel              LTP6001   52927    H50     59.00            70.00Kč
 10 Kovář Karel              LTP6102  682080    H45     26.00            70.00Kč
 11 Kovářová Alena           LTP6151  232914    D50    147.00            70.00Kč
 12 Bruner Luboš             LTP6501  682114    H45     38.00            70.00Kč
 13 Kovář Boris              LTP6710  899153    H45     34.00            70.00Kč
 14 Bílý Petr                LTP6805   51279    H45     42.00            70.00Kč
 15 Pavel Petr               LTP6806  897351    H45     18.00            70.00Kč
 16 Žejdlík Michal           LTP7001  682100    H40     67.00            70.00Kč
 17 Riby Kateřina            LTP7252  342046    D40    128.00            70.00Kč
 18 Lošťáková Ivana          LTP7758  232536    D35     89.00            70.00Kč
 19 Eiselt Jan               LTP8801  682092    H21L    39.00            70.00Kč
 20 Hulha Lukáš              LTP9405  682116    H21K    36.00            70.00Kč
 21 Kovářová Lenka           LTP9750 7200344    D21L    66.00            70.00Kč
 22 Matějka Lukáš            LTP9802 7200336    H21L    87.00            70.00Kč
 23 Žejdlíková Karolína      LTP9950  232494    D14    117.00            45.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1390.00        0.00        0.00        0.00     1390.00        0.00    -1390.00
 
 
Startovka oddílu: LTU - OOB TJ Lokomotiva Trutnov                Neděle 20.10.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kutáčková Stanislava     LTU4751  405955    D65     25.00            70.00Kč
  2 Procházka Jiří           LTU4802    9778    H55     23.00            70.00Kč
  3 Hanušová Jitka           LTU6352    9609    P2                       60.00Kč
  4 Hindráková Martina       LTU6451 2017662    D45     58.00            70.00Kč
  5 Hanuš Pavel              LTU6501    9632    H45     28.00            70.00Kč
  6 Jaklová Olga             LTU6751 2058467    D45     70.00            70.00Kč
  7 Killar Marek             LTU6801  301646    H40     64.00            70.00Kč
  8 Procházka Martin         LTU8101   49631    H21K    50.00            70.00Kč
  9 Bendák Jan               LTU9801  681889    H21L    29.00            70.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      620.00        0.00        0.00        0.00      620.00        0.00     -620.00
 
 
Startovka oddílu: MBM - O-mikron                                 Neděle 20.10.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Mesiarkinová Kamila      MBM8282 7200319    D21K    24.00            70.00Kč
  2 Šrubař Michal            MBM8606 2051488    H21K    66.00            70.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      140.00        0.00        0.00        0.00      140.00        0.00     -140.00
 
 
Startovka oddílu: OKP - SK OK 24 Praha                           Neděle 20.10.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Němečková Jarmila        OKP6650   51677    D45     66.00            70.00Kč
  2 Štrait Martin            OKP7602  410393    H35     24.00            70.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      140.00        0.00        0.00        0.00      140.00        0.00     -140.00
 
 
Startovka oddílu: PEN - OK RECO Sport                            Neděle 20.10.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Vydra Pavel              PEN6200   49998    H50     53.00            70.00Kč
  2 Kořínek Zdeněk           PEN6201    7762    H50     47.00            70.00Kč
  3 Kábrtová Iva             PEN6350  232387    D50    132.00            70.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      210.00        0.00        0.00        0.00      210.00        0.00     -210.00
 
 
Startovka oddílu: PGP - SK Praga                                 Neděle 20.10.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Vojtěch Obuškevič        PGP0002    4258 P  H14    132.00            45.00Kč
  2 Janas Petr               PGP0200 2060249    H12     81.00            45.00Kč
  3 Janas Adam               PGP0404  443090    H10     82.00            45.00Kč
  4 Tichovský Martin         PGP6100   51682    H21L    81.00            70.00Kč
  5 Smolková Alena           PGP6450   53567    D35     83.00            70.00Kč
  6 Tichovská Hana           PGP6652   51676    D21L    81.00            70.00Kč
  7 Smolková Kateřina        PGP8852   53556    D21L    72.00            70.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      415.00       40.00        0.00        0.00      455.00        0.00     -455.00
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: PHK - OK 99 Hradec Králové                     Neděle 20.10.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Mikulecký Jan            PHK3801    9102    H70     18.00            70.00Kč
  2 Hejnalová Hana           PHK6151    8949    D40     96.00            70.00Kč
  3 Kavalír Karel            PHK6503    9378    H21L    35.00            70.00Kč
  4 Mašata Roman             PHK7107  515050    H21L    47.00            70.00Kč
  5 Mašata Matěj             PHK9601 2045215    H21L    43.00            70.00Kč
  6 Kavalír Jáchym           PHK9901    9830    H14    114.00            45.00Kč
  7 Mašata Metoděj           PHK9905  207870    H14    138.00            45.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      440.00        0.00        0.00        0.00      440.00        0.00     -440.00
 
 
Startovka oddílu: SCP - OK Sparta Praha                          Neděle 20.10.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Vrabec Martin            SCP6100   51571    H50     56.00            70.00Kč
  2 Vrabec Ondřej            SCP8303   51558    H21L   101.00            70.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      140.00        0.00        0.00        0.00      140.00        0.00     -140.00
 
 
Startovka oddílu: SJC - Sportcentrum Jičín                       Neděle 20.10.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Semiginovský Šimon       SJC0005 2056271    H14     90.00            45.00Kč
  2 Zalaba Tomáš             SJC0101 2053545    H12     69.00            45.00Kč
  3 Vejražková Róza          SJC0151 2056270    D12     24.00            45.00Kč
  4 Kochová Anna             SJC0153 2059737    D14    108.00            45.00Kč
  5 Tuma Matěj               SJC0202 2056295    H12      3.00            45.00Kč
  6 Kuchařová Rozálie        SJC0251 2056290    D12     48.00            45.00Kč
  7 Janků Anna               SJC0252 2056293    D12     69.00            45.00Kč
  8 Řehák Jan                SJC1001    9916    HDR                      40.00Kč
  9 Havlík Jaroslav          SJC3601 9005225    H65     63.00            70.00Kč
 10 Beneš Josef              SJC5801    9907    H55     29.00            70.00Kč
 11 Benešová Iva             SJC6151    9908    D50    138.00            70.00Kč
 12 Zalabová Martina         SJC6657    9932    D45     62.00            70.00Kč
 13 Tuma Jaroslav            SJC7305    4311 P  H40     55.00            70.00Kč
 14 Škorpilová Jana          SJC7451  211303    D35    107.00            70.00Kč
 15 Posoldová Eva            SJC7957    9979    D21K    33.00            70.00Kč
 16 Ticháčková Magdalena     SJC7962    9940    D21L   102.00            70.00Kč
 17 Švihovský Jaromír        SJC8005  500263    H21L    83.00            70.00Kč
 18 Hanzl Tomáš              SJC8205    9965    H21K   114.00            70.00Kč
 19 Švihovská Eva            SJC8352    9988    D21L    84.00            70.00Kč
 20 Beneš Jan                SJC8703  886513    H21L    59.00            70.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1195.00       40.00        0.00        0.00     1235.00        0.00    -1235.00
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: SKV - TJ Slovan Karlovy Vary                   Neděle 20.10.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Svatava Nováková         SKV5351   51135    D55     90.00            70.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       70.00        0.00        0.00        0.00       70.00        0.00      -70.00
 
 
Startovka oddílu: SLA - SKOB Slaný                               Neděle 20.10.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hanák Jan                SLA8002    8800    H21L    17.00            70.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       70.00        0.00        0.00        0.00       70.00        0.00      -70.00
 
 
Startovka oddílu: SLP - OOB Slavia Praha                         Neděle 20.10.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Fišer Jiří               SLP8503 7111117    H21L    25.00            70.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       70.00        0.00        0.00        0.00       70.00        0.00      -70.00
 
 
Startovka oddílu: SMB - SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav              Neděle 20.10.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hlaváč Jaroslav          SMB4801    7718    H65     39.00            70.00Kč
  2 Šubrt Pavel              SMB6301    7703    H50     44.00            70.00Kč
  3 Žitný Tomáš              SMB6401   49971    H35     15.00            70.00Kč
  4 Pološčuková Monika       SMB6551    7722    D45     64.00            70.00Kč
  5 Pološčuková Lucie        SMB9051   49977    D21K     0.00            70.00Kč
  6 Žitná Jana               SMB9251   49973    D21L    51.00            70.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      420.00        0.00        0.00        0.00      420.00        0.00     -420.00
 
 
Startovka oddílu: SMR - SK SNS Smržovka                          Neděle 20.10.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Honsová Andrea           SMR        8268    HDR                      40.00Kč
  2 Svoboda Ivan             SMR6200  886815    H40     43.00            70.00Kč
  3 Rychterová Dana          SMR6950 1007552    D40    124.00            70.00Kč
  4 Jan Obuškevič            SMR7000  896962    H21L    77.00            70.00Kč
  5 Lenka Honsová            SMR7750    8269    D35     74.00            70.00Kč
  6 Svoboda Honza            SMR7901  995876    H21L    55.00            70.00Kč
  7 Pesničák Jan             SMR7902    8266    H21L    73.00            70.00Kč
  8 Prchalová Ivana          SMR8754  416287    D21L    93.00            70.00Kč
  9 Rychtera Ivan            SMR9800  436938    H16     87.00            70.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      600.00        0.00        0.00        0.00      600.00        0.00     -600.00
 
 
Startovka oddílu: SNA - TJ START Náchod                          Neděle 20.10.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Sedlák Radek             SNA7501  995872    H21K    98.00            70.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       70.00        0.00        0.00        0.00       70.00        0.00      -70.00
 
 
Startovka oddílu: SOB - SOBSA                                    Neděle 20.10.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Šašek Adam               SOB0200    4376 P  H12     33.00            45.00Kč
  2 Šašek Martin             SOB0501    4746 P  H10     70.00            45.00Kč
  3 Šašek Luděk              SOB6901    4189    H40      1.00            70.00Kč
  4 Šašková Petra            SOB7451    4186    D35    101.00            70.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      230.00       40.00        0.00        0.00      270.00        0.00     -270.00
Půjčeno čipů:2
 
 
Startovka oddílu: SRK - SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou         Neděle 20.10.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Pohl Zdeněk              SRK7606    9527    H21L    61.00            70.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       70.00        0.00        0.00        0.00       70.00        0.00      -70.00
 
 
Startovka oddílu: STB - TJ Stadion Nový Bor                      Neděle 20.10.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Dolejší Kateřina         STB0199  434808    D12     33.00            45.00Kč
  2 Mašek Matěj              STB0401  446338    H10L    75.00            40.00Kč
  3 Jakoubková Anna          STB0498  682369    D10L    45.00            40.00Kč
  4 Průšková Tereza          STB0499  446324    D10L    36.00            40.00Kč
  5 Dolejší Jan              STB0601  438039    HDR                      40.00Kč
  6 Mašková Lucie            STB0751  682368    HDR                      40.00Kč
  7 Jakoubek Jiří            STB0800   52912    HDR                      40.00Kč
  8 Kučerka Radek            STB1101   49984    HDR                      40.00Kč
  9 Našinec Jiří             STB5003   49982    H60     34.00            70.00Kč
 10 Dolejší Miloš            STB6701   52907    P2                       60.00Kč
 11 Abelová Ivana            STB6798  682366    D45     72.00            70.00Kč
 12 Průšek Petr              STB7000    8486    H40      4.00            70.00Kč
 13 Dolejší Lenka            STB7499  434839    D35     95.00            70.00Kč
 14 Stanojkovičová Ljuba     STB8099   49983    D21K     3.00            70.00Kč
 15 Ludvík Matyáš            STB9801  682362    H16     81.00            70.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      805.00        0.00        0.00        0.00      805.00        0.00     -805.00
 
 
Startovka oddílu: STH - SK Studenec                              Neděle 20.10.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Chrástová Tereza         STH0251    9048    D14    126.00            45.00Kč
  2 Chrástová Magdaléna      STH0551  425586    D10L    42.00            40.00Kč
  3 Junek Petr               STH5501    9063    H55     26.00            70.00Kč
  4 Chrást Tomáš             STH7401    9974    H21K    46.00            70.00Kč
  5 Šedivá Petra             STH7751  253377    D21K    15.00            70.00Kč
  6 Klouček Martin           STH9301   51112    H21K    12.00            70.00Kč
  7 Urbanová Markéta         STH9953    9997    D14    141.00            45.00Kč
  8 Jezdinská Natálie        STH9954  330520    D14    135.00            45.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      455.00        0.00        0.00        0.00      455.00        0.00     -455.00
 
 
Startovka oddílu: TJN - OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou         Neděle 20.10.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Pěnička Libor            TJN        4344 P  P4                       60.00Kč
  2 Zaňková Natálie          TJN        4262 P  D10L    33.00            40.00Kč
  3 Schindler Pavel          TJN0000    4323 P  H14    105.00            45.00Kč
  4 Šmaus Antonín            TJN0001 2025357    H14     87.00            45.00Kč
  5 Němeček Josef            TJN0002  436942    H14    159.00            45.00Kč
  6 Pavel Martin             TJN0004 2045201    H12     42.00            45.00Kč
  7 Václavů Jan              TJN0005 2056267    H12      9.00            45.00Kč
  8 Lejsková Barbora         TJN0051  361924    D14    102.00            45.00Kč
  9 Růta Matyáš              TJN0102 2032159    H12     66.00            45.00Kč
 10 Budský Ondřej            TJN0105 1398985    H12     36.00            45.00Kč
 11 Adamec Martin            TJN0106 2045202    H12     30.00            45.00Kč
 12 Rokos Michal             TJN0107 2027215    H12     54.00            45.00Kč
 13 Baloghová Lída           TJN0150 2027211    D14     96.00            45.00Kč
 14 Rydlová Adéla            TJN0151 2035701    D12     45.00            45.00Kč
 15 Šklíbová Míša            TJN0153 2053560    D12     66.00            45.00Kč
 16 Rydlová Magdaléna        TJN0251 2035725    D12     39.00            45.00Kč
 17 Budská Anna              TJN0253  416830    D12     60.00            45.00Kč
 18 Hornychová Karolína      TJN0254  232506    D12     54.00            45.00Kč
 19 Dejnožka Vojtěch         TJN0300 2027224    H12     72.00            45.00Kč
 20 Vitebský Lukáš           TJN0302 1398971    H10     61.00            45.00Kč
 21 Řehoř Vojta              TJN0303 2056291    H10    103.00            45.00Kč
 22 Vitebská Eliška          TJN0350 1398987    D10     34.00            45.00Kč
 23 Nováková Marie           TJN0351    4261 P  D10     16.00            45.00Kč
 24 Kopecká Tamara           TJN0352    4336 P  D10     28.00            45.00Kč
 25 Tkáč Matěj               TJN0401 2027207    H10     67.00            45.00Kč
 26 Mach Ondra               TJN0402    4340 P  P2                       60.00Kč
 27 Rokos Marek              TJN0500 2049534    H10L    69.00            40.00Kč
 28 Dejnožka Martin          TJN0600 2035718    H10L   120.00            40.00Kč
 29 Hubáček David            TJN0602 2056269    H10L    63.00            40.00Kč
 30 Štemberová Bára          TJN0650  682375    HDR                      40.00Kč
 31 Hubáčková Lucie          TJN0651 2056298    D10L    27.00            40.00Kč
 32 Řehoř Hynek              TJN0700 2053559    HDR                      40.00Kč
 33 Vokurka Antonín          TJN0800    4342 P  HDR                      40.00Kč
 34 Štembera Vítek           TJN0801  682376    HDR                      40.00Kč
 35 Pavlova Lenka            TJN0850    4343 P  HDR                      40.00Kč
 36 Pecka Matěj              TJN0901    8297    HDR                      40.00Kč
 37 Vokurka Václav           TJN1000    4345 P  HDR                      40.00Kč
 38 Pěnička Jan              TJN1010    4347 P  HDR                      40.00Kč
 39 Zoubek Viktor            TJN1011 2049580    H10L    84.00            40.00Kč
 40 Žukov Jakub              TJN1012    8293    H10L   132.00            40.00Kč
 41 Mairich Filip            TJN1013    4334 P  H10L   114.00            40.00Kč
 42 Pěnička Tomáš            TJN1014    4325 P  H10     55.00            45.00Kč
 43 Žukov Michal             TJN1015    8294    H16     63.00            70.00Kč
 44 Pavlová Lenka            TJN1052    4327 P  HDR                      40.00Kč
 45 Mrkvičková Veronika      TJN1054    4330 P  D10L     6.00            40.00Kč
 46 Růtová Amálka            TJN1055    4324 P  HDR                      40.00Kč
 47 Petrželka Pavel          TJN3800   52900    H70     24.00            70.00Kč
 48 Picek Jan                TJN4000  434577    H70      6.00            70.00Kč
 49 Lukavec Míla             TJN4901 2060202    H60     30.00            70.00Kč
 50 Mach Aleš                TJN5010    4341 P  P2                       60.00Kč
 51 Vitebský Mirek           TJN5011 1398973    H50     50.00            70.00Kč
 52 Kopecká Mirka            TJN5060    4339 P  P2                       60.00Kč
 53 Hornychová Helena        TJN5061    4335 P  P2                       60.00Kč
 54 Lukavcová Lenka          TJN5452    8259    D55     99.00            70.00Kč
 55 Kunc Radovan             TJN5549    8249    H21K    54.00            70.00Kč
 56 Horák Petr               TJN5602 2056301    H55     14.00            70.00Kč
 57 Táborský Ondřej          TJN5605    8250    P4                       60.00Kč
 58 Kuncová Jiřina           TJN5752    8257    D45     54.00            70.00Kč
 59 Zuzánek Zdeněk           TJN5901    8255    H35     21.00            70.00Kč
 60 Zuzánková Růžena         TJN6051    8256    D40     88.00            70.00Kč
 61 Večeřová Ivana           TJN6052  232618    D50    156.00            70.00Kč
 62 Šmaus Ivan               TJN6249    8270    H21K   134.00            70.00Kč
 63 Schindler Jiří           TJN6301  416828    H45     14.00            70.00Kč
 64 Žucha Jiří               TJN6603 2017687    H45     30.00            70.00Kč
 65 Posselt Martin           TJN6802  232256    H45     22.00            70.00Kč
 66 Rydlová Magda            TJN6850    7726    D40     94.00            70.00Kč
 67 Šmausová Gabriela        TJN6951  232510    D40    116.00            70.00Kč
 68 Pařízek Petr             TJN7001    8253    H40     19.00            70.00Kč
 69 Novotný Dušan            TJN7002  232502    H40     25.00            70.00Kč
 70 Posseltová Romana        TJN7050  410359    D40    110.00            70.00Kč
 71 Mrkvička Jiří            TJN7101 2020748    H40     52.00            70.00Kč
 72 Pařízková Věrka          TJN7151    8254    D40    122.00            70.00Kč
 73 Berková Květa            TJN7350  232629    P4                       60.00Kč
 74 Balogh Jan               TJN7500 2032176    H35     27.00            70.00Kč
 75 Vokurka Jan              TJN7501  253145    H21L    65.00            70.00Kč
 76 Pecka Vlastimil          TJN7502  682640    H35      3.00            70.00Kč
 77 Dejnožka Jiří            TJN7503 2027225    H35      9.00            70.00Kč
 78 Dejnožková Blanka        TJN7651 2049610    P2                       60.00Kč
 79 Pešík Michal             TJN7701 2025338    P4                       60.00Kč
 80 Vokurková Marta          TJN7950  253111    D21L    75.00            70.00Kč
 81 Pešík Marek              TJN8301  830713    P4                       60.00Kč
 82 Francke Michal           TJN8600 2045203    H21L    93.00            70.00Kč
 83 Fólová Martina           TJN8853  416834    D21L    57.00            70.00Kč
 84 Kobr Tomáš               TJN8901 1969696    H21K    82.00            70.00Kč
 85 Večeřa Martin            TJN9105  232641    H21K    72.00            70.00Kč
 86 Posseltová Tereza        TJN9252  411767    D21L    48.00            70.00Kč
 87 Lejsková Martina         TJN9451  416850    D20     21.00            70.00Kč
 88 Vaniš Ondřej             TJN9500 2027205    P4                       60.00Kč
 89 Posselt Martin           TJN9501  232512    H18     54.00            70.00Kč
 90 Hájek Vojtěch            TJN9502  896978    H18     66.00            70.00Kč
 91 Šmaus Jan                TJN9700  232505    H21K   116.00            70.00Kč
 92 Žuchová Daniela          TJN9750 2020749    D16     48.00            70.00Kč
 93 Novák Filip              TJN9801 2027217    H16     93.00            70.00Kč
 94 Michek David             TJN9802 2027247    H16     75.00            70.00Kč
 95 Janeček Mirek            TJN9804 2027208    H21K    34.00            70.00Kč
 96 Šikolová Tereza          TJN9850 2056286    D16     42.00            70.00Kč
 97 Štemberová Natálie       TJN9851  416039    D16     69.00            70.00Kč
 98 Novotný Marek            TJN9901  232325    H14    126.00            45.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     5555.00      240.00        0.00        0.00     5795.00        0.00    -5795.00
Půjčeno čipů:18
 
 
Startovka oddílu: TJP - TJ Sokol Troja                           Neděle 20.10.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Provazníková Svatava     TJP4250   53532    D65      1.00            70.00Kč
  2 Smolka Ondřej            TJP9401   53502    H21K    62.00            70.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      140.00        0.00        0.00        0.00      140.00        0.00     -140.00
 
 
Startovka oddílu: TUR - OOB TJ Turnov                            Neděle 20.10.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Rychlá Kateřina          TUR0050 1403054    D14    132.00            45.00Kč
  2 Stárek Matěj             TUR0101 1403060    H12     57.00            45.00Kč
  3 Linková Lucie            TUR0251 2032102    D12     36.00            45.00Kč
  4 Hanuš Miroslav           TUR0401    4274 P  H10L    66.00            40.00Kč
  5 Heřmánek Petr            TUR0500    8020    H10L    99.00            40.00Kč
  6 Nejezchleb Vojtěch       TUR0501 1403061    H10L   117.00            40.00Kč
  7 Vřešťál Antonín          TUR0604 1403051    H10L   129.00            40.00Kč
  8 Slámová Barbora          TUR0859    4273 P  HDR                      40.00Kč
  9 Vřešťál František        TUR0906 1403052    HDR                      40.00Kč
 10 Folprechtová Marie       TUR4250    8212    H21K     2.00            70.00Kč
 11 Folprecht Eduard         TUR4301   51815    H21K    14.00            70.00Kč
 12 Jakubec Jindřich         TUR4801    8351    H21K    20.00            70.00Kč
 13 Hudský Vlastimil         TUR5100    8214    H21K   124.00            70.00Kč
 14 Provazník Jiří           TUR5102 1511127    H21K    90.00            70.00Kč
 15 Folprecht Miroslav       TUR5501 1550616    H21K   162.00            70.00Kč
 16 Holas Vladimír           TUR5601    8219    H21K    44.00            70.00Kč
 17 Konopáčová Jana          TUR5650    8208    D55    108.00            70.00Kč
 18 Konopáč Jiří             TUR5803    8220    H21K    10.00            70.00Kč
 19 Švarc Jiří               TUR6204  682108    H21K    86.00            70.00Kč
 20 Švábek Karel             TUR6501    7735    H21K   142.00            70.00Kč
 21 Švábková Šárka           TUR6552    7724    H21K     6.00            70.00Kč
 22 Stárek Filip             TUR6602    8218    H21K    80.00            70.00Kč
 23 Linková Iva              TUR6850   51809    H21K    74.00            70.00Kč
 24 Nejezchlebová Ivana      TUR6851  231920    H21K     8.00            70.00Kč
 25 Kubíček Zdeněk.          TUR7202   51811    H21K   132.00            70.00Kč
 26 Vřešťál Jan              TUR7301  416120    H21K   156.00            70.00Kč
 27 Vřešťálová Lucie         TUR7450  416139    H21K     4.00            70.00Kč
 28 Baier Martin             TUR7603 1403057    H21K    84.00            70.00Kč
 29 Kvapilová Věra           TUR7650    8204    H21K    48.00            70.00Kč
 30 Heřmánek Michal          TUR7702   51124    H21K    28.00            70.00Kč
 31 Cerha Milan              TUR7703 1007531    H21K    40.00            70.00Kč
 32 Heřmánková Pavla         TUR7777    8062    H21K    22.00            70.00Kč
 33 Kvapilová Jana           TUR7850    8206    D21L    45.00            70.00Kč
 34 Oma Jakub                TUR8002  800320    H21K    32.00            70.00Kč
 35 Fodor Petr               TUR8103  981821    H21K    60.00            70.00Kč
 36 Dlabaja Tomáš            TUR8303  500850    H21K   106.00            70.00Kč
 37 Rufferová Iva            TUR8354  822282    H21K   112.00            70.00Kč
 38 Váňa Martin              TUR8401 1840303    H21K   146.00            70.00Kč
 39 Kořínek Jindřich         TUR8406  515082    H21K    96.00            70.00Kč
 40 Holas Ondřej             TUR8501  515048    H21K    70.00            70.00Kč
 41 Krafková Lucie           TUR8650  876522    H21K    42.00            70.00Kč
 42 Vlček Martin             TUR8702  515047    H21K   130.00            70.00Kč
 43 Jirků Martina            TUR8750    8221    H21K    64.00            70.00Kč
 44 Veronika Horáková        TUR8751    7785    H21K   136.00            70.00Kč
 45 Hradec Pavel             TUR8801  995821    H21K    26.00            70.00Kč
 46 Sehnalová Tereza         TUR8852   51825    H21K    24.00            70.00Kč
 47 Schulhof Jan             TUR8900   51225    H21K   148.00            70.00Kč
 48 Wolf Daniel              TUR9100  515499    H21K   140.00            70.00Kč
 49 Švábková Anna            TUR9352    7712    H21K   144.00            70.00Kč
 50 Kochová Nikola           TUR9358 1403062    H21K   128.00            70.00Kč
 51 Rychlý Michal            TUR9402  995842    H21K    92.00            70.00Kč
 52 Brožová Aneta            TUR9453    8213    H21K    88.00            70.00Kč
 53 Horák Patrik             TUR9502  888604    H21K   108.00            70.00Kč
 54 Hanušová Michaela        TUR9554  411564    H21K   100.00            70.00Kč
 55 Wolf Filip               TUR9701  995840    H21K   102.00            70.00Kč
 56 Linková Alena            TUR9751   51537    H21K    18.00            70.00Kč
 57 Nejezchlebová Barbora    TUR9755    4280 P  H21K   152.00            70.00Kč
 58 Kohlová Monika           TUR9756  231929    H21K    58.00            70.00Kč
 59 Hudská Ludmila           TUR9851  232726    H21K   118.00            70.00Kč
 60 Karatsiolis Kryštof      TUR9901  888618    H14    117.00            45.00Kč
 61 Drobník Michal           TUR9903 1403053    H14    123.00            45.00Kč
 62 Nejezchlebová Martina    TUR9951    8223    H21K   126.00            70.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     4035.00       40.00        0.00        0.00     4075.00        0.00    -4075.00
Půjčeno čipů:3
 
 
Startovka oddílu: TUV - SOK TJ Turnov                            Neděle 20.10.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 MEIER TOMÁŠ              TUV        2120 P  HDR                      40.00Kč
  2 MEIER VAŠEK              TUV        2121 P  HDR                      40.00Kč
  3 TROJAN TOMÁŠ             TUV        2122 P  H10L   111.00            40.00Kč
  4 MULLEROVÁ Markétka       TUV        2123 P  HDR                      40.00Kč
  5 TOMÁŠEK PROKOP           TUV        2124 P  HDR                      40.00Kč
  6 TOMÁŠKOVÁ MATILDA        TUV        2125 P  HDR                      40.00Kč
  7 VESELÁ                   TUV        2127 P  HDR                      40.00Kč
  8 VESELÝ                   TUV        4230 P  HDR                      40.00Kč
  9 Folprechtová Julie       TUV       51532    D10L    21.00            40.00Kč
 10 Folprecht Lukáš          TUV     2058490    HDR                      40.00Kč
 11 Folprechtová Kateřina    TUV      416221    D35    113.00            70.00Kč
 12 Helena Steinbauerová     TUV        4259 P  P2                       60.00Kč
 13 Sedláková Martina        TUV        4263 P  D10L    48.00            40.00Kč
 14 Sedláková Kateřina       TUV        4264 P  HDR                      40.00Kč
 15 Mullerová Anička         TUV        4265 P  D12     84.00            45.00Kč
 16 Muller Ondra             TUV        4266 P  H10L   126.00            40.00Kč
 17 Hladík Jan               TUV0002  411538    H14    144.00            45.00Kč
 18 Hájek Kryštof            TUV0203  886280    H12     75.00            45.00Kč
 19 Hallman Marek            TUV0204  411348    H10L   102.00            40.00Kč
 20 Jirman Filip             TUV0212  231522    H12     48.00            45.00Kč
 21 Šritrová Lenka           TUV0252   51808    D12     78.00            45.00Kč
 22 Mellan Jonáš             TUV0308  888622    H10     85.00            45.00Kč
 23 Bičík Štěpán             TUV0405  411380    H10L    96.00            40.00Kč
 24 Houžvička David          TUV0501  411519    H10L    78.00            40.00Kč
 25 Hájková Tereza           TUV0558  888626    D10L    12.00            40.00Kč
 26 Mellanová Judita         TUV0559  411518    D10L    39.00            40.00Kč
 27 Vařeková  Anna           TUV0651  411516    HDR                      40.00Kč
 28 Houžvičková Daniela      TUV0751  411598    HDR                      40.00Kč
 29 Houžvičková Kateřina     TUV0952    4317 P  HDR                      40.00Kč
 30 Kvapilová Kristýna       TUV0999  411591    HDR                      40.00Kč
 31 Ježek Josef              TUV6701  411364    P4                       60.00Kč
 32 Ježek Josef              TUV9901  411581    H14    150.00            45.00Kč
 33 Thoř Tomáš               TUV9903    2674    H14    156.00            45.00Kč
 34 Sokolářová Šárka         TUV9951  411616    D14    138.00            45.00Kč
 35 Thořová Markéta          TUV9952  411521    D14    144.00            45.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1520.00       80.00        0.00        0.00     1600.00        0.00    -1600.00
Půjčeno čipů:14
 
 
Startovka oddílu: TZL - SKOB Zlín                                Neděle 20.10.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Žemlík Eduard            TZL0901    4306 P  HDR                      40.00Kč
  2 Žemlík Pavel             TZL7135    8893    H21L    19.00            70.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      110.00        0.00        0.00        0.00      110.00        0.00     -110.00
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: VLI - Slavia Liberec orienteering              Neděle 20.10.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Tomáš Ekert              VLI     2058477    H10     64.00            45.00Kč
  2 Vladimír Ekert           VLI     2058479    P2                       60.00Kč
  3 Jan Patka                VLI     2058472    H10L    93.00            40.00Kč
  4 Podrábská Marie          VLI0251  207860    D12     42.00            45.00Kč
  5 Martanová Elin           VLI0252 2043603    D12     21.00            45.00Kč
  6 Novotný Jaromír          VLI0300 2058474    H10     73.00            45.00Kč
  7 Podrábská Alžběta        VLI0451   49962    D10     22.00            45.00Kč
  8 Zápotocký František      VLI0500    4348 P  H10L   138.00            40.00Kč
  9 Martanová Lea            VLI0555 2043610    D10     10.00            45.00Kč
 10 Oliver Habán             VLI0600   49333    HDR                      40.00Kč
 11 Rázková Helena           VLI0651    4308 P  HDR                      40.00Kč
 12 Podrábský Ctibor         VLI0700   51232    HDR                      40.00Kč
 13 Eduard Habán             VLI0800   53226    HDR                      40.00Kč
 14 Vraný Filip              VLI0802  232249    HDR                      40.00Kč
 15 Maceček Karel            VLI4100  513800    H70      0.00            70.00Kč
 16 Ježek Ladislav           VLI4900  253372    H21K    94.00            70.00Kč
 17 Bednaříková Olga Marie   VLI5151    8309    D60     61.00            70.00Kč
 18 Bednařík Libor           VLI5200    8296    H60     36.00            70.00Kč
 19 Hickethier Manfred       VLI5201  336118    H21K   120.00            70.00Kč
 20 Petrová Věra             VLI6251   51218    D50    129.00            70.00Kč
 21 Řezáč Pavel              VLI6900  301152    H40     46.00            70.00Kč
 22 Urbaník Robert           VLI7002    8292    H21K   150.00            70.00Kč
 23 Zápotocká Anna           VLI7250   51217    D21L    42.00            70.00Kč
 24 Martan Jiří              VLI7300    8129    H21L    15.00            70.00Kč
 25 Pachner Pavel            VLI7503    8298    H21L    69.00            70.00Kč
 26 Horáček Michal           VLI7700  500290    H21L     7.00            70.00Kč
 27 Matějů Michal            VLI7702  887154    H21L    21.00            70.00Kč
 28 Heczková Bohdana         VLI7750    7752    D21L    69.00            70.00Kč
 29 Hyxová Radka             VLI7755 2032117    D21K    27.00            70.00Kč
 30 Rázek Aleš               VLI7800   51602    H21K     0.00            70.00Kč
 31 Horáčková Kateřina       VLI8150    4211    D21L   111.00            70.00Kč
 32 Petr Pavel               VLI9400    8288    H21K    78.00            70.00Kč
 33 Doubková Petra           VLI9853  426323    D16     63.00            70.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1940.00        0.00        0.00        0.00     1940.00        0.00    -1940.00
Půjčeno čipů:2
 
 
Startovka oddílu: VRL - OOS TJ Spartak Vrchlabí                  Neděle 20.10.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Wohanka Petr             VRL7305    8973    H21L    53.00            70.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       70.00        0.00        0.00        0.00       70.00        0.00      -70.00
 
 
Startovka oddílu: VSP - USK Praha                                Neděle 20.10.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Průša Kryštof            VSP0102 2020707    H12     60.00            45.00Kč
  2 Horáková Barbora         VSP0150  331064    D12     81.00            45.00Kč
  3 Kodejš Ondřej            VSP0200 2021827    H12     15.00            45.00Kč
  4 Horák Pavel ml.          VSP0301  434600    H10     97.00            45.00Kč
  5 Zakouřil Matyáš          VSP0400  232616    H10     91.00            45.00Kč
  6 Průša Dominik            VSP0406 2032107    H12     39.00            45.00Kč
  7 Štraitová Jolana         VSP0456 2021830    D10     25.00            45.00Kč
  8 Horák Martin             VSP0601   51649    H10L    81.00            40.00Kč
  9 Mencl Josef              VSP0602 2021850    H10L   135.00            40.00Kč
 10 Štrait Vilém             VSP0701 2021829    H10L    90.00            40.00Kč
 11 Zakouřilová Klára        VSP0850 2032113    HDR                      40.00Kč
 12 Kučera Jakub             VSP0900 2032189    HDR                      40.00Kč
 13 Kučerová Kateřina        VSP0950 1398983    HDR                      40.00Kč
 14 Laura Jiraskova          VSP0952    4267    HDR                      40.00Kč
 15 Němeček Jan              VSP6201   52282    H21L    63.00            70.00Kč
 16 Mencl Miloslav           VSP6505   52277    H40      7.00            70.00Kč
 17 Menclová Silvie          VSP7050   51749    P4                       60.00Kč
 18 Kodejšová Alena          VSP7152 2021828    P2                       60.00Kč
 19 Kodejš Zdeněk            VSP7202 2021822    P4                       60.00Kč
 20 Horáková Lenka           VSP7255   51728    D40    108.00            70.00Kč
 21 Průšová Markéta          VSP7256   53160    D40    120.00            70.00Kč
 22 Kučera Jan               VSP7302   51650    H21L    13.00            70.00Kč
 23 Horák Pavel (Starosta)   VSP7305 2032184    H21L    67.00            70.00Kč
 24 Průša Michal             VSP7310  553437    H35      6.00            70.00Kč
 25 Zakouřil Václav          VSP7401   51724    H35     12.00            70.00Kč
 26 Zakouřilová Helena       VSP7453  232401    D35     77.00            70.00Kč
 27 Kučerová Marie           VSP7551   53546    D35    116.00            70.00Kč
 28 Městková Kateřina        VSP7650   51746    D35     98.00            70.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1545.00        0.00        0.00        0.00     1545.00        0.00    -1545.00
 
 
Startovka oddílu: XBM - PELL’S MTBO TEAM                         Neděle 20.10.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Janas Petr               XBM7103 7201200    H21L    85.00            70.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       70.00        0.00        0.00        0.00       70.00        0.00      -70.00
 
 
Startovka oddílu: XX1 - Blínovi                                  Neděle 20.10.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Oldřich Blín             XX1     2051500    P4                       60.00Kč
  2 Vendula Blínová          XX1     2051478    P4                       60.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      120.00        0.00        0.00        0.00      120.00        0.00     -120.00
 
 
Startovka oddílu: XX2 - Sykorka                                  Neděle 20.10.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Ivan Sykorka             XX2        2119 P  H40     34.00            70.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       70.00       40.00        0.00        0.00      110.00        0.00     -110.00
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: XX3 - Vladislav Vlček                          Neděle 20.10.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Vladislav Vlček          XX3        7793    H60     42.00            70.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       70.00        0.00        0.00        0.00       70.00        0.00      -70.00
 
 
Startovka oddílu: XX4 - Francke Pavla                            Neděle 20.10.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Pavla Francke            XX4        4255 P  D21L    99.00            70.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       70.00       40.00        0.00        0.00      110.00        0.00     -110.00
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: XX5 - EKP2 - Roman Koucký                      Neděle 20.10.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Jakub Voves              XX5      361943    P4                       60.00Kč
  2 Katka Smlsalová          XX5        4246 P  P4                       60.00Kč
  3 Eva Chudějová            XX5        4247 P  P4                       60.00Kč
  4 Bára Dědková             XX5        4250 P  P4                       60.00Kč
  5 Senta Mullerová          XX5        4251 P  P4                       60.00Kč
  6 Vojta Muller             XX5        4252 P  P4                       60.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      360.00      200.00        0.00        0.00      560.00        0.00     -560.00
Půjčeno čipů:5
 
 
Startovka oddílu: XX6 - Francke Karel                            Neděle 20.10.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Francke Karel            XX6        4256 P  H21K    68.00            70.00Kč
  2 Franckeová Libuše        XX6        4257 P  P4                       60.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      130.00       80.00        0.00        0.00      210.00        0.00     -210.00
Půjčeno čipů:2
 
 
Startovka oddílu: XX7 - Barbora Hamáčková                        Neděle 20.10.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Barbora Hamáčková        XX7        4260 P  P2                       60.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       60.00       40.00        0.00        0.00      100.00        0.00     -100.00
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: XX8 - Švarcovi                                 Neděle 20.10.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Lenka Švarcová           XX8        4268 P  P2                       60.00Kč
  2 Tomáš Švarc              XX8        4269 P  P2                       60.00Kč
  3 Věra Hejtmánková         XX8        4270 P  P2                       60.00Kč
  4 Hynek Mareš              XX8        4271 P  P4                       60.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      240.00      160.00        0.00        0.00      400.00        0.00     -400.00
Půjčeno čipů:4
 
 
Startovka oddílu: ZAK - SK Netopýr Zákupy                        Neděle 20.10.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kašpar Vojtěch           ZAK0400  448931    HDR                      40.00Kč
  2 Kašpar Štěpán            ZAK0401  448932    HDR                      40.00Kč
  3 Kašpar Ludvík            ZAK7200  410399    H21K   160.00            70.00Kč
  4 Kašparová Marie          ZAK7250  331399    D40    100.00            70.00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      220.00        0.00        0.00        0.00      220.00        0.00     -220.00