Konečné výsledky kategorie                                             20. 10. 2013 18:57:13
                                         Pohar SOK
===ČSOS-TUR===================================================Orienteering Organiser 2010===
 
 
Konečné výsledky kategorie: D10         2.3km   80m 8k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Martanová Lea            Slavia Liberec orien VLI0555 C     21.21  +      0.00
  2.Podrábská Alžběta        Slavia Liberec orien VLI0451 C     25.02  +      3.41
  3.Vávrová Vanda            TJ Jiskra Hořice     HOR0350 C     25.33  +      4.12
  4.Vitebská Eliška          OOB TJ Tatran Jablon TJN0350 C     27.00  +      5.39
  5.Štraitová Jolana         USK Praha            VSP0456 C     27.42  +      6.21
  6.Schacherlová Anna        OK Doksy             DOK0350 C     31.54  +     10.33
  7.Nováková Marie           OOB TJ Tatran Jablon TJN0351       32.22  +     11.01
  8.Kopecká Tamara           OOB TJ Tatran Jablon TJN0352 C     33.05  +     11.44
 
Konečné výsledky kategorie: D10L        3.0km   80m 7k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Nedvídková Katka         KrOB Rozmarýn Litomě DLT0451 C     23.06  +      0.00
  2.Žejdlíková Eliška        OOB TJ Lokomotiva Te LTP0350 C     24.59  +      1.53
  3.Hájková Tereza           SOK TJ Turnov        TUV0558 C     28.21  +      5.15
  4.Tomanicová Sofie         OK Chrastava         CHA0450 C     29.14  +      6.08
  5.Průšková Tereza          TJ Stadion Nový Bor  STB0499 C     31.18  +      8.12
  6.Chrástová Magdaléna      SK Studenec          STH0551 C     31.48  +      8.42
  7.Hubáčková Lucie          OOB TJ Tatran Jablon TJN0651 C     34.33  +     11.27
  8.Pecková Tereza           VŠTJ Ekonom Praha    EKP0551 C     35.23  +     12.17
  9.Jakoubková Anna          TJ Stadion Nový Bor  STB0498 C     37.36  +     14.30
 10.Folprechtová Julie       SOK TJ Turnov        TUV           40.24  +     17.18
 11.Sedláková Martina        SOK TJ Turnov        TUV           42.53  +     19.47
 12.Mrkvičková Veronika      OOB TJ Tatran Jablon TJN1054       46.18  +     23.12
 13.Lošťáková Sára           OOB TJ Lokomotiva Te LTP0650 C     49.30  +     26.24
 14.Matyášová Kristýna       OK Chrastava         CHA0555       54.55  +     31.49
    Mellanová Judita         SOK TJ Turnov        TUV0559 C DISK              
    Zaňková Natálie          OOB TJ Tatran Jablon TJN       DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D12         2.5km   80m 8k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Šklíbová Míša            OOB TJ Tatran Jablon TJN0153 C     20.15  +      0.00
  2.Rydlová Adéla            OOB TJ Tatran Jablon TJN0151 B     21.08  +      0.53
  3.Martanová Elin           Slavia Liberec orien VLI0252 B     21.42  +      1.27
  4.Dolejší Kateřina         TJ Stadion Nový Bor  STB0199 B     22.34  +      2.19
  5.Vejražková Róza          Sportcentrum Jičín   SJC0151 B     23.08  +      2.53
  6.Jeřábková Nina           OK Jiskra Nový Bor   BOR0151 B     23.10  +      2.55
  7.Rydlová Magdaléna        OOB TJ Tatran Jablon TJN0251 C     24.26  +      4.11
  8.Janků Anna               Sportcentrum Jičín   SJC0252 C     24.54  +      4.39
  9.Kuchařová Rozálie        Sportcentrum Jičín   SJC0251 C     25.14  +      4.59
 10.Linková Lucie            OOB TJ Turnov        TUR0251 B     26.03  +      5.48
 11.Pavlová Martina          OOB TJ Lokomotiva Te LTP0151 B     26.08  +      5.53
 12.Podrábská Marie          Slavia Liberec orien VLI0251 C     26.18  +      6.03
 13.Šritrová Lenka           SOK TJ Turnov        TUV0252 C     26.53  +      6.38
 14.Horáková Barbora         USK Praha            VSP0150 B     27.26  +      7.11
 15.Fantová Kateřina         VŠTJ Ekonom Praha    EKP0256 C     27.59  +      7.44
 16.Boskovská Tereza         OK Doksy             DOK0250 C     29.38  +      9.23
 17.Mullerová Anička         SOK TJ Turnov        TUV           31.29  +     11.14
 18.Hornychová Karolína      OOB TJ Tatran Jablon TJN0254 C     32.32  +     12.17
 19.Jeřábková Andrea         OK Chrastava         CHA0253 C     33.35  +     13.20
 20.Lišková Adélka           OK Chrastava         CHA0254 C     34.54  +     14.39
 21.Budská Anna              OOB TJ Tatran Jablon TJN0253 C     37.10  +     16.55
 22.Růžičková Vendula        OK Chrastava         CHA0252 C     41.00  +     20.45
 
Konečné výsledky kategorie: D14         2.7km  100m 9k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kochová Anna             Sportcentrum Jičín   SJC0153 B     21.17  +      0.00
  2.Sokolářová Šárka         SOK TJ Turnov        TUV9951 A     22.23  +      1.06
  3.Jezdinská Natálie        SK Studenec          STH9954 A     22.36  +      1.19
  4.Pavlíková Markéta        OK Chrastava         CHA0050 B     22.52  +      1.35
  5.Rückerová Šárka          TJ Jiskra Hořice     HOR0050 B     23.11  +      1.54
  6.Janoušková Lucie         OK Jiskra Nový Bor   BOR9954 A     24.20  +      3.03
  7.Urbanová Markéta         SK Studenec          STH9953 B     24.32  +      3.15
  8.Rychlá Kateřina          OOB TJ Turnov        TUR0050 C     25.54  +      4.37
  9.Thořová Markéta          SOK TJ Turnov        TUV9952 C     26.03  +      4.46
 10.Chrástová Tereza         SK Studenec          STH0251 B     26.18  +      5.01
 11.Žejdlíková Karolína      OOB TJ Lokomotiva Te LTP9950 C     26.59  +      5.42
 12.Riby Rose                OOB TJ Lokomotiva Te LTP0051 B     29.24  +      8.07
 13.Lejsková Barbora         OOB TJ Tatran Jablon TJN0051 B     31.30  +     10.13
 14.Jeřábková Ema            OK Jiskra Nový Bor   BOR9957 C     34.15  +     12.58
 15.Bartáková Eva            OK Chrastava         CHA9950 C     39.27  +     18.10
 16.Labská Karolína          TJ Loko Liberec      LLI9952 C     49.01  +     27.44
 17.Baloghová Lída           OOB TJ Tatran Jablon TJN0150 C     49.25  +     28.08
 
Konečné výsledky kategorie: D16         2.9km  130m 12k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kameníková Andrea        OK Jiskra Nový Bor   BOR9751 A     28.20  +      0.00
  2.Balcarová Barbora        TJ Loko Liberec      LLI9751 B     32.42  +      4.22
  3.Žuchová Daniela          OOB TJ Tatran Jablon TJN9750 C     38.28  +     10.08
  4.Fürstová Anna            TJ Loko Liberec      LLI9854 C     39.52  +     11.32
  4.Kohoutová Barbora        OK Jiskra Nový Bor   BOR9850 A     39.52  +     11.32
    Šikolová Tereza          OOB TJ Tatran Jablon TJN9850 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D18         3.0km  150m 12k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Košková Anička           TJ Loko Liberec      LLI9550 B     43.26  +      0.00
 
Konečné výsledky kategorie: D20         3.0km  150m 12k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Lejsková Martina         OOB TJ Tatran Jablon TJN9451 B     46.24  +      0.00
 
Konečné výsledky kategorie: D21K        2.9km  130m 12k  Ranking:0.0000 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Hyxová Radka             Slavia Liberec orien VLI7755 C     31.10  +      0.00  R:    0b
  2.Kalinová Markéta         VŠTJ Ekonom Praha    EKP8259 C     31.35  +      0.25  R:    0b
  3.Pavlíková Klára          KOB Chemopetrol Litv LIT7451 C     32.47  +      1.37  R:    0b
  4.Tučková Monika           OK Jiskra Nový Bor   BOR7650 C     32.55  +      1.45  R:    0b
  5.Synková Petra            OK Doksy             DOK7950 C     33.03  +      1.53  R:    0b
  6.Šedivá Petra             SK Studenec          STH7751 C     36.13  +      5.03  R:    0b
  7.Mesiarkinová Kamila      O-mikron             MBM8282 C     38.47  +      7.37  R:    0b
  8.Stanojkovičová Ljuba     TJ Stadion Nový Bor  STB8099 C     40.29  +      9.19  R:    0b
  9.Peterková Viktorie       TJ Loko Liberec      LLI7551 C     53.23  +     22.13  R:    0b
 10.Pološčuková Lucie        SKOB Sig-Mat Mladá B SMB9051 C     66.45  +     35.35  R:   -0b
 
Konečné výsledky kategorie: D21L        4.0km  240m 17k  Ranking:0.0000 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Heczková Bohdana         Slavia Liberec orien VLI7750 R     40.44  +      0.00  R:    0b
  2.Gregorová Kamila         SK OB Chotěboř       CTB8151 E     40.58  +      0.14  R:    0b
  3.Košárková Iva            Přátelé orientačního AOP8152 R     42.50  +      2.06  R:    0b
  4.Neradová Alena           KOB Chemopetrol Litv LIT8551 C     43.41  +      2.57  R:    0b
  5.Burdová Adéla            KOB Děčín            LDC9152 C     45.25  +      4.41  R:    0b
  6.Janatová Lucie           Oddíl OB Kotlářka    DKP8154 C     47.49  +      7.05  R:    0b
  7.Horáčková Kateřina       Slavia Liberec orien VLI8150 C     48.18  +      7.34  R:    0b
  8.Prchalová Ivana          SK SNS Smržovka      SMR8754 C     48.37  +      7.53  R:    0b
  9.Kovářová Lenka           OOB TJ Lokomotiva Te LTP9750 A     56.53  +     16.09  R:    0b
 10.Smolková Kateřina        SK Praga             PGP8852 C     57.46  +     17.02  R:    0b
 11.Bochenková Martina       Oddíl OB Kotlářka    DKP8758 C     58.25  +     17.41  R:    0b
 12.Nováková Lucie           OK Jiskra Nový Bor   BOR9854 A     59.53  +     19.09  R:    0b
 13.Tichovská Hana           SK Praga             PGP6652 C     60.06  +     19.22  R:    0b
 14.Vlažná Lucie             OOB TJ Slovan Luhačo LCE8751 C     61.17  +     20.33  R:    0b
 15.Kvapilová Jana           OOB TJ Turnov        TUR7850 C     61.41  +     20.57  R:    0b
 16.Staňová Karolína         OK Jiskra Nový Bor   BOR9853 A     62.30  +     21.46  R:    0b
 17.Zápotocká Anna           Slavia Liberec orien VLI7250 C     63.08  +     22.24  R:    0b
 18.Švihovská Eva            Sportcentrum Jičín   SJC8352 C     63.32  +     22.48  R:    0b
 19.Ticháčková Magdalena     Sportcentrum Jičín   SJC7962 C     63.57  +     23.13  R:    0b
 20.Žitná Jana               SKOB Sig-Mat Mladá B SMB9251 C     65.59  +     25.15  R:    0b
 21.Fólová Martina           OOB TJ Tatran Jablon TJN8853 C     66.42  +     25.58  R:    0b
 22.Posseltová Tereza        OOB TJ Tatran Jablon TJN9252 C     68.45  +     28.01  R:    0b
 23.Vokurková Marta          OOB TJ Tatran Jablon TJN7950 C     69.30  +     28.46  R:    0b
 24.Nedvídková Iva           KrOB Rozmarýn Litomě DLT8551       79.01  +     38.17  R:    0b
 25.Čechová Jana             VŠTJ Stavební fakult FSP8353 C     81.24  +     40.40  R:    0b
 
Konečné výsledky kategorie: D35         3.5km  160m 13k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Koutná Olga              OK Jiskra Nový Bor   BOR           34.26  +      0.00
  2.Lošťáková Ivana          OOB TJ Lokomotiva Te LTP7758 C     35.43  +      1.17
  3.Škorpilová Jana          Sportcentrum Jičín   SJC7451 C     37.54  +      3.28
  4.Kučerová Marie           USK Praha            VSP7551 C     37.57  +      3.31
  5.Městková Kateřina        USK Praha            VSP7650 C     40.25  +      5.59
  6.Zakouřilová Helena       USK Praha            VSP7453 C     41.48  +      7.22
  7.Zabořilová Romana        OB Jenišovice        JEN7457 C     42.28  +      8.02
  8.Lenka Honsová            SK SNS Smržovka      SMR7750       43.56  +      9.30
  9.Dolejší Lenka            TJ Stadion Nový Bor  STB7499 C     45.10  +     10.44
 10.Folprechtová Kateřina    SOK TJ Turnov        TUV           45.24  +     10.58
 11.Kameníková Kateřina      OK Jiskra Nový Bor   BOR7758 C     46.53  +     12.27
 12.Janoušková Iveta         OK Jiskra Nový Bor   BOR7457 C     47.46  +     13.20
 13.Smolková Alena           SK Praga             PGP6450 C     48.53  +     14.27
 14.Loskotová Daniela        73C                  73C7650       51.54  +     17.28
 15.Jeřábková Tereza         OK Jiskra Nový Bor   BOR7563 C     54.36  +     20.10
 16.Šašková Petra            SOBSA                SOB7451 C     62.17  +     27.51
 
Konečné výsledky kategorie: D40         3.0km  150m 12k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Eichlerová Jana          KOB Kamenický Šenov  KAS7051 C     36.06  +      0.00
  2.Rydlová Magda            OOB TJ Tatran Jablon TJN6850 C     40.51  +      4.45
  3.Pavlíková Pavla          OK Chrastava         CHA6551 C     42.24  +      6.18
  4.Rychterová Dana          SK SNS Smržovka      SMR6950 C     42.37  +      6.31
  4.Posseltová Romana        OOB TJ Tatran Jablon TJN7050 C     42.37  +      6.31
  6.Rejholcová Andrea        OK Jiskra Nový Bor   BOR6951 C     43.29  +      7.23
  7.Zuzánková Růžena         OOB TJ Tatran Jablon TJN6051 C     45.44  +      9.38
  8.Fürstová Katka           TJ Loko Liberec      LLI6950 C     45.51  +      9.45
  9.Pařízková Věrka          OOB TJ Tatran Jablon TJN7151 C     46.57  +     10.51
 10.Horáková Lenka           USK Praha            VSP7255 C     47.28  +     11.22
 11.Štraitová Jitka          SK OK 24 Praha       OKP           47.38  +     11.32
 12.Svobodová Lucie          OK Jiskra Nový Bor   BOR7151 C     48.19  +     12.13
 13.Hejnalová Hana           OK 99 Hradec Králové PHK6151 C     49.52  +     13.46
 14.Průšová Markéta          USK Praha            VSP7256 C     50.33  +     14.27
 15.Kašparová Marie          SK Netopýr Zákupy    ZAK7250 C     51.11  +     15.05
 16.Čechlovská Jana          OK Chrastava         CHA6250 C     53.27  +     17.21
 17.Hořáková Petra           TJ Loko Liberec      LLI6953 C     55.01  +     18.55
 18.Žihlová Lucie            TJ Loko Liberec      LLI6952 C     60.38  +     24.32
 19.Reisingerová Martina     KrOB Rozmarýn Litomě DLT7251 C     61.16  +     25.10
 20.Bartáková Eva            OK Chrastava         CHA7051 C     61.32  +     25.26
 21.Riby Kateřina            OOB TJ Lokomotiva Te LTP7252 C     77.47  +     41.41
 
Konečné výsledky kategorie: D45         3.0km  150m 12k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Abelová Ivana            TJ Stadion Nový Bor  STB6798 C     39.22  +      0.00
  2.Marešová Pavlína         OK Jiskra Nový Bor   BOR6651 C     42.20  +      2.58
  3.Pecková Ivana            VŠTJ Ekonom Praha    EKP6252 C     44.32  +      5.10
  4.Pávková Jana             OK Jiskra Nový Bor   BOR6550 C     44.38  +      5.16
  5.Zalabová Martina         Sportcentrum Jičín   SJC6657 C     45.05  +      5.43
  6.Koucká Ivana             VŠTJ Ekonom Praha    EKP6850 C     45.35  +      6.13
  7.Němečková Jarmila        SK OK 24 Praha       OKP6650 C     47.06  +      7.44
  8.Kuncová Jiřina           OOB TJ Tatran Jablon TJN5752 C     48.33  +      9.11
  9.Hindráková Martina       OOB TJ Lokomotiva Tr LTU6451 C     48.59  +      9.37
 10.Pološčuková Monika       SKOB Sig-Mat Mladá B SMB6551 C     49.39  +     10.17
 11.Vlčková Jindra           KOB Děčín            LDC6451 C     50.31  +     11.09
 12.Burdová Simona           KOB Děčín            LDC6851 C     52.15  +     12.53
 13.Sokolářová Jitka         SOK TJ Turnov        TUV           54.53  +     15.31
 14.Jaklová Olga             OOB TJ Lokomotiva Tr LTU6751 C     57.19  +     17.57
 
Konečné výsledky kategorie: D50         2.7km  100m 11k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Benešová Iva             Sportcentrum Jičín   SJC6151 C     34.02  +      0.00
  2.Fantová Libuše           VŠTJ Ekonom Praha    EKP5650 C     35.39  +      1.37
  3.Šípová Soňa              OK Jiskra Nový Bor   BOR6150 C     36.39  +      2.37
  4.Košková Vlasta           TJ Loko Liberec      LLI6351 C     38.58  +      4.56
  5.Petrová Věra             Slavia Liberec orien VLI6251 C     43.26  +      9.24
  6.Večeřová Ivana           OOB TJ Tatran Jablon TJN6052 C     44.04  +     10.02
  7.Kábrtová Iva             OK RECO Sport        PEN6350 C     45.49  +     11.47
  8.Jedličková Zdena         OK Jiskra Nový Bor   BOR6250 C     50.56  +     16.54
  9.Kovářová Alena           OOB TJ Lokomotiva Te LTP6151 C     56.35  +     22.33
 10.Kubátová Ivana           OK Jiskra Nový Bor   BOR6152 C     60.15  +     26.13
 
Konečné výsledky kategorie: D55         2.7km  100m 11k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Konopáčová Jana          OOB TJ Turnov        TUR5650 C     32.52  +      0.00
  2.Šaffková Zuzana          OK Chrastava         CHA5150 C     34.18  +      1.26
  3.Svatava Nováková         TJ Slovan Karlovy Va SKV5351       36.32  +      3.40
  4.Neradová Alena           KOB Chemopetrol Litv LIT5051 C     37.47  +      4.55
  5.Bradnová Věra            OK Chrastava         CHA5550 C     39.16  +      6.24
  6.Ševčíková Alena          OK Chrastava         CHA5351 C     41.47  +      8.55
  7.Matoušková Marie         OOB TJ LIAZ Jablonec LJN5550 C     42.25  +      9.33
  8.Bartoňová Marie          OK Jiskra Nový Bor   BOR5351 C     45.07  +     12.15
  9.Lukavcová Lenka          OOB TJ Tatran Jablon TJN5452 C     50.13  +     17.21
 10.Lusková Olga             OK Chrastava         CHA5650 C     51.14  +     18.22
 11.Havlová Jaroslava        OB Jenišovice        JEN5452 C     54.21  +     21.29
 12.Kadečková Jana           OB Jenišovice        JEN5651 C     54.56  +     22.04
    Klímová Jitka            KOB Kamenický Šenov  KAS5451 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D60         2.6km   90m 9k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Nedvídková Jitka         KrOB Rozmarýn Litomě DLT5151 C     59.16  +      0.00
  2.Ondrůjová Anna           KOB Chemopetrol Litv LIT5351 C     71.35  +     12.19
  3.Bednaříková Olga Marie   Slavia Liberec orien VLI5151 C     72.59  +     13.43
 
Konečné výsledky kategorie: D65         2.6km   90m 9k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Štrojsová Jaroslava      KOB Kamenický Šenov  KAS4350 C     40.57  +      0.00
  2.Krausová Marie           TJ Loko Liberec      LLI4451 C     43.23  +      2.26
  3.Křtěnská Leontina        OK Jiskra Nový Bor   BOR4650 C     46.42  +      5.45
  4.Kutáčková Stanislava     OOB TJ Lokomotiva Tr LTU4751 C     49.27  +      8.30
  5.Nejezchlebová Věra       KOB Kamenický Šenov  KAS4551 C     49.32  +      8.35
 
Konečné výsledky kategorie: H10         2.3km   80m 8k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Tkáč Matěj               OOB TJ Tatran Jablon TJN0401 C     18.25  +      0.00
  2.Kolář Šimon              TJ Jiskra Hořice     HOR0400 C     19.20  +      0.55
  3.Socha Ondřej             OK Jiskra Nový Bor   BOR0302 C     19.31  +      1.06
  4.Peterka Jakub            TJ Loko Liberec      LLI0404 C     20.04  +      1.39
  5.Vitebský Lukáš           OOB TJ Tatran Jablon TJN0302 C     20.16  +      1.51
  6.Novotný Jaromír          Slavia Liberec orien VLI0300 C     22.19  +      3.54
  7.Staňa Ondřej             OK Jiskra Nový Bor   BOR0301 C     23.14  +      4.49
  8.Řehoř Vojta              OOB TJ Tatran Jablon TJN0303 C     23.33  +      5.08
  9.Zabořil Ondřej           OB Jenišovice        JEN0401 C     25.32  +      7.07
 10.Janas Adam               SK Praga             PGP0404 C     26.14  +      7.49
 11.Horák Pavel ml.          USK Praha            VSP0301 C     27.50  +      9.25
 12.Zakouřil Matyáš          USK Praha            VSP0400 C     29.45  +     11.20
 13.Mellan Jonáš             SOK TJ Turnov        TUV0308 C     29.50  +     11.25
 14.Tomáš Ekert              Slavia Liberec orien VLI           30.12  +     11.47
 15.Šašek Martin             SOBSA                SOB0501       33.59  +     15.34
 16.Pavlík Matěj             KOB Chemopetrol Litv LIT0401 C     36.54  +     18.29
 17.Danko Štěpán             OK Chrastava         CHA0301 C     41.35  +     23.10
 18.Pěnička Tomáš            OOB TJ Tatran Jablon TJN1014       49.03  +     30.38
 19.Drahoňovský Matouš       Neregistrovaní       NER           56.05  +     37.40
 
Konečné výsledky kategorie: H10L        3.0km   80m 7k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kučera Filip             OK Chrastava         CHA0501 C     20.24  +      0.00
  2.Hanuš Miroslav           OOB TJ Turnov        TUR0401 C     22.05  +      1.41
  3.Hnízdil Matěj            KOB Kamenický Šenov  KAS0301 C     23.33  +      3.09
  4.Mašek Matěj              TJ Stadion Nový Bor  STB0401 C     23.45  +      3.21
  5.Muller Ondra             SOK TJ Turnov        TUV           24.08  +      3.44
  6.Janoušek Slávek          OK Jiskra Nový Bor   BOR0400 C     24.23  +      3.59
  7.Heřmánek Petr            OOB TJ Turnov        TUR0500 C     24.34  +      4.10
  8.Nejezchleb Vojtěch       OOB TJ Turnov        TUR0501       25.44  +      5.20
  9.Houžvička David          SOK TJ Turnov        TUV0501 C     28.01  +      7.37
 10.Bičík Štěpán             SOK TJ Turnov        TUV0405       28.38  +      8.14
 11.Rind Matyáš              TJ Loko Liberec      LLI0400 C     29.47  +      9.23
 12.Janoušek Albert          OK Chrastava         CHA0400 C     30.19  +      9.55
 13.Dejnožka Martin          OOB TJ Tatran Jablon TJN0600 C     32.33  +     12.09
 14.Zoubek Viktor            OOB TJ Tatran Jablon TJN1011       33.01  +     12.37
 15.Štrait Vilém             USK Praha            VSP0701 C     34.26  +     14.02
 16.Rokos Marek              OOB TJ Tatran Jablon TJN0500 C     36.07  +     15.43
 17.Vřešťál Antonín          OOB TJ Turnov        TUR0604 C     36.21  +     15.57
 18.Jan Patka                Slavia Liberec orien VLI           40.40  +     20.16
 19.Hubáček David            OOB TJ Tatran Jablon TJN0602 C     42.12  +     21.48
 20.Horák Martin             USK Praha            VSP0601 C     43.45  +     23.21
 21.Mencl Josef              USK Praha            VSP0602 C     47.14  +     26.50
 22.Zápotocký František      Slavia Liberec orien VLI0500 C     49.49  +     29.25
 23.TROJAN TOMÁŠ             SOK TJ Turnov        TUV           57.16  +     36.52
    Mairich Filip            OOB TJ Tatran Jablon TJN1013   DISK              
 MS Hallman Marek            SOK TJ Turnov        TUV0204 CMS   22.40  +      2.16
 
Konečné výsledky kategorie: H12         2.7km  100m 9k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Tuma Matěj               Sportcentrum Jičín   SJC0202 B     26.46  +      0.00
  2.Zalaba Tomáš             Sportcentrum Jičín   SJC0101 B     26.49  +      0.03
  3.Adamec Martin            OOB TJ Tatran Jablon TJN0106 B     28.19  +      1.33
  4.Jirman Filip             SOK TJ Turnov        TUV0212 C     28.45  +      1.59
  5.Průša Kryštof            USK Praha            VSP0102 B     28.53  +      2.07
  6.Budský Ondřej            OOB TJ Tatran Jablon TJN0105 B     29.34  +      2.48
  7.Bradáč David             TJ Loko Liberec      LLI0203 B     31.20  +      4.34
  8.Průša Dominik            USK Praha            VSP0406 C     33.40  +      6.54
  9.Janas Petr               SK Praga             PGP0200 C     34.59  +      8.13
 10.Rokos Michal             OOB TJ Tatran Jablon TJN0107 B     36.43  +      9.57
 11.Šmol David               OK Doksy             DOK0100 C     37.18  +     10.32
 12.Matyáš Vojtěch           OK Chrastava         CHA0202 C     37.54  +     11.08
 13.Hájek Kryštof            SOK TJ Turnov        TUV0203 C     40.55  +     14.09
 14.Vávra Pavel              OK Jiskra Nový Bor   BOR0101 B     45.52  +     19.06
 15.Stárek Matěj             OOB TJ Turnov        TUR0101       47.35  +     20.49
 16.Rajn Filip               OK Chrastava         CHA0102 C     47.39  +     20.53
 17.Kodejš Ondřej            USK Praha            VSP0200 C     48.26  +     21.40
 18.Růta Matyáš              OOB TJ Tatran Jablon TJN0102 C     49.57  +     23.11
 19.Vávra Jakub              TJ Jiskra Hořice     HOR0202 C     52.55  +     26.09
 20.Zabořil Vojta            OB Jenišovice        JEN0101 C     53.59  +     27.13
 21.Kuneš Vojtěch            TJ Jiskra Hořice     HOR0200 C     59.14  +     32.28
 22.Pavlík Ondřej            KOB Chemopetrol Litv LIT0101 C     64.19  +     37.33
    Riby Thomas              OOB TJ Lokomotiva Te LTP0202 C DISK              
    Šašek Adam               SOBSA                SOB0200   DISK              
 MS Pavel Martin             OOB TJ Tatran Jablon TJN0004 BMS   46.29  +     19.43
 MS Václavů Jan              OOB TJ Tatran Jablon TJN0005 CMS   53.19  +     26.33
 
Konečné výsledky kategorie: H14         2.9km  130m 12k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Ullrich Jakub            OK Jiskra Nový Bor   BOR9900 A     22.53  +      0.00
  2.Kavalír Jáchym           OK 99 Hradec Králové PHK9901 A     24.19  +      1.26
  3.Thoř Tomáš               SOK TJ Turnov        TUV9903 B     24.50  +      1.57
  4.Mareš Vít                OK Jiskra Nový Bor   BOR0000 A     25.20  +      2.27
  5.Pavlovec Dan             OK Jiskra Nový Bor   BOR0001 A     26.01  +      3.08
  6.Melichar Petr            TJ Loko Liberec      LLI0001 B     27.08  +      4.15
  7.Bradáč Jakub             TJ Loko Liberec      LLI0002 B     30.05  +      7.12
  8.Hořák Jaroslav           TJ Loko Liberec      LLI0102 B     30.07  +      7.14
  9.Němeček Josef            OOB TJ Tatran Jablon TJN0002 B     30.10  +      7.17
 10.Šmaus Antonín            OOB TJ Tatran Jablon TJN0001 B     32.11  +      9.18
 11.Marek Jakub              TJ Loko Liberec      LLI9900 C     33.01  +     10.08
 12.Karatsiolis Kryštof      OOB TJ Turnov        TUR9901 C     33.28  +     10.35
 13.Vojtěch Obuškevič        SK Praga             PGP0002       35.34  +     12.41
 14.Semiginovský Šimon       Sportcentrum Jičín   SJC0005 C     36.30  +     13.37
 14.Novotný Marek            OOB TJ Tatran Jablon TJN9901 C     36.30  +     13.37
 16.Mašata Metoděj           OK 99 Hradec Králové PHK9905 A     36.54  +     14.01
 17.Bek Ondřej               OK Chrastava         CHA9904 C     37.18  +     14.25
 18.Synek Antonín            OK Doksy             DOK0001 B     39.56  +     17.03
 19.Drobník Michal           OOB TJ Turnov        TUR9903 C     48.57  +     26.04
 20.Kubec Jan                OK Jiskra Nový Bor   BOR0004 B     49.05  +     26.12
 21.Šmol Martin              OK Doksy             DOK0002 C     61.18  +     38.25
 22.Hradecký Ondřej          OK Chrastava         CHA9903 C     76.16  +     53.23
 
Konečné výsledky kategorie: H16         3.0km  150m 12k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Novák Filip              OOB TJ Tatran Jablon TJN9801 B     31.13  +      0.00
  2.Kašpar Ludvík            OK Jiskra Nový Bor   BOR9805 C     31.17  +      0.04
  3.Ludvík Matyáš            TJ Stadion Nový Bor  STB9801 B     32.46  +      1.33
  4.Kraus Jakub              TJ Loko Liberec      LLI9702 C     37.14  +      6.01
  5.Birnbaum Adam            OK Jiskra Nový Bor   BOR9802 B     39.05  +      7.52
  6.Procházka Daniel         TJ Loko Liberec      LLI9703 C     41.05  +      9.52
  7.Michek David             OOB TJ Tatran Jablon TJN9802 C     50.46  +     19.33
  8.Rychtera Ivan            SK SNS Smržovka      SMR9800       56.56  +     25.43
    Brož Dominik             Jizerský klub OB Frý FYD9801 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H18         3.6km  210m 15k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Posselt Martin           OOB TJ Tatran Jablon TJN9501 B     37.39  +      0.00
  2.Labský Jan               TJ Loko Liberec      LLI9602 B     49.56  +     12.17
  3.Hájek Vojtěch            OOB TJ Tatran Jablon TJN9502 B     50.15  +     12.36
 
Konečné výsledky kategorie: H21K        3.8km  200m 14k  Ranking:0.0000 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Dlabaja Tomáš            OOB TJ Turnov        TUR8303 E     24.47  +      0.00  R:    0b
  2.Oma Jakub                OOB TJ Turnov        TUR8002 C     27.20  +      2.33  R:    0b
  3.Wolf Daniel              OOB TJ Turnov        TUR9100 E     27.21  +      2.34  R:    0b
  4.Fodor Petr               OOB TJ Turnov        TUR8103 R     27.53  +      3.06  R:    0b
  5.Vlček Martin             OOB TJ Turnov        TUR8702 R     28.09  +      3.22  R:    0b
  6.Baier Martin             OOB TJ Turnov        TUR7603 R     29.47  +      5.00  R:    0b
  7.Horák Patrik             OOB TJ Turnov        TUR9502 A     29.55  +      5.08  R:    0b
  8.Kořínek Jindřich         OOB TJ Turnov        TUR8406 C     30.15  +      5.28  R:    0b
  9.Váňa Martin              OOB TJ Turnov        TUR8401 C     30.50  +      6.03  R:    0b
 10.Luštický Martin          TJ Jiskra Hořice     HOR8700 C     32.05  +      7.18  R:    0b
 11.Hradec Pavel             OOB TJ Turnov        TUR8801 E     32.36  +      7.49  R:    0b
 12.Zakouřil Vítek           OOB TJ Turnov        TUR9301       33.46  +      8.59  R:    0b
 13.Rufferová Iva            OOB TJ Turnov        TUR8354 E     33.53  +      9.06  R:    0b
 14.Wolf Filip               OOB TJ Turnov        TUR9701 A     34.03  +      9.16  R:    0b
 15.Folprecht Miroslav       OOB TJ Turnov        TUR5501 C     35.58  +     11.11  R:    0b
 16.Holas Ondřej             OOB TJ Turnov        TUR8501 C     36.05  +     11.18  R:    0b
 17.Kobr Tomáš               OOB TJ Tatran Jablon TJN8901 C     36.22  +     11.35  R:    0b
 18.Kvapilová Věra           OOB TJ Turnov        TUR7650 C     37.14  +     12.27  R:    0b
 18.Hanzl Tomáš              Sportcentrum Jičín   SJC8205 C     37.14  +     12.27  R:    0b
 20.Vřešťál Jan              OOB TJ Turnov        TUR7301 C     38.13  +     13.26  R:    0b
 21.Rázek Aleš               Slavia Liberec orien VLI7800 C     38.41  +     13.54  R:    0b
 22.Veronika Horáková        OOB TJ Turnov        TUR8751       40.21  +     15.34  R:    0b
 23.Hickethier Manfred       Slavia Liberec orien VLI5201 C     40.37  +     15.50  R:    0b
 24.Kochová Nikola           OOB TJ Turnov        TUR9358       41.34  +     16.47  R:    0b
 25.Šmaus Ivan               OOB TJ Tatran Jablon TJN6249 C     41.39  +     16.52  R:    0b
 26.Hudský Vlastimil         OOB TJ Turnov        TUR5100 C     41.51  +     17.04  R:    0b
 27.Stárek Filip             OOB TJ Turnov        TUR6602       42.50  +     18.03  R:    0b
 28.Kučera Jiří              Sobotka              26C8700       43.19  +     18.32  R:    0b
 29.Večeřa Martin            OOB TJ Tatran Jablon TJN9105 C     43.23  +     18.36  R:    0b
 30.Kučerka David            KOB Chemopetrol Litv LIT8202 C     43.36  +     18.49  R:    0b
 31.Janeček Mirek            OOB TJ Tatran Jablon TJN9804 B     44.06  +     19.19  R:    0b
 32.Synek Antonín            OK Doksy             DOK7800 C     44.15  +     19.28  R:    0b
 33.Chrást Tomáš             SK Studenec          STH7401 C     44.38  +     19.51  R:    0b
 34.Linková Alena            OOB TJ Turnov        TUR9751 A     44.40  +     19.53  R:    0b
 35.Konopáč Jiří             OOB TJ Turnov        TUR5803 C     44.44  +     19.57  R:    0b
 36.Cerha Milan              OOB TJ Turnov        TUR7703 C     45.05  +     20.18  R:    0b
 37.Kašpar Ludvík            SK Netopýr Zákupy    ZAK7200 C     45.44  +     20.57  R:    0b
 38.Krafková Lucie           OOB TJ Turnov        TUR8650 R     45.59  +     21.12  R:    0b
 39.Šmaus Jan                OOB TJ Tatran Jablon TJN9700 A     46.02  +     21.15  R:    0b
 40.Kunc Radovan             OOB TJ Tatran Jablon TJN5549 C     46.14  +     21.27  R:    0b
 41.Klouček Martin           SK Studenec          STH9301 C     46.22  +     21.35  R:    0b
 42.Švábek Karel             OOB TJ Turnov        TUR6501 C     47.12  +     22.25  R:    0b
 43.Linková Iva              OOB TJ Turnov        TUR6850 C     48.03  +     23.16  R:    0b
 44.Smolka Ondřej            TJ Sokol Troja       TJP9401 C     48.31  +     23.44  R:    0b
 45.Sehnalová Tereza         OOB TJ Turnov        TUR8852 C     49.32  +     24.45  R:    0b
 46.Klusáček Radim           OK Jiskra Nový Bor   BOR7710 C     49.42  +     24.55  R:    0b
 47.Schulhof Jan             OOB TJ Turnov        TUR8900 C     49.50  +     25.03  R:    0b
 48.Heřmánková Pavla         OOB TJ Turnov        TUR7777 C     50.06  +     25.19  R:    0b
 49.Jakubec Jindřich         OOB TJ Turnov        TUR4801 C     50.25  +     25.38  R:    0b
 50.Nejezchlebová Barbora    OOB TJ Turnov        TUR9755 B     51.27  +     26.40  R:    0b
 51.Urbaník Robert           Slavia Liberec orien VLI7002 C     53.17  +     28.30  R:   -0b
 52.Kubíček Zdeněk.          OOB TJ Turnov        TUR7202 C     55.13  +     30.26  R:   -0b
 53.Hulha Lukáš              OOB TJ Lokomotiva Te LTP9405 C     55.21  +     30.34  R:   -0b
 54.Kohlová Monika           OOB TJ Turnov        TUR9756 B     57.07  +     32.20  R:   -0b
 55.Beránek Petr             OK Jiskra Nový Bor   BOR6701 C     57.48  +     33.01  R:   -0b
 56.Hudská Ludmila           OOB TJ Turnov        TUR9851 A     58.20  +     33.33  R:   -0b
 57.Kučerka Jan              KOB Chemopetrol Litv LIT8002 C     59.30  +     34.43  R:   -0b
 58.Brožová Aneta            OOB TJ Turnov        TUR9453 A     59.44  +     34.57  R:   -0b
 59.Holas Vladimír           OOB TJ Turnov        TUR5601 C     60.16  +     35.29  R:   -0b
 60.Vřešťálová Lucie         OOB TJ Turnov        TUR7450 C     60.26  +     35.39  R:   -0b
 61.Ježek Ladislav           Slavia Liberec orien VLI4900 C     61.53  +     37.06  R:   -0b
 62.Francke Karel            Francke Karel        XX6           63.57  +     39.10  R:   -0b
 63.Koštejn Pavel            OK Doksy             DOK7100 C     64.02  +     39.15  R:   -0b
 64.Švábková Šárka           OOB TJ Turnov        TUR6552 C     66.16  +     41.29  R:   -0b
 65.Hanušová Michaela        OOB TJ Turnov        TUR9554 B     66.50  +     42.03  R:   -0b
 66.Šmol Marcel              OK Doksy             DOK7300 C     69.00  +     44.13  R:   -0b
 67.Švábková Anna            OOB TJ Turnov        TUR9352 C     69.34  +     44.47  R:   -0b
 68.Nedvídek Martin          KrOB Rozmarýn Litomě DLT7501       75.49  +     51.02  R:   -0b
 69.Moutvička Ondřej         KOB Chemopetrol Litv LIT8301 C     76.18  +     51.31  R:   -0b
 70.Nejezchlebová Martina    OOB TJ Turnov        TUR9951 C     79.06  +     54.19  R:   -0b
 71.Heřmánek Michal          OOB TJ Turnov        TUR7702 C     81.00  +     56.13  R:   -0b
 72.Folprecht Eduard         OOB TJ Turnov        TUR4301 C     88.00  +     63.13  R:   -0b
 73.Nejezchlebová Ivana      OOB TJ Turnov        TUR6851       93.43  +     68.56  R:   -0b
 74.Jirků Martina            OOB TJ Turnov        TUR8750 C    105.21  +     80.34  R:   -0b
 75.Folprechtová Marie       OOB TJ Turnov        TUR4250 C    141.27  +    116.40  R:   -0b
    Švarc Jiří               OOB TJ Turnov        TUR6204   DISK              
    Rychlý Michal            OOB TJ Turnov        TUR9402   DISK              
    Provazník Jiří           OOB TJ Turnov        TUR5102 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H21L        5.0km  280m 22k  Ranking:0.0000 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kolařík Tomáš            OK Jiskra Nový Bor   BOR7809 R     41.26  +      0.00  R:    0b
  2.Kořínek Tomáš            OK Jiskra Nový Bor   BOR9007 C     41.39  +      0.13  R:    0b
  3.Janata Martin            Oddíl OB Kotlářka    DKP8306 E     42.15  +      0.49  R:    0b
  4.Horáček Michal           Slavia Liberec orien VLI7700 E     43.26  +      2.00  R:    0b
  5.Žemlík Pavel             SKOB Zlín            TZL7135 C     43.41  +      2.15  R:    0b
  6.Matějů Michal            Slavia Liberec orien VLI7702 C     45.14  +      3.48  R:    0b
  7.Kučera Jan               USK Praha            VSP7302 C     45.29  +      4.03  R:    0b
  8.Košárek Pavel            Přátelé orientačního AOP7102 C     45.46  +      4.20  R:    0b
  9.Kalous Vladislav         VŠTJ Ekonom Praha    EKP7702 C     46.25  +      4.59  R:    0b
 10.Mrázek Jiří              Oddíl OB Kotlářka    DKP7911 C     47.04  +      5.38  R:    0b
 11.Beneš Jan                Sportcentrum Jičín   SJC8703 C     47.06  +      5.40  R:    0b
 12.Pachner Pavel            Slavia Liberec orien VLI7503 C     47.25  +      5.59  R:    0b
 13.Fišer Jiří               OOB Slavia Praha     SLP8503 C     47.52  +      6.26  R:    0b
 14.Martan Jiří              Slavia Liberec orien VLI7300 C     47.54  +      6.28  R:    0b
 15.Horák Pavel (Starosta)   USK Praha            VSP7305 C     48.13  +      6.47  R:    0b
 16.Svoboda Honza            SK SNS Smržovka      SMR7901 C     48.22  +      6.56  R:    0b
 17.Tichovský Martin         SK Praga             PGP6100 C     48.34  +      7.08  R:    0b
 18.Kadavý Petr              OK Chrastava         CHA7800 C     49.06  +      7.40  R:    0b
 19.Schröter Pavel           OK Chrastava         CHA7203 C     50.25  +      8.59  R:    0b
 20.Vrabec Ondřej            OK Sparta Praha      SCP8303 C     52.29  +     11.03  R:    0b
 21.Novák Daniel             OK Doksy             DOK8700 C     52.56  +     11.30  R:    0b
 22.Němeček Jan              USK Praha            VSP6201 C     52.57  +     11.31  R:    0b
 23.Kavalír Karel            OK 99 Hradec Králové PHK6503 C     53.24  +     11.58  R:    0b
 24.Bendák Jan               OOB TJ Lokomotiva Tr LTU9801 A     53.44  +     12.18  R:    0b
 25.Mašata Roman             OK 99 Hradec Králové PHK7107 C     54.13  +     12.47  R:    0b
 26.Pohl Zdeněk              SOOB Spartak Rychnov SRK7606 C     55.07  +     13.41  R:    0b
 27.Vokurka Jan              OOB TJ Tatran Jablon TJN7501 C     55.33  +     14.07  R:    0b
 28.Peths Jan                KOS TJ Lokomotiva Kr KRN8101 C     56.18  +     14.52  R:    0b
 29.Janas Petr               PELL’S MTBO TEAM     XBM7103 C     56.22  +     14.56  R:    0b
 30.Petr Pavel               Slavia Liberec orien VLI9400 A     57.41  +     16.15  R:    0b
 31.Wohanka Petr             OOS TJ Spartak Vrchl VRL7305 C     57.51  +     16.25  R:    0b
 32.Burda Matěj              KOB Děčín            LDC9602 A     59.59  +     18.33  R:    0b
 33.Hnízdil Jan              KOB Kamenický Šenov  KAS7100 C     60.10  +     18.44  R:    0b
 34.Gregor Martin            SK OB Chotěboř       CTB7701 C     61.31  +     20.05  R:    0b
 35.Koštejn Vít              OK Doksy             DOK9800 A     61.53  +     20.27  R:    0b
 36.Eiselt Jan               OOB TJ Lokomotiva Te LTP8801 C     62.16  +     20.50  R:    0b
 37.Hanák Jan                SKOB Slaný           SLA8002 C     62.20  +     20.54  R:    0b
 38.Čechlovský Jan           OK Chrastava         CHA9300 B     62.47  +     21.21  R:    0b
 39.Čech Jan                 VŠTJ Stavební fakult FSP7900 C     63.06  +     21.40  R:    0b
 40.Nejman Stanislav         OK Chrastava         CHA9500 B     63.10  +     21.44  R:    0b
 41.Francke Michal           OOB TJ Tatran Jablon TJN8600 C     66.35  +     25.09  R:    0b
 42.Jan Obuškevič            SK SNS Smržovka      SMR7000       68.00  +     26.34  R:    0b
 43.Pesničák Jan             SK SNS Smržovka      SMR7902 C     68.35  +     27.09  R:    0b
 44.Kalina Miroslav          VŠTJ Ekonom Praha    EKP8211 C     69.14  +     27.48  R:    0b
 45.Pavlík Libor             KOB Chemopetrol Litv LIT7605 C     73.50  +     32.24  R:    0b
 46.Nerad Jaroslav           KOB Chemopetrol Litv LIT9001 C     80.25  +     38.59  R:    0b
    Mašata Matěj             OK 99 Hradec Králové PHK9601 A DISK              
    Koucký Roman             VŠTJ Ekonom Praha    EKP6301 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H35         4.0km  240m 17k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Zuzánek Zdeněk           OOB TJ Tatran Jablon TJN5901 C     35.31  +      0.00
  2.Polák Jaroslav           OK Chrastava         CHA7500 C     38.53  +      3.22
  3.Zakouřil Václav          USK Praha            VSP7401 C     40.37  +      5.06
  4.Průša Michal             USK Praha            VSP7310 C     40.42  +      5.11
  5.Balogh Jan               OOB TJ Tatran Jablon TJN7500 C     52.19  +     16.48
  6.Žitný Tomáš              SKOB Sig-Mat Mladá B SMB6401 C     64.02  +     28.31
  7.Štrait Martin            SK OK 24 Praha       OKP7602 C     70.35  +     35.04
  8.Dejnožka Jiří            OOB TJ Tatran Jablon TJN7503 C     72.27  +     36.56
  9.Spejchal Petr            OK Jiskra Nový Bor   BOR7512 C    120.05  +     84.34
    Pecka Vlastimil          OOB TJ Tatran Jablon TJN7502 C DISK              
    Tisoň David              David Tisoň          XX9       DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H40         3.8km  220m 16k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Krejčí Jaroslav          OK Jiskra Nový Bor   BOR6302 C     34.56  +      0.00
  2.Sucharda Jiří            OK Jiskra Nový Bor   BOR5802 C     38.41  +      3.45
  3.Vávra Martin             TJ Jiskra Hořice     HOR6302 C     39.29  +      4.33
  4.Killar Marek             OOB TJ Lokomotiva Tr LTU6801 C     40.52  +      5.56
  5.Dikoš Pavel              OK Jiskra Nový Bor   BOR6003 C     42.31  +      7.35
  6.Žejdlík Michal           OOB TJ Lokomotiva Te LTP7001 C     42.55  +      7.59
  7.Mrkvička Jiří            OOB TJ Tatran Jablon TJN7101 C     43.06  +      8.10
  8.Pařízek Petr             OOB TJ Tatran Jablon TJN7001 C     45.25  +     10.29
  9.Novotný Dušan            OOB TJ Tatran Jablon TJN7002 C     45.38  +     10.42
 10.Tuma Jaroslav            Sportcentrum Jičín   SJC7305       45.40  +     10.44
 11.Bradáč Stanislav         TJ Loko Liberec      LLI7201 C     45.57  +     11.01
 12.Vávra Radek              TJ Jiskra Hořice     HOR6301 C     46.57  +     12.01
 13.Kolář Viktor             TJ Jiskra Hořice     HOR7300 C     49.15  +     14.19
 14.Průšek Petr              TJ Stadion Nový Bor  STB7000 C     50.47  +     15.51
 15.Svoboda Ivan             SK SNS Smržovka      SMR6200 C     51.32  +     16.36
 16.Ivan Sykorka             Sykorka              XX2           53.50  +     18.54
 17.Jeřábek Petr             OK Jiskra Nový Bor   BOR7105 C     55.07  +     20.11
 18.Šašek Luděk              SOBSA                SOB6901 C     57.45  +     22.49
 19.Řezáč Pavel              Slavia Liberec orien VLI6900 C     66.52  +     31.56
 20.Eichler Petr             KOB Kamenický Šenov  KAS6900 C     67.51  +     32.55
 21.Švancar Martin           OK Chrastava         CHA7000 C     76.50  +     41.54
 22.Nosek Petr               KrOB Rozmarýn Litomě DLT6901 C     79.32  +     44.36
 23.Mencl Miloslav           USK Praha            VSP6505 C    110.38  +     75.42
    Marek Martin             TJ Loko Liberec      LLI7000 C DISK              
    Rulc Zdeněk              OOB TJ LIAZ Jablonec LJN7201 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H45         3.6km  210m 15k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Škorpil Martin           TJ Jiskra Hořice     HOR5700 C     34.44  +      0.00
  2.Fürst Aleš               TJ Loko Liberec      LLI6801 C     35.31  +      0.47
  3.Bílý Petr                OOB TJ Lokomotiva Te LTP6805 C     37.58  +      3.14
  4.Schindler Jiří           OOB TJ Tatran Jablon TJN6301 C     39.48  +      5.04
  5.Vlček Petr               KOB Děčín            LDC6401 C     41.42  +      6.58
  6.Kovář Karel              OOB TJ Lokomotiva Te LTP6102 C     47.45  +     13.01
  7.Posselt Martin           OOB TJ Tatran Jablon TJN6802 C     48.23  +     13.39
  8.Pavel Petr               OOB TJ Lokomotiva Te LTP6806 C     49.02  +     14.18
  9.Rücker Petr              TJ Jiskra Hořice     HOR6500 C     50.17  +     15.33
 10.Bruner Luboš             OOB TJ Lokomotiva Te LTP6501 C     50.55  +     16.11
 11.Žucha Jiří               OOB TJ Tatran Jablon TJN6603 C     51.25  +     16.41
 12.Hanuš Pavel              OOB TJ Lokomotiva Tr LTU6501 C     53.23  +     18.39
 13.Kovář Boris              OOB TJ Lokomotiva Te LTP6710 C     61.07  +     26.23
 14.Doškář Boris             OK Jiskra Nový Bor   BOR6400 C     64.26  +     29.42
 15.Širůček Jaromír          73C                  73C6200       67.11  +     32.27
 16.Kavalek Miroslav         OK Chrastava         CHA6300 C     70.27  +     35.43
    Adrián Petr              VŠTJ Ekonom Praha    EKP5600 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H50         3.5km  160m 13k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Vydra Pavel              OK RECO Sport        PEN6200 C     44.23  +      0.00
  2.Ullrich Petr             OK Jiskra Nový Bor   BOR6300 C     46.43  +      2.20
  3.Vrabec Martin            OK Sparta Praha      SCP6100 C     49.33  +      5.10
  4.Šubrt Pavel              SKOB Sig-Mat Mladá B SMB6301 C     53.55  +      9.32
  5.Kořínek Zdeněk           OK RECO Sport        PEN6201 C     58.05  +     13.42
  6.Hulha Karel              OOB TJ Lokomotiva Te LTP6001 C     65.49  +     21.26
  7.Vitebský Mirek           OOB TJ Tatran Jablon TJN5011       77.29  +     33.06
 
Konečné výsledky kategorie: H55         3.5km  160m 13k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Pávek Miloš              OK Jiskra Nový Bor   BOR5801 C     42.45  +      0.00
  2.Beneš Josef              Sportcentrum Jičín   SJC5801 C     43.42  +      0.57
  3.Eiselt Miloš             OOB TJ Lokomotiva Te LTP5802 C     44.43  +      1.58
  4.Pavlík Milan             OK Chrastava         CHA5400 C     47.10  +      4.25
  5.Horák Petr               OOB TJ Tatran Jablon TJN5602 C     48.28  +      5.43
  6.Procházka Jiří           OOB TJ Lokomotiva Tr LTU4802 C     62.16  +     19.31
  7.Ševčík Milan             OK Chrastava         CHA5003 C     64.39  +     21.54
 
Konečné výsledky kategorie: H60         3.0km  150m 12k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Šikola Alexej            OOB TJ LIAZ Jablonec LJN5301       37.14  +      0.00
  2.Vladislav Vlček          Vladislav Vlček      XX3           38.34  +      1.20
  3.Barták Jiří              OK Chrastava         CHA5100 C     41.00  +      3.46
  4.Lukavec Míla             OOB TJ Tatran Jablon TJN4901 C     41.22  +      4.08
  5.Babický Tomáš            KrOB Rozmarýn Litomě DLT5001 C     45.36  +      8.22
  6.Bárta Miroslav           OB Jenišovice        JEN5201 C     48.05  +     10.51
  7.Richtr Jiří              OB Jenišovice        JEN5001 C     52.25  +     15.11
  8.Jedlička Miroslav        OB Jenišovice        JEN5301 C     58.56  +     21.42
  9.Bednařík Libor           Slavia Liberec orien VLI5200 C     67.02  +     29.48
 10.Juřina Robert            Jizerský klub OB Frý FYD4900 C     67.10  +     29.56
 11.Kadavý Zdeněk            OK Chrastava         CHA4901 C     68.34  +     31.20
 12.Našinec Jiří             TJ Stadion Nový Bor  STB5003 C     69.13  +     31.59
 13.Lusk Karel               OK Chrastava         CHA5002 C     75.26  +     38.12
 14.Kadečka Jiří             OB Jenišovice        JEN5002 C     77.37  +     40.23
 
Konečné výsledky kategorie: H65         2.7km  100m 11k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Havlík Jaroslav          Sportcentrum Jičín   SJC3601 C     32.39  +      0.00
  2.Smetana Radim            OK Chrastava         CHA4700 C     35.48  +      3.09
  3.Kraus Jan                TJ Loko Liberec      LLI4501 C     39.22  +      6.43
  4.Hlaváč Jaroslav          SKOB Sig-Mat Mladá B SMB4801 C     39.49  +      7.10
  5.Nejezchleba Jiří         KOB Kamenický Šenov  KAS4600 C     41.07  +      8.28
  6.Matoušek Luboš           OOB TJ LIAZ Jablonec LJN4700 C     73.03  +     40.24
 
Konečné výsledky kategorie: H70         2.7km  100m 11k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Mikulecký Jan            OK 99 Hradec Králové PHK3801 C     40.08  +      0.00
  2.Křtěnský Jaroslav        OK Jiskra Nový Bor   BOR3600 C     41.43  +      1.35
  3.Štrojsa Josef            KOB Kamenický Šenov  KAS4000 C     44.53  +      4.45
  4.Picek Jan                OOB TJ Tatran Jablon TJN4000 C     50.57  +     10.49
  5.Beránek Miroslav         OK Jiskra Nový Bor   BOR3900 C     58.55  +     18.47
  6.Mašek Pavel              OK Jiskra Nový Bor   BOR3602 C     65.29  +     25.21
  7.Úlehla Zdeněk            OK Jiskra Nový Bor   BOR4001 C     67.21  +     27.13
  8.Petrželka Pavel          OOB TJ Tatran Jablon TJN3800 C     72.41  +     32.33
 
Konečné výsledky kategorie: HDR         3.0km   80m 7k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Sochová Anna             OK Jiskra Nový Bor   BOR0550 C     19.42  +      0.00
  2.Lamačová Barbora         OK Jiskra Nový Bor   BOR0750 C     20.19  +      0.37
  3.Marková Hana             TJ Loko Liberec      LLI0450       20.53  +      1.11
  4.Schroterová Adéla        OK Chrastava         CHA0551       22.30  +      2.48
  5.Eichlerová Nella         KOB Kamenický Šenov  KAS           22.34  +      2.52
  6.Štemberová Bára          OOB TJ Tatran Jablon TJN0650 C     22.40  +      2.58
  7.Oliver Habán             Slavia Liberec orien VLI0600       22.48  +      3.06
  8.Štembera Vítek           OOB TJ Tatran Jablon TJN0801 C     23.00  +      3.18
  9.Houžvičková Daniela      SOK TJ Turnov        TUV0751       23.04  +      3.22
 10.Kučera Radek             OK Chrastava         CHA0700 C     24.03  +      4.21
 11.Dolejší Jan              TJ Stadion Nový Bor  STB0601 C     24.05  +      4.23
 12.Klust Jan                OK Chrastava         CHA0702 C     24.28  +      4.46
 13.Erik Heczko              Slavia Liberec orien VLI           25.36  +      5.54
 14.Kašpar Vojtěch           SK Netopýr Zákupy    ZAK0400 C     26.18  +      6.36
 15.Eduard Habán             Slavia Liberec orien VLI0800       27.41  +      7.59
 16.Kuřák Štěpán             Neregistrovaní       NER           28.16  +      8.34
 17.Vařeková  Anna           SOK TJ Turnov        TUV0651 C     28.19  +      8.37
 18.Mašková Lucie            TJ Stadion Nový Bor  STB0751 C     29.22  +      9.40
 19.Svoboda Matěj            OK Jiskra Nový Bor   BOR0600 C     29.35  +      9.53
 20.Podrábský Ctibor         Slavia Liberec orien VLI0700 C     29.45  +     10.03
 21.Kašpar Štěpán            SK Netopýr Zákupy    ZAK0401 C     30.07  +     10.25
 22.Rejholcová Tereza        OK Jiskra Nový Bor   BOR0751 C     30.11  +     10.29
 23.Houdová Veronika         OK Chrastava         CHA0552 C     31.04  +     11.22
 24.Resslová Veronika        Jizerský klub OB Frý FYD           31.13  +     11.31
 25.Riby Philip              OOB TJ Lokomotiva Te LTP0702 C     31.21  +     11.39
 26.Pazourek Tomáš           Neregistrovaní       NER           32.24  +     12.42
 27.Lusk Zdeněk              OK Chrastava         CHA0600 C     32.35  +     12.53
 27.Trnková Tereza           OB Jenišovice        JEN0353 C     32.35  +     12.53
 29.Pěnička Jan              OOB TJ Tatran Jablon TJN1010       33.03  +     13.21
 30.Lošťáková Ela            OOB TJ Lokomotiva Te LTP0951 C     34.13  +     14.31
 31.Žemlík Eduard            SKOB Zlín            TZL0901       34.19  +     14.37
 32.VESELÝ                   SOK TJ Turnov        TUV           34.20  +     14.38
 33.TOMÁŠEK PROKOP           SOK TJ Turnov        TUV           34.24  +     14.42
 34.Řehoř Hynek              OOB TJ Tatran Jablon TJN0700 C     34.50  +     15.08
 35.Rázková Helena           Slavia Liberec orien VLI0651 C     34.58  +     15.16
 36.Bradáč Václav            TJ Loko Liberec      LLI0600 C     35.18  +     15.36
 37.Trnková Anna             OB Jenišovice        JEN0651       35.54  +     16.12
 38.VESELÁ                   SOK TJ Turnov        TUV           36.04  +     16.22
 39.Vřešťál František        OOB TJ Turnov        TUR0906 C     36.29  +     16.47
 40.Folprecht Lukáš          SOK TJ Turnov        TUV           37.16  +     17.34
 41.Blín Jonáš               Neregistrovaní       NER           37.21  +     17.39
 42.Houžvičková Kateřina     SOK TJ Turnov        TUV0952       37.50  +     18.08
 43.Pavlova Lenka            OOB TJ Tatran Jablon TJN0850 C     37.54  +     18.12
 44.Pavlík Rozárie           KOB Chemopetrol Litv LIT0851 C     39.13  +     19.31
 45.Houda Lukáš              OK Chrastava         CHA0800       40.26  +     20.44
 46.Zabořilová Anna          OB Jenišovice        JEN0951       40.52  +     21.10
 47.Kvapilová Kristýna       SOK TJ Turnov        TUV0999 C     40.55  +     21.13
 48.Slámová Barbora          OOB TJ Turnov        TUR0859       41.00  +     21.18
 49.Adamcová Tereza          OOB TJ Tatran Jablon TJN           41.22  +     21.40
 50.Vraný Filip              Slavia Liberec orien VLI0802 C     41.44  +     22.02
 51.Klustová Tereza          OK Chrastava         CHA0751 C     42.29  +     22.47
 52.MEIER TOMÁŠ              SOK TJ Turnov        TUV           42.40  +     22.58
 53.MEIER VAŠEK              SOK TJ Turnov        TUV           43.12  +     23.30
 54.Zakouřilová Klára        USK Praha            VSP0850 C     43.16  +     23.34
 55.Tkáč Jakub               OOB TJ Tatran Jablon TJN           45.03  +     25.21
 56.TOMÁŠKOVÁ MATILDA        SOK TJ Turnov        TUV           46.02  +     26.20
 57.Zoubková Barča           OOB TJ Tatran Jablon TJN           47.06  +     27.24
 58.Martina Pacltová         Slavia Liberec orien VLI           48.31  +     28.49
 59.Laura Jiraskova          USK Praha            VSP0952       49.05  +     29.23
 60.Lamač Vítek              OK Jiskra Nový Bor   BOR           49.23  +     29.41
 61.Sedláková Kateřina       SOK TJ Turnov        TUV           50.02  +     30.20
 62.Kučerka Radek            TJ Stadion Nový Bor  STB1101 C     50.15  +     30.33
 63.Resslová Viktorie        Jizerský klub OB Frý FYD           52.25  +     32.43
 64.Kalinová Ella            VŠTJ Ekonom Praha    EKP0961 C     53.22  +     33.40
 65.Růtová Amálka            OOB TJ Tatran Jablon TJN1055       53.53  +     34.11
 66.Ouhrabka Vít             VSK HUMANITA PRAHA   HUM1001       54.49  +     35.07
 67.Kučerová Kateřina        USK Praha            VSP0950 C     55.15  +     35.33
 68.Göttlich Vít             OK Jiskra Nový Bor   BOR0800 C     56.28  +     36.46
 69.MULLEROVÁ Markétka       SOK TJ Turnov        TUV           58.35  +     38.53
 70.Sychra Marek             OK Chrastava         CHA0604       69.38  +     49.56
 71.Ullrichová Tereza        OK Jiskra Nový Bor   BOR           70.33  +     50.51
 72.Honsová Andrea           SK SNS Smržovka      SMR           80.22  +     60.40
    Vakant                   Vakant               VAK       DISK              
    Danková Alice            OK Chrastava         CHA0650 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: P2          2.5km   80m 8k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Vladimír Ekert           Slavia Liberec orien VLI           19.12  +      0.00
  2.Mach Aleš                OOB TJ Tatran Jablon TJN5010       21.03  +      1.51
  3.Zítková Míša             OOB TJ Turnov        TUR           22.16  +      3.04
  4.Adamec Lukáš             Neregistrovaní       NER           23.26  +      4.14
  5.Úlehlová Ivana           OK Jiskra Nový Bor   BOR5150 C     24.57  +      5.45
  6.Mašatová Eliška          OK 99 Hradec Králové PHK           25.20  +      6.08
  7.Barbora Hamáčková        Barbora Hamáčková    XX7           27.12  +      8.00
  8.Ječná Tereza             Sobotka              26C8650       27.16  +      8.04
  9.Mach Ondra               OOB TJ Tatran Jablon TJN0402 C     27.24  +      8.12
 10.Savelyeva Natalia        Neregistrovaní       NER           27.53  +      8.41
 11.Myšičková Marie          SK SNS Smržovka      SMR7050       28.00  +      8.48
 12.Hladík Vladimír          Neregistrovaní       NER           28.05  +      8.53
 13.Kalinová Lucie           KrOB Rozmarýn Litomě DLT8750       29.10  +      9.58
 14.Matyáš Libor             OK Chrastava         CHA7603       29.13  +     10.01
 15.Hladík Vojtěch           Neregistrovaní       NER           29.16  +     10.04
 16.Koutný Stanislav         OK Jiskra Nový Bor   BOR           30.23  +     11.11
 17.Rejholec Michal          OK Jiskra Nový Bor   BOR           30.48  +     11.36
 18.Lenka Švarcová           Švarcovi             XX8           31.45  +     12.33
 19.Tomanicová Petra         OK Chrastava         CHA7651       32.01  +     12.49
 20.Tomáš Švarc              Švarcovi             XX8           32.35  +     13.23
 21.Švorcová Lenka           OK Chrastava         CHA7550       32.41  +     13.29
 22.Řehoř Jiří               OOB TJ Tatran Jablon TJN           32.52  +     13.40
 23.Kučerová Lucie           OK Chrastava         CHA7950       32.59  +     13.47
 24.Mairich Vít              Neregistrovaní       NER           33.55  +     14.43
 25.Rindová Kateřina         TJ Loko Liberec      LLI7450 C     34.42  +     15.30
 26.Hornychová Helena        OOB TJ Tatran Jablon TJN5061       35.19  +     16.07
 27.Kodejšová Alena          USK Praha            VSP7152 C     35.36  +     16.24
 28.Poláková Veronika        OK Chrastava         CHA8150       36.22  +     17.10
 29.Kopecká Mirka            OOB TJ Tatran Jablon TJN5060       37.48  +     18.36
 30.Barbora Janasová         Neregistrovaní       NER           38.12  +     19.00
 31.Dolejší Miloš            TJ Stadion Nový Bor  STB6701 C     39.17  +     20.05
 32.Císařová Martina         KrOB Rozmarýn Litomě DLT8550       39.45  +     20.33
 33.Hanušová Jitka           OOB TJ Lokomotiva Tr LTU6352 C     41.21  +     22.09
 34.Matyášová Jana           OK Chrastava         CHA7652       42.04  +     22.52
 35.Bradáčová Marie          TJ Loko Liberec      LLI7550       45.42  +     26.30
 36.Knížek Ondřej            Neregistrovaní       NER           47.02  +     27.50
 37.Benháková Dagmar         Neregistrovaní       NER           48.56  +     29.44
 38.Reisingerová Radka       KrOB Rozmarýn Litomě DLT9651       74.47  +     55.35
 39.Reisingerová Eliška      KrOB Rozmarýn Litomě DLT0151 C     75.28  +     56.16
 40.Helena Steinbauerová     SOK TJ Turnov        TUV           76.50  +     57.38
 41.Benháková Anna           Neregistrovaní       NER           86.11  +     66.59
 42.Mairichová               Neregistrovaní       NER        -1285.12  +  -1304.24
 
Konečné výsledky kategorie: P4          3.6km  150m 14k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Benda Lukáš              VSK HUMANITA PRAHA   HUM7701       31.34  +      0.00
  2.Vaniš Ondřej             OOB TJ Tatran Jablon TJN9500 B     31.51  +      0.17
  3.Pešík Marek              OOB TJ Tatran Jablon TJN8301 C     35.36  +      4.02
  4.Tišer Robert             Neregistrovaní       NER           35.57  +      4.23
  5.Cichý David              OK 99 Hradec Králové PHK7001       36.12  +      4.38
  6.Gorčica Pavel            Neregistrovaní       NER6200       36.40  +      5.06
  7.Táborský Ondřej          OOB TJ Tatran Jablon TJN5605 C     37.00  +      5.26
  8.Slouka Martin            VSK HUMANITA PRAHA   HUM7901       39.53  +      8.19
  9.Tišerová Ivana           Neregistrovaní       NER           40.36  +      9.02
 10.Zabořil Michal           OB Jenišovice        JEN7101 C     40.40  +      9.06
 11.Beránek Petr             Neregistrovaní       NER           42.36  +     11.02
 12.Stanojovičová            TJ Stadion Nový Bor  STB           42.59  +     11.25
 13.Kodejš Zdeněk            USK Praha            VSP7202 C     43.05  +     11.31
 14.Jiří Paclt               Slavia Liberec orien VLI           43.18  +     11.44
 15.Hynek Mareš              Švarcovi             XX8           44.43  +     13.09
 16.Pešík Michal             OOB TJ Tatran Jablon TJN7701 C     45.03  +     13.29
 17.Drahoňovský Radek        Neregistrovaní       NER           45.34  +     14.00
 18.Berka Miroslav           Neregistrovaní       NER           49.02  +     17.28
 19.Jiří Novák               Neregistrovaní       NER           49.52  +     18.18
 20.Oldřich Blín             Blínovi              XX1           49.59  +     18.25
 21.Ouhrabková Radka         VSK HUMANITA PRAHA   HUM8101       50.23  +     18.49
 22.Heinl Ondřej             KrOB Rozmarýn Litomě DLT8501       50.56  +     19.22
 23.Berková Monika           Neregistrovaní       NER           52.36  +     21.02
 24.Marková Jana             TJ Loko Liberec      LLI7152 C     53.00  +     21.26
 25.Mikan Albert             VSK HUMANITA PRAHA   HUM           53.18  +     21.44
 26.Koucký Martin            VŠTJ Ekonom Praha    EKP9700 C     53.23  +     21.49
 27.Novotná Jana             Slavia Liberec orien VLI           55.37  +     24.03
 28.Vendula Blínová          Blínovi              XX1           55.40  +     24.06
 29.Vlčková Klára            KOB Děčín            LDC9251       55.58  +     24.24
 30.Sokolář Jiří             SOK TJ Turnov        TUV           56.05  +     24.31
 31.Strašrybková Eva         VSK HUMANITA PRAHA   HUM8701       56.39  +     25.05
 32.Klusáková Barbora        VSK HUMANITA PRAHA   HUM9101       57.40  +     26.06
 33.Ježek Josef              SOK TJ Turnov        TUV6701       57.48  +     26.14
 34.Fejlková Alice           SHK                  SHK           58.18  +     26.44
 35.Jelínková Radka          Neregistrovaní       NER           58.42  +     27.08
 36.Hnídek Stanislav         OOB TJ Tatran Jablon TJN           59.15  +     27.41
 37.Senta Mullerová          EKP2 - Roman Koucký  XX5           59.27  +     27.53
 38.Jelínek Radek            Neregistrovaní       NER           60.01  +     28.27
 39.Václav Fanta             VŠTJ Ekonom Praha    EKP           61.49  +     30.15
 40.Danko Tomáš              OK Chrastava         CHA7200 C     61.52  +     30.18
 41.Eva Chudějová            EKP2 - Roman Koucký  XX5           62.09  +     30.35
 42.Katka Smlsalová          EKP2 - Roman Koucký  XX5           62.24  +     30.50
 43.Svatošová Kateřina       VSK HUMANITA PRAHA   HUM8401       62.47  +     31.13
 44.Rind Pavel               TJ Loko Liberec      LLI7400 C     62.51  +     31.17
 45.Košek Ladislav           TJ Loko Liberec      LLI5903 C     62.52  +     31.18
 46.Pěnička Libor            OOB TJ Tatran Jablon TJN           64.19  +     32.45
 47.Svatoš Vladimír          VSK HUMANITA PRAHA   HUM9201       65.54  +     34.20
 48.Melichar Jaromír         TJ Loko Liberec      LLI6301 C     67.03  +     35.29
 49.Slouková Marie           VSK HUMANITA PRAHA   HUM7902       73.18  +     41.44
 50.Bára Dědková             EKP2 - Roman Koucký  XX5           76.57  +     45.23
 51.Pidrman Milan            VSK HUMANITA PRAHA   HUM8301       77.13  +     45.39
 52.Franckeová Libuše        Francke Karel        XX6           77.37  +     46.03
 53.Berková Květa            OOB TJ Tatran Jablon TJN7350 C     77.48  +     46.14
 54.Jakub Voves              EKP2 - Roman Koucký  XX5           86.01  +     54.27
 55.Válková Marcela          VSK HUMANITA PRAHA   HUM7801       86.39  +     55.05
 56.Zeithamlová Markéta      VSK HUMANITA PRAHA   HUM7802      107.48  +     76.14
    Labská Bohuslava         TJ Loko Liberec      LLI6951 C DISK              
    Rajn Aleš                OK Chrastava         CHA       DISK              
    Kadečka Adam             OB Jenišovice        JEN9601 C DISK              
    Kočvara Oldřich          OB Jenišovice        JEN9705 B DISK              
    Kurz Pavel               VSK HUMANITA PRAHA   HUM7401   DISK              
    Šic Libor                VSK HUMANITA PRAHA   HUM9102   DISK              
    Vojta Muller             EKP2 - Roman Koucký  XX5       DISK