Výsledky kategorií s mezičasy                                                                                                                                                                                                                                                               20. 10. 2013 18:59:13
                                                                                                                                                                      Pohar SOK
===ČSOS-TUR============================================Orienteering Organiser 2010===
 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D10         2.3km   80m 8k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-63      2-78      3-71      4-53      5-73      6-74      7-75      8-100   
  1 Martanová Lea                  21.21  2.09/1*   5.11/1*   7.12/1*  10.31/1*  13.08/1*  15.14/1*  18.27/1*  20.55/1*  21.21/1* 
    Slavia Liberec orienteering           2.09/1*   3.02/4    2.01/1*   3.19/1*   2.37/2    2.06/8    3.13/1*   2.28/1*   0.26/1* 
  2 Podrábská Alžběta              25.02  3.12/6    5.47/3    7.57/3   12.23/2   15.07/2   16.46/2   20.28/2   24.33/2   25.02/2  
    Slavia Liberec orienteering           3.12/6    2.35/1*   2.10/3    4.26/3    2.44/4    1.39/6    3.42/6    4.05/3    0.29/3  
  3 Vávrová Vanda                  25.33  3.58/7    7.03/5    9.21/5   13.30/4   16.10/3   17.42/3   21.09/3   25.02/3   25.33/3  
    TJ Jiskra Hořice                      3.58/7    3.05/5    2.18/5    4.09/2    2.40/3    1.32/5    3.27/3    3.53/2    0.31/5  
  4 Vitebská Eliška                27.00  2.38/3    5.15/2    7.42/2   12.59/3   16.53/4   18.21/4   22.00/4   26.24/4   27.00/4  
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      2.38/3    2.37/2    2.27/6    5.17/7    3.54/6    1.28/4    3.39/5    4.24/6    0.36/7  
  5 Štraitová Jolana               27.42  2.27/2    7.02/4    9.03/4   13.48/5   18.13/5   19.34/5   23.09/5   27.15/5   27.42/5  
    USK Praha                             2.27/2    4.35/6    2.01/1*   4.45/5    4.25/8    1.21/1*   3.35/4    4.06/4    0.27/2  
  6 Schacherlová Anna              31.54  5.03/8    7.54/6   10.34/6   15.59/6   19.29/6   21.30/6   25.48/6   31.24/6   31.54/6  
    OK Doksy                              5.03/8    2.51/3    2.40/7    5.25/8    3.30/5    2.01/7    4.18/8    5.36/8    0.30/4  
  7 Nováková Marie                 32.22  2.49/4   12.20/8   14.36/8   19.02/7   21.34/7   22.59/7   26.25/7   31.51/7   32.22/7  
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      2.49/4    9.31/8    2.16/4    4.26/3    2.32/1*   1.25/3    3.26/2    5.26/7    0.31/5  
  8 Kopecká Tamara                 33.05  2.57/5   10.17/7   14.13/7   19.03/8   23.02/8   24.23/8   28.13/8   32.29/8   33.05/8  
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      2.57/5    7.20/7    3.56/8    4.50/6    3.59/7    1.21/1*   3.50/7    4.16/5    0.36/7  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D10L        3.0km   80m 7k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-63      2-71      3-53      4-74      5-76      6-80      7-100   
  1 Nedvídková Katka               23.06  2.49/3    6.46/1*  11.30/1*  15.40/1*  19.26/1*  21.18/1*  22.38/1*  23.06/1* 
    KrOB Rozmarýn Litoměřice              2.49/3    3.57/2    4.44/5    4.10/3    3.46/2    1.52/3    1.20/1*   0.28/1* 
  2 Žejdlíková Eliška              24.59  3.10/7    6.59/2   12.22/3   16.06/2   20.48/2   22.58/2   24.29/2   24.59/2  
    OOB TJ Lokomotiva Teplice             3.10/7    3.49/1*   5.23/8    3.44/1*   4.42/3    2.10/5    1.31/5    0.30/2  
  3 Hájková Tereza                 28.21  3.03/5    8.38/6   12.55/4   16.46/3   22.19/3   24.26/3   26.04/3   28.21/3  
    SOK TJ Turnov                         3.03/5    5.35/5    4.17/3    3.51/2    5.33/6    2.07/4    1.38/9    2.17/14 
  4 Tomanicová Sofie               29.14  3.31/9    8.06/4   13.01/5   17.37/4   22.57/4   27.01/4   28.39/4   29.14/4  
    OK Chrastava                          3.31/9    4.35/4    4.55/6    4.36/5    5.20/4    4.04/12   1.38/9    0.35/5  
  5 Průšková Tereza                31.18  2.44/2    9.34/7   15.51/9   20.39/6   28.28/6   29.11/5   30.35/5   31.18/5  
    TJ Stadion Nový Bor                   2.44/2    6.50/8    6.17/10   4.48/6    7.49/11   0.43/1*   1.24/4    0.43/10 
  6 Chrástová Magdaléna            31.48  2.58/4   11.41/10  15.44/8   21.03/7   26.23/5   29.35/6   31.16/6   31.48/6  
    SK Studenec                           2.58/4    8.43/14   4.03/1*   5.19/8    5.20/4    3.12/10   1.41/11   0.32/3  
  7 Hubáčková Lucie                34.33  3.35/11   9.46/8   16.33/10  21.24/8   29.36/7   32.01/7   33.33/7   34.33/7  
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      3.35/11   6.11/7    6.47/11   4.51/7    8.12/12   2.25/6    1.32/7    1.00/13 
  8 Pecková Tereza                 35.23  3.14/8   10.08/9   14.26/7   18.43/5   29.42/8   33.03/8   34.47/8   35.23/8  
    VŠTJ Ekonom Praha                     3.14/8    6.54/9    4.18/4    4.17/4   10.59/14   3.21/11   1.44/12   0.36/7  
  9 Jakoubková Anna                37.36  3.32/10  12.06/11  20.03/11  25.53/9   32.50/9   35.18/9   37.04/9   37.36/9  
    TJ Stadion Nový Bor                   3.32/10   8.34/13   7.57/12   5.50/10   6.57/9    2.28/7    1.46/13   0.32/3  
 10 Folprechtová Julie             40.24  6.24/13  13.26/13  22.52/13  28.41/10  35.45/10  38.16/10  39.36/10  40.24/10 
    SOK TJ Turnov                         6.24/13   7.02/10   9.26/13   5.49/9    7.04/10   2.31/8    1.20/1*   0.48/11 
 11 Sedláková Martina              42.53  6.55/14  15.26/14  21.06/12  30.55/11  37.37/11  40.31/11  42.03/11  42.53/11 
    SOK TJ Turnov                         6.55/14   8.31/12   5.40/9    9.49/12   6.42/8    2.54/9    1.32/7    0.50/12 
 12 Mrkvičková Veronika            46.18  2.37/1*   8.20/5   13.30/6   32.48/13  39.06/12  44.20/12  45.43/12  46.18/12 
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      2.37/1*   5.43/6    5.10/7   19.18/13   6.18/7    5.14/14   1.23/3    0.35/5  
 13 Lošťáková Sára                 49.30  4.06/12  12.25/12  23.34/14  31.06/12  41.55/13  46.18/13  48.49/13  49.30/13 
    OOB TJ Lokomotiva Teplice             4.06/12   8.19/11  11.09/14   7.32/11  10.49/13   4.23/13   2.31/14   0.41/8  
 14 Matyášová Kristýna             54.55  3.08/6    7.33/3   11.45/2   48.04/14  51.47/14  52.43/14  54.14/14  54.55/14 
    OK Chrastava                          3.08/6    4.25/3    4.12/2   36.19/14   3.43/1*   0.56/2    1.31/5    0.41/8  
    Mellanová Judita           DISK       3.09/         /    22.12/    27.35/    32.32/    35.29/    37.04/    37.34/   
    SOK TJ Turnov                         3.09/         /         /     5.23/     4.57/     2.57/     1.35/     0.30/   
    Zaňková Natálie            DISK       3.23/    10.56/    21.10/         /    35.15/    40.02/    42.09/    42.43/   
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      3.23/     7.33/    10.14/         /         /     4.47/     2.07/     0.34/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D12         2.5km   80m 8k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-78      2-67      3-79      4-53      5-73      6-62      7-75      8-100   
  1 Šklíbová Míša                  20.15  4.25/8    6.06/5    7.44/5   10.32/5   13.09/5   14.38/3   17.52/2   19.49/1*  20.15/1* 
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      4.25/8    1.41/1*   1.38/5    2.48/7    2.37/13   1.29/1*   3.14/2    1.57/1*   0.26/4  
  2 Rydlová Adéla                  21.08  3.59/5    5.58/4    7.30/4   10.01/4   11.54/2   14.34/2   18.01/3   20.42/2   21.08/2  
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      3.59/5    1.59/8    1.32/3    2.31/3    1.53/3    2.40/9    3.27/3    2.41/8    0.26/4  
  3 Martanová Elin                 21.42  3.51/2    5.35/1*   7.07/1*   9.46/2   11.33/1*  13.38/1*  17.39/1*  21.13/3   21.42/3  
    Slavia Liberec orienteering           3.51/2    1.44/2    1.32/3    2.39/5    1.47/1*   2.05/6    4.01/6    3.34/18   0.29/14 
  4 Dolejší Kateřina               22.34  3.45/1*   5.41/2    7.12/2    9.40/1*  11.58/3   15.08/4   19.00/4   22.08/4   22.34/4  
    TJ Stadion Nový Bor                   3.45/1*   1.56/6    1.31/2    2.28/1*   2.18/8    3.10/17   3.52/4    3.08/12   0.26/4  
  5 Vejražková Róza                23.08  4.23/6    6.20/6    8.06/6   11.01/6   13.04/4   16.04/6   20.28/5   22.41/5   23.08/5  
    Sportcentrum Jičín                    4.23/6    1.57/7    1.46/9    2.55/8    2.03/4    3.00/14   4.24/8    2.13/4    0.27/8  
  6 Jeřábková Nina                 23.10  3.56/4    5.47/3    7.17/3    9.49/3   16.10/14  17.43/9   20.49/7   22.47/6   23.10/6  
    OK Jiskra Nový Bor                    3.56/4    1.51/4    1.30/1*   2.32/4    6.21/21   1.33/2    3.06/1*   1.58/2    0.23/1* 
  7 Rydlová Magdaléna              24.26  4.49/10   6.33/7    8.16/7   11.19/7   14.16/8   16.06/7   20.33/6   23.59/7   24.26/7  
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      4.49/10   1.44/2    1.43/7    3.03/13   2.57/16   1.50/5    4.27/10   3.26/16   0.27/8  
  8 Janků Anna                     24.54  5.02/14   6.57/8    8.41/8   11.42/8   13.54/6   16.38/8   21.10/8   24.28/8   24.54/8  
    Sportcentrum Jičín                    5.02/14   1.55/5    1.44/8    3.01/11   2.12/6    2.44/11   4.32/11   3.18/15   0.26/4  
  9 Kuchařová Rozálie              25.14  3.51/2    7.02/9    8.50/9   11.49/9   14.10/7   15.56/5   22.33/11  24.46/9   25.14/9  
    Sportcentrum Jičín                    3.51/2    3.11/19   1.48/10   2.59/10   2.21/10   1.46/3    6.37/20   2.13/4    0.28/11 
 10 Linková Lucie                  26.03  4.24/7    7.46/14   9.25/12  12.26/10  14.43/9   18.19/12  22.18/10  25.32/10  26.03/10 
    OOB TJ Turnov                         4.24/7    3.22/20   1.39/6    3.01/11   2.17/7    3.36/19   3.59/5    3.14/14   0.31/18 
 11 Pavlová Martina                26.08  4.55/11   7.16/10   9.10/10  12.36/11  14.55/10  18.11/10  22.36/12  25.36/11  26.08/11 
    OOB TJ Lokomotiva Teplice             4.55/11   2.21/10   1.54/14   3.26/16   2.19/9    3.16/18   4.25/9    3.00/10   0.32/19 
 12 Podrábská Marie                26.18  5.01/13   8.03/16  10.00/15  13.23/16  15.12/11  18.11/10  22.17/9   25.50/12  26.18/12 
    Slavia Liberec orienteering           5.01/13   3.02/17   1.57/15   3.23/15   1.49/2    2.59/13   4.06/7    3.33/17   0.28/11 
 13 Šritrová Lenka                 26.53  4.58/12   8.52/20  10.45/19  14.13/19  16.43/17  19.48/15  24.26/15  26.30/13  26.53/13 
    SOK TJ Turnov                         4.58/12   3.54/22   1.53/12   3.28/17   2.30/12   3.05/16   4.38/13   2.04/3    0.23/1* 
 14 Horáková Barbora               27.26  6.25/20   8.29/19  11.24/20  14.11/18  16.18/15  18.38/14  23.44/13  26.56/14  27.26/14 
    USK Praha                             6.25/20   2.04/9    2.55/22   2.47/6    2.07/5    2.20/7    5.06/16   3.12/13   0.30/17 
 15 Fantová Kateřina               27.59  5.06/15   7.34/12   9.54/14  14.10/17  17.14/18  19.52/16  24.48/17  27.31/15  27.59/15 
    VŠTJ Ekonom Praha                     5.06/15   2.28/13   2.20/19   4.16/21   3.04/18   2.38/8    4.56/14   2.43/9    0.28/11 
 16 Boskovská Tereza               29.38  5.08/16   7.37/13   9.49/13  12.52/12  15.30/12  18.34/13  24.12/14  29.09/16  29.38/16 
    OK Doksy                              5.08/16   2.29/14   2.12/17   3.03/13   2.38/14   3.04/15   5.38/18   4.57/20   0.29/14 
 17 Mullerová Anička               31.29  4.42/9    7.51/15  10.12/16  15.14/20  19.21/20  22.01/20  27.24/18  30.31/17  31.29/17 
    SOK TJ Turnov                         4.42/9    3.09/18   2.21/20   5.02/22   4.07/20   2.40/9    5.23/17   3.07/11   0.58/22 
 18 Hornychová Karolína            32.32  5.10/17   7.31/11   9.24/11  13.04/14  15.43/13  20.08/18  28.12/20  31.59/18  32.32/18 
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      5.10/17   2.21/10   1.53/12   3.40/19   2.39/15   4.25/21   8.04/22   3.47/19   0.33/20 
 19 Jeřábková Andrea               33.35 11.02/22  14.51/22  16.43/22  20.22/22  22.47/22  25.44/22  30.41/21  33.06/19  33.35/19 
    OK Chrastava                         11.02/22   3.49/21   1.52/11   3.39/18   2.25/11   2.57/12   4.57/15   2.25/6    0.29/14 
 20 Lišková Adélka                 34.54  7.37/21  10.32/21  13.10/21  17.02/21  20.44/21  25.41/21  31.39/22  34.13/20  34.54/20 
    OK Chrastava                          7.37/21   2.55/16   2.38/21   3.52/20   3.42/19   4.57/22   5.58/19   2.34/7    0.41/21 
 21 Budská Anna                    37.10  5.49/19   8.16/18  10.23/18  12.53/13  19.15/19  21.01/19  27.42/19  36.46/21  37.10/21 
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      5.49/19   2.27/12   2.07/16   2.30/2    6.22/22   1.46/3    6.41/21   9.04/21   0.24/3  
 22 Růžičková Vendula              41.00  5.23/18   8.06/17  10.20/17  13.16/15  16.19/16  20.04/17  24.41/16  40.33/22  41.00/22 
    OK Chrastava                          5.23/18   2.43/15   2.14/18   2.56/9    3.03/17   3.45/20   4.37/12  15.52/22   0.27/8  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D14         2.7km  100m 9k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-65      2-47      3-72      4-40      5-73      6-62      7-75      8-77      9-100   
  1 Kochová Anna                   21.17  3.38/1*   5.40/1*   8.01/1*  11.51/2   12.55/1*  14.31/1*  17.53/1*  20.08/1*  20.55/1*  21.17/1* 
    Sportcentrum Jičín                    3.38/1*   2.02/1*   2.21/3    3.50/12   1.04/1*   1.36/1*   3.22/2    2.15/5    0.47/1*   0.22/2  
  2 Sokolářová Šárka               22.23  4.17/3    6.42/5    8.55/4   11.45/1*  13.26/5   15.04/2   18.26/2   20.44/2   21.57/2   22.23/2  
    SOK TJ Turnov                         4.17/3    2.25/6    2.13/1*   2.50/3    1.41/12   1.38/2    3.22/2    2.18/8    1.13/11   0.26/11 
  3 Jezdinská Natálie              22.36  4.22/5    6.39/4    9.06/5   11.58/4   13.13/2   15.46/4   19.14/4   21.10/4   22.13/3   22.36/3  
    SK Studenec                           4.22/5    2.17/5    2.27/5    2.52/4    1.15/3    2.33/10   3.28/5    1.56/2    1.03/7    0.23/6  
  4 Pavlíková Markéta              22.52  4.15/2    6.29/2    8.54/3   12.04/5   13.21/4   15.04/2   18.56/3   21.04/3   22.25/4   22.52/4  
    OK Chrastava                          4.15/2    2.14/4    2.25/4    3.10/8    1.17/5    1.43/3    3.52/10   2.08/4    1.21/13   0.27/12 
  5 Rückerová Šárka                23.11  4.44/8    6.53/6    9.39/6   12.27/6   13.34/6   16.10/5   19.51/5   21.55/5   22.49/5   23.11/5  
    TJ Jiskra Hořice                      4.44/8    2.09/2    2.46/6    2.48/2    1.07/2    2.36/12   3.41/6    2.04/3    0.54/2    0.22/2  
  6 Janoušková Lucie               24.20  4.19/4    6.31/3    8.49/2   11.55/3   13.17/3   17.39/8   20.45/7   23.01/6   23.58/6   24.20/6  
    OK Jiskra Nový Bor                    4.19/4    2.12/3    2.18/2    3.06/6    1.22/8    4.22/16   3.06/1*   2.16/6    0.57/4    0.22/2  
  7 Urbanová Markéta               24.32  4.46/9    7.28/8   10.39/8   13.48/8   15.03/7   16.58/6   20.39/6   23.07/7   24.07/7   24.32/7  
    SK Studenec                           4.46/9    2.42/8    3.11/10   3.09/7    1.15/3    1.55/4    3.41/6    2.28/9    1.00/5    0.25/9  
  8 Rychlá Kateřina                25.54  5.09/12   7.57/10  11.29/10  15.03/11  16.22/9   18.40/11  22.36/10  24.31/8   25.26/8   25.54/8  
    OOB TJ Turnov                         5.09/12   2.48/10   3.32/11   3.34/11   1.19/7    2.18/9    3.56/11   1.55/1*   0.55/3    0.28/13 
  9 Thořová Markéta                26.03  4.40/6    7.44/9   11.41/11  14.53/9   16.25/10  18.29/9   21.54/8   24.39/10  25.42/9   26.03/9  
    SOK TJ Turnov                         4.40/6    3.04/11   3.57/13   3.12/9    1.32/10   2.04/7    3.25/4    2.45/12   1.03/7    0.21/1* 
 10 Chrástová Tereza               26.18  4.41/7    7.25/7   10.27/7   13.45/7   15.29/8   17.37/7   22.02/9   24.34/9   25.54/10  26.18/10 
    SK Studenec                           4.41/7    2.44/9    3.02/7    3.18/10   1.44/13   2.08/8    4.25/13   2.32/11   1.20/12   0.24/8  
 11 Žejdlíková Karolína            26.59  5.39/13   8.47/14  11.55/12  15.00/10  16.33/11  18.35/10  22.42/11  25.10/11  26.34/11  26.59/11 
    OOB TJ Lokomotiva Teplice             5.39/13   3.08/13   3.08/9    3.05/5    1.33/11   2.02/6    4.07/12   2.28/9    1.24/14   0.25/9  
 12 Riby Rose                      29.24  6.08/14   8.34/13  15.47/14  18.22/14  19.48/13  21.48/12  25.32/12  27.49/12  29.01/12  29.24/12 
    OOB TJ Lokomotiva Teplice             6.08/14   2.26/7    7.13/16   2.35/1*   1.26/9    2.00/5    3.44/8    2.17/7    1.12/10   0.23/6  
 13 Lejsková Barbora               31.30  4.56/10   8.01/11  11.07/9   18.01/13  19.18/12  22.59/13  26.49/13  30.08/13  31.08/13  31.30/13 
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      4.56/10   3.05/12   3.06/8    6.54/15   1.17/5    3.41/14   3.50/9    3.19/15   1.00/5    0.22/2  
 14 Jeřábková Ema                  34.15  5.01/11   8.23/12  12.07/13  16.44/12  21.19/14  23.52/14  28.32/14  31.50/14  33.45/14  34.15/14 
    OK Jiskra Nový Bor                    5.01/11   3.22/14   3.44/12   4.37/14   4.35/17   2.33/10   4.40/14   3.18/14   1.55/16   0.30/17 
 15 Bartáková Eva                  39.27  6.53/15  11.40/16  16.27/16  20.34/15  24.16/15  28.25/15  34.37/15  37.50/15  38.59/15  39.27/15 
    OK Chrastava                          6.53/15   4.47/16   4.47/14   4.07/13   3.42/16   4.09/15   6.12/15   3.13/13   1.09/9    0.28/13 
 16 Labská Karolína                49.01  7.38/17  13.59/17  23.35/17  32.28/17  34.23/17  37.04/17  43.21/17  47.03/17  48.32/16  49.01/16 
    TJ Loko Liberec                       7.38/17   6.21/17   9.36/17   8.53/16   1.55/14   2.41/13   6.17/17   3.42/16   1.29/15   0.29/15 
 17 Baloghová Lída                 49.25  7.10/16  11.31/15  16.26/15  28.00/16  31.01/16  36.45/16  42.58/16  47.00/16  48.56/17  49.25/17 
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      7.10/16   4.21/15   4.55/15  11.34/17   3.01/15   5.44/17   6.13/16   4.02/17   1.56/17   0.29/15 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D16         2.9km  130m 12k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-69      2-67      3-79      4-72      5-40      6-74      7-54      8-50      9-62     10-42     11-77     12-100   
  1 Kameníková Andrea              28.20  4.02/1*   5.39/1*   7.23/1*   9.07/1*  11.50/1*  14.30/1*  17.35/1*  19.31/1*  20.46/1*  23.39/1*  27.04/1*  27.56/1*  28.20/1* 
    OK Jiskra Nový Bor                    4.02/1*   1.37/1*   1.44/3    1.44/1*   2.43/1*   2.40/2    3.05/3    1.56/3    1.15/2    2.53/1*   3.25/1*   0.52/1*   0.24/3  
  2 Balcarová Barbora              32.42  5.44/5    7.43/5    9.45/5   12.22/4   15.59/4   18.41/3   21.02/2   22.33/2   23.57/2   27.29/2   31.02/2   32.19/2   32.42/2  
    TJ Loko Liberec                       5.44/5    1.59/3    2.02/5    2.37/3    3.37/4    2.42/3    2.21/1*   1.31/1*   1.24/3    3.32/2    3.33/2    1.17/3    0.23/1* 
  3 Žuchová Daniela                38.28  5.14/3    7.42/4    9.29/4   12.00/3   15.43/3   19.05/4   21.57/3   25.21/3   27.38/3   32.16/3   36.57/3   38.05/3   38.28/3  
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      5.14/3    2.28/4    1.47/4    2.31/2    3.43/5    3.22/5    2.52/2    3.24/4    2.17/5    4.38/3    4.41/5    1.08/2    0.23/1* 
  4 Fürstová Anna                  39.52  5.42/4    7.39/3    9.17/3   11.55/2   14.55/2   17.45/2   26.02/5   27.44/4   29.43/5   34.33/5   38.10/5   39.27/4   39.52/4  
    TJ Loko Liberec                       5.42/4    1.57/2    1.38/1*   2.38/4    3.00/2    2.50/4    8.17/5    1.42/2    1.59/4    4.50/4    3.37/3    1.17/3    0.25/4  
  4 Kohoutová Barbora              39.52  4.25/2    7.27/2    9.05/2   13.33/5   16.51/5   19.24/5   22.57/4   27.52/5   29.04/4   34.18/4   38.09/4   39.27/4   39.52/4  
    OK Jiskra Nový Bor                    4.25/2    3.02/5    1.38/1*   4.28/5    3.18/3    2.33/1*   3.33/4    4.55/5    1.12/1*   5.14/5    3.51/4    1.18/5    0.25/4  
    Šikolová Tereza            DISK       5.33/     8.15/    10.03/    12.56/    17.41/    20.33/         /         /    22.01/         /         /    32.36/    33.09/   
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      5.33/     2.42/     1.48/     2.53/     4.45/     2.52/         /         /         /         /         /         /     0.33/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D18         3.0km  150m 12k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-70      2-67      3-79      4-52      5-54      6-43      7-57      8-58      9-42     10-46     11-77     12-100   
  1 Košková Anička                 43.26  6.36/1*   8.13/1*   9.58/1*  13.21/1*  21.32/1*  24.51/1*  28.16/1*  31.10/1*  34.18/1*  38.01/1*  41.37/1*  43.02/1*  43.26/1* 
    TJ Loko Liberec                       6.36/1*   1.37/1*   1.45/1*   3.23/1*   8.11/1*   3.19/1*   3.25/1*   2.54/1*   3.08/1*   3.43/1*   3.36/1*   1.25/1*   0.24/1* 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D20         3.0km  150m 12k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-70      2-67      3-79      4-52      5-54      6-43      7-57      8-58      9-42     10-46     11-77     12-100   
  1 Lejsková Martina               46.24  6.58/1*   8.47/1*  10.41/1*  17.02/1*  23.37/1*  27.11/1*  30.00/1*  33.02/1*  37.04/1*  40.53/1*  44.58/1*  46.00/1*  46.24/1* 
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      6.58/1*   1.49/1*   1.54/1*   6.21/1*   6.35/1*   3.34/1*   2.49/1*   3.02/1*   4.02/1*   3.49/1*   4.05/1*   1.02/1*   0.24/1* 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D21K        2.9km  130m 12k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-69      2-67      3-79      4-72      5-40      6-74      7-54      8-50      9-62     10-42     11-77     12-100   
  1 Hyxová Radka                   31.10  4.38/1*   6.34/1*   8.21/1*  10.32/1*  13.22/1*  16.25/1*  19.00/1*  21.04/2   22.53/2   25.46/1*  29.36/1*  30.42/1*  31.10/1* 
    Slavia Liberec orienteering           4.38/1*   1.56/4    1.47/3    2.11/5    2.50/2    3.03/8    2.35/3    2.04/5    1.49/7    2.53/1*   3.50/6    1.06/2    0.28/5  
  2 Kalinová Markéta               31.35  5.03/3    7.05/2    8.54/3   10.53/2   14.13/3   16.32/2   19.26/2   20.46/1*  22.17/1*  26.09/2   29.40/2   31.07/2   31.35/2  
    VŠTJ Ekonom Praha                     5.03/3    2.02/6    1.49/5    1.59/1*   3.20/5    2.19/1*   2.54/4    1.20/1*   1.31/4    3.52/7    3.31/5    1.27/7    0.28/5  
  3 Pavlíková Klára                32.47  5.21/6    7.18/6    8.55/4   11.25/5   14.22/4   16.50/3   21.15/5   23.06/4   24.31/3   27.34/3   30.58/3   32.22/3   32.47/3  
    KOB Chemopetrol Litvínov              5.21/6    1.57/5    1.37/1*   2.30/7    2.57/4    2.28/2    4.25/10   1.51/4    1.25/2    3.03/2    3.24/2    1.24/5    0.25/2  
  4 Tučková Monika                 32.55  5.16/4    7.11/3    9.00/5   11.04/4   13.58/2   17.00/4   20.26/3   22.15/3   24.50/4   27.58/4   31.01/4   32.22/3   32.55/4  
    OK Jiskra Nový Bor                    5.16/4    1.55/3    1.49/5    2.04/4    2.54/3    3.02/7    3.26/6    1.49/3    2.35/9    3.08/3    3.03/1*   1.21/4    0.33/7  
  5 Synková Petra                  33.03  4.48/2    7.16/5   11.07/8   13.10/7   15.58/6   18.45/5   20.58/4   23.26/5   24.51/5   28.05/5   31.30/5   32.38/5   33.03/5  
    OK Doksy                              4.48/2    2.28/7    3.51/10   2.03/3    2.48/1*   2.47/4    2.13/1*   2.28/8    1.25/2    3.14/4    3.25/4    1.08/3    0.25/2  
  6 Šedivá Petra                   36.13  6.05/8    8.44/8   10.53/7   13.31/8   17.01/7   20.00/7   23.13/8   26.16/7   28.00/7   31.24/6   34.48/6   35.49/6   36.13/6  
    SK Studenec                           6.05/8    2.39/8    2.09/7    2.38/8    3.30/6    2.59/5    3.13/5    3.03/9    1.44/6    3.24/5    3.24/2    1.01/1*   0.24/1* 
  7 Mesiarkinová Kamila            38.47  5.17/5    7.11/3    8.53/2   10.54/3   17.51/8   20.27/8   22.52/7   25.06/6   26.47/6   31.34/7   36.53/7   38.21/7   38.47/7  
    O-mikron                              5.17/5    1.54/2    1.42/2    2.01/2    6.57/10   2.36/3    2.25/2    2.14/6    1.41/5    4.47/8    5.19/9    1.28/8    0.26/4  
  8 Stanojkovičová Ljuba           40.29  5.44/7    7.31/7    9.19/6   11.46/6   15.52/5   18.51/6   22.32/6   28.06/8   29.21/8   33.09/8   38.31/8   39.56/8   40.29/8  
    TJ Stadion Nový Bor                   5.44/7    1.47/1*   1.48/4    2.27/6    4.06/7    2.59/5    3.41/8    5.34/10   1.15/1*   3.48/6    5.22/10   1.25/6    0.33/7  
  9 Peterková Viktorie             53.23  7.21/9   10.34/9   13.21/9   17.59/9   23.08/9   27.28/10  31.35/10  33.18/10  35.30/9   46.38/9   51.06/9   52.41/9   53.23/9  
    TJ Loko Liberec                       7.21/9    3.13/9    2.47/8    4.38/10   5.09/9    4.20/10   4.07/9    1.43/2    2.12/8   11.08/9    4.28/7    1.35/9    0.42/10 
 10 Pološčuková Lucie              66.45  8.54/10  12.09/10  15.19/10  19.05/10  23.21/10  27.02/9   30.29/9   32.49/9   42.27/10  58.56/10  64.00/10  66.07/10  66.45/10 
    SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav           8.54/10   3.15/10   3.10/9    3.46/9    4.16/8    3.41/9    3.27/7    2.20/7    9.38/10  16.29/10   5.04/8    2.07/10   0.38/9  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D21L        4.0km  240m 17k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-56      2-33      3-34      4-35      5-37      6-49      7-73      8-41      9-52     10-62     11-55     12-60     13-43     14-57     15-58     16-59     17-100   
  1 Heczková Bohdana               40.44  3.21/12   5.14/14   8.07/7   10.54/11  12.49/5   15.31/3   21.47/1*  24.26/1*  26.47/1*  29.54/1*  30.55/1*  32.33/1*  33.13/1*  35.36/2   37.28/2   39.13/1*  40.19/1*  40.44/1* 
    Slavia Liberec orienteering           3.21/12   1.53/14   2.53/2    2.47/19   1.55/1*   2.42/1*   6.16/2    2.39/1*   2.21/5    3.07/3    1.01/1*   1.38/2    0.40/1*   2.23/14   1.52/1*   1.45/1*   1.06/1*   0.25/2  
  2 Gregorová Kamila               40.58  2.46/1*   3.51/1*   6.12/1*   7.49/1*  12.17/2   16.44/7   22.22/3   25.16/3   27.40/3   30.23/2   31.32/2   33.06/2   33.49/2   35.16/1*  37.10/1*  39.20/2   40.30/2   40.58/2  
    SK OB Chotěboř                        2.46/1*   1.05/1*   2.21/1*   1.37/2    4.28/16   4.27/19   5.38/1*   2.54/3    2.24/7    2.43/1*   1.09/3    1.34/1*   0.43/2    1.27/1*   1.54/3    2.10/5    1.10/2    0.28/9  
  3 Košárková Iva                  42.50  3.29/15   5.31/15   8.46/10  10.36/7   13.36/8   16.22/5   22.48/5   25.58/4   28.04/4   30.59/4   32.08/3   33.59/3   34.59/4   36.49/3   38.42/3   40.51/3   42.22/3   42.50/3  
    Přátelé orientačního běhu Opava       3.29/15   2.02/16   3.15/4    1.50/3    3.00/12   2.46/2    6.26/3    3.10/5    2.06/1*   2.55/2    1.09/3    1.51/5    1.00/12   1.50/4    1.53/2    2.09/4    1.31/11   0.28/9  
  4 Neradová Alena                 43.41  3.18/11   4.27/3    7.42/3    9.38/2   12.21/3   15.18/2   22.31/4   26.21/5   28.27/5   31.54/5   33.00/5   34.50/5   35.41/5   37.39/4   39.44/4   41.50/4   43.16/4   43.41/4  
    KOB Chemopetrol Litvínov              3.18/11   1.09/2    3.15/4    1.56/5    2.43/8    2.57/3    7.13/6    3.50/13   2.06/1*   3.27/5    1.06/2    1.50/4    0.51/6    1.58/7    2.05/5    2.06/3    1.26/7    0.25/2  
  5 Burdová Adéla                  45.25  3.07/5    4.48/8    8.45/9    9.57/3   12.07/1*  15.09/1*  21.55/2   24.40/2   26.55/2   30.51/3   32.21/4   34.07/4   34.54/3   38.58/5   41.06/5   43.35/5   45.00/5   45.25/5  
    KOB Děčín                             3.07/5    1.41/11   3.57/13   1.12/1*   2.10/2    3.02/4    6.46/5    2.45/2    2.15/4    3.56/12   1.30/14   1.46/3    0.47/5    4.04/21   2.08/6    2.29/10   1.25/5    0.25/2  
  6 Janatová Lucie                 47.49  3.15/9    4.58/9    8.52/12  10.42/9   15.22/9   19.24/10  26.06/8   29.03/8   31.34/8   35.07/8   36.22/7   38.52/7   39.38/7   41.35/7   43.46/6   45.51/6   47.17/6   47.49/6  
    Oddíl OB Kotlářka                     3.15/9    1.43/12   3.54/12   1.50/3    4.40/17   4.02/18   6.42/4    2.57/4    2.31/8    3.33/8    1.15/5    2.30/15   0.46/3    1.57/6    2.11/7    2.05/2    1.26/7    0.32/20 
  7 Horáčková Kateřina             48.18  2.53/2    4.44/6    8.00/6   10.04/5   12.39/4   15.55/4   25.05/7   28.29/7   30.50/7   34.31/6   35.53/6   38.16/6   39.12/6   41.03/6   43.50/7   46.17/7   47.48/7   48.18/7  
    Slavia Liberec orienteering           2.53/2    1.51/13   3.16/7    2.04/6    2.35/5    3.16/6    9.10/10   3.24/6    2.21/5    3.41/9    1.22/8    2.23/14   0.56/11   1.51/5    2.47/15   2.27/9    1.31/11   0.30/13 
  8 Prchalová Ivana                48.37  3.11/6    4.43/5    7.58/5   10.33/6   13.06/6   16.24/6   24.39/6   28.10/6   30.22/6   34.33/7   36.25/8   39.13/8   40.13/8   42.29/8   44.33/8   46.49/8   48.06/8   48.37/8  
    SK SNS Smržovka                       3.11/6    1.32/7    3.15/4    2.35/18   2.33/4    3.18/8    8.15/8    3.31/9    2.12/3    4.11/14   1.52/23   2.48/19   1.00/12   2.16/12   2.04/4    2.16/7    1.17/3    0.31/17 
  9 Kovářová Lenka                 56.53  2.56/3    4.22/2    7.53/4   10.03/4   17.29/13  21.25/13  30.55/11  34.47/11  38.41/11  42.25/10  43.49/9   46.10/9   47.16/9   49.35/9   51.54/9   54.41/9   56.22/9   56.53/9  
    OOB TJ Lokomotiva Teplice             2.56/3    1.26/5    3.31/9    2.10/11   7.26/24   3.56/17   9.30/11   3.52/14   3.54/19   3.44/10   1.24/10   2.21/12   1.06/16   2.19/13   2.19/8    2.47/12   1.41/19   0.31/17 
 10 Smolková Kateřina              57.46  3.13/8    4.46/7    8.48/11  10.53/10  22.13/22  25.27/21  33.50/19  37.23/15  40.18/15  43.42/13  45.00/12  47.58/12  48.51/11  50.49/11  53.49/11  56.03/10  57.20/10  57.46/10 
    SK Praga                              3.13/8    1.33/8    4.02/15   2.05/7   11.20/25   3.14/5    8.23/9    3.33/11   2.55/12   3.24/4    1.18/6    2.58/20   0.53/9    1.58/7    3.00/18   2.14/6    1.17/3    0.26/5  
 11 Bochenková Martina             58.25  3.34/16   5.04/11   8.32/8   10.41/8   13.17/7   16.59/8   30.09/10  33.45/9   38.31/10  43.18/11  44.43/11  47.04/10  48.04/10  50.27/10  53.52/12  56.18/11  57.55/11  58.25/11 
    Oddíl OB Kotlářka                     3.34/16   1.30/6    3.28/8    2.09/9    2.36/6    3.42/12  13.10/24   3.36/12   4.46/23   4.47/20   1.25/12   2.21/12   1.00/12   2.23/14   3.25/23   2.26/8    1.37/16   0.30/13 
 12 Nováková Lucie                 59.53  4.55/21   7.07/21  15.46/22  17.55/21  20.24/19  24.07/19  35.14/20  38.43/20  41.23/18  44.54/15  46.16/15  48.35/14  49.26/14  51.09/12  53.33/10  57.38/12  59.11/12  59.53/12 
    OK Jiskra Nový Bor                    4.55/21   2.12/19   8.39/24   2.09/9    2.29/3    3.43/14  11.07/18   3.29/8    2.40/10   3.31/6    1.22/8    2.19/9    0.51/6    1.43/3    2.24/10   4.05/24   1.33/15   0.42/25 
 13 Tichovská Hana                 60.06  3.16/10   4.28/4    7.40/2   18.51/22  21.47/21  25.04/20  32.56/15  38.19/19  41.09/17  46.05/17  47.24/17  49.36/16  50.30/16  52.38/14  55.17/13  58.04/13  59.33/13  60.06/13 
    SK Praga                              3.16/10   1.12/3    3.12/3   11.11/25   2.56/9    3.17/7    7.52/7    5.23/23   2.50/11   4.56/22   1.19/7    2.12/7    0.54/10   2.08/10   2.39/12   2.47/12   1.29/10   0.33/22 
 14 Vlažná Lucie                   61.17  3.02/4    5.12/13   9.36/14  12.07/13  15.51/12  21.20/12  31.24/13  35.43/13  39.16/12  43.33/12  45.06/13  47.44/11  48.56/12  52.23/13  55.46/14  59.12/14  60.50/14  61.17/14 
    OOB TJ Slovan Luhačovice              3.02/4    2.10/18   4.24/18   2.31/15   3.44/15   5.29/25  10.04/14   4.19/18   3.33/17   4.17/15   1.33/16   2.38/17   1.12/20   3.27/20   3.23/22   3.26/19   1.38/17   0.27/7  
 15 Kvapilová Jana                 61.41  3.40/18   6.17/19   9.59/17  12.32/15  18.41/16  22.27/15  33.17/17  37.57/18  42.59/20  46.45/20  48.15/20  50.31/19  51.49/19  53.54/15  56.16/15  59.34/15  61.13/15  61.41/15 
    OOB TJ Turnov                         3.40/18   2.37/25   3.42/11   2.33/17   6.09/21   3.46/15  10.50/17   4.40/21   5.02/24   3.46/11   1.30/14   2.16/8    1.18/23   2.05/9    2.22/9    3.18/18   1.39/18   0.28/9  
 16 Staňová Karolína               62.30  7.52/24  10.05/24  18.43/25  20.49/25  23.26/24  27.01/23  38.12/22  41.39/22  44.18/22  47.50/22  49.14/21  51.34/21  52.25/21  54.05/16  56.34/16  60.36/16  62.08/16  62.30/16 
    OK Jiskra Nový Bor                    7.52/24   2.13/20   8.38/23   2.06/8    2.37/7    3.35/11  11.11/19   3.27/7    2.39/9    3.32/7    1.24/10   2.20/10   0.51/6    1.40/2    2.29/11   4.02/23   1.32/13   0.22/1* 
 17 Zápotocká Anna                 63.08  6.46/23   9.19/23  12.56/21  15.20/20  18.17/14  22.51/16  32.32/14  36.49/14  39.58/14  44.21/14  45.54/14  48.14/13  49.18/13  55.26/20  58.16/18  60.52/17  62.38/17  63.08/17 
    Slavia Liberec orienteering           6.46/23   2.33/24   3.37/10   2.24/12   2.57/10   4.34/21   9.41/13   4.17/17   3.09/14   4.23/17   1.33/16   2.20/10   1.04/15   6.08/24   2.50/16   2.36/11   1.46/21   0.30/13 
 18 Švihovská Eva                  63.32  3.23/13   5.32/16  10.01/18  12.49/16  15.46/11  19.40/11  31.03/12  35.07/12  39.49/13  45.10/16  47.00/16  50.22/18  51.49/19  54.15/17  58.19/19  61.32/18  63.04/18  63.32/18 
    Sportcentrum Jičín                    3.23/13   2.09/17   4.29/19   2.48/20   2.57/10   3.54/16  11.23/20   4.04/16   4.42/22   5.21/24   1.50/22   3.22/22   1.27/24   2.26/16   4.04/24   3.13/16   1.32/13   0.28/9  
 19 Ticháčková Magdalena           63.57  4.23/20   5.44/17   9.43/15  12.12/14  18.53/17  22.18/14  35.49/21  39.21/21  43.34/21  47.36/21  49.34/22  51.45/22  52.51/22  55.22/19  58.03/17  61.37/19  63.26/19  63.57/19 
    Sportcentrum Jičín                    4.23/20   1.21/4    3.59/14   2.29/14   6.41/22   3.25/9   13.31/25   3.32/10   4.13/21   4.02/13   1.58/24   2.11/6    1.06/16   2.31/17   2.41/13   3.34/20   1.49/22   0.31/17 
 20 Žitná Jana                     65.59  3.23/13   5.02/10   9.18/13  11.50/12  15.22/9   18.53/9   29.17/9   34.23/10  37.24/9   42.09/9   43.56/10  49.21/15  50.07/15  55.00/18  61.19/21  64.06/21  65.33/20  65.59/20 
    SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav           3.23/13   1.39/10   4.16/17   2.32/16   3.32/14   3.31/10  10.24/15   5.06/22   3.01/13   4.45/19   1.47/21   5.25/25   0.46/3    4.53/22   6.19/25   2.47/12   1.27/9    0.26/5  
 21 Fólová Martina                 66.42  3.11/6    5.11/12   9.43/15  13.49/17  18.39/15  23.31/18  33.01/16  37.29/16  41.29/19  46.20/19  47.53/19  50.34/20  51.42/18  56.38/21  59.57/20  63.48/20  66.01/21  66.42/21 
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      3.11/6    2.00/15   4.32/20   4.06/24   4.50/19   4.52/23   9.30/11   4.28/20   4.00/20   4.51/21   1.33/16   2.41/18   1.08/18   4.56/23   3.19/21   3.51/22   2.13/23   0.41/24 
 22 Posseltová Tereza              68.45  3.34/16   6.06/18  10.39/19  13.56/18  21.13/20  25.46/22  38.21/23  44.20/24  47.44/23  52.06/23  53.47/23  56.56/23  58.04/23  61.11/23  64.06/23  66.53/22  68.18/22  68.45/22 
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      3.34/16   2.32/23   4.33/21   3.17/22   7.17/23   4.33/20  12.35/23   5.59/24   3.24/16   4.22/16   1.41/20   3.09/21   1.08/18   3.07/19   2.55/17   2.47/12   1.25/5    0.27/7  
 23 Vokurková Marta                69.30  5.35/22   7.09/22  11.22/20  14.40/19  19.29/18  23.11/17  33.49/18  37.48/17  41.00/16  46.07/18  47.41/18  50.11/17  51.27/17  60.50/22  63.33/22  67.17/23  69.00/23  69.30/23 
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      5.35/22   1.34/9    4.13/16   3.18/23   4.49/18   3.42/12  10.38/16   3.59/15   3.12/15   5.07/23   1.34/19   2.30/15   1.16/21   9.23/25   2.43/14   3.44/21   1.43/20   0.30/13 
 24 Nedvídková Iva                 79.01  9.04/25  11.30/25  16.51/23  19.15/23  22.30/23  27.08/24  39.13/24  43.38/23  55.46/25  60.28/25  61.53/25  65.43/25  67.00/25  69.12/24  72.13/24  75.30/24  78.29/24  79.01/24 
    KrOB Rozmarýn Litoměřice              9.04/25   2.26/22   5.21/22   2.24/12   3.15/13   4.38/22  12.05/22   4.25/19  12.08/25   4.42/18   1.25/12   3.50/24   1.17/22   2.12/11   3.01/19   3.17/17   2.59/25   0.32/20 
 25 Čechová Jana                   81.24  4.01/19   6.21/20  17.35/24  20.29/24  25.25/25  30.53/25  42.47/25  49.10/25  52.45/24  59.31/24  61.40/24  65.05/24  66.44/24  69.50/25  72.58/25  78.25/25  80.50/25  81.24/25 
    VŠTJ Stavební fakulta Praha           4.01/19   2.20/21  11.14/25   2.54/21   4.56/20   5.28/24  11.54/21   6.23/25   3.35/18   6.46/25   2.09/25   3.25/23   1.39/25   3.06/18   3.08/20   5.27/25   2.25/24   0.34/23 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D35         3.5km  160m 13k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-69      2-65      3-47      4-72      5-73      6-41      7-55      8-44      9-57     10-58     11-42     12-77     13-100   
  1 Koutná Olga                    34.26  4.39/5    6.16/2    8.37/1*  11.44/3   14.18/2   17.28/2   20.29/1*  23.28/1*  25.24/1*  27.39/1*  29.44/1*  32.53/1*  33.58/1*  34.26/1* 
    OK Jiskra Nový Bor                    4.39/5    1.37/1*   2.21/2    3.07/9    2.34/2    3.10/1*   3.01/1*   2.59/4    1.56/1*   2.15/1*   2.05/1*   3.09/5    1.05/2    0.28/3  
  2 Lošťáková Ivana                35.43  4.31/3    6.14/1*   8.38/2   11.03/1*  13.47/1*  17.13/1*  21.26/2   24.01/2   26.41/2   29.00/2   31.09/2   33.59/2   35.13/2   35.43/2  
    OOB TJ Lokomotiva Teplice             4.31/3    1.43/2    2.24/3    2.25/1*   2.44/3    3.26/2    4.13/5    2.35/1*   2.40/10   2.19/3    2.09/3    2.50/2    1.14/7    0.30/8  
  3 Škorpilová Jana                37.54  4.37/4    6.56/5    9.29/6   12.46/7   15.05/5   19.46/6   23.23/4   26.03/3   28.16/3   30.45/3   32.52/3   36.18/3   37.27/4   37.54/3  
    Sportcentrum Jičín                    4.37/4    2.19/8    2.33/9    3.17/10   2.19/1*   4.41/14   3.37/2    2.40/2    2.13/4    2.29/5    2.07/2    3.26/6    1.09/5    0.27/1* 
  4 Kučerová Marie                 37.57  4.50/6    6.56/5    9.26/5   11.58/4   14.53/3   19.10/4   23.14/3   26.34/4   28.46/4   31.11/4   33.33/4   36.22/4   37.24/3   37.57/4  
    USK Praha                             4.50/6    2.06/6    2.30/6    2.32/2    2.55/5    4.17/12   4.04/3    3.20/6    2.12/3    2.25/4    2.22/6    2.49/1*   1.02/1*   0.33/13 
  5 Městková Kateřina              40.25  4.53/7    7.19/8    9.47/8   12.25/6   16.54/9   20.25/8   25.11/6   28.05/5   30.12/5   32.47/5   35.04/5   38.40/5   39.55/5   40.25/5  
    USK Praha                             4.53/7    2.26/10   2.28/5    2.38/4    4.29/12   3.31/4    4.46/9    2.54/3    2.07/2    2.35/7    2.17/4    3.36/8    1.15/8    0.30/8  
  6 Zakouřilová Helena             41.48  4.28/2    6.27/4    8.54/4   11.35/2   16.37/7   20.04/7   24.17/5   28.34/6   30.55/6   33.35/6   37.10/7   40.09/6   41.14/6   41.48/6  
    USK Praha                             4.28/2    1.59/5    2.27/4    2.41/5    5.02/14   3.27/3    4.13/5    4.17/13   2.21/6    2.40/10   3.35/12   2.59/3    1.05/2    0.34/14 
  7 Zabořilová Romana              42.28  5.14/8    7.05/7    9.36/7   12.10/5   14.58/4   18.44/3   25.27/7   28.58/7   31.24/7   33.53/7   37.04/6   40.41/7   41.57/7   42.28/7  
    OB Jenišovice                         5.14/8    1.51/3    2.31/7    2.34/3    2.48/4    3.46/6    6.43/13   3.31/8    2.26/7    2.29/5    3.11/10   3.37/9    1.16/10   0.31/11 
  8 Lenka Honsová                  43.56  5.30/9    8.09/10  10.11/9   12.54/8   15.59/6   19.38/5   28.29/12  31.48/10  34.08/9   36.44/9   39.10/8   42.17/8   43.28/8   43.56/8  
    SK SNS Smržovka                       5.30/9    2.39/11   2.02/1*   2.43/6    3.05/6    3.39/5    8.51/16   3.19/5    2.20/5    2.36/8    2.26/7    3.07/4    1.11/6    0.28/3  
  9 Dolejší Lenka                  45.10  5.31/10   7.40/9   10.25/10  13.18/9   16.46/8   21.00/9   25.32/8   29.12/8   31.51/8   34.39/8   39.30/9   43.20/9   44.38/9   45.10/9  
    TJ Stadion Nový Bor                   5.31/10   2.09/7    2.45/11   2.53/7    3.28/9    4.14/11   4.32/7    3.40/9    2.39/9    2.48/11   4.51/16   3.50/11   1.18/12   0.32/12 
 10 Folprechtová Kateřina          45.24  4.26/1*   6.17/3    8.52/3   13.45/10  19.38/12  23.25/12  28.15/11  32.21/11  35.15/10  37.33/10  40.09/10  43.38/10  44.54/10  45.24/10 
    SOK TJ Turnov                         4.26/1*   1.51/3    2.35/10   4.53/14   5.53/16   3.47/7    4.50/10   4.06/12   2.54/12   2.18/2    2.36/8    3.29/7    1.16/10   0.30/8  
 11 Kameníková Kateřina            46.53  5.34/12   8.14/11  10.45/11  15.42/12  18.57/11  22.50/11  26.54/9   32.32/13  35.42/13  38.18/11  40.38/11  45.17/11  46.24/11  46.53/11 
    OK Jiskra Nový Bor                    5.34/12   2.40/12   2.31/7    4.57/15   3.15/7    3.53/8    4.04/3    5.38/15   3.10/13   2.36/8    2.20/5    4.39/15   1.07/4    0.29/6  
 12 Janoušková Iveta               47.46  5.31/10   9.50/16  12.37/15  16.48/14  20.07/13  24.08/13  28.40/13  32.29/12  35.40/12  38.48/12  42.04/12  45.41/12  47.18/12  47.46/12 
    OK Jiskra Nový Bor                    5.31/10   4.19/16   2.47/12   4.11/13   3.19/8    4.01/9    4.32/7    3.49/10   3.11/14   3.08/14   3.16/11   3.37/9    1.37/15   0.28/3  
 13 Smolková Alena                 48.53  6.11/15   8.33/12  11.27/12  14.32/11  18.15/10  22.37/10  27.40/10  31.37/9   35.25/11  39.45/13  42.43/13  47.09/13  48.24/13  48.53/13 
    SK Praga                              6.11/15   2.22/9    2.54/13   3.05/8    3.43/10   4.22/13   5.03/11   3.57/11   3.48/16   4.20/16   2.58/9    4.26/14   1.15/8    0.29/6  
 14 Loskotová Daniela              51.54  5.38/13   8.48/13  12.05/13  19.00/16  22.48/16  27.01/15  32.49/14  36.09/14  38.36/14  41.33/14  45.42/14  49.58/14  51.18/14  51.54/14 
    73C                                   5.38/13   3.10/13   3.17/14   6.55/16   3.48/11   4.13/10   5.48/12   3.20/6    2.27/8    2.57/13   4.09/13   4.16/12   1.20/13   0.36/15 
 15 Jeřábková Tereza               54.36  5.57/14   9.11/14  12.32/14  15.51/13  21.23/14  26.58/14  34.04/15  38.25/15  41.12/15  44.07/15  48.19/15  52.42/15  54.09/15  54.36/15 
    OK Jiskra Nový Bor                    5.57/14   3.14/14   3.21/15   3.19/11   5.32/15   5.35/16   7.06/14   4.21/14   2.47/11   2.55/12   4.12/14   4.23/13   1.27/14   0.27/1* 
 16 Šašková Petra                  62.17  6.29/16   9.47/15  13.45/16  17.39/15  22.14/15  27.41/16  36.12/16  42.05/16  45.50/16  49.36/16  54.17/16  59.51/16  61.41/16  62.17/16 
    SOBSA                                 6.29/16   3.18/15   3.58/16   3.54/12   4.35/13   5.27/15   8.31/15   5.53/16   3.45/15   3.46/15   4.41/15   5.34/16   1.50/16   0.36/15 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D40         3.0km  150m 12k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-70      2-65      3-47      4-53      5-41      6-50      7-44      8-45      9-58     10-42     11-46     12-100   
  1 Eichlerová Jana                36.06  5.23/1*   7.10/2    9.40/2   12.19/2   15.03/1*  21.35/2   24.35/1*  27.09/1*  29.11/1*  31.58/1*  34.16/1*  35.40/1*  36.06/1* 
    KOB Kamenický Šenov                   5.23/1*   1.47/5    2.30/4    2.39/3    2.44/1*   6.32/9    3.00/1*   2.34/1*   2.02/2    2.47/7    2.18/3    1.24/4    0.26/2  
  2 Rydlová Magda                  40.51  5.35/3    7.17/3    9.46/3   12.20/3   16.10/2   21.11/1*  25.43/2   30.28/2   32.39/2   37.10/3   39.03/2   40.23/2   40.51/2  
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      5.35/3    1.42/2    2.29/3    2.34/1*   3.50/6    5.01/1*   4.32/10   4.45/16   2.11/4    4.31/19   1.53/1*   1.20/1*   0.28/4  
  3 Pavlíková Pavla                42.24  5.53/4    7.50/4   10.35/4   13.50/4   17.54/4   23.04/4   26.32/3   31.07/4   33.29/3   36.47/2   40.18/3   41.52/3   42.24/3  
    OK Chrastava                          5.53/4    1.57/7    2.45/9    3.15/8    4.04/9    5.10/2    3.28/3    4.35/14   2.22/6    3.18/14   3.31/14   1.34/11   0.32/13 
  4 Rychterová Dana                42.37  6.07/6    8.06/5   11.43/11  14.18/6   17.33/3   22.52/3   30.47/7   33.31/5   35.15/5   37.59/5   40.43/5   42.09/5   42.37/4  
    SK SNS Smržovka                       6.07/6    1.59/10   3.37/19   2.35/2    3.15/2    5.19/3    7.55/20   2.44/3    1.44/1*   2.44/5    2.44/5    1.26/6    0.28/4  
  4 Posseltová Romana              42.37  6.27/9    8.42/10  11.38/9   14.45/7   18.38/5   24.47/5   28.20/4   31.03/3   34.24/4   37.17/4   40.35/4   42.03/4   42.37/4  
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      6.27/9    2.15/12   2.56/12   3.07/7    3.53/7    6.09/7    3.33/4    2.43/2    3.21/19   2.53/9    3.18/9    1.28/7    0.34/18 
  6 Rejholcová Andrea              43.29  5.26/2    6.56/1*   9.16/1*  12.00/1*  20.57/13  27.33/11  30.37/6   33.55/6   35.59/6   38.21/6   41.38/6   42.59/6   43.29/6  
    OK Jiskra Nový Bor                    5.26/2    1.30/1*   2.20/1*   2.44/5    8.57/20   6.36/10   3.04/2    3.18/7    2.04/3    2.22/1*   3.17/8    1.21/2    0.30/10 
  7 Zuzánková Růžena               45.44  7.04/17   9.02/12  11.29/8   15.01/10  18.42/6   25.12/6   29.36/5   34.17/7   36.58/7   40.31/7   43.41/7   45.15/7   45.44/7  
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      7.04/17   1.58/9    2.27/2    3.32/10   3.41/5    6.30/8    4.24/9    4.41/15   2.41/14   3.33/17   3.10/7    1.34/11   0.29/6  
  8 Fürstová Katka                 45.51  7.41/19   9.38/19  12.14/15  15.53/13  19.18/9   26.28/7   32.49/10  36.01/8   38.24/8   41.10/8   43.52/8   45.22/8   45.51/8  
    TJ Loko Liberec                       7.41/19   1.57/7    2.36/5    3.39/12   3.25/3    7.10/13   6.21/15   3.12/5    2.23/7    2.46/6    2.42/4    1.30/9    0.29/6  
  9 Pařízková Věrka                46.57  7.00/16   9.14/15  11.53/13  14.56/8   21.33/15  29.10/17  33.43/15  37.37/15  40.02/13  42.45/14  45.02/9   46.27/9   46.57/9  
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      7.00/16   2.14/11   2.39/7    3.03/6    6.37/18   7.37/15   4.33/11   3.54/11   2.25/9    2.43/4    2.17/2    1.25/5    0.30/10 
 10 Horáková Lenka                 47.28  6.47/14   8.40/8   11.28/7   15.00/9   18.58/7   26.57/9   32.05/8   37.18/13  39.32/12  42.02/11  45.25/11  46.55/10  47.28/10 
    USK Praha                             6.47/14   1.53/6    2.48/10   3.32/10   3.58/8    7.59/17   5.08/12   5.13/17   2.14/5    2.30/3    3.23/12   1.30/9    0.33/14 
 11 Štraitová Jitka                47.38  6.58/15   9.37/18  12.37/17  16.37/15  20.17/10  28.44/13  32.46/9   36.05/9   38.45/9   41.43/9   45.12/10  46.58/11  47.38/11 
    SK OK 24 Praha                        6.58/15   2.39/18   3.00/15   4.00/18   3.40/4    8.27/20   4.02/5    3.19/8    2.40/13   2.58/10   3.29/13   1.46/16   0.40/21 
 12 Svobodová Lucie                48.19  7.13/18   9.29/16  12.46/18  16.38/16  21.01/14  28.41/12  33.02/12  36.32/11  39.24/11  42.40/13  45.45/12  47.44/12  48.19/12 
    OK Jiskra Nový Bor                    7.13/18   2.16/13   3.17/17   3.52/16   4.23/11   7.40/16   4.21/8    3.30/9    2.52/17   3.16/13   3.05/6    1.59/19   0.35/19 
 13 Hejnalová Hana                 49.52  6.23/8    8.59/11  11.53/13  15.20/11  20.44/12  28.49/14  32.51/11  36.24/10  38.48/10  41.59/10  47.12/13  49.19/13  49.52/13 
    OK 99 Hradec Králové                  6.23/8    2.36/17   2.54/11   3.27/9    5.24/14   8.05/18   4.02/5    3.33/10   2.24/8    3.11/12   5.13/18   2.07/21   0.33/14 
 14 Průšová Markéta                50.33  6.35/10   8.21/6   11.04/5   18.24/19  24.21/19  30.14/19  34.23/16  37.36/14  40.15/15  43.05/15  48.33/14  50.02/14  50.33/14 
    USK Praha                             6.35/10   1.46/3    2.43/8    7.20/21   5.57/17   5.53/5    4.09/7    3.13/6    2.39/11   2.50/8    5.28/19   1.29/8    0.31/12 
 15 Kašparová Marie                51.11  6.42/12   8.28/7   11.25/6   14.05/5   19.03/8   26.37/8   33.22/14  37.16/12  40.06/14  42.32/12  49.25/15  50.46/15  51.11/15 
    SK Netopýr Zákupy                     6.42/12   1.46/3    2.57/13   2.40/4    4.58/13   7.34/14   6.45/16   3.54/11   2.50/16   2.26/2    6.53/21   1.21/2    0.25/1* 
 16 Čechlovská Jana                53.27  6.06/5    9.10/14  12.15/16  17.49/17  22.03/16  29.03/15  36.24/17  42.21/18  44.54/17  47.55/16  51.15/16  52.54/16  53.27/16 
    OK Chrastava                          6.06/5    3.04/21   3.05/16   5.34/20   4.14/10   7.00/11   7.21/17   5.57/20   2.33/10   3.01/11   3.20/11   1.39/14   0.33/14 
 17 Hořáková Petra                 55.01  6.40/11   9.09/13  11.45/12  15.35/12  20.25/11  27.27/10  33.07/13  38.56/16  44.57/18  48.23/17  52.45/17  54.32/17  55.01/17 
    TJ Loko Liberec                       6.40/11   2.29/15   2.36/5    3.50/15   4.50/12   7.02/12   5.40/14   5.49/19   6.01/21   3.26/16   4.22/15   1.47/17   0.29/6  
 18 Žihlová Lucie                  60.38  7.53/20  10.27/20  14.03/19  17.50/18  23.23/18  29.16/18  37.08/19  46.15/19  50.06/19  53.28/18  58.28/18  60.11/18  60.38/18 
    TJ Loko Liberec                       7.53/20   2.34/16   3.36/18   3.47/14   5.33/16   5.53/5    7.52/19   9.07/21   3.51/20   3.22/15   5.00/17   1.43/15   0.27/3  
 19 Reisingerová Martina           61.16  6.46/13   9.34/17  17.43/21  21.26/21  26.50/20  35.15/20  43.32/20  47.26/20  50.13/20  54.16/19  58.45/19  60.47/19  61.16/19 
    KrOB Rozmarýn Litoměřice              6.46/13   2.48/20   8.09/21   3.43/13   5.24/14   8.25/19   8.17/21   3.54/11   2.47/15   4.03/18   4.29/16   2.02/20   0.29/6  
 20 Bartáková Eva                  61.32  6.13/7    8.40/8   11.38/9   15.56/14  23.17/17  29.06/16  36.44/18  39.55/17  42.34/16  55.58/20  59.17/20  60.55/20  61.32/20 
    OK Chrastava                          6.13/7    2.27/14   2.58/14   4.18/19   7.21/19   5.49/4    7.38/18   3.11/4    2.39/11  13.24/21   3.19/10   1.38/13   0.37/20 
 21 Riby Kateřina                  77.47  8.40/21  11.24/21  15.52/20  19.49/20  31.50/21  47.53/21  53.32/21  58.48/21  61.49/21  69.16/21  75.26/21  77.14/21  77.47/21 
    OOB TJ Lokomotiva Teplice             8.40/21   2.44/19   4.28/20   3.57/17  12.01/21  16.03/21   5.39/13   5.16/18   3.01/18   7.27/20   6.10/20   1.48/18   0.33/14 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D45         3.0km  150m 12k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-70      2-65      3-47      4-53      5-41      6-50      7-44      8-45      9-58     10-42     11-46     12-100   
  1 Abelová Ivana                  39.22  5.55/2    7.50/1*  10.25/1*  13.29/1*  17.07/1*  23.23/2   26.33/1*  30.12/2   32.12/2   35.04/1*  37.22/1*  38.49/1*  39.22/1* 
    TJ Stadion Nový Bor                   5.55/2    1.55/2    2.35/3    3.04/2    3.38/5    6.16/6    3.10/1*   3.39/7    2.00/1*   2.52/4    2.18/1*   1.27/5    0.33/8  
  2 Marešová Pavlína               42.20  6.46/8    8.20/3   10.50/2   14.12/2   17.33/2   23.02/1*  26.44/2   29.32/1*  31.39/1*  37.27/2   40.29/2   41.48/2   42.20/2  
    OK Jiskra Nový Bor                    6.46/8    1.34/1*   2.30/1*   3.22/5    3.21/2    5.29/1*   3.42/2    2.48/2    2.07/2    5.48/12   3.02/10   1.19/2    0.32/5  
  3 Pecková Ivana                  44.32  6.43/7    8.52/7   11.53/6   15.11/6   20.19/5   27.06/7   30.49/4   34.20/4   36.29/4   39.10/4   41.46/3   43.53/3   44.32/3  
    VŠTJ Ekonom Praha                     6.43/7    2.09/6    3.01/8    3.18/4    5.08/11   6.47/10   3.43/5    3.31/6    2.09/3    2.41/3    2.36/4    2.07/14   0.39/14 
  4 Pávková Jana                   44.38  6.23/5    8.34/5   11.21/4   14.56/4   18.01/3   24.23/3   29.22/3   33.13/3   35.33/3   38.34/3   42.36/4   44.04/4   44.38/4  
    OK Jiskra Nový Bor                    6.23/5    2.11/7    2.47/6    3.35/7    3.05/1*   6.22/7    4.59/8    3.51/8    2.20/4    3.01/6    4.02/14   1.28/6    0.34/10 
  5 Zalabová Martina               45.05  5.24/1*   9.01/8   11.44/5   15.09/5   18.52/4   25.26/4   31.40/5   34.34/5   37.19/5   40.34/5   43.16/6   44.37/5   45.05/5  
    Sportcentrum Jičín                    5.24/1*   3.37/14   2.43/4    3.25/6    3.43/6    6.34/9    6.14/12   2.54/4    2.45/10   3.15/11   2.42/6    1.21/3    0.28/1* 
  6 Koucká Ivana                   45.35 10.56/14  13.31/14  16.02/14  18.51/14  22.16/12  28.12/10  31.54/6   34.45/6   37.34/6   40.44/6   43.15/5   44.57/6   45.35/6  
    VŠTJ Ekonom Praha                    10.56/14   2.35/11   2.31/2    2.49/1*   3.25/3    5.56/4    3.42/2    2.51/3    2.49/11   3.10/9    2.31/3    1.42/8    0.38/13 
  7 Němečková Jarmila              47.06  7.40/12  10.12/11  13.04/9   16.08/7   20.31/7   26.41/6   32.35/8   36.35/8   39.24/8   42.02/7   44.44/7   46.38/7   47.06/7  
    SK OK 24 Praha                        7.40/12   2.32/10   2.52/7    3.04/2    4.23/9    6.10/5    5.54/10   4.00/9    2.49/11   2.38/2    2.42/6    1.54/12   0.28/1* 
  8 Kuncová Jiřina                 48.33  7.07/9    9.08/9   14.56/13  18.41/13  22.15/11  28.10/9   32.47/10  35.23/7   37.47/7   43.46/9   46.36/8   48.01/8   48.33/8  
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      7.07/9    2.01/5    5.48/14   3.45/8    3.34/4    5.55/3    4.37/7    2.36/1*   2.24/6    5.59/13   2.50/8    1.25/4    0.32/5  
  9 Hindráková Martina             48.59  6.35/6    8.30/4   12.48/8   16.52/9   20.51/9   28.41/12  35.37/12  38.32/11  41.06/10  44.05/10  47.23/10  48.31/9   48.59/9  
    OOB TJ Lokomotiva Trutnov             6.35/6    1.55/2    4.18/13   4.04/11   3.59/8    7.50/13   6.56/13   2.55/5    2.34/7    2.59/5    3.18/11   1.08/1*   0.28/1* 
 10 Pološčuková Monika             49.39  6.14/4    8.38/6   12.15/7   16.32/8   21.29/10  28.39/11  32.33/7   36.36/9   40.24/9   43.38/8   47.14/9   49.06/10  49.39/10 
    SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav           6.14/4    2.24/9    3.37/12   4.17/14   4.57/10   7.10/11   3.54/6    4.03/10   3.48/13   3.14/10   3.36/12   1.52/11   0.33/8  
 11 Vlčková Jindra                 50.31  5.57/3    7.57/2   11.05/3   14.53/3   20.22/6   26.13/5   33.36/11  40.49/12  43.10/12  45.34/11  48.15/11  50.02/11  50.31/11 
    KOB Děčín                             5.57/3    2.00/4    3.08/10   3.48/9    5.29/13   5.51/2    7.23/14   7.13/14   2.21/5    2.24/1*   2.41/5    1.47/9    0.29/4  
 12 Burdová Simona                 52.15  7.27/11  10.41/13  13.46/12  17.51/12  23.01/13  30.25/13  36.35/13  40.58/13  43.37/13  46.41/12  49.35/12  51.41/12  52.15/12 
    KOB Děčín                             7.27/11   3.14/13   3.05/9    4.05/12   5.10/12   7.24/12   6.10/11   4.23/11   2.39/8    3.04/8    2.54/9    2.06/13   0.34/10 
 13 Sokolářová Jitka               54.53  7.14/10   9.35/10  13.05/10  16.58/10  20.49/8   27.15/8   32.37/9   37.21/10  41.20/11  50.00/13  52.27/13  54.17/13  54.53/13 
    SOK TJ Turnov                         7.14/10   2.21/8    3.30/11   3.53/10   3.51/7    6.26/8    5.22/9    4.44/12   3.59/14   8.40/14   2.27/2    1.50/10   0.36/12 
 14 Jaklová Olga                   57.19  7.50/13  10.33/12  13.16/11  17.23/11  24.00/14  36.45/14  40.27/14  45.36/14  48.15/14  51.16/14  55.15/14  56.47/14  57.19/14 
    OOB TJ Lokomotiva Trutnov             7.50/13   2.43/12   2.43/4    4.07/13   6.37/14  12.45/14   3.42/2    5.09/13   2.39/8    3.01/6    3.59/13   1.32/7    0.32/5  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D50         2.7km  100m 11k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-64      2-65      3-47      4-72      5-40      6-54      7-50      8-44      9-60     10-59     11-100   
  1 Benešová Iva                   34.02  3.09/4    5.26/3    8.07/2   10.54/1*  13.46/1*  18.16/2   19.42/2   23.11/1*  28.19/1*  31.44/1*  33.28/1*  34.02/1* 
    Sportcentrum Jičín                    3.09/4    2.17/3    2.41/2    2.47/1*   2.52/2    4.30/3    1.26/3    3.29/1*   5.08/10   3.25/3    1.44/1*   0.34/5  
  2 Fantová Libuše                 35.39  2.54/2    5.07/2    8.19/3   11.37/3   14.31/3   18.33/3   22.45/3   27.56/3   30.03/2   33.25/2   35.09/2   35.39/2  
    VŠTJ Ekonom Praha                     2.54/2    2.13/2    3.12/5    3.18/3    2.54/3    4.02/1*   4.12/8    5.11/3    2.07/3    3.22/2    1.44/1*   0.30/3  
  3 Šípová Soňa                    36.39  2.51/1*   5.02/1*   7.43/1*  11.16/2   14.06/2   18.09/1*  19.29/1*  27.25/2   31.27/3   34.23/3   36.12/3   36.39/3  
    OK Jiskra Nový Bor                    2.51/1*   2.11/1*   2.41/2    3.33/5    2.50/1*   4.03/2    1.20/1*   7.56/9    4.02/9    2.56/1*   1.49/3    0.27/2  
  4 Košková Vlasta                 38.58  3.08/3    7.37/9   10.10/8   12.58/5   16.24/4   22.01/4   24.38/4   31.07/4   33.02/4   36.40/4   38.32/4   38.58/4  
    TJ Loko Liberec                       3.08/3    4.29/10   2.33/1*   2.48/2    3.26/4    5.37/5    2.37/6    6.29/5    1.55/1*   3.38/4    1.52/4    0.26/1* 
  5 Petrová Věra                   43.26  3.09/4    5.48/4    9.09/4   13.39/6   18.09/6   24.25/6   25.45/6   33.36/7   35.37/6   40.27/5   42.42/5   43.26/5  
    Slavia Liberec orienteering           3.09/4    2.39/4    3.21/8    4.30/7    4.30/7    6.16/8    1.20/1*   7.51/8    2.01/2    4.50/7    2.15/5    0.44/9  
  6 Večeřová Ivana                 44.04  3.50/9    6.38/7   10.40/9   15.39/9   19.51/8   25.19/8   27.40/7   32.19/5   35.56/7   40.51/6   43.29/6   44.04/6  
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      3.50/9    2.48/5    4.02/10   4.59/9    4.12/5    5.28/4    2.21/5    4.39/2    3.37/8    4.55/8    2.38/8    0.35/6  
  7 Kábrtová Iva                   45.49  3.48/8    6.46/8   10.01/7   14.31/7   18.50/7   24.52/7   28.58/8   34.19/8   37.53/8   42.30/7   45.08/7   45.49/7  
    OK RECO Sport                         3.48/8    2.58/8    3.15/7    4.30/7    4.19/6    6.02/7    4.06/7    5.21/4    3.34/7    4.37/6    2.38/8    0.41/7  
  8 Jedličková Zdena               50.56  3.16/6    6.05/5    9.13/5   12.45/4   17.22/5   23.38/5   25.44/5   32.58/6   35.25/5   47.47/8   50.15/8   50.56/8  
    OK Jiskra Nový Bor                    3.16/6    2.49/6    3.08/4    3.32/4    4.37/8    6.16/8    2.06/4    7.14/7    2.27/5   12.22/9    2.28/7    0.41/7  
  9 Kovářová Alena                 56.35  3.23/7    6.17/6    9.30/6   14.42/8   21.10/10  27.00/9   34.25/9   47.05/10  49.15/10  53.08/9   56.02/9   56.35/9  
    OOB TJ Lokomotiva Teplice             3.23/7    2.54/7    3.13/6    5.12/10   6.28/10   5.50/6    7.25/10  12.40/10   2.10/4    3.53/5    2.54/10   0.33/4  
 10 Kubátová Ivana                 60.15  4.03/10   8.08/10  12.07/10  15.53/10  21.06/9   29.18/10  34.47/10  41.32/9   44.27/9   57.02/10  59.28/10  60.15/10 
    OK Jiskra Nový Bor                    4.03/10   4.05/9    3.59/9    3.46/6    5.13/9    8.12/10   5.29/9    6.45/6    2.55/6   12.35/10   2.26/6    0.47/10 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D55         2.7km  100m 11k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-64      2-65      3-47      4-72      5-40      6-54      7-50      8-44      9-60     10-59     11-100   
  1 Konopáčová Jana                32.52  3.20/3    6.17/4    9.05/3   12.30/3   15.43/2   19.54/1*  21.33/1*  24.56/1*  27.03/1*  30.24/1*  32.17/1*  32.52/1* 
    OOB TJ Turnov                         3.20/3    2.57/6    2.48/2    3.25/1*   3.13/1*   4.11/1*   1.39/3    3.23/1*   2.07/6    3.21/2    1.53/2    0.35/4  
  2 Šaffková Zuzana                34.18  2.36/1*   4.47/1*   7.36/1*  11.25/1*  17.47/5   21.58/3   23.25/2   27.29/2   29.23/2   32.07/2   33.51/2   34.18/2  
    OK Chrastava                          2.36/1*   2.11/1*   2.49/3    3.49/4    6.22/11   4.11/1*   1.27/2    4.04/3    1.54/2    2.44/1*   1.44/1*   0.27/1* 
  3 Svatava Nováková               36.32  3.13/2    5.46/2    8.28/2   12.02/2   15.35/1*  20.17/2   23.28/3   27.44/3   30.05/3   33.50/3   35.52/3   36.32/3  
    TJ Slovan Karlovy Vary                3.13/2    2.33/2    2.42/1*   3.34/2    3.33/5    4.42/3    3.11/10   4.16/4    2.21/8    3.45/3    2.02/3    0.40/8  
  4 Neradová Alena                 37.47  3.29/6    6.12/3    9.12/4   13.52/5   17.50/6   23.01/6   24.55/4   28.56/4   30.59/4   34.56/4   37.11/4   37.47/4  
    KOB Chemopetrol Litvínov              3.29/6    2.43/3    3.00/4    4.40/11   3.58/6    5.11/6    1.54/4    4.01/2    2.03/3    3.57/4    2.15/7    0.36/5  
  5 Bradnová Věra                  39.16  3.31/7    6.27/5    9.47/5   14.07/6   17.30/4   22.22/4   25.20/5   30.10/5   32.14/5   36.21/5   38.38/5   39.16/5  
    OK Chrastava                          3.31/7    2.56/5    3.20/6    4.20/7    3.23/3    4.52/4    2.58/9    4.50/5    2.04/4    4.07/6    2.17/8    0.38/7  
  6 Ševčíková Alena                41.47  3.24/5    6.27/5    9.52/6   13.37/4   17.04/3   23.00/5   26.20/6   31.40/6   33.44/6   38.39/6   41.04/6   41.47/6  
    OK Chrastava                          3.24/5    3.03/7    3.25/7    3.45/3    3.27/4    5.56/8    3.20/11   5.20/7    2.04/4    4.55/10   2.25/10   0.43/11 
  7 Matoušková Marie               42.25  4.11/8    7.46/8   11.49/8   15.56/8   20.27/8   25.33/7   28.25/7   33.15/7   35.23/7   39.33/7   41.45/7   42.25/7  
    OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou        4.11/8    3.35/10   4.03/10   4.07/6    4.31/7    5.06/5    2.52/8    4.50/5    2.08/7    4.10/7    2.12/5    0.40/8  
  8 Bartoňová Marie                45.07  9.50/12  12.38/12  15.44/12  20.10/12  23.25/11  28.38/9   31.02/9   36.30/8   38.18/8   42.24/8   44.38/8   45.07/8  
    OK Jiskra Nový Bor                    9.50/12   2.48/4    3.06/5    4.26/9    3.15/2    5.13/7    2.24/7    5.28/8    1.48/1*   4.06/5    2.14/6    0.29/2  
  9 Lukavcová Lenka                50.13  4.29/10   8.00/9   11.51/9   16.19/10  21.29/9   28.12/8   30.34/8   37.10/9   40.51/9   46.08/9   49.15/9   50.13/9  
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      4.29/10   3.31/9    3.51/9    4.28/10   5.10/10   6.43/9    2.22/6    6.36/11   3.41/11   5.17/11   3.07/12   0.58/12 
 10 Lusková Olga                   51.14  4.17/9    8.07/10  13.08/11  18.17/11  23.11/10  30.23/10  34.10/10  40.30/10  43.31/10  48.23/10  50.42/10  51.14/10 
    OK Chrastava                          4.17/9    3.50/12   5.01/12   5.09/12   4.54/9    7.12/11   3.47/12   6.20/10   3.01/9    4.52/9    2.19/9    0.32/3  
 11 Havlová Jaroslava              54.21  3.22/4    6.31/7   10.45/7   15.05/7   19.36/7   35.42/12  36.49/12  43.36/12  47.11/12  51.29/11  53.40/11  54.21/11 
    OB Jenišovice                         3.22/4    3.09/8    4.14/11   4.20/7    4.31/7   16.06/12   1.07/1*   6.47/12   3.35/10   4.18/8    2.11/4    0.41/10 
 12 Kadečková Jana                 54.56  4.59/11   8.34/11  12.21/10  16.16/9   27.56/12  34.40/11  36.48/11  42.31/11  46.14/11  51.46/12  54.19/12  54.56/12 
    OB Jenišovice                         4.59/11   3.35/10   3.47/8    3.55/5   11.40/12   6.44/10   2.08/5    5.43/9    3.43/12   5.32/12   2.33/11   0.37/6  
    Klímová Jitka              DISK       3.35/         /    11.48/    16.14/    20.30/    26.32/    29.47/    34.26/    45.27/    54.29/    56.37/    57.13/   
    KOB Kamenický Šenov                   3.35/         /         /     4.26/     4.16/     6.02/     3.15/     4.39/    11.01/     9.02/     2.08/     0.36/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D60         2.6km   90m 9k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-64      2-67      3-79      4-52      5-73      6-54      7-42      8-77      9-100   
  1 Nedvídková Jitka               59.16  5.23/2   11.17/1*  14.08/1*  21.20/1*  27.11/1*  34.29/1*  47.06/1*  55.43/1*  58.29/1*  59.16/1* 
    KrOB Rozmarýn Litoměřice              5.23/2    5.54/2    2.51/2    7.12/1*   5.51/1*   7.18/2   12.37/3    8.37/1*   2.46/2    0.47/1* 
  2 Ondrůjová Anna                 71.35  5.02/1*  14.25/2   18.38/3   31.13/3   40.01/3   46.02/2   56.23/2   67.34/2   70.28/2   71.35/2  
    KOB Chemopetrol Litvínov              5.02/1*   9.23/3    4.13/3   12.35/3    8.48/3    6.01/1*  10.21/1*  11.11/3    2.54/3    1.07/3  
  3 Bednaříková Olga Marie         72.59 10.26/3   15.21/3   18.11/2   28.52/2   37.08/2   47.20/3   58.41/3   69.39/3   72.12/3   72.59/3  
    Slavia Liberec orienteering          10.26/3    4.55/1*   2.50/1*  10.41/2    8.16/2   10.12/3   11.21/2   10.58/2    2.33/1*   0.47/1* 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D65         2.6km   90m 9k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-64      2-67      3-79      4-52      5-73      6-54      7-42      8-77      9-100   
  1 Štrojsová Jaroslava            40.57  4.17/2    7.41/1*  10.32/2   15.44/1*  20.15/1*  24.51/1*  32.02/1*  37.52/1*  40.12/1*  40.57/1* 
    KOB Kamenický Šenov                   4.17/2    3.24/1*   2.51/4    5.12/1*   4.31/2    4.36/3    7.11/2    5.50/4    2.20/4    0.45/3  
  2 Krausová Marie                 43.23  4.31/3    8.04/3   10.46/3   17.12/3   22.57/3   27.29/2   36.20/2   41.09/2   42.47/2   43.23/2  
    TJ Loko Liberec                       4.31/3    3.33/2    2.42/3    6.26/4    5.45/3    4.32/1*   8.51/4    4.49/1*   1.38/2    0.36/1* 
  3 Křtěnská Leontina              46.42  7.11/5   10.58/5   13.28/5   22.02/5   26.13/5   30.48/3   37.47/3   43.54/3   45.46/3   46.42/3  
    OK Jiskra Nový Bor                    7.11/5    3.47/3    2.30/2    8.34/5    4.11/1*   4.35/2    6.59/1*   6.07/5    1.52/3    0.56/5  
  4 Kutáčková Stanislava           49.27  4.05/1*   8.03/2   10.24/1*  15.45/2   22.24/2   33.53/5   42.22/5   47.11/5   48.48/5   49.27/4  
    OOB TJ Lokomotiva Trutnov             4.05/1*   3.58/4    2.21/1*   5.21/2    6.39/5   11.29/5    8.29/3    4.49/1*   1.37/1*   0.39/2  
  5 Nejezchlebová Věra             49.32  4.47/4   10.22/4   13.25/4   19.20/4   25.10/4   31.23/4   40.27/4   46.12/4   48.41/4   49.32/5  
    KOB Kamenický Šenov                   4.47/4    5.35/5    3.03/5    5.55/3    5.50/4    6.13/4    9.04/5    5.45/3    2.29/5    0.51/4  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H10         2.3km   80m 8k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-63      2-78      3-71      4-53      5-73      6-74      7-75      8-100   
  1 Tkáč Matěj                     18.25  2.06/1*   4.04/1*   5.51/2    9.29/1*  11.33/1*  12.52/2   15.44/2   18.02/1*  18.25/1* 
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      2.06/1*   1.58/3    1.47/4    3.38/2    2.04/4    1.19/7    2.52/5    2.18/6    0.23/1* 
  2 Kolář Šimon                    19.20  2.20/2    4.11/2    5.49/1*  10.03/4   12.58/5   14.14/4   17.01/3   18.57/2   19.20/2  
    TJ Jiskra Hořice                      2.20/2    1.51/2    1.38/2    4.14/6    2.55/9    1.16/6    2.47/3    1.56/2    0.23/1* 
  3 Socha Ondřej                   19.31  2.36/7    4.48/5    6.38/5   10.26/5   12.29/3   13.39/3   17.03/4   19.02/3   19.31/3  
    OK Jiskra Nový Bor                    2.36/7    2.12/5    1.50/5    3.48/3    2.03/3    1.10/1*   3.24/7    1.59/4    0.29/6  
  4 Peterka Jakub                  20.04  2.35/5    4.18/3    6.03/3    9.53/3   12.54/4   14.23/5   17.40/5   19.35/4   20.04/4  
    TJ Loko Liberec                       2.35/5    1.43/1*   1.45/3    3.50/4    3.01/11   1.29/9    3.17/6    1.55/1*   0.29/6  
  5 Vitebský Lukáš                 20.16  2.27/4    4.30/4    6.20/4    9.47/2   11.38/2   12.48/1*  15.35/1*  19.38/5   20.16/5  
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      2.27/4    2.03/4    1.50/5    3.27/1*   1.51/1*   1.10/1*   2.47/3    4.03/11   0.38/18 
  6 Novotný Jaromír                22.19  2.22/3    7.18/13   8.43/10  12.58/8   16.00/8   17.12/7   19.56/7   21.54/6   22.19/6  
    Slavia Liberec orienteering           2.22/3    4.56/15   1.25/1*   4.15/7    3.02/13   1.12/3    2.44/1*   1.58/3    0.25/3  
  7 Staňa Ondřej                   23.14  3.10/14   6.21/10   8.44/11  12.49/7   14.43/6   15.55/6   18.40/6   22.43/7   23.14/7  
    OK Jiskra Nový Bor                    3.10/14   3.11/9    2.23/8    4.05/5    1.54/2    1.12/3    2.45/2    4.03/11   0.31/14 
  8 Řehoř Vojta                    23.33  2.49/10   5.21/7    8.11/7   12.58/8   16.04/10  17.18/8   20.56/8   23.06/8   23.33/8  
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      2.49/10   2.32/8    2.50/15   4.47/12   3.06/14   1.14/5    3.38/8    2.10/5    0.27/4  
  9 Zabořil Ondřej                 25.32  3.09/13   5.38/8    8.12/8   13.18/10  15.59/7   17.54/9   22.18/9   25.02/9   25.32/9  
    OB Jenišovice                         3.09/13   2.29/7    2.34/13   5.06/13   2.41/7    1.55/14   4.24/13   2.44/7    0.30/9  
 10 Janas Adam                     26.14  2.35/5    6.44/11   9.07/12  13.30/11  16.01/9   18.38/11  22.33/10  25.39/10  26.14/10 
    SK Praga                              2.35/5    4.09/13   2.23/8    4.23/8    2.31/5    2.37/17   3.55/11   3.06/9    0.35/16 
 11 Horák Pavel ml.                27.50  4.24/18   7.57/15  10.24/14  15.02/13  17.57/12  19.17/12  23.01/11  27.23/11  27.50/11 
    USK Praha                             4.24/18   3.33/12   2.27/11   4.38/10   2.55/9    1.20/8    3.44/10   4.22/13   0.27/4  
 12 Zakouřil Matyáš                29.45  2.42/9    5.57/9    8.20/9   13.35/12  16.16/11  18.08/10  26.12/15  29.15/12  29.45/12 
    USK Praha                             2.42/9    3.15/10   2.23/8    5.15/14   2.41/7    1.52/12   8.04/19   3.03/8    0.30/9  
 13 Mellan Jonáš                   29.50  2.40/8    4.52/6    7.07/6   11.36/6   18.18/13  19.47/13  23.30/12  29.20/13  29.50/13 
    SOK TJ Turnov                         2.40/8    2.12/5    2.15/7    4.29/9    6.42/18   1.29/9    3.43/9    5.50/16   0.30/9  
 14 Tomáš Ekert                    30.12  2.55/11   7.54/14  10.29/15  15.50/14  20.12/16  21.50/15  26.22/16  29.42/14  30.12/14 
    Slavia Liberec orienteering           2.55/11   4.59/16   2.35/14   5.21/15   4.22/17   1.38/11   4.32/15   3.20/10   0.30/9  
 15 Šašek Martin                   33.59  3.21/16   6.48/12  10.10/13  17.02/16  20.03/15  22.00/16  26.09/14  33.25/15  33.59/15 
    SOBSA                                 3.21/16   3.27/11   3.22/17   6.52/19   3.01/11   1.57/15   4.09/12   7.16/17   0.34/15 
 16 Pavlík Matěj                   36.54  3.05/12   8.10/16  12.01/17  18.42/17  22.39/17  26.14/17  31.48/17  36.19/16  36.54/16 
    KOB Chemopetrol Litvínov              3.05/12   5.05/17   3.51/19   6.41/18   3.57/16   3.35/19   5.34/17   4.31/14   0.35/16 
 17 Danko Štěpán                   41.35  3.20/15  13.19/18  16.18/18  22.03/18  29.37/19  31.35/19  36.27/19  41.05/17  41.35/17 
    OK Chrastava                          3.20/15   9.59/19   2.59/16   5.45/17   7.34/19   1.58/16   4.52/16   4.38/15   0.30/9  
 18 Pěnička Tomáš                  49.03  4.06/17   8.23/17  11.51/16  16.36/15  19.45/14  21.38/14  26.05/13  48.34/18  49.03/18 
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      4.06/17   4.17/14   3.28/18   4.45/11   3.09/15   1.53/13   4.27/14  22.29/19   0.29/6  
 19 Drahoňovský Matouš             56.05  6.21/19  14.41/19  17.10/19  22.31/19  25.09/18  28.08/18  33.45/18  55.27/19  56.05/19 
    Neregistrovaní                        6.21/19   8.20/18   2.29/12   5.21/15   2.38/6    2.59/18   5.37/18  21.42/18   0.38/18 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H10L        3.0km   80m 7k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-63      2-71      3-53      4-74      5-76      6-80      7-100   
  1 Kučera Filip                   20.24  2.03/1*   6.07/1*   9.42/1*  12.50/1*  17.12/1*  18.46/1*  19.55/1*  20.24/1* 
    OK Chrastava                          2.03/1*   4.04/4    3.35/2    3.08/8    4.22/6    1.34/3    1.09/2    0.29/5  
  2 Hanuš Miroslav                 22.05  3.09/12   7.32/8   11.16/3   14.04/3   17.54/2   20.03/2   21.35/2   22.05/2  
    OOB TJ Turnov                         3.09/12   4.23/6    3.44/4    2.48/3    3.50/2    2.09/7    1.32/11   0.30/9  
  3 Hnízdil Matěj                  23.33  2.41/6    6.58/3   11.51/8   15.00/8   19.15/6   21.33/4   23.06/4   23.33/4  
    KOB Kamenický Šenov                   2.41/6    4.17/5    4.53/10   3.09/9    4.15/5    2.18/8    1.33/13   0.27/2  
  4 Mašek Matěj                    23.45  2.40/5    7.13/6   11.37/7   14.08/4   18.20/4   21.34/5   23.10/5   23.45/5  
    TJ Stadion Nový Bor                   2.40/5    4.33/7    4.24/8    2.31/2    4.12/4    3.14/15   1.36/14   0.35/18 
  5 Muller Ondra                   24.08  2.43/9    7.20/7   11.32/6   15.43/9   19.44/7   22.23/6   23.39/6   24.08/6  
    SOK TJ Turnov                         2.43/9    4.37/8    4.12/7    4.11/14   4.01/3    2.39/9    1.16/5    0.29/5  
  6 Janoušek Slávek                24.23  2.03/1*   9.42/15  12.33/10  14.45/7   18.23/5   22.52/8   23.58/7   24.23/7  
    OK Jiskra Nový Bor                    2.03/1*   7.39/19   2.51/1*   2.12/1*   3.38/1*   4.29/22   1.06/1*   0.25/1* 
  7 Heřmánek Petr                  24.34  2.29/3    7.06/4   11.17/4   14.17/5   21.16/8   22.35/7   24.00/8   24.34/8  
    OOB TJ Turnov                         2.29/3    4.37/8    4.11/6    3.00/6    6.59/13   1.19/1*   1.25/8    0.34/16 
  8 Nejezchleb Vojtěch             25.44  4.01/19   7.46/9   11.28/5   14.35/6   22.24/9   23.51/9   25.11/9   25.44/9  
    OOB TJ Turnov                         4.01/19   3.45/2    3.42/3    3.07/7    7.49/19   1.27/2    1.20/6    0.33/13 
  9 Houžvička David                28.01  2.46/10   8.34/10  14.17/11  17.44/11  23.59/10  25.58/10  27.24/10  28.01/10 
    SOK TJ Turnov                         2.46/10   5.48/13   5.43/14   3.27/10   6.15/11   1.59/5    1.26/9    0.37/20 
 10 Bičík Štěpán                   28.38  3.52/18  11.27/18  16.25/17  19.15/14  24.14/12  26.55/11  28.09/11  28.38/11 
    SOK TJ Turnov                         3.52/18   7.35/18   4.58/11   2.50/5    4.59/9    2.41/10   1.14/3    0.29/5  
 11 Rind Matyáš                    29.47  3.31/15   7.10/5   12.25/9   16.18/10  24.04/11  27.13/12  29.14/12  29.47/12 
    TJ Loko Liberec                       3.31/15   3.39/1*   5.15/12   3.53/12   7.46/18   3.09/13   2.01/19   0.33/13 
 12 Janoušek Albert                30.19  3.14/13   8.59/12  15.28/15  20.36/15  26.10/13  27.54/13  29.40/13  30.19/13 
    OK Chrastava                          3.14/13   5.45/12   6.29/17   5.08/18   5.34/10   1.44/4    1.46/15   0.39/21 
 13 Dejnožka Martin                32.33  2.55/11  10.10/16  19.57/19  23.41/18  28.26/16  30.31/15  32.03/14  32.33/14 
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      2.55/11   7.15/17   9.47/20   3.44/11   4.45/7    2.05/6    1.32/11   0.30/9  
 14 Zoubek Viktor                  33.01  2.42/7    9.03/13  15.01/13  19.04/12  26.57/15  30.20/14  32.28/15  33.01/15 
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      2.42/7    6.21/14   5.58/16   4.03/13   7.53/20   3.23/16   2.08/21   0.33/13 
 15 Štrait Vilém                   34.26  2.42/7    9.22/14  14.39/12  19.10/13  26.36/14  32.29/16  33.52/16  34.26/16 
    USK Praha                             2.42/7    6.40/15   5.17/13   4.31/15   7.26/16   5.53/23   1.23/7    0.34/16 
 16 Rokos Marek                    36.07  3.18/14   8.40/11  16.15/16  22.56/17  30.02/18  33.50/18  35.36/18  36.07/17 
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      3.18/14   5.22/11   7.35/18   6.41/21   7.06/15   3.48/21   1.46/15   0.31/11 
 17 Vřešťál Antonín                36.21  3.36/17  10.19/17  15.10/14  21.07/16  29.31/17  33.09/17  35.35/17  36.21/18 
    OOB TJ Turnov                         3.36/17   6.43/16   4.51/9    5.57/19   8.24/22   3.38/18   2.26/22   0.46/23 
 18 Jan Patka                      40.40  6.54/24  11.51/19  17.48/18  24.00/19  33.21/19  36.55/19  39.32/19  40.40/19 
    Slavia Liberec orienteering           6.54/24   4.57/10   5.57/15   6.12/20   9.21/23   3.34/17   2.37/24   1.08/24 
 19 Hubáček David                  42.12  5.11/21  13.57/22  22.06/20  28.59/21  36.00/21  39.46/20  41.37/20  42.12/20 
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      5.11/21   8.46/23   8.09/19   6.53/22   7.01/14   3.46/20   1.51/17   0.35/18 
 20 Horák Martin                   43.45  3.34/16  12.16/20  23.34/21  28.06/20  35.40/20  41.38/21  43.06/21  43.45/21 
    USK Praha                             3.34/16   8.42/22  11.18/21   4.32/16   7.34/17   5.58/24   1.28/10   0.39/21 
 21 Mencl Josef                    47.14  5.06/20  12.56/21  24.24/22  33.12/22  41.27/22  44.35/22  46.42/22  47.14/22 
    USK Praha                             5.06/20   7.50/20  11.28/22   8.48/24   8.15/21   3.08/12   2.07/20   0.32/12 
 22 Zápotocký František            49.49  6.36/23  15.44/24  32.16/24  37.06/23  43.44/23  47.26/23  49.20/23  49.49/23 
    Slavia Liberec orienteering           6.36/23   9.08/24  16.32/24   4.50/17   6.38/12   3.42/19   1.54/18   0.29/5  
 23 TROJAN TOMÁŠ                   57.16  6.07/22  14.05/23  30.34/23  39.11/24  51.07/24  54.20/24  56.48/24  57.16/24 
    SOK TJ Turnov                         6.07/22   7.58/21  16.29/23   8.37/23  11.56/24   3.13/14   2.28/23   0.28/3  
    Mairich Filip              DISK       3.23/     9.54/    14.50/    19.45/    25.18/         /    28.50/    29.39/   
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      3.23/     6.31/     4.56/     4.55/     5.33/         /         /     0.49/   
 25 Hallman Marek             MS   22.40  2.37/4    6.23/2   10.27/2   13.16/2   18.08/3   20.58/3   22.12/3   22.40/3  
    SOK TJ Turnov                         2.37/4    3.46/3    4.04/5    2.49/4    4.52/8    2.50/11   1.14/3    0.28/3  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H12         2.7km  100m 9k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-65      2-47      3-72      4-40      5-73      6-62      7-75      8-77      9-100   
  1 Tuma Matěj                     26.46  4.43/2    7.33/4   10.42/3   14.06/2   15.24/2   19.47/3   23.12/3   25.26/2   26.25/1*  26.46/1* 
    Sportcentrum Jičín                    4.43/2    2.50/6    3.09/2    3.24/2    1.18/3    4.23/19   3.25/1*   2.14/1*   0.59/4    0.21/1* 
  2 Zalaba Tomáš                   26.49  4.48/4    7.26/3   10.56/4   15.30/4   16.40/3   18.52/2   22.44/2   25.15/1*  26.25/1*  26.49/2  
    Sportcentrum Jičín                    4.48/4    2.38/4    3.30/6    4.34/13   1.10/2    2.12/5    3.52/2    2.31/4    1.10/6    0.24/6  
  3 Adamec Martin                  28.19  4.36/1*   6.50/1*  10.06/1*  14.52/3   16.52/4   19.57/5   23.59/4   27.13/5   27.55/3   28.19/3  
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      4.36/1*   2.14/1*   3.16/4    4.46/16   2.00/15   3.05/15   4.02/3    3.14/14   0.42/1*   0.24/6  
  4 Jirman Filip                   28.45  6.01/13   8.52/9   12.03/6   16.00/6   18.50/6   20.44/6   25.14/6   27.28/6   28.21/4   28.45/4  
    SOK TJ Turnov                         6.01/13   2.51/7    3.11/3    3.57/5    2.50/20   1.54/2    4.30/9    2.14/1*   0.53/3    0.24/6  
  5 Průša Kryštof                  28.53  4.55/5    7.18/2   10.21/2   13.28/1*  14.35/1*  16.20/1*  20.23/1*  27.00/4   28.29/5   28.53/5  
    USK Praha                             4.55/5    2.23/3    3.03/1*   3.07/1*   1.07/1*   1.45/1*   4.03/4    6.37/23   1.29/14   0.24/6  
  6 Budský Ondřej                  29.34  4.44/3    8.11/5   11.56/5   15.54/5   17.48/5   19.51/4   23.59/4   26.47/3   29.08/6   29.34/6  
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      4.44/3    3.27/13   3.45/8    3.58/6    1.54/10   2.03/4    4.08/7    2.48/6    2.21/21   0.26/13 
  7 Bradáč David                   31.20  5.35/8   10.00/11  13.59/7   18.30/7   20.24/7   22.22/7   26.35/7   29.37/7   30.52/7   31.20/7  
    TJ Loko Liberec                       5.35/8    4.25/16   3.59/9    4.31/10   1.54/10   1.58/3    4.13/8    3.02/10   1.15/9    0.28/17 
  8 Průša Dominik                  33.40  5.22/7    8.48/8   15.34/11  21.19/11  23.04/11  25.19/9   29.22/8   32.16/8   33.17/8   33.40/8  
    USK Praha                             5.22/7    3.26/12   6.46/16   5.45/20   1.45/6    2.15/6    4.03/4    2.54/7    1.01/5    0.23/3  
  9 Janas Petr                     34.59  5.49/10   8.36/7   15.10/10  19.14/9   21.07/8   23.32/8   30.15/9   33.14/9   34.33/9   34.59/9  
    SK Praga                              5.49/10   2.47/5    6.34/15   4.04/8    1.53/9    2.25/8    6.43/19   2.59/9    1.19/12   0.26/13 
 10 Rokos Michal                   36.43  6.24/14  10.57/13  16.38/13  21.09/10  22.56/10  26.14/11  30.48/11  34.43/10  36.20/10  36.43/10 
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      6.24/14   4.33/17   5.41/13   4.31/10   1.47/7    3.18/16   4.34/10   3.55/17   1.37/16   0.23/3  
 11 Šmol David                     37.18 13.35/22  15.52/19  19.09/15  23.51/12  25.57/12  28.55/12  33.01/12  36.05/12  36.54/11  37.18/11 
    OK Doksy                             13.35/22   2.17/2    3.17/5    4.42/15   2.06/16   2.58/13   4.06/6    3.04/13   0.49/2    0.24/6  
 12 Matyáš Vojtěch                 37.54  5.50/12  10.06/12  14.37/8   19.13/8   21.25/9   25.22/10  30.39/10  35.32/11  37.25/12  37.54/12 
    OK Chrastava                          5.50/12   4.16/15   4.31/11   4.36/14   2.12/18   3.57/18   5.17/13   4.53/21   1.53/19   0.29/19 
 13 Hájek Kryštof                  40.55  8.42/20  12.01/16  21.14/16  25.12/14  27.09/13  29.33/13  36.17/13  39.19/13  40.34/13  40.55/13 
    SOK TJ Turnov                         8.42/20   3.19/10   9.13/20   3.58/6    1.57/14   2.24/7    6.44/20   3.02/10   1.15/9    0.21/1* 
 14 Vávra Pavel                    45.52  5.43/9   12.31/17  16.14/12  29.28/19  31.20/17  36.30/17  41.15/17  43.54/14  45.22/14  45.52/14 
    OK Jiskra Nový Bor                    5.43/9    6.48/21   3.43/7   13.14/23   1.52/8    5.10/21   4.45/11   2.39/5    1.28/13   0.30/20 
 15 Stárek Matěj                   47.35  5.06/6    8.28/6   14.56/9   26.47/15  28.07/14  37.40/19  43.29/18  45.56/18  47.07/17  47.35/16 
    OOB TJ Turnov                         5.06/6    3.22/11   6.28/14  11.51/22   1.20/4    9.33/24   5.49/16   2.27/3    1.11/7    0.28/17 
 16 Rajn Filip                     47.39  5.49/10   9.07/10  18.32/14  25.10/13  28.45/15  31.48/14  40.15/15  44.38/16  47.03/16  47.39/17 
    OK Chrastava                          5.49/10   3.18/9    9.25/22   6.38/21   3.35/22   3.03/14   8.27/24   4.23/19   2.25/22   0.36/24 
 17 Kodejš Ondřej                  48.26  7.21/18  11.57/15  25.57/21  31.09/20  33.28/19  35.55/16  40.48/16  44.48/17  48.02/18  48.26/18 
    USK Praha                             7.21/18   4.36/18  14.00/24   5.12/17   2.19/19   2.27/10   4.53/12   4.00/18   3.14/23   0.24/6  
 18 Růta Matyáš                    49.57  6.29/15  20.58/23  29.59/23  34.16/22  36.10/22  38.36/20  45.21/20  48.18/19  49.33/19  49.57/19 
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      6.29/15  14.29/24   9.01/19   4.17/9    1.54/10   2.26/9    6.45/22   2.57/8    1.15/9    0.24/6  
 19 Vávra Jakub                    52.55  9.39/21  24.03/24  33.18/24  37.10/23  39.06/23  41.34/21  48.18/22  51.21/22  52.32/20  52.55/20 
    TJ Jiskra Hořice                      9.39/21  14.24/23   9.15/21   3.52/4    1.56/13   2.28/11   6.44/20   3.03/12   1.11/7    0.23/3  
 20 Zabořil Vojta                  53.59  6.40/16  11.52/14  24.02/20  29.17/18  32.45/18  37.23/18  44.52/19  49.50/20  53.32/22  53.59/22 
    OB Jenišovice                         6.40/16   5.12/19  12.10/23   5.15/18   3.28/21   4.38/20   7.29/23   4.58/22   3.42/24   0.27/15 
 21 Kuneš Vojtěch                  59.14 15.50/23  18.56/20  23.53/19  28.26/16  35.51/21  41.58/22  48.27/23  56.59/23  58.42/23  59.14/23 
    TJ Jiskra Hořice                     15.50/23   3.06/8    4.57/12   4.33/12   7.25/24   6.07/22   6.29/18   8.32/24   1.43/18   0.32/21 
 22 Pavlík Ondřej                  64.19  8.04/19  14.03/18  21.51/17  44.03/24  48.42/24  51.34/24  57.45/24  62.12/24  63.44/24  64.19/24 
    KOB Chemopetrol Litvínov              8.04/19   5.59/20   7.48/17  22.12/24   4.39/23   2.52/12   6.11/17   4.27/20   1.32/15   0.35/23 
    Riby Thomas                DISK       8.16/    13.37/         /    26.55/         /         /    39.11/    46.44/    48.35/    49.12/   
    OOB TJ Lokomotiva Teplice             8.16/     5.21/         /         /         /         /         /     7.33/     1.51/     0.37/   
    Šašek Adam                 DISK           /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    SOBSA                                     /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
 25 Pavel Martin              MS   46.29  6.42/17  19.25/21  23.40/18  29.04/17  31.14/16  34.34/15  40.05/14  43.59/15  46.02/15  46.29/15 
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      6.42/17  12.43/22   4.15/10   5.24/19   2.10/17   3.20/17   5.31/15   3.54/16   2.03/20   0.27/15 
 26 Václavů Jan               MS   53.19 16.08/24  19.44/22  28.31/22  32.12/21  33.46/20  42.00/23  47.19/21  51.08/21  52.47/21  53.19/21 
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou     16.08/24   3.36/14   8.47/18   3.41/3    1.34/5    8.14/23   5.19/14   3.49/15   1.39/17   0.32/21 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H14         2.9km  130m 12k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-69      2-67      3-79      4-72      5-40      6-74      7-54      8-50      9-62     10-42     11-77     12-100   
  1 Ullrich Jakub                  22.53  3.25/1*   4.46/1*   6.00/1*   7.43/1*  10.41/3   12.26/2   14.26/2   15.16/1*  17.05/1*  19.12/1*  21.46/1*  22.31/1*  22.53/1* 
    OK Jiskra Nový Bor                    3.25/1*   1.21/3    1.14/1*   1.43/4    2.58/12   1.45/1*   2.00/6    0.50/1*   1.49/14   2.07/1*   2.34/3    0.45/2    0.22/4  
  2 Kavalír Jáchym                 24.19  3.31/4    5.02/3    6.22/3    8.06/3   10.54/4   13.20/4   15.17/3   16.16/2   18.18/3   20.34/2   23.02/2   23.58/2   24.19/2  
    OK 99 Hradec Králové                  3.31/4    1.31/5    1.20/5    1.44/5    2.48/10   2.26/4    1.57/4    0.59/2    2.02/17   2.16/3    2.28/1*   0.56/8    0.21/1* 
  3 Thoř Tomáš                     24.50  3.25/1*   4.59/2    6.16/2    7.57/2    9.50/1*  12.07/1*  14.04/1*  16.40/3   17.42/2   20.58/4   23.34/3   24.24/3   24.50/3  
    SOK TJ Turnov                         3.25/1*   1.34/7    1.17/3    1.41/3    1.53/1*   2.17/3    1.57/4    2.36/16   1.02/2    3.16/13   2.36/4    0.50/3    0.26/13 
  4 Mareš Vít                      25.20  3.30/3    5.03/4    6.26/4    8.16/5   11.47/6   14.15/6   16.10/5   17.13/5   18.26/4   20.44/3   23.46/4   24.59/4   25.20/4  
    OK Jiskra Nový Bor                    3.30/3    1.33/6    1.23/7    1.50/7    3.31/19   2.28/6    1.55/2    1.03/4    1.13/7    2.18/4    3.02/7    1.13/18   0.21/1* 
  5 Pavlovec Dan                   26.01  4.01/6    5.20/6    7.40/8    9.18/7   11.50/7   14.47/7   16.43/6   19.01/7   20.02/5   22.10/5   24.48/5   25.38/5   26.01/5  
    OK Jiskra Nový Bor                    4.01/6    1.19/2    2.20/18   1.38/2    2.32/7    2.57/15   1.56/3    2.18/15   1.01/1*   2.08/2    2.38/5    0.50/3    0.23/8  
  6 Melichar Petr                  27.08  4.17/7    5.55/7    7.12/7    8.58/6   11.22/5   13.24/5   17.13/7   18.14/6   20.49/7   23.13/6   25.46/6   26.40/6   27.08/6  
    TJ Loko Liberec                       4.17/7    1.38/9    1.17/3    1.46/6    2.24/6    2.02/2    3.49/17   1.01/3    2.35/18   2.24/5    2.33/2    0.54/7    0.28/18 
  7 Bradáč Jakub                   30.05  4.25/10   6.19/11   7.50/10   9.47/9   12.44/11  15.36/11  17.28/8   19.34/8   22.34/9   25.08/8   28.36/8   29.42/7   30.05/7  
    TJ Loko Liberec                       4.25/10   1.54/14   1.31/9    1.57/9    2.57/11   2.52/14   1.52/1*   2.06/14   3.00/19   2.34/7    3.28/10   1.06/14   0.23/8  
  8 Hořák Jaroslav                 30.07  4.33/11   6.15/10   7.50/10  10.02/10  12.40/10  15.19/10  18.29/9   20.01/9   21.55/8   25.01/7   28.23/7   29.42/7   30.07/8  
    TJ Loko Liberec                       4.33/11   1.42/10   1.35/10   2.12/11   2.38/8    2.39/10   3.10/13   1.32/7    1.54/15   3.06/12   3.22/9    1.19/20   0.25/11 
  9 Němeček Josef                  30.10  4.53/14   6.19/11   7.47/9    9.46/8   12.28/8   15.07/8   20.20/12  22.07/11  23.17/10  25.45/9   28.43/9   29.48/9   30.10/9  
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      4.53/14   1.26/4    1.28/8    1.59/10   2.42/9    2.39/10   5.13/19   1.47/12   1.10/6    2.28/6    2.58/6    1.05/13   0.22/4  
 10 Šmaus Antonín                  32.11  5.47/17   7.43/17   9.28/14  11.45/13  15.06/15  17.48/14  20.11/11  22.11/12  23.45/11  27.21/11  30.37/10  31.45/10  32.11/10 
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      5.47/17   1.56/15   1.45/13   2.17/12   3.21/18   2.42/12   2.23/8    2.00/13   1.34/11   3.36/16   3.16/8    1.08/16   0.26/13 
 11 Marek Jakub                    33.01  4.21/9    5.56/8    7.11/6   10.16/12  12.32/9   15.10/9   18.56/10  20.27/10  24.31/12  27.13/10  31.49/12  32.40/11  33.01/11 
    TJ Loko Liberec                       4.21/9    1.35/8    1.15/2    3.05/17   2.16/3    2.38/7    3.46/16   1.31/6    4.04/22   2.42/8    4.36/17   0.51/5    0.21/1* 
 12 Karatsiolis Kryštof            33.28  4.52/13   6.41/13   9.33/16  11.52/14  15.10/17  17.48/14  21.47/16  23.32/14  24.40/14  27.45/13  31.39/11  33.02/12  33.28/12 
    OOB TJ Turnov                         4.52/13   1.49/12   2.52/21   2.19/14   3.18/17   2.38/7    3.59/18   1.45/11   1.08/4    3.05/11   3.54/13   1.23/21   0.26/13 
 13 Vojtěch Obuškevič              35.34  5.09/16   7.12/16   8.55/13  11.56/16  15.06/15  18.22/16  21.19/14  22.56/13  24.36/13  27.36/12  34.28/14  35.12/13  35.34/13 
    SK Praga                              5.09/16   2.03/17   1.43/11   3.01/16   3.10/14   3.16/20   2.57/12   1.37/9    1.40/12   3.00/10   6.52/19   0.44/1*   0.22/4  
 14 Semiginovský Šimon             36.30  5.54/18   8.24/19  10.12/19  13.17/18  15.36/18  18.26/17  21.59/17  23.32/14  27.34/16  30.18/15  34.55/15  35.57/14  36.30/14 
    Sportcentrum Jičín                    5.54/18   2.30/21   1.48/14   3.05/17   2.19/4    2.50/13   3.33/15   1.33/8    4.02/21   2.44/9    4.37/18   1.02/11   0.33/22 
 14 Novotný Marek                  36.30  4.18/8    6.11/9    7.55/12  10.12/11  13.47/12  16.49/12  22.10/18  25.39/17  27.38/17  31.02/17  35.01/16  36.04/15  36.30/14 
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      4.18/8    1.53/13   1.44/12   2.17/12   3.35/20   3.02/18   5.21/21   3.29/17   1.59/16   3.24/15   3.59/15   1.03/12   0.26/13 
 16 Mašata Metoděj                 36.54  3.59/5    5.15/5    6.36/5    8.13/4   10.36/2   13.14/3   15.30/4   16.47/4   20.19/6   30.16/14  34.14/13  36.31/16  36.54/16 
    OK 99 Hradec Králové                  3.59/5    1.16/1*   1.21/6    1.37/1*   2.23/5    2.38/7    2.16/7    1.17/5    3.32/20   9.57/22   3.58/14   2.17/22   0.23/8  
 17 Bek Ondřej                     37.18  6.27/19   8.10/18   9.59/18  11.53/15  14.54/14  17.20/13  20.32/13  25.23/16  26.31/15  31.45/18  35.50/17  36.56/17  37.18/17 
    OK Chrastava                          6.27/19   1.43/11   1.49/15   1.54/8    3.01/13   2.26/4    3.12/14   4.51/18   1.08/4    5.14/20   4.05/16   1.06/14   0.22/4  
 18 Synek Antonín                  39.56  4.51/12   6.57/14   9.46/17  15.10/19  18.22/19  21.19/19  24.15/19  25.52/18  27.38/17  30.54/16  38.14/18  39.31/18  39.56/18 
    OK Doksy                              4.51/12   2.06/19   2.49/20   5.24/20   3.12/15   2.57/15   2.56/11   1.37/9    1.46/13   3.16/13   7.20/20   1.17/19   0.25/11 
 19 Drobník Michal                 48.57 10.36/20  12.35/20  14.41/20  18.06/20  22.52/20  25.51/20  31.35/20  37.19/20  38.23/20  43.50/20  47.29/19  48.27/19  48.57/19 
    OOB TJ Turnov                        10.36/20   1.59/16   2.06/16   3.25/19   4.46/21   2.59/17   5.44/22   5.44/20   1.04/3    5.27/21   3.39/11   0.58/10   0.30/20 
 20 Kubec Jan                      49.05  5.04/15   7.07/15   9.30/15  12.05/17  14.13/13  18.41/18  21.21/15  31.20/19  32.36/19  37.38/19  47.45/20  48.38/20  49.05/20 
    OK Jiskra Nový Bor                    5.04/15   2.03/17   2.23/19   2.35/15   2.08/2    4.28/21   2.40/9    9.59/22   1.16/9    5.02/18  10.07/21   0.53/6    0.27/17 
 21 Šmol Martin                    61.18 10.37/21  12.43/21  15.00/21  22.49/21  26.04/21  30.37/21  33.29/21  43.24/21  44.40/21  49.40/21  59.54/21  60.50/21  61.18/21 
    OK Doksy                             10.37/21   2.06/19   2.17/17   7.49/22   3.15/16   4.33/22   2.52/10   9.55/21   1.16/9    5.00/17  10.14/22   0.56/8    0.28/18 
 22 Hradecký Ondřej                76.16 32.09/22  35.23/22  39.20/22  45.52/22  51.04/22  54.15/22  59.29/22  64.30/22  65.44/22  70.48/22  74.37/22  75.45/22  76.16/22 
    OK Chrastava                         32.09/22   3.14/22   3.57/22   6.32/21   5.12/22   3.11/19   5.14/20   5.01/19   1.14/8    5.04/19   3.49/12   1.08/16   0.31/21 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H16         3.0km  150m 12k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-70      2-67      3-79      4-52      5-54      6-43      7-57      8-58      9-42     10-46     11-77     12-100   
  1 Novák Filip                    31.13  4.32/1*   5.38/1*   7.05/1*  10.07/1*  14.07/1*  16.35/1*  19.11/1*  22.21/1*  23.56/1*  26.11/1*  29.40/1*  30.53/1*  31.13/1* 
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      4.32/1*   1.06/1*   1.27/2    3.02/1*   4.00/3    2.28/1*   2.36/4    3.10/6    1.35/1*   2.15/3    3.29/7    1.13/5    0.20/1* 
  2 Kašpar Ludvík                  31.17  4.53/2    6.29/2    8.07/2   11.28/2   15.12/2   17.51/2   20.28/2   22.43/2   25.21/2   27.25/2   30.00/2   30.53/1*  31.17/2  
    OK Jiskra Nový Bor                    4.53/2    1.36/5    1.38/4    3.21/3    3.44/1*   2.39/2    2.37/5    2.15/2    2.38/6    2.04/1*   2.35/2    0.53/1*   0.24/4  
  3 Ludvík Matyáš                  32.46  5.53/5    7.19/4    8.50/3   11.54/3   15.43/3   18.42/3   21.36/3   23.57/3   26.16/3   28.34/3   31.22/3   32.23/3   32.46/3  
    TJ Stadion Nový Bor                   5.53/5    1.26/3    1.31/3    3.04/2    3.49/2    2.59/5    2.54/6    2.21/5    2.19/3    2.18/4    2.48/3    1.01/2    0.23/3  
  4 Kraus Jakub                    37.14  5.38/3    7.40/5    9.31/5   13.31/5   19.06/5   21.55/5   24.06/5   26.25/4   29.25/4   32.26/4   35.27/4   36.47/4   37.14/4  
    TJ Loko Liberec                       5.38/3    2.02/7    1.51/5    4.00/5    5.35/6    2.49/4    2.11/1*   2.19/3    3.00/7    3.01/6    3.01/5    1.20/6    0.27/7  
  5 Birnbaum Adam                  39.05  5.46/4    7.06/3    9.25/4   14.56/6   20.38/6   24.02/6   27.41/6   29.51/5   32.20/5   35.01/5   37.31/5   38.39/5   39.05/5  
    OK Jiskra Nový Bor                    5.46/4    1.20/2    2.19/6    5.31/7    5.42/7    3.24/6    3.39/7    2.10/1*   2.29/5    2.41/5    2.30/1*   1.08/3    0.26/6  
  6 Procházka Daniel               41.05  6.40/7    8.09/6    9.32/6   13.19/4   18.12/4   20.59/4   23.21/4   31.31/6   33.50/6   36.04/6   39.19/6   40.45/6   41.05/6  
    TJ Loko Liberec                       6.40/7    1.29/4    1.23/1*   3.47/4    4.53/5    2.47/3    2.22/3    8.10/8    2.19/3    2.14/2    3.15/6    1.26/8    0.20/1* 
  7 Michek David                   50.46  6.30/6    8.19/7   11.43/7   17.13/7   22.04/7   34.54/7   37.05/7   40.24/7   42.14/7   46.06/7   49.02/7   50.22/7   50.46/7  
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      6.30/6    1.49/6    3.24/7    5.30/6    4.51/4   12.50/8    2.11/1*   3.19/7    1.50/2    3.52/7    2.56/4    1.20/6    0.24/4  
  8 Rychtera Ivan                  56.56  7.47/8   10.34/8   15.08/8   21.05/8   32.36/8   36.49/8   40.28/8   42.47/8   45.56/8   50.49/8   55.18/8   56.28/8   56.56/8  
    SK SNS Smržovka                       7.47/8    2.47/8    4.34/8    5.57/8   11.31/8    4.13/7    3.39/7    2.19/3    3.09/8    4.53/8    4.29/8    1.10/4    0.28/8  
    Brož Dominik               DISK       9.05/    11.50/    14.15/    33.20/    40.40/    49.20/         /         /         /         /         /    76.57/    77.16/   
    Jizerský klub OB Frýdlant             9.05/     2.45/     2.25/    19.05/     7.20/     8.40/         /         /         /         /         /         /     0.19/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H18         3.6km  210m 15k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-31      2-33      3-36      4-35      5-51      6-61      7-38      8-39      9-40     10-54     11-50     12-44     13-57     14-46     15-100   
  1 Posselt Martin                 37.39  1.15/1*   3.20/1*   7.23/1*   8.28/1*  11.40/1*  13.20/1*  14.59/1*  20.20/1*  22.47/1*  26.04/1*  27.06/1*  30.04/1*  32.25/1*  36.13/1*  37.15/1*  37.39/1* 
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      1.15/1*   2.05/1*   4.03/2    1.05/1*   3.12/3    1.40/3    1.39/1*   5.21/1*   2.27/1*   3.17/1*   1.02/1*   2.58/1*   2.21/1*   3.48/1*   1.02/1*   0.24/3  
  2 Labský Jan                     49.56  2.13/3    4.51/2    9.07/3   11.29/3   13.56/2   15.28/2   17.24/2   24.19/3   28.01/2   32.33/2   34.10/2   37.44/2   40.38/2   48.26/2   49.37/2   49.56/2  
    TJ Loko Liberec                       2.13/3    2.38/2    4.16/3    2.22/2    2.27/1*   1.32/2    1.56/3    6.55/3    3.42/2    4.32/3    1.37/3    3.34/2    2.54/3    7.48/3    1.11/2    0.19/2  
  3 Hájek Vojtěch                  50.15  1.39/2    5.33/3    8.57/2   11.20/2   14.28/3   15.53/3   17.48/3   23.19/2   30.29/3   34.12/3   35.41/3   42.24/3   44.46/3   48.42/3   49.58/3   50.15/3  
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      1.39/2    3.54/3    3.24/1*   2.23/3    3.08/2    1.25/1*   1.55/2    5.31/2    7.10/3    3.43/2    1.29/2    6.43/3    2.22/2    3.56/2    1.16/3    0.17/1* 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H21K        3.8km  200m 14k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-32      2-33      3-36      4-51      5-61      6-38      7-39      8-47      9-52     10-55     11-60     12-58     13-59     14-100   
  1 Dlabaja Tomáš                  24.47  1.19/2    2.31/1*   4.22/1*   6.42/1*   7.37/1*   8.58/1*  11.56/1*  15.14/1*  17.10/1*  20.03/1*  21.15/1*  22.18/1*  23.38/1*  24.26/1*  24.47/1* 
    OOB TJ Turnov                         1.19/2    1.12/1*   1.51/1*   2.20/3    0.55/3    1.21/6    2.58/1*   3.18/2    1.56/2    2.53/1*   1.12/1*   1.03/1*   1.20/1*   0.48/1*   0.21/9  
  2 Oma Jakub                      27.20  1.33/7    3.12/10   5.24/6    7.53/4    8.57/4   10.12/4   13.11/3   16.35/3   18.19/3   21.34/3   23.10/2   24.28/2   25.58/2   26.58/2   27.20/2  
    OOB TJ Turnov                         1.33/7    1.39/13   2.12/4    2.29/6    1.04/10   1.15/2    2.59/2    3.24/5    1.44/1*   3.15/5    1.36/10   1.18/11   1.30/5    1.00/10   0.22/11 
  3 Wolf Daniel                    27.21  1.18/1*   2.41/2    4.53/2    7.10/2    8.18/2    9.32/2   12.45/2   16.08/2   18.17/2   21.17/2   23.32/3   24.42/3   26.09/3   27.04/3   27.21/3  
    OOB TJ Turnov                         1.18/1*   1.23/4    2.12/4    2.17/1*   1.08/13   1.14/1*   3.13/4    3.23/3    2.09/9    3.00/2    2.15/37   1.10/5    1.27/3    0.55/4    0.17/1* 
  4 Fodor Petr                     27.53  1.29/6    2.53/3    5.10/3    7.49/3    8.47/3   10.06/3   13.26/4   16.41/4   18.41/4   22.28/4   23.56/4   25.06/4   26.43/4   27.34/4   27.53/4  
    OOB TJ Turnov                         1.29/6    1.24/5    2.17/7    2.39/8    0.58/4    1.19/5    3.20/6    3.15/1*   2.00/4    3.47/16   1.28/7    1.10/5    1.37/9    0.51/2    0.19/4  
  5 Vlček Martin                   28.09  1.27/5    3.08/8    5.22/4    7.57/5    9.01/5   10.27/5   13.58/6   17.27/6   19.41/6   22.48/5   24.15/5   25.24/5   26.58/5   27.51/5   28.09/5  
    OOB TJ Turnov                         1.27/5    1.41/15   2.14/6    2.35/7    1.04/10   1.26/10   3.31/9    3.29/9    2.14/11   3.07/3    1.27/6    1.09/3    1.34/6    0.53/3    0.18/2  
  6 Baier Martin                   29.47  1.25/4    3.01/6    6.06/12   8.24/7    9.28/7   10.51/8   14.05/7   17.32/7   19.34/5   22.52/6   25.49/7   26.58/7   28.25/6   29.24/6   29.47/6  
    OOB TJ Turnov                         1.25/4    1.36/12   3.05/25   2.18/2    1.04/10   1.23/8    3.14/5    3.27/7    2.02/5    3.18/6    2.57/58   1.09/3    1.27/3    0.59/7    0.23/15 
  7 Horák Patrik                   29.55  2.22/46   3.42/16   5.47/9    9.55/13  10.56/12  12.21/11  15.51/10  19.16/10  21.12/10  24.26/10  26.12/9   27.16/9   28.40/7   29.35/7   29.55/7  
    OOB TJ Turnov                         2.22/46   1.20/2    2.05/2    4.08/32   1.01/6    1.25/9    3.30/8    3.25/6    1.56/2    3.14/4    1.46/16   1.04/2    1.24/2    0.55/4    0.20/7  
  8 Kořínek Jindřich               30.15  1.45/14   3.15/11   5.47/9    8.27/8    9.28/7   10.57/9   14.44/8   18.25/8   20.34/9   24.13/9   25.50/8   27.05/8   28.43/8   29.50/8   30.15/8  
    OOB TJ Turnov                         1.45/14   1.30/8    2.32/10   2.40/9    1.01/6    1.29/12   3.47/13   3.41/12   2.09/9    3.39/12   1.37/11   1.15/9    1.38/10   1.07/16   0.25/27 
  9 Váňa Martin                    30.50  1.36/10   3.22/13   5.27/7    8.09/6    9.20/6   10.42/6   14.54/9   18.30/9   20.33/8   24.12/8   26.12/9   27.37/10  29.22/9   30.27/9   30.50/9  
    OOB TJ Turnov                         1.36/10   1.46/16   2.05/2    2.42/10   1.11/14   1.22/7    4.12/20   3.36/11   2.03/7    3.39/12   2.00/25   1.25/13   1.45/13   1.05/14   0.23/15 
 10 Luštický Martin                32.05  1.33/7    3.00/5    6.08/13   8.30/9    9.33/9   10.48/7   13.55/5   17.23/5   19.44/7   23.36/7   25.09/6   26.21/6   30.34/10  31.41/10  32.05/10 
    TJ Jiskra Hořice                      1.33/7    1.27/6    3.08/28   2.22/4    1.03/8    1.15/2    3.07/3    3.28/8    2.21/13   3.52/18   1.33/9    1.12/7    4.13/62   1.07/16   0.24/23 
 11 Hradec Pavel                   32.36  1.21/3    3.01/6    5.22/4   11.12/22  12.10/16  13.42/16  17.02/12  20.25/11  22.27/11  26.08/11  27.32/11  29.42/11  31.16/11  32.15/11  32.36/11 
    OOB TJ Turnov                         1.21/3    1.40/14   2.21/9    5.50/50   0.58/4    1.32/13   3.20/6    3.23/3    2.02/5    3.41/15   1.24/3    2.10/46   1.34/6    0.59/7    0.21/9  
 12 Zakouřil Vítek                 33.46  1.44/13   4.01/19   6.56/16   9.20/10  10.12/10  11.46/10  17.03/13  20.38/12  22.57/12  26.26/12  27.44/12  30.44/14  32.30/12  33.27/12  33.46/12 
    OOB TJ Turnov                         1.44/13   2.17/31   2.55/18   2.24/5    0.52/1*   1.34/15   5.17/40   3.35/10   2.19/12   3.29/9    1.18/2    3.00/58   1.46/14   0.57/6    0.19/4  
 13 Rufferová Iva                  33.53  1.54/18   4.10/24   7.20/23  10.39/17  11.50/14  13.31/14  17.24/14  21.31/15  24.09/15  27.43/14  29.08/14  30.24/13  32.30/12  33.30/13  33.53/13 
    OOB TJ Turnov                         1.54/18   2.16/29   3.10/29   3.19/18   1.11/14   1.41/18   3.53/14   4.07/18   2.38/19   3.34/10   1.25/4    1.16/10   2.06/19   1.00/10   0.23/15 
 14 Wolf Filip                     34.03  1.34/9    2.54/4    7.11/20  10.54/20  11.48/13  13.06/12  16.38/11  21.01/13  23.29/13  26.56/13  28.45/13  29.59/12  32.39/14  33.41/14  34.03/14 
    OOB TJ Turnov                         1.34/9    1.20/2    4.17/55   3.43/23   0.54/2    1.18/4    3.32/10   4.23/23   2.28/16   3.27/8    1.49/20   1.14/8    2.40/40   1.02/12   0.22/11 
 15 Folprecht Miroslav             35.58  3.05/59   4.33/34   7.46/28  11.04/21  12.15/19  13.52/18  18.01/18  22.07/17  25.00/17  29.34/18  31.04/17  32.24/15  34.31/16  35.35/15  35.58/15 
    OOB TJ Turnov                         3.05/59   1.28/7    3.13/31   3.18/17   1.11/14   1.37/17   4.09/17   4.06/17   2.53/24   4.34/25   1.30/8    1.20/12   2.07/21   1.04/13   0.23/15 
 16 Holas Ondřej                   36.05  1.43/12   3.18/12   5.52/11  11.29/25  12.53/23  14.20/20  18.01/18  21.47/16  24.50/16  28.24/15  30.49/16  32.25/16  34.21/15  35.35/15  36.05/16 
    OOB TJ Turnov                         1.43/12   1.35/11   2.34/11   5.37/47   1.24/29   1.27/11   3.41/11   3.46/13   3.03/30   3.34/10   2.25/44   1.36/24   1.56/15   1.14/19   0.30/47 
 17 Kobr Tomáš                     36.22  1.39/11   3.10/9    5.29/8   12.50/32  14.05/30  16.05/30  19.49/25  23.41/22  26.07/20  29.46/19  31.42/18  33.08/17  34.52/17  35.57/17  36.22/17 
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      1.39/11   1.31/9    2.19/8    7.21/59   1.15/18   2.00/37   3.44/12   3.52/14   2.26/15   3.39/12   1.56/23   1.26/15   1.44/12   1.05/14   0.25/27 
 18 Kvapilová Věra                 37.14  2.11/36   4.04/20   6.58/17  10.21/15  12.11/18  13.52/18  18.02/20  22.17/18  25.16/18  29.55/20  31.45/19  33.10/18  35.22/18  36.48/18  37.14/18 
    OOB TJ Turnov                         2.11/36   1.53/18   2.54/17   3.23/19   1.50/45   1.41/18   4.10/18   4.15/20   2.59/26   4.39/31   1.50/21   1.25/13   2.12/25   1.26/30   0.26/31 
 18 Hanzl Tomáš                    37.14  1.52/17   4.09/23   6.58/17  10.06/14  12.10/16  13.43/17  17.46/16  22.35/19  25.43/19  29.30/17  31.47/20  33.14/19  35.25/19  36.48/18  37.14/18 
    Sportcentrum Jičín                    1.52/17   2.17/31   2.49/15   3.08/14   2.04/55   1.33/14   4.03/15   4.49/35   3.08/35   3.47/16   2.17/38   1.27/16   2.11/24   1.23/25   0.26/31 
 20 Vřešťál Jan                    38.13  2.04/31   4.06/21   6.47/15   9.43/12  10.55/11  13.21/13  17.27/15  21.24/14  24.07/14  28.33/16  30.20/15  33.25/20  35.44/20  37.41/20  38.13/20 
    OOB TJ Turnov                         2.04/31   2.02/21   2.41/12   2.56/12   1.12/17   2.26/54   4.06/16   3.57/16   2.43/20   4.26/24   1.47/17   3.05/61   2.19/30   1.57/58   0.32/54 
 21 Rázek Aleš                     38.41  1.48/15   3.40/15   6.25/14   9.32/11  12.47/21  14.36/22  18.57/21  23.39/21  26.13/21  30.54/21  32.56/21  34.26/21  36.41/21  38.11/21  38.41/21 
    Slavia Liberec orienteering           1.48/15   1.52/17   2.45/13   3.07/13   3.15/72   1.49/28   4.21/24   4.42/33   2.34/18   4.41/32   2.02/26   1.30/18   2.15/28   1.30/33   0.30/47 
 22 Veronika Horáková              40.21  2.21/43   4.39/36   8.46/44  12.03/27  13.33/25  15.35/26  20.35/27  25.15/26  28.22/27  32.25/23  34.22/23  36.24/24  38.33/22  39.53/22  40.21/22 
    OOB TJ Turnov                         2.21/43   2.18/34   4.07/53   3.17/16   1.30/32   2.02/39   5.00/36   4.40/31   3.07/33   4.03/19   1.57/24   2.02/42   2.09/23   1.20/21   0.28/40 
 23 Hickethier Manfred             40.37  2.21/43   5.32/53   8.33/39  12.39/31  14.10/31  16.04/29  20.50/31  25.33/29  28.37/30  32.45/26  34.49/26  36.24/24  38.38/23  40.09/23  40.37/23 
    Slavia Liberec orienteering           2.21/43   3.11/58   3.01/23   4.06/31   1.31/33   1.54/30   4.46/33   4.43/34   3.04/31   4.08/21   2.04/28   1.35/23   2.14/27   1.31/36   0.28/40 
 24 Kochová Nikola                 41.34  1.59/22   3.53/17   8.05/33  11.53/26  13.59/29  15.59/28  20.12/26  25.16/27  27.48/25  31.52/22  33.37/22  35.19/22  39.45/25  41.06/24  41.34/24 
    OOB TJ Turnov                         1.59/22   1.54/19   4.12/54   3.48/25   2.06/56   2.00/37   4.13/21   5.04/38   2.32/17   4.04/20   1.45/15   1.42/27   4.26/65   1.21/24   0.28/40 
 25 Šmaus Ivan                     41.39  3.07/60   5.09/46  10.36/55  13.22/36  14.39/34  16.26/33  20.48/30  25.17/28  28.27/29  33.29/27  35.38/28  37.15/26  39.42/24  41.12/25  41.39/25 
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      3.07/60   2.02/21   5.27/65   2.46/11   1.17/20   1.47/26   4.22/26   4.29/28   3.10/36   5.02/39   2.09/31   1.37/25   2.27/35   1.30/33   0.27/36 
 26 Hudský Vlastimil               41.51  2.19/41   4.22/29   8.07/35  13.46/39  15.09/36  16.44/34  21.17/32  26.21/32  28.26/28  32.36/24  34.41/25  38.33/27  40.16/26  41.24/26  41.51/26 
    OOB TJ Turnov                         2.19/41   2.03/23   3.45/44   5.39/48   1.23/27   1.35/16   4.33/31   5.04/38   2.05/8    4.10/22   2.05/29   3.52/66   1.43/11   1.08/18   0.27/36 
 27 Stárek Filip                   42.50  2.03/27   4.22/29   7.12/21  10.53/19  13.35/26  15.19/25  19.44/24  23.58/23  26.59/23  35.35/34  37.15/31  38.49/28  40.56/27  42.21/27  42.50/27 
    OOB TJ Turnov                         2.03/27   2.19/37   2.50/16   3.41/22   2.42/68   1.44/23   4.25/28   4.14/19   3.01/29   8.36/71   1.40/12   1.34/22   2.07/21   1.25/27   0.29/44 
 28 Kučera Jiří                    43.19  1.59/22   3.54/18   6.59/19  10.50/18  12.24/20  14.22/21  19.40/23  26.19/31  29.24/31  34.02/29  37.05/29  39.28/31  41.24/28  42.53/28  43.19/28 
    Sobotka                               1.59/22   1.55/20   3.05/25   3.51/26   1.34/34   1.58/33   5.18/41   6.39/63   3.05/32   4.38/29   3.03/59   2.23/51   1.56/15   1.29/32   0.26/31 
 29 Večeřa Martin                  43.23  2.27/50   4.41/37   8.38/42  12.34/29  13.57/28  15.40/27  20.37/28  26.01/30  29.33/32  35.07/31  37.24/32  39.16/29  41.31/29  42.56/29  43.23/29 
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      2.27/50   2.14/27   3.57/50   3.56/27   1.23/27   1.43/22   4.57/35   5.24/44   3.32/45   5.34/46   2.17/38   1.52/34   2.15/28   1.25/27   0.27/36 
 30 Kučerka David                  43.36  2.05/34   4.23/31   9.01/47  15.17/48  16.20/44  18.04/41  23.30/42  27.59/38  30.52/35  36.07/37  37.59/34  39.27/30  41.51/30  43.09/30  43.36/30 
    KOB Chemopetrol Litvínov              2.05/34   2.18/34   4.38/56   6.16/54   1.03/8    1.44/23   5.26/46   4.29/28   2.53/24   5.15/43   1.52/22   1.28/17   2.24/33   1.18/20   0.27/36 
 31 Janeček Mirek                  44.06  2.00/24   4.17/25   7.40/25  15.25/49  16.45/48  18.44/45  22.57/38  28.08/39  31.07/37  35.44/35  37.53/33  39.41/32  42.10/31  43.43/31  44.06/31 
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      2.00/24   2.17/31   3.23/33   7.45/63   1.20/24   1.59/34   4.13/21   5.11/43   2.59/26   4.37/27   2.09/31   1.48/31   2.29/37   1.33/41   0.23/15 
 32 Synek Antonín                  44.15  2.03/27   4.21/28   7.21/24  13.08/34  14.27/33  16.23/32  20.44/29  25.10/25  27.56/26  32.43/25  34.27/24  35.58/23  42.22/32  43.52/32  44.15/32 
    OK Doksy                              2.03/27   2.18/34   3.00/22   5.47/49   1.19/23   1.56/31   4.21/24   4.26/26   2.46/21   4.47/35   1.44/14   1.31/20   6.24/73   1.30/33   0.23/15 
 33 Chrást Tomáš                   44.38  2.14/38   4.23/31   7.50/30  11.28/24  12.50/22  15.10/24  19.36/22  23.58/23  27.29/24  34.25/30  37.07/30  40.09/33  42.42/34  44.13/33  44.38/33 
    SK Studenec                           2.14/38   2.09/26   3.27/35   3.38/21   1.22/25   2.20/49   4.26/29   4.22/22   3.31/44   6.56/58   2.42/50   3.02/59   2.33/39   1.31/36   0.25/27 
 34 Linková Alena                  44.40  2.04/31   4.08/22   7.12/21  10.36/16  11.53/15  13.34/15  17.49/17  22.52/20  26.40/22  33.48/28  35.36/27  40.20/34  42.41/33  44.16/34  44.40/34 
    OOB TJ Turnov                         2.04/31   2.04/24   3.04/24   3.24/20   1.17/20   1.41/18   4.15/23   5.03/37   3.48/48   7.08/60   1.48/18   4.44/69   2.21/32   1.35/43   0.24/23 
 35 Konopáč Jiří                   44.44  2.35/52   5.09/46   8.40/43  12.36/30  14.13/32  16.17/31  21.35/33  26.39/33  31.07/37  35.44/35  38.27/35  40.22/36  42.53/35  44.20/35  44.44/35 
    OOB TJ Turnov                         2.35/52   2.34/42   3.31/38   3.56/27   1.37/38   2.04/40   5.18/41   5.04/38   4.28/60   4.37/27   2.43/52   1.55/36   2.31/38   1.27/31   0.24/23 
 36 Cerha Milan                    45.05  2.19/41   5.10/48   8.49/45  13.13/35  15.03/35  17.12/35  21.36/34  26.42/34  30.34/34  35.32/33  39.44/42  41.17/38  43.23/36  44.43/36  45.05/36 
    OOB TJ Turnov                         2.19/41   2.51/50   3.39/41   4.24/35   1.50/45   2.09/43   4.24/27   5.06/42   3.52/49   4.58/38   4.12/70   1.33/21   2.06/19   1.20/21   0.22/11 
 37 Kašpar Ludvík                  45.44  2.03/27   4.19/27   7.48/29  14.16/41  15.42/41  17.41/37  23.27/40  28.57/43  31.56/41  37.06/39  39.34/40  41.20/39  43.33/37  45.16/37  45.44/37 
    SK Netopýr Zákupy                     2.03/27   2.16/29   3.29/37   6.28/57   1.26/30   1.59/34   5.46/50   5.30/48   2.59/26   5.10/41   2.28/46   1.46/28   2.13/26   1.43/47   0.28/40 
 38 Krafková Lucie                 45.59  2.10/35   5.05/45   8.04/32  17.24/56  18.46/53  20.28/51  25.34/49  29.53/46  32.39/44  37.17/41  38.57/37  42.03/42  44.02/39  45.33/38  45.59/38 
    OOB TJ Turnov                         2.10/35   2.55/52   2.59/21   9.20/66   1.22/25   1.42/21   5.06/39   4.19/21   2.46/21   4.38/29   1.40/12   3.06/62   1.59/18   1.31/36   0.26/31 
 39 Šmaus Jan                      46.02  1.55/19   4.29/33   7.45/26  14.07/40  15.25/39  19.57/49  24.23/47  28.18/40  31.25/40  36.38/38  38.51/36  40.21/35  44.20/42  45.43/39  46.02/39 
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      1.55/19   2.34/42   3.16/32   6.22/56   1.18/22   4.32/70   4.26/29   3.55/15   3.07/33   5.13/42   2.13/34   1.30/18   3.59/60   1.23/25   0.19/4  
 40 Kunc Radovan                   46.14  2.01/25   5.00/44   8.11/36  11.21/23  13.17/24  15.05/23  22.29/36  27.10/35  30.00/33  37.16/40  39.04/39  41.26/40  44.10/41  45.44/40  46.14/40 
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      2.01/25   2.59/53   3.11/30   3.10/15   1.56/50   1.48/27   7.24/65   4.41/32   2.50/23   7.16/62   1.48/18   2.22/50   2.44/41   1.34/42   0.30/47 
 41 Klouček Martin                 46.22  1.57/21   8.12/65  11.08/56  14.53/47  17.04/49  19.22/47  23.32/43  28.37/41  32.06/42  37.23/42  39.43/41  41.45/41  44.04/40  45.59/41  46.22/41 
    SK Studenec                           1.57/21   6.15/70   2.56/19   3.45/24   2.11/59   2.18/46   4.10/18   5.05/41   3.29/42   5.17/45   2.20/41   2.02/42   2.19/30   1.55/56   0.23/15 
 42 Švábek Karel                   47.12  1.55/19   4.17/25   7.51/31  12.06/28  13.35/26  17.48/38  22.26/35  27.56/37  31.10/39  35.28/32  38.59/38  40.48/37  44.01/38  46.16/42  47.12/42 
    OOB TJ Turnov                         1.55/19   2.22/38   3.34/40   4.15/33   1.29/31   4.13/69   4.38/32   5.30/48   3.14/37   4.18/23   3.31/66   1.49/32   3.13/51   2.15/68   0.56/73 
 43 Linková Iva                    48.03  2.57/56   5.28/52   9.30/50  13.27/37  15.17/38  17.59/39  23.27/40  28.54/42  32.54/45  38.10/44  40.39/43  42.37/43  45.45/43  47.30/43  48.03/43 
    OOB TJ Turnov                         2.57/56   2.31/41   4.02/52   3.57/29   1.50/45   2.42/58   5.28/48   5.27/46   4.00/50   5.16/44   2.29/47   1.58/38   3.08/49   1.45/51   0.33/59 
 44 Smolka Ondřej                  48.31  2.15/39   5.21/51   9.00/46  13.03/33  15.09/36  17.17/36  22.36/37  27.38/36  31.04/36  38.00/43  40.53/44  43.43/45  46.36/45  48.01/44  48.31/44 
    TJ Sokol Troja                        2.15/39   3.06/56   3.39/41   4.03/30   2.06/56   2.08/42   5.19/43   5.02/36   3.26/40   6.56/58   2.53/55   2.50/56   2.53/45   1.25/27   0.30/47 
 45 Sehnalová Tereza               49.32  2.23/48   4.38/35   8.23/37  14.21/42  15.55/42  18.18/42  23.21/39  29.08/44  32.37/43  40.19/48  42.56/48  44.57/47  47.25/46  49.06/45  49.32/45 
    OOB TJ Turnov                         2.23/48   2.15/28   3.45/44   5.58/51   1.34/34   2.23/52   5.03/37   5.47/52   3.29/42   7.42/66   2.37/48   2.01/40   2.28/36   1.41/46   0.26/31 
 46 Klusáček Radim                 49.42  2.18/40   4.42/38   8.24/38  14.26/43  16.43/47  19.00/46  24.20/46  29.49/45  34.05/46  38.47/45  41.56/45  43.42/44  46.33/44  49.10/46  49.42/46 
    OK Jiskra Nový Bor                    2.18/40   2.24/39   3.42/43   6.02/52   2.17/60   2.17/45   5.20/44   5.29/47   4.16/56   4.42/33   3.09/60   1.46/28   2.51/44   2.37/71   0.32/54 
 47 Schulhof Jan                   49.50  2.04/31   3.38/14  13.55/65  18.21/59  19.36/57  21.26/54  32.16/60  36.41/60  39.02/57  42.23/52  43.48/49  46.57/50  48.33/49  49.32/47  49.50/47 
    OOB TJ Turnov                         2.04/31   1.34/10  10.17/73   4.26/37   1.15/18   1.50/29  10.50/74   4.25/25   2.21/13   3.21/7    1.25/4    3.09/63   1.36/8    0.59/7    0.18/2  
 48 Heřmánková Pavla               50.06  2.03/27   6.22/59   9.19/49  18.58/60  20.32/60  22.17/59  28.50/57  33.18/53  36.43/53  41.17/50  44.36/52  46.23/49  48.21/48  49.41/48  50.06/48 
    OOB TJ Turnov                         2.03/27   4.19/66   2.57/20   9.39/67   1.34/34   1.45/25   6.33/58   4.28/27   3.25/39   4.34/25   3.19/64   1.47/30   1.58/17   1.20/21   0.25/27 
 49 Jakubec Jindřich               50.25  2.22/46   5.11/49   8.35/41  14.52/46  16.36/45  18.35/44  24.04/44  30.51/49  35.32/50  40.16/47  42.27/46  44.17/46  48.19/47  50.02/49  50.25/49 
    OOB TJ Turnov                         2.22/46   2.49/49   3.24/34   6.17/55   1.44/42   1.59/34   5.29/49   6.47/64   4.41/63   4.44/34   2.11/33   1.50/33   4.02/61   1.43/47   0.23/15 
 50 Nejezchlebová Barbora          51.27  2.23/48   4.59/42   9.44/51  14.33/44  16.13/43  18.18/42  24.09/45  30.41/48  34.54/48  42.14/51  44.20/51  46.21/48  49.25/50  50.56/50  51.27/50 
    OOB TJ Turnov                         2.23/48   2.36/44   4.45/60   4.49/41   1.40/40   2.05/41   5.51/53   6.32/60   4.13/55   7.20/63   2.06/30   2.01/40   3.04/48   1.31/36   0.31/51 
 51 Urbaník Robert                 53.17  2.50/54   5.51/55  11.32/58  16.13/51  18.01/51  20.21/50  27.02/52  33.19/54  36.36/52  44.03/55  46.17/55  48.14/52  51.17/51  52.48/51  53.17/51 
    Slavia Liberec orienteering           2.50/54   3.01/55   5.41/67   4.41/40   1.48/44   2.20/49   6.41/61   6.17/57   3.17/38   7.27/64   2.14/36   1.57/37   3.03/47   1.31/36   0.29/44 
 52 Kubíček Zdeněk.                55.13  1.49/16   4.57/40   7.45/26  18.11/58  19.47/59  21.43/55  27.07/53  31.31/51  38.09/55  43.15/54  45.57/54  47.38/51  53.01/53  54.53/53  55.13/52 
    OOB TJ Turnov                         1.49/16   3.08/57   2.48/14  10.26/68   1.36/37   1.56/31   5.24/45   4.24/24   6.38/70   5.06/40   2.42/50   1.41/26   5.23/69   1.52/53   0.20/7  
 53 Hulha Lukáš                    55.21  2.01/25   5.14/50   9.11/48  13.37/38  15.35/40  18.00/40  24.40/48  30.51/49  34.56/49  40.56/49  44.14/50  49.08/53  52.50/52  54.48/52  55.21/53 
    OOB TJ Lokomotiva Teplice             2.01/25   3.13/59   3.57/50   4.26/37   1.58/52   2.25/53   6.40/60   6.11/56   4.05/52   6.00/51   3.18/63   4.54/70   3.42/58   1.58/59   0.33/59 
 54 Kohlová Monika                 57.07  2.59/58   7.08/61  12.09/61  17.10/54  19.28/55  22.13/57  29.45/59  36.40/59  41.11/60  47.02/58  49.25/57  51.40/55  54.27/54  56.33/54  57.07/54 
    OOB TJ Turnov                         2.59/58   4.09/65   5.01/62   5.01/43   2.18/61   2.45/59   7.32/66   6.55/65   4.31/61   5.51/48   2.23/43   2.15/47   2.47/43   2.06/63   0.34/63 
 55 Beránek Petr                   57.48  2.21/43   4.59/42   8.05/33  15.48/50  17.44/50  20.37/52  25.40/50  30.13/47  34.22/47  39.11/46  42.28/47  52.53/56  55.39/55  57.17/55  57.48/55 
    OK Jiskra Nový Bor                    2.21/43   2.38/45   3.06/27   7.43/62   1.56/50   2.53/62   5.03/37   4.33/30   4.09/53   4.49/36   3.17/62  10.25/75   2.46/42   1.38/45   0.31/51 
 56 Hudská Ludmila                 58.20  2.39/53   4.47/39   8.34/40  17.23/55  19.24/54  21.43/55  27.31/54  34.02/57  39.28/58  45.41/57  48.35/56  51.02/54  55.56/56  57.39/56  58.20/56 
    OOB TJ Turnov                         2.39/53   2.08/25   3.47/46   8.49/65   2.01/54   2.19/48   5.48/51   6.31/59   5.26/68   6.13/52   2.54/56   2.27/52   4.54/66   1.43/47   0.41/70 
 57 Kučerka Jan                    59.30  2.11/36  14.50/72  18.22/70  22.47/65  24.30/63  26.51/62  32.43/61  38.14/61  43.00/61  49.17/60  51.56/59  53.49/58  57.07/57  58.59/57  59.30/57 
    KOB Chemopetrol Litvínov              2.11/36  12.39/74   3.32/39   4.25/36   1.43/41   2.21/51   5.52/54   5.31/50   4.46/64   6.17/53   2.39/49   1.53/35   3.18/54   1.52/53   0.31/51 
 58 Brožová Aneta                  59.44  3.08/61   8.41/66  14.17/66  21.43/63  25.22/65  27.38/64  34.35/62  41.13/63  44.56/62  50.49/61  53.02/61  55.01/61  57.25/59  59.08/58  59.44/58 
    OOB TJ Turnov                         3.08/61   5.33/69   5.36/66   7.26/60   3.39/75   2.16/44   6.57/62   6.38/61   3.43/47   5.53/49   2.13/34   1.59/39   2.24/33   1.43/47   0.36/65 
 59 Holas Vladimír                 60.16  4.09/69   8.06/64  11.56/59  16.13/51  19.39/58  22.13/57  28.01/56  33.26/55  38.05/54  44.28/56  52.05/60  54.08/59  57.27/60  59.40/59  60.16/59 
    OOB TJ Turnov                         4.09/69   3.57/64   3.50/47   4.17/34   3.26/73   2.34/57   5.48/51   5.25/45   4.39/62   6.23/54   7.37/73   2.03/44   3.19/55   2.13/67   0.36/65 
 60 Vřešťálová Lucie               60.26  3.13/63   6.34/60  12.17/63  17.31/57  19.29/56  22.35/60  29.13/58  35.51/58  40.02/59  47.52/59  50.41/58  53.23/57  57.16/58  59.49/60  60.26/60 
    OOB TJ Turnov                         3.13/63   3.21/61   5.43/68   5.14/44   1.58/52   3.06/64   6.38/59   6.38/61   4.11/54   7.50/67   2.49/54   2.42/55   3.53/59   2.33/70   0.37/67 
 61 Ježek Ladislav                 61.53  2.58/57   5.58/57   9.52/52  14.47/45  16.42/46  19.27/48  26.27/51  32.27/52  36.30/51  42.26/53  44.43/53  54.28/60  59.34/61  61.21/61  61.53/61 
    Slavia Liberec orienteering           2.58/57   3.00/54   3.54/49   4.55/42   1.55/49   2.45/59   7.00/63   6.00/54   4.03/51   5.56/50   2.17/38   9.45/74   5.06/68   1.47/52   0.32/54 
 62 Francke Karel                  63.57  4.06/68   7.41/63  11.09/57  23.02/67  26.38/69  30.32/68  35.59/67  41.55/64  45.30/63  51.59/62  54.02/62  58.21/63  61.18/63  63.28/63  63.57/62 
    Francke Karel                         4.06/68   3.35/62   3.28/36  11.53/72   3.36/74   3.54/66   5.27/47   5.56/53   3.35/46   6.29/56   2.03/27   4.19/68   2.57/46   2.10/65   0.29/44 
 63 Koštejn Pavel                  64.02  3.31/65   7.16/62  11.57/60  16.36/53  18.43/52  21.13/53  27.35/55  34.01/56  38.18/56  52.05/63  55.53/63  58.09/62  61.17/62  63.23/62  64.02/63 
    OK Doksy                              3.31/65   3.45/63   4.41/58   4.39/39   2.07/58   2.30/56   6.22/55   6.26/58   4.17/57  13.47/75   3.48/67   2.16/48   3.08/49   2.06/63   0.39/68 
 64 Švábková Šárka                 66.16  7.31/74  10.19/69  15.00/67  22.55/66  25.48/66  29.04/66  35.30/66  45.01/67  49.27/67  54.24/64  56.44/64  59.11/64  64.08/64  65.44/64  66.16/64 
    OOB TJ Turnov                         7.31/74   2.48/48   4.41/58   7.55/64   2.53/69   3.16/65   6.26/56   9.31/72   4.26/59   4.57/37   2.20/41   2.27/52   4.57/67   1.36/44   0.32/54 
 65 Hanušová Michaela              66.50  2.28/51   4.57/40  10.07/53  23.29/68  25.59/67  28.26/65  34.55/63  44.12/66  49.11/66  55.51/66  58.36/66  61.07/66  64.23/65  66.18/65  66.50/65 
    OOB TJ Turnov                         2.28/51   2.29/40   5.10/64  13.22/74   2.30/67   2.27/55   6.29/57   9.17/71   4.59/65   6.40/57   2.45/53   2.31/54   3.16/53   1.55/56   0.32/54 
 66 Šmol Marcel                    69.00  3.55/67   8.58/67  12.48/64  20.23/61  22.16/61  27.19/63  35.23/65  41.02/62  47.41/64  55.08/65  57.35/65  59.39/65  66.12/66  68.17/66  69.00/66 
    OK Doksy                              3.55/67   5.03/67   3.50/47   7.35/61   1.53/48   5.03/71   8.04/70   5.39/51   6.39/71   7.27/64   2.27/45   2.04/45   6.33/74   2.05/62   0.43/71 
 67 Švábková Anna                  69.34  2.52/55   5.45/54  10.25/54  20.54/62  23.52/62  26.41/61  35.07/64  43.19/65  48.32/65  56.43/67  60.13/67  63.36/67  66.50/67  68.50/67  69.34/67 
    OOB TJ Turnov                         2.52/55   2.53/51   4.40/57  10.29/69   2.58/70   2.49/61   8.26/72   8.12/68   5.13/66   8.11/70   3.30/65   3.23/64   3.14/52   2.00/60   0.44/72 
 68 Nedvídek Martin                75.49  3.20/64   5.58/57  16.38/68  28.07/72  29.44/72  32.02/69  36.55/68  46.53/68  50.20/68  57.35/68  60.31/68  70.06/68  73.32/68  75.25/68  75.49/68 
    KrOB Rozmarýn Litoměřice              3.20/64   2.38/45  10.40/74  11.29/71   1.37/38   2.18/46   4.53/34   9.58/73   3.27/41   7.15/61   2.56/57   9.35/73   3.26/57   1.53/55   0.24/23 
 69 Moutvička Ondřej               76.18  8.18/75  11.37/70  19.53/71  26.04/70  28.23/70  32.30/70  41.07/70  47.12/69  51.32/69  60.15/69  65.18/69  70.25/71  73.46/69  75.56/69  76.18/69 
    KOB Chemopetrol Litvínov              8.18/75   3.19/60   8.16/71   6.11/53   2.19/62   4.07/67   8.37/73   6.05/55   4.20/58   8.43/72   5.03/72   5.07/71   3.21/56   2.10/65   0.22/11 
 70 Nejezchlebová Martina          79.06  3.08/61   5.55/56  12.16/62  24.25/69  26.11/68  34.02/71  41.49/71  50.31/71  55.47/71  63.54/71  67.53/72  70.13/69  76.33/71  78.33/70  79.06/70 
    OOB TJ Turnov                         3.08/61   2.47/47   6.21/69  12.09/73   1.46/43   7.51/75   7.47/68   8.42/69   5.16/67   8.07/69   3.59/69   2.20/49   6.20/72   2.00/60   0.33/59 
 71 Heřmánek Michal                81.00  3.32/66  12.24/71  17.26/69  22.42/64  25.10/64  29.22/67  37.39/69  48.38/70  54.57/70  63.43/70  67.33/71  71.36/72  75.51/70  79.53/71  81.00/71 
    OOB TJ Turnov                         3.32/66   8.52/71   5.02/63   5.16/45   2.28/66   4.12/68   8.17/71  10.59/74   6.19/69   8.46/73   3.50/68   4.03/67   4.15/63   4.02/74   1.07/74 
 72 Folprecht Eduard               88.00  5.06/72  10.11/68  20.54/72  26.16/71  28.42/71  34.17/72  41.49/71  50.42/72  58.30/72  64.08/72  67.20/70  70.24/70  85.06/72  87.27/72  88.00/72 
    OOB TJ Turnov                         5.06/72   5.05/68  10.43/75   5.22/46   2.26/65   5.35/72   7.32/66   8.53/70   7.48/72   5.38/47   3.12/61   3.04/60  14.42/75   2.21/69   0.33/59 
 73 Nejezchlebová Ivana            93.43  5.39/73  16.15/74  21.05/73  32.05/73  34.30/73  40.24/73  48.18/73  56.21/73  68.55/73  76.55/73  81.45/73  85.23/73  89.47/73  93.04/73  93.43/73 
    OOB TJ Turnov                         5.39/73  10.36/72   4.50/61  11.00/70   2.25/64   5.54/74   7.54/69   8.03/67  12.34/74   8.00/68   4.50/71   3.38/65   4.24/64   3.17/73   0.39/68 
 74 Jirků Martina                 105.21  4.43/70  15.47/73  24.04/74  37.59/74  40.22/74  43.27/74  50.41/74  57.58/74  74.18/74  80.43/74  93.20/74  96.18/74 101.56/74 104.46/74 105.21/74 
    OOB TJ Turnov                         4.43/70  11.04/73   8.17/72  13.55/75   2.23/63   3.05/63   7.14/64   7.17/66  16.20/75   6.25/55  12.37/75   2.58/57   5.38/70   2.50/72   0.35/64 
 75 Folprechtová Marie            141.27  4.53/71  33.55/75  40.23/75  47.08/75  50.22/75  56.10/75  76.43/75  93.14/75 104.01/75 114.46/75 124.49/75 130.19/75 136.15/75 140.17/75 141.27/75 
    OOB TJ Turnov                         4.53/71  29.02/75   6.28/70   6.45/58   3.14/71   5.48/73  20.33/75  16.31/75  10.47/73  10.45/74  10.03/74   5.30/72   5.56/71   4.02/74   1.10/75 
    Švarc Jiří                 DISK       2.28/     6.14/     9.53/    19.03/    20.32/    25.18/    29.28/         /    51.29/    56.32/    58.33/    60.52/    63.37/    64.51/    65.14/   
    OOB TJ Turnov                         2.28/     3.46/     3.39/     9.10/     1.29/     4.46/     4.10/         /         /     5.03/     2.01/     2.19/     2.45/     1.14/     0.23/   
    Rychlý Michal              DISK       1.35/     3.02/     5.28/         /    10.40/    12.10/    16.51/    21.14/    25.37/    28.53/    30.41/    34.22/    36.31/    38.18/    38.35/   
    OOB TJ Turnov                         1.35/     1.27/     2.26/         /         /     1.30/     4.41/     4.23/     4.23/     3.16/     1.48/     3.41/     2.09/     1.47/     0.17/   
    Provazník Jiří             DISK       2.17/     4.19/    10.13/    15.49/    17.30/    21.12/    25.16/         /    33.29/    40.29/    44.47/    46.32/    48.18/    49.37/    50.03/   
    OOB TJ Turnov                         2.17/     2.02/     5.54/     5.36/     1.41/     3.42/     4.04/         /         /     7.00/     4.18/     1.45/     1.46/     1.19/     0.26/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H21L        5.0km  280m 22k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-31      2-32      3-34      4-35      5-37      6-49      7-48      8-61      9-38     10-39     11-40     12-41     13-52     14-54     15-50     16-55     17-42     18-43     19-44     20-45     21-46     22-100   
  1 Kolařík Tomáš                  41.26  1.00/1*   1.49/2    5.58/7    7.50/9    9.40/7   12.40/14  13.45/9   17.23/6   18.42/6   21.57/4   23.54/4   26.39/4   28.16/4   31.08/4   32.05/4   33.43/3   35.03/3   36.16/4   36.50/3   38.24/3   40.24/1*  41.06/1*  41.26/1* 
    OK Jiskra Nový Bor                    1.00/1*   0.49/5    4.09/16   1.52/21   1.50/8    3.00/34   1.05/3    3.38/1*   1.19/2    3.15/1*   1.57/2    2.45/4    1.37/1*   2.52/7    0.57/15   1.38/1*   1.20/27   1.13/5    0.34/1*   1.34/2    2.00/1*   0.42/1*   0.20/2  
  2 Kořínek Tomáš                  41.39  1.01/2    1.46/1*   5.16/1*   6.32/1*   8.04/1*  10.14/1*  11.17/1*  15.16/1*  16.32/1*  20.00/1*  22.03/1*  24.40/1*  26.19/1*  29.45/1*  30.29/1*  32.23/1*  33.33/1*  35.03/1*  36.03/1*  37.49/1*  40.29/2   41.17/2   41.39/2  
    OK Jiskra Nový Bor                    1.01/2    0.45/2    3.30/2    1.16/3    1.32/1*   2.10/3    1.03/2    3.59/5    1.16/1*   3.28/4    2.03/5    2.37/1*   1.39/3    3.26/28   0.44/1*   1.54/4    1.10/10   1.30/14   1.00/15   1.46/8    2.40/11   0.48/2    0.22/10 
  3 Janata Martin                  42.15  1.04/4    1.52/3    5.20/2    6.35/2    8.33/2   10.45/2   12.03/2   16.04/2   17.23/2   20.53/2   22.49/2   25.49/2   27.28/2   30.30/2   31.23/2   33.04/2   34.15/2   35.29/2   36.26/2   38.18/2   41.00/3   41.54/3   42.15/3  
    Oddíl OB Kotlářka                     1.04/4    0.48/4    3.28/1*   1.15/2    1.58/13   2.12/4    1.18/15   4.01/6    1.19/2    3.30/5    1.56/1*   3.00/9    1.39/3    3.02/11   0.53/8    1.41/2    1.11/11   1.14/6    0.57/14   1.52/12   2.42/12   0.54/8    0.21/7  
  4 Horáček Michal                 43.26  1.05/6    1.54/4    5.40/3    7.17/3    8.51/3   10.59/3   13.06/3   16.59/3   18.22/3   21.37/3   23.45/3   26.22/3   28.06/3   30.52/3   31.59/3   33.56/4   35.04/4   36.11/3   37.53/4   39.41/4   42.14/4   43.03/4   43.26/4  
    Slavia Liberec orienteering           1.05/6    0.49/5    3.46/5    1.37/9    1.34/3    2.08/1*   2.07/38   3.53/2    1.23/5    3.15/1*   2.08/9    2.37/1*   1.44/7    2.46/3    1.07/23   1.57/5    1.08/8    1.07/1*   1.42/36   1.48/11   2.33/8    0.49/3    0.23/14 
  5 Žemlík Pavel                   43.41  1.17/18   2.15/15   5.57/6    7.48/8   10.03/14  12.22/11  13.27/7   17.29/7   19.12/9   22.42/7   24.47/6   27.33/5   29.10/5   32.17/6   33.25/6   35.31/6   36.38/6   37.48/6   38.27/5   39.55/5   42.24/5   43.18/5   43.41/5  
    SKOB Zlín                             1.17/18   0.58/17   3.42/3    1.51/19   2.15/25   2.19/7    1.05/3    4.02/7    1.43/24   3.30/5    2.05/7    2.46/5    1.37/1*   3.07/13   1.08/25   2.06/14   1.07/7    1.10/2    0.39/2    1.28/1*   2.29/5    0.54/8    0.23/14 
  6 Matějů Michal                  45.14  1.16/16   2.16/16   6.00/9    7.18/4    9.03/4   11.54/6   13.48/10  17.59/10  19.29/10  22.54/9   24.56/8   27.33/5   29.13/6   32.03/5   32.55/5   34.57/5   36.01/5   37.47/5   39.09/6   41.34/7   43.52/6   44.49/6   45.14/6  
    Slavia Liberec orienteering           1.16/16   1.00/23   3.44/4    1.18/4    1.45/6    2.51/26   1.54/33   4.11/13   1.30/12   3.25/3    2.02/4    2.37/1*   1.40/5    2.50/5    0.52/7    2.02/9    1.04/1*   1.46/31   1.22/30   2.25/32   2.18/4    0.57/12   0.25/25 
  7 Kučera Jan                     45.29  1.02/3    2.00/7    5.54/5    7.25/5    9.22/6   11.31/4   13.06/3   17.02/4   18.27/4   22.05/5   24.14/5   28.17/8   29.58/7   33.05/7   34.05/7   36.18/7   37.23/7   39.07/7   39.52/7   41.33/6   44.15/7   45.05/7   45.29/7  
    USK Praha                             1.02/3    0.58/17   3.54/9    1.31/8    1.57/12   2.09/2    1.35/27   3.56/3    1.25/9    3.38/10   2.09/10   4.03/31   1.41/6    3.07/13   1.00/17   2.13/18   1.05/3    1.44/28   0.45/7    1.41/5    2.42/12   0.50/4    0.24/18 
  8 Košárek Pavel                  45.46  1.11/8    2.09/10   5.58/7    7.36/7   10.12/16  12.24/12  13.58/13  18.08/11  19.32/11  23.14/11  25.19/10  28.50/12  30.56/12  33.53/12  34.43/10  36.40/9   37.48/9   39.09/8   40.24/8   42.16/8   44.28/8   45.19/8   45.46/8  
    Přátelé orientačního běhu Opava       1.11/8    0.58/17   3.49/6    1.38/11   2.36/32   2.12/4    1.34/25   4.10/12   1.24/7    3.42/13   2.05/7    3.31/19   2.06/21   2.57/10   0.50/3    1.57/5    1.08/8    1.21/9    1.15/26   1.52/12   2.12/2    0.51/5    0.27/36 
  9 Kalous Vladislav               46.25  1.17/18   2.17/19   6.29/19   8.21/18   9.54/11  12.06/7   13.31/8   17.50/9   19.11/8   23.05/10  25.29/11  29.32/13  31.29/14  34.19/13  35.30/14  37.37/14  38.48/14  39.58/13  41.07/11  42.47/10  45.04/9   46.05/9   46.25/9  
    VŠTJ Ekonom Praha                     1.17/18   1.00/23   4.12/19   1.52/21   1.33/2    2.12/4    1.25/21   4.19/17   1.21/4    3.54/17   2.24/25   4.03/31   1.57/17   2.50/5    1.11/26   2.07/15   1.11/11   1.10/2    1.09/23   1.40/4    2.17/3    1.01/24   0.20/2  
 10 Mrázek Jiří                    47.04  1.21/22   2.23/25   6.26/17   7.56/11   9.51/10  12.14/9   13.26/6   17.44/8   19.07/7   22.41/6   25.02/9   28.38/9   30.32/9   33.50/11  34.43/10  36.46/11  37.51/10  39.29/10  40.33/9   42.45/9   45.41/11  46.39/10  47.04/10 
    Oddíl OB Kotlářka                     1.21/22   1.02/27   4.03/12   1.30/7    1.55/10   2.23/9    1.12/10   4.18/16   1.23/5    3.34/7    2.21/19   3.36/22   1.54/14   3.18/23   0.53/8    2.03/10   1.05/3    1.38/24   1.04/20   2.12/24   2.56/21   0.58/14   0.25/25 
 11 Beneš Jan                      47.06  1.04/4    1.58/5    5.51/4    7.29/6    9.12/5   11.52/5   14.09/14  18.18/12  20.11/15  23.45/13  25.56/13  28.45/10  30.38/11  33.24/8   34.31/8   36.30/8   37.34/8   39.11/9   41.18/12  43.04/11  45.40/10  46.39/10  47.06/11 
    Sportcentrum Jičín                    1.04/4    0.54/13   3.53/8    1.38/11   1.43/5    2.40/19   2.17/40   4.09/9    1.53/36   3.34/7    2.11/12   2.49/6    1.53/12   2.46/3    1.07/23   1.59/8    1.04/1*   1.37/21   2.07/41   1.46/8    2.36/10   0.59/20   0.27/36 
 12 Pachner Pavel                  47.25  1.12/9    2.11/12   6.20/14   8.01/13   9.46/8   12.06/7   13.11/5   17.15/5   18.41/5   22.42/7   24.53/7   27.45/7   30.25/8   33.38/10  34.31/8   36.45/10  37.57/11  39.38/11  40.58/10  43.31/12  46.05/12  47.03/12  47.25/12 
    Slavia Liberec orienteering           1.12/9    0.59/21   4.09/16   1.41/14   1.45/6    2.20/8    1.05/3    4.04/8    1.26/10   4.01/22   2.11/12   2.52/8    2.40/39   3.13/18   0.53/8    2.14/20   1.12/13   1.41/26   1.20/29   2.33/35   2.34/9    0.58/14   0.22/10 
 13 Fišer Jiří                     47.52  1.13/10   2.13/13   6.19/13   8.16/17  11.00/21  13.36/20  14.38/19  19.58/19  21.41/19  25.27/18  27.24/18  30.49/19  32.40/17  35.15/17  36.04/17  37.54/15  38.59/15  40.18/15  41.52/14  43.50/15  46.39/14  47.32/14  47.52/13 
    OOB Slavia Praha                      1.13/10   1.00/23   4.06/14   1.57/24   2.44/35   2.36/15   1.02/1*   5.20/39   1.43/24   3.46/15   1.57/2    3.25/17   1.51/11   2.35/1*   0.49/2    1.50/3    1.05/3    1.19/8    1.34/34   1.58/15   2.49/16   0.53/7    0.20/2  
 14 Martan Jiří                    47.54  1.20/21   2.09/10   6.25/16   7.50/9    9.46/8   12.16/10  14.10/15  18.30/16  20.13/16  23.51/14  26.17/14  29.43/15  31.52/15  34.58/15  35.54/15  38.14/16  39.32/16  41.16/18  42.00/16  43.39/13  46.31/13  47.30/13  47.54/14 
    Slavia Liberec orienteering           1.20/21   0.49/5    4.16/22   1.25/5    1.56/11   2.30/11   1.54/33   4.20/19   1.43/24   3.38/10   2.26/29   3.26/18   2.09/25   3.06/12   0.56/14   2.20/24   1.18/22   1.44/28   0.44/5    1.39/3    2.52/17   0.59/20   0.24/18 
 15 Horák Pavel (Starosta)         48.13  1.15/13   2.05/9    6.27/18   8.04/14  10.05/15  12.35/13  14.15/16  18.24/14  19.48/12  23.27/12  25.44/12  28.46/11  30.36/10  33.31/9   34.44/12  36.55/12  38.27/13  39.56/12  41.59/15  43.59/16  46.46/16  47.47/15  48.13/15 
    USK Praha                             1.15/13   0.50/9    4.22/27   1.37/9    2.01/15   2.30/11   1.40/28   4.09/9    1.24/7    3.39/12   2.17/15   3.02/10   1.50/9    2.55/8    1.13/27   2.11/17   1.32/36   1.29/13   2.03/40   2.00/16   2.47/15   1.01/24   0.26/32 
 16 Svoboda Honza                  48.22  1.14/12   2.01/8    6.18/11   7.57/12   9.58/13  12.52/16  13.57/11  18.29/15  20.02/13  24.00/15  26.24/15  29.35/14  31.25/13  34.20/14  35.10/13  37.08/13  38.22/12  39.59/14  41.32/13  43.49/14  46.45/15  47.49/16  48.22/16 
    SK SNS Smržovka                       1.14/12   0.47/3    4.17/25   1.39/13   2.01/15   2.54/28   1.05/3    4.32/23   1.33/18   3.58/20   2.24/25   3.11/12   1.50/9    2.55/8    0.50/3    1.58/7    1.14/14   1.37/21   1.33/33   2.17/27   2.56/21   1.04/31   0.33/46 
 17 Tichovský Martin               48.34  1.26/25   2.17/19   6.32/20   8.24/19  10.25/18  13.09/18  14.26/18  18.54/17  20.35/17  24.12/17  26.28/16  30.03/16  31.56/16  35.08/16  36.02/16  38.17/17  39.36/17  41.15/17  42.06/17  44.11/17  47.13/17  48.10/17  48.34/17 
    SK Praga                              1.26/25   0.51/10   4.15/21   1.52/21   2.01/15   2.44/22   1.17/14   4.28/22   1.41/21   3.37/9    2.16/14   3.35/21   1.53/12   3.12/16   0.54/12   2.15/21   1.19/25   1.39/25   0.51/11   2.05/19   3.02/31   0.57/12   0.24/18 
 18 Kadavý Petr                    49.06  1.15/13   2.18/22   7.04/29   9.01/23  11.44/24  14.36/25  15.52/22  20.17/20  21.47/20  25.30/19  27.33/19  30.23/17  32.47/19  35.32/18  36.22/18  38.27/18  39.41/18  40.57/16  42.45/18  44.45/18  47.49/18  48.43/18  49.06/18 
    OK Chrastava                          1.15/13   1.03/29   4.46/31   1.57/24   2.43/34   2.52/27   1.16/13   4.25/21   1.30/12   3.43/14   2.03/5    2.50/7    2.24/32   2.45/2    0.50/3    2.05/12   1.14/14   1.16/7    1.48/38   2.00/16   3.04/33   0.54/8    0.23/14 
 19 Schröter Pavel                 50.25  1.42/42   2.44/35   6.45/24   8.13/16  10.12/16  13.07/17  14.20/17  18.18/12  20.07/14  24.09/16  26.30/17  30.30/18  32.44/18  36.01/19  38.11/19  40.31/19  41.55/19  43.05/19  44.08/19  46.19/19  49.04/19  50.00/19  50.25/19 
    OK Chrastava                          1.42/42   1.02/27   4.01/11   1.28/6    1.59/14   2.55/31   1.13/11   3.58/4    1.49/33   4.02/25   2.21/19   4.00/30   2.14/29   3.17/21   2.10/43   2.20/24   1.24/30   1.10/2    1.03/19   2.11/22   2.45/14   0.56/11   0.25/25 
 20 Vrabec Ondřej                  52.29  1.22/23   2.14/14   6.58/28   8.39/21  10.51/19  13.27/19  15.46/20  20.52/23  22.24/21  26.48/24  29.37/25  32.56/24  34.52/21  38.09/20  39.13/20  41.37/21  42.56/21  44.50/21  45.45/20  47.58/20  50.53/20  52.01/20  52.29/20 
    OK Sparta Praha                       1.22/23   0.52/11   4.44/30   1.41/14   2.12/23   2.36/15   2.19/41   5.06/32   1.32/17   4.24/35   2.49/37   3.19/14   1.56/15   3.17/21   1.04/21   2.24/28   1.19/25   1.54/35   0.55/13   2.13/26   2.55/20   1.08/36   0.28/40 
 21 Novák Daniel                   52.56  1.16/16   2.29/28   6.18/11   9.00/22  12.01/28  15.24/32  16.46/29  20.55/24  22.25/22  26.39/21  28.48/21  32.28/21  34.59/23  38.10/21  39.16/21  41.25/20  42.39/20  44.03/20  46.50/25  49.01/24  51.32/22  52.34/22  52.56/21 
    OK Doksy                              1.16/16   1.13/39   3.49/6    2.42/36   3.01/40   3.23/39   1.22/17   4.09/9    1.30/12   4.14/31   2.09/10   3.40/23   2.31/37   3.11/15   1.06/22   2.09/16   1.14/14   1.24/12   2.47/43   2.11/22   2.31/7    1.02/26   0.22/10 
 22 Němeček Jan                    52.57  1.33/32   2.45/36   8.18/41  11.21/39  13.13/36  15.57/35  18.02/34  22.21/31  23.59/30  27.54/28  30.13/28  33.15/25  35.11/25  38.27/23  39.21/22  42.04/23  43.28/23  45.03/22  45.46/21  48.23/21  51.26/21  52.28/21  52.57/22 
    USK Praha                             1.33/32   1.12/36   5.33/41   3.03/40   1.52/9    2.44/22   2.05/37   4.19/17   1.38/19   3.55/18   2.19/16   3.02/10   1.56/15   3.16/20   0.54/12   2.43/40   1.24/30   1.35/19   0.43/4    2.37/38   3.03/32   1.02/26   0.29/41 
 23 Kavalír Karel                  53.24  1.15/13   2.16/16   6.24/15   9.24/26  11.25/22  14.06/21  16.40/27  21.22/27  23.05/27  27.19/26  29.42/27  32.54/23  34.58/22  38.32/24  39.23/23  41.42/22  43.27/22  45.27/23  46.27/22  48.36/23  51.53/23  52.59/23  53.24/23 
    OK 99 Hradec Králové                  1.15/13   1.01/26   4.08/15   3.00/39   2.01/15   2.41/20   2.34/44   4.42/26   1.43/24   4.14/31   2.23/23   3.12/13   2.04/19   3.34/32   0.51/6    2.19/23   1.45/41   2.00/36   1.00/15   2.09/20   3.17/34   1.06/35   0.25/25 
 24 Bendák Jan                     53.44  1.18/20   2.17/19   6.15/10   8.12/15   9.54/11  12.44/15  13.57/11  19.12/18  21.00/18  26.05/20  28.46/20  32.08/20  34.34/20  38.14/22  40.30/26  43.08/26  44.23/26  46.07/25  46.47/24  48.32/22  52.23/24  53.21/24  53.44/24 
    OOB TJ Lokomotiva Trutnov             1.18/20   0.59/21   3.58/10   1.57/24   1.42/4    2.50/25   1.13/11   5.15/37   1.48/31   5.05/39   2.41/35   3.22/16   2.26/34   3.40/35   2.16/44   2.38/36   1.15/18   1.44/28   0.40/3    1.45/7    3.51/43   0.58/14   0.23/14 
 25 Mašata Roman                   54.13  1.22/23   2.16/16   6.46/25   9.33/29  12.25/34  15.26/34  16.47/30  22.05/30  23.35/29  27.21/27  29.41/26  33.38/26  35.42/26  39.04/26  40.04/24  42.33/25  43.51/24  45.32/24  46.33/23  49.46/25  52.45/25  53.47/25  54.13/25 
    OK 99 Hradec Králové                  1.22/23   0.54/13   4.30/28   2.47/37   2.52/36   3.01/35   1.21/16   5.18/38   1.30/12   3.46/15   2.20/18   3.57/28   2.04/19   3.22/25   1.00/17   2.29/29   1.18/22   1.41/26   1.01/18   3.13/42   2.59/27   1.02/26   0.26/32 
 26 Pohl Zdeněk                    55.07  1.37/40   2.31/29   6.49/26  12.29/44  14.50/41  17.28/39  19.23/40  23.59/36  25.47/37  29.48/33  32.09/33  35.29/31  37.39/31  41.04/30  41.57/30  44.18/29  45.35/28  47.10/27  47.58/27  50.16/27  53.38/26  54.43/26  55.07/26 
    SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou      1.37/40   0.54/13   4.18/26   5.40/46   2.21/29   2.38/18   1.55/35   4.36/25   1.48/31   4.01/22   2.21/19   3.20/15   2.10/26   3.25/27   0.53/8    2.21/26   1.17/20   1.35/19   0.48/10   2.18/28   3.22/35   1.05/33   0.24/18 
 27 Vokurka Jan                    55.33  1.36/35   2.55/41   8.03/39   9.44/33  11.54/25  14.27/23  16.10/25  20.45/22  22.28/23  26.39/21  29.03/22  32.50/22  35.04/24  40.05/28  41.04/27  43.34/27  45.05/27  46.38/26  47.38/26  50.15/26  53.52/27  55.04/27  55.33/27 
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      1.36/35   1.19/42   5.08/39   1.41/14   2.10/22   2.33/14   1.43/30   4.35/24   1.43/24   4.11/28   2.24/25   3.47/25   2.14/29   5.01/44   0.59/16   2.30/30   1.31/35   1.33/17   1.00/15   2.37/38   3.37/42   1.12/42   0.29/41 
 28 Peths Jan                      56.18  1.09/7    1.58/5    8.51/42  11.31/40  14.28/40  17.46/40  19.18/38  24.02/37  25.45/36  29.52/34  32.15/34  35.58/32  38.05/32  41.36/32  42.54/32  45.11/31  46.31/30  48.21/28  49.27/28  52.05/29  55.03/29  55.54/28  56.18/28 
    KOS TJ Lokomotiva Krnov               1.09/7    0.49/5    6.53/44   2.40/35   2.57/39   3.18/37   1.32/24   4.44/28   1.43/24   4.07/27   2.23/23   3.43/24   2.07/24   3.31/30   1.18/34   2.17/22   1.20/27   1.50/34   1.06/22   2.38/40   2.58/26   0.51/5    0.24/18 
 29 Janas Petr                     56.22  1.36/35   2.50/39   7.04/29   9.42/32  12.00/27  14.43/27  20.12/41  24.25/39  26.10/38  31.17/40  33.39/39  37.12/35  39.24/33  42.47/33  44.02/33  46.07/33  47.52/32  49.13/29  50.05/30  51.46/28  54.45/28  55.55/29  56.22/29 
    PELL’S MTBO TEAM                      1.36/35   1.14/40   4.14/20   2.38/34   2.18/27   2.43/21   5.29/46   4.13/14   1.45/30   5.07/40   2.22/22   3.33/20   2.12/27   3.23/26   1.15/31   2.05/12   1.45/41   1.21/9    0.52/12   1.41/5    2.59/27   1.10/40   0.27/36 
 30 Petr Pavel                     57.41  1.26/25   2.32/30   6.36/22   8.34/20  10.53/20  14.18/22  16.09/24  21.20/26  23.16/28  28.11/29  31.07/30  34.57/30  37.23/30  41.11/31  42.24/31  45.18/32  47.43/31  49.16/30  50.01/29  52.35/30  55.59/30  57.17/30  57.41/30 
    Slavia Liberec orienteering           1.26/25   1.06/33   4.04/13   1.58/27   2.19/28   3.25/40   1.51/32   5.11/35   1.56/37   4.55/37   2.56/41   3.50/26   2.26/34   3.48/38   1.13/27   2.54/42   2.25/45   1.33/17   0.45/7    2.34/36   3.24/37   1.18/45   0.24/18 
 31 Wohanka Petr                   57.51  1.30/29   2.28/27   6.37/23   9.44/33  13.11/35  15.57/35  18.30/36  22.54/33  24.25/31  28.21/30  30.40/29  34.43/29  37.11/29  40.25/29  41.27/28  43.59/28  49.11/33  50.41/32  51.25/32  53.35/32  56.27/31  57.26/31  57.51/31 
    OOS TJ Spartak Vrchlabí               1.30/29   0.58/17   4.09/16   3.07/42   3.27/43   2.46/24   2.33/43   4.24/20   1.31/16   3.56/19   2.19/16   4.03/31   2.28/36   3.14/19   1.02/20   2.32/31   5.12/46   1.30/14   0.44/5    2.10/21   2.52/17   0.59/20   0.25/25 
 32 Burda Matěj                    59.59  2.01/46   2.43/34   7.33/34   9.31/28  11.33/23  15.04/30  16.44/28  22.57/34  24.47/34  30.14/36  32.52/36  37.49/38  39.55/35  43.30/34  47.01/39  50.03/39  51.23/39  52.54/37  54.07/35  56.11/34  58.41/32  59.39/32  59.59/32 
    KOB Děčín                             2.01/46   0.42/1*   4.50/32   1.58/27   2.02/19   3.31/42   1.40/28   6.13/44   1.50/35   5.27/41   2.38/32   4.57/41   2.06/21   3.35/33   3.31/46   3.02/44   1.20/27   1.31/16   1.13/25   2.04/18   2.30/6    0.58/14   0.20/2  
 33 Hnízdil Jan                    60.10  1.30/29   2.23/25   7.25/32   9.27/27  11.56/26  14.33/24  15.56/23  20.56/25  22.45/25  26.56/25  29.28/24  33.53/28  36.05/28  39.46/27  41.54/29  44.40/30  46.13/29  51.24/33  52.52/33  55.15/33  58.41/32  59.49/33  60.10/33 
    KOB Kamenický Šenov                   1.30/29   0.53/12   5.02/38   2.02/29   2.29/31   2.37/17   1.23/18   5.00/31   1.49/33   4.11/28   2.32/31   4.25/35   2.12/27   3.41/36   2.08/42   2.46/41   1.33/38   5.11/45   1.28/32   2.23/30   3.26/39   1.08/36   0.21/7  
 34 Gregor Martin                  61.31  1.36/35   2.40/32   7.59/38   9.50/36  12.02/29  15.24/32  17.09/31  21.22/27  22.50/26  29.56/35  32.36/35  36.32/33  40.46/39  44.30/36  45.48/34  48.24/34  49.39/34  51.43/34  54.33/37  56.54/36  59.46/34  61.01/34  61.31/34 
    SK OB Chotěboř                        1.36/35   1.04/30   5.19/40   1.51/19   2.12/23   3.22/38   1.45/31   4.13/14   1.28/11   7.06/44   2.40/33   3.56/27   4.14/45   3.44/37   1.18/34   2.36/35   1.15/18   2.04/37   2.50/44   2.21/29   2.52/17   1.15/44   0.30/45 
 35 Koštejn Vít                    61.53  1.36/35   2.48/37   7.04/29   9.23/25  12.18/33  14.50/28  17.17/32  24.46/41  26.27/41  30.49/39  33.14/37  37.29/37  40.28/37  44.00/35  46.27/37  49.08/38  50.25/35  52.43/36  54.23/36  56.51/35  60.15/35  61.28/35  61.53/35 
    OK Doksy                              1.36/35   1.12/36   4.16/22   2.19/31   2.55/37   2.32/13   2.27/42   7.29/46   1.41/21   4.22/34   2.25/28   4.15/34   2.59/42   3.32/31   2.27/45   2.41/39   1.17/20   2.18/39   1.40/35   2.28/34   3.24/37   1.13/43   0.25/25 
 36 Eiselt Jan                     62.16  1.43/43   2.55/41   7.47/36   9.37/31  12.16/32  15.11/31  16.35/26  21.55/29  24.34/32  29.00/31  31.55/32  37.19/36  39.44/34  45.26/39  46.26/36  48.49/35  50.30/37  52.07/35  53.51/34  57.51/37  60.48/36  61.52/36  62.16/36 
    OOB TJ Lokomotiva Teplice             1.43/43   1.12/36   4.52/33   1.50/18   2.39/33   2.55/31   1.24/20   5.20/39   2.39/44   4.26/36   2.55/40   5.24/45   2.25/33   5.42/45   1.00/17   2.23/27   1.41/40   1.37/21   1.44/37   4.00/45   2.57/23   1.04/31   0.24/18 
 37 Hanák Jan                      62.20  1.52/45   2.56/43   7.51/37   9.35/30  13.23/37  16.17/37  17.42/33  22.51/32  24.51/35  29.04/32  31.45/31  36.34/34  40.00/36  46.56/40  48.09/40  50.49/40  52.15/40  54.03/40  55.21/38  58.03/38  61.00/37  61.58/37  62.20/37 
    SKOB Slaný                            1.52/45   1.04/30   4.55/36   1.44/17   3.48/44   2.54/28   1.25/21   5.09/34   2.00/41   4.13/30   2.41/35   4.49/39   3.26/44   6.56/46   1.13/27   2.40/38   1.26/32   1.48/32   1.18/28   2.42/41   2.57/23   0.58/14   0.22/10 
 38 Čechlovský Jan                 62.47  1.33/32   2.53/40   7.45/35  11.55/43  13.57/38  17.26/38  19.00/37  24.22/38  26.18/39  30.34/37  33.46/40  38.12/39  40.34/38  44.57/37  46.25/35  49.00/36  50.27/36  53.07/38  56.43/40  58.30/40  61.27/38  62.27/38  62.47/38 
    OK Chrastava                          1.33/32   1.20/43   4.52/33   4.10/45   2.02/19   3.29/41   1.34/25   5.22/41   1.56/37   4.16/33   3.12/44   4.26/36   2.22/31   4.23/41   1.28/39   2.35/34   1.27/34   2.40/43   3.36/45   1.47/10   2.57/23   1.00/23   0.20/2  
 39 Čech Jan                       63.06  1.13/10   2.18/22   6.34/21   9.45/35  12.08/31  14.37/26  15.48/21  20.39/21  22.42/24  26.44/23  29.10/23  33.47/27  35.48/27  39.00/25  40.17/25  42.30/24  44.02/25  49.39/31  50.24/31  52.49/31  61.28/39  62.37/39  63.06/39 
    VŠTJ Stavební fakulta Praha           1.13/10   1.05/32   4.16/22   3.11/43   2.23/30   2.29/10   1.11/8    4.51/30   2.03/42   4.02/25   2.26/29   4.37/37   2.01/18   3.12/16   1.17/33   2.13/18   1.32/36   5.37/46   0.45/7    2.25/32   8.39/46   1.09/39   0.29/41 
 40 Nejman Stanislav               63.10  1.27/27   2.21/24   6.53/27   9.10/24  12.05/30  15.00/29  18.16/35  23.04/35  24.46/33  30.46/38  33.35/38  39.29/40  41.18/40  45.20/38  46.33/38  49.07/37  50.57/38  53.31/39  55.56/39  58.19/39  61.41/40  62.44/40  63.10/40 
    OK Chrastava                          1.27/27   0.54/13   4.32/29   2.17/30   2.55/37   2.55/31   3.16/45   4.48/29   1.42/23   6.00/43   2.49/37   5.54/46   1.49/8    4.02/39   1.13/27   2.34/33   1.50/43   2.34/41   2.25/42   2.23/30   3.22/35   1.03/29   0.26/32 
 41 Francke Michal                 66.35  1.30/29   2.40/32   8.57/43  11.49/42  14.04/39  19.05/42  20.32/42  26.21/42  29.01/42  33.00/41  40.48/44  45.32/44  47.38/44  51.07/43  52.23/43  54.27/41  55.41/41  58.18/41  59.29/41  61.41/41  65.09/41  66.14/41  66.35/41 
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      1.30/29   1.10/34   6.17/43   2.52/38   2.15/25   5.01/43   1.27/23   5.49/42   2.40/45   3.59/21   7.48/46   4.44/38   2.06/21   3.29/29   1.16/32   2.04/11   1.14/14   2.37/42   1.11/24   2.12/24   3.28/40   1.05/33   0.21/7  
 42 Jan Obuškevič                  68.00  1.43/43   3.39/46  12.03/45  15.35/46  17.40/44  20.34/44  21.45/43  27.38/43  29.47/43  35.14/43  38.11/41  43.07/41  46.26/41  50.38/41  51.59/41  55.25/43  56.51/42  59.19/43  60.23/42  62.16/42  66.25/42  67.33/42  68.00/42 
    SK SNS Smržovka                       1.43/43   1.56/46   8.24/45   3.32/44   2.05/21   2.54/28   1.11/8    5.53/43   2.09/43   5.27/41   2.57/42   4.56/40   3.19/43   4.12/40   1.21/36   3.26/45   1.26/32   2.28/40   1.04/20   1.53/14   4.09/45   1.08/36   0.27/36 
 43 Pesničák Jan                   68.35  1.36/35   2.57/44   9.08/44  11.33/41  14.58/42  20.19/43  22.17/44  29.01/44  30.58/44  35.57/44  38.50/42  43.55/42  46.27/42  50.50/42  52.17/42  55.14/42  57.07/44  59.11/42  60.26/43  64.08/43  67.07/43  68.10/43  68.35/43 
    SK SNS Smržovka                       1.36/35   1.21/44   6.11/42   2.25/32   3.25/42   5.21/45   1.58/36   6.44/45   1.57/39   4.59/38   2.53/39   5.05/42   2.32/38   4.23/41   1.27/38   2.57/43   1.53/44   2.04/37   1.15/26   3.42/44   2.59/27   1.03/29   0.25/25 
 44 Kalina Miroslav                69.14  1.39/41   3.05/45   8.06/40  11.12/38  21.18/46  26.39/46  28.02/46  32.44/46  34.22/45  38.23/45  41.03/45  46.09/45  48.57/45  53.21/45  54.56/45  57.29/45  58.47/45  60.09/45  62.02/44  64.36/44  67.37/44  68.48/44  69.14/44 
    VŠTJ Ekonom Praha                     1.39/41   1.26/45   5.01/37   3.06/41  10.06/46   5.21/45   1.23/18   4.42/26   1.38/19   4.01/22   2.40/33   5.06/43   2.48/41   4.24/43   1.35/40   2.33/32   1.18/22   1.22/11   1.53/39   2.34/36   3.01/30   1.11/41   0.26/32 
 45 Pavlík Libor                   73.50  1.27/27   2.38/31   7.32/33  10.08/37  15.11/43  18.12/41  19.20/39  24.28/40  26.25/40  35.00/42  39.37/43  44.48/43  47.30/43  51.09/44  52.47/44  55.25/43  57.02/43  59.58/44  64.33/45  67.53/45  71.57/45  73.21/45  73.50/45 
    KOB Chemopetrol Litvínov              1.27/27   1.11/35   4.54/35   2.36/33   5.03/45   3.01/35   1.08/7    5.08/33   1.57/39   8.35/45   4.37/45   5.11/44   2.42/40   3.39/34   1.38/41   2.38/36   1.37/39   2.56/44   4.35/46   3.20/43   4.04/44   1.24/46   0.29/41 
 46 Nerad Jaroslav                 80.25  1.33/32   2.49/38  13.18/46  14.32/45  17.46/45  22.55/45  25.11/45  30.22/45  34.28/46  44.50/46  47.54/46  51.52/46  56.20/46  59.40/46  61.05/46  67.14/46  68.19/46  70.08/46  71.30/46  75.39/46  79.10/46  80.08/46  80.25/46 
    KOB Chemopetrol Litvínov              1.33/32   1.16/41  10.29/46   1.14/1*   3.14/41   5.09/44   2.16/39   5.11/35   4.06/46  10.22/46   3.04/43   3.58/29   4.28/46   3.20/24   1.25/37   6.09/46   1.05/3    1.49/33   1.22/30   4.09/46   3.31/41   0.58/14   0.17/1* 
    Mašata Matěj               DISK       1.12/     2.21/     6.14/     7.41/     9.39/    12.09/    15.42/    20.13/    22.21/    26.47/    29.34/    34.12/    37.18/    41.09/    42.14/    44.31/    46.00/    47.50/    49.14/    51.11/         /    55.44/    56.14/   
    OK 99 Hradec Králové                  1.12/     1.09/     3.53/     1.27/     1.58/     2.30/     3.33/     4.31/     2.08/     4.26/     2.47/     4.38/     3.06/     3.51/     1.05/     2.17/     1.29/     1.50/     1.24/     1.57/         /         /     0.30/   
    Koucký Roman               DISK       1.30/     2.37/     8.51/    14.40/    17.10/    19.55/    21.01/    25.11/    26.47/    31.11/    34.00/    38.20/    40.23/    43.36/    45.12/    48.08/    49.34/    50.56/         /    52.48/    56.22/    57.34/    58.09/   
    VŠTJ Ekonom Praha                     1.30/     1.07/     6.14/     5.49/     2.30/     2.45/     1.06/     4.10/     1.36/     4.24/     2.49/     4.20/     2.03/     3.13/     1.36/     2.56/     1.26/     1.22/         /         /     3.34/     1.12/     0.35/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H35         4.0km  240m 17k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-56      2-33      3-34      4-35      5-37      6-49      7-73      8-41      9-52     10-62     11-55     12-60     13-43     14-57     15-58     16-59     17-100   
  1 Zuzánek Zdeněk                 35.31  2.19/2    3.29/1*   5.56/1*   7.29/1*   9.33/1*  11.51/1*  17.23/1*  20.11/1*  21.56/1*  24.36/1*  25.46/1*  27.29/1*  28.15/1*  29.47/1*  31.45/1*  34.01/1*  35.08/1*  35.31/1* 
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      2.19/2    1.10/1*   2.27/1*   1.33/1*   2.04/2    2.18/1*   5.32/1*   2.48/2    1.45/1*   2.40/1*   1.10/4    1.43/3    0.46/1*   1.32/1*   1.58/1*   2.16/5    1.07/1*   0.23/2  
  2 Polák Jaroslav                 38.53  2.41/3    3.54/3    6.50/2    8.28/2   10.14/2   12.43/2   20.30/3   23.27/2   25.25/2   28.24/2   29.32/2   31.09/2   31.59/2   33.33/2   35.34/2   37.20/2   38.28/2   38.53/2  
    OK Chrastava                          2.41/3    1.13/2    2.56/5    1.38/2    1.46/1*   2.29/2    7.47/4    2.57/3    1.58/2    2.59/2    1.08/3    1.37/1*   0.50/4    1.34/2    2.01/2    1.46/1*   1.08/3    0.25/3  
  3 Zakouřil Václav                40.37  2.18/1*   3.33/2    7.05/4    9.01/4   11.13/4   14.10/4   21.15/4   23.53/4   26.11/4   29.34/4   30.37/4   32.28/4   33.15/4   34.51/4   36.52/3   39.00/3   40.07/3   40.37/3  
    USK Praha                             2.18/1*   1.15/4    3.32/7    1.56/4    2.12/3    2.57/6    7.05/3    2.38/1*   2.18/4    3.23/4    1.03/1*   1.51/4    0.47/2    1.36/3    2.01/2    2.08/4    1.07/1*   0.30/8  
  4 Průša Michal                   40.42  2.47/4    4.09/4    6.54/3    8.53/3   11.08/3   13.48/3   20.17/2   23.33/3   25.32/3   28.46/3   29.50/3   31.31/3   32.18/3   34.29/3   37.07/4   39.00/3   40.17/4   40.42/4  
    USK Praha                             2.47/4    1.22/6    2.45/3    1.59/5    2.15/4    2.40/3    6.29/2    3.16/4    1.59/3    3.14/3    1.04/2    1.41/2    0.47/2    2.11/5    2.38/4    1.53/2    1.17/4    0.25/3  
  5 Balogh Jan                     52.19  3.11/6    4.29/5    7.11/5    9.20/5   12.11/5   14.53/5   23.52/5   27.28/5   30.02/5   33.38/5   36.08/5   38.55/5   40.02/5   42.51/5   45.39/5   50.35/5   51.58/5   52.19/5  
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      3.11/6    1.18/5    2.42/2    2.09/6    2.51/5    2.42/4    8.59/6    3.36/5    2.34/5    3.36/6    2.30/9    2.47/7    1.07/6    2.49/8    2.48/6    4.56/7    1.23/5    0.21/1* 
  6 Žitný Tomáš                    64.02  3.37/7    7.26/7   10.55/8   13.25/7   23.42/8   27.00/8   35.25/7   39.37/7   42.58/6   47.45/6   49.21/6   51.40/6   53.21/6   55.59/6   58.46/6   62.07/6   63.37/6   64.02/6  
    SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav           3.37/7    3.49/9    3.29/6    2.30/7   10.17/9    3.18/7    8.25/5    4.12/7    3.21/6    4.47/7    1.36/5    2.19/6    1.41/9    2.38/6    2.47/5    3.21/6    1.30/7    0.25/3  
  7 Štrait Martin                  70.35  6.22/9    7.36/8   10.27/7   12.11/6   18.48/6   21.41/6   31.20/6   35.05/6   48.00/8   51.30/8   53.16/8   55.32/7   56.47/7   58.53/7   66.38/8   68.38/7   70.07/7   70.35/7  
    SK OK 24 Praha                        6.22/9    1.14/3    2.51/4    1.44/3    6.37/7    2.53/5    9.39/7    3.45/6   12.55/9    3.30/5    1.46/7    2.16/5    1.15/7    2.06/4    7.45/9    2.00/3    1.29/6    0.28/7  
  8 Dejnožka Jiří                  72.27  3.06/5    4.59/6    9.20/6   13.26/8   20.58/7   25.09/7   35.44/8   40.34/8   45.02/7   49.49/7   51.28/7   57.01/8   57.54/8   60.38/8   63.37/7   70.08/8   72.00/8   72.27/8  
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      3.06/5    1.53/7    4.21/8    4.06/8    7.32/8    4.11/8   10.35/8    4.50/8    4.28/7    4.47/7    1.39/6    5.33/9    0.53/5    2.44/7    2.59/7    6.31/8    1.52/8    0.27/6  
  9 Spejchal Petr                 120.05  6.09/8    8.28/9   21.34/9   26.49/9   31.45/9   38.15/9   60.18/9   66.19/9   75.52/9   82.40/9   84.52/9   89.55/9   91.10/9  103.56/9  107.17/9  116.28/9  119.14/9  120.05/9  
    OK Jiskra Nový Bor                    6.09/8    2.19/8   13.06/9    5.15/9    4.56/6    6.30/9   22.03/9    6.01/9    9.33/8    6.48/9    2.12/8    5.03/8    1.15/7   12.46/9    3.21/8    9.11/9    2.46/9    0.51/9  
    Pecka Vlastimil            DISK           /    17.20/         /    27.05/    35.21/         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /    55.21/    55.49/   
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou          /         /         /         /     8.16/         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /     0.28/   
    Tisoň David                DISK           /         /         /         /         /         /         /    97.23/   107.50/   113.25/   115.04/   118.33/         /   122.11/   125.26/   128.52/   133.14/   133.57/   
    David Tisoň                               /         /         /         /         /         /         /         /    10.27/     5.35/     1.39/     3.29/         /         /     3.15/     3.26/     4.22/     0.43/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H40         3.8km  220m 16k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-56      2-33      3-34      4-35      5-51      6-61      7-38      8-39      9-53     10-41     11-60     12-43     13-44     14-45     15-46     16-100   
  1 Krejčí Jaroslav                34.56  2.12/1*   3.22/1*   6.18/1*   7.58/1*  10.07/1*  11.56/2   13.39/2   17.19/1*  19.53/1*  22.11/1*  26.27/1*  27.24/1*  28.58/1*  30.48/1*  33.36/1*  34.31/1*  34.56/1* 
    OK Jiskra Nový Bor                    2.12/1*   1.10/2    2.56/2    1.40/2    2.09/4    1.49/13   1.43/5    3.40/1*   2.34/1*   2.18/3    4.16/1*   0.57/12   1.34/14   1.50/1*   2.48/2    0.55/2    0.25/10 
  2 Sucharda Jiří                  38.41  3.14/10   4.32/7    8.12/7    9.51/6   12.27/5   13.46/4   15.26/4   19.25/3   22.24/3   25.14/3   29.39/3   30.36/3   31.45/3   34.02/2   37.20/2   38.17/2   38.41/2  
    OK Jiskra Nový Bor                    3.14/10   1.18/6    3.40/14   1.39/1*   2.36/9    1.19/2    1.40/4    3.59/3    2.59/6    2.50/9    4.25/4    0.57/12   1.09/8    2.17/6    3.18/11   0.57/3    0.24/6  
  3 Vávra Martin                   39.29  2.57/6    4.07/5    7.28/6    9.18/4   11.20/4   13.08/3   15.09/3   19.49/4   22.40/4   25.26/4   29.59/4   30.44/4   31.36/2   34.58/3   38.01/3   39.05/3   39.29/3  
    TJ Jiskra Hořice                      2.57/6    1.10/2    3.21/10   1.50/6    2.02/2    1.48/12   2.01/14   4.40/10   2.51/2    2.46/8    4.33/6    0.45/3    0.52/1*   3.22/18   3.03/5    1.04/8    0.24/6  
  4 Killar Marek                   40.52  2.41/4    3.51/3    7.02/3    8.44/3   10.38/3   11.48/1*  13.16/1*  17.38/2   20.43/2   24.17/2   29.14/2   30.04/2   34.14/5   36.20/5   39.29/4   40.31/4   40.52/4  
    OOB TJ Lokomotiva Trutnov             2.41/4    1.10/2    3.11/6    1.42/4    1.54/1*   1.10/1*   1.28/1*   4.22/5    3.05/11   3.34/14   4.57/9    0.50/5    4.10/21   2.06/5    3.09/7    1.02/7    0.21/1* 
  5 Dikoš Pavel                    42.31  4.01/16   6.42/17  10.02/14  11.48/9   15.44/10  17.09/8   18.52/9   23.21/9   26.17/8   28.50/8   34.04/8   35.02/8   36.05/7   38.00/6   41.15/5   42.09/5   42.31/5  
    OK Jiskra Nový Bor                    4.01/16   2.41/20   3.20/9    1.46/5    3.56/17   1.25/4    1.43/5    4.29/6    2.56/5    2.33/6    5.14/10   0.58/14   1.03/7    1.55/3    3.15/9    0.54/1*   0.22/2  
  6 Žejdlík Michal                 42.55  3.11/9    5.09/10   8.18/8   12.09/10  14.47/8   16.18/7   18.09/7   22.38/7   25.53/7   28.24/6   33.15/6   34.10/6   35.50/6   38.30/7   41.33/6   42.31/6   42.55/6  
    OOB TJ Lokomotiva Teplice             3.11/9    1.58/15   3.09/4    3.51/20   2.38/10   1.31/6    1.51/9    4.29/6    3.15/13   2.31/5    4.51/8    0.55/10   1.40/15   2.40/12   3.03/5    0.58/4    0.24/6  
  7 Mrkvička Jiří                  43.06  3.09/8    4.16/6    7.13/4    9.18/4   13.07/6   14.51/6   17.07/6   21.44/5   24.46/5   27.03/5   31.19/5   32.09/5   33.06/4   35.48/4   41.37/7   42.43/7   43.06/7  
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      3.09/8    1.07/1*   2.57/3    2.05/7    3.49/16   1.44/9    2.16/18   4.37/9    3.02/7    2.17/1*   4.16/1*   0.50/5    0.57/3    2.42/13   5.49/21   1.06/11   0.23/3  
  8 Pařízek Petr                   45.25  2.37/2    3.50/2    6.37/2    8.17/2   10.24/2   17.26/10  19.10/11  22.50/8   26.19/9   29.15/10  33.36/7   34.28/7   38.39/9   40.59/9   43.41/8   44.59/8   45.25/8  
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      2.37/2    1.13/5    2.47/1*   1.40/2    2.07/3    7.02/23   1.44/7    3.40/1*   3.29/14   2.56/10   4.21/3    0.52/8    4.11/22   2.20/8    2.42/1*   1.18/15   0.26/13 
  9 Novotný Dušan                  45.38  2.39/3    4.53/8    8.24/9   10.44/7   13.18/7   14.46/5   16.46/5   22.04/6   25.34/6   28.32/7   35.08/9   36.04/9   37.53/8   40.21/8   43.52/9   45.09/9   45.38/9  
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      2.39/3    2.14/18   3.31/11   2.20/11   2.34/8    1.28/5    2.00/12   5.18/16   3.30/15   2.58/11   6.36/15   0.56/11   1.49/16   2.28/9    3.31/13   1.17/14   0.29/19 
 10 Tuma Jaroslav                  45.40  4.20/17   5.45/13   8.55/11  13.06/12  15.27/9   17.29/11  19.08/10  23.48/10  26.42/10  28.59/9   37.44/11  38.19/11  39.19/11  41.20/11  44.17/10  45.17/10  45.40/10 
    Sportcentrum Jičín                    4.20/17   1.25/8    3.10/5    4.11/21   2.21/6    2.02/18   1.39/3    4.40/10   2.54/4    2.17/1*   8.45/22   0.35/1*   1.00/5    2.01/4    2.57/3    1.00/5    0.23/3  
 11 Bradáč Stanislav               45.57  2.58/7    7.47/18  11.23/17  13.39/15  17.16/15  18.57/15  20.47/15  25.29/13  28.35/12  30.54/11  35.31/10  36.22/10  38.56/10  41.15/10  44.27/11  45.31/11  45.57/11 
    TJ Loko Liberec                       2.58/7    4.49/21   3.36/13   2.16/10   3.37/15   1.41/7    1.50/8    4.42/12   3.06/12   2.19/4    4.37/7    0.51/7    2.34/19   2.19/7    3.12/8    1.04/8    0.26/13 
 12 Vávra Radek                    46.57  2.47/5    4.05/4    7.20/5   13.35/14  15.53/11  17.12/9   18.47/8   27.25/17  30.16/16  34.15/15  38.45/13  39.38/13  40.39/13  42.33/12  45.34/12  46.34/12  46.57/12 
    TJ Jiskra Hořice                      2.47/5    1.18/6    3.15/7    6.15/23   2.18/5    1.19/2    1.35/2    8.38/23   2.51/2    3.59/18   4.30/5    0.53/9    1.01/6    1.54/2    3.01/4    1.00/5    0.23/3  
 13 Kolář Viktor                   49.15  3.16/11   5.38/12   9.47/12  14.03/16  16.30/14  18.22/14  20.14/13  25.24/12  28.28/11  31.26/12  38.43/12  39.22/12  40.17/12  42.48/13  47.10/13  48.47/13  49.15/13 
    TJ Jiskra Hořice                      3.16/11   2.22/19   4.09/18   4.16/22   2.27/7    1.52/15   1.52/10   5.10/15   3.04/9    2.58/11   7.17/17   0.39/2    0.55/2    2.31/10   4.22/16   1.37/20   0.28/18 
 14 Průšek Petr                    50.47  3.27/12   4.56/9    8.48/10  11.19/8   17.23/16  19.10/16  21.02/16  26.10/14  29.42/14  33.15/14  39.47/15  41.09/15  42.08/14  44.46/14  49.10/14  50.22/14  50.47/14 
    TJ Stadion Nový Bor                   3.27/12   1.29/9    3.52/16   2.31/12   6.04/20   1.47/10   1.52/10   5.08/13   3.32/17   3.33/13   6.32/14   1.22/18   0.59/4    2.38/11   4.24/17   1.12/12   0.25/10 
 15 Svoboda Ivan                   51.32  6.03/21   7.58/19  11.47/19  15.11/20  18.07/17  20.57/17  23.00/17  27.19/16  30.21/17  35.15/17  40.31/16  42.09/16  43.39/15  46.39/15  50.03/15  51.07/15  51.32/15 
    SK SNS Smržovka                       6.03/21   1.55/14   3.49/15   3.24/18   2.56/12   2.50/22   2.03/15   4.19/4    3.02/7    4.54/20   5.16/11   1.38/22   1.30/13   3.00/16   3.24/12   1.04/8    0.25/10 
 16 Ivan Sykorka                   53.50  4.22/18   6.08/14  10.12/15  13.02/11  16.04/12  17.51/12  19.54/12  25.17/11  29.07/13  32.52/13  39.14/14  40.25/14  44.22/16  47.27/16  51.46/16  53.17/16  53.50/16 
    Sykorka                               4.22/18   1.46/11   4.04/17   2.50/14   3.02/13   1.47/10   2.03/15   5.23/17   3.50/19   3.45/15   6.22/13   1.11/17   3.57/20   3.05/17   4.19/15   1.31/19   0.33/23 
 17 Jeřábek Petr                   55.07  3.30/13   5.31/11  10.01/13  13.08/13  16.17/13  18.14/13  20.30/14  26.11/15  29.46/15  34.15/15  41.40/17  44.00/17  45.13/17  48.41/17  53.13/17  54.38/17  55.07/17 
    OK Jiskra Nový Bor                    3.30/13   2.01/16   4.30/19   3.07/16   3.09/14   1.57/17   2.16/18   5.41/18   3.35/18   4.29/19   7.25/18   2.20/23   1.13/9    3.28/19   4.32/18   1.25/17   0.29/19 
 18 Šašek Luděk                    57.45  3.59/15   9.14/21  12.32/20  14.44/19  21.07/20  22.57/20  25.08/20  30.16/19  33.46/18  40.19/18  47.32/18  48.17/18  49.32/18  52.18/18  56.01/18  57.19/18  57.45/18 
    SOBSA                                 3.59/15   5.15/22   3.18/8    2.12/9    6.23/22   1.50/14   2.11/17   5.08/13   3.30/15   6.33/23   7.13/16   0.45/3    1.15/11   2.46/14   3.43/14   1.18/15   0.26/13 
 19 Řezáč Pavel                    66.52  6.04/22   8.16/20  14.06/21  17.13/21  21.15/21  23.30/21  26.40/21  34.03/21  38.45/20  44.07/21  52.49/20  54.11/20  56.27/20  60.13/20  64.53/19  66.23/19  66.52/19 
    Slavia Liberec orienteering           6.04/22   2.12/17   5.50/23   3.07/16   4.02/18   2.15/20   3.10/23   7.23/21   4.42/20   5.22/21   8.42/21   1.22/18   2.16/17   3.46/20   4.40/19   1.30/18   0.29/19 
 20 Eichler Petr                   67.51  4.45/20   6.33/16  11.43/18  14.14/17  18.54/18  21.05/18  24.04/18  30.12/18  35.05/19  41.02/19  48.58/19  50.28/19  51.49/19  56.35/19  65.38/20  67.24/20  67.51/20 
    KOB Kamenický Šenov                   4.45/20   1.48/12   5.10/22   2.31/12   4.40/19   2.11/19   2.59/22   6.08/19   4.53/21   5.57/22   7.56/20   1.30/21   1.21/12   4.46/22   9.03/23   1.46/22   0.27/17 
 21 Švancar Martin                 76.50  3.51/14   9.20/22  14.07/22  17.43/22  34.17/22  36.46/22  39.16/22  45.26/22  51.03/22  54.57/22  62.50/22  64.17/22  66.42/22  69.37/21  74.23/21  76.26/21  76.50/21 
    OK Chrastava                          3.51/14   5.29/23   4.47/21   3.36/19  16.34/23   2.29/21   2.30/20   6.10/20   5.37/22   3.54/17   7.53/19   1.27/20   2.25/18   2.55/15   4.46/20   2.03/23   0.24/6  
 22 Nosek Petr                     79.32  4.44/19   6.32/15  11.18/16  14.19/18  20.38/19  22.33/19  25.03/19  32.26/20  38.53/21  42.41/20  57.50/21  58.56/21  65.53/21  70.15/22  77.27/22  79.06/22  79.32/22 
    KrOB Rozmarýn Litoměřice              4.44/19   1.48/12   4.46/20   3.01/15   6.19/21   1.55/16   2.30/20   7.23/21   6.27/23   3.48/16  15.09/23   1.06/16   6.57/23   4.22/21   7.12/22   1.39/21   0.26/13 
 23 Mencl Miloslav                110.38 68.11/23  69.44/23  73.19/23  75.29/23  78.24/23  80.05/23  82.05/23  86.40/23  89.44/23  92.17/23  97.59/23  98.57/23 100.10/23 105.39/23 108.56/23 110.08/23 110.38/23 
    USK Praha                            68.11/23   1.33/10   3.35/12   2.10/8    2.55/11   1.41/7    2.00/12   4.35/8    3.04/9    2.33/6    5.42/12   0.58/14   1.13/9    5.29/23   3.17/10   1.12/12   0.30/22 
    Marek Martin               DISK       6.02/     7.45/    11.24/    13.44/    20.23/    23.38/    27.47/    32.37/    38.06/    42.36/    50.07/    50.41/    52.18/    55.18/         /    63.14/    63.37/   
    TJ Loko Liberec                       6.02/     1.43/     3.39/     2.20/     6.39/     3.15/     4.09/     4.50/     5.29/     4.30/     7.31/     0.34/     1.37/     3.00/         /         /     0.23/   
    Rulc Zdeněk                DISK       8.56/    15.51/         /         /         /         /         /         /    38.31/    46.03/         /         /         /         /         /    55.32/    57.13/   
    OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou        8.56/     6.55/         /         /         /         /         /         /         /     7.32/         /         /         /         /         /         /     1.41/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H45         3.6km  210m 15k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-31      2-33      3-36      4-35      5-51      6-61      7-38      8-39      9-40     10-54     11-50     12-44     13-57     14-46     15-100   
  1 Škorpil Martin                 34.44  1.41/4    3.29/2    7.05/4    8.38/3   11.42/2   12.58/2   15.03/3   18.54/1*  21.24/2   24.15/1*  25.59/1*  28.24/2   30.13/1*  33.26/1*  34.21/1*  34.44/1* 
    TJ Jiskra Hořice                      1.41/4    1.48/2    3.36/5    1.33/2    3.04/8    1.16/2    2.05/8    3.51/1*   2.30/2    2.51/1*   1.44/11   2.25/2    1.49/2    3.13/1*   0.55/1*   0.23/2  
  2 Fürst Aleš                     35.31  1.29/1*   3.22/1*   6.15/1*   8.17/1*  11.07/1*  12.27/1*  14.19/1*  18.55/2   21.22/1*  25.10/2   26.02/2   28.23/1*  30.17/2   34.06/2   35.11/2   35.31/2  
    TJ Loko Liberec                       1.29/1*   1.53/3    2.53/1*   2.02/5    2.50/6    1.20/3    1.52/3    4.36/3    2.27/1*   3.48/6    0.52/1*   2.21/1*   1.54/3    3.49/2    1.05/2    0.20/1* 
  3 Bílý Petr                      37.58  1.42/5    3.29/2    7.04/3   10.42/6   13.00/5   14.14/4   15.51/4   20.06/4   22.54/3   26.01/3   27.09/3   30.37/3   32.20/3   36.15/3   37.32/3   37.58/3  
    OOB TJ Lokomotiva Teplice             1.42/5    1.47/1*   3.35/4    3.38/14   2.18/1*   1.14/1*   1.37/1*   4.15/2    2.48/3    3.07/2    1.08/2    3.28/7    1.43/1*   3.55/3    1.17/4    0.26/4  
  4 Schindler Jiří                 39.48  1.35/3    3.37/4    6.39/2    8.21/2   11.50/3   13.11/3   14.51/2   19.35/3   23.12/4   27.31/4   29.11/4   32.04/4   34.11/4   38.12/4   39.20/4   39.48/4  
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      1.35/3    2.02/4    3.02/2    1.42/4    3.29/12   1.21/4    1.40/2    4.44/4    3.37/8    4.19/9    1.40/9    2.53/3    2.07/4    4.01/5    1.08/3    0.28/9  
  5 Vlček Petr                     41.42  1.51/8    3.54/5    7.56/6   10.32/5   13.11/6   14.40/6   16.41/6   21.50/6   24.54/5   28.34/5   29.53/5   33.13/5   35.38/5   39.38/5   41.08/5   41.42/5  
    KOB Děčín                             1.51/8    2.03/5    4.02/9    2.36/9    2.39/4    1.29/6    2.01/5    5.09/7    3.04/4    3.40/5    1.19/4    3.20/6    2.25/7    4.00/4    1.30/10   0.34/12 
  6 Kovář Karel                    47.45  1.42/5    4.24/7    7.43/5    9.21/4   12.40/4   14.25/5   16.29/5   21.25/5   28.13/6   32.50/6   34.42/6   38.48/8   41.04/6   46.01/6   47.20/6   47.45/6  
    OOB TJ Lokomotiva Teplice             1.42/5    2.42/9    3.19/3    1.38/3    3.19/10   1.45/10   2.04/6    4.56/5    6.48/14   4.37/11   1.52/13   4.06/10   2.16/5    4.57/10   1.19/5    0.25/3  
  7 Posselt Martin                 48.23  1.53/9    4.32/8    8.38/9   11.27/9   14.54/9   18.23/11  20.47/11  26.17/11  29.50/8   34.22/9   35.48/9   39.29/9   41.51/8   46.24/7   47.54/7   48.23/7  
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      1.53/9    2.39/8    4.06/10   2.49/12   3.27/11   3.29/16   2.24/11   5.30/10   3.33/7    4.32/10   1.26/6    3.41/9    2.22/6    4.33/9    1.30/10   0.29/11 
  8 Pavel Petr                     49.02  1.43/7    3.56/6    8.19/7   10.45/7   18.18/13  20.00/13  22.04/13  27.10/12  30.26/9   34.19/8   35.35/8   38.33/7   41.42/7   47.11/8   48.34/8   49.02/8  
    OOB TJ Lokomotiva Teplice             1.43/7    2.13/6    4.23/13   2.26/8    7.33/16   1.42/8    2.04/6    5.06/6    3.16/5    3.53/7    1.16/3    2.58/4    3.09/11   5.29/12   1.23/8    0.28/9  
  9 Rücker Petr                    50.17  2.22/11   5.48/11  10.06/11  11.36/10  14.38/8   16.20/8   18.36/8   24.18/8   30.49/10  35.48/11  37.11/10  40.51/10  43.46/9   48.07/9   49.51/9   50.17/9  
    TJ Jiskra Hořice                      2.22/11   3.26/12   4.18/12   1.30/1*   3.02/7    1.42/8    2.16/10   5.42/12   6.31/13   4.59/12   1.23/5    3.40/8    2.55/10   4.21/6    1.44/12   0.26/4  
 10 Bruner Luboš                   50.55  3.28/15   7.06/14  11.13/13  13.33/13  16.15/11  18.19/10  20.13/10  25.52/10  29.13/7   33.29/7   35.11/7   38.21/6   43.58/10  49.05/10  50.28/10  50.55/10 
    OOB TJ Lokomotiva Teplice             3.28/15   3.38/13   4.07/11   2.20/7    2.42/5    2.04/11   1.54/4    5.39/11   3.21/6    4.16/8    1.42/10   3.10/5    5.37/16   5.07/11   1.23/8    0.27/7  
 11 Žucha Jiří                     51.25  2.07/10   4.32/8    8.21/8   11.07/8   13.39/7   15.06/7   17.53/7   23.09/7   30.56/11  34.29/10  38.03/11  42.33/11  45.10/11  49.38/11  50.58/11  51.25/11 
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      2.07/10   2.25/7    3.49/8    2.46/11   2.32/3    1.27/5    2.47/13   5.16/8    7.47/15   3.33/4    3.34/15   4.30/12   2.37/9    4.28/7    1.20/6    0.27/7  
 12 Hanuš Pavel                    53.23  1.32/2    5.35/10   9.18/10  13.06/12  15.37/10  17.09/9   19.47/9   25.04/9   32.53/12  36.25/12  40.11/12  44.39/12  47.05/12  51.37/12  52.57/12  53.23/12 
    OOB TJ Lokomotiva Trutnov             1.32/2    4.03/14   3.43/6    3.48/15   2.31/2    1.32/7    2.38/12   5.17/9    7.49/16   3.32/3    3.46/16   4.28/11   2.26/8    4.32/8    1.20/6    0.26/4  
 13 Kovář Boris                    61.07  2.48/13   6.00/12  10.28/12  12.42/11  16.22/12  18.45/12  21.56/12  29.01/13  33.26/13  38.48/13  40.42/13  49.02/13  52.14/13  58.38/13  60.33/13  61.07/13 
    OOB TJ Lokomotiva Teplice             2.48/13   3.12/10   4.28/14   2.14/6    3.40/13   2.23/13   3.11/14   7.05/16   4.25/10   5.22/13   1.54/14   8.20/16   3.12/12   6.24/14   1.55/13   0.34/12 
 14 Doškář Boris                   64.26  2.48/13   6.05/13  11.32/14  14.17/14  19.04/14  22.08/14  26.22/14  33.19/14  37.44/14  43.43/14  45.17/14  51.01/14  54.24/14  61.31/14  63.50/14  64.26/14 
    OK Jiskra Nový Bor                    2.48/13   3.17/11   5.27/16   2.45/10   4.47/15   3.04/14   4.14/15   6.57/15   4.25/10   5.59/15   1.34/8    5.44/14   3.23/13   7.07/16   2.19/15   0.36/14 
 15 Širůček Jaromír                67.11  2.43/12  11.34/15  15.22/15  22.05/16  25.19/16  27.25/15  29.40/15  35.32/15  39.53/15  45.27/15  47.17/15  53.59/15  58.39/15  64.21/15  66.32/15  67.11/15 
    73C                                   2.43/12   8.51/16   3.48/7    6.43/16   3.14/9    2.06/12   2.15/9    5.52/13   4.21/9    5.34/14   1.50/12   6.42/15   4.40/15   5.42/13   2.11/14   0.39/16 
 16 Kavalek Miroslav               70.27  5.20/16  12.31/16  17.39/16  20.31/15  25.10/15  28.20/16  32.34/16  38.48/16  43.51/16  49.51/16  51.22/16  57.05/16  60.31/16  67.28/16  69.49/16  70.27/16 
    OK Chrastava                          5.20/16   7.11/15   5.08/15   2.52/13   4.39/14   3.10/15   4.14/15   6.14/14   5.03/12   6.00/16   1.31/7    5.43/13   3.26/14   6.57/15   2.21/16   0.38/15 
    Adrián Petr                DISK       1.45/     4.02/     7.40/    10.08/    15.30/         /    19.04/    24.40/    28.08/    32.01/    33.37/    36.43/    39.24/    43.52/    45.16/    45.49/   
    VŠTJ Ekonom Praha                     1.45/     2.17/     3.38/     2.28/     5.22/         /         /     5.36/     3.28/     3.53/     1.36/     3.06/     2.41/     4.28/     1.24/     0.33/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H50         3.5km  160m 13k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-69      2-65      3-47      4-72      5-73      6-41      7-55      8-44      9-57     10-58     11-42     12-77     13-100   
  1 Vydra Pavel                    44.23  5.11/2    7.32/2   10.39/2   13.35/2   16.39/2   21.47/2   25.34/1*  28.31/1*  30.53/1*  34.00/1*  38.53/1*  42.43/1*  43.56/1*  44.23/1* 
    OK RECO Sport                         5.11/2    2.21/4    3.07/3    2.56/1*   3.04/1*   5.08/3    3.47/1*   2.57/2    2.22/1*   3.07/3    4.53/5    3.50/3    1.13/3    0.27/2  
  2 Ullrich Petr                   46.43  4.48/1*   7.03/1*   9.38/1*  13.16/1*  16.23/1*  21.23/1*  31.37/3   34.29/3   36.59/3   39.22/2   41.55/2   44.57/2   46.12/2   46.43/2  
    OK Jiskra Nový Bor                    4.48/1*   2.15/2    2.35/1*   3.38/5    3.07/2    5.00/2   10.14/7    2.52/1*   2.30/2    2.23/1*   2.33/2    3.02/1*   1.15/4    0.31/5  
  3 Vrabec Martin                  49.33  5.44/4    8.02/4   11.12/5   14.22/4   17.56/3   22.09/3   26.30/2   33.33/2   36.49/2   41.29/3   44.36/3   48.03/3   49.05/3   49.33/3  
    OK Sparta Praha                       5.44/4    2.18/3    3.10/4    3.10/3    3.34/3    4.13/1*   4.21/2    7.03/4    3.16/5    4.40/5    3.07/4    3.27/2    1.02/2    0.28/3  
  4 Šubrt Pavel                    53.55  5.34/3    7.41/3   10.53/3   13.52/3   22.29/5   33.05/6   37.47/6   40.45/5   43.20/4   46.12/4   48.41/4   52.35/4   53.32/4   53.55/4  
    SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav           5.34/3    2.07/1*   3.12/5    2.59/2    8.37/7   10.36/7    4.42/3    2.58/3    2.35/3    2.52/2    2.29/1*   3.54/4    0.57/1*   0.23/1* 
  5 Kořínek Zdeněk                 58.05  5.45/5    8.12/5   11.04/4   14.37/5   20.39/4   27.22/4   32.39/4   40.23/4   43.24/5   47.29/5   50.22/5   55.58/5   57.28/5   58.05/5  
    OK RECO Sport                         5.45/5    2.27/5    2.52/2    3.33/4    6.02/5    6.43/5    5.17/4    7.44/5    3.01/4    4.05/4    2.53/3    5.36/6    1.30/5    0.37/6  
  6 Hulha Karel                    65.49  7.09/7    9.46/6   14.36/6   18.33/6   22.56/6   28.20/5   34.31/5   43.54/6   47.11/6   53.09/6   59.18/6   63.41/6   65.21/6   65.49/6  
    OOB TJ Lokomotiva Teplice             7.09/7    2.37/6    4.50/6    3.57/6    4.23/4    5.24/4    6.11/6    9.23/7    3.17/6    5.58/7    6.09/6    4.23/5    1.40/6    0.28/3  
  7 Vitebský Mirek                 77.29  6.47/6   14.27/7   19.53/7   24.38/7   31.52/7   39.49/7   45.48/7   53.35/7   56.55/7   61.41/7   69.26/7   75.03/7   76.51/7   77.29/7  
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      6.47/6    7.40/7    5.26/7    4.45/7    7.14/6    7.57/6    5.59/5    7.47/6    3.20/7    4.46/6    7.45/7    5.37/7    1.48/7    0.38/7  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H55         3.5km  160m 13k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-69      2-65      3-47      4-72      5-73      6-41      7-55      8-44      9-57     10-58     11-42     12-77     13-100   
  1 Pávek Miloš                    42.45  4.53/4    7.11/2    9.41/2   13.14/3   16.17/2   20.25/2   24.00/1*  29.41/3   31.56/2   34.52/2   37.42/1*  40.59/1*  42.11/1*  42.45/1* 
    OK Jiskra Nový Bor                    4.53/4    2.18/3    2.30/1*   3.33/5    3.03/1*   4.08/2    3.35/1*   5.41/5    2.15/1*   2.56/3    2.50/2    3.17/2    1.12/1*   0.34/4  
  2 Beneš Josef                    43.42  4.56/5    7.11/2   10.02/3   13.09/2   16.25/3   20.29/3   25.47/4   28.59/1*  32.11/3   35.14/3   38.11/3   41.48/2   43.08/2   43.42/2  
    Sportcentrum Jičín                    4.56/5    2.15/2    2.51/4    3.07/3    3.16/4    4.04/7    5.18/4    3.12/1*   3.12/6    3.03/6    2.57/4    3.37/3    1.20/3    0.34/4  
  3 Eiselt Miloš                   44.43  5.26/6    7.58/4   11.03/4   13.55/4   17.11/4   21.30/4   25.29/2   29.14/2   31.43/1*  34.43/1*  37.43/2   42.54/3   44.12/3   44.43/3  
    OOB TJ Lokomotiva Teplice             5.26/6    2.32/4    3.05/5    2.52/2    3.16/4    4.19/4    3.59/2    3.45/2    2.29/2    3.00/4    3.00/5    5.11/7    1.18/2    0.31/2  
  4 Pavlík Milan                   47.10  4.36/2    8.11/5   12.08/6   15.36/6   18.59/6   23.22/5   28.18/5   32.46/5   35.35/5   38.19/5   41.12/4   45.16/5   46.36/4   47.10/4  
    OK Chrastava                          4.36/2    3.35/6    3.57/6    3.28/4    3.23/6    4.23/5    4.56/3    4.28/4    2.49/3    2.44/1*   2.53/3    4.04/4    1.20/3    0.34/4  
  5 Horák Petr                     48.28  4.30/1*   6.44/1*   9.28/1*  12.18/1*  15.30/1*  19.48/1*  25.30/3   31.34/4   34.30/4   37.20/4   41.31/5   44.41/4   47.55/5   48.28/5  
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      4.30/1*   2.14/1*   2.44/3    2.50/1*   3.12/3    4.18/3    5.42/5    6.04/6    2.56/5    2.50/2    4.11/7    3.10/1*   3.14/7    0.33/3  
  6 Procházka Jiří                 62.16  6.12/7    9.08/7   13.07/7   20.23/7   24.27/7   30.28/6   42.00/7   45.53/6   48.45/6   52.20/6   55.22/6   59.48/6   61.36/6   62.16/6  
    OOB TJ Lokomotiva Trutnov             6.12/7    2.56/5    3.59/7    7.16/7    4.04/7    6.01/6   11.32/7    3.53/3    2.52/4    3.35/7    3.02/6    4.26/5    1.48/6    0.40/7  
  7 Ševčík Milan                   64.39  4.48/3    8.31/6   11.13/5   15.32/5   18.35/5   30.35/7   37.11/6   48.56/7   52.27/7   55.28/7   58.04/7   62.36/7   64.13/7   64.39/7  
    OK Chrastava                          4.48/3    3.43/7    2.42/2    4.19/6    3.03/1*  12.00/7    6.36/6   11.45/7    3.31/7    3.01/5    2.36/1*   4.32/6    1.37/5    0.26/1* 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H60         3.0km  150m 12k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-70      2-65      3-47      4-53      5-41      6-50      7-44      8-45      9-58     10-42     11-46     12-100   
  1 Šikola Alexej                  37.14  5.05/2    7.19/2    9.32/1*  11.56/1*  15.02/1*  20.23/1*  25.02/1*  28.23/1*  30.25/1*  32.43/1*  35.40/1*  36.51/1*  37.14/1* 
    OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou        5.05/2    2.14/5    2.13/1*   2.24/1*   3.06/2    5.21/2    4.39/5    3.21/2    2.02/2    2.18/2    2.57/4    1.11/1*   0.23/1* 
  2 Vladislav Vlček                38.34  4.59/1*   6.45/1*   9.37/2   12.42/2   15.24/2   20.24/2   25.25/2   30.26/2   32.22/2   34.37/2   36.48/2   38.03/2   38.34/2  
    Vladislav Vlček                       4.59/1*   1.46/1*   2.52/3    3.05/5    2.42/1*   5.00/1*   5.01/6    5.01/13   1.56/1*   2.15/1*   2.11/1*   1.15/2    0.31/3  
  3 Barták Jiří                    41.00  5.47/4    7.44/3   10.28/3   13.26/3   17.52/3   23.24/3   27.28/3   31.34/4   33.55/4   36.44/4   39.06/4   40.30/3   41.00/3  
    OK Chrastava                          5.47/4    1.57/2    2.44/2    2.58/3    4.26/8    5.32/3    4.04/2    4.06/8    2.21/4    2.49/5    2.22/2    1.24/3    0.30/2  
  4 Lukavec Míla                   41.22  6.48/6    8.58/6   11.57/6   14.56/5   18.13/4   24.12/4   27.50/4   31.26/3   33.48/3   36.20/3   38.44/3   40.37/4   41.22/4  
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      6.48/6    2.10/4    2.59/4    2.59/4    3.17/3    5.59/4    3.38/1*   3.36/5    2.22/5    2.32/3    2.24/3    1.53/7    0.45/10 
  5 Babický Tomáš                  45.36  5.46/3    7.47/4   10.53/4   13.47/4   19.25/5   26.08/5   31.38/5   35.42/5   37.52/5   40.30/5   43.30/5   45.03/5   45.36/5  
    KrOB Rozmarýn Litoměřice              5.46/3    2.01/3    3.06/5    2.54/2    5.38/10   6.43/5    5.30/9    4.04/7    2.10/3    2.38/4    3.00/5    1.33/4    0.33/4  
  6 Bárta Miroslav                 48.05  8.11/10  10.29/9   13.58/9   17.51/9   21.43/8   28.33/6   32.40/6   36.12/6   39.01/6   42.13/6   45.44/6   47.25/6   48.05/6  
    OB Jenišovice                         8.11/10   2.18/6    3.29/10   3.53/9    3.52/4    6.50/6    4.07/3    3.32/3    2.49/7    3.12/7    3.31/9    1.41/6    0.40/8  
  7 Richtr Jiří                    52.25  7.00/8    9.28/7   12.39/7   16.26/7   20.47/6   29.55/7   35.19/7   40.08/7   42.47/7   46.04/7   49.25/7   51.46/7   52.25/7  
    OB Jenišovice                         7.00/8    2.28/9    3.11/6    3.47/8    4.21/7    9.08/11   5.24/8    4.49/11   2.39/6    3.17/10   3.21/7    2.21/12   0.39/6  
  8 Jedlička Miroslav              58.56 11.44/14  14.09/14  17.37/14  22.05/13  28.25/12  36.44/10  41.02/8   46.29/8   49.20/8   52.32/8   55.39/8   58.03/8   58.56/8  
    OB Jenišovice                        11.44/14   2.25/8    3.28/9    4.28/11   6.20/11   8.19/9    4.18/4    5.27/14   2.51/8    3.12/7    3.07/6    2.24/13   0.53/14 
  9 Bednařík Libor                 67.02  9.23/11  12.07/11  16.00/11  21.19/11  25.31/9   39.58/11  46.03/9   50.54/9   54.37/9   59.15/9   64.01/9   66.19/9   67.02/9  
    Slavia Liberec orienteering           9.23/11   2.44/11   3.53/12   5.19/13   4.12/6   14.27/13   6.05/10   4.51/12   3.43/11   4.38/13   4.46/13   2.18/11   0.43/9  
 10 Juřina Robert                  67.10  6.53/7    9.43/8   13.25/8   17.42/8   21.42/7   31.14/8   47.52/10  51.26/10  57.27/11  60.55/11  64.30/10  66.31/10  67.10/10 
    Jizerský klub OB Frýdlant             6.53/7    2.50/13   3.42/11   4.17/10   4.00/5    9.32/12  16.38/14   3.34/4    6.01/14   3.28/11   3.35/10   2.01/9    0.39/6  
 11 Kadavý Zdeněk                  68.34  5.58/5    8.16/5   11.29/5   15.06/6   36.45/13  44.03/12  51.41/12  54.56/12  59.46/12  62.42/12  66.24/12  68.00/11  68.34/11 
    OK Chrastava                          5.58/5    2.18/6    3.13/7    3.37/7   21.39/14   7.18/7    7.38/11   3.15/1*   4.50/13   2.56/6    3.42/11   1.36/5    0.34/5  
 12 Našinec Jiří                   69.13  7.35/9   11.55/10  15.22/10  18.58/10  26.39/11  35.41/9   49.09/11  53.15/11  56.47/10  60.35/10  66.13/11  68.28/12  69.13/12 
    TJ Stadion Nový Bor                   7.35/9    4.20/14   3.27/8    3.36/6    7.41/12   9.02/10  13.28/13   4.06/8    3.32/10   3.48/12   5.38/14   2.15/10   0.45/10 
 13 Lusk Karel                     75.26 10.21/12  13.06/12  17.00/12  21.43/12  26.24/10  45.34/13  54.37/13  58.50/13  63.03/13  67.45/13  72.05/13  74.41/13  75.26/13 
    OK Chrastava                         10.21/12   2.45/12   3.54/13   4.43/12   4.41/9   19.10/14   9.03/12   4.13/10   4.13/12   4.42/14   4.20/12   2.36/14   0.45/10 
 14 Kadečka Jiří                   77.37 10.37/13  13.19/13  17.18/13  28.00/14  48.42/14  56.26/14  61.38/14  65.23/14  68.14/14  71.30/14  74.54/14  76.52/14  77.37/14 
    OB Jenišovice                        10.37/13   2.42/10   3.59/14  10.42/14  20.42/13   7.44/8    5.12/7    3.45/6    2.51/8    3.16/9    3.24/8    1.58/8    0.45/10 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H65         2.7km  100m 11k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-64      2-65      3-47      4-72      5-40      6-54      7-50      8-44      9-60     10-59     11-100   
  1 Havlík Jaroslav                32.39  3.07/2    5.18/1*   8.08/1*  12.22/1*  15.16/1*  19.53/1*  22.12/1*  25.48/1*  27.29/1*  30.34/1*  32.13/1*  32.39/1* 
    Sportcentrum Jičín                    3.07/2    2.11/1*   2.50/1*   4.14/4    2.54/1*   4.37/1*   2.19/4    3.36/1*   1.41/1*   3.05/1*   1.39/2    0.26/1* 
  2 Smetana Radim                  35.48  3.16/4    6.06/4    9.13/3   12.49/3   16.02/3   21.20/2   23.16/2   27.35/2   30.09/2   33.37/2   35.14/2   35.48/2  
    OK Chrastava                          3.16/4    2.50/4    3.07/3    3.36/2    3.13/3    5.18/3    1.56/3    4.19/3    2.34/4    3.28/2    1.37/1*   0.34/4  
  3 Kraus Jan                      39.22  3.08/3    5.47/3    9.25/4   12.34/2   15.37/2   21.33/3   25.47/4   29.47/4   31.49/3   37.01/4   38.53/3   39.22/3  
    TJ Loko Liberec                       3.08/3    2.39/2    3.38/4    3.09/1*   3.03/2    5.56/5    4.14/5    4.00/2    2.02/2    5.12/5    1.52/3    0.29/2  
  4 Hlaváč Jaroslav                39.49  2.57/1*   5.38/2    8.33/2   14.17/4   17.49/4   23.31/4   25.14/3   29.37/3   32.12/4   36.22/3   39.11/4   39.49/4  
    SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav           2.57/1*   2.41/3    2.55/2    5.44/5    3.32/4    5.42/4    1.43/1*   4.23/4    2.35/5    4.10/4    2.49/5    0.38/5  
  5 Nejezchleba Jiří               41.07  3.44/5    7.08/5   11.00/5   15.07/5   20.14/5   24.59/5   26.49/5   31.51/5   34.23/5   38.15/5   40.36/5   41.07/5  
    KOB Kamenický Šenov                   3.44/5    3.24/5    3.52/5    4.07/3    5.07/5    4.45/2    1.50/2    5.02/5    2.32/3    3.52/3    2.21/4    0.31/3  
  6 Matoušek Luboš                 73.03  8.00/6   13.23/6   18.12/6   24.34/6   30.21/6   40.08/6   49.38/6   56.48/6   60.46/6   67.48/6   71.45/6   73.03/6  
    OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou        8.00/6    5.23/6    4.49/6    6.22/6    5.47/6    9.47/6    9.30/6    7.10/6    3.58/6    7.02/6    3.57/6    1.18/6  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H70         2.7km  100m 11k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-64      2-65      3-47      4-72      5-40      6-54      7-50      8-44      9-60     10-59     11-100   
  1 Mikulecký Jan                  40.08  4.05/4    6.54/3   10.21/3   13.49/2   18.03/2   23.11/1*  25.23/1*  29.57/1*  32.20/1*  37.09/1*  39.31/1*  40.08/1* 
    OK 99 Hradec Králové                  4.05/4    2.49/2    3.27/2    3.28/2    4.14/5    5.08/1*   2.12/1*   4.34/2    2.23/2    4.49/5    2.22/4    0.37/1* 
  2 Křtěnský Jaroslav              41.43  3.48/3    6.47/2   10.09/2   13.28/1*  16.51/1*  23.51/2   26.28/2   31.02/2   33.47/2   38.28/2   41.04/2   41.43/2  
    OK Jiskra Nový Bor                    3.48/3    2.59/4    3.22/1*   3.19/1*   3.23/1*   7.00/4    2.37/3    4.34/2    2.45/4    4.41/4    2.36/5    0.39/2  
  3 Štrojsa Josef                  44.53  4.05/4    7.21/5   11.21/4   16.04/4   19.59/3   25.24/3   27.36/3   33.39/3   36.44/3   41.18/3   44.11/3   44.53/3  
    KOB Kamenický Šenov                   4.05/4    3.16/5    4.00/5    4.43/7    3.55/4    5.25/2    2.12/1*   6.03/4    3.05/5    4.34/3    2.53/7    0.42/8  
  4 Picek Jan                      50.57  4.31/6    8.11/7   12.54/5   17.40/5   22.16/5   29.37/5   33.17/4   39.27/4   42.58/4   47.29/4   50.16/4   50.57/4  
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      4.31/6    3.40/8    4.43/6    4.46/8    4.36/6    7.21/6    3.40/4    6.10/5    3.31/6    4.31/2    2.47/6    0.41/7  
  5 Beránek Miroslav               58.55  3.40/2    7.14/4   17.31/8   21.16/8   25.02/8   32.18/7   36.08/6   40.17/5   43.00/5   55.57/5   58.16/5   58.55/5  
    OK Jiskra Nový Bor                    3.40/2    3.34/7   10.17/8    3.45/3    3.46/3    7.16/5    3.50/5    4.09/1*   2.43/3   12.57/8    2.19/2    0.39/2  
  6 Mašek Pavel                    65.29  4.34/7    7.59/6   14.37/6   19.10/7   22.55/6   38.25/8   43.55/8   51.21/6   54.52/6   61.13/6   64.49/6   65.29/6  
    OK Jiskra Nový Bor                    4.34/7    3.25/6    6.38/7    4.33/6    3.45/2   15.30/8    5.30/7    7.26/6    3.31/6    6.21/7    3.36/8    0.40/4  
  7 Úlehla Zdeněk                  67.21  3.33/1*   6.31/1*  10.00/1*  13.58/3   20.18/4   28.20/4   38.05/7   52.07/7   58.16/7   64.22/7   66.41/7   67.21/7  
    OK Jiskra Nový Bor                    3.33/1*   2.58/3    3.29/3    3.58/5    6.20/8    8.02/7    9.45/8   14.02/7    6.09/8    6.06/6    2.19/2    0.40/4  
  8 Petrželka Pavel                72.41  8.18/8   11.00/8   14.42/7   18.32/6   24.42/7   30.28/6   35.01/5   63.16/8   65.29/8   69.44/8   72.01/8   72.41/8  
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      8.18/8    2.42/1*   3.42/4    3.50/4    6.10/7    5.46/3    4.33/6   28.15/8    2.13/1*   4.15/1*   2.17/1*   0.40/4  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: HDR         3.0km   80m 7k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-63      2-71      3-53      4-74      5-76      6-80      7-100   
  1 Sochová Anna                   19.42  2.39/2    6.14/1*  10.13/2   12.55/2   16.22/1*  18.01/1*  19.11/1*  19.42/1* 
    OK Jiskra Nový Bor                    2.39/2    3.35/3    3.59/3    2.42/1*   3.27/1*   1.39/10   1.10/2    0.31/6  
  2 Lamačová Barbora               20.19  2.45/6    6.15/2   10.29/4   13.26/3   17.18/3   18.32/2   19.48/2   20.19/2  
    OK Jiskra Nový Bor                    2.45/6    3.30/1*   4.14/4    2.57/4    3.52/3    1.14/3    1.16/5    0.31/6  
  3 Marková Hana                   20.53  2.42/4    6.17/3    9.59/1*  12.46/1*  17.06/2   19.18/3   20.24/3   20.53/3  
    TJ Loko Liberec                       2.42/4    3.35/3    3.42/1*   2.47/2    4.20/6    2.12/20   1.06/1*   0.29/2  
  4 Schroterová Adéla              22.30  3.12/15   8.51/18  13.20/14  16.07/12  19.39/10  20.37/6   21.59/5   22.30/4  
    OK Chrastava                          3.12/15   5.39/26   4.29/9    2.47/2    3.32/2    0.58/1*   1.22/6    0.31/6  
  5 Eichlerová Nella               22.34  2.47/7    6.53/7   11.22/7   14.39/5   18.34/4   20.25/4   21.56/4   22.34/5  
    KOB Kamenický Šenov                   2.47/7    4.06/10   4.29/9    3.17/6    3.55/4    1.51/14   1.31/13   0.38/24 
  6 Štemberová Bára                22.40  3.02/11   7.01/8   11.25/8   14.57/7   19.20/6   20.45/8   22.10/6   22.40/6  
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      3.02/11   3.59/8    4.24/7    3.32/11   4.23/7    1.25/6    1.25/8    0.30/4  
  7 Oliver Habán                   22.48  2.51/8    6.25/5   11.14/6   14.59/8   19.24/8   20.36/5   22.16/7   22.48/7  
    Slavia Liberec orienteering           2.51/8    3.34/2    4.49/14   3.45/14   4.25/8    1.12/2    1.40/21   0.32/10 
  8 Štembera Vítek                 23.00  3.01/10   7.04/9   11.30/9   14.55/6   19.28/9   21.02/9   22.24/8   23.00/8  
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      3.01/10   4.03/9    4.26/8    3.25/10   4.33/12   1.34/8    1.22/6    0.36/18 
  9 Houžvičková Daniela            23.04  2.44/5    6.22/4   10.37/5   14.22/4   18.52/5   20.41/7   22.25/9   23.04/9  
    SOK TJ Turnov                         2.44/5    3.38/5    4.15/5    3.45/14   4.30/10   1.49/11   1.44/25   0.39/26 
 10 Kučera Radek                   24.03  2.53/9    7.41/12  12.11/11  15.11/10  19.21/7   21.53/10  23.27/10  24.03/10 
    OK Chrastava                          2.53/9    4.48/14   4.30/11   3.00/5    4.10/5    2.32/29   1.34/15   0.36/18 
 11 Dolejší Jan                    24.05  3.14/19   7.26/11  11.47/10  15.05/9   19.43/11  21.58/11  23.33/11  24.05/11 
    TJ Stadion Nový Bor                   3.14/19   4.12/11   4.21/6    3.18/7    4.38/13   2.15/21   1.35/17   0.32/10 
 12 Klust Jan                      24.28  2.35/1*   6.28/6   10.20/3   15.40/11  20.37/12  22.46/12  23.59/12  24.28/12 
    OK Chrastava                          2.35/1*   3.53/7    3.52/2    5.20/39   4.57/15   2.09/16   1.13/3    0.29/2  
 13 Erik Heczko                    25.36  4.00/34   8.17/13  13.17/13  16.41/13  21.10/13  23.21/13  24.55/13  25.36/13 
    Slavia Liberec orienteering           4.00/34   4.17/12   5.00/16   3.24/9    4.29/9    2.11/19   1.34/15   0.41/37 
 14 Kašpar Vojtěch                 26.18  2.40/3    7.08/10  13.28/15  17.16/14  23.01/14  24.32/14  25.47/14  26.18/14 
    SK Netopýr Zákupy                     2.40/3    4.28/13   6.20/36   3.48/17   5.45/24   1.31/7    1.15/4    0.31/6  
 15 Eduard Habán                   27.41  5.06/49   8.58/19  13.31/16  18.19/19  23.15/16  25.30/15  26.58/15  27.41/15 
    Slavia Liberec orienteering           5.06/49   3.52/6    4.33/12   4.48/34   4.56/14   2.15/21   1.28/10   0.43/42 
 16 Kuřák Štěpán                   28.16  3.30/23   9.27/30  14.30/21  18.04/18  23.45/18  25.48/16  27.41/17  28.16/16 
    Neregistrovaní                        3.30/23   5.57/31   5.03/18   3.34/12   5.41/22   2.03/15   1.53/32   0.35/15 
 17 Vařeková  Anna                 28.19  3.36/25   9.08/21  13.58/18  17.45/17  23.10/15  26.03/17  27.39/16  28.19/17 
    SOK TJ Turnov                         3.36/25   5.32/23   4.50/15   3.47/16   5.25/17   2.53/38   1.36/19   0.40/31 
 18 Mašková Lucie                  29.22  3.54/31   8.50/17  14.48/23  18.43/21  24.11/19  26.46/19  28.44/18  29.22/18 
    TJ Stadion Nový Bor                   3.54/31   4.56/15   5.58/30   3.55/20   5.28/18   2.35/31   1.58/37   0.38/24 
 19 Svoboda Matěj                  29.35  3.03/12   8.32/15  14.09/19  18.36/20  24.41/20  27.17/20  28.59/19  29.35/19 
    OK Jiskra Nový Bor                    3.03/12   5.29/22   5.37/23   4.27/28   6.05/28   2.36/32   1.42/24   0.36/18 
 20 Podrábský Ctibor               29.45  4.11/39  11.38/42  17.41/36  21.04/30  25.34/25  27.23/21  29.10/20  29.45/20 
    Slavia Liberec orienteering           4.11/39   7.27/48   6.03/32   3.23/8    4.30/10   1.49/11   1.47/27   0.35/15 
 21 Kašpar Štěpán                  30.07  3.12/15   9.17/25  15.20/27  19.38/25  25.01/22  27.50/22  29.37/22  30.07/21 
    SK Netopýr Zákupy                     3.12/15   6.05/33   6.03/32   4.18/25   5.23/16   2.49/36   1.47/27   0.30/4  
 22 Rejholcová Tereza              30.11  3.10/14   8.37/16  13.37/17  17.25/16  23.19/17  26.25/18  29.32/21  30.11/22 
    OK Jiskra Nový Bor                    3.10/14   5.27/21   5.00/16   3.48/17   5.54/26   3.06/44   3.07/63   0.39/26 
 23 Houdová Veronika               31.04  3.12/15   8.26/14  13.07/12  17.19/15  25.20/24  28.52/24  30.30/23  31.04/23 
    OK Chrastava                          3.12/15   5.14/19   4.41/13   4.12/24   8.01/44   3.32/52   1.38/20   0.34/14 
 24 Resslová Veronika              31.13  3.41/27   9.13/23  14.38/22  19.15/23  24.57/21  28.40/23  30.37/24  31.13/24 
    Jizerský klub OB Frýdlant             3.41/27   5.32/23   5.25/22   4.37/30   5.42/23   3.43/55   1.57/33   0.36/18 
 25 Riby Philip                    31.21  4.09/38   9.33/31  15.20/27  19.43/27  26.32/27  28.59/25  30.40/25  31.21/25 
    OOB TJ Lokomotiva Teplice             4.09/38   5.24/20   5.47/25   4.23/27   6.49/32   2.27/27   1.41/23   0.41/37 
 26 Pazourek Tomáš                 32.24  3.08/13  10.42/37  15.51/30  19.41/26  25.17/23  29.37/26  31.39/26  32.24/26 
    Neregistrovaní                        3.08/13   7.34/50   5.09/19   3.50/19   5.36/20   4.20/62   2.02/40   0.45/48 
 27 Lusk Zdeněk                    32.35  3.58/32   9.39/32  15.36/29  19.18/24  26.43/28  29.52/27  31.53/27  32.35/27 
    OK Chrastava                          3.58/32   5.41/28   5.57/29   3.42/13   7.25/41   3.09/47   2.01/39   0.42/40 
 27 Trnková Tereza                 32.35  3.39/26   9.11/22  15.03/24  20.15/29  26.18/26  30.29/28  31.56/28  32.35/27 
    OB Jenišovice                         3.39/26   5.32/23   5.52/26   5.12/37   6.03/27   4.11/60   1.27/9    0.39/26 
 29 Pěnička Jan                    33.03  4.11/39   9.14/24  15.14/25  19.56/28  27.41/29  30.58/29  32.26/29  33.03/29 
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      4.11/39   5.03/16   6.00/31   4.42/32   7.45/42   3.17/49   1.28/10   0.37/23 
 30 Lošťáková Ela                  34.13  4.18/42   9.23/27  15.17/26  21.17/31  29.23/33  31.00/30  33.15/30  34.13/30 
    OOB TJ Lokomotiva Teplice             4.18/42   5.05/18   5.54/27   6.00/45   8.06/47   1.37/9    2.15/48   0.58/58 
 31 Žemlík Eduard                  34.19  4.08/37   9.55/33  17.24/34  22.45/36  29.37/37  31.27/31  33.36/31  34.19/31 
    SKOB Zlín                             4.08/37   5.47/30   7.29/44   5.21/40   6.52/33   1.50/13   2.09/43   0.43/42 
 32 VESELÝ                         34.20  3.51/29  10.40/35  16.59/33  21.52/33  29.08/30  31.47/32  33.44/32  34.20/32 
    SOK TJ Turnov                         3.51/29   6.49/43   6.19/35   4.53/35   7.16/39   2.39/34   1.57/33   0.36/18 
 33 TOMÁŠEK PROKOP                 34.24  5.53/60  12.05/45  19.29/45  23.50/40  29.29/35  31.49/33  33.52/33  34.24/33 
    SOK TJ Turnov                         5.53/60   6.12/34   7.24/43   4.21/26   5.39/21   2.20/24   2.03/41   0.32/10 
 34 Řehoř Hynek                    34.50  4.00/34   9.03/20  14.12/20  18.54/22  29.28/34  32.20/35  34.10/34  34.50/34 
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      4.00/34   5.03/16   5.09/19   4.42/32  10.34/65   2.52/37   1.50/29   0.40/31 
 35 Rázková Helena                 34.58  3.24/22   9.25/28  16.54/32  21.31/32  29.33/36  32.32/36  34.23/35  34.58/35 
    Slavia Liberec orienteering           3.24/22   6.01/32   7.29/44   4.37/30   8.02/46   2.59/41   1.51/30   0.35/15 
 36 Bradáč Václav                  35.18  6.13/65  13.39/56  19.51/48  23.46/39  29.18/32  31.59/34  34.38/36  35.18/36 
    TJ Loko Liberec                       6.13/65   7.26/45   6.12/34   3.55/20   5.32/19   2.41/35   2.39/56   0.40/31 
 37 Trnková Anna                   35.54  3.58/32  10.40/35  17.36/35  24.06/41  30.59/38  33.22/37  35.02/37  35.54/37 
    OB Jenišovice                         3.58/32   6.42/42   6.56/40   6.30/47   6.53/34   2.23/25   1.40/21   0.52/53 
 38 VESELÁ                         36.04  5.43/57  12.37/48  17.59/37  22.54/37  31.24/40  33.39/38  35.36/38  36.04/38 
    SOK TJ Turnov                         5.43/57   6.54/44   5.22/21   4.55/36   8.30/50   2.15/21   1.57/33   0.28/1* 
 39 Vřešťál František              36.29  5.41/56  12.14/46  18.08/39  22.07/35  31.03/39  33.41/39  35.44/39  36.29/39 
    OOB TJ Turnov                         5.41/56   6.33/40   5.54/27   3.59/22   8.56/55   2.38/33   2.03/41   0.45/48 
 40 Folprecht Lukáš                37.16  4.04/36  13.08/52  19.43/46  25.36/46  32.34/43  35.02/42  36.33/41  37.16/40 
    SOK TJ Turnov                         4.04/36   9.04/60   6.35/38   5.53/44   6.58/35   2.28/28   1.31/13   0.43/42 
 41 Blín Jonáš                     37.21  3.13/18  10.39/34  18.10/40  23.25/38  29.15/31  34.25/41  36.35/42  37.21/41 
    Neregistrovaní                        3.13/18   7.26/45   7.31/46   5.15/38   5.50/25   5.10/68   2.10/44   0.46/50 
 42 Houžvičková Kateřina           37.50  4.21/43  10.50/38  17.59/37  24.50/42  32.00/41  34.09/40  36.21/40  37.50/42 
    SOK TJ Turnov                         4.21/43   6.29/38   7.09/41   6.51/53   7.10/37   2.09/16   2.12/46   1.29/68 
 43 Pavlova Lenka                  37.54  4.27/44  11.00/39  18.59/43  24.50/42  32.47/44  35.40/43  37.15/43  37.54/43 
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      4.27/44   6.33/40   7.59/50   5.51/42   7.57/43   2.53/38   1.35/17   0.39/26 
 44 Pavlík Rozárie                 39.13  5.50/59  13.33/54  21.51/53  28.00/51  34.42/48  36.06/44  38.17/44  39.13/44 
    KOB Chemopetrol Litvínov              5.50/59   7.43/52   8.18/52   6.09/46   6.42/30   1.24/4    2.11/45   0.56/57 
 45 Houda Lukáš                    40.26  3.33/24   9.18/26  18.24/41  25.10/44  32.23/42  37.34/46  39.46/45  40.26/45 
    OK Chrastava                          3.33/24   5.45/29   9.06/58   6.46/52   7.13/38   5.11/69   2.12/46   0.40/31 
 46 Zabořilová Anna                40.52  4.55/47  11.22/41  18.35/42  25.11/45  34.19/47  36.45/45  40.03/46  40.52/46 
    OB Jenišovice                         4.55/47   6.27/36   7.13/42   6.36/48   9.08/58   2.26/26   3.18/65   0.49/52 
 47 Kvapilová Kristýna             40.55  6.11/64  14.32/62  22.08/55  26.39/48  36.06/50  38.15/49  40.12/49  40.55/47 
    SOK TJ Turnov                         6.11/64   8.21/57   7.36/47   4.31/29   9.27/62   2.09/16   1.57/33   0.43/42 
 48 Slámová Barbora                41.00  3.47/28   9.26/29  16.08/31  22.00/34  33.21/45  37.49/47  40.08/47  41.00/48 
    OOB TJ Turnov                         3.47/28   5.39/26   6.42/39   5.52/43  11.21/67   4.28/65   2.19/52   0.52/53 
 49 Adamcová Tereza                41.22  9.24/71  15.48/63  21.27/51  25.38/47  33.48/46  37.53/48  40.11/48  41.22/49 
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      9.24/71   6.24/35   5.39/24   4.11/23   8.10/48   4.05/58   2.18/51   1.11/60 
 50 Vraný Filip                    41.44  6.05/62  14.19/61  22.06/54  28.43/54  35.21/49  38.20/50  41.00/50  41.44/50 
    Slavia Liberec orienteering           6.05/62   8.14/55   7.47/48   6.37/50   6.38/29   2.59/41   2.40/58   0.44/47 
 51 Klustová Tereza                42.29  3.22/20  12.30/47  19.04/44  27.01/49  36.23/51  40.26/53  41.56/51  42.29/51 
    OK Chrastava                          3.22/20   9.08/61   6.34/37   7.57/60   9.22/60   4.03/57   1.30/12   0.33/13 
 52 MEIER TOMÁŠ                    42.40  5.21/52  11.49/43  19.44/47  27.49/50  36.37/52  39.45/51  42.00/52  42.40/52 
    SOK TJ Turnov                         5.21/52   6.28/37   7.55/49   8.05/63   8.48/53   3.08/46   2.15/48   0.40/31 
 53 MEIER VAŠEK                    43.12  5.28/53  11.57/44  20.01/49  28.01/52  36.42/53  39.54/52  42.20/53  43.12/53 
    SOK TJ Turnov                         5.28/53   6.29/38   8.04/51   8.00/62   8.41/51   3.12/48   2.26/53   0.52/53 
 54 Zakouřilová Klára              43.16  4.12/41  13.51/58  24.13/60  30.51/57  37.34/55  40.41/54  42.33/54  43.16/54 
    USK Praha                             4.12/41   9.39/66  10.22/61   6.38/51   6.43/31   3.07/45   1.52/31   0.43/42 
 55 Tkáč Jakub                     45.03  5.02/48  12.41/49  21.24/50  28.39/53  37.46/56  41.32/55  44.11/55  45.03/55 
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      5.02/48   7.39/51   8.43/55   7.15/54   9.07/57   3.46/56   2.39/56   0.52/53 
 56 TOMÁŠKOVÁ MATILDA              46.02  5.16/51  12.42/50  21.31/52  28.47/55  37.16/54  41.52/56  44.47/56  46.02/56 
    SOK TJ Turnov                         5.16/51   7.26/45   8.49/56   7.16/55   8.29/49   4.36/67   2.55/59   1.15/62 
 57 Zoubková Barča                 47.06  4.50/46  14.09/59  27.09/65  32.44/63  39.44/58  44.01/58  46.18/58  47.06/57 
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      4.50/46   9.19/63  13.00/70   5.35/41   7.00/36   4.17/61   2.17/50   0.48/51 
 58 Martina Pacltová               48.31  3.23/21  11.19/40  22.40/56  30.04/56  40.55/59  45.19/60  47.50/59  48.31/58 
    Slavia Liberec orienteering           3.23/21   7.56/54  11.21/63   7.24/56  10.51/66   4.24/64   2.31/54   0.41/37 
 59 Laura Jiraskova                49.05  6.06/63  13.38/55  23.06/58  31.05/58  39.06/57  42.07/57  45.32/57  49.05/59 
    USK Praha                             6.06/63   7.32/49   9.28/59   7.59/61   8.01/44   3.01/43   3.25/68   3.33/72 
 60 Lamač Vítek                    49.23  7.26/67  15.50/64  24.25/61  32.14/61  41.45/61  44.40/59  47.54/60  49.23/60 
    OK Jiskra Nový Bor                    7.26/67   8.24/58   8.35/53   7.49/58   9.31/63   2.55/40   3.14/64   1.29/68 
 61 Sedláková Kateřina             50.02  3.52/30  13.05/51  25.49/64  33.44/65  44.10/63  47.38/63  49.22/62  50.02/61 
    SOK TJ Turnov                         3.52/30   9.13/62  12.44/69   7.55/59  10.26/64   3.28/51   1.44/25   0.40/31 
 62 Kučerka Radek                  50.15  5.57/61  13.47/57  24.41/62  32.14/61  41.32/60  46.06/61  49.03/61  50.15/62 
    TJ Stadion Nový Bor                   5.57/61   7.50/53  10.54/62   7.33/57   9.18/59   4.34/66   2.57/60   1.12/61 
 63 Resslová Viktorie              52.25  4.43/45  14.16/60  23.05/57  31.36/59  43.27/62  47.34/62  50.54/63  52.25/63 
    Jizerský klub OB Frýdlant             4.43/45   9.33/65   8.49/56   8.31/64  11.51/68   4.07/59   3.20/66   1.31/70 
 64 Kalinová Ella                  53.22  6.57/66  16.44/66  28.32/66  37.25/66  46.09/65  49.41/64  52.16/64  53.22/64 
    VŠTJ Ekonom Praha                     6.57/66   9.47/67  11.48/65   8.53/65   8.44/52   3.32/52   2.35/55   1.06/59 
 65 Růtová Amálka                  53.53  5.39/55  16.55/67  25.33/63  32.09/60  49.51/68  51.15/67  53.14/65  53.53/65 
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      5.39/55  11.16/68   8.38/54   6.36/48  17.42/72   1.24/4    1.59/38   0.39/26 
 66 Ouhrabka Vít                   54.49  7.45/69  16.40/65  28.54/68  37.56/68  46.49/66  50.26/66  53.30/66  54.49/66 
    VSK HUMANITA PRAHA                    7.45/69   8.55/59  12.14/66   9.02/67   8.53/54   3.37/54   3.04/61   1.19/64 
 67 Kučerová Kateřina              55.15  7.37/68  17.05/68  28.45/67  37.40/67  47.05/67  50.23/65  53.47/67  55.15/67 
    USK Praha                             7.37/68   9.28/64  11.40/64   8.55/66   9.25/61   3.18/50   3.24/67   1.28/67 
 68 Göttlich Vít                   56.28  5.49/58  18.55/69  31.13/69  42.49/69  50.07/69  52.40/69  55.46/68  56.28/68 
    OK Jiskra Nový Bor                    5.49/58  13.06/69  12.18/67  11.36/72   7.18/40   2.33/30   3.06/62   0.42/40 
 69 MULLEROVÁ Markétka             58.35  5.14/50  13.29/53  23.24/59  33.02/64  45.40/64  51.19/68  57.16/69  58.35/69 
    SOK TJ Turnov                         5.14/50   8.15/56   9.55/60   9.38/68  12.38/69   5.39/71   5.57/71   1.19/64 
 70 Sychra Marek                   69.38  5.28/53  19.59/70  34.41/70  46.07/70  59.14/70  64.34/70  68.20/70  69.38/70 
    OK Chrastava                          5.28/53  14.31/70  14.42/72  11.26/71  13.07/70   5.20/70   3.46/70   1.18/63 
 71 Ullrichová Tereza              70.33  9.11/70  29.59/72  42.20/72  52.10/72  61.16/71  65.36/71  69.14/71  70.33/71 
    OK Jiskra Nový Bor                    9.11/70  20.48/72  12.21/68   9.50/69   9.06/56   4.20/62   3.38/69   1.19/64 
 72 Honsová Andrea                 80.22 10.18/72  25.24/71  39.38/71  50.57/71  64.16/72  71.45/72  78.20/72  80.22/72 
    SK SNS Smržovka                      10.18/72  15.06/71  14.14/71  11.19/70  13.19/71   7.29/72   6.35/72   2.02/71 
    Danková Alice              DISK       3.11/     9.20/    16.08/    20.20/    28.27/         /    34.42/    35.17/   
    OK Chrastava                          3.11/     6.09/     6.48/     4.12/     8.07/         /         /     0.35/   
    Vakant                     DISK           /         /         /         /         /         /         /    39.45/   
    Vakant                                    /         /         /         /         /         /         /         /   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: P2          2.5km   80m 8k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-78      2-67      3-79      4-53      5-73      6-62      7-75      8-100   
  1 Vladimír Ekert                 19.12  3.13/2    5.17/2    6.47/2    9.00/2   10.39/2   12.23/2   16.02/2   18.47/2   19.12/2  
    Slavia Liberec orienteering           3.13/1*   2.04/8    1.30/4    2.13/1*   1.39/2    1.44/2    3.39/1*   2.45/8    0.25/3  
  2 Mach Aleš                      21.03  4.27/10   6.12/6    7.45/6   10.32/5   12.28/3   14.34/3   18.22/3   20.39/3   21.03/3  
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      4.27/9    1.45/2    1.33/6    2.47/8    1.56/3    2.06/9    3.48/3    2.17/2    0.24/2  
  3 Zítková Míša                   22.16  4.54/13   7.03/12   8.43/9   11.36/6   13.37/5   15.30/5   19.16/4   21.46/4   22.16/4  
    OOB TJ Turnov                         4.54/12   2.09/13   1.40/7    2.53/10   2.01/4    1.53/5    3.46/2    2.30/6    0.30/13 
  4 Adamec Lukáš                   23.26  4.20/8    6.03/3    7.44/5   10.11/4   13.09/4   14.57/4   19.33/5   22.59/5   23.26/5  
    Neregistrovaní                        4.20/7    1.43/1*   1.41/9    2.27/3    2.58/19   1.48/3    4.36/12   3.26/18   0.27/6  
  5 Úlehlová Ivana                 24.57  4.57/15   7.08/13   9.01/11  12.28/11  14.55/10  17.37/10  21.53/9   24.21/6   24.57/6  
    OK Jiskra Nový Bor                    4.57/14   2.11/15   1.53/14   3.27/20   2.27/12   2.42/16   4.16/9    2.28/5    0.36/29 
  6 Mašatová Eliška                25.20  4.17/6    6.26/8    9.18/15  12.06/7   14.10/6   16.26/6   21.37/7   24.51/7   25.20/7  
    OK 99 Hradec Králové                  4.17/5    2.09/13   2.52/33   2.48/9    2.04/6    2.16/11   5.11/19   3.14/16   0.29/12 
  7 Barbora Hamáčková              27.12  4.55/14   7.02/11   9.15/14  12.09/8   14.32/7   16.26/6   21.00/6   26.38/8   27.12/8  
    Barbora Hamáčková                     4.55/13   2.07/12   2.13/26   2.54/11   2.23/10   1.54/6    4.34/11   5.38/33   0.34/23 
  8 Ječná Tereza                   27.16  5.34/20   8.01/19   9.56/19  12.54/14  15.13/11  17.13/8   21.40/8   26.45/9   27.16/9  
    Sobotka                               5.34/19   2.27/23   1.55/17   2.58/12   2.19/9    2.00/7    4.27/10   5.05/26   0.31/16 
  9 Mach Ondra                     27.24  5.00/16   7.00/10   9.03/13  12.18/10  15.18/12  19.14/16  24.35/17  26.57/10  27.24/10 
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      5.00/15   2.00/6    2.03/22   3.15/17   3.00/20   3.56/28   5.21/21   2.22/3    0.27/6  
 10 Savelyeva Natalia              27.53  5.56/23   8.33/24  10.23/23  13.29/19  16.01/17  18.50/15  24.14/15  27.17/11  27.53/11 
    Neregistrovaní                        5.56/22   2.37/26   1.50/13   3.06/14   2.32/14   2.49/17   5.24/22   3.03/13   0.36/29 
 11 Myšičková Marie                28.00  4.25/9    7.08/13   9.01/11  12.55/15  15.28/13  17.53/12  23.06/12  27.21/12  28.00/12 
    SK SNS Smržovka                       4.25/8    2.43/27   1.53/14   3.54/28   2.33/15   2.25/12   5.13/20   4.15/21   0.39/32 
 12 Hladík Vladimír                28.05  6.09/26   8.11/20   9.55/18  12.36/12  15.38/14  17.29/9   22.24/10  27.40/13  28.05/13 
    Neregistrovaní                        6.09/25   2.02/7    1.44/10   2.41/6    3.02/22   1.51/4    4.55/14   5.16/29   0.25/3  
 13 Kalinová Lucie                 29.10  8.18/31  10.09/29  11.58/27  15.09/25  18.30/23  20.40/20  25.35/19  28.36/14  29.10/14 
    KrOB Rozmarýn Litoměřice              8.18/30   1.51/5    1.49/12   3.11/16   3.21/29   2.10/10   4.55/14   3.01/12   0.34/23 
 14 Matyáš Libor                   29.13  5.05/17   7.10/15   8.58/10  12.14/9   14.32/7   18.37/14  23.40/14  28.47/16  29.13/15 
    OK Chrastava                          5.05/16   2.05/10   1.48/11   3.16/18   2.18/8    4.05/30   5.03/18   5.07/27   0.26/5  
 15 Hladík Vojtěch                 29.16  5.59/24   8.12/21  10.05/21  13.12/17  15.39/15  19.27/17  25.26/18  28.46/15  29.16/16 
    Neregistrovaní                        5.59/23   2.13/16   1.53/14   3.07/15   2.27/12   3.48/27   5.59/30   3.20/17   0.30/13 
 16 Koutný Stanislav               30.23  4.35/11   6.22/7    8.02/7   13.47/20  16.12/18  22.07/24  26.09/21  29.56/17  30.23/17 
    OK Jiskra Nový Bor                    4.35/10   1.47/3    1.40/7    5.45/37   2.25/11   5.55/37   4.02/5    3.47/19   0.27/6  
 17 Rejholec Michal                30.48  4.00/5    6.05/4    7.31/4    9.53/3   19.11/27  21.49/23  26.00/20  30.16/18  30.48/18 
    OK Jiskra Nový Bor                    4.00/4    2.05/10   1.26/3    2.22/2    9.18/38   2.38/15   4.11/7    4.16/22   0.32/20 
 18 Lenka Švarcová                 31.45  6.03/25   8.22/23  10.20/22  14.12/22  17.12/22  20.04/19  26.23/22  31.14/19  31.45/19 
    Švarcovi                              6.03/24   2.19/17   1.58/21   3.52/27   3.00/20   2.52/21   6.19/32   4.51/24   0.31/16 
 19 Tomanicová Petra               32.01  5.36/22   7.55/18   9.52/17  13.47/20  16.54/21  20.57/22  26.29/23  31.27/20  32.01/20 
    OK Chrastava                          5.36/21   2.19/17   1.57/19   3.55/29   3.07/25   4.03/29   5.32/24   4.58/25   0.34/23 
 20 Tomáš Švarc                    32.35  8.32/32  11.43/32  16.01/35  18.34/31  20.44/29  23.59/29  30.10/29  32.13/22  32.35/21 
    Švarcovi                              8.32/31   3.11/30   4.18/40   2.33/5    2.10/7    3.15/23   6.11/31   2.03/1*   0.22/1* 
 21 Švorcová Lenka                 32.41 11.19/38  13.38/36  15.44/32  19.15/32  22.27/31  25.03/30  29.41/27  32.07/21  32.41/22 
    OK Chrastava                         11.19/37   2.19/17   2.06/23   3.31/21   3.12/27   2.36/14   4.38/13   2.26/4    0.34/23 
 22 Řehoř Jiří                     32.52  3.58/4    6.32/9    8.27/8   12.45/13  14.48/9   17.39/11  22.40/11  32.21/23  32.52/23 
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      3.58/3    2.34/24   1.55/17   4.18/31   2.03/5    2.51/18   5.01/17   9.41/39   0.31/16 
 23 Kučerová Lucie                 32.59  6.14/28   8.49/27  11.25/26  15.13/26  18.53/26  23.53/28  29.41/27  32.21/23  32.59/24 
    OK Chrastava                          6.14/27   2.35/25   2.36/28   3.48/26   3.40/35   5.00/35   5.48/26   2.40/7    0.38/31 
 24 Mairich Vít                    33.55  3.57/3   11.28/31  12.50/29  15.22/27  16.50/20  18.22/13  24.18/16  33.28/25  33.55/25 
    Neregistrovaní                        3.57/2    7.31/41   1.22/1*   2.32/4    1.28/1*   1.32/1*   5.56/28   9.10/38   0.27/6  
 25 Rindová Kateřina               34.42  4.48/12   7.14/16   9.36/16  13.00/16  15.40/16  20.47/21  27.22/24  34.03/26  34.42/26 
    TJ Loko Liberec                       4.48/11   2.26/22   2.22/27   3.24/19   2.40/16   5.07/36   6.35/33   6.41/36   0.39/32 
 26 Hornychová Helena              35.19  6.22/29   9.19/28  13.25/30  17.07/29  20.35/28  23.26/26  29.22/26  34.40/27  35.19/27 
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      6.22/28   2.57/28   4.06/38   3.42/24   3.28/31   2.51/18   5.56/28   5.18/30   0.39/32 
 27 Kodejšová Alena                35.36  5.32/19   7.53/17  10.02/20  15.00/23  24.43/35  27.14/34  32.10/32  35.02/28  35.36/28 
    USK Praha                             5.32/18   2.21/20   2.09/25   4.58/35   9.43/39   2.31/13   4.56/16   2.52/9    0.34/23 
 28 Poláková Veronika              36.22 10.39/37  13.00/34  15.45/33  19.28/33  22.34/32  27.01/33  32.42/33  35.40/29  36.22/29 
    OK Chrastava                         10.39/36   2.21/20   2.45/30   3.43/25   3.06/24   4.27/31   5.41/25   2.58/10   0.42/37 
 29 Kopecká Mirka                  37.48  8.55/34  11.52/33  15.56/34  19.33/34  23.06/33  25.57/32  31.45/31  37.09/30  37.48/30 
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      8.55/33   2.57/28   4.04/37   3.37/23   3.33/32   2.51/18   5.48/26   5.24/31   0.39/32 
 30 Barbora Janasová               38.12  7.36/30  10.57/30  13.39/31  17.59/30  21.18/30  25.45/31  33.38/34  37.28/31  38.12/31 
    Neregistrovaní                        7.36/29   3.21/32   2.42/29   4.20/32   3.19/28   4.27/31   7.53/37   3.50/20   0.44/38 
 31 Dolejší Miloš                  39.17  5.35/21   8.48/26  10.45/25  15.07/24  18.43/24  23.39/27  31.10/30  38.36/32  39.17/32 
    TJ Stadion Nový Bor                   5.35/20   3.13/31   1.57/19   4.22/33   3.36/33   4.56/34   7.31/34   7.26/37   0.41/36 
 32 Císařová Martina               39.45  6.12/27   8.16/22  10.24/24  13.28/18  16.20/19  19.32/18  23.34/13  39.14/33  39.45/33 
    KrOB Rozmarýn Litoměřice              6.12/26   2.04/8    2.08/24   3.04/13   2.52/17   3.12/22   4.02/5   15.40/41   0.31/16 
 33 Hanušová Jitka                 41.21 10.04/36  13.52/37  16.41/37  20.56/36  24.17/34  27.48/35  35.19/35  40.31/34  41.21/34 
    OOB TJ Lokomotiva Trutnov            10.04/35   3.48/35   2.49/32   4.15/30   3.21/29   3.31/24   7.31/34   5.12/28   0.50/41 
 34 Matyášová Jana                 42.04  5.12/18   8.44/25  12.08/28  15.43/28  18.50/25  22.22/25  27.47/25  41.30/35  42.04/35 
    OK Chrastava                          5.12/17   3.32/33   3.24/34   3.35/22   3.07/25   3.32/25   5.25/23  13.43/40   0.34/23 
 35 Bradáčová Marie                45.42  8.58/35  13.31/35  16.19/36  22.01/37  26.01/36  29.48/36  39.21/36  44.58/36  45.42/36 
    TJ Loko Liberec                       8.58/34   4.33/37   2.48/31   5.42/36   4.00/37   3.47/26   9.33/39   5.37/32   0.44/38 
 36 Knížek Ondřej                  47.02  4.17/6    6.06/5    7.29/3   20.30/35  30.40/38  37.45/38  42.00/37  46.34/37  47.02/37 
    Neregistrovaní                        4.17/5    1.49/4    1.23/2   13.01/40  10.10/40   7.05/38   4.15/8    4.34/23   0.28/10 
 37 Benháková Dagmar               48.56  8.52/33  14.00/38  18.08/38  22.45/38  26.22/37  34.34/37  42.06/38  48.09/38  48.56/38 
    Neregistrovaní                        8.52/32   5.08/38   4.08/39   4.37/34   3.37/34   8.12/39   7.32/36   6.03/34   0.47/40 
 38 Reisingerová Radka             74.47 18.08/41  23.38/41  27.29/39  41.04/41  44.07/40  53.52/40  71.09/40  74.14/39  74.47/39 
    KrOB Rozmarýn Litoměřice             18.08/40   5.30/40   3.51/35  13.35/41   3.03/23   9.45/40  17.17/41   3.05/14   0.33/21 
 39 Reisingerová Eliška            75.28 18.53/42  24.12/42  28.15/40  41.55/42  44.47/41  54.43/41  71.59/41  74.58/40  75.28/40 
    KrOB Rozmarýn Litoměřice             18.53/41   5.19/39   4.03/36  13.40/42   2.52/17   9.56/41  17.16/40   2.59/11   0.30/13 
 40 Helena Steinbauerová           76.50 14.57/40  22.55/40  29.30/42  35.28/39  46.45/42  51.13/39  60.09/39  76.22/41  76.50/41 
    SOK TJ Turnov                        14.57/39   7.58/42   6.35/41   5.58/38  11.17/42   4.28/33   8.56/38  16.13/42   0.28/10 
 41 Benháková Anna                 86.11 14.32/39  18.45/39  28.15/40  35.30/40  39.27/39  58.33/42  77.50/42  84.20/42  86.11/42 
    Neregistrovaní                       14.32/38   4.13/36   9.30/42   7.15/39   3.57/36  19.06/42  19.17/42   6.30/35   1.51/42 
 42 Mairichová                  -1285.12-1312.89/1* -1308.67/1* -1307.99/1* -1304.81/1* -1293.42/1* -1291.46/1* -1287.46/1* -1284.55/1* -1284.88/1* 
    Neregistrovaní                            /     3.38/34   1.32/5    2.42/7   10.21/41   2.04/8    4.00/4    3.09/15   0.33/21 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: P4          3.6km  150m 14k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-64      2-78      3-72      4-40      5-53      6-52      7-54      8-43      9-57     10-58     11-59     12-76     13-80     14-100   
  1 Benda Lukáš                    31.34  2.00/2    3.07/1*   5.50/1*   8.39/1*  10.39/2   11.28/2   15.06/2   18.56/2   20.41/2   22.38/2   25.42/2   29.27/1*  30.06/1*  31.06/1*  31.34/1* 
    VSK HUMANITA PRAHA                    2.00/2    1.07/1*   2.43/2    2.49/7    2.00/3    0.49/4    3.38/2    3.50/13   1.45/1*   1.57/2    3.04/17   3.45/9    0.39/2    1.00/7    0.28/12 
  2 Vaniš Ondřej                   31.51  2.01/3    3.08/2    6.46/3    8.39/1*  10.36/1*  11.15/1*  14.33/1*  17.33/1*  19.42/1*  21.37/1*  24.05/1*  29.44/2   30.28/2   31.31/2   31.51/2  
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      2.01/3    1.07/1*   3.38/13   1.53/1*   1.57/2    0.39/1*   3.18/1*   3.00/4    2.09/6    1.55/1*   2.28/5    5.39/26   0.44/7    1.03/11   0.20/1* 
  3 Pešík Marek                    35.36  1.58/1*   3.36/3    6.17/2   11.22/8   13.26/7   14.15/6   18.30/5   21.51/3   23.42/3   25.53/3   29.25/3   32.32/3   34.16/4   35.08/3   35.36/3  
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      1.58/1*   1.38/15   2.41/1*   5.05/43   2.04/4    0.49/4    4.15/7    3.21/7    1.51/3    2.11/4    3.32/22   3.07/3    1.44/47   0.52/1*   0.28/12 
  4 Tišer Robert                   35.57  2.37/11   3.54/6    7.09/5    9.26/3   11.39/3   13.15/4   17.37/4   22.18/6   24.32/5   27.08/5   29.55/5   33.13/4   34.07/3   35.27/4   35.57/4  
    Neregistrovaní                        2.37/11   1.17/3    3.15/7    2.17/2    2.13/8    1.36/36   4.22/11   4.41/25   2.14/9    2.36/11   2.47/11   3.18/4    0.54/18   1.20/30   0.30/19 
  5 Cichý David                    36.12  2.24/6    3.51/5    7.54/8   10.45/5   13.08/5   14.01/5   18.55/8   22.04/5   24.17/4   26.56/4   29.26/4   33.31/5   34.19/5   35.39/5   36.12/5  
    OK 99 Hradec Králové                  2.24/6    1.27/7    4.03/21   2.51/10   2.23/12   0.53/7    4.54/22   3.09/5    2.13/8    2.39/13   2.30/6    4.05/13   0.48/11   1.20/30   0.33/31 
  6 Gorčica Pavel                  36.40  2.40/12   5.09/23   8.40/15  11.29/11  13.42/9   14.28/7   18.46/6   22.01/4   25.35/7   28.04/6   30.31/6   34.29/7   35.06/7   36.09/6   36.40/6  
    Neregistrovaní                        2.40/12   2.29/33   3.31/10   2.49/7    2.13/8    0.46/3    4.18/9    3.15/6    3.34/31   2.29/8    2.27/4    3.58/10   0.37/1*   1.03/11   0.31/21 
  7 Táborský Ondřej                37.00  3.09/25   4.35/16   8.53/18  11.22/8   13.44/10  14.50/8   18.47/7   23.06/8   25.23/6   28.05/7   30.47/7   34.14/6   35.03/6   36.28/7   37.00/7  
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      3.09/25   1.26/6    4.18/28   2.29/3    2.22/11   1.06/18   3.57/5    4.19/21   2.17/10   2.42/17   2.42/10   3.27/5    0.49/12   1.25/41   0.32/26 
  8 Slouka Martin                  39.53  2.26/7    4.18/11   7.03/4   10.05/4   12.12/4   12.56/3   16.52/3   25.31/14  27.21/11  30.45/11  33.00/9   37.38/9   38.25/8   39.28/8   39.53/8  
    VSK HUMANITA PRAHA                    2.26/7    1.52/19   2.45/3    3.02/12   2.07/6    0.44/2    3.56/4    8.39/52   1.50/2    3.24/34   2.15/2    4.38/15   0.47/10   1.03/11   0.25/4  
  9 Tišerová Ivana                 40.36  3.00/19   4.32/14   8.56/20  11.29/11  13.54/11  15.08/9   19.25/9   24.26/12  26.32/8   29.11/8   32.53/8   37.36/8   38.49/9   40.02/9   40.36/9  
    Neregistrovaní                        3.00/19   1.32/12   4.24/30   2.33/4    2.25/13   1.14/23   4.17/8    5.01/26   2.06/5    2.39/13   3.42/25   4.43/17   1.13/33   1.13/24   0.34/33 
 10 Zabořil Michal                 40.40  2.42/14   4.11/9    8.15/11  11.26/10  14.47/15  15.48/12  21.34/15  25.55/15  28.26/13  31.14/13  33.50/11  38.10/10  38.56/10  40.06/10  40.40/10 
    OB Jenišovice                         2.42/14   1.29/10   4.04/22   3.11/14   3.21/37   1.01/12   5.46/31   4.21/24   2.31/14   2.48/21   2.36/7    4.20/14   0.46/8    1.10/19   0.34/33 
 11 Beránek Petr                   42.36  2.33/10   4.32/14   7.19/6   12.50/21  14.44/14  15.48/12  20.28/13  24.02/10  28.18/12  31.12/12  33.10/10  40.29/13  41.10/12  42.10/11  42.36/11 
    Neregistrovaní                        2.33/10   1.59/23   2.47/4    5.31/48   1.54/1*   1.04/14   4.40/17   3.34/11   4.16/38   2.54/22   1.58/1*   7.19/46   0.41/3    1.00/7    0.26/7  
 12 Stanojovičová                  42.59  3.05/22   4.25/12   9.16/23  12.03/16  14.36/13  15.46/11  20.05/11  24.13/11  26.59/9   30.21/10  34.06/12  40.13/12  41.05/11  42.24/12  42.59/12 
    TJ Stadion Nový Bor                   3.05/22   1.20/5    4.51/37   2.47/6    2.33/18   1.10/21   4.19/10   4.08/18   2.46/19   3.22/33   3.45/28   6.07/37   0.52/17   1.19/28   0.35/39 
 13 Kodejš Zdeněk                  43.05  2.54/18   4.12/10   8.01/9   11.35/13  13.39/8   15.13/10  19.57/10  23.26/9   30.52/17  33.50/16  36.40/15  40.39/14  41.30/14  42.41/13  43.05/13 
    USK Praha                             2.54/18   1.18/4    3.49/16   3.34/18   2.04/4    1.34/33   4.44/18   3.29/10   7.26/50   2.58/24   2.50/14   3.59/11   0.51/14   1.11/20   0.24/2  
 14 Jiří Paclt                     43.18  2.18/5    3.50/4    8.02/10  10.48/7   19.11/32  20.07/26  23.51/20  28.10/18  30.05/15  32.30/15  36.09/14  39.12/11  41.24/13  42.46/14  43.18/14 
    Slavia Liberec orienteering           2.18/5    1.32/12   4.12/25   2.46/5    8.23/54   0.56/9    3.44/3    4.19/21   1.55/4    2.25/6    3.39/24   3.03/1*   2.12/51   1.22/33   0.32/26 
 15 Hynek Mareš                    44.43  3.25/31   5.00/20   9.37/25  12.29/18  15.58/19  16.58/17  21.25/14  24.51/13  27.16/10  29.58/9   35.14/13  41.55/15  42.46/15  44.09/15  44.43/15 
    Švarcovi                              3.25/31   1.35/14   4.37/35   2.52/11   3.29/41   1.00/11   4.27/13   3.26/9    2.25/12   2.42/17   5.16/45   6.41/42   0.51/14   1.23/37   0.34/33 
 16 Pešík Michal                   45.03  2.44/15   4.28/13   8.47/16  12.37/19  15.13/16  16.05/15  20.13/12  23.00/7   34.00/20  36.32/18  38.47/17  42.30/16  43.36/16  44.36/16  45.03/16 
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      2.44/15   1.44/17   4.19/29   3.50/25   2.36/19   0.52/6    4.08/6    2.47/3   11.00/52   2.32/9    2.15/2    3.43/7    1.06/26   1.00/7    0.27/10 
 17 Drahoňovský Radek              45.34  2.28/9    6.09/34   9.37/25  14.52/28  17.50/24  18.57/22  23.45/19  27.21/16  29.31/14  32.05/14  37.03/16  43.03/17  43.58/17  45.06/17  45.34/17 
    Neregistrovaní                        2.28/9    3.41/48   3.28/8    5.15/45   2.58/27   1.07/19   4.48/19   3.36/12   2.10/7    2.34/10   4.58/42   6.00/35   0.55/19   1.08/15   0.28/12 
 18 Berka Miroslav                 49.02  3.15/27   6.04/32   9.55/28  13.47/24  16.31/20  17.58/19  23.32/18  29.57/20  32.45/18  35.31/17  39.51/18  45.45/18  47.04/18  48.31/18  49.02/18 
    Neregistrovaní                        3.15/27   2.49/39   3.51/18   3.52/26   2.44/21   1.27/29   5.34/29   6.25/38   2.48/20   2.46/20   4.20/34   5.54/33   1.19/36   1.27/42   0.31/21 
 19 Jiří Novák                     49.52  3.28/33   4.59/18   8.33/13  17.56/41  20.50/39  24.07/43  29.27/41  35.55/36  38.30/30  40.38/27  43.29/22  47.12/19  48.17/19  49.25/19  49.52/19 
    Neregistrovaní                        3.28/33   1.31/11   3.34/11   9.23/53   2.54/24   3.17/50   5.20/24   6.28/39   2.35/17   2.08/3    2.51/15   3.43/7    1.05/24   1.08/15   0.27/10 
 20 Oldřich Blín                   49.59  3.13/26   5.33/26  11.47/38  16.56/38  20.25/37  21.46/34  27.52/34  31.43/25  34.15/21  37.46/19  42.52/21  47.52/21  48.35/21  49.31/20  49.59/20 
    Blínovi                               3.13/26   2.20/32   6.14/47   5.09/44   3.29/41   1.21/27   6.06/36   3.51/15   2.32/15   3.31/37   5.06/43   5.00/19   0.43/6    0.56/3    0.28/12 
 21 Ouhrabková Radka               50.23  4.47/51   7.59/48  12.40/41  16.01/34  18.56/31  20.00/24  26.08/25  33.01/28  35.33/25  38.32/21  41.32/19  47.12/19  48.31/20  49.48/21  50.23/21 
    VSK HUMANITA PRAHA                    4.47/51   3.12/44   4.41/36   3.21/16   2.55/25   1.04/14   6.08/37   6.53/46   2.32/15   2.59/25   3.00/16   5.40/27   1.19/36   1.17/25   0.35/39 
 22 Heinl Ondřej                   50.56  2.46/17   5.00/20  12.56/42  18.34/45  20.43/38  22.01/36  27.07/30  30.28/23  33.42/19  39.26/25  42.51/20  48.52/22  49.34/22  50.30/22  50.56/22 
    KrOB Rozmarýn Litoměřice              2.46/17   2.14/29   7.56/54   5.38/50   2.09/7    1.18/25   5.06/23   3.21/7    3.14/28   5.44/48   3.25/21   6.01/36   0.42/4    0.56/3    0.26/7  
 23 Berková Monika                 52.36  3.46/38   5.48/29  11.18/37  16.11/36  19.57/36  21.51/35  27.16/31  33.45/32  36.35/27  39.14/24  43.37/23  49.27/23  50.48/23  52.05/23  52.36/23 
    Neregistrovaní                        3.46/38   2.02/25   5.30/42   4.53/39   3.46/45   1.54/43   5.25/27   6.29/40   2.50/22   2.39/13   4.23/35   5.50/32   1.21/38   1.17/25   0.31/21 
 24 Marková Jana                   53.00  2.45/16   5.24/25   9.03/21  12.21/17  15.42/18  17.16/18  22.07/16  27.44/17  30.41/16  39.39/26  45.01/24  50.10/24  51.16/24  52.28/24  53.00/24 
    TJ Loko Liberec                       2.45/16   2.39/36   3.39/14   3.18/15   3.21/37   1.34/33   4.51/21   5.37/31   2.57/24   8.58/55   5.22/47   5.09/23   1.06/26   1.12/22   0.32/26 
 25 Mikan Albert                   53.18  2.11/4    5.41/27   8.50/17  18.18/43  21.13/42  23.04/39  27.34/33  30.16/21  35.03/23  41.31/28  45.14/25  50.14/25  51.37/25  52.46/25  53.18/25 
    VSK HUMANITA PRAHA                    2.11/4    3.30/45   3.09/6    9.28/54   2.55/25   1.51/40   4.30/15   2.42/2    4.47/43   6.28/51   3.43/26   5.00/19   1.23/40   1.09/18   0.32/26 
 26 Koucký Martin                  53.23  2.26/7    3.54/6    8.18/12  11.56/14  14.22/12  16.03/14  26.39/26  30.59/24  35.18/24  38.44/23  47.15/29  50.52/26  51.56/26  52.57/26  53.23/26 
    VŠTJ Ekonom Praha                     2.26/7    1.28/8    4.24/30   3.38/20   2.26/15   1.41/38  10.36/53   4.20/23   4.19/40   3.26/35   8.31/52   3.37/6    1.04/23   1.01/10   0.26/7  
 27 Novotná Jana                   55.37  5.34/52  11.39/53  15.48/51  19.25/46  22.41/44  24.57/46  29.34/42  37.55/43  41.02/39  43.43/30  47.49/32  52.49/28  53.44/28  55.05/28  55.37/27 
    Slavia Liberec orienteering           5.34/52   6.05/54   4.09/23   3.37/19   3.16/34   2.16/45   4.37/16   8.21/51   3.07/25   2.41/16   4.06/31   5.00/19   0.55/19   1.21/32   0.32/26 
 28 Vendula Blínová                55.40  3.55/43   6.28/40  14.33/47  19.48/49  22.53/46  24.02/42  29.25/40  36.16/38  40.58/37  43.55/31  47.27/30  52.34/27  53.39/27  55.03/27  55.40/28 
    Blínovi                               3.55/43   2.33/35   8.05/55   5.15/45   3.05/31   1.09/20   5.23/25   6.51/45   4.42/42   2.57/23   3.32/22   5.07/22   1.05/24   1.24/39   0.37/46 
 29 Vlčková Klára                  55.58  3.52/41   7.22/45  11.58/39  15.37/33  18.48/30  20.06/25  26.05/24  36.01/37  40.58/37  44.03/32  46.39/26  52.53/29  54.03/29  55.33/29  55.58/29 
    KOB Děčín                             3.52/41   3.30/45   4.36/33   3.39/21   3.11/33   1.18/25   5.59/34   9.56/53   4.57/44   3.05/27   2.36/7    6.14/38   1.10/31   1.30/45   0.25/4  
 30 Sokolář Jiří                   56.05  2.40/12   4.08/8    7.45/7   10.47/6   13.19/6   23.30/40  27.55/35  31.47/26  44.58/43  47.41/41  50.17/39  53.20/31  54.23/30  55.35/30  56.05/30 
    SOK TJ Turnov                         2.40/12   1.28/8    3.37/12   3.02/12   2.32/17  10.11/53   4.25/12   3.52/16  13.11/55   2.43/19   2.36/7    3.03/1*   1.03/22   1.12/22   0.30/19 
 31 Strašrybková Eva               56.39  3.06/24   6.16/37  10.30/29  22.52/52  25.38/50  26.42/48  32.20/46  37.31/42  40.20/33  44.22/34  47.28/31  53.02/30  54.32/31  56.03/31  56.39/31 
    VSK HUMANITA PRAHA                    3.06/24   3.10/42   4.14/27  12.22/56   2.46/22   1.04/14   5.38/30   5.11/28   2.49/21   4.02/39   3.06/19   5.34/25   1.30/43   1.31/46   0.36/43 
 32 Klusáková Barbora              57.40  5.34/52   7.28/46  13.41/44  19.54/50  23.17/47  24.14/44  29.04/38  33.07/30  40.25/34  44.30/35  47.54/33  54.59/34  56.11/34  57.16/33  57.40/32 
    VSK HUMANITA PRAHA                    5.34/52   1.54/21   6.13/46   6.13/51   3.23/39   0.57/10   4.50/20   4.03/17   7.18/48   4.05/40   3.24/20   7.05/44   1.12/32   1.05/14   0.24/2  
 33 Ježek Josef                    57.48  3.34/36   6.14/36  10.44/33  15.01/29  17.50/24  20.52/31  31.01/44  36.53/40  40.57/36  44.13/33  47.00/27  55.12/35  56.03/32  57.14/32  57.48/33 
    SOK TJ Turnov                         3.34/36   2.40/37   4.30/32   4.17/33   2.49/23   3.02/48  10.09/52   5.52/32   4.04/36   3.16/29   2.47/11   8.12/50   0.51/14   1.11/20   0.34/33 
 34 Fejlková Alice                 58.18  3.53/42   6.07/33  11.13/36  15.34/31  19.25/34  20.36/30  27.31/32  31.47/26  34.58/22  38.25/20  48.46/35  54.32/32  56.08/33  57.42/34  58.18/34 
    SHK                                   3.53/42   2.14/29   5.06/40   4.21/35   3.51/46   1.11/22   6.55/44   4.16/19   3.11/27   3.27/36  10.21/53   5.46/28   1.36/44   1.34/48   0.36/43 
 35 Jelínková Radka                58.42  3.28/33   5.46/28   9.46/27  13.11/23  18.23/29  21.37/33  27.03/29  34.16/33  39.25/31  44.37/36  48.42/34  54.37/33  56.45/35  58.07/35  58.42/35 
    Neregistrovaní                        3.28/33   2.18/31   4.00/20   3.25/17   5.12/52   3.14/49   5.26/28   7.13/47   5.09/45   5.12/43   4.05/30   5.55/34   2.08/50   1.22/33   0.35/39 
 36 Hnídek Stanislav               59.15  3.26/32   5.09/23   9.22/24  14.22/25  17.39/22  20.27/28  26.42/27  33.12/31  37.31/29  45.01/38  49.38/38  55.52/36  57.10/36  58.38/36  59.15/36 
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      3.26/32   1.43/16   4.13/26   5.00/42   3.17/35   2.48/47   6.15/38   6.30/41   4.19/40   7.30/53   4.37/40   6.14/38   1.18/35   1.28/43   0.37/46 
 37 Senta Mullerová                59.27  3.51/40   6.03/31  10.58/34  15.01/29  18.01/27  18.55/21  24.57/22  30.27/22  35.36/26  38.35/22  51.08/40  56.05/37  57.27/37  58.50/37  59.27/37 
    EKP2 - Roman Koucký                   3.51/40   2.12/27   4.55/38   4.03/30   3.00/29   0.54/8    6.02/35   5.30/30   5.09/45   2.59/25  12.33/54   4.57/18   1.22/39   1.23/37   0.37/46 
 38 Jelínek Radek                  60.01  3.01/20   4.49/17   8.38/14  12.39/20  17.41/23  20.14/27  34.30/47  39.52/46  43.48/42  46.24/40  49.28/37  56.14/38  57.54/38  59.25/38  60.01/38 
    Neregistrovaní                        3.01/20   1.48/18   3.49/16   4.01/29   5.02/51   2.33/46  14.16/55   5.22/29   3.56/34   2.36/11   3.04/17   6.46/43   1.40/46   1.31/46   0.36/43 
 39 Václav Fanta                   61.49  3.05/22   5.06/22  10.58/34  16.17/37  19.15/33  20.30/29  26.50/28  33.06/29  37.16/28  42.36/29  47.14/28  56.23/39  58.59/39  61.03/39  61.49/39 
    VŠTJ Ekonom Praha                     3.05/22   2.01/24   5.52/43   5.19/47   2.58/27   1.15/24   6.20/40   6.16/34   4.10/37   5.20/45   4.38/41   9.09/51   2.36/54   2.04/55   0.46/56 
 40 Danko Tomáš                    61.52  3.30/35   7.10/43  10.39/32  15.36/32  17.53/26  19.29/23  25.57/23  29.47/19  45.55/44  48.20/42  53.52/43  59.41/42  60.27/42  61.21/40  61.52/40 
    OK Chrastava                          3.30/35   3.40/47   3.29/9    4.57/41   2.17/10   1.36/36   6.28/41   3.50/13  16.08/56   2.25/6    5.32/48   5.49/30   0.46/8    0.54/2    0.31/21 
 41 Eva Chudějová                  62.09  5.56/55   8.39/51  14.43/48  19.39/48  22.47/45  24.47/45  31.16/45  39.08/45  41.36/40  44.56/37  49.22/36  58.39/41  60.05/41  61.24/41  62.09/41 
    EKP2 - Roman Koucký                   5.56/55   2.43/38   6.04/44   4.56/40   3.08/32   2.00/44   6.29/42   7.52/49   2.28/13   3.20/32   4.26/37   9.17/52   1.26/42   1.19/28   0.45/55 
 42 Katka Smlsalová                62.24  3.49/39   7.41/47  13.45/45  18.04/42  21.06/40  22.32/37  29.50/43  36.37/39  40.14/32  45.59/39  51.18/41  57.48/40  60.04/40  61.50/42  62.24/42 
    EKP2 - Roman Koucký                   3.49/39   3.52/51   6.04/44   4.19/34   3.02/30   1.26/28   7.18/45   6.47/44   3.37/32   5.45/49   5.19/46   6.30/40   2.16/52   1.46/51   0.34/33 
 43 Svatošová Kateřina             62.47  3.18/30   6.27/38  14.00/46  17.48/40  21.06/40  22.33/38  29.08/39  37.25/41  40.33/35  48.25/43  52.38/42  59.49/43  60.56/43  62.14/43  62.47/43 
    VSK HUMANITA PRAHA                    3.18/30   3.09/41   7.33/51   3.48/24   3.18/36   1.27/29   6.35/43   8.17/50   3.08/26   7.52/54   4.13/33   7.11/45   1.07/28   1.18/27   0.33/31 
 44 Rind Pavel                     62.51  5.42/54   8.14/50  11.59/40  16.09/35  19.38/35  21.11/32  28.40/36  35.12/34  46.42/46  49.05/44  56.41/48  60.44/45  61.26/45  62.22/44  62.51/44 
    TJ Loko Liberec                       5.42/54   2.32/34   3.45/15   4.10/32   3.29/41   1.33/31   7.29/47   6.32/42  11.30/53   2.23/5    7.36/50   4.03/12   0.42/4    0.56/3    0.29/17 
 45 Košek Ladislav                 62.52  3.17/28   7.17/44  14.48/49  18.32/44  21.57/43  23.32/41  28.55/37  35.39/35  48.14/47  51.46/48  54.34/44  59.57/44  61.05/44  62.27/45  62.52/45 
    TJ Loko Liberec                       3.17/28   4.00/52   7.31/50   3.44/22   3.25/40   1.35/35   5.23/25   6.44/43  12.35/54   3.32/38   2.48/13   5.23/24   1.08/29   1.22/33   0.25/4  
 46 Pěnička Libor                  64.19  3.17/28   6.27/38  10.38/31  14.25/26  17.01/21  18.42/20  24.35/21  41.31/47  48.49/51  52.05/49  56.40/47  61.21/46  62.16/46  63.40/46  64.19/46 
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      3.17/28   3.10/42   4.11/24   3.47/23   2.36/19   1.41/38   5.53/32  16.56/55   7.18/48   3.16/29   4.35/39   4.41/16   0.55/19   1.24/39   0.39/51 
 47 Svatoš Vladimír                65.54  3.44/37   5.56/30  10.32/30  14.32/27  18.05/28  31.59/51  38.16/50  45.48/51  48.33/49  51.44/46  55.47/45  62.22/47  63.38/47  65.19/47  65.54/47 
    VSK HUMANITA PRAHA                    3.44/37   2.12/27   4.36/33   4.00/28   3.33/44  13.54/56   6.17/39   7.32/48   2.45/18   3.11/28   4.03/29   6.35/41   1.16/34   1.41/50   0.35/39 
 48 Melichar Jaromír               67.03  3.04/21   4.59/18   8.54/19  13.01/22  15.32/17  16.35/16  22.31/17  44.43/50  48.15/48  51.34/45  55.59/46  63.50/48  65.13/48  66.35/48  67.03/48 
    TJ Loko Liberec                       3.04/21   1.55/22   3.55/19   4.07/31   2.31/16   1.03/13   5.56/33  22.12/56   3.32/30   3.19/31   4.25/36   7.51/49   1.23/40   1.22/33   0.28/12 
 49 Slouková Marie                 73.18  4.27/49  11.55/54  19.10/55  23.46/53  26.11/52  27.15/49  34.35/48  38.52/44  41.48/41  51.44/46  56.51/49  70.47/49  71.36/49  72.44/49  73.18/49 
    VSK HUMANITA PRAHA                    4.27/49   7.28/55   7.15/49   4.36/37   2.25/13   1.04/14   7.20/46   4.17/20   2.56/23   9.56/56   5.07/44  13.56/55   0.49/12   1.08/15   0.34/33 
 50 Bára Dědková                   76.57  4.21/47  12.58/55  18.09/54  26.24/55  30.21/53  35.46/53  43.40/54  49.56/54  58.36/54  64.14/54  68.23/54  74.12/53  75.20/53  76.19/50  76.57/50 
    EKP2 - Roman Koucký                   4.21/47   8.37/56   5.11/41   8.15/52   3.57/47   5.25/51   7.54/48   6.16/34   8.40/51   5.38/47   4.09/32   5.49/30   1.08/29   0.59/6    0.38/49 
 51 Pidrman Milan                  77.13  4.01/44   6.12/35   9.12/22  12.02/15  35.12/55  37.05/54  41.33/53  44.14/49  46.37/45  52.42/50  65.41/53  71.28/50  73.34/50  76.42/51  77.13/51 
    VSK HUMANITA PRAHA                    4.01/44   2.11/26   3.00/5    2.50/9   23.10/56   1.53/42   4.28/14   2.41/1*   2.23/11   6.05/50  12.59/55   5.47/29   2.06/49   3.08/56   0.31/21 
 52 Franckeová Libuše              77.37  4.17/46   8.00/49  12.58/43  17.23/39  23.31/48  29.16/50  37.10/49  42.13/48  48.45/50  54.13/51  61.37/52  72.09/51  75.02/51  76.54/52  77.37/52 
    Francke Karel                         4.17/46   3.43/49   4.58/39   4.25/36   6.08/53   5.45/52   7.54/48   5.03/27   6.32/47   5.28/46   7.24/49  10.32/53   2.53/56   1.52/52   0.43/54 
 53 Berková Květa                  77.48  4.08/45   7.04/42  14.53/50  19.34/47  23.35/49  25.08/47  40.57/51  47.21/52  51.39/53  56.34/53  61.02/51  73.32/52  75.11/52  77.09/53  77.48/53 
    OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou      4.08/45   2.56/40   7.49/53   4.41/38   4.01/48   1.33/31  15.49/56   6.24/37   4.18/39   4.55/42   4.28/38  12.30/54   1.39/45   1.58/53   0.39/51 
 54 Jakub Voves                    86.01  4.26/48   9.04/52  16.16/52  21.51/51  25.58/51  39.27/55  50.28/55  56.32/55  60.25/55  65.41/55  73.38/55  81.03/54  83.54/54  85.32/54  86.01/54 
    EKP2 - Roman Koucký                   4.26/48   4.38/53   7.12/48   5.35/49   4.07/49  13.29/55  11.01/54   6.04/33   3.53/33   5.16/44   7.57/51   7.25/48   2.51/55   1.38/49   0.29/17 
 55 Válková Marcela                86.39  4.35/50   6.28/40  16.43/53  26.31/56  31.01/54  32.52/52  41.16/52  47.38/53  51.08/52  55.20/52  59.04/50  82.32/55  84.32/55  86.01/55  86.39/55 
    VSK HUMANITA PRAHA                    4.35/50   1.53/20  10.15/56   9.48/55   4.30/50   1.51/40   8.24/50   6.22/36   3.30/29   4.12/41   3.44/27  23.28/56   2.00/48   1.29/44   0.38/49 
 56 Zeithamlová Markéta           107.48  9.50/56  13.40/56  21.18/56  25.13/54  38.10/56  51.09/56  59.58/56  71.01/56  75.03/56  82.02/56  95.24/56 102.46/56 105.09/56 107.07/56 107.48/56 
    VSK HUMANITA PRAHA                    9.50/56   3.50/50   7.38/52   3.55/27  12.57/55  12.59/54   8.49/51  11.03/54   4.02/35   6.59/52  13.22/56   7.22/47   2.23/53   1.58/53   0.41/53 
    Labská Bohuslava           DISK      14.36/    21.19/    30.31/    37.14/    44.51/         /         /         /         /         /         /    65.31/    68.48/    71.18/    72.17/   
    TJ Loko Liberec                      14.36/     6.43/     9.12/     6.43/     7.37/         /         /         /         /         /         /         /     3.17/     2.30/     0.59/   
    Rajn Aleš                  DISK       3.28/     5.12/     9.00/    11.52/    19.44/    20.44/         /         /         /         /         /         /         /    77.37/    78.13/   
    OK Chrastava                          3.28/     1.44/     3.48/     2.52/     7.52/     1.00/         /         /         /         /         /         /         /         /     0.36/   
    Kadečka Adam               DISK       2.33/     6.30/    11.51/    26.35/    47.58/    50.22/    62.53/         /         /    79.15/         /         /         /    89.22/    89.41/   
    OB Jenišovice                         2.33/     3.57/     5.21/    14.44/    21.23/     2.24/    12.31/         /         /         /         /         /         /         /     0.19/   
    Kočvara Oldřich            DISK       3.39/     5.38/    11.01/    25.46/    47.05/    49.31/    62.00/         /         /    78.23/         /         /         /    88.23/    88.55/   
    OB Jenišovice                         3.39/     1.59/     5.23/    14.45/    21.19/     2.26/    12.29/         /         /         /         /         /         /         /     0.32/   
    Kurz Pavel                 DISK       2.11/     3.21/     6.23/    10.23/    13.03/    13.54/    17.21/    19.48/    22.13/    24.28/         /    27.55/    28.28/    29.29/    29.58/   
    VSK HUMANITA PRAHA                    2.11/     1.10/     3.02/     4.00/     2.40/     0.51/     3.27/     2.27/     2.25/     2.15/         /         /     0.33/     1.01/     0.29/   
    Šic Libor                  DISK      69.51/    71.14/    77.38/         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   118.01/   
    VSK HUMANITA PRAHA                   69.51/     1.23/     6.24/         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    Vojta Muller               DISK       5.56/     8.58/    24.29/         /    39.47/    41.43/    52.41/    59.02/    62.48/    68.10/    76.02/    83.14/    86.20/    87.54/    89.02/   
    EKP2 - Roman Koucký                   5.56/     3.02/    15.31/         /         /     1.56/    10.58/     6.21/     3.46/     5.22/     7.52/     7.12/     3.06/     1.34/     1.08/