Startovka oddílů                                                17. 10. 2014 3:36:35
                                 Podzimní pohár SOK
===SOK Turnov=========================================Orienteering Organiser 2013===
 
 
Startovka oddílu: 11X - Hrouda                                   Neděle 19.10.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hrouda Stepán            11X8501 9101110    P4                       60,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       60.00        0.00        0.00        0.00       60.00        0.00      -60.00
 
 
Startovka oddílu: 5BC - Kubícek                                  Neděle 19.10.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kubícek Zdenek           5BC7200   51811    H40     83.00            70,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       70.00        0.00        0.00        0.00       70.00        0.00      -70.00
 
 
Startovka oddílu: 73C - Siruckovi                                Neděle 19.10.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Sirucek Jaromír          73C6200 2056273    H45     13.00            70,00Kč
  2 Sirucková Daniela        73C7650 2056292    D35     20.00            70,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      140.00        0.00        0.00        0.00      140.00        0.00     -140.00
 
 
Startovka oddílu: 9VC - Nemec                                    Neděle 19.10.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Nemec Tomás              9VC8100    8515    H21K    31.00            70,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       70.00        0.00        0.00        0.00       70.00        0.00      -70.00
 
 
Startovka oddílu: ASU -                                          Neděle 19.10.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Horvát Petr              ASU9447  886264    H21L    60.00            70,00Kč
  2 Horvátová Hana           ASU9797  980354    D21L    96.00            70,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      140.00        0.00        0.00        0.00      140.00        0.00     -140.00
 
 
Startovka oddílu: BOR - OK Jiskra Novy Bor                       Neděle 19.10.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Anna Tymesová            BOR             P  D12     61.00            45,00Kč
  2 Vávra Pavel              BOR0101    4369    H14     42.00            45,00Kč
  3 Jerábková Nina           BOR0151 1333269    D14    125.00            45,00Kč
  4 Rybárová Tereza          BOR0153    4365    D14    113.00            45,00Kč
  5 Kosinová Marie           BOR0252    4395    D12     67.00            45,00Kč
  6 Stana Ondrej             BOR0301    4377    H12     17.00            45,00Kč
  7 Socha Ondrej             BOR0302  361279    H12     32.00            45,00Kč
  8 Janousek Slávek          BOR0400    4360    H10    112.00            45,00Kč
  9 Ort Hastal               BOR0401    4368    H10    100.00            45,00Kč
 10 Riedelová Adéla          BOR0451    4357    D10     49.00            45,00Kč
 11 Neradová Natálie         BOR0452    4358    D10     40.00            45,00Kč
 12 Vávra Jan                BOR0500    4389    H10L    15.00            40,00Kč
 13 Sochová Anna             BOR0550    4386    D10L    71.00            40,00Kč
 14 Sybová Marika            BOR0553    4363    D10L    57.00            40,00Kč
 15 Svoboda Matej            BOR0600    4371    HDR                      40,00Kč
 16 Lamacová Barbora         BOR0750    4124    D10L    87.00            40,00Kč
 17 Rejholcová Tereza        BOR0751 2067682    HDR                      40,00Kč
 18 Göttlich Vít             BOR0800    4379    HDR                      40,00Kč
 19 Lamac Vítek              BOR1100    8550    HDR                      40,00Kč
 20 Masek Pavel              BOR3602    8544    H70     49.00            70,00Kč
 21 Beránek Miroslav         BOR3900    4131    H70     85.00            70,00Kč
 22 Ulehla Zdenek            BOR4001    8552    H70     73.00            70,00Kč
 23 Krtenská Leontina        BOR4650    8549    D65     44.00            70,00Kč
 24 Ulehlová Ivana           BOR5150    8553    D55    124.00            70,00Kč
 25 Bartonová Marie          BOR5351    8433    D55    136.00            70,00Kč
 26 Pávek Milos              BOR5801    8436    H55      1.00            70,00Kč
 27 Sucharda Jirí            BOR5802   51542    H40     62.00            70,00Kč
 28 Sípová Sona              BOR6150  232182    D50     22.00            70,00Kč
 29 Kubátová Ivana           BOR6152    8464    D50     16.00            70,00Kč
 30 Jedlicková Zdena         BOR6250    8467    D50      4.00            70,00Kč
 31 Ullrich Petr             BOR6300    8446    H50     81.00            70,00Kč
 32 Doskár Boris             BOR6400    8490    H50     61.00            70,00Kč
 33 Kubcová Michaela         BOR6653    8430    P2                       60,00Kč
 34 Beránek Petr             BOR6701    8524    H21K    19.00            70,00Kč
 35 Gottlichová Jitka        BOR6752    8448    D45    145.00            70,00Kč
 36 Ullrichová Kveta         BOR7053    8440    P2                       60,00Kč
 37 Jerábek Petr             BOR7105    8439    H40     38.00            70,00Kč
 38 Svobodová Lucie          BOR7151    8519    D40     14.00            70,00Kč
 39 Olga Koutná              BOR7152    8504    D40     10.00            70,00Kč
 40 Svoboda Jan              BOR7200    8536    H40     68.00            70,00Kč
 41 Socha Tomás              BOR7312    8450    P2                       60,00Kč
 42 Sochová Petra            BOR7363    8451    P2                       60,00Kč
 43 Janousková Iveta         BOR7457    8431    D35      5.00            70,00Kč
 44 Jerábková Tereza         BOR7563    8438    D35     14.00            70,00Kč
 45 Tucková Monika           BOR7650 7913579    D21K   177.00            70,00Kč
 46 Klusácek Radim           BOR7710    8516    H21K    47.00            70,00Kč
 47 Kameníková Katerina      BOR7758    8441    D35     26.00            70,00Kč
 48 Pitrová Zuzana           BOR7950    8501    P2                       60,00Kč
 49 Lepsík Petr              BOR8202  515133    H21L    20.00            70,00Kč
 50 Sákrová Michaela         BOR8850    8481    D21K   137.00            70,00Kč
 51 Folbrechtová Sárka       BOR9051 1602628    D21L   106.00            70,00Kč
 52 Kameníková Andrea        BOR9751 2051536    D18     90.00            70,00Kč
 53 Birnbaum Adam            BOR9802  682332    H16    144.00            70,00Kč
 54 Kaspar Ludvík            BOR9805 7200544    H16    162.00            70,00Kč
 55 Stanová Karolína         BOR9853 2051475    D16    102.00            70,00Kč
 56 Nováková Lucie           BOR9854 2051502    D16     96.00            70,00Kč
 57 Ullrich Jakub            BOR9900 2067250    H16    150.00            70,00Kč
 58 Janousková Lucie         BOR9954 1204999    D18    102.00            70,00Kč
 59 Jerábková Ema            BOR9957 1333177    D16     84.00            70,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     3565.00       40.00        0.00        0.00     3605.00        0.00    -3605.00
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: DKP - SK Kotlárka Praha                        Neděle 19.10.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Janatová Violka          DKP0950    9785    HDR                      40,00Kč
  2 Mrázek Jirí              DKP7911 7922111    H21L     6.00            70,00Kč
  3 Janatová Lucie           DKP8154 9999888    D21L   128.00            70,00Kč
  4 Janata Martin            DKP8306  888608    H21L     0.00            70,00Kč
  5 Wagner Libor             DKP8511  301369    H21L    42.00            70,00Kč
  6 Plochová Dominika        DKP8651   51798    D21L    78.00            70,00Kč
  7 Setínková Eva            DKP8759    8946    D21L   108.00            70,00Kč
  8 Karochová Simona         DKP8853 9944499    D21L    66.00            70,00Kč
  9 Hejl Jakub               DKP8900  889298    H21L   108.00            70,00Kč
 10 Tryzna Ales              DKP9100 2060241    H21L    62.00            70,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      670.00        0.00        0.00        0.00      670.00        0.00     -670.00
 
 
Startovka oddílu: DLT - OB Rozmaryn Litomerice                   Neděle 19.10.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Nedvídková Katka         DLT0451  336704    D10     22.00            45,00Kč
  2 Babicky Tomás            DLT5001    8890    H60     77.00            70,00Kč
  3 Nedvídková Jitka         DLT5151    5991    D60     74.00            70,00Kč
  4 Leníková Jana            DLT6151  440490    D50     31.00            70,00Kč
  5 Nosek Petr               DLT6901  336778    H45      1.00            70,00Kč
  6 Nosek Martina            DLT7251  236061    D40      0.00            70,00Kč
  7 Nedvídek Martin          DLT7501  301541    H35     36.00            70,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      465.00        0.00        0.00        0.00      465.00        0.00     -465.00
 
 
Startovka oddílu: DOB - KOB Dobruska                             Neděle 19.10.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Janda Martin             DOB8002  920696    H21L    72.00            70,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       70.00        0.00        0.00        0.00       70.00        0.00      -70.00
 
 
Startovka oddílu: DOK - OK Doksy                                 Neděle 19.10.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Synek Antonín            DOK0001 2053518    H14     30.00            45,00Kč
  2 Smol David               DOK0100 2053509    H14     66.00            45,00Kč
  3 Synek Petr               DOK0200 2053519    H12     44.00            45,00Kč
  4 Synková Barbora          DOK0450 2053515    D10     13.00            45,00Kč
  5 Hradecky Jaroslav        DOK6300  886258    H21L    82.00            70,00Kč
  6 Hradecká Petra           DOK6850  897368    H21L    86.00            70,00Kč
  7 Kostejn Pavel            DOK7100  887931    H21L     2.00            70,00Kč
  8 Smol Marcel              DOK7300 2053516    H21L   138.00            70,00Kč
  9 Synek Marcel             DOK7600 2056288    H21L    76.00            70,00Kč
 10 Synek Antonín            DOK7800 7200371    H21L    14.00            70,00Kč
 11 Synková Petra            DOK7950 7200372    D21K   125.00            70,00Kč
 12 Kostejn Vít              DOK9800  888634    H21L    68.00            70,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      740.00        0.00        0.00        0.00      740.00        0.00     -740.00
 
 
Startovka oddílu: EKP - VSTJ Ekonom Praha                        Neděle 19.10.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Koucky Roman             EKP6301 2035738    H50     57.00            70,00Kč
  2 Koucká Ivana             EKP6850  515195    D45    129.00            70,00Kč
  3 Koucky Martin            EKP9700 2032158    H18     64.00            70,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      210.00        0.00        0.00        0.00      210.00        0.00     -210.00
 
 
Startovka oddílu: FSP - VSTJ Stavební fakulta Praha              Neděle 19.10.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Cech Jan                 FSP7900  416195    H21L   132.00            70,00Kč
  2 Cechová Jana             FSP8353    8476    P4                       60,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      130.00        0.00        0.00        0.00      130.00        0.00     -130.00
 
 
Startovka oddílu: FYD - Jizersky klub OB Frydlant                Neděle 19.10.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Cabanová Tereza          FYD0450         P  D10L    61.00            40,00Kč
  2 Jurina Robert            FYD4900    8332    H65     32.00            70,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      110.00        0.00        0.00        0.00      110.00        0.00     -110.00
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: HOR - TJ Jiskra Horice                         Neděle 19.10.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kolár Simon              HOR0400 2049536    H12     38.00            45,00Kč
  2 Skorpil Martin           HOR5700 2011900    H35     24.00            70,00Kč
  3 Vávra Martin             HOR6302 2059759    H40     74.00            70,00Kč
  4 Kolár Viktor             HOR7300 2049537    H40     59.00            70,00Kč
  5 Kucerová Veronika        HOR8650         P  P4                       60,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      315.00       40.00        0.00        0.00      355.00        0.00     -355.00
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: CHA - OK Chrastava                             Neděle 19.10.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Holanová Lucie           CHA     4403310    HDR                      40,00Kč
  2 Holan Petr               CHA     4403311    H10L     3.00            40,00Kč
  3 Karel Brezina            CHA     4403307    HDR                      40,00Kč
  4 Galbavy Matej            CHA0000 2059764    H14     39.00            45,00Kč
  5 Pavlíková Markéta        CHA0050  436447    H21K    25.00            70,00Kč
  6 Rajn Filip               CHA0102  436414    H14     45.00            45,00Kč
  7 Bek Jirí                 CHA0103  436431    H14     54.00            45,00Kč
  8 Matyás Vojtech           CHA0202 2049595    H12     47.00            45,00Kč
  9 Ruzicková Vendula        CHA0252 2070839    D12     70.00            45,00Kč
 10 Jerábková Andrea         CHA0253    8181    D12     40.00            45,00Kč
 11 Lisková Adélka           CHA0254 2049599    D12     52.00            45,00Kč
 12 Hejcmanová Monika        CHA0255 2049596    D12     46.00            45,00Kč
 13 Danko Stepán             CHA0301  436449    H12     59.00            45,00Kč
 14 Henzl Pavel              CHA0302 2059765    H12     53.00            45,00Kč
 15 Ríhová Eliska            CHA0351  436417    D12     28.00            45,00Kč
 16 Tomanicová Sofie         CHA0450  436428    D10      1.00            45,00Kč
 17 Kucera Filip             CHA0501    4213    H10    109.00            45,00Kč
 18 Houdová Veronika         CHA0552 2070843    D10L    59.00            40,00Kč
 19 Stveráková Eliska        CHA0553 4403306    D10L    63.00            40,00Kč
 20 Matyásová Kristyna       CHA0555 2049590    D10     43.00            45,00Kč
 21 Mocárková Amálie         CHA0556 4403315    HDR                      40,00Kč
 22 Lusk Zdenek              CHA0600 2059766    HDR                      40,00Kč
 23 Sychra Marek             CHA0604 4403301    HDR                      40,00Kč
 24 Danková Alice            CHA0650 2070830    D10L    67.00            40,00Kč
 25 Klust Jan                CHA0702 2070858    H10L    19.00            40,00Kč
 26 Stveráková Zuzka         CHA0750 4403308    HDR                      40,00Kč
 27 Klustová Tereza          CHA0751 2070848    HDR                      40,00Kč
 28 Jerábková Tereza         CHA0752 4403303    HDR                      40,00Kč
 29 Lipenská Barbora         CHA0753 4403309    HDR                      40,00Kč
 30 Houda Lukás              CHA0800 4403302    HDR                      40,00Kč
 31 Polák Tomás              CHA0801    8186    HDR                      40,00Kč
 32 Sychra Simon             CHA0802 4403304    HDR                      40,00Kč
 33 Slavíková Anna           CHA1150 4403305    HDR                      40,00Kč
 34 Smetana Radim            CHA4700    8153    H65     35.00            70,00Kč
 35 Kadavy Zdenek            CHA4901    8155    H21K    33.00            70,00Kč
 36 Vokálová Pavla           CHA4951    8158    D21K   135.00            70,00Kč
 37 Vokál Jirí               CHA5001    8159    H21K    69.00            70,00Kč
 38 Saffková Zuzana          CHA5150    8162    D21K   147.00            70,00Kč
 39 Sevcíková Alena          CHA5351    8165    D21K   167.00            70,00Kč
 40 Pavlík Milan             CHA5400   51231    H21K    97.00            70,00Kč
 41 Kaska Rudolf             CHA5500    8167    H21K   103.00            70,00Kč
 42 Bradnová Vera            CHA5550    8168    D21K   123.00            70,00Kč
 43 Vajcová Hana             CHA5651    8566    D21K   159.00            70,00Kč
 44 Kadavá Eva               CHA5750    8171    D21K   153.00            70,00Kč
 45 Kavalek Miroslav         CHA6300    8176    H50     85.00            70,00Kč
 46 Pavlíková Pavla          CHA6551   51533    D21K   171.00            70,00Kč
 47 Bartáková Eva            CHA7051  331779    D21K   119.00            70,00Kč
 48 Danko Tomás              CHA7200  436410    H21K    85.00            70,00Kč
 49 Schröter Pavel           CHA7203  301545    H21K    41.00            70,00Kč
 50 Houda Vítezslav          CHA7300 2049586    P2                       60,00Kč
 51 Stverák Jan              CHA7301 2059762    H21K    29.00            70,00Kč
 52 Sychra Zdenek            CHA7302 2059767    H21K     5.00            70,00Kč
 53 Polák Jaroslav           CHA7500 7201775    H21K    93.00            70,00Kč
 54 Svorcová Lenka           CHA7550 2059768    P2                       60,00Kč
 55 Danková Irena            CHA7551 2059763    P2                       60,00Kč
 56 Tomanica Vojtech         CHA7601 2070841    H21K     1.00            70,00Kč
 57 Matyás Libor             CHA7603 2049594    H21K    57.00            70,00Kč
 58 Tomanicová Petra         CHA7651 4403314    HDR                      40,00Kč
 59 Matyásová Jana           CHA7652 2049588    D21K   175.00            70,00Kč
 60 Slavík Michal            CHA7701 1444010    H21K    49.00            70,00Kč
 61 Kadavy Petr              CHA7800    8188    H21K    21.00            70,00Kč
 62 Kasková Katerina         CHA7850  887906    H21K    45.00            70,00Kč
 63 Stveráková Monika        CHA7852 2059761    D21K   131.00            70,00Kč
 64 Vokál Vojtech            CHA7900    5180    H21K    61.00            70,00Kč
 65 Lusk Zdenek              CHA7901    8189    H21K    53.00            70,00Kč
 66 Kucerová Lucie           CHA7950 2049591    P2                       60,00Kč
 67 Sulcová Veronika         CHA8650    8193    H21K    65.00            70,00Kč
 68 Vejstrk Daniel           CHA9105    8177    H21K    89.00            70,00Kč
 69 Cechlovsky Jan           CHA9300    8200    H21K    11.00            70,00Kč
 70 Hradecky Ondrej          CHA9903  436430    H16    177.00            70,00Kč
 71 Bek Ondrej               CHA9904 2049592    H16    153.00            70,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     4010.00        0.00        0.00        0.00     4010.00        0.00    -4010.00
 
 
Startovka oddílu: JEN - OB Jenisovice                            Neděle 19.10.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Zaboril Vojta            JEN0101   51543    H14     48.00            45,00Kč
  2 Hendrych Tomás           JEN0103         P  HDR                      40,00Kč
  3 Hendrych Jirí            JEN0301         P  HDR                      40,00Kč
  4 Zerava Cyril             JEN0302 2060290    HDR                      40,00Kč
  5 Kyselová Adéla           JEN0351   51224    D12     37.00            45,00Kč
  6 Zaboril Ondrej           JEN0401    7780    H10     70.00            45,00Kč
  7 Zerava Frantisek         JEN0502 2060292    H10L    21.00            40,00Kč
  8 Hoetzel Hugo             JEN0503 2060291    H10    127.00            45,00Kč
  9 Hoetzel Jirí             JEN0701    7787    HDR                      40,00Kč
 10 Kadecka David            JEN0801    7790    HDR                      40,00Kč
 11 Zaborilová Anna          JEN0951    7776    HDR                      40,00Kč
 12 Richtr Jirí              JEN5001    7777    H60    104.00            70,00Kč
 13 Kadecka Jirí             JEN5002  411580    H60     98.00            70,00Kč
 14 Bárta Miroslav           JEN5201    7778    H60     80.00            70,00Kč
 15 Jedlicka Miroslav        JEN5301  336709    H60     92.00            70,00Kč
 16 Kadecková Jana           JEN5651  411563    D55    142.00            70,00Kč
 17 Tous Jan                 JEN6901    7774    P2                       60,00Kč
 18 Zaboril Michal           JEN7101    7781    P4                       60,00Kč
 19 Zeravová Markéta         JEN7152 2060293    P4                       60,00Kč
 20 Zaborilová Romana        JEN7457    7775    D40     12.00            70,00Kč
 21 Hoetzelová Zuzana        JEN7754 2060294    D35     29.00            70,00Kč
 22 KADECKOVA Jitka          JEN8151    7788    P2                       60,00Kč
 23 Kadecka Adam             JEN9601  411527    H18     67.00            70,00Kč
 24 Hájek Jan                JEN9703  411526    H21K    63.00            70,00Kč
 25 Kocvara Oldrich          JEN9705    7786    H18     73.00            70,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1400.00        0.00        0.00        0.00     1400.00        0.00    -1400.00
Půjčeno čipů:2
 
 
Startovka oddílu: JPV - SK Prostejov                             Neděle 19.10.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Vystavel Ondrej          JPV9807 1602633    H21L   114.00            70,00Kč
  2 Pilcová Sabina           JPV9898 1007538    D21L    98.00            70,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      140.00        0.00        0.00        0.00      140.00        0.00     -140.00
 
 
Startovka oddílu: KAS - KOB Kamenicky Senov                      Neděle 19.10.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hnízdil Matej            KAS0301   51382    H12     29.00            45,00Kč
  2 Strojsa Josef            KAS4000    8230    H70     55.00            70,00Kč
  3 Strojsová Jaroslava      KAS4350    8228    D65     38.00            70,00Kč
  4 Nejezchlebová Vera       KAS4551   51384    D65     20.00            70,00Kč
  5 Nejezchleba Jirí         KAS4600    8235    H65     47.00            70,00Kč
  6 Slezácková Vera          KAS6550   51381    D45    133.00            70,00Kč
  7 Eichler Petr             KAS6900   51385    H45     31.00            70,00Kč
  8 Eichlerová Jana          KAS7051    8229    D40     18.00            70,00Kč
  9 Hnízdil Jan              KAS7100  515023    H21K    51.00            70,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      605.00        0.00        0.00        0.00      605.00        0.00     -605.00
 
 
Startovka oddílu: KBP - KBP Praha                                Neděle 19.10.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Valter Petr              KBP4500    6645    H21K    67.00            70,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       70.00        0.00        0.00        0.00       70.00        0.00      -70.00
 
 
Startovka oddílu: KON - KOB Konice                               Neděle 19.10.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Krticka Jan              KON7931 2067929    H21K    71.00            70,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       70.00        0.00        0.00        0.00       70.00        0.00      -70.00
 
 
Startovka oddílu: KRN - TJ Loko Krnov                            Neděle 19.10.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kopec Tomás              KRN8203   52641    H21L   124.00            70,00Kč
  2 Kopcová Michaela         KRN8456   52533    D21L    88.00            70,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      140.00        0.00        0.00        0.00      140.00        0.00     -140.00
 
 
Startovka oddílu: LBE - TJ Lokomotiva Beroun                     Neděle 19.10.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Tvrdek Vojtech           LBE4900   51283    H60     89.00            70,00Kč
  2 Tvrdková Eva             LBE5150  303959    D55    160.00            70,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      140.00        0.00        0.00        0.00      140.00        0.00     -140.00
 
 
Startovka oddílu: LCE - TJ Slovan Luhacovice                     Neděle 19.10.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Horyna Roman             LCE7602 1399000    H21L   134.00            70,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       70.00        0.00        0.00        0.00       70.00        0.00      -70.00
 
 
Startovka oddílu: LDC - KOB Decín                                Neděle 19.10.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Vlcek Petr               LDC6401  435220    H50     93.00            70,00Kč
  2 Vlcková Jindra           LDC6451    8347    D50     25.00            70,00Kč
  3 Vlcková Klára            LDC9250   53554    D21K   129.00            70,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      210.00        0.00        0.00        0.00      210.00        0.00     -210.00
 
 
Startovka oddílu: LIT - KOB Chemopetrol Litvínov                 Neděle 19.10.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Pavlík Ondrej            LIT0101    8106    H14     18.00            45,00Kč
  2 Pavlík Matej             LIT0401    8112    H10     94.00            45,00Kč
  3 Pavlík Tobiás            LIT1111    8109    HDR                      40,00Kč
  4 Neradová Alena           LIT5051    8110    D55    130.00            70,00Kč
  5 Pavlík Miroslav          LIT5301    8101    H60     74.00            70,00Kč
  6 Pavlíková Klára          LIT7451    8111    D21K   141.00            70,00Kč
  7 Pavlík Libor             LIT7605    8124    H21L    26.00            70,00Kč
  8 Kucerka Jan              LIT8002    8118    H21K    87.00            70,00Kč
  9 Pavlíková Jitka          LIT8352    8113    D21L    64.00            70,00Kč
 10 Neradová Eva             LIT8951    8115    D21K   145.00            70,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      620.00        0.00        0.00        0.00      620.00        0.00     -620.00
 
 
Startovka oddílu: LJN - TJ LIAZ Jablonec nad Nisou               Neděle 19.10.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Matousek Lubos           LJN4700    7741    H65     50.00            70,00Kč
  2 Sikola Alexej            LJN5301  446348    H60     83.00            70,00Kč
  3 Matousková Marie         LJN5550    7742    D55    154.00            70,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      210.00        0.00        0.00        0.00      210.00        0.00     -210.00
 
 
Startovka oddílu: LLI - TJ Loko Liberec                          Neděle 19.10.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Melichar Petr            LLI0001 1398996    H16    168.00            70,00Kč
  2 Bradác Jakub             LLI0002 2032105    H16    174.00            70,00Kč
  3 Hlavatá Michaela         LLI0050         P  D14     95.00            45,00Kč
  4 Horák Jaroslav           LLI0102 2032134    H14      9.00            45,00Kč
  5 Burgr Jan                LLI0202 2070859    H12     50.00            45,00Kč
  6 Bradác David             LLI0203 2032132    H14     24.00            45,00Kč
  7 Rind Matyás              LLI0400 2060282    H10    118.00            45,00Kč
  8 Peterka Jakub            LLI0404   51201    H12     62.00            45,00Kč
  9 Marková Hana             LLI0450 2060281    D12     25.00            45,00Kč
 10 Burgrová Zuzana          LLI0650 2070846    HDR                      40,00Kč
 11 Rindová Adriana          LLI0653 2060289    D10L    69.00            40,00Kč
 12 Pecka Matej              LLI0901    8297    HDR                      40,00Kč
 13 Krausová Marie           LLI4451   51214    D65     14.00            70,00Kč
 14 Kraus Jan                LLI4501   51213    H65     44.00            70,00Kč
 15 Lukás Zdenek             LLI4502    8243    H65     56.00            70,00Kč
 16 Kubíková Hela            LLI4851    8242    D65     26.00            70,00Kč
 17 Korejcíková Dáda         LLI5550    8546    D55    148.00            70,00Kč
 18 Hoidekr Pavel            LLI5901   51209    H50     49.00            70,00Kč
 19 Kosek Ladislav           LLI5903  410732    P4                       60,00Kč
 20 Melichar Jaromír         LLI6301    8503    P4                       60,00Kč
 21 Kosková Vlasta           LLI6351  410719    D50     28.00            70,00Kč
 22 Horáková Petra           LLI6953    8547    D45    117.00            70,00Kč
 23 Marek Martin             LLI7000 2049593    H40     32.00            70,00Kč
 24 Marková Jana             LLI7152 2049529    D40      6.00            70,00Kč
 25 Bradác Stanislav         LLI7201  434598    H40     77.00            70,00Kč
 26 Melicharová Barbora      LLI7252   51203    P2                       60,00Kč
 27 Rind Pavel               LLI7400 2060283    P4                       60,00Kč
 28 Rindová Katerina         LLI7450 2060286    D40     22.00            70,00Kč
 29 Burgr Jan                LLI7500   51202    P4                       60,00Kč
 30 Pecka Vlastimil          LLI7501  682640    H21K    99.00            70,00Kč
 31 Peterka Vojtech          LLI7502  515503    H21L   118.00            70,00Kč
 32 Bradácová Marie          LLI7550 2060204    P2                       60,00Kč
 33 Peterková Viktorie       LLI7551   51205    D21K   143.00            70,00Kč
 34 Kosková Anicka           LLI9550 1398995    D21L   114.00            70,00Kč
 35 Kosek Jan                LLI9801  253141    H16    156.00            70,00Kč
 36 Melichar Vojtech         LLI9802 7200375    H21L    96.00            70,00Kč
 37 Marek Jakub              LLI9900 2049589    H16    147.00            70,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     2265.00       40.00        0.00        0.00     2305.00        0.00    -2305.00
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: LTP - TJ Lokomotiva Teplice                    Neděle 19.10.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Riby Rose                LTP0051 7200323    D14    104.00            45,00Kč
  2 Bíly Jakub               LTP0104  434575    H14     15.00            45,00Kč
  3 Pavlová Martina          LTP0151   52925    D14    110.00            45,00Kč
  4 Riby Thomas              LTP0202  897367    H12     11.00            45,00Kč
  5 Kríz Petr                LTP0205  232918    H12     71.00            45,00Kč
  6 Zejdlíková Eliska        LTP0350  886252    D12     10.00            45,00Kč
  7 Karpísková Katerina      LTP0450  232915    D10     31.00            45,00Kč
  8 Simek Vojtech            LTP0601  420454    H10L    23.00            40,00Kč
  9 Lostáková Sára           LTP0650  420434    D10L    73.00            40,00Kč
 10 Riby Philip              LTP0702  897359    H10L    27.00            40,00Kč
 11 Lostáková Ela            LTP0951  682083    D10L    95.00            40,00Kč
 12 Eiselt Milos             LTP5802  682076    H55     19.00            70,00Kč
 13 Hulha Karel              LTP6001   52927    H50     89.00            70,00Kč
 14 Kovár Karel              LTP6102  682080    H45      7.00            70,00Kč
 15 Kovárová Alena           LTP6151  232914    D50     13.00            70,00Kč
 16 Bruner Lubos             LTP6501  682114    H45     34.00            70,00Kč
 17 Simek Stanislav          LTP6602  887611    P4                       60,00Kč
 18 Kovár Boris              LTP6710  899153    H45     25.00            70,00Kč
 19 Bíly Petr                LTP6805   51279    H45     46.00            70,00Kč
 20 Pavel Petr               LTP6806  897351    H45     19.00            70,00Kč
 21 Zejdlík Michal           LTP7001  682100    H40     56.00            70,00Kč
 22 Zejdlíková Jitka         LTP7251 7200340    P2                       60,00Kč
 23 Riby Katerina            LTP7252  342046    D40     30.00            70,00Kč
 24 Würz Bohuslav            LTP7307 7200322    H40     50.00            70,00Kč
 25 Lostáková Ivana          LTP7758 7202864    D21L   116.00            70,00Kč
 26 Eiselt Jan               LTP8801  682092    H21K     9.00            70,00Kč
 27 Hulha Lukás              LTP9405  682116    H21K    37.00            70,00Kč
 28 Kovárová Lenka           LTP9750 7200344    D21L   126.00            70,00Kč
 29 Zejdlíková Karolína      LTP9950 7200332    D16     93.00            70,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1715.00        0.00        0.00        0.00     1715.00        0.00    -1715.00
 
 
Startovka oddílu: LTU - Lokomotiva Trutnov                       Neděle 19.10.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hanusová Jitka           LTU6352    9609    D50      1.00            70,00Kč
  2 Hindráková Martina       LTU6451 7201808    D50     19.00            70,00Kč
  3 Hanus Pavel              LTU6501    9632    H45     40.00            70,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      210.00        0.00        0.00        0.00      210.00        0.00     -210.00
 
 
Startovka oddílu: MKP - SK Meteor Kacerov Praha                  Neděle 19.10.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Libersky Mirko           MKP5100   51693    H60     86.00            70,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       70.00        0.00        0.00        0.00       70.00        0.00      -70.00
 
 
Startovka oddílu: MLA - MLOK Mariánské Lázne                     Neděle 19.10.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Bartos Ludek             MLA6701  888609    H45     37.00            70,00Kč
  2 Bartos Vojtech           MLA9802 2059738    H21L    94.00            70,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      140.00        0.00        0.00        0.00      140.00        0.00     -140.00
 
 
Startovka oddílu: NER - Neregistrování                           Neděle 19.10.2014
------------------------------------------------------------------------------------
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
        0.00        0.00        0.00        0.00        0.00        0.00        0.00
 
 
Startovka oddílu: OSN - SK Orientacní sporty Nové Mesto n. M.    Neděle 19.10.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Zrníková Adéla           OSN0099  416210    D21L    74.00            70,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       70.00        0.00        0.00        0.00       70.00        0.00      -70.00
 
 
Startovka oddílu: PEN - OK RECO Sport                            Neděle 19.10.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Vydra Pavel              PEN6200   49998    H50    101.00            70,00Kč
  2 Kábrtová Iva             PEN6350  232387    D50      7.00            70,00Kč
  3 Vydra Ivan               PEN6600    8185    H45     16.00            70,00Kč
  4 Vydrová Markéta          PEN8950    8180    D21K   163.00            70,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      280.00        0.00        0.00        0.00      280.00        0.00     -280.00
 
 
Startovka oddílu: PGP - SK Praga Praha                           Neděle 19.10.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Dvoráková Ladislava      PGP4451   52096    D65      8.00            70,00Kč
  2 Laciga Radek             PGP8202 7003030    H21L    34.00            70,00Kč
  3 Myslivecková Zuzana      PGP9253   53705    D21L   122.00            70,00Kč
  4 Westin Kjersti           PGP9255  997856    D21K   157.00            70,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      280.00        0.00        0.00        0.00      280.00        0.00     -280.00
 
 
Startovka oddílu: PHK - OK 99 Hradec Králové                     Neděle 19.10.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Mikulecky Jan            PHK3801 9005137    H70     79.00            70,00Kč
  2 Kavalír Karel            PHK6503    9378    H21K     7.00            70,00Kč
  3 Kavalírová Katerina      PHK6756    9833    D45    141.00            70,00Kč
  4 Kavalírová Julie         PHK9753  207804    D18    108.00            70,00Kč
  5 Kavalír Jáchym           PHK9901    9830    H21K    13.00            70,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      350.00        0.00        0.00        0.00      350.00        0.00     -350.00
 
 
Startovka oddílu: PZR - SKP Zdár nad Sázavou                     Neděle 19.10.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Pospísil Jaromír         PZR4417   51994    H60    107.00            70,00Kč
  2 Kríz Pavel               PZR4800 2023807    H60    101.00            70,00Kč
  3 Krízová Zdenka           PZR5051   49821    D60     80.00            70,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      210.00        0.00        0.00        0.00      210.00        0.00     -210.00
 
 
Startovka oddílu: SJC - Sportcentrum Jicín                       Neděle 19.10.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Semiginovsky Simon       SJC0005 2056271    H14     27.00            45,00Kč
  2 Vejrazková Róza          SJC0151 2056270    D14    137.00            45,00Kč
  3 Kochová Anna             SJC0153 2059737    D14    149.00            45,00Kč
  4 Tumová Adéla             SJC0154 2056297    D14    155.00            45,00Kč
  5 Matejková Barbora        SJC0156 2075653    D14    119.00            45,00Kč
  6 Tuma Matej               SJC0202 2056295    H12     20.00            45,00Kč
  7 Janku Anna               SJC0252 2056293    D12     13.00            45,00Kč
  8 Havlík Jaroslav          SJC3601 9005225    H65     59.00            70,00Kč
  9 Bílek Vratislav          SJC4801    9948    H65     53.00            70,00Kč
 10 Benes Josef              SJC5801    9907    H55      7.00            70,00Kč
 11 Benesová Iva             SJC6151    9908    D50     10.00            70,00Kč
 12 Zalabová Martina         SJC6657    9932    D45    109.00            70,00Kč
 13 Tuma Jaroslav            SJC7305    4257    P4                       60,00Kč
 14 Janku Radka              SJC7353 2056264    D40     34.00            70,00Kč
 15 Skorpilová Jana          SJC7451  211303    D40     26.00            70,00Kč
 16 Kotátko Zdenek           SJC7701  500264    H21L    16.00            70,00Kč
 17 Musil Pavel              SJC7705  995817    H35     12.00            70,00Kč
 18 Svihovsky Jaromír        SJC8005  500263    H21L   104.00            70,00Kč
 19 Musilová Vendula         SJC8355   51563    D21K   165.00            70,00Kč
 20 Prásil Ondrej            SJC8401    9705    H21L   150.00            70,00Kč
 21 Benes Jan                SJC8703  886513    H21L    56.00            70,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1285.00        0.00        0.00        0.00     1285.00        0.00    -1285.00
 
 
Startovka oddílu: SMB - SKOB SIG-MAT Mladá Boleslav              Neděle 19.10.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hlavác Jaroslav          SMB4801    7718    H65     38.00            70,00Kč
  2 Subrt Pavel              SMB6301    7703    H50     73.00            70,00Kč
  3 Zitny Tomás              SMB6401   49971    H35     30.00            70,00Kč
  4 Poloscuková Monika       SMB6551    7722    D45    113.00            70,00Kč
  5 Poloscuková Lucie        SMB9051   49977    D21K   149.00            70,00Kč
  6 Zitná Jana               SMB9251   49973    D21L    92.00            70,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      420.00        0.00        0.00        0.00      420.00        0.00     -420.00
 
 
Startovka oddílu: SMR - SK SNS Smrzovka                          Neděle 19.10.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Svoboda Ivan             SMR6200  886815    P4                       60,00Kč
  2 Rychterová Dana          SMR6950 1007552    D45    153.00            70,00Kč
  3 Lukavec Petr             SMR7800  887930    H21K    15.00            70,00Kč
  4 Svoboda Honza            SMR7901  995876    H21L    30.00            70,00Kč
  5 Pesnicák Jan             SMR7902    8266    H21L    38.00            70,00Kč
  6 Prchalová Ivana          SMR8754 7201202    D21L   102.00            70,00Kč
  7 Rychtera Ivan            SMR9800    8269    H16    141.00            70,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      480.00        0.00        0.00        0.00      480.00        0.00     -480.00
 
 
Startovka oddílu: SOB - Sdruz. organizátoru bank. sport. akcí    Neděle 19.10.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Sasek Martin             SOB0501   53026    H10     82.00            45,00Kč
  2 Sasek Ludek              SOB6901    4189    H35      6.00            70,00Kč
  3 Sasková Petra            SOB7451    4186    D40      8.00            70,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      185.00        0.00        0.00        0.00      185.00        0.00     -185.00
 
 
Startovka oddílu: STB - TJ Stadion Novy Bor                      Neděle 19.10.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Dolejsí Katerina         STB0199  434808    D14    131.00            45,00Kč
  2 Masek Matej              STB0401  446338    H10     67.00            45,00Kč
  3 Jakoubková Anna          STB0498  682369    D10     28.00            45,00Kč
  4 Prusková Tereza          STB0499  446324    D10     19.00            45,00Kč
  5 Dolejsí Jan              STB0601  438039    H10L    11.00            40,00Kč
  6 Masková Lucie            STB0751  682368    HDR                      40,00Kč
  7 Kucerka Radek            STB1101   49984    HDR                      40,00Kč
  8 Dolejsí Milos            STB6701   52907    P2                       60,00Kč
  9 Abelová Ivana            STB6798  682366    D45    161.00            70,00Kč
 10 Prusek Petr              STB7000    8486    H40     35.00            70,00Kč
 11 Dolejsí Lenka            STB7499  434839    D40     28.00            70,00Kč
 12 Bernásek Jirí            STB8101  682354    H21K     3.00            70,00Kč
 13 Kucerková Romana         STB8196  682355    D21K   155.00            70,00Kč
 14 Hanusová Petra           STB8297  682356    D21K   133.00            70,00Kč
 15 Kumpoltová Pavla         STB9650   49985    P2                       60,00Kč
 16 Ludvík Matyás            STB9801  682362    H16    159.00            70,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      910.00        0.00        0.00        0.00      910.00        0.00     -910.00
 
 
Startovka oddílu: STH - SK Studenec                              Neděle 19.10.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Gallová Veronika         STH0053 2035745    D21L    80.00            70,00Kč
  2 Chrástová Tereza         STH0251 7201779    D14     98.00            45,00Kč
  3 Chrást Tomás             STH7401    9974    H21K    91.00            70,00Kč
  4 Sedivá Petra             STH7751  253377    D21K   127.00            70,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      255.00        0.00        0.00        0.00      255.00        0.00     -255.00
 
 
Startovka oddílu: TAP - KOB TRETRA Praha                         Neděle 19.10.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Martin Melisík           TAP0200         P  H12     26.00            45,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       45.00       40.00        0.00        0.00       85.00        0.00      -85.00
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: TBM - TJ Tesla Brno                            Neděle 19.10.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hlavác Ondrej            TBM9901 2059757    H21L    54.00            70,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       70.00        0.00        0.00        0.00       70.00        0.00      -70.00
 
 
Startovka oddílu: TEP - Tempo Praha                              Neděle 19.10.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Mestková Eva             TEP4851   51647    D65     32.00            70,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       70.00        0.00        0.00        0.00       70.00        0.00      -70.00
 
 
Startovka oddílu: TJN - TJ Tatran Jablonec nad Nisou             Neděle 19.10.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Smaus Antonín            TJN0001 2025357    H21L   100.00            70,00Kč
  2 Nemecek Josef            TJN0002  436942    H21L   116.00            70,00Kč
  3 Pavel Martin             TJN0004 2045201    H14      6.00            45,00Kč
  4 Václavu Jan              TJN0005 2056267    H14     51.00            45,00Kč
  5 Nagy Josef               TJN0006 2069092    H14      0.00            45,00Kč
  6 Ruta Matyás              TJN0102 2032159    H14     57.00            45,00Kč
  7 Budsky Ondrej            TJN0105 1398985    H14     33.00            45,00Kč
  8 Rokos Michal             TJN0107 2027215    H14     12.00            45,00Kč
  9 Sedlácek Filip           TJN0110 2067344    H14     21.00            45,00Kč
 10 Baloghová Lída           TJN0150 2027211    D14    140.00            45,00Kč
 11 Rydlová Adéla            TJN0151 2035701    D14    101.00            45,00Kč
 12 Masínová Anna            TJN0152 2056303    D14    134.00            45,00Kč
 13 Sklíbová Mísa            TJN0153 2053560    D14    146.00            45,00Kč
 14 Vancurová Anna           TJN0154 2069078    D14    128.00            45,00Kč
 15 Vyborová Lucie           TJN0155 2067317    D12     22.00            45,00Kč
 16 Stuchlíková Katka        TJN0156 2067341    D14    107.00            45,00Kč
 17 Rydlová Magdaléna        TJN0251 2035725    D12     49.00            45,00Kč
 18 Budská Anna              TJN0253  416830    D12     16.00            45,00Kč
 19 Hornychová Karolína      TJN0254  232506    D14    116.00            45,00Kč
 20 Nedomlelová Lucie        TJN0256 2069091    D12     55.00            45,00Kč
 21 Dejnozka Vojtech         TJN0300 2027224    H12      5.00            45,00Kč
 22 Vitebsky Lukás           TJN0302 1398971    H12     35.00            45,00Kč
 23 Vitebsky Lukás           TJN0302 1398971    H12     14.00            45,00Kč
 24 Rehor Vojta              TJN0303 2056291    H12     23.00            45,00Kč
 25 Zukov Jakub              TJN0305 2067345    H10     64.00            45,00Kč
 26 Vitebská Eliska          TJN0350 1398987    D12      7.00            45,00Kč
 27 Vitebská Eliska          TJN0350 1398987    D12      1.00            45,00Kč
 28 Mrkvicková Veronika      TJN0355 2069097    D12     43.00            45,00Kč
 29 Pokorny Jan              TJN0400 2056302    H10     73.00            45,00Kč
 30 Zanková Natálie          TJN0450 2069089    D10     34.00            45,00Kč
 31 Vajskebr Michal          TJN0502 2070807    H10     88.00            45,00Kč
 32 Vajskebr Michal          TJN0502 2070807    H10     79.00            45,00Kč
 33 Dejnozka Martin          TJN0600 2035718    H10    124.00            45,00Kč
 34 Míka Bertík              TJN0601 2067319    H10    115.00            45,00Kč
 35 Mairich Filip            TJN0603 2067316    H10L    25.00            40,00Kč
 36 Stemberová Bára          TJN0650  682375    D10L    75.00            40,00Kč
 37 Skalová Jolana           TJN0653 2070854    D10L    55.00            40,00Kč
 38 Rehor Hynek              TJN0700 2053559    H10L     5.00            40,00Kč
 39 Baloghová Mile           TJN0750 2073663    HDR                      40,00Kč
 40 Vajskebrová Petra        TJN0751 2067315    D10L    65.00            40,00Kč
 41 Vajskebrová Petra        TJN0751 2067315    D10L    51.00            40,00Kč
 42 Vokurka Antonín          TJN0800         P  H10L    29.00            40,00Kč
 43 Stembera Vítek           TJN0801  682376    H10L    17.00            40,00Kč
 44 Zanka Albert             TJN0803         P  HDR                      40,00Kč
 45 Pavlova Lenka            TJN0850 2070803    D10L    79.00            40,00Kč
 46 Míková Sofie             TJN0950 2069077    HDR                      40,00Kč
 47 Rutová Amálka            TJN0951 2027204    HDR                      40,00Kč
 48 Saur Filip               TJN1410         P  H10L     1.00            40,00Kč
 49 Saur Stepán              TJN1411         P  HDR                      40,00Kč
 50 Háková Eliska            TJN1460         P  D10L    83.00            40,00Kč
 51 Petrzelka Pavel          TJN3800   52900    H70     61.00            70,00Kč
 52 Picek Jan                TJN4000  434577    H70     91.00            70,00Kč
 53 Lukavec Míla             TJN4901 2060202    H65     41.00            70,00Kč
 54 Skal Jarda               TJN5020 2069076    P4                       60,00Kč
 55 Rehorová Lenka           TJN5070 2073661    P2                       60,00Kč
 56 Lukavcová Lenka          TJN5452    8259    D60     92.00            70,00Kč
 57 Kunc Radovan             TJN5549    8249    H21K   105.00            70,00Kč
 58 Horák Petr               TJN5602 2056301    H55     25.00            70,00Kč
 59 Janata Petr              TJN5603  232507    H55     13.00            70,00Kč
 60 Kuncová Jirina           TJN5752    8257    D50     34.00            70,00Kč
 61 Vitebsky Mirek           TJN6001 1398973    H50     65.00            70,00Kč
 62 Vitebsky Mirek           TJN6001 1398973    H50     97.00            70,00Kč
 63 Smaus Ivan               TJN6249    8270    H21K    73.00            70,00Kč
 64 Picek Jan                TJN6500  416839    H45     10.00            70,00Kč
 65 Zucha Jirí               TJN6603 2017687    H45     28.00            70,00Kč
 66 Smausová Dana            TJN6750  307416    D45    149.00            70,00Kč
 67 Posselt Martin           TJN6802  232256    H45     22.00            70,00Kč
 68 Pokorná Hana             TJN6950 2073666    P2                       60,00Kč
 69 Smausová Gabriela        TJN6951  232510    D45    137.00            70,00Kč
 70 Picková Helena           TJN6952  416843    D45    121.00            70,00Kč
 71 Novotny Dusan            TJN7002  232502    H40     65.00            70,00Kč
 72 Rehor Jirí               TJN7004 2059729    P4                       60,00Kč
 73 Posseltová Romana        TJN7050  410359    D40      4.00            70,00Kč
 74 Vitebská Lenka           TJN7051 2059770    P2                       60,00Kč
 75 Vitebská Lenka           TJN7051 2059770    P2                       60,00Kč
 76 Mrkvicka Jirí            TJN7101 2020748    H40     53.00            70,00Kč
 77 Hornychová Helena        TJN7150 2070802    P2                       60,00Kč
 78 Mairich Vít              TJN7200 2059726    P4                       60,00Kč
 79 Míková Markéta           TJN7351  411593    P4                       60,00Kč
 80 Mairichová Radka         TJN7450 2059728    P4                       60,00Kč
 81 Vajskebrová Markéta      TJN7451         P  P2                       60,00Kč
 82 Vajskebrová Markéta      TJN7451         P  P2                       60,00Kč
 83 Balogh Jan               TJN7500 2032176    H21L    46.00            70,00Kč
 84 Vokurka Jan              TJN7501  253145    H21L   122.00            70,00Kč
 85 Dejnozka Jirí            TJN7503 2027225    H35     18.00            70,00Kč
 86 Stembera Jan             TJN7513   51536    H21K    59.00            70,00Kč
 87 Pavlova Irena            TJN7650 2059727    P2                       60,00Kč
 88 Dejnozková Blanka        TJN7651 2049610    D35      8.00            70,00Kč
 89 Rutová Martina           TJN7652 2067314    D35      2.00            70,00Kč
 90 Hrobarová Lenka          TJN7754    9482    D21L   132.00            70,00Kč
 91 Vokurková Marta          TJN7950  253111    D21K   151.00            70,00Kč
 92 Vancura Martin           TJN8002   51234    H21L     8.00            70,00Kč
 93 Janata Pavel             TJN8400 7200343    H21K    43.00            70,00Kč
 94 Kunc Stepán              TJN8449 2060256    H21K    27.00            70,00Kč
 95 Fólová Martina           TJN8853  416834    D21L    76.00            70,00Kč
 96 Svobodová Barbora        TJN8952    7719    D21L   120.00            70,00Kč
 97 Vecera Martin            TJN9105  232641    H21K    79.00            70,00Kč
 98 Posseltová Tereza        TJN9252  411767    D21L    82.00            70,00Kč
 99 Parízková Anezka         TJN9350 2011824    D21K   139.00            70,00Kč
100 Posselt Martin           TJN9501  232512    H21L    28.00            70,00Kč
101 Hájek Vojtech            TJN9502  896978    H21K   101.00            70,00Kč
102 Smaus Jan                TJN9700 2067320    H21L   146.00            70,00Kč
103 Zukov Michal             TJN9701 2067343    H14     63.00            45,00Kč
104 Zuchová Daniela          TJN9750 2020749    D18     78.00            70,00Kč
105 Michek David             TJN9802 2027247    H21L   128.00            70,00Kč
106 Janecek Mirek            TJN9804 2027208    H21L    90.00            70,00Kč
107 Stemberová Natálie       TJN9851  416039    D16     90.00            70,00Kč
108 Novotny Marek            TJN9901  232325    H16    171.00            70,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     6125.00       80.00        0.00        0.00     6205.00        0.00    -6205.00
Půjčeno čipů:7
 
 
Startovka oddílu: TRI - TJ TZ Trinec                             Neděle 19.10.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Filipek Sebastian        TRI0002 2060277    H21L    52.00            70,00Kč
  2 Cienciala Jan            TRI9801 1400410    H21L    64.00            70,00Kč
  3 Szarzecová Lucie         TRI9850   53280    D21L   118.00            70,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      210.00        0.00        0.00        0.00      210.00        0.00     -210.00
 
 
Startovka oddílu: TUR - OOB TJ Turnov                            Neděle 19.10.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hájková Anna             TUR0051    7782    D14    122.00            45,00Kč
  2 Mares Matej              TUR0100 4406057    HDR                      40,00Kč
  3 Stárek Matej             TUR0101 4406051    H14     36.00            45,00Kč
  4 Kolombová Natálie        TUR0153 1403059    D10L    53.00            40,00Kč
  5 Linková Lucie            TUR0251 2032102    D12      4.00            45,00Kč
  6 Pekarová Jana            TUR0252 1403058    D10     16.00            45,00Kč
  7 Parsi Darja              TUR0258 1403060    D10     37.00            45,00Kč
  8 Mertlík Jakub            TUR0307 4406064    HDR                      40,00Kč
  9 Hudská Stepánka          TUR0450 1403055    D10L    89.00            40,00Kč
 10 Hermánek Petr            TUR0500    8020    H10     85.00            45,00Kč
 11 Houzvicka David          TUR0501 4406056    H10    106.00            45,00Kč
 12 Nejezchleb Vojtech       TUR0503 1403061    H10    121.00            45,00Kč
 13 Novotná Michaela         TUR0551 1403056    D10L    93.00            40,00Kč
 14 Novotná Barbora          TUR0552 1403057    D10L    97.00            40,00Kč
 15 Hrdlicková Karolína      TUR0554 4406058    HDR                      40,00Kč
 16 Vrestál Antonín          TUR0604 1403051    H10     76.00            45,00Kč
 17 Sklenárová Zuzana        TUR0658 4406065    HDR                      40,00Kč
 18 Mertlík Vojtech          TUR0704 4406063    HDR                      40,00Kč
 19 Houzvicková Daniela      TUR0751 4406053    D10L    85.00            40,00Kč
 20 Konopková Maruska        TUR0760 4406066    HDR                      40,00Kč
 21 Ferbasová Matylda        TUR0762 4406061    HDR                      40,00Kč
 22 Novotná Karolína         TUR  08 4406070    HDR                      40,00Kč
 23 Karásek Vojtech          TUR0811 4406060    HDR                      40,00Kč
 24 Hermánková Bára          TUR0850    9394    HDR                      40,00Kč
 25 Krejzová Markéta         TUR0854 4406067    HDR                      40,00Kč
 26 Hrdlicková Viktorie      TUR0857 4406059    HDR                      40,00Kč
 27 Slámová Barbora          TUR0859 4406062    HDR                      40,00Kč
 28 Zák Robin                TUR0904 4406069    HDR                      40,00Kč
 29 Vrestál Frantisek        TUR0906 1403052    HDR                      40,00Kč
 30 Houzvicková Katerina     TUR0952 4406054    HDR                      40,00Kč
 31 Uchytil Simon            TUR1007 4406068    HDR                      40,00Kč
 32 Folprecht Eduard         TUR4301   51815    H21L    84.00            70,00Kč
 33 Hudsky Vlastimil         TUR5100    8214    H21L    74.00            70,00Kč
 34 Provazník Jirí           TUR5102 1511127    H21L   140.00            70,00Kč
 35 Folprecht Miroslav       TUR5501 1550616    H21L   148.00            70,00Kč
 36 Konopácová Jana          TUR5650    8208    D55    118.00            70,00Kč
 37 Mares Hynek              TUR6100 2067342    H50     53.00            70,00Kč
 38 Svarc Jirí               TUR6204  682108    H50     69.00            70,00Kč
 39 Hejtmánková Vera         TUR6260  682610    P4                       60,00Kč
 40 Svarcová Lenka           TUR6457  682110    P4                       60,00Kč
 41 Svábek Karel             TUR6501    7735    H40     41.00            70,00Kč
 42 Svábková Sárka           TUR6552    7724    D45    125.00            70,00Kč
 43 Stárek Filip             TUR6602    8218    H45     43.00            70,00Kč
 44 Linková Iva              TUR6850   51809    D40     24.00            70,00Kč
 45 Nejezchlebová Ivana      TUR6851 4406052    D45    157.00            70,00Kč
 46 Houzvicková Karolína     TUR7254 4406055    D21L   100.00            70,00Kč
 47 Vrestál Jan              TUR7301  416120    H21L     4.00            70,00Kč
 48 Vrestálová Lucie         TUR7450  416139    D21L   130.00            70,00Kč
 49 Baier Martin             TUR7603 7677777    H21L    98.00            70,00Kč
 50 Hermánek Michal          TUR7702   51124    H21L    70.00            70,00Kč
 51 Cerha Milan              TUR7703 1007531    H21L    18.00            70,00Kč
 52 Hermánková Pavla         TUR7777    8062    D21L    68.00            70,00Kč
 53 Oma Jakub                TUR8002  800320    H21L    80.00            70,00Kč
 54 Fodor Petr               TUR8103  981821    H21L    88.00            70,00Kč
 55 Dlabaja Tomás            TUR8303  500850    H21L   106.00            70,00Kč
 56 Rufferová Iva            TUR8354  822282    D21L    90.00            70,00Kč
 57 Vána Martin              TUR8401 1840303    H21L    36.00            70,00Kč
 58 Broz Marek               TUR8402  887618    H21L    92.00            70,00Kč
 59 Korínek Jindrich         TUR8406  515082    H21L   136.00            70,00Kč
 60 Holas Ondrej             TUR8501  515048    H21L   110.00            70,00Kč
 61 Krafková Lucie           TUR8650  876522    D21L    94.00            70,00Kč
 62 Vlcek Martin             TUR8702  515047    H21L    22.00            70,00Kč
 63 Jirku Martina            TUR8750    8221    D21K   117.00            70,00Kč
 64 Horáková Veronika        TUR8751    7785    D21L    72.00            70,00Kč
 65 Hradec Pavel             TUR8801  995821    H21L    58.00            70,00Kč
 66 Schulhof Jan             TUR8900   51225    H21L   102.00            70,00Kč
 67 Kopecky Tomás            TUR8901   51539    P4                       60,00Kč
 68 Dundrová Lucie           TUR8951    8059    D21L    86.00            70,00Kč
 69 Wolf Daniel              TUR9100  515499    H21L    32.00            70,00Kč
 70 Zakouril Vít             TUR9301  886823    H21L    48.00            70,00Kč
 71 Kochová Nikola           TUR9358 9935817    D21L   138.00            70,00Kč
 72 Nejman Stanislav         TUR9500  330671    H21L    44.00            70,00Kč
 73 Horák Patrik             TUR9502 9001001    H21L    40.00            70,00Kč
 74 Hanusová Michaela        TUR9554  411564    D21L    62.00            70,00Kč
 75 Wolf Filip               TUR9701 9101181    H21L   120.00            70,00Kč
 76 Linková Alena            TUR9751 1403419    D18     84.00            70,00Kč
 77 Nejezchlebová Barbora    TUR9755  231920    D21L   124.00            70,00Kč
 78 Kohlová Monika           TUR9756  231929    D18     96.00            70,00Kč
 79 Karatsiolis Krystof      TUR9901  888618    H16    165.00            70,00Kč
 80 Drobník Michal           TUR9903 1403053    H16    138.00            70,00Kč
 81 Nejezchlebová Martina    TUR9951    8223    D21L   104.00            70,00Kč
 82 Thorová Markéta          TUR9952    6886    D16     99.00            70,00Kč
 83 Sokolárová Sárka         TUR9999 7202880    D21L   112.00            70,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     4895.00        0.00        0.00        0.00     4895.00        0.00    -4895.00
 
 
Startovka oddílu: TUV - SOK TJ Turnov                            Neděle 19.10.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Folprechtová Julie       TUV       51532    D10L    81.00            40,00Kč
  2 Folprecht Lukás          TUV     2058498    H10L     7.00            40,00Kč
  3 Folprechtová Katerina    TUV      416221    D35     23.00            70,00Kč
  4 Hájek Krystof            TUV0203  886280    H12     68.00            45,00Kč
  5 Hallman Marek            TUV0204   22779    H12     80.00            45,00Kč
  6 Jirman Filip             TUV0212  231522    H12      2.00            45,00Kč
  7 Trojan Tomás             TUV0215   24491    H12      8.00            45,00Kč
  8 Mellan Jonás             TUV0308  888622    H12     74.00            45,00Kč
  9 Veselá Pavla             TUV0351         P  D10     25.00            45,00Kč
 10 Bicík Stepán             TUV0405         P  H10L    13.00            40,00Kč
 11 Hájková Tereza           TUV0558  888626    D10      4.00            45,00Kč
 12 Mellanová Judita         TUV0559  411518    D10     10.00            45,00Kč
 13 Vesely Václav            TUV0601         P  H10L    33.00            40,00Kč
 14 Tomásek Prokop           TUV0701         P  H10L    37.00            40,00Kč
 15 Tomásková Matilda        TUV0998         P  HDR                      40,00Kč
 16 Sokolár Jirí             TUV6405         P  P4                       60,00Kč
 17 Sokolárová Jitka         TUV6851  411412    D45    165.00            70,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      800.00       40.00        0.00        0.00      840.00        0.00     -840.00
Půjčeno čipů:6
 
 
Startovka oddílu: UOL - SK Univerzity Palackého Olomouc          Neděle 19.10.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Simková Johanka          UOL9355 9005227    D21L   136.00            70,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       70.00        0.00        0.00        0.00       70.00        0.00      -70.00
 
 
Startovka oddílu: UVP - Slovan Praha                             Neděle 19.10.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kohout Tomás             UVP3700    7930    H70     67.00            70,00Kč
  2 Kohoutová Jitrenka       UVP4850   51265    D65      2.00            70,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      140.00        0.00        0.00        0.00      140.00        0.00     -140.00
 
 
Startovka oddílu: VAK - Vakant                                   Neděle 19.10.2014
------------------------------------------------------------------------------------
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
        0.00        0.00        0.00        0.00        0.00        0.00        0.00
 
 
Startovka oddílu: VLI - Slavia Liberec orienteering              Neděle 19.10.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Markéta Miklasová        VLI        8862    D45    169.00            70,00Kč
  2 Turek Martin             VLI0102            H14      3.00            45,00Kč
  3 Balatková Barbora        VLI0150            D12     64.00            45,00Kč
  4 Podrábská Marie          VLI0251  207860    D12     19.00            45,00Kč
  5 Martanová Elin           VLI0252 2043603    D14    152.00            45,00Kč
  6 Svobodová Eva            VLI0253            D12     31.00            45,00Kč
  7 Novotny Jaromír          VLI0300 2058474    H12     65.00            45,00Kč
  8 Randácek Prokop          VLI0402            H10L    39.00            40,00Kč
  9 Podrábská Alzbeta        VLI0451   49962    D10      7.00            45,00Kč
 10 Sestáková Marie          VLI0452 4402233    D10L    77.00            40,00Kč
 11 Martanová Lea            VLI0555 2043610    D12     58.00            45,00Kč
 12 Miklas Ondrej            VLI0701 4402223    HDR                      40,00Kč
 13 Hyxa Jan                 VLI0702 4402224    H10L    31.00            40,00Kč
 14 Vrany Filip              VLI0802  232249    HDR                      40,00Kč
 15 Flossmannová Lucie       VLI0852 4402222    HDR                      40,00Kč
 16 Sestáková Johana         VLI0853 4402234    HDR                      40,00Kč
 17 Horácek Jáchym           VLI1111 4402217    HDR                      40,00Kč
 18 Bares Martin             VLI4707   51223    P4                       60,00Kč
 19 Jezek Ladislav           VLI4900  253372    H21K    55.00            70,00Kč
 20 Karmazín Petr            VLI4901  361986    H21K    75.00            70,00Kč
 21 Horácková Stanislava     VLI4950    4100    D60     68.00            70,00Kč
 22 Horácek Miroslav         VLI5000    4214    H60    110.00            70,00Kč
 23 Prinda Oldrich           VLI5101 1302773    H21K    35.00            70,00Kč
 24 Karmazínová Ivana        VLI5150   51216    D60     86.00            70,00Kč
 25 Bednaríková Olga Marie   VLI5151    8309    D60    110.00            70,00Kč
 26 Pachnerová Jaroslava     VLI5152    8283    D60     98.00            70,00Kč
 27 Bednarík Libor           VLI5200    8296    H60     95.00            70,00Kč
 28 Hickethier Manfred       VLI5201 9005174    H21K    23.00            70,00Kč
 29 Henychová Zuzana         VLI6151    9061    D21L    70.00            70,00Kč
 30 Zukov Libor              VLI6803    8294    H45      4.00            70,00Kč
 31 Rezác Pavel              VLI6900  301152    H21K    39.00            70,00Kč
 32 Honzík Tomás             VLI7000  981819    H40     47.00            70,00Kč
 33 Martan Jirí              VLI7300    8129    H21L   126.00            70,00Kč
 34 Novotná Jana             VLI7350 2058476    D40     20.00            70,00Kč
 35 Zuková Marcela           VLI7351    8293    D40     38.00            70,00Kč
 36 Sesták Marek             VLI7403 2058471    H40     80.00            70,00Kč
 37 Podrábská Marie          VLI7451 1400433    D40     16.00            70,00Kč
 38 Martanová Daniela        VLI7452    8126    D40     36.00            70,00Kč
 39 Dvorská Marie            VLI7454 2058473    D40     32.00            70,00Kč
 40 Mokry Pavel              VLI7501 2058479    H21L   144.00            70,00Kč
 41 Horácek Michal           VLI7700  500290    H21L   112.00            70,00Kč
 42 Mateju Michal            VLI7702  887154    H21L    10.00            70,00Kč
 43 Heczková Bohdana         VLI7750 7200363    D21L   134.00            70,00Kč
 44 Hyxová Radka             VLI7755 2032117    D35     32.00            70,00Kč
 45 Volfová Julie            VLI8051    7710    D21L    60.00            70,00Kč
 46 Mateju Katerina          VLI8054  336783    D21K   173.00            70,00Kč
 47 Loosová Lenka            VLI8152 2058470    D21K   121.00            70,00Kč
 48 Brzáková Kristyna        VLI8650 2058475    D21K   169.00            70,00Kč
 49 Skoda Jakub              VLI8800 1302790    H21L    78.00            70,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     2980.00        0.00        0.00        0.00     2980.00        0.00    -2980.00
 
 
Startovka oddílu: VPM - KOS Slavia VS Plzen                      Neděle 19.10.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hasman Ondrej            VPM0002 2042514    H21L   142.00            70,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       70.00        0.00        0.00        0.00       70.00        0.00      -70.00
 
 
Startovka oddílu: VRB - SK pri gymnáziu OOB Vrbno p.P.           Neděle 19.10.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Klech Richard            VRB7201  436946    H21L    66.00            70,00Kč
  2 Matus Vojtech            VRB9606 2067391    H21L    50.00            70,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      140.00        0.00        0.00        0.00      140.00        0.00     -140.00
 
 
Startovka oddílu: VRL - OOS TJ Spartak Vrchlabí                  Neděle 19.10.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hancová Petra            VRL9652 1398998    D21L    84.00            70,00Kč
  2 Stary Ondra              VRL9802 2025354    H21L    24.00            70,00Kč
  3 Wanková Martina          VRL9951  425555    D21L   110.00            70,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      210.00        0.00        0.00        0.00      210.00        0.00     -210.00
 
 
Startovka oddílu: VSP - USK Praha                                Neděle 19.10.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kodejs Ondrej            VSP0200 2021827    H12     56.00            45,00Kč
  2 Zakouril Matyás          VSP0400  232616    H10    103.00            45,00Kč
  3 Prusa Dominik            VSP0406 2032107    H12     41.00            45,00Kč
  4 Hejna Igor               VSP0407  411602    H10     97.00            45,00Kč
  5 Hejna Viktor             VSP0408  411604    H10     91.00            45,00Kč
  6 Kopecká Valentyna        VSP0453 2021847    D10     46.00            45,00Kč
  7 Mestka Václav            VSP0600  416121    H10L     9.00            40,00Kč
  8 Mencl Josef              VSP0602 2021850    H10L    35.00            40,00Kč
  9 Zakourilová Klára        VSP0850 2032113    D10L    91.00            40,00Kč
 10 Kucera Jakub             VSP0900 2032189    HDR                      40,00Kč
 11 Kucerová Katerina        VSP0950 1398983    HDR                      40,00Kč
 12 Jirásková Laura          VSP0952   52266    HDR                      40,00Kč
 13 Uher Petr                VSP5001   52269    H21K    83.00            70,00Kč
 14 Píchal Jan               VSP5202   52281    H21L    12.00            70,00Kč
 15 Polák Zdenek             VSP5203   51740    H21K    17.00            70,00Kč
 16 Mencl Miloslav           VSP6505   52277    P4                       60,00Kč
 17 Hartman Ales             VSP6506   51620    H21K    81.00            70,00Kč
 18 Semík Jan                VSP6507   53572    H21K    95.00            70,00Kč
 19 Menclová Silvie          VSP7050   51749    P2                       60,00Kč
 20 Kodejsová Alena          VSP7152 2061813    P2                       60,00Kč
 21 Kodejs Zdenek            VSP7202 2021822    H40     71.00            70,00Kč
 22 Kucera Jan               VSP7302   51650    H21L   130.00            70,00Kč
 23 Prusa Michal             VSP7310  553437    H35      0.00            70,00Kč
 24 Hejnová Martina          VSP7354  411502    P2                       60,00Kč
 25 Jirásek Milan            VSP7403   51747    H21K    77.00            70,00Kč
 26 Hejna Vladimír           VSP7404    5782    P4                       60,00Kč
 27 Zakourilová Helena       VSP7453  232401    D40      2.00            70,00Kč
 28 Kucerová Marie           VSP7551   53546    D35     17.00            70,00Kč
 29 Mestková Katerina        VSP7650   51746    D35     11.00            70,00Kč
 30 Uhrová Zuzana            VSP8050  232062    D21K   161.00            70,00Kč
 31 Kopecká Johana           VSP9950 2021848    D16     87.00            70,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1790.00        0.00        0.00        0.00     1790.00        0.00    -1790.00
 
 
Startovka oddílu: XX1 - Blínovi                                  Neděle 19.10.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Oldrich Blín             XX1     2051500    P4                       60,00Kč
  2 Vendula Blínová          XX1     2051478    P2                       60,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      120.00        0.00        0.00        0.00      120.00        0.00     -120.00
 
 
Startovka oddílu: XX2 - Sykorka                                  Neděle 19.10.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Ivan Sykorka             XX2             P  H40     44.00            70,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       70.00       40.00        0.00        0.00      110.00        0.00     -110.00
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: XX3 - M.Podrábská                              Neděle 19.10.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Betka Korytárová         XX3             P  D12     34.00            45,00Kč
  2 Martina Buresová         XX3             P  P4                       60,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      105.00       80.00        0.00        0.00      185.00        0.00     -185.00
Půjčeno čipů:2
 
 
Startovka oddílu: XX4 - V.Vlcek                                  Neděle 19.10.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Vladislav Vlcek          XX4        7793    H50     77.00            70,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       70.00        0.00        0.00        0.00       70.00        0.00      -70.00
 
 
Startovka oddílu: XX5 - Kovácová+Nemcová                         Neděle 19.10.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Eva Kovácová             XX5        8508    P2                       60,00Kč
  2 Martina Nemcová          XX5             P  P2                       60,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      120.00       40.00        0.00        0.00      160.00        0.00     -160.00
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: XX6 - Vítkovi                                  Neděle 19.10.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Anna Vítková             XX6             P  P2                       60,00Kč
  2 Alexandr Vítek           XX6             P  P2                       60,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      120.00       80.00        0.00        0.00      200.00        0.00     -200.00
Půjčeno čipů:2
 
 
Startovka oddílu: XX7 - Tesková                                  Neděle 19.10.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Sárka Tesková            XX7             P  P4                       60,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       60.00       40.00        0.00        0.00      100.00        0.00     -100.00
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: XX8 - Neregistrovaní BOR                       Neděle 19.10.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Amélie Koutná            XX8             P  HDR                      40,00Kč
  2 Anna Stolfová            XX8             P  HDR                      40,00Kč
  3 Klára Krivanová          XX8             P  HDR                      40,00Kč
  4 Tereza Krivanová         XX8             P  HDR                      40,00Kč
  5 Eliska Koudelková        XX8             P  HDR                      40,00Kč
  6 Matous Krkoska           XX8             P  H14     60.00            45,00Kč
  7 Luisa Kopecká            XX8             P  D14    143.00            45,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      290.00       80.00        0.00        0.00      370.00        0.00     -370.00
Půjčeno čipů:7
 
 
Startovka oddílu: XX9 - Neregistrovaní Cvikov                    Neděle 19.10.2014
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kucera Jan               XX9             P  HDR                      40,00Kč
  2 Vávra Vladimír           XX9             P  HDR                      40,00Kč
  3 Blazkovan Matej          XX9             P  HDR                      40,00Kč
  4 Studnicny Adam           XX9             P  HDR                      40,00Kč
  5 Stehlíková Adéla         XX9             P  HDR                      40,00Kč
  6 Kocmanová Adéla          XX9             P  HDR                      40,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      240.00        0.00        0.00        0.00      240.00        0.00     -240.00
Půjčeno čipů:6