Konečné výsledky kategorie                                   25. 10. 2014 10:53:42
                                Podzimní pohár SOK
===SOK Turnov=======================================Orienteering Organiser 2013===
 
 
Konečné výsledky kategorie: D10         2.4km    0m 10k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Nedvídková Katka         OB Rozmaryn Litomeri DLT0451 C     27.18  +      0.00
  2.Mellanová Judita         SOK TJ Turnov        TUV0559 C     29.08  +      1.50
  3.Podrábská Alzbeta        Slavia Liberec orien VLI0451 C     30.43  +      3.25
  4.Matyásová Kristyna       OK Chrastava         CHA0555 C     31.27  +      4.09
  5.Prusková Tereza          TJ Stadion Novy Bor  STB0499 C     31.38  +      4.20
  6.Kopecká Valentyna        USK Praha            VSP0453 C     31.48  +      4.30
  7.Hájková Tereza           SOK TJ Turnov        TUV0558 C     35.11  +      7.53
  8.Tomanicová Sofie         OK Chrastava         CHA0450 C     40.16  +     12.58
  9.Jakoubková Anna          TJ Stadion Novy Bor  STB0498 C     43.44  +     16.26
 10.Zanková Natálie          TJ Tatran Jablonec n TJN0450 C     44.12  +     16.54
 11.Synková Barbora          OK Doksy             DOK0450 C     55.21  +     28.03
 12.Riedelová Adéla          OK Jiskra Novy Bor   BOR0451 C     58.17  +     30.59
 13.Karpísková Katerina      TJ Lokomotiva Teplic LTP0450 C     69.55  +     42.37
 14.Neradová Natálie         OK Jiskra Novy Bor   BOR0452 C     71.33  +     44.15
    Veselá Pavla             SOK TJ Turnov        TUV0351 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D10L        1.7km    0m 7k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Novotná Michaela         OOB TJ Turnov        TUR0551 C     21.08  +      0.00
  2.Lamacová Barbora         OK Jiskra Novy Bor   BOR0750 C     22.25  +      1.17
  3.Hudská Stepánka          OOB TJ Turnov        TUR0450 C     23.07  +      1.59
  4.Stemberová Bára          TJ Tatran Jablonec n TJN0650 C     25.28  +      4.20
  5.Sochová Anna             OK Jiskra Novy Bor   BOR0550 C     26.46  +      5.38
  6.Houzvicková Daniela      OOB TJ Turnov        TUR0751 C     28.48  +      7.40
  7.Rumlenová Tereza         Neregistrování       NER           29.21  +      8.13
  8.Danková Alice            OK Chrastava         CHA0650 C     30.43  +      9.35
  9.Stveráková Eliska        OK Chrastava         CHA0553       32.02  +     10.54
 10.Vajskebrová Petra        TJ Tatran Jablonec n TJN0751 C     32.40  +     11.32
 11.Cabanová Tereza          Jizersky klub OB Fry FYD0450 C     34.00  +     12.52
 12.Háková Eliska            TJ Tatran Jablonec n TJN1460       34.14  +     13.06
 13.Skalová Jolana           TJ Tatran Jablonec n TJN0653 C     35.57  +     14.49
 14.Folprechtová Julie       SOK TJ Turnov        TUV           36.17  +     15.09
 15.Lostáková Sára           TJ Lokomotiva Teplic LTP0650 C     37.13  +     16.05
 16.Sestáková Marie          Slavia Liberec orien VLI0452 C     37.17  +     16.09
 17.Zakourilová Klára        USK Praha            VSP0850 C     37.26  +     16.18
 18.Houdová Veronika         OK Chrastava         CHA0552 C     38.42  +     17.34
 19.Pavlova Lenka            TJ Tatran Jablonec n TJN0850 C     51.19  +     30.11
 20.Novotná Barbora          OOB TJ Turnov        TUR0552 C     51.51  +     30.43
 21.Sybová Marika            OK Jiskra Novy Bor   BOR0553 C     52.30  +     31.22
 
Konečné výsledky kategorie: D12         2.5km    0m 12k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Nedomlelová Lucie        TJ Tatran Jablonec n TJN0256 B     26.43  +      0.00
  2.Marková Hana             TJ Loko Liberec      LLI0450 C     26.48  +      0.05
  3.Martanová Lea            Slavia Liberec orien VLI0555 C     27.19  +      0.36
  4.Linková Lucie            OOB TJ Turnov        TUR0251 B     29.26  +      2.43
  4.Rydlová Magdaléna        TJ Tatran Jablonec n TJN0251 B     29.26  +      2.43
  6.Kyselová Adéla           OB Jenisovice        JEN0351 C     29.40  +      2.57
  7.Ruzicková Vendula        OK Chrastava         CHA0252 C     29.53  +      3.10
  8.Janku Anna               Sportcentrum Jicín   SJC0252 B     30.41  +      3.58
  9.Budská Anna              TJ Tatran Jablonec n TJN0253 C     32.17  +      5.34
 10.Podrábská Marie          Slavia Liberec orien VLI0251 B     35.31  +      8.48
 11.Lisková Adélka           OK Chrastava         CHA0254 C     35.55  +      9.12
 12.Zejdlíková Eliska        TJ Lokomotiva Teplic LTP0350 C     38.22  +     11.39
 13.Jerábková Andrea         OK Chrastava         CHA0253 C     39.46  +     13.03
 14.Pekarová Jana            OOB TJ Turnov        TUR0252       44.12  +     17.29
 15.Hejcmanová Monika        OK Chrastava         CHA0255 C     44.50  +     18.07
 16.Mrkvicková Veronika      TJ Tatran Jablonec n TJN0355 C     45.12  +     18.29
 17.Vitebská Eliska          TJ Tatran Jablonec n TJN0350 C     47.37  +     20.54
 18.Ríhová Eliska            OK Chrastava         CHA0351 C     53.57  +     27.14
 19.Svobodová Eva            Slavia Liberec orien VLI0253       59.15  +     32.32
 20.Anna Tymesová            OK Jiskra Novy Bor   BOR           63.41  +     36.58
    Betka Korytárová         M.Podrábská          XX3       DISK              
 MS Vyborová Lucie           TJ Tatran Jablonec n TJN0155 CMS   38.20  +     11.37
 MS Balatková Barbora        Slavia Liberec orien VLI0150  MS   46.50  +     20.07
 
Konečné výsledky kategorie: D14         2.6km    0m 13k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Dolejsí Katerina         TJ Stadion Novy Bor  STB0199 A     24.49  +      0.00
  2.Kochová Anna             Sportcentrum Jicín   SJC0153 A     26.20  +      1.31
  3.Rydlová Adéla            TJ Tatran Jablonec n TJN0151 B     26.25  +      1.36
  4.Chrástová Tereza         SK Studenec          STH0251 B     26.44  +      1.55
  4.Jerábková Nina           OK Jiskra Novy Bor   BOR0151 B     26.44  +      1.55
  6.Hájková Anna             OOB TJ Turnov        TUR0051 C     32.00  +      7.11
  7.Pavlová Martina          TJ Lokomotiva Teplic LTP0151 B     32.26  +      7.37
  8.Riby Rose                TJ Lokomotiva Teplic LTP0051 B     34.39  +      9.50
  9.Masínová Anna            TJ Tatran Jablonec n TJN0152 C     35.14  +     10.25
 10.Hornychová Karolína      TJ Tatran Jablonec n TJN0254 B     35.26  +     10.37
 11.Sklíbová Mísa            TJ Tatran Jablonec n TJN0153 B     38.42  +     13.53
 12.Baloghová Lída           TJ Tatran Jablonec n TJN0150 C     38.46  +     13.57
 13.Rybárová Tereza          OK Jiskra Novy Bor   BOR0153 C     53.25  +     28.36
 14.Vancurová Anna           TJ Tatran Jablonec n TJN0154 C     57.56  +     33.07
 15.Stuchlíková Katka        TJ Tatran Jablonec n TJN0156 C     59.25  +     34.36
 16.Luisa Kopecká            Neregistrovaní BOR   XX8           74.29  +     49.40
 
Konečné výsledky kategorie: D16         2.9km    0m 12k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Stanová Karolína         OK Jiskra Novy Bor   BOR9853 A     29.32  +      0.00
  2.Nováková Lucie           OK Jiskra Novy Bor   BOR9854 A     34.21  +      4.49
  3.Thorová Markéta          OOB TJ Turnov        TUR9952 C     36.25  +      6.53
  4.Zejdlíková Karolína      TJ Lokomotiva Teplic LTP9950 B     39.07  +      9.35
  5.Kopecká Johana           USK Praha            VSP9950 B     42.02  +     12.30
  6.Jerábková Ema            OK Jiskra Novy Bor   BOR9957 C     55.31  +     25.59
  7.Stemberová Natálie       TJ Tatran Jablonec n TJN9851 C     76.51  +     47.19
 
Konečné výsledky kategorie: D18         3.0km    0m 13k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Linková Alena            OOB TJ Turnov        TUR9751 A     35.53  +      0.00
  2.Janousková Lucie         OK Jiskra Novy Bor   BOR9954 A     38.03  +      2.10
  3.Kameníková Andrea        OK Jiskra Novy Bor   BOR9751 A     46.11  +     10.18
  4.Kohlová Monika           OOB TJ Turnov        TUR9756 B     47.23  +     11.30
  5.Kavalírová Julie         OK 99 Hradec Králové PHK9753 A     51.32  +     15.39
  6.Zuchová Daniela          TJ Tatran Jablonec n TJN9750 B     54.09  +     18.16
 
Konečné výsledky kategorie: D21K        2.9km    0m 12k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Saffková Zuzana          OK Chrastava         CHA5150 C     33.42  +      0.00
  2.Musilová Vendula         Sportcentrum Jicín   SJC8355 C     36.02  +      2.20
  3.Westin Kjersti           SK Praga Praha       PGP9255 C     37.20  +      3.38
  4.Pavlíková Pavla          OK Chrastava         CHA6551 C     40.32  +      6.50
  5.Hanusová Petra           TJ Stadion Novy Bor  STB8297 C     41.51  +      8.09
  6.Neradová Eva             KOB Chemopetrol Litv LIT8951 C     42.21  +      8.39
  7.Brzáková Kristyna        Slavia Liberec orien VLI8650 C     42.37  +      8.55
  8.Kucerková Romana         TJ Stadion Novy Bor  STB8196 C     42.38  +      8.56
  9.Vajcová Hana             OK Chrastava         CHA5651 C     42.44  +      9.02
 10.Sevcíková Alena          OK Chrastava         CHA5351 C     44.50  +     11.08
 11.Vlcková Klára            KOB Decín            LDC9250 C     45.46  +     12.04
 12.Sedivá Petra             SK Studenec          STH7751 C     47.11  +     13.29
 13.Synková Petra            OK Doksy             DOK7950 C     47.52  +     14.10
 14.Uhrová Zuzana            USK Praha            VSP8050 C     48.20  +     14.38
 15.Cechlovská Jana          OK Chrastava         CHA           49.08  +     15.26
 16.Sákrová Michaela         OK Jiskra Novy Bor   BOR8850 C     50.50  +     17.08
 17.Matyásová Jana           OK Chrastava         CHA7652       52.46  +     19.04
 18.Kadavá Eva               OK Chrastava         CHA5750 C     53.03  +     19.21
 19.Stveráková Monika        OK Chrastava         CHA7852       55.20  +     21.38
 20.Peterková Viktorie       TJ Loko Liberec      LLI7551 C     55.29  +     21.47
 21.Bartáková Eva            OK Chrastava         CHA7051 C     55.41  +     21.59
 22.Bradnová Vera            OK Chrastava         CHA5550 C     55.52  +     22.10
 23.Vydrová Markéta          OK RECO Sport        PEN8950 C     55.59  +     22.17
 24.Poloscuková Lucie        SKOB SIG-MAT Mladá B SMB9051 C     58.19  +     24.37
 25.Vokálová Pavla           OK Chrastava         CHA4951 C     73.18  +     39.36
 26.Loosová Lenka            Slavia Liberec orien VLI8152 C     76.56  +     43.14
    Pavlíková Klára          KOB Chemopetrol Litv LIT7451 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D21L        3.9km    0m 17k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Rufferová Iva            OOB TJ Turnov        TUR8354 E     40.14  +      0.00
  2.Karochová Simona         SK Kotlárka Praha    DKP8853 R     41.05  +      0.51
  3.Krafková Lucie           OOB TJ Turnov        TUR8650 E     41.55  +      1.41
  4.Simková Johanka          SK Univerzity Palack UOL9355 R     42.57  +      2.43
  5.Janatová Lucie           SK Kotlárka Praha    DKP8154 R     46.32  +      6.18
  6.Kopcová Michaela         TJ Loko Krnov        KRN8456 C     48.06  +      7.52
  7.Hancová Petra            OOS TJ Spartak Vrchl VRL9652 A     50.53  +     10.39
  8.Kochová Nikola           OOB TJ Turnov        TUR9358 R     51.18  +     11.04
  9.Volfová Julie            Slavia Liberec orien VLI8051 C     51.28  +     11.14
 10.Lostáková Ivana          TJ Lokomotiva Teplic LTP7758 C     52.02  +     11.48
 11.Dundrová Lucie           OOB TJ Turnov        TUR8951 C     52.43  +     12.29
 12.Kovárová Lenka           TJ Lokomotiva Teplic LTP9750 A     52.45  +     12.31
 13.Folbrechtová Sárka       OK Jiskra Novy Bor   BOR9051 R     52.55  +     12.41
 14.Hrobarová Lenka          TJ Tatran Jablonec n TJN7754 C     52.58  +     12.44
 15.Prchalová Ivana          SK SNS Smrzovka      SMR8754 C     53.43  +     13.29
 16.Hermánková Pavla         OOB TJ Turnov        TUR7777 C     54.05  +     13.51
 17.Plochová Dominika        SK Kotlárka Praha    DKP8651 R     54.38  +     14.24
 18.Sokolárová Sárka         OOB TJ Turnov        TUR9999 A     55.29  +     15.15
 19.Svobodová Barbora        TJ Tatran Jablonec n TJN8952 C     55.55  +     15.41
 20.Houzvicková Karolína     OOB TJ Turnov        TUR7254 C     56.43  +     16.29
 21.Wanková Martina          OOS TJ Spartak Vrchl VRL9951 A     56.48  +     16.34
 22.Horáková Veronika        OOB TJ Turnov        TUR8751 C     57.28  +     17.14
 23.Horvátová Hana                                ASU9797 A     59.55  +     19.41
 24.Fólová Martina           TJ Tatran Jablonec n TJN8853 C     60.24  +     20.10
 25.Szarzecová Lucie         TJ TZ Trinec         TRI9850 A     60.30  +     20.16
 26.Henychová Zuzana         Slavia Liberec orien VLI6151 C     61.17  +     21.03
 27.Kosková Anicka           TJ Loko Liberec      LLI9550 B     61.58  +     21.44
 28.Pilcová Sabina           SK Prostejov         JPV9898 A     63.02  +     22.48
 29.Hanusová Michaela        OOB TJ Turnov        TUR9554 B     63.45  +     23.31
 30.Zitná Jana               SKOB SIG-MAT Mladá B SMB9251 C     64.44  +     24.30
 31.Posseltová Tereza        TJ Tatran Jablonec n TJN9252 C     65.15  +     25.01
 32.Vokurková Marta          TJ Tatran Jablonec n TJN7950 C     65.52  +     25.38
 33.Zrníková Adéla           SK Orientacní sporty OSN0099 B     70.58  +     30.44
 34.Jirku Martina            OOB TJ Turnov        TUR8750 C     71.08  +     30.54
 35.Pavlíková Jitka          KOB Chemopetrol Litv LIT8352 C     72.10  +     31.56
 36.Nejezchlebová Barbora    OOB TJ Turnov        TUR9755 A     73.20  +     33.06
 37.Nejezchlebová Martina    OOB TJ Turnov        TUR9951 C     74.29  +     34.15
 38.Gallová Veronika         SK Studenec          STH0053 B     87.20  +     47.06
    Vrestálová Lucie         OOB TJ Turnov        TUR7450 C DISK              
    Novotná Barbora          TJ Tatran Jablonec n TJN8951   DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D35         3.6km    0m 14k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Folprechtová Katerina    SOK TJ Turnov        TUV           45.52  +      0.00
  2.Mestková Katerina        USK Praha            VSP7650 C     47.42  +      1.50
  3.Kucerová Marie           USK Praha            VSP7551 C     51.27  +      5.35
  4.Kameníková Katerina      OK Jiskra Novy Bor   BOR7758 C     60.51  +     14.59
  5.Sirucková Daniela        Siruckovi            73C7650       65.09  +     19.17
  6.Dejnozková Blanka        TJ Tatran Jablonec n TJN7651 C     69.50  +     23.58
  7.Jerábková Tereza         OK Jiskra Novy Bor   BOR7563 C     81.29  +     35.37
  8.Janousková Iveta         OK Jiskra Novy Bor   BOR7457 C     82.18  +     36.26
  9.Rutová Martina           TJ Tatran Jablonec n TJN7652 C     86.46  +     40.54
 10.Hoetzelová Zuzana        OB Jenisovice        JEN7754 C     95.15  +     49.23
    Hyxová Radka             Slavia Liberec orien VLI7755 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D40         3.0km    0m 13k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Podrábská Marie          Slavia Liberec orien VLI7451 C     34.41  +      0.00
  2.Zaborilová Romana        OB Jenisovice        JEN7457 C     36.14  +      1.33
  3.Skorpilová Jana          Sportcentrum Jicín   SJC7451 C     38.39  +      3.58
  4.Linková Iva              OOB TJ Turnov        TUR6850 C     40.51  +      6.10
  5.Olga Koutná              OK Jiskra Novy Bor   BOR7152       41.09  +      6.28
  6.Marková Jana             TJ Loko Liberec      LLI7152 C     42.45  +      8.04
  7.Eichlerová Jana          KOB Kamenicky Senov  KAS7051 C     42.52  +      8.11
  8.Dvorská Marie            Slavia Liberec orien VLI7454 C     43.03  +      8.22
  9.Zuková Marcela           Slavia Liberec orien VLI7351 C     45.38  +     10.57
 10.Posseltová Romana        TJ Tatran Jablonec n TJN7050 C     46.48  +     12.07
 11.Dolejsí Lenka            TJ Stadion Novy Bor  STB7499 C     47.35  +     12.54
 12.Riby Katerina            TJ Lokomotiva Teplic LTP7252 C     48.13  +     13.32
 13.Zakourilová Helena       USK Praha            VSP7453 C     49.14  +     14.33
 14.Novotná Jana             Slavia Liberec orien VLI7350 C     52.45  +     18.04
 15.Bartosová Jana           MLOK Mariánské Lázne MLA           53.35  +     18.54
 16.Janku Radka              Sportcentrum Jicín   SJC7353 C     53.48  +     19.07
 17.Svobodová Lucie          OK Jiskra Novy Bor   BOR7151 C     57.07  +     22.26
 18.Nosek Martina            OB Rozmaryn Litomeri DLT7251 C     58.10  +     23.29
 19.Machová Vera             TJ Tatran Jablonec n TJN           58.55  +     24.14
 20.Sasková Petra            Sdruz. organizátoru  SOB7451 C     99.57  +     65.16
    Martanová Daniela        Slavia Liberec orien VLI7452 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D45         3.2km    0m 15k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Smausová Dana            TJ Tatran Jablonec n TJN6750 C     55.50  +      0.00
  2.Kavalírová Katerina      OK 99 Hradec Králové PHK6756 C     56.58  +      1.08
  3.Sokolárová Jitka         SOK TJ Turnov        TUV6851       60.17  +      4.27
  4.Abelová Ivana            TJ Stadion Novy Bor  STB6798 C     64.24  +      8.34
  5.Koucká Ivana             VSTJ Ekonom Praha    EKP6850 C     65.35  +      9.45
  6.Rychterová Dana          SK SNS Smrzovka      SMR6950 C     65.42  +      9.52
  7.Poloscuková Monika       SKOB SIG-MAT Mladá B SMB6551 C     66.01  +     10.11
  8.Smausová Gabriela        TJ Tatran Jablonec n TJN6951 C     69.36  +     13.46
  9.Zalabová Martina         Sportcentrum Jicín   SJC6657 C     69.46  +     13.56
 10.Horáková Petra           TJ Loko Liberec      LLI6953 C     74.27  +     18.37
 11.Kuncová Jirina           TJ Tatran Jablonec n TJN5752 C     81.43  +     25.53
 12.Svábková Sárka           OOB TJ Turnov        TUR6552 C    100.18  +     44.28
 13.Slezácková Vera          KOB Kamenicky Senov  KAS6550 C    100.48  +     44.58
 14.Gottlichová Jitka        OK Jiskra Novy Bor   BOR6752 C    104.54  +     49.04
 15.Nejezchlebová Ivana      OOB TJ Turnov        TUR6851      112.50  +     57.00
 
Konečné výsledky kategorie: D50         2.9km    0m 12k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Kosková Vlasta           TJ Loko Liberec      LLI6351 C     44.26  +      0.00
  2.Hindráková Martina       Lokomotiva Trutnov   LTU6451 C     46.16  +      1.50
  3.Vlcková Jindra           KOB Decín            LDC6451 C     47.31  +      3.05
  4.Jedlicková Zdena         OK Jiskra Novy Bor   BOR6250 C     49.52  +      5.26
  5.Sípová Sona              OK Jiskra Novy Bor   BOR6150 C     51.03  +      6.37
  6.Benesová Iva             Sportcentrum Jicín   SJC6151 C     51.24  +      6.58
  7.Kábrtová Iva             OK RECO Sport        PEN6350 C     54.31  +     10.05
  8.Kovárová Alena           TJ Lokomotiva Teplic LTP6151 C     66.16  +     21.50
  9.Vecerová Ivana           TJ Tatran Jablonec n TJN6052       73.19  +     28.53
 10.Leníková Jana            OB Rozmaryn Litomeri DLT6151      109.44  +     65.18
    Kubátová Ivana           OK Jiskra Novy Bor   BOR6152 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D55         2.9km    0m 12k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Ulehlová Ivana           OK Jiskra Novy Bor   BOR5150 C     43.20  +      0.00
  2.Konopácová Jana          OOB TJ Turnov        TUR5650 C     45.00  +      1.40
  3.Neradová Alena           KOB Chemopetrol Litv LIT5051 C     48.44  +      5.24
  4.Korejcíková Dáda         TJ Loko Liberec      LLI5550 C     50.36  +      7.16
  5.Tvrdková Eva             TJ Lokomotiva Beroun LBE5150 C     54.35  +     11.15
  6.Bartonová Marie          OK Jiskra Novy Bor   BOR5351 C     62.09  +     18.49
  7.Kadecková Jana           OB Jenisovice        JEN5651 C     77.46  +     34.26
 
Konečné výsledky kategorie: D60         2.6km    0m 12k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Horácková Stanislava     Slavia Liberec orien VLI4950 C     51.19  +      0.00
  2.Krízová Zdenka           SKP Zdár nad Sázavou PZR5051 C     52.20  +      1.01
  3.Karmazínová Ivana        Slavia Liberec orien VLI5150 C     60.55  +      9.36
  4.Lukavcová Lenka          TJ Tatran Jablonec n TJN5452 C     62.02  +     10.43
  5.Nedvídková Jitka         OB Rozmaryn Litomeri DLT5151 C     94.48  +     43.29
  6.Pachnerová Jaroslava     Slavia Liberec orien VLI5152 C    104.49  +     53.30
    Bednaríková Olga Marie   Slavia Liberec orien VLI5151 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D65         2.6km    0m 12k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Mestková Eva             Tempo Praha          TEP4851 C     49.19  +      0.00
  2.Kohoutová Jitrenka       Slovan Praha         UVP4850 C     57.06  +      7.47
  3.Dvoráková Ladislava      SK Praga Praha       PGP4451 C     62.43  +     13.24
  4.Krtenská Leontina        OK Jiskra Novy Bor   BOR4650 C     63.05  +     13.46
  5.Strojsová Jaroslava      KOB Kamenicky Senov  KAS4350 C     66.50  +     17.31
  6.Nejezchlebová Vera       KOB Kamenicky Senov  KAS4551 C     71.02  +     21.43
  7.Kubíková Hela            TJ Loko Liberec      LLI4851 C     81.52  +     32.33
 
Konečné výsledky kategorie: H10         2.4km    0m 10k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Janousek Slávek          OK Jiskra Novy Bor   BOR0400 C     24.38  +      0.00
  2.Zaboril Ondrej           OB Jenisovice        JEN0401 C     24.49  +      0.11
  3.Kucera Filip             OK Chrastava         CHA0501 C     25.12  +      0.34
  4.Dejnozka Martin          TJ Tatran Jablonec n TJN0600 C     29.44  +      5.06
  5.Zakouril Matyás          USK Praha            VSP0400 C     31.15  +      6.37
  6.Hoetzel Hugo             OB Jenisovice        JEN0503 C     31.30  +      6.52
  7.Hermánek Petr            OOB TJ Turnov        TUR0500 C     32.16  +      7.38
  8.Nejezchleb Vojtech       OOB TJ Turnov        TUR0503 C     32.21  +      7.43
  9.Pavlík Matej             KOB Chemopetrol Litv LIT0401 C     35.50  +     11.12
 10.Vajskebr Michal          TJ Tatran Jablonec n TJN0502 C     35.54  +     11.16
 11.Masek Matej              TJ Stadion Novy Bor  STB0401 C     36.57  +     12.19
 12.Pokorny Jan              TJ Tatran Jablonec n TJN0400 C     38.35  +     13.57
 13.Míka Bertík              TJ Tatran Jablonec n TJN0601 C     38.38  +     14.00
 14.Ort Hastal               OK Jiskra Novy Bor   BOR0401 C     46.17  +     21.39
 15.Zrník Tomás              SK Orientacní sporty OSN0606       47.07  +     22.29
 16.Sasek Martin             Sdruz. organizátoru  SOB0501 C     47.49  +     23.11
 17.Houzvicka David          OOB TJ Turnov        TUR0501 C     52.42  +     28.04
 18.Vrestál Antonín          OOB TJ Turnov        TUR0604 C     92.58  +     68.20
 MS Zukov Jakub              TJ Tatran Jablonec n TJN0305 CMS   52.17  +     27.39
 
Konečné výsledky kategorie: H10L        1.7km    0m 7k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Klust Jan                OK Chrastava         CHA0702 C     18.18  +      0.00
  2.Mairich Filip            TJ Tatran Jablonec n TJN0603 C     19.26  +      1.08
  3.Tomásek Prokop           SOK TJ Turnov        TUV0701 C     23.30  +      5.12
  4.Mencl Josef              USK Praha            VSP0602 C     24.31  +      6.13
  5.Stembera Vítek           TJ Tatran Jablonec n TJN0801 C     24.59  +      6.41
  6.Mestka Václav            USK Praha            VSP0600 C     25.03  +      6.45
  7.Holan Petr               OK Chrastava         CHA           25.48  +      7.30
  8.Simek Vojtech            TJ Lokomotiva Teplic LTP0601 C     27.07  +      8.49
  9.Saur Filip               TJ Tatran Jablonec n TJN1410       28.12  +      9.54
 10.Dolejsí Jan              TJ Stadion Novy Bor  STB0601 C     30.06  +     11.48
 11.Vokurka Antonín          TJ Tatran Jablonec n TJN0800 C     33.39  +     15.21
 12.Rehor Hynek              TJ Tatran Jablonec n TJN0700 C     34.25  +     16.07
 13.Vávra Jan                OK Jiskra Novy Bor   BOR0500 C     36.43  +     18.25
 14.Riby Philip              TJ Lokomotiva Teplic LTP0702 C     37.23  +     19.05
 15.Marecek Ondrej           Slavia Liberec orien VLI     C     37.41  +     19.23
 16.Vesely Václav            SOK TJ Turnov        TUV0601 C     53.30  +     35.12
 17.Folprecht Lukás          SOK TJ Turnov        TUV           55.00  +     36.42
    Randácek Prokop          Slavia Liberec orien VLI0402   DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H12         2.6km    0m 13k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Tuma Matej               Sportcentrum Jicín   SJC0202 B     25.21  +      0.00
  2.Synek Petr               OK Doksy             DOK0200 B     25.39  +      0.18
  3.Vitebsky Lukás           TJ Tatran Jablonec n TJN0302 C     26.20  +      0.59
  4.Dejnozka Vojtech         TJ Tatran Jablonec n TJN0300 B     27.22  +      2.01
  5.Peterka Jakub            TJ Loko Liberec      LLI0404 C     27.32  +      2.11
  6.Tkác Matej               TJ Tatran Jablonec n TJN0401       27.53  +      2.32
  7.Socha Ondrej             OK Jiskra Novy Bor   BOR0302 B     29.24  +      4.03
  8.Mellan Jonás             SOK TJ Turnov        TUV0308 C     30.50  +      5.29
  9.Jirman Filip             SOK TJ Turnov        TUV0212 C     31.15  +      5.54
 10.Martin Melisík           KOB TRETRA Praha     TAP0200       33.40  +      8.19
 11.Novotny Jaromír          Slavia Liberec orien VLI0300 C     35.35  +     10.14
 12.Rehor Vojta              TJ Tatran Jablonec n TJN0303 C     36.37  +     11.16
 13.Henzl Pavel              OK Chrastava         CHA0302 C     37.27  +     12.06
 14.Hájek Krystof            SOK TJ Turnov        TUV0203 C     37.32  +     12.11
 15.Hallman Marek            SOK TJ Turnov        TUV0204 C     45.28  +     20.07
 16.Burgr Jan                TJ Loko Liberec      LLI0202 C     47.53  +     22.32
 17.Kodejs Ondrej            USK Praha            VSP0200 C     48.52  +     23.31
 18.Hnízdil Matej            KOB Kamenicky Senov  KAS0301 C     49.14  +     23.53
 19.Danko Stepán             OK Chrastava         CHA0301 C     53.02  +     27.41
 20.Kríz Petr                TJ Lokomotiva Teplic LTP0205 C     54.32  +     29.11
 21.Riby Thomas              TJ Lokomotiva Teplic LTP0202 C     68.04  +     42.43
    Kolár Simon              TJ Jiskra Horice     HOR0400 C DISK              
    Matyás Vojtech           OK Chrastava         CHA0202 C DISK              
    Zerava Cyril             OB Jenisovice        JEN0302 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H14         2.9km    0m 12k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Budsky Ondrej            TJ Tatran Jablonec n TJN0105 B     35.05  +      0.00
  2.Smol David               OK Doksy             DOK0100 B     37.17  +      2.12
  3.Synek Antonín            OK Doksy             DOK0001 C     38.06  +      3.01
  4.Nagy Josef               TJ Tatran Jablonec n TJN0006 B     38.21  +      3.16
  5.Bíly Jakub               TJ Lokomotiva Teplic LTP0104 B     39.19  +      4.14
  6.Rokos Michal             TJ Tatran Jablonec n TJN0107 B     42.21  +      7.16
  7.Galbavy Matej            OK Chrastava         CHA0000 C     47.05  +     12.00
  8.Stárek Matej             OOB TJ Turnov        TUR0101 C     49.12  +     14.07
  9.Bek Jirí                 OK Chrastava         CHA0103 C     53.52  +     18.47
 10.Horák Jaroslav           TJ Loko Liberec      LLI0102 B     54.18  +     19.13
 11.Pavel Martin             TJ Tatran Jablonec n TJN0004 C     63.22  +     28.17
 12.Sedlácek Filip           TJ Tatran Jablonec n TJN0110 C     64.17  +     29.12
 13.Zaboril Vojta            OB Jenisovice        JEN0101 C     71.07  +     36.02
 14.Vávra Pavel              OK Jiskra Novy Bor   BOR0101 B     74.54  +     39.49
 15.Turek Martin             Slavia Liberec orien VLI0102       82.55  +     47.50
 16.Pavlík Ondrej            KOB Chemopetrol Litv LIT0101 C     83.02  +     47.57
 17.Václavu Jan              TJ Tatran Jablonec n TJN0005 C     88.22  +     53.17
 18.Ruta Matyás              TJ Tatran Jablonec n TJN0102 C     88.52  +     53.47
 MS Zukov Michal             TJ Tatran Jablonec n TJN9701 CMS   72.38  +     37.33
 
Konečné výsledky kategorie: H16         3.0km    0m 13k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Marek Jakub              TJ Loko Liberec      LLI9900 C     33.38  +      0.00
  2.Ullrich Jakub            OK Jiskra Novy Bor   BOR9900 A     33.53  +      0.15
  3.Melichar Petr            TJ Loko Liberec      LLI0001 A     34.03  +      0.25
  4.Birnbaum Adam            OK Jiskra Novy Bor   BOR9802 A     36.53  +      3.15
  5.Ludvík Matyás            TJ Stadion Novy Bor  STB9801 A     39.15  +      5.37
  6.Kosek Jan                TJ Loko Liberec      LLI9801 C     40.59  +      7.21
  7.Novotny Marek            TJ Tatran Jablonec n TJN9901 B     43.21  +      9.43
  8.Bek Ondrej               OK Chrastava         CHA9904 C     43.45  +     10.07
  9.Bradác Jakub             TJ Loko Liberec      LLI0002 B     44.17  +     10.39
 10.Karatsiolis Krystof      OOB TJ Turnov        TUR9901 B     49.22  +     15.44
 11.Rychtera Ivan            SK SNS Smrzovka      SMR9800       65.27  +     31.49
 12.Hradecky Ondrej          OK Chrastava         CHA9903 C     72.20  +     38.42
 13.Drobník Michal           OOB TJ Turnov        TUR9903 C     76.36  +     42.58
 
Konečné výsledky kategorie: H18         3.5km    0m 16k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Koucky Martin            VSTJ Ekonom Praha    EKP9700 C     71.12  +      0.00
  2.Kadecka Adam             OB Jenisovice        JEN9601 C     71.16  +      0.04
 
Konečné výsledky kategorie: H21K        3.5km    0m 16k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Prinda Lukás             Slavia Liberec orien VLI7701       38.31  +      0.00
  2.Bradna Václav            OK Chrastava         CHA8000       38.38  +      0.07
  3.Kavalír Karel            OK 99 Hradec Králové PHK6503 C     39.02  +      0.31
  4.Cechlovsky Jan           OK Chrastava         CHA9300 C     39.34  +      1.03
  5.Polák Jaroslav           OK Chrastava         CHA7500 C     39.43  +      1.12
  6.Kadavy Petr              OK Chrastava         CHA7800 C     40.37  +      2.06
  7.Smaus Ivan               TJ Tatran Jablonec n TJN6249 C     40.53  +      2.22
  8.Schröter Pavel           OK Chrastava         CHA7203 C     41.21  +      2.50
  9.Kavalír Jáchym           OK 99 Hradec Králové PHK9901 A     42.00  +      3.29
 10.Uher Petr                USK Praha            VSP5001 C     43.50  +      5.19
 11.Kasková Katerina         OK Chrastava         CHA7850 C     44.04  +      5.33
 12.Chrást Tomás             SK Studenec          STH7401 C     44.09  +      5.38
 13.Hnízdil Jan              KOB Kamenicky Senov  KAS7100 C     46.05  +      7.34
 14.Semík Jan                USK Praha            VSP6507 C     47.22  +      8.51
 15.Bernásek Jirí            TJ Stadion Novy Bor  STB8101 C     47.52  +      9.21
 16.Eiselt Jan               TJ Lokomotiva Teplic LTP8801 C     48.33  +     10.02
 17.Kucerka Jan              KOB Chemopetrol Litv LIT8002 C     48.40  +     10.09
 18.Beránek Petr             OK Jiskra Novy Bor   BOR6701 C     49.30  +     10.59
 18.Hartman Ales             USK Praha            VSP6506 C     49.30  +     10.59
 20.Pavlíková Markéta        OK Chrastava         CHA0050 A     50.11  +     11.40
 21.Kunc Radovan             TJ Tatran Jablonec n TJN5549 C     50.20  +     11.49
 22.Vecera Martin            TJ Tatran Jablonec n TJN9105 C     52.06  +     13.35
 23.Kaska Rudolf             OK Chrastava         CHA5500 C     52.22  +     13.51
 24.Lukavec Petr             SK SNS Smrzovka      SMR7800 C     53.16  +     14.45
 25.Hájek Vojtech            TJ Tatran Jablonec n TJN9502 C     54.21  +     15.50
 26.Krticka Jan              KOB Konice           KON7931 C     56.25  +     17.54
 27.Karmazín Petr            Slavia Liberec orien VLI4901 C     56.43  +     18.12
 28.Janata Pavel             TJ Tatran Jablonec n TJN8400 C     57.29  +     18.58
 29.Hájek Jan                OB Jenisovice        JEN9703 C     59.03  +     20.32
 30.Kunc Stepán              TJ Tatran Jablonec n TJN8449 C     59.07  +     20.36
 31.Klusácek Radim           OK Jiskra Novy Bor   BOR7710 C     60.06  +     21.35
 32.Stembera Jan             TJ Tatran Jablonec n TJN7513 C     60.52  +     22.21
 33.Vokál Vojtech            OK Chrastava         CHA7900 C     61.20  +     22.49
 34.Pavlík Milan             OK Chrastava         CHA5400 C     62.26  +     23.55
 35.Matyás Libor             OK Chrastava         CHA7603       63.10  +     24.39
 36.Sulcová Veronika         OK Chrastava         CHA8650 C     64.04  +     25.33
 37.Jezek Ladislav           Slavia Liberec orien VLI4900 C     64.47  +     26.16
 38.Valter Petr              KBP Praha            KBP4500 C     65.12  +     26.41
 39.Lusk Zdenek              OK Chrastava         CHA7901 C     67.04  +     28.33
 40.Tomanica Vojtech         OK Chrastava         CHA7601       67.37  +     29.06
 41.Sychra Zdenek            OK Chrastava         CHA7302       69.00  +     30.29
 42.Pecka Vlastimil          TJ Loko Liberec      LLI7501 C     71.42  +     33.11
 43.Rezác Pavel              Slavia Liberec orien VLI6900 C     73.41  +     35.10
 44.Vokál Jirí               OK Chrastava         CHA5001 C     74.50  +     36.19
 45.Nemec Tomás              Nemec                9VC8100       76.59  +     38.28
 46.Hulha Lukás              TJ Lokomotiva Teplic LTP9405 C     78.26  +     39.55
 47.Kubena Rudolf            Neregistrování       NER           83.23  +     44.52
 48.Kadavy Zdenek            OK Chrastava         CHA4901 C     87.15  +     48.44
 49.Slavík Michal            OK Chrastava         CHA7701 C     87.32  +     49.01
 50.Stverák Jan              OK Chrastava         CHA7301       90.37  +     52.06
 51.Danko Tomás              OK Chrastava         CHA7200 C    113.03  +     74.32
 
Konečné výsledky kategorie: H21L        4.9km    0m 22k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Hradec Pavel             OOB TJ Turnov        TUR8801 E     38.24  +      0.00
  2.Wolf Daniel              OOB TJ Turnov        TUR9100 E     40.55  +      2.31
  3.Fodor Petr               OOB TJ Turnov        TUR8103 R     40.58  +      2.34
  4.Baier Martin             OOB TJ Turnov        TUR7603 R     42.07  +      3.43
  5.Janata Martin            SK Kotlárka Praha    DKP8306 E     42.34  +      4.10
  6.Holas Ondrej             OOB TJ Turnov        TUR8501 C     43.00  +      4.36
  7.Dlabaja Tomás            OOB TJ Turnov        TUR8303 E     43.33  +      5.09
  8.Horyna Roman             TJ Slovan Luhacovice LCE7602 R     43.37  +      5.13
  9.Vlcek Martin             OOB TJ Turnov        TUR8702 C     44.00  +      5.36
 10.Oma Jakub                OOB TJ Turnov        TUR8002 C     44.16  +      5.52
 11.Kucera Jan               USK Praha            VSP7302 C     44.41  +      6.17
 12.Horvát Petr                                   ASU9447 E     45.07  +      6.43
 13.Skoda Jakub              Slavia Liberec orien VLI8800 R     46.01  +      7.37
 14.Janda Martin             KOB Dobruska         DOB8002 C     46.36  +      8.12
 15.Melichar Vojtech         TJ Loko Liberec      LLI9802 A     46.46  +      8.22
 16.Laciga Radek             SK Praga Praha       PGP8202 R     46.57  +      8.33
 17.Peterka Vojtech          TJ Loko Liberec      LLI7502 C     47.32  +      9.08
 18.Kostejn Vít              OK Doksy             DOK9800 A     47.39  +      9.15
 19.Zakouril Vít             OOB TJ Turnov        TUR9301 R     48.36  +     10.12
 20.Mrázek Jirí              SK Kotlárka Praha    DKP7911 C     49.02  +     10.38
 21.Zrník Tomás              SK Orientacní sporty OSN7118       49.07  +     10.43
 22.Hlavác Ondrej            TJ Tesla Brno        TBM9901 A     49.09  +     10.45
 23.Mateju Michal            Slavia Liberec orien VLI7702 C     49.12  +     10.48
 24.Svoboda Honza            SK SNS Smrzovka      SMR7901 C     49.15  +     10.51
 25.Martan Jirí              Slavia Liberec orien VLI7300 C     49.42  +     11.18
 26.Kopec Tomás              TJ Loko Krnov        KRN8203 C     49.44  +     11.20
 27.Wolf Filip               OOB TJ Turnov        TUR9701 A     49.50  +     11.26
 28.Vystavel Ondrej          SK Prostejov         JPV9807 A     50.04  +     11.40
 29.Broz Marek               OOB TJ Turnov        TUR8402 C     50.48  +     12.24
 30.Vána Martin              OOB TJ Turnov        TUR8401 C     50.53  +     12.29
 31.Matus Vojtech            SK pri gymnáziu OOB  VRB9606 A     51.47  +     13.23
 32.Stary Ondra              OOS TJ Spartak Vrchl VRL9802 A     52.19  +     13.55
 33.Horák Patrik             OOB TJ Turnov        TUR9502 R     54.32  +     16.08
 34.Smaus Jan                TJ Tatran Jablonec n TJN9700 A     55.24  +     17.00
 35.Kotátko Zdenek           Sportcentrum Jicín   SJC7701 C     55.43  +     17.19
 36.Nejman Stanislav         OOB TJ Turnov        TUR9500 A     56.40  +     18.16
 37.Vokurka Jan              TJ Tatran Jablonec n TJN7501 C     57.24  +     19.00
 38.Folprecht Miroslav       OOB TJ Turnov        TUR5501 C     57.46  +     19.22
 39.Cech Jan                 VSTJ Stavební fakult FSP7900 C     58.30  +     20.06
 40.Hudsky Vlastimil         OOB TJ Turnov        TUR5100 C     59.03  +     20.39
 41.Hasman Ondrej            KOS Slavia VS Plzen  VPM0002 A     59.25  +     21.01
 42.Klech Richard            SK pri gymnáziu OOB  VRB7201 C     60.58  +     22.34
 43.Cienciala Jan            TJ TZ Trinec         TRI9801 A     61.37  +     23.13
 44.Hradecky Jaroslav        OK Doksy             DOK6300 C     62.23  +     23.59
 45.Janecek Mirek            TJ Tatran Jablonec n TJN9804 A     64.28  +     26.04
 46.Balogh Jan               TJ Tatran Jablonec n TJN7500 C     64.30  +     26.06
 47.Vrestál Jan              OOB TJ Turnov        TUR7301 C     64.32  +     26.08
 48.Prásil Ondrej            Sportcentrum Jicín   SJC8401 C     64.47  +     26.23
 49.Cerha Milan              OOB TJ Turnov        TUR7703 C     65.53  +     27.29
 50.Hasek Jan                KOS Slavia VS Plzen  VPM0001       67.06  +     28.42
 51.Provazník Jirí           OOB TJ Turnov        TUR5102 C     67.07  +     28.43
 51.Hradecká Petra           OK Doksy             DOK6850 C     67.07  +     28.43
 53.Lepsík Petr              OK Jiskra Novy Bor   BOR8202 C     67.39  +     29.15
 54.Hejl Jakub               SK Kotlárka Praha    DKP8900 C     67.52  +     29.28
 55.Pesnicák Jan             SK SNS Smrzovka      SMR7902 C     68.42  +     30.18
 56.Pavlík Libor             KOB Chemopetrol Litv LIT7605 C     69.15  +     30.51
 57.Nemecek Josef            TJ Tatran Jablonec n TJN0002 B     72.29  +     34.05
 58.Wagner Libor             SK Kotlárka Praha    DKP8511 C     73.03  +     34.39
 59.Filipek Sebastian        TJ TZ Trinec         TRI0002 A     73.43  +     35.19
 60.Mokry Pavel              Slavia Liberec orien VLI7501 C     75.00  +     36.36
 61.Vancura Martin           TJ Tatran Jablonec n TJN8002 C     76.10  +     37.46
 62.Svihovsky Jaromír        Sportcentrum Jicín   SJC8005 C     78.56  +     40.32
 63.Bartos Vojtech           MLOK Mariánské Lázne MLA9802 A     80.26  +     42.02
 64.Smaus Antonín            TJ Tatran Jablonec n TJN0001 B     93.00  +     54.36
 65.Hermánek Michal          OOB TJ Turnov        TUR7702 C     95.41  +     57.17
 66.Synek Marcel             OK Doksy             DOK7600 C    103.53  +     65.29
 67.Smol Marcel              OK Doksy             DOK7300 C    105.33  +     67.09
 68.Píchal Jan               USK Praha            VSP5202 C    108.50  +     70.26
 69.Kostejn Pavel            OK Doksy             DOK7100 C    142.31  +    104.07
    Benes Jan                Sportcentrum Jicín   SJC8703 C DISK              
    Folprecht Eduard         OOB TJ Turnov        TUR4301 C DISK              
    Synek Antonín            OK Doksy             DOK7800 C DISK              
    Michek David             TJ Tatran Jablonec n TJN9802 B DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H35         3.9km    0m 17k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Musil Pavel              Sportcentrum Jicín   SJC7705 C     43.38  +      0.00
  2.Skorpil Martin           TJ Jiskra Horice     HOR5700 C     48.14  +      4.36
  3.Nedvídek Martin          OB Rozmaryn Litomeri DLT7501       58.15  +     14.37
  4.Sasek Ludek              Sdruz. organizátoru  SOB6901 C     61.31  +     17.53
  5.Dejnozka Jirí            TJ Tatran Jablonec n TJN7503 C     72.41  +     29.03
    Zitny Tomás              SKOB SIG-MAT Mladá B SMB6401 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H40         3.6km    0m 17k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Svoboda Jan              OK Jiskra Novy Bor   BOR7200 C     49.19  +      0.00
  2.Sucharda Jirí            OK Jiskra Novy Bor   BOR5802 C     49.29  +      0.10
  3.Zejdlík Michal           TJ Lokomotiva Teplic LTP7001 C     55.03  +      5.44
  4.Bradác Stanislav         TJ Loko Liberec      LLI7201 C     55.47  +      6.28
  5.Kolár Viktor             TJ Jiskra Horice     HOR7300 C     58.42  +      9.23
  6.Novotny Dusan            TJ Tatran Jablonec n TJN7002 C     59.37  +     10.18
  7.Kubícek Zdenek           Kubícek              5BC7200       63.08  +     13.49
  8.Marek Martin             TJ Loko Liberec      LLI7000 C     70.38  +     21.19
  9.Würz Bohuslav            TJ Lokomotiva Teplic LTP7307       72.48  +     23.29
 10.Prusek Petr              TJ Stadion Novy Bor  STB7000 C     73.15  +     23.56
 11.Kodejs Zdenek            USK Praha            VSP7202 C     75.14  +     25.55
 12.Sesták Marek             Slavia Liberec orien VLI7403 C     75.19  +     26.00
 13.Svábek Karel             OOB TJ Turnov        TUR6501 C     79.02  +     29.43
 14.Ivan Sykorka             Sykorka              XX2           80.45  +     31.26
 15.Jerábek Petr             OK Jiskra Novy Bor   BOR7105 C     84.50  +     35.31
    Mrkvicka Jirí            TJ Tatran Jablonec n TJN7101 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H45         3.5km    0m 16k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Stárek Filip             OOB TJ Turnov        TUR6602 C     43.19  +      0.00
  2.Bartos Ludek             MLOK Mariánské Lázne MLA6701 C     43.53  +      0.34
  3.Vydra Ivan               OK RECO Sport        PEN6600 C     46.30  +      3.11
  4.Bruner Lubos             TJ Lokomotiva Teplic LTP6501 C     46.44  +      3.25
  5.Pavel Petr               TJ Lokomotiva Teplic LTP6806 C     50.10  +      6.51
  6.Kovár Karel              TJ Lokomotiva Teplic LTP6102 C     51.45  +      8.26
  7.Zukov Libor              Slavia Liberec orien VLI6803 C     53.51  +     10.32
  8.Bíly Petr                TJ Lokomotiva Teplic LTP6805 C     57.29  +     14.10
  9.Sirucek Jaromír          Siruckovi            73C6200       57.30  +     14.11
 10.Posselt Martin           TJ Tatran Jablonec n TJN6802 C     58.43  +     15.24
 11.Zucha Jirí               TJ Tatran Jablonec n TJN6603 C     59.05  +     15.46
 12.Eichler Petr             KOB Kamenicky Senov  KAS6900 C     65.56  +     22.37
 13.Kovár Boris              TJ Lokomotiva Teplic LTP6710 C     74.52  +     31.33
 14.Nosek Petr               OB Rozmaryn Litomeri DLT6901 C     79.57  +     36.38
 
Konečné výsledky kategorie: H50         3.2km    0m 15k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Koucky Roman             VSTJ Ekonom Praha    EKP6301 C     41.20  +      0.00
  2.Vydra Pavel              OK RECO Sport        PEN6200 C     52.39  +     11.19
  3.Vladislav Vlcek          V.Vlcek              XX4           58.43  +     17.23
  4.Subrt Pavel              SKOB SIG-MAT Mladá B SMB6301 C     62.57  +     21.37
  5.Vlcek Petr               KOB Decín            LDC6401 C     68.23  +     27.03
  6.Doskár Boris             OK Jiskra Novy Bor   BOR6400 C     69.41  +     28.21
  7.Kavalek Miroslav         OK Chrastava         CHA6300 C     76.24  +     35.04
  8.Ullrich Petr             OK Jiskra Novy Bor   BOR6300 C     86.46  +     45.26
  9.Vitebsky Mirek           TJ Tatran Jablonec n TJN6001 C     98.00  +     56.40
 10.Hulha Karel              TJ Lokomotiva Teplic LTP6001 C     98.37  +     57.17
    Mares Hynek              OOB TJ Turnov        TUR6100 C DISK              
    Svarc Jirí               OOB TJ Turnov        TUR6204 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H55         3.2km    0m 15k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Pávek Milos              OK Jiskra Novy Bor   BOR5801 C     53.54  +      0.00
  2.Eiselt Milos             TJ Lokomotiva Teplic LTP5802 C     54.30  +      0.36
  3.Benes Josef              Sportcentrum Jicín   SJC5801 C     63.15  +      9.21
  4.Janata Petr              TJ Tatran Jablonec n TJN5603 C     65.52  +     11.58
  5.Horák Petr               TJ Tatran Jablonec n TJN5602 C     69.44  +     15.50
 
Konečné výsledky kategorie: H60         2.9km    0m 14k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Sikola Alexej            TJ LIAZ Jablonec nad LJN5301       39.39  +      0.00
  2.Horácek Miroslav         Slavia Liberec orien VLI5000 C     44.21  +      4.42
  3.Babicky Tomás            OB Rozmaryn Litomeri DLT5001 C     46.09  +      6.30
  4.Pavlík Miroslav          KOB Chemopetrol Litv LIT5301 C     49.00  +      9.21
  5.Tvrdek Vojtech           TJ Lokomotiva Beroun LBE4900 C     57.39  +     18.00
  6.Bárta Miroslav           OB Jenisovice        JEN5201 C     59.35  +     19.56
  7.Pilc Olda                KOB Zelezárny Proste ZPV5100       61.30  +     21.51
  8.Kadecka Jirí             OB Jenisovice        JEN5002 C     61.35  +     21.56
  9.Jedlicka Miroslav        OB Jenisovice        JEN5301 C     63.58  +     24.19
 10.Libersky Mirko           SK Meteor Kacerov Pr MKP5100 C     69.38  +     29.59
 11.Richtr Jirí              OB Jenisovice        JEN5001 C     70.33  +     30.54
 12.Bednarík Libor           Slavia Liberec orien VLI5200 C     82.30  +     42.51
    Kríz Pavel               SKP Zdár nad Sázavou PZR4800 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H65         2.9km    0m 14k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Havlík Jaroslav          Sportcentrum Jicín   SJC3601 C     43.35  +      0.00
  2.Hlavác Jaroslav          SKOB SIG-MAT Mladá B SMB4801 C     47.53  +      4.18
  3.Smetana Radim            OK Chrastava         CHA4700 C     48.03  +      4.28
  4.Bílek Vratislav          Sportcentrum Jicín   SJC4801 C     49.44  +      6.09
  5.Lukavec Míla             TJ Tatran Jablonec n TJN4901 C     51.22  +      7.47
  6.Nejezchleba Jirí         KOB Kamenicky Senov  KAS4600 C     69.02  +     25.27
  7.Lukás Zdenek             TJ Loko Liberec      LLI4502 C     71.05  +     27.30
  8.Jurina Robert            Jizersky klub OB Fry FYD4900 C     80.35  +     37.00
  9.Matousek Lubos           TJ LIAZ Jablonec nad LJN4700 C     98.57  +     55.22
 
Konečné výsledky kategorie: H70         2.9km    0m 12k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Mikulecky Jan            OK 99 Hradec Králové PHK3801 C     51.36  +      0.00
  2.Beránek Miroslav         OK Jiskra Novy Bor   BOR3900 C     52.15  +      0.39
  3.Krtensky Jaroslav        OK Jiskra Novy Bor   BOR3600       56.22  +      4.46
  4.Kohout Tomás             Slovan Praha         UVP3700 C     60.09  +      8.33
  5.Strojsa Josef            KOB Kamenicky Senov  KAS4000 C     62.08  +     10.32
  6.Picek Jan                TJ Tatran Jablonec n TJN4000 C     64.19  +     12.43
  7.Masek Pavel              OK Jiskra Novy Bor   BOR3602 C     68.22  +     16.46
  8.Ulehla Zdenek            OK Jiskra Novy Bor   BOR4001 C     74.16  +     22.40
  9.Petrzelka Pavel          TJ Tatran Jablonec n TJN3800 C     76.00  +     24.24
 
Konečné výsledky kategorie: HDR         1.7km    0m 7k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Prinda Jan               Slavia Liberec orien VLI           18.13  +      0.00
  2.Polák Tomás              OK Chrastava         CHA0801       19.33  +      1.20
  3.Polácek Lukás            Neregistrování       NER           19.41  +      1.28
  4.Kucera Jan               Neregistrovaní Cviko XX9           20.02  +      1.49
  5.Novotná Karolína         OOB TJ Turnov        TUR08         20.48  +      2.35
  6.Sestáková Johana         Slavia Liberec orien VLI0853 C     21.21  +      3.08
  7.DiCara Christopher       OK Jiskra Novy Bor   BOR           21.30  +      3.17
  8.Karel Brezina            OK Chrastava         CHA           22.16  +      4.03
  9.Houzvicková Katerina     OOB TJ Turnov        TUR0952 C     22.31  +      4.18
 10.Nejedlová Josefína       Neregistrování       NER           22.47  +      4.34
 11.Svoboda Matej            OK Jiskra Novy Bor   BOR0600 C     23.09  +      4.56
 12.Rejholcová Tereza        OK Jiskra Novy Bor   BOR0751 C     23.31  +      5.18
 13.Tuma Lukás               Sportcentrum Jicín   SJC           24.13  +      6.00
 14.Klustová Tereza          OK Chrastava         CHA0751 C     24.16  +      6.03
 15.Mertlík Jakub            OOB TJ Turnov        TUR0307 C     24.59  +      6.46
 16.Mertlík Vojtech          OOB TJ Turnov        TUR0704 C     25.28  +      7.15
 17.Bradna Vítek             OK Chrastava         CHA           25.29  +      7.16
 18.Melisík Jan              Neregistrování       NER           25.34  +      7.21
 19.Bradnová Magdalena       OK Chrastava         CHA           25.37  +      7.24
 20.Uchytil Simon            OOB TJ Turnov        TUR1007 C     25.40  +      7.27
 21.Hendrych Tomás           OB Jenisovice        JEN0103       26.23  +      8.10
 22.Hendrych Jirí            OB Jenisovice        JEN0301       26.24  +      8.11
 23.Rutová Amálka            TJ Tatran Jablonec n TJN0951 C     26.31  +      8.18
 24.Klára Krivanová          Neregistrovaní BOR   XX8           26.44  +      8.31
 25.Konopácová Emma          OOB TJ Turnov        TUR           26.51  +      8.38
 26.Lusk Zdenek              OK Chrastava         CHA0600 C     26.56  +      8.43
 27.Tereza Krivanová         Neregistrovaní BOR   XX8           27.11  +      8.58
 28.Budská Zuzana            OOB TJ Turnov        TUR           27.25  +      9.12
 29.Kocmanová Adéla          Neregistrovaní Cviko XX9           27.29  +      9.16
 30.Stehlíková Adéla         Neregistrovaní Cviko XX9           27.32  +      9.19
 31.Studnicny Adam           Neregistrovaní Cviko XX9           27.33  +      9.20
 32.Tomásková Matilda        SOK TJ Turnov        TUV0998 C     27.39  +      9.26
 33.Burgrová Zuzana          TJ Loko Liberec      LLI0650 C     27.46  +      9.33
 34.Ferbasová Matylda        OOB TJ Turnov        TUR0762 C     28.11  +      9.58
 35.Vávra Vladimír           Neregistrovaní Cviko XX9           28.17  +     10.04
 36.Hoetzel Jirí             OB Jenisovice        JEN0701 C     28.35  +     10.22
 37.Flossmannová Lucie       Slavia Liberec orien VLI0852 C     28.49  +     10.36
 38.Mares Matej              OOB TJ Turnov        TUR0100 C     29.08  +     10.55
 39.Lipenská Barbora         OK Chrastava         CHA0753 C     29.13  +     11.00
 40.Zanka Albert             TJ Tatran Jablonec n TJN0803 C     29.15  +     11.02
 41.Zák Robin                OOB TJ Turnov        TUR0904 C     29.16  +     11.03
 42.Kucerka Radek            TJ Stadion Novy Bor  STB1101 C     29.24  +     11.11
 43.Zaborilová Anna          OB Jenisovice        JEN0951 C     29.50  +     11.37
 44.Vrestál Frantisek        OOB TJ Turnov        TUR0906 C     30.13  +     12.00
 45.Hrdlicková Viktorie      OOB TJ Turnov        TUR0857 C     32.17  +     14.04
 46.Pavlík Tobiás            KOB Chemopetrol Litv LIT1111 C     32.33  +     14.20
 47.Hrdlicková Karolína      OOB TJ Turnov        TUR0554 C     33.09  +     14.56
 48.Podhorny Ondra           Neregistrování       NER           33.31  +     15.18
 49.Göttlich Vít             OK Jiskra Novy Bor   BOR0800 C     33.52  +     15.39
 50.Krejzová Markéta         OOB TJ Turnov        TUR0854 C     34.07  +     15.54
 51.Houda Lukás              OK Chrastava         CHA0800 C     34.14  +     16.01
 52.Anna Stolfová            Neregistrovaní BOR   XX8           34.28  +     16.15
 53.Janousek Adam            OK Chrastava         CHA           34.38  +     16.25
 54.Baloghová Mile           TJ Tatran Jablonec n TJN0750 C     34.48  +     16.35
 55.Mocárková Amálie         OK Chrastava         CHA0556 C     35.23  +     17.10
 56.Synková Elena            Neregistrování       NER           35.46  +     17.33
 57.Síposová Emilie          Neregistrování       NER           36.05  +     17.52
 58.Merglová Klára           Neregistrování       NER           36.26  +     18.13
 59.Jerábková Tereza         OK Chrastava         CHA0752 C     36.44  +     18.31
 60.Steinzová Anna           Neregistrování       NER           36.53  +     18.40
 61.Nejedlová Karolína       Neregistrování       NER           37.16  +     19.03
 62.Masková Lucie            TJ Stadion Novy Bor  STB0751 C     37.33  +     19.20
 63.Matousková Michaela      TJ LIAZ Jablonec nad LJN           38.06  +     19.53
 64.Kucera Jakub             USK Praha            VSP0900 C     38.08  +     19.55
 65.Kucerová Katerina        USK Praha            VSP0950 C     38.15  +     20.02
 66.Pechová Marie            Neregistrování       NER           38.33  +     20.20
 67.Pechová Alena            Neregistrování       NER           38.38  +     20.25
 68.Horácek Jáchym           Slavia Liberec orien VLI1111 C     39.21  +     21.08
 69.Prinda Vojtech           Slavia Liberec orien VLI           39.55  +     21.42
 70.Blazkovan Matej          Neregistrovaní Cviko XX9           40.05  +     21.52
 71.Festr Eduard             Neregistrování       NER           40.13  +     22.00
 72.Saur Stepán              TJ Tatran Jablonec n TJN1411       40.18  +     22.05
 73.Ulrichová Tereza         OK Jiskra Novy Bor   BOR           40.56  +     22.43
 74.Holanová Lucie           OK Chrastava         CHA           41.03  +     22.50
 75.Saur Jakub               Neregistrování       NER           41.29  +     23.16
 76.Míková Sofie             TJ Tatran Jablonec n TJN0950 C     42.13  +     24.00
 77.Tomanicová Petra         OK Chrastava         CHA7651       43.41  +     25.28
 78.Slámová Barbora          OOB TJ Turnov        TUR0859 C     43.45  +     25.32
 79.Mokrá Markéta            Slavia Liberec orien VLI           44.09  +     25.56
 80.Stveráková Zuzka         OK Chrastava         CHA0750       44.56  +     26.43
 81.Amélie Koutná            Neregistrovaní BOR   XX8           45.16  +     27.03
 82.Slavíková Anna           OK Chrastava         CHA1150       45.51  +     27.38
 83.Pecka Matej              TJ Loko Liberec      LLI0901 C     46.56  +     28.43
 84.Honsová Andrea           SK SNS Smrzovka      SMR           48.20  +     30.07
 85.Janatová Violka          SK Kotlárka Praha    DKP0950 C     48.21  +     30.08
 86.Kvapilová Kristynka      SOK TJ Turnov        TUV0999       48.26  +     30.13
 87.Honsová Magda            SK SNS Smrzovka      SMR           48.50  +     30.37
 88.Kvapilová Klárka         SOK TJ Turnov        TUV1199       49.10  +     30.57
 89.Cejka Antonín            Neregistrování       NER           50.10  +     31.57
 90.Kadecka David            OB Jenisovice        JEN0801       53.24  +     35.11
 91.Eliska Koudelková        Neregistrovaní BOR   XX8           54.50  +     36.37
 92.Maxmilián Trc            Neregistrování       NER           57.14  +     39.01
 93.Smith Laura              OOS TJ Spartak Vrchl VRL           61.04  +     42.51
 94.Buriánek Max             SK SNS Smrzovka      SMR           66.03  +     47.50
 95.Jirásková Laura          USK Praha            VSP0952 C     67.38  +     49.25
 96.Uher                     Neregistrování       NER           70.24  +     52.11
 97.Pecánek Matej            Neregistrování       NER           99.42  +     81.29
    Lamac Vítek              OK Jiskra Novy Bor   BOR1100 C DISK              
    Snopek Jáchym            OOS TJ Spartak Vrchl VRL       DISK              
    Tyfa Daniel              Neregistrování       NER       DISK              
    Válek                    Neregistrování       NER       DISK              
    Fodorová Natálie         OOB TJ Turnov        TUR1111   DISK              
    Miklas Ondrej            Slavia Liberec orien VLI0701 C VZDAL             
 
Konečné výsledky kategorie: P2          2.5km    0m 12k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Prinda Oldrich           Slavia Liberec orien VLI5101       22.38  +      0.00
  2.Knízek Ondrej            Neregistrování       NER           24.54  +      2.16
  3.Karpisek Jakub           Neregistrování       NER           25.21  +      2.43
  4.KADECKOVA Jitka          OB Jenisovice        JEN8151 C     26.59  +      4.21
  5.Vrabec Zdenek            Neregistrování       NER           27.09  +      4.31
  6.Menclová Silvie          USK Praha            VSP7050 C     28.57  +      6.19
  7.Smith Laura              OOS TJ Spartak Vrchl VRL           30.53  +      8.15
  8.Tous Jan                 OB Jenisovice        JEN6901 C     32.46  +     10.08
  9.Houda Vítezslav          OK Chrastava         CHA7300       33.15  +     10.37
 10.Ullrichová Kveta         OK Jiskra Novy Bor   BOR7053 C     34.37  +     11.59
 10.Uhrová                   Neregistrování       NER           34.37  +     11.59
 12.Svorcová Lenka           OK Chrastava         CHA7550       35.28  +     12.50
 13.Sochová Petra            OK Jiskra Novy Bor   BOR7363       36.14  +     13.36
 14.Vajskebrová Markéta      TJ Tatran Jablonec n TJN7451 C     36.21  +     13.43
 15.Rehorová Lenka           TJ Tatran Jablonec n TJN5070       37.18  +     14.40
 16.Melicharová Barbora      TJ Loko Liberec      LLI7252 C     38.26  +     15.48
 17.Zejdlíková Jitka         TJ Lokomotiva Teplic LTP7251       39.19  +     16.41
 18.Miklasová Markéta        Neregistrování       NER           40.39  +     18.01
 19.Pech Richard             Neregistrování       NER           42.03  +     19.25
 20.Hornychová Helena        TJ Tatran Jablonec n TJN7150 C     42.22  +     19.44
 21.Pitrová Zuzana           OK Jiskra Novy Bor   BOR7950       43.17  +     20.39
 22.Vitebská Lenka           TJ Tatran Jablonec n TJN7051 C     44.57  +     22.19
 23.Kodejsová Alena          USK Praha            VSP7152 C     47.25  +     24.47
 24.Danková Irena            OK Chrastava         CHA7551 C     49.08  +     26.30
 25.Pavlova Irena            TJ Tatran Jablonec n TJN7650 C     49.22  +     26.44
 26.Kyselová Lenka           Neregistrování       NER           50.27  +     27.49
 27.Dolejsí Milos            TJ Stadion Novy Bor  STB6701 C     50.28  +     27.50
 28.Karpísková Gabriela      Neregistrování       NER           52.14  +     29.36
 29.Kubcová Michaela         OK Jiskra Novy Bor   BOR6653 C     52.17  +     29.39
 30.Loskot Milos             Neregistrování       NER           52.24  +     29.46
 31.Pokorná Hana             TJ Tatran Jablonec n TJN6950 C     53.06  +     30.28
 32.Mach Jakub               TJ Tatran Jablonec n TJN           53.30  +     30.52
 33.Franková Alexandra       Neregistrování       NER           53.54  +     31.16
 34.Petrová Vera             Slavia Liberec orien VLI           55.54  +     33.16
 35.Ríhová Milada            OK Chrastava         CHA           58.16  +     35.38
 36.Alexandr Vítek           Vítkovi              XX6           60.29  +     37.51
 37.Anna Vítková             Vítkovi              XX6           60.30  +     37.52
 38.Kucerová Lucie           OK Chrastava         CHA7950       61.00  +     38.22
 39.Machucová Jarka          OK Chrastava         CHA           61.42  +     39.04
 40.Dotlacil Marian          Neregistrování       NER           62.29  +     39.51
 41.Dotlacil Filip           Neregistrování       NER           65.53  +     43.15
 42.Melisík Michael          Neregistrování       NER           73.32  +     50.54
    Chvalina Petr            Neregistrování       NER       DISK              
    Válková                  Neregistrování       NER       DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: P4          3.6km    0m 14k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Tuma Jaroslav            Sportcentrum Jicín   SJC7305       43.15  +      0.00
  2.Svoboda Ivan             SK SNS Smrzovka      SMR6200 C     47.18  +      4.03
  3.Beránek Petr             SK SNS Smrzovka      SMR           48.49  +      5.34
  4.Mencl Miloslav           USK Praha            VSP6505 C     49.04  +      5.49
  5.Cichy David              OK 99 Hradec Králové PHK7001       50.57  +      7.42
  6.Jirí Novotny             Neregistrování       NER           52.31  +      9.16
  7.Ivana Tiserova           Neregistrování       NER           53.46  +     10.31
  8.Mairichová Radka         TJ Tatran Jablonec n TJN7450 C     55.17  +     12.02
  9.Míková Markéta           TJ Tatran Jablonec n TJN7351 C     56.06  +     12.51
 10.Burgr Jan                TJ Loko Liberec      LLI7500 C     56.50  +     13.35
 11.Kucera Martin            TJ Lokomotiva Teplic LTP6500       59.31  +     16.16
 12.Rolná Jana               SK SNS Smrzovka      SMR           60.23  +     17.08
 13.Mikan Tomás              Neregistrování       NER           60.25  +     17.10
 14.Gavendová Hana           SK SNS Smrzovka      SMR           61.00  +     17.45
 15.Mairich Vít              TJ Tatran Jablonec n TJN7200 C     62.37  +     19.22
 16.Cechová Jana             VSTJ Stavební fakult FSP8353 C     64.30  +     21.15
 17.Rehor Jirí               TJ Tatran Jablonec n TJN7004 C     65.41  +     22.26
 17.Rind Pavel               TJ Loko Liberec      LLI7400 C     65.41  +     22.26
 19.Skal Jarda               TJ Tatran Jablonec n TJN5020       66.46  +     23.31
 20.Kopecky Tomás            OOB TJ Turnov        TUR8901 C     67.05  +     23.50
 21.Veselá Jitka             SOK TJ Turnov        TUV           68.35  +     25.20
 22.Svarcová Lenka           OOB TJ Turnov        TUR6457 C     69.55  +     26.40
 23.Melichar Jaromír         TJ Loko Liberec      LLI6301 C     70.58  +     27.43
 24.Nejedlo David            Neregistrování       NER           72.28  +     29.13
 25.Kucerová Veronika        TJ Jiskra Horice     HOR8650 C     72.50  +     29.35
 26.Mirijovsky Premek        Neregistrování       NER           74.19  +     31.04
 27.Hnídek Stanislav         Neregistrování       NER           74.38  +     31.23
 28.Kosek Ladislav           TJ Loko Liberec      LLI5903 C     75.37  +     32.22
 29.Zaboril Michal           OB Jenisovice        JEN7101 C     78.12  +     34.57
 30.Sokolár Jirí             SOK TJ Turnov        TUV6405       78.32  +     35.17
 31.Oldrich Blín             Blínovi              XX1           79.38  +     36.23
 32.Dusek Milos              Neregistrování       NER           84.50  +     41.35
 33.Mefícek Gabriel          Neregistrování       NER           90.38  +     47.23
 34.Hladíková                Neregistrování       NER           91.24  +     48.09
 35.Simek Stanislav          TJ Lokomotiva Teplic LTP6602       98.02  +     54.47
 36.Zeravová Markéta         OB Jenisovice        JEN7152 C    118.30  +     75.15
 37.Louma David              Neregistrování       NER          133.41  +     90.26
 38.Bares Martin             Slavia Liberec orien VLI4707      139.39  +     96.24
 39.Knoblochová Kamila       OOS TJ Spartak Vrchl VRL          146.43  +    103.28
    Robert Tiser             Neregistrování       NER       DISK              
    Bartunek Ales            SK SNS Smrzovka      SMR       DISK              
    Parízková Anezka         TJ Tatran Jablonec n TJN9350 C DISK              
    Hladík                   Neregistrování       NER       DISK              
    Svihovská Eva            Sportcentrum Jicín   SJC8352   DISK