Startovka kategorie                                           23. 10. 2015 23:22:14
                                     Pohar SOK
===SOK Turnov========================================Orienteering Organiser 2010===
 
 
Startovka kategorie: D10         2.0km    0m 10k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1 Lamačová Barbora         OK Jiskra Nový Bor   BOR0750 C    4124 105.00         
  2 Novotná Barbora          OOB TJ Turnov        TUR0552 C 1403057 108.00         
  3 Sochová Anna             OK Jiskra Nový Bor   BOR0550 C    4386 111.00         
  4 Štemberová Bára          OOB TJ Tatran Jablon TJN0650 C  682375 114.00         
  5 Houdová Veronika         OK Chrastava         CHA0552 C 2070843 117.00         
  6 Mellanová Judita         SOK TJ Turnov        TUV0559 C  411518 120.00         
  7 Skalová Jolana           OOB TJ Tatran Jablon TJN0653 C 2070854 123.00         
  8 Kubcová Anna             KOB Dobruška         DOB0550 C 1602624 126.00         
  9 Hájková Tereza           SOK TJ Turnov        TUV0558 C  888626 129.00         
 10 Stehlíková Adéla         OK Jiskra Nový Bor   BOR0554 C    4370 132.00         
 11 Zoubková Šárka           OOB TJ Tatran Jablon TJN0554   4408034 135.00         
 12 Folprechtová Julie       USK Praha            VSP0653 C   51532 138.00         
 13 Havlová Katka            OOS TJ Spartak Vrchl VRL0552      8964 141.00         
 14 Pecková Tereza           VŠTJ Ekonom Praha    EKP0551 C   51600 144.00         
 15 Háková Eliška            OOB TJ Tatran Jablon TJN0654 C 2085580 147.00         
 16 Kubecová Magdalena       TJ Stadion Nový Bor  STB0550 C 2019212 150.00         
 17 Vanková Anna             SK OK 24 Praha       OKP0550 C  887947 153.00         
 18 Novotná Michaela         OOB TJ Turnov        TUR0551 C 1403055 156.00         
 19 Marie Balcarová          TJ Loko Liberec      LLI0652    434595 159.00         
 20 Vakant                                                          162.00         
 21 Vakant                                                          165.00         
 22 Vakant                                                          168.00         
 
Startovka kategorie: D10L        1.3km    0m 7k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Ekertová Jana            Slavia Liberec orien VLI0750 C 4411246  59.00         
  2 Lamačová Kateřina        OOB TJ Turnov        TUR0660 C    8080  61.00         
  3 Heczková Anna            Slavia Liberec orien VLI0652 C    7752  63.00         
  4 Baloghová Mile           OOB TJ Tatran Jablon TJN0750 C 2073663  65.00         
  5 Vilémová Eliška          Slavia Liberec orien VLI0655 C          67.00         
  6 Tomášková Matilda        SOK TJ Turnov        TUV0998 C          69.00         
  7 Vajskebrová Petra        OOB TJ Tatran Jablon TJN0751 C 2067315  71.00         
  8 Kocmanová Adéla          OK Jiskra Nový Bor   BOR0752 C    4359  73.00         
  9 Zakouřilová Klára        USK Praha            VSP0850 C 2032113  75.00         
 10 Adamcová Tereza          OOB TJ Tatran Jablon TJN0761   2056300  77.00         
 11 Novotná Karolína         OOB TJ Turnov        TUR0853 C 1403056  79.00         
 12 Klustová Tereza          OK Chrastava         CHA0751 C 2070848  81.00         
 13 Míková Sofie             OOB TJ Tatran Jablon TJN0950 C 2069077  83.00         
 14 Zuzánková Karolína       SOK TJ Turnov        TUV0953            85.00         
 15 Lipenská Barbora         OK Chrastava         CHA0753 C 2084446  87.00         
 16 Růtová Amálka            OOB TJ Tatran Jablon TJN0951 C 4408041  89.00         
 17 Mullerová Markéta        SOK TJ Turnov        TUV0752 C          91.00         
 18 Pavlova Lenka            OOB TJ Tatran Jablon TJN0850 C 2070803  93.00         
 19 Jacyšina Andrea          SOK TJ Turnov        TUV0551 C          95.00         
 20 Rejholcová Tereza        OK Jiskra Nový Bor   BOR0751 C 2067682  97.00         
 21 Ellederová Eva           VSK Humanita Praha   2HX0800            99.00         
 22 Andrade Miriam           OK Vršovice          24C0650   2800322 101.00         
 23 Koudelková Eliška        OK Jiskra Nový Bor   BOR0652 C 2067681 103.00         
 24 Resslová Veronika        Jizerský klub OB Frý FYD0650           105.00         
 25 Šírlová Markéta          OK Chrastava         CHA0653   2059768 107.00         
 26 Vakant                                                          109.00         
 27 Vakant                                                          111.00         
 28 Vakant                                                          113.00         
 29 Vakant                                                          115.00         
 
Startovka kategorie: D12         2.2km    0m 10k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Kyselová Adéla           OOB TJ Turnov        TUR0351 C   51224   2.00         
  2 Šestáková Marie          Slavia Liberec orien VLI0452 C 2080991   5.00         
  3 Mrkvičková Veronika      OOB TJ Tatran Jablon TJN0355 C 2069097   8.00         
  4 Rumlenová Tereza         OK Jiskra Nový Bor   BOR0453 C    4367  11.00         
  5 Martanová Lea            Slavia Liberec orien VLI0555 B 2043610  14.00         
  6 Štraitová Jolana         USK Praha            VSP0456 B 2021830  17.00         
  7 Tomanicová Sofie         OK Chrastava         CHA0450 C  436428  20.00         
  8 Beranová Hana            USK Praha            VSP0455 C 2021833  23.00         
  9 Pesničáková Soňa         OOB TJ Tatran Jablon TJN0451   2085567  26.00         
 10 Průšková Tereza          TJ Stadion Nový Bor  STB0499 C  446324  29.00         
 11 Čabanová Tereza          Jizerský klub OB Frý FYD0450 C    8327  32.00         
 12 Nejedlová Josefína       TJ Loko Liberec      LLI0350 C 2800308  35.00         
 13 Žejdlíková Eliška        OOB TJ Lokomotiva Te LTP0350 B  886252  38.00         
 14 Synková Barbora          OK Doksy             DOK0450 C 2053515  41.00         
 15 Podrábská Alžběta        Slavia Liberec orien VLI0451 B 2078460  44.00         
 16 Marková Hana             TJ Loko Liberec      LLI0450 B 2060281  47.00         
 17 Berounská Adéla          USK Praha            VSP0352 C 7202884  50.00         
 18 Menclová Anna            OB Jenišovice        JEN0452   2060292  53.00         
 19 Hrnčířová Ivana          SK Studenec          STH0351 B  425585  56.00         
 20 Hudská Štěpánka          OOB TJ Turnov        TUR0450 C 1403054  59.00         
 21 Karpíšková Kateřina      OOB TJ Lokomotiva Te LTP0450 C  232915  62.00         
 22 Matyášová Kristýna       OK Chrastava         CHA0555 C 2049590  65.00         
 23 Zaňková Natálie          OOB TJ Tatran Jablon TJN0450 C 2069089  68.00         
 24 Nosková Barbora          USK Praha            VSP0457 C 2058488  71.00         
 25 Aschermannová Klára      USK Praha            VSP0454   2020713  74.00         
 26 Jana Pecháčková          Slavia Liberec orien VLI0351            77.00         
 27 Kopecká Valentýna        USK Praha            VSP0453 C 2021847  80.00         
 
Startovka kategorie: D14         2.5km    0m 12k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Bednaříková Emma         Slavia Liberec orien VLI0359 B 2049578  46.00         
  2 Jeřábková Nina           OK Jiskra Nový Bor   BOR0151 B 1333269  49.00         
  3 Hornychová Karolína      OOB TJ Tatran Jablon TJN0254 B  232506  52.00         
  4 Martanová Elin           Slavia Liberec orien VLI0252 A 2043603  55.00         
  5 Havlová Klára            OOS TJ Spartak Vrchl VRL0152      9004  58.00         
  6 Růžičková Vendula        OK Chrastava         CHA0252 C 2070839  61.00         
  7 Mašínová Anna            OOB TJ Tatran Jablon TJN0152 B 2056303  64.00         
  8 Tymešová Anna            OK Jiskra Nový Bor   BOR0253 C    4372  67.00         
  9 Titzová Adéla            USK Praha            VSP0250 B 2035748  70.00         
 10 Mašatová Eliška          OK 99 Hradec Králové PHK0251 C  425518  73.00         
 11 Lišková Adélka           OK Chrastava         CHA0254 C 2049599  76.00         
 12 Baloghová Lída           OOB TJ Tatran Jablon TJN0150 C 2027211  79.00         
 13 Beranová Eva             USK Praha            VSP0254 C 2021832  82.00         
 14 Vančurová Anna           OOB TJ Tatran Jablon TJN0154 C 2069078  85.00         
 15 Nosková Klára            USK Praha            VSP0255 C 2058493  88.00         
 16 Budská Anna              OOB TJ Tatran Jablon TJN0253 C 7201759  91.00         
 17 Balatková Barbora        Slavia Liberec orien VLI0150 C 2073665  94.00         
 18 Stuchlíková Katka        OOB TJ Tatran Jablon TJN0156 C 2067341  97.00         
 19 Pavlová Martina          OOB TJ Lokomotiva Te LTP0151 B   52925 100.00         
 20 Vakant                   Vakant               VAK               103.00         
 21 Dolejší Kateřina         TJ Stadion Nový Bor  STB0199 A 7205007 106.00         
 22 Linková Lucie            OOB TJ Turnov        TUR0251 B 2032102 109.00         
 23 Horáková Barbora         USK Praha            VSP0150 B  331064 112.00         
 24 Rydlová Magdaléna        OOB TJ Tatran Jablon TJN0251 B 2035725 115.00         
 25 Pušová Bára              OK Lokomotiva Pardub LPU0357 B 2032180 118.00         
 26 Šklíbová Míša            OOB TJ Tatran Jablon TJN0153 B 2053560 121.00         
 27 Pekařová Jana            OOB TJ Turnov        TUR0252 C 2035709 124.00         
 28 Berounská Anna           USK Praha            VSP0256 C 7202895 127.00         
 29 Jeřábková Andrea         OK Chrastava         CHA0253 C    8181 130.00         
 30 Podrábská Marie          Slavia Liberec orien VLI0251 B 2078462 133.00         
 31 Chrástová Tereza         SK Studenec          STH0251 A 7201779 136.00         
 32 Aschermannová Tereza     USK Praha            VSP0253   2020712 139.00         
 
Startovka kategorie: D16         2.4km    0m 13k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Kopecká Johana           USK Praha            VSP9950 B 2021848 142.00         
  2 Kyselová Nela            SKOB Roudnice nad La ROU9951 C  434804 144.00         
  3 Jeřábková Ema            OK Jiskra Nový Bor   BOR9957 C 1333177 146.00         
  4 Riby Rose                OOB TJ Lokomotiva Te LTP0051 B 7200323 148.00         
  5 Hájková Anna             OOB TJ Turnov        TUR0051 C    7782 150.00         
  6 Hrnčířová Magda          SK Studenec          STH0051 C 7204974 152.00         
  7 Pavlíková Markéta        OK Chrastava         CHA0050 A  436447 154.00         
  8 Žejdlíková Karolína      OOB TJ Lokomotiva Te LTP9950 B 7200332 156.00         
  9 Ježková Jitka            USK Praha            VSP0052 C         158.00         
 10 Kubecová Kateřina        OK Jiskra Nový Bor   BOR9959 A  303919 160.00         
 11 Stránská Dominika        OK Doksy             DOK0051 C 2056239 162.00         
 12 Vakant                                                          164.00         
 13 Vakant                                                          166.00         
 
Startovka kategorie: D18         2.6km    0m 16k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Fraňková Alexandra       OK Lesapáni          54X9850            67.00         
  2 Knížková Šárka           OOB TJ Tatran Jablon TJN9852 C 2059727  73.00         
  3 Linková Alena            OOB TJ Turnov        TUR9751 A 1403419  79.00         
  4 Žuchová Daniela          OOB TJ Tatran Jablon TJN9750 B 2020749  85.00         
  5 Kohlová Monika           OOB TJ Turnov        TUR9756 C  231929  91.00         
  6 Janoušková Lucie         OK Jiskra Nový Bor   BOR9954 A 1204999  97.00         
  7 Fürstová Anna            TJ Loko Liberec      LLI9854 A 2056306 103.00         
  8 Vakant                                                          109.00         
  9 Vakant                                                          115.00         
 10 Vakant                                                          121.00         
 
Startovka kategorie: D21K        2.7km    0m 17k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Bednaříková Daniela      Slavia Liberec orien VLI7759 C 2049576   1.00         
  2 Kalinová Lucie           KrOB Rozmarýn Litomě DLT8750 C  301543   4.00         
  3 Horáčková Kateřina       Slavia Liberec orien VLI8150 C   51230   7.00         
  4 Andrade Milena           OK Vršovice          24C7550   2081371  10.00         
  5 Heřmánková Pavla         OOB TJ Turnov        TUR7777 C    8062  13.00         
  6 Würzová Anna             Jizerský klub OB Frý FYD9451 C  515182  16.00         
  7 Loosová Lenka            Slavia Liberec orien VLI8152 C 2058470  19.00         
  8 Lankašová Barbora        OK Chrastava         CHA8050 C    4212  22.00         
  9 Peterková Viktorie       TJ Loko Liberec      LLI7551 C   51205  25.00         
 10 Pološčuková Lucie        SKOB Sig-Mat Mladá B SMB9051 C   49977  28.00         
 11 Synková Petra            OK Doksy             DOK7950 C 7200372  31.00         
 12 Omová Jana               OOB TJ Turnov        TUR5150 C 2025351  34.00         
 13 Jurgová Martina          Krutě Kruté Krůty    46X8800   2087707  37.00         
 14 Křenková Geislerová BlankTJ Loko Liberec      LLI8450 C   51207  40.00         
 15 Sehnalová Tereza         OOB TJ Turnov        TUR8852 C   51825  43.00         
 16 Vydrová Markéta          OK RECO Sport        PEN8950 C    8180  46.00         
 17 Vakant                                                           49.00         
 18 Vakant                                                           52.00         
 19 Vakant                                                           55.00         
 20 Vakant                                                           58.00         
 21 Vakant                                                           61.00         
 22 Vakant                                                           64.00         
 
Startovka kategorie: D21L        3.2km    0m 18k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Kolaja Ehlerová Jana     Slavia Liberec orien VLI8055 C 1398538   1.00         
  2 Kolínová Kristýna        Oddíl OB Kotlářka    DKP8450 E 9000007   3.00         
  3 Novotná Barbora          OOB TJ Tatran Jablon TJN8951 C    8263   5.00         
  4 Lošťáková Ivana          OOB TJ Lokomotiva Te LTP7758 C 7202864   7.00         
  5 Nejezchlebová Barbora    OOB TJ Turnov        TUR9755 A  231920   9.00         
  6 Kovářová Lenka           OOB TJ Lokomotiva Te LTP9750 A 7200344  11.00         
  7 Haltof Ewa               SK při gymnáziu OOB  VRB9499 C 1436949  13.00         
  8 Soukupová Lucie          TJ Sportcentrum Jičí SJC8951 C   51180  15.00         
  9 Trčková Helena           VŠTJ Ekonom Praha    EKP8756 C 2087687  17.00         
 10 Mokrá Julie              Slavia Liberec orien VLI8051 C    7710  19.00         
 11 Louková Tereza           VŠTJ Ekonom Praha    EKP8457 C  515458  21.00         
 12 Hradecká Petra           OK Doksy             DOK6850 C  897368  23.00         
 13 Hanajová Káťa            SK SNS Smržovka      SMR8451 C  428294  25.00         
 14 Nejezchlebová Martina    OOB TJ Turnov        TUR9951 B    8223  27.00         
 15 Šákrová Michaela         OK Jiskra Nový Bor   BOR8850 C    8481  29.00         
 16 Tichovská Martina        SK Praga             PGP8658 E  920677  31.00         
 17 Mikanová Kateřina        VŠTJ Ekonom Praha    EKP8461 C 2061773  33.00         
 18 Kožinová Jana            SK Praga             PGP6651 C  502089  35.00         
 19 Kalinová Markéta         VŠTJ Ekonom Praha    EKP8259 C  515409  37.00         
 20 Bialožytová Tereza       SK Praga             PGP9055 C    8780  39.00         
 21 Kopcová Michaela         KOS TJ Lokomotiva Kr KRN8456 C   52533  41.00         
 22 Černá Eliška             OK Sparta Praha      SCP9050 C 2088205  43.00         
 23 Tichovská Hana           SK Praga             PGP6652 C   51676  45.00         
 24 Krafková Lucie           OOB TJ Turnov        TUR8650 R  876522  47.00         
 25 Folbrechtová Šárka       OK Jiskra Nový Bor   BOR9051 C 1602628  49.00         
 26 Sedláčková Martina       OOB TJ Turnov        TUR7959 C   53816  51.00         
 27 Smolková Kateřina        SK Praga             PGP8852 C   53556  53.00         
 28 Mesiarkinová Kamila      O-mikron             MBM8282 C 7200319  55.00         
 29 Roškotová Lucie          OOB TJ Turnov        TUR9753 A 1403414  57.00         
 30 Zabořilová Romana        OB Jenišovice        JEN7457 C    7775  59.00         
 31 Neradová Alena           KOB Chemopetrol Litv LIT8551 C  886283  61.00         
 32 Posseltová Tereza        OOB TJ Tatran Jablon TJN9252 C  411767  63.00         
 33 Henychová Zuzana         Slavia Liberec orien VLI6151 C    9061  65.00         
 34 Vakant                                                           67.00         
 35 Vakant                                                           69.00         
 36 Vakant                                                           71.00         
 37 Vakant                                                           73.00         
 38 Vakant                                                           75.00         
 
Startovka kategorie: D35         3.1km    0m 17k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Hřebíková Radka          RAPAMAVI Satalice    51C7750   2080970  59.00         
  2 Dejnožková Blanka        OOB TJ Tatran Jablon TJN7651 C 2049610  62.00         
  3 Uhrová Zuzana            USK Praha            VSP8050 C  232062  65.00         
  4 Vakant                   Vakant               VAK                68.00         
  5 Kučerová Marie           USK Praha            VSP7551 C   53546  71.00         
  6 Forstová Lenka           VŠSK MFF UK Praha    MFP6850 C 2079501  74.00         
  7 Městková Kateřina        USK Praha            VSP7650 C   51746  77.00         
  8 Sieglová Dagmar          VŠSK MFF UK Praha    MFP7050 C  443075  80.00         
  9 Vokurková Marta          OOB TJ Tatran Jablon TJN7950 C  253111  83.00         
 10 Vakant                                                           86.00         
 11 Vakant                                                           89.00         
 12 Vakant                                                           92.00         
 
Startovka kategorie: D40         2.5km    0m 16k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Žuková Marcela           Slavia Liberec orien VLI7351 C    8293  84.00         
  2 Nosek Martina            KrOB Rozmarýn Litomě DLT7251 C  236061  87.00         
  3 Novotná Jana             Slavia Liberec orien VLI7350 C 2058476  90.00         
  4 Škorpilová Jana          TJ Sportcentrum Jičí SJC7451 C  211303  93.00         
  5 Svobodová Lucie          OK Jiskra Nový Bor   BOR7151 C    8519  96.00         
  6 Kubcová Lenka            KOB Dobruška         DOB7451 C    7258  99.00         
  7 Zápotocká Anna           Slavia Liberec orien VLI7250 C   51217 102.00         
  8 Jasna Kohoutová          Slovan Praha         UVP               105.00         
  9 Jeřábková Tereza         OK Jiskra Nový Bor   BOR7563 C    8438 108.00         
 10 Junková Kateřina         SK Studenec          STH7351 C 7204984 111.00         
 11 Marková Jana             TJ Loko Liberec      LLI7152 C 2049529 114.00         
 12 Hrnčířová Lenka          SK Studenec          STH7251 C  410775 117.00         
 13 Zakouřilová Helena       USK Praha            VSP7453 C  232401 120.00         
 14 Žeravová Markéta         OB Jenišovice        JEN7152 C 2060293 123.00         
 15 Hornychová Helena        OOB TJ Tatran Jablon TJN7150 C 2070802 126.00         
 16 Horáková Lenka           USK Praha            VSP7255 C   51728 129.00         
 17 Pavlíková Pavla          OK Chrastava         CHA6551 C   51533 132.00         
 18 Tomandlová Radka         Tomandlovi           44C7550           135.00         
 19 Bartáková Eva            OK Chrastava         CHA7051 C  331779 138.00         
 20 Dolejší Lenka            TJ Stadion Nový Bor  STB7499 C  434839 141.00         
 21 Posseltová Romana        OOB TJ Tatran Jablon TJN7050 C  410359 144.00         
 22 Kašparová Marie          SK Netopýr Zákupy    ZAK7250 C  331399 147.00         
 23 Podrábská Marie          Slavia Liberec orien VLI7451 C 1400433 150.00         
 24 Průšová Markéta          USK Praha            VSP7256 C   53160 153.00         
 25 Šašková Petra            SOBSA                SOB7451 C    4186 156.00         
 26 Kubecová Jana            TJ Stadion Nový Bor  STB7399 C  206351 159.00         
 27 Beranová Iva             USK Praha            VSP7150 C 2021834 162.00         
 28 Janoušková Iveta         OK Jiskra Nový Bor   BOR7457 C    8431 165.00         
 29 Nosková Pavla            USK Praha            VSP7261 C 2058494 168.00         
 30 Martanová Daniela        Slavia Liberec orien VLI7452 C    8126 171.00         
 31 Vřešťálová Lucie         OOB TJ Turnov        TUR7450 C 7205025 174.00         
 32 Vakant                                                          177.00         
 33 Vakant                                                          180.00         
 
Startovka kategorie: D45         2.4km    0m 13k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Menclová Silvie          USK Praha            VSP7050 C   51749  92.00         
  2 Koucká Ivana             VŠTJ Ekonom Praha    EKP6850 C  515195  94.00         
  3 Gorčicová Ivana          OK Chrastava         CHA6550 C    8179  96.00         
  4 Úlehlová Monika          OK Jiskra Nový Bor   BOR6999    320310  98.00         
  5 Kuncová Jiřina           OOB TJ Tatran Jablon TJN5752 C    8257 100.00         
  6 Linková Iva              OOB TJ Turnov        TUR6850 C   51809 102.00         
  7 Picková Helena           OOB TJ Tatran Jablon TJN6952 C  416843 104.00         
  8 Čechlovská Jana          OK Chrastava         CHA6250 C    8175 106.00         
  9 Vakant                   Vakant               VAK               108.00         
 10 Rejholcová Andrea        OK Jiskra Nový Bor   BOR6951 C 2051490 110.00         
 11 Kyselová Jana            SKOB Roudnice nad La ROU7050 C 2043619 112.00         
 12 Eichlerová Jana          KOB Kamenický Šenov  KAS7051 C  682641 114.00         
 13 Nejezchlebová Ivana      OOB TJ Turnov        TUR6851 C  305984 116.00         
 14 Kavalírová Kateřina      OK 99 Hradec Králové PHK6756 C    9833 118.00         
 15 Hlavatá Pavla            PAT Praha            45X7050    253812 120.00         
 16 Zalabová Martina         TJ Sportcentrum Jičí SJC6657 C    9932 122.00         
 17 Korejčíková Dáďa         TJ Loko Liberec      LLI5550 C    8546 124.00         
 18 Würzová Kateřina         Jizerský klub OB Frý FYD6952 C  515004 126.00         
 19 Pecková Ivana            VŠTJ Ekonom Praha    EKP6252 C   51601 128.00         
 20 Svobodová Lenka          SKOB Roudnice nad La ROU6650 C 2043618 130.00         
 21 Vakant                                                          132.00         
 22 Vakant                                                          134.00         
 23 Vakant                                                          136.00         
 
Startovka kategorie: D50         2.5km    0m 12k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Kočibová Ivana           OOB TJ Tatran Jablon TJN6354 C  307418   1.00         
  2 Pávková Jana             OK Jiskra Nový Bor   BOR6550 C    8445   4.00         
  3 Pološčuková Monika       SKOB Sig-Mat Mladá B SMB6551 C    7722   7.00         
  4 Kubátová Ivana           OK Jiskra Nový Bor   BOR6152 C    8464  10.00         
  5 Kábrtová Iva             OK RECO Sport        PEN6350 C  232387  13.00         
  6 Košková Vlasta           TJ Loko Liberec      LLI6351 C 2085634  16.00         
  7 Benešová Iva             TJ Sportcentrum Jičí SJC6151 C    9908  19.00         
  8 Šípová Soňa              OK Jiskra Nový Bor   BOR6150 C  232182  22.00         
  9 Kovářová Alena           OOB TJ Lokomotiva Te LTP6151 C  232914  25.00         
 10 Hartlová Blanka          TJ Aero Odolena Voda ODV6350 C   51356  28.00         
 11 Vakant                                                           31.00         
 12 Vakant                                                           34.00         
 13 Vakant                                                           37.00         
 
Startovka kategorie: D55         2.1km    0m 12k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Tvrdková Eva             OOB TJ Turnov        TUR5151 C  303959  91.00         
  2 Bradnová Věra            OK Chrastava         CHA5550 C    8162  94.00         
  3 Konopáčová Jana          OOB TJ Turnov        TUR5650 C    8208  97.00         
  4 Kadečková Jana           OB Jenišovice        JEN5651 C  411563 100.00         
  5 Šaffková Zuzana          OK Chrastava         CHA5150 C 2070837 103.00         
  6 Večeřová Ivana           OOB TJ Tatran Jablon TJN6052 C 2027204 106.00         
  7 Vakant                                                          109.00         
  8 Vakant                                                          112.00         
  9 Vakant                                                          115.00         
 10 Vakant                                                          118.00         
 
Startovka kategorie: D60         2.0km    0m 11k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Karmazínová Ivana        Slavia Liberec orien VLI5150 C   51216 104.00         
  2 Úlehlová Ivana           OK Jiskra Nový Bor   BOR5150 C    8553 108.00         
  3 Bednaříková Olga Marie   Slavia Liberec orien VLI5151 C    8309 112.00         
  4 Matoušková Marie         OOB TJ LIAZ Jablonec LJN5550 C    7742 116.00         
  5 Lukavcová Lenka          OOB TJ Tatran Jablon TJN5452 C    8259 120.00         
  6 Pachnerová Jaroslava     Slavia Liberec orien VLI5152 C 2059769 124.00         
  7 Malá Jitka               KOB Kamenický Šenov  KAS5451 C  682674 128.00         
  8 Hatašová Hana            OB Jenišovice        JEN5252    411628 132.00         
  9 Ševčíková Alena          OK Chrastava         CHA5351 C    8165 136.00         
 10 Havlová Jaroslava        OB Jenišovice        JEN5452 C    4631 140.00         
 11 Vakant                                                          144.00         
 12 Vakant                                                          148.00         
 13 Vakant                                                          152.00         
 
Startovka kategorie: D65         2.0km    0m 11k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Kašková Eva              OK Chrastava         CHA4650 C    8152  56.00         
  2 Dvořáková Ladislava      SK Praga             PGP4451 C   52096  60.00         
  3 Štrojsová Jaroslava      KOB Kamenický Šenov  KAS4350 C  682607  64.00         
  4 Kohoutová Jitřenka       Slovan Praha         UVP4850 C   51265  68.00         
  5 Krausová Marie           TJ Loko Liberec      LLI4451 C   51214  72.00         
  6 Vokálová Pavla           OK Chrastava         CHA4951 C    8158  76.00         
  7 Nejezchlebová Věra       KOB Kamenický Šenov  KAS4551 C  682619  80.00         
  8 Vakant                                                           84.00         
  9 Vakant                                                           88.00         
 10 Vakant                                                           92.00         
 
Startovka kategorie: H10         2.0km    0m 10k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Rokos Marek              OOB TJ Tatran Jablon TJN0500 C 2049534   0.00         
  2 Březina Karel            OK Chrastava         CHA0605 C 2059763   3.00         
  3 Sork Dominik             OK Jiskra Nový Bor   BOR0549      4125   6.00         
  4 Horák Martin             USK Praha            VSP0601 C   51649   9.00         
  5 Riby Philip              OOB TJ Lokomotiva Te LTP0702 C  897359  12.00         
  6 Mairich Filip            OOB TJ Tatran Jablon TJN0603 C 2067316  15.00         
  7 Vávra Jan                OK Jiskra Nový Bor   BOR0500 C    4389  18.00         
  8 Doucha Martin            TJ START Náchod      SNA0501 C    9636  21.00         
  9 Sýkora Oliver            OOB TJ Tatran Jablon TJN0504 C 2073664  24.00         
 10 Tomášek Prokop           SOK TJ Turnov        TUV0701 C          27.00         
 11 Meier David              USK Praha            VSP0606 C  232246  30.00         
 12 Vakant                                                           33.00         
 13 Městka Václav            USK Praha            VSP0600 C  416121  36.00         
 14 Dolejší Jan              TJ Stadion Nový Bor  STB0601 C  438039  39.00         
 15 Štrait Vilém             USK Praha            VSP0701 C 2021829  42.00         
 16 Míka Bertík              OOB TJ Tatran Jablon TJN0601 C 2067319  45.00         
 17 Veselý Václav            SOK TJ Turnov        TUV0601 C          48.00         
 18 Kučera Filip             OK Chrastava         CHA0501 C    4213  51.00         
 19 Saur Filip               OOB TJ Tatran Jablon TJN0503 C 2070851  54.00         
 20 Hoetzel Hugo             OB Jenišovice        JEN0503 C 2060291  57.00         
 21 Blažkovan Matěj          OK Jiskra Nový Bor   BOR0504 C    4399  60.00         
 22 Heřmánek Petr            OOB TJ Turnov        TUR0500 C    8020  63.00         
 23 Šašek Martin             SOBSA                SOB0501 C   53026  66.00         
 24 Klust Jan                OK Chrastava         CHA0702 C 2070858  69.00         
 25 Vajskebr Michal          OOB TJ Tatran Jablon TJN0502 C 2070807  72.00         
 26 Vřešťál Antonín          OOB TJ Turnov        TUR0604 C 1403051  75.00         
 27 Dejnožka Martin          OOB TJ Tatran Jablon TJN0600 C 2035718  78.00         
 28 Mencl Josef              USK Praha            VSP0602 C 2021850  81.00         
 29 Vakant                                                           84.00         
 30 Vakant                                                           87.00         
 31 Vakant                                                           90.00         
 32 Vakant                                                           93.00         
 33 Vakant                                                           96.00         
 
Startovka kategorie: H10L        1.3km    0m 7k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Maškarinec Marek         Slavia Liberec orien VLI0501 C  207860   1.00         
  2 Kadečka David            OB Jenišovice        JEN0801 C    7790   3.00         
  3 Podhorný Ondřej          Slavia Liberec orien VLI0705 C 4411240   5.00         
  4 Řehoř Hynek              OOB TJ Tatran Jablon TJN0700 C 2053559   7.00         
  5 Podrábský Ctibor         Slavia Liberec orien VLI0700 C   51232   9.00         
  6 Žerava František         OB Jenišovice        JEN0502 C          11.00         
  7 Trávníček Lukáš          Slavia Liberec orien VLI0704 C 2073700  13.00         
  8 Zaňka Albert             OOB TJ Tatran Jablon TJN0803 C 2067312  15.00         
  9 Novotný Dalibor          Slavia Liberec orien VLI0808 C 4402232  17.00         
 10 Elleder David            VSK Humanita Praha   2HX0600            19.00         
 11 Heczko Erik              Slavia Liberec orien VLI0804 C  302695  21.00         
 12 Sychra Marek             OK Chrastava         CHA0604 C 2084447  23.00         
 13 Drahoňovský Tomáš        OOB TJ Turnov        TUR0701 C  888638  25.00         
 14 Bukvic Kryštof           SOK TJ Turnov        TUV0802            27.00         
 15 Rod Matyáš               USK Praha            VSP0803 C 2075699  29.00         
 16 Šálek Richard            OOB TJ Turnov        TUR0702 C 1403060  31.00         
 17 Lajtkep Jakub            TJ Stadion Nový Bor  STB0600 C   49985  33.00         
 18 Folprecht Lukáš          USK Praha            VSP0802 C 2058490  35.00         
 19 Vávra Tomáš              OK Jiskra Nový Bor   BOR0700 C    4415  37.00         
 20 Mertlík Vojtěch          OOB TJ Turnov        TUR0704 C 1403059  39.00         
 21 Hoetzel Jiří             OB Jenišovice        JEN0701 C 2085629  41.00         
 22 Polák Tomáš              OK Chrastava         CHA0801   2084445  43.00         
 23 Štembera Vítek           OOB TJ Tatran Jablon TJN0801 C  682376  45.00         
 24 Zápotocký František      Slavia Liberec orien VLI0500      1000  47.00         
 25 Vakant                                                           49.00         
 26 Vakant                                                           51.00         
 27 Vakant                                                           53.00         
 
Startovka kategorie: H12         2.2km    0m 11k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Bednařík Vilém           Slavia Liberec orien VLI0509 C 2049579   0.00         
  2 Janas Adam               SK Praga             PGP0404 C  443090   3.00         
  3 Maškarinec Štěpán        Slavia Liberec orien VLI0304 C   49962   6.00         
  4 Mellan Jonáš             SOK TJ Turnov        TUV0308 B  888622   9.00         
  5 Průša Dominik            USK Praha            VSP0406 B 2032107  12.00         
  6 Kašpar Vojtěch           OK Jiskra Nový Bor   BOR0402 C  448931  15.00         
  7 Peterka Jakub            TJ Loko Liberec      LLI0404 B 9101104  18.00         
  8 Šimánek Jakub            OK Jiskra Nový Bor   BOR0306 C    4387  21.00         
  9 Vitebský Lukáš           OOB TJ Tatran Jablon TJN0302 B 1398971  24.00         
 10 Mertlík Jakub            OOB TJ Turnov        TUR0307 C 1403058  27.00         
 11 Kašpar Štěpán            OK Jiskra Nový Bor   BOR0403 C  448932  30.00         
 12 Zakouřil Matyáš          USK Praha            VSP0400 B  232616  33.00         
 13 Janoušek Slávek          OK Jiskra Nový Bor   BOR0400 B    4360  36.00         
 14 Tkáč Jakub               OOB TJ Tatran Jablon TJN1001 C 4408040  39.00         
 15 Husák Martin             OK Chrastava         CHA0300 C    8173  42.00         
 16 Řehoř Vojta              OOB TJ Tatran Jablon TJN0303 B 2056291  45.00         
 17 Socha Ondřej             OK Jiskra Nový Bor   BOR0302 B  361279  48.00         
 18 Danko Štěpán             OK Chrastava         CHA0301 C  436449  51.00         
 19 Dejnožka Vojtěch         OOB TJ Tatran Jablon TJN0300 B 2027224  54.00         
 20 Holan Petr               OK Chrastava         CHA0303 C 2070841  57.00         
 21 Ekert Tomáš              Slavia Liberec orien VLI0302 C 2078461  60.00         
 22 Zabořil Ondřej           OB Jenišovice        JEN0401 B    7780  63.00         
 23 Henzl Pavel              OK Chrastava         CHA0302 C 2059765  66.00         
 24 Novotný Jaromír          Slavia Liberec orien VLI0300 C 2058474  69.00         
 25 Pokorný Jan              OOB TJ Tatran Jablon TJN0400 C 2056302  72.00         
 26 Titz Adam                USK Praha            VSP0401 C 2032183  75.00         
 27 Lesák Ondřej             OOB TJ Tatran Jablon TJN0306 C 2085591  78.00         
 28 Staňa Ondřej             OK Jiskra Nový Bor   BOR0301 B    4377  81.00         
 29 Žukov Jakub              OOB TJ Tatran Jablon TJN0305 C 2067345  84.00         
 30 Nosek Daniel             USK Praha            VSP0409 C  446366  87.00         
 31 Hejna Hynek              TJ Loko Liberec      LLI0300    682626  90.00         
 32 Nejezchleb Vojtěch       OOB TJ Turnov        TUR0503 C 1403061  93.00         
 
Startovka kategorie: H14         2.4km    0m 13k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Vakant                   Vakant               VAK                 2.00         
  2 Hájek Kryštof            SOK TJ Turnov        TUV0203 B  886280   5.00         
  3 Kolář Šimon              TJ Jiskra Hořice     HOR0400 B 7200597   8.00         
  4 Bílý Jakub               OOB TJ Lokomotiva Te LTP0104 B  434575  11.00         
  5 Růta Matyáš              OOB TJ Tatran Jablon TJN0102 C 2032159  14.00         
  6 Vávra Pavel              OK Jiskra Nový Bor   BOR0101 B    4369  17.00         
  7 Šmol David               OK Doksy             DOK0100 B 2053509  20.00         
  8 Krampera Tomáš           OOS TJ Spartak Vrchl VRL0103 C  425565  23.00         
  9 Budský Ondřej            OOB TJ Tatran Jablon TJN0105 B 1398985  26.00         
 10 Mejsnar Jaroslav         OOS TJ Spartak Vrchl VRL0202 C          29.00         
 11 Rajn Filip               OK Chrastava         CHA0102 C  436414  32.00         
 12 Tuma Matěj               TJ Sportcentrum Jičí SJC0202 A 2056295  35.00         
 13 Puchalský Jan            USK Praha            VSP0101 C 2021836  38.00         
 14 Šašek Adam               SOBSA                SOB0200 C          41.00         
 15 Rokos Michal             OOB TJ Tatran Jablon TJN0107 C 2027215  44.00         
 16 Bradáč David             TJ Loko Liberec      LLI0203 B 2032132  47.00         
 17 Forst Antonín            VŠSK MFF UK Praha    MFP0101 B  218851  50.00         
 18 Adamec Martin            OOB TJ Tatran Jablon TJN0106 A 2045202  53.00         
 19 Riby Thomas              OOB TJ Lokomotiva Te LTP0202 C  897367  56.00         
 20 Kodejš Ondřej            USK Praha            VSP0200 C 2021827  59.00         
 21 Matyáš Vojtěch           OK Chrastava         CHA0202 C 2049595  62.00         
 22 Zabořil Vojta            OB Jenišovice        JEN0101 C   51543  65.00         
 23 Vakant                   Vakant               VAK                68.00         
 24 Mencl Jan                OB Jenišovice        JEN0201   2060290  71.00         
 25 Synek Petr               OK Doksy             DOK0200 B 2053519  74.00         
 26 Bek Jiří                 OK Chrastava         CHA0103 B  436431  77.00         
 27 Štefan Vít               SK Studenec          STH0202 B 7201763  80.00         
 28 Hořák Jaroslav           TJ Loko Liberec      LLI0102 C 2032134  83.00         
 
Startovka kategorie: H16         2.6km    0m 16k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Synek Antonín            OK Doksy             DOK0001 B 2053518   1.00         
  2 Mašata Metoděj           OK 99 Hradec Králové PHK9905 B  207870   7.00         
  3 Průša Kryštof            USK Praha            VSP0102 A 2020707  13.00         
  4 Galbavý Matěj            OK Chrastava         CHA0000 B 2059764  19.00         
  5 Pavel Martin             OOB TJ Tatran Jablon TJN0004 C 2045201  25.00         
  6 Bek Ondřej               OK Chrastava         CHA9904 B 2049592  31.00         
  7 Novotný Marek            OOB TJ Tatran Jablon TJN9901 A  232325  37.00         
  8 Vakant                                                           43.00         
  9 Vakant                                                           49.00         
 
Startovka kategorie: H18         3.6km    0m 17k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Žukov Michal             OOB TJ Tatran Jablon TJN9701 C 2067343  86.00         
  2 Koucký Martin            VŠTJ Ekonom Praha    EKP9700 C 2032158  92.00         
  3 Košek Jan                TJ Loko Liberec      LLI9801 C  253141  98.00         
  4 Vakant                                                          104.00         
  5 Vakant                                                          110.00         
  6 Vakant                                                          116.00         
 
Startovka kategorie: H20         3.6km    0m 17k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Kadečka Adam             OB Jenišovice        JEN9601 C  411527  50.00         
  2 Vakant                                                           56.00         
  3 Vakant                                                           62.00         
  4 Vakant                                                           68.00         
 
Startovka kategorie: H21K        3.2km    0m 17k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Bednařík Aleš            Slavia Liberec orien VLI7309 C  500568   0.00         
  2 Pecka Vlastimil          TJ Loko Liberec      LLI7501 C  682640   2.00         
  3 Gruncl Vojtěch           Slavia Liberec orien VLI8601 C 2080994   4.00         
  4 Janata Pavel             OOB TJ Tatran Jablon TJN8400 C 7200343   6.00         
  5 Karmazín Petr            Slavia Liberec orien VLI4901 C  361986   8.00         
  6 Kunc Štěpán              OOB TJ Tatran Jablon TJN8449 C 2060256  10.00         
  7 Synek Antonín            OK Doksy             DOK7800 C 7200371  12.00         
  8 Štembera Jan             OOB TJ Tatran Jablon TJN7513 C   51536  14.00         
  9 Červinka Jaroslav        SK OK 24 Praha       OKP5803 C   53558  16.00         
 10 Kožina Petr              SK Praga             PGP6000 C 1700084  18.00         
 11 Himmel Petr              SK OK 24 Praha       OKP6500 C          20.00         
 12 Klusáček Radim           OK Jiskra Nový Bor   BOR7710 C    8516  22.00         
 13 Šikola Alexej            OOB TJ LIAZ Jablonec LJN5301 C  446348  24.00         
 14 Křenek Tomáš             TJ Loko Liberec      LLI8300 C 1409872  26.00         
 15 Stárek Filip             OOB TJ Turnov        TUR6602 C    8218  28.00         
 16 Šámal Václav             SK OK 24 Praha       OKP5600 C  436401  30.00         
 17 Gorčica Pavel            OK Chrastava         CHA6200 C    8174  32.00         
 18 Farář Jaroslav           OOS TJ Spartak Vrchl VRL5002 C    9261  34.00         
 19 Novák Libor              SK OK 24 Praha       OKP9100 C  426348  36.00         
 20 Posselt Martin           OOB TJ Tatran Jablon TJN9501 B  232512  38.00         
 21 Červinková Jitka         SK OK 24 Praha       OKP6451 C   53525  40.00         
 22 Přinda Oldřich           Slavia Liberec orien VLI5101 C 1302773  42.00         
 23 Jurga Vojtěch            Krutě Kruté Krůty    46X8500   2087671  44.00         
 24 Ježek Ladislav           Slavia Liberec orien VLI4900 C  253372  46.00         
 25 Večeřa Martin            OOB TJ Tatran Jablon TJN9105 C  232641  48.00         
 26 Smolková Alena           SK Praga             PGP6450 C   53567  50.00         
 27 Kunc Radovan             OOB TJ Tatran Jablon TJN5549 C    8249  52.00         
 28 Šmol Marcel              OK Doksy             DOK7300 C 2053516  54.00         
 29 Kunc Filip               OOB TJ Tatran Jablon TJNxxx8   2059775  56.00         
 30 Vanková Jana             SK OK 24 Praha       OKP7750 C  253129  58.00         
 31 Němečková Jarmila        USK Praha            VSP6650 C    7965  60.00         
 32 Vakant                                                           62.00         
 33 Šámalová Hana            SK OK 24 Praha       OKP6151 C  502090  64.00         
 34 Honzík Tomáš             Slavia Liberec orien VLI7000 C  981819  66.00         
 35 Balusková Ida            SK OK 24 Praha       OKP7350 C  681852  68.00         
 36 Hulha Lukáš              OOB TJ Lokomotiva Te LTP9405 C  682116  70.00         
 37 Nováková Marie           SK OK 24 Praha       OKP6953 C   51681  72.00         
 38 Veselý Marek             OK Chrastava         CHA8201 C    8066  74.00         
 39 Provazník Jiří           OOB TJ Turnov        TUR5102 C 1511127  76.00         
 40 Nováková Irena           SK OK 24 Praha       OKP6651 C  236111  78.00         
 41 Synek Marcel             OK Doksy             DOK7600 C 2056288  80.00         
 42 Mareš Jan                OK Jiskra Nový Bor   BOR8905 C    8460  82.00         
 43 Novák Libor              SK OK 24 Praha       OKP6504 C   51680  84.00         
 44 Vejstrk Daniel           OK Chrastava         CHA9105 C 2049588  86.00         
 45 Novák Ivo                SK OK 24 Praha       OKP6200 C   51679  88.00         
 46 Hájek Jan                OB Jenišovice        JEN9703 C  411526  90.00         
 47 Eiselt Jan               OOB TJ Lokomotiva Te LTP8801 C  682092  92.00         
 48 Bernášek Jiří            TJ Stadion Nový Bor  STB8101 C  682354  94.00         
 49 Valentová Helena         SK OK 24 Praha       OKP6550 C   52099  96.00         
 50 Polák Zdeněk             USK Praha            VSP5203 C   51740  98.00         
 51 Hájek Vojtěch            OOB TJ Tatran Jablon TJN9502 C  896978 100.00         
 52 Štraitová Jitka          USK Praha            VSP7252 C   51672 102.00         
 53 Kubíček Zdeněk           OK Mnichovo Hradiště 5BC7200     51811 104.00         
 54 Jakubec Jindřich         OOB TJ Turnov        TUR4801 C   51816 106.00         
 55 Hořínek Jaroslav         USK Praha            VSP5000 C   51643 108.00         
 56 Čechmánek Vladimír       SK OK 24 Praha       OKP5802 C   51719 110.00         
 57 Vakant                   Vakant               VAK               112.00         
 58 Nováková Adéla           SK OK 24 Praha       OKP9750 C  232750 114.00         
 59 Jurga Václav             Krutě Kruté Krůty    46X8900   2800296 116.00         
 60 Tomáš Němec              OK SUDOP             9VC          8515 118.00         
 61 Vakant                                                          120.00         
 62 Vakant                                                          122.00         
 63 Vakant                                                          124.00         
 64 Vakant                                                          126.00         
 
Startovka kategorie: H21L        4.3km    0m 23k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Lužnický Jiří            HO Humanita          69X8500   7205016   0.00         
  2 Janas Petr               SK Praga             PGP7106 C 7201200   2.00         
  3 Štryncl Pavel            Jizerky              92X       2051478   4.00         
  4 Kučera Jan               USK Praha            VSP7302 C   51650   6.00         
  5 Kopec Tomáš              KOS TJ Lokomotiva Kr KRN8203 C   52641   8.00         
  6 Kapal Tomáš              SK Kamenice          KAM9402 C  232267  10.00         
  7 Janda Martin             KOB Dobruška         DOB8002 C  920696  12.00         
  8 Cupák Jiří               OOS TJ Spartak Vrchl VRL7201 C    8972  14.00         
  9 Benda Lukáš              VŠTJ Ekonom Praha    EKP7705 C 2078483  16.00         
 10 Schröter Pavel           OK Chrastava         CHA7203 C  301545  18.00         
 11 Pešík Michal             Jizerky              92X7701   2025338  20.00         
 12 Merenus Štěpán           VŠTJ Ekonom Praha    EKP8401   1984420  22.00         
 13 Nykodým Miloš            SK Žabovřesky Brno   ZBM9005 E 1003623  24.00         
 14 Koucký Roman             VŠTJ Ekonom Praha    EKP6301 C 2035738  26.00         
 15 Sojka Lukáš              OOB Albrechtice nad  ALB8500 C    7218  28.00         
 16 Kučerka David            KOB Chemopetrol Litv LIT8202 C    8105  30.00         
 17 Vrabec Ondřej            OK Sparta Praha      SCP8303 C   51558  32.00         
 18 Svoboda Honza            SK SNS Smržovka      SMR7901 C  995876  34.00         
 19 Dlabaja Tomáš            OOB TJ Turnov        TUR8303 R  500850  36.00         
 20 Kadavý Petr              OK Chrastava         CHA7800 C    8188  38.00         
 21 Habán Ivo                Slavia Liberec orien VLI7707 C   53226  40.00         
 22 Oma Jakub                OOB TJ Turnov        TUR8002 C  800320  42.00         
 23 Hlaváč Jaroslav          VŠTJ Ekonom Praha    EKP9205 C 2067975  44.00         
 24 Martan Jiří              Slavia Liberec orien VLI7300 C    8129  46.00         
 25 Hradecký Jaroslav        OK Doksy             DOK6300 C  886258  48.00         
 26 Průša Michal             USK Praha            VSP7310 C  553437  50.00         
 27 Kettner Vojtěch          SK Kamenice          KAM9601 E  897360  52.00         
 28 Váňa Martin              OOB TJ Turnov        TUR8401 C 1840303  54.00         
 29 Čechlovský Jan           OK Chrastava         CHA9300 C    8200  56.00         
 30 Kamenický Jan            OK 99 Hradec Králové PHK6601 C  232255  58.00         
 31 Škoda Přemek             Slavia Liberec orien VLI5301 C 9201066  60.00         
 32 Luštický Martin          OOB TJ Turnov        TUR8700 R 7092626  62.00         
 33 Balogh Jan               OOB TJ Tatran Jablon TJN7500 C 2032176  64.00         
 34 Henych Petr              Slavia Liberec orien VLI6001 C  515132  66.00         
 35 Beneš Jan                TJ Sportcentrum Jičí SJC8703 R  886513  68.00         
 36 Peterka Vojtěch          TJ Loko Liberec      LLI7502 C  515503  70.00         
 37 Kavalír Karel            OK 99 Hradec Králové PHK6503 C 9650526  72.00         
 38 Hausenblas Šimon         SK Kamenice          KAM9803 A  361923  74.00         
 39 Aschermann Jan           USK Praha            VSP6902 C   52284  76.00         
 40 Semík Luboš              SK Kamenice          KAM6201 C   52279  78.00         
 41 Prášil Ondřej            TJ Sportcentrum Jičí SJC8401 C    9705  80.00         
 42 Kozák Petr               SK Kamenice          KAM6501 C   51733  82.00         
 43 Novák Daniel             OK Doksy             DOK8700 C  887924  84.00         
 44 Hájek Adam               SK Kamenice          KAM9202 C 2019240  86.00         
 45 Pidrman Milan            VŠTJ Ekonom Praha    EKP8310 C 2067264  88.00         
 46 Wolf Filip               OOB TJ Turnov        TUR9701 A 9101181  90.00         
 47 Flašar Jan               SK Praga             PGP8610 E  887941  92.00         
 48 Hickethier Manfred       Slavia Liberec orien VLI5201 C 9005174  94.00         
 49 Polák Jaroslav           OK Chrastava         CHA7500 C 7201775  96.00         
 50 Vakant                   Vakant               VAK                98.00         
 51 Schulhof Jan             OOB TJ Turnov        TUR8900 C   51225 100.00         
 52 Šrubař Michal            O-mikron             MBM8606 C 2051488 102.00         
 53 Kalina Miroslav          VŠTJ Ekonom Praha    EKP8211 C 7201206 104.00         
 54 Mašata Roman             OK 99 Hradec Králové PHK7107 C  515050 106.00         
 55 Krtička Jan              KOB Konice           KON7931 C 2067929 108.00         
 56 Domín Nikolas            VŠTJ Ekonom Praha    EKP8806 C 2078484 110.00         
 57 Kobr Tomáš               Slavia Liberec orien VLI8901 C 1969696 112.00         
 58 Vokurka Jan              OOB TJ Tatran Jablon TJN7501 C  253145 114.00         
 59 Kalous Vladislav         VŠTJ Ekonom Praha    EKP7702 C 2058464 116.00         
 60 Nejman Stanislav         OOB TJ Turnov        TUR9500 A  330671 118.00         
 61 Mokrý Pavel              Slavia Liberec orien VLI7501 C 2058479 120.00         
 62 Marek Martin             TJ Loko Liberec      LLI7000 C 2049593 122.00         
 63 Matějů Michal            Slavia Liberec orien VLI7702 C  887154 124.00         
 64 Švihovská Eva            TJ Sportcentrum Jičí SJC8352      9988 126.00         
 65 Vlček Martin             OOB TJ Turnov        TUR8702 C  515047 128.00         
 66 Horák Pavel (Starosta)   USK Praha            VSP7305 C 2032184 130.00         
 67 Semík Ondřej             SK Kamenice          KAM9401 E  920683 132.00         
 68 Peths Jan                KOS TJ Lokomotiva Kr KRN8101 C  446353 134.00         
 69 Matějka Lukáš            OOB TJ Lokomotiva Te LTP9802 B 7200336 136.00         
 70 Němeček Jan              USK Praha            VSP6201 C  682682 138.00         
 71 Šedivý Jan               SK Praga             PGP8409 E 1406172 140.00         
 72 Mikan Albert             VŠTJ Ekonom Praha    EKP8606 C 2031357 142.00         
 73 Pospíšil Vítek           SK Praga             PGP6803 C  681612 144.00         
 74 Hradec Pavel             OOB TJ Turnov        TUR8801 E  995821 146.00         
 75 Kolaja Jan               Slavia Liberec orien VLI8100 C 8627111 148.00         
 76 Folprecht Miroslav       OOB TJ Turnov        TUR5501 C 1550616 150.00         
 77 Horáček Michal           Slavia Liberec orien VLI7700 R  500290 152.00         
 78 Kolín Jan                Oddíl OB Kotlářka    DKP7701 C 9007701 154.00         
 79 Pesničák Jan             SK SNS Smržovka      SMR7902 C    8266 156.00         
 80 Doucha Jiří              TJ START Náchod      SNA7105 C    9626 158.00         
 81 Palfi Štefan             Akademik TU Košice   84S8900           160.00         
 82 Jakub Hejl               Oddíl OB Kotlářka    DKP8900    889298 162.00         
 83 Přinda Lukáš             Slavia Liberec orien VLI7701      8300 164.00         
 84 Kurz Pavel               VŠTJ Ekonom Praha    EKP7408   2042503 166.00         
 85 Omová Michaela           OOB TJ Turnov        TUR8153    515086 168.00         
 
Startovka kategorie: H35         3.6km    0m 17k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Vakant                   Vakant               VAK                 2.00         
  2 Kadečka Jakub            OB Jenišovice        JEN7901 C 2085628   5.00         
  3 Karásek Zbyněk           PGP-PHI              2PX7900             8.00         
  4 Štrait Martin            USK Praha            VSP7602 C  410393  11.00         
  5 Peteráč Zdeněk           Slavia Liberec orien VLI7802 C 2080914  14.00         
  6 Škorpil Martin           TJ Jiskra Hořice     HOR5700 C 2011900  17.00         
  7 Chrást Tomáš             SK Studenec          STH7401 C 7203467  20.00         
  8 Mencl Pavel              Oddíl OB Kotlářka    DKP7912 C  515416  23.00         
  9 Tomanica Vojtěch         OK Chrastava         CHA7601 C 2070857  26.00         
 10 Pecka Jan                VŠTJ Ekonom Praha    EKP6800 C  515152  29.00         
 11 Šašek Luděk              SOBSA                SOB6901 C    4189  32.00         
 12 Žitný Tomáš              SKOB Sig-Mat Mladá B SMB6401 C   49971  35.00         
 13 Kovář Boris              OOB TJ Lokomotiva Te LTP6710 C  899153  38.00         
 14 Ekert Vladimír           Slavia Liberec orien VLI7600 C 2058477  41.00         
 
Startovka kategorie: H40         3.2km    0m 18k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Vřešťál Jan              OOB TJ Turnov        TUR7301 C 7205031  81.00         
  2 Puš Roman                SK Studenec          STH7501 C  425587  83.00         
  3 Hřebík Pavel             RAPAMAVI Satalice    51C7400   2081372  85.00         
  4 Titz Pavel               USK Praha            VSP7400 C 1398992  87.00         
  5 Jeřábek Petr             OK Jiskra Nový Bor   BOR7105 C    8439  89.00         
  6 Žucha Jiří               OOB TJ Tatran Jablon TJN6603 C 2017687  91.00         
  7 Zabořil Michal           OB Jenišovice        JEN7101 C    7781  93.00         
  8 Zakouřil Václav          USK Praha            VSP7401 C   51724  95.00         
  9 Svoboda Jan              OK Jiskra Nový Bor   BOR7200 C    8536  97.00         
 10 Mrkvička Jiří            OOB TJ Tatran Jablon TJN7101 C 2020748  99.00         
 11 Danko Tomáš              OK Chrastava         CHA7200 C  436410 101.00         
 12 Schindler Jiří           OOB TJ Tatran Jablon TJN6301 C  416828 103.00         
 13 Sucharda Jiří            OK Jiskra Nový Bor   BOR5802 C   51542 105.00         
 14 Dejnožka Jiří            OOB TJ Tatran Jablon TJN7503 C 2027225 107.00         
 15 Kašpar Ludvík            SK Netopýr Zákupy    ZAK7200 C  410399 109.00         
 16 Kolář Viktor             TJ Jiskra Hořice     HOR7300 C 2049537 111.00         
 17 Sychra Zdeněk            OK Chrastava         CHA7302 C 2085623 113.00         
 18 Rydl Jiří                OOB TJ Tatran Jablon TJN7000 C    7750 115.00         
 19 Bradáč Stanislav         TJ Loko Liberec      LLI7201 C  434598 117.00         
 20 Pavel Jiří               OOB TJ Tatran Jablon TJN7100 C 2070804 119.00         
 21 Meier Milan              Slavia Liberec orien VLI7301 C 7003010 121.00         
 22 Spejchal Petr            OK Jiskra Nový Bor   BOR7512 C    8472 123.00         
 23 Posselt Martin           OOB TJ Tatran Jablon TJN6802 C  232256 125.00         
 24 Vláčil Daniel            Oddíl OS SK Prostějo JPV7307 C  887622 127.00         
 25 Novotný Dušan            OOB TJ Tatran Jablon TJN7002 C  232502 129.00         
 26 Vakant                                                          131.00         
 27 Vakant                                                          133.00         
 28 Vakant                                                          135.00         
 
Startovka kategorie: H45         3.1km    0m 17k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Řezáč Pavel              Slavia Liberec orien VLI6900 C  301152   2.00         
  2 Bruner Luboš             OOB TJ Lokomotiva Te LTP6501 C  682114   5.00         
  3 Eichler Petr             KOB Kamenický Šenov  KAS6900 C  682631  11.00         
  4 Pavel Petr               OOB TJ Lokomotiva Te LTP6806 C  897351  14.00         
  5 Průšek Petr              TJ Stadion Nový Bor  STB7000 C    8486  17.00         
  6 Würz Jiří                OOB TJ Lokomotiva Te LTP6502 C 7204992  20.00         
  7 Vydra Ivan               OK Chrastava         CHA6600 C    8185  23.00         
  8 Žejdlík Michal           OOB TJ Lokomotiva Te LTP7001 C  682100  26.00         
  9 Nosek Petr               KrOB Rozmarýn Litomě DLT6901 C  336778  29.00         
 10 Siegl Roman              VŠSK MFF UK Praha    MFP6700 C  443068  32.00         
 11 Kubec Martin             KOB Dobruška         DOB7002 C 1400420  35.00         
 12 Tomandl Jan              Tomandlovi           44C7000   2090861  38.00         
 13 Žukov Libor              Slavia Liberec orien VLI6803 C    8294  41.00         
 14 Bílý Petr                OOB TJ Lokomotiva Te LTP6805 C   51279  44.00         
 15 Hejna Stanislav          TJ Loko Liberec      LLI6900    682678  47.00         
 16 Nosek Jan                USK Praha            VSP6910 C  446367  50.00         
 17 Kubec Pavel              TJ Stadion Nový Bor  STB6601 C  682367 152.00         
 
Startovka kategorie: H50         2.5km    0m 16k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Hartl Zdeněk             TJ Aero Odolena Voda ODV6300 C   52121  45.00         
  2 Šubrt Pavel              SKOB Sig-Mat Mladá B SMB6301 C    7703  48.00         
  3 Vrabec Martin            OK Sparta Praha      SCP6100 C   51571  51.00         
  4 Mareš Hynek              OOB TJ Turnov        TUR6100 C 2067342  54.00         
  5 Havel Leoš               OOS TJ Spartak Vrchl VRL6401   2060209  57.00         
  6 Doškář Boris             OK Jiskra Nový Bor   BOR6400 C    8490  60.00         
  7 Kovář Karel              OOB TJ Lokomotiva Te LTP6102 C  682080  63.00         
  8 Švarc Jiří               OOB TJ Turnov        TUR6204 C  682108  66.00         
  9 Picek Jan                OOB TJ Tatran Jablon TJN6500 C  416839  69.00         
 10 Petr Adrián              VŠTJ Ekonom Praha    EKP5600            72.00         
 11 Pavel Vydra              OK RECO Sport        PEN6200     49998  75.00         
 
Startovka kategorie: H55         2.5km    0m 16k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Pávek Miloš              OK Jiskra Nový Bor   BOR5801 C    8436   0.00         
  2 Hudský Vlastimil         OOB TJ Turnov        TUR5100 C    8214   3.00         
  3 Hulha Karel              OOB TJ Lokomotiva Te LTP6001 C   52927   6.00         
  4 Konopáč Jiří             OOB TJ Turnov        TUR5803 C    8220   9.00         
  5 Vitebský Mirek           OOB TJ Tatran Jablon TJN6001 C 1398973  12.00         
  6 Eiselt Miloš             OOB TJ Lokomotiva Te LTP5802 C  682076  15.00         
  7 Horák Petr               OOB TJ Tatran Jablon TJN5602 C 2056301  18.00         
  8 Kaška Rudolf             OK Chrastava         CHA5500 C 2080917  21.00         
  9 Böhm Karel               OOB TJ Tatran Jablon TJN5101 C  416833  24.00         
 10 Tvrdek Vojtěch           OOB TJ Turnov        TUR4949 C   51283  27.00         
 11 Vakant                                                           30.00         
 12 Vakant                                                           33.00         
 13 Vakant                                                           36.00         
 
Startovka kategorie: H60         2.1km    0m 12k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Kadavý Zdeněk            OK Chrastava         CHA4901 C    8155  55.00         
  2 Bárta Miroslav           OB Jenišovice        JEN5201 C    7778  58.00         
  3 Pavlík Milan             OK Chrastava         CHA5400 C   51231  61.00         
  4 Junek Petr               SK Studenec          STH5501 C 9200530  64.00         
  5 Vakant                                                           67.00         
  6 Bednařík Libor           Slavia Liberec orien VLI5200 C    8296  70.00         
  7 Vakant                   Vakant               VAK                73.00         
  8 Vakant                                                           76.00         
  9 Vakant                                                           79.00         
 10 Ševčík Milan             OK Chrastava         CHA5003 C    8199  82.00         
 
Startovka kategorie: H65         2.1km    0m 12k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Matoušek Luboš           OOB TJ LIAZ Jablonec LJN4700 C    7741   1.00         
  2 Kadečka Jiří             OB Jenišovice        JEN5002 C  411580   4.00         
  3 Folprecht Eduard         OOB TJ Turnov        TUR4301 C   51815   7.00         
  4 Richtr Jiří              OB Jenišovice        JEN5001 C    7777  10.00         
  5 Havlík Jaroslav          TJ Sportcentrum Jičí SJC3601 C 9005225  13.00         
  6 Nejezchleba Jiří         KOB Kamenický Šenov  KAS4600 C  682613  16.00         
  7 Juřina Robert            Jizerský klub OB Frý FYD4900 C    8332  19.00         
  8 Lukavec Míla             OOB TJ Tatran Jablon TJN4901 C 2060202  22.00         
  9 Kraus Jan                TJ Loko Liberec      LLI4501 C   51213  25.00         
 10 Grosman Pavel            OB Jenišovice        JEN4801 C    7787  28.00         
 11 Hlaváč Jaroslav          SKOB Sig-Mat Mladá B SMB4801 C    7718  31.00         
 12 Babický Tomáš            KrOB Rozmarýn Litomě DLT5001 C    8890  34.00         
 13 Smetana Radim            OK Chrastava         CHA4700 C    8153  37.00         
 14 Vakant                                                           40.00         
 15 Vakant                                                           43.00         
 16 Vakant                                                           46.00         
 
Startovka kategorie: H70         2.0km    0m 11k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Kohout Tomáš             Slovan Praha         UVP3700 C    7930   0.00         
  2 Beránek Miroslav         OK Jiskra Nový Bor   BOR3900 C    4131   4.00         
  3 Šplíchal Jiří            SK OK 24 Praha       OKP4500 C 2087699   8.00         
  4 Venuš Jaroslav           OK Jiskra Nový Bor   BOR3800 C    8426  12.00         
  5 Petrželka Pavel          OOB TJ Tatran Jablon TJN3800 C   52900  16.00         
  6 Křtěnský Jaroslav        OK Jiskra Nový Bor   BOR3600 C    4132  20.00         
  7 Štrojsa Josef            KOB Kamenický Šenov  KAS4000 C  682601  24.00         
  8 Úlehla Zdeněk            OK Jiskra Nový Bor   BOR4001 C    8552  28.00         
  9 Picek Jan                OOB TJ Tatran Jablon TJN4000 C  434577  32.00         
 10 Vakant                                                           36.00         
 11 Vakant                                                           40.00         
 12 Vakant                                                           44.00         
 
Startovka kategorie: HDR         1.3km    0m 7k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Vřešťál František        OOB TJ Turnov        TUR0906 C 1403052                
  2 Pechová Alena            Slavia Liberec orien VLI0854 C 4402229                
  3 Pechová Marie            Slavia Liberec orien VLI1050 C 4402228                
  4 Horáček Jáchym           Slavia Liberec orien VLI1111 C 4402235                
  5 Čalounová Klára          Slavia Liberec orien VLI0950 C 4411233                
  6 Doucha Tomáš             TJ START Náchod      SNA0801 C    9616                
  7 Drahoňovský Jakub        OOB TJ Turnov        TUR1006 C 1403065                
  8 Pethsová Isabella        KOS TJ Lokomotiva Kr KRN1051     51933                
  9 Matějů Eda               Slavia Liberec orien VLI1200 C    7981                
 10 Trávníčková Eliška       Slavia Liberec orien VLI1051 C 4411239                
 11 Hrdá Kristýna            Slavia Liberec orien VLI0953 C  434599                
 12 Týfa Daniel              Slavia Liberec orien VLI0811 C 4411236                
 13 Týfová Ella              Slavia Liberec orien VLI1150 C 4411235                
 14 Blažková Karolína        OOB TJ Turnov        TUR0851 C 1403062                
 15 Blažková Petra           OOB TJ Turnov        TUR0650 C 1403063                
 16 Forst Albert             VŠSK MFF UK Praha    MFP0901 C  218782                
 17 Štěpánka Raisrová        Raisr                2YX                              
 18 Soňa Raisrová            Raisr                2YX1299                          
 19 Heřmánková Bára          OOB TJ Turnov        TUR0850 C    9394                
 20 Pecka Matěj              TJ Loko Liberec      LLI0901 C                        
 21 Ferbasová Matylda        OOB TJ Turnov        TUR0762 C 1403064                
 22 Vamberová Markéta        OOB TJ Turnov        TUR0657 C 1403053                
 23 Šírlová Zdeňka           OK Chrastava         CHA0654 C 2070834                
 24 Sychra Šimon             OK Chrastava         CHA0802 C 4403301                
 25 Houda Lukáš              OK Chrastava         CHA0800 C 2049586                
 26 Kučera Radek             OK Chrastava         CHA0700 C 4403302                
 27 Kučera Jakub             USK Praha            VSP0900 C 2032189                
 28 Kučerová Kateřina        USK Praha            VSP0950 C 1398983                
 29 Svoboda Matěj            OK Jiskra Nový Bor   BOR0600 C    4371                
 30 Lamač Vítek              OK Jiskra Nový Bor   BOR1100 C    8550                
 31 Votýpka Štěpán           OK Jiskra Nový Bor   BOR0900 C    4384                
 32 Zabořilová Anna          OB Jenišovice        JEN0951 C    7776                
 33 Hoetzel Sven             OB Jenišovice        JEN1100   2060294                
 34 Čabanová Eva             Jizerský klub OB Frý FYD0950                          
 35 Kalinová Ella            VŠTJ Ekonom Praha    EKP0961 C                        
 36 Kalinová Lisa            VŠTJ Ekonom Praha    EKP1150 C                        
 37 Synková Elena            OK Doksy             DOK0850 C 2056280                
 38 Kubec Adam               KOB Dobruška         DOB0900 C    7259                
 39 Vláčilová Barbora        Oddíl OS SK Prostějo JPV0456 C   52859                
 40 Nožičková Eva            OOB TJ Tatran Jablon TJNxxx4   4408032                
 41 Nožička Jan              OOB TJ Tatran Jablon TJNxxx6   4408031                
 42 Saur Štěpán              OOB TJ Tatran Jablon TJN0900 C 4408033                
 43 Koňáková Eliška          OOB TJ Tatran Jablon TJNxxx7   4408037                
 44 Nejedlová Karolína       TJ Loko Liberec      LLI0852 C 2088712                
 45 Elleder Jan              VSK Humanita Praha   2HX0900                          
 46 Čeněk Valeš              SOK TJ Turnov        TUV     C                        
 47 Válková Karolína         SOK TJ Turnov        TUV0951                          
 48 Adamcová Pavlína         SOK TJ Turnov        TUV0851                          
 49 Adamec David             SOK TJ Turnov        TUV1002                          
 50 Tuma Jaroslav            TJ Sportcentrum Jičí SJC7305   2085566                
 51 Kvapilová Kristýna       SOK TJ Turnov        TUV0999 C  411591                
 52 Rodová Anežka            USK Praha            VSP1152 C 2081382                
 53 Kvapilová Klára          SOK TJ Turnov        TUV1199 C    7707                
 54 Drahoňovská Martina      SOK TJ Turnov        TUV                              
 55 Kostelníková Nikola      SOK TJ Turnov        TUV       2059734                
 56 Alžběta Valešová         SOK TJ Turnov        TUV                              
 57 Cihlářová Barbora        OK Chrastava         CHA       4403310                
 58 Diener Jannik            OK Chrastava         CHA       4403311                
 59 Holanová Lucie           OK Chrastava         CHA0655   4403303                
 60 Magdaléna Pavlištová     Pavlištová           XX3                              
 61 Kristýna Uhrová          Uhrová               XX4                              
 62 Vakant                                                                         
 63 Vakant                                                                         
 64 Vakant                                                                         
 65 Vakant                                                                         
 66 Vakant                                                                         
 67 Vakant                                                                         
 68 Vakant                                                                         
 69 Vakant                                                                         
 70 Vakant                                                                         
 71 Vakant                                                                         
 72 Vakant                                                                         
 73 Vakant                                                                         
 74 Andrea Honsová           SK SNS Smržovka      SMR          8269                
 75 Magda Honsová            SK SNS Smržovka      SMR          8268                
 
Startovka kategorie: P2          2.2km    0m 10k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Karpíšková Gabriela      OOB TJ Lokomotiva Te LTP7351    232494                
  2 Nedvídková Jitka         KrOB Rozmarýn Litomě DLT5151 C    5991                
  3 Petrová Věra             Slavia Liberec orien VLI6251 C   51218                
  4 Dolejší Miloš            TJ Stadion Nový Bor  STB6701 C   52907                
  5 Žejdlíková Jitka         OOB TJ Lokomotiva Te LTP7251   7200340                
  6 Vanka Matouš             SK OK 24 Praha       OKP0701 C                        
  7 Bednaříková Adéla        Slavia Liberec orien VLI0059 C 2049577                
  8 Vrabcová Jindra          OK Sparta Praha      SCP6151 C   51570                
  9 Petr Maškarinec          Mery                 83X          8307                
 10 Hana Maškarincová        Mery                 83X9999   4411248                
 11 Andrade Telmo            OK Vršovice          24C7400    308380                
 12 Janasová Barbora         SK Praga             PGP7152 C  446439                
 13 Kyselová Lenka           LAJM Voděrady        1MX6850                          
 14 Popková Klára            Slavia Liberec orien VLI7455 C 2067951                
 15 Tomanicová Petra         OK Chrastava         CHA7651   2084449                
 16 Švorcová Lenka           OK Chrastava         CHA7550   2084436                
 17 Holan Petr               OK Chrastava         CHA7001 C 2084448                
 18 Kučerová Lucie           OK Chrastava         CHA7950   2049591                
 19 Danková Irena            OK Chrastava         CHA7551 C 2070830                
 20 Beran Jiří               USK Praha            VSP7102 C                        
 21 Kodejšová Alena          USK Praha            VSP7152 C 2061813                
 22 Kodejšová Markéta        USK Praha            VSP0458 C 2021828                
 23 Kopecká Alena            USK Praha            VSP7250 C 2021849                
 24 Mencl Miloslav           USK Praha            VSP6505 C   52277                
 25 Titzová Pavlína          USK Praha            VSP7463 C 2049522                
 26 Tymeš Jan                OK Jiskra Nový Bor   BOR0106 C    4416                
 27 Votýpková Zuzana         OK Jiskra Nový Bor   BOR7958 C    8514                
 28 Neradová Zuzana          OK Jiskra Nový Bor   BOR7950 C    8501                
 29 Voborská Jana            SK Praga             PGP8454 C    9332                
 30 Čabanová Lenka           Jizerský klub OB Frý FYD0150                          
 31 Vojáčková Šárka          HO Humanita          69X9050                          
 32 Reisingerová Eliška      KrOB Rozmarýn Litomě DLT0151    440404                
 33 Nožičková Renata         OOB TJ Tatran Jablon TJNxxx2   4408036                
 34 Zaňka Tmáš               OOB TJ Tatran Jablon TJNxxx3   4408039                
 35 Kobrlová Gabriela        OOB TJ Tatran Jablon TJNxxx5   4408038                
 36 Pokorná Hana             OOB TJ Tatran Jablon TJN6950 C 2073666                
 37 Růtová Martina           OOB TJ Tatran Jablon TJN7652 C 2067314                
 38 Řehořová Lenka           OOB TJ Tatran Jablon TJN7250 C 2073661                
 39 Vajskebrová Markéta      OOB TJ Tatran Jablon TJN7451 C 4408033                
 40 Lipenský Robert          OK Chrastava         CHA7201      8193                
 41 Sehnal Tomáš             K.O.Poděbrady        6UC6700                          
 42 Tumová Jana              TJ Sportcentrum Jičí SJC          4257                
 43 Bukvic Martin            SOK TJ Turnov        TUV                              
 44 Válková Martina          SOK TJ Turnov        TUV                              
 45 Kostelník Jan            SOK TJ Turnov        TUV        411538                
 46 Simona Punčochářová      VŠTJ Ekonom Praha    EKP                              
 47 Šírlová Jarmila          OK Chrastava         CHA7851   2084435                
 48 Šírl Kamil               OK Chrastava         CHA7303   2084434                
 49 Zaňka Tomáš              OOB TJ Tatran Jablon TJN        232618                
 50 Richard Pech             Slavia Liberec orien VLI       4411232                
 51 Uhrová Eva               Uhrová               XX4       2078499                
 52 Koláriková Klára         Koláriková           XX5                              
 53 Vakant                                                                         
 54 Vakant                                                                         
 55 Vakant                                                                         
 56 Vakant                                                                         
 57 Vakant                                                                         
 58 Vakant                                                                         
 59 Vakant                                                                         
 60 Martina Hanzlíčková      VŠTJ Ekonom Praha    EKP8452   2053578                
 
Startovka kategorie: T4          2.6km    0m 15k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Karpíšek Tomáš           Tomzteplic           1ZX6800    420432                
  2 Hořáková Petra           TJ Loko Liberec      LLI6953 C    8547                
  3 Košek Ladislav           TJ Loko Liberec      LLI5903 C  410732                
  4 Novotný Jiří             Slavia Liberec orien VLI7102 C 2078464                
  5 Švarcová Lenka           OOB TJ Turnov        TUR6457 C  682110                
  6 Heczková Bohdana         Slavia Liberec orien VLI7750 R 7200363                
  7 Gomzyk Andriy            OOB TJ Turnov        TUR8001 C    5521                
  8 Heřmánek Michal          OOB TJ Turnov        TUR7702 C   51124                
  9 Kysela Martin            LAJM Voděrady        1MX7100   7204521                
 10 Březina Jan              OK Chrastava         CHA7604   2084450                
 11 Matyáš Libor             OK Chrastava         CHA7603 C 2084444                
 12 Matyášová Jana           OK Chrastava         CHA7652 C 2070836                
 13 Poláková Veronika        OK Chrastava         CHA8150      8186                
 14 Bártíková Irena          USK Praha            VSP7461 C 2070890                
 15 Kodejš Zdeněk            USK Praha            VSP7202 C 2021822                
 16 Kosíková Eliška          USK Praha            VSP0051 C 9101185                
 17 Kosíková Helena          USK Praha            VSP6550 C 9101184                
 18 Uher Petr                USK Praha            VSP5001 C   52269                
 19 Rejholec Michal          OK Jiskra Nový Bor   BOR7412 C    8518                
 20 Hoetzel Martin           OB Jenišovice        JEN7501 C    7788                
 21 Kruschina Jan            OOB TJ Lokomotiva Te LTP7202 C  682112                
 22 Vláčilová Kateřina       Oddíl OS SK Prostějo JPV7757 C   52857                
 23 Míková Markéta           OOB TJ Tatran Jablon TJN7351 C  411593                
 24 Pesničáková Kristýna     OOB TJ Tatran Jablon TJN7653   2085597                
 25 Řehoř Jiří               OOB TJ Tatran Jablon TJN7004 C 2059729                
 26 Skal Jaroslav            OOB TJ Tatran Jablon TJN7504 C 2069076                
 27 Šeflová Eva              VSK Humanita Praha   2HX5650                          
 28 Zeithamlová Markéta      VSK Humanita Praha   2HX5750                          
 29 Strašrybková Eva         VSK Humanita Praha   2HX8751                          
 30 Šimáně Jaromír           VSK Humanita Praha   2HX8900                          
 31 Rathouská Michaela       VSK Humanita Praha   2HX8750                          
 32 Elleder Daniel           VSK Humanita Praha   2HX7500                          
 33 Nejedlo David            TJ Loko Liberec      LLI7100 C 1414510                
 34 Nejedlová Lucie          TJ Loko Liberec      LLI7350 C 2088713                
 35 Bradáčová Marie          TJ Loko Liberec      LLI7550 C 2060204                
 36 Nejedlo Matouš           TJ Loko Liberec      LLI                              
 37 Francke Karel            Francke              XX2                              
 38 Franckeová Líba          Francke              XX2                              
 39 Vakant                   Vakant               VAK                              
 40 Zdeňka Adolph            Adolph               XX1                              
 41 Jeff Adolph              Adolph               XX1                              
 42 Válková Marcela          Uhrová               XX4       2078486                
 43 Vakant                                                                         
 44 Vakant                                                                         
 45 Vakant                                                                         
 46 Vakant                                                                         
 47 Vakant                                                                         
 48 Vakant                                                                         
 49 Vakant                                                                         
 50 Vakant                                                                         
 51 Vakant                                                                         
 52 Vakant                                                                         
 53 Vakant                                                                         
 54 Vakant                                                                         
 55 Aschermannová Irena      USK Praha            VSP7350    232024                
 
Startovka kategorie: TUV         2.6km    0m 16k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Mullerová Anna           SOK TJ Turnov        TUV0051 C   21645                
  2 Hallman Marek            SOK TJ Turnov        TUV0204 C   22779                
  3 Jirman Filip             SOK TJ Turnov        TUV0212 C  231522                
  4 Muller Ondra             SOK TJ Turnov        TUV0214 C   23777                
  5 Veselá Pavla             SOK TJ Turnov        TUV0351 C                        
  6 Bičík Štěpán             SOK TJ Turnov        TUV0405 C                        
  7 Bičík Miroslav           SOK TJ Turnov        TUV6101                          
  8 Smutný Martin            SOK TJ Turnov        TUV6303 C    5789                
  9 Lukas Hoyer              SOK TJ Turnov        TUV                              
 10 Veselý Pavel             SOK TJ Turnov        TUV6901                          
 11 Tomášek Ondřej           SOK TJ Turnov        TUV7001 C                        
 12 Mellanová Veronika       SOK TJ Turnov        TUV7251 C  411597                
 13 Veselá Jitka             SOK TJ Turnov        TUV7250                          
 14 Hájek Jan                SOK TJ Turnov        TUV7301 C    5788                
 15 Hájková Magdalena        SOK TJ Turnov        TUV7351 C  411543                
 16 Tomášková Radka          SOK TJ Turnov        TUV7851 C                        
 17 Švagerová Pavla          SOK TJ Turnov        TUV8350 C   22305                
 18 Horáček Matěj            SOK TJ Turnov        TUV8501 C    8067                
 19 Zítková  Michaela        SOK TJ Turnov        TUV8551 C                        
 20 Hallman Jiří             SOK TJ Turnov        TUV7100                          
 21 Sokolářová Jitka         SOK TJ Turnov        TUV6851 C  411616                
 22 Sokolář Ondřej           SOK TJ Turnov        TUV9601 C  411412                
 23 Smutná Kateřina          SOK TJ Turnov        TUV9653 C  411561                
 24 Vakant                                                                         
 25 Vakant                                                                         
 26 Vakant                                                                         
 27 Vakant                                                                         
 28 Vakant                                                                         
 29 Vakant                                                                         
 30 Vakant