Startovka oddílů                                               23. 10. 2015 23:22:47
                                     Pohar SOK
===SOK Turnov=========================================Orienteering Organiser 2010===
 
 
Startovka oddílu: 1MX - LAJM Voděrady                            Neděle 25.10.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kyselová Lenka           1MX6850         P  P2                       45,00Kč
  2 Kysela Martin            1MX7100 7204521    T4                       80,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      125.00       40.00        0.00        0.00      165.00        0.00     -165.00
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: 1ZX - Tomzteplic                               Neděle 25.10.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Karpíšek Tomáš           1ZX6800  420432    T4                       80,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       80.00        0.00        0.00        0.00       80.00        0.00      -80.00
 
 
Startovka oddílu: 24C - OK Vršovice                              Neděle 25.10.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Andrade Miriam           24C0650 2800322    D10L   101.00            40,00Kč
  2 Andrade Telmo            24C7400  308380    P2                       45,00Kč
  3 Andrade Milena           24C7550 2081371    D21K    10.00            80,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      165.00        0.00        0.00        0.00      165.00        0.00     -165.00
 
 
Startovka oddílu: 2HX - VSK Humanita Praha                       Neděle 25.10.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Elleder David            2HX0600         P  H10L    19.00            40,00Kč
  2 Ellederová Eva           2HX0800         P  D10L    99.00            40,00Kč
  3 Elleder Jan              2HX0900         P  HDR                      40,00Kč
  4 Šeflová Eva              2HX5650         P  T4                       80,00Kč
  5 Zeithamlová Markéta      2HX5750         P  T4                       80,00Kč
  6 Elleder Daniel           2HX7500         P  T4                       80,00Kč
  7 Rathouská Michaela       2HX8750         P  T4                       80,00Kč
  8 Strašrybková Eva         2HX8751         P  T4                       80,00Kč
  9 Šimáně Jaromír           2HX8900         P  T4                       80,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      600.00      240.00        0.00        0.00      840.00        0.00     -840.00
Půjčeno čipů:9
 
 
Startovka oddílu: 2PX - PGP-PHI                                  Neděle 25.10.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Karásek Zbyněk           2PX7900         P  H35      8.00            80,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       80.00       40.00        0.00        0.00      120.00        0.00     -120.00
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: 2YX - Raisr                                    Neděle 25.10.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Štěpánka Raisrová        2YX             P  HDR                      40,00Kč
  2 Soňa Raisrová            2YX1299         P  HDR                      40,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       80.00        0.00        0.00        0.00       80.00        0.00      -80.00
Půjčeno čipů:2
 
 
Startovka oddílu: 44C - Tomandlovi                               Neděle 25.10.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Tomandl Jan              44C7000 2090861    H45     38.00            80,00Kč
  2 Tomandlová Radka         44C7550         P  D40    135.00            80,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      160.00       40.00        0.00        0.00      200.00        0.00     -200.00
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: 45X - PAT Praha                                Neděle 25.10.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hlavatá Pavla            45X7050  253812    D45    120.00            80,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       80.00        0.00        0.00        0.00       80.00        0.00      -80.00
 
 
Startovka oddílu: 46X - Krutě Kruté Krůty                        Neděle 25.10.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Jurga Vojtěch            46X8500 2087671    H21K    44.00            80,00Kč
  2 Jurgová Martina          46X8800 2087707    D21K    37.00            80,00Kč
  3 Jurga Václav             46X8900 2800296    H21K   116.00            80,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      240.00        0.00        0.00        0.00      240.00        0.00     -240.00
 
 
Startovka oddílu: 51C - RAPAMAVI Satalice                        Neděle 25.10.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hřebík Pavel             51C7400 2081372    H40     85.00            80,00Kč
  2 Hřebíková Radka          51C7750 2080970    D35     59.00            80,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      160.00        0.00        0.00        0.00      160.00        0.00     -160.00
 
 
Startovka oddílu: 54X - OK Lesapáni                              Neděle 25.10.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Fraňková Alexandra       54X9850         P  D18     67.00            80,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       80.00       40.00        0.00        0.00      120.00        0.00     -120.00
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: 5BC - OK Mnichovo Hradiště                     Neděle 25.10.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kubíček Zdeněk           5BC7200   51811    H21K   104.00            80,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       80.00        0.00        0.00        0.00       80.00        0.00      -80.00
 
 
Startovka oddílu: 69X - HO Humanita                              Neděle 25.10.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Lužnický Jiří            69X8500 7205016    H21L     0.00            80,00Kč
  2 Vojáčková Šárka          69X9050         P  P2                       45,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      125.00       40.00        0.00        0.00      165.00        0.00     -165.00
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: 6UC - K.O.Poděbrady                            Neděle 25.10.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Sehnal Tomáš             6UC6700         P  P2                       45,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       45.00       40.00        0.00        0.00       85.00        0.00      -85.00
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: 83X - Mery                                     Neděle 25.10.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Petr Maškarinec          83X        8307    P2                       45,00Kč
  2 Hana Maškarincová        83X9999 4411248    P2                       45,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       90.00        0.00        0.00        0.00       90.00        0.00      -90.00
 
 
Startovka oddílu: 84S - Akademik TU Košice                       Neděle 25.10.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Palfi Štefan             84S8900         P  H21L   160.00            80,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       80.00       40.00        0.00        0.00      120.00        0.00     -120.00
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: 92X - Jizerky                                  Neděle 25.10.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Štryncl Pavel            92X     2051478    H21L     4.00            80,00Kč
  2 Pešík Michal             92X7701 2025338    H21L    20.00            80,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      160.00        0.00        0.00        0.00      160.00        0.00     -160.00
 
 
Startovka oddílu: 9VC - OK SUDOP                                 Neděle 25.10.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Tomáš Němec              9VC        8515    H21K   118.00            80,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       80.00        0.00        0.00        0.00       80.00        0.00      -80.00
 
 
Startovka oddílu: ALB - OOB Albrechtice nad Orlicí               Neděle 25.10.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Sojka Lukáš              ALB8500    7218    H21L    28.00            80,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       80.00        0.00        0.00        0.00       80.00        0.00      -80.00
 
 
Startovka oddílu: BOR - OK Jiskra Nový Bor                       Neděle 25.10.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Vávra Pavel              BOR0101    4369    H14     17.00            55,00Kč
  2 Tymeš Jan                BOR0106    4416    P2                       45,00Kč
  3 Jeřábková Nina           BOR0151 1333269    D14     49.00            55,00Kč
  4 Tymešová Anna            BOR0253    4372    D14     67.00            55,00Kč
  5 Staňa Ondřej             BOR0301    4377    H12     81.00            55,00Kč
  6 Socha Ondřej             BOR0302  361279    H12     48.00            55,00Kč
  7 Šimánek Jakub            BOR0306    4387    H12     21.00            55,00Kč
  8 Janoušek Slávek          BOR0400    4360    H12     36.00            55,00Kč
  9 Kašpar Vojtěch           BOR0402  448931    H12     15.00            55,00Kč
 10 Kašpar Štěpán            BOR0403  448932    H12     30.00            55,00Kč
 11 Rumlenová Tereza         BOR0453    4367    D12     11.00            55,00Kč
 12 Vávra Jan                BOR0500    4389    H10     18.00            55,00Kč
 13 Blažkovan Matěj          BOR0504    4399    H10     60.00            55,00Kč
 14 Sork Dominik             BOR0549    4125    H10      6.00            55,00Kč
 15 Sochová Anna             BOR0550    4386    D10    111.00            55,00Kč
 16 Stehlíková Adéla         BOR0554    4370    D10    132.00            55,00Kč
 17 Svoboda Matěj            BOR0600    4371    HDR                      40,00Kč
 18 Koudelková Eliška        BOR0652 2067681    D10L   103.00            40,00Kč
 19 Vávra Tomáš              BOR0700    4415    H10L    37.00            40,00Kč
 20 Lamačová Barbora         BOR0750    4124    D10    105.00            55,00Kč
 21 Rejholcová Tereza        BOR0751 2067682    D10L    97.00            40,00Kč
 22 Kocmanová Adéla          BOR0752    4359    D10L    73.00            40,00Kč
 23 Votýpka Štěpán           BOR0900    4384    HDR                      40,00Kč
 24 Lamač Vítek              BOR1100    8550    HDR                      40,00Kč
 25 Křtěnský Jaroslav        BOR3600    4132    H70     20.00            80,00Kč
 26 Venuš Jaroslav           BOR3800    8426    H70     12.00            80,00Kč
 27 Beránek Miroslav         BOR3900    4131    H70      4.00            80,00Kč
 28 Úlehla Zdeněk            BOR4001    8552    H70     28.00            80,00Kč
 29 Úlehlová Ivana           BOR5150    8553    D60    108.00            80,00Kč
 30 Pávek Miloš              BOR5801    8436    H55      0.00            80,00Kč
 31 Sucharda Jiří            BOR5802   51542    H40    105.00            80,00Kč
 32 Šípová Soňa              BOR6150  232182    D50     22.00            80,00Kč
 33 Kubátová Ivana           BOR6152    8464    D50     10.00            80,00Kč
 34 Doškář Boris             BOR6400    8490    H50     60.00            80,00Kč
 35 Pávková Jana             BOR6550    8445    D50      4.00            80,00Kč
 36 Rejholcová Andrea        BOR6951 2051490    D45    110.00            80,00Kč
 37 Úlehlová Monika          BOR6999  320310    D45     98.00            80,00Kč
 38 Jeřábek Petr             BOR7105    8439    H40     89.00            80,00Kč
 39 Svobodová Lucie          BOR7151    8519    D40     96.00            80,00Kč
 40 Svoboda Jan              BOR7200    8536    H40     97.00            80,00Kč
 41 Rejholec Michal          BOR7412    8518    T4                       80,00Kč
 42 Janoušková Iveta         BOR7457    8431    D40    165.00            80,00Kč
 43 Spejchal Petr            BOR7512    8472    H40    123.00            80,00Kč
 44 Jeřábková Tereza         BOR7563    8438    D40    108.00            80,00Kč
 45 Klusáček Radim           BOR7710    8516    H21K    22.00            80,00Kč
 46 Neradová Zuzana          BOR7950    8501    P2                       45,00Kč
 47 Votýpková Zuzana         BOR7958    8514    P2                       45,00Kč
 48 Šákrová Michaela         BOR8850    8481    D21L    29.00            80,00Kč
 49 Mareš Jan                BOR8905    8460    H21K    82.00            80,00Kč
 50 Folbrechtová Šárka       BOR9051 1602628    D21L    49.00            80,00Kč
 51 Janoušková Lucie         BOR9954 1204999    D18     97.00            80,00Kč
 52 Jeřábková Ema            BOR9957 1333177    D16    146.00            80,00Kč
 53 Kubecová Kateřina        BOR9959  303919    D16    160.00            80,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     3455.00        0.00        0.00        0.00     3455.00        0.00    -3455.00
 
 
Startovka oddílu: DKP - Oddíl OB Kotlářka                        Neděle 25.10.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kolín Jan                DKP7701 9007701    H21L   154.00            80,00Kč
  2 Mencl Pavel              DKP7912  515416    H35     23.00            80,00Kč
  3 Kolínová Kristýna        DKP8450 9000007    D21L     3.00            80,00Kč
  4 Jakub Hejl               DKP8900  889298    H21L   162.00           120,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      360.00        0.00        0.00        0.00      360.00        0.00     -360.00
 
 
Startovka oddílu: DLT - KrOB Rozmarýn Litoměřice                 Neděle 25.10.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Reisingerová Eliška      DLT0151  440404    P2                       45,00Kč
  2 Babický Tomáš            DLT5001    8890    H65     34.00            80,00Kč
  3 Nedvídková Jitka         DLT5151    5991    P2                       45,00Kč
  4 Nosek Petr               DLT6901  336778    H45     29.00            80,00Kč
  5 Nosek Martina            DLT7251  236061    D40     87.00            80,00Kč
  6 Kalinová Lucie           DLT8750  301543    D21K     4.00            80,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      410.00        0.00        0.00        0.00      410.00        0.00     -410.00
 
 
Startovka oddílu: DOB - KOB Dobruška                             Neděle 25.10.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kubcová Anna             DOB0550 1602624    D10    126.00            55,00Kč
  2 Kubec Adam               DOB0900    7259    HDR                      40,00Kč
  3 Kubec Martin             DOB7002 1400420    H45     35.00            80,00Kč
  4 Kubcová Lenka            DOB7451    7258    D40     99.00            80,00Kč
  5 Janda Martin             DOB8002  920696    H21L    12.00            80,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      335.00        0.00        0.00        0.00      335.00        0.00     -335.00
 
 
Startovka oddílu: DOK - OK Doksy                                 Neděle 25.10.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Synek Antonín            DOK0001 2053518    H16      1.00            80,00Kč
  2 Stránská Dominika        DOK0051 2056239    D16    162.00            80,00Kč
  3 Šmol David               DOK0100 2053509    H14     20.00            55,00Kč
  4 Synek Petr               DOK0200 2053519    H14     74.00            55,00Kč
  5 Synková Barbora          DOK0450 2053515    D12     41.00            55,00Kč
  6 Synková Elena            DOK0850 2056280    HDR                      40,00Kč
  7 Hradecký Jaroslav        DOK6300  886258    H21L    48.00            80,00Kč
  8 Hradecká Petra           DOK6850  897368    D21L    23.00            80,00Kč
  9 Šmol Marcel              DOK7300 2053516    H21K    54.00            80,00Kč
 10 Synek Marcel             DOK7600 2056288    H21K    80.00            80,00Kč
 11 Synek Antonín            DOK7800 7200371    H21K    12.00            80,00Kč
 12 Synková Petra            DOK7950 7200372    D21K    31.00            80,00Kč
 13 Novák Daniel             DOK8700  887924    H21L    84.00            80,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      925.00        0.00        0.00        0.00      925.00        0.00     -925.00
 
 
Startovka oddílu: EKP - VŠTJ Ekonom Praha                        Neděle 25.10.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Simona Punčochářová      EKP                P2                       45,00Kč
  2 Pecková Tereza           EKP0551   51600    D10    144.00            55,00Kč
  3 Kalinová Ella            EKP0961            HDR                      40,00Kč
  4 Kalinová Lisa            EKP1150         P  HDR                      40,00Kč
  5 Petr Adrián              EKP5600            H50     72.00            80,00Kč
  6 Pecková Ivana            EKP6252   51601    D45    128.00            80,00Kč
  7 Koucký Roman             EKP6301 2035738    H21L    26.00            80,00Kč
  8 Pecka Jan                EKP6800  515152    H35     29.00            80,00Kč
  9 Koucká Ivana             EKP6850  515195    D45     94.00            80,00Kč
 10 Kurz Pavel               EKP7408 2042503    H21L   166.00            80,00Kč
 11 Kalous Vladislav         EKP7702 2058464    H21L   116.00            80,00Kč
 12 Benda Lukáš              EKP7705 2078483    H21L    16.00            80,00Kč
 13 Kalina Miroslav          EKP8211 7201206    H21L   104.00            80,00Kč
 14 Kalinová Markéta         EKP8259  515409    D21L    37.00            80,00Kč
 15 Pidrman Milan            EKP8310 2067264    H21L    88.00            80,00Kč
 16 Merenus Štěpán           EKP8401 1984420    H21L    22.00            80,00Kč
 17 Martina Hanzlíčková      EKP8452 2053578    P2                       45,00Kč
 18 Louková Tereza           EKP8457  515458    D21L    21.00            80,00Kč
 19 Mikanová Kateřina        EKP8461 2061773    D21L    33.00            80,00Kč
 20 Mikan Albert             EKP8606 2031357    H21L   142.00            80,00Kč
 21 Trčková Helena           EKP8756 2087687    D21L    17.00            80,00Kč
 22 Domín Nikolas            EKP8806 2078484    H21L   110.00            80,00Kč
 23 Hlaváč Jaroslav          EKP9205 2067975    H21L    44.00            80,00Kč
 24 Koucký Martin            EKP9700 2032158    H18     92.00            80,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1745.00        0.00        0.00        0.00     1745.00        0.00    -1745.00
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: FYD - Jizerský klub OB Frýdlant                Neděle 25.10.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Čabanová Lenka           FYD0150         P  P2                       45,00Kč
  2 Čabanová Tereza          FYD0450    8327    D12     32.00            55,00Kč
  3 Resslová Veronika        FYD0650         P  D10L   105.00            40,00Kč
  4 Čabanová Eva             FYD0950         P  HDR                      40,00Kč
  5 Juřina Robert            FYD4900    8332    H65     19.00            80,00Kč
  6 Würzová Kateřina         FYD6952  515004    D45    126.00            80,00Kč
  7 Würzová Anna             FYD9451  515182    D21K    16.00            80,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      420.00       40.00        0.00        0.00      460.00        0.00     -460.00
Půjčeno čipů:3
 
 
Startovka oddílu: HOR - TJ Jiskra Hořice                         Neděle 25.10.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kolář Šimon              HOR0400 7200597    H14      8.00            55,00Kč
  2 Škorpil Martin           HOR5700 2011900    H35     17.00           120,00Kč
  3 Kolář Viktor             HOR7300 2049537    H40    111.00            80,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      255.00        0.00        0.00        0.00      255.00        0.00     -255.00
 
 
Startovka oddílu: CHA - OK Chrastava                             Neděle 25.10.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Cihlářová Barbora        CHA     4403310    HDR                      40,00Kč
  2 Diener Jannik            CHA     4403311    HDR                      40,00Kč
  3 Galbavý Matěj            CHA0000 2059764    H16     19.00            80,00Kč
  4 Pavlíková Markéta        CHA0050  436447    D16    154.00            80,00Kč
  5 Rajn Filip               CHA0102  436414    H14     32.00            55,00Kč
  6 Bek Jiří                 CHA0103  436431    H14     77.00            55,00Kč
  7 Matyáš Vojtěch           CHA0202 2049595    H14     62.00            55,00Kč
  8 Růžičková Vendula        CHA0252 2070839    D14     61.00            55,00Kč
  9 Jeřábková Andrea         CHA0253    8181    D14    130.00            55,00Kč
 10 Lišková Adélka           CHA0254 2049599    D14     76.00            55,00Kč
 11 Husák Martin             CHA0300    8173    H12     42.00            55,00Kč
 12 Danko Štěpán             CHA0301  436449    H12     51.00            55,00Kč
 13 Henzl Pavel              CHA0302 2059765    H12     66.00            55,00Kč
 14 Holan Petr               CHA0303 2070841    H12     57.00            55,00Kč
 15 Tomanicová Sofie         CHA0450  436428    D12     20.00            55,00Kč
 16 Kučera Filip             CHA0501    4213    H10     51.00            55,00Kč
 17 Houdová Veronika         CHA0552 2070843    D10    117.00            55,00Kč
 18 Matyášová Kristýna       CHA0555 2049590    D12     65.00            55,00Kč
 19 Sychra Marek             CHA0604 2084447    H10L    23.00            40,00Kč
 20 Březina Karel            CHA0605 2059763    H10      3.00            55,00Kč
 21 Šírlová Markéta          CHA0653 2059768    D10L   107.00            40,00Kč
 22 Šírlová Zdeňka           CHA0654 2070834    HDR                      40,00Kč
 23 Holanová Lucie           CHA0655 4403303    HDR                      40,00Kč
 24 Kučera Radek             CHA0700 4403302    HDR                      40,00Kč
 25 Klust Jan                CHA0702 2070858    H10     69.00            55,00Kč
 26 Klustová Tereza          CHA0751 2070848    D10L    81.00            40,00Kč
 27 Lipenská Barbora         CHA0753 2084446    D10L    87.00            40,00Kč
 28 Houda Lukáš              CHA0800 2049586    HDR                      40,00Kč
 29 Polák Tomáš              CHA0801 2084445    H10L    43.00            40,00Kč
 30 Sychra Šimon             CHA0802 4403301    HDR                      40,00Kč
 31 Kašková Eva              CHA4650    8152    D65     56.00            80,00Kč
 32 Smetana Radim            CHA4700    8153    H65     37.00            80,00Kč
 33 Kadavý Zdeněk            CHA4901    8155    H60     55.00            80,00Kč
 34 Vokálová Pavla           CHA4951    8158    D65     76.00            80,00Kč
 35 Ševčík Milan             CHA5003    8199    H60     82.00            80,00Kč
 36 Šaffková Zuzana          CHA5150 2070837    D55    103.00            80,00Kč
 37 Ševčíková Alena          CHA5351    8165    D60    136.00            80,00Kč
 38 Pavlík Milan             CHA5400   51231    H60     61.00            80,00Kč
 39 Kaška Rudolf             CHA5500 2080917    H55     21.00            80,00Kč
 40 Bradnová Věra            CHA5550    8162    D55     94.00            80,00Kč
 41 Gorčica Pavel            CHA6200    8174    H21K    32.00            80,00Kč
 42 Čechlovská Jana          CHA6250    8175    D45    106.00            80,00Kč
 43 Gorčicová Ivana          CHA6550    8179    D45     96.00            80,00Kč
 44 Pavlíková Pavla          CHA6551   51533    D40    132.00            80,00Kč
 45 Vydra Ivan               CHA6600    8185    H45     23.00            80,00Kč
 46 Holan Petr               CHA7001 2084448    P2                       45,00Kč
 47 Bartáková Eva            CHA7051  331779    D40    138.00            80,00Kč
 48 Danko Tomáš              CHA7200  436410    H40    101.00            80,00Kč
 49 Lipenský Robert          CHA7201    8193    P2                       45,00Kč
 50 Schröter Pavel           CHA7203  301545    H21L    18.00            80,00Kč
 51 Sychra Zdeněk            CHA7302 2085623    H40    113.00            80,00Kč
 52 Šírl Kamil               CHA7303 2084434    P2                       45,00Kč
 53 Polák Jaroslav           CHA7500 7201775    H21L    96.00            80,00Kč
 54 Švorcová Lenka           CHA7550 2084436    P2                       45,00Kč
 55 Danková Irena            CHA7551 2070830    P2                       45,00Kč
 56 Tomanica Vojtěch         CHA7601 2070857    H35     26.00            80,00Kč
 57 Matyáš Libor             CHA7603 2084444    T4                       80,00Kč
 58 Březina Jan              CHA7604 2084450    T4                       80,00Kč
 59 Tomanicová Petra         CHA7651 2084449    P2                       45,00Kč
 60 Matyášová Jana           CHA7652 2070836    T4                       80,00Kč
 61 Kadavý Petr              CHA7800    8188    H21L    38.00            80,00Kč
 62 Šírlová Jarmila          CHA7851 2084435    P2                       45,00Kč
 63 Kučerová Lucie           CHA7950 2049591    P2                       45,00Kč
 64 Lankašová Barbora        CHA8050    4212    D21K    22.00            80,00Kč
 65 Poláková Veronika        CHA8150    8186    T4                       80,00Kč
 66 Veselý Marek             CHA8201    8066    H21K    74.00            80,00Kč
 67 Vejstrk Daniel           CHA9105 2049588    H21K    86.00            80,00Kč
 68 Čechlovský Jan           CHA9300    8200    H21L    56.00            80,00Kč
 69 Bek Ondřej               CHA9904 2049592    H16     31.00            80,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     4360.00        0.00        0.00        0.00     4360.00        0.00    -4360.00
 
 
Startovka oddílu: JEN - OB Jenišovice                            Neděle 25.10.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Zabořil Vojta            JEN0101   51543    H14     65.00            55,00Kč
  2 Mencl Jan                JEN0201 2060290    H14     71.00            55,00Kč
  3 Zabořil Ondřej           JEN0401    7780    H12     63.00            55,00Kč
  4 Menclová Anna            JEN0452 2060292    D12     53.00            55,00Kč
  5 Žerava František         JEN0502         P  H10L    11.00            40,00Kč
  6 Hoetzel Hugo             JEN0503 2060291    H10     57.00            55,00Kč
  7 Hoetzel Jiří             JEN0701 2085629    H10L    41.00            40,00Kč
  8 Kadečka David            JEN0801    7790    H10L     3.00            40,00Kč
  9 Zabořilová Anna          JEN0951    7776    HDR                      40,00Kč
 10 Hoetzel Sven             JEN1100 2060294    HDR                      40,00Kč
 11 Grosman Pavel            JEN4801    7787    H65     28.00            80,00Kč
 12 Richtr Jiří              JEN5001    7777    H65     10.00            80,00Kč
 13 Kadečka Jiří             JEN5002  411580    H65      4.00            80,00Kč
 14 Bárta Miroslav           JEN5201    7778    H60     58.00            80,00Kč
 15 Hatašová Hana            JEN5252  411628    D60    132.00            80,00Kč
 16 Havlová Jaroslava        JEN5452    4631    D60    140.00            80,00Kč
 17 Kadečková Jana           JEN5651  411563    D55    100.00            80,00Kč
 18 Zabořil Michal           JEN7101    7781    H40     93.00            80,00Kč
 19 Žeravová Markéta         JEN7152 2060293    D40    123.00            80,00Kč
 20 Zabořilová Romana        JEN7457    7775    D21L    59.00            80,00Kč
 21 Hoetzel Martin           JEN7501    7788    T4                       80,00Kč
 22 Kadečka Jakub            JEN7901 2085628    H35      5.00            80,00Kč
 23 Kadečka Adam             JEN9601  411527    H20     50.00            80,00Kč
 24 Hájek Jan                JEN9703  411526    H21K    90.00            80,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1595.00        0.00        0.00        0.00     1595.00        0.00    -1595.00
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: JPV - Oddíl OS SK Prostějov                    Neděle 25.10.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Vláčilová Barbora        JPV0456   52859    HDR                      40,00Kč
  2 Vláčil Daniel            JPV7307  887622    H40    127.00            80,00Kč
  3 Vláčilová Kateřina       JPV7757   52857    T4                       80,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      200.00        0.00        0.00        0.00      200.00        0.00     -200.00
 
 
Startovka oddílu: KAM - SK Kamenice                              Neděle 25.10.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Semík Luboš              KAM6201   52279    H21L    78.00            80,00Kč
  2 Kozák Petr               KAM6501   51733    H21L    82.00            80,00Kč
  3 Hájek Adam               KAM9202 2019240    H21L    86.00            80,00Kč
  4 Semík Ondřej             KAM9401  920683    H21L   132.00            80,00Kč
  5 Kapal Tomáš              KAM9402  232267    H21L    10.00            80,00Kč
  6 Kettner Vojtěch          KAM9601  897360    H21L    52.00            80,00Kč
  7 Hausenblas Šimon         KAM9803  361923    H21L    74.00            80,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      560.00        0.00        0.00        0.00      560.00        0.00     -560.00
 
 
Startovka oddílu: KAS - KOB Kamenický Šenov                      Neděle 25.10.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Štrojsa Josef            KAS4000  682601    H70     24.00            80,00Kč
  2 Štrojsová Jaroslava      KAS4350  682607    D65     64.00            80,00Kč
  3 Nejezchlebová Věra       KAS4551  682619    D65     80.00            80,00Kč
  4 Nejezchleba Jiří         KAS4600  682613    H65     16.00            80,00Kč
  5 Malá Jitka               KAS5451  682674    D60    128.00            80,00Kč
  6 Eichler Petr             KAS6900  682631    H45     11.00            80,00Kč
  7 Eichlerová Jana          KAS7051  682641    D45    114.00            80,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      560.00        0.00        0.00        0.00      560.00        0.00     -560.00
 
 
Startovka oddílu: KBP - KBP Praha                                Neděle 25.10.2015
------------------------------------------------------------------------------------
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
        0.00        0.00        0.00        0.00        0.00        0.00        0.00
 
 
Startovka oddílu: KON - KOB Konice                               Neděle 25.10.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Krtička Jan              KON7931 2067929    H21L   108.00            80,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       80.00        0.00        0.00        0.00       80.00        0.00      -80.00
 
 
Startovka oddílu: KRN - KOS TJ Lokomotiva Krnov                  Neděle 25.10.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Pethsová Isabella        KRN1051   51933    HDR                      40,00Kč
  2 Peths Jan                KRN8101  446353    H21L   134.00            80,00Kč
  3 Kopec Tomáš              KRN8203   52641    H21L     8.00            80,00Kč
  4 Kopcová Michaela         KRN8456   52533    D21L    41.00            80,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      280.00        0.00        0.00        0.00      280.00        0.00     -280.00
 
 
Startovka oddílu: LIT - KOB Chemopetrol Litvínov                 Neděle 25.10.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kučerka David            LIT8202    8105    H21L    30.00            80,00Kč
  2 Neradová Alena           LIT8551  886283    D21L    61.00            80,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      160.00        0.00        0.00        0.00      160.00        0.00     -160.00
 
 
Startovka oddílu: LJN - OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou           Neděle 25.10.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Matoušek Luboš           LJN4700    7741    H65      1.00            80,00Kč
  2 Šikola Alexej            LJN5301  446348    H21K    24.00            80,00Kč
  3 Matoušková Marie         LJN5550    7742    D60    116.00            80,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      240.00        0.00        0.00        0.00      240.00        0.00     -240.00
 
 
Startovka oddílu: LLI - TJ Loko Liberec                          Neděle 25.10.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Nejedlo Matouš           LLI             P  T4                       80,00Kč
  2 Hořák Jaroslav           LLI0102 2032134    H14     83.00            55,00Kč
  3 Bradáč David             LLI0203 2032132    H14     47.00            55,00Kč
  4 Hejna Hynek              LLI0300  682626    H12     90.00            82,50Kč
  5 Nejedlová Josefína       LLI0350 2800308    D12     35.00            55,00Kč
  6 Peterka Jakub            LLI0404 9101104    H12     18.00            55,00Kč
  7 Marková Hana             LLI0450 2060281    D12     47.00            55,00Kč
  8 Marie Balcarová          LLI0652  434595    D10    159.00            55,00Kč
  9 Nejedlová Karolína       LLI0852 2088712    HDR                      40,00Kč
 10 Pecka Matěj              LLI0901         P  HDR                      40,00Kč
 11 Krausová Marie           LLI4451   51214    D65     72.00            80,00Kč
 12 Kraus Jan                LLI4501   51213    H65     25.00            80,00Kč
 13 Korejčíková Dáďa         LLI5550    8546    D45    124.00            80,00Kč
 14 Košek Ladislav           LLI5903  410732    T4                       80,00Kč
 15 Košková Vlasta           LLI6351 2085634    D50     16.00            80,00Kč
 16 Hejna Stanislav          LLI6900  682678    H45     47.00           120,00Kč
 17 Hořáková Petra           LLI6953    8547    T4                       80,00Kč
 18 Marek Martin             LLI7000 2049593    H21L   122.00            80,00Kč
 19 Nejedlo David            LLI7100 1414510    T4                       80,00Kč
 20 Marková Jana             LLI7152 2049529    D40    114.00            80,00Kč
 21 Bradáč Stanislav         LLI7201  434598    H40    117.00            80,00Kč
 22 Nejedlová Lucie          LLI7350 2088713    T4                       80,00Kč
 23 Pecka Vlastimil          LLI7501  682640    H21K     2.00            80,00Kč
 24 Peterka Vojtěch          LLI7502  515503    H21L    70.00            80,00Kč
 25 Bradáčová Marie          LLI7550 2060204    T4                       80,00Kč
 26 Peterková Viktorie       LLI7551   51205    D21K    25.00            80,00Kč
 27 Křenek Tomáš             LLI8300 1409872    H21K    26.00            80,00Kč
 28 Křenková Geislerová BlankLLI8450   51207    D21K    40.00            80,00Kč
 29 Košek Jan                LLI9801  253141    H18     98.00            80,00Kč
 30 Fürstová Anna            LLI9854 2056306    D18    103.00            80,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     2212.50       40.00        0.00        0.00     2252.50        0.00    -2252.50
Půjčeno čipů:2
 
 
Startovka oddílu: LPU - OK Lokomotiva Pardubice                  Neděle 25.10.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Pušová Bára              LPU0357 2032180    D14    118.00            55,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       55.00        0.00        0.00        0.00       55.00        0.00      -55.00
 
 
Startovka oddílu: LTP - OOB TJ Lokomotiva Teplice                Neděle 25.10.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Riby Rose                LTP0051 7200323    D16    148.00            80,00Kč
  2 Bílý Jakub               LTP0104  434575    H14     11.00            55,00Kč
  3 Pavlová Martina          LTP0151   52925    D14    100.00            55,00Kč
  4 Riby Thomas              LTP0202  897367    H14     56.00            55,00Kč
  5 Žejdlíková Eliška        LTP0350  886252    D12     38.00            55,00Kč
  6 Karpíšková Kateřina      LTP0450  232915    D12     62.00            55,00Kč
  7 Riby Philip              LTP0702  897359    H10     12.00            55,00Kč
  8 Eiselt Miloš             LTP5802  682076    H55     15.00            80,00Kč
  9 Hulha Karel              LTP6001   52927    H55      6.00            80,00Kč
 10 Kovář Karel              LTP6102  682080    H50     63.00            80,00Kč
 11 Kovářová Alena           LTP6151  232914    D50     25.00            80,00Kč
 12 Bruner Luboš             LTP6501  682114    H45      5.00            80,00Kč
 13 Würz Jiří                LTP6502 7204992    H45     20.00            80,00Kč
 14 Kovář Boris              LTP6710  899153    H35     38.00            80,00Kč
 15 Bílý Petr                LTP6805   51279    H45     44.00            80,00Kč
 16 Pavel Petr               LTP6806  897351    H45     14.00            80,00Kč
 17 Žejdlík Michal           LTP7001  682100    H45     26.00            80,00Kč
 18 Kruschina Jan            LTP7202  682112    T4                       80,00Kč
 19 Žejdlíková Jitka         LTP7251 7200340    P2                       45,00Kč
 20 Karpíšková Gabriela      LTP7351  232494    P2                       45,00Kč
 21 Lošťáková Ivana          LTP7758 7202864    D21L     7.00            80,00Kč
 22 Eiselt Jan               LTP8801  682092    H21K    92.00            80,00Kč
 23 Hulha Lukáš              LTP9405  682116    H21K    70.00            80,00Kč
 24 Kovářová Lenka           LTP9750 7200344    D21L    11.00            80,00Kč
 25 Matějka Lukáš            LTP9802 7200336    H21L   136.00            80,00Kč
 26 Žejdlíková Karolína      LTP9950 7200332    D16    156.00            80,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1860.00        0.00        0.00        0.00     1860.00        0.00    -1860.00
 
 
Startovka oddílu: MBM - O-mikron                                 Neděle 25.10.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Mesiarkinová Kamila      MBM8282 7200319    D21L    55.00            80,00Kč
  2 Šrubař Michal            MBM8606 2051488    H21L   102.00            80,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      160.00        0.00        0.00        0.00      160.00        0.00     -160.00
 
 
Startovka oddílu: MFP - VŠSK MFF UK Praha                        Neděle 25.10.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Forst Antonín            MFP0101  218851    H14     50.00            55,00Kč
  2 Forst Albert             MFP0901  218782    HDR                      40,00Kč
  3 Siegl Roman              MFP6700  443068    H45     32.00            80,00Kč
  4 Forstová Lenka           MFP6850 2079501    D35     74.00            80,00Kč
  5 Sieglová Dagmar          MFP7050  443075    D35     80.00            80,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      335.00        0.00        0.00        0.00      335.00        0.00     -335.00
 
 
Startovka oddílu: NER - Nerigistrování                           Neděle 25.10.2015
------------------------------------------------------------------------------------
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
        0.00        0.00        0.00        0.00        0.00        0.00        0.00
 
 
Startovka oddílu: ODV - TJ Aero Odolena Voda                     Neděle 25.10.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hartl Zdeněk             ODV6300   52121    H50     45.00            80,00Kč
  2 Hartlová Blanka          ODV6350   51356    D50     28.00            80,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      160.00        0.00        0.00        0.00      160.00        0.00     -160.00
 
 
Startovka oddílu: OKP - SK OK 24 Praha                           Neděle 25.10.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Vanková Anna             OKP0550  887947    D10    153.00            55,00Kč
  2 Vanka Matouš             OKP0701         P  P2                       45,00Kč
  3 Šplíchal Jiří            OKP4500 2087699    H70      8.00            80,00Kč
  4 Šámal Václav             OKP5600  436401    H21K    30.00            80,00Kč
  5 Čechmánek Vladimír       OKP5802   51719    H21K   110.00            80,00Kč
  6 Červinka Jaroslav        OKP5803   53558    H21K    16.00            80,00Kč
  7 Šámalová Hana            OKP6151  502090    H21K    64.00            80,00Kč
  8 Novák Ivo                OKP6200   51679    H21K    88.00            80,00Kč
  9 Červinková Jitka         OKP6451   53525    H21K    40.00            80,00Kč
 10 Himmel Petr              OKP6500         P  H21K    20.00            80,00Kč
 11 Novák Libor              OKP6504   51680    H21K    84.00            80,00Kč
 12 Valentová Helena         OKP6550   52099    H21K    96.00            80,00Kč
 13 Nováková Irena           OKP6651  236111    H21K    78.00            80,00Kč
 14 Nováková Marie           OKP6953   51681    H21K    72.00            80,00Kč
 15 Balusková Ida            OKP7350  681852    H21K    68.00            80,00Kč
 16 Vanková Jana             OKP7750  253129    H21K    58.00            80,00Kč
 17 Novák Libor              OKP9100  426348    H21K    36.00            80,00Kč
 18 Nováková Adéla           OKP9750  232750    H21K   114.00            80,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1380.00       80.00        0.00        0.00     1460.00        0.00    -1460.00
Půjčeno čipů:2
 
 
Startovka oddílu: PEN - OK RECO Sport                            Neděle 25.10.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Pavel Vydra              PEN6200   49998    H50     75.00            80,00Kč
  2 Kábrtová Iva             PEN6350  232387    D50     13.00            80,00Kč
  3 Vydrová Markéta          PEN8950    8180    D21K    46.00            80,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      240.00        0.00        0.00        0.00      240.00        0.00     -240.00
 
 
Startovka oddílu: PGP - SK Praga                                 Neděle 25.10.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Janas Adam               PGP0404  443090    H12      3.00            55,00Kč
  2 Dvořáková Ladislava      PGP4451   52096    D65     60.00            80,00Kč
  3 Kožina Petr              PGP6000 1700084    H21K    18.00            80,00Kč
  4 Smolková Alena           PGP6450   53567    H21K    50.00            80,00Kč
  5 Kožinová Jana            PGP6651  502089    D21L    35.00            80,00Kč
  6 Tichovská Hana           PGP6652   51676    D21L    45.00            80,00Kč
  7 Pospíšil Vítek           PGP6803  681612    H21L   144.00            80,00Kč
  8 Janas Petr               PGP7106 7201200    H21L     2.00            80,00Kč
  9 Janasová Barbora         PGP7152  446439    P2                       45,00Kč
 10 Šedivý Jan               PGP8409 1406172    H21L   140.00            80,00Kč
 11 Voborská Jana            PGP8454    9332    P2                       45,00Kč
 12 Flašar Jan               PGP8610  887941    H21L    92.00            80,00Kč
 13 Tichovská Martina        PGP8658  920677    D21L    31.00            80,00Kč
 14 Smolková Kateřina        PGP8852   53556    D21L    53.00            80,00Kč
 15 Bialožytová Tereza       PGP9055    8780    D21L    39.00            80,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1105.00        0.00        0.00        0.00     1105.00        0.00    -1105.00
 
 
Startovka oddílu: PHK - OK 99 Hradec Králové                     Neděle 25.10.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Mašatová Eliška          PHK0251  425518    D14     73.00            55,00Kč
  2 Kavalír Karel            PHK6503 9650526    H21L    72.00            80,00Kč
  3 Kamenický Jan            PHK6601  232255    H21L    58.00           120,00Kč
  4 Kavalírová Kateřina      PHK6756    9833    D45    118.00            80,00Kč
  5 Mašata Roman             PHK7107  515050    H21L   106.00            80,00Kč
  6 Mašata Metoděj           PHK9905  207870    H16      7.00            80,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      495.00        0.00        0.00        0.00      495.00        0.00     -495.00
 
 
Startovka oddílu: ROU - SKOB Roudnice nad Labem                  Neděle 25.10.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Svobodová Lenka          ROU6650 2043618    D45    130.00            80,00Kč
  2 Kyselová Jana            ROU7050 2043619    D45    112.00            80,00Kč
  3 Kyselová Nela            ROU9951  434804    D16    144.00            80,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      240.00        0.00        0.00        0.00      240.00        0.00     -240.00
 
 
Startovka oddílu: SCP - OK Sparta Praha                          Neděle 25.10.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Vrabec Martin            SCP6100   51571    H50     51.00            80,00Kč
  2 Vrabcová Jindra          SCP6151   51570    P2                       45,00Kč
  3 Vrabec Ondřej            SCP8303   51558    H21L    32.00            80,00Kč
  4 Černá Eliška             SCP9050 2088205    D21L    43.00            80,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      285.00        0.00        0.00        0.00      285.00        0.00     -285.00
 
 
Startovka oddílu: SJC - TJ Sportcentrum Jičín                    Neděle 25.10.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Tumová Jana              SJC        4257    P2                       45,00Kč
  2 Tuma Matěj               SJC0202 2056295    H14     35.00            55,00Kč
  3 Havlík Jaroslav          SJC3601 9005225    H65     13.00            80,00Kč
  4 Benešová Iva             SJC6151    9908    D50     19.00            80,00Kč
  5 Zalabová Martina         SJC6657    9932    D45    122.00            80,00Kč
  6 Tuma Jaroslav            SJC7305 2085566    HDR                      40,00Kč
  7 Škorpilová Jana          SJC7451  211303    D40     93.00            80,00Kč
  8 Švihovská Eva            SJC8352    9988    H21L   126.00            80,00Kč
  9 Prášil Ondřej            SJC8401    9705    H21L    80.00            80,00Kč
 10 Beneš Jan                SJC8703  886513    H21L    68.00            80,00Kč
 11 Soukupová Lucie          SJC8951   51180    D21L    15.00            80,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      780.00        0.00        0.00        0.00      780.00        0.00     -780.00
 
 
Startovka oddílu: SMB - SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav              Neděle 25.10.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hlaváč Jaroslav          SMB4801    7718    H65     31.00            80,00Kč
  2 Šubrt Pavel              SMB6301    7703    H50     48.00            80,00Kč
  3 Žitný Tomáš              SMB6401   49971    H35     35.00            80,00Kč
  4 Pološčuková Monika       SMB6551    7722    D50      7.00            80,00Kč
  5 Pološčuková Lucie        SMB9051   49977    D21K    28.00            80,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      400.00        0.00        0.00        0.00      400.00        0.00     -400.00
 
 
Startovka oddílu: SMR - SK SNS Smržovka                          Neděle 25.10.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Andrea Honsová           SMR        8269    HDR                      40,00Kč
  2 Magda Honsová            SMR        8268    HDR                      40,00Kč
  3 Svoboda Honza            SMR7901  995876    H21L    34.00            80,00Kč
  4 Pesničák Jan             SMR7902    8266    H21L   156.00            80,00Kč
  5 Hanajová Káťa            SMR8451  428294    D21L    25.00            80,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      320.00        0.00        0.00        0.00      320.00        0.00     -320.00
 
 
Startovka oddílu: SNA - TJ START Náchod                          Neděle 25.10.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Doucha Martin            SNA0501    9636    H10     21.00            55,00Kč
  2 Doucha Tomáš             SNA0801    9616    HDR                      40,00Kč
  3 Doucha Jiří              SNA7105    9626    H21L   158.00            80,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      175.00        0.00        0.00        0.00      175.00        0.00     -175.00
 
 
Startovka oddílu: SOB - SOBSA                                    Neděle 25.10.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Šašek Adam               SOB0200         P  H14     41.00            55,00Kč
  2 Šašek Martin             SOB0501   53026    H10     66.00            55,00Kč
  3 Šašek Luděk              SOB6901    4189    H35     32.00            80,00Kč
  4 Šašková Petra            SOB7451    4186    D40    156.00            80,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      270.00       40.00        0.00        0.00      310.00        0.00     -310.00
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: STB - TJ Stadion Nový Bor                      Neděle 25.10.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Dolejší Kateřina         STB0199 7205007    D14    106.00            55,00Kč
  2 Průšková Tereza          STB0499  446324    D12     29.00            55,00Kč
  3 Kubecová Magdalena       STB0550 2019212    D10    150.00            55,00Kč
  4 Lajtkep Jakub            STB0600   49985    H10L    33.00            40,00Kč
  5 Dolejší Jan              STB0601  438039    H10     39.00            55,00Kč
  6 Kubec Pavel              STB6601  682367    H45    152.00            80,00Kč
  7 Dolejší Miloš            STB6701   52907    P2                       45,00Kč
  8 Průšek Petr              STB7000    8486    H45     17.00            80,00Kč
  9 Kubecová Jana            STB7399  206351    D40    159.00            80,00Kč
 10 Dolejší Lenka            STB7499  434839    D40    141.00            80,00Kč
 11 Bernášek Jiří            STB8101  682354    H21K    94.00            80,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      705.00        0.00        0.00        0.00      705.00        0.00     -705.00
 
 
Startovka oddílu: STH - SK Studenec                              Neděle 25.10.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hrnčířová Magda          STH0051 7204974    D16    152.00            80,00Kč
  2 Štefan Vít               STH0202 7201763    H14     80.00            55,00Kč
  3 Chrástová Tereza         STH0251 7201779    D14    136.00            55,00Kč
  4 Hrnčířová Ivana          STH0351  425585    D12     56.00            55,00Kč
  5 Junek Petr               STH5501 9200530    H60     64.00            80,00Kč
  6 Hrnčířová Lenka          STH7251  410775    D40    117.00            80,00Kč
  7 Junková Kateřina         STH7351 7204984    D40    111.00            80,00Kč
  8 Chrást Tomáš             STH7401 7203467    H35     20.00            80,00Kč
  9 Puš Roman                STH7501  425587    H40     83.00            80,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      645.00        0.00        0.00        0.00      645.00        0.00     -645.00
 
 
Startovka oddílu: TJN - OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou         Neděle 25.10.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Zaňka Tomáš              TJN      232618    P2                       45,00Kč
  2 Pavel Martin             TJN0004 2045201    H16     25.00            80,00Kč
  3 Růta Matyáš              TJN0102 2032159    H14     14.00            55,00Kč
  4 Budský Ondřej            TJN0105 1398985    H14     26.00            55,00Kč
  5 Adamec Martin            TJN0106 2045202    H14     53.00            55,00Kč
  6 Rokos Michal             TJN0107 2027215    H14     44.00            55,00Kč
  7 Baloghová Lída           TJN0150 2027211    D14     79.00            55,00Kč
  8 Mašínová Anna            TJN0152 2056303    D14     64.00            55,00Kč
  9 Šklíbová Míša            TJN0153 2053560    D14    121.00            55,00Kč
 10 Vančurová Anna           TJN0154 2069078    D14     85.00            55,00Kč
 11 Stuchlíková Katka        TJN0156 2067341    D14     97.00            55,00Kč
 12 Rydlová Magdaléna        TJN0251 2035725    D14    115.00            55,00Kč
 13 Budská Anna              TJN0253 7201759    D14     91.00            55,00Kč
 14 Hornychová Karolína      TJN0254  232506    D14     52.00            55,00Kč
 15 Dejnožka Vojtěch         TJN0300 2027224    H12     54.00            55,00Kč
 16 Vitebský Lukáš           TJN0302 1398971    H12     24.00            55,00Kč
 17 Řehoř Vojta              TJN0303 2056291    H12     45.00            55,00Kč
 18 Žukov Jakub              TJN0305 2067345    H12     84.00            55,00Kč
 19 Lesák Ondřej             TJN0306 2085591    H12     78.00            55,00Kč
 20 Mrkvičková Veronika      TJN0355 2069097    D12      8.00            55,00Kč
 21 Pokorný Jan              TJN0400 2056302    H12     72.00            55,00Kč
 22 Zaňková Natálie          TJN0450 2069089    D12     68.00            55,00Kč
 23 Pesničáková Soňa         TJN0451 2085567    D12     26.00            55,00Kč
 24 Rokos Marek              TJN0500 2049534    H10      0.00            55,00Kč
 25 Vajskebr Michal          TJN0502 2070807    H10     72.00            55,00Kč
 26 Saur Filip               TJN0503 2070851    H10     54.00            55,00Kč
 27 Sýkora Oliver            TJN0504 2073664    H10     24.00            55,00Kč
 28 Zoubková Šárka           TJN0554 4408034    D10    135.00            55,00Kč
 29 Dejnožka Martin          TJN0600 2035718    H10     78.00            55,00Kč
 30 Míka Bertík              TJN0601 2067319    H10     45.00            55,00Kč
 31 Mairich Filip            TJN0603 2067316    H10     15.00            55,00Kč
 32 Štemberová Bára          TJN0650  682375    D10    114.00            55,00Kč
 33 Skalová Jolana           TJN0653 2070854    D10    123.00            55,00Kč
 34 Háková Eliška            TJN0654 2085580    D10    147.00            55,00Kč
 35 Řehoř Hynek              TJN0700 2053559    H10L     7.00            40,00Kč
 36 Baloghová Mile           TJN0750 2073663    D10L    65.00            40,00Kč
 37 Vajskebrová Petra        TJN0751 2067315    D10L    71.00            40,00Kč
 38 Adamcová Tereza          TJN0761 2056300    D10L    77.00            40,00Kč
 39 Štembera Vítek           TJN0801  682376    H10L    45.00            40,00Kč
 40 Zaňka Albert             TJN0803 2067312    H10L    15.00            40,00Kč
 41 Pavlova Lenka            TJN0850 2070803    D10L    93.00            40,00Kč
 42 Saur Štěpán              TJN0900 4408033    HDR                      40,00Kč
 43 Míková Sofie             TJN0950 2069077    D10L    83.00            40,00Kč
 44 Růtová Amálka            TJN0951 4408041    D10L    89.00            40,00Kč
 45 Tkáč Jakub               TJN1001 4408040    H12     39.00            55,00Kč
 46 Petrželka Pavel          TJN3800   52900    H70     16.00            80,00Kč
 47 Picek Jan                TJN4000  434577    H70     32.00            80,00Kč
 48 Lukavec Míla             TJN4901 2060202    H65     22.00            80,00Kč
 49 Böhm Karel               TJN5101  416833    H55     24.00            80,00Kč
 50 Lukavcová Lenka          TJN5452    8259    D60    120.00            80,00Kč
 51 Kunc Radovan             TJN5549    8249    H21K    52.00            80,00Kč
 52 Horák Petr               TJN5602 2056301    H55     18.00            80,00Kč
 53 Kuncová Jiřina           TJN5752    8257    D45    100.00            80,00Kč
 54 Vitebský Mirek           TJN6001 1398973    H55     12.00            80,00Kč
 55 Večeřová Ivana           TJN6052 2027204    D55    106.00            80,00Kč
 56 Schindler Jiří           TJN6301  416828    H40    103.00            80,00Kč
 57 Kočibová Ivana           TJN6354  307418    D50      1.00            80,00Kč
 58 Picek Jan                TJN6500  416839    H50     69.00            80,00Kč
 59 Žucha Jiří               TJN6603 2017687    H40     91.00            80,00Kč
 60 Posselt Martin           TJN6802  232256    H40    125.00            80,00Kč
 61 Pokorná Hana             TJN6950 2073666    P2                       45,00Kč
 62 Picková Helena           TJN6952  416843    D45    104.00            80,00Kč
 63 Rydl Jiří                TJN7000    7750    H40    115.00            80,00Kč
 64 Novotný Dušan            TJN7002  232502    H40    129.00            80,00Kč
 65 Řehoř Jiří               TJN7004 2059729    T4                       80,00Kč
 66 Posseltová Romana        TJN7050  410359    D40    144.00            80,00Kč
 67 Pavel Jiří               TJN7100 2070804    H40    119.00            80,00Kč
 68 Mrkvička Jiří            TJN7101 2020748    H40     99.00            80,00Kč
 69 Hornychová Helena        TJN7150 2070802    D40    126.00            80,00Kč
 70 Řehořová Lenka           TJN7250 2073661    P2                       45,00Kč
 71 Míková Markéta           TJN7351  411593    T4                       80,00Kč
 72 Vajskebrová Markéta      TJN7451 4408033    P2                       45,00Kč
 73 Balogh Jan               TJN7500 2032176    H21L    64.00            80,00Kč
 74 Vokurka Jan              TJN7501  253145    H21L   114.00            80,00Kč
 75 Dejnožka Jiří            TJN7503 2027225    H40    107.00            80,00Kč
 76 Skal Jaroslav            TJN7504 2069076    T4                       80,00Kč
 77 Štembera Jan             TJN7513   51536    H21K    14.00            80,00Kč
 78 Dejnožková Blanka        TJN7651 2049610    D35     62.00            80,00Kč
 79 Růtová Martina           TJN7652 2067314    P2                       45,00Kč
 80 Pesničáková Kristýna     TJN7653 2085597    T4                       80,00Kč
 81 Vokurková Marta          TJN7950  253111    D35     83.00            80,00Kč
 82 Janata Pavel             TJN8400 7200343    H21K     6.00            80,00Kč
 83 Kunc Štěpán              TJN8449 2060256    H21K    10.00            80,00Kč
 84 Novotná Barbora          TJN8951    8263    D21L     5.00            80,00Kč
 85 Večeřa Martin            TJN9105  232641    H21K    48.00            80,00Kč
 86 Posseltová Tereza        TJN9252  411767    D21L    63.00            80,00Kč
 87 Posselt Martin           TJN9501  232512    H21K    38.00            80,00Kč
 88 Hájek Vojtěch            TJN9502  896978    H21K   100.00            80,00Kč
 89 Žukov Michal             TJN9701 2067343    H18     86.00            80,00Kč
 90 Žuchová Daniela          TJN9750 2020749    D18     85.00            80,00Kč
 91 Knížková Šárka           TJN9852 2059727    D18     73.00            80,00Kč
 92 Novotný Marek            TJN9901  232325    H16     37.00            80,00Kč
 93 Nožičková Renata         TJNxxx2 4408036    P2                       45,00Kč
 94 Zaňka Tmáš               TJNxxx3 4408039    P2                       45,00Kč
 95 Nožičková Eva            TJNxxx4 4408032    HDR                      40,00Kč
 96 Kobrlová Gabriela        TJNxxx5 4408038    P2                       45,00Kč
 97 Nožička Jan              TJNxxx6 4408031    HDR                      40,00Kč
 98 Koňáková Eliška          TJNxxx7 4408037    HDR                      40,00Kč
 99 Kunc Filip               TJNxxx8 2059775    H21K    56.00            80,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     6295.00        0.00        0.00        0.00     6295.00        0.00    -6295.00
 
 
Startovka oddílu: TUR - OOB TJ Turnov                            Neděle 25.10.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hájková Anna             TUR0051    7782    D16    150.00            80,00Kč
  2 Linková Lucie            TUR0251 2032102    D14    109.00            55,00Kč
  3 Pekařová Jana            TUR0252 2035709    D14    124.00            55,00Kč
  4 Mertlík Jakub            TUR0307 1403058    H12     27.00            55,00Kč
  5 Kyselová Adéla           TUR0351   51224    D12      2.00            55,00Kč
  6 Hudská Štěpánka          TUR0450 1403054    D12     59.00            55,00Kč
  7 Heřmánek Petr            TUR0500    8020    H10     63.00            55,00Kč
  8 Nejezchleb Vojtěch       TUR0503 1403061    H12     93.00            55,00Kč
  9 Novotná Michaela         TUR0551 1403055    D10    156.00            55,00Kč
 10 Novotná Barbora          TUR0552 1403057    D10    108.00            55,00Kč
 11 Vřešťál Antonín          TUR0604 1403051    H10     75.00            55,00Kč
 12 Blažková Petra           TUR0650 1403063    HDR                      40,00Kč
 13 Vamberová Markéta        TUR0657 1403053    HDR                      40,00Kč
 14 Lamačová Kateřina        TUR0660    8080    D10L    61.00            40,00Kč
 15 Drahoňovský Tomáš        TUR0701  888638    H10L    25.00            40,00Kč
 16 Šálek Richard            TUR0702 1403060    H10L    31.00            40,00Kč
 17 Mertlík Vojtěch          TUR0704 1403059    H10L    39.00            40,00Kč
 18 Ferbasová Matylda        TUR0762 1403064    HDR                      40,00Kč
 19 Heřmánková Bára          TUR0850    9394    HDR                      40,00Kč
 20 Blažková Karolína        TUR0851 1403062    HDR                      40,00Kč
 21 Novotná Karolína         TUR0853 1403056    D10L    79.00            40,00Kč
 22 Vřešťál František        TUR0906 1403052    HDR                      40,00Kč
 23 Drahoňovský Jakub        TUR1006 1403065    HDR                      40,00Kč
 24 Folprecht Eduard         TUR4301   51815    H65      7.00            80,00Kč
 25 Jakubec Jindřich         TUR4801   51816    H21K   106.00            80,00Kč
 26 Tvrdek Vojtěch           TUR4949   51283    H55     27.00            80,00Kč
 27 Hudský Vlastimil         TUR5100    8214    H55      3.00            80,00Kč
 28 Provazník Jiří           TUR5102 1511127    H21K    76.00            80,00Kč
 29 Omová Jana               TUR5150 2025351    D21K    34.00            80,00Kč
 30 Tvrdková Eva             TUR5151  303959    D55     91.00            80,00Kč
 31 Folprecht Miroslav       TUR5501 1550616    H21L   150.00            80,00Kč
 32 Konopáčová Jana          TUR5650    8208    D55     97.00            80,00Kč
 33 Konopáč Jiří             TUR5803    8220    H55      9.00            80,00Kč
 34 Mareš Hynek              TUR6100 2067342    H50     54.00            80,00Kč
 35 Švarc Jiří               TUR6204  682108    H50     66.00            80,00Kč
 36 Švarcová Lenka           TUR6457  682110    T4                       80,00Kč
 37 Stárek Filip             TUR6602    8218    H21K    28.00            80,00Kč
 38 Linková Iva              TUR6850   51809    D45    102.00            80,00Kč
 39 Nejezchlebová Ivana      TUR6851  305984    D45    116.00            80,00Kč
 40 Vřešťál Jan              TUR7301 7205031    H40     81.00            80,00Kč
 41 Vřešťálová Lucie         TUR7450 7205025    D40    174.00            80,00Kč
 42 Heřmánek Michal          TUR7702   51124    T4                       80,00Kč
 43 Heřmánková Pavla         TUR7777    8062    D21K    13.00            80,00Kč
 44 Sedláčková Martina       TUR7959   53816    D21L    51.00            80,00Kč
 45 Gomzyk Andriy            TUR8001    5521    T4                       80,00Kč
 46 Oma Jakub                TUR8002  800320    H21L    42.00            80,00Kč
 47 Omová Michaela           TUR8153  515086    H21L   168.00            80,00Kč
 48 Dlabaja Tomáš            TUR8303  500850    H21L    36.00            80,00Kč
 49 Váňa Martin              TUR8401 1840303    H21L    54.00            80,00Kč
 50 Krafková Lucie           TUR8650  876522    D21L    47.00            80,00Kč
 51 Luštický Martin          TUR8700 7092626    H21L    62.00            80,00Kč
 52 Vlček Martin             TUR8702  515047    H21L   128.00            80,00Kč
 53 Hradec Pavel             TUR8801  995821    H21L   146.00            80,00Kč
 54 Sehnalová Tereza         TUR8852   51825    D21K    43.00            80,00Kč
 55 Schulhof Jan             TUR8900   51225    H21L   100.00            80,00Kč
 56 Nejman Stanislav         TUR9500  330671    H21L   118.00            80,00Kč
 57 Wolf Filip               TUR9701 9101181    H21L    90.00            80,00Kč
 58 Linková Alena            TUR9751 1403419    D18     79.00            80,00Kč
 59 Roškotová Lucie          TUR9753 1403414    D21L    57.00            80,00Kč
 60 Nejezchlebová Barbora    TUR9755  231920    D21L     9.00            80,00Kč
 61 Kohlová Monika           TUR9756  231929    D18     91.00            80,00Kč
 62 Nejezchlebová Martina    TUR9951    8223    D21L    27.00            80,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     4230.00        0.00        0.00        0.00     4230.00        0.00    -4230.00
 
 
Startovka oddílu: TUV - SOK TJ Turnov                            Neděle 25.10.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Čeněk Valeš              TUV             P  HDR                      40,00Kč
  2 Lukas Hoyer              TUV             P  TUV                       0,00Kč
  3 Bukvic Martin            TUV             P  P2                       45,00Kč
  4 Válková Martina          TUV             P  P2                       45,00Kč
  5 Kostelník Jan            TUV      411538    P2                       45,00Kč
  6 Drahoňovská Martina      TUV             P  HDR                      40,00Kč
  7 Kostelníková Nikola      TUV     2059734    HDR                      40,00Kč
  8 Alžběta Valešová         TUV             P  HDR                      40,00Kč
  9 Mullerová Anna           TUV0051   21645    TUV                       0,00Kč
 10 Hájek Kryštof            TUV0203  886280    H14      5.00            55,00Kč
 11 Hallman Marek            TUV0204   22779    TUV                       0,00Kč
 12 Jirman Filip             TUV0212  231522    TUV                       0,00Kč
 13 Muller Ondra             TUV0214   23777    TUV                       0,00Kč
 14 Mellan Jonáš             TUV0308  888622    H12      9.00            55,00Kč
 15 Veselá Pavla             TUV0351         P  TUV                       0,00Kč
 16 Bičík Štěpán             TUV0405         P  TUV                       0,00Kč
 17 Jacyšina Andrea          TUV0551         P  D10L    95.00            40,00Kč
 18 Hájková Tereza           TUV0558  888626    D10    129.00            55,00Kč
 19 Mellanová Judita         TUV0559  411518    D10    120.00            55,00Kč
 20 Veselý Václav            TUV0601         P  H10     48.00            55,00Kč
 21 Tomášek Prokop           TUV0701         P  H10     27.00            55,00Kč
 22 Mullerová Markéta        TUV0752         P  D10L    91.00            40,00Kč
 23 Bukvic Kryštof           TUV0802         P  H10L    27.00            40,00Kč
 24 Adamcová Pavlína         TUV0851         P  HDR                      40,00Kč
 25 Válková Karolína         TUV0951         P  HDR                      40,00Kč
 26 Zuzánková Karolína       TUV0953         P  D10L    85.00            40,00Kč
 27 Tomášková Matilda        TUV0998         P  D10L    69.00            40,00Kč
 28 Kvapilová Kristýna       TUV0999  411591    HDR                      40,00Kč
 29 Adamec David             TUV1002         P  HDR                      40,00Kč
 30 Kvapilová Klára          TUV1199    7707    HDR                      40,00Kč
 31 Bičík Miroslav           TUV6101         P  TUV                       0,00Kč
 32 Smutný Martin            TUV6303    5789    TUV                       0,00Kč
 33 Sokolářová Jitka         TUV6851  411616    TUV                       0,00Kč
 34 Veselý Pavel             TUV6901         P  TUV                       0,00Kč
 35 Tomášek Ondřej           TUV7001         P  TUV                       0,00Kč
 36 Hallman Jiří             TUV7100         P  TUV                       0,00Kč
 37 Veselá Jitka             TUV7250         P  TUV                       0,00Kč
 38 Mellanová Veronika       TUV7251  411597    TUV                       0,00Kč
 39 Hájek Jan                TUV7301    5788    TUV                       0,00Kč
 40 Hájková Magdalena        TUV7351  411543    TUV                       0,00Kč
 41 Tomášková Radka          TUV7851         P  TUV                       0,00Kč
 42 Švagerová Pavla          TUV8350   22305    TUV                       0,00Kč
 43 Horáček Matěj            TUV8501    8067    TUV                       0,00Kč
 44 Zítková  Michaela        TUV8551         P  TUV                       0,00Kč
 45 Sokolář Ondřej           TUV9601  411412    TUV                       0,00Kč
 46 Smutná Kateřina          TUV9653  411561    TUV                       0,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1025.00       80.00        0.00        0.00     1105.00        0.00    -1105.00
Půjčeno čipů:25
 
 
Startovka oddílu: UVP - Slovan Praha                             Neděle 25.10.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Jasna Kohoutová          UVP             P  D40    105.00            80,00Kč
  2 Kohout Tomáš             UVP3700    7930    H70      0.00            80,00Kč
  3 Kohoutová Jitřenka       UVP4850   51265    D65     68.00            80,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      240.00       40.00        0.00        0.00      280.00        0.00     -280.00
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: VAK - Vakant                                   Neděle 25.10.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Vakant                   VAK                H14      2.00            55,00Kč
  2 Vakant                   VAK                H21K   112.00            80,00Kč
  3 Vakant                   VAK                H60     73.00            80,00Kč
  4 Vakant                   VAK                H21L    98.00            80,00Kč
  5 Vakant                   VAK                D45    108.00            80,00Kč
  6 Vakant                   VAK                D14    103.00            55,00Kč
  7 Vakant                   VAK                H35      2.00            80,00Kč
  8 Vakant                   VAK                H14     68.00            55,00Kč
  9 Vakant                   VAK                D35     68.00            80,00Kč
 10 Vakant                   VAK                T4                       80,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      725.00        0.00        0.00        0.00      725.00        0.00     -725.00
 
 
Startovka oddílu: VLI - Slavia Liberec orienteering              Neděle 25.10.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Richard Pech             VLI     4411232    P2                       45,00Kč
  2 Bednaříková Adéla        VLI0059 2049577    P2                       45,00Kč
  3 Balatková Barbora        VLI0150 2073665    D14     94.00            55,00Kč
  4 Podrábská Marie          VLI0251 2078462    D14    133.00            55,00Kč
  5 Martanová Elin           VLI0252 2043603    D14     55.00            55,00Kč
  6 Novotný Jaromír          VLI0300 2058474    H12     69.00            55,00Kč
  7 Ekert Tomáš              VLI0302 2078461    H12     60.00            55,00Kč
  8 Maškarinec Štěpán        VLI0304   49962    H12      6.00            55,00Kč
  9 Jana Pecháčková          VLI0351            D12     77.00            55,00Kč
 10 Bednaříková Emma         VLI0359 2049578    D14     46.00            55,00Kč
 11 Podrábská Alžběta        VLI0451 2078460    D12     44.00            55,00Kč
 12 Šestáková Marie          VLI0452 2080991    D12      5.00            55,00Kč
 13 Zápotocký František      VLI0500    1000    H10L    47.00            40,00Kč
 14 Maškarinec Marek         VLI0501  207860    H10L     1.00            40,00Kč
 15 Bednařík Vilém           VLI0509 2049579    H12      0.00            55,00Kč
 16 Martanová Lea            VLI0555 2043610    D12     14.00            55,00Kč
 17 Heczková Anna            VLI0652    7752    D10L    63.00            40,00Kč
 18 Vilémová Eliška          VLI0655         P  D10L    67.00            40,00Kč
 19 Podrábský Ctibor         VLI0700   51232    H10L     9.00            40,00Kč
 20 Trávníček Lukáš          VLI0704 2073700    H10L    13.00            40,00Kč
 21 Podhorný Ondřej          VLI0705 4411240    H10L     5.00            40,00Kč
 22 Ekertová Jana            VLI0750 4411246    D10L    59.00            40,00Kč
 23 Heczko Erik              VLI0804  302695    H10L    21.00            40,00Kč
 24 Novotný Dalibor          VLI0808 4402232    H10L    17.00            40,00Kč
 25 Týfa Daniel              VLI0811 4411236    HDR                      40,00Kč
 26 Pechová Alena            VLI0854 4402229    HDR                      40,00Kč
 27 Čalounová Klára          VLI0950 4411233    HDR                      40,00Kč
 28 Hrdá Kristýna            VLI0953  434599    HDR                      40,00Kč
 29 Pechová Marie            VLI1050 4402228    HDR                      40,00Kč
 30 Trávníčková Eliška       VLI1051 4411239    HDR                      40,00Kč
 31 Horáček Jáchym           VLI1111 4402235    HDR                      40,00Kč
 32 Týfová Ella              VLI1150 4411235    HDR                      40,00Kč
 33 Matějů Eda               VLI1200    7981    HDR                      40,00Kč
 34 Ježek Ladislav           VLI4900  253372    H21K    46.00            80,00Kč
 35 Karmazín Petr            VLI4901  361986    H21K     8.00            80,00Kč
 36 Přinda Oldřich           VLI5101 1302773    H21K    42.00            80,00Kč
 37 Karmazínová Ivana        VLI5150   51216    D60    104.00            80,00Kč
 38 Bednaříková Olga Marie   VLI5151    8309    D60    112.00            80,00Kč
 39 Pachnerová Jaroslava     VLI5152 2059769    D60    124.00            80,00Kč
 40 Bednařík Libor           VLI5200    8296    H60     70.00            80,00Kč
 41 Hickethier Manfred       VLI5201 9005174    H21L    94.00            80,00Kč
 42 Škoda Přemek             VLI5301 9201066    H21L    60.00            80,00Kč
 43 Henych Petr              VLI6001  515132    H21L    66.00            80,00Kč
 44 Henychová Zuzana         VLI6151    9061    D21L    65.00            80,00Kč
 45 Petrová Věra             VLI6251   51218    P2                       45,00Kč
 46 Žukov Libor              VLI6803    8294    H45     41.00            80,00Kč
 47 Řezáč Pavel              VLI6900  301152    H45      2.00            80,00Kč
 48 Honzík Tomáš             VLI7000  981819    H21K    66.00            80,00Kč
 49 Novotný Jiří             VLI7102 2078464    T4                       80,00Kč
 50 Zápotocká Anna           VLI7250   51217    D40    102.00            80,00Kč
 51 Martan Jiří              VLI7300    8129    H21L    46.00            80,00Kč
 52 Meier Milan              VLI7301 7003010    H40    121.00            80,00Kč
 53 Bednařík Aleš            VLI7309  500568    H21K     0.00            80,00Kč
 54 Novotná Jana             VLI7350 2058476    D40     90.00            80,00Kč
 55 Žuková Marcela           VLI7351    8293    D40     84.00            80,00Kč
 56 Podrábská Marie          VLI7451 1400433    D40    150.00            80,00Kč
 57 Martanová Daniela        VLI7452    8126    D40    171.00            80,00Kč
 58 Popková Klára            VLI7455 2067951    P2                       45,00Kč
 59 Mokrý Pavel              VLI7501 2058479    H21L   120.00            80,00Kč
 60 Ekert Vladimír           VLI7600 2058477    H35     41.00            80,00Kč
 61 Horáček Michal           VLI7700  500290    H21L   152.00            80,00Kč
 62 Přinda Lukáš             VLI7701    8300    H21L   164.00            80,00Kč
 63 Matějů Michal            VLI7702  887154    H21L   124.00            80,00Kč
 64 Habán Ivo                VLI7707   53226    H21L    40.00            80,00Kč
 65 Heczková Bohdana         VLI7750 7200363    T4                       80,00Kč
 66 Bednaříková Daniela      VLI7759 2049576    D21K     1.00            80,00Kč
 67 Peteráč Zdeněk           VLI7802 2080914    H35     14.00            80,00Kč
 68 Mokrá Julie              VLI8051    7710    D21L    19.00            80,00Kč
 69 Kolaja Ehlerová Jana     VLI8055 1398538    D21L     1.00            80,00Kč
 70 Kolaja Jan               VLI8100 8627111    H21L   148.00            80,00Kč
 71 Horáčková Kateřina       VLI8150   51230    D21K     7.00            80,00Kč
 72 Loosová Lenka            VLI8152 2058470    D21K    19.00            80,00Kč
 73 Gruncl Vojtěch           VLI8601 2080994    H21K     4.00            80,00Kč
 74 Kobr Tomáš               VLI8901 1969696    H21L   112.00            80,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     4720.00        0.00        0.00        0.00     4720.00        0.00    -4720.00
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: VRB - SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.           Neděle 25.10.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Haltof Ewa               VRB9499 1436949    D21L    13.00            80,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       80.00        0.00        0.00        0.00       80.00        0.00      -80.00
 
 
Startovka oddílu: VRL - OOS TJ Spartak Vrchlabí                  Neděle 25.10.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Krampera Tomáš           VRL0103  425565    H14     23.00            55,00Kč
  2 Havlová Klára            VRL0152    9004    D14     58.00            82,50Kč
  3 Mejsnar Jaroslav         VRL0202         P  H14     29.00            55,00Kč
  4 Havlová Katka            VRL0552    8964    D10    141.00            82,50Kč
  5 Farář Jaroslav           VRL5002    9261    H21K    34.00            80,00Kč
  6 Havel Leoš               VRL6401 2060209    H50     57.00           120,00Kč
  7 Cupák Jiří               VRL7201    8972    H21L    14.00            80,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      555.00       40.00        0.00        0.00      595.00        0.00     -595.00
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: VSP - USK Praha                                Neděle 25.10.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kosíková Eliška          VSP0051 9101185    T4                       80,00Kč
  2 Ježková Jitka            VSP0052         P  D16    158.00            80,00Kč
  3 Puchalský Jan            VSP0101 2021836    H14     38.00            55,00Kč
  4 Průša Kryštof            VSP0102 2020707    H16     13.00            80,00Kč
  5 Horáková Barbora         VSP0150  331064    D14    112.00            55,00Kč
  6 Kodejš Ondřej            VSP0200 2021827    H14     59.00            55,00Kč
  7 Titzová Adéla            VSP0250 2035748    D14     70.00            55,00Kč
  8 Aschermannová Tereza     VSP0253 2020712    D14    139.00            82,50Kč
  9 Beranová Eva             VSP0254 2021832    D14     82.00            55,00Kč
 10 Nosková Klára            VSP0255 2058493    D14     88.00            55,00Kč
 11 Berounská Anna           VSP0256 7202895    D14    127.00            55,00Kč
 12 Berounská Adéla          VSP0352 7202884    D12     50.00            55,00Kč
 13 Zakouřil Matyáš          VSP0400  232616    H12     33.00            55,00Kč
 14 Titz Adam                VSP0401 2032183    H12     75.00            55,00Kč
 15 Průša Dominik            VSP0406 2032107    H12     12.00            55,00Kč
 16 Nosek Daniel             VSP0409  446366    H12     87.00            55,00Kč
 17 Kopecká Valentýna        VSP0453 2021847    D12     80.00            55,00Kč
 18 Aschermannová Klára      VSP0454 2020713    D12     74.00            82,50Kč
 19 Beranová Hana            VSP0455 2021833    D12     23.00            55,00Kč
 20 Štraitová Jolana         VSP0456 2021830    D12     17.00            55,00Kč
 21 Nosková Barbora          VSP0457 2058488    D12     71.00            55,00Kč
 22 Kodejšová Markéta        VSP0458 2021828    P2                       45,00Kč
 23 Městka Václav            VSP0600  416121    H10     36.00            55,00Kč
 24 Horák Martin             VSP0601   51649    H10      9.00            55,00Kč
 25 Mencl Josef              VSP0602 2021850    H10     81.00            55,00Kč
 26 Meier David              VSP0606  232246    H10     30.00            55,00Kč
 27 Folprechtová Julie       VSP0653   51532    D10    138.00            55,00Kč
 28 Štrait Vilém             VSP0701 2021829    H10     42.00            55,00Kč
 29 Folprecht Lukáš          VSP0802 2058490    H10L    35.00            40,00Kč
 30 Rod Matyáš               VSP0803 2075699    H10L    29.00            40,00Kč
 31 Zakouřilová Klára        VSP0850 2032113    D10L    75.00            40,00Kč
 32 Kučera Jakub             VSP0900 2032189    HDR                      40,00Kč
 33 Kučerová Kateřina        VSP0950 1398983    HDR                      40,00Kč
 34 Rodová Anežka            VSP1152 2081382    HDR                      40,00Kč
 35 Hořínek Jaroslav         VSP5000   51643    H21K   108.00            80,00Kč
 36 Uher Petr                VSP5001   52269    T4                       80,00Kč
 37 Polák Zdeněk             VSP5203   51740    H21K    98.00            80,00Kč
 38 Němeček Jan              VSP6201  682682    H21L   138.00            80,00Kč
 39 Mencl Miloslav           VSP6505   52277    P2                       45,00Kč
 40 Kosíková Helena          VSP6550 9101184    T4                       80,00Kč
 41 Němečková Jarmila        VSP6650    7965    H21K    60.00            80,00Kč
 42 Aschermann Jan           VSP6902   52284    H21L    76.00            80,00Kč
 43 Nosek Jan                VSP6910  446367    H45     50.00            80,00Kč
 44 Menclová Silvie          VSP7050   51749    D45     92.00            80,00Kč
 45 Beran Jiří               VSP7102         P  P2                       45,00Kč
 46 Beranová Iva             VSP7150 2021834    D40    162.00            80,00Kč
 47 Kodejšová Alena          VSP7152 2061813    P2                       45,00Kč
 48 Kodejš Zdeněk            VSP7202 2021822    T4                       80,00Kč
 49 Kopecká Alena            VSP7250 2021849    P2                       45,00Kč
 50 Štraitová Jitka          VSP7252   51672    H21K   102.00            80,00Kč
 51 Horáková Lenka           VSP7255   51728    D40    129.00            80,00Kč
 52 Průšová Markéta          VSP7256   53160    D40    153.00            80,00Kč
 53 Nosková Pavla            VSP7261 2058494    D40    168.00            80,00Kč
 54 Kučera Jan               VSP7302   51650    H21L     6.00            80,00Kč
 55 Horák Pavel (Starosta)   VSP7305 2032184    H21L   130.00            80,00Kč
 56 Průša Michal             VSP7310  553437    H21L    50.00            80,00Kč
 57 Aschermannová Irena      VSP7350  232024    T4                       80,00Kč
 58 Titz Pavel               VSP7400 1398992    H40     87.00            80,00Kč
 59 Zakouřil Václav          VSP7401   51724    H40     95.00            80,00Kč
 60 Zakouřilová Helena       VSP7453  232401    D40    120.00            80,00Kč
 61 Bártíková Irena          VSP7461 2070890    T4                       80,00Kč
 62 Titzová Pavlína          VSP7463 2049522    P2                       45,00Kč
 63 Kučerová Marie           VSP7551   53546    D35     71.00            80,00Kč
 64 Štrait Martin            VSP7602  410393    H35     11.00            80,00Kč
 65 Městková Kateřina        VSP7650   51746    D35     77.00            80,00Kč
 66 Uhrová Zuzana            VSP8050  232062    D35     65.00            80,00Kč
 67 Kopecká Johana           VSP9950 2021848    D16    142.00            80,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     4365.00       80.00        0.00        0.00     4445.00        0.00    -4445.00
Půjčeno čipů:2
 
 
Startovka oddílu: XX1 - Adolph                                   Neděle 25.10.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Zdeňka Adolph            XX1             P  T4                       80,00Kč
  2 Jeff Adolph              XX1             P  T4                       80,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      160.00       80.00        0.00        0.00      240.00        0.00     -240.00
Půjčeno čipů:2
 
 
Startovka oddílu: XX2 - Francke                                  Neděle 25.10.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Francke Karel            XX2             P  T4                       80,00Kč
  2 Franckeová Líba          XX2             P  T4                       80,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      160.00       80.00        0.00        0.00      240.00        0.00     -240.00
Půjčeno čipů:2
 
 
Startovka oddílu: XX3 - Pavlištová                               Neděle 25.10.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Magdaléna Pavlištová     XX3             P  HDR                      40,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       40.00        0.00        0.00        0.00       40.00        0.00      -40.00
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: XX4 - Uhrová                                   Neděle 25.10.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Uhrová Eva               XX4     2078499    P2                       45,00Kč
  2 Kristýna Uhrová          XX4             P  HDR                      40,00Kč
  3 Válková Marcela          XX4     2078486    T4                       80,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      165.00        0.00        0.00        0.00      165.00        0.00     -165.00
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: XX5 - Koláriková                               Neděle 25.10.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Koláriková Klára         XX5             P  P2                       45,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       45.00       40.00        0.00        0.00       85.00        0.00      -85.00
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: ZAK - SK Netopýr Zákupy                        Neděle 25.10.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kašpar Ludvík            ZAK7200  410399    H40    109.00            80,00Kč
  2 Kašparová Marie          ZAK7250  331399    D40    147.00            80,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      160.00        0.00        0.00        0.00      160.00        0.00     -160.00
 
 
Startovka oddílu: ZBM - SK Žabovřesky Brno                       Neděle 25.10.2015
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Nykodým Miloš            ZBM9005 1003623    H21L    24.00            80,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       80.00        0.00        0.00        0.00       80.00        0.00      -80.00