Startovka kategorie                                           18. 10. 2018 23:11:02
                                Podzimni pohar SOK
===ČSOS-TUV===============================================Orienteering Organiser===
 
 
Startovka kategorie: D10         1.5km    0m 9k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Nejedlová Karolína       TJ Loko Liberec      LLI0852 C 2088712   2.00         
  2 Šimková Lucie            SK Studenec          STH0951 C 2116482   6.00         
  3 Zurynková Lenka          VŠTJ Ekonom Praha    EKP0952 C 2102694  10.00         
  4 Růtová Amálka            OOB TJ Tatran Jablon TJN0951 C 2116464  14.00         
  5 Zabořilová Anna          OB Jenišovice        JEN0951 C 2060292  18.00         
  6 Podoubská Klára          OOB TJ Tatran Jablon TJN0855 C 2111782  22.00         
  7 Kubešová Tereza          Slavia Liberec orien VLI0954 C 4402226  26.00         
  8 Hančová Karolína         OOS TJ Spartak Vrchl VRL0952 C    9246  30.00         
  9 Koudelková Katrin        OK Jiskra Nový Bor   BOR0856 C    4441  34.00         
 10 Čečerle Beáta            Slavia Liberec orien VLI1053 C 4411237  38.00         
 11 Soukupová Marie          OK Jiskra Nový Bor   BOR0952 C    4424  42.00         
 12 Hrdá Kristýna            Slavia Liberec orien VLI0953 C  434599  46.00         
 13 Kvapilová Kristýna       SOK TJ Turnov        TUV0999 C  411591  50.00         
 14 Krejzová Markéta         OOB TJ Turnov        TUR0854 C 1403063  54.00         
 15 Ouzká Eliška             OK Jiskra Nový Bor   BOR1051 C 2129236  58.00         
 16 Nožičková Eva            OOB TJ Tatran Jablon TJN0852 C 2078479  62.00         
 17 Feřtová Anežka           Slavia Liberec orien VLI0856 C 2120065  66.00         
 18 Michálková Ema           OK Jiskra Nový Bor   BOR0857 C    4427  70.00         
 19 Heřmánková Bára          OOB TJ Turnov        TUR0850 C    8062  74.00         
 20 Pražáková Nella          OOB TJ Tatran Jablon TJN0854 C 8662699  78.00         
 21 Houžvičková Kateřina     OOB TJ Turnov        TUR0952 C 2106736  82.00         
 22 Mastníková Lenka         OOB TJ Tatran Jablon TJN0859 C 8662720  86.00         
 23 Vltavská Eliška          TJ Sportcentrum Jičí SJC0850 C 2114998  90.00         
 24 Barsová Magdaléna        Slavia Liberec orien VLI0955 C 4402227  94.00         
 25 Novotná Karolína         OOB TJ Turnov        TUR0853 C 2095926  98.00         
 26 Kutlvašrová Pavla        OOS TJ Spartak Vrchl VRL0951 C 2096243 102.00         
 27 Janatová Violka          Oddíl OB Kotlářka    DKP0950 C    9785 106.00         
 28 Pechová Alena            Slavia Liberec orien VLI0854 C 2125375 110.00         
 29 Chrástová Barbora        SK Studenec          STH0851 C    9050 114.00         
 30 Pechová Marie            Slavia Liberec orien VLI1050 C 2129242 118.00         
 31 Tomášková Matylda        SOK TJ Turnov        TUV               122.00         
 32 Míková Sofie             OOB TJ Tatran Jablon TJN0950 C 2069077 126.00         
 33 Kučerová Kateřina        USK Praha            VSP0950 C 1398983 130.00         
 34 Lošťáková Ela            OOB TJ Lokomotiva Te LTP0951 C 7202578 134.00         
 35 Klára Zakouřilová        USK Praha            VSP0850   8009888 138.00         
 
Startovka kategorie: D10L        1.6km    0m 8k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Menclová Lucie           OOB TJ Turnov        TUR1051 C 1429013   2.00         
  2 Prokopová Tereza         OK Chrastava         CHA1151 C    8169   5.00         
  3 Blažková Karolína        OOB TJ Turnov        TUR0851 C 1403055   8.00         
  4 Čabanová Eva             Jizerský klub OB Frý FYD0951 C 2134262  11.00         
  5 Krejzová Jana            OOB TJ Turnov        TUR0950 C 4616804  14.00         
  6 Ryšavá Anežka            OOB TJ Tatran Jablon TJN1054 C 4408036  17.00         
  7 Tomanicová Stela         OK Chrastava         CHA1051 C 2049594  20.00         
  8 Feřtová Eliška           Slavia Liberec orien VLI1056 C 2118485  23.00         
  9 Zenko Rozálie            OK Jiskra Nový Bor   BOR1052 C    4364  26.00         
 10 Šimková Anežka           SK Los Mělník        LME0950 C  416325  29.00         
 11 Slámová Barbora          OOB TJ Turnov        TUR0859 C 4616806  32.00         
 12 Kottíková Anežka         OOB TJ Tatran Jablon TJN1152 C 4408032  35.00         
 13 Horáčková Natalie        OK Jiskra Nový Bor   BOR0958 C    4426  38.00         
 
Startovka kategorie: D12         1.8km    0m 11k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Ryšavá Kateřina          OOB TJ Tatran Jablon TJN0754 C 8662738   2.00         
  2 Lamačová Kateřina        OOB TJ Turnov        TUR0660 B 1418757   5.00         
  3 Háková Eliška            OOB TJ Tatran Jablon TJN0654 B 2085580   8.00         
  4 Waldhauserová Eliška     OK Jiskra Nový Bor   BOR0757 C    4393  11.00         
  5 Vokušová Veronika        OOB TJ Tatran Jablon TJN0756 C 2104600  14.00         
  6 Gregorová Alice          SK OB Chotěboř       CTB0751 C   51139  17.00         
  7 Klustová Tereza          OK Chrastava         CHA0751 C 2070848  20.00         
  8 Horáčková Tereza         OK Jiskra Nový Bor   BOR0762 C    4651  23.00         
  9 Kutková Tereza           OB Jenišovice        JEN0752 C 2112732  26.00         
 10 Skalová Jolana           OOB TJ Tatran Jablon TJN0653 B 2070854  29.00         
 11 Vilémová Eliška          Slavia Liberec orien VLI0655 B 2088161  32.00         
 12 Kottíková Lucie          OOB TJ Tatran Jablon TJN0657 B 8662704  35.00         
 13 Ferbasová Matylda        OOB TJ Turnov        TUR0762 C 2091520  38.00         
 14 Lipenská Barbora         OK Chrastava         CHA0753 C 2095948  41.00         
 15 Štemberová Bára          OOB TJ Tatran Jablon TJN0650 B 8662736  44.00         
 16 Kocmanová Adéla          OK Jiskra Nový Bor   BOR0752 B 2115671  47.00         
 17 Březinová Antonie        OK Chrastava         CHA0851 C 2095935  50.00         
 18 Lamačová Barbora         OK Jiskra Nový Bor   BOR0750 B 8421842  53.00         
 19 Košková Nikola           OOB TJ Turnov        TUR0656 C 1403057  56.00         
 20 Koudelková Eliška        OK Jiskra Nový Bor   BOR0652 B 2067681  59.00         
 21 Nováková Viktorie        ZOOB Rumburk         RUM0751 C 4641717  62.00         
 22 Rejmanová Nikola         OK Jiskra Nový Bor   BOR0656 C 2129240  65.00         
 23 Štolbová Miroslava       OOB TJ Tatran Jablon TJN0659 C 2111791  68.00         
 24 Fibírová Lucie           VŠTJ Stavební fakult FSP0777 B 2081361  71.00         
 25 Rejholcová Tereza        OK Jiskra Nový Bor   BOR0751 C 2067682  74.00         
 26 Ekertová Jana            Slavia Liberec orien VLI0750 C 2080993  77.00         
 27 Vaňourková Sára          OK Jiskra Nový Bor   BOR0759 C    4421  80.00         
 28 Baloghová Milena         OOB TJ Tatran Jablon TJN0750 B 2073663  83.00         
 29 Sklenářová Zuzana        OOB TJ Turnov        TUR0658 C 2106729  86.00         
 30 Dušková Viktorie         OOB TJ Tatran Jablon TJN0655 B 2102568  89.00         
 31 Pavlína Malečková        USK Praha            VSP0855   2067959  92.00         
 32 Podoubská Adéla          OOB TJ Tatran Jablon TJN0658 C 2111781  95.00         
 33 Houžvičková Daniela      OOB TJ Turnov        TUR0751 C 2106741  98.00         
 34 Folprechtová Julie       SOK TJ Turnov        TUV         51532 101.00         
 
Startovka kategorie: D14         1.7km    0m 12k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Suková Tereza            OOS TJ Spartak Vrchl VRL0454 C 2078488   1.00         
  2 Lamačová Pavlína         OOB TJ Turnov        TUR0451 C 2109762   4.00         
  3 Stehlíková Adéla         OK Jiskra Nový Bor   BOR0554 C 2129217   7.00         
  4 Sokolová Julie           Slavia Liberec orien VLI0552 C 2122290  10.00         
  5 Novotná Barbora          OOB TJ Turnov        TUR0552 B 2095950  13.00         
  6 Tomanicová Sofie         OK Chrastava         CHA0450 B  436428  16.00         
  7 Malečková Hana           USK Praha            VSP0553 B 2067999  19.00         
  8 Brožková Kateřina        OOB TJ Tatran Jablon TJN0563   2103701  22.00         
  9 Skácelová Kateřina       Slavia Liberec orien VLI0550 B 2080848  25.00         
 10 Pesničáková Soňa         OOB TJ Tatran Jablon TJN0451 B 8662749  28.00         
 11 Podrábská Alžběta        Slavia Liberec orien VLI0451 A 2078460  31.00         
 12 Houdová Veronika         OK Chrastava         CHA0552 C 2070843  34.00         
 13 Hovorková Marie          KOB Děčín            LDC0650 B 7300213  37.00         
 14 Průšková Tereza          OK Jiskra Nový Bor   BOR0456 C  446324  40.00         
 15 Hudská Štěpánka          OOB TJ Turnov        TUR0450 B 1403054  43.00         
 16 Šestáková Marie          Slavia Liberec orien VLI0452 B 8667522  46.00         
 17 Štěpánková Běla          OK Jiskra Nový Bor   BOR0555 C    4357  49.00         
 18 Růžičková Anežka         OOB TJ Turnov        TUR0558 C          52.00         
 19 Zoubková Šárka           OOB TJ Tatran Jablon TJN0554 C 2078475  55.00         
 20 Kejvalová Radka          TJ Sportcentrum Jičí SJC0552 C 2102078  58.00         
 21 Seidlová Adéla           OOB TJ Turnov        TUR0452 C 2111762  61.00         
 22 Randáková Adéla          OOS TJ Spartak Vrchl VRL0452 A 7207062  64.00         
 23 Kubecová Magdalena       TJ Stadion Nový Bor  STB0550 A 2019212  67.00         
 24 Čabanová Tereza          Jizerský klub OB Frý FYD0450 C    8327  70.00         
 25 Andrlová Lea             Slavia Liberec orien VLI0453 B 2113493  73.00         
 26 Rumlenová Tereza         OK Jiskra Nový Bor   BOR0453 B    4367  76.00         
 27 Burešová Eliška          Slavia Liberec orien VLI0456 B 2117401  79.00         
 28 Novotná Michaela         OOB TJ Turnov        TUR0551 A 2095942  82.00         
 29 Chrástová Magdaléna      SK Studenec          STH0551 B 7204976  85.00         
 30 Matyášová Kristýna       OK Chrastava         CHA0555 A 2049590  88.00         
 31 Vakant                   Vakant               vak                91.00         
 
Startovka kategorie: D16         2.8km    0m 14k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Nejedlová Josefína       TJ Loko Liberec      LLI0350 C 2800308   2.00         
  2 Berounská Adéla          USK Praha            VSP0352 B 7202884   5.00         
  3 Randáková Alžběta        OOS TJ Spartak Vrchl VRL0252 C 7208078   8.00         
  4 Berounská Anna           USK Praha            VSP0256 C 7202895  11.00         
  5 Lišková Adélka           OK Chrastava         CHA0254 C 2049599  14.00         
  6 Skácelová Adéla          Slavia Liberec orien VLI0454 B 2102587  17.00         
  7 Jeřábková Andrea         OK Chrastava         CHA0253 C    8181  20.00         
  8 Žejdlíková Eliška        OOB TJ Lokomotiva Te LTP0350 B 8660594  23.00         
  9 Šritrová Lenka           OOB TJ Turnov        TUR0250 B 8656542  26.00         
 10 Linková Lucie            OOB TJ Tatran Jablon TJN0257 A 8659384  29.00         
 11 Štraitová Jolana         USK Praha            VSP0456 A 2021830  32.00         
 12 Eliška Mašatová          Mašata               XX3        425518  35.00         
 
Startovka kategorie: D18         3.0km    0m 16k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Pušová Bára              OK Lokomotiva Pardub LPU0357 A 8656522   1.00         
  2 Albrechtová Zuzana       SKOB Sig-Mat Mladá B SMB                 7.00         
  3 Kosíková Eliška          OOB TJ Turnov        TUR0052 B 9101185  13.00         
  4 Zapalačová Petra         OK Doksy             DOK0154 C   51496  19.00         
  5 Pavlová Martina          OOB TJ Lokomotiva Te LTP0151 B 7202857  25.00         
  6 Paříková Iva             OOB TJ Turnov        TUR0061 C 1403056  31.00         
 
Startovka kategorie: D21K        3.0km    0m 17k  Ranking:0.0000 * 1.00
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Kohlová Monika           OOB TJ Turnov        TUR9756 C  231929   0.00         
  2 Janatová Lucie           Oddíl OB Kotlářka    DKP8154 C 9999888   3.00         
  3 Jirků Martina            OOB TJ Turnov        TUR8750 C    8221   6.00         
  4 Pustaiová Zuzana         OOB TJ Tatran Jablon TJN9650 C  331527   9.00         
  5 Luštická Lucie           OOB TJ Turnov        TUR8650 R  876522  12.00         
  6 Szenczi Kristýna         Slavia Liberec orien VLI8650 C 2058475  15.00         
  7 Poláková Lucie           OOS TJ Spartak Vrchl VRL8254 C 2096239  18.00         
  8 Kalinová Lucie           ZOOB Rumburk         RUM8750 C  301543  21.00         
  9 Hanušová Michaela        OOB TJ Turnov        TUR9554 C  411564  24.00         
 10 Pavla Francke            Francke              XX2       2059727  27.00         
 11 Pološčuková Michaela     SKOB Sig-Mat Mladá B SMB9151 C   49972  30.00         
 12 Voborská Jana            SK Praga             PGP8454 C    9332  33.00         
 
Startovka kategorie: D21L        3.6km    0m 19k  Ranking:0.0000 * 1.00
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Lepšíková Eva            TJ Sportcentrum Jičí SJC8765 C    8946   0.00         
  2 Kolaja Ehlerová Jana     Slavia Liberec orien VLI8055 C 8629817   2.00         
  3 Holasová Lucie           OOB TJ Turnov        TUR8951   1416368   4.00         
  4 Svobodová Barbora        OOB TJ Tatran Jablon TJN8952 C    7719   6.00         
  5 Folbrechtová Šárka       OK Jiskra Nový Bor   BOR9051 C 1602628   8.00         
  6 Fürstová Anna            TJ Loko Liberec      LLI9854 A 8659388  10.00         
  7 Knoblochová Kamila       TJ Sportcentrum Jičí SJC8356 C 7778952  12.00         
  8 Klíchová Jana            SK Severka Šumperk   SSU8151 C    9480  14.00         
  9 Myslivečková Zuzana      OOB TJ Turnov        TUR9253 C 7656540  16.00         
 10 Adéla Havlová            OK Jiskra Nový Bor   BOR9161   7434894  18.00         
 11 Kochová Nikola           OOB TJ Turnov        TUR9358 C 9935817  20.00         
 12 Zabořilová Romana        OB Jenišovice        JEN7457 C    7775  22.00         
 13 Posseltová Romana        OOB TJ Tatran Jablon TJN7050 C  410359  24.00         
 14 Kašková Kateřina         OK Chrastava         CHA7850 C  887906  26.00         
 15 Kubínová Romana          TJ Slovan Karlovy Va SKV9452 C 7260021  28.00         
 16 Knížková Šárka           OOB TJ Tatran Jablon TJN9852 A 8659402  30.00         
 17 Benešová Lucie           TJ Sportcentrum Jičí SJC8951 C 8030189  32.00         
 18 Svobodová Katu           SK SNS Smržovka      SMR8451 C  428294  34.00         
 19 Posseltová Tereza        OOB TJ Tatran Jablon TJN9252 C  411767  36.00         
 20 Randáková Helena         OOS TJ Spartak Vrchl VRL7452 C  515185  38.00         
 21 Julie Mokrá              Slavia Liberec orien VLI8051   9102561  40.00         
 22 Kuleva Angelina          (GER) Angy OL        2HD5750   8622642  42.00         
 23 Henychová Zuzana         Slavia Liberec orien VLI6151 C    9061  44.00         
 24 Gregorová Kamila         SK OB Chotěboř       CTB8151 E 7208080  46.00         
 25 Heřmánková Pavla         OOB TJ Turnov        TUR7777 C  995831  48.00         
 26 Jirásková Kateřina       SK Praga             PGP8852 C   53556  50.00         
 27 Sokolářová Šárka         OOB TJ Turnov        TUR9999 R 7202880  52.00         
 28 Helena Zakouřilová       USK Praha            VSP7453   8002888  54.00         
 29 Vakant                                                           56.00         
 30 Vakant                                                           58.00         
 
Startovka kategorie: D35         3.0km    0m 18k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Jakubská Jitka           3IZ                  3IZ8150   2124803   1.00         
  2 Kutlvašrová Vladimíra    OOS TJ Spartak Vrchl VRL7752 C 2060275   4.00         
  3 Synková Petra            OK Doksy             DOK7950 C 7200372   7.00         
  4 Lipenská Eva             OK Chrastava         CHA7951 C 2085943  10.00         
  5 Fibírová Zuzana          VŠTJ Stavební fakult FSP7555 C  515173  13.00         
  6 Poláková Veronika        OK Chrastava         CHA8150 C    8186  16.00         
  7 Ticháčková Magdalena     TJ Sportcentrum Jičí SJC7962 C 8060679  19.00         
  8 Lankašová Barbora        OK Chrastava         CHA8050 C    4212  22.00         
  9 Štraitová Jitka          USK Praha            VSP7252 C  682665  25.00         
 10 Horáčková Kateřina       Slavia Liberec orien VLI8150 C   51230  28.00         
 11 Posoldová Eva            TJ Sportcentrum Jičí SJC7957 C    9979  31.00         
 
Startovka kategorie: D40         2.9km    0m 18k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Iva Malečková            SK Praga             PGP7559   2067949   0.00         
  2 Krupková Martina         OK Chrastava         CHA7552 C 2084440   3.00         
  3 Růtová Martina           OOB TJ Tatran Jablon TJN7652 C 2067314   6.00         
  4 Podrábská Marie          Slavia Liberec orien VLI7451 C 1400433   9.00         
  5 Houdová Miloslava        OK Chrastava         CHA7653 C 2084438  12.00         
  6 Waldhauserová Irena      OK Jiskra Nový Bor   BOR7459 C    8410  15.00         
  7 Novotná Hedvika          OOB TJ Turnov        TUR7454 C  416139  18.00         
  8 Dejnožková Blanka        OOB TJ Tatran Jablon TJN7651 C 2049610  21.00         
  9 Lošťáková Ivana          OOB TJ Lokomotiva Te LTP7758 C 7202864  24.00         
 10 Štreglová Andrea         OOS TJ Spartak Vrchl VRL7552 C 2102800  27.00         
 11 Tučková Monika           OK Jiskra Nový Bor   BOR7650 C 7913579  30.00         
 12 Skácelová Marie          Slavia Liberec orien VLI7552 C 1400445  33.00         
 13 Hoetzelová Zuzana        OB Jenišovice        JEN7754 C 2060294  36.00         
 14 Hejnová Simona           TJ Loko Liberec      LLI7651 C 7134282  39.00         
 15 Žuková Marcela           Slavia Liberec orien VLI7351 C    8293  42.00         
 16 Lamačová Dana            OOB TJ Turnov        TUR7451 C 2111603  45.00         
 17 Dolejší Lenka            TJ Stadion Nový Bor  STB7499 C  434839  48.00         
 18 Pesničáková Kristýna     OOB TJ Tatran Jablon TJN7653 C 2085597  51.00         
 19 Kejvalová Kamila         TJ Sportcentrum Jičí SJC7450 C 2114994  54.00         
 20 Tomandlová Radka         NOK HoRa             5IX7550   2099521  57.00         
 21 Kobrlová Gabriela        OOB TJ Tatran Jablon TJN7654 C    4124  60.00         
 22 Janoušková Iveta         OK Jiskra Nový Bor   BOR7457 C    8431  63.00         
 23 Mairichová Radka         OOB TJ Tatran Jablon TJN7450 C 8662696  66.00         
 24 Březinová Michaela       OK Chrastava         CHA7751 C 2095938  69.00         
 25 Benešová Radka           Slavia Liberec orien VLI7653   2127548  72.00         
 26 Kučerová Marie           USK Praha            VSP7551 C 2127526  75.00         
 27 Danková Irena            OK Chrastava         CHA7551 C 2070830  78.00         
 28 Vřešťálová Lucie         OOB TJ Turnov        TUR7450 C 7205025  81.00         
 29 Tomanicová Petra         OK Chrastava         CHA7651   2084442  84.00         
 30 Vokušová Dana            OOB TJ Tatran Jablon TJN7750 C 2104591  87.00         
 31 Šimková Markéta          SK Los Mělník        LME7755 C 2045245  90.00         
 32 Matyášová Jana           OK Chrastava         CHA7652 C 2070836  93.00         
 33 Patková Kateřina         OK Jiskra Nový Bor   BOR7853 C 7209370  96.00         
 34 Nováková Markéta         ZOOB Rumburk         RUM7451 C 2801028  99.00         
 35 Severýnová Popková Klára Slavia Liberec orien VLI7455 C 2067951 102.00         
 36 Štemberová Iva           OOB TJ Tatran Jablon TJN7550 C  416039 105.00         
 37 Pešková Renata           TJ Sportcentrum Jičí SJC7550 C 2115014 108.00         
 
Startovka kategorie: D45         2.7km    0m 15k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Lesáková Věra            OOB TJ Tatran Jablon TJN7152 C 8662715   2.00         
  2 Nejedlová Lucie          TJ Loko Liberec      LLI7350 C 2088713   5.00         
  3 Koutná Olga              OK Jiskra Nový Bor   BOR7152 C    8506   8.00         
  4 Hančová Alice            OOS TJ Spartak Vrchl VRL7052 C  206480  11.00         
  5 Ferbasová Zdeňka         OOB TJ Turnov        TUR7361 C 2103240  14.00         
  6 Žejdlíková Jitka         OOB TJ Lokomotiva Te LTP7251 C 7200340  17.00         
  7 Eichlerová Jana          KOB Kamenický Šenov  KAS7051 C  682641  20.00         
  8 Linková Iva              OOB TJ Turnov        TUR6850 C   51809  23.00         
  9 Novotná Neyrinck Markéta USK Praha            VSP7051 C    7911  26.00         
 10 Riby Kateřina            OOB TJ Lokomotiva Te LTP7252 C 7205009  29.00         
 11 Řehořová Lenka           OOB TJ Tatran Jablon TJN7250 C 2073661  32.00         
 12 Smith Lucie              OOS TJ Spartak Vrchl VRL7353 C 2096241  35.00         
 13 Rychterová Dana          SK SNS Smržovka      SMR6950 C 7203339  38.00         
 14 Menclová Silvie          USK Praha            VSP7050 C   51749  41.00         
 15 Picková Helena           OOB TJ Tatran Jablon TJN6952 C  416843  44.00         
 16 Pavlíková Pavla          OK Chrastava         CHA6551 C  436447  47.00         
 17 Pokorná Hana             OOB TJ Tatran Jablon TJN6950 C 2073666  50.00         
 18 Houžvičková Karolína     OOB TJ Turnov        TUR7254 C 7207877  53.00         
 19 Fürstová Katka           TJ Loko Liberec      LLI6950 C 2032126  56.00         
 20 Zápotocká Anna           Slavia Liberec orien VLI7250 C   51217  59.00         
 21 Kamírová Gabriela        OOB TJ Lokomotiva Te LTP7351 C  232494  62.00         
 22 Kuncová Jiřina           OOB TJ Tatran Jablon TJN5752 C    8257  65.00         
 23 Marková Jana             TJ Loko Liberec      LLI7152 C 2049529  68.00         
 24 Pustaiová Romana         OOB TJ Tatran Jablon TJN6851 C  434578  71.00         
 25 Žihlová Lucie            TJ Loko Liberec      LLI6952 C  434597  74.00         
 26 Nožičková Renata         OOB TJ Tatran Jablon TJN6953 C 2070806  77.00         
 
Startovka kategorie: D50         2.7km    0m 15k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Tichá Jana               SJH Jindřichův Hrade SJH6451 C   51925   2.00         
  2 Gottlichová Jitka        OK Jiskra Nový Bor   BOR6752 C    8448   8.00         
  3 Vlčková Jindra           KOB Děčín            LDC6451 C    8347  14.00         
  4 Mašínová Ivana           OOB TJ Tatran Jablon TJN6852 C 2056303  20.00         
  5 Šedivá Miroslava         VŠTJ Ekonom Praha    EKP5750 C   51604  26.00         
  6 Benešová Iva             TJ Sportcentrum Jičí SJC6151 C  886513  32.00         
  7 Pávková Jana             OK Jiskra Nový Bor   BOR6550 C    8445  38.00         
  8 Nejezchlebová Ivana      OOB TJ Turnov        TUR6851 C    1000  44.00         
  9 Kočibová Ivana           OOB TJ Tatran Jablon TJN6354 C 8662700  50.00         
 10 Burdová Simona           KOB Děčín            LDC6851 C 7667667  56.00         
 11 Pološčuková Monika       SKOB Sig-Mat Mladá B SMB6551 C    7722  62.00         
 
Startovka kategorie: D55         2.7km    0m 15k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Kubátová Ivana           OK Jiskra Nový Bor   BOR6152 C 2126287  76.00         
  2 Kábrtová Iva             OK RECO Sport        PEN6350 C 2113055  82.00         
  3 Jedličková Zdena         OK Jiskra Nový Bor   BOR6250 C    8423  88.00         
  4 Večeřová Ivana           OOB TJ Tatran Jablon TJN6052 C 2027204  94.00         
  5 Šípová Soňa              OK Jiskra Nový Bor   BOR6150 C  232182 100.00         
 
Startovka kategorie: D60         2.0km    0m 13k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Šaffková Zuzana          OK Chrastava         CHA5150 C 2070837   0.00         
  2 Matoušková Marie         OOB TJ LIAZ Jablonec LJN5550 C    7742   6.00         
  3 Dohnalová Dana           USK Praha            VSP5050 C   51645  12.00         
  4 Ševčíková Alena          OK Chrastava         CHA5351 C    8165  18.00         
  5 Konopáčová Jana          OOB TJ Turnov        TUR5650 C    8208  24.00         
  6 Bradnová Věra            OK Chrastava         CHA5550 C    8162  30.00         
  7 Kadečková Jana           OB Jenišovice        JEN5651 C  411563  36.00         
  8 Lukavcová Lenka          OOB TJ Tatran Jablon TJN5452 C    8259  42.00         
 
Startovka kategorie: D65         1.8km    0m 13k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Bartoňová Marie          OK Jiskra Nový Bor   BOR5351 C 2095936   1.00         
  2 Bednaříková Olga Marie   Slavia Liberec orien VLI5151 C    8309   7.00         
  3 Úlehlová Ivana           OK Jiskra Nový Bor   BOR5150 C 2090862  13.00         
  4 Pachnerová Jaroslava     Slavia Liberec orien VLI5152 C 2059769  19.00         
  5 Vokálová Pavla           OK Chrastava         CHA4951 C    8158  25.00         
  6 Richtrová Jaroslava      OB Jenišovice        JEN5251 C    7776  31.00         
  7 Karmazínová Ivana        Slavia Liberec orien VLI5150 C 2131185  37.00         
 
Startovka kategorie: D70         1.8km    0m 13k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Folprechtová Marie       OOB TJ Turnov        TUR4250 C    8212  49.00         
  2 Kubíková Hela            TJ Loko Liberec      LLI4851 C    8242  55.00         
  3 Nejezchlebová Věra       KOB Kamenický Šenov  KAS4551 C  682619  61.00         
  4 Kašková Eva              OK Chrastava         CHA4650 C    8152  67.00         
  5 Štrojsová Jaroslava      KOB Kamenický Šenov  KAS4350 C  682607  73.00         
 
Startovka kategorie: H10         1.5km    0m 9k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Maděra Jakub             Slavia Liberec orien VLI0906 C 2126375   0.00         
  2 Tůma Vojtěch             OK Chrastava         CHA0804 C 2084434   4.00         
  3 Lesák Marek              OOB TJ Tatran Jablon TJN0811 C 2104590   8.00         
  4 Posolda Tomáš            TJ Sportcentrum Jičí SJC0803 C 2053584  12.00         
  5 Kutek Matěj              OB Jenišovice        JEN0902 C 2113046  16.00         
  6 Čečerle Matouš           Slavia Liberec orien VLI0807 C 4411238  20.00         
  7 Horáček Dominik          OB Jenišovice        JEN0804 C 2103239  24.00         
  8 Vraný Filip              Slavia Liberec orien VLI0802 C  232249  28.00         
  9 Mairich Martin           OOB TJ Tatran Jablon TJN0812 C 2096129  32.00         
 10 Guida Alessandro         Slavia Liberec orien VLI0900 C 4411232  36.00         
 11 Kutlvašr Vladimír        OOS TJ Spartak Vrchl VRL1002 C 2075628  40.00         
 12 Kejval Vojtěch           TJ Sportcentrum Jičí SJC0902 C 2102077  44.00         
 13 Patka Marek              OK Jiskra Nový Bor   BOR0902 C 7207504  48.00         
 14 Kučera Jakub             USK Praha            VSP0900 C 2032189  52.00         
 15 Týfa Daniel              Slavia Liberec orien VLI0811 C 4411236  56.00         
 16 Nožička Jan              OOB TJ Tatran Jablon TJN0809 C 2088176  60.00         
 17 Sázavský Antonín         Slavia Liberec orien VLI0905 C 1426041  64.00         
 18 Hrůzek Ondřej            OK Jiskra Nový Bor   BOR0809 C    8237  68.00         
 19 Štembera Vítek           OOB TJ Tatran Jablon TJN0801 C 8662690  72.00         
 20 Tuma Lukáš               TJ Sportcentrum Jičí SJC0800 C 2085566  76.00         
 21 Horáček Jakub            OB Jenišovice        JEN0800 C 2060293  80.00         
 22 Skácel Jan               Slavia Liberec orien VLI0901 C 2073665  84.00         
 23 Šebelka Matěj            Slavia Liberec orien VLI0805 C 2124795  88.00         
 24 Bukvic Kryštof           SOK TJ Turnov        TUV                92.00         
 25 Pešek Ondřej             TJ Sportcentrum Jičí SJC0802 C 2115010  96.00         
 26 Houda Lukáš              OK Chrastava         CHA0800 C 2049586 100.00         
 27 Pleva Stanislav          TJ Sportcentrum Jičí SJC0805 C 2115006 104.00         
 28 Havel Antonín            OOB TJ Tatran Jablon TJN0813 C 2111793 108.00         
 29 Guida Francesco          Slavia Liberec orien VLI0810 C 4402223 112.00         
 30 Žemlík Eduard            SOK TJ Turnov        TUV0901 C 2119202 116.00         
 31 Folprecht Lukáš          SOK TJ Turnov        TUV       2058490 120.00         
 32 Vřešťál František        OOB TJ Turnov        TUR0906 C 1403052 124.00         
 33 Berka Tadeáš             Slavia Liberec orien VLI0904 C 2103255 128.00         
 34 Fibír Jakub              VŠTJ Stavební fakult FSP0900 C 2081385 132.00         
 35 Vakant                   Vakant               vak               136.00         
 
Startovka kategorie: H10L        1.6km    0m 8k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Posolda Lukáš            TJ Sportcentrum Jičí SJC1100 C 2115009  44.00         
  2 Jakubský Pavel           3IZ                  3IZ1100   2120625  47.00         
  3 Gregor Marek             SK OB Chotěboř       CTB0901 C  887165  50.00         
  4 Jakubský Filip           3IZ                  3IZ1300   2120646  53.00         
  5 Krejčí Matěj             OOB TJ Turnov        TUR0910 C          56.00         
  6 Pešek Matěj              TJ Sportcentrum Jičí SJC1002 C 2115002  59.00         
  7 Jiroutek Jakub           TJ Loko Liberec      LLI0902 C  428206  62.00         
  8 Horáček Jáchym           Slavia Liberec orien VLI1111 C    4663  65.00         
  9 Kocman Lukáš             OK Jiskra Nový Bor   BOR1102 C 2127892  68.00         
 10 Hrdlička Vojtěch         Slavia Liberec orien VLI1004 C 4402233  71.00         
 11 Lamač František          OOB TJ Turnov        TUR0901 C 1403060  74.00         
 12 Beneš Max                Slavia Liberec orien VLI1100 C 1424648  77.00         
 13 Lamač Vítek              OK Jiskra Nový Bor   BOR1100 C 7111317  80.00         
 14 Matějů Eda               Slavia Liberec orien VLI1200 C    7981  83.00         
 15 Vaňourek Vojtěch         OK Jiskra Nový Bor   BOR0903 C    4428  86.00         
 16 Ticháček Jáchym          TJ Sportcentrum Jičí SJC1004 C    9914  89.00         
 17 Tomáš Zurynek            VŠTJ Ekonom Praha    EKP1100     49964  92.00         
 18 Louda Matyáš             OOB TJ Turnov        TUR0912 C 4616801  95.00         
 19 Hrůzek Jan               Šenováci             5GZ0000            98.00         
 20 Kruliš Janek             Slavia Liberec orien VLI1003 C 2092397 101.00         
 21 Janata Matěj             Oddíl OB Kotlářka    DKP1111 C    8277 104.00         
 22 Bureš Kryštof            Slavia Liberec orien VLI1202 C 2113385 107.00         
 23 Bégoc Dany               OOB TJ Turnov        TUR1011 C 4616807 110.00         
 
Startovka kategorie: H12         1.8km    0m 12k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Göttlich Vít             OK Jiskra Nový Bor   BOR0800 C    4379   2.00         
  2 Lukeš Josef              Outdoor PRG          1EC0000             5.00         
  3 Podrábský Ctibor         Slavia Liberec orien VLI0700 B 2078463   8.00         
  4 Patka Kryštof            OK Jiskra Nový Bor   BOR0702 B 7208072  11.00         
  5 Červinka Lukáš           OOS TJ Spartak Vrchl VRL       2078487  14.00         
  6 Zeman Jakub              OK Jiskra Nový Bor   BOR0704 C    4434  17.00         
  7 Drahoňovský Tomáš        OOB TJ Turnov        TUR0701 B 1403065  20.00         
  8 Heczko Erik              Slavia Liberec orien VLI0804 B 2113075  23.00         
  9 Studničný Adam           OK Jiskra Nový Bor   BOR0701 B 7531975  26.00         
 10 Ticháček Jakub           TJ Sportcentrum Jičí SJC0704 B 8190207  29.00         
 11 Mencl Josef              USK Praha            VSP0602 C 2021850  32.00         
 12 Hejna Štěpán             TJ Loko Liberec      LLI0602 C 7210309  35.00         
 13 Riby Philip              OOB TJ Lokomotiva Te LTP0702 C 7208204  38.00         
 14 Polák Tomáš              OK Chrastava         CHA0801 C 2092428  41.00         
 15 Bureš David              Slavia Liberec orien VLI0707 C 2111722  44.00         
 16 Mizera Jan               OOB TJ Turnov        TUR0707 C14290015  47.00         
 17 Krupka Daniel            OK Chrastava         CHA0703 C    5179  50.00         
 18 Mertlík Vojtěch          OOB TJ Turnov        TUR0704 C 2108913  53.00         
 19 Řehoř Hynek              OOB TJ Tatran Jablon TJN0700 C 2053559  56.00         
 20 Bogar Vojtěch            OK Jiskra Nový Bor   BOR0604 C    8468  59.00         
 21 Šálek Richard            OOB TJ Turnov        TUR0702 C 1403058  62.00         
 22 Vávra Tomáš              OK Jiskra Nový Bor   BOR0700 C 2129243  65.00         
 23 Havlík Josef             OOB TJ Tatran Jablon TJN0734   2111788  68.00         
 24 Vřešťál Antonín          OOB TJ Turnov        TUR0604 C 1403051  71.00         
 25 Zurynek Jan              OOB TJ Tatran Jablon TJN0605   8662746  74.00         
 26 Matouš Marek             OB Jenišovice        JEN0602 C 2104596  77.00         
 27 Hyxa Jan                 Slavia Liberec orien VLI0702 B 2126343  80.00         
 28 Jakubík Jaromír          OOB TJ Tatran Jablon TJN0704 C 2111785  83.00         
 29 Vacek Ondřej             OK Jiskra Nový Bor   BOR0708 C    4378  86.00         
 30 Machačný Jan             OOB TJ Tatran Jablon TJN0735   2111789  89.00         
 31 Miklas Ondřej            Slavia Liberec orien VLI0701 C    4214  92.00         
 32 Tomášek Prokop           SOK TJ Turnov        TUV                95.00         
 33 Dolejší Jan              TJ Stadion Nový Bor  STB0601 B  438039  98.00         
 34 Veselý Václav            SOK TJ Turnov        TUV               101.00         
 35 Vaňura Lukáš             OOB TJ Tatran Jablon TJN0732   2096119 104.00         
 36 Šimek Vojtěch            OOB TJ Lokomotiva Te LTP0601 C  420454 107.00         
 
Startovka kategorie: H14         2.8km    0m 14k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Halač Viktor             Outdoor PRG          1EC0500            41.00         
  2 Heřmánek Petr            OOB TJ Turnov        TUR0500 B    8020  44.00         
  3 Lukeš František          Outdoor PRG          1EC0001            47.00         
  4 Maškarinec Marek         Slavia Liberec orien VLI0501 B 2088216  50.00         
  5 Mastník Ondřej           OOB TJ Tatran Jablon TJN0507 C 8662692  53.00         
  6 Haslinger Leopold        OOB TJ Lokomotiva Te LTP0403 C  420453  56.00         
  7 Hruška Jakub             OOB TJ Tatran Jablon TJN0403 C 2078466  59.00         
  8 Březina Karel            OK Chrastava         CHA0605 B 2095974  62.00         
  9 Mairich Filip            OOB TJ Tatran Jablon TJN0603 B 8662716  65.00         
 10 Bičík Štěpán             SOK TJ Turnov        TUV0405 C 2126359  68.00         
 11 Dejnožka Martin          OOB TJ Tatran Jablon TJN0600 B 8662693  71.00         
 12 Mašek Matěj              OK Jiskra Nový Bor   BOR0410 C  446338  74.00         
 13 Míka Albert              OOB TJ Tatran Jablon TJN0601 B 8662743  77.00         
 14 Hoetzel Hugo             OB Jenišovice        JEN0503 B 2060291  80.00         
 15 Pitra Jan                OOB TJ Tatran Jablon TJN0505 C 2103725  83.00         
 16 Veselý Jakub             OK Jiskra Nový Bor   BOR0406 C 2129241  86.00         
 17 Kučera Filip             OK Chrastava         CHA0501 B 2059763  89.00         
 18 Štrait Vilém             USK Praha            VSP0701 B 2021829  92.00         
 19 Čapek Ondřej             OK Jiskra Nový Bor   BOR0404 C 2129237  95.00         
 20 Houžvička David          OOB TJ Turnov        TUR0501 C 2106748  98.00         
 21 Zápotocký František      Slavia Liberec orien VLI0500 C 4402229 101.00         
 22 Pokorný Jan              OOB TJ Tatran Jablon TJN0400 B 8659408 104.00         
 23 Šašek Martin             TJ Loko Liberec      LLI0501 C 2112779 107.00         
 24 Pěnička Jan              OOB TJ Tatran Jablon TJN0501 C 2070823 110.00         
 25 Janoušek Slávek          OK Jiskra Nový Bor   BOR0400 B    4360 113.00         
 
Startovka kategorie: H16         3.0km    0m 16k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Hejna Hynek              TJ Loko Liberec      LLI0300 C 7055011  43.00         
  2 Žukov Jakub              OOB TJ Tatran Jablon TJN0305 C 2067345  46.00         
  3 Průša Dominik            USK Praha            VSP0406 A 2032107  49.00         
  4 Novák Daniel             ZOOB Rumburk         RUM0301 C 2801020  52.00         
  5 Mertlík Jakub            OOB TJ Turnov        TUR0307 C 2108912  55.00         
  6 Matyáš Vojtěch           OK Chrastava         CHA0202 B 2049595  58.00         
  7 Synek Petr               OK Doksy             DOK0200 A 8657096  61.00         
  8 Mencl Jan                OB Jenišovice        JEN0201 C 2108873  64.00         
  9 Maškarinec Štěpán        Slavia Liberec orien VLI0304 C 2088197  67.00         
 10 Jirka Matyáš             KOB ZPV Prostějov    ZPV0201 B 7202871  70.00         
 11 Řehoř Vojta              OOB TJ Tatran Jablon TJN0303 B 8662740  73.00         
 12 Danko Štěpán             OK Chrastava         CHA0301 C  436449  76.00         
 13 Romaniuk Vojtěch         OOB TJ Tatran Jablon TJN0205 C 2070855  79.00         
 14 Michal Bolehovský        USK Praha            VSP0202    601169  82.00         
 15 Pěnička Tomáš            OOB TJ Tatran Jablon TJN0202 C 2069079  85.00         
 16 Daniel Bolehovský        USK Praha            VSP0508   2073716  88.00         
 17 Peterka Jakub            TJ Loko Liberec      LLI0404 A 9101104  91.00         
 18 Krupka Štěpán            OK Chrastava         CHA0201 C    8164  94.00         
 19 Matyáš Zakouřil          USK Praha            VSP0400   8004888  97.00         
 
Startovka kategorie: H18         3.5km    0m 19k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Meduna Jakub             OK Doksy             DOK0000 C  888634  68.00         
  2 Kubec Michal             OK Doksy             DOK0103 C 7207878  74.00         
 
Startovka kategorie: H21K        3.5km    0m 19k  Ranking:0.0000 * 1.00
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Novák Jan                Slavia Liberec orien VLI9300 C 2118472   2.00         
  2 Kadečka Adam             OB Jenišovice        JEN9601 C 2085627   5.00         
  3 Farář Jaroslav           OOS TJ Spartak Vrchl VRL5002 C 2096242   8.00         
  4 Smolka Ondřej            TJ Sokol Troja       TJP9401 C   53502  11.00         
  5 Maděra Josef             Slavia Liberec orien VLI7900 C 2124802  14.00         
  6 Hájek Vojtěch            OOB TJ Tatran Jablon TJN9502 C  896978  17.00         
  7 Ledecký Vladimír         OK Jiskra Nový Bor   BOR8402 C    8398  20.00         
  8 Kubíček Zdeněk           OK Mnichovo Hradiště 5BC7200     51811  23.00         
  9 Posselt Martin           OOB TJ Tatran Jablon TJN9501 C 9102087  26.00         
 10 Král Luboš               74C                  74C8401   2103747  29.00         
 11 Žukov Michal             OOB TJ Tatran Jablon TJN9701 C 2067343  32.00         
 
Startovka kategorie: H21L        4.8km    0m 25k  Ranking:0.0000 * 1.00
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Tichý Martin             SJH Jindřichův Hrade SJH6401 C   51929   0.00         
  2 Šedivý Jan               SK Praga             PGP8409 E 8644492   2.00         
  3 Vlček Martin             OOB TJ Turnov        TUR8702 C 8656670   4.00         
  4 Fibír Tomáš              VŠTJ Stavební fakult FSP7901 C  515067   6.00         
  5 Beneš Jan                TJ Sportcentrum Jičí SJC8703 C 8290987   8.00         
  6 Mašata Matěj             OK 99 Hradec Králové PHK9601 C 2045215  10.00         
  7 Dejnožka Vojtěch         OOB TJ Tatran Jablon TJN0300 B 8659419  12.00         
  8 Mašata Roman             OK 99 Hradec Králové PHK7107 C  515050  14.00         
  9 Pospíšil Vítek           SK Praga             PGP6803 C  681612  16.00         
 10 Vodrážka Jakub           Slavia Liberec orien VLI7604 C 2043604  18.00         
 11 Tomáš Vácha              OK Jiskra Nový Bor   BOR7409      8534  20.00         
 12 Tkáč Matěj               OOB TJ Tatran Jablon TJN0401 A 8660911  22.00         
 13 Zabořil Vojtěch          OOB TJ Turnov        TUR0110 B 2060290  24.00         
 14 Peterka Vojtěch          TJ Loko Liberec      LLI7502 C  515503  26.00         
 15 Zabořil Ondřej           OB Jenišovice        JEN0401 B    7780  28.00         
 16 Škoda Jakub              Slavia Liberec orien VLI8800 R 1302790  30.00         
 17 Bílý Jakub               OOB TJ Lokomotiva Te LTP0104 A 8662323  32.00         
 18 Čechlovský Jan           OK Chrastava         CHA9300 C 2070852  34.00         
 19 Šedivý Jiří              VŠTJ Ekonom Praha    EKP5500 C  682645  36.00         
 20 Palas Jan                TJ Sportcentrum Jičí SJC8507 C 8008014  38.00         
 21 Kořínek Jindřich         OOB TJ Turnov        TUR8406 C 8656588  40.00         
 22 Průša Michal             USK Praha            VSP7310 C  553437  42.00         
 23 Holas Štěpán             TJ Sportcentrum Jičí SJC8702 C 8040808  44.00         
 24 Kučera Jan               USK Praha            VSP7302 C   51650  46.00         
 25 Jirka Mikuláš            SK SKI-OB Šternberk  STE0000 A 8655377  48.00         
 26 Tomáš Žitný              SKOB Sig-Mat Mladá B SMB6401     49971  50.00         
 27 Lesák Ondřej             OOB TJ Tatran Jablon TJN0306 A 8659385  52.00         
 28 Hájek Kryštof            OOB TJ Turnov        TUR0212 A 8655411  54.00         
 29 Škoda Přemek             Slavia Liberec orien VLI5301 C 9201066  56.00         
 30 Drahoňovský Aleš         OOB TJ Turnov        TUR7201 C 8656594  58.00         
 31 Šesták Marek             Slavia Liberec orien VLI7403 C 2058471  60.00         
 32 Svoboda Honza            SK SNS Smržovka      SMR7901 C  995876  62.00         
 33 Kadavý Petr              OK Chrastava         CHA7800 C 2801027  64.00         
 34 Pustai David             OOB TJ Tatran Jablon TJN9301 C  232645  66.00         
 35 Janda Martin             KOB Dobruška         DOB8002 C  920696  68.00         
 36 Matějů Michal            Slavia Liberec orien VLI7702 C  887154  70.00         
 37 Kobr Tomáš               OOB TJ Tatran Jablon TJN8901 C 1969696  72.00         
 38 Hickethier Manfred       Slavia Liberec orien VLI5201 C 9005174  74.00         
 39 Hanzl Tomáš              TJ Sportcentrum Jičí SJC8205 C 8205000  76.00         
 40 Klein Martin             OOB TJ Lokomotiva Te LTP0404 B 8662293  78.00         
 41 Hradec Pavel             OOB TJ Turnov        TUR8801 E  995821  80.00         
 42 Cupák Jiří               OOS TJ Spartak Vrchl VRL7201 C    8972  82.00         
 43 Bogar Kryštof            OK Jiskra Nový Bor   BOR9402 C  886300  84.00         
 44 Horáček Michal           Slavia Liberec orien VLI7700 R  500290  86.00         
 45 Ptáček Jiří              SOOB Spartak Rychnov SRK9002 C 7210306  88.00         
 46 Fürst Matouš             TJ Loko Liberec      LLI9603 R 8651739  90.00         
 47 Zdeněk Slezák            OOB TJ Slovan Luhačo LCE8902    889311  92.00         
 48 Luštický Martin          OOB TJ Turnov        TUR8700 C 7092626  94.00         
 49 Lepšík Petr              TJ Sportcentrum Jičí SJC8203 C  515133  96.00         
 50 Szenczi Gabriel          Slavia Liberec orien VLI8700 C 2102802  98.00         
 51 Wolf Daniel              OOB TJ Turnov        TUR9100 C 8086808 100.00         
 52 Polák Vlastimil          OOS TJ Spartak Vrchl VRL7702 C 7702000 102.00         
 53 Holas Ondřej             OOB TJ Turnov        TUR8501    515048 104.00         
 54 Gregor Martin            SK OB Chotěboř       CTB7701 C 2121756 106.00         
 55 Šmejc Jakub              TJ Sportcentrum Jičí SJC9401 C    9983 108.00         
 56 Václav Zakouřil          USK Praha            VSP7401   8006888 110.00         
 
Startovka kategorie: H35         3.5km    0m 19k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Kašše Jakub              HO Jurije Gagarina   51Z8000      8554  38.00         
  2 Pachner Pavel            OK Chrastava         CHA7501 C 7700075  41.00         
  3 Šašek Luděk              SOBSA                SOB6901 C    4189  44.00         
  4 Polák Jaroslav           OK Chrastava         CHA7500 C 7201775  47.00         
  5 Kučerka Jan              KOB Chemopetrol Litv LIT8002 C 1418761  50.00         
  6 Tomanica Vojtěch         OK Chrastava         CHA7601 C 2070857  53.00         
  7 Nehasil David            OK Jiskra Nový Bor   BOR7713 C 8655487  56.00         
  8 Kejval Jaromír           TJ Sportcentrum Jičí SJC7300 C 7090873  59.00         
  9 Kutlvašr Ruda            OOS TJ Spartak Vrchl VRL7601 C 2017664  62.00         
 
Startovka kategorie: H40         3.5km    0m 19k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Puš Roman                SK Studenec          STH7501 C 2032180   1.00         
  2 Lukeš Zdeněk             Outdoor PRG          1EC7400             3.00         
  3 Spejchal Petr            OK Jiskra Nový Bor   BOR7512 C    8472   5.00         
  4 Novák Petr               ZOOB Rumburk         RUM7401 C 2120650   7.00         
  5 Lisý Ondřej              Slavia Liberec orien VLI7100 C   52179   9.00         
  6 Březina Jan              OK Chrastava         CHA7604 C 2095960  11.00         
  7 Feřt Martin              Slavia Liberec orien VLI7704 C 2118489  13.00         
  8 Balogh Jan               OOB TJ Tatran Jablon TJN7500 C 2032176  15.00         
  9 Vilém Stanislav          Slavia Liberec orien VLI7703 C 2080992  17.00         
 10 Novotný Tomáš            OOB TJ Turnov        TUR7405 C  416120  19.00         
 11 Peteráč Zdeněk           Slavia Liberec orien VLI7802 C 2080914  21.00         
 12 Patka Miroslav           OK Jiskra Nový Bor   BOR7715 C 7207489  23.00         
 13 Štěrba Jan               OK Chrastava         CHA7606 C 2084441  25.00         
 14 Šmol Marcel              OK Doksy             DOK7300 C 2053516  27.00         
 15 Matyáš Libor             OK Chrastava         CHA7603 C 2059767  29.00         
 16 Koudelka Tomáš           OK Jiskra Nový Bor   BOR7513 C    8415  31.00         
 17 Ekert Vladimír           Slavia Liberec orien VLI7600 C 2058477  33.00         
 18 Sucharda Jiří            OK Jiskra Nový Bor   BOR5802 C   51542  35.00         
 19 Poloprutský Tomáš        Slavia Liberec orien VLI6205 C  888630  37.00         
 20 Kocman Jindřich          OK Jiskra Nový Bor   BOR7612 C    8479  39.00         
 21 Štrait Martin            USK Praha            VSP7602 C  410393  41.00         
 22 Pleva Stanislav          TJ Sportcentrum Jičí SJC7601 C 2115004  43.00         
 23 Heřmánek Michal          OOB TJ Turnov        TUR7702 C   51124  45.00         
 24 Bureš Michal             Slavia Liberec orien VLI7601 C 2113362  47.00         
 25 Danko Tomáš              OK Chrastava         CHA7200 C  436410  49.00         
 26 Zuzánek Zdeněk           OOB TJ Tatran Jablon TJN5901 C    8255  51.00         
 27 Hrůzek Libor             Šenováci             5GZ7400      8243  53.00         
 28 Štembera Jan             OOB TJ Tatran Jablon TJN7513 C 7300183  55.00         
 29 Chrást Tomáš             SK Studenec          STH7401 C 7203467  57.00         
 30 Jakubský Ondřej          3IZ                  3IZ7700      7701  59.00         
 31 Synek Antonín            OK Doksy             DOK7800 C 7200371  61.00         
 
Startovka kategorie: H45         3.0km    0m 18k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Hejna Stanislav          TJ Loko Liberec      LLI6900 C  682678  37.00         
  2 Martinec Pavel           OOB TJ Lokomotiva Te LTP7003 C  262914  40.00         
  3 Žukov Libor              Slavia Liberec orien VLI6803 C    8294  43.00         
  4 Šimek Oldřich            SK Studenec          STH7101 C 2124783  46.00         
  5 Vambera Filip            OOB TJ Turnov        TUR7305 C 2103248  49.00         
  6 Žejdlík Michal           OOB TJ Lokomotiva Te LTP7001 C 8662345  52.00         
  7 Ulman Aleš               OOB TJ Tatran Jablon TJN7201 C 2078471  55.00         
  8 Svoboda Jan              OK Jiskra Nový Bor   BOR7200 C    8536  58.00         
  9 Tuma Jaroslav            TJ Sportcentrum Jičí SJC7305 C 2056295  61.00         
 10 Lipenský Robert          OK Chrastava         CHA7201 C 2095964  64.00         
 11 Maškarinec Petr          Slavia Liberec orien VLI7303 C 2088185  67.00         
 12 Kruschina Jan            OOB TJ Lokomotiva Te LTP7202 C 7208220  70.00         
 13 Fürst Aleš               TJ Loko Liberec      LLI6801 C 8657098  73.00         
 14 Červinka Jiří            OOS TJ Spartak Vrchl VRL7001 C 2078489  76.00         
 15 Novotný Dušan            OOB TJ Tatran Jablon TJN7002 C 8662701  79.00         
 16 Machara Martin           OK Jiskra Nový Bor   BOR6900 C    8521  82.00         
 17 sykorka ivan             Akademik TU Košice   84S7200   4622374  85.00         
 18 Zemánek Mojmír           8UC                  8UC7100      9702  88.00         
 19 Bílý Petr                OOB TJ Lokomotiva Te LTP6805 C   51279  91.00         
 20 Vřešťál Jan              OOB TJ Turnov        TUR7301 C 7205031  94.00         
 21 Pavel Petr               OOB TJ Lokomotiva Te LTP6806 C 7200337  97.00         
 22 Štěpán Petr              KOB Děčín            LDC7301 C 7007007 100.00         
 23 Průcha Miloslav          OK Jiskra Nový Bor   BOR5800 C 1958242 103.00         
 24 Houda Vítězslav          OK Chrastava         CHA7300 C 2084431 106.00         
 25 Houžvička Jindřich       OOB TJ Turnov        TUR6912 C   51225 109.00         
 26 Kruliš Petr              Slavia Liberec orien VLI6901 C  301186 112.00         
 27 Bruner Luboš             OOB TJ Lokomotiva Te LTP6501 C  682114 115.00         
 28 Waldhauser Martin        OK Jiskra Nový Bor   BOR7106 C    8408 118.00         
 29 Tomandl Jan              NOK HoRa             5IX7001   2090861 121.00         
 30 Mencl Martin             OB Jenišovice        JEN7301 C  411613 124.00         
 31 Lamač Jaroslav           OOB TJ Turnov        TUR7203 C    8068 127.00         
 32 Zabořil Michal           OB Jenišovice        JEN7101 C    7781 130.00         
 33 Řehoř Jiří               OOB TJ Tatran Jablon TJN7004 C 2059729 133.00         
 34 Řezáč Pavel              Slavia Liberec orien VLI6900 C  301152 136.00         
 35 Würz Bohuslav            OOB TJ Lokomotiva Te LTP7307 C 7200322 139.00         
 36 Vít Maleček              SK Praga             PGP6801   2067268 142.00         
 
Startovka kategorie: H50         2.9km    0m 18k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Halač Jaroslav           Outdoor PRG          1EC6700   2133888 114.00         
  2 Vlček Petr               KOB Děčín            LDC6401 C  435220 117.00         
  3 Pustai Josef             OOB TJ Tatran Jablon TJN6300 C  232643 120.00         
  4 Hovorka Ladislav         KOB Děčín            LDC6802 C 7300206 123.00         
  5 Picek Jan                OOB TJ Tatran Jablon TJN6500 C  416839 126.00         
  6 Doškář Boris             OK Jiskra Nový Bor   BOR6400 C    8490 129.00         
  7 Míka Zdeněk              OOB TJ Tatran Jablon TJN6700 C  411582 132.00         
  8 Kubec Pavel              TJ Stadion Nový Bor  STB6601 C 1416365 135.00         
  9 Žucha Jiří               OOB TJ Tatran Jablon TJN6603 C 2017687 138.00         
 10 Vydra Pavel              OK RECO Sport        PEN6200 C 2113100 141.00         
 11 Hanč Jaroslav            OOS TJ Spartak Vrchl VRL6702 C  438038 144.00         
 12 Bogar Leoš               OK Jiskra Nový Bor   BOR6603 C  515014 147.00         
 13 Posselt Martin           OOB TJ Tatran Jablon TJN6802 C  232256 150.00         
 
Startovka kategorie: H55         2.7km    0m 15k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Pěnička Libor            OOB TJ Tatran Jablon TJN6000 C 2060231  46.00         
  2 Šimek Miroslav           SK Los Mělník        LME6300 C 2020717  49.00         
  3 Dikoš Pavel              OK Jiskra Nový Bor   BOR6003 C  995805  52.00         
  4 Albrecht Miloslav        SKOB Sig-Mat Mladá B SMB5901 C    7717  55.00         
  5 Hudský Vlastimil         OOB TJ Turnov        TUR5100 C    8214  58.00         
  6 Kořínek Zdeněk           OK RECO Sport        PEN6201 C    7762  61.00         
  7 Mareš Hynek              OOB TJ Turnov        TUR6100 C 2067342  64.00         
  8 Kavalek Miroslav         OK Chrastava         CHA6300 C    8176  67.00         
  9 Švarc Jiří               OOB TJ Turnov        TUR6204 C  682108  70.00         
 
Startovka kategorie: H60         2.7km    0m 15k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Konopáč Jiří             OOB TJ Turnov        TUR5803 C    8220  74.00         
  2 Eiselt Miloš             OOB TJ Lokomotiva Te LTP5802 C 7208240  80.00         
  3 Kaška Rudolf             OK Chrastava         CHA5500 C 1426021  86.00         
  4 Vokuš Zdeněk             OOB TJ Tatran Jablon TJN5601 C 2121004  92.00         
  5 Pavlík Milan             OK Chrastava         CHA5400 C   51231  98.00         
  6 Beneš Josef              TJ Sportcentrum Jičí SJC5801 C    9907 104.00         
  7 Jirka Jiří               KOB ZPV Prostějov    ZPV5501 C  206496 110.00         
 
Startovka kategorie: H65         2.7km    0m 15k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Bednařík Libor           Slavia Liberec orien VLI5200 C    8296   1.00         
  2 Jedlička Miroslav        OB Jenišovice        JEN5301 C  336709   4.00         
  3 Karmazín Petr            Slavia Liberec orien VLI4901 C  361986   7.00         
  4 Kadečka Jiří             OB Jenišovice        JEN5002 C  411580  10.00         
  5 Lukavec Míla             OOB TJ Tatran Jablon TJN4901 C 2060202  13.00         
  6 Ježek Ladislav           Slavia Liberec orien VLI4900 C  253372  16.00         
  7 Jakubec Jindřich         OOB TJ Turnov        TUR4801 C   51816  19.00         
  8 Richtr Jiří              OB Jenišovice        JEN5001 C    7777  22.00         
  9 Švihovský Jaroslav       OK Jiskra Nový Bor   BOR5003 C    8533  25.00         
 10 Babický Tomáš            ZOOB Rumburk         RUM5001 C 8444519  28.00         
 11 Juřina Robert            Jizerský klub OB Frý FYD4900 C    8332  31.00         
 12 Šikola Alexej            OOB TJ LIAZ Jablonec LJN5301 C  446348  34.00         
 13 Ševčík Milan             OK Chrastava         CHA5003 C    8199  37.00         
 14 Bárta Miroslav           OB Jenišovice        JEN5201 C    7778  40.00         
 
Startovka kategorie: H70         2.0km    0m 13k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Matoušek Luboš           OOB TJ LIAZ Jablonec LJN4700 C    7741  54.00         
  2 Smetana Radim            OK Chrastava         CHA4700 C    8153  60.00         
  3 Nejezchleba Jiří         KOB Kamenický Šenov  KAS4600 C  682613  66.00         
  4 Kraus Jan                TJ Loko Liberec      LLI4501 C   51213  72.00         
 
Startovka kategorie: H75         1.8km    0m 13k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Maceček Karel            Slavia Liberec orien VLI4100 C  513800  85.00         
  2 Mikulecký Jan            OK 99 Hradec Králové PHK3801 C 9005137  88.00         
  3 Novotný František        OOB USK Slavie Ústí  PUL4200 C  205614  91.00         
  4 Folprecht Eduard         OOB TJ Turnov        TUR4301 C   51815  94.00         
  5 Dohnal Josef             USK Praha            VSP4300 C   51743  97.00         
  6 Úlehla Zdeněk            OK Jiskra Nový Bor   BOR4001 C 2090863 100.00         
  7 Petrželka Pavel          OOB TJ Tatran Jablon TJN3800 C   52900 103.00         
  8 Křtěnský Jaroslav        OK Jiskra Nový Bor   BOR3600 C 2090839 106.00         
  9 Havlík Jaroslav          TJ Sportcentrum Jičí SJC3601 C 8338383 109.00         
 10 Picek Jan                OOB TJ Tatran Jablon TJN4000 C  434577 112.00         
 
Startovka kategorie: HDR         1.6km    0m 8k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Gregorová Magdalena      SK OB Chotěboř       CTB1151 C   51663                
  2 Kvapilová Klára          SOK TJ Turnov        TUV1199 C  231522                
  3 Sázavský Josef           Slavia Liberec orien VLI1102 C 4402220                
  4 Palas Tomáš              TJ Sportcentrum Jičí SJC1501     52330                
  5 Gottstein Josef          TJ Loko Liberec      LLI1300 C  428281                
  6 Kutková Sára             OB Jenišovice        JEN1351 C 2112774                
  7 Slámová Simona           OOB TJ Turnov        TUR1257 C 4616805                
  8 Horodyská Alice          OOB TJ Turnov        TUR1151 C 4406051                
  9 Horodyská Lucie          OOB TJ Turnov        TUR1150 C 4406052                
 10 Heřmánková Kateřina      OOB TJ Turnov        TUR1152 C 1403059                
 11 Votava Vojtěch           Slavia Liberec orien VLI1201 C 2090845                
 12 Kučerková Adéla          TJ Stadion Nový Bor  STB1450 C    8118                
 13 Kučerka Radek            TJ Stadion Nový Bor  STB1101 C   49984                
 14 Růžička Vít              OOB TJ Turnov        TUR1000 C    1000                
 15 Kolářová Adéla           Slavia Liberec orien VLI1153 C 4402230                
 16 Kolář Vojtěch            Slavia Liberec orien VLI1205 C 4411239                
 17 Neyrinck Nina            USK Praha            VSP1350 C 2106722                
 18 Válková Karolína         SOK TJ Turnov        TUV0951 C 2120061                
 19 Lazar Matyáš             SOK TJ Turnov        TUV1000 C                        
 20 Procházková Sára         SOK TJ Turnov        TUV1250 C                        
 21 Gibbons Emily            SOK TJ Turnov        TUV0955 C                        
 22 Lazarová Nela            SOK TJ Turnov        TUV1251 C                        
 23 Bořkovec Matěj           Neregistrovaní - MB  12X1200                          
 24 Kubešová Eliška          Slavia Liberec orien VLI1152 C 4402224                
 25 Kašše Jakub              HO Jurije Gagarina   51Z1100                          
 26 Kašše Matěj              HO Jurije Gagarina   51Z1300                          
 27 Horodyský Petr           OOB TJ Turnov        TUR1212 C 4616795                
 28 Matějů Josef             Slavia Liberec orien VLI1300 C    7927                
 29 Michálková Ela           OK Jiskra Nový Bor   BOR1152 C    4436                
 30 Zakouřil František       SOK TJ Turnov        TUV1201 C   51238                
 31 Drahoňovský Jakub        OOB TJ Turnov        TUR1006 C 1403064                
 32 Týfová Ella              Slavia Liberec orien VLI1150 C 4411235                
 33 Polák Vlastimil          OOS TJ Spartak Vrchl VRL1001 C    9000                
 34 Poláková Gabriela        OOS TJ Spartak Vrchl VRL1351 C  331655                
 35 Dušková Denisa           OOB TJ Tatran Jablon TJNxxx1   4408037                
 36 Kutlvašrová Marta        OOS TJ Spartak Vrchl VRL1451 C  206476                
 37 Šimková Šárka            SK Los Mělník        LME1150 C 2118498                
 38 Šimek Přemysl            SK Los Mělník        LME1400   2118504                
 39 Veronika Vozková         Matoušková           XX1       2019214                
 40 Evička Schmidtová        OOS TJ Spartak Vrchl VRL1251   2096245                
 41 Erik Schmidt             OOS TJ Spartak Vrchl VRL                              
 42 Halík Lukáš              OOB TJ Tatran Jablon TJN       4408044                
 43 Jan Bělecký              Kalinová             XX5                              
 44 Jakub Rolný              OOB TJ Tatran Jablon TJN       4408042                
 45 Vakant                                                                         
 46 Vakant                                                                         
 47 Vakant                                                                         
 48 Vakant                                                                         
 49 Vakant                                                                         
 50 Vakant                                                                         
 51 Vakant                                                                         
 52 Vakant                                                                         
 53 Vakant                                                                         
 54 Vakant                                                                         
 55 Vakant                                                                         
 56 Vakant                                                                         
 57 Vakant                                                                         
 58 Vakant                                                                         
 59 Vakant                                                                         
 60 Vakant                                                                         
 61 Vakant                                                                         
 62 Vakant                                                                         
 63 Vakant                                                                         
 64 Vakant                                                                         
 65 Vakant                                                                         
 66 Vakant                                                                         
 67 Vakant                                                                         
 68 Vakant                                                                         
 
Startovka kategorie: P2          1.5km    0m 10k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Nedvídková Jitka         ZOOB Rumburk         RUM5151   8245050                
  2 Petrová Věra             Slavia Liberec orien VLI6251 C   51218                
  3 Hnídek Stanislav         9XC                  9XC5500   2073662                
  4 Riby Thomas              OOB TJ Lokomotiva Te LTP0202 C 7207873                
  5 Labská Bohuslava         TJ Loko Liberec      LLI6951 C  428203                
  6 Gomolák Jan              OK Chrastava         CHA0603 C 2084435                
  7 Gomolák Jan              OK Chrastava         CHA7605 C 2084437                
  8 Cihlář Robert            OK Chrastava         CHA6601   2084439                
  9 Tumová Jana              TJ Sportcentrum Jičí SJC7452 C 2056297                
 10 Průša Josef              KrOB Rozmarýn Litomě DLT0401 C 2111711                
 11 Průšová Hana             KrOB Rozmarýn Litomě DLT7451 C                        
 12 Horáček Tomáš            OB Jenišovice        JEN7700 C  411599                
 13 Neyrinck Noel            USK Praha            VSP7012 C 2067921                
 14 Dolejší Miloš            TJ Stadion Nový Bor  STB6701 C   52907                
 15 Vokál Jiří               OK Chrastava         CHA5001 C    8159                
 16 Kutková Hana             OB Jenišovice        JEN8050 C 2112773                
 17 Menclová Jana            OB Jenišovice        JEN7556 C    7789                
 18 Eichler Petr             KOB Kamenický Šenov  KAS6900 C  682631                
 19 Eichler Jan              KOB Kamenický Šenov  KAS9800 C   51381                
 20 Svobodová Lucie          OK Jiskra Nový Bor   BOR7151 C    8519                
 21 Jelínek Šimon            OK Jiskra Nový Bor   BOR0510 C    4438                
 22 Maškarincová Hana        Slavia Liberec orien VLI7553 C 2088151                
 23 Vraný Jiří               Slavia Liberec orien VLI7504 C 8627112                
 24 Čabanová Lenka           Jizerský klub OB Frý FYD0151 C                        
 25 Čabanová Petra           Jizerský klub OB Frý FYD7550 C 2134265                
 26 Šebelková Štěpánka       Slavia Liberec orien VLI7851 C 2127581                
 27 Sládková Klára           Slavia Liberec orien VLI7852                          
 28 Drahoňovská Petra        OOB TJ Turnov        TUR7455 C  888638                
 29 Blažková Petra           OOB TJ Turnov        TUR0650 C   53769                
 30 Havlová Blanka           OOB TJ Tatran Jablon TJN7850 C 2035701                
 31 Posselt Hynek            OOB TJ Tatran Jablon TJN6200 C  232512                
 32 Posseltová Ivana         OOB TJ Tatran Jablon TJN6450 C  232627                
 33 Vokušová Tereza          OOB TJ Tatran Jablon TJN0454 C 2102560                
 34 Petra Matoušková         Matoušková           XX1       2134280                
 35 Viktor Schmidt           OOS TJ Spartak Vrchl VRL                              
 36 Milan Topol              Topol                XX4                              
 37 Matěj Marek              OOB TJ Tatran Jablon TJN       4408045                
 38 Berchová Kateřina        SK Los Mělník        LME                              
 39 Vakant                                                                         
 40 Vakant                                                                         
 41 Vakant                                                                         
 42 Vakant                                                                         
 43 Vakant                                                                         
 44 Vakant                                                                         
 45 Vakant                                                                         
 46 Vakant                                                                         
 47 Vakant                                                                         
 48 Vakant                                                                         
 49 Vakant                                                                         
 50 Vakant                                                                         
 
Startovka kategorie: T4          2.9km    0m 17k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Nosek Petr               KrOB Rozmarýn Litomě DLT6901 C  336778                
  2 Reisingerová Eliška      KrOB Rozmarýn Litomě DLT0151 C  440404                
  3 Nosek Martina            KrOB Rozmarýn Litomě DLT7251 C  236061                
  4 Leníková Jana            KrOB Rozmarýn Litomě DLT6151 C  440490                
  5 Kosíková Helena          OOB TJ Turnov        TUR6550 C 9101184                
  6 Ježowicz Roman           Žižkovský tygři      79X8000   2113390                
  7 Sázavská Tereza          Neregistrovaní - VLI 62X7950   4411245                
  8 Vávra Martin             TJ Jiskra Hořice     HOR6302 C 2059759                
  9 Rücker Petr              TJ Jiskra Hořice     HOR6500 C 2035741                
 10 Mencl Miloslav           USK Praha            VSP6505 C   52277                
 11 Loukotová Andrea         TJ Jiskra Hořice     HOR7350 C   52892                
 12 Peníška Rostislav        Adrop.cz             4WZ8500   2126370                
 13 Průša Josef              KrOB Rozmarýn Litomě DLT7301 C 2111710                
 14 Kubínová Marcela         TJ Jiskra Hořice     HOR7550 C 2127893                
 15 Čihák Petr               TJ Jiskra Hořice     HOR6900 C 2113495                
 16 Čihák Jan                TJ Jiskra Hořice     HOR0601 B 2104603                
 17 Švarcová Lenka           OOB TJ Turnov        TUR6457 C  682110                
 18 Rücker Jan               TJ Jiskra Hořice     HOR0201 A 8659404                
 19 Rückerová Šárka          TJ Jiskra Hořice     HOR0050 B 2025352                
 20 Karban Mikuláš           TJ Jiskra Hořice     HOR0301 C 2053546                
 21 Bořkovec Jan             Neregistrovaní - MB  12X8100                          
 22 Kašparová Adéla          USK Praha            VSP9850 B   52760                
 23 Zemánková Anna           8UC                  8UC9950      9693                
 24 Vaňura Vít               TJ Jiskra Hořice     HOR0203 C 7300085                
 25 Vaňurová Marcela         TJ Jiskra Hořice     HOR6850 C 2078472                
 26 Vaňura Tomáš             TJ Jiskra Hořice     HOR6800 C 2087718                
 27 Svoboda Ivan             SK SNS Smržovka      SMR6200    886815                
 28 Feřtová Jitka            Slavia Liberec orien VLI7853 C 2120063                
 29 Vávrová Vanda            TJ Jiskra Hořice     HOR0350 A 2108890                
 30 Škorpil Marek            TJ Jiskra Hořice     HOR0900 C   52275                
 31 Vávra Martin             TJ Jiskra Hořice     HOR9700 C 2078473                
 32 Škorpil Martin           TJ Jiskra Hořice     HOR5700 C 2011900                
 33 Šebelka Jan              Slavia Liberec orien VLI7506 C   51227                
 34 Kubín Jan                TJ Jiskra Hořice     HOR7400 C 2126355                
 35 Bláha David              6KC                  6KC9500      9491                
 36 Jakubík Petr             OOB TJ Tatran Jablon TJN7506 C 2085591                
 37 Loukotová Adéla          TJ Jiskra Hořice     HOR0150 C 2102559                
 38 Zurynek Jan              VŠTJ Ekonom Praha    EKP7003 C 2102701                
 39 Jana Schmidtová          OOS TJ Spartak Vrchl VRL7553      8975                
 40 Horák Petr               OOB TJ Tatran Jablon TJN5602   2056301                
 41 Michal Berka             SPORTICUS team       SPC       2102788                
 42 Mandáková Tereza         SK Los Mělník        LME0452   2113387                
 43 Jakub Kvášovský          OOB TJ Lokomotiva Tr LTU       2116474                
 44 Vakant                                                                         
 45 Vakant                                                                         
 46 Vakant                                                                         
 47 Vakant                                                                         
 48 Vakant                                                                         
 49 Vakant                                                                         
 50 Vakant                                                                         
 51 Vakant                                                                         
 52 Vakant                                                                         
 53 Vakant                                                                         
 54 Vakant                                                                         
 55 Vakant                                                                         
 56 Vakant                                                                         
 57 Vakant                                                                         
 58 Vakant                                                                         
 59 Vakant                                                                         
 60 Vakant                                                                         
 61 Vakant                                                                         
 62 Vakant                                                                         
 63 Vakant                                                                         
 64 Vakant                                                                         
 65 Vakant                                                                         
 66 Vakant                                                                         
 67 Vakant                                                                         
 68 Vakant                                                                         
 69 Vakant                                                                         
 70 Vakant