Startovka oddílů                                               18. 10. 2018 23:10:44
                                 Podzimni pohar SOK
===ČSOS-TUV================================================Orienteering Organiser===
 
 
Startovka oddílu: 12X - Neregistrovaní - MB                      Neděle 21.10.2018
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Bořkovec Matěj           12X1200         P  HDR                      50,00Kč
  2 Bořkovec Jan             12X8100         P  T4                       90,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      140.00       80.00        0.00        0.00      220.00        0.00     -220.00
Půjčeno čipů:2
 
 
Startovka oddílu: 1EC - Outdoor PRG                              Neděle 21.10.2018
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Lukeš Josef              1EC0000         P  H12      5.00            60,00Kč
  2 Lukeš František          1EC0001         P  H14     47.00            90,00Kč
  3 Halač Viktor             1EC0500         P  H14     41.00            90,00Kč
  4 Halač Jaroslav           1EC6700 2133888    H50    114.00            90,00Kč
  5 Lukeš Zdeněk             1EC7400         P  H40      3.00            90,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      420.00      160.00        0.00        0.00      580.00        0.00     -580.00
Půjčeno čipů:4
 
 
Startovka oddílu: 2HD - (GER) Angy OL                            Neděle 21.10.2018
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kuleva Angelina          2HD5750 8622642    D21L    42.00            90,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       90.00        0.00        0.00        0.00       90.00        0.00      -90.00
 
 
Startovka oddílu: 3IZ - 3IZ                                      Neděle 21.10.2018
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Jakubský Pavel           3IZ1100 2120625    H10L    47.00            50,00Kč
  2 Jakubský Filip           3IZ1300 2120646    H10L    53.00            50,00Kč
  3 Jakubský Ondřej          3IZ7700    7701    H40     59.00            90,00Kč
  4 Jakubská Jitka           3IZ8150 2124803    D35      1.00            90,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      280.00        0.00        0.00        0.00      280.00        0.00     -280.00
 
 
Startovka oddílu: 4WZ - Adrop.cz                                 Neděle 21.10.2018
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Peníška Rostislav        4WZ8500 2126370    T4                       90,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       90.00        0.00        0.00        0.00       90.00        0.00      -90.00
 
 
Startovka oddílu: 51Z - HO Jurije Gagarina                       Neděle 21.10.2018
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kašše Jakub              51Z1100         P  HDR                      50,00Kč
  2 Kašše Matěj              51Z1300         P  HDR                      50,00Kč
  3 Kašše Jakub              51Z8000    8554    H35     38.00            90,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      190.00       80.00        0.00        0.00      270.00        0.00     -270.00
Půjčeno čipů:2
 
 
Startovka oddílu: 5BC - OK Mnichovo Hradiště                     Neděle 21.10.2018
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kubíček Zdeněk           5BC7200   51811    H21K    23.00            90,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       90.00        0.00        0.00        0.00       90.00        0.00      -90.00
 
 
Startovka oddílu: 5GZ - Šenováci                                 Neděle 21.10.2018
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hrůzek Jan               5GZ0000         P  H10L    98.00            50,00Kč
  2 Hrůzek Libor             5GZ7400    8243    H40     53.00            90,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      140.00       40.00        0.00        0.00      180.00        0.00     -180.00
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: 5IX - NOK HoRa                                 Neděle 21.10.2018
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Tomandl Jan              5IX7001 2090861    H45    121.00            90,00Kč
  2 Tomandlová Radka         5IX7550 2099521    D40     57.00            90,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      180.00        0.00        0.00        0.00      180.00        0.00     -180.00
 
 
Startovka oddílu: 62X - Neregistrovaní - VLI                     Neděle 21.10.2018
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Sázavská Tereza          62X7950 4411245    T4                       90,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       90.00        0.00        0.00        0.00       90.00        0.00      -90.00
 
 
Startovka oddílu: 6KC - 6KC                                      Neděle 21.10.2018
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Bláha David              6KC9500    9491    T4                       90,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       90.00        0.00        0.00        0.00       90.00        0.00      -90.00
 
 
Startovka oddílu: 74C - 74C                                      Neděle 21.10.2018
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Král Luboš               74C8401 2103747    H21K    29.00            90,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       90.00        0.00        0.00        0.00       90.00        0.00      -90.00
 
 
Startovka oddílu: 79X - Žižkovský tygři                          Neděle 21.10.2018
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Ježowicz Roman           79X8000 2113390    T4                       90,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       90.00        0.00        0.00        0.00       90.00        0.00      -90.00
 
 
Startovka oddílu: 84S - Akademik TU Košice                       Neděle 21.10.2018
------------------------------------------------------------------------------------
  1 sykorka ivan             84S7200 4622374    H45     85.00            90,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       90.00        0.00        0.00        0.00       90.00        0.00      -90.00
 
 
Startovka oddílu: 8UC - 8UC                                      Neděle 21.10.2018
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Zemánek Mojmír           8UC7100    9702    H45     88.00            90,00Kč
  2 Zemánková Anna           8UC9950    9693    T4                       90,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      180.00        0.00        0.00        0.00      180.00        0.00     -180.00
 
 
Startovka oddílu: 9XC - 9XC                                      Neděle 21.10.2018
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hnídek Stanislav         9XC5500 2073662    P2                       60,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       60.00        0.00        0.00        0.00       60.00        0.00      -60.00
 
 
Startovka oddílu: BOR - OK Jiskra Nový Bor                       Neděle 21.10.2018
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Janoušek Slávek          BOR0400    4360    H14    113.00            90,00Kč
  2 Čapek Ondřej             BOR0404 2129237    H14     95.00            90,00Kč
  3 Veselý Jakub             BOR0406 2129241    H14     86.00            90,00Kč
  4 Mašek Matěj              BOR0410  446338    H14     74.00            90,00Kč
  5 Rumlenová Tereza         BOR0453    4367    D14     76.00            90,00Kč
  6 Průšková Tereza          BOR0456  446324    D14     40.00            90,00Kč
  7 Jelínek Šimon            BOR0510    4438    P2                       60,00Kč
  8 Stehlíková Adéla         BOR0554 2129217    D14      7.00            90,00Kč
  9 Štěpánková Běla          BOR0555    4357    D14     49.00            90,00Kč
 10 Bogar Vojtěch            BOR0604    8468    H12     59.00            60,00Kč
 11 Koudelková Eliška        BOR0652 2067681    D12     59.00            60,00Kč
 12 Rejmanová Nikola         BOR0656 2129240    D12     65.00            60,00Kč
 13 Vávra Tomáš              BOR0700 2129243    H12     65.00            60,00Kč
 14 Studničný Adam           BOR0701 7531975    H12     26.00            60,00Kč
 15 Patka Kryštof            BOR0702 7208072    H12     11.00            60,00Kč
 16 Zeman Jakub              BOR0704    4434    H12     17.00            60,00Kč
 17 Vacek Ondřej             BOR0708    4378    H12     86.00            60,00Kč
 18 Lamačová Barbora         BOR0750 8421842    D12     53.00            60,00Kč
 19 Rejholcová Tereza        BOR0751 2067682    D12     74.00            60,00Kč
 20 Kocmanová Adéla          BOR0752 2115671    D12     47.00            60,00Kč
 21 Waldhauserová Eliška     BOR0757    4393    D12     11.00            60,00Kč
 22 Vaňourková Sára          BOR0759    4421    D12     80.00            60,00Kč
 23 Horáčková Tereza         BOR0762    4651    D12     23.00            60,00Kč
 24 Göttlich Vít             BOR0800    4379    H12      2.00            60,00Kč
 25 Hrůzek Ondřej            BOR0809    8237    H10     68.00            60,00Kč
 26 Koudelková Katrin        BOR0856    4441    D10     34.00            60,00Kč
 27 Michálková Ema           BOR0857    4427    D10     70.00            60,00Kč
 28 Patka Marek              BOR0902 7207504    H10     48.00            60,00Kč
 29 Vaňourek Vojtěch         BOR0903    4428    H10L    86.00            50,00Kč
 30 Soukupová Marie          BOR0952    4424    D10     42.00            60,00Kč
 31 Horáčková Natalie        BOR0958    4426    D10L    38.00            50,00Kč
 32 Ouzká Eliška             BOR1051 2129236    D10     58.00            60,00Kč
 33 Zenko Rozálie            BOR1052    4364    D10L    26.00            50,00Kč
 34 Lamač Vítek              BOR1100 7111317    H10L    80.00            50,00Kč
 35 Kocman Lukáš             BOR1102 2127892    H10L    68.00            50,00Kč
 36 Michálková Ela           BOR1152    4436    HDR                      50,00Kč
 37 Křtěnský Jaroslav        BOR3600 2090839    H75    106.00            60,00Kč
 38 Úlehla Zdeněk            BOR4001 2090863    H75    100.00            60,00Kč
 39 Švihovský Jaroslav       BOR5003    8533    H65     25.00            90,00Kč
 40 Úlehlová Ivana           BOR5150 2090862    D65     13.00            90,00Kč
 41 Bartoňová Marie          BOR5351 2095936    D65      1.00            90,00Kč
 42 Průcha Miloslav          BOR5800 1958242    H45    103.00            90,00Kč
 43 Sucharda Jiří            BOR5802   51542    H40     35.00            90,00Kč
 44 Dikoš Pavel              BOR6003  995805    H55     52.00            90,00Kč
 45 Šípová Soňa              BOR6150  232182    D55    100.00            90,00Kč
 46 Kubátová Ivana           BOR6152 2126287    D55     76.00            90,00Kč
 47 Jedličková Zdena         BOR6250    8423    D55     88.00            90,00Kč
 48 Doškář Boris             BOR6400    8490    H50    129.00            90,00Kč
 49 Pávková Jana             BOR6550    8445    D50     38.00            90,00Kč
 50 Bogar Leoš               BOR6603  515014    H50    147.00            90,00Kč
 51 Gottlichová Jitka        BOR6752    8448    D50      8.00            90,00Kč
 52 Machara Martin           BOR6900    8521    H45     82.00            90,00Kč
 53 Waldhauser Martin        BOR7106    8408    H45    118.00            90,00Kč
 54 Svobodová Lucie          BOR7151    8519    P2                       60,00Kč
 55 Koutná Olga              BOR7152    8506    D45      8.00            90,00Kč
 56 Svoboda Jan              BOR7200    8536    H45     58.00            90,00Kč
 57 Tomáš Vácha              BOR7409    8534    H21L    20.00            90,00Kč
 58 Janoušková Iveta         BOR7457    8431    D40     63.00            90,00Kč
 59 Waldhauserová Irena      BOR7459    8410    D40     15.00            90,00Kč
 60 Spejchal Petr            BOR7512    8472    H40      5.00            90,00Kč
 61 Koudelka Tomáš           BOR7513    8415    H40     31.00            90,00Kč
 62 Kocman Jindřich          BOR7612    8479    H40     39.00            90,00Kč
 63 Tučková Monika           BOR7650 7913579    D40     30.00            90,00Kč
 64 Nehasil David            BOR7713 8655487    H35     56.00            90,00Kč
 65 Patka Miroslav           BOR7715 7207489    H40     23.00            90,00Kč
 66 Patková Kateřina         BOR7853 7209370    D40     96.00            90,00Kč
 67 Ledecký Vladimír         BOR8402    8398    H21K    20.00            90,00Kč
 68 Folbrechtová Šárka       BOR9051 1602628    D21L     8.00            90,00Kč
 69 Adéla Havlová            BOR9161 7434894    D21L    18.00            90,00Kč
 70 Bogar Kryštof            BOR9402  886300    H21L    84.00            90,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     5310.00        0.00        0.00        0.00     5310.00        0.00    -5310.00
 
 
Startovka oddílu: CTB - SK OB Chotěboř                           Neděle 21.10.2018
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Gregorová Alice          CTB0751   51139    D12     17.00            60,00Kč
  2 Gregor Marek             CTB0901  887165    H10L    50.00            50,00Kč
  3 Gregorová Magdalena      CTB1151   51663    HDR                      50,00Kč
  4 Gregor Martin            CTB7701 2121756    H21L   106.00            90,00Kč
  5 Gregorová Kamila         CTB8151 7208080    D21L    46.00            90,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      340.00        0.00        0.00        0.00      340.00        0.00     -340.00
 
 
Startovka oddílu: DKP - Oddíl OB Kotlářka                        Neděle 21.10.2018
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Janatová Violka          DKP0950    9785    D10    106.00            60,00Kč
  2 Janata Matěj             DKP1111    8277    H10L   104.00            50,00Kč
  3 Janatová Lucie           DKP8154 9999888    D21K     3.00            90,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      200.00        0.00        0.00        0.00      200.00        0.00     -200.00
 
 
Startovka oddílu: DLT - KrOB Rozmarýn Litoměřice                 Neděle 21.10.2018
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Reisingerová Eliška      DLT0151  440404    T4                       90,00Kč
  2 Průša Josef              DLT0401 2111711    P2                       60,00Kč
  3 Leníková Jana            DLT6151  440490    T4                       90,00Kč
  4 Nosek Petr               DLT6901  336778    T4                       90,00Kč
  5 Nosek Martina            DLT7251  236061    T4                       90,00Kč
  6 Průša Josef              DLT7301 2111710    T4                       90,00Kč
  7 Průšová Hana             DLT7451         P  P2                       60,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      570.00       40.00        0.00        0.00      610.00        0.00     -610.00
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: DOB - KOB Dobruška                             Neděle 21.10.2018
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Janda Martin             DOB8002  920696    H21L    68.00            90,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       90.00        0.00        0.00        0.00       90.00        0.00      -90.00
 
 
Startovka oddílu: DOK - OK Doksy                                 Neděle 21.10.2018
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Meduna Jakub             DOK0000  888634    H18     68.00            90,00Kč
  2 Kubec Michal             DOK0103 7207878    H18     74.00            90,00Kč
  3 Zapalačová Petra         DOK0154   51496    D18     19.00            90,00Kč
  4 Synek Petr               DOK0200 8657096    H16     61.00            90,00Kč
  5 Šmol Marcel              DOK7300 2053516    H40     27.00            90,00Kč
  6 Synek Antonín            DOK7800 7200371    H40     61.00            90,00Kč
  7 Synková Petra            DOK7950 7200372    D35      7.00            90,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      630.00        0.00        0.00        0.00      630.00        0.00     -630.00
 
 
Startovka oddílu: EKP - VŠTJ Ekonom Praha                        Neděle 21.10.2018
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Zurynková Lenka          EKP0952 2102694    D10     10.00            60,00Kč
  2 Tomáš Zurynek            EKP1100   49964    H10L    92.00            50,00Kč
  3 Šedivý Jiří              EKP5500  682645    H21L    36.00            90,00Kč
  4 Šedivá Miroslava         EKP5750   51604    D50     26.00            90,00Kč
  5 Zurynek Jan              EKP7003 2102701    T4                       90,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      380.00        0.00        0.00        0.00      380.00        0.00     -380.00
 
 
Startovka oddílu: FSP - VŠTJ Stavební fakulta Praha              Neděle 21.10.2018
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Fibírová Lucie           FSP0777 2081361    D12     71.00            60,00Kč
  2 Fibír Jakub              FSP0900 2081385    H10    132.00            60,00Kč
  3 Fibírová Zuzana          FSP7555  515173    D35     13.00            90,00Kč
  4 Fibír Tomáš              FSP7901  515067    H21L     6.00            90,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      300.00        0.00        0.00        0.00      300.00        0.00     -300.00
 
 
Startovka oddílu: FYD - Jizerský klub OB Frýdlant                Neděle 21.10.2018
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Čabanová Lenka           FYD0151         P  P2                       60,00Kč
  2 Čabanová Tereza          FYD0450    8327    D14     70.00            90,00Kč
  3 Čabanová Eva             FYD0951 2134262    D10L    11.00            50,00Kč
  4 Juřina Robert            FYD4900    8332    H65     31.00            90,00Kč
  5 Čabanová Petra           FYD7550 2134265    P2                       60,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      350.00       40.00        0.00        0.00      390.00        0.00     -390.00
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: HOR - TJ Jiskra Hořice                         Neděle 21.10.2018
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Rückerová Šárka          HOR0050 2025352    T4                       90,00Kč
  2 Loukotová Adéla          HOR0150 2102559    T4                       90,00Kč
  3 Rücker Jan               HOR0201 8659404    T4                       90,00Kč
  4 Vaňura Vít               HOR0203 7300085    T4                       90,00Kč
  5 Karban Mikuláš           HOR0301 2053546    T4                       90,00Kč
  6 Vávrová Vanda            HOR0350 2108890    T4                       90,00Kč
  7 Čihák Jan                HOR0601 2104603    T4                       90,00Kč
  8 Škorpil Marek            HOR0900   52275    T4                       90,00Kč
  9 Škorpil Martin           HOR5700 2011900    T4                       90,00Kč
 10 Vávra Martin             HOR6302 2059759    T4                       90,00Kč
 11 Rücker Petr              HOR6500 2035741    T4                       90,00Kč
 12 Vaňura Tomáš             HOR6800 2087718    T4                       90,00Kč
 13 Vaňurová Marcela         HOR6850 2078472    T4                       90,00Kč
 14 Čihák Petr               HOR6900 2113495    T4                       90,00Kč
 15 Loukotová Andrea         HOR7350   52892    T4                       90,00Kč
 16 Kubín Jan                HOR7400 2126355    T4                       90,00Kč
 17 Kubínová Marcela         HOR7550 2127893    T4                       90,00Kč
 18 Vávra Martin             HOR9700 2078473    T4                       90,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1620.00        0.00        0.00        0.00     1620.00        0.00    -1620.00
 
 
Startovka oddílu: CHA - OK Chrastava                             Neděle 21.10.2018
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Krupka Štěpán            CHA0201    8164    H16     94.00            90,00Kč
  2 Matyáš Vojtěch           CHA0202 2049595    H16     58.00            90,00Kč
  3 Jeřábková Andrea         CHA0253    8181    D16     20.00            90,00Kč
  4 Lišková Adélka           CHA0254 2049599    D16     14.00            90,00Kč
  5 Danko Štěpán             CHA0301  436449    H16     76.00            90,00Kč
  6 Tomanicová Sofie         CHA0450  436428    D14     16.00            90,00Kč
  7 Kučera Filip             CHA0501 2059763    H14     89.00            90,00Kč
  8 Houdová Veronika         CHA0552 2070843    D14     34.00            90,00Kč
  9 Matyášová Kristýna       CHA0555 2049590    D14     88.00            90,00Kč
 10 Gomolák Jan              CHA0603 2084435    P2                       60,00Kč
 11 Březina Karel            CHA0605 2095974    H14     62.00            90,00Kč
 12 Krupka Daniel            CHA0703    5179    H12     50.00            60,00Kč
 13 Klustová Tereza          CHA0751 2070848    D12     20.00            60,00Kč
 14 Lipenská Barbora         CHA0753 2095948    D12     41.00            60,00Kč
 15 Houda Lukáš              CHA0800 2049586    H10    100.00            60,00Kč
 16 Polák Tomáš              CHA0801 2092428    H12     41.00            60,00Kč
 17 Tůma Vojtěch             CHA0804 2084434    H10      4.00            60,00Kč
 18 Březinová Antonie        CHA0851 2095935    D12     50.00            60,00Kč
 19 Tomanicová Stela         CHA1051 2049594    D10L    20.00            50,00Kč
 20 Prokopová Tereza         CHA1151    8169    D10L     5.00            50,00Kč
 21 Kašková Eva              CHA4650    8152    D70     67.00            60,00Kč
 22 Smetana Radim            CHA4700    8153    H70     60.00            60,00Kč
 23 Vokálová Pavla           CHA4951    8158    D65     25.00            90,00Kč
 24 Vokál Jiří               CHA5001    8159    P2                       60,00Kč
 25 Ševčík Milan             CHA5003    8199    H65     37.00            90,00Kč
 26 Šaffková Zuzana          CHA5150 2070837    D60      0.00            90,00Kč
 27 Ševčíková Alena          CHA5351    8165    D60     18.00            90,00Kč
 28 Pavlík Milan             CHA5400   51231    H60     98.00            90,00Kč
 29 Kaška Rudolf             CHA5500 1426021    H60     86.00            90,00Kč
 30 Bradnová Věra            CHA5550    8162    D60     30.00            90,00Kč
 31 Kavalek Miroslav         CHA6300    8176    H55     67.00            90,00Kč
 32 Pavlíková Pavla          CHA6551  436447    D45     47.00            90,00Kč
 33 Cihlář Robert            CHA6601 2084439    P2                       60,00Kč
 34 Danko Tomáš              CHA7200  436410    H40     49.00            90,00Kč
 35 Lipenský Robert          CHA7201 2095964    H45     64.00            90,00Kč
 36 Houda Vítězslav          CHA7300 2084431    H45    106.00            90,00Kč
 37 Polák Jaroslav           CHA7500 7201775    H35     47.00            90,00Kč
 38 Pachner Pavel            CHA7501 7700075    H35     41.00            90,00Kč
 39 Danková Irena            CHA7551 2070830    D40     78.00            90,00Kč
 40 Krupková Martina         CHA7552 2084440    D40      3.00            90,00Kč
 41 Tomanica Vojtěch         CHA7601 2070857    H35     53.00            90,00Kč
 42 Matyáš Libor             CHA7603 2059767    H40     29.00            90,00Kč
 43 Březina Jan              CHA7604 2095960    H40     11.00            90,00Kč
 44 Gomolák Jan              CHA7605 2084437    P2                       60,00Kč
 45 Štěrba Jan               CHA7606 2084441    H40     25.00            90,00Kč
 46 Tomanicová Petra         CHA7651 2084442    D40     84.00            90,00Kč
 47 Matyášová Jana           CHA7652 2070836    D40     93.00            90,00Kč
 48 Houdová Miloslava        CHA7653 2084438    D40     12.00            90,00Kč
 49 Březinová Michaela       CHA7751 2095938    D40     69.00            90,00Kč
 50 Kadavý Petr              CHA7800 2801027    H21L    64.00            90,00Kč
 51 Kašková Kateřina         CHA7850  887906    D21L    26.00            90,00Kč
 52 Lipenská Eva             CHA7951 2085943    D35     10.00            90,00Kč
 53 Lankašová Barbora        CHA8050    4212    D35     22.00            90,00Kč
 54 Poláková Veronika        CHA8150    8186    D35     16.00            90,00Kč
 55 Čechlovský Jan           CHA9300 2070852    H21L    34.00            90,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     4480.00        0.00        0.00        0.00     4480.00        0.00    -4480.00
 
 
Startovka oddílu: JEN - OB Jenišovice                            Neděle 21.10.2018
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Mencl Jan                JEN0201 2108873    H16     64.00            90,00Kč
  2 Zabořil Ondřej           JEN0401    7780    H21L    28.00            90,00Kč
  3 Hoetzel Hugo             JEN0503 2060291    H14     80.00            90,00Kč
  4 Matouš Marek             JEN0602 2104596    H12     77.00            60,00Kč
  5 Kutková Tereza           JEN0752 2112732    D12     26.00            60,00Kč
  6 Horáček Jakub            JEN0800 2060293    H10     80.00            60,00Kč
  7 Horáček Dominik          JEN0804 2103239    H10     24.00            60,00Kč
  8 Kutek Matěj              JEN0902 2113046    H10     16.00            60,00Kč
  9 Zabořilová Anna          JEN0951 2060292    D10     18.00            60,00Kč
 10 Kutková Sára             JEN1351 2112774    HDR                      50,00Kč
 11 Richtr Jiří              JEN5001    7777    H65     22.00            90,00Kč
 12 Kadečka Jiří             JEN5002  411580    H65     10.00            90,00Kč
 13 Bárta Miroslav           JEN5201    7778    H65     40.00            90,00Kč
 14 Richtrová Jaroslava      JEN5251    7776    D65     31.00            90,00Kč
 15 Jedlička Miroslav        JEN5301  336709    H65      4.00            90,00Kč
 16 Kadečková Jana           JEN5651  411563    D60     36.00            90,00Kč
 17 Zabořil Michal           JEN7101    7781    H45    130.00            90,00Kč
 18 Mencl Martin             JEN7301  411613    H45    124.00            90,00Kč
 19 Zabořilová Romana        JEN7457    7775    D21L    22.00            90,00Kč
 20 Menclová Jana            JEN7556    7789    P2                       60,00Kč
 21 Horáček Tomáš            JEN7700  411599    P2                       60,00Kč
 22 Hoetzelová Zuzana        JEN7754 2060294    D40     36.00            90,00Kč
 23 Kutková Hana             JEN8050 2112773    P2                       60,00Kč
 24 Kadečka Adam             JEN9601 2085627    H21K     5.00            90,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1850.00        0.00        0.00        0.00     1850.00        0.00    -1850.00
 
 
Startovka oddílu: JHB - TJ Jiskra Havlíčkův Brod                 Neděle 21.10.2018
------------------------------------------------------------------------------------
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
        0.00        0.00        0.00        0.00        0.00        0.00        0.00
 
 
Startovka oddílu: KAS - KOB Kamenický Šenov                      Neděle 21.10.2018
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Štrojsová Jaroslava      KAS4350  682607    D70     73.00            60,00Kč
  2 Nejezchlebová Věra       KAS4551  682619    D70     61.00            60,00Kč
  3 Nejezchleba Jiří         KAS4600  682613    H70     66.00            60,00Kč
  4 Eichler Petr             KAS6900  682631    P2                       60,00Kč
  5 Eichlerová Jana          KAS7051  682641    D45     20.00            90,00Kč
  6 Eichler Jan              KAS9800   51381    P2                       60,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      390.00        0.00        0.00        0.00      390.00        0.00     -390.00
 
 
Startovka oddílu: LCE - OOB TJ Slovan Luhačovice                 Neděle 21.10.2018
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Zdeněk Slezák            LCE8902  889311    H21L    92.00            90,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       90.00        0.00        0.00        0.00       90.00        0.00      -90.00
 
 
Startovka oddílu: LDC - KOB Děčín                                Neděle 21.10.2018
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hovorková Marie          LDC0650 7300213    D14     37.00            90,00Kč
  2 Vlček Petr               LDC6401  435220    H50    117.00            90,00Kč
  3 Vlčková Jindra           LDC6451    8347    D50     14.00            90,00Kč
  4 Hovorka Ladislav         LDC6802 7300206    H50    123.00            90,00Kč
  5 Burdová Simona           LDC6851 7667667    D50     56.00            90,00Kč
  6 Štěpán Petr              LDC7301 7007007    H45    100.00            90,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      540.00        0.00        0.00        0.00      540.00        0.00     -540.00
 
 
Startovka oddílu: LIT - KOB Chemopetrol Litvínov                 Neděle 21.10.2018
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kučerka Jan              LIT8002 1418761    H35     50.00            90,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       90.00        0.00        0.00        0.00       90.00        0.00      -90.00
 
 
Startovka oddílu: LJN - OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou           Neděle 21.10.2018
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Matoušek Luboš           LJN4700    7741    H70     54.00            60,00Kč
  2 Šikola Alexej            LJN5301  446348    H65     34.00            90,00Kč
  3 Matoušková Marie         LJN5550    7742    D60      6.00            90,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      240.00        0.00        0.00        0.00      240.00        0.00     -240.00
 
 
Startovka oddílu: LLI - TJ Loko Liberec                          Neděle 21.10.2018
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hejna Hynek              LLI0300 7055011    H16     43.00            90,00Kč
  2 Nejedlová Josefína       LLI0350 2800308    D16      2.00            90,00Kč
  3 Peterka Jakub            LLI0404 9101104    H16     91.00            90,00Kč
  4 Šašek Martin             LLI0501 2112779    H14    107.00            90,00Kč
  5 Hejna Štěpán             LLI0602 7210309    H12     35.00            60,00Kč
  6 Nejedlová Karolína       LLI0852 2088712    D10      2.00            60,00Kč
  7 Jiroutek Jakub           LLI0902  428206    H10L    62.00            50,00Kč
  8 Gottstein Josef          LLI1300  428281    HDR                      50,00Kč
  9 Kraus Jan                LLI4501   51213    H70     72.00            60,00Kč
 10 Kubíková Hela            LLI4851    8242    D70     55.00            60,00Kč
 11 Fürst Aleš               LLI6801 8657098    H45     73.00            90,00Kč
 12 Hejna Stanislav          LLI6900  682678    H45     37.00            90,00Kč
 13 Fürstová Katka           LLI6950 2032126    D45     56.00            90,00Kč
 14 Labská Bohuslava         LLI6951  428203    P2                       60,00Kč
 15 Žihlová Lucie            LLI6952  434597    D45     74.00            90,00Kč
 16 Marková Jana             LLI7152 2049529    D45     68.00            90,00Kč
 17 Nejedlová Lucie          LLI7350 2088713    D45      5.00            90,00Kč
 18 Peterka Vojtěch          LLI7502  515503    H21L    26.00            90,00Kč
 19 Hejnová Simona           LLI7651 7134282    D40     39.00            90,00Kč
 20 Fürst Matouš             LLI9603 8651739    H21L    90.00            90,00Kč
 21 Fürstová Anna            LLI9854 8659388    D21L    10.00            90,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1660.00        0.00        0.00        0.00     1660.00        0.00    -1660.00
 
 
Startovka oddílu: LME - SK Los Mělník                            Neděle 21.10.2018
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Berchová Kateřina        LME                P2                       60,00Kč
  2 Mandáková Tereza         LME0452 2113387    T4                       90,00Kč
  3 Šimková Anežka           LME0950  416325    D10L    29.00            50,00Kč
  4 Šimková Šárka            LME1150 2118498    HDR                      50,00Kč
  5 Šimek Přemysl            LME1400 2118504    HDR                      50,00Kč
  6 Šimek Miroslav           LME6300 2020717    H55     49.00            90,00Kč
  7 Šimková Markéta          LME7755 2045245    D40     90.00            90,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      480.00        0.00        0.00        0.00      480.00        0.00     -480.00
 
 
Startovka oddílu: LPU - OK Lokomotiva Pardubice                  Neděle 21.10.2018
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Pušová Bára              LPU0357 8656522    D18      1.00            90,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       90.00        0.00        0.00        0.00       90.00        0.00      -90.00
 
 
Startovka oddílu: LTP - OOB TJ Lokomotiva Teplice                Neděle 21.10.2018
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Bílý Jakub               LTP0104 8662323    H21L    32.00            90,00Kč
  2 Pavlová Martina          LTP0151 7202857    D18     25.00            90,00Kč
  3 Riby Thomas              LTP0202 7207873    P2                       60,00Kč
  4 Žejdlíková Eliška        LTP0350 8660594    D16     23.00            90,00Kč
  5 Haslinger Leopold        LTP0403  420453    H14     56.00            90,00Kč
  6 Klein Martin             LTP0404 8662293    H21L    78.00            90,00Kč
  7 Šimek Vojtěch            LTP0601  420454    H12    107.00            60,00Kč
  8 Riby Philip              LTP0702 7208204    H12     38.00            60,00Kč
  9 Lošťáková Ela            LTP0951 7202578    D10    134.00            60,00Kč
 10 Eiselt Miloš             LTP5802 7208240    H60     80.00            90,00Kč
 11 Bruner Luboš             LTP6501  682114    H45    115.00            90,00Kč
 12 Bílý Petr                LTP6805   51279    H45     91.00            90,00Kč
 13 Pavel Petr               LTP6806 7200337    H45     97.00            90,00Kč
 14 Žejdlík Michal           LTP7001 8662345    H45     52.00            90,00Kč
 15 Martinec Pavel           LTP7003  262914    H45     40.00            90,00Kč
 16 Kruschina Jan            LTP7202 7208220    H45     70.00            90,00Kč
 17 Žejdlíková Jitka         LTP7251 7200340    D45     17.00            90,00Kč
 18 Riby Kateřina            LTP7252 7205009    D45     29.00            90,00Kč
 19 Würz Bohuslav            LTP7307 7200322    H45    139.00            90,00Kč
 20 Kamírová Gabriela        LTP7351  232494    D45     62.00            90,00Kč
 21 Lošťáková Ivana          LTP7758 7202864    D40     24.00            90,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1770.00        0.00        0.00        0.00     1770.00        0.00    -1770.00
 
 
Startovka oddílu: LTU - OOB TJ Lokomotiva Trutnov                Neděle 21.10.2018
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Jakub Kvášovský          LTU     2116474    T4                       90,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       90.00        0.00        0.00        0.00       90.00        0.00      -90.00
 
 
Startovka oddílu: PEN - OK RECO Sport                            Neděle 21.10.2018
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Vydra Pavel              PEN6200 2113100    H50    141.00            90,00Kč
  2 Kořínek Zdeněk           PEN6201    7762    H55     61.00            90,00Kč
  3 Kábrtová Iva             PEN6350 2113055    D55     82.00            90,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      270.00        0.00        0.00        0.00      270.00        0.00     -270.00
 
 
Startovka oddílu: PGP - SK Praga                                 Neděle 21.10.2018
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Vít Maleček              PGP6801 2067268    H45    142.00            90,00Kč
  2 Pospíšil Vítek           PGP6803  681612    H21L    16.00            90,00Kč
  3 Iva Malečková            PGP7559 2067949    D40      0.00            90,00Kč
  4 Šedivý Jan               PGP8409 8644492    H21L     2.00            90,00Kč
  5 Voborská Jana            PGP8454    9332    D21K    33.00            90,00Kč
  6 Jirásková Kateřina       PGP8852   53556    D21L    50.00            90,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      540.00        0.00        0.00        0.00      540.00        0.00     -540.00
 
 
Startovka oddílu: PHK - OK 99 Hradec Králové                     Neděle 21.10.2018
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Mikulecký Jan            PHK3801 9005137    H75     88.00            60,00Kč
  2 Mašata Roman             PHK7107  515050    H21L    14.00            90,00Kč
  3 Mašata Matěj             PHK9601 2045215    H21L    10.00            90,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      240.00        0.00        0.00        0.00      240.00        0.00     -240.00
 
 
Startovka oddílu: PUL - OOB USK Slavie Ústí n.L.                 Neděle 21.10.2018
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Novotný František        PUL4200  205614    H75     91.00            60,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       60.00        0.00        0.00        0.00       60.00        0.00      -60.00
 
 
Startovka oddílu: RUM - ZOOB Rumburk                             Neděle 21.10.2018
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Novák Daniel             RUM0301 2801020    H16     52.00            90,00Kč
  2 Nováková Viktorie        RUM0751 4641717    D12     62.00            60,00Kč
  3 Babický Tomáš            RUM5001 8444519    H65     28.00            90,00Kč
  4 Nedvídková Jitka         RUM5151 8245050    P2                       60,00Kč
  5 Novák Petr               RUM7401 2120650    H40      7.00            90,00Kč
  6 Nováková Markéta         RUM7451 2801028    D40     99.00            90,00Kč
  7 Kalinová Lucie           RUM8750  301543    D21K    21.00            90,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      570.00        0.00        0.00        0.00      570.00        0.00     -570.00
 
 
Startovka oddílu: SJC - TJ Sportcentrum Jičín                    Neděle 21.10.2018
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kejvalová Radka          SJC0552 2102078    D14     58.00            90,00Kč
  2 Ticháček Jakub           SJC0704 8190207    H12     29.00            60,00Kč
  3 Tuma Lukáš               SJC0800 2085566    H10     76.00            60,00Kč
  4 Pešek Ondřej             SJC0802 2115010    H10     96.00            60,00Kč
  5 Posolda Tomáš            SJC0803 2053584    H10     12.00            60,00Kč
  6 Pleva Stanislav          SJC0805 2115006    H10    104.00            60,00Kč
  7 Vltavská Eliška          SJC0850 2114998    D10     90.00            60,00Kč
  8 Kejval Vojtěch           SJC0902 2102077    H10     44.00            60,00Kč
  9 Pešek Matěj              SJC1002 2115002    H10L    59.00            50,00Kč
 10 Ticháček Jáchym          SJC1004    9914    H10L    89.00            50,00Kč
 11 Posolda Lukáš            SJC1100 2115009    H10L    44.00            50,00Kč
 12 Palas Tomáš              SJC1501   52330    HDR                      50,00Kč
 13 Havlík Jaroslav          SJC3601 8338383    H75    109.00            60,00Kč
 14 Beneš Josef              SJC5801    9907    H60    104.00            90,00Kč
 15 Benešová Iva             SJC6151  886513    D50     32.00            90,00Kč
 16 Kejval Jaromír           SJC7300 7090873    H35     59.00            90,00Kč
 17 Tuma Jaroslav            SJC7305 2056295    H45     61.00            90,00Kč
 18 Kejvalová Kamila         SJC7450 2114994    D40     54.00            90,00Kč
 19 Tumová Jana              SJC7452 2056297    P2                       60,00Kč
 20 Pešková Renata           SJC7550 2115014    D40    108.00            90,00Kč
 21 Pleva Stanislav          SJC7601 2115004    H40     43.00            90,00Kč
 22 Posoldová Eva            SJC7957    9979    D35     31.00            90,00Kč
 23 Ticháčková Magdalena     SJC7962 8060679    D35     19.00            90,00Kč
 24 Lepšík Petr              SJC8203  515133    H21L    96.00            90,00Kč
 25 Hanzl Tomáš              SJC8205 8205000    H21L    76.00            90,00Kč
 26 Knoblochová Kamila       SJC8356 7778952    D21L    12.00            90,00Kč
 27 Palas Jan                SJC8507 8008014    H21L    38.00            90,00Kč
 28 Holas Štěpán             SJC8702 8040808    H21L    44.00            90,00Kč
 29 Beneš Jan                SJC8703 8290987    H21L     8.00            90,00Kč
 30 Lepšíková Eva            SJC8765    8946    D21L     0.00            90,00Kč
 31 Benešová Lucie           SJC8951 8030189    D21L    32.00            90,00Kč
 32 Šmejc Jakub              SJC9401    9983    H21L   108.00            90,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     2450.00        0.00        0.00        0.00     2450.00        0.00    -2450.00
 
 
Startovka oddílu: SJH - SJH Jindřichův Hradec                    Neděle 21.10.2018
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Tichý Martin             SJH6401   51929    H21L     0.00            90,00Kč
  2 Tichá Jana               SJH6451   51925    D50      2.00            90,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      180.00        0.00        0.00        0.00      180.00        0.00     -180.00
 
 
Startovka oddílu: SKV - TJ Slovan Karlovy Vary                   Neděle 21.10.2018
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kubínová Romana          SKV9452 7260021    D21L    28.00            90,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       90.00        0.00        0.00        0.00       90.00        0.00      -90.00
 
 
Startovka oddílu: SMB - SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav              Neděle 21.10.2018
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Albrechtová Zuzana       SMB             P  D18      7.00            90,00Kč
  2 Albrecht Miloslav        SMB5901    7717    H55     55.00            90,00Kč
  3 Tomáš Žitný              SMB6401   49971    H21L    50.00            90,00Kč
  4 Pološčuková Monika       SMB6551    7722    D50     62.00            90,00Kč
  5 Pološčuková Michaela     SMB9151   49972    D21K    30.00            90,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      450.00       40.00        0.00        0.00      490.00        0.00     -490.00
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: SMR - SK SNS Smržovka                          Neděle 21.10.2018
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Svoboda Ivan             SMR6200  886815    T4                       90,00Kč
  2 Rychterová Dana          SMR6950 7203339    D45     38.00            90,00Kč
  3 Svoboda Honza            SMR7901  995876    H21L    62.00            90,00Kč
  4 Svobodová Katu           SMR8451  428294    D21L    34.00            90,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      360.00        0.00        0.00        0.00      360.00        0.00     -360.00
 
 
Startovka oddílu: SOB - SOBSA                                    Neděle 21.10.2018
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Šašek Luděk              SOB6901    4189    H35     44.00            90,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       90.00        0.00        0.00        0.00       90.00        0.00      -90.00
 
 
Startovka oddílu: SPC - SPORTICUS team                           Neděle 21.10.2018
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Michal Berka             SPC     2102788    T4                       90,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       90.00        0.00        0.00        0.00       90.00        0.00      -90.00
 
 
Startovka oddílu: SRK - SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou         Neděle 21.10.2018
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Ptáček Jiří              SRK9002 7210306    H21L    88.00            90,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       90.00        0.00        0.00        0.00       90.00        0.00      -90.00
 
 
Startovka oddílu: SSU - SK Severka Šumperk                       Neděle 21.10.2018
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Klíchová Jana            SSU8151    9480    D21L    14.00            90,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       90.00        0.00        0.00        0.00       90.00        0.00      -90.00
 
 
Startovka oddílu: STB - TJ Stadion Nový Bor                      Neděle 21.10.2018
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kubecová Magdalena       STB0550 2019212    D14     67.00            90,00Kč
  2 Dolejší Jan              STB0601  438039    H12     98.00            60,00Kč
  3 Kučerka Radek            STB1101   49984    HDR                      50,00Kč
  4 Kučerková Adéla          STB1450    8118    HDR                      50,00Kč
  5 Kubec Pavel              STB6601 1416365    H50    135.00            90,00Kč
  6 Dolejší Miloš            STB6701   52907    P2                       60,00Kč
  7 Dolejší Lenka            STB7499  434839    D40     48.00            90,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      490.00        0.00        0.00        0.00      490.00        0.00     -490.00
 
 
Startovka oddílu: STE - SK SKI-OB Šternberk                      Neděle 21.10.2018
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Jirka Mikuláš            STE0000 8655377    H21L    48.00            90,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       90.00        0.00        0.00        0.00       90.00        0.00      -90.00
 
 
Startovka oddílu: STH - SK Studenec                              Neděle 21.10.2018
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Chrástová Magdaléna      STH0551 7204976    D14     85.00            90,00Kč
  2 Chrástová Barbora        STH0851    9050    D10    114.00            60,00Kč
  3 Šimková Lucie            STH0951 2116482    D10      6.00            60,00Kč
  4 Šimek Oldřich            STH7101 2124783    H45     46.00            90,00Kč
  5 Chrást Tomáš             STH7401 7203467    H40     57.00            90,00Kč
  6 Puš Roman                STH7501 2032180    H40      1.00            90,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      480.00        0.00        0.00        0.00      480.00        0.00     -480.00
 
 
Startovka oddílu: TJN - OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou         Neděle 21.10.2018
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Matěj Marek              TJN     4408045    P2                       60,00Kč
  2 Halík Lukáš              TJN     4408044    HDR                      50,00Kč
  3 Jakub Rolný              TJN     4408042    HDR                      50,00Kč
  4 Pěnička Tomáš            TJN0202 2069079    H16     85.00            90,00Kč
  5 Romaniuk Vojtěch         TJN0205 2070855    H16     79.00            90,00Kč
  6 Linková Lucie            TJN0257 8659384    D16     29.00            90,00Kč
  7 Dejnožka Vojtěch         TJN0300 8659419    H21L    12.00            90,00Kč
  8 Řehoř Vojta              TJN0303 8662740    H16     73.00            90,00Kč
  9 Žukov Jakub              TJN0305 2067345    H16     46.00            90,00Kč
 10 Lesák Ondřej             TJN0306 8659385    H21L    52.00            90,00Kč
 11 Pokorný Jan              TJN0400 8659408    H14    104.00            90,00Kč
 12 Tkáč Matěj               TJN0401 8660911    H21L    22.00            90,00Kč
 13 Hruška Jakub             TJN0403 2078466    H14     59.00            90,00Kč
 14 Pesničáková Soňa         TJN0451 8662749    D14     28.00            90,00Kč
 15 Vokušová Tereza          TJN0454 2102560    P2                       60,00Kč
 16 Pěnička Jan              TJN0501 2070823    H14    110.00            90,00Kč
 17 Pitra Jan                TJN0505 2103725    H14     83.00            90,00Kč
 18 Mastník Ondřej           TJN0507 8662692    H14     53.00            90,00Kč
 19 Zoubková Šárka           TJN0554 2078475    D14     55.00            90,00Kč
 20 Brožková Kateřina        TJN0563 2103701    D14     22.00            90,00Kč
 21 Dejnožka Martin          TJN0600 8662693    H14     71.00            90,00Kč
 22 Míka Albert              TJN0601 8662743    H14     77.00            90,00Kč
 23 Mairich Filip            TJN0603 8662716    H14     65.00            90,00Kč
 24 Zurynek Jan              TJN0605 8662746    H12     74.00            60,00Kč
 25 Štemberová Bára          TJN0650 8662736    D12     44.00            60,00Kč
 26 Skalová Jolana           TJN0653 2070854    D12     29.00            60,00Kč
 27 Háková Eliška            TJN0654 2085580    D12      8.00            60,00Kč
 28 Dušková Viktorie         TJN0655 2102568    D12     89.00            60,00Kč
 29 Kottíková Lucie          TJN0657 8662704    D12     35.00            60,00Kč
 30 Podoubská Adéla          TJN0658 2111781    D12     95.00            60,00Kč
 31 Štolbová Miroslava       TJN0659 2111791    D12     68.00            60,00Kč
 32 Řehoř Hynek              TJN0700 2053559    H12     56.00            60,00Kč
 33 Jakubík Jaromír          TJN0704 2111785    H12     83.00            60,00Kč
 34 Vaňura Lukáš             TJN0732 2096119    H12    104.00            60,00Kč
 35 Havlík Josef             TJN0734 2111788    H12     68.00            60,00Kč
 36 Machačný Jan             TJN0735 2111789    H12     89.00            60,00Kč
 37 Baloghová Milena         TJN0750 2073663    D12     83.00            60,00Kč
 38 Ryšavá Kateřina          TJN0754 8662738    D12      2.00            60,00Kč
 39 Vokušová Veronika        TJN0756 2104600    D12     14.00            60,00Kč
 40 Štembera Vítek           TJN0801 8662690    H10     72.00            60,00Kč
 41 Nožička Jan              TJN0809 2088176    H10     60.00            60,00Kč
 42 Lesák Marek              TJN0811 2104590    H10      8.00            60,00Kč
 43 Mairich Martin           TJN0812 2096129    H10     32.00            60,00Kč
 44 Havel Antonín            TJN0813 2111793    H10    108.00            60,00Kč
 45 Nožičková Eva            TJN0852 2078479    D10     62.00            60,00Kč
 46 Pražáková Nella          TJN0854 8662699    D10     78.00            60,00Kč
 47 Podoubská Klára          TJN0855 2111782    D10     22.00            60,00Kč
 48 Mastníková Lenka         TJN0859 8662720    D10     86.00            60,00Kč
 49 Míková Sofie             TJN0950 2069077    D10    126.00            60,00Kč
 50 Růtová Amálka            TJN0951 2116464    D10     14.00            60,00Kč
 51 Ryšavá Anežka            TJN1054 4408036    D10L    17.00            50,00Kč
 52 Kottíková Anežka         TJN1152 4408032    D10L    35.00            50,00Kč
 53 Petrželka Pavel          TJN3800   52900    H75    103.00            60,00Kč
 54 Picek Jan                TJN4000  434577    H75    112.00            60,00Kč
 55 Lukavec Míla             TJN4901 2060202    H65     13.00            90,00Kč
 56 Lukavcová Lenka          TJN5452    8259    D60     42.00            90,00Kč
 57 Vokuš Zdeněk             TJN5601 2121004    H60     92.00            90,00Kč
 58 Horák Petr               TJN5602 2056301    T4                       90,00Kč
 59 Kuncová Jiřina           TJN5752    8257    D45     65.00            90,00Kč
 60 Zuzánek Zdeněk           TJN5901    8255    H40     51.00            90,00Kč
 61 Pěnička Libor            TJN6000 2060231    H55     46.00            90,00Kč
 62 Večeřová Ivana           TJN6052 2027204    D55     94.00            90,00Kč
 63 Posselt Hynek            TJN6200  232512    P2                       60,00Kč
 64 Pustai Josef             TJN6300  232643    H50    120.00            90,00Kč
 65 Kočibová Ivana           TJN6354 8662700    D50     50.00            90,00Kč
 66 Posseltová Ivana         TJN6450  232627    P2                       60,00Kč
 67 Picek Jan                TJN6500  416839    H50    126.00            90,00Kč
 68 Žucha Jiří               TJN6603 2017687    H50    138.00            90,00Kč
 69 Míka Zdeněk              TJN6700  411582    H50    132.00            90,00Kč
 70 Posselt Martin           TJN6802  232256    H50    150.00            90,00Kč
 71 Pustaiová Romana         TJN6851  434578    D45     71.00            90,00Kč
 72 Mašínová Ivana           TJN6852 2056303    D50     20.00            90,00Kč
 73 Pokorná Hana             TJN6950 2073666    D45     50.00            90,00Kč
 74 Picková Helena           TJN6952  416843    D45     44.00            90,00Kč
 75 Nožičková Renata         TJN6953 2070806    D45     77.00            90,00Kč
 76 Novotný Dušan            TJN7002 8662701    H45     79.00            90,00Kč
 77 Řehoř Jiří               TJN7004 2059729    H45    133.00            90,00Kč
 78 Posseltová Romana        TJN7050  410359    D21L    24.00            90,00Kč
 79 Lesáková Věra            TJN7152 8662715    D45      2.00            90,00Kč
 80 Ulman Aleš               TJN7201 2078471    H45     55.00            90,00Kč
 81 Řehořová Lenka           TJN7250 2073661    D45     32.00            90,00Kč
 82 Mairichová Radka         TJN7450 8662696    D40     66.00            90,00Kč
 83 Balogh Jan               TJN7500 2032176    H40     15.00            90,00Kč
 84 Jakubík Petr             TJN7506 2085591    T4                       90,00Kč
 85 Štembera Jan             TJN7513 7300183    H40     55.00            90,00Kč
 86 Štemberová Iva           TJN7550  416039    D40    105.00            90,00Kč
 87 Dejnožková Blanka        TJN7651 2049610    D40     21.00            90,00Kč
 88 Růtová Martina           TJN7652 2067314    D40      6.00            90,00Kč
 89 Pesničáková Kristýna     TJN7653 2085597    D40     51.00            90,00Kč
 90 Kobrlová Gabriela        TJN7654    4124    D40     60.00            90,00Kč
 91 Vokušová Dana            TJN7750 2104591    D40     87.00            90,00Kč
 92 Havlová Blanka           TJN7850 2035701    P2                       60,00Kč
 93 Kobr Tomáš               TJN8901 1969696    H21L    72.00            90,00Kč
 94 Svobodová Barbora        TJN8952    7719    D21L     6.00            90,00Kč
 95 Posseltová Tereza        TJN9252  411767    D21L    36.00            90,00Kč
 96 Pustai David             TJN9301  232645    H21L    66.00            90,00Kč
 97 Posselt Martin           TJN9501 9102087    H21K    26.00            90,00Kč
 98 Hájek Vojtěch            TJN9502  896978    H21K    17.00            90,00Kč
 99 Pustaiová Zuzana         TJN9650  331527    D21K     9.00            90,00Kč
100 Žukov Michal             TJN9701 2067343    H21K    32.00            90,00Kč
101 Knížková Šárka           TJN9852 8659402    D21L    30.00            90,00Kč
102 Dušková Denisa           TJNxxx1 4408037    HDR                      50,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     7960.00        0.00        0.00        0.00     7960.00        0.00    -7960.00
 
 
Startovka oddílu: TJP - TJ Sokol Troja                           Neděle 21.10.2018
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Smolka Ondřej            TJP9401   53502    H21K    11.00            90,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       90.00        0.00        0.00        0.00       90.00        0.00      -90.00
 
 
Startovka oddílu: TUR - OOB TJ Turnov                            Neděle 21.10.2018
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kosíková Eliška          TUR0052 9101185    D18     13.00            90,00Kč
  2 Paříková Iva             TUR0061 1403056    D18     31.00            90,00Kč
  3 Zabořil Vojtěch          TUR0110 2060290    H21L    24.00            90,00Kč
  4 Hájek Kryštof            TUR0212 8655411    H21L    54.00            90,00Kč
  5 Šritrová Lenka           TUR0250 8656542    D16     26.00            90,00Kč
  6 Mertlík Jakub            TUR0307 2108912    H16     55.00            90,00Kč
  7 Hudská Štěpánka          TUR0450 1403054    D14     43.00            90,00Kč
  8 Lamačová Pavlína         TUR0451 2109762    D14      4.00            90,00Kč
  9 Seidlová Adéla           TUR0452 2111762    D14     61.00            90,00Kč
 10 Heřmánek Petr            TUR0500    8020    H14     44.00            90,00Kč
 11 Houžvička David          TUR0501 2106748    H14     98.00            90,00Kč
 12 Novotná Michaela         TUR0551 2095942    D14     82.00            90,00Kč
 13 Novotná Barbora          TUR0552 2095950    D14     13.00            90,00Kč
 14 Růžičková Anežka         TUR0558         P  D14     52.00            90,00Kč
 15 Vřešťál Antonín          TUR0604 1403051    H12     71.00            60,00Kč
 16 Blažková Petra           TUR0650   53769    P2                       60,00Kč
 17 Košková Nikola           TUR0656 1403057    D12     56.00            60,00Kč
 18 Sklenářová Zuzana        TUR0658 2106729    D12     86.00            60,00Kč
 19 Lamačová Kateřina        TUR0660 1418757    D12      5.00            60,00Kč
 20 Drahoňovský Tomáš        TUR0701 1403065    H12     20.00            60,00Kč
 21 Šálek Richard            TUR0702 1403058    H12     62.00            60,00Kč
 22 Mertlík Vojtěch          TUR0704 2108913    H12     53.00            60,00Kč
 23 Mizera Jan               TUR0707 14290015    H12     47.00            60,00Kč
 24 Houžvičková Daniela      TUR0751 2106741    D12     98.00            60,00Kč
 25 Ferbasová Matylda        TUR0762 2091520    D12     38.00            60,00Kč
 26 Heřmánková Bára          TUR0850    8062    D10     74.00            60,00Kč
 27 Blažková Karolína        TUR0851 1403055    D10L     8.00            50,00Kč
 28 Novotná Karolína         TUR0853 2095926    D10     98.00            60,00Kč
 29 Krejzová Markéta         TUR0854 1403063    D10     54.00            60,00Kč
 30 Slámová Barbora          TUR0859 4616806    D10L    32.00            50,00Kč
 31 Lamač František          TUR0901 1403060    H10L    74.00            50,00Kč
 32 Vřešťál František        TUR0906 1403052    H10    124.00            60,00Kč
 33 Krejčí Matěj             TUR0910         P  H10L    56.00            50,00Kč
 34 Louda Matyáš             TUR0912 4616801    H10L    95.00            50,00Kč
 35 Krejzová Jana            TUR0950 4616804    D10L    14.00            50,00Kč
 36 Houžvičková Kateřina     TUR0952 2106736    D10     82.00            60,00Kč
 37 Růžička Vít              TUR1000    1000    HDR                      50,00Kč
 38 Drahoňovský Jakub        TUR1006 1403064    HDR                      50,00Kč
 39 Bégoc Dany               TUR1011 4616807    H10L   110.00            50,00Kč
 40 Menclová Lucie           TUR1051 1429013    D10L     2.00            50,00Kč
 41 Horodyská Lucie          TUR1150 4406052    HDR                      50,00Kč
 42 Horodyská Alice          TUR1151 4406051    HDR                      50,00Kč
 43 Heřmánková Kateřina      TUR1152 1403059    HDR                      50,00Kč
 44 Horodyský Petr           TUR1212 4616795    HDR                      50,00Kč
 45 Slámová Simona           TUR1257 4616805    HDR                      50,00Kč
 46 Folprechtová Marie       TUR4250    8212    D70     49.00            60,00Kč
 47 Folprecht Eduard         TUR4301   51815    H75     94.00            60,00Kč
 48 Jakubec Jindřich         TUR4801   51816    H65     19.00            90,00Kč
 49 Hudský Vlastimil         TUR5100    8214    H55     58.00            90,00Kč
 50 Konopáčová Jana          TUR5650    8208    D60     24.00            90,00Kč
 51 Konopáč Jiří             TUR5803    8220    H60     74.00            90,00Kč
 52 Mareš Hynek              TUR6100 2067342    H55     64.00            90,00Kč
 53 Švarc Jiří               TUR6204  682108    H55     70.00            90,00Kč
 54 Švarcová Lenka           TUR6457  682110    T4                       90,00Kč
 55 Kosíková Helena          TUR6550 9101184    T4                       90,00Kč
 56 Linková Iva              TUR6850   51809    D45     23.00            90,00Kč
 57 Nejezchlebová Ivana      TUR6851    1000    D50     44.00            90,00Kč
 58 Houžvička Jindřich       TUR6912   51225    H45    109.00            90,00Kč
 59 Drahoňovský Aleš         TUR7201 8656594    H21L    58.00            90,00Kč
 60 Lamač Jaroslav           TUR7203    8068    H45    127.00            90,00Kč
 61 Houžvičková Karolína     TUR7254 7207877    D45     53.00            90,00Kč
 62 Vřešťál Jan              TUR7301 7205031    H45     94.00            90,00Kč
 63 Vambera Filip            TUR7305 2103248    H45     49.00            90,00Kč
 64 Ferbasová Zdeňka         TUR7361 2103240    D45     14.00            90,00Kč
 65 Novotný Tomáš            TUR7405  416120    H40     19.00            90,00Kč
 66 Vřešťálová Lucie         TUR7450 7205025    D40     81.00            90,00Kč
 67 Lamačová Dana            TUR7451 2111603    D40     45.00            90,00Kč
 68 Novotná Hedvika          TUR7454  416139    D40     18.00            90,00Kč
 69 Drahoňovská Petra        TUR7455  888638    P2                       60,00Kč
 70 Heřmánek Michal          TUR7702   51124    H40     45.00            90,00Kč
 71 Heřmánková Pavla         TUR7777  995831    D21L    48.00            90,00Kč
 72 Kořínek Jindřich         TUR8406 8656588    H21L    40.00            90,00Kč
 73 Holas Ondřej             TUR8501  515048    H21L   104.00            90,00Kč
 74 Luštická Lucie           TUR8650  876522    D21K    12.00            90,00Kč
 75 Luštický Martin          TUR8700 7092626    H21L    94.00            90,00Kč
 76 Vlček Martin             TUR8702 8656670    H21L     4.00            90,00Kč
 77 Jirků Martina            TUR8750    8221    D21K     6.00            90,00Kč
 78 Hradec Pavel             TUR8801  995821    H21L    80.00            90,00Kč
 79 Holasová Lucie           TUR8951 1416368    D21L     4.00            90,00Kč
 80 Wolf Daniel              TUR9100 8086808    H21L   100.00            90,00Kč
 81 Myslivečková Zuzana      TUR9253 7656540    D21L    16.00            90,00Kč
 82 Kochová Nikola           TUR9358 9935817    D21L    20.00            90,00Kč
 83 Hanušová Michaela        TUR9554  411564    D21K    24.00            90,00Kč
 84 Kohlová Monika           TUR9756  231929    D21K     0.00            90,00Kč
 85 Sokolářová Šárka         TUR9999 7202880    D21L    52.00            90,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     6480.00       80.00        0.00        0.00     6560.00        0.00    -6560.00
Půjčeno čipů:2
 
 
Startovka oddílu: TUV - SOK TJ Turnov                            Neděle 21.10.2018
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Folprecht Lukáš          TUV     2058490    H10    120.00            60,00Kč
  2 Folprechtová Julie       TUV       51532    D12    101.00            60,00Kč
  3 Tomášková Matylda        TUV                D10    122.00            60,00Kč
  4 Tomášek Prokop           TUV                H12     95.00            60,00Kč
  5 Veselý Václav            TUV                H12    101.00            60,00Kč
  6 Bukvic Kryštof           TUV                H10     92.00            60,00Kč
  7 Bičík Štěpán             TUV0405 2126359    H14     68.00            90,00Kč
  8 Žemlík Eduard            TUV0901 2119202    H10    116.00            60,00Kč
  9 Válková Karolína         TUV0951 2120061    HDR                      50,00Kč
 10 Gibbons Emily            TUV0955         P  HDR                      50,00Kč
 11 Kvapilová Kristýna       TUV0999  411591    D10     50.00            60,00Kč
 12 Lazar Matyáš             TUV1000         P  HDR                      50,00Kč
 13 Kvapilová Klára          TUV1199  231522    HDR                      50,00Kč
 14 Zakouřil František       TUV1201   51238    HDR                      50,00Kč
 15 Procházková Sára         TUV1250         P  HDR                      50,00Kč
 16 Lazarová Nela            TUV1251         P  HDR                      50,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      920.00      160.00        0.00        0.00     1080.00        0.00    -1080.00
Půjčeno čipů:4
 
 
Startovka oddílu: vak - Vakant                                   Neděle 21.10.2018
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Vakant                   vak                D14     91.00            90,00Kč
  2 Vakant                   vak                H10    136.00            60,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      150.00        0.00        0.00        0.00      150.00        0.00     -150.00
 
 
Startovka oddílu: VLI - Slavia Liberec orienteering              Neděle 21.10.2018
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Maškarinec Štěpán        VLI0304 2088197    H16     67.00            90,00Kč
  2 Podrábská Alžběta        VLI0451 2078460    D14     31.00            90,00Kč
  3 Šestáková Marie          VLI0452 8667522    D14     46.00            90,00Kč
  4 Andrlová Lea             VLI0453 2113493    D14     73.00            90,00Kč
  5 Skácelová Adéla          VLI0454 2102587    D16     17.00            90,00Kč
  6 Burešová Eliška          VLI0456 2117401    D14     79.00            90,00Kč
  7 Zápotocký František      VLI0500 4402229    H14    101.00            90,00Kč
  8 Maškarinec Marek         VLI0501 2088216    H14     50.00            90,00Kč
  9 Skácelová Kateřina       VLI0550 2080848    D14     25.00            90,00Kč
 10 Sokolová Julie           VLI0552 2122290    D14     10.00            90,00Kč
 11 Vilémová Eliška          VLI0655 2088161    D12     32.00            60,00Kč
 12 Podrábský Ctibor         VLI0700 2078463    H12      8.00            60,00Kč
 13 Miklas Ondřej            VLI0701    4214    H12     92.00            60,00Kč
 14 Hyxa Jan                 VLI0702 2126343    H12     80.00            60,00Kč
 15 Bureš David              VLI0707 2111722    H12     44.00            60,00Kč
 16 Ekertová Jana            VLI0750 2080993    D12     77.00            60,00Kč
 17 Vraný Filip              VLI0802  232249    H10     28.00            60,00Kč
 18 Heczko Erik              VLI0804 2113075    H12     23.00            60,00Kč
 19 Šebelka Matěj            VLI0805 2124795    H10     88.00            60,00Kč
 20 Čečerle Matouš           VLI0807 4411238    H10     20.00            60,00Kč
 21 Guida Francesco          VLI0810 4402223    H10    112.00            60,00Kč
 22 Týfa Daniel              VLI0811 4411236    H10     56.00            60,00Kč
 23 Pechová Alena            VLI0854 2125375    D10    110.00            60,00Kč
 24 Feřtová Anežka           VLI0856 2120065    D10     66.00            60,00Kč
 25 Guida Alessandro         VLI0900 4411232    H10     36.00            60,00Kč
 26 Skácel Jan               VLI0901 2073665    H10     84.00            60,00Kč
 27 Berka Tadeáš             VLI0904 2103255    H10    128.00            60,00Kč
 28 Sázavský Antonín         VLI0905 1426041    H10     64.00            60,00Kč
 29 Maděra Jakub             VLI0906 2126375    H10      0.00            60,00Kč
 30 Hrdá Kristýna            VLI0953  434599    D10     46.00            60,00Kč
 31 Kubešová Tereza          VLI0954 4402226    D10     26.00            60,00Kč
 32 Barsová Magdaléna        VLI0955 4402227    D10     94.00            60,00Kč
 33 Kruliš Janek             VLI1003 2092397    H10L   101.00            50,00Kč
 34 Hrdlička Vojtěch         VLI1004 4402233    H10L    71.00            50,00Kč
 35 Pechová Marie            VLI1050 2129242    D10    118.00            60,00Kč
 36 Čečerle Beáta            VLI1053 4411237    D10     38.00            60,00Kč
 37 Feřtová Eliška           VLI1056 2118485    D10L    23.00            50,00Kč
 38 Beneš Max                VLI1100 1424648    H10L    77.00            50,00Kč
 39 Sázavský Josef           VLI1102 4402220    HDR                      50,00Kč
 40 Horáček Jáchym           VLI1111    4663    H10L    65.00            50,00Kč
 41 Týfová Ella              VLI1150 4411235    HDR                      50,00Kč
 42 Kubešová Eliška          VLI1152 4402224    HDR                      50,00Kč
 43 Kolářová Adéla           VLI1153 4402230    HDR                      50,00Kč
 44 Matějů Eda               VLI1200    7981    H10L    83.00            50,00Kč
 45 Votava Vojtěch           VLI1201 2090845    HDR                      50,00Kč
 46 Bureš Kryštof            VLI1202 2113385    H10L   107.00            50,00Kč
 47 Kolář Vojtěch            VLI1205 4411239    HDR                      50,00Kč
 48 Matějů Josef             VLI1300    7927    HDR                      50,00Kč
 49 Maceček Karel            VLI4100  513800    H75     85.00            60,00Kč
 50 Ježek Ladislav           VLI4900  253372    H65     16.00            90,00Kč
 51 Karmazín Petr            VLI4901  361986    H65      7.00            90,00Kč
 52 Karmazínová Ivana        VLI5150 2131185    D65     37.00            90,00Kč
 53 Bednaříková Olga Marie   VLI5151    8309    D65      7.00            90,00Kč
 54 Pachnerová Jaroslava     VLI5152 2059769    D65     19.00            90,00Kč
 55 Bednařík Libor           VLI5200    8296    H65      1.00            90,00Kč
 56 Hickethier Manfred       VLI5201 9005174    H21L    74.00            90,00Kč
 57 Škoda Přemek             VLI5301 9201066    H21L    56.00            90,00Kč
 58 Henychová Zuzana         VLI6151    9061    D21L    44.00            90,00Kč
 59 Poloprutský Tomáš        VLI6205  888630    H40     37.00            90,00Kč
 60 Petrová Věra             VLI6251   51218    P2                       60,00Kč
 61 Žukov Libor              VLI6803    8294    H45     43.00            90,00Kč
 62 Řezáč Pavel              VLI6900  301152    H45    136.00            90,00Kč
 63 Kruliš Petr              VLI6901  301186    H45    112.00            90,00Kč
 64 Lisý Ondřej              VLI7100   52179    H40      9.00            90,00Kč
 65 Zápotocká Anna           VLI7250   51217    D45     59.00            90,00Kč
 66 Maškarinec Petr          VLI7303 2088185    H45     67.00            90,00Kč
 67 Žuková Marcela           VLI7351    8293    D40     42.00            90,00Kč
 68 Šesták Marek             VLI7403 2058471    H21L    60.00            90,00Kč
 69 Podrábská Marie          VLI7451 1400433    D40      9.00            90,00Kč
 70 Severýnová Popková Klára VLI7455 2067951    D40    102.00            90,00Kč
 71 Vraný Jiří               VLI7504 8627112    P2                       60,00Kč
 72 Šebelka Jan              VLI7506   51227    T4                       90,00Kč
 73 Skácelová Marie          VLI7552 1400445    D40     33.00            90,00Kč
 74 Maškarincová Hana        VLI7553 2088151    P2                       60,00Kč
 75 Ekert Vladimír           VLI7600 2058477    H40     33.00            90,00Kč
 76 Bureš Michal             VLI7601 2113362    H40     47.00            90,00Kč
 77 Vodrážka Jakub           VLI7604 2043604    H21L    18.00            90,00Kč
 78 Benešová Radka           VLI7653 2127548    D40     72.00            90,00Kč
 79 Horáček Michal           VLI7700  500290    H21L    86.00            90,00Kč
 80 Matějů Michal            VLI7702  887154    H21L    70.00            90,00Kč
 81 Vilém Stanislav          VLI7703 2080992    H40     17.00            90,00Kč
 82 Feřt Martin              VLI7704 2118489    H40     13.00            90,00Kč
 83 Peteráč Zdeněk           VLI7802 2080914    H40     21.00            90,00Kč
 84 Šebelková Štěpánka       VLI7851 2127581    P2                       60,00Kč
 85 Sládková Klára           VLI7852         P  P2                       60,00Kč
 86 Feřtová Jitka            VLI7853 2120063    T4                       90,00Kč
 87 Maděra Josef             VLI7900 2124802    H21K    14.00            90,00Kč
 88 Julie Mokrá              VLI8051 9102561    D21L    40.00            90,00Kč
 89 Kolaja Ehlerová Jana     VLI8055 8629817    D21L     2.00            90,00Kč
 90 Horáčková Kateřina       VLI8150   51230    D35     28.00            90,00Kč
 91 Szenczi Kristýna         VLI8650 2058475    D21K    15.00            90,00Kč
 92 Szenczi Gabriel          VLI8700 2102802    H21L    98.00            90,00Kč
 93 Škoda Jakub              VLI8800 1302790    H21L    30.00            90,00Kč
 94 Novák Jan                VLI9300 2118472    H21K     2.00            90,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     7000.00       40.00        0.00        0.00     7040.00        0.00    -7040.00
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: VRL - OOS TJ Spartak Vrchlabí                  Neděle 21.10.2018
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Červinka Lukáš           VRL     2078487    H12     14.00            60,00Kč
  2 Erik Schmidt             VRL             P  HDR                      50,00Kč
  3 Viktor Schmidt           VRL             P  P2                       60,00Kč
  4 Randáková Alžběta        VRL0252 7208078    D16      8.00            90,00Kč
  5 Randáková Adéla          VRL0452 7207062    D14     64.00            90,00Kč
  6 Suková Tereza            VRL0454 2078488    D14      1.00            90,00Kč
  7 Kutlvašrová Pavla        VRL0951 2096243    D10    102.00            60,00Kč
  8 Hančová Karolína         VRL0952    9246    D10     30.00            60,00Kč
  9 Polák Vlastimil          VRL1001    9000    HDR                      50,00Kč
 10 Kutlvašr Vladimír        VRL1002 2075628    H10     40.00            60,00Kč
 11 Evička Schmidtová        VRL1251 2096245    HDR                      50,00Kč
 12 Poláková Gabriela        VRL1351  331655    HDR                      50,00Kč
 13 Kutlvašrová Marta        VRL1451  206476    HDR                      50,00Kč
 14 Farář Jaroslav           VRL5002 2096242    H21K     8.00            90,00Kč
 15 Hanč Jaroslav            VRL6702  438038    H50    144.00            90,00Kč
 16 Červinka Jiří            VRL7001 2078489    H45     76.00            90,00Kč
 17 Hančová Alice            VRL7052  206480    D45     11.00            90,00Kč
 18 Cupák Jiří               VRL7201    8972    H21L    82.00            90,00Kč
 19 Smith Lucie              VRL7353 2096241    D45     35.00            90,00Kč
 20 Randáková Helena         VRL7452  515185    D21L    38.00            90,00Kč
 21 Štreglová Andrea         VRL7552 2102800    D40     27.00            90,00Kč
 22 Jana Schmidtová          VRL7553    8975    T4                       90,00Kč
 23 Kutlvašr Ruda            VRL7601 2017664    H35     62.00            90,00Kč
 24 Polák Vlastimil          VRL7702 7702000    H21L   102.00            90,00Kč
 25 Kutlvašrová Vladimíra    VRL7752 2060275    D35      4.00            90,00Kč
 26 Poláková Lucie           VRL8254 2096239    D21K    18.00            90,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1990.00       80.00        0.00        0.00     2070.00        0.00    -2070.00
Půjčeno čipů:2
 
 
Startovka oddílu: VSP - USK Praha                                Neděle 21.10.2018
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Michal Bolehovský        VSP0202  601169    H16     82.00            90,00Kč
  2 Berounská Anna           VSP0256 7202895    D16     11.00            90,00Kč
  3 Berounská Adéla          VSP0352 7202884    D16      5.00            90,00Kč
  4 Matyáš Zakouřil          VSP0400 8004888    H16     97.00            90,00Kč
  5 Průša Dominik            VSP0406 2032107    H16     49.00            90,00Kč
  6 Štraitová Jolana         VSP0456 2021830    D16     32.00            90,00Kč
  7 Daniel Bolehovský        VSP0508 2073716    H16     88.00            90,00Kč
  8 Malečková Hana           VSP0553 2067999    D14     19.00            90,00Kč
  9 Mencl Josef              VSP0602 2021850    H12     32.00            60,00Kč
 10 Štrait Vilém             VSP0701 2021829    H14     92.00            90,00Kč
 11 Klára Zakouřilová        VSP0850 8009888    D10    138.00            60,00Kč
 12 Pavlína Malečková        VSP0855 2067959    D12     92.00            60,00Kč
 13 Kučera Jakub             VSP0900 2032189    H10     52.00            60,00Kč
 14 Kučerová Kateřina        VSP0950 1398983    D10    130.00            60,00Kč
 15 Neyrinck Nina            VSP1350 2106722    HDR                      50,00Kč
 16 Dohnal Josef             VSP4300   51743    H75     97.00            60,00Kč
 17 Dohnalová Dana           VSP5050   51645    D60     12.00            90,00Kč
 18 Mencl Miloslav           VSP6505   52277    T4                       90,00Kč
 19 Neyrinck Noel            VSP7012 2067921    P2                       60,00Kč
 20 Menclová Silvie          VSP7050   51749    D45     41.00            90,00Kč
 21 Novotná Neyrinck Markéta VSP7051    7911    D45     26.00            90,00Kč
 22 Štraitová Jitka          VSP7252  682665    D35     25.00            90,00Kč
 23 Kučera Jan               VSP7302   51650    H21L    46.00            90,00Kč
 24 Průša Michal             VSP7310  553437    H21L    42.00            90,00Kč
 25 Václav Zakouřil          VSP7401 8006888    H21L   110.00            90,00Kč
 26 Helena Zakouřilová       VSP7453 8002888    D21L    54.00            90,00Kč
 27 Kučerová Marie           VSP7551 2127526    D40     75.00            90,00Kč
 28 Štrait Martin            VSP7602  410393    H40     41.00            90,00Kč
 29 Kašparová Adéla          VSP9850   52760    T4                       90,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     2360.00        0.00        0.00        0.00     2360.00        0.00    -2360.00
 
 
Startovka oddílu: XX1 - Matoušková                               Neděle 21.10.2018
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Petra Matoušková         XX1     2134280    P2                       60,00Kč
  2 Veronika Vozková         XX1     2019214    HDR                      50,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      110.00        0.00        0.00        0.00      110.00        0.00     -110.00
 
 
Startovka oddílu: XX2 - Francke                                  Neděle 21.10.2018
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Pavla Francke            XX2     2059727    D21K    27.00            90,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       90.00        0.00        0.00        0.00       90.00        0.00      -90.00
 
 
Startovka oddílu: XX3 - Mašata                                   Neděle 21.10.2018
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Eliška Mašatová          XX3      425518    D16     35.00            90,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       90.00        0.00        0.00        0.00       90.00        0.00      -90.00
 
 
Startovka oddílu: XX4 - Topol                                    Neděle 21.10.2018
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Milan Topol              XX4             P  P2                       60,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       60.00       40.00        0.00        0.00      100.00        0.00     -100.00
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: XX5 - Kalinová                                 Neděle 21.10.2018
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Jan Bělecký              XX5             P  HDR                      50,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       50.00       40.00        0.00        0.00       90.00        0.00      -90.00
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: ZPV - KOB ZPV Prostějov                        Neděle 21.10.2018
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Jirka Matyáš             ZPV0201 7202871    H16     70.00            90,00Kč
  2 Jirka Jiří               ZPV5501  206496    H60    110.00            90,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      180.00        0.00        0.00        0.00      180.00        0.00     -180.00