Konečné výsledky kategorie                                              4. 10. 2020 16:39:52
                                     Podzimní pohár SOK
===ČSOS-TUV========================================================Orienteering Organiser===
 
 
Konečné výsledky kategorie: D10         1.4km   75m 7k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Ouzká Eliška             OK Jiskra Nový Bor   BOR1051 C     10.53  +      0.00
  2.Šubrtová Barbora         KOB TRETRA Praha     TAP1150 C     12.49  +      1.56
  3.Rodová Anežka            USK Praha            VSP1152 C     13.10  +      2.17
  4.Mrázková Berta           TJ Sportcentrum Jičí SJC1151 C     14.32  +      3.39
  5.Kvapilová Klára          SOK TJ Turnov        TUV1199 C     14.39  +      3.46
  6.Jakubcová Karolína       TJ Sportcentrum Jičí SJC1050 C     14.55  +      4.02
  7.Ehlerová Michaela        USK Praha            VSP1050 C     15.43  +      4.50
  8.Jirásková Viola          USK Praha            VSP1151 C     16.26  +      5.33
  8.Rypáčková Šárka          TJ Sokol Troja       TJP1151 C     16.26  +      5.33
 10.Zavadilová Adéla         USK Praha            VSP1153 C     17.57  +      7.04
 11.Čečerle Beáta            Slavia Liberec orien VLI1053 C     21.20  +     10.27
 12.Pechová Marie            Slavia Liberec orien VLI1050 C     22.19  +     11.26
 13.Vaněčková Anna           TJ Sokol Troja       TJP1050 C     26.23  +     15.30
 14.Kottíková Anežka         OOB TJ Tatran Jablon TJN1152 C     26.40  +     15.47
 15.Čupcová Valerie          OK Jiskra Nový Bor   BOR1250 C     29.06  +     18.13
 16.Bára Ouhrabková          SPORTICUS team       SPC1256       39.07  +     28.14
 17.Jirásková Mia            USK Praha            VSP1150 C     39.54  +     29.01
 18.Janečková Kristýna       VŠSK MFF UK Praha    MFP1150 C     48.23  +     37.30
 MS Gibbons Emily            SOK TJ Turnov        TUV0955 CMS   19.02  +      8.09
 
Konečné výsledky kategorie: D10L        1.8km   80m 7k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Dušková Denisa           OOB TJ Tatran Jablon TJN1250 C     23.12  +      0.00
  2.Kutková Sára             OB Jenišovice        JEN1351 C     23.25  +      0.13
  3.Kunášková Markéta        Slavia Liberec orien VLI1057 C     23.54  +      0.42
  4.Heřmánková Kateřina      OOB TJ Turnov        TUR1152 C     26.29  +      3.17
  5.Prokopová Tereza         OK Chrastava         CHA1151 C     29.01  +      5.49
  6.Kitto Klára              OOB TJ Turnov        TUR1156       32.41  +      9.29
  7.Kubešová Eliška          Slavia Liberec orien VLI1152 C     33.45  +     10.33
  8.Lazarová Nela            SOK TJ Turnov        TUV1251 C     35.20  +     12.08
  9.Válková Karolína         SOK TJ Turnov        TUV0951 C     35.38  +     12.26
 10.Pethsová Isabella        KOS TJ Lokomotiva Kr KRN1051 C     40.04  +     16.52
 11.Procházková Sára         SOK TJ Turnov        TUV1250 C     41.41  +     18.29
 12.Reichelová Šárka         017                  0170005       44.51  +     21.39
 13.Válková Adéla            OK Jiskra Nový Bor   BOR1154 C     54.43  +     31.31
    Raisrová Soňa            Slavia Liberec orien VLI1250 C DISK              
    Skorochod Alisa          018                  0180001   DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D12         1.7km   80m 9k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kunášková Karolína       Slavia Liberec orien VLI0851 B     12.58  +      0.00
  2.Tomášková Matilda        SOK TJ Turnov        TUV0998       13.12  +      0.14
  3.Novotná Karolína         OOB TJ Turnov        TUR0853 B     13.37  +      0.39
  4.Soukupová Marie          OK Jiskra Nový Bor   BOR0952 B     14.06  +      1.08
  5.Nožičková Eva            OOB TJ Tatran Jablon TJN0852 B     14.45  +      1.47
  6.Chrástová Barbora        SK Studenec          STH0851 B     14.55  +      1.57
  7.Zabořilová Anna          OB Jenišovice        JEN0951 B     15.29  +      2.31
  8.Michálková Ema           OK Jiskra Nový Bor   BOR0857 B     16.36  +      3.38
  9.Ehlerová Anna            USK Praha            VSP0854 C     17.07  +      4.09
 10.Johana Šestáková         Slavia Liberec orien VLI0853       17.58  +      5.00
 11.Flossmannová Lucie       Slavia Liberec orien VLI0852 C     18.21  +      5.23
 12.Pražáková Nella          OOB TJ Tatran Jablon TJN0854 B     18.36  +      5.38
 13.Zákoucká Barbora         Oddíl OB Kotlářka    DKP0859 C     18.44  +      5.46
 14.Kvapilová Kristýna       SOK TJ Turnov        TUV0999 C     18.54  +      5.56
 15.Nováková Barborka        OOB TJ Turnov        TUR0860 C     19.21  +      6.23
 16.Růtová Amálka            OOB TJ Tatran Jablon TJN0951 C     19.34  +      6.36
 17.Kučerová Kateřina        USK Praha            VSP0950 C     20.09  +      7.11
 18.Heřmánková Bára          OOB TJ Turnov        TUR0850 C     20.23  +      7.25
 19.Podoubská Klára          OOB TJ Tatran Jablon TJN0855 C     20.29  +      7.31
 20.Houžvičková Kateřina     OOB TJ Turnov        TUR0952 C     20.56  +      7.58
 20.Janatová Violka          OOB TJ Tatran Jablon TJN0956 C     20.56  +      7.58
 22.Mišeková Lucie           SK Kamenice          KAM1050 B     22.27  +      9.29
 23.Čupcová Viktorie         OK Jiskra Nový Bor   BOR0957 C     23.05  +     10.07
 24.Krejzová Markéta         OOB TJ Turnov        TUR0854 C     23.23  +     10.25
 25.Balejová Sofie           SK Kamenice          KAM0951 C     23.32  +     10.34
 26.Zurynková Lenka          OOB TJ Tatran Jablon TJN0957 C     23.57  +     10.59
 27.Míková Sofie             OOB TJ Tatran Jablon TJN0950 C     24.06  +     11.08
 28.Jirásková Laura          USK Praha            VSP0952 C     24.12  +     11.14
 29.Kubešová Tereza          Slavia Liberec orien VLI0954 C     24.23  +     11.25
 30.Dvořáková Lucie          SK Praga             PGP0956 C     25.13  +     12.15
 31.Březinová Antonie        OK Chrastava         CHA0851 C     27.24  +     14.26
 32.Reichelová Helena        017                  0170004       32.37  +     19.39
 33.Špidlová Ester           TJ Loko Liberec      LLI0861 C     32.40  +     19.42
 34.Matoušková Kateřina      SPORTICUS team       SPC0955 C     32.55  +     19.57
 35.Zlatušková Sofie         OOB TJ Turnov        TUR0852       39.45  +     26.47
 36.Kubátová Karolína        OK Chrastava         CHA0951 C     54.04  +     41.06
    Pechová Alena            Slavia Liberec orien VLI0854 C DISK              
    Blahutová Lucie          VŠSK MFF UK Praha    MFP0950 C DISK              
 MS Vařeková  Anna           SOK TJ Turnov        TUV0651 CMS   29.05  +     16.07
 
Konečné výsledky kategorie: D14         2.0km  135m 11k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Lamačová Barbora         OK Jiskra Nový Bor   BOR0750 B     22.59  +      0.00
  2.Savruková Adéla          OOB TJ Tatran Jablon TJN0656 B     23.07  +      0.08
  3.Houžvičková Daniela      OOB TJ Turnov        TUR0751 B     23.16  +      0.17
  4.Štemberová Bára          OOB TJ Tatran Jablon TJN0650 A     23.25  +      0.26
  5.Koudelková Eliška        OK Jiskra Nový Bor   BOR0652 B     24.02  +      1.03
  6.Vilémová Eliška          Slavia Liberec orien VLI0655 B     24.47  +      1.48
  7.Baloghová Milena         OOB TJ Tatran Jablon TJN0750 B     25.09  +      2.10
  8.Podoubská Adéla          OOB TJ Tatran Jablon TJN0658 B     25.12  +      2.13
  9.Háková Eliška            OOB TJ Tatran Jablon TJN0654       25.22  +      2.23
 10.Malečková Pavlína        USK Praha            VSP0855 B     25.30  +      2.31
 11.Lipenská Barbora         OK Chrastava         CHA0753 B     26.04  +      3.05
 12.Rejmanová Nikola         OK Jiskra Nový Bor   BOR0656 B     26.29  +      3.30
 13.Kvášovská Ludmila        OOB TJ Lokomotiva Tr LTU0753 C     26.56  +      3.57
 14.Lamačová Kateřina        OOB TJ Turnov        TUR0660 B     27.30  +      4.31
 15.Nováková Viktorie        ZOOB Rumburk         RUM0751 B     31.17  +      8.18
 16.Kosková Adéla            Slavia Liberec orien VLI0656 C     32.33  +      9.34
 17.Fibírová Lucie           VŠTJ Stavební fakult FSP0777 B     32.42  +      9.43
 18.Kocmanová Adéla          OK Jiskra Nový Bor   BOR0752 B     32.52  +      9.53
 19.Balcarová Marie          TJ Loko Liberec      LLI0652 C     33.05  +     10.06
 20.Mišeková Kateřina        SK Kamenice          KAM0756 B     33.09  +     10.10
 21.Dušková Viktorie         OOB TJ Tatran Jablon TJN0655 B     33.39  +     10.40
 22.Vaňourková Sára          OK Jiskra Nový Bor   BOR0759 C     34.34  +     11.35
 23.Dvořáková Veronika       SK Praga             PGP0659 B     35.46  +     12.47
 24.Rejholcová Tereza        OK Jiskra Nový Bor   BOR0751       36.43  +     13.44
 25.Folprechtová Julie       SOK TJ Turnov        TUV           39.03  +     16.04
 26.Vokušová Veronika        OOB TJ Tatran Jablon TJN0756 C     39.59  +     17.00
 27.Kutková Tereza           OB Jenišovice        JEN0752 C     48.21  +     25.22
 
Konečné výsledky kategorie: D16         2.4km  165m 11k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Matyášová Kristýna       OK Chrastava         CHA0555 A     21.30  +      0.00
  2.Novotná Michaela         OOB TJ Turnov        TUR0551 B     22.22  +      0.52
  3.Hudská Štěpánka          OOB TJ Turnov        TUR0450 B     27.49  +      6.19
  4.Skácelová Kateřina       Slavia Liberec orien VLI0550 B     28.35  +      7.05
  5.Plevová Barbora          TJ Sportcentrum Jičí SJC0559 C     31.36  +     10.06
  6.Burešová Eliška          Slavia Liberec orien VLI0456 B     31.51  +     10.21
  7.Blahutová Martina        VŠSK MFF UK Praha    MFP0550 C     32.32  +     11.02
  8.Novotná Barbora          OOB TJ Turnov        TUR0552 B     33.29  +     11.59
  9.Tomanicová Sofie         OK Chrastava         CHA0450 B     34.37  +     13.07
 10.Hájková Tereza           OOB TJ Turnov        TUR0556 B     35.53  +     14.23
 11.Podhorná Anna            Slavia Liberec orien VLI0455 C     36.45  +     15.15
 12.Brožková Kateřina        OOB TJ Tatran Jablon TJN0455 B     36.56  +     15.26
 13.Sokolová Julie           Slavia Liberec orien VLI0552 C     42.08  +     20.38
 14.Lamačová Pavlína         OOB TJ Turnov        TUR0451 C     47.32  +     26.02
 15.Menclová Anna            OB Jenišovice        JEN0452 C     76.26  +     54.56
 
Konečné výsledky kategorie: D18         2.7km  235m 12k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Bernatíková Hana         TJ TŽ Třinec         TRI0253 B     43.49  +      0.00
  2.Šritrová Lenka           OOB TJ Turnov        TUR0250 B     47.21  +      3.32
  3.Skácelová Adéla          Slavia Liberec orien VLI0454 B     54.34  +     10.45
  4.Dvořáková Hana           SK Praga             PGP0355 B     58.06  +     14.17
  5.Žejdlíková Eliška        OOB TJ Lokomotiva Te LTP0350 B     62.08  +     18.19
  6.Linková Lucie            OOB TJ Tatran Jablon TJN0257 B     65.04  +     21.15
  7.Lišková Adélka           OK Chrastava         CHA0254 C     74.55  +     31.06
  8.Janečková Josefína       VŠTJ Ekonom Praha    EKP0351 B     75.24  +     31.35
 
Konečné výsledky kategorie: D20         2.7km  235m 12k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Dolejší Kateřina         OK Doksy             DOK0156 B     46.24  +      0.00
  2.Nováková Eliška          Běhej Poděbrady      PDY0150 B     52.39  +      6.15
  3.Pavlová Martina          OOB TJ Lokomotiva Te LTP0151 B     56.41  +     10.17
  4.Iva Paříková             OOB TJ Turnov        TUR0061       57.10  +     10.46
    Zuzana Albrechtová       SKOB Sig-Mat Mladá B SMB0050   DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D21K        2.5km  200m 13k  Ranking:0.0000 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Míková Šárka             Oddíl OB Kotlářka    DKP8255 C     44.54  +      0.00  R:    0b
  2.Szenczi Kristýna         Slavia Liberec orien VLI8650 C     45.01  +      0.07  R:    0b
  3.Palasová Petra           TJ Sportcentrum Jičí SJC8658 C     45.59  +      1.05  R:    0b
  4.Šubrtová Věra            KOB TRETRA Praha     TAP8150 C     47.13  +      2.19  R:    0b
  5.Jirků Martina            OOB TJ Turnov        TUR8750 C     50.46  +      5.52  R:    0b
  6.Žaloudková Petra         TJ Sportcentrum Jičí SJC8761 C     60.51  +     15.57  R:    0b
  7.Ježková Barbora          OK Chrastava         CHA8850 C     62.01  +     17.07  R:    0b
  8.Dubnová Daniela          KOB Děčín            LDC9251 C     73.03  +     28.09  R:    0b
  9.Dobešová Kateřina        SOOB TJ Sokol Kralup KPY8750 C     79.02  +     34.08  R:    0b
    Benešová Zuzana          KOB Chemopetrol Litv LIT8353 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D21L        3.8km  270m 15k  Ranking:0.0000 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Carter-Davies Megan      007                  0070001       36.20  +      0.00  R:    0b
  2.Elena Roos               Swiss orienteering t SWI           38.25  +      2.05  R:    0b
  3.Rufferová Iva            OOB TJ Turnov        TUR8354 E     41.42  +      5.22  R:    0b
  4.Sokolářová Šárka         OOB TJ Turnov        TUR9999 R     43.35  +      7.15  R:    0b
  5.Sofie Bachmann           Swiss orienteering t SWI           44.09  +      7.49  R:    0b
  6.Kavánková Iva            SKOB Zlín            TZL9753 C     45.29  +      9.09  R:    0b
  7.Kolínová Kristýna        Oddíl OB Kotlářka    DKP8450 E     46.34  +     10.14  R:    0b
  8.Hájková Eliška           SK Kamenice          KAM9851 C     47.20  +     11.00  R:    0b
  9.Luštická Lucie           OOB TJ Turnov        TUR8650 C     47.26  +     11.06  R:    0b
 10.Voborníková Alena        SK OB Chotěboř       CTB9451 R     47.58  +     11.38  R:    0b
 11.Thořová Markéta          OOB TJ Turnov        TUR9952 R     48.44  +     12.24  R:    0b
 12.Šimšová Jana             VŠSK MFF UK Praha    MFP7651 C     49.39  +     13.19  R:    0b
 13.Rollier Monika           OK 99 Hradec Králové PHK8051 C     49.54  +     13.34  R:    0b
 14.Pavlíková Markéta        OK Chrastava         CHA0050 A     50.19  +     13.59  R:    0b
 15.Procházková Marie        SK Kamenice          KAM9554 C     51.04  +     14.44  R:    0b
 16.Janatová Lucie           Oddíl OB Kotlářka    DKP8154 C     51.24  +     15.04  R:    0b
 17.Mrázková Romana          TJ Sportcentrum Jičí SJC8351 C     51.40  +     15.20  R:    0b
 18.Omová Michaela           OOB TJ Turnov        TUR8153 R     51.45  +     15.25  R:    0b
 19.Kubátová Jana            OK Chrastava         CHA9152 C     55.06  +     18.46  R:    0b
 20.Studničná Lenka          VŠTJ Stavební fakult FSP8650 C     55.10  +     18.50  R:    0b
 21.Henychová Zuzana         Slavia Liberec orien VLI6151 C     57.27  +     21.07  R:    0b
 22.Zimmerová Kateřina       SK Kamenice          KAM9850 C     58.11  +     21.51  R:    0b
 23.Karochová Simona         Oddíl OB Kotlářka    DKP8853 C     58.18  +     21.58  R:    0b
 24.Zabořilová Romana        OB Jenišovice        JEN7457 C     58.45  +     22.25  R:    0b
 25.Kolaja Ehlerová Jana     Slavia Liberec orien VLI8055 C     59.34  +     23.14  R:    0b
 26.Lenka Čechová            Orientklub Vsetín    SVS9050       60.23  +     24.03  R:    0b
 27.Tihonová Martina         OK 99 Hradec Králové PHK8651 C     60.32  +     24.12  R:    0b
 28.Aschermannová Karolína   SK Kamenice          KAM0051 A     60.33  +     24.13  R:    0b
 29.Klíchová Jana            SK Severka Šumperk   SSU8151 C     61.48  +     25.28  R:    0b
 30.Jirásková Kateřina       TJ Sokol Troja       TJP8850 C     62.08  +     25.48  R:    0b
 31.Podlipná Veronika        TJ Sportcentrum Jičí SJC8152 C     63.01  +     26.41  R:    0b
 32.Jiřištová Zuzana         Oddíl OB Kotlářka    DKP8254 C     63.19  +     26.59  R:    0b
 33.Rickmeyer Tina           31D                  31D8650       65.01  +     28.41  R:    0b
 34.Šklíbová Míša            OOB TJ Tatran Jablon TJN0153 A     65.59  +     29.39  R:    0b
 35.Odehnalová Klára         SK Žabovřesky Brno   ZBM9956 C     66.01  +     29.41  R:    0b
 36.Janečková Dagmar         VŠTJ Ekonom Praha    EKP6550 C     66.34  +     30.14  R:    0b
 37.Rydlová Eva              VŠTJ Stavební fakult FSP8989 C     66.39  +     30.19  R:    0b
 38.Albrechtová Iveta        SK Kamenice          KAM9950 R     67.47  +     31.27  R:    0b
 39.Juklíčková Zuzana        001                  0010002       67.59  +     31.39  R:    0b
 40.Riby Rose                OOB TJ Lokomotiva Te LTP0051 A     68.48  +     32.28  R:    0b
 41.Kurková Martina          SK SNS Smržovka      SMR8850 C     68.50  +     32.30  R:    0b
 42.Baierová Hana            OOB TJ Turnov        TUR8989 C     70.09  +     33.49  R:    0b
 43.Hrobařová Lenka          Magnus Orienteering  ASU7751 C     72.53  +     36.33  R:    0b
 44.Medlíková Zuzana         016                  0160001      103.48  +     67.28  R:   -0b
 45.Lepšíková Eva            TJ Sportcentrum Jičí SJC8765 C    117.14  +     80.54  R:   -0b
 
Konečné výsledky kategorie: D35         2.5km  200m 13k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Horáčková Kateřina       Slavia Liberec orien VLI8150 C     32.34  +      0.00
  2.Lankašová Barbora        OK Chrastava         CHA8050 C     35.18  +      2.44
  3.Kalousková Pavla         OB Jenišovice        JEN8451 C     37.02  +      4.28
  4.Hejtmánková Kateřina     KOB TRETRA Praha     TAP8462 C     38.28  +      5.54
  5.Blahutová Hanka          VŠSK MFF UK Praha    MFP7953 C     42.10  +      9.36
  6.Kopecká Magdaléna        SOOB TJ Sokol Kralup KPY8250 C     43.00  +     10.26
  7.Kučerková Romana         TJ Stadion Nový Bor  STB8196 C     43.52  +     11.18
  8.Radka Ouhrabková         SPORTICUS team       SPC8152       43.54  +     11.20
  9.Smolková Alena           SK OK 24 Praha       OKP6452 C     48.08  +     15.34
 10.Preclíková Jana          OOB TJ Turnov        TUR8160 C     51.31  +     18.57
 11.Paulíny Monika           KOB TRETRA Praha     TAP8151 C     56.10  +     23.36
 12.Vaňková Saša             KOB Děčín            LDC8550 C     59.59  +     27.25
 13.Janečková Lenka          VŠSK MFF UK Praha    MFP8250 C     60.33  +     27.59
 14.Jakubská Jitka           022                  0220002       61.14  +     28.40
 15.Zuzana Hladíková         Oddíl OB Kotlářka    DKP7852       66.13  +     33.39
 
Konečné výsledky kategorie: D40         2.4km  215m 14k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Heřmánková Pavla         OOB TJ Turnov        TUR7777 C     33.50  +      0.00
  2.Městková Kateřina        USK Praha            VSP7650 C     37.55  +      4.05
  3.Tichovská Hana           SK Praga             PGP6652 C     39.16  +      5.26
  4.Synková Petra            OK Doksy             DOK7950 C     40.21  +      6.31
  5.Peteráčová Hyxová Radka  Slavia Liberec orien VLI7755 C     40.57  +      7.07
  6.Kmínková Michala         OK Doksy             DOK7850 C     45.07  +     11.17
  7.Monika Tučková           OK Jiskra Nový Bor   BOR7650 C     46.07  +     12.17
  8.Městková Lucie           Tempo Praha          TEP7850 C     47.05  +     13.15
  9.Mrázková Jana            Oddíl OB Kotlářka    DKP7857 C     47.21  +     13.31
 10.Dolejší Lenka            OK Doksy             DOK7450 C     49.51  +     16.01
 11.Matyášová Jana           OK Chrastava         CHA7652 C     49.56  +     16.06
 12.Žuková Marcela           Slavia Liberec orien VLI7351 C     54.10  +     20.20
 13.Tomandlová Radka         020                  0200002       55.33  +     21.43
 14.Forstová Lenka           VŠSK MFF UK Praha    MFP6850 C     55.47  +     21.57
 15.Lipenská Eva             OK Chrastava         CHA7951 C     56.49  +     22.59
 16.Mišeková Martina         SK Kamenice          KAM7851 C     61.28  +     27.38
 17.Ehlerová Petra           USK Praha            VSP7855 C     65.20  +     31.30
 18.Růtová Martina           OOB TJ Tatran Jablon TJN7652 C     69.59  +     36.09
 19.Vaněčková Petra          TJ Sokol Troja       TJP7950 C     70.18  +     36.28
 20.Vokušová Dana            OOB TJ Tatran Jablon TJN7750 C     72.16  +     38.26
 21.Svítilová Pavla          SK Praga             PGP7764 C     73.38  +     39.48
 22.Dejnožková Blanka        OOB TJ Tatran Jablon TJN7651 C     77.55  +     44.05
 23.Kosková Třísková Lenka   Slavia Liberec orien VLI7554 C     89.06  +     55.16
 24.Danková Irena            OK Chrastava         CHA7551 C    105.30  +     71.40
    Březinová Michaela       OK Chrastava         CHA7751 C DISK              
    Pachnerová Dominika      OK Chrastava         CHA7750 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D45         2.3km  165m 14k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Škorpilová Jana          TJ Sportcentrum Jičí SJC7451 C     33.07  +      0.00
  2.Kučerová Marie           USK Praha            VSP7551 C     33.28  +      0.21
  3.Míková Markéta           OOB TJ Tatran Jablon TJN7351 C     38.09  +      5.02
  4.Skácelová Marie          Slavia Liberec orien VLI7552 C     38.15  +      5.08
  5.Dvorská Marie            Slavia Liberec orien VLI7454 C     38.53  +      5.46
  6.Junková Kateřina         SK Studenec          STH7351 C     40.04  +      6.57
  7.Štreglová Andrea         OOS TJ Spartak Vrchl VRL7552 C     40.31  +      7.24
  8.Malečková Iva            SK Praga             PGP7559 C     40.37  +      7.30
  9.Janků Radka              TJ Sportcentrum Jičí SJC7353 C     40.56  +      7.49
 10.Lesáková Věra            OOB TJ Tatran Jablon TJN7152 C     42.03  +      8.56
 11.Mairichová Radka         OOB TJ Tatran Jablon TJN7450 C     42.14  +      9.07
 12.Jeřábková Tereza         OK Jiskra Nový Bor   BOR7563 C     42.34  +      9.27
 13.Novotná Jana             Slavia Liberec orien VLI7350 C     42.51  +      9.44
 14.Řehořová Lenka           OOB TJ Tatran Jablon TJN7250 C     44.11  +     11.04
 15.Houžvičková Karolína     OOB TJ Turnov        TUR7254 C     44.41  +     11.34
 16.Průšová Markéta          USK Praha            VSP7256 C     46.17  +     13.10
 17.Lamačová Dana            OOB TJ Turnov        TUR7451 C     46.20  +     13.13
 18.Smith Lucie              OOS TJ Spartak Vrchl VRL7353 C     47.35  +     14.28
 19.Fibírová Zuzana          VŠTJ Stavební fakult FSP7555 C     48.44  +     15.37
 20.Nožičková Renata         OOB TJ Tatran Jablon TJN6953 C     55.00  +     21.53
 21.Balcarová Alena          TJ Loko Liberec      LLI7150 C     55.06  +     21.59
 22.Dvořáková Ivana          SK Praga             PGP7254 C     56.41  +     23.34
 23.Nováková Martina         Běhej Poděbrady      PDY7350 C     70.05  +     36.58
 24.Menclová Jana            OB Jenišovice        JEN7556 C     71.43  +     38.36
    Riby Kateřina            OOB TJ Lokomotiva Te LTP7252 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D50         2.1km  150m 12k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Burdová Simona           KOB Děčín            LDC6851 C     28.07  +      0.00
  2.Linková Iva              OOB TJ Turnov        TUR6850 C     29.16  +      1.09
  3.Zalabová Martina         TJ Sportcentrum Jičí SJC6657 C     31.01  +      2.54
  4.Eichlerová Jana          KOB Kamenický Šenov  KAS7051 C     31.14  +      3.07
  5.Bartáková Eva            OK Chrastava         CHA7051 C     32.20  +      4.13
  6.Wurzelová Dana           SK Orientační sporty OSN6654 C     32.29  +      4.22
  7.Miklasová Markéta        Slavia Liberec orien VLI6850 C     34.19  +      6.12
  8.Úlehlová Monika          KOB TRETRA Praha     TAP6950 C     37.43  +      9.36
  9.Pokorná Hana             OOB TJ Tatran Jablon TJN6950 C     40.46  +     12.39
 10.Kuncová Jiřina           OOB TJ Tatran Jablon TJN5752 C     42.17  +     14.10
 
Konečné výsledky kategorie: D55         2.0km  155m 11k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Švarcová Lenka           OB Jenišovice        JEN6451 C     34.11  +      0.00
  2.Pávková Jana             OK Jiskra Nový Bor   BOR6550 C     36.22  +      2.11
  3.Benešová Iva             TJ Sportcentrum Jičí SJC6151 C     36.43  +      2.32
  4.Vlčková Jindra           KOB Děčín            LDC6451 C     40.15  +      6.04
  5.Kosíková Helena          OOB TJ Turnov        TUR6550 C     41.57  +      7.46
  6.Kábrtová Iva             OK RECO Sport        PEN6350 C     42.34  +      8.23
  7.Mrázová Pavla            KOB Dobřichovice     DCE5550 C     42.38  +      8.27
  8.Pološčuková Monika       SKOB Sig-Mat Mladá B SMB6551 C     43.06  +      8.55
  9.Procházková Miluše       KOB Dobřichovice     DCE5450 C     48.29  +     14.18
 10.Večeřová Ivana           OOB TJ Tatran Jablon TJN6052 C     52.16  +     18.05
 
Konečné výsledky kategorie: D60         1.8km  135m 11k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Štrossová Jiřina         KOB Dobřichovice     DCE5650 C     39.20  +      0.00
 
Konečné výsledky kategorie: D65         1.7km  120m 9k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Dohnalová Dana           USK Praha            VSP5050 C     29.13  +      0.00
  2.Úlehlová Ivana           OK Jiskra Nový Bor   BOR5150 C     33.23  +      4.10
  3.Omová Jana               OOB TJ Turnov        TUR5150 C     34.07  +      4.54
  4.Bartoňová Marie          OK Jiskra Nový Bor   BOR5351 C     35.13  +      6.00
  5.Karmazínová Ivana        Slavia Liberec orien VLI5150 C     37.16  +      8.03
  6.Ševčíková Alena          OK Chrastava         CHA5351 C     37.52  +      8.39
  7.Malá Jitka               KOB Kamenický Šenov  KAS5451 C     39.15  +     10.02
  8.Tvrdková Eva             OOB TJ Turnov        TUR5151 C     40.48  +     11.35
  9.Lukavcová Lenka          OOB TJ Tatran Jablon TJN5452 C     49.00  +     19.47
 10.Matoušková Marie         OOB TJ LIAZ Jablonec LJN5550 C     50.42  +     21.29
 11.Böhmová Eva              OOB TJ Tatran Jablon TJN5450 C     69.58  +     40.45
    Pachnerová Jaroslava     Slavia Liberec orien VLI5152 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D70         1.6km  110m 11k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kubátová Milada          SK Praga             PGP4750 C     36.06  +      0.00
  2.Vokálová Pavla           OK Chrastava         CHA4951 C     43.42  +      7.36
  3.Křtěnská Leontina        OK Jiskra Nový Bor   BOR4650 C     46.49  +     10.43
  4.Kašková Eva              OK Chrastava         CHA4650       58.57  +     22.51
 
Konečné výsledky kategorie: H10         1.4km   75m 7k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Lamač Vítek              OK Jiskra Nový Bor   BOR1100 C     10.12  +      0.00
  2.Vojtěch Votava           Slavia Liberec orien VLI1201       11.25  +      1.13
  3.Horáček Jáchym           Slavia Liberec orien VLI1111 C     11.31  +      1.19
  4.Šebelka Jakub            Slavia Liberec orien VLI1002 C     12.10  +      1.58
  5.Janata Matěj             OOB TJ Tatran Jablon TJN1111 C     12.23  +      2.11
  6.Hrdlička Vojtěch         Slavia Liberec orien VLI1004 C     12.39  +      2.27
  7.Kocman Lukáš             OK Jiskra Nový Bor   BOR1102 C     14.04  +      3.52
  8.Beneš Max                Slavia Liberec orien VLI1100 C     14.21  +      4.09
  9.Kmínek Jan               OK Doksy             DOK1100 C     14.47  +      4.35
 10.Vojtěch Bednařík         KOB TRETRA Praha     TAP1104       17.25  +      7.13
 11.Filip Hladík             Oddíl OB Kotlářka    DKP1102       18.06  +      7.54
 12.Kmínek Ondřej            OK Doksy             DOK1000 C     19.12  +      9.00
 13.Zurynek Tomáš            OOB TJ Tatran Jablon TJN1107 C     22.03  +     11.51
 14.Podlipný Filip           TJ Sportcentrum Jičí SJC1202 C     22.08  +     11.56
 15.Sláma Kryštof            SK Kamenice          KAM1000 C     23.30  +     13.18
 16.Sláma Marek              SK Kamenice          KAM1201 C     35.22  +     25.10
    Bégoc Dany               OOB TJ Turnov        TUR1011 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H10L        1.8km   80m 7k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Pesničák Daniel          OOB TJ Tatran Jablon TJN1109 C     20.24  +      0.00
  2.Kučerka Radek            TJ Stadion Nový Bor  STB1101 C     20.32  +      0.08
  3.Kunc Jakub               TJ Loko Liberec      LLI1203 C     21.54  +      1.30
  4.Kasse Jakub              014                  0140002       22.34  +      2.10
  5.Pavel Jakubský           022                  0220003       23.30  +      3.06
  6.Kruliš Janek             Slavia Liberec orien VLI1003 C     24.51  +      4.27
  7.Štembera Oskar           OOB TJ Tatran Jablon TJN1201 C     25.41  +      5.17
  8.Špidla Josef             TJ Loko Liberec      LLI1206 C     25.43  +      5.19
  9.Filip Jakubský           022                  0220004       30.39  +     10.15
 10.Novotný Matěj            OOB TJ Tatran Jablon TJN1105 C     32.45  +     12.21
 11.Kasse Matej              014                  0140003       40.12  +     19.48
 12.Mrázek Václav            Oddíl OB Kotlářka    DKP1202 C     40.55  +     20.31
 13.Tomáš Bajcura            Bajcurovi            XX1           43.21  +     22.57
 14.Mišek Michal             SK Kamenice          KAM1300 C     46.33  +     26.09
 15.Míka Zbyněk              Oddíl OB Kotlářka    DKP1301 C     52.26  +     32.02
    Kubík Tomáš              TJ Loko Liberec      LLI1208 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H12         1.9km   85m 9k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Patka Marek              OK Jiskra Nový Bor   BOR0902 B     15.10  +      0.00
  2.Kutek Matěj              OB Jenišovice        JEN0902 C     15.56  +      0.46
  2.Žemlík Eduard            OOB TJ Turnov        TUR0909 C     15.56  +      0.46
  4.Hrůzek Ondřej            OK Jiskra Nový Bor   BOR0809 B     16.28  +      1.18
  5.Nožička Jan              OOB TJ Tatran Jablon TJN0809 B     16.52  +      1.42
  6.Šebelka Matěj            Slavia Liberec orien VLI0805 B     18.09  +      2.59
  7.Skácel Jan               Slavia Liberec orien VLI0901 C     19.18  +      4.08
  8.Folprecht Lukáš          SOK TJ Turnov        TUV           19.23  +      4.13
  9.Kučera Jakub             USK Praha            VSP0900 C     19.36  +      4.26
 10.Rod Matyáš               USK Praha            VSP0803 C     20.36  +      5.26
 11.Lesák Marek              OOB TJ Tatran Jablon TJN0811 B     20.58  +      5.48
 12.Zavadil Matěj            USK Praha            VSP0904 C     21.15  +      6.05
 13.Pleva Stanislav          TJ Sportcentrum Jičí SJC0805 C     21.49  +      6.39
 14.Kalousek Dominik         OB Jenišovice        JEN0901 C     21.58  +      6.48
 15.Guida Alessandro         Slavia Liberec orien VLI0900 C     22.33  +      7.23
 16.Kubec Adam               KOB Dobruška         DOB0900 C     22.39  +      7.29
 17.Lamač František          OOB TJ Turnov        TUR0901 C     22.44  +      7.34
 18.Štembera Vítek           OOB TJ Tatran Jablon TJN0801 B     22.56  +      7.46
 19.Maděra Jakub             Slavia Liberec orien VLI0906 C     26.28  +     11.18
 20.Forst Albert             VŠSK MFF UK Praha    MFP0901 C     27.28  +     12.18
 21.Kopecký Oldřich          SOOB TJ Sokol Kralup KPY0900 C     29.10  +     14.00
 22.Šubrt Ondřej             KOB TRETRA Praha     TAP0801 C     33.18  +     18.08
 23.Louda Matyáš             OOB TJ Turnov        TUR0912 C     33.30  +     18.20
 24.Vaněček Jan              TJ Sokol Troja       TJP0800 C     43.25  +     28.15
 25.Vít Ouhrabka             KOB TRETRA Praha     TAP1002       47.55  +     32.45
 26.Paulíny Jakub            KOB TRETRA Praha     TAP0902 C     50.39  +     35.29
 27.Jiroutek Jakub           TJ Loko Liberec      LLI0902 C     51.58  +     36.48
 28.Karásek Vojtěch          OOB TJ Turnov        TUR0811       52.46  +     37.36
    Fibír Jakub              VŠTJ Stavební fakult FSP0900 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H14         2.4km  165m 11k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Tomášek Prokop           OOB TJ Turnov        TUR0711 B     18.26  +      0.00
  2.Heczko Erik              Slavia Liberec orien VLI0804 B     19.44  +      1.18
  3.Habán Oliver             Slavia Liberec orien VLI0600 B     20.33  +      2.07
  4.Drahoňovský Tomáš        OOB TJ Turnov        TUR0701 B     20.48  +      2.22
  5.Podrábský Ctibor         Slavia Liberec orien VLI0700 B     20.50  +      2.24
  6.Hyxa Jan                 Slavia Liberec orien VLI0702 B     21.31  +      3.05
  7.Jan Zurynek              OOB TJ Tatran Jablon TJN0605       22.18  +      3.52
  8.Mairich Filip            OOB TJ Tatran Jablon TJN0603       22.20  +      3.54
  9.Dolejší Jan              OK Doksy             DOK0602 B     23.41  +      5.15
 10.Březina Karel            OK Chrastava         CHA0605 B     26.55  +      8.29
 11.Zajger David             OOB TJ Turnov        TUR0703 C     28.19  +      9.53
 12.Dejnožka Martin          OOB TJ Tatran Jablon TJN0600 B     28.32  +     10.06
 13.Patka Kryštof            OK Jiskra Nový Bor   BOR0702 B     30.05  +     11.39
 14.Jareš Ondřej             KOB Ústí nad Labem   KUL0600 C     30.08  +     11.42
 15.Beneš Filip              Slavia Liberec orien VLI0708 B     30.12  +     11.46
 15.Městka Václav            USK Praha            VSP0600 B     30.12  +     11.46
 17.Svítil Patrik            SK Praga             PGP0706 C     33.19  +     14.53
 18.Podhorný Ondřej          Slavia Liberec orien VLI0705 C     37.26  +     19.00
 19.Zeman Jakub              OK Jiskra Nový Bor   BOR0704 C     38.09  +     19.43
 20.Řehoř Hynek              OOB TJ Tatran Jablon TJN0700 C     38.37  +     20.11
 21.Votava Matěj             KOB Ústí nad Labem   KUL0601 C     42.59  +     24.33
 22.Riby Philip              OOB TJ Lokomotiva Te LTP0702 C     43.30  +     25.04
 23.Hübner Ondřej            TJ Stadion Nový Bor  STB0700       44.37  +     26.11
 24.Salinger Jakub           Oddíl OB Kotlářka    DKP0715 B     47.17  +     28.51
 25.Matouš Marek             OB Jenišovice        JEN0602 C     53.44  +     35.18
 26.Kakrda Matěj             Běhej Poděbrady      PDY0602 C     65.49  +     47.23
 27.Mizera Jan               OOB TJ Turnov        TUR0707 C     69.05  +     50.39
 28.Knap Šimon               OK Chrastava         CHA0606 C     76.36  +     58.10
 
Konečné výsledky kategorie: H16         2.7km  235m 12k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Průša Dominik            USK Praha            VSP0406 A     33.09  +      0.00
  2.Klein Martin             OOB TJ Lokomotiva Te LTP0404 B     35.44  +      2.35
  3.Pokorný Jan              OOB TJ Tatran Jablon TJN0400 B     36.31  +      3.22
  4.Heřmánek Petr            OOB TJ Turnov        TUR0500 B     37.03  +      3.54
  5.Šimon Jelínek            OK Jiskra Nový Bor   BOR           46.55  +     13.46
  6.Hruška Jakub             OOB TJ Tatran Jablon TJN0403 C     55.13  +     22.04
  7.Kašpar Vojtěch           OK Jiskra Nový Bor   BOR0402 C     69.57  +     36.48
  8.Mužíček Martin           KOB Ústí nad Labem   KUL0501 C     84.28  +     51.19
  9.Reichel Tomáš            017                  0170003      130.06  +     96.57
 
Konečné výsledky kategorie: H18         2.9km  225m 13k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Bradáč David             TJ Loko Liberec      LLI0203 B     38.35  +      0.00
  2.Řehoř Vojta              OOB TJ Tatran Jablon TJN0303 B     40.20  +      1.45
  3.Mellan Jonáš             OOB TJ Turnov        TUR0308 B     41.37  +      3.02
  4.Dejnožka Vojtěch         OOB TJ Tatran Jablon TJN0300 B     52.43  +     14.08
  5.Matyáš Vojtěch           OK Chrastava         CHA0202 C     62.23  +     23.48
  6.Riby Thomas              OOB TJ Lokomotiva Te LTP0202 C     68.09  +     29.34
  7.Žukov Jakub              OOB TJ Tatran Jablon TJN0305 C     77.54  +     39.19
  8.Danko Štěpán             OK Chrastava         CHA0301 C     93.23  +     54.48
 
Konečné výsledky kategorie: H20         2.9km  225m 13k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Průša Kryštof            USK Praha            VSP0102 B     34.00  +      0.00
  2.Mencl Jan                OOB TJ Turnov        TUR0201 B     34.01  +      0.01
  3.Marek Matěj              OOB TJ Tatran Jablon TJN0409 B     37.28  +      3.28
  4.David Tomáš              TJ Loko Liberec      LLI0000 C     40.41  +      6.41
  5.Kubec Michal             OK Doksy             DOK0103 B     52.41  +     18.41
 
Konečné výsledky kategorie: H21K        2.9km  225m 13k  Ranking:0.0000 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Blahuta Marek            VŠSK MFF UK Praha    MFP7301 C     36.27  +      0.00  R:    0b
  2.Vejstrk Daniel           OK Chrastava         CHA9105 C     39.05  +      2.38  R:    0b
  3.Duben Jiří Šumík         KOB Děčín            LDC8800 C     43.36  +      7.09  R:    0b
  4.Tejkal Jan               OOB TJ Spartak Adamo ADA8110 C     47.08  +     10.41  R:    0b
  5.Kadečka Adam             OB Jenišovice        JEN9601 C     57.40  +     21.13  R:    0b
  6.Žukov Michal             OOB TJ Tatran Jablon TJN9701 C     72.19  +     35.52  R:    0b
 
Konečné výsledky kategorie: H21L        4.8km  385m 19k  Ranking:0.0000 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Florian Howald           Swiss orienteering t SWI           37.35  +      0.00  R:    0b
  2.Rollier Baptiste         OK 99 Hradec Králové PHK8200 E     38.21  +      0.46  R:    0b
  3.Wolf Filip               OOB TJ Turnov        TUR9701 C     40.15  +      2.40  R:    0b
  4.Pascal Buchs             Swiss orienteering t SWI           40.53  +      3.18  R:    0b
  5.Mitchell, Ben            007                  0070002       41.02  +      3.27  R:    0b
  6.Luštický Martin          OOB TJ Turnov        TUR8700 R     41.49  +      4.14  R:    0b
  7.Daniel Hubmann           Swiss orienteering t SWI           41.52  +      4.17  R:    0b
  8.Semík Ondřej             SK Kamenice          KAM9401 C     42.01  +      4.26  R:    0b
  9.Janata Martin            OOB TJ Tatran Jablon TJN8306 R     42.41  +      5.06  R:    0b
 10.Joey Hadorn              Swiss orienteering t SWI           43.39  +      6.04  R:    0b
 11.Martin Janda             KOB Dobruška         DOB8002 C     44.07  +      6.32  R:    0b
 12.Wolf Daniel              OOB TJ Turnov        TUR9100 R     44.31  +      6.56  R:    0b
 13.Hájek Kryštof            OOB TJ Turnov        TUR0212 A     44.58  +      7.23  R:    0b
 14.Horáček Michal           Slavia Liberec orien VLI7700 C     45.20  +      7.45  R:    0b
 15.Šafka Sebastian          SK Kamenice          KAM0101 R     45.24  +      7.49  R:    0b
 16.Malý Aleš                OK Jilemnice         JIL8702 C     45.37  +      8.02  R:    0b
 17.Žemlík Pavel             OOB TJ Turnov        TUR7135 C     45.46  +      8.11  R:    0b
 18.Vlček Martin             OOB TJ Turnov        TUR8702 C     45.53  +      8.18  R:    0b
 19.Karatsiolis Kryštof      OOB TJ Turnov        TUR9901 C     45.57  +      8.22  R:    0b
 20.Kantor Ondřej            TJ TŽ Třinec         TRI9103 C     46.21  +      8.46  R:    0b
 21.Habán Ivo                Slavia Liberec orien VLI7707 C     46.25  +      8.50  R:    0b
 22.Baier Martin             OOB TJ Turnov        TUR7603 C     46.27  +      8.52  R:    0b
 23.Thoř Tomáš               OOB TJ Turnov        TUR9904 R     46.32  +      8.57  R:    0b
 24.Palas Jan                TJ Sportcentrum Jičí SJC8507 C     48.38  +     11.03  R:    0b
 25.Oma Jakub                OOB TJ Turnov        TUR8002 C     48.52  +     11.17  R:    0b
 26.Illner Vojtěch           Oddíl OB Kotlářka    DKP9600 C     48.59  +     11.24  R:    0b
 27.Zbranek Roman            SKOB Zlín            TZL8808 R     49.10  +     11.35  R:    0b
 28.Mrázek Jan               TJ Sportcentrum Jičí SJC8102 E     49.47  +     12.12  R:    0b
 29.Uhlík Michal             TJ Sportcentrum Jičí SJC8007 C     49.51  +     12.16  R:    0b
 30.Váňa Martin              OOB TJ Turnov        TUR8401 C     49.56  +     12.21  R:    0b
 31.Jan Kolín                Oddíl OB Kotlářka    DKP7701       50.37  +     13.02  R:    0b
 32.Peterka Vojtěch          TJ Loko Liberec      LLI7502 C     51.51  +     14.16  R:    0b
 33.Tihon Michal             OK 99 Hradec Králové PHK7905 C     52.02  +     14.27  R:    0b
 34.Bogar Kryštof            OK Jiskra Nový Bor   BOR9402 C     52.30  +     14.55  R:    0b
 35.Petr Jan                 OOB TJ Tatran Jablon TJN8200 C     53.15  +     15.40  R:    0b
 36.Pašek František          SK Kamenice          KAM7600 C     53.38  +     16.03  R:    0b
 37.Buk Petr                 SKOB Roudnice nad La ROU0001 A     54.11  +     16.36  R:    0b
 38.Picek Jan                OOB TJ Tatran Jablon TJN9101 C     54.50  +     17.15  R:    0b
 39.Filipek Sebastian        TJ TŽ Třinec         TRI0002 R     55.21  +     17.46  R:    0b
 40.Buk Michal               SKOB Roudnice nad La ROU9601 C     55.32  +     17.57  R:    0b
 41.Bradáč Jakub             TJ Loko Liberec      LLI0002 A     55.58  +     18.23  R:    0b
 42.Mašata Roman             OK 99 Hradec Králové PHK7107 C     56.24  +     18.49  R:    0b
 43.Klaška Pavel             Oddíl OB Kotlářka    DKP9301 C     56.32  +     18.57  R:    0b
 44.Kopec Tomáš              Slavia Liberec orien VLI8203 C     57.09  +     19.34  R:    0b
 45.Novotný Marek            OOB TJ Tatran Jablon TJN9901 C     57.53  +     20.18  R:    0b
 46.Němeček Jan              SK Kamenice          KAM9300 C     58.08  +     20.33  R:    0b
 47.Hrouda Martin            VŠTJ Stavební fakult FSP7612 C     60.30  +     22.55  R:    0b
 48.Novák Daniel             OK Doksy             DOK8700 C     61.24  +     23.49  R:    0b
 49.Průša Michal             USK Praha            VSP7310 C     61.29  +     23.54  R:    0b
 50.Bradáč Stanislav         TJ Loko Liberec      LLI7201 C     62.32  +     24.57  R:    0b
 51.Pidrman Milan            VŠTJ Ekonom Praha    EKP8310 C     62.38  +     25.03  R:    0b
 52.Henych Petr              Slavia Liberec orien VLI6001 C     64.21  +     26.46  R:    0b
 53.Ježek Lukáš              OK Chrastava         CHA8604 C     64.49  +     27.14  R:    0b
 54.Szenczi Gabriel          Slavia Liberec orien VLI8700 C     65.03  +     27.28  R:    0b
 55.Ondřej Bláha             VŠTJ Ekonom Praha    EKP7002       66.38  +     29.03  R:    0b
 56.Semík Luboš              SK Kamenice          KAM6201 C     66.54  +     29.19  R:    0b
 57.Klement David            Oddíl OB Kotlářka    DKP0110 B     67.14  +     29.39  R:    0b
 58.Lukáš Švarc              OB Jenišovice        JEN9001       67.19  +     29.44  R:    0b
 59.Michal Šrubař            SK Žabovřesky Brno   ZBM8607       68.38  +     31.03  R:    0b
 60.Nitsch Karel             VŠTJ Stavební fakult FSP7611 C     71.46  +     34.11  R:    0b
 61.Juklíček Jakub           001                  0010001       72.46  +     35.11  R:    0b
 62.Semík Jan                USK Praha            VSP6507 C     73.44  +     36.09  R:    0b
 63.Kolaja Jan               Slavia Liberec orien VLI8100 C     77.14  +     39.39  R:    0b
 64.Matoušek Martin          SPORTICUS team       SPC7604 C     78.00  +     40.25  R:   -0b
 65.Borák Michal             VŠTJ Ekonom Praha    EKP8304 C     78.19  +     40.44  R:   -0b
 66.Semík Jakub              USK Praha            VSP0000 C     89.57  +     52.22  R:   -0b
 67.Žáček Martin             VŠTJ Stavební fakult FSP6803 C     91.36  +     54.01  R:   -0b
    Lužnický Jiří            KOB Chemopetrol Litv LIT8501 C DISK              
    Janeček Jura             VŠTJ Ekonom Praha    EKP6701 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H35         3.8km  230m 14k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Drahoňovský Aleš         OOB TJ Turnov        TUR7201 C     41.15  +      0.00
  2.Albrecht David           015                  0150001       42.02  +      0.47
  3.Tichovský Martin         SK Praga             PGP6100 C     44.35  +      3.20
  4.Lepšík Petr              TJ Sportcentrum Jičí SJC8203 C     45.14  +      3.59
  5.Šístek Daniel            OK Sparta Praha      SCP7507 C     46.20  +      5.05
  6.Janata Pavel             OOB TJ Tatran Jablon TJN8400 C     47.01  +      5.46
  7.Kasse Jakub              014                  0140001       51.05  +      9.50
  8.Dvořák Josef             SK Praga             PGP8006 C     51.24  +     10.09
  9.Maděra Josef             Slavia Liberec orien VLI7900 C     51.33  +     10.18
 10.Ledecký Vladimír         OK Jiskra Nový Bor   BOR8402 C     52.42  +     11.27
 11.Žitný Tomáš              SKOB Sig-Mat Mladá B SMB6401 C     53.58  +     12.43
 12.Ehler Tomáš              USK Praha            VSP8102 C     57.05  +     15.50
 13.Jakubec Petr             TJ Sportcentrum Jičí SJC8106 C     59.58  +     18.43
 14.Střelba Ondřej           SK Praga             PGP7510 C     63.00  +     21.45
 15.Žídek Karel              OOB TJ Turnov        TUR8207 C     66.05  +     24.50
 
Konečné výsledky kategorie: H40         3.4km  240m 16k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Mrázek Jiří              Oddíl OB Kotlářka    DKP7911 C     33.36  +      0.00
  2.Peteráč Zdeněk           Slavia Liberec orien VLI7802 C     36.53  +      3.17
  3.Synek Antonín            OK Doksy             DOK7800 C     38.22  +      4.46
  4.Pachner Pavel            OK Chrastava         CHA7501 C     38.58  +      5.22
  5.Zaydlar Michal           OB Jizerky           JLI7100 C     40.53  +      7.17
  6.Pesničák Jan             SK SNS Smržovka      SMR7902 C     40.56  +      7.20
  7.Vilém Stanislav          Slavia Liberec orien VLI7703 C     42.25  +      8.49
  8.Pleva Stanislav          TJ Sportcentrum Jičí SJC7601 C     42.33  +      8.57
  9.Pražák Michal            OOB TJ Tatran Jablon TJN7900 C     42.40  +      9.04
 10.Březina Jan              OK Chrastava         CHA7604 C     43.03  +      9.27
 11.Havel Tomáš              OOB TJ Turnov        TUR7904 C     44.11  +     10.35
 12.Erbert Ladislav          OK RECO Sport        PEN7700 C     45.35  +     11.59
 13.Kvášovský Jakub          OOB TJ Lokomotiva Tr LTU7802 C     46.37  +     13.01
 14.Patka Miroslav           OK Jiskra Nový Bor   BOR7715 C     49.37  +     16.01
 15.Šnokhous Jan             TJ Sportcentrum Jičí SJC8002 C     50.30  +     16.54
 16.Kocman Jindřich          OK Jiskra Nový Bor   BOR7612 C     50.48  +     17.12
 17.Kmínek Jan               OK Doksy             DOK7801 C     51.49  +     18.13
 18.Matyáš Libor             OK Chrastava         CHA7603 C     52.11  +     18.35
 19.Feřt Martin              Slavia Liberec orien VLI7506 C     52.51  +     19.15
 20.Heřmánek Michal          OOB TJ Turnov        TUR7702 C     54.17  +     20.41
 21.Štěrba Jan               OK Chrastava         CHA7606 C     57.46  +     24.10
 22.Jakubský Ondřej          022                  0220001       59.16  +     25.40
 23.Kutek Pavel              OB Jenišovice        JEN7701 C     60.05  +     26.29
 24.Vulterýn Petr            021                  0210001       60.22  +     26.46
 25.Vaněček Jan              TJ Sokol Troja       TJP8000 C     65.38  +     32.02
 26.Novotný Vít              003                  0030001       73.31  +     39.55
 27.Svítil Petr              SK Praga             PGP7810 C     73.46  +     40.10
 28.Míka Pavel               Oddíl OB Kotlářka    DKP7800 C     75.13  +     41.37
    Vančura Martin           Magnus Orienteering  ASU8049 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H45         3.2km  240m 17k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Jirásek Milan            USK Praha            VSP7403 C     43.29  +      0.00
  2.Černý Michal             SKOB Roudnice nad La ROU7505 C     46.31  +      3.02
  3.Chrást Tomáš             SK Studenec          STH7401 C     49.39  +      6.10
  4.Lamač Jaroslav           OOB TJ Turnov        TUR7203 C     50.42  +      7.13
  5.Pecka Jan                VŠTJ Ekonom Praha    EKP6800 C     50.54  +      7.25
  6.Schindler Jiří           OOB TJ Tatran Jablon TJN6301 C     51.37  +      8.08
  7.Svoboda Jan              OK Jiskra Nový Bor   BOR7200 C     53.20  +      9.51
  8.Šimša Jaromír            VŠSK MFF UK Praha    MFP7100 C     53.29  +     10.00
  9.Klaška Pavel             Oddíl OB Kotlářka    DKP6500 C     53.33  +     10.04
 10.Zabořil Michal           OB Jenišovice        JEN7101 C     54.23  +     10.54
 11.Rypáček Miroslav         SPORTICUS team       SPC7506 C     56.12  +     12.43
 12.Švarc Jiří               OB Jenišovice        JEN6201 C     56.25  +     12.56
 13.Tomandl Jan              020                  0200001       58.17  +     14.48
 14.Kunc Radovan             OOB TJ Tatran Jablon TJN5549 C     61.10  +     17.41
 15.Balogh Jan               OOB TJ Tatran Jablon TJN7500 C     64.33  +     21.04
 16.Kašpar Ludvík            SK Netopýr Zákupy    ZAK7200 C     65.30  +     22.01
 17.Koudelka Tomáš           OK Jiskra Nový Bor   BOR7513 C     65.35  +     22.06
 18.Provazník Jiří           OOB TJ Turnov        TUR5102 C     65.37  +     22.08
 19.Ulman Aleš               OOB TJ Tatran Jablon TJN7201 C     66.26  +     22.57
 20.Danko Tomáš              OK Chrastava         CHA7200 C     67.53  +     24.24
 21.Zurynek Jan              VŠTJ Ekonom Praha    EKP7003 C     68.14  +     24.45
 22.Štěpán Petr              KOB Děčín            LDC7301 C     68.37  +     25.08
 23.Jeřábek Petr             OK Jiskra Nový Bor   BOR7105 C     72.47  +     29.18
 24.Kubeša Vladimír          Slavia Liberec orien VLI7507 C     73.02  +     29.33
 25.sykorka ivan             AKE                  AKE7200       74.01  +     30.32
 26.Müller Rico              31D                  31D6400       76.15  +     32.46
 27.Mencl Martin             OB Jenišovice        JEN7301 C     79.26  +     35.57
 28.Reichel Vít              017                  0170001       82.27  +     38.58
 29.Dobeš Václav             SOOB TJ Sokol Kralup KPY5701 C    100.50  +     57.21
 30.Zdeněk Hladík            Oddíl OB Kotlářka    DKP7401      102.59  +     59.30
 31.Houda Vítězslav          OK Chrastava         CHA7300 C    111.40  +     68.11
 
Konečné výsledky kategorie: H50         2.4km  215m 14k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Průšek Petr              TJ Stadion Nový Bor  STB7000 C     36.28  +      0.00
  2.Kubec Martin             KOB Dobruška         DOB7002 C     38.15  +      1.47
  3.Bílý Petr                OK Doksy             DOK6800 C     40.56  +      4.28
  4.Vlček Petr               KOB Děčín            LDC6401 C     42.13  +      5.45
  5.Hovorka Ladislav         KOB Děčín            LDC6802 C     42.56  +      6.28
  6.Pavel Petr               OOB TJ Lokomotiva Te LTP6806 C     44.02  +      7.34
  7.Žukov Libor              Slavia Liberec orien VLI6803 C     44.03  +      7.35
  8.Bruner Luboš             OOB TJ Lokomotiva Te LTP6501 C     44.04  +      7.36
  9.Čaloun Michal            Slavia Liberec orien VLI6801 C     44.18  +      7.50
 10.Krausz Milan             VŠTJ Stavební fakult FSP6700 C     50.47  +     14.19
 11.Jareš Daniel             KOB Ústí nad Labem   KUL6900 C     52.54  +     16.26
 12.Zavadil Vladimír         USK Praha            VSP6710 C     54.41  +     18.13
 13.Eichler Petr             KOB Kamenický Šenov  KAS6900 C     56.58  +     20.30
 14.Houžvička Jindřich       OOB TJ Turnov        TUR6912 C     60.09  +     23.41
 
Konečné výsledky kategorie: H55         2.3km  165m 14k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Picek Jan                OOB TJ Tatran Jablon TJN6500 C     33.39  +      0.00
  2.Vydra Pavel              OK RECO Sport        PEN6200 C     40.08  +      6.29
  3.Mareš Hynek              OB Jenišovice        JEN6101 C     42.16  +      8.37
  4.Forst Libor              VŠSK MFF UK Praha    MFP6301 C     43.43  +     10.04
  5.Doškář Boris             OK Jiskra Nový Bor   BOR6400 C     45.44  +     12.05
  6.Hejtmánek Vladimír       KOB TRETRA Praha     TAP5802 C     55.32  +     21.53
 
Konečné výsledky kategorie: H60         2.1km  150m 12k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Beneš Josef              TJ Sportcentrum Jičí SJC5801 C     31.21  +      0.00
  2.Konopáč Jiří             OOB TJ Turnov        TUR5803 C     32.29  +      1.08
  3.Horák Petr               OOB TJ Tatran Jablon TJN5602 C     33.30  +      2.09
  4.Eiselt Miloš             OOB TJ Lokomotiva Te LTP5802 C     36.46  +      5.25
  5.Vokuš Zdeněk             OOB TJ Tatran Jablon TJN5601 C     39.38  +      8.17
  6.Miloslav Albrecht        SKOB Sig-Mat Mladá B SMB5901       52.28  +     21.07
    Francke Karel            Francke              XX2       DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H65         2.0km  155m 11k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Knobloch Jindřich        OOS TJ Spartak Vrchl VRL4901 C     26.47  +      0.00
  2.Hořínek Jaroslav         USK Praha            VSP5000 C     28.08  +      1.21
  3.Stanislav Borák          VŠTJ Ekonom Praha    EKP5212       33.37  +      6.50
  4.Barták Jiří              OK Chrastava         CHA5100 C     36.00  +      9.13
  5.Neumann Zbyněk           SK Los Mělník        LME5300 C     39.12  +     12.25
  6.Farář Jaroslav           OOS TJ Spartak Vrchl VRL5002 C     40.36  +     13.49
  7.Pavlík Milan             OK Chrastava         CHA5400 C     40.37  +     13.50
  8.Böhm Karel               OOB TJ Tatran Jablon TJN5101 C     46.19  +     19.32
  9.Junek Petr               SK Studenec          STH5501 C     50.35  +     23.48
    Šikola Alexej            OOB TJ LIAZ Jablonec LJN5301 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H70         1.8km  135m 11k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Karmazín Petr            Slavia Liberec orien VLI4901 C     28.00  +      0.00
  2.Lukavec Míla             OOB TJ Tatran Jablon TJN4901 C     32.55  +      4.55
  3.Jakubec Jindřich         OOB TJ Turnov        TUR4801 C     32.56  +      4.56
  4.Smetana Radim            OK Chrastava         CHA4700 C     35.53  +      7.53
  5.Babický Tomáš            ZOOB Rumburk         RUM5001 C     35.57  +      7.57
  6.Ježek Ladislav           Slavia Liberec orien VLI4900 C     48.03  +     20.03
  7.Nejezchleba Jiří         KOB Kamenický Šenov  KAS4600 C     61.44  +     33.44
  8.Matoušek Luboš           OOB TJ LIAZ Jablonec LJN4700 C    120.30  +     92.30
 
Konečné výsledky kategorie: H75         1.7km  120m 9k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
    Folprecht Eduard         OOB TJ Turnov        TUR4301 C DISK              
    Šplíchal Jiří            SK OK 24 Praha       OKP4500 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H80         1.6km  110m 11k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Petrželka Pavel          OOB TJ Tatran Jablon TJN3800 C     46.53  +      0.00
  2.Úlehla Zdeněk            OK Jiskra Nový Bor   BOR4001 C     53.29  +      6.36
  3.Křtěnský Jaroslav        OK Jiskra Nový Bor   BOR3600 C     58.16  +     11.23
 
Konečné výsledky kategorie: HDR         1.8km   80m 7k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Jan Votava               Slavia Liberec orien VLI1400       20.00  +      0.00
  2.Havlíček Jakub           OOB TJ Turnov        TUR1406 C     21.13  +      1.13
  3.Klára Maděrová           Slavia Liberec orien VLI           21.19  +      1.19
  4.Mrázek Emil              TJ Sportcentrum Jičí SJC1300 C     21.54  +      1.54
  5.Horáčková Eliška         Slavia Liberec orien VLI1450 C     22.38  +      2.38
  6.Matějů Josef             Slavia Liberec orien VLI1300 C     22.52  +      2.52
  7.Zuzana Drbohlavová       Drbohlavovi          XX5           23.29  +      3.29
  8.Havlíček Tomáš           OOB TJ Turnov        TUR1110 C     24.03  +      4.03
  9.Rypáček Radim            TJ Sokol Troja       TJP1300 C     25.27  +      5.27
 10.Průšková Veronika        TJ Stadion Nový Bor  STB1352 C     25.28  +      5.28
 11.Havlová Tereza           OOB TJ Turnov        TUR1252 C     25.35  +      5.35
 12.Louda Štěpán             OOB TJ Turnov        TUR1209 C     25.39  +      5.39
 13.Vojtěch Havel            Havlovi              XX3           25.51  +      5.51
 14.Lankaš Antonín           OK Chrastava         CHA1200       26.14  +      6.14
 15.Havlová Aneta            OOB TJ Turnov        TUR1458 C     26.22  +      6.22
 16.Pecánek Matěj            Tempo Praha          TEP1300 C     28.51  +      8.51
 17.Anna Vulterýnová         021                  0210003       28.57  +      8.57
 18.Kopecký Václav           004                  0040001       29.03  +      9.03
 19.Pecánková Barbora        Tempo Praha          TEP1451 C     29.50  +      9.50
 20.Lucie Romportlova        Nerigistrovaní       NER           29.53  +      9.53
 21.Kolaja Bedřich           Slavia Liberec orien VLI1301 C     30.05  +     10.05
 22.Palas Tomáš              TJ Sportcentrum Jičí SJC1501 C     30.16  +     10.16
 23.Guida Sebastian          Slavia Liberec orien VLI1302 C     30.55  +     10.55
 24.Lankaš Vojtěch           OK Chrastava         CHA1500       32.27  +     12.27
 25.Eva Bednaříková          SPORTICUS team       SPC1553       32.59  +     12.59
 26.Gottstein Josef          TJ Loko Liberec      LLI1300 C     33.51  +     13.51
 27.Mariana Vulterýnová      021                  0210004       34.01  +     14.01
 28.Kuncová Martina          TJ Loko Liberec      LLI8350 C     34.41  +     14.41
 29.Hübnerová Olivie         TJ Stadion Nový Bor  STB1351       34.54  +     14.54
 30.Veronika Drbohlavová     Drbohlavovi          XX5           36.43  +     16.43
 31.Kučerková Adéla          TJ Stadion Nový Bor  STB1450 C     37.22  +     17.22
 32.Nitsch Lukáš             VŠTJ Stavební fakult FSP1200 C     38.56  +     18.56
 33.Mrázková Barbora         Oddíl OB Kotlářka    DKP1451 C     40.08  +     20.08
 34.Peths Sebastian          KOS TJ Lokomotiva Kr KRN1200 C     41.36  +     21.36
 35.Nová Eliška Anna         Oddíl OB Kotlářka    DKP1551       41.50  +     21.50
 36.Sofie Přindová           Slavia Liberec orien VLI           41.54  +     21.54
 37.Holata Vojtěch           KOB TRETRA Praha     TAP1300 C     42.09  +     22.09
 38.Svítilová Veronika       SK Praga             PGP           42.30  +     22.30
 39.Zora Havlová             Havlovi              XX3           45.22  +     25.22
 40.Kolaja Jaromír           Slavia Liberec orien VLI1501       46.16  +     26.16
 41.Jakubec Jan              TJ Sportcentrum Jičí SJC1503 C     46.56  +     26.56
 42.Ema Kuncová              OOB TJ Tatran Jablon TJN           49.08  +     29.08
 43.Andrea Černá             VŠTJ Ekonom Praha    EKP           49.45  +     29.45
 44.Kolín Jonáš              Oddíl OB Kotlářka    DKP1500 C     50.24  +     30.24
 45.Knap Tobiáš              OK Chrastava         CHA15         58.30  +     38.30
 46.Lucie Paryzkova          VŠSK MFF UK Praha    MFP           59.39  +     39.39
 47.Raisr Ivo                Slavia Liberec orien VLI7803 C     62.26  +     42.26
 48.Válek Štěpán             OK Jiskra Nový Bor   BOR1301 C     62.57  +     42.57
 49.Pachner Ota              OK Chrastava         CHA1400 C     64.07  +     44.07
 50.Rollier Eva              Nerigistrovaní       NER           64.47  +     44.47
 51.Rollier Alexei           Nerigistrovaní       NER           67.28  +     47.28
 52.Barbora Žaloudková       TJ Sportcentrum Jičí SJC           83.12  +     63.12
    Šipoš Juraj              Slavia Liberec orien VLI       DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: MA          3.8km  230m 14k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Henzl David              SOBSA                SOB0001       51.40  +      0.00
  2.Choutka Jaroslav         SOBSA                SOB6301       56.29  +      4.49
  3.Šašek Luděk              SOBSA                SOB0001       58.41  +      7.01
  4.Němec Jan                SOBSA                SOB0002       59.06  +      7.26
  5.Běhoun Pavel             SOBSA                SOB0002       59.08  +      7.28
  6.Janeček Ondřej           SOBSA                SOB0001       62.46  +     11.06
  7.Veselý Vojtěch           SOBSA                SOB0001       67.52  +     16.12
  8.Setnička Karel           SOBSA                SOB0001       71.32  +     19.52
  9.Veselý Václav            SOBSA                SOB0002       84.05  +     32.25
    Janík Pavel              SOBSA                SOB0001   DISK              
    Němec Marek              SOBSA                SOB0003   DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: MB          3.2km  240m 17k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Henzl Jarda              SOBSA                SOB0001      110.06  +      0.00
  2.Škvor Ondřej             SOBSA                SOB0003      115.28  +      5.22
  3.Šašek Adam               SOBSA                SOB0003      121.30  +     11.24
  4.Sedláček Luděk           SOBSA                SOB0006      148.54  +     38.48
    Janeček Ondřej           SOBSA                SOB0003   DISK              
    Štěpánek Bedřich         SOBSA                SOB0002   DISK              
    Beneš Radovan, st.       SOBSA                SOB0002   DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: N1          1.4km   75m 7k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Sedláčková Eliška        SOBSA                SOB0007       22.29  +      0.00
  2.Matušková Klára          SOBSA                SOB0001       26.17  +      3.48
  3.Sedláček Josef           SOBSA                SOB0008       26.37  +      4.08
  4.Liška Albert             SOBSA                SOB0004       30.36  +      8.07
  5.Liška Viktor             SOBSA                SOB0003       44.10  +     21.41
 
Konečné výsledky kategorie: N2          2.4km  165m 11k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Gřešek Radoslav          SOBSA                SOB0001       59.56  +      0.00
  2.Ondřej Janík             SOBSA                SOB0004       60.40  +      0.44
  3.Doležalová Iva           SOBSA                SOB0002       60.55  +      0.59
  4.Rostová Iva              SOBSA                SOB0001       65.46  +      5.50
  5.Štěpánek Jiří            SOBSA                SOB0003       80.53  +     20.57
  6.Kratochvíl Milan         SOBSA                SOB0002       92.56  +     33.00
    Kratochvíl Adam          SOBSA                SOB0003   DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: P           1.8km   90m 9k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Čečerle Matouš           Slavia Liberec orien VLI0807 C     23.50  +      0.00
  2.Kutková Hana             OB Jenišovice        JEN8050 C     24.32  +      0.42
  3.Miroslava Sokolová       Slavia Liberec orien VLI           25.02  +      1.12
  4.Vaňurová Marcela         TJ Jiskra Hořice     HOR6850 C     25.52  +      2.02
  5.Kottíková Lucie          OOB TJ Tatran Jablon TJN0657 B     26.04  +      2.14
  6.Válek Matěj              013                  0130002       26.11  +      2.21
  7.Čihák Matěj              TJ Jiskra Hořice     HOR1100 C     26.30  +      2.40
  8.Čiháková Olga            TJ Jiskra Hořice     HOR7651 C     27.07  +      3.17
  9.Pavel Hrdý               Slavia Liberec orien VLI7404       27.16  +      3.26
 10.Kunášek Martin           Slavia Liberec orien VLI7405 C     27.34  +      3.44
 11.Balejová Veronika        SK Kamenice          KAM7253 C     28.03  +      4.13
 12.Adélka Černá             TJ Sokol Hostivice   HCE0850       28.22  +      4.32
 13.Městková Eva             Tempo Praha          TEP4851 C     28.43  +      4.53
 14.Vojtěch Přinda           Slavia Liberec orien VLI           28.51  +      5.01
 15.Vaňourková Jitka         OK Jiskra Nový Bor   BOR7252 C     28.56  +      5.06
 16.Richard Pech             Pech                 XX4           29.30  +      5.40
 17.Dušková Petra            019                  0190001       29.39  +      5.49
 18.Kutková Petra            TJ Stadion Nový Bor  STB7850       29.40  +      5.50
 19.Vokál Jiří               OK Chrastava         CHA5001 C     29.58  +      6.08
 20.Novotný Dalibor          Slavia Liberec orien VLI0808 C     30.02  +      6.12
 21.Pechová Helena           Slavia Liberec orien VLI7251 C     30.34  +      6.44
 22.Rückerová Věra           TJ Jiskra Hořice     HOR7450       31.33  +      7.43
 23.Jan Přinda               Slavia Liberec orien VLI           32.15  +      8.25
 24.Kunášková Zuzana         Slavia Liberec orien VLI8154 C     32.20  +      8.30
 25.Emma Heczková            Slavia Liberec orien VLI1252       32.41  +      8.51
 26.Karásek Jiří             OOB TJ Turnov        TUR           33.07  +      9.17
 27.Kristýna Hrdá            Slavia Liberec orien VLI0953       35.20  +     11.30
 28.Milan Topol              Topol                XX6           35.58  +     12.08
 29.Martina Hrdá             Slavia Liberec orien VLI7457       36.00  +     12.10
 30.Klára Cicvárková         OOB TJ Tatran Jablon TJN0757       36.01  +     12.11
 31.Aneta Procházková        Slavia Liberec orien VLI           36.40  +     12.50
 32.Drahoňovská Petra        OOB TJ Turnov        TUR7455 C     38.30  +     14.40
 33.Jiří Nový                OK Chrastava         CHA5600       40.22  +     16.32
 34.Labská Bohuslava         TJ Loko Liberec      LLI6951 C     41.04  +     17.14
 35.Petrová Věra             Slavia Liberec orien VLI6251 C     41.21  +     17.31
 36.Petra Vulterýnová        021                  0210002       41.43  +     17.53
 37.Lenka Myslivcová         Smištík              XX7           42.40  +     18.50
 38.Elen Procházková         Slavia Liberec orien VLI           43.55  +     20.05
 39.Šipoš Emília             Slavia Liberec orien VLI           44.51  +     21.01
 40.Kubíková Lenka           TJ Loko Liberec      LLI8050 C     45.14  +     21.24
 41.Bajcurová Veronika       KOB Děčín            LDC0750 C     46.20  +     22.30
 42.Špidlová Andrea          TJ Loko Liberec      LLI7750 C     49.24  +     25.34
 43.Průšková Gabriela        TJ Stadion Nový Bor  STB           51.17  +     27.27
 44.Kašákovi                 OOB TJ Turnov        TUR           51.49  +     27.59
 45.Olga Šípoš               Nerigistrovaní       NER           51.55  +     28.05
 46.Hamsovi H5               Nerigistrovaní       NER           53.23  +     29.33
 47.Pešek Jáchym             Nerigistrovaní       NER           56.05  +     32.15
 48.Bernard Mikuláš          TJ Jiskra Hořice     HOR0902 C     56.28  +     32.38
 49.Reichelová Monika        017                  0170002       57.31  +     33.41
 50.Mišek Michal             SK Kamenice          KAM7202 C     61.04  +     37.14
 51.Svobodová Lucie          OK Jiskra Nový Bor   BOR7151 C     61.15  +     37.25
 52.Slámová Michaela         SK Kamenice          KAM8051 C     61.23  +     37.33
 53.Drbohlav Marek           Nerigistrovaní       NER           71.25  +     47.35
 54.Nedvídková Jitka         ZOOB Rumburk         RUM5151       81.12  +     57.22
    Matus Bajcura            Bajcurovi            XX1       DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: T           3.5km  230m 16k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Rücker Jan               TJ Jiskra Hořice     HOR0201       32.11  +      0.00
  2.Bílý Jakub               OK Doksy             DOK0104       35.35  +      3.24
  3.Vodrážka Jakub           Slavia Liberec orien VLI7604       38.57  +      6.46
  4.Šesták Marek             Slavia Liberec orien VLI7403       39.05  +      6.54
  5.Přinda Lukáš             Slavia Liberec orien VLI7701       40.04  +      7.53
  6.Vávrová Vanda            TJ Jiskra Hořice     HOR0350 A     41.07  +      8.56
  7.Ondřej Černý             VŠTJ Ekonom Praha    EKP8511       41.39  +      9.28
  8.Čihák Jan                TJ Jiskra Hořice     HOR0601 B     43.45  +     11.34
  9.Pavlíčková Hana          SOOB TJ Sokol Kralup KPY0450       46.29  +     14.18
 10.Vávra Radek              TJ Jiskra Hořice     HOR6301 C     48.07  +     15.56
 11.Hyka Jan                 OOB TJ Turnov        TUR9002       49.39  +     17.28
 12.Kubát Petr               Nerigistrovaní       NER           51.33  +     19.22
 13.Šestáková Marie          Slavia Liberec orien VLI0452       51.34  +     19.23
 14.Střelba Antonín          SK Praga             PGP0605       51.44  +     19.33
 15.Čihák Petr               TJ Jiskra Hořice     HOR6900 C     53.05  +     20.54
 16.Novotný Jiří             Slavia Liberec orien VLI7102 C     53.06  +     20.55
 17.Ivana Novotná            OK 99 Hradec Králové PHK6354       53.40  +     21.29
 18.Kosová Michaela          OK 99 Hradec Králové PHK           53.43  +     21.32
 19.Dusan Romportl           Nerigistrovaní       NER           55.25  +     23.14
 20.Škorpil Martin           TJ Jiskra Hořice     HOR5700 C     56.24  +     24.13
 21.Jakub Malý               Orientklub Vsetín    SVS9100       57.48  +     25.37
 22.Rückerová Šárka          TJ Jiskra Hořice     HOR0050 C     58.22  +     26.11
 23.Kateřina Kavalírová      OK 99 Hradec Králové PHK6756       58.36  +     26.25
 24.Kos Michal               SOOB Spartak Rychnov SRK           58.55  +     26.44
 25.Pavel Stovicek           Nerigistrovaní       NER           59.17  +     27.06
 26.Vávra Martin             TJ Jiskra Hořice     HOR6302 C     59.22  +     27.11
 27.Jaroslav Smištík         Smištík              XX7           60.24  +     28.13
 28.Kunt Stanislav           OB T.J. Sokol Žamber ZAM7401       60.54  +     28.43
 29.Jiří Bernášek            TJ Stadion Nový Bor  STB8101       61.10  +     28.59
 30.Martin Štěpánek          TJ Stadion Nový Bor  STB7500       61.15  +     29.04
 31.Pavla Bláhová            Oddíl OB Kotlářka    DKP0155       61.25  +     29.14
 32.Jan Bednařík             SPORTICUS team       SPC8112       62.00  +     29.49
 33.Čečerle Lukáš            Slavia Liberec orien VLI7705 C     63.02  +     30.51
 34.Čihák Jakub              TJ Jiskra Hořice     HOR0901 C     63.03  +     30.52
 34.Vanda Králová            Báječné ženy v orien bzp8750       63.03  +     30.52
 36.Ivana Koucká             VŠTJ Ekonom Praha    EKP6850       64.34  +     32.23
 37.Mairich Vít              OOB TJ Tatran Jablon TJN7200 C     65.03  +     32.52
 38.Švábková Anna            OOB TJ Turnov        TUR           67.02  +     34.51
 39.Justina Černá            TJ Sokol Hostivice   HCE0652       67.23  +     35.12
 40.Loukota Josef            TJ Jiskra Hořice     HOR7100 C     68.03  +     35.52
 41.Martin Vojtisek          Nerigistrovaní       NER           68.11  +     36.00
 42.Valter Petr              KBP Praha            KBP4500 C     74.10  +     41.59
 43.Švábková Šárka           OOB TJ Turnov        TUR           75.34  +     43.23
 44.Radomír Černý            TJ Sokol Hostivice   HCE6901       76.01  +     43.50
 45.Ondřej Šindelář          KOB TRETRA Praha     TAP           76.29  +     44.18
 46.Rücker Petr              TJ Jiskra Hořice     HOR6500 C     77.15  +     45.04
 47.Drbohlav Mirek           Nerigistrovaní       NER           78.09  +     45.58
 48.Pavlíček Lubomír         SOOB TJ Sokol Kralup KPY7800       83.48  +     51.37
 49.Haková Magda             SK Praga             PGP7651 C     85.16  +     53.05
 50.Paldusová Nela           SK Praga             PGP           85.46  +     53.35
 51.Válek Ondřej             013                  0130001       91.29  +     59.18
 52.Špidla Kryštof           TJ Loko Liberec      LLI7608 C     92.13  +     60.02
 53.Kunc Tomáš               TJ Loko Liberec      LLI7800 C     99.27  +     67.16
 54.Vaclav Matousek          Nerigistrovaní       NER          105.13  +     73.02
 55.Vokálová Kateřina        Oddíl OB Kotlářka    DKP0053 C    105.53  +     73.42
 56.Bradáčová Marie          TJ Loko Liberec      LLI7550 C    109.14  +     77.03
    Nosek Petr               KrOB Rozmarýn Litomě DLT6901 C DISK              
    Nosek Martina            KrOB Rozmarýn Litomě DLT7251 C DISK              
    Matějů Kateřina          Slavia Liberec orien VLI8054 C DISK              
    Novák Petr               ZOOB Rumburk         RUM7401 C DISK              
    Loukotová Andrea         TJ Jiskra Hořice     HOR7350 C DISK              
    Holata Radek             KOB TRETRA Praha     TAP8100 C DISK              
    Kubín Jan                TJ Jiskra Hořice     HOR7400   DISK              
    Petra Černá              TJ Sokol Hostivice   HCE7751   DISK              
    Kašpar Ludvík            SK Netopýr Zákupy    ZAK9800   DISK-LIM.         
 
Konečné výsledky kategorie: ŽA          2.5km  200m 13k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Bára Stýblová            SOBSA                SOB           41.35  +      0.00
  2.Janečková Veronika       SOBSA                SOB0004       50.16  +      8.41
  3.Běhounová Jiřina         SOBSA                SOB0001       56.47  +     15.12
  4.Choutková Lenka          SOBSA                SOB6350       59.48  +     18.13
  5.Sedláčková Jana          SOBSA                SOB0005       63.25  +     21.50
  6.Němcová Barbora          SOBSA                SOB0001       64.53  +     23.18
  7.Martina Janíková         SOBSA                SOB0002       71.12  +     29.37
 
Konečné výsledky kategorie: ŽB          2.3km  165m 14k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Škvorová Zuzana          SOBSA                SOB0002       38.49  +      0.00
  2.Němcová Magdalena        SOBSA                SOB0004       47.15  +      8.26
  3.Ransdorfová Hedvika      SOBSA                SOB0002       59.10  +     20.21
  4.Vaiglová Marie           SOBSA                SOB0001       70.08  +     31.19
  5.Ransdorfova Šárka        SOBSA                SOB0001       76.46  +     37.57
  6.Matušková Nela           SOBSA                SOB0002       79.28  +     40.39
  7.Štěpánková Kateřina      SOBSA                SOB0001       96.58  +     58.09
  8.Šašková Petra            SOBSA                SOB0004      100.00  +     61.11
  9.Křivánková Iva           SOBSA                SOB0001      141.41  +    102.52
 10.Benešová Zdeňka          SOBSA                SOB0001      145.24  +    106.35